PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şarkılarla Geçtim Aranızdan - Kazım Koyuncu Belgeseli

Hasan Ayvenli
06.02.2008, 01:42
ümit kıvanç'ın KAZIM KOYUNCU anısına hazırladığı
"şarkılarla geçtim aranızdan" belgeseli çıktı
www.kazimkoyuncufilmi.com
3 dvdden oluşan 3 buçuk saatlik bir belgesel
edinmeli hemen

28TS61
06.02.2008, 08:53
mutlaka alacagim, paylasim icin tskler

61viya
06.02.2008, 11:25
Alışamıyorum buna Kazım abim...Alışamıyorum buna!

macka61
06.02.2008, 15:36
almak lazım

Murat'
07.02.2008, 12:16
mutlaka alacağım.....gelirleri de umut çocukları derneğine bağışlanacakmış..

Külünkoğlu
07.02.2008, 12:41
Her evde olması gereken bir albümdür mutlaka. Alınmalı alınmalı...

Hasan Ayvenli
07.02.2008, 16:56
belgeseli hazırladığı zamanlarda evi soyulmuş ümit kıvanç'ın ve 2 saatlik kısmı tamamlanmış olan belgesel de bilgisayarıyla çalınmış
oturmuş sıfırdan tekrar yapmış.. helal olsun

Ali Can
07.02.2008, 17:24
yazık oldu kazıma:(:(
mutlaka alacağım

Erdem Keser
07.02.2008, 17:32
yazık oldu kazıma:(:(
mutlaka alacağım

Kazım değil "Kazım abi"..

Cem Akyüz
07.02.2008, 17:58
Kazım Koyuncu her zaman kalbimizdesin şarkılarını her gün dinliyorum ve inanamıyorum öldüğüne hemen alacağım tekrar tekrar izleyeceğim

ilhan
07.02.2008, 18:00
Ümit Kıvanç'a emekleri için sonsuz teşekkürler.

" http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=43509 "

Belgesel fiyatı ve ayrıntılı bilgisi yukarıda ki linkte var. Orada bir vidyo eklenmiş. İzlerken gözleriniz dolabilir. Bende olduğu gibi.

Bu arada bu dvd/cd den kazanılan tüm gelirin Umut Çocukları Derneğine gideceğini unutmayalım. Hem Kazım Abimizi her zaman anmak için iyi bir arşiv olabileceği gibi cebimizden çıkan paranın gideceği yerinde içimize huzur vermesi çok güzel bir olay.

ÜNAL
07.02.2008, 18:04
Edinilecek ve gelecek kuşaklara da gösterilesi dvd ve eserlerden bir tanesi..

macka61
10.02.2008, 00:03
süper tekkelimeyle mutlaka edinin olmayanlar

Misina
10.02.2008, 00:16
http://img238.imageshack.us/img238/6171/132nu8.jpg (http://imageshack.us)

AYYILDIZ
10.02.2008, 01:05
Yarin alacagim insallah cok sevdigim bir sanatciydi bunun yaninda gercek bir Trabzonsporluydu.

kübraTs
10.02.2008, 19:25
Umarim burda bulabilirim dvd'yi....

AYYILDIZ
12.02.2008, 16:43
Dun aldim gercekten ozenerek hazirlanmis bir dvd Umit Kivanci tebrik ediyorum

61viya
12.02.2008, 23:05
Üçbuçuk saat yetmiyor...Kelimeler düğümleniyor biryerlerde.Pek sağlıklı düşünemiyorum sanırım şu anda...Daha sonra yorum yapsam,daha iyi olacak.

İyi ki varsın be melek....İyi ki buradasın!

dellalpi
23.02.2008, 20:18
dün gece 12 de oturdum izlemeye başladım ve gerçekten ne kadar çok büyük bir kayıp yaşadığımızı bir defa daha anladım, bu belgesel alınmalı izlenmeli hatta tüm tanıdıklara izlettirilmeli. kazım koyuncu'nun sadece şarkı söyleyen bir sanatçı olmadığını onun ayrıca bir fikir adamı olduğunu ve sahip olduğu dünya görüşünü tüm dünyaya anlatmalı.belgesel herhangi bir ikinci kişi katılmadan direk kazım koyuncunun anlatımı ve şarkılarıyla hazırlanmış, bu kadar çok malzemeyi bu derece etkili ve düzgün kullanan sayın ümit kıvanç'a sonsuz teşekkürler.belgesel insana, ilk iki saatte insana sanki kazım koyuncu hala yaşıyorda onunla sohbet ediyoruz hissi veriyor fakat son saatte acı gerçek insanın yüzüne birkez daha vuruyor ve yaşlar dökülmeye başlıyor.neyse daha fazla anlatmicam son bir tavsiye izlerken yanınızda bolca mendil bulundurun...

not: futbolcularımıza moral bulmaları için recep ivedik filmini izleten yönetim bide bu belgeseli izletsin, belki kaybettikleri trabzonsporluluk ruhunu böyle yakalarlar....

Murat'
24.03.2008, 13:52
d&r da geçen baktım 28 ytl...bu aralar para konusunda gerçekten çok sıkışığım o yüzden alamadım...ama aklıma koydum alacağım.

Hasan Ayvenli
24.03.2008, 13:55
ben internetten aldım 20 liraya. kargoyla 25'e geldi. henüz izleyemedim fırsat bulduğumda izlicem hemen

Kazım Uzunboy
01.06.2008, 11:37
İlk fırsata bende alacam :)

61viya
19.06.2008, 17:07
Son 6 gün....! Koca 3 yıl...!

FSBakırtaş61
05.02.2009, 23:55
Bir kitapçıda tanıdık bir şeyler ararken dımdık elınde mikrofonu Kazımımızı gördüm haberim yoktu böyle bir filmin çıktığımdan önce gene şarkılarını toparlayıp yeni bir albüm mü yaptılar dedim sonra farkettim bir filmdi bu Kazım ağbimizin kendi ağzıyla kendini anlattığı bir film... Ellerim titredi sanki kaybettiğimi bi an olsun kavuştum gibi hissettim... Bu filmi yapan ve emeği geçen başta Ümit Kıvanç olmak üzere herkese binlerce kez teşekkür ediyorum...

İlk cd bi umut doğmuş dedim, insan neler yapabiliyormuş isteyince inat edip kafasına koyunca dedim.2. cd Birkez daha hatırlattı ne mükemmel bir insanmış ne büyük bir değermiş o diye ve her kelimesine gerçek insalığı hapsedip anlattı dünyada yaşamanın bedelinin ne olduğunu korkmadan aptallara aptal olduklarını söyleyerek. Son cd ise ciğerlerimizi dağladı! saatlerce susturamadım gözyaşlarımı; umudu, acı bir kaybı ve inancı bir arada yaşattı akan her damla... sonra bize veda ettiğin 'Ayrılık' albümünü dinledim. Önce 'İşte Gidiyorum' dedin acıyı kalbimizde bir daha ve hiç azalmayan canlılığı ile hissettirdin ve sonra 'Dünyada Bir Yerdeyim' diye seslenip umudun tohumlarını ektin...Biz seni özlemekten vazgeçmeyeceğiz ve seni değerlerinle anmaktan...

Mekanın cennet olsun gerçek İnsan...

TAHSİN 61
06.02.2009, 10:45
Ey gidi Kazım Ağabey.. Ne hallarun var kım bilur ........
Karardi karadeniz...........

Miraç Atalay Çiftçi
06.02.2009, 11:46
Bu cd ilk çıktığı hafta içinde elimdeydi ve hala izleyemedim, cesaret edemedim.
Bir kaçış adeta, garip bir his...

onur-ts
06.02.2009, 13:07
izledim geçenlerde...duygulandım gene her Kazım Koyuncu şarkısı dinlediğim gibi...

Emirhan Ömeroğlu
06.02.2009, 14:30
almak istiyorum inş. alacağım

Sümeyye Şahin
06.02.2009, 14:38
“"Bu arada; hiç başımızdan eksik olmayan gökyüzüne, günün karanlık saatlerine, ara sıra kopsa da fırtınalara, bir gün boğulacağımız denizlere, eski günlere, neler olacağını bilmesek de geleceğe, kötülüklerle dolu olsa bile tarihe, tarihin akışını düze çıkarmaya çalışan tüm güzel yüzlü çocuklara, Donkişotlar 'a, ateş hırsızlarına, Ernesto "Çe" Guevara'ya, yollara-yolculuklara, sevgililere, sevişmelere, sadece düşleyebildiğimiz olamamazlıklara, üşürken ısınmalara, her şeyden sıcak annelere, babalara ve tadını bütün bunlardan alan şarkılara kendi sıcaklığımızı gönderiyoruz. Kötü şeyler gördük. Savaşlar, katliamlar, ölen-öldürülen çocuklar gördük. Kendi dilini, kendi kültürünü, kendisini kaybeden insanlar, topluluklar gördük. Yanan köyler, kentler, ormanlar, hayvanlar gördük. Yoksul insanlar, ağlayan anneler, babalar, her gün bile bile sokaklarda ölüme koşan tinerci çocuklar gördük. Biz de öldük. Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. Teşekkürler dünya."

:alkış: şarkılarla geçtin aramızdan kazım abim...mutlaka alıcam...