PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Miroslaw Szymkowiak

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14

hamucera
20.03.2006, 18:37
ben bu adamin dünya kupasini düsünerek sakatlanmaktan korktugu için oynamadigini düsünüyorum.

Nytre
20.03.2006, 20:12
simek kosacak yipratacak dagitacak pres yapacak...

onun ne kadar faydali oldugunu biliyoruz..

eger formu düsüyorsa bunu artiracak olan kendisi ve hocadir..

Şentürk
21.03.2006, 18:28
herfutbolcuda form düsüklügü olur bir maçta patlar ve düzelir ki bu szymek gibi kaliteli oyuncular kötüyken bile maç çevirebilir o yüzden yedek kalmasini kesinlikle tasvip etmiyorum..ama szymekin en kisa zamanda eskisindende iyi olacagina inaniyorum eminim!!

benim kizdigim tek nokta bazi arkadaslarin saçma sapan nedenlerle szymeki takimdan gitmesini istemesidir!!rica ediyorum trabzonsporluysaniz artik böyle söylemlere girmeyiniz!!!

Şentürk
21.03.2006, 18:39
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/060206idman9.jpg

Özsu
21.03.2006, 18:46
symkowiak harikasin!!!

Şentürk
22.03.2006, 15:29
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/220306idman3.jpg

arkadaslar sanki szymek saçlarini kestirdi bana mi öyle geliyor??

falcon61
22.03.2006, 18:09
HE valla kestirmis sonunda duymus bizi smileys/smiley4.gifama sankim model degismis..

Şentürk
23.03.2006, 16:06
Mütevazidir en hos yani
Inatidir,hirsidir sevilen tarafi
Resim çektirir gibi atar paslari
Orta alanin doktoru gibi yazar reçeteleri
Sari simsek gibi çakar golleri
Lehlerin en karizmatigi en sevimlisi
Aradan zaman geçse de ayni kalir yetenekleri
Wurdu mu topa gider fatihe gökdenize servis gibi

Seviyor bu taraftar seni
Zevkle izliyor sahada ki hareketlerini
Yabanci gibi degil kardesi gibi.
Mutlaka sampiyonluk taraftarin bekledigi,
Kahin gibi zeki
Orta sahanin bel kemigi
Wurgun gibi çöker rakibin benligi
Israrciligi,yardimciligi herseyi
Anlatilmaz yasanir,
Krali belirleyen futbolculugu,yenilmezligi...

sadman
23.03.2006, 18:13
takim için vazgeçilmez bi oyuncu ama kendisi de böyle oldugunu düsünüyor ki bu aralar sanki az çalisiyor. belki de bir arkadasin dedigi gibi yaklasan dünya kupasi nedeniylesakatlik korkusu yasiyor olabilir. yinede seneye bizim en büyük silahlarimizdan biri olacaktir.

61viya
26.03.2006, 02:50
Sari firtinamsin sen benim be...Yenilmezimsin...Sna güvenim sonsuz sahadaki melekçik...........Seni seviyorum!

volcano61
26.03.2006, 12:43
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Turkiye'nin en iyi oyun kurucusu bizde kim nederse desin.elimizden kacimamak icin ne gerekiyorsa yapalim</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

worldmaster
26.03.2006, 13:02
sakatliktan sonra eski formunda degil.Bugün iyi bir maç çikarir insallah

frango
26.03.2006, 22:38
evet eski formunda olmadigi kesin ama ciddi bi sakatliktan ciktigini unutmamak gerekir sahada her an oyunun kaderini degistirecek futbolculardan biri ve mutlaka moral olarak ve form olarak eski duzeyine gelmesi lazim

hamucera
26.03.2006, 22:43
o ciddi sakatliktan çikan çok oyuncular var ama adamlar döktürdükleri çok. sanki ayagi kirilinca o kirildigi yerden yetenekleri akip gitti adamin.

ahamitokutan
26.03.2006, 23:54
arkadaslar adamda bu sezon bir problem var.hatirlarsaniz ayagi kirilmadan önceki maclarda da gecen seneki kadar iyi degildi.Sanki zurawskinin alinmayisina içerlemis.Lakin yine hatirlarsaniz o sakatlandiktan sonra takim tepetaklak oldu.Yani demem o ki bu adam bize lazim sahada olmasi bile yetiyor.Su erciyes macinda nasil pres yapiyordu öyle.Biz cok cok daha iyi zamanlarini gördugumuz için simdiki formu bizi tatmin etmiyordur.

Şentürk
28.03.2006, 15:14
erciyes maçinda çok iyi kostu pras yaptik baktim bir iki pozisyonda ortasahadan defanstan pas istedi kimse atmadi uygun pozisyonda,bir seyler yapmaya çalisiyor ama oynadigi bölge forvet,yaw golü yedikten adami ilk kez geçen sene oynadigi yerde hüseyinin yerinde oyun kurucu olarak oynatti ve o dar zamanda fatihe kendi yari sahamizdan mükemmel top atti(fatihin kaçirdigi son anlardaki gol),biri su hodziçe geçen yil ki kasetleri izletsin allah askina!!

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270306idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260306mac6.jpg

diskus
28.03.2006, 21:45
bence de huseyinin yaninda oynamali ileride oynayinca faydali olmuyor.

Bülent Bayraktar
28.03.2006, 22:18
symek sakatliktan sonra eski performansini yakaliyamadi

SessizKral
29.03.2006, 00:12
var buadamda bir seyler eski symekten eser yok yav................

ANTI CIM BOM
29.03.2006, 02:31
iyiki varsin miro.

Tansu Onur Erdoğan
29.03.2006, 04:32
hadi szymek topla kendini artikk

61 POWER
29.03.2006, 18:51
bu oyuncuyla cok sansliyiz cok.

Mollasalihoğlu
29.03.2006, 23:59
varligi bile güven veriyo bana

Ferşat Balcı
30.03.2006, 00:58
kendini dünya kupasina sakliyor herhalde ...sallamiyor yani.!!!

Nytre
30.03.2006, 04:28
simek yattaraya f.tekkeye pas vermeli geçen sene bunu iyi yapiyordu belki bu sene oynatildigi yerden kaynaklanan bir sorun olabilir...

ayrica simekin sut çekmesi lazim ama hiç yapmiyor bunu... takimda sut çeken bir adam yok.

Şentürk
30.03.2006, 13:22
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280306idman1.jpg

Şentürk
31.03.2006, 12:31
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/300306mac13.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/300306mac6.jpg

frango
31.03.2006, 14:39
daha onceki maçlara gore dun iyiydi ama tabiki bizim bildigimiz bekledigimiz gibi deyildi

Zuma_Yattara
01.04.2006, 21:20
evet evet bir sorun var mutlaka!??

61viya
01.04.2006, 21:22
bir seyi kirk kez dersen gerçek olurmus demek ki gerçekten...

senin sahadaki varligin bile huzur veriyor be bana...seni seviyorum sari firtinam!

worldmaster
02.04.2006, 13:13
bu aralar formsuz oldugu dogrudur ama düzelecektir allah'in izniyle

Şentürk
02.04.2006, 13:57
konya maçinin ilk yarisinda eski günlerine döndü sinyali verdi ama ikinci yari herkes ruhsuz olunca o tek basina ne yapsin!!smileys/smiley18.gif

fatih,szymek,gökdeniz,yattara dörtlüsünün en az ikisi %100 kapasite ile oynasa bizi bu ligde kimse yenemez..

Şentürk
03.04.2006, 11:35
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020306mac3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020306mac12.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020306mac15.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020306mac18.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020306mac19.jpg

bu maçta eski günlerine dönüs sinyali verdi gerek golüyle gerek can alici noktalarda mükemmel paslariyla gerek te azmi hirsi ve mücadelesiyle tebrikler szymek...

frango
03.04.2006, 13:04
kesinlikle eski gunlerinden cok uzaktaydi attigi gol disinda sahada pek bi varlik gosteremedi bildigimiz istedigimiz symek kesinlikle dun sahada yoktu

Şentürk
03.04.2006, 13:13
kesinlikle eski gunlerinden cok uzaktaydi attigi gol disinda sahada pek bi varlik gosteremedi bildigimiz istedigimiz symek kesinlikle dun sahada yoktu

maçi televizyondanmi izledin sahadami???

Selman
03.04.2006, 17:59
Takimdaki herkezden daha profesyonel.Canla basla mücadele etti.Eski formunu yakalayacagindan hiçbir süphem yok smileys/smiley32.gif

Şentürk
04.04.2006, 13:16
Takimdaki herkezden daha profesyonel.Canla basla mücadele etti.Eski formunu yakalayacagindan hiçbir süphem yok smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif(saçma sapan yorumlar yazmayin kardesim!! ts_ kolik mantikli ve dogru yorumun için tesekkürler)

Erbay
04.04.2006, 15:01
Szymkowiak geçen seneki gibi oynamaya basladi.Gollere devam

Guests
05.04.2006, 11:12
MIROSLAW KALITESINI ISPAT ETTI ANCAK BU YIL SAKATLIK SONRASI YANILMIYOSAM DÜNYA KUPASI MAÇLARINIDA DÜSÜNEREK MAÇLARA MOTIVESINI KAYBETMIS AMAN SAKATLANMAYAYIM NIYETIYLE FUTBOL OYNAMAYA BASLADI GIBIME GELIYOR.KENDINI BÖYLE GERI ÇEKMESI TRABZONSPORUN OYUNUNUDA OLUMSUZ ETKILIYO DIYE DÜSÜNÜYORUM

Şentürk
06.04.2006, 17:44
MIROSLAW KALITESINI ISPAT ETTI ANCAK BU YIL SAKATLIK SONRASI YANILMIYOSAM DÜNYA KUPASI MAÇLARINIDA DÜSÜNEREK MAÇLARA MOTIVESINI KAYBETMIS AMAN SAKATLANMAYAYIM NIYETIYLE FUTBOL OYNAMAYA BASLADI GIBIME GELIYOR.KENDINI BÖYLE GERI ÇEKMESI TRABZONSPORUN OYUNUNUDA OLUMSUZ ETKILIYO DIYE DÜSÜNÜYORUM

bunlarin hepsi: acaba szymek neden oynayamiyor basligi altinda bunu bir sonuca baglamaya çalisan yerel basinin saçma sapan haberlerinden biri belliki sizin kafanizda da yer etmis bu düsünceler! szymeki saha da izleyen herkes bunun böyle olmadigini görüyor bende bu insanlardan biri olarak seni temin ederim ki kardes böyle bir sey yok!!!

Şentürk
06.04.2006, 18:46
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060406idman18.jpg

Murat Acar
07.04.2006, 09:47
Sevgili firari ben rutav08im.O nickle yazamadigim için yaziyorum.Sunu belirteyimki ben ispartada yasiyorum yerel gazeteleri takip etmem pek mümkün olmuyor.ben sadece onunla yapilan bir ropörtajda söylediklerini dinleyince ve son maçlardaki performansina göre degerlendirme yaptim.umarim senin dediklerin dogrudur.Ama ropörtajinda kirilan ayagima kasten tekme atip beni sakatlamaya çalisiyolar demisti.Ya sakatlanmapsikolojisinden kurtulamadigindan kendini henüz tam oyuna veremedi bu zamana kadar yada dedigim gibi dünya kupasi maçlari dolayisiyla.yine de senin dediklerinin dogru olmasini tüm samimiyetimle diliyorum.Ayrica bu takima gelmis geçmis en degerli yabancilar içinde oldugunuda belirtmek istiyorum.Elestirim sadece sakatlik sonrasi içindi.selam ve sevgi ile

***Lazkopat***
07.04.2006, 12:28
Szymkowiak bu basarisi sürerse kim tutar bizi

Şentürk
07.04.2006, 15:04
Sevgili firari ben rutav08im.O nickle yazamadigim için yaziyorum.Sunu belirteyimki ben ispartada yasiyorum yerel gazeteleri takip etmem pek mümkün olmuyor.ben sadece onunla yapilan bir ropörtajda söylediklerini dinleyince ve son maçlardaki performansina göre degerlendirme yaptim.umarim senin dediklerin dogrudur.Ama ropörtajinda kirilan ayagima kasten tekme atip beni sakatlamaya çalisiyolar demisti.Ya sakatlanmapsikolojisinden kurtulamadigindan kendini henüz tam oyuna veremedi bu zamana kadar yada dedigim gibi dünya kupasi maçlari dolayisiyla.yine de senin dediklerinin dogru olmasini tüm samimiyetimle diliyorum.Ayrica bu takima gelmis geçmis en degerli yabancilar içinde oldugunuda belirtmek istiyorum.Elestirim sadece sakatlik sonrasi içindi.selam ve sevgi ile

szymekin dedikleri dogru geçen denizli maçinda yerde yatarken adam gelip ayagina basti bunu gören fatih tekkede denizlili oyuncu ile kapisti!! yani bir korku olabilir ama son haftalarda izliyorum tv dende çiplak gözlede yani szymek öyle oynamiyor kosmuyor diyenlere hayretle bakiyorum!! anlayacagin son haftalarda en çok mücadele eden kosan bir kaç topçudan birisi insallah futbol olarak ta daha verimli olunca bu elestiriler ortadan kalkar.

saygilar...Edited by: firari

Mollasalihoğlu
07.04.2006, 17:28
''yenilmez''

bu adamdaki hirsa hastayim...

Şentürk
07.04.2006, 18:46
su yazdigim siirin tüm dizeleri onu anlatiyor

Mütevazidir en hos yani

Seviyor bu taraftar seni
Kahin gibi zeki
Orta sahanin bel kemigi
Anlatilmaz yasanir,

Bulut61-34
08.04.2006, 00:05
Ben futbolcunun böylesini seviyorum. Sahada deli dana gibi kosuyor oynuyor(gerçi bu aralar pek öyle degil ya neyse), kziyor-sinirleniyor ama kimseye vurmuyor, kavga etmiyor,ona kasti faul yapsalar bile biraz kizip oyununa bakiyor. Keske hepsi böyle olsa.

Bana Orhan Çikrikçiyi hatirlatiyor.smileys/smiley1.gif

61_FIRTINA_61
10.04.2006, 04:03
Hello Szymkowiak,

You are the best player in Turkish Super League. Why don't you even run a lot onthe pitch nowadays? What's wrong with you? What happened to you?

Sana ne oldu Szymek? Neden eskisi gibi degilsin?smileys/smiley19.gif

Samsa
10.04.2006, 09:11
su yazdigim siirin tüm dizeleri onu anlatiyor

Mütevazidir en hos yani

Seviyor bu taraftar seni
Kahin gibi zeki
Orta sahanin bel kemigi
Anlatilmaz yasanir,

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

uftinci
10.04.2006, 11:35
bu ne formsuzluk kardesim ya 45 dakika adam bi olumlu hareket yapmazmi ya siradan bi adam oldun çiktin biz seni juventusda görürüz derken nerdeyse bu oyununla 18 lik kadroya giremeyeceksin...

frango
10.04.2006, 13:13
hakemlerle ugrasacagi kadar futbolunu oynasin bu yeterli nerde eski symek nerde simdiki oda kafasinda trabzonu bitirdimi diye dusuinmuyor deyilim bazen

Şentürk
10.04.2006, 16:42
bu ne formsuzluk kardesim ya 45 dakika adam bi olumlu hareket yapmazmi ya siradan bi adam oldun çiktin biz seni juventusda görürüz derken nerdeyse bu oyununla 18 lik kadroya giremeyeceksin...

fatih tekke ilk yari bombos szymeke atmayacak topu kaleye vurucak sonra szymek oyundan alinacak niye oynamadi o suçlu olucak ikinci yeri gene tekke ömer rizaya topu atmayacak keyfine vuracak ömer riza suçlu olucak yok öyle sey arkadaslar birileri korunmamali artik fatih aynisini szymeke geçen denizli maçindada yapti!! bu malubiyette en son suçlanicak kisidir szymektir kimse kusura bakmasin.....

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.04.2006, 19:32
hoca kalirsa Szymek gider...

Tansu Onur Erdoğan
11.04.2006, 00:52
szymek gitmemeliiismileys/smiley19.gif

Şentürk
11.04.2006, 13:00
hoca kalirsa Szymek gider...

medyada yazilanlara bakarsak hoca kalirsa takimda futbolcu kalmayacak!!!! onun için bu tür haberlere inanmayin arkadaslar!!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.04.2006, 13:42
medyaya degil maç sonunda Szymek'n yüzüne bakarsak ve Yatara'nin..ve F.S.Tekke'nin..

Hoca kalirsa bu takim dagilir
herif egosuyla takimin içine etti malesef

Şentürk
11.04.2006, 14:00
onlarin yüzünde yenilmenin verdigi üzüntü ve kizginliktan baska bisey anlamadim ben! sen içlerini nasil okuduysan bana da söyle bende o yöntemi denerim!

Ayhan Yüksek
11.04.2006, 14:38
son haftalarda düsüs içinde ama ben toparlanacagina inaniyorum seneye bizimle olmali Simek ona ihtiyacimiz var

Şentürk
11.04.2006, 16:24
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/090406mac9.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/090406mac12.jpg

Şentürk
11.04.2006, 17:31
http://www.takagazete.com/resim/img/napoly&#111;nszymek.jpg adam neredeyse aglayacak!!Edited by: firari

Oruç
11.04.2006, 17:46
Eee Halilhodziç bu takimin basinda oldugu sürece O da aglar,biz de aglariz...

salihtopal48
14.04.2006, 00:11
siz simegi seneye görün hayatinin en iyi sezonunu geçirecek

halilhodziç gidip yerine iyi birisi gelirse tabii

frango
14.04.2006, 17:18
evet hoca ile kesin bi problemi var bunuda çozmek hocanin isi ama hoca pek taraftar deyil bu konuda seneye hoca olmayacak o zaman symek daha iyi performans gosterecek buda bi tez iste

BOZOHAN
18.04.2006, 17:58
GEÇEN SENE ONU IZLERKEN SANKI NEDVETI IZLIYOR GIBIYDIM. AMA BU YIL BIR KORKAKLIK VAR ONDA DÜNYA KUPASINDA OYNIYACAGI IÇIN SAKTLANMAKTANMI KORKUYOR. AMAYINEDE ÇOK IYI BIR FUTBOLCU

ENESLAZ
20.04.2006, 13:31
aynen sana katiliyorum

Murat Acar
20.04.2006, 14:25
GEÇEN SENE ONU IZLERKEN SANKI NEDVETI IZLIYOR GIBIYDIM. AMA BU YIL BIR KORKAKLIK VAR ONDA DÜNYA KUPASINDA OYNIYACAGI IÇIN SAKTLANMAKTANMI KORKUYOR. AMAYINEDE ÇOK IYI BIR FUTBOLCU senin yazdigini asagi yukari bende yazmis ve tepki çekmistim Yani dünya kupasi için saklaniyor kanimca demistim.Artik buna emin oldum .çünki gerçekten Eskisi gibi oynamiyor toptan kaçiyor.Su dünya kupasi bitsede bizde artik kendi ligimize konsantre olsak diyorum.önümüzdeki yil umarim yönetim sözünde dururda simko gibi kaliteli 2-3 futbolcu daha getirir sampiyon oluruz.

Ne olursa olsun kalitesi tartisilmaz bir futbolcu.Bu konuda hemfikiriz.

TSezgin61
21.04.2006, 02:43
bu yil symek sanki depresyondami ne, herif top oynarkene ne yaptigini kendi bilmiyor....ah ah nerde o eski symeksmileys/smiley19.gif

Özsu
21.04.2006, 09:51
ayaginin kiriLmasinin da etkisi war tabi... bence bu senede iyiydi ama sans onun yaninda degiLdi...

tebrik ediyorum seni symek, we seni çok sewiyorum

Samsa
21.04.2006, 10:01
Nedved 'in devri kapandi. EFsane Nedved artik yasi geregi futbolu birakacak. Ve onun yerini Symzek alacak.

Bu adam dünyaca ünlü futbolcu olacak bikaç yil içinde.

Dünya kupasinda iyi oynayip da avrupanin büyük bir kulübüne transfer olmak isterse saygi duyarim. Bizede öyle bir futbolcu Trabzonda oynamisti demek gibi bir seref kalir. Ne o bizi unutur ne biz unu.

Murat Acar
21.04.2006, 10:18
Nedved 'in devri kapandi. EFsane Nedved artik yasi geregi futbolu birakacak. Ve onun yerini Symzek alacak.

Bu adam dünyaca ünlü futbolcu olacak bikaç yil içinde.

Dünya kupasinda iyi oynayip da avrupanin büyük bir kulübüne transfer olmak isterse saygi duyarim. Bizede öyle bir futbolcu Trabzonda oynamisti demek gibi bir seref kalir. Ne o bizi unutur ne biz unu.

sana gönülden katiliyorum ama sota gibi küçük siradan bir klübe degilTRABZONSPORDAN daha daha büyük avrupaya adini ezberletmis bir klübe giderse amenna yok avrupa olsun celtik gibi bi takim olsun diyosa bize çok gerekli seneye sampiyon olup sampiyonlar liginde kendini göstermesi taraftariyim.

Böyle kaliteli futbolcular kolay kolay ele geçmiyor çünki.Onu elestirelim ama hakkini verelim Elimszdeki degerlerin kiymetini bilelim.

Şentürk
21.04.2006, 14:39
GEÇEN SENE ONU IZLERKEN SANKI NEDVETI IZLIYOR GIBIYDIM. AMA BU YIL BIR KORKAKLIK VAR ONDA DÜNYA KUPASINDA OYNIYACAGI IÇIN SAKTLANMAKTANMI KORKUYOR. AMAYINEDE ÇOK IYI BIR FUTBOLCU senin yazdigini asagi yukari bende yazmis ve tepki çekmistim Yani dünya kupasi için saklaniyor kanimca demistim.Artik buna emin oldum .çünki gerçekten Eskisi gibi oynamiyor toptan kaçiyor.Su dünya kupasi bitsede bizde artik kendi ligimize konsantre olsak diyorum.önümüzdeki yil umarim yönetim sözünde dururda simko gibi kaliteli 2-3 futbolcu daha getirir sampiyon oluruz.

Ne transfer parasi ne de Dünya Kupasi

Elestirilere kizan Szymkowiak,tek düsüncesinin trabzonspor oldugunu söyledi.

SORUN YOK

Bazi kesimlerce,'Haziranda Dünya Kupasi var.Sakatliktan korktugu için oynamiyor',bazilarina göre de,'Takim arkadaslarina göre daha az para aliyor,o yüzden oynamiyor' diye elestirilen Szymkowiak,iddialara yanit verdi.Söylentileri gereksiz buldugunu dile getiren polonyali oyuncu,'Sakatlik ve takim genelindeki aksiliklere ragmen yaptigim katkinin iyi oldugunu düsünüyorum.Söylentileri gereksiz buluyor ve dert etmiyorum.Madem ki Trabzonspora imza attim,artik parayi sorun etmem' dedi.

MARKAJ ÇOK

'Ben her maçta performansimin yüzde 100'ünü sahaya koymaya çalisirim' diyen Szymkowiak, 'Son maçlarda rakip oyuncular benim üzerime daha çok geliyor,en iyi adamlari beni tutuyor.Ayrica sert faullere de maruz kaliyorum.Geçen sezon bu kadar markaj altinda oynamiyordum.Belki bu futbolumu kisirlastirmis gibi görünebilir ama ben her maça yüregimi koyarim.Tek arzum,kalan maçlari da kazanip Avrupa kupalarina katilmak' diye konustu.

kaynak:KARADENIZ GAZETESI

yorum:ecet arkadaslar duydunuz 1. agizdan artik bu tür elestiriler yapmayin lütfen her seyin altinda bir sey aramayin her futbolcunun düsüs yasadigi zamanlar vardir,szymek ile seneye yapacak çok isimiz var...

Murat Acar
21.04.2006, 14:46

SORUN YOK

Bazi kesimlerce,'Haziranda Dünya Kupasi var.Sakatliktan korktugu için oynamiyor',bazilarina göre de,'Takim arkadaslarina göre daha az para aliyor,o yüzden oynamiyor' diye elestirilen Szymkowiak,iddialara yanit verdi.Söylentileri gereksiz buldugunu dile getiren polonyali oyuncu,'Sakatlik ve takim genelindeki aksiliklere ragmen yaptigim katkinin iyi oldugunu düsünüyorum.Söylentileri gereksiz buluyor ve dert etmiyorum.Madem ki Trabzonspora imza attim,artik parayi sorun etmem' dedi.

MARKAJ ÇOK

'Ben her maçta performansimin yüzde 100'ünü sahaya koymaya çalisirim' diyen Szymkowiak, 'Son maçlarda rakip oyuncular benim üzerime daha çok geliyor,en iyi adamlari beni tutuyor.Ayrica sert faullere de maruz kaliyorum.Geçen sezon bu kadar markaj altinda oynamiyordum.Belki bu futbolumu kisirlastirmis gibi görünebilir ama ben her maça yüregimi koyarim.Tek arzum,kalan maçlari da kazanip Avrupa kupalarina katilmak' diye konustu.

yorum:ecet arkadaslar duydunuz 1. agizdan artik bu tür elestiriler yapmayin lütfen her seyin altinda bir sey aramayin her futbolcunun düsüs yasadigi zamanlar vardir,szymek ile seneye yapacak çok isimiz var...

Bilgilendirdigin için çok tesekkür ederim.Evet isin bu yanini hiç düsünmedim gerçekten geçen yila oranla daha çok markajda ve daha fazla sert faullere maruz kaliyo.Onun kalitesinden kesinlikle süphe duymadim.Umarim bu seneki takimin üzerindeki olumsuzluklardan kurtulur seneye sampiyon oluruz.Tek istegim bu zaten

Şentürk
21.04.2006, 15:03

SORUN YOK

MARKAJ ÇOK

Bilgilendirdigin için çok tesekkür ederim.Evet isin bu yanini hiç düsünmedim gerçekten geçen yila oranla daha çok markajda ve daha fazla sert faullere maruz kaliyo.Onun kalitesinden kesinlikle süphe duymadim.Umarim bu seneki takimin üzerindeki olumsuzluklardan kurtulur seneye sampiyon oluruz.Tek istegim bu zaten

ben sizin bundan önceki yaziniza da cevap yazmistim,fakat szymekin bir açiklamasi yoktu onlari ben szymeki iyi tanidigim için söyleyebilmistim simdi ise kendi agziyla söyledi.o trabzonda mutlu kendisinin çok sevildigini biliyor trabzonu ve trabzonspor taraftarini çok iyi taniyor ne istedigimizi biliyor inanin szymek trabzonda sampiyonluk yasamak çok istiyor,seneye de trabzonsporda top kosturucak..

ben szymeki yakindan taniyor ve görüsme halindeyim sürekli emin olun o her seyin farkinda kisilik olarakta çok mükemmel bir insan zaten bunu futbolunada yansitica trabzonsporun seneye en önemli kozu olucak sampiyonluk yolunda...

Murat Acar
21.04.2006, 22:22
Su yönetimde biraz anlasada artik son verse 22 yillik özlemimize.szmek kalitesinde 3 futbolcu bu takimi ayaga kaldiracak sampiyon yapacak ama insallah alirlarsmileys/smiley5.gif

Ayhan Yüksek
22.04.2006, 10:42
Gerçekten tam bi profesyonel isini layikiyla yapmaya çalisiyor, son zamanlardaki düsüsüde gayet dogal,...... altinda buzaga aramayada gerek yok zaman zaman böyle düsüsler olur kendide açiklamis zaten nedenlerini, seneye senin gibi hirsli kaliteli topçular takviye istiyoruz ve sampiyonluk istiyoruz Simek...

Murat Acar
22.04.2006, 13:01
Gerçekten tam bi profesyonel isini layikiyla yapmaya çalisiyor, son zamanlardaki düsüsüde gayet dogal,...... altinda buzaga aramayada gerek yok zaman zaman böyle düsüsler olur kendide açiklamis zaten nedenlerini, seneye senin gibi hirsli kaliteli topçular takviye istiyoruz ve sampiyonluk istiyoruz Simek... Sevgili AYHAN ah bide su yönetim duysa sesimizide gerekli futbolculari zaman kaybetmeden alsa inaniyorumki seneye sampiyonuz

TheRapZoNe
22.04.2006, 23:34
Gecen seneye gore performansini mumla ariyoruz

Insallah kalan maclarda kendinden bekleneni gosterirsin

keramiya
23.04.2006, 20:05
LAZ NEDVED

Şentürk
25.04.2006, 15:27
rize maçinda eski günlerine dönüs sinyali verdi,fizik olarak çok iyiydi attigi paslar zaten formsuz olsa da olmasa da her maçta var,çok kostu form tutmaya basladi.Fener maçinin kilit ismi bence o iyi olursa maçi kaybetmeyiz...

Murat Acar
25.04.2006, 15:48
Bu maçta ona çok is düsecek umarim bi golde o yazar.

Içimden bir ses ilk golü simek in atacagini söylüyor bakalim ne olacak

Hüseyin Çümen
25.04.2006, 21:40
onun yildixzlasçai maç iste febe maçi assit yapacak fatihe

Barış
25.04.2006, 23:02
m.yilmaz bizdeyken gol atinca taraftara kosardi.fatih le gökdeniz in sevmedigim yönü bu,gol atinca biri parmagini kaldiriyor biri yüzügünü öpüyor genelde.szymek daha iyi sanki bu konuda.rizede hepsi gollerden sonra,maçtan sonra taraftari selamladi,hep böyle olsa,taraftar daha da cosuyor.

Samsa
26.04.2006, 09:20
evet gol sevincini syzmek çok iyi yapiyor smileys/smiley32.gif

sarman61
26.04.2006, 10:02
Yahu abi birakin gol atsin da bize kosmasin ama biz biliyoruzki golleri bizler için bu forma için atiyor

dede
26.04.2006, 19:16
hi,

in polish press u can rad that Szymek is moving to Celtic, is that true ? did u heard about that in Trabzon ?

Şentürk
27.04.2006, 08:40
hi,

in polish press u can rad that Szymek is moving to Celtic, is that true ? did u heard about that in Trabzon ?

sunu türkçeye çevircek biri yok mu??

ozcan_asanoglu
27.04.2006, 09:07
polonya basininda simek'in celtic'i gidecegi yazmis, trabzonda bunla ilgiyi birsey duydunuz mu diyor.

simek satilmasi çok yanlis olur, daha erken..ama dünya kupasindan yorgun gelecegi için gelecek sezonun en azindan ilk yarisinda fazla birsey beklememek lazim ondan.

o yüzden orta sahaya çok iyi bir yabanci ve bir yerli almak sart...

Murat Acar
27.04.2006, 10:46
Su celtik de basimiza febe kesildi kimi almaya niyetlensek cebelleniyo alalim onlardan simek in ikizini gösterelim kim oldugumuzu..

Akillari baslarina gelsin.

Kolaymi öle bizden sözlesmeli futbolcumuzu almak.

Hadi isinizeee gidinsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Şentürk
27.04.2006, 11:48
trabzonda böyle bir haber yok gazeteler sadece polonya basinindan duyduklarini yansittilar o kadar zaten trabzonspor yattara,szymek ve stephanowu kesinlikle satmayacak onun için yalan haber bunlar belki celtic ister ama kulüp vermeyecek!!

dede
27.04.2006, 13:31
so :D ?

they are saying something about 5 mln Euros

Barış
27.04.2006, 13:40
he can t go , he mustn't smileys/smiley4.gif

Şentürk
27.04.2006, 14:25
su ingilizce kelimeleri bize de tercüme etseniz de anlasak???

Şentürk
27.04.2006, 14:25
so :D ?

they are saying something about 5 mln Euros

Where are you from?

Şentürk
27.04.2006, 14:31
az önce meydandaydi szymek ts clupün arkasinda ki restauranttta yemek yiyordu arkadaslariyla,arkadaslarini taniyor halam ve biz de yanlarindaydik acayip sempatik mütevazi bir adam... halam da futbol hastasidir ve ona dediki en büyük trabzon dimi o da güldü falan elini kalbine vurdu evet evet dedi sonra halam feneri yenin evimi verecem sana dedi o da aynen tabiki tamam dedi tabi yanindaki tanidik tercüme ediyor bunlari ona yani anlayacaginiz szymek kisilik olarak çok mütevazi ve sempatik bir insan çok seviyoruz onu benim siiride gösterdim onaya artik trabzondan hiç gitmez devamli gülüyor çok güleryüzlü biri yaw bu giderek daha da çok seviyorum onu...

Murat Acar
27.04.2006, 14:41
az önce meydandaydi szymek ts clupün arkasinda ki restauranttta yemek yiyordu arkadaslariyla,arkadaslarini taniyor halam ve biz de yanlarindaydik acayip sempatik mütevazi bir adam... halam da futbol hastasidir ve ona dediki en büyük trabzon dimi o da güldü falan elini kalbine vurdu evet evet dedi sonra halam feneri yenin evimi verecem sana dedi o da aynen tabiki tamam dedi tabi yanindaki tanidik tercüme ediyor bunlari ona yani anlayacaginiz szymek kisilik olarak çok mütevazi ve sempatik bir insan çok seviyoruz onu benim siiride gösterdim onaya artik trabzondan hiç gitmez devamli gülüyor çok güleryüzlü biri yaw bu giderek daha da çok seviyorum onu... Güzelde firsatini bulmusken bu celtik olayinida bi sorsaydinya varmiymis böle bi teklif...

Bide burada yazi yazanlar TÜRKÇE yazin gelicem yoksa orayaaasmileys/smiley7.gif

Şentürk
27.04.2006, 14:45
az önce meydandaydi szymek ts clupün arkasinda ki restauranttta yemek yiyordu arkadaslariyla,arkadaslarini taniyor halam ve biz de yanlarindaydik acayip sempatik mütevazi bir adam... halam da futbol hastasidir ve ona dediki en büyük trabzon dimi o da güldü falan elini kalbine vurdu evet evet dedi sonra halam feneri yenin evimi verecem sana dedi o da aynen tabiki tamam dedi tabi yanindaki tanidik tercüme ediyor bunlari ona yani anlayacaginiz szymek kisilik olarak çok mütevazi ve sempatik bir insan çok seviyoruz onu benim siiride gösterdim onaya artik trabzondan hiç gitmez devamli gülüyor çok güleryüzlü biri yaw bu giderek daha da çok seviyorum onu... Güzelde firsatini bulmusken bu celtik olayinida bi sorsaydinya varmiymis böle bi teklif...

Bide burada yazi yazanlar TÜRKÇE yazin gelicem yoksa orayaaasmileys/smiley7.gif

kardes valla ayrildiktan sonra geldi aklima! ama sorsam da sanki gazeteci gibi olacak bence demezdi bisey ama yine görücem onu o zaman sorarim...

Murat Acar
27.04.2006, 14:53
Simek in haberleri senden smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifFirari

Şentürk
27.04.2006, 15:05
Simek in haberleri senden smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifFirari

telefonla bir sürü çekildigimiz resimler var çikartinca koyarim internet ortamina.ayrica ona çok seveni oldugunu felan da söyledim..

dede
27.04.2006, 16:23
Firari - Poland ... why are u asking ?

Şentürk
27.04.2006, 16:37
Firari - Poland ... why are u asking ?

no speak english!!smileys/smiley19.gif

EfenDy
27.04.2006, 18:38
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<H3>Szymkowiak Celtic ile görüsüyor</H3>
<DIV id=metin>Son haftalarda vasat bir görüntü çizen Trabzonspor'un Polonyali yildizi Miroslav Szymkowiak'in Iskoçya'nin Celtic kulübüyle masaya oturdugu ögrenildi. Polonya milli takimi ile beraber Almanya'da Dünya Kupasi'nda mücadele edecek olan Szymkowiak'i transfer etmek isteyen Celtic kulübü turnuva baslamadan Szymkowiak'i kadrosuna katmak istiyor.

Szymkowiak'in israrla önerdigi ve Trabzonspor'un kadrosuna katmak için çok ugrastigi fakat Celtic'e kaptirdigi Maciej Zurawski'nin tavsiyesiyle Trabzonsporlu futbolcuyu izleyen Celtic yöneticilerinin Polonyali futbolcu hakkinda olumlu görüsleri oldugu ögrenildi.

Celtic teknik direktörü Gordon Strachan Szymkowiak'i takimdan ayirlmasi beklenen Bulgar yildiz Stilian Petrov'un yerine düsünüyor.

Haber: Ahmet Sivasli / Superspor.com</DIV></TD></TR><? if ( 'videoo' == '' ) : ?>
<TR>
<TD></TD></TR><? endif; ?><? if ( 'var' == '' ) : ?>
<TR>
<TD></TD></TR><? endif; ?>
<TR>
<TD align=right>25.04.2006</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : SuperSpor.com</TD></TR></T></TABLE>

dede
27.04.2006, 19:59
Can someone translate that news ?

Murat Acar
27.04.2006, 21:52
Kimsin nesin bilmiyorum ama gelecem polanda smileys/smiley7.gifwho is you?Hem türkçe bi sitede niye translate yapacazki sen yaptir tercüme alla alla smileys/smiley7.gif

Tercüme edin yeni haberiymis hayret bisey yaEdited by: rutav0861

Barış
27.04.2006, 22:19
Kimsin nesin bilmiyorum ama gelecem polanda smileys/smiley7.gifwho is you?Hem türkçe bi sitede niye translate yapacazki sen yaptir tercüme alla alla smileys/smiley7.gif

Tercüme edin yeni haberiymis hayret bisey ya

smileys/smiley36.gifoy oy ne güldüm yawsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gifadam misafir, szymek in hatrina siteye giriyor adama nasil davraniyorsun arkadassmileys/smiley4.gif

omerkucuk
28.04.2006, 01:19
CeLtic Haßeri asilsiz ßir Haßer Medyamiz Daha Lig ßasLamadan SaLdiriya Geçti OLasi ßir TehLikeye Karsi ÖnLem aLma ÇaßaLari smileys/smiley2.gif

YaLniz Su da var ki VazgeçiLemeyecek FutßoLcu yoktur.MezarLikLar kendiLerini VazgeçiLmez sananLarLa doLudur!

AkLima ßir örnek geLdi.Juventus 1996-97 sezonunda DeL Piero yu A Takima Çikardigi Sezonun sonunda Roßerto ßaggio'yu MiLan'a vermistiki o dönemJuventus'un ve ItaLya miLLi takiminin en iyi Oyuncusuydu!!!

Ayni Sey Zinedine Zidane Için de geçerLi.Dünya da YiLin futßoLcusuydu.GönderiLdi ve PaveL Nedved GeLdi...Yerini doLduraßiLiyorsan Sorun yok yani...

Murat Acar
28.04.2006, 12:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD width=10 rowSpan=4></TD>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2 height=284>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/04/28/im/A5B323F9F1F6D340BDE07E86b.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Szymk'e davet</TD></TR></T></T></TABLE>

Szymkowiak, Polonya Milli Takimi'nin 2 Mayis'ta Litvanya'yla oynayacagi hazirlik maçinin aday kadrosuna çagrildi. Yildiz oyuncu, F.Bahçe maçinin ardindan pazar günü ülkesine gidecek. Yönetim, Faroe Adalari, Kolombiya ve Hirvatistan maçlari için ise Szymkowiak'a izin vermedi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>&lt; = =text/&gt; <!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->&lt; = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aG F0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude=," =text/&gt; <NO>http://ads.sabah.comadserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)</NO></TD></TR></T></T></TABLE>
Edited by: rutav0861

dede
28.04.2006, 13:55
rutav0861 - something wrong with you?</span>

Şentürk
28.04.2006, 14:29
niezwyciezony szymek

Murat Acar
28.04.2006, 15:12
rutav0861 - something wrong with you? What kardes anlamadim gene....

Misafirmissin walla bilmiyodum kusura bakma smileys/smiley36.gif

I'm speake TÜRKISH.

Because we are from theTÜRKIYE

And we are in the TÜRKISH SITE at www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net)

can you Anderstand dede

Insallah anlatabilmisimdir hayret bisey ya

TSelif
28.04.2006, 15:21
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Haydi szymek..sizin gününüz olsun yarin ..LÜTFEN BU MAÇI ALIIIINsmileys/smiley1.gif

Hüseyin Çümen
28.04.2006, 15:27
szymek bence hayatinin iyununu oynuycak bu maçta ve orta sahayi elimizde bulundurucaz uzun bis sgre szymek sayesinde

Şentürk
28.04.2006, 15:58
ben onu bunu bilmem szymekten maçin sözünü aldim!

dede
28.04.2006, 19:40
rutav0861 - ok so i'll be going if u dont like me here ...</span>

Murat Acar
28.04.2006, 22:44
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Haydi szymek..sizin gününüz olsun yarin ..LÜTFEN BU MAÇI ALIIIINsmileys/smiley1.gif

sen meraklanma elif biz bu maçi alacaz hemde ilk golu simek atacak okudunmu bilmiyorum ama KAPTANIN yerindede yazdim

Murat Acar
28.04.2006, 22:53
rutav0861 - ok so i'll be going if u dont like me here ... no no dede we are grasp at you BETWEEN YOU END WE

are you love simek?

WE ARE WERYY LOVE SIMEK....

No quescion ok dede?

I'm soryy becauseno good speake english...

insallah anlatabilmisimdir meramimi dede kardesesmileys/smiley36.gifEdited by: rutav0861

dede
29.04.2006, 20:02
Szymek scores !!! YEAHsmileys/smiley4.gif

smileys/smiley32.gif

bulutus
30.04.2006, 02:35
Arkadaslar Szymekin son maclardaki performasi beni düsündürüyo
acikcasi. Onu cok seviyoruz ve kaybetmek istemiyoruz. Formsuzlugun
sebebi sadece sakatlik mi bilmoyrum ancak, yaklasan dünya kupasi
nedeniyle kendini riske atip sakatlanmamak icin oynamiyorsa, ayip
ediyor. Bi arada Celtic ile transfer görüsmesi yapiyo söylentileri
cikmisti. Syzmekle konusup, bunlar dogruysa kulagini ckemek lazim

Hasan Cubukcu
30.04.2006, 10:04
Adam Tranzonda rahat degil görünen o ,dünya kupasi ile ilgili degil bence .Insallah problemleri cözerde rahar rahat oynar .

U.Sadıkoğlu
30.04.2006, 10:59
ins.

Özkan Erdem
30.04.2006, 15:11
Biraz oynasan artik diyorum..

keramiya
30.04.2006, 15:32
OYNAR O OYNAR MERAK ETMEYIN

Murat Acar
30.04.2006, 20:11
Trabzonda neden rahat olmasin .

takimin hali ortada bu halde olmasi normal.Iyi niyetiyle birseyler yapmaya çalisiyor ama olmayinca olmuyor iste.

Umarim seneye alinacak yeni transferlerle bu seneki peformansini bizlere unutturur...

Şentürk
01.05.2006, 11:36
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290406mac26.jpg

diskus
01.05.2006, 13:03
eskisi gibi kosamiyor,son vuruslari iyi ara paslari iyi ama sanki ayaginda problem varmis gibi cok yavas hareket ediyor,bide eski arzusu hic yok.

Şentürk
01.05.2006, 13:17
eskisi gibi kosamiyor,son vuruslari iyi ara paslari iyi ama sanki ayaginda problem varmis gibi cok yavas hareket ediyor,bide eski arzusu hic yok.

bir futbolcuyu degerlendirirken maçta nerde oynuyor?görevi ne? yapmasi gerekenler ne? bunlari baza alarak degerlendiriniz,szymek bu maçta sag kanatta oynadi yani hiç alisik olmadigi yattaranin oynadigi yerde fakat görevi yattara gibi degildi onun bu maçtaki görevi kanattan içeri dogru hamleler yapip gol aramak veya oyunu yönetebildigi kadar kanatlardan yönetebilmekti ve bunu bu maçta yapti gol oldugunda içeri dogru hamle yapti top saçlarinada vursa ona yazilmasada rüstüyü sasirtti ve golün yarisini hak etti.

gerek oyunu kanatlara açmasi gerekse defansif yönünden bu maçta gayette iyi kostu,her topu aldiginda yaninda iki kisi bitiyordu appiah ona yapisik oynadi markaj altinda gayet iyi isler yapti szymek biraz sansli olsaydi ikinci golü atmasi yada arttirmasi içten bile degildi.

diyorum bu maçta hiç bir futbolcu bireysel hatalar disinda kötü veya isteksiz oynamadi hepsi yüregiyle oynadi çok sansizdik o kadar..

ayrica szymek bu maç degil oynadigi her maçta kötü oldugu maçlarda dahil hiç bir zaman hirsini istegini yitirmemistir zaten onun en çok sevdigimiz yönü de bu!! onun da dedigi gibi onunfelsefesine göre:

'ERKEK ADAM YENILMEMELI BUNA ALISMAMALI BEN YENILMEYI KABULLENEMEM'

canim TS
01.05.2006, 13:29

bir futbolcuyu degerlendirirken maçta nerde oynuyor?görevi ne? yapmasi gerekenler ne? bunlari baza alarak degerlendiriniz,szymek bu maçta sag kanatta oynadi yani hiç alisik olmadigi yattaranin oynadigi yerde fakat görevi yattara gibi degildi onun bu maçtaki görevi kanattan içeri dogru hamleler yapip gol aramak veya oyunu yönetebildigi kadar kanatlardan yönetebilmekti ve bunu bu maçta yapti gol oldugunda içeri dogru hamle yapti top saçlarinada vursa ona yazilmasada rüstüyü sasirtti ve golün yarisini hak etti.

gerek oyunu kanatlara açmasi gerekse defansif yönünden bu maçta gayette iyi kostu,her topu aldiginda yaninda iki kisi bitiyordu appiah ona yapisik oynadi markaj altinda gayet iyi isler yapti szymek biraz sansli olsaydi ikinci golü atmasi yada arttirmasi içten bile degildi.

diyorum bu maçta hiç bir futbolcu bireysel hatalar disinda kötü veya isteksiz oynamadi hepsi yüregiyle oynadi çok sansizdik o kadar..

ayrica szymek bu maç degil oynadigi her maçta kötü oldugu maçlarda dahil hiç bir zaman hirsini istegini yitirmemistir zaten onun en çok sevdigimiz yönü de bu!! onun da dedigi gibi onunfelsefesine göre:

'ERKEK ADAM YENILMEMELI BUNA ALISMAMALI BEN YENILMEYI KABULLENEMEM'

Cok dogru diyorsun, kötü oynamasin ragmen hirsini kaybetmiyor. Hep en iyisini yapmaga calisiyor, olmadimi olmuyor. Ben Szymeke sonsuna kadar güveniyorum.

hamucera
01.05.2006, 16:34
duygusal davranmayi birakin kötü oynasa da hirsindan birsey kaybetmiyormus kaybetmese ne olur. oynamadiktan sonra bende hirsimdan birsey kaybetmedim hala sinr küpüyüm ama ne degisiyor.

yok efendim hoca küstürmüs yok efendim korkuyormus. bunlar hikaye profesyonel olan bir topçu yedek kalmayi da bilecek oyuna sokuldugunda oynamayi da. eger hocaya kizip yedekte kalinca oynamamazlik yapacaksa gitsin kendisine 11 oynayacagina garanti veen takima gitsin. bulabilirse tabi.

oyuncuyu sevmemek olarak algilanmasin ama bu takimda diger oyuncular yerden yere vurulurken bazi as oyuncularin hatalarina ragmen bu hatalari görmezden gelinmesine dayanamiyorum. hep hirs olsa da hüseyinden hasan dan daha fazla sevemez takimi. onlardan daha fazla üzülemez.

ama onlar ile karsilastirilip aralarindaki futbol kabbiliyetleri farki göz önünde bulundurulmadan onlari yerden yere vurup hala daha ayagi kirildiktan sonra hiçbir maçta oynamamasina ragmen onun için bu kadar olumlu yazilar yazilmasina ben dayanamiyorum. Edited by: hamucera

Şentürk
01.05.2006, 16:58
duygusal davranmayi birakin kötü oynasa da hirsindan birsey kaybetmiyormus kaybetmese ne olur. oynamadiktan sonra bende hirsimdan birsey kaybetmedim hala sinr küpüyüm ama ne degisiyor.

yok efendim hoca küstürmüs yok efendim korkuyormus. bunlar hikaye profesyonel olan bir topçu yedek kalmayi da bilecek oyuna sokuldugunda oynamayi da. eger hocaya kizip yedekte kalinca oynamamazlik yapacaksa gitsin kendisine 11 oynayacagina garanti veen takima gitsin. bulabilirse tabi.

oyuncuyu sevmemek olarak algilanmasin ama bu takimda diger oyuncular yerden yere vurulurken bazi as oyuncularin hatalarina ragmen bu hatalari görmezden gelinmesine dayanamiyorum. hep hirs olsa da hüseyinden hasan dan daha fazla sevemez takimi. onlardan daha fazla üzülemez.

ama onlar ile karsilastirilip aralarindaki futbol kabbiliyetleri farki göz önünde bulundurulmadan onlari yerden yere vurup hala daha ayagi kirildiktan sonra hiçbir maçta oynamamasina ragmen onun için bu kadar olumlu yazilar yazilmasina ben dayanamiyorum.

hadi canim ayagi kirilinca hiç bir maçta oynamamis!!!

çikardigim istastistiki bilgiler birkaç sayfa geride arkadasim iyi okuyamadin galiba!!

szymek oynamadan 1 golün üzerinde gol atamadik diyar maçi hariç ki aksam maç oynansa idi yine atamayacaktik!!

yattara fatih veya gökdeniz gibi bir oyuncu degil o, szymek topu 2 sn den fazla ayaginda tutmayan bir oyuncu bu yüzden mi sahada gözükmüyo diyemi suçluyorsun! onun maça etkisi zaten genelde ya 2. ya da 3. adam olaraktir.

ayrica ben sizler gibi senin yaptigin gibi(yazinda) bir futbolcuyu asla asagilamam hele ki trabzonsporlu bir futbolcuyu benim için hüseyin neyse hasan veya fatih gökdeniz szymek aynidir yazilarima bakabilirsin bilip bilmedigin yere konusma!!

ne yapti sana szymek! oynadigi mevki sag kanatti golün yarisi onun bir tanede kaçirdi defansif futbol oynatiyordu onu hocasi digerlerinde oldugu gibi! bunu neden anlamak istemiyorsun!

kendi yazinla çeliskiye düsüyorsun hem hasani hüseyini elestirenlere kiziyorsun hemde sen szymeki acimasizca elestiriyor oyuncu kayiriyorsun!

su lafina ve senin gibi düsünenleri de hiç anlamiyorum yok szymek veya fatih hata yapinca kizilmiyor hasan hüseyin tayfun yapinca kiziliyor diyorsun.bu doganin futbolun kanunu arkadasim!ben de istemem böyle olmasini fakat bu kanun bu degistiremezsin fatih yattara szymek bunlar yildiz takima neler verdikleri ortada peki hasan tayfun ne verdi takima koca bir hiçççç,hasana 5 yildir tahammül etmedimi taraftar daha ne istiyorsun!!

mantikli düsünmeden iyi analiz yapmadan szçma sapan seyler yazipta trabzonsporu olmaz yerlere çekmeyelim bunlara dikkat edelim lütfen!!

Edited by: firari

Murat Acar
01.05.2006, 20:55
Buradan fatih yattara simek hata yapinca kizilmiyor diyen arkadasa bir çift sözüm var git KAPTAN IN yani FATIH SULTAN TEKKENIN basligina adam febe ezigine 2 gol atmasina karsin hala elestiriliyor lütfen biraz daha genis açiyla bakalim simek te kötü oynamis olabilir ki dogaldir hiç oynamadigi bir mevkide oynatildi ona ragmen elinden geleni yapti.

Samsa
01.05.2006, 21:29
Düzelecektir. Bence var bir derdi. Karisiylami kavgalidir nedir? smileys/smiley1.gifama dönecektir eski symzkowiak sahalara smileys/smiley32.gif

frango
01.05.2006, 21:37
son maçta gercekten sahanin en kotusu oydu abi bu adam bu kadar kotu nasil olabilir anlamak mumkun deyil koskoca bi sezonu sifir gecirdi adam kendine dikkat etsin varsa bi sorunu cozulsun biz eski symeki istiyoruz

hamucera
02.05.2006, 09:05
iyioynayinca göklere çiktigi gibi kötü oynayinca da elestirilecektir. elestirilmesi de lazim. ben onu övdügüm zamanlarda vare ama su an çok kötü

geronimo_61
02.05.2006, 11:32
szykowiak da gözle görülür bir düsüs var dogrudur. bunun sebeplerini de çok fazla bilemeyiz ama hayalkirikligi yasadigi da bir gerçek hirsli ve kazanma azmi ile dolu ols abile bir profosyonel ve hen avrupa da oynayamama hemde sakatlik onu çok yipratti..

iki seçenek var ya toparlanacak ve takimi toparlayacak

ya takim toparlanacak o da toparlanacak

ya da... daha iisini bulacagiz ( zor ihtimal)

nemo_61
04.05.2006, 20:59
bence seneye eski performansina dönecek ..bu kötü performansinin nedeni bence sakatligiyla ilgili .. bu yaz dünya kupasi var ve szmek sakatlanmak istemio bu yüzden çok korkak oynuyo dünya kupasindan sonra düzelecegine inanmiyorum

frango
04.05.2006, 21:16
bi dunya kupasi hevesi icin koca bi sezonu bosuna gecirdi bizde bu sene takima hic bi katkisi olmadi ama gecen senekikatkisinida u nutmuyoruz su dunya kupasi bitsede adam tekrar eski formuna kavussa tabi dunya kupasindan sonra bizde oynarsa orasida ayri bi konu

Şentürk
05.05.2006, 14:33
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/040506idman1.jpg

'szymekle trabzonspor seneye sampitoninsallah,zurowski de gelirse garanti sampiyonluk' miroslaw szymkowiak

Murat Acar
05.05.2006, 16:01

'szymekle trabzonspor seneye sampitoninsallah,zurowski de gelirse garanti sampiyonluk' miroslaw szymkowiak

sevgili firari zurovski nin gelme ihtimali ne bu konuda birseyler biliyorsan yazarmisin...

Şentürk
05.05.2006, 16:17

sevgili firari zurovski nin gelme ihtimali ne bu konuda birseyler biliyorsan yazarmisin...

zurowski gelmek istiyor,is sadece yönetimler arasinda yani bizim yönetim isterse alabilirler...

frango
05.05.2006, 17:46
zurovski gelecekmis diyosunuzda bende bisey soleyecem aman dikkat edelimde symek celtice gitmesin

Murat Acar
05.05.2006, 18:25
Bu yönetim sözünde duracak insallah bu yil öyle veya böyle sampiyon olmaliyiz febenin 100 yilinda intikamimiz aci olacak.bunuda symek gibi zurovski gibi futbolcularla yapabiliriz..Hersey yönetimin elinde futbolcu gelmek istiyorsa yönetim paraya kiyacak o kadar

Şentürk
05.05.2006, 19:40
Bu yönetim sözünde duracak insallah bu yil öyle veya böyle sampiyon olmaliyiz febenin 100 yilinda intikamimiz aci olacak.bunuda symek gibi zurovski gibi futbolcularla yapabiliriz..Hersey yönetimin elinde futbolcu gelmek istiyorsa yönetim paraya kiyacak o kadar

aynen öyle her sey yönetimin elinde...

ayrica szymekin önerdigi iki isim daha var ikizler polonya milli takimindada oynuyorlar wisla krakow kulübünde top kosturuyorlar 22 yasindalar.gelecegin soto arçili olabilirler..yönetim izlemeye gitti onlari ilk raporu çok olumlu,giden izleme heyeti çok begenmis onlari...

Şentürk
07.05.2006, 17:58
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/070506idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060506mac10.jpg Edited by: firari

Murat Acar
07.05.2006, 23:36
Önümüzdeki beceke maçinda senden çok sey bekliyoruz simek hadi göster kaliteni dosta düsmana

tsmaniac
08.05.2006, 22:00
bejekeye patliyacak helal beee simeksmileys/smiley32.gif

salihtopal48
09.05.2006, 00:01
eziktas kilidinin anahtari simektir

ilk yaridaki maçin mimari da oydu

Murat Acar
09.05.2006, 13:24
eziktas kilidinin anahtari simektir

ilk yaridaki maçin mimari da oydu evet sana katiliyorum geçen hafta diinlendide artik becekenin isini bitirir o

Me5u7_61
11.05.2006, 01:29
turkiyenin beckham i smileys/smiley2.gif

Şentürk
11.05.2006, 15:45
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100506idman5.jpg

orhan52
12.05.2006, 12:11
sevgili kardesler simek in ayagi kirilinca gözlerimiz dolup aglamadik mi? ve o gelince rize maçinda takim uzun bir aradan sonra ilk kez 3 gol atmadimi.simek kardesimiz ikinci yari oynamadi diyorsunuz haksiz sayilmazsiniz.oynasa zaten takim yine üçüncü olurdu.ayaginin kirilipta ayni sezonda toparlanan futbolcu varmi.bakin roma ve totti nin basina gelenlere.bence tarihimizdeki en önemli yabanci oyuncumuz simektir.karsi çikip sotadir diyebilirsiniz.sunu unutmayalim sotasiz da maç kazanabiliyorduk çünkü hami orhan tolunay ünal ogün hepside ma kurtarirdi.simek tarihimizin en önemli yabancisidir.bunu da mili takiminin 10 numara olmasi göstermektedir.onu ikinci kez kaybedersek telafisi çok zaman alabilir.

Şentürk
12.05.2006, 15:55
sevgili kardesler simek in ayagi kirilinca gözlerimiz dolup aglamadik mi? ve o gelince rize maçinda takim uzun bir aradan sonra ilk kez 3 gol atmadimi.simek kardesimiz ikinci yari oynamadi diyorsunuz haksiz sayilmazsiniz.oynasa zaten takim yine üçüncü olurdu.ayaginin kirilipta ayni sezonda toparlanan futbolcu varmi.bakin roma ve totti nin basina gelenlere.bence tarihimizdeki en önemli yabanci oyuncumuz simektir.karsi çikip sotadir diyebilirsiniz.sunu unutmayalim sotasiz da maç kazanabiliyorduk çünkü hami orhan tolunay ünal ogün hepside ma kurtarirdi.simek tarihimizin en önemli yabancisidir.bunu da mili takiminin 10 numara olmasi göstermektedir.onu ikinci kez kaybedersek telafisi çok zaman alabilir.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Mollasalihoğlu
12.05.2006, 16:29
futbol+kisilik

61_dnc_TS
12.05.2006, 16:35
+hirsEdited by: 61_dnc_TS

Şentürk
12.05.2006, 16:41
+onur

Murat'
12.05.2006, 19:24
dünya kupasinda iki tane utbolcumuz var arkadaslar onlari ssyredecez artikk

Özkan Erdem
12.05.2006, 20:09
+mücadele

Şentürk
13.05.2006, 16:04
+karizma

Bülent Bayraktar
15.05.2006, 22:15
bu adam iyicene bitmis

frango
16.05.2006, 11:23
bu sene takima katkisi tek kelimeyle sifirdi bu sene sakatmis yok dunya kupasini dusunuyomus yok hoca ile sorunu varmis beni ilgilendirmez takima katkisina bakarim ve kocaman bi sifirrr

Şentürk
16.05.2006, 12:07
takima katkisi olan bir oyuncu göster bana???

frango
16.05.2006, 12:22
evet bu sene herkes kotudu acikcasi ama herkes kotu diye symeki bu sezon savunamayiz tabiki ama o bi yabanci yabanci statusundeki adamin bu sezon oynadigi gibi kotu oynamaya hakki yok ben iyi oynayan var demiyorum zaten ama gecen seneki formundan eser yok bu sene ama yabancilara bakarsak yattarada lee de stepanovda ondan daha basarili idi bu sezon için

Şentürk
16.05.2006, 12:45
lee:son iki aydir basarili lee yi degerlendirirken burda durdugu 3 yili degerlendirelim,yattaranin neresi basarili anlamadim bir samsun maçini aldi onun disinda ortada yok,stephanowa sözüm yok zaten.

anlayacagin bir tek yeni gelen milan disinda katki saglayan yabanci yok.

mesela szymek besiktas maçinda gayet iyi oynadi bence neden çünkü eski yerinde (hüseyine yakin oynadigi) için,dünya kupasina gidecek futbolcumuz szymek,takimda banko oyuncu eminim çok basarili olucak,zaten polanyanin grubu kolay bir almanya var rakibi(lee nin oynamasi mucize yani çok zor).

bu adamlar (yattara,szymek,milan) seneye çok iyi hazirlanmali kafa olarak oyun olarak,bunlar disinda tüm yabancilar gidebilir.

ayrica sunu belirtmek isterim siz katilirmisiniz bilmem:

Hafta içinde trabzonsporlu bir yönetici(faruk kanca) bir yerel kanalda programa çikiyor,bu adam ayni zamanda parti trabzon il baskanligina aday yönetim kurulunda aktif olarak siyaset hayati olan tek yöneticidir.Muhabir ona soruyor yabanci konusunu ne yapicaksiniz diye?O da cevap veriyor:stephanow kesin kalicak zaten onu biz aldik biliyorsunuz,sonra yattara kalicak,bu iki isim kesin kalicak.Adam soruyor szymek diye? Oda cevapliyor:szymek gitsede olur gitmesede gelen teklif var yani kisacasi adamlar yattarayi da satacaklarda taraftar tep. korkuyorlar ama simeki satmakla taraftarin tepkisini almayacaklarini saniyorlarsa yaniliyorlar,tamam ben szymeki çok seviyor oyun tarzini begeniyor olabilirim fakat bunun onunla hiç bir alakasi yoktur.Ben adim gibi eminim biliyorum ki ts hiçbir zaman birakin sattiginin yerine iyisini almayi dogru düzgün yabanci bile alamamistir!Ben sadece cizro,sota,yattara,szymek biliyorum daha bilen var mi?

Sen kalkip baska yerlerde macera arayacagina elinde ki oyuncuyu kazan onun neler yapabilecegini biliyorsun,sorunlarini gider onu kazan...

Murat Acar
16.05.2006, 13:22
haklisin firari inan haklisin ama umarimki oda kaptan gibi takimi kafasinda bitirmemistir

frango
16.05.2006, 18:45
gecen yilki symeke sozumuz yok zaten taraftarin sevgilisiydi ama bu seneki symek alt yapida cok var hirsina bende bayiliyorum ama bu sene onun için koca bir sifirdi hala seviliyosa birincisi hirsi için ikinciside gecen seneki ustun performansi için seviliyo ama kafasinda bitirdiyse dunya kupasinda iyi oynayayim vede transfer olayim diye dusunuyosa oda apayri bi konu

mini FaNaTiK
16.05.2006, 19:58
Dünya Kupasinin Szymek'i bizden ayirabilecegini düsünüyorum.Polonya ile birlikte gösterecegi mücadele yüksek olursa büyük kulüplerin dikkatini çekecektir.Bu da isteksiz görünen Szymek'i bizden ayirabilir.Bu nedenle Dünya Kupasinda basarili olmasini istedigim kadar istemiyorum da..

Mollasalihoğlu
16.05.2006, 23:03
parayi verirlerse düdügü çalarlar..

Colakoglu
20.05.2006, 02:37
symkowiaka 3 en fazla 4 milyon eurodan fazla veren cikmaz..

Şevket KÜÇÜK
20.05.2006, 14:47
Eger seneye hedefler gerçek anlamda ciddi ise Szymkowiak elde tutulmalidir.Aksi takdirde bu paraya böyle kaliteli adam bulmak çok zor

Şentürk
20.05.2006, 15:37
...

Şentürk
20.05.2006, 15:39
Eger seneye hedefler gerçek anlamda ciddi ise Szymkowiak elde tutulmalidir.Aksi takdirde bu paraya böyle kaliteli adam bulmak çok zor

bunu anlatmaya çalisiyorum.

ayrica onun yerine adam bulmak çok zor degil abartmiyorum imkansizdir!!

FANATIK52
20.05.2006, 22:39

bende katiliyorum bu sene pek birsey gösteremedi am osun hiç birir iyi degildi genel olarak bakarsak bencede kalmali smek gib itopçu zor gelir...

FANATIK52
20.05.2006, 22:44

bencede haklisin bencede kalmadi yattara milan jef smek bunlar klmali diyorum ben ..

Erdem Keser
21.05.2006, 13:54
Onun ilk sene,hedefi olan bir takimda,hem de yeni gelmis bi yabanci olarak,hirsli,mücadeleci,kaybetmeye tahammülü olmayan oyununu hatirliyorum.Kaybettigimiz maçlardan sonra agladigini,kendi kötü oynayip da çiktigi zaman hirsindan gözünün döndügünü,soyunma odasinda hiçkiriklara boguldugunu biliyorum.Geçen sezon tanidigim adami göremedim,kabul ediyorum.Ancak büyük bir sakatligin ardindan ve hedefsiz düz bir takimda,1-2 kisi hariç takimda parmakla gösterilecek adam yokken syzmekten ilk sezonki performansi bence beklenemez.Ayrica ölüsünün bile bu takimda is yapacagini düsünüyorum.Gidecek onca adam varken szymek harcanmamali.Hala taraftarin gözünde büyük bir degere sahipken...

Erdem Keser
21.05.2006, 13:55
Onun ilk sene,hedefi olan bir takimda,hem de yeni gelmis bi yabanci olarak,hirsli,mücadeleci,kaybetmeye tahammülü olmayan oyununu hatirliyorum.Kaybettigimiz maçlardan sonra agladigini,kendi kötü oynayip da çiktigi zaman hirsindan gözünün döndügünü,soyunma odasinda hiçkiriklara boguldugunu biliyorum.Geçen sezon tanidigim adami göremedim,kabul ediyorum.Ancak büyük bir sakatligin ardindan ve hedefsiz düz bir takimda,1-2 kisi hariç takimda parmakla gösterilecek adam yokken syzmekten ilk sezonki performansi bence beklenemez.Ayrica ölüsünün bile bu takimda is yapacagini düsünüyorum.Gidecek onca adam varken szymek harcanmamali.Hala taraftarin gözünde büyük bir degere sahipken...

Şentürk
21.05.2006, 14:45

kesinlikle,bence bu düsünceler fatih içinde yattara içinde gökdenzi içinde geçerli...

Murat Acar
22.05.2006, 11:12

kesinlikle,bence bu düsünceler fatih içinde yattara içinde gökdenzi içinde geçerli...Haklisin firari ama fatihin ayan beyan yaptigi ropörtajlarda ortada fatih konusunda senile ayni fikirleri paylasmiyorum .Kafasinda bitirmis çünki takimi.Yapilmasi gereken onu avrupanin iyi bir takimina satip onun yerine kaliteli bir golcu almak.Buda yönetimin isi...

UğuR
22.05.2006, 11:19
szymek kesinlikle kalmali çarpisan inançla oynayan bir futbolcu keske hepsi onun ruhuyla oynasa .....

Şentürk
22.05.2006, 11:24

kesinlikle,bence bu düsünceler fatih içinde yattara içinde gökdenzi içinde geçerli...

Haklisin firari ama fatihin ayan beyan yaptigi ropörtajlarda ortada fatih konusunda senile ayni fikirleri paylasmiyorum .Kafasinda bitirmis çünki takimi.Yapilmasi gereken onu avrupanin iyi bir takimina satip onun yerine kaliteli bir golcu almak.Buda yönetimin isi...

fatih tekke için olabilir fakat digerleri kesinlikle bu vasiflara sahiptir...

Murat Acar
22.05.2006, 11:31
Evet digerleri konusunda hemfikir oldugumu söyledim zaten.hele hele simek konusunda yeni bir macera aramak yönetimin yapacagi en büyük hata olur.

Şevket KÜÇÜK
22.05.2006, 20:55
Eger bu yönetim Fatih ten sonra Szymkowiak i da satabileceklerini söylüyorsa ben hakikaten yönetimin kimliginden süphe ederim ne bu ya takimi sampiyon yapmayami geldiler yoksa bitirmeyemi hersey parami..

Amadogru Fatih eger parayi tercih edip takimdan ayrilacaksa demek biz yanilmisiz hersey para imis baska ne ile açiklanabilir Fatih TEKKE nin Fb de oynayabilecegi.Hem kendi açisindan hemde yönetim açisindan !!!

Şenol YİĞİT
22.05.2006, 20:57
NE FATIH NEDE SZYMKOWIAK HEPSI TAKIMA LAZIM OLAN FUTBOLCULAR...YÖNETIM HIÇBIRINI GÖNDERMEZ(INS..)

jefferson61sefa
22.05.2006, 21:29
ya fatih tekke gitsin ya seneye npcaz sifir liraya beles gitcek avrupaya biz ne alcaz baba bence hiç para almaktansa 1 sezon oynamayiversin zaten yönetim bu kafayla hayatta sampiyon olamayiz daha 1 transferi hatta hocayi bittiremedik sadece cagdas atan i aldik o da transfer sayilirsa

Bülent Bayraktar
22.05.2006, 22:00
symeki göndermemeliyiz

Murat Acar
22.05.2006, 23:07
Fatihin artik takima katki saglayacagini sanmiyorum ama yönetim SIMEK i satmaya kalkarsa o koltukta fazla duramazlar niyetleri ne bunlarin hani takimi sampiyon yapacak kadroyu kuracaklardi simek i veya diger futbolculari satarakmi sampiyon yapacaklar bu takimi güldürmesinler adami

Şentürk
23.05.2006, 13:03
Trabzonspor'un bana göre en iyi basardigi sey yabanci futbolcu seçimidir. Bugüne kadar Trabzon'a gelipte ayrildiginda önemli takimlarda oynamamis futbolcu sayisi çok az. Bugün bile Trabzon'un elinde olan Yattara'yi kim istemez? Lee gibi sol ayakli bir görev adamini Fenerbahçe yillardir ariyor. Defansa alinan Djokac'in futbolu ne kadar iyi bildigini son Fenerbahçe maçinda gördük. Symzek için bir sey söylemeye bile gerek yok. Geçmiste ise sürüsüne bereket örnekler dolu. Sota hala hangimizin aklinda degil? Pfaff gibi bir kaleci bile geldi Trabzon'a. Demek ki Trabzon'un yabanci futbolcu seçmede hiç bir sorunu yok.

kaynak:internetspor

cümle çok güzelde adamlar yani bizim baskan ve yöneticiler çok anliyorlarmis gibi szymeki göndericekler,yattarayida göndericeklerde tarafatar tep. korkuyorlar (faruk kancanin agzindan duyduklarim),stephonow gitmeyecekmis onu zaten onlar almis!

9 oyuncuyu gönderdiler geride onlarin transfer etmedigi 4-5 oyuncu kaldi,onlarida bir an önce elden çikartmaya gayret ediyorlar sonuçta bir isim davasi var dimi!!

yoksa basari eski yönetimin olur,prestij kaybolur,ayrica hem tekkeyi 10 milyondolara verirler szymeki 5'e,gökdenizide 6 ya 21 milyon dolar bununlada 2 tane yildiz alip isi baglarlar!! nasilsa bizleri 23 senedir birileri kandiriyor,onlarda yapsin ne çikar!

etiket için gelmis adamlar oraya planlari olsa çoktan herseyi bitirmislerdi çünkü hedef için oraya gelenleri plani hazirdir,ne yapacagini bilir!!

köy takimina dödük!

ilk transferimiz zor bir pazarliktan sonra besiktasin kadro disi biraktigi çagdas atan!!

kimlerin eline tesklim ettik trabzonsporumuzusmileys/smiley5.gif

ahmetto
23.05.2006, 13:11
Basinda Szymkowiak in gönderilecegi haberlerini duyuyoruz.Eger böyle bir düsüncesi varsa yönetimin hemen istifa etsinler biz onlardan yildiz getirtme sözü aldik yildiz gönderme sözü degil.

geronimo_61
23.05.2006, 13:49
valla açica konusmak gerekirse syzmkowiak dan iyisini alabilirsek satalim nedir yani çok da mühim degil önemli olan takimi tamamlayabilmek...

szymkowiak su an için kalmali ama daha iyisi alinacaksa oda gitsin juvenrtus baskaninin önünde diz çöksün ne diyeyim

Şentürk
23.05.2006, 16:40
valla açica konusmak gerekirse syzmkowiak dan iyisini alabilirsek satalim nedir yani çok da mühim degil önemli olan takimi tamamlayabilmek...

szymkowiak su an için kalmali ama daha iyisi alinacaksa oda gitsin juvenrtus baskaninin önünde diz çöksün ne diyeyim

daha iyisini bulamayiz bunu kesin olarak diyorum trabzonspor tarihinde kaçtane yarali yabanci aldiki!!

petkowiçi karel d'hane yi bile arar olduk zaman zaman szymekin arkasindanda aglariz artik!!

keramiya
23.05.2006, 18:21
Basinda Szymkowiak in gönderilecegi haberlerini duyuyoruz.Eger böyle bir düsüncesi varsa yönetimin hemen istifa etsinler biz onlardan yildiz getirtme sözü aldik yildiz gönderme sözü degil.

dogru söze ne denirsmileys/smiley32.gif

jefferson61sefa
23.05.2006, 21:04
yaziklar olsun symek eger polonyoda celtic daha iyi klüp ve gitmek istiyorum seklindeki açiklamalarin dogruysa

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&amp;kategori=29&a (http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&amp;kategori=29&amp;go=21939) mp;go=21939

mensure 61
24.05.2006, 00:15
Ya bi oyniyan Szymek var o'nuda verirseler takimda kim kalicak?..Iyi futbolcu almiyorlar iyi olanlarida veriyorlar smileys/smiley7.gifyaziklar olsun resmen Trabzonspor'u bitirmek için geldiler smileys/smiley7.gifArkadaslar böyle susup oturucakmiyiz??? Takimimiz elden gidiyor smileys/smiley19.gif

falcon61
24.05.2006, 06:17
yaziklar olsun symek eger polonyoda celtic daha iyi klüp ve gitmek istiyorum seklindeki açiklamalarin dogruysa

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&amp;kategori=29&a (http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&amp;kategori=29&amp;go=21939) mp;a mp;go=21939

Niye öyle diyosun kardes bizim kendi öz evlatlarimiz Avrupa avrupa diye bagiriyolar simdi Allah'in polonyalisi celtice gitmek istedide suçlumu oldu?Hem yalanmi bizden daha iyi takimlar en azindan kafalari çalisiyo agizlari degil..Malum hala stad yapilacak hala hoca alinacak hala transfer yapilacak ben umudumu kestim yoksa verem olucam smileys/smiley7.gif

Ömer Aydın
24.05.2006, 07:52
Trabzonspordan büyük oyuncu yoktur Szymek..

Eger gideceksen defol git...

Celtic mis..Celtic Takim mi?

Trabzonspordan büyük takima gidecekmis...

yürrüüüüüüüü,yolun acik olsun.

Şentürk
24.05.2006, 13:14
Trabzonspordan büyük oyuncu yoktur Szymek..

Eger gideceksen defol git...

Celtic mis..Celtic Takim mi?

Trabzonspordan büyük takima gidecekmis...

yürrüüüüüüüü,yolun acik olsun.

trabzonspordan büyük oyuncu yoktur dogru...

gidecem diye bir sey demedi,d.kupasindan sonra oturup konusuruz dedisonra muhabir ona zurawski de burda buraya gelirmisin dedi,o da zurawski benim çok iyi arkadasim onunla ayni takimda oynamak isterim fakat yasim 30 bu dönemde iyi karar vermeliyim trabzonspordan daha iyi bir kulüpten (juventus gibi) teklif gelirse gitmek isterim ama iskoçya ve türkiye ligleri ayni kalitededir dedi..

gerçekleri kabul edelim arkadasim celtyic ts den daha iyi bir takim avrupada sor herhangi birine trabzon mu celtic mi diye bakalim ne diyor sana??

szymek burada söyledikleri sadece bunlardir...

trabzonspordan büyük takima veya herhangi bir oyuncu oynadigi takimdan çok daha büyük takima gitmek isteyebilir isterde...

ayrica sen ne biçim taraftarsin be defol git ne demek!! sen defol git kardesim böyle seyler yazacaksan defol git!!!!

fatih tekke yalvariyor ts küçük bile düsürüyor imali olarak sen gelip adam görüslerini göstermis dedigine bak!!!

at kovar gibi adam kovuyor sizin gibi adamlar oldugu müddetçe trabzonda kimse kalmaz herkes gider..

ama gitmesi gereken senin gibilerdir...

Bülent Bayraktar
24.05.2006, 17:15
bncede

Şentürk
26.05.2006, 15:30
http://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gif
http://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifSzymkowiak, szymkowiak !!!! I Love you http://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifSzymkowiak !!!!!!!!!! http://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gif
http://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifSzymkowiak, szymkowiak !!!! I Love you http://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifSzymkowiak !!!!!!!!!! http://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley27.gif
http://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.trabz&#111;nspors.com/forum/smileys/smiley32.gif

Murat'
26.05.2006, 16:39
eskisi gibi oynayacaksa kesinlikle kalmasi laim insallah esksisi gibi olur

**TSira**
27.05.2006, 01:03
bence yeni sezonda kendini toparlar bu geçirdigi sakatlik kötü etkiledi onu takimda takim olmayi basaramayinca herkes kötü etkilendi...yeni sezonda iyi oynayacagina inaniyorum

Samsa
27.05.2006, 01:21

birkaç alkista benden :D smileys/smiley1.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

61viya
27.05.2006, 11:52
Yeryüzünde bizim kadar gaza gelen bi millet ,bi taraftar toplulugu var midir bilmem ki..Azcik düsünün,öyle yorum yapin yaa..Her okudugunuza inanmaya devam edin ya da böyle..Yalna haber yapiyorr die basbas bagirip,yerden yere vurdugumuz medyanin ekmepgine yag sürmeye devam edin..helal olsun size..

Murat Acar
27.05.2006, 15:40
SImek bu takimda herzaman oynar hepsi okadar kardesim...

Şentürk
27.05.2006, 18:43
Yeryüzünde bizim kadar gaza gelen bi millet ,bi taraftar toplulugu var midir bilmem ki..Azcik düsünün,öyle yorum yapin yaa..Her okudugunuza inanmaya devam edin ya da böyle..Yalna haber yapiyorr die basbas bagirip,yerden yere vurdugumuz medyanin ekmepgine yag sürmeye devam edin..helal olsun size..

kesinlikle katiliyorum...

cakal 61
28.05.2006, 14:57
katilmiyorum alkisliyorum

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ISTANBUL YALAMALARI ............. MEDYA

Şentürk
04.06.2006, 19:03
türkiyede oynayan yabancilardan dünya kupasina gidipte takiminda banko oynayacak ender futbolculardan..

smileys/smiley32.gifbasarilar szymek gururla izleyecegiz senismileys/smiley32.gif

Muhammet Ali Senocak
04.06.2006, 19:21

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Tansu Onur Erdoğan
05.06.2006, 01:53
LAZORONI derbi maclarin kasetleriniz almis eger ona göre yorumlarsa ki öle olucak szymek gidicidir benden söylemesi zaten yabanci kontenjani sikintili bizde szymek kurban gidicek

yerinede bi birezilyali alirlar aci ama gercek olucak bence sszymek seneye burda olmicak

umuraim yanilirim

Özkan Erdem
05.06.2006, 02:02
dünya kupasinda pek parlayabilecegini sanmiyorum aslinda ben, takimi da kötü zaten..

Erbay
05.06.2006, 08:59
Dünya Kupasinda basarilar Szymeksmileys/smiley20.gif

orhan52
05.06.2006, 11:35
arkadaslar daha öncedeyazmistim szymek fatih kadar önemli bir futbolcudur.eger lazoroni onu göndermeyi düsünecek olsa dahi baslamadan gitmali bence.ayagi kirilnca maç kazanmayi birakin gol pozisyonuna giremedik.zaten syzmek yattara gökdeniz ve fatihin üst düzey olmasi ile sampiyonluga oynamiyormuyuz.onlardan hangisinin yoklugunda takimimiz daha fazla zorlaniyor hatirlayalim.bence szymek.çünkü takimimz golyiycegi bir pozisyonda top onun ayagina geçince gol pozisyonuna giriyoruz.onun gibi pas atan baska futbolcu hatirlamiyorum.fatih tranferine gösterdigimiz tepkiyi szymekin transferinede göstermemiz gerekiyor.(tabi yönetim göndermeye kalkarsa)

Mollasalihoğlu
05.06.2006, 12:50
LAZORONI derbi maclarin kasetleriniz almis eger ona göre yorumlarsa ki öle olucak szymek gidicidir benden söylemesi zaten yabanci kontenjani sikintili bizde szymek kurban gidicek

yerinede bi birezilyali alirlar aci ama gercek olucak bence sszymek seneye burda olmicak

umuraim yanilirim

basit düsünmeyin bu kadar..Bu adam dünya kupasini da mi izlemeyecek..Hadi onu da izlemedi,internetten Szymkowiak diye aratsa karsisina çikanlar yeterli olur..

http://www.youtube.com/watch?v=Ln_n1fcWE9w&amp;search=szymko (http://www.youtube.com/watch?v=Ln_n1fcWE9w&amp;search=szymkowiak) wiak

ha bunu izlese yeter,izleyin tavsiye ederim..Szymek'in arkasindan Wisla'lilar yapmis..

bahadır2561
05.06.2006, 12:58
szymkowiak7

eskisi gibiolmak sartiyla

seneye burdasin

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Murat Acar
07.06.2006, 09:16
Bu destursuz medyanin gazina gelmeyelim yönetimin açiklamasiymis güya istemeyeni tutmayiz demisler simek gitmek istiyormusya onu gönderip lincon u alacaklarmis geçin bu haberleri ya ALLAH ASKINA..Seneye bu takkimda simek kimse tasalanmasin yok gönderirlerse onu gönderenlerde fazla kalamaz o koltukta..yeri kolay kolay dolacak futbolcu degil çünki...

Şentürk
07.06.2006, 17:26
lincoll mi???smileys/smiley3.gif

bu medya epey bi abartmis hadi hayirlisi yakinda ronaldinho falanda yazar bunlar diyimsmileys/smiley5.gif

szymek takimda satilmamasi gereken ilk oyuncudur. oyun sitili ingilizlere çok benziyor keyif verici oyun oynuyor insallah önümüzdeki yil onun için de ts içinde eski günlere dönüs olucak yeni oyuncularla daha da basarilara imza atacagizsmileys/smiley32.gif

Hüseyin Çümen
07.06.2006, 22:17
szymek bizi bu sene yakanlarin basinda geli,r oyun oynamadi malesef insan sakatlanir ama ekmeginin hakkinida verir malesef kendini vermedi sakatlanirim die oynamadi ekmegine ihanet etti

böle devam edicekse gitsin

frango
08.06.2006, 15:34
symek bu takimda tutulmasi gerekir ama illada dunya kupasi sonrasi gidecem diye tutturursda elinizde tutsanizda cok faydali olmayacak bana gore

deniz_61
08.06.2006, 17:58
Bana göre de gidecek symek ama yerini doldurmamiz lazim.

Hüseyin Çümen
08.06.2006, 19:25
giderse gitsin be nabalim okadarda lazim dgegil bu performansla hiç degilsmileys/smiley7.gif

bahadır2561
08.06.2006, 20:04
szymek eski performansina dönecek merak etmeyin..

jefferson61sefa
08.06.2006, 22:05
dönemez o artik eski haline korkak oynuo ayagi kirilali satalim gitsin

Mollasalihoğlu
08.06.2006, 22:12
dönemez o artik eski haline korkak oynuo ayagi kirilali satalim gitsin

fatih de kirdi zamaninda onu da satalim??

diskus
08.06.2006, 23:06
symek in yarin maci var,artik görecegiz formsuz mu yoksa trabzonda kendinimi sakliyordu. Edited by: diskus

Mollasalihoğlu
09.06.2006, 00:05
iddiamiz bittikten sonra eskisi gibi oynamiyo olabilir ama herseyini veren tekmeye kafa sokan bi adam gereken yerde..

Erbay
09.06.2006, 10:53
Szymkowiak satilirsa yeri zor doldurulur.Çünkü Szymek iki sezon boyunca çok öenmli asistler yapti goller atti.Onun kalitesinde birini çok pahaliya aliriz.

mensure 61
09.06.2006, 11:57
Ben asla satilmasini istemiyorum smileys/smiley7.gifhakki olan parayi vermiyorlar tabiki gitmek istiyebilir smileys/smiley19.gifTrabzon'da en iyi oyniyan futbolcu Szymek smileys/smiley32.gifgiderse yeri doldurulamaz smileys/smiley5.gif

salihtopal48
09.06.2006, 14:47
simek en çok lazim olacagi sezonda mi gidecekmis bu hikaye

Murat'
09.06.2006, 15:07
bugün gol atacak haberiniz olsun içime dogdu

jefferson61sefa
09.06.2006, 15:57
yok be nereye atio symek belki asist ama oynatmazlar

UğuR
09.06.2006, 17:07
BeNCEDE SATILMAMAMALI

Şentürk
09.06.2006, 17:09
yok be nereye atio symek belki asist ama oynatmazlar

atmasyanona konustugun belli!

szymek,zurawski,frankowski,sumalarek,kusçak bu takimda banko oynayan futbolcular...

Alptuğ
10.06.2006, 15:59
szymek 10 numarali formasiyla sahadaydi ama hüsran yasadilar oyununu begendim cok guzel paslar atti gol yaratabilecek tum pozisyonlarda o vardi bir harika ara pasini hakem engelledi

satilmamasi gereken son futbolculardan biridir szymek ne cabuk sattiniz

salihtopal48
10.06.2006, 19:20
yenilselerde maçin yildizi simekti

orada oynarken daha rahatti

ya kendini gelistirdi

ya da trabzonda böyle oynamiyor

nemo_61
10.06.2006, 20:16
dünya kupasindan sonra ..eski muhtesem performansina dönecek ..bizde de çok faydali olacak ...ama eger gitmezse

Şentürk
11.06.2006, 13:28
dünya kupasindan sonra ..eski muhtesem performansina dönecek ..bizde de çok faydali olacak ...ama eger gitmezse

o gitmez zaten 2008 kadar sözlesmesi var yönetime kaliyor is,neyse insallah seneye szymek,gökdeniz,yattara,hüseyin,milan,yeni yildizlar ve kalirsa tekke ile sampiyonluk görmek istiyoruz,

tam zamanismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sametaydin
11.06.2006, 13:39
maçta süper paslar atti ya. ama polonya takim olarak kötüydü. szymek in biraz daha ön plana çikmasi gerekiyodu. ama yinede kalitesini gösterdi.insallah trabzonspordan ayrilmaz. performansi artarsa daha iyi olacak.

Selman
11.06.2006, 18:59
Sahanin en iyisiydi.Oynatmamaya kurulu bir takima karsi dahi müthis paslar atti.Insallah bir yere gitmeyecek ve bize güzel futbolunu izlettirmeye devam edecek..

Kemhacıoğlu
11.06.2006, 19:06
<H3>Szmykowiak ayrilmak istemiyor</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Polonya Milli Takimi ile Dünya Kupasi maçlarinda mücadele eden Szmykowiak'in yönetim kuruluna kulüpten ayrilma konusunda bir talebi olmadigini söyledi.

Mevcut kadroda yer alan oyunculari ne takas, ne kiralik ne de satma yönünde bir düsünceleri olmadigini ifade eden Asbaskan Sayitoglu, "Herhangi bir oyuncumuz için bize resmi bir müracaat söz konusu degil. Ancak sözlesmesi devam eden oyuncularin bu sekilde spekülasyon edilmesi dogru degil. Sporcunun veya bir kulübün sözlesmesi devam eden oyuncularimiza bir talebi olmasi durumunda bunu Trabzonspor'a bildirir. Biz Trabzonspor yönetim kurulu olarak gerek yerli olsun gerek yabanci oyuncular olsun bir oyuncunun kulübü ile sözlesmesi devam ediyorsa öncelikle bunu kulübüne bildiriyoruz, daha sonra oyuncuyla görüsüyoruz. Bizim oyuncularimizla ilgilenen varsa önce bunu Trabzonspor'a bildirmesi gerekir. Daha sonra oyuncu ile görüsür. Polonyali oyuncu Szmykowiak'in su ana kadar bize gitmeye yönelik 'Gitmeyi düsünüyorum. Transferime müsaade edin' seklinde bir beyani olmadi. Su ana kadar resmi anlamda hiçbir oyuncumuzun da böyle bir talebi olmadi" dedi. </DIV>

Şentürk
12.06.2006, 11:46
<H3>Szmykowiak ayrilmak istemiyor</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Polonya Milli Takimi ile Dünya Kupasi maçlarinda mücadele eden Szmykowiak'in yönetim kuruluna kulüpten ayrilma konusunda bir talebi olmadigini söyledi.

Mevcut kadroda yer alan oyunculari ne takas, ne kiralik ne de satma yönünde bir düsünceleri olmadigini ifade eden Asbaskan Sayitoglu, "Herhangi bir oyuncumuz için bize resmi bir müracaat söz konusu degil. Ancak sözlesmesi devam eden oyuncularin bu sekilde spekülasyon edilmesi dogru degil. Sporcunun veya bir kulübün sözlesmesi devam eden oyuncularimiza bir talebi olmasi durumunda bunu Trabzonspor'a bildirir. Biz Trabzonspor yönetim kurulu olarak gerek yerli olsun gerek yabanci oyuncular olsun bir oyuncunun kulübü ile sözlesmesi devam ediyorsa öncelikle bunu kulübüne bildiriyoruz, daha sonra oyuncuyla görüsüyoruz. Bizim oyuncularimizla ilgilenen varsa önce bunu Trabzonspor'a bildirmesi gerekir. Daha sonra oyuncu ile görüsür. Polonyali oyuncu Szmykowiak'in su ana kadar bize gitmeye yönelik 'Gitmeyi düsünüyorum. Transferime müsaade edin' seklinde bir beyani olmadi. Su ana kadar resmi anlamda hiçbir oyuncumuzun da böyle bir talebi olmadi" dedi. </DIV>

bunu bu forma yazmaktan canim çikmisti.

yok zurawski celticteymis oraya gidecekmis,bizim medyamizin yorumlariydi bunlar,szymek bir yere gitmiyor, seneye szymek,yattara,gökdeniz,tekke,milan,hüseyin,umut ve yildiz oyuncularla insallah 24 yil sonra mutlu sona ulasacazsmileys/smiley32.gif

frango
13.06.2006, 09:52
eee son maçtaki performansindan sonrada kimse symek e talip olmaz zaten iyikide iyi oynamadi çunku seneye bize lazim

Erbay
13.06.2006, 14:32
Bu haberler insallah dogrudur.Szymek bizim için çok önemli

Şentürk
16.06.2006, 13:23
bir bakima seviniyorum polonyanin elenmesine,szymek bizde kalicaksmileys/smiley32.gif

bu kadroyu bozmayip kaliteli oyuncular alirsak ve fatih tekke basta olmak üzere tüm futbolcular sampiyonluga inanirsa.............

Sönmez Özlü
16.06.2006, 15:32
Szymek'in kalacagindan eminim. Biraz kendini toparlamasi lazim. Son zamanlarda formu düsmüstü. Motive olabilirse çok iyi isler çikartir. Türkiye standartlarinin üzerinde bir futbolcu..

Şentürk
03.07.2006, 20:09
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/030706idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/030706idman8.jpg

saçlar gitmis her seye silbastan hayirli olsun.

Mayls
03.07.2006, 20:51
sana kisa sacda yakisiyo szymek

ama artik bi sakal biraksan. saclari her sekle sokdun ama sakal makal yok

fanatik_zuzu
03.07.2006, 21:02
walla çok yakismis.ona zaten ne yapsa yakisiyosmileys/smiley2.gifbu sene iyi olacagina inaniyorum insallah yanilmam..

Mayls
03.07.2006, 21:12
ozaman üstün sac stiliyle üstün performansa dogru hadi szymeksmileys/smiley1.gif

Özkan Erdem
03.07.2006, 21:45
bende çok begendim saçlarini smileys/smiley36.gif

Murat Acar
04.07.2006, 20:58
firarinin koydugu resimleri görünce .... arkadaslar ben biseye taktim ...o lacivert formalara taktim ...Bizim takimin rengi gök mavisi yapmasinlar böyle kendi renklerimize sahip çikalim diyorum yeri burasi olmasada...

Şentürk
04.07.2006, 23:25
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>SZYMEK IMAJ DEGISTIRDI</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3329.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>7 KILO VERDI Trabzonspor'un Polonyali oyuncusu Szym-kowiak yine imaj degistirdi. Dünya Kupasi maçlarinda uzun saçlari bulunan yetenekli oyuncu, saçlarini kisaltti, giyimini de daha spor hale getirdi. Bu arada Polonyali oyuncunun 7 kilo birden verdigi ögrenildi. Yildiz futbolcunun bu hali arkadaslari tarafindan, "Dünya Kupasi'nda fazla kosmadin, niye zayifladin?" seklinde espri konusu oldu. </DIV></TD></TR></T></TABLE>

Şentürk
05.07.2006, 04:59
http://img471.imageshack.us/img471/7977/020706gidis207cu.jpg

smileys/smiley32.gifbu karizma neydismileys/smiley32.gif

kirmizi bavulunu dahiç unutmuyor,her yerde o bavulsmileys/smiley1.gifEdited by: firari

Oğuzhan Görkan
05.07.2006, 05:03
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1><T>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>SZYMEK IMAJ DEGISTIRDI</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3329.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>7 KILO VERDI Trabzonspor'un Polonyali oyuncusu Szym-kowiak yine imaj degistirdi. Dünya Kupasi maçlarinda uzun saçlari bulunan yetenekli oyuncu, saçlarini kisaltti, giyimini de daha spor hale getirdi. Bu arada Polonyali oyuncunun 7 kilo birden verdigi ögrenildi. Yildiz futbolcunun bu hali arkadaslari tarafindan, "Dünya Kupasi'nda fazla kosmadin, niye zayifladin?" seklinde espri konusu oldu. </DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
bu tarzi süper olmussmileys/smiley32.gif

selcuk
05.07.2006, 06:31
7 kilo hmmm polonyada bayaga kovalanmislar desene