PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lost Efsanesi

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Hülya Eyüboğlu
09.04.2007, 12:12
Ben.... 3.sezon 15. bölümü daha seyretmedim ama.Bu akşam inşallah.

Gürkan
09.04.2007, 13:34
daha izlemedim nasıl fanı olayım.:D

Adem Erdoğan
09.04.2007, 13:36
Bu diziyi çok merak ediyorum.Herkesin ağzında bir Losttur tutturmuş gidiyo.Kurtlar vadisini unutturdu nerdeyse.

eys_61
09.04.2007, 14:23
İlk 3 sezonunu ulaşamayacağım bir yerde zula etmiş yaz tatilini bekliyorum izlemek için,bağımlılık yapan bir dizi bir kere izledikten sonra paçayı kurtarmak zor.Tabi ben ne kadar dayanabilirim bilemiyorum :)

LazAnisT
09.04.2007, 15:20
İzlemeyenler çok şey kaçırıyor.şiddetle tavsiye ediyorum.Dizilerimizle de bir kıyaslayaın bakalım.Bu da dizi bizimkilerde dizi

Egemen
09.04.2007, 21:12
mükemmel ötesi bişey yaaa.. 3.sezon 6. bölümde kaldım biraz biriksin arkadastan alıp toptan izlicem :D:D izlemeyenler yukardada denişdigi gibi çok şey kaçırıyor. tvdeki saçma salak diziler yerine şunu bi kere izlemek yeter. zaten sıradan seylerden zevk almıycaksınız izledikten sonra :D

zafer6161
11.04.2007, 10:34
valla böyle bir dizinin olduğunu ilk defa burdan öğrendim,

Nuray
11.04.2007, 15:09
yaa herkesin dilinde bir lost bende çok merak ediyorum konusunu az buçuk okudum ama diziyide izlemek şart oldu artı..
bu arada evet sılayıda izliyoruzz :D :D

LazAnisT
11.04.2007, 16:33
Zafer süper Bir dizi
Eğer İzlemediysen biraz daha bekle Ben Trabzona Gelene Kadar 3. sezon biter
Ben sana 3 DVD yaparım izlersin Doya doya ;)
DVD yi biraz fazla yapsan fena olmaz:)

LazAnisT
13.04.2007, 11:40
16. Bölümde Türkçe Altyazılarıyla DVD mizde Yerini aldı
Biraz Durgun bir bölüm olmasına Rağmen işler gittikçe karışmaya başladı
Merakla 17. Bölümü Bekliyoruz :eek:

Süleyman Abi Sen ne zaman İstersen DVD ler elindedir
;)
Naim kardeşim alakana çok teşekkür ederim.sen hazırla hazır olduğunda ben aldırırım.Güzel bir arşiv olacağını düşünüyorum.Vakit darlığı nedeniyle izleyemediğim bölümler oluyor onlarıda izlemiş oluruz

Ömer SEVİNÇ
13.04.2007, 17:12
Abi sakın sınav dönemi falan izlemeye başlamayın sonra çok kötü oluyor. Bizzat yaşadım biliyorum:D:D:D

t-sat
19.04.2007, 18:29
Prison Break>Lost
Tamam vurmayın adam öldü:)

Murat Hızal
19.04.2007, 21:17
Arkadaşlar aman izledikten sonra spoiler olayına girmeyelim daha 17 yi izleyemedim:)

Bu arada benden size dizinin sonuyla ilgili büyük bir tüyo.

Benjamin(izleyenler kendisini biliyor)tipsiz bir arkadaş olduğu için hırs yapmış,adadaki bütün hatunları haremine katıp,Jack'ide harem ağası yapacak.

Dizinin sonunuda söyledim üstünüzden büyük bir yük kalkmıştır:)

littlebighorn
19.04.2007, 21:36
Ben de şu an 3. sezon 13. bölümü izliyorum...

Murat Hızal
19.04.2007, 21:42
valla 17. bölümün sonunda bir süpriz var
vay Anasını Sayın Seyirciler diyeceksin hodus
Madem Sen benjamin'in sırlarını açığa dökersin bende Spoilerin kralını yazarım :D

Aman yapma gözünü seveyim hemen torrente akıyorum indiriyim bari:)

Egemen
19.04.2007, 22:27
naim abi halka hizmet hakka hizmettir. hayde lost izlemeyen kalmasın :D:D

bordoylamavi
20.04.2007, 12:25
17 gerçekten acaip bir bölümdü. bu sezon hızlandı böyle giderse de çok heyecanlı bitecek. yalnız arkadaşlar spoiler olayına gelecek olursak. henüz yayınlanmamış bölümlerin promosunu izleyerek bilgi vermek spoiler dır. o yüzden bu topic te birinci sezonda olan da vardır 3 4 bölüm geride olan da vardır. ama son olan bitenler hakkında konuşmadıkça bu topiğin pek bir zevki olmayacak. ben dizi ile ilgili tartışılmasından yanayım. geride olanlar briaz hızlıca ellerindeki bölümleri izlesinler.
bizim takıma desmond gibi bir adam lazım

Ba®ış
20.04.2007, 12:55
naim abi halka hizmet hakka hizmettir. hayde lost izlemeyen kalmasın :D:D
Egemen bırak bu işleri sen önce telekomla derdini hallet :D

bordoylamavi
20.04.2007, 13:46
naim sizin yaptığınız gibi başlığa "dikkat spoiler içerir uyarısı" koymak en güzeli. yada yazıda spoiler olan kısma kalın spoiler diyip yazıyı girmek sonunda da yine spoiler la bitirmek de olabilir. bu arada ben genelde perşembe akşamları izliyorum. altyazı neden çıkarsa onu alıyorum. ama son iki haftadır altyazı olayını büyük ilgi var bi sürü altyazı erkenden çıkıyor

bordoylamavi
20.04.2007, 15:05
losttaki tiplerle Trabzonspor arasında bağlantı kuralım
john locke = ziya doğan diyorum hem tip itibarıyla hem zaman zaman yaptığı yersiz hareketlerden dolayı

bordoylamavi
21.04.2007, 00:24
losta bizim forumda pek ilgi yok galiba

Recep Çaltepe
21.04.2007, 00:38
Bu gece 1. sezonun 1. bölümüyle birlikte ben de başlıyorum Lost'a.

Bakalım ne kadar zamanda güncel bölümlere yetişeceğim? :D

Egemen
21.04.2007, 00:44
@ts1983

vizelerin falan varsa bu ara başlama benden söylemesi :D:D

7 8 bölüm peşpeşe izliosun çünkü rahatsız bi dizi :D ders çalıştırmaz adama . boş bi vaktinde başla derim :D

bordoylamavi
21.04.2007, 00:45
Bu gece 1. sezonun 1. bölümüyle birlikte ben de başlıyorum Lost'a.

Bakalım ne kadar zamanda güncel bölümlere yetişeceğim? :D
eğer bölümler elindeyse 1 haftada bile bitirebilirsin çünkü her bölüm bir sonraki bölüm izlettiriyor

Recep Çaltepe
21.04.2007, 00:50
@ts1983

vizelerin falan varsa bu ara başlama benden söylemesi :D:D

7 8 bölüm peşpeşe izliosun çünkü rahatsız bi dizi :D ders çalıştırmaz adama . boş bi vaktinde başla derim :D

Taze bitti vizeler, izlemek için bundan iyi bir zaman bulamazdım. :D

eğer bölümler elindeyse 1 haftada bile bitirebilirsin çünkü her bölüm bir sonraki bölüm izlettiriyor

Belki de önümüzdeki salı, işbaşı yapmadan bitmiş olur. :rolleyes:

Turgut Altun
21.04.2007, 12:52
2005 yılının kasım ayında diziyle tanıştım. download hızımla paralel bütün bölümleri süratle izledim.3. sezon bölümlerinden hiçbirini seyretmedim şu an askerdeyim dönüşte hepsini seyredeceğim.

seyretmeyenlere şunu söyleyeyim ilk sezon süper 2. sezon zaman zaman çok güzel zaman zaman diziyi uzatmak için garip şeyler oluyor.elinizde bütün bölümler varsa bir başladığınızda tamamını bitirmeden bırakamayacağınız bir dizi.

bordoylamavi
21.04.2007, 13:10
2005 yılının kasım ayında diziyle tanıştım. download hızımla paralel bütün bölümleri süratle izledim.3. sezon bölümlerinden hiçbirini seyretmedim şu an askerdeyim dönüşte hepsini seyredeceğim.

seyretmeyenlere şunu söyleyeyim ilk sezon süper 2. sezon zaman zaman çok güzel zaman zaman diziyi uzatmak için garip şeyler oluyor.elinizde bütün bölümler varsa bir başladığınızda tamamını bitirmeden bırakamayacağınız bir dizi.
3. sezon 1 ve 2 den de heyecanlı şu an 17 de ve olaylar acaip boyutlara gelmiş durumda

bordoylamavi
21.04.2007, 23:39
1 ve 2 .sezonları bende üstüste izledim. 3. sezonu bir hafta bekleyerek izlemek olaya ayrı bir heyecan katıyor. 42 dakika bir anda geçiyor

atlantis
22.04.2007, 00:16
Lost'u çok duydum gerçekten sağlam bir diziymiş ama izleme firsatim olmadi dvd alıp bi ara izleyebilirim.
Bende size bir dizi tavsiye edeyim gülmek isteyenler için..
..married with children (evli ve çocuklu ) hafta içi 18.00 da CNBC-e de...

Seleukia
22.04.2007, 02:15
ben de 2006 kasımda basladım izlemeye.tabiki ilk iki sezon goz acıp kapayıncaya kadar bitti. 3.sezonu da carsamba amerikada yayınlanmasından sonra persembe gunleri indiriyorum.

ilk sezon genel olarak karakterleri tanımakla gecti ve hersey dozundaydı(bir hayli gizem de mevcut).2. sezon olaylar farklı boyutlar kazandı,sorulara cevap ararken sorular gittikce arttı.3.sezon basları oldukca durgun ve hayalkırıklıgı seklinde gecti.zaten bu donemde ratingleri de bir hayli dustu.sezon sonuna dogru ise bir ivme yakaladı,yavas yavas bazı cevaplar geliyor.
iyi dizi,guzel dizi,hos dizi ama baslamamıs olan arkadaslara tavsiyem, muhtemelen 5.sezondan once bitmeyecegi dusunulurse tum sezonlar bitsin ondan sonra gonul rahatlıgıyla izleyin.
lost dısında dizi arayanlar icin heroes'i de tavsiye ederim.sanırım cnbc-e'de de yayınlanıyor.

Murat Hızal
22.04.2007, 02:45
Ben onu bunu anlamam adanın tek kazananı var o da sawyer,gerisi hikaye:)

bordoylamavi
22.04.2007, 22:38
aklı başında kolay hata yapmayan adam sayit benim bir numaralı adamım o sizlerin en sevdiğiniz karakterler hangisi arkadaşlar

Ömer SEVİNÇ
23.04.2007, 01:24
Charlie.

--spoiler--

Ölecek çok üzülüyorum yav:(:(

--spoiler--

bordoylamavi
23.04.2007, 14:28
hiç belli olmaz desmond kurtardıkça kurtarıyor

Egemen
23.04.2007, 14:30
hiç belli olmaz desmond kurtardıkça kurtarıyor

-- spoiler --

bordoylamavi
23.04.2007, 15:18
Lostun 3. Sezon 17. Bölümü Dün akşam ABC televizyonunda(ABD) de yayınlandı.
Yayından 1 saat sonra Torren sitelerinde yer alan bölüm büyük merakla bekleniyor.
indirmeye başladım 30 dk sonra indirmiş ve izliyor olacağım
Bakalım gizem çözülmeye başladımı
Türkçe altyazılarda perşembe günü büyük ihtimalle internette yayınlanmış hale gelir
amerikada iki değişik saattle yayınlanıyor saat farkından dolayı bir de canada da yayınlanıyor bizim internette indirdiklerimiz sonm zamanalarda hep kanada tv si galiba ctv yazıyor logo olarak. muhtemelen kanadada daha erken yayınlanıyor

Seleukia
23.04.2007, 16:43
evet kanada da daha erken yayınlanıyor, hatta amerika da yayına girmeden torrent sitelerine dustugu bile oldu.ama gecenin o saatine kadar bekleyip indirmiyorum ben,ertesi sabah rahat rahat iniyor.

bordoylamavi
24.04.2007, 08:51
perşembe sabahtan itibaren indirilebilecek kaynak sayısı artıyor. akşama doğru da Türkçe altyazı çıkıyor. perşembe günleri bölüm ve altyazı için yardımcı olabilirim

bordoylamavi
26.04.2007, 10:01
evet arkadaşlar bugün lost günü bölüm 18 i heyecanla bekliyoruz

bordoylamavi
26.04.2007, 14:43
bende akşam izleyeceğim. geçen bölümden sonra bakalım nasıl gelecek

bordoylamavi
27.04.2007, 11:10
bence çok güzel bir bölümdü hele son sahne
ve
spoiler
jin in dönen tekmesi de olağanüstüydü
spoiler

Hasan Ayvenli
28.04.2007, 20:03
ben daha yeni başladım izlemeye ilk sezondan itibaren
3 günde 10 bölüm izledim bağımlılığa doğru gidiyo bu iş :D

bordoylamavi
30.04.2007, 09:08
forumdakilerin favori karakterleri hangisi dizide ?

Murat Hızal
30.04.2007, 15:04
Bu Juliet'in kısmetini Ben bağlamış ne derse onu yapıyor üzülüyorum valla:)

TheCrow
01.05.2007, 10:59
forumdakilerin favori karakterleri hangisi dizide ?

Sawyer ,adamım benim.... :D

Egemen
01.05.2007, 21:24
aynen kaan abi :D:D

bordoylamavi
01.05.2007, 22:12
benim adamım sayid son zamanlarda da desmond

bordoylamavi
03.05.2007, 12:15
evet bölüm 19 internette yerini aldı bilginize

Ömer SEVİNÇ
07.05.2007, 19:37
---spolier---

Aha buraya yazıyorum bu Roussoue(Adını yazamıyom:P) others'tan.

---spolier---

bordoylamavi
08.05.2007, 13:04
spoiler
eomer ruso yani fransız kadın direk onlardan demek zor niye dersen. zamanında da clair i ormanın içindeki hastane kılıklı yerden o kaçırtmıştı geri. ama others la bir bağlantısı olduğu kesin malum kızı orada. bir de ben o zamanki adıyla henry gale o tuzağa kolay kolay düşmezdi diyorum ruso gelip sayid e vermişti ben i. ama yine kafa karıştırıan bişey var onlara verirken hiçbir dediğine inanmayın yalan söyler demişti. yani işler acaip karışık.

FEVZICAKMAK
08.05.2007, 13:19
Lost da nedur? Herkesin ağzında gerçekten :)

Ömer SEVİNÇ
08.05.2007, 15:46
spoiler
eomer ruso yani fransız kadın direk onlardan demek zor niye dersen. zamanında da clair i ormanın içindeki hastane kılıklı yerden o kaçırtmıştı geri. ama others la bir bağlantısı olduğu kesin malum kızı orada. bir de ben o zamanki adıyla henry gale o tuzağa kolay kolay düşmezdi diyorum ruso gelip sayid e vermişti ben i. ama yine kafa karıştırıan bişey var onlara verirken hiçbir dediğine inanmayın yalan söyler demişti. yani işler acaip karışık.

Koskoca Ben gidip o kızın tuzağına düşmesi çok zor bence. Hem de Alex için Ben kızım diyor. Bence ikisinin kızı o. Others Ruso'yu ona güvendiklerini bildiği için kullanıyor bence:S Tabi ki söz konusu olan Lost olunca hiçbirşeyin kesin olması imkansız:)

bordoylamavi
09.05.2007, 09:11
spoiler
rusoyla ilgili ileride açıklayıcı bir bölüm olacakmış.ruso bence iki arada bir derede ne others tarafında ne de onlardan tamamen bağımsız.

Hekimoğlu
09.05.2007, 16:39
yeni keşfettim . internetten ilk sezonu indiriyorum çok sürükleyici.ben daha başındayım ilerleyen bölümlerin harika olduğunu söylüyor seyredenler.divxplanet'ta altyazı ararken sürekli en çok indirilen altyazı olduğunu görüp merak ettim.ettiğime de değdi doğrusu.

bordoylamavi
11.05.2007, 22:17
20. bölüm çok iyiydi ya ne tempoydu ama işler iyice karıştı

Hasan Ayvenli
13.05.2007, 03:39
türkiye versiyonu çekilecekmiş
bişeyi de taklit etmesek olmaz

Emrah Ayar
13.05.2007, 16:54
20. bölüm şu ana kadarki en iyi bölümdü bence. Bir çok soru işareti artık açıklığa kavuştu ve söylentilere göre sezon sonuna kadar beş kişi ölecekmiş.
have a nice day, dude.

tsakrep61
14.05.2007, 06:28
spoiller...

lostun bu sezon sonunda jack kate sawyer ve lock karakterlerınden bırı olucek yapımcıları soledı valla...

Lostun toplamda 117 bölüm olacak.

Damon Lindelof bütün sorularımızın bütün önemli cevapları bulmamız için 2010 a kadar beklememiz gerekmiyeceğini söylemiş.Sanırım bu söz birazda diziye olan ilgiyi tekrardan arttırmak için.

Bundan sonraki sezonlarda bölümlerin ardı ardına yayınlanacağını belirten yayıncılar.16 bölüm halinde planlanacak sezonların kaliteyi yukarıda tutacağını fakat sezonların 24er bölüm çekilmesi durumunda bunun çok zor olacağını belirttiler.

Lost’un 4. sezonu Şubat 2008de izleyiciyle buluşacak ve bölümler arasında boşluk olmayacak.Carlton Cuse dizinin başlangıç tarihinin öne çekilmesinin söz konusu olduğunu söylemiş.

Lindelof sezon finalinde Jack’in geçmişiyle ilgili çok önemli bir olayı öğreneceğimizi söylemiş.

Desmond’un flashbacklerinde gördüğümüz gizemli teyzemiz Mrs.Hawking bu sezon bir daha gözükmeyecekmiş fakar sonraki sezonlarda tekrar karşımıza çıkacakmış.

Damon Lindelof sezon finali için şöyle demiş “Son bölüm sizin evinizde düşündüğünüzden ne kadar çok oda olduğu farketmenize sebep olacak”.

Lost’un sezon finali 23 Mayıs Çarşamba ABC’de yayınlanacak.

spoiller..

bır sıgara basladıgım gune bırda losta basladıgım gune kahredıyorum ayrıca ben baslamanızı tavsıye etmıyorum dayanabılırsem bu sezonuda bıtırırsem bıdaha yasarsam 2010 yazında tumunu toptan ızlıycem bole olmuyo haftada 42 dakka

tsakrep61
14.05.2007, 06:30
bu arada karakterlerden claire bıde desmond favorılerım (claıre cok gusel yav)

bordoylamavi
15.05.2007, 11:03
bu arada artık 2 bölüm kaldı spoilerı moilerı kalmadı bu işin son 2 bölüm de acaip olaylar olacakmış yönetmenlerden biri final bölümünden sonra evinizde fazladan odaların olabileceğini düşüneceksiniz gibi bişi söylemiş

tsakrep61
15.05.2007, 15:27
Damon Lindelof sezon finali için şöyle demiş “Son bölüm sizin evinizde düşündüğünüzden ne kadar çok oda olduğunu farketmenize sebep olacak”.

tsakrep61
22.05.2007, 00:26
lost: the answers adlı ozel bolum yayınlandı

lost fanlarının mutlaka ızlemesı gereken bı bolum lostun bırıncı sezondan ıtıbaren meydana gelen ılgınc olaylara Damon Lindelof cevap verıyor bır kısmını da tekrar hatırlatıo kısmende cevaplıo cevaplarını bulabılecegınıs soruların bı kısmı

- tropık bı adada kutup ayısının ne ısı var
- kate ne yaptıda amerıkanın en cok aranılanlar lıstesıne gırdı
- James Ford ve gerçek Sawyer ilişkisi nedir sawyerı kım buyuttu
- sunun bebegının gercek babası kım
- DHARMA ve “Düşmanlar” arasındaki çatışmada,kımler vardı
- Uçağın düşmesine ne sebep oldu desmond mu
- John, “tekerlekli sandalye”den nasıl kurtuldu

http://www.dailymotion.com/applebee88/video/x20cw8_lost-the-answers-part-4-high-qualit
lınkınden the answers bolumunu temın edebılırsınız 4 parca halınde

tsakrep61
25.05.2007, 04:04
muhtesem bır szon fınalınden sonra 9 ay ara vermelerı cok koydu yav adamların sezon aarası dedıklerı arada akere gıder gelır bıde evlenırım ulan ben nasıl bı ıs bu..

corleone
25.05.2007, 04:06
indiriyorum son bölümünü, şimdiye kadar aldığım tepkiler ulan orda bitirilir miydi ve izle kafanı taşlara vuracaksın oldu ama du bakalım...

bordoylamavi
26.05.2007, 20:21
beklediğimden daha vasat bi final oldu bence bu arada jack in görüntüleri de heralde gelecekten

Murat Hızal
27.05.2007, 23:04
Lanet olsun bu diziye başladığım güne:)

___spoiler___

Bu kate adadan ayrıldıktan sonra iyice bir güzelleşmiş ama jack'in hali ne öyle,yazık günah bütün suç sawyerde heder etti dağ gibi adamı :)Birde micheal bakunin çok pis bir adammış 9 canlı şerefsiz

___spolier___

9 ya niye be abicim yap üç ay, ligler başlarken başlasın lostda bize de yazık günah.

Nytre
27.05.2007, 23:32
beni düşündüren yukarıdaki soruların yanı sıra o japon adam kim? john gerçekten neye benziyor? helikopterden düşen kadın "siz öldünüz" demesi ki gerçekte o adada hep ölüler mi var sorusunu getirdi aklıma.. bir de deniz altındaki yerde yaşayan kadınlar... ulan ne biçim dizi ya... bir de o tekerlekli sandalyedeki adam oraya nasıl geldi..

bordoylamavi
29.05.2007, 16:07
nytre japon adam dediğiniz şu sürekli açıklamalar yapan çekik gözlü adamsa o dharma nın elemanı.adadakiler ölü değil çünkü yönetmenler röportajda açıkladı ölü olmadıklarını. tekerlekli sandalyedeki adam dan kimi kastteiniz john locke mu ?

omer61
03.06.2007, 21:05
gecen hafta başladım ben izleme 1.sezon 7.bölümdeym daha.. her bölümü film gibi. izlememş olanlar bir an ewwel başlsnlar..

TheCrow
05.06.2007, 19:05
***SPOILER***

Son bölümü izledikten sonra tabiri caizse attan düşmüş karpuza döndük,Jack'i heder eden Sawyer değil,adadan ayrılmak olmuş anladığım kadarıyla...

***SPOILER***

Bu arada bir şey soracam,gemide manyetik anomaliyi bularak Penny'ye telefon açan iki adam vardı ya,onlardan biri (telefonla İspanyolca konuşanı) Jack değil miydi?...

Ömer SEVİNÇ
05.06.2007, 20:02
Değildi bence. Hiç öyle bir şey duymadım valla..

TheCrow
05.06.2007, 20:21
Değildi bence. Hiç öyle bir şey duymadım valla..

Bence Jack idi,ve o bölüm herkesin sandığı gibi flashback (geçmişe dönüş) değil tam tersine son bölümde olduğu gibi geleceğe gidişti,ve Jack adayı arıyordu...Hangi bölüm olduğunu hatırlamıyorum,bulursanız dikkatlice bir izleyin bakalım...

TheCrow
06.06.2007, 01:39
Ya Allah aşkına şuna bir bakın,fikir beyan edin bu adam Jack mı değil mi?...

Ömer SEVİNÇ
06.06.2007, 02:26
Bilmiyorum abi ama bayağı benziyor hakkaten. Eksisözlük'te buna dair hiçbir şeye rastlamadım. Herkesin gözünden kaçmış bir ayrıntı olabilir:)

bordoylamavi
06.06.2007, 09:55
yok jack olamaz bir kere aksanı çok farklıydı. bir de manyetik olayın bulunduğu an hatch in patladığı andı bu da çok açık bir şekilde belirtildi o sırada da jack adadaydı

TheCrow
06.06.2007, 12:44
Jack'e çok benzeyen birini kullanmaları tesadüf değil bence,kardeşi filan olabilir babasını hesaba katınca:)

Bir de elektromanyetik anomali tespit edildiğinde ekranda yazan sayı,girilen kodların çarpımı,bilmem farkettiniz mi...

tsakrep61
06.06.2007, 16:47
Ya Allah aşkına şuna bir bakın,fikir beyan edin bu adam Jack mı değil mi?...

peny nın elemanı jack olamaz zira jack ambarın patlaması sırasında adadaydı jackin kardesi olma ihtimali suan ki bilgilere kadar olamaz jackin bi kardesi var o da claire (ki kardeş olduklarını bılmıyorlar)

ayrıca son bölümde ki jackin görüntüleri flashback degil flashforward oldugu bilinıyor artık

kate gercekten de cok guzellesmis

TheCrow
07.06.2007, 15:54
Kate adada olmayan makyaj malzemelerini dışarda bulabildiği için güzelleşmiş sanırım...

Bu arada adadaki herkesin babasıyla ilgili sorunları olmasını sonuçta neye bağlayacaklar çok merak ediyorum... (Jack,Claire,Kate,Sawyer,Jin,Sun,Locke,Penelope,Wa lt,Benjamin,...)

Ömer SEVİNÇ
07.06.2007, 16:24
Abi dünyada babasıyla sorunu olmayan insan var mı ki zaten?:D

TheCrow
08.06.2007, 12:18
Umarım böyle bir açıklama yapmazlar :D

Murat Hızal
08.06.2007, 19:31
Umarım böyle bir açıklama yapmazlar :D

Asıl ben çıkıp benjaminin''hepinizin babası benim ulan''demesinden tırsıyorum:)

TheCrow
09.06.2007, 11:58
Arkadaşlar dikkatinizi çekti mi,3. sezonda Juliette'nin flashbacklerinde çalan "downtown" şarkısı Desmond'ın ilk hatch'de gördüğümüz sahnede uyanınca plakta çaldığı şarkıydı,ya da çok benziyordu...Ayrıca,Jack'in babası ile Sawyer barda konuşurken de arka fonda benzer bir şarkı çalıyordu...Neden acaba...

bordoylamavi
27.06.2007, 16:23
dizi bitti ilgi de bitti bakıyorum. geçen gün tv de bi kanalda english patient filmi oynuyordu film 1995 yapımı bi baktrım bizim sayid oynuyor filmde

Ömer SEVİNÇ
27.06.2007, 16:49
Evet ben de gördüm:) hatta aynı saatte stardaki ölümcül deneyde de Ana Lucia vardı:)

Abi 8 ay ara mı olur ya?

caykaraliTS
27.06.2007, 18:31
buyuksun sawyer :)

bordoylamavi
28.06.2007, 13:31
Evet ben de gördüm:) hatta aynı saatte stardaki ölümcül deneyde de Ana Lucia vardı:)

Abi 8 ay ara mı olur ya?
vay be bak onu bilmiyordum. dizideki bernard ı da cnbc nin polisiye dizilerinden birinde görmüştüm.

TheCrow
28.06.2007, 13:58
Ana Lucia "Girl Fight" isimli bir boks filminde başroldeydi...

LazAnisT
18.11.2007, 17:04
Diziyi ilkbölümünden itibaren tekrar izlemeye başladım.Yakında eşim kapının önüne koyarsa şaşırmam.Gece kuşu olduk desem yeridir.Git gide bağımlılık yapıyor.Uyku düzenim bozuldu kahrolsun Amerka:)

nekop
18.11.2007, 17:26
Ben 3 sezonu 4 kez izledim bu gidişle 5'te yaparım. :)

Onur
18.11.2007, 17:30
HAkkaten ama. Ben 3 sezonu 4,5 günde bitirmiştim :)

KUTADGU
18.11.2007, 18:17
Oba....

Süper dizi, süper karakterler, müthiş kurgu..

DVD'den izleme fırsatı buldum.

Yalan olmasın

3 sezon 70 küsur bölümü
2-3 hafta içerisinde bitirdim...

İzlemeyenler izlesin
İzleyenler bir daha izlesin..

Bu arada benim favori sezonum 2. sezon..

Onu da belirteyim heman..

Ali Can
18.11.2007, 18:28
cevremdekiler baya güzel bir film olduğunu söylüyorlar merak ettim şimdi hemen birisinden bulup izleyecem

Öztürk Adem
18.11.2007, 23:00
izlemedim izlemem de

Emorfo
18.11.2007, 23:36
Bu dizi hakkında hiç bir fikrim yoktu, hatta bu kadar fazla fanatiğinin olması bana saçma geliyordu, bir kaç hafta önce arkadaşı bu diziyi izlerken yakaladım. O yeşil adayı ve denizi görünce oba dedim bu ne. Dedi böyle böyle, o Lost dedikleri bu muymuş dedim. dedi hee. Hem divx formatındaki diziyi hardiske kopyaladım ve 2 haftada 3 sezonu bitirdim :) Şimdi böyle sap gibi kala kaldık. Koca dizinin 3 sezonunu birden izleyince keşke yavaş yavaş izleseydim dedim. Adamlar hakatten güzel dizi yapmışlar film tadında izledikçe sürüklüyor insanı. Bir ara o düğmeye kendimin de bastığını sandıydım :)

Öyle sanıyorum ki adadan kurtuluş diye bir şey yok. Son bölümde Jack ve Kate'nin dışardaki halleri ne oluyor anlayamadım. Jack sakal bırakmış adayı özlüyor sanırım. Gül gibi kızı kaptırırsan Sawyer'e verirsin kendini alkole :) kafiyeli mi oldu ne :D

Mehmet Fırat
19.11.2007, 00:04
Son zamanlarda o kadar çok izliyorum ki gaipten "previously on lost" sesleri duymaya başladım.:)

Kaya
19.11.2007, 00:07
Son zamanlarda o kadar çok izliyorum ki gaipten "previously on lost" sesleri duymaya başladım.:)

Süpersin... :D

bordoylamavi
19.11.2007, 13:36
şubatta 4. sezon başlayacak

Kaya
19.11.2007, 13:59
şubatta 4. sezon başlayacak

Bekle bekle; sabır kalmadı. :)
İyi haber.
Ek olarak; Lost 3 DVD, ön sipapişler başladı. Teslimiyat 1-2 hafta alıyor sanırım.

Ali Can
19.11.2007, 19:18
nasıl yani 3 sezon 3 dvd mi

Ali Can
19.11.2007, 19:18
ben daha fazla diye biliyordum

Kaya
19.11.2007, 21:54
nasıl yani 3 sezon 3 dvd mi

3.sezon dvd olarak çıktı. Muhtemelen ilk 2 sezondaki gibi 5 ya da 6 cd'den oluşur.

Nytre
20.11.2007, 02:32
lost 3 un çıkması güzel oldu
1 var 2 var.. o da olsun...

unutturuyorlar kendilerini sonra yine heyecan başlayacak... aslında tekrar tekrar izlemek lazım..

Hekimoğlu
20.11.2007, 08:35
3.sezon dvd olarak çıktı. Muhtemelen ilk 2 sezondaki gibi 5 ya da 6 cd'den oluşur.evet muhtemelen öyle olur.bende 1 ve 2. sezonların dvdleri var hepsine gözüm gibi bakıyorum aralarından biri çizilse hepsi çöpe gider.1 bölümde 6 ya yakın dvd var ve 1 dvd de de 4 bölüm.

LazAnisT
20.11.2007, 16:24
Faruk ben 2. sezonun 6 bölümündeyim.Son bölümünde kate'yi sawyerın kaptığını söyledinya tüm izleme şevkimi kaybettim.:)Biraz dikkat edinda

Kaya
20.11.2007, 16:27
3. sezon için ön sipariş verdim. Sanırım 4. sezon Şubat-Mart gibi başlayacak. Ben de yeniden izlemeye başladım. :) Sezon 1'i bitirdim. Ön sipraiş ulaşana kadar 2 biter. Kendimi 4'e iyi bir şekilde hazırlıyorum. :D

Fatih BALTA
20.11.2007, 16:36
Birbirinden değişik karakterlerin olduğu her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası yaşatan bu dizi için
bölüm başına 24 milyon dolar harcanıyor diye duymuştum.
Verilen ara çok fazla ama beklemekten başka çaremiz yok.
Bu arada sıkılmak istemeyenler için prison break i tavsiye ederim.

Eren Uğur Ayar
20.11.2007, 19:29
Çok güzel bi dizi bende abim sayesinde abone oldum:)İnternetten abim indiriyo biz faydalanıyoruz:D

Ömer SEVİNÇ
20.11.2007, 19:40
Gel Şubat gel:)

Coupling ve Lost'la başlayan yabancı dizi çılgınlığım Prison Break, Heroes, Nip Tuck, Scrubs, House M.D. ile sürüyor. Hadi bakalım hayırlısı..

Emorfo
21.11.2007, 09:14
Faruk ben 2. sezonun 6 bölümündeyim.Son bölümünde kate'yi sawyerın kaptığını söyledinya tüm izleme şevkimi kaybettim.:)Biraz dikkat edinda

Süleyman abi izlemişsinizdir diye düşündüm. Kate kaşar abi boşver :)

bordoylamavi
21.11.2007, 09:23
henüz kate in sawyer a kaptırıldığı ile ilgili net bir durum yok. o sahnede sawyer ortalıkta yoktu. jack kate ile buluştu sadece. başka hiç net bir bilgi yok.
bu arada arkadaşlar lostun forumlarında olan şey de konu hakkında tartışmak ve olayları yorumlamak. bu başlıktada bunu yapmak isteriz tabi. o yüzden yeni arkadaşların da 3. sezonu bitirene kadar bu başlıkta olanları görmemeleri için belki "spoiler içerebilir" şeklinde bir uyarı yapabiliriz.
örnek

spoiler
jack şunu şöyle yaptı
spoiler

Emorfo
01.12.2007, 23:50
Lost başlayana kadar Prison Break'a başladım.

Lost gibi olmasa da kendi türünde en iyisi diyebilirim. Habu gavur dizileri alışkanlık oldu :)

Canİlker
04.12.2007, 20:26
lost prison break heroes tüm bölümlerini izledikten sonra şimdide battlestar galactica diyi bi diziye başladım ilk 3 bölüm sarmadı beni ama du bakalım :D

bu arada lost şubat 4 te başlıyo 4. sezon

Mehmet Fırat
04.12.2007, 20:31
Bugün 2 bölüm izledim 3. sezondan. Geriye kaldı 3 bölüm.:(

LazAnisT
04.12.2007, 20:31
Lost bu tip diziler arasında tartışmasız bir numara.4.sezonu iple çekiyorum ama Amerikalı senaristler grevde olduğu için 4.sezon biraz gecikebilirmiş.

Canİlker
04.12.2007, 20:37
Lost bu tip diziler arasında tartışmasız bir numara.4.sezonu iple çekiyorum ama Amerikalı senaristler grevde olduğu için 4.sezon biraz gecikebilirmiş.

senaryo çoktan yazıldı bitti sadece çekiimler yapılıyor o nedenle gecikmez .. bide amerikada butür eylemler 1 haftadan faZla sürmüyo zaten :D

Mehmet Fırat
06.12.2007, 21:22
3. sezonu bitirdim.:( Belki izlemeyenler vardır, anlatmayayım ama çok trajik bir son, özellikle su altında olanlar.:( Artık merakla 4. sezonu bekliyorum.

Emorfo
06.12.2007, 23:12
Prison Break de fena değil özellikle Amerika'yı yöneten şirket dedikleri gizli örgütü baya güzel işlemişler. Bizim Kurtlar Vadisi'ni abartılı buluyoruz devlet mafya-istibarat bakımından habu gavur dizileri almış başımı gitmiş. Ayrıca Kurtlar Vadisi dizisimi çekenler bu dizileri kesin izliyorlar şehirlerden kuş bakışı görüntüler, uzun uzun detay görüntüler, bir kareyi 3, 4 yerden çekmeler felan baya kopya çekmişler.

Fatih Efe
07.12.2007, 00:32
Prison Break de fena değil özellikle Amerika'yı yöneten şirket dedikleri gizli örgütü baya güzel işlemişler. Bizim Kurtlar Vadisi'ni abartılı buluyoruz devlet mafya-istibarat bakımından habu gavur dizileri almış başımı gitmiş. Ayrıca Kurtlar Vadisi dizisimi çekenler bu dizileri kesin izliyorlar şehirlerden kuş bakışı görüntüler, uzun uzun detay görüntüler, bir kareyi 3, 4 yerden çekmeler felan baya kopya çekmişler.

valla öyle biraz müptelası olunca anladım bende..
her ikisini izlemeyince böyle bir kanıya varmak zor değil

antagonist
28.12.2007, 21:48
Nihayet 3.sezonu bitirebildim.

Dizi genel olarak güzel faka arada bazı hayal kırıklıkları yaşamadım da değil.

Örneğin;

-"Others" dedikleri insanları iri-yarı,asan-kesen insanlar olarak bekliyordum ki bu elemanlardan dizide ilk görünen Ethan,Charlie'yi ağaca astığında heyecanlanmıştım sonra gördük ki bunlar da normal insanlar.

-Wolt denen çocuk için "özel çocuk" vs. diyorlardı.Bir şeyini göremedik?

-Claire'in çocuğu "Aaron" için kahinler falan baya bir şey söylemişlerdi.Ondan da şimdilik bir şey göremedik.

:)

Serdær
28.12.2007, 21:51
Nihayet 3.sezonu bitirebildim.

Dizi genel olarak güzel faka arada bazı hayal kırıklıkları yaşamadım da değil.

Örneğin;

-"Others" dedikleri insanları iri-yarı,asan-kesen insanlar olarak bekliyordum ki bu elemanlardan dizide ilk görünen Ethan,Charlie'yi ağaca astığında heyecanlanmıştım sonra gördük ki bunlar da normal insanlar.

-Wolt denen çocuk için "özel çocuk" vs. diyorlardı.Bir şeyini göremedik?

-Claire'in çocuğu "Aaron" için kahinler falan baya bir şey söylemişlerdi.Ondan da şimdilik bir şey göremedik.

:)

Bu dizi 2010'kadar devam edicek. Hepsini bir anda verirlerse bi anlamı kalmaz ;)

EmrahYalçınalp
28.12.2007, 22:52
2. sezon biraz angarya... Ayrı ayrı seyrederken pek algılanmıyordu ama toplu seyredeyim deyip baştan aldığımda 2. sezon biraz yavaş aktı. 2'yi beğenen arkadaşlar 3'te çok daha keyif alırlar... Bu arada altyazılı seyreden arkadaşlar için dizi daha bir gizemli hal alıyor çünkü çok yerde tamamen bağımsız şeyler yazılmış. Toplu seyrettiğimizde arkadaşlar en az 3 bölüm sonra detayları çözüyorlar :) Çok farklı şeyleren bahsedilirken çok farklı şeyler yazdığı oluyor. Bir de ilk kez bir Amerikan dizisinde İngiliz telahfuzunun bu kadar önde olduğunu görüyorum. Hugh Grant'tan sonra nihayet şiir gibi konuşan birileri var artık. Hem Charlie hem de Desmond'un aksanlarına bayılıyorum. O ne -brotha"- deyiş öyle... Charlie de süper. Bu arada "you all everybody" de sürekli dilimde. Bir sonunu getiremediler :) Kate'e de bayılıyorum ama şimdi değinmeyelim. Sadece sezon 1'deki yeşil t-shirt cidden çok yakışmıştı :)

Oyunculuk konusunda Ben süper. Jack de genelde cool takıldı ama finaldeki performansı çok iyiydi. Yakışıklılığın kötü tarafı. Yüzü sakalla kaplanmadan oyunculuk göremedik :)

Sezon 3 Spoiler, OKUMAYIN

Benim takıldığım nokta şu, ki Amerikan forumda da bunu konuşuyoruz, çözen yok: Finalde Jack'le Kate buluştuklarında -ki muhteşem bir final, Jack'in "geri dönmek istiyorum, her hafta bir yerlere uçarken gözlerimi kapatıp uçak düşsün diye dua ediyorum, diğerleri de hiç umursamıyorum" deyişi mükemmel- Kate "He is gonna be wondering where I am" diye birşey söylüyor. Bu nerde olduğunu merak edecek "he" kim? Zamir kullanıp isim söylemediğine göre Jack'in tanıdığı biri. Sonra cenaze kimin? Yabancı forumlarda daha çok Micheal üzerine yoğunlaşılmış ama ben öyle olduğunu sanmıyorum.

Bir de olumlu tarafından bakmak lazım. Artık ne zaman kate ve Jack'e bir silah dayansa ölmeyeceklerini biliyoruz (Eğer şu an ölü değillerse tabi). Bir de Jack "we were not supposed to leave" diyor, demek ki sezon 4'te bol bol Jack-Kate birlikteliği seyredeceğiz. Bu arada final bir dejavu mu yoksa ileri bir zaman mı, yoksa rüya falan mı, hala belli değil. Çünkü Jack kendisini uyaran süpervisor'a babası kadar sarhoşsa işten kovulmaya ses çıkartmayacağını söylüyor. Babası yaşıyorsa bu geçmiş olmalı... Geçmişse Kate olmamalı... Babası ölmediyse Jack'in Sydney'de morgta teşhis yaptığı sahnede herşey açıktı, nasıl olyor. Ve adam bas bas "We have to go back" dediğine göre dönmüşler, ama yolunda gitmeyen şeyler var... Oooofff of!!!!! :)

Bu arada Sawyer kesin fb'li. Gıcık, züppe, herkes nefret ediyor ama çadırına uğramayan kalmadı. Adam yaşıyor :D

Kaya
28.12.2007, 23:50
Güzel bir noktaya değinmişsin Emrah abi. Desmond'un aksanı hakkatten muazzam... -brotha- Ah be... Öyle bir ses olacaktı bende, breh breh breh... :)

antagonist
29.12.2007, 00:05
Bu arada Sawyer kesin fb'li. Gıcık, züppe, herkes nefret ediyor ama çadırına uğramayan kalmadı. Adam yaşıyor :D

Adamın millete taktığı lâkaplar süper. :D

KUTADGU
29.12.2007, 00:06
4-8-15-16-23-42.........

Var mı başka diyeceği olan...

Ha birde

108

Egemen
29.12.2007, 03:48
desmond hayranlarını çok fazla sanmıyordum ama forumda bayaa varmış :D

hey bratha!!
sesine aksanına kurban desmond :D

Kaya
29.12.2007, 04:41
sesine aksanına kurban desmond :D

:D:D:D:D:D

EmrahYalçınalp
29.12.2007, 14:27
Yeni birşey daha. En azından ben yeni keşfettim :)
Jack'in önce geçmişi sandığımız, ama aslında geleceği olan sahnelerden birinde Jack cenazeye geldiğinde şu kare gözüküyor:

http://www.lostpedia.com/images/7/7b/3x22_hoff_drawlar_anagram.jpg

Dizi yapımcıları izleyicilerle "şakalaştıkları" sahnelerden birini de bu sahne olarak açıklıyorlar. Tabelada yazan anlamsız kelimeler aslında "flash forward" yazılı bir diyagram :) Yani anlayacaktık bahsedilenin gelecek olduğunu.

Aynı şekilde Charlie, Penny ile temas kurmaya çalışırken ekranda beliren frekans numarası da o malum Hurley'in sayıların çarpımı imiş :)

Böyle böyle Şubat edecez artık, başka zaman geçmez :)

Özge
29.12.2007, 18:11
Böyle bir dizi olamaz.:)Daha 2. sezonun sonlarındayım.Bırakamıyor insan.:DHurley'i çok seviyorum.Jin ve Sun ikilisi müthiş.:D

LazAnisT
29.12.2007, 19:57
Dizinin konusuyla ve bölümleriyle alakalı tüyolar vermemeye gayret edelim lütfen.:cool:ağırdan alıp sindire sindire izleyenler var:)

sbay
29.12.2007, 19:58
prison break'ten başkası yalan:D

Egemen
29.12.2007, 22:54
prison break'ten başkası yalan:D

2. sezonun sonunda bitirselerdi efsane olacaktı ama bitirmediler 3e devam ettiler sonuç malum.. zıvanadan cıktı dizi..

LOST öyle değil ama cevaplanması gereken o kadar fazla soru varki :D

bu arada izlemeyenler varsa dexter'ı tavsiye edebilirim..(bir seri katile bu kadar sempati duyamassınız :) )

LazAnisT
30.12.2007, 09:43
Dün gece 17 bölümünü birden izleyerek 3.sezonu bitirdim.Sonu çok anlamlıydı

Geri dönmeliyiz kate(Bencede jack):)

KUTADGU
30.12.2007, 11:46
2. sezonun sonunda bitirselerdi efsane olacaktı ama bitirmediler 3e devam ettiler sonuç malum.. zıvanadan cıktı dizi..

LOST öyle değil ama cevaplanması gereken o kadar fazla soru varki :D

bu arada izlemeyenler varsa dexter'ı tavsiye edebilirim..(bir seri katile bu kadar sempati duyamassınız :) )

Bu diziyi uzun zamandır izlemeyi düşünüyordum.
Ama bazı şüphelerim vardı...
Desmond ustanın hayranlarından bu tavsiyeyi alınca...
Diyorum ki sıra Dexter'da...

Egemen
30.12.2007, 11:50
Bu diziyi uzun zamandır izlemeyi düşünüyordum.
Ama bazı şüphelerim vardı...
Desmond ustanın hayranlarından bu tavsiyeyi alınca...
Diyorum ki sıra Dexter'da...

bir LOST bir Prison break olamaz belki ama izlenebilecek bir kalitede oldugu kesin hocam.. özellikle televizyondaki ağalı paşalı dizilerden gına geldiyse :D

EmrahYalçınalp
30.12.2007, 17:55
Dün gece 17 bölümünü birden izleyerek 3.sezonu bitirdim.Sonu çok anlamlıydı

Geri dönmeliyiz kate(Bencede jack):)
17 bölüm...:eek::eek::eek:
İnsan Jack'i görünce "kız olsaydım da fena olmazmış" diyor yahu :)

----------

Ben 2. sezonun sonlarına doğru bunların gerçekte öldüklerini, kendilerinin ve başkalarının hatıralarını yaşadıklarını düşünmeye başlamış ve depresyona girmiştim :) Şimdi yaşananlar gerçekmiş gibi gelmeye başladı. Her durumda süper olacak gibi ama umarım en sonunda hayal, rüya, öteki dünya çıkıp da bizi dumur etmez.

Hala en çok merak ettiğim şey şu Kate'in "he will be wondering where I am" dediği "he"nin kim olduğu.

Ahan da Şubat'a birşey kalmadı :)

Kaya
30.12.2007, 19:55
Şu son bölümde sadece Jack'in ziyaret ettiği tabutun sahibi kim acaba? 4. sezon için geride sadece günler kalırken; sanırım artık bunu konuşabiliriz. :D

Sinan Akyıldız
30.12.2007, 20:07
Kaya abi o bahhsettiğin cenazede jackin elindeki gazete parçasının resmini bir forumda görmüştüm şimdi arıyorum eger bulursam burda paylaşırım , ayrıca o cenazenin bir erkek cenazesi olması kuvvetle muhtemel :)

Edit : Buldum :D

http://img146.imageshack.us/img146/2937/65851488xl3.jpg

Kaya
30.12.2007, 20:30
Yau ben bu görüntüyü DVD'de baya yaklaştırdım fakat kim olduğunu çözememiştim. Demek yalnız değilmişim; herkes bir an çözebileceğini düşünmüş. Lost adamı ne hale getiriyor arkadaş... :D

Mehmet Fırat
30.12.2007, 20:33
Kimsenin sevmediği biri heralde, cenazesinde kimse yoktu çünkü. Sawyer demek geliyor içimden, ne de olsa hayduttu. Belki de Kate Sawyer'dan da ayrılmıştı, başka birisinin sevgilisiydi. Ne bileyim, öyle bir şey işte.:D

Egemen
31.12.2007, 00:44
kuvvetle muhtemel Sawyer.. ancak kate'in son bölümde evli oldugu da söylendi gibi hatırlıyorum.. bu pekala sawyer da olabilir.. ama o zaman tabuta kim girecek?? boş kalabilecek bi cenaze töreni bir tek sawyer'a yakışır sanırım :D la ne hale getirdin bizi lost..

Serdær
31.12.2007, 01:06
prison break'ten başkası yalan

:alkış::alkış:

LazAnisT
31.12.2007, 13:38
İlk 3 sezonda kafalrda okadar çok soru işareti kaldıki bence daha çok şubat ayları bekleyeceğiz:)

BDiler61
01.01.2008, 03:22
mr. Eko nun acısını hala yaşıyoruz:D

BDiler61
01.01.2008, 03:28
bence en sevilen karekter anketi aklensin başlığa

EmrahYalçınalp
01.01.2008, 10:05
Tabuttaki kişinin Sawyer olması imkansız, çünkü Jack'in gittiği cenaze açıkca belli ki bir Afro-American mahallesi. Yani orda beyaz cenazesi niye olsun? Her kimse, sonuçta takma ad kullanan birisi, çünkü gazetede "John Lantham" yazıyor ve eğer bizim şu ana kadar gördüğümüz birisi ise öyle biri yok. Gazete parçasında "Latham is survived by one teenaged son" yazıyor. Yani arkasında bir teenage çocuk bırakmış. Siyahi ve arkasında çocuk olan biri olunca ister istemez insanın aklına Micheal geliyor.

Ancak Micheal niye takma isim kullansın? Bu noktada aklıma bir isim daha geliyor, Ben. Çünkü Kate küfretmiş gibi soruyor, "niye katılayım ki" diye.

Ama bence dizide henüz görmediğimiz bir kilit karakter...

Ya da bu görüntü de Desmond'a ait bir flash forward. Hatta böyle olması kuvvetle muhtemel çünkü cenazenin yapıldığı salondaki harflerde bir flash forward yazısı gizlenmiş (Hoffs-Drawlar ).

Bu arada, Prison Break'çi arkadaşlar açın bir başlıkta siz de rahat edin biz de... :)

Egemen
01.01.2008, 18:00
abi gazeteyi nasıl okudun diye sormaya korkuyorum :D:D:D

The Legend
01.01.2008, 18:16
lost güzel dizi ama prison break in yanında kaplumbağa gibi kalıyor..dizide 3 senede ancak bir yere varabildik :D :D

EmrahYalçınalp
02.01.2008, 11:17
abi gazeteyi nasıl okudun diye sormaya korkuyorum :D:D:D
Yahu o gazete işi hallolalı haftalar oldu. Bizim Amerika'daki çocuklar okudular :D
Amerikan foruma da takılıyorum vakit buldukça. Aslında orda olayın tartışması biraz felsefi boyuta kaymaya başladı, çok da keyifli oluyor. En son "paralel evren kuramı" ile gidiyoruz. Yani magnetik alan sapması ile aynı anda iki evren oluştu, bu evrendekiler öldü, "diğer" evrendekiler magnetik alan etkisiyle yeni bir boyutta yaşamaya devam ediyorlar. "The others" da bir şekilde iki evren arasında bağ kurmaya çalışan, geliş-gidiş sağlayan kişiler. Yani adadaki herkes bize göre "ölü". Bir biçimde "bu tarafa" geldiklerinde Jack'in intihar etmek istemesi de "diğer tarafa" tekrar geçmek istemek. "We have to go back Kate" demek de "Ölmemiz gerek Kate" yani... Tabi bir varsayım sadece. Ama Amerika'da gündemi oldukça meşgul eden bir kuram bu paralel evren teorisi. Dolayısıyla gerçek olma payı yüksek. Yani "dizideki" gerçek... Ben de en çok bu yönde düşünüyorum.

Bu arada; gazete metninin codec'lenmiş hali:

LOS ANGELES
Man Found Be Dead At Downtown Loft

The body of John Lantham of New York was found shortly after 4 am in the 4300 block of Grand Avenue. Ted Worden, a doorman at the Tower Lofts complex, heard loud noises coming from the victim’s loft. Concerned for tenants’ safety, he entered the loft and found the body hanging from a beam in the living room. According to Jaime Ortiz, a police spokesman, the incident was deemed a suicide after medical tests. Latham is survived by one teenaged son. Memorial services will be held at the Hoffs-Drawlar Funeral Home tomorrow evening.” courtesy of Doc Arts.

UğuR
02.01.2008, 16:12
LOST'ta ne olacak?
02 Ocak 2008 Çarşamba 16:02
Müptela yaratan dizi geri dönüyor. Peki yeni bölümlerde ne olacak? İşte teoriler...

Aylardır merakla beklenen kült dizi "Lost", 3 Şubat'ta Amerika'da 4. sezonuna başlıyor. Dizide ilginç gelişmeler olacak.

Dizinin dördüncü sezonu, 3 Şubat’ta Amerikan ABC kanalında başlıyor. Türkiye’de ise aynı tarihlerde şifreli kanalda gösterime girecek. Ancak dizi daha yayına girmeden, teoriler havalarda uçuşmaya başladı bile.

Michael geri mi dönüyor?

Michael’ın (Harrold Perinneau) oğlu, “others” yani diğerleri tarafından kaçırılmış, Michael da oğlunu kurtarabilmek ve adadan kaçışlarını garantilemek için arkadaşlarına karşı diğerleriyle iş birliği yapmıştı. Haberler ikinci sezon veda ettiğimiz Michael’in geri döneceği yönünde... Oğlu Walt’un gelip gelmeyeceği ise henüz netlik kazanmış değil.

Charlie yaşayacak mı?

Dizinin sonunda Charlie, arkadaşlarını kurtarabilmek için kendisini feda ediyordu, telsiz bağlantısı kurmaya çalışırken, denizaltındaki bir odada sular altında kalarak boğuluyordu. Arkadaşı Desmond ise kapıyı açamayınca Charlie’nin (sözde) ölümüne seyirci kalıyordu. Desmond’un bu olay karşısında pişmanlık duyacağı ve onu geri getirmek için elinden geleni yapacağı da iddialar arasında.

Kate hamile kalacak

Dizinin en güzel kadınlarından, iki adamın aşkı arasında sıkışıp kalmış bir kadın Kate... Bir yanda yakışıklı ve karizmatik doktor Jack, diğer yanda kötü çocuk Sawyer... Kate’in ilerleyen bölümlerde hamile kalacağı yönünde bilgiler var. Babasının Jack mi Sawyer mı olacağı henüz bir muamma? Ancak haberler Jack’le Kate’in biraraya geleceği yönünde...

Sun’ın bebeği çalınacak

Sun tüm karşılaştığı tehlikelere rağmen, sağlıklı bir şekilde bebeğini dünyaya getirmeyi başaracak. Ancak John’un da aralarına katıldığı “others” birtakım testler yapmak için Sun’ın bebeğini kaçıracak. Jack ve Kate bebeği kurtarabilmek için yeni bir plan hazırlamak zorunda kalacaklar.

2010 yılında bitecek

Lost, ilk olarak Amerika’da ABC kanalında 2004 yılında yayınlandı. İlk bölümün maliyeti 5 milyon dolardı. Bu faturayı gören kanal yetkilileri, gözyaşına bakmadan yapımcı müdürü işten attı.
Dizinin konusu kısaca şöyle; Oceanic Havayolları’na ait 8-15 sefer sayılı yolcu uçağı Avustralya-Amerika seferi sırasında Büyük Okyanus’ta bir adaya düşer. 48 yolcu kurtulur! Ada bildiğimiz adalardan değildir. Yolcular da adanın bildiği yolculardan değildir. Her şey gizemli bir hal alırken, yolcular da adadan kurtulmayı başaramaz... Adadaki kutup ayısı, lanetli sayılar, kahramanların okudukları kitaplar!.. Dev bir labirent gibi bu dizi; çıkışı bulayım derken daha da içine dalıp, daha da kayboluyorsunuz. Ama merak etmeyin LOST’un yapımcıları Damon Lindelof ve Carlton Cuse dizinin 2010’daki finalinin kesinlikle ‘mantıklı’ ve ‘tatmin edici’ olacağına dair söz veriyor...

Bu haber toplam 78

bordoylamavi
02.01.2008, 20:22
ya o değilde bu amerikalı senaristlerin grevi noldu şubatta başlayacak mı hakkaten dizi

Mehmet Fırat
03.01.2008, 13:18
http://www.youtube.com/watch?v=CAatKZb8RZE&feature=bz301

4. sezon fragmanı.(İzlemeyenler için.)

Özge
03.01.2008, 16:53
ya o değilde bu amerikalı senaristlerin grevi noldu şubatta başlayacak mı hakkaten dizi
Bir dergide Matthew Fox(Jack) ve Lost ile ilgili bir yazı var.Bir bölümünü buraya yazacağım şimdi.Lost'un ne zaman başlayacağı hakkında da bir şeyler yazıyor.

Kasım ayında Amerika'da senaristlerin greve gitmesi,pek çok dizi gibi Lost'un da geleceğini tehlikeye attı.Grev yeni yılda da devam ederse dizinin yeni sezonunun yayımı sonbahara,hatta 2009 Şubat'ına kalabilir.Bir başka olasılıkla da çekimi tamamlanmış olan sekiz bölümün Şubat 2008'de yayımlayıp kalan bölümler için grevin bitmesinin beklenmesi.Ancak Fox'un dahil olduğu kadro da, yapımcılar da bu fikre sıcak bakmıyor.Lost'un yapımcılarından Cuse ''ilk sekiz bölümü yayımlayıp beklemek i bir Harry Potter romanının yarısını okuyup bırakmaya benziyor.8. bölüm merak uyandıracak şekilde bitiyor ancak bu,romanın sonundan çok kitaptaki heyecanlı bir bölüm sonuna benziyor'' diyor.Yapımcılar grevin uzaması olasılığına karşı 8. bölüme farklı bir son yazarak kendilerini sağlama almak gibi bir şeyi akıllarından bile geçirmemişler.Anlayacağınız kanal yöneticileri kararı yapımcılara bırakırsa,grev bitmedikçe Lost izlemek hayal.Ancak son gelişmeler,grev bitse de bitmese de Lost'un Ocak 2008'de gösterime gireceği yönünde.Yani 8 bölümlük bir sezonla kalabiliriz.Sezonun zaten 16 bölümden oluşacağı konuşulsa da, 6 bölümün yokluğu öyküde büyük bir eksiklik yaratacak gibi görünüyor.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2008, 22:12
Eğer Lost Şubatta başlamazsa yemin billah söverim..

bordoylamavi
15.01.2008, 16:54
bi yerde duydum er ryan daki upham karakterini oynayan kişi diziye katılmış. belki hatırlarsınız er ryanda ekipteki en sümsük eleman mermileri taşıyordu

fincher
15.01.2008, 19:35
bi yerde duydum er ryan daki upham karakterini oynayan kişi diziye katılmış. belki hatırlarsınız er ryanda ekipteki en sümsük eleman mermileri taşıyordu
Fragmanda var zaten...

TheCrow
15.01.2008, 23:55
Uşaklar Jack'in babası yaşıyor ve adada olabilir mi?..
Çünkü adaya dışardan gelen hastalıklar iyileşiyor,ama adadayken oluşan hastalıklar o kadar kolay iyileşmiyor.Jack'in babası da uçaktan ölü olarak adaya düştüğüne göre canlanmış olabilir mi?..

Ahmet Kuru
16.01.2008, 00:01
Bu lost ne yaw heryerde karşıma çıkıyo vala..geçen kuzende Dedi lostu izliyonmu.ne var bunda böyle vadi gibim bişi mi?biriAydınlatsın da :)

Turgut Altun
16.01.2008, 00:55
Çünkü adaya dışardan gelen hastalıklar iyileşiyor,ama adadayken oluşan hastalıklar o kadar kolay iyileşmiyor.Jack'in babası da uçaktan ölü olarak adaya düştüğüne göre canlanmış olabilir mi?..

öyle böyle bir ada değilki herşey beklenir ama bu kadar olacağını da zannetmiyorum.

EmrahYalçınalp
16.01.2008, 08:28
Ya Kaancım Jack'in babasına gelene kadar şu örümcek ısırığı yüzünden geçici felç olan pırlantacı hatun gömülürken gözlerini açmıştı, ona ne oldu, merak ediyorum. Yanındaki çocuk da gitti gümbürtüye ama o önemli değil, Jack ve Sawyer "yakışıklı" kontenjanını dolduruyorlar. Ama Kate'ten başka güzel kız kalmadı valla. Hayır, konsepte aykırı :D Hele o travesti görünümlü "Fransız Kadın" elinde tüfeğiyle sağdan soldan çıkmıyor mu... Zaplayacam da Lost'un adı kurtarıyor işte. Göz var nizam var :D

Şaka bir yana, flashforward'de Jack'in supervisor'ına "babam kadar sarhoşsam beni işten at" demesi bir sürü soru işaretini doğurdu. Ama bana ölüyü de diriltmezler gibi geliyor. En azından böyle birşey mümkünse Charlie'yi isteriz kardeşim :) Bana sanki felsefe yapacaklar, aynı anda var olan iki farklı evren varmış gibi olacak gibi geliyor. Yani aslında hepsi bize göre ölü, belki Ben ve ekibi iki dünya arasında gidip gelenler, belki bunlar da bir şekilde geri dönecekler, belki Jack o yüzden yeniden ölmek isteyecek, belki Jack'in babası da bu kontenjandan yeniden hayata dönebilir falan...

Şizofren olduk :D

Egemen
16.01.2008, 08:34
aslında hiç düşünmeye, kafa yormaya gerek yok :D izleyip görelim sonra ağzımız açık, salyalar akarken yorumlayalım :D:D

bordoylamavi
17.01.2008, 09:32
örümcek ısırığı yüzünden geçici felç olan pırlantacı hatun gömülürken gözlerini açmıştı, ona ne oldu, merak ediyorum. Yanındaki çocuk da gitti gümbürtüye

o ikiliyi özellikle öldürdüklerini söyledi senaristler. diziye gelen tepkileri ve yorumları forumlardan takip ediyorlar. senaristler seyircinin bu ikiliyi sevmediğini farketmeleri üzerine bu ikiliyi kısa sürede senaryo dışına çıkardıklarını söylediler

LazAnisT
17.01.2008, 09:42
o ikiliyi özellikle öldürdüklerini söyledi senaristler. diziye gelen tepkileri ve yorumları forumlardan takip ediyorlar. senaristler seyircinin bu ikiliyi sevmediğini farketmeleri üzerine bu ikiliyi kısa sürede senaryo dışına çıkardıklarını söyledilerAllah aşkına erkek olanı neysede kızın sevilmeyecek neresi vardı.Zaten film çekimleri sahnesinde öldürüldüğünde çok üzülmüştüm.:)

sarman61
18.01.2008, 08:51
Lost hayranlarındanh biride ben olurum. Geçen sene takıldığım bir forumda herkez çok güzel bir dizi süper birşey diye övgüler yağdırdı diziye bende netten 1. ve 2. sezonu indirdim. Geçen seneki kurban bayramının 2. günü diziyi bir izlemeye başladım kafayı yedim. Her bölümün ardından diğer bölümü merak etmeye başladım. Gece 1 re kadar izledim ardından yattım sabah saat 9 da başladım yine gece 1 kadar devam ettim. Daha sonra dikkat ettim uyuduğum zamanlarda bile Lost la ilgili rüyalar görüyordum. Dizi kendine beni bağlamıştı artık. Yapacak birşey yoktu. Daha sonra baktım ki 3.sezon başlamış ve 6. bölüme kadar da ilerlemiş. Ben de hemen cecik bu bölümleri indirip devam ettim izlemeye.

Şimdi bölümleri ardı ardına izleme çok güzel oluyordu. Ama elimdeki bölümler bitince. Artık perşembe sabahlrını beklemek zorunda kaldım her perşembe ayrı bir heyecan oldu benim için.
Şimdi ocak ayının sonunu bekliyorum gelsede izlesem diye. :)

Bu arada Lost hayranlıran duyrulur Lostun yapımcısı ve senaristi tarafından dehşet bir film yaplıdı aynı Lost tadında esrarengiz ilgi çekici. Ocak ayında amerikada sinemalarda oynamaya başlayacaktı. İnşallah Türkiye dede en kısa sürede sinemalara gelir.

sarman61
18.01.2008, 10:37
http://img521.imageshack.us/img521/6884/lostiesdx3.th.jpg (http://img521.imageshack.us/my.php?image=lostiesdx3.jpg)

Arkadaşlar size benden Lost adasının haritası

Emre7
18.01.2008, 11:29
lostdownload.org da 4 gün kaldığını söylüyor ama benim bildiğimde 31 i gecesinin sezonun ilk bölümünün yayınlanacağı yönünde tam bilgisi olan varmı ne zman başlıyor diye...

Özge
18.01.2008, 23:51
Sonunda bitirdim.:)Çok güzeldi 4. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.:D

fincher
01.02.2008, 11:10
4. sezon yayınlanmaya başladı.Seyreden var mı?Yaklaşık 15 dk sonra birinci bölüm elimde olacak.Hasret bitti...

Sinan Akyıldız
01.02.2008, 11:17
Hiçbişey değilde , habu jack efendi ilerliyen zamanlarda otherslardan biri çıkarsa o zaman büyük olay olur :D Öyle söylentiler dolanıyor ortalıkta :D

fincher
01.02.2008, 11:22
Allah aşkına erkek olanı neysede kızın sevilmeyecek neresi vardı.Zaten film çekimleri sahnesinde öldürüldüğünde çok üzülmüştüm.:)
Hiç sorma ya,Shannon yüzünden ayarım zaten senaristlere :D,acısını hala yaşıyorum...

Kaya
01.02.2008, 11:39
Lost 4, ilk bölümün adı neydi arkadaşlar?

fincher
01.02.2008, 11:52
Lost 4, ilk bölümün adı neydi arkadaşlar?
The Beginning of the End

Kaya
01.02.2008, 12:09
The Beginning of the End

Teşekkürler fincher...

Öztürk Adem
01.02.2008, 13:11
bu dızının bolumlerı cd lerı cıktı ama altyazılı ızleyenler hayranları cok met edıyor ben hıc ızlemedım ama bolumlerını kacıranlar ıcın dvd lerı cıkmıs bulunmaktadır

LazAnisT
01.02.2008, 14:08
Dün akşam 4.sezon ilk bölüm yayınlanacaktı:

fincher
01.02.2008, 14:39
4. sezon ilk bölümü seyrettim.Neler olduğunu anlatayım mı? :D

Kaya
01.02.2008, 14:50

Sakın sakın. :D Ola ufak bir şey bile demeyin. Girmem bir daha bu başlığa. :D

Külünkoğlu
01.02.2008, 16:08
Kes sesini !!! :D

Emorfo
02.02.2008, 02:33
Büyüyü bozmayın yarın akşam izleyecem :)

tsakrep61
02.02.2008, 23:19
cok guzel bir bolum ile geri dondu lost ama ilk bolumu izlemeden eski bilgileri tazelemek icin past present and future adli genis ozeti izlemek te fayda var malum 9 ay gibi bir suredir diziden uzagiz hatirlama acisindan cok iyi oluyor.

bordoylamavi
03.02.2008, 00:26
evet heralde herkes izlemiştir 1. bölümü. gerçekten kafa karıştıran güzel bir bölümdü özellikler flash forward lar olayı iyice karmaşık hale getirdi. başlayalım mı lost muhabbetine

LazAnisT
03.02.2008, 08:27
İzlemeyenler var hala lütfen bir gün daha sabredelim:cool:

Nytre
03.02.2008, 14:22
bende izlemedim. nerede yayınlandı dizimaxta şubatın sonu diyordu.

Nytre
03.02.2008, 14:23
tamam abc.de yayınlanmış arkdaşlar nereden ulaşıyorsanız bana da söylermisiniz.

Kaya
03.02.2008, 14:39
İzledim. Hayli ilginçti. :)

Nytre
03.02.2008, 19:16
kaya nereden izlediniz bir yol gösterin da!

Özge
03.02.2008, 19:54
Kısmetse yarın bende izleyeceğim.:)

Adem Erdoğan
03.02.2008, 19:57
Vadİ Forever:d

bordoylamavi
04.02.2008, 15:48
yuzsekiz.com da bölümleri indirebileceğiniz linkler var. bu bölümle ilgili başlıktaki yorumlar kksımına bakın orda var

Özge
04.02.2008, 17:20
İlk bölümü izledim 2. bölümü merakla bekliyorum:)

bordoylamavi
05.02.2008, 11:37
arkadaşlar lostla ilgili konuşmayacaksak bu bölümde ne konuşacağız çok merak ediyorum. izlemeyenler de izledikleri zaman baksınlar bu topiğe. artık haftada bir oynayan bir dizi. yoksa bölümle ilgili tartışmayacaksak nek onuşacağız ki lostla ilgili

LazAnisT
05.02.2008, 19:58
arkadaşlar lostla ilgili konuşmayacaksak bu bölümde ne konuşacağız çok merak ediyorum. izlemeyenler de izledikleri zaman baksınlar bu topiğe. artık haftada bir oynayan bir dizi. yoksa bölümle ilgili tartışmayacaksak nek onuşacağız ki lostla ilgili
Evet arkadaşa katılıyorum:cool:

Kaya
05.02.2008, 20:07
Sanırım haklısınız. :)

Ali Can
05.02.2008, 23:20
arkadaslar lostun 4.sezonunu ve prison breaki indirebileceğim güvenilir bildiğiniz bir site varmı

Cabri61
06.02.2008, 04:47
arkadaslar lostun 4.sezonunu ve prison breaki indirebileceğim güvenilir bildiğiniz bir site varmı

www.divxevi.com yardımcı olabilir

4.sezonla gelen flash forward diziyi daha heyecanlı yapmış düşüncesindeyim.

KUTADGU
06.02.2008, 10:13

www.forumbim.com (http://www.forumbim.com)

Tavsiye edilir

Ali Can
06.02.2008, 11:44
www.divxevi.com (http://www.divxevi.com) yardımcı olabilir

4.sezonla gelen flash forward diziyi daha heyecanlı yapmış düşüncesindeyim.

www.forumbim.com (http://www.forumbim.com)

Tavsiye edilir
tavsiyeleriniz için saolun

sbay
06.02.2008, 23:53
bu arada burdan prison break severlere bi hatırlatma:

dvdlerini alıp izlemeyen arkadaşlar 14 şubat perşembe günü cnbc-e de 3. sezon başlıyor....lostu takip edenlerde izleyebilir izin verdim....:D

fincher
07.02.2008, 23:23
2. bölüm yayınlanmış.İndirmeye başladım :D

Onur
08.02.2008, 01:24
2. bölüm yayınlanmış.İndirmeye başladım :D
Allah Allah. Benim siteye gelmemiş daha :D

Sen nerden indiriyorsun :)

fincher
08.02.2008, 01:25
Allah Allah. Benim siteye gelmemiş daha :D

Sen nerden indiriyorsun :)
torrent...

Onur
08.02.2008, 01:31
O değilde; Hugo Jack'le kalmadığına niçin pişman oldu? :D

Kaya
09.02.2008, 02:32
2. bölümü de izledim. Cevap yerine sorular artıyor...

bordoylamavi
09.02.2008, 15:34
arkadaşlar altyazı ve bölümler için yuzsekiz.com u takip edin en temiz ve sağlam bilgi orda var

LazAnisT
09.02.2008, 19:21
2. bölümü de izledim. Cevap yerine sorular artıyor...Nasıl izledin? yada nerden indirdin? yazarsan sevinirim kaya

Mehmet_Mercanlı
09.02.2008, 20:10
be ilk izlediğimde hayran kaldım böyle bir dizi olamaz dedim dizide son nokta bile dedim amaaaa lost hıkaye ... ben 1. sezonun ilk dizisinden son sezonun son dizisine kadar izledim tamam güzel ama

prison breaki izlemeyen boşa yaşıyor demektir :D

Mehmet_Mercanlı
09.02.2008, 20:15
http://www.forumbim.com/

burdan izleye bilirsiniz ...

http://www.dailymotion.com/relevance/search/lost/video/x480oe_lost-promo-season4_events

izleye bilceğiniz bir cok sıte var mılet lost olmuş zatenn...

forza prison breaki :) birakın lostu bunu izleyin kapayın bu başlığı :D

Gürkan
09.02.2008, 21:25
2. bölümü de izledim. Cevap yerine sorular artıyor...

zaten 3000 tane soru var izledikçe yensi ekleniyo. şimdi sırf soruların cevapları 1 sezon eder.

bordoylamavi
10.02.2008, 16:03
Nasıl izledin? yada nerden indirdin? yazarsan sevinirim kaya
yuzsekiz.com da her bölümle ilgili yorumlar kısmına bakın orda çeşit çeşit linkler var hem altyazı hem de film linki

Nytre
11.02.2008, 00:02
hangi ara verildi. bak güzel oldu bu iş.
kaya birlikte cevapları arayalım.

Gürkan
12.02.2008, 09:55
cevapları bulan haber versin.

Onur
12.02.2008, 11:11
3.bölüm ne zaman düşer :)

KUTADGU
12.02.2008, 15:01
Bugün 1. ve 2. bölümü izleyeceğim...

başlığı okumadan yazdığım ilk mesaj bu...

Allah daha kötülerinden sakındırsın...

Özge
12.02.2008, 18:09
3.bölüm ne zaman düşer :)Perşembe günleri geliyor.:)

Ömer SEVİNÇ
12.02.2008, 18:13
Perşembe akşamı dizi düşer, cuma ya da cumartesi akşamı da altyazı.

---spoiler---
---spoiler---

Benim için tabuttakinin Ben olduğu kesinleşti. Başka birisi olursa çok şaşırırım:)

---spoiler---
---spoiler---

Sinan Akyıldız
12.02.2008, 23:01
Ben'in tabutunun zenci mahallesinde işi nedir acaba yahu , :) o tabut olayı bayağı canımızı sıkacak artık kesinleşti ...

Bu arada 4x2 yi daha bulamadım çok merak ettim ama birazda biriksin istiyorum birkaç bölümü birden izlemek için :)

Mehmet_Mercanlı
12.02.2008, 23:43
Ben'in tabutunun zenci mahallesinde işi nedir acaba yahu , :) o tabut olayı bayağı canımızı sıkacak artık kesinleşti ...

Bu arada 4x2 yi daha bulamadım çok merak ettim ama birazda biriksin istiyorum birkaç bölümü birden izlemek için :)

en iyisi öyle ben 3-4 bölum biriktirip izlıyorum ... :D

Egemen
15.02.2008, 10:56
dün gece izledim ilk 2 bölümü.. ama çok bişey anlayamadım malum sevgililer günü :D
tekrar izleyip üzerine öyle düşünmem lazım :D

ama cevaplanması gereken şeyler cidden 1 sezon sürer ardından yeni şeyler çıkar.. lost bitmez :D

Mertcan
15.02.2008, 14:20
ben yeni başlamıştım izlemeye 3. sezondayım daha ama yetişecem:):):)

Cabri61
15.02.2008, 15:44
az sonra 4*3 ü izleyecem.merakla bekliyom

Kaya
15.02.2008, 20:24
3. bölüm yayınlandı ve rapid şifreleri pek çok forumda mevcut arkadaşlar...

Onur
15.02.2008, 21:02
Sayed dağıttı ortalığı :)

Bu Ben tekin ayakkabı değil. Gölgesi kenden çok büyük :)

Kaya
16.02.2008, 01:00
3'ü de izledim de Allah aşkına bir bölümde sade, anlaşılır ve bir şeyleri açıklayıcı olsun be kardeşim.

bordoylamavi
17.02.2008, 22:03
ya arkadaş 3. bölümün sonu neydi öyle o pis ben yine çıktı karşımıza ya. ne manyak bi bölümdü. flash forwardlar ilk üç sezondaki flash backlere oranla çok daha heyecanlı ve etkileyici

Ali Can
18.02.2008, 13:05
ya arkadsalar ben bunun 2. ve 3. bölümünü indireyim dedim demez olaydım
bilgisayardan dolayı mı oluyor anlamadım
rapidden part indirir ken genllikle %60-%95 arası pc kapanıyor
kafayı yiyecem upload dan dolayı mıdır acaba yoksa pc den dolayımı

bordoylamavi
18.02.2008, 23:02
bilgisayarında sorun olabilir. genelde uploadlar temiz.

EmrahYalçınalp
18.02.2008, 23:43
Ligtv'ye kızdık dizimax gitti. yakında başlayacaktı sanırım. Bari biraz biriksin de öyle seyredelim, en azından şöyle bir DVD'lik 5-6 bölüm falan. Ayrıca yemişim spoilerını, demek tabuttaki Ben'miş. Ben oyunculuğuna bayılmıştım şerefsizin :)

Gökçebey
18.02.2008, 23:47
Arkadaşlar ben yeni başladım, hala 1. sezon 6. bölümdeyim :D

nekop
19.02.2008, 10:42
Dizi gitgide karışıyor artık 4.sezon oldu yavaş yavaş cevaplar gelir derken sorular 2 katına çıktı ortaya atılan zaman arasında yolculuk kavramıda benim diziye ilk günkü gibi bağladı diyebilirim artık 4.sezon 4.bölümü bekliyorum merakla...

Ömer SEVİNÇ
19.02.2008, 15:31
Ligtv'ye kızdık dizimax gitti. yakında başlayacaktı sanırım. Bari biraz biriksin de öyle seyredelim, en azından şöyle bir DVD'lik 5-6 bölüm falan. Ayrıca yemişim spoilerını, demek tabuttaki Ben'miş. Ben oyunculuğuna bayılmıştım şerefsizin :)

Emrah abi benim dediğim sadece benim görüşüm. Kesinleşmiş bişey yok yani:)

Hele 3. bölümü izledikten sonra herifin oz büyücüsü olduğundan şüphelenmeye başladım..

EmrahYalçınalp
19.02.2008, 16:08
Aslında mantıksız değil. Kate'in "ne işim var o cenazede" demesi, tabutun boyunun baya bücürük bişe olması gibi yaklaşımlar bu görüşü haklı çıkartıyor. Ama zenci mahallesi, kapıcı tarafından tavanarasında asılı bulunması falan hala çözümsüz görünüyor.

Küçükken leblebi tozunu da biriktirir su bardağıyla yerdim:) LOST da biriksin biraz. En uyduruk konularda bile onlar soru... Kim bekleyecek bir hafta? :) Saf saf şu elmaslar yüzünden kavga edip birbirlerine örümcek atan sevimsiz (ama güzel :D ) kızla oğlan tam gömülüyorken gözlerini açtılar diye haftalarca diziye dönmelerini beklemiştim :)

Arkadaşlar ben yeni başladım, hala 1. sezon 6. bölümdeyim :D

Kate bi daha yeşil tshirt giymiycek, haberin olsun :)

Ali Can
19.02.2008, 18:23
aslında izledikçe bu kadar tesadüfün olması İMKANSIZ geliyor bana
izledikçe film saçma olmaya başladı benim için ama yinede izliyorum

Özge
20.02.2008, 13:48
Geçen gün bir yerde okumuştum ama şimdi bulamadım haberi.Senarist Ben , Sawyer ve Walt'un ölmeyeceğini söylemiş.Ayrıca 2 kişi ölecekmiş 1 tanesi ana karakterden biriymiş.

Selman
21.02.2008, 08:21
Kate bi daha yeşil tshirt giymiycek, haberin olsun :)

Geriye dönüp bir daha izleyen sadece ben değilmişim sanırım:D:D

Gürkan
21.02.2008, 08:38
"Kate yeşil tişört giysin" derneği yakında açılır.:D:D:D:D:D

http://blissedup.com/images/uploads/Get_Lost_with_Kate-Trs.jpg

bordoylamavi
21.02.2008, 13:59
cenazenin olduğu tarih le diğer flaş forward ların olduğu tarihleri kestirmek mümkün değil. olaylar hangi zamanda geçiyor anlamak mümkün değil. ama bi r gerçek var ki ilk etapta 6 kişi dönüyor adadan. bunların bir kısmı belli oldu.
1 jack
2 kate
3 hurley
4 sayid
5 ben
6 ??????
tabi bu arada ben i gayri resmi kurtulan olarak da düşünebiliriz. çünkü oceanic 6 medya tarafından tanınıyor. oysa ben in son bölümde gizleniyor gibi bir hali vardı

bu arada hurley i sorgulayan adam band of brothers dizisindeki bull randlemann. izleyenler hatırlamıştır.

Cabri61
21.02.2008, 14:42
flash foorwardlar bizi dumur ediyor her hafta.bugün saat 9 da yayınlanacak yeni bölüm.prison break bitti lost kaldık yine :)

Onur
22.02.2008, 02:22
4. bölümde gelmedi gitti :)

Özge
22.02.2008, 15:09
4. bölüm Kate ile ilgiliymiş.Şuan yüklüyorum akşama izlerim.:)Çok merak ediyorum:D

bordoylamavi
23.02.2008, 20:32
4 ün bitişi tam bir soru işareti. aaron büyümüş ve kate e anne diyor kate de ona oğlum diyor. nasıl bir iş bu yahu

fincher
23.02.2008, 22:38
Claire yolcu galiba.Jackle Kate'in diyoloğu da garipti.Jack öğrendimi acaba Aaron'un kim olduğunu?Ayrıca neden görmek istemiyor belli değil...

Özge
23.02.2008, 23:55
Claire galiba gidici.Aaron Kate'de çünkü.Yine her şey karışık.Hiçbir soruya cevap bulamıyoruz.:)

Onur
24.02.2008, 00:35
Claire galiba gidici.Aaron Kate'de çünkü.Yine her şey karışık.Hiçbir soruya cevap bulamıyoruz.:)

Evet Clarie gidici gibi. Ama jack'in bebeği görmemek istemesini anlamış değilim??

Özge
24.02.2008, 01:06
İlk başta Sawyer'ın bebeği diye düşündüm.Çünkü Jack görmek istemiyordu.Sonunda Aaron diyince şaşırdım.İlerleyen bölümlerde Jack'in neden görmek istemediğini anlarız umarım.:)

fincher
24.02.2008, 02:01
Dayılık ağır geliyor galiba jack'e :)

Kaya
24.02.2008, 18:48
Dizinin her bölümüyle soru sayısı artıyor ama cevap hiç yok neredeyse...
3. sezonun son bölümünde Jack'e sırt çeviren Kate şimdi Jack'i davet eder olmuş. :D

Özge
25.02.2008, 15:25
Jack ile Claire kardeş olduklarını öğrenecekler bu sezonda.Bence aralarında bir şeyler olacak ve Jack o nedenle çocuğu görmek istemeyecek.

vuslata_dair_61
25.02.2008, 18:21
of ya karıştı bu film gene ama saırla ve merakla bekliyorum...

bordoylamavi
25.02.2008, 23:14
jack in sakallı hali ile diğer flash forwardlardaki normal hali ile araısndaki zaman farkı ne acaba hangisi önce hangisi sonra iyice karıştı

Özge
26.02.2008, 13:50
Bence Jack'in sakallı hali daha sonra.Çünkü Kate cezası olduğundan evden dışarı çıkamıyor.Jack sakallıyken Kate ile buluşuyor.Kate dışarı çıkabildiğine göre ev hapsi bitmiş demek ki:)

Ayrıca tabuttakinin kim olduğu bu sezonda açıklanacakmış.:)

Ömer SEVİNÇ
27.02.2008, 00:10
Bir söylentiye göre 3. sezon son bölümdeki flashforward dizinin finaliymiş. Flashforwardlar da ileriden geriye geliyormuş. Yani dizi Jack'in geri dönmeliyiz Kate demesiyle bitiyor, son bölümde de flashforwardlar ve şimdiki zaman birleşecekmiş. İnşallah ileride göreceğimiz flashforwadlarla güzel bir şekilde bağlarlar.

Bu Ben'in Jacob'un ta kendisi olmasından şüphelenmeye başladım.