PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çaykur Rizespor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

İsmail Alkan
18.02.2008, 01:56
Mrb arkadaşlar,bir topikte biz açalım bari,
Biliyorsunuz 2 yıldır rizespor ve trabzonspor taraftarları arasında forumlar vasıtasıyla köprü olduk ve çok güzel bir dostluk havasını başlattık,
Ancak rizesporun son maçlardaki seri mağlubiyetleri düşme potasına girmesine sebep oldu,haliylede bizlerde üzüntüye yolaçarken rizedeki taraftarlarında tepki boyutlarında sahaya girmeye-koltukları kırıp sahaya atmaya varan derecede kulübüne ve dolayısıyle kendilerine zarar verici boyutlara ulaşmıştır.
Bizler bu tür olayları ve yediğimiz cezaları çok iyi bildiğimizden rizesporlulara itidal çağrısı yapmamız gerek diye düşünüyorum.
Burada yazacağımız mesajlarla onları mantıklı düşünmeye ve kulübü zarara sokmadan,daha büyük sıkıntılara girmeden toparlanmalılar ve birlik-beraberlik içinde olmalılar,
Futbolcularını kucaklamalılar çünkü takımı kurtaracak olan yine onlardır.

Vkgz
18.02.2008, 02:18
Malesef senelerdir yapılan yanlışlardan sonra artk yolun sonu gözüktü gibi...

İsmail Alkan
18.02.2008, 02:20
Ama takımın ve özellikle taraftarlarının toparlanması lazım,çünkü en zor fixtürleri artık atlattılar,
Bundan sonraki maçları rakipleriyle ve daha kolay bence,kenetlenirlerse rizespor inanıyorumki küme düşmeyecek,

İleli
18.02.2008, 02:56
rize defansina bi care bulmali gelen top gol oluyo ayiptir, baya pozisyon buluyolar ama olmuyo iste ama ligde alirlar insallah..

hüseyin1975
18.02.2008, 08:55
Rizesporun isi gercekden cok zor. Umarim Ligda kalmayi basarirlar.
Karadeniz Bölgesinden ne kadar Takim olursa o kadar iyidir.

Haydi Rize, Ordu, Giresun, Zonguldak vs.

EmrahYalçınalp
18.02.2008, 09:24
Rizespor'a garip bir sempati duymaya başladım. Bu büyük oranda onların Trabzonspor'un konumunu kabul etmesiyle orantılı gelişti sanırım. Elbette bizi yenerler, ama geçtiğimiz senelerdeki küfürlerin ve açık fb desteğinin her Rize galibiyeti sonrasında açığa vurulması hoş değildi. Her neyse...

Bence Rize'nin kadrosu oldukça iyi, önce onu söyleyeyim. Biraz kaleci zaafiyeti görüyorum. Metin Aktaş'la sorun neydi bilmiyorum ama sonucun iki taraf için de iyi olmadığı açık. Kadroya dönecek olursak, sadece Altan ve Suat Usta ligdeki 8-10 takımı tek başlarına yenerler. Özellikle içerdeki maçlarda biraz ısırarak oynamaları lazım. Deplesmanda ortasahayı kalabalık tutamamak gibi bir zaafiyet yaşıyorlar. İçerdeki maçlardan maksimum puanı çıkart, deplesmanda biraz oyun disiplini oluştur, şu karda kışta zaten top oynamak mümkün değil, bir sürü puanın olur.

Rize ligde mutlaka olması gereken bir ekip bence. Allah yardımcıları olsun. Rizeliler de biraz akıllı olsunlar tabi... Avuç kadar şehir, bir Rizespor var elinde, bir de Çaykur. Zaten ikisi de bir çatı altında. Ölümüne destek vermez mi insan? Vallahi Rize'de yolda gördüğüm birçok kişiden daha çok üzülüyorum Rizespor için. Ve bu insana biraz dokunuyor, ne yalan söyleyeyim... Rizespor'un kurtuluşu takımın şehirde yaşayan insanların 2. takımı olmaktan terfi etmesinde yatıyor.

Umarım hayırlısıyla kurtarırlar.

Faik Yılmaz
18.02.2008, 09:30
Önümüzdeki hafta sivası mutlaka yenmeleri lazım. Hem 3 puan hemde güzel bir moral olur.....

Rizenin kadrosu her şeyi güzelde defans bloğu inanaılmaz hatalar yapıyor. bence asıl sorun defanslarında

Travelair
18.02.2008, 10:57
Teşbihte hata olmaz derler
Eğer tabiri caizse Rizespor-Trabzonspor arasındaki ilişki Yunanistan ile Türkiye arasındaki ilişkiye benziyor.

Yunanistan güçsüz olan taraf ama kendilerine öyle bir dünya çiziyorlar ki Türkiye onların azılı düşmanı. Böylece kendilerine motivasyon sağlayıp her bakımdan kendilerini geliştirmeye çalışıyorlar

gs-fb çekişmesi. Sebep yine aynı: Motivasyon, rekabet

Rizespor Trabzonspor'la ilişkilerini elbet düzeltmeli, ama kendisine yeni bir motivasyon bulmak şartıyla. 3 ukalalar akıllı davrandı. Karadeniz birliğini yavaş yavaş eritti. Trabzonspor maçı için uçakla Trabzon'a gelen feybe, konaklamayı Rize'de yaptı senelerce örneğin. İşin kolayına kaçılıp Trabzonspor düşmanlığını körüklemek yerine, kulübü yüceltecek yeni birleştirici barışçıl motivasyon yolları bulmak zorunda

Yani anlatmaya çalıştığım Rizespor'un kendini manevi açıdan güçlü hissedeceği ve güçleneceği yeni bir motivasyona ihtiyacı var. Kadroları iyi ama motivasyonları yok. Bir şekilde Avrupa kupalarına katılıp iyi takımları yenebilirlerse bu motivasyonlarını arttırır. Veya Sivasspor'un yaptığı gibi "Yiğitlik" mertebesini kendilerine sahiplenebilirler ne bileyim. Rizespor aidiyet duygularını arttıracak olan toplumda genel kabul gören adımlar atmalı. Yani özetle kendi özünü bulmalı ki ligde kalabilsin

ÖmerFarukYılmaz
18.02.2008, 11:16
Bakın neredeyse 3 senedir rizeyle denizli kumeye oynuyor. Her sene

Ama bakın bu sene denizli akıllı politikalarla takımı biraz daha yukarıya taşıdı.

Bence RİZE DÜNYANIN en çok hoca değiştiren klubudur.Sene başında kimle anlaşmışlardı şimdi kım var başlarında

Allah yar ve yardımcıları olsun.

Şunu da unutmayın biz(ben kendi adıma) kolay kolay kin beslemeyız sıze sonuçta komuşumuzsunuz daaa:)

BOZOHAN
18.02.2008, 11:28
rize taraftarı saldırmayı bıraksın bu hafta çok kötü oldu. okadar moralim bozulduki. önce şu içlerindeki dönmeleri almasınlar sahaya gerçek rize taraftarı desteklerse bu ligte düşmez rize

Emir BAYRAK
18.02.2008, 11:29
Karadeniz takımları diğer takımlardan her zaman iyidir tabii ki. Yani ayrı bir kefeye koymakta fayda var. Şüphesiz ki karadeniz'in abisi de başarılarıyla Trabzonspordur. Rizespor'da geçmiş senelerde yaşadığı febenahce sempatizanlıgını tamamen bıraksa daha iyi olucak ya neyse. Rizespor'a tabii ki başarılar dilemek, ligde kalmasını dilemek her karadenizlinin isteği olmalıdır. Biraz daha profosyonel düşünmeleri gerekmektedir bu konuda. sonuçta 3-5 maçı kazandıktan sonra ligde kalınabilinmekte, Rizespor'da bu kadroya sahip, kaldı ki diğer anadolu takımlarından ve hatta ankara takımlarından daha iyi saha ve seyirci avantajı varken..

BOZOHAN
18.02.2008, 11:31
rizede dehşet bir yabancı kaleci vardı ne oldu ona ya..

Şuşoğlu
18.02.2008, 11:37
rizede dehşet bir yabancı kaleci vardı ne oldu ona ya..

yanlıs hatırlamıyorsam tırtladı gecen haftakı buyuksehır beledıye macında sacma sapan 2 gol yedi

BOZOHAN
18.02.2008, 11:38
abi yine o özdenden daha iyidir. ankbelediye maçını izlemiştim harika oynuyodu.

ÖmerFarukYılmaz
18.02.2008, 11:41
abi yine o özdenden daha iyidir. ankbelediye maçını izlemiştim harika oynuyodu.

Bnce Metin aktaş hem bizlerin hem onların en buyuk hatası

Çok yetenekliydi ya

yavuss
18.02.2008, 11:41
Rizespor inşallah bu ligde kalacaktır ve bunu herkese göstereceklerdir iyi bir kadroları var ama transfer yapmak için transfer yaptıkları için kritik noktalarda eksıklerı var bunun etkisini görüyorlar....SEN İSTERSEN RİZE BU LİG GELİR DİZEEE.....

Akif Gür
18.02.2008, 11:50
rize nin fiksturu çok zordu zaten ilk yarınında basında böyle konusuyorduk ama sonradan duzeldi ve bundan sonra kendi sahasında rakipleriyle oynayacak bence ligte kalacaktır

Şuşoğlu
18.02.2008, 11:55
yaa ben rızelıyım ama harbı sıkıldım dusersede dussun ,bu her sene kume dusme muhabbetınden sıkıldım ,her senemı takım dusme potasında olur ya dusssun ya da bıraz duzelsın, yukarılara cıksın bi de su rıze baskanı bana bu işleri becerebılecek bırıne benzemıyor. hıcbır kulüp 20 adam gönderıp 20 adam almaz tıcaret yapan ,eleman calıstıran veya kendısı calısan arkadaslara soruyorum işyerinden 20 kısıyı gonderıp onların yerıne 20 kısı alırsan sonuc ne olur. sırf azıze yaranmak ıcı yasın cakmak ı fb ye verdıler ,yok gs lı yonetıcı bızı arayıp hakem hakkında soyle dedı dıye azıze yetıstırıyor, zehıroglu fenerbahcemız dıye konusuyo. ufak adamlar yonetıcılık yapamaz.
bir de arkadaslar bısey dıyecem su rızedekı dıger takım tutanlara bırsey demeyın artık yanı o hesaba gırersek trabzondada rızedekı kadar olmasada öyle cok adam var :) gecen senekı istanbuldakı bjk macında ben rizeli trabzonsporlu olarak trabzon trıbundeydım trabzonlu arkadasım ise bjk kapalıda besıktaslı olarak oturuyordu. 34 yasındayım hayatım ıstanbulda gectı , okulda olsun işyerınde olsun butun ortamlarda cogu zaman tek trabzonsporlu kalmısımdır trabzonlu oldugunu duydugum bırının yanına sevınerek (sonunda bır trabzonsporlu buldum dıye )yanastıgımda istanbul takımlarından bırını tuttugunu ogrendıgımdede az ... olmamısımdır.

Seyit Hoca
18.02.2008, 11:56
Bizim , Vestel Manisa ya olası bir puan kaybımız Rİze için de sonun başlangıcı olabilir..
Trabzonsporlu futbolcuların hem Trabzonsporun istikrarlı gidişini, hem de Rizesporun ligdeki durumunu düşünerek oynamalarını diliyorum.

tstafi
18.02.2008, 12:03
bu konuyla alakalı degıl ama.baslık acamıyorum bırı hayatını kaybeden tatangalardan aykut adıyaman ıcın baslaık acabılırmı acaba.1. yıldonumu bugun.
gozunden bır yas damlasa ıcım acıyor sakarya

sbay
18.02.2008, 12:26
rize bu defansla daha çok maç kaybeder....paftan 2 adam çıkarsın erdoğan arıca koysun defansın göbeğine daha iyi oynarlar...

ÖmerFarukYılmaz
18.02.2008, 12:32
rize bu defansla daha çok maç kaybeder....paftan 2 adam çıkarsın erdoğan arıca koysun defansın göbeğine daha iyi oynarlar...

Harbi ya yokmu paflarında güvenebilecekleri oyuncuları

Mustafa AYDIN
18.02.2008, 12:35
Biz sonuna kadar desdekliyelim ama bizim desdeğimiz onları kurtarırmı bilmiyorum,her şeyden önce futbolcuların aklını başlarına almaları lazım yoksa bu işin sonu iyi değil.

Murat Keçeci
18.02.2008, 12:42
rizenin küme hattındaki rakiplerini yenerek rizeye kıyak yapacaz ama onlarda arada bir galibiyet alsın

OYılmaz
18.02.2008, 12:46
Rize düşmesin Bursa düşsün

Bursa Kümeye...

A.Hilal Çakıroğlu
18.02.2008, 13:28
rize düşmesin yaw her sene 6 puan garantiBu nasıl bir yorum böyle:confused: Hiçbir maçın, hiçbir puanın garantisi yok. Burada Çaykur Rizespor'u desteklerken amacımız bize puan kazandırmaları değil. Aynı kültürü, aynı coğrafyayı paylaştığımız insanlara destek olmak. Haksız kazanılmış tek bir puanda bile gözümüz yok. Trabzonspor puan durumda nerede olursa olsun böyle birşeye ihtiyacı da yok. Trabzonsporlu olmanın farkı da burada. Böyle mesajlar yazıp da bunun tam tersiymiş gibi algılanmasına neden olmayın lütfen.

EmrahYalçınalp
18.02.2008, 13:30
bir de arkadaslar bısey dıyecem su rızedekı dıger takım tutanlara bırsey demeyın artık yanı o hesaba gırersek trabzondada rızedekı kadar olmasada öyle cok adam var :) gecen senekı istanbuldakı bjk macında ben rizeli trabzonsporlu olarak trabzon trıbundeydım trabzonlu arkadasım ise bjk kapalıda besıktaslı olarak oturuyordu. 34 yasındayım hayatım ıstanbulda gectı , okulda olsun işyerınde olsun butun ortamlarda cogu zaman tek trabzonsporlu kalmısımdır trabzonlu oldugunu duydugum bırının yanına sevınerek (sonunda bır trabzonsporlu buldum dıye )yanastıgımda istanbul takımlarından bırını tuttugunu ogrendıgımdede az ... olmamısımdır.
Olması gereken şey zaten dileyenin dilediği takımı tutabilmesi. Bu anlamda elbette Trabzonlu olup başka takımları tutanlar da vardır. Ama oransal olarak da ortada su götürmez bir gerçek var. 150 bin kişilik şehirde mesai saati içinde 30 bin kişilik yürüyüşten falan bahsediliyor ve 15 bin üyeden... Trabzon'u sosyal, kültürel, ekonomik yapısıyla çok konuşur, eleştiririz de ama, Sezar'ın hakkı da Sezar'a yani.

K@HrY
18.02.2008, 13:35
Dün rizedeydim. Maçı beraber izledik ve hiç beklemediğim bi hava oluştu aramızda rizelilerle ve çokta iyi oldu sevindim. baya sohbet ettik bişeyler paylaştık iyi oldu devamıda gelecektir mutlaka. Rize bizim kardeş takımımız sahip çıkmalıyız oyunlara gelmemeliyiz.

ÖmerFarukYılmaz
18.02.2008, 13:42
Bu nasıl bir yorum böyle:confused: Hiçbir maçın, hiçbir puanın garantisi yok. Burada Çaykur Rizespor'u desteklerken amacımız bize puan kazandırmaları değil. Aynı kültürü, aynı coğrafyayı paylaştığımız insanlara destek olmak. Haksız kazanılmış tek bir puanda bile gözümüz yok. Trabzonspor puan durumda nerede olursa olsun böyle birşeye ihtiyacı da yok. Trabzonsporlu olmanın farkı da burada. Böyle mesajlar yazıp da bunun tam tersiymiş gibi algılanmasına neden olmayın lütfen.

:alkış: :alkış:

A.sebat ligdeyken ona verdiğimiz 2 puan olsaydı bizde şampiyon olmuştuk 2 sene once.

Yanı bizim derdimiz puanla değil aynı kültürü paylaştığımız insanlara destek olmaz

Rize ordu giresun samsun bunlarada destek oluruz.

He bunlar lige çıktığında 24 puan garantimi oluyor.

macka61
18.02.2008, 15:13
rizeye her zaman destek vermeliyiz biz kardeşiz bu kadar

atlantis
18.02.2008, 15:27
Rize de talihsiz birşekilde her hafta puan kaybediyor.. İnşallah toparlar hemşerilerim...

şeytanli
18.02.2008, 15:36

A.sebat ligdeyken ona verdiğimiz 2 puan olsaydı bizde şampiyon olmuştuk 2 sene once.

Yanı bizim derdimiz puanla değil aynı kültürü paylaştığımız insanlara destek olmaz

toprağum seebatspora 1 puan verdik yani 2 puanı biz kaybettik velhasıl fenere 2 maçtada yenildiğimiz için 2 li averajda kaybederdik

şeytanli
18.02.2008, 15:41
rizespor ne kadar 2. 3. 4. el hoşafi çıkmiş topçi varsa topluyor her sene geçen sene 6 puan verdik 1 veya 2 puanla ligde kaldı rizespor bize her zaman lazım

Şuşoğlu
18.02.2008, 15:59
Olması gereken şey zaten dileyenin dilediği takımı tutabilmesi. Bu anlamda elbette Trabzonlu olup başka takımları tutanlar da vardır. Ama oransal olarak da ortada su götürmez bir gerçek var. 150 bin kişilik şehirde mesai saati içinde 30 bin kişilik yürüyüşten falan bahsediliyor ve 15 bin üyeden... Trabzon'u sosyal, kültürel, ekonomik yapısıyla çok konuşur, eleştiririz de ama, Sezar'ın hakkı da Sezar'a yani.

tamam haklısın trabzonun ve rızenın futbol kıyaslaması zaten yapılamaz. trabzonluların sampıyonluklar ve bır suru kupalar kazanan 4 buyuklerden bırı olan trabzonu tutmayıp baska takımları tutmaları eger normalse
rizelilerinde futbolda bır basarısı olmayan devamlı dusup cıkan bır basarısı bulunmayan devamlı kume dusme potasında olan rizesporu tutmayıp ıstanbul takımlarını tutmaları bence cok daha normaldır.

gokhan3461
18.02.2008, 16:00
rize .kendi klubünüze zarar vermeyin.biz çok verdik.şimdi pişmanız

özçelik61
18.02.2008, 16:24
bende liseyi rizede okumuş bi trabzonlu olarak kucuk tatsızlıkların giderilmesinden yanayım ayrıca forumun başlığına ters yazı yazan arkadaşlara da gülüyorum..biz ne zaman butunleşmiş ,kucaklaşmişsak o zaman başarı gelmiştir arkadaşlar unutmayalım..

İsmail Alkan
18.02.2008, 17:36
rize .kendi klubünüze zarar vermeyin.biz çok verdik.şimdi pişmanız

:alkış: en güzel söz sanırım bu,kendinize zarar vermeyin kenetlenin,bu günlerde geçer

TheRapZoNe
18.02.2008, 18:00

Sebat'a puan verilmedi. Sadece, Trabzonspor futbolcuları beceremedi galip gelmesini hepsi bu.

Bu arada diğer karadeniz takımlarının ligde olmasının bize puan bakımından faydası konusu boş bir konu. Çünkü bunu Trabzonspor düşmanı ve çekemez insanlar dile dolandırıyor, trabzonspor şampiyon olduğu zaman ligde çok karadeniz takımı vardı felan diye. Sanki o yıllarda istanbul takımları bizi yenmiş gibi,diğer bütün kupalarıda sanki istanbul takımları yerine karadeniz takımlarını yenerek almışız gibi..

Çağatay_
18.02.2008, 18:13
Umarım düşmezler.. Ama kötü son yaklaşıyor sanki..

Mayls
18.02.2008, 18:16
Haftaya Sivas'la oynuyorlar. Insallah yanilirim ama Mehmet Yildiz Rize'yi bitirir.

İsmail Alkan
18.02.2008, 18:38
bu konuyla alakalı degıl ama.baslık acamıyorum bırı hayatını kaybeden tatangalardan aykut adıyaman ıcın baslaık acabılırmı acaba.1. yıldonumu bugun.
gozunden bır yas damlasa ıcım acıyor sakarya

Ben açıyorum gardaş:)

Koray
18.02.2008, 18:40
manisa maçını rize için almalıyız...

Ibo61
18.02.2008, 18:41
Insallah Rizespor bundan sonra cikisa gecer. Rizespor mutlaka ligde kalmali....

ÖmerFarukYılmaz
18.02.2008, 18:43
Sebat'a puan verilmedi. Sadece, Trabzonspor futbolcuları beceremedi galip gelmesini hepsi bu.

Bu arada diğer karadeniz takımlarının ligde olmasının bize puan bakımından faydası konusu boş bir konu. Çünkü bunu Trabzonspor düşmanı ve çekemez insanlar dile dolandırıyor, trabzonspor şampiyon olduğu zaman ligde çok karadeniz takımı vardı felan diye. Sanki o yıllarda istanbul takımları bizi yenmiş gibi,diğer bütün kupalarıda sanki istanbul takımları yerine karadeniz takımlarını yenerek almışız gibi..

Bende zaten biz verdik demiyorum ama alsaydık daha yakınlaşırdık zirveye

Ayrıca Şu BEŞİNCİ BÜYÜKtartışması olacaksa sivas bursa olmasın Rize olsun isterim:)

İsmail Alkan
18.02.2008, 18:45
manisa maçını rize için almalıyız...

Trabzonsporumuz bundan sonraki her maçını hem kendi hemde rizespor için oynamalı,oynadığı takımlar rizesporun rakipleri

winner
18.02.2008, 19:21
Rizespor'un menfaati için, artık düşmeleri gerekir.

Hatırladığım kadarıyla son 3-4 dört sezonda son maçlara kalıyor ve kıl payı kurtarıyorlar.Bu durum, kaçınılmaz olan radikal değişimi hep engelliyor,erteliyor...

Ligden düşme belki şehrin heyecanının azalmasına neden olacak ama bununla birlikte köklü değişim için rahat ortam sağlanmış olacak.Yoksa her sene bu korkuyla bir adım ileri gidemezler.

Dost acı söyler...

Samet Berber
18.02.2008, 19:24
inşallah düşmez ...

ama onlara bi kıyak çekicez bu hafta .... merak etmesinler.. :)

ilhan
18.02.2008, 19:47
Rizespor'un kaleci, organize olamama ve teknik direktör sorunu var bana göre. Her ne kadar geçmişte Rize'yi satıp Beşiktaş'a gitsede Rıza Çalımbay bu takım için bambaşka bir isim. Çünkü şu an kadroda kendi döneminden futbolcular var halen. Rizespor deplasmanlarda 1 puan alsa dahi kardır.

Ben Rizespor'un düşeceğine inanmıyorum.

Bu ligi haketmeyen bir sürü takım var.

* Bursa
* Kasımpaşa
* Vestel Manisa

Bank Asya ligine gider.

Enes Berfin
18.02.2008, 20:40
Rizespor takimini severim ve tabiki Ligde kalmasini isterim cünki oda bir karadeniz takimi.

Taraftarlarini hic sevmeyecegim gidip takimi desteklerim ama cogu rizeli taraftarlar fbnin arkasinda oluyor herzaman o takimi destekliyor bizim fbyle bir macimiz olsun rakip takimi yani fbyi tutarlar, cuma günü mac öncesinde iki takim maca hazirlaniyordular ve o arada Rizeli taraftarlar gecen sezon Rizeden Fbye Transfer olan yasini cagirip onun lehine tezahurat yaptilar, yani daha fazla ayrintiya gerek yok gercekler ortada.

Ahmet54
18.02.2008, 21:07
Rizeye karsi ayri bir sempatim vardir, o yüzden ligden kalmalarina acikcasi cok sevinirim..O sehrin rizespora ihtiyaci var artik bunun farkina varip istanbul takimlari yerine rizespora destek verirse rize halki bu takim ligde kalir..
kasimpasanin düsmesi garanti , insallah bursa ve manisa düser diye temenni ediyorum..

pReN@_61
18.02.2008, 23:14
İnşallah düşmeyecekler...

Kötü düşünmemek lazım.

ozcilingir
18.02.2008, 23:19
Rize takımının bir yöneticisi ile görüşdüm, TRABZON bize herhafta kıyak yapıyor rakiplerimizi deviriyor , ancak biz değerlendiremiyoruz dedi. Bu hafta MANİSA yı da yeneriz, artık RİZE de SİVAS a patlasın,ilk yarı nasıl fb den puan aldılarsa SİVAS dan neden alamasınlar .

Great White
18.02.2008, 23:31
Rize takımının bir yöneticisi ile görüşdüm, TRABZON bize herhafta kıyak yapıyor rakiplerimizi deviriyor , ancak biz değerlendiremiyoruz dedi. Bu hafta MANİSA yı da yeneriz, artık RİZE de SİVAS a patlasın,ilk yarı nasıl fb den puan aldılarsa SİVAS dan neden alamasınlar .

Gerçi Rizespor Yöneticisi' nin o sözünü ettiği rakipler bir çok taraftarımız tarafından aslında bizim rakiplerimiz olarak değerlendirilmiş de olsa dedikleri doğrudur:)

Ama Rizespor son yıllarda sürekli olarak küme mücadelesi veriyor ne yazık ki..

Yani ortada çekirgenin ancak bir kaç kez zıplayabilmesi durumu mevcut maalesef..

Ellerindeki mevcut kadrosuna da baktığımızda takımı şu durumdan daha ileriye taşıyabilecek bir potansiyel de göremiyoruz zaten..

Umarım bundan sonraki maçlarda şansları biraz daha yaver gider ve en azından 40 puan barajını yakalarlar..

Zira şu puan cetveline ve takımların durumlarına baktığımızda 40 puan kümede kalabilmek için yeterli gibi duruyor..

İsmail Alkan
18.02.2008, 23:42
Rizespor yıllardır küme düşme potasında mücadele ettiğinden sanırım insanlar psikolojik olarak kendi takımlarından uzaklaşmaya başlamışlar.
Rizede ÇAYKUR gibi bir değer var ve rizesporla bütünleşmiş,bu değerin bilincinde değiller,
Zamanın Tuncay MATARACI'sı gibi Ciddi yönetim ve ciddi yöneticiler gerek,taraftarı ise bu zor günlerinde hala takımının peşindeyse potansiyeli var demektir.
Rizesporun bu ligde kalması lazım,iki şehrin bütünleşmesi ve ligimize renk-heyecan katması bağlamında bu takımı ligde tutmak gerek...

ilkonbir
19.02.2008, 05:01
Rize-Trabzon elele vermelidir.
Hatta Bu kritikik haftalarda rizespora tiribün desteği bile verilebilir

Cengiz Çubukcu
19.02.2008, 07:55
lütfen Uğur Melekenin şu yazısını okurmusunuz..

Rizespor 'la ligdeki ilk iki haftasında puanla tanışamayan Erdoğan Arıca, Fenerbahçe maçı sonrası, takımının fiziksel olarak iyi durumda olmadığını, kendinden önceki dönemde iyi çalışılmadığını söylemiş. Oysa puan durumu, Arıca'nın iyi çalışmadığını iddia ettiği Rizespor'un önceki hocası yönetiminde 17 haftada 21 puan topladığını ve o dönem için ligin en iyi dokuzuncu takımı olduğunu söylüyor!.. (Aynı dönemde, yani 4 ve 20'nci haftalar arası Trabzonspor 19 puan kazanmış)... Bir de Rizespor'un Türkiye Kupası'nda 4 Süper Lig takımının olduğu gruptan namağlup lider çeyrek finale çıktığını da eklemek lazım...
Ama daha dikkat çekici olan, Arıca'nın geçen sezonun devre arasında Gaziantepspor'da göreve geldiğinde aynı değerlendirmeyi selefi Zenga için de yapmış olması... Hatta yine Şubat ortalarında Arıca'nın yaptığı "takım çalışmamış" açıklamalarının ardından Fanatik Gazetesi Walter Zenga'yı bulmuş, İtalyan teknik direktör de bu açıklamaları şaşkınlıkla karşılamış ve halefine hafiften de sitem etmiş...
Ve hatta, google'da arama kutusuna "Erdoğan, Arıca, takım, iyi, çalışmamış" kelimeleri yan yana yazılıp arandığında, Arıca'nın benzer sözleri Samsunspor'da göreve geldiğinde de ettiğini görüyorsunuz arşivden ...
Yorumsuz

Varlıbaş61
19.02.2008, 08:58

lisedeyken bende tek tabanca trabzonsporlu olarak takılırdım ama neyseki üni yi trabzonda okudum da rahatladım biraz
şu anda belediyede çalışıom ve burdada baya war trabzonsporlu Allah tan:)

Yavuz Hasan
19.02.2008, 09:27
sadece karadeniz takimlariyle sinirli kalmamali butun anadolu takimlariyla kardes olmaliyiz

LazAnisT
19.02.2008, 10:13
Rizesporun küme düşmeyeceğini düşünüyorum.Defansta biraz daha dikkatli olurlarsa bu işi başarırlar.Ama yasinide fenere neden verdiler halada anlamış değilim.

Bu hafta Sivas Maçıyla mücadelelerine başlayacaklardır.Benim korkum federasyon yönetiminin fener maçında çıkan olaylardan dolayı göz dağı vermek amacıyla ağır bir ceza vermesi.(herkese aynı davranılacaksa bu ağır cezaya razıyım)

OLCAY ÇAKIR
19.02.2008, 11:53
Şimdilerde en mantıklı çözüm,futbolcu alışverişi ile işe başlanmasıdır.

Sezon sonunda yörenin çocukları sağa sola savrulmadan karşılıklı anlaşmalarla kullanılmalı,kaliteleri yükseltilmelidir.

Yasin'i Fenere satmaları ve tonlarca gol yenmesi başlı başına bir yönetim götürmesi gereken saçmalıktır.

Ancak;medyadan takip edebildiğim kadarıyla Başkanları bir arkadaş telefonunu dahi Aziz'le paylaşacak kadar da sağlam biri.!

Rize'ye kolaylıklar dilerim.

Kupada Rizesporluyum elbette..Ligde de dualarımla.

Not:Şu Riberiolara harcanan çay paralarını düşünüyorum da.

Zihin açıcı örnekler;Jefferson kiralanabilirdi Rize'ye,hem oynardı,jun' da....

İsmail Alkan
19.02.2008, 13:01

Ancak;medyadan takip edebildiğim kadarıyla Başkanları bir arkadaş telefonunu dahi Aziz'le paylaşacak kadar da sağlam biri.!

Takım çaykur'la bütünleşmiş,çaykur kamunun malı siyasetin gölgesinde,haliylede rizespora siyaset bulaşmış durumda anladığım kadarıyla,
Rizespor ne zamanki siyasilerin elinden kurtulu belki o zaman rahat bir nefes alır.

kudu_61
19.02.2008, 13:09
rize defansını düzeltecek çözümler bulmazsa çok sıkıntı çekecek böyle saçma sapan goller yiyen bir takım daha önce izlemedim benim anlamadığım ufuk niye diyarbakırspora kiralandı da rizeye verilmedi selim değerlendirilebilirdi ben inanıyorum ufukta selim de kürşattan iyi futbolculardır biz gerekeni yapıyoruz önce bursa sonra bursagücü inş. bu hafta da bozuktv manisa

Burak Bıyıklı
19.02.2008, 14:04
valla bencede düşmesin rize iyidir

_SeRKaN_
19.02.2008, 14:50
Bu zor günleri aşacaklarına inanıyorum..

Tangerine Dream
19.02.2008, 16:02
Biz Rizespor'u düşünürken onlar Gökhan Birben konserlerinde fb formalarıyla horon tepiyorlar. Artık şu İstanbul sevdasından vazgeçseler iyi olacak.

İsmail Alkan
19.02.2008, 16:18
Biz Rizespor'u düşünürken onlar Gökhan Birben konserlerinde fb formalarıyla horon tepiyorlar. Artık şu İstanbul sevdasından vazgeçseler iyi olacak.

Arkadaşlar rica ediyorum,artık rizesporla-feneri ilişkilendirmiyelim bu konuyu 2 yıldır tartışıyoruz ve son noktayı koymuştuk,
Tekrar tekrar aynı noktaya odaklanmayalım,lütfen.
Bizi feneri tutan rizeliler,gs yi tutan trabzonlular fln ilgilendirmiyor,biz bu zor günlerinde kardeş rizespora manevide olsa destek olalım,onun uğraşı içindeyiz...

Şuayip Aydın
19.02.2008, 16:26
Arkadaşlar rica ediyorum,artık rizesporla-feneri ilişkilendirmiyelim bu konuyu 2 yıldır tartışıyoruz ve son noktayı koymuştuk,
Tekrar tekrar aynı noktaya odaklanmayalım,lütfen.
Bizi feneri tutan rizeliler,gs yi tutan trabzonlular fln ilgilendirmiyor,biz bu zor günlerinde kardeş rizespora manevide olsa destek olalım,onun uğraşı içindeyiz...
ben bursada oturuyom su an kardesmiz olan rize nasil bir destek yapalim elimden gelen neyse yapmaya hazrim unutmayalim onlar bizim trabzonspor bursa spor macinda bize destek verdiler onlar bizde destek veriyosa bizde onlara verelimmmm

Ayhan Yüksek
19.02.2008, 16:28
Rizespora Sivas maçında sonsuz başarılar inşallah yenerler Sivası müthiş moral olur böyle bir galibiyet Rizenin küme düşmesini istemiyorum ama Rizede karar vermeli artık kaç yıldır hep aynı kıl payı kümede kalıyorlar ya takımı daha güçlendirecekler yada düşecekler kaçtır sıçrıyorlar ama nereye kadar.

Tosun61
19.02.2008, 18:12
kardes Rize'nin isi baya zor gözüküyor ama Gönlüm ligde kalmalarindan yana insallah basarirlar.

İsmail Alkan
19.02.2008, 20:18
ben bursada oturuyom su an kardesmiz olan rize nasil bir destek yapalim elimden gelen neyse yapmaya hazrim unutmayalim onlar bizim trabzonspor bursa spor macinda bize destek verdiler onlar bizde destek veriyosa bizde onlara verelimmmm

Madem bursadasın,bursa rizenin rakibi,bursanın maçlarına trabzonspor ve rizespor bayraklarını al "bursa kümeye" diye bağır moralleri bozulsun binevi destek olmuş olursun:D

Şaka bir yana,bizler ancak buradaki mesajlarımızla gönülden destek olabiliriz,bu forumu tüm rizeli kardeşlerimizde okuyorlar,arkalarında bizim manevi desteğimiz olduğunu bilmeleri yeterli,
rizedeki maçlarındada bayraklarımızla yanlarında oluruz

NOT : Rizenin deplasman maçlarında,eğerki o ilde trabzonlu arkadaşlar varsa bordo-mavi bayraklarla destek olabilirler,çokta güzel olur bence

Cafer Bulur
19.02.2008, 20:34

Sezon sonunda yörenin çocukları sağa sola savrulmadan karşılıklı anlaşmalarla kullanılmalı,kaliteleri yükseltilmelidir.

Yasin'i Fenere satmaları ve tonlarca gol yenmesi başlı başına bir yönetim götürmesi gereken saçmalıktır.

rizesporun kalecisi david gonzalez jeffersondan en az 2 gömlek üstün bence.bir de arz talep meselesidir.adamlar bizden oyuncu istemezse bizimde onlara oyuncu pazarlayacak halimiz yok herhalde.zaten bircok mevkiide alternatiflerimiz kisitli.ilk yari sonunda bizim durumumuz rizeninkinden cok daha icacici degildi zaten.

Erdem Keser
19.02.2008, 21:16
Kardeş takımımız Rizespor'un ligde ve kupada oynayacağı maçları destek başlıkları dışında burda konuşabilir ve takımın durumunu değerlendirebiliriz..

24 Şubat 2008
Sivasspor - Ç.Rizespor 13:30

Cem Balcı
19.02.2008, 21:32
bu haftaki maçlarını değerlendirecek olursak;çok zor bir deplasmana gidiyolar ve puan almaları bence bir mucize.:(:(

Cem Balcı
19.02.2008, 21:37
Allah yardımcıları olsun;inşallah ligi iyi bi konumda bitirirler.

pReN@_61
19.02.2008, 21:43
en azından beraberlik olmalı...

akgulbbb
19.02.2008, 21:44
rizespora başarılar...bence febe karşısında ikinci yarıda oynadıkları oyunla,kendi sahalarında her takımı yenebileceklerini gösterdiler...eğer taraftar desteğiyle deplasmanda da puan alabilrlerse ligde kalırlar

Cem Balcı
19.02.2008, 21:48
en azından beraberlik olmalı...

aslında şöyle bi sivası duman etseler yokmu...

rize bu lige sivastan daha çok yakışıyor...

ÖmerFarukYılmaz
19.02.2008, 21:48
Rize de şu şeftaliyi 2ye bolsunde ÇAYkeyfi super olur.:D

Dogan
19.02.2008, 22:23
Febeliler Rizenin yüzde ellisinden fazlası fenerli diyor rizespor yöneticisinin yanında yönetici gıkını çıkarmıyor. Gıcık oldum doğrusu. Yüzde elli olmasa da bayağı bi fenerli olduğunu biliyorum. Aslında yüzde ellisinin Tsli olması gerekmez mi.?

KUTADGU
19.02.2008, 22:34
Ben diyorum ki;

Rize bu hafta Sivas deplasmanından puan alır...

Toparlanma süresi içerisinde de ilerleyen haftalarda ligde kalır...

Yazdıklarım daha çok temenni ama olmaması için hiç bir neden yok...

Sivas'a karşı iyi kapansın Rize,
defansını öne çıkarmasın,
orta saha da boğsun..

3 puan bile alabilirler.

Mayls
19.02.2008, 23:20
Mehmet Yildiz faktörü cok önemli. Malum fiziki sayesinde rakip defansi cok yipratiyor Mehmet Yildiz. Hakan Sükür'ün kisa boylu versiyonu diyebiliriz. Malesef bizim defansimiz da inanilmaz kötü. Fenerbahce macinda herkes gördü bunu. Mehmet Yildiz'i iyi tutarsak ve oyununu engellersek sansimiz olabilir ama bos alan birakirsak biteriz.

Hüdai Pervaneli
19.02.2008, 23:23
bence rize alicak maci

aktan61
19.02.2008, 23:30
ah rizeli yöneticiler.erdoğan arıcanın hangi başarısını gördünüzde takımın başına getirdiniz.en kısa zamanda gönderip yerine rizeden, amatör takımı yönetse bile bi hoca getirilmeli.yoksa yazık olacak.
sivas maçında bol şans.arıcaya rağmen..bu adam hala ekmek yiyorya çıldırmamak mümkün değil.

Özkan
19.02.2008, 23:39
Sırf Arıca değil, ligimizde takım takım dolaşıp paraya para demeyen ama becerileri sıfır olan o kadar çok teknik direktör var ki. Bunları sepetleyip yerlerine yabancı hoca getirmek en iyi çözüm.

Rizespor ligde kalacaktır, buna emînim. O hücûm hattı iyi ellerde UEFA'ya bile gider ya, başlarında teknik direktör ve savunmalarında adam yok.

Remzi
19.02.2008, 23:44
sivas deplasmanında Rize Altan'la bir gol bulur ama attıklarından fazlasını yermi yemez mi orasını bilemem:)
Haydi Rize :)

kemalcan
20.02.2008, 01:04
rizespor çok zor gunler yasıyor
sıvas deplasmanında olmak yada olmamak anlamına gelen zorlu bir maça çıkıyoruz
sivas favori fakat rizespora guvenıyorum.
ligde kalacagız Allahın izni ile.

http://www.takagazete.com/haber_images/rize_19022008.090252.jpg

http://www.karadenizvira.com/image/Image/4.JPG

Holigan53
20.02.2008, 11:39
http://www.youtube.com/watch?v=tQ6JomDF-Kg
(http://www.youtube.com/v/tQ6JomDF-Kg)

53Rizeli
20.02.2008, 12:51
http://www.youtube.com/watch?v=tQ6JomDF-Kg
(http://www.youtube.com/v/tQ6JomDF-Kg)

habu takımın düşeceğini aklıma bile getiremiyorum..Allah korusun..üstüme gelen çok dertten yılmadım yılmam da,ama Rizesporumun bi kötü durumu yıkıyor..fakat Rizesporum için YIKILMAYACAM...
BEN RİZELİYİM,BEN LAZ'IM,EN KRAL TÜRK'ÜM....
DAHA NE OLSUN,YIKILIR MI BU İNSANLAR!!!

53Rizeli
20.02.2008, 12:53
TARBZONLU kardeşlerimize de çok teşekkürler...Allah yardımcımız olsun..inşallah güzel günlere hep beraber...

kudu_61
20.02.2008, 13:31
sivas maçına kadar herşeyi bir kenara bırakıp defans bloğu üzerinde çalışılması lazım yoksa çok sıkıntılı bir maç olabilir musa, mehmet ve muhammet ali bu futbolculara kesinlikle önlem almazsalar işi çok çok zor olur

kudu_61
20.02.2008, 13:37
rizeli arkadaşlar ne yapabiliriz çözüm önerileriniz var mı bilgi verin ne yapabilirsek yapalım şener başkana yapabileceklerimiz ile mailler atalım rizeyi düşürmeyeceğiz kimse umudunu kesmesin beraber tutalım ipin ucundan

ferhaTS87
20.02.2008, 13:50
manisa macında rıze ıcın oyna dıye bagırabılır hem manısa rızenın en buyuk rakıplerınden

hasancolak
20.02.2008, 15:51
ben rizenin sivasi yenecegıne inanıyorum rize ne zorlukların ustesınden geldı bununmu gelemıyecek

sena
20.02.2008, 15:56
Rize de o kaleci varken çok daha yer. İnşallah yediklerinden fazlasını atarlar..Haydi Rize !!!

İsmail Alkan
20.02.2008, 16:00
rizeli arkadaşlar ne yapabiliriz çözüm önerileriniz var mı bilgi verin ne yapabilirsek yapalım şener başkana yapabileceklerimiz ile mailler atalım rizeyi düşürmeyeceğiz kimse umudunu kesmesin beraber tutalım ipin ucundan

Benim bir önerim var,
Trabzonsporun tüm türkiyede muazzam taraftar topluluğu var,rizesporun deplasman maçlarına trabzonlu arkadaşlar alsınlar bordo-mavi bayraklarını rizespora destek versinler,kardeşlik böyle zor zamanlar içindir
İnanın bana futbolcularda doping etkisi yapacaktır...,
bizlerde trabzondan rizeye destek için her hafta gideriz bordo mavi bayrağımızı asarız Atatürk stadyumuna

ÜNAL
20.02.2008, 16:02
Güzel fikir aslında da örgütlenmek lazım Rize için sonuçta hepimiz Karadenizimizin havasını ortak soluyoruz...

İsmail Alkan
20.02.2008, 16:06
Güzel fikir aslında da örgütlenmek lazım Rize için sonuçta hepimiz Karadenizimizin havasını ortak soluyoruz...

:alkış::alkış::alkış:

Remzi
20.02.2008, 16:49
Bursa bu hafta garanti febe deplasmanında puan kaybeder.Rizenin de bursayı yakalayıp geçmesi için bu haftayı kayıpsız atlatması lazım.:)

FcTRABZONSPOR
20.02.2008, 16:52
Rize düşmez...Yeterki takıma baskı yapmayın...Kötü gününde yanında olun başarı gelir...

ilkonbir
20.02.2008, 16:53
sadece karadeniz takimlariyle sinirli kalmamali butun anadolu takimlariyla kardes olmaliyiz
işte olay budur

ilkonbir
20.02.2008, 16:58
Benim bir önerim var,
Trabzonsporun tüm türkiyede muazzam taraftar topluluğu var,rizesporun deplasman maçlarına trabzonlu arkadaşlar alsınlar bordo-mavi bayraklarını rizespora destek versinler,kardeşlik böyle zor zamanlar içindir
İnanın bana futbolcularda doping etkisi yapacaktır...,
bizlerde trabzondan rizeye destek için her hafta gideriz bordo mavi bayrağımızı asarız Atatürk stadyumuna
Rize Atatürk satadında BMN bayrağı rizee bayrağı trabzon bayrağı yanyana..:alkış:rizenin enazından iç saha maçlarına gidilmelidir.organizasyon yapılırsa ben varım:dvl::dvl:

İsmail Alkan
20.02.2008, 17:20
Rize Atatürk satadında BMN bayrağı rizee bayrağı trabzon bayrağı yanyana..:alkış:rizenin enazından iç saha maçlarına gidilmelidir.organizasyon yapılırsa ben varım:dvl::dvl:

BMN nin organizasyonunu bekliyoruz,eminim bizim gibi bir sürü arkadaşımız gelecektir

macka61
20.02.2008, 17:34
çok zor bir maç ben rizenin eğer savunması gününde olursa kazanacağını yoksa fark yiyeceğini düşünüyorum

ayvaz
20.02.2008, 18:24
Düşmesin tabiki rize sonuna kadar desteğe varız ankaradaki maçlara gelirim bir organizasyon yapılırsa

Adem CAKIR
20.02.2008, 18:53
Trabzonspor'un Rizespor için yapabileceği en büyük iyilik alt sıralardaki takımlara puan kaptırmamasıdır.
Rizespor'da en azından bu maçları koparsa bu seneyi rahat atlatırlar Allah'ın izniyle.

Ama asıl iş seneye.
Artık Rize'yi alt sıralarda görmek istemiyoruz...

ordusportrabzon
20.02.2008, 21:53
İnşallah Rizespor bir an önce alt sıralardan kurtulur ve Ordusporda süper lige çıkar.

Süper ligde Karadeniz takımları artsın artık.

İsmail Alkan
21.02.2008, 00:23
S.a diyorum önce bakın arkadaşlar burda sürekli Rizespor Fener sevdalısı diye yorumlar geçiyor şayet Rize halkının 100&70 Fenerlidir ama RizeSpor Fenerden Hersene Puan ALıR bunu unutmayın RizeSpor FenerLe İlişkilenDiRmeyin ARtık..!!

Hemşo,bu konuyla alakalı gerekli yanıtları ve tartışmaları biz yapıyoruz,sen kafanı yorma:)

İsmail Alkan
21.02.2008, 00:25
http://img525.imageshack.us/img525/5485/h3ma3.jpg

Rizesporun efsane kadrosu :) bu takımdaki ruh oluşması lazım şu andaki takımda :)

kemalcan
21.02.2008, 00:38
sivasi yeneriz
çok ciddiyim yeneriz..

kemalcan
21.02.2008, 00:41
kardeşlikten birlikten yana tavır koyan herkese selamlarımı gönderiyorum.
karadenizliyiz kardeşiz..
rizespor ligde kalır en ufak bir endişem yok.

İsmail Alkan
21.02.2008, 00:43
sivasi yeneriz
çok ciddiyim yeneriz..

http://img525.imageshack.us/img525/5485/h3ma3.jpg

Haklısın,ama bu kadroyla çıkarsak:D
Şaka bir yana,inşallah temennin gerçeğe dönüşür,bu arada nostaljide yaşamış olduk

lazooo28
21.02.2008, 00:51
bu hafta banko rize ..rize bizi yalniz birakma :(

Mustafa
21.02.2008, 00:52
Bir Rizeli olarak Rizesporun ligden düşecegini aklıma bile getirmiyorum.Rize sivası 1-0 yenecek ;)

FANATIK61
21.02.2008, 01:11
Hadi bakalim Rize güldür bizi bu hafta. Bol sanslar ;)

İsmail Alkan
21.02.2008, 01:12
bu hafta banko rize ..rize bizi yalniz birakma :(

İsmail Alkan
21.02.2008, 01:59
Linki kaldırıyorum

İsmail Alkan
21.02.2008, 02:04
Ya beyler Siz Neye Güveniyosunuz bu kadar RizeSpor Düşmez etmez ya Bu Takımın Garantisimi var Düşmemeye Süper Ligden Nice Takımlar Düştü kimisi 1.ligde kimisi daha aşşalarda Top oynayamassan Düşersin Rizesporda Para SıkınTısı Yok ama BaşaRıda Yok adam gibi yönetici yok bizde adam gibi Transfer Yapmıyorlar Forvete sağlam adam yok Altan FahRi Zafer RizeLi adamlar Yan Gelip Yatıyorlar Savaşçı adam yok bizde RizeSpor için çare Yönetim DeğişmeLi Adam Gibi Transfer Yapılma Bunlar İçin Geç Kalındı artık Ben Bi RizeSporLu olarak Takımın Kurtulucana pek inanmıyorum Bu sene Çok FaRKLı Hersene Fenere Kök Söktüren Rizespor Kendi Sahasında Dağıldı 2.Yarı Maç almayı bırak beraberlik yok o kadar RizeLi iş AdamLaRı Zenginler Ünlüler Sanatçılar RizeSpoR için hiç bi katkı yapmadı Takımı Herkez Kaderine bıraktı Senelerdir Bu Sene Ateş Çemberinde RizeSpor ve bi Tabiri olan Kardeş Trabzondanda Fark yedi ! ALLAH RizeSporun Sonunu Hayır Etsin. |53|

Güzel kardeşim eyi dersin has dersin,bütün dediklerine katılıyoruz,
Ancak,rizesporun kümede kalması için bu saatten sonra yapacak tek şey,topçuları motive etmek,sahip çıkmak,çünkü aynı topçular çıkıp sahada oynayacaklar,
Antremanı basmayla,futbolculara taciz etmeyle batan gemiye bir delikte siz açmış olursunuz,
Hedef bu takımı ligde tutmak,ondan sonra her neyse artık rizesporun sorunlarına neşter vurmak,unutmadan ve ohh be bu seneyide atlattık demeden.
Bizim umudumuz var,neden dersen çünkü rizesporun artık maçları rahat ve rakipleriyle,trabzonsporda bizim rakiplerimizi alaşağı ettimi,sanırım bu seneyi atlatırız.

İsmail Alkan
21.02.2008, 02:11
Rizelinin dediği lafa bak

murat kardeş ayıp oluyor bu site öne BEŞİKTAŞ ama memleket var ne yapsın adamlar gücü o kadar sana saygılar rize hiçbir zaman düşmez ali öztürk yazmıştı dersın başarılar rize 53:mad:

Lütfen arkadaşlar,ben linki beşiktaşlıaların rizeden çektiklerine gülesiniz diye bir örnekle beraber verdim,
Lütfen oradaki alıntıları buraya taşımayalım,konu farklı noktalara gider,rica ediyorum.

İsmail Alkan
21.02.2008, 02:12
Sen RizeSporun Durumunu Bizden iyi Bilmezsin kardeş öyle kafana göre konuşma
Hemşerin sakin ol,lütfenn

İsmail Alkan
21.02.2008, 02:38
RizeSpora Karşı Gösterdiğiniz ilgiden dolayı Teşekkürler BirLAZ ama RizeSpor Düşücek Takım Kaderine Bıraktılar Taraftar Maça niye gelmiyor diyor herkes ya niye gelmiyorlar çünkü hersene düşmeye düşmeye Taraftar Başarısız bi takımı izlemek istemiyor hersene Gs den Fark yer Ts den Yer Fb ye Ölümüne oynar insanlar bıktı artık tribüne gitmiyor kimse Rizesporu Bu sene Kurtaramazlar Altan Fahri Zafer onların umrunda deyil takım Destek Versekte işe yaramaz Erdoğan Arıca Samsunun Küme Düşmesinde Büyük Pay sahibi Rizeyide Düşürücek..

Biz rizesporu çocukluğumuzdan beri severiz,eğerki Trabzonspor-Rizespor kardeşliğine bir nebze katkımız olduysa ne mutlu bize,
Dediklerinin tümüne katılıyoruz,ancak lütfen takıma bu zor günlerinde sahip çıkın,veya başka bir antrönerle 11 tane futbolcu getirin,bu olmıyacağına göre mevcut kadroyla BU TAKIM BU LİGDE KALACAK.Başka çaresi yok,

İsmail Alkan
21.02.2008, 02:51
Bizde Kahroluyoruz Rizesporun bu haline ama gerçekler bunlar kardeşim Kendimi Kandırmanın Alemi yok Yönetimde adam gibi adamlar yok RizeSporu da SamsunSpor gibi Ticari Yönden Kullanıyorlar Paralar Cebe Gidiyor Adam gibi Transfer Yapılmıyor iyi Futbolcular Alınmıyor Takıma Mesala Ts Ceyhunu Satıyor Rize Yönetimi diyormu Ceyhunu alıyım ve Gs li Necatiyi alıyım adam şimdi i.b.bsporda yani Transfer yapılmıyor Yönetim ztn Başarı getirmek için deyil Cebi Doldurmak Ve Reklam yapmak için geldi hee burda Üzülen Yıkılan RizeSpor Taraftarı.

Kim kahrolmuyorki,ama elden birşey gelmiyor maalesef,
Kulüp başkanlıkları ve yönetimler,herzaman siyasi ve kendi rant kavgası için hedeflenen yerlerdir,
Ne diyelim,gerçek rizesporu düşünen yöneticiler ve yukardaki resimdeki gibi geçmişte hırsla oynayan topçular nasip olsun diyelim.

Kaptancı
21.02.2008, 11:08
rizenin yarısı fenerli hatta yarısındanda fazla önce kendi takımlarına kendileri destek versinler ama bişey oldumu en kötü trabzon oluyor

Burçak
21.02.2008, 11:36
Rizedeki fenerliler bizi ilgilendirmiyor Kaptancı.
biz Rizedeki Rizesporlularla dost olduk olmaya devam edeceğiz ve onlara elimizden gelen desteği yapacağız. artık Rizeli febe lileri örnek vermeyin burda. onlar bizi ilgilendirmiyor.
bizi ilgilendiren Rizeli Rizesporlular..

kudu_61
21.02.2008, 11:40
vallaha yalan söylemeye gerek yok ben rizeli olsam takımım bu kadar kötü iken ne kalkavanı sokarım rizeye nede geyse de ki abdurrahim albayrakı sokarım ya kardeşim siz rizelisiniz ara transfer döneminde 3 sağlam topçu alınsa bu halde olmaz dı rize onlar şimdi sevilya - leverkusen sevdasındalar rizeyi düşünmüyorlar rizeye rizeden destek yok ki deli olucam ya hnersene aynı sıkıntı o kadar zengin varken aynı adamlar sürekli sahnede kalkavan didin mi bilmeyen mi var neredeler şimdi takıma bakıyorum malesef zafer ile iş yapmaya çalışıyorlar elde forvet yok defansın yokluğunda yasini satıyorlar ...HAYDİ BMN DEPLASMAN MAÇLARINDA RİZEYE DESTEK

Faik Yılmaz
21.02.2008, 11:42
Hadi uşaklar şu Sivasa gösterin gününü... Bizde manisayı yeneriz kaymakın üzerine kadayıf olur....

zisinoli
21.02.2008, 13:04
Bu Maçta BeraberLik olur Diye Düşünüyorum Vestel ManisaSporda Kadro Sıkıntısı Var biraz Ersun Yanal Zamanındaki Kadrodan birçok oyuncusunu kaybetti V.Manisa şimdi Çok iyi ve Tecrübeli bir hoca olan Yılmaz Vural var Vestel Manisada ve Bu Maça ÇOk iyi Hazırlıcağını Düşünüyorum Takımı Gerçi V.Manisanın Yenilmesi RizeSpora Yarar iyi oynayan Kazansın

İyi oynayan kazansın muhabbetlerini geçelim. Trabzon kazansın diyemiyormusun? Üstelik Rizesporun işine de gelecek. İçinden mi gelmiyor.
Vestel iyi oynasın ama Trabzon kazansın diyeceksin. Burda. Samimi olanı bu. Geri kalan söylemler, samimiyetsiz. Yalancıktan, dostluk ayakları. Mesajlarında Samsun Rize kardeşliğine üstüne basarak ifade ederken, Trabzonsporun Rize ye 4 attığını nasıl bir dostluk olduğunu ünlem işareti olarak koyduğun gözümüzden kaçmadı değil!

Admin arkadaşlar, 7 yıl psikoloji okudum :) Bu adamın samimi olduğuna inanmıyorum. Gerçi benim sorunum ama bu siteye sinirlenmek için gelmiyorum. Bir an olsun rahatlamak için. Her arkadaşım gibi. Bu nedenle başka takım taraftarlarının siteye kabul edilmemesi durumu her takım için geçerli olmalı. Of ve Sürmenespor için bile!

OFLU
21.02.2008, 13:07
Oldu olacak rize TRABZON dan daha iyi de baride tam olsun,Allahim ya bizde biliyoruz kadronun sampiyonluga yetmeyecegini ve Nurinin kulaklarini cinlatiyoruz merak etme..Ama ne yapacaz simdi mac kazanmayacakmiyiz? Transfer donemi bitti elde bunlar var ama abarttigin kadarda kotu oyuncular yok bu takimda hele hele yattara da eski yattara degil dersen halt etmis olursun ki yattara eskiden tek yari oynar-oynamazdi..Aymaninda son haftalarda yaptiklari belli.. Takim cok iyi degil ama abarttigin kadar kotu de degil. 3-4 tane direk kadroya girebilecek adam olsa biz bu ligi herturlu sallariz..

OFLU
21.02.2008, 13:14
İyi oynayan kazansın muhabbetlerini geçelim. Trabzon kazansın diyemiyormusun? Üstelik Rizesporun işine de gelecek. İçinden mi gelmiyor.
Vestel iyi oynasın ama Trabzon kazansın diyeceksin. Burda. Samimi olanı bu. Geri kalan söylemler, samimiyetsiz. Yalancıktan, dostluk ayakları. Mesajlarında Samsun Rize kardeşliğine üstüne basarak ifade ederken, Trabzonsporun Rize ye 4 attığını nasıl bir dostluk olduğunu ünlem işareti olarak koyduğun gözümüzden kaçmadı değil!

Admin arkadaşlar, 7 yıl psikoloji okudum :) Bu adamın samimi olduğuna inanmıyorum. Gerçi benim sorunum ama bu siteye sinirlenmek için gelmiyorum. Bir an olsun rahatlamak için. Her arkadaşım gibi. Bu nedenle başka takım taraftarlarının siteye kabul edilmemesi durumu her takım için geçerli olmalı. Of ve Sürmenespor için bile!

Bende zamaninda cok kisiyle tartistim bu nedenle ama anlatamadim hep olay bir kisinin yaptigini butun memlekete mal etme oldu..Iyi tamam bisey demiyoruz da o zaman diger takimlarin taraftarinada izin versinler.. Adam Trabzonspor forumuna girecek avatarda rizespor un renkleri..Gececeksiniz o isleri dedik ama dinletemedik..

LaZaRoV_53
21.02.2008, 13:15

Sen Samimiyetten Bahsediyorsunya Bu sitenizde çok yüksek üyeleriniz var her günde aktif oluyor çoğu kişi birLAZ arkadaşımızın açtığı Kardeş RizeSpor topicine neden kimse ilgi göstermiyor ? ! Belliki Çoğu Ts li arkadaşlar RizeSporu önemsemiyor ne hali varsa görsün düşerse düşsün gibi bir tavır içinde çoğunluk ben TrabzonSpor Düşmanı deyilim Beni ilgilendirmez ne yaptığı sadece fikrimi söyledim Samsun Konusuna Gelince evet SamsunSpor Bizim kardeşimizdir her 2 sitedede Güzel Dostluklar kurduk SamsunSporlu Taraftarlar 7den 70e RizeSpora karşı daha duyarlı..Rakip Takım Konusuna gelmişken Buraya Gelmeye Mecburda Deyil Hiç bi RizeSporLu bazı arkadaşların bize karşı iyi niyetindn dolayı burdayız...!!!!!!!!!!!

OFLU
21.02.2008, 13:19
Sen Samimiyetten Bahsediyorsunya Bu sitenizde çok yüksek üyeleriniz var her günde aktif oluyor çoğu kişi birLAZ arkadaşımızın açtığı Kardeş RizeSpor topicine neden kimse ilgi göstermiyor ? ! Belliki Çoğu Ts li arkadaşlar RizeSporu önemsemiyor ne hali varsa görsün düşerse düşsün gibi bir tavır içinde çoğunluk ben TrabzonSpor Düşmanı deyilim Beni ilgilendirmez ne yaptığı sadece fikrimi söyledim Samsun Konusuna Gelince evet SamsunSpor Bizim kardeşimizdir her 2 sitedede Güzel Dostluklar kurduk SamsunSporlu Taraftarlar 7den 70e RizeSpora karşı daha duyarlı..Rakip Takım Konusuna gelmişken Buraya Gelmeye Mecburda Deyil Hiç bi RizeSporLu bazı arkadaşların bize karşı iyi niyetindn dolayı burdayız...!!!!!!!!!!!

Siz once o destegi rizeden alin bakalim..Trabzona elbet sira gelir..
Kac kisinin sende dahil ilk takimi rize once bunu bi acikliga kavusturun ondan sonra Trabzonlu kardeslerden destek isteyin.

zisinoli
21.02.2008, 13:22
Bende zamaninda cok kisiyle tartistim bu nedenle ama anlatamadim hep olay bir kisinin yaptigini butun memlekete mal etme oldu..Iyi tamam bisey demiyoruz da o zaman diger takimlarin taraftarinada izin versinler.. Adam Trabzonspor forumuna girecek avatarda rizespor un renkleri..Gececeksiniz o isleri dedik ama dinletemedik..

Rizespor'a düşmanlığımız yok, geçmişin hiçbir döneminde de olmadı. Olmayacaktır da. Sorun samimiyetsiz söylemler. Farkediliyor, kimin ne söylemek istediği. Olup olmamları değil sorun. Sorun gerilip gerilmememiz. Bir kişi bile, bu bir kişi kendini bilmez bir kişi olsa bile sitenin huzurunu bozabiliyor. Rahatsızlık veriyor. O zaman, gerek yok diyorum. Huzursuz olmaya. Neyse işim gücüm var. Herkese kolay gele...

OFLU
21.02.2008, 13:24
Rizespor'a düşmanlığımız yok, geçmişin hiçbir döneminde de olmadı. Olmayacaktır da. Sorun samimiyetsiz söylemler. Farkediliyor, kimin ne söylemek istediği. Olup olmamları değil sorun. Sorun gerilip gerilmememiz. Bir kişi bile, bu bir kişi kendini bilmez bir kişi olsa bile sitenin huzurunu bozabiliyor. Rahatsızlık veriyor. O zaman, gerek yok diyorum. Huzursuz olmaya. Neyse işim gücüm var. Herkese kolay gele...

Iyi iste hocam bende onu diyorum,neden gelip benim forumumda bu mac berabere biter-vestelin cok eksigi var denilecek ki,yani eksik olmasa vestel banko olacak oyle mi?

Herkes dikkat etsin yazdiklarina o zaman kimse gerilmez.

LaZaRoV_53
21.02.2008, 13:25
Siz once o destegi rizeden alin bakalim..Trabzona elbet sira gelir..
Kac kisinin sende dahil ilk takimi rize once bunu bi acikliga kavusturun ondan sonra Trabzonlu kardeslerden destek isteyin.
Ya sizden destek bekleyen yokki RizeSPor kendi kendine bu güne kadar yetti bundan sorada yeter Trabzon Taraftar olsun olmasın yanımızda ihtiyacımız kimseye yok bizim şehri Çoğu Fenerli olabilir ama.. RizeSpor Hersene Fenerden Puanı alıyor bunuda kimse unutmasın Ts nin Yapamadığını Rize hersene Yapıyor bu ayrı bi konu Rize Şehri Kimseyi ilgilendirmez Rizesporlusuda var Fenerliside Cimbolusuda Beşiktaşlısıda her şehirde var istanbul takımlarını tutanlar.

sanatik
21.02.2008, 13:26
Ya arkadaşlar Yanlış anlaşılmasında yani bakıyorumda Ts 2 maç kazandı diye bu kadar emin ve kesin konuşmanızı doğru bulmuyorum Ts Bu kadroyla ilk 10 içinde gezer Transferler şart yönetim elini cebine atmıyor Ts yi 2.sınıf Futbolculara mahkum oynatıyorlar ayman kasap resmen Ts de oynicak biri deyil mesela Çağdaş defansta ağır Forvet etkisiz bi ortasaha ayakta oda Gökdeniz var 2.de Yattara biraz bişeyler yapıyor eski yattara deyil artık V.ManisaSpoR Zorlıcak Ts yi benden sölemesi Beraberlik derim ben Gerçi V.Manisanın Yenilmesi gerek bizim için

Lazarov sen rizesporlu oldugundan dogru bulmuyorsun bu normaldir ama biz trabzonsporluyuz ve burasida bir trabzonspor forumu herhangi bir futbol forumu degil. Biz takimimiza güveniyoruz ve böyle konusuyoruz her trabzonsporlununda ayni görüsü yok birisi daha realist diger daha idealist veya optimist. Burada bütün görüsler toplaniyor ve havayi görüyorsun trabzonspor hic bir zaman elinde isterse 5 lig topcusu olsun bastan pes etmez ve bu anlayis taraftarlardada hakim. kazanmak ile pes etmek arasinda bir fark var.

zisinoli
21.02.2008, 13:27

Diğer mesajların komik duruyordu, ne yazacağını bilemiyordun ve anlaşılıyordu, bak işte ne güzel yazdın. Bu mesajın samimi. Böyle samimi ol canımı al. Sana benim söyleyeceğim bir söz yok arkadaşım. Sadece ortaya söylüyorum. Rizesporu seviyoruz biz ve her daim 1. ligde mücadele etmesini istiyoruz.

OFLU
21.02.2008, 13:29
Ya sizden destek bekleyen yokki RizeSPor kendi kendine bu güne kadar yetti bundan sorada yeter Trabzon Taraftar olsun olmasın yanımızda ihtiyacımız kimseye yok bizim şehri Çoğu Fenerli olabilir ama.. RizeSpor Hersene Fenerden Puanı alıyor bunuda kimse unutmasın Ts nin Yapamadığını Rize hersene Yapıyor bu ayrı bi konu Rize Şehri Kimseyi ilgilendirmez Rizesporlusuda var Fenerliside Cimbolusuda Beşiktaşlısıda her şehirde var istanbul takımlarını tutanlar.

O zaman niye sitem ediyorsun diger topic e ilgi yok falan filan diye?

Neyse senle tartismaya gerek yok hocam Vestele yasliyacaz bu hafta rahat ol sen..

LaZaRoV_53
21.02.2008, 13:31
Tamam kardeş ama Sen illa bekliyosunki TrabzonSpor kazansın dememizi Herkesin Fikrine Saygılar eyw

LaZaRoV_53
21.02.2008, 13:37
O zaman niye sitem ediyorsun diger topic e ilgi yok falan filan diye?

Neyse senle tartismaya gerek yok hocam Vestele yasliyacaz bu hafta rahat ol sen..
Sitem şundan kardeş arkadaşınız diyorki sen Trabzonun kazanmasını içten istemiyorsun dostluk ayakları yapıyorsun Samsun Ve Rize arasındaki kardeşliği söylüyorsun dedi Kardeş RizeSpor Topicine görüyoruz işte ne kadar Ts linin ilgi gösterdiğini bizim tek kardeşimiz SamsunSPor onlar bize her türlü destek oluyor ama Ts li arkadaşlar Zor günler geçiren Rizespor Topicine 1 mesj atmayı bile çok görüyorlar tabi herkesin fikri kendine atsınlarda demiyorum ortadaki durumu söylüyorum forumda çok Ts li var ama Kardeş Rizespor topicine 10 kişi yazıyor Kardeşliğe önem veren 10 kişi var bize destek olan Ts li arkadaşlara Teşekkür edeRiz.

Insafsız
21.02.2008, 13:40
En basından olması gerekende buydu

Burçak
21.02.2008, 13:54
LaZaRoV_53 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=22519)
bi arkadaşa ''Tamam kardeş ama Sen illa bekliyosunki TrabzonSpor kazansın dememizi Herkesin Fikrine Saygılar eyw'' demişsiniz.
ve sonra ''Kardeş RizeSpor Topicine görüyoruz işte ne kadar Ts linin ilgi gösterdiğini bizim tek kardeşimiz SamsunSPor onlar bize her türlü destek oluyor ama Ts li arkadaşlar Zor günler geçiren Rizespor Topicine 1 mesj atmayı bile çok görüyorlar '' demişsiniz.

Bakın BordoMavi.Net de Rizespor ile alakalı şuan 3 Güncel başlık açık ise( güncelliğini yitirmiş kilitli başlıklar dışında)
burada hiç bir taraftara izin verilmiyorken Rizesporlu olarak Rizespor Avatarı ile yazabiliyorsanız,
Binlerce mesajı görmezden gelip sadece bi kaç mesaja takılırsanız bu olmaz...

Yukarıda alıntı yaptığım sadece 2 mesajınızı tekrardan okuyun. özellikle ilk mesajınızı.
Herkesin Fikrine saygı duyulmalı demişsiniz. sizde saygı duymalısınız. zorla mesaj yazmaz kimse . dedimya BMN de 3 aktif başlığın olması bile bu dostluğa ne kadar yardım ettiğimizin bi göstergesi. ve ayrıca bilinki burada bu dostluğu bozacak mesajlar zaten siliniyor.

2. mesajınızdaki gibi mesajlar yazınca tek kardeşimiz samsun gibi bu kişisel bir yorum olur ve bu yazınızdan dolayı size cevap veren çok kişi olur. buda dostluğumuzu gölgelendirmiş olur.

LaZaRoV_53
21.02.2008, 13:59
Öylede kardeşim sende kendine göre bi yorum atmışsın bazı arkadaşlar öyle yorum yazıyorki yani cevap vermemek olmaz cinsinden Harbi söylüyorum bunu ben şu Forumda herkes bu topici görüyor yani yeterince ilgi yok RizeSpora çoğu Tsli arkadaşlar Rizespor kötü durumda küme düşmesi tartışılırken kimsenin umrunda deyil Dostluk dediğiniz Zor günlerde olur SamsunSporlu arkadaşlar saolsun destekliyorlar baya bizde onları ama Ts den fazla ilgi göremiyoruz kimseyede kızmıyoruz sitem etmiyoruz sadece söyledik ama arkadaşlar Samsunun daha ilgili olmalısını kabullenemediler gibi.

Hasan61
21.02.2008, 14:08
Öylede kardeşim sende kendine göre bi yorum atmışsın bazı arkadaşlar öyle yorum yazıyorki yani cevap vermemek olmaz cinsinden Harbi söylüyorum bunu ben şu Forumda herkes bu topici görüyor yani yeterince ilgi yok RizeSpora çoğu Tsli arkadaşlar Rizespor kötü durumda küme düşmesi tartışılırken kimsenin umrunda deyil Dostluk dediğiniz Zor günlerde olur SamsunSporlu arkadaşlar saolsun destekliyorlar baya bizde onları ama Ts den fazla ilgi göremiyoruz kimseyede kızmıyoruz sitem etmiyoruz sadece söyledik ama arkadaşlar Samsunun daha ilgili olmalısını kabullenemediler gibi.
burda oynanan bursa maçını gördünmü???kim kendi stadında şimdiye dek Rizespor bayrağı açtı...samsun size daha çok ilgi gösteriyor olabilir ama bize ilgisiz diyemezsin.oyuncularımız geçen hafta bursayı yendi ,bu hafta manisa,sonra konya tüm buları yenerek desteği saha içine de taşıyacaklardır

İsmail Alkan
21.02.2008, 14:10
Sitem şundan kardeş arkadaşınız diyorki sen Trabzonun kazanmasını içten istemiyorsun dostluk ayakları yapıyorsun Samsun Ve Rize arasındaki kardeşliği söylüyorsun dedi Kardeş RizeSpor Topicine görüyoruz işte ne kadar Ts linin ilgi gösterdiğini bizim tek kardeşimiz SamsunSPor onlar bize her türlü destek oluyor ama Ts li arkadaşlar Zor günler geçiren Rizespor Topicine 1 mesj atmayı bile çok görüyorlar tabi herkesin fikri kendine atsınlarda demiyorum ortadaki durumu söylüyorum forumda çok Ts li var ama Kardeş Rizespor topicine 10 kişi yazıyor Kardeşliğe önem veren 10 kişi var bize destek olan Ts li arkadaşlara Teşekkür edeRiz.

Hemşo,güzel kardeşim,
Seni anlıyorum,rizespordan sebep darlanmışsın ama önceki mesajlarımda yazdım,lütfen sakin olalım,bu tür tartışmaları biz 1 yıl önce aştık,oflu kardeşim iyi bilir,
Biz zor günler geçiren Rizespora destek için açtık bu topiği,ayrıca 2 ayrı topik daha var rizesporla alakalı,topiklerin tıklanma ve mesajlar ortalamasına baktığın zaman buradaki arkadaşların ilgisindende memnunuz,BMN deki çoğu arkadaş artık rizespora kardeş takım gözüyle bakıyor ama BMN üye sayısı kartalın çarşı forumunun 2 katıdır herkesin buraya yazmasını bekliyemezsin,en azından ismini vermiyeceğim(sen bilirsin) rizeli arkadaşların bir sitesindeki rizelikartallar'dan bile rizespora daha çok destek olduğumuzu düşünüyorum.
Biz 2 yıldır Trabzon-Rize kardeşliğini oluşturmak için çok çaba sarfettik ve bugün bu dostluğu kurduk-oluşturduk,şimdi tekrar geriye gitmeye hiç niyetimiz yok,lütfen sizden rica ediyorum,yorumlarınızı yazmadan bir kez daha düşünüp öyle yazın,
Samsunsporda bizim kardeşimiz,amma rizespora gerçek kardeş elini uzatan Trabzonspor olmuştur,4-0 lık skor'a takılma skor bizim için önemli değil,
Bizim için önemli olan,trabzonsporlu taraftarların bordo-mavi bayraklarla rizesporun maçlarına destek vermeye gelmeleri,rizesporun taraftarlarınında avni akerde maraton baş köşede misafir edilmeleri ve rizespor bayrağının maraton trübünde dalgalanmasıdır,
Biz böyle dosluk istiyoruz ve bunu size biz veriyoruz,karşılıksız ve beklentisiz,
Samsunda kardeşimiz ama hele bir onlarda samsundan rizeye rizesporu desteklemeye gelsinler anca o zaman bizim verdiğimiz değeri vermiş olurlar.
Ayrıca rizespora desteği Trabzonsporumuz sahada rizesporun rakiplerini ezerek vereceğinide çok iyi biliyorum,
Lüğtfen daha duyarlı ve daha sakin mesajlar bekliyoruz.

Burçak
21.02.2008, 14:17
sizin niyetinizden şüphe edilmeye başlandı .
Dostluk demek sahada maç satmak demek değildir.
Rizespor geçen sezon 2 maçıda kazandı. ozaman çok iyi dosttuk şimdi yendik diye dost değilmiyiz denmeli.
bu şekilde mesajlar atacaksanız Foruma Lütfen girmeyiniz.
Trabzonspor Rizespor Kardeştir.

Hasan61
21.02.2008, 14:19
RizeSpora Karşı Gösterdiğiniz ilgiden dolayı Teşekkürler BirLAZ ama RizeSpor Düşücek Takım Kaderine Bıraktılar Taraftar Maça niye gelmiyor diyor herkes ya niye gelmiyorlar çünkü hersene düşmeye düşmeye Taraftar Başarısız bi takımı izlemek istemiyor hersene Gs den Fark yer Ts den Yer Fb ye Ölümüne oynar insanlar bıktı artık tribüne gitmiyor kimse Rizesporu Bu sene Kurtaramazlar Altan Fahri Zafer onların umrunda deyil takım Destek Versekte işe yaramaz Erdoğan Arıca Samsunun Küme Düşmesinde Büyük Pay sahibi Rizeyide Düşürücek..
kardeş sen kendi takımına olan inancını kaybetmişsen burdan destek görmenin manası yok....bizde bu sezon kötü günler geçirdik bağırdık,çağırdık,hatta yönetimi ibra bile etmedik ama hiçbir zaman takımdan ümitssizliğe kapılmadık ve 3 haftadır kazanıyoruz

Recep Çaltepe
21.02.2008, 14:19
...herkes kendi işine baksın

Herkes kendi işin bakmayacak, çünkü Trabzonspor ile Çaykur Rizespor kardeş iki takımdır

nokta

İsmail Alkan
21.02.2008, 14:22
Herkes kendi işin bakmayacak, çünkü Trabzonspor ile Çaykur Rizespor kardeş iki takımdır

nokta

Hasan61
21.02.2008, 14:24
Ya kardeş güldürdün beni :D siz zaten küme düşmessinizki neyin ümitsizliğine kapılıcaktınız :D
bizim için oralarda bulunmak küme düşmek sayılır

Ahmet54
21.02.2008, 14:27
Burada yazi yazan arkadasin zihniyetini görünce rizespor neden bu durumda daha iyi anliyorum..Rizespor disinda herseyi savunan hatta Trabzonsporun mac satmasini bile ima eden bu arkadasimiz akli sira bir acik yakalayarak o bilindik muhabbetleri yapacak..
ama sunu acikca belirteyim bu zihniyette insanlar cogunlukta olsa bile herseye ragmen, herkese ragmen Rizesporu samimi, pazarliksiz ve dostca destekliyoruz..

My
21.02.2008, 14:30
Bu tip yazışmalar aramızda oluşan dostluk, kardeşlik havasına hiç bir fayda getirmez. Sanırım sen biraz darlanmışsın vede bizlere :) karşı biraz ön yargılısın ama bizler gerçek Rizespor taraftarına saygı duyuyoruz. Rizespor yenildimi sizinle birlikte (belkinde farkında bile değilsin) üzülüyoruz. Arada aykırılıklar elbette çıkacak. O kadar da olur, zamanla onlarda düzelir inşallah ;)

Ahmet54
21.02.2008, 14:39
Kardeş Maç satma Tabiri ima etme çünkü ben Ts den edersem burda büyük bi tartışma çıkar oke konuşmayalım bu konuları..

Konusmayacaksak o zaman Trabzonsporun,Rize yi neden 2 kere yendigini sorgulamayalim burada!..eger illaki birsey sorgulayacaksak Rize neden yenildiyi sorgulayalim..
Ama kardesligi maci kazanmakla esdeger tutmak ve saha icinceki mücadeleye saha disi etkenleri katmak kardeslik degil kallesliktir ki bunu ne Trabzonspor nede Rizespor yapar..
Konuyu sen baslattigin icin bir Trabzonsporlu olarak cevap hakkimi kullandim..

OFLU
21.02.2008, 14:47
Hemşo,güzel kardeşim,
Seni anlıyorum,rizespordan sebep darlanmışsın ama önceki mesajlarımda yazdım,lütfen sakin olalım,bu tür tartışmaları biz 1 yıl önce aştık,oflu kardeşim iyi bilir,
Biz zor günler geçiren Rizespora destek için açtık bu topiği,ayrıca 2 ayrı topik daha var rizesporla alakalı,topiklerin tıklanma ve mesajlar ortalamasına baktığın zaman buradaki arkadaşların ilgisindende memnunuz,BMN deki çoğu arkadaş artık rizespora kardeş takım gözüyle bakıyor ama BMN üye sayısı kartalın çarşı forumunun 2 katıdır herkesin buraya yazmasını bekliyemezsin,en azından ismini vermiyeceğim(sen bilirsin) rizeli arkadaşların bir sitesindeki rizelikartallar'dan bile rizespora daha çok destek olduğumuzu düşünüyorum.
Biz 2 yıldır Trabzon-Rize kardeşliğini oluşturmak için çok çaba sarfettik ve bugün bu dostluğu kurduk-oluşturduk,şimdi tekrar geriye gitmeye hiç niyetimiz yok,lütfen sizden rica ediyorum,yorumlarınızı yazmadan bir kez daha düşünüp öyle yazın,
Samsunsporda bizim kardeşimiz,amma rizespora gerçek kardeş elini uzatan Trabzonspor olmuştur,4-0 lık skor'a takılma skor bizim için önemli değil,
Bizim için önemli olan,trabzonsporlu taraftarların bordo-mavi bayraklarla rizesporun maçlarına destek vermeye gelmeleri,rizesporun taraftarlarınında avni akerde maraton baş köşede misafir edilmeleri ve rizespor bayrağının maraton trübünde dalgalanmasıdır,
Biz böyle dosluk istiyoruz ve bunu size biz veriyoruz,karşılıksız ve beklentisiz,
Samsunda kardeşimiz ama hele bir onlarda samsundan rizeye rizesporu desteklemeye gelsinler anca o zaman bizim verdiğimiz değeri vermiş olurlar.
Ayrıca rizespora desteği Trabzonsporumuz sahada rizesporun rakiplerini ezerek vereceğinide çok iyi biliyorum,
Lüğtfen daha duyarlı ve daha sakin mesajlar bekliyoruz.

Biliyorum abi, o zamanda konustuk ettik ben gorusumu soyledim siz katilmadiginizi soylediniz,hafif elektrik oldu ama uzamadi konu..O gunden sonra ters bisey soylemedim..He destek olmadim ama kostek de olmadim.. Hatta bi topic de rizespora basari bile diledim:) ama kardesimiz gelmis vestel maci buyuk ihtimal berabere nedenide vestelin eksikleri diyincee vede 2 hafta galip geldiniz uctunuz gibilerinden bir yorum yapincada ister istemez biraz ruzgar esti.. Neyse abimsin dusuncelerine katilmiyorum ama saygim sonsuz..

x_man
21.02.2008, 14:48
inşaallah karadeniz futbolu eski günlerine tekrar döner artvin ordu giresun samsun hatta erzurum daha iyi olur ayrıca trabzon ve trabzon takıımlarıda

kudu_61
21.02.2008, 14:55
inşallah rize ligde kalır tek temennimiz bu. (nokta)

hüseyin1975
21.02.2008, 14:57
Kardesler bu Konuyu uzatmayalim.
Biz Trabzonsporlular genel olarak bütün Karadeniz Takimlarini destekler ve basarili olmalarini isteriz.
Onlarin basarisi bizede Positiv yansiyacakdir.
Ankara ve Istanbuldan 9 Takim olacagina, Karadenizden 9 Takim olsunki Sampiyonlugu baskalarina vermeyelim.

Karadeniz ELELE hepberaber Zirveye.

Hüseyin Çümen
21.02.2008, 17:26
lazarov 53 gibi kişiler provakatör dür arkadaşlar bu kişileri görüpte kimse gaza gelmesin derim ben
onca sene kötü gitmiş ilişkilerin ardından 2 senedir çok güzel tablolar oluştu bunları başarmak çok zordu ama bunu sağduyulu bir şekilde başardık çok şükür
bu dostluk ortamının oluşmasını içine sindiremeyen bazı kişiler bu şekilde bu kardeşliğin olmadığını iddaa etmekte
bu provakatörlerin görüşlerine değer vermeyin lütfen
Rizespor kardeşimizdir ve öyle de kalacaktır

POYRAZ
21.02.2008, 19:07
Kardesler bu Konuyu uzatmayalim.
Biz Trabzonsporlular genel olarak bütün Karadeniz Takimlarini destekler ve basarili olmalarini isteriz.
Onlarin basarisi bizede Positiv yansiyacakdir.
Ankara ve Istanbuldan 9 Takim olacagina, Karadenizden 9 Takim olsunki Sampiyonlugu baskalarina vermeyelim.

Karadeniz ELELE hepberaber Zirveye.
Bu sekilde yazarsan, Trabzonspor'u Karadeniz takimlarinin el ele vererek sampiyon yaptiklarini iddia eden cahillerin fikirlerine destek vermis olursun bana göre.

53Rizeli
21.02.2008, 21:34
ya arkadaşlar,kardeşliğe darbe vurmak isteyenler elbet olur..valla ts-rize maçında olaylar çıktığında trabzonlu arkadaşlarımla aramızda en ufak bişey olmazdı..hatta yazık derdik..gurbette birbirimize emant insanlar olarak,karadenizde yapılan o yanlış işleri görünce üzülürdük..
desteğini esirgemeyn herkese teşekkürler..

birLAZ arkadaşımızın da rizesporlular formunda yazdığı yazılara aynen katılıyorum...bıraksın bu dostluğu çekemeyenler aslan,kartal peşinde kosup onlara av olsunlar..bizbize yeteriz çok şükür...

53Rizeli
21.02.2008, 21:39

inşallah yaza doğru toplayacam ist.daki Rizelileri...bir yürüyüş yapoacaz ist takımlarını tutan Rizeliere tepki die..
ben bunu yapalım dediğimde Rizesporlular formunda,açtığım konu da,yazdığım yazı da silindi..çünkü hepsi atıp tutuyoır o kadar..
icraata gelince pek iş yok..

kemalcan
21.02.2008, 22:02
haydi rize
kalk ayaga
sivası 1-0 yenecez

İsmail Alkan
21.02.2008, 23:47
<p>
lazarov 53 gibi kişiler provakatör dür arkadaşlar bu kişileri görüpte kimse gaza gelmesin derim ben</p>
<p>onca sene kötü gitmiş ilişkilerin ardından 2 senedir çok güzel tablolar oluştu bunları başarmak çok zordu ama bunu sağduyulu bir şekilde başardık çok şükür
bu dostluk ortamının oluşmasını içine sindiremeyen bazı kişiler bu şekilde bu kardeşliğin olmadığını iddaa etmekte
bu provakatörlerin görüşlerine değer vermeyin lütfen</p>
Rizespor kardeşimizdir ve öyle de kalacaktır</p>

Tamanen katılıyorum,
Bu dostluğu ve kardeşliği çekemiyen ve provakasyon amacıyla buraya gelen birkaç kişi olacaktır,birkaç kişiyi genele mal etmeyin.
Lütfen gaza gelmeyin,onların amacı zaten bizi gaza getirip binbir emekle oluşturduğumuz bu kardeşlik ortamını zedelemektir,
Buraya gelip abuk sabuk yazı yazanlara sadece gülün ve hatta el sallayın,bu bizim büyüklüğümüzü ifade eder,
Lütfen,sakın ama sakın ola gaza gelmeyin

ferhaTS87
22.02.2008, 00:24
dusmesın dusmesın rızespor dusmesın
rıze ıcın bu macı alın dıye bagırark manısa macında destegımızı herkese duyurmalıyız

İsmail Alkan
22.02.2008, 00:27
dusmesın dusmesın rızespor dusmesın
rıze ıcın bu macı alın dıye bagırark manısa macında destegımızı herkese duyurmalıyız

Hatta bundan böle avni akerdeki tüm maçlarımızın 16 nci dakikasında BURSA KÜMEYE diye bağıralım:D

ilhan
22.02.2008, 00:31
Rıza Çalımbay , Rizespor'u ayağa kaldıracak tek isim bana göre. Her ne kadar aklı Beşiktaş'ta olsada Rizespor'u tanıyor ve neler yapabileceğini biliyor.

Erdem Keser
22.02.2008, 00:35
Bu başlığa mümkünse bazı provakatörler ve Fenerliler! girmesin..

Başlık Trabzonsporlu ve Rizesporlu arkadaşlarımızı ilgilendirir..(Bkz:LaZaRoV_53)

İsmail Alkan
22.02.2008, 00:37
rize bu hafta sivasla oynuyor, sivası trabzon yenemıyorkı rize nasıl yenecek gerçeklerı yazalım lutfen beyler
fenevbahçe sevillayı yeniyorda:D Rizespor sivası neden yenemesinki,
Ben rizenin sıvastan puan çıkaracağına,hatta yeneceğine inanıyorum

Remzi
22.02.2008, 00:39
rize bu hafta sivasla oynuyor, sivası trabzon yenemıyorkı rize nasıl yenecek gerçeklerı yazalım lutfen beyler

Al işte Bir ezik daha:)

BAN!!!

KemalEROĞLU5961
22.02.2008, 00:41
inşallah yaza doğru toplayacam ist.daki Rizelileri...bir yürüyüş yapoacaz ist takımlarını tutan Rizeliere tepki die..
ben bunu yapalım dediğimde Rizesporlular formunda,açtığım konu da,yazdığım yazı da silindi..çünkü hepsi atıp tutuyoır o kadar..
icraata gelince pek iş yok..
Kendi adıma böyle bir yürüyüşe katılmak için elimden gelen her şeyi yapacağıma, gerek Rizeli, gerek Trabzonlu, hatta Sivaslı, Kayserili 3 ezik taraftarlarına karşı gerçekleştirilecek bütün seviyeli protestolara destek vereceğime söz verebilirim, eminim ki birçok arkadaş da benzer şekilde düşünüyordur. Kendi şehrinin, özünün takımı varken Bizans'a uşak olmayı, küme düşme potasında olan şehrinin takımına yardım elini uzatmayanları anlayamıyorum...

ordusportrabzon
22.02.2008, 00:44
Valla hiç belli olmaz öyle şu takım şunu yeniyor diye doğru sonuca ulaşamayız. Yürü be Rize yen şu Sivası.

İsmail Alkan
22.02.2008, 00:46
Al işte Bir ezik daha:)

BAN!!!

Yav,
alayınagider gardaşımıza ne oldu,uçtumu :D

Remzi
22.02.2008, 00:48
Yav,

Evet başka bi sayfadaki mesajı kendini ele veriyordu:)Şutlandı:D

İsmail Alkan
22.02.2008, 00:49
Evet başka bi sayfadaki mesajı kendini ele veriyordu:)Şutlandı:D

Taça gitmiş olmasın :D

Murat GENEL
22.02.2008, 00:49
Yav,

alayına gitmeden eve gitti:D

İsmail Alkan
22.02.2008, 00:53
daha eve gidememiştir,sanırım bölükte takılmıştır:)

Remzi
22.02.2008, 00:54
Yeni üyelik almış:D

İsmail Alkan
22.02.2008, 00:58
Yeni üyelik almış:D

Alamamışki,alabilmiş olsaydı:D şimdi yanımızda olurdu:D

Remzi
22.02.2008, 00:59
Gerçekleracıtır diye yeni bi üye var aynı yaşta :) ip kontrolunden bulunur.Ama dolaşsın bakalım ilk defa bu kadar kalabalık forum gördü heralde:)

İsmail Alkan
22.02.2008, 01:04
Gerçekleracıtır diye yeni bi üye var aynı yaşta :) ip kontrolunden bulunur.Ama dolaşsın bakalım ilk defa bu kadar kalabalık forum gördü heralde:)

Yav bırakın dolaşsınlar,
Bence küfür,aşağılayıcı ve rencide edici kelimeler olmadıktan sonra herkesin fikrine saygı göstermek gerek,
Tersi düşüncemizde olan insanları,bizler doğruyu anlatarak yanımıza çekmemiz gerek,
Bence küçük tepkilere bakarak banlamak doğru değil,nedenine gelince belkide yanımıza çekebileceğimiz bir arkadaşımızı tamamen itiyoruz..
NOT : Bu arada dün gece beşiktaşlıların o meşhur tv lere gazetelere habe rolan çarşı grubunun forumunu inceledim birkaç saat,üye sayısı BMN nin yarısı:)

kemalcan
22.02.2008, 01:49
Ç.Rizespor beyaz bir sayfa istiyor

Rizespor Futbol Şube Sorumlusu Yusuf Turanlı, Sivas'ı yenmek istediklerini söyledi.
Çaykur Rizespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Yusuf Turanlı, Sivasspor maçına yeni bir başlangıç olarak baktıklarını söyledi.

Turanlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısında futbol olarak ortaya iyi şeyler koyamadıklarını belirterek, ''Yaşadığımız şansızlıklar, sakatlıklar ve hak etmediğimiz yenilgiler bizi zor durumda bıraktı. Kadro kalitesi ve camia olarak puan cetvelindeki yeri hak etmiyoruz. Yeniden çıkış yakalamalıyız. Sivasspor maçına yeni bir başlangıç olarak bakıyoruz'' dedi. Sivasspor'un çok iyi bir takım olduğunu ifade eden Turanlı, ''Sivasspor, bu sezon taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan bir takım. Çok iyi futbol oynuyorlar. Maçın bizim için çok zorlu olacağını biliyoruz. Rakibimizin yanı sıra olumsuz saha ve hava şartları ile mücadele edeceğiz. Ama çıkıp elimizden gelenin en iyisini sahaya yansıtacağımıza inanıyorum'' diye konuştu. Çaykur Rizespor'da endişeye kapılmak için erken olduğunu kaydeden Turanlı, şöyle devam etti:

''12 takım ligde kalma mücadelesi içerisinde yer alıyor. Herhangi bir kopma yok. Biz şampiyonluk mücadelesi veren takımlarla olan zorlu maçlarımızı geride bırkatık. Rakiplerimiz bu zorlu periyota girecek. Umutsuzluğa kapılmadan moral ve motivasyonumuzu yüksek tutarak bu haftalarda üst sıralara tırmanacağımıza inanıyorum.''

Gokdeniz-61
22.02.2008, 02:43
Sivas 0 - 1 Rize

Gol 53 Dk : Altan Aksoy :D

ÖmerFarukYılmaz
22.02.2008, 09:05
Alamamışki,alabilmiş olsaydı:D şimdi yanımızda olurdu:D

Almıştır ama bu yazıları okuduktan sonra buralara daha uğramaz gurur yapar:)

derinmavi
22.02.2008, 09:57
Biz Kardeşiz Aramıza Nifak Sokanlar Utansın... Sonuna Kadar Tam Destek...

hüseyin1975
22.02.2008, 10:17
Bu sekilde yazarsan, Trabzonspor'u Karadeniz takimlarinin el ele vererek sampiyon yaptiklarini iddia eden cahillerin fikirlerine destek vermis olursun bana göre.

Özür.
Amacim bu degildi elbet.
Biz bilegimizin hakki ile Sampiyonluklar kazandik.
Ama bize bir Avantaj saglarmi?
Bence saglar.

Istanbulu Takimlari cok daha fazla Deplasmanlara ve zorlu Deplasmanlara cikmak zorunda kalir ve muhtemelen daha fazla Puan kaybina ugrayabilir.

Sonucda Sampiyon olmak icin kimsenin hediyesine ihtiyacimiz yok.
Olacaksak tamamen kendi gücümüzle olmamiz gerekir ve öylede oldu.

Erdem Keser
22.02.2008, 10:23
Sene başında Kayserispor'dan alınan Ergün Teber neden oynatılmıyor bilgisi olan var mı acaba..

53Rizeli
22.02.2008, 14:38
ergun teber gençlerbirliğine gitti...

sivas'ı yenmeleri halinde Rizespor başkan adayı Tezcan Altay prim sözü verdi..
yani ne varsa çaba koyuluyor,bakalım sonuc nasıl olacak..
inşallah yeneriz..

Hüseyin Çümen
22.02.2008, 19:58
Rİzesporumuz biraz olsun şu defansını düzltsin yetecek
biz bu hafta başta kardeşimiz için manisa yı dağıtacaz inşallah Rize de akıllıca oynarsa sivas ı yenebilecektir
antep sivas maçını bir kez olsun izlesin Rİzesporlu futbolcular ve sonra sahaya çıksınlar bişey yok bu sivasta

kemalcan
23.02.2008, 09:07
sivas stadı kardan temizlendi ve maç için hazır
haydi rizespor 3 puanla coştur bizi
yeter artık her sene azap çekmekten bıktık usandık

LazAnisT
23.02.2008, 09:50
Bence Rize bu maçı kaybetmeyecek.

Faik Yılmaz
23.02.2008, 09:52
Rize an azından 1 puan almalı... her puan altın değerinde....

Bir avantajımız daha var aslında sivassspor soğuklar yüzünden 2-3 gün kondisyon idmanı yapamadı maçı 90 dakikaya yayarsak değil1 puan 3 puanı bile kolayca alırız.

Erkut Ay
23.02.2008, 09:58
Rizesporun bundan sonra kayıba tahammülü yok Rizesporu seven yediği ekmeğin karşılığını vermek isteyen her oyuncu aslanlar gibi mücadele edecek gerekirse bu maçı alacak bu saatten sonra....

temenniyle yürümüyor futbol ....

Ali Can
23.02.2008, 19:00
inşallah rize eski haline geri döner

Misina
24.02.2008, 16:17
SİVASSPOR: 0 - ÇAYKUR RİZESPOR: 0

STAT: 4 Eylül
HAKEMLER: Bülent Yıldırım Hüseyin Fidan Serkan Çimen

SİVASSPOR: Akın Abdurrahman Saidi Diallo Sylla Sezer (Dk. 85 Aytaç ), İlhan Musa Aydın (Dk. 80 Onur ), Cvetkov (Dk. 66 Devran), Muhammed Ali Mehmet Yıldız
Ç.RİZESPOR: Özden Suat Usta Kürşat Fahri(Dk. 46 Barbosa), Mustafa Emrah Gökhan Cumhur Victoria Altan (Dk. 90 Mehmet Şen), Ribeiro (Dk. 68 Dos Santos Anderson )

SARI KARTLAR: Dk. 21 Muhammed Ali, Dk. 69 Sylla, Dk. 88 Diallo (Sivasspor), Dk. 45 Ribeıro, Dk. 47 Altan, Dk. 88 Barbosa (Çaykur Rizespor)

Mayls
24.02.2008, 17:25
Tebrikler Rize.
Biz kazanamadik ama siz kendi basinizin caresine bakmissiniz :)

Cem Balcı
24.02.2008, 17:35
olsun be rize;zor günlerinde bu çirkeflerden bir puan almakta iyidir.

inşallah en kısa zamanda toparlanırsınız.

Fatih BALTA
24.02.2008, 20:09
Rizesporun deplasmandan aldığı puan çok önemliydi.Esas önem arzeden konu evindeki maçlara ciddi bir şekilde hazırlanması.Telafisi zor haftalar başlıyor Rizespor için.İnşallah başarılı olacaktır.

macka61
24.02.2008, 20:28
deplasmandan puan çıkarması iyi oldu kazansaydı ankarada puan kaybetmişti iyi olucaktı

Remzi
24.02.2008, 21:02
En azından 1 puanda moral olmuştur Rizemiz için:)Tebrikler rize..
İnşallah önümüzdeki maçlardan 3 puanları alıp ligde kalacaktır..

BOZOHAN
24.02.2008, 23:04
bu hafta rizenin yenmesi lazımdı sivası ama yinede bi puan iyidir. yenemiyorsan yenilme

hasancolak
24.02.2008, 23:35
ben hala rızenın duşecegıne ınananlardan degılım

UmutBaykan
25.02.2008, 00:05
Ergün teber gibi adam satılırmıydı ya..

İsmail Alkan
25.02.2008, 01:16
1 puan ilaç gibidir,

LazAnisT
25.02.2008, 10:24
Önümüzdeki Oftaş Maçı Rizenin ligdeki Kaderini belirleyecek maçlardan bir tanesi.

Faik Yılmaz
25.02.2008, 10:25
dün yenilsekdik rize içinde çok kötü olurdu....

Seyit Hoca
25.02.2008, 11:53
Oftaş ı Trabzon da seyredenler bilir..Çok güçlü..fizik kondisyonları hat safhada olan bir takım..Rize nin ağır defansı umarım Rize nin başına iş açmaz..Fahri bu maçın da kilit adamı olacaktır..İlk dakikalarda takımın bulacağı bir gol belki Rize ye galibiyeti getirir.
Bence 4 büyüklerden sonraki en zor maçı RİZE nin
Başarılar diliyorum.

kudu_61
25.02.2008, 13:06
oftaş ibrahime dikkat bayılıyorum ben bu çocuğa

Faik Yılmaz
25.02.2008, 13:47
Oftaş maçında Rize Td si nin yerinde olsam maça 3 çakılı defansla çıkardım.....çok açık veriyor Rize....

İsmail Alkan
27.02.2008, 02:15
Oftaş maçında Rize Td si nin yerinde olsam maça 3 çakılı defansla çıkardım.....çok açık veriyor Rize....
Haklısın,oftaşta çok hızlı oyuncular var

hüseyin1975
27.02.2008, 16:19
Rizeye Allah kolaylik versin.

Su sira Inönüde 15 Dakika oynandi ve Mac 0 - 0.

Rizenin Tur atlamasini isterim ama bence Lige konsantre olmalari lazim ve belkide bugün elenirlerse daha hayirli olur.

Adem Erdoğan
27.02.2008, 16:28
bjk:1-Rize:0
dk. 25

Cem Balcı
27.02.2008, 16:33
bjk:1-Rize:0
dk. 25

sanırım rize kupaya veda edicek gibi.:(bjk alır o maçı.

LazAnisT
27.02.2008, 16:34
Beraberliği sağldı rize 1-1

Fatih
27.02.2008, 16:34
mustafa çiçek fena topçu deil

Cem Balcı
27.02.2008, 16:35

işte şimdi rize adına iyi bir skor.deplasman golü farkı...:rolleyes:

UğuR
27.02.2008, 16:37

Rize akıllı oynayıp tamamen geriye çekilmezse tur atlar.
Tamamen geriye çekilmemeleri lazım çünkü defans yapmayı bilmiyorlar.
orta sahada pres yapsalar götürürler bu işi..

Fatih
27.02.2008, 16:38
bjk nin 2 gol atması lazım tur için

hüseyin1975
27.02.2008, 16:40
26. dakikada Çaykur Rizespor Suat Usta'nın golüyle skora eşitlik getirdi: 1-1. Ç.Rizespor. Victoria'nın pasında Suat ceza yayı üstünden vurdu ve Hakan'ı avladı.

Bravo Rize.

Fatih
27.02.2008, 16:43
bjkde cisse ve gordon sakatlanıp oyundan çıktı rize daha atak oynuyo

hüseyin1975
27.02.2008, 16:46
Beşiktaş: 1 - Çaykur Rizespor: 1 (Maç devam ediyor)

Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Beşiktaş ile Ç.Rizespor karşı karşıya geliyor.
Karşılaşma başlamadan önce şehitlerimiz anısına 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı.
Karşılaşma tempolu başladı.
4. dakikada Beşiktaş rakip kalede baskı kurmaya çalışıyor dakikalar ilerledikçe.
5. dakikada Beşiktaş özellikle Mehmet Yozgatlı ile sağ kanadı kullanmaya çalışıyor.
6. dakikada Tello falsolu kaleye doğru gönderdi ancak Gonzalez gole izin vermedi çıktı ve aldı topu.
9. dakikada maçta tempo gittikçe artıyor. Beşiktaş rakip kalede baskı kurdu.
11. dakikada Suat Usta'nın uzaktan şutu auta çıktı.
14. dakikada maçın en heyecanlı dakikası yaşandı. Çaykur Rizespor gole çok yaklaşmıştı ancak kale direği gole izin vermedi. Mustafa Çiçek'in ceza alanının dışından şutu direkten döndü.
15. dakikada Cisse oyuna devam edemedi ve Baki oyuna girdi.
19. dakikada Beşiktaş Holosko ile 1-0 öne geçti. Baki'nin pasında Holosko kaleci Gonzalez ile karşı karşıya kaldı ve topu ağlara gönderdi.
26. dakikada Çaykur Rizespor Suat Usta'nın golüyle skora eşitlik getirdi: 1-1. Ç.Rizespor. Victoria'nın pasında Suat ceza yayı üstünden vurdu ve Hakan'ı avladı.
31. dakikada Beşiktaş'ta Gordon da oyundan alındı ve Ricardinho oyuna girdi.
35. dakikada maçta ilk sarı kartı İbrahim Üzülmez gördü.
43. dakikada Mustafa Çiçek'in serbest vuruşunda İbrahim Kaş ön direkte topu karşıladı ve tehlikeyi önledi.

Mehdi
27.02.2008, 16:50
Maçı Lig Radyo vermiyormu?

Şuan devre arasındamı.Çözemedim işi.

Cem Balcı
27.02.2008, 16:53

radyo vermiyo olabilir daha ilk yarı bitmedi.

Adem Erdoğan
27.02.2008, 16:54

ilk yarı bitmek üzere

hüseyin1975
27.02.2008, 16:57
Ilk Yari sona erdi.
1 - 1

Ali Can
27.02.2008, 16:58
hadi be rizem al yarı final vizesini

hüseyin1975
27.02.2008, 17:29
İkinci yarı

49. dakikada Tello'nun ortası direk kaleye gitti Gonzalez son anda yumrukladı dönen topta Delgado'nun kafa vuruşu dışarı çıktı.
59. dakikada Beşiktaş Tello'nun golüyle durumu 2-1 yaptı. Delgado'nun akıl dolu pasında Tello sol çaprazdan vuruşunda top ağlara gitti.

ilhan
27.02.2008, 17:29
GOL 59. Dakikada Delgado ile hızlı gelişen Beşiktaş atağında, gerilerden hızla atağa katılan ve Delgado'nun pasıyla Ç.Rizespor ceza sahasında buluşan Tello'nun sert şutunda top Gonzales'in yanından ağlarla buluştu. 2-1

hüseyin1975
27.02.2008, 17:30
2 - 1 oldu.
Dayan Rize

ilhan
27.02.2008, 17:30
Bu skorda bile Rizespor tur atlar.

Ömer SEVİNÇ
27.02.2008, 17:31
Beşiktaşın kazanmasını isterim ben. Finalde Beşiktaş ve Gs ya da Fener oynarsa 4. avrupaya, 5. intertotoya gider, bizim avrupa şansımız artar. Rize napsın Türkiye kupasını gerçekçi olun..

Koray
27.02.2008, 17:34
goooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllll 2-2 olduu

hüseyin1975
Rize atti
2 - 2

TS-Tiryaki
gollllllllllllllllllllllllllllllll helal olsun rizeye

hüseyin1975
27.02.2008, 17:35
İkinci yarı

49. dakikada Tello'nun ortası direk kaleye gitti Gonzalez son anda yumrukladı dönen topta Delgado'nun kafa vuruşu dışarı çıktı.
59. dakikada Beşiktaş Tello'nun golüyle durumu 2-1 yaptı. Delgado'nun akıl dolu pasında Tello sol çaprazdan vuruşunda top ağlara gitti.
65. dakikada Riberio ile skora yine eşitlik geldi: 2-2.
Beşiktaş'ta golün ardından Mehmet Yozgatlı çıktı, Batuhan oyuna girdi.

Besiktas son Oyuncu degisikligi hakkini kullandi.
Simdi biri sakatlansa yandilar :-))

h@msi61
27.02.2008, 17:37
Rize hep bjk ile oynasa hic derdi sikintisi kalmayacak. Gerci Rize tur atlasa ne olur, kupayi almasa cok zor. Kayseriye filan gitmesinden korkuyorum kupanin...

hüseyin1975
27.02.2008, 17:39
Bugün ezigin biri daha elenecek.
Yari Finalde bir ezik kalacak. Oda elenirse bizim Avrupa Kupasi Hikayemiz sona ercek. Gerci böylede zordu...

TheRapZoNe
27.02.2008, 17:40
Rize bu gazla kupayi bile alabilir..

hüseyin1975
27.02.2008, 17:41
Ah ZD ah.
Besiktas bu haliyle bile düse kalka ligde Sampiyonluk yarisinin icerisinde.
Kac Maci son Dakikada cevirdiler.

Elindeki Malzemeyi kullanmasini bilseydin bu sene Sampiyonluk yarisinda bizde olabilirdik!

h@msi61
27.02.2008, 17:42
Rize yedi: 3-2, 15 dakika daha var...

Fatih
27.02.2008, 17:42
nobre 3-2 yaptı

çizgiyi geçti geçmedi tartışması vardı suat usta centilmenlik örneği gösterdi takım arkdaşlarına gol dedi

Cem Balcı
27.02.2008, 17:44
helal rizeye be.bjk ye vermez gibi turu...

hüseyin1975
27.02.2008, 17:44
Ulan Suat.
Centilmenligin sirasimi simdi :-)))

hüseyin1975
27.02.2008, 17:45
Cekismeli Mac oluyor. Bravo vallahi

Ömer SEVİNÇ
27.02.2008, 17:46
Hadi Beşiktaş bir gol daha bee..

TheRapZoNe
27.02.2008, 17:49
Neden bjk tur atlasin? Genclerbirligi,Rizespor(Rize cikarsa yari finale ) haric, Kayserisporun veya bu aksamki macin galibinin kupayi almasi avrupa umidimizi devam ettiriyor bildigim kadariyla.

hüseyin1975
27.02.2008, 17:50
İkinci yarı

65. dakikada Çaykur Rizespor Riberio ile skora yine eşitlik getirdi: 2-2.
Beşiktaş'ta golün ardından Mehmet Yozgatlı çıktı, Batuhan oyuna girdi.
75. dakikada Beşiktaş bir kez daha öne geçti. Gol Nobrel'den geldi: 3-2. Tello'nun ortasında Holosko'dan seken top Nobre'nin önüne düştü onun vuruşunda kaleci Gonzalez topu içerden çıkardı ve Halis Özkahya yardımcısından aldığı bilgiyle golü verdi.
81. dakikada Tello'nun ortasında Batuhan kafayı vurdu, son anda Gonzalez çıkardı ancak hakem ofsayt bayrağını önceden kaldırmıştı.

Ali Can
27.02.2008, 17:51
hadi be rizem dayan be

hüseyin1975
27.02.2008, 17:53
Kayseri Kupayi alirsa bizim Ümidimiz bitiyor.

1 ve iki Sampiyonlar Ligine, 3 ve Kayseri Uefa'ya.
5. Inter Totoya. Bu durumda Sivasi gecmemiz lazim ve buda zor.

Dogrumu biliyorum Arkadaslar?

Ali Can
27.02.2008, 17:54
son 4 dakika hadi be rize uzatmaları saymazsak:D:D

Ali Can
27.02.2008, 17:55
riberio çıkıyor anderson giriyor

TheRapZoNe
27.02.2008, 17:57
Kayseri Kupayi alirsa bizim Ümidimiz bitiyor.

1 ve iki Sampiyonlar Ligine, 3 Kayseri Uefa'ya.
5. Inter Totoya. Bu durumda Sivasi gecmemiz lazim ve buda zor.

Dogrumu biliyorum Arkadaslar?

Benim bildigim 3. ve kupayi alan gidiyor uefaya. Trabzonspor"un avrupaya gitmesi icin oncelikle 5. olmasi lazim, sonra ust siradakakilerden birisi kupayi alinca inter totoya 5.gidiyor

hüseyin1975
27.02.2008, 17:57
Haftasonu GS BJK'yi yenerse ve bugün BJK Kupadan elenirse Ertugrul Hocanin isi zor.

Basin yer onu vallahi!