PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zurawski imzaladi ama W.Krakow birakmadi!

Sayfa : 1 2 [3]

of-lee
03.02.2005, 02:28
bu adam bize gelmek istiyo ama kulup gonder miyo bunu alamicaz gibi

Hüda Topaloğlu
03.02.2005, 02:34
Ulan su Diyarbakirspor burdadami karsimiza çikti yaa, sitede yaziyor denizli + diyar bunlara zamaninda kazigi atmis adam ondan pesin para istio, lan bunlarin baskani harbiden ismi gibi Bogdan misj yaa...kil oldum walla Bog herife...

selçukabi
03.02.2005, 08:11
ya bu topic de iyice geyige döndü ha ulan ne hallere düstük toplam 100 sayfa yazi yazdik heralde 3 tane transfer yapacaz, trabzonspor tarihinde dönüm noktasi.bu arada devre arasi transferleri topici varken bu topic niye açildi onu anlamadim neyse.popülarite için galiba.

EmrahYalçınalp
03.02.2005, 08:28
Wisla'nin sayfasinda bir taraftarlari bu adamin sezon içinde yurtdisina transfer olmak istedigini çok önceden söyledigini, herkesin, hatta teknik direktörlerinin bile konu hakkinda bilgi sahibi olduklarini, simdi ise adama verdikleri sözde durmayarak ciddi bir hata yaptiklarini söylemis.

tigin
03.02.2005, 09:34
Ben artik merak etmiyorum edenlerede bir önerim var 444 1967 arayin sorun

Ferşat Balcı
03.02.2005, 10:00
TS 61 kardes ne oldu yeni gelisme varmi sen aldik demistin imza ne zaman...

hasanzihni
03.02.2005, 10:05
bugün saat 16:00'a kadar vaktimiz var.Olumlu ya da olumsuz bitse artik si isde bizde sikintidan kurtarsak...

Ferşat Balcı
03.02.2005, 10:10
evet bugün hersey belli olacak federasyonun bize verdigi süre doluyormus. dananin kuyrugu kopuyor yani...

lustral_TS
03.02.2005, 10:11
öncelikle herkese merhaba bu topici 3 gündür okuyom neredeyse kalpten gidecem.bu adam gelecekmi gelmicekmi yetkili bir allahin kulu çikip bir aciklama yapmazmi,herkes bisey söylüyor.çildiracam simdi.

hepinizi seviyom çünkü trabzonsporlusunuz

Ömer SEVİNÇ
03.02.2005, 10:17
Millet hala mi burdasiniz yaa.

Son 3 gündür Bmn çile çekiyor. Bitsin buiskence.

HerhaldeBmn tarihinin en aktif en ilginç en komik enhizli konusu oldu bu Zurawski.

Alamazlarsa vay yönetimin haline. artik bu kadar beklentiden sonra yikilirim herhalde. Gerçi çok da inanmiyorumalacaklarina ya neyse....

Emorfo
03.02.2005, 10:24
YönetimdeTrabzonsporlu ve parali adamlarin ne kadar gerekli oldugu su durumda çok daha iyi anlasiliyor. Bu gün Trabzonspor parada anlasilsa da teminat konusunda zorluk yasiyor. Ilk baslarda pesin parada israrci olan Wisla sonradan Trabzonspor'un taksitli ödeme teklifini kabul ediyor ancak bu seferde teminat istiyor. 3 milyon euronun teminati için 6 milyon euro gerekiyor.

Trabzonspor asigi ve parali bir yöneticimiz olsaydi pesin 3 milyon euroyu öder Trabzonspor elin gavuruna degil bildigi adama borçlanir. Bu Trabzonspor asigi yönetici bir kisim alacagini hibe eder. Trabzonspor bu transferi 2 ya da 2.5 milyon euroya kapatirdi. Anlasilan bu transfere Bozoglu'nun da Akbasoglu'nun da gücü yetmedi. Parali yönetici gereklidir önemli olan bu parali yöneticilerin ne kadar Trabzonsporlu oldugudur.

Ömer SEVİNÇ
03.02.2005, 10:44
20dakikadir mesaj gelmedi. Bu bir rekor herhalde. Edited by: eOMER

Ömer SEVİNÇ
03.02.2005, 10:49
Millet Zurawskinin yeni roportaji :

Wisla Krakow.com'dan ......

Bunu nasil çevirebiliriz

<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =tit1>Maciej Żurawski: "Już dawno postanowiłem, że chcę odejść"</DIV>
<DIV =txt1>Dobra atmosfera na meczach, niezły poziom sportowy i wyższy kontrakt - to zalety, które skłaniają Macieja Żurawskiego do zamiany Wisły Kraków na turecki Trabzonspor. Kapitan "Białej Gwiazdy" zaprzecza natomiast, jakoby histeryzował i wymuszał na klubie transfer.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER>ichał Białoński: Słyszał Pan, że z Pańskiego powodu Turcy przedłużyli okno transferowe?

Maciej Żurawski: - Nie, ale gdyby tak było, to poczułbym się dowartościowany.

Przysłali już do Wisły informacje, że do piątku mają szansę Pana kupić.

- Pozostaje mi zatem czekać.

Co Pana ciągnie do ligi tureckiej?

- Rozmawiałem z Mirkiem Szymkowiakiem. Jeśli on jest zadowolony, to znaczy, że warto grać w Trabzonsporze. Poza tym oglądałem w telewizji tureckiej skróty ze spotkań ostatniej kolejki. Duże stadiony pełne kibiców, niezły poziom. Całkiem możliwe, że Super Liga nie odbiega poziomem od Bundesligi.

Do tego niezłe pieniądze?

- Mam już uzgodniony kontrakt indywidualny z Trabzonsporem, to znaczy, że jestem z nich zadowolony. Mój menedżer ma pełnomocnictwa do złożenia podpisu. Muszę jednak powiedzieć, że jak to z Turkami bywa, negocjacje nie były łatwe. Oni uwielbiają się targować.

Na razie jednak ma Pan lekką kontuzję. Nie przeszkodzi transferowi?

- To drobnostka. W meczu z Hamburgerem SV nie zagrałem, bo mam opuchniętą kostkę, ale wieczorem opuchlizna mi zeszła i mogę normalnie trenować.

Podobno histeryzuje Pan i naciska na Wisłę, żeby pozwoliła Panu wyjechać?

- To bzdury. Tak samo jak wypowiedź rzecznika Jurczyńskiego, że to na moją prośbę zarząd Wisły wznowił negocjacje z Trabzonsporem. Nic podobnego! Nikogo o nic nie prosiłem! Już dawno postanowiłem, że chcę odejść, zmienić klub i powiedziałem o tym prezesom Wisły. Jednak nie powtarzałem tego ani nie prosiłem. Spokojnie czekam.</CENTER></TD></TR></T></TABLE>

ahmetturk
03.02.2005, 10:52
hasancavit halleder merak etmesmileys/smiley36.gif

İleli
03.02.2005, 10:53
Hasancavitsmileys/smiley4.gif

Barış
03.02.2005, 10:55
Nerdesin dostum?

Muhalif
Emorfo.. aynen yazdigin gibidir.. iste bu noktada hep çeliskiye düsüyoruz zaten.. 3 milyon euro bulunamayacak bir meblag degildir.. ama yöneticiler parayi kulüba baglamaktan endiseli herhalde.. ayrica Bozoglu ve Akbasoglu nun 3 milyon euro bulamayacak kadar gariban olduklarini düsünmüyorum açikçasi! mesele paranin geri dönüsü olmayabilecegi meselesi herhalde.. bilemiyorum dogrusu da su var.. öyle veya böyle bu parayi bulmadan da Trabzonspor Kulübü nün itibari yeter diyerek transfer yapabildigimiz gün hedefe ulastik bence.. tabi bu kurumsallasma, sirketlesme, basari v.b neticesinde olabilecek bir is... ama insan yine de diyor ki bu kadar umutlanmisken ve forumda ahmetturk arkadasimizin açtigi basliga disari yansitmasak da içimizden hepimiz hak veriyorken bu transfer isi öyle veya böyle çözülmeli..

ne diyeyim daha.. bu is sadece zurawski transferi degil bence çok daha farkli anlamlar içeriyor derken bunlari düsünüyordum.. hatta ''Zurawski Transferi Ne Demek'' seklinde birseyler de yazip karalayacaktim ama malum konu heyecani içinde kaynayip gidecek..

hele bir belli olsun is de.. umarim yillar sonra yakalanan bu heyecan bir hayale dönüsmez.. kendi adima en son Campbell in transferinde böyle bir duygu yasadigimi düsünüyorum..

Ferşat Balcı
ben çevirdim bu yönetimin 7 sülelesini ........ diyor.

#10 Fietra
03.02.2005, 10:59
Merak etmeyen hasancavit çevrimiçismileys/smiley36.gif

Guests
03.02.2005, 11:07
Zaten çeviri yapmaya çalisa çalisa dili ögrendik.Bazi kelimeleri görünce taniyorum artik smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
03.02.2005, 11:09
Mesela Trabzonsporze bunun anlami Trabzonsporsmileys/smiley4.gif

andrei07
03.02.2005, 11:32
smileys/smiley7.gifTÜM GAZETELERI OKUDUM TRANSFERLE ILGILI OLUMLU HIÇBISI YOK

Punisher-61
03.02.2005, 11:34
az sonra senol Günesin bir Basin toplantisi var..belki bu konuya aciklik getirir

#10 Fietra
03.02.2005, 11:36
Basin toplantisi canli falan mi olacak

Sacit
03.02.2005, 11:39
PARA NE KADAR ONEMLI DEGIL MI ?smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

andrei07
03.02.2005, 11:44
http://www.eroin.org/v2/modules/wfdownloads/singlefile.php?c (http://www.eroin.org/v2/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=5&amp;lid=171) id=5&amp;lid=171 girin sarkiyi indirin keyfiniz yerine gelsin sarki adi yavsak fb

Atmaca
03.02.2005, 11:45
zaman en yalan haberleri veriri dunde Zurawski trabzonsporda diye haber yapmislar INANMAYIN!

<A =koyubaslik>Trabzonspor?a imza atan Zurawski?ye kulübü izin vermedi</A>

Trabzonspor, uzun süredir pesinde oldugu Polonyali oyuncu Maciej Zurawski?yi tam renklerine baglamisken, gece geç saatlerde Wisla Krakow kulübü bu transferden vazgeçti.

Diger Polonyali Szymkowiak?i cumartesi günü kadrosuna katan Trabzonspor, Zurawski?yle de sezon sonuna kadar kiralik olarak anlasmaya vardi. Kulübüyle de ön protokol yapildi. Daha sonra Trabzon?a gelerek, Bordo-Mavili ekiple sözlesme imzalayan golcü futbolcu Zurawski?nin kulübü Wisla Krakow?un pesin para istemesi ve kulüp hissedarlarinin sorun çikarmasi üzerine bu transfer son anda gerçeklesmedi. Trabzonspor, ismini Futbol Federasyonu?na bile bildirdigi bu transferden vazgeçmek zorunda kaldi. Vatandasi Szymkowiak?la 5 yildir yan yana oynayan ve iyi bir ikili olusturan Zurawski?nin son anda transfer edilememesi en çok Teknik Direktör Senol Günes?i üzdü. Tecrübeli hocanin forvette bu futbolcuya çok ihtiyaci vardi. Bu arada Trabzonspor Basin ve Halkla Iliskiler Sorumlusu Sözcüsü Ibrahim Sahin, Fenerbahçe?nin son olarak transfer ettigi Fransiz futbolcu Anelka?yla ilgili olarak, ?Bizde çok Anelka var. Anelka da Fenerbahçe?ye hayirli olsun? dedi. Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde haftalik basin toplantisi düzenleyen Sahin, ilginç açiklamalarda bulundu. Sahin, Gökdeniz ve Fatih Tekke?nin Anelka?dan daha iyi oldugunu iddia ederek, ?F.Bahçe?nin Anelka transferi Bordo-Mavili kulüpte bir endiseye neden olmaz. Trabzonspor?un modeli her zaman farkli olmustur. Hiçbir zaman Istanbul kulüplerini taklit, etmemistir etmez de. Fatih ve Gökdeniz, göreceksiniz çok Anelka eder. Fenerbahçe?nin yogurt yiyisiyle bizimki farkli. Dünyaca ünlü yildiz Anelka?nin kendilerine hayirli olmasini diliyorum.? diye konustu. Öte yandan Sahin, Augustine ile de sözlesmenin feshedildigini söyledi. Ibrahim Sahin, Trabzon

02.02.2005
Kim Yalanci acaba !?

The Londoner
03.02.2005, 11:53
Evet arkadaslar yogun istek uzerine geldik. Bu arada ceviri meviri olmasa hatirlayacaginiz yok bu taa Ingiltere`lerdeki garibani!smileys/smiley19.gif

Ceviri bizi ilgilendiren kisimlariyla asagidadir. Yalniz sunu belirtmekte fayda var. Ben Lehceyi yutmus falan degilim (boyle bir iddiam da olmadi zaten). Yalniz iddiali oldugumu konu su: Hangi dilde olursa bizimle ilgili bir haberi/bilgiyi havada karada Ingilizceye veya Turkceye cevirerek toplum (burada Trabzonspor oluyor) menfaatlerine sunmaktan memnunluk duyarim. Corbada bizim de tuzumuz olsun netekim?

Roportaj soyle:

Soru: Seni Turkiye ligine cezbeden ne?

Cevap: Guzel atmosfer (Szymek`in anlattiklari ve televizyondan gordugum kadariyla-stadyum, taraftarlar...) , kulubun standartlari ve Turkiye liginde iyi bir konumda olusu,bana iyi sartlarda sunulan bir sozlesme.

Soru: Transferin gerceklesti mi?

Cevap: Hayir. Ben Trabzonsporla kendi sozlesmemin sartlarinda anlastim amakulupler anlasmadan bu transfer olmaz.

Soru: Kulup yoneticileri, sen cok istedigin icin Trabzonsporla gorusmelere devam edildigini soyledi. Bu dogru mu?

Cevap: Hayir, dogru degil.Kulupler zaten uzun zamandir pazarlik ediyordu.

Benim notum: Zurawski`nin takim kaptani olarak bu sekilde temkinli konusmasi saniyorum ki taraftarlarinin tepkisini cekmek istememesindendir.

wislakrakow.com`da bugun tarihli diger haberde de ozetle Trabzonspor`un Zurawski`den vazgecmedigi ama Wisla`nin talep ettigi sartlari da (banka teminati vb.) henuz yerine geitremedigi bildiriliyor.

(Not: Bunun da tercumesini isteyeceginiz icin pesinen vermis oldum!)

Guests
03.02.2005, 11:54
http://www.eroin.org/v2/modules/wfdownloads/singlefile.php?c (http://www.eroin.org/v2/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=5&amp;lid=171) id=5&amp;lid=171 girin sarkiyi indirin keyfiniz yerine gelsin sarki adi yavsak fb

Indirmeyen kalmasin manyak ya koptum deminden beri.

Tesekkürler andrei07 smileys/smiley32.gif

mahir_kuzey
03.02.2005, 11:57
BU TRANSFER OLACAK GALIBA. BI FAL MI BAKTIRSAK NE...

andrei07
03.02.2005, 11:58
DEVAMI GELECEK !!!

andrei07
03.02.2005, 12:00
http://www.eroin.org/v2/modules/wfdownloads/singlefile.php?c (http://www.eroin.org/v2/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=5&amp;lid=318) id=5&amp;lid=318

ARKADASLAR ÇOK KOMIK STRESS ATMAK IÇIN IDEAL ANCAK SADECE BAY ÜYELERE VE YANLIZKEN AÇMALARI IÇIN BIR SARKI DAHA

GELSENDE GELMESENDE FARKETMEZ ZURAWSKI KAFAYI YEDIRDINYA BIZE

Muhalif
03.02.2005, 12:01
hasancavit.. tesekkürler yahu.. resmi site bari bizden past edip haber yapsa yuh ya..

#10 Fietra
03.02.2005, 12:02
Bizim resmi site diye bise yokki e-kolay+fanatik'in yönetiminde.smileys/smiley11.gif

ozcan_asanoglu
03.02.2005, 12:05
arkadaslar, wislaw bize, bugün 16.00'ya kadar süre verdi teminat mektubu için...biz de onlara, bizim sartlarda onay vermeleri için yarin 13.00'e kadar süre verdik...zaten bizim imzalattigimiz sözlesmenin federasyon nezdindeki geçerliligi de yarin doluyor...isimiz zor gibi görünüyor bu durumda...hayirlisi..

The Londoner
03.02.2005, 12:12
Dun gece (wislakrakow.com`da) Wisla taraftarlariyla yaptigimiz tartismadan alinti(bu transfere tepkilerini olcmek istedim):

Hasancavit
Zurawski clearly says he wants to play for Trabzonspor to improve himself as a player. Besides, Trabzonspor offer good money (3 million euros) for a player who is already 29. In these circumstances, Wisla`s Club Directors must be crazy for trying to keep a player who does not want to play for Wisla anymore. What is going through thier mind? Are they afraid of Wisla supporters? Do you think, Zuraw can concentrate in playing football again (for your team of course) after all these frustrations. If your directors are wise guys they let him go before it is too late. Otherwise, you won`t even get 1,5 Million Euro if you try to sell him next year.

Translator ;)
Hasancavit -&gt; You are party right, except there is one thing Wisla cannot accept. You don't want to pay 3 mln $ in cach, just by instalments. You have not been able to show any finacial guarantees that you will pay it. Wisla has got bad experience with some Turkish club by transfers of MOSKALEWICZ and other players. Directors don't want to risk any more. Do you understand now? Greetings.

To Hasancavit
Dude, we dont want to sell him at all:) Dont you understand it?

Colin
To Hasancavit: Wisla's board wanted to sell ¯urawski to Trabzonspor for 3 mln euro. Trabzonspor offered this sum of money but in eight installments. Wisla's board agreeded for that transaction and wanted to make the deal. But they were also clever to check if Trabzonspor is able to pay all the installments and the Turkisch side wasn't able to do it. Wisla'a board wasn't guaranteed to bepaid all this installments and that's why the deal didn't take place. In the past Wisla had had problemswith getting all installments from other turkisch clubs. That experiences learned Wisla to be careful while making deals with turkisch clubs. I hope that some russian club is going to offer 3 or 3.5 mln euro for Zurawski at once or in some installments but Wisla must be sure that the money will be paid into Wisla's account. Turkisch banks didn't give this guarantee to us.

Mo10
Well Guys in turkish media is a information where is standing that Trabzonspor has sign with ZURWASKi in front o a lawyer, so Trabzon can start the player licence - and TS have won time to can speak again with Wisla Krakau - and teh man in the managment are crazy when they don´t let ZURAW go ... cause ZURAW is already 29 and not the youngest PLAYER, but an good player ... and when the information of the media in Turkey is true, TS will bring ZURAW in this week to TRABZON !!!

Hasancavit
Dear Wisla Supporters, There are some facts you need to know. I dont think your board tells the truth: 1) Zurawski offficially signed contract with Trabzonspor 2) Trabzonspor has got licence from Turkish FA for Zurawski until end of June 2005. You can check this information on Turkish FA`s web site www.tff.org 3) Zurawski is supposed to join Trabzonspor on loan until 31st June 2005 for a fee of 500,000 Euro which Trabzonspor accepted to pay cash (as we did for Szymek) into your bank account. However, your club requested bank guarantee for 2,5 Million Dollars bank guarantee for an uncertain right to buy clause in the contract. Even though Trabzonspor accepted this condition and arranged a bank guarantee dated June 2005, Wisla asked it with today`s date which is just ridiculous and nonsense! 4) Sadly, Zurawski wants to play for Trabzonspor not for Wisla! YPut yourselves into his position and try to understand him and respect his choice. He is not a slave!

Muhalif
03.02.2005, 12:21
abi iyisin yasmileys/smiley17.gifmo 10 u gözüm tuttu benim bu aradasmileys/smiley2.gifyahu diyarbakir miymis o futbolcu alip wislaya takan takim.. sütten agzi yanan muhabbeti yapmis herifler.. iste bu yüzden yazdim önceki mesajlarimda Trabzonspor pesin parasi olmasa bile avrupada saygin, güvenilir bir kulüp olmak zorunda diye..

The Londoner
03.02.2005, 12:25
arkadaslar, wislaw bize, bugün 16.00'ya kadar süre verdi teminat mektubu için...biz de onlara, bizim sartlarda onay vermeleri için yarin 13.00'e kadar süre verdik...zaten bizim imzalattigimiz sözlesmenin federasyon nezdindeki geçerliligi de yarin doluyor...isimiz zor gibi görünüyor bu durumda...hayirlisi..

Bu transferdi ozetleyen en onemli bilgi de bu zaten: Karsilikli inatlasmalar! Bir koprude karsilasan inatci iki keci... Sonu malum!

Bu bilgi dogruysa, Zurawski transferi bos bir hayal maalesef. Cunku, Wisla sadece kendi sartlarinin kabulunu bekliyor, bizim one surdugumuz teklifi dayatmamizi ciddiye almiyorlar. Hala alternatifleri var. Ozellikle, Dynamo Moskova`nin 3-3,5 Milyon Euro`yu pesin odeyecegine inaniyorlar. Bu yuzden de sartlari bizim adimizakasitli sekildezorlastirarak isi yokusa suruyorlar. Bizim yoneticilerimiz de kalkip rest cekiyorlar. Kimin umurundaysa (?)Gulerler adama!!!

Guests
03.02.2005, 12:25
Mo10 türke benziyo bayagi bi heyecanlanmis anlatirken

bu arada andrei07 baska yok mu smileys/smiley36.gif

TSlimetin08
03.02.2005, 12:29
Ya biz simdi onu alsak bizde bu seson daha oyniyamaz dimi yoksa yanlisim mi var???

Guests
03.02.2005, 12:31
Alsak oynar metin

The Londoner
03.02.2005, 12:33
Mo10 türke benziyo bayagi bi heyecanlanmis anlatirken

bu arada andrei07 baska yok mu smileys/smiley36.gif

Bana da oyle geldi.smileys/smiley36.gifZaten Ingilizcesi de ele veriyor kendisinismileys/smiley36.gif

andrei07
03.02.2005, 12:34
BEGENDIYSENIZ DAHA BULURUZ!!!

Balcklabel
03.02.2005, 12:35
Yandi gülüm keten helva demis atalarimiz!!!

Colakoglu
03.02.2005, 12:39
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="400">
<t><tr bgcolor="#ffffff"><td align="left" valign="top" width="276">'GELECEK SENEYE TRABZONSPOR'DAYIM''

</font></font></font></font></font></font></font></td>
</tr>
<tr>
<td align="left" valign="top" width="276">
Önceki gün transferin bitmesine saatler kala
görü&amp;scedil;meler imza a&amp;scedil;amas&amp;imath;na gelince
büyük bir sevinç ya&amp;scedil;ayan Zurawski, Wisla Krakow
Kulübü Ba&amp;scedil;kan&amp;imath;'n&amp;imath;n son anda telefon ederek
a&amp;gbreve;&amp;imath;r &amp;scedil;artlar ileri sürmesiyle
y&amp;imath;k&amp;imath;ld&amp;imath;... Son anda Trabzonspor'un
kap&amp;imath;s&amp;imath;ndan dönen Polonyal&amp;imath; futbolcu kulüp
yöneticilerine, ''Ben Wisla için y&amp;imath;llarca
özveriyle çal&amp;imath;&amp;scedil;t&amp;imath;m. Ama siz benim
transferimi, gelece&amp;gbreve;imi engellediniz. Bundan sonra benden
hiçbir &amp;scedil;ey beklemeyin. Gerekirse yedek kulübesinde
oturmaya ve kadro d&amp;imath;&amp;scedil;&amp;imath; kalmaya bile
raz&amp;imath;y&amp;imath;m'' dedi. Trabzonlu yöneticilere de
arkada&amp;scedil;&amp;imath; Szymkawiak ile haber gönderen Zurawski, ''Ne
pahas&amp;imath;na olursa olsun gelecek sezon Trabzon;a gelece&amp;gbreve;im.
Transferim 4 ay kadar gecikecek'' diye konu&amp;scedil;tu.

</font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></font></td></tr></t>
</table>

Colakoglu
03.02.2005, 12:39
www.trabzonhaber.com da cikti bu haber burdaki haberler dogrudur herhalde anlasilan bi yarim sene daha burdayizsmileys/smiley36.gif

Muhalif
03.02.2005, 12:41
en hikaye haber sitelerinden biri o yahusmileys/smiley36.gifama denilen gibi bizim yöneticiler kendi sartlarinin kabulünü beklerse biz burada daha çook bekleriz..

Colakoglu
03.02.2005, 12:45
yok be yok bu transferin gerceklesegi falan yok resmen uyutuluyoruz yaaa... hayret bisey kimseden haber yok..

TSlimetin08
03.02.2005, 12:55
iyi ozaman alalim hemen onu murat smileys/smiley4.gif

Balcklabel
03.02.2005, 12:58
"Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, yardimci antrenörleriyle birlikte Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir'i makaminda ziyaret etti."

*Hürriyet son dakika..

Acaba bizim transferle bir ilgisi var midir? smileys/smiley2.gifHer seyi transfere yorar olduk, sanirim kitlesel bunalima giriyoruz bu transfer isi yüzünden... smileys/smiley5.gif

Guests
03.02.2005, 12:58
smileys/smiley36.gifTamam metin ben simdi bakkala gidiy aliyim abi

Colakoglu
03.02.2005, 13:07
abi gercekten bunalima giriyoruzda acaba birilerimi bizi bunalima
sokuyo yoksa biz kendi kendimizemi bunalim yaratiyoruz... dün bütün gün
icinde acayip bi sikinti vardi bu transfer yüzünden... beyler bu isi
biraz daha hafife alsak diyorum yaaa.. tamam zurawski iyi topcu ama
bizde dünya klübüyüz ne yani zurawski olmassa olmaz diye bisey yok hem
bizde bi yattara varki adam kendini bi toplayip istikrarli hale gelse
birakin zurawskiyi tr ligindeki bütün yabancilari calima dizersmileys/smiley36.gif
dicem oki zurawski gelmesse dünyanin sonu degil.. ha gelirse tabiki
fena olmaz takima katki saglar ama yattaradan daha fazla verimli
olacagini sanmam (iyi bir yattaradan ) .... sizce hakli degilmiyim ???

Colakoglu
03.02.2005, 13:12
Birde aklima su geliyo Polonyada taraftar okadar atesli degil hatta hic
atesli degil desek yeridir... yani bu adam iyi oynuyo ama üzerinde
taraftar baskisi olmadan, acaba avni akerde derbi maclarinda o taraftar
baskisinda basarili olurmu dersiniz ???

WAY BE NE TESPIT YAPTIM AMA smileys/smiley36.gif

Guests
03.02.2005, 13:14
Kardesim çok sabirsizsin ama sen.Daha almadan basarili olur mu diyosun.Hele bi alalim hele bi alalim bir 20 sayfada basarili olur mu diye yazariz smileys/smiley36.gif

Colakoglu
03.02.2005, 13:18
offf anlasilan milleti yatistiramicazsmileys/smiley36.gif ya biraz milletin icine su serpim dedim ya bide kendimi avutuyorum istesmileys/smiley36.gif

Tekke
03.02.2005, 13:19
Yahu bu zuraf iyi olacakti ama yönetim son dakka golü atabilir bekleyin,hem mission un dedigi gibi Yattara yildizdir,dünkü maçta çalim manyagi yapti yine milleti.smileys/smiley4.gif

andrei07
03.02.2005, 13:22
HABER YOKMU YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

lustral_TS
03.02.2005, 13:34
yaw allah için biri

müjde müjde transfer gerçeklesti

dese zil takip oynicam

Balcklabel
03.02.2005, 13:34
W.Krakow'un 3.200 bin EURO'yu pesin istemesiyle tikanan görüsmelerde dün de bir sonuç alinamadi
Transfer için Cuma'ya kadar süresi bulunan Yönetim, simdi geri adim atti, topu Zurawski'ye atti
YA KIRALIK YADA TAKSIT
Trabzonspor'un, Wisla Krakow'un golcüsü Zurawski'nin transferinde umutlari giderek azaliyor. Federasyon'dan özel izin alarak Cuma 17.00'a kadar bu transfer için süre kazanan Bordo-Mavililer, Polonya Kulübü'nün Zurawski'nin 3.200 bin EURO'luk bonservisini pesin istemesi nedeniyle transferi gerçeklestiremiyor. Yönetimin, ya sezon sonuna kadar kiralayip lig sonu bonservisini alalim ya da 3.200 bin EURO'yu 2 yilda ödeyelim önerilerine Krakow 'red' yaniti verdi.
SON UMUT ZURAWSKI
Bunun üzerine transferde geri adim atan Trabzonspor, topu her konuda anlastigi ve imza yetkisi bulunan menajerini Trabzon'da bekleten Zurawski'ye atti. Yönetim, "Bu sartlarda transferinden vazgeçmek zorundayiz' sözleri üzerine Zurawski'nin, "Bu isi ben çözecegim" dedigi ve ardindan yönetimi ve kulübün sahibi ile görüstügü belirtildi. Zurawski'nin kisisel gayretlerinden de bir sonuç çikmazsa Trabzonspor, bu transferi kapatmak zorunda kalacak.

Kaynak: Karadeniz Gazetesi

Bu isi kapandi elimizdekilere bakalim... Aslinda bizim futbolculara da ayip ediyoruz zurawski'yi bu kadar abartarak. Sanki elimizdeki futbolcular yetersiz, bu isi götüremeyecekler ancak Zurawski gelirse sampiyon olabilecekmisiz gibi... Bu da bu adamla ilgili son yazimdir... Bitmistir yani...

andrei07
03.02.2005, 13:36
ARKADASLAR BASIN TOPLANTISI ILE ILGILI BISI BILEN YOKMU

Tolgaa6161
03.02.2005, 13:41
Arkada$alar bence tek sorun banka garantisi

bunun icinde ni tek mehmet ali yilmaz kefil olur ba$kanimiz gidip konu$sun mehmet ali yilmaz beyle hemen halleder bi telefonla valla

ondan sonra ba$kanimiz ciksin olaylari anlatsin

nuri43
03.02.2005, 13:41
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=5 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =katflashbaslik>Zurawski'de Trabzon inadi !..</TD></TR>
<TR>
<TD =Normal13>W. Krakow 3 milyon euro istiyor, Trabzonspor rakami artirmiyor.. "Ekstra" süre yarin sona eriyor. Polonya ekibi bugüne kadar süre tanidi. Transferi Diyarbakirspor engelliyor..</TD></TR>
<TR>
<TD =normal11>
Wisla, 3 milyon euro teminatta geri adim atmiyor. Wisla Ikinci Baskani, bugün 16'ya kadar süre verdi.

Trabzonspor önceki gün alel acele sözlesme imzalattigi Zurawski'nin transferini Wisla Krakow'un 3 milyon euroluk teminatta direnmesi yüzünden dün de sonuçlandiramadi. Wisla Ikinci Baskani Bogdan, "Yarin (bugün) 16'ya kadar teminat mektubunu halledemezseniz futbolcumuzun istemesine ragmen CSK Moskova'nin teklifine yönelecegiz" dedi.

GÜVEN SORUNU Böyle bir teminat için bankada 6 milyon euro bulunmasinin gerekmesi Trabzonspor'u zora sokuyor. Bordo-mavili yöneticiler teminat mektubu için yogun çaba harciyor. Wisla Krakow'un bu tutumunun arkasinda ise daha önce Diyarbakirspor'la FIFA'lik olmasinin yattigi ortaya çikti.

YARIN SON GÜN
Pazarligi yürüten Trabzonspor yönetici Metin Akbasoglu, "Türkiye'ye olan güvensizlikleri bizi zor durumda birakti. Bogdan'a dün her seyi detayiyla anlattim" dedi. Bu arada Futbol Federasyonu'na verilen Zurawski'nin imzaladigi sözlesme yarin geçerliligini kaybedecek.

Kaynak:(Fotomac</TD></TR></T></TABLE>Bu transfer yatti gibi eger 16 ya kadar teminat bulunamazsa.

erolizm
03.02.2005, 13:42
Belli olmaz, bende umutsuzdum ama Türkiye gazetesinde Zurawski nin dün kulübünün yaptigi hazirlik maçina çikmayarak kulübünü protesto ettigini yaziyor..bu heber beni umutlandiriyor belki bu rest ise yarar...Cuma 17.00 a kadar süre var ..Insallah hayirli gelismeler yasanir...

andrei07
03.02.2005, 13:42
ARKADASLAR BASINDAN ALINTI YAPMAYIN LÜTFEN SABAHIN KÖRÜNDE OKUDUK HEPSINI ZATEN

ahmetturk
03.02.2005, 13:44
"Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, yardimci antrenörleriyle birlikte Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir'i makaminda ziyaret etti."

*Hürriyet son dakika..

Acaba bizim transferle bir ilgisi var midir? smileys/smiley2.gifHer seyi transfere yorar olduk, sanirim kitlesel bunalima giriyoruz bu transfer isi yüzünden... smileys/smiley5.gif

Izninizle bir gülmek istiyorum smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifçok yasa yaa

Belkide teminat mektubu içindir ha.smileys/smiley4.gif

nuri43
03.02.2005, 13:46
resmi sitemizde aktuell haberler yayinlansa ordan alcaz ama mecbur alintilari diger yerlerden almak zorunda kaliyoruz. Üstelik herkes acaba gazeteleri okuyomu.

Guests
03.02.2005, 13:51
Vali kampanya baslatabilir il çapinda neden dalga geçiyosunuz ki smileys/smiley36.gif

Colakoglu
03.02.2005, 13:53
millet yönetime mail atalim acilen bu foruma bi psigolog tahsil etsinlersmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Guests
03.02.2005, 14:02
Zurawski'yi transfer edelim istiyorum ama ilk 11'de sahaya çiksin istemiyorum.Anliyomusunuz beni eiiiiiii smileys/smiley36.gif

andrei07
03.02.2005, 14:09
<CENTER>Günes: Insallah Anelka bizim maçta iyi oynamaz biz de Fener'i yeneriz </CENTER>

http://www.milliyet.com.tr/2005/02/03/s&#111;n/resim/s&#111;nspo24.jpg Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, hafta sonunda Akçaabat Sebatspor ile yapacaklari maçta duygusalligi bir kenara birakip, kazanmak için oynayacaklarini söyledi.
Günes, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Akçaabat Sebatspor'un geçen yil mucizevi bir sekilde ligde kaldigini ve geçen yil ligin en basarili ekiplerinden biri oldugunu savunarak, ''Bu yil büyük yatirim yaptilar, ancak iyi sonuçlar alamadilar. Insallah bize zarar vermeden ligde kalirlar'' dedi.
Ilk profesyonel kulübünün Akçaabat Sebatspor oldugunu ifade eden Günes, ''Bunun bir heyecani olacak. Ancak bu futbol maçi. Her maçi kazanmak için ve hirsli bir biçimde yapiyoruz. Su anda da en büyük rakibimizle oynadigimizi kabul ediyoruz. Saha disinda dostuz, saha içinde ise yumusamaya izin vermeyecegiz. Duygusalligi bir kenara birakip, kazanmak için oynayacagiz'' diye konustu.
Hafta sonunda her iki takimin da kazanmak için elinden geleni yapacagini ifade eden Günes, söyle konustu:
''Biz sampiyonluk için oynuyoruz. Daha iddialiyiz. Gücümüzü sonuca yansitmak ve mutlak 3 puan istiyoruz. Kayipsiz geçmek zorundayiz. Düsündügümüz oyunu da yansitirsak favori biziz. Hirsli, arzulu istekli bir maç oynayacagiz.''

ANELKA'NIN TRANSFERI

Günes, Anelka'nin transferiyle Fenerbahçe'nin lige yeni bir renk ve gündem getirdigini söyledi.
Anelka'nin iyi oyuncu oldugunu da ifade eden Günes, sözlerini söyle sürdürdü:
''Ancak Anelka, düsüse geçmis bir pozisyonda Türkiye'ye geldi. Fransa milli takimina çagrilmadi. Daum da onu çalistirip milli takima tekrar vermek istiyor. Hayirlisi olsun. Türkiye liginde rakibimiz Fenerbahçe olacak ve 11 kisi oynayacak. Aleks, Tuncay, Aurelio da oynayacak. Anelka'nin transferi ile Fenerbahçe iyi is yapmistir. Fenerbahçe yeni bir renk ve gündem getirmistir. Insallah Anelka, bizim maçta iyi oynamaz. Biz de Fenerbahçe'yi yeneriz.''

TRANSFER DÖNEMI

Yönetimin transferde iyi niyetli çalistigini ancak ufak tefek fikir ayriliklarinin bulundugunu ifade eden Günes, ''Bunlar olacaktir. Transferde mükemmelligi yakalayamadik. En son bir oyuncu aldik, onun haricinde bir gelisme yok. Idari ve ekonomik olarak da yönetim destegini alarak ileride transferler yapacagiz. Çekirdek kadro olusturursak, daha iyi transfer yapabiliriz'' diye konustu.
Yeni transfer Szmykowiak'i oyun anlayisi ve istek olarak iyi buldugunu da belirten Günes, ''Eski takimi ara vermisti. En son kampta da dayaniklilik idmanlari yapmis. Fizik olarak iyi seviyede degil. Zamana ihtiyaci var. Oyun anlayisi, istegiyle toparlayacagini düsünüyorum. Sicak tavirlariyla da takima uyum sagliyor'' dedi.
Gineli oyuncu Yattara'nin degerinin daha da üzerine çikabilecegini ifade eden Günes, ''Benim için yildiz degil, yildizin verecegi isik önemlidir. Yildizin önüne bulut geçebilir, böylece yildiz az isik saçabilir. Takima verdigine bakarim. Yattara'nin degerinin üzerine çikarmak bizim görevimiz. Bunu saglamaya çalisiyoruz'' dedi.

?Rasim Kara: Del Bosque'nin yaptigini ben yapsaydim ne olurdu? (http://www.milliyet.com.tr/2005/02/03/s&#111;n/s&#111;nspo16.html)

''HEDEFIMIZ KUPAYI KAZANMAK''

Günes, Türkiye Kupasi'ni kazanmak istediklerini ve bu nedenle Gaziantepspor'u da yenerek yollarina devam etmek istediklerini söyledi.
Gaziantepspor'un iyi bir takim oldugunu da kaydeden Günes, ''Sezon basinda puanlar yitirdiler, ancak son haftalarda toparladilar. En basarili buldugum takimlardan biri. Bizim için de basari önemli. Basariyi istiyoruz ve bu nedenle Gaziantepspor'u yenmek istiyoruz. Simdilik Gaziantepspor maçini düsünmeyecegiz ve bu konuyu kapatacagiz'' dedi.

TOPLANTI BITTI VE GENE HABER YOK

metehan
03.02.2005, 14:10
Senol hocanin basin toplantisinda transferle ilgili açiklamalari asagida. Anladigim kadariyla Zurawski olayinda yönetim içinde de bazi fikir ayriliklari var. Tahminimce bazilari bu kadar yükün altina girmekten çekiniyor. Sanirim yönetim içinde bu düsüncede olanlar bu transferin gerçeklesmemesine fazla üzülmediler. Olayin bu boyutunu da dikkate almak gerekir. Özetle yönetim bu konuda kendinden emin olsa, bu transfer biterdi ama anladigim kadariyla bu güven yok.

-------------------------

Yönetimin transferde iyi niyetli çalistigini ancak ufak tefek fikir ayriliklarinin bulundugunu ifade eden Günes, ''Bunlar olacaktir. Transferde mükemmelligi yakalayamadik. En son bir oyuncu aldik, onun haricinde bir gelisme yok. Idari ve ekonomik olarak da yönetim destegini alarak ileride transferler yapacagiz. Çekirdek kadro olusturursak, daha iyi transfer yapabiliriz'' diye konustu.
Yeni transfer Szmykowiak'i oyun anlayisi ve istek olarak iyi buldugunu da belirten Günes, ''Eski takimi ara vermisti. En son kampta da dayaniklilik idmanlari yapmis. Fizik olarak iyi seviyede degil. Zamana ihtiyaci var. Oyun anlayisi, istegiyle toparlayacagini düsünüyorum. Sicak tavirlariyla da takima uyum sagliyor'' dedi.
Gineli oyuncu Yattara'nin degerinin daha da üzerine çikabilecegini ifade eden Günes, ''Benim için yildiz degil, yildizin verecegi isik önemlidir. Yildizin önüne bulut geçebilir, böylece yildiz az isik saçabilir. Takima verdigine bakarim. Yattara'nin degerinin üzerine çikarmak bizim görevimiz. Bunu saglamaya çalisiyoruz'' dedi

hasanzihni
03.02.2005, 14:20
yaaaa ben kanser olmak üzereyim nezaman bitecek bu belirsizlik her kafadan ayri ses çikiyor.

andrei07
03.02.2005, 14:45
HERKES SUSTU DEMEKKI BU IS OLMAYACAK

Ferşat Balcı
03.02.2005, 14:51
Ümitler yavas yavas tükeniyor ... yönetimle baglantili arkadaslarda yazmiyor artik. smileys/smiley5.gif

BDiler61
03.02.2005, 15:04
bizim yönetim zurawskiyi alamaz alacak olsalar simdiye kadar alirlardi.Bosa beklemeyelim alistirin kendinizi

ahmetturk
03.02.2005, 15:08
Bu is olumsuz olarak noktalandi herhalde Senol hocanin açiklamalarina bakilirsa

oflum61
03.02.2005, 15:11
TARAFTARIM COK KOMIK DURUMA DÜSÜYOR! YAZIK! BIR "ZURNANIN" YÜZÜNDEN SU DÜSDGÜMÜZ HALLERE BAKIN. YANI BIRI GUG DEDIMI DIGERI.....

HANIMLAR BEYLER, SEVIYEMIZI YÜKSETELIM, LÜTFEN....

ayoga
03.02.2005, 15:22
parasizliktan ne yapacaklarini bilmiyorlar. ama bir yönden taktir ediyorum yönetici abilerimizi yagmasada gürlüyorlar. ama hasan kabze'yi kaçirdiklari içinde çok kiziyorum. neyse gene baslayacaklar bizim alt yapimiz yeter diye isim olmasa daha yazardim aslinda, bu arada kulube sikayet veya öneri yazipta kendisine cevap gelen varsa lütfen bana bildirebilirmi.arkadaslardan biri kulübe mail atalim dedigi için söylüyorum

oflum61
03.02.2005, 15:26
SON HABER POLONYA GAZETESINDEN!

There's still a chance for transfer of Maciej Zurawski from Wisla to Trabzonspor, because probably Turkish Federation delayed the deadline to Friday. The player's manager still stays in Turkey and there is agreement regarding transfer's value, so the only question is a bank guarantee for paying in rates.

Federasyon cuma gününe kadar süreyi uzatmis, futbolcunun menejeri türkiyede temasta, banka garantisi gerekiyor!

Arkadaslar, ilk sefer bu isin olacagina inaniyorum!

Punisher-61
03.02.2005, 15:31
Sanki Trabzonspor bir Final maci oynuyor ve son DK. Golü bekliyoruzsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

oflum61
03.02.2005, 15:39
Evet ama...yazilar sartlar olan bitenler hep onu gösteriyor!

Salih61
03.02.2005, 15:40
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! !

Golün adi ZURAWSKIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!smileys/smiley2.gif

Akın NAZİFOĞLU
03.02.2005, 15:41
beyler zurawski gelmeyecek(insallah yanilirim). wisla krakow'un istedigi teminat mektubunu hala hiçbir banka vermeyi kabul etmedi. uzun lafin kisasi parasizlik yine basa bela. bazi özel bankalarin ortagi olan eski yöneticilerrimiz neden olaya el koymuyorlar anlamiyorumsmileys/smiley7.gif

hasannuhoglu
03.02.2005, 15:43
insallah arkadaslar olacak bu is...yönetime güveniyorum,yada zuravskiye güveniyorum diyebilirim..adam resti cekmis menceri burda ..hadi hayirlisi bakalim..görecegiz inaniyorum bu adami trabzon bayragiyla poz verirken görecegiz...!!!

hasannuhoglu
03.02.2005, 15:45
ne diyorsun forza61 kardesim..neler oluyor?saka degil umarim

Salih61
03.02.2005, 15:45
Hadi artik be Zurawski...Gel artik...Bitsin bu hasret...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley19.gif

Saygilarimla...

Punisher-61
03.02.2005, 15:48
icime dogdu arkadaslar az sonra her sitenin bir FLASH haberi yayinlanacak.....smileys/smiley2.gif

Muhalif
03.02.2005, 15:52
icime dogdu arkadaslar az sonra her sitenin bir FLASH haberi yayinlanacak.....smileys/smiley2.gif

smileys/smiley36.gifdostum beni bile ümitlendirmisti senin gibi birinin bu denli ümitvat konusmasi.. ama maalesef inancim kaybolmak üzere..

Guests
03.02.2005, 15:53
Birsey bilmeden yazmayin bu basliga artik yeter bunaldik

Bilip yazanlara lafim yok genel konusuyorum

Salih61
03.02.2005, 15:54
icime dogdu arkadaslar az sonra her sitenin bir FLASH haberi yayinlanacak.....smileys/smiley2.gif Keske...smileys/smiley19.gif

Tandogan
03.02.2005, 15:59
Bu konuda dün gece yerel kanallari izlerken Halil Sanli'nin konusmalarini dinledim.Bayagi komigime gitti.Onlar da canlarindan bezmis.Adam "ben bunca yildir bu meslegi yapiyorum, böyle bir transfer olayi daha görmedim.Birakin günden günü,saatten saate olaylarin akisi degisiyor.Nasil haber yapacagimizi biz de sasirdik" dedi.

Bu is olacak diye sartlanarak, olmadigi zaman hayal kirikligina ugramaktansa;olmayacagina sartlanip bir sürpriz olursa mutlu olmak daha iyi sanirim.Ne yapalim artik psikolog gibi düsünmeye basladik.

Tekke
03.02.2005, 16:01
Iyice psikopata baglandik ya.

Hayir hayir,Zurawski'nin gelmesini istiyorum,ama kalede oynamasini istiyorum,kaleden kaleye gol atmasini istiyorum anliyor musun beni. Eger,eger getiremezseniz sizi cezalandirmak zorunda kalicam.smileys/smiley5.gif

İleli
03.02.2005, 16:04
Iyice psikopata baglandik ya.

Hayir hayir,Zurawski'nin gelmesini istiyorum,ama kalede oynamasini istiyorum,kaleden kaleye gol atmasini istiyorum anliyor musun beni. Eger,eger getiremezseniz sizi cezalandirmak zorunda kalicam.smileys/smiley5.gif

yusuf yusufmu yosa piskopatmi ?smileys/smiley36.gif

Shota
03.02.2005, 16:05
Benim hale anlamadigim konu,iki kulüp anlasdida,sorun teminat mektubundami,yoksa birak teminat mektubunu,bizimkiler halen pazarlikmi yapiyor?Bilgisi olan aydinlatirsa sevinirim.

Akın NAZİFOĞLU
03.02.2005, 16:10
sadece teminat mektubu problem

bankalarin hiçbirisi 6 milyon euroluk teminati vermeye yanasmiyor.

simdi albayraklara kaptirilan liman ihalesinin önemi ortaya çikiyor iste. kulüp ihaleyi alsaydi 20 milyon euroluk teminati verebilecek seviyede olacakti.smileys/smiley7.gif

Photoshop
03.02.2005, 16:19
wisla bildigim kadariyla saat 16.00 ya kadar süre vermisti bizim yönetime.
acaba nooldu arkadaslar haberiniz var mi?

ahmetturk
03.02.2005, 16:21
Bu arada Wislanin verdigi sürede doldu

Balcklabel
03.02.2005, 16:25
Bütün Trabzonsporlular olarak teminat mektubu vermeyen bankalardan paralarimizi çekelim... Toplu eylem, toptan destek can Trabzonspor'a!!!

ahmetturk
03.02.2005, 16:27
Bu arada Zurawski hakkinda yazilan sayfa sayisi 61-62 oldu herhalde.smileys/smiley36.gif

BDiler61
03.02.2005, 16:45
bosuna beklemeyin yok transfer filan

ahmetturk
03.02.2005, 16:58
bosuna beklemeyin yok transfer filan

Kaynak ? smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

BDiler61
03.02.2005, 17:00
kaynaga gerek varmi?smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Muhalif
03.02.2005, 17:08
ewt.. artik suna inanmaya basladim ki zurawski konusunda yazip çizen bir biz kaldik bmn olarak.. basindan kimsenin umrunda degil bu konu.. transfer biteli 3 gün olacak biz hala transfer yapacagiz diye ugrasiyoruz bu sayfalarda.. bir zamanlar susam sokaginda çilgin mucit diye bir tip vardi.. hani tek basina bir adada yasar -mesela piyanoyu bulurdu- sonra çilginlar gibi sevinirdi icat yaptim diye.. biz de disariyla baglari kopardik sabah aksam pc basinda yaz babam yaz.. ne bir haber var ne bir gelisme.. herkes bu konuyu unuttu yahu bizim disimizda..

ben de unutmak üzereyim ya.. neyse..

metehan
03.02.2005, 17:13
Arkadaslar konu kapanmistir

Öte yandan Trabzonspor'un ara transferde kadrosuna dahil edemedigi Polonyali oyuncu Zurawski'nin transferinin yil sonunda gerçeklesebilecegi bildirildi.
Futbolcunun transferi ile ilgilenen yönetim kurulu üyesi Metin Akbasoglu, A.A muhabirine yaptigi açiklamada, bu futbolcunun transferinin kapandigini ve gerçeklesme durumunun ancak yil sonunda oldugunu bildirdi.
Zurawski'nin Trabzonspor'a gelmek istedigini belirten Akbasoglu, ''Futbolcu kulübü ile bize gelmek için kavga etti. Ancak Wisla Krakow ile anlasamadik. Senol hoca ile toplanti yapacagiz. Eger isterse yil sonunda bu futbolcuyu alacagiz'' diye konustu.

www.milliyet.com.tr

Photoshop
03.02.2005, 17:23
olay bitmistir arkadaslar, zurawski istenirse seneye ancak. daha fazla lafa gerek
yok...

Tekke
03.02.2005, 18:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>3Subat2005 17:02</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Zurawski seneye kaldi..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu, ara transfer döneminde kadrolarina katmak için yogun çaba harcadiklari Zurawski için takimi Wisla Krakow'u ikna edemediklerini belirterek, yil sonunda bu transferi gerçeklestirebileceklerini söyledi..</TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif</TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley18.gif

Barış
03.02.2005, 18:07
Evt seneye kaldi(Insallah).Bittuk da lasmileys/smiley5.gif

İleli
03.02.2005, 18:30
Yedekte forvet kalmadi Allah sonumuzu hayir etsin!

Guests
03.02.2005, 18:39
smileys/smiley7.gifAllahin süper zekalilari Agustine'i ne mantikla gönderdiniz o zaman?

Her maç 5-10 tekme yiyen Kaptan Tekke sakatlanirsa ne yapicazz ? smileys/smiley7.gif

FANATIK61
03.02.2005, 18:55
Bu gidisle biz ilk dörde girsek mucise olur. Bakin görün 16 Mac daha var ne sakatliklar ve cezalar olacak. smileys/smiley18.gif

mahir_kuzey
03.02.2005, 18:57
GENÇ FORVETLER VAR PAFTAN GELEN. BELKI BÖYLESI DAHA HAYIRLI OLUR ARKADASLAR. BIR YILDIZ DOGABILIR YANI. POLYANNACILIK OYNUYOR DIYENDE ÇIKAR SIMDI, HER ISTE BIR HAYIR VARDIR DIYENDE. NE DERSENIZ DEYIN BEN ALTYAPIDAN GELEN GENÇLERI BEGENIYORUM...

Barış
03.02.2005, 18:57
Forvet harbi kalmadi.PAF dan aliriz artik.

Photoshop
03.02.2005, 19:02
arkadaslar forvet kalmadi diyorsunuz, gecen sezon bu takimin gol yükünü
ceken adamlar yine bizdeler.

agustine gitti forvet kalmadi sözüne inanmiyorum, agustine geldiginden beri
TRABZONSPOR'um ligde 52 mac oynadi agustine in attigi gol 1.

ayrica agustine yüzünden kaybettigimiz iki kiev maci ve bir galatasaray maci
var unutmayin.

yapmayin gözünüzü seveyim tanimadigimiz bilmedigimiz bir adam icin 70-80
sayfa yazi yazdik.

bizim cocuklara biraz ayip oluyor.

neyse kalin saglicakla...

EmrahYalçınalp
03.02.2005, 19:03
smileys/smiley7.gifAllahin süper zekalilari Agustine'i ne mantikla gönderdiniz o zaman?

Her maç 5-10 tekme yiyen Kaptan Tekke sakatlanirsa ne yapicazz ? smileys/smiley7.gif

2 sezon dahakalip 3 gol daha atar belki diyerek mi tutacaklardi takimda?Hani amaç niye forvet alamadiniz diye sitem etmekse tamam da, Agustine'e iyi dayandilar bu kadar...

ibrahim_yattara
03.02.2005, 19:04

of be kardesim amma felaket senaryolari ürettiniz beee. yeterrrrrrrrr....

rune langeye 16 milyon mark verildide ne oldu geldi takjima adapte olamadi gitti

thijs denen havuç kafali içinde öok iyi oyuncu demislerdi ne oldu ha ne oldu??

adam diyorki agustineyi neden gönderdiniz o zaman. yahu git hasan üçüncüyü forvet oynat ondan daha faydali olmazsa ben adam degilim..

çok basimiz sikisirsa taraftarlardan eli ayagi düzgün birini aliriz sahaya o oynar gol atamazsada en azindan bön bön bakinip 600 bin dolari aldi gitti diye üzülmeyiz. hala agustine diyor hasbinallaaaaaahh... zurawski murawski bos isler beyler bence gelmemeside iyi oldu o szymkovakada hemen sans vermesinler derim çünkü kadro bozulmaz ise senol hoca takimda çok iyi isler yapiyor ve sampiyonlugun en güçlü adayi biziz.. ayagini denk al bizans bu saltanat bu sene bitecekk...