PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Szymkowiak Trabzonspor`da !

The Londoner
29.01.2005, 13:31
Szmykoviak Imzaliyor
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/290105sm.jpgTakimimizin uzun süredir kadroya dahil etmek istedigi Wisla Krakov oyuncusu Miroslaw Szmykowiak ile anlasmaya varildi. Imza töreni bugün saat 14:00'da Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda gerçeklestirilecektir.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Miroslaw Szymkowiak kimdir?

Kulübü: Wisla Krakow
Eski Kulübü: Widzew Lodz
Dogum yeri: Polonya
Dogum tarihi: 12.11.1976
Forma numarasi: 2
Boy: 1.79 cm
Kilo: 69 kg

The Londoner
29.01.2005, 13:47
Polonya`da ona kisaca "Szymek" diyorlar. Bizim taraftarimiz da bu ismi tercih edecektir saniyorum. Elimiz mahkum biraz da...smileys/smiley36.gif

Resmi olmayan kaynaklara gore Szymek 3,5 yilligina 1,5 Milyon Euro alacakmis. Yani yillik ortalama 428,000 Euro (741,000 YTL). Kulup ucret yapisina gore (Yattara haric !) mutevazi denebilecek bir ucret. Bonservisiyle birlikte bize toplam maliyeti 2,300,000 Euro oluyor.

kelkitli29
29.01.2005, 13:50
neden? yattara cok parami aliyor? benim bildigim ts de en cok parayi gökdeniz aliyor sonra fatih tekke

The Londoner
29.01.2005, 13:59
neden? yattara cok parami aliyor? benim bildigim ts de en cok parayi gökdeniz aliyor sonra fatih tekke

Ben de zaten Yattara`nin dusuk aldiginikastetim. Yani Yattara`nin ucretini saymazsak mutevazi demek istedim. Aksi takdirde en mutevazisi Yattara`nin ki oluyor...

kelkitli29
29.01.2005, 14:10
tamamdir ozaman. bence bu gelen adam iyi kaliteli ya. 28 yasinda en az 4 sene iyi oynar sonrada elimizde kalirsmileys/smiley17.gif

Barış
29.01.2005, 14:13
Wisla Krakow un sitesinde 700 bin Euro yaziyor.Adamin suratini da bi çikartamadim bi siyah bi kizil bi smileys/smiley5.gifsarismileys/smiley5.gif

kadirsa_2000
29.01.2005, 14:49
Insallah kulübümüze hayirli ugurlu olur. Fakat su da göz ardi edilemez bir gerçektirki YÖNETIM TRANSFER KONUSUNDA YINE SINIFTA KALDI!

hasannuhoglu
29.01.2005, 15:02
ya arkadaslar peki zuravski de geliyormu?onun gelmesi cok daha güzel olcak..insallah kiralikda olsa aliriz adami.'simek' de trabzonumuza hayirli olsun

Çagman
29.01.2005, 15:02
Bence Yonetim iyiydi smileys/smiley2.gif

Gökhan Kutlu
29.01.2005, 15:29
insallah öbür adami da alirlar önemli olan o çünkü

Aniketus
29.01.2005, 16:01
bu adamin hiçbir özelligi yok ki. krakow da emekliligi yaklastigi için gözden düsen, gençlere yer açmak için kendisine kulüp aranan bi adam.

önemli olan ZURAWSKI nin alinmasiydi.yine arada birileri zurawskiyi yem olarak kullanip, trabzonspor'un paralarini götürdü gibi geliyo bana ama neyse.. önce ZURAWSKI alinacakti bu da onun yaninda esantiyonuydu. simdi bunu transfer diye yutturuyorlar. bu adam için o kadar para ödendigine deinanmiyorum. bu film bana hiç yabanci gelmedi ama hadi hayirlisi diyelim.

birden, unutulmaz transferimiz MISSE MISSE geldi aklima nedense.. umarim iki ay sonra birilerinin kellesi uçmaz bu transfer yüzünden.

Edited by: Aniketus

Emir BAYRAK
29.01.2005, 16:12
hayirli olsun diyorum umarim bize hayirli adam olur...ama sag kanat adam???

ibrahim_yattara
29.01.2005, 16:44
arkadaslar (kulübemize) hayirli olsun diyorum...

içimden bir his bizim havuç kafadan pek bir farki yok diyor.. ben trabzonspora ezelden beri hep ispanyol futbolcu istiyorum ama olmuyor. neyse hayirli olur insallah ama taraftari ayaga kaldirip stada çekecek adi kendisi ve yetenegi güzel bir orta saha oyuncusuna verilseydi paralar çok iyi olacakti..

Kemal Şahin
29.01.2005, 16:54
arkadaslar itiraf etmeliyim ki yönetim transfer konusun da kötünün iyisiydi buna da sükredelim. sans bizim yanimizda olursa hayallerimiz gerçek olacaK insallah hayirlisi olsun

Tekke
29.01.2005, 17:46
Bu adam kesinlikle Thijs den daha iyi degil,Kaptan yemdi alamadik,asil onu almak lazimdi. Görecegiz bakalim.

mackolik_61
29.01.2005, 17:52
yaw bu adam da agustine gibi olmaz insallah hemde 28 yasinda elimizde kalir vallasmileys/smiley17.gif

ne zaman forma giyecegini bilen varmi acaba?

Guests
29.01.2005, 17:56
bunun kankisinide almamiz lazim. bunun tek basina o kadar etkili olacagini sanmiyorum. ama polonyali taraftarlarin dedigine göre baya etkili bir isim. ama zurawskiyide almamiz lazim. ona tapiyorlar çünkü.

Faik Yılmaz
29.01.2005, 18:12
Allah a sükür ama çok geç................

uym filan derken lig biter yahu.............

The Londoner
29.01.2005, 19:06
Arkadaslar imza toreni gerceklesti mi? Saat 14:00`de Avni Aker`de resmi imza atilacagi soyleniyordu. Resmi web sitemizde hala bu konuyla ilgili bir haber yok... Icimde yine kotu hisler var, killanmaya basladim bu isten...

Ozellikle Trabzon`daki arkadaslara sesleniyorum. Son durumu bildirebilirmisiniz?

BDiler61
29.01.2005, 19:51
yönetim insallah bize kötü bir sürpriz yapmaz.Belki de zurawski yide alip beraber imzalatmayi düsünüyorlardir bu güzel olursmileys/smiley2.gif

mackolik_61
29.01.2005, 20:00
yönetim insallah bize kötü bir sürpriz yapmaz.Belki de zurawski yide alip beraber imzalatmayi düsünüyorlardir bu güzel olurhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

iyi da sende... daha szmykoviak in geldigi kesin degil...

Guests
29.01.2005, 20:28
imza saati degismistir. 20.30da imza atilicak.

İleli
29.01.2005, 20:37
Bekliyoruz...

mahir_kuzey
29.01.2005, 20:56
Valla bu kadar kötümser adami bi arada görmedim. bu forum rekora gider bu konuda. agzinizi hayirla açin yahu. polonyalilar bile iyi diyorlar adama. iyi bir ortasaha oyuncusu. yasli diyenlerde var adama, fatihle aralarinda 8-9 ay fark var. ne yani fatihdemi yasli.oyun kurucu lazim degilmiydi bize zaten. hemen yönetimi sinifta biraktiniz. adamin kariyeri ortada iste daha neyin hesabini yapiyosunuz. zurawski denilen adamda alinirsa tadindan yenmez hani...Edited by: mahir_kuzey

İleli
29.01.2005, 21:06
hagi salatasaraya gittiginde 31 yasindaydi adam 4 sampiyonluk kazandirdi salatasaraya!!!

Özkan Erdem
29.01.2005, 21:07
arkadaslar thijs den çok daha iyi oldugu kesin.. Ayrica kulübede degil ilk 11 de banko oynayacak.. Zurawski de insallah alinacak..

yattara11
29.01.2005, 21:13
bize esas zurawski lazimdi diyenler iyi düsünüp konussun bence çünkü bize öncelikle forvet adami degil ortasaha adami lazim...

szymkowiak yasli diyenlere bir hatirlatma zurawski szymkowiak'ta 2 ay daha büyük...

esas yildiz zurawski, szymkowiak ise çerez diyenlere de cevap verelim hemen: szymkowiak zurawski ile birlikte takiminin en önde gelen iki oyuncusundan biri...

adamin daha yüzünü ezberlemeden notunu verdiniz bir de thijs ile kiyaslamaya basladiniz...

tamam yönetim bence de transferde çok basarili olmadi... ben de yönetimi çok iyi bulmuyorum ama hiç yoktan iki tane adam aldi ki su anda memlekette bizden baska adam alan pek yok... bu kadar olumsuzluk olmaz yani...

Insallah zurawski'yi de aliriz da sampiyonluk sansimiz çok daha fazla olur ve ayaklarimiz yere daha saglam basar...

TheRapZoNe
29.01.2005, 21:14
Insallah iyi bir futbolcu çikar da bosuna zahmet edilmemis olur.

Utku061
29.01.2005, 21:23
Imza atilmistir.3,5 yillik hayirli ugurlu olsun

Recep Alkan
29.01.2005, 21:32
Szmykowiak Imzaliyor
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290105sm.jpgTakimimizin uzun süredir kadroya dahil etmek istedigi Wisla Krakov oyuncusu Miroslaw Szmykowiak ile anlasmaya varildi. Imza töreni bugün saat 20:30'da Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda gerçeklestirilecektir.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Miroslaw Szymkowiak kimdir?

Kulübü: Wisla Krakow
Eski Kulübü: Widzew Lodz
Dogum yeri: Polonya
Dogum tarihi: 12.11.1976
Forma numarasi: 2
Boy: 1.79 cm
Kilo: 69 kg

<CENTER>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290105sm1.jpg</CENTER>
<CENTER>tamda futbolcu tipi var </CENTER>

Guests
29.01.2005, 21:46
karizma bi tipi var özgürden sonra bi karizma oyuncumuz daha oldu. insallah futbollarida karizma çikar

Guests
29.01.2005, 21:53
Szymkowiak Trabzonspor'da
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290105imza.jpgPolonya?nin Wisla Krakow takimindan transfer ettigimiz Mirosław SZYMKOWIAK Sadri Sener Sosyal Tesisleri?nde düzenlenen imza töreninde kendisini Trabzonspor?a 3.5 yilligina baglayan imzayi atti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Saat 20:30?da gerçeklesen törene, Genel Saymanimiz Yüksel Simsek, Yönetim Kurulu üyemizden Necmi Metin Akbasoglu ve Mahmut Yildirim katildi.

Törende konusan Yönetim Kurulu üyemiz Necmi Metin Akbasoglu Szymkowiak?i uzun zamandir takip ettigimizi belirterek "Biz aslinda Polonya?dan iki oyuncu almayi planliyorduk. Ancak Mirosław Szymkowiak ile anlasmaya vardik. Szymkowiak ile birlikte takimimizin hem gücü hem de heyecani daha da artacaktir. Parasini pesin olarak ödedik. Zurawski ile ilgili olarakta kulüple görüsmelerimiz devam ediyor. Teklifimizi sunduk cevap bekliyoruz. Her an onunla ilgili de bir gelisme olabilir" dedi.

Trabzonspor formasiyla Sampiyonlar Ligi'nde oynamak istedigini ifade eden yeni transferimiz Miroslaw Szymkowiak ise "Trabzonspor?a geldigim için çok mutluyum. Orta sahanin ortasinda oynuyorum. Ofansif oynamayi seviyorum. Takim arkadasim Zurawski?nin de Trabzonspor?a gelmesini çok istiyorum. Çok iyi arkadasim. Birbirimizi iyi anliyoruz. Ikimiz beraber oynasak takima daha fazla katki saglayabiliriz" seklinde konustu.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290105imza1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290105imza2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290105imza3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290105imza4.jpg</CENTER>
<CENTER>YAKISTI BEEEEEEEE</CENTER>Edited by: ÖzGüReisEsenLer

My
29.01.2005, 22:10
Vallada yakisti be smileys/smiley32.gifSzymkoviak' i sezonun basinda çok istediydik simdi oldu. Insallah israr ettiimize deer. Ben sahsen çok umutluyum Szymkowiak' tan. Zurawski' yide alicaz gibime geliyor du bakalim n'olcak isin sonu.

My
29.01.2005, 22:23
10 YILDA 3. OYUNCU
Transferi yürüten Yönetici N.Metin Akbasoglu, bir ara tikanma noktasina gelen transferi bitirdikleri için mutlu olduklarini belirterek, "Buradan oyuncu almak imkansiz gibi. W.Krakow son 10 yilda sadece 2 oyuncu satti. Bu da bizim nasil zorlu bir isi basardigimizi gösteriyor. Szmyokivak için Rusya ve Norveç'ten takimlarda devredeydi ama transferi biz gerçeklestirdik. 1 yildir takip edilen bir oyuncuydu. Sikintimiz olan orta sahaya büyük güç katacagina inaniyoruz" dedi.

Karadeniz Gazetesi' nden arkadaslar. Ilginç bir ayrinti bence!

İleli
29.01.2005, 22:28
HAYIRLI OLSUN

TSlimetin08
29.01.2005, 22:31
Adam tam karizma nedim basaka bide su bizimsüper güzel olan formamiz da yakisti ona insallah futbolu da öyle olur hepimize hayirli ugurlu olsun smileys/smiley32.gif

İleli
29.01.2005, 23:03
avatar istiyoruz adminlere duyurulursmileys/smiley32.gif

yattara11
29.01.2005, 23:11
formaya çok yakisti...

kelkitli29
29.01.2005, 23:12
hakikaten baya yakisti forma ona. haydi kocum goller at frikiklerden takima güc kazandir

sanatik
29.01.2005, 23:39
hayirli olsun trabzonsporuma

hosgeldin Miroslaw Szymkowiak

canavar
30.01.2005, 00:01
http://de.euro2004.com/news/newsId=101241%2Cprinter.htmx

Bu Sitede Cok GÜZEL Serbest vurus Kullaniyormus

Muhalif
30.01.2005, 00:04
bizim ofansif ortasahaya ihtiyacimiz vardi.. zurawski forvet degil yahu.. bizim gökdeniz, fatih e de forvet diyorlar attigi gollere bakip.. zurawski ofansif ortasaha oyuncusu asil mevkii.. bu alinan adam anladigim kadariyla hüseyin in biraz daha teknik olani.. ortasaha güçlendi de bence zurawski gibi maç çevirecek adam degil bu.. yine de buna da sükür ne diyelim..

TSezgin61
30.01.2005, 00:07
ya abi bence buda thijs gibi cikacak sonra satacaz. thijs icinde cok ugrastilar ne oldu.

#10 Fietra
30.01.2005, 00:09
Hayir ve ugurlu olsun inandik simdismileys/smiley1.gif

Onur
30.01.2005, 00:21
Tüm trabzonspor camiasina hayirli olsun

sanatik
30.01.2005, 00:23

iki serbest vurusda gol oldu. Birini kendi atti direkt ve birindede golü attirdi.

bu konuda kim ne yazarsa yazsin. Bu adam saglam ve trabzonspor onu almakla iyi is yapdi.

suraya yaziyorum --&gt; göreceksiniz.

inschallah smileys/smiley2.gifumarim zukawskijide alirlar. Ikisini almak önemli. Birbirine alismis futbolcular.Edited by: TesTosTeron

unyelimetin
30.01.2005, 01:36
Uyum sorunu yasamaza Czyio ve Sota'dan sonra en yararli yabanci olacak insallah.

Hayirli ugurlu olsun.Insallah Zurawski'yi de aliriz.Fatih ile birlikte forvette firtinalar estirirler.smileys/smiley32.gif

bulutus
30.01.2005, 02:58
http://www.ntvmsnbc.com/news/181236.jpg

Harun-61
30.01.2005, 03:45
hayirli olsun

eleman D&amp;G giyniyor yani...smileys/smiley2.gif

KUYMAK
30.01.2005, 09:02
Ne diyelim hayirli olsun.Insallah uyum saglar da bize faydali olur.Ama benim gönlüm Brezilya da idi.Bizde bu sezon Aurelio olsa idi su an tepe de olmazmiydik arkadaslar.

trapezus61
30.01.2005, 12:12
Öncelikle Trabzonsporumuza hayirli ugurlu olsun diyelim. Sahsen ben basarili olacagina inaniyorum ve bunu yürekten temenni ediyorum.

Henüz bu futbolcuyu hiç izlemeden menfi yönde yorum yapan arkadaslari ise anlamakta güçlük çekiyorum dogrusu. Zaten biz ne çekiyorsak bu zihniyetten çekiyoruz. Insaf ya... Birakin da adam birkaç kez topa dokunsun bari. Bu adamin UEFA kupasinda bizi besleyen takimin en iyi iki oyuncusundan biri oldugunu ve bir yildir almaya çalistigimizi ne çabuk unuttunuz. Yönetime atip tutmak moda olmus camiada. Tamam çok becerikli olduklari söylenemez ama mevcut sartlarda ve bu ekonomik durumda bile istedigi iki transferide basariyla bitirdiler. Hem de ara transferde. Siz tesekkür edeceginize yerin dibine sokuyorsunuz. Bu kadarida ayip yani. Hani nerde DESTEK... HEP DESTEK... palavralari. Bu kafayla ve bu asagilik kompleksiyle harbiden isimiz zor bizim...

İsmail Çavuşoğlu
30.01.2005, 12:27
HAYIRLI VE UGURLU OLSUN. ALLAH BIZLERI YÖNETIMIMIZI VE YENI TRANSFERIMIZI UTANDIRMASIN. ARADIGIMIZ KAN OLUR INSALLAH .

The Londoner
30.01.2005, 12:57
Gunlerden beridir Szymkowiak ile ilgili yazilan olumsuz gorusleri okuyorum da aci aci gulumsuyorum...

Meger ne kadar pesimist, ne kadar negatifist bir taraftar grubumuz varmis (?). Maalesef bu toplumumuzun geneline yansiyan baskin bir karakteristik haline donusmus.

Insanlaritanimadan, gormenden, firsat tanimadan idam sehpasina cikarmak ne kadar da hosumuza gider olmus (?) Halbuki hukukta bile kisi, sucuisbat edilene kadar sucsuzdur!

Bu oyuncu, detayina fazla girmeyecegim (sayfalar dolusu istatistik ve bilgiyazildi cunku), kariyeri ortada olan, kendini ispat etmis, Polonya liginin acik ara en iyi takiminin en iyi 3 oyuncusundan biriyken ve gecen sezondan beriozellikle Ziya Dogan`in en cok istedigi adamken (Zurawski`nin adi bile gecmiyordu o zaman); bizi bu kadar kotumser olmaya sevk eden sey nedir? Kaldi ki bu oyuncuya verilen 700-800 bin Euro, bu duzeyde bir oyuncu icin gayet mutevazidir. En azindan mali anlamda yapilmis ciddi bir hata yoktur! Yani, gecmiste oldugu gibi milyonlarimiz sokaga sacilmamistir.Bir deFener`in son donem referanslari oldukca tartismali olan ve benim gozumdepimi cekilmisbomba olan Anelka`nin sadece bonservisine verilen yaklasik 10 Milyon Euro isiginda degerlendirin bu transferi...

Tamam, gecmiste yasanan transfer tramvalarindan sonra taraftarin yogurdu ufleyerek yemerefleksi kismen anlasilabilir fakat bir oyuncunun daha sahaya inmeden kotu ve faydasiz ilan edilmesi hangizihinsel cerceveye oturtulabilir? Bu, uyum suresinde destege ve hosgoruye ihtiyaci olan bir insana yapilacak en buyuk kotulukdegil midir?Nitekim, Thijs ve adini hatirlamadigimiz gecmisteki bircok oyuncugerek takimici gerekse takim disihosgoru eksikliginin kurbani olmadilar mi?

Egri oturalim, dogru konusalim. Trabzonsorlulukkulturu biraz da genis gonulluluk ve anlayislilik degil midir?

poetricus
30.01.2005, 14:09
Merhaba

Yeni transferin klübümüze ve camiamiza hayirli ugurlu olmasini diliyorum. Hakkinda olumlu ya da olumsuzelestirilerdebulunmak için biraz erken bence. Simdiye kadar ki referansalari ve altyapisi gayet iyi. Leh [Polonya] insaninin karaketer yapisidil ve din farkini saymazsakbizimkinden çok da farkli olmadigi için bizde çok büyük biruyum zorlugu çekecegini zannetmiyorum. sabredip neler yapabilecegini görmeden adami asmaya kalkmak bana insafsizlik gibi geliyor.

Sabredip görelim, ne dersiniz?

Ömer SEVİNÇ
30.01.2005, 14:30
Syzim hayirli olsun.

Wislanin web sitesine göre bu adamin degeri 1.000.000 mark. Yani kazik yedik. Yine de belli olmaz tabii. Adam24 maçta 12 asist 2 gol atmis. Adamin kaliteli oldugu belli.

Ayni sitede Zurawskinindegieri de 2 milyon euro.Yani daha büyük bir kazik yiyoruz. Fakat Zuraw'in her kaziga degecek bir futbolcu oldugunu düsünüyorum. Insallah Zuraw'ialmayi da basaririz da hem uyum süreleri azalirhem de gerçekten Türkiyenin en iyi hucum hattina sahip olmus oluruz.....

Ömer SEVİNÇ
30.01.2005, 14:41
Ya bu adamlarin forumlarinda hiç üzgün bir hal yok. Sanki adamlar Agustine'i göndermis gibi mutlu

PaNZeR_G
30.01.2005, 15:34
hayirli olsun ama bu oyuncuyu pek ovmuyorlar iyi degil diyorlar asli varmi ?

avulot
30.01.2005, 16:01
süper bir transfer hayirli ugurlu olsun bu adama kötü diyenler herhalde biraz cok utanacaklar

Barış
30.01.2005, 16:06
Gelmeden iyi geldikten sonra kötü mü oluyior.smileys/smiley5.gif

SHENOLA
30.01.2005, 17:46
hayirli olsun... insallah basarili olur...

Berk Akçay
30.01.2005, 18:18
insallah bize yararli olur

Mehmet Demirkaya
30.01.2005, 19:55
Pek ümidim yok ama insallah thjis den farkli cikar ! ! !

Barış
30.01.2005, 20:53
Iyi adam ya çok ugrastik ama oldu bi maç oynasa da görsek.

murat
30.01.2005, 23:49
Thijsla kiyaslayin lutfen, geldigi takim kontra futbol oyniyan hizli futbolculardan kurulu bir takim...

Oğuzhan Görkan
31.01.2005, 00:37
BEnce tutacak ama biraz beklemeli anca 2-3 hafta sonra oynar hepimize hayirli olsun

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

selçukabi
31.01.2005, 08:23
El oglu Anelka'yi aldi 100.000 forma satisi hedef koydular (basit hesap 100.000×75 ytl = 7.500.000 ytl ) biz bu adamlarla nasil yarisacaz bilmem.ha bekliyecezki anelka ortaligi karistirsin takimda cephelesme olsun, takima uyum saglamasin vs. yoksa bu inbeler her maçta 3-4 gol atarlar.

Guests
31.01.2005, 09:12
anelka ortaligi karistirir abi sen merak etme. ilk yari nasi mücadele ettiysek bu devrede ederiz. hem derbiler istanbuLda... eminim yeni oyuncumuzla sampiyon olacagiz.

metehan
31.01.2005, 09:24
Bu tür transferler, FB'nin geleneginde var. Ortega için bundan daha fazla yaygara koparildi ama sonuç ortada. Anelka da iyi oyuncu ama onda da benzer bir tehlike mevcut. 26 yasindaki bir oyuncu su ana kadar 5-6 takim degistirmis. Yani gittigi yerde fazla durmuyor. Ama bugün için bakildiginda iyi bir transfer tabi.

Asil sorgulanmasi gereken FB'nin bu paralari nereden buldugu. Haftasonu divan toplantisinda FB'nin borcununu 80 milyon dolar civarinda oldugu açiklanmis. Elbette yapilan bir bütçe ve o bütçeye göre elde edilecek gelirler var. Ama ne olursa olsun bütçe açik verecektir. Tamam FB, ürün satisindan iyi paralar aliyor, hasilat geliri iyi, vs. Ama ne olursa olsun bu paralara yetmez. Geçenlerde bir haber vardi. 3 Istanbul takiminin ürün satisindan elde ettigi gelirler açiklandi. 2004 yilinda FB 16, GS de 14 milyon dolar ürün satisindan gelir elde etmis. Yani FB bu konuda öyle söylendigi gibi çok çok önde degil. Ama bu paralar bir yerlerden geliyor. O konuya simdilik girmek istemiyorum.

Anelka'yi almak için gönderdikleri Fabiano'ya verecekleri tazminat, bir Anadolu takiminin tüm transferler için harcayacagi paradan fazladir. Birilerinin bunlari artik düsünmesi lazim.

Neyse FB ya da diger takimlarin ne yaptigi bizi çok da ilgilendirmiyor aslinda. Biz kendimize bakalim. Szymkoviak'in bize faydali olacagina inaniyorum. Hakkinda söylenenler olumlu, oynayinca kesin fikir sahibi oluruz. Hayirli olsun.Edited by: metehan

selçukabi
31.01.2005, 10:08
Zimkovyak (okunusu ile yazdim) ile ilgili tek tehlike bu futbolcuya önyargi ile yaklasilmasidir.bazi arkadaslarda bunu gördügüm için bunu yazma geregi hissettim.elemanin takima alisabilmesi için ilk görev taraftara düsmektedir.

ooooo ooooo miroslav zimkovyak oooo ooooo (ibrahim yattara melodisiyle )

ARAGORN01
31.01.2005, 10:52
Szymkowiak ve Zurowski ile ilgili genel bir arastirma yaptim. Szymkowiak istikrarli , mücadeleci, hirsli bir oyuncu. Senelerdir performansinda bir degisiklik olmamis ve hemen hemen bütün maçlarda oynamis. Bence 800.000 euro( dogru ise) 'luk bonservis bedeli bu oyuncu için oldukça makul bir rakam. Bence basarili olacaktir, yalniz kimse çok teknik bir oyuncu beklemesin. ( Hüseyin'in biraz daha teknigi gibi görünüyor )

Zurowski ise bu sene formunun zirvesinde . Bu basarili istatikleri yakalamisken , bonservis bedelini de klubü direk yükseltmis. Söylenen 3 mio euro'nun üstünde bonservi bedeli istedikleri yönünde. Çok iyi bir oyuncu ama bu kadar edecegini sanmiyorum. Hiç bir avrupa klubü Zurowski'ye bu kadar vermez.

Millet Anelka'ya 10 mio euro verdi, sen 3 mio euro fazla diyorsun derseniz.... Bence Anelka 5 para etmez... Anelka transferine en çok sevinen ben oldum... Ilk bir kaç maç esecektir, harikalar yaratacaktir ama sonra çöküs kaçinilmaz. Psikolojik bozukluklari var, mutlaka ya daum ile ya oyuncular ile mutlaka kavga edecektir. Kafasi çalissaydi zaten su anda Real Madrid'de devam ediyor olurdu....

Ferşat Balcı
31.01.2005, 11:04
insallah takima katkisi büyük olur.bu da en çok Fatih ve Gökdenizin isine yarar herhalde çünkü orta sahada etkili oyunu Fatihve Gökdenizin yükünü daha da hafifletecek,üzerlerindeki baskiyi biraz daha azaltacaktir.daha rahat futbol oynamalarina imkan saglayacaktir.

İleli
31.01.2005, 18:05
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/310105idmana1.jpg

EmrahYalçınalp
31.01.2005, 18:10
Tipten sinifi geçti...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

Darisi futbolunun basina artik...

Firtina28
31.01.2005, 19:33
en son kaca kadar transfer yapilabiliyor??????????????

BDiler61
31.01.2005, 21:19
yarin saat 6 ya kadar

of-lee
31.01.2005, 21:21
insallah yararli olur bizim icin

sanatik
31.01.2005, 22:10
ben ümidi kestim artik. transfer yapilacagini sanmiyorum.

ayrica polonyalinin birieski trabzonspor - wisla krakow macinin biletini ariyormus:
<DIV>Hello Everybody.
My name is Grzegorz, I am from Poland. I search ticket Trabzonspor - Wisla Krakow 1998.08.25
If you could help me, please write on my email: ggolem@icpnet.pl (ggolem@icpnet.pl). I can offer tickets, programmes, scarves and many another souvenirs.
Best regards from Poland</DIV>

kelkitli29
01.02.2005, 07:16
bu ikinci bilet arayan. ne yapiyorlar anlamiyorumsmileys/smiley36.gif

mr.fa
01.02.2005, 09:13
Arkadaslar dünkü idmani takip ettim. Miroslaw müthis zeki ve çaliskan bir yapiya sahip. Ayrica ayagina top çok iyi yakisiyor. Araya müthis toplar atiyor. Hiç merak etmeyin. Çok iyi bir transfer yaptik saniyorum.

Özkan Erdem
01.02.2005, 10:50
4 gol atti dünkü idmanda..

andrei07
01.02.2005, 12:27
BU ADAM BASTACIMIZ OLACAK BAKIN GÖRECEKSINIZ

mahir_kuzey
01.02.2005, 12:47
adamin attigi gollere baktinizmi. uzaktan iyi vuruyor. çok adami avlar buralarda...

İsmail Çavuşoğlu
01.02.2005, 13:07
EEVT ATTIGI GOLLERI GÖRDÜM GERÇEKTEN ÇOK IYI INSALLAH UYUM SORUNUNUDA BIR AN ÖNCE ATLATIR.

bahadiroglu
01.02.2005, 14:01
insallah hayirli olur ama bu adam kimin yerine oynayacak acaba onu merak ediyorum?

thijs de çok kötü degildi.ama adami oynarken görmedik bile!aslinda onun yeri defans degildi.ortasaha da oynamasi gerekiyormus.kendisi dedi.

ama ts son yillarda korkarak top oynadigindan her alina savunmaya takviye diliyor

thijs den yaptigimiz zarari kim karsilayacak oda ayri bir konu?

Ömer SEVİNÇ
01.02.2005, 14:11
Syzim iyi oyuncu ama önce maçini izlemek lazim.

ATMACA61
01.02.2005, 14:42
adam daha saha inmedi bir insin ondan sonra konusuruz ama iyi bir topçu olmasi gerekiyor cmden bildigim kadariyla adam hemen antremanlara ve takim arkadaslarinin yaninda olmak için uyumsaglamak için evine geri dönüp esyalarini almaya gitmedi yani tam bir professiyonel insallah hayirli olur

Taner Gündoğdu
01.02.2005, 15:20
insallah iyidir. bende cm de iyi bi oyuncu olarak gördüm. tabi oyun bazi futbolculari tam yansitamamis insallah bunu dogru yansitmiçlardir. bilenler bilir cm 01-02 de macit trabzonda forvet görünüyordu. yada 03-04 de agustine iyi bir forvetsmileys/smiley36.gifbizim forvette bir eksigimiz yok ama uyum açisindan digerini en azindan kiralayabilseydik iyi olurdu.

Deliormanli1
02.02.2005, 15:40
Miroslav Szymkowiak Trabzoba hayirli ugurlu olosun.Iyi futbolcu,umarim intibak eder takima ve faydasi olur.

Polonyada yazilisi Szymkowiak olup futbolcunun adinin esas söylenisi SIMKOVYAK dir.Ne yazik ki kimse medyada gördügüm kadari ile bunu bu güne dogrusunu söyleyemedi.Yanai Szymkowiak in türkçe yazilisui ile telafuzu SIMKOVYAK.

Esas alinmasini istedigim futbolcu Trabzonun gündeminde olan santrafor Zurawski (söylenisi ve türkçe yazilisi JURAVSKI. Çok kaliteli bir forvet ve su anda Polonya futbolunda Marek Mintal ile birlikte bence en iyi forvet.Keske alinabilse.

baris_aykan
02.02.2005, 16:02
bence bu adam iyi yonetime helal olsun ugrasti cok sukur

Atalay
02.02.2005, 17:32
FANATIK gazatesinde bugün ergün atanin mükemmel bir yazisini okudum.lütfen bu yazi hakkinda site sorumlulari bir topik açsinlar!!!!!

Özkan Erdem
02.02.2005, 17:37
Miroslav Szymkowiak Trabzoba hayirli ugurlu olosun.Iyi futbolcu,umarim intibak eder takima ve faydasi olur.

Polonyada yazilisi Szymkowiak olup futbolcunun adinin esas söylenisi SIMKOVYAK dir.Ne yazik ki kimse medyada gördügüm kadari ile bunu bu güne dogrusunu söyleyemedi.Yanai Szymkowiak in türkçe yazilisui ile telafuzu SIMKOVYAK.

Esas alinmasini istedigim futbolcu Trabzonun gündeminde olan santrafor Zurawski (söylenisi ve türkçe yazilisi JURAVSKI. Çok kaliteli bir forvet ve su anda Polonya futbolunda Marek Mintal ile birlikte bence en iyi forvet.Keske alinabilse.

Dünya kupasinda Szymkowiak in ismi zimkovyak, zurawski nin de zuravski diye söyleniyor.. Yanlisin var kardes..

UğurB
02.02.2005, 17:48

Dünya kupasinda Szymkowiak in ismi zimkovyak, zurawski nin de zuravski diye söyleniyor.. Yanlisin var kardes..

Dillerde seslerin söylenislerini arastirmistim 3 sene önce:

Lehçe'de SZY yanyana geldiginde Türkçe'de ki S sesi oluyor, "Zurawski" konusunda ise her ikisi de yanlis degil: Çünkü Z sesi Z ile J arasi bir seste söyleniyor. Her iki sekildede söylenebilir.

the king
02.02.2005, 19:04

deliormanli1 dogru yazmis. ben polonyalilara sordum, delirmanli1'in yazdigi gibi okunuyor isim.

The Londoner
03.02.2005, 16:09
Milli Davet
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290105sm.jpgYeni transferimiz Miroslaw Szymkowiak Polonya Milli Takiminin 9 Subat 2005 tarihinde Belarus Milli takimi ile yapacagi özel maçin kadrosuna davet edilmistir.

Reha
03.02.2005, 16:37

biz niye göremiyoruz bu vurusu..cahilligimi maruz görün...

Reha
03.02.2005, 16:38

eee biz nasil görücez...

sanatik
04.02.2005, 03:47
karadenizgazete.com (http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/read/today/spor.htm)

Güneş Miroslav'a hayran</font>

MİROSLAV'A ÖVGÜ

Trabzonspor'da Teknik Patron Şenol Güneş, yeni transfer Miroslav
Szmykoviak'ın takıma kısa sürede uyum sağlamasından dolayı memnun.
Güneş, Polonyalı oyuncu için, "Top tekniği ve futbol zekası mükemmel.
Ayrıca takımda hemen uyum sağlaması da büyük avantaj" dediği belirtildi.

KADROYA ALACAK

Şenol Güneş'in, A.Sebatspor maçında Szmykoviak'ı kadroya alarak, maçın
gidişatına göre şans vermesi bekleniyor. Polonyalı oyuncuda takım
arkadaşlarının kendisine gösterdiği yakınlıktan dolayı memnun olduğunu
söyledi.</font>

lustral_TS
04.02.2005, 09:43
en büyük eksigimiz olan ortasaha yi hallettik ah bie su zurowskide olsaydi

erolizm
04.02.2005, 11:05
insallah hayirli olur ama bu adam kimin yerine oynayacak acaba onu merak ediyorum?

thijs de çok kötü degildi.ama adami oynarken görmedik bile!aslinda onun yeri defans degildi.ortasaha da oynamasi gerekiyormus.kendisi dedi.

ama ts son yillarda korkarak top oynadigindan her alina savunmaya takviye diliyor

thijs den yaptigimiz zarari kim karsilayacak oda ayri bir konu?

Söylediklerine tamamen katiliyorum ..Korkak futbol oynama hevesi Thijs den verim almamizi engelledi..Adam gecen sezon Belcika da 9-10 gol atmis..En büyük özelliklerinden biri ise frikik ustasi olamsiydi..Ama biz birak adami savunma oynatmayi frikik bile kullandirmadik..

Szymkowiak ise insallah bekledigimiz gibi yararli olur takima..Sanirim bu hafta Sebat macinda ilk onbirde oynamasa bile ikinci yari oyuna alinabilirmis..Ama malesef TRT bu maci da vermiyor..Izleyemeyecegiz yani..