PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takımımızda Ne(ler) Eksik?

bytrabzonspor
01.03.2008, 16:26
Arkadaşlar sizce takımımızda eksik olan şey ne?

28TS61
01.03.2008, 16:32
bide eksik olmayan ne(ler) acaba ?

Emirhan Makul
01.03.2008, 16:34
bence futbolcu eksik birde olan futbolcularda inanç eksik hepsi kaportacıda çalışan çırak gibi akşam 6 nın gelmesini bekler gibi saate bakıyorlar iş önemli değil parayı alıp gitmeye bakıyorlar bizim düşündüğümüz kadar yenilgiyi düşünmüyorlar eminim

Adem CAKIR
01.03.2008, 17:44
bytrabzonspor,
Forumdaki diğer başlıklarda bu eksiklikler konuluşuyor zaten...

coskun0661
01.03.2008, 17:47
hangi birini yazalım okadar cok varki???

Cem Balcı
01.03.2008, 21:32
para,yeterli kadro,stad...:)

Egemen Yılmaz
01.03.2008, 21:39
futbolcu eksik

vurgun_kiz_61
01.03.2008, 21:42
ne eksik degilki? en basta ruh eksik,futbolcu eksik,stad eksik bu liste cok daha uzar.......

Adem Erdoğan
01.03.2008, 21:48
Arkadaşlar sizce takımımızda eksik olan şey ne?

para,yeterli kadro,stad...:)

futbolcu eksik

ne eksik degilki? en basta ruh eksik,futbolcu eksik,stad eksik bu liste cok daha uzar.......

Sezon sonuna kadar hepsi.Yeni yönetim hepsinin hal çaresine bakacaktır.

Mehmet Fırat
01.03.2008, 21:50
Başlık-açmış-olmak-için-açılmış-bir-başlık bence. :rolleyes:

Koray
01.03.2008, 21:50
eksik oğlu eksik işte...ama inş bu eksikleri giderecez...

vurgun_kiz_61
01.03.2008, 21:51

YA SEN AMMADA GUVENIYON BU YONETIME!!!!UMARIM YANILMAZSIN

Adem Erdoğan
01.03.2008, 21:55

YA SEN AMMADA GUVENIYON BU YONETIME!!!!UMARIM YANILMAZSIN

İyi o zaman siz başkan olsaydınız hanfendi.
Fransaya farklı şekilde yansıyo galiba.

Koray
01.03.2008, 21:58

boşver adem...

o linki koyarak neyi açıklamak istemiş anladıysan bana da anlatsana bi zahmet:confused:

ÖmerFarukYılmaz
01.03.2008, 21:59
Son olarak kalecimiz Tolga hakkında birşeyler söylemek isterim. Bu futbolcumuz çok erken yaşlarda iyi yerlere geldi ve ne yazıkki kendini geliştirme konusunda çok zayıf kaldı. Beş sene önceki Tolga ne ise bugünki Tolga’da aynı Tolga. Eğer genç bir futbolcu gelişmesini durdurmuş ise kesinlikle kiralık verilmeli. Hemde elinde Jeferson ve Onur varken. Jeferson’un gitmek istemesinin nedeni çok açıktır. Türk kalecilerimize verdiğimiz değeri ve şansı ona vermedik. Bu Ziya Doğan zamanında da öyleydi şimdide öyle. Tolga’nın çok büyük bir eksikliği var. Yan toplardaki davranışları ve yeteniği sıfıra yakın. O yüzden dinlenmeyi çok hakediyor. Ersun hoca eminim ya Onur’u yada Jeferson’ı kaleye alacaktır. Bu maçta yedek kaleci olarak Jeferson çıktığına göre demekki bu hafta eğer kaleci değişırse Jeferson kalede olacak. Ayrıca eğer bu futbolcu satılacak ise ve çok iyi bir profesyonel ise oynatılmalıdır. Jeferson gösterdiği özveri ve profesyonellik ile oynamayı fazlası ile hakediyor. Eğer Ersun hoca böyle düşünmüyorsa o zaman Onur’u oynatmak zorunda. Ekonomik zorluktaki bir takıma 600 bin dolar verdirerek alına kalecinin oynayabilmesi lazım. Aksi taktirde kendi sözünü yemiş olur. Daha ilk geldiği günlerde iyi ücret alan futbolcuların yedek olmamaları gerektiğini söylemişti. Umarım kendi lafı aklına gelir.

Buda ferat şahınden

Her ne kadar beğenmesemde kendilerini

vurgun_kiz_61
01.03.2008, 22:00

KARDES NE KIZIYON HEMEN!!!MERAK ETME FRANSAYA FARKLI BISEY YANSIMIYO SADECE BISEYLERI BEKLEMEKTEN SIKILDIM VEGITGIDE INANCIM AZALIYOR!!! AYRICA BU TIP TEKI VERMENEN DOGRUMU?
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_online.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (http://forum.bordomavi.net/report.php?p=1176222)

Adem Erdoğan
01.03.2008, 22:00
boşver adem...

o linki koyarak neyi açıklamak istemiş anladıysan bana da anlatsana bi zahmet:confused:

altında bişey yok.alıntı yapmak yerine direk koyala yapıştır yapmış.linkte benim imzam oluyo bu arada:D

Mehmet Fırat
01.03.2008, 22:01

KARDES NE KIZIYON HEMEN!!!MERAK ETME FRANSAYA FARKLI BISEY YANSIMIYO SADECE BISEYLERI BEKLEMEKTEN SIKILDIM VEGITGIDE INANCIM AZALIYOR!!! AYRICA BU TIP TEKI VERMENEN DOGRUMU?
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/user_online.gif http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (http://forum.bordomavi.net/report.php?p=1176222)

Kardeş, mesaj yazarken 'alıntı' yapsan daha iyi olmaz mı?

Ya da kopyalayacaksan da imzaları kopyalama. ;)

Adem Erdoğan
01.03.2008, 22:04
vurgun kız bişe dediğimiz yok :D
daha dün bir bugün iki adamlar otursun bi nefes alsınlar bakalım.Yönetime geldikleri kısa zaman zarfına bile güzel şeyler sığdırdılar.Geleceğin sinyalleri bunlar.Sadri baba koltuğa oturdu klüpler birliğine başkanlık teklifi geldi.Bu sence sevindirici bir olay değilmi.

Koray
01.03.2008, 22:04
altında bişey yok.alıntı yapmak yerine direk koyala yapıştır yapmış.linkte benim imzam oluyo bu arada:D

böyle bi alıntı şeklinide ilk defa görüyorum valla :D bende kafamı yoruyorum acaba ne demek istedi diye :D

vurgun_kiz_61
01.03.2008, 22:05
ok haklisin

lazooo28
02.03.2008, 03:03
a-z ye say say bitmez ama bence en önemlisi güven eksik bilhassa futbolcularda..gerci kadromuz berbat ötesi ama

tsmetu
02.03.2008, 10:45
aynı başlığa yakın bir sürü konu var bu başlığa kilit

ilhan
02.03.2008, 10:59
Başlığı açan arkadaş takımda ne eksik diye sormuş. Cevaplara bakıyorum stad,para, o şu bu vs. bunların takımla alakası ne?

Takımda eksik olan iyi bir oyunkurucu yok. Yattara'nın arkasında çok iyi oynayacak bir sağ açık yok. Sol kanadımız zaten evlere şenlik. Çok iyi bir kalecimiz yok.

Takımda ilk bakışta göze çarpan eksiklikler.

Ali Can
02.03.2008, 11:17
komple sol taraf

ozgurkomec78
02.03.2008, 11:39
teknik kapasitesi yüksek defans orta saha forvete 2şer futbolcu alınmalı vede pas alışverişleri hızlı olmalı çok yavaş oynuyoruz duran top organinasyonumuz çok zayıf 2 haftada 20 korner kullandık cok kötüydü

nemo_61
02.03.2008, 12:07
bence kadroda eksiklerimiz var ..orta saha çok zayıf..santrafor yok gibi bişe..kalecimiz hatalar yapıyo..ligin en kötü birkaç kadrosundan birine sahibiz..eğer sıralamada sonlarda değilsek .bunun tek sebebi futbolcuların giydiği formalarda TRABZONSPOR amblemi olmasıdır..

Mustafa AYDIN
02.03.2008, 13:04
Herşeyden önce Trabzonspor ruhu eksik..

Cafer Bulur
02.03.2008, 13:40
en büyük eksikligimiz bence alex tipinde bir 10 numaramiz ve hakan sükür tipinde kaleye sirti dönük oynayabilen,kafa toplarinda etkili bir forvetimizin olmayisidir.su anki kadromuzda saglam bir ersen martin dahi bulunsa konyaspor macini galibiyetle bitirebilirdik.modern futbolda önemli olan beklerin hücuma cikma bizim oyuncularda olmadigindan rakiplerin bizi cözmesi de oldukca kolaylasiyor.rakiplerimize sadece yattara ve gökdenizi durdurmak kaliyor.onlar da gününde olmayinca mac kazanmamiz mucizelere bagli kaliyor...

Cem Balcı
02.03.2008, 14:23
Başlığı açan arkadaş takımda ne eksik diye sormuş. Cevaplara bakıyorum stad,para, o şu bu vs. bunların takımla alakası ne?

Takımda eksik olan iyi bir oyunkurucu yok. Yattara'nın arkasında çok iyi oynayacak bir sağ açık yok. Sol kanadımız zaten evlere şenlik. Çok iyi bir kalecimiz yok.

Takımda ilk bakışta göze çarpan eksiklikler.

niyeki ilhan abi...

stad da,para da takımımızın değilmi.:):)

Rıza ÇOLAK
02.03.2008, 15:50
Aslında bu takımın takım bile sayılması çok büyük bir lütüf bunlara

lakerta
02.03.2008, 18:04
Bu takımda herkes yerinde oynasın başka bişey istemiyorum:) bari sezon sonuna kadar...

h@msi61
02.03.2008, 18:19
Nesi tamam ki...

Adem Erdoğan
02.03.2008, 18:37
Forvette bi tane Nonda sol kanatta bi tane tello bide ortasahada da bi tane delgado eksik.

Emre B.
02.03.2008, 20:36
İki tane forvet, sol açık, sol bek, top yapabilen bir ön libero, oyun kurucu, stoper.

oguzkoc
02.03.2008, 22:16
2 stoper (yabancı)
1 sol bek (yabancı)
1 önlibero (selçuk)
1 oyun kurucu (yabancı)
1 santrofor (yabancı)

ve alternatif olacak 2-3 yedek oyuncu

HAYRETTİN
04.03.2008, 04:26
Cuvaldızı kendime batırıcam taraftarı eksik evet ben eksiğim takımıma sahip cıkmadım daha sezon bası takımıma en buyuk ihaneti

aldığım uc puanı kendi ellerimle rakibime verdim tabi birde bes mac ceza ben bunları yaparken benim takımım sampiyon olmalı

dunyada bir ilk olmalı taraftarına rağmen sampiyon yani bana rağmen.

Acı ama kırılma noktası o malum mactı ilk dortte benim takımım olmalıydı hadi istanbul takımlarını gectik soylermisiniz bizden

dahamı cok paralarıvar yada bizden dahamı tecrubeliler

Hala hoca eleştiriebiliyoruz veya ligin daha bası futbolcu gitsin diye topik acabiliyoruz siz olsanız hangi futbolcuyu gonderirdiniz

diye topik acılıyor ve o topik hala orda sonrada alt yapıdan futbolcu gormek istiyoruz dun bitmiş anket sonucu nasıl olucak peki

EmrahYalçınalp
04.03.2008, 06:17
Bu seneki teknik eksikliklere girmenin alemi yok. Şık bir stadyumumuz da yok. Dün Kezman'ın Sevilla ile ilgili bir röportajnı yayınladı Eurosport. Kejman diyor ki "Sevilla taraftarı sahaya çok yakn konumlanmış. İnsan etkileniyor, oyuna konsantre olamıyor. Tek endişemiz bu." Bunu diyen fb stadının sahibi hem de... Adam gibi bir "futbol" stadyumu nelere kadir...

Öte yandan, bence seneye iyi bir kadro kursak bile takımda "kaşar" futbolcu eksikliği olabilir... İyi oyuncular yeterli olmuyor her zaman. Özellikle ZD'nin ilk döneminde "kazanılması gereken hiç bir maçı kazanamama" sendromunu bir hatırlayın. Kiev, fb maçları mesela... O yüzden, şöyle yaşı 30 olmuş, görmüş geçirmiş, marka değeri taşıyan bir stoper, ön libero alınabilir. Kriz anlarında Recep İvedik gibi "tamam, ben sakinim, herkes hata yapar" diyebilecek, geriye yaslanan takımı ileri sürebilecek biri. Ne bileyim, Carlos gibi birini alamayız belki ama Song gibi birini alırız. Popescu gibi birini bulabiliriz... Szymek'i bulmuştuk mesela. Çok koşan, basan, boğan takım olmak da güzel ama 3-3'lük skorla son dakikaya girdiğimiz maçta, fb stadında 90+3'te kazandığımız penaltıyı dizleri titremeden atabilecek biri de lazım. Gol olur ya da olmaz, ama olmama sebebi "stres" olmamalı...

Umarım "genç" olayını bu anlamda abartmayız.

Faik Yılmaz
04.03.2008, 08:19
1- En az 5-6 kaliteli oyuncu....

2- Kurumsal Yönetim.

3- Sürekli gelir getirici projeler.

4- Rakibi bozan bir stadyum.

vuralkara
04.03.2008, 10:24
deveye sormuşlar neden boynun eğri ? o da demiş ki nerem doğru ki !

BEYTEKİN61
04.03.2008, 10:37
trabzonspor ruhu eksık. bu takım özkaynaklarına dönmeli. 2.ligde 3. ligbe trabzon takımlarımız var. bunlardan iyi futbolcular incelenmeli...... futbolcu sadece para için oynamayacak.... trabzon için oynayacak.... kendi kenti için oynayacak

Fatih Öztürk
04.03.2008, 10:39
bi tane tam bişemizki var eksiklerimizi tartışıyoruz.

asimavi
04.03.2008, 11:21
...forvete ..fatih tekke ....ortaya syzmek...defansa stepanov....bunlar eksik....

...bunları koy bak takım nasıl oluyor....

.....................................jeferson..... ......................

..jabi.............stepanov..........giray kaçar..........moawad...

..yattara ..........selçuk i.............syzmek.........gökdeniz....

........................umut.......fatih tekke........................

....açık ara şampiyon olmazsa bu takım ne derseniz deyin.......yeteklerde ...onur..barış ..serkan....cem demir ..kadir keleş...ayman..çağdaş.......selim eyüp kadri emrah kol..ali güzeldal...emre hızarcı...yusuf kurtuluş..ufukhan .ve ufuk bayraktar....

BEYTEKİN61
04.03.2008, 11:29
iyi takım iş yapar

xunutulmazx
04.03.2008, 11:51
yürek eksik,forma aşkı eksik,ts sevgisi eksik,kalite eksik..

Ayşe Aygün
04.03.2008, 11:52
Neyimiz tamki saymayalım bence :) sol bek,forvet, kaleci,defans,ön libero.vs.vs.

Seda
04.03.2008, 11:56
Ilk basta playmaker.. Zinedine Zidane gibi bir isim harika olabilirdi oyun kuruculuga :D
Ve kaleci mümkünse :)

kudu_61
04.03.2008, 11:57
2 stoper-1 oyun kurucu-1 sol açık-1 santrafor

yani 5 transfer bu takıma yeter

bir de seyirci eksik takımı iteleyecek seyirci lazım her kafadan bir sesin çıktığı değil tek sesin çıktığı bir tribün