PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.600.000 EURO Nerede?

DİNÇ
12.03.2008, 09:11
Nuri Albayrak Yönetimi Fatih Tekke'nin Rusya'nın Zenit takımına transferinde kulüp kayıtlarına 7.400.000 EURO geçmiş...

7.400.000 Euro nun akıbeti belli olmadığı gibi bir iddia daha geldi...

Zenit klubü başkan yardımcısı Fatih Tekke için Trabzonspora 10.000.000 (ONMİLYON) Euro ödediklerini açıkladı...

Kulüp kayıtlarında 7.400.000 euro geçildiği halde adamlar neden 10M euro verdik diyorlar?

Peki bu paranın kalanı olan 2.600.000 Euro nerede?

Konu ile ilgili LigTV de Dobra Dobra programında da bazı iddialar ortaya atıldı...

Daha neler olmuş neler...
Futbolcu transferlerinde bazı paraların başka ceplere girdiği...
Trabzonspor yönetimi nüfusunu kullanarak alınan ihaleler...
Kasaya girmeden başka ceplere giden paralar...
Neden Eski yönetimin defterleri ibra edilmediği...
Daha çok iddia var...
Nuri Albayrak ve yönetimi bunları çıkıp açıklamalı...
Tabi bunların birçoğu iddia edilen...

Bütün bunlar neden şampiyonluk hattından uzak,küme düşme hattına yakın bir takım olduğumuzu apaçık ortaya seriyor...

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=41055

safakkocbıyık
12.03.2008, 09:12
bunların doğru olabileceği gibi zenit klübünün yaptığı açıklamanın da yanlış olma ihtimali yüksektir her zaman.

Burçak
12.03.2008, 09:13
yine midem bulanmaya başladı.
bu iddaalara tez zamanda cevap vermeliler. böyle bir şey olmamışsa bu idddaları ortaya atanları mahkemeye versinler...

Atalay
12.03.2008, 09:39
Sabah lig radyoda bu konu irdelendi... dehal kulübümüz bu konuda açıklama yapmalıdır....

Eger dogru ise süratle üstüne gidilmeli bu parayı ve buna benzer paraları iç edenlerden hesap sorulmalıdır!!

Harun-61
12.03.2008, 09:47
kimsenin günahini almaya, su-i zanda bulunmaya niyetimiz yok...

fakat bu haberler dogru cikarsa, vayyy senin haline Nuri Albayrak vayyyy !!!

tez zamanda Sadri Baskandan bir aciklama bekliyoruz !
.

Ertan1982
12.03.2008, 09:53
Bu Nuri o parayi Marcelinho transferinde kulanmis olmasin.Sonra bakin size Marcelinho yu aldim hemde kendi paramla ve hibe ediyom bu parayi Trabzonspora.Sonunda Trabzonun kendi parasiyla aldi bir oyuncuyu sahsi parasiyla almis gibi gösterib camia yi sakinlestirmek istemisdir ve reklamini yapmis dir.Tabii bunlar hepsi varsayim.

Travelair
12.03.2008, 09:57
Mahmut Uslu Zenith'e gitmiş, Fatih'e ne ödedinizse onu verelim bize verin Fatih'i diye. 7.4 beklersen 10 milyon € verdik cevabı almış. Belki bu Zenith'in fiyat arttırma taktiği belki değil. Ama o dönen dolapları kırmazsak, daha çook dolap döner, Trabzonspor da erir gider

DURAS
12.03.2008, 10:11
yani zenit klübü ,fenerden daha fazla para koparmak için bunu söyleme ihtiyacı duymuş olamazmı. albayrak yönetimini hiç sevmezdim ama şenerin gökdenizin transferinden dolayı bu hedef saptırmak isteyen manevralarından sıkıldım artık, birde Trabzonda başka adam yokmu da yönetime araba kurşunlayan, Trabzonsporu yerlebir eden olayın müsebbiblerin avukatını alıyorsun. maalesef şenere büyük sevgim olmasına rağmen bu yönetim benim için başlamadan bitmiştir

My
12.03.2008, 10:16
2 senede harcanan para 150 küsür trilyon lira. Ortada hiç bir şey yok. Peki bu para ne oldu? Transferdi futbolcuydu tamam da 150 küsür trilyon lira bu yahu.

Lig Tv de Oğuz Tongsir'in sorularını yanıtlayan Sadri Şener, tüm Trabzonsporluları ayağa kaldırması gereken bir cümle sarfetti.

Şener; sosyal bir etkinlikte karşılaştığı F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la sohbeti sırasında Rus takımı Zenith'in kasasından , Fatih Tekke'nin transferi için tam 10 milyon avrı çıktığını öğrendiğini, bu rakamın resmi belgelerle kayıt altında olduğunu ancak Trabzonspor'un kasasına giren paranın ise 7.4 milyon avro olduğunu söyledi.

Yani 2.6 milyon avro buhar olmuş uçmuş. Yiyin efendiler yiyin, patlayıncaya, tıksırıncaya, çatlayıncaya kadar yiyin.

Yeni skandalımız herkese hayırlı olsun. Bir haftaya kalmaz bu da eskir kıymetini bilin! Eskiden futbolcu potansiyelimiz konuşulurdu, şimdi skandal ve rezilliklerimiz..Küçülen sadece Trabzonspor mu sanırsınız??

Boşverin, herkes mutlu belli ki..

İnternetspor

Faik Yılmaz
12.03.2008, 10:50
Kendisinede yaklaşık o kadar para veriliyor bildiğim kadarıyla onu söylemiş olabilirler....

Burçak
12.03.2008, 10:53
satıldıktan sonra 10 milyon euro deniyor Faik. satılan adama 2.6 milyon euro para neden verilsinki.
haberi iyi oku ;)

Faik Yılmaz
12.03.2008, 10:56
Valla iyiniyetimden söylüyorum öyle olmasını umuyorum......

zafer6161
12.03.2008, 10:59
trabzonspor bonservis bedeli 7.400 fatih tekkenin kendisi ise 2.600 avro almış olamazmı buda 10.000 avro eder,yani toplam maliyeti

Burçak
12.03.2008, 11:00
benmi okuduğumu anlamıyorum kafam karıştı zafer

Zenit klubü başkan yardımcısı Fatih Tekke için Trabzonspora 10.000.000 (ONMİLYON) Euro ödediklerini açıkladı...

yakuphoca
12.03.2008, 11:11
Kasaya giren ile tekke ye verilen 7400000+2600000=10000000 mantıklı geliyor.
Ama hesap böyle değilse gerçekten bir skandal ile karşı karşıyayız.
Sadri Şener in radikal ve ütopik açıklamalarıda peşpeşe geliyor gerçi. Gökdeniz yıldız değil gibi açıklamlar yapıyor. Bir başkan sattığı topçunun arkasından öyle konuşmaz. Rubin Kazan dan teminat bekliyorlar. Rus ya göndermezse teminatı o zaman ne olacak.
Hadi bakalım takipteyiz..

ilteriş
12.03.2008, 11:12
Eğer ödenen on milyon avro resmi belgede mevcut ise Albayrak hesabını verir.Zaten ibra edilemediler.Yok bu aradaki miktar resmi bir belge ile değilde elden verilmişse o zaman çekirge rahat sıçrar.

tamuğ yamtar
12.03.2008, 11:27
İnşallah tez zamanda ortaya çıkar.

Ama Gökdeniz'de de şöyle bir durum var.

Rubin Kazan 9.8 milyon bonservis veriyor.

Ama Trabzon'un kasasına giren 8.7 milyon.

Arada ki fark Gökdeniz'in kulüpten alacaklarıymış.

TS-Tiryaki
12.03.2008, 11:32
İnşallah tez zamanda ortaya çıkar.

Ama Gökdeniz'de de şöyle bir durum var.

Rubin Kazan 9.8 milyon bonservis veriyor.

Ama Trabzon'un kasasına giren 8.7 milyon.

Arada ki fark Gökdeniz'in kulüpten alacaklarıymış.

9.8 milyon degil 9.078 milyon;)

zafer6161
12.03.2008, 11:37
valla ben almadım:o

Ahmet Kuru
12.03.2008, 11:41
valla doğruluk payı nedir bilinmez...
ama yapmazlar diyemeyiz tabi..Ama zenit Klübü de ne kadar doğru söylüyor belge istemek gerek...
Ama duyduğuma göre Albayrak yönetimi Klübe para ödeyecekmiş...
mahkemeden vazgeçilsin ben parayı ödeyeceğim demiş...
bunu başka duyanlarda var mı?

sbay
12.03.2008, 11:50
fatih yıllık 2,2 milyon euro kazanıyor...bu 2,6 milyon euroluk paranın fatihin aldığı parayla ilgisi yok...bence haşim sayitoğlunun parmağı olabilir bu işte...günahını almayayım ama hüseyine yapılan iyileştirmenin 500 milyarını bu arkadaş almış diye duyumlar var...ne kadar doğru tartışılur tabi ama hüseyine en son ne zaman iyileştirme yapılmış bi araştırmak lazım...bu sadece duyulanlar bide duyulmayan ne rezillikleri var acaba.

stichus
12.03.2008, 12:17
eğer bu ifade doğruysa ve sadri şenerin ağzından bu ifade aynen bir yerde yayınlandıysa birileri hakkında suç duyurusunda bulunmak gerekir..
sanırım şöyle bir karar çıkacaktır..
tekkenin alışverişinde rusların trabzonspora otuzbeş milyar dolar verdikleri ve bu paranın sadece şu kadarının resmi diğerinin ise dedikodu makbuzu ile tesbit edildiği anlaşıldığından adıgeçen kulüp başkanının sarhoş, diğer iddia sahiplerinin akıldan yoksun oldukları açıktır..
basına yeni yönetime ve ruslara akıl fikir, taraftara sabırlar..
:)

Harun-61
12.03.2008, 12:22
hosgeldin stichus abi :)

wien_ts
12.03.2008, 12:28
Mahmut Uslu Zenith'e gitmiş, Fatih'e ne ödedinizse onu verelim bize verin Fatih'i diye. 7.4 beklersen 10 milyon € verdik cevabı almış. Belki bu Zenith'in fiyat arttırma taktiği belki değil. Ama o dönen dolapları kırmazsak, daha çook dolap döner, Trabzonspor da erir gider

bu olay gercekmidir yoksa bi yanliskmi vardir belli degil ama anlayamadigim koca bir camianin baskani sadri sener mahmut uslunun söyledigi bir lafa göre cikip bu konusmalari yapiyor..Ya artik telefon diye bisey var,faks var ,e-mail var .Koskoca Trabzonspor camiasinda rusca bilen kimsemi yokki ,resmi yazismalarla durumun mahiyetini sormuyorlar.
nuri albayrak kadar basarisiz,acemi bi yönetim hayatta görmedim ama sadri baskaninda yaptigi acemilikler nuri albayaraki aratmiyor..

Travelair
12.03.2008, 12:55
Aziz Yıldırım ile sohbet esnasında bu konu açılıyor. Aslında Rusya'dan gelen paranın hayrı olur mu o da ayrı bir tartışma konusu

Hasan61
12.03.2008, 13:23
bu konu şuanda trabzonspor'un en önemli konusu bence 2.600.000euro az paramı 1-2 kaliteli transfer yapılabilirdi bu parayla

sametaydin
12.03.2008, 14:28
daha biri çıkıp açıklama yapmadıysa yuh diyorum ya.

coolank
12.03.2008, 15:17
Ben o olayın bire bir şahidi değilim dogal olarak sadece duyumlarımı yazmak istedim ...

1) Rusların 10 milyon euro verdiği o zaman da konuşulmuştu yeni değil yani bilenler biliyordu ..ilk açıklamaları hatırlayın zaman zaman çelişkiler olmuştu ...

2) Porto ya satılan oyuncumuz sizce 3.5 milyon euro ya satıldı ? Stephanov bir açıklamasında 8 milyon Euro dan bahsediyordu ...Ve ayrıca bir soru daha ingiliz kulubu 5 milyon euro verdikleri zaman niye satılmamıştı ? Kimse kulup satmadı demesin bıraksınlar bu şampiyonluga oynayacaktık masallarını da ...

3)Ersen Martin in transferi niye son dakikaya kadar olmadı en sonunda sıkıntılı oldu ? Gerçek rakam 1 milyon dolar mıydı ? Yoksa aradan para almak isteyenler vardı da İspanyollar kabul etmeyince mi iş o noktalara geldi ...Hesap numaraları niye farklı idi ( bunu da bilenler bilir )

bu 3 maddeyi de Trabzonda bir çok kişi oldukça iyi biliyor iyi değil oldukça iyi biliyor ...

Acaba hesaplar kongre de niye sizce ibra edilmedi ? Bu zannediyorum ki Türk futbol tarihinde tektir ...Kongre üyeleri niye red kullandı ? Yönetim kurulu ( eski) niye sus pus oturuyordu ...Trabzon küçük yer ve pek bir şey saklı kalmaz ...Özellikle kongre de hesapların ibra edilmemesi demek çok şeyin işaretidir ... Buradan bir şey çıkar mı ? hiç bir şey çıkmaz ..böyle kalır ...

Son bir not : Sadri Şener dünkü çocuk değildir verdiği demeçlerin nereye nasıl gidecegini çok kişiden de iyi bilir ...Karnından konuşmuyor yani ...Çok basit düşünün başkan hiç bir şey bilmeden o demeçleri verir mi ? Bence geç bile kaldı .. Kongre sonrası konuşması lazımdı ...

Bir de portoya sorsunlar bakalım neler çıkar ve ispanyollara da .....

DAHA ÇOK ŞEY VAR YAZACAK AMA GEREK YOK .... TRABZONSPOR BAZI ANLAMLARDA ÇOK BÜYÜK FELAKETTEN KURTULDU ...

Bunu yazmadan edemedim ... Şu benzin istasyonunu da bir düşünün bakalım .)))):)

coolank
12.03.2008, 15:22
Asıl konu ruslar oldugu için o konuya şu ilaveyi yapayım ... Ruslar manyak mı durup dururken biz 10 milyon euro verdik desin ...Yani bu yönetim gidip onlara siz 10 milyon euro verdik mi diye söyleyin dedi ...Herkes bıraksın bu işleri .... o da yetmedi gidip fenere dediler ki biz bu adamı 10 milyona aldık verin alın ... yani ruslar bütün işi gücü bıraktı Trabzonsporun eski yönetimi karalamak için kafadan fiyat söylemeye başladılar .. Allah allah ya ... Ama dogru ruslar için 2.5 milyon Euro çok büyük para .. adamların yıllık transfer bütçesi ya onun için .))))))

ne demişler : GEÇ BUNLARI ANAM BABAM GEÇ BUNLARI...

wien_ts
12.03.2008, 15:39
[QUOTE=coolank;1192362]Ben o olayın bire bir şahidi değilim dogal olarak sadece duyumlarımı yazmak istedim ...

1) Rusların 10 milyon euro verdiği o zaman da konuşulmuştu yeni değil yani bilenler biliyordu ..ilk açıklamaları hatırlayın zaman zaman çelişkiler olmuştu ...

2) Porto ya satılan oyuncumuz sizce 3.5 milyon euro ya satıldı ? Stephanov bir açıklamasında 8 milyon Euro dan bahsediyordu ...Ve ayrıca bir soru daha ingiliz kulubu 5 milyon euro verdikleri zaman niye satılmamıştı ? Kimse kulup satmadı demesin bıraksınlar bu şampiyonluga oynayacaktık masallarını da ...

3)Ersen Martin in transferi niye son dakikaya kadar olmadı en sonunda sıkıntılı oldu ? Gerçek rakam 1 milyon dolar mıydı ? Yoksa aradan para almak isteyenler vardı da İspanyollar kabul etmeyince mi iş o noktalara geldi ...Hesap numaraları niye farklı idi ( bunu da bilenler bilir )

bunlar cok ciddi iddalar.Gercekten böyLe iddalar varsa ispatlansin,ve kulubu zarara ugratan,kulübün parasini ic edenler bunun hesabini versinler.Cok mu zordur yani bunu ispatlamak?.

bordomaviLife
12.03.2008, 15:48
Sadri Şener Gökdeniz'in gidisinin üstünü örtmek icin sallamıstıR

Mayls
12.03.2008, 16:12

Stepanov'un bahsettigi 8 milyon Porto'nun transferden yarim sezon önce teklif ettigi rakam. Stepanov yarim sezon yedek bekledikten sonra 3,5 milyon Dolara gitti. Ama Chelsea'nin teklif ettigi 5 milyon ve daha sonra Porto'nun teklif ettigi 8 milyon neden kabul edilmedi tartisilir tabiki.

Mustafa AYDIN
12.03.2008, 16:20
Geçmiş yönetimin icraatları ibra edilmediğinden dolayı şu anda müfettişler zaten kulüpte inceleme yapıyolar bir usulsüzlük varsa ortaya çıkacaktır.

cyberentalpi
12.03.2008, 16:29
Valla Eski yonetimdeki hersey bas agrisi
Bu klubun borcu neden bu kadar arttı. Ustelik ATay baskana gore hic borc yok denecek kadarken neden 60 trilyon
Fatihten 9 Marce den 2-75 stepten 3.5 alınmısken. Birileri keselerini doldurdu. Hem kese doldurdu hem reklam yapti hem ihale aldi. Ortada sadece maket var. Ne futbolcu ne baska bir sey

coolank
12.03.2008, 17:08
bu başlık çok önemli başlık ... bu başlık gökdenizin satılmasından da başkanın demeçlerinden de Ersun hocanın kalıp kalmamasından da önemli bir başlık

biltrabzon
12.03.2008, 17:14
marcelinho yu almislardir o parayla cünkü secimlerde nuri albayrak in kulübe bagisladigi para belgelerde gözükmüyordu ve eski yönetici cikip evet dogru albayrak bu parayi sözlü olarak verecegini vaat etti dedi burdan anlasiliyorki marcelinho bu kayip paralan alindi nuri albayrak in cebinden degil yani.telefoncu yu galericiyi dövizciyi yönetici yaparsan olacagi budur.adamlar futbolculardan borc para alip islerini öyle yürütüyorlarmis yani trabzonspor da ayaklar bas olmustu

LazAnisT
12.03.2008, 17:27
Albayrak asıl bombayı bugünki karadeniz gazetesinde patlatmış.Sadri Şener için .'Benim harcadığım paraların hesabını soracağına devlete borcu olan 15 milyon doların hesabını versin demiş'' Bu ropörtajda Tam zamanında verilmiş.Yuh diyorum Albayrak Yuh!!! Yuh!!!

Hasan61
12.03.2008, 17:27
Sadri Şener Gökdeniz'in gidisinin üstünü örtmek icin sallamıstıR
gökdeniz transferinde üstü örtülecek bir yer yok gitmesi gerekiyordu gitti.............albayrak çıkıp bu işin temiz olduğunu ispat etmeli

Emorfo
12.03.2008, 17:51
Bu konuda Zenit Menajeri Sarsaniya az önce bir açıklama yaptı. Fatih Tekke için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro verdiklerini. Fatih Tekke'nin hesabına da peşinat olarak 2 milyon Euro yatırdıklarını, menajerlere de 400 bin Euro ödediklerini söyledi. Sadri Başkan sattığı futbolcunun arkasından konuşmakla hata yaptığı gibi bilip bilmeden araştırmadan bu tip iddialarla komik duruma düşmemeli. tecrübeli dediğimiz başkan sanırm fazla yaşlandığı için ne dediğini bilmiyor.

Misina
12.03.2008, 17:59
bu tür transferlerde menejeler büyük para götürür ama 2.6 milyon euro kadar büyük olmasa gerek.Bu Para Hortumlandı

Hasan61
12.03.2008, 18:01
Bu konuda Zenit Menajeri Sarsaniya az önce bir açıklama yaptı. Fatih Tekke için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro verdiklerini. Fatih Tekke'nin hesabına da peşinat olarak 2 milyon Euro yatırdıklarını, menajerlere de 400 bin Euro ödediklerini söyledi. Sadri Başkan sattığı futbolcunun arkasından konuşmakla hata yaptığı gibi bilip bilmeden araştırmadan bu tip iddialarla komik duruma düşmemeli. tecrübeli dediğimiz başkan sanırm fazla yaşlandığı için ne dediğini bilmiyor.
albayrak yönetimi çıkıp açıklasın o zaman bu para şurala gitti diye.....yoksa açıklayamayacağı şeyler olduğu için mi açıklamıyor:confused::confused::confused:

Emorfo
12.03.2008, 18:03

- FC ZENIT SPORTİF DİREKTÖRÜ SARSANIYA'DAN 'FATİH TEKKE' AÇIKLAMASI
- FC ZENIT SPORTİF DİREKTÖRÜ KONSTANTIN SARSANIYA, FATİH TEKKE'NİN TRANSFERİYLE İLGİLİ SPEKÜLASYONLARA AÇIKLIK GETİRDİ
- SARSANİYA, FATİH TEKKE'NİN TRANSFERİ İÇİN TRABZONSPOR'A 7.4 MİLYON EURO BONSERVİS BEDELİ, FATİH TEKKE'YE DE PEŞİNAT OLARAK 2 MİLYON EURO ÖDEDİKLERİNİ BELİRTTİ

İSTANBUL - FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, milli futbolcu Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili spekülasyonlara açıklık getirdi.
İHA muhabirine konu ile ilgili özel açıklamalarda bulunan FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro bonservis bedeli ödediklerini, Fatih Tekke'nin hesabına da peşinat olarak 2 milyon Euro yatırdıklarını belirtti. Sarsaniya, "Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro bonservis bedeli ödedik. Fatih Tekke'ye de peşinat olarak 2 milyon Euro verdik. 400 bin Euro da menajerlik parası ödedik" ifadelerini kullandı.
------------------------------------------

wien_ts
12.03.2008, 18:04
böyle büyük bir iddayi ortaya atmak icin ,bunu önce ilk kaynaklardan bi arastirmak lazim.Yok efendim mahmut uslu demiski,gecen sene zenite trabzona ödediginiz 7,4 m euro yu ödeyelim fatihi bize verin ,onlarda ne 7,4 ü biz 10 ödedik söylemleriyle böyle bi iddaa ortaya atilamaz..Yani cok mu zordur zenit kulübüne bu bilgiyi teyit ettirmek..Ve teyit ettirtikten sonra eger bu gercekse bunun son kurusuna kadar almak gereklidir..

Egemen
12.03.2008, 18:09
ruslar demiştir ki fatih tekke bize 10m avroya patladı.. çevirmenler de yanlış çevirmiştir tahminim :D

polyannamıyım neyim :P

Badaloğlu
12.03.2008, 18:21
Arkadaşlar, bir şey biliyorsanız yazın...Bilmiyorsanız geçmiş yönetimi suçlayıcı, ispatlayamadığınız iddiaları ortaya atarsanız yakışık almaz.Sadri Şener, bir şey söylemiştir ve bu söylediği de onu bağlar.İspatlaması lazım.Yoksa yalancı durumuna düşecek...

Ama benim bildiğim kadarı ile Rusya'dan alınan ya da satılan her topçuda bu tip sıkıntılar oluyor.Buna en güzel örnekte Fenerbahçenin Rusyadan aldığı Beşçasnih örneğini verebiliriz.Zaten Sadettin Saran'ın başını bu transfer yemişti.

Rusyada kara para çok, adamlar o yüzden böyle çılgınca paralarla oyuncuları transfer ediyorlar.Ama arada bir kendi kayıtlarına 10 yazrken, transfer ettikleri kulübe 7.5 veriyorlar.Burada Nuri Albayrak'ı kimse suçlamaya kalmasın!...Varsa ispatınız ispatlayın, yoksa iftira atmayın!...

KUTADGU
12.03.2008, 18:24
Albayrak asıl bombayı bugünki karadeniz gazetesinde patlatmış.Sadri Şener için .'Benim harcadığım paraların hesabını soracağına devlete borcu olan 15 milyon doların hesabını versin demiş'' Bu ropörtajda Tam zamanında verilmiş.Yuh diyorum Albayrak Yuh!!! Yuh!!!

Tam Albayrak'ın kalıbına göre bir söz...

Ben yakıştırdım...

Ayrıca Mr. Albayrak...

Trabzonspor Başkanı Trabzonspor ile ilgili konuları çözecek, gerekirse de hesap soracaktır tabii...

Yalnız, siz kim oluyorsunuz da devlet adına hesap sorma hakkını kendinizde görüyorsunuz...

Haaaa... Pardon... Kankinizdi değil mi....

Samet Yildirim
12.03.2008, 18:24
Sadri Sener 2 milyon 600 bin euro ortalikda yok demedi kulagimiza öyle geliyor ve gecenlerde yemek yerken mahmut usluyu gördüm dedi...mahmut uslu fatihi istediklerini fakat zenit kulübü 10 milyon euro ödedigini söyllince bizde transferden vazgectik dedi....sadri sener buna göre öyle diyorlar ama ispüatim yok dedi

yani sadri sener suclayaci veya yalanci cikamaz cünkü öyle bisi demedi...

MAHMUT USLU(FB`LI YÖNETICI)

Cafer Bulur
12.03.2008, 18:35
bu olay su anda neden kulübün borcunun 40 trilyona dayandiginin resmidir bence.bu parayi mutlaka yönetimyemistir demek istemiyorum ama fatihin transferinde bircok seyin karisik oldugu ortada.nuri albayraktan bu konuda aydinlatici bir aciklama bekliyoruz.aksi halde bu paranin yönetim tarafindan carcur edildigi iddialari güclenecektir.

Ömer SEVİNÇ
12.03.2008, 18:46
Az önce izledim açıklamasını başkanın. Komik. Ben Aziz'den duydum, Mahmut şöyle dediydi, Ayşe hepten karşı falan, noluyoruz yahu? Dedikodu yapma yeri mi Trabzonspor başkanlığı. Aziz öyle dedi, yani, işte ben bilemiyorum ama işte Mahmut da demiş zaten diyor adam. Hay Allah'ım yarabbim. Şu takımın başına düzgün bir başkan geçmeyecek mi?

Murat Keçeci
12.03.2008, 21:02
Zenit'ten Tekke açıklaması
12 Mart 2008 / 18:20
Fc Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin Transferiyle İlgili Spekülasyonlara Açıklık Getirdi
FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, milli futbolcu Fatih Tekke (http://www.haber61.net/fatih-tekke/)'nin transferiyle ilgili spekülasyonlara açıklık getirdi.
İHA muhabirine konu ile ilgili özel açıklamalarda bulunan FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro bonservis bedeli ödediklerini, Fatih Tekke'nin hesabına da peşinat olarak 2 milyon Euro yatırdıklarını belirtti. Sarsaniya, "Fatih Tekke'nin transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon Euro bonservis bedeli ödedik. Fatih Tekke'ye de peşinat olarak 2 milyon Euro verdik. 400 bin Euro da menajerlik parası ödedik" ifadelerini kullandı.
www.haber61.net (http://www.haber61.net)

albayrakın günahını almışız öyle bi para yokmuş

ÖmerFarukYılmaz
12.03.2008, 21:06
Fc Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin Transferiyle İlgili Spekülasyonlara Açıklık Getirdi
FC Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, milli futbolcu Fatih Tekke (http://www.haber61.net/fatih-tekke/)'nin transferiyle ilgili spekülasyonlara açıklık getirdi.

Ne bellı zenıtı arayıp bunu konuşmadıkları:cool:

Cafer Bulur
12.03.2008, 21:19

haber 61 e inanmak benim icinden gelmiyor.ayrica bu konuda suclanan eski yönetimimiz olaya aciklik getirmekle mükelleftir,zenit degil.zenit neden bu konuda aciklama yapma geregi duysun ki?

tamuğ yamtar
12.03.2008, 21:26
9.8 milyon degil 9.078 milyon;)

NTV yalan söylüyor o zaman.

Cem Balcı
12.03.2008, 21:32
hey Rabbim yaa;yine neler duyuyoruz...

Great White
12.03.2008, 21:32
Gidecekleri güne kadar hatta gittikleri gün de dahil olmak üzere hayal gücü sınırlarını zorlayacak bir zenginlikte(!) fiyaskolara imza atan bir Yönetim hakkında atılacak herhangi bir iddianın beni şaşırtmasına imkan yok açıkçası..

Konu Albayrak Yönetimi olduğunda haklı ya da haksız bir şekilde öne sürülen her türlü iftira bile mantıklı geliyor insana ne yazık ki..

Burada asıl ilginç olan böylesi ahlak sınırlarını zorlayan bir iddianın muhataplarından hala bir açıklama gelmemiş olması..

Eğer bu iddia geçersiz ise iddianın sahipleri de en az şüpheliler kadar zan altında kalacaktır muhakkak..

Travelair
12.03.2008, 21:41
NTV yalan söylüyor o zaman.

Sadri Şener'in röportajında 9.078 duydum. Arayayım bulursam ligtv linkini koyarım buraya

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber.aspx?r=1&hid=35209

Murat Keçeci
12.03.2008, 22:09
yalandan insanların günahlarını almayın elin rus kulubu bunu açıklamış işte hale daha inanmıyorum falan diyosunuz sizin içiniz kötü

Mustafa K. Demirbaş
12.03.2008, 22:32
zaten sadrı baskan bır seyı dogru durust soyledıgı yokkı her seye dıolar ,ole dıolar, bakacam, öyleymis gıbı laflar kulanıyor sankı bırsey bılmeden gelmıs baskan olmus gıbı davranıyor

Ahmet Faruk
12.03.2008, 22:32
La havle....

batugol
12.03.2008, 22:33
yazik ya dustugumuz duruma bak
iki turlu de ne kadar kotu yonetildigimiz anlasiliyor

Great White
12.03.2008, 22:40
Tek yapmam gereken değil de son bakmam gereken şey olabilir ancak o Yenişafak:)

ilhan
12.03.2008, 23:29
Bu haber yalansa ortaya atanlar kim? Eğer doğruysa neden şimdiye kadar kimse çıkıp konuşmadı televizyonlarda? Hadi yalan diyelim Sn. Albayrak bunu inkar etti diyelim neden yenişafak gazetesi? Neden yayın kuruluşları değil?

Ya valla hiç bir şey anlamadım ben. Aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyık.

Erdal
12.03.2008, 23:49
Bu arada yarın YENİSAFAK'ta Nuri ALBAYRAK'ın röportajı war su anda hakkında cıkan haberlerle ilgili

:)) Yarınki ropörtajdan bu günden haberiniz olduğunua göre başkana yakınsınız. yarın kine ropörtaj demek pek mümkün değil olsa olsa kendi gazetesinde beyanatı diyebiliriz. Ha bir gün atıyorum Ergun Ata nın sorularını cevaplar ise evet ona ropörtaj diyebiliriz. Mesela hala kongreyi niçin ertelediği sorulabilir, Mesela devre arası transfer yapıp yeniden aday olmaktan havaalanı projesi ertelendiği için mi vazgeçti diye sorulabilir? Sence de yeni şafakta bunları sorabilecek gazeteci varmı ? yoksa ropörtajı stichus mu yaptı :))

Erdal
13.03.2008, 00:05

Faruk ALmanya yada ingiltereden bahsetmiyoruz ,Rusya dan bahsediyoruz kardeşim :))) orda işlerin nasıl yürüdüğü ile alakalı şu fb li yöneticinin hikayesine bir bakıverseydin .....Allah Allah ruslar yalanladı hayatta olmaz öyle şey öylemi? Lazaroni ,musampa, wsws ile ilgili dedikoduları bunun üstüne koyunca sevimszi oluyor sevimsiz... helde tüzük değiştireceğiz deyip kongre ertleme muhabbetinden sonra..

Cabri61
13.03.2008, 02:15
Bu da uefa.com fatih transfer olduğu zamanki haber.

Turkey striker Fatih Tekke has left Trabzonspor to sign a four-year contract with FC Zenit St. Petersburg in Russia in a deal worth a reported €10m.
Monday, 31 July 2006
http://www.uefa.com/footballeurope/news/kind=2/newsid=440733.html

balahor61
13.03.2008, 08:36
Şerefli insanlar iddialarını ispatlamakla mükelleftir

Fatih Tekke için kayıtlarda ne yazıyorsa o kadar para alınmıştır. Devleti, milleti 150 trilyon soyanlar bize hırsız diyemez. Elinde belge olup ispatlamayan müfteridir. Fatih'in sözleşmesinin bitmesine 3 ay vardı. Ama Gökdeniz'in daha 1.5 senesi var. 'Çivi bile satmayız' diyenler, ilk paraya sıkıştıkları anda Gökdeniz'i sattılar.
http://yenisafak.com.tr/resim/site/sser085903ce084e0432by.jpg İlgili haberler
• İşte kanıt müfterisiniz! (http://yenisafak.com.tr/Spor/?t=13.03.2008&i=105270)

Trabzonspor'da Gökdeniz'i Rubin Kazan'a satan başkan Sadri Şener'in eleştirilerine, eski başkan Nuri Albayrak sert karşılık verip, ispat çağrısında bulundu. Şener'in Fatih Tekke'nin Zenit'e satılmasından gelen para ile kayıtlarda görünen rakam arasında fark olduğu iddiası üzerine Albayrak, “İspatlamıyorlarsa müfteridirler. Devleti milleti soyanlar bize hırsız diyemez” dedi.

Şener, LİG TV'de yayınlanan “Futbol Gündemi” programına canlı telefon bağlantısında, “Fatih Tekke için Zenit bize “10 milyon euro verdik” diyor. Bizim kayıtlarda ise Fatih için 7.4 milyon euro yazıyor. Aradaki 2.6 trilyon nerede bilmiyoruz” iddiasında bulundu. Şener'in, “Bu para menajerlere mi verildi, yoksa ne oldu bilemiyoruz. Ama bunları ispatlayamazsınız” demesi, camiaya zarar vermemek için susan eski başkan Nuri Albayrak'ı çileden çıkardı. Şener'in şok sözlerine Albayrak, “Devleti-milleti 150 trilyon dolandıranlar bize hırsız diyemez. Elinde bilgi, belge olupta ispatlamayan, müfteridir” diye cevap verdi.
GERÇEK YÜZLERİNİ GÖSTERDİLER
Albayrak, “Kişi karşısındakini kendi gibi görür. Her türlü kayıt orada, ispatlasınlar o zaman. Bize 'hırsız' diye çamur atıpta, bunu kanıtlamıyorlarsa, onlar ahlaktan yoksundur. Fatih için kayıtlarda ne yazıyorsa, o kadar para alınmıştır” dedi. Albayrak, Fatih konusunda kendilerini suçlayıp, 'yıldız satmayız' diyenlerin gerçek yüzlerini Gökdeniz'i satarak gösterdiklerini belirterek, “Sözlerinin arkasında böyle duruyorlar” diye konuştu.
Kulübe zarar vermemek için sustuklarını belirten Albayrak, “Fatih ve Gökdeniz'e evlatlarım gibi sahip çıktım. Zorlu süreçlerinde çok kulüpten teklif geldi ancak düşünmeden reddettim. Sadri Şener, çalışmak yerine her gün medyaya ayrı bir malzeme veriyor. Biz, o kulübe sahip çıkacak diye sevinerek adaylıktan vazgeçtik. Kulüp için çalışmak yerine, polemik üretiyor. Bu tip şeyleri konuşmak Trabzonspor başkanına yakışmaz ama insanı mecbur kılıyorlar. Bundan sonra her yalanı mahkemeye vereceğiz. Hem bu konu, hem istasyonla ilgili artık susmayıp hakkımızı arayacağız” dedi.

Gökdeniz değilse, yıldız kim?
Sadri Şener'in Gökdeniz'i elden çıkarmayı haklı göstermek için, “O yıldız futbolcu değil' demesi, hem bordo-mavili camiada, hem de spor kamuoyunda, “Gökdeniz de yıldız değilse, yıldız futbolcu kim' sorusuna yol açtı. Başarılı futbolcunun tam 10 yıl formasını giydiği bordo-mavili takıma verdiği emek ve kazandırdığı bir çok başarının bu şekilde görmezden gelinmesi, büyük vefasızlık olarak nitelendiriliyor. Bir çok maçı gösterdiği üstün performansla tek başına çeviren ve her dönem Milli Takım için düşünülen ilk futbolculararasında yer alan Gökdeniz halen 11 golle, gol krallığı sıralamasının zirvesinde yer alıyor. Bu futbolcunun, Semih, De Nigris ve Gökhan Ünal ile birlikte en çok gol atan futbolcu olması gibi açık bir gerçeğin bile Şener tarafından nasıl 'görülmediği' merak ediliyor. Rusya'nın her yıl yükselen kulübü Rubin Kazan'ın rekor bonservis ücreti ödemeyi göze alarak bu transferi gerçekleştirmesi de Gökdeniz Karadeniz'in kalitesini ortaya koyan bir başka önemli veri olarak ortaya konuluyor.

'Hesap bilse şirketi batmazdı'
Trabzonspor eski yönetim ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer, başkan Sadri Şener'i ağır bir dille eleştirdi. Şener'in Gökdeniz'in satılması olayını başka yönlere çekerek dikkat dağıtmaya çalıştığını söyleyen Başer, şöyle konuştu: “Fatih, bizlere gelerek, “Abi 3 ay sonra serbestim. Ama ben yine de kulübüm kazansın istiyorum. Burada kafamı yastığa koyduğumda uyayamıyorum.' dedi. Biz de satışına onay verdik. Gökdeniz için yıldız değil diyor. Gökdeniz 1-0'dan bile maç çeviremiyormuş, yıldız değilmiş. O zaman kim yıldız? Demek ki Sadri Şener yıldız. Çünkü futbolcular yıldız olamaz. Ancak Sadri Şener yıldız olabilir. Yazık ya Şener futboldan da anlamıyormuş! Komik, Trabzon'a gerçekten şimdi çok üzülüyorum. Göreve geldiğinde hiçbir oyuncumuz bir yere gidemez. Satılık bir çivimiz bile yok, demedi mi? 1 ayda ne değişti? Şener, F.Bahçeli yöneticilerin sadece ağzına bakarak, kulüp kayıtlarına bakmadan iftira atıyor. Senin kulübün F.Bahçe mi yoksa Trabzonspor mu önce onun kararını ver. Hesap bilseydi zaten şirketini batırmazdı”

Faik Yılmaz
13.03.2008, 08:45
Gökdenizin satılması yukarda konuşma cüretini gösteren şahıslar nedeniyledir.... Hem klübü çuvalla borca sokacaksınız sonrada utanmadan arlanmadan konuşacaksınız....

siz önce menejerlere yedirdiğiniz milyon dolarların hesabını verin....

Hekimoğlu
13.03.2008, 09:00
yahu ne terbiyesiz nezaketsiz bir adam bu nuri nasıl başkan seçtik bunu.

Mehmet Fatih Yavuz
13.03.2008, 09:10
sadri şener büyük hayal kırıklığına sebep olmaya başladı bende..

yazık oluyor..

aziz yıldırımın lafı ile hareket etmesinin sebebini anlamadım..

albayrak a bağırdık çağırdık.
farklı bişey yapmayacaksan başkan ne işin vardır başkanlıkta??

gereksiz sözler, altından kalkılamayan büyük laflar.. 1 ayda yutulan cinsten hem de..

yazık..

MELİNOZ
13.03.2008, 09:10
Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili spekülasyonlara açıklık getirdi. Sarsaniya, Tekke için Trabzonspor'a 7.4 milyon euro ödediklerini, Fatih'e de 2 milyon euro peşinat verdiklerini açıkladı.

HasanGucmen
13.03.2008, 09:39
Zenit Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya, Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili spekülasyonlara açıklık getirdi. Sarsaniya, Tekke için Trabzonspor'a 7.4 milyon euro ödediklerini, Fatih'e de 2 milyon euro peşinat verdiklerini açıkladı. Geri kalan 400 bin Euronun da menajere verildiğini açıkladı bu durumda paralar nerde daha belirleyici oldu..

Atalay
13.03.2008, 11:02
Kardeşim bu işin üzerine birilerin gitmesi lazım!!

Ömer SEVİNÇ
13.03.2008, 11:04
Kardeşim bu işin üzerine birilerin gitmesi lazım!!

Evet. Sadri Şener'e onun bunun lafına inanarak millete iftira atmamasını söylemeli birileri. İnsan bir Zenith'i arar sorar yahu. Bu kadar ucuz değil o koltuk..

hasancolak
13.03.2008, 11:25
bu ınsanlar bırbırlerıyle ograştıkları kadar takımla ograşsalar ınanıyorumkı şanpıyon oluruz yaptıkları iş ben az yedım sen cok yedın ama trabzonspora helal olsun yemekle bıtıremıyolar aynı turkıye gıbı

Kaptancı
13.03.2008, 12:49
durmak yok yola devam :D

ÜNAL
13.03.2008, 14:55
Konu en ayrıntısına kadar aydınlatılır diye umut ediyorum..
Kim aldiysa desun :D:D:D

macka61
13.03.2008, 16:20
kimde olabilir albayrak diye düşünmek istemiyorum günahı varsa vebali ona ait inşallah aydınlatılır

Ömer SEVİNÇ
13.03.2008, 17:09
Albayrak'ın 2.6 milyon euro için Trabzonspor'dan para çalacağını cidden düşünen varsa beri gelsin. Yahu adam karun kadar zengin. Napsın 1-2 milyon euroyu?

bordomaviLife
13.03.2008, 17:12
Ya bu baslık hala duruyor mu ! :S

bordomaviLife
13.03.2008, 17:12
kimde olabilir albayrak diye düşünmek istemiyorum günahı varsa vebali ona ait inşallah aydınlatılır

Bugun yenisafta acıklama yaptı da ...

KUTADGU
13.03.2008, 17:15
Albayrak'ın 2.6 milyon euro için Trabzonspor'dan para çalacağını cidden düşünen varsa beri gelsin. Yahu adam karun kadar zengin. Napsın 1-2 milyon euroyu?

Albayrak meselesine indirgememek lazım meseleleri bence... Albayrak ve ekibini bir bütün olarak düşünmek lazım. Albayrak'ın belki dünyadan haberi yokken Sayitoğlu veya başkası veya hepsi birden bir sürü tezgah çevirmiş olabilir. TAbi kanıt istersen kanıt gösteremem...

Ne iftiracı adamım ben yahu...

KUTADGU
13.03.2008, 17:16
Bugun yenisafta acıklama yaptı da ...

Kongre sonrası şaftı kayan Albayrak Yenişaft gazetesine açıklama yapıyor demekki..

Gayet uygun, gayet mantıklı.

Ömer SEVİNÇ
13.03.2008, 17:18
Albayrak meselesine indirgememek lazım meseleleri bence... Albayrak ve ekibini bir bütün olarak düşünmek lazım. Albayrak'ın belki dünyadan haberi yokken Sayitoğlu veya başkası veya hepsi birden bir sürü tezgah çevirmiş olabilir. TAbi kanıt istersen kanıt gösteremem...

Ne iftiracı adamım ben yahu...

Abi kusura bakma ama Zenith başkanı biz 7.6 verdik diyor, yönetim kayıtlarında da öyle diyor. Peki 10 milyon euro olduğunu iddaa eden kim? Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu. Yani ben gülerim böyle iddaaya ve tartışılmasına:)

Albayrak başarısız olmuştur ve bundan dolayı taraftarın kendisine olağan bir nefreti var. Ama bu nefret gözlerimizi kapamamalı bence..

KUTADGU
13.03.2008, 17:27
Abi kusura bakma ama Zenith başkanı biz 7.6 verdik diyor, yönetim kayıtlarında da öyle diyor. Peki 10 milyon euro olduğunu iddaa eden kim? Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu. Yani ben gülerim böyle iddaaya ve tartışılmasına:)

Albayrak başarısız olmuştur ve bundan dolayı taraftarın kendisine olağan bir nefreti var. Ama bu nefret gözlerimizi kapamamalı bence..

Kusura bakmam tabii ki...

Yönetim kayıtlarında olmayan bağışların makbuzları bir ara kesilir denilmedi mi?
Dolayısıyla ben de bu iddiaların belki de doğru olabileceğini düşünüyorum..
En azından da tartışılması kanaatindeyim...
Opet ihalesinde dönen dolapları, kongre ertelemeye kadar giden süreci, hepimiz gördük..
Birileri üç beş kuruş alacağını daha rahat tahsil etsin diye çile çektik.
Şimdi ben o birilerinin dediğine inanmıyorum diye gözlerimi de kapatmış sayılmam hani..
Üstelik Rus kulüplerinin bini bir para ettiği kara para aklama olaylarına da seyirci değiliz sanırım..
Bunlarda olabilirliği yükselten düşüncelerim...

Ömer SEVİNÇ
13.03.2008, 17:34
Kusura bakmam tabii ki...

Yönetim kayıtlarında olmayan bağışların makbuzları bir ara kesilir denilmedi mi?
Dolayısıyla ben de bu iddiaların belki de doğru olabileceğini düşünüyorum..
En azından da tartışılması kanaatindeyim...
Opet ihalesinde dönen dolapları, kongre ertelemeye kadar giden süreci, hepimiz gördük..
Birileri üç beş kuruş alacağını daha rahat tahsil etsin diye çile çektik.
Şimdi ben o birilerinin dediğine inanmıyorum diye gözlerimi de kapatmış sayılmam hani..
Üstelik Rus kulüplerinin bini bir para ettiği kara para aklama olaylarına da seyirci değiliz sanırım..
Bunlarda olabilirliği yükselten düşüncelerim...

Ben kongre sürecinin mali değil siyasi sebepler yüzünden ertelendiğini düşünüyorum. O yüzden bir şey demeyeceğim.

Ben şimdi çıkıp desem ki bu 2.6 milyon euro Kutadgu'da, Albayrak'ın üstüne atmaya çalışıyor ama ispat edemem. Geçen gün Özhan Bey öyle dedi. Parayı Kutadgu alırken görmüş. Kim inanır bana? Komik olurum değil mi? İşte Sadri Şener dee bu nedenle komik olmuştur bence..

KUTADGU
13.03.2008, 17:37
Ben kongre sürecinin mali değil siyasi sebepler yüzünden ertelendiğini düşünüyorum. O yüzden bir şey demeyeceğim.

Ben şimdi çıkıp desem ki bu 2.6 milyon euro Kutadgu'da, Albayrak'ın üstüne atmaya çalışıyor ama ispat edemem. Geçen gün Özhan Bey öyle dedi. Parayı Kutadgu alırken görmüş. Kim inanır bana? Komik olurum değil mi? İşte Sadri Şener dee bu nedenle komik olmuştur bence..

Bence bu konuda çok düz bir aristo mantığı kuruyorsun...
Neyse konunun fazla dallanıp budaklanmaması adına söylüyorum...
Ben ikna etmeliler, ben ikna olmadım kendi adıma...

Ve bu arada beni Nuri ile aynı kefeye koyduğun için, tepkimi gösteriyorum...

YUhhhh artık...

Bahattin Aydın
13.03.2008, 17:37
eğer o iddalar doğru ve ortada kayıp 2.600.000 euro varsa bu paranın nerde olduğunu bilen bir tek eski yönetim...

Tahir
13.03.2008, 17:38
eğer fenerli yönetiçinin dediği ile eski başkanı kötüleyeceksek biz bitmişiz demek.unutmayalım bizim bizden başka dostumuz yok hiç sevmediğim hatta nefret ettiğim kişide olsa albayrağı bu durumda savunmak gerçek trabzonsporlu olan herkesin görevidir.

Ömer SEVİNÇ
13.03.2008, 17:42
Bence bu konuda çok düz bir aristo mantığı kuruyorsun...
Neyse konunun fazla dallanıp budaklanmaması adına söylüyorum...
Ben ikna etmeliler, ben ikna olmadım kendi adıma...

Ve bu arada beni Nuri ile aynı kefeye koyduğun için, tepkimi gösteriyorum...

YUhhhh artık...

Yok hocam estağfurullah:) Nuri Albayrak kim siz kim? Onun yerine kimi koysak daha başarılı olurdu..

Düz bir mantık oldu doğrudur ancak benim söylemem bile bu kadar abesken başkanın söylemiş olması daha da abestir. İnsan hiç olmazsa bir Zenith başkanını arar sorar. Yalancı çıkmamış olurdu en azından:S

Seni ikna etmesi gereken Sadri bey bu konuda. İddaa sahipleri iddaasını kanıtlamakla mükelleftir. Sen ikna olmadıysan bu Sadri Şener'in suçu bence:)

Egemen
13.03.2008, 17:49
Katılıyorum insanın yaptıkları yüzünden yapmadıklarını da ona atmak son derece kötü ve sacma

katılmıyorum..

insan yaptıklarıyla mükellef olabilir.. ama bunlar çok doğru şeyler değilse ona karşı olan düşüncelerin olumsuz olması çok normal..

Kim Nuri Albayrak'ın bi dolaplar çevirmediğini düşünüyordur ki? o kadar şeyler yaşandıktan sonra..

sbay
13.03.2008, 18:01
Zenithin fatih için fenerden 10 milyon euro istemesi doğru olabilir...dünkü açıklamalarına göre(zenit klubünün) Trabzonspora 7.4 milyon euro fatihe 2 milyon euro ve menejerede 400 bin euro verdiklerini fatihi isteyen fenerin de bütün bunları karşılayacak bir bonervis ödemesini istemiş olabilirler...fenerli mahmut bizden 10 milyon euro istediler demekle bunu kastetmiş olabiliir...

Mehmet Fırat
13.03.2008, 18:08
Seni ikna etmesi gereken Sadri bey bu konuda. İddaa sahipleri iddaasını kanıtlamakla mükelleftir. Sen ikna olmadıysan bu Sadri Şener'in suçu bence:)

İddaa değil iddia. ;)

Üstüne alınma sakın, bu 'iddaa' denen meretten nefret ettiğimi göstermek istedim sadece. :)

Ömer SEVİNÇ
13.03.2008, 18:14
İddaa değil iddia. ;)

Üstüne alınma sakın, bu 'iddaa' denen meretten nefret ettiğimi göstermek istedim sadece. :)

Haklısın:D

Ama iddaa oyunu öyle bir yayıldı ki esas sözcüğün yeri aldı vallahi:D:D

Medallion
13.03.2008, 18:15
Albayrak 2,600,000 Euro ya tenezzul edecek adam degil.
Sener oyle kulaktan dolma bir dedikoduyu basina malzeme edecek adam degil.
Mahmut Uslu futbocuya verilen para, bonservis, bu tip seyleri ayirt edemeyecek kadar saf adam degil.

Kedi cigeri yedi, ciger buysa kedi nerede peki???

Muhalif
13.03.2008, 18:45
Albayrak'ın Sadri Şener'e dedikleri yenilir yutulur cinsten değil... Ben burada Sadri Şener'i hatalı buluyorum açıkçası.. Hele bir tart,sor soruştur sonra konuş yahu.. ne gereği var ulu orta onun bunun sözüyle konuşmanın... Al işte adam çıkar sana der ki ispatlamzsan şerefsizsin.. o halde buyur ispatla!
Sadri Şener de pek fazla suç yok aslında bence yine de.. adam evinde oturuyordu ne güzel.. Trabzonspor'dan bihaber olduğu da radyo konuşmalarında v.b ortaya çıktı zaten... birileri tutup bir ekip kurdular sen gel bunların başına dediler geldi işte.. dediğim gibi son 10-15 yıldır kendi derdiyle boğuşurken kulüpten bihaber kalışı da başkalarının ağzıyla konuşmasına sebebiyet veriyor herhalde...

Ersun Yanal'ı da gönderirse şimdiden geçmiş olsun derim hepimize..

Vkgz
13.03.2008, 19:44
Koskoca bi başkan iddaasız ispatsız hırsızlıkla suçlama yapıyor... Ustelik Fenerlilerden duyduklarıyla...

Esas olay:

-"SENİN KULÜBÜN F.BAHÇE Mİ?"-
Trabzonspor eski yönetim ve transfer komitesi üyesi Abdullah Başer de başkan Sadri Şener'i ağır bir dille eleştirdi.

Şener'in Gökdeniz'in satılması olayını başka yönlere çekerek dikkat dağıtmaya çalıştığını söyleyen Başer, şöyle konuştu: "Fatih, bizlere gelerek 'Abi 3 ay sonra serbestim. Ama ben yine de kulübüm kazansın istiyorum. Burada kafamı yastığa koyduğumda uyayamıyorum' dedi. Biz de satışına onay verdik. Gökdeniz için yıldız değil diyor. Gökdeniz 1-0'dan bile maç çeviremiyormuş, yıldız değilmiş. O zaman kim yıldız? Demek ki Sadri Şener yıldız. Çünkü futbolcular yıldız olamaz. Ancak Sadri Şener yıldız olabilir. Yazık ki Şener futboldan da anlamıyormuş! Trabzon'a gerçekten şimdi çok üzülüyorum. Göreve geldiğinde hiçbir oyuncumuz bir yere gidemez. Satılık bir çivimiz bile yok, demedi mi? 1 ayda ne değişti? Şener, F.Bahçeli yöneticilerin sadece ağzına bakarak, kulüp kayıtlarına bakmadan iftira atıyor. Senin kulübün F.Bahçe mi yoksa Trabzonspor mu önce onun kararını ver" dedi.

Dikkat dağıtma... Hırsızlık suçlaması havada kalırsa karizma dağılacak hiçmi akıl yok anlamıyorum

ÖmerFarukYılmaz
13.03.2008, 20:05
Bunu bir Allah bırde Nuri albayrak bılıyor.

Ayrıca kesın Nuri aldı dıyemeyız iftira olur.

Açıklanmasını bekleyeceğiz.

salihismet
13.03.2008, 20:45
Bunun en iyi aciklamasini büyük baskan adayi sayin Ibrahim Ethem Haciosmanoglu hazretleri yapar, o zamanlar o da orada yöneticilik yapiyordu, bir aciklama yapar mi yapmaz mi bilinmez, fakat ortagini ibra etmek icin bayagi caba harcadiginida hepimiz gördük.

Bu filmi biz daha öncede görmüsdük, bu kadar para verdim deyipte mahkemelerde ispatini yapamayan yöneticilerde gördük. Bazi insanlar söyle düsünüyor; adamlar karun gibi zengin Trabzonsporun parasina ihtiyaclarimi var? Bu düsüncenin bence hicbir gecerliligi yok, cünkü hic emek vermeden, rizikoya girmeden hic kimse bu kadar kisa zamnda milyon dolarlari kazanamaz, helede bu isler denetlenmiyorsa. Böyle birsey varsa en past aciklamasi söyle yapilacaktir: biz Trabzonsporun menfaatlerini düsünerek paranin geri kismini kayit altina almadik.

Samet Yildirim
13.03.2008, 20:51
"Albayrak alacaklarını hibe etsin"

Geçtiğimiz günlerde Fatih Tekke'nin transfer ücreti ile kulübün kayıtlarında görünen rakam arasında fark olduğu ifade eden Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Nuri Albayrak'a yine sert çıktı.
Nuri Albayrak'ın "Devleti-milleti 150 trilyon dolandıranlar bize hırsız diyemez. Elinde bilgi, belge olupta ispatlamayan, müfteridir. Fatih için kayıtlarda ne yazıyorsa, o kadar para alınmıştır" sözlerine Sadri Şener, "Ben kimseye hırsız demedim" dedi.
Konu hakkında Ulusal Kanal Spor Editörü Aydın Cingöz'e konuşan Trabzonspor Başkanı Şener şunları söyledi: "Ben kimseye hırsız demedim. Ben ne devleti ne de milleti dolandırdım. Ayrıca bugün hala devletle iş yapıyorum." Albayrak'ın , Fatih konusunda kendilerini suçlayıp, 'yıldız satmayız' diyenlerin gerçek yüzlerini Gökdeniz'i satarak gösterdiklerini söyledi.
"Sözlerinin arkasında böyle duruyorlar" şeklinde yorumlamasına da değinen Sadri Şener, eski Başkan Nuri Albayrak'a sert bir cevap verdi: "Öncelikle beni eleştirmek için önce alacaklarını kulübe hibe etsin" dedi.

Aydın Cingöz/Ulusal Kanal

sporx.com

KUTADGU
13.03.2008, 20:57

Geçtiğimiz günlerde Fatih Tekke'nin transfer ücreti ile kulübün kayıtlarında görünen rakam arasında fark olduğu ifade eden Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Nuri Albayrak'a yine sert çıktı.
Nuri Albayrak'ın "Devleti-milleti 150 trilyon dolandıranlar bize hırsız diyemez. Elinde bilgi, belge olupta ispatlamayan, müfteridir. Fatih için kayıtlarda ne yazıyorsa, o kadar para alınmıştır" sözlerine Sadri Şener, "Ben kimseye hırsız demedim" dedi.
Konu hakkında Ulusal Kanal Spor Editörü Aydın Cingöz'e konuşan Trabzonspor Başkanı Şener şunları söyledi: "Ben kimseye hırsız demedim. Ben ne devleti ne de milleti dolandırdım. Ayrıca bugün hala devletle iş yapıyorum." Albayrak'ın , Fatih konusunda kendilerini suçlayıp, 'yıldız satmayız' diyenlerin gerçek yüzlerini Gökdeniz'i satarak gösterdiklerini söyledi.
"Sözlerinin arkasında böyle duruyorlar" şeklinde yorumlamasına da değinen Sadri Şener, eski Başkan Nuri Albayrak'a sert bir cevap verdi: "Öncelikle beni eleştirmek için önce alacaklarını kulübe hibe etsin" dedi.

sporx.com

Para benim param kime ne diyen Mr. Albayrak...

Defol git artık, dünyamızdan...

salihismet
13.03.2008, 21:25
Kim ne aldi ne vediyse gitsin hesabini versin, Trabzonspor üzerinden hesaplasmayi birakin, bana göre hesap sormayanlar suclananlar kadar sucludur.

Muhalif
13.03.2008, 21:49

sporx.com

Evet bu açıklamalardan anlaşılıyor ki Sadri Başkan araştırmadan sallamış! Albayrak'ın dediklerini ve Şener'in cevaplarını okuyan aklı başında her adam Sadri Şener'in bal gibi kıvırdığını görür! Beni eleştirmek için önce alacaklarını hibe etsin demek laf ola beri gele.. kendi dedikleriyle alakası olmayan şey bu... Bari çıkıp kusura bakmayın bana böyle söylediler ama böyle değilmiş de de zevahiri kurtar başkan!

TSezgin61
13.03.2008, 22:24
iyide sadri sener para yok ortada demediki... "suan birsey söyliyemicem, defterde yazan 7 bucuk milyon transferden geldi, baska birsey yazmiyor, öbür 2 bucuk ne oldu bilemem" dedi....!!

ÖzGür Ayar
13.03.2008, 23:39
ya hadi 2.6 milyon euro yu geçtik diyelim öyle bir para ortada yok verilmedi. Peki 15 trilyon nerede albayrak onun cevabını alalım birde!

macka61
13.03.2008, 23:45
Sadri bey çok haklı bu konuda arkandayız başkan

Ömer SEVİNÇ
13.03.2008, 23:49
Sadri bey çok haklı bu konuda arkandayız başkan

Hangi konuda haklı? Başkanın haklı olduğu bir konu mu var? Albayrak'ın açıklamalarından sonra ben kimseye hırsız demedim, önce alacaklarını hibe etsin falan zırvalamış. Koskoca başkansın lafını bilip öyle konuşacaksın. Yoksa adama lafını yedirtirler, ıh mıh etmek zorunda kalırsın..

Murat Keçeci
14.03.2008, 00:09
başkan doğru diyor direk yüzlerine hırsız demedi dolaylı yoldan dedi:):):)

iKeLa
14.03.2008, 00:58
beyler sadece 2.6 miyon euro mu kayı hasana verilen para oz trabzonlu ama katkı bana göre sıfır sonra milyon euroların gittigi yanlıs transferler ersen martin olayı bunlarda bosuna giden paralar arasında yer goruyorum benim dusuncem bu

Ugur Kurucelik
14.03.2008, 02:30
ilerde stephanovu 3.5 degil de 5 mio. satildi diye haberler cikarsa hic sasirmayin, tabiki elleri, erseni unutmayalim...

keles76
14.03.2008, 02:53
bu haberin yanlis anlandigina ben garanti veririm ne yani baskan goz gore gore bunumu yapti diyorsunuz bakin bu baskanin hic dostu yoktu ama hicbiri bu isi anlatmadilar neden acaba olay bellidir yalan haber baskan boyle islere imza atsaydi kulubu on yil daha yonetirdi birakmazdi . bu isin boyle olmadigi alenidir ve eger yine boyle birsey olsa medyaya kesinlikle yansimaz sebebi kulubun adi en cok baskaniyla seviye kaybeder .velhasil kelam ben inanmiyorum eger varsa gibi bir ahlaksizligada girmem biraz dini inanci olan herkes kul hakkindan korkar bende biri hakkinda yalan yanlis haberlerden dolayi kin husumet sui zan beslemek istemem . Yarin bu isin asli cikinca olan camur at izi kalsin olacak. KIMSE UNUTMASIN HEPIMIZ AYNI GEMIDEYIZ PUSULADA KAYIP BARI ALTIMIZA OYMAYALIM

Kalkinmali
14.03.2008, 14:10
menejerler yuruttu veya albayrak.. haram olsun! burunlarindan gelsin insallah :mad:

Travelair
14.03.2008, 14:31
Hangi konuda haklı? Başkanın haklı olduğu bir konu mu var? Albayrak'ın açıklamalarından sonra ben kimseye hırsız demedim, önce alacaklarını hibe etsin falan zırvalamış. Koskoca başkansın lafını bilip öyle konuşacaksın. Yoksa adama lafını yedirtirler, ıh mıh etmek zorunda kalırsın..

Bu üsluba katılmıyorum. Trabzonspor başkanından söz ediyoruz

Keleşoğlu
14.03.2008, 15:02
ben bu konunun tartısılmasının bile Trabzonumuza zarar verdigini dusunuyorum.. boyle bir seyin olduguna ihtimal vermiyorum yada vermek istemiyorum.. icinde en ufak Trabzonspor sevgisi olan heleki baskanlık yapan birisinin boyle birsey yaptıgına inanmıyorum.. sonuc olarak ne yazıkki Trabzonsporumuzda her zamanki gibi iç hesaplasmalar basladı

Vkgz
14.03.2008, 16:04
Demekki başkan olan adamın destekli belgeli konuşması lazımmış... Ders olmuştur sanırım...

Mehmet Fatih Yavuz
14.03.2008, 16:12
başkan baya baya dağıldı..
allah sonumuzu hayretsin..

haklı diyenler var şaşıyorum..
neyine haklı??

konuşmaması gereken her mevzuda konuştu, her tükürdüğünü yaladı..
başkan dediğin ölçüp biçip tartıp konuşur..
bu kadar üsturupsuz konuşmak oldu mu şimdi??

loweyousener
14.03.2008, 16:27
di konuş Şener

Fatih'in transferinde kayıp 2.6 milyon euro olduğu iddiasıyla eski yönetimi töhmet altında bırakmaya çalışan Şener'in müfteriliği, belge ve açıklamalarla bir kez daha ortaya çıktı. “Fatih için 7.4 milyon euro ödedik” diyen Zenit'in açıklamasını, resmi belgeler de doğruladı. Şimdi Fenerbahçeli yöneticilerin sözüyle hareket eden Sadri Şener'in ne diyeceği merak ediliyor.
http://yenisafak.com.tr/resim/site/ssim015e4fb001524795by.jpg İlgili haberler
• 'Yıldız değil' demek vicdansızlıktır (http://yenisafak.com.tr/Spor/?t=14.03.2008&i=105473)

Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a transferinin detaylarını Yeni Şafak olarak bir kez daha ortaya koyuyoruz. Rusya'nın Zenit Petersburg Kulübü ile her iki tarafın imzaladığı sözleşmeyi de yayınlayarak başkan Sadri Şener'in söylediklerinin yorumunu sizlere bırakıyoruz. 29 Temmuz 2006 tarihinde o dönem Trabzonspor Kulübü Başkanı olan Nuri Albayrak, Zenit Petersburg yetkilisi Maxim Pogorolev ve Fatih Tekke'nin menajeri Ceylan Çalışkan arasında imzalanan anlaşmanın şartlarına göre Rus Kulübü 7 milyon 400 bin Euro'luk bir ödeme yapmayı taahhüt etti.

PARA BANKAYA EKSİKSİZ YATTI
En geç 10 gün içinde paranın hepsinin Trabzonspor'un hesabına geçeceği belirtilirken, sonrasında, yani transferin içeriğinde yer alan miktarın bordo-mavili kulübün hesabına yatırıldığı andan itibaren de uluslararası sertifikanın Zenit Kulübü'ne Türkiye Futbol Federasyonu aracılığıyla gönderileceği hükme bağlandı. Trabzonspor'un çalıştığı Denizbank Trabzon şubesinin 9035 nolu euro hesabına, Futbol İşletmeciliği A.Ş'den, Zenit Kulübü'nün Petersburg'dan Gazprom Bank'dan da kulüp hesap bilgileri verilerek, 3 gün içinde bonservis bedeli olan paranın bordo-mavililere aktarılması da sağlandı.
ZENİT NOKTAYI KOYDU
Bu sözleşmeye göre Fatih Tekke, Zenit Kulübü'ne 7 milyon 400 bin euroya transfer edildi ve hesabın tamamı da Trabzonspor'un hesabına yatırıldı. Zenit Kulübü'nün Sportif Direktörü Konstantin Sarsaniya da önceki gün yaptığı açıklamada milli oyuncunun transferiyle ilgili spekülasyonlara nokta koydu. İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Sarsaniya, “Fatih'in transferi için Trabzonspor'a 7.4 milyon euro bonservis bedeli ödedik. Fatih'e de peşinat olarak 2 milyon euro verdik. 400 bin euro da menajerlik ücreti ödedik” dedi.
NASIL TRABZONLU?
Bütün bunlar göz önünde duruyorken Trabzonspor Kulübü'nün başkanlığını yapan Sadri Şener'in bu açıklamalarda bulunmasının tek bir nedeni olduğu belirtiliyor. O da, kendi kulübünün hesaplarına ve profesyonel çalışan kişilerin açıklamalarına değil de Fenerbahçe'den gelen sözlere inanması... Sadri Şener'in kendi kulübünün resmi rakamları yerine, Fenerbahçeli yöneticilerin sözleriyle hareket ederek, Trabzonsporluluk ruhuna da ihanet ettiği camiada konuşuluyor.

7 milyon 400 bin euro
29 Temmuz 2006 tarihinde Trabzonspor ile Zenit Petersburg arasında yapılan anlaşmaya göre Rus Kulübü, Fatih Tekke için, bordo-mavililere nakit olarak 10 gün içinde, 7.400.000 euro ödemeyi taahhüt ediyor. Para hesaba geçtiği andan itibaren de uluslararası oyuncu sertifikasının federasyon kanalıyla yollanacağı ve transferin bu andan itibaren resmiyet kazanacağı da anlaşmada açıkca belirtiliyor.

Para eksiksiz yatırıldı Anlaşma, Rus Kulübü'nün çalıştığı Gazprom Bank ile Trabzonspor'un hesaplarının bulunduğu Denizbank üzerinden 7.400.000 euronun transfer olmasıyla hayata geçiyor. Transfere göre Trabzonspor, 7 milyon 400 bin, Fatih Tekke 2 milyon ve oyuncunun menajeri de 400 bin euro para alıyor. Buna göre Zenit Kulübü'nden yaklaşık 10 milyon euro da çıkmış oluyor.

loweyousener
14.03.2008, 16:29
'Yıldız değil' demek vicdansızlıktır

Gökdeniz'i 'yıldız değil' diye satan Şener'e en güzel cevabı rakamlar veriyor. Şener'in 'yıldız' dediği kaç orta saha oyuncusu 94 gol atmış?
http://yenisafak.com.tr/resim/site/syil1015eec9b01524799by.jpg
Trabzonspor'un 10 yıl formasını giyen, sayısız başarılarda imzası olan, bir dönem kaptanlığını da yapan Gökdeniz Karadeniz'in yaptıkları anlatmakla bitmez. Bir dönem saha dışında yaşadığı talihsizlikleri saymazsak, bordo-mavili forma altında yakaladığı grafik son derece parlak. Şu anda ligdeki gol krallığı yarışında ilk sırada olan yıldız oyuncu, 10 yıl oynadığı Trabzonspor'da ligde 64, Türkiye Kupası'nda 14, Avrupa Kupaları'nda 4 ve 45 kez giydiği A Milli Takım forması altında da 12 gol kaydetti. Herhalde bu istatistiğe sahip bir futbolcuya ancak Sadri Şener ”Yıldız değil” diyebilir.

BUNUN ADI VEFASIZLIK Nuri Albayrak başkanlığındaki Trabzonspor yönetimi, Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho'yu veda kokteyli düzenleyip plaket vererek yolculamış, Fatih de yine plaket ve çiçeklerle uğurlanmıştı. Takıma 10 yıl hizmet veren Gökdeniz'i uğurlamaya ise Sadri Şener yönetiminden kimsenin katılmaması vefasızlık olarak değerlendirildi. Rubin Kazan'a transferiyle kulübe 17.5 trilyon lira kazandıran Gökdeniz'in Trabzon'dan ayrılışında, kulüp adına hiçbir yetkilinin bulunmaması camia gibi, futbolcunun ailesinde de burukluğa yol açtı. Gökdeniz'in böyle yalnız gönderilmesine üzüldüğünü söyleyen baba Şefik Karadeniz, ”Gökdeniz bunları hak etmedi. Her zaman kulübünü sevdi. Giderken sözleri ile kırdılar, uğurlamaya bile Allah'ın kulu gelmedi. Bu çocuk bu kulübe hiçbir şey vermedi mi? İnsan üzülüyor“ dedi. Bu arada Gökdeniz'i kızı Naz'ın, “Baba yine mi gidiyorsun. Sana küstüm” sözleri yıldız futbolcuyu duygulandırdı.

Osman Erdoğan
14.03.2008, 16:33
sadri şenere daha yeni geldi daha bişe göremedik o yüzden şimdi eleştirmek yersiz...

Travelair
14.03.2008, 16:36
Arkadaşlar Yenişafak bu konuda taraf. Opet ve ibra meseleleri yüzünden eski ve yeni yönetim davalı. Biz de buna çanak tutmayalım. Bu eleştirilerin dozu yok

Fatih
14.03.2008, 16:39
Yeni şafak gazetesi N/Albayrak kulübü batırırken nerdeymiş ??

stichus
14.03.2008, 17:32
ben yine aynı gazetede şöyle bir yazı gördüm..
elbette bu da taraf!
:)
http://yenisafak.com.tr/yazarlar/?t=14.03.2008&y=AhmetAltinkaynak

Hasan61
14.03.2008, 17:48
7.400.000=bonservis,,,2.000.000=f.tekke'ye,,,,400. 000=menejere,,,,,,,,,,toplarsak 9.800.000 bu nerde bu 200.000 euro diye başlık değiştirilsin:p:p:p

karatasof
14.03.2008, 17:51
Saçmalığın dik alası;
TS'un çiçeği burnunda tecrubeli başkanı dost meclisinde ( fbli dostları ) Mahmut Uslu ile muhabbet ederlerken konu F.Tekke'ye gelmiş ve fbli dostları bizim başkana Tekke'yi Ruslardan almak istediklerinde ''Biz F.Tekke'ye 10 milyon euro verdik getirin parayı alın Tekke'yi '' dediklerini işitmesi ve bu duyduğundan komplo teorisi oluşturması ancak bu şekilde izah edilebilir.

Adem CAKIR
14.03.2008, 18:54
Demekki başkan olan adamın destekli belgeli konuşması lazımmış... Ders olmuştur sanırım...

Haklısın, İşi bir sidik yarışına döndürmeden Trabzonspor'u rezil etmeden hareket etmek lazım.

Velevki doğru bile olsa her doğru heryerde söylenmez.
Senin hesapların ibra edilmemiş, denetleniyor.
Varsa bir usulsüzlük ilgililere bildirmek lazım.
Başkan biraz daha dikkat lütfen!..

iKeLa
15.03.2008, 07:31
dost dost < dedik bugun bu durumlara dustuk bizim bizden baska dostumuz yok bunu bir goren taraftarmı şaşırmamak elde değil

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2008, 08:07
Arada kım goturdu acaba::D:D:D

hasancan67
15.03.2008, 19:42
Hala bulunamadı mı ? daha nasıl belgelensinn ...

İskender66
15.03.2008, 21:32
arkadaşlar Sadri başkan şuanki başkanımız. Nuri Albayrak geçen dönemdeki başkanımız. Bu kulüpten kimler geldi kimler geçti. Hepside Trabzon aşkıyla elinden geleni yapmaya çalıştı. Hepside başarılı olmayı arzulamıştır. Hiçbir başkanın art niyetli olarak Trabzpnspora zarar vermek isteyeceğini sanmıyorum. Lütfen ne Nuri Albayrak'a nede Sadri Şener'e nede geçmişteki başkanlarımıza hakarete varan yazılar yazmayalım.

Zeki Akyol
19.06.2008, 16:36
arkadaşlar Sadri başkan şuanki başkanımız. Nuri Albayrak geçen dönemdeki başkanımız. Bu kulüpten kimler geldi kimler geçti. Hepside Trabzon aşkıyla elinden geleni yapmaya çalıştı. Hepside başarılı olmayı arzulamıştır. Hiçbir başkanın art niyetli olarak Trabzpnspora zarar vermek isteyeceğini sanmıyorum. Lütfen ne Nuri Albayrak'a nede Sadri Şener'e nede geçmişteki başkanlarımıza hakarete varan yazılar yazmayalım.

Belkıde kasıtlı klube zarar vermemıştır ama şuda bır gercekkkı albayrak dönemı ts yı gerıye göturmuştur klube ağır borc devetmıştır bırakıcam 2 trılyonu deyıp bırmamıştır...sayımmmı daha

hıc deılse şimdi kombıne al onuda yapmamıoştır umarım benı şaşırtır!! kombıne alır :)

bordo61
19.06.2008, 16:44
şimdi bu başlık niye hortladı :D harbiden kim aldı lenn takımımın parasını verin çabuk

Uzunoğlu
19.06.2008, 16:46
kapansın eski defterler isimlerini bile duymak istemiyorum