PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zurawski imzaladi ama W.Krakow birakmadi!

Sayfa : 1 [2] 3

Colakoglu
02.02.2005, 11:53
ya hatta www.trabzonhaber.com dada bi haber yok hic normal bisey degil bu ya....

Guests
02.02.2005, 12:07
Klübün resmi sitesinde is yok.Süslemisler rengini güzel yapmislar o kadar.

Böyle duyarsiz klüp görmedim.Taraftarlari fellik fellik haber almaya çalisirken adamlar bi açiklama yapma ihtiyaci duymuyo.Resmi siteye 2 satir yazmak da mi çok zor?Çok amatör sekilde çalisiyor yönetim site konusunda.Ayip harbi ayip.Trabzonspor Klübünden Bmn'yi takip eden varsa lütfen bu rezalete son versinler artik!

Colakoglu
02.02.2005, 12:09
YÖNETIM AYIP OLUYO AMAAAAAAAAAAAAAA............smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ferşat Balcı
02.02.2005, 12:10
yönetime helal olsun bence son kozlarini oynadilar. futbolcuyu almak için ne kadar kararli olduklarini gösterdiler. son gün kuluple anlasmadan futbolcuya imza attirmak ve lisans islemlerini baslatmakböylece zaman kazanmak seytanin aklina bile gelmezdi.

Colakoglu
02.02.2005, 12:13
E TAMAM HELAL OLSUNDA BIZIM NEDEN HABERIMIZ YOK BUNLARDAN BIZEDE HABER
VERSINLERDE TAM OLSUN,,,BIZDE GELISMELERDEN HABERDAR OLMAK ISTIYORUZ VE
BU EN BÜYÜK HAKKIMIZ...

Ferşat Balcı
02.02.2005, 12:22
bence yönetimde bizim gibi sabirsizlikla ve heyecanla bekliyor. tam kesinlesmeden açiklama yapamk istemiyorlar herhalde. isin sonunda rezil olmakta var yani

tswonder
02.02.2005, 12:22
......

Bu üç kulübün lisansli ürünler gelirleriyle Trabzonspor?unkinin karsilastirmasini geçtigimiz günlerde yaptik. Fenerbahçe?nin bir büyük maçta elde ettigi hasilatin neredeyse Trabzonspor?un bir sezonki hasilatina esit oldugunu yazdik. Anelka?nin imza töreninde Murat Özaydinli, Fenerbahçe?nin 13 bin olan kombine biletli sayisini 30 bine çikarmayi hedeflediklerini söyledi. Kombine biletlerin sezonluk ortalama fiyati 2.5-3 milyar lira. AnelkaÔnin 39 numarali formasi kapisiliyor, parasinin yarisi buradan gelecek. Trabzonspor?un kombine biletli sayisi 6 bin 500 dolayinda. Geliri 1 trilyon lira. Ilk yaridaki toplam hasilati da, 3 Avrupa Kupasi, 3 ezeli rakiple yapilan maçlar da dahil toplam 1 trilyon lira. Siki durun, indirimli kampanya yapilan kombine bilet fiyatlari açik tribün 20 milyon, maraton 40 milyon, VIP B 160 milyon, VIP A 320 milyon. Satilan miktar, açik ve maraton tribünleri için 700, VIP?ler için sadece 8. Simdi daha siki durun, takim Senol Günes gibi bir markaya teslim edilmis, Malatyaspor güzel bir oyunla kupadan elenerek çeyrek finale çikilmis, Yattara, Fatih ve Gökdeniz gibi yildizlari döktürüyor, Özgür ve Szymkowiak alinmis, Kayserispor ile ilk lig maçi oynaniyor. Hasilat 50 milyar, hakem ücreti, stat kirasi, temizlik ve güvenlik sirketleriyle diger giderler 45 milyar. Kulübe kalan 5 milyar. Sadece o maçin galibiyet primi ise 75 milyar.

Siz karar verin artik, neden Ömer Sari ve Metin Akbasoglu kara kara düsünüyor diye! ?Neye güvenip de Zurawksi?nin sadece bonservisi için kulübü 3 milyon Euro?luk maddi yükün altina sokalim?? diye düsünmelerine hak vermemek olasi mi?

....

Edited by: tswonder

Guests
02.02.2005, 12:27
Fersat tamam heyecanlilar da taraftara bilgi vermek de görevleri.Zurawskiyle imzaladilarsa sorun klübüyleyse bunu 2 cümle yazamazlar mi?Bunu ögrenene kadar bile canimiz çikti ki hala saglam bilgi mi belli degil.

Guests
02.02.2005, 12:29
Bu arada Ergun Ata'nin yazisi çok manidar.Olayin özeti bu aslinda

selçukabi
02.02.2005, 12:30
......

Bu üç kulübün lisansli ürünler gelirleriyle Trabzonspor?unkinin karsilastirmasini geçtigimiz günlerde yaptik. Fenerbahçe?nin bir büyük maçta elde ettigi hasilatin neredeyse Trabzonspor?un bir sezonki hasilatina esit oldugunu yazdik. Anelka?nin imza töreninde Murat Özaydinli, Fenerbahçe?nin 13 bin olan kombine biletli sayisini 30 bine çikarmayi hedeflediklerini söyledi. Kombine biletlerin sezonluk ortalama fiyati 2.5-3 milyar lira. AnelkaÔnin 39 numarali formasi kapisiliyor, parasinin yarisi buradan gelecek. Trabzonspor?un kombine biletli sayisi 6 bin 500 dolayinda. Geliri 1 trilyon lira. Ilk yaridaki toplam hasilati da, 3 Avrupa Kupasi, 3 ezeli rakiple yapilan maçlar da dahil toplam 1 trilyon lira. Siki durun, indirimli kampanya yapilan kombine bilet fiyatlari açik tribün 20 milyon, maraton 40 milyon, VIP B 160 milyon, VIP A 320 milyon. Satilan miktar, açik ve maraton tribünleri için 700, VIP?ler için sadece 8. Simdi daha siki durun, takim Senol Günes gibi bir markaya teslim edilmis, Malatyaspor güzel bir oyunla kupadan elenerek çeyrek finale çikilmis, Yattara, Fatih ve Gökdeniz gibi yildizlari döktürüyor, Özgür ve Szymkowiak alinmis, Kayserispor ile ilk lig maçi oynaniyor. Hasilat 50 milyar, hakem ücreti, stat kirasi, temizlik ve güvenlik sirketleriyle diger giderler 45 milyar. Kulübe kalan 5 milyar. Sadece o maçin galibiyet primi ise 75 milyar.

Siz karar verin artik, neden Ömer Sari ve Metin Akbasoglu kara kara düsünüyor diye! ?Neye güvenip de Zurawksi?nin sadece bonservisi için kulübü 3 milyon Euro?luk maddi yükün altina sokalim?? diye düsünmelerine hak vermemek olasi mi?

....

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

yönetim çulsuz da biz çok mu zenginiz iste fatura budur.Bizim varya tek kurtulusumuz Alt yapi ve az miktardaki paramizi çok akilli kullanmaktir.

Muhalif
02.02.2005, 12:38
ya Allah askina tek kelam.. ne ajansspor ne diger siteler... hiç bir yerde bir sey yok.. resmi site hak getire zaten.. bu isler öyle yeni site yaptik la olmuyor.. neler oluyor yahu.. basbakani devreye sokalim önerim kabul görmedismileys/smiley2.gifbari polonya mafyasindan tanidiklar bulalim. hatiri sayilir babalar yanismileys/smiley4.gif

Magnolia
02.02.2005, 12:45
Kesin sonuç belli mi? Ya da ne zaman belli olur...Klübü problem çikariyorsa bu futbolcu nasil gelip imza atti anlamadim...

MahmutHSO
02.02.2005, 12:46
ZURAVSKI NIN LISANSINI ÇIKARTMISLAR

.................................................. .......... ..

Lütfen uzun ve alakasiz yazilari foruma yapistirmayiniz..Edited by: Emorfo

MahmutHSO
02.02.2005, 12:49
Arkadaslar kopyalamayi dogru yapamadim herhalde.Kusura bakmayin

tigin
02.02.2005, 12:49
süre doldugu için futbolcuyla imzalar atildi ve lisans sorunu halledildi artik geriye takimiyla anlasmak kaldi yani acil olan sorun halledildi.artik kulübünü ikna etmekiçin daha vakit var.(umarim böyle birseydir)smileys/smiley5.gif

Muhalif
02.02.2005, 12:51
ohoo.. burada sommers bile varsmileys/smiley36.gif

tigin
02.02.2005, 12:55
yaziyi siteden kopyaladigin için kodlarda görünüyor.notpad'e atip buraya kopyala düzelir

Alptuğ
02.02.2005, 12:56
ilk kez yaziyom.polonya futbolu nerede ki? ben bu oyuncularin pek faydali olacagina inanmiyorum zurawski'yi alacaz mehmet yilmazi yine kulubeyemi göndercez?tam form tutmaya baslarken yazik etmeyelim

mahir_kuzey
02.02.2005, 12:57
ARKADASLAR HANI BU FORUMU YÖNETICILER VE FUTBOLCULARDAN TAKIP EDENLER VARDI. ÇIKSINLAR ORTAYA OLDU YADA OLMADI DESINLER. EY BU YAZILARI OKUYAN YÖNETICI ABIM. HASTA OLDUK YAA..HADI AMA...

canibus
02.02.2005, 12:59
eves lisans cikmis. Tff.org tan bu alinti.

O zaman somersi belki kiralik vermisizdir Utrecht(ne biliim somers de yaziyo kafam karisti)

ahmetturk
02.02.2005, 13:01
Dikkat ederseniz sözlesme bitis tarihine olayi anlarsiniz

Ferşat Balcı
02.02.2005, 13:02
Ergun Atani yazisini okuduktan sonra kurudum kaldim valla daha ne söyliyeyim ki...?

tigin
02.02.2005, 13:03
ilk kez yaziyom.polonya futbolu nerede ki? ben bu oyuncularin pek faydali olacagina inanmiyorum zurawski'yi alacaz mehmet yilmazi yine kulubeyemi göndercez?tam form tutmaya baslarken yazik etmeyelim

bildigim kadariyla wisla takimi antalya manavgat'ta kamp yapiyor.mehmete gelince önümüzde kupa maçlarida var o zaten kupa maçlarinda cosar.artik form durumuna göre oynarlar.ayrica neden ikisi oynamasin.

Alptuğ
02.02.2005, 13:11
bizim böyle bi oyuncuya ihtiyacimiz yok bence mehmet yilmazi yeniden kulubeye mi göndercez

Colakoglu
02.02.2005, 13:12
ya millet ergun atanin yazdiklarinin altinda ne yatiyo sizce adam hakli
hemde sonuna kadar... ilk yaridaki galatasaray macini hatirlayin stadin
yarisi bostu.. birakin normal maclari derbi maclarinda bile stad tam
dolmuyo 250.000 nüfusu olan trabzonda bi 25.000 kisilik stad
doldurulamiyo... uzun zamandan beri sadece fener macinda doldu o stad
ben taa isvicreden bi mac icin kalktim trabzona gittim.. yapmayin allah
askina ya.. ondan sora bide stadyum büyütülsün diyenler var... kimin
icin peki... öncelikle bizim taraftarimiz biraz daha sahip cikmasi
lazim klüpe.. milyonlarca taraftarimiz var diyoruz 100.000 üyeye bile
daha ulasamadik ayip ayip ayip.........

corleone
02.02.2005, 13:25
ya millet ergun atanin yazdiklarinin altinda ne yatiyo sizce adam hakli hemde sonuna kadar... ilk yaridaki galatasaray macini hatirlayin stadin yarisi bostu.. birakin normal maclari derbi maclarinda bile stad tam dolmuyo 250.000 nüfusu olan trabzonda bi 25.000 kisilik stad doldurulamiyo... uzun zamandan beri sadece fener macinda doldu o stad ben taa isvicreden bi mac icin kalktim trabzona gittim.. yapmayin allah askina ya.. ondan sora bide stadyum büyütülsün diyenler var... kimin icin peki... öncelikle bizim taraftarimiz biraz daha sahip cikmasi lazim klüpe.. milyonlarca taraftarimiz var diyoruz 100.000 üyeye bile daha ulasamadik ayip ayip ayip.........

kardes simdi bu stad konusunu açmaya ne gerek var herkes bu sorunun farkinda ama elden bisey gelmiyor yönetim de farkinda kombine biletleri yok parasina satiyor stadin dolmasi için taraftara güven gerekiyor bunun için de transferler yapiliyor artik elden gelen birsey yok ben trabzona gelince en basit görülen bir maçi bile kaçirmiyorum ama trabzondaki bazi taraftarlarimiz takimina bu kadar bagli degil artik bikmis durumdalar adam febe ve geyse maçina gidiyor ikisinde de yeniliyoruz ben bi daha maça gitmem diyor sen bu adami bi daha maça getiremezsin feneri kadiköyde yenmedikçe benim de böyle birçok tanidigim var ama anlatmakla olmuyor bunlara dedigim gibi yeneceksin feneri kadiköyde geyseyi mecidiyeköyde bak nasil doluyor o zaman stad yanlis böyle olmamasi fgerekir ama maalesef trabzonda böyle...

Colakoglu
02.02.2005, 13:26
bize parali yönetici degil kendi parasini kendisi kazanan bi
trabzonspor lazim tipki avrupadaki takimlar gibi... ve atay baskaninda
yapmak istedigi bu zaten 100.000 üyemiz oldugu zaman klübün yillik
gelirini aciklamisti ozaman transfer yapmaya paramiz olacak kimse merak
etmesin.. istedigimiz topcuyu almakta bizimde sözümüz gececek.. bizim
taraftar stadyumu doldurmasin üye olmasin sorada transfer beklesin...
simdi bazilari dicekki transfer yaptilarmida stada gelmedik... bende
diyorumki stadi her macta full doldurdunuzda adamlar topcu almaya
parami bulamadi smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif??????

Colakoglu
02.02.2005, 13:29
corleone haklisin kardesim ama bende artik ne dicemi bilemiyorum hata
kimde belli degil tek bildigim bu böyle devam ettigi sürece fener bi
futbolcuya 10 milyon vertikten sora bize sampiyonlugu birakmazlar...

Özkan Erdem
02.02.2005, 13:39
Yine Ömer Sari kaynakli bir haber. Kendisiyle az önce telefonla görüstük, görüsmelerin tikandigini gece 12:00 e kadar süreleri oldugunu, Wisla 'nin 2,5 milyon dolarlik bir teminat mektubu istedigini ve yönetimimizin bu parayi su an temin edemedigini, teminat mektubununda haziran tarihli oldugunu bu nedenle wislanin yanasmadigini söylediler. Zurawski kulüp yöneticileriyle tartismis, birakilmasini talep etmis, bonservisinde indirim istemis.

Fazla ümitlenmemek gerek..

Punisher-61
02.02.2005, 13:43
ya versinler su parayi be...hani transfere ayrilan 5 milyon??

tigin
02.02.2005, 13:46
alsinlar baslarina çalsinlar zurowskimi ne haltsa artik.sanki ronaldo mübarek.bundan sonra o heriften kendi takiminada hayir gelmez.Bize mehmet yeter.Bi daha bakmicam bu herifle ilgili basliklara

SDanışmaz
02.02.2005, 13:53
bu polonyalilar escuptata serefsizlik yapiyor demekki kanlari bozuksmileys/smiley7.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

-------------------

Adamin tursunusunu kuracaklar herhalde.Satsaydilar ne olurdu ¿ tigin'inde dedigi gibi bu adamdan artik takimina fayda gelmez.

Çakır
02.02.2005, 13:57
Zurawski transferi ile ilgili gelismeler an be an BMN forumda smileys/smiley2.gifValla helal olsun beyler. Herkeste dakika dakika ayri bir havadis, ayri bir gelisme. Bugünü hayirli haberle bitirelim baska bisi istemiyorum. Haydi yönetim bastir, basta Senol hoca olmak üzere onu bu kadar çok istedik madem bitirelim bu isi. Bir de resimlerini koyalim tam olsun bari:
http://polishsoccer.com/images/article_39_l.gif
http://sportsmed.starwave.com/media/pg2/2002/0614/photo/friedel_i.jpg
http://dzis.dziennik.krakow.pl/serwis/2004/07.12/Sport/zurtif.jpgEdited by: Çakir

selçukabi
02.02.2005, 14:01
ikinci resimde kaleciye teslim etmis topu hiç yakistiramadim.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ahmetturk
02.02.2005, 14:05
Almiyoz ya almiyoz iste nedir bu ya transfer zamani bitti kurtaramadik yakamizi su polonyalilardan. Bir daha polonyali demeyin su adamlara Papua yeni Gineli falan deyin ben anlarimsmileys/smiley17.gif Edited by: ahmetturk

Çakır
<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =tit1>ZurawskiTrabzonspor'a gitmiyor</DIV>
<DIV =txt1>(aktual: 23:01) Trabzonspor'la bugün yapilan görüsmelerde anlasmaya varilamadi ve Maciej ZurawskiWisla'da kaldi.Taraflar finansal konularda anlasamaya varamayinca görüsmeler tikandi. Türk kulübü son olarak 3 milyon euro ödemeyi kabul etti fakat buücretin taksitlendirilmesinde anlasma saglanamadi.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>http://www.wislakrakow.com'dayayinlanan haberin Türkçe'si...

Hüda Topaloğlu
bi futbolcu alacaz burnumuzdan getirdiler yaa...

ahmetturk
02.02.2005, 14:10
OOOOOO Mehmet YILMAZOOOOO

Çakır
02.02.2005, 14:16
Siteye göre Janusz Basalaj adli bir Wisla yöneticisinin yorumu da su sekildeymis smileys/smiley7.gif

"Trabzonspor'la yeniden görüsmeye sadece Zurawski'nin özel istegi üzerine karar verdik. Kendisi Türkiye'de oynayarak futbolunu gelistirecegine inaniyor. Ona yardim etmeye hazirdik fakat Trabzonspor'un sartlarini kabul etmemiz mümkün degil. Trabzonspor'un güvenilir bir kulüp olmadigini söylemiyorum ama yine de hafizalarimizda bir süreönce Diyarbakirspor ve Denizlispor'da kiralik olarak oynayan oyuncularimiz Moskalewicz, Sarnat ve Zajac'in yasadigi olumsuz tecrübeler var"

ARAGORN01
02.02.2005, 14:20
Çakir

Bu yazdigin wisla krakow sitesindeki yorumlar dünaksamki yorumlar. Bunlarin üstüne çok sey oldu ama yine de çok fazla ümitli degilim.

TSunami
02.02.2005, 14:23
bitsin bu iskence artik

SDanışmaz
02.02.2005, 14:27
ikinci resimde kaleciye teslim etmis topu hiç yakistiramadim.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

-------

Simdi alamadik,sezon sonu yeniden gündeme gelir mi ¿

hakantpl
02.02.2005, 14:28
off ulan off bende dün sevinmistim gelcecek diye demek ki bu adamdan hayir yok her iste bir hayir vardir..

andrei07
02.02.2005, 14:35
SIMDI BU IS KESIN OLARAK YATTIMI YANI CEVAP VEREBILIRMISINIZ?

Muhalif
02.02.2005, 14:42
Yine Ömer Sari kaynakli bir haber. Kendisiyle az önce telefonla görüstük, görüsmelerin tikandigini gece 12:00 e kadar süreleri oldugunu, Wisla 'nin 2,5 milyon dolarlik bir teminat mektubu istedigini ve yönetimimizin bu parayi su an temin edemedigini, teminat mektubununda haziran tarihli oldugunu bu nedenle wislanin yanasmadigini söylediler. Zurawski kulüp yöneticileriyle tartismis, birakilmasini talep etmis, bonservisinde indirim istemis.

Fazla ümitlenmemek gerek..

2.5 milyon dolarlik teminat mektubumu gerçekten mesele.. yazik.. yahu bu Bozoglu ve Akbasoglu zengin adamlardi hani? 2.5 milyon dolar bulamayan yönetim mi olur? utanmasinlar m. ali yilmaz dan istesinler eminim verir!

yeter ya.. hiç ders almiyorlar.. sene basinda sl gitti hala ayni fasarya isler.. biktik ya!

Salih61
02.02.2005, 14:47
http://www.wislakrakow.com/pictures/basalajjm.jpgZurawskiyi alamayasimizin sebebi bu HERIF...SEREFSIZ...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley2.gif Edited by: FORZA61

andrei07
02.02.2005, 14:47
ARKADASLAR FUTBOLCU ISTIYOR KLÜP ISTIYOR TARAFTAR ISTIYOR TEK SORUN PARAMI ACABA? BELKIDE BU ADAMI ALSAK SAMPIYON OLACAGIZ

canibus
02.02.2005, 14:50
demin trt2de trabzona baglandilar,

Zurawski Antalyada imzayi atmis ve wisla ile kiralik bedeli 500 000 euro olarak anlasilmis, ama birden wisla baskani opsiyon parasini 2.5 milyon icin teminat mektubu istemis. O olmasa transferde olmaz demis. Trabzon 500 000 zaten pesin veriyoruz demis kiralik, ama anlasamamislar su ana kadar. Gece 00.00 kadar teminat mektubu sorunu cözülürse zurawski trabzona gelecek, bir gelisme olmasa zurawski wislada onyamaya devam edecekmis.

ARAGORN01
02.02.2005, 15:05
2.5 mio euro teminat mektubu için bankalarda limit gerekir. Banka bir günde bu kadar limiti ( teminati nakit olmaz ise) çikaramaz.

Bir yöneticinin parasini teminat göstermesi gerekir.

Sanirim 2 gündür bu konuyu halletmeye çalisiyorlar. Ancak benim anlamadigim 500.000 euro kira kontrati için neden 2.5 mio euro teminat mektubu isteniyor ? Acaba opsiyonlu mu bu, yani sene sonunda bonservis için mi bu mektup isteniyor ?

Açiklamiyorlar ki tam anlamiyla yorum yapalim....

canibus
02.02.2005, 15:09
evet aynen öyle yukarida yazistim sene sonu bonservis icin. sadece trt veriyor haberlerimizi. Diger kanallar trabzondan bir söz bile etmiyorlar.

TSunami
02.02.2005, 15:10
ergun ata nin yazdiklarina katiliyorum ama kulüp bu parayi zaten gözden çikarmis. bizim bozuldugumuz bir adama 3 milyon verilip verilmemesi degil. o yönetimin tasarrufu fakat vermeye niyetlendigin paraya teminat bulamiyosun. adamin canini sikan bu. niyetleri fiyat düsürmekse baska.

canibus
02.02.2005, 15:12
bu arada türkiye kupasi rakibimizde Gaziantepspor oldu.

TSunami
02.02.2005, 15:17
sonrada gese, tabi diyari geçebilirlerse

bu sene yine bizimsin

ahmetturk
02.02.2005, 15:17
Ilk maç nerde

TSunami
02.02.2005, 15:43
trabzon

İleli
02.02.2005, 15:47
Gorusmeler devam ediyorum yok transfer tamamen kapandimi ?

andrei07
02.02.2005, 15:53
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Aktug: "Rakip ayrimi yapmiyoruz"</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Türkiye Kupasi Çeyrek Finali'nde sahasinda Gaziantepspor ile eslesen Trabzonspor'da, baskan Atay Aktug, iyi bir kura çektiklerini söyledi.. "Rakip ayrimi yapmiyoruz" diyen Aktug, hedefin final oldugunu kaydetti..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%"></TD>
<TD width="50%">
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam3.ajansspor.com/abm.asp?z=36&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam3.ajansspor.com/abm.asp?z=36&amp;nt=1184097619">

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#eeeeee>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD width=13></TD>
<TD>UEFA KUPASI (http://www.ajansspor.com/futbol/index.asp?kat=tur&amp;bol=8)http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =normal10siyah colSpan=2>Uefa Kupasi ile ilgili son gelismeler (http://www.ajansspor.com/futbol/index.asp?kat=tur&amp;bol=8), puan durumlari ve fikstürler (http://www.ajansspor.com/futbol/gruplar.asp?bol=8&amp;lig=110) bu sayfalarda. </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=45>http://www.ajansspor.com/gundemdekiler/uefa.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#eeeeee>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD width=13>http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gif</TD>
<TD>IDDAA BÜLTENI (http://reklam3.ajansspor.com/abmc.asp?b=79&amp;z=36)</TD></TR>
<TR>
<TD =normal10siyah colSpan=2>Iddaa oyunun maç programinini görmek istiyorsaniz tiklayiniz (http://reklam3.ajansspor.com/abmc.asp?b=79&amp;z=36). </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=45>http://www.ajansspor.com/images/iddaabulteni.gif (http://reklam3.ajansspor.com/abmc.asp?b=79&amp;z=36)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>

Atay Aktug yaptigi açiklamada, özellikle Gaziantepspor ile kendi sahalarinda oynayacak olmalarinin büyük avantaj oldugunu belirterek, ''Iyi bir kura çektik. Bu avantajimizi iyi degerlendirmek istiyoruz'' dedi.

Çeyrek finaldeki tüm takimlarin güçlü takimlar oldugunu ifade eden Aktug, söyle konustu:
''Kim çikarsa çiksin zor bir maç olacakti. Ancak biz rakipler için (su veya bu olsun) demiyoruz. Rakip ayrimi yapmiyoruz. Gaziantepspor da güçlü bir takim, ancak saha ve seyirci avantajimiz olacak. Bu karsilasmadan iyi sonuçla ayrilarak, turu geçmek istiyoruz.''

Yari finale yükselmeleri halinde Diyarbakirspor-Galatasaray maçinin galibi ile karsilasacaklarini kaydeden Aktug, ''Türkiye Kupasi'ni almak için önümüze çikan her engeli geçmek zorundayiz'' diye konustu.

A ARKADAS INSAN TRANSFERE ILGILI AZDA OLSA BIRSEY SÖYLER KANSER ETTINIZ BIZI BE

BU DEMEÇ KURA ÇEKIMINDEN SONRA VERILMISTIR!!!!</TD></TR></T></TABLE>

baris_aykan
02.02.2005, 15:55
gorusmelerin devam ettigi kesin

Tekke
02.02.2005, 16:08
[QUOTE=tswonder]

[quote=Ergün Ata/Fanatik]

......

Bu üç kulübün lisansli ürünler gelirleriyle Trabzonspor?unkinin karsilastirmasini geçtigimiz günlerde yaptik. Fenerbahçe?nin bir büyük maçta elde ettigi hasilatin neredeyse Trabzonspor?un bir sezonki hasilatina esit oldugunu yazdik. Anelka?nin imza töreninde Murat Özaydinli, Fenerbahçe?nin 13 bin olan kombine biletli sayisini 30 bine çikarmayi hedeflediklerini söyledi. Kombine biletlerin sezonluk ortalama fiyati 2.5-3 milyar lira. AnelkaÔnin 39 numarali formasi kapisiliyor, parasinin yarisi buradan gelecek. Trabzonspor?un kombine biletli sayisi 6 bin 500 dolayinda. Geliri 1 trilyon lira. Ilk yaridaki toplam hasilati da, 3 Avrupa Kupasi, 3 ezeli rakiple yapilan maçlar da dahil toplam 1 trilyon lira. Siki durun, indirimli kampanya yapilan kombine bilet fiyatlari açik tribün 20 milyon, maraton 40 milyon, VIP B 160 milyon, VIP A 320 milyon. Satilan miktar, açik ve maraton tribünleri için 700, VIP?ler için sadece 8. Simdi daha siki durun, takim Senol Günes gibi bir markaya teslim edilmis,

Kardesim meselenin özü bu iste,takim 50 milyar hasilat yapip 125 milyar harcarsa kim cebinden para harcar,getirin Ts yi Istanbula ben Yattara için bile her maça giderim,kaldi ki Fatih-Gökdeniz için neler yapilir.

Trabzon halki bikmis futboldan,yeni heyacan arayan biz Istanbullu Trabzonlular bu takima sahip çikar.

Muhalif
02.02.2005, 16:10
yine diyorum yahu yönetimde o kadar is adami var.. birisi de çikip su teminat mektubunu kendi sirketi üzerinden veremiyor mu? beni kahreden nokta bu...

kelkitli29
02.02.2005, 16:12
yaw kupa maclarinin yorumunu burda yapmayin agalar. burasi ZURAWSKI ÖZEL smileys/smiley36.gif

kanser ettin bizi pis hirsiz (polo) smileys/smiley4.gif

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 16:14
Bu ne kardesim ya.

Dün biraktim. Sabah geri geldim. Hala bir sonuç olusmamis.

BU nebiçim bir eziyettir kardesim. Bitsin bu çile

Bir de bu adami aldigimizi ve çok kötü çiktigini düsünsenizesmileys/smiley7.gif

Artik gider intihar ederim herhalde. Gerçi sonumuz böyle olacak herhalde.

FLAS FLAS FLAS.

Zurawskinin transferinin uzamasinasinir olan 15000 bmn'li topluca intihar etti.

İleli
02.02.2005, 16:15
Bi zbunlari hakediyormuyuzsmileys/smiley19.gif

Muhalif
02.02.2005, 16:16
su an sayisal lotoda bana 1.5 trilyon gibi bir rakam çikmis olsa yemin ederim trabzonspor yönetimini arar bana bu parayi 1 sene içinde aylik esit taksitlerle geri ödemeniz durumunda hemen yollardim su transfer için.. ama yönetici olunca herhalde taraftardaki bu duygusallik kalmiyor bilemiyorum.. koskoca trabzonspor yönetiminden bu teminat mektubunu verecek bi adam çikmiyor ya ne deyim..

ahmetturk
02.02.2005, 16:20
FLAS FLAS FLAS.

Zurawskinin transferinin uzamasinasinir olan 15000 bmn'li topluca intihar etti.

Katiliyorum da onbesbin varmiyiz ya.

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 16:20
Bu isin sonu yok kardes. Beni üzen nokta bir sonucu olmayisi aldik mi almadik mi bu adami?

Bir yönetici kalkipta takima 1 milyon dolarlik teminat mektubu veremiyorsa ben o yöneticiye yönetici demem...

Sadece üyeler degil. Üyeler+Misafirler 15.000'i buluyorduruz herhalde.Edited by: eOMER

avulot
02.02.2005, 16:23
Arkadaslar siki durun!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zurawski özel ucakla TRABZON'DA!!!!!!!!!!!!!

16.19 itibariyle

kaynak AA

İleli
02.02.2005, 16:25
Yok abi yok bari sen yapma

Muhalif
02.02.2005, 16:26
hadi ya.. aptallastik zaten... sakanin sirasi degil..

Punisher-61
02.02.2005, 16:27

16.19 itibariyle

kaynak AA

nedir bu AA?

ahmetturk
02.02.2005, 16:27

16.19 itibariyle

kaynak AA

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifHayatta inanmam özel uçakla falan topçu getirmezler anca tarifeli uçakla getirirler. Hazirda dün biletleri almislardi bosami gitsin.

Salih61
02.02.2005, 16:29

16.19 itibariyle

kaynak AA

Walla mi?...smileys/smiley2.gif

ahmetturk
02.02.2005, 16:29
AA= anodolu ajansi

bulutus
02.02.2005, 17:04
Yalan ya.. Ben baktim AA sitesine. yok böyle biseyy.

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 17:06
Dalga geçiyor herhalde aklinca

erolizm
02.02.2005, 17:08
avulot biraz bol keseden sikmis..hem ne zaman yazmis bunu....

canibus
02.02.2005, 17:08
15:45-TRABZON :Trabzonspor'da, Zurawski'nin transferinde isler karisti

erolizm
02.02.2005, 17:13
Daha simdi A.A. nin sayfasina girdim ..Öyle bir habere raslamadim..Trabzonspor un resmi internet sitesindede bununla ilgili birsey yok...

TheCrow
02.02.2005, 17:13

Simdiye kadar normaldi de simdi karisti yani?..

canibus
02.02.2005, 17:15
cihan haber ajansinda karisti yaziyor :)

Balcklabel
02.02.2005, 17:17
Karisti ne demek? Nasil Karisti? Ne oldu? Uçak mi inmekten vazgeçti?

canibus
02.02.2005, 17:18
Cihan Haber ajansi na aboneligim yok ondan haberin devamini okuyamiyorum sadece basligini okudum.

EmrahYalçınalp
02.02.2005, 17:21

Bu adami almak Haliç'e karadan gemi indirmek gibi bir sey oldu... Bu ne ya böyle...

Bu arada adamlara kiziyoruz ama resmi sitelerine de ne yazsan yayinliyorlar. En azindan çalisan bir ingilizce kismi var sitenin... Yigidi öldür, hakkini ver, site konusunda ögrenmemiz gereken seyler var onlardan. Adamlar dakika dakika, hem de spekülatif olan haberleri veriyorlar, bizde Fanatik'e link...

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 17:21
öncelikle aramiza hosgeldinbalcklabel.

Hangi uçak. Uçak muçak yok.

Ayrica emin olun islerin bundan fazla karismasina imkan yok.

erolizm
02.02.2005, 17:22
Trabzonspor yönetimi gercekten isteseydi Zurawski yi söke söke alirdi. Bence taraftarin aklini celmekten baska birsey degil yaptiklari..

Özkan Erdem
02.02.2005, 17:25
10 yil içersinde 3 oyuncu satan bir kulüpten bahsediyorsunuz. Yönetimin elinden geleni yaptigina inaniyorum, ancak sorun gözü kapali 3 milyonu vermekte. Aslinda yönetimin bunu verebilecek kaynagi var ancak önce kiralik istiyor ki para bosa gitmesin, herhangi bir uyumsuzluk vb. durum oldugunda yönetim zan altinda kalmamali. Takdir edersiniz ki hiç de az bir miktar degil 3 milyon..

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 17:26
Yönetim istiyor. AMa söyle düsün bir takim Fatih'i istese biz ne yapardik. O yüzden Wisla zorluk çikariyor.

TheCrow
02.02.2005, 17:27
Arkadas internet,gazete,tv-radyo derken Ajans Press gibi olduk,en ufak haber kirintisi elimizde,medyadaki gözünüz...Su kadar zamanda ortalama bir kitap,sekiz haftalik mecmua,yirmi altigazete,doksan üç köse yazisi okur,on bir film izler,iki adet soru bankasi bitirir,Winning Eleven'da yeni sezona geçer,Pisagor Teoremi'ni ispatlardik...Vakit nakittir,alamazlarsa hesabini soracagim yönetimden...

ARAGORN01
02.02.2005, 17:28

Bu adami almak Haliç'e karadan gemi indirmek gibi bir sey oldu... Bu ne ya böyle...

Bu arada adamlara kiziyoruz ama resmi sitelerine de ne yazsan yayinliyorlar. En azindan çalisan bir ingilizce kismi var sitenin... Yigidi öldür, hakkini ver, site konusunda ögrenmemiz gereken seyler var onlardan. Adamlar dakika dakika, hem de spekülatif olan haberleri veriyorlar, bizde Fanatik'e link...

Emrah

forza trabzon sen misin?

ben de mesaj biraktim sitelerine ( trabzonspor fan ) . Gerçekten dakika sektirmeden yayinliyorlar.

#10 Fietra
02.02.2005, 17:28
Artikinanacagimiz tek sey sadece Trabzon'a uçakla inmesini beklemek

Balcklabel
02.02.2005, 17:30
Hosbulduk eomer ve diger arkadaslar...

Tez yazmayi vesaire isi biraktim internette haber arayip duruyorum. En azindan yönetim bu is olmayacak, bitmistir desin de bizde elimizdekilerle yetinip isimize bakalim. Çatladi dünya alem bu transfer yüzünden....

#10 Fietra
02.02.2005, 17:32
Arkadaslarin bazilari Zurawskiye ihtiyacimiz yok falan yazmislar ama ben kafamda söyle bir dizilis olusturdum.

---------Mehmet--------Zurawski

----------------Fatih------------

Gökdeniz-------Szymk---------Yattara

zafercalikoglu
02.02.2005, 17:33
arkadaslar transfer zor bu transfer ancak sezon sonunda gerceklesir,politik butür seyler,

Özkan Erdem
çok abarti olmus.. Mehmet yedek kalir.. Zuraw tek forvet arkasinda fatih ve gök..

schumi
savunma yapmayi düsünmüyorsun galiba smileys/smiley2.gif

Guests
02.02.2005, 17:37
O kadroyla yari sahada mi oyniycaz osman?

Özkan Erdem
02.02.2005, 17:38
alsak da oynamasi kalsin..

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 17:40
Arkadaslarin bazilari Zurawskiye ihtiyacimiz yok falan yazmislar ama ben kafamda söyle bir dizilis olusturdum.

---------Mehmet--------Zurawski

----------------Fatih------------

Gökdeniz-------Szymk---------Yattara

Eee defans yok mu kardes.

Photoshop
02.02.2005, 17:41
osman kardes senin bizim defansa kastin var heralde o kadroyla cikarsak her
mac 3-4 yeriz, belki atariz da... :))

Emorfo
02.02.2005, 17:41
Bu transfer yatmistir. geçmis olsun...

schumi
02.02.2005, 17:44
kesin bittimi simdi bu transfer, bir yönetici çikipda adam gibi açiklama yapsa hiç sorun kalmiyacak!!!!!!!!!!

#10 Fietra
02.02.2005, 17:44
He evet defansi unuttum kalede bos kalacak.

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 17:45
[Quote=emorfo]Bu transfer yatmistir. geçmis olsun...[quote]

Artik bu soruyu sormaktan nefret ettim ama kaynak???????

#10 Fietra
02.02.2005, 17:45
Bu transfer yatmistir. geçmis olsun...

Kaynaksmileys/smiley36.gif

Valla dünde öyle dedin bekliyoz

The Londoner
02.02.2005, 17:46
Ucakci arkadasa ne oldu?

Indirebilmismi Zurwaski`yi Trabzon`a?smileys/smiley4.gif

Oldu olacak birileride karsilama komitesi olustursun bari...smileys/smiley36.gif

Emir BAYRAK
02.02.2005, 17:46
zuahuah defans yok :D neyse demekki TRABZONSPOR icin hayirlisi boyleymiss..onlar kaybetti adam bizde oynamak istiyomus...

CeSS
02.02.2005, 17:48
Sitenin en hizli yazi yazilan topic dalinda ödül verilmeli Zurawski'Ye...

Turgut Altun
02.02.2005, 17:49
Polish press is commenting the fact Zurawski has to stay in Poland as some kind of a problem for Wisla Krakow. Spokesman of Wisla has denied that this situaition could be called "a problem". - We will sell or not Zurawski, everything depends of the money (financial guarantiees in this particular case of Trabzonspor). He is a professional player and if he stays he'll make his best on the field during following season - said Jerzy Jurczyński.

onlarin sitesindeki yardimsever bir polonyali ingilizceye çevirdi bende elimden geldigince türkçeye çevirdim.açiklama saat 3 te yapilmis.

wislali yetkili(Jerzy Jurczyński) :polonya basininda zurawin transferindeki pürüz bizden kaynaklaniyor gibi gösteriliyor.ancak biz urawskiyi satabilir de satmayabilirzde hersey finansal garantini verilmesine bagli.zuraw profesyonel bi oyuncu wisla kalirsa elinden gelenin en iyisini yapmaya çalisacaktir.

#10 Fietra
02.02.2005, 17:49
Sitenin en hizli yazi yazilan topic dalinda ödül verilmeli Zurawski'Ye...

Aynen adamin birine cevap yaziyorum bakiyorum benden önce 2 mesaj gelmissmileys/smiley36.gif

#10 Fietra
02.02.2005, 17:50
Bu ne ya Trabzonspor'u ne yaptilar finansal güvence istiyorlarmis..

Veremiyorsak yuh bizeEdited by: osmanozcilingir

CeSS
02.02.2005, 17:50
Bende ilk defa böyle bir sey gördüm , Ne Zurawski'ymis smileys/smiley2.gif

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 17:51
Rekora gidiyoruz. Klavyelere kuvvet beyler

Emorfo
02.02.2005, 17:51
Kaynaklik bir durum yok. Bu kendi düsüncem..

Yilan hikayesine dönen bu transferi bitirecek yöneticimiz malesef mevcut degil..

Insallah ben yanilirim ama kendinizi sartlandirmayin transfer için...

#10 Fietra
02.02.2005, 17:52

Yilan hikayesine dönen bu transferi bitirecek yöneticimiz malesef mevcut degil..

Bence %70 olmaz %30 olur.Zaten sartlandirmis durumda degilim.

CeSS
02.02.2005, 17:52

Bundan hepimiz yakiniyoruz , ama sampiyonluga bu kadar yakinken pamuk elleri cebe atsinlar artik

erolizm
02.02.2005, 17:55
[Quote=emorfo]Bu transfer yatmistir. geçmis olsun...[quote]

Artik bu soruyu sormaktan nefret ettim ama kaynak???????

Kaynaga gerek yok gibi..Çünkü devre arasi transfer sezonu süresi dün gece 00:00 itibariyle sona erdi..Bosa spekülasyon yapmanin anlami yok bu is bitmistir..Zurawski sezon sonuna kaldi..Tabi baska kulüp alip uçurmazsa...

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 17:57
Bizim yönetim onu süreyi 1 gün uzatti sanirim

Muhalif
02.02.2005, 17:58
yok uçakla trabzona geliyormus da.. arkadas su transferi gündeme geleli beri yürüyerek polonyadan yola çiksa trabzona varirdi yahu! bilemiyorum artik.. allak bullak oldum.. az daha uzarsa bu is kusacam yasmileys/smiley18.gif

#10 Fietra
02.02.2005, 17:59
Adam Antalya'da Polonya'dan gelemezsmileys/smiley1.gif

Bugün 17.00'da kalktim yine bitmemis transfersmileys/smiley36.gif

erolizm
02.02.2005, 18:02

O konu hakkinda bir bilgim yok dostum hakli olabilirsin yine de bu transferin gerçeklesmesi bence uzak bir ihtimal..Gerçekten Zurowski alinmak istenseydi son güne birakilmazdi..Adamlar alacagiz dediler Anelkayi aldilar..iyi veya kötü alan aliyor ..

#10 Fietra
02.02.2005, 18:05

O konu hakkinda bir bilgim yok dostum hakli olabilirsin yine de bu transferin gerçeklesmesi bence uzak bir ihtimal..Gerçekten Zurowski alinmak istenseydi son güne birakilmazdi..Adamlar alacagiz dediler Anelkayi aldilar..iyi veya kötü alan aliyor ..

Fenerbahçe 1.5 aydan beri Anelka'nin pesinde dolaniyor

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 18:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>eOMER Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>Bizim yönetim onu süreyi 1 gün uzatti sanirim</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Bizim yönetimin elinden geleni yaptigina inaniyorum ama Wislanin ne yapmaya çalistigi hakkinda bir fikrim yok. Sonuç olarak bizim yönetim eger bir aptallik yapip teminat mektubu bulamazsa o zaman hakli olabilirsin. Fakat tem,nat mektubunu bulsak da bu sefer baska birsey çikaracaklarmis gibime geliyor.

Tekke
02.02.2005, 18:08
Bizimkiler 1 yilda szym i anca aldi merak etmeyin sezon sonu aliriz Zuro yu :-)

Ömer SEVİNÇ
02.02.2005, 18:10
Neyse hadi hosçakalin millet.

Döndügümde sayfa 50'de oluruz herhalde.smileys/smiley36.gif

erolizm
02.02.2005, 18:11

Evet 1,5 dolandilar aldilar..hatirladigim kadariyla bu iki Polonyali trabzonspor un gündemine Temmuz aylarinda girmisti..Yani 6-7 ay oldu...

UğurB
02.02.2005, 18:11
Yarin saat 12:00'de Senol Günes'in basin toplantisi varmis. Artik açiklamayi o yapar.

mackolik_61
02.02.2005, 18:16
e yapsin yani artik...

#10 Fietra
02.02.2005, 18:16

Evet 1,5 dolandilar aldilar..hatirladigim kadariyla bu iki Polonyali trabzonspor un gündemine Temmuz aylarinda girmisti..Yani 6-7 ay oldu...

2 hafta oldu.

erolizm
02.02.2005, 18:27
Sanirim arsive girmem lazim....

sanatik
02.02.2005, 18:37
ya beyler ikidebir su eziklerdenyamuklardan lütfen.

Bizim onlar kadar paramiz olsa ligde &amp; avrupada kupa birakmayiz.

neresini kiskanacagim basarisizlarin.Edited by: sanatik

Punisher-61
02.02.2005, 18:38
tuaf olan hic bir haber ajans bu konu ile ilgili net bir haber verdi..

ama Yönetimin yaptigi bence cok ayip...taraftarlarin dünden beri cani cikti burda

BDiler61
02.02.2005, 19:02

16.19 itibariyle

kaynak AA

uydurmayin böyle seyler

Muhalif
02.02.2005, 19:20
bir haber yahu.. artik öyle veya böyle bir haber istiyorum bir yerden..

ama ölmedik daha çok sükür.. bugece 12 ye kadar dewam.. Allah yönetimimize basiret nasip eylesin.. amin..

BDiler61
02.02.2005, 19:30
bir haber yahu.. artik öyle veya böyle bir haber istiyorum bir yerden..

ama ölmedik daha çok sükür.. bugece 12 ye kadar dewam.. Allah yönetimimize basiret nasip eylesin.. amin..

biri çikip olmadi desin bari milleti kanser ettiler

Atmaca
02.02.2005, 19:31
Mehmet yilmaz son iki mactir 2 gol atti, alin size Zuravski.

Zuravski yi alsakta o bu gollere atmis olsaydi göklere cikarirdik.

BDiler61
02.02.2005, 19:51
Mehmet yilmaz son iki mactir 2 gol atti, alin size Zuravski.

Zuravski yi alsakta o bu gollere atmis olsaydi göklere cikarirdik.

mehmet yilmaz kaç yildir trabzonda kaç gol atmis ona bakmak lazim

Muhalif
02.02.2005, 19:53
bu sekilde avutmayin kendinizi derim ben.. mehmet yilmaz deyince metin aktas geliyor aklima.. yillarca genç yetenek,iyi kaleci, süper kaleci diye diye gaz vererek avuttuk kendimizi.. sonuç? sonuç ortada.. mehmet yilmaz için de bu sene olacak, seneye olacak diyerek bekliyoruz.. ama maalesef onun da sonunun metin aktas gibi olacagini düsünüyorum ben.. tamam iyidir hostur, kosar, pres yapar ama tüm bu özellikleri trabzonspor gibi bir takimin forvetinde oynamasi için yeterli degil bence.. ha hirs- azim-trabzonspor ruhu falan diyorsaniz o bence hasan üçüncü de daha çok.. o da oynasin o zaman ilkonbirde sürekli..

neyse konu bu degil.. zurawski transferi çok daha baska anlamlara geliyor bence ama.. maalesef saatler geçtikçe umudumu yitiriyorum ben de..

My
02.02.2005, 20:59
Öglen yattim simdi kalktim daha elimi yüzümü yikamadan burdayim. Ne transfermis ya! Ben artik bu isin olacaana inanmiyorum. Yalniz kafamda bi soru isareti var. Transfer olmadiysa neden? Onunda cevabini artik Zurawski' nin kesin olarak gelmiyecei anlasildiinda aliriz smileys/smiley13.gifTüh be! Bayada ümitlenmistim valla.

selçukabi
02.02.2005, 21:12
bu sekilde avutmayin kendinizi derim ben.. mehmet yilmaz deyince metin aktas geliyor aklima.. yillarca genç yetenek,iyi kaleci, süper kaleci diye diye gaz vererek avuttuk kendimizi.. sonuç? sonuç ortada.. mehmet yilmaz için de bu sene olacak, seneye olacak diyerek bekliyoruz.. ama maalesef onun da sonunun metin aktas gibi olacagini düsünüyorum ben.. tamam iyidir hostur, kosar, pres yapar ama tüm bu özellikleri trabzonspor gibi bir takimin forvetinde oynamasi için yeterli degil bence.. ha hirs- azim-trabzonspor ruhu falan diyorsaniz o bence hasan üçüncü de daha çok.. o da oynasin o zaman ilkonbirde sürekli..

bizim zaten en önemli hatamiz budur.alt yapidan gelirse gelsin bir oyuncuya en fazla 2 sene sans vereceksin.kendini gösterdi gösterdi.göstermedi hadi kardesim ugurlar olsun.bosu bosuna o kadar oyuncuya sans verdik ki sadece metin aktas mi? okan çebiler, akinlar, mehmetler, semaviler varda var...

canibus
02.02.2005, 22:10
bu transfer olmadi malesef, bu zamana kadar haber gelmedigine göre, bu arada Wisla bügün oynadigi macta zurawski oynamamis

Wis³a ? HSV Hamburg (amat) 1-1 (0-0)

0-1 Riccardo Baich 71.min
1-1 Marek Zieñczuk 88.min

Wis³a: Majdan (46. Juszczyk) ? Baszczyñski, K³os, G³owacki, Stolarczyk ? Mysiak (46. Cantoro), Sobolewski, Kwiek (63. Ekwueme), Zieñczuk ? Bro¿ek (69. Omeonu), Frankowski

HSV: Kirsch ? Leschinski, Zott, Guede, Schmidt ? Hampel, Hanke, Laas, Asma ? Aduwumi, Haas oraz po przerwie Baich, Sen, Lipke, Röhr, Moheit, Joy, Stahlberg

Demeki adamin morali cok bozuk bize gelmek istedi birakmadilar. Neyse...

#10 Fietra
02.02.2005, 22:22
Bu transfer %95 olmayacak gibi.

Wisla'dan bi daha oyuncu istemiyoruz.Yildiz oyuncu oldugu kesin ama.

andrei07
02.02.2005, 22:23
ARKADASLAR MESHUR BIR TIYATRO OYUNU VARDIR BIZ SIMDI BUNU OYNUYORUZ!!!

GODOT U BEKLERKEN

ODA HIÇ GELMEDI!!!!!!!

Muhalif
02.02.2005, 22:24
selcukabi.. burasi yeri degil ama cevap olarak gökdeniz i gösterebilirim sana.. adam olacak adam belli eder kendini.. ki 25 yasina kadar bir sekilde ispat edemediyse kendini bundan sonrasi için ümitli bakmam dogrusu.. neyse.. tabi senin ki de benim ki de bir görüs.. zaman kimi hakli çikarir bilinmez..

yalniz hala daha bu transferden bir netice çikmadi ya ona yanarim..

Colakoglu
02.02.2005, 22:30
müjdeli haber birazdan gelecek.. HISSEDIYORUM smileys/smiley16.gif

andrei07
02.02.2005, 22:30
müjdeli haber birazdan gelecek.. HISSEDIYORUM http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley16.gif

NEYE DAYANARAK????

Guests
02.02.2005, 22:32
Hislerine..... smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
02.02.2005, 22:33
Neye dayanarak diye bir soru olur mu yasmileys/smiley36.gif

Bende hislerimi dayanarak söylüyorum Gelemeyecek.

Colakoglu
bu arada yönetici arkadaslara sesleniyorum ismimin altina BMN ISVICRE yazin.. ne yani isvicrede trabzonsporlu yokmusmileys/smiley1.gif
dünyanin heryerinde rastlamak mümkün... buna cok yakinda
www.taraftaranketi.com da sahit olacak bütün dünya. feneri gagalicaz
türkiyede bizden cok taraftarlarinin olmasi mümkün ama dünya
trabzonsporlu kardesimsmileys/smiley16.gif

BDiler61
müjdeli haber birazdan gelecek.. HISSEDIYORUM http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley16.gif

NEYE DAYANARAK????

hepimiz kafayi yedik kimsenin dayandigi bir yer yok salliyor millet

andrei07
02.02.2005, 22:34
HERHANGI BIR ISARET OLSA HABER GELECEGINE DAIR SABAHA KADAR BURADA BEKLEYECEGIM AMA KAFAM IYI OLDU BE!!!! SABAHTANBERI BILGISAYAR BASINDA

Colakoglu
02.02.2005, 22:34
isvicreli arkadaslarim bile benim sayemde trabzonspora oy göndermeye basladismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

andrei07
02.02.2005, 22:37
ALSANIZDA ALMASANIZDA FARKETMEZ SIGARA GIBI ALKOL GIBISIN SENI SEVIYORUM TRABZONSPOR

Colakoglu
02.02.2005, 22:38
yok be abi saat 10 a geliyo bizimkilerden ses yok neyse gecmis olsun..

andrei07
02.02.2005, 22:40
HERKESE IYI GECELER UMUT FAKIRIN EKMEGIDIR!!!!!!!

Shota
02.02.2005, 22:45
Yaw,benim bildigim kadariyla,Saat 12.00 ilen alakasi yok.Futbolcu imzalamissa,olay bitmistir.Bitmisti derken demek istedigim,illaki eski takimindan onay gelecek,ama bunun bugün aksama kadar diye bir süresi yok.Ama bugün ama yarin,yani zaman bitiyor diye birsey yok.Buda demek oluyorki bize daha bir kac gece uyku Haram gibismileys/smiley1.gif

Yeterki eninde sonunda gelsin ,isterseniz burda vardiyali Nöbet tutarizsmileys/smiley1.gif

Colakoglu
02.02.2005, 22:50
shota walla eger dedigin gibiyse yandik ozaman bu is baya uzayacak gibi...smileys/smiley5.gif

ckoray
02.02.2005, 22:53
arkadaslar haber kaynagi gizli ama güvenirli.Sezon sonuna kadar kiralanmis.hatta fedorasyona zurawski ile yapilan anlasma gönderilmis ve ek bir süre alinmis wisla kulubu ile banka teminatindan kaynaklanan problem bir problem varmis o da %90 hal olmus.

ve hatta biraz ileri giderek wislaya 500bin euro zurarawski de 300bin euro vereceklerini ogrendim.....

BDiler61
02.02.2005, 23:02
arkadaslar haber kaynagi gizli ama güvenirli.Sezon sonuna kadar kiralanmis.hatta fedorasyona zurawski ile yapilan anlasma gönderilmis ve ek bir süre alinmis wisla kulubu ile banka teminatindan kaynaklanan problem bir problem varmis o da %90 hal olmus.

ve hatta biraz ileri giderek wislaya 500bin euro zurarawski de 300bin euro vereceklerini ogrendim.....

bitsin bu iskence yeter artik

#10 Fietra
02.02.2005, 23:04

Iyi niyetini anliyorum ancak ben Trabzon'a gelmeden inanma artiksmileys/smiley1.gif

Muhalif
02.02.2005, 23:06
hikaye-i farzimuhal konusmayin ya.. ne gizlisi.. ne güveniliri.. devletin tv si dün aksam haberlerinde zurawski trabzonsporda dedi.. 2 saat sonra degistirdi.. iskembe-i kübradan sallayan sallayana.. benim edindigim çok gizli bir kaynaga göre zurawski kamptan kaçmissmileys/smiley4.gifpolonyalilar fellik fellik adami ariyormus.. antalya otogarini tutmuslar.. bu gece bir yolunu bulup trabzona gidecegim demis en yakin arkadasi frankowski ye.. vesaire..vesaire..vesaire..smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
02.02.2005, 23:10
hikaye-i farzimuhal konusmayin ya.. ne gizlisi.. ne güveniliri.. devletin tv si dün aksam haberlerinde zurawski trabzonsporda dedi.. 2 saat sonra degistirdi.. iskembe-i kübradan sallayan sallayana.. benim edindigim çok gizli bir kaynaga göre zurawski kamptan kaçmissmileys/smiley4.gifpolonyalilar fellik fellik adami ariyormus.. antalya otogarini tutmuslar.. bu gece bir yolunu bulup trabzona gidecegim demis en yakin arkadasi frankowski ye.. vesaire..vesaire..vesaire..smileys/smiley36.gif

Konu geyige döndü

İleli
02.02.2005, 23:10

hadianam hadi bunu yapan 25.kisisin sen

sanatik
02.02.2005, 23:16

Konu geyige döndü

kaynak saglammi smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
02.02.2005, 23:18
Trabzonsporlu yönetici Zurawski'nin isi bitirmek üzere kulüp binasindalarmis Kaynak:Kulüp Binasindaki Çaycismileys/smiley17.gif

Emir BAYRAK
02.02.2005, 23:19
O nu bunu birakinda bundan sonra Sota gündeme gelmesin abicim... aklimda o vardi soyledim oh bea !! :D

Colakoglu
02.02.2005, 23:24
MILLET SIZE BISEY SÖYLIMMI BU ENINDE SONUNDA BU TRANSFER OLSADA BIZLER INANMICAZ GALIBAsmileys/smiley36.gif

Firtina28
02.02.2005, 23:26
osman ciddisin dimi kardes herkes bisey soyluyo neyin dogru oldugunu sasirmaya basladimsmileys/smiley11.gif

Colakoglu
02.02.2005, 23:26
klüpü arayalimmi saat gec oldu ama olsun belki telefona cikan birisi olur ne dersiniz ???

Firtina28
02.02.2005, 23:28
bizim yonetici onlarin kulup binasindami yoksa kendi binamizda toplantimi yapiyoz aklim karisti ya zaten akilda kalmadi gercismileys/smiley5.gif

#10 Fietra
02.02.2005, 23:29
klüpü arayalimmi saat gec oldu ama olsun belki telefona cikan birisi olur ne dersiniz ???

O kadar istedin ara barismileys/smiley36.gif

#10 Fietra
02.02.2005, 23:30
bizim yonetici onlarin kulup binasindami yoksa kendi binamizda toplantimi yapiyoz aklim karisti ya zaten akilda kalmadi gercismileys/smiley5.gif

yok kardesim espri yaptik sadecesmileys/smiley2.gif

Firtina28
02.02.2005, 23:32
espiriyide anlayamaz olduk kafayi yedim en iyisi ben cikim biraz daha durursam kilciksiz hamsi gibi olucam ben boyle transfer gormedimsmileys/smiley19.gif

Colakoglu
02.02.2005, 23:37
aradim cikti beyler walla diyorum bakin dinleyin simdi.... olay
cözülmüs futbolcu bizimmis yani ve en gec cuma gününe kadar
cözülüyomus... dedi ama telefona cikan güvenlik görevlisiydi ve klüpte
baska kimse yokmus kimmis o klüpte toplanildi diyen allah allah yada
yönetimden birisi beni isletti güvenlik görevlisiyim diye yoksa nerden
alicak bu bilgileri....

kelkitli29
02.02.2005, 23:40
yaw dur misyon, heyecanlandirma bizi simdi cumaya kadar yatmayiz smileys/smiley1.gif
hepimiz sabir tasi olduk ya. ulan zurawski denyosu senin varya ...

Colakoglu
02.02.2005, 23:41
walla bak cuma gününe kadar netlesicekmis uydurma biseyler anlatmiyorum burda....

#10 Fietra
02.02.2005, 23:41
Zurawski'nin ne suçu var ki...

Colakoglu
02.02.2005, 23:42
ama cuma gününede amma var ya !!!!

kelkitli29
02.02.2005, 23:46
bas aktör zurawski smileys/smiley11.gif. gözlerimden akan uykunun hedsabini ona soracagim ben smileys/smiley18.gif

İleli
02.02.2005, 23:46
sunun surasinda cuma'ya ne kalmis bekleriz abi bekleriz smileys/smiley36.gif

su halimize bakiyorumda ah be yonetim mahvettin bizi

Barış
02.02.2005, 23:47
Cumaya nasıl uzadı ya?

nuri43
02.02.2005, 23:50
Ne bu bizim Trabzonlularin hali ya her isimiz iskenceyle.macta iskence, transferde iskence say say say hep iskence.

yeter be!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Colakoglu
02.02.2005, 23:53
Walla sizi bilmem ama ben bu ise pek inanmadim cünkü transfer
basladigindan beri hep cuma cuma deyip duruyolar... artik güvenmiyorum
formali fotosunu isterim ondan sora belkismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Muhalif
02.02.2005, 23:55
ohaa cuma mi dediniz.. ister misiniz cuma pazar falan derken yazi getirsin bizim yönetimsmileys/smiley17.gifneyse cumaya da 2 gün kaldi sunun surasi.. cuma gece 12 olsa tam 48 saat ediyor.. ölmezsek buradayiz.. la havle cumaymis! o degil de yönetimden biri okusa su sayfalari milletin psikolojisini ne kadar bozduklarini görür ötede vebal altinda kalmamak için teminat mektubu falan ne gerekiyorsa verip alirdi su adami yahu..

Shota
02.02.2005, 23:55
Bari simdiden gelip antremanlara ciksasmileys/smiley17.gif

BDiler61
02.02.2005, 23:57
bu is çarsambaya kadar uzar çikmaz ayin son çarsambasi

Mollasalihoğlu
03.02.2005, 00:01
wisla'lilar zurawski'yi sünnet olmazsan oynatmazlar diye korkutmuslar o da caymis smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: oflee61

#10 Fietra
03.02.2005, 00:04
Ben Cumaya kadar bekliyemem bitsin artiksmileys/smiley36.gif

Muhalif
03.02.2005, 00:06
transferin son gününde millet iyice gerilimli yaziyordu.. is zivanadan çikinca mecbur geyik muhabbetine döndü konu...o degil de türkçe bilen bir polonyalizurawski ye su sayfalari çevirse adam ya hemen dedigim gibi bavulu toplar kamptan kaçar trabzonspor a gelmek için.. ya da sanal ortamda bu kadar siyirmis taraftari varsa bu kulübün sataddaki öte kalsin der wisla ile ömür boyu sözlesme imzalarsmileys/smiley17.gif

#10 Fietra
03.02.2005, 00:08
SOK SOK SOK!

Trabzon'a BJK çalim...

Zurawski BJK ile anlasti 4 milyon dolara

Kaynak:NTV

BDiler61
03.02.2005, 00:09
harbiden baya bi geyik muhabbeti oldu burda bizim bu cumaya kadarlarda hiç bitmeyecek cuma namazinda toplu dua mi etsek ne yapsaksmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

sanatik
03.02.2005, 00:11
uzatmalardan penaltilara geciyoruz demek smileys/smiley36.gif

BDiler61
03.02.2005, 00:13
SOK SOK SOK!

Trabzon'a BJK çalim...

bjk nin 6 yabancisi varsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

Firtina28
03.02.2005, 00:15
SOK SOK SOK!

Trabzon'a BJK çalim...

bu ne demek simdi ya alalal

#10 Fietra
03.02.2005, 00:16
La yok uyduruyoz atlamayinsmileys/smiley36.gifFirtina 2 kere atladin ortayasmileys/smiley36.gif

Firtina28
03.02.2005, 00:17
ula kalbime iniyodu vay anasini ya az kaldin serefsizim kalpten gidiyodum

Mollasalihoğlu
03.02.2005, 00:17
muhahaha

lan zurawski az daha 1 taraftardan ediyodu bizi

BDiler61
03.02.2005, 00:18
bu muhabbet ne zaman bitecek çok merak ediyorum

Mollasalihoğlu
03.02.2005, 00:20
bise degil adam gelecek millet inanmayacak gelmez o falan diye tepki verecek burada

CeSS
03.02.2005, 00:20
Zurawski sayfasiyine hareketli ,

demek hala gelmedi ...

BDiler61
03.02.2005, 00:23
ben adami formali bayragi öperken görmeden inanmam

Firtina28
03.02.2005, 00:23
yarin senol hoca bilgi verirmi acaba

Harun-61
03.02.2005, 00:24
basligi dün acdim, masaALLAH 23 sayfa olmus...smileys/smiley5.gif

BDiler61
03.02.2005, 00:24
yarin senol hoca bilgi verirmi acaba

zannetmiyorum....

Mollasalihoğlu
03.02.2005, 00:25
senin imza tam gitti abi

azdik azdik bulduk belamizi

alin size transferde hareketlilik

CeSS
03.02.2005, 00:26
basligi dün acdim, masaALLAH 23 sayfa olmus...smileys/smiley5.gif

Trabzonspora diil ama foruma bi Zurawski lazimmis smileys/smiley36.gif

ARAGORN01
03.02.2005, 00:30
mar
You need Szymkowiak as well as Zurawski! They both agree each other very good on field and were superb duo in Wisla. They definetely should play together on! Instead I'm not sure if Szymek will be the leader in Trabzon... Zuraw and Szymek should have been bought TOGETHER!

wisla'nin sayfasindan bir taraftarlarinin yorumu yukarida...

kisaca diyor ki : zurawski ve szymkowiak'a da ihtiyaciniz var. birbirleriyle çok iyi anlasirlar, süper bir ikilidirler. eger zurawski alinmazsa szymek'in tek basina lider olacagina inanmiyorum. ikisini birden almaniz lazim....

İleli
03.02.2005, 00:30
La yok uyduruyoz atlamayinsmileys/smiley36.gifFirtina 2 kere atladin ortayasmileys/smiley36.gif

Kardes ne yaptin sen ya kafayi yedim resmensmileys/smiley36.gif

BDiler61
03.02.2005, 00:31
verseler alacagiz da vermiyorlar

gedik61
03.02.2005, 00:41
bu transfer omrümüzden aldi vallhi.artik ciksin bi yonetici aciklama yapsin . netlessin hersey

BDiler61
03.02.2005, 01:00
forum durgunlasti birazsmileys/smiley36.gif

TS 61
03.02.2005, 01:02
Arkadaslar adamin transferi halledildi.Teminat mektubu sorun olmustu, bizim verdigimiz teminat Türk bankasindandi. Wisla Krakow yöneticileri yurt disindan bir bankadan olmasini talep ettiler. O problem de giderildi. Adamin evraklari federasyona da gönderildi. Bu seklilde yasal süre içerisindeasilmasi gereken problemler halledildi. Simdi eksik evraklartamamlaniyor iki kulüp arasinda. Baska problem de yok.

Haliyle yönetim de tam anlamiyla transfer bitmeden bir açiklama yapmadi.

#10 Fietra
03.02.2005, 01:07
Arkadaslar adamin transferi halledildi.Teminat mektubu sorun olmustu, bizim verdigimiz teminat Türk bankasindandi. Wisla Krakow yöneticileri yurt disindan bir bankadan olmasini talep ettiler. O problem de giderildi. Adamin evraklari federasyona da gönderildi. Bu seklilde yasal süre içerisindeasilmasi gereken problemler halledildi. Simdi eksik evraklartamamlaniyor iki kulüp arasinda. Baska problem de yok.

Iyi niyetini anliyorum ama imza atmadan inanmamsmileys/smiley1.gif

BDiler61
03.02.2005, 01:14

bu tür hikayeleri son 2 gün içerinde çok duydum insallah bu sonuncusu olur

kelkitli29
03.02.2005, 01:25
ben nedense hala cok umutluyum yaw. eger imza atilmissa ozaman bu oyuncu bizimdir demek. takimida bekletiyoruz 3-5 gün yemeden, icmedene kesip onlara verecegiz smileys/smiley5.gif.

TS 61
03.02.2005, 01:27
Iyi niyet falan degil, ben de sizi anliyorum.

Ronaldo denilen adam imzayi da atti,Konya formasi da giydi, bayragi da öptü, Konya gibi bir takima geldigi için çok mutlu oldugunu da söyledi ve hatta antremana bile çikti. Sonra ayni Ronaldo geçtigimiz hafta bjk-Malatya maçinin en iyisi seçildi.

Çok güçlü olacagiz çoook...

Colakoglu
03.02.2005, 01:30
ronaldoya nolmus ya besiktas gerimi almis ronaldoyu ???smileys/smiley5.gif

kelkitli29
03.02.2005, 01:35
evet ronaldo su anda besiktasta. konyadan geri geldi. sacma sapan olay oldu

Colakoglu
03.02.2005, 01:36
ts 61 cigim sen nerden aldin bu bilgileri.... sanki transferi sen yürütüyosunsmileys/smiley36.gif

Colakoglu
03.02.2005, 01:39
demek ronaldo geri gitti,way be herif negüzel biraz yesiller icinde top oynucakti simdi büründü yine karalara sansina küssün...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TS 61
03.02.2005, 01:41
Yürütenlerin arkasindan yürüyorum.

Colakoglu
03.02.2005, 01:43
Millet ben bu TS 61 kardesimizi cözdüm bu kesin bizim yönetimden..
insallah öyledir iyi bilgiler verdi baksaniza icin biraz rahatladi ya

TheCrow
03.02.2005, 01:44
En yeni haber maalesef kötü...Bugünkü Zaman'dan:

<A =koyubaslik>Trabzonspor, Zurawski problemini halledemedi</A>

Bordo-Mavili yönetim, transferin son gününde hukuki sartlari yerine getirip sözlesme imzalattigi Polonyali oyuncuyu kadrosuna katamadi. Yönetim kurulu üyesi Metin Akbasoglu transferin gerçeklesme oraninin yüzde 10?a düstügünü söyledi. Zurawski?nin aklinin Trabzon?da kaldigi belirtildi.

Trabzonspor, her konuda anlasmaya varip sözlesme imzalattirdigi Polonyali forvet oyuncusu Maciej Zurawski'de mutlu sona ulasamadi. Daha önce renklerine bagladigi Miroslaw Szymkowiak'in takim arkadasi olan Zurawski'nin kulübü Wisla Krakow'un transfere onay vermedigi belirtildi.

Transferin son gününde Polonya kulübüyle adeta köse kapmaca oynayan yöneticiler, gerek banka teminati, gerekse oyuncunun imzaladigi sözlesmeyi geçerli kilacak tüm islemleri tamamlayip Futbol Federasyonu'na gönderdi. Oyuncunun Trabzon'a gelebilmesi için uçak biletini de ayarlayan Trabzonspor'un hayalleri W. Krakow kulübünün son anda yeni bir sorun çikarmasiyla suya düstü. Zurawski'yi Bordo-Mavili takima kazandirmaya çalisan Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu, artik bu transferin gerçeklesme oraninin yüzde 10'a düstügünü söyledi.

Yönetim olarak Zurawski'yi kadrolarina katmak için ellerinden geleni yaptiklarini ifade eden Akbasoglu, ?Wisla Krakow bir sirket takimi. Bu oyuncuyla ilgili muhatap her gün degisiyor. Biz kulüp baskaniyla görüsüp anlasmaya varirken, diger bir gün sirket yönetimi bu transfer karsi çikiyor. Bu sorunu çözüme kavustururken, bu kez hissedarlari transferi istemiyor. En son yaptigimiz görüsmede de yine anlasmaya vardik, birileri devreye girerek bu transfere onay vermedi. Gerekli teklifleri yapip onlara sunduk, cevap bekliyoruz.? açiklamasini yapti.

Uçak biletlerini bile aldiklari Polonyali oyuncu Zurawski'nin bu transferden oldukça olumsuz yönde etkilendigini de kaydeden Akbasoglu, ?Szymkowiak ile çok iyi anlasan Zurawski de bize gelmek için kulübüne çok büyük baski yapti. Trabzonspor'da forma giymek için can atiyor. Ben bu asamadan sonra Zurawski'nen Wisla Krakow takiminda faydali olacagina inanmiyorum. Oyuncunun akli bizde kaldi.? diye konustu.

------------------------------------------------------------ ------

Alamayabiliriz tamam da,insan bunun bir alternatifini ayarlamaz mi,bu nasil bir acemiliktir?..Tüm forvetleri gönderdik zaten,böyle mi sampiyon olacagiz?..

Colakoglu
03.02.2005, 01:46
ya kardesim zaman gazetesinin yazdiklarina neden inaniyosunki onlarin
butun yazdiklari dogru olsaydi ohooo.. sen bosver TS 61 kardesimizi
dinle kendisi yönetimdensmileys/smiley16.gif

kelkitli29
03.02.2005, 01:47
negatif haberleri yazmayin buraya kardesim.
adami alamazsak bile aldik yazin. gece gece baska isiniz yokmu

Colakoglu
03.02.2005, 01:51
kelkitli negatif yazsinlar bilelim bilmesinede saglam
kaynaktan (ZAMAN GAZETESINDEN DEGIL)olsun aydinlanmak ve aydinlatmak
icin burdayiz ...</span></span></font>

Guests
03.02.2005, 01:52
The Crow en yeni habere bakarmisin?Dün gece sabaha karsi baskiya girmis gazeteden alinti koyuyosun buraya.Aradan 24 saat geçti.

Yok yok çok uykun geldi anlasilan.

Muhalif
03.02.2005, 01:57
yahu arada düsünmüyor da degilim.. olan olmus biten bitmis.. hiç bir medya kurulusunda bu haberden iz yok.. acaba sonunda paranoyak olup böyle bir hikaye uydurup tel biz mi inaniyoruz ve tek bmn de mi yazilip çiziliyor bu konu diyesmileys/smiley17.gif

Colakoglu
03.02.2005, 01:57
Scholes sen kidemlisin baksana su benim resimin altina BMN ISVICRE
yazdir lütfen burdada trabzonsporlu var ya allah allah... zaten bizim
trabzonspor isvicreyi haritadan silmis hep almanyaya gidiyolar sanki
isvicre diye biyer yok ve orda hic taraftarlari yok burda sanki benim
isvicreli arkadaslar bile trabzonsporlu olmaya basladismileys/smiley1.gif

Guests
03.02.2005, 01:59
mission_61 Bmn Danisma kisminda nick degistirme islemleri kismi var.Oraya yaz yardimci olurlar

canavar
03.02.2005, 02:00
Abi Aldik Sanirim Rüyamda ezike IKI tane Sallamisti,heyecanlan uyandim Internete baktim Haber yok Ama Rüyalarim beni sasirtmaz.

TheCrow
03.02.2005, 02:01
The Crow en yeni habere bakarmisin?Dün gece sabaha karsi baskiya girmis gazeteden alinti koyuyosun buraya.Aradan 24 saat geçti.

Yok yok çok uykun geldi anlasilan.

Haber tarihi 03.03.2005 , böyle ciddi bir konuda böyle basit hatalar yapmam.Karamsar haber yazmayin almasak bile aldik diye yazin diyenler de biraz daha ciddi olsunlar lütfen,adam eglendirmek için nette dolasmiyoruz bu saatte,bir haber bulup paylasmaya çalisiyoruz...

Guests
03.02.2005, 02:02
:)))))))))))))))))))))))))))

Guests
03.02.2005, 02:04
Gülücük sana degildi The Crow.Alay etmiyorum yani oke.Genelde gazeteler sabaha karsi basilir genel düsünmüsüm oke.Eline geçtiyse bilemiycem.Tskler paylastigin için her nekadar kötü haber olsa da

sanatik
03.02.2005, 02:06

bu polonyalilarla az sorun yasamadim bende. Almanyada iki polonyali arasinda bir dairede kaliyorduk ve nasil insan olduklarini biliyorum.

yönetimimizin aciklama yapmamasini anliyoruz tabiiki ancak gelismeler ile bilgi vermek gerekir yinede. Resmi sitede bu konuda buyuk bir eksik var.

Umarim bir aksilik olmaz artik ve ilettigin gibi sonuclanir artik.

kelkitli29
03.02.2005, 02:07
ahahahahhahah
ulan manyak olduk ya. adam rüyadan uyanmis solugu ZURAWSKI ÖZEL topiginde aliyor smileys/smiley36.gif. helal bize

kelkitli29
03.02.2005, 02:09
crow sakaydi ya.

Colakoglu
03.02.2005, 02:11
THE CROW kardesim dogru olabilir ama sen bi ay sonrasinin haberini
veriyosun 03.03.05 bidahaki ayin gazetesi ama neyse sayende o haberide
almis olduksmileys/smiley36.gif

TheCrow
03.02.2005, 02:11
Simdi hatirladim,bizim sirkette de vardi bir ara bir Polonyali,adam sabah gelir otururdu bilgisayar basina,aksama kadar takir takir hiç durmadan bir seyler yapardi,aksam olunca çikip giderdi,kesin is yapmiyor bizi yiyor diye gülerdik arkasindan:)))

İleli
03.02.2005, 02:15
zaman en yalan haberleri veriri dunde Zurawski trabzonsporda diye haber yapmislar INANMAYIN!

Muhalif
03.02.2005, 02:15
kaansmileys/smiley36.gifsen bizden de çok uçmussun yahu.. harbi 03.03.2005 in haberini nereden buldun daha simdidensmileys/smiley36.gifolacagi buydu.. sonunda uçtuk çok sükürsmileys/smiley36.gif

Guests
03.02.2005, 02:16
THE CROW kardesim dogru olabilir ama sen bi ay sonrasinin haberini veriyosun 03.03.05 bidahaki ayin gazetesi ama neyse sayende o haberide almis olduksmileys/smiley36.gif

Dikkatine hayranim abi smileys/smiley36.gif

İleli
03.02.2005, 02:17
Su an tv'de rocky'nin filmi var 2 saat sonra donerim insallah gelisme olursmileys/smiley36.gif

ne hallare kaldik yahu bu topici kilitleyin ama asla atmayin koyalim bir yere dursun hatira cani sikilan okur gulersmileys/smiley36.gif

kelkitli29
Simdi hatirladim,bizim sirkette de vardi bir ara bir Polonyali,adam sabah gelir otururdu bilgisayar basina,aksama kadar takir takir hiç durmadan bir seyler yapardi,aksam olunca çikip giderdi,kesin is yapmiyor bizi yiyor diye gülerdik arkasindan:)))

garanti escup la ugrasiyordu o adam smileys/smiley36.gif

TheCrow
THE CROW kardesim dogru olabilir ama sen bi ay sonrasinin haberini veriyosun 03.03.05 bidahaki ayin gazetesi ama neyse sayende o haberide almis olduksmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Var ya sarhos olduk monitöre baka baka...evet 03.02.05 olacakti...

Arkadaslar saat 03:00'dan itibaren bütün gazetelerinyeni sayilari sanal ortamda yayinlaniyor,Zaman daha erken yayinlandigi için ilk ordan haber aldim,ama artik daha arastirmiycam yeter paranoyak oldum ya...

kelkitli29
03.02.2005, 02:19
senin yerine ben bakarim abi. benim beynim henüz tamamen cürümedi cok sükür.smileys/smiley36.gif

sanatik
03.02.2005, 02:21
hey gidi hey

bu transfer olsun olmasin. iyi eglendik yaa. az kahkaha atmadim burda.

smileys/smiley4.gif

kelkitli29
03.02.2005, 02:23
yaw agam bu adam gelsede nasil begendirecek kendini bize? baksana ne hale geldik herif yüzündensmileys/smiley5.gif. ancak eziklere hetrik yaparsa hakkim ona helal olur

Muhalif
03.02.2005, 02:23
yahu bazi arkadaslar yaziyordu çok kiziyordum.. yok efendim trabzonsporumuz için dua edelim v.b.. dua ile futbol oyununu pek bagdastiramazdim ama sanirim transfer sayfasinin 50 den sonrasi ve bu kisim eklenirse 70 küsür sayfa yazacagina hep birlikte dua etmis olsak belki de simdiye olmustu bu issmileys/smiley17.gif

TheCrow
03.02.2005, 02:24
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

Tamam tamam kabul ediyorum,dayanamadim ve yine haber aradim...Aha en yeni haber Pasfotomaç'tan,yine pek hos degil:

Zurawski'de Trabzon inadi</TD></TR></T></TABLE>

W. Krakow 3 milyon euro istiyor, Trabzonspor rakami artirmiyor. "Ekstra" süre yarin sona eriyor. Polonya ekibi bugüne kadar süre tanidi. Transferi Diyarbakirspor engelliyor.

<DIV align=center>***</DIV>

Arnavut degil Zurawski inadi

Wisla, 3 milyon euro teminatta geri adim atmiyor. Wisla Ikinci Baskani, bugün 16'ya kadar süre verdi.

Trabzonspor önceki gün alel acele sözlesme imzalattigi Zurawski'nin transferini Wisla Krakow'un 3 milyon euroluk teminatta direnmesi yüzünden dün de sonuçlandiramadi. Wisla Ikinci Baskani Bogdan, "Yarin (bugün) 16'ya kadar teminat mektubunu halledemezseniz futbolcumuzun istemesine ragmen CSK Moskova'nin teklifine yönelecegiz" dedi.

GÜVEN SORUNU
BÖYLE bir teminat için bankada 6 milyon euro bulunmasinin gerekmesi Trabzonspor'u zora sokuyor. Bordo-mavili yöneticiler teminat mektubu için yogun çaba harciyor. Wisla Krakow'un bu tutumunun arkasinda ise daha önce Diyarbakirspor'la FIFA'lik olmasinin yattigi ortaya çikti.

YARIN SON GÜN
PAZARLIGI yürüten Trabzonspor yönetici Metin Akbasoglu, "Türkiye'ye olan güvensizlikleri bizi zor durumda birakti. Bogdan'a dün her seyi detayiyla anlattim" dedi. Bu arada Futbol Federasyonu'na verilen Zurawski'nin imzaladigi sözlesme yarin geçerliligini kaybedecek.
M.Yilmaz SENOL

------------------------------------------------------------ ----

Simdi diyeceksiniz ki,Pasfotomaç'a güvenilmez yalandir.E tamam da hangi gazetenin haberine güvenecegiz peki?Sabah mi,Hürriyet mi,Posta mi,Takvim mi,yoksa Bulvar mi,hangisi?..Takdir edersiniz ki La Gazetta Della Sport'tan haber almamiz gayet zor...

kelkitli29
03.02.2005, 02:26
beyler konuyla ilgisi yok ama gece gece biraz eglenelim. alin su filme bakinda moralleriniz düzelsin.

http://www.animaturk.com/films/kucuk_kurbaga.htm