PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Miroslaw Szymkowiak

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14

Erbay
11.09.2006, 14:42
Uzun zaman sonra ilk defa gülerken gördüm.O bile bana yetti.Maçta iyilerin arasındaydı.

yağız61
11.09.2006, 15:37
sarı fırtınam geri dönüyor.çok özlemiştik seni.allah ziya doğandan razı olsun adamı kazanmak için son dakikalarda oyundan düşmesine rağmen oyundan çıkarmadı.sahada oynayanından malzemecisine kadar herkese bu mutluluğu yaşattıkları için teşekkür ediyorum.

61viya
11.09.2006, 16:26
smart61 arkadaşım hiç sorma ya...Onu gülerken görmek öylesine güzel ki...Bütün gol sevinlerinde coştu o da...

İnanıyoruz sana Szymek...

Eğer seni çok seversek,ki zaten öyleyiz;bunu hissetmemen imkansız gibi...Ziya hoca seni anlıyo,bunu biliyoruz..
Seninleyiz Szymko!

tigin
11.09.2006, 16:29
http://rapidshare.de/files/32729149/Film.wmv.html

yaranozlu
11.09.2006, 16:35
sonunda kendine geldi koçum benim, bu silkinme bizi havaya soktu. çok şükür allahım...........

Aslıhan
11.09.2006, 16:38

özlediğimiz buydu işte :o

61viya
11.09.2006, 16:46

Tigin Allah senden razı olsun..Bayıldım buna yaa...:D Canım benim ya,insanın alıp i.çine sokasıgeliyor bu fırtınayı ...Sarı fırtınam :) ÇOOOOK GÜSELL....

diskus
11.09.2006, 19:10
insallah eski symek geri döner.ama su an 90 dakikayi götüremiyor.o kadar formu yok.

Beytullah
11.09.2006, 20:23
işte bu ya sonunda :) yavas yavas eskıı formuna donecek gibi bjk macında iyidi ama daha iyi olacagına inanıyorum:)

Selman
11.09.2006, 20:30
Arka sayfadaki görüntüyü açın ve gözlerinin içine bakın.İnançlımı inançlı.Helal sarı fırtına.

fanatik_zuzu
12.09.2006, 21:49
şimdi szymek i eleştirenler konuşsun!!!hoca farkı ap açık ortada!!!ziya hoca szymek i lazoroni gibi takıma küstürmeyi değil kazandırmayı tercih etti ama lazoroni adamı mahvetti.sonra da herkes szymek e yüklendi gitsin gitsin diye!!
Hiç bir zaman senden umudumu kesmedim Szymkowiak çünkü sana inananlardan biriydim.umarım senin gitmeni isteyenleri daha çok utandırırsın..

EmrahYalçınalp
12.09.2006, 22:01
Hangi ara o kadar içti de sarhoş oldu bu adam yaw :D

Analyzer
12.09.2006, 22:17
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=439633&postcount=172

Szymek gidiyor haberleri ayyuka çıkarken yukarıdaki yazıyı yazmıştım. Szymek'in sorununun formsuzluktan çok oyun sistemi olduğunu anlatmaya çalışmıştım dilim döndüğünce. İyi ki kaybetmedik Szymek'i. O daha çok maç alacak bize. Orta sahamızdaki kaliteli oyuncu fazlalığında yedek de kalabilir bazen ama zora giren bir maçta kulübeye baktığımız zaman içimizde bir umut olacaktır Szymek. Gönlüm hiç yedek kalmamasından yana.

yağız61
13.09.2006, 16:06
sana hastayım.duruşun yeter benim koçum.

frango
14.09.2006, 11:40
ahada buraya yazıyorum herkes osasuna maçında eski szymeki görecek

Özsu
14.09.2006, 11:42
inşallah osasuna maçında ii oynar

UğuR
14.09.2006, 11:45
Hem iyi oynasın hemde gol atsın.Eyyyyyyy eski Szymek geldiysen Osasuna maçında gol at.Sende mutlu ol bizde.

orhan52
14.09.2006, 12:11
arkadaşlar daha öncede söylemiştim.szymek tarihimizinen önemli yabancı oyuncusudur.ama lazoroni geldiği günden beri uğraştı adamla.ondan faydalanmak yerine gözden çıkarttı.gerçi lazaroni daha çok bizimle uğraştı.dört maçta koşmayan takım kimin ne yaptığını yapmak istediğini anlamadığımız takım bir anda önceki 4 maçta koştuğunu eziktaş maçında koştu.taraflı istanbul medyasının şampiyonluk adayını evinde yendi.szymek önceki maçlarda pas atacak adam arıyor adam yok ne yapsın.szymek gibi adamın varsa takımın koşacak.o zaman szymek te takımda oynar.şu anda en kritik o dur.ona çok ihtiyacımız olacak.onu çok seviyoruz.inşaallah bir yerlere gitmeyecek

Özge
14.09.2006, 13:14
bence szymek bu akşam gol atacak

Şentürk
14.09.2006, 13:19
gol atması önemli tabiki fakat ondan önemlisi iyi oyun ve takımın kazanması:D

ne diyordum, szymek gol atsa iyi olur fakat attırsA daha iyi olur, veya bjk maçındaki gibi gole pozisyonlar ayarlasa,bir şekilde bjk maçındaki gibi her futbolcunun yürekten oynaması en büyük dileğim;)

midara
14.09.2006, 13:28
yav arkadaşlar ben nedersem tersi oluyor eniysi hiç bişe demiyim ben ama dayanamıyorum bu maç szymek in geri dönüş maçı olsun

İslam Sezer
14.09.2006, 13:29
bence szymek bu akşam gol atacak
inşallah yaa mükemmel olur gol atarsa yeniden özgüvenini kazanır...

champions
14.09.2006, 13:44
böylesine önemli bi maçta gol atarsa hem kendisi için hemde takım için çok güzel olur aslında sadece kendisine yakışan futbolu oynamasını istiyoruz

Bombaci
14.09.2006, 13:48
Bu macta Szymekten patlama bekliyorum . Nerde o Szymek ara paslar ile verkaclarla maca renk katan.

Ali Özcan
14.09.2006, 15:56
POLONYA YA SÖYLE KIYMETİNİ BİLSİN
POLONYA GÜZELSE SEBEBİ SENSİN...

SZYMEK sen bizim herşeyimizsin.......

mavikan
14.09.2006, 16:33
haydi simek utandırma bizleri.. takımın sana çok ihtiyacı var

Halit Aydın
14.09.2006, 18:32
http://img153.imageshack.us/img153/9505/szymekts1.jpg (http://imageshack.us)

pReN@_61
14.09.2006, 19:05
bu aralar birAz durgunlaştı ama inş eski simek dönecektir...

Özkan Erdem
14.09.2006, 23:16
Tam da ümitlenmiştik bjk maçındaki oyununla.. Yakışmıyor Szymek.. Yorgunluğuna vermek istiyorum Osasuna maçını..

TSKara61
14.09.2006, 23:19
Abi bir orta saha oyuncusu böyle olamaz. Bu adamın eski haline dönmesini beklemekten saçlarıma ak düşecek. Szymekin takımdaki görevi çok büyük ve bu görevi yerine getirmeyecekse bu takımda yeri yoktur bence. Satılıp daha verimli bir oyuncu alınmalıdır, böyle genç hırslı çalışacak bir orta saha oyuncusu.

Özsu
15.09.2006, 12:21
Symek sana güweniyoruz. bjk maçındakı performansını her maçta bekliyoruz..

volcano61
15.09.2006, 14:34
szymek buradaki bir çok arkadaşı haksız çıkardı.neyse ben yine umutlu değilim.burada bazı arkadaşlar o kadar inandılar ki düzeliceğine onların o inadına saygı duydum ve bekleyeceğim dedim.ziya doğan ın en doğru hamlesi onu oyundan almaktı.yaa bu adamın kafasında futbol oynamak yok heralde ya da biri zorla oynatıyor ona sanki.burada onu sevenlere ümitlerini koruyanlara helal olsun.ama szymek de değişen başka birşey yok.haa bu arada bazı arkadaşlar beşiktaş maçındaki oyununu çok savundular.çok büyüttüler daha doğrusu.öyle abartılacak bi oyun oynamadı ortalama bi oyun bile oynamadı.ama bazılarınız oynadığını iki katı oynamış gibi yorum yapıyorlar.lütfen daha objektif olalım.

Bahtiyar
15.09.2006, 14:57
bence szymek artık bu takımla işi bitmeli akşam 1-0 ken kafa vuramadığı bi top vardı o golü herkes atrdı. türk olsa belki ama yabancı kontejanı doldurmaya değmiyor.

Özge
15.09.2006, 15:01
bence szymek artık bu takımla işi bitmeli akşam 1-0 ken kafa vuramadığı bi top vardı o golü herkes atrdı. türk olsa belki ama yabancı kontejanı doldurmaya değmiyor.

ama pozisyona uzanamazdı bayağı önünden geçti top

Şentürk
15.09.2006, 18:21
hay allahım ya gözü kapalı szymeki yerden yere vuranlar (kendileri bilir), erkek gibi neden bjk maçından sonra konuşmuyorsunuz!

ne zaman szymek performansı kötü ise damlarsınız ortalıklara bizim gibi olun iyi isede kötü isede söyleyin de ts li olduğunuzu farkedelim!

maçlık yorumcular ts sizi affetmeyecek!

sizlere ihtiycı yok szymekinde marceninde hüseyininde trabzonsporunda!

gölge etmeyin başka ihsan istemez!

fanatik_zuzu
15.09.2006, 18:29
hay allahım ya gözü kapalı szymeki yerden yere vuranlar (kendileri bilir), erkek gibi neden bjk maçından sonra konuşmuyorsunuz!

ne zaman szymek performansı kötü ise damlarsınız ortalıklara bizim gibi olun iyi isede kötü isede söyleyin de ts li olduğunuzu farkedelim!

+1967;) ziya doğanın gelmesiyle szymek eskisi gibi olacak;)

Şentürk
15.09.2006, 18:29
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/140906mac19.jpg

volcano61
15.09.2006, 19:18

sen kime söylüyosun maçlık yorumcu diye söyle bakalım.sahada ne görüyorsak onu söylüyoruz.ne diyecez bu maç kötüydü ama önemli değil nasıl olsa geçen maç iyi oynadı öyle mi diyelim.sonra ne tutturudunuz bi bjk maçı gidiyorsunuz.ne yaptı bjk maçında.maçı izlemeyen sizin bu yorumlarınızı okusa sanarki maçın kahramanıydı.adamın maç boyunca oynadığı oyundan cımbızla çekip alıyuorsunuz bir iki hareketini ondan sonra iyi oynadı nere iyi oynadı yaaa.siz artık bıraktınız ts nın maçını szymek i savunmak için sahada iyi bir iki hareketini kolluyorsunuz bu szymek hastalığını bırakın.

frango
15.09.2006, 21:33
bende merak edıyorum besıktas maçında ne yaptıkı bende bıse goremedım o maçt asymekte yok ya bu futbolla bu takımda mumkun deyıl oynamaz

TSKara61
16.09.2006, 03:19
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/140906mac19.jpg

Her maçtan sonra aynı poz

61viya
16.09.2006, 12:11
Yolladım Szymek mektubu...Ömer hocam sayende içeriğini de anlayacaksın umarım...! Seniçok sviyorum ben....Ve inanıyorum sana..

Lapina
16.09.2006, 12:23
Ben biliyorum simek in derdini.Raki balik.. :) baska bi sey degil ..

Mert67
16.09.2006, 12:55
arkadaşlar konya maçından önce sonra filan hep szmyek e tezahurat yapılsa belki yapmışsınızdır bilmiyorum ama bu maçtan önce de yapılsa güzel olur.

BÜYÜK_TRABZON
16.09.2006, 13:08
Yaw yerel tvlerden birinde duydum eşiyle özel problemleri falan varmış çöpçatanlık yapıp onları barşıtırsak mı? :)

AGA-61
16.09.2006, 13:27
bu adama bu sene ne oldu biri bana bunu söyleye bilirmi acaba

frango
16.09.2006, 13:35
bence konya maçında zıya hoca onu yedek soyunduracak bu formuylada yedek beklemesı gerekıyo kaç zamandır beklıyoruz eskı formunu ama eser yok eskı formundan

volcano61
16.09.2006, 14:06
FİRARİ

sen kime söylüyosun maçlık yorumcu diye söyle bakalım.sahada ne görüyorsak onu söylüyoruz.ne diyecez bu maç kötüydü ama önemli değil nasıl olsa geçen maç iyi oynadı öyle mi diyelim.sonra ne tutturudunuz bi bjk maçı gidiyorsunuz.ne yaptı bjk maçında.maçı izlemeyen sizin bu yorumlarınızı okusa sanarki maçın kahramanıydı.adamın maç boyunca oynadığı oyundan cımbızla çekip alıyuorsunuz bir iki hareketini ondan sonra iyi oynadı nere iyi oynadı yaaa.siz artık bıraktınız ts nın maçını szymek i savunmak için sahada iyi bir iki hareketini kolluyorsunuz bu szymek hastalığını bırakın.

FİRARİ

bir maç yorum yapmadık diye meydanı boş sanıp atıp tutan adam nerdesın cevap yazsana.ayrıca bu forumdakiler iyi bilir kimin erkek gibi yorum yapıp yapmadığını şöyle eski sayfalara doğru bi baksınlar yeter herşey orda görünüyor.

bjk maçından sonra yorum yazmadım.aha şimdi söylüyorum bjk maçında diğer maçlardan bi farkı yoktu.sana gözü kapalı yorum yapıyorsun demicem çünkü senin gözünün açık olmasıyla kapalı olması arasında bi fark yok.hani bakan kör derler ya o laf işte tam sana göre.adam maç boyunca doğru dürüst iki pas attı diye o iki pası alııp yolladınız yok dönüyor da yok çok iyiydi de.yani göz göre göre kendinizi kandırıyorsunuz.adam 10 top aldıysa 2 sini bize 8 ini rakibe verdi.ama siz onlardan hiç bahseder misiniz olur mu maç boyunca iki pas attı ya o yeter size.ya size ne kadar soyleem boş.neyi bekliyorsunuz anlamadım ki kendi kalesine gol atmasını mı.ayrıca bjk maçının performansıyla onu beğenenlerin hasan hakkında en küçük bir kötü söz söylemeye hakkı yok.szymek oynayana kadar hasan oynasın.ya adam zaten kendi halinin ne olduğunu bilir szymek bilmiyo mu kötü oynadığını adam kafa olarak bitmiş iyileştirebiliyorsanız iyileştirin.

champions
16.09.2006, 14:10
bu haliyle ancak yedek olur yedek olacak yabancının takımda işi yok düzelmesi
için önünde uzun bi süre var bu şekil devam ederse devre arası gider takıma çok iyi bi önlibero lazımken ki yabancı olacak szymeği takımda daha fazla tutmanın bi anlamı yok

cemka
16.09.2006, 15:06
Hadi Simek... Kendine gel yaa... Sen bize lazımsın... hemde çoook... Nerde o eski hırsın yaa... nerde... neoldu sana böyle... hiç yakıştıramıyorum... oynamasan bile hırsın yeterdi senin bize... ama o da yok...
Hadi Simek... Bekliyoruuuz....

isaret parmagi
16.09.2006, 17:19
Bi türlü düzelemedi gitti..Aslında kafası rahat olsa cok daha iyi olacak..

Hüseyin Çümen
16.09.2006, 17:31
hepimiz seviyoruz ama duygularımızla hareket etmek yanlış olur bu şekilde devam etmesi bizi mahvedicek takımdan gitmeli sezon arasına kadar zmanı var bunu iyi kullanmalı yosa jeff le beraber yolcudur
kendine gel szymek

Terzioğlu
16.09.2006, 23:01
gitsin artik yeterince sans verildi bu saatten sonra düzelecegini de zannetmiyorum takima sadece zarar veriyor ahhh eski szymek olsa ahhhhhh

Ali Özcan
16.09.2006, 23:51
Allah yardımcın olsun Szymkowiak...We still love you...WHY ?

The reason is simple ;

Because I trust you...

kivancpehlivan
17.09.2006, 00:11
arkadaşlar szymek maça konsantre olamıyor bak bu yorumları dinliyor gözü bizde :) aşağıdaki gibi :D

http://forum.bordomavi.net/bmnforum.jpg

diskus
17.09.2006, 11:46
bu formuyla ilk 11 e onunla baslamak takima zarar veriyor,su an 90 dakikayi götürecek formu yok.yedek oturtup söyle son 15,20 dakika oyuna alinip denense daha iyi olur.

Halit Aydın
17.09.2006, 12:15
haklısın. macın sonlarına dogru kondisynu yetersiz. sonradan oyuna alınıp yorulan rakip defansı öldürücü arapaslara bogabilir...

Şentürk
17.09.2006, 18:11
bir maç iyi szymek kalsın! bir maç kötü szymek gitsin!, ben sadece bunları yapmayın diyorum anlayan anlamıştır zaten!

yattara gösterdiğiniz gökdenize gösterdiğiniz hüseyine hasana gösterdiğiniz sabrın yarısını szymeke gösterinde iyi niyetli olduğunuzu anlayalım!

Özkan Erdem
17.09.2006, 22:41
Sonradan girdi.. Girip girmediği farkedilmedi bile..

mahmutbarut
17.09.2006, 23:10
toptan kaçıyor..mücadele etmiyor..koşmuyor...uzun pasları facia....bazen sahada 15 20 dakka görünmüyor bile...geçen senelerdeki performansını mumla aratı bu adam yaa..bi an önce kendine gelip,sorumluluk almalı..

Ali Sırrı
17.09.2006, 23:32
Bu adam oynamıyor daha! Belli ki gitme vakti gelmiş.. Kafa olarak bitmiş szymek..

Hekimoğlu
17.09.2006, 23:41
ahı gitmiş vahı kalmış.vah szymek vah.

Güneş Avcı
18.09.2006, 02:28
szymek tmm biraz kötü olabilir ama abartmıyormusunuz taraftar marcelinho ya kaç hafta sabretti uyum süreci cart curt yıldız yıldız o dedi ama szymek gitsin o gideceğine marcelinho gitsin szymek bilerek ve isteyerek kötü oynamaz kimse bilerek yapmıyo diyemez ama ona zaman vermeliyiz destek olmalıyız sonuçta formunda olduğunda neler yapabileceğini hepimiz biliyoruz.O gitsin yerine başkası gelsin dimi gelenleri görüyoruz ya formsuz oluyolar ya da marce gibi bilşerek mi bole ne yapıo belli olmayan adamlar .szymek bizimle ağlayıop gülen bizzden olmuş bi futbolcu yerşne geçecek adam onun gibi olamaz.onu yollayıp yerine alınacak adama verilecek olan ''uyum süreci'' vaktini szymek e verelim kendini toparlasın .

SZYMEK GİTMEMELİ seninleyiz szymek

isaret parmagi
18.09.2006, 08:45
Yabancılarımız su an için cok verimsiz ama en verimsizi de Szymek..Ona cok ihtiyacımız olan bi dönemde cok kötü maalesef...

Özsu
18.09.2006, 11:17
Ne zaman toparlanacak , hayretle izliyorum..

champions
18.09.2006, 11:18
yapılan en büyük yanlışlardan biri szymeğin hala takımda kalması ve bu yüzden biz ortasahada hasanla hüseyine kaldık

Şentürk
18.09.2006, 13:05
ya kardeşim şuan orta sahada iyi adam gösterin bana hüseyin,hasan,ferhat biz bu adamlara üstelikten üçünün aynı anda oynadığı takıma sabrediyoruz!
bir 15 dak. oynayan szymek mi kötü diye battı gözünüze!
yazıklar olsun be art niyetin bu kadarınada pes!
kötü hasan kötü hüseyin kötü ferhata karşılık kötü szymeki kötü marceyi kötü gökdenizi tercih ederim her zaman.
ya böyle bir olay yok bizim yedek kulube daha iyi ilk onbirden!

champions
18.09.2006, 13:32
firari
gözümüze batması denen bişey yok (ama bu seni rahatsız etti galiba ) bu adam 15 de oynasa 90 da oynasa ortada bişey yok szymekle hasan ve hüseyini karşılaştırmazsın biri yerli diğeri yabancı yabancı kontenjanı denen bişey var alınan yabancıların hepsinin ilk 11 de oynaması gerekiyor

kötü hüseyin ve hasandan bahsediyosun ama bu oyuncuların bundan çok daha iyi olduklarını gördünmü hayır ama ben szymeğin bundan çok daha iyi olduğunu gördüm oyuncuları kaliteleriyle değerlendirmek gerekiyor
biz szymek iyi oynadığında gerçeği söylemeye hazırız ama sen szymeğin kötü olduğunu görmek istemiyosun söylenincede hoşuna gitmiyo art niyetli olan kim ?iyi niyetli nasıl olunuyo szymek hep böyle devam en iyi sensin bak nasıl da iyi niyetliyim

deniz_61
18.09.2006, 13:41
Ya bu szymek'e ne oldu?Hadi forum düşüklüğü bir kaç maç dedik.Peki hiç değişmedi değişecek gibi de gözükmüyor çünkü hiç koşmuyor.Bir sorunu mu var acaba?

deniz_61
18.09.2006, 13:42
Şu an Trabzonspor'da oynayan futbolcular arasında en sevdiğim oyuncuyu böyle görmek istemiyorum.İnşallah düzelir.

Şentürk
18.09.2006, 13:49
szymek kötü oynuyor çünkü onun iyi oyunun gördük bu futbolu oldukça kötü kimsenin bunu inkar ettiği yok.
hasan,hüseyin ve ferhat iyi değil dimi? yani bunu kabul ediyoruz,en fazla birinin bu takımda oynaması gerektiğininde hem fikiriz,
szymek kötü oynuyor veya kafası burada değil,aynı şekilde marcelinho içinde bu söylemler ortada geziyor,
szymek marchelinho kötü diye hasanlara kaldık diyorsunuz hangisinin kötüsünü oynatırsınız szymekin mi ferhatın mı veya hasanın mı?

szymek iyi ise neler yapabileceğini biliyoruz trabzonspora geçen yıl da ondan önceki yılda bir çok maç kazandırdığını biliyoruz, bu tip oyunculara yıldız denir onuda biliyoruz,

bu yıl sorun her neyse bazı yıldızlarımız(szymek,marce,son maçlardaki gökdeniz hariç gökdeniz) yeterince iyi değiller, ama alternatifleri de yok zaten olamazda,çünkü en fazla 1-2 maç için olağanüstü durumda yerine devşirme bir yedek kullanılır.

tamam osasuna maçından alarak onlara bir şeyler belli ettin mesajlar verdin, bu maçta oynamaları gerekir en azından bir tanesi kesinlikle oynamalıdır.
geneldede demiştim üç kesici 4 defansı sayarsak avniaker de 7 defansif oyuncu ile oynuyoruz top kullanma özelliği 0 olan futbolcularla soraralar ki barcelona ile mi oynadınız?

demek istediğim yıldız her zaman ilk tercihtir,ha baktınız çok berbat yine içiniz rahat etmiyor aynı osasuna maçındaki gibi sonradan alırsınız.

mahmuter61
18.09.2006, 16:29
Bizi şahıslar ilgilendirmez takım ilgilendirir.Şimek de bunlardan biridir dolayısı ile şuan takımdaki en verimsiz futbolculardan biri...

Aslıhan
18.09.2006, 16:41
artık kendine gel yeter yaaaaaa !!

volcano61
18.09.2006, 16:59
oyle şimdiye kadar gelmiş en iyi yabancı falan ayağı yapmayın.biz ne yabancılar gördük bu takımda ama bazıları görmedi heralde ki bu kadarını görünce hayran kalıyorlar ve körükörüne savunuyorlar.bize ne oyuncular geldi de ne oynucuları da yolladık.kimi gitmeyi haketmedi kimi haketti.ama hiçbir zaman sahada trabzon a bu kadar faydasız bi adamı savunmadık.ne kadar yıldızsan yıldızsın beni ilgilendirmez.sen ronaldinho da olsan sahada senin onda birin kadar tekniği olmayan hasanın senden daha fazla yararı oluyorsa bana sen kenarda oturursun o oynar.kimse sizin yıldızlarınız var diye puan vermiyor bize.kimse sen de marcelinho var szymek var diye gol yemiyor bizden kusura bakmayın.ya adam gibi oynayacak-ki hiç zannetmiyorum- ya da gidecek.

gurkankyildiz
19.09.2006, 16:21
yeter artık düzeleceksen düzel yoksa bu aşk burada bitmeli..

crazyboy
19.09.2006, 16:41
bence bu adamın futbol hayatı bitmiş.sakatlıktan sonra yere basmaya bile korkar oldu.

Şentürk
19.09.2006, 18:17
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/190906idman3.jpg

volcano61
19.09.2006, 18:50
eeeee kötünün iyisi hangisi soyle bakalım sen.
ben takıma yararı olanı oynatırım.bir adım bile daha fazla pires yapanı daha fazla koşanı daha yürekten oynayanı oynatırım.ve bu saydıklarım kesinlikle szymek te yok.

frango
19.09.2006, 22:34
buyuk futbolcular buyuk maçlarda ortaya çıkar yeter artık szymek çık artık geyse maçında ortaya herkes senden bu maçta ustun performans beklıyor

Özkan Erdem
19.09.2006, 22:37
bir gs maçında fethetmişti gönülleri.. Yine bir gs maçı.. Yapabilir mi tekrar??

diskus
19.09.2006, 22:40
bir gs maçında fethetmişti gönülleri.. Yine bir gs maçı.. Yapabilir mi tekrar??

keske yapabilse ama su aralar ayakta bile zor duruyor.

umraniye34
20.09.2006, 13:55
kesinlikle sabretmemiz lazım eski futboluna tekrar döneciginden hiç şühpem yok

TSknbkTS
20.09.2006, 17:47
"Szymkowiak'ı göndermek istemiyoruz. Ancak kendisinin özel hayatıyla ilgili farklı beklentileri var. Bu nedenle Türkiye'de oynamak istemiyor"

buyrun burdan yakın.adam gitmek istiyorum demiş ve bizim yönetim satmamış.peki ozaman tekkeyi niye sattınız abi.durun ben söyliyim.parası tatlı geldi dimi.

Murat'
20.09.2006, 18:07
hadi szymek yaa eski günlerine dön ne olursun nerde o geldiğin ilkgünler ne oldu bu adama yaaaa

Bahtiyar
20.09.2006, 18:07
ya kardeşim şuan orta sahada iyi adam gösterin bana hüseyin,hasan,ferhat biz bu adamlara üstelikten üçünün aynı anda oynadığı takıma sabrediyoruz!
bir 15 dak. oynayan szymek mi kötü diye battı gözünüze!
yazıklar olsun be art niyetin bu kadarınada pes!
kötü hasan kötü hüseyin kötü ferhata karşılık kötü szymeki kötü marceyi kötü gökdenizi tercih ederim her zaman.
ya böyle bir olay yok bizim yedek kulube daha iyi ilk onbirden!

ne güzel özetlemişsin. sahada oynayan kadroyu kenara al. yedekleri oynat daha zevkli bi maç izleriz.kötü de olsalar.

Şentürk
20.09.2006, 19:16
SZYMEK'E ÖZEL TERAPİ
KAFASINA KOYDU Trabzonspor'da Teknik Patron Ziya Doğan, bu sezon bekleneni bir türlü veremeyen Szymkowiak'ı kazanmayı kafasına koydu. Yıldız oyuncu ile sık sık özel olarak görüşen ve sorunlarını dinleyen tecrübeli hoca, Szymek'i G.Saray derbisine özel olarak hazırlıyor.
SÖZ VERDİ Szymek'e G.Saray karşısında ilk 11'de şans vermesi beklenen Doğan, Polonyalı oyuncudan patlama yapmasını istiyor. Szymek'in de Doğan'a en kısa sürede toparlanacağı sözünü vererek, "Size ve bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim" dediği belirtildi.

kaynak:http://www.karadenizgazete.com.tr/haberdetay.php?id=7417

AtalaY_BuğrA
20.09.2006, 19:49
Zurawski Celtic'e imza attı ve Szymek de düşüş başladı gibi umarım toparlanır çünkü sezon başından beri inancım eğer kafaya oynamak istiyorsak bunu sağlayacak adam Szymek ve onun performansıdır...

yağız61
20.09.2006, 20:09
koçum sana güveniyorum. gs maçında harika oynayacaksın.

Harun
20.09.2006, 20:31
Hasan ve Hüseyin kadroda varken bu adam yedek bekliyorsa ben birşey demiyorum.Adamın kalitesi belli, form grafi düşüktür ama bu onun yedek bekletilmesine etken olmamalı.Şuanki durumunda bile Hasan-Hüseyin'den daha verimli olacağından eminim.

Remzi
20.09.2006, 20:47
Eğer ziya hoca onu hüseyinin yerinde oynatırsa çok başarılı olcağını düşünüyorum çünkü bi ara onun yanında oynuyodu çok ta başarlıydılar.

antagonist
20.09.2006, 22:20
Ajanssporda yazıyor,ben de bugün bütün spor haberlerinde duydum.Bizim resmi site işine geleni yazıyor,gelmeyeni yazmıyor:

Memorial 11 Altın Adam Yarışması'nın Kalyon Otel'de gerçekleştirilen jüri toplantısının onur konukları arasında yer alan Zeyyat Kafkas, özellikle takımda teknik adam değişimine gitmeleriyle ilgili sorular üzerine, ''Her yönetimin amacı kulübüne başarılar kazandırmaktır. Biz Lazaroni'yi iyi şeyler yapması için takımımızın başına getirdik, ama olmadı. Bir kan uyuşmazlığından söz edebiliriz. Biz de çok ani ve yerinde bir kararla kendisini değiştirdik'' dedi.

Başarılı olunamayan ve gelecek için ümit görülemeyen bir noktada Lazaroni ile yollarını ayırdıklarını anlatan Kafkas, ''Hatalarımızı kabulleniyoruz. İyi bir kadromuz var. Başarılı işler yapmak istiyoruz. Bir yanlış kararımızdan dolayı bir sezonu mahvedemezdik. İstikrarı Ziya Doğan'la yakalayacağımıza inanıyoruz'' diye konuştu.

Lazaroni'ye tazminat olarak 600 bin Dolar ödediklerini açıklayan Zeyyat Kafkas, hafta sonu Galatasaray ile yapacakları maçın skor tahmininin sorulması üzerine de, 2-1 kazanacaklarını ileri sürdü.

Trabzonsporlu futbolcularla ilgili de bilgi veren Memorial Hastanesi 11 Altın Adam Yarışması’nın onur konuğu Trabzonspor Kulübü Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zeyyat Kafkas, “Birçok futbolcuyla görüşüldü ancak şartlar uymadı. Liste elimizde. Önümüzdeki transfer döneminde bu listeden faydalanacağız” derken Yattara’nın kasığında önceki yıllara dayanan bir sakatlığı olduğunu belirterek “Bu oynamasına engel değil, en kısa sürede sahalarda olacak. Szymkowiak’ı ise biz göndermek istemiyoruz. Ancak kendisinin özel hayatıyla ilgili farklı beklentileri var. Bu nedenle Türkiye’de oynamak istemiyor. Dünya Kupası’nda transfer bekliyordu. Ancak hayal kırıklığı yaşadı.” şeklinde konuştu.

macka61
20.09.2006, 22:44
nerde o eski polonyalı inşallah kısa sürede eski futboluna çabuk dönmesi dileğiyle

champions
21.09.2006, 10:14
tamam gitmek istiyosun anladıkda bu formasını giydiğin kulübe zarar vermen anlamına gelmez elinden gelenin en iyisini yapmak zorundasın sahada yürümeye hakkın yok

volcano61
21.09.2006, 11:27
tamam gitmek istiyosun anladıkda bu formasını giydiğin kulübe zarar vermen anlamına gelmez elinden gelenin en iyisini yapmak zorundasın sahada yürümeye hakkın yok

ne demek sahada yürümeye hakkın yok.mecbur mu adam oynamaya.kölen değil ya senin.istemiyorsa bırakacaksın.görmüyor musun adamdan sana hayır yok.adam istemiyor sen zorla tutuyorsun.artık bu adamdan sana fayda gelir mi?
isteksiz yapılan bir iş ne kadar iyi olabilir ki.szymek gitmek istemiş ve yönetim bırakmamışsa artık kimsenin szymek e kızmaya hakkı yok.

champions
21.09.2006, 11:35
ne demek sahada yürümeye hakkın yok.mecbur mu adam oynamaya.kölen değil ya senin.istemiyorsa bırakacaksın.görmüyor musun adamdan sana hayır yok.adam istemiyor sen zorla tutuyorsun.artık bu adamdan sana fayda gelir mi?
isteksiz yapılan bir iş ne kadar iyi olabilir ki.szymek gitmek istemiş ve yönetim bırakmamışsa artık kimsenin szymek e kızmaya hakkı yok.

ne demek istediğimi anlamamışsın herhalde
szymeğin gitmesi gerektiğini 100 kere yazdım ben sadece ne olursa olsun eğer sahaya çıkıyosa yürüyemez oynamak istemiyorsa hocayla konuşur o da kadroya almaz bu da bizim rezilliğimiz olur gitmek isteyen adamı son dakikaya kadar uğraş ama elinden çıkarama şimdide gitmek istiyo de yönetimin bi beceriksizliği daha

isaret parmagi
21.09.2006, 11:57
Eger her zamanki gibi kötü oynayacaksa sahada Szymek in yerine Ferhatı görmeyi tercih ederim...

umraniye34
21.09.2006, 12:12
yinede şemak oynasın bu maçta patlama yapar inşallah

macka61
21.09.2006, 12:13
fotomaçta yadığına göre doğanın en büyük kozu olacakmış düzeleceğim demiş

volcano61
21.09.2006, 13:05
arkadaşlar lig başladı başlayalı szymek ten patlama bakliyorsunuz.bu maçta patlıcak diyorsunuz olmuyor, hemen ileriki maça dönüp bu maçta patlıcak diyorsunuz.bu gidişle elimizde patlayacak.

Şahinoğlu
21.09.2006, 13:16
Zeyyat Kafkas'ın densiz ve yersiz bir açıklaması daha Szymek gitmek istiyomuşta biz göndermek istemiyozda ulan bi kerede kıvırmadan konuş açıkça söyleki göndermek istedik fakat gitmedi yerine brezilyalı hazırdı gitse diye ama nerde o cesaret sanki biz ne halt ettiğinizi bilmiyoz , Szymek'e gelince formsuzsa yollanır devre arası ama böyle laga luga yaparak 2 gün sonra adamın maçı var onu milletin önüne atarak değil .

UğuR
22.09.2006, 08:41
Geldiği sene G.S. maçında oynadığı futbol ve attığı golle parlamış taraftarın gönlünde taht kurmuşdu.İnşallah gene G.S.maçıyla kemdini afettirir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.09.2006, 13:02
İnşallah!!!
Szymek gibi oyuncular çok nadir gelir
inşallah kaybetmeyiz...

onurkaradeniz
22.09.2006, 13:17
szymek gidecek bu kesin bişe keşke eski performansına ulaşsa da kalsa ama kendi gitmeyi çok istiyo

Orhan_Gazi
22.09.2006, 15:28
ben Szymek' ten umudumu kestim artik...

zafercalikoglu
22.09.2006, 15:37
gidecekse gitsin aldığı paranın hakkını versin yeter,bari iy analım onu
ben oynamıyorum gidecem diye bir profosyenellik olmaz
,

subay
22.09.2006, 15:48
Gitmek istiyorsa gönderilmelidir, ama bari bu ilk yari iyi oynasada iyi fiyata satabilsek.

Şentürk
22.09.2006, 17:30
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/220906szymek.jpg
Kafkas: "Szymek en değerli oyuncularımızdan biri"
Polonyalı oyuncumuz Miroslaw Szymkowiak’la ilgili son günlerde yoğunlaşan haberler üzerine Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas bir açıklama yapmayı uygun gördü.

Yanlış aksettirildi
Kafkas, öncelikle Memorial Hastanesi’nin sponsorluğunda düzenlenen 11 Altın Adam Toplantısı’nda kullandığı ifadelerin medyaya yanlış aksettirilmesinden yakındı.

Kasıtlı çıkışlar
Galatasaray maçı öncesi bazı çıkışların kasıtlı olduğun altını çizen Kafkas, “Söz konusu toplantıda Dünya Kupası öncesinde Szymek’in iyi bir çıkış yaparak ailesiyle birlikte Avrupa’da oynamak ve yaşamak gibi beklentileri olduğunu söylemem farklı biçimde speküle edildi. Sadece vurgulamak istediğim bunu gerçekleştiremeyince moralsiz ve yorgun düştüğüydü. Şimdi ise oyuncumuzun gayet moralli olduğunu, gerçek yerinde oynadığını ve gün geçtikçe eski günlerine döneceğini söylememe rağmen maalesef bu göz ardı edildi” diye konuştu.

Menajeri teşekkür etti
Aynı toplantıda, “Hiç kimse Türkiye’ye gelen en iyi yabancı olarak bir yıl önce Szymek’ten bahsedildiğini unutmasın” dediğini de hatırlatan Kafkas, “Toplantı sonrası Szymek’in menajeri Mithat Halis dahi yanıma gelerek konuşmalarımdan dolayı bana hak verdiğini ve oyuncunun en kısa sürede çıkışa geçeceğini düşündüğü söyledi” hatırlatmasında bulundu. Kafkas, tüm bu söylemleri; “Szymkowiak çok kötü ve oynamıyor, sıkıntısı nedir?” şeklinde gelen bir soru üzerine yaptığını da vurguladı.

Gerçek dışı haberler
Kafkas ayrıca, bugün bazı ulusal gazetelerde Szymkowiak’ın gönderilerek yerine farklı bir oyuncunun transfer edileceği yönünde yer alan haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın dün düzenlediği basın toplantısında Szymek’le ilgili görüşlerini açıkça dile getirdiğini kaydeden Kafkas, “Bizim tüm oyuncularımız değerlidir ve Szymek de bunlardan birisidir. Szymek’in var olan kalitesini sahaya yansıtması için gereken tüm çabayı biz de kendisi de teknik heyet de gösteriyoruz. O da toparlanmayı istiyor. Galatasaray maçı bu anlamda iyi bir başlangıç olacaktır” diye konuştu.

22.09.2006 16:29:00

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.09.2006, 18:00
istanbul basınının .......... ....... ......... ....... ...... !!!!!!

nasıl değiştirmişler adamın söylediklerini, anneleri muhteremler...

immortal_TS
22.09.2006, 18:01
Szymek i gönderirlerse kendisi istemeden kendileride bavullarını hazırlasınlar!!!

umraniye34
23.09.2006, 15:02
kesinlikle şemak gibi oyuncuyu gönderen yönetim kendi ipini hazırlamış olur mutlaka eski şemak en yakın zamanda geri dönecektır

Hüseyin Çümen
23.09.2006, 17:07
bugün gese maçında ondan tek istediğim 2 sene önce 2-0 yendiğimiz maçı hatırlaması ve ona yakın bi oyun oynamasıdır öyle olursa maçı almamız çok büyk ihtimaldir Allah utandırmasın

Ali Özcan
23.09.2006, 17:25
Hadi artık Mirus...Artık bahara ersin şu "kara"deniz...

Naim
23.09.2006, 17:44
Yengede Geldi
Artık Derdin kalmadı
Göster bize eski gücünü
Bizide Yücelt
Kendinide

macka61
23.09.2006, 18:28
hadi şimek eski günlerine bu maçta dönde göesün cinconlar orta saha futbolcusu

Remzi
23.09.2006, 18:41
SZYMEK yengenin gelmesiyle kendini gösterir diye düşünüyorum bu akşam..İnşallah tabii

diskus
24.09.2006, 11:41
ziya hoca artik buna da bi el atsin artik.

Sabri Kurban
24.09.2006, 17:27
Bence biraz daha zaman tanıyalım. Dünya kupası ve Lazaroni baya yıpratmış adamı belli.

volcano61
25.09.2006, 10:52
szymek gene yanlız kalmışsın yaa.sana yorum falan yazan yok.ben sana zamanında git dedim ama sözümü dinlemedin.burada hala zamandan bahsediyorlar.o zamanı mecbur verecez zaten sezon ortasına kadar mecbur bizimlesin.açık konuşmak gerekirse benim senden bi beklentim yok.zaten sen de umut vermiyosun.ilk yarı sonunda trabzonum için en hayırlısı olsun.

canim TS
25.09.2006, 12:31
Miss Szymek gelmisti galiba GS macina, öyle gördüm diye aklimda kaldi. Insallah moral bulur biraz. Olmasa zaten sezon ortasinda gider.

Bize nasil futbol oynadigi gösterdin, insallah eski Szymek geri döner, ama malessef su siralar zor gibi.

yağız61
25.09.2006, 12:55
umarım düzelirsin. seni hala seviyoruz.

ahmetansu61
25.09.2006, 16:53
hepimiz düzelmesini isteriz ama ben ümidimi kestim helede brezilyadan alacakları carlos albertonun görüntülerini izlediğimde daha da bitirdim.
bunu hiç diyceğimi sanmazdım ama işallah şimek gider bu adam gelir devre arasında.

Şentürk
26.09.2006, 15:45
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/230906mac12.jpg
sağdan ikincisi szymekin eşi diğerleride akrabaları gelmiş trabzona, artık szymek te yavaş yavaş toparlar kendini.

Şentürk
26.09.2006, 16:00
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/230906mac19.jpg

umraniye34
26.09.2006, 16:19
sabretmek lazım

macka61
26.09.2006, 16:58
szymek iyi futbolcu ben onun düzeleceğine inanıyorum

61viya
26.09.2006, 21:41
Seviyorum seni..Çok ama çoooookkkk!

Cafer KILIÇSOY
27.09.2006, 00:41
Szymek'in kalitesi tartışılmaz. Şu anda kafası rahat değil. Gönderilecek falan dendi. Ben kendini toparlayacağına inanıyorum. Hem onun TRABZONSPOR'a hemde TRABZONSPOR'un ona ihtiyacı var. Düzelecek biraz zaman lütfen. Gecen sezon bir maçta yenildik diye ağlamıştı. Kaybetmeye asla tahammülü olmayan biri

Şentürk
27.09.2006, 13:16
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/260906mgidis.jpg

Özsu
27.09.2006, 17:20
Symekin eski oynayışına göre ciddi bir düşüş yaşadığı kesin ancak gönderilmemeli we ısrarla sabredilmeli diyorum.. Eğer Symeki gönderirsek yerine alacağımız adamda hüsran yaşayıp yaşamayacağımız belli değil. Malum koskoca Marcelinho bile beklentilerimizin altında çıktı. Halbuki Symekin iyi olduğunu , takımını tanıdığını her şeyden önemlisi takımını sewdiğini biliyoruz. Zamanla bize dönecektir ,düzelecektir. Seni sewiyoruz Symkowiak.. Umuyorum we bekliyorum ki daha güzel günler inşallah yakındır..

Bülent Bayraktar
29.09.2006, 11:42
müthiş bir şut attı ama gol olmadı yazık oldu szymekten en son 2 yıl önce böle şutlar görüyoduk

frango
29.09.2006, 11:47
evet artık kafasında devre arasında hangı takıma gideceği var bence szymekın ya delı olmamak elde deyıl nerde o ılk geldıgındekı szymek nerde sımdıkı szymek

champions
29.09.2006, 11:55
6 yabancı kontenjanın olduğu bi yerde ve trabzonspor gibi bi takımda yedek kalan bi yabancı oyuncu olamaz olmamalı yabancı oyuncuların hepsinin ilk 11 de oynayacak durumda olmaları gerekiyor transfer sezonunda okadar gitmeli diye yazdık yönetim yaptı yine yapacağını gönderemedi şimdi onun yerinde çok iyi bi önlibero olsa çok daha iyi olurdu takım için

Şentürk
29.09.2006, 13:40
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/280906mac14.jpg

çok güzel bir şut çekti ama şansızlık girmedi, szymek oyuna girince ortasahamız pas yapmaya başladı en azından kaptığımız topları kaptırmadık, artık ziya hoca ona marceye olduğu gibi bir kaç maç şans vermesi gerekiyor,hüseyinin hasanın ferhatın oynadığı bir ortasahada szymek en azından bunu hakediyor!!!

immortal_TS
29.09.2006, 13:59
Ferhatın yerine oynaması gerekiyor mutlaka, bir kaç maç sonra açılacak szymek dünkü şutu harikaydı, ama pas hataları gene canımı sıktı!!

hamibasoglu
29.09.2006, 15:58
Hiç bir işe yaramadığı gibi dün Ersen'in golünü de yedi.
yeter artık istemiyosan git!!!!!!!!!!!!!!!!

Güneş Avcı
29.09.2006, 22:45
Szymek düzeliyorr gitmek falan da istediğini zannetmiyorum uydurma haberlerle futbolcularımızı yargılamayalım....Problemleri vardır ve ziya hoca da bunları halleder seviyoruz seni szymek

h@msi61
29.09.2006, 23:58
eskiden bu takımın yıldızı olan Szymek artık bu takımın yabancı kontenjanını dolduran fuzuli bir yabancıdan başkası değildir. ocakta gitmeli,kendi de daha yıpranmasın, olan olan saygı sevgimizde daha fazla azalmasın...

keramiya
30.09.2006, 01:21
walla önceki senede oynadığın futbolla gönlümde taht kurdun seviyorum seni ama trabzonsporu adam sanki kafasında bitirmiş gibi..istiyorsa yollanmalı..ruhunu kybetmiş..

Şentürk
01.10.2006, 13:42
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/300906mr1.jpg

crazyboy
01.10.2006, 13:53
bence transfer sezonunda gönderilip yerine iyi bir oyun kurucu alınmalıydı.suanda takıma katkısı sıfır....

oflu2
01.10.2006, 14:01
Bence szymek süper bir futbolcu..Avrupa da her takımda oynayabilecek kapasitesi var...fakat sakatlıktan sonra acayip bi şekilde korkak oynamaya başladı..press yapmaz hale geldi..bi futbolcu toptan korkarsa verimli olamaz..
ama ben onu kaznmamız gerektiğine inanıyorum..inşallah altın adam szymek geri döner...

Şentürk
01.10.2006, 14:08
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/300906sinema1.jpg

Hüseyin Çümen
01.10.2006, 17:06
osassuna maçındaki güzel şut hala aklımda bi umut var inaşşalah ii olucak

Hüseyin Çümen
01.10.2006, 17:26
Szymek milli takımdan affını istedi
Polonyalı futbolcumuz Miroslaw Szymkowiak'ın geçen ay ülkesinin Finlandiya'yla oynadığı EURO 2008 eleme maçı sonrasında teknik direktörüyle görüşüp milli takımdan affını istediği öğrendildi.

2 Eylül'de oynanan bu karşılaşmadan sonra 6 Eylül'de Sırbistan'la yapılan mücadelede forma giymeyen Szymkowiak, bu nedenle Polonya'nın Kazakistan ve Portekiz'le yapacağı EURO 2008 eleme maçlarının kadrosuna çağrılmadı.

canim TS
02.10.2006, 22:29
top kaptirmismis vs, bana kimse okumasin. Oyuna girdi ve cok süper oynadi. Ileriyi düsünen oyuncu top kaptirir.
Eski Szymek gibi oynadi bügün. Hadi Szymek yavas yavas geliyorsun.

HapSi
02.10.2006, 22:46
Bi kac top kaptirdi ama olsun genede bugün diger maclara oranla güzel oynadi aferim

fanatik_zuzu
02.10.2006, 23:00
Sarı Şimşek Szymek geri dönüyoooooooooooooor!!;)

subay
02.10.2006, 23:02
Bu macta iyi oynadi, kim ne derse desin. Cok top kapti ve ileriye iyi top sürdü.

Özsu
02.10.2006, 23:03
Bugün iyi oynadı. Symeki hep sewdim halada sewiyorum.. Sezona kötü başladı ama inşallah düzelir..

Selman
02.10.2006, 23:26
Trabzonspor'da takım yapsam Elimde Hasan, Hüseyin, Ferhat olsa gözüm kapalı önce onu koyarım ilk onbire.Oyuna girdikten sonra ön libero nasıl oynanırmış gösterdi Hüseyin'e.

Ne kadar formsuz olursa olsun 3 önliberodan bin kat daha faydalı oynar.Yeri orası değil ama madem orası bomboş o oynasın.En azından ileriye pas atmasını biliyor adam.Şut çekiyor.(Hüseyin okumasın burayı .Oda ne der şimdi.)
2 metreden bomboş kaleye vuracak yere düşüyor.Allah'ım sen sabır ver.

Hüseyin Trabzon'luysa habu uşak ondan daha has Trabzon'ludur.Hırs bakımından söylüyorum.

firidin61
02.10.2006, 23:35
çok iyi oynadı bence hem hücümü düsündü(ilerde öbek olmus TRABZONSPORluların oraya uzun oynadı)dönen topları kesti ve tekrar oynadı gökdenizin önüne inanılmaz toplar attı..tebrikler szymek seni eskisi gibi görmek harika bi duygu:)

mehmet_35
03.10.2006, 00:10
szymek artık ilk on birde saha çıkarsa daha iyi olur. onu göndermek isteyenler hüseyini göndersinler.

DeAgLeMaNyAq
03.10.2006, 05:16
İyi oynamasına iyi oynadı da top kontrollerinde bir anormallik var gibi geldi çok acemice hareketler yapıyordu...

Nytre
03.10.2006, 08:01
hüseyin-hasan-ferhatla şimeki karşılaştırdığımda şimek derim.. hüseyinin hasanın ikinci golde olduğu gibi uzun bir topunu hayatta göremezsiniz.. belki ferhatın olabilir.. ama hasan ya da hüseyinden kapasitelerinden çok şey bekleyemeyiz.. şimek kafasını bir düzeltsin rahatlasın çok yararı olur... musampayla bile birlikte oynayabilir...

TSunami
03.10.2006, 09:17
bence dün sahanın en iyisiydi. ikinci yarıda takımı organize etti, hırsı ,hata yapan arkadaşlarına tepkisi, sorumluluk alması eski szymek gibiydi. inşaallah artık böyle devam eder.

Bülent Bayraktar
03.10.2006, 11:34
iyileşme belirtileri görüyorum hadi bakalım

subay
03.10.2006, 12:00
Arkadas lar ben bu szymekin milli takim olayini anlayamadim, milli takima cagirildi da kendisimi gitmek istemedi yoksa nedir bu af olayi? Kisaca biri anlatabilirmi?

61viya
03.10.2006, 13:21
Arkadas lar ben bu szymekin milli takim olayini anlayamadim, milli takima cagirildi da kendisimi gitmek istemedi yoksa nedir bu af olayi? Kisaca biri anlatabilirmi?

Sırbistan ile oyannan maçta yoktu hatırlarsan.Hani şu tartışıp durduğumuz syzmekin yorgun olma sebebi mil li m açlarda nhemen sonra bizimle kampa girmesiydiHocasıyla görüşmüş sıkıntısını anlatmış.kısacası affını istemiş..Hocası da sağoslun anlayışla karşılamış durumu..Bi süre yok yan i milli takımda..

Bu arada dünkü maçta dersteydim,radyodan dinledi m : D:Dher atağımızı başlatan adamdı anladığım kadarıyla ... Hep böle hırslı hep böyle güzel ol be szymko! seni çok seviyorum ben !

61viya
03.10.2006, 13:22
Sırbistan ile oyannan maçta yoktu hatırlarsan.Hani şu tartışıp durduğumuz syzmekin yorgun olma sebebi mil li m açlarda nhemen sonra bizimle kampa girmesiydiHocasıyla görüşmüş sıkıntısını anlatmış.kısacası affını istemiş..Hocası da sağoslun anlayışla karşılamış durumu..Bi süre yok yan i milli takımda..
Bu arada dünkü maçta dersteydim,radyodan dinledi m : D:Dher atağımızı başlatan adamdı anladığım kadarıyla ... Hep böle hırslı hep böyle güzel ol be szymko! seni çok seviyorum ben !

Özge
03.10.2006, 15:08
dün güzel oynadı yavaş yavaş eski formuna dönüyor szymek

Şentürk
03.10.2006, 15:33
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/021006mac16.jpg

Ali Sırrı
03.10.2006, 15:34
Agücü maçında fena değildi. Yavaş yavaş eki formuna kavuşuyor izlenimi uyandırdı bende. Artık yüzü de gülüyor.

Şentürk
03.10.2006, 15:36
bu türübünler,bu taraftarlar bir gün yine senin adını saygıyla anacaklar, o günler çok yakında..

Şentürk
03.10.2006, 15:37
ayrıca dün akşam szymek ile başlasaydık maça ilk yarı fark olurdu, bu kadar berbat bir defans görmedim ben a.gücü muhtemelen kümeye oynar bu yıl!

frango
03.10.2006, 15:37
evet ankaragucu maçında fena deyıldı erciyes maçında benım tahmınım kesınlıkle ilk 11 de sahaya surecektır zıya hocanın ona guvenı sonsuz ondan ışıkda gorunce onu ercıyes maçında sahaya surecektır

Şentürk
03.10.2006, 16:53
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/021006mac17.jpg

Murat'
04.10.2006, 17:42
Ankaragücü maçında o eski szykowiakı görürü gibi oldum valla ikinci yarının en iyi oyuncusuydu bence bizden.....yanlış pas yaptığı doğrudur çünkü hep ileriyi düşünüyor...hüseyinin istatistiklerine bakarsanız isabetli pasları bayaaa bi yüksek çıkıyorrrr..neden çünkü topu hep geri oynuyor...

Mustafa Cem Şeyhoğlu
04.10.2006, 17:49
Ankaragücü maçında o eski szykowiakı görürü gibi oldum valla ikinci yarının en iyi oyuncusuydu bence bizden.....yanlış pas yaptığı doğrudur çünkü hep ileriyi düşünüyor...hüseyinin istatistiklerine bakarsanız isabetli pasları bayaaa bi yüksek çıkıyorrrr..neden çünkü topu hep geri oynuyor...
Kesinlikle haklı olduğunu söylemeliyim zaten golün pasını da o vermişti. Hüseyin Ferhat out Szymek Musampa in

Mustafa Cem Şeyhoğlu
04.10.2006, 17:51
osassuna maçındaki güzel şut hala aklımda bi umut var inaşşalah ii olucak
Ah bi gol olsaydı görürdüm Szymek'e laf atanları...

Ali Özcan
04.10.2006, 21:14
Szymek...

Bu takım senin kaptanlığında şampiyon olacak...ben bu rüyayı gördüm ve hiç uyanmak istemedim...

Sen yerleri yerinden oynatacaksın...bir gün bile ümidimi kesmedim...

Senin gönderildiğini de gördüm rüyamda ama o zaman gönderen lazaroniydi...Herşey bitiyor sandım...

Ama sen hala buradasın ve biz seni herzamankinden çok seviyoruz...

I still believe...

And

I will always love YOU...

cemka
04.10.2006, 23:00
Simek beklediğimze değecek gibi bir his var içimdeeee......
Ben hoşgeldin diyorum şimdideeeen....

coolank
04.10.2006, 23:23
şimek bence toparlanıyor

samts
04.10.2006, 23:36
toparlanıyor değil toparlandı bile kulüp buldu ama açıklamıyor

Erman
05.10.2006, 09:35
Herkese merhaba, yeni uye oldum foruma. Ankara'da yasiyorum. Insallah en kisa zamanda dernege de uye olacagim.

Ben Szymek'in Trabzonspor'a Sota'dan sonra gelen en iyi yabanci oldugunu dusunuyorum. Hatta belki ondan da iyi. Bunlarin da otesinde tam bir trabzonlu oldu cikti. Ondaki hirs ve atesi ben hic bir oyuncumuzda gormedim; yerliler dahil.

Durum oyle gozukuyor ki Szymek yolcu. Ozel hayati nedeniyle mutlu olmadigini duydum. Galiba esi Polonya'da yasiyor. Milli takimi da birakmis. Bu Dunya Kupasi'nda patlama beklerken cok kotu bir performans sergiledi. Tum beklentileri suya dustu. Polonyali arkadaslarimdan ogrendigim kadariyla son derece duygusal ve kirilgan bir insanmis.

Bu belki daha once soylenmistir, tekrar ediyorsam kusura bakmayiniz: Ona destek olmamiz gerekiyor. Bir ic saha macinda ona sevgimizi gosteren, Lehce veya Turkce hazirlanacak dev bir pankart guzel olmaz mi? Mesela uzerinde "Kocham Ciebie, Szymek! - Seni Seviyoruz, Szymek" veya herhangi bir yaratici mesaj yazan ve mac oncesinde tribune cagrildiginda acilacak bir flama? Gidecekse bile Trabzonspor'a bu kadar emegi gecen bir futbolcuya destegimiz gostermek son derece anlamli olacaktir.

Aktif bir Trabzonspor taraftariyim ama bir cogunuz kadar bu isin gercekten icinde degilim. Bu dedigim daha once yapildi mi, onu da bilmiyorum. Nasil yapilir, onu hic bilmiyorum. Sadece bir dusunce olarak kabul ediniz.

Murat'
05.10.2006, 13:56
aynen öyle gidecekse bile ona unutamaycağı bi şeyler yaşatmalıyız

Şentürk
05.10.2006, 16:23
szymekin milli takımı bırakma nedeni eski formunu yakalamak içindir ve bu geçici bir durumdur, eşide Trabzona gelmiştir, 'Artık Trabzonsporun başarısının düşünüyorum, kendime yeni bir sayfa açtım en kısa sürede toparlanacağım'
cümlesi szymeke aittir ve son maçtaki hırsı ile de bunu bize göstermiştir.

canim TS
05.10.2006, 18:07
szymekin milli takımı bırakma nedeni eski formunu yakalamak içindir ve bu geçici bir durumdur, eşide Trabzona gelmiştir, 'Artık Trabzonsporun başarısının düşünüyorum, kendime yeni bir sayfa açtım en kısa sürede toparlanacağım'

oo cok iyi hadi hayirlisi. Bu cümlere beni cok umutlandirdi.

Son mactadi performansi ve hirsi gercekten düzeliyor eski Szymek geri dönüyorun sinyalleri.

GULER
05.10.2006, 18:14
symekin en buyuk korkusu yine sakatlanmasidir, ondan kendini tam vermiyor oyuna.. iyilesmis olabilir ama eski formuna donmesi zaman ister.. eh iste yavas yavas eski oyununa doner insallah.. formda bir symek trabzona cok buyuk katkisi olur..

frango
05.10.2006, 19:03
artık onun içinde beya bı sayfa acıldı bundan sonra çok daha ıyı olacak szymek ercıyes maçında kesınlıkle zıya hoca onu ılk 11 de oynatacak vede o eskı szymekı bıze ızletecek

Özgür Yazıcı
05.10.2006, 19:07
Ankaragücü macında cok koştu defansa geldi orta sahada koştu eski si gibi
daha ne yapsın hüseyinin yapamadığı bir cok şeyi yaptı..

Erman
05.10.2006, 19:29

Polonyadaki gazetelerde bunlarin tam tersi yaziyormus. Umarim senin yazdiklarin dogrudur. Ben yine de onu tesvik etmek amaciyla taraftarin bir jest yapmasi gerektigini dusunuyorum.

Laz_61
05.10.2006, 20:01
Galatasaraya gidecegi dedikodusu var ne kadar dogru bilemiyorum

Erman
05.10.2006, 20:09

Yapmaz oyle sey...

firidin61
05.10.2006, 20:15

szymek gese ye gidicek:) ya adamlar kendi futbolcularına para veremiyolar be...bugün gazetede haber çıktı hakan şükür TRABZONSPORa gelmek istiyor hatta milli takımda hüseyinle aynı odaya tasındı filan diye:)

geseye emrah ereni vermedik kaldıkı szymek:)

Laz_61
05.10.2006, 20:34
szymek gese ye gidicek:) ya adamlar kendi futbolcularına para veremiyolar be...bugün gazetede haber çıktı hakan şükür TRABZONSPORa gelmek istiyor hatta milli takımda hüseyinle aynı odaya tasındı filan diye:)

geseye emrah ereni vermedik kaldıkı szymek:)

valla bilmiyorum öyle diyorlar...ama hakan sükür haberi dogru,ama almazlar onu alsalarda ne yapacaklar..

Özsu
06.10.2006, 13:04
valla bilmiyorum öyle diyorlar...ama hakan sükür haberi dogru,ama almazlar onu alsalarda ne yapacaklar..

hakan şükürmü:D Daha erken yaa 44yaşında felan alırız:D

Harun
06.10.2006, 16:09
Eski günlerine dönsede HasaHüseyinden kurtarsa bizi.

Miraç Atalay Çiftçi
06.10.2006, 16:13
Hadi artık bul kendini yoksa biz kaybedecez hem seni hem kendimizi szymek...

Orhan_Gazi
06.10.2006, 18:01
Spor haberlerinde bende görmüstüm, Szymek Galatasaraya gidebilirmis...

Şentürk
06.10.2006, 19:09
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/061006idman5.jpg

Şentürk
06.10.2006, 19:13
bırakın arkadaşlar bu dedikoduları, kimsenin bir yere gittiği adam kendi ağzıyla söylediklerini yazdım yukarıya.
tüm bu dedikodular Trabzonsporun alehine yapılan asparagas haberlerdir.
szymekin düzelmesini Trabzonsporlulardan başka kimse istemez.Şimdi o yönde sinyaller verince szymek hemen transfer haberleri çıktı.Gökdenizede öyle yapıyorlar.

düşünsenize mükemmel gökdeniz, formda ersen,hertadaki marce ve eski szymekten oluşan bir Trabzonsporu!! bunu istemeyecek bir çok insan var!!

bırakın saçma sapan haberleri burada tartışmayalım.
szymek düzelicek Trabzonsporun ortasahasıda toparlanıcak inşallah.

sametaydin
06.10.2006, 20:35
hasan yada hüseyinden birini kenara alıp szymeki oynatmalı bence hoca

Hüseyin İlkin
06.10.2006, 20:43
Tmm hasan oynayamıyor ama szymek inde ayagı kırıldıgından berı top oynadıgını goremedık.kendını toplamazsa bu takımda ona yer yok bosuna yer kaplıyo yaw

topalkaplan
06.10.2006, 23:23
trabzon her zaman gs ve bjk maçlarında ki gibi fırtınalı oynayamıyor
işte bu gibi durmlarda atak sorunumuz gol sorunumuz ortaya çıkıyor
bizde oyun kurgusu sorununu kontra atak sorununu orta saha sorununu çözecek tek adam szymkowiaktır

BDiler61
07.10.2006, 01:08
szymek toparlanıyor inşallah milli takımada gitmedi aradan sonra çok iyi dönecek inşallah

U.Sadıkoğlu
07.10.2006, 11:15
Szymek erciyes maçında 11 de başlar inş

Özge
07.10.2006, 13:56
bencede szymek 11 de başlayacak

Sir vancoach
07.10.2006, 14:29
neden başlamasın ki artık

Mesut AKYILDIZ
07.10.2006, 14:31
Artık milli takımıda bıraktıgına göre bir an evvel form tutmaya başlayıp o ilk geldigi günlerdeki gibi takımıza katkıda bulunmalıdır.

osmanli.61
07.10.2006, 14:57
ankaragücü maçında eski günlerine dönüş sinyali verdi.

topalkaplan
08.10.2006, 09:12
kayseri de uçar bu şimek ziya doğanın gelişiyle morali düzeldi

Sir vancoach
08.10.2006, 09:53
symmek her zaman uçar çünkü o çok kaliteli ...
biraz problemleri vardı

Tansu Onur Erdoğan
08.10.2006, 10:27
ben a.gücü macında biraz daha ii gördüm toparlıyo sanırım yavas yavas

Erman
08.10.2006, 11:50
Arkadaslar bir- iki kere yazdim bir daha yazayim:

SZYMEK macta buyuk ihtimalle ilk 11'de. MACTAN ONCE TRIBUNLERE CAGRILDIGINDA ONA DESTEGIMIZI GOSTERECEK (tercihen LEHCE) BIR PANKARTIN ACILMASININ COK GUZEL OLACAGINI DUSUNUYORUM.

Cunku;

1. Bu adama sampiyon olacaksak cok ihtiyacimiz var.
2. Trabzon'a gelen en fedakar yabancilardan biri. Bu kotu doneminde ozel bir destegi hak ediyor.

TRABZONDA MACI IZLEYECEK ARKADASLAR eger boyle bir sey yapmamizin guzel olacagini dusunurlerse, benden istedikleri mesajin Lehcesini temin edebilirler.

Dusunsenize, tribune yaklastiginda acilacak ve hem Lehce hem Turkce, mesela "Her zaman yanindayiz" mesaji tasiyan bir bez flama ne hos olur.

Bu isin maddi yonu de var elbette. Ben de Ankara'da yasayan bir Trabzonsporlu olarak bu kulfete destek olmak icin elimi cebime atmaya hazirim. Onemli olan bunu Trabzon'da yapacak istekli arkadaslarin olmasi.

sweetrose
08.10.2006, 16:09
Arkadaslar bir- iki kere yazdim bir daha yazayim:

SZYMEK macta buyuk ihtimalle ilk 11'de. MACTAN ONCE TRIBUNLERE CAGRILDIGINDA ONA DESTEGIMIZI GOSTERECEK (tercihen LEHCE) BIR PANKARTIN ACILMASININ COK GUZEL OLACAGINI DUSUNUYORUM.

Cunku;

1. Bu adama sampiyon olacaksak cok ihtiyacimiz var.
2. Trabzon'a gelen en fedakar yabancilardan biri. Bu kotu doneminde ozel bir destegi hak ediyor.

TRABZONDA MACI IZLEYECEK ARKADASLAR eger boyle bir sey yapmamizin guzel olacagini dusunurlerse, benden istedikleri mesajin Lehcesini temin edebilirler.

Dusunsenize, tribune yaklastiginda acilacak ve hem Lehce hem Turkce, mesela "Her zaman yanindayiz" mesaji tasiyan bir bez flama ne hos olur.

Bu isin maddi yonu de var elbette. Ben de Ankara'da yasayan bir Trabzonsporlu olarak bu kulfete destek olmak icin elimi cebime atmaya hazirim. Onemli olan bunu Trabzon'da yapacak istekli arkadaslarin olmasi. Aslında çok güzel fikir. kendini daha iyi toparlaması açısından güzel olur. Maddi durumuna gelirsek işin; o konuda da sadece taraftar değil yönetiminde katkısı olmalıdır.

Şentürk
09.10.2006, 15:49
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/091006idman3.jpg

BDiler61
09.10.2006, 23:46
szymek toparlanıyor yavaş yavaş daha iyi olacak inşallah

Hüseyin Sahtiyan
10.10.2006, 11:41
gecen sezon sakatlandıgında lıgde barız bı ıyı durumumuz vardı zannedersemde ılk uc ıcındeydık sakatlandı ve sekız-on hafta kadar oynmadı 1 galıbıyet aldık yıılstıgı forma gıydıgı hafta kadıkoyde fenerı elımızden kacırdık ıyılestı takımı toparladı o yokken sonuncuyla aramızda cıddısekılde az bı puan farkı vardı(7puan) oynadı lıgı dorduncu bıtırdık... takıma etkı edebılen bı ısım sankı 15 senedır trabzonspor forması gıyen bı ısım takıma cok katkısı oldu ama bıraz form duusklugu yasadı dıe kı bunda lazaronının payı buyuk yerden yere vuruldu ben szymeke karsı olanlara tamamen karsıyım trabzonsporun suandakı en buyuk yeteneklerınden bırıdır ınsallah herkes el uzatır eskı gunlere doner donsunkı bıze katkısı olsun

Murat'
10.10.2006, 16:50
szymek toparlanma sürecine girdi bence artık eski szymeki sahada görürüz herhalde

noname
10.10.2006, 17:30
[QUOTE=ıloveyouszymek;485663]Szymek...

Bu takım senin kaptanlığında şampiyon olacak...ben bu rüyayı gördüm ve hiç uyanmak istemedim...

/QUOTE]

Ben de çok yakıştırırım ona kaptanlığı. Her zaman diyorum takımda en güvendiğim oyuncudur. Kalitesiyle ve hırsıyla bize daha çok şey katacak.

Şentürk
10.10.2006, 17:34
http://www.youtube.com/watch?v=xn_wyIsNRho (unutulmaz gol)
http://www.youtube.com/watch?v=k1LyPba_pek&mode=related&search= (tomasjun nickli arkadaşımızın yaptığı klip)
http://www.youtube.com/watch?v=Ln_n1fcWE9w&mode=related&search= (Wislalıların szymek Trabzonspora transfer olduktan sonra szymeke yaptıkları veda klibi)

devamını bekliyoruz...

Ali Özcan
14.10.2006, 11:16
Time to shake...Do it now and always be mine...

Erbay
14.10.2006, 16:49
Kendine gel artık

Nytre
14.10.2006, 17:03
kardeşim sen neden böylesin... nedir sorunun?

jefferson61sefa
14.10.2006, 17:18
adamda istek yok ya maçta en az 5 tane rahat alabileceği topu kaybetti ziya hocada 45 dk dayanabildi alması oyundan çok doğru idi

Berk Akçay
14.10.2006, 17:35
gene çok kötü futbol oynadı artık eski futbolunu görmek istiyoruz szymek

Hekimoğlu
14.10.2006, 20:05
ben ümidi kestim.

sametaydin
14.10.2006, 20:12
ben ümidi kestim.

aynen ya düzeleceği yok.

champions
14.10.2006, 20:13
transfer döneminin başından beri aynı şeyleri söylüyorum ama bazı arkadaşlar her maç öncesi ha oldu ha olacak yok olmuyo işte adam oynamıyo keşke oynasada bizde zevkle izlesek gitmeliydi olmadı beceremediler

Uğurtan
14.10.2006, 21:12
Szmkowiak cidden bizde devrin kapanmış devre arasında bize yaptığın hizmetlerden ötürü teşekkür eder güzel bir şekilde ayrılırız ve seni ilk geldiğindeki sarı fırtına szmek olarak hatırlarız..

AYYILDIZ
14.10.2006, 23:48
Bu adamı keşke kazanabilseydik.

Erman
15.10.2006, 00:07
Gercekten ciddi bir sorun var adamda demek ki. Ziya Dogan hafta boyunca o kadar motive etti, güvendi ilk 11'e koydu ama bugün yine etkisiz elemandı.

Bugünden sonra benim de ümitlerim tükenmeye başladı.

Hani deriz ya; titre ve kendine gel!

Ulan Gençler maçında kendim hazırlayacağım bir Lehçe pankart, yazacağım oraya aha da böyle: "Hayde Sarı Fırtına! Es artık Es!"

Terzioğlu
15.10.2006, 03:08
defolsun gitsin artik .. bizde oynamak istemeyen bir futbolcuyu biz ne yapalim

Hüseyin Çümen
15.10.2006, 05:45
takımdan ayrılmalı kesinkikle bitmiş adam hiç inanç yok devre arasında alacağımız oyuncuyla o bölgeyi çok daha iisile doldurabiliriz

Şentürk
15.10.2006, 12:53
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/141006mac15.jpg

szymekin oyundan çıkarılması statta protesto edildi,çümkü herkes hüseyinin çıkmasını bekliyordu!
gerçektende hüseyin berbat oynadı bu maçta,yanındada hasan berbattı.
szymek toplasan 7-8 pas aldı yeri olmamasına rağmen sürekli olarak geriden gelip top almaya başladı.marcelinhoyu gökdenizi ve szymeki çok iyi marke ettiler.
szymek bu maç iyi oynayamadı doğru ama öncekilerden tek farkı istekli,hırslı oluşuydu ve önceden sahada yürüyen szymek koşmadığı yer kalmadı.
ilerleyen maçlarda düzeleceği muhakkak bence oyun olarak olmasada hırs ve mücadele anlamında szymekte gözle görülür gelişmeler var.

61viya
15.10.2006, 20:29
mektubumu okumadınmı be syzmek??

OFLU
15.10.2006, 20:39
Çok net;Gitsin!!!

Hüseyin İlkin
15.10.2006, 20:57
Harbe yaw yeter artık kac mactır ha oynucak ha oynucak derken lig bitcek gitsin de kurtulalım...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.10.2006, 21:10
szymek gitsin
hüseyin gitsin
hasan gitsin...

bu adam takımımıza "ruh" kazandırabilecek bi adam
nasıl kolay kırmışsınız kalemini...
"destek olalım düzelsin" diyeceğinize, gönderelim gitsin diyorsunuz..
iyi ama başka bi oyuncunuz var mı ki onun gibi bu formayı sadece teriyle değil gözyaşlarıyla da ıslatsın, yapması gerekernleri başaramayınca hırsından ağlasın...

Ben sonuna kadar destekleyeceğim Szymek'i

frango
15.10.2006, 22:14
ne desteği ya her maçta burda destek oluyoruz trubunde destek oluyoruz ama szymekde bı numara yok yeter ya bole olacaksa bır an once gıtsın

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
16.10.2006, 00:59
Hami 2 ay gol atamamıştı bi sezon,
Hkan Şkür 10 maç golsüz gitmişti
Bu gün Schevcenko bile kötü günler geçiriyor
Gascoigne bi sezonu 3 golle bitirmişti galiba
bunların taraftarları acaba sizler gibi mi düşündüler de o adamlar birer Star olarak sahalara dönebildi...

frango
16.10.2006, 08:20
o dediğin adamların hiç biri kafasında oynadıkları takımı bıtırmemışlerdı ellerınden gelenın en ıyısını yapmaya çalısıyolardı ama olmuyodu szymekın durumu farklı adam kafasında bıtırmış takımı ayrıyeten ona verılen destekde kımseye verılmedı bunuda unutmayalım

Şentürk
16.10.2006, 10:45
Hami 2 ay gol atamamıştı bi sezon,
Hkan Şkür 10 maç golsüz gitmişti
Bu gün Schevcenko bile kötü günler geçiriyor
Gascoigne bi sezonu 3 golle bitirmişti galiba
bunların taraftarları acaba sizler gibi mi düşündüler de o adamlar birer Star olarak sahalara dönebildi...
katılıyorum.

61viya
16.10.2006, 10:49
Formda olduğu dönemlerde "koçu,aslanı" olduğun insanları sana hakaret edebilmeleri ne acı di mi szymko?? Fikrini medenice anlatmayı öğrenmemek? üzeinde o formayı taşıyan birine hakret etmek...

Seni seven birileri her zaman var! bil bunu!

Şentürk
16.10.2006, 10:58
Formda olduğu dönemlerde "koçu,aslanı" olduğun insanları sana hakaret edebilmeleri ne acı di mi szymko?? Fikrini medenice anlatmayı öğrenmemek? üzeinde o formayı taşıyan birine hakret etmek...

Seni seven birileri her zaman var! bil bunu!

Szymek, ta ki bu formayı giymeyeceğin ana kadar hep arkandayız.
çünkü sen Trabzonspora adını altın harflerle yazdırmışsın bir kere...

champions
16.10.2006, 11:05
szymeğin eksiği gol atamamak değil ki gol atmasın asistde yapmasın ama çıksın ve futbolunu oynasın sıradan oyununa bile evet diyebilirim ama sanki geçmişte nasıl olduğunu unutmuş ne yapması gerektiğini bilmeyen bi futbolcu olarak duruyo sahada sorun var diycem ama lazo gitti eşide gelmişti sağlıkla bi ilgisi olsa sahada olmaz ne olduğuna hiçbi anlam veremiyorum

caykarali_erdal
16.10.2006, 11:06
Arkadaslar kusura bakmayin iyi futbolcu idi diyorum ama bu sene hicmi hic bir katkisi yok takima gitmek istiyorsa lutven gonderilsin takima zarardan baska bir sey vermiyor ama isterimki geldigi ilk bunler i gibi oynar ve Trabzonsporumuza katkili olur cunku takim iyiye giderken symko iyiye gitmiyor ne yaypip yapip ya eskiye donecek yada gonderilecek baska caremiz yok.

Erman
16.10.2006, 11:41
Ben hala ayni seyi soyluyorum; Trabzon'da kimse yapmadi, ben Ankara'da yapacagim, kafaya koydum.

Cemil Ustad, aciyor muyuz Lehce Pankart?

"Firari" atla sen de gel Ankara'ya birlikte acalim.;)

frango
16.10.2006, 11:43
kımsenın szymeke hakaret ettıgı yok akısıne her yerde destek buluyo aynı konumda baska bı yerlı futbolcu olsa demedıgımızı bırakmazdım adam her maçta kotu yeter artık bızımde bı sabır noktamız var ona verılen destek başka kıme verıldı trabzonda ıyı dusunelım bunu

Şentürk
16.10.2006, 11:44
szymeğin eksiği gol atamamak değil ki gol atmasın asistde yapmasın ama çıksın ve futbolunu oynasın sıradan oyununa bile evet diyebilirim ama sanki geçmişte nasıl olduğunu unutmuş ne yapması gerektiğini bilmeyen bi futbolcu olarak duruyo sahada sorun var diycem ama lazo gitti eşide gelmişti sağlıkla bi ilgisi olsa sahada olmaz ne olduğuna hiçbi anlam veremiyorum

sonuç olarak düzelmesini beklemekten başka çaremiz yok!
siz ve biz yani tüm Trabzonsporlular (bazen sonuçtan kaynaklanan duygusallıkla yazılan hakaretler de dahil) eminim ki halen ona inanıyorsunuz, düzelmesini bekliyorsunuz,futbolcuların çoğunda buna szymekte dahil erciyes maçında bir inanmışlık, beraberlik gördüm ben özellikle 3. gol sonrasında tüm futbolcular çember oluşturarak horon oynamaya çalışması mükemmel bir görüntüydü.
ilerleyen haftalarda inşallah düzelicek szymek,tüm temennimiz bu...

Şentürk
16.10.2006, 11:46
Ben hala ayni seyi soyluyorum; Trabzon'da kimse yapmadi, ben Ankara'da yapacagim, kafaya koydum.

Cemil Ustad, aciyor muyuz Lehce Pankart?

"Firari" atla sen de gel Ankara'ya birlikte acalim.;)

valla imkanım gerçekten olsa gelirdim,ama maddi açıdan yapabileceğim bir şeyler varsa çok isterim yardımcı olmak.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
16.10.2006, 11:51
Bence Szymek'i tartışmak için Yattara'nın düzelmesini beklemek gerekir. Çünkü Szymek asistlerinin çoğunu şöyle bir geriye bakarsak yattaraya yapmıştır.
ve attığı gollerin çoğunu forvet arkası veya göbekte oynarken atmıştır. Şu an Hüseyin'in yanında oynuyor. ve hüseyin in Szymek e hiç bir olumlu pasını göremedim erciyes maçında (Sadece Szymek e değil kimseye karşı olumlu bi pası yoktu)

Mustafa Cem Şeyhoğlu
16.10.2006, 11:55
Ondan önce gidecek bi Hüseyin bi Hasan vs. vs. vs var sıra daha ona gelmedi

Mustafa Cem Şeyhoğlu
16.10.2006, 11:59
Nasıl oluyor da gitmek istiyor bu adam. Milli takımlar futbolcular için bir transfer kapısı değil midir? eğer gitmek isteseydi milli takımından ayrılmazdı. gitmek istemiyor işte

champions
16.10.2006, 12:08
TRABZONSPOR’un Polanyalı futbolcusu Miroslaw Szymkowiak tel tel dökülmeye devam ediyor...

TRABZONSPOR’un Polanyalı futbolcusu Miroslaw Szymkowiak tel tek dökülmeye devam ediyor. Kayseri Erciyesspor maçında Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından ilk 11’de sahaya sürülen Szmyek, sahada bekleneni veremedi. Formsuzluğu ve isteksizliği ile göze çarpan futbolcu Doğan tarafından da ikinci yarı hemen oyun alındı.
YERİNE oyuna giren genç futbolcu Ferhat sergilediği performansı parmaklarını ısırarak ve bacak bacak üstüne atarak izleyen Szymek’in yüz ifadesini görenler, “Bu futbolu bitmiş bundan Trabzonspor’a hiçbir fayda gelmez” diyorlar. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da hafta içi Szymek’le özel bir toplantı yapacağı öğrenildi.

Şentürk
16.10.2006, 12:12
TRABZONSPOR’un Polanyalı futbolcusu Miroslaw Szymkowiak tel tel dökülmeye devam ediyor...

TRABZONSPOR’un Polanyalı futbolcusu Miroslaw Szymkowiak tel tek dökülmeye devam ediyor. Kayseri Erciyesspor maçında Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından ilk 11’de sahaya sürülen Szmyek, sahada bekleneni veremedi. Formsuzluğu ve isteksizliği ile göze çarpan futbolcu Doğan tarafından da ikinci yarı hemen oyun alındı.
YERİNE oyuna giren genç futbolcu Ferhat sergilediği performansı parmaklarını ısırarak ve bacak bacak üstüne atarak izleyen Szymek’in yüz ifadesini görenler, “Bu futbolu bitmiş bundan Trabzonspor’a hiçbir fayda gelmez” diyorlar. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da hafta içi Szymek’le özel bir toplantı yapacağı öğrenildi.

bu haber Trabzonun fotomaçı olan Taka gazetesinden çıktığını söyleyeyim dedim.girişte sandalyede oturuyordu, Trabzonsporun attığı gollerden sonra kenarda sevinç görüntülerini yazmayı unutmuş Taka gazetesi(?)
Trabzonda herkes bilir bu gazete sabıkalı!(bir tane daha var ama isim vermeyeceğim)
insan yeterki kötü oynasın her şeyi yazar bunlar.
aynı gazete erciyes maçının yıldızı olarak Hüseyin Çimşiri seçti!!!

Hüseyin Çümen
16.10.2006, 12:33

valla beklerim yani adam takım için hiç bişi yapmıyo artık böle ii bi oyuncunun kafasından trabzonsporu silmesi çok üzücü bunu kenarda bacak bacak üstüne atmış olabileceğinden değil sahada yaptıklarından sölüorum szymek in bundan çok daha ii şeyler yapabilceğini hepimiz bilioruz en azından bişe yapamıyosa pres yapar dimi oda yok
devre arsında gitmesini sabırsızlıkla bekliorum

Şentürk
16.10.2006, 12:35
valla beklerim yani adam takım için hiç bişi yapmıyo artık böle ii bi oyuncunun kafasından trabzonsporu silmesi çok üzücü bunu kenarda bacak bacak üstüne atmış olabileceğinden değil sahada yaptıklarından sölüorum szymek in bundan çok daha ii şeyler yapabilceğini hepimiz bilioruz en azından bişe yapamıyosa pres yapar dimi oda yok
devre arsında gitmesini sabırsızlıkla bekliorum
siz mi anlamak istemiyorsunuz yoksa öyle mi düşünmek istiyorsunuz!
szymek Trabzonspora yoğunlaşabilmek için milli takımdan bir süreliğine affını istemiştir ki bu da resmi sitede yayınlanmıştır.

ozcan_asanoglu
16.10.2006, 12:43
öyle ya da böyle..ondan vaya bundan.

kendisine her türlü destek veriliyor.devre arasına kadar süresi var. kendine geldi, geldi..yabancı kontenjanı bu şekilde verimsiz doldurulamaz.

Şentürk
16.10.2006, 13:42
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/161006idman5.jpg

AKSOY_61
16.10.2006, 14:01
öyle ya da böyle..ondan vaya bundan.

kendisine her türlü destek veriliyor.devre arasına kadar süresi var. kendine geldi, geldi..yabancı kontenjanı bu şekilde verimsiz doldurulamaz.

aynen devre arasına kadar bir sürü maç var
ya kendini gösterir iyi oynar yada güle güle szymek
bari yabancı kontejanını boşu boşuna doldurmasın