PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkan Adayları Mal Varlıklarını Beyan Etmeliler!

oflum61
08.02.2008, 11:24
Simdiye kadar Trabzonsporu "BASAMAK" olarak kulanan ve mali durumunu düzelten ve hatta ilerleten yöneticlerin "dedikodulari" yapilmistir.
Bunun böyle olmadigini görmek icin iki baskan adayinin ve yöneticilerin mal varliklarinı aciklamasi lazim.
Bakalim iki sene sonra kim ne kazandi ne kayip etti?

Bunu beyefendiler yapmayabilirler ama suraya yaziyorum... Eger yaşarsak bu yazıyı iki sene sonra tekrar yazacağım ve ozaman görecegiz kim Trabzonsporlu kim degil.

macka61
08.02.2008, 11:25
yok artık o kadarda değil tamam yönetimleri eleştiriyoruz da bu kadarda değil beni ilgilendirmez ne kadar parası var

oflum61
08.02.2008, 11:52
- ama sen hic parali yönetici istiyoruz demedin!?
- ama sen futbol sohbetlerinde takim, futbolcu vs. parasini konusmadin emi?
- ve bazilari sirf ihale kapmak icin Trabzonspora yönetici olduklarini sen hic duymadin?
- ve bir baskan adayinin is hayatindaki durumu kötü oldugunu bildigin halde "bu adam Trabzonspora" nieye baskan olmak istedigini" sen kendine hic sormadin...
vs. vs.

hepisine cevabin "hayir" ise sen "haklisin"...

Unutma:
1. Memlektimizda adamin kafasina vururlar, adam "ah arkam" diyor, niye? Cünkü arkasi, yani ona arka cikanlar, yani adamlari olsa kafasina vuramazlar diye... hakli veya haksiz onu kollar ve korurlar...
2. Basbakanlar, Bakanlar, vs. mal beyaninda bulunuyor....

Hekimoğlu
08.02.2008, 11:55
çıkar ağzındaki baklayı sadri şener'e daha gelmeden saldırmaya başladınız.sen önce albayrakın ne halt yediğini araştır oflu arkadaşım.

oflum61
08.02.2008, 12:50
çıkar ağzındaki baklayı sadri şener'e daha gelmeden saldırmaya başladınız.sen önce albayrakın ne halt yediğini araştır oflu arkadaşım.

Sakin ol be kardesim... bu ne hiddet... emirvaki bir sekilde...eger rahatliyor isen ilk sirada Nuri Albayrakin adini yaziyim. Zaten onun basarisiz yönetiminden dolayi nedenlerini arastirmak icin her türlü Problemin üstüne gidilmesinden yanayim...
- bedava biletten tut da o sivas macinda saha saldirananlara kadar herseyin ortaya cikmasini istememiz lazim.

Ve futbolda akil ve mantik ile anlatamadiginiz saha disi olaylarin 99% cikar yüzündendir!
Sen bana kim kimi destekliyor de ben sana kimin ne kadar cikari var onu söyleyim, mackali kardesim!

Uğur Gündüz
08.02.2008, 13:01
Tüm liste malvarlığı toplamı+SŞ malvarlığı= negatif

ÖmerFarukYılmaz
08.02.2008, 22:38
İlk once albayrak yönetime gelmeden once ve sonrakıleri açıklıyacak sonra bunlara geliriz

hasancolak
11.02.2008, 00:48
bence trabzonsporu şanpıyon yapamayan butun yonetım başarısızdır