PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporum : 1-0 : Akçaabat Sebatspor

Sayfa : [1] 2

TheRapZoNe
30.01.2005, 19:41
Ve Bir Trabzon Derbysiyle daha karsi karsiyayiz

Trabzonsporumuz deplasmana gitmeden Trabzonda oynayacak yine..

Akçaabat Sebatimiza puan lazim ama Trabzonsporumuz da mutlak galip gelmeli.

Yorumlar Sizin..Edited by: TheRapZoNe

Barış
30.01.2005, 19:59
Yol ver Sebatcim...Kusura bakma abinin geçmesi gerek.smileys/smiley2.gif

BDiler61
30.01.2005, 20:37
asagi tükürsen sakal yukari tükürsen biyik ama trabzonumuzun sebatimizi yenmesi lazim sebatin durumuda zor ama trabzon yenmek zorunda

SDanışmaz
30.01.2005, 20:41
Yol ver Sebatcim...Kusura bakma abinin geçmesi gerek.smileys/smiley2.gif

+61

Yapacak birsey yok.Yenmek zorundayiz.

Barış
30.01.2005, 20:43
Ezik büzükler de önde zaten 2-0..smileys/smiley7.gif

Muhalif
30.01.2005, 21:03
akçaabat sebat im i kaldirin bence.. burada öncelik trabzonsporlularin dir.. diger takimlara karsi tutmak isteyen tutar sebat i.. bence baslik akçaabat sebat im olmamali.. belki açan arkadas akçaabatlidir fakat bu sitedeki herkes daha dogrusu taraftarlarimizin hepsi trabzon lu degil.. yani bir de o noktadan düsünün... banko aliriz maçi.. sebat kendi dengi takimlardan puan alamiyor bizden mi alacak..

A.Hilal Çakıroğlu
30.01.2005, 21:12
tabiki bu maçi almaliyiz, insallah sebat ilerleyen haftalarda ligde kalmasina yetecek kadar puan alir.smileys/smiley19.gif

basligin nesi varmis? akçaabatli olmayabiliriz, herkes trabzonlu degil bu da dogru ama hiç kimsenin bu basliktan rahatsiz olacak kadar a.sebatspordan nefret ettigini de sanmiyorum. neden bu kadar küçük seylere takiliyoruz? kimseninde yenilelim dedigi yok zaten.

Ozan
30.01.2005, 21:33
maçi mecbur alacaz baska bir alternatif yok . akçabat ne yapar bilemem ama böyle giderse kümeye gidecek smileys/smiley19.gifinsallah böyle devam etmez

l-m
30.01.2005, 22:43
-Akçaabatli oldugumu ve orada dogup 11 yilyasadigimi antiparantezbelirttikten sonra-gereksiz tartismalarin yasanmamasi içinAkçaabat Sebatim'i"Akçaabat Sebatspor"olarak düzenledim. Tek ortak paydamiz var:TRABZONSPOR...

Analyzer
30.01.2005, 22:51
akçaabat sebat im i kaldirin bence.. burada öncelik trabzonsporlularin dir.. diger takimlara karsi tutmak isteyen tutar sebat i.. bence baslik akçaabat sebat im olmamali.. belki açan arkadas akçaabatlidir fakat bu sitedeki herkes daha dogrusu taraftarlarimizin hepsi trabzon lu degil.. yani bir de o noktadan düsünün... banko aliriz maçi.. sebat kendi dengi takimlardan puan alamiyor bizden mi alacak..

Cenk'in yazdiklarinin altina imzami atiyorum. Üstelik baslik sebatim seklinde olunca karadeniz dayanismasi diye Trabzonspor'a çamur atanlarin eline koz vermis oluyoruz. Osman basligi düzeltmis zaten. Trabzonspor üzerinden konusmaya devam.

Maça gelince: Iki takim arasinda Trabzonspor lehine kalite farki var. Normal sartlar altinda Trabzonspor'un kazanmasi gerekir. Ancak futbol bu tabi top yuvarlaktir. Sebat'în da az da olsa sansi var. Umarim Trabzonspor kazanir.

hamsiye61
30.01.2005, 22:57
Vallah Trabzonsporun tabiki kazanmasi lazum...Gercekten A.Sebatspor biraz zor duruma duser ama...gereken zamandada Tarbzonspor bir buyukluk yapar...ama vallah habu sezon icun 21 yillik hasretun sona ermesi icun...TRABZONSPOR YENMESI LAZUMsmileys/smiley4.gif

Semih58
30.01.2005, 23:41
Trabzonspor Profesyonel takimdir ve taraftarimizda profesyoneldir. Trabzonspor 2-0 alir diye düsünüyorum.

trapezus61
30.01.2005, 23:53
Gerçekten çok zor maç olacak. Sebatin içerde puan kaybina tahammülü kalmadi. Trabzondan puan almak için her seyi yapacaklardir. Her nekadar kardes klüp olsalar bile yinede ayni sehrin iki takimi olmalari rekabeti arttiracaktir. Trabzonspordan alinabilecek puan Sebat için çok önemli. Ama Trabzonsporumuzun ne olursa olsun 3 puanla geçmesi gereken bir maç. Sogukkanli ve ciddi bir oyunla insallah Sebati geçeriz. Sürpriz bir sonuca sahsen kesinlikle tahammülüm yok...

Onur
31.01.2005, 00:28
banko trabzon lakin sebatin averajini fazla düsürmemeli

Oğuzhan Görkan
31.01.2005, 00:28
TAbi onlarin da puana ihtiyaci var ancak bizim galip gelmemiz gerek su skor yeter bence

TRABZoNSPOR 1-0 a.sebatspor

en iyi skor bu kusura bakma kardes takim

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Utku061
31.01.2005, 01:03
Bence hiçde öyle kolay bir maç degil..Geçen seneki Akçaabatta oynana maçta skor ne ise bu hafta sonuda o olur gibime geliyor.

Harun-61
31.01.2005, 01:48
bu maci kesinlikle almaliyiz...

ins. bu macdan sonra sebat kalan 15macini kazanir :)

Analyzer
31.01.2005, 04:31
Gerçekten çok zor maç olacak. Sebatin içerde puan kaybina tahammülü kalmadi. Trabzondan puan almak için her seyi yapacaklardir. Her nekadar kardes klüp olsalar bile yinede ayni sehrin iki takimi olmalari rekabeti arttiracaktir. Trabzonspordan alinabilecek puan Sebat için çok önemli. Ama Trabzonsporumuzun ne olursa olsun 3 puanla geçmesi gereken bir maç. Sogukkanli ve ciddi bir oyunla insallah Sebati geçeriz. Sürpriz bir sonuca sahsen kesinlikle tahammülüm yok...

Okan Abi benim de sürpriz bir sonuca tahammülüm yok. 1-0 olsun bizim olsun diye klise bir deyim vardir. Bu maç için klise de olsa dilegim budur. 1-0 olsun Trabzonspor'un olsun insallah.

#10 Fietra
31.01.2005, 04:35
Gerçi Sebat için üzülsemde 1-0 bitsin

BordoMavili KIZ
31.01.2005, 04:48
ts 4 ak 1

averaj da lazim

kelkitli29
31.01.2005, 07:30
insallah aliriz maci. ama sebati radyodan dinledim cumartesi günü cok iyi oynadilar. bence zar zor aliriz maci ve sebatta bu oyunuyla ligden DÜSMEZ. 3 mac kazandinmi al iste kurtardilar smileys/smiley1.gif

Guests
31.01.2005, 09:09
Biz bu maçi alalim sebatta bundan sonraki maçlarini kazanzin.

selçukabi
31.01.2005, 09:29
insallah aliriz maci. ama sebati radyodan dinledim cumartesi günü cok iyi oynadilar. bence zar zor aliriz maci ve sebatta bu oyunuyla ligden DÜSMEZ. 3 mac kazandinmi al iste kurtardilar smileys/smiley1.gif

pozisyon yokken gol yediler.kalecileri çok kötü.orhan çok gol kaçirdi.biraz zor kalir ligde sebat.sakarya çok iyi gidiyor.penaltiyi atsalar gençlerbirligini deyeniyorlardi.sakarya ile 8 puan fark var ve sakarya ile sakaryada oynayacaklar.bence sebat düsecek maalesef, bizim de küme düsen takimlara puan kaptirmamiz lazim.geçen seneki beraberlige sonra çok yanmistik.bu sene yanmayalim.

ahmetturk
31.01.2005, 13:36
Bu hafta hayirlisi ne ise olur insallah.

selcjK
31.01.2005, 18:09
abi gecen sene sebata puan vermesek fb ile son haftaya ayni puan ile gircektik, ihsallah bu sende bilerek puan vermezler. ben yemin ettim kendime bu takim sampiyonluga giderken ts bilerek puan verirlerse daha sittin sene maça gitmicem. sebat bizden puan alsa bile ligde kalamicak bu açik ve net bence 10 - 0 bitsin.

Tandogan
31.01.2005, 19:15
Sebat'in bu yil ligde kalmasi bence pek mümkünmüs gibi görünmüyor.Zaten takim içten içe kayniyor.Ekonomik sorunlar,sahada alinan basarisiz sonuçlar,sürekli takim içinde yasanan oyuncu sirkülasyonu derken pek dikis tutturamadilar.Artik tren de kaçmak üzere.Dolayisiyla patlama yapacak iseler, bu haftalar içinde yapmalari lâzim.O yüzden açikçasi bu hafta bize çelme takmalarindan endise ediyorum.Takimda bizden gönderilen çok sayida oyuncu var.Bize karsi kendilerini ispat etme yarisinda olabilirler.Ayrica Akçaabat Fatih Stadyumunun zemini deçok kötü.Umarim bizim takim bu maçta gereken ciddiyeti gösterir.Ama her seye ragmen sahada olayi ciddiye alip mücadele edersek sorun olmaz.

andrei07
31.01.2005, 20:17
selcJK arkadasin yazdiklarina sonuna kadar katiliyorum Trabzon sehrinin ekonomik durumu ortada insanlar maç parasi için bile düsünüyorlar bence bu sehre 2 takim fazla hem seyirci bölünüyor hemde ekonomi

İsmail Çavuşoğlu
31.01.2005, 21:02
Sebatada çok üzülüyorum malesef yapacak bisey yok keske iki takimada üç puan verseler ama olmuyor sampiyon olmak istiyorsak duygusalligi bir kenara birakacaz biz sebati yeneriz fakat sebatin rakiplerinide yenmek zorundayiz belki bir mucize olurda kurtulurlar herseye ragmen maçin cok zor geçeçegine inaniyorum hakeden kazansin oda TRABZONSPOR olsun diyorum..

of-lee
31.01.2005, 21:22
yenmemiz lazim sampiyonluk icin

insallah yenecegiz

mackolik_61
31.01.2005, 21:34
maca trabzondaki arkadaslarla bulusup beraber gidelim diyorum bmn uzun zamandir tribünde varligini gösteremiyor...

OmeR.
31.01.2005, 21:48
BU MAÇI ALMAMIZ GEREKLI HER KOSULDA. PUAN KAYBINA RAKIP KIM OLURSA OLSUN TAHAMMÜLÜMÜZ YOK. DUYGUSALLIK HIÇ YOK. SEBAT KENDI EVINDE SAKARYADAN BILE PUAN ALAMADI.

İleli
31.01.2005, 23:32
Bende Akcaabatliyim insallah Trabzonsporumuz kazanir insallah 1-0 biter!

UmutBaykan
01.02.2005, 00:27
üzülerek söylüyorum ama bence akçabatin kaybedecek biseyi yok..Insallah maçi kazaniriz

Magnolia
01.02.2005, 08:50
Trabzonspor disinda destekledigim ve sempati duydugum tek takim A.Sebatspor.Gönlüm Sebatspor'un ligde kalmasi,Trabzonspor'un sampiyon olmasi yönünde.Trabzonspor , su ana kadar destegini göstermisti zaten.Keske bizim verecegimiz bir ya da üç puan onlari küme düsmekten kurtarabilse.Mucize gibi...

Insallah Sebatspor bize patlamaz...smileys/smiley36.gif

Sevgi
01.02.2005, 08:58
Esra cim nedir bu Sebat sevdasi . Ben yoruldum artik Sebat i asagidan takip et TRABZONSPOR u yukaridan Sebat düssün de bizde sadece TRABZONSPOR un stresini çekelim.Sebat zaten lig de kalmayi haketmiyor.Rakipleri transfer üstüne transfer yaparken Sebat seyretmeyi tercih etti.

TRABZONSPOR - AKÇAABATSEBAT maçinida TS kazanir sebat kimseye patlayacak durum da degil.

EmrahYalçınalp
01.02.2005, 08:58
Sebat'in lige çiktigindan beri dogru yaptigi tek bir is yok !

Oktay, Orhan Kaynak, Ogün... smileys/smiley36.gifAbdullah'i niye kaçirdilar merak ediyorum...

Nouma'ya teklif...smileys/smiley36.gif

Biz yenelim de, Sebat yine ligde kalsin.

TSMareNero
01.02.2005, 12:27
Sebat'in lige çiktigindan beri dogru yaptigi tek bir is yok !

Oktay, Orhan Kaynak, Ogün... smileys/smiley36.gifAbdullah'i niye kaçirdilar merak ediyorum...

Nouma'ya teklif...smileys/smiley36.gif

Biz yenelim de, Sebat yine ligde kalsin.

cok komik degilmi, sana ne diyeyim artik...

andrei07
01.02.2005, 12:30
BIRDE BASLARINA GÜVENÇ KURTARI BULDULAR

kudu_61
01.02.2005, 12:49
Sadece adin yüzünden seviyorum seni sebat...güzel trabzonumun sirin ilçesi oldugun için kanimdan canimdan oldugun için ama gel gelelim isin öbür tarafina kadrona bakiyorum Ogün, Orhan, Oktay (gitti ama) bunlar degilmi trabzonumu yüzüstü birakip istanbul sike-para A.S. takimlarina giden futbolcular bunlarin ne isi var senin kadronda bunlari senin kadronda gördükçe kiziyorum ama seni de çok seviyorum insallah küme düsmesssin iddiamiz olmasaydi da bu maçi sana verseydik keske baskalarinin ne diyecegi umurumda degil karadeniz de bir birlik olacaksa olacak istanbul sike-para A.S. takimlari degil mi firtinanin estigi senelerde ayni tribünde trabzon sporuma karsi bayraklarini açan onlarin üçü de kardes arkadaslar tek düsman trabzon tek düsman anadolu felsefesi var onlarda medya da onlarla biz biriz biz tekiz dev bayraklar dalgalansin tribünler dolsun avni aker gene cehennem olsun bizim kimligimiz trabzonspor hersey trabzonspor için...sevgilerimle

Ömer SEVİNÇ
01.02.2005, 13:48
TS 3 - Sebat 2 bence

Ts'miz Sebati yenmek zorundadir. Sebatin alacagi 3 puan pek isine yaramaztrabzonun kaybedecegi 1 puan bile çok önemli bir kayip olur.

Zafer Keskin
01.02.2005, 14:07
trabzonsporumuzun yenmesi gerktigi gibi yenecegi bir maç ama akçaabati bu kadar da küçümsemeyelim lütfen arkadaslar ne de olsa bir trabzon takimi dimi bir de dalga geçen arkadaslari kiniyorum anladik yenecegimizi söylüyorsunuz yenecegizde tamam ama dalga geçmenin ne anlami war siz istanbul takimlarina böle kizin dalga geçin oke mesela GS nedir o öyle riberry miydi neydi almislar bir kalamis onu konusun siz akçaabatin transferlerinden degil ben bir MAÇKALI olarak TS:5 AKÇAABAT:0 diyorum

saygilar.......

ErDoCLG
01.02.2005, 14:14
6_0 bayilsin ruhsuzlar</font>

oguzhan
01.02.2005, 14:59
her iki takim için keskin bi viraj ama üzülerek söylemeliyimki TRABZONUMUZUN bu maçi almasu gerekiyor insallah sebatimizda bundan sonraki maçlarda klasini konustururda ligde kalirlar....

Taner Gündoğdu
01.02.2005, 15:27
averaja gerek yok ya feneri burada farkli yenip ikili averajda üstün olalim yeter. sebat maçi 1-0 olsun bizim olsun. tabi unutmayalim geçen sezon ikinci maçta berabere kaldik ve belkide fenerle ayni puanda galatasaray maçina çikacaktik. yani belki bir süpriz daha yaparlar. simdi biz bunlari yenersek ve onlar küme düserse bize düsman olurlarsa sasmam. çünkü samsun, ordu bunlar bize bu yüzden düsman önemli bir dipnot!smileys/smiley7.gif

ARAGORN01
01.02.2005, 15:46
Fark atmamiz lazim. Sebat kendini kurtarsin, birinin yardimi ile kalacaksa kümede zaten kalmasin.

Ben normal sartlarda rahat bir maç olacagini düsünüyorum. Ama geçen sene oldugu gibi bizim futbolcularin beynini , kardes takim , kardes takim, aman dikkat dostluk vs. gibi yerlerse iste o zaman maçi almamiz imkansiz olur.

3-0, 3-1 gibi bitebilir:)

FANATIK61
01.02.2005, 15:46
Bir Akcaabatli olarak Sebatin durumuna üzülüyorum. Ama Baba'ya 3 puan gerek. 2:1 aliriz.

vigor
01.02.2005, 15:52
alicaz insallah.sebatta ligde kalmak istiyosa bizi degil bizans takimlarini yensin.böylellikle hem kendi kurtulur hem bize güzellik yapmis olur.

TheRapZoNe
01.02.2005, 19:44
Bu baslik Trabzonspor-Akçaabat Sebatspor maçi hakkinda yorumlar için açilmisken nedense ''AkçaabatSebat'' hakkinda olusan yorumlara dönüstürülmüs.Akçaabat Sebatspor hakkinda konusmak isteyen varsa da Forum'un ''Türk Futbolu'' adlikonuda bulunan Akçaabat Sebatspor basligina bakmasi yeterlidir.

Akçaabat Sebat için kümede kalmayi hak etmiyor diyenlere üzülüyorum.Rakipleri transfer yaparken Sebat seyretmis deniliyor.Sanirim bunlari söyleyenler Sebatin Bill Gates'in klübü oldugunu ama transferde cimrilik yaptigini düsünüyorlar..

Süper Lig gerçegi bu. Güçlü takimda var zayif takimda. Sebat mütevazi kadrosuna ragmen gsden Istanbul'da puan alacakken hakemin kurbani olmus sonrada boynu önünde maçi yenik tamamlamistir.Iste bu yüzden Türkiye liginde kalite olmamasi dogaldir..Kalitenin nedeni de takimlarin zayifligindan çok adaletin olmamasidir

Sebat güme gitsin 4-5 de biz atalim biz önümüze bakalim diyenler sanirim Sebat yerine baska takim olsaydi daha insafli olacaklardi.. Çünkü biz Nasil yabanci adamlari bagrimiza basiyorsak Trabzonun öz futbolcularina ve Futbol adamlarina acimasizca davraniyoruz...Edited by: TheRapZoNe

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 20:40
Bekledigimizden zor bir maç olacak ama maçi insALLAH alicaz. Skor TRABZONSPOR 3-0 sebatspor Goller; Fatih, mehmet yilmaz yattara

Harun
01.02.2005, 22:13
Trabzonspor için çok rahat geçecek bir maç.Ama zevksiz bir maç olacagi kesin.Tv vermiyor zaten.

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 22:26
Geçen sene sebata kaybettigimiz 2 puanla sampiyonluktan oldugumuzu belirtmeden geçemiycem. Hatirlatmakta fayda var...

mackolik_61
01.02.2005, 22:29
Geçen sene sebata kaybettigimiz 2 puanla sampiyonluktan oldugumuzu belirtmeden geçemiycem. Hatirlatmakta fayda var...

kardasim sampiyon olamadiysak suçu sebata atamayiz biz feneri iki maçtada yenemedik burda gs yi yenemedik ali aydin fenere beles iki puan verdi... daha çok örnegi var bunlarda sebatin hatasi mi...

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 22:46
Ya hayir tabiki ben sadece örnek olarak verdim hani kolay maç olarak görülmesin diye. ok!!!

Crazy_OfLu61_
01.02.2005, 22:47
Hani geçen seneki maçlardada 3-0, 4-0, 5-0 diye atilip tutuldu ilk maç 2-1 ikinci maçta 1-1 bitti. Anlasilmisimdir umarim.

mackolik_61
01.02.2005, 22:48
Ya hayir tabiki ben sadece örnek olarak verdim hani kolay maç olarak görülmesin diye. ok!!!

tamam canim sen takma oksmileys/smiley2.gif

Oğuz
01.02.2005, 23:47
sebati küçümseyenler yanildigini göreceklerdir. bir de denize düsen yilan sarilir sözünü hatirlarsak, sebat can havliyle bütün inanciyla bu maça asilacaktir. dostluk, agabey-kardes, fairplay gibi yaklasimlarin olacagini sanmiyorum.

bizim açimizdan çok zor geçecek olan bu maçi, erken bulacagimiz gol veya gollerle zorluk derecesini azaltabiliriz..

kazanmak zorunda olan iki takimin mücadelesinde, teknik açidan üstün olan trabzonsporun kazanmasi için en az sebat kadar mücadeleci ve inançli olmasi gerekir. ki ancak o zaman yildiz oyuncularimizin katkisiyla bu maçi aliriz..

Berat
02.02.2005, 01:14
Bizim takim bu Sebat maçlarina hiç konsantre olamiyor..Bu yüzden de maçlar hep zor geçiyor..Bunun yaninda zorluk çikartan bir diger mesele de Sebat'ta oynayan futbolcularin bu maçi vitrin maçi olarak görmeleri,çünkü çogunun hayalinde Trabzonspor'da oynamak var..Örnegin ben bu maçta Alisen'den çok çekiniyorum..vel hasil-i kelam zor maç,3 ihtimalli...

Alkan
02.02.2005, 02:21
sampiyonluk icin sebati yenmemiz gerek insallah yenecegizde

Alkan
02.02.2005, 02:23
ts li oldugum icin gurur duyuyorum kendimden ve her zaman ts li kalacagim

Sacit
02.02.2005, 10:47
SEBAT KUSURA BAKMASIN BU MACI VERMESI LAZIM BIZI ANLAYACAKTIR.ONLAR DA KOTU AMA ZAMANIN DA PUAN KAYBETMEYECEKTI SAHASIN DA.smileys/smiley7.gif

selçukabi
02.02.2005, 10:51
SEBAT KUSURA BAKMASIN BU MACI VERMESI LAZIM BIZI ANLAYACAKTIR.ONLAR DA KOTU AMA ZAMANIN DA PUAN KAYBETMEYECEKTI SAHASIN DA.smileys/smiley7.gif

bu alma verme islerini ben anlamiyorum ya TRABZONSPOR çikar bileginin hakkiyla maçi kazanir.öyle alma-verme ne bu migrosda alisveris mi yapiyoruz ya..A.sebat takiminin güç itibariyle bu maçtan puan çikarma ihtimali düsük.ama futbol bu her türlü sürprize açik.

muratkanoglu
02.02.2005, 11:47
profesyönelligin aradaki cografi ve duygusal yakinliktan daha anlamli oldugunu düsünüyorom . trabzonsporumuz kulüb bazinda önemli futbolcular vererek , taraftarlarcada desteklenerek kentimizin sevimli takimina adamligini yapmaktadir . akçabatin ligde kalmasi için ayarindaki takimlari yenmesini bilmesi lazim . geçen yilki beraberlik sanpiyonlugumuzu etkileyebilirdi maçin favorisi ve bence mutlak sonucu tarabzon... smileys/smiley36.gif

selçukabi
02.02.2005, 12:27
ne kadar benziyoruz ya birbirimize...biz ezikleri yenemiyoruz onlar da kümede kalma yolundaki rakiplerini bu sene de ne istanbulu ne sakaryayi ne de kayseriyi yenemediler.

El Saif
02.02.2005, 13:33
BeNcE TrAbZoNspOr sEbAtI YeNMeLi KaRdEs TaKiMi OlAbIlIr AmA YiNeDe YENMELI !!!!! smileys/smiley17.gif

İleli
02.02.2005, 16:05
Trt maci yayinlamiyor.

ahmetturk
02.02.2005, 16:21
Çok ilginç bir maç olacak.

Stadin zemini kötü insallah bir sakatlik olmaz.

of-lee
03.02.2005, 02:29
a.sebati sampiyonluk yolunda yara almamak icin yenmemiz lazim

Punisher-61
03.02.2005, 15:44
Trt maci yayinlamiyor.

Yaziklar olsun bi Trabzon derbisini TVde izleyemedik..

TSlimetin08
03.02.2005, 15:55
<DIV>bencede bu maci kazanmamiz lazim yoksa olmaz ve trt yide kiniyorumsmileys/smiley7.gif</DIV>

erolizm
03.02.2005, 17:22
Manevi açidan zor bir maç olacak ama Trabzonspor bu maçtan puan alamazsa vahim sonuçlar dogurabilir...Gerçekten geçen yil alinan beraberlik Trabzonspor un pek de hayrina olmamisti..

sunay61_67
03.02.2005, 17:30
bizim bu maçi almamiz bi gurur meselesi oldu üç büyüklerin yaninda kendimizi tek olarak göstermemiz lazim

Barış
03.02.2005, 17:44
Ezik büzükler bu hafta takilabilir.Kesin kazanmaliyiz Sebatcim.smileys/smiley2.gif

Barış
03.02.2005, 19:16
Zurawski isi de kapandigina göre hafta sonu oynanacak Sebat maçina yogunlasabiliriz artik.

POYRAZ
03.02.2005, 19:40
Keske Sebat bu kadar zor durumda olmasaydi,ama yapacak bir sey yok puan kaybetmemiz bizi sampiyonluk yolunda yaralar,Akcaabatin düsmesini kesinlikle istemiyorum ama önce can sonra canan,kusura bakma Akcaabatcigim,abi tokati acitmazmis.smileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

Avare
03.02.2005, 19:43
Aslinda çok iddiali konusuyoruz.Kazaya kurban gitmeyiz insallah.

frango
03.02.2005, 19:54
evet bu maci fazla kucumsememeliyiz senol hoca bu konuda futbolculari uyaracaktir tahmin ediyorum insallah aliriz maci

Avare
03.02.2005, 19:55
Bu maçi alacaz baska yolu yok demis sair.smileys/smiley2.gif

Çagman
03.02.2005, 21:19
Sebatin MAci felane vermesine gerek yok Kadro yapimiz sebata fark atacak güce sahip.

Bu mac verme Konusunada NoktayI Koyun arkadaslar kimse kimseye mac vermiyor biz buraya sadece tsLiLEr ziyaret etmiyor baska takim taraftarlari ve spor yazarlarida bakiyorlar.

bu konular bize zarar verir bir Saibe iddiasi atilir sebat maci verecek bizde maci aldigimizda demedikmi diye Manset atilir.

Bu tür yazilardan kacilanalim.

Cunku Biz Sebati yenecek gücteyiz!

kelkitli29
04.02.2005, 08:40
maci almasina lairizda su TRT nin yaptigi is gene delirtti beni. simdi haftaya kendi sahamizda malatya macinida izleyemiyecez.

offf offf

zafercalikoglu
04.02.2005, 11:10
dostca gececek bir müsabaka hak eden kazansin gönlümüz ts den yana ;sebat umarim ligde kalir,da seneye üst siralari zorlar,uefa ya falan gider,

Cemalettin Taşkın
04.02.2005, 13:49
geçen sene berabere kalmistik. o maçi izlemedim ama sanki kazanmak istememistik. bu sene maçi normal sartlarda almamiz gerekiyor ama küme düsme hattindaki takimlara karsi bir sanssizligimiz var.

ayrica hakem bülent demirlek her karari tartilisan biri. aleyhimize veya lehimize hatalar yapabilir.

enesmalik1987
04.02.2005, 15:37
ma bizim ama sebat da yabancI degil allh yardImcIlarI
olsun

enesmalik1987
04.02.2005, 15:38
sebat fena top oynamIyor ama gol atma sorunu var
hayIrlIsI olsun

baris_aykan
04.02.2005, 16:17
sebatim benim canimsin ama musade edersin unutma gelecek gunler senide yuceltir

Barış
04.02.2005, 17:58
Sebat in rakipleri de puan kaybetse iyi olacak.Yoksa kalacaklar hep orda.

JuaN_JuaN
04.02.2005, 18:15
her maçi olgugu gibi bu maçi da kazanmak zorundayiz. allah bizi medyanin gazabindan korusun

Barış
04.02.2005, 18:22
Onu bu maçta yapamazlar çünkü ayni sehrin takimlariyiz.smileys/smiley1.gif

the king
04.02.2005, 19:54
Sebat in rakipleri de puan kaybetse iyi olacak.Yoksa kalacaklar hep orda.

bu macta kazanalim. sonra rakiplerini ezer onlarin yollarini acariz.

giresunTS
05.02.2005, 12:10
gecen sene sebata 4 puan kaptirmasaydik sampiyonduksmileys/smiley19.gif

Emorfo
05.02.2005, 12:53
Bu maçi kazanalim kazasiz belasiz Sebat'ta ligte kalsin ve ligte kalmasi için Trabzonspor'umuz önüne geleni ezsin geçsin..

TS 61
05.02.2005, 12:54
iyi de sadece 2 puan kaptirmistik geçen sene..

İsmail Çavuşoğlu
05.02.2005, 12:57
Bu maçi kazanalim kazasiz belasiz Sebat'ta ligte kalsin
ve ligte kalmasi için Trabzonspor'umuz önüne geleni ezsin
geçsin..

AYNEN

hakantpl
05.02.2005, 15:04
valla yapacak birsey yok. kurunun yaninda yas da yanaak Trabzonun puan kaybetmeye tahammulu olamaz.. Sebatim sende kendine Gel yaw.. Bu ne hal.. Az toplan karedeniz ruhunu yansit artik sahalara ama bizim maçtan Sonra :)

mackolik_61
05.02.2005, 15:58
yaw maçi yenecez onu anladikta ey bmn trabzon maça birlikte gidelim...

ibrahim_yattara
05.02.2005, 16:27
zor maç olacak.

1. rakip duygusal bagimiz olan bir kulüp

2. küme düsme hattinda olmalarina ragmen fena oynamiyorlar

ama trabzonspor senol günesin gelmesiyle psikolojik anlamda çok yol katetti buda zaten bu sezon büyük ihtimalle sampiyon olacagimizin en önemli unsurudur. bu yeni psikolojik yapilanmamizla sebati yenecegimizi düsünüyorum. derbilerde büyük sanssizliklar yasamazsakta bu sezon bizi kimse tutamaz seneye degil allahin izniyle bu sezon sampiyonuz.. saygilar..

Barış
05.02.2005, 19:03
Bu arada biletler ne kadar bilen var mı?Maça giderim inşallah.

POYRAZ
05.02.2005, 19:47
Sebatin kendi rakipleri ile yaptiklari ve rakiplerinin puan kaybettigi haftalardaki maclari mutlaka almasi lazim,gecen hafta düsme hattindaki iki rakibi puan kaybetti ama sebat da puan kaybetti,sebatin önce böyle hatalar yapmamasi gerekli,Insallah bu sene ligde kalir,ayrica medyada Akcaabatin Trabzonspor'a mac verdigi iddialari dolasmisti gecen sene,Trabzonspor bu güne kadar aldigi bütün maclari bileginin hakki ile almistir ve temiz almistir,kirli hic bir maci yoktur,Insallah bu mactan da hakki ile puan alacaktir.Tahminen 3 farkli bir skor bekliyorum.

Tandogan
05.02.2005, 21:10
Fener'in maçi 1-1 berabere bitti.Artik bu maçi kazanmak sart oldu.Bu avantaj kaçmaz.Senol Hocanin da söyledigi gibi zaman duygusallik zamani degil.Oyuncularimizin bu maçi ciddiye almalari ve maça tam konsantre olmalari gerekiyor.Böyle olduktan sonra fazla sorun yasamayiz.Bu arada hava da Trabzon'da bozuyor,saha zemininin de kötü oldugunu düsünürsek çok dikkatli olmamiz gerekir.

Analyzer
05.02.2005, 21:17
Küme düsme hattindaki takimlarla oynarken konsantrasyon sorunu yasiyoruz. Yarin rakibi hafife alirsak hata yapariz. Ciddi oynarsak kesin kazaniriz.

selcjK
05.02.2005, 21:25
sakaya yer yok sebatin rakibi biz degiliz, o kendi rakiplerine kendi sahasinda yenilirken bizi mi yencek. tamda fb puan kaybetmisken ts nin gecen sene ki gibi bos kaleleri disari atacagini sanmiyorum. diyorum ya 10 - 0 yenelim. eger bu maçta geçen sene ki gibi olursa. ne trabzonum kalir ne trabzonsporlulugum o zaman anlariz ki bize saygisizlik ediyorlar. neyse 4-0 temiz bir skor.3 fatih 1 yattara

denizci61
05.02.2005, 21:42
Bir Akçaabat'li olarak Sebat'in durumuna bende çok üzülüyorum ama Sampiyonluk açligim daha agir basiyor...Hem o kadar basitçe maçlar kaybettiki sebat bize çelme takarsa ayip olur diyorum...

İleli
05.02.2005, 21:44
Ezikler berabere yarin galibiyet farz oldu

SALDIR TRABZONUM

frango
05.02.2005, 22:04
rakibimiz kaybetti bu maci almak gerceklten farz oldu arkadaslar ne yapip edip bu mactan 3 puan alinmali

yakup midi
05.02.2005, 22:17
akçabatta kötü durumda ama akçabatinda puan almasi gereken takim trabzon degil bence....istanbuldan alsin puanlari ayni samsun gibi....

Barış
06.02.2005, 02:20
Evet beyler maça yaklaşık olarak 11 saat 43 dakika var.Maçın bilet
fiyatlarını bbilmiyorum ama giderim heralde maça(Kavga çıkar mı acaba?smileys/smiley2.gif)fb de takıldı.Kim tutar bizi be.

Hüseyin Çümen
06.02.2005, 03:12
Y akçaabata çok üzülüyorum ama yapçak bisi yok yenmemiz lazim akçaabat ta yenmesi gereken bütün takimlara puan verio ts den de puan alsa ise yaramaz akçaabatin rakiplerini yenmesi lazim yol ver sebatçim geçelimsmileys/smiley32.gif

Erinç
06.02.2005, 11:23
Bu maçta duygusalliga yer yok. Ama maalesef bizim duygusallar ( Gökdeniz, Fatih ) bu tür maçlarda gerçek kimliklerini göstermiyorlar. Bence bu maçta eger hazirlarsa Simok ve Özgür ün mutlaka oynamasi lazim. Çünkü onlar kendilerini kanitlamak durumunda olduklarindan hirsli oynarlar.

Mehmet
06.02.2005, 12:05
Futbol kaderinin bir aci cilvesi. Malesef..smileys/smiley5.gif
Keske bu günkü rakip A. Sebat yerine bir baskasi olsaydi?
3 puan Trabzonspor'un olmali.smileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gif

poetricus
06.02.2005, 13:56
Maç yine 14:00'demi basliyor. TRT'de maç dinledigimiz link hangisiydi?

Punisher-61
06.02.2005, 13:59
Maç yine 14:00'demi basliyor. TRT'de maç dinledigimiz link hangisiydi?

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx

poetricus
06.02.2005, 14:05
Tesekkürler Punisher-61

Erinç
06.02.2005, 14:06
Yine mahkum kaldik radyoya

kelkitli29
06.02.2005, 14:07
mac basladi 2. dkaikada mehmet yilmaz in vurusunda top direkten döndü.

<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>1.</TD>
<TD></TD>
<TD>Petkovic </TD>
<TR>
<TD>34.</TD>
<TD></TD>
<TD>Emrah </TD>
<TR>
<TD>28.</TD>
<TD></TD>
<TD>Tolga </TD>
<TR>
<TD>24.</TD>
<TD></TD>
<TD>Karel </TD>
<TR>
<TD>99.</TD>
<TD></TD>
<TD>Celaleddin </TD>
<TR>
<TD>5.</TD>
<TD></TD>
<TD>Hüseyin </TD>
<TR>
<TD>13.</TD>
<TD></TD>
<TD>Lee </TD>
<TR>
<TD>11.</TD>
<TD></TD>
<TD>Yattara </TD>
<TR>
<TD>61.</TD>
<TD></TD>
<TD>Gökdeniz </TD>
<TR>
<TD>10.</TD>
<TD></TD>
<TD>Mehmet </TD>
<TR>
<TD>9.</TD>
<TD></TD>
<TD>Fatih </TD></TR></T></TABLE>

ilk 11 bu
polonyali ve özgür yedekteler

Guests
06.02.2005, 14:07
Gazamiz mübarek olsun

Punisher-61
06.02.2005, 14:08
Mehmetin Topu direkten döndü

poetricus
06.02.2005, 14:08
Karel'i niye israrla oynatiyor hoca anlayamadim.

Berat
06.02.2005, 14:09
Iyi basladik maasallah..

Erinç
Iyi basladik beaaa !!

M.Yilmaz in sutu üst direkten döndü

Saldir Trabzonum...Bu maç bizim

Guests
Maçla birlikte reklam da basladi anasini satiyim

Punisher-61
06.02.2005, 14:10
Insallah bu aksam Bizim Stadyum macin özetlerini verir...hani bazen mac kasedi yetismiyor ya o bakimdan yanismileys/smiley7.gif

poetricus
06.02.2005, 14:11
Gol olmadikça bize baglanmaz bu hergeleler. Maçi anlatan herif de çekilir cinsten degil. Isterseniz komplo teorisi ürettigimi düsünün ama ben bunlarin bize karsi maksatli yapildigiuni düsünüyorum!

Punisher-61
Karel'i niye israrla oynatiyor hoca anlayamadim.

Volkan cok daha iyi bence

Erinç
Ben su Karel e bi türlü isinamadim. Ama ilginçtir bütün hocalar ona sans veriyorlar smileys/smiley5.gif

İsmail Çavuşoğlu
06.02.2005, 14:13
YINE GEÇEN HAFTAKI SENARYO BIZIM MAÇI NE ZAMAN ANLATACAK YA 30 SN ANLATIYOR BIRAKIYOR.

İleli
Bastir Trabzonum

poetricus
Takimi en yakindan taniyan süphesiz hocadir. Futbolcularla neredeyse her gün birlikte olan o. Ama Karel'in sahadaki performansi da ortada! Ama belirttiginiz gibi her gelen hoca adamdan vazgeçemiyor!

Punisher-61
06.02.2005, 14:15
Ben su Karel e bi türlü isinamadim. Ama ilginçtir bütün hocalar ona sans veriyorlar smileys/smiley5.gif

Fizik gücü az ama Hocanin ona verdigi görevi iyi yerine getiriyor

İleli
06.02.2005, 14:15
sanki bordo mavi sampiyon trabzon sesleri duduyorum yanlismiyim beyler ????

poetricus
06.02.2005, 14:16
Adam takilip kaldi Denizli'de. Ne de olsa Sakaryaspor'un maçi ve TRT genel müdürü Sakaryali. Bizim maç kasetleri galiba naklen yayinda bile yetismiyor.

Punisher-61
06.02.2005, 14:17
Symkowiak`in Forma numarasi kac??

poetricus
06.02.2005, 14:18
Bir ara 7 olacak diye okumustum gazetelerde. Edited by: Poetricus

İleli
06.02.2005, 14:18
ben 8 duymustum ama mac anlatiminda symkowiak 7 yaziyor

Sefaenes
06.02.2005, 14:19
bildigime göre
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>7</TD>
<TD>Szymkowiak</TD></TR></T></TABLE>ama simdilik yedeklerde

kelkitli29
06.02.2005, 14:19
7 numara szimek

Erinç
06.02.2005, 14:20
Gol geliyor beyler içime dogdusmileys/smiley1.gif

Punisher-61
06.02.2005, 14:21
7 numarali Formanin yükü agirdir..nasil olsa SOTA`NIN formasi smileys/smiley2.gif

İsmail Çavuşoğlu
06.02.2005, 14:21
bugünde ogünümü geçemiycez yoksa cok iyi oynuyo su ana kadar

Sefaenes
06.02.2005, 14:22
insallah kardes ne kadar kardes takim olsa bile bu maci almaliyiz

poetricus
06.02.2005, 14:22
Insallah ama spikerin dedigine bakilirsa "Trabzonspor ileri uç elamanlarinin ayaklarinda sanki bir sey var bugün?"

Erinç
06.02.2005, 14:24
Hüseyin e laf edenler utansin... Çok iyi basladi

poetricus
Bu salak herif maçin basindan beri Emrah'a Erman diyor be!

Firtina28
geliyo arkadaslar merak etmeyin yattara ortalar fatih atarsmileys/smiley2.gif

Firtina28
06.02.2005, 14:25
maci nerden dinliyorsunuz arkadaslar link ne ya???

poetricus
06.02.2005, 14:26

Punisher-61
maci nerden dinliyorsunuz arkadaslar link ne ya???

Firtina28
oldu saol kardes

Punisher-61
06.02.2005, 14:28
akcaabat 1 Puan icin oynuyor...ilk yari 0-0 biterse 11kisi defansa cekilecek

izmirdenayhan
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=465 bgColor=#b5b5b5>
<T>
<TR vAlign=top bgColor=#dfdfdf>
<TD vAlign=top>
Dk : 26 , Celaleddin sag kanattan yerden ortaladi Fatih gelisine sert vurdu top az farkla auta gitti. </TD></TR>
<TR vAlign=top bgColor=#b5b5b5>
<TD vAlign=top>
Dk : 19 , Yattara ortaladi. Bir korner daha. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 18 , Yattara topu aldi Ogün araya girdiç Koner.. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 13 , A.Sebatspor serbest vurus kullandi. Orhan vurdu Petkovic iki hamlede topu kontrol etti. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 11 , Korner atisini defans uzaklastirdi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 10 , Mehmet Yilmaz la Gökdeniz duvar paslasmasinda defans araya girdi. Korner. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 9 , Sebatsporda ALi topla bulustu sag yaprazdan vurusunu yapti top yan filelerde kaldi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 7 , Yattara ortaladi Fatih yükseldi Rakibine faul yapti. Saglik görevlileri sahada. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 5 , Orta geldi Selahattin iyi yükseldi vurdu top kaleci Petkovic de kaldi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 5 , Sebat sag kanattan korner kullanacak. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 2 , Lee ortaladi Mehmet Yilmaz kafayi geçirdi. Top üst direkte patladi. Fatih tamamlayamadi. Defans uzaklastirdi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 2 , Lee ortaladi Mehmet Yilmaz kafayi geçirdi. Top üst direkte patladi. Fatih tamamlayamadi. Defans uzaklastirdi. </TD></TR></T></TABLE>

Sefaenes
malesef trt den dinliyoruz keske Trabzonsporun kendi radyosu olsada maclari 90 dakika canli dinlesek en azindan evde oynadigimiz maclar gerci canli yaziyorlar resmi sayfada ama radyomuz olsaydi daha iyi olurdu ama neyze maca dönelim

Punisher-61
06.02.2005, 14:29
Yattara Formda gözüküyorsmileys/smiley32.gif

Gökhan Kutlu
06.02.2005, 14:31
bizimkiler iyi oynay insallah böle devam ederler memleketçilik olursa gine puan gider geçen sene çok aradik o puanlari

Firtina28
ulan smpiyonluga oynayan takimin taraftarina bak radyo basinda mac dinliyoruz allah kahretsin bu serefsizleri

poetricus
Aynen imzami atiyorum dostum!

Gökhan Kutlu
06.02.2005, 14:32
ulan smpiyonluga oynayan takimin taraftarina bak radyo basinda mac dinliyoruz allah kahretsin bu serefsizlerikardes serefsiz demen ayip diil mi onlar da bizim hemserilerimiz onlar da ellerinden gelen destegi yapacaklarindan eminim yanlis anlama bu sadece bi yorumdursmileys/smiley2.gif

saygilarimla

poetricus
06.02.2005, 14:32
Ikinci yari Akçaabat sdebatspor takim halinde savunmaya çekilirse o avuç içi kadarki Fatih Stadyumunda çekecegimiz var demektir. Hadi hayirlisi!

Sefaenes
06.02.2005, 14:33
kardes biz yurt disinda ancak bunu yapabiliyoruz maca gitme imkanimiz yok eger orada olsaydik maca radyodan internetten degil sahada bakardik

Erinç
06.02.2005, 14:36
Yagmur baslamis... Insallah bizim goller de baslar yagmurla birlikte smileys/smiley2.gif

İleli
06.02.2005, 14:37
Gokdeniz ve top yine barajdan donuyorsmileys/smiley36.gif

Firtina28
06.02.2005, 14:38
arkadaslar saat burda sabahin 7 si pazar gunleri benim ise gitmedigim tek gun ama yinede kalktim maci dinlemek icin dinlemek yerine izlesek daha iyi olmazmiydi sonucta bizde turk vatandasiyiz maci izlemek icin trabzonu istanbulami tasiyalim ula az kalsin atiyodu hakan

Gökhan Kutlu
06.02.2005, 14:39
insallah abi yagar

Erinç
06.02.2005, 14:39
Gökdeniz frikikten bir gol atsa kurban kescem smileys/smiley36.gif

andrei07
06.02.2005, 14:40
INSALLAH 1 -0 OLUR BIZIM OLUR

Punisher-61
06.02.2005, 14:41
ikinci yarida Symkowiak kesin oyna girer...cünkü Sebat defansa cekilirse cok Frikik kazanacagiz demktir

izmirdenayhan
Yeter ki yenelim 1-0 da olsa galibiyet çok önemli.....Aksi sonucu düsünemiyorum bileeee

poetricus
Takimda Lee gibi Yattara gibi duran toplara çok iyi vran adamlar varken Gökdeniz ne diye her topun basina geçer. Hoca buna niye bir çekidüzen vermez anlamadim? Volkani frikikçi olarak seçmis ama hiç oynatmiyor. Tam bir fikra!Edited by: Poetricus

l-m
06.02.2005, 14:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=465 bgColor=#b5b5b5>
<T>
<TD vAlign=top>
Dk : 41 , Fatih uzaktan sert vurdu top üsten auta gitti. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 39 , Yattara nin sag kanattan ortasinda top üst aglarda kaldi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 38 , Celaleddin ortasahada yerde kaldi. Serbest vurus. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 36 , Gökdeniz kullandi. TOp barajdan döndü. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 36 , Mehmet Yilmaz a yapilan ahreket faul. Kaleyi karsidan gören bir pozisyon </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 31 , Lee oraladi ön direkte Fatih vurdu top auta çikti. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 31 , Yattara sol kanattan ortaladi Fatih ten önce Selahattin topu kornere gönderdi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 30 , Celaleddin ortaladi ceza sahasi disina çikan topa Hüseyin vurdu top üsten auta çikti. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 26 , Celaleddin sag kanattan yerden ortaladi Fatih gelisine sert vurdu top az farkla auta gitti. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 19 , Yattara ortaladi. Bir korner daha. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 18 , Yattara topu aldi Ogün araya girdiç Koner.. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 13 , A.Sebatspor serbest vurus kullandi. Orhan vurdu Petkovic iki hamlede topu kontrol etti. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 11 , Korner atisini defans uzaklastirdi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 10 , Mehmet Yilmaz la Gökdeniz duvar paslasmasinda defans araya girdi. Korner. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 9 , Sebatsporda ALi topla bulustu sag yaprazdan vurusunu yapti top yan filelerde kaldi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 7 , Yattara ortaladi Fatih yükseldi Rakibine faul yapti. Saglik görevlileri sahada. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 5 , Orta geldi Selahattin iyi yükseldi vurdu top kaleci Petkovic de kaldi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 5 , Sebat sag kanattan korner kullanacak. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 2 , Lee ortaladi Mehmet Yilmaz kafayi geçirdi. Top üst direkte patladi. Fatih tamamlayamadi. Defans uzaklastirdi. </TD></TR>
<TD vAlign=top>
Dk : 2 , Lee ortaladi Mehmet Yilmaz kafayi geçirdi. Top üst direkte patladi. Fatih tamamlayamadi. Defans uzaklastirdi. </TD></TR></T></TABLE>

andrei07
06.02.2005, 14:43
YA ARKADAS EZIKLER BERABERE KALMIS ILLA PUANMI KAYBEDECEGIZ DÖNÜM NOKTALARINDA YAAAAAAAAAAAA

ts_fan
06.02.2005, 14:44
hala Trabzon'umun maçina baglanacaklar (serefsizler denizli maçina yapisti kaldilar)smileys/smiley7.gif

Punisher-61
06.02.2005, 14:44
Tek kale oynuyoruz

poetricus
06.02.2005, 14:45
Maalesef böyle bir hastaligimiz var. Ne zaman üstümüzdekiler puan kaybetse biz de kaybediyoruz!

İsmail Çavuşoğlu
06.02.2005, 14:45
YA ARKADAS EZIKLER BERABERE KALMIS ILLA PUANMI KAYBEDECEGIZ DÖNÜM NOKTALARINDA YAAAAAAAAAAAA

napalim bizim kaderimiz bu ya ama insallah alacaz maçi..

ts_fan
06.02.2005, 14:46

arkadasim ne alakasi var sanki maç bitmis, Allah Allah...smileys/smiley7.gif

poetricus
Hel su tek kale oynadigimiz maçlarda ödüm kopuyor!

Sefaenes
bunu tek caresi var trabzonspor kendi canli radyo yayinini yapmasi lazim en azindan kesintisiz dinliye biliriz

poetricus
06.02.2005, 14:47
Henüz her sey bitmis demedik zaten ama endiseliyiz. Arkadaslar bu gece çok güzel bir rüya gördüm. Insallah maç bizim!

Firtina28
of ya offfff noluyoz ya hala atamiyoz

Gökhan Kutlu
INSALLAH alacaz merak etmeyin

İsmail Çavuşoğlu
06.02.2005, 14:48
ikinci yari kimler girerki oyuna?

Punisher-61
ilk yari 0-0 bitti

ts_fan
ilk yari bitti 0-0...

İleli
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>18</TD>
<TD>Tayfun</TD>
<TR>
<TD>6</TD>
<TD>Hasan Ü.</TD>
<TR>
<TD>14</TD>
<TD>Özgür</TD>
<TR>
<TD>66</TD>
<TD>Adem</TD>
<TR>
<TD>47</TD>
<TD>Volkan</TD>
<TR>
<TD>7</TD>
<TD>Szymkowiak</TD>
<TR>
<TD>22</TD>
<TD>Hasan S.</TD></TR></T></TABLE>

Bana forvet gosterin forvet!!!!!!!!

poetricus
06.02.2005, 14:50
Ilk yari maalesef 0-0 bitti. Ümidimiz ikinci yariya!

Erinç
Ilk yari bitti.

Bilmiyorum arkadaslar siz ne düsünüyorsunuz ama bence M.Yilmaz ya da Yattara dan birisiikinci yari girmeliydi. Bundan sonra forvette rakibi sasirtabilecek varyasyon sansimiz pek kalmadi.

İleli
denizli sakarya macini sakaryaspor.net radyodan canli yayinliyor!?!?!

angaralits
forvet hasan üçüncüsmileys/smiley36.gifEdited by: angaralits

poetricus
06.02.2005, 14:52
Sevgili angaratis belki Hasan Üçüncü'yü saka olsun diye yazdin ama Senol Günes bunu yaparsa ben hiç sasirmam!..

Erinç
06.02.2005, 14:53
Ibrahim E. kadroda yok mu?

Bordomavi08
06.02.2005, 14:55
Zurawski transferi için bosuna 100 sayfaya yakin topicler açilmadi. Ikinci devre hayati önem tasiyor.

angaralits
06.02.2005, 14:56
smok girer insallah.

Hüseyin Çümen
06.02.2005, 14:57
ya nie gol atamiyoruz ama 2. yari daha ii oynuyoruz sultan tekke atar golü simdi hasan the third e de laf etmeyin adam canla basla oynuyo olm

poetricus
06.02.2005, 14:57
Ne yapalim parali yöneticimiz yok parali olanlar ya Kadiköylü oluyor ya da floryali.

Harun
06.02.2005, 14:59
Ikinci yariya golle baslayacagiz merak etmeyin.Bu tür maçlarda iyi futbol beklemek haksizlik olur.Tamamen duygusalsmileys/smiley2.gif

İleli
06.02.2005, 14:59
bu maci kesin almamiliyiz ezikleri boyle yakalamisken yoksa halimiz DUMANEdited by: Bodyguard-61

Firtina28
06.02.2005, 15:00
poetricus anelkayida gorduk dun ribery nerde hala ortada yok carew kazmasida kaybolup gitti hadi arkadaslar bizdeki en kotu adam bunlardan bin kat iyidir

andrei07
EZIKBAHÇE BERABERE KALMIS ILLA PUANMI KAYBEDECEGIZ YA YETER ARTIK ÖNEMI OLAN HIÇBIR MAÇA AGIRLIGIMIZ KOYAMIYORUZ

poetricus
Hasan The Thirdh ya da The Magnificient Hasan'a laf ettigimiz yok. O zorla kendisini sahaya çikarip oynamiyor ki? Bir futbolcu nasil olurda bu kapasiteyle bes seneden fazla bir takimda tutulur. Benim futbolundan hiç ümitli olmadigim birkaç kisi var: The Hasan, The Augustine Ahinful ve Le Karel D'haine. Birinden kurtulduk kaldi ikisi. Tabii bu arada yeni kazmalar da transfer edebilir ya da altyapidan yetistirebiliriz! Edited by: Poetricus

poetricus
06.02.2005, 15:02
Anelka'nin da Ortega gibi bir fiyasko yasatmasi için bütün mübarek gün ve gecelerde dua ve niyazdayim arkadaslar herkes "AMÎN" desin.

angaralits
06.02.2005, 15:04
2.yari basladi saldirin

Firtina28
06.02.2005, 15:04
amin tuhtuhtuhtuhtuhsmileys/smiley2.gif

poetricus
06.02.2005, 15:05
Ikinci yari reklamlarina hosgeldniz!

İleli
06.02.2005, 15:05
mac basladi trt hala reklamlarda arkadaslar oy birligiyle hep beraber sovelim trtye!!!

Hüseyin Çümen
06.02.2005, 15:06
merak etmeyin daha dün ilk kriz yasandi anelka olayinda tuncay anelkaya tepki gösterdi www.fenerbahce.com (http://www.fenerbahce.com)daki ankete bi bakin derim

poetricus
06.02.2005, 15:06
Reklamlara biraz maç arasi verildi. Hadi hayirlisi!

İsmail Çavuşoğlu
06.02.2005, 15:07
hadi yaaaaaaaw gelsin su gol artik

poetricus
Bu kaçinci penalti tartismali pozisyon Allah askina!

Hüseyin Çümen
ii oynamioz dio bu kazma spiker nooluyo lam

Sefaenes
bir dakika olara bakalim trabzon macini kac dakika anlatiyor

denizli macini kac dakika anladiyor

ve reklam kac dakika oluyor

andrei07
06.02.2005, 15:08
DELIRIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Hüseyin Çümen
06.02.2005, 15:08
bislerde denizliye gidelim ne bok var orda hiyar bunlar yaw

andrei07
06.02.2005, 15:09
SENOL HOCA YAP BIRSEYLER GAYSE ALIP BASINI GIDECEK

poetricus
06.02.2005, 15:09
BEN DEEEEEEEEEEEEEE

Bordomavi08
06.02.2005, 15:11
4 tane hücüm oyuncusu ile ligin en zayif takimina üstünlük kuramiyoruz.

angaralits
06.02.2005, 15:12
HADI BEEEEEEEEEEEEEEE

Hüseyin Çümen
06.02.2005, 15:12
yattara mütis serbest vurus kullandi olmadi az farkla 90 in yanindan out

avulot
06.02.2005, 15:13
gol oldu sebat 1 trabzonspor 0 olamaz

poetricus
Öf ümidimi yitirmeye basliyorum! Senol Hoca'da benim gibi seyirci galiba! Yani her zaman ki gibi...

İleli
4 tane hücüm oyuncusu ile ligin en zayif takimina üstünlük kuramiyoruz.

cok yazik

CeSS
Iyi futbol oynamiyoruz

Ne oluyor bize ?

CeSS
06.02.2005, 15:14
gol oldu sebat 1 trabzonspor 0 olamaz

Hangi golden bahsediyorsun ?

0-0 hala

Guests
Yeter ya bi rahat maç seyretmek istiyorum artik bunaldim

önce zurawski transferi simdi bu bunaldim harbi

Punisher-61
Sebat kapaniyor...smileys/smiley18.gif

Bordomavi08
06.02.2005, 15:15
Mehmet Yilmaz yeter artiksmileys/smiley7.gif3 sezon oldu hala senden patlama bekliyoruz..Top bile kontrol edemiyorsun mübarek adam

Erinç
06.02.2005, 15:15
Eger Smok bizim tahmin ettigimiz gibi biriyse M.Yilmaz in yerine oyuna girmesi lazim

angaralits
06.02.2005, 15:16
SU ÖMER RIZA YI ALMAK LAZIM

poetricus
06.02.2005, 15:17
Son on dakikaya geldik mi hoca taktik ve oyuncu degisikligi yapar. Taktik degisikligi diyorsam gol atamamissak herkes ileri öne geçmissek herkes geri.

Punisher-61
06.02.2005, 15:18
Senol Hoca hep son 15-20 dakikalarda oyuncu degistirir bu her zaman böyleydi

poetricus
06.02.2005, 15:19
Yani Hasan The Thirdh'in girisine biraz daha zaman var!

İsmail Çavuşoğlu
arkadaslar strese girmeyin alacaz biz bu maçi

selcjK
off yine ayni senaryo lanet olsun ya biz bu lanet takima puan vermek zorundamiyiz ya baslarim sebata offff. adamlar sirf bize inat deli gibi kapaniyorlar ya. gitsin amatör kümede takilsin ya fb den 1 dk 3 gol yiyen takima bak.

İleli
SU ÖMER RIZA YI ALMAK LAZIM

aynisini bende dusunuyorum

butun sutlarimiz auta gitti smileys/smiley4.gif

angaralits
SMOK GIRDI

Hüseyin Çümen
06.02.2005, 15:20
SIMKO OYUNADA

Bordomavi08
Mehmet Yilmaz çikti ve yerine Miroslaw girdi. Hadi bakalim.

Erinç
Ohh be girdi sonunda Smok

kelkitli29
mehmet yilmaz cikti ----- szymkowiak girdi

Punisher-61
Symkowiak girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ts_fan
06.02.2005, 15:21
iyi iyiSmok girdi...

poetricus
Evet kimin yerine girdigini söyledi mi? Ben kaçirdim.

Hüseyin Çümen
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifGOOOOOOLLLLL.....

Erinç
GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL

angaralits
GOLLLLLLLLLLLLLLLLL

Sefaenes
hadi hayirli gelir Szymkowiak girisi

Bordomavi08
GOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLL