PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yari finaldeyiz![Trabzonspor 3- 0 Antep]

Sayfa : 1 [2]

Emrah Ayar
02.03.2005, 20:11
Arkadaslar,herkese merhabalar,ben araniza yeni katildim.Katilma sebebimse Trabzonsporumuz hakkinda biraz sitem .

Ya dünya üzerinde baska bir takim var midir acaba bizim kadar bariz
gol kaçiran.Deli oldum maç izlerken,Inanin zevk alamadim.Hala yaniyorum
kaçan gollere.Hiç mi kaleciyle karsi karsiya gol alistirmasi
yapmiyorlar anlamiyorum ki neyse insallah bundan sonra böyle bariz
goller kaçmaz.Bu arada defansta bana göre iyi bir görünüm vermedi her
ne kadar kupa maçi diye kandilerini kasmamis olsalarda.Neyse arkadaslar
gerçek skor kaçan goller açisindan:

TS:10 Gaz:0 böyle olmasi lazimdi...</span>

Mollasalihoğlu
02.03.2005, 20:14
ne desek az harun smileys/smiley36.gif

Analyzer
02.03.2005, 20:15
Mesai bitip eve gelene kadar saat 7'yi buldugu için maçin ilk yarisini izleyemedim. Ikinci yariyi tamamen izleme firsati buldum ama bulmaz olsaydim keske. 60. dakikadan sonra Gaziantepspor'un oyundan düsmesiyle hatta dagilmasiyla beraber sezonun en rahat futbolunu ortaya koymaya basladik. Sagli sollu ortali ataklarimizla Gaziantepspor'u sürklase ettik.

Son 30 dakikada basta Yattara, sonra Gökdeniz, oynadigi dakikalarda Fatih Tekke ve Szymkowiak'in laubalilikleri yüzünden farki artiramadik. Ben televizyon basinda yapilan simarikliklara delirirken bir taraftan da Senol Günes'in bu konu hakkinda önlemleri alacagini düsünüyordum. Tam da o sirada ekranlara Senol Günes geldi. Gözlerime inanamadim. Laubalice kaçirilan bir golün ardindan Senol Günes gülüyordu. Hemen arkasindan bu laubaliligin bedelini ödemeye basladik. Önce Lee Young gereksiz bir kirmizi kart gördü ve böylece Gaziantep deplasmaninda yok. Birkaç dakika sonra alay edip sinirlendirdigimiz Gaziantepspor'lu futbolculardan birisi Erdinç'i sakatladi. Sakatliginin durumunu bilmiyorum belki de Gaziantep deplasmaninda o da yok.

Haftasonu deplasmanda çok önemli bir maç oynayacagimiz rakibi bu kadar asagilamanin alay edip sinirlendirmenin, bu kadar laubaliligin anlami nedir? Maçtan sonra basin toplantisi yapip söyle oynadik böyle oynadik denmesi yerine bunun açiklamasi yapilsin? Haftasonu deplasmanda maç yapacagimiz Gaziantepspor'u asagilayarak kizdirip hirslandirmanin anlami nedir? Birisi söylesin.

**Maxim**
02.03.2005, 20:15
Her seyi geçtim....

Yattara, Ronaldinho'nun herkesce bilinen ve baska kimse yapamaz denilen hareketin aynisini yapti...

HELAL OLSUN!!!!

zahido
02.03.2005, 20:22
analyzer ne sinirlendirmesi kaçirdiklarimiz gol olsaydi 7-0 biterdi maç adamlari sinirlendirmedik sewindirdiksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Tandogan
02.03.2005, 20:24
Hayatimda izledigim en enteresan maçlardan biriydi.Takim iyi,organize ataklar iyi,skor iyi(onca kaçan basit gole ragmen),tur iyi..

Bunlarin hepsi iyi.Ama bence sonlara dogru bayagi laubali oynadik.Tamam resmen show yaptik ve karsilasma müthis keyif verdi ama bu kadar basit goller kaçmaz ve karsi karsiya poaisyonlarda bu kadar laubali davranilmaz.Bu dalga geçer tavir bence üç gün sonra tekrar karsilasacagimiz rakipte extra hirs bile yapar.

Takimda günün en basarilisi bence Petkoviç'ti.O kadar bolca pozisyona girmemize ragmen kalemizde de bayagi pozisyon verdik.Bize karsi açik oynayan takimlarin ne hale düsecekleri bugün açik seçik belli oldu.Normal sartlarda 3 golden baska en az 10 gol daha olmaliydi.

Neyse umarim hafta sonundaki maçta bu kadar gol kaçirmayiz.Sanirim tüm Türkiye ekran basinda bu aksamki Trabzonspor'dan bayagi keyif almistir.Ben de çok keyif aldim ama tekrar ediyorum:Her spor dalinda oldugu gibi futbolda da ciddiyet önemlidir.

Ben Senol Hoca'nin yerinde olsam oyunculari önce tebrik eder arkasindan da kulaklarini biraz çekerimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Firtina28
02.03.2005, 20:30
arkadaslar maci 3 0 aldik tonlarca gol kacirdik siz hala laubali olmaktan bahsediyosunuz

gaziantepin kotu olmasi bizim topcularin sucu degilki bence gayet guzel oynadik ve ziya dogan donemindeki gibi sadece fatih gokdeniz gol pozisyonuna girmiyor takimda herkes gol pozisyonuna giriyo bu sevindirici bir durum birde symkoviak baya iyi futbolcu cok mucadeleci ve gercektende teknigi iyi

neyse bence hafta sonundaki mac bundan zorlu gecer fakat yinede aliriz tahminim 3 -1 olur

denizci61
02.03.2005, 20:34
[QUOTE=**Maxim**]

Her seyi geçtim....

Yattara, Ronaldinho'nun herkesce bilinen ve baska kimse yapamaz denilen hareketin aynisini yapti...

HELAL OLSUN!!!!

Kesinlikle sana katiliyorum, bende o harekete takildim kaldim...O ne bilekti öyle..

trapezus61
02.03.2005, 20:34
Arkadaslar Erdinç in durumundan haberi olan var mi? Umarim sakatligi çok ciddi degildir. Daha yeni sahalara döndü çocuk...

Tansu Onur Erdoğan
02.03.2005, 20:39
bu arada yari finaldeki rakibimizGALATASARAY

Tandogan
02.03.2005, 20:41
Takimin iyi oynadigina itirazi olan yok.Bu aksam resmen show yaptik.Bizim anlatmaya çalistigimiz girilen pozisyonlarda biraz daha dikkatli olunmasi yönünde.

Yoksa takim sahada resmen cosuyor ve saga sola da bayagi bir korku saliyor.

Bu arada bu kadar zevkli geçen karsilasmanin sonlarina dogru Lee'nin kirmizi kart görmesi ve Erdinç'in sakatlanmasi biraz can sikti.Insallah Erdinç'in ciddi bir seyi yoktur.

KeeN
02.03.2005, 20:42
Yillardir maç izlerim yurt içinde yurt disinda.Real Madrid,Barcelona,Man.United bu takimlarin bile en güçsüz takimlara karsi oynadigi maçlar dahil ben böyle çok ve kolay gol pozisyonlu geçen maç görmedim.Bu nedir ya maç 10 - 0 bitmesi lazim ama bizimkiler isi SAKAYA vurdu dogal olarak ta sakanin sonucu KAZA olur.Lee kirmizi gördü.Allahtan Volkan var da pek sorun olmaz

BDiler61
02.03.2005, 20:43
yendik iyi hosta çok pozisyon verdik takim daha ciddi olmali

toshiba
02.03.2005, 20:46
Insallah Erdinc'in ciddi bir sakatligi yoktur. Aksi halde Antep'deki macta bugunkune gore 3 oyuncumuz olmayacak. Digerleride Huseyin ile Lee oluyor.

Bu arda ezikler buldu dusme hattindaki Kayseri'yi guya onlarda simdi yari finale cikacak.

objek
02.03.2005, 20:50
Daha oncede belirtmistim basit golleri atabilen gercek bir golcumuz yok diye bu tur golleri D. kievdede kacirmistik yine ayni film kolaylari atamayan zorlari atan oyuncularimiz var ciddiyeti elden birakmadan devam etmeliyiz.

mahir_kuzey
02.03.2005, 20:51
Bu maç 7-0 8-0 olacak diye çok korktum. bizim su anda göze batmadan agir agir ilerlememiz gerekiyor. 10-0 lik bir skor takimi ileriki haftalarda sikintiya sokar ve malum medyaya bizi hedef haline getirir. zaten hedefiz gerçi ama dahada bir gözleri korkar. bundan sonraki bütün maçlarimizi 1-0 veya 2-0 alalim yeter. her maçimizi alalim da fark atmasak ta olur. sadece fenere 7-8 gol atsak yeter.

sssssssssss sessiz olun çaktirmayin, efsane geri dönüyor.millet efsanenin döndügünü idrak ettiginde biz isi bitirmis olalim. sahada kazanacagimiz sampiyonlugu masada kaybetmeyelim.

Berat
02.03.2005, 20:52
Herkes girilen pozisyonlarin çoklugundan bahsediyo ama bence verdigimiz pozisyonlara da bir bakin..bence bugün defansimiz bayaa bi daginikti.Hüseyin olmasa halimiz harapti ki Hüseyin pazar günü yoksmileys/smiley5.gif. bunun üzerine bizim takimin rehavete girip G.antep'in de ekstra hirs yapabilecegini gözönünde bulundurursak bugünkünden daha zor bi maç bekliyo bizi bence...Ama tabii ki favori biziz ve antep ne kadar hirs yaparsa yapsin normal sartlarda kazanacagiz..

Maçtan önce Katip Sadi yle müzik ziyafeti çektim,maçta futbol ve pozisyon ziyafeti(her ne kadar pozisyon versek de),maçtan sonra da hamsi ziyafeti vardi.Süper bi aksamdi. Katip Sadi'ye,Trabzonspor'a,Anneme tesekkür ederimsmileys/smiley36.gif

safir
02.03.2005, 21:02
Bir sey soracagim

Lee kirmiz Kart gördü ..

Gaziantep maçinda oynar mi

Erdinç sakatlandimi

Tesekkürler

Berat
02.03.2005, 21:03
Lee cezali,Erdinç te sakatlandi ama henüz hiçbiyerden durumuyla ilgili bilgi verilmedi.

Emrah Ayar
02.03.2005, 21:05
Görünen o ki defans kurgumuzda ciddi hatalar var umarim Senol Hocam bunu görmüstür ve önlemini alacaktir.

Ronaldinho da kimmis Yattara varken...

safir
02.03.2005, 21:05
GS - Trabzon kupa maçi ne zaman bilen var mi

Mollasalihoğlu
02.03.2005, 21:09
20 nisan gs trabzon yanilmiyorsam..

tsakrep61
02.03.2005, 21:10
mac gercekten bol pozisyonluydu bol gollu olmasi lazimdi ama neyapak

safir
02.03.2005, 21:11
Lee bos yere KK gördü

Yazik oldu. smileys/smiley19.gifOysa yeni formunu bulmustu

l-m
02.03.2005, 21:14
1. Defans kendisini acilen toparlamali.
2. Gökdeniz serbest vurus sevdasindan vazgeçip artik pas aldigi kisilere pas atmayi ögrenmeli,her pozisyonda top Fatih'e atilmaz ki.
3. Yönetim bilet fiyatlarini simit parasini düsürerek akillica davrandi, benzer uygulamalari bu tip maçlarda her kulüp yapiyor fakat bilet fiyatlarini asagi çekmekle olmaz bu isler. Gol oluyor ne müzik ne anons, seyirci nasil zevk alacak. Gol, Gökdeniz Karadeniz,sanki deplasmanda anons yapiliyor.
4. Ileriüçlünün bu kadar fazla pozisyon kaçirma hakki yok. Tekrar olmaz insallah.
5. Defanstaki Tolga havalara girmis, iyi degil bugün nasil 90 dakika oyunda kaldi anlamadim, defans yol geçen hani, toparlanmali.
6. Szymkowiak fena degil, takima alismali.
7. Bugün oyuncular arasinda müyhis bir anlasmazlik vardi, biri geri kosuyor digeri ileri, motivasyon eksikligi olsa gerek.
8. Tribünler bekledigimden iyiydi ama ne olur kimse bu lider denen kisiler oturup konussun, Türkiye'deki en güzel tezahüratlardan biri -Bu sehir seninle yatip kalkiyor ile baslayan- söylenirken kale arkasinda oley oley çekmeler, biri bordo mavi diye bagirirken öteki taraftan davul çalmalar olmasin. Sanki bu aksam maçta G.Antep seyircisi vardi da biz tezahürata basladigimiz esnada bizim sesi bastirmak için alakasiz tezahüratlar yapti. Tezahüratlar hep birlikte yapilsin, bi de ramazan davulcusu olamayacak adamlar davul çalmasin Allah askina, her bi davul ayri çaliyor, senkronize diye bisey yok. Iyi olacak insallah diyelim.

Genel olarak goller, bol pozisyon ve bir de Yattara'nin Dünya'da Ronaldinho nasil takip ediliyorsa ayni sekilde takip edilmeyi hakeden müthis çalimlari sevindirici ama harcanan pozisyonlar ve defansin yaptigi basit hatalar oldukça düsündürücü. Seyirci gol izlemek disinda müzikle, anonslarla çosturulmali, iyi ki maça gitmisim demesi saglanmali yoksa bedava da olsa bu sogukta cefakar taraftar dedigimiz kani kaynayan gençler disindaki yasli basli is güç sahibi insanlari tribüne çekemezsiniz. Skor güzel, kupa maçina göre oyun güzel, daha iyiye diyelim...

yattara11
02.03.2005, 21:19
bugün o kadar iyi oynamadik... e kötü oyunumuz da böyle olduguna göre smileys/smiley2.gif

JuaN_JuaN
02.03.2005, 21:26
valla i oynamak kisiden kisiye degisir kimisi iyi oyunda sonuca bakmaz kimisi i oynamayi sonuç olmadan kullanmaz.

bence göze hos gelen futbol oynadik . yattara rakip defansi asagiladi artik. ama ben bu kaçan gollere çok kiziyorum. bir iki olurda bu kadar da olmaz diyorum artik . yani dinamo kiev maçi aklima geliyo da yani allah'tan iki maç usülü degil smileys/smiley36.gif

eziklere bence çok büyük göz dagi verdik. bu maçi izleryen eziklerin futbolculari baya bi gözü korkmustur artik.

İsmail Çavuşoğlu
02.03.2005, 21:42
her ne olurssa olsun futbol ciddiyet ister yakaladigin pozisyonlari atacaksin ben bir ara vallahi korktum atamayana atarlar misali olacak diye neyseki olmadi sahada resmen yattara show vardi bi de o asirtma vurusu gol olsaydi tamammdi artik yari finaldeyiz bundan sonra daha ciddi oynamamiz lazim lig maçinda heralde yattarayi 3kisi tutar antepte.

Guests
02.03.2005, 21:53
Türkiye liginin çogunda böyle 2-0'dan sonra maç kapiyor.Trabzonspor 2-0 öne geçtikten sonra zaten daha çok bos alan buluyor yani TS 2-0 öne geçtikten sonra kolay kolay kaybetmez.Ancak lig maçinin havasi daha farkli olacak ve deplasmanda Hüseyin Lee yok belkide Erdinçte olmayabilir.Belki sans bizden yana olmayabilir.Ondan ben bu maçin ölçü oldugunu sanmiyorum.Gökdeniz artik gerçekten frikiklere vurmasinda Szymek vursunda bir görelim.

Şanlıbayrak
02.03.2005, 22:07
Futbol ciddi bir istir tamamda oynayaninda seyredeninde keyif almasi esastir.Ben kendi adima oynan futboldan keyif aldim.sanirim futbolcularimizda almistir(özellikle gökdeniz ve yattara)Defansimiz kötü gibi görünmüs olabilir ancak bence bu maça özel bir konsantrasyon eksikligi olabilir.

TheRapZoNe
02.03.2005, 22:15
Maça KTÜ'de okuyan Türkmenistanli 5arkadasla beraber gittim.Maratonda maça 1.5 saat kala yerimize oturduk. Biletimde bana Türkmen Trabzonsporlu dostlardan bir armagandi.

Takim iyi oynadi tabiiki antep'in maçin ilk anlarindaki pozisyonlari degerlendirememesi bizim isimize yaradi.Benim anlamadigim iki sey var.Neden Trabzonspor taraftari bölünmüs durumda da herkes ayri bagiriyor,bir tafafta kocaman bayraklarla ts-67 diger yanda da taraftarlar dernegi..Sampiyonluga giden yolda taraftarin ayrimi gibi gereksiz küsgünlük olmamali

TheRapZoNe
02.03.2005, 22:16
Birde takimi skor 2-0 veya 3-0 olduktan sonra neden laubalilik gösteriyor anlamiyorum.fener eline geçen her firsati affetmeyip golleri siraliyor ve farkli skor elde ediyor ama bizimkiler nedense 2 farka ulasinca hemen gevsiyor.Yok ayagimin tersinle vurayim, yok diger ayagimla sut çekeyim yok digerine pas vereyim gibi düsüncelere kapiliyorlar.. Umarim bu huylarindan çabucak vazgeçerler.

sanatik
02.03.2005, 22:22
..... heralde yattarayi 3kisi tutar antepte.

inschallah sadece tutarlar.

erdinc gibi yapmasinlarda smileys/smiley7.gif

antep yamuk takim.

ali_basar
02.03.2005, 22:25
Takim süper top oynuyor. Ayrica isteseler bizimkiler o golleri
atarlardi ama rakip zaten oyundan düsmüs, ne geregi var..O zaman
Fener'den ne farkimiz kalirdi. Yoksa Fatih karsi karsiyada
affedermiydi. Laubali oynadik diye Antep hirs yapacak diyorsunuz. 6-7
tane atsaydik hirs yapmayacaklar miydi? Bence böylesi daha iyi oldu.
Cezalilar konusunda benim de kafam karisik. Ama Hüseyin ligdeki
cezasini kupada çekmedigine göre Lee'nin de kupadaki cezasini ligde
çekmemesi gerekir. Mantiken böyle olmasi lazim ama burasi Türkiye Ligi,
mantik yok. Erdinç insallah iyidir. Çok aci çekiyordu, içim gitti. smileys/smiley6.gif

3 futbolcu da oynamasa (Lee, Erdinç, Hüseyin) yerine
oynayacaklar aratmaz.Takim çok iyi. Volkan, Tayfun, Emrah, Adem, Hasan,
M.Yilmaz..Hepsi iyi...

İleli
02.03.2005, 22:35
Valla tebrikler saglam top oynadik bugun kalenin dibindeki vurusta szymkowiak solda BOMBOS duruyordu topu ona atsalar 3-0 olacak neden atmadilar acaip sinir oldum bu ise!

yattara11
02.03.2005, 22:46
frikik isine senol hoca'nin el koymasi lazim... szymkowiak her topa bir hevesle gidiyor fakat gökdeniz-yattara O'na top birakmiyolar O da üzgün üzgün gidiyo topun basindan...

Senol hocam lütfen bu frikik isine el koy... zorlu sampiyonluk yolunda frikik gollerine ihtiyacimiz olacak... trabzonspor'un kazandigi frikikler artik 'gökdeniz'in idman sutlari' olmaktan çikmali...

yattara11
02.03.2005, 22:48
bu arada maç görüntüleri bmn'de yayinlanacak mi acaba?

pacos_bill
02.03.2005, 22:51
Bence 3-0 ideal bir skor. Açikcasi bizimkilerin net gol firsatlarini kaçirdiklarini düsünmüyorum. Lig maçi öncesi farkli bir skor rakibi gereksiz yere hirslandirmaktan baska bir ise yaramazdi. Ankara daki organizasyona katilan tüm arkadaslara tesekkürler bu aradasmileys/smiley32.gif

61viya
02.03.2005, 22:58
canlarim.....ayaginiza yüreginize saglik....bu yürek sizinle bitanelerim...bu yürek yüreginizin içinde........sonsuza dek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kadirsa_2000
02.03.2005, 23:00
Güzel maç oldu Allah için. Baya pozisyon vardi ama fazla atmadik atamadik. Belkide ligdeki maçi da düsünerek rakibi hirslandirmamak için böyle yapmis olabilirler ama yinede o pozisyonlar gol olmaliydi.Fakat su var acaba atmadik mi, atamadik mi? Eger atamadiysak problem var demektir.Durum 2 - 0 iken bir gol yeseydik ne olacakti? Basa dönmeyelim, biz bu 1 - 0 , 2 - 0 lardan sonraki boslamalarimizla az puan kaybetmedik, hatta sampiyonlar ligi kapisindan döndük.

Neyseçok sükür kazandik. Özgür Bayer'imiz de resmen TRABZONSPOR'LU oldu. Szymek yine çok çaliskandi, Yattara'ya yine laf yok, onu tarif edecek sifat yok. Kaptanimiz rahatsizliginin üzerine çikip oynamasi bile yeter, onun varligi yeter.

Kisacasi takimimiz bu aksam takim olarak gerçekten iyiydi bence, sahada bir takimdik yani.

Allah nazardan saklasin, devamida gelecek inasallah.

Ya sonradan aklima geldi, Yattara'nin 2. yari yaptigi ayak hareketini gördünüz mü (topu sag ayaginin üzerine alip adamin solundan geçirdi), o hareketin görüntüsünü bulamaz miyiz?Edited by: kadirsa_2000

CeSS
02.03.2005, 23:07
tahmin ettigim gibi rahat bir maç çikardik. Sezonun en iyi futboluna aday bir maç cikardik. Farki kacirdik. Dikkatimi çeken su öndeyken takim rehavet içinde oluyor cok cömertce pozisyonlar harciyoruz. buna bir çözüm bulunmali. futbolda lakayitliga yer yoktur.

Ofsayt diye verilmeyen golümüzü sayin Selçuk Dereli'ye armagan ediyoruz.

Lig maçi bu kadar rahat geçmeyecektir.

Punisher-61
02.03.2005, 23:21
FRIKIKLERsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Frikik kazaniyoruz Gökdeniz,Lee Yong, Yattara veszymkowiak topa kosuyor...kim aticagini tartisiyorlar sonra dördünden ikisi el kol hareketi yaparak toptan uzaklasiyor....

Buna Senol hoca nokta koymasi lazim... Frikikleri sadece 1 kisi kullansin..

bence Szymkowiak atsin cünkü o serbest vurus ustasi Frikikten cok gol atti

Tolgaa6161
02.03.2005, 23:30
erdincin durumu nasil arkada$lar bilen varsa aciklasin cok onemli

Muhalif
maçtan keyf aldim.. olumsuzluklari yazmayacagim.. ama frikik konusunda ne deseniz dogrudur.. yahu senol hoca bir bu sorunu çözemedi...

petko yine süperdi nazar degmesinsmileys/smiley2.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
dönüsümlü atsinlar 5 maç symko, 5 maç ibo, 5 maç lee, 5 maç Gökdeniz atisn...
Saka bi yana gerçekten frikik islerine bir düzen gelmeli...

Harun-61
02.03.2005, 23:31
maca bakamadim...smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif
süper mac olmus herhalde...
tigin abiiiiiiiiiiii, su golleri bi ekleseiniz....!

kadirsa_2000
02.03.2005, 23:36
erdincin durumu nasil arkada$lar bilen varsa aciklasin cok onemli

Gerçekten yaa, bu durumdan hiç ses seda yok. Spiker de birsey demedi, demesinide beklemdim açikçasi. Bilgisi olan yazarsa iyi olur.

Punisher-61
02.03.2005, 23:40
ne varmis erdincin??? bugün oynadi ya

Muhalif
02.03.2005, 23:42
önemli degil yahu.. erdinç yoksa karel var.. o yoksa özgür ü çekersiniz stoper e.. tek fatih e bir sey olmasin.. hüseyin-lee yoksa, adem-szymkoviak-volkan olur.. zaten senol günes in yerinde olsam bu maç fatih-gökdeniz i dinlendirirdim.. mehmet yilmaz basindan beri oynasaydi bir go latardi herhalde.. kornerlerden iyi güzel gol atiyoruz da bir de frikikçimiz olaydi..

poetricus
02.03.2005, 23:45
Evvela futbolcularimizi, taraftarimizi ve teknik heyeti tebrik ediyorum. Insallah yolumuza daha sevkli; heyecanli, inançlive azimli devam ederiz.

Isin ilginç tarafi beni berbat geçen bir günün aksaminda tek sevindiren sey bu maç oldu.Ben de bütün ümidimi bu maça baglamistim zaten. Öglene kadar araliksiz ders temposu, ardindan annemin hastaligi yüzünden Tip fakültesi seferi. On dakika sürecek muayene için üç saate yakin sira bekleme. EKG ve Ultrasonografi için 10 Nisan'a gün verilmesi... hasili "Hâkimiyet bilâ kayd ü sart bürokrasinindir!". Sabah antibiyotik yerine dalginlikla iki tane antidepresan [Efexor Xr 150 Mg] içtigim için sükrettim. Denemenizi tavsiye etmem ama müthis bir gevseme ve rahatlik veriyor. Maçin baslamasina 45 dakika kala stada girme ümidim olmadigi ve oglumu evde fenerbahçeli bir annenin serrine karsi savunmasiz birakmamak için TV karsisina geçmek mecburiyetinde kaldim. Ama baba ogul maç seyre keyfi de baska oluyor hani. Insallah biraz daha büyüdügünde birlikte çilginlarin arasinda nice maçlar seyrederiz.

Maçta iki sey bana saç bas yoldurdu:1. Kaçirdigimiz goller, 2. Verdigimiz pozisyonlar. Kazanilan bir maçin ardindan taktik anlayis, teknik müdahaleler ve oyun kurgusu hakkinda yorum yapmayi gereksiz görüyorum. Oyunun tamami göz önüne alindiginda maç boyunca giderilemeyen birkaç temel aksaklik tespit ettim:

Evvela sag kanatta Emrah'in yoklugu kendini belli ediyor. Özgür iyi bir kesici, belki iyi bir markajci da olabilir ama sag kanatta Yattara gibi bir oyuncunun arkasinda olmasi gerektigi kadar iyi degildi. Ileri çiktigi anlarda geri dönmekte çok geç kaldi. Antep'in hizli oyunculari uzun toplarla bulusturma plani zaman zaman bize zor anlar yasatti.Lee'nin ortaya çekilmesi hem takim hem de bu oyuncu adina oldukça faydali olmus amaCelalettin tek basina bu kanatta yetersiz kaldi zaman zaman. Antep'in en önemli ataklarini, en hizli hücümnlarini kanatlarimizdan yaptigini hepimiz gördük.Stoperlerimiz Tolga ve Erdinçe de bu aksam pek formda degildi. Antepli futbolcular zaaman zaman çok rahat ve çok tehlikeli kafa vuruslari yaptilar. Gol yemememiz sans oldugu kadar onlarin beceriksizligiydi. Defansin en iyi ismi olarak göze batan Hüseyin kaptigi toplari itinayla rakibe pas olarak verme huyundan bir türlü vazgeçmeyecek anlasilan. Görünen o ki hem defansin kendisinde hem de defansla orta saha arasindaki iletisim çok zayif ve bu kusur derbi maçlarda basimiza çok isler açabilir. Orta saha ileriye dönük oldukça iyi. Maçin baslarinda biraz tutuk olmasina ragmen Symkowiak, sahanin her yerinde gezip savasan, top kapan, adam marke eden, alan savunmasi yapan atak ve kontratak baslatan hatta birkaç kez hava topu alan, zaman zaman klas hareketleriyle tribünleri heyecanlandiranEul Young Lee, atom karinca Gökdeniz ve Antep'in savunma oyuncularina bütün daglari denizleri ve akarsulariyla Türkiye haritasi çizdiren Profesör Yattara rakibin adeta bogazina sarilmis "ya canini ya turu" dercesine sahada resitaller sunuyordu. Fatih ise uzun zamandir olmadigi kadar, tutuk pasif ve hepsinden daha tehlikelisi laubali idi. Nefis bir organizasyon sonrasi gelen ilk golle Özgür Trabzonsporlulugunu tescil ettirmis oldu. hayirli ugurlu olsun! Gökdeniz'in sol ayagiyla attigi ikinci gol ve adeta havada bale yapar gibi filelere gönderdigi üçüncü gölümüz "Türk Futbolu'ndan Resitaller" basligi altinda gösterilmeye degerdi. Kaçirilanlar için ne diyecegimi bilemiyorum. Ister istemez o mes'ûm Vanspor maçi aklima geldi. Bu kadar gol pozisyonu kaçirdigimiz baska bir maç hatirlamiyorum. Skor kaç kaç olursa olsun hiçbir takimin, hiçbir profesyonel futbolcunun bu kadar gol kaçirma lüksü olamaz. Bizim üç forvetle antep kalecisi arasinda geçen son yirmi dakikada futbolcularimiz nisanciliktaki hünerlerini konusturdular. Sanirim Hasigiç hiç bu kadar topla dayak yememistir. Belki radyodan dinleyen arkadaslar antep kalecisinin panter kesildigini zannedecekler ama endirekt serbest vurus sonrasi dönen topta Gökdeniz'in kaleye yolladigi top disinda ciddî bir kurtarisi yoktu. Her topu üstüne vurduk. Bu arada gerçek kurtarislari Petkoviç yapti. Kalecinin bir maçta çok kurtaris yapmasi onun ne kadar iyi kaleci oldugunu gösterdigi kadar defansin ne kadar kötü oldugunu da gösterir. Ümit edisyorum kaçan goller sonra kenarda -herhalde sinirden- gülen Senol Hoca buna bir tedbir alacaktir.

Bu arada serbest vuruslarin kullanilmasi konusunun artik bir çözüme kavusmasi gerekiyor. Ne zaman düdük çalinsa Gökdeniz yeni aldigi oyuncagi kimseye vermeyen çocuk gibi topun basina çörekleniyor. Symkowiak'in duran toplardaki ustaligi bilindigi halde Senol Hoca niye buna müdahale etmiyor anlamak gerçekten güç.

Hakemle ilgili yorum yapmadan önce kafama takilan bir istifhami sizlerle paylasmak istiyorum: Acaba Trabzonsporlu oldugum için bana mi öyle geliyor yoksa birkaç maçtir sahada futbolcularimiz sille tokat dayak yedigpi halde hakemler mi göz yumuyor. Celalettin'in sari kart gördügü pozisyonda topa temasi var. Faul dogpru olsa kart da dogru olacak. Lee yanlislikla çalinan iki düdük sonrasi pisi pisine kirmizi kart görüp cezali duruma düstü hem de vazgeçilmezler arasina girdigi bir süper star gibi oynadigi bir dönemde. Erdinçin sakatlandigi pozisyonda topla isi olmayan Antepli oyuncunun tamamen kasdî hareketine hakemin hiç kart çikarmasi tesadüf mü acaba? offside diye iptal edilen golümüzü defalarca seyrettim. Buz gibi gol ama verilmedi. Simdi maçi kazandigimiz için sesimiz çikmiyor. Ama bu yanli[s] düdüklerin derbi maçlarda çalinmayacagini söyleyebilir miyiz? Istanbul'un malum takimlarinin özellikle de Kusspor ve Yeleli Kedispor'un maçlarinin yaridan fazlasini saha disi faktörlerle kazandiklarini hepimiz biliyoruz. Allah ede de aklima gelen basimiza gelmeye. Rakiplerimiz bizi dini bellenecek gâvur gibi tekmeledikleri için her maç neredeyse bir oyuncumuzu kaybediyoruz; Allah encamini hayretsin.

Umarim yazdiklarim maçi seyretme imkani bulamayan arkadaslara, gurbetlik ve hasretlik çeken gurbetteki gönüldaslara bir nebze olsun fikir verir. sayet bunu basarabilirsem bu yazi gayesine ulasmis olacaktir.

Hürmet ve Meveddetle!..Edited by: Poetricus

Oğuz
03.03.2005, 00:43
Haftasonu oynayacagimiz maça yazmisim kupa maçinin yorumunu.. Hay Allahsmileys/smiley5.gif

Tahmin ettigimden kolay oldu demistim..

Haftasonu daha zor geçecek.. Umarim kazasiz belasiz atlatiriz..

MaHMuT_61
03.03.2005, 00:46
Tüylerim diken diken ooldu beyler Üniversiteden arkadaslari bile tagzi ettim maça gelmeye Gs li Fb li Bjk li bilin bakalim maç sonunda ne oldusmileys/smiley1.gifallah senden ragzi olsun milyon dolarlik adamlarimizin 10 yilda seyr ettiremecegi zevkli futbolu birde iBrahima Yattara için çok tesekkür ettiler..Iddaya da girdim onlarla Sampiyon olursak hepsi herkesin yapmasi gerekeni TRABZONSPORUMUZU destekleyecekler...

Bu arada Yattara için ne söylesem bu günkü maçtan

You're unbelievable yeterli sanirimsmileys/smiley32.gif

no NAME
03.03.2005, 01:20
bu maçtanfutbolcu yetistirirken mutlaka okunulmasi gereken bir kitap çikartilir. bakin niye;

1- bir kalecinin takimini nasil kurtarabilecegi konusunda essiz örneklerle dolu( ayrrica bazilarininda ne kadar sekerkli oldugu)

2- takim iyi olsada defansin birçok tehlikeye sebep olabilecegi

3- savasarak kazanilan bir topun ayni kisi tarafindan rakibe nasil hediye edilebilecegi

4- kontraataga nasil hizli çikilacagi ve ayrica bu atagin -bazen- nasil katledilecegi

5- gol pozisyonuna nasil girilecegi

-- bazende gol atmayip kalecinin topla nasil yamultulacagi

6- kaleye çekildigi iddia edilenfree-kicklerin nasil günes sisteminin disina yollanacagi

7 -en basit gollerin nasil kaçirilip zor olanlarin nasil atilacagi

8- uygun durumdaki adama bazen nasil pas verilmeyecegi

aslinda dahada varama gallibiyetin ardindan bu kadarda yazilmaz diyesim geliyo ama yazdiklarimin hepsini gördümbizim takimda.

bu kitabin bide kitapçigi var aslinda. yazari bizim Yattara. kitapçigin adi " Futbol topuyla adam öldürmenin envayiçesit yolu"yada" topla bireysel ve takimsal adam delirtme yollari". Yattarabu kitapçigi seri olarak çikaracak galiba. çünkü birini okumadan yeni baskilarini çikariyor adam.smileys/smiley36.gif

hauptstrasse
03.03.2005, 01:24
maci televizyondan seyrederken inanin o kadar rahattim ki bir ara tavla oynamaya basladik!

omacla ilgili gozlemlerime nereden baslyayim bilmem!

sanirim yattaradan baslamaliyim! egr turkiyeye gelmis yabancilar icinde (bakin trabzona demiyorum) kim en iyisi derseniz ben derim ki yattara! cocuga top yakisiyor! o topu ayagina alinca biliyorsun ki bir seyler olacak orda! top ayaklarda dolasacak ozerinden atlanacak kivrak bacaklarin hukmettigi ayaklar ona yeniden bicim verecek! sanki kendinizi matrix filminde virtuel dunyda futbol seyrediyormus gibi hissedeceksiniz! ben bugun bunu bir kez daha yasadim!

fatih! son zamanlarda belirttigim gibi top oynuyormus gibi yaparak bile kalitesini gosteriyor sahada! hala inaniyorum ki eger fatih benim onu 90 li yillarin ortasinda eyrettigim gibi oynarsa ronaldodan daha unlu bir oyuncu olacak! bak fatih bu gidisin sonu ya cok basari getirir sana yada erken yasta yok olmayi! unutmaki bu takim gelecek yil brezilyadan yeni bir santrafor alacak!gokdeniz kimi bencilliklerine ragmen (bu bencillikleri hepimiz hosgormek zorundayiz, frikikler haric) inanilmaz bir oyuncu oldugunu gosterid bizlere! kanatlarda celo ve ozgur iyiydiler ama ozgur ileri cikislarinda geri donerken daha dikkatli olmak zorunda! emrahtna daha iyi top dagittigini soyleyebilirim, en onemlisi toplari yattaraya aktarirken emhratan daha iyiydi! tolga ve erdinc bildigimiz gibi idare ettiler! onlarin aciklarinida petko kapadi ki petkonun o kendine guveni yer tutuslarindaki mukemmele yakin zamanlamasi eski bir kaleci olarak beni mest etti dogrusu!

simdi takimin en onemli yerine geliyorum! ortasaha! ortada uc oyuncumuz var, huso simko lee... ucu o kadar iyiydilerki aslinda bu macin bu sekilde antrenman maci havasina burunmesinde pay onlarin! hele bir lee seyrettik bu aksam inanilmazdi! utanmasa yattaraya nazire yapacak ama bizim onu boyle sevdigimizi bildiginen midir yoksa yattaranin havasini bozmamak icin mi bacak aralarini rakip oynculari gecerkenki hunerlerini gerektigi kadar kullandi;-)))) bence sahanin en iyisiydi! top kaybi cok azdi inanilmaz calisti top kapti ve onlari olumlu kullandi! simko cok iyi bir topcu macin masinda iki top kaybi oldu ama o toplar yerini bulsaydi olumcul toplar olurdu rakipler icin! huseyine tek kelime diyemiyorum! adam ne para icin oynuyor ne baska bir sey icin! o trabzonspor ve taraftari icin oynuyor! onun hakkini biz seyirciler veremeyiz bunuda bilelim derim ben!

senol hoca kacan gollerden sonra artik ne diyecegini bilemediginden olsagerek gulumseyrek bakti sahaya ve sanirim icinden sunlari gecirdi!

evet cocuklar bu bir terapi maci ve burda bu skordan sonra yaptiginiz hatalari kendiniz tekrar seyredip nasil olsa ben bir soylemeden duzeltirsiniz! o gulumseyiste gordugum sey senol hocanin istanbulun yasaklarinca kirilmis ama geri gelengururuydu... nasil bir takim yarattigininin kanitiydi o gulumseyis! ancak biliyoruz ki oyuncular kacirdiklari goller icin ondna gerekli uyariyida alcaklar bu yuzden kimse bu konu uzerine tartismasin! biliyorum ki burdaki ben demistimciler bu gulumseyisi ve kacan golleri bir kenara not ettiler ve simdi firsat bekleyecekler iclerindeki kurtlari dokmek icin! ama nafile ! bu takim oyle bir hale gelmiski BUNDAN SONRA BU TAKIMI SAHADA BAGLASNA DURMAZ!

disliler oyl isliyorki cozene askolsun! kimi tutacaksin ki! kimi adam markajiyla durdurmaya calisacaksin! hadi yattaranin basina diktin iki tane kazmayi bekcilik yapacaklar! ama ne yapacaksin bizim cekik gozlu kardeimizin soldan bindirmelerinde ortadan bindirmelerinde! sahanin heryerinde karinca gibi biten simkoya ne onlem alacaksin! ahhaaa!! fatihi gokdenizi unutmusum!! tuh ! bilmiyorum ama birileri bizi yenmek istiyorsa bu takimin bir klonlanmis kopyasini elinde bulundurmasi lazim!

bu aksamki mac bu takimin en guclu sampiuyonluk adayi oldugunu kanitlamistir!!!

güzel günler görecegiz cocuklar, gunesli gunler!

takalari maviliklere sürecegiz

ozcilingir
03.03.2005, 01:37
Skor garantilendikten sonra ,tabiiki futbolcular birzda zevklerini tatmin etmek için kafalarina göre artistik hareketler yapacak, YATTARA kaleciye asirma gölü atamadi amam GÖKDENIZ ona inat atti , niye GÖKDENIZ asitma gol atti YATTARA bak ben nasil attim sen atamadin diye takilacak. Takim havaya girdi insallah nazar degmez. hep böyle olacaklarindan eminim , çocuklara güven gelmis ari gibiler.

Bizim tavuk tek tek yumurtlasin baska birsey istemiyorum.( yani hafta ,hafta).

KUPA FINALINI DENIZLI ile oynariz herhalde .

Saygilarimla

My
03.03.2005, 02:42
Bugün ancak maçi 60. dakikasindan itibaren seyredebildim. Herseyden önce müthis bir zevk aldim. Senol Hoca'yi bir ara ekranda gülümserken görürken müthis keyif aldim. Szyimkowiak'i ilk defa bugün seyredebildim. Gördüüm kadaruyla çok güçlü, teknii saglam bir futbolcu. Ilginç bir olayda bizim yemekhanede yasandi. Arkamdaki masada 3-5 fenerli oturmus Trabzon maçi n'oldu diye birbirlerine soruyor. Bi denesi la olm 3 attilarda adamlar manyak oynuyor böyle takimmi olur diyor smileys/smiley36.gifBeni görünce pismis kelle gibi sirittilar smileys/smiley4.gifUzun lafin kisasi kabus geri döndü.

Ayrica belirtmeden geçemiicem. Çogu arkadas biraz maçin zevkini çikarmak yerine olumsuzluklari ön plana çikarmis. Tamam, olumsuzluklar olabilir ama Karadeniz firtinasinin keyfini çikaralim smileys/smiley1.gifZira bu daha baslangiç. Ve hauptstrasse arkadasimin yazisinida büyük bir zevkle okuduumuda belirtmek isterim.

Utku061
03.03.2005, 02:51
Merhaba! ben maça bizzat gittim;zira biraz çekindigim durumlar vardi.Özellikle G.Birligi maçina gittigimden beri Grip illetiyle ugasiyordum. Bu aralar iyilestim arkadasim bana dedi ki utku maça gelecekmisin 2 gün önce ona hayir dedimistim,hava soguk birdaha üsütmek istemiyorum..Neyse bugün tekrar aradi biletleri aldim bilet giselerinin orada bulusaslim dedi.Arkadasimizi kiramadik tabi maça gittik.Yukarda arkdaslar yazdi keyiften olsa gerek tavla oynadik falan diyorlardi,açikcasi bende maçta rahattim;nasil olsa bu takim bu mücadele ile golü atar diyordum hep içimden. Futbol olarak bence resital sunduk sahada dosta düsmana.Birileri peçeli kadinlara benzetiyordu bizi oda maçiizlemisse peçenin arka tarafinda gerçek yüzü görmüstür herhalde.Ben saydim pozisyonlar gol olsa 11-4 falan biterdi maç ama futbol bu iste bizimkiler 2-0 dan sonra fazla atmiyorlar ki seyirci oyundan düsmesin,rakip fazla bunalmasin smileys/smiley36.gifo yüzden bu kadar az attik,yoksa kim tutar bizi..Harbi bu hafta sonu çok iyi bir maç daha oynayacagiz,Lee ve Hüseyin yoklar ama bence takimda bu sorun olmaz.Adem ve Volkan büyük bir ihtimalle oynar..Bu arada seyirci de fena degildi soguga ve hafta içi olmasina ragmen iyi seyiric geldi ve destek verdi takima..Maratonda bir ara Futbol Evresnselidr,Dili Dini Irki yoktur gib ibir pankart açildi.Sayet dogru okuduysam o yaziyordu! Nerden çikti bu yazi bilemem ama herhalde amerikanda bir üniversitenin ögrencileri gelmis maça onunla ilgili olabilir..Artik Ts taraftarina zevk veriyor ne zamandir sahit olmamistim maç bitti maraonun çikis kapisinda bagrismalar;taraftar çosku ile stadyumu terk ediyor..Bu da bizim futbola bakis açimizi gösteriyor! Bazilari hakemler,ugrasa dursun bu taraftar hakemm kirmizi kart da çikarsa olumlu karsiliyor! (Yasasin Cenkhaverler!) Bu takim artik kolay kolay yenilmez kafa yapmiyorum istanbulda 3/3 yaparsak kimse sasirmasin..Bu arada BMN de ilk defa bu kadar uzun yazi yazdim yahu.smileys/smiley36.gifBu arada erdinç ambülansa falan koyulmustu onun saglik durumu hakkinda bilgisi olan var mi? Yazinin basinda belirttigim maça gitmeme durumumu maç sonunda rkadas bana hatirlatti! La bu maça gelinmez mi bea ne kadr güzel maç oldu.EE dogru söze ne gerek smileys/smiley2.gifAma hala yok yavas oynadin niye yerde o kadar yattin diye bizim topçulara bagiran bir arkadas vardi yanimda artik 90 dakika ona nasil dayandigimi sabrimdan anlayin..Tesekkürler Senol Hoca Tesekkürler bütün topçulara,artik devami gelsin.saygilar

Edited by: Utku61

İleli
03.03.2005, 05:43
Erdincli tolgali defans bana acaip guven veriyor yani insan antepin ataklarinda heyecanlanir ama bende tam tersi oldu dun aksam hic sikmadim kendimismileys/smiley32.gif!

emrebey
03.03.2005, 06:37
ne yazikki biz maci izleyemedik burda.(ingiltere) bi tane türk kahvesi var oda saolsun ezikbahceli kahveyi acmiyo ezikbahcenin mazlari olmazsa internette de malum mac falan olunca baglanip izlemenin mumkunati yok yani uzun lafin kisasi maçi burda okuduklarim kadariyla biliyorum ama o havayi hissediyorum artik kolay kolay yikamazlar bizi sunuda söliyim maca gidebilen arkadaslar bunun kymetini bilin ne demek istedigimi bi gün bi sekilde gurbete düserseniz o zaman anlarsiniz içim gidiyooo içim bu arada sinifimda her ne kadar türk olmasada italyani olsun ispanyolu olsun fransizi olsun arabi olsun her gun onlara trabzonspor dersi veriyom hepsi sene sonunda en az benim kadar trabzonsporlu olucaksmileys/smiley1.gif

carphrtynasy
03.03.2005, 07:51
Takim takim gibi olunca yukarauda yazilan yorumlar birbirinden mükemel.. Özellikle hauptstrasse isimli arkadasimizin yazisina bayildim valla.
E. Senol Günes faktörü bunlar.

Allah yzümüzden gülücükleri eksik etmesin

EmrahYalçınalp
03.03.2005, 08:08
Artik maça giderken içimizin kipir kipir olmasinin, maçta kahkaha atmaktan pozisyonlari kaçirir hale gelmemizin, dahasi, "bu sabahlarin" bir anlami olmali... (Bu yorumumu da sana hediye edeyim bari Serkansmileys/smiley2.gif)

Miroslaw'a bir parantez... Kaç para aldigini bilmiyorum ama her kurusu helal olsun... Top nerde adam orda, seyrederken yorulduk. Çok büyük bir aksilik olmazsa "canavar" bir takim yolda, gönlünüz ferah olsun... Henüz medya ve fedarasyonun tüm numaralarini görmedik. O yüzden çok güçlü durmamiz lazim...

Hep destek, tam destek !!!

Guests
03.03.2005, 08:14
gökdeniz allahini seversen bir daha serbest vuruslarda topun arkasina geçmeee, birak iyi vuranlar vursun abi

selçukabi
03.03.2005, 08:22
valla i oynamak kisiden kisiye degisir kimisi iyi oyunda sonuca bakmaz kimisi i oynamayi sonuç olmadan kullanmaz.

Fatih BUYUR http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifBunu biri tercüme edebilir mi acaba???

Büyükliman derneginin nerede oldugunu aramaktan maçin ilk yarisinin büyük kismini kaçirdim.Ancak verilen pozisyonlar konusunda berat hakli..Gol attiktan sonra orta sahamizi çok çabuk teslim ediyoruz adamlar çok kolay orta sahayi geçip ceza sahamiza geliyorlar.Tamam eger ileri çabuk çikip gol aramak bir taktikse buna birsey demiyorum.Ama bu her zaman risktir.Kalede petkoviç, orta sahada lee ve hüseyin çok top arasi yaptilar.Bunlar gününde olmasa problem yasardik.son olarak lee neden kirmizi kart gördü anlayamadim.biraz daha profosyenellik lütfen.bu arada lee ve hüseyinin yerine adem ve volkan diyorsunuz ama sahada Hasan"the third" Üçüncü'yü görürseniz sasirmayin.

grandiose
03.03.2005, 08:24
hafta basinda bu maçin,hafta sonu oynayacagimiz lig maçindan daha zor geçebilecegi yönünde bir yorum yapmistim.. hani tek maçtir,antep asilir falan diye... Trabzonsporuma beni yanilttigi için tesekkür ediyorum...çok ama çok kolay oldu.. hasagiç diye uzun saçli bi tavuk bulmuslar, o da olmasa ve biraz da bizimkilerin savruklugu tabii, maç feza olacakti ..

maçtan sonra havaalaninda bi kaç geseli ve febeli arkadasla muhabbet durumundayiz..Trabzonun futbolunu izledikçe (Allah nazardan saklasin) gözbebeklerinin nasil büyüdügünü, o karsisinda durulamaz korkunun onlarin benligini nasil sardigini gözlemledim ve bir kez daha gurur duydum bu sevdaya gönül verdigim için kendimle... bi ara Yattaraya deger biçmeye kalktilar, bunu alsak alsak kaça aliriz diye.. ben de onlara, bütün afrikayi parayla satin alabilirsiniz ama YATTARA SIZE GELMEMEK IÇIN ÜSTE PARA BILE VERIRdedim smileys/smiley2.gif

hatta geseli arkadasima, siz alsaniz alsaniz anca IORFAyi geri alabilirsiniz,o da muhtemelen bedelsiz gelir size diye de maytabimi geçtim.. ayranlari yok içmeye,..... neyse anladiniz siz.... saygilar...

YÜRÜ BE TRABZONUM... HAVAN YETER...

CAFER ÖZER
03.03.2005, 08:39
ZIYA DOGAN dan sonra bu takim için en iyi seçenegin SENOL GÜNES olacagini söyleyenlerdendim.ve yanilmadigimi anladim.Trabzonspor gerçekten artik çok güzel oynamaya basladi ilerleyen haftalarda daha mükemmel olacagina inaniyorum.Ben artik Takim sahaya çiktiginda daha rahatim sizleri bilmiyorum ama Ziya DOGAN döneminden daha rahatim.Çünkü artik takim ne olursa olsun gol bulmakta zorlanmiyor.Bizi en fazla zorlayan maç G.BIRLIGI maçi idi o da ageyet normal çünkü ZIYA DOGAN bizim her seyimizi bilen futbolcularin nasil adim atacagindan haberi olan bir hoca idi.

Ben bu takimdan çok ümitliyim.Bu sezon sampiyonluk gelmese bile en azindan S.LIGI ne katiliriz.Bu kadro bozulmadan gelecek sezona 2,3 takviye ile basladimi hem avrupanin hem ligin tozunu atariz.

Ama su anda oynanan futbola baktigimizda SAMPIYONLUGUN EN GÜÇLÜ ADAYI BIZIZ.

Muhalif
03.03.2005, 08:45
yahu maçla ilgili 3. yorumum olacak ama abi mest oldum yasmileys/smiley17.gifgeçen sene fb li arkadaslarla bir gençler fb maçi izlemistik..ankarada gençler i karli havada bir defasn hatasi sonucu hojdonk un attigi golle 1-0 yenmislerdi.. ama maç bitene kadar gençler belki 15-20 tane net pozisyon kaçirmisti.. hele son 15 dk fb cezaalaninda oynanmisti.. o zamanlar bizim takim da seri galibiyetler aliyordu.. ama ne yalan söyleyeyim her maçimizi sikinti içre izlerdim.. kapanip fatih-gökdeniz in bir sekilde gol atmasi için dua ederdik.. gençler-fb maçini niye yazdim? çünkü fb liler maç boyunca Maazallah, Allah esirgesin, çok sükür yine atamadilar, Allah im bu ne ya gibi ifadeler kullaniyorlardi gençler bastirdikça.. iste keske demistim o an her maçimizda rakip taraftarlari bu psikolojiye sokacak futbolu benim takimim da oynasa. hatta yenilsek bile gam degil.. gençlerli bir taraftar olsam o maglubiyeti kutlardim.. zira kahveyi dualarla camiye çevirdiydi maç boyu eziklersmileys/smiley36.gif

iste dün gece özellikle 2. yari o maçi hatirladim goller kaçtikça.. senol hoca nin gülümsemesini çok iyi anladim.. ve gerçekten mutlu hissettim kendimi yahu.. bana bu mutlulugu yasatan tüm takim oyuncularimizi yürekten tebrik ediyorum.. böyle oynayalim yenilsek de gam degil... elektrikte edison, futbolda Trabzon pankartinin içi dolsun diyorum yani..

bir kaç not: lee gerçekten mükemmeldi dün.. oyuna katkisi maximumdu her yönden..kirmizi kart görmesine kahrolmadim ama üzüldüm yani.. zira alternatifi var..

hüseyin in iyi top kullanamadigini söyleyenler ve dahi symek i bu konuda çok övenlerin maçin özellikle 2. yarisinda ikisinin top kaybinin istatistigine baksinlar bence.. bir sey demiyorum da hüseyin in en az 3 tane yüzde yüzlük gol olacak ara pasini gördüm yani.. yattara ve gökdeniz e attiklari.. symek inkiler özellikle son paslar daha çok rakibe takildi gibi..

özgür ün attigi gol ve gol asisti çok iyiydi ama yeri defansin ortasi olsa daha faydali olacak..

ve takimda degismeyen -çok kiziyorum ya bu duruma elimde degil- iki sey var.. biri gökdeniz in frikikleri kullanmasi..( ya Allah askina gökdeniz en son frikik golünü kime ne zaman atti bilen varsa söylesin) bir de petkoviç in en az 1 dk alan kaleci vuruslari.. 4. sariyi da görürse yakinda sasirmayin..

antep sert oynadi diyenler bence haksiz bu sefer.. o denli sov yapmamiza karsin bile iyi sinirlenmediler diye düsünüyorum.. erdinç in pozisyonunda dabir kasit yoktu bence.. ikisi de topa hamle yaptilar yani.. biz biraz farkli olalim dostlar.. hep kendimize yontmayalim.. o zaman bu düzenin eziklerinden taraftar olarak da farkimiz kalmaz..adil bir sekilde gördüklerim bunlardi benim..

hepinize selamlar..

zafercalikoglu
03.03.2005, 09:20
güzel macti ,çok daha farki bulabilirdik,ama farki biz istemedik,kacan goller cimboma ...sin

EmrahYalçınalp
03.03.2005, 09:22
hüseyin in iyi top kullanamadigini söyleyenler ve dahi symek i bu konuda çok övenlerin maçin özellikle 2. yarisinda ikisinin top kaybinin istatistigine baksinlar bence.. bir sey demiyorum da hüseyin in en az 3 tane yüzde yüzlük gol olacak ara pasini gördüm yani.. yattara ve gökdeniz e attiklari.. symek inkiler özellikle son paslar daha çok rakibe takildi gibi..

Ben millet çok sicak bakmazken bile "bu takimda Fatih'in alternatifi bulunur, Hüseyin'in bulunmaz" diyen biri olarak Hüseyin kismini üzerime almiyorum ama, Symko baska bir sey Cenk... Yani o adami sahada isinirken, maç baslarken herkesle ayri ayri tokalasirken, Göki'nin golünden sonra 3 kere smileys/smiley20.gifyapmasina ve onun bunu görmemesi üzerine elini sallayip o baktiktan sonra 4. kez ayni hareketle kutlarken, gerektiginde çalim atip gerektiginde tek pas yaparken, adam eksiltirken görmek lazim. Gerçi beni tavlamak kolaydir, bastan sevdim mi sonra hep öyle gider ama, yok, cidden futbol zekasi ve takima katkisiçok üst düzeyde olan, çok sicak kanli, ayagina topu yakistiran bir adam. Bence çok is yapacak bu takimda.

Ve bir detay... O çiktiktan sonra takim iyi gibi görünmeye devam etse de, Adem'in, Gökdeniz'in, hatta bir ara Erdinç ve Tolga'nin topla ileri çikmasiyla pozisyon bulduk, ki herkesin malumu artik modern futbolda yok böyle birsey, topu kosturacaksin. Velhasili, takim zaten tas gibi, herkes çok iyi;Ama Symko'ya da hakkini teslim etmek lazim diye düsünüyorum.

PS: Gökdeniz, Allah'ini seversen vazgeç su freekick sevdasindan. Çok iyi topçusun, çok faydalisin, ama sen freekick kullanamiyorsun güzel kardesim. Bu bir eksiklik degil, Shaq da o kariyerle serbest atis kullanamiyor... Ha idmanlarda 20'de 18 kaleyi tutturuyorsun da maçlarda sansin yaver gtmiyorsa, o zaman da kusurumuza bakma, kimse mükemmel degildirsmileys/smiley2.gif

sunay61_67
03.03.2005, 09:42
harika bir maçti çok güzel oynadilar.hele o son andaki gol

$FIRTINA61$
03.03.2005, 09:51
türkie kupasinda kac sari kart yedinmi cezali olyuorsun? bya sari kart yedik antalya karisda yemisdik ........ama nebicim dalga gecdik anteplen biizm oynadigimiz ilk 20 dakaklik futbol fneerin bütün maclarin toplasan yarisaemezsmileys/smiley36.gifartik hic kuskum kalmadi pazar günü icin parcalariz merak ediyim hüseyinin yerine kimm onayacak

Mehmet
03.03.2005, 10:04
Artik yine Avni Aker Stadi Rakiplere Cehennem!

Iste Efsane geri döndü!

poetricus
03.03.2005, 10:16
bu maçtanfutbolcu yetistirirken mutlaka okunulmasi gereken bir kitap çikartilir. bakin niye;

1- bir kalecinin takimini nasil kurtarabilecegi konusunda essiz örneklerle dolu( ayrrica bazilarininda ne kadar sekerkli oldugu)

2- takim iyi olsada defansin birçok tehlikeye sebep olabilecegi

3- savasarak kazanilan bir topun ayni kisi tarafindan rakibe nasil hediye edilebilecegi

4- kontraataga nasil hizli çikilacagi ve ayrica bu atagin -bazen- nasil katledilecegi

5- gol pozisyonuna nasil girilecegi

-- bazende gol atmayip kalecinin topla nasil yamultulacagi

6- kaleye çekildigi iddia edilenfree-kicklerin nasil günes sisteminin disina yollanacagi

7 -en basit gollerin nasil kaçirilip zor olanlarin nasil atilacagi

8- uygun durumdaki adama bazen nasil pas verilmeyecegi

aslinda dahada varama gallibiyetin ardindan bu kadarda yazilmaz diyesim geliyo ama yazdiklarimin hepsini gördümbizim takimda.

bu kitabin bide kitapçigi var aslinda. yazari bizim Yattara. kitapçigin adi " Futbol topuyla adam öldürmenin envayiçesit yolu"yada" topla bireysel ve takimsal adam delirtme yollari". Yattarabu kitapçigi seri olarak çikaracak galiba. çünkü birini okumadan yeni baskilarini çikariyor adam.smileys/smiley36.gif

Kitaba gerek yok sen hepsini mükkemmel yazmissin. Bu yazin sinav kagidi olarak elime gelseydi tereddütsüz yüz verirdim.

poetricus
03.03.2005, 10:27
gökdeniz allahini seversen bir daha serbest vuruslarda topun arkasina geçmeee, birak iyi vuranlar vursun abi Dostum eline saglik! Duygularima tercüman oldun: Hele ilk yarida kullandigi ir serbest vurus varki toip taca çikacak da rezil olacagiz diye çok korktum.

corleone
03.03.2005, 10:30
tek cümleyle özetlersem hayatimda izledigim en zevkli Trabzon maçiydi...

Punisher-61
03.03.2005, 10:45
GÜLMEMEK ELDE DEGILsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Saglam, Trabzonspor karsisinda iyi mücadele etmelerine ragmen kupaya veda ettiklerini söyledi. Genç çalistirici, ?Kura çekildigi zaman zor bir maç olacagini söylemistim. Gerçekten çok zor bir maç oldu. Ancak karsilasma 2-0 olana kadar bizim daha çok pozisyonumuz vardi. Ne yazik ki, bunlari degerlendiremedik. Iste kaliteli futbolcu farki burada ortaya çikiyor. Gökdeniz, zor pozisyonda golü atti ve takimini rahatlatti. 2-0?dan sonra tüm riskleri aldik. Iki takim da çok pozisyona girdi. Trabzonspor turu atladi, bundan sonrasi için onlara basarilar diliyorum? dedi.

------------------------------

Bu Adam hangi maci izledi yahu??? Trabzonspor 2-0 öyndeyken acildi üst üste 100% pozisyonlar buldu ve simid bu adamin söyledigine bakin smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

saglam
03.03.2005, 10:47
Artik maça giderken içimizin kipir kipir olmasinin, maçta kahkaha atmaktan pozisyonlari kaçirir hale gelmemizin, dahasi, "bu sabahlarin" bir anlami olmali... (Bu yorumumu da sana hediye edeyim bari Serkansmileys/smiley2.gif

Evet Emrah, "bu sabahlarin bir anlami var" artik! Maçi febeli arkadaslarimla beraber izledik, malum bizim maçtan sonra onlar oynayacakti.Antep'ten bir Zaragoza tesellisi arayanlar o kadar mahcup oldu ki, bir müddet sonra Antep'in "çok zayif bir ekip" olduguna kanaat getirdiler(nasil oluyorsa artik)

Futbol beni o kadar sevindirdi ki; daha ilk baslarda yakalanan pozisyonlari görünce, golümüzün iptal olmasina"bu da bizden olsun" deyip, kaçirdigimiz pozisyonlari da "daha iyisini atariz" biçiminde yorumladim.Her ne kadar kaçan pozisyonlar bizi ürkütse de, benim artik eskisinden daha fazla ümidim var, bir deanlamsiz kartlar olmasa...

Simkovyak(telaffuzu buymussmileys/smiley2.gifsizin için sordum) Balet Yattara,Fatih, iyi bir Gökdeniz, Lee, Özgür.. inanin kadroyu sayasim geliyorhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley15.gifOrkestramiz Sef Senol Günes yönetiminde, bizi büyülüyor. Bu orkestrada Dünya Çapinda eserler sahneye koyulacak. Ve her maçin sabahinda basin ve çevrede yankilar bambaska olacak.

Artik; BU SABAHLARIN BIR ANLAMI VAR...

TS61_NL
03.03.2005, 10:57
Trabzonum dehset oynadi dun aksamsmileys/smiley32.gif. Bu futbolla kimse tutamaz Trabzonumu. Sadece 1 - 0 da Petko bir top cikardi ki oyunun kaderini bir nevi degistirdi. Bu tur pozisyonlarda biraz daha dikkatli olmasi gerekir defansimiz diye dusunuyorum. 2 - 0'dan sonra kacan toplari zaten biraz bencilliklerine veriyorum ama biliyorum ki hafta sonu bunun acisini cikartacaklardir bizim usaklar. En buyuk degil, tek buyuk TRABZONSPOR!!!

andrei07
03.03.2005, 11:13
BILMEM INANIRMISINIZ AMA ARTIK BU TAKIMA YÜZDE YZ GÜVENIYOR VE INANIYORUM INSALLAH ALLAH UTANDIRMAZ IÇIMDEN GEÇEN KALAN MAÇLARDA %100 GALIBIYET !!!!!! TÜRKIYE LIGLERININ ÜZERINDE BIR KALITEDE FUTBOL OYNAYAN IZLEYENE ZEVK VEREN( TÜM TAKIM TARAFTARARINA) HANGI TAKIMMIS ?? ALEX DENEN 3. SINIF TAKIMLARA KARSI YILDIZ OLABILEN BIR PARA CANAVARININ KARSISINDA GERÇEK BIR TOP VIRTÜÖZÜ YATTARA YI IZLERKEN HANGI TÜRK KÜFRETMEDI ACABA ADAMA VERILEN PARALARA ( ANELKASI CAREWI BIR AYRI) BU TAKIM SENOL HOCANIN GELISINDEN SONRA RUHUNU BULMUSTUR TRABZONSPOR DEFANS YAPAMAZ TRABZONSPOR SAVASIR VE SALDIRIR ENINDE SONUNDA RAKIBININ GARDINI DÜSÜRÜP PARÇALAR!!!! ÖNÜMÜZDE ELIMIZDE OLMAYAN IS KAZALARI OLABILIR ,O GÜNLERDEDE GÖREVIMIZ GRTLAGIMIZ PATLAYANA KADAR SENI SEVIYORUZ TRABZONSPOR DIYE BAGIRMAK OLACAKTIR!!!!!!!!!!!!!!

HER ZAMAN HERYERDE GÖNLÜMÜZDESIN

Cemalettin Taşkın
03.03.2005, 11:43
son zamanlardaki en iyi Trabzonsporu izledim. daha önce konya maçi, büyüksehir ankara maçi, gençlerbirligi maçi ve malatya maçini izlemistim. bu kadar iyi degildik. rakibe çok pozisyon verdik ama kalacimiz çok iyiydi. yabancilardan çok iyi verim aliyoruz. transfer yapanlari kutluyorum.

maç 2-0 ken çok gol kaçirdik ama sorun degil. averaja filan ihtiyacimiz yok nasilsa. ligte de ayni rakiple oynayacagiz. kendi sahalarinda pres yaparsak hata yapiyorlar. herhalde hocamizda görmüstür. bence en önemli konu hüseyinin yerine kimin oynayacagi? insallah hasan üçüncü oynamaz.

Emorfo
03.03.2005, 11:45
Özledigimiz Trabzonspor yavas yavas ortaya çikmaya basladi. Senol Günes hocamizin farki burda ortaya çikiyor. Defansa dikkat etmek lazim çok pozisyon veriyoruz. Allah nazardan saklasin tütüü kem gözlere sisss :)

Tandogan
03.03.2005, 11:50
Takimin artik taraftara güven verdigi kesin.Mesela dünkü maçta ofsayt gerekçesiyle iptal edilen nizami golümüzden sonra hiç sinirlenmedim.Eskiden olsa "Gitti buz gibi golümüz, simdi isin yoksa bir daha gol at" der, bagirir çagirirdim...Ama artik takim bana güven veriyor ve golün eninde sonunda gelecegini biliyorum.

Bu arada inanin bana Simkovyak'i tribünlerde canli canli izleyenler onun hakkinda daha da olumlu düsünürler.Bir kere topsuz alanda çok kosuyor ve sürekli kendini gösteriyor.Ayrica oldukça hirsli bir yapisi var ve sürekli de arkadaslarini motive eder tarzda hareketler yapiyor.Ancak kondisyon olarak yetersiz oldugu da asikar.60'li 70'li dakikalardan sonra iyice güçsüzlesiyor.Nitekim genelde de bu dakikalarda oyundan aliniyor.

Yattara'nin artik 11'in degiismez adami olmasi çok sevindirici.Seneye Sampiyonlar Ligi'ne insallah katilirsak sanirim Avrupa'nin bütün dev kulüpleri pesine düsecekler.

Kadromuz aslinda bayagi zenginlesti.Oyuna sonradan girenlere bakiyorum;Adem Koçak,Mehmet Yilmaz,Volkan Bekiroglu...Fatih ve Gökdeniz zaten Türkiye'nin en iyi iki topçusu.Fatih kendini sanki hafta sonuna saklamis gibiydi.Gökdeniz'in frikiklerde topun basina geçmesini zaten gördügüm kadariyla her arkadas elestiriyor.Lee gerçekten de bayagi form tuttu.

Maç sonu basin toplantisinda Senol Günes zevkli maç oldugunubelirttikten sonra fazla konusmak istemedigini söylerken; sanki oyuncularimizin sakatlanmasindan ve kart cezalisi durumuna düsmelerinden dolayi birilerine karsi biraz sinirliydi gibime geldi.

Zafer Keskin
03.03.2005, 12:05
takim mükemmel sanki senol günes geldigi gibi takimi önceden analiz etmiste hemen tespihi koparim boncuklari kendi kendine mükemmel bir sekilde dizmis gibisine takimi tamda oturtmus diyemeyiz ama zamanla oturtuyor diyebiliriz mükemmel senol günes mükemmel TRABZONSPOR iste efsane iste gülhane oyna yattaram oyna symkowyakla oyna sen oynada fatih tekkem gol krali ola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Edited by: MaCKaLii_61

Deliormanli1
03.03.2005, 15:29
Çok güzel maç oldu ve Trabzonspor iyi oyun çikardi. Bu takimdabasta Fatih,Gökdeniz,Yattara ,Hüseyin olmak üzere tüm futbolculara Allah zeval vermesin.Hele Yattara oynayacagi tuttu mu seyrine doyum olmuyor.Keska kerata her zaman böyle oynasa ve kendini daima futbola verse.Ama Senol Hoca galiba onun ruhuna inmesini bildi.

Bir baska sey dikkatimi çekti.Trabzon belki de uzun zaman süre sonra bu kadar çok gol pozisyonuna girdi.Fakat çok kaçirdilar.Mesela aklimda kalan 63 dk da nefis bir kombinizasyonla Gökdeniz kaleci ile karsi karsiya kalarak kötü vurdu, ondan 3 dk sonra Fatih üstelik 3 kisi kaleci ile karsi karsiya kaldi,yandakilerine de verse gol,kendisi de vursa gol ama basitçe kaçirdi.Ve ondan sonra daha ne pozisyonlar.Belki diyeceksiniz "kardesim 3 tane attilar daha ne yapsinlar" ama öyle degil, bakin eloglu yakaladi mi 7 tane atiyor.Sonra birde aliskanlik oluyor. Ama sunu da kabul etmek gerekir ki skoru yakaladiktan sonra çocuklar biraz showa kaçtilar,eh o da onlarin hakkidir artik.

Bu arada kaleci Hasagiç'i de neredeyse kahraman yaptilar.Insallah bu ona lig maçi için avanstir. Ha birde G.Antep hocasi Nurullah Saglam'a TD diyenin futbol bilgisinden süphe ederim.Son derece basarisiz bana göre.Neyse o onlarin sorunu ve lig maçina kadar Saglam kalsin Antepin basinda.smileys/smiley36.gif

Ömer SEVİNÇ
03.03.2005, 15:29
Ufak bir maç kritigi yapayim ben de....

Petko çok çok iyiydi. Dudek'in transferi söylentilerine kapak olsun derim. 9 PUAN

Özgür bekledigim gibi degildi. Sürekli arkaya adam kaçirdi. Zaten Antep'in yakaladigi pozisyonlarin %90'i Özgürün hatasi 4 PUAN

Erdinç ve Tolga için söyleyecek pek söz yok. Sogukkanliydilar. Özgürün hatalarindan dolayi biraz açik vermis gibi görünseler de çok iyiydiler. 7.5 PUAN

Celo bildigimiz gibi. Hiç açik vermedi. Ileri çikislarinda takima yarali oldu. Fakat biraz daha aktif olmali bence. 8 PUAN

Hüseyin beni çok sasirtti. Ilk defa bu kadar iyi pas attigini gördüm. Savasma yönü ise kusursuzdu. 8.5 PUAN

Lee takimin en iyisiydi. Kaptigi toplari çok olumlu kullandi. Pres yapti, heryerdeydi. Ama Bosu bosuna kirmizi yemesi çok aptalcaydi. Devre arasinda gönderilsin diyenleri görmek istiyorum. 9 PUAN

Szymekkonusunda sunu söyleyebilirim.Trabzonspor tarihinde alinmis en iyi oyunkurucu.Takimi maestro gibi yönetiyor. Takimi ileri çikartiyor geri çekiyor.Teknigi olmasada oyun kuruculuk yönü Alex'den iyi. 8 PUAN

Yattara muhtesemdi. Hele yaptigi Ronaldinhonun meshur hareketi tüm jeneriklere girmeli. Maçi izleyen eziklerin gözünün içinde bir pirilti oldu ama hiç heveslenmesinler Yattara satilamazz. 9 PUAN

Gökdeniz eskiye dönüyor. Hizliydi, bos alanlari degerlendirdi. Yattaraya karsi oynamaktan vazgeçip kendi topunu oynamaya baslayinca tekrar onu izlemeye basladik..(GÖKDENIZ LÜTFEN FRIKIK ATMAAAA) 8.5 PUAN

Fatih çok durgundu. Pek iyi bulmadim. Takimin Özgürle birlikte en kötüsüydü. Hücumda etkisizdi.Paslari kötüydü...5 PUAN

Takim bir futbol sistemi bulmus kendine nihayet. Atak oynuyor çok da iyi oynuyor. Bu maçta üzüldügüm iki sey oldu. 1. Lee'nin aptalligi 2. ise Erdinç'in son dakikadaki sakatligi insallah önemli bir seyi yoktur.

saygilarimla

gerisiyalan
03.03.2005, 15:52
anlayamadigim yattaranin hareketinin gereken taraftar ilgisini görmemesiydi. Staddakiler idrak edemediler herhalde hareketi, yani ben oturdugum yerden zipladim, bir oha çektim, dondum kaldim. oysa tribünden bir ses gelmedi gibi geldi bana, belki TVde çikmamistir.

Ofansif olarak süperdik, ama Anteplilere çok pozisyon verdik. Avni Akerde rakiplerin korner bile atmasina tahammül edemiyorum :)

Çagman
03.03.2005, 16:16
Ikidir Hem Ligde hemde Kupada ayni RakipLerLe KarsiLasiyoruz Ne Tesadüf :)

BDiler61
03.03.2005, 16:30
maça gelen amerikalilarin resmi yok mu? trabzonspor formalariyla

yattara11
03.03.2005, 19:01
anlayamadigim yattaranin hareketinin gereken taraftar ilgisini görmemesiydi. Staddakiler idrak edemediler herhalde hareketi, yani ben oturdugum yerden zipladim, bir oha çektim, dondum kaldim. oysa tribünden bir ses gelmedi gibi geldi bana, belki TVde çikmamistir.

ben de tribündeydim ama fark etmedim hareketini bence çogu kisi de fark etmemistir... hangi meshur harektini yapti ronaldinho'nun?

yattara11
03.03.2005, 19:03
bu arada sunu ifade edeyim, trabzonspor dün öyle çok iyi bir futbol oynamadi bundan haberiniz olsun... trabzonspor ligde bundan çok çok daha düzenli bir futbol oynuyor...

onun için SAMPIYON TRABZON!!!

yattara11
03.03.2005, 19:09
bu arada sorum kaynadi... acaba maçin görüntüleri bmn'de yayinlanacak mi?

oflumelih
03.03.2005, 20:49
.........sampiyon olacagiz.........

Trabonspor Antep'e karsi iyi oynadi.Bu maçta Yattara'yi,Fatih'i,Gökdeniz'i begendim maçta.3'ünün de birsürü pozisyonlari oldu,ama degerlendirmediler.golleriniklas bir sekilde atmak istediler ve sadece 3 tane attilar.ama genede Trabzon güzel oynadi.maçta bizi destekliyen bir sürü kisi vardi. bu kupayi bizden baska kimse alamaz.çünkü .bizi destekleyen birsürü taraftar var.smileys/smiley36.gif

SAMPIYON OLMAMIZ ENGELLENEMEZ.smileys/smiley32.gif

gerisiyalan
03.03.2005, 21:48
[/QUOTE]

ben de tribündeydim ama fark etmedim hareketini bence çogu kisi de fark etmemistir... hangi meshur harektini yapti ronaldinho'nun?[/QUOTE]

hani su top ayagina yapismis gibi topu önce sag ayaginin disiyla kendi sagina atiyormus gibi yapip, sonra nasil yaptiysa artik, topu birden sag ayaginin içiyle bu sefer kendi soluna dogru atti. Bu arada top ayagina yapismis gibiydi. Tabii defans oyuncusu afalladi, ondan sonra da harika kesti Yattara ama, arka direkte kim vardi hatirlamiyorum, müsait pozisyonda kafayi zayif çakti.

3. golden hemen önceydi galiba.

Harun-61
03.03.2005, 23:03
halen golleri göremedim...

smileys/smiley19.gif

yattara11
04.03.2005, 11:12
zaten ronaldinho kim ki? smileys/smiley36.gifartik deviryattara'nindevri...

holigan61-54
04.03.2005, 12:53
ya abi o hareketi kaydeden yokmu ya varsa yayinlayin daa müthis bir hareketti ronaldinhodan daha iyiydi capslayan varsa yayinlasin da

aydingursoy
04.03.2005, 13:38
hem türkiye kupasi.................

hemde lig kupasini insallah ALACAGIZ.....

Alptuğ
04.03.2005, 18:38
maçin oynandigi gece star sporda spiker SABRI UGANin gökdenizin attigi 3. golümüz icin yaptigi yorumu duyan var mi?

yorumu:GÖKDENIZ kaleye mi vuruyor pas mi veriyor bu ilginc vurusta yan hakem golu veriyor siddetle kiniyorum spiker sabriyi zaten hic mac anlatamiyo

macta takim olarak harikaydik.özgür için bekledigmden cok daha iyydi 2. macinda defans olmasina ragmen bi gol ve asist yapti gokdenizi elestirenler yine gordu

bence su andunyadayattara kadar rahat calimatan yok

gsli kuzenimin macimizi izledikten sonraki yorumu:trabzon bi harika insallah sampiyon olursunuz gsliler kabullendi fbliler de onlarla oynadiktan sonra kabullenecek bizi

Ömer SEVİNÇ
04.03.2005, 19:02
Ya skor yorumculugu yapmayin. 1 gol 1 asist yapti diye Özgür'ün iyi oynadigini söyleyenlere sasiyorum. Adam sürekli arkasina adam kaçirdi. Tolganin sari görmesine neden oldu. BU maçta Trabzon savunmasinin bu kadar daginik olmasinin tek nedeni Özgür'ün alanini çok kötü SAVUNAMAMASIYDI.

İsmail Çavuşoğlu
04.03.2005, 19:05
ben bunca yil maç izlerim yattaranin haraketi gibi bir hareket gerçekten görmedim. yapilan hareketler kitabini arastirdimbulamadim.smileys/smiley17.gifronaldinho nun hareketlerine baktim yine öyle bir hareket yok bu hareket futbol hareket kurallarina teeeers.smileys/smiley4.gif ancak bunu yattara yapardi oda yapti zaten HELAL SANA BE YATTARA..smileys/smiley2.gif

yattara11
04.03.2005, 20:02
yaa lütfen birisi bulsun su yattara'nin çaliminin videosunu!!!

Recep Alkan
04.03.2005, 20:06
bencede fenerdeki sadece bal degil adamlar siradan lig maclarini bile pazar gunu saat 19 da oynuyor. birseyler oluyor yine.

ama fenere kismet insallah finale.