PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Digiturk'e Karşı Tek Vücut Olalım

Sayfa : [1] 2

Murat Acar
16.03.2008, 14:39
Daha Önce BMN'mizin bazı yöneticilerine özel mesajla bu konuda düşüncelerimi anlatıp Lig tv konusunda tek bir çatı altında birleşip toplu halde müracaat ve toplu halde iptal yaptırma konusunda bir birliktelik kurmak konusunda bir çalışma içinde olalım sezon bittiğindede toplu olarak şartlarımızı Dijitürk yöneticilerine iletelim ve toplu abonelik sayesinde istediğimiz konularda yazılı sözleşme şartını koşarak yazılı bir taahhüt verildiği takdirde toplu üyelik için müracaat edeceğimizi bildirelim demiştim.Diğer dijitürk başlığındada bu konuda bazı yazılarım olmuştu.

Şimdi öncelikle hedefimiz Gelecek sezon olacağına göre Abonelikleride sezon sonunda bitecek olan tüm Bordo Mavi sevdalılarını tek bir çatı altında toplu olarak birlikte hareket emtmeye çağırıyor.Özellikle Trabzonsporumuzun Maçlarını veren ticari üyeleri de burada bizlerle beraber olmaya davet ediyorum...

Burada oluşturacağımız sayı ne kadar çok olursa o kadar isteklerimizi yaptırabileceğimiz aşikardır.O yüzden tüm arkadaşlarımdan bu konuya duyarlı olmalarını istirham ediyorum.
Dijitürkten isteğimiz ve bunun yazılı sözleşmeye alınmasını istediğimiz Asıl ve tek madde TRABZONSPORUMUZUN sezon boyunca yapacağı tüm maçların canlı olarak yayınlanma garantısını bizlere YAZILI TAAHHÜTLE vermesidir.Bu garantiyi yazılı olarak bizlere sözleşmelerimizde kayıtlara geçmesini ve bu konuda ilerde olabilecek en küçük bir sorunda hukukı olarak sözleşme metnine uymadığı için maddi tazminat hakkımızın saklı olduğunu da iliştirmesini isteyeceğiz.

Bu bağlamda tüm TRABZONSPOR'luları ve BORDOMAVİ.NET üyeleriniı burada bende varım demeye davet ediyor sezon sonunda oluşacak birliğinde Bordomavi.Net yönetimince oluşturulacak bir ortamla ve verilecek vekaletlerle toplu sözleşme yapılmasına aracı olmalarına vesile olmalarını rica ediyorum...

Haydi TRABZONSPORLULAR daha önce bize yapılan adaletsizliklere gösterdiğimiz Tepkilerdeki haklılığımız ve haklılığımızın görülmesine olanak sağlayan yek vucut oluşumumuzu bu platformdada devam ettirelim,bir daha böyle adaletsizliklere muhatap olmamak için işte HODRİ MEYDAN DİYORUM...

Çağatay_
16.03.2008, 14:49
Bence de muhatap bulursa güçlü bir kamuoyu oluşturabiliriz.

Güçlü bir birliktelik demek , daha iyi şartlar ve imkanlar demek..

iril
16.03.2008, 14:57
Beni listenin başına yazabilirsiniz

renac
16.03.2008, 15:01
bencede çok güzel bir düşünce tüm dijiturku olan taraftaraların katılaması gerekli

ferhaTS87
16.03.2008, 15:03
guzel bır fıkır bu konudan bır sekılde saner ayar ında haberı olması lazım adam sonucta dıgıturk yonetım kurulu uyesı

crazykemal61
16.03.2008, 15:05
Arkadaşlar bencede herkes dijitürk için birleşsin çünkü burada bir haksızlık var TRABZONSPOR taraftarı çok fazla eşit davranılmıyor

Süleyman Eruyar
16.03.2008, 15:07
digiturke üye olan hala birileri varmı ki...

Murat Acar
16.03.2008, 15:08
Arkadaşlar Bu başlığı açmamda amaçdüşüncelerinizden emin olduğumdan dolayıdır.Öncelikle katılımın ve sizlerinde en azından bir yıllığına bu şartlarda üyeliği almanız ve bizlere destek olmanızdır.Bize bu birliktelikte isim verecek arkadaşlarımıza ihtiyacımız vardır.Saygıyla

Murat Acar
16.03.2008, 15:12

Olmazmı iptal ettirenler olduğu kadar ettirmeyenler vazgeçenlerde çok

Süleyman Eruyar
16.03.2008, 15:13
digiturkün yaptığı bu kadar terbiyesizlikten sonra gidip hala üye olmak bana pek yakışıklı gelmiyor, yinede siz bilirsiniz..

Külünkoğlu
03.04.2008, 17:12
Birincisi şunu söylüyeyim toplu vekalet alma gibi birşey yapmamız söz konusu değil çünkü tüzel bir kişiliğimiz yok. Yanlız bu sene yaşadığımız hadisenin tekrar cereyan etmemesi için digiturk yetkilerine bir baskı oluşturup sözleşmeleri de bizim istediğimiz gibi değiştirebilirsek son derece yerinde ve isabetli bir iş yapmış olacağız.

macka61
03.04.2008, 18:16
onu nasıl yapacaz peki bir avukatla görüşelim

ErayAkyüz
03.04.2008, 18:23
benide yazın

Nytre
03.04.2008, 22:07
evet bizim su andan bir araya gelip onlemimizi almamiz gerekiyor. hem digiturku hem de birbirimizi uyarmamiz gerekiyor

denizgrsy
03.04.2008, 22:12
digitürk ile hiç ama hiç işim olmaz ! hele bi sözleşme bitsin , köpek gibi koşacaklar Trabzonun peşinden...o zamanda bu sene yaptıkları saçma sapan beyanları uygulamaları hatırlatıcam :hırr

Ahmet Faruk
03.04.2008, 23:18
Digiturkun muhatab alacağı kitle en az 10bin kişi olmalı...
10bin kişiyi toplayabilir miyiz bilmem...

Murat Acar
03.04.2008, 23:39
Öncelikle Külünkoğluna Teşekkürler Bu başlığın tekrar açılmasını sağladığı için.
İstediğimiz giib değiştirebilmemiz için o bahsi gecen 10.000 rakamına gerek yok diye düşünüyorum.İlk yazımdada yazdığım gibi özellikle ticari üyelerimizi ön ayak eder bu konuda birlik sağlarsak bize 500-1000 kişi bile yeter.
Bizler birşeyler yapmaya çalışalım en azından emek verelim destek verelim muhatap almıyacak bir dijitürk'e bunun bedelinide ağır ödetmesinide biliriz.Gerekirse bu konudada bir gazete ilanı veririz yaparız bişeyler...
Öncelikle Tüm BMN üyelerinden bu konuda birlik olmalarını rica ediyorum...
Vardır içimizde mutlaka avukat üyelerimiz gerekirse belirli bir sayıya ulaşınca Bir avukat üyemizle irtibatta geçer avukata vekalet verir gereken görüşmeleri yapmasını isteriz.Okadar zor birşey değil bu.
Şimdi Liste çalışmalarına başlayalım isimlerini yazdırmak isteyenler İlkkez üye olacakalr dahil Üyeliğini yineleyecek olanlarda buraya listeye katılabilir bitiş tarihinde sözleşmesini değiştirmeyi taahhüt etmesini ister.
Sevgili denizgrsy ve A.FARUK tekkişi ile bir sonuç alacağımızı kanısında değilim gerçi yayınlamadıkları zaman bir birlikteliğimiz olmadığı halde yayınlatmayı başardık ama toplu halde yapacağımız dik duruşun yazılı sonuçlarını almak baabında daha etkili olacağını düşünüyorum.Bu yüzden haydi sizleride bu birliktelikte görmeyi arzu ediyorum.Saygıyla...
İşte listemiz >>>>
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6)........

Ahmet Faruk
04.04.2008, 00:16
Benim için sorun değil...
Gerekirse 6 aylık üyelik yaptırır, decoderi yurttta dolabıma koyarım...
Demek istediğim, gözden çıkaramayacakları bir rakam olmalı.
Yani, "sizin isteklerinizdense, 500-1000 kişiyi gözden çıkarırım kardeşim" diyememeliler....

Mustafa AYDIN
04.04.2008, 10:28

Benim hiç digitürk üm olmadı ki :) olacağıda yok gibi..

Bahattin Aydın
04.04.2008, 14:22
geeken destek bendende var digitürk için yapacağınız tüm herşeyde varım..

Murat Acar
04.04.2008, 19:13
Benim için sorun değil...
Gerekirse 6 aylık üyelik yaptırır, decoderi yurttta dolabıma koyarım...
Demek istediğim, gözden çıkaramayacakları bir rakam olmalı.
Yani, "sizin isteklerinizdense, 500-1000 kişiyi gözden çıkarırım kardeşim" diyememeliler....
Umarım dediğin rakama ulaşırız ama işte bu rakama ulaşmak içinde herkesin desteği gerekiyor umarım o desteği BMN üyeleri verecektir ...

Kasım Hilal
04.04.2008, 19:36
Para bulursam kulübe üye olurum ilk önce..
Ama yazıları okudum.
Hakikaten büyük bir kitle toplanırsa iyi bir baskı oluşturulabilir.
Neticede Dijitürk para istiyor, taraftar da kendi takımının maçının yayınlanmasını..
Masaya vuruabilirse elleri mahkum, diz çökerler..

fındıkoğlu
04.04.2008, 19:39
Bu konuyu ben açmıştım daha önce çokta ilgi göreceğini düşünmüyorum.
tecrübeyle sabittir.;)

Murat Acar
05.04.2008, 00:20
Bu konuyu ben açmıştım daha önce çokta ilgi göreceğini düşünmüyorum.
tecrübeyle sabittir.;)
Sanırım haklısın bende bu konudakı duyarsızlığı anlamıyorum maçlarımız yayınlanmadımı herkes ayağa kalkıyor ama birlik olalım deyince kimse oralı olmuyor ÜZÜLÜYOR İNSAN henüz bir elin parmaklarına ulaşamadıkki baskı oluşturabilecek bir sayıya ulaşalım ilgi olmassa kapatalım gitsin bu başlığı bosuna yer etmesin...

doktorümit
05.04.2008, 12:44
Listeye beni de yazabilirsiniz.
Üyeliğimi iptal edenlerdenim. Önümüzdeki sene yazılı olarak tüm maçlarımızın verileceği taahüt edliirse ayrıca bu sene yapılandan dolayı Trabzonspor camiasından özür dilenirse önümüzdeki sene tekrar üye olabilirim.
Burada Lig TV'nin abone olabilecek bir potansiyel olduğunu farketmesi önemli bence. Aslında bunu biliyolardır.
Bu girişime destek olmaya hazırım.
Saygılar

Murat Acar
07.04.2008, 16:44
İşte listemiz >>>>
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6)........
Yokmu onca şey konuştuk ama iş birlikteliğe gelince kimse yazdırmıyor buradaki liste temmuz ortasına kadar en az 500 kişi olmassa hiçbir anlam ifade etmiyecek duyan duymayana söylesin arkadaşlar

Mert Marabaoğlu
07.04.2008, 18:16
Lig Tv bundan sonra bütün maçlarımızı yayınlanacağını duymuştum.. tam olarak emin deilimm

macka61
08.04.2008, 00:18
benim adımıda yazın

mustafakaya
08.04.2008, 10:42
ben de varım. yazabilirsiniz.

Ayhan Yüksek
08.04.2008, 11:35
İşte listemiz >>>>
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6)macka61
7)mustafakaya
8)gurcuayhan

yokmu artıran hade arkadaşlar desteğe....

Murat Acar
08.04.2008, 14:47
Lig Tv bundan sonra bütün maçlarımızı yayınlanacağını duymuştum.. tam olarak emin deilimm

Sevgili mutuhan bu sözleri her yıl tekrar ediyorlar ama sezon ortasına gelincede dil büküp bizi ezmeye çalışıyorlar diyoruzki artık duyumlarla değil icraatlarla görelim ve yazılı beyan alalım o yüzden herkesi bu birliktelikte görmek istiyoruz özellikle ticari üyelerin bizlere destek vermesini temenni ediyorum sadece TRABZON ve iSTANBULDAKİ TİCARİ ÜYELERİMİZ BİZE destek verse biz bu sözleşmeyi paşa paşa imzalatırız diye düşünüyorum Haydi okuyup geçmeyin sizde isminizi yazdırın....
Listemiz temmuz sonuna kadar devam edecek Umarım istediğimiz rakama ulaşırız...
Liste devam ediyor...>>>>

1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) ..............

Turan AKYILDIZ
09.04.2008, 00:01
bencede güzel bir fikir...bu tür organizasyonlarda her zaman birlikte hareket etmemiz lazım ki anlasınlar ne kadar kararli ve takimini seven seyircimiz var diye...her takimin kötü devreleri vardır evet bizim takımda özellikle son 2 yıldır yaşamadığı kötü anlar kalmadı ama elbet bu böyle devam etmeyecektir...sezon başı ts kümeye diye bağıran ufak bir olay için güya bir takımdan desteğini çeken bilmem ne grubu gibi insanlara meydanı boş bırakmamalıyız...bişze kümeye diye bağıran ve bizim bahanemizle desteğini kulüpten çeken arkadaşlar istediğiniz olmuştu ts hükmen yenilmişti ama ne oldu siz nerdesiniz şuan biz nerdeyiz...sadece bunu hatırlatıyorum taraftarlarımıza...bizim ölümüz bu ligi en çok 5.6. bitirir...ne olur taraftarlarımız takımımıza sahip çıkalım...futbolcularımıza sahip çıkalım kulübümüze katkıda bulunmak için elimizden geleni ardımıza koymayalım...öyle tv başında takımımızı eleştirmek kolay...o yüzden rutav0861 arkadaşımızın açtığı konuya gereken önemi verelim...

Ümit Tekşan
09.04.2008, 08:53
Benide yazın İnsallah sesimizi duyururuz TRABZONSPORUMUZA yapılan haksızlıklar artık yeter ve Unutmasınlarki... TRABZON sporu'un Taraftarının yerini kimse tutamaz.

Sen Sen TRABZONSPORSUN BÜYÜKSÜN:

Y.Sert
09.04.2008, 09:10
bende varım. ekleyin...

Murat Acar
09.04.2008, 11:19
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11)..........
Devamını bekliyoruz......

tisan61
10.04.2008, 21:07
benide yazın beyler

Murat Acar
10.04.2008, 22:37
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12)............

tisan61
11.04.2008, 22:01
bugün digiturk müsteri temsilcisiyle görüştüm önümüzdeki haftanın proğramını sordum
maçlar aynı saatte ola bile ts maçı yayınlanacaktır dedi gerekirse daha önceki yıllarda olduğu gibi başka kanal açılarak maçlar aynı anda herkese izlettirilebilir dedi
tam olarak ikna olmadım ama
kim lig tv üyesiyse benim gibi şimdiden arayıp konuşsun

tisan61
11.04.2008, 22:08
maçları üyelerden gelen talep üzerine yayınladıklarını daha önce söylemişlerdi
ona göre lig tv üyeleri elini çabuk tutsun

Nytre
12.04.2008, 10:03
beni de digiturkun adam olmasin saglayanlarin arasina ekleyin!

digiturku dize getirenler listesi!

Murat Acar
12.04.2008, 14:00
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) .............

bordoylamavi
12.04.2008, 20:56
o değil de lig tv 19,90 oldu şu anda. sırf şu rezilliği izleyip de param boşuna gitmesin diye sezon sonunu bekliyorum

Mertcan
13.04.2008, 12:56
bende varım kardeşim..

Murat Acar
13.04.2008, 13:58
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) .................

Özgür MERCAN
15.04.2008, 13:43
hacı bende warım

Onur Akyüz
15.04.2008, 14:21
arkadaşlar beni de yazın önümüzdeki sezon bmn ile birlikte böyle bir organizasyona katılırım..ancak konu başlıgı daha dikkat çekici daha açıklayıcı olabilir..ben nezamandır görüyodum şimdi girdim niyeyse??

Bahattin Aydın
15.04.2008, 15:14
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16)...........

Murat Acar
15.04.2008, 19:18
Haydi Arkadaşlar Biraz Daha aktif olalım zamanımız temmuz sonuna kadar en az 500 e ulaşamassak hiçbir anlamı kalmayacak bunun

tisan61
16.04.2008, 21:28
benim anlayamadığım kaoskoca ts taraftarınndan 15 tanemi lig tv üyesi var
nerde bu lig tv üyeleri

mustafakaya
18.04.2008, 09:33
bu başlık "Digiturk'un Yayın Rezaleti! Yayınlayacaksın Lig Tv! " başlığının gölgesinde kaldı. http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8219 orayla birleştirmek lazım.

Murat Acar
18.04.2008, 16:04
Evet bencede oranın golgesınde kaldı ama baslığı değiştirsek daha doğru olur kanaatındeyım...Dijitürk' e abone oluyoruz gibi bir başlık la değiştirsek hiç fena olmaz bence...

ÖmerFarukYılmaz
19.04.2008, 15:33
Bunlar dozlarını fazlaca aşmaya başladı.

ÜNAL
19.04.2008, 16:05
Radyodan takip ediyoruz.

Şaka gibi..!!!!!!!

Murat Acar
19.04.2008, 20:41
Bunlara rağmen hala şu ilgisizliği anlamıyorum sanırım boşuna heveslendim ama bu ilgisizlik sürdüğü sürece yapabilecek fazlada bişeyimiz yok kanısındayım...

adherent_61
20.04.2008, 01:15
Bu konuyu açan "rutav0861" nickli dostum. Forumda "digiturk için tek vücut olalım" diyorsun fakat bu cümle sanki digiturk'e yardımcı olalım, ondan yana olalım manasını aksettiriyor. Bence bu başlığı değiştirip "digiturke karşı tek vücut olalım" dersen çok daha anlamlı ve doğru olur. Umarım uyarımı dikkate alırsın. Çünkü başlığın görüntüsü, amaçlanan şeyle bağdaşmıyor...

fetih aydın
20.04.2008, 14:47
yetkiLiLeri arayııpp seneyede yiğidoLarınkini vericez diyiin kurtarır size diyeLim hatta aynı anda arayıp hatLarı fLn kıLıtLıyeLım

Murat Acar
20.04.2008, 23:03
adherent_61 ;
Bu konuda yetkililere mesaj attım bakalım umarım en kısa sürede amacımıza uygun bir başlık açılır ve gereken ilgiyi görür.hadi arkadaşlar listeye girmek isteyenleri bekliyoruz hala listemiz 15 kişide kaldı bu kadar az kişiyle hiçbirşey yapamayız...

Enes Berfin
20.04.2008, 23:07
Simdi burda Sivasspora yüklenmemiz yanlis olur, onlar lig tvye "gel bizim maci yayinla" demiyorlarki burda tek suclu taraf var oda pis lig tv.

Nytre
21.04.2008, 08:19
```trabzonsporumuzun kahir maclari``` ```ben bu rezilligi mi izleyecegim lig tv hakli``` gibi sig dusuncelere sahip olan taraftarlarimiz , trabzonsporumuzun hakkini aramak icin yola cikmis trabzonsporlularin onunu kesiyor! ...

sizin icin trabzonsporluluk gecici ise (kotu zamanda mac izlemeyeyim iyi zamanda izleriz) soyleyin bilelim! ... trabzonsporlulugunuzu mu dese trabzonsporluluk anlayisiniz mi desem diyecek bir kelime bulamiyorum ama yaptiginiz bu tur aciklamalar televizyon basinda `trabzonspor simdi buyuk degil` diyen kucuk beyinli insanlara `yagla bal` oluyor!... onlar sizden aldigi guc ile daha cok ustumuze geliyorlar ve siz de kim bilir ekranlarinizin basinda bu yuzsuzlugu dinlerken ``dogru soyluyor`` deme gafletinde bulunuyor musunuz ?

ben ve benim gibi dusunen taraftarlar `izlemeyelim daha iyi - bu takimi mi izleyecegiz - lig tv iyi yapiyor maci vermemekle ...` gibi sacma sapan - hangi amaca hizmet ettigini bilmeyen - ne niyetle soylendigi anlasilmayan - dusmanin bile soylemeyecegi laflari soyleyen insanlardan SIKILDIK! artik...

sezon sonu TRABZONSPORdan gidipte sezon basinda BU TAKIMIN KAPISINA gelmeyin!

sozlerinizle hancer olmayin ... hancer olduktan sonrada tribunun en guze yerinde gerile gerile mac izlerken atip tutmayin yonetimin futbolcularin hakkinda yalan yanlis!

ya adam gibi takiminizi tutun ya da golge etmeyin artik !

Mustafa OK
21.04.2008, 08:32
lig tv ye sunulacak en iyi teklif önümüzdeki sezon yayınlamadığı maçlarımızı trabzonspor tv yayınlasın belki o zaman vermemezlik yapmaz yaparsada yine biz kazanırız

shenka61
21.04.2008, 09:12
lig tv ye sunulacak en iyi teklif önümüzdeki sezon yayınlamadığı maçlarımızı trabzonspor tv yayınlasın belki o zaman vermemezlik yapmaz yaparsada yine biz kazanırız valla güzel olur ama yapamazlar çünkü o zaman anadolu takımları da bizim maçlarımızı da kendi kanallarımız yayınlasın... ama en güzel lig tv yi almamak oraya ödediğiiz aylık parayı trabzonspor kulübüne versek çok iyi bir takım yapsalar o zaman isterlerse vermesinler maçlarımızı ayrıca şansal ın dün konuştuğu çok canımı sıktı erman şansal elele reyting uğruna trabzonspor hakkında ileri geri konuşuyorlar ekranda bu ş.......... olduğu sürece ben zaten lig tv almam

ozturk
22.04.2008, 10:40
valla açık konuşmak gerekirse fanatik bir TRABZONSPOR lu olarak bene bizim maçları yayınlamazdım...

çünkü maalesef 5. sınıf futbol oynuyoruz + hiçbir iddiamız yok + ligde şamp. yarışı kızışıyor + maçlarımızı merak eden sayızı çok az (kendi taraftarlarımız bile izlemiyor. gb maç topiği bile pek rağbet görmemiş..)

AMA şu konuda haklısınız..

ne olursa olsun sene başında bir anlaşma yapılmış sizler de bu anlaşmaya göre dijiturk almışsınız onun karşılığında tabiiki maçları izlemek ister insan doğal olarak...

Ne diyeyim, bu takım, bu kadro için değmez ama, ALLAH yardımcınız olsun...

ozturk
22.04.2008, 10:46
```trabzonsporumuzun kahir maclari``` ```ben bu rezilligi mi izleyecegim lig tv hakli``` gibi sig dusuncelere sahip olan taraftarlarimiz , trabzonsporumuzun hakkini aramak icin yola cikmis trabzonsporlularin onunu kesiyor! ...

sizin icin trabzonsporluluk gecici ise (kotu zamanda mac izlemeyeyim iyi zamanda izleriz) soyleyin bilelim! ... trabzonsporlulugunuzu mu dese trabzonsporluluk anlayisiniz mi desem diyecek bir kelime bulamiyorum ama yaptiginiz bu tur aciklamalar televizyon basinda `trabzonspor simdi buyuk degil` diyen kucuk beyinli insanlara `yagla bal` oluyor!... onlar sizden aldigi guc ile daha cok ustumuze geliyorlar ve siz de kim bilir ekranlarinizin basinda bu yuzsuzlugu dinlerken ``dogru soyluyor`` deme gafletinde bulunuyor musunuz ?

ben ve benim gibi dusunen taraftarlar `izlemeyelim daha iyi - bu takimi mi izleyecegiz - lig tv iyi yapiyor maci vermemekle ...` gibi sacma sapan - hangi amaca hizmet ettigini bilmeyen - ne niyetle soylendigi anlasilmayan - dusmanin bile soylemeyecegi laflari soyleyen insanlardan SIKILDIK! artik...

sezon sonu TRABZONSPORdan gidipte sezon basinda BU TAKIMIN KAPISINA gelmeyin!

sozlerinizle hancer olmayin ... hancer olduktan sonrada tribunun en guze yerinde gerile gerile mac izlerken atip tutmayin yonetimin futbolcularin hakkinda yalan yanlis!

ya adam gibi takiminizi tutun ya da golge etmeyin artik !

ben ligtv haklı diyen arkadaşlarımın samimiyetinden şüphe etmiyorum...

Herkes tabiiki takımını seviyor. Tabiiki seneye yepyeni umutlarla takımını destekleyecek ama şu tabloya bakalım bi...

Bu takımını İYİ yıllarını bilen birisi olarak takımımın maçlarını izlemekten şahsen UTANÇ duyuyorum ve bu takımın bu hale gelmesini HAZMEDEMİYORUM..

o nedenle tepki vermek doğaldır..

DESTEK meselesine gelince TÜM Trabzonspor taraftarları -bence- takıma gerekli ve yeterli desteği vermiştir..

karşılığında da UFAK bir başarı beklemek haklarıdır bence...

AMA şu konuda haklısınız..

ne olursa olsun sene başında bir anlaşma yapılmış sizler de bu anlaşmaya göre dijiturk almışsınız onun karşılığında tabiiki maçları izlemek ister insan doğal olarak..

Murat Acar
22.04.2008, 13:26
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16)...........

Arkadaşlar amacımız seneye her ne olursa olsun maçlarımızın yayınlanmasını sağlamak İyi günde kötü günde bu takıma destek vermektir taraftarlık şu anki durumumuzu hiçbirimiz hazmedemiyoruz doğru sene başında TRABZONSPOR taraftarlarının cafelerde seyretme oranı düştü doğrudur ama bizler her halükarda takımımızın maçlarını izlemek istiyoruz bu konuda bizler gibi düşünenleride listemize katılmaya destek vermeye çağırıyoruz.takım kötü yayınlamamakta haklılar gibi bir düşünceye sahip olmak bence iyi gün dostu olmaktan farksızdır.Bu takım iyi gündede kötü gündede bizim takımımızdır her halükardada desteğimizi vereceğimizden içkimsenin şüphesi olmasın......

Mustafa Ayazoğlu
22.04.2008, 14:54
Önce TRABZONSPOR TV işi bir an önce bitmeli, şampiyon olmadan da hakkımızı rahat rahat aramayız..

legend_ts_61
22.04.2008, 14:58
Benım anlamadıgım bır sey var ark.Eğer yanlış dusunuyorsam lutfen benı duzeltın.Bu takım gecmısınde a.villa,liverpool,.....gibi takımları yenmış takım degılmı.6 sampıyonlugu olan takım degılmı..turk futboluna onemlı topcular kazandıran takım degılmı vede müthiş bir taraftarı olan takım degılmı.Bu dıgıturk su sıvas sporla TRABZONSPOR gıbı bır takımı nasıl aynı derecede olcebılıyor ve onun macını werıyorda TRABZONSPOR gıbı bır efsane takımın macını vermıyor ya.Resmen yazıklar olsun.Bende dıgıturk u ayıplamak ıcın elımden gelen destegı yapmaya hazırım...

legend_ts_61
22.04.2008, 15:00
arkadaşlar rıca etsem lısteye benıde yazarmısınız.Şimdiden teşekkürler..

Tolpaş61
22.04.2008, 15:17
birlik olmak için sahada mücadele edenlerde biraz gayret sarfetmeli.topladığımız puandan ve istanbul takımlarına karşı aldığımız sonuçlardan dolayı utancımdan futbol konuşamıyorum.evet resmen trabzonspor demeye utanır hale geldim.

Murat Acar
22.04.2008, 16:46
[QUOTE=rutav0861;1265982]1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17....................

Keleşoğlu
22.04.2008, 17:05
Trabzonspor TV de verilebilse süper olur gerçekten ama ben inanmıyorum boyle bi anlasmayada yanasacaklarını

Karadağ06
22.04.2008, 17:11
benıde lısteye eklersenız sevınırım...

Murat Acar
22.04.2008, 17:17
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)...........................

izmirdenayhan
22.04.2008, 21:25
Lig tv üyesiyim.Geçen sefer telefonla protesto etmiştim.Üyeliğimi iptal ettireceğimi söyledim ama etmemiştim..Yıllık anlaşmam var...

1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan

kalavara
22.04.2008, 21:27
evet evet bu durum bir son bulmalı artık...kayserisporun taraftarlarına satsınlar digitürkü o zaman...........

Murat Acar
22.04.2008, 22:48
Lig tv üyesiyim.Geçen sefer telefonla protesto etmiştim.Üyeliğimi iptal ettireceğimi söyledim ama etmemiştim..Yıllık anlaşmam var...

1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)..................
DEVAMINI BEKLIYORUZ...
Bu sefer zorla imzalayacaklar o anlaşmayı hele biz bir yeterli sayıya ulaşalım Daha sonra bir anlaşma metni hazırlatırız bilgi sahibi birine öncelikle en az 500 kisi olmalıyız ve Mutlaka bir avukat vardır üyelerimizden avukat belirleyip topluca hepimiz vekalet vereceğiz bu konuda bişzim adımıza o üyelik şartlarını halledecek inşallah o günleri görmek nasip olur

Can Yüce
22.04.2008, 23:24
listeye beni de ekleyebilirsiniz...

Anıl Caner
22.04.2008, 23:34
kesinlikle dahil edin beni listeye.

hodlu
22.04.2008, 23:45
Kimseye katılmıyorum.Lig TV üyeliğimi iptal etmiyeceğim.Çünkü bu işin çözümü haftada 5 maç yayın izni ile biter.Trabzonspor Yönetimi,Başkanı ve sn. bakanı bu işi çöz'emiyorsa biz ne yapalım.
Biraz da onlar terlesin...

Cem Balcı
22.04.2008, 23:48
antep maçınıdamı vermiyo bu adamlar yine.?

Fatih Yücel
22.04.2008, 23:48
digitürküm yok ama her gün en az 5 kere arayıp aynı şikayette bulunma özelliğim var:D

hodlu
22.04.2008, 23:49
Niye versin ki.Trabzon camiasından kimse durumdan rahatsız değil(taraftardan başka)

hodlu
22.04.2008, 23:53
Biz lig tv'yi değil federasyon ile Trabzonspor yönetimini protesto edelim...

maggiore
23.04.2008, 00:02
Trabzonspor TV de verilebilse süper olur gerçekten ama ben inanmıyorum boyle bi anlasmayada yanasacaklarını
ya trabzon spor tv nerde benmi yanılıyorum sizmi hayal görüyorsunuz trabzonspor tv varmı varsa biriniz frekansını söylesin mümkünse ligtv ye gelince bence yerden göge kadar haklılar bu takımın macını yayınlayıp bizi verem etmedikleri için güzel iş yapıyorlar kardeşim duygusal davranıyorsunuz adamlar fatih tekkeyi gökdenizi stephanovu aurelio yu marcelinyoyu elleri (bu saydıgım topcuları rahat 40 milyon dolar civarında paraya sattılar)moovad gibi ayman gibi jabi gibi bes para etmez adamları aldılar önce bizler bunların hesabını sormalıyızki iyi bir takım kurulsun ozaman degil yayınlamamak maclarımızı yalvarırlar bile ts ye onun için yanlış yere tepki gösteriyorsunuz ilk tepki göstereceginiz yer son 5 sezondur gelen yönetimlerdir trabzonsporu sıradanlastıranlardır trabzonspor artık ne yazıkki trabzonsporlular için hariç sıradan bir takımdır bu acı ama gercektir bir trabzonsporlu olarak üzülerek belirtiyorum son sampiyonluga oynadıgım 2004 sezonu sanırım o zaman böyle bir şeyi yapmadılardı sonucta lig tv de ticari bir kuruluş ve kar yapma amacı güden bir sirket sonucta kimin macı ilgi görüyorsa onu yayınlıyorlar gercekleri görmek lazım stadyum programında bile sivasın macları bizden önce veriliyor uzun uzun bahsediliyor sadece bizim görmedigimiz yıllardaki şampiyonluklrın hatırına üç beş laf ve 3-5 dak. lık görüntüyle gönlümüzü alıyorlar maalesefki 25 yıl önce gördüğümüz son sampiyonlugun hatırıda yokolmak üzere bu çok büyük bir acı bizler için .......

mustafakaya
23.04.2008, 00:39
malesef kendi gücümüzün farkında değiliz. trabzonsporun şampiyonlukları 25-30 yıl önce olabilir ama o şampiyonluklarla büyüyen nesil şimdi 30-40 yaşlarında ve gavurların age of power dediği en çok para kazanılan ve yatırım yapabildikleri bir dönemde. havuz bozulacaksa biz artık ihalede olmamalıyız. kendi kanalımızda kendi maçlarımızı seyretmeliyiz. ben yayın geliri trabzonspora gidecek bir tv ye lig tv parasının üç katını verebilirim.

TS-FAN
23.04.2008, 00:53
Ben de varım.

Keleşoğlu
23.04.2008, 01:18
ya trabzon spor tv nerde benmi yanılıyorum sizmi hayal görüyorsunuz trabzonspor tv varmı varsa biriniz frekansını söylesin mümkünse ligtv ye gelince bence yerden göge kadar haklılar bu takımın macını yayınlayıp bizi verem etmedikleri için güzel iş yapıyorlar kardeşim duygusal davranıyorsunuz adamlar fatih tekkeyi gökdenizi stephanovu aurelio yu marcelinyoyu elleri (bu saydıgım topcuları rahat 40 milyon dolar civarında paraya sattılar)moovad gibi ayman gibi jabi gibi bes para etmez adamları aldılar önce bizler bunların hesabını sormalıyızki iyi bir takım kurulsun ozaman degil yayınlamamak maclarımızı yalvarırlar bile ts ye onun için yanlış yere tepki gösteriyorsunuz ilk tepki göstereceginiz yer son 5 sezondur gelen yönetimlerdir trabzonsporu sıradanlastıranlardır trabzonspor artık ne yazıkki trabzonsporlular için hariç sıradan bir takımdır bu acı ama gercektir bir trabzonsporlu olarak üzülerek belirtiyorum son sampiyonluga oynadıgım 2004 sezonu sanırım o zaman böyle bir şeyi yapmadılardı sonucta lig tv de ticari bir kuruluş ve kar yapma amacı güden bir sirket sonucta kimin macı ilgi görüyorsa onu yayınlıyorlar gercekleri görmek lazım stadyum programında bile sivasın macları bizden önce veriliyor uzun uzun bahsediliyor sadece bizim görmedigimiz yıllardaki şampiyonluklrın hatırına üç beş laf ve 3-5 dak. lık görüntüyle gönlümüzü alıyorlar maalesefki 25 yıl önce gördüğümüz son sampiyonlugun hatırıda yokolmak üzere bu çok büyük bir acı bizler için .......

TRabzonspor Tv nin kurulmadığını bizde biliyoruz kurulduktan sonra demek istedim..

diğer söylediklerine kesinlikle katılmıyorum. duygusal davranmıyoruz paramızın karsılığı hizmeti istiyoruz. ticari demişsin evet ticari olduğunu düşünelim geçen sene bu sivas değilmiydi küme düşmekten kurtulan? peki sene başında kim sivasın bu başarıyı yakalayacağını düşünüp sivas taraftarı olarak dekoder satın aldı?4büyüklerin maclarını vereceğiz deyip onbirlerce Ts taraftarını üye yapan bunlar değilmiydi? sonuçta ticari geliri maçını verdikleri takımlar değil TS taraftarı sağlamıştır. şuan verilmeyerek ne yapılıyor tüketici kandırılıyor! isterse takım 10. olsun bana söz verip üye yaptıysa verecek bu maçları. ayrıca 2004 te sampiyonluğa oynarkende verilmeyen maclarımızı hatırlıyorum ben

Nytre
23.04.2008, 02:08
tek vucut olalim tepkimizi koyalim diye ciktik yola!

bu konunun icerigine uygun mesajlar yazmayan arkadasar lutfen BALTALARINIZI alin forumun disinda bir yerleri baltalayin..

GOLGE ETME BASKA IHSAN EYLEMEZ...

makbasoglu
23.04.2008, 02:19
tek vucut olalim tepkimizi koyalim diye ciktik yola!

bu konunun icerigine uygun mesajlar yazmayan arkadasar lutfen BALTALARINIZI alin forumun disinda bir yerleri baltalayin..

GOLGE ETME BASKA IHSAN EYLEMEZ...

Dekoderleri iade etme fikri güzel. Ama herkesin dekoderi olmadığı gibi bazıları da bunu zor bir tercih olarak görebilir. O yüzden bunun yanında başka bir protesto tarzı daha düşündük. Forumun şu bölümünde (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8219&page=253) farklı bir fikir attık ortaya. Görüşlerinizi yazarsanız bir hareket tarzı belirleyebiliriz.

Murat Acar
23.04.2008, 15:42
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)..............
GÜZEL GİDİYORUZ......DEVAMINI BEKLIYORUZ...
Bu sefer zorla imzalayacaklar o anlaşmayı hele biz bir yeterli sayıya ulaşalım Daha sonra bir anlaşma metni hazırlatırız bilgi sahibi birine öncelikle en az 500 kisi olmalıyız ve Mutlaka bir avukat vardır üyelerimizden avukat belirleyip topluca hepimiz vekalet vereceğiz bu konuda bişzim adımıza o üyelik şartlarını halledecek inşallah o günleri görmek nasip olur

Keleşoğlu
23.04.2008, 15:44
konuyu tam anlamadım ama benide ekleyin bmn yapıyorsa iyi yapıyordur:)

deneme61
23.04.2008, 15:57
üyeliğimi iptal edenlrdenim..seneye de böyle bi anlaşma olursa tekrar üye olurum..yoksa üyelik düşünmüyorum..

Murat Acar
23.04.2008, 23:02
üyeliğimi iptal edenlrdenim..seneye de böyle bi anlaşma olursa tekrar üye olurum..yoksa üyelik düşünmüyorum..

OZAMAN EKLIYORUM SENIDE LISTEYE

Murat Acar
23.04.2008, 23:03
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24)...................

Keleşoğlu
26.04.2008, 15:26
işte güzel bir girişim neden bu başlık altlarda kalıyor

Selçuk Çetin
26.04.2008, 15:42
ne yapıcaz şimdi bu listeyle,

Tunga
26.04.2008, 15:44
Trabzonspor'un yayın gelirleri %50 azaldıktan ve bu işten kulüp para kazanamadıktan sonra tüm maçlarımızı verseler ne değişecek arkadaşlar?

Elbette bu da önemli bir konu ama önce hakkımızı yedirmeyelim hele. LÜTFEN:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8810

Selçuk Çetin
26.04.2008, 15:46
evet listeye benide yazın bende iptal ettirdim

Selçuk Çetin
26.04.2008, 15:49
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25)...................
bende ekledim

Selçuk Çetin
26.04.2008, 16:30
ligtv yi arayıp hafta 4 maç verebiliyodunuz bu hafta 6 maç veriyosunuz, bununla ilgili açıklama yaparmısınız gibi bir görüşme yapın muthiş rahatsız oldular.
Ayrıca neden kesilmiş faturayı ödemek zorundayım bu hizmeti bügünden itibaren almak istemiyorum ve almadığım bir hizmetin faturasınıda ödemek istemiyorum demenizi ısrarla öneriyorum

metinbay61
26.04.2008, 16:55
benide listeye...artık yapılacak şey belli iade herkes...

metinbay61
26.04.2008, 16:59
ha beyler o liste iptal edenlerin listesiymiş ben zaten üye değilim ama olsaydım iptal ederdim...:)))

shenka61
27.04.2008, 02:22
) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )

Murat Acar
27.04.2008, 04:01
ha beyler o liste iptal edenlerin listesiymiş ben zaten üye değilim ama olsaydım iptal ederdim...:)))

Bu liste iptal edenlerin listesi değil ilk sayfayı okumanı rica ediyorum....

Murat Acar
29.04.2008, 20:59
Sanırım biz bu listeyi istediğimiz rakama getiremeyeceğiz arka sayfalara düşmesin diye boş boş yazı yazmak istemiyorum eğer destek gelmiyorsa kilitlensin ben şahsım adına listeye destek veren herkese teşekkür ediyorum ama üzgünüm böyle bir konuda bu kadar duyarsız olmak neden anlamıyorum???

Coloradoydu
01.05.2008, 18:27
Dekoderleri iade etme fikri güzel. Ama herkesin dekoderi olmadığı gibi bazıları da bunu zor bir tercih olarak görebilir.

Bu yüzdendir gibi geliyor.

Zaten az insanın dekoderi vardır, bunlardan azı BMN'yi bilir ve bunlardan da çok azı dekoderini iade kararı alır.

En çok gücüme giden de Digitürk'ün "şöyle yaparız, böyle ederiz dediler ama hepsi fosmuş" diye düşünmesi.

Selçuk Çetin
03.05.2008, 13:22
Bu yüzdendir gibi geliyor.

Zaten az insanın dekoderi vardır, bunlardan azı BMN'yi bilir ve bunlardan da çok azı dekoderini iade kararı alır.

En çok gücüme giden de Digitürk'ün "şöyle yaparız, böyle ederiz dediler ama hepsi fosmuş" diye düşünmesi.

hiç öyle düşünme kardeş iptalimden beri beni 5 kere aradılar diğer iptal edenleride aramışlardır. hepsi fosmuş dediğin olsaydı eğer iptaller için aramazlardı, bunun sonun nereye varacağını iyi biliyolar, lig tv cine 5 gibi olamazmı sanki 2 seneleri var kime yaklaşmları gerektiğini unutmazlar bu ülkenin belli başlı noktalarında biz varız karadenizliler yani onun için zamanı gelince kroşe yemiş boksör gibi olurlar bakma sen dik durduklarına :cool: hırsız (3 puanımızdan dolayı) sivası gaza getiroylarki lig seyredilsin şuana kadar 4000 den fazla kişi decoder iptal etmiş bunu hesaplarsanız yıllık rakamla kaybettikleri para çok ciddi bir rakam biz kroşe gibi tek yumruk olmaya devam edelim.

Nytre
03.05.2008, 13:32
ayda 40 ytl oduyoruz ligtv icin 4000den 160.000ytl ayda.. yillik 2 trilyona yaklasiyor. bu is zincilemedir dalga dalga yayilir.

trabzonspor taraftari bagimsizdir!

mutu61ts
03.05.2008, 14:10
Ya Şu Sİvas Galata MaÇi Oynasin Fener Macina Gelecek Bu Lİgtv Trabzona Bence Yayinlatirmayalim Seneye Bakalim Ne Yapacak

Cem Balcı
03.05.2008, 14:15
ya itanbul maçınıdamı vermiyo bunlar ya yazıklar olsun...

ÜNAL
03.05.2008, 14:27
Ne hallere düştük!

Murat Acar
11.05.2008, 19:43
trabzonspora yapilanlari unutmayalim iki gunde!...

bizim uyeliklerimiz icin yine YALANLAR DOLANLAR SAYACAKLAR...

TAAHHUT VERSINLER!... YAZILI SOZLESME IMZALASINLAR HER UYEYLE ! ONDAN SONRA!... VE DE EGER YAPMAZLARSA VERDIKLERI TAAHHUTLERI BIR YAPTIRIMI OLSUN!

uyanin arkadaslar!//
bu alcaklara kanmayin yine!

Çok güzel diyorsun Sevgili Nytre ama Bu başlığa ilgiyi gördükçe bendeki umutsuzluk daha bir artıyor hatta daha konunun başlığın ne amaçla açıldığından bihaber yorumlar yazılıyor ÜZÜLMEMEK ELDE DEĞİL...

Can Yüce
12.05.2008, 01:11
herkese selamlar ,
bende aboneliğimi iptal ettirdim.

can

zarge
12.05.2008, 17:21
sadece trabzonspor değil,bence bütün lig maçlarını vermeliler.ne olacak yani haftada 18 takımdan 9 naklen yayın maç çokmu??

Murat Acar
23.05.2008, 11:12
) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )

ismail-dede
23.05.2008, 17:43
benide yazın arkadaşlar listeye alınacak hertürlü karara imza atıyorum şimdiden

Murat Acar
23.05.2008, 23:59
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede

iril
24.05.2008, 14:06
Beni aradılar dün. İntikam alacaklar ya extra borç çıkardılar. Şubatın 7 sinde iptal ettirmiştim. Şu bat ayının ücretini istiyorlar. Ayrıca 1 yıllık taahhütte bulunup taahhüde uymadığım için 12 ytl extra istiyorlar. Taahhütü ben değil onların bozduğu için 12 ytl yi ödemeyeceğimi, ayrıca şubat ayında hizmet almadığım için ödeme yapmıyacağımı, Bu konuların telefonda çözülemeyeceğini, mahkemeye vermelerini söyledim. İnşallah verirlerde mahkemede hesaplaşırız. Ayrıca birdahaki sene üye olmak için iki şartım olduğunu, 1 Trabzonun tüm maçlarını vereceklerini yazılı şekilde taahhüt etmelerini, 2 Şansal-erman ikilisini kovmaları geektiğini, aksi takdirde kesinlikle üyelik yenilemeyeceğimi söyledim. Arkadaşlar sizden ricam lütfen duruşunuzu bozmayın, kesinlikle üyelik yenilemeyin. emin olun yola gelecekler, yazılı taahhüdüde alacağız, şansal ve ermanıda göndereceğiz. Elleri mahkum mecburlar, yeterki biz dik duralım.

forza61ts
24.05.2008, 14:08
d smart yavasdan ıse el komyama baslıo tzaenızleyelım gorelım bakalım ne olcak..

Alibeyoglu
24.05.2008, 14:16
Beni aradılar dün. İntikam alacaklar ya extra borç çıkardılar. Şubatın 7 sinde iptal ettirmiştim. Şu bat ayının ücretini istiyorlar. Ayrıca 1 yıllık taahhütte bulunup taahhüde uymadığım için 12 ytl extra istiyorlar. Taahhütü ben değil onların bozduğu için 12 ytl yi ödemeyeceğimi, ayrıca şubat ayında hizmet almadığım için ödeme yapmıyacağımı, Bu konuların telefonda çözülemeyeceğini, mahkemeye vermelerini söyledim. İnşallah verirlerde mahkemede hesaplaşırız. Ayrıca birdahaki sene üye olmak için iki şartım olduğunu, 1 Trabzonun tüm maçlarını vereceklerini yazılı şekilde taahhüt etmelerini, 2 Şansal-erman ikilisini kovmaları geektiğini, aksi takdirde kesinlikle üyelik yenilemeyeceğimi söyledim. Arkadaşlar sizden ricam lütfen duruşunuzu bozmayın, kesinlikle üyelik yenilemeyin. emin olun yola gelecekler, yazılı taahhüdüde alacağız, şansal ve ermanıda göndereceğiz. Elleri mahkum mecburlar, yeterki biz dik duralım.

bire bir ayni düsünceye sahibim

iril
24.05.2008, 14:45
keşke havuz sistemi bozulsa da kendi maçlarımızı kendimiz pazarlasak. Beni en çok tatmin edecek çözüm bu olurdu aslında. Ayda 40 değil 100 YTL vermeye razıyım. keşke bozulsa. İyi transferler yapmaya çalışıyoruz. PisLig Tv den gelecek parayla bu takım dönmez. Bence transferler bittikten sonra yönetimin bu konulara eğilmesi lazım. Sadri başkan 3 eziklerin başkanını ikna edebilirse bu iş olur gibime geliyor. Havuz bozulur kendi maçlarımızı pazarlarsak yılda 30 milyon kazanabiliriz yayınlardan. Bu da PisLig Tv nin verdiğinin 2 katından fazlası demektir.

serkanisp
25.05.2008, 16:02
Dİgİturk ÜyelİĞİmİzİ Kapattirdik... İstanbul BÜyÜkŞehİr MaÇinda Dİgİturk DiŞari Dİye BaĞiran TÜm ArkadaŞ Ve TakimdaŞlarima TeŞekkÜrÜ Bİr BorÇ Bİlİrİm

Murat Acar
26.05.2008, 10:54

Sevgili İril umarım düşüncelerin gerçekleşirve sana verecekleri cevap konusundada bizleri özelliklede beni bilgilendirirsen çok memnun olacağım.Duruşun ve Kararlılığının tüm Camiamıza örnek teşkil etmesi dileğiyle Teşekkürler

Nytre
26.05.2008, 12:38
cok iyi yapmissin..

bu olayi kimsenin yabana attigini zannetmiyorum.

once onlar BIZLERE YAZILI GARANTI VERSINLER sonra biz biraz dusunelim!

rezonans
27.05.2008, 16:45
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul

Murat Acar
28.05.2008, 11:14
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul

HADİ ARKADAŞLAR takımımız yeni transferleriyle sezona hazır başlayacak asıl yapmamız gereken dijitürkü hizatya getirmek desteklerinizi bekliyoruz hayde hep beraberrr listeyi çoğaltalım en azından bu konuda eski aboneleri çevremizdeki ticari lig tv üyelerinide buraya yönelndirelim.Ticari üyeler ayrıca Ticari üye olduklarını bildirsin burada.

salihismet
29.05.2008, 01:08
Bugün beni Türkiyeden aradilar, subat ayinin ortasinda cikis verdim, fakat senelik üye oldugum icin 30.09.2008 e kadar beklemek zorunda oldugumu söylediler, cikis vermemin nedenide Trabzonsporun maclarinin hepsinin yayinlanmamasini söyledim, bu konuda bana garanti vermelerini istedim, onlarda bana böyle bir garantiyi veremiyeceklerini, ilk 3-4 hafta 4 büyüklerin maclarini vereceklerini, ondan sonra iddiasi olan takimlarin maclarini vereceklerini söylediler. Anadolu takimlarinin sampiyonluga oynamalari halinde onlarin maclarini vreceklerini, ve bana devamli sivassporu örnek gösterdi, bende onlara ben bir takim taraftariyim, eger taraftari oldugum takimin maclarini bana satacaksaniz üyeligimi devam ettirecegimi, aksi taktirde devam etmiyecegimi söyledim. Malisef Trabzonspor maclari icin bir garanti veremiyeceklerini ve verdigim cikisi 30. 9. 2008 de isleme koyacaklarini söylediler.

Burada görev yönetime düsüyor, bu konuda onlar lig tv yöneticileriyle görüsüp taraftari aydinlatmalari lazim, görüldügü gibi bizim cikis vermemiz pek ise yaramiyor. Adamlar acik acik ister cikis verin ister devam edin,biz size mac garantisi veremeyiz diyorlar.

hakantpl
29.05.2008, 01:15
Ben 3 yıllık kulanıcıyım, Aradım iptal ettirdim. sebebini sormadılar. Daha sonra tekrar üyeliğinizi yenilemek istermisiniz diye aradılar, hayır dedim ben Trabzonspor taraftarıyım Ve sadece Trabzonspor maçlarını izlediğimi belirttim, diğer maçlarla ilgim yok dedim sizce devam etmenin mantığı varmı dedim. ve Ekledim seneye Sivasspor Taraftarı Taraftarlarına imzalatırsınız sözleşmelerinizi dedim. Haklısınız ama bizimde elimizden birşey gelmiyor felan dedi ayrıca Sivas Şampiyonluğa oynadığı için vermek zorunda kaldıklarını söylediler... O halde dedim Biz 2005 de şampiyonluğa oynerken, beşiktaşın maçlarını sürekli yayınladınız... bırakın yaa sivassporlular alsınlar dekoderleri .. kendileri kaybedecekler.

My
29.05.2008, 01:17
Bu sene bizlere çok iş düşüyor. Bunlardan birisi de bu digidingiller meselesi. Millet transferdi oydu buydu derken bu konu üzerine gerekli ilgiyi gösteremedik.

hakantpl
29.05.2008, 01:18
rezonans tarafından yazılan
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu

Murat Acar
29.05.2008, 11:46
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
HAYDİ ARKADAŞLAR BUNCA TRANSFERDEN SONRA İSTANBUL KUMALARINI DİZE GETİRMEMİZ İÇTEN BİLE DEĞİL ŞİMDİ İŞ PİSLİG TV Yİ DİZE GETİRMEYE GELDİ HAYDİ LİSTEYİ ÇOĞALTALIMMM

hüseyin toraman
29.05.2008, 11:49
rezonans tarafından yazılan
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
29)hüseyin toraman - ankara

woollss
29.05.2008, 11:51
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
30)uygur uzun - gaziantep iptl. ettirdim

Muhammed Torlak
29.05.2008, 11:51
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo

CAFER ÖZER
29.05.2008, 11:58
Bu kadara Transferden sonra Digiturk zaten Yola gelecek maçları seve seve verecektir merak etmeyin.

Murat Acar
29.05.2008, 11:59
Bu kadara Transferden sonra Digiturk zaten Yola gelecek maçları seve seve verecektir merak etmeyin.
seve seve yapmasını yola gelmesini istemiyoruzki yazılı taahhütle sözümüzü dinlemesini istiyoruz bu bağlamda sende bizlere destek verirsen memnun oluruz listede ismini görmek isteriz

AbSoLuTt34
29.05.2008, 12:01
benide yazınn yaaa:)

AbSoLuTt34
29.05.2008, 12:02
trabzonun maçlarına digimidir nedirr onun gelmesini istemiyozzz ....
sansar abiye duyrulurr:D:D

iril
29.05.2008, 12:02
Yazılı taahhüt almadan sakın üyelik yenilemeyin. hele hele yıllık anlaşma sakın yapmayın. karşınızdakiler sahtekar, dürüst değiller

Dursun Kaplan
29.05.2008, 12:14
Umarım Ts Tv de veriLir maçLar.. :)

Oda D-Smart ta geçse süper oLur.. :)

Murat Acar
29.05.2008, 13:39
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo
32)AbSoLuTt34
HAYDİ ARKADAŞLAR BUNCA TRANSFERDEN SONRA İSTANBUL KUMALARINI DİZE GETİRMEMİZ İÇTEN BİLE DEĞİL ŞİMDİ İŞ PİSLİG TV Yİ DİZE GETİRMEYE GELDİ HAYDİ LİSTEYİ ÇOĞALTALIMMM[/QUOTE]

Keleşoğlu
29.05.2008, 13:40
50yi bulduktan sonra girişimlere başlansın bence

Murat Acar
29.05.2008, 14:02
50yi bulduktan sonra girişimlere başlansın bence

50 Rakamı dijitürk ü dize getirecek bir rakam değil bence 500 kişi altında hiçbir girişimin sonuç vereceğini sanmıyorum ama 100 kişiyi bulduğumuzda bmn yönetiminden bize bmn üyeleri içinden bir avukat ayarlamasını ve bu konuda bir ön görüşme yapması için dirsek temasına geçmesini rica edeceğiz..Ama zamanımızda daralıyo agustos ayı gırmeden bu rakamlara ulaşamassak hiçbir anlamı kalmayacak

Kamil Çakmak
29.05.2008, 15:21
3. ayda bende iptal ettirmiştim. Bütün maçların yayınlanacağının taahhüdünü almadanda yeniden üye olacağımı sanmıyorum.

Onur
29.05.2008, 15:50
Lig TV'yi geçen sezondaki rezilliğinden ötürü bir çok Trabzonspor taraftarı gibi bende affetmeyeceğim.

Fakat Digiye inat D-Smart diye söylemleri anlamakta güçlük çekiyorum. Sonuçta D-Smart kimin belli. O kuruluşun Trabzonspor'a duruşu belli ( Tv kanallarında,gazetelerinde Trabzonspor düşmanlığını görmemek için kör olmak lazım).

Maçlar Digiturk yerine D-Smart'ta verilse şuankinden daha fazla yer verilmiyeceği aşikar. Ve eğer ekonomik rantlarsa söz konusu D-Smart bizi Digiturk'ten çok çok daha önce SATAR.

Birbirimizi kandırmanın alemi yok...

Murat Acar
29.05.2008, 20:39
3. ayda bende iptal ettirmiştim. Bütün maçların yayınlanacağının taahhüdünü almadanda yeniden üye olacağımı sanmıyorum.

BU BAŞLIĞIN AMACI ZATEN O TAAHHÜDÜ ALABİLMEK...Lütfen konuyu ilk önce bir okursanız ilk konu başlığını bu başlığın neden açıldığını daha net anlamış oluruz...

Ayhan Yüksek
29.05.2008, 20:59
Sayı hala çok düşük nedenini anlamıyorum,biz bir olursak güç olursak yapamayacağımız şey yoktur diye düşünüyorum,sayının düşüklüğünde Bmn yönetiminden kimsenin adının olmamasıda bir etken gibi geliyor bana, burda amaç lig tv si olsun olmasın herkesin biraraya gelip bir yaptırım için mücadele etmesi illaki abone olmak şart değil bence,ben şunada sonuna kadar inanıyorum ki bu rezil herifler bu sene maçlarımızı mecburen verecekler inşallah iddialıyız bu sene ligde velakin maçlarımızın yayınlanmasını yazılı bir şekilde taahhüt ettirmemiz iyi olacaktır diye düşünüyorum en azından bunun mücadelesini vermeliyiz,bukadar üyesi olan bir sitenin bu kampanyaya destek sayısı sadece 27 ise kendimizi sorgulamamız gerekir.

hüseyin toraman
29.05.2008, 23:13
Sayı hala çok düşük nedenini anlamıyorum,biz bir olursak güç olursak yapamayacağımız şey yoktur diye düşünüyorum,sayının düşüklüğünde Bmn yönetiminden kimsenin adının olmamasıda bir etken gibi geliyor bana, burda amaç lig tv si olsun olmasın herkesin biraraya gelip bir yaptırım için mücadele etmesi illaki abone olmak şart değil bence,ben şunada sonuna kadar inanıyorum ki bu rezil herifler bu sene maçlarımızı mecburen verecekler inşallah iddialıyız bu sene ligde velakin maçlarımızın yayınlanmasını yazılı bir şekilde taahhüt ettirmemiz iyi olacaktır diye düşünüyorum en azından bunun mücadelesini vermeliyiz,bukadar üyesi olan bir sitenin bu kampanyaya destek sayısı sadece 27 ise kendimizi sorgulamamız gerekir.

:alkış::alkış::alkış:
BMN yöneticilerinden kimsenin olmaması bence (etkenden) çok tuhaf

ayrıca isimleri listede olmadığı gibi yorumlardada yok yöneticilerden kimse yok bu kampanyayı desteklemiyorlarmı

desteklememelerinin bir sebebimi var varsa bilelim

matalar
29.05.2008, 23:20
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo
32)AbSoLuTt34
33)matalar
taahhüt almadan yenileme yok deco'lar iade

Kasım Hilal
29.05.2008, 23:26
Ben de henüz üye olmadım..
Ama zaten ben öğrenciyim..
Maç paketi almayacağım..
Yine de almıyorum henüz..
Ev arkadaşım bakalım ne kadar sabredecek...

Murat Acar
30.05.2008, 08:53
:alkış::alkış::alkış:

ayrıca isimleri listede olmadığı gibi yorumlardada yok yöneticilerden kimse yok bu kampanyayı desteklemiyorlarmı

Sevgili Nytre listede var ve bildiğim kadarıylada yönetimden ayrıca bu başlığı açmadan önce organizasyondan sorumlu yönetrici arkadaşımızla konuşmuştum oda ilgi ve alakanın olması için yönetimden bu işlerle ilgilenen birinin bu başlığı açmasının daha makul olacağını söylemişti bende uzunca bir süre Yönetimden birisinin bu başlığı açmasını bekledim ama hiçbir girişim olmayınca mecburen açayım dedim.Daha sonra başlık açıldıktan sonra kilitlendi ama yine yönetimden yaptığım girşimler sonucunda tekrar açılmasına olanak sağladım.Ama birçok yönetici bu konuya duyarsız maalesef buda benim gibi gelecek yıl rahatça maçlarımızı izlemek isteyen gurbetteki TRABZONSPOR taraftarlarını üzüyor...Umarım bu liste temmuz sonuna kadar 500 ü aşarda birşeyler yaaprız yoksa hiçbir işe yaramayacak...

rezonans
30.05.2008, 09:45
Umarim bu forumu Digiturk yoneticileri takip etmiyordur. Sadece 33 kisi....
Gucumuz, ofkemiz bu kadarcik mi???

En onemli misyonu haksizliga, adaletsizlige karsi dik durmak olan, bunca basarisini bu misyona borclu olan bir camia dogrudan kendisine yapilan bu haksizliga noyle mi tepki vermeli?

Sunu asla unutmayalim, misyonumuzu, dik durusumuzu kaybedersek ne sampiyon olabiliriz ne de buyuk takim...

Kazım Uzunboy
30.05.2008, 09:48
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8219

119.894 kişi 6.646 msj sayısı

Digiturk eminim burayı takip etmiştir ;)

Kamil Çakmak
30.05.2008, 10:39
BU BAŞLIĞIN AMACI ZATEN O TAAHHÜDÜ ALABİLMEK...Lütfen konuyu ilk önce bir okursanız ilk konu başlığını bu başlığın neden açıldığını daha net anlamış oluruz...

Renktaş, benide listeye ekleyin demedimki. Ben bu mücadeleyi ilk yapanlardanım zaten.. Dikkatini çekerim listede daha önce iptal ettiripde adı olanlar var.

Bu arada daha önce iptal ettirenler içinde, taahhütler yerine getirildiğinde tekrar üye olacaklar diye bir liste yada başka bi formulde eklenebilir diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.

Murat Acar
30.05.2008, 13:59
Renktaş, benide listeye ekleyin demedimki. Ben bu mücadeleyi ilk yapanlardanım zaten.. Dikkatini çekerim listede daha önce iptal ettiripde adı olanlar var.

Bu arada daha önce iptal ettirenler içinde, taahhütler yerine getirildiğinde tekrar üye olacaklar diye bir liste yada başka bi formulde eklenebilir diye düşünüyorum.

Kolay gelsin.Sevgili Kamil Çakmak Biz bu taahhütlerin yerine getirilebilmesi için çönce bir birliktelik oluşturalım yani öncelikle geçmişte iptal ettirenlerde dahil üyelik yenileyecek olanlar ve ilkkez üye olacaklar herkes bu birliktelikteolsun ve Çıkalım dijitürkün karşısına diyelimki biz atıyorum 1000 kişiyiz bize istediğimiz şartları yani 34 maçın naklen yayınını garannti etmeyi yazılı olarak beyan eder ve buna uymazsanız tazminat ödemeyide kabul ederseniz yazılı olarak biz 1000 kişi toplu bir şekilde abone olacağız yoksa bunların içinde üyelikleri devam edenlerde üyeliklerini iptal ettirecek ve yeni bir üyelik almayacağımızı bildiririz diyeceğiz bunuda o kadar kişiyi bir araya toplarsak tutacağımız avukata vereceğimiz yetki belgesiyle yapmayı düşünüyoruz Bu avukat işinde bmn yönetiminden rica edecegiz üyelerimiz içinde avukat olan mutlaka vardır bize yardımcı olacagından suphem yok

Kamil Çakmak
30.05.2008, 14:10
Sevgili Kamil Çakmak Biz bu taahhütlerin yerine getirilebilmesi için çönce bir birliktelik oluşturalım yani öncelikle geçmişte iptal ettirenlerde dahil üyelik yenileyecek olanlar ve ilkkez üye olacaklar herkes bu birliktelikteolsun ve Çıkalım dijitürkün karşısına diyelimki biz atıyorum 1000 kişiyiz bize istediğimiz şartları yani 34 maçın naklen yayınını garannti etmeyi yazılı olarak beyan eder ve buna uymazsanız tazminat ödemeyide kabul ederseniz yazılı olarak biz 1000 kişi toplu bir şekilde abone olacağız yoksa bunların içinde üyelikleri devam edenlerde üyeliklerini iptal ettirecek ve yeni bir üyelik almayacağımızı bildiririz diyeceğiz bunuda o kadar kişiyi bir araya toplarsak tutacağımız avukata vereceğimiz yetki belgesiyle yapmayı düşünüyoruz Bu avukat işinde bmn yönetiminden rica edecegiz üyelerimiz içinde avukat olan mutlaka vardır bize yardımcı olacagından suphem yok

Düşüncelerinin tamamına katılıyorum. Ama bu sadece bmn bünyesinde olacak bi iş değil. Sadece bmn ile ne kadar caydırıcı oluruz bu konuda bilemiyorum.

Bmn dışında taraftar grupları ve derneklerle beraber yapıldığığnda bu mucadele daha caydırıcı olcak ve istediklerimizi yaptırabileceğiz. Ama bu kadar bölünmüşlüğüen içinde bu zor gibi görünüyor.

Ayrıca Bmn içinde de bu konuya yeterince destek verildğini göremiyorum.

Dilerim sayı çok olurda amacımıza ulaşırız.

Nytre
30.05.2008, 14:15
digiturk yeni donemde mutlaka bizleri arayacak teker teker. bu aramalar sirasinda herkes TAAHHUT isterse (yazili bir sekilde ve yaptirimi olan) karsiligini aliriz.
ama yine biz TAMAM OLSUN BAKALIM dersek onlar yine bizim maclarimizi vermeyecekler ve biz yine sinir kupu olacagiz. telefonlarda kalacagiz.

buna izin vermemek icin onlememizi alalim simdiden.

hüseyin toraman
01.06.2008, 21:14

1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo
32)AbSoLuTt34
33)matalar
34)

yokmu arttıran

servet nuh
01.06.2008, 21:28
evet trabzonspor taraftarı olan ligtv abonelerine digitürkün kesinlikle teminat vermesi lazım.bende ligtv üyesiyim.bu konuda ne yapabilirim.benide yazın...

Murat Acar
01.06.2008, 21:52

1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo
32)AbSoLuTt34
33)matalar
34)servet nuh

yokmu arttıran

monokotilodon
01.06.2008, 22:57
digitürke olan öfkemiz gayet yerinde ve haklı fakat digitürke karşı yaptığımız bu çıkış bi alternatife itiyor bizi dsmarta doğan gurubuna bunu gerçekten istiyor muyuz yani acaba ligtv nin alternativi herkesin gönülden bağlı olduğu !!!!aydın doğana olan sevgi mi?

yani biz neden öfkeliyiz bizim maçlarımız vermediler sivasın verdiler peki biz değilmiyiz heryerde haktan yana olan son zamanlardaki durumumuz ve sivasın durumunu da elealırsak bence bu bi kaçmaçtan sıkıntı duymamak lazım unutmayalım ki bu grubun kanalları hariç pek de fazla medya da boy gösteremiyor trabzonspor haberler.

hatta yine sadece bu grubun bi kanalında sadece tartışılıyor Trabzonspor.

tepkimiz onların bizi daha ciddiye almaları gerektiğini göstermiştir şüphesiz artık bize daha dikkatli bakıyor digitürk

bu oluşumda bulunmak isterdim ama düşüncelerime ters geliyor ama bu tepkinin sizin tarafınızdan dile getirilmesi tamamen Trabzonsporun faydasına olacaktır hepinize teşekkürlerimi sunuyorum

rezonans
02.06.2008, 17:38
Kimse bizim maclarimizi Digiturk vermesin de bi baskasi versin veya Sivasi veya baska takimlari vermesin demiyor ki.. Digiturk TS'un "tum maclarini" yayinlama garantisi versin gerisini bildigi gibi yapsin. Ben her hafta "acaba bizim maci verecekler mi" stresine girmek istemiyorum, her hafta icerigi degisebilecek bir urunu satin almak istemiyorum. Satin aldigim urun asgari bazi seyleri icermeli..Baska takimin macini verecekleri zaman dogrudan TS'nin maci tirpan yememeli. Gectigimiz yillarda TS sampiyonluk yarisi yaparken onun yerine ilk 6'ya giremeyen BJK'nin maclarini vermeye devam ettiler.

3 Istanbul takiminin maclari her kosulda yayinlamiyorsa TS'nin maclari da her kosulda yayinlanmali, bizim talebimiz budur...

Aslinda yayinci kurulus tum maclari yayinlamali. En azindan yayin programinda olan 4 macin disinda kalanlari "izle-ode" kanallrinda gostermeli. Boylelikle isteyen ve mali gucu yeten herkes takiminin macini izleme sansina kavusur. Zira br kurumun cikip benim sevdigim takimin maclarini "yayinlamama" hakkini satin almasi sinir bozucu bir sey...

Murat Acar
06.06.2008, 12:19
Kimse bizim maclarimizi Digiturk vermesin de bi baskasi versin veya Sivasi veya baska takimlari vermesin demiyor ki.. Digiturk TS'un "tum maclarini" yayinlama garantisi versin gerisini bildigi gibi yapsin. Ben her hafta "acaba bizim maci verecekler mi" stresine girmek istemiyorum, her hafta icerigi degisebilecek bir urunu satin almak istemiyorum. Satin aldigim urun asgari bazi seyleri icermeli..Baska takimin macini verecekleri zaman dogrudan TS'nin maci tirpan yememeli. Gectigimiz yillarda TS sampiyonluk yarisi yaparken onun yerine ilk 6'ya giremeyen BJK'nin maclarini vermeye devam ettiler.

3 Istanbul takiminin maclari her kosulda yayinlamiyorsa TS'nin maclari da her kosulda yayinlanmali, bizim talebimiz budur...

Aslinda yayinci kurulus tum maclari yayinlamali. En azindan yayin programinda olan 4 macin disinda kalanlari "izle-ode" kanallrinda gostermeli. Boylelikle isteyen ve mali gucu yeten herkes takiminin macini izleme sansina kavusur. Zira br kurumun cikip benim sevdigim takimin maclarini "yayinlamama" hakkini satin almasi sinir bozucu bir sey...
Her satırına her kelimesine her harfine imzamı atıyorum ....
Sevgili monokotilodon sanırım bu organizasyonu neden yaptığımızı yukarıdaki alıntıdan anlamışsındır bizim amacımız üstte dediği gibidir yoksa başlka kanal versin yada başka takımın maçları verilmesin değildir...

Murat Acar
19.06.2008, 10:48
adaşlar şuan lig tv de kampanya var aylık 39 ytl bu organizasyonumuz maalesefki gerektiği ilgiyi görmedi birçok arkadaşımız amacımızı bile tam anlamadan buraya yazılar yazdı ama artık sona yaklaşıyoruz ve ben kendi adıma mail atıp gerekli şartlarımı tek başımada olsa isteyeceğim lig tv ye bizim 34 maçımızında canlı yayınlanma garantisini yazılı olarak verirseniz abone olacağımı aksi takdirde benimle birlikte 40 kişininde abone olmayacağını söyleyeceğim.Gelecek cevabıda burada yayınlayacagım....

malik5461
19.06.2008, 12:12
bu digitürk varya bunlar çok adi eğer tepkimiz fazla olursa dikkate alınacaktır ama 30 kişi 50 kişi felan vız gelir diğer arkadaşlarında konuya ilgi göstermesi lazım lig tv ye hayır :mad:

iril
19.06.2008, 12:36
adaşlar şuan lig tv de kampanya var aylık 39 ytl bu organizasyonumuz maalesefki gerektiği ilgiyi görmedi birçok arkadaşımız amacımızı bile tam anlamadan buraya yazılar yazdı ama artık sona yaklaşıyoruz ve ben kendi adıma mail atıp gerekli şartlarımı tek başımada olsa isteyeceğim lig tv ye bizim 34 maçımızında canlı yayınlanma garantisini yazılı olarak verirseniz abone olacağımı aksi takdirde benimle birlikte 40 kişininde abone olmayacağını söyleyeceğim.Gelecek cevabıda burada yayınlayacagım....

41. olarak beni yazabilirsin. Zaten LigTv ile mahkemelik olacağız galiba. Kapattıktan sonra talep ettikleri ücreti ödemedim.

Mustafa K. Demirbaş
19.06.2008, 15:27
şu anda evın karsında bulunan tabelacıya dıgıturk yetkılılerı geldı ve afıs yaptırıyorlar dıgıturke uye ol Trabzonspor formasını kap diye

Akif Gür
19.06.2008, 15:28
şu anda evın karsında bulunan tabelacıya dıgıturk yetkılılerı geldı ve afıs yaptırıyorlar dıgıturke uye ol Trabzonspor formasını kap diye

ciddi misin?

Mustafa K. Demirbaş
19.06.2008, 15:29
ciddi misin?

herhalde cıddıyım onlara bakıyorum demınden beri

Akif Gür
19.06.2008, 15:31
herhalde cıddıyım onlara bakıyorum demınden beri

fotoğrafını çekermisin bi merak ettim

Mustafa K. Demirbaş
19.06.2008, 15:32
fotoğrafını çekermisin bi merak ettim
ya adamların elınden alıp nasıl fotograF cekeyım ama gercekten cııdyım normal bı afıs Ts formalı bırı var uzerıne dıgıturke uye ol Ts formanı kap yazıyor zaten gorurusun yakın zamanda asarlar her yere

iril
19.06.2008, 17:37
bizde afiş asalım yanına:
Taahhüdü ver, sansarı kov, müşteriyi kap :)

Murat Acar
19.06.2008, 17:38
41. olarak beni yazabilirsin. Zaten LigTv ile mahkemelik olacağız galiba. Kapattıktan sonra talep ettikleri ücreti ödemedim.

Sevgili iril sen zaten listede varsın..Ayrıca mail attım bakalım cevap ne gelecek ;)

logitech
19.06.2008, 21:15
listeye beni de ekleyebilirmisiz geçen sene lig tv almamıştım iyi de etmiştim bu sene alacağız mecburen.şartları özellikle konuşacağımdan emin olabilirsiniz.

alper*
19.06.2008, 21:22
bu sene digiturk'e direnmek pek mümkün olmayacak gibi ..

Murat Acar
19.06.2008, 21:26
1) rutav0861
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo
32)AbSoLuTt34
33)matalar
34)servet nuh
35)logitech

yokmu arttıran

shenka61
24.06.2008, 13:53
lig tv trabzonsporun maçlarını verse de vermesede artık evime o kuruma ait bir şey giremez gider babalar gibi radyodan dinlerim eskiden tv mi vardı radyodan dinlerim sonra maç özetlerini bedava izlerim parasında değilim oraya vereceğim paranın yarısını trabzonuma harcarım hibe ederim hiç olmazsa bir işe yarar aslanlar gibi oyuncu almaya devam eder benim gibi benim gibi 1 000 kişi düşünse trabzonsporun kasasına aylık 30 milyar para girer buda yıllık 360 000 ytl yapar az para değil akmasada damlar ve damlaya damlaya göl olur

Tayfun
24.06.2008, 16:36
Yaptığı şerefsizlikleri unutmadık ... :hırr

İHTİLALL
24.06.2008, 20:15
GeÇen Sezon Defalarca MÜŞterİ Hİzmetlerİ İle Kavga Ettİm
Bu Konuda Ortak Hareket Bencede SÜper Olur

Adem TaŞkin
Veysel TaŞkin
İbrahİm TaŞkin
3 ÜyelİĞİmİz Var...

hasancolak
24.06.2008, 22:28
malesef dıjı kazanacagına kave kazansın ne olursa olsun lıgtv alınmasın bende iki senedır vardı gerı ıyade ettım almamak uzere

Murat Acar
24.06.2008, 22:41
Evet arkadaşlar yeni üyelik için tek başıma formu doldurup mail attım ve dedimki TRABZONSPORUMUZUN MAÇLARININ TAMAMINI CANLI YAYINLAMA GARANTISI VERİRSENİZ TOPLU ÜYELİKLERİMİZİ HEP BERABER YAPACAGIZ SİZDEN BU KONUDA GEREKLİ CEVABIN TARAFIMA MAİLLE GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDERİM DİYE YAZDIM AMA 1 HAFTADIR NE CEVAP GELDİ NE ARAYAN OLDU HALADA BİR ŞEY ÇIKMADI...

shenka61
28.06.2008, 13:51
Evet arkadaşlar yeni üyelik için tek başıma formu doldurup mail attım ve dedimki TRABZONSPORUMUZUN MAÇLARININ TAMAMINI CANLI YAYINLAMA GARANTISI VERİRSENİZ TOPLU ÜYELİKLERİMİZİ HEP BERABER YAPACAGIZ SİZDEN BU KONUDA GEREKLİ CEVABIN TARAFIMA MAİLLE GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDERİM DİYE YAZDIM AMA 1 HAFTADIR NE CEVAP GELDİ NE ARAYAN OLDU HALADA BİR ŞEY ÇIKMADI...
babam bile gelse dese gel trabzonsporun bütün maçlarını digitürk verecekmiş alalım yinede almam her sene aynı şeyi yapıyorlar 1 değil 2 değil başka takımlarada yapsın aynı şeyi yapamıyor nede olsa trabzon diyorlar birşey demez o yüzden ben toplu digitürk işinde yokum.. garanti bile verseler bedava bile deseler yokum

Onur Civelek61
28.06.2008, 13:52
maçlarımızın hepsini yayınlıcaklar.elleri mahkum:)

Bu arada lig tv aylık ne kadar?

Gökhan ÖZDEMİR
28.06.2008, 13:54
eğer trabzon güzel top oynar bunlarda yayınlamazsa .hayatlarını karartırım :)

erkankoc
28.06.2008, 17:04
lig tv var bendede..sozlesmem bitiyo..uzatsammi diye dusunuyom..garanti alabilsek keske

Murat Acar
28.06.2008, 17:08
lig tv var bendede..sozlesmem bitiyo..uzatsammi diye dusunuyom..garanti alabilsek keske
Bu kadar az bir sayıyla yazılı olarak garanti alabileceğimizi artık ummuyorum açıkçası ö yüzden ben büyük ihtimalle ligtv almayacağım bu başlığı açtığımda bmn deki lig tv üyelerinin hepsinin bu işe ortak olacaklarını düşünmüştüm ayrıca En azından karadeniz bölgesinde ve Trabzondaki ticari üyelerinde bizlere destek vereceğini düşünerek en az 500 kişilik bir organizasyon yaparsak ve birde avukat bulup direk irtibata geçersek maçlarımızı canlı yayınlama garantisi ni yazılı olarak alabilieceğimizi düşünüyordum ama buradaki 40 kişi ile maalesef bunu başarmak imkansız....

vaslat
08.07.2008, 12:32
yazılı garanti olmadan bir daha asla üye olmam gitsinler sivasspor un maçlarını versinler bakalım kaç kişi üye olacak.3-4 ay önce habertürkte dinlemiştim trabzonsporun digitürk üyeliği beşiktaştan daha fazlaymış böyle olduğu halde bizim geçen yıl bazı maçlarımız verilmedi.

M.S.SOFU
08.07.2008, 15:37
bence lig tv ye mail atılmalı.uygun bir dille-tabi iğneleyen :D- trabzonspor maçları konusunda bir açıklama yapılması taleb edilmeli.

Harun_ayar_ts
08.07.2008, 17:58
bencede en iyisi ya kablolu tv ye satsınlar yada d-smart iyi olur

DeAgLeMaNyAq
08.07.2008, 19:12
Hiçbir kulüp havuz sisteminin dışına çıkamaz. FB bir ara buna yeltendi ama TFF dişini gösterince cesaret dahi edemediler. Kaldı ki böyle bağımsız hareketlere izin dahi verilse, kablo tv'ye satma diye bir olay söz konusu olamaz. Kablo TV olmayan iller, ilçeler var. Kaldı ki Türksat'ta böyle bir iş için kanal açmaz. Ayrıca D-Smart'ı da nedense herkes çok sempatik görüyor ama işin içinde Doğan grubu olunca, insanın yazmadan önce iki kere düşünmesi gerekiyor...

Ozzgur
08.07.2008, 20:43
Aslında kurulacak olan TS tv de yayınlasak maçları süper olur.Tabi TFF izin vermez ama çok üzel olur.Kendi kanalımızda kendi maçımızı canlı izlesek.

Ahmet Doğan
08.07.2008, 21:03
Aslında kurulacak olan TS tv de yayınlasak maçları süper olur.Tabi TFF izin vermez ama çok üzel olur.Kendi kanalımızda kendi maçımızı canlı izlesek.

buda güzel bir fikir ama bence bütün taraftarlar ayrı ayrı birer mail atsın dijitürk'e belki o zaman önemsenir ?

M.S.SOFU
08.07.2008, 21:06
buda güzel bir fikir ama bence bütün taraftarlar ayrı ayrı birer mail atsın dijitürk'e belki o zaman önemsenir ?
böyle bir hadise kulğübe zarar verir unutulmamalı ki klubün en büyük gelirlerinden biri tv gelirleridir.sistem böyle:(

Necat Ulusoy
08.07.2008, 23:12
beni de listeye ekleyin..

Ayhan Çolak
08.07.2008, 23:23
trabzonspor tv açılana kadar elimiz mahkum. ondan sonra elimzide bir koz olur en azından. takım iyi giderse yayınlanır,gitmezse yayınlanmaz,bu hep boyle gıdecektır. ta ki federasyon dort maç yayınlama hakkını çoğaltana dek.

oskanonur
08.07.2008, 23:35
bundan tam 10 gun once uyeligimi iptal ettim ve kesinlikle de tekrar uye olmak gibi bir dusuncem yok. Bu adamların Bordo Mavi renklere olan sevgimi kullanarak para kazanmalarına izin vermeyecegim. tutarsız ve asılsız argumanlarla iptal islemimi yapmak istemediler ama artık yeter dedim ve iptal ettim.

robinhood61
09.07.2008, 00:19
rahat olun arkadaşla bu sene maçlarımızın hepsini vermek zorundalar. insan bindiği dalı keser mi?

Badaloğlu
09.07.2008, 09:16
Trabzonspor, bu sene başarılı sonuçlar aldıkça hem maçların dıgıtürk'den yayınlanması garanti olacak hemde Trabzonspor taraftarı decoderleri bu sene çokca alacaktır... Kimse yalandan yere almam, etmem demesin.Belkiş aramızda idealist bazı arkadaşlarımız almayabilir ama birde tribünlere gitmeyen yaşları 40'ın üzerindeki eski taraftarlarımız bu konuda pusuda bekliyorlar... İlk göz ağrısını insan izlemeden durabilir mi?

ELA ELA LEOSE
09.07.2008, 09:31
bence sadece dıgıturke değil TRT ye de tepki koyalım
trabzonnun maç özetleri gece geç saatlerde veriyor yayın yetişmedi diyor sorun var diyor
ama aynı TRT butun galatasaray fenerbahçe beşiktaş avnikerde oynadığımız maçların 45 dakika sonra veriyor o zaman sorun olmuyor yetişmedi olmuyor nedense

Murat Acar
09.07.2008, 10:07
Trabzonspor, bu sene başarılı sonuçlar aldıkça hem maçların dıgıtürk'den yayınlanması garanti olacak hemde Trabzonspor taraftarı decoderleri bu sene çokca alacaktır... Kimse yalandan yere almam, etmem demesin.Belkiş aramızda idealist bazı arkadaşlarımız almayabilir ama birde tribünlere gitmeyen yaşları 40'ın üzerindeki eski taraftarlarımız bu konuda pusuda bekliyorlar... İlk göz ağrısını insan izlemeden durabilir mi?

Badaloğlu evet çok haklısın işte madem alacaksınız böyle bir birikteliğe böyle bir organizasyona neden destek vermiyorlar onu merak ediyorum böylelikle gücümüzüde göstermiş olmazmıyız cümle aleme....

Murat Acar
09.07.2008, 10:10
1)Acar08
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo
32)AbSoLuTt34
33)matalar
34)servet nuh
35)logitech
36ulusoy61
Ama artık ümidim kesildi benim bukadar kişi ile hiçbir yere varamayız buna bmn yönetimi el atmadığı sürece bu organizasyon başarılı olamayacak kanısına hükmettim maalesef....

Bayundur Han
09.07.2008, 10:28
Ben digiturk'un internet sitesinden izliyorum. Benide listeye alabilirsiniz.

Murat Acar
09.07.2008, 16:34
1)Acar08
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo
32)AbSoLuTt34
33)matalar
34)servet nuh
35)logitech
36)ulusoy61
37)adem özdemir
Ama artık ümidim kesildi benim bukadar kişi ile hiçbir yere varamayız buna bmn yönetimi el atmadığı sürece bu organizasyon başarılı olamayacak kanısına hükmettim maalesef....[/QUOTE]

a d bacan
10.07.2008, 10:07
ilgili arkadaşlar benide ekleyin listeye

Zafer BİLGİN
10.07.2008, 10:39
benide ekleyin

Reha
10.07.2008, 11:15
Beni de yazın ama ligler başlamasına bir hafta kalana kadar bir temsilcinin digitürk ile görüşmesi lazım...B u tesilciliğe adayım...

Ali İhsan
10.07.2008, 11:49
Ben de bu listeye dahil olmak istiyorum...

Murat Acar
10.07.2008, 18:03
1)Acar08
2) iril
3) eray61
4) KuZeYiNoGLu28
5) doktorümit
6) macka61
7) mustafakaya
8) gurcuayhan
9) cripto
10) Y.Sert
11) tisan61
12 Nytre
13) Junior_Nytre
14) ivwerson
15) 61_onur_61
16 legend_ts_61
17Karadağ06
18)izmirdenayhan
19)TS-FAN
20)jansoldier
21)FC_TRABZONSPOR
22)ts_unami61
23)deneme61
24) alemcipirana
25) shenka61 (2 adet )
26)ismail-dede
27) rezonans - Istanbul
28) Hakantpl - Ordu
31)Kaptan_mo
32)AbSoLuTt34
33)matalar
34)servet nuh
35)logitech
36)ulusoy61
37)adem özdemir
38)a d babacan
39)Zafer Bilgin
40)Reha
41)Ali İhsan
Arkadaşlar şu organizasyon işine Bir el atın çevrenizdeki Ticari Üyelere Haber verin En azından şu başlığa BMN yöneticileri bir el atsın zamanımız daralıyor Ne kadar çok kişi olursak okadar çok sözümüzü dinlerler haydi Biraz daha katkı sağlayın ....

Vehbi Sancak
11.07.2008, 08:40
60 küsür para istiyorlar
birkaç kez iptal etmiş olduğum üyeliğimi
2 sene sonra yine iptal etmek üzereyim
ya adam gibi fiyat verirler,
ya da ağustos'un 3'ünde iade edeceğim

vaslat
11.07.2008, 22:32
bu yıl artık digitürk almamaya karar verdim üyeliğimi uzatmayıp iptal edeceğim gider cafede izlerim taraftarlarla daha iyi.

vaslat
24.07.2008, 20:33
artık trabzonspor haberi bile vermiyorlar bence üye olmanın bir mantığı yok en güzeli dışarıda izlemek tabi maçlarımızı verirlerse.

Recep Alkan
24.07.2008, 20:34
her turlu ıtıraz ıcın varım. nereye eklersenız sızınleyım kardes.

Manu61
24.07.2008, 20:38
benide yazın adamlar bizim macları vermiyor hic

Gürkan
24.07.2008, 20:53
bugun benı cepten aramıslar duymamısım. ne dıyeceklerdı acaba.

logitech
24.07.2008, 20:57
digiturk son demleri yaşadığı için fiyat artırmaya gidiyor heralde.

bkandil
26.07.2008, 12:17
Ya digiturk yetkilisiyle konuşurken sormak lazım, Geçen sene bize tavır yaparken "sivaslılar telefon ediyor, sivasın maçını izlemek istiyorlarmış diye, o zaman bugünkü sivasın intertoto maçını niye yayınlamıyo sansar abileri" halbu ki bizim hazırlık maçlarımız biel Dsmart tarafından yayınlanacak...

a d bacan
26.07.2008, 12:43
sondurum nedirbir organizasyon vermı?
her münferitmi davransn?
artık zaman daralıyor..

Nytre
28.07.2008, 13:45
--------------------------------------------------------------------------------

H. Avni Aker yenileniyor

Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda 2007-2008 sezonunun bitimiyle başlayan tadilat çalışmaları, büyük bir hızla devam ediyor.
Statta ilk olarak kale arkası tribünleri ele alındı ve kale çizgisine 25 ve 32 metre uzaklıkta bulunan tribünler, 7'şer metre mesafesine çekildi. Böylece bu tribünlerin kapasiteleri de, 2 bin 500'den, 5 bin 600'e çıkarılmış oldu.

Yol tarafında bulanan kale arkası tribün tam olarak hazır hale gelirken, deniz tarafındaki tribün, 5 Ağustos'ta tamamlanmış olacak.
Bu çalışmaların dışında stadyumda bulunan tüm koltuklar yenilendi. Protokol tribünü de bir üst kata taşındı. Bu tribün için asansör yapılırken, ön cephe de değiştirilerek daha modern bir görünüme kavuşturuldu.
Stadyumda ayrıca kamera ve ses sistemleri, bütün kafeteryalar, tuvaletler yenilenirken, kapalı tribün zemini tümüyle granitle kaplandı.
Stadın dış cephesi boyanırken, maraton tribünü dış cephesi efsane kadroların dev fotoğraflarıyla süslendi.
Yönetim kurulu üyesi Mehmet Tunç, yaptığı açıklamada, hazırlıkların planlandığı gibi devam ettiğini belirterek, "Maraton tribününde taraftarlarımızın görüş açısını engelleyen uzay çatıyı kaldırmak için Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nden gerekli izni bekliyoruz. Büyük bir aksilik çıkmazsa stadımızı yeni sezona kadar hazır hale getireceğiz" dedi.

Ligtv.com.tr

bilmiyorum fotoğrafı ekleyebildim mi ancak bu fotoğrafı bu habere koyan insanlar İYİ NİYETLİ OLAMAZLAR!

bunun adı resmen ADİLİKTİR!

not: fotoğrafı göremiyorsanız http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1521071#post1521071

Emirhan Makul
28.07.2008, 13:46
ne açıdan ben anlamadım kırık koltukların görüntüsünü koydukları için dimi abi

temel_yilmaz
28.07.2008, 14:15
bu sezon bence almamıza gerek yok nedeni ise nasıl olsa bizim maçlar zevk vermiyecek açık ara bitireceğimiz için ligi :p
şaka bir yana ben almıyacağım maddi ve manevi olarak hazır hissetmiyorum kendimi ,ikinci husus ise alacak arkadaşlarımız bence yazılı tahahhüt istesinler öyle ya digitürk alırken bir akit imzalattırıyodur ,karşılığında bizde istiyoruz diyebilirler .

Nytre
28.07.2008, 14:57
ne açıdan ben anlamadım kırık koltukların görüntüsünü koydukları için dimi abi

tabiki onun için. avni aker yenileniyor haberini yapıyorsan avni akerin son halinin fotoğrafını koyarsın kırık koltukların değil!

sanki trabzonspor taraftarı kırdı , yıktı avni akeri de tadilat yapılıyor havası vermeye çalışmışlar.

bunların içlerine işlemiş bu kin ve adaletsizlik duygusu!

Külünkoğlu
28.07.2008, 15:12
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_fl_Avni-aker.jpg

Yuh Allah cezanı versin Lig Tv !!!!!

Bu ne densizlik bu ne adiliktir ! Avni Aker'in o kadar fotografından bula bula bunu mu buldunuz ! Hem stadı küçük düşür, hem taraftar grubunu aşağıla, hem de Trabzon taraftarı buydu zamanın da de. Yok ya orda bir kaç tane düşmanımız var anlaşıldı kesinlikle masum bir fotograf değil bu !

Badaloğlu
28.07.2008, 16:44
Bu fotoğrafı kullanalar ard niyetli bir iş yapmışlardır.İyi o zaman bütün takımların geçmişte yaptıkları bu taraz tasvip etmediğimiz görüntüleri herhangi bir haber yapıldığında kullanın o zaman...Mesela geçen hafta ''Aslantepede tribünler yükselmeye başladı'' diye habaer sitelerine haberler yaptığınızda, neden olaylı gs-fb maçındaki tribündeki polisi yumruklayanların, koltukları atan insanlarların deşet fotoğraflarını kullanmadınız?

Yukardaki pankartın ve taraftar gurubunun ne günahı var? Bu fotoğrafa bakan insan ne düşünür? Trabzonlu gençler tribünleri yıkmışlar, sahaya koltukları kırıp atmışlar demezler mi?

Egemen
28.07.2008, 16:46
ayıp yaa.. PİSLİG TV işbaşında yine..

Fatih
28.07.2008, 16:48
lig başlamadan başlarsınız aramaya efendim şöyle efendim böyle diye nasıl bir vicdan var sizde !!

Emirhan Makul
28.07.2008, 16:49
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_i5_Avni-aker1.jpg
Avni Aker'de neler oluyor? (FOTO)

Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda 2007-2008 sezonunun bitimiyle başlayan tadilat çalışmaları, büyük bir hızla devam ediyor.
Statta ilk olarak kale arkası tribünleri ele alındı ve kale çizgisine 25 ve 32 metre uzaklıkta bulunan tribünler, 7'şer metre mesafesine çekildi. Böylece bu tribünlerin kapasiteleri de, 2 bin 500'den, 5 bin 600'e çıkarılmış oldu. Yol tarafında bulanan kale arkası tribün tam olarak hazır hale gelirken, deniz tarafındaki tribün, 5 Ağustos'ta tamamlanmış olacak. Bu çalışmaların dışında stadyumda bulunan tüm koltuklar yenilendi. Protokol tribünü de bir üst kata taşındı. Bu tribün için asansör yapılırken, ön cephe de değiştirilerek daha modern bir görünüme kavuşturuldu.

Stadyumda ayrıca kamera ve ses sistemleri, bütün kafeteryalar, tuvaletler yenilenirken, kapalı tribün zemini tümüyle granitle kaplandı. Stadın dış cephesi boyanırken, maraton tribünü dış cephesi efsane kadroların dev fotoğraflarıyla süslendi. Yönetim kurulu üyesi Mehmet Tunç, yaptığı açıklamada, hazırlıkların planlandığı gibi devam ettiğini belirterek, "Maraton tribününde taraftarlarımızın görüş açısını engelleyen uzay çatıyı kaldırmak için Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nden gerekli izni bekliyoruz. Büyük bir aksilik çıkmazsa stadımızı yeni sezona kadar hazır hale getireceğiz" dedi.

resim değiti veya haber kaldırıldı yerine bu koyuldu

İskender YILMAZ
28.07.2008, 17:00
neden değiştirdiler acep ?

Külünkoğlu
28.07.2008, 17:03
neden değiştirdiler acep ?
Hiçbirşey sebebsiz olmaz...

Nytre
28.07.2008, 17:08
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_fl_Avni-aker.jpg

Yuh Allah cezanı versin Lig Tv !!!!!

Bu ne densizlik bu ne adiliktir ! Avni Aker'in o kadar fotografından bula bula bunu mu buldunuz ! Hem stadı küçük düşür, hem taraftar grubunu aşağıla, hem de Trabzon taraftarı buydu zamanın da de. Yok ya orda bir kaç tane düşmanımız var anlaşıldı kesinlikle masum bir fotograf değil bu !

bir mesaj da ""bakın trabzonlular böyle işte"" demek değil midir? grubun adı trabzonlu gençler sonuçta.

medya kadar kışkırtıcı - insanları birbirine düşürmeyi amaç edinmiş - dedikoducu - fitneci başka sektör "hayat kadınları" olsa gerek

Emirhan Makul
28.07.2008, 17:08
Acaba bizden anında e-mail gönderen var mıydı ?

Nytre
28.07.2008, 17:11
kesin birileri tepkisini dile getirmiştir. ya da sırf gıcıklık olsun diye bir saat o resmi kullanıp değiştirmiş de olabilirler.

minareyi çalan kılıfını hazırlar hesabı o resmi koyandan fazla masum nedenler beklememek gerekir.

The Legend
28.07.2008, 18:14
beklenmedik bi olay değil ki bunların alayı şerefsiz

samway
29.07.2008, 00:56
allah sızı ne etsın e be .......... ondan sonra kufur edıyo oluyoruz su ılk macta acalım protesto bayragını lıg tv ye

bkandil
31.07.2008, 12:12
Az önce digiturkten aradılar üyeliğimi kampanyalı olarak uzatmak için,
Arada geçen konuşma,
Ben: Ben ligtv yi sadece Trabzonspor'un maçlarını izlemek için alıyorum. Bu yıl Trabzonspor'un tüm maçlarını yayınlayacak mısınız?
Görevli: Maç yayınları puan sıralamasına göre yapılacak, Trabzonspor eğer ilk 5 yada ilk 10 içerisine giremezse yayınlamayacağız.
Geçen yıl sivasın maçını yayınlayıp beşiktaşın maçını yayınlamadığımız hafta oldu. (Not: Ben böyle bir şey hatırlamıyorum, hatırlayan var mı acaba) Maçın yayınlanması puanlamaya göre yapılan talebe bağlı olarak değişecektir.
Ben: Nasıl yani.
Görevli: Federasyonla anlaşmamıza göre haftada 4 maç yayınlayabiliyoruz. Bu dört maç ta üç büyükler (benim anladığım) ile ilk dörde giren anadolu takımının taraftarının talebine göre yayınlanacak. Eğer bir anadolu takımı ilk 2 yada 3 e girerse onların taraftarları bizi arayıp kendi takımlarının maçlarını izleme talebinde bulunuyorlar. Bu durumda biz de o maçı yayınlıyoruz.
Ben: Telefon talebine göre mi karar veriyorsunuz.
Görevli: Puan sıralamasına göre karar veriliyor.
Ben: Peki fb, bjk yada gs ilk 5 e giremezse onların maçlarını da yayınlamayacak mısınız.
Görevli: Yayınlamayacağız.
Ben: Hadi yaa. (Adam ciddi ciddi yayınlamayacağız dedi, gülmemek için zor tuttum kendimi)

vaslat
18.08.2008, 11:25
Lig Tv bu haftaki maçımızı veriyor ama Lig tv nin reklamında 3 istanbul takımına özel reklam yapmış bize yapmamışlar.Bu da demek oluyor ki her hafta maçımızı yayınlamayabilirler.Artık bu konuda lig tv üyesi olanlar ve ya düşünenlerin Trabzonspor maçlarının verileceğine dair taahhüt almadan bir kez daha düşünmeleri gerekiyor bence.Zira bizim Lig Tv üyeliğimiz Beşiktaşın aboneliğinden bile fazladır.

TSercaN
18.08.2008, 11:31
Arada geçen konuşma,
Ben: Ben ligtv yi sadece Trabzonspor'un maçlarını izlemek için alıyorum. Bu yıl Trabzonspor'un tüm maçlarını yayınlayacak mısınız?
Görevli: Maç yayınları puan sıralamasına göre yapılacak, Trabzonspor eğer ilk 5 yada ilk 10 içerisine giremezse yayınlamayacağız.
Geçen yıl sivasın maçını yayınlayıp beşiktaşın maçını yayınlamadığımız hafta oldu. (Not: Ben böyle bir şey hatırlamıyorum, hatırlayan var mı acaba) Maçın yayınlanması puanlamaya göre yapılan talebe bağlı olarak değişecektir.
Görevli: Federasyonla anlaşmamıza göre haftada 4 maç yayınlayabiliyoruz. Bu dört maç ta üç büyükler (benim anladığım) ile ilk dörde giren anadolu takımının taraftarının talebine göre yayınlanacak. Eğer bir anadolu takımı ilk 2 yada 3 e girerse onların taraftarları bizi arayıp kendi takımlarının maçlarını izleme talebinde bulunuyorlar. Bu durumda biz de o maçı yayınlıyoruz.
Ben: Peki fb, bjk yada gs ilk 5 e giremezse onların maçlarını da yayınlamayacak mısınız.
Ben: Hadi yaa. (Adam ciddi ciddi yayınlamayacağız dedi, gülmemek için zor tuttum kendimi)

ben olsam o adama baya bi kufuru basardim.. herneyse.. bunlar yalancinin onde gideni ... serefsizligin en alasini yapan kisiler iste...

bunlara inat iste gelene gidene 2 , 3 tane atacaksin ki agizlarinin payini alsinlar... insallah bu sene 3 eziklerden biri ilk 5e giremez... ozaman pankart acarsiniz ve lafi oturtursunuz bu yalancilara...

bunlara dava acmayanda kabahat arkadas... gecen sene okadar dava acmak icin sebep var iken kimse dava acmadi..

DİNÇ
18.08.2008, 11:49
Cuma günü internetten kredi kartımın ekstresine bakayım dedim.
Bir de ne göreyim.Sevgili PİSLİKTV ciler üyeliğimi yenilemişler ve 44.90X12=539YTL para çekmişler.
Geçen sene 31.90X12=382 YTL ödemiştim.Hemde aylık 31.90 YTL taksitlerle.Bu sene ise 539 YTL yi peşin almışlar. Bir de üstüne geçen ay üyeliğim bittiği için 47.90 YTL lik bir fatura daha göndermişler.
Ne oluyor diye bir aradım.
Bana bu sene %10 zam yaptıklarını ve üyeliğin aylık taahhütlü peşin ödemenin 44.70 YTLX12=539 YTL olduğunu normalde 47.90 YTL olduğunu söylediler.
Ben ise geçen sene 32 YTL aylık taksitle üyeliğimi devam ettirdiğimi ve %40 zam yaptıklarını ilettim.
Olmaz dediler biz %40 zam yapmadık dediler.Hesaplarını bilmiyorlar...

Ayrıca bir düşünün aylık ödemeli 47.90 YTL.9 Ay maç var 9X47.90=431 YTL yapıyor benden ise 539 YTL peşin alınıyor.Bu nasıl bir kampanya.Bir de eski üyeyiz...

Ben Trabzonsporluyum.Trabzonsporun maçlarının tamamını yayınlayacaksanız 500 değil 1000 YTL veririm dedim.Yetkili büyük insan durakladı ve şimdiden bir şey söylemek zor dedi.

Bunları nereye şikayet edeyim...

vaslat
18.08.2008, 11:54
Avrupada bu fiatın yarısını bile vermiyorsun üstelik bütün maları veriyor

Mustafa Önal
18.08.2008, 13:16
bunlar tam anlamıylakan emici bir ekip olmuşlar. ingiltere ligini aldık diyorlar extradan 40 ytl ücret istiyorlar ingiltere ligini izlemek için. aylık 84 ytl ödeyin lig tv ve spormax i izleyin diyorlar. işleri iyice çığrından çıkardılar.

alioglua
18.08.2008, 15:14
arkadaşlar bana sorarsanız Allah'ın izniyle bütün maçlarımızı verecek lig tv. çünkü ben bu sene ilk kez abone oldum ve abone olurken hangi takımlısınız diye sorup kodladılar forma, yani kısacası çünkü bu sene takımımızın abone sayısı aşmış durumda herkes izlemek için gün sayıyor bu yüzden bu aboneleri kaybetmeyi göze alamazlar, müşteri hizmetlerindeki konuşanlar herşeyidört dörtlük biliyorlar mı acaba

alioglua
18.08.2008, 15:15
benim sormak istediğim birşey var hd kalitesiyle lig maçlarını vereceklerini söylüyorlar biraz önce lig tv de şansal büyüakğa dedi iki araba var dedi peki bu iki araba bizim maçımızı verecek mi yoksa sadece istanbul takımlarının maçını mı verecek

temel_yilmaz
18.08.2008, 16:07
az önce digitürkü aradım bu sezon hangi takımların maçları yayınlanacak diye sordum kesin ve net bir cevap alamadım işte klasik federasyon belirliyor gibilerinden saçma sapan birşey söyledi ..
siz dediğinize önce kendinizi inanın sonra müşterileriniz inandırın dedim ..ligin açılmasına bir hafta kala gurbetteki taraftarlarımızın takımını görmesi resmen engelleniyor..bu konuya braz daha duyarlı yaklaşalım

KemaL_Ts
18.08.2008, 16:18
simdi Trabzonsporumuzun maclarini verecek mi Lig tv bu sezon?
Verirse onlari affetmemiz icin bir neden olabilir... yeni sezona herseyi yeniden basliyalim.. belki de ligtv de artik bize düsmanlik yapmaz:).. lütfen iyi niyetli olalim.. hem ligtv ye söylemedigimiz kalmadi hemde daha maclarimizin yayinlanmasini istiyoruz! Hayde Ligtv yayinlar insallah maclarimizi...

TS nin maclarini yayinliyormu ? bilgisi olan cevap versin lütfen hem forumda hem özelden cünkü belki foruma bir iki gün giremicem sonra cevabi alamam:).

temel_yilmaz
18.08.2008, 16:19
simdi Trabzonsporumuzun maclarini verecek mi Lig tv bu sezon?
Verirse onlari affetmemiz icin bir neden olabilir... yeni sezona herseyi yeniden basliyalim.. belki de ligtv de artik bize düsmanlik yapmaz:).. lütfen iyi niyetli olalim.. hem ligtv ye söylemedigimiz kalmadi hemde daha maclarimizin yayinlanmasini istiyoruz! Hayde Ligtv yayinlar insallah maclarimizi...

TS nin maclarini yayinliyormu ? bilgisi olan cevap versin lütfen hem forumda hem özelden cünkü belki foruma bir iki gün giremicem sonra cevabi alamam:).

şu an için fb gs bjk maçları var diğerleri belli değilmiş

KemaL_Ts
18.08.2008, 18:54
şu an için fb gs bjk maçları var diğerleri belli değilmiş

ah be ah! Hade be LIGTV göster bizim maclari!

EMiRHAN61
18.08.2008, 18:58
3 haramilerinki garanti işte her sene olduğu gibi.

Bizimkileri de takımın seyrine göre yapacaklar. Kaşımıza gözümüze sevdali değiller ki . Ticari çıkarları neyse onu yapıyorlar. Özellikle Trabzon'da Digiturk'e para verilmesini hoş karşılamıyorum. Belki deplasmanlar için hoş görülebilinir ama , Avni Aker boş iken köy kahvelerinin dolu olmasına da razı olamıyorum.

Serdær
20.09.2008, 10:29
Dün maçta benim en çok dikkatimi çeken şu oldu.

Egemen bir pozisyonda göğsüne darbe aldı ve yere yığıldı.

Bu pozisyonu tekrar tekrar tekrar tekrar acı çeker gibi ağır çekimle gösterilmesini kınıyorum.

Maçı izleyen çocuklar var.

Bunun dışında ortamda bulunan ben ve abilerim bile bu duruma kızdı.

Birde ağır ağır gösterince allah korusun adama birşey oluyor zannettim.

Bu konudan dolayı Ligtv kınıyorum !

peker61
20.09.2008, 10:51
Kesinlikle katılıyorum o pozisyonu izleyen ailesi bile endişelenmiştir ne bu kardeşim dakikalarca o pozisyonu neden gösteriyon ben bile korktum ...

Mustafa Mahmutoğlu
20.09.2008, 11:05
Arada geçen konuşma,

yahu madem öyle febe 12. ci ne iş ?

Oruç
20.09.2008, 11:57
İstanbul takımlarının maçlarını yayınlamayacakmışız. Buna kargalar güler be. Madem puan durumuna göre yayınlıyosun Fb'nin maçı yerine Sivas'ın maçını yayınlada görelim senin inandırıcılığını. Yemiyo dimi ? Yayıncı kuruluşmuş. Adamlar maçları yayınlamamak için alıyorlar düpedüz. Avrupa'daki yayın anlayışına bakma zahmetinde bulunmuyorlar beyefendiler.

TheCrow
20.09.2008, 13:12
Öncelikle şu 4 maç yayınlama saçmalığını bıraksınlar.4 maç yayınlama talebi sanki federasyondan gelmiş gibi.Fazla masraflı olmasın diye sadece 4 maçı yayınlamak isteyen bunlar.Federasyonumuz da sağolsun,taraftarı seyirciyi düşüneceğine,yayıncı kuruluşun taleplerine göre hareket ediyor,tabi parayı veren o nasıl olsa.
Düşünsenize adam Antalyaspor'u tutuyorsa,parasıyla bile takımını izleyemiyor,bu ne rezalettir ya?..Adam gibi ihale yapılsın,bütün maçları eşşek gibi versin yayıncı kuruluş,yemiyorsa da ihaleye girmesin,ona göre teçhizatını ayarlasın...

Gelelim sıralamaya göre yayınlama işine...Ortada bir gerçek var:bu adamlar yalancı ve sahtekar.Sürekli yalan konuşuyorlar,ikiyüzlülük yapıyorlar,ve her arayana farklı konuşuyorlar.Yeri geldi mi "aman efendim üyeliğinizi iptal ettirmeyin,size şu kadar indirim yapalım" diyorlar,ama yeri geldiği zaman da "siz bilirsiniz,hemen iptal edelim,ama kampanyalı olduğunuzdan tarafınıza şu kadar daha fatura edilecektir (yerse) " diyorlar.

Yukarıda yazılanlardan da gördüğünüz gibi herkese farklı birşeyler söylemişler,kimine federasyon belirliyor,kimine sıralamaya göre,kimine talebe göre demişler...Benim bir arkadaşım aradı,ona da kriterimiz 4 büyükler demişler.O da "bir maçımızı bile yayınlamazsanız üyeliğimi iptal ettirebilir miyim?" diye sormuş,kampanyalı fiyattan üye olmazsanız iptal ettirebilirsiniz demişler,aradaki fark da ayda 3 ytl.Arkadaşım da "kampanya istemiyorum,daha fazla öderim ama bir maçımız yayınlanmadığı an da iptal ederim" demiş.

Ben evime bu adamların cihazını koymam,ama üye olmak isteyenler en azından fazla fiyat farkı yoksa,kampanyasız üye olun,istediğiniz zaman da iptal ettirin.