PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stepanov'dan Şok Açıklamalar

ugrpnk
19.02.2008, 21:51
Stepenov'dan şok açıklama

Stepanov, "Ziya Doğan'ın yerinde Trabzonspor'un başında kim olsaydı bu takımı şampiyon yapardı" dedi.

Trabzonspor'da Porto takımına transfer olan Stepanov açtı ağzını yuımdu gözünü.

Stepanov, "Ziya Doğan'ın yerinde Trabzonspor'un başında kim olsaydı bu takımı şampiyon yapardı" dedi.

Porto beni geçen sezonun ortasında alacaktı.8 milyon Euro önerdiler, fakat kabadayı bir yönetici tarafından tehdit edilince vazgeçtiler. onra aynı kulübe beni 3,5 milyon Euro'ya sattılar.

Trabzonspor geçen sene şampiyon olabilirdi. Kadrosu buna yeterliydi..ama önümüzdeki en büyük engel Ziya Doğan'dı.Teknik Direktör koltuğuna Ziya Doğan'ın yerine kimi oturtsanız şampiyon olurduk.Trabzonspor'un geçen sezon Portekiz'in Porto takımına sattığı Sırp futbolcu Stepanov Hürriyet spor dergisine yaptığı açıklamada eski Teknik Direktör Ziya Doğan'ı suçladı. 2005–2006 sezonunun ikinci yarısında Trabzonspor'u çalıştıran Vahid Hlilhodziç 'in beklide bordo- mavili takıma yaptığı en büyük iyilikti Milan Stepanov'un transferi. Sırbistan'ın FK Vojvodina takımından geldiğinde henüz 22 yaşında olan Sırp futbolcu, bu sezonun başında 3,5 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında “Avrupa'nın yıldız fabrikası Porto'ya satıldı. Portekiz'den direk Chalsea'ye gitmesi kesin gözü ile bakılan Stepanov kaderin bir cilvesi sonucu bu sezon şampiyonlar liginde Beşiktaş'a karşı forma giymişti. Türkiye'de 1,5 yıl gibi kısa bir süre kalmasına rağmen, başarılı bir futboluyla adını herkesin hafızalarına kazıyan Stepanov, Trabzonspor'da yaşadıklarını anlattı.

FİYATIM 3 MİLYON EURO
OLSAYDI BEŞİKTAŞ ALIRDI

Vojvodina'daki son sezonumda birçok ülkeden transfer teklifi aldım. Menajerim Zoran ispanyaya götürmek istiyordu. Bu arada Zoran'ın Türkiye'deki menajer arkadaşı Ahmet Özkaya, Beşiktaşı önerdi. Beşiktaş adını duyunca çok sevindim. Zira Türkiye ligleri çok yakından takip ettiğim, Beşiktaşı iyi tanıdığım bir kulüptü. Ne gibi imkânlara sahip olduğunu biliyordum. Bu arada Ankaraspor ve Konyaspor'da bana teklif yapmıştı. Menajerim Zoran Beşiktaş kulübünden Erbil Arpacı (idare menejer) ile görüştü. Arpacı o dönemin teknik direktörü Tigana beni beğenmemişler sanıyorum. Benim yaşımı ve fiyatımı beğenmediler! Çünkü 22 yaşındayım ve toplam maliyetim de 300 bin Euro idi.Fiyatım 1 milyon ya da 3 milyon Euro olsaydı herhalde Beşiktaş'a transferim gerçekleşirdi!Hala inanamıyorum..

TRABZON'DAN 1,5 YILDA
35 MİLYAR ALDIM

Trabzonspor'a büyük umutlarla gelmiştim, ama hayal kırıklığına uğradım. Ne maç başı paralarımı nede primlerimi alabildim.300 bin dolara anlaşmıştım ama 1,5 senede toplam ancak 35 milyar lira alabildim. Trabzonspor'da tek kazancım, iyi arkadaşlıklar oldu. orada iken tanıştığım bazı kişilerle hala görüşüyorum. Hemen hepsi ile iyi dost oldum. Trabzonspor'dan paramı alamayınca bazı arkadaşlar bana FİFA'ya niye şikayet etmiyorsun ? Dediler. Bunu bende düşündüm ama Trabzon'a olan sevgim ve iyi niyetim buna engel oldu. Bazı yöneticiler var, onlar kendilerini bilirler, paramı vereceklerini söylediler ama bir lira bile cebime koymadılar.Trabzonspor geçen yıl şampiyon olabilirdi. Kadrosu buna yeterli idi. ama önümüzde en büyük engeli aşamadık. O engel Ziya doğan'dı.Teknik Direktör koltuğuna Doğan'ın yerine başkası oturtsanız şampiyon olurdu.Trabzonspor gibi büyük bir takım büyük bir hocalarla çalışmalı

O KABADAYI YÜZÜNDEN
4,5 MİLYON EURO ZARAR ETTİM

Porto benim bir yıldır peşimdeydi. Geçen sezon devre arasında 8 milyon Euro verip alacaklardı. Fakat Porto'nun bu iş için görevlendirdiği menajer, kendisini medyada kabadayı olarak gösteren bir yönetici tarafından tehdit edilince vazgeçildi. Adam arkasına bakmadan gitti. Bu sezon başında ise 3,5 milyon Euro verip aldılar. Yani, Trabzonspor beni bu yıl değilde geçen sezonun ortasında satsaydı 8 milyon Euro kazanacaktı. Sonra 3,5 milyon Euro'ya razı oldular.Porto'nun beni istediğine teknik direktörümüz Ziya doğan inanmıyordu. Bir gün beni odasına çağırdı “Gazeteler yalan yazıyor. Sen Porta'ya falan gidemezsin. Bu haberleri sen yazdırıyorsun” dedi. Kendisine,”hocam Porto başkanı ile telefonda konuştum. Kendisi bizzat transfer teklifinde bulundu.”karşılığını verdim. Yine inanmayınca Porto başkanının telefonunu çevirdim.”Bana inanmıyorsanız kendiniz sorun. İngilizce biliyorsunuz.Porto Başkanı ile konuşun” dedim. Ben böyle yapınca inanmak zorunda kaldı.Bir teknik direktör futbolcusuna inanmız mı? Hayret.

GELECEK YIL CHELSEA'DEYİM
Şuanda Avrupa'nın en büyük takımlarından birindeyim. Çok mutluyum.Büyük ihtimalle gelecek yıl Chelsea'ye gideceğim.Parasal hiçbir sorunumuz yok.Trabzonspor'da 1,5 yılda elime geçen paranın 35 milyar olduğunu söylemiştim,burada paramı bir gün bile geciktirmiyorlar.Porto işte bunun için dünyanın en büyük kulüplerinden biri olarak kabul ediliyor.Türkiye'de para almak için muhatap bulamıyorsun.Para işine teknik adam bakar mı?Trabzon'da bakıyor.Trabzonspor'da iken Fatih Tekke, Gökdeniz ve Hüseyin'le çok iyi arkadaş oldum.Fatih çok iyi bir transfer yapıp Rusya ya gitti.Gökdeniz ve Hüseyin avrupanın önemli takımlarında oynayabilecek kapasitedeler.Fatih, Hüseyin ve Gökdeniz Trabzonspor'u gerçekten çok seviyorlar.Bu arkadaşlar paradan çok formayı düşünüyorlar.Açıkcası bende onlara uydum.Trabzon da parayı unuttum.Trabzonspor da yaşadıklarım bana büyük ders oldu.

Koray
19.02.2008, 21:53
ziyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

diyorum başka bişe demiyorum...

Great White
19.02.2008, 21:54
Stepanov' un bu haklı itiraf ve tespitlerini bizler dahi buralarda farklı ağızlardan defalarca yazdık çizdik zaten..

Onun da bizzat pekiştirmesi isabet olmuş..

yaranozlu
19.02.2008, 21:55
bu açıklamalar şok değil .............

Cafer Bulur
19.02.2008, 22:01
stepanovun bu aciklamalari yaptigina inanmiyorum.yapmis olsa bile yaptigi aciklamalara katilmak mümkün degil.trabzonsporda oynadigi 1.5 sene icinde 35 milyar para aldigina inanmak icin biraz saf olmak gerekiyor.bu parayi trabzonspordaki malzemeci bile 1 senede aliyordur.bu takimi ziya dogandan baskasi sampiyon yapardi demek ise tamamen mesnetsiz bir iddia.hele hele 8 milyon euroya satmadilar aciklamasina kargalar bile güler.eger gercekten bu aciklamalari yaptiysa deyim yerindeyse sacmalamis.

tuğba61
19.02.2008, 22:02
Ziyandan başka bişey yapmadı ziya bey bize, rezil herif !

KUTADGU
19.02.2008, 22:03
Her açıklama aslında Ziya Doğan'ı haklı çıkarıyor...

Her açıklama Ziya Doğan'ın açıklamalarının ne kadar doğru olduğunu gösteriyor...

Hatırlayacaksınız,

Ziya Doğan bundan önceki dönemde her hareketiyle, her sözüyle, her açıklamasıyla "Ben bu işi bilmiyorum, benim psikolojik sorunlarım var, hastayım ulan ben, benim kafam kırık anlayın ulan, yerim iyi futbolcuyu bana sevdiklerimcen getirin, kafasızım, yüreksizim, beceriksizin önde gideniyim" mealinde davranıyordu..

EE geliyoruz bugüne, Stephanov da ondan önce Szymek'de ve bir çok kişi ne diyor aslında....

Ah Ziya Doğan, anlayamadık seni...
Anlatmadılar...
Boş yere hakkını yemişiz yahu...
Meğer ki dediklerinin hepisi doğruymuş..

sanatik
19.02.2008, 22:03
HÜrriyet haberi degilmi bu ?

Ne olursa olsun ben bir cok ekleme oldugunu düsünüyorum. Tamam stepanov ben kölemiyim diye laflar etmis ama bunlari ona ettiren olmuski söylemis hem stepanovun ziya dogan tarafindan sadece porto transferi dogru oldugunu manajer oyununa geldigini söylemisdi son radyo reportajinda. Simdi bunlarin sözkonusu olmasi kimin isine gelir ? Neden yapiliyor bu ?

Ziya Dogan kendi sistemini uygulamaya calisan bir td ve bu sistem ilk geldiginde iyi gitti ama sonunda yine sampiyonlukdan olduk son stepanov gelmesinde sampiyonluktan bahsetmek dogru olamaz ama su konuyu acik tutarim baskasi gelseydi örnek ersun yanal daha basarili olabilirdik, kesin söyleyemeyiz bakin kac puan farkindan sonra zar zor toparlandik. Üstelik ersun yanalda kendi sistemini oynatan (hangi td oynatmiyorki kendi sistemini demeyin yeterince düdük (aslinda hakeme denilir ama olsun:--) var piyasada ).

Stepanov ve Fatih Tekke gitmemeliydiler su anda cok farkli durumda olabilirdik. TEsekkürler Albayrak.

TURHAN
19.02.2008, 22:06
Bilmediğimiz şeyler değildi, o zamanları hafızamdan silmek istiyorum.Mümkünse artık Ziya lafını duymak istemiyorum.

O artık mazi, kendimize yapacağımız en büyük iyilik bu olur herhalde

Burçak
19.02.2008, 22:10
Trabzonspor'da 1,5 yılda elime geçen paranın 35 milyar olduğunu söylemiştim

yok artık yaa. ben böyle bir şeye ihtimal vermem. bence röportajda çarpıtma yapılmıştır. hiç bir futbolcu 35 milyar liraya 1,5 yıl bi yerde kalmaz

Kaan
19.02.2008, 22:11
Bu Ziya'yı ve Yönetimi Allah bildiği gibi yapsın..! :mad:

Erdal
19.02.2008, 22:11
Kulübün ve takımın geçtiğimiz 2 yılda nasıl yönetildiğinin bir nevi özeti gibi olmuş ....heimizin tahmin ettiği şeyleri birinci ağızdan dinlemiş olduk bir kez daha ...ve bir kez daha anladıkki başkan kim olursa olsun yöneticiler özelliklede takımla ilgilenen yöneticiler önce sözlerine güvenilen insanlar olmalı ..gerisi zaten gelir ..

Burçak
19.02.2008, 22:13
tamam ziyanın çok hataları oldu inanılmaz yönetimsel hatalar oldu. ama bu yazı öyle bir abartılıki. ! bence hürriiyet kendi eklemelerinide yapmış. bukadarı olmaz olamaz. ya adam delimi 35 milyar alacak 1,5 sene orda futbol oynayacak. bana bir kişi çıkıp desinki falan futbolcu bunu yapar. 35 milyara 1,5 sene oynar sesinide çıkarmaz. bunu hiç kimse yapmaz arkadaşlar.
Bu röportajın çok büyük bir bölümü yalan bence.

Cafer Bulur
19.02.2008, 22:14
iyi giden trabzonspor da taraftarin moralini bozmak adina hürriyet gazetesinde eklenti yapilarak yayinlanmis bir röpörtajdir.hürriyet gazetesi ne zaman trabzonspor hakkinda dogru dürüst bir haber yapacak merak ediyorum.baska zamanlarda trabzonspor hakkinda mikroskopla aranmasi gereken haber yapanlar,genis bir haber yaptiklarinda ancak bu kadar uydurma yapabilirler herhalde.beyler bu gazetenin oyununa gelmeyin.sivas macinin tekrar karari duyuruldugunda bu gazetenin mansetini iyi hatirlayin yeter...

Emir BAYRAK
19.02.2008, 22:15
35 milyar haricinde her şey mantıklı geliyor. Ziya & Nuri Trabzonspor'u 15 sene geriye atmıştır.

Cafer Bulur
19.02.2008, 22:16
tamam ziyanın çok hataları oldu inanılmaz yönetimsel hatalar oldu. ama bu yazı öyle bir abartılıki. ! bence hürriiyet kendi eklemelerinide yapmış. bukadarı olmaz olamaz. ya adam delimi 35 milyar alacak 1,5 sene orda futbol oynayacak. bana bir kişi çıkıp desinki falan futbolcu bunu yapar. 35 milyara 1,5 sene oynar sesinide çıkarmaz. bunu hiç kimse yapmaz arkadaşlar.
35 milyar paraya ömer riza sac modeli degisikligini yaptirtamazdi herhalde.sacmalik olurda bu kadar olur yani.tek kelimeyle yuhhhhh.....

Kaan
19.02.2008, 22:16

İnşallah öyledir... :rolleyes: :)

EmrahYalçınalp
19.02.2008, 22:17
Ula biz söylenebilecekleri söyledik, kimse sallamadı... Hürriyet yazınca "şok" oldu :) Gerçi bu forumda bunlara şaşıran olacağını da sanmam.

Ama belirli yanlışlar var. Mesela:

Milan ZD'ın İngilizce bilmesini düşünmek bir yana, kulüpte İngilizce bilen adam olmadığından yakınıyordu.

35 bin YTL aldığını da sanmıyorum. Takımda en az para alan adam olduğunu söylüyordu ama 35 bin YTL de değil yani...

Trabzon'u çok sevdiği doğru değil. Doğrusu Trabzonspor'u sevdiği.

Burçak
19.02.2008, 22:17
1,5 yıl oynadım elime sadece 35 milyar geçti. okuyunca deliriyorum. bukadarmı sallama bi röportaj olur yaa. birisi çıkıp bunlara hesabını sormalı. gerekirse kulüp bi açıklama istesin . böyle bir röportaj gerçekleşmemişse mahkemeye bile verilsin yaa. bu sıradan bi röportaj değil. ! uyurma olduğu herhalinden belli oluyor. albayrakın Trabzonda 60 bin kişilik stat yapacağım demesi gibi birşey bu.

futbalski60
19.02.2008, 22:22
bu röportaj tamamen sallama ve trabzonsporu küçültmek için yapılış bir haber diyorum

Great White
19.02.2008, 22:26
Adam bir çuval laf söylemiş, 35 milyar mı sorun oldu şimdi?

Belki lafın gelişi söylemiştir, belki de belli bir süre sadece 35 milyarlık bir ödeme ile geçinmek durumunda kalmıştır belki de Hürriyet' in eklemesi ya da baskı hatasıdır..

Yazılan onca şeyden daha mı önemli sanki şu 35 papel?

Bir de şunu anlamam..

Halilodzic de gittikten sonra bir sürü laf söyledi, bir çok demecinde bizleri, Trabzonspor camiasını, yönetim biçimini vs. adeta yerden yere vurdu ama tarihimizin en rezil futbolunu bize reva gören bu adamın her dediğini bir çok insan "Helal bee.. Toschack lı adammış" gibisinden pohpohlamışken, buna benzer ifadeleri Step hem de özellikle Ziya Doğan için söylediğinde mi yalancı oldu?

Pes yani..

sanatik
19.02.2008, 22:27
HÜrriyet haberi degilmi bu ?

Ne olursa olsun ben bir cok ekleme oldugunu düsünüyorum. Tamam stepanov ben kölemiyim diye laflar etmis ama bunlari ona ettiren olmuski söylemis hem stepanovun ziya dogan tarafindan sadece porto transferi dogru oldugunu manajer oyununa geldigini söylemisdi son radyo reportajinda. Simdi bunlarin sözkonusu olmasi kimin isine gelir ? Neden yapiliyor bu ?

Ziya Dogan kendi sistemini uygulamaya calisan bir td ve bu sistem ilk geldiginde iyi gitti ama sonunda yine sampiyonlukdan olduk son stepanov gelmesinde sampiyonluktan bahsetmek dogru olamaz ama su konuyu acik tutarim baskasi gelseydi örnek ersun yanal daha basarili olabilirdik, kesin söyleyemeyiz bakin kac puan farkindan sonra zar zor toparlandik. Üstelik ersun yanalda kendi sistemini oynatan (hangi td oynatmiyorki kendi sistemini demeyin yeterince düdük (aslinda hakeme denilir ama olsun:--) var piyasada ).

Stepanov ve Fatih Tekke gitmemeliydiler su anda cok farkli durumda olabilirdik. TEsekkürler Albayrak.

Sunuda ekliyim. Trabzonspor düzeldikce bu tür haberler cogalir. Gelecek haftalarda daha neler cikacak bakalim. Ah birde 31 degilde en az 41 puanda olsaydik bak neler cikiyordu ortaya.

Burçak
19.02.2008, 22:34
Great White (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=20538)
sayfadaki 21. mesajı sen yazmışsın . ve demişsin ki Step hem de özellikle Ziya Doğan için söylediğinde mi yalancı oldu?

senden önce ki 20 tane yazılmış cevabı tekrar bi oku bakalım stepin bu fikrine katılmayan var mı?????

itsmylife
19.02.2008, 22:38
chelsea falan anlamam. TRABZON gibi şerefli bir takım sayesinde portoda onaydığını unutmasın... TRABZON çok stepanov gibilerini gördü.. görecekde... tek doğrusu ziya doğan hakkında söyledikleridir.

bu arada kosovanın bağımsızlığını da kutlarım. sırplardan kurtulup kendi bağımsız devletlerini kurdular :))

SDanışmaz
Ulan Ziya..!

bu röportaj tamamen sallama ve trabzonsporu küçültmek için yapılış bir haber diyorum

Giderse hiç şaşırma..

bayistanbullu
Yazıklar olsun beeee birtakımı ancak ve ancak bu kadar kötü duruma sokulur umarım bundan sonraki hayatınızda ( Ziya- Albayrak ) yerlerde sürünüp Bizlere muhtaç olursunuzzzz Aminnnn....

Great White
19.02.2008, 22:41
Adamın söylediklerinin ana fikri şu..

Albayrak Yönetimi kulübü, Ziya Doğan ise takımı çok kötü yönetti ve bu zihniyet yüzünden aslında şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro resmen katledilmiş oldu..

Benim anlayabildiğim şey de işte bu..

Gerisi sadece göreceli teferruatlardan ibaret..

sanatik
19.02.2008, 22:44
ve Great White Stepanov bunlari söylemez yani senin özetini hürriyet veya o yaziyi kim yazdiysa üretti. Belli dogrular var elbette ama yazinin dogru oldugu anlama gelmez bu bizim türk medyasi bu isi iyi bilir 2 satiri 20 yapar bize satar üstelik bizde onunla ilgileniriz baska isimiz yokmus gibi.

Stepanov Chealseyede gider gitmez diyen yok ama simdi tutturup bu laflari etmesi mantik disi.

Cafer Bulur
19.02.2008, 22:46
fatih tekkeye verilen 7.5 milyon euroya karsilik onu hemen satan bir yönetim,stepanova 8 milyon önereceklerde satmayacakti öyle mi?güler misin aglar misin?ziya dogandan baskasi olsa bizi sampiyon yapardi ha?bizim gecen sezonki kadroyu mourinhoya teslim etseniz birsey cikmazdi.gelecek sene chelsea ya gidecekmis.portoda bile ilk 11 e giremeyen stepin chelsea tursusunu mu kuracak.bu aciklamalar stepin agzindan yapilmis olamaz.hayal ürünü bir haberdir.

ÖmerFarukYılmaz
19.02.2008, 22:47
Ben her turlu ziyayla yonetime içimden geçiriyorum.

Ama bu kadarda uçulmaz ziya türkçeyi bile zor konuşuyor ''aaa onuda alalım aaa o ayakkabıda güzelmiş onuda alalım''

35 milyar aldıysa şukretsin nuriden:D:D

Bu arada ziya doğan oğluna bile futbolu bıraktırmış szymek kim:D

Burçak
19.02.2008, 22:48
tamam buraya kadar kimsenin itirazı zaten yokki.
önceki mesajında bu şekilde bahsetmedin. sanki stepin ziya doğan için söylediklerine burda yorum yazanlar katılmıyorlar hepsi ziyacı havası veren bir mesaj yazdın..

şu son mesaja kadar herkesin yorumlarında yönetime ve ziyaya yaptığı eleştiri konusunda stepe katıldıkları açık.

bizim tartıştığımız bunlar değil. bu röportajın hürriyetinde eklemeleriyle dolu olduğu hissi vermesi. sen cevap verirmisin. sence step 35 milyara 1,5 sene Trabzonda kalırmı. stepi, bırak herhangi bi futbolcu kalırmı?? bu röportajın inandırıcılığı yok benim için.

ve son olarak tekrar hatırlatayım . yönetim ve ziya için bu röportajdaki stepin eleştirilerine gerek yok. herkes biliyor yönetim ve ziyanın naısl başarısız olduğunu.

OLCAY ÇAKIR
19.02.2008, 22:48
Elbet Ziya Doğan'da birşeyler çıkıp söyleyecek bizde aydınlanacağız.

Kadroyu,kaçıp gidenleri,sebeplerini vs birinci ağızdan öğreneceğiz.
Sonra Albayrak'da bişeyler söyleyecek..

Albayrak yönetiminin ve Trabzon kanadının yetenekli vizyon sahibi yöneticileri vs leri elbette birgün anılarını kitaplaştıracaktır en azından.

Ben hakikaten en azından yargısız infaz edilen Ziya'ya helen acıyorum.

Bekliyorum,konuşsun.

Great White
19.02.2008, 22:50
Armutu afiyetle yemek yerine sapının şekliyle uğraşmayı seçenler için hakikaten de gereksiz bir haber..

ÖmerFarukYılmaz
19.02.2008, 22:51
Elbet Ziya Doğan'da birşeyler çıkıp söyleyecek bizde aydınlanacağız.

Kadroyu,kaçıp gidenleri,sebeplerini vs birinci ağızdan öğreneceğiz.
Sonra Albayrak'da bişeyler söyleyecek..

Albayrak yönetiminin ve Trabzon kanadının yetenekli vizyon sahibi yöneticileri vs leri elbette birgün anılarını kitaplaştıracaktır en azından.

Ben hakikaten en azından yargısız infaz edilen Ziya'ya helen acıyorum.

Bekliyorum,konuşsun.

:eek: :eek: :eek:

Bazı yonlerde haklı olabilrsin abi ama

Yenıbosnada bızım dukkanlara çok gelip gider zaten oralıdır.

Anlattıklarına gore oğlu çok guzel top oynuyormuş zaten bjk altyapısındaymış

Ona bile futbolu bıraktırmış çoçuku istemediği halde :D gerisini sen düşün abi

Cem Balcı
19.02.2008, 22:52
Stepanov' un bu haklı itiraf ve tespitlerini bizler dahi buralarda farklı ağızlardan defalarca yazdık çizdik zaten..

Onun da bizzat pekiştirmesi isabet olmuş..

....................

Great White
19.02.2008, 22:54
tamam buraya kadar kimsenin itirazı zaten yokki.
önceki mesajında bu şekilde bahsetmedin. sanki stepin ziya doğan için söylediklerine burda yorum yazanlar katılmıyorlar hepsi ziyacı havası veren bir mesaj yazdın..

şu son mesaja kadar herkesin yorumlarında yönetime ve ziyaya yaptığı eleştiri konusunda stepe katıldıkları açık.

bizim tartıştığımız bunlar değil. bu röportajın hürriyetinde eklemeleriyle dolu olduğu hissi vermesi. sen cevap verirmisin. sence step 35 milyara 1,5 sene Trabzonda kalırmı. stepi, bırak herhangi bi futbolcu kalırmı?? bu röportajın inandırıcılığı yok benim için.

ve son olarak tekrar hatırlatayım . yönetim ve ziya için bu röportajdaki stepin eleştirilerine gerek yok. herkes biliyor yönetim ve ziyanın naısl başarısız olduğunu.

Ben kimseyi Ziyacı olmakla itham etmedim tabii ki..

"Buna benzer röportajları Halilodzic denen facia da çokça dile getirmişti ama bu kadar ince bir şekilde didik didik edilmemişti.. Hatta kimileri tarafından bir de üzerine kahraman ilan edilmişti.." dedim..

Ayrıca isteyen hala göğsünü gere gere Ziya Doğancı da olabilir..

Zira benim için değil onlar için vahim bir durum olur bu..

ilhan
19.02.2008, 22:55
Ahh Ziya Ahh...

Daha fazla yorumlamaya gerek yok.

Yediğin tekmelerle, tekmeye soktuğun kafalarla gönlümüzün en güzel yerinden yer edindin Stepanov. Seni hiç unutmayacağız.

Burçak
19.02.2008, 22:56
Adam bir çuval laf söylemiş, 35 milyar mı sorun oldu şimdi?

Belki lafın gelişi söylemiştir, belki de belli bir süre sadece 35 milyarlık bir ödeme ile geçinmek durumunda kalmıştır belki de Hürriyet' in eklemesi ya da baskı hatasıdır..

Yazılan onca şeyden daha mı önemli sanki şu 35 papel?

Bir de şunu anlamam..

Halilodzic de gittikten sonra bir sürü laf söyledi, bir çok demecinde bizleri, Trabzonspor camiasını, yönetim biçimini vs. adeta yerden yere vurdu ama tarihimizin en rezil futbolunu bize reva gören bu adamın her dediğini bir çok insan "Helal bee.. Toschack lı adammış" gibisinden pohpohlamışken, buna benzer ifadeleri Step hem de özellikle Ziya Doğan için söylediğinde mi yalancı oldu?

Pes yani..

tekrar ediyorum. bu mesaj 21. mesajın. bu mesajını okuyan sanacak ki senden önce 20 adet mesaj yazan kişiler stepin ziya doğan hakkında söylediklerine katılmıyor. bu söyleme katılmayanlar ziya doğan savunucuları anlamına gelir. ben buna ziyacı dedim. hala çelişiyorsun ...
yazdığın şey ortada..

Cafer Bulur
19.02.2008, 22:56
Armutu afiyetle yemek yerine sapının şekliyle uğraşmayı seçenler için hakikaten de gereksiz bir haber..
sana sormak istiyorum.1-ziya dogandan baskasi trabzonu sampiyon yapardi iddiasina katiliyormusun?2-1.5 sene icinde 35 milyar para aldim demesine ne diyorsun?3-daha önce benim icin 8 milyon teklif ettiler ama menajer tehdit edildigi icin gidemedim demesi inandirici mi?4-gelecek sezon chelseadayim aciklamasi yaptigina inaniyormusun?5-trabzonu cok sevdigim icin kulübü sikayet etmedim demesine inaniyormusun?bunlari aciklada armutu afiyetle yiyelim.bu arad ziya doganin ve yönetimin basarisiz oldugu gercegini kimse inkar etmiyor zaten.mesele röpörtajdaki carpiklik.

Mayls
19.02.2008, 22:59
Röportaj bana hic gercekmis gibi gelmedi. Adam neredeyse memur maasina mi oynadi 1,5 yil. Babasinin kulübü mü bu? Bence ya böyle bir röportaj hic olmadi, yada Hürriyet baskida bir yanlislik yapmis.

Ama bunlar gercek olsa bile "Sok Aciklama" olarak yorumlamak yanlis. Sonucta bazi yerler inanilmaz abartili, diger gercege benzeyen yerler ise bilindik seyler.

aktan61
19.02.2008, 23:00
ziya kıymetini bilemedik...

ÖmerFarukYılmaz
19.02.2008, 23:01
Sanal röportaj

İşlerimiz biraz yoluna girdimi karıştırmak için bişeler lazım ole değilmi.

Burçak
19.02.2008, 23:01
Röportaj bana hic gercekmis gibi gelmedi. Adam neredeyse memur maasina mi oynadi 1,5 yil. Babasinin kulübü mü bu? Bence ya böyle bir röportaj hic olmadi, yada Hürriyet baskida bir yanlislik yapmis.

Ama bunlar gercek olsa bile "Sok Aciklama" olarak yorumlamak yanlis. Sonucta bazi yerler inanilmaz abartili, diger gercege benzeyen yerler ise bilindik seyler.

işte bukadar yaa. en net yanıt.

gerçek olabilecek yerleri yönetim ve ziya hakkında söylediği şeyler.
çarpıtılmış yerleri 1,5 yıl oynadığı ve eline sadece 35 milyar geçtiği.

bizimde anlatmak istediğimiz bu 35 milyarlık yalan kısmı.

Burçak
19.02.2008, 23:03

şaşırma . herkesin kendine göre bir fikri var. saygı duymak gerek. :)

bencede ziya doğan çok başarısız olmuştur. sayesinde çok ta futbolcumuz kaçmış futbolu bırakanda! olmuştur...

Ahmet Karaman
19.02.2008, 23:04
ziya doğan bize verdiği zararları görebilmek ya da anlayabilmek için stepanovun açıklamalarına gerek yok. adam yedek kulübesinden şampiyonlar ligine gitti ve direk oynadı. bizim ziyada erdinçin stepanovdan daha iyi olduğunu savunuyordu böyle insanları trabzonspor gibi bir kulüne hoca yapıp tam yetki verirsen böyle olur işte..

ÖmerFarukYılmaz
19.02.2008, 23:06

bencede ziya doğan çok başarısız olmuştur. sayesinde çok ta futbolcumuz kaçmış futbolu bırakanda! olmuştur...

Saygı olmasa zaten buralarda durulmaz.:)

Cafer Bulur
19.02.2008, 23:08

gec onu sen.szymeki kastediyorsan kendisi kisisel sorunlari nedeniyle futbolu birakmistir.simdi ben kalkip halilhodzic szymeki yedek birakarak onu futbola küstürdü desem ne kadar dogru olur?szymekin düsüsü sakatlik gecirmesinden sonra basladi.o adamin daha fazla oynamaya niyeti yoktu.böyle bir niyeti olsa neden kendi ülkesinde devam etmesin?ziya dogani elestirebiliriz.ama szymekin de onun yüzünden futbolu biraktiginin iddia etemk insafsizlik olur bence.

aktan61
19.02.2008, 23:08
şaka yapmıştım millet.ziya da gitti,step te.geçmişi bırakıp geleceğe bakalım.yeni yönetim,hocamızla güzel günlere.
bu arada forever61 gerçek düşüncem(ziya konusunda) olmasa bile düşüncelere saygı gösterdiğin teşekkürler

Erdem Keser
19.02.2008, 23:11
Ben Stephanov'un 1.5 yılda 35 milyar lira paraya oynadığına inanmıyorum.Topçu nihayetinde, lüks yer lüks içer,masrafları olur..Koca 1.5 yıl içinde bir profesyonel oyuncu 35 milyara mı talim edecek.. ..
Ziya hakkındaki tespitlerinede katılıyorum:p

Burçak
19.02.2008, 23:11
cafer
kendi ülkesinde nasıl devam edecek. Trabzonsporda sözleşmesi vardı. sözleşmesi varken bir yerde oynayamaz. seçenekler ya futbolu bırkacak yada Trabzonspora dönecekti. öyle değil mi?

Harun
19.02.2008, 23:12
Hep futbolcular konuşuyor.Ah bide Ziya Doğan çıkıp konuşsa:)

Mayls
19.02.2008, 23:12
O konussa Trabzon'a futbolcu gelmez :D, Trabzon biter :D

Mehmet Fırat
19.02.2008, 23:13
Bırakın ya, Ziya Doğan konuşmasın. Konuşursa ne diyeceği şimdiden belli;

"Ben süper başarılıyım!" :)

ÖmerFarukYılmaz
19.02.2008, 23:15

Yuzu yokkı abı:)

Cafer Bulur
cafer
kendi ülkesinde nasıl devam edecek. Trabzonsporda sözleşmesi vardı. sözleşmesi varken bir yerde oynayamaz. seçenekler ya futbolu bırkacak yada Trabzonspora dönecekti. öyle değil mi?
öyle degil.musampa da bizimle sözlesmesi varken cekip gitti.eger az alkmaar isteseydi kendisini kadroda tutabilirdi.böyle durumlarda fifa her zaman futbolcunun oynamasi dogrultusunda kararlar vermistir.fenerden kacan ortega bile gecici lisansla futbol oynamistir.ayrica szymek mutlaka gitmek istedigi halde ve trabzona teklif geldigi halde zorla mi takimda tutuldu?

Fatih
aslında ziya doğanla stepanov,szymek ve marce yi karşılklı konuşturmak lazım :D

Great White
19.02.2008, 23:16
tekrar ediyorum. bu mesaj 21. mesajın. bu mesajını okuyan sanacak ki senden önce 20 adet mesaj yazan kişiler stepin ziya doğan hakkında söylediklerine katılmıyor. bu söyleme katılmayanlar ziya doğan savunucuları anlamına gelir. ben buna ziyacı dedim. hala çelişiyorsun ...
yazdığın şey ortada..

İsteyen o cümlemden "Ziya Doğan' ı savunucular" anlamını çıkarabilirler tabii ki.. Burada bir çelişki yok..

Ben orada "Röportajdaki detaylarla uğraşacağınıza ana fikre odaklanın" dedim ve aslında bu gereksiz konu ile ilgili en net ifademi de ilk mesajımda verdim.. Yani 21 inci değil 2 nci mesajda..

Ama nedense daha sonra gereksiz detaylar içerisine girilince röportajın ana mesajının yerine adamın aldığı paranın miktarı ya da Trabzon' u ne derece sevip sevmediği gibi dedikodudan öteye gidemeyecek yorumlar gelmeye başladı..

Ben de maalesef bu yorumum da dahil olmak üzere gereksiz yere birden fazla kez bu konuya iştirak etmek zorunda kaldım..

Yani.. Benden bu kadar..

OLCAY ÇAKIR
19.02.2008, 23:18
Evet Ziya hoca;çık ve konuş,anlat senin pencerenden gerçeklerini.

Kıralım şu ülkedeki açıklarsam kıyamet kopar edebiyatını,hadi biraz cesaret hocam.

Bak yönetimde değişti.

İbra da edilmedi.

Kabuk kırılıyor,katkın olsun Trabzonsporun geleceğine.

Trabzonda neler oluyor bize yansımayan,konuşmazsan her kaçıp giden senden bilinecek.

Bilesin.

Varsa haklılığın anlatta bilelim.

ilhan
19.02.2008, 23:18
Hangi maçtı tam hatırlamıyorum. Step sakat kadroda yok. Yedek kulubesinde 3 adam yan yana oturuyor. Szymek,Marce,Musampa..

Ziya hakkında ne dediysen hepsinde haklısın Step :)

ÖmerFarukYılmaz
19.02.2008, 23:19

Fatih kavga çıkacağına garanti veririm ozellkle marce ve szymek:D selçuk gibi yumruklar valla

Ahmet Karaman
19.02.2008, 23:19
kariyeri bitmiş biri olan ziya doğan ancak bankasya liginde iş bulabilir bir daha. stepanov ise şampiyonlar liginde oynuyor ve büyük bir ihtimalle premier ligde futbol hayatını sürdürecek.
konuşmaya değmez bu konuyu. ziya doğanın bize verdiği zararı kulüp tarihinde kimse vermemiştir bize buna albayrak dahil..

Mayls
19.02.2008, 23:26
kariyeri bitmiş biri olan ziya doğan ancak bankasya liginde iş bulabilir bir daha. stepanov ise şampiyonlar liginde oynuyor ve büyük bir ihtimalle premier ligde futbol hayatını sürdürecek.
konuşmaya değmez bu konuyu. ziya doğanın bize verdiği zararı kulüp tarihinde kimse vermemiştir bize buna albayrak dahil..
Onlara da yazik. Agzimizi hayra acalim lütfen :)

Şuayip Aydın
20.02.2008, 00:08
ben hepsını gectım ama benı duygulandıran soz su olmsutur trabzonda gokdenız huseyın fatıh para ıcın degıl forma ıcın oynuyolar bende onlar gıgbı parayı forya oynadım benı en cok duygulandıran konu olmustur helal olsun bıze helal olsun stepanova adam gıbı adam bızede helal olsun ona bu duyguları yasatdıgımız ıcın o futbolcu bu duyguları baska yerde yasamaz bunu kendısıde ıtraf edıyooo

Emiroğlu
20.02.2008, 00:11
Hangi maçtı tam hatırlamıyorum. Step sakat kadroda yok. Yedek kulubesinde 3 adam yan yana oturuyor. Szymek,Marce,Musampa..

Ziya hakkında ne dediysen hepsinde haklısın Step :)

Bende unutamadığım bir şeyi söyliyeyim mi ?
Sanırım antep ya da manisa maçı.
Maç 1-1
dakika 90
uzatma tablosunda 2 dk gösteriliyor.
dk 90 + 1.2
Trabzonsporda oyuncu değişikliği
Giren oyuncu Umut Bulut...
Umut oyuna girer , Ellerini sağa - sola açar , Orta saha yayına vardığı anda maç BİTER !

İŞTE ZİYAN! DOĞAN !

Çağatay_
20.02.2008, 00:13
Saol stepanov..

ama bence alacaklı ayrılmamıştır.

6Şafak Aydın1
20.02.2008, 00:14
O konussa Trabzon'a futbolcu gelmez :D, Trabzon biter :D

kardes dalga gecmeye ne gerek. Adam mahvetti gitti. Sakasi bile tepemi attiriyor.

Trabzon bitermis ....

sanatik
20.02.2008, 00:16

ziya dogan step hakkinda radyoda manajer oyununa geldigini sadece portodan teklif aldigini ama barca-madrid-chelseaden bahsedildigini anlatmisdi. Ayrica portodan para alma sikintisi gibi birsey yasamis dedi, tam olarak anlamadim ancak.

Bir takimi nerdeyse küme düsürmek icin bir kisi yetiyormus ama bizde iki tane vardi. Biride mister albayrak.

@ Emiroglu

Ziya Dogan taktigi tarif etmek icin iki kelime yeterli: CAKDIRMADAN KAZANMAK.

Great White
20.02.2008, 00:20
sana sormak istiyorum.1-ziya dogandan baskasi trabzonu sampiyon yapardi iddiasina katiliyormusun?2-1.5 sene icinde 35 milyar para aldim demesine ne diyorsun?3-daha önce benim icin 8 milyon teklif ettiler ama menajer tehdit edildigi icin gidemedim demesi inandirici mi?4-gelecek sezon chelseadayim aciklamasi yaptigina inaniyormusun?5-trabzonu cok sevdigim icin kulübü sikayet etmedim demesine inaniyormusun?bunlari aciklada armutu afiyetle yiyelim.bu arad ziya doganin ve yönetimin basarisiz oldugu gercegini kimse inkar etmiyor zaten.mesele röpörtajdaki carpiklik.

Yani daha fazla yazmayayım diyorum ama madem soru bizzat bana sorulmuş, nezaketen cevap vermek durumundayım..

1* Bu bir iddiadır. Doğruluğu ya da yanlışlığı şu an itibarı ile asla ispatlanamayacak olan bir iddia üzerinden tartışma yaratmak gereksiz bir geyikten öteye geçmez..

Şimdi Ersun Yanal ya da Sadri Başkan çıkıp da "Biz seneye şampiyon olacağız" deseler ve olamasalar bu adamlara yalancı, palavracı mı diyeceğiz? Gereksiz mevzuular..

2* Daha önce de dedim. Baskı hatası, Hürriyet palavrası ya da kendisinin ifade eksikliği ve hatta kendisinin bir yalan beyanı dahi olabilir. Her halükarda son derece gereksiz bir detay sonuçta. Orada 35 yerine 350 yazsaydı her dediğine katılacak mıydınız sanki?

3* Demiş olabilir. Hatta doğru söylemiş bile olabilir.. Çok daha illegal olaylar yaşadık biz. Bu mu bize fantastik gelen? Doğru ya da yanlış.. Sonuçta bu adam peygamber değil ki her dediği de ayet olsun.. Bu da gereksiz bir detay..

4* Şu an Chelsea defansında oynayan oyunculardan sadece yaşı itibarı ile eksik kaldığını düşünüyorum..

5* Çok sevip sevmediği beni bir yere kadar ilgilendirir açıkçası. Takımda göstermiş olduğu performanstır benim için önemli olan. Eğer yalan dahi söylüyor bile olsa bu şekilde güzel şeyler söylemesi için kendisine çıkar sağlayacağı hiçbir sebep yok artık. Ben kendi adıma kendisine teşekkür ediyorum..

Şimdi armutu afiyetle yiyebilirsin artık:)

Murat Keçeci
20.02.2008, 00:22
bu olayda hem ziya hemde stefanov suçludur stefanovun aklını menejerler çeldi konya maçında galibiyetimize engel oldu yollamazsanız bende böyle yaparım şeklinde kasti penaltı yaptırdı o kadar arkadaşının alın terini çaldı malesef ben bu adamı savunamam başarılar diliyorum yolu açık olsun

blue_sea_61
20.02.2008, 00:23
Valla bu ziya neymiş yaa... marcelinho ya bakıyom Wolsborg da adam kaptan ve top dağıtıcılık yapıyo enterasan valla bunlar yavas yavas cıkıyor....

stepanov a gelince adam diyoki (yanlış okumadıysam) gökdeniz ve hüseyin gibi düşünmeye basladım bir Trabzonlu gibi...

AKSOY_61
20.02.2008, 00:29
aslında bu haberin bizi şok edecek bi tarafı yok zaten bildiğimiz şeyler.
artı fazla gıdıklamaya da gerek yok herşey açık ve net.
bi teknik kadroyla yönetim bir takımı bu kadar mahfedebilir.

asıl acı olan şey; sahada oynayan bütün futbolcuların, ziyanın yetersiz olduğunu bildiği halde
albayrak yönetiminin elinden bişey gelmemesi.
ts bu basiretsizler yüzünden 5 yıl geriye gitti ne yazıkki

demir
20.02.2008, 00:36
hala bıkmadınıuzmı kacan sampıyonlukları gecmıstekı basarılı veya basarısız olanları veya kotu gıdenlerı zıkretmeyı

arkadaslar ne olur artık geleecegı konusalım bırakın gecmısle oyalanmayı

n

futbalski60
20.02.2008, 00:39
Ulan Ziya..!

Giderse hiç şaşırma..
ben gidemez demiyorum ama sözleşmesi devam eden bir oyuncu ben başka kulüpte oynayacağım demez hem de avrupa da dese bile kadro dışı kalır

Can
ulan ziyaaa ulan ziyaa maf ettin bizi ziyan ettin bee :(

Çetin
şok değil bence. herkes tarafından bilinen şeyler resmiyete döküldü sadece.

mensure 61
20.02.2008, 00:41
Acaba söylediği 35 milyar aldım doğrumu ?

Great White
20.02.2008, 00:46
Erkin üstad geldi aklıma birden:)

"Fesupanallah!"

cyberentalpi
20.02.2008, 00:48
35 milyara takilip elestirmek yerine klubun ne halde oldugunu dusunmek onemli olan.
Ziya denen kel beceriksizi bu takimin basinda tutmak bize kac liraya mal oldu bilen var mı?
Evet Sirp milli takiminın en degerli defans oyuncusu bence Milan. (bu sirp takiminin arjantinden 6 gol yiyene kadar avrupa nin en az gol yiyen takimi oldugunuda bilelim) Milan bu takimda direk oynuyor.
Nedense bizde yedek bekleyen Step porto gibi Portekiz in en iyi klubunde direk oynuyor.Ustelik adamlar bizim gibi 7 defans oyuncusu ile de oynamiyor. Step bizde 7 de bir olamayiıp yedek beklerken
portekizde 4 te bir olabiliyor. Chelsa ya gider mi gider gider gorursunuz. Step para acisindan bizim icin F.tekkeden bile degerli oyuncumuzdu

Mustafa Önal
20.02.2008, 00:51
stepanovun açıklamalarından anladığımız kadarıyla ziya doğan kadar bazı yöneticilerimizinde takıma bile bile zarar vermişler

Arif Timurcioğlu
20.02.2008, 02:23
Burdan çıkarılacak sonuç: Ziya Doğan hoca değil. Nuri ve yandaşları bir ilke daha imza atmış, 8'e satmamış 3'5 e tamam demiş.

renac
20.02.2008, 02:39
arkadaşlar işin özeti nuri albayrak geldi geleli yönetimeiyoduk her konuda acizdik ama dualarımız geçde olsa kabul oldu ve kurtulduk güzel günler yakındır paralı başkan bundan sonra istemem bakın bizim geçmişimize hangi paralı adam ne yapmış bize iş parasızlarda onların aklı kalbi trabzonspor için çalışıyo ve atıyo Sadri başkan bizi kendi değimiyle 3 büyük tek en büyük klüb olduğımuzu yedi cihana kanıtlayacaktır...

Sefaenes
20.02.2008, 02:41
Eski yönetimin ve ziyanin beceriksizligini burada Trabzon taraftari hepsini yazdi. Stepanovun aciklamalari o bakimdan sok degil bizim icin. Insallah Stepanov gibi yildizlar gibi bu yönetim yine kazandirir bize.

Faik Yılmaz
20.02.2008, 09:26
Söyledikleri maalesef neden bugün bu durumda olduğumuzu anlatıyor....

yıldız düşmanı....

hücum düşmanı....

kaprisli bir adamdı gittikten sonra arkasından hiç iyi anmayacağız kendisini tıpkı başkaları gibi

sanatik
20.02.2008, 09:28
Burdan çıkarılacak sonuç: Ziya Doğan hoca değil. Nuri ve yandaşları bir ilke daha imza atmış, 8'e satmamış 3'5 e tamam demiş.

Son yazimda ekledim ama yine söylemekde fayda var. Kim dogru söylüyor ?

8 milyonun manajer yalani oldugunu söyledi ziya dogan radyoda. Portodan haric baska takimda yokmus isteyen barca-madrid-chelsea manajer uydurmasiymis diyor. portoya gittikden sonra para alamama sikintisi yasamis stepanov dogruysa.

Hüseyin Kurt
20.02.2008, 09:36
burdan çıkarılacak tek sonuç : ziya doğan insan değil teknik direktör değil,nuri ve yandaşlarını tarif etmek için ise henüz bi kelime bulunamadı.

Travelair
20.02.2008, 09:54
Son yazimda ekledim ama yine söylemekde fayda var. Kim dogru söylüyor ?

8 milyonun manajer yalani oldugunu söyledi ziya dogan radyoda. Portodan haric baska takimda yokmus isteyen barca-madrid-chelsea manajer uydurmasiymis diyor. portoya gittikden sonra para alamama sikintisi yasamis stepanov dogruysa.

Ona kalsa Stepanov da öyle kaliteli takımlarda forma giyebilecek futbolcu değildi. Ama giyiyor. İşte Trabzonspor'un teknik direktörü biraz görmüş geçirmiş olacak vizyonu geniş olacak yoksa o paralar hayal gelir tabi. O oyun bu oyun. Herkes arkasından iş çeviriyordu ya o düşüncelerin uzantısıdır bu düşünce de. Yani derin güvensizlik duygusu. Şimdi ne kadar ediyor Stepanov?

LazAnisT
20.02.2008, 09:54
Burda 1.5 yılda 35 milyar almasına ve bu haberi Hüriyet gazetesinin yapmasına takılıp kalanlara şahsım adına üzülüyorum.

Farz edelim 1.5 yılda 35 milyar değilde 350 milyar almış.Diğer futbolcuların aldıkları paraları düşündüğümüzde yine aynı noktaya geliyoruz.

Haber uydurma bir haber değil.Haberin altında yapan kişinin imzası var

3 hafta galip geldik diye bu haberler yapılıyor diyenlerede gülüyorum.Puan durumuna bakmıyorsunuz galliba .10 hafta üst üste galip gelsek ne olur.

Faik Yılmaz
20.02.2008, 10:00
3 hafta galip geldik diye bu haberler yapılıyor diyenlerede gülüyorum.Puan durumuna bakmıyorsunuz galliba .10 hafta üst üste galip gelsek ne olur.

10 hafta üst üste yensek bile ( bu kadroyla ancak mucize olur ) en iy ihtimalle 4. olabiliyoruz.... Bu rezil tablonun müsebbbileri hala utanmasan sıkılmadan açıklamalar yapabiliyorlar......

Harun-61
20.02.2008, 10:01

:)
konusmak mentalitesine uygun degilmis :)

.

m@rdi
20.02.2008, 10:07
Sözün özü Stepanov da günlerce taraftarca belirtilenleri anlamış ve dile getirmiş.Hürriyet yazarıda güzelce senaryolaştırmış.

OLCAY ÇAKIR
20.02.2008, 10:11
Elbette bu konuda yalnız olduğumu biliyorum.

Ama ben yinede Ziya'nın anılarını kitaplaştırmasını beklemeden,Trabzonda yaşadıklarını çıkıp açık açık anlatmasını bekleyeceğim.

Hoş anlatsada inanmamaya hazır bir kitle var.
Ben genede merakla bekliyorum.

Silkelenme adına,gerçekleri birinci ağızlardan öğrenme adına Ziya'dan bunu istemek-beklemek hakkımızdır.

Birde onun penceresinden gerçekleri dinlemek istiyorum...

Albayrak ve ekibinin tonlarca yanlışına rağmen tek başına takımı ayakta tutmaya çalışmak zor olsa gerek.

Bunu nedenmi sitiyorum;şampiyonluğu kaçırmış bir hocaya vefa olsun diye..

Allah affetsin.

argentina
20.02.2008, 10:17
35 milyara kimse oynamazzz tamamen yalan haber diyorum

Bayundur Han
20.02.2008, 10:19
Biraz uydurmacaya benziyor. Tekrarlayip duruyorlar ayni seyleri. Ziya Dogan'in yuzunden 3-4 kere geciyor. Ama neden onun yuzunden belirsiz. Ben bu habere inanmiyorum.

argentina
20.02.2008, 10:21
ben bu haberi yapana

ziyaaa ziyaaaa ziyaaaa diyorum (şener şen repliği ile)

:))))

kudu_61
20.02.2008, 11:37
eğer bunları söylediyse tek bir sözü çok doğru "Bu takımın başında ziya doğan değil hangi hoca olsaydı bu takımı şampiyon yapardı" bu cümleye bende sonuna kadar inanıyorum bid daha kim başkan olursa olsun böyle bir kadro göremeyiz ellerli stepli defans marseli şimekli orta saha ve fatihli forvet kimde var acaba

erol_izm
20.02.2008, 12:09
Ziya Doğan ve Albayrak yönetimin'den birileri bu röportaj'da söylenenleri "yalanlamadığı" sürece, söylenenlerin doğruluğundan fazla şüphe duymam.

İskender
20.02.2008, 12:28
Ziya hoca hakkında söylediklerine benimde soru işaretim var...
Hocanın futbol adına eleştirilecek bir çok yanı vardı bunda herkez hemfikir...
Ama insancıl yönüne laf atılmasını doğru bulmuyorum...

hüseyin1975
20.02.2008, 12:38
Bence giden Adam konusmasin.
Ne geregi var?
Biz görmedikmi?

Bosuna konusup eski Defterleri acmasinlar!
Bosuna bizlere o günleri hatirlatip Moral bozmasinlar.
Isler iyiye gittiginde her nedense böyle Röpartajlar cikiyor.
Ayrica 35.000 YTL Hikaye!

Bizdeyken seni seviyor ve destekliyorduk. Senin basarili olmani istiyoruz.
Konusacaksan güzel Günlerden, Taraftardan vs. bahset.

Eski Defterleri acmak kimseye birsey kazandirmaz!

hüseyin1975
20.02.2008, 12:42
Ayrica neden hep Yabancilara inaniyoruz?
Hatalari olsada neden kendi Insanimiza hep yalan söylüyormus gibi davraniyoruz?

Nuri Bey 8 Milyon Bonservis hakkinda demisdiki: Bu Parayi verseler hemen satardim.

Bencede o Parayi verseler hemen satardi. O Paraya onun ayarinda Oyuncumu yok?

Travelair
20.02.2008, 12:50
Yaptıkları 100 işte 5 tane doğruları olsaydı bile şüphesiz yönetime ve Ziya hocaya inanırdım. Herşeye rağmen ikisi arasında Ziya Hocaya daha yakınım
Ama dediğiniz gibi geçmiş geçmişte kalmalı. Artık üzerinde durmanın çok yararı yok

Hekimoğlu
20.02.2008, 13:25
ziyan doğan boşuna demedik.

Travelair
20.02.2008, 13:26
Radyospor'da Ahmet Ağaoğlu ile tartışılıyor

Emre7
20.02.2008, 13:29
ziyaaaaaaaa kulakların çınlasın gene....

muhteşem adamsın sen yaaaa.....

şampiyonsun sennn.......

Bu günlerin hesabını nasıl vereceksin sen acaba....

durito
20.02.2008, 13:34
Bugün yarın Zeyyat Efendi konuyla ilgili bir basın açıklaması yapar. 10 gündür yok ortalıkta, sıkılmıştır...

sanatik
20.02.2008, 13:42
Radyospor'da Ahmet Ağaoğlu ile tartışılıyor

tskrlr dinliyorum simdi.

Giray Bulakdan bahsediyordu simdide trabzonlu futbolcu dolu türkiye örnek ali bilgin gibi ama bulupta kullanamiyorlar denildi.

Ahmet Faruk
20.02.2008, 14:04
Bunlar zaten hepimizin bildiği, bu forumda sık sık dile getirdiği sözler. Demek ki neymiş, bu forumda saçma sapan teoriler değil, gerçekler konuşuluyomuş...:cool:

POYRAZ
20.02.2008, 14:05
Valla arkadaslar ne yalan söyliyeyim, bu yazilanlara inanasim gelmedi acikcasi. Yillik 300 bin Euro'ya anlasmis ve 35 milyar almis. Dünyadaki hic bir oyuncu buna razi olmaz. 8 Milyon Euro'ya yönetimin satmadigini söylemis. Bu yönetim Fatih gibi oyuncuyu yolladi, Stepanov'u mu yollamayacakti?

Bana kalirsa Hürriyet'in her zamanki yalan haberlerinden birisi.

Hasan61
20.02.2008, 14:07
8 miloyn euro ve 35 milyar rakamları uydurma gibi ama diğer dedikleri yalan değil

LazAnisT
20.02.2008, 14:20
Ağaoğlunun bu konuyla alakalı olarak söylediği birşey var.Stephanov portoda oynuyor.Ziya Doğan Hangi takımı çalıştırıyor.

Stephanovun söylediği herşeye inanıyorum

Muhammet Kurt
20.02.2008, 14:22
Hmm, böyle sayginligi olmayan, yalan uyduran gazetenin haberlerini bu guzel sitemize yerlestirip ortaligi pisletmeyin lutfen! Ziya doganin basarisizligi ortada ama bunu da icinize kin yapip da en ufak malzemede aramayin artik. Önumuze bakalim artik.

surmeneli_keles
20.02.2008, 14:25
yazılanların dogrulugu tartısılırr ama akıllı adam stepanov u satmazdı sattırmazdı

Travelair
20.02.2008, 14:41
Eğer Stepanov gerçekten 1,5 yıl oynadım maç başları ve transfer ücreti dahil sadece 35 bin YTL alabildim diyorsa daha bize hiçbir yabancı futbolcu gelmez. Futbolcu gelmez. İşin gerçeğinin öğrenilip doğruysa derhal parasının ödenmesi lazım. Nerde bu paralar kardeşim???
Szymek futbolu bıraktı Eller kovuldu şimdi de bu. Bitirdiler kulübü bitirdiler!

mensure 61
20.02.2008, 15:07
Bence bunlar futbolculara verecekleri paraları ceplerine koydular :( yazıklar olsun !

Erbay
20.02.2008, 15:08
35 bin ytl'ye kim durur takımda?O zaman yönetim boş vermiş takımı.Ne para kalmış ne de itibar.Zaten şimdiki yönetim futbolculara ödeme yapıyor durmadan.8 milyon euro yerine 3 milyon euro....Ersen bedavaya...Murat Ocak 1.5 milyon euroya gelir dönüp dolaşıp geri gider...Djokaj 1 milyon euro...Ceyhun'a bir o kadar para 100 milyara Konya'ya...İyi ki gitti bu yönetim.

zeki gursoy
20.02.2008, 15:43
yok dostum öyle düşünme...
bu takıma tarihindeki en büyük kötülükleden birini yapmıştır ziya doğan..
takıma korkuyu ekmiştir.
önceliği oyunu kabullenme üstüne kurmuştur..
çekilen takım olmamızı sağlamıştır..
piaysada ne kadar 2.3 sınıf topçu varsa aldırmıştır..
kimliğimizi kaybettirme yolunda çok çalışmıştır..
ben her taşın altında onun izini görüyorum..
bu ziya doğan baskısı bitirdi bizi..
haytta affetmeyeceğim saygı duymayacağım o adama..

Hmm, böyle sayginligi olmayan, yalan uyduran gazetenin haberlerini bu guzel sitemize yerlestirip ortaligi pisletmeyin lutfen! Ziya doganin basarisizligi ortada ama bunu da icinize kin yapip da en ufak malzemede aramayin artik. Önumuze bakalim artik.

hasancolak
20.02.2008, 15:43
olan olmuş gıden gıtmış gerı getıre bılırmıyız yok o yuzden onumuze bakmalı hatakardan ders cıkarmalıyız

unique
20.02.2008, 15:49
Ziya psikolojisi normal bir adam değildi, elindeki gül gibi kadroyu kullanamadı. Elinde çok iyi hücum yapabilecek oyuncular vardı; tam şu an Ersun Yanal'ın kafasındaki sisteme cuk oturan. Maalesef kadro kırpıla kırpıla bu hale geldi, Ersun Yanal da ne yapsın garibim, bu kadroyla işte elinden geleni yapmaya çalışıyor.

61viya
20.02.2008, 17:29
Burada Milan la iyi bi arkadaş olduğunu bildiğim bir Emrah abim var ve onun dedikleridir benim için doğrular.Hürriyet gibi aptal bi gazetenin yazdıkları değil!

Ve Emrah abimin ddiklerinde de Trabzonsporu sevmiş olduğu var.Bunu biz de biliyoruz gerçi ya...Bu bana yetiyor Milan.Senin Trabzonsporu sevdiğini bilmek benim için hepsinden önemli...Şansın bol ola!

Ahmet Kuru
20.02.2008, 18:34
Stepanov un Trabzonspor dan Aldığı para hariç Hepsinin Gerçeklik payı yüksektir.Zaten biliniyordu 8 milyon euroya istedikleri...
Kaydomuzda iyiydi gerçekten o sene.Sağolsun Ziya doğan harcadı o kadroyu.

6Şafak Aydın1
20.02.2008, 18:38
olan olmuş gıden gıtmış gerı getıre bılırmıyız yok o yuzden onumuze bakmalı hatakardan ders cıkarmalıyız

hatalaradan ders cikarmaliyiz diyorsunda cikarsak birsey demiyecem. Simdiye kadar cikarsaydik o dersleri bu konuyuda ele almiyacaktik. Bu aksam Sevilladaki macimizi izleyecektik belki , iste böyle birbirimizi yemeye devam...

metehan
20.02.2008, 18:38
Stepanov'un açıklamalarında "ŞOK" olan birşey yok, bunları önceden de biliyorduk. Ama "Başka hoca olsa TS'u şampiyon yapardı" biraz iddialı olmuş :)

Adem CAKIR
20.02.2008, 18:39
Stepanov un Trabzonspor dan Aldığı para hariç Hepsinin Gerçeklik payı yüksektir.Zaten biliniyordu 8 milyon euroya istedikleri...
Kaydomuzda iyiydi gerçekten o sene.Sağolsun Ziya doğan harcadı o kadroyu.

Zaten parasal kısım hariç buradaki bir çok kişide aynı şeyleri söyleyip duruyoruz.
Hiç birimiz için süpriz değil bu sözler.

Parasal konuda ki sözleri medya saçmalığından öte değildir.
9 doğrunun yanına 1 yalan sıkıştırmazlarsa batar o haber bir yerlerine ondandır...

6Şafak Aydın1
20.02.2008, 18:40

hatalardan ders cikarmaliyiz diyorsunda cikarsak birsey demiyecem. Simdiye kadar cikarsaydik o dersleri bu konuyuda ele almiyacaktik. Bu aksam Sevilladaki macimizi izleyecektik belki , iste böyle birbirimizi yemeye devam...

Cafer Bulur
20.02.2008, 19:05
Elbette bu konuda yalnız olduğumu biliyorum.

Ama ben yinede Ziya'nın anılarını kitaplaştırmasını beklemeden,Trabzonda yaşadıklarını çıkıp açık açık anlatmasını bekleyeceğim.

Hoş anlatsada inanmamaya hazır bir kitle var.
Ben genede merakla bekliyorum.

Silkelenme adına,gerçekleri birinci ağızlardan öğrenme adına Ziya'dan bunu istemek-beklemek hakkımızdır.

Birde onun penceresinden gerçekleri dinlemek istiyorum...

Albayrak ve ekibinin tonlarca yanlışına rağmen tek başına takımı ayakta tutmaya çalışmak zor olsa gerek.

Bunu nedenmi sitiyorum;şampiyonluğu kaçırmış bir hocaya vefa olsun diye..

Allah affetsin.
sayin abim bu konuda yalniz degilsin.ben de seninle ayni paralelde düsünüyorum.ziya doganin basarisiz oldugunu düsünsemde adeta linc edilmesine bir anlam veremiyorum.stepanovun ziya dogan hakkinda yaptigi aciklamalara inanmiyorum.hakikaten de ziya dogan trabzonda yasadiklarini cikip anlatmalidir.daha fazla zan altinda kalmamak adina.burada szymekin ziya dogan yüzünden futbolu biraktigini iddia etmek veya stepin ziya dogan yüzünden gittigini söylemek bana göre önyargili olmaktir.

Tosun61
20.02.2008, 19:59
Birakalim arkadaslar Ziya hocaya bu kadar yüklenmeyi.Senin yönetimin bu kadar beceriksiz bu kadar is bilmez olduktan sonra yok efendim takimi ziya bu hale getirdi!alakasi yok..Ziya ile 2. oldugumuz sezonda ve sampiyonlar ligi kapisindan döndügümüzde kimsenin giki cikmiyordu.ADAM GIBI ADAM DENILIYORDU..EL INSAF DIYORUM..

Tansu Onur Erdoğan
20.02.2008, 20:11
35 Milyar muhabbet i hayal ürünü bugün ikinci ligde bi oyuncu bile bu paranın 4-5 misline oynuyo

ziya doğana gelince stepanovu soğutu soğutmustur takımdayken ben bile hatırlıyorum bazı basın toplantılarından

ziya hocam steğanovu beğenmiyosun porto istemez diyosun

amam sen gidip aymanı transfer ediyosun ben hocam bu na nediceksin

futbalski60
20.02.2008, 20:13
Birakalim arkadaslar Ziya hocaya bu kadar yüklenmeyi.Senin yönetimin bu kadar beceriksiz bu kadar is bilmez olduktan sonra yok efendim takimi ziya bu hale getirdi!alakasi yok..Ziya ile 2. oldugumuz sezonda ve sampiyonlar ligi kapisindan döndügümüzde kimsenin giki cikmiyordu.ADAM GIBI ADAM DENILIYORDU..EL INSAF DIYORUM..
aynen katılıyorum

Great White
20.02.2008, 20:14
Ziya Doğan dene facianın bburadaki birinci macerasından sonra bizden ayrı kaldığı dönemde iki ayrı Anadolu takımını ligin dibine çakıp da bizimle tekrar sözleşme imzalamasına adeta inanamamıştım..

"Bu taraftar kapısında köle olduğu BJK çıkması şu adamı hangi zeka, etik ve mantık seviyesi ile kabul eder?" diye de kendi kendime sormuş ama ikinci dönemdeki faciadan sonra "Artık akıllanmışlardır herhalde" diye düşünerek kendimi rahatlatmayı başarmıştım..

Şimdi şuradaki bir kaç yazıyı okuyunca (neyse ki sadece birkaç yazı) daha çok yakın bir zamanda yaşadığımız faciaların hangi zihniyetten kaynaklandığını da çok daha iyi anlamış oldum..

Sap ile saman çok daha net ayırt edilebiliyor şimdi..

futbalski60
20.02.2008, 20:21
Ziya Doğan dene facianın bburadaki birinci macerasından sonra bizden ayrı kaldığı dönemde iki ayrı Anadolu takımını ligin dibine çakıp da bizimle tekrar sözleşme imzalamasına adeta inanamamıştım..

"Bu taraftar kapısında köle olduğu BJK çıkması şu adamı hangi zeka, etik ve mantık seviyesi ile kabul eder?" diye de kendi kendime sormuş ama ikinci dönemdeki faciadan sonra "Artık akıllanmışlardır herhalde" diye düşünerek kendimi rahatlatmayı başarmıştım..

Şimdi şuradaki bir kaç yazıyı okuyunca (neyse ki sadece birkaç yazı) daha çok yakın bir zamanda yaşadığımız faciaların hangi zihniyetten kaynaklandığını da çok daha iyi anlamış oldum..

renkdaş sen ziya doğana tamamen antipati beslemissin dediklerine katılmıyorum birincisi ziya doğan en iyi döneminde bjk nın teklifini geri çevirmiştir bu olaydan sonra trabzonspor taraftarı ona adam gibi adam ziya doğan yakıştırmasını yapmıştır,ama bu taraftar dışardan gelen futbol hayatı biten musampa,trabzona para kazanmak için gelen marcelinho ya ziya doğanı satmıştır.Ben ziya doğan hayranı değilim aksine Ersun yanal her zaman benim gönlümde 1.sıradadır ama ziya doğana bu taraftar haksızlık yapmıştır

Cafer Bulur
20.02.2008, 20:25

ya senin gibi laf demagojisi yapan kisi bu forumda yoktur herhalde.isin gücün benim ve bazilarinin isine gelmeyen sözlerini özellikle ayirip burada vizyon yapmak istiyorsun.ziya dogani begenmeyebilirsin.ben de begenmiyordum.ama ziya dogani linc etmeyelim sözüne neden bu kadar takilip kaliyorsun anlamak mümkün degil.yasadigimiz facianin da ziya doganla bir alakasi yoktur.begenmedigimiz ,yerden yere vurdugumuz takimla ersun yanal ne kadar basarili olabilmistir?ziya dogandan daha fazla mi galibiyet orani yakalamistir?evet ziya dogan hatalar yapmistir.ama asil suclu gereken transferleri yapamayan yönetimdir demekte ne gibi bir facia görüyorsun?

Great White
20.02.2008, 20:35
Şunu net olarak vurgulayayım ki benden daha sonra alıntı yapması muhtemel arkadaşların da hatırları kalmasın..

Her kim ise artık, Ziya Doğan denen gudubeti her ne bahane ile savunursa savunsun, her ne kadar "Ben de sevmezdim amma sonrasında kıl oldu yün oldu" edebiyatı yaparsa yapsın, her ne kadar bu adam döneminde yaşanan utançlarımızı ve yedek kulübesinde bekletilen yıldızlarımızı bize unutturmaya çalışırsa çalışsın ve her ne kadar da bu adamın şu takımı getirdiği noktayı yeni teknik direktörümüzün üzerine yıkmak için bin dereden su getirmeye uğraşsın ben bu zihniyeti asla muhatap olarak kabul etmiyorum..

İsteyen de pekala beni muhatap almayabilir:)

Sonuçta bu benim görüşümdür, kimseyi de bağlamaz..

Cafer Bulur
20.02.2008, 20:43
Şunu net olarak vurgulayayım ki benden daha sonra alıntı yapması muhtemel arkadaşların da hatırları kalmasın..

Her kim ise artık, Ziya Doğan denen gudubeti her ne bahane ile savunursa savunsun, her ne kadar "Ben de sevmezdim amma sonrasında kıl oldu yün oldu" edebiyatı yaparsa yapsın, her ne kadar bu adam döneminde yaşanan utançlarımızı ve yedek kulübesinde bekletilen yıldızlarımızı bize unutturmaya çalışırsa çalışsın ve her ne kadar da bu adamın şu takımı getirdiği noktayı yeni teknik direktörümüzün üzerine yıkmak için bin dereden su getirmeye uğraşsın ben bu zihniyeti asla muhatap olarak kabul etmiyorum..

İsteyen de pekala beni muhatap almayabilir:)

Sonuçta bu benim görüşümdür, kimseyi de bağlamaz..
su yazinda bile yazilarimizi nasil isine geldigi gibi yorumladiginin en büyük kaniti.burada hickimse yeni teknik direktörümüze basarisizligi mal etmezken bunu nereden cikariyorsun hayret dogrusu.burada kisisel görüslerimizi paylasirken nasil hiddetlenip bizi kendine muhatap kabul etmemende sahip oldugun tahammülü gösteriyor herhalde.

Great White
20.02.2008, 20:52
Yazdıklarım sadece belirtmiş olduğum kriterler içerisine giren kişiler tarafından üzerine alınabilir niteliktedir..

İsteyen de üzerine alınmakta serbesttir tabii ki..

Kimsenin Ziya Doğan' a sempati duyması gibi bir zorunluluk olamayacağına göre benim de herkes tarafından sevilmem gerektiği gibi saçma ve anlamsız bir beklentinin de olmaması gerek diye düşünüyorum açıkçası..

Benimle aynı fikirde olan bir kişi bile özellikle bu konuda karşı fikirde olması muhtemel bin kişiden çok daha değerlidir benim gözümde:)

oflum61
20.02.2008, 21:00
Trabzonspor'da 1,5 yılda elime geçen paranın 35 milyar olduğunu söylemiştim

yok artık yaa. ben böyle bir şeye ihtimal vermem. bence röportajda çarpıtma yapılmıştır. hiç bir futbolcu 35 milyar liraya 1,5 yıl bi yerde kalmaz

1,5 sende aylik aldigi 35 milyar...

Ama diger taraftan bakarsak 35 milyara 1,5 sene kaliyorsan buna sende 1 milyon ve 10 sene kalir... :-)

muratszymek
20.02.2008, 21:12
benim yaşım küçük ve gördüğüm en iyi defanstı Stepanov.Tabii yabancı oyuncu düşmanı ziya ..........

highlander
20.02.2008, 21:12
Bir oyuncu için gelecek yıl chelsea'de oynamasına kesin gözüyle bakılıyor diye bir haber olur mu ?Herkesi sersem,salak mı sanıyor bu spor gazetecileri denen adamlar.Bu nasıl saçma bir başlık ya.Eğer kesin olarak klüpler anlaşmamışsa böyle birşey nasıl denir?Eğer böyle bir röportaj yapılmışsa Stephanov'un dediklerine adam kendi cümlelerini de yerleştirmiş.Bu haberi okuyunca insanın kafasında şöyle birşey canlanıyor:Porto transfer için Stephanov'u arıyor.Olumlu yanıt alıyor.Fakat klübüyle konuşmuyor.Ziya Doğan'ın falan haberi yok.Ziya Doğan da Stephanov'u çağırıyor bu haberleri sen yazdırıyorsun diye.Zaten Stephanov da Ertuğrul Özkök'ün damadı ya.Lobi yapmış spor servislerinde,ha babam yazdırıyor.Trabzonspor da çaresiz,gariban,cahil cühela bir takım.Stephano'un ağzına bakıyor transferiyle ilgili bilgi almak için.Ha bir de Stephanov doğma büyüme Trabzonlu ayda 2 milyara futbol oynuyor bu büyük sevgisinden.Yeteneklerini seyircilere armağan etme şiarında bulunmuş sufi bir futbolcu zaten.Hadi be ordan!

zeleka
20.02.2008, 21:17
Televole ortamina benzemeye basladi Bmn'e
boyle basliklara kilit ,olgunlasmamis dunyanin kac bucak oldugunun hesabini yapamiyan televole kulturunu Bmn ye tasimayin lutven.

Kadir Aydın
20.02.2008, 21:21
Diğer yazılanlara da inanırdım şu 35 milyarlık kısım olmasaydı.

Erdem Keser
20.02.2008, 21:21
Yazdıklarım sadece belirtmiş olduğum kriterler içerisine giren kişiler tarafından üzerine alınabilir niteliktedir..

İsteyen de üzerine alınmakta serbesttir tabii ki..

Kimsenin Ziya Doğan' a sempati duyması gibi bir zorunluluk olamayacağına göre benim de herkes tarafından sevilmem gerektiği gibi saçma ve anlamsız bir beklentinin de olmaması gerek diye düşünüyorum açıkçası..

Benimle aynı fikirde olan bir kişi bile özellikle bu konuda karşı fikirde olması muhtemel bin kişiden çok daha değerlidir benim gözümde:)
:D
Ne tesadüfdür ki bende sizinle aynı görüşteyim:)

Erdem Keser
20.02.2008, 21:29
Ziya Doğan'a olan nefretim geçmişe dayanıyor..
*O zamanın parasıyla ne kadardı net hatırlamıyorum ama çok cüzi bir miktar ücret karşılığında sözleşme yenileyecek olan ve yine o zamanda Trabzonspor'a gelmiş geçmiş en iyi kanat bindirmesi yapan oyunculardan birisi olan Maxim Romachenko'nun gönderilmesinde başrol oynamıştır.
*Musampa gibi avrupa kupası kaldırmış bir oyuncuyu türlü bahane ve laktak testleri örneğiyle değerlendirmemiştir. Fakat her ne hikmetse 3 ay topa değmeyen ve sakatlıktan yeni çıkan Celalettin'i yine laktak testlerini örenek göstererek ilk maçında sahaya süren yine kendisi olmuştur.
*Ayman gibi topla zerre kadar ilgisi olmayan,30 yaşını aşmış,teknik fukarası bir oyuncuya geçen sezonun devre arasında tam tamına 1 milyon dolar bonservis ücreti ödenmesine sebep olmuştur.

Bunun gibi onlarca nedenden ötürü Ziya Doğan ismi bende nefret uyandırıyor,tiksiniyorum..

Bu hakların hesabı inşallah gün gelirde sorulur kendisinden,yada çıkar bir yerinden..

Âkil Âdem
20.02.2008, 21:41
Her kim ise artık, Ziya Doğan denen gudubeti her ne bahane ile savunursa savunsun, her ne kadar "Ben de sevmezdim amma sonrasında kıl oldu yün oldu" edebiyatı yaparsa yapsın, her ne kadar bu adam döneminde yaşanan utançlarımızı ve yedek kulübesinde bekletilen yıldızlarımızı bize unutturmaya çalışırsa çalışsın ve her ne kadar da bu adamın şu takımı getirdiği noktayı yeni teknik direktörümüzün üzerine yıkmak için bin dereden su getirmeye uğraşsın ben bu zihniyeti asla muhatap olarak kabul etmiyorum...
Biraz daha kısa olsaydı imzam olarak kullanacaktım. Müsaadenizle altına imza atayım.

Bir hatırlatma bazı arkadaşların neredeyse asgari ücretle çalıştığını ima ettikleri Ziya Doğan TS'dan ayda 35 değil, 84 milyar lira alıyordu.

ilhan
20.02.2008, 22:54
Petkoviç
Emrah - Tolga - Erdinç - Volkan ( en iyi dönemleri )
------Hüseyin--
Yattara -- Szymek--Gökdeniz--Lee Young
--------Fatih Sultan Tekke--

Şu takımın başına şizofren birini dahi getirseniz kafaya oynar bu takım. Futbolcuları tek tek analiz etmeye gerek yok. Z.D ikinci döneminde ne olduğunu er geç anladık.

Bu konuyuda çok fazla uzattığımızı düşünüyorum. Z.D ve Step defterleri kapandı artık. Daha fazla ahhlanıp, vahhlanmaya gerek yok diye düşünüyorum. Zaten 2 sene boyunca ahlanıp, vahlanarak geçti ömrümüz.

ayvaz
20.02.2008, 23:24
Fatih, Hüseyin ve Gökdeniz Trabzonspor'u gerçekten çok seviyorlar.Bu arkadaşlar paradan çok formayı düşünüyorlar.Açıkcası bende onlara uydum.Trabzon da parayı unuttum.Trabzonspor da yaşadıklarım bana büyük ders oldu.

Trabzonspor aşkı böyle birşey olsa gerek. Ulan seni satan yönetimin taaa... bikmem ne yapayım. Geçmişe sünger çekelim ama insan senin gibi kaybettiğimiz yıldızlarımızı düşününce kahroluyor

Bulut61-34
20.02.2008, 23:51
Yaw arkadaşlar bu haber BJK-Porto maçından sonra yapıldı ve adam bugün yayınlıyor.
Konuşmaya değmez bir röportaj, üzerinden o kadar zaman geçtikten sonra muhabir hatırında klanları yazmış. Çok tutarszı ifadeler var. Allattin Metin yazıyı hazırlayan sanırım. Belki Ziya Doğan'la bu aralar sorunları vardır da o yüzden yapmıştır bu haberi . :)
Neden şimdi ortaya çıktı bu röportaj? Muhabir konuştuklarının çoğunu unutmuş gibi görünüyor ve birbirine karıştırmış görünüyor.
Kulak asmaya değmez.
The End.

Mehmet Fırat
20.02.2008, 23:55
Yaw arkadaşlar bu haber BJK-Porto maçından sonra yapıldı ve adam bugün yayınlıyor.
Konuşmaya değmez bir röportaj, üzerinden o kadar zaman geçtikten sonra muhabir hatırında klanları yazmış. Çok tutarszı ifadeler var. Allattin Metin yazıyı hazırlayan sanırım. Belki Ziya Doğan'la bu aralar sorunları vardır da o yüzden yapmıştır bu haberi . :)
Neden şimdi ortaya çıktı bu röportaj? Muhabir konuştuklarının çoğunu unutmuş gibi görünüyor ve birbirine karıştırmış görünüyor.
Kulak asmaya değmez.
The End.

Neden olduğu belli değil mi?

Ne zaman Trabzonspor'umuz bir kazanma ivmesi yakalarsa, ne zaman yükselişe geçerse, bu tip haberleri koyuyorlar.

Alışmış olmamız lazım aslında. İlk defa başımıza gelmiyor ki bu... :rolleyes:

Emiroğlu
21.02.2008, 00:10
Bende unutamadığım bir şeyi söyliyeyim mi ?
Sanırım antep ya da manisa maçı.
Maç 1-1
dakika 90
uzatma tablosunda 2 dk gösteriliyor.
dk 90 + 1.2
35 dakikadır forvetsiz oynayan Trabzonsporda oyuncu değişikliği
Giren oyuncu Umut Bulut...
Umut oyuna girer , Ellerini sağa - sola açar , Orta saha yayına vardığı anda maç BİTER !

İŞTE ZİYAN! DOĞAN !

Tekrar Etmek istedim...

Ziyæn Doğan benim için sadece ama sadece Nefes alan , ama aldığı nefesi randımanlı kullanamayan 1 CİSİM ' dir ! Kendisini HOCA olarak görenlere de önünüz açık olsun diyorum !

Ve

Hala daha Ziyæn efendinin hakkının yendiğini düşünenler olduğunu gördüğüm sürece " Daha da kötülerine layığız ! " demekten kendimi alamıyorum.

Bulut61-34
21.02.2008, 00:15
Kulak asmaya değmez.
The End.

Düşündüm, düşündüm, buldum. :))
Şimdi Trabzonsporlu spor haberleerini izliyor, spor haberlerini okuyor. Kısacası Trabzonspor yükselen değer bu sıralar. Sanırım gazteci de bu değerden nasiplenmek istedi.

USTA Abdurrahman
21.02.2008, 00:33
adam haklı :S bana göre türkiyenin en iyisiydi dünyanın en leri arasına girer bized bakarız :S

MetiN08
21.02.2008, 00:56
Bu Stepin gitmesine okadar üzülmüstümki nerdeyse aglicakdim sinirden niye satdilar diye, adam canla basla oynuyordu her macta ne tekmelere kafayi sokuyordu inanilmaz birseydi

http://img84.imageshack.us/img84/338/tskampavusturya40ph3.jpg

6Şafak Aydın1
21.02.2008, 01:02
Düşündüm, düşündüm, buldum. :))
Şimdi Trabzonsporlu spor haberleerini izliyor, spor haberlerini okuyor. Kısacası Trabzonspor yükselen değer bu sıralar. Sanırım gazteci de bu değerden nasiplenmek istedi.

ne diyon ya kimin ne oldugunu biliyoruz.

Gürkan
21.02.2008, 08:24
şok açıklama, şok görüntüler, şok olacaksınız. haber başlığına şok kelimesini koy ondasn sonra alta ne yazarsan ne koyarsan koy.

başta "şok" dedikya kardeşim. bir nevi otomobillerdeki dörtlüler gibi. dörtlüleri yakınca arabayı her yere bırakabilirsin mantığı vardırya bu da o mantık.

krdnz
21.02.2008, 08:34
ben şok olmadım:p

Bahtiyar
21.02.2008, 09:00
ben olaya farklı bir yönden bakıyorum acaba bizim geçen yılki kadromuz bu kadar güçlüyken(gözümüzde görüyodu) neden hiç umulmadık sonuçlar aldık. Ziya hoca gelmeden lazoroni zamanındada böyleydi. artık hiç kimseye güvenemiyorum. acaba bu takımı birileri sabote etmiş olabilirlermi.

K@HrY
21.02.2008, 09:41
Herzaman Ziya Doğan'ın alt sınıf bir Teknik adam olduğunu savunmuşumdur Ve Stephanov Un anlattıklarıda bunu doğrular nitelikte şeyler. Geldiği günden beri Trabzonsporumuza bi faydası olamayacağını sölüyordum ve nitekimde öyle oldu. Takım gol atıyor yedek kulübesi sevinemiyor Ziya oyunculara oturun sevinmeyin diyor ve bunun gibi nice rahatsız kurallar. Ziya doğan Tesislerdeyken ortalıkta hiçbir futbolcu dolaşmıyor çünkü adam asabi ne yapacağı belli değil öyle bi yapıya sahipti deliydi anlayacağınız. Ben bunu duyduğumda çok şaşırmıştım meslea. Neyseki kurtulduk yetenek katilinden yoksa Trabzonsporumuzun bi kaç yılına mal olacaktı. Fatih Tekkenin gidişindede payı vardı kesinlikle ordanda arpasını almıştır bu böle bi adam çok yakın dostlarından birinci ağızdan duyduk işittik bunları.

delfino
21.02.2008, 10:03
ziyaa sadece stepanovu bitirmediki szmkoviakı da o bitirdi musampayıda marcelinhonun gitmesindeki bence en buyuk sebep bilmiyorum ama o alışmışştı düz sade oynayan vuran kıran oyunculara teknik oyuncular ziyaya göre diil buda trabzonsporumuzun belkide en verimli dönemine girmesi gerekirken bianda en verimsiz dönemine sebep oldu bilmiyorum ama ziyanın elindeki ilk kadro ersun hocanın elinde olsaydı ne olurdu siz karar verin...

Onur Akyüz
21.02.2008, 12:36

ya arkadaslar yapmayin allah askina benim bile 1,5 senelik maasim 35 milyardan fazla..!!
medyaistanbul iste..!!

Mustafa AYDIN
21.02.2008, 13:06
Söyledikleri yanlış yada doğru artık bir önemi yok,ama şunu iyi bilmeliyizki en az 10 milyon € ya satacağımız bir futbolcuydu.3-5 kişinin işbilmezliği yüzünden elimizden kaçırdık..

ilteriş
21.02.2008, 13:07
Stepanov delikanlı adammış.Ziya ile ilgili dediklerinde yerden göğe kadar haklı.Trabzonspor'a 4,5 milyon euro zarar ettiren yönetici kimmiş acaba?

x_man
21.02.2008, 14:57
biz o kadar demiştik ama ziya doğana sahip çıkan arkadaşlar şimdi neredeler?

Hüdai Pervaneli
21.02.2008, 14:59
ya ziya dogan benc ebitmistir bu aciklamadan sonra o daha hic bir takimla calisamaz

sanatik
21.02.2008, 16:27
yok ya ne bitmesi onu herhangi bir istanbul takimi basinda görmek istiyoruz daha.

İdris Toksoy
21.02.2008, 17:04
doğru söylüyor step.Çok takdir ettiğim kişilik olan Nihat GENÇ'da demiyormuydu ki: ''Trabzonspor, dunya futbol tarihinde 25 yil, 88-89'a kadar yani, müdafaa yapmadan oynayan tek takimdi. Bizim su anda bir hüznümüz var, acikli bir durumumuz var.Trabzonspor sevgisi bizi ruh hastasi yapti bunun da sebebi bizim takim biraz müdafaa yapmaya basladi (Kahkahalar). Ben sunu istiyorum arkadaslar: Bizim topcu topu aldi mi gidecek bu kadar. Aldi mi gidecek.''

irfanb
21.02.2008, 21:13
mlr-PaKt7fQ

Cafer Bulur
21.02.2008, 22:54
ben bu konuda bu aciklamalari yaptigi iddia edilen stepanovdan ziyade ziya dogan a inanmayi tercih ederim.burada ziya dogana yüklenmek adina stepanovun aciklamalarini koz olarak kullanan arkadaslara biraz daha insafli davranmalarini tavsiye ediyorum.ziya doganin savunucusu degilim ama yigidin hakkini yigide vermek gerektigine inaniyorum.ziya dogan hakkinda yaptigi aciklamalari yüzde yüz dogru gibi yansitmak trabzonsporlu vefakar taraftarlara yakismiyor.takimimiza hizmet eden insanlara karsi biraz daha sagduyulu davranmaliyiz.ziya dogani ikinci döneminde yakan yönetim olmustur.bu gercegi gözardi etmeyelim.

KUTADGU
21.02.2008, 23:04
ben bu konuda bu aciklamalari yaptigi iddia edilen stepanovdan ziyade ziya dogan a inanmayi tercih ederim.burada ziya dogana yüklenmek adina stepanovun aciklamalarini koz olarak kullanan arkadaslara biraz daha insafli davranmalarini tavsiye ediyorum.ziya doganin savunucusu degilim ama yigidin hakkini yigide vermek gerektigine inaniyorum.ziya dogan hakkinda yaptigi aciklamalari yüzde yüz dogru gibi yansitmak trabzonsporlu vefakar taraftarlara yakismiyor.takimimiza hizmet eden insanlara karsi biraz daha sagduyulu davranmaliyiz.ziya dogani ikinci döneminde yakan yönetim olmustur.bu gercegi gözardi etmeyelim.

Yahu duyanda sanacak ki Ziya Doğan babasının hayrına çalıştı Trabzonsporda...

Profesyonel mukaveleye imza attı. Takımı da kadroyu da başarıyı da mahvedip defoldu...

Şimdi ben Ziya Doğan'ın hangi hizmetini nereye sığdıracağım...

Kabul edelim işte Ziya Doğan koca ve büyük mazimizin en kara ve kasvetli noktalarından birisidir...

Âkil Âdem
21.02.2008, 23:12
Gerede kampını ziyaret eden arkadaşlara ne demişti Ziya Efendi?
Sonra Stepanov nereye gitti?
Pekiyi ya Ziya Doğan nereye gitti?

Neredesin ey hafıza?

KUTADGU
21.02.2008, 23:13
Gerede kampını ziyaret eden arkadaşlara ne demişti Ziya Efendi?
Sonra Stepanov nereye gitti?
Pekiyi ya Ziya Doğan nereye gitti?

Neredesin ey hafıza?

Al sana bir mantalite yoksunu gafil daha...

Cafer Bulur
21.02.2008, 23:14
Yahu duyanda sanacak ki Ziya Doğan babasının hayrına çalıştı Trabzonsporda...

Profesyonel mukaveleye imza attı. Takımı da kadroyu da başarıyı da mahvedip defoldu...

Şimdi ben Ziya Doğan'ın hangi hizmetini nereye sığdıracağım...

Kabul edelim işte Ziya Doğan koca ve büyük mazimizin en kara ve kasvetli noktalarından birisidir...
ayni ziya doganla takimimizin tarihinde hic yaklasmadigi kadar sampiyonlar ligi kapisina dayandigi unutulmamali.ben ziya doganin ikinci döneminde basarili oldugunu iddia etmiyorum.basariz olmustur.hatta gecen sezon 7 mac üstüste kazanamazken gönderilmeliydi.ben ziya doganin adeta günah kecisi ilan edilmesine karsiyim.musampayi harcayan,szymeke futbolu biraktiran,stepanovu sattiranin ziya dogan oldugunu düsünmüyorum.stepanovun bu kadroyu ziya dogandan baskasi sampiyon yapardi iddiasina katilmiyorum.benim portodan teklif aldigima inanmiyordu aciklamasina inanmiyorum.bu arada ziya doganin musampayi harcadigini düsünenler su anda musampanin nerde oldugunu söyleyebilirler mi?musampa trabzonsporun servetini yemistir,szymek trabzonsporu sirtindan vurmustur diyecegimize ziya dogana neden bu kadar yükleniliyor?her ortaya atilan iddiayi ziya dogana saldirmak icin kullanmak yanlistir diye düsünüyorum.

KUTADGU
21.02.2008, 23:17
ayni ziya doganla takimimizin tarihinde hic yaklasmadigi kadar sampiyonlar ligi kapisina dayandigi unutulmamali.ben ziya doganin ikinci döneminde basarili oldugunu iddia etmiyorum.basariz olmustur.hatta gecen sezon 7 mac üstüste kazanamazken gönderilmeliydi.ben ziya doganin adeta günah kecisi ilan edilmesine karsiyim.musampayi harcayan,szymeke futbolu biraktiran,stepanovu sattiranin ziya dogan oldugunu düsünmüyorum.stepanovun bu kadroyu ziya dogandan baskasi sampiyon yapardi iddiasina katilmiyorum.benim portodan teklif aldigima inanmiyordu aciklamasina inanmiyorum.bu arada ziya doganin musampayi harcadigini düsünenler su anda musampanin nerde oldugunu söyleyebilirler mi?musampa trabzonsporun servetini yemistir,szymek trabzonsporu sirtindan vurmustur diyecegimize ziya dogana neden bu kadar yükleniliyor?her ortaya atilan iddiayi ziya dogana saldirmak icin kullanmak yanlistir diye düsünüyorum.

Yahu bu adam ilk altını çizdiğim kara tablonun mimarı....
Keçi meçi anlamam...
Günah keçisi de, rezaletin sorumlusu da Ziya Doğandır...

Ahmet Karaman
21.02.2008, 23:22
Yahu bu adam ilk altını çizdiğim kara tablonun mimarı....
Keçi meçi anlamam...
Günah keçisi de, rezaletin sorumlusu da Ziya Doğandır...

aynı fikirdeyim. kulüp tarihimizde trabzonspora ziya doğanın verdiği zararı albayrak dahil hiçkimse vermemiştir. sonuçta süperlig kariyeri bitmiştir. ziya doğan artık kendine taraftarlarını çıldırtabileceği bir süperlig takımı bulamayacaktır.

Travelair
21.02.2008, 23:26
Her yabancı futbolcuyla yarışa giren kimdi? Musampa olsa tek örnek eyvallah. Sanki tanımadık daha kaç ay oldu gideli. İlk döneminde ise takımı Fatih ile Gökdeniz yürütüyordu. Samet hocadan da kurulu takım aldı. Ziya Doğan'ın kendine göre bir futbol görüşü olabilir ama bu yiğit yoğurdu yiyemiyor yüzüne gözüne bulaştırıp duruyor. Mantalite diye bir hayal dünyasında, burası Türkiye, elindeki futbolcular da bunlar. Bunları kaçırarak kendi bildiklerinle mi mantaliteni oturtacaksın? Ne oldu? Midemiz delindi ülser olduk. Bizim hakkımızı kim koruyacak? Stepanov Trabzonspor'a Ziya Hocadan daha yararlı oldu. Kusura bakmasın. Ama o Marcelinho'yu sola çekti, Musampa'yı yedeğe çaktı, Risp'i aldırdı Stepanov'u ıskartaya çıkarttı. Szymek kaçtı haydi o serzenişlerinin Ziya Hoca bölümünü yok sayalım birşey değişti mi?

ÖmerFarukYılmaz
22.02.2008, 09:01
aynı fikirdeyim. kulüp tarihimizde trabzonspora ziya doğanın verdiği zararı albayrak dahil hiçkimse vermemiştir. sonuçta süperlig kariyeri bitmiştir. ziya doğan artık kendine taraftarlarını çıldırtabileceği bir süperlig takımı bulamayacaktır.

Albayrak daha fazla zarar vermiştir çünkü Ziya'yı kovamamıştır.:)

Erdem Keser
22.02.2008, 09:50

Musampa Trabzon'un servetini yediyse 10 maçta toplam 2 defa kanattan bindirme yapayan Celalettin ne yaptı bi onuda açıkla:)
Bundesliga'nın en kaliteli yabancılarından olan Marcel'i "ben daha iyisini bilirim" diyerek sol açıkta oynatan ben miydim:)
Gerede kampında Stepanov'u aklı sıra küçük göstermeye çalışıp yapılan teklifleri görmezden gelen(daha doğrusu görmezden gelmeye çalışan) ben miyim..
Bir insandan futbol dehası olmasını bekleyemezsin ama akıl ve ruh sağlığı yerinde olup az buçuk bu işten anlayan bir insan olaya öncesi ve sonrası şeklinde bakabilir ve sonucu görebilir...
*Ziya öncesi kadromuzda,Marcelinho,Stepanov,Syzmkowiak,Musampa, Murat Ocak gibi isimler varken
*Ziya sonrası dönemde,Ayman,Celalettin,Adnan v.s gibi isimler var...
Ama muhtemelen cevabın hazırdır;üstteki isimlerin kaçmasında yada herhangi bir sebepten dolayı gitmesinde Ziya hocamızın payının olduğuna inanmıyorsundur:)O yüzden kal sağlıcakla..

ÖmerFarukYılmaz
22.02.2008, 09:53
Musampa Trabzon'un servetini yediyse 10 maçta toplam 2 defa kanattan bindirme yapayan Celalettin ne yaptı bi onuda açıkla:)
Bundesliga'nın en kaliteli yabancılarından olan Marcel'i "ben daha iyisini bilirim" diyerek sol açıkta oynatan ben miydim:)
Gerede kampında Stepanov'u aklı sıra küçük göstermeye çalışıp yapılan teklifleri görmezden gelen(daha doğrusu görmezden gelmeye çalışan) ben miyim..
Bir insandan futbol dehası olmasını bekleyemezsin ama akıl ve ruh sağlığı yerinde olup az buçuk bu işten anlayan bir insan olaya öncesi ve sonrası şeklinde bakabilir ve sonucu görebilir...
*Ziya öncesi kadromuzda,Marcelinho,Stepanov,Syzmkowiak,Musampa, Murat Ocak gibi isimler varken
Ama muhtemelen cevabın hazırdır;üstteki isimlerin kaçmasında yada herhangi bir sebepten dolayı gitmesinde Ziya hocamızın payının olduğuna inanmıyorsundur:)O yüzden kal sağlıcakla..

:alkış: :alkış:

Harbı murat ocak bizdeydi dimi hatta ali guzeldal vardı ikinci ligde 17 gol atmştı

Kımler kımler ....

Tayyip Bosnalı
22.02.2008, 10:24
Bırakın ya, Ziya Doğan konuşmasın. Konuşursa ne diyeceği şimdiden belli;

"Ben süper başarılıyım!" :)

bnu dediki kardeşim geçen çıkıp ersun yanala laf soktu ve

bana 2 maç tahammül edemediler falan dedi

2 . yarının en başarılı takımıymış

sanki ilk yarı dedem vardı takımın başında :mad:

Erdem Keser
22.02.2008, 10:40
bnu dediki kardeşim geçen çıkıp ersun yanala laf soktu ve

bana 2 maç tahammül edemediler falan dedi

2 . yarının en başarılı takımıymış

sanki ilk yarı dedem vardı takımın başında :mad:

Fatih Öztürk
22.02.2008, 10:51
sallamatör istanbul basınının oyunları bunlar.
bi kaç maç üst üste kazandıkmı etekleri tutuşuyor i.nelerin.

sanatik
22.02.2008, 10:55

su anda öyle görünsede ziya dogani bulur biri ve doganin hedefide bjk olduguna göre ulasana kadar devam etmek ister.

Great White
22.02.2008, 11:06
Ben şu Ziyan gittiğinde "taraftarından" da kurtuluruz diye umut etmiştim ve çoğu da onunla birlikte gitmişlerdi..

Kongreden sonra da güzel bir temizlik oldu..

Eski Yönetim' i son ana kadar buralarda can siperane savunan bir çok kişi aniden ortalıktan kayboluverdi:)

Şimdi geriye sadece "Yaa aslında ben de sevmezdim amaaa, ben de kabul ediyorum çok hataları vardı amma.." şeklinde takılanlar kaldı neyse ki:)

dahilaz
22.02.2008, 12:37
Tüm suç Ziya Doğan'da değil . Ziya DOğan'ın nasıl bir manteliteye sahip olduğu , nasıl futbol oynattığı bilinen bir şeydi . Sen bu adamı teknik direktör olarak Trabzonspor'un başına getirdiğinde bu adamın nasıl bir adam olduğunu bilmiyor muydun ? Peki Ziya DOğan Trabzonspor'a nasıl teknik direktör oldu ? Sezon başında Trabzonspor ile adının aynı cümlede bile anılmaması gereken Lazoroni'yi teknik direktör yaptın ; 4 veya 5 maç sonra (tam hatırlamıyorum;hatırlamak da istemiyorum) kovdun ; adamın tazminatını çatır çatır verdin ;kaldın açıkta ? Kim var boşta ; takımı daha önce çalıştırmış ;hiç olmazsa takıma yabancı olmayan;Trabzonspor'dan kaçmış "adam gibi adam "? Ziya Doğan .
Ziya Doğan Trabzonspor'a Albayrak'tan daha büyük kötülük yapmıştır fikrine kesinlikle katılmıyorum . Ziya Doğan Nuri ALbayrak'ın Trabzonspor'a yaptığı kötülüklerden biridir sadece .

Cafer Bulur
22.02.2008, 23:08
degerli arkadasim bana yine cevap hakki dogmasina neden olacak seyler yazmissin.ben musampanin yaninda celalettinin de yillarca trabzonspordan bedava para kazandigini ve ziya doganin onda israr etmesinin büyük hata oldugunu düsünmüsümdür.ayrica marcelinhoyu israrla yanlis yerde oynattigini da belirtmisimdir.ama suna emin olabilirsinki marcelinhonun gitmek istemesinin sebebi de ziya dogan degildi.adam trabzonsporda mutlu degildi ve gitmek istedi.yönetimde satti.ziya öncesi dönemde saydigin isimler ya kendileri kacmistir yada yönetim satmistir.ziya dogan sonrasinda da elde kaliteli futbolcu kalmamasinin sebebi ilk basta yönetimdi,ziya dogan degil.galatiye elendikten sonra transfer yapacagiz diyerek koskoca camiayi kandiran da bu yönetim degilmiydi?ayrica risp gibi bir oyuncunun bile trabzondan kacmasini da ziya ya mi baglayalim,yoksa trabzonda yasamak istememesi veya zamaninda ödenmeyen parasina mi?sizin kaliteli oyuncular olarak gösterdiginiz musampa ve szymek neden bizden gittikten sonra bir baltaya sap olamadilar?ben sana ziya doganin onlarca hatasini sayarim ama her firsatta onu elestirmek de biraz insafsizliktir.benim savundugum budur.lafimi kimseye anlatamiyorum ki.sanki ben ziyanin sütten cikmis kasik oldugunu savundum.

Mayls
23.02.2008, 09:59
degerli arkadasim bana yine cevap hakki dogmasina neden olacak seyler yazmissin.ben musampanin yaninda celalettinin de yillarca trabzonspordan bedava para kazandigini ve ziya doganin onda israr etmesinin büyük hata oldugunu düsünmüsümdür.ayrica marcelinhoyu israrla yanlis yerde oynattigini da belirtmisimdir.ama suna emin olabilirsinki marcelinhonun gitmek istemesinin sebebi de ziya dogan degildi.adam trabzonsporda mutlu degildi ve gitmek istedi.yönetimde satti.ziya öncesi dönemde saydigin isimler ya kendileri kacmistir yada yönetim satmistir.ziya dogan sonrasinda da elde kaliteli futbolcu kalmamasinin sebebi ilk basta yönetimdi,ziya dogan degil.galatiye elendikten sonra transfer yapacagiz diyerek koskoca camiayi kandiran da bu yönetim degilmiydi?ayrica risp gibi bir oyuncunun bile trabzondan kacmasini da ziya ya mi baglayalim,yoksa trabzonda yasamak istememesi veya zamaninda ödenmeyen parasina mi?sizin kaliteli oyuncular olarak gösterdiginiz musampa ve szymek neden bizden gittikten sonra bir baltaya sap olamadilar?ben sana ziya doganin onlarca hatasini sayarim ama her firsatta onu elestirmek de biraz insafsizliktir.benim savundugum budur.lafimi kimseye anlatamiyorum ki.sanki ben ziyanin sütten cikmis kasik oldugunu savundum.
Marcelinho Trazonspor'da mutlu degildi, bunun en büyük nedeni solacik oynamasidir. Ben hayatim boyunca Marcelinho'nun sol acik oynadigini görmedim, ilk bizim kel oynatti orda. Mutlu olmamasi sehrin gece hayatindan cok oynadigi mevkiden kaynaklaniyor.
Ayrica Musampa konusuna da deginmek istiyorum. Musampa'yi kac kere denedi Ziya da yedek birakti. Manchester City'de sezon boyunca ilk 11 oynayan adamin 1-2 ayda mi hayati kaydi ve bize geldi. Stepanov'un "Musampa takimin en iyisiydi" demeside mi yalan? Musampa'nin hayatini Ziya Dogan bitirmistir.
Szymkowiak konusu ise karisik. Neden gittigini fazla kisi bilmiyor, bilenlerde "söylersem Trabzon biter" diyor. Ama su var ki Szymkowiak futbolu birakti. Yani baltaya sap olmasi mümkün degil zaten. Hakan Sükür futbolu biraksa hala Galatasaray icin gol atmasi mümkün mü? Bu da öyle birsey. Futbolu birakmis bir adamdan tekrar sahalarda yildizlasmasini bekleyemeyiz. Kaldi ki Polonya Teknik Direktörü Szymkowiak'i EURO 2008 icin tekrar milli takim kadrosuna almayi bile düsündü.

MEHMET KÜÇÜK
23.02.2008, 11:00
stefanof konusunda bilgimiz yok .bu şok acıklama bizi aydınlattı. nasıl satıldı kacparaya satıldı parayi kim aldı .ibra edilmeyen yönetim bunun hesapını verecekdır.albayrak yönetiminden kurdulduğumğz için mutlu olmalıyız.

ziyaretci
30.05.2008, 06:23
ahh ziya ahhhhhhh...sen nasil bi hocasin. sen deilmisin transferin son gunu Ersen Martin'i gonderen.
sen degilmisin symkoviak a futbol' u biraktiran. sen degilmisin marcelinho'yu sahada kenara hapseden .. yaziklar olsun .
yillar gececek ben seni unutmayacagim

eger bu stepanovun dedikleri dogruysa yaziklar olsin cok yazik. biraz onurlari olsa yonetimdekilerin bonservis parasindan
adamin alacaklarini verirlerdi. cok yazik ya. ilerde yabanci oyuncu alabilecek ulke kalmicak... gonulden sevdigim trabzonspor umda bu anlayisda yoneticiler varsa utaniyorum onlardan.

Can basten
30.05.2008, 07:07
Eski bir konu, gündeme getirmeye gerek yok. Kilitliyorum...