PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yıldız Oyuncularımız Satılmasın

Mehmet
10.03.2008, 14:10
Arkadaşlar bu gün ve bir kaç gündür medyada çıkan haberlere göre yeni yönetim yıldız oyuncularımızı satmak için bir şekilde taraftarı ikna etmek için dolaylı yollardan mesaj göndermeye çalışıyor.
Bu haberler doğrudur yanlıştır her neyse..
Trabzonspor'u sırtlayan bir kaç futbolcumuz var bunlar 1.5 futbolcu yahu, bana birisi yıldız diye bu gün Ts de 4 tane futbolcu göstersin bakalım. Biz bu oyuncuların yanına yeni yıldızlar beklerken eldeki takımın dinamolarıda mı satılacak. Fatih Tekke satıldı iyi paraya satılmış olabilir ama o para kulüpte kaldımı? Trabzonspor kar avantaj sağladımı? ne oldu FATİH TEKKE satıldı, takım sürekli maç kaybetti para kazanmadı hep zarar etti, üstelik itibar prestij kaybetti bunca taraftarın psikolojisi bozuldu.

Ben kendi adıma GÖKDENİZ, Yattara, Hüseyin gibi bir kaç bel kemiği oyuncuların satılmasına karşıyım.
Hadi doldurursunuz Birazilya lı yıldız futbolcular takıma ve ondan sonra düşünün satmayı.
Bu gün takım da bir kaç sakat veya cezalı oyuncu olduğunda sahaya güvenilir bir kadro çıkarılamıyor.
Gökdenizi satacaksınız, şaşarım böylesi tüccar anlayışına.
Yönetimin bu konuda açıklama yapması lazım, bu haberler doğrumu yanlışmı?

ÖmerFarukYılmaz
10.03.2008, 14:25
Abi seneye bedava gideceğine

Para kazandırıp gitsin.

Zaten kafası bence artık dışarda.

cuneytr
10.03.2008, 15:20
kulup politikası içinde stratejik analiz yapmak yada yapılmıs olanı irdelemek gerekiyor...kulup politikası nedir?sorusuna cevap vermek gibi bir lüksümüz!!ne yazıkki su asamada bulunmadıgından gökdenizin satılması tartısmalarının gündeme getirilmesini incelemk bizim için sıkıntı,sızlanma,bas agrısı sonuclarını ortaya cıkarmakta...yönetim bazında ise hedefe ulasma gündeme 'bile' getirebilme cesaretni ortaya koymak acısından elverişli sonuclar dogurdugu bir gercek olarak karsımıza cıkıyor(elestiri anlamında degil;dünyanın heryerinde işler böyle yürür)...son iki seneye baktıgımızda yıldız oyuncularıyla aynı hafta itibarıyla aynı puan ve konumda ise ortada ciddi anlamda kulup politikası degişikligi gerektirdigi sonucu oraya cıkmakta...kaldı ki son iki senede aynı haftada 7. ve 6 sıralarda da bulunmak türkiyenin 4. büyük takımı için yeterli oklmasa gerek...son iki seneyi baz alarak takımda 3 teknik adam görev yapmıs bunların bi tanesi milli takımda görev yapmıs bir tanesi fenerbahceyi sampiyon yapmıs bir taneside takımı lig ikinciligine tasımıs olmasına ragmen...
kulup politikası elbette baskandan baskana degişmez ancak uygulamalr geriye yönelik yani beka ve saglıklı olacak sekilde yürümüyorsa sonucun kacınılmaz olacagını söylememize bile gerek kalmıyor...kulup politikasını beklentiler kültürel sosyal ve basarı cıtaları belirlerken,salt statyum projesi yada tesis yeri secimiyle büyüklük yada politika olusturmak sanırım yeterli olmuyor.kulup politikası yıldız oyuncu satılmasına uygun mu degil mi?sorusun cevabı secilmiş baskan ve yönetim kurulu üyeleri verecektir...zira son iki yıldaki performansla baslayan sıradan takım olma hüvviyetine dogru yumusak gecişin ufak hareketlenmeleri önünde secmenlerin bu kararı verenlere zaman önünde hesap sormaları kacınılmaz olmalıdır...

Atakan
10.03.2008, 15:23
Bence hiş gitmesin:D

ÜNAL
10.03.2008, 15:32
Gitmek isteyen gider kalmak isteyen kalır...Burnu havada olanlar bir saniye bile kalmasın.

AYYILDIZ
10.03.2008, 15:37
Arkadaslar gitmek isteyen gider diyoruz sonra neden takim basarili olamiyor diyoruz bence yildiz futbolcular kesinlikle satilmamali.

erol_izm
10.03.2008, 15:40
Gitmek isteyeni zorla takımda tutmanında faydası olmaz. Kafa olarak takımdan kopmuşsa fayda alamazsın. Bedavaya İstanbul'a gideceğine 10 milyon euro'ya şimdiden satılabilir. Fakat Gökdeniz bugüne kadar ayrılacağına dair hiç bir iması olmadı. Bekleyip görmek lazım.

Emre7
10.03.2008, 15:46
Gitmek isteyen gider kalmak isteyen kalır...Burnu havada olanlar bir saniye bile kalmasın.

sonra da maça git(şayet gidiyorsan!!) küfür et bütün oyunculara bu nasıl oyun diye sendeki mantık bu çünkü işleyişin bu!

Hasan61
10.03.2008, 16:34
satılabilir ama ordan gelecek parayla yerleri doldurulmalı

ÖmerFarukYılmaz
10.03.2008, 16:42
sonra da maça git(şayet gidiyorsan!!) küfür et bütün oyunculara bu nasıl oyun diye sendeki mantık bu çünkü işleyişin bu!

İyi o zaman seneye bedavaya gitsin sende yonetıme soversın o zaman

Beyler gokdenız buraya kadarmış

Aklı artık dışarda

He kalmak istese zaten bole laflar etmezdı

Gokdenıze hızmetlerınden dolayı teşekkur eder yurtdışındada başarılar dileriz.

Kendısı zaten en çok istendığı donemlerde 5 yıllık ımza atarak bağlılığını gostermıştır.

Tamammı?

İskender
10.03.2008, 16:44
Hesap kitap meselesi bunlar...
Gittiğinde yerine alabileceğin adamlar varsa neden gitmesin...
Verilen para makulse bencede satılabilir...

ÜNAL
10.03.2008, 16:44
İnanıyorum ki yıldız oyuncular kalmak istemediği takdirde hiç bir işe yaramaz...!!!İşleyiş de bu..gerçeklerden kaçmayalım.

Ondan sonra da bu takım nereye gidiyor...Peh..

POYRAZ
10.03.2008, 16:45
Mümkünse yildiz oyuncular kalmali. Yildizinizi satarsaniz yerine yenisini alirsiniz ama yildiz olmaz. O yüzden mümkünse Gökdeniz ve onun gibi oyuncularin satilmamasi taraftariyim.

tamuğ yamtar
10.03.2008, 16:47
Yıldız oyuncu?

ÖzGür Ayar
10.03.2008, 16:48
yıldızlar satılmasın gökdeniz ve hüseyin satılsın.

ÖmerFarukYılmaz
10.03.2008, 16:55
Yıldız oyuncu?

ççç ççç ççç

POYRAZ
10.03.2008, 17:19
Yıldız oyuncu?
He, yildiz oyuncu.

ARAGORN01
10.03.2008, 17:20
Gitmek isteyen gider , paramız yok, gelecek seneye bedavaya mı gitsin lafları küçük takım taraftarlarının edeceği laflardır.
Büyük takım taraftarı talepkar olur, yıldızlar satılmasın yeni yıldızlar alınsın der. Ama siz gençlerde haklısınız , böyle gördünüz böyle yetiştiniz.
Yıldız oyuncunun önüne kontratı 1 yıl önceden koyarsın, sözleşmesini uzatırsın.Kimse de bedavaya bir yere gidemez, hiçbir klüpte sana sormadan futbolcuya transfer teklif edemez.

TSezgin61
10.03.2008, 17:23
Gitmek isteyen gider , paramız yok, gelecek seneye bedavaya mı gitsin lafları küçük takım taraftarlarının edeceği laflardır.
Büyük takım taraftarı talepkar olur, yıldızlar satılmasın yeni yıldızlar alınsın der. Ama siz gençlerde haklısınız , böyle gördünüz böyle yetiştiniz.
Yıldız oyuncunun önüne kontratı 1 yıl önceden koyarsın, sözleşmesini uzatırsın.Kimse de bedavaya bir yere gidemez, hiçbir klüpte sana sormadan futbolcuya transfer teklif edemez.

ozaman yönetim cikacak "alooo noluyor, nereye" diyip, "biz büyük takimiz seneye kafaya oynayacaz" mantigiyla gökdenizi takimda tutacak. ha yemiyormu diger basliktada belirttigim gibi, satacak yerine zaman gecmeden kaliteli yabancilar alip bu taraftari susturacak....

ezikbahce wedersonu söyle aldi:

"sana bu parayi veriyoruz buyur kontratin, istiyorsan imzala, istemiyorsan ´cikabilirsin..." pazarlik bile yapilmadi.... ISTEMEYEN GIDER!!! gökdenizde, fatihte...

EN BÜYÜK TRABZONSPOR!!!

ARAGORN01
10.03.2008, 17:33
Pardon Wederson kim? 3.sınıf Brezilyalı futbolcuyu mu konuşuyoruz, yıldız futbolcuyu mu?
Ama dediğinde doğruluk payı var. Fiyatı belirlersin, kontratı önüne koyarsın ve pazarlığını yaparsın. Arada dağlar kadar fark varsa da yolun açık olsun dersin . Ancak daha pazarlığını yapmadan, kafanda alternatifler üretmeden ve hatta ürettiğin alternatifler sonuca ulaşmadan da elindek kadroyu boşaltmazsın.

~UniCef~
10.03.2008, 17:42
Ben Trabzonspor Yönetimi olsam Avrupasampiyonasini beklerdim...

orda cosarsa ozaman daha büyük bir miktara satabiliriz..!

ama herzamanki gibi burdada bir risiko var.!!

ÖzGür Ayar
10.03.2008, 17:44
Ben Trabzonspor Yönetimi olsam Avrupasampiyonasini beklerdim...

orda cosarsa ozaman daha büyük bir miktara satabiliriz..!

ama herzamanki gibi burdada bir risiko var.!!

Milli takımın başında fatih terim olduğu sürece Gökdenizde ağzıyla kuş tutsada yine yedek kalıcağına göre avrupa şampiyonasının bir faydası olmaz :)

Murat Keçeci
10.03.2008, 17:55
10 milyona gökdenizi 5 milyonada hüseyine rubın kazana versek o parayla bir ordu kurulur ama borçları kapatacaz derseler bu takım 2.lige gider

erkankoc
10.03.2008, 18:32
huseyini en basta satsinlar..gokdeniz satilacaksa bu nu satan yonetim cok sikinti ceker..tekkenin hala lafi geciyo dusunun...gercekci olalim yeni yapilanmaya girilmeli en az 3 sene sampiyonluk beklemesin..takim iyicene yapilansin..

Misina
10.03.2008, 18:39
Alınabilecek maksiumum verim alındıktan sonra en değerli oyuncu bile satılabilir.Ama yerini doldurabileceksen.Albayrak döneminde olduğu gibi Bir fatih i satıp takıma 8-10 tane düz oyuncu almakla bu iş olmaz.

ilhan
10.03.2008, 18:47
Bu camia Ali Kemal'i satmış..

Hangi yıldızdan bahsediyoruz. Biz satmayın desek ne olacak ki Ali Kemal için miting yapılmışta ne olmuş.

İçimiz parçalanır.. Ahlar vahlar havada uçuşur.

Ama yinede satılırlar.

ARAGORN01
10.03.2008, 18:55
8,7 mio euro ya Gökdeniz in yarısı kalitesinde bile fotbolcu alınmaz. Eğer haber doğruysa Rubin Kazan bayram yapıyordur. Zaten alınabiliyor olsaydı gidip o futbolcuyu alırlardı.
Sıradanlaşmaya devam...tabii haber doğruysa ...İnanmıyorum, inanmak istemiyorum...

FANATIK61
10.03.2008, 19:05
Gökdeniz Yönetime gitme arzusunda bulundu !!!

Gökdeniz'de bikti artik hersene ayni senaryo Gökdeniz ve Yattara sirtliyor bu Takim ama yanlarina onlarin ayarinda 2-3 tane Futbolcu alinmadi. Bende olsam gitmek isterim.

macka61
10.03.2008, 19:26
ben böyle bir şeyin olacığına inanmıyorum

kalavara
10.03.2008, 19:35
aslında trabzon bunu hep yaptı.ama tek farkla; önceden bu yıldızların yeri doluyordu.ama şimdi yıldız gönderiyoruz yerine sadece aday alıyoruz.yıldız adayı da değil.futbolcu adayı.daha ne diyim.gönder başkan, gönder.ama yerine gidip de bir aday al gel, bak o zaman gör sen!!!

ÖmerFarukYılmaz
10.03.2008, 19:38
Beyler yenıden soyluyorum

Gokdenızın bu sene satılması çok karlı bir iş NEDEN?

1)Gokdenızın yurtdışına gitme isteği var.

2)Sozleşmesı bıtıyor.

3)Sozleşme yenıleme isteği yok.O 5 yıllık ımza atarak gorevını yaptığını düşünüyor.

4)Bu herifi satamazsak bedavaya gidecek.

5)Bedavaya giderse, bulursunuz onun yerıne adam alcak para.

Arif Timurcioğlu
11.03.2008, 02:24
Yıldız oyuncularımız satılmasın satılmasın doğrudur ama gitmek isteyenide tutmanın bir anlamı yok heleki büyük paralar kazandırdığı sürece.

Ahmet Kuru
11.03.2008, 04:30
Klübün borcu malum..Eğer gidecekse gökdeniz seneye bence bu sene gönderilsin büyük bir para ile...gelecek sezonun Transfer bütçesinide + 5 milyon euro eklenerek bu takıma Süper takviyeler yapılır diye düşünüyorum.
ama TAbi geçmişte yapılan hatalar olmayacak.Fatih i satıp yerine Umut u alırsan olmaz.
Gökdenizi de satıp yerine İBrahim Akını alırsan Oda Olmaz...
yıldız gidiyorsa Yeni Yıldız Adayları gelmeli...

ozturk
11.03.2008, 10:42
bu yönetim de eskisini aratmayacak gibi...

Bizde de ne şans var yaaa...

Takımı atağa kaldıracak bir başkan bulamayacak mıyız??

ozturk
11.03.2008, 10:48
Gitmek isteyen gider diyen arkadaşlar:

Peki giden futbolcuların yeri doluyor mu??? Takım her sene biraz daha gözden düşmüyor mu??

AYYILDIZ
11.03.2008, 10:49
bu yönetim de eskisini aratmayacak gibi...

Bizde de ne şans var yaaa...

Takımı atağa kaldıracak bir başkan bulamayacak mıyız??

Kardes bende senin gibi dusunuyordum ama yonetimin sucu yokmus Gokdeniz kendisi oynamam burda diye diretiyormus

Harun-61
11.03.2008, 11:05
9,5 milyon Avro'ya kaliteli 3 adam alinir, bu kesin.
fakat Gökdeniz'in takimdan ayrilmasi cidden büyük bir kayip....
---

arkadaslar birde Gökdeniz ve Ailesi icin belkide hayirli olan budur.
arabasi kursunlandi, yaninda 1-2 korumaci geziyor...

Insan hep korku ile yasiyamaz, ruh sagligi bozulur, hepimizin Ailesi var.

.

LazAnisT
11.03.2008, 11:13
Birisi bana Gökdenizin takımda kalması için tek bir sebep yazsın.

Nuray
11.03.2008, 11:19
kesinlikle satılmamalılar ya gökdeniz hüseyin belki çok mükemmel değiller ama satılmaları takımı ruhsal açıdan etkiler bence.olamaz böyle bir şey ya hayır kimi alıcaz onları satıp marselnyoyu mu pehh bence satarsak büyük zarara uğrarız :rolleyes:

yns61
11.03.2008, 11:27
ayman,keçeli kurtaracak bizi merak etmeyin...

Emre7
11.03.2008, 11:47
İyi o zaman seneye bedavaya gitsin sende yonetıme soversın o zaman

Beyler gokdenız buraya kadarmış

Aklı artık dışarda

He kalmak istese zaten bole laflar etmezdı

Gokdenıze hızmetlerınden dolayı teşekkur eder yurtdışındada başarılar dileriz.

Kendısı zaten en çok istendığı donemlerde 5 yıllık ımza atarak bağlılığını gostermıştır.

Tamammı?
öenmli olan gidecek adamı pazarlamak sa onu sevmediğin nuri de yapıyo önemli olan "yıldız" sıfatı koyduğun bir futbolcunu elinde tutmak.. şener'in en büyük icraatı olacak ve taminim gönderilecek.. sende nurinin mantığında devam et gitmek istiyordu sattık diye...o adamın gitme isteği avrupa kupalarından uzak kalacağından sessiz bir lig geçireceğinden elinde tutacaksın, yanına yıldız alacaksın avrupa kupalarına gideceksin o zaman oda gitmeyecek!!!

İnanıyorum ki yıldız oyuncular kalmak istemediği takdirde hiç bir işe yaramaz...!!!İşleyiş de bu..gerçeklerden kaçmayalım.

Ondan sonra da bu takım nereye gidiyor...Peh..

bu takım nurinin mantığıyla avrupa kuparlarından uzak kaldı. Yıldız oyuncuları değerini buldu diye(!) satarsan işin zor şu anki gibi kümeye düşmemeye oynarsın!!

ayman,keçeli kurtaracak bizi merak etmeyin...
onun yanında ahmet, hasan, ergin, adnan da var!!! nuri dualarım seninle

yns61
11.03.2008, 11:58
büyük takımsan seneye şampiyonluk istiyorsan satmassın gökdenizi.. ne olursa olsun satmassın gökdeniz seneye lazım dersin satmassın paranın lafını etmezsin.. ama nerdeeeeee

Mustafa AYDIN
11.03.2008, 12:55
Gökdeniz in düşüncesi çok önemli gitmek istiyorsa iyi bir paraya satılabilir,ama gitmek istemiyorsa zaten onu kimse satamaz,kısacası bu iş Gökdeniz'de biter..

ferhaTS87
11.03.2008, 13:07
parca parca ugrasmasınlar klubu toptan satsınlar bu fıkrımde cok ısrarcıyım gercek satmak ıstemseler ıllakı bı cozum bulunur bı sekılde ıkna edılır ama onlarında canına mınlet

Kubilay ŞAHİN
11.03.2008, 13:50
o deilde bu kadrodan şimdi en çok barış yıpranacak.....
yattarada gider .....
tam şampiyon oluruz ....
artık bundan sorada 5 sene daha bişeler beklemek olmaz bu takımdan...

Nuray
11.03.2008, 13:52
evet birde takımın birbirine alışmasını bekleriz sabredin sabredin taraftar çeksin zaten kimn umrunda :rolleyes:

Özkan
11.03.2008, 13:57
Birisi bana Gökdenizin takımda kalması için tek bir sebep yazsın.Aslında yanına iyi bir tetikçi, iyi bir uyuşturucu kaçakçısı ve iyi bir otopark mafyası transfer edilse güzel bir ekip olabilirlerdi. ;)

Emre Yavuz
11.03.2008, 14:07
Arkadaşlar bu gün ve bir kaç gündür medyada çıkan haberlere göre yeni yönetim yıldız oyuncularımızı satmak için bir şekilde taraftarı ikna etmek için dolaylı yollardan mesaj göndermeye çalışıyor.
Bu haberler doğrudur yanlıştır her neyse..
Trabzonspor'u sırtlayan bir kaç futbolcumuz var bunlar 1.5 futbolcu yahu, bana birisi yıldız diye bu gün Ts de 4 tane futbolcu göstersin bakalım. Biz bu oyuncuların yanına yeni yıldızlar beklerken eldeki takımın dinamolarıda mı satılacak. Fatih Tekke satıldı iyi paraya satılmış olabilir ama o para kulüpte kaldımı? Trabzonspor kar avantaj sağladımı? ne oldu FATİH TEKKE satıldı, takım sürekli maç kaybetti para kazanmadı hep zarar etti, üstelik itibar prestij kaybetti bunca taraftarın psikolojisi bozuldu.

Ben kendi adıma GÖKDENİZ, Yattara, Hüseyin gibi bir kaç bel kemiği oyuncuların satılmasına karşıyım.
Hadi doldurursunuz Birazilya lı yıldız futbolcular takıma ve ondan sonra düşünün satmayı.
Bu gün takım da bir kaç sakat veya cezalı oyuncu olduğunda sahaya güvenilir bir kadro çıkarılamıyor.
Gökdenizi satacaksınız, şaşarım böylesi tüccar anlayışına.
Yönetimin bu konuda açıklama yapması lazım, bu haberler doğrumu yanlışmı?

abicim Gökdeniz ve Yattara´ya tamamen katiliyorum ama hüseyin´e katilmiyorum eger
bu durumada olsak cok acici olur!

Sefaenes
11.03.2008, 15:55
yildizlar satilmasin kazmalar satilsin

Harun-61
11.03.2008, 16:00
.. ve Gökdeniz 9 milyon Avro karsiliginda Rubin Kazan'a satildi...

Kaynak: NTV-Fanatik.

.

Emirhan Makul
11.03.2008, 16:20
hüseyin satılır mı acaba

Emiroğlu
11.03.2008, 16:23
Hüseyinin satılmasını istemiyoruz..

doc holliday
11.03.2008, 16:42
biz derken:)

BDiler61
11.03.2008, 16:52

hüseyini üstüne para verip yollasınlar

TSezgin61
11.03.2008, 17:05
hüseyini üstüne para verip yollasınlar

ne parasi tencere takimi yeter

Cem Balcı
11.03.2008, 17:26
yıldız dediklerimiz;herşeyimiz dediklerimiz;TS ruhuyla oynuyor,parada pulda gözü yok diyip para için giden adamlaramı satılmasın diyoruz...

satılmıyorlar;KENDİLERİ İSTİYORLAR KENDİLERİ...

Egemen Yılmaz
11.03.2008, 19:42
yattara' yı da satacaklar eminim

Dogan
11.03.2008, 20:13
yattara' yı da satacaklar eminim
Yattarayı da satsınlar sonra oturup hep beraber yönetim olarak izlerler maçı.Tezahuratı da onlar yaparlar. Yattara yok, Gökdeniz yok Ayman'ı mı izliyecek bu taraftar.

İdris Toksoy
11.03.2008, 20:30
elimizde yıldız oyuncu kalmadı.yattara var ya derseniz o yıldız değil,ekol.

Arif Timurcioğlu
11.03.2008, 20:44
Gökdenizi satanlar yattarayıda satar oda naz yapıyo zaten gidecem diye 10 milyon euroya yattarayı satarlar artık.

Muhalif
11.03.2008, 20:53
Yattara'ya 5 milyon euro versinler hemen verirdim başkan olsam... 2-3 ufak tefek maç çevirecek diye bütün sene beklemekten bıktık artık.. ne uzar ne kısalır Yattara.. Fb'ye bakın kaliteli ve istikrarlı yabancı alıyorlar.. Eski arkadaşlar hatırlarlar belki, Yattara gibi bir yabancıya Denizlispor'daki Kratochvil gibi bir yabancıyı tercih edeceğimi söylemiştim çok önceden... Yıldızın tanımı değişti artık... 3 maç oynayıp 5 maç yatan yıldızcıkların gönderilmesi hiç umurumda olmaz.. Yıldız oyuncu istikrarlı olmalı bu kadar.. Fb'li Alex gibi mesela...
Hasılı kelam şu an takımımızda yer alan tüm oyuncular değerinin üzerinde satılabilirse -Gökdeniz ve Fatih'teki gibi- ve gelen para doğru kullanılacaksa satılabilir bence...

Ali İhsan
11.03.2008, 21:13
Yattarayı da satsınlar sonra oturup hep beraber yönetim olarak izlerler maçı.Tezahuratı da onlar yaparlar. Yattara yok, Gökdeniz yok Ayman'ı mı izliyecek bu taraftar.
Yattara da satılınca bizim yıldızımız Ayman olacak o yüzden bence laflarımıza dikkat edelim! Çünkü tüm taraftarlar Ayman'ın gözünün içine bakacak, hatta Yattara satılınca Ayman da satılırsa taraftar Hasan'ı mı izleyecek diyeceğiz!

Sefa Murat Dokuz
11.03.2008, 22:29
Hüseyin Trabzondan gitmek istiyor...Rusyaya falan gitmeyi çok istiyor.(Kuzenimle bizim kaptanın evi yanyana Kalecikte,çoçukluk arkadaşılar)

Aman Hüseyin kardeşim duyuyorsan lütfen git ya:D Rusya senin gibi oyuncular arıyor hadi bir koş git :D

astopal
11.03.2008, 22:46
eğer yerlerine daha aktif ve şampiyon olacak kadroya aday ayuncu alınacaksa
şener yönetimi daha iyi işler yapabilecek bir çekirdek oluşturacaksa

yıldızlar neden satılmasın yattara hariç
çünkü o bizim için yıldızdan öte bi varlık o bi gayrimenkul

astopal
11.03.2008, 22:53
Yattara'ya 5 milyon euro versinler hemen verirdim başkan olsam... 2-3 ufak tefek maç çevirecek diye bütün sene beklemekten bıktık artık.. ne uzar ne kısalır Yattara.. Fb'ye bakın kaliteli ve istikrarlı yabancı alıyorlar.. Eski arkadaşlar hatırlarlar belki, Yattara gibi bir yabancıya Denizlispor'daki Kratochvil gibi bir yabancıyı tercih edeceğimi söylemiştim çok önceden... Yıldızın tanımı değişti artık... 3 maç oynayıp 5 maç yatan yıldızcıkların gönderilmesi hiç umurumda olmaz.. Yıldız oyuncu istikrarlı olmalı bu kadar.. Fb'li Alex gibi mesela...
Hasılı kelam şu an takımımızda yer alan tüm oyuncular değerinin üzerinde satılabilirse -Gökdeniz ve Fatih'teki gibi- ve gelen para doğru kullanılacaksa satılabilir bence...
abi düşüncelerimizde çakışma yok ama
yattara son iki üç yıldan beri maç çevirsin diye oynatılmıyoki
senin deiğin gibi bazen çeviriyo ama bu extrası yattaranın

yattara nın şu an trabzonspora en büyük faydası sahada durmasıdır
kendini 3 yıl kanıtladıktan sonra her maçta en az 4 oyuncuyu tutuyor
bunu barselona nın henryi oynatması gibi olduğunu biliyoruz adam ismiyle oynuyor artık

Hüseyin Çümen
12.03.2008, 01:47
çok uzun süre hüseyini savundum durdum ama özellikle febe maçından sonra hüseyin in de gitmesi tarafında görüş belirtmeye başladım
inşallah onada bir teklif gelirde oda artık rusyada forma giyer
olmuyo hüseyinle
takımın değişmesi lazım artık

Hüseyin Çümen
12.03.2008, 01:50
herkes gidebilir ama yattara asla gitmesin onun o göze hoş gelen hareketleri yeter yok böyle bi adam

Emre7
12.03.2008, 01:52
herkes gidebilir ama yattara asla gitmesin onun o göze hoş gelen hareketleri yeter yok böyle bi adam

bu takımda ilk gitmesi gereken adam!!
bu sezon sergilediği üstün performansı ile kesin gitmesi lazımdı...

Zeki Çelenkoğlu
12.03.2008, 02:25
aklımdan geçen küfürlerii bir bilsenizz.. neyse onlar bende kalsınn.... töbe töbeee...

iKeLa
12.03.2008, 02:30
8,7 milyon euro ya anlasmıslar ama teminat bekliolarmıs abi valla dedikleri gibi seneye beleş gidicegine kulube para kazandırıp gitmesi daha karlı oyun anlayısında degisiklik olurmu abi 11 futbolcu icinde 1 futbolcu oynarak simdiye kadar bisey elde edemediysek ki surekliligi yoktu zaten gokdenizin ustune fazla yuk biniyordu bence boyle gitmesi cok karlı olucak asıl konu gelen para ne olcak transfer komitesi yine yoneticelermis yani anlıyacagın eski tas eski hamam olayı olcak gibi gorunuyor umarım boyle olmaz isin uzmana bırakılması gerektigini yoneticeler de fark eder

Laz_61
12.03.2008, 02:32
Sadrinin ilk bombasi ..2 Bombasi Ersun Yanal olur..buda bos cikti....bide utanmadan gökdenizin yildiz futbolculugunu tartisiyor..

İleli
12.03.2008, 02:43
Adam gitmek istedikten sonra bize hicbise dusmez!

ibzolist
12.03.2008, 08:29
şuanki yorumlarımızın çoğu istanbul basının yazdıklarıyla sınırlı , gökdeniz ne kadar iyifutbolcu olursa olsun bordo mavi formayı haketmediğini düşünenlerdenim ha özellikle son iki senedir kim haketti diye de düşünmüyor değil insan, yıldız olarak gördüğüm izleme şansı bulduğum futbolcular ŞOTA HAMİ SZYM , iyi top oynayanla yıldız futbolcuyu ayıralım lütfen

Burçak
12.03.2008, 08:32
bu başlıkta anlamını yitirdi. en azından yıldız oyuncularımız diyemiyoruz. Yattara tek kaldı.

ozturk
12.03.2008, 11:28
merak etmeyin satılmayacak..

ileride takımda yıldız değil yıldız adayı bile kalmayacak bu gidişle...

Ali Haydar
14.03.2008, 21:14
Gitmek isteyen gider kalmak isteyen kalır...Burnu havada olanlar bir saniye bile kalmasın...Çok doğru.

Murat'
14.03.2008, 21:36
elde yıldız kalmadı sayılır.

Cem Balcı
14.03.2008, 21:37
elde yıldız kalmadı sayılır.

sanırım bi yattaramız kaldı...:cool:

littlebighorn
14.03.2008, 22:01
Emin ol artık satılamayacak

Egemen
14.03.2008, 22:12
Emin ol artık satılamayacak

değilmi elde ne yıldız kaldı ne ışığı

Gürkan
14.03.2008, 22:30
Gitmek isteyen giderkalmak isteyen kalır.

Ve Trabzonsporda gitmek isteyenler ve kalmak isteyenler.
ve bize kalanlar. böyle devam edelim.

ondengidenatli
14.03.2008, 22:37
baskananin "gökdeniz yildiz degildir" lafi beni acikcasi cok uzdu... ve gökdeniz giderken bu sabah bir tek ailesi gitmis ugurlamaya. bumudur bir trabzonluya yakisan davranis sekli??? arkadaslar elimiz kalibmize koyup lutfen bir dusunelim... trabzonspor a bu kadar iyiligi gecmir bir YILDIZ futbolcunun trabzondan ayrilis sekli bence boyle olmamaliydi. eger ben yurtdisinda deil de trabzonda olsaydim, inaniyorum ki gökdenizi yola koymaya giderdim.ama gökdeniz bundan sonra daha emin adimlarla ilerleyecek insallah ve bu da bu arada onun icin daha hayirli oldu bence...

Şuayip Aydın
14.03.2008, 22:38
Gitmek isteyen gider kalmak isteyen kalır...Burnu havada olanlar bir saniye bile kalmasın....
bu soz cok ama cok dogru bır soz

Çok doğru.
sanda katılıyom abıı

Cafer Bulur
14.03.2008, 23:04
gökdenize ödenen bonservis ücretinin yarisi yattara icin teklif edilse gitmesine raziyim.futbolcular belli bir zamandan sonra yeni bir heyecan yasamak isterler.fatih tekke ve gökdenizde oldugu gibi.yattaranin trabzonspora geldiginden beri ortaya koydugu performansi degerlendirirsek onunda gitmesinde bir sakinca görmüyorum.ondan gelebilecek parayla daha takim oyununa yatkin,savunmayada yardim edebilecek futbolcular bulabiliriz.suna eminim ki yattara icin ucuk bonservis bedeli bize önerilmeyecektir.ben simdiye kadar bir kulübün yattara icin hatiri sayilir bir teklifte bulundugunu duymadim.bundan sonra da duyacagimi düsünmüyorum.

Murat Keçeci
14.03.2008, 23:14
yıldız mı kaldı kı satalım tükettik hepsini buda son yıldızdı borç batağına batan iş adamları gibiyiz ya iflas edecez ya son yıldızımız gökdenizden gelen parayla iyi bir takım kuracaz

ÖmerFarukYılmaz
15.03.2008, 08:22
Uygun ortam doru zamanda satılır:cool:

tutuncuerdem
15.03.2008, 10:43
SATILMIŞ YIZDIZ DEĞİL ALINMIŞ YILDIZ istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm

Bayramm61
15.03.2008, 11:00
Gökdenizi satacagina elindeki birsürü lüzümsüz futbolculari gönder eminimki kasaya daha fazla para girecektir...Al birini vur öbürüne...Onlar Tekkeyi satti bunlar Gökdenizi..fark nerde ? Daha iyi transferler yapacaklarmis..fasa fiso bunlar..varsayalimki gercekdende alabildiler, bu sefer uyum sorunu vs vs bla bla blaaa baslayacaktir...Senin hedefin sampiyonluk ise kadronu güclendireceksin, takimin iskeletini satmayacaksin..Dünyada bu sadece bizde görülen bir özellik...

Bu arada umarim bizimkiler birseyler ögrenmistir..millet 2-3 günde transfer yapiyor, bizimkiler aylarca bu isi beceremiyorlar...

Takimin degerlerini bir bir erittiler...Elde bi yattara kaldi...onunda transfer haberleri cikar yakinda...sonra tayfunlar hasanlar kecelilerle sampiyonluga oynariz...

Muhammed KOÇ
15.03.2008, 11:37
bu başlık çok geç kalınmış bir başlıktır..öyle ki şu an sadece yattaraya hitaben yapılmış gibi duruyor..
eğer bir başlık açılacaksa en doğrusu yıldız oyuncular alınsın olur ..

littlebighorn
15.03.2008, 11:47
Aslında tartışılacak konu neden yıldız yetiştiremiyoruz artık olmalı. Yıldızı geçtim oyuncu yetiştiremiyoruz. Hatta aldığımız yetenikli adamlar da köreliyorlar. Bunları tartışmak lazım.

Yoksa yıldızlar satılmasın desek de satıyorlar, satarlar... Tüccar zihniyeti ile futbol kulübü yönetenler elbette satarlar, tartışılacak bir tarafı yok boşuna nefes tüketmeyin....

Terzioğlu
15.03.2008, 11:49
Sıra Hüseyin'e geldi!
http://www.fotomac.com.tr/2008/03/15/im/789094754192784FBEFF6707b.jpg

Gökdeniz'i Rubin Kazan'a kaptıran Zenit, gözünü Hüseyin'e çevirdi. Fatih Tekke'den Trabzon'un kaptanı için olumlu referanslar alan Rus takımı sezon sonuna kadar izleyeceği Hüseyin için yine astronomik bir rakamla ortaya çıkacağının sinyallerini verdi. Fatih'e 7 milyon 400 bin euro veren Zenit'in, Hüseyin için de 8 milyon euro'yu gözden çıkaracağı söyleniyor.

Kaynak: Fotomac :)

Vkgz
15.03.2008, 11:52
Sıra Hüseyin'e geldi!

Gökdeniz'i Rubin Kazan'a kaptıran Zenit, gözünü Hüseyin'e çevirdi. Fatih Tekke'den Trabzon'un kaptanı için olumlu referanslar alan Rus takımı sezon sonuna kadar izleyeceği Hüseyin için yine astronomik bir rakamla ortaya çıkacağının sinyallerini verdi. Fatih'e 7 milyon 400 bin euro veren Zenit'in, Hüseyin için de 8 milyon euro'yu gözden çıkaracağı söyleniyor.

yalan haber...

Erdem Keser
15.03.2008, 11:55
Acep bunlar 8 milyon euroyu ne sanıyolar:):p

Muhammed KOÇ
15.03.2008, 11:55
uzaydan biri görse ruslar trabzonsporu satın almaya çalışıyor der..

Selman
15.03.2008, 11:56
Sıra Hüseyin'e geldi!

Gel de söyleme şimdi.Hüseyin'e 8 milyon euro hemi?:DYalan haberin daniskası.Ahmet Çakar olsaydı şöyle derdi;
Hüseyin Tekke'den fazla bonservis bedeli getirsin bikini giyerim:D

Travelair
15.03.2008, 12:05
Varsın yalan olsun arkadaşlar. Trabzonspor'dan yanaysak, yalan da olsa futbolcunun değerini üstte tutan bu tür haberlerle alay etmememiz gerek :) Yani Nasreddin Hoca'nın hikayesi gibi: Gökhan Ünal'la Mehmet Topuz'un toplam değerinin 30 milyon € olduğuna inanırsınız da Hüseyin 8 milyon € dendi mi niye inanmazsınız? Hüseyin oturmuş sağlam bir takımda geçmişte yararını gösteren bir futbolcudur. Bu piyasada bu fiyatlar varken kendi oyuncunuzu hor görmeyin

Şuayip Aydın
15.03.2008, 12:12
Tüccar Trabzon

TRABZONSPOR Gökdeniz’in transferiyle yeni bir rekor kırdı. Nuri Albayrak döneminde, golcü oyuncu Fatih Tekke’nin Rusya’nın Zenit Petersburg Kulübü’ne transferi 7 milyon 400 bin euro gibi bir ücretle gerçekleşmişti. Fatih Tekke, Marcelinho, Fabiano Eller, Milan Stepanov ve Gökdeniz Karadeniz’in transferinden Bordo-mavili kulübün kasasına toplam 23 milyon 373 bin euro girmiş oldu.

Şuayip Aydın
15.03.2008, 12:13
Sıra Hüseyin'e geldi!

sat sat sat sat gtsın yaaa wallaha gıtsın yaptıgı bıse yok gıtsınkı genclerın onu acılsın ama yattara kaldın huseyını zenıte sattın gıtsın zaten bı ıse yarramıyo:D

Kadir Aydın
15.03.2008, 12:26
Kim otuzuna merdiven dayamışsa hemen satılsın.

Adem Erdoğan
15.03.2008, 12:30
Sıra Hüseyin'e geldi!

Günün eğlencesi.
Fotomaç kendini aştı iyice:D

Şuayip Aydın
15.03.2008, 13:17
Martin Fenin
http://www.goal.com/resultsimg/7012.jpg
Ein. Frankfurt (http://www.goal.com/tr/Squadra.aspx?IdSquadra=358&SEOTeamName=Ein.+Frankfurt)

Doğum Tarihi:16.04.1987
Doğum Yeri:Beran
Uyruk:Czech Republic
Boy:181 cm.
Kilo:72 Kg.
Mevkii:Forvet
Forma:17

ıste sıze forvet ben buldum tam 4 lig macını ızldeım bıze gore futbolcu bır macında olmacak yerden got attıp golculugunu kanıtlamıstır bır macında 3 gol atıp hat-rıck yaptı

Travelair
15.03.2008, 13:24
Çeklerin yeni altın çocuğu. Allah Jun'un kaderine benzetmesin

Murat Keçeci
15.03.2008, 13:28
artık kim satılırsa satılsın bişe farketmez benim için sıfırdan yeni bir takm istiyorum şampiyon olmasada o mücadeleyi versin yeter

@FLU
15.03.2008, 13:31
elimizde yıldız kalmadı

bu başlığa da gerek kalmadı

Cem Balcı
15.03.2008, 13:33
Sıra Hüseyin'e geldi!

yok artık...ççç

Şuayip Aydın
15.03.2008, 13:40
Çeklerin yeni altın çocuğu. Allah Jun'un kaderine benzetmesin

abı bılmıyorum ızledın mı ama gelecegın yıldız adaylarında bırtanesı bence trabzonspor bu kısıyı almalı bence cok ma cok yeteneklı
:D hıc medyay dusurmeden bıtırmelı bu taransferı cok ama cok karlı bır transfer olur bu transfer

Şuayip Aydın
15.03.2008, 13:45
http://www.uefa.com/competitions/ucl/players/player=62929/index.html

tıkla ıste bır yıldız daha bunuda ben buldum ve oyuncu fm08 trabzonspora gelıyo sımde gelir vede yenı bır szmek dıye bılırım bır orta saha oyuncusu olmasına ragmen sankı bır forvet oyuncusu gıbı gol atıyo:D kendısı cska moskava'da oynuyo adı milos krasic fenerbahceye gol atmısdı sampıyonlar lıgınde:D

Mert Marabaoğlu
15.03.2008, 13:46
Sıra Hüseyin'e geldi!

:bayrak3:çççççççççççç

Şuayip Aydın
15.03.2008, 13:47
http://www.uefa.com/competitions/ucl/players/player=66794/index.html

bude kalecı buun herkez tanıyo jef ve ahmet gıdecekse yerıne ılada ybancı bır kalecı alcaksanız ıgor akınveff en ıyısı alın ıste kalecı

Travelair
15.03.2008, 13:48
Daha yeni transfer oldu. Artık alamayız. Evet bildiğim kadarıyla geleceğin yıldızları arasında. Bu tip oyuncuları kaynağında keşfetmemiz lazım

Şuayip Aydın
15.03.2008, 13:48
http://www.uefa.com/competitions/ucl/players/player=94883/index.html

10 numara gorevını ona bırakın ev rahat olun Daniel Carvalho ıste 10 adam

Şuayip Aydın
15.03.2008, 13:50
http://www.uefa.com/competitions/ucl/players/player=91643/index.html

oda olmas yerıne dudu var madem sampıyonluga oynucaz seneye bıze boyle adamlar lazımmm o zaman trabzonspor sampıyonluga oynar_? dımı yanı

Şuayip Aydın
15.03.2008, 13:51
http://www.uefa.com/competitions/ucl/players/player=106027/index.html

bu oyuncu sadece forvet degıl orta saha nın her yerınde oynayabılıyo ona goree bunun adı da jo

poetricus
15.03.2008, 13:55
Ali Ağaoğlu'ndan Futbolcu sözü!
İstanbul'da Bayındırlık Bakanı Faruk Nafiz Özak'ın katkıları ile düzenlenen gecede, Ali Ağaoğlu futbolcu sözü verdi.

Bordo mavili ekibin İstanbul'da düzenlendiği “Trabzon'un Dünü ve Yarını” adlı program yoğun katılım ile devam ederken, Konuşmacı olarak Kürsüye çıkan İstanbul Ticaret Odası Başkanı Atalay Şahinoğlu, Trabzonlu ünlü işadamları Hüseyin ve Ali Ağaoğlu kardeşlerden sezon sonunda Trabzonspor’a bir futbolcu transfer etmelerini istedi. Şahinoğlu'nun bu isteği üzerine Ali Ağaoğlu sezon sonunda Trabzonspor'a bir futbolcu transfer etme sözünü vererek salonda bulunan misafirler tarafından büyük alkış aldı.

Bu ismi bir yerlerden hatırlıyor gibiyim...
Bu sözü de bir yerlerden hatırlıyor gibiyim...
Tuhaftır bu durumu da bir yerlerden hatırlıyor gibiyim...

Eyvah, yine dejavu!

ferhaTS87
15.03.2008, 14:06
barısı satmak tan bı sonrakı yonetıme nasıp olur artık bunu bı gelenek halıne getırmeye basladık

Ali Can
15.03.2008, 14:11
hüseyini inş. alırlar
bu ruslar futboldan hiç birşey anlamıyorlar :D:D:D

Hüdai Pervaneli
15.03.2008, 14:22
ya ruslar parayi nerden buluyo ya

LazAnisT
15.03.2008, 14:24
Bu ismi bir yerlerden hatırlıyor gibiyim...
Bu sözü de bir yerlerden hatırlıyor gibiyim...
Tuhaftır bu durumu da bir yerlerden hatırlıyor gibiyim...

Eyvah, yine dejavu!
Albayrak seçildiğindede Ağaoğlunun biri bu tip bir açıklama yapmıştı hala alacağı futbolcuyu beklemekteyiz.Bu o değildir herhalde.Bence sadece isim benzerliği vardır :)

Murat'
15.03.2008, 14:31
Sıra Hüseyin'e geldi!

hüseyine 4 veririler bence hemen satalım...hem taraftardan hakaret yemekten kurtulur..

Cem Balcı
15.03.2008, 14:38
ya ruslar parayi nerden buluyo ya

rus mafyaları desem.:)

ofluhalit
15.03.2008, 21:32
Albayrak seçildiğindede Ağaoğlunun biri bu tip bir açıklama yapmıştı hala alacağı futbolcuyu beklemekteyiz.Bu o değildir herhalde.Bence sadece isim benzerliği vardır :)

adam aynı adam ama ortada bi fark var.o zaman albayrak söylemişti böyle bir söz verdi diye.kendi ağzından biz duymadık.albayrak sallamış olabilir.keza kendi ben böyle bir söz vermedim demişti sonradan.şimdi ise herkesin önünde söz verdi,heralde 1000 şahit önünde verilen sözü yutacak kadar trabzonluluğunu kaybetmemiştir.

galyanlim
15.03.2008, 21:36
sıradan bi takıma döndük yetiştir sat

yıldızmı kaldı

Mahmut Baran
15.03.2008, 21:49
şuayip renktaş carvalho veya krasic iyi ama bence o takımın en iyisi ramon 5 nurama giyor süper

coskun0661
15.03.2008, 21:52
hüseyını bedava yollasınlar sesımı cıkartmam..5 kuruş etmez zatenn

İskender66
15.03.2008, 21:55
Satılacak yıldız oyuncumuz kaldımı ki?

İskender66
15.03.2008, 21:58
Tabi bu başlık Gökdeniz satılmadan önce açılmış. Şuanda bir anlam ifade etmemektedir malesef :(

Misina
15.03.2008, 22:00
Artık satılmaz merak etmeyin satılacak adam kalmadı çünkü

Süleyman50
15.03.2008, 22:02
elde tek yattara kaldı oda sezon sonuna artık...

LazAnisT
15.03.2008, 23:14
Başlığın adı Yıldız futbolcular satılmasın.Bu bütceyle satmadan büyümemiz imkansız ama.Burda bize düşen satmayın demek değil sattıktan sonra alınan paranın adam gibi yerlere kullanılmasını sağlamak olmalı.

Mehmet
16.03.2008, 21:14
Yıldızlar Satılsın.

Hekimoğlu
16.03.2008, 21:16
yıldız da kalmadı satacak.kazmaspor olduk resmen.

batugol
16.03.2008, 21:38
bu yonetimin yapacagi en iyi sey
takimin en az ucte ikisini yildiz ilan etmek ve hepsini satmak

ONUR BEKAR
16.03.2008, 21:42
gitmek isteyeni satsın da yerine de adam alsın bu ne ya gidenin yeri boş kalıyor, böyle giderse takımda futbolcu kalmayacak o zaman da takımı satarlar o zaman da rahatlarlar

Mustafa K. Demirbaş
16.03.2008, 22:08
satılınca neler oldugu bu aksam goruldu

Mehmet
16.03.2008, 23:04
Trabzonspor bu kadar üst sıralarda Gökdeniz'in katkıları ile duruyor.
Gökdeniz'in satılmadan önce hiç satılma konusu yokken herkesce bilinen endişe edilen bir durum vardı; eğer bir hata edilip şöyle yada böyle Gökdeniz bu takımdan giderse uzaklaştırılırsa bu takım küme düşer deniyordu. Ve hala küme düşme korkumuz matematiksel olarak var. Bu takım bundan sonra 2 maç kazanamazsa küme düşer (!) Neymiş Gökdeniz'in gidesi varmış, memnun olmazsa gider tabi. Ben başkan olsam Gökdeniz'i konuşturma bile konuşturmazdım.
Gökdeniz'in parasıyla iki topcu getirsinler bir Gökdeniz etmez. Gökdeniz Trabzonspor'un her şartlarını bilen adam üstelik memleketi ve ikamet ettiği yerdi. Havasına suyuna taraftarının baskısına alışık bir futbolcuydu. Bu tür futbolcularını satmak demek amaçtan hedeften uzak olmak ve ben bu işlerde yoğum demektir. Yattara da keyfsiz isteksiz onuda satın.

Dikkat; 2 maç daha kazanamazsak lig düşme tehlikesi var (!)

Şu anki kadro rakiplere avantaj sağlıyor, güç ve cesaret verirken, Trabzonspor da moreller bozuluyor ve stres iyice artıyor. İyice panik başlamadan bir kaç maç kazanılmalı, yoksa durum vahim.

adherent_61
17.03.2008, 23:34
Trabzonspor'umuzda sorun yıldızları satmaktan daha ziyade, satılan bu oyuncularımızın yerini doldurabilecek bir oyuncu yetiştirilmiş olmaması veya transfer edilmemesidir. Dolayısıyla Fatih veya Gökdeniz gitmek istemişse zorla tutmanın doğru bir yanı yok. Gitsinler. Ancak yerlerini doldurma adına ne yapıldı veya yapılıyor. Bu çok önemli. Bu sezon birçok hatanın yapıldığı ve transfer konusunda çok geç kalındığı kesin. Umarım Sadri Şener ve yönetimi, geçen yönetime benzemez. Trabzonspor'a yakışan transferleri ve projeleri gerçekleştirirler. Bunu yaparken de kulübü her alanda yükselişe geçirirler.

İnşallah Trabzonspor'umuz layık olduğu şampiyonlukları yeniden yaşar...

TolgaTopçu61
17.03.2008, 23:37
sata sata yildiz kalmadiki takimda

emrezx
17.03.2008, 23:48
bu takımın bu halde ust sırada durmasının nedenı gokdenız degıldır gıydıklerı formadır ıstedıklerı kadar trabzonspor uzerınde oyun oynasınlar bu bordo mavı forma hıcbır zaman pes etmez bu takımın yıldızımsı kısılere ıtıyacı yoktur asıl yıldız fathı tekke'dır onu satanlar utansın.gokdenız gıbı 2 mac oynayıp 10 mac yatmıyordu bence gokdenız satılması cok dogru bır karar!

Kasım Hilal
18.03.2008, 11:09
Rahat olun cemaat..
Yattara da giderse (ki hiç şaşırmam) elimizde satacak bir yıldız kalmayacağından endişeye mahal yok..

xunutulmazx
19.03.2008, 09:21
Rahat olun cemaat..
Yattara da giderse (ki hiç şaşırmam) elimizde satacak bir yıldız kalmayacağından endişeye mahal yok..
dün geceki ATV de yayınlanan stadyum proğramını izlediyseniz,kazım kanatın söyledikleri şunlar..sadri başkanla gökdeniz satılmadan evvelki sohbetimizde gökdeniz ve yattarayı satacagız,ersun yanalı gönderip yerine belçikalı likens i getireceğiz demiş.kazım kanat bu şekilde dedi.. kanat@sabah.com.tr ...

bizim önceki dönemde yaşadıklarımız acaba artçı sarsıntılarmıydı,asıl depremi bu yönetimlemi yaşayacağız acaba.. bu nasıl mantık ki elindeki yıldızları çıkar,onlardan gelen parayla yerlerine yıldız adayı al, ya tutmazsa..

Kasım Hilal
19.03.2008, 09:30
Belki niyeti odur onu bilemem ama herhalde Yattara o kadar rahat satılamaz..
Onun için de "Gitmek istedi, zaten yıldız da değildi; ben yıldız diye Beşiktaş maçını 3-0'dan 4-3'e getiren adama derim" mi diyecek?

Varlıbaş61
19.03.2008, 09:34
Trabzonspor'un Gineli oyuncusu Yattara’nın Fenerbahçe ile gizlice sözleşme imzaladığı ve gelecek sezon için bu kulübe imza attığı iddia edildi.

Trabzonspor’dan ayrılmayacağını açıklayan siyahi oyuncunun geçtiğimiz günlerde İstanbul’da sarı lacivertli kulüp yetkilileriyle bir araya geldiği ve gizlice bu kulüple sözleşme imzaladığı bildirildi. F.Bahçe’ye yakın kaynaklar olayı doğrularken, Yattara’nın Aziz Yıldırım ile bir araya geldiği bildirildi.SARI-lacivertli yönetimin, Trabzon’da 5 yılını dolduran yıldız futbolcuyu Türk statüsüne geçirerek oynatmanın hesapları da yaptığı ve Gineli oyuncunun transferinde yabancı kontenjanını kullanmayacağı bildirildi. Olayın öğrenilmesi ile birlikte Trabzonspor taraftarından gelebilecek tepkilerden korkan siyahi oyuncunun isteği üzerine imza olayı gizli tutulurken, Trabzonspor yönetiminin iddiaları araştırdığı ve morallerin bozuk olduğu gelen bilgiler iddialar arasında.

kaynak kim tahmin edin!!!
off offff

Mustafa K. Demirbaş
19.03.2008, 09:39
zaten kalmadı

xunutulmazx
19.03.2008, 09:44
Onun için de "Gitmek istedi, zaten yıldız da değildi; ben yıldız diye Beşiktaş maçını 3-0'dan 4-3'e getiren adama derim" mi diyecek?
eğer ki sen sevgili arkadaşım,yattara gibi bir oyuncuya yıldız demiyorsan senin futbol anlayışından şüphe ederim..bu yattarayı barcelona,real,manchester forması altında hayalinde bir canlandır.yanında kendi kalitesindeki oyuncularla.. trabzonsporda kiminle oynayacak,kendi ayarını bırak ,ayarına yakın oyuncu yok ki.değerlerimizi bu kadar basite almayalım...yarın bir gün fenerbahçe forması altında gördüğümüzde kafamızı duvarlara vurmayalım..saygilar..

Kasım Hilal
19.03.2008, 09:48
Kardeş sen benim dediğimi anlamadın galiba..

xunutulmazx
19.03.2008, 09:48
sanırım bu kendi düsüncen değil,özür..bunu başkan düşünüyor olabilir diye ima etmissin.:alkış:o zaman o başkandanda şüphe ederim...

Kasım Hilal
19.03.2008, 09:50
Evet belki başkan öyle düşünür diye dedim..
Zaten cümle onun için tırnak içinde..
Neyse...
Biz dönelim elimizde kalan yıldız oyunculara...
Afedersiniz..
Çoğul kullanmayalım..
Yattara'ya..

xunutulmazx
19.03.2008, 10:07
sanırım oda kalmayacak.onun satılmasıyla belki TS umuz bir kaç milyon euro kazanır ama çok şey kaybeder.tıpkı fatih tekkede olduğu gibi.satılması yerine onun yanına 4 kaliteli yabancı ve iki kaliteli yerli + ileri dönük gençlerin keşfedilmesi gerektiğini düşünüyorum..ayrıca ersun hoca konusuda başka bir muamma..

lakerta
19.03.2008, 10:12
Yıldız oyuncu kim sööylermisiniz ilk önce yıldız oyuncu tanımını yapalım???

xunutulmazx
19.03.2008, 10:16
yattara bir yıldız oyuncudur,gökdeniz bir yıldız oyuncudur,fatih tekke bir yıldız oyuncudur..vs vs

b_m_61
19.03.2008, 10:16
arkadaşlar medyamızın istanbul yalakalığı(yağlı müşteri) ve futbolcuyu yıldırmak için yaptığı psikolojik savaşlar yine netice verdi sırada yattara var.
fatih tekke trabzondan ayrılmadan önce gazeteler hergün başka takıma satıyodu futbolcumuzu.ayrıca ts'nin sembolu olmuş kaptanı bi oyuncuya hergün montajla fb forması giydirme terbiyesizlikleri en kötüsü.o gitti sıra gökdenize geldi.gökdeniz de gider gitmez sıra yattara istanbul yolcusu haberleri sıklaştı.şimdi yattaraya da aynı taktik uygulanıyor malesef.
ben bu haberlerin futbolcuyu yıprattığına kafasını karıştırdığına yüzde yüz inanıyorum.bunu neden yapsınlar derseniz,manşette yattara ts de kaldı yerine fb ye gitmek istiyor yazdıklarında gazeteleri daha çok satıyor.yönetimin ve taraftar olarak bizim bu durumu protesto etmesi gerekiyor.hatta başlık bile açılabilir bu konuda.saygılar

lakerta
19.03.2008, 10:18
yıldız oyuncu takımını şampiyon yapan,yapabilecek yetenekte tecrübede olan,gerektiğinde saha içinde teknik adam rölüne bürünendir.Bizde kim var?

xunutulmazx
19.03.2008, 10:27
yıldız oyuncu takımını şampiyon yapan,yapabilecek yetenekte tecrübede olan,gerektiğinde saha içinde teknik adam rölüne bürünendir.Bizde kim var?
bu saydığın özelliklerin hepsi fatih tekkede mevcuttu.takımını şampiyon yapamadı diye yıldız değilmi..

Ayhan Yüksek
19.03.2008, 12:15
Transfer sezonu başlamadan yine sallamaya başladı istanbul yalakası basın Yattara bi gs ile anlaşıyo bi fb ile elimizde bi Yattara kaldıya uyuz herifler onun üstünden tiraj peşindeler ulan yönetim vur artık yumruğunu masaya biz sıradan anadolu kulübi değiliz iyi topçularına leş kargaları üşüşen,talip olalım bizde gökhan gönüle alex e arda ya lincolne

halil ibo
19.03.2008, 12:32
Doğal olarak sen elindeki yıldızları tutamıyorsan (Yıldız satmadığımız dönemde bile bu tip haberler çıkardı !),böyle manşetlere davetiye çıkarmış olursun.
Benimde en büyük korkum Yattara'nın da elden çıkarılmasıdır.Sonrada açıklama :''Bu da mı yıldızdı ?''şeklinde olur herhalde...

hasancolak
19.03.2008, 12:39
yildızını satan takım şanpıyon olamaz yıldızlar kolay yetışmıyo trabzonspor bu kafayla şanpıyonlugu daha cok bekler

ferhaTS87
19.03.2008, 12:49
bı yattara kaldı onu sattık mı yıldız oyuncularımız satılmasın dıye bı derdımız kalmıcak toptan kurtulcaz

erman_ss
19.03.2008, 13:24
yıldız oyuncunu satmicaksın yanına yeni gençleri koyup şampiyonluğa oynarsın ama sen takımda yıldız tutmayıp hep genç oyuncularla bu iş olmaz ersun hocanın kafasında yatan alayış budur.ersun yanal takımda amiral istemiyo hep er isyito .

Bahattin Aydın
19.03.2008, 17:04
yıldız oyuncularımızın elbette satlmaması gerekir ancak takımda kalmak istemeyen futbolcuyuda zorla tutsan verim alamazsın..bu yıldızları kaybetmemek için başarı şart....yönetimin iyi işler yapması lazım...hoşş şu an elimizde sadece yattara kaldı..gazetelere kalsa O'da çoktan istanbul takımlarından birine gitmişti..ancak başkanımız O'nun gönderilmeyeceğini ve türk vatandaşı olacağını söylemiştir...

ÜNAL
19.03.2008, 17:08
yıldız oyuncularımızın elbette satlmaması gerekir ancak takımda kalmak istemeyen futbolcuyuda zorla tutsan verim alamazsın..bu yıldızları kaybetmemek için başarı şart....yönetimin iyi işler yapması lazım...hoşş şu an elimizde sadece yattara kaldı..gazetelere kalsa O'da çoktan istanbul takımlarından birine gitmişti..ancak başkanımız O'nun gönderilmeyeceğini ve türk vatandaşı olacağını söylemiştir...
Bir de Sürmeneli olacaktı ofli etselerdi bari..:D

Şaka bir yana yıldızımız Yattara nın satılması hakkaten üzer beni.

İskender
19.03.2008, 17:19
Yıldız oyuncu miadını doldurdumu takımından ayrılabilir tabiki...

vatandas61
19.03.2008, 17:23
yattarayi satacaklarina istedigi kadar para versinler ona, en büyük transferimiz olur.
adam fazlasiyla hakediyor. hatta gitmemesi icin fransizca özel bir okul yaptirsin baskan trabzona, yattarayi kaybedecegimize birkac bin dolara kiyip cocuklarini rahat ettirsin.

Ayaz
19.03.2008, 18:37
yattara, didiniyor, 3 adam ekarte edip orta yapıyor senin umut'un gol yapamıyor..
yattara, milimetrik derecede orta yapıyor, hüseyin kafa ile topu kale yerine 3 metre havaya vuruyor..
yattara, yattara al da at diyor, ergin şut çekiyor top yan ağlara gidiyor..

siz yattara olsaydınız bu kadar çabanın emeğin karşısında ne düşünürdünüz?

Ali Can
19.03.2008, 18:46
ben yattara olsam o golleri atamayanlara maçı bırakıp dalarım :D:D
genellikle halı saha da maçta böle yaparım :D:D

Mehmet
31.03.2008, 21:49
Kaçan baluk büyük olur.

ozturk
01.04.2008, 10:16
merak etmeyin bundan sonra yıldızlar satılmayacak

çünkü yıldız kalmadı!!!

Varlıbaş61
02.04.2008, 08:44
ben yattara olsam o golleri atamayanlara maçı bırakıp dalarım :D:D
genellikle halı saha da maçta böle yaparım :D:D

walla bende öyle yapardım herhalde
adam binbir zorlukla çalım ata ata geliyo
sen boş kaleye atama...
adam öldürme sebebi bile olabilir:D

_ERHaN_
02.04.2008, 13:28
Kırk yılın başı takıma yıldız gelmişti Marcelinho adamı oynatmadığı yerde oynatan ziya doğan yüzünden gitti . Bence en başta ziya doğanın gitmesi lazımdı bu takımda kalmalıydı marcelinho onun dilinden anlardı ERSUN hoca...

_ERHaN_
05.04.2008, 10:28
Doğru yıldızları satmamalıyız ama Hüseyini satmalıyız

Emirhan Makul
05.04.2008, 12:16
yattara satılmasında tek yıldız o zaten

poetricus
05.04.2008, 12:41
Başlığın değiştirilmesini talep ediyorum: "Kalan Tek Yıldızımız Satılmasın" şeklinde daha iyi olur gibi geliyor bana.

Emirhan Makul
05.04.2008, 12:47
yok diğer oyunculara hakaret olur

Mehmet
06.04.2008, 10:19
Trabzonspor Denizlispor maçını izledim.
Takım ve futbolcular hakkında ki endişem çok daha fazla çoğaldı.
Futbol öğreten Trabzonsporun bu gün futbol öğrenmeye ihtiyacı var.
Maçı kazandık ama bence futbolla değil ilk defa top bizi sevdi gol oldu, sonra bir kaç müsait pozisyonlarda gol atamadık, golü kaçıran futbolcunun golcü meziyeti olmamasından kaçması normaldir.
Bu günkü Trabzonspor da yarım bir futbolcu var. Oda Yattara sakın kimse Yattara tam bir futbolcu sanmasın, kesinlikle yarım pozisyonluk bir futbolcu ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir futbolcu. En çok umudunuz olan bir maçta ya sakatlanır yada kırmızıyı yer Trabzonsporu yarı yolda bırakır. Ya diğerleri, hepsi 1. lige göre vasat oyuncular, gitsinler Orduspora yada Giresunspor'a ha Barış Memiş'e hakaret mi ettik yok hakaret etmiyoruz da Barış kardeşimiz bir devrelik bir oyuncu, daha çok tecrübe edinmesi ve pişmesi gerek.
Hadi Yattara ile birlikte Barış Memiş'i bir futbolcu sayalım, geriye sil baştan yeni futbolcular gerek. Ben inanmıyorum yönetimin sil baştan yeni kadro kurabileceğine, Mısır, Tunus Cezayir Fas'lı futbolcu gözetliyorlar, bunların futbolu bizim futbolumuzun gerisinde bunlar ilemi başarılı olacağız. Bu seneyi ligde kalmayı kolylaştırdık, seneye ne olur kimbilir. Kimse umudlanmasın seneye iyi şeyler olacağını, yönetim 2 Tunuslu izliyoruz diye taraftarın önüne bir fikir atıp taraftarı umudlandırım şimdilik susturdu.

Var sayalım ki 8 futbolcu kadroya dahil edildi. Hepsi yıldız mı olacak yok, sadece gelecek vadeden yıldız adayı diye alınan futbolcular olacak. Bunlardan belki bir iki tanesi iyi futbolcu çıkacak ve bunlarla da hiç bir başarı gelmeyecek, yine seneye daha iyi oluruz beklentilerine gireceğiz eğer ligden düşmez isek tabiki.

Trabzonspor'u hedefe ulaştırılacak futbolcular elde tutulmadı, ilk başta isyanım üzüntüm bundan bunun için her fırsatta tedbir istiyorum ama nafile, Trabzonspor'a yönetime gelen ilk önce Trabzonspor'un para edecek yıldız oyuncusunu satıyor. Kafadan umud kırıyorlar bu nasıl anlayış zihniyet anlaşılır gibi değil.

Bizi üzen Nuri Albayrak bu konuda daha iyisini yaptı bunuda Ziya hoca değerlendiremedi.
Düşünsenize;

Petkoviç, Tolga (kaleci) Tolga (futbolcu) Fatih Akyel, Stepanov, Hüseyin, Lee Yong,
Szimek, Yattara, GÖKDENİZ, Fatih Tekke, Machelino ve bunlara şidi Barış Memiş de katılsa kim tutabilirdi bu Trabzonspor'u.
Yöneticiler ve hocalar eline geçen mücevherlerini iyi değerlendiremedi. Güzelim Trabzonsporum şimdi ne hallerde.

Böylesi yıldızlar elde tırulmayıp satılırken 2. lig takımından forvet oyuncu alınıp tek forvet bu oyucu ile Trabzonspor sahaya bile çıkma acemiliğini bile yaptı. (Lazaroni Cem Demir)

Trabzonspor'un daha iyi olması umuduyla.

Nurettin Yılmaz
06.04.2008, 10:43
yıldızların satılıp satılmaması tamamıyla bizim elimizde olan bir şey değil. bunda futbolcunun kendi tercihi ve bu tercih in akabinde vereceği karar daha önemli bence. nihayetinde gitmek isteyeni zorla tutamayız tutsak bile verim alamayız.
hem futbolcu mal / eşya değlki öyle tek taraflı olarak alın satılsın ! hangi çağda yaşıyoruz ?

ilhan
06.04.2008, 11:49
Başlığın değiştirilmesini talep ediyorum: "Kalan Tek Yıldızımız Satılmasın" şeklinde daha iyi olur gibi geliyor bana.

Hocam ben de buna benzer birşey yazmak için girmiştim başlığa :) " -lar " çoğul eki fazla takımdaki futbolcular için. Yıldız-larımız yok bizim.

_SaMeT_
06.04.2008, 13:12
Elimizde yıldız kaldı sanki:D artık bu başlık eskidi arkadaşlar...

İleli
07.04.2008, 02:44
Yildizlar gitmek istedikten sonra elimiz kolumuz bagli..

krdnz
07.04.2008, 20:14
Hüseyin'e yağlı bir müşteri (rus kulübü) bulunup satılmalı bence:D

Mehmet
13.04.2008, 21:43
Ayağının tozuyla gelir gelmez Gökdeniz'i satanlar..
Bakın Gökdeniz neler yapıyor.
Trabzonspor'u elalemin takımlarına avaraj takımı ettinizya helal olsun.

TSercaN
13.04.2008, 21:53
Elimizde yıldız kaldı sanki:D artık bu başlık eskidi arkadaşlar...

niye oyle diyosun ... ha lampard ha Huseyin... ha Ayman ha Gerrard...

ha c. ronaldo ha keceli... ben fark goremiyorum :D yildizlarimiz saymakla bitmez

Hekimoğlu
13.04.2008, 21:54
gökdeniz gitmek istiyordu gitti zorla tutulamazdı.niye anlamak istemiyorsunuz.

GÖKDENİZ61
14.04.2008, 12:07
gökdeniz gitmek istiyordu gitti zorla tutulamazdı.niye anlamak istemiyorsunuz.
abicim bukadar baskı karşısında haklıydı belkide gitmekte antremana maça paso korumayla git zor bi psikoloji

emre81
15.04.2008, 12:24
Ne yazıkki bu takıma birilerini kazandırıp şampiyon kadro kuracağımıza hep eldekileri yolladık sizce aşağıdaki gibi bir kadro kurabilir miyiz bu yıl?

.............Petkoviç

Emrah Step Çağdaş Keçeli

........Symek Hüseyin

Yattara Marce Gökdeniz

............Fatih