PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'u Neden Çekemiyorlar?

SERDAR-61
25.02.2008, 15:57
Eskilerden duyduğumuz efsane yıllara bir geri dönelim istanbul takımlarını hem içerde hem dışarda ezerek yenerek onlara kupa bırakmayarak kendi aralarında düzenledikleri spor yazarları kupasıyla taraftarlarını mutlu eden istanbul takımları. VE üzülerek söylüyorum bizim başarılarımızla övüneceği yerde bizim ufak bir başarısılığımızdan yaralanmak isteyen küçük anadolu takımları ve daha bir sürü nedenler...

1- trabzonsporun içerisinde bulunanan asi ruh
2- şampiyonluktan cumhur başkanlığı kupasına kadar sayısızca kupaları kazanan ANADOLU TAKIMI
3-80 ilden farklı olarak bulunduğu şehrin takımını destekleyen %94 taraftar kitlesi
4-ist takımlarının kazandığı başarıları kutlananAmadığı tek şehir...

ve sayamadığım birsürü neden

SİZE GÖRE TRABZONSPORUN SEVİLMEME NEDENLERİ NELERDİR...

Koray
25.02.2008, 16:06
4-ist takımlarının kazandığı başarıları kutlananAmadığı tek şehir...

açık ve net :)

Burçak
25.02.2008, 16:08
sevilmeme değilde, neden çekemiyorlar diyelim .

28TS61
25.02.2008, 16:55
trabzona, avni kere kendi taraftarlarini getiremedikleri icin

lazooo28
25.02.2008, 17:07
fb,bjk ve gs ye kafa TUTA BILEN TEK anadolu kulübü oldugu icin

Mayls
25.02.2008, 18:13
Bence sorunu kendimizde arayalim.
Kendi aramizda bile sik sik "4 büyük" takim dedigimiz oluyor. Ve biz kendimizi Anadolu'nun degilde Istanbul'un yaninda görürsek bizi cekememeleri bence gayet normal.

Çağatay_
25.02.2008, 18:21
Bence 4 büyük olayı çok yanlış..Ben genelde 3 istanbul takımı derim.Biz onlardan farklıyız 4 büyük dersek onların seviyesine inmiş oluruz.Adamların işi gücü eyyam işi gücü yalan dolan..

Trabzonspor ; saf , temiz , kar tanesi gibi bembeyazdır..Yöneticilerinin kirlilikleri de Trabzonsporu bağlamaz.Bizler hakem lehimize hata yaptığında bunu söyleyebilen ve bundan rahatsızlık duyan bir taraftar kitlesiyiz.Onlar ise hep bana hep bana ! Bize 'benzeyen' tek istanbul takımı beşiktaş bence.Onlar da biraz eziliyor bizim kadar olmasa da.Trabzonsporu ezemezler tabi sadece öyle bir çabaları var.

Dün akşam şansalın suratındaki ifadeyi görmeliydiniz çok samimiyetsizdi.Tamamen Digitürk tepkimize binaen yalandan yere pas atar gibi sorular sordu..Önemli değil bizi onlar yüceltmedi ki onlardan övgü bekleyelim.

Mayls
25.02.2008, 18:35
Bence 4 büyük olayı çok yanlış..Ben genelde 3 istanbul takımı derim.Biz onlardan farklıyız 4 büyük dersek onların seviyesine inmiş oluruz.Adamların işi gücü eyyam işi gücü yalan dolan..

Trabzonspor ; saf , temiz , kar tanesi gibi bembeyazdır..Yöneticilerinin kirlilikleri de Trabzonsporu bağlamaz.Bizler hakem lehimize hata yaptığında bunu söyleyebilen ve bundan rahatsızlık duyan bir taraftar kitlesiyiz.Onlar ise hep bana hep bana ! Bize 'benzeyen' tek istanbul takımı beşiktaş bence.Onlar da biraz eziliyor bizim kadar olmasa da.Trabzonsporu ezemezler tabi sadece öyle bir çabaları var.

Dün akşam şansalın suratındaki ifadeyi görmeliydiniz çok samimiyetsizdi.Tamamen Digitürk tepkimize binaen yalandan yere pas atar gibi sorular sordu..Önemli değil bizi onlar yüceltmedi ki onlardan övgü bekleyelim.
Bende Istanbul takimlari derim yada demeye gayret gösteririm ama Anadolu'ya agabeylik yaptik mi onlar bizi agabey olarak görür bence. Ama biz agabeylik yapmadan onlardan kardeslik beklememeliyiz bence.

Cem Balcı
25.02.2008, 20:46

.........................

Tanju
25.02.2008, 20:54
aynen........

Külünkoğlu
25.02.2008, 20:57
kimbilir belki çekmeye kalktıklarında halat kopuyordur da o yüzden.

Adem Erdoğan
25.02.2008, 20:58
Yılan insana demişki; ey insan bırakalım bu dargınlığı artık dost olalım.
İnsan da şu cevabı vermiş; sende kuyruk acısı bende de evlat acısı varken biz asla dost olamayız.

Burçak
25.02.2008, 20:59
Kıskançlık yokmu kıskançlıkk :)

Erkut Ay
25.02.2008, 21:04
bu ülkenin kuralı olmuş bu uzanamadıkları eli kabullenemez hep kusur ararlar insanoğlunun karakteri gibi...

kıskançlık fesatlık kendi aralarında iyi kötü anlaşıyorlar çünkü kendilerinden bi halt olmadığı için ...

büyük gördüklerinide böyle kabullenemezler işte ....

eczanelerde hazım ilacı bol zorluk çekmezler böylece...

hepsineki çokta tın.......

UmutBaykan
25.02.2008, 21:32
Antistanbul...

murat öksüz
09.07.2009, 10:40
Kesİnlİkle katiliyorum trabzon spor u tutmayan trabzonu anmasin bİle..

seyyah61
09.07.2009, 12:29
Bizi cekemeyenler kesinlikle gercek Anadolu kulübü taraftarlari degil, bir Anadolu takimini desteklermis gibi görünüp, aslinda üc Istanbul takimindan biri esas takimlari olan ikiyüzlülerdir.

Sinem Yılmaz61
09.07.2009, 14:41
Bizi Cekemiyenler Anten Taksin :)

Fatih Kuloğlu
09.07.2009, 17:55
Çünkü bizim ellerimizin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz

Coloradoydu
27.07.2009, 21:08
Çoklarının kalbini çalamadı ama saygısını kazandı. İşte ondan...

Ilelioglu
27.07.2009, 21:11
Acik ve net: Cekemiyorlar.
Nedeni: Kendi sehrinin Takimi bu basariyi elde edemedigi icin.

Emirhan Makul
27.07.2009, 22:00
Uydudan kaynaklanan bir sorun sanırım.

Frekans İstanbulda 6.1 Anadolu illerinde 19.67 İnternet üzerinden www.bordomavi.net'den (http://www.bordomavi.net'den) de takip edebilirler.

Sinem Yılmaz61
27.07.2009, 23:04
Cekmesinler bee, Biz Bize yeteriz, kimseye de ihtiyacimiz yok...Bizi bal gibi kiskaniyorlar iste, güzelligimizi ve senligmizi kiskaniyorlar, kiskananlar catlasin!Kiskancalarindan bordo mavi olsunlar!

Paksoy
27.07.2009, 23:12
şehri,trabzonspor un büyüklüğünü,tutkuyu,aşkı,renk sevgisini,bağlılı,:)

tuncay1984
27.07.2009, 23:13
trabzoncell cikti artik cekerler