PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 14 Mart İstanbul Mövenpick Otel l "Trabzon'un Dünü ve Yarını"

Burçak
11.03.2008, 14:48
Genel Sekreter Yener’den açıklama
Genel Sekreterimiz Hasan Yener bir açıklama yaparak 14 Mart tarihinde İstanbul Mövenpick Otel’de Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak’ın katkılarıyla gerçekleştirilecek olan “Trabzon’un Dünü ve Yarını” adlı organizasyonun camianın kaynaşması açısından büyük önem taşıdığını vurguladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/hasanyener.jpg
Söz konusu gecenin gelir getirmesinin yanı sıra kulübün içinde bulunduğu sorunlarla, bunların aşılması doğrultusunda yönetim kurulunun hazırladığı projelerin aktarılması konusunda ciddi bir fırsat olduğunu kaydeden Yener, “Trabzonspor camiasının tekrar bir araya gelmesinin başarı açısından atılacak en önemli adımlardan biri olduğuna inanan yönetim kurulumuz bu tür organizasyonlara büyük önem vermektedir. Değerlerimizi buluşturma adına atacağımız adımlar önümüzdeki süreçte de devam edecektir” diye konuştu.

Yener, geceye ciddi bir katılım beklediklerini de sözlerine ekledi
Resmi Site

Umarım ciddi katılımın ve önemli isimlerin olacağı bi org. olur. Trabzonsporun geleceği adına güzel adımlar atılır.

Atalay
11.03.2008, 15:11
Kongre üyelerini davet ederler herhalde...

Nytre
11.03.2008, 22:13
guzel bir organizasyon bu organizasyonlarin olmasi bile cok guzel . elle tutulan sonuclarin olmasi sart degil gundemde TRABZONSPORUMUZUN olmasi ve insanlarin agzinda son 5-6 yildir bir iki kelime ile bahsedilen trabzonspor simdi cok daha fazla kelimelerle ifade edilmesi gerekiyor.

herkese bu mesaj verilmeli .

macka61
12.03.2008, 16:05
birlik beraberlik açısındanda iyi bir organizasyon olur inşallah

tstutkusu
12.03.2008, 16:55
Trabzonsporumuzun dünü belli zaten.

Dün dünde kaldı cancazım, artık yeni şeyler söylemek lazım. (Mevlana)

Mustafa K. Demirbaş
12.03.2008, 22:39
sımdı sıra kımde kımı satalım onu da konusurlar galıba

Reha
12.03.2008, 23:11
Ben çağrılmadım.....

iKeLa
12.03.2008, 23:16
ya yine husranları oynamayız umarım transfer komitesi yine yöneticiler ya hicmi ders almıyolar bir onceki yonetimden

her gelen aynı hatayı yapıyor işi uzmanına bıraksınlar trabzonsporun parası cope atılmasın artık bunu konussunlarorda

BMN Forum Kuralları

5) Forumun düzenini bozduğu gerekçesiyle 3'ten büyük fontlarla yazmak, mesajın tamamında renkli, kalın veya italik font kullanmak ve gönderilen mesajın tamamını büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranış olarak tanımlanmıştır. Kuralın ihlali halinde, ilgili üye önce uyarılır, hatanın devamı halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezası alır.