PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF ve MHK

Sayfa : 1 [2]

6Şafak Aydın1
03.03.2009, 18:18
ceza degil ödül verirler herhalde

karatasof
03.03.2009, 18:36
Bjk başkanı Demirören TFF başkanının anasına sövdü eyvallah çekti,Adnan Polat zehir zemberek bu adama boşaldı,yarabbi şükür çekti,Aziz'in bişey söylemesine gerek yok zaten adam emre amade bekliyor.Bu adamların baş olduğu yerde böyle cezalar olur...

61SOYTÜRK61
03.03.2009, 23:36
nolmuşki bjk macında ben anlamadım???yenilmedik diyemi hrslarını alamadılar aramızda avukat varmı arkadaşlar ts bin bi avukata ihtiyacı şart oldu :) ama hakimde 3 takımdan birinden çıkabilir bizde savcı olurz:D

61SOYTÜRK61
20.03.2009, 02:03
yeni bir ceza daha hadi bakalım 20.000ytl hakemlerin maaşlarıı bizden çıkarıyolar galiba adiler..

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 16:12
yeni bir ceza daha hadi bakalım 20.000ytl hakemlerin maaşlarıı bizden çıkarıyolar galiba adiler..
bu sefer hak ettik

28TS61
03.05.2009, 23:37
TV'ye çıkınca panik oldular!

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=56030

bize her türlü ceza veriyorsun, bakalim buna ceza verecekmisin tff

By_JeSuS
05.05.2009, 01:21
MHK duymuyomusun inönüde küfür ediyolar hakemler sahadan çıkamıyo kapatsanıza sahayı neyi bekliyonuz

İ. C. Ertem
05.05.2009, 01:58
her yönetimi istifaya çağırıyorsunuz. ulusoyun neyi vardı. kötünün iyisiydi adamcağız.

28TS61
05.05.2009, 23:40

yönetimimiz bu olayin pesini birakmamali, bize her hafta ceza veriyorlar.
bakalim buna ceza vereceklermi? vereceklerini sanmiyorum

ha sözde bjk halkin takimi diyorlar kendilerince, peki neden bir baskasinin yerini gasp ediyorsun diye sormazlarmi

28TS61
08.05.2009, 12:52

7 kulübe para cezası

PFDK, yaptığı toplantıda 7 Turkcell Süper Lig kulübüne para cezaları verdi. Kurul Beşiktaş ve Konyaspor'a 15.000 TL, Bursaspor ve Denizlispor'a 7.500 TL, Antalyaspor, Gaziantepspor ve Kocaelispor'a da 5.000 TL para cezası verdi.

http://ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=56223

olay böylece kapanmis durumda. yaziklar olsun.
yönetimimizdede suc var, insan bi sesini cikartir

28TS61
15.05.2009, 19:22

7 kulübe para cezası

PFDK, yaptığı toplantıda 7 Turkcell Süper Lig kulübüne para cezaları verdi. Kurul Beşiktaş ve Konyaspor'a 15.000 TL, Bursaspor ve Denizlispor'a 7.500 TL, Antalyaspor, Gaziantepspor ve Kocaelispor'a da 5.000 TL para cezası verdi.

http://ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=56223

olay böylece kapanmis durumda. yaziklar olsun.
yönetimimizdede suc var, insan bi sesini cikartir

onlarin yaptiklari hersey cezasiz kaliyor biz hic birsey yapmadigimiz halde ceza aliyoruz, olcak is degil.
yönetimimizin bu konularda daha aktif olmali, susup duruyorlar malesef

TAHSİN 61
18.05.2009, 01:06
O oğlan Trabzon bölgesi hakemiymiş ilk defa bir doğru hareket yapın o adamı meslekten atın... düdük çalmasın o hakemiye

Harun-61
01.07.2009, 23:41
MHK Başkanı yine Oğuz Sarvan

İstanbul'da toplanan Türkiye Futbol Fenederasyonu Yönetim Kurulu, 12 Haziran 2009 tarihinde yapılan TFF Olağan Genel Kurul'unda son haline getirilen ve akabinde Resmi Gazete'de yayınlanan Türkiye Futbol Federasyonu Statüsü'nde belirtildiği üzere bazı kurulları yeniden atadı.

Yeni Merkez Hakem Kurulu'nda genel sekreter Osman Avcı, Osman Erdal Fırat ve Adnan Şeker yer almadı. Bu üç ismin yerine Sadettin Güler, Seyfi Gözaydın ve Hamza Işın komiteye girdi. Yeni kurul Oğuz Sarvan başkanlığında en kısa sürede toplanıp görev dağılımı yapacak.

Bilindiği gibi uzun bir süredir MHK, sürekli masaya yatırılmış Sarvan ile yardımcısı Yüksel Okçuoğlu'nun gideceği haberleri medyada yer almıştı.

TFF Başkanı Mahmut Özgener'in yönetimi, bu iki ismi yerinde bırakarak, MHK başkanına olan güvenini de kamuoyuna sunmuş oldu.

Buna göre TFF'nın atadığı kurullar ve üyeleri şöyle:

MERKEZ HAKEM KURULU:

Başkan: Oğuz Sarvan

Üyeler: Yüksel Okçuoğlu, Turgay Güdü, Ünsal Çimen, Sadettin Güler, Seyfi Gözaydın, Dr. Zihni Aksoy, Hamza Işın, Galip Bitigen

TEMSİLCİLER KURULU

Başkan: Kemal Dinçer

Üyler: Dr.Fatih Tanfer, Altan Kutucu, Musa Soykarcı, Şükrü Var, Adnan Müftüoğlu, Hasan Üsküplü

Yedek üyeler: Gökhan Berker, Adem Vural, Şener Aydın, Hakkı Özgenel, İbrahim Yuşan, Fahrettin Selçuk,

TAHKİM KURULU

Başkan: Av.Adnan Türkkan

Üyler: Tanju Güvendiren, Prof.Dr. Yener Ünver, Doç. Dr. Suat Sarı, Av. Deniz Tolga Aytöre, Av. Mehmet Doğan, Av. Mehmet Yaya

Yedek üyeler: Av. Namık Kemal Marmara, Prof. Dr. Ersan Şen, Av. Halil Tomruk, Doç. Dr. Özlem Yenerer Çakmut, Av. Ömer Demir, Av. Kubilay Marangoz

PROFESYONEL FUTBOL DİSİPLİN KURULU

Başkan: Av. Mehmet Reşat Bostan

Üyler: Av. Temel Kaplan, Doç. Dr. Bekir Mahmut Kaşıkçı, Av. Mustafa Urgancı, Av. Argun Kerestecioğlu, Av. Ahmet Deniz Arı, Av. Sinan Gürsoy

Yedek üyeler: Doç. Dr. Mahmut Koca, Av. Alp Tunga Çelebi, Av. Celalettin Sayın, Av. Sinan Aydın, Av. Cumhur Samsa, Av. Erkan Semiz

UÇK

Başkan: Hukukçu Sait Yalazay

AFDK

Başkan: Av. Tacar Çağlar, Av. Egemen Magat, Av. Ş.Yener Civelek, Av. Nail Karaaslan, Maksut Mete, Abdullah Albunar, Murat Kandazoğlu

Yedek üyeler: Av. İsmail Metin, Av. Dilek Gürsan, Av. Öztürk Yazıcı

Muhammet*
02.07.2009, 13:06
:cool::cool:...........

peker61
02.07.2009, 13:37
Geçen yılki facialardan sonra hangi akla hizmet bu adami yine göreve getirdiler anlamadım ..

28TS61
30.07.2009, 20:00
Ne şerefsizlik yaptık?"

MHK'nin kara listeye aldığı hakemler, MHK Semineri'ni bastı !.. MHK tarafından uzun süredir gerekçesiz biçimde kendilerine maç verilmeyen ama klasman da düşürülmeyen Bülent Demirlek ve Vedat Yüksel, Uluslararası Hakem Semineri'ne gelip hakkını aradı !.. 2 hakem konuşmak için izin istediği sırada kürsüden "Toplantıya ara verilmiştir" açıklaması yapıldı ve salona müzik sesi verildi !.. !.. MHK Başkanı Oğuz Sarvan ve yetkililer hızla salonu terkederken Bülent Demirlek ve Vedat Yüksel Lig TV'nin canlı yayınında çok sert açıklamalar yaptılar !..

SEMİNER BİTİRİLDİ!
Olayın ardından UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Federasyon Başkanı Mahmut Özgener otelden ayrılırken, "Ara veriyoruz" denmesine rağmen seminere son verildi !..

İşte o anlar...

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59283

28TS61
30.07.2009, 20:00
Ne şerefsizlik yaptık?"

MHK'nin kara listeye aldığı hakemler, MHK Semineri'ni bastı !.. MHK tarafından uzun süredir gerekçesiz biçimde kendilerine maç verilmeyen ama klasman da düşürülmeyen Bülent Demirlek ve Vedat Yüksel, Uluslararası Hakem Semineri'ne gelip hakkını aradı !.. 2 hakem konuşmak için izin istediği sırada kürsüden "Toplantıya ara verilmiştir" açıklaması yapıldı ve salona müzik sesi verildi !.. !.. MHK Başkanı Oğuz Sarvan ve yetkililer hızla salonu terkederken Bülent Demirlek ve Vedat Yüksel Lig TV'nin canlı yayınında çok sert açıklamalar yaptılar !..

SEMİNER BİTİRİLDİ!
Olayın ardından UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Federasyon Başkanı Mahmut Özgener otelden ayrılırken, "Ara veriyoruz" denmesine rağmen seminere son verildi !..

İşte o anlar...

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=59283

Emirhan Makul
31.07.2009, 00:30
Bülent demirlekle vedat yükseli dinledim şimdi ağlıyorlar bize neden maç vermiyorlar diye hiç mi utanmaları yok ya.

Serdar Ersoy
31.07.2009, 00:33
Bülent demirlekle vedat yükseli dinledim şimdi ağlıyorlar bize neden maç vermiyorlar diye hiç mi utanmaları yok ya.

ben onları canlı dinledim başını kaçırdım ne oluyor niye bağrıyor az önce seminer vardı nerde bu adamlar sadece ikisi kalmış vs. birkaç soru geçti kafamdan sonra anladım çarşı pazar karışmış :D

Mert Marabaoğlu
31.07.2009, 00:35
bülent demirlek!!gs-fb maçında nerdeyse stad yıkılıyodu bütün koltuklar sahadaydı o maçı bitirdin,sivas maçında 1 tane adam sahaya girdi diye maçı tatil ettin 20 saniye kala!!!sanıyo muydun ki yaptığın şeyler karşılıksız kalacak??!!!trabzonsporluların senden soracagı çok hesap var!!

28TS61
29.08.2009, 12:52
İlk derbi, ilk kriz

Galatasaray ile Beşiktaş arasında 5. haftada oynanacak sezonun ilk derbisinin ertelenmesi gündemde.
Siyah-beyazlı takımın gruptaki ilk maçını Manchester United ile 15 Eylül’de oynayacak olması Galatasaray derbisinin ertelenmesi olasılığını ortaya çıkardı. A Milli Takım’ın Dünya Kupası grup elemelerinde 5 Eylül Cumartesi günü Estonya, 9 Eylül Çarşamba günü deplasmanda Bosna Hersek ile yapacağı maçlara her iki takımın da oyuncu verecek olmasını dikkate alan Futbol Federasyonu’nun, derbiyi ya milli maçtan üç gün sonra oynatacağı veya Beşiktaş Kulübü’nden gelecek erteleme talebini değerlendireceği öğrenildi.

İKİ ARADA BİR DEREDE
Galatasaray-Beşiktaş maçı cumartesi günü oynanırsa siyah-beyazlı takıma Manchester United karşılaşmasına hazırlanmak için iki gün süre kalacak. Derbi cuma akşamına alınırsa iki takımın milli futbolcuları bir günlük dinlenmeden sonra sezonun en önemli maçlarından birine çıkmak zorunda kalacak.
Kaynak: Milliyet

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=60489

28TS61
07.10.2009, 02:44
ardanin yaptiklarina neden hakemlerimiz ceza kesemedi ankaragücü macinda ???
madem hakemler veremedi tff olarak verebilinir ama veremezler

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=62150

Külünkoğlu
21.10.2009, 17:38
fenerbahçe - galatasaray derbisine vereceğiniz hakemi Trabzonspor - Kayserispor maçına verdiniz.
galatasaraylı Bünyamin Gezer mesajı almıştır.
aBİToğlu'da görevini tamamlamanın huzuru içerisindedir nasıl olsa.

Devam böyle, herşey yolunda MHK !

Emrah Akcagöz
21.10.2009, 18:05
İstanbul takımlarının oyuncağı olmuşlar adamlar kafalarına göre kullanıyolar bunları..

Yazıklar olsun..

28TS61
27.10.2009, 00:01
Sarvan'dan Bünyamin Gezer açıklaması

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan, Fenerbahçe ile Galatasaray takımları arasında dün oynanan derbi maçı, yardımcı hakemin başından yaralanmasına rağmen başlatan hakem Bünyamin Gezer'in, inisiyatif kullandığını bildirdi.

Oğuz Sarvan, yaptığı yazılı açıklamada, maç öncesi yardımcı hakem Tarık Ongun'un başından yaralanmasının ardından, hakem Bünyamin Gezer'in, karşılaşmanın başlatılmasında ve oynanmasında, kişisel inisiyatifini kullandığını belirtti.

Oyun kuralları kitabının ilgili maddesinin, maçın başlatılması ve devam etmesi yetkisini tamamen hakeme verdiğini vurgulayan MHK Başkanı Sarvan, Bünyamin Gezer'in de bu yetki çerçevesinde maçın başlatılması kararı verdiğini, kendisine hiçbir kuruldan, herhangi bir telkinde bulunulmadığını kaydetti.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=63134

kisacasi hic bir ceza gelmicektir demek

Ömer TOPAL
27.10.2009, 00:13
istanbul takımları olmayan bir lig kurulsun...inanın bundan daha zevkli olur..ama orayada uzanır kirli eller... :(

28TS61
27.10.2009, 02:57
iste sözün bittigi yer ve bizim hic bir sey yapamiyacagimizin ispati. adamlar istedikleri gibi hareket ediyorlar.
biz neyin mücadelesini veriyoruz. birakin sampiyonlugu 2.ligi bile bundan sonra düsünemiyorum. kisacasi sampiyon olacagiz diye bosuna beklemeyelim.

Bünyamin Gezer: "Iptal etsem kadıköy yıkılırdı"

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/12786316.asp?gid=229

28TS61
27.10.2009, 03:29
Erman TOROĞLU:
......
NOT: Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu maçtan evvel yaralanan bir hakem olursa maça başlamama kararı almıştı ve hakemlere iletmişlerdi. N’oldu? Futbol Federasyonu, kafasına bir şey gelen oyuncunun durumunda hakeme “Oyunu durduracaksın, santraya gelip toplanacaksınız. Temsilciyi çağıracaksınız. İkaz edeceksiniz. Gerekirse anons yaptıracaksın, tekrarında içeri gireceksiniz ve bir daha geri gelmeyeceksiniz” demedi mi? N’oldu?.....

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/12777466.asp

28TS61
29.10.2009, 03:20
TFF ve MHK nin dikkatine

rakibe dirsek atmaktan 4 mac ceza

Karlsruherli Chrisantus rakibine dirsek attigi icin 4 mac ceza aldi.

http://www.ard-text.de/index.php?page=226&dir=bck

Samet Türkmen
29.10.2009, 21:22
Fener'in cezasını açıklamışlar sadece 2 maç kendi sahasında seyircisiz oynama. Benim bu pis lige artık inancım kalmadı. Trabzonspor bu iğrenç ligden çekilip başka lige geçse yeridir. Bu kadar rezalet olmaz. Midem bulandı. Galatayada 20 milyar ceza .

Ilelioglu
29.10.2009, 23:01
Fenerbahce'ye verilen 2 seyircisiz mac oynama cezasi bence o kadar anormal degil ama 3 mac da olabilirdi.

Arda ile Baroni'ye neden caza verilmedi anlamadim zaten.

Keita'ya verilen 3 maclik ceza cok az bence, yumruk atmaya 3 mac ceza, zaten en agiri yumruk atmak degil mi? Ama Okan Buruk Hakeme Hakaret'den dolayi 4 mac caza aliyor. Cok Sacma...

Bilica'ya verilen 3 maclik caza neyin nesi peki? Eger Rakipe Samar atti diye 3 mac caza veriyorsan o zaman yumruk atana 4-5 mac vermen lazim.

..Demekki....Samar atmak=Yumruk atmak...hepsi ayni yani, ne yaparsan yap 3 mac ceza...:rolleyes: Hakaret 4 mac ama...:cool:

Ilelioglu
29.10.2009, 23:03
TFF ve MHK nin dikkatine

rakibe dirsek atmaktan 4 mac ceza

Karlsruherli Chrisantus rakibine dirsek attigi icin 4 mac ceza aldi.

http://www.ard-text.de/index.php?page=226&dir=bck

Yumruk'da atti Dirsek'de ama aldigi ceza sadece 3 mac...:confused:

Travelair
04.11.2009, 10:50
Son Dakika Haberleri Başlığı'ndaki habere göre Tff gerekli adımları atıyormuş. Şimdi haberim oldu, eleştirimi geri aldım

OLCAY ÇAKIR
04.11.2009, 11:06
TFF yönetilmiyor.:)

cihatöztürk
05.11.2009, 10:54
ne tff mhk adil olur

o zaman trabzonspor şampiyon olur....

(örn: geçen sene nasıl katledildiğimiz ortada)

o hakemler adil olsaydı ilk yarı bitiminde kaç puan fark atıyoduk en yakın rakibimize haberiniz varmı :???

Halil Atalay
05.11.2009, 11:10
al biri vur ötekine

hodlu
06.11.2009, 00:12
Trabzonspor yönetimine sesleniyorum.Derbi maçlarımızı sıradan hakemler yönetiyor ve siz izliyorsunuz.Gs maçı Abitoğlu,bjk maçı Kuddusi.Bu hakemler bizim maçlara atanıyorsa biz büyük takım değiliz demektir...

TheRapZoNe
06.11.2009, 00:50
arda ceza almaz çünkü kendisi sadece galatasaray'ın değil aynı zamanda türk futbol federasyonununda ''prens''idir.. kendisinin ceza alması bir nevi imkansız gibi bir şey bu adaletsiz arenada..

Sefaenes
06.11.2009, 02:40
Bjk macinda da hakem hatasinla yenilirsek sayet o hakem Trabzondan elini salliyarak cikmamali bence nasil olsa ceza yok mactan sonra yapariz.

Travelair
06.11.2009, 14:17
Gözlemlerime göre TFF'ye karşı medyada bir kampanya başlamış bulunmakta

OLCAY ÇAKIR
06.11.2009, 14:20
TFF ve MHK'sı şu aşamada her kararı tartışmalı hale gelmiştir.

İHTİLALL
06.11.2009, 14:26
Gözlemlerime göre TFF'ye karşı medyada bir kampanya başlamış bulunmakta
İhale yaklaşıyor..

Pas alamayanlar,işaret alamayanlar,göz kırpıp ta görülmemiş hissedenler ufak ufak kazanın altına odun atıyorlar..

TFF herzamanki gibi,alçakca önceden birini bir adım ileri itecektir..
Benim hissiyatım Dijitürk le devam etmek istedikleri şeklinde..

Yoksa TFF başkanına, dürüst davrandığı için bu kampanyayı başlattıklarını düşünmenin saflık olacağı kanaatindeyim..

İHTİLALL
06.11.2009, 14:32
Aklıma gelen ilk hile,muhatapların teknolojik yeterliliklerine dayalı olanı mesela..

Maçların tümünü yayınlama mecburiyeti koyarsınız mesela..

A,B ve C ihaleye girer ama sadece A nın bu tür bir imkanı vardır ve otomatikman ihaleyi A kazanır..

Bunun istihbaratını alan B ve C, her türlü eleştirilmesi gerekirken bunu yıllarca yapmayıp ,birdenbire federasyon başkanının saçlarını neden jölelemediğini ,bunun aslında vatan hainliği olduğunu filan yazmaya başlarlar.vs. vs...

İHTİLALL
06.11.2009, 14:41
TFF ve MHK rahmetli Hasan Polat'tan beri hep tartışmalı,hep şaibeli..

En fazla halt karıştırılan dönemde, Mutlu Çelik'in babalığının,yani Haluk beyin dönemi oldu bence..

Sinem Yılmaz61
06.11.2009, 14:48
Madem ki Fatih Terim istifa etti, o zaman baskalari daha neyi bekliyor, onlar da istifa etsin o zaman.

Travelair
06.11.2009, 14:51
Bu son çıkan vergi düzenlemesiyle TRT'ye muazzam bir kaynak yaratıldı. Muazzam. TRT ihaleye hazırlanıyor ve kazanacak bence. Ama Digitürk'e de bir ortaklık/pay vs teklif ederler çünkü Digitürk batar alamazsa

Ilelioglu
21.12.2009, 22:29
Türk Futbolu sizler sayesinde hic gelismeyecek.

Siz üc kiz Kardeslerin Haklarini koruyun!:mad:

TheRapZoNe
21.12.2009, 22:33
Tff'ye mesajım : istanbuldaki maçlarda dizleri titreyen;istanbul takımları oyuncularının itme,tokat,hakaretlerine maruz kaldıkları halde garibanları oynayan ama nedense Trabzon'a gelince sanki kimlik arayışındaymış gibi kendilerini bir anda dünyanın en basiretli adamı sanan ve bu doğrultuda Trabzonspor'un hakkını gasp eden sefil hakemleri Trabzonspor'un maçlarına artık vermeyin. Bıktık, tam anlamıyla artık bıktık...

playa
21.12.2009, 22:54
Bizim aleyhimize bayrak kaldıran yardımcı hakemin daha mhk de yeteri kadar puanı bulunmazken bizim maça görev verdiler babası eski hakem. Hep bu tezgahlara boYun eyiyoruz ama ARTIK YETERRRRRRRRRRRRRRRR

Yağızhan Sağnak
22.12.2009, 16:14
Sıkı fenerlidir :) Anladınız siz onu.
Anladık ;)

Samet Türkmen
22.12.2009, 16:23
Sıkıyorsa hakkımız yiyin diyoruz adamlar gene aynı rezaleti sürdürüyor.Şike,şaibe,primler ortalıklarda dolaşıyor,kimin ne olduğunu herkes az çok biliyor ama devletin kurumları hiçbirşey yapmıyor. Görende ligimizde hiçbirşey yok sanar. Almanya'dan birileri suçluların bir kısmını söyleyince yok efendim öyle de böyle.

Başka bir lige gideriz desek bile,İstanbul'daki bu para düşkünü,birilerinin adamı olan menfaatçiler,nereye gidiyrsun bile demez. Bu ahlaksız ortamda hiçkimsenin biz temiz şampiyon olduk demesine inanmam artık.

28TS61
22.12.2009, 22:28
Türk hakemliği 'Çakırkeyf'

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır büyük bir başarı göstererek, UEFA tarafından 1.kategoriye yükseltildi.

Elit hakem kategorisinden sonra en üst kategori olan 1. kategoride yer alan en iyi 28 hakem arasına girme başarısı gösteren Cüneyt Çakır, 2. kategoriden bir üste yükselme başarısı gösteren 4 Avrupalı hakemden biri oldu. Çakır böylece Türk hakemliğinin yıllar süren özlemine son verdi. Şampiyonlar Ligi'nde düdük çalan son hakemimiz şimdiki MHK Başkanı Oğuz Sarvan'dı !..

ÇAKIR BÜYÜK ORGANİZASYONLARDA GÖREV ALABİLECEK
Çüneyt Çakır UEFA tarafından 1. katagoriye yükseltilerek, bundan sonra Şampiyonlar Ligi, Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası finalerinde görev alabilecek.

MAÇLAR GELECEK SEZONA BEKLENİYOR
1. kategoriye çıkarak önemli bir eşiği geçen Cüneyt Çakır'ın gelecek sezondan itibaren ŞampiyonlarLigi maçlarına çıkması bekleniyor. Devler Ligi'nde son 16'ya kalındığı için Çakır'ın bu sene Şampiyonlar Ligi maçı alması zor görünüyor. Ancak Çakır, 2010-11 Şampiyonlar Ligi'nde düdük çalacak ve gözünü 2014 Dünya Kupası finallerine dikecek. 2012 Avrupa Şampiyonası finallerine çağrılması ise Çakır için erken gelmiş büyük bir başarı olacak.

BÜLENT YILDIRIM 6 AYDA 2 KATEGORİ YÜKSELDİ
UEFA ayrıca FIFA kokartlı hakemimiz Bülent Yıldırım'ın kategorisini de bir üst seviyeye çıkardı. Buna göre Temmuz 2009'dan bu yana 3. kategoride olan Bülent Yıldırım, 1 Ocak itibariyle 2. kategoride yer alacak.

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=65759

bunlari nasil hakem yerine koyuyorlar anlamiyorum

mehmetali61_55
22.12.2009, 22:29
ben hakemlere artık bir şey demiyorum sadece Allah'a havale ediyorum

OLCAY ÇAKIR
23.12.2009, 13:13
Türk futbolu yönetilmiyor.!

Türk sporu yönetiliyor mu?

Onada emin değilim..

Ama futbol çirkindi, gitgide daha da çirkinleşerek büyüyor, yakıp yıkıyor...

Aziz U , kulüplerin yalvarmaları neticesinde tekrar görevine döndü, gerekçesi ilginç bu ısrarın ; başbakana çok yakın olması, yani kulüplerin sıkıntılarını çözebilecek belkide tek adam..

Şu lanet futbolun izleyici olarakda olsa bir parçası olmaktan nefret ediyorum...

Kime kızabilirsinki?

Hepimiz kirlenmişiz farkında olmadan...

Bence hiç ama hiç değmez, değmeyecek birşeyin peşine takılmışız gidiyoruz...

Canlar yandı, canlar gitti.

Gerçek bu.

a f s güzel söylüyor hep, ölümün olduğu yerde....

**

Not: Ankaradaki siyasiler Ankara'daki cenazemize teşrif edemezlermiydi?

Bu çocukların bizler için ne kadar ÜNLÜ, Ne kadar MEŞHUR olduklarını zaman içinde hepiniz TEK TEK göreceksiniz...

Biraz ASİL olun, ADAM olun..

ÖZ olun..

OLCAY ÇAKIR
23.12.2009, 13:46
Selçuk Dereli beyefendi bırakmışlar hakemliği.

Elbette, birgün ...

Kendi kendilerini deşifre ede ede, bağıra çağıra, hakaret ede ede ayrılacaklar ordan..

Adam gibi bir maçınızla anılsaydınız keşke..

Gazetenin birinde haberin altında bir FB' li hakkını helal etmiyordu..

En çokta, yardım ettiklerine yaranamıyorsun bu adaletsiz arenada..

Bir gazete, bir Tv sana kucak açar, bilirkişi olarak kıymetlendirilirsin ama..

Buna ne şüphe.

Murat Erdem
23.12.2009, 14:22
İçine pisleyerek doldurdukları o çukurda, elbet bir gün kendileri boğulacak.

İHTİLALL
23.12.2009, 14:41
Serdar Çakır'ın oğlu Cüneyt Çakır'ın bilmem ne fifa derecesine terfi etmesini kınıyorum..

Neyine güvenip Şampiyonlar ligi maçı verilir..

Ey Avrupa'lılar..

Bu adamlar,parasını nereden kazandığını Allah'ın kulunun bilmediği,ama neredeyse kulluk yaptıkları adamların,bir parmak şıklatmasına her malzemeyi yiyecek adamlardır..

Pardon..

Birden unuttum,uefa hakem komitesi başkanı fenerli Şenez beydi galiba..

15 yıldır pislikleri temizleye temizleye ,şimdi Cüneyt çakır makyajı..

Öyle ya ,aslında ne farkı var ;6 maç ceza alınca milli takım,bu üçe nasıl düşmüştü?
Mehmet Ağar gs nin Uefa şampiyonluğundaki aslan payını hagi sıfatla hakediyordu?
Sadece üç Türk takımı ,neredeyse 7-8 yıldır,elin gavurundan bile meşhur "uğurlu hakem" üretmeye nasıl başlamıştı?..

Oysa Trabzonspor ,Kıbrıs Rum takımı ve Dinamo Kiev maçlarında yabancı hakemlerce(o hakemlerin kendi itirafları)doğranırken,Şenes bey" aaaa Trabzonspor'da Türk takımıydı sahi" bile deme lüzumu hissetmemişti..

Evet şiddetle kınıyorum..

Bu olsa,olsa pisliğin Balkanlar'dan Avrupa'ya yayılışıdır..

28TS61
02.01.2010, 15:47
Sarvan basın karşısında

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan, 4 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da basın toplantısı düzenleyecek.

Sarvan'ın, WOW Airport Hotel'de saat 11.00'de başlayacak basın toplantısında, 2009-2010 sezonunun tamamlanan ilk yarısını ve MHK'nin yaptığı çalışmaları değerlendireceği bildirildi.

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=66105

cok merak ediyorum neler sacmalicak diye.

Ilelioglu
05.01.2010, 19:27
Trabzon TFF'ye hesap soracak

http://www.haber61.net/images/news/20254.jpg

Trabzon Eğitim Kültür Sanat Derneği, Trabzon Üniversiteli Öğrenciler Derneği ve Trabzon Fikir Kulübü 16 Ocak Cumartesi günü 14:00'da Türkiye Futbol Federasyon'una protesto yürüyüşü düzenleyecek.

Trabzon adına sahip çıkan oluşum adına bir açıklama yapan Trabzon Eğitim Kültür Sanat Derneği Başkanı Seyfi Erbaş Trabzon şehrinin şayet İstanbul'da bir gücü var ise bu gücü göstermelerini, tabelasında Trabzon yazan tüm dernekleri bu yürüyüşe destek olmaya çağırdı.

Erbaş açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Bilindiği gibi 23 Aralık Çarşamba günü “Sözde Türkiye Futbol Federasyonu”nun yaptığı basın açıklaması ile 2016 yılı Avrupa Futbol Şampiyonası'na başvuru dosyasının detaylarını açıkladı. Buna göre şampiyonayı Türkiye'nin alması halinde maçlar İstanbul, Kayseri, İzmir, Konya, Antalya, Bursa, Eskişehir ve Ankara'da yapılacak. Bu illerin bazılarında yeni statlar inşa edilerek şampiyonaya hazır hale getirilecek. Ayrıca tüm bu şehirlerin altyapı yatırımları tamamlanarak, özellikle ulaşım ve konaklama konularında büyük yatırımlar gerçekleştirilecek.

Şampiyonayı ülkenin küçük bir bölümüne mahkum eden anlayışı kabul etmek mümkün değildir. Bu organizasyonun yapılacağı güne kadar her biri demokratik sınırlar içinde kalan bir dizi eylem planı hazırladık. Bu eylemleri bu yürüyüş ile başlatıyoruz. Trabzon derneklerinden ve Trabzon'dan gelecek tepkiler ile şehrin baskı gücünü göstermek istiyoruz. Bir futbol şehri olan Trabzon başta olmak üzere bu haritaya dahil edilmeyen Gaziantep, Urfa, Adana, Diyarbakır gibi şehirlerin derneklerini de demokratik tepki çerçevesinde düzenleyeceğimiz bu eyleme desteğe davet ediyoruz.

Kaynak: haber61.net

Ali Tunahan Güllü
05.01.2010, 22:09
Milliyet Gazetesi’nin bugünkü (05 Ocak 2010) sayısında yer alan “İşte o dosya” haberi üzerine kulübümüzden bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi “Milliyet Gazetesi’nde şike belgesini ortaya koyan haberde kulübümüzün adının da yer alması, adeta yargısız infaz edilir bir anlayışla sunulması bizleri fazlısıyla rahatsız etmiştir. Bu konuda 21.11.2009 tarihinde kulübümüzden bir açıklama yapılmış ve o açıklamada da görüşlerimizi bildirmiştik. O tarihten beri kulübümüz konunun takipçisi olup ve yasal süreci takip etmektedir. Söz konusu dosyada 29 maçın varlığından bahsedilmekte ancak bugün sadece 2 maçın adı öne çıkarılmaktadır. Bu durum kulübümüz tarafından kabul edilebilir değildir. Kaldı ki adı geçen kişilerle kulübümüzün hiçbir bağlantısı olmadığı gibi, bu kişileri kulübümüzden tanıyan veya görüşen hiçbir çalışanımız, futbolcumuz veya görevlimiz bulunmamaktadır. Bahsedilen 3-1’lik sonucun oluşmasında kimlerin rol oynadığı dahi haberde bildirilmemişken böylesi bir konuyla gündeme gelmemiz kabul edilemez. Üstelik bildirilen raporda Antalya Cup’ta oynanan ve 3-1 sonuçlanan Trabzonspor – Antalyaspor maçının ilk yarı skoru 1-0 olarak gösterilmesine rağmen gerçek, sonucun 2-1 olduğu yönündedir. Takımımızın böyle bir konuyla gündeme taşınmasının yasal takipçisi olacağımızın ve konuyu yargıya aktaracağımızın bilinmesini istiyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurur”

Ilelioglu
06.01.2010, 00:02
TFF'ye duyrulur: "Yaşanabilir iller araştırması"

CNBC-e Business'ın İlkini geçen sene yaptığı “Türkiye'nin Yaşanabilir İller Araştırması” bu sene ikinci kez hayata geçti.

Bir önceki araştırmada sıralamayı belirleyen 28 kriterden bazılarını elendi ve yerlerine yenilerini eklendi. Bu yılki araştırma 34 kritere dayanıyor.
Sıralamada geçen yıl 6. Sırada bulunan Trabzon bu yıl bir basamak yükselerek 5. sıraya çıkmış.
5. Sıradaki Trabzon ile ilgili açıklama şöyle:

5- TRABZON
Trabzon'da eğitim verileri orta düzeyde. Yalnız, acilen anaokulu öğretmenine ihtiyacı var. Anaokulu öğretmeni açığının en yüksek olduğu ikinci il. Kent kilometrekare başına en uzun asfalt yola sahip. Buna rağmen trafiği kötü. Sinemaya ilgi sıralamasında Türkiye'nin dördüncü ili. Kent hayatındaki ve ekonomik verilerindeki gelişimle ön plana çıkıyor.

İşte illerin yaşanabilirlik sıralaması:

http://www.haber61.net/images/news/yasanabilir_iller.jpg

Kaynak: haber61.net

28TS61
07.01.2010, 14:22
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=50431

özürleri kabahatlerinde büyük

"PARDON" diyerek olayi gecistirdiler bizimkiler ise sessiz kaldi halen yaziklar olsun. taraftarin parasini car cur etmeye hakkimiz yok diyenler neden taraftarin ve kulübün hakkini savunmuyorlar.

http://www.trabzonunsesi.com/images/news/18500.jpghttp://www.webhaber.com/tmp/news/262479.jpg

bunada benden "PARDON" olsun
http://www.ajansspor.com/resim/bur_ts_sercan_ofsayt.jpg

filmlere bile olay olacak pozisyonlarimiz var

7:55 ile 8:35 arasi aslinda bizi cok güzel ifade ediyor
pUsPPH3gvho

3:19 a dikkat
u7r2aBG4gUY

OLCAY ÇAKIR
07.01.2010, 22:21
İstifra...

28TS61
13.01.2010, 23:34
fb tokat macinin ilk yarisinda fb li bir kisi tribünden atlayip sahaya girmeye calisti ama engellendi.

umarim tff gerekli cezai islemi uygular ama sanmiyorum

Halit Aydın
03.02.2010, 18:44
Tff ve Mhk YETER!

Staj yapan hakemleri hangi zihniyetle böyle maclara atiyorsun. Yaziklar olsun size!

bangkook_61
03.02.2010, 18:56
Hakem kontrolü kaybetmiş gibi gözüktü ama sarı kartlar engin e verilen hariç doğru geldi bana.

efekaptan
03.02.2010, 19:02
hakemkik ne vardı adam tansiyonu yüksek maçı fena yönetmedi yani iyi sayılırdı.ben olsam kırmızıda çıkarırdım ama iyi idare etti.egemenin herve tuma kasti olarak faulü var kırmızıda verebilirdi vs vs.

Onur Şeref
03.02.2010, 19:10
Kibarca tam bir lavuktu!

Halit Aydın
03.02.2010, 19:11
Hakem maçı iyi yönetti öyle mi? Cömertçe verdiği kartlarla maçın gidişatına etki etti. Ona sarı buna sarı. Bize sarı göstermeden adamlara sarı kart göstermedi nerdeyse.

Hakem art niyetli demiyorum. Daha geçen hafta gruplarda iddiası olmayan maça Cüneyt Çakır'ı görevlendiriyorsun. Çeyrek final maçına adını duymadığımız birini atıyorsun.

Abitoğlu örneği. Israrla maçımıza atamayın istemiyoruz diyorsun, adam inadınaymış gibi maçına görevlendiriyor.

UmutBaykan
03.02.2010, 19:17
böyle hakemler olmaz olsun

Ilelioglu
03.02.2010, 19:38
Hakem cok kötü bir mac yönetti....:cool:

Metin Ural
03.02.2010, 23:13
ibb'nin golu cok net bir ofsayt

Uğur Ö.
04.02.2010, 01:07
ibb'nin ilk golu cok net bir ofsayt
İlk gol derken :)

.....
04.02.2010, 01:43
ibb'nin ilk golu cok net bir ofsayt

ofsayt yok diye gördüm ben.

incelenmesi lazım.

Külünkoğlu
12.03.2010, 08:47
Bravo.............

Külünkoğlu
12.03.2010, 08:49
1-0 önde olduğumuz 90. dakika da tatil edilen maça 3-0 hükmen ve 5 maç seyircisiz.
0-0 devam eden 15 dakika oynanabilen maça 3 maç seyircisiz.

Adaletinize ne diyeyim sizin !

Hüseyin Bağdat
12.03.2010, 08:58
1-0 önde olduğumuz 90. dakika da tatil edilen maça 3-0 hükmen ve 5 maç seyircisiz.

Adaletinize ne diyeyim sizin !

Bunlarda adalet olsa birşey diyeceğiz ama yokki...

İşleri güçleri eyyamcılık,adam kayırmacılık. Aynı durum bizim başımıza gelseydi bırakın 5 maç ceza almayı puanımız bile silinirdi.

Bunların alayına...

28TS61
17.03.2010, 00:59
Galatasaray PFDK'ya sevkedildi

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Galatasaray-Ankaragücü karşılaşması sonrası çıkan olaylar ve bir taraftarın tribünden aşağı atılması nedeniyle Sarı-Kırmızılı Kulübü, bugün medyada çıkan haberler ve görüntülere dayanarak Profesyonel Disiplin Kurulu'na sevketti.

Galatasaray'a saha kapatma ya da çok ağır bir para cezası verilmesi bekleniyor. Cimbom eğer saha kapatma ya da seyircisiz maç cezası alırsa bunu Fenerbahçe derbisinde çekecek.

http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=4&vid=4906&bid=1&hid=14128541

veremezler saha kapatma cezasi

kudu_61
17.03.2010, 01:09

Adaletinize ne diyeyim sizin !ve hakeme isabet eden bir taş var ortada yazık vallah çok yazık bu ülkede futbol oynanmaz

28TS61
18.03.2010, 12:01
Gözler PFDK’ya çevrildi

Disiplin Kurulu, Ankaragücü maçındaki kavga nedeniyle ceza alması gündeme gelen Galatasaray’ın durumu ile Büyükşehir-Diyarbakır maçındaki olayları karara bağlayacak.

PFDK bugün yapacağı kritik toplantıda iki önemli dosyayı masaya yatıracak.
Diyarbakırspor’un, Büyükşehir Belediyespor maçında çıkan olaylar nedeniyle alacağı ikinci ceza bugün belli olacak. Disiplin Kurulu’nun, 87. dakikasında tatil edilen maçla ilgili Diyarbakır’a, iki ila beş maç tarafsız sahada seyircisiz oynama cezası verebileceği öğrenildi. Böyle bir ceza çıkması halinde yeşil-kırmızılı ekip, bu sezon kalan maçlarının tamamını boş tribünlere oynamak zorunda kalacak.
Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu ise tatil edilen maçla ilgili kararını yarınki olağanüstü toplantısında verecek. Edinilen bilgiye göre maç tatil edildiği andaki 1-0’lık skoru ile tescil edilecek.
Disiplin Kurulu, Ankaragücü maçından sonra tribünde yaşanan olaylar nedeniyle sevki yapılan Galatasaray’ın dosyasını da bugün görüşecek. Bir taraftarın tribünden atılmasıyla ilgili inceleme sonunda sarı-kırmızılı ekibe ağır bir para cezasının gelmesinin söz konusu olduğu bildirildi.

http://www.milliyet.com.tr/gozler-pfdk-ya-cevrildi/spor/haberdetay/18.03.2010/1212884/default.htm

eger cezalar böyle aciklanirsa bundan sonraki olaylar icin ne tür ceza verilecektir.
bence bu isi ancak uefa cözer. ligimize bi el atmasi sart artik.

Ilelioglu
18.03.2010, 16:33
Böyle adaletsizlik olur mu..??

Ayrica gecen sezon yine Trabzon'daki Gese macinda yedigimiz golün öncesinde Alanzinho'ya yapilan bariz bir Faulü pozisyona cok yakin olmasina ragmen görmeyen daha dogrusu görmek istemeyen ayni Hakemi bu sezonki yine ayni maca nasil verebiliyorlar..???

:mad:

Bu macta yine Hakem hatasi olmasi durumunda bunun bilerek yapildigina inanacagim artik.:rolleyes:

2011sampiyonuz
20.03.2010, 03:25
Yan Hakemlere Dikkat!

Bütün hakemlerin mal varliklari incelenmeli!

Oguz Sarvan bir zamanlar Trabzon a büyük haksizliklar yapti. Fakat son zamanlarda Trabzon u seviyor. Belki de günah cikartiyor, bilemem.

Fatih BALTA
20.03.2010, 03:54
Sivas maçı emsal alındığında verilen cezaların ne kadar birbiriyle çeliştiği çok bariz bir şekilde ortada.Şimdi çıkıp bir baba yiğit yönetici neden bizim hakkımızı arayamıyor.Ne olursa olsun bu saatten sonra Fifa ya kadar gidilmeli bence.Gerekirse ligin tecil edilmemesi için ne gerekiyorsa yapılmalı.İyice çamura batırdılar ligi.Siyaset hiç bu kadar sporun içine girmemişti.

irfanb
20.03.2010, 08:13
Galatasaray - Ankaragücü maçı sonrası bir taraftarın üst tribünden alt tribüne düşerek ciddi şekilde yaralanması sonucu PFDK, Sarı-Kırmızılı kulübe para cezası vermişti. Bu karar sonrası Fenerbahçe'den, sert tepki geldi.

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şöyle;

"Türkiye'de, futbolun ve futbol sahalarının daha güvenli ve seyir zevki yüksek yerler olabilmesi adına görev yapan ve genel hatlarıyla futbolu düzene sokan kurullar mevcuttur. Türkiye Futbol Federasyonu çatısı altındaki bu kurumlardan biri de Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu yani PFDK' dır. Maçlarda yaşanan olaylara ilişkin değerlendirmeler ve bu olaylara ilişkin verilecek cezalar bu kurul tarafından belirlenir.

"ADALETİN TERAZİSİ BOZULUR"

Kesinlikle tarafsız olması ve kulüp- kişi-kurum ayırt etmeksizin; önündeki yasalara uygun şekilde hareket etmesi gereken bu kurul eğer "münferit" kararlar verir ve verdiği bu kararlar da tutarlı ve adaletli olmaktan uzaklaşırsa; "O zaman futbol dünyasının adalet terazisi" bozulur ve bu bozukluk, onarılamaz ve geri dönülemez derecede ciddi sonuçlar yaratır.Bu adaletsizliği yaratanlar, onlara bu imkanları sağlayanlar ve buna apaçık çanak tutanlar, 'Türk futbolunda, telafisi mümkün olmayan, tarifsiz bir tahribata' neden olmaktadırlar.

"KARAR ÜZÜNTÜ VERİCİDİR"

Bu kurumun görevleri, olaylar karşısında vermesi gereken kararlar yasalarla belirlenmiştir, sabittir ve yasalarca sabitlenen bu kurallar çerçevesinde yönetilmesi gereken bu kurum ve kurullar yasa dışına çıkamazlar. TFF yönetiminin; futbolun adil olacağı, adaletli yönetileceği ve her olayda olması gerektiği gibi bu olayda da adil bir karar çıkacağı yönündeki sözlerinin ve teminatının birer birer sonuçsuz kaldığını görmek son derece üzüntü vericidir.

http://www.internethaber.com/fenerden-pfdkya-zehir-gibi-soz-238390h.htm

Adamlarin kopardigi yaygaraya bakin.
Bizimkiler sus pus...
Sükut ikrardandi degilmi?

KeShin
21.03.2010, 01:24
Diyarbakırsporu kümede bırakmak için yapılan Bir oyundan Başka Birşey değil bu bence trabzonspora yapılan haksızlığın göstergesi.

Gökhan Döner
26.03.2010, 08:54
en kısa zamanda Toplanıp derhal kendinize ve hakemlerimize çeki
düzen vermenin zamanı geldi ve geçiyor bile.....

Yasin Altuntas
16.04.2010, 17:14
Aslinda bir PFDK Karari ama neriye yazcagimi bilemedim:
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=9715

Besiktas Seyircisinin yaptigi tüm KÜfürler duyulmazdan geliyor ve bizim Taraftarin cikardigi Olaylar yüzünden Trabzonsporuumuz 10.000 Lira Para Cezasi aliyor ???

Biri bana bunun Nedenini anlatabilirmi ??

Külünkoğlu
06.01.2011, 17:40
Anayasa Mahkemesi, Danıştay’ın iptal istemini reddetti.

Mahkeme'nin verdiği diğer bir kararla da Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu kararlarına yargı yolu açıldı.
Ankara (http://www.milliyet.com.tr/index/Ankara) 2. ve İzmir 1. Fikri ve Sınai Haklar Ceza Mahkemesi, 5894 sayılı Kanun'un 13. maddesinin (4) numaralı fıkrasının iptali istemiyle Anayasa Mahkemesine ayrı ayrı başvurdu.

İki davayı birleştiren Yüksek Mahkeme, ''Futbol müsabakası yayınlarının, TFF tarafından belirlenen usul ve esaslar dışında haksız ve yetkisiz olarak radyo, televizyon, internet (http://www.milliyet.com.tr/index/internet) veya herhangi bir yayın veya iletişim aracıyla canlı veya banttan yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, satılması, izlenmesi veya izletilmesi halinde, TFF'nin veya yayıncı kuruluşun şikayeti üzerine 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 71. maddesindeki cezai hükümler uygulanır'' şeklindeki 13. maddesinin (4) numaralı fıkrasını oy birliğiyle iptal etti. Heyet, iptal hükmünün bir yıl sonra yürürlüğe girmesine karar verdi.

Anayasa Mahkemesi ayrıca, Ankara 4. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin açtığı davada da 5894 sayılı Kanun'un, ''Tahkim Kurulu kendisine yapılan başvuruları kesin ve nihai olarak karara bağlar ve bu kararlar aleyhine yargı yoluna başvurulamaz'' ibaresinin, ''... ve bu kararlar aleyhine yargı yoluna başvurulamaz'' bölümünü 2'ye karşı 13 üyenin oyuyla, oy çokluğuyla iptal etti.

Samet Türkmen
06.01.2011, 17:43
Yani başka kanallar özetleri verebilecek mi ?

Doğukan Uçan
15.04.2023, 22:57
İstanbul takımlarının kuklasıdır. Düzen böyle devam ettiği sürece anadolu takımlarının başarılı olma imkanı yoktur.

ts_tuncay_ts
16.04.2023, 01:20
A sporda şuanda yayında olan takım oyununu bir izleyin, çıldırırsınız...Ben hayatımda bu kadar yanlı yorumların olduğunu hiç görmemiştim... Zeki uzundurukan dahil Fenerbahçe'yi aklamak için kıçını yırtıyorlar...Bariz pozisyonlarda dahil Fenerbahçe'yi haklı çıkarmak için yırtınıyorlar...

samatyaboy
16.04.2023, 02:48
A sporda şuanda yayında olan takım oyununu bir izleyin, çıldırırsınız...Ben hayatımda bu kadar yanlı yorumların olduğunu hiç görmemiştim... Zeki uzundurukan dahil Fenerbahçe'yi aklamak için kıçını yırtıyorlar...Bariz pozisyonlarda dahil Fenerbahçe'yi haklı çıkarmak için yırtınıyorlar...

Aspor'un yayıncılığı hep böyleydi.

HasanTezel
16.04.2023, 03:02
Mustafa Hacıkerimoğlu son 30 YILDA TRABZON HATTA ANADOLU FUTBOLUNUN TEK ŞANSIYMIŞ, 30 yılın pisliğini 3-5 yılda tolere edilecek yere getirirmiş!!!!

HOPA'LI TS'Lİ
16.04.2023, 15:09
Dün akşam Kadıköy'de katliam yaşandı.

16. penaltısını kullandı şikebahçe

FB üniversitesi öğretim üyesi Lale Orta görevini yapmaya devam ediyor.

Skor 0-1 iken aklımdan hakem yine bir penaltı yaratır dedim ve öyle oldu.

Ozan Yılmaz
18.04.2023, 17:19
https://pbs.twimg.com/media/FuADYHgWwAMw7Rf?format=jpg

acan61
20.04.2023, 23:57
Kamuoyu iyi oynuyorlar diyecek hakem o faulü vermeye çekinecek. Yoksa kötü oynayıp hakeme muhtaç hale gelirsen değil doğru karar vermek bu TFF ve mhk yatırır s....

Doğukan Uçan
22.08.2023, 17:25
avrupa da maça çıkacak takımların maçlarını ertelemişler bu hafta. ee biz geçen sene kopenhag maçına çıktık neden böyle bir şey olmadı. üstelik o 2 maç döneminde ligde çok fazla puan kaybı yapmıştık. bundan sonra her sene avrupa da olacaklar maçlarımızı erteleyin diyecekler bakalım ne diyeceksiniz. satılmış TFF.

Doğukan Uçan
12.12.2023, 18:46
bu kuralların başındaki adamlara bakıp ülke futbolunun niye bu halde olduğunu çok rahatlıkla analiz edebiliriz. yazık günah.