PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATV’de yeni baslayan futbol atesi

Gökhan Kutlu
01.02.2005, 16:11
eziklerin yeni taraftar programi futbol atesine dün biraz baktim da çoktarafli bir program.fenerbahçeli ve galatasarayli 20'ser tane taraftar diye geçinen kisiler toplanmislar tribün hakkinda yorum belirtiyolar ayip be ayip sunandan da anlasilir ne oldugu futbol'dan anlamayan bi reha muhtar'i komuslar oraya program yapiyolar be ayip beayip....

Salih61
01.02.2005, 16:21
Aci var mi aci?....smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifBu kelime reha mihtari açiklar...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

Zafer Keskin
01.02.2005, 16:22
ASLINDA bordomavi.net olarak biz niye gitmiyoruz ki oraya 3 büyükler diyen rehanin agzinin yamuldugunu görürüz dimi ewet ilgiler lütfen bu konuya ilgi gösterip ayarlasinlar..........

Gökhan Kutlu
01.02.2005, 16:27
ASLINDA bordomavi.net olarak biz niye gitmiyoruz ki oraya 3 büyükler diyen rehanin agzinin yamuldugunu görürüz dimi ewet ilgiler lütfen bu konuya ilgi gösterip ayarlasinlar.......... kardesim bizim öle yerlerde isimiz yok serefsizlerle serefsiz olunmamasi gerekir ama bize laf atilirsa sonunu o bile düsünemez hele o fenerlilerden biri bise desin offff onun sonunu düsünemiyorum ben

Tandogan
01.02.2005, 16:53
Tamamen reyting amaçli ve sovenizm duygularina yönelik tipik bir Reha Muhtar programi.Birakin o programa katilmayi,o programi izlememiz bile hata bence.Zatenprograma yorumcu diye katilan sahislari (Ömer Çavusoglu,Kazim Kanat...)ekranda görmem kanal degistirmem için yeterli bir sebep.

İsmail Çavuşoğlu
01.02.2005, 17:05
Tamamen reyting amaçli ve sovenizm duygularina yönelik tipik bir Reha Muhtar programi.Birakin o programa katilmayi,o programi izlememiz bile hata bence.Zatenprograma yorumcu diye katilan sahislari (Ömer Çavusoglu,Kazim Kanat...)ekranda görmem kanal degistirmem için yeterli bir sebep.

KESINLIKLE KATILIYORUM O ADAMLARDA KIM YA ADAMGIBI BU ISI BILENLER YAPSIN SPOR PROGLAMLARINIDA REZIL ETMESINLER.

of-lee
01.02.2005, 17:09
reha muhtar varsa yalan var

baska birsey demeye gerek yok

#10 Fietra
01.02.2005, 19:02
Aslinda bu konuyu ben açacaktim buraya program genis bir kesime hitap ediyor ve ufak bi programda degil bence sikayet maili yollamaliyiz.

Barış
01.02.2005, 19:28
Reha varsa dogrular yok demektir.

Çagman
01.02.2005, 19:43
asdLinda güzeL bir Program firtina_61 e KatiLmiyorum Orada Trübün LiderLeri varDI UltrasLan carsi GruipbLari varDI.

ayrIca Orada Bizde oLabiLiriz Bir TekLifte bulunabiLirsek reha Muhtara beLki bizide davet edebiLirLEr.

BordoMavili KIZ
01.02.2005, 19:48
kazim kanattan nefret ediyorum , bence tv lerden birisi pazar aksami sadece trabzon için spor programi yapsa çok tutulur ama hiçbirinin aklina gelmiyor ki

TheRapZoNe
01.02.2005, 19:55
Bence bu program içinGenis Organize olarak tepkimizi dile getirmeliyiz..

TheRapZoNe
01.02.2005, 19:56
Bizi görmezden gelenleri ;

Biz Görmezden Gelemeyiz !

Erhan|TS
01.02.2005, 20:44
ewt büyükler bise yapmali hafyata oraya trabzonspor taraftarida cagirilmalidir.. her yolla tepkimizi koyalim..

İsmail Çavuşoğlu
01.02.2005, 22:41
BIZI ORAYA HAYATTA CAGIRMAZLAR ADAMLAR 3 BÜYÜK DIYOLAR. AMA EN BÜYÜGÜN PROGRAMI OLSAYDI SIMDI BIZ ÇOKTAN ORDAYDIK.

Guests
01.02.2005, 22:47
istiyorsaniz bi gün gidelim canli yayinda basalim programi

İleli
02.02.2005, 01:22
Bizde hem Trabzonsporumuzu hemde anadoluyu temsil ederiz ne yanismileys/smiley2.gif

birde buraya Gurbetci Gencler gidemezmi ?

ben hazirim mail bombardimanina

Alkan
02.02.2005, 03:26
insanlarin gorusleri farklilik gosterebilir

Külünkoğlu
02.02.2005, 09:16
Bu program baslarken Sabah gazetesinde yazdigi gibi bizi de çagiracaklardi pustluk yaptilar,mail bombardimani için durdugunuz kabahat.

Adaletsiz arenanin3 bas rol oyuncusundan baska bir sey görmeyenlerin gözünesokun mailleri. Yanliz içinde kufur olmasin.

ATV Yayin Yönetim - oalpturk@atv.com.tr
ATV Spor - atvspor@atv.com.tr
ATV Halkla Iliskiler - eatak@atv.com.tr

Guests
02.02.2005, 11:36
Herkes mail atsin arkadaslar mail adreslerine.Üsenmeyelim tepkimizi ortaya koyalim.

Eziklerin yalakaliklarini yaptiklarini usturuplu bir dille hatirlatalim gerçi hiç unutmuyolardir ki!

Guests
02.02.2005, 11:49
Merhaba Ben Murat Trabzonspor taraftariyim.Bordo Mavi Net Trabzonspor Taraftar Birligi üyesiyim.Atv'de yeni basliyan taraftar programiniz Futbol Atesi programinda Trabzonspor taraftarlarina yer verilmemesini sizin adalet anlayisinizin(!) bir parçasi olarak görüyorum.Sizin gibi tarafli medya organlari,Istanbul klüplerinin destekçileri oldugu sürece hiçbir konuda olmadigi gibi sporda ve futbolda da tarafsiz oldugunuza inanmiycaz.Objektif olmiyan bir ortamda sadece 2 takimin taraftarlarina söz hakki vererek olaya bakis açinizi çok net ortaya koydunuz.Sadece kendi takimimin taraftarlarinin orda bulunmasini istemiyorum ayni zamanda tüm anadolu takimlarinin taraftarlarinin da davet edilmesini istiyorum daha dogrusu istiyordum.Bu saatten sonra davet etseniz de katilicak karakterde bir Trabzonspor taraftari olucagina inanmiyorum!
Son olarak sunu bilin
Türkiye sadece Istanbuldan ibaret degildir,futbol da Gs ve Fb'den ibaret degildir.
Size yayin hayatinizda ilkeli tarafsiz(!) yayincilik anlayisinizla basarilar dilerim.

Benim yolladigim bu.

Anıl Caner
02.02.2005, 12:10
smileys/smiley31.gifbu mesaj gerçekten önemli.Trabzonspor'umuzu hiçbi kulvarda kimsenin silmesine izin vermeyelim.Site yetkilileri bu durumla ilgili lütfen çalisin.Trabzonspor'u temsil edebilecek bir ekip hazirlayalim.Hem Türkiye yillardir terörist dedigi Trabzonspor taraftarini görsün.Hem de Istanbul kulüplerinin içinde anadolu kulüplerini de temsil edelim.smileys/smiley9.gif

Salih61
02.02.2005, 15:27
Bizi görmezden gelenleri ;

Biz Görmezden Gelemeyiz !

Onlar görse ne olur görmese ne olur...Trabzonsporun ne kanatsiz kaziminne de mihtar rehanin yorumlarina ihtiyaci var...Varsa akillari kendilerine kullansinlar...

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

Erhan|TS
02.02.2005, 17:36
Bende mailimi attim bu konuya dikkat edelim arkadaslar.. mail atmayan fenerli olsun... HAYDEEEEE

mackolik_61
02.02.2005, 17:37
ulan biz birakalim kendi kendilerini yesinler orda en fazla iki hafta sonra studyo karisir...

TheRapZoNe
03.02.2005, 00:33
ulan biz birakalim kendi kendilerini yesinler orda en fazla iki hafta sonra studyo karisir...

Biz böyle bizi görmezden geldikleri her olaydan sonra sürekli olarak sessiz kalirsak o zaman günden güne meydan onlara kalir.. Sonrada burada neden sürekli 3 büyükler diyorlar diye feryat etmek sürekli hale gelir..

Ortada varsa bir yanlislik bize düsen bu yanlisi ortadan kaldirmaktir..

Tekrar söylüyorum

Bizi görmezden gelmek isteyenleri

Biz görmezden gelemeyiz.

...

Böyle sessiz kalmakla bisey olmaz. Ondan sonra Show Tv kupa maçinda kupa törenini göstermeyince neden göstermiyorlar diyoruz..Edited by: TheRapZoNe

#10 Fietra
03.02.2005, 00:52
Hadi BMN...

sunay61_67
03.02.2005, 09:16
Evet bizde katiliyoruz .Senelerdir süre gelen bu üç büyük olyi artik canimiza yetti yani.Siralama yapilirken nedense en sona koyuluyoruz nedeni ise o mesur alfabetik sira.Alfabe bile istanbul takimlarinin yaninda o insanlar niye olmasin.Ama bu sekilde sessiz kalamayiz sesimizi çikartma zamani geldide geçiyo.Onlarin ayri programi varsa bizim zaten tek olmali bu hususta da duyarli kanallara sesleniyorum tek derdiniz reytingse iste size firsat bizi konu alin reytinglerinizi firlatin.Çünkü bir sene sonra yaptiginiz bu programlarla bol malzemeye sahip olacaksiniz. Eeeeeeeee kolaymi sanpiyon olmus bir takimin görüntülerine sahip olmak.

Biz busene sanpiyonuz kim nederse desin isterseler 24 saat program yapsinlar o çok degerli ist takimlarina biz bunu bilir bunu söyleriz.

Külünkoğlu
03.02.2005, 09:43
Kupa töreniymis, maçlarimizin özet görüntüleri verilmiyormus, spor haberlerinde adimiz geçmiyormus, gazeteler niye bize daha fazla yer ayirmiyormus seklindeki sikayetleri bazi yorumlari okuyunca müstahak oldugunu görüyorum bu durumda benimayarimi yeterince kaçirtiyor.

Bir seyi anlayin artik dik durusunuzu belli etmeyip tepki koymazsaniz bir "hiç" siniz...

trapezus61
03.02.2005, 10:07
Bazi arkadaslarimin bizim ne isimiz var bu tür programlarda? Çagirsalarda gitmeyiz gibi yorumlarini üzülerek okuyorum. Trabzonsporlu olarak herkes birakin bu sekilde düsünmeyi tepkisini en sert sekilde dile getirmelidir. Bu yapilan her zaman oldugu gibi Trabzonspor gerçegini görmezden gelme, Trabzonsporu silme ve sindirme politikasinin bir uzantisidir. Ben Trabzonsporluyum diyen hiç kimse buna asla müsaade edemez...

Bu tip reytingi yüksek olan programlarda Trabzonspor taraftarlarinin bulunmasi sesimizin duyulmasi. bazi gerçeklerin ortaya dökülmesi hususunda son derece önemlidir. Yoksa siz istediginiz kadar bizi tanimayani bizde tanimayiz mantigiyla kafanizi kuma sokmaya devam edin. Bu sekilde davrandiginiz sürece kim takar sizi??? Devletin televizyonu bile bugün açik açik Trabzonspor düsmanligi yaparken böyle tepkisiz kalmayi içime sindiremiyorum. Bugün sampiyonluga oynarken bile maçlarimizi hatta görüntülerimizi bile vermeyen bu düzene bir tepki vermenin zamani gelmedi mi artik? Trabzonspor camiasi hak ettigi degeri ve yeri almalidir. Bunu anlamak istemeyenlerin gerekirse kafasina vura vura anlatilmalidir. Bir milli maçta bile bir sehri vatan haini ilan edenlere gereken cevaplar verilmelidir...

Hiç kimsenin bizi yok saymasina müsaade edemeyiz. Ben bunu asla kabullenmiyorum. Kabullenenlerin gerçekten Trabzonsporlu olduguna ise süpheyle bakiyorum. Kimse kusura bakmasin.

Birde admin arkadaslardan ricam bu topici genele tasimalaridir. Bütün Trabzonspor camiasinin bu konuya hassasiyet göstermesi sarttir diye düsünüyorum.Edited by: trapezus61

Barış
03.02.2005, 10:08
Yakindaprograma üç ezik büzüklerin marslari esliginde girecekler.smileys/smiley7.gif

Guests
03.02.2005, 10:54
[QUOTE=Külünkoglu]

ATV Halkla Iliskiler - eatak@atv.com.tr[/QUOTE (eatak@atv.com.tr/QUOTE)]

Tepkilerimizi mail atarak da gösterelim arkadaslar.Ihmal etmeyin.Çünkü bu varolma mücadelesi

Gökhan Kutlu
03.02.2005, 16:28
asdLinda güzeL bir Program firtina_61 e KatiLmiyorum Orada Trübün LiderLeri varDI UltrasLan carsi GruipbLari varDI.

ayrIca Orada Bizde oLabiLiriz Bir TekLifte bulunabiLirsek reha Muhtara beLki bizide davet edebiLirLEr.

recepçim bunu biz dlegetirirsek zannederler ki onlarin yanina gitme gibi bi ihtiyacimiz var yani kendilerini bise sanarlar zannediyomusun ki kazim kanat ya da ezik genç fb'liler dernekleri kendi teklif yapmislar onlar bizi davet edecekler ki bizim de takim oldugumuz ortaya çiksin benim bui konuyu açma amacim bizi çagirsinlar diye deil o programin tarafsiz olmadigi konusudur

saygilarimla

Çebi
03.02.2005, 16:46
Bende mailimi attim bu konuya dikkat edelim arkadaslar.. mail atmayan fenerli olsun... HAYDEEEEE

+1967

Gökhan Kutlu
03.02.2005, 16:52
Bende mailimi attim bu konuya dikkat edelim arkadaslar.. mail atmayan fenerli olsun... HAYDEEEEE kardes bu biraz agir bi itam deil mi sence bazilari yanlis anlayabilirsmileys/smiley36.gif

Mehmet Alemdar
03.02.2005, 17:19
sezon sonunda herkes görecek TRABZONSPOR un büyüklügünü o zaman da yayinlamasinlarda görelim

herkes diyor üç büyük var ama birseyi unutmuslar üç yoktur tek büyük vardir oda TRABZONSPOR dursezon bitince herkes görecek kim büyük kim küçük

Futbol atesi diye bir program çikmis koymuslar oraya istanbul köpeklerini konusuyorlar zaten bizi koymadiklari iyi oldu oraya. biz köpeklerin içinde ne isimiz var onlar kendi kendilerini yesinler bizde aradan siyrilip gidelim onlarda orada kendi kendilerini yesinler...

trapezus61
03.02.2005, 18:17
Bazi arkadaslarimin bizim ne isimiz var bu tür programlarda? Çagirsalarda gitmeyiz gibi yorumlarini üzülerek okuyorum. Trabzonsporlu olarak herkes birakin bu sekilde düsünmeyi tepkisini en sert sekilde dile getirmelidir. Bu yapilan her zaman oldugu gibi Trabzonspor gerçegini görmezden gelme, Trabzonsporu silme ve sindirme politikasinin bir uzantisidir. Ben Trabzonsporluyum diyen hiç kimse buna asla müsaade edemez...

Bu tip reytingi yüksek olan programlarda Trabzonspor taraftarlarinin bulunmasi sesimizin duyulmasi. bazi gerçeklerin ortaya dökülmesi hususunda son derece önemlidir. Yoksa siz istediginiz kadar bizi tanimayani bizde tanimayiz mantigiyla kafanizi kuma sokmaya devam edin. Bu sekilde davrandiginiz sürece kim takar sizi??? Devletin televizyonu bile bugün açik açik Trabzonspor düsmanligi yaparken böyle tepkisiz kalmayi içime sindiremiyorum. Bugün sampiyonluga oynarken bile maçlarimizi hatta görüntülerimizi bile vermeyen bu düzene bir tepki vermenin zamani gelmedi mi artik? Trabzonspor camiasi hak ettigi degeri ve yeri almalidir. Bunu anlamak istemeyenlerin gerekirse kafasina vura vura anlatilmalidir. Bir milli maçta bile bir sehri vatan haini ilan edenlere gereken cevaplar verilmelidir...

Hiç kimsenin bizi yok saymasina müsaade edemeyiz. Ben bunu asla kabullenmiyorum. Kabullenenlerin gerçekten Trabzonsporlu olduguna ise süpheyle bakiyorum. Kimse kusura bakmasin.

Birde admin arkadaslardan ricam bu topici genele tasimalaridir. Bütün Trabzonspor camiasinin bu konuya hassasiyet göstermesi sarttir diye düsünüyorum.

Arkadaslar konu oraya katilip katilmamamizdan çok Trabzonsporu yok sayma politikasina olan tepkidir. O yüzden konunu özünden uzaklasmayalim. Herkes sunu bilmelidir ki Trabzonspor taraftari bu tip platformlarda hak ettigi yeri mutlaka almalidir. Haksizliklari, yapilan adaletsizlikleri dile getirip tüm Türkiyenin gözlerinin önüne sermenin yolu budur. Onlarda bunu bildikleri için bize bu imkani vermemek ve bizi dar kaliplarin içerisine hapsetmek için ugrasiyorlar. Buna müsaade etmeyelim....O arenada yerimizi almanin önemi burda. Yoksa programin kalitesinde degil....

TheRapZoNe
03.02.2005, 18:33
<H1>Atv'de yeni baslayan taraftar programiniz Futbol Atesi programinda Trabzonspor taraftarlarina yer verilmemesini sizin adaletsizliginizin bir parçasi olarak görüyorum.Sizin gibi tarafli medya organlari,Istanbul klüplerinin destekçileri oldugu sürece hiçbir konuda olmadigi gibi sporda ve futbolda da tarafsiz olma yalanlarinizainanmayacagiz.Objektif olmayan bir ortamda sadece 2 takimin taraftarlarina söz hakki vererek olaya bakis açinizi çok net ortaya koydunuz.Sadece kendi takimimin taraftarlarinin orda bulunmasini istemiyorum ayni zamanda tüm anadolu takimlarinin taraftarlarinin da davet edilmesini istiyorum .</H1>
<H1>Son olarak sunu bilin</H1>
<H1>Türkiye sadece Istanbuldan ibaret degildir,futbol da gs ve fb'den ibaret degildir</H1>
<H1>atv istanbul yalakasi olacaksa sadece istanbulda yayin yapsin o zaman. anadoluyu görmezden gelecekseniz anadoludaki yayini kesin......</H1>

<DIV>
<H1>http://graphics.hotmail.com/greypixel.gif FORZA TRABZONSPOR</H1></DIV>

TheRapZoNe
03.02.2005, 18:36
Mail yollama ve atvyi arama imkani oldugu halde aramayanlardan ve bu konuya duyarsiz kalanlardan sunu istiyorum '' Bundan sonra Trabzonspora haksizlik yapildigi zaman, 3 büyükler olayini duydugunuz zaman bu konularla alakali burada feryat etmeyin..

SDanışmaz
03.02.2005, 18:44
Bende Bilal'in attigi maili attim.Buna tepkisiz kalmayalim.

Guests
03.02.2005, 18:55
Bu saatten sonra davet etseniz de katilicak karakterde bir Trabzonspor taraftari olucagina inanmiyorum!

Bu benim yolladigim yazidan bi kisim.Bu saatten sonra katilma taraftari degilim.Bu saatten sonra katilmak bize yapilan saygisizligi yok saymaktir bence.Onurlu davranip katilmamaliyiz bu saatten sonra çagirilsak da.

Kimse sert çikmasin kendi yorumum!

TheRapZoNe
03.02.2005, 19:56
Bu saatten sonra katilmak bize yapilan saygisizligi yok saymaktir bence.

Bundan sonra katilmak, tepkimizin anlasildigi, ve yaptiklari gaflettenders almalaridir.. Çünkü onlarda zaten katilmamamizi istiyorlar. Sürekli istedikleriolmaz ...smileys/smiley2.gif

Guests
03.02.2005, 21:16
Birinin evine zoraki misafirlige gitmek gibi birsey olcak yani.Ben yediremem vallaha

TheRapZoNe
04.02.2005, 12:07
Birinin evine zoraki gitmek degil mesele..Orasi madem Futbolla alakali o zaman Trabzonsporda orada olacaktir mesele bu smileys/smiley2.gif

Erhan|TS
04.02.2005, 17:03

Hadi Beyler Bayanlar Önemli Bir Konu Bu Diger Protestolarimiz gibi bunuda sonuna kadar sürdürmeliyiz maillere devam..

Barış
04.02.2005, 19:16
Futbolla alakali degil.Yalanla,Dolanla,Sahtekarlikla alakali...3 ezikler ordaysa bu saydiklarim da orda demektir.

İsmail Çavuşoğlu
04.02.2005, 23:20
Futbolla alakali degil.Yalanla,Dolanla,Sahtekarlikla
alakali...3 ezikler ordaysa bu saydiklarim da orda demektir.

IMZA

Guests
05.02.2005, 03:00
Futbolla alakali degil.Yalanla,Dolanla,Sahtekarlikla alakali...3 ezikler ordaysa bu saydiklarim da orda demektir.
IMZA

Imza kampanyasina katiliyorum.

O ortamda bu saatten sonra bulunmak istemenize anlam veremiyorum

İsmail Çavuşoğlu
05.02.2005, 03:37
bencede bu saatten sonra oraya gidilmesi hiç bir Trabzon taraftarina yakismaz .

geçenlerde bir program oldu ismini hatirlayamiyorum. erman ile sansar
vardi (Pardon sansal) tribündede 3 eziklerin taraftari bunlara soru
soruyolar bunlar cevapliyo ordan f.b li bir taraftar atladi basladi
örnek vermeye yok biz trabzona gitsek orda biçaklansak, yok orda söyle
olaylar oluyor, yok böyle olaylar oluyor,diye anlatmaya Allah tan orda
Trabzon taraftari yoktu olsa ne olurdu bilmiyorum.hemen programin
telefonlarini aradim ama ulasmak ne mümkün otobüslerinden döner
biçaklari,kasaturalar,biçaklar,sopalar çikan sanki bizizde onlar
sütten çikmis ak kasik. diyecegim katilmamamiz daha iyi olur resmen
bizi tahrik ederler sonrada trabzonlulari gördünüz iste diyip ortaligi
velveleye verirler .

bu program yanilmiyorsam bjk maçinda öldürülen o genç cocuktan sonra yapilmisti.

saygilar.

trapezus61
07.02.2005, 10:36
Sevgili arkadaslarim... Bence bu gibi platformlarda olmamamiz bize çok zarar veriyor. Adamlar meydani bos bulup istedikleri gibi salliyorlar bize. Hiç birsey söylemeseler bile Trabzonspordan hiç bahsetmeyerek gündemin disina atiyorlar. Bu bir nevi sindirme politikasi. Halbuki biz bu programlara katilip gerçekleri anlatabilsek emin olun ki Trabzonspor sempatisi daha da artacaktir Anadoluda... En azindan bizi görmezden gelen bu serefsizlere hadlerini bildirmek açisindan çok gerekli bu. Böyle bizi davet etmeyeni biz hiç tanimayiz mantigiyla hiç bir yere varamayiz... Adamlarinda çok umrunda sanki sizin tanimamaniz...

#10 Fietra
07.02.2005, 16:50
Sevgili arkadaslarim... Bence bu gibi platformlarda olmamamiz bize çok zarar veriyor. Adamlar meydani bos bulup istedikleri gibi salliyorlar bize. Hiç birsey söylemeseler bile Trabzonspordan hiç bahsetmeyerek gündemin disina atiyorlar. Bu bir nevi sindirme politikasi. Halbuki biz bu programlara katilip gerçekleri anlatabilsek emin olun ki Trabzonspor sempatisi daha da artacaktir Anadoluda... En azindan bizi görmezden gelen bu serefsizlere hadlerini bildirmek açisindan çok gerekli bu. Böyle bizi davet etmeyeni biz hiç tanimayiz mantigiyla hiç bir yere varamayiz... Adamlarinda çok umrunda sanki sizin tanimamaniz...

Baska ortamlarda bize laf atildigi zaman sesiniz çikiyor da burada niye gitmeyelim öle olur mu zorla demek yanlis.Aynen katiliyorum abi.

ah_met
07.02.2005, 17:13
reha muhtaarbesiktastan istafasindan sonra besiktas kulubunle aralari iyi olmasi icin bence boyle bir olaya giristi

Erhan|TS
07.02.2005, 17:27

Hadi Beyler Bayanlar Önemli Bir Konu Bu Diger Protestolarimiz gibi bunuda sonuna kadar sürdürmeliyiz maillere devam..

Mail Atalim Attiralim hadi...

TheRapZoNe
07.02.2005, 20:14

Aynen katiliyorumsmileys/smiley20.gif Çünkü GeReksiz Duygusalligin Alemi Yok smileys/smiley2.gif

İsmail Çavuşoğlu
07.02.2005, 20:34
Sevgili arkadaslarim... Bence bu gibi
platformlarda olmamamiz bize çok zarar veriyor. Adamlar meydani bos
bulup istedikleri gibi salliyorlar bize. Hiç birsey söylemeseler bile
Trabzonspordan hiç bahsetmeyerek gündemin disina atiyorlar. Bu bir nevi
sindirme politikasi. Halbuki biz bu programlara katilip gerçekleri
anlatabilsek emin olun ki Trabzonspor sempatisi daha da artacaktir
Anadoluda... En azindan bizi görmezden gelen bu serefsizlere hadlerini
bildirmek açisindan çok gerekli bu. Böyle bizi davet etmeyeni biz hiç
tanimayiz mantigiyla hiç bir yere varamayiz... Adamlarinda çok umrunda
sanki sizin tanimamaniz...

Biz hiç bir programa katilmayalim demiyoruz futboldan anlamayan tamamen
reyting amaçli yapilmis futbol bilgileri hiç olmayan insanlarin
programlarina katilmayalim diyoruz adam gibi bu isi bilenler yapsin
bizide davet etsinler ozaman seve seve gidelim futbol nasil
konusulurmus TRABZONSPOR taraftari nasil olurmus herkese gösterelim
futbol atesinin ömrünün de fazla olacagini zannetmiyorum.cünki
kesinlikle tarafli yorum yapilacaktir.

Guests
08.02.2005, 01:41
Bu aksam bi 5-6 dakka baksaydiniz körlerle sagirlarin birbirini agirladigini anlardiniz.Rezil bi program.

İleli
08.02.2005, 04:33
Ulan sanki sampiyonluk yarisinda 40 puan geriden geliyoruzda bizi adamdan saymiyor bu rehasmileys/smiley7.gifallah belani versin be adam bu programa katilmamiz lazim abi

Harun-61
08.02.2005, 09:52
RABBIME sükürler olsunki böyle sacma programlara bakmiyorum...bu adamlar reyting ugruna ne yapmaz ki ??? futboldan cakmayan birkac lavuk...!

Emorfo
08.02.2005, 10:25
Yaw kardesim Reha Muhtar salagi ne zaman mantikli bir program yapti ki. Toplamislar fb li bjk li gs li soparlari konu mankeni diye. Doldurmuslar luzumsuz bizans kölesi satilik kalemleri. Saçmalayip duruyorlar. Issiz kalan Reha Muhtar kendine yeni bir oyuncak bulmus. Tribün Gruplari'da reklam pesinde. Hepsi bilir Alemde Kral, Tribünde Lider Gurbetçi Gençler.

eren_61
08.02.2005, 13:54
böyle programlarin hiçbirini izlemeyelim arkadaslar.Trabzonsporumuzun olmadigi bir program bizi ilgilendirmez.

Pazartesi aksamlari Meltem tvde Rifki Soysal abimizin sundugu açik tribün programini izlemenizi tavsiye ederim.yaklasik olarak saat 22:30 civarinda.burdan meltem ailesine veRifki Soysal abimize sonsuz tesekkürler

serkan61
08.02.2005, 13:55
arkadaslar bunlari izlemeyelim onlar trabzona karsi ezikliklerini gösteriyorlar bizim kanalimiz meltem oda bize yeter herkes bizim büyüklügümüzü biliyor önemli olan bu

erolizm
08.02.2005, 17:35
Saçma sapan bir program ,,bence bu programa katilmanin bir anlami yok..Reha Muhtar kaliteli ne yaptiki...Adamlar Ts taraftarini isteseydi bastan cagirirlardi.Valla ben 5 dk dayanabildim programa..Birakin kendi pislikleri içinde tepinsinler...Bu programa katilmak Ts taraftarina bir sey katmaz ..Seviye yok bir kere,,yakinda dansöz oynatirlar, bir-iki pop cu cagirip reiting i artirmaya calisirlar ama en fazla 1 ay sonra o program yayindan kaldirilir..

oguzhan
09.02.2005, 17:56
Arkadaslar sadece bu programda degil diger programlarda da bizleri yok sayan görmezden gelen bu cahil yobaz takimi TRABZONUMUZU her platformda disari atmaktadir....Bu ne oldugu belirsiz çalgici takimiyla muhatap olup seviyemizi düsürmenin bi manasi yoktur....Birakalim kendi küçük dünyalarrinda sevinsin garibanlar...arkadaslar her zaman iddaa ettigim bi sey var bizler kesinlikle bi medya patronu çikarmak zorundayiz..yoksa bu .......bizlere bu ali cengiz oyunlarini bizlere oynamaya devam edeceklerdir..ha unutmadan STV de yayinlanan spor programi izlenebilir...

Hüda Topaloğlu
10.02.2005, 14:07
geçen bi bakayim dedim sora adamin biri dedi bence TRABZONSPOR'da sampiyonluga aday diye reha muhtarin surati birden degisti "evet trabzon" dedi ve baska birsey demedi, Allah boyle dusunen taraftarlarin takimini daha beter etsin insallah...

sheva
11.02.2005, 12:24
uzun süredir televizyon izleme firsati bulamiyordum..geçen aksam tesadüfen bu programa rastladim ve hayretler içinde kaldim..zamaninda besiktasta yöneticilik yapmis bir sahis nasil olur da bir futbol programinin yapimcisi olurdu çok sasirdim dogrusu! ilk 5-10 dakikasindan sonra dayanamayarak kapattim ancak gördüklerim bana yetti..galatasaray,fenerbahçe taraftarlari tamdi..bjk den çok az kisi vardi..sayin reha muhtar(!) takiminin yanliz kaldiginin düsünülmesini istemediginden olacak hemen açiklama yapma gereksinimi duydu " kar yagisi nedeniyle besiktas taraftarlari aramizda olamayacaklar bu aksam.." vay be...peki 1 kisiyle bile temsil edilmeyen trabzonspor camiasi hakkinda bir açiklama yapti mi..yooo..

protesto mailleri gönderilmis yanilmiyorsam..hala bir sonuç alamamisiz ama..bu konuda daha ciddi birseyler yapmamiz gerek diye düsünüyorum..heralde protestomuzu yeterince ciddiye almadilar

sunay61_67
11.02.2005, 12:30
acaba trabzonspor sampiyon oldugu zaman sayin reha muhtar kanala üç büyükler dedikleri takimi toplayip program yapabilecek mi? koyun sürüsü gibi toplamislar kendini bilmez insanlari yorum yaptiriyorlar trabzonspor sampiyon olunca agizlarini açamiycaklar. azkaldi o günleri görmeye onlar devam etsin bu tür tarafli program yapmaya

Zafer Keskin
12.02.2005, 11:29
hakkatten öle ama yinede en azindan bir tv programina çikipta trabzonspor tarafatarinin ne kadar aktif oldugu gösterilmeli diye düsünüyorum ben mesela cnnturk teki sunucuyu bir anket ile nasil morarttiysak bu sfer programa giderek morartalim derim ben haydi yetkililer haydi gösterelim trabzonspor taraftarlarinin gücünü .........

ahmetsalih
12.02.2005, 11:43
bencede biz burda belki protesto yapariz oraya gitmeyiz ama bu iste biz kaybederiz onlarca yildir aynisi oluyo bence biz bunu bozalim

çekelim bmn polarlarimizi atkilarimizi gidelim. bir liste yapalim ilk ben gelirim bide canliu yayinda muhtara sorariz sen kimsin de trabzonu saymiyosun diye bizim onlardan ne eksigimiz var

deminde söyledim biz böyle gereksiz protestolar yapacagimiza gidelim bizzat ben konusurum o serefsizle zaten canli yayina katilmak için çok ugrastim ama nafile BMN OLARAK ORAYA GIDELIM DERIM BEN

Erhan|TS
12.02.2005, 11:57

erolizm
12.02.2005, 13:01
Bu medyanin ne mal oldugu ortada,,medyanin yaptigi her serefsizlikten sonra aglayip sizlanmayalim artik,,birakin kendi pislikleri icinde tepinsinler...Zaten saçmasapan bir program ..Reha nin programinda Ts taraftari yok diye sizlanmaninbir anlami yok...
smileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gif

Zafer Keskin
12.02.2005, 13:07
sadece reha mi CNNTURK teki programdada sadece trabzondpor taraftari eksik orayada gitsek olur yani ama canli yayinlarda trabzonspor taraftarini göstermeliyiz dimi ..............

sheva
12.02.2005, 17:15
Bu medyanin ne mal oldugu ortada,,medyanin yaptigi her serefsizlikten sonra aglayip sizlanmayalim artik,,birakin kendi pislikleri icinde tepinsinler...Zaten saçmasapan bir program ..Reha nin programinda Ts taraftari yok diye sizlanmaninbir anlami yok...

küsüp kaçarak bir yere varilmaz..tavsan daga küser dagin haberi bile olmaz sonra. .ne kadar saçma tartismalar da yürütülse sampiyonlugun tartisildigi bir futbol programinda ts taraftari da bulunmalidir bence..

crazyboy
12.02.2005, 17:22
bence birakalim kendi hallerine sakrabanlik yapip dursunlarsmileys/smiley36.gif

erolizm
12.02.2005, 18:40

küsüp kaçarak bir yere varilmaz..tavsan daga küser dagin haberi bile olmaz sonra. .ne kadar saçma tartismalar da yürütülse sampiyonlugun tartisildigi bir futbol programinda ts taraftari da bulunmalidir bence..

Yani demek istedigim yillardir bu konuda bagirir cagiririz elimize ne gecti,,adamlar bizi istemiyor,,sevmiyor bunu daha acik nasil dile getirecekler...Katilan olur veya olmaz bence aglayip sizlamanin bir anlami yok bu zamandan sonra cagirsalar bile gitmemeliyiz..
smileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif

TheRapZoNe
12.02.2005, 23:06
Gitmemeliyiz diye bir sey söz konusu olamaz.

Böyle seler zincirin halkalari gibi bizi görmezden gelme zihniyetinin unsurlari..Orada sampiyonluktan,futboldan bahsediliyorsa Trabzonsporunda orada olmasi lazimdir.

Gereksiz duygusallikla ve küsgünlük hiçbir zaman çözüm degildir.

Gökhan Kutlu
13.02.2005, 11:58
arkadaslar o kadar tepki mail'i gönderildi ne oldu ne degisti biz oraya katilabildik mi hayir neden? serefsizler bizi sallamadilar bunu bu kadar uzatmanin geregi yok bi de erolizm kardesime katiliyorum birakin kendi pislikleri içinde yogrulsunlar onlar kim ki biz onlarin programina katilalim en iyi protesto o programi hiç izlememek!!!!!

TheRapZoNe
13.02.2005, 13:13
arkadaslar o kadar tepki mail'i gönderildi ne oldu ne degisti biz oraya katilabildik mi hayir neden?

Yapilan tepki rüzgara karsi saman alevi gibi kalirsa tabii ki sonuca ulasilmaz...

Tekrar tekrar diyorum: bizi almasalarda olur onlar kendi pislikleriyle yogrulsun.. gibi laflar her zaman oldugu gibi onlarin isine gelir bizim degil.. Her yapilan olaydan sonra böyle duygusalca davranip, madem bizi istemiyorlar bizde gitmeyiz türünden düsünceler her zaman bizim ve Trabzonsporumuzun aleyhinedir..

Erhan|TS
13.02.2005, 15:06

Barış
13.02.2005, 17:09
Birakin su futboldan anlamayan insanlari.

Emorfo
08.03.2005, 09:39
ATV'de çalisan bir arkadas yoluyla bana ulastilar programa davet ettiler Trabzonspor taraftarlarini. Basindan beri tepkiliydik zaten.. Metin ve Kadir abiye ilettim durumu. Turan Reis'e bildirmisler bu programa kimse katilmayacak dedi. BJK Çarsi programi prosteto etmis diger takimlarinda kafa adamlari gitmiyor programa. Geyik yapip duruyor Reha Muhtar. Bu nedenle programa katilmadik. Herhalde bundan sonra da katilmayiz...

Baska arkadaslara ulasabilirler habersiz olarak kimse katilmasin. Kendilerine taraftar degil konu mankeni ariyorlar.

Gökhan Kutlu
08.03.2005, 13:04
ATV'de çalisan bir arkadas yoluyla bana ulastilar programa davet ettiler Trabzonspor taraftarlarini. Basindan beri tepkiliydik zaten.. Metin ve Kadir abiye ilettim durumu. Turan Reis'e bildirmisler bu programa kimse katilmayacak dedi. BJK Çarsi programi prosteto etmis diger takimlarinda kafa adamlari gitmiyor programa. Geyik yapip duruyor Reha Muhtar. Bu nedenle programa katilmadik. Herhalde bundan sonra da katilmayiz...

Baska arkadaslara ulasabilirler habersiz olarak kimse katilmasin. Kendilerine taraftar degil konu mankeni ariyorlar. allah allah bak su ise ben deim katilmayalim diye zaten

Hüseyin Çümen
08.03.2005, 13:13
daha ligin ortasina kadar 3 hodukten bahseden reha muhtar simdi trabzon taraftari ni davet ediyor bak sen ise nooldu reha muhtar ts 2 lige çikinca tutustun tabi 3 hödügün oldugu yerde biz yokuz en büyük hödükte sensin reha

Gökhan Kutlu
15.03.2005, 17:42
beyler dün biraz söle bi 5 dakka kadar baktim da fener maçindaki o penaltilarin ilkine penalti dedi o emre yurdakul serefsizismileys/smiley7.gif(sabah gastesi spor yazari olmasi lazim)sonra bütün o fenerli serefsizler alkisladilar.her neyse bu arada oraya konuk olan eski mhk baskani bülent yavuz da dedi ki el sakanin niyetinin kasit olmadigini söledi. ve bence ÇOK HAKLIYDI

saygilarimla

61trabzonomer
17.03.2005, 10:48
Bu kadar kötü bir spor programi yok 5dk izledim arkada bagiran ............ lardan adamlarin ne dedigi anlasimiyor.

61-firtina
17.03.2005, 21:01
Reha muhtarin agzindan trabzonspor kelimesini duymak bile istemem bence o programa katilmayalim ezikler orda birbirlerini yesinler çok düzeysiz bir program futboldan anlamayanlarin toplandigi bir program

Crazy_OfLu61_
17.03.2005, 22:46
Katilalim aslinda ne kadar büyük oldugumuzu ve neler yapabilecegimizi herkes görsün..

61trabzonomer
19.03.2005, 00:15
Böyle tarafli program yapinca hiç izleyesim gelmiyor ya bu ülkede bu takimlarmi var saadece program dedigin her takimi tartisir valla diger kanallardaki (meltem tv) gibi daha iyi hiç izlemem böyle program

Gökhan Kutlu
04.04.2005, 23:35
bence de ömer Edited by: FIRTINA_61

61trabzonomer
05.04.2005, 00:19
kardes resimi niye koymadin daha anlamli olurdu

Guests
05.04.2005, 02:18
5 dakkada olsa izlemeyelim su programi.Programin gecesinden sonra bu topic hareketleniyo.5 dakika bile izlemeyin prim vermeyelim su programa artik.

Crazy_OfLu61_
05.04.2005, 18:26
Biz o programa katilirsak orda banko birilerini döveriz onun için katilalim.