PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çaykur Rizespor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14

Hakan Kazdal
02.02.2010, 17:55
Bizi Bu Hale Düşürenler UTANSIN..!

İsmail Alkan
02.02.2010, 22:52
Şu Rizespor'umu doğru dürüst yönetebilecek aklıselim bir yönetim gelmiyecekmi yahu.

Nedir bu işbilmez yönetimlerden çektiğimiz.

Vallahi yeminle diyorum, benim gençliğimdeki Refah'lı, Hüsnü'lü, Zafer'li, Muharrem'li kadromu özlüyorum.

Bu adamları alıp oynatana kadar yukarıda saydığım efsane kadroyu getir koy sahaya bunalrdan daha iyi oynamazsa ne diyim.

Yazık vallahi, inanın günden güne soğutuyorlar insanı yeşil mevi renklerden.

Bir gün gelecek, Rizespor'umu tutan nesil kalmayacak diye ondan korkuyorum.

Para desen var, tesis desen var, imkan desen herşey var ama Başarı yok, istikrar yok, yokoğlu yok.

mekansız53
03.02.2010, 13:00
Ekrem cengİz baŞkan rİzespor Şampİyon İmza kampanyasi baŞlamiŞtir rİze merkez olmaK Üzere İstanbulda İmza kampanyasi baŞlamiŞtir

Misina
03.02.2010, 13:13
Sövüle sövüle başkanlığı bırakmıştı Ekrem Cengiz şimdi aranıyor

Burçak
03.02.2010, 14:17
Gerçekten Ekrem Cengize yapılmadık hakaret kalmamıştı şimdi imza kampanyasımı düzenleniyor. tuhaf.
ama bu olay sadece Rizesporda olmuyor.
Benzer durumlar çok yerde oluyor.

Sami Kuk
04.02.2010, 09:25
gerçekten ekrem cengize yapılmadık hakaret kalmamıştı şimdi imza kampanyasımı düzenleniyor. Tuhaf.
Ama bu olay sadece rizesporda olmuyor.
Benzer durumlar çok yerde oluyor.

bana sÖylesene nezaman nerde yapildi..ben 20 senedİr rİzedeyim rİze maclarini İzlİyorum..ekrem cengİzİ herzaman sevdi rizeliler birakirken bile herkes ÜzÜlÜyordu birakma dİyordu halk

Burçak
04.02.2010, 11:03
ben rüya gördüm ozaman.
Bırakması için az şeyler yapılmadı. okuyorduk orda burda.
yok beceremiyorsun yok küme düşürüyorsun bizi diye. adama Trabzonspor yalakası diyenler bile olmuştu. yalanmı.

Hakan Kazdal
04.02.2010, 17:40
Ekrem Cengiz Takımın Başına Gelsin .. UEFA'ya Oynamazsan Bana Hakan Demesinler ..

Murat'
04.02.2010, 17:42
Bizim Hasan'ı da almışlar.:D

Hakan Kazdal
07.02.2010, 00:20
Samsun - Ç.Rize maçına üst düzey güvenlik

Samsun İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında çeşitli müsabakalardaki olaylar nedeniyle 7 kişiye para ve müsabakalardan men cezası verildiği bildirildi.

Samsun Vali Yardımcısı Hasan Özhan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda bazı önlemler ile müsabakalardaki olaylar değerlendirildi.

Bu kapsamda 7 şubat pazar günü saat 13.30 da oynanacak Samsunspor-Çaykur Rizespor maçında 330 emniyet personeli ile 100 özel güvenlik şirketi elemanının, 17.00'de başlayacak Samsun Basketbol Kulübü-BOTAŞ maçlarında ise 90 emniyet personeli, 20 de özel güvenlik personelinin görev alması kararlaştırıldı. Ayrıca, 25 Ocak da oynanan Samsunspor-Karşıyaka maçında 19 Mayıs Stadının tribün koltuklarının kırılması olaylarına karıştığı tespit edilen 3 kişiye ilgili kanun gereği 6 ay spor müsabakalarını seyirden men ve bin 145'şer TL, aynı müsabakada meşale yaktıkları tespit edilen 2 kişiye de 4 ay spor müsabakalarından men ve bin 145'er TL para cezası verilmesine karar verildi.

Toplantıda 3 Ocak'ta 19 Mayıs Stadı Suni Çim Sahada oynanan 19 yaş altı takımlarından Fenerbahçe ve Tekkeköy arasındaki karşılaşmada ise müsabaka hakemine hakarette bulundukları öne sürülen 2 kişi hakkında ise bin 145'er TL idari para cezası verilmesinin karara bağlandığı kaydedildi.

İsmail Alkan
07.02.2010, 01:06
Konuyla alakasız mesajlar tarafımdam silinmiştr.

@mekansiz53
Burçak Rizespor'u, belkide senden ve benden daha çok sever :)

Şahin_53
07.02.2010, 01:45
Bu sene biraz zor, seneye daha da zor, ondan sonra ki sene ALLAH kerim...
Süper lig.

Rizespor'um resmen batırılıyor,aciz yönetim son anda yaptığı hamleler,yeşil'in yanında maviyi de götürüyor.

Son alınan futbolcuları ben düğünüm de dahi oynatmazdım..Değil Rizespor da..
İş bilmez yönetim.

mekansız53
07.02.2010, 16:50
Konuyla alakasız mesajlar tarafımdam silinmiştr.

@mekansiz53
Burçak Rizespor'u, belkide senden ve benden daha çok sever :)
sen merak etme bizi kim daha iyi sever kim sevmez biz çok iyi biliyoruz allaha şükür HE KİMSE BENİM NE DERECE RİZESPORLU OLDUĞUMU BİLEMEZ ! KİMSE BENİM GİBİDE DESTEK VERMEZ BANA GÖRE !

mekansız53
07.02.2010, 16:51
yeter artık yine malup hep malup yeter yeter yeter bu takımdan daha birşey beklemiyorum ben ligden çekilelim !

Cengiz Çubukcu
07.02.2010, 17:03
yeter artık yine malup hep malup yeter yeter yeter bu takımdan daha birşey beklemiyorum ben ligden çekilelim !

maç kaç kaç?

Murat Erdem
07.02.2010, 17:42
Sezon başı, Eren'in önce Rize, sonra da Giresun'a kiralık verilmesi üzerine, bir yorum yapmıştım.
"Kaos politikasıyla yönetilen bu takımlarda, Eren kaybolur" diye.
Lig başladığından beri, Rize-Giresun-Ordu'nun kaç hoca ve oyuncu değiştirdiğinin hesabını yapan var mı ?

Murat'
07.02.2010, 20:51
Hasan Üçüncü'nün ayağı uğurlu geldi.

Emre EFENDİOGLU
08.02.2010, 20:33
Of be Rize gel artık yanımıza. Samsun, Ordu, Giresun, Gümüşhane sizleride bekleriz.

Hakan Kazdal
09.02.2010, 16:39
Metin Kalkavan Seneye %90 Şampiyonuz Demişti Zaten .. 1 Umut Belki Bu Sene Play-Off Demiştik Ama Artık Düşmemek İçin Oynicaz ..

OYılmaz
11.02.2010, 13:41
Maçta destek veren Mekansız grubuna teşekkürler dostumuz olmayı hakediyorsunuz yaşasın Trabzon&Rize

Hakan Kazdal
13.02.2010, 15:19
Trabzonspor Rize'ye teşekkür etti

http://www.gazeterize.com/images/haber/20100212_884_984155536.jpg

Trabzonspor kulübü Çaykur Rizespor kulübü ve taraftarına bir teşekkür mesajı yayınladı.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Rize´de oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı için bir teşekkür mesajı yayınladı.

Şener mesajında şu görüşlere yer verdi: "Takımımızın İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Yeni Rize Stadı´nda oynadığı Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş karşılaşmasında bizleri yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Dr. Recep Kızılcık´a, Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu´na, Emniyet Müdürümüz Sayın Feridun Boz´a ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Şerif Özgür´e ve cefakar taraftarlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ayrıca komşu ilimiz Rize´de bulunduğumuz süre içerisinde gerek stadyum tahsisi, gerekse de tribün desteği anlamında büyük katkıları bulunan Rizespor Kulübü Yönetim Kurulu ve yetkilileriyle, değerli Rizeli hemşerilerimize de teşekkürü borç biliyoruz."

Hakan Kazdal
13.02.2010, 15:22
http://www.rizesporlular.com/portal/images/news/yazar61.jpg

Haber61.net Köşe yazarı Tanju bey; Yeni Rize stadını beğenmedi! Harcanan paraya yazık oldu dedi, Berlin Duvarını andırıyormuş, projeyi çizen Mimar, Mühendisler diplomayı yırtsın dedi…

İşte Köşesindeki yazısı;

Stadyum tamam.

Bu Trabzon”un olmazsa olmazı.

Bunu bende her Trabzonlu gibi istiyor ve Trabzon ve Trabzonsporluların bu isteğini hala daha göz ardı edenleri şiddetle kınıyorum.

Rize stadına kavuştu.

1 yıl gibi kısa sürede Rize”ye modern! bir Stadyum yapıldı.

Ama ne stadyum ha.

O stadyumun projesini çizen mimarı tanımak isterim. Bu güzelim Stadyumu nasıl bir düşünceyle katletti, rezil etti öğrenmek isterim.

İstanbul BB. Maçlarını hem İstanbul, hem de Rize”de olmak üzere Stadyumda izledim.

İzlediğim her iki stadyuma harcanan paralara da yazık olmuş.

Birisi dağ başında hayalet stat. Ne estetik var ne güzellik. Tek olan seyirci kapasitesi.

Seyirci kapasitesi de hikaye, 50 yılda bir ya dolar ya dolmaz.

Diğeri ise Rize”de, Kibrit kutusu ve günümüz modern stadyumlarını andırıyor.

Ama sadece andırıyor. Kapalı Tribün ise projeyi çizen mühendisler, mimarlar tarafından katledilmiş.

Ben Yeni Rize Stadyumu”nun kapalı Tribününde maçı izledim. Deniz tarafında.

Kapalı tribün üstten aşağı öyle bir merdivenle bölünerek Protokol Tribünü oluşturulmuş ki. Bu projeyi çizen lütfen diplomasını yırtsın atsın. Bu işi de bıraksın.

Berlin Duvarı gibi. Uzak kale önünü görebilmek imkansız. O merdivende duran protokol görevlileri ve protokol tribününe girip çıkan bürokratlarla, kapalı Tribünde maç izleyen seyircilerin birbirlerine girmemeleri mümkün değil.

Ya kardeşim sen hangi akla hizmet ederek o merdiveni Berlin duvarı gibi o güzel stadyumun ta en arkasından en önüne indirdin.

Allah Trabzonspor stadyumunu bu şekilde çizilecek proje ve projeyi çizen mimardan korusun.

Misina
13.02.2010, 15:38
Çok doğru demiş tribünler çok yatık önünde biraz uzun boylu biri varsa maçı takip etmek zor.Ayrıca Tribünün kenarındaysan kornerleri ve kanatlardaki pozisyonları görme şansın yok

Harun-61
15.02.2010, 23:34
Rize geriden geldi: 2-1
Bank Asya 1. Lig'de, Çaykur Rizespor sahasında Giresunspor'u 2-1 yendi.

Fatih BALTA
16.02.2010, 01:31
Maç sonu olaylar olmuş galiba.Var mı bugün maçta olan ve oyunu, maç sonrasını özet geçebilecek arkadaşlar.
6 maç sonra gelen bu galibiyet yeniden Rizespor'u ilk 6 için umutlandırdı.Devamı gelir umarım.

Misina
16.02.2010, 08:58
Rize yenilir olay çıkar yener yine olay çıkar Ne iştir yahu

Fatih BALTA
16.02.2010, 11:43
Bank Asya Birinci Ligi'nde Çaykur Rizespor'un, Giresunspor'u 2 - 1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası büyük olaylar çıktı. Maçın bitmesinin ardından sahaya giren bir Giresunsporlu taraftarın, güvenlik güçleri tarafından dışarı çıkartılması sırasında, Çaykur Rizesporlu taraftarlar, bu taraftara doğru koltukları söküp fırlattı. Bunun üzerine güvenlik güçleri, Giresunsporlu taraftarı sahanın ortasından kaçırdı.
Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında ise Giresunspor Teknik Direktörü Levent Eriş, kendi futbolcularının ve taraftarlarının Rizesporlular tarafından tahrik edildiğini söyledi. Bunun üzerine Rizeli taraftarların, "Olayları sizin taraftarlarınız başlattı" diyerek itiraz etmesi üzerine, Eriş'le basın mensupları arasında tartışma başladı. Bunun üzerine toplantısını devam ettirmeyen Eriş, "Haddinizi bilin" diyerek salonu terk etti. Bu sırada basın toplantısı salonuna gelen Giresunsporlu futbolcular ile basın mensupları arasında da tartışma çıktı. Olaylara müdahale eden emniyet güçleri olayların büyümesini engelledi.
Daha sonra maçtan çıkan Rizesporlu taraftarlar, protokol tribünü önünde bulunan Giresunspor'un otobüsünü taş yağmuruna tuttu. Olay sonrası yeşil - beyazlıların otobüsünün camlarının tümü kırılırken, otobüsün yanında bulunan Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu'nun makam aracı da zarar gördü. Emniyet güçleri olayları yatıştırmakta güçlük çekerken, taraftarlar daha sonra slogan atarak olay yerinden uzaklaştı. Bu arada Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Ümit Kayıhan'ın basın toplantısı düzenleyeceği sırada ise Giresunspor Kulübü Başkanı Olgun Aydın Peker, yanında adamı olduğu öğrenilen 5 kişiyle salonuna girdi. Ümit Kayıhan, olayın şokuyla susarken, Peker, "Olaylara karışan basın mensupları ayağa kalksın" dedi. Toplantı salonundakiler olayın şokunu yaşarken, Peker ve beraberindekiler gözlemcilerin uyarısıyla dışarı çıkarıldı. Kapı önünde basın mensuplarının çıkmasını bekleyen Peker ve korumaları, basın mensuplarına tepki gösterdi ve bazı gazetecileri darp etti. Bu sırada arkadaşlarını uyarmaya çalışan Doğan Haber Ajansı Rize Muhabiri Muhammet Kaçar da, yumruklardan nasibini aldı. Gözlüğü kırılan ve dudağı patlayan Kaçar, arkadaşlarıyla birlikte polisin olayları yatıştırmasının ardından basın toplantısı salonundan çıkabildi. Olaylar Çaykur Rizespor Başkanı Metin Kalkavan'ın araya girmesiyle yatışırken, Giresunsporlu taraftarlar maçtan ancak 2 saat sonra sahadan çıkartıldı. Emniyet güçlerinin ise olaylara karışan taraftarlar ve Olgun Aydın Peker'in korumalarını bulmak için araştırma başlattığı öğrenildi.

15.02.2010

Kaynak : DHA

Maç sırası ve sonunda yaşanan olaylar:
http://www.dailymotion.com/video/xc8ure_%C3%A7aykur-rizespor-giresunspor-ma%C3%A7-son_sport

Sami Kuk
16.02.2010, 13:38
Bu maçı rize taraftar sayesinde aldı..90 dk destek vardı maraton bıle bayagı destek verdi..Trabzon macında 20 bın kısı olmasına ragmen okadar ses yoktu atmosfer yoktu..

Olaylara gelınce giresun bunu hak etti.1-0 öndesin koltukları kırıyorsun sahaya atıyorsun..Rize muhtesem oynadı ama..

rizesporlular
22.02.2010, 17:14
BU TARAFTAR DAHA NE YAPSIN BEYLER http://www.rizesporlular.com/portal/images/news/KADRO533.jpgGün geldi kamp yaptığınız kartepe yollarına düştü bu taraftar basın mensupları dahi bu hazırlık maçında böyle bir taraftar neyin nesi diye birbirlerine sorarak şaşkınlıkla kartepe semalarını inleten ''Rize-Rize'' sloganlarını ve o kara sevdalıları izliyorlardı..,

Gün geldi Kartal deplasmanına geldiğiniz zaman istikamet Sabiha Gökçen dedi kar,kış,soğuk dinlemeden saatlerce bekledi ve bağrına basıp otele kadar eşlik etti size bu taraftar..,

Gün geldi ''Yollar bize memleket'' dedi,Çanakkale'de sevdasını haykırdı bu taraftar..,

Gün geldi İzmir yollarına düşüp Buca maçı öncesi kamp yaptığınız otele kadar gelip siz otobüse binerken İzmir sokaklarını yeşil-maviye boyadı bu taraftar.,

''YENMEK İÇİN SEVMEDİK Kİ'' dedi boynunu büktü dönüş yolunda gözyaşları otobüsün buğulu camlarına karıştı kara sevdalıların..,

Ama nerde bunları anlayacak hissiyat,varsa yoksa maddiyat..!

PEKİ SİZ NE YAPTINIZ..?

Türkiye'nin en iyi tesislerinden birine sahip olan bir kulüpte olmanıza,en iyi statlardan birinde oynamanıza rağmen..,

Rakiplerinizin deplasmanlarda pansiyonlarda kaldığı bir ortamda sizler 5 yıldızlı otellerde konaklamanıza rağmen..,

Maddi sorununuz olmamasına rağmen..,

Aylardır tek kuruş para almadan oynayan futbolcuların takımları süper lig şarkıları söylerken..,

Sizler ayakta dahi durmakta zorlanıyorsunuz.Bırakın galip gelmeyi 3 pas yapmaktan acizsiniz..,

Sizin için sorun değil nasıl olsa sezon sonunda bavulunuzu toplayıp gideceksiniz.Ama içinizde zerre kadar insanlık kırıntısı kaldı ise sezon sonunu beklemeyin vicdanınızla yüzleşin ve hak etmediğiniz o kutsal Rizespor formalarını sırtınızdan çıkarın ve çekin gidin..!

HELAL OLSUN SİZE..!

Neden biliyormusunuz..?

Bizim gerçeklerimize hayalleri dahi erişemeyecek durumda olan rakip taraftarlara ''RİZE KÜMEYE'' ''RİZE ÖLDÜ ALLAH RAHMET EYLESİN'' diye bağırabiliyor ya artık gurur duyun kendinizle..!

rizesporlular
22.02.2010, 17:17
Yaziklar olsun bİz daha ne yapalim sÖndÜ bÜtÜn hayalleİmİz

Cengiz Çubukcu
22.02.2010, 17:28
hemşerim unutmayın karanlığın en yoğun olduğu an aydınlığa en yakın anıdır...moralimizi bozsak bile gelecekten ümitsiz olmayalım, suç futbolcularda değil her sene birilerini gönderip birilerini getiren yönetimlerde ve bu yönetimlere gelen Rizesporu değil kendini düşünen menfaatçi insanlardadır...

Misina
22.02.2010, 18:03
İstikrar İstikrar İstikrar.

Türkiye liglerinde Lobi Ekonomi ve Tesis bakımından en iyi bir kaç kulüpten biri olaran Rizesporun bu hallere gelmesinin tek sebebi istikrarsızlıktır.

Oktay Çevik halen bu takımın başında olsaydı rizespor şuan en kötü ilk 6 daydı.Sezon başı yeni hoca getir devre arası başka hoca getir transferleri ona yaptır bi kaç maç sonra gönder başkasının kurduğu transferleri başka hocanın yaptığı takımı yeni bir hocaya ver başarı bekle.Çok çelişik.

Rizespor bu sezon aldığı sonuçlarla değil Ekrem Cengiz sövüle sövüle Rizeden gönderildiğinde Rizespor bu hallere düştü.

Murat'
28.02.2010, 16:05
Rizespor düşme hattına doğru yavaş yavaş gidiyor.

Fatih BALTA
02.03.2010, 20:39
Oyuncular bir an önce lig bitsin bakalım dalgamıza havasında.
Riberio ve özellikle Kemal.
O nasıl penaltı kullanmaktır.
Hani rakip para verse takımı sabote et diye ancak öyle kullanılırdı o penaltı atışı.

kudu_61
08.03.2010, 02:01
rizeli olupta istanbulun eziğinde yönetici olanlara kapak olsun tutmadılar takımın elinden zamanında toplan rize silkelen kendine gel

Hakan Kazdal
08.03.2010, 17:49
Oyuncular bir an önce lig bitsin bakalım dalgamıza havasında.
Riberio ve özellikle Kemal.
O nasıl penaltı kullanmaktır.
Hani rakip para verse takımı sabote et diye ancak öyle kullanılırdı o penaltı atışı.

Ribero'yu Taraftar Seviyor .. Ben Rizeliyim Diyor Kolay Kolay Bi Yere Gitmem Ama Bu Sene Çıkamıcaz .. Mecburen Yaş İtibariyle Gidecek .. Kemal'e Gelince , Geldiğinden Beri Çok Hırslı Oynuyor , En Azından Diğer Ruhsuzlara Göre Savaşıyor .. Kemalide Seviyoruz.. Ama Ben Bu Düşüncemden Vazqeçtim .. G.Antep Bld. Maçında Takım İyi Oynadı & 2 Dk'da 2 Gol Yedik & 2 Penaltı Kaçırdık & 2'de Penaltımız Verilmedi.. Öyle Böyle Kaybettik Bana Koyan .. O Kadar Hırslı Oynayan , Kemal Acaba Bu Maçta O Penaltıyı Nasıl Atamadı ?? Maçtan Sonra Öğrendimki Kemal ( Antepli ) imiş .. Antepli Diye Gol Atmıcakmı Yani ? Bir Önceki Hafta Altay Deplasmanında Yenildik , O Maçıda Alabilirdik .. Kaleci Kılıçarslan Çok İyi Şutlar Kurtardı .. Adam Rizeli Gol Mu Yesin Yani .. Yemedi .. + Kılıçarslan Antep Maçını Tribünden İzliyordu .. Maç Sonu Staddan Çıkarken Gördüm .. Futbolun İçin Malesef Böyle Şeylerde Oluyor ..

Cengiz Çubukcu
08.03.2010, 18:00
Rizesporun gidişi pek iyi olmayacak gibi, 2 . yarıya playoff hayalleriyle girdiler düşmemeye oynuyorlar....

Cengiz Çubukcu
10.03.2010, 07:47
Dün akşam Ümit Kayıhan Ntv spordaki programa canlı bağlandı...Futbolcularla şehir arasında bir iletişim problemi olduğunu ve şehirde rahat gezemediklerini söyledi....oyucuların bireysel anlamda yetenekli olduğunu ama takım olmaya geldi mi işin değiştiğini söyledi...

Misina
11.03.2010, 19:41
Facebookta Dönen Bir Video.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=360273572178&ref=nf

Fatih BALTA
15.03.2010, 20:30
Bu hafta birbirinin kopyası 3 gol yemiş Rizespor..
Ligin sonuna sayılı günler kala ateş hattının hemen üstünde Rizespor.Alacağı 1-2 kötü sonuç sonrasında zor durumlara düşebilir.
İlk 10 hafta şampiyonluk potasının içindeki takım şimdi küme düşmeme hesapları yapıyor.
Rizeli taraftarlar için kenetlenme zamanıdır.

Fatih BALTA
19.03.2010, 15:33
Çaykur Rizespor gelir kaynaklarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Rize’de Sahil Cami arkasında ve Yeni Rize stadyumun yanında Petrol Ofisine ait iki akaryakıt istasyonunun Rizespor kulübüne devredilmesinden sonra yeni bir gelir kaynağı daha sağlamak için son aşamaya gelindi. Rizesportif A.Ş.’nin bir süredir Deniz Bank ile yaptığı görüşmeler sonunda ‘Rizespor Bonus’ kredi kartını çıkartmak için el sıkışıldı.

Yeni Gelir Kaynağı Olacak
Bununla da Rizesportif A.Ş Bonus kredi kartı için Deniz bank ile her konuda anlaşma sağladı. Rizesportif A.Ş.Başkanı Metin Kalkavan, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ile bir süredir yaptığı görüşmeler sonun da kredi kartı için taslak hazırlandı ve yeni sezondan itibaren geçerli olmak için iki tarafında anlaştığı öğrenildi. Akaryakıt istasyonlarından sonra yeni bir gelir kaynağı olacak olan Rizespor Bonus Kredi kartları için resmi sözleşme önümüzdeki günlerde törenle imzalanacak.
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs444.ash1/24507_389928931472_92426326472_3548994_3929055_n.j pg

Murat'
21.03.2010, 15:42
Yarınki Konya maçından puan alamazsa Rizespor ciddi ciddi küme potasına inecek.

Birtan Karaman
23.03.2010, 15:03
Önümüzde ki 5 Sene Süperlige yükselemez Rizespor. ;)

Her sene aynı filmleri izliyor Rizespor taraftarı resmen ; Revizyon , Revizyon , Revizyon.

Aşı tutmadı bir türlü. Gelecek sezon için yine bi revizyona giderler , yine patlak verirler eminim. ;)

Hakan Kazdal
24.03.2010, 17:35
Ç.Rizespor, Konyaspor deplasmanında 90. dakikada Riberio'nun attığı golle 1 puan aldı.

http://www.haber53.com/resimler/haberler/250/38540.jpg

Ligin ilk yarısında Oktay Çevik teknik direktörlüğünde kendi sahasında Lider Konyaspor'u 2-1 yenen Ç.Rizespor, Ümit Kayıhan teknik direktörlüğünde deplasmanda Riberio'nun 90. dakikada attığı golle 1-1 berabere kaldı.

Bu sonucun ardından Konyaspor puanını 44'e, Rizespor da 32'e çıkarttı.

KONYASPOR: 1 - ÇAYKUR RİZESPOR: 1

Bank Asya 1. Lig'de Konyaspor, Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldı.

Stat: Atatürk

Hakemler: Koray Gençerler xx, Gökmen Olgaç xx, Süleyman Özay xx

Konyaspor: Recep xx, Ömer xx, Mehmet Ayaz xxx, Da Silva xx, Poljac xxx, Eser xxx, Zafer Demir xx (Dk. 73 Ali xx), Volkan Koçaloğlu xx, Ufukhan xx, Erdal xx (Dk. 61 Umut xx), Yusuf xx

Çaykur Rizespor: Zafer xx, Kenan xx (Dk. 79 Mesut x), Murat Ocak xx, Ersin xxx, Engin x, Hasan Yiğit xx, Çağrı xx (Dk. 64 Mithat xx), Hasan Üçüncü xx, Ulaş xx, Riberio xxx, Mehmet Sedef xx (Dk. 89 Yunus ?)

Goller: Dk. 90 3 Eser (Konyaspor), Dk 90 5 Riberio (Çaykur Rizespor)

Sarı kartlar: Dk. 47 Da Silva (Konyaspor), Dk. 43 Kenan, Dk. 48 Murat, Dk. 56 Çağrı, Dk. 81 Zafer, Dk. 82 Ulaş, Dk. 83 Hasan, Dk. 90 Mithat (Çaykur Rizespor)

Hakan Kazdal
24.03.2010, 17:37
90+2'de Riberio'ya Faul Yapıyorlar Konyalı Futbolcular Durmuyor Gidip Golü Atıyorlar Ama Nasıl? Attıkları Golde Ofsayt.. Kimsenin Dikkatini Çekmedi Acaba Neden..90+6'da Biz Atıyoruz Beraberlik Sağlanıyor .. 1 Puan Alıyoruz .. İlk Yarı Konya'yı 2-1 Yenip Averajla 2.Sıraya Çıkmıştık .. Şimdi Konya'dan 1 Puan Aldık İnş. Çıkışa Geçeriz .. Yoksa İşimiz Zor ..

Hakan Kazdal
26.03.2010, 21:43
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs432.snc3/24872_375690052927_8533892927_3636174_2874170_n.jp g

kaan53
27.03.2010, 14:18
ekonomik olarak tsl deki birçok takımdan iyi olan RİZESPOR'un bu halde olmaması lazım.1 sene daha Rizesiz bir süperlig

28TS61
27.03.2010, 14:33
rizespor 1-0 öne gecti. dakika 3 gol öztonga

Misina
27.03.2010, 17:17
ÇAYKUR RİZESPOR: 2 - KARTALSPOR: 1

Stat: Yeni Rize

Hakemler: Fethi Serkan Koçak xx, Ömer Faruk Yeşil xx, Özgür Fatih Kalaycı xx

Çaykur Rizespor: Zafer xx, Hasan Yiğit xx, Ulaş xx, Murat Ocak xxx, Ersin xx, Hasan Üçüncü xx (Dk. 76 Kemal x), Engin xxx, Mehmet Sedef x (Dk. 69 Mesut xx), Kenan xxx, Çağrı x (Dk. 54 Özgürcan xx), Riberio xx,

Kartalspor: Oğuz xx, Hamza xx, Serkan xx, Mehmet Kahriman xx, Mehmet Uslu xx, Tolga x (Dk. 74 İbrahim x), Selçuk xx, Muhammed xx (Dk. 87 Kaan ?), Efecan xx, Tayfun xx, Yakubu xxx

Gol: Dk. 2 Engin, Dk. 83 Kenan (Çaykur Rizespor) Dk. 46 Yakubu (Kartalspor)

Sarı Kartlar: Dk. 25 Ulaş, Dk. 61 Kenan, Dk. 63 Hasan Üçüncü, Dk. 85 Kemal, Dk. 90 Özgürcan (Çaykur Rizespor) Dk. 21 Tolga, Dk. 28 Serkan, Dk. 45 Hamza, Dk. 78 Tayfun (Kartalspor)

Vefat eden Galatasaray Kulübü eski Başkanı Özhan Canaydın anısına maçtan önce saygı duruşunda bulunuldu. Seyirciler, ''Büyük Başkan, Başımız sağolsun'' sloganları attı.

Mustafa ÖZDEMİR
29.03.2010, 12:40
ligde kalırlar umarım...

Mustafa K. Demirbaş
12.04.2010, 20:57
ilk yarı sonucu
Ç.Rize 0-2 Karabük

Kazım Uzunboy
12.04.2010, 21:21
Fark 3 oldu...

unique
12.04.2010, 21:42
Gidişat iyi değil, küme düşmezler umarım.

Emre B.
12.04.2010, 22:12
İnşallah Bank Asya'dan düşmezler.Neden bu durumdalar acaba?

Misina
12.04.2010, 22:13
Kalan 4 hafta korku dolu geçecek

Fatih BALTA
13.04.2010, 23:23
Bank Asya 1. Lig'de dün akşam oynanan Karabükspor maçında alınan 3-0'lık yenilgi sonrası düşme tehlikesi yaşamaya başlayan Çaykur Rizespor'da taraftarlar "futbolculara baklava ikram edeceğiz" diye girdiği Mehmet Cengiz Tesisleri'nde futbolcu Özgürcan'ı tartaklamaya çalıştılar.

Karabükspor karşısında alınan 3-0'lık mağlubiyetle düşme potasına giren Çaykur Rizespor'da sinirler gerildi. Bir grup taraftar saat 18.00'da Mehmet Cengiz Tesisleri'nde başlayan idmana gelerek futbolculara baklava vermek istediklerini söylediler.

Taraftarlar baklava ikramı sırasında futbolculardan Özgürcan'ı darp etmeye kalkıştı. Futbolcular ile taraftarlar arasında arbede yaşanırken, taraftarlar daha sonra tesislerden ayrıldı.

Olay sonrası tesislere gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri alırken, güvenlik kamerası kayıtlarından saldırgan taraftarları tespit etmeye çalışıyor.

Öte yandan taraftarların Özgürcan'ın bilerek iyi oynamadığı ile ilgili ellerinde ses kaydı bulunduğunu söyledikleri ve buna istinaden bu futbolcuya saldırdıkları iddia edildi.

Rizespor'un sıralamadaki yeri.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs485.snc3/26523_381546302927_8533892927_3785551_2119578_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3786514&id=8533892927)

Rizespor'un kalan maçları:

Karşıyaka(D)
Mersin İdman Yurdu(D)
Bucaspor
Kocaelispor(D)

28TS61
13.04.2010, 23:55
Bank Asya 1. Lig'de aldığı kötü sonuçlarla düşme hattına yaklaşan Çaykur Rizespor'da bugün futbolcuları şoke eden bir olay yaşandı.

Antrenman sonrası futbolculara baklava ikram eden taraftarlar ile genç futbolcu Özgürcan arasında tartışma yaşandı. Özgürcan'ı tartaklayan taraftarlar, bu futbolcuyu saha içinde kovaladı. Olayları tesisler önünde bekletilen polis ekipleri yatıştırdı...

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/14411621.asp?gid=373

Kazım Uzunboy
14.04.2010, 17:11
Çaykur Rizespor'da operasyon!

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un 4 oyuncusuyla yollarının ayrıldığı bildirildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm955319.jpg

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, yeşil-mavili futbolculardan Mustafa Özkan, Kemal Aslan, Erhan Küçük ve Özgürcan Özcan, kadro dışı bırakıldı.
Bu futbolcuların avukatları ve menajerlerinin Rize’ye çağrıldığı ve oyuncuların sözleşmelerinin feshedilmesi için de çalışmaların başlandığı bildirildi.
Konuyla ilgili akşam saatlerinde açıklama yapılacağı kaydedildi

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Cengiz Çubukcu
14.04.2010, 17:31
Rizesporda ne operasyon biter ne de olaylar :( ...inşallah küme düşmez ama benim gönlümde küme düştüler... neden mi ? Türkiyede en kötü yönetilen kulüp oldukları için.... sene başındaki teknik ekibe az sabır gösterselerdi şimdi mutlaka ilk 6'nın içindelerdi...

Cengiz Çubukcu
15.04.2010, 08:16
Alın size Alihan Telatar'ın yazısı...
Operasyonun perde arkası

Çaykur Rizespor’da operasyon yapıldı ve Kemal Aslan, Erhan Küçük, Özgürcan Özgür ile Mustafa Özkan kadro dışı bırakıldı.Yönetim başarısızlığın faturasını şimdilik bu 4 futbolcuya kesti.Sezon başında ve sezon içinde gidişatta bir aksama oldu, hemen yeni transfer yap. Çünkü kurtuluş orada. Olmadı teknik kadroyu değiştir gerilimi artır, gündemi değiştir. Daha olmadı futbolcuyu değiştir, kadro dışı bırak. Daha da olmadı yöneticiyi değiştir. Değiştirmenin sonu yok. Rizespor da bu sezon da 3 tane hoca değişti. Onlarca futbolcu transfer edildi. Bir çok şey değişiyor ama başarısızlık değişmiyor. Bu yapı Rizespor’un istikrarını, gelişimini ve başarısını engelliyor. Böyle devam ederse de sonuçlar hep aynı olacak ve yerimizde sayacağız. Belki de küme düşeceğiz.
Şimdi gelelim işin perde arkasına. Rizespor da ki bu operasyon haftalar önce yapılacaktı. Başkan Metin Kalkavan operasyonu yapmak için Rize’ye geldiği gün antrenmanda Evren’in ayağı kırıldı. Kalkavan’da doğal olarak hastaneye koştu ve böyle bir günde operasyonu yapmayıp erteledi. Sadece Aspirin tedavisi uygulandı.Daha sonra takımın aldığı bir galibiyet 2 beraberlikle işler düzelir gibi olup umutlar biraz yeşerdi ancak üst üste gelen Ordu ve Karabük yenilgileri ile bardak taştı.
Karabük yenilgisinden sonra Başkan Metin Kalkavan, Rize valisi Suyfullah Hacımüftüoğlu, Garnizon komutanı ve Emniyet müdürü takımın otobüsüne binip tesislere gittiler. Bu takıma sahip çıkıp güven verme açısından son derece yerinde bir hamle.Tesislerde futbolcularla toplantı yaptılar. Önce Kalkavan sonra Vali Hacımüftüoğlu, takıma moral ve güven verici konuşmalar yapıp şehir olarak sonuna kadar hep arkanızdayız mesajını verirler. Vali Hacımüftüoğlu konuşmasının sonun da futbolculara benim ve başkanın söylediklerinden bir şey aldınız mı diye sordu. Futbolcuların çoğu başları önlerinde suskun kalırken Emrah Küçük ayağa kalkar ve ‘Ben hiçbir şey almadım’ der. Erciyes maçından sonra İstanbul’da alame giden Erhan’ı kadroda tutulursa olacağı bu olur. Erhan kardeş, Rizespor’dan hatırı sayılır para aldın. Peki karşılığında ne verdin. Karşılığında gece kulüplerinde eğlendin. Bumu senin futbolculuk anlayışın. Erhan’ın bu sözleri toplantı salonunda buz gibi bir hava estirir ve herkes birbirine bakarken toplantı sona erer. Ardından Vali ve Başkan beraberindekilerle birlikte yönetim kurulu odasına geçerler. Başkan Kalkavan, Vali’ye Erhan’ı hemen kadro dışı bırakacağını söyleyerek operasyon düğmesine basar. Bununla da dün Erhan ile birlikte 4 futbolcu Rizespor’dan gönderildi. Önceki gün yapılan idman sonunda taraftarların baklava ikramını geri çeviren Özgürcan’in tartaklanması da etkenlerden biri olur. Elbette bu operasyonun tek nedeni bunlar değil.Aslında daha önce planlanan operasyon çeşitli nedenlerle bugüne ertelenmişti. Kemal Aslan, Tahir Kıran’ın katkısıyla. Özgürcan Özcan Kemal Yardımcı’nın çok uzun süren uğraşlarıyla transfer edilmişti. Erhan ise devre arasında kurtarıcı olarak, Mustafa Özkan’da transferin son gününde alındı. Şimdilik başarısızlığın faturası bunlara kesildi.
Rizesportif A.Ş.nin hem ortakları hem de yönetiminde çok ciddi sıkıntılar, fikir ayrılıkları ve birbirini çekememezlik var. Bu operasyon şirket içindeki gerginliğin yani o onun transferi, bu bunun adamı olarak ta iddia ediliyor. Sanki kılıçlar çekildi ve bir iç hesaplaşma yapılıyor. Böylesine çok sıkıntılı bir dönemde krizi yönetmesi gereken şirket kendi içinde ciddi sorunlar yaşıyor. Oysa Rizespor’un kurtuluşu için ligde kalması için tek vücut ve tek ses olmaları gerekir. Beyler kendinize gelin. Haftaya Salı günü Rizesportif A.Ş.’nin seçimli genel kurulu var. Rizespor’u içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için tek vücut tek ses olup ortak hareket edin. Bu takım küme düşerse kimse bunun hesabını veremez.Bir profesyonel kriz yaratmaz kriz çözer. Ama gel gör ki Rizespor’un her tarafında bir kriz yaşanıyor.

Misina
15.04.2010, 09:13
Mustafa Özkan,Kemal Aslan,Hasan Yiğit,Engin Öztonga,Celil Sağır gibi süper ligin kaşarlanmış oyuncularını bir araya toplayıp başarı beklemek hayalcilikti.
Ancak herşeye rağmen Oktay Çevikin arkasında durulsaydı Rizespor şuan en kötü ilk 6 mücadelesi veriyor olurdu.

Murat'
15.04.2010, 20:27
Rize bu gidişle küme düşer.

@Misina

Bir de Hasan Üçüncü'yü ekleyelim bu listeye.

Mustafa ÖZDEMİR
15.04.2010, 20:31
yönetim şekliyle bizim takımdan farkı kalmadı .ligden düşecekler galiba...

Hamravat
16.04.2010, 09:25
rize inşallah ligde kalır, yani şampiyonluk parolasıyla başla ve sezon sonu hedef ligde kalmak, sorun nerede kimde?

Murat'
18.04.2010, 18:32
Rizespor sessiz sedasız kümeye doğru gidiyor.

Fatih BALTA
18.04.2010, 23:06
Son maç hariç hepsi kritik maçlar.
Hele haftaya oynayacağı Mersin İdman Yurdu maçı 6 puanlık bir maç.En kötü sonuç beraberlik olmalı haftaya.

Kalan maçlar:

Mersin İdman Yurdu(D)
Bucaspor
Kocaelispor(D)

LazAnisT
18.04.2010, 23:36
Ligde kalmak istiyorlarsa bugünki kalecilerinden kurtulmaları lazım.

Murat'
19.04.2010, 22:17
Bucaspor 3-2 yenildi kendi sahasında Mersin İdmanyurdu'na.

Bu sonuçla Rizespor kümeye iyice yaklaştı.

Mustafa ÖZDEMİR
20.04.2010, 00:40
kötü senaryolar gerçekleşmeye başlıyor maalesef...

Hakan Kazdal
20.04.2010, 15:39
kötü senaryolar gerçekleşmeye başlıyor maalesef...

Kısa Ve Öz Söyledi Arkadaş ..

Misina
20.04.2010, 16:46
Büyük Adamsın Ekrem Cengiz.Onun zamanında Rizespor ne yapıp edip Süper ligde kalıyordu şimdilerde 1. ligden düşmemek için çırpınıyor.

Mustafa ÖZDEMİR
25.04.2010, 22:46
bugün berabere kaldı .rizespor bank asyadan düşmemeli...

iskenderunlu
25.04.2010, 23:12
MİY taraftarları maç öncesinde facebook sayfalarında çok ağır ithamlar ediyordu maç sonu kendi takımlarına bu sefer çok ağır konuşuyorlar ne acayip taraftar bu MİY ŞEYTANLAR

Misina
26.04.2010, 01:19
En ciddi rakipten deplasmanda 1 puan çok iyi Rizespor umarım kalan 2 maçı kazanıp ligde kalır

Külünkoğlu
26.04.2010, 09:10
En az bir galibiyet bir beraberlik alması lazım Rize'nin. Oynayacağı rakiplere bakarsak iki galibiyetle kümede kalacaktır büyük ihtimalle. Her zaman fikstür bu kadar şanslı olmaz. Çeki düzen şart Rize'ye.

Mersin İdmanyurdu : 37 Puan
02 May' 10,Paz - Mersin İdmanyurdu -- Kocaelispor
09 May' 10, Paz - Hacettepe -- Mersin İdmanyurdu

Çaykur Rize : 36 Puan
02 May' 10, Paz - Ç.Rizespor -- Bucaspor
09 May' 10, Paz - Kocaelispor -- Ç.Rizespor

Hacettepe : 34 Puan
02 May' 10, Paz - Karşıyaka -- Hacettepe
09 May' 10, Paz - Hacettepe -- Mersin İdmanyurdu

Dardanel : 32 Puan
02 May' 10, Paz - Dardanelspor -- Altay
09 May' 10, Paz - G.Antep Bld.-- Dardanelspor

Hüseyin Sahtiyan
26.04.2010, 09:58
Bugün Buca'nın olası puan kaybı ve Adananın kazanması haftaya Rize'de çok çok stresli bir maç yaratır.. O maçta da Rizenin puan kaybı demek, son hafta kıyamet demek..

Rize'nin tek avantajı Hacettepe'nin çok zor maçlarının olması.. Dardanel'in kurtulması çok zor bu saatten sonra..

Hakan Kazdal
29.04.2010, 17:52
Sene Başında Şampiyon Parolasıyla Başladık Ama Şimdi Düşcekmiyiz Düşmicekmiyiz Diyoruz .. Allah Bizi Bu Hale Getirenlerin Belasını Versin !! İNADINA RİZESPOR !!

Deniz Telci
29.04.2010, 18:17
seneye sanırım 2.lig de mücadele edecek Kendi Memleketimin güzel takımı :(. Ç.Rizespor'u bir Rize/Fındıklı'da yaşayan Trabzonspor'lu vatandaş olarak, bilin bu takımı'da çok severim... ama Rizespor'da yöneticiler, alt yapı'ya fazla önem vermiyor bence ! vermeleri şart !

Kazım Uzunboy
02.05.2010, 11:19
Rizespor Destek Bekliyor
Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rizelileri, Bank Asya 1. Lig'de kalma mücadelesi veren Çaykur Rizespor'un hafta sonunda Bucaspor ile yapacağı karşılaşmada, takımlarına destek vermeye çağırdı.

Bakırcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Çaykur Rizespor'un Rizelilerin arzu etmediği bir yerde olduğunu belirterek, ''Bucaspor ile çok kritik bir maç oynayacağız. Hafta boyunca biz de maçı izlemek isteyenler için çalışma yapacağız. Fındıklı'dan İkizdere'ye bütün ilçe belediyeleri ile koordineli çalışacağız. Bazı ilçelerden ücretsiz otobüs ve minibüs servisi için çalışıyoruz'' dedi. Tüm imkanlarını seferber edeceklerini vurgulayan Bakırcı, ''Bu maç çok farklı bir maç. Bu maçta stadımızı doldurup takımımıza destek olalım. Yediden yetmişe kadın erkek herkesin Bucaspor maçına gelmesini istiyoruz'' diye konuştu.

Çaykur Rizespor'un herkesin takımı olduğunu kaydeden Bakırcı, ''Saha dışında bazı insanlara görev düşüyor. Herkes bu maçta bütünleşmeli. Siyasi partiler de Rize için bu maçta bütünleşmeli'' ifadelerini kullandı. Rize'nin çok önemli spor kenti olduğunu kaydeden Bakırcı, şöyle devam etti:

''Çaykur Rizespor, geçmişteki başarıları, stadı ve tesisi ile çok önemli bir takım. Sezon başında Türkiye'nin en güzel statlarından birine kavuştu. Ne yazık ki, sezon açılışında Çaykur Rizespor'un Fenerbahçe, Trabzonspor'un da Türkiye Kupası'nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynadığı maçlar hariç bu stat hiç dolmadı. Bu maçta kırgınlıkları ve kızgınlıkları bir kenara bırakılmalı, formasını atkısını alan stada gitmeli. Sezon sonunda ise Çaykur Rizespor'un eski başarıları yeniden yakalaması için radikal kararlar alınmalı.''

www.spor61.net

mehmets61
02.05.2010, 15:06
umarım yenerler buca yı da rahat bir nefes alırlar...

okg_53
02.05.2010, 16:31
Skorlar Rizemizin lehine gidiyor.Hadi hayırlısı...

okg_53
02.05.2010, 17:21
Hacettepe'nin galibiyeti ile Rize'nin işi tehtikeye girdiği görülsede öyle değil,Rize halen çok avantajlı.Çünkü;
İki rakibi nin (Hacettepe-Mersin) birbiriyle maçı var.
Rizenin maçı ise düşmesi kesinleşen Kocaeli ile.

Yani Rize, Kocaelini yendiği zaman, Hacettepe-Mersin maçı ne olursa olsun, ligde kalır.Çünkü Mersin ile ikili averajda üstün.
Bugünki Buca-Rize beraberliği , hem Buca için hem Rize için çok iyi oldu.

Of be Rize keşke daha önceden garantileseydinde bize böyle kötü rüyalar göstermeseydin...

iskenderunlu
02.05.2010, 17:28
Miy yendi garantiledi gibi bişe oldu ama hacettepe umarım düşer

Mustafa ÖZDEMİR
02.05.2010, 19:56
rize maçı oynandımı...

Atılay
02.05.2010, 20:00
İsmail Abi ne olacak bu Rize'nin hali :)

Hakan Kazdal
02.05.2010, 20:45
Senenin En İyi Taraftarı Vardı Stadda Yine Olmadı ..

Haftaya Bizim Ruhsuzlar .. Önüne Gelenin Yendiği , Küme Düşmeyi Garantilediği Kocaelispor'u Yenerse , Her Şekil Liq'de Kalıyoruz ..

JoKeR™
04.05.2010, 01:49
Ya rize ligden düşmüş kocelispor ile oynıcak bu hafta onları yendıgı taktirde zaten ligde kalmayı garantıledi rize rize bence bu haftada buca il zaten beraberlik için oynadı

Cengiz Çubukcu
04.05.2010, 08:56
Senenin En İyi Taraftarı Vardı Stadda Yine Olmadı ..

Haftaya Bizim Ruhsuzlar .. Önüne Gelenin Yendiği , Küme Düşmeyi Garantilediği Kocaelispor'u Yenerse , Her Şekil Liq'de Kalıyoruz ..

sene başında gelen teknik yönetime sabredemeyen Rizesporun aciz yönetimi nerdeyse takımı küme düşürecek, inşallah bir gün gelir de doğru düzgün bir yönetim anlayışı gelir...

Hakan Kazdal
08.05.2010, 23:11
Çaykur Rizespor’un kurtuluş maçı olarak kabul edilen Kocaelispor maçı için Türkiye’nin dört bir yanından Körfez’e akın edecek ve adeta çıkarma yapılacak.

Rize’de ne şu anda gündemde olan yaş çaya verilecek taban fiyat, ne de kendin başka bir sorunu konuşuluyor. Konuşulan tek şey Çaykur Rizespor’un, Kocaelispor ile oynayacağı tarihi maç oldu. Tesisleri ve stadı ile göz kamaştıran ve sezon başında oluşturduğu kadro ile ligin favorisi olarak gösterilen Rizespor tüm bu imkanlara rağmen tarihinin en kötü dönemlerinden birini geçirdiği sezonda lig’de kalma mücadelesi veriyor. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan ve yaşatan yeşil-mavili takımın lig’de kalıp kalmayacağı bu hafta oynayacağı son maçla belli olacak.Bank Asya 1.ligde tutunma mücadelesi veren Çaykur Rizespor için tam bir seferberlik ilan edildi. Yeşil-mavili takımın kurtuluşu olarak görülen Kocaeli sınavı için Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Rizeliler hareke geçti.

Otobüsler Taraftar Taşıyacak

Ç.Rizespor’un Bank Asya 1. lig’de kalması için olağan üstü durum ilan edilirken Rizeliler yarinki maç için akın akın Korvez’e çıkarma yapacak. Rize Belediyesi kendi personeli için otobüs kaldırırken, taraftar gurupları da bugün Rize’den Kocaeli’ye hareket edecek. Ayrıca yarın İstanbul’da taraftarlar için Mecidiyeköy, Üsküdar, Kadiköy ve Kartal ile birlikte Ankara’da Kızılay ve Ulustan Kocaeli’ye otobüslerin kalkacağı bildirildi. Rizespor’un lig’de kalması için her yerde seferberlik ilan edilirken eski başkan ve yöneticilerin, Bürokratların, siyasilerin, iş adamlarının da yarın Kocaeli’ ye gidip takıma destek verecekleri öğrenildi. Büyük bir birlik ve beraberliğin yaşandığı Rizespor için nefesler tutuldu ve iş artık futbolcuların yarinki maçı kazanmasına kaldı.

Hakan Kazdal
08.05.2010, 23:11
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs539.ash1/31552_389023642927_8533892927_3945984_1651882_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3945984&op=1&view=all&subj=437317381928&aid=-1&auser=0&oid=437317381928&id=8533892927)

Bank Asya liginde düşme potasının içinde bulunan Ç.Rizespor yönetimi, Kocaelispor galibiyeti primini açıkladı.

Aldığımız bilgilere göre kümede kalmak için yarın 15.00'da Kocaelispor deplasmanına çıkacak olan Ç.Rizespor mutlak kazanması gerekiyor. Ç.Rizespor yönetimi galibiyet primi açıklandı: 40’ar bin TL... Başta futbolcular olmak üzere tüm camia açıklanan rakama inanamazken, ‘Acaba Rize şampiyonluk maçına çıksa yönetim ne kadar prim verirdi?’ sorusu akıllara geldi. Süper Lig’de zirveyi kovalayan Bursaspor’da bile galibiyet primi 14’er bin TL.

Hüseyin İlkin
08.05.2010, 23:16
Bank Asyanın şampiyonu Karabük şampiyonluk primi olarak topladıkları puan çarpı 1000 yapmış galiba, yani 77 bin. Rizenin ligde kalma primi bu yani, 40 bin. Sezon başında da en çok para harcayan takımlardan biriydi, kasasından en çok para çıkan kulüp Rize mi acaba bu sene?

mehmets61
09.05.2010, 14:35
umarım yenerler ve bu kabus sezon biter ve gerekli dersleri çıkartırlar...

Misina
09.05.2010, 15:15
Aha Gol Rize Atti.

Mert Marabaoğlu
09.05.2010, 15:22
hacettepe, Mersin idman yurdu'nu yenerse, Rize'de Kocaelini yenerse 3 takımın puanları eşit oluyor...

bu durumda da 3 takım arasındaki maçlara bakılıcak ve bu aşamada rize üstün galiba..

Mustafa ÖZDEMİR
09.05.2010, 16:09
hacettepe, Mersin idman yurdu'nu yenerse, Rize'de Kocaelini yenerse 3 takımın puanları eşit oluyor...

bu durumda da 3 takım arasındaki maçlara bakılıcak ve bu aşamada rize üstün galiba..
3lü averajda mersin idmanyurdu küme düşüyor...

Orhan Aydın
09.05.2010, 16:17
Rize yenerse kurtarıyor ozaman iyi.

Tansu Onur Erdoğan
09.05.2010, 16:18
fener yalakası bi takım bence düşsün

Mustafa ÖZDEMİR
09.05.2010, 16:19
rize bize lazım...

Atılay
09.05.2010, 16:39
Rize 2'yi attı

Mert Marabaoğlu
09.05.2010, 16:41
Riza 1. Lig'de kalıyor bu sonuçlara göre..

Mustafa ÖZDEMİR
09.05.2010, 16:42
rizenin kabusu bitti...

SefaÇetinKulak
09.05.2010, 17:01
Rize yenerse kurtarıyor ozaman iyi.

Rize yendiği takdirde diğer maça bakmadan ligde kalmayı garantiliyor . Ki 2 golle üstün durumda . Ligde kaldı .

Misina
09.05.2010, 17:01
Rize Korku tünelinden çıktı

Mustafa ÖZDEMİR
09.05.2010, 17:03
bu iyi bir ders olsun rizespora...

kudu_61
10.05.2010, 00:58
vallaha ben urfaya bizimle gelen 10 larca rizeli tanıdım seni bilmem ama ben canı gönülden destekliyorum rizeyi
hele şükür rize inşallah seneye toplar hakettiğin yere yani yanımıza gelirsin

Fatih BALTA
10.05.2010, 02:08
Rizespor çok kötü yönetiliyor.
Bu sezonun neredeyse en fazla para harcayan takımıydı ama son maçla ligde kalmayı garantiledi.
Bu yönetim ile bu kafa yapısı ile seneye de işleri kolay değil.
Bu sene umarım tüm Rizespor camiasına ders olmuştur.

pReN@_61
10.05.2010, 18:15
Rize'nin ligde kalmasına sevindim.

Murat'
11.05.2010, 22:06
Son anda lige tutundu Rizespor, seneye çok daha iyi bir yönetim gerekli.

Hakan Kazdal
13.05.2010, 18:13
Malesef.. Aynı Yönetimle Devam ..

Hakan Kazdal
13.05.2010, 18:16
vallaha ben urfaya bizimle gelen 10 larca rizeli tanıdım seni bilmem ama ben canı gönülden destekliyorum rizeyi
hele şükür rize inşallah seneye toplar hakettiğin yere yani yanımıza gelirsin

Rize Trabzon Arası Bu Yüzden Bozuluyor İşte.. Ama Fener Yalakası Diyen Arkadaş Hiç 1 Takımla Arayı İyi Tutamaz .. Çünkü Her İl'i Trabzon Gibi Zannediyor .. Biz MEKANSIZLAR Olarak Bu Saçmalığı Yok Etmek İstiyoruz Ve Tek Amacımızda Odur.. Bu Hafta Sonu Benim Düşüncem %99 Fenerbahçe Şampiyon Olacak .. Ama Biz Mekansızlar Rize'de Kutlanmasına Engel Olacağız ..

Cengiz Çubukcu
13.05.2010, 18:28
Rize Trabzon Arası Bu Yüzden Bozuluyor İşte.. Ama Fener Yalakası Diyen Arkadaş Hiç 1 Takımla Arayı İyi Tutamaz .. Çünkü Her İl'i Trabzon Gibi Zannediyor .. Biz MEKANSIZLAR Olarak Bu Saçmalığı Yok Etmek İstiyoruz Ve Tek Amacımızda Odur.. Bu Hafta Sonu Benim Düşüncem %99 Fenerbahçe Şampiyon Olacak .. Ama Biz Mekansızlar Rize'de Kutlanmasına Engel Olacağız ..

İnşallah adam gibi bir yönetim gelir de Rizespor oyuncak olmaktan kurtulur , sorun ne hocalarda ne de oyuncularda....

Yunus Emre AYAZ
13.05.2010, 18:35
rizespor iyidir bizim için iyidir.

Hakan Kazdal
17.05.2010, 17:59
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs542.snc3/29709_408808346472_92426326472_3930613_5215157_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3930613&op=1&view=all&subj=395152058949&aid=-1&auser=0&oid=395152058949&id=92426326472)
Rizeliler 5 Yıl Süper Lig Beklemesin !

Rizespor Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin kurucu başkanı olan ve Çarşamba günü yapılan genel kurul toplantısında A.Ş.’nin onursal başkanlığına seçilen Şadan Kalkavan Günebakış’a konuştu.

Geride kalan sezonda başarılı olamadıklarını ancak gelecek sezonda başarılı olabilmek için yeni bir şartlarının olmadığının altını çizen Şadan Kalkavan, “Rizespor ve Rize halkı sabırlı olması lazım. Bizden 5 yıl şampiyonluk beklemesinler. 5 yıl süper lig beklemesinler. Önce alt yapıya gerekli önemi vereceğiz.

Alt Yapısız Olmaz
Eğer bir takımın alt yapısından futbolcu yetiştiremiyorsanız o kulübün yaşama hakkı yoktur diyen Kalkavan şöyle devem etti. Benim taraftara tavsiyem sabırlı olsunlar. Ancak bu demek değildir ki ilk 5 yılda süper lige çıkmayacağız. Öyle bir şansınız gelir öyle bir kadronuz olur ve önümüzdeki sezon da şampiyon olabiliriz. Rizelilerden sabırlı beklemelerini rica ediyorum” dedi. Rizesportif A.Ş.’nin Onursal Başkanlığına seçilen Şadan Kalkavan, kendisinin böyle bir talebinin olmadığını belirterek, “Şirketin ortaklarına teşekkür ediyorum. Arkadaşların teveccühü beni böyle bir göreve layık gördüler” dedi.

Hakan Kazdal
17.05.2010, 18:04
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs510.ash1/30109_408591161472_92426326472_3925821_904346_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3925821&op=1&view=all&subj=394942938949&aid=-1&auser=0&oid=394942938949&id=92426326472)

Rizeli İş Adamı Real'i Satın Alacak!

Türk işadamı İspanya'nın ünlü kulübünü satın almak için harekete geçti.

Türkiye Futbol Federasyonu ve Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Tahir Kıran, İspanya'nın Real Mallorca Kulübü'nü satın almak için harekete geçti. İspanya Birinci Ligi'nin bitimine bir hafta kala 59 puanla 5. sırada yer alan Real Mallorca, borcu nedeniyle maddi sıkıntılarla boğuşuyor.

Borcundan dolayı Avrupa kupası maçlarına katılamayabileceği de iddia edilen İspanyol kulübün imdadına bir Türk iş adamının yetiştiği öğrenildi.

Bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu ve Fenerbahçe Kulübü'nün de yöneticiliğini yapan Tahir Kıran'ın, Real Mallorca kulübünü satın almak için girişimlere başladığı ifade edildi.

JoKeR™
19.05.2010, 00:24
Böle büyük bi camianın ligde zar zor kalması süper lig de senelerce top oynamış bi camianın ligden süşmekten son anda kurtulmuş olması ve rizedeki arkadaşlarımı aradım son maç sonunda
dedim ne yapıonuz tur atıyoz dedi ne turu dedim ligde kalmamızı kutuyoz dedi hakkaten böle bir kulübe yakışmadı inş... seneye süper lig e çıkarar

Yasin T.
19.05.2010, 12:07
şadan kalkavan son seçimlerde fenerbahçe başkanlığına aday değilmiydi.bu adamın rizesporda ne işi var.

Murat'
19.05.2010, 12:11
Rizeli olunca sorun olmuyor.

Rizelilerin büyük kısmı da fenerlidir zaten.

Tahir Kıran gibi.

Hakan Kazdal
22.05.2010, 23:13
Takım Başında RİZESPORLU Olmayınca , Başarı Olmaması Doğaldr .. Tahir Kıran Şuan ' Real Mallorca 'yı Almak Üzere.. Rizeliler İstanbul Takımlarını Bıraktı Avrupa'daki Takımlarla Uğraşıyor .. Dicek Bişey Yok .. Biz'de Böyle Yönetim Olunca Biz Daha Çok Bank Asya'da Kalırız .. Dahada Ötesi Düşmekten Korkuyorum .. Bir Malatya , Sakarya , Kocaeli , Göztepe Gibi Olmaktan Korkuyorum ..

Hakan Kazdal
07.06.2010, 20:56
Rizespor'un Transfer Listesi ..

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs586.snc3/30909_416362061472_92426326472_4117421_2977625_n.j pg

Kazım Uzunboy
18.06.2010, 09:59
Rizespor 5 oyuncuyla anlaştı
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, dış transferde 5 oyuncu ile prensip anlaşmasına vardı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm1038901.jpg

Teknik direktör Ümit Kayıhan’ın raporu doğrultusunda harekete geçen transfer komitesi Karşıyaka’dan kaleci Ramazan Kurşunlu ile Volkan Özcan, Giresunspor’dan Bülent Bölükbaşı ve Gençer Cansev ile Kartalspor’dan Efecan’la prensip anlaşmasına vardı.

Teknik direktör Ümit Kayıhan, transferde acele etmeye gerek olmadığını belirterek, “Şu anda futbolcuların istediği rakamlar çok yüksek. Bu rakamlarla hiçbir oyuncu alınamaz. Piyasanın oturması gerek. Zaten liglerde birkaç kulüp hariç transfer yapan yok. Herkes bekliyor. Çaykur Rizespor’un her kuruşu önemli. Bu yüzden çok titiz ve dikkatli hareket etmek zorundayız. Rizespor bir markadır ve istediği zaman istediği futbolcuyu alır. Acele etmeyeceğiz ve bekleyeceğiz” dedi. Almak istedikleri futbolcularla sürekli temas halinde olduklarını ifade eden Kayıhan, “Transfer komitesine her mevkide 3 alternatifli liste verdim. İnce eleyip sık dokuyoruz. Kimi istiyorsak onu alırız. Taraftarımız merak etmesin” dedi.

Bu arada Rize’de geçen yıl yapımı tamamlanan yeni stadyuma Türk Telekom Rize Arena adının verileceği ve Türk Telekom’un 10 yıllığına Çaykur Rizespor’a 10 milyon lira isim hakkı bedeli vereceği öğrenildi. Çaykur Rizespor ile Türk Telekom arasındaki görüşmelerin sürdüğü ifade edildi.
20 milyon liraya mal olan 15 bin 100 seyirci kapasiteli yeni Rize stadyumuna Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ismi verilmek istenmiş ancak Erdoğan’ın karşı çıkması üzerine stadyumun ismi geçici olarak Yeni Rize Stadyumu olarak kalmıştı.

www.fanatik.com.tr

Misina
18.06.2010, 10:10
Umarım Ümit Kayıhan'la devam etme kararı Yılda 3-4 hoca değişikliği yapan Rizesporun istikrarsızlığını bitirir.

Birtan Karaman
19.06.2010, 10:35
Giresunspor , Samsun , Ordu falan bu takımları severim aslında.

Ama Rizespor'un çıkmasını istiyorum nedense.. Bize diğer takımlara oranla daha yakın duruyorlar. :)

Tek sevmediğim yönleri ise Genelinin Fenerbahçeli olması. :cool:

Birtan Karaman
23.06.2010, 17:28
Papy'i istiyorlar , Avrupa'da oynayacağına gözümüzün önünde olsun Daha iyi. :))

Hakan Kazdal
24.06.2010, 17:22
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs046.ash2/35654_421347361472_92426326472_4245709_4489915_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4245709&op=1&view=all&subj=407444418949&aid=-1&auser=0&oid=407444418949&id=92426326472)

Çaykur Rizespor, transferde gözünü Galatasaray ve Trabzonspor'un futbolcularına dikti!

Çaykur Rizespor, Galatasaray`dan Emre Çolak ve Cem Sultan ile Trabzonsporlu Faty Papy ve Mustafa Yumlu'yu renklerine bağlamak için temasa geçti.

Temas Kuruldu

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Çaykur Rizespor, geçen sezon kadrosuna dahil etmek istediği ancak başaramadığı Trabzonsporlu Faty Papy’i renklerine bağlamak için temasa geçti. Yeşil-mavililer ayrıca yine Trabzonsporlu Mustafa Yumlu, Galatasaraylı Emre Çolak ve Cem Sultan için de görüşmelere başladı. Transfer komitesi dört futbolcu için Trabzonspor ve Galatasaray kulübü yetkilileri ile görüştüğü ifade edildi.

Sağlam Adımlar

Çaykur Rizespor olarak adımları sağlam atıp ayaklarını yorganlarına göre uzattıklarını ifade eden Başkan Vekili Halim Mete, “Geçen sezonki kadromuzda takımdan kalacak ve gidecek futbolcularla tek tek görüşüp hepsiyle anlaştık. Bu oyuncuların geçen sezondan kalan alacakları da ödeniyor. Kalmasını istediğimiz futbolcularla olan sözleşmeleri yeniledik. Tüm bunlarla birlikte temizlik yaparak yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Titiz Çalışıyoruz

Transferde geç kalındığı yönünde eleştiriler olduğunu hatırlatan Yeşil-Mavililerin Başkan Vekili Halim Mete, “Rizespor istediği zaman istediği futbolcuyu alır. Transfer komitemiz çok titiz ve ciddi bir çalışma yapıyor. Bu güne kadar birçok oyuncuyla görüştü ve anlaşma aşamasına geldi. Önümüzdeki günlerden itibaren resmi imzalar atılacak. Bu anlamda camiamızın ve taraftarlarımızın tedirgin olmasına gerek yok. Çaykur Rizespor’un başarısı için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Hakan Kazdal
24.06.2010, 17:23
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs140.snc4/37328_420187526472_92426326472_4213947_7427095_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4213947&op=1&view=all&subj=406305703949&aid=-1&auser=0&oid=406305703949&id=92426326472)

Geçen sezon başında siyahi oyuncuyu kadrosuna katamayan Rizespor bu kez Fath Papy’i renklerine bağlamakta kararlı. Yeşil-Mavililer bu talebini Trabzonspor’a bir kez daha iletti..

4 OYUNCU İSTEĞİ

Rizespor’da Faty Papy aşkı bir kez daha debreşti. Yeşil-Mavililer’in sezon başında Trabzonspor’dan kadrosuna katmak istediği ancak Bordo-Mavililer’in Hollanda 2. Lig ekiplerinden Maastrich’e kiralandığı genç oyuncu için yeniden girişimde bulunduğu öğrenildi. Rizespor yönetiminin Trabzonspor’dan Papy ile birlikte Barış Memiş, Göksu ve Mustafa Yumlu’yu da talep etti.
ERDOĞAN İSTEDİ

Geçen sezon Bordo-Mavili ekipten oyuncu kadrosuna katamadığı için bir ara gerilen ilişkilerin yeniden düzelmesi adına Rizespor bir kez daha kararlı adımlar atarken bunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önemli rol oynadığı belirlendi. Başbakan Erdoğan’ın Trabzon’a yaptığı ziyarette gerek Bordo-Mavili yönetimle gerekse Rizespor yönetimiyle yaptığı görüşmede futbolcu transferinde gerekli adımlarının atılmasını istediği öğrenildi.
İMZA AN MESELESİ

Yeşil-Mavili yönetim diğer tarafta kadrosuna katmak istediği Giresunsporlu Bülent Bölükbaş, Gencer, Karşıyaka’dan Mutlu ve Volkan içinde pazarlıklarını sürdürüyor. Rizespor yönetimi bu transferleri bugün veya yarın netleştirip imza attırmayı amaçladığı öğrenildi. Transfer komitesinin bu konuda yoğun çaba harcağı bildirildi.

Rize’yi Beğenmemişti!..

Rizespor’un Trabzonspordan transfer etmek istediği Burundinli oyuncu Fath Papy Türkiye’ye geldiğinde cebinde yemek parası olmadığı ortaya çıktı.

Rizespor tesislerini gelip gezen Papy Rize’yi gördükten sonra ben Rize’de oynamak istemiyorum diye kulubune açıklama yaptı.

Rize’yi gördükten sonra fikrini değiştiren Papy Rize şehrini beğenmediği sanılıyor.Trabzonspora transfer edildikten sonra bir gazetede çıkan Papy hakkında yazı;Kazandığı ilk 2000 doları hemen ülkesine babasına gönderdiğini vede ilk geldiği zamanlar parası olmadığı için öğle yemeğinde futbolcu arkadaşlarıyla beraber yemek yedikten sonra kendine ayriyetten bir tabak daha hazırlayıp akşam yemeğe verecek parası olmadığı için akşamda o yemeği yediğini biliyormuydunuz. Papy’nin kıtlıktan geldiği, yemek yüzünden idmanlara geç kaldığı iddiaları, “gece odasına çıkarken ceplerine yemek dolduruyor” haberleri basında yer aldı.

Bu 7 Yıldızlı tesisleri beğenmemişti!..

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs160.snc4/37328_420187706472_92426326472_4213956_7045705_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4213956&op=1&view=all&subj=406305703949&aid=-1&auser=0&oid=406305703949&id=92426326472)

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/285201011509186.jpg

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/285201024740502.jpg

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/285201022641684.jpg

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/176201014525753.jpg

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/176201015241432.jpg

Birtan Karaman
24.06.2010, 17:36
Bu kadar Israrcılar Papy'de , kim izlemiş acaba Rizespor'dan Papy'i merak ediyorum.. :)

Üstte ki haberde oldukça saçma..

Birtan Karaman
25.06.2010, 18:04
Abuaye'den 5 yıllık imza!

http://www.sporx.com/futbol/bankasya/198179/

Misina
25.06.2010, 19:02
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs140.snc4/37328_420187526472_92426326472_4213947_7427095_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4213947&op=1&view=all&subj=406305703949&aid=-1&auser=0&oid=406305703949&id=92426326472)

Geçen sezon başında siyahi oyuncuyu kadrosuna katamayan Rizespor bu kez Fath Papy’i renklerine bağlamakta kararlı. Yeşil-Mavililer bu talebini Trabzonspor’a bir kez daha iletti..

4 OYUNCU İSTEĞİ

Rizespor’da Faty Papy aşkı bir kez daha debreşti. Yeşil-Mavililer’in sezon başında Trabzonspor’dan kadrosuna katmak istediği ancak Bordo-Mavililer’in Hollanda 2. Lig ekiplerinden Maastrich’e kiralandığı genç oyuncu için yeniden girişimde bulunduğu öğrenildi. Rizespor yönetiminin Trabzonspor’dan Papy ile birlikte Barış Memiş, Göksu ve Mustafa Yumlu’yu da talep etti.
ERDOĞAN İSTEDİ

Geçen sezon Bordo-Mavili ekipten oyuncu kadrosuna katamadığı için bir ara gerilen ilişkilerin yeniden düzelmesi adına Rizespor bir kez daha kararlı adımlar atarken bunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önemli rol oynadığı belirlendi. Başbakan Erdoğan’ın Trabzon’a yaptığı ziyarette gerek Bordo-Mavili yönetimle gerekse Rizespor yönetimiyle yaptığı görüşmede futbolcu transferinde gerekli adımlarının atılmasını istediği öğrenildi.
İMZA AN MESELESİ

Yeşil-Mavili yönetim diğer tarafta kadrosuna katmak istediği Giresunsporlu Bülent Bölükbaş, Gencer, Karşıyaka’dan Mutlu ve Volkan içinde pazarlıklarını sürdürüyor. Rizespor yönetimi bu transferleri bugün veya yarın netleştirip imza attırmayı amaçladığı öğrenildi. Transfer komitesinin bu konuda yoğun çaba harcağı bildirildi.

Rize’yi Beğenmemişti!..

Rizespor’un Trabzonspordan transfer etmek istediği Burundinli oyuncu Fath Papy Türkiye’ye geldiğinde cebinde yemek parası olmadığı ortaya çıktı.

Rizespor tesislerini gelip gezen Papy Rize’yi gördükten sonra ben Rize’de oynamak istemiyorum diye kulubune açıklama yaptı.

Rize’yi gördükten sonra fikrini değiştiren Papy Rize şehrini beğenmediği sanılıyor.Trabzonspora transfer edildikten sonra bir gazetede çıkan Papy hakkında yazı;Kazandığı ilk 2000 doları hemen ülkesine babasına gönderdiğini vede ilk geldiği zamanlar parası olmadığı için öğle yemeğinde futbolcu arkadaşlarıyla beraber yemek yedikten sonra kendine ayriyetten bir tabak daha hazırlayıp akşam yemeğe verecek parası olmadığı için akşamda o yemeği yediğini biliyormuydunuz. Papy’nin kıtlıktan geldiği, yemek yüzünden idmanlara geç kaldığı iddiaları, “gece odasına çıkarken ceplerine yemek dolduruyor” haberleri basında yer aldı.

Bu 7 Yıldızlı tesisleri beğenmemişti!..

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs160.snc4/37328_420187706472_92426326472_4213956_7045705_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=4213956&op=1&view=all&subj=406305703949&aid=-1&auser=0&oid=406305703949&id=92426326472)

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/285201011509186.jpg

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/285201024740502.jpg

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/285201022641684.jpg

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/176201014525753.jpg

http://www.rizesporlular.com/images/ortaboy/176201015241432.jpg

Cevat Kol denen gazeteci bozuntusunun geçen yıl yaptığı palavra haberdir.İtibar etmeyin.

LazAnisT
26.06.2010, 19:52
Ne kadar kötü bir haber yazma tarzı bu.Şu adamlarda gazeteci diye etrafta dolanıyorlarya çıldırmamak elde değil.

Birtan Karaman
29.06.2010, 10:32
ÇAYKUR RİZESPOR’DA UMUTLAR YEŞERDİ!..Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş her iki oyuncunun kiralık verilmesi yönünde yönetime görüş belirtti. Rizespor Fath Papy ve Göksu’yu kadrosuna dahil etmek için geri sayıma geçti.http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/28_06_2010_3386_b.jpgKAPISI ÇALINACAK
Rizespor Fath Papy ve Göksu’ya kavuşmak için geri sayıma geçti. Daha önce dolaylı yoldan Bordo-Mavili kulüpten her iki oyuncuyu talep eden Yeşil-Mavili yönetim, Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Papy ve Göksu’yu Davraz kampına getirmemesinin ardından iyice iştahı kabardı. Özellikle Güneş’in Trabzonspor yönetime iki futbolcunun kiraya verilmesi yönünde görüş bildirmesi Rizespor’un transferde önünün açılmasına neden oldu.
KAMP SONRASI
Yeşil-Mavili yönetimin bugün Trabzonspor kapısını çalıp her iki futbolcunun kiralık olarak kendilerine verilmesini talep edeceği bilgisine ulaşıldı. Rizespor yönetiminin renklerine bağlamak istediği Barış Memiş ve Mustafa Yumlu’nun kamp sonrası Güneş’in vereceği rapor doğrultusunda transferdeki staretejisini belirleyecek. Rizespor Abdullah Karmil ve İsmail içinde nabız yokluyor.

Birtan Karaman
01.07.2010, 09:53
Rize bu sezonda fiyasko olacak gibi. Talip olduğu oyuncuları birer birer kapıyorlar elinden..

Mehdi
01.07.2010, 10:39
Harbiden böyle bir yazım tarzı ilk defa görüyorum.Haber mi yazmış,yorum mu yapmış,duyum mu aktarmış,deneme mi karalamış,mizah kısmı da cabası yedi yıldız filan.Biliyor muydunuz sorusuyla biten bir cümle ve sonrasında bir haber aktarımı:)

Kendimi yazım konusunda hep küçük gören ben kendimden utandım.

Birtan Karaman
01.07.2010, 11:18
BÜLENT’TE ELDEN KAÇTI GÖZLER PAPY’DE!..Rizespor yönetiminin transferde ağır kalışının bedelini ağır ödüyor. Daha önce prensip anlaşmasına vardığı oyuncuları rakiplerine kaptıran Yeşil-Mavililer’in Bülent Bölükbaşı’da elinden kaçırdı. http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/30_06_2010_3424_b.jpgYeşil-Mavililer tecrübeli oyuncuyu Efecan gibi Adanaspor’a kaptırmasına engel olamadı.
Yeşil-Mavililer bu gelişmenin ardından sıkıntılı bir duruma düşerken Trabzonspor’dan kadrosuna katmak istediği Fath Papy ve Göksu’nun işini bitirmek için çalışmalarına hız verdi. Yönetim her iki oyuncuyu transfer ederek olası tepkilerin önüne geçmeyi hedefliyor.

Birtan Karaman
05.07.2010, 10:03
Bi Papy'i alamadınız be.. Kadroda 5'i altyapıdan 14 Futbolcu bulunuyor.
12 Temmuz'da kamp başlıyor. Rize'de değişen hiç bir şey yok.

Talip olduğu oyuncularıda ellerinden alanlar oldu. Bkz: Bülent Bölükbaşı Adanaspor'da.

Birtan Karaman
05.07.2010, 12:39
Rize’de derin bekleyiş

Çaykur Rizespor yeni sezon hazırlıklarına 12 Temmuz Pazartesi günü Mehmet Cengiz tesislerinde başlayacak. Sezon hazırlıkları için geri sayımın başladığı Yeşil-Mavililer’de beklenen transferler ise henüz gerçekleşmiş değil. Geçen sezonki kadrosunda önemli değişiklikler yapan ve birçok oyuncu ile yollarını ayıran Rizespor, Ulaş Ortakaya, Evren Kürkçü, Ersin Güreler, Mithat Yaşar, Çağrı Yarkın ve Yunus Murat Ceylan’ı takımda tutmuştu. Yeşil-Mavililer bu oyunculara ek olarak A2 takımından Mehmet Can Kasap, Osman Mertoğlu, Adem Tuna ile birlikte geçen sezon kiralık olarak verdiği Mertgül Çapoğlu ile Mesut Yılmaz’ı kadroya dahil etmişti

Rizespor 6’sı geçen sezondan kalan 3’ü genç ve 2 tanesi de kiralık olarak gittikleri kulüplerden dönen futbolcular ile oluşturmaya çalıştığı yeni kadrosuna Ganalı Clement Aboagye ile birlikte Kaleci Ramazan Kurşunlu ve Mehmet Al’ı kattı. Bununla da Rizespor’da ki futbolcu sayısı 14’e çıktı. Sezon hazırlıklarının başlamasına 1 hafta kalan kadrosunda 14 futbolcusu bulunan Yeşil-Mavililerin bu hafta içinde yapacağı transferler ise merakla bekleniyor. Hazırlıklara az bir zaman kala beklenen transferlerin bir türlü gerçekleşmediği Rizespor’da Teknik Direktör Ümit Kayıhan’nda bu durumdan bir hayli sıkıntılı olduğu öğrenilirken yönetimden transferleri bitirmesini istediği öğrenildi

Birtan Karaman
08.07.2010, 12:40
Çaykur Rizespor’da transfer rüzgarı sürüyor. Yeşil-Mavililer uzun süredir peşinde koştuğu Karşıyaka’lı orta saha oyuncusu Mutlu Kızıltan’ın transferini de sonunda bitirdi. Pazartesi günü başlayacak olan yeni sezon hazırlıkları öncesinde transfer görüşmelerine hız veren Çaykur Rizespor Altay’dan Ercan Ünal’ı renklerine kattıktan sonra Mutlu ile de her konuda anlaştı. 29 yaşındaki oyuncuyu özellikle Teknik Direktör Ümit Kayıhan’ın çok istediği ve yönetim kuruluna alınması için baskı yaptığı dile getirildi. Bununla da transfer komitesi Kayıhan’dan gelen bu talep üzerine tecrübeli futbolcunun transferini bitirdiği öğrenildi. Geçen sezonki kadrosunda birçok oyuncu ile yollarını ayırdıktan sonra yeni bir kadro oluşturma çabası içinde olan Rizespor Mutlu ile birlikte 5. transferini gerçekleştirdi.

Bugün Açıklayacaklar
İzmirspor’un alt yapısından yetişen Mutlu Kızıltan, sırasıyla Kocaeli, Manisa, K.Erciyes, İstanbulspor, Mardin, K.Karabük ve Diyarbakırspor’dan sonra 2 yıl önce Karşıyaka’ya transfer olmuştu. Mutlu son iki yıldır formasını giydiği Karşıyaka ile sezon sonunda yolunu ayırdı. 2006 yılında İstanbulspor’da oynarken Fransa’nın Marsilya takımının gündemine gelip almak istediği ancak transferinin gerçekleşmediği Mutlu, süper ligde 20 maç 1 gol, Türkiye kupasında 14 maç 2 gol, Bank Asya 1. Lig’de ise 186 maç oynayıp 16 gol attı. Mutlu son iki yıl oynadığı Karşıyaka’da 3 golü bulunuyor. Yeni sezonda iyi bir görüntü çizebilmek için transfere hız veren Rizespor Mutlu Kızıltan’ın transferini bugün açıklaması bekleniyor. Mutlu, Rizespor’a katkı vermek için çalışacağım” dedi.

İzmirliler Çoğalıyor
Transfer karargâhını İstanbul’a kuran Rizespor’un transferlerini İzmir takımlarından gerçekleştirmesi ise dikkat çekti. Transferde ilk olarak Gana’nın Heartof Liyons takımından 20 yaşındaki golcü oyuncu Clement Agoagye’yi transfer eden Çaykur Rizespor yerli transferinde ilk olarak Karşıyaka’dan kaleci Ramazan’ı aldı. Yeşil-mavililer Karşıyaka’dan ikinci oyuncu olarak Mutlu Kızıltan ile anlaştı. İzmir’in bir başka temsilcisi Altay’dan Adana Kozan doğumlu olan Erhan Ünal’ı da renklerine katan Rizespor K.Erciyes’den transfer ettiği Mehmet Al’da İzmir doğumlu. Teknik Direktör Ümit Kayıhan’ında İzmirli olduğu Yeşil-Mavililer bugüne kadar yaptığı yerli oyuncu tercihlerini buradan yana kullanırken sırada başka İzmir kökenli oyuncularında olduğu öğrenildi.

Şu transferler ile Süper Lig'i hedef koymak saçmalık.

Kazım Uzunboy
14.07.2010, 19:47
Rize bir transfer daha yaptı!

Çaykur Rizespor Karşıyaka'nın defans oyuncusu Volkan Özcan ile iki yıllık sözleşme imzaladı.Özcan’ın hafta sonu Rize’ye gelerek takıma katılacağı öğrenildi.

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

TSezgin61
22.07.2010, 18:12
Rizespor gurbetçi transfer etti

17 Temmuz 2010 14:38 CumartesiBank Asya 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor, gurbetçi futbolcu Cengiz Veisoğlu ile anlaşmaya vardı.

Rizespor, gurbetçi Cengiz Veisoğlu ile anlaştı... Kulüp basın sözcüsü Cengiz Mataracı, yaptığı açıklamada, 20 yaşındaki sol kanat oyuncusu Cengiz ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.
Mataracı, Cengiz'in gelecek vadeden futbolculardan olduğunu belirterek, ''Cengiz, uzun süre takımla birlikte çalışmalara katıldı. Teknik direktörümüz Ümit Kayıhan'ın raporu doğrultusunda gerekli çalışmalarımızı yaparak kendisiyle anlaşmaya vardık'' dedi.
Cengiz'in genç yaşına rağmen iyi bir altyapıya sahip olduğunu ifade eden Mataracı, ''Cengiz Fenerbahçe PAF takımında 44 maçta görev yapmış, bu karşılaşmalarda 14 gol atmayı başarmış. Son altı aydır ise Almanya 3. Ligi'nde mücadele ediyordu. Gelecek sezon takıma çok önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz'' diye konuştu.
Cengiz, Çaykur Rizespor'un kadrosuna kattığı 9. futbolcu oldu.

internetspor.

bu cengiz benim arkadasimdir. senelerdir tanirim. koyu Trabzonspor taraftaridir. ofludur kendisi.
ziya dogan döneminde Trabzonspora gelip oynamak istemistir. ama ziya dogan "gereksiz" diye göndermistir. bunun üzerine fener almistir. sonra fenere imza atmadan tekrar Trabzonspora gidip sormustur, ama ayni yaniti almistir.

fenerde oynadiktan sonra almanyanin 3. lig takiminda oynadi. simdide Rizeye gitmis.

insallah hayirli ugurlu olur. birgün o kalpten sevdigi Trabzonsporun formasiyla görürüz insallah...

Deniz Telci
23.07.2010, 05:07
Biri çıkarsun artuk habu takımı :) sıkılduk artuk gerçekçi görünümde maç izlememekten :).

LazAnisT
24.07.2010, 01:45
Bankasyda bu sezon müthiş bir para sıkıntısı var.Bir iki iyi trasferle Rizespor çok rahat süper lige çıkabilir.Fakat ısrarla bunu yapmak istememeleri çok ilginç..

Mustafa ÖZDEMİR
24.07.2010, 07:28
rizespor bizi daha fazla yalnız bırakma ...

Birtan Karaman
24.07.2010, 18:16
Bu gidişle Free takılmaya devam edeceğiz.

Misina
13.08.2010, 15:10
Koray Avcı Ç.Rizespor'da..
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, Kasımpaşa ile yolları ayrılan eski oyuncusu Koray Avcı ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
http://www.ajansspor.com/resimv3/kucuk/k340_korayavci_01.jpg

Kulüp basın sözcüsü Cengiz Mataracı, teknik direktör Ümit Kayıhan'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdürdüklerini ve bir süredir ilgilendikleri eski oyuncuları Koray Avcı ile anlaşmaya vardıklarını belirtti.

Mataracı, Koray'ın uzun yıllar Çaykur Rizespor'da forma giyen bir oyuncu olduğunu ifade ederek, ''Koray, taraftarımızın ve Çaykur Rizespor camiasının beğenisini kazanmış bir isim. Beşiktaş gibi büyük bir camiada oynayarak tecrübesini de artırdı. Tekrar onun gibi başarılı bir futbolcuyu kadromuza katmaktan dolayı memnunuz'' dedi.

Koray ile 1 yıllık sözleşmeyi imzaladıklarını ifade eden Mataracı, bu futbolcunun yarın Rize'ye gelerek takımla birlikte çalışmalara başlayacağını kaydetti.

Kaya
13.08.2010, 15:28
Bu tip futbolculardan başarı beklemek bence zor...

Birtan Karaman
13.08.2010, 17:29
Rizespor'un süper lig'e çıkma şansı çook düşük.

Kaliteli oyuncu alamadılar hiç. 2. Sınıf oyuncu transferi yaptılar. Karşılıklarınını 6 veya 7. Sırada bitirerek alırlar.

Zafer BİLGİN
14.08.2010, 15:55
Ne Koray ı be kardeşim.Nerden alırsınız bu tip adamları bilmemki.

Adam 35 e gelmiş.Son transferini yapmanın derdinde.Parasını 3 gün almazsa ,hemen kazan kaldıracak bir tip.

Neyse umarım başarılı olur

Samet Yildirim
14.08.2010, 18:08
Oyunculardan önce teknik kadrodan baslamak lazim...

Ümit Kayihanin ne isi var rizede ??

Karadenizli rizesporu bilen rizeyi taniyen ruhunu bilen adam yok mu arkadas...

Böyle hocalarla bu is zor...

Misina
17.08.2010, 12:51
Oyunculardan önce teknik kadrodan baslamak lazim...

Ümit Kayihanin ne isi var rizede ??

Karadenizli rizesporu bilen rizeyi taniyen ruhunu bilen adam yok mu arkadas...

Böyle hocalarla bu is zor...

Geçen yıl Rizeli Oktay Çevik takımın başındaydı.Zirve mücadelesi yaparken bir kaç kötü sonucun ardından gönderildi zirveye oynarken bıraktığı takım son hafta galibiyetiyle ligde kalmıştı.

Misina
19.08.2010, 13:25
Çaykur Rizespor'da transfer

Çaykur Rizespor, Çanakkale Dardanelspor'dan İlyas Çakmak ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
Kulüp basın sözcüsü Cengiz Mataracı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör Ümit Kayıhan'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini ve bir süredir ilgilendikleri forvet oyuncusu İlyas Çakmak ile anlaşmaya vardıklarını belirtti.

Mataracı, İlyas Çakmak'ın çok başarılı bir oyuncu olduğunu ifade ederek, ''İlyas, geçen yıl Çanakkale Dardanelspor'da gösterdiği performans ile herkesin beğenisini kazandı.

Bank Asya Ligi'nde geçtiğimiz yıl mücadelesi ve attığı 8 golle göz doldurdu. Kendisi de bu transferin gerçekleşmesini çok istiyordu ve önemli fedakarlıklar yaptı. Uzun yıllar hizmet edeceğine inandığımız İlyas'ı kadromuza katmaktan mutluyuz'' dedi.

Çakmak ile 5 yıllık sözleşme imzaladıklarını anlatan Mataracı, özellikle yabancı futbolcu transferi girişimleri olmak üzere transfer çalışmalarının sürdüğünü sözlerine ekledi.

okg_53
22.08.2010, 20:33
Hadi bakalım Rize göster gücünü ...

Fatih BALTA
23.08.2010, 04:04
Deplasmanda Galibiyetle başladı Rizespor.
Ama bu sene çıkabileceğini hatta ilk 6 ya kalabileceğini düşünmüyorum Rizespor'un.

Cengiz Çubukcu
23.08.2010, 08:00
26 oyuncusuna lisans çıkaramayıp A2 takımını çıkaran diyarbakırsporu 85. dakikada attığı golle yenen Rizespor süper ligin en büyük adayı gibi duruyor :)

Mustafa ÖZDEMİR
23.08.2010, 10:03
lige galibiyetle başlamak güzel...

Burçak
23.08.2010, 10:13
26 oyuncusuna lisans çıkaramayıp A2 takımını çıkaran diyarbakırsporu 85. dakikada attığı golle yenen Rizespor süper ligin en büyük adayı gibi duruyor :)
:eek:
Bunu bilmiyordum.
Durum okadar vahim yani öylemi.
Hem Rizespor hemde Diyarbakırspor için

Harun-61
23.08.2010, 10:19
galibiyet icin tebrikler...

Cengiz Çubukcu
23.08.2010, 10:23
:eek:
Bunu bilmiyordum.
Durum okadar vahim yani öylemi.
Hem Rizespor hemde Diyarbakırspor için

Rizesporu bilmem Burçak ama Diyarbakırspor için vahim !!!

Emre B.
23.08.2010, 11:43
Geçen sene veteranlarla küme düşüyolardı, bu senede Koray'ı filan almışlar. Gerekli dersleri alamamışlar belli ki.

Birtan Karaman
25.08.2010, 11:11
A2 Takıma karşı bile galibiyeti 85. dakika da almak takımın süper lig yolunda ne kadar iddialı olduğunun göstergesidir.

okg_53
25.08.2010, 18:46
Zayıf takıma karşı galibiyet aldılar ama olsun.Galibiyet galibiyettir.

Misina
26.08.2010, 23:35
Ç.Rizespor Ayman'ı transfer etti
http://www.haber61.net/images/news/3446.jpg
Ç.Rizespor, Mısır asıllı Türk vatandaşı Ayman Mohamed Abdelaziz ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulübün basın sözcüsü Cengiz Mataracı yaptığı açıklamada, Teknik direktör Ümit Kayıhan'ın isteği doğrultusunda transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, ''Son olarak geçtiğimiz yıl Diyarbakırspor'da görev yapan orta saha mevkisinde oynayan Ayman Mohamed Abdelaziz'i takımımıza kazandırdık. Abdelaziz, kendisini 1 yıllığına yeşil-mavili yapan sözleşmeyi, İstanbul'da, sportif asbaşkanımız Bekir Mete'nin huzurunda imzaladı'' dedi.

Mataracı, Abdelaziz'in geçen sezon 19 maçta forma giydiğini belirterek, ''Abdelaziz, geçen yıl Diyarbakırspor formasıyla toplam bin 563 dakika görev aldı. Ayman 1 gol atarken 6 sarı ve bir de kırmızı kart gördü. Ayman 10 yıldır Süper Lig'de görev yapıyordu. İnanıyorum ki bu yıl Süper Lig'e yükselme yarışında çok önemli katkıları olacak'' diye konuştu.

Abdelaziz'in yarın Rize'ye gelip takıma katılacağı belirtildi

Mustafa
27.08.2010, 21:54
Ziya Doğan demekki Konya macerasından sonra Rize'ye yol alacak.

Kaya
29.08.2010, 22:55
Ve Rizespor, Karşıyakaspor'u 3-0 mağlup etti...

Özellikle 2. gol şaheneydi...

Açıkçası bu kadar iyi bir başlangıç beklemiyordum Rizespor'dan... Umarım hep böyle devam eder...

Hayde Rize, 1. Lige... :)

Cengiz Çubukcu
29.08.2010, 23:04
Ve Rizespor, Karşıyakaspor'u 3-0 mağlup etti...

Özellikle 2. gol şaheneydi...

Açıkçası bu kadar iyi bir başlangıç beklemiyordum Rizespor'dan... Umarım hep böyle devam eder...

Hayde Rize, 1. Lige... :)

istikrar Kaya :) hala aynı hocayla çalışıyorlar çok şaşırtıcı :) inşallah böyle devam ederler...

Misina
29.08.2010, 23:12
ÇAYKUR RİZESPOR: 3 - KARŞIYAKA: 0

Stat: Rize Yeni Şehir

Hakemler: Mürvet Sezer xx, Hakan Atilla Gökbilgin xx, Samet Çavuş xxx

Çaykur Rizespor: Ramazan xxx, Yunus Murat xxx, Mehmet Al xxx (Dk. 85 Mehmetcan ?), Mithat xxx, Ayman xxx, Ersin xxx, Mutlu xxx (Dk. 78 Serkan x), Ercan xxx, Koray xxx, Clement xx (Dk. 72 İlyas x), Ulaş xxx

Karşıyaka: Necati xx, Feridun x (Dk. 58 Ayhan x), Saffet xx, Fuat xx, Mustafa xx, Baykal xx, Aykut x (Dk. 46 Bilal x), Taha x (Dk. 73 Erman x), Kıvanç x, Tiago x, Okan Öztürk xx

Goller: Dk. 14 Clement, Dk. 33 Mehmet Al, Dk. 47 Mutlu (Çaykur Rizespor)

Sarı kart: Dk. 55 Clement (Çaykur Rizespor)

Karşılaşma öncesinde, 26 Ağustos tarihinde Rize'nin Gündoğdu Beldesinde yaşanan sel felaketi sonucu ölen 12 kişi ile Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanlarından Hasan Polat'ın vefatı dolayısıyla saygı duruşunda bulunuldu.
Karşıyakalı futbolcular sahaya 'Acınızı paylaşıyoruz' pankartıyla çıktı.

Şahin_53
30.08.2010, 03:26
Tebrikler Rizespor'um..Bekliyoruz.

r9emre
30.08.2010, 03:50
Ayman ile ne kadar dalga geçilse de orta sıra süper lig takımlarında dahi çok rahat takımın ön liberosuna yetecek bir adam,hani bende dalga geçmişimdir ama Ayman'ın futbolculuğunla değil Ziya - Ayman moduyla dalga geçmişimdir yoksa Ayman o maliyete bulunamayacak kalitede ön liberodur.Hayırlı olsun ve bu son maçta da ne kadar faydalı olduğunu gösterdi Rize'nin en iyi transferi Ayman'dır.Bu sene ve ilerleyen maçlarda daha iyi anlayacak bunu herkes

Misina
30.08.2010, 03:59
Rizespor son 2 sezondur lige iyi başlıyor.İlk 8-10 hafta topladığı puanlarla ligde kalıyor.Umarım bunlardan ders çıkarmışlardır.Süper lige dönsün artık Rizespor fbye taktıkları maçları izleyip keyiften 4 köşe olalım :D

Harun-61
30.08.2010, 13:26
Rizespor'un macinin bir bölümünü TV'den izledim.

Saglam Kadro kurmuslar. Hosuma gitti gercekten.

Forvet Clement Süper Lig'de oynayacak seviyede, Adriano'ya benzettim.
10 Numara oynayan Mithat gözüme batti.

Ayman Bank Asya'nin Krali olur ;)

.

Misina
30.08.2010, 14:50
Forvet Clement Süper Lig'de oynayacak seviyede, Adriano'ya benzettim.

Clement'i aldıklarında adından çok söz ettirecek deyip öve öve bitirememişlerdi.

pReN@_61
30.08.2010, 18:42
Eleman ne gol attı öyle ya

Misina
01.09.2010, 13:57
Erkan Kaş ve Hassan İsmael, Ç.Rizespor'da..
http://www.ajansspor.com/resimv3/ErkanKas_ismael_crizespor01.jpg
Çaykur Rizespor Beşiktaş'tan Erkan Kaş ile bir yıllığına kiralık, Cibuti asıllı Fransız vatandaşı Hassan İsmael ile de 2 yıllık sözleşme imzaladı..

Kulüp basın sözcüsü Cengiz Mataracı, yaptığı açıklamada, teknik direktör Ümit Kayıhan'ın isteği doğrultusunda kadrolarını güçlendirdiklerini ifade ederek, ''Son olarak Beşiktaş altyapısında yetişen orta saha oyuncusu Erkan Kaş'ı takımımıza kazandırdık. Geçtiğimiz sezon Slovakya Süper Lig takımlarından DAC 1904 Dunajska Strada takımında sol açık mevkisinde oynayan ve her iki ayağını kullanabilen Hassan İsmael ile anlaştık. Erkan bir yıl kiralık olarak, Hassan İsmael ise 2 yıllık sözleşme imzaladı'' dedi.

Mataracı, Erkan'ın yetenekli bir futbolcu olduğunu belirterek, ''Erkan, Beşiktaş altyapısında iyi bir çıkış yakaladı. 12 kez de milli takımda çeşitli kategorilerde görev yaptı. Uzun lig maratonunda çok önemli katkı yapacağını düşünüyoruz. Lige iyi bir başlangıç yaptık. Ancak hedefimize ulaşmak için kadro derinliğimizin çok iyi olması gerekiyor. Erkan'ın kadroya katarak gücümüzü artırdık'' diye konuştu.

Hassan İsmael'in uzun süre izlendiğini kaydeden Mataracı, ''Genç bir oyuncu. Fransa'nın Lille takımının altyapısında yetişmiş. Cibuti Milli Takımı'nda da görev yapıyor. 10 maçta 4 gol kaydetme başarısı gösterdi. Her iki ayağını da kullanması ve sürati ile çok önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz'' ifadelerini kullandı.

Mataracı, Hassan İsmail'in Slovakya Futbol Federasyonu'ndan uluslararası transfer sertifikasını beklediklerini, ardından transferi Futbol Federasyonu'na bildireceklerini kaydetti.

Mustafa ÖZDEMİR
14.09.2010, 00:06
lige iyi girdiler.inşallah sezon sonuna kadar götürebilirler...

Since1912KsK
14.09.2010, 00:26
lige iyi girdiler.inşallah sezon sonuna kadar götürebilirler...
geçen sene rize için kötü bi tecrübe oldu bu sezon aynı hataları yapmazlar gibi.

Ahmet Başkaya
19.09.2010, 14:45
Rize yener mi ne diyorsunuz ?

Since1912KsK
19.09.2010, 15:02
Rize yener mi ne diyorsunuz ?
berabere biter erciyes sağlam bu sene kaybetmez.

Misina
20.09.2010, 00:05
ÇAYKUR RİZESPOR: 2 - KAYSERİ ERCİYESSPOR: 2

Hakemler: Zafer Demir xx, Nihat Samuk xx, Serkan Çimen xx

Çaykur Rizespor: Ramazan xx, Volkan xx, Ulaş x, Ercan xx, Ersin x, Koray xx, Ayman xx, Mithat xx, Mutlu x (Dk. 20 Serkan xx), Mehmet Al xxx (Dk. 78 Evren x), Clement xx (Dk. 69 İlyas x)

Kayseri Erciyesspor: Yavuz x, Fatih xx, Muhammet xx, Aytek xx, İbrahim x, Yusuf x (Dk. 65 Ömer x), Özgür xx (Dk. 80 Taner xx), Köksal xx, Sertan x (Dk. 74 Mahmut x), Bikoko xx, Mehmet Ayaz xx

Goller: Dk. 44 Mithat, Dk. 56 Clement (Çaykur Rizespor), Dk. 51 Bikoko, Dk. 90 Taner (Kayseri Erciyespor)

Kırmızı Kartlar: Dk. 50 Ulaş (Çaykur Rizespor), Dk. 50 İbrahim (Kayseri Erciyesspor)

Sarı Kartlar: Dk. 25 Serkan, Dk. 50 Ayman, Dk. Koray (Çaykur Rizespor), Dk. 29 İbrahim, Dk. 39 Muhammet, Dk. 88 Özgür (Kayseri Erciyesspor)

Misina
03.10.2010, 23:05
Karadeniz'de Rize fırtınası..

Bank Asya 1. Lig'in 6. haftasında evinde Güngören Belediyespor'u ağırlayan Ç.Rizespor, üstün oynadığı maçı 3-0 gibi net bir skorla kazanarak yükselişini devam ettirdi..

ÇAYKUR RİZESPOR: 3 - GÜNGÖREN BELEDİYESPOR: 0

Hakemler: Hakan Özkan xx, Emre Suna xx, Cevdet Kömürcüoğlu xx

Çaykur Rizespor: Ramazan xx, Volkan xxx, Ulaş xx, Ercan xx, Ersin xx, Ayman xxx, Koray xxx, Çağrı xx (Dk.67 İlyas xx), Mithat xxx (Dk. 80 Serkan x), Mehmet Al xx, Clement x (Dk.46 Mutlu xx)

Güngören Belediyespor: Süleyman x, Celal Karaca x, Celal Aras xx, Seçkin xx, Mustafa Ün x, Hakan xx, Josip xx, İsmail x (Dk. 46 Turan x), Salih x (Dk. 67 Ersin x), Hamza xx (Dk.79 Turgut x), Semih xx

Goller: Dk.27 Volkan, Dk. 74 Mithat, Dk. 85 İlyas (Çaykur Rizespor)

Sarı Kartlar: Dk.37 Seçkin, Dk. 80 Mustafa Ün (Güngören Belediyespor)

Misina
06.10.2010, 14:06
Rize'den Manchester City'ye!
http://www.haber61.net/images/news/30427.jpg
Rizespor'da da forma giyen Kolombiyalı kaleci David Gonzales artık Manchester City'de. Bundan tam 3 yıl önceydi. Rizespor'da dönemin modasına uymuş ve kalesini bir çok takımımızın olduğu gibi Kolombiyalı bir kaleciye bırakmıştı. Galatasaray'da Mondragon, Beşiktaş'ta Cordoba, Sakaryaspor'da Martinez kaledeyken, Çaykur Rizespor'da David Gonzales'i kalesine geçirmişti. Gonzales ile Türkiye'deki ilk röportajını da henüz Rize'yi bile görmemişken İstanbul'da gerçekleştirmiştim.

Rizespor'a büyük umutlarla gelen Gonzales, takımın kötü durumunun da etkisiyle bekleneni verememiş ve yalnızca bir sene sonra ülkesine geri dönmüştü. Geçtiğimiz sezonun ortasında ise Gonzales'i İngiltere'nin dev takımlarından Manchester City'nin kadrosunda gördüm ve açıkçası ilk başta büyük şaşkınlık yaşadım. Rizespor'dan Manchester City'ye... Hayli ilginç bir öykü.

Manchester City A Takım kadrosuna giren ve City'nin 4 kalecisinden biri olan Gonzales, hayatından çok memnun. Yıldızlarla dolu City kadrosunda forma mücadelesi veren Gonzales'e telefonla ulaştım ve Rize'den Manchester City'ye uzanan öyküsünü konuştuk. Laf lafı açtı konu takım arkadaşı Jo'nun Galatasaray günlerine ve Kolombiya'dan takım arkadaşı olan Pino'nun Galatasaray'dan neler yapabileceğine kadar uzandı gitti...

-Manchester City'ye transferin nasıl gerçekleşti?

"Rizespor ile sözleşmem bittikten sonra boştaydım. Ardından Arjantin'de Athletico Huracan ile anlaştım. Huracan'daki sözleşmem de bittikten sonra İngiltere'ye tatile gittim. Eşim de İngiliz olduğu için orada bir çok kişiyi tanıyordum. Tatilim devam ederken bir menajer benimle görüşmek istedi ve Manchester City'de futbol oynamak isteyip istemediğimi sordu. Deneme antrenmanlarıma çıkabileceğimi ve beğenilirsem A takım kadrosuna girebileceğimi söyledi. Ben de büyük bir heyecanla bunu kabul ettim. Yaklaşık 1 hafta antrenmanlara çıktıktan sonra teknik ekip tarafından beğenildim, transferim gerçekleşti ve A takıma girdim."

KALBİM RİZESPOR İÇİN ATACAK"

-Rizespor'un ardından şu an dünyanın en önemli kulüplerinden biri olan Manchester City'ye transferin, Türkiye'de neredeyse kimse tarafından duyulmadı.

Türkiye'de çok güzel zamanlarım geçti. Türkiye'ye adeta aşık oldum, mükemmel bir ülke. Türkiye'nin kültürüne, insanların sıcaklığına hayranım. Buradaki durumum da iyi ama Türkiye'ye bir gün mutlaka dönmek isterim. "

-Rize'de yaklaşık bir yıl kaldın. Rize taraftarlarına neler söylemek istersin?

"Rize çok şirin bir yer. Benim için çok özel bir şehir. Statta ve izin günlerimde sokağa çıktığımda bana inanılmaz ilgi gösteriyorlardı. Rize insanının sıcaklığını ve sevgisini unutamam. Rizespor ile birlikte çok fazla deplasman maçına gittik, farklı şehirler gördüm ve her yerin farklı bir güzelliği vardı. Kalbim her zaman Rizespor için atacak. Umarım onlar da eskiden olduğu gibi yeniden Süper Lig'de mücadele ederler."

Mustafa ÖZDEMİR
17.10.2010, 21:19
rizespor 1 giresunspor 0 .son 3 dakika...

Kaya
17.10.2010, 21:21
Rize 1-0 önde, +3 oynanıyor. Umarım gol yemezler...

Kaya
17.10.2010, 21:21
Rize kazandı. Helal olsun...

Emin adımlarla süper lige... :)

Cüneyt Canlıca
17.10.2010, 21:25
tebrikler Rize

Mustafa ÖZDEMİR
17.10.2010, 22:12
tebrikler...

EmreYavuz61
17.10.2010, 22:17
rize tebrikler tebrikler fakat en fazla 5bin taraftar vardı stadda...biraz daha destek!!!

okg_53
24.10.2010, 19:49
Rizem ve Yaşadığım ilçe Akhisarın maçı 0-0 berabere bitti :) ...
benim için ayrı anlamı olan bir maçtı.

Seyit Hoca
24.10.2010, 22:39
http://www.ajansspor.com/resimv3/ErkanKas_ismael_crizespor01.jpg

Sonradan oyuna giren , Rizespor'un Beşiktaş'tan kiraladığı 91 doğumlu Erkan KAŞ müthiş yetenek.Sol kanadı süpürdü bugün.Beceriksiz Rize forveti , KAŞ'ın yaptığı birçok ortayı değerlendiremedi ya da müdahale edemedi.Bu çocuk Trabzonspor'da sol kanatta çok iş yapar.

Rize döndü yine kısır maç haftalarına . Taraftar ŞAMPİYON diye bağırdı durdu .Öyle bağırmakla da olmuyor bu işler.Düşünün ki sahanın en iyisi Ayman'dı.
Akhisar yakaladığı %100 lük pozisyonları atsa idi fark olurdu .

Fatih BALTA
31.10.2010, 03:10
Rizespor bugünde kaybetti.
Ümit Kayıhan a tepki oldu maç sonunda.
Benzeri bir tablo geçen sene bu zamanlarda da oluşmuştu.

ESER
31.10.2010, 03:54
Ordu Giresun Rize , gerisine yok vize:)

karadeniz takimlarinin hepsine superlig yolunda basarilar.

Kazım Uzunboy
06.11.2010, 16:03
Rize çok rahat: 3-0

Bank Asya 1. Lig'in 11. haftasında Çaykur Rizespor kendi sahasında Mersin İdman Yurdu'nu konuk etti. Ev sahibi ekip attığı 3 golle rakibini eli boş gönderdi.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/11/6/fft1mm1241631.jpg

Bank Asya 1. Lig'de 11. hafta mücadelesinde Çaykur Rizespor kendi sahasında Mersin İdman Yurdu'nu 3-0 mağlup ederek iki haftadan sonra 3 puan ile tanıştı.

Çaykur Rizespor'un ilk golünü 25. dakikada penaltıdan Mehmet Al kaydederken ilk yarı bu sonuçla sona erdi. İkinci yarıda 84. dakikada Mehmet Al takımının ve kendisinin ikinci golünü kaydederken, ev sahibi ekibin son golü ise Çağrı Yarkın'dan geldi.

Bu sonuçla Çaykur Rizespor, 19 puana ulaşırken, Mersin İdman Yurdu 11 puanda kaldı.

www.fanatik.com.tr

Fatih BALTA
07.11.2010, 01:43
Ben halen daha Rizespor'a güvenemiyorum.Çok dengesiz maçlar çıkartıyor.
Bu hafta da rakip kırmızı kart gören 2 oyuncusundan yoksundu üstelik hafta içi erteleme maçı oynamıştı.
Rizespor taraftarlarını anlamıyorum.Takımın ilk 6 içinde iddialı bir konumda ama tribünler bomboş.

Misina
07.11.2010, 01:48
Bu yıl Rize ve Ordu el ele süper lige çıkacak inşallah.

Sami Kuk
14.11.2010, 15:43
Kartal 0 - 1 Rize

Rizemde koptu geliyor :) Seneye süper ligdeyiz İnş 2.Sıraya yükseldik

Samet Yildirim
14.11.2010, 18:26
Berabere biter diyordum ama 3 puan iyi oldu.

Asi Çaykaralı61
14.11.2010, 18:40
Kartal 0 - 1 Rize

Rizemde koptu geliyor :) Seneye süper ligdeyiz İnş 2.Sıraya yükseldik

Hayırlı olsun 3 puan :)

Mustafa ÖZDEMİR
14.11.2010, 23:19
tebrikler rizespor...

Çağrı Çolak
17.11.2010, 13:21
Allahın İzniyle Geliyoruz Emin Adımlarla..Nasipse Seneye Yalnız Bırakmayacağız Sizi..

SEDER
21.11.2010, 12:14
eşim rizeli, eşimi TS li yaptım, benimde 2. takımım rizespor oldu.Rizeye süper lig yakışır..çünkü artık taraftarlarından biride benim :)

Sami Kuk
21.11.2010, 21:59
Ç.Rize Spor 2 - 1 Boluspor

GeLiyoruzzz

http://img815.imageshack.us/img815/6352/15555415045932166707511.jpg (http://img815.imageshack.us/i/15555415045932166707511.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Melek
21.11.2010, 22:04
Trabzonspor'a üzüldük Rizespor'la sevindik..
Tebrikler Rize...

İsmail Alkan
21.11.2010, 22:10
1-0 geri düşmesine rağmen inanılmaz bir geri dönüş yaptı Rizespor.

Tebrikler, aman nazar değmesin.

Dip Not : Takım birinci lige koşuyor, stadyum bomboş ! Taraftar sahip çıkmalı..

Cengiz Çubukcu
21.11.2010, 22:12
Mithat'ı çok beğendim , bu sene süper lige sağlam geliyor Rize :)

Mustafa ÖZDEMİR
22.11.2010, 13:05
tebrikler rizespor...

mehmets61
22.11.2010, 13:58
oyun olarakta hak edilen bir maçtı.tebrikler rize...

EmreYavuz61
22.11.2010, 17:14
Uzun bir aranın ardından süper ligde göreceğiz Rize'yi...Tebrikler...

Özkan
22.11.2010, 17:55
Rizeliler bu takıma sahip çıkmalı. Çok iyi oynuyorlar ve gümbür gümbür süper lige doğru geliyorlar. Tribünler daha dolu olmalı.

Bıyıklıoğlu
22.11.2010, 18:04
Tebrikler Rizespor.Adım adım süper lige geliyor.Yalnız taraftarın desteği tribünde çok az.Bu desteğin artması şart.Bana göre gecenin adamı Mithat'tı.

Sami Kuk
22.11.2010, 21:10
Şehir korkuyor 2 senedir zirvede oluyoruz 12-13.haftaya kadar sonra düsüyoruz..Ama bu sene rizespor çok iyi mücadele ediyor 3 farklada önde olsa pres yapıyor depar yapıyor..Şu andada en az gol yiyen takımlardan bırıyız..Bu sefer çıkıcaz

Sefa
22.11.2010, 21:18
Hayırlısıyla gelse bu sene Rize.. İyi gidiyorlar yine düşüş yaşamazlar umarım..

Sami Kuk
30.11.2010, 23:04
Rizesporun Bu Hafta Adana ile önemli bir maçı var Şuan Ligde ikinciyiz lider olma sansımız da va..Trabzondan taraftar beklıyoruz:):)

TSelif
05.12.2010, 19:26
Adamlar belki de süper lige çıkacaklar ama boş türibünlere oynuyorlar. Yazık size Rize halkı !!!

TSelif
05.12.2010, 19:36
Rize maçında bodo mavi şampiyon TRABZON diye bağırdılar:)
Keşke doldursaydınız o türibünleri.

TSelif
05.12.2010, 19:37
Goooollllll
Rze 1-0 önde :D

okg_53
05.12.2010, 20:24
Maçın başından beri Trabzon Trabzon ... diye bağırıyor Rizespor Taraftarları.Trabzonlular gerçek kardeşini görsün. Türkiyede Rize dışında hiçbir tribün Şampiyon Trabzon diye bağırmadı. Ne Giresun ne Ordu ...

TSelif
05.12.2010, 20:27
Denizli yenildi ama Rize değerlendiremiyor bunu :mad:

TSelif
05.12.2010, 20:35
2-1 yaptı Rize haydi Rize al şu maçı çık süper lige de maça gelelim da :p

Kazım Uzunboy
05.12.2010, 20:48
Ç.Rizespor liderliği artık vermez inşallah.

Murat'
05.12.2010, 20:52
Mac ta son dakikalar Rizespor 2-1 onde.

Macta Trabzonspor lehine de tezahurat yapildi.

Mustafa ÖZDEMİR
05.12.2010, 20:54
tebrikler rizespor...

Murat'
05.12.2010, 20:54
Mac sona erdi.

Rizespor liderlige yukseldi.

TSelif
05.12.2010, 20:58
Çok ta güzel maç oldu valla :D

mehmets61
05.12.2010, 21:05
tebrikler güzel oldu böyle liderlikler türk futboluna karadeniz ambargosu:)

boztepeli61
05.12.2010, 21:21
Adamsınız Gerçek Rizeli ve Rizesporlular...

Misina
05.12.2010, 21:28
-ÇAYKUR RİZESPOR: 2 - ADANASPOR: 1

Stat: Yeni Şehir

Hakemler: Yunus Yıldırım xx, Ömer Faruk Yeşil xx, Hüseyin Fidan xxx

Çaykur Rizespor: Ramazan xxx, Yunus Murat xx, Evren xx, Sezer xxx, Ersin xx (Dk. 67 Erkan x), Mithat xxx, Ayman xxx, Mehmet xx, Çağrı x (Dk. 62 Ercan xx), Serkan xx, Clement x (Dk. 64 İlyas xxx)

Adanaspor: Tolgahan x, Anıl xx, Sami xxx, Fahri xx, Bülent x (Dk. 76 Efecan x), Mbamba xx, Recep xx, Ahmet Görkem xx, İzzet x, Fevzi xx, Ahmet Dursun xx (Dk. 68 Emrah x)

Goller: Dk. 38 İzzet (kendi kalesine), Dk. 75 İlyas (Çaykur Rizespor) Dk. 57 Sami (Adanaspor)

Sarı kartlar: Dk. 44 Ersin, Dk. 45 Mehmet, Dk. 55 Ayman (Çaykur Rizespor) Dk. 45 Mbamba (Adanaspor)

Kazım Uzunboy
05.12.2010, 21:35
Tebrikler Ç.Rizespor ve taraftarları..

Mustafa ÖZDEMİR
05.12.2010, 21:36
bekliyoruz sizi süperlige...

İsmail Alkan
05.12.2010, 21:42
Tebrikler Rizesporum,

Maçta "Trabzon, Trabzon" tezarrühatları çok güzeldi :)

TSelif
05.12.2010, 21:47
Ben anlamam dediğim gibi abi :D

İsmail Alkan
05.12.2010, 21:49
Ben 3-4 kez duydum "Trabzon Trabzon" tezarrühatını :)

Sami Kuk
05.12.2010, 21:49
BİZDEDE ZİRVENIN RENGİ YEŞİL MAVİ:):)

Yukarda Trabzon Aşağıda Rize :) Bu sene Şampiyonluklar Karadenize ulan..

Sami Kuk
05.12.2010, 21:50
53 ve 61 dk güzeldi:)

Sami Kuk
05.12.2010, 21:55
Rize Koptu Geliyor...

http://img684.imageshack.us/img684/8017/dddbd.png (http://img684.imageshack.us/i/dddbd.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

İlyas Özdemir
05.12.2010, 22:34
Ben 3-4 kez duydum "Trabzon Trabzon" tezarrühatını :) oflular grubuyla 1461 meydan grubu maçta rizesporu desteklemeye gideceği söyleniyordu

Cengiz Çubukcu
05.12.2010, 22:37
Galibiyet kadar güzel olan şey iki şehir arasındaki yakınlaşma olsa gerek , tek kültür iki şehir .. :) Rizesporun bu sene yaptığı en doğru şey sezona aynı hocayla başlamak ve arkasında durmak oldu, 1. lig için en iddialı takım konumundalar...

Sami Kuk
05.12.2010, 22:46
Bende burdan söyledım gelın şöyle saglam bir sekılde dıye ama pek kımse cıddıye almadı..Gelseydınız şöyle 50 kisi yeterdi:)

OLCAY ÇAKIR
05.12.2010, 22:56
Takipteyiz.:)

Tebrikler...

BİZDEDE ZİRVENIN RENGİ YEŞİL MAVİ:):)

Yukarda Trabzon Aşağıda Rize :) Bu sene Şampiyonluklar Karadenize ulan..

pReN@_61
05.12.2010, 23:01
Tebrikler Rizespor..

merNoir53
06.12.2010, 00:38
sezon sonunda beşikdüzü'nden fındıklı'ya kadar uzanan şampiyonluk turları olacak inşallah :)

Mehdi
06.12.2010, 10:10
Sezon sonunda da şuan olduğunu yerde olursunuz inşaallah.

Tebrikler Rizespor.

İskender66
06.12.2010, 10:17
İnşallah Rize, Ordu ve Samsun seneye süper ligde olurlar.

İlyas Özdemir
06.12.2010, 10:31
dünkü maçta Rize ve Trabzonlu gruplar bir arada

Hekimoğlu
06.12.2010, 12:05
Liderlik iki şehire de çok yakıştı.

Külünkoğlu
06.12.2010, 12:15
Bende burdan söyledım gelın şöyle saglam bir sekılde dıye ama pek kımse cıddıye almadı..Gelseydınız şöyle 50 kisi yeterdi:)
Rize tribunu de yense lider olacağı maça da ilgi gösterseydi.

Mustafa
06.12.2010, 12:36
Tebrikler Rizespor'um.

Sefa
06.12.2010, 12:41
Tebrikler Rizespor ..

Sami Kuk
06.12.2010, 13:07
Sezon sonunda Trabzon Rize arası felaket olur heralde:) İki komşunun şampiyonlukları süper olucak

Samet BuLut
06.12.2010, 23:44
Rizeyi tebrik ederim.. ULan Samsun iki haftada kaybettiğin puanLarLa LiderLiği kaçırdın ya :) ama en azından Rize aLdı DenizLiden LiderLiği buda teseLLimiz :)
Rize, Samsun çıkar inşaLLah bu sene.. İki Ligde de şampiyonLuk yaşamak çok tatLı oLacak :)

Murat'
06.12.2010, 23:47
Bu sene Rize ile Samsunspor'un lige donmesini cok istiyorum.

CAFER ÖZER
07.12.2010, 09:33
Rize tribunu de yense lider olacağı maça da ilgi gösterseydi.

Metin Aynı sorun Orduda da var.
Kendi evinde Tavşanlı ile oynuyor yense 2.sarayı garantiye aacağı maç.Tirbünlerin yarısı Boş,
2.devre bedavacıların girmesi ile stad biraz daha doldu.
Yıllık ombine 60-80 tl gibi bir rakam ama ilgi alaka ne kadar görüyoruz.
Ondan sonra herkes dövünüyor neden başarılı olamıyoruz.
Sonra es kaza Süper lige çıktımı Tekrar düş Bildilkeri tek şey
"Bizi Trabzonspor Küme düşürdü."
Takımını destekeleme Süper lige çıkama İstanbul eziklerini utmanın verdiği eziklikle,
"Trabzonspor karadeniz takımlarını Küme düşürdü."
En son net hatırladığım.
Rizesporun Trabzonspor sayesinde ligde kalıp 1sezon daha fazla oynadığı.
Samsunsporun da FB Maçında, haksız bir şekilde kalecisnin Kırmız kart görerek oyun dışı kalması,
0-0 GİDEN maçın ondan sonra 5-0 bitmesi,Türkiye tarihinde ilk kırmızı kart gören Oyuncunun haksız atıldığında dolayı ceza almaması,FB nin Yüzünden İyi giden Samsunsporun o maçtan sonra toparlayamayıp kümü düşmesi,
Şu an eskisi gibi değil süper ligdeki takımlar iy yönetilirse başkanların paralı olmasına gerek yok,Kazanılan paralar takımı ayakta tutmaya yeter.
Tüm Karadeniz takımları,İnşallah yeniden Çıkarlarda İstanbul eziklerine sahip çıktıkları kadar kendi takımlarına sahip çıkarlar,Başarılı olurlar.

Alibeyoglu
08.12.2010, 01:58
karadenizin iki firtinasi

ESER
08.12.2010, 04:28
dünkü maçta Rize ve Trabzonlu gruplar bir arada

cok guzel hareketler bunlar.:alkış:

tebrikler Rizespor

insallah sonu da hayirli olur.