PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zurawski imzaladi ama W.Krakow birakmadi!

Sayfa : [1] 2 3

Harun-61
01.02.2005, 18:37
1 yilligina kirallanmis...

kaynak: TRT 2 ve gölge oyunu :-)

düzeltiyorum

emorfo abi---Saat 22:37 smileys/smiley11.gifsmileys/smiley19.gif

Üzücü haberi vermek istemezdim ancak son durum söyle.

TRABZONSPOR, ZURAWSKI DEFTERINI KAPATTI...
- TRABZONSPOR YÖNETIM KURULU ÜYESI METIN AKBASOGLU:
- "ZURAVSKI ILE SÖZLESME IMZALADIK, ANCAK WISLA KRAKOW KULÜBÜ BUNU ENGELLEDI"
- "TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK ISTIYORDUK, ANCAK OLMADI, MORALIMIZ ÇOK BOZUK"

Trabzonspor, Szmykowiak'dan sonra renklerine baglamak istedigi diger Polanyali oyuncu Maciej Zurawski'nin transferini, Wisla Krakow Kulübü'nden gelen olumsuz cevap üzerine gerçeklestiremedi.
Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu, Zurawski'nin de transferini bitirmek üzereyken Wisla Krakow Kulübü'nün araya girmesiyle bu transferin gerçeklesmedigini belirterek, Trabzonspor'un Zurawski defterini kapattigini söyledi. Szmykowiak'dan sonra Zurawski'yi Trabzonspor'a getirmeyi çok istediklerini belirten Akbasoglu, "Biz oyuncuyla sözlesme imzaladik. Kulübünden gelecek olan sözlesmeyi de bekliyorduk. Antalya'da kampta olan oyuncunun bavullarini toplattik. 'Trabzon'a getirelim' dedigimiz anda, araya giren Wisla Krakow Kulübü bunu engelledi. Oyuncunun tüm baskilarina ragmen Wisla Krakow yönetiminin anlamsiz tutumu bizleri de sok etti. Biz bu oyuncuyu Trabzonspor'a getirmeyi çok istiyorduk. Taraftarimizin beklentisine cevap vermek, yüzlerini güldürmek istiyorduk. Ama olmadi. Yönetim olarak bu transferin gerçeklesmesi için elimizden geleni yaptik. Zurawski'yi Trabzonspor'a getirmek için çok fedakarliklarda bulunduk. Zurawski de Trabzonspor'a gelmeyi çok istiyordu. Onun da morali çok bozuk" diye konustu.
Bu transferin gerçeklesmedigini ögrenen Szmykowiak'in da moralinin çok bozuk oldugu ögrenildi. Transferin son gününe kadar takim arkadasinin Trabzon'a gelecegi umudunu tasayan Polonyali oyuncu, bu transferin gerçeklesmedigini ögrenince 5 yildir birlikte top kosturdugu arkadasi Zurawski'den ayrilmis oldu.

Edited by: AvniAker

#10 Fietra
01.02.2005, 18:38
Hayirli Olsun!

Barış
01.02.2005, 18:39
Evet dogrudur.smileys/smiley1.gif

My
01.02.2005, 18:43
1 yilligina kirallanmis...

kaynak: TRT 2 ve gölge oyunu :-)

AvniAker, istiyomusun son anda büyük bi pürüz çikipta transfer mransfer gerçeklesmiyormus smileys/smiley36.gifValla tefe koyup öle çalarlar beni burda smileys/smiley2.gifLem TRT2 de dinledim diyorum dalga geçme lem diyo bana adam ya smileys/smiley36.gifOlmaycaina o kadar inanmisizki demekki vay be!! smileys/smiley1.gifHayirli olsun. Çok istiyorduk ve sonunda oldu smileys/smiley32.gif

Oğuzhan Turhan
01.02.2005, 18:44
ne diyelim;çok iyi oldu

Harun-61
01.02.2005, 18:45
birde formali resmini görseydik ...smileys/smiley32.gif

Muhalif
01.02.2005, 18:52
oldu oldu da bizde bittik yahu.. ben yine de bir kulp takayim isterseniz.. bakin simdi bu adami kiraladik.. gelip harikalar yaratirsa sene sonunda transfer önceligi bizde olmasina ragmen bu polonyalilar tutar 5 milyon euro ister bu seferde.. keske köküyle alsaydiksmileys/smiley17.gif

iste biz trabzonspor taraftari hep böyleyiz huyumuz kurusunsmileys/smiley36.gif

neyse çok sevindim alindigina.. emegi geçen herkese saygi ve tesekkürlerimi sunuyorum..

hakantpl
01.02.2005, 18:59
yemeyinn bizi

selcjK
01.02.2005, 19:00
evet beklenen oldu sonunda! ancak 1 yilligina kiralanmadi, sezon sonuna kadar kiralandi. Kiralamada wisla krakow 500 bin euro , zurawksi ise 300 bin euro olcak. sezon sonunda bonservisi ilk öncelik TS de olcak hayirli olsun.

İleli
01.02.2005, 19:00
ya beyler trt2 gecelim daha baska bi kaynak yokmu ?

bi kaynak daha bulursaniz inanacam verem oldum yasmileys/smiley36.gif

Harun-61
01.02.2005, 19:03
bizim resmi site amma yavas..!

ozgur
01.02.2005, 19:05
<CENTER>Trabzonspor: Istanbul kulüplerinden hos olmayan rüzgarlar esiyor </CENTER>
http://www.milliyet.com.tr/2005/02/01/s&#111;n/resim/s&#111;nspo28.jpg Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Istanbul kulüplerinden hos olmayan birtakim rüzgarlarin estigini söyledi.
Sahin, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Istanbul kulüplerinin kiralik olarak baska takimlara verdikleri futbolculari kendilerine karsi oynatmadiklarini dile getirerek, ''Istanbul'dan bir takim rüzgarlar esiyor. Bunlar hos rüzgarlar degil. Verdikleri futbolcular için (benim maçimda degil, rakibin maçinda oynat) diyorlar. Böylece sampiyonluk yarisi konusunda esitsizlik yaratiyorlar'' dedi.
Futbolcunun gittigi takimda oynamasi gerektigini de kaydeden Sahin, ''Fair Play, Spor Ahlaki bunu emreder. (Bazi maçlarda oynayin, bazi maçlarda oynamayin demek), hiçbir zaman sporun yazili kuralina uymaz. Futbol Federasyonu'nu bu konuda göreve çagiriyorum. Federasyon net bir sekilde açiklik getirmeli. Çünkü bana göre bu olay bir nevi tesvik primi gibidir.''

ANELKA'NIN TRANSFERI

Sahin, Fenerbahçe'nin Anelka transferinin bordo-mavili kulüpte bir endiseye neden olmadigini kaydederek, söyle devam etti:
''Trabzonspor'un basarilarina bakarsaniz, Trabzonspor'un modelinin farkli oldugunu görürsünüz. Trabzonspor, diger Istanbul takimlari gibi yola çiktigi zaman hayal kirikligi yasamistir. Onlarin yollarindan gidemeyiz. Bizim takim ruhuna uyacak oyuncuya ihtiyacimiz var. Oyuncu, Trabzon sehrine ve takimina uyum saglayacak. Yeni aldigimiz Polonyali oyuncu da böyle bir oyuncu. Bizde çok Anelka var. Fatih ve Gökdeniz, göreceksiniz çok Anelka eder.'' Transfer çalismalarini sürdürdüklerini de belirten Sahin, ''Augustine'nin sözlesmesini karsilikli fes ettik. Simdi bir yabanci kontenjanimiz daha var. Zurawski'nin transferi ile ilgili çalismalarimiz sürüyor. Anlasirsak bu futbolcunun menajerine de bugün imza attirabiliriz'' diye konustu.
TRT'de pazar günü yayinlanan spor programinin kendilerini hayal kirikligina ugrattigini ifade eden Sahin, sözlerini söyle tamamladi:
''Pazar aksamlari bir futbol programi yapiliyor. Bu programi ibret ve hayretle izliyoruz. Programi yapan bir büyük takimin sempatizani. Trabzonspor görüntülerini yayinci kuruluslardan bu kadar alindigini söylüyor. Madem 3 dakika görüntü verildi bunun arkasi, önü nerede. Insanlari yaniltiyor. Kurumun futbol muhabirlerinin degerli çalisanlarinin katki yapmalarini engelliyor. Pazar günkü maçta Yattara'nin jenerik hareketleri klip olarak yapilmiyor. Van Hoijdonk, Alex ve transferi o dönemde gerçeklesmeyen Anelka klipleri yapiliyor. Sampiyonluga oynayan Trabzonspor'un sik golleri, ofsayttan yedigi goller geçistiriliyor. Bizden geri olan Besiktas'i bizden daha fazla tartistiriyor. Bu arkadasimizi kiniyorum. Yayinci arkadasla ilgimi kestim. Genel müdür sayin Senol Demiröz'ü göreve çagiriyorum. Bize verdigi sözü hatirlatiyorum. Bize burada kulübü ziyaretinde, (TRT, spor programlarinda çok adil ve dengeli yayinlar yapacak, göreceksiniz) demisti. Hala daha göremiyoruz.''

Barış
01.02.2005, 19:09
Zuhahaahaha.O adamlarin spor ahlagi ile ilgisi yok ki.smileys/smiley7.gif

#10 Fietra
01.02.2005, 19:12
<CENTER>Trabzonspor: Istanbul kulüplerinden hos olmayan rüzgarlar esiyor </CENTER>

http://www.milliyet.com.tr/2005/02/01/s&#111;n/resim/s&#111;nspo28.jpg Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Istanbul kulüplerinden hos olmayan birtakim rüzgarlarin estigini söyledi.
Sahin, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Istanbul kulüplerinin kiralik olarak baska takimlara verdikleri futbolculari kendilerine karsi oynatmadiklarini dile getirerek, ''Istanbul'dan bir takim rüzgarlar esiyor. Bunlar hos rüzgarlar degil. Verdikleri futbolcular için (benim maçimda degil, rakibin maçinda oynat) diyorlar. Böylece sampiyonluk yarisi konusunda esitsizlik yaratiyorlar'' dedi.
Futbolcunun gittigi takimda oynamasi gerektigini de kaydeden Sahin, ''Fair Play, Spor Ahlaki bunu emreder. (Bazi maçlarda oynayin, bazi maçlarda oynamayin demek), hiçbir zaman sporun yazili kuralina uymaz. Futbol Federasyonu'nu bu konuda göreve çagiriyorum. Federasyon net bir sekilde açiklik getirmeli. Çünkü bana göre bu olay bir nevi tesvik primi gibidir.''

ANELKA'NIN TRANSFERI

Sahin, Fenerbahçe'nin Anelka transferinin bordo-mavili kulüpte bir endiseye neden olmadigini kaydederek, söyle devam etti:
''Trabzonspor'un basarilarina bakarsaniz, Trabzonspor'un modelinin farkli oldugunu görürsünüz. Trabzonspor, diger Istanbul takimlari gibi yola çiktigi zaman hayal kirikligi yasamistir. Onlarin yollarindan gidemeyiz. Bizim takim ruhuna uyacak oyuncuya ihtiyacimiz var. Oyuncu, Trabzon sehrine ve takimina uyum saglayacak. Yeni aldigimiz Polonyali oyuncu da böyle bir oyuncu. Bizde çok Anelka var. Fatih ve Gökdeniz, göreceksiniz çok Anelka eder.'' Transfer çalismalarini sürdürdüklerini de belirten Sahin, ''Augustine'nin sözlesmesini karsilikli fes ettik. Simdi bir yabanci kontenjanimiz daha var. Zurawski'nin transferi ile ilgili çalismalarimiz sürüyor. Anlasirsak bu futbolcunun menajerine de bugün imza attirabiliriz'' diye konustu.
TRT'de pazar günü yayinlanan spor programinin kendilerini hayal kirikligina ugrattigini ifade eden Sahin, sözlerini söyle tamamladi:
''Pazar aksamlari bir futbol programi yapiliyor. Bu programi ibret ve hayretle izliyoruz. Programi yapan bir büyük takimin sempatizani. Trabzonspor görüntülerini yayinci kuruluslardan bu kadar alindigini söylüyor. Madem 3 dakika görüntü verildi bunun arkasi, önü nerede. Insanlari yaniltiyor. Kurumun futbol muhabirlerinin degerli çalisanlarinin katki yapmalarini engelliyor. Pazar günkü maçta Yattara'nin jenerik hareketleri klip olarak yapilmiyor. Van Hoijdonk, Alex ve transferi o dönemde gerçeklesmeyen Anelka klipleri yapiliyor. Sampiyonluga oynayan Trabzonspor'un sik golleri, ofsayttan yedigi goller geçistiriliyor. Bizden geri olan Besiktas'i bizden daha fazla tartistiriyor. Bu arkadasimizi kiniyorum. Yayinci arkadasla ilgimi kestim. Genel müdür sayin Senol Demiröz'ü göreve çagiriyorum. Bize verdigi sözü hatirlatiyorum. Bize burada kulübü ziyaretinde, (TRT, spor programlarinda çok adil ve dengeli yayinlar yapacak, göreceksiniz) demisti. Hala daha göremiyoruz.''

10 kere koymayin sunu bunla ilgili konu var zaten.

hakantpl
01.02.2005, 19:12
Dün ntv de son bölümde trabzondan bahsedeciz dediler sonra da elimizde görüntü yok 3 dklik görüntü ile neyin yorumu yapacagiz dediler. avrupa maçlari hakkinda yorum yapabiliyoruz çünkü izleme olanagmiz va ancak kendi ligimizde sampiyonluga oynayan bir takim hakkinda yorum yapamiyorz dediler. Trt yeter artik !!

#10 Fietra
01.02.2005, 19:13
Dün ntv de son bölümde trabzondan bahsedeciz dediler sonra da elimizde görüntü yok 3 dklik görüntü ile neyin yorumu yapacagiz dediler. avrupa maçlari hakkinda yorum yapabiliyoruz çünkü izleme olanagmiz va ancak kendi ligimizde sampiyonluga oynayan bir takim hakkinda yorum yapamiyorz dediler. Trt yeter artik !!

Eee Zurawski ile ne alakasi var.

FANATIK61
01.02.2005, 19:16
Haber dogrudur:

18:44-TRABZON :Trabzonspor, Polonyali Zurawski'yi renklerine bagladi

Kaynak: Cihan Haber Ajansi

hakantpl
01.02.2005, 19:17

Eee Zurawski ile ne alakasi var.

ben bir üsteki yaziya istinehaten yazdim ..

ozgur
01.02.2005, 19:19
Yukarida Ibrahim Sahin aciklamalarinihn arasinda bu transferin olabilirliginden bahsetmis. Birseyi duzgun okuyun sonra bunun zurawskiyle ne alakasi var diye konusun

Guests
01.02.2005, 19:21
Konu basligini anlamakta güçlük mü çekiyosunuz yoksa ben mi sizi anlamakta güçlük çekiyorum?

ozgur
01.02.2005, 19:24
''Augustine'nin sözlesmesini karsilikli fes ettik. Simdi bir yabanci kontenjanimiz daha var. Zurawski'nin transferi ile ilgili çalismalarimiz sürüyor. Anlasirsak bu futbolcunun menajerine de bugün imza attirabiliriz'' diye konustu.

Burasi benim icin onemli olan bolum. Herhalde anlatamiyoruz derdimizi

İsmail Çavuşoğlu
01.02.2005, 19:25
hayirli olur insallah

#10 Fietra
01.02.2005, 19:25
''Augustine'nin sözlesmesini karsilikli fes ettik. Simdi bir yabanci kontenjanimiz daha var. Zurawski'nin transferi ile ilgili çalismalarimiz sürüyor. Anlasirsak bu futbolcunun menajerine de bugün imza attirabiliriz'' diye konustu.

Burasi benim icin onemli olan bolum. Herhalde anlatamiyoruz derdimizi

O zaman o bölümü keser koyarsin

Muhalif
01.02.2005, 19:31
tamam.. artik gevseyin.. bitti bu is.. ve zurawski yi aldik.. osman sen de gitme milletin üstüne bu kadr.. seni tanimayanlarin da olabilecegini hesapla aradasmileys/smiley2.gifbiz aliskiniz senin tarzina gerçismileys/smiley17.gifbütün gün ugrasip tamamladik bu transferi.. eglenin artik yahu..

Muhalif
01.02.2005, 19:37
bir de artik aramizda lehçe yi ana dili gibi söken arkadaslar mevcut.. geçenlerde bu isler sarpa sardigindan wisla krakow sitesinde çözebildigim kadariyla bizimle resmen dalga geçen, nerdeee alacaksiniz triplerinde hahahahaha diye gülen sevgili krakowlu dostlarimiz! vardi.. evet lehçeyi 'Trabzonspor büyük takimdir ve istedigi oyuncuyu alabilecek güçtedir' cümlesini kuracak kadar gelistiren arkadaslara wisla nin sitesini hedef gösteriyorumsmileys/smiley36.gifgazaniz mübarek olsun.. muhahaha lariniz eksik olmasinsmileys/smiley2.gif

My
01.02.2005, 19:48
Hoppala.!!!Simdide TRT1 de bi pürüz çikti diyor smileys/smiley11.gif

Çagman
01.02.2005, 19:50
Resmi sitede gormeden inanmam diyorum ama Resmi sitemiz masaLLah hiçbir seyLe aLakaLI degiL gunceL Son dakika haberLer yayinLanmiyor Gorunusu güzeL ama icerik yok Calisma Yok.

ayrIca ben Bu oyuncuyu izLemedim ama yararLI ise geLecektirt eLbet.

ama ben O FormayI Opmeden imzaLadigina inanmam.

Onur
01.02.2005, 20:24
Bu adamin ii oldugunu biliyoruz da özellikleri bundan önceki oyndaigi kulupler vb.gibi özelliklerini nerden bulabiliriz...

Panther
01.02.2005, 20:34
Hoppala.!!!Simdide TRT1 de bi pürüz çikti diyor smileys/smiley11.gif

smileys/smiley18.gif

nuri43
01.02.2005, 20:45
Az önce wislanin resmi sitesinde son dakikada aldigimiz yaziyo zurawskiyi.

Ne diyelim vatana millete hayirli olsun. Bol gollerini alkislamak dilegiyle

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>1. lutego 2005, 19:07 | skomentuj (java&#115;cript displayWindow'/inc/komentarze.php?id=7638&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawskim3.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =tit1>Rozmowy "last minute" z Trabzonsporem zakoñczone</DIV>
<DIV =txt1>W dniu dzisiejszym 1. lutego 2005 Wis³a Kraków SSA kontynuowa³a rozmowy z tureckim Trabzonsporem na temat transferu Macieja ¯urawskiego. - By³y to rozmowy ostatniej szansy - informuje Jerzy Jurczyñski.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV =txt1>- Podjêli?my je gdy Trabzonspor zadeklarowa³, ¿e zgodnie z wczorajszymi oczekiwaniami Wis³a Kraków SSA, dostarczy gwarancje finansowe ewentualnej transakcji. Niestety, dzisiaj popo³udniu do klubu wp³yn¹³ tylko kolejny projekt umowy, nie pojawi³y siê natomiast ¿adne zabezpieczenia, czy gwarancje finansowe - stwierdzi³ rzecznik Wis³y, Jerzy Jurczyñski.

- Doceniamy i szanujemy zaanga¿owanie w³adz Trabzonsporu w sprawê transferu Maæka ¯urawskiego - doda³ Jurczyñski. - Nie mogli?my jednak zgodziæ siê na zawarcie umowy transferowej o wartosci milionów z³otych, bez uzyskania gwarancji finansowych ze strony naszego kontrahenta. Takie zabezpieczenia to podstawa zaufania w ka¿dym biznesie.

</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Kaynak: www.wislakrakow.com

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 20:46
Takimimiz için insALLAH iyi olur. Ben basarili olacagina inaniyorum. Hele takima kisa sürede adapte olursa bu takimi kimse tutamaz. Hayirli Ugurlu olsun...

My
01.02.2005, 20:47
smileys/smiley36.gifAnasini satiim var ya sarhos oldum. Bu ne karmasa yahu, bi aliyoruz oluyor bi sorun çikiyor.

Muhalif
01.02.2005, 20:47
yahu bu lehçe yi harbi söktünüz mü.. baska bir seyler yazmasin orada?

My
01.02.2005, 20:52
yahu bu lehçe yi harbi söktünüz mü.. baska bir seyler yazmasin orada?

smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
01.02.2005, 20:54
smileys/smiley36.gifTürkiye'ye geldigi zaman inanacam artiksmileys/smiley36.gif

ozcilingir
01.02.2005, 21:00
Yola çikti oglum ,fb gece yarisi getiriyor, bizde gece yarisi getirecegiz.

TV ler canli yayin yapacaklarmi ? Merak ediyorum.Sen uyuma ben seni hava alanina getiririm.

SAYGILARIMLA

UğurB
01.02.2005, 21:00
Adam zaten Türkiye'de Antalya'da

Guests
01.02.2005, 21:01
Transfer olmasa son dakika ibaresini niye kullansinlar?

Son dakika yazdigi kesin.Mantik olarak son dakikada gerçeklesti yaziyosmileys/smiley36.gif

Anasini satiyim paranoyak olduk harbi

tigin
01.02.2005, 21:03
gelsede hakkimi helal etmem verem olduk burda

oflum61
01.02.2005, 21:04
VEREM DE NE DEMEK!

YA YOKSA BIR HELIKOPTERLER MI ALSAK ANTALYADAN???

tigin
01.02.2005, 21:06
VEREM DE NE DEMEK!

YA YOKSA BIR HELIKOPTERLER MI ALSAK ANTALYADAN???

dalgami geçiyorsun aklinca yoksa veremin ne oldugunu bilmiyormusun

ozcilingir
01.02.2005, 21:09
Bizim oglan çok merakli ,Trabzon'a ne zaman gelecekonu merak ediyor. HAVA ALANINDA GECE KARSILAMA YAPILMASI GEREKIR. ZOR TRANSFER YA!

Muhalif
01.02.2005, 21:09
smileys/smiley36.gifmuhtesemsiniz yahu.. karadeniz insaninin espri kabiliyeti en umut kirici durumlarda dahi kendini gösteriyor.. umarim su is hayirlisiyla noktalanir da bu yazdiklarimiza hep beraber güleriz.. bu arada kervan a ahmet abi de katilmissmileys/smiley17.gifhosgeldiniz abi.. biz isi bitirdik sayilir.. noktayi da siz koyun artik eski bir kulüp baskani olaraksmileys/smiley17.gif

Punisher-61
01.02.2005, 21:12
Görüsmeler "son Dakika" Trabzonspor bitirdi...

baslik böyle ben kelimeye göre türkcesine ceviriyorum...

sanatik
01.02.2005, 21:16
smileys/smiley4.gif

bugün rahatlayamadik halen ama futbol maci kadar heyecanliydi. Simdide uzatmalara girdik :-) Bakarsin sonra penaltilarada kalabiliriz smileys/smiley36.gif

Ozan
01.02.2005, 21:21
yok abi ben trt den baktim yetismemis. baslik da "sezon sonuna" kaldi yaziyordu yani olmadi smileys/smiley11.gifkismet sonrayaymis smileys/smiley29.gif

#10 Fietra
01.02.2005, 21:21
Valla ben saat 18.00 da kalktim transfer bitmistir diye ancak hala bekliyozsmileys/smiley1.gif

Emorfo
01.02.2005, 21:27
eee hala belli degil mi. yuh yani. biri yöneticileri arasin nedir bu yaa. millet meraktan netten çikamiyor online kullanici gittikçe artiyor. bu eziyet kesin bir haberle mutlu sekilde sona ersin artik...

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 21:27
TRABZONSPORUMUZ için saglikli bir transfer olur insALLAH takima renk getirirler insALLAh...

Nytre
01.02.2005, 21:28
oldu mu olmadimi?

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 21:28
Resmi sayfada hala yayinlanmadigina göre olmamistir diye düsünüyorum.

Punisher-61
01.02.2005, 21:32
Arkadaslar Yaziyi ingilizcesine cevirdim malesef daha iyi olmadi her kelimeyi ingilizceye ceviremedim anlayan varsa yazsin

Podjêli?my je gdy Trabzonspor zadeklarowa³, ¿e zgodnie z wczorajszymi oczekiwaniami Wis³a Kraków SSA, dostarczy gwarancje finansowe ewentualnej transakcji. Niestety, dzisiaj popo³udniu do klubu wp³yn¹³ tylko kolejny projekt umowy, nie pojawi³y siê natomiast ¿adne zabezpieczenia, czy gwarancje finansowe - stwierdzi³ rzecznik Wis³y, Jerzy Jurczyñski.

- Doceniamy i szanujemy zaanga¿owanie w³adz Trabzonsporu w sprawê transferu Maæka ¯urawskiego - doda³ Jurczyñski. - Nie mogli?my jednak zgodziæ siê na zawarcie umowy transferowej o wartosci milionów z³otych, bez uzyskania gwarancji finansowych ze strony naszego kontrahenta. Takie zabezpieczenia to podstawa zaufania w ka¿dym biznesie.

Podjêli?my them when Trabzonspor declared , that with respect to wczorajszymi anticipation Wisla Cracow SSA , supplies warranties finances ewentualnej transaction. I am sorry , today afternoons until clubhouse income only turn draft of a contract , not occured yourselves whereas ¿adne ssurance , whether warranties finances discover mouthpiece Wisla , George Jurczyñski. Appreciatory as well reveres commitment control Trabzonsporu on deal transferring Maæka ¯urawskiego premium Jurczyñski. Not they'd though shake hands on execution of this agreement transferowej of valuations million golden , ex derivation warrant pecuniary with bank our party to a contract. Such ssurance this warranties credit in each businessman.

Bordomavi08
01.02.2005, 21:37
Trabzonspor resmi sitesi ne ise yarar? Saatlerdir herkes net bir haber bekliyor. Resmi sitede laylaylom haberler var. smileys/smiley7.gif

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 21:40
Ya anlamiyorum bu kadar eziyet etmeye haklari varmi öldük meraktan ya of be of

Guests
01.02.2005, 21:44
transferle ilgili hiçbir yerde haber yok ya????

oflum61
01.02.2005, 21:48
Onlar hemen alamazlar, suanda en yakin buradaki forum...

cok ilgin...

bu iste BMN-farki Bravosmileys/smiley32.gif

TRABZONLU_TS
01.02.2005, 22:10
usaklarrrr CHA herhalde yalan söylemiyo ben bu yaziyi ordan kopyaliyom

18:44-TRABZON :Trabzonspor, Polonyali Zurawski'yi renklerine bagladi (java&#115;cript voidwindow.open'h_oku.php?hn=88494', 'Resim', 'width=600 height=600 locati&#111;n=no, menubar=no, status=no,toolbar=no, scrollbars=yes, resizable=yes')

bu yalansa daha nereye inanalimm usaklarr

The Londoner
01.02.2005, 22:14
usaklarrrr CHA herhalde yalan söylemiyo ben bu yaziyi ordan kopyaliyom

18:44-TRABZON :Trabzonspor, Polonyali Zurawski'yi renklerine bagladi (java&#115;cript voidwindow.open'h_oku.php?hn=88494', 'Resim', 'width=600 height=600 locati&#111;n=no, menubar=no, status=no,toolbar=no, scrollbars=yes, resizable=yes')

bu yalansa daha nereye inanalimm usaklarr

Yalan degil ama bu haberden sonra koprunun altindan cok sular akti...

Emorfo
01.02.2005, 22:19
Krakov yönetimi ne koparirsak kardir anlayisi ile yan çizip duruyordur.

mackolik_61
01.02.2005, 22:20
ulan alacaz bi adam hep yedik kendimizi yaw...

Punisher-61
01.02.2005, 22:22
bu sitede haberleri türkceye cevirebilirsiniz

http://intertran.tranexp.com/Translate/result.shtml

tswonder
01.02.2005, 22:24
31.1.05 &gt;&gt; I would like to say we decided to talk to Trabzonspor again only because of Zurawski?s request ? he claims he could improve as a player in Turkey. We were ready to help him but we could not accept Trabzonspor?s conditions. I am not going to say Trabzonspor is unreliable but some time ago we had some unpleasant experiences with Diyabakirspor and Denizlispor where our players ( Moskalewicz, Sarnat, Zajac ) were on loan ? said Janusz Basalaj, Wisla director.

dün aksam wisla baskani böyle bir aciklama yapmis. bize cikardiklari sorunlari daha önce diyarbakir ve denizlispor ile yasadiklari kötü tecrübelerden dolayi cikariyorlarmis...

mackolik_61
01.02.2005, 22:32
hay simdi baslayacam diyarbakirada denizliyede ha sanki biz onlar gibi yapcaz tavrimiz belli bizim smileys/smiley7.gif

The Londoner
01.02.2005, 22:34
31.1.05 &gt;&gt; I would like to say we decided to talk to Trabzonspor again only because of Zurawski?s request ? he claims he could improve as a player in Turkey. We were ready to help him but we could not accept Trabzonspor?s conditions.

Bizim acimizdan bu transfer donemini bence yukaridaki cumleler ozetliyor. Kontakta oldugumuz oyuncularin hepsi ilk defa bu kadar karakterli cikti. Ozgur ve Szymek`in transferlerinde bu oyuncularin sozlerinde durmalari ve kuluplerini zorlamalari cok etkili oldu. Zurawski`nin de benzer dusunmesi/davranmasi transfer gorusmelerinin son dakikaya kadar devam etmesinin birinci sebebidir belki de...

Gecmiste bize soz veripte sonradan satan cok oyuncu gorduk ama bu oyuncular Trabzonspor`a gercekten layikmis!

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 22:34
Ya biraz daha devam ederse adami ben gidip transfer edicem yasmileys/smiley7.gif

#10 Fietra
01.02.2005, 22:36
31.1.05 &gt;&gt; I would like to say we decided to talk to Trabzonspor again only because of Zurawski?s request ? he claims he could improve as a player in Turkey. We were ready to help him but we could not accept Trabzonspor?s conditions.

Bizim acimizdan bu transfer donemini bence yukaridaki cumleler ozetliyor. Kontakta oldugumuz oyuncularin hepsi ilk defa bu kadar karakterli cikti. Ozgur ve Szymek`in transferlerinde bu oyuncularin sozlerinde durmalari ve kuluplerini zorlamalari cok etkili oldu. Zurawski`nin de benzer dusunmesi/davranmasi transfer gorusmelerinin son dakikaya kadar devam etmesinin birinci sebebidir belki de...

Gecmiste bize soz veripte sonradan satan cok oyuncu gorduk ama bu oyuncular Trabzonspor`a gercekten layikmis!

Adam Wisla'da 200.000$ aliyor gelmek tabi isteyeceksmileys/smiley1.gif

Emorfo
01.02.2005, 22:37

- "TARAFTARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK ISTIYORDUK, ANCAK OLMADI, MORALIMIZ ÇOK BOZUK"

Trabzonspor, Szmykowiak'dan sonra renklerine baglamak istedigi diger Polanyali oyuncu Maciej Zurawski'nin transferini, Wisla Krakow Kulübü'nden gelen olumsuz cevap üzerine gerçeklestiremedi.
Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu, Zurawski'nin de transferini bitirmek üzereyken Wisla Krakow Kulübü'nün araya girmesiyle bu transferin gerçeklesmedigini belirterek, Trabzonspor'un Zurawski defterini kapattigini söyledi. Szmykowiak'dan sonra Zurawski'yi Trabzonspor'a getirmeyi çok istediklerini belirten Akbasoglu, "Biz oyuncuyla sözlesme imzaladik. Kulübünden gelecek olan sözlesmeyi de bekliyorduk. Antalya'da kampta olan oyuncunun bavullarini toplattik. 'Trabzon'a getirelim' dedigimiz anda, araya giren Wisla Krakow Kulübü bunu engelledi. Oyuncunun tüm baskilarina ragmen Wisla Krakow yönetiminin anlamsiz tutumu bizleri de sok etti. Biz bu oyuncuyu Trabzonspor'a getirmeyi çok istiyorduk. Taraftarimizin beklentisine cevap vermek, yüzlerini güldürmek istiyorduk. Ama olmadi. Yönetim olarak bu transferin gerçeklesmesi için elimizden geleni yaptik. Zurawski'yi Trabzonspor'a getirmek için çok fedakarliklarda bulunduk. Zurawski de Trabzonspor'a gelmeyi çok istiyordu. Onun da morali çok bozuk" diye konustu.
Bu transferin gerçeklesmedigini ögrenen Szmykowiak'in da moralinin çok bozuk oldugu ögrenildi. Transferin son gününe kadar takim arkadasinin Trabzon'a gelecegi umudunu tasayan Polonyali oyuncu, bu transferin gerçeklesmedigini ögrenince 5 yildir birlikte top kosturdugu arkadasi Zurawski'den ayrilmis oldu.

Mollasalihoğlu
01.02.2005, 22:37
hayret ya allahin d.bakir'i zamainda parasini vermemis polonyalilar bize killik yapiyo

tswonder
01.02.2005, 22:41
Emorfo bu haber nereden yaaa....

Punisher-61
01.02.2005, 22:42

sagilik olsun ne yapalim.......

#10 Fietra
01.02.2005, 22:43
Wisla resmen maytap geçmis.

Guests
01.02.2005, 22:44
bu polonyalilar escuptata serefsizlik yapiyor demekki kanlari bozuksmileys/smiley7.gif

#10 Fietra
01.02.2005, 22:45
Bundan sonra Anti-Polonyalilarsmileys/smiley1.gif

Punisher-61
01.02.2005, 22:45
madem zurawski Trabzonspora gelmek istiyor o zaman sezon sonu aliriz... bizimde laz inadi var..

mackolik_61
01.02.2005, 22:46
olsun ya öylede böylede trabzon sampiyon olacak güçtedir bakinda görün eziklerin transferleri bi ise yaramayacak...

Guests
Faruk kaynak ne abi?

Emorfo
Eger gece 12'ye kadar yönetim transfer için süre aldiysa düsük bir ihtimalde olsa Wisla yönetimi fikir degistirebilir.

Kaynak :IHAEdited by: Emorfo

Harun-61
01.02.2005, 22:47
bosunami sevindik simdi...

saglik olsun, yönetim cok istedi ama olmadi...smileys/smiley32.gif

#10 Fietra
01.02.2005, 22:47
Faruk kaynak ne abi?

IHA

Punisher-61
01.02.2005, 22:48
Faruk kaynak ne abi?

IHA

la nedir bu IHK ?????

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 22:48
Ula etmesinler bütün hevesim kaçti smileys/smiley7.gif

#10 Fietra
01.02.2005, 22:49
Faruk kaynak ne abi?

IHA

la nedir bu IHK ?????

Ihlas Haber Ajansi

sanatik
01.02.2005, 22:51
Peki krakau ne kadar para istiyor bu oyuncuya ?

asas sorun bonservis degilmi ?

Punisher-61
01.02.2005, 22:51
Resmi sitedeki basliklara bakin lütfen

Kulübümüze Ziyaret (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=30005)

Tesis Günlügü (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=30004)

TSYD Trabzon Subesi?nden Ziyaret (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=30003)

ziyaret ziyaret ne bu abi otel mi?? allah askina bu sitenin düzelmesi icin biseyler yapalim....

tswonder
01.02.2005, 22:52
@ trabzon and the rest: it means Zurawski will stay in Wisla because even if indeed Trabzonspor offered good money and Wisla agreed with that fact, Trabzonspor officials didn't wanted to guarantee that (bank guarantees) what is basic form of being trustworthy in proffesionall football; Without these guarantees, Trabzonspor could purchase Zurawski for 1/8 of the whole deal and never pay the rest...Wisla couldn't agree on that, it's business and they cannot risk giving the best Polish striker for 200.000 ? if Trabzonspor would not pay the rest becasue of its own reasons.. In past, Wisla had few players in Turkish league on loan and they had financial problems with payment for them on similar rules like your club wanted accquire Zurawski; No bank guarantees - no business :((( But Zurawski is confused and still wants to check himself in foreign league, he's a cracker, too good to waste his time in polish league but well...he cannot decide where they will sell him....

#10 Fietra
01.02.2005, 22:52
Esas sorun Wisla'nin ameleligi

oflum61
01.02.2005, 22:53
SEZON SONU NE OLUR BILINIRMI

ADAM TAKIMINA FENA KIZMIS! TRABZON ONUN ICIN SÜPER OLACAKTI...

mackolik_61
01.02.2005, 22:54
usaklar hayal kirikligi yasamayalim hevesimizi kaçirmayalim olmayabilir ama dünyanin sonu degildir bu takim bu kadroyla yeniden efsanelesebilir...

tswonder
01.02.2005, 22:55
az önce yolladigim wisla'nin sitesinde "last minute" diye basligi olan haberin ingilizcesi. wislali taraftarlar sagolasunlar ingilizceye cevirmisler.

özetle diyorki: para konusunda anlasmislar takimlar fakat bizimkiler banka garantisi vermedikleri icin onlar da kabul etmemisler. Böyle oldugundabizler parainin 1/8'ini ödeyerek bile adami alabilirmisiz ve bunu da tabi kabul edemezlermis falan filan...

yani iha'dan sonra buradan da anliyoruz ki bu is yatmistir. Hepimize gecmis olsun...

Punisher-61
01.02.2005, 22:57
az önce yolladigim wisla'nin sitesinde "last minute" diye basligi olan haberin ingilizcesi. wislali taraftarlar sagolasunlar ingilizceye cevirmisler.

özetle diyorki: para konusunda anlasmislar takimlar fakat bizimkiler banka garantisi vermedikleri icin onlar da kabul etmemisler. Böyle oldugundabizler parainin 1/8'ini ödeyerek bile adami alabilirmisiz ve bunu da tabi kabul edemezlermis falan filan...

yani iha'dan sonra buradan da anliyoruz ki bu is yatmistir. Hepimize gecmis olsun...

bi parayi veremedik sunlara ya.....

The Londoner
01.02.2005, 22:57
@ trabzon and the rest: it means Zurawski will stay in Wisla because even if indeed Trabzonspor offered good money and Wisla agreed with that fact, Trabzonspor officials didn't wanted to guarantee that (bank guarantees) what is basic form of being trustworthy in proffesionall football; Without these guarantees, Trabzonspor could purchase Zurawski for 1/8 of the whole deal and never pay the rest...Wisla couldn't agree on that, it's business and they cannot risk giving the best Polish striker for 200.000 ? if Trabzonspor would not pay the rest becasue of its own reasons.. In past, Wisla had few players in Turkish league on loan and they had financial problems with payment for them on similar rules like your club wanted accquire Zurawski; No bank guarantees - no business :((( But Zurawski is confused and still wants to check himself in foreign league, he's a cracker, too good to waste his time in polish league but well...he cannot decide where they will sell him....

Eger bizimkiler banka garantisi vermeye yanasmamissa bir aldatmaca var demektir. Yonetimin mutlaka cikip samimi bir aciklama yapmasi gerekiyor. Yoksa, ciddi bir guven kaybina ugrarlar.

oflum61
01.02.2005, 22:59
YA SANA HELAL OLSUN PUNISHER

"OTELMI BURASI?" SONUNDA BENI YINE GÜLDÜRDÜ!

YA SENCE WEBMASTER OTURMUS ORADA BIZIMKI OLDU -OLMADI - OLDU -OLMADI MI YAZSIN BE KARDESIM???

SAGLIK OLSUN _ YÖNETIM IYI SAVASTI AMA KRAKOW INATCI VE ZARALI CIKTI!

sanatik
01.02.2005, 22:59

1,6 millioneurodan ( 8 x 200.000 )bahsediliyor bonservis olarak ?

Yönetim elinden geleni yapdi diyorsunuz ancak krakau un garanti istmesi anormal birsey degilki. Edited by: TesTosTeron

oflum61
01.02.2005, 23:01
Resmi sitedeki basliklara bakin lütfen

Kulübümüze Ziyaret (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=30005)

Tesis Günlügü (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=30004)

TSYD Trabzon Subesi?nden Ziyaret (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=30003)

ziyaret ziyaret ne bu abi otel mi?? allah askina bu sitenin düzelmesi icin biseyler yapalim....

Helal olsun sana Punisher!. Sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün (amin)

tswonder
01.02.2005, 23:03

1,6 million dollardan bahsediliyor bonservis olarak ?

Yönetim elinden geleni yapdi diyorsunuz ancak krakau un garanti istmesi anormal birsey degilki.

Bu 200 bin meseli sanirim ingilizceye ceviren elamanin ekledigibirsey. kendi bilgisinden yola cikarak yani. dogrulugu hakkinda bir bilgim yok fakat baska bir elemanda ingilizceye cevirmis ayni text'i orada bundan bahsetmiyor...

Bordomavi08
01.02.2005, 23:06
Yönetimin bu konuda savunulacak bir tarafi yok. Transfer dönemi 1 Ocak'ta basladi. Bizim yöneticiler ancak 28 Ocak günü Polonya takimiyla temasa geçtiler. Bu oyuncunun alternatifi de bulunabilirdi. Transfer sezonundan önce bol keseden atan yöneticiler ve baskan bakalim ne diyecekler!!!!

sanatik
01.02.2005, 23:07
yari fiyata inilmis oluyor smileys/smiley1.gif

dedigin gibidir - tswonder.

yinede yönetimin bu transfer icin garanti verememesi veya vermek istmemesini anlamis degilim.

Çagman
01.02.2005, 23:08
is bitirici bir Forvet Sartti bu Takima mehmetimiz Fatihimiz iyide bir Shota gibi Forvet cok iyi oLurdu her yonden smileys/smiley18.gif

oflum61
01.02.2005, 23:10
Ne diyecekler..:elimizden geleni yaptik olmadi siz stadi doldurun....bla bla

Not: Web Sitemizdeki haberlerebakin:
O ziyaret etti bilmem bu ziyaret etti....

Ya burasi otelmi (puplisher61) smileys/smiley36.gifsmileys/smiley17.gif

The Londoner
01.02.2005, 23:11
Metnin gercek Ingilizce cevirisi bu:

Tabii haber tek tarafli oldugu icin ihtiyatli yaklasmak gerekir ama eger bizim yonetim gercekten banka garantisi ver(e)memisse (israrla banka garantisi istendigi halde Trabzonspor`un buna yanasmadigi ve en son yeni bir sozlesme taslagi gonderdigi iddia ediliyor) bu transferde a) aciz kalmis b)samimi davranmamis demektir. Artik yorum size ait...

Today on 1st February of 2005 the negotiation has been continuing betwen Wis³a Krakow and Trabzonspor in references with transfer Maciej Zurawski from Wisla to Trabzonspor. It was the last chance negotiations beetwen the club's involved. We just talk with Trabzonsport again when they declarate that all the financial bank guarantees will be deliverd to us. Unfortunately, we received only another one contract project without any financial bank guarantees today afternoon.- stated by Jery Jurczynski. We appreciate their engage in that situation but we could not agree with signin' contract worth milions zlotych (polish currency) without these guarantees. That is necessary in all kind of business.

The Londoner
01.02.2005, 23:14
Eger Zurawski imzalamissa Turkiye Futbol Federasyonu gecici lisans cikarabilir. Bence bu noktadan zorlamakta fayda var...

Bordomavi08
01.02.2005, 23:15
Yönetim çok ciddiyet sahibi olsa bu oyuncuya alternatif bulurdu. Bu oyuncu olmazsa alternatifi transfer edilirdi. Elalem öyle yapiyor çünkü. Anelka'da sorun çikarsa diye gidip Deportivo'nun golcüsü ile de anlasiyorlar. Yönetim bizlere masal anlatmaya devam edecek. Sonuç yine hüsranla biten bir transfer dönemi.

tswonder
01.02.2005, 23:17
Yönetim çok ciddiyet sahibi olsa bu oyuncuya alternatif bulurdu. Bu oyuncu olmazsa alternatifi transfer edilirdi. Elalem öyle yapiyor çünkü. Anelka'da sorun çikarsa diye gidip Deportivo'nun golcüsü ile de anlasiyorlar. Yönetim bizlere masal anlatmaya devam edecek. Sonuç yine hüsranla biten bir transfer dönemi.

cok haklisin... üstüne üstelik bir de augustine'yi yolladilar... madem yerine adam almayi garantilememissin niye yolluyon...Edited by: tswonder

sanatik
01.02.2005, 23:18
Eger Zurawski imzalamissa Turkiye Futbol Federasyonu gecici lisans cikarabilir. Bence bu noktadan zorlamakta fayda var...

wisla kabul etmedigi takdirde zurawskinin bahsettigin gibi gelecegini sanmiyorum. Bir Polonya takimi ve milli takiminda oynayan Polonyali &amp; ülkenin en iyi santroforu bunu yapmaz.

Hakan Sükür Galatasarayi satip Italyaya gidermiydi ?Edited by: TesTosTeron

Özkan Erdem
01.02.2005, 23:21
Yönetimden aldigim bilgi görüsmelerin yarin da sürecegi..

The Londoner
01.02.2005, 23:25
<T>
<TR>
<DIV =tit1>Evet, sonunda Wislalilar birbirine dustu:</DIV>
<DIV =tit1></DIV>
<DIV =tit1>Yonetim, "Zurawski`nin davranisinlarindaki degisiklikler beni endiselendiriyor. Trabzonspor`a transferinin gerceklesmemesi onda buyuk hayal kirikligi yaratti ve bu bizim icin buyuk bir problem" diyen teknik direktore yonetim "o kendi isine baksin ve bir daha boyle bir aciklama yapmadan once bize danissin" demis !!!</DIV>
<DIV =tit1></DIV>
<DIV =tit1>Nervous director, coach and player</DIV>
<DIV =txt1>- The coach should concentrate on his training duties and next time consult with the Board what he wants to say? said Janusz Basalaj, ?brilliantly? starting his work as an officially appointed Wisla managing director.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>
http://www.wislakrakow.com/img/reklama/betandwin_400x50_august2004_1.gif (https://www.betandwin.com/?aid=4603&amp;pt=2&amp;language=9&amp;RefererID=U2SS5W9MH40JHE 65T24)

</CENTER>
<DIV =txt1>What Liczka?s words had made him so furious? - The negotiations with Trabzonspor have been broken so I expect the Club will declare Zurawski will not be sold ? said Liczka who had noticed some worrying changes in Zurawski?s behaviour. The striker?s hopes for a transfer to Trabzonspor had collapsed. ? The player can not bear it any more. His behaviour is different and it is a problem. </I.

One may get the impression that the director should also consult what he says?

The Londoner
01.02.2005, 23:26

wisla kabul etmedigi takdirde zurawskinin bahsettigin gibi gelecegini sanmiyorum. Bir Polonya takimi ve milli takiminda oynayan Polonyali &amp; ülkenin en iyi santroforu bunu yapmaz.

Hakan Sükür Galatasarayi satip Italyaya gidermiydi ?

Ayni seyleri yazarken ben de dusundum ama ne yaparsin ? Umut fakirin ekmegi...smileys/smiley5.gif

Harun-61
01.02.2005, 23:26
smileys/smiley18.gifsmileys/smiley19.gif

tswonder
01.02.2005, 23:27
Yönetimden aldigim bilgi görüsmelerin yarin da sürecegi..

görüsmelerin yarinda sürmesi ihtimali teknik olarak var ve olay parada anlasma noktasindan cikip sadece banka garantisine kaldi ise cözülür gibi duruyor ama bu milletin buraya bir 50 sayfa daha eklemeye ne sabri ne sagligi yeter smileys/smiley19.gif

sanatik
01.02.2005, 23:29
hasancavit

kader diyelim smileys/smiley2.gif

allah büyüktür.

UğurB
01.02.2005, 23:31
Arkadaslar teknik olarak söyle bir olay var, oyuncu sözlesme imzalamissa, lisans için Polonya FF belgeleri geç gönderse bile sorun degil. Önemli olan Zurawski bizimle sözlesme imzalamis mi imzalamamis mi? Bugün saat 18:00'e kadar imzalamissa hiç sorun yok. Mart'ta bile oynatabilirsin. Benim bildigim bu.

Guests
01.02.2005, 23:31
Orhan baba demis ya 'Sevenleri ayirmayin sevenler ayrilmayin'

Ayirma bizi Wislaaaaa smileys/smiley19.gif

sanatik
01.02.2005, 23:35
Arkadaslar teknik olarak söyle bir olay var, oyuncu sözlesme imzalamissa, lisans için Polonya FF belgeleri geç gönderse bile sorun degil. Önemli olan Zurawski bizimle sözlesme imzalamis mi imzalamamis mi? Bugün saat 18:00'e kadar imzalamissa hiç sorun yok. Mart'ta bile oynatabilirsin. Benim bildigim bu.

ya bu yada diger transfer konusunda - federasyonun futbolcu ile anlasmasindan haric club ile anlasmayidaen gec bir gün sonra ulastirilmasi gerektiginden bahsedildi.

Bu konudahic bilgim yok ama merak ediyorum simdi dogrusunu.

İleli
01.02.2005, 23:44
Moralim iyice bozuldu allah kahretsin

Muhalif
01.02.2005, 23:45
yuh yahu.. diyecek bir sey bulamiyorum.. ama ins. olay teminat mektubu degildir.. eger böyle ise yönetimin mazereti yok.. zaten bu isi bu noktaya kadar birakmalarinda suçlular.. bu transfer sadece transfer olarak degil çok daha önemli boyutta anlam tasiyordu benim için.. bir sekilde olacakti bu is, olmaliydi.. hiç bir mazeret beni tatmin etmiyor malesef.. gerçekten hayal kirikligi içindeyim..

Tolgaa6161
01.02.2005, 23:55
Arkada$lar golcu zurawskiyi aldik mi almadik yeni geldim bir suru mesaj atmi$siniz

$imdi polonyalilarin ikiside bizdemi acele cevap lutfen catlamak uzeriyim

#10 Fietra
01.02.2005, 23:56
Arkada$lar golcu zurawskiyi aldik mi almadik yeni geldim bir suru mesaj atmi$siniz

Aldik amavermediler

tswonder
01.02.2005, 23:57

Aldik amavermediler

smileys/smiley36.gifo ne cevap öyle be... :))

Tolgaa6161
01.02.2005, 23:57
nasil yani?

sanatik
01.02.2005, 23:59

Aldik amavermediler

smileys/smiley36.gifo ne cevap öyle be... :))

KIZ istemeye benzedi smileys/smiley36.gif

.........param yo idi param....... smileys/smiley5.gif

hmmmm kacirsakmi ? smileys/smiley4.gifEdited by: TesTosTeron

Mollasalihoğlu
ya babalar bu adam antalyada degil mi ya atsinlar uçaga götürsünler trabzona ya parasini alin satin desinler ya da para mara yok dagilin uleen desinler smileys/smiley1.gif

yeter ya

mahir_kuzey
BU TRANSFER OLSADA OLMASADA HASANCAVIT ARKADASIMIZI KUTLAMAK GEREKIYOR BENCE. BIZI YÖNETIMDEN DAHA FAZLA AYDINLATTIGI KESIN. TESEKKÜRLER HASANCAVIT.

AYRICA GELSIN ARTIK ZURAWSKI SON SANIYEYE KADAR BEKLEMEK BIZIM KADERIMIZ ISTE. MAÇLARIMIZ BILE BÖYLE. 3-0 ÖNDE OLSAK BILE DIKEN ÜSTÜNDE MAÇ IZLEYEN KAÇ TAKIMIN TARAFTARI VAR SIZCE. TRANSFERIMIZDE FUTBOLUMUZ GIBI.

sanatik
02.02.2005, 00:03
ya babalar bu adam antalyada degil mi ya atsinlar uçaga götürsünler trabzona ya parasini alin satin desinler ya da para mara yok dagilin uleen desinler smileys/smiley1.gif

yeter ya

dagilin uleeeeeeeeen - haha smileys/smiley36.gif

The Londoner
02.02.2005, 00:04
BU TRANSFER OLSADA OLMASADA HASANCAVIT ARKADASIMIZI KUTLAMAK GEREKIYOR BENCE. BIZI YÖNETIMDEN DAHA FAZLA AYDINLATTIGI KESIN. TESEKKÜRLER HASANCAVIT.

AYRICA GELSIN ARTIK ZURAWSKI SON SANIYEYE KADAR BEKLEMEK BIZIM KADERIMIZ ISTE. MAÇLARIMIZ BILE BÖYLE. 3-0 ÖNDE OLSAK BILE DIKEN ÜSTÜNDE MAÇ IZLEYEN KAÇ TAKIMIN TARAFTARI VAR SIZCE. TRANSFERIMIZDE FUTBOLUMUZ GIBI.

Iltifatin icin tesekkurler. Bu transfer olsa dunyanin en mutlu adami ben olacagim.

sanatik
02.02.2005, 00:08
tüm emeklerin icin tesekkürler hasancavit

umarim yarin yine moralimiz düzelir.

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 00:08
ulen zurawski ömrümden ömür yedin ulen

The Londoner
02.02.2005, 00:12
tüm emeklerin icin tesekkürler hasancavit

umarim yarin yine moralimiz düzelir.

Inanirmisin hala cok umitliyim. Bunun birinci sebebi Zurwaski`nin imza atmis olmasidir.Bu imza onuer gec Trabzonlu yapacak!

mahir_kuzey
02.02.2005, 00:13
AMA YÖNETIMIN ÇIKIP SÖYLEMESI GEREKIR DURUM BÖYLE BÖYLE DIYE. SU ASAMAYA GELDIK SU OLURSA SU OLUR, BU OLURSA BU OLUR GIBISINDEN. AMA SEFFAFLIK NERDE. DEMIRPERDE TAKIMI GIBIYIZ.

LOKOMOTIF MOSKOVA,,, PARDON TRABZON

FANATIK61
02.02.2005, 00:16
Zurawski Gelmiyor !!!

<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>31. January 2005, 21:01 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=150&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski.jpg</TD>
<DIV =tit1>Zurawski will not move to Trabzonspor</DIV>
<DIV =txt1>(aktual: 23:01) Today?s negotiations with Trabzonspor have collapsed. Maciej Zurawski will stay in Wisla. Both sides have not been able to agree about some financial matters so the talks have been broken. Finally the Turkish club wanted to pay 3 million euro, but in instalments which was not accepted by Wisla.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV =txt1>- I would like to say we decided to talk to Trabzonspor again only because of Zurawski?s request ? he claims he could improve as a player in Turkey. We were ready to help him but we could not accept Trabzonspor?s conditions. I am not going to say Trabzonspor is unreliable but some time ago we had some unpleasant experiences with Diyabakirspor and Denizlispor where our players ( Moskalewicz, Sarnat, Zajac ) were on loan ? said Janusz Basalaj, Wisla director. smileys/smiley7.gif</DIV>
<DIV =txt1></DIV>
<DIV =txt1>Maalesef anlasamadilar, Trabzonspor 3 Milyon Euro'ya kadar cikti ama Adamlar kabul etmedi.

Colakoglu
02.02.2005, 00:19
YA MILLET EVE YENI GELDIM HER AGIZDAN BASKA BI SES CIKIYO NOLDU SIMDI
TRANSFER OLDUMU YOKSA YATTIMI BIRISI BISEY SÖYLESIN NOLUR YA.......

İleli
dun kaza yaptim bugunde bu haber 2 gunumde afedersiniz b.mb.k gectismileys/smiley19.gif

tswonder
biraz da bu haberin oldugu tarihe dikkat etsek daha iyi olurdu ama sayfalarca tartismadan sonra .. smileys/smiley2.gif: 31. January 2005, 21:01

tswonder
02.02.2005, 00:20
onun üzerinden ne sular akti smileys/smiley19.gif

UğurB
02.02.2005, 00:21
Aç gözlü Polonyalilar...

Ne diyeyim yaaa. Adamlarla bir anlasma yapilir ve teminat mektubu yarin gönderilir.

Simdi sen kalk Zurawski'den hayir bekle. Benim istedigim olmayacak, ben de senin için top oynayacagim. Bekle oynarim...

Isin kötüsü simdi Szymkowiak'in morali bozulursa? Uffff Ufff....

FANATIK61
02.02.2005, 00:22
Evet ortalik iyice karisti. Az önce Yönetime E-Mail yazdim bu konu üzerine. Cevap bekliyorum...

Colakoglu
02.02.2005, 00:24
CEVAPMI BEKLIYOSUN IYI BEKLE BEN EN AZ 20 TANE YAZDIM AMA CEVAP FALAN YOK smileys/smiley5.gif

UğurB
02.02.2005, 00:26
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBu arada en büyük alkis hasancavit esmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Tolgaa6161
02.02.2005, 00:26
OOOFFFFFFF yaaaaaaaaa

ne bicim i$$$ yaaaaa

bi aldik bi almadik allahim sen bana yardim et konu$un yaa yonetim

ben bi gun yonetici olursam durmadan konu$acam valla

$u oldu, bu olmadi, bu olacak kesin, bunu alamadik cunku, $unu alamadik cunku deli, begenmedik cok salak, cok pahali biz para mi uretiyoruz

hep konu$urum valla

oylari topladim galiba yakinda yonetici oluruz smileys/smiley1.gif

İleli
02.02.2005, 00:27
yonetim cikip bi aciklama yapsa bari kaldik bilgisayarin basinda ya hayret bise!

The Londoner
02.02.2005, 00:30
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBu arada en büyük alkis hasancavit esmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Tesekkurler. Aslinda ozellikle bugin saatlerdir sabirla ve umitle bekleyen tum arkadaslara da alkissmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 00:32
ümit mi kaldi be kaptan

tüketti bu yönetim açiklama yapsa yeter transferi de geçtim

Tolgaa6161
02.02.2005, 00:33
evet kaldik bigisayarin ba$inda valla yarin saat sabahin 7 sinde kim kalkacak tabiki ben

arkada$lar $uraya mesajlarimizi yagdiralim belki haber gelir

yonetim@trabzonspor.org.tr

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 00:34
yatmistir yönetim sütünü içip hehe

Harun-61
02.02.2005, 00:35
CEVAPMI BEKLIYOSUN IYI BEKLE BEN EN AZ 20 TANE YAZDIM AMA CEVAP FALAN YOK smileys/smiley5.gif

bekle abi...dervis olursun sonra...

FANATIK61
02.02.2005, 00:36
Ben de aynen öyle sabahin köründe kalkacagiz ama hala haber bekliyoruz. Bizim Yönetim asga yatti galiba ses seda yok.smileys/smiley5.gif

Colakoglu
02.02.2005, 00:37
YA KARDESIM INSAN BUKADAR GICIK OLUR EKSTRAMI YAPIYOLAR YA .....

İleli
02.02.2005, 00:39
genel site hala ziyaretlerle ugrasiyor masallah ne kadar ziyaretcilerimizvarmissimdi ise lokomotif tiflis takimi baskani ziyaret etmis bizismileys/smiley36.gif...ese hotel oldu bizim kulup binasismileys/smiley36.gif Edited by: Bodyguard-61

Colakoglu
YA YATTILAR YADA SUAN ZRAWSKIYI CUVALLAYIP TRABZONA GETIRMEKLE MESGULLERsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

FANATIK61
Size hayirli Geceler ben yatiyorum. Nasil olsa yarin hersey belli olacak.smileys/smiley2.gif

Mollasalihoğlu
taraftarin sabri arastirmasi yapiyolar dergide okuruz önümüzdeki ay :)

Harun-61
02.02.2005, 00:41
mod abiler, isterseniz kilitleyin bu topici

olmadi nasip degilmis...

TS 61
02.02.2005, 00:42
Islemler daha erken bitmis olacakti. Ancak, son dakikaya kadar Wisla Krakow bonservis bedelinin pesin ödenmesini talep etti. Bu sekilde çözüme ulasamayacaklarini anladiklarinda banka teminat mektubu istediler. Saat 16:00'da Zurawski'ye imza attirildi.Federasyona da bildirilerek islemlerin tamamlanabilmesi için bir gün ek süre istendi.

Benim bildigim bu, umarim bir yanlislik olmayacak...

Özkan Erdem
02.02.2005, 00:44
Son Dakika :

Yönetimimiz halen toplantida.. Verilecek yeni teklifi tartisiyor..

Kaynak : Ibrahim Sahin

Oğuz
02.02.2005, 00:46
aksiyon filmlerini aratmayacak heyecan dolu bir topic..

geldi, gelmedi, imzaladi, vermiyorlar, her an verebilirler, bir umut gelir, gelmesi an meselesi, kaçiralim gerekirse..

sevinç, hüzün, dram, komedi..

hepsini içinde barindiran bir topic..

BMN yapim gururla sunar; Bir Transfer hikayesi..

Oyuncular: Maciej Zurawski, Metin Akbasoglu, Janusz Basalaj

Yönetmen: Hasan Cavit

Konu: Polanyali bir futbolcu olan Zurawski yillarca oynadigi takimdan baska bir takima transfer olmak istemektedir. Trabzonspor takimi yöneticisi (Akbasoglu) bu transferi bitirmek için günlerce ugrasir. Wisla takiminin direktörü Janusz Basalaj bu transferi zora sokmaktadir. Transfer sezonun son gününe kadar bazi nedenlerle bu transfer olmaz. Fakat son günün son saatlerinde heyecan dolu gelismeler her iki takimin taraftarlarini da heyecanlandirir..

Özellikle hüzün ve sevincin içiçe yasandigi sahneler görülmeye deger. Sürükleyiciligiyle soluksuz izlenecek olan bu filmyila damgasini vuracaktir. Filmin sonunda ise herkesi bir süpriz beklemektedir. Acaba iyi mi kazanacaktir, yoksa kötü mü?..

İleli
02.02.2005, 00:48
edit...Edited by: Bodyguard-61

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 00:50
zurawski : acilarin çocugu

bir nevi küçük emrah

çok sevdi ama kavusamadi

The Londoner
02.02.2005, 00:50
Hay sen cok yasa. Iyi oldu bu kadar gerilimin ustunesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

Harun-61
02.02.2005, 00:52
Son Dakika :

Yönetimimiz halen toplantida.. Verilecek yeni teklifi tartisiyor..

Kaynak : Ibrahim Sahin

abi, transfer sezonu bitmedimi ??? söyle ibrahim abiye, sevindirsin bizi...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İleli
02.02.2005, 00:53

geldi, gelmedi, imzaladi, vermiyorlar, her an verebilirler, bir umut gelir, gelmesi an meselesi, kaçiralim gerekirse..

Konu: Polanyali bir futbolcu olan Zurawski yillarca oynadigi takimdan baska bir takima transfer olmak istemektedir. Trabzonspor takimi yöneticisi (Akbasoglu) bu transferi bitirmek için günlerce ugrasir. Wisla takiminin direktörü Janusz Basalaj bu transferi zora sokmaktadir. Transfer sezonun son gününe kadar bazi nedenlerle bu transfer olmaz. Fakat son günün son saatlerinde heyecan dolu gelismeler her iki takimin taraftarlarini da heyecanlandirir..

Özellikle hüzün ve sevincin içiçe yasandigi sahneler görülmeye deger. Sürükleyiciligiyle soluksuz izlenecek olan bu filmyila damgasini vuracaktir. Filmin sonunda ise herkesi bir süpriz beklemektedir. Acaba iyi mi kazanacaktir, yoksa kötü mü?..

moralim0 bu yazinlamahvoldum abicikti allahim gulmekten catliyorum su an

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

mahvoldum ya mahvoldum Allah'da seni guldursun oguz kardesEdited by: Bodyguard-61

Özkan Erdem
transfer sezonuyla alakamiz yok kardes.. ZURAWSKI ile sözlesme imzaladik zaten, kulübüyle anlasamiyoruz.

Mollasalihoğlu
zurawski imzaladi ya bunlar verirse izin(krakow) bi sekilde ayarlanir tahminen

Harun-61
02.02.2005, 00:54
KADER UTANSIN!

abi o nasil laf, sendemi uyuyorsun arabeskcilere?? kizma ama böyle seyler yazmayin, neolur !!! kaderi kim tayin ediyor??? ALLAH dimi, "O" mu utansin, hasa...smileys/smiley19.gif

neyse.......

İleli
02.02.2005, 00:57
KADER UTANSIN!

abi o nasil laf, sendemi uyuyorsun arabeskcilere?? kizma ama böyle seyler yazmayin, neolur !!! kaderi kim tayin ediyor??? ALLAH dimi, "O" mu utansin, hasa...smileys/smiley19.gif

neyse.......

sinirden ne yazdigimi biliyormuyum kardes kusura bakma hemen siliyorumsmileys/smiley32.gif

Guests
02.02.2005, 00:58
kulüp ve futbolcu ile anlasma saglandi.imza attirildi...

w.krakow kulübünün mali yapisindaki degisik durumlar sebebiyle son dakikada bir kaos yasandi...

yetisemeyen evraklarsebebiyle federasyondan müsaade istendi. gerekli izin alindi...

sonuç olarak bildigim kadariyla transfer saat 17.45'de okeylendi. fakatgerekli islemler tamamlanamadigi için kulüpten kesin bir açiklama yapilamadi...

yani eger büyük bi aksilik olmazsa transfer tamam...

iyi geceler.

mahir_kuzey
02.02.2005, 01:00
BIDE SÖYLE BI DURUM VAR, KIMSE TRANSFERI RESMI SITEDEN TAKIP ETMIYOR. HERKES BMN DEN TAKIP EDIYOR. BURASI DAHA AKTIFSE SAYET YÖNETIM BURAYI RESMI FORUM SITESI YAPSIN. TEKLIF ETSIN EN AZINDAN. HASANCAVIT TRANSFER KOMITESI BASKANI OLSUN. 3-4 ARKADAS DAHA VAR ONLARDA ILETISIM KOMITESINI OLUSTURSUNLAR. BENDE OKUYUCU OLAYIM :)

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:00
bise degil de korkuyorum augustine gibi uyum saglayamayacak biz de burada kivrandigimizla kalacaz :)

allah yazdiysa bozsun...

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:02
hasancavit yönetmen oldu ya

bir ask hikayesinde zurawski&amp;trabzonspor 61 dalda oscar adayi smileys/smiley4.gif

Harun-61
02.02.2005, 01:03
kulüp ve futbolcu ile anlasma saglandi.imza attirildi...

w.krakow kulübünün mali yapisindaki degisik durumlar sebebiyle son dakikada bir kaos yasandi...

yetisemeyen evraklarsebebiyle federasyondan müsaade istendi. gerekli izin alindi...

sonuç olarak bildigim kadariyla transfer saat 17.45'de okeylendi. fakatgerekli islemler tamamlanamadigi için kulüpten kesin bir açiklama yapilamadi...

yani eger büyük bi aksilik olmazsa transfer tamam...

iyi geceler.

sanada bi, sagol-...smileys/smiley32.gif

Colakoglu
02.02.2005, 01:04
DEMEK YÖNETIM HALE DAHA TOPLANDIDA GELDE YAT UYU SIMDI...

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:05
abi cia ile ilgili filmlere döndük haa

17.45 yer wisla hilton hotel

akbasoglu belgeleri trabzon'a faxliyor

17.51 yer m.ali yilmaz tesisleri

elemanin teki gelen belgeleri federasyona faxliyor

18.03 yer antalya belek gloria golf resort

zurawski hem telefonda szykowiak'a müjdeyi veriyor hem çantasini topluyor.

bu böyle uzaaaaar gideeeeer

Colakoglu
02.02.2005, 01:06
BIDE FORUMUN BASLIGINA BAKARMISIN ABI TAM KOMEDI YA...

YÖNETIM ACABA FORUMU TAKIP EDIYOMU smileys/smiley4.gif

Harun-61
02.02.2005, 01:06
bence bu is oldu, tansiyon firladi, ben gidiyorum beyler...yarin görüs ins.

haydi yönetim.....

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:08
yönetime gazi verelim :)

almadan gelmeyin baskanim güldürün yüzümüzü siz yaparsiniz hadi nolur alin artik...

Colakoglu
02.02.2005, 01:08
AMA ISIN GERCEGI SUKI TRABZONSPOR TARAFTARA GIBI TARAFTAR BULUNMAZ OKADARRRRRRRRR..............smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:11
ulen yönetim yetkiyi bize versin valla tutup kolundan getiririz ama iste olmuyo smileys/smiley1.gif

saka bi yna baksaniza abi yönetim de ugrasiyo bu saatte toplanti falan

hayirlisi olsun diyelim

TRABZONLU_TS
02.02.2005, 01:12
uSAKLARR NEDIR SIMDI DURUM ANLAMADIM BISEY YAA. NE OLUY NE BITIYY_. ya bizim resmi siteden neden haber cikmiyo anlamiyom yaa. gelde kafayi yemee

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:13
yönetim toplantidaymis son bi teklif daha yapacakmis topçu imza atmis takiminin izin vermesini bekliyo özeti bu isin

Colakoglu
02.02.2005, 01:14
forumun basligina bak anlarsin ZRAWSKI IMZALADI AMA KRAKOW VERMEDI!!!!! yani adami kacirdiksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

İleli
02.02.2005, 01:15
Metin baba cuval ariyormus herhalde zurawskiyi kaciracaklar ama cuvali alacak paralari yokmus...

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:15
neyse ben de rüyaya yatayim belki görürüm transferin sonucunu :)

hadi sabah iyi haberlerinizi buradan okumak ümidiyle

yok h.alaninda karsiladik omuzlara aldik falan ...

sanatik
02.02.2005, 01:19
bise degil de korkuyorum augustine gibi uyum saglayamayacak biz de burada kivrandigimizla kalacaz :)

allah yazdiysa bozsun...

Evlenmeden önce sorry transferden önce kestiremeyiz smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:20
smileys/smiley36.gif

Colakoglu
02.02.2005, 01:22
millet su bmn yi bide isvicreye tasiyalim ne dersiniz ??????

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:23
tasi walla smileys/smiley36.gif

ARAGORN01
02.02.2005, 01:24
Sanirim bu noktaya gelindikten sonra bu is bitecek. Zurowski bu isi çok istiyor görünüyor. Bu is olmazsa wisla'ya da bir faydasi olmaz. Bence bu is olacak....

Akbasoglu'nu da tebrik etmek gerekli..yillardir transfer basarisizliklari yasayan Trabzonspor yöneticileri arasinda en is bitiricisi olarak görülüyor. En azindan pes etmedi sonuna kadar ugrasti. (1'i tamam, digeri de yarim tamam smileys/smiley36.gif)

Colakoglu
02.02.2005, 01:24
e nasil tasicaz smileys/smiley5.gif

bütün herkesin resminin altinda yaziyo bende isterim BMN / ISVICRE diye alooooo smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Colakoglu
02.02.2005, 01:25
akbasoglu su fenerbagce 2000 derneginin baskani degilmiydi ?????

Mollasalihoğlu
02.02.2005, 01:26
walla bnde yeni kullanici yaziyo smileys/smiley17.gif

Colakoglu
02.02.2005, 01:26
resmin altini kastediyorum ben

ARAGORN01
02.02.2005, 01:29
evet...ama polonya'lilarin transfer görüsmelerini bastan sona yapan Akbasoglu....

Bu isi bitirirse verdigi sözü tutmus olacak....

Colakoglu
02.02.2005, 01:33
insallah diyelim artik zaten beklemeden bi hal olduk yasmileys/smiley29.gifsmileys/smiley29.gifsmileys/smiley29.gif

FERO61
02.02.2005, 01:37
sallayin gitsin..bizim gol sorunumuz yok..o herifi istememizin tek sebebi bence degisik bi hava verecekti ts ye ...olsun hayirlisi olsun bizim fatih tekkemiz var:))

aslinda söyle defansa biseyler ayarlasak fena olmicak ..forvette öyle de böylede gol buluyoruz gerci kötü anilar var s.l elemeleri felan ,neyse

İleli
02.02.2005, 01:39
Hayatimda bir gun bu kadar uzun beklememistim TRABZONSPORUM SEN COK YASA!!!

sanatik
02.02.2005, 01:48
ya ben bu siteleri daha yeni farkediyorum:

http://www.wislaportal.pl

http://www.wisla-multi.com/

Gerisbase
02.02.2005, 01:57
Ya ben simdu anamdim Transfersezonu kapandimi yoksa trabzonspor bi gün da mi izin aldi yani 2 Subat ta kadar.

Izin Alamadiza ozaman bitti yani?????

smileys/smiley11.gif

of-lee
02.02.2005, 02:13
saglik olsun

sanatik
02.02.2005, 02:36
bu yaziyi nasil tercüme edecegiz simdi ?

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2524252.html

#10 Fietra
02.02.2005, 02:47
bu yaziyi nasil tercüme edecegiz simdi ?

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2524252.html

Hasancavitsmileys/smiley36.gif

tswonder
02.02.2005, 02:56
zaman gazetesinin bu günkü (carsamba) dünya baskisinda Zurawski'yi aldigimiz yaziyor... Allah Allah ... smileys/smiley5.gif

İleli
02.02.2005, 02:57
Yatagindan cabuk kaldirin hasancavit abimizismileys/smiley4.gif

İleli
02.02.2005, 03:02
<TABLE height=175 cellSpacing=10 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>02.02.2005ÇARSAMBA</TD></TR>
<TR>
<TD width="100%" colSpan=2>
<A =koyubaslik>Trabzonspor?a imza atan Zurawski?ye kulübü izin vermedi</A>

Trabzonspor, uzun süredir pesinde oldugu Polonyali oyuncu Maciej Zurawski?yi tam renklerine baglamisken, gece geç saatlerde Wisla Krakow kulübü bu transferden vazgeçti.

Diger Polonyali Szymkowiak?i cumartesi günü kadrosuna katan Trabzonspor, Zurawski?yle de sezon sonuna kadar kiralik olarak anlasmaya vardi. Kulübüyle de ön protokol yapildi. Daha sonra Trabzon?a gelerek, Bordo-Mavili ekiple sözlesme imzalayan golcü futbolcu Zurawski?nin kulübü Wisla Krakow?un pesin para istemesi ve kulüp hissedarlarinin sorun çikarmasi üzerine bu transfer son anda gerçeklesmedi. Trabzonspor, ismini Futbol Federasyonu?na bile bildirdigi bu transferden vazgeçmek zorunda kaldi. Vatandasi Szymkowiak?la 5 yildir yan yana oynayan ve iyi bir ikili olusturan Zurawski?nin son anda transfer edilememesi en çok Teknik Direktör Senol Günes?i üzdü. Tecrübeli hocanin forvette bu futbolcuya çok </TD></TR></T></TABLE>kaynak : zaman

mahir_kuzey
02.02.2005, 03:02
BEN YAMYAMCA ILE ÇEVIRDIM VE ALDIGIMIZI YAZIYOR POLONYALI SITELER. CÜMLENIN GELISI GIDISI KURGUSU ONU GÖSTERIYOR.

FILOLOG OLDUK YAAA...

#10 Fietra
02.02.2005, 03:07
Artik IHA falan hiçbirine inanmak yok gelip imza atinca...

tswonder
02.02.2005, 03:11
<TABLE height=175 cellSpacing=10 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TR>
<A ="koyubaslik">Trabzonspor?a imza atan Zurawski?ye kulübü izin vermedi</A>

Trabzonspor, uzun süredir pesinde oldugu Polonyali oyuncu Maciej Zurawski?yi tam renklerine baglamisken, gece geç saatlerde Wisla Krakow kulübü bu transferden vazgeçti.

Diger Polonyali Szymkowiak?i cumartesi günü kadrosuna katan Trabzonspor, Zurawski?yle de sezon sonuna kadar kiralik olarak anlasmaya vardi. Kulübüyle de ön protokol yapildi. Daha sonra Trabzon?a gelerek, Bordo-Mavili ekiple sözlesme imzalayan golcü futbolcu Zurawski?nin kulübü Wisla Krakow?un pesin para istemesi ve kulüp hissedarlarinin sorun çikarmasi üzerine bu transfer son anda gerçeklesmedi. Trabzonspor, ismini Futbol Federasyonu?na bile bildirdigi bu transferden vazgeçmek zorunda kaldi. Vatandasi Szymkowiak?la 5 yildir yan yana oynayan ve iyi bir ikili olusturan Zurawski?nin son anda transfer edilememesi en çok Teknik Direktör Senol Günes?i üzdü. Tecrübeli hocanin forvette bu futbolcuya çok </TD></TR></T></T></TABLE>

kaynak : zaman

garip... internet sitesinde gercekten öyle yaziyor ama ben dünya baskisi gazetesine bakmistim. iste:

http://stud3.tuwien.ac.at/~e0125918/zaman_zurawski.png

Oğuz
02.02.2005, 03:17

#10 Fietra
02.02.2005, 03:22
Oguz abi ikinci yazisinsmileys/smiley36.gif

İleli
02.02.2005, 03:25
Oguz kardes lutfen yapma yaa zaten ilk okudugumda gulmektengeberdimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

İleli
02.02.2005, 03:26
<TABLE height=175 cellSpacing=10 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<A ="koyubaslik">Trabzonspor?a imza atan Zurawski?ye kulübü izin vermedi</A>

Diger Polonyali Szymkowiak?i cumartesi günü kadrosuna katan Trabzonspor, Zurawski?yle de sezon sonuna kadar kiralik olarak anlasmaya vardi. Kulübüyle de ön protokol yapildi. Daha sonra Trabzon?a gelerek, Bordo-Mavili ekiple sözlesme imzalayan golcü futbolcu Zurawski?nin kulübü Wisla Krakow?un pesin para istemesi ve kulüp hissedarlarinin sorun çikarmasi üzerine bu transfer son anda gerçeklesmedi. Trabzonspor, ismini Futbol Federasyonu?na bile bildirdigi bu transferden vazgeçmek zorunda kaldi. Vatandasi Szymkowiak?la 5 yildir yan yana oynayan ve iyi bir ikili olusturan Zurawski?nin son anda transfer edilememesi en çok Teknik Direktör Senol Günes?i üzdü. Tecrübeli hocanin forvette bu futbolcuya çok </TD></TR></T></T></T></TABLE>

kaynak : zaman

garip... internet sitesinde gercekten öyle yaziyor ama ben dünya baskisi gazetesine bakmistim. iste:

http://stud3.tuwien.ac.at/~e0125918/zaman_zurawski.png

senin haberin dogruluk payi yukses

Firtina28
02.02.2005, 03:40
Evraklari gelmedi
Trabzonspor?un transferin son günündeki Maciej Zurawski çabasi Polonyali futbolcuyu yoldan geri çevirdi. Ganali futbolcu Augustine?le önceki gün sözlesmesini fesh ederek Polonyali?ya yer açan bordo-mavililer dün Antalya?da Wisla Krakow kampinda Zurawski ile 3 yillik sözlesme imzaladi. Daha sonra Wisla Krakow Kulübü ile teminat mektuplari ve pesinat konusunda da anlasmaya varan bordo-mavili yönetim, saat 16.00 sularinda futbolcuya aksam için Istanbul aktarmali Trabzon uçak biletlerini aldi. Futbolcuyu Manavgat?tan Antalya havaalanina götüren yönetim, Wisla Krakow baskaninin son dakika sartiyla evraklarini göndermemesi üzerine Zurawski tekrar kampina geri döndü. Bordo-mavili yöneticiler, ?Futbolcu imzayi atti. Federasyonda islemleri yapildi. Simdi evraklarini bekliyoruz. Iki gün içinde de bu is olur? dedi.

bu is olsu arkadaslar turkiye gazetesi pek yalan haber yazmaz

İleli
02.02.2005, 03:44
wislali yoneticilerde fazla oldu artik ama ha attirmasinlar damarimi ne son dakika sartlari ronaldinhoyumu satiyorsunuz ulansmileys/smiley7.gif

tswonder
02.02.2005, 03:46
wislali yoneticilerde fazla oldu artik ama ha attirmasinlar damarimi ne son dakika sartlari ronaldinhoyumu satiyorsunuz ulansmileys/smiley7.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Oğuz
02.02.2005, 03:47
yaw yaziyorum ama niye yazdim bi sorun hele smileys/smiley1.gif

hakikaten filmlik bi durumumuz var..

tez canliyiz ya, illa hemen ögrencez ne olmus ne bitmis. uyuyalim önce, alalim uykumuzu, sabah açalim resmi siteyi, olmussa olmustur. heyecan yapmaya, stres yapmaya ne gerek var..

durumumuzu görmeniz için gerekirse bir kez daha yazarim..!

bir gunde 11 sayfa olmus, üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim arkadaslar..

bizim için hayirliysa olur, degilse olmaz..

üzerinde durulmasi, düsünülmesi gerekn onlarca topic var..neyse haddimi asmayayim, umarim transfer gerçeklesir..

Firtina28
02.02.2005, 03:48
isin kotu tarafi 2 gun daha beklicez galiba iki gunde cogumuz iraga gitmekten beter oluruz valla

Firtina28
02.02.2005, 03:50
ya siz uyursunuzda burda saat daha 9 ya ben ne yapicam burdasmileys/smiley4.gifsonra ben yatarim siz kalkarsinizsmileys/smiley11.gif

sanatik
02.02.2005, 03:51

smileys/smiley36.giffilim gibi topic gercekden. smileys/smiley36.gif

hababam sinifi gibi klassik :-) bakalim happy end olacakmi.Edited by: TesTosTeron

FERO61
02.02.2005, 03:53
insallah avrupa kupalarinda wislayla oynarizda perisan ederiz bu lavuklari ayar olmaya basladim sunlara

İleli
02.02.2005, 03:53
yaw yaziyorum ama niye yazdim bi sorun hele smileys/smiley1.gif

hakikaten filmlik bi durumumuz var..

tez canliyiz ya, illa hemen ögrencez ne olmus ne bitmis. uyuyalim önce, alalim uykumuzu, sabah açalim resmi siteyi, olmussa olmustur. heyecan yapmaya, stres yapmaya ne gerek var..

durumumuzu görmeniz için gerekirse bir kez daha yazarim..!

bir gunde 11 sayfa olmus, üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim arkadaslar..

bizim için hayirliysa olur, degilse olmaz..

üzerinde durulmasi, düsünülmesi gerekn onlarca topic var..neyse haddimi asmayayim, umarim transfer gerçeklesir..

transfer topicinde kafadan 25 sayfa yaptik 1gunde

sanatik
02.02.2005, 04:05
bu topic bagimlilik yaratiyor. Ayrilmak mümkün degil. Uykumu kacirdi smileys/smiley1.gif

karadenizhaber.com da su haber var:

<TABLE height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=2>
<DIV align=center>
<TABLE height=17 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="102%">
<T>
<TR bgColor=#ff0000>
<TD width="94%" bgColor=#003399 height=15>ÇABALAR YETMEDi
</TD>
<TD width="6%" bgColor=#003399 height=15>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/images/kutu.gif</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="30%" height=202>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/2sub/cabalar.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="70%" height=202>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>http://www.karadenizhaber.com/ok.gifKRAKOW DIRENDI
Bir gitti bir geldi derken, Zurawski transferi son günde yapilan tüm çabalara ragmen gerçeklestirilemedi. Transferin son günü olan dün yapilan tüm çabalara ragmen Zurawski'nin transferi gerçeklestirilemedi. Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu dün </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=335>Wisla Krakow kulübü ile yapilman görüsmelerden olumlu sonuç çikartamazken, öncesinde Polonya kulübünün baskanindan onay aldi.
http://www.karadenizhaber.com/ok.gif TRANSFER KAPANDI
Ancak Wisla Krakow kulübünün Futbol A.S Genel Müdürü ile yapilan görüsmelerde bu oyuncuya onay çikmadi. Trabzonspor yönetiminin sezon sonuna kadar bu oyuncuyu kiralama yöntemini Polonya ekibine sundugu ve 600 bin Euro para önerdigi ifade edilirken, Krakow kulübünün 1 milyon Euro istedigi kaydedildi. Yapilan tüm çabalara ragmen bu oyuncunun transferi gerçeklestirilemedi.
http://www.karadenizhaber.com/ok.gif ZURAWSKI DE ISTIYORDU
Yeni transfer Szymkowiak ile birlikte Zurawski'nin de Trabzonspor'a transfer olmak için kulübüne çok büyük bir baskida bulundugu belirlenirken, bu çabalar bile sonuçsuz kaldi. Wisla Krakow kulübü bu oyuncuyu Trabzonspor'a pesin para ile satmak istedigi Trabzonspor kulübünün de buna yaklasmadigi için bu transferin gerçeklestirilemedigi kaydedildi.</TD></TR></T></TABLE>Edited by: TesTosTeron

kelkitli29
02.02.2005, 04:35
evet bende geldim. heyecanla bekliyorum haberleri. ya cikip ta olmadiysa olmadidesinler bari.

İleli
02.02.2005, 04:41
hosgeldin biz baya bi nobet tuttuk biseye raslamadiksira sende artik hadi bana iyi geceler gerci 2-3 saat sonra sabah olacaksmileys/smiley36.gif

kelkitli29
02.02.2005, 04:46
ben yeni kalktim uyku tutmadi.

beyaz showdaki yusuf yusuf gibi bende zuraw zuraw diye inleyip durdum

Firtina28
02.02.2005, 04:47
spor3.com daki anketi gordunuzmu smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifiste bu ya iste buuuuuu

kelkitli29
02.02.2005, 04:54
<TABLE style="BORDER-TOP-WIDTH: 0px; BORDER-LEFT-WIDTH: 0px; BORDER-COLLAPSE: collapse; BORDER-RIGHT-WIDTH: 0px" borderColor=#000000 height=26 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=399 border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: 1px solid" vAlign=bottom borderColor=#ffffff width=393 bgColor=#ffffff height=25>Sizce en iyi yabanci hangisi? </TD></TR></T></TABLE>
< =s&#111;nuc.haber3?key= method=post>
<TABLE height=1>
<T>
<TR>
<TD borderColor=#ffffff width=0 bgColor=#ffffff>Yattara </TD>
<TD borderColor=#ffffff width=0 bgColor=#ffffff>% 82</TD>
<TD>http://www.spor3.com/image/bar.gif</TD>
<TD>1516 Oy</TD></TR>
<TR>
<TD borderColor=#ffffff width=0 bgColor=#ffffff>Anelka </TD>
<TD borderColor=#ffffff width=0 bgColor=#ffffff>% 10</TD>
<TD>186 Oy</TD></TR>
<TR>
<TD borderColor=#ffffff width=0 bgColor=#ffffff>Ribery </TD>
<TD borderColor=#ffffff width=0 bgColor=#ffffff>% 4</TD>
<TD>81 Oy</TD></TR>
<TR>
<TD borderColor=#ffffff width=0 bgColor=#ffffff>Carew </TD>
<TD borderColor=#ffffff width=0 bgColor=#ffffff>% 3</TD>
<TD>58 Oy</TD></TR></T></TABLE>

ahahahaha e tabiki dogru olanda bu.</>

Firtina28
02.02.2005, 04:57
ya bosverelim bu zurawskiyide gidip yattaranin kardesini getirelim olmazsa babasini dedesini getirelim bunlarin olusu yeter beaasmileys/smiley4.gif

Gerisbase
02.02.2005, 05:12
ve bi haber da:

<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="78">
<t><tr><td>Trabzon'un bombası hazır</font>

</td>
</tr>
<tr><td>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</td></tr>
<tr>
<td>
Zurawski'nin lisans işlemleri başlatıldı. Ancak Wisla Krakow ile pazarlıklar sürüyor.</font>
</td>
</tr>
<tr>
<td valign="bottom">
<table ="PX11000000" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
<t><tr>

<td>02.02.2005</td></tr></t></table></td></tr></t>
</table>

Zaman kazandılar

Szymkowiak?ı transfer eden Trabzonspor?da dün çok önemli gelişmeler
yaşandı. Maciej Zurawski için Wisla Krakow ile sıkı bir pazarlığa giren
Bordo - Mavililer, oyuncuyla dün noter huzurunda anlaşma sağlayıp,
lisans işlemlerini başlattı. Ancak gün boyunca Polonya kulübü ile
teminat mektubu konusundaki pazarlıklar devam etti. Yöneticiler, lisans
problemini çözerek bu transferde zaman kazanmış oldu.

</font>Krakow diretiyor

Dün gece geç saatlere kadar süren telefon trafiğinden herhangi olumlu
bir sonuç çıkmadı. Ancak şanslarını sonuna kadar zorlama kararı alan
Bordo - Mavili idareciler, cuma gününe kadar Maciej Zurawski?yi tamamen
kadrolarına katmanın hesaplarını yapıyor. Polonyalı yıldız futbolcunun
da yeni sezonda mutlaka Trabzonspor?da forma giymek istediği ve bu
düşüncesini Wisla Krakow?lu yetkililere ilettiği öğrenildi.</font>

Edited by: Gerisbase

Ibo61
02.02.2005, 08:32
Zurawski nin yerine beni alsinlar!

Ben seve seve, paraistemeden, bonservis bedeli olmadan gelirim Trabzonsporuma....

Fena da bir golcü sayilmam....smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Guests
02.02.2005, 09:59
IMZA NOTER HUZURUNDA ATILMIS. EGER KRAKOW VERIRSE TRANSFER GEÇERLI

Çakır
02.02.2005, 10:04
Yahu bu nasil is? Karsi kulübün onayi alinmadan transfere mi kalkistik yani biz? "Futbolcuyla anlastik ama kulüp birakmadi" nasil bir cümledir? Önce kulüple anlasirsin, daha sonra futbolcuyla görüsülür, anlasilir, imzalar atilir. Isin mantigi, siralamasi bu degil midir? Yok bu iste kesin bir gariplik var. Kisacasi beceremedik, bir sekilde bitiremedik bu isi.

Bu adambize gerçektenlazimdiyaçok iyi golcüymüs. En son gazetede Polonya'nin en iyi golcülerinden biri olarak gösterildigi yaziyordu.Allah'im dahakimleri elimizdenkaçiricazböyle... Bir de su transfer isini bir becerebilsek yapamayacagimiz sey yok.

Sevgi
02.02.2005, 10:05
böyle sorunlu bir transfere sahit olmamistim hiç sayenizde onada sahit oldum.Gelirse bu kadar takip etmenize deger insallah saniye saniye takip ettinizsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Punisher-61
02.02.2005, 10:17
Yahu bu nasil is? Karsi kulübün onayi alinmadan transfere mi kalkistik yani biz? "Futbolcuyla anlastik ama kulüp birakmadi" nasil bir cümledir? Önce kulüple anlasirsin, daha sonra futbolcuyla görüsülür, anlasilir, imzalar atilir. Isin mantigi, siralamasi bu degil midir? Yok bu iste kesin bir gariplik var. Kisacasi beceremedik, bir sekilde bitiremedik bu isi.

Bu adambize gerçektenlazimdiyaçok iyi golcüymüs. En son gazetede Polonya'nin en iyi golcülerinden biri olarak gösterildigi yaziyordu.Allah'im dahakimleri elimizdenkaçiricazböyle... Bir de su transfer isini bir becerebilsek yapamayacagimiz sey yok.

benim anladigim kadariyla sadece zaman kazanmak icin futbolcuya imzayi attirdilar....

ozcan_asanoglu
02.02.2005, 10:18
transferin son günü olmasi nedeniyle mecburen önce futbolcuya imza attirdilar...akillica bir hareket..ama teminat mektubu veya banka garantisi nedeniyle bu transfer yatarsa yazik olur...artik yönetimin bunu da halletmesi gerekir...denizi geçip derede bogulmayalim....

My
02.02.2005, 10:22
smileys/smiley36.gifVay be! Hiç böyle bir transfer dönemi geçirdiimizi hatirlamiyorum valla. Heycan var, ümit var, hayal kiriklii var, makara var smileys/smiley1.gifAslinda son derece gergin geçmesi gerekirken bu kadar olumlu bir havada geçmesi smileys/smiley32.gifDemekki yönetim biraz çabalasa taraftarda buna ikna olursa oluyormus. Ayrica Metin AKBASOGLU' na da helal olsun valla. Adam elinden geleni yapiyorsmileys/smiley32.gifBakalim filimin devami nasil olcak bugün smileys/smiley1.gif

andrei07
02.02.2005, 10:22
ARKADASLAR ALLAH RIZASI IÇIN BIRINIZ BANA GERÇEGI SÖYLESIN BU ADAMI ALDIKMI ALAMADIKMI ??

My
02.02.2005, 10:25
Daha kesin bisii yok kardesim. Az biraz daha bekliicez. Sanirim bugün hersey belli olur smileys/smiley2.gif

Punisher-61
02.02.2005, 10:27
ARKADASLAR ALLAH RIZASI IÇIN BIRINIZ BANA GERÇEGI SÖYLESIN BU ADAMI ALDIKMI ALAMADIKMI ??

su an sadece imzasini aldik....smileys/smiley1.gif

kelkitli29
02.02.2005, 10:28

ahahahahahhasmileys/smiley36.gifkardes inanki su anda hepimiz bu düsüncedeyiz. kimse bilmiyor gercekleri

andrei07
02.02.2005, 10:29
BUGÜNDE KANSER VAZIYETLERI DEVAM YANIsmileys/smiley7.gif

ahmetturk
02.02.2005, 10:37
Bir daha mümkünse Polonyadan kimseyi almayalim , ömrümü yediler yahu.

Bu nedir ya eziyet, iskence, stres

Bu konuda yönetime mail aticam.

Punisher-61
02.02.2005, 10:38
simdi bI Trabzonspor TV olsaydi her seyi ordan takip ederdik..smileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
02.02.2005, 10:39

Sözlesme siralamasi söyledir, önce kulüp ileönceprotokol, sonra oyuncuyla resmi sözlesme, sonra da kulübyle resmi sözlesme. Bu örneklerine sikça rastlanan bir durum.

Muhalif
02.02.2005, 10:53
smileys/smiley17.gifÇakir i bile delirttiler sonundasmileys/smiley17.gifolacagi buydusmileys/smiley36.gifyalniz gerçekten teminat konusunda yatarsa bu transfer yönetime güvenim yok olacak desem yeridir.. yahu nedir su teminat mektubu.. bu yöneticilerden kimse mi hatri sayilir birini tanimiyor.. dün aksam yazdim da arada kaynadi.. bari faruk özak i arasinlar.. o da basbakan a ricada bulunsun.. polonya devlet baskani araciligiyla çözsünler su isi be!

Photoshop
02.02.2005, 10:56
transfer dönemi bitti hala biz bitmedik, yönetime sesleniyoruz, zurawski yi
istiyoruz...

TheCrow
02.02.2005, 11:06
bari faruk özak i arasinlar.. o da basbakan a ricada bulunsun.. polonya devlet baskani araciligiyla çözsünler su isi be!

Bu ülkede basbakanlar Istanbul kulüpleri için futbolcu pazarligi bile yaparlar (yaptilar).Bize faydalari dokunmaz,olacak isi bozarlar aman bizden uzak dursunlar,gölge etmesinler baska ihsan istemez...

Punisher-61
02.02.2005, 11:09
Zurawski'ye imza
TRABZONSPOR, Szymkowiak'tan sonra Zurawski'yi de transfer edebilmek için tüm sansini zorluyor. Bu futbolcu için Wisla Krakow ile siki pazarliga giren Bordo - Mavililer, Zurawski ile noter huzurunda anlasma saglayip, lisans islemlerini baslatti. Ancak gün boyunca Polonya kulübü ile teminat mektubu konusundaki pazarliklar devam etti. Yöneticiler, lisans problemini çözerek bu transferde zaman kazanmis oldu.

Transfer trafigi
BORDO-Mavililer'in dün gece geç saatlere kadar süren transfer trafiginden sonuç çikmadi. Buna ragmen sonuna kadar sansini zorlama karari alan Bordo - Mavili idareciler, cuma gününe kadar Majiec Zurawski'yi tamamen kadrolarina katmanin hesaplarini yapiyor. Polonyali futbolcu da mutlaka Trabzonspor'da forma giymek istedigini Krakow'a ileterek, Karadeniz ekibinin elini güçlendirdi

Bu Wisla Yönetimi baya geri zekaliymis..Adam Trabzonspora gelmek istiyor onlarda zorlok cikariyor

Turgut Altun
02.02.2005, 11:11
simdi bI Trabzonspor TV olsaydi her seyi ordan takip ederdik..smileys/smiley5.gif

bol bol klübe ziyaret haberi seyrederdik.

The Londoner
02.02.2005, 11:17
Arkadaslar, lutfen artik su saatten sonra gazete (Turk, Polonyali farketmez)haber ve dedikodularina itibar etmeyin. Onceki sayfalarda bahsi gecen Lehce haberlere de baktim. Onlarda tek kelimeyle faso fiso! Ayni seyleri geveleyip duruyorlar. Saglam banka teminati veya nakit odeme olmadigi icin transfer gerceklesmemis vs....

Vaktinizi bosuna olduruyorsunuz. Bu transferin resmen gerceklestigini ogrenebilecegimiz yerler (maalesef!) her iki kulubun web siteleridir.

Su asamada gereken sadece SABIR.

Tekke
02.02.2005, 11:29
Yeter da kardesim ömrümü çürüttü bu Zurafa,

Ha bu heyecani 10 yildir unutmustuk eger yönetim de bu adami alirsa takima her türlü destek olmayan serefsizdir. Anelkaymis bilmem neymis fasa fiso,onca gürültüyü biz kopardik aslinda,tabii alirsak...

Ama yazilan haberler bugünün gazeteleri,yani dün gecenin haberleri,oysa transfer dönemi kapandi Futbol federasyonunun sitesinde gelenler-gidenler bölümünde Zura yok,yani bu is baska bahara kaldismileys/smiley19.gif

EmrahYalçınalp
02.02.2005, 11:40
Resmi sitelerinde daha önce Denizli ve Diyarbakirspor'la oyuncu transferlerinden dogan alacaklarin tahsilinde ciddi sikintilar yasandigi, bu nedenle teminat konusunda kati olduklari yaziyor. Ayrica oldukça net bir biçimde ( ... won't move to TS) bu oyuncuyu göndermeyeceklerini açiklamislar. Etkisi olur mu bilmiyorum, ama ben bir iki sey yazmayi düsünüyorum. Ingilizcesi olanlar yazarlarsa bir sey kaybetmeyiz diye düsünüyorum...

http://www.wislakrakow.com/index_eng.php?akcja=news_eng&amp; (http://www.wislakrakow.com/index_eng.php?akcja=news_eng&amp;id=150) id=150

ahmetturk
02.02.2005, 11:47
Valla bu futbolcu alinirsa futboluyla takima ne kadar katki yapacagini bilemem ama Sehire müthis bir hava getirecegi gerçek, herkes bu transferi birbirine soruyor. Eger transfer olursa ilk maçta stad full çeker. Sanki sampiyonluk transfere endekslenmis gibi. Onunla birlikte heyecan gelecegi gerçek. Bu nedenle transfer önemli.

Colakoglu
02.02.2005, 11:50
ya inanamiyorum hale daha bi haber yok FANATIK gazetesi cuma
gününe kadar sonuclanmasi bekleniyormus diye bi haber gecti nekadar
dogru bilemem ama yeter artik ya ciksinlar bütün gelismeleri resmi
sitede aciklasinlar biz onlardan cok merak ediyoruz ne olup bittigini
bizi burda fitik etmenin bi anlami yok bu is kabak tadi vermeye
basladi......smileys/smiley5.gif