PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa'daki Türk Futbolcuları

Terzioğlu
10.03.2008, 19:34
Avrupa'nın çeşitli liglerinde birçok türk futbolcumuz top koşturuyor.
Bu futbolcularımız hakkında yorumlar ve son gelişmeleri buraya yazalım..

ALMANYA (1.Lig) :

Yıldıray Baştürk (VfB Stuttgart)
Halil Altıntop (FC Schalke 04)
Hamit Altıntop (FC Bayern München)
Zafer Yelen (FC Hansa Rostock)
Ferhat Bıkmaz (Hannover 96)
Bilal Çubukcu (Hertha BSC Berlin)
Necat Aygün (MSV Duisburg)

ALMANYA (2.Lig) :

Ümit Özat (1.FC Köln)
Ali Güneş (SC Freiburg)
Alpay Özalan (1.FC Köln)
Kenan Şahin (TuS Koblenz)
Ahmet Kuru (FC St. Pauli)
Bilal Aziz (VfL Osnabrück)
Abdulkadir Özgen (Alemannia Aachen)
Serdar Bayrak (SC Paderborn 07)
Berkant Göktan (TSV 1860 München)

İSPANYA (1.Lig) :

Nihat Kahveci (FC Villarreal)
Ersen Martin (Recreativo Huelva)

İNGİLTERE (1.Lig) :

Tuncay Şanlı (FC Middlesbrough)
Emre Belözoğlu (Newcastle United)
Tugay Kerimoğlu (Blackburn Rovers)

FRANSA (1.Lig) :

Mevlüt Erdinç (FC Sochaux)

YUNANİSTAN (1.Lig) :

Deniz Baykara (Skoda Xanthi)
Tümer Metin (Larisa)

HOLLANDA (1.Lig) :

Nuri Şahin (Feyenoord Rotterdam)
Fatih Sonkaya (Roda Kerkrade)
Muslu Nalbantoglu (NEC Nijmegen)
Mehmet Kerem Yilmaz (Sparta Rotterdam)
Aykut Demir (NAC Breda)

HOLLANDA (2. Lig) :

İlhan Demirci (Stormvogels Telstar)
Şenol Kök (AGOVV Apeldoorn)
Ahmet Kılıç (AGOVV Apeldoorn)

BELCİKA (1.Lig) :

Serhat Akın (RSC Anderlecht)

BELÇİKA (2.Lig) :

Semih Osman Serbest (KV Red Star Waasland)
Ahmet Alper Öcal (KVSK United)
Fatih Çelik (KVK Tienen)
Müslüm Karabulut (KVK Tienen)

İSVİÇRE (1.Lig) :

Serdal Kül (FC St. Gallen)

İSVİÇRE (2.Lig)

Ali Özcakmak (Concordia Basel)

DANİMARKA (1.Lig) :

Yasin Avcı (AC Horsens)

DANİMARKA (2.Lig) :

Mehmet-Ali Şirin (Köge BK)
Yasin Kesgin (Köge BK)
Ibrahim Öksüm (Köge BK)
Volkan Ceran (Aarhus Fremad)
Mohammed Abdalas (Fremad Amager)
Polat Bozkurt (B93 Kopenhagen)

RUSYA (1.Lig) :

Fatih Tekke (Zenit St. Petersburg)
Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)
Hasan Kabze (Rubin Kazan)
Caner Erkin (CSKA Moscow)

UKRAYNA (1.Lig) :

Erol Bulut (Metallurg Donezk)

KAZAKİSTAN (1.Lig) :

Mehmet Aksu (Zhenis Astana)

Samet Berber
10.03.2008, 19:42
inşallah bu listeye gökdeniz karadeniz eklenmez...

vurgun_kiz_61
10.03.2008, 22:07
fransa 1liginde sochaux takiminda oynayan turk oyuncu mevlut son macinda takimin oynadigi toulouse karsisinda 2gol attip galibiyetin mimari oldu.fransiz basinindada merakla takip edilen mevlut milli takima cagrilip cagrilmiyacagi merak konusu oldu.bu arada mevlut 8 golle takiminin en iyi golcusu.umarim milli takima cagirilir ve sochauxdan daha iyi bir takima transfer olur.

Hüdai Pervaneli
10.03.2008, 22:10
mevlut turkiyede u 21 de oynuyor benim bildigim

zeleka
10.03.2008, 23:56
Aykut Demir (NAC Breda)
Su an (Fc Excelsior Rotterdam ) Birinci lig takim'nda bir senelik kiralik oynuyor pismesi icin kiralandi.

Aykut kardesimiz Trabzonlu'dur ve hami mandiralin milli lerinin arasinda oynuyor !!! ve hami tarafindanda Trabzonspora teklif edildi malesef Trabzonspor ilgi gostermedi cok yetenekli ve devans oyuncusudur kendisi hasta Trabzonsporlu'dur bilginize....

28TS61
11.03.2008, 01:46
hamza cakir 30.09.1985 (fortuna düsseldorf, almanya 3.lig)

kendisi trabzon ve trabzonsporludur, önümüzdeki sezon ts formasini giyecekler arasinda bulunmaktadir.

http://transfermarkt.de/de/spieler/29492/hamzacakir/profil.html

Terzioğlu
15.03.2008, 22:34
Mevlut az önce yine takimini 1-0 öne geciren golü atti. Bu sezonki 9. golü oluyor Fransa liginde..21 yasinda henüz...

Terzioğlu
15.03.2008, 22:34
Nuri Sahinde simdi takimini 4-1 öne geciren golü atti...

TolgaTopçu61
15.03.2008, 23:18
Mevlut az önce yine takimini 1-0 öne geciren golü atti. Bu sezonki 9. golü oluyor Fransa liginde..21 yasinda henüz...
mevlüt erdinc avrupa sampiyonasina gitmeli suan baska iyi formda olan forvet oyuncusu yok. fatih terim görüyordur onu heralde

Kaan
15.03.2008, 23:49
Mevlüt'ü beğeniyorum... Gelirse çok iyi olur bizim açımızdan...

TolgaTopçu61
16.03.2008, 17:24
tümer gol atti.
larisa-kreta 3-0 36.dk

28TS61
16.03.2008, 17:30
inşallah bu listeye gökdeniz karadeniz eklenmez...

malesef oda eklendi :mad:

TolgaTopçu61
16.03.2008, 21:36
nihat bugün saragosaya bir gol atmis,mac 2-0 bitti

http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=70248

Vkgz
16.03.2008, 23:37
mehmet aksu da kimmiş

macka61
17.03.2008, 15:13
helal olsun nihata adam avrupaya alıştı artık Türkiyeye geleceğini zannetmiyorum

pReN@_61
17.03.2008, 18:02
http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=SonDakika&Kategori=spor&ArticleID=506228&Date=17.03.2008&ver=38

Tebrikler NİHAT !

macka61
20.03.2008, 00:26
Larissa'ya Tümer yetmedi!
Milli oyuncumuz Tümer Metin'in formasını giydiği Larissa Yunanistan Kupası'nda evinde Thrasivoluas takımına 3-1'lik skorla mağlup olarak kupaya çeyrek finalde veda etti... İlk yarısı golsüz eşitlikle sona eren karşılaşmada konuk ekibe galibiyeti getiren goller 49, 74 ve 89. dakikalarda Barientos'dan gelirken, ev sahibi ekibin tek golünü 70. dakikada milli futbolcumuz Tümer Metin kaydetti. Turun ilk maçında da Thrasivoluas ekibine 1-0'lık skorla mağlup olan Larissa böylelikle Yunanistan Kupası'na çeyrek finalde veda etti...
19.03.2008

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Terzioğlu
27.04.2008, 02:54
Mevlüt Erdinc dün Fransa Ligue 1'daki 11.golünü atti. Gercekten büyük bir basari. Sochaux takimi cok az gol atan bir takim (33 Gol toplam bu sezon). Üstelik henüz 21 yasinda. Basarilarinin devamini diliyorum. Umarim Lyon veya Marsilya'ya transfer olur. Gelecegi cok parlak Mevlüt'ün.

Ayrica Tuncay Premier Ligdeki 7.golünü atti. Tuncay'ida tebrik etmek gerek. Umarim böyle devam eder ve Ingiltere'nin büyük bir takimina transfer olur.

Kadir
27.04.2008, 08:00
Bu Mevlüt gerçekten sağlam biri oyuncu . Fazla iyi bir takım olmayan Sochaux'da 11 gol iyidir kesinlikle.Ya bize gelsin ya da Avrupa'da başka bir büyük takıma gitsin .Geleceği çok parlak .

Ali Can
27.04.2008, 12:33
mevlüt ile tuncay bu hafta 1 gol attı helal olsun size

Ali Can
03.05.2008, 16:52
yıldıray 3.dk stuttgartı 1-0 öne geçiren golü attı
şuan maç 3-0

Ali Can
03.05.2008, 16:57
yıldıray 3.dk stuttgartı 1-0 öne geçiren golü attı
şuan maç 3-0
3. golüde yıldıray atmış
yıldıray güzel dönüş yaptı:alkış::alkış:

Ali Can
03.05.2008, 18:40
Almanya'da Türk gecesi!

Bundesliga'da kritik haftalara girilirken milli futbolcularımız performanslarıyla göz doldurdular. Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi bu futbolcularımızın performansları teknik ekibin yüzünü güldürürken özellikle Yıldıray Baştürk'ün bu haftaki formu dikkat çekti.
Bundesliga bu hafta zorlu maçlara sahne oldu. Bir yanda Werder Bremen diğer yanda ise Schalke rakiplerini kayıpsız geçerek son 3 haftaya kafa kafaya girmek için mücadele verdiler. Kendi sahasında Hannover'i ağırlayan Schalke rakibiyle 1-1 berabere kalınca avantajı Werder Bremen'e bıraktı. Schalke'nin tek golünü 40.dakikada milli futbolcumuz Halil Altıntop kaydetti. Maçın son dakikalarında teknik direktör Buskens forveti dörtlese de Kuranyi'nin,
Asamoah'ın çabaları golü getirmedi. Hannover'in tek golü ise Hanke'den geldi.Bu karşılaşmada Hannover kalecisi eski Fenerbahçeli Robert Enke de kurtarışlarıyla dikkat çekti.
Schalke'nin puan kaybı ise Şampiyonlar Ligi yolunda Werder Bremen'e yaradı. Sahasında Energie Cottbus'u ağırlayan Werder Bremen ikinci yarıda bulduğu gollerle skora gitti. Karşılaşmadan 2-0'lık galibiyetle ayrılan Werder Bremen'de goller Rosenberg ve Almeida'dan geldi. Werder Bremen bu galibiyetle 57 puana yükselirken Schalke ile olan puan farkını 2'ye çıkardı. Bundesliga'da lider durumda bulunan ekip ise maç eksiğiyle 66 puanlı Bayern Münih.
Bundesliga'da oynanan diğer maçta ise Stuttgart E.Frankfurt'u 4-1'lik skorla geçti. Bu maçta milli futbolcumuz Yıldıray Baştürk 2 gole imzasını attı.

TolgaTopçu61
03.05.2008, 22:34
middlesbrough-portsmouth macinda tuncay bir gol atti.mac'in sonucu 2-0

Kazım Uzunboy
03.05.2008, 22:47
kendilerini göstermeye başladılar..

Tebrikler..

Vkgz
03.05.2008, 22:49
kendilerini göstermeye başladılar..

Tebrikler..

ama ligler bitti...

Kazım Uzunboy
03.05.2008, 23:58
ama ligler bitti...

bu da bana kapak olsun :D

Terzioğlu
04.05.2008, 02:19
Tuncay'a helal olsun. Bastürk biraz gec acildi umarim böyle devam eder. Aynisi Halil icinde gecerli. Yarinda Nihattan 2 gol bekliyorum.

Hüdai Pervaneli
04.05.2008, 02:59
kimler gol att i bu hafta hep

Terzioğlu
05.05.2008, 01:41
Tuncay'a helal olsun. Bastürk biraz gec acildi umarim böyle devam eder. Aynisi Halil icinde gecerli. Yarinda Nihattan 2 gol bekliyorum.

Nihat beklentilerimi bosa cikarmadi ve 2 gol atti :)

Bu hafta Avrupa'da gol atan Türk futbolcularimiz:
Tuncay
Nihat (2)
Yildiray Bastürk (2)
Halil Altintop

Ali Can
05.05.2008, 18:34
bu hafta golculerimiz coştu :D:D

_ERHaN_
06.05.2008, 14:51
hüseyinde girsin bunların arasına

Bahadır Şimşek
06.05.2008, 15:06
hüseyinde girsin bunların arasına
Kendi kalesine 1 gol+1 asist:)

_SaMeT_
11.05.2008, 14:52
Hazır Hüseyin konusu açılmışken bizim yönetim yapıştı oyuncuya bırakmıyolar kazmayı...AEK istiyormuş bırakın kardeşim

psikopat_hamsi
27.05.2008, 22:30
nihat geçen sene sakatlıktan dolayı pek oynayamadı ve oynadığı maçlarda ispanyol basını puanlamada genelde sıfır puan veriyordu ama bu sezon gerçekten mükemmel bi performans sergiledi.real sociedad'daki günlerine geri döndü.inşallah milli takımda da başarılı olur..

Efkan Bahadır
02.07.2008, 14:52
''SEMİH İLE OYNAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM'' 02 Temmuz 2008 14:45

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/48868_1_080702144516.jpg

İspanya'nın Villarreal takımında forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci, Türkiye'de başarının istenildiği ölçüde reyting getirmediğini söyledi.

Nihat, Futbol Federasyonu'nun aylık çıkardığı TamSaha dergisinde yer alan röportajında, Türkiye'de yenilgi olduğunda veya tartışma yaşadığında bunun herkesin daha çok ilgisini çektiğini belirterek, ''Gördüğüm kadarıyla, Türkiye'de başarı istenildiği ölçüde reyting getirmiyor.'' dedi.

İspanya'da takım yenildiğinde eleştirinin seviyesini, galip geldiği zaman da sevinmenin, övünmenin derecesinin çok iyi bilindiğini ifade eden milli oyuncu, ''Bizde ise orta nokta yok gibi. Yenildiğin zaman dünyanın sonu geliyor, yenince de omuzlar üzerinde gezdiriliyorsunuz. Bu anlayışın değişmesi için biz futbolcular olarak elimizden geldiğince doğru mesajlar vermeye çalışıyoruz. Ne yenildiğimiz zaman yerin dibine sokulmak ne de başarı elde ettiğimiz zaman pohpohlanmak istemediğimizi söylüyoruz. Ama maalesef Türkiye'de yenilgi olduğunda veya tartışma yaşandığında bu herkesin daha çok ilgisini çekiyor. Biraz da insanımızın yapısından kaynaklanıyor galiba.'' diye konuştu.

İnsanın kendi ülkesi gibi olmadığını vurgulayan başarılı futbolcu, şunları söyledi:

''Doğduğu topraklarda bulunmak, o havayı solumanın duygusu bir başka. Belki Türkiye'de elde edebileceğim yaşantı tarzını İspanya'da kurmam imkansız, ama her şeyin bir bedeli var. Eğer bazı şeyleri kafama koymuşsam, bunlara katlanmalıyım. Zaten, daha giderken elimden geldiği kadar Türkiye'ye dönmemeye çalışacağımı söylemiştim. Bazen bu sözlerim çarpıtılıyor. Örneğin, 'Nihat, Türkiye'de oynanan futbolu beğenmiyor, küçümsüyor' diye yorumlar yapılıyor. Bu kesinlikle doğru değil. Biz senelerdir 'Avrupa'da futbolcumuz oynamıyor' diye kıvrandık. Şimdi orada gayet güzel oynarken, Türkiye'ye dönmem için çaba sarf ediliyor. Bu da bana ters geliyor. Elimden geldiği kadar Avrupa'da kalacağım. Zaten Villarreal ile üç senelik daha kontratım var. İspanya'da maçlarda bana 'El Turco' diyorlar, 'Nihat' demiyorlar. Bu da beni çok gururlandırıyor. Çünkü bir Türk anılıyor. Bunun da çok önemli olduğunu düşünüyorum.''

-''GÜZEL BİR TURNUVA GEÇİRDİK''-

İsviçre ve Avusturya'nın ortaklaşa düzenlediği Avrupa Şampiyonası'nda milli takımın başarısına değinen Nihat, İsviçre ve Çek Cumhuriyeti ile ilgili maçlar konusunda ''Hedefinize ulaşacağınıza inandıktan sonra ve umudunuzu kaybetmeden mücadele ettiğiniz takdirde istediğinizi alıyorsunuz. Bizim için final niteliği taşıyan bu maçlarda da tarihi skorlar alıp Türk milletinin yüzünü güldürdük. Milli takımımızın artık bir yerlere gelebilmek için kimseye muhtaç olmadığını, başarıya ulaşmak için oyuncuların kendilerine güvenmesinin yeterli olduğunu görmüş olduk.'' dedi.

Grubun ilk maçında Portekiz'e yenilmelerine rağmen umutlarını kaybetmediklerini kaydeden milli oyuncu, ''İsviçre ve Çek Cumhuriyeti maçlarını kazanırsak gruptan çıkacağımızı biliyorduk. Bu düşünceyle hareket ettik. Hatta sadece gruptan çıkmanın bile yeterli olmayacağını düşündük. Gruptaki son iki maçı geriden gelip kazanmamızı ve bir üst tura çıkmamızı büyük bir başarı olarak görüyorum. Çünkü bunca yıllık tarihinde Türkiye sadece üç kere finallere gelme başarısını gösterebilmiş. Sıfır puanla döndüğü zamanlar olmuş. Bu yönden bakıldığında ve oynadığımız maçlar incelendiğinde güzel bir turnuva geçirdiğimizi söyleyebiliriz.'' diye konuştu.

Nihat, gerçek bir forvet olmadığını, sahada serbest oynamayı seven, yeri geldiğinde kanatlara giden, defansa yardımcı olan bir oyun karakterine sahip olduğunu söyledi.

Bir futbolcunun başına gelebilecek en ağır sakatlıkları iki kere yaşadığını hatırlatan yıldız oyuncu, ''Sakatlıkları kabullendim ve psikolojik olarak kendimi kuvvetli tutabildiğim için sahalara eskisi kadar güçlü dönebildim. Eşime de çok şey borçluyum. Çünkü en zor günlerimde hep yanımda oldu ve beni çok iyi motive etti. Açıkçası, ameliyat olduktan sonra 'Bu ayak yürür mü?' diye kendi kendime sormuştum, ama umudumu hiç kaybetmedim. Böylesine görkemli bir dönüş yapabileceğimi ben de beklemiyordum. Unutulmaz bir sezon geçirdim. Hem Villarreal'de kaydettiğim gollerle takımımın ligi ikinci bitirip Şampiyonlar Ligi'ne girmesine katkıda bulundum, hem de Milli Takım için attığım gollerle Euro 2008 finallerine gidilmesinde pay sahibi oldum'' diye konuştu.

Çek Cumhuriyeti'ne attığı iki golü değerlendiren Nihat, ''O iki gol ve gollerin atıldığı üç dakika hayatımın en önemli anlarından bir tanesiydi. İkinci golde top filelere gittikten sonra ne olduğunu ben bile anlayamadım. Golden sonra kendimi yere attım sevinçten. Keşke bir edebiyatçı olsa da o gollerin atıldığı dakikaları ayrı bir dille tasvir etse'' derken, Hırvatistan maçında son dakikalarda kenarda olduğu sırada yaşadığı duygu ile ilgili soruyu ise ''Maç bitmeden oyundan çıkmıştım, ama heyecanımda hiçbir azalma olmadı. O maçın gidişatı da Çek Cumhuriyeti maçına benzer bir sevinç yaşamamı sağladı. Özellikle penaltılar aşamasında heyecanlandım.'' diye yanıt verdi.

Nihat, sakatlığı nedeniyle yarı final maçında Almanya karşısında görev alamamasının da kendisi için dünyanın en üzücü şeylerinden biri olduğunu dile getirdi.

-''SEMİH İLE OYNAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM''-

Avrupa Şampiyonası'nda beraber görev yaptığı Semih Şentürk'ü de öven Nihat, birlikte oynamaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Semih ile ilk önce Norveç ve Bosna-Hersek maçlarında beraber oynadıklarını kaydeden yıldız oyuncu, ''Gerçekten iyi anlaştık ve birçok da pozisyona girdik. Semih, Türkiye'de gol kralı olmuş bir oyuncu. Bu anlamda onun son vuruşlardaki becerisinden kimse şüphe etmemeli. Onunla birlikte oynamaktan mutluluk duyuyorum. İnşallah o da istediği yerlere gelir.'' dedi.

Şampiyonada forvet oyuncularının çok pozisyona girip girmediği konusundaki soruyu yanıtlayan tecrübeli futbolcu, ''Aslında ben çok pozisyona girip kaçırmaktansa az pozisyona girip bunların gole çevrilmesinin daha önemli olduğunu düşünüyorum. Biz de bu konuda pek hata yapmadık. Yakaladığımız fırsatları gole çevirmesini bildik.'' diye konuştu.

İspanyollarla Türkleri karşılaştıran Nihat Kahveci, ''İkisi de Akdeniz ülkesi olduğu için insanları da benzer özellikler taşıyor. İspanyollar da sıcakkanlı insanlar ve gördüğüm kadarıyla Türkleri seviyorlar. Başbakanları bizim Avrupa Birliği'ne girmemiz için oldukça destek veriyor. İspanya tarihinde uzun bir dönem hissedilen Arap etkisi de benzerliklerin artmasını sağlıyor.'' dedi.

Turkcell Süper Lig'i değerlendiren Nihat, şunları söyledi:

''Türkiye'deki şampiyonluk yarışı geçen sezon çok çekişmeli geçti. Kimin şampiyon olacağı son haftaya kadar belli olmadı. Böyle olunca, bence ligin kalitesi ve heyecanı da artıyor. Türkiye'ye gelen yabancı futbolcuların da kalitesinin arttığını görüyoruz. Bu da demektir ki Türk futbolu bir yükseliş içinde. Tabii yükseliş içinde olduğunu görüp böyle bırakmamak gerek. Doğruyu söylemek gerekirse, yurt dışında Turkcell Süper Lig fazla takip edilmiyor. Bu noktada takımlarımızın Avrupa arenasına çıktığında gösterdiği performans ön plana çıkıyor. Mesela, Fenerbahçe bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde yaptığı çıkışla Türk futbolunun tanıtımına ciddi anlamda katkı yapmış oldu. Bu arada, halen dört büyük takımla diğer takımlar arasındaki fark kapanmış değil. Ne zaman ki büyük takımlar ligin en altlarında yer alan takımlara karşı kaybetmeye ya da onlardan çekinmeye başlarlar, o zaman ligin kalitesi tam anlamıyla artmış demektir.''

Milli oyuncu, hedefleri olan ve daima üst sıraları hedefleyen bir takımda oynadığını ve gelecek sezon Villarreal'le Şampiyonlar Ligi'nde başarılar kazanmak istediğini söyledi.

FIFA'nın yabancı oyuncu sınırlaması konusundaki kararını değerlendiren Nihat, bu kararın ilerleyen yıllarda Türk futbolcu ve oyuncusu için daha iyi olacağını, ancak oyuncu sayısını artırmaktan çok kalitesini artırmanın daha yerinde olacağını ifade etti.

''Türk olmasaydım daha değerli olurdum'' yönündeki açıklamasının yanlış anlaşıldığını belirten tecrübeli oyuncu, ''Türk olmaktan sonuna kadar gurur duyuyorum. Benim anlatmak istediğim, biz Türklerin yurt dışında olduğumuzda adeta maça 1-0 yenik başlıyor oluşumuz. Bu da yabancıların bizi iyi tanımamasından ileri geliyor. Ayrıca, bir Brezilyalı ya da Arjantinli futbolcu daha değerli görülebiliyor. Çünkü milli takımları daima önemli turnuvalara katılıyor ve başarılar elde ediyor. Biz de Türkiye olarak bu tür organizasyonlara düzenli katılırsak ve önemli kazanımlar elde edersek bize yönelik yanlış düşünceleri de sileriz.'' diyerek sözlerini tamamladı.

Tayfun
07.07.2008, 15:11
En istikrarlı Nihat sanırım...

TolgaTopçu61
30.07.2008, 23:20
yildiray hazirlik macinda arsenal'a bir gol atti,stuttgart 3-1 yenildi

Alihan Ertürk
31.07.2008, 15:14
almanya bundesliga ya mesut özil i eklemen lazım schalke 04'den W.Bremen'e geçTi ..
atlamıyalımm bunLArıı :)

TolgaTopçu61
10.08.2008, 00:06
mevlüt erdinc fransa liginin, birinci haftasinda grenoble'e karsi bir gol atti,sochaux 2-1 yenildi

macka61
10.08.2008, 00:37
tebrikler mevlüt erdinç

Uğurtan
10.08.2008, 01:30
Mevlüt Erdinç'i tebrik ediyorum.. Stilini beğenmiştim.. Ancak milli takımda Terim odaklı eleştirilerin kurbanı olmuştu.. Aslında eleştirilen o değildi.. Neyse başarılarının devamını diliyoruz Erdinç..

TolgaTopçu61
10.08.2008, 15:00
Almanya Kupası'nın birinci turunda Alman 5. lig takımını 3-0 yenen FC Schalke 04'ün bir golünü Halil Altıntop kaydetti.

Şampiyonlar Ligi elemelerinde İspanya'nın Athletico Madrid takımına karşı oynayacak olan FC Schalke 04, Almanya Kupası'nın birinci turunda Farfan, Halil Altıntop ve Kuranyi'nin golleriyle 3-0 yenerek 2. tura yükseldi.

Dursun Kaplan
01.12.2008, 13:47
Premier Lig'in 15. hafta maçında Tugay'lı Blackburn, deplasmanda Portsmouth'a 3-2 yenildi.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/3768/6893768.jpg

Maça ilk 11'de başlayan ve 90 dakika forma giyen Tugay Kerimoğlu 67. dakikada attığı golle skoru 2-2'ye getirse de Portsmouth, 79. dakikada Sean Davis'le bulduğu golle skoru 3-2 yaptı ve sahadan üç puanla ayrılan taraf oldu.
Portsmouth'un diğer golleri 50'de Peter Crouch ve 53'te Jermain Defoe'dan gelirken Blackburn'ün ilk golünü 62'de Matt Derbyshire kaydetti.

Mollasalihoğlu
16.08.2009, 23:08
http://www.youtube.com/watch?v=ejt9tkczu1q

Mevlüt Erdinç çok güzel gol atmış..

Gökhan KAN
16.08.2009, 23:10
http://www.youtube.com/watch?v=ejt9tkczu1q

Mevlüt Erdinç çok güzel gol atmış..
Görüntü yok..

Mehmet Zeki
16.08.2009, 23:13
Görüntü yok..

Bende de...

Mollasalihoğlu
16.08.2009, 23:15
http://www.youtube.com/watch?v=Sz9OKTUpVVM

Ben izledim o linkten ama şimdi bende de açılmıyor..
Burada da var yeni linkte ama görüntüsü öbürü kadar iyi değil..

Mehmet Zeki
16.08.2009, 23:39
Bu acildi.

KatyPerry
17.08.2009, 15:41
http://1.bp.blogspot.com/_F_-hp9ZVQcU/SoktQgNnddI/AAAAAAAAFfk/DbAM1GYb6-M/s400/20365.jpg

Mevlüt Erdinç psg taraftarı tarafından sevilesi bir halde

Stada Tür bayrakları ile gelenlerin sayısı hiçte az degildi televizyonlardan net görünüyordu

Mevlüt Erdinç ile fransız polisi arasındaki diyalog

Mevlüt'ün evraklarını istedikten sonra Türk olduğun için seni tutukluyoruz demişler. Ama biz de PSG taraftarıyız deyip karşılıklı gülüştükten sonra bırakmışlar.

hayta-laz41
19.09.2009, 00:13
s.a arkadaslar yenı uye oldum herkeze mrb

Vkgz
14.08.2011, 20:54
Arda,Nuri,Hamit,Tuncay ve Umuta yeni kulüplerinde başarılar diliyorum