PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Harcadığın Para Seninse Harcadığınız Trabzonspor Bizimdir!

Sayfa : [1] 2

Nytre
07.02.2008, 04:03
Uzun bir yazı ve gazete haberleri ile bir yazı yazmıştım ama bilgisayarın azizliğine uğradı ve silindi. Şimdi işi çok kısa tutacağım..

Bu yönetim bize tarihimizdeki ilkleri yaşattı. ancak kötü anlamdaki ilkleri. bu kadar ......... yönetim (arasını 2 yıldır dolduruyoruz bir şekilde . buradan japonyaya yol olmuştur)

Şimdi bunlar artık insanları da yalancı çıkarmaya başladılar. artık haberciler bile isyan ettiler trabzonspor yönetiminin "yaptım" deyip bir kaç saat sonra "yapmadım" dediği haberlerden ..
öyle ki bir kaç olay aktarıyorum hatırlayalım..

OLAY 1 : ERSEN MARTİN YERİNE BİR OYUNCU ALINMAK İÇİN SATILDI ANCAK SONRA BİR OYUNCU ALAMAYAN YÖNETİM ERSEN MARTİNİ SATMADIĞINI SÖYLEDİ SONRA FİFA GİRDİ ARAYA VERMEK ZORUNDA KALDI. 10 GÜN ERSEN MARTİNLE UĞRAŞTIK

olay 2 : fernando alex ikilisi için 10 milyon dolarlık bir bütçe ayrıldığı söylentileri çıktı. ara transferde bomba takviyeler olacaktı. ne oldu sonra? brezilyalara kadar gidilip transfer yerine seyhat mi yapıldı. eller boş geri dönüldü. bmn.den çok güvendiğimiz arkadaşlarımızın yanı sıra medyayı bile "oldu-olmadı" "geldi-gelmedi" haberleri ile hem biz taraftarlara karşı yalancı çıkardılar hem de yalandan yere uğraştırdılar

OLAY 3 : ŞEHİT AİLELERİ İÇİN VERİLECEK OLAN BAĞIŞ - ÇEK HERNEYSE. SOKMA AKIL İKİ ADIM GİDERMİŞ DERLER BÜYÜKLERİMİZ. DOĞRUDUR. BUNU BU YÖNETİMLE DAHA AÇIK ANLADIM. DÜRTTÜĞÜMÜZ KADAR GİDEN BİR YÖNETİMİMİZ VAR. AYLAR ÖNCE VERDİKLERİ (10.AYDA) TAAHHÜTLERİ HALA YERİNE GETİRMEDİLER. KONU : ŞEHİT AİLELERİ.. bundan sonra gelse de pek kıymeti kalmadı ya.

olay 4 : Radoslaw Sobolewski vakası...

transferin son dakikaları biz geri sayım yaparken bir haber geldi bu adamı aldık diye. hiç yoktan iyidir dedik yine ÖZ TRABZONSPORLULUĞUMUZLA SEVİNDİK ama bir çok insanın İNANAMIYORUM sözleri doğru çıktı. yine kendilerini AŞAMADILAR ve bu transferin de yalan olduğu ortaya çıktı.
www.goal.com adresinden de ulaşabiliriz NEDENLERİNE...

OLAY 5 : MEDYA ARTIK PATLAMA NOKTASINDA!

trabzonspor yönetiminin beceriksizliğinden midir yalanı çok sevmesinden midir anlaşılamadı ancak medyanın trabzonsporla ilgili yalan doğru olmayan ama çok emin kaynaklardan verilen haberleri yayınlamaktan usandığı ortada. bunu cesur bir şekilde dile getiren de medyatrabzon.com sitesi.

07 Þubat 2008 00:52

Okurlarımızdan Özür Dileriz.

OKUYUCULARIMIZDAN
ÖZÜR DİLİYORUZ..!
Günlerdir haftalardır hatta aylardır

Transfer haberleri ile kafanızı karıştırdık.

Mevcut yönetimin transfer haberlerini

Size bitti,bitiyor,alındı diye günlerce yazdık.

Onların beceriksizliklerine

Aracı olduğumuz için özür diliyoruz.

------------

bunları neden uzunca bir şekilde yazdım. yalancılığın sonu yok . laf kalabalığının sonu yok. bu ayak oyunlarnın sonu yok.

sonra da bu adamların samimiyetine inanmamızı isteyen kişiler ve onların BİLBOARDLARI süslüyor etrafımızı..

bizim hayallere ihtiyacımız yok YÜREKLİ TRABZONSPORLULARA İHTİYACIMIZ VAR.

--------------

önemli not : TRABZONSPOR.ORG.TR sitesinde antalya kampının videosunun 33.SANİYESİNİ dinleyen var mı? orada ne diyor birisi dikkat ettiniz mi? sizde benim duyduğumu mu duydunuz? videonun gerisi de konuşulur tartışılır aslında.

Adem Erdoğan
07.02.2008, 04:22
Güzel bi özet olmuş.Trabzonspor tarihinin 2 yılı heba oldu.40.Yılda rezil olduk inşallah 50. yılımızda bu rezillikleri yaşamayız.

videoyu şimdi izledim "geceleri burda gündüzleri şeyde" gibi bi söz geçio ama tam anlaşılmıyo.

Terzioğlu
07.02.2008, 04:23
Video'da ne dedigini tam olarak anlayamadim. Gecleri burda gündüzleri bilmem nerde gibi bir laf söyledi sanirim..

Sefaenes
07.02.2008, 04:26
Allah dan son transfere inanasim gelmedi ve hakli ciktim :). Bu yönetim 2 sene icinde bizleri rezil etmek icin elinden geleni yapti. Insallah bunlar gibi birdaha yönetici gelmez. Trabzonsporun Baskani parasini degil Trabzon askinla yanmali.

Yeşil
07.02.2008, 04:28
Bahsi geçen videoda "Haydi karga haydi" diye bir bölüm var.Orayı kastetmişsiniz galiba.
Yorum yok,ne denir ki..
Daha doğrusu çok şey denir de neyse..........

Bilâl ÇOBAN
07.02.2008, 04:29
Güzel bi özet olmuş.Trabzonspor tarihinin 2 yılı heba oldu.40.Yılda rezil olduk inşallah 50. yılımızda bu rezillikleri yaşamayız.

videoyu şimdi izledim "geceleri burda gündüzleri şeyde" gibi bi söz geçio ama tam anlaşılmıyo.

aynen, ben de tam anlayamadım, nytre abimiz yazarsa daha iyi olur...

macka61
07.02.2008, 04:59
çok güzel bir yazı eline sağlık renkdaşım şu 2 yıl bizi kuruluşa kadargetirdi artık sıfırdan başlamak gerek albayrak sayesinde ne itibar kaldı ne para ne başarı hiç bir şeyi kalmadı kulübün

Kaya
07.02.2008, 05:03
önemli not : TRABZONSPOR.ORG.TR sitesinde antalya kampının videosunun 33.SANİYESİNİ dinleyen var mı? orada ne diyor birisi dikkat ettiniz mi? sizde benim duyduğumu mu duydunuz? videonun gerisi de konuşulur tartışılır aslında.

Evet Emincan. İyi yakalamışsın. Yazıklar olsun.

Bilâl ÇOBAN
07.02.2008, 05:13
Evet Emincan. İyi yakalamışsın. Yazıklar olsun.

abi anlamıyoruz bi söyleyin daaa... ne deniyor orada...

erkankoc
07.02.2008, 06:32
bide trubun61 adli sitede nuriyi ovuyolardi..baskan bole olur gider ayak iki transfer yapti diye...hahahahha...simdi baktim butun haberleri kaldirmislar..yalaka idiotlar...

cakir28
07.02.2008, 07:13
Ulan yizin gibi yöneticinin de yönetime seceninde..bide halen Baskanlik icin aday olun diye yalvaranlar varmis..ne o bitiremedinizmi Trabzonuda bi daha gelmeye calisacaksiniz...ne yüz var adamlarda...gider ayak iyilik yapacaklarina yine de hüsran...lanet olsun böyle yöneticilere

Metin Ural
07.02.2008, 08:00
ben "haydi kartal haydi" duydum sanki 29. saniyede. dogru mudur?

Faik Yılmaz
07.02.2008, 08:05
Bilboardlarda milleti aptal yerine koymaya çalışanlar....

Şahsi paralarını almak için koskoca camiayı kaosa sürükleyenler......

Bugün yarın adam alacaz deyip sonrada mevcut kadroyla dahi idare ederiz diyecek kadar fütürsuz olanlar....

Amaçları takımı bıraktıkları rezil halde diğer adayında başarısız olmasını sağlayarak işte gördünüzmü dedirdtebilmek. Trabzonspor onların umurlarında değil. Amçaları siyasi , maddi rant sağlamak

AyhanPe
07.02.2008, 08:18
bu bize ders olsun..bir daha parali baskan isteyenin..........yeni yönetimin ve kadronun arkasinda durmaliyiz.yapacaklari bir kac transferle sampiyon olacak halimi yoktu.bunlarin yapabilecekleri transferden hayir gelmezdi zaten.
yeni yönetim bi gelsede..secim günü yine birsey olacak diye korkuyorum

Travelair
07.02.2008, 08:22
Yönetimin kesinlikle beceriksiz olduğuna inanmıyorum. Aksine çok becerikliler. Dalaverenin de kitabını yazacak kadar tecrübe sahibiler

Şenol YİĞİT
07.02.2008, 08:22
Bu adamın(!) Trabzonsporuma yaptıklarını yanına koymamak lazım.

AyhanPe
07.02.2008, 08:29
yaptiklari hersey yanlarina kar kaliyor..yeni yönetim bu isi takip etmeli.bunlarin hepsinin mal varligi incelensin ama sanirim su bir kac günde ortadan delilleri kaldirmakla mesguller.klübün mali yapisi hakkinda neden kimseye bilgi vermiyorlar..hala orda yasayan arkadaslarimiz ofislerini ziyaret edip söyleee bir güzel sormadiki..birde bu adamlar bundan sonra islerini yürütecekler.alacaklarini almislar..

temel_yilmaz
07.02.2008, 08:38
helal olsun simko ya arkadaşına çok büyük bir iyilik yapmış sen adamın futbol yaşantısını bitir mikrofona mahkum et helal olsn simko trabzonspor simko olayını temizlemeden polonyadan alsa alsa krampon alır birde şu var bu kadar aptallık olurmu transferin bitmesine bir dakika kala imzaya adam beklenirmi :):):) aptal bunlar yada yine yalan haber dir bu adamlarda her türlü delavere olur hai biz yaptık adam imzalamadı n yapayım

Burçak
07.02.2008, 08:40
Yönetimin kesinlikle beceriksiz olduğuna inanmıyorum. Aksine çok becerikliler. Dalaverenin de kitabını yazacak kadar tecrübe sahibiler
kesinlikle katılıyorum. her kim tarafından görevlendirilmişseler aldıkları görevi başarı ila yerine getirdiler. Trabzonsporu her alanda küçük düşürüp bütün kozlarını satıp aciz duruma düşürmek için ellerinden geleni yaptılar. ! Bunların Niyetleri bozuk niyetleriiiii :mad:

Ayhan Yüksek
07.02.2008, 08:48
Transferi son ana bırakırsan olacağı budur,sen koskoca bir ay yat son anda faksla bitirmeye çalış bu işgüzarlığın ta kendisi. Şimekede çok kızgınım eğer gelmemesinde bir katkısı varsa ne yaptık biz ona el üstünde tuttuk be kendi sorunları varsa Ziyayla ilgili sorunları varsa bunda Trabzonsporun taraftarın ne günahı var herkeste bi Şimek haklı düşüncesi var niye haklı kardeşim el üstünde tuttuk adamı, çok sinirliyim ya böyle rezalet olmaz akşam yatarken en azından bi transfer yaptık diyoruz bir taraftanda lig tv stresiyle ,sabah kalkıyoruz bakıyoruz transfer yatmış ne denebilirki....

metehan

Ben de bu paralelde düşünüyorum. Farklı bir başlıkta da yazmıştım, bu yönetimin yaptıklarını sadece "beceriksizlik" sıfatı ile açıklamak yeterli değil ! Niyetin de ciddi biçimde sorgulanması lazım.

Cengiz
hakkaten ya başına szymek olayı gelmiş hala polonyadan futbolcu arıyosun

lucciiffer
yaptiklari hersey yanlarina kar kaliyor..yeni yönetim bu isi takip etmeli.bunlarin hepsinin mal varligi incelensin ama sanirim su bir kac günde ortadan delilleri kaldirmakla mesguller.klübün mali yapisi hakkinda neden kimseye bilgi vermiyorlar..hala orda yasayan arkadaslarimiz ofislerini ziyaret edip söyleee bir güzel sormadiki..birde bu adamlar bundan sonra islerini yürütecekler.alacaklarini almislar..
mal varlığının ucu nereye kime çıkacağı belli olduğundan kimse inceleyemez.3 harf ipucu vereyim istersen.rte

Gürkan
07.02.2008, 08:58
Yönetim beceriksiz felan değil. İstediklerini çok iyi becerdiler. Hatta o kadar becerikliler ki bunu isteyipte yapamamış gibi gösterdiler.

Ayrıca videoda duyulan , kendini beşiktaş antremanında sanan o kartal meraklısına selamlarımı yolluyorum.

CAFER ÖZER
07.02.2008, 09:10
Albayrak Trabzonspora Hiç kimsenin yapmayacağı hainliği yapmıştır.
Evet insanları kandırarak,Güzel vaatlerle İşbaşına gelmiş,
Yıldız alacağım,Stad yapacağım,2 senede Trabzonsporu şampiyon yapacağım diyerek insanları Kandırarak,İş başına gelmiştir.
Albayrağın yaptıkları Ortada Takımı perişan etti,
Ama şu kongreyi kendi paralarını Kurtarma Uğruna Ertelemesi Trabzonspora en büyük hainliktir.
Kongreyi İptal ettiler,Neden.?
TÜZÜKTE PROBLEM VARMIŞ,TRABZONSPORU MAHKEME KÖŞELERİNDE SÜRÜNDÜRMEK OLMAZMIŞ.
hadi diyelimki haklı idiniz.Tüzük değişkliği yaptınızmı.?HAYIR
o zaman ne değiştide Trabzonspor Kongresini bu hafta yapıyorsunuz,Eğer amacınız Trabzonsporu Mahkme kapılarında süründürmemek Tüzük değişikliği olsa idi,Bunu yapardınız Yapmadan Kongreye gidiyorsunuz.
Bu yönetim Trabzonspora hainlik yapmıştır.Bunun hesabınıda Soracak bir tane delikanlı ne başkan adayı nede Ben Trabzonsporluyum diyenler çıkmıştır.
Trabzonspor Kongresi Öyle ayaralanmıştırki,
Haluk Ulusoydan itikam alacak delegeler yazılmış,
Albayrak Kendi parasını Kurtarmak için Opetten para alınmış
Pişkin pişkin "PARA BENİM PARAM,ALIRIM KİMSE KARIŞAMAZ" Demiştir.
Öyle olabilir.Sizin paranıza karışmayız ama Trabzonspor da bizimdir Gölge etmeyin alın paranızı başınıza çalın,Sizin paranız yerin dibine batsın,Bize bize ait olan Trabzonsporu bırakın,
Siz göreve geldiğinizde elde Bulunan mevcut kadro değerinde kadro vesiz göreve geldiğinizde ne kadar borcu varsa o kadar Borçlu olan Trabzonsporumuzu bize bırakın nere giderseniz gidiniz.
Alın paranızı başınıza çalınız,Ama Gerçek Trabzonsporlulara,Bize ait olan TRABZONSPORUMUZU bırakında gidin.
Öyle kolay olmaması lazım,
Siz Trabzonsporu perişan hallerde bırakın,Özellikle Transfer dönemini boş boş geçirin utanmadan aylar boş boş geçsin Son anda son dakilarda aldık alacağız,Yok konsoluoluğu açtırdık Transfer yapıyoruz diye fedarasyonada Bildirin.Kimsenin aklına gelmeyecek rezaletlere imza atarak Transferide boş geçirin ondan sonra Utanmadan Yok adam gelmedi,Simkowıak Kötülük yaptı gibi saçma sapan ifadelerle İnsanları oyalayınız.
rezaletlere imza atarak tarihe geçtiniz,Saçma sapan Transfer örneklerini yaşatarak İnsanları Trabzonspora güldürdünüz.Ersen Martin olayında elinize gelen parayı,Geri gönderdiniz.Polanyalı olayında skandal yaşattınız,Ziya Doğan gibi Teknik arızaya tüm takımı dağıttırdınız,
YETER ALBAYRAK ONURUN VARSA GURURUN VARSA,
Bize ait olan Trabzonspor aldığın şekli ile bırakırsın,
Evet bırak Bize Fatih Tekkeli takımımız,
Eğer Trabzonsporda göreve gelecek Yöneticiler Bunlardan hesap sormassa işbirlikçi oalcaklardır.
Trabzonspor büyük bir hainlik Politkası ile karşı karşıya kalmış,Albayrak ve ekibi Trabzonsporu bitirerek gidiyorlar,(Aslında ben hala şüpheliyim Kongreyi yapmayıp asli görev takımı Düşürüp gidebilirler.)
Evet Para senin paran,
Trabzonsporda bizim Trabzonsporumuz hadi yiğitsen mertsen Bize teslim aldığın Trabzonsporu teslimet Al paranı başına çal.

_SeRKaN_
07.02.2008, 09:18
Türlerinin son örnekleri bu yönetim artık bir daha 100 sene sonra mı gelir bilinmez ama şimdikine şahit olduğumuz kesin bu kadarmı milletin duygularıyla oynanır..Pess yani...

emre81
07.02.2008, 09:23
inanma zaten

Trabzonspor'a Polonyalı'dan kötü haber!

Trabzonspor yönetiminin akşam saatlerinde anlaştığını duyurduğu Polonya'nın Wisla Krakow takımında forma giyen Radoslaw Sobolowski'nin imza için Polonya Büyükelçiliğine gitmemesi üzerine imza gerçekleşmedi.

7 Şubat 2008, 00:31

Polonyalı futbolcunun imza atması için büyük elçilik binasını gece saat 23.00'da açtıran bordo - mavili yönetim son dakika haberi ile yıkıldı.

Trabzonspor camiasına transfer haberini duyuran yönetim, transferin gerçekleşmemesinde önemli rol oynayan eski futbolcuları Szymkowiak'a da ateş püskürüyor.

Trabzonspor transfer komitesi üyelerinin yaşanan bu gelişmelerden dolayı oldukça gergin olduğu öğrenilirken, Başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, futbolcunun son dakikada yaptığı bu davranışın profesyonel bir mantığa sığmadığını söyledi.

Sizin herşeyiniz profesyonel koca transfer dönemi yat son dakika da göz boyamak adına bi oyuncu almaya kalk sonra git profesyonel mantığa ters de ya bi defolun gidin insanlığınız yok mu sizin ya yeter artık açıklama yapmayın şu basına filan DEFOLUN. Ben bu olayın da böyle geliştiğine inanmıyorum kesin başka bişey vardır arkasında transfer yapmaya niyeti yoktu zaten bunların ah ah bu yönetim sinir hastası yaptı bizi. BMN olarak bunlara buradasağlam bişeyler yapmalıyız BMN yöneticilerinden sağlam bir protesto bekliyoruz buna dair bir başlıkla protesto da mümkün.

Hüseyin Bağdat
07.02.2008, 09:30
Ellerine sağlık.Yazılması gereken çok şey var ama bunlar anlamazki.
paraları kendilerinin olsun, bize devraldıkları TRABZONSPOR' umuzu bıraksınlar yeter...

Nurettin Yılmaz
07.02.2008, 09:30
" Trabzon'da hayatının çok sıkıcı ve basit geçtiğini belirten Polonyalı oyuncu, "Askeri kampta gibiyiz. Tüm hayatım, antrenmanlar ve evim arasında geçiyor. Güvenlik sorunu yüzünden ailelerle dışarı çıkmak imkansız. Maç kazandığınız sürece el üstünde tutuluyor, kaybedince yerin dibine sokuluyorsunuz" gibi ifadeler kullandı. "

eğer szmek daha önce basına yaptığı bu açıklmayı sobolowski ' ye de yapmışsa adam gelmemekte haklı sayılır......

Burçak
07.02.2008, 09:31
Szymkowiak da haklı idi. öyle bir adamı küstürüp burdan kaçıranlarındır suç..

Nurettin Yılmaz
07.02.2008, 09:34
Szymkowiak da haklı idi. öyle bir adamı küstürüp burdan kaçıranlarındır suç..

yani suçun kentimiz de mi olduğunu düşünüyorsunuz ? çünkü adamın ayrılma sebebi kentimize alışamaması yada kentimizin onun beklentilerini karşılayamaması....

metehan
07.02.2008, 09:37
Bence Szymkowiak olayı tamamen bahane. Tıpkı Brezilyalıları klüp başkanının yerlerine adam bulamadığı için vermekten son anda vazgeçmesi gibi. Bunların hepsi hikaye. Kaldı ki gerçekten öyle bile olsa, bunlar bir yönetim için bahane değil.

Bu arada www.transfermarkt.de sitesi bile bu oyuncuyu şu an bizim kadroda gösteriyor, onları da yalancı çıkardılar :)

K@HrY
07.02.2008, 09:42
Şu beceriksiz yönetim takımı ne hallere soktu inanmak bile istemiyorum. Keşke o şaşalı dönemlerde yaşasaydıkta şu rezillikleri görmeseydik çekin artık ellerinizi takımdan defaolun gidiiiiiiiiiiiiiin.

Ustaalioğlu
07.02.2008, 09:44
Ulan yizin gibi yöneticinin de yönetime seceninde..bide halen Baskanlik icin aday olun diye yalvaranlar varmis..ne o bitiremedinizmi Trabzonuda bi daha gelmeye calisacaksiniz...ne yüz var adamlarda...gider ayak iyilik yapacaklarina yine de hüsran...lanet olsun böyle yöneticilere

Arkadasim Allah bilir nasil bir maddi cikari vardir. Insanlar futbol, sehir sevgisiyle takim tutmuyor ki, para hevesiyle ticaret yapmaya calisiyor...

Burçak
07.02.2008, 09:45
bundan naısl böyle bi anlam çıkardın ki. kampta gibiydik diyor. ziya hocadan bhsediyor üstü kapalı.

Nurettin Yılmaz
07.02.2008, 09:46
Bence Szymkowiak olayı tamamen bahane. Tıpkı Brezilyalıları klüp başkanının yerlerine adam bulamadığı için vermekten son anda vazgeçmesi gibi. Bunların hepsi hikaye. Kaldı ki gerçekten öyle bile olsa, bunlar bir yönetim için bahane değil.

Bu arada www.transfermarkt.de (http://www.transfermarkt.de) sitesi bile bu oyuncuyu şu an bizim kadroda gösteriyor, onları da yalancı çıkardılar :)

bence bahane değil. bunlar , yüzleşmekten ve konuşmaktan her zaman korktuğumuz hatta kaçtığımız ne yazıki acı gerçeklerimiz.

Ibo61
07.02.2008, 09:48
Yönetime helal olsun! Bu kadar akilli ve mantikli bir yöentim kurulu dünyanin hicbiryerinde yoktur!

Bizleri keriz yerine koydularya vallah helal olsun!!!!!

Albayrak, Sayitoglu ve digerlerinin isyerlerinden alisveris vs. boykotu yapilmali!

Hep Aziz Yildirima kizip küfrediyorduk. Vallahi adama helal olsun. Feneri nerden nereye götürdü.
Baskan dedigin böyle olur. Bizimkisi ise .............

lakerta
07.02.2008, 09:50
nedense bordomavi.net yönetimi dün yazdıgım yeni başlığı foruma eklemiyor.arkadaşlar bu işte siyaset var hala farkına varamadınız mı???şimdiki hükümetin trabzonda istediği gibi at koşturamamasının cezasını trabzonspora bu şekilde yapılan bir oyun ile çektiriyorlar.Trabzon ve karadenizin en önemli yaşam ve sosyal kaynagını eritiyorlar.....bunu da silin sayın yönetim...

Nurettin Yılmaz
07.02.2008, 09:51
bundan naısl böyle bi anlam çıkardın ki. kampta gibiydik diyor. ziya hocadan bhsediyor üstü kapalı.

işi sulandırmanın alemi yok dostum. adam sadece ziya doğan zamanında forma giymedi , şenol güneş ve az da olsa lazaroni dönemlerinde de oynadı. bugün bırak yabancı topçuları , yerli topçuları , büyük şehirler dururken sıradan işçi ve memurlar bile kentimizde çalışmak istemiyorlar.

Harun-61
07.02.2008, 09:54
Trabzonspor Bizim :alkış::alkış:

Atalay
07.02.2008, 09:58
yahu bu yönetimin konuşulacak hiç bir yanı yok hele yazılacak hiç!!

Kazım Uzunboy
07.02.2008, 09:58
:alkış::alkış::alkış:

Harun-61
07.02.2008, 10:00

Günün Yorumu :alkış:

Video olayini aciga kavustururmusunuz ???

.

Emre B.
07.02.2008, 10:06
işi sulandırmanın alemi yok dostum. adam sadece ziya doğan zamanında forma giymedi , şenol güneş ve az da olsa lazaroni dönemlerinde de oynadı. bugün bırak yabancı topçuları , yerli topçuları , büyük şehirler dururken sıradan işçi ve memurlar bile kentimizde çalışmak istemiyorlar.

Niye her haberden sonra şehri kötüleme ihtiyacı duyuyosunuz?Szymek şehri sevmiyosa 1,5 sene niye ses çıkartmadı?
Nuri Albayrak'ın kulübü iyi yönetememesi de şehrin suçu mu?

Atalay
07.02.2008, 10:09
Cafer abi döktürmüşsün yine...!!

Fakat bu adamlar göreve geldikleri Trabzonsporu çoktan harçlık yaptılar...

Ne diyelim bu dünyada ve ahirette bunları yüce rabbim bildigi gibi yapsın!!

Yani bir takım ancak böyle rezil edilir...

Bu camia bu adamlara hesap sormassa bende bu camiaya hakkımı helal etmiyorum!!

SAYGILAR

CAFER ÖZER
07.02.2008, 10:12
Cafer abi döktürmüşsün yine...!!

Fakat bu adamlar göreve geldikleri Trabzonsporu çoktan harçlık yaptılar...

Ne diyelim bu dünyada ve ahirette bunları yüce rabbim bildigi gibi yapsın!!

Yani bir takım ancak böyle rezil edilir...

Bu camia bu adamlara hesap sormassa bende bu camiaya hakkımı helal etmiyorum!!

SAYGILAR
Madem ALBAYRAK harcadığı paralar İçin
"Para benim param" Diyor geri alıyorsa
O zaman bizde Harcadığı Trabzonspor İçin
"Trabzonspor bizim" geri istiyoruz Demeliyiz
Aslında Bir kampanya daha yapıp pankart yaptırabiliriz.
"HARCADIĞIN PARA SENİNSE,HARCADIĞINIZ TRABZONSPOR BİZİM GERİ VERİN LÜTFEN"

Nurettin Yılmaz
07.02.2008, 10:13
Niye her haberden sonra şehri kötüleme ihtiyacı duyuyosunuz?Szymek şehri sevmiyosa 1,5 sene niye ses çıkartmadı?
Nuri Albayrak'ın kulübü iyi yönetememesi de şehrin suçu mu?

demek 1,5 sene içine atmış. ama nereye kadar ? işler az bir şey kötüye gittimi hemen zuhur etti yeterki fırsatını bulmaya görsün......

Travelair
07.02.2008, 10:15
Video olayini aciga kavustururmusunuz ???

http://www.trabzonspor.org.tr/tv/index.asp?ID=236

Sesini açarsanız bir şekilde arkadan konuşmalar Trabzonspor TV'nin yayınına yansıyor

Cengiz
07.02.2008, 10:18

:alkış: :alkış:

DİNÇ
07.02.2008, 10:18
Nasıl bir yalan dolanla karşı karşıya olduğumuzu bilmiyorum...

Ancak Radoslaw Sobolewski Çek Cumhuriyetleriyle yapılan milli maç nedeniyle Kıbrıs Rum Kesiminde olduğu ortaya çıktı...Milli maçı 2-0 Çek Cumhuriyeti kazandı....

Burçak
07.02.2008, 10:22
Cafer abi Pankart işi şu kısa zamanda zor gibi ama bu sözleri Kartonlara yazıp BMN Trabzon olarak kaldırabiliriz. Dikkatte çekecektir. ve bunu yapmak için arkadaşlarla görüşeceğim..

Ali Bektaş
07.02.2008, 10:23
Ellerİne SaĞlik

Fatih Öztürk
07.02.2008, 10:23
TRABZONSPORUN talip olduğu limanı TRABZONSPORLA ihalede yarışa giren ve camianın adeta limanını değilde geleceğini çalan albayrak kansızını bu camiaya başkan yapan oy veren delegedir suclu.

Onur
07.02.2008, 10:25

Sanırım haydi KARTAL haydi.. sesini duydum...

Odeğilde videonun geri kalanını da izleyim dedim. Adamlar sanki oraya sohbet etmeye gitmişler. Sanki o videoyu onların konuşmalarını dinlemek için açacağız :@

Burçak
07.02.2008, 10:41
bu konuyla alakalı görüşler paylaşılıyor şuanda. Opet ve nurinin aldığı para konusunda!
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?a=23629113850447757557799929887603 3611278360114597310111657298&sk=2&rd=radyospor&lp=2blank

demir
07.02.2008, 10:44
ozet guzel ama eksık cıok renkdasım

İsmail Çavuşoğlu
07.02.2008, 10:49
verin Trabzonumu geri nasıl aldıysanız öyle verin..
''HARCADIĞIN PARA SENİNSE,HARCADIĞINIZ TRABZONSPOR BİZİM GERİ VERİN Ş.......LERR''..
bunlar lütfen den falan anlamazlar.
teşekkürler cafer bey çok güzel anlatmışsınız..

anaras
07.02.2008, 10:53
aslında söle düşünelim arkadaşlar bizim bir takımımız var ve bu takım 2 yıldır yönetimsiz devam ediyor ve hala süper ligde mücadele veriyor valla da billa büyük başarı. yönetimdeki adamları adamdan saymıyoruz :)) zaten. bakın bu da bunun en güzel tarafı.
iyi tarafından düşünelim
onlar geldiler bir hiç olarak.
gidiyorlar hiç olarak varlıkları yoklukları belli değil
sadece zavallı ortada dolaşan insan olarak anılacaklar okadr

Ercan DEMİR
07.02.2008, 10:54
Abicim adamın ne onuru var ne gururu var ne şerefi var ne insanlığı var. Ne desen boş bunlara.

Erdal Kılıçarslan
07.02.2008, 10:58
yine son dakika yina rezalet yine hüsran yine rezillik.
bir yönetim ancak bu kadar kabiliyetsiz bu kadar iş bilmez olur.
üniversitelerde tez konusu bile olur sözüm ona bu adamlar.

bu kişiliksiz herifler son dakkada aday olurlarsa hiç şaşırmam, çünkü yüzleri kösele gibi.

kudu_61
07.02.2008, 10:59
Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın demekten başka birşey diyemiyorum gidişleri olurda dönüşleri olmaz inşallah....

Badaloğlu
07.02.2008, 11:02
Ahmet Ağaoğlu ile yaptığımız bir röportajda şöyle demişti: ''şimdiye kadar hangi yönetici kulübü zarara uğrattığı için hesap vermiştir? bu söylediğim sadece Trabzon için geçerli değil; Türkiye'deki bütün kulüp yöneticileri için geçerlidir.Siz hiç kulübü zarara uğratan bir yöneticinin nahkemelerde ya da başka yetkili mercilerde hesap verdiğini gördünüz mü?'' Cafer ağabey'in yazdıklarını okuyunca bu röportaj aklıma geldi.Evet bende şimdiye kadar böyle bir yöneticinin hesap verdiğini görmedim...

Sadri Şener ya da İ.Hacıosmanoğlu (kim başkan olacaksa) başkan seçilirse bu yönetimden hesap sormasa bende Cafer ağabey gibi onları Nuri Albayrak ile aynı kategoriye koyarım...Bu adamlardan biri çıkıp bizim adımıza hesap sormalı, bu işler bu kadar kolay olmamalı.Nuri Albayrak'ın bombaları bir bir patlamaya başladı.''Para benim para, kime ne kardeşim?'' diyerek Opet'den hatırı sayılır parayı alacağına karşılık cebe indirmesi ise; kongreyi erteleme nedenini ortaya çıkarmıştır.

Daha öncede: ''bunlar Koyun bile alamazlar'' demiştim.Zaten almak istemedikleri için bu zamana kadar adam almamışlardır.Helede Sobolowski yalanını herkese yutturma çalışmaları ise tam fiyaskodur.Yahu sen elinde Syzmek gibi bir adamı tutamamışsın!...Tutmuşsun bir de Szymkowıak'ın Wısla Krakow'dan eski takım arkadaşı olan ''Sobolowskiyi alıyoruz, konsolosluğu açtırıyoruz'' yalanını tüm Türkiye'ye anlatıyorsun!...Yahu koca konsolosluk mahalle bakkalımız olan Ali dayı'nın bakkalımıdır da, senin işin için kapılarını olmayacak bir saat'de açacak! kim yer bunları? Rezil ettiniz cümle aleme bizleri...

Bu adamlara hesap sormak her Trabzonlu'nun görevi olmalı. 2 yıldır yaptıkları en iyi şey; Albayrak şirketlerinin 55.yılında olduğunu reklamlar sayesinde kafamıza kazımaları olmuştur.

Erdem Keser
07.02.2008, 11:06
Sadri başkan umarım bunların hesabını sorar ve peşini bırakmaz.

_SeRKaN_
07.02.2008, 11:09
Şu yönetimin yaşattıklarını film yapsak inanın gişe rekorları kırar komedi dalındada ödül alır..

Erdal Kılıçarslan
07.02.2008, 11:12
arkadaşlar ben her konuda soruyorum cevap veren yok!
bu yönetim elini kolunu sallaya sallaya gi de cek mi?

bi yaptırım şansımız yokmu, yada başka bişey?
biri cevap versin lütfen.
yaptıkları yanlarına kar mı kalacak?

TolgaTopçu61
07.02.2008, 11:13
aglanacak halimize gülüyörum ya bu ne ya dün ne güzel sevinmistik.yönetimin allah belasini versin

afsbahar
07.02.2008, 11:13
3-5 tane çapsız, yöneticilik yapacağım diye kulübün başına oturmuş ve her platformda Trabzonspor adını küçük düşürmüş, Taraftarını rezil etmiştir. Bu ucubeler, milyonlara mal olmuş bir takımı ve camiayı bırakın Türkiye'ye, Dünya'ya rezil etmişlerdir. Yaptıkları hiçbir işte hayır olmamıştır aksine takımımızı dibe yollamışlardır. Bu takımı ayakta tutabilmek çok zor. Ama bunu öncelikle Bordo Mavi formayı giyen futbolcular, Teknik Kadromuz, Yeni Yönetim Kurulumuz ve Bordo Maviye gönül veren bizlerin sayesinde aşabiliriz.

afsbahar
07.02.2008, 11:15
''HARCADIĞIN PARA SENİNSE,HARCADIĞINIZ TRABZONSPOR BİZİM GERİ VERİN" güzel bir slogan olmuş.

blacksea35
Nuri Dalbayrak gökten zembille inmedi bu kulübün başına. Niye kızıyorsunuz ki. Ona iki sene önce paralı başkan diye kimler oy verdiyse elleri kırılsın inşallah, basiretsizler. Şimek eğer bu transferde senin parmağın varsa çocuklarından bulursun inşallah, Ziya Doğan sana da böyle bir takım yarattığın için öpücükler!!!!!!!! Ligtv sizede öpücükler Bursa maçını neden yayınlamıyosun, A.B.V. hepinizin.

Nytre
www.trabzonspor.org.tr adresinde sağda ANTALYA KAMPI videosu var. 29 ile 33.saniyeler arasinda bir laf geçiyor bu lafı söyleyen büyük ihtimalle kamerayı eline almış DHA kameramanıdır.
Ancak bu videoyu herhalde hiç dinlemeden ya da NASIL OLSA ANLAMAZLAR diye buraya koymuşlar. belki de adam bile bile koymuştur bunlar herşey beklenir.

ikinci olay ise orada konuşanlardan birisi ALTUĞ ATALAY .. o lafı söyleyen ya da yanındaki mi tabi ses tonlarından anlamak gerekiyor ALTUĞ diye hitap ediyor oradaki birine. CAN KARYAĞDININ sesine de benzettim.

bir kere değil 10-15 kere aynı yerleri dinlemek gerekiyor.

altuğ atalay ile konuşan kişi altuğ atalaya akıl veriyor "şifre koyacaksın siteye kimse giremeyecek" o zaman karşılığında "tamamen saldırırlar bize" diye cevap geliyor altuğ atalaydan.

arada bir 18 trilyon lafı geçiyor niye dendiğini daha çözemedim :)

aslında hatırlarsınız maliye bakanı ile bürokratının konuşmalarına benziyor.

O videoyu çeken adam trabzonlu olamaz herhalde DHA amblemi var ancak o videoyu dinlemeden oraya koyan adama ne demeli.

Çağatay_
07.02.2008, 11:16
abi anlamıyoruz bi söyleyin daaa... ne deniyor orada...

geceleri orda gündüzleri şeyde gibi bişey diyor :D kamp işte :D

Nytre
07.02.2008, 11:17
ozet guzel ama eksık cıok renkdasım

genelde yalan çıkan haberleri yazdım.

haklısın. çünkü bu adamların yaptıklarını yazsak roman olur biliyorsun.

Badaloğlu
07.02.2008, 11:17
''HARCADIĞIN PARA SENİNSE,HARCADIĞINIZ TRABZONSPOR BİZİM GERİ VERİN" güzel bir slogan olmuş.

İşte başlık bu...Cafer ağabey kusura bakma ben bu başlığı değiştirirm.Hatta dahada ileri gidiyorum, bunu pankart yaptıralım...

afsbahar
07.02.2008, 11:20
kongrede bunları gören yüzlerine tükürsün.

sarman61
07.02.2008, 11:22
Üzücü bir durum.

Atalay
07.02.2008, 11:22
Evet pankart için 50 ytl benden!!

Lütfen liste yapalım...

Ve bu organizasyonu hemen gerçekleştirelim!!

Mustafa Önal
07.02.2008, 11:24
Ahmet Ağaoğlu ile yaptığımız bir röportajda şöyle demişti: ''şimdiye kadar hangi yönetici kulübü zarara uğrattığı için hesap vermiştir? bu söylediğim sadece Trabzon için geçerli değil; Türkiye'deki bütün kulüp yöneticileri için geçerlidir.Siz hiç kulübü zarara uğratan bir yöneticinin nahkemelerde ya da başka yetkili mercilerde hesap verdiğini gördünüz mü?'' Cafer ağabey'in yazdıklarını okuyunca bu röportaj aklıma geldi.Evet bende şimdiye kadar böyle bir yöneticinin hesap verdiğini görmedim...

Sadri Şener ya da İ.Hacıosmanoğlu (kim başkan olacaksa) başkan seçilirse bu yönetimden hesap sormasa bende Cafer ağabey gibi onları Nuri Albayrak ile aynı kategoriye koyarım...Bu adamlardan biri çıkıp bizim adımıza hesap sormalı, bu işler bu kadar kolay olmamalı.Nuri Albayrak'ın bombaları bir bir patlamaya başladı.''Para benim para, kime ne kardeşim?'' diyerek Opet'den hatırı sayılır parayı alacağına karşılık cebe indirmesi ise; kongreyi erteleme nedenini ortaya çıkarmıştır.

Daha öncede: ''bunlar Koyun bile alamazlar'' demiştim.Zaten almak istemedikleri için bu zamana kadar adam almamışlardır.Helede Sobolowski yalanını herkese yutturma çalışmaları ise tam fiyaskodur.Yahu sen elinde Syzmek gibi bir adamı tutamamışsın!...Tutmuşsun bir de Szymkowıak'ın Wısla Krakow'dan eski takım arkadaşı olan ''Sobolowskiyi alıyoruz, konsolosluğu açtırıyoruz'' yalanını tüm Türkiye'ye anlatıyorsun!...Yahu koca konsolosluk mahalle bakkalımız olan Ali dayı'nın bakkalımıdır da, senin işin için kapılarını olmayacak bir saat'de açacak! kim yer bunları? Rezil ettiniz cümle aleme bizleri...

Bu adamlara hesap sormak her Trabzonlu'nun görevi olmalı. 2 yıldır yaptıkları en iyi şey; Albayrak şirketlerinin 55.yılında olduğunu reklamlar sayesinde kafamıza kazımaları olmuştur.
ahmet abi çok haklısın . ancak bu işe bi çözüm bulmalıyız. ancak bu da tüzükte yapılacak değişikliklerle yapılabilir. üyelerin hesap sorabilme yetkisi olabilmeli.
dernekler yasasında görevi kötüye kullanmkala alakalı dava açılabiliyor mu bilmiyorum. dünya da benim bildiğim bir tek Barcelona kulubün de üyeler yönetimi görevden alma yetkisine sahip. belli bir üye imzası gerekiyor. 140 bin kadar da üyeleri var.
bizim ülkemizdeki iş yöneticilerin ahlaki durumuna ve takımlarına olan sevgilerine kalmış. biz TRABZONSPORUMUZU geri istiyoruz ancak bu cibilliyetsizlerde o eski onların deyimiyle enkaz olan TRABZONSPORUMUZU BİLE GERİ VERECEK HAYSİYET YOK MALESEF.

TEK YOL ADAM GİBİ TÜZÜK YAPIP KULUBÜN GERÇEK SAHİBİ TARAFTARLARIN HESAP SORACAĞI BİR TÜZÜK YAPMAK.
YENİ gelen yönetim albayrak ve ekibinin bıraktığı onlarca dertle mi uğraşsın yoksa hesap mı sorsun. hesap sormaya kalkarsa kişsel ihtirasa dönüşür olay ve ezilen yine biz oluruz. adamların arkası güçlü her geçen günde güçleniyor. hesap sorucu merci genel kurul üyeleri kulubün gerçek sahipleri olmalı.

Burçak
07.02.2008, 11:24
Pankart olması çok daha güzel olur.
Pankartıon haricinde biz her kelimesini bi kartona yazacak şekilde yapacağız zaten.

Nytre
07.02.2008, 11:25
geceleri orda gündüzleri şeyde gibi bişey diyor :D kamp işte :D

haydi kartal haydi diyor 25.ile36. saniyeler arasını iyi dinleyin arkadaşlar.

bu videoyu resmi siteye koyuyorsun sonra da kalkmış bir tarafınla ADAM beğenmiyorsun

ÖmerFarukYılmaz
07.02.2008, 11:25

Lütfen liste yapalım...

bende elimden geldiği kadar vermek istiyorum başlayalım hemen

zafer6161
07.02.2008, 11:27
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
:sevinç::sevinç::sevinç:

halil ibo
07.02.2008, 11:27
Bu "Para benim param" cümlesi ''verdimse ben verdim'' diyen eski başbakan ve c.başkanımızı hatırlattı bana.Biri milletin diğeri kendi parasının hesabında ama ikiside YANLIŞ HESAP.
Sen vaatlerinin altında ezilen bir başkan olarak büyük bir camiayı küçültmek gibi herkese nasip olamayacak bir seviyeye düşmüşken,bu küçük hesabınla dahada aşağılara indin.
Trabzonspor başkanında olması gereken özelliklerden hiçbirine ne yazık ki sahip değilsin ve bu kulübün kapıları 10.02.08'den itibaren sana artık kapanacaktır.Tıpkı onursal başkana kapandığı gibi ki o başkanın hizmetlerinin yanında sen sadece reklam panosundaki bir figürsün.Yazık sana ve yazık bu camidan çaldığın 2 koca yıla...

Faik Yılmaz
07.02.2008, 11:28
Gönül isterdiki gittiğinde arkasından ağlanan üzünülen bir yönetim olsalardı keşke ama şimdi millet ağlıyor sevincinden vantuz gibi yapıştıkları koltukları bıraktıklarından

Adem CAKIR
07.02.2008, 11:30
Ahmet Ağaoğlu ile yaptığımız bir röportajda şöyle demişti: ''şimdiye kadar hangi yönetici kulübü zarara uğrattığı için hesap vermiştir? bu söylediğim sadece Trabzon için geçerli değil; Türkiye'deki bütün kulüp yöneticileri için geçerlidir.Siz hiç kulübü zarara uğratan bir yöneticinin nahkemelerde ya da başka yetkili mercilerde hesap verdiğini gördünüz mü?''

Aslında işin özü bu.
Milyonları aşan ortağı (taraftarı olan) bir kurumu yönetiyorsun.
Keyfine göre kararlar alıp bu şirketin içini boşaltıyorsun.
Ve bir sonraki seçimde hadi eyvallah deyip çekip gidiyorsun.
Ne ala memleket...

Şenol YİĞİT
07.02.2008, 11:31

Evet abi,bu yönetim(!)elini kolunu sallaya sallaya gidemez.
Nasılki onlar bizim iki yılımızı zehir ettiler.Bizde onlara bunların acısını çektirmeliyiz

İskender Çakmak
07.02.2008, 11:32
''HARCADIĞIN PARA SENİNSE,HARCADIĞINIZ TRABZONSPOR BİZİM GERİ VERİN
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
:sevinç::sevinç::bmn1::tsbayrak:

Uğur Gündüz
07.02.2008, 11:33
Borsa endeksi var, enflasyon endeksi var, işsizlik endeksi var, var oğlu var. Ben birde ŞEREF ENDEKSİ olmasını öneriyorum.

Her kurum yöneticilerinin yönetim süresi boyunca bu endeksi yayınlasın. Endeksin en temel bileşenleri yönetimin şeffaflığı, dürüstlüğü, becerikliliği olsun.

Sizce bu yönetimin şeref endeksi nerelerde gezerdi.

Biliyorum biraz saçmaladım ama şerefsizlikten iyidir sanırım.

Travelair
07.02.2008, 11:33
Trabzonspor A.Ş. dir. Yani Anonim Şirket'tir. "Para benim kim karışır" diyebilme hakkını haklı olarak kendinde buluyorsa Trabzonspor'a harcattığı paranın da uğrattığı zararların da hesabını sorma hakkını bizde buluyor olsa gerek. A.Ş'yi zarara uğratmanın bir yaptırımı yok mudur???

Nytre
07.02.2008, 11:36
cafer abi bu konununda unutulup gitmesine izin vermediğin için teşekkürler.

Trabzonsporda paranın kalmaması için çok uğraştığını biliyoruz NÖRİ KANTAR ama bu kadar da açık açık söylenmez biraz öğren bunları.

bu adam giderken daha çok böyle abuk sabuk açıklamalar yapacak buna eminim.

Eğer çok meraklıysan paracıklarına neden geldin başkanlık yapmaya?

Paranı da Al GİT!

CAFER ÖZER
07.02.2008, 11:36
Cafer abi Pankart işi şu kısa zamanda zor gibi ama bu sözleri Kartonlara yazıp BMN Trabzon olarak kaldırabiliriz. Dikkatte çekecektir. ve bunu yapmak için arkadaşlarla görüşeceğim..

İyi olur aslında en az 100 TANE kartondan Yazılı olsa açılsa güzel olur,
adam o kadar pişkinki harcadığım para benim kime ne diyebiliyor.
Harcadığı Trabzonsporuda bizim isteme hakkımız vardır diye düşünüyorum.

Ali Can
07.02.2008, 11:43
bence cok mantıklı bunun hesabını mutlaka sormalıyız

CAFER ÖZER
07.02.2008, 11:43

Lütfen liste yapalım...

50 ytl de benden
varsa öyle bir fikir
hatta Pankart yerine Yerel gazetelere ilanda olabilir.
Ergun Ata ya yazalım köşesine taşısın

CAFER ÖZER
07.02.2008, 11:45
Pankartıon haricinde biz her kelimesini bi kartona yazacak şekilde yapacağız zaten.
Bez pankarlar ucuz ve seri olabilir.Ben bir bakayım Burdan Yaptrabilirsek yaptırıp gönderebiliriz.

korsan61
07.02.2008, 11:46
Aldığını almış zaten içi boş sadece ismi kalmış trabzonsporumuzu geri verecek aldıklarıda yanına kar kalacak 10 senede yapamayacağı reklamı yapmıştır ALBAYRAK senden reklam parası istemiyoruz sadece bu takımdan aldıklarını geri ver ve bütün trabzonspor taraftarlarından özür dile ondan sonra nereye gidersen gitttttttt

Nytre
07.02.2008, 11:47
alıştık yerel gazetelere ilan vermeye :)

ama söz gerçekten çok güzel. tam pankartlık!

Burçak
07.02.2008, 11:49
Bez pankarlar ucuz ve seri olabilir.Ben bir bakayım Burdan Yaptrabilirsek yaptırıp gönderebiliriz.

tek kullanımlık bişi olacak. çok kaliteli bişi olması şart değil. o nedenle kartonlara yazar kaldırırız dedim.
bez pankartta kolay oluyosa oda olabilir. :yattara2:

Murat'
07.02.2008, 11:54
kulübü 50 trilyon borca sokarken harcadığınız paralar kimindi pişkin albayrak...50 trilyon borç yaptın ama icraat sıfır....bir de utanmadan benim param tabiki alacağım diyorsun...merak etme trabzonsporda senin gibi insanların parası asla kalmaz...ama opetten gelecek para için kongreyi ertelemen niye....trabzonspora verdiğin para için miydi...bir insanda biraz haysiyet olur...

Badaloğlu
07.02.2008, 11:55
Beyler, yapılacak aslında tek şey var!... Kongrede bu yönetimin icraatları İBRA edilmemeli!!! Eğer 2 yıllık faaliyet İBRA edilmezse bu yönetim hesap vermek zorunda kalır.O yüzden bu konuya yoğunlaşalım derim ben...

xunutulmazx
07.02.2008, 12:02
paranıda al git nuri
paranıda al git

Ahmet Kuru
07.02.2008, 12:03
Harcadığı kendi parasıymış,Eğer kide Trabzonspor a Verdiği paranın fazlasını almadıysa bende hiçbirşey bilmiyorum.O Yan gelip Oturduğun Limanda Bir Zamanlar Bizimdi Albayrak...

xunutulmazx
07.02.2008, 12:04
aklıma simdi düstü..bursa maçında stada gidecek arkadaşlar o maçın sloganı paranıda al git nuri paranıda al git olsun..

Murat'
07.02.2008, 12:05
kesinlikle bu yöetimin icraatları kesinlikle ibra edilmemeli...bakalım o zaman ne olacak..

Ayşe Aygün
07.02.2008, 12:12
Benim bildiğim kaptan en son terk eder derlerde gemiyi Ama nuri ne yaptı daha terk etmeden gemiyi batırmak için parasını aldı hesabına yatırdı bizimle dalga geçer gibi para benim param dedi.İnsanın bir kere insanı özellikler taşıyacak.

Bir İnsanın zengin olup olmadığını herkes merak eder , iyi olup olmadığını kimse araştırmaz. Benc ebu hatayı taraftar olarak biz yaptık. Adam zengin dedik vaadleri var dedik inandık ama hiç birimiz bu adamdı diye sorrgulamadık.

Emre B.
07.02.2008, 12:29
Bu sözden çok güzel pankart olur.

Burçak
07.02.2008, 12:38
http://www.yayinonline.com/asx/radyo...spor&lp=2blank (http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?a=23329736840937694157165923547603 359800836011327031577344135&sk=2&rd=radyospor&lp=2blank)
şuan tekrar bu konu konuşuluyor.! Trabzon TV Müdürü Atakan kadıoğlu yayında. opetten gelşen para konusu

şimdide spor61.net in genel yayın yönetmeni Orhan Çavuşoğlu bağlandı telefona

Ayşe Aygün
07.02.2008, 12:49
16 Trilyon alacağı varmış ve almış helal olsun 16 kuruş faydası olmadan

temel_yilmaz
07.02.2008, 12:52

bu nurinin hesabı şöyledir trabzonun plaka numarası 61 ters çevir 16 bu para benim param demiştir çapsız herif git şimdi otur o limandan para kazan vallahide kanıma dokunuyor

Uluhan
07.02.2008, 12:55
Trabzonspor A.Ş. dir. Yani Anonim Şirket'tir. "Para benim kim karışır" diyebilme hakkını haklı olarak kendinde buluyorsa Trabzonspor'a harcattığı paranın da uğrattığı zararların da hesabını sorma hakkını bizde buluyor olsa gerek. A.Ş'yi zarara uğratmanın bir yaptırımı yok mudur???

Bu da benim aklima takilip kalmis bi soruydu. Bu nusvettelerin uyeliklerinin iptali mumkun degil mi?
Seninde dedigin gibi borsaya acilmis bir Anonim sirketin yatirimcilarina karsi belli, sorumluluklari
vardir. En azindan seffaf olmalidir..Ey BMN hukukcu yok mu aramizda, bu ypatiklarini yanlarina
birakacak miyiz ? Bi sekilde dava edilebilmeli hesap sorabilmeliyiz.
Lutfen bilgisi olan yada bilgi alabilecek birisi arastirsin.

Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler,

Mustafa OK
07.02.2008, 12:56
elbet biyerinden çıkar o para

Muhammed KOÇ
07.02.2008, 12:56
ben bu klübü böle çökertsem bu parayı klübe bırakırdır almazdım..

AyhanPe
07.02.2008, 12:57

simdi bu 16 milyon ytl borctan cikarsa geriye 25 milyon ytl borcumuz mu kaliyor..eger 16 milyonunu almasina ragmen 50 milyon yetale borcumuz cikarsa o zaman bunu hesabinida verecek

Mustafa OK
07.02.2008, 12:59
aslında kulüpleri zarara uğratan başkanların hesap vermesi ile ilgili bir karar çıkarsalar iyi olur hem her önüne gelen başkan adayı olmazdı kendine güvenen başkanlığa talip olurdu ve çok güzel olurdu bence...

xunutulmazx
07.02.2008, 13:00
ben bu klübü böle çökertsem bu parayı klübe bırakırdır almazdım..
nuride haklı.adam cebini doldurmaya gelmiş oraya.başardıda..

Ayşe Aygün
07.02.2008, 13:13
simdi bu 16 milyon ytl borctan cikarsa geriye 25 milyon ytl borcumuz mu kaliyor..eger 16 milyonunu almasina ragmen 50 milyon yetale borcumuz cikarsa o zaman bunu hesabinida verecek

O hesabı bende düşündüm ama herhade bizim TS A.Ş nin kasası örtülü ödenek gibi bir şey neyin ne olduğu açıklanmıyo.eğer düşündüğümüz gibiyse içler acısı halimiz var.

Nytre
07.02.2008, 13:14
kongre üyeleri olarak 2 yıl içerisinde neler oldu neler bitti nereden zararı yedik kim ne kadar para aldı hepsinin dökümü ortaya çıkmalı ve bu yöneticiler Trabzonspora verdikleri zarar kendilerinden çıkarılmalıdır.

Artık kulüp yöneticileri HESAP VERMELİ!

A.T.R
07.02.2008, 13:53
Bozuk bir saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir, bunların doğru birşey yaptıkları vaki olmadı. Dolayısı ile bu zamana kadar büyük töhmet olarak kabul edip kendilerine yöneltmek istemediğim suçlamayı yani " KASTEN, BİLEREK ve TAMMÜDEN yapıyorlar suçlamasını, Travelair'e de katılarak şimdi gönül huzuru ve en ufak bir "acaba mı?" tereddütüne düşmeden kendilerine yöneltmekte hiçnir beis görmüyorum.
Trabzonspor ve bu ülke hakikaten beceriksiz ve kötü yönetimler gördü kuşkusuz bu vakte kadar ama EMİN OLUN bunlar kadar İŞİNİ BİLEREK yapan bir başka yönetim güruhu (KURUL dememek için) kesinklikle ne Trabzonsporumuzun ne de ülkemizin başına gelmedi ve gelebilecek olduğunu da zannetmiyorum.

Kıssadan hisse pay çıkarmak zorundayız tüm arkadaşlarım, sövmekle ,kızmakla keskin sirke küpüne zarardan başka birşey olmayacağı kesin.

"Müslüman basiretli kişidir, sokulduğu yılan deliğinden 2.bir sefer kendini sokturmaz" Hadis-i Şerifinin de ışığında biz taraftarlar,delegeler, gönüldaşlar, duayenler yani adı ve sıfatı ne olursa olsun tüm TRABZONSPORLULAR bir kez daha böyle bir yanılgıya düşmemek için azami gayret ve itinayı göstermeli Trabzonspor'umuzu soysuzların elinde oyuncak yapmamalıyız.

Not: Stichus'a hepimiz bir şekilde olumlu - olumsuz duygular besledik bunu kimse yadsıyamaz. Ama işlerin berbat gitmesi durumunda bile onun yönetim ve özellikler N.Albayrak'a kalkan işlevi görmesine pek çok kişi kıl oldu. Bu kalkan olma vazifesini dün de son ana kadar sürdürmüş ve sonradan okudum ki biraz sabır bir saat sonra ... ve buna benzer mesajlar göndermiş. Yani demem o ki , eğer Stichus namlı arkadaşımız, bizzat N.Albayrak veya yönetimden birisi değilse eminim o hepimizden beter kandırılmışlık duygusu yaşıyor ve ben nasıl bu kadar saf olabildim diye kendine kızıyordur.

Özetle bu Yönetim kendilerinin en samimi ve kuvvetli savunucularını bile ters köşe edip bile isteye Trabzonspor'u hak ile yeksan etmiştir. Rabbim bizlere ve camiaya yaşattıklarını onlara bin beter şekilde işlerinde yaşatsın.

Nasıl Trabzonspor'u batırdılarsa;

Albayrak şirketler grubu
Sayitoğlu Skoda Plaza
ve olaya müdahil olup kıymık emegi geçenlerin de tüm işleri borca bata iflasa gide.

BÜTÜN KALBİMLE AMİN
Kimse beni kınamasın koca adamın yaptığına bak demesin

l-m
07.02.2008, 13:55
Ortada alenen bir şey var, Trabzonspor'a ihanet edilmiştir.

Kadrosu güçlü bir takım, prestij sahibi bir takım, borçsuz bir kulüp alınmış, kadrosu zayıflatılmış, prestiji gerek yurtiçi gerek yurtdışı yerle bir edilmiş ve inanılmaz büyük borçlarla karşılaşılmıştır.

Bunun hesabı sorulmalı, önce mahkemelerde olmadı sokaklara inerek ama sorulmalı.

Şampiyonluğa oynayan kadrosu güçlü borçsuz bir kulüpten küme düşmemeye oynayan kadrosu zayıf borç içinde yüzen prestiji yerin dibine girmiş bir kulüp yarattınız. Bunun hesabını vereceksiniz!

irfanb
07.02.2008, 13:55
Bunlardan kurtuluyoruz diye MEVLÜT okutmamiz lazim .:)

emre1inci
07.02.2008, 13:57
rezil ettiler giderken bizi..forvet sadece umut olur mu?hiç mi kafaları çalışmıyor?necatiyi bari alsalardı.onu beğenmediler şimdi umut bi sakatlanır kalırız ergin'e..şunu çok istiyorum.umut bi sakatlansın bakalım napacaklar ozaman..defolun artık tarihimizin yüz karaları...

UmutBaykan
07.02.2008, 14:04
polonyalıyı alamadılar mı beyler..gazetelerde yazıyo aldılar haberi..

Nytre
07.02.2008, 14:07
yok yok alamadılar!...

alsalar bu millet bu kadar köpür müydü.

Arif Timurcioğlu
07.02.2008, 14:11
Albayrak senin kadar adi bir insan hayatımda görmedim. Opetten gelen paranın bir bölümünü hemen cebine atmışsın. Benim param kimse hesap soramaz demişsin. Peki trabzonsporumuzun hesabını biz kime soracaz. Allahın pintisi güya paralı başkan diye seçtildi, gelmeden önce trabzona yağdıracam diyodun şimdi ne oldu. Varyemez albayrak.

emre1inci
herzamanki gibi son güne bırakırsan böyle olur,sivas bile 8 oyuncu almış,biz bitek bikaleci gördük,mısırlınınında olup olmadığı belli değil..

UmutBaykan
yok yok alamadılar!...

alsalar bu millet bu kadar köpür müydü.

yuh ya...bu nedir birşey beceremiyorlar...işe bakın gazeteler alındı diyor..bizimkiler alamamış..rezil olduk bu şerefsizler yüzünden.:mad:

Ayşe Aygün
07.02.2008, 14:12

Gideceği gibi üstünede. Yaptıkları hizmetten dolayı plaket bile verilecek ahan buraya yazıyorum :(

MetiN08
07.02.2008, 14:14
ya birsey yapmamiz lazim kiralik katil icin para topliyalim bence iki kursun siksin sunlarin bacana s......ler baska birsey demiyorum

Mustafa AYDIN
07.02.2008, 14:15
Abi eline yüreğine sağlık...

Nytre
07.02.2008, 14:39
yuh ya...bu nedir birşey beceremiyorlar...işe bakın gazeteler alındı diyor..bizimkiler alamamış..rezil olduk bu şerefsizler yüzünden.:mad:

dün gece 1.de alınmadığına dair haberler geldi onun için baskılara yetişmedi.

trapesus
07.02.2008, 14:41
Trabzonspor'un temeline dinamit koyup arkanda 50 milyon YTL borç bırakarak çekip gitmek yok Albayrak. İşkembeden sallar gibi vaatlerde bulunup hiç birini gerçekleştirmeden valizini toplamak yok. 41 yıllık köklü kulübümüzü, futbol takımımızı ve yegane varoluş sebebi Trabzonspor olan bu taraftarı cümle aleme rezil edip pişmiş kelle gibi sırıtarak sırra kadem basmak yok.

Seni dava etmek gerekiyorsa edeceğim. Milyonlarca insana yalan söylemenin hesabını mahkemede vereceksin. Bordo mavi renklere ihanet edip cebini doldurmanın, ihaleler almanın, ismini duyurmanın, hepimizin cebinden çıkan paralarla 50 milyon YTL borç yapmanın hesabını vereceksin.

Öyle çekip gitmek yok Albayrak! Bu taraftara hesap vereceksin!

albayrakatesekkur
07.02.2008, 14:42
Kolay mı öyle dava acarsın hapse sen qirersn dikkat et renkdas ... Caldıysalar zaten sorulcak onlara ama adam inanclı biri calmaz caldırmaz !

albayrakatesekkur
07.02.2008, 14:43
bi tek alınmadıqını .......... söldi ... arastırıyorum da baskanla ilgili bise cıkmıo siteden ömerc die biri yapmıs

Faik Yılmaz
07.02.2008, 14:44
ANKARASPOR-
Gelenler: De nigris, Neca, Fredrih Risp, Gökhan Totgöz, Eren Aydın.
Gidenler: Necati Ateş, Anıl Taşdemir, Fırat Akkoyun.

3. sınıf bir takımın bile aldığı oyuncuları alamayan külübü tarihin en kötü dönemleri yaşatanlara yazıklar olsun....

macka61
07.02.2008, 14:47
kongre üyeleri sorucak bilgi isteyecek yönetim faaliyetleri hakkında detaylı bir biçimde

macka61
07.02.2008, 14:49
aynen yazıklar olsun

Gökçebey
07.02.2008, 14:52
İnanç? Albayrak?

albayrakatesekkur
07.02.2008, 14:54
İnanç? Albayrak?

Çok yakın şeyler ... arastırırsan anlarsın ;)

AyhanPe
07.02.2008, 14:57
yeni yönetim öncülügünde güclü bir propaganda yürütülmesi gerekir.bu adamlari canlarindan bezdirmeli.iyice aptal yerine koydular bizi.baskanim diye gecinen zengin adam hicbir zaman trabzonsporun baskani olmadiki.bizde baskan sandik.bu camia olarak bize ders olsun ve artik bu tip insanlara hicbir zaman papuc birakmayalim.o kadar izdirap cektikki hicbir zaman unutamayacagimiz bir ders aldik.bundaki hayirda bu iste

Gökçebey
07.02.2008, 14:57
Tabiki, ama Albayrak'ın inancına göre değişir bu. Kimsenin dini inancı bizi alaka etmez ama benim için bu adamın en büyük inancı paracıkları.

korsan61
07.02.2008, 14:58
Kolay mı öyle dava acarsın hapse sen qirersn dikkat et renkdas ... Caldıysalar zaten sorulcak onlara ama adam inanclı biri calmaz caldırmaz !

çalmak nasıl olur hemşerim kasa açık kalınca cebine para indirmekle veya bir kasa patlakmaklamı olur zannediyorsun bunun çok gelişmiş yöntemleri var biz böyle koyun gibi olduğumuz sürece o çalmaz bu almaz o inançlı bu inançsız dediğimiz sürece bu klübün daha çok canını yakarlar (gerçek trabzonsporluların) inanç insanın kalbinde yüreğinde olan birşeydir dini kesinlikle karıştırmamak lazım albayrak yaptı demiyorum ama sıfır borç varken borç 70 milyon dolar oldu elindeki yıldızların iyi paralara satıldı 50 milyon dolarlık takımımız vardı şimdi elinde bedavaya bile vereceğin topçu kalmadı 1-2 futbolcu haricinde sevgili başkanımız birde cebinden transfer yaptı bu tablo nasıl oluştu birileri bunun hesabını vermesi lazım kimse saf değil kusura bakma hemşerim...

Ahmet54
07.02.2008, 14:58

inancli biri olsaydi bu kadar kisinin günahini almaz, bu kadar kiseye yalan söylemez, bir takimin onurunu bu kadar ayaklar altina almazdi..
inancli olmak sadece ibadet yapmakla olmuyor bunu hal, hareketlerinlede göstereceksin..sayin albayrak belki para calmamistir ama ihmalkarligi yüzünden bu takima milyonlarca dolar zarar acmistir bununda benim gözümde hirsizliktan hic ama hic farki yoktur..
giderken bile klüpteki parasini düsünen bu zavalli insan öyle hesap vermeden elini,kolunu sallayip gitmemeli!..

mensure 61
07.02.2008, 14:59
Trabzonspor'un temeline dinamit koyup arkanda 50 milyon YTL borç bırakarak çekip gitmek yok Albayrak. İşkembeden sallar gibi vaatlerde bulunup hiç birini gerçekleştirmeden valizini toplamak yok. 41 yıllık köklü kulübümüzü, futbol takımımızı ve yegane varoluş sebebi Trabzonspor olan bu taraftarı cümle aleme rezil edip pişmiş kelle gibi sırıtarak sırra kadem basmak yok.

Seni dava etmek gerekiyorsa edeceğim. Milyonlarca insana yalan söylemenin hesabını mahkemede vereceksin. Bordo mavi renklere ihanet edip cebini doldurmanın, ihaleler almanın, ismini duyurmanın, hepimizin cebinden çıkan paralarla 50 milyon YTL borç yapmanın hesabını vereceksin.

Öyle çekip gitmek yok Albayrak! Bu taraftara hesap vereceksin!

Bencede bunu yanında bırakmamak lazım !

Ahmet54
07.02.2008, 15:00
albayrak ve yönetiminde bulunan herkes ifsa edilmeli..cümle,alem icine cikarilmamalidir..ayrica yeni yönetimden ricam nasil ki vatan hainligiyle bazilari türkiye cumhuriyeti vatandasligindan atiliyorsa, trabzonspora ihabet ettikleri icin bu zavallilarin klüp üyeligi silinmelidir..
albayrak zavallisinin ve o yönetimde bulunan capulcularin hala daha klübe üye olmalari bile beni cok ama cok rahatsiz eder..

Sinan SARI
07.02.2008, 15:04
Trepezusa hak veriyorum. eger biz taraftar olarak bu takımın sahibi olarak bu tür insanlardan hesap sormazsak bizi daha çoooooook düdüklerler (afedersiniz). sonuna kadar yanındayım.

Bakıyorum bide o çalmaz etmez diyenler var ya neden savunma fikri oluşuyor sizde anlamıyorum. yoksa çalınanları siz de mi biliyorsunuz. yarası olan gocunuyor demek ki. böyle birşey yok sa çıksın adam gibi hesabını versin o zaman.

erol_izm
Trabzonspor'a 1 koyan 5 alıyor. Bunun hesabını soran bir yönetim geldimi şimdiye kadar? Yeni yönetim geldiğinde Albayrak paraları nerelere harcamış, onu bunu satmasına rağmen nasıl 50 milyon borç yapmış diye araştırma yapacakmı? Tabiki hayır. Kimse kimsenin pisliğini çıkarmıyor çünkü kendiside aynı hortumlama düşüncesiyle geliyor. Böyle gelmiş böyle gider sanırım.

Ahmet Erkan Sezgün
albayrak ve yönetiminde bulunan herkes ifsa edilmeli..cümle,alem icine cikarilmamalidir..ayrica yeni yönetimden ricam nasil ki vatan hainligiyle bazilari türkiye cumhuriyeti vatandasligindan atiliyorsa, trabzonspora ihabet ettikleri icin bu zavallilarin klüp üyeligi silinmelidir..
albayrak zavallisinin ve o yönetimde bulunan capulcularin hala daha klübe üye olmalari bile beni cok ama cok rahatsiz eder..

Güzel kardeşim nasıl sileceksin bu adamları bu kulüpden,baksana bu başkan aday olmayınca adamlar gidip diğer başkan adayının listesinden girmeye çalışıyorlar kulübe.Düşün artık yemişler yemişler tadları damaklarında kalmış ki düzenlerini devam ettirme telaşındalar.Bunlar kan emici gibi yapışmışlar kulübün can damarlarına sömürdükçe sömürüyorlar.

Serdær
Celaleddin V.Manisaspor'da

Trabzonspor, kendisine kulüp bulmasını istediği futbolculardan Celaleddin'i Vestel Manisaspor'a verdi.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, Celaleddin Koçak'ın bonservisiyle birlikte Vestel Manisaspor'a verildiği bildirildi. Trabzonspor'da, devre arasında Ceyhun, Yusuf, Fredrik Risp, Tomas Jun, Ufuk ve Ufukhan ile birlikte 7 futbolcu başka takımlara verilmiş oldu.

Yönetimin kaldığı süre boyunca tek yapabildiği satmak ;

Stepanov , Fatih Tekke , Marcelinho ,Tomas Jun, Ömer Rıza, Ceyhun, Yusuf, Fredrik Risp, Tomas Jun, Ufuk,Ufukhan ve Celalettin .

Bravo vaLLa .

Bu iş beceri ister..

İskender Çakmak
07.02.2008, 15:05
insanlarin manevi yönleri bizi ilgilendirmez sadce o borçun hesabini verecekler sdce bu ne yaptıda bu kadar borç yapti bne transfer ne bişey bu hesap sorulmalı nuri denen ........

Ünal Er
07.02.2008, 15:08
bence bmn olarak direk mahkemeye verelim, yok mu aramızda bir avukat

Ali Bektaş
07.02.2008, 15:09
Ne hesabı arkadaşım,kimden sorulduki bunlardan sorulacak.Ettiğimiz küfürlerlerle kalacağız hepsi o.

karayamayman
07.02.2008, 15:10
Biraz önce Varşova Büyükelçiliğimiz'deki arkadaşlarla ile görüştüm. Bu Leh oyuncu ile ilgili haberleri kendileri de basından okumuşlar, bu konudan haberleri yok, Konsolosluk şubesinin mesai dışında açılması ve adamın son anda gelmemesi diye bir şey yok.

Külünkoğlu
07.02.2008, 15:15
Öyle Çekip Gitmek Yok! Bu Rezaletin Hesabını Vereceksin Albayrak!

Tek BecerebiLdiğimiz iş ''SATMAK''..

Herkesi Yalancı Çıkaran Yalancı ve Beceriksiz Yönetim!

Harcadığınız Para Seninse, Harcadığınız TRABZONSPOR' da Bizimdir! Geri Verin...

Başlıkları birleştirilmiştir...

Ali Bektaş
07.02.2008, 15:21
Öyle Çekip Gitmek Yok! Bu Rezaletin Hesabını Vereceksin Albayrak!

Tek BecerebiLdiğimiz iş ''SATMAK''..

Herkesi Yalancı Çıkaran Yalancı ve Beceriksiz Yönetim!

Harcadığınız Para Seninse, Harcadığınız TRABZONSPOR' da Bizimdir! Geri Verin...

Başlıkları birleştirilmiştir...

Aslında bir Küfür başlığı açılsa herkez doya doya küfür etse daha doğru olur diye düşünüyorum

Külünkoğlu
07.02.2008, 15:30
Aslında bir Küfür başlığı açılsa herkez doya doya küfür etse daha doğru olur diye düşünüyorum
Günde bu kadar kişinin girdiği ve okuduğu forumun yöneticileri buna nasıl cevap vermeli sizce ?

Ahmet Karaman
07.02.2008, 15:31
bu nuri albayrak denen dallamadan bir şekilde hesap sorulmalı.

Fatih
07.02.2008, 15:34
hala bu adamın stad yapacağını düşünenler var !!!!

Nytre
07.02.2008, 15:41
Günde bu kadar kişinin girdiği ve okuduğu forumun yöneticileri buna nasıl cevap vermeli sizce ?

çok küfür etmek istiyorsanız açın kulübe -yöneticilere küfür edin direk en kestirme yolu.

Ayşe Aygün
07.02.2008, 16:39
Hatta daha ileri giderek yüzüne karşı etmek istiyorsanız. Fatih horhordaki horhor camine gidin yarın cuma her cuma odluğu gibi orda namaza gelecek eğer bu hafta kaçmazsa.namaz çıkışı yakalar küfürde edersiniz yakasında da yapışırsınız.

Emiroğlu
07.02.2008, 16:44

Bursa maçı için mi ? Biraz daha bilgi verebilir misin ?

Jackdaniels
07.02.2008, 16:45
İş paranı almaya gelince hiç hata yapmıyosun albayrak helal olsun....

CAFER ÖZER
07.02.2008, 16:48
Hatta Bir kartonada ALBAYRAK SANA HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.
diye yazmak lazım.
Ben Albayrak ve Onunla beraber Yönetime seçilen istifa edenler dahil Hiç birisine Hakkımı helal etmiyorum.Ya aldığı şekilde Trabzonsporu bırakır,Kaç lira borcu vardı kaç lirarık oyuncu vardı aynı şekilde Bırakır yada helal etmiyorum.
Kendi parasını kurtarmak uğruna Kongre erteleyen,Ve parasını alıncada Para benim param diyen adama helal etmiyorum.
Trabzonsporu harcarken düşünseydin.Beceremedin Defolup gitseydin.
Situcs mu bir arkadaş vardı,Hani yönetimin yakını olduğunu iddia eden Söylermisin arkadaş Bunlara HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.

gudoz81
07.02.2008, 16:54
albayrak bize iyi bir ders verdi ama benim kafam neye takıldı bak peki yeni bir yönetim gelince es kaza aynı hataları tekrarlamamaası için ne yapılabilir çünkü klübü zarara uğratanlara hiç bişe olmuyo görüyoruz eketini alan gidiyo bişe diyemiyoruz eee bi z daha iyisini yapamazmıydık albayraktan arkadaşlar hesap sorulmalı gerekirse verilen zarar bi şekilde beceriksiz yönetimlerden çıkarılmalı sadece bunlardan değil gelecek olan yönetimlerdende.

Murat Keçeci
07.02.2008, 16:58
başlık çok anlamlı olmuş bu albayraktan hesap sorma zamanı geliyor merak etmeyin arkadaşlar 10 şubattan sonra yok bize çektirdikleri yanına kar kalacak ama naparsın yapılacak bişe yok Allahından bulsun

Emorfo
07.02.2008, 17:29
Bu hesap sorma işini sadece Albayrak'la bırakmamak lazım. Keşke bir kurum olsa da kulüpleri zarara uğratan yöneticilere hesap sorabilsek. Atay Aktuğ'dan tutunda Mehmet Ali Yılmaz'a kadar. Zira hepsi aynı bu şekilde gönderildi :) Hırsız dendi, soyguncu dendi, sonra unutuldu, zira o ara camia sinirini yatıştırmakla meşgüldü aynı bugün olduğu gibi. Unutulur gider.

ÜNAL
07.02.2008, 17:33
Evet Trabzon iyi bir ders aldı. Trabzonspor 'un taraftarına ve kentine tecrübe oldu ..ne kadar zarar etsek de zararın bir köşesinden dönmeye çalışmalıyız hayırlısıyla seçimlerden sonra toparlayacağız ..elbet takımımızı buraya getirenler pişmanlıklarını da dile getireceklerdir..Trabzon olarak ,Trabzonsporlu olarak dimdik ,başımız eğik olmadan ayakta durmasını bileceğiz ve de duracağız..çünkü biz TRABZONSPORUZ...

melrok
07.02.2008, 17:42
sevgili emorfo,
tamam bizi bugüne kadar hayal kırıklığına uğratan çok yönetim olduda albayrak kadar oldumu? bende MAY'den çok haz almam ama MAY asla transfer yapıcam deyip transfer yapmadığı, yalan yanlış şeylerle taraftarı oyaladığı, parasını almak uğruna bir transfer sezonunu boşa geçirtip takımı zor durumda bıraktığı dönem olmamıştır. atay başkanı ise mumla arar haldeyiz bana jun demeyin ben size fatih, musampa, murat ocak, ceyhun marche symek vs... gibi daha çok adam sayarım

Hekimoğlu
07.02.2008, 17:45
lan seninde paranında onbaşıııııııı.

emre81
07.02.2008, 17:47

Sen ne diyosun ya neden bahsediyosun, albayrak'tan mı bahsediyosun, inançlı biri mi saçmalama Allah aşkına da kendine de kötü laf söyletme, inançlı dediğin adamın şimdiye kadar yalan olmayan tek kelime duydun mu ağzından bu kadar insanın hakkı var üzerinde hangi inançla gidecek öbür tarafa.

Emre B.
07.02.2008, 17:56
Bu yönetimde ki kişilerin kulüpten ihraç edilmesi lazım.

Emorfo
07.02.2008, 18:01
sevgili emorfo,
tamam bizi bugüne kadar hayal kırıklığına uğratan çok yönetim olduda albayrak kadar oldumu? bende MAY'den çok haz almam ama MAY asla transfer yapıcam deyip transfer yapmadığı, yalan yanlış şeylerle taraftarı oyaladığı, parasını almak uğruna bir transfer sezonunu boşa geçirtip takımı zor durumda bıraktığı dönem olmamıştır. atay başkanı ise mumla arar haldeyiz bana jun demeyin ben size fatih, musampa, murat ocak, ceyhun marche symek vs... gibi daha çok adam sayarım

Bu dönemi sıcağı sıcağına yaşadığımız için acı taze olduğu için diğer dönemleri pek aklımıza gelmiyor. Esasında bu dönemde transfer edilen oyuncular çok kötü değildi. Ancak hoca tercihleri bizi bu noktaya getirdi. Ersun Yanal'ı baştan getirip o harcanan paralar onun istediği adamlar için harcansaydı bugün herşey çok farklı olurdu. Bu yönetimde cesaret vardı ancak bu cesaret cahil cesareti gibiydi. İş bilmezlik ağır basınca bu noktaya geldik. Bu sezon hariç yönetimin transfer yapmama gibi bir durumu yoktu. Zaten plansız programsız yapıldığı için bu hale geldik. En başa dönecek olursak yönetimin oluşma şeklinde zaten bir yanlışlık vardı. Mehmet Ali Yılmaz transfer de yapıyordu herşeyi yapıyordu ancak başarı gelmiyordu. Trabzonspor'un yükünü sadece yönetimlere yüklememek lazım, bu yüke herkes bir omuz vermediği sürece bu işin sonunu getiremeyiz. Bir kısım insan yönetime gelince camianın dinamikleri köşelerine çekilmemeli. Gelen yönetimde bizi yalnız bıraktılar ayağı yapıp küsmemeli bu dinamikleri sisteme dahil edebilmeli. Bugün Albayrak gidiyor başkası geliyor, inşallah aynı hataları tekrar yapmayız. Son 3, 4 senede üstüste aynı hataları yaptık bize pahalı patladı hiç ders almadık. Albayrak'ta başarısız olmak istememiştir ancak istikrar diye tutturmak kötü gidişe hiç bir zaman son çare olamaz. Radikal kararlar alamadığınız sürece hiç bir şey değişmez. Bundan sonrası için sen ben kavgasını bir kenara bırakmak lazım. Başka Trabzonspor yok.

macka61
07.02.2008, 18:09
erdoğdulardan ve diğer taraftarlarımızdan güzel bir pankart bekliyorum bursa maçında albayrağa

Cafer Bulur
07.02.2008, 18:36
Bu dönemi sıcağı sıcağına yaşadığımız için acı taze olduğu için diğer dönemleri pek aklımıza gelmiyor. Esasında bu dönemde transfer edilen oyuncular çok kötü değildi. Ancak hoca tercihleri bizi bu noktaya getirdi. Ersun Yanal'ı baştan getirip o harcanan paralar onun istediği adamlar için harcansaydı bugün herşey çok farklı olurdu. Bu yönetimde cesaret vardı ancak bu cesaret cahil cesareti gibiydi. İş bilmezlik ağır basınca bu noktaya geldik. Bu sezon hariç yönetimin transfer yapmama gibi bir durumu yoktu. Zaten plansız programsız yapıldığı için bu hale geldik. En başa dönecek olursak yönetimin oluşma şeklinde zaten bir yanlışlık vardı. Mehmet Ali Yılmaz transfer de yapıyordu herşeyi yapıyordu ancak başarı gelmiyordu. Trabzonspor'un yükünü sadece yönetimlere yüklememek lazım, bu yüke herkes bir omuz vermediği sürece bu işin sonunu getiremeyiz. Bir kısım insan yönetime gelince camianın dinamikleri köşelerine çekilmemeli. Gelen yönetimde bizi yalnız bıraktılar ayağı yapıp küsmemeli bu dinamikleri sisteme dahil edebilmeli. Bugün Albayrak gidiyor başkası geliyor, inşallah aynı hataları tekrar yapmayız. Son 3, 4 senede üstüste aynı hataları yaptık bize pahalı patladı hiç ders almadık. Albayrak'ta başarısız olmak istememiştir ancak istikrar diye tutturmak kötü gidişe hiç bir zaman son çare olamaz. Radikal kararlar alamadığınız sürece hiç bir şey değişmez. Bundan sonrası için sen ben kavgasını bir kenara bırakmak lazım. Başka Trabzonspor yok.
katilmak mümkün degil.albayrak bilerek ve isteyerek basarisiz olmak istemistir ve olmustur.yaptigi bütün hatalari bu vefali taraftar transfer döneminde affetmek isterken o sanki inadina mutlak takviye gereken takima transfer yapmayarak ihanetinin son perdesini tamamlamistir.albayrak trabzonsporu kötü bile yönetememistir.sadece ve adeta ihanet etmistir. bunun aksini iddia edenler albayrak sempatizanidir.

ilhan
07.02.2008, 19:36
Bu yönetimde ki kişilerin kulüpten ihraç edilmesi lazım.

Katılıyorum.

İşin acı tarafı artık spor programlarında göreceğiz malum kişileri. Çıkartıcaklar programlara ee tabi bizde izleyeceğiz ne diyecekler acaba diye kendilerine prim sağlayacaklar.

macka61
07.02.2008, 19:41
bende katılıyorum

argentina
07.02.2008, 19:47

Ne geldiyse inançlıyım diyenden geldi yeter be yeter ne lan bu her seye inancı katıp duyorsunuz üşguzarlık yapmayın bırakın milletin inancını, kansılığın lüzümü yok!!!

borazanlığını yaptığın hırsızbayrak,ne yaptı TRABZONADA konusyorsun.SİZİN bütün zorunuz 2003 dür belediyede chp kazandı diye onun ağ babası istedi küme düşrmek

allah askına şu adamı kosnuturmayın

inançmış yeter yeter yeter herseye dini katmayın en büyük hırsız senin o yalkalığını yaptın adam(adamsa artık)

o müslümansa ben neyim ben müslümansam o ne?

xunutulmazx
07.02.2008, 20:21
sen ne dediğinin farkındamısın..ortada giden paralardan başka bir şey yok..o zaman giden paraların hesabını sen ver.nereye uçtu bizim paralar.kimlerin cebinde.alınan ve satılanlar belli.klübün kasasında para olmasi gerek,vazgeçtik ondan 50 trilyon gibi borbahsediliyor.zaten başımıza ne geliyorsa bu inanç yüzünden gelmiyormu,şu anda başımızda olan gibi:rolleyes:

hüseyin1975
07.02.2008, 20:25
Hacen hau Albayragun gemileru varmidur?

Baturalim onlari daaa :-)

Emorfo
07.02.2008, 20:41
katilmak mümkün degil.albayrak bilerek ve isteyerek basarisiz olmak istemistir ve olmustur.yaptigi bütün hatalari bu vefali taraftar transfer döneminde affetmek isterken o sanki inadina mutlak takviye gereken takima transfer yapmayarak ihanetinin son perdesini tamamlamistir.albayrak trabzonsporu kötü bile yönetememistir.sadece ve adeta ihanet etmistir. bunun aksini iddia edenler albayrak sempatizanidir.

Güzel insan saçmalama lütfen. Garip garip şeyler yaz sonra bunun aksini iddia eden şucudur bu cudur. Bende yazıyım bir şey sonra da bu yazıya katılmayan toptur diyeyim. :) Böyle bir mantık mı var. Albayrak yapamadı olmadı Trabzonspor'a zarar verdi. Ne yapalım şimdi adamı asalım mı. Bu kafayla gidersek camiada başkan bulamayacaz. Sadri Şener'e de bir kaç hata veya başarısızlıkta yapmadığınızı bırakmazsınız. Herkes insan nihayetinde. İnternette fazla gaza geliyorsunuz anlaşılan.

Ahmet Kuru
07.02.2008, 20:53
ya Adam çıkmış diyor.Para benim param istediğim zaman alırım.Trabzonspor kaçıyormuydu da hemen atladın paraların üstüne.Yada Bu zamana kadar Trabzonspor da kimin parası kalmış?Sen gelirlerin hepsini Al cebine koy,Sonrada Transfer döneminde Milyonlarca taraftara Eziyet et.Böyle birşey olamaz diyeceğim ama Oldu...

Adem Erdoğan
07.02.2008, 21:00
Güzel insan saçmalama lütfen. Garip garip şeyler yaz sonra bunun aksini iddia eden şucudur bu cudur. Bende yazıyım bir şey sonra da bu yazıya katılmayan toptur diyeyim. :) Böyle bir mantık mı var. Albayrak yapamadı olmadı Trabzonspor'a zarar verdi. Ne yapalım şimdi adamı asalım mı. Bu kafayla gidersek camiada başkan bulamayacaz. Sadri Şener'e de bir kaç hata veya başarısızlıkta yapmadığınızı bırakmazsınız. Herkes insan nihayetinde. İnternette fazla gaza geliyorsunuz anlaşılan.

insanlığında bi şerefi haysiyeti vardır ama.En azından insan dediğinde biraz utanma gurur olur.

Emorfo
07.02.2008, 21:04
insanlığında bi şerefi haysiyeti vardır ama.En azından insan dediğinde biraz utanma gurur olur.

Kimde neyin olduğu belli olmaz. Biz bu kulüpte ne insanlar gördük verdikleri üç kuruşu almak için neler yaptıklarını. Onu görünce Albayrak başarısız da olsa zarar da verse 5 trilyona yakın bir parayı hibe etmesi enazından samimiyetini gösteriyor. O dediğin kritere girseydi gerçekten onu da alır dımdızlak kalırdık :)

Yorum yapalım tamam da bilip bilmeden olayları iyice tartmadan gelişi güzel yazmayalım. Zaten yeterince Trabzonspor başkanı kötü de olsa beceriksiz de olsa forumda hakarete uğradı. Bunun kimseye faydası yok.

Rasim YILMAZ
07.02.2008, 21:09
[QUOTE=Emorfo;1136440] Onu görünce Albayrak başarısız da olsa zarar da verse 5 trilyona yakın bir parayı hibe etmesi enazından samimiyetini gösteriyor. O dediğin kritere girseydi gerçekten onu da alır dımdızlak kalırdık :)
QUOTE]

Albayrak ve samimiyet? Boşversene abi sen!!! Savunma artık şu adamı...

Ali Şahin
07.02.2008, 21:49
Kimde neyin olduğu belli olmaz. Biz bu kulüpte ne insanlar gördük verdikleri üç kuruşu almak için neler yaptıklarını. Onu görünce Albayrak başarısız da olsa zarar da verse 5 trilyona yakın bir parayı hibe etmesi enazından samimiyetini gösteriyor. O dediğin kritere girseydi gerçekten onu da alır dımdızlak kalırdık :)

Yorum yapalım tamam da bilip bilmeden olayları iyice tartmadan gelişi güzel yazmayalım. Zaten yeterince Trabzonspor başkanı kötü de olsa beceriksiz de olsa forumda hakarete uğradı. Bunun kimseye faydası yok.

hala o sahtekarı savunduğuna inanamıyorum

Emorfo
07.02.2008, 22:13
:) vay anasını yahu herşeyi yanlış anlamaya ne kadar meyillisiniz. Neyse ne demek istediğimi şimdi anlamamanız normal aradan bir kaç sene geçmeli. Fikir jimnastiği yapmanın zamanı değil anlaşılan. Zaman küfür etme zamanı Albayrak senin taaaa..... :)

Cafer Bulur
07.02.2008, 22:14

5 trilyon gibi bir parayi albayrak hibe etti öyle mi?albayaragin trabzonspora verdigi maddi zararlari burda sayarsak 10 trilyonu gecer.sadece musampa transferinden kulüp 2 milyon euro zarara ugratilmistir.peki ara transfer döneminde transfer yapilmamasini hangi samimiyete bagliyorsun?sudan bahanelerle kongreyi erteleyen bir yönetim transfer yapmak zorunda oldugunu bilmiyormuydu?o halde neden yapilmadi?ben sana söyleyeyim.gökdeniz ve umut sakatlandiginda gol atamamamiz icin.dolayisiyla ligden düsmemiz icin transfer yapilmadi.bunun baska bir izahi olamaz.sen halen daha albayragin samimiyetinden bahsediyorsun ya.pes dogrusu.

Bartuğ13
07.02.2008, 22:34
trabzonspor bütün değerli oyuncularını satmışsa,
gelen adamlar da geri gitmişse,
söz verdiği yıldızları gökte bile bulamamış geri gitmişlerse
takımda gökdenizle yattaradan başka bir adam gibi oyuncu yoksa,
o transfer paraları,yayın gelirleri ve sponsorluk anlaşmalarından gelen paralar varken takımın 70 küsur trilyon borcu varsa
trabzonspor dünyada rezilliklerle adını duyurmuşsa ve topçular bir bir kaçıyorsa,
kimse trabzonu büyükten saymaz olmuş,takım küme düşme adayları arasında kendine yer buluyorsa ve önüne gelen biz onları yeneriz diye konuşabilyorsa,
sportif başarısızlıkta sınır tanınmamışsa YERİM ben o albayrağın verdiği 5 trilyonu emorfo bey!neyin savunmasını yapıyorsunuz hala?

Emorfo
07.02.2008, 22:40
Şimdi ne yazayım yani bazı şeyleri öyle yanlış biliyorsunuz ki ne yazsam boş. cevap yazsam yine yanlış anlayacaksınız o yüzden hiç yazmıyım. Bu borç işi de ava giden temelin boz ayı vurma işine benzedi. Boz ayı büyüdükçe büyüyor :) Kongrede borç tahmini olarak 37 trilyon gibi bir rakam olacak. Atay Aktuğ 25 trilyon gibi bir borçla devretti bunlar da borcu yaklaşık 10 trilyon arttırmışlar. Tabi bu süre içerisinde heba edilen kaynaklar var. Akıllı bir yönetimimiz olsaydı bugün borcumuz hem çok az olacaktı hem de sahada adam gibi bir takım olacaktı.

Erdal
07.02.2008, 22:41
Faruk ,

Her şeye eyvallah ..ama hasbelkader ele geçen bir bahane ile kongre erteleyip ondan sonrada kulübü bağlayıcı bir anlaşma yapıp gelen para ile alacak tahsilini "beceriksizlik", gibi bir kelime ile izah edemezsiniz..edemeyiz..bunun adı düpe düz yangından mal kaçırmaktır..Ayıptır...dahasına dilim varmıyor...

Erdal
07.02.2008, 22:44

Vallahi bana sorarsan hakaret yerine dijitürk e yönelik yapılan kampanyanın benzerinin Albayrak grubuna yapılması gerektiğini düşünüyorum ...Düşünüyorum zira olay beceriksizlik ,başarısızlık olsa affedilir bir şeydir hangimizin beceriksiz olduğu konu ve dönemler olmadıki ..Ama bu hadise ler zinciri neresinden bakarsanız bakın beceriksizlikten çok daha öte birşeydir....bu arada faruk bir ara adaylıktan,transferden wsws neden vazgeçtiğine dair fikrimi izah ederim sana :))

Emorfo
07.02.2008, 22:45
Trabzonspor'da kimsenin parasının kalmayacağını herkes biliyor. Kongreyi o yüzden mi erteledi tam olarak emin değilim. Yani enazından öyle olmamasını umut ediyorum. Ancak şöyle bir durum var, malum medyadayız haberler çöabuk geliyor, Albayrak 3 aydır çalışanlarına maaş ödeyemedi. Direk Trabzonsporla alakalı mı bilemiyorum ancak Albayrak'ın çalışanları bu durumdan baya muzdarip Trabzonspor'u bıraksa diye dua ediyorlardı :) Alacaklarını almışsa arkadaşlar maaşlarını alacak demektir :)

Erdal
07.02.2008, 22:47
Faruk ....daha geçen ay gazetelere verdikleri ilanların tutarını sen bilirsin..etme eyleme ...kimden bahsediyoruz...bir partinin istanbul il binasında konuşulan şu "...utanmasalar okul kantini ihalelerini de bize verin diyecekler..."

Emorfo
07.02.2008, 22:53
Valla bilemiyorum bu işten hep zararlı çıkan emekçi kesim. Arkadaş maaşını alınca ıslatırız artık :)

Great White
07.02.2008, 23:00
Şimdi bir market düşünün, tıkır tıkır satış yapıyor..

Her geçen gün gitgide büyüyerek diğer büyük marketler ile başabaş bir seviyeye gelmek adına hatırı sayılır adımlar atıyor..

Ama marketin yönetimi bunca olumlu gelişmeler yaşanmasına rağmen bir iki malzeme alımında hatalı davrandığı için acımasızca eleştiriliyor ve kendisinin görevine son verilip yeni bir yönetici getiriliyor..

Yeni Yönetici zaten tıkırında giden marketin en değerli demirbaşlarını yüklü paralar ile ranta çeviriyor, yeni malzeme alışlarının hemen hepsinde inanılmaz hatalar yapıyor ve üstelik koskoca marketi kendisinden sonra gelecek olan yöneticiye adeta bir köy bakkalı kıvamında teslim ediyor:)

Bunca zarara, bunca rezalete ve kendisinden önce gitgide büyümekte olan o marketin gelmiş olduğu acınası duruma bakmaksızın bir de utanmadan "Ama ben bu dükkana şu kadar da cebimden masraf ettim" diyerek aklı sıra kendisine bu kepazelikten pay çıkarmaya çalışıyor:rolleyes:

Ben olsam o utanmaza şunu derdim..

"Ulan madem bu kadar masraf ettin, o parayı sana faiziyle verecem ama sen de o marketi aldığın şekilde teslim edeceksin. Aksi takdirde zırıldayıp durma ortalıkta"

Mehmet_Mercanlı
07.02.2008, 23:03
Pişkin pişkin "PARA BENİM PARAM,ALIRIM KİMSE KARIŞAMAZ" Demiştir.
Öyle olabilir.Sizin paranıza karışmayız ama Trabzonspor da bizimdir Gölge etmeyin alın paranızı başınıza çalın,Sizin paranız yerin dibine batsın,Bize bize ait olan Trabzonsporu bırakın,
Siz göreve geldiğinizde elde Bulunan mevcut kadro değerinde kadro vesiz göreve geldiğinizde ne kadar borcu varsa o kadar Borçlu olan Trabzonsporumuzu bize bırakın nere giderseniz gidiniz.
Alın paranızı başınıza çalınız,Ama Gerçek Trabzonsporlulara,Bize ait olan TRABZONSPORUMUZU bırakında gidin.
YETER ALBAYRAK ONURUN VARSA GURURUN VARSA,
Bize ait olan Trabzonspor aldığın şekli ile bırakırsın,
Evet bırak Bize Fatih Tekkeli takımımız,
Eğer Trabzonsporda göreve gelecek Yöneticiler Bunlardan hesap sormassa işbirlikçi oalcaklardır.
Trabzonspor büyük bir hainlik Politkası ile karşı karşıya kalmış,Albayrak ve ekibi Trabzonsporu bitirerek gidiyorlar,(Aslında ben hala şüpheliyim Kongreyi yapmayıp asli görev takımı Düşürüp gidebilirler.)
Evet Para senin paran,
Trabzonsporda bizim Trabzonsporumuz hadi yiğitsen mertsen Bize teslim aldığın Trabzonsporu teslimet Al paranı başına çal.

cooookk güzel bira yazı noktasından vırgulune cok yerinde bir yazı ... bu konu en kısa bir şeilde böyle yazılır...
CAFER abi yureğine sağlık...

Cem Balcı
07.02.2008, 23:27
başlık herşeyi anlatıyo galiba...

KUTADGU
07.02.2008, 23:30
Albayrak senin taaaa..... :)

Arkadaşlar ayıp oluyor ama...

Küfür yakışmaz bize hele Şu anda Trabzonspor Kulübü Başkanına hiç yakışmıyor...

Ceza talep ediyorum bu Anti- Albayrakçı arkadaşa....

Ayıp ayıp

My
08.02.2008, 04:17
Öyle dema kuTaDgu. Taaa da dese mesajına yine ":)" eklemiş. Sitikus nerde asıl sitikus. Yine ortalığa fırlayıp "her şey güsel olacak yavu ne bu feveran" diyecek mi çok merak ediyorum doğrusu :)

özgür cem
08.02.2008, 04:28
Biliyorum ve biliyoruzki Trabzonspor bi efsanedir ihtilaldir fırtınadır büyüklüğü tartışılamaz...
Peki TRABZONSPOR umuzun EFSANEMİZİN bugünkü durumundan kim sorumlu? Bugün bunu konuşmak lazım! Şimdi anlatacaklarımı ister bi komplo teorisi olarak yorumlayın istersenizde gözünüzü açıp gerçkleri görün karar sizin ... 2 yıl önce Atay AKTUĞ başkanlığında ki TRABZONSPOR, borsaya açılmış kulübün tüm borçları silinmiş kasasına para girmiş tam her şey yolunda giderken birden takım düşüşe geçmiştir ve bu düşüşe 7 den 70 e herkes itiraz etmiş Atay başkan ın istifası istenmiş ve nitekim başkan kongrede aday olmamıştır! Ancak kongrede aday olan ilginç bir isim vardır "nuri albayrak" daha önce TRABZONSPOR la adı yanyana dahi geçmeyen bu adam kimdir nerden çıkmıştır niye başkanlığı istiyodur?
TRABZONSPOR lumudur diee kısa bi araştırma yapıoruz ve görüyoruz ki ; ... albayrak TRABZONSPOR un elinden liman ihalesini alan kişidir, (tayyarın!) dünürü olan olan "sadık albayrakın" yakın akrabası dır! TRABZONSPOR lu değildir TRABZONLU değildir... Peki niye TRABZONSPOR un başkanlığı ?
Trabzonda belediye seçimlerini kaybedenleri ve bunların başı koyu i fenerbahçelidir bu yüzden, Trabzonda seçimleri kaybetmesi içindeki Trabzon öfkesini dahada perçinlemiş ve intikam için en güzel yol bulunmuştur!!! Trabzon kalesi içten fethedilecek yavaş yavaş tüm silahları satılacak pasifize edilecek, sıradan bi anadolu takımı haline getirilecektir! Senaryo hazırdır aktörler hazırdır uygulamaya geçmek için gereken tek şey para ! oda (tayyarda!) tonla var ....
Kongrede delegeler hiç tanımadıkları bu tüccara oylarını vermiş albayrak buyuk farkla başkan seçilmiştir! Delegelerin oylarını kaça sattıkları hakkında bi bilgim yok ama bu satılık insanların TRABZONSPOR a neye mal olduklarını hep beraber görüyoruz.
Ben yukarıda yazdıgım her cumleyı 2 yıl once yakın cevreme arkadaslarıma anlatmaya calıstım ama herkes art nıyetlı oldugumu komplo teorılerı urettıgımı soyledı :) illede paralı başkan dediler albayrak zengin dediler, ne oldu hangi sözünü tuttu albayrak ne yaptı TRABZON için?
TRABZONSPOR umu sattı tek tek.....
Gecen zaman benı haklı cıkardı ama neye yarar TRABZONSPOR um bu durumda olmasaydıda ben haksız cıksaydım ....
Eeeee ben haklı çıktım herkes gördü bu adamın art niyetli olduğunu ama albayrak hala başkan niye kimsenin gücü yetmiyor onu ordan indirmeye ?
Ben bi taraftarımm sadece, delege değilim yönetici değilim iş adamı siyasetci değilim! Elimden ne gelir gider maçta istifaya davet ederim, pankart açarım istifa et diye en fazla sahaya girer kafasına bi koltuk fırlatırım (geçensene 2-1 lık fener macı) yaparım bunları, yaptımda ama adam hala orda yüzüne tükürsen hala orda! Kongreyi bile erteledi kimse çıkıpta benim söylediklerimden daha fazlasını söylemedi ? Kim bu albayrak yaa, nası bi güç var arkasında, insanlar neden korkuyolar, kimden çekiniyolar ?????
(tayyardan!)
hangi iş adamı (tayyar!) la ters düşmek ister yada hangi yönetici veya hangi kişi .....
Trabzonspor un bu kara günlerinin sorumlusu albayrak için taraftar, “başkan bizi bırakma” diye pankart açıyor :) ... hangi yöneticinin iş güzarlığı bu hadi yönetici yalamalık yapacak, sen kardeşim kaç paraya açtın o pankartı ??? Yazık cok yazıkk....
Trabzonun ekonomısının olmaması gençlerin işsiz olması iş alanlarının kısıtlı olması birsürü neden sayılabilir ama hiçbiri TRABZONSPOR u TRABZON luyu satılık yapmaz bu sevda SATILMAZ, SATILAMAZZZ... Satanlar tarihte her zaman hak ettikleri gibi anılacaklardır !!!!
Bu gün ıtıbarıyle albayrak hala başkan hala kıimsenin gücü yetmiyo onu ordan indirmeye taraftar grupları adeta maaşa bağlanmış gibi sus pus paralarını alıp oturuyolar! Trabzon halkı (tayyar!)ın verdiği stad sözü ile kendinden geçmiş adeta hipnotize olmuş gibi, trabzonlu işadamları öyle, herkes sus pus albayrak desen ortada yok zaten maçlara bile gelmiyoo görevini tamamlamış olmanın rahatlığıyla yeni ihaleler alıyodur kesin!
Gerçi görevini tamamlamış derken ben bu kongrede de gideceğinden şüpheliyim yine! Her an bi sürpriz yapabilir, hiç şaşırmam yeniden aday olur ve kazanırsa !!!
Fenerli olduğunu her fırsatta söyleyen (tayyar!) Trabzona gelince TRABZONSPOR atkısını takıyor ve size stad yapacagım sizi şampiyon yapacağım diyor, kimse çıkıp ta demiyor asttr ordan !!!
Ve işte bugun geldiğiimiz nokta ! ACI ama GERÇEK

Elimizi taşın altına koyma vakti galmiş hatta geçmiştir lig tv olayı son rezalettir ! Biz kimi konusuyoruz TRABZONSPOR umu pokuçsporumu bu nee yaaaa!!
Ne hakları varrr?? YETER ULAN KANSER OLDUK BE....

Tunga
08.02.2008, 04:41
Sevgili Özgür Cem,

İnan ki forumumuzda bunlar çok çeşitli kereler dile getirildi. Ancak artık bu iş bitti.

Perşembe saat 10:00'a kadar süre vardı ve şükürler olsun ki bu kabus dönemi bitti.

Şimdi daha önemlisi yapılanların bir şekilde hesabının sorulması kaldı ve arkadaşlarımız bunu tartışıyor.

Forum kurallarımız da dün neyi gerektiriyorsa, bugün de onu gerektiriyor.

O nedenle lütfen kurallarımız çerçevesinde yazmaya devam edelim.

özgür cem
08.02.2008, 04:47
Şimdi ne yazayım yani bazı şeyleri öyle yanlış biliyorsunuz ki ne yazsam boş. cevap yazsam yine yanlış anlayacaksınız o yüzden hiç yazmıyım. Bu borç işi de ava giden temelin boz ayı vurma işine benzedi. Boz ayı büyüdükçe büyüyor :) Kongrede borç tahmini olarak 37 trilyon gibi bir rakam olacak. Atay Aktuğ 25 trilyon gibi bir borçla devretti bunlar da borcu yaklaşık 10 trilyon arttırmışlar. Tabi bu süre içerisinde heba edilen kaynaklar var. Akıllı bir yönetimimiz olsaydı bugün borcumuz hem çok az olacaktı hem de sahada adam gibi bir takım olacaktı.

SEN atay aktugun 25 trılyon borcla devrettıgını ispatla ben avni akerde fenerliyim diye bagırcam ! nasıl bi yalandır bu yaa??
ben ispatlarım sana ama borçları silinmiş kasasında para olan fatih tekkesi satılmamış bir TRABZONSPOR un başına geçtiğini bu yönetimin ! Kartal benzinlik istasyonuda atay aktuğ yönetiminin projesidir faruk özak söz vermişdir gerekli izinleri alacağına ama istanbul büyük şehir belediyesi izin vermemiştir o zaman benzinliğin yapılmasına, faruk özak lafını yemiştir !
taa o zamandan bu planlar yapılmış atay aktuğ yönetimi indirilmiş ve şimdiki sahtekarlar getirilmiştir ve o yönetime izin vermeyen belediye şimdiki yönetime benzinlik istasyonu için gerekli izinleri vermiştir, bu çifte standartı görmemek için ya kör olmak lazım ya nankör, kaybeden kim hiç düşünüyormusunuz trabzonda ilk okul çocukları artık başka takımların formalarını giyiyor farketmiyormusunuz.....
Ben don kişot değilim ama içim acıyor yüreğim kanıyor siz neyin hesabını yapıyorsunuz da tüm bu gerçekleri, acı gerçekleri hala inkar ediyorsunuz!!

CAFER ÖZER
08.02.2008, 10:04
Haberlere bakın Trabzonsporla dalga geçer mahiyette,
Albayrak ve ekibi Digiturk Portostosu yüzünden Sizi unuttuk zannetmeyin.
Sizin kabilyetsiz ve beceriksiz Yönetiminiz yüzünden Trabzonsporun haklarını biz korumaya çalışıyoruz.
Siz Şimdi ZEYYAT KAFKAS ı federasyona Seçtirmek için Daha önce hayır dediğiniz adama Hasan Doğana şimdi evet diyerek,Daha önce Yönetimde Bulunduğunuzda yapmış olduğunuz Tek Doğru,Levent Bıçakçının adamı aday diyerek dik durarak Hasan Doğanı seçtirmemiştiniz.Tek yaptığınız Dik duruşuda Şimdi Bitirdiniz.
Tek yaptığınız Doğruda Fedarasyon seçimi ile Bitmiş oldu.
Şimdi Trabzonsporu bekleyen en büyük tehlikelerden biriside ZEYYAT KAFKAS ın Fedarasyona girmesidir.
Trabzon ne çekti ise kendi adamlarından çekti.Zeyyat Kakkas Hacıosmanoğlu ile kavgalı,Şimdi Hacıosmanoğlu Başkan seçilse Zeyyat Kafkas Trabzonspora zarar vermek için elinden geleni yapacak,Yada Şenere kızgınlığından,Biz başarısız olsuk sizde oLun mantığı ile Trabzonspora zarar verecek,Bunu yaşayıp göreceğiz.
Zeyyat Kafkas Trabzonsporda ne yapmışki TFF de başarılı olsun.
Özellikle Şu aşağıdaki haber Bu yönetimin Kabiliyetini ortaya koymakta,Ersen olayında para 1 gün geç geldi diye Yüzüne gözüne Bulaştıranlar,Diyeliki aşağıdaki haberler doğru diyelimki Bu oyuncuları gerçekten alacaktınız sormazlarmı adama arkadaş koskoca 1,5 ay boyunca nerdeydiniz.Bankalar kapandığında Teminat mektubu verilmeyeceğini bilmeyecek kadar cahilmiydiniz.
Hadi diyelimki Çok beceriklisiniz Öyle bir maharetiniz varki,Transferi son dakikada bitireceksiniz,Son günde bitirecekseniz saat 17 den sonraya bırakmak ne oluyor,
İddia ediyorum Trabzonsporda bu dönemde Transfer yapmamamak Trabzonspor en büyük ihanettir Bunlarda onu yapmıştır.
Ayrıca akşam Mısır maçında Spiker,Mısırlı Oyuncu ile Sözleşme yapılmadığını söyledi.
Hayal kırıklığı

Trabzonspor'un ara transferin uzatma dakikalarında yaptığı Sobolewski-Mpenza atağı sonuç vermedi. Önceki gece saat 20.30 sıralarında Polonya'nın Wisla Krakov takımında oynayan Sobolewski'yi transfer ettiğini kamuoyuna duyuran Trabzonsporlu yöneticiler, ilerleyen saatlerde yaşanan gelişmelerle şoke oldu.
Sobolewski'nin transferini federasyona bildiren bordo-mavililer, oyuncunun imza atması için 23.00'te Türkiye'nin, Polonya Büyükelçiliği'ni açtırdı. Ancak oyuncu, istediği teminat mektubu için banka bulunamayınca, transferden vazgeçti. Ayrıca Manchester Cityli Mpenza'yı Türkiye'ye getirtmek için özel uçak hazırlanmasına rağmen futbolcunun sezonu sonuna kadar kiralanmayı kabul etmediği, 2.5 yıllık sözleşme istediği, bu yüzden transferin gerçekleşmediği bildirildi.

Emorfo
08.02.2008, 11:02
SEN atay aktugun 25 trılyon borcla devrettıgını ispatla ben avni akerde fenerliyim diye bagırcam ! nasıl bi yalandır bu yaa??
ben ispatlarım sana ama borçları silinmiş kasasında para olan fatih tekkesi satılmamış bir TRABZONSPOR un başına geçtiğini bu yönetimin ! Kartal benzinlik istasyonuda atay aktuğ yönetiminin projesidir faruk özak söz vermişdir gerekli izinleri alacağına ama istanbul büyük şehir belediyesi izin vermemiştir o zaman benzinliğin yapılmasına, faruk özak lafını yemiştir !
taa o zamandan bu planlar yapılmış atay aktuğ yönetimi indirilmiş ve şimdiki sahtekarlar getirilmiştir ve o yönetime izin vermeyen belediye şimdiki yönetime benzinlik istasyonu için gerekli izinleri vermiştir, bu çifte standartı görmemek için ya kör olmak lazım ya nankör, kaybeden kim hiç düşünüyormusunuz trabzonda ilk okul çocukları artık başka takımların formalarını giyiyor farketmiyormusunuz.....
Ben don kişot değilim ama içim acıyor yüreğim kanıyor siz neyin hesabını yapıyorsunuz da tüm bu gerçekleri, acı gerçekleri hala inkar ediyorsunuz!!

Atay Aktuğ'un görevi Albayrak'a devrettiği kongrede Atay Aktuğ'un hazırladığı faaliyet raporunda borç 25 trilyon olarak görünüyor. Trabzonspor'da borç hiç bir zaman bitmemiştir. Özkan Sümer borçsuz devretti derler hep, o da yalan Özkan Sümer'de Atay Aktuğ'a 8 trilyon borçla kulübü devretti.

Kartal'daki benzinlik olay her yönetimin hayalidir. 10 sene yönetimler bu proje için çaba sarfetmişerdir. Albayrak döneminde hayata geçirildi. Hayata geçmez olaydı :)

Atalay
08.02.2008, 11:04
Yahu faruk allah adı veriyorum artık şu adamları savunma be kardeşim!!!

yavuss
08.02.2008, 11:05
Ne Parasi HarcamiŞ SÖlesİn Bana Ne HarcamiŞ Cebİnden 1 Verdİyse 10 AlmiŞtir Bunlar Kanimizi Emdİler Yedİler KÜlÜbÜ Allah Hesabini Sorsun Bunlardan....

hüseyin1975
08.02.2008, 11:09
Bize yaptiklarin, verdigin Acilar Para ile ölcülemez Nuri Bey.
PARA ILE ÖLCÜLEMEZ!

Borclusun bize be Adam.
Ne Parasindan bahsediyorsun?

Hekimoğlu
08.02.2008, 11:10
emorfo hala mı albayrak ????

Emorfo
08.02.2008, 11:11
Yahu faruk allah adı veriyorum artık şu adamları savunma be kardeşim!!!

Hay şimdi ben de başlayacam savunma savunma diyenlere. Ne yapayım arkadaşlar gibi bok mu atayım. Olmadık şeyleri olmuş mu sayayım. Yanlış biliyorsunuz bazı şeyleri, körü körüne bodozloma gidiyorsunuz. Eğer doğruları söylemek savunmaksa savunuyorum o halde. Bana yalan diyorsun diyebileceğin bir yazımı gösterebilir misin. O halde ne diye savunma diyorsun. Şaşıyorum bazen yazdıklarım hep yanlış mı anlaşılıyor. Yalan bi şey de yazmıyorum anlamadım gitti.

Erdal Kılıçarslan
08.02.2008, 11:19
Harcadığın Para Seninse, Harcadığın Trabzonspor da Bizimdir !

başlıkta bu yazıyor, doğrudur da. ama albayrak bana göre diyorki,
: "madem sizindir alın hayrını görün ben gidiyorum siz ne yaparsanız yapın. bundan sonra banane".

bu iş bu kadar kolaymı, yokmu bi yolu.
siz hala trtışıyosunuz albyarak iyiydi kötüydü, şöyle böyle.
yok arkadaşım, ben takıma bakarım, yaptıklarına bakarım, söz veripte yapmadıklarına bakarım, bizi salak yerine koymasına bakarım, bizimle dalga geçip elini kolunu sallaya sallaya gitmesine bakarım.

bu yzdıklarımda yalan yada yanlış varmı? bence eksiği var fazlası yok. içimden geçipte yazamadığım daha neler var.
içinizde bana bu yüzsüz adam, hiçbişey olmamış gibi giderken ne yapabileceğimizi (protesto bazında, tepki bazında vs.) söyleyebilecek var mı?

yoksa şöyle adammış böyle yapmışmış, bırakın bu işleri. adam takımın içine etti şimdi de elini kolunu sallayarak gidiyor.
hepimize geçmiş olsun.

varmı soğuk suyu olan?

atlantis
08.02.2008, 13:26
Borçsuz Takımı alıp, beceriksizce yönetip borç batağına sok, ardından kene gibi yapıştığı Trabzonspor'dan para istiyor..

Atmaca
08.02.2008, 16:31
Bence bu basligi "Yalanci Albayrak" diye degistirelim. Hepsini gectik, kendi cebinden alacagi yildiz Futbolcu sözü vardi. Simdi parasini aliyormus! Madem Trabzona baskan olan yada yönetici olan para vermeyecek, ozaman baskan Senol Günes veya efsane kadrodan herhangi biri olsun. En azindan menejerlerden komisyon almak icin ise yaramaz futbolcular almayiz takima.

Ork Hun
08.02.2008, 16:35
ula ne işiniz var burda kaçaklar
hadi lig tv ye saldırmaya daaa
http://www.facebook.com/group.php?gid=10078544771

Muhammed KOÇ
08.02.2008, 16:59
ula ne işiniz var burda kaçaklar
hadi lig tv ye saldırmaya daaa
http://www.facebook.com/group.php?gid=10078544771
işlem tamamdır.sırf bunun için üye oldum valla:)

Kadir Aydın
08.02.2008, 17:02
O iki yıl bana sanki yirmi iki yıl gibi geldi.

Fatih
08.02.2008, 17:19
Albayrak TS'yi dürüst yönettik"
08 Şubat 2008 / 16:27
Nuri Albayrak, Akyazı'da yapılması planlanan, Trabzonspor Spor ve Kültür Kompleksi'nin takipçisi olacaklarını söyledi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Akyazı'da yapılması planlanan, Trabzonspor Spor ve Kültür Kompleksi'nin takipçisi olacaklarını söyledi.

Yarın başlayacak olan Trabzonspor Olağan Genel Kurulu öncesi Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, Akyazı'da yapılması planlanan Trabzonspor Spor ve Kültür Kompleksi projesinin takipçisi olacaklarını belirterek, "Bu proje Trabzonspor'un önüne açacak olan bir projedir. Galatasaray yeni stadyumu yapmak için 10 yıldır uğraş veriyor. Çeşitli prosedürleri aşmak için uğraştı. Ama biz 6 ayda bu proje için izin aldık. İnşallah bizden sonra gelecek olan yönetim bu işin takipçisi olur ve bunu bitirmek için çaba gösterir.
Nuri Albayrak olarak ben Trabzonspor için bu projenin takipçisi olacağım" dedi.

Trabzon'nun çok değişik bir yapısı olduğunu belirten Albayrak, "Trabzon, diğer illere göre çok farklı bir yer. Yapılan bir ankette Trabzon halkının yüzde 85'inin saha sonuçlarına önem verdiği ortaya çıktı. Yüzde 15'inin ise projelere önem verdikleri belirlendi. Trabzonspor çağın gereklerine ayak uydurabilmesi için projelerle birlikte hedeflerine ulaşmayı kendine yol çizmeli. Büyüme dönemlerinde sancılar olacaktır. Trabzonspor, büyüklüğü gereği bunun üstesinden gelecek güce sahip bir camiadır. Trabzonspor'un sağ duyulu insanları ortaya çıkmalı, bu kulübe gerçekten seven insanlar Trabzonspor'u artık bir rant kapısı olmaktan çıkarmalı" dedi.

Trabzonspor'da görev alacak olan yönetimin istikrarlı bir duruş sergilemesi gerektiğini belirten Albayrak, "Ben başkanlık görevine seçilmeden önce, Atay Aktuğ ve yönetiminin gitmemesi gerektiğini söyledim. Kendisinin aday olması halinde başkanlığa adaylığımı koymayacağımı ifade ettim. Bana aday olmayacağını söyledi ve biz de ekibimizle seçimlere girdik. Trabzonspor'un tarihine baktığınız zaman yılları kongreler yaparak geçirmiş. Bunun da kulübe çok büyük zararları olmuş. İnşallah göreve gelecek olan
yönetim görev süresini tamamlar" diye konuştu.

Trabzonspor'un 15-16 Aralık'ta yapılması planlanan ancak ertelenen kongrenin ardından insanların kendisinin tekrar aday olacağı yönünde bir düşünceye kapıldığını ifade eden Albayrak, "Aday olmama kararımı geçtiğimiz sezon oynanan ve 1-0 kaybedilen Ankaragücü maçı sonrası verdim. Bunu kimseyle paylaşmadım. Çünkü insanların tutumları ve davranışları beni çok etkiledi. Bu işin bize göre olmadığına karar verdim. Çünkü başkaları gibi senin yüzüne farklı, diğerinin yüzüne farklı konuşacak veya farklı bakacak yapıda bir insan değilim. Trabzonspor'u dürüst bir şekilde yönettik. Gerçekleri ve doğruları insanların yüzüne söyledik. Kırıcı olmamaya çalıştık" açıklamasında bulundu.

Kongrenin ertelenmesinin ardından bazı kesimlerin kendisinin yeniden aday olacağını düşünerek tedirginliğe kapıldığını altını çizen Albayrak, "Yeniden aday olmak için kongreyi iptal etmedik. O günkü şartlar ve kulüp menfaatleri onu gerektiriyordu. Aradan geçen 1,5 aylık süre içersinde yönetim olarak borsaya para ödedik. Futbolcuların alacaklarını ödedik. Art niyetli olsaydık. Bunların hiç birini yapmaz 20 trilyonluk ödemeyi gelecek olan yönetimin bırakırdık" dedi.

Hafta sonu yapılacak kongrede başkan adaylarına aynı mesafede olduğunu belirten Albayrak, "Ben Trabzonspor'un tarafındayım. Yapılacak olan kongrede aday değilim. Başkan adaylarına da aynı mesafedeyim. Bu konu ile ilgili olarak hiç bir arkadaşıma bir telkinde bulunmadım. Benimle birlikte olan arkadaşlar istediklerini yapmakta özgürdürler. Kongrenin Trabzonspor için hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Allahım sen sabır ver:cool:

emre81
08.02.2008, 17:52
Hay şimdi ben de başlayacam savunma savunma diyenlere. Ne yapayım arkadaşlar gibi bok mu atayım. Olmadık şeyleri olmuş mu sayayım. Yanlış biliyorsunuz bazı şeyleri, körü körüne bodozloma gidiyorsunuz. Eğer doğruları söylemek savunmaksa savunuyorum o halde. Bana yalan diyorsun diyebileceğin bir yazımı gösterebilir misin. O halde ne diye savunma diyorsun. Şaşıyorum bazen yazdıklarım hep yanlış mı anlaşılıyor. Yalan bi şey de yazmıyorum anlamadım gitti.

Durum öyleki ben ve buradaki büyük çoğunluk Albayrak hakkında en ufak bir olumlu şey duymayı hazmedemiyoruz artık ve bu konuda haksız olduğumuzu da kimse iddia edemez sanırım. Senin söylediklerin içerisinde de yoruma açık şeyler var eğer bu şahıs ve yönetimi ile ilgili olumlu şeyler söylenecekse, somut verilerle desteklenmeli söylenenler aksi taktirde, yorum katarak görüş beyan ederk yapılanların tepki çekmesi en olağan reflektir diye düşünüyorum. Çünkü klübe verilen zarar ortada yoğunlaşılması gereken yönetimin görevde kaldığı sürece ne derce rezil işler yaptığı ve klübü ne hale düşürdüğüdür gerisi denizde kum kalır ve bunları konuşup öne çıkarmak adil değil diye bence bu denli yanlışlar yapılmışken.

özgür cem
08.02.2008, 18:16
Atay Aktuğ'un görevi Albayrak'a devrettiği kongrede Atay Aktuğ'un hazırladığı faaliyet raporunda borç 25 trilyon olarak görünüyor. Trabzonspor'da borç hiç bir zaman bitmemiştir. Özkan Sümer borçsuz devretti derler hep, o da yalan Özkan Sümer'de Atay Aktuğ'a 8 trilyon borçla kulübü devretti.

Kartal'daki benzinlik olay her yönetimin hayalidir. 10 sene yönetimler bu proje için çaba sarfetmişerdir. Albayrak döneminde hayata geçirildi. Hayata geçmez olaydı :)

Nerde gorunuyor güzel kardeşim hani o raporun bi kopyasını göster bize burda !!! ben diyorumki kasada para vardı bırak borcu ve aşagıdaki cumlelerde M.demırkola aittir mıllıyet gazetesi yazarı, "takım denk bütçe ve sıfır borçla devredildi Fatih Tekke, Stepanov ve Eller satışlarından elde edilen gelirden sonra 50 milyon borçla gidiyor seçime. Yani aslında 70 milyon borçlanılmış en iyi tahminle. Bütçeden büyük borç mu olur? " Hala ısrar edeceksen atay aktuğa ulaşır onun ağzından gerçekleri buraya yazarız belgeleriz ! Yapma lütfen aç gözünü sayın demirkolun dediği gibi 70 milyon borç yapılmış nereye?? Benzinlik istasyonunun niye albayrak döneminde faaliyete geçtiğini de açıklamaya çalıştım ama sanırım anlamak istemiyorsun !!! Bu konuda TRABZONSPOR dan değilde albayraktan yana taraf olduğunu düşünüyor bu nedenle seninle daha fazla polemiğe girmek istemiyorum!!
Şunu unutmamanı dilerim ALLAH adaleti sağlar er yada geç ama mutlaka sağlar!!

wien_ts
08.02.2008, 18:51
ya bu adam baskan adayi olurken 10 milyon dolarlik bi oyuncuyu kendim karsilayacagim diye söz vermedimi,simdi cikmis 2 milyon 300 bin euro olan marcelinhonun bonservis parasini cebinden verdigini söylüyor ve bununla reklam yapiyor.Birileride diyorki diger baskanlar hic vermedi ya,bu hic degilse 2,3 mil. euro verdi.IYide babasinin hayrina vermediya bu parayi söz verdi ve verdi ama hala sözünü tutmadi hala 5 mil.dolar alacagimiz var bu adamdan..Eger adamsa bu parayida verir takima..

murat
08.02.2008, 19:08
HIRSIZ diyebiliriz herhalde bu adamlara ? Sen takimin yildizlarini sat vasat oyuncular al, kume potasinda oyna ondan sonra alacagim var de ? Hesap kitap yapmak kolay, meslegimdirde. Bize 2 yillik bilancoyu yolla desem yollamaz/yolliyamaz. Birde borsaya acilmisiz hepsi hikaye....

HIRSIZ ve rantci bunlar, Allah hepsinin belasini versin!!

kalandar
08.02.2008, 19:08
palyaco NURI; geldigin yere geri dön, TRABZONSPOR umdan uzak olda ne mok olursan ol____

Samet Berber
08.02.2008, 19:09
ya tamam al git paranda senin olsun ne istiyorsan al ama yeter ki git nuriiii

Tosun61
08.02.2008, 20:35
Albayrak denilen sahsiyeti hic konusmaya degmez.Hangi yaptigi rezaletleri konusalim ki.susmak en iyisi bu adamdan kurtulalim yeterrr..

hasancolak
08.02.2008, 23:24
ulan nurış ne geldıse senın yuzunden geldı başimiza zaten senın yuzunden bak nelerle ograşir olduk senın paranda senın olsun yeterkı defol

Cem Balcı
09.02.2008, 00:31

biz o dediğin şeyden atmayalımda;sen de bazen albayrağın YAPTIĞI,hatalı şeyleri yaz...

bu adam galiba hep doğru yapmış;hep doğru etmiş.:rolleyes:

macka61
09.02.2008, 01:22
acaba bizmi sen mi körü körüne bağlanıyorsun Faruk abi bi kendine bak istersen

Emorfo
09.02.2008, 02:12
Nerde gorunuyor güzel kardeşim hani o raporun bi kopyasını göster bize burda !!! ben diyorumki kasada para vardı bırak borcu ve aşagıdaki cumlelerde M.demırkola aittir mıllıyet gazetesi yazarı, "takım denk bütçe ve sıfır borçla devredildi Fatih Tekke, Stepanov ve Eller satışlarından elde edilen gelirden sonra 50 milyon borçla gidiyor seçime. Yani aslında 70 milyon borçlanılmış en iyi tahminle. Bütçeden büyük borç mu olur? " Hala ısrar edeceksen atay aktuğa ulaşır onun ağzından gerçekleri buraya yazarız belgeleriz ! Yapma lütfen aç gözünü sayın demirkolun dediği gibi 70 milyon borç yapılmış nereye?? Benzinlik istasyonunun niye albayrak döneminde faaliyete geçtiğini de açıklamaya çalıştım ama sanırım anlamak istemiyorsun !!! Bu konuda TRABZONSPOR dan değilde albayraktan yana taraf olduğunu düşünüyor bu nedenle seninle daha fazla polemiğe girmek istemiyorum!!
Şunu unutmamanı dilerim ALLAH adaleti sağlar er yada geç ama mutlaka sağlar!!

Öyle uç noktadasınki verdiğin örneğe bak. Ben sana direk Atay Aktuğ'un hazırladığı faaliyet raporunu kaynak olarak gösteriyorum. Kulaktan dolma duymuşsun bi şeyler gelip yazıyorsun. Şimdi yazdıklarımı ve yazacaklarımı farklı bir boyuta sokup yönetimi veya Albayrak'ı savunuyorum noktasına çekmeyin insanı. Bu başlık ve diğer başlıklarda zaten yönetimi ve başkanı eleştiriyorum. Hatta arkadaşlarımız farkında mı bilmiyorum ben bu yönetimi ve başkanı sürekli eleştiriyorum. Eleştiriden ne anladığımız önemli. Yöneticilerin şirketlerinin önünde tabelalarının önünde röportaj verdiğini ve dolayısı ile bu yöneticilerden hiç bir şey olmayacağını 2 sene önce dile getiren benim. Bu yöneticilerin Albayrak'ın başını yakacağını da söylemiştim. Olayı kişiselleştirmeyelim. Eleştiri yapmak hep hakaret etmek değildir. Faydalı olan eleştiri eksik ve hataları noktalara dikkat çekerek nasıl ve ne yapılması gerektiğini ifade etmektir. Yapılan yanlış hatalar sonucunda Trabzonspor'un çok gereksiz paralar ödediğini başarı da gelmeyince dibe vurduğumuzu dile getirip duruyoruz. Bu yönetim döneminde en gereksiz adama bile bonservis ödendi. Keçeli olsun Musa olsun vs vs. Bir kulüp için borç çok önemli değildir. Yani bugün Trabzonspor'un borcunu 150 trilyon osla bunun karşılığında elimizde şampiyonluklar ve Avrupa'da başarı olsa kim borcu düşünürdü. Herşeyden önce yıllar sonra gelecek olan bir şampiyonluk için borç varsın 200 trilyon olsun. Nasıl olsa o borcu bir şekilde kapatırız. Ancak ne yazıkki Atay Aktuğ da olmayan cesaret bu yönetimde vardı. O da cahil cesareti çıktı. Atay Aktuğ döneminde biraz kasıp iki üç kaliteli adam alamadık. Bu bize şampiyonluğun kaçmasına maal oldu. Bu yönetim döneminde ise harcanan paralar ile eldeki başarıyı kıyasladığımız da tam bir fiyasko ile karşı karşıyayız. Defalarca bunu dile getirdim. Yapamadılar, beceremediler. Bu yönetim biraz da zor bir dönemde göreve geldi. Futbolcularımızın otomobillerinin kurşunlanması bahis olayı vs derken çok zor dönemler yaşandı. Futbolcular huzursuz oldu. Bugün Albayrak'ı çok eleştiriyoruz ancak Fatih Ve Gökdeniz bugün bazı olaylardan aklandıysa bunu Albayrak'a borçluyuz. Bu konuda fazla detaya girmek istemiyorum ancak bahis olayı ve kurşunlamalar öyle sandığımız gibi sıradan saldırılar değildi. Çete kulübün içine kadar girmişti. Neyse bu konuyu geçelim. Borç olayına gelelim. Ben diyorum ki Atay Aktuğ görevi 25 trilyon borçla devretti siz diyorsunuz ki hayır borç yoktu kasasında para vardı. Evet kasasında para vardı. Ancak kasasında para olunca kulübün borcunun olmadığı anlamına gelmez. Atay Aktuğ görevi bırakacağı dönemde hazırladığı faaliyet raporunda toplam borç 25 trilyon görünüyor. Kendilerine göre bir ödeme planı yapmışlar aylara bölmüşler bu hesabın ardından borcu 4, 5 trilyon olarak gösterdiler. Yani ben sizin yernize göreve gelecem siz yaptığınız anlaşmalar ve transferlerden sonra ödeme listesi yapıyorsunuz. Ben göreve geliyorum sizin bu ödeme listenizle karşılaşıyorum. Yönetimler görevlerini teslim ederken toplam borcu gösterirler sizin döneminiz bitip benim dönemimde yapılacak ödemeleri aylara bölemezsiniz. Kısaca bu konsiliye bütçede borç 25 trilyondu. Ayrıca Tolga Seyhan ve Borsadan gelen paraya rağmen böyle bir borç olması da enterasan. O dönemde futbolculara gereksiz iyileştirmeler yapılması ek yük olmuştur ancak Jun'dan başka transfere çok büyük bir para ödenmemişti. Bu olayın bir yüzü diğer yüzü ise bu yönetimle alakalı. Bu yönetim döneminde ise yapılan transfer isim bazında iyi gibi görünsede sisteme ve hocaya göre transfer yapılmadı. Popülizme kaçıldı. Hoca tercihleri facia oldu. Aslında ilk göreve geldiklerinde ara transfede Stepanov'u felan aldılar iyi transferdi. Ancak sonra yıldız sözünü tutacam diye gereksiz işler yaptılar. Fatih Tekke'nin gidişini felan çok fazla önemsemiyorum o malum olaylardan sonra hangi yönetim gelse gidecekti. Yolcudur Abbas bağlasan durmaz. İyi paraya satıldı. Ancak o para adam gibi kullanılmadı. Fazla uzayacak galiba kısa kesecek olursak. İlk dönemde popülist transferlerle başrının geleceğini sandılar. Hoca işini tutturamadılar. Sonra baktıla rolmuyor. Eldeki oyuncuları satıp Ziya Doğan ile az paraya iyi başarılı bir takım yapmak istediler o da tutmadı. Sonuç olarak bugün bu noktadayız.
yapılan hataları iyi görmek lazım. Aynı hataları 3 sene üstüste yaptık. Eleştirilerimiz kişilerden ziyade olaylar üzerine olmalı. Kişiler gelir geçer Trabzonspor hep var olacaktır. Bu yönetim seçilirken herkesin beklentileri farklıydı. Benim saha sonuçları bakımından çok fazla bir beklentim yoktu. Bu beklentim Anartosis maçından sonra sona erdi. O maçta tribündeydim taraftarımızdan da beklentim kalmamıştı. Ne kadar çaresiz ve aciz olduğumuzu gördüm. Ne yaparsak yapalım bir türlü son vuruşu yapamıyoruz ne kadar gerilip sıçraakta bir türlü bitiş çizgisine varamıyoruz. O noktadan sonra Trabzonspor'un farklı bir yol izlemesi gerektiğini düşündüm. Tesisleşme gelirlerini arttırma ve aynı zamanda futbol takımında yeni bir yapılanmaya girerek bu tesisleşmenin bitmesi ile yeni statta taş gibi bir takımla mücadele etmek. Bunun için de 5 sene hiç bir şey beklemiyorum dedim. Ancak bunlar öyle kötü yönettiler ki bu kadar zararı hakatten düşman bile veremezdi. Stat konusunda somut adımlar var evet belki tek tesellim o olacak. Galiba Nihat Genç haklı bu takımın başına ne geldiyse sağçı politikacılar ve iş adamları yüzünden geldi. Takımın sahadaki başarısı noktasında ve kaynakları iyi kullanma noktasında paralı başkanlar hep başarısız oldu. Bir türlü para ile aklı biraraya getiremedik. Bu iki şeyi Ağaoğlu ile birleştirir dedik o kongrede maalesef Trabzon'dan ayrılmak zorunda kaldı. Bundan sonrası için hayırlısını dileyecez. Onun için çalışacaz. İnşallah bu günleri bir daha yaşamayız.

Great White
09.02.2008, 02:19
Neyse ki iki gün kaldı bunların "alayından" kurtulmamıza..

Tek tesellim budur şimdilik..

My
09.02.2008, 04:06
Emorfo sanki 2 yıllık günahı bir kerede çıkarmışsın he :D

Savunmuyorum, neden yanlış anlaşılıyorum diyorsun da en basit, en yakın örneğiyle kongrenin ertelenmesindeki tutumunu bir kere daha gözden geçirmeni tavsiye ederim arkadaşım. O sahtekarların sebebine milletin canı burnundayken ortada olmayan bir sebebi savunman dahi bizlerin seni yanlış anlamamıza yeter de artar bile. He. Sen bir de burdan şimdi nasıl sahtekar dersiniz, delil gösterin, bildiğiniz gibi değil felan dersen yine yanlış anlaşılırsın peşin peşin söyleyeyim :)

Emorfo
09.02.2008, 09:31
Bu yönetimi sahtekar olarak nitelendirirsek Trabzonspor tarihinde sahtekar olmayan yönetimler göremeyiz. Bu yönetim diğer yönetimlere en başarısızı olabilir. Kongrenin ertelenmesi ve sonrasında yaşananlar maalesef tam bir hayal kırıklığı oldu. Neyse arka sayfada yazdığım gibi kişilerden ziyade olayları ve olguları konuşmak lazım. Yapılan hataları dile getirmeliyiz. Yıldız ve popülist laflara inanan taraftarlarımız da bu işte biraz suçu var diye düşünüyorum.

Yavuz Hasan
09.02.2008, 10:50
baslik yanlis harcadigi para da trabzonspor un

Mertcan
09.02.2008, 11:22
ama öyle demiyo.. kendisininmiş para :):):)

tsmetu
09.02.2008, 11:33
arkadaşlar dayanalım bitti gidiyorlar normal hayatlarında hiç bir işleri ras gitmesin inşallah

bingolts
09.02.2008, 11:47
Bu ismi bugün Türkiye'de bilmeyen çok az insan vardır. 2 yıl öncesine gelelim başkan olmadan bilen kaç kişi vardı diğer bir soruda bu? harcadığı para kendisininmiş almış ve gitmiş bu kadar olmaz. madem koymayacaksın para ne işin var orda sorarlar adama? işin var tabiki daha iyi nasıl reklamını yapabilrdin? bence 10 trilyon para harcasaydın medyadan yinede bu kadar tanınamazdın şimdi hangi paradan bahsediyorsun. ne oldu sen prestij kazanırlen birileri kaybetti kaybeden trabzonspor oldu. madem başkandın neden bu kadar susuyorsun kaç demecin var bugüne kadar bordomavi taraftarıda olmazsa hiç umudum olmayacak birde bu forum sitesi iyiki var. tek sahip çıkabilende biziz kendinizle sonuna kadar gurur duyabilirsiniz. asıl başkan olmayı hakedende sizsiniz?

ilhan
09.02.2008, 18:04
Allah'ım sen ne büyüksün, duydun serzenişimizi yargı yolunu gösterdin. Şimdi harcadıkları Trabzonsporumuzun hesabı sorulacak. Şükürler olsun..

tsmetu
10.02.2008, 01:22
yaaa arkadaşlar bu adam trabzonspor'a ne parası harcadı allah aşkına yedi bitirdi takımı rant yaptı yaaa kimsenin haberi yok adam servetine servet kattı yapmayın allah aşkına adam ankaranın göbeğinden 80 trilyona iş merkezi aldı yaaa yapmayın bu adam kadar vijdansız bir insan yok ya rezil etti bizi bu adam fatih tekke'nin parasının hesabını versin ben başka bir şey istemiyorum eller ve stepanovu paralarını siz düşünün artık nerede arkadaşlar nerede bana birisi cevap versin kafayı yiyeceğim.

TSezgin61
10.02.2008, 04:15
EMORFO

renkdas benim düsündüklerimin cogunu söyledin.

anartosis macinda bende vardim, ayni dediklerin gibi, o macta ipler kopmustu. yeni bir yapilanma sartti.

cete olayindada galiba hakliyim. bu takimda dogru gitmeyen birseyler var diyordum. yanilmamisim.

güzel bir yaziydi...

özgür cem
10.02.2008, 23:35
Bu yönetimi sahtekar olarak nitelendirirsek Trabzonspor tarihinde sahtekar olmayan yönetimler göremeyiz. Bu yönetim diğer yönetimlere en başarısızı olabilir. Kongrenin ertelenmesi ve sonrasında yaşananlar maalesef tam bir hayal kırıklığı oldu. Neyse arka sayfada yazdığım gibi kişilerden ziyade olayları ve olguları konuşmak lazım. Yapılan hataları dile getirmeliyiz. Yıldız ve popülist laflara inanan taraftarlarımız da bu işte biraz suçu var diye düşünüyorum.

Ne olarak nitelendirelim bu yönetimi ?? Başarısız olarakmıı ! Sence başarısız bi yönetimmiydi bu, bence cokk başarılıydılar çunku amacları başarısız olmaktıı ve bunu başardılar...
Şimdi hepimiz mutlaka TRABZONSPOR umun ıyılıgı ıcın konusuyoruz gorus belırtıyoruz ama senınle kesınlıkle aynı fıkırde olmadıgım hususlar var !

1- albayrak yonetımı art nıyetlıdır, sahtekardır herseyı bılınclı yapmıstır
2- albayrak kulubu aldıgında maddı olarak cok ıyı bı durumdaydı bahsettıgın borc kesınlıkle yoktu
3- gokdenızı lıseden berı tanırım o olayları senden ıyı bıldıgıme emınım!! ama bunların konumuzla alakası yok
4- stad projesıde karadenız sahıl yolu gıbı tamamen goz boyamaya dayalı cahıl ınsanları kandırmak ıcın uydurulmus bır yalandır, yapılamaz yapılmıcaktır 50 yılda!
yapılırsa sahıl yolu gıbı ıgrenc olacagına kalıbımı basarım ama yapılmıcak !

Artık senın de ıyı nıyetınde suphelıyım sıf demogojı tum yazıların lafı nerden alıp nereye baglıyosun, ıstedıgın gıbı..
Olayları olguları yapan "oglanların" art nıyetını bılerek kasıtlı zarar vermek ıstedıklerını ısrarla gormek ıstememek ınkar etmek ıcın ne sebebın var merak edıyorum??

Great White
11.02.2008, 02:50
Bu adamdan kurtulduğumuza sevindiğim kadar şurada her fırsatta "Yahu Albayrak başarılı değildi ama, ama, ama..." diye inleyerek hala savunabilecekleri bir kulp bulmaya çalışan, hiçbir şey bulamayınca da önceki yönetimlerden bir tanesinin yapmış olduğu herhangi bir yanlışı burada bıkmadan usanmadan gözümüze gözümüze sokmaya çalışan divanelerden kurtulduğumuza seviniyorum:)

Neyse ki Sadri Başkan adaylığını koydu da, ortada ne Albayrak kaldı ne de gözleri görmeyen Amalar:cool:

Ahmet Kuru
11.02.2008, 03:14
Çok şükür bee.Albayrak Seni şirketlerinle baş başa bırakıyoruz.Mevlam Bir daha sana bu klübe başkan olmayı nasip etmez inşallah.

Burçak
11.02.2008, 14:34
http://img258.imageshack.us/img258/6723/94892976kc5.jpg

ÖmerFarukYılmaz
12.02.2008, 20:41
http://img258.imageshack.us/img258/6723/94892976kc5.jpg

:alkış:

Öteki Trabzonspora konu oldunuz:D

Nytre
12.02.2008, 21:59
nasıl yani?

CAFER ÖZER
13.02.2008, 09:11
Aslında Şu an itibariyle Harcadığı parada kalmadı
Güya marcelinho için harcadığı para var idi,Marcelinho satılıncada Kulübe gelir yazıldı idi.Şimdi Onuda vermedi,Onuda geri almış.
O zaman harcadığı pardan bahsedemez.
Trabzonsporu uğrattığı zararların hesabı Bu adamlardan sorulmalı,Artık Trabzonspor başkanıda olmadılarına Göre,Tenezül edip Trabzon kongresine Bile gelmediklerine Göre,Artık bu adamlar diyorum.Ve Trabzonsporu ne kadar sevdiklerini isbat ettiler.

Burçak
13.02.2008, 13:16
Ahmet Ağaoğlu saat 13:00 da Radyo Spor da ''Dışardan Bakınca'' adlı Program ile Canlı Yayında
http://www.yayinonline.com/asx/radyo...spor&lp=2bl ank (http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?a=21341211809237377153996893017337 957152796209687135154653256&sk=2&rd=radyospor&lp=2blank)

Başladı. Mutlaka Dinleyin! Albayrağın ibra edilmemesi şuan konuşuluyor.

metehan
13.02.2008, 13:24
Bu yönetimi sahtekar olarak nitelendirirsek Trabzonspor tarihinde sahtekar olmayan yönetimler göremeyiz.

Faruk, ben ilk kez TS taraftarının başkanına "sahtekar" sıfatını yakıştırdığını duydum (İstanbul'daki Kasımpaşa maçı) . Taraftarda bırakılan izlenim önemli. Yoksa işin teorisine girip aslında her yönetim taraftarı aldatmıştır demenin fazla bir anlamı yok. Umarım TS taraftarı bu olup biteni iyi analiz eder de gelecekte benzer hatalara düşmez. Öfkeyle kalkmanın zararla oturmak demek olduğunu anlamak için umarım yeni bir tecrübe yaşamak zorunda kalmayız.

Burçak
13.02.2008, 13:29
Verdiği 400 bin doları faiziyle 600 bin dolar olarak Trabzonspordan alan kişiler düne kadar oralarda dolanıyordu diyor.
Sadri Şenerin başarılı olacağına inanıyorum diyor.

sanatik
13.02.2008, 13:30
92-93 de naklen gelir 800.000 dolar simdi ise 14 milyon dolar.

kulüplerde batirilan paralan bankada batirilan paralardan daha fazla.

Ahmet Okumuş
13.02.2008, 13:56
Deniz Kurdu kitabını okumuş, etkilenmiş, ŞUÇ VE CEZA yı tavsiye ediyormuş.. bu kitapı hep okumaya kalkıyorum ama isimleri aklımda tutamadığım için kurguyu hep kaybediyorum..

Ahmet Okumuş
13.02.2008, 13:57
2.5 yıl sonra diğerlerinin durumu ne olursa olsun en büyük şampiyon adayı dedi,

Burçak
13.02.2008, 13:59
Dinleyici: 41 yaşındayım en büyük çocuğum 16 yaşında . çocuklarım nezaman şampiyonluk görecek
Ağaoğlu: Sadri Şenerle ben dönem dönem görüşüyorum. Başkan olduktan sonra fikirleri değişmezse 2,5 sene sonra bu takımı Şampiyon görebiliriz ...

Doğan BULAT
13.02.2008, 16:13
Nuri zaten adam olsaydı başta İstanbul Büyük Şehir şampiyon olurdu.. Adam kaç sene başkanlık yaptı adamlar kümeye oynuyodu gittiği sene şampiyon oldular.. Dahası var mı?

Samet Yildirim
13.02.2008, 16:16
Nuri zaten adam olsaydı başta İstanbul Büyük Şehir şampiyon olurdu.. Adam kaç sene başkanlık yaptı adamlar kümeye oynuyodu gittiği sene şampiyon oldular.. Dahası var mı?

hocam nuri gitti resmi kaldirabilirsin artik:D