PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NBA | National Basketball Association

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Bülent Bayraktar
04.05.2007, 00:35
Lakers yönetimi umarım herşeyin farkına varmışlardır adam gibi oyuncu takas ederler ...!
herşeyi kobe yapacak değil ya ;

basketbolun efendisi M.Jordanın bile yanında Pippen gibi süper yıldız vardı...!

he bide Umarım MVP ödülünü Nowitzkiye verirler Nash alırsa ntvnin sitesinde yorum yapan ziyaretçinin dediği gibi Jordana,M.Johnsona saygısızlık olur

Sinan Akyıldız
04.05.2007, 01:09
spor servisin de de söylemişler bi arkadaş söyledi az önce bu ntv de şaşırdı maçları değiştiriyo , saatleri değiştiriyo , vericekleri maçı söylemiyolar .

cınar#7
04.05.2007, 01:26
az önce tvde gördüm 3de veriyo kesin ntv

Sinan Akyıldız
04.05.2007, 02:43
o zaman takımımı şöyle doyasıya izliyim :D bu arada rockets turu geçerse bu gece , yarın size büyük bi süprizim var :D :D

Kaya
04.05.2007, 05:37
Utah: 94
Houston: 82

Durum 3-3 oldu. Krilenko(14) ve Mehmet(19) bu gece çok iyi iş çıkarttı. Boozer(22) ve Williams(15) ise her zamanki gibi iyi oynadı.

Özge
04.05.2007, 08:10
o zaman takımımı şöyle doyasıya izliyim :D bu arada rockets turu geçerse bu gece , yarın size büyük bi süprizim var :D :D
Sürprizin gerçeklerşemeyecek Sinan:D:D

Beklediğim oldu ve Utah seride eşitliği sağladı.Mehmet 19 sayı attı.Play offlardaki en iyi maçıydı heraldi.Bu maç iyi oynayacağını söylemiştim zaten:)

Diğer şok haber ise Golden State Dallas 105 80 yeniyor maçın bitimine yaklaşık 1 dk. var

Faik Yılmaz
04.05.2007, 08:16
bravo Mehmet sen bizim yüzakımızsın.....

Mehdi
04.05.2007, 08:59
bravo Mehmet sen bizim yüzakımızsın.....
Faik abi sen,buralar:rolleyes: Senin iletini görünce bende stadla ilgili filan sandımhttp://img405.imageshack.us/img405/5251/kaccv7.gif

Bartuğ13
04.05.2007, 09:59
gerçekten mehmet sonunda sezondaki maçlarına yakın bir maç çıkardı healal olsun ama önemli olan toyotada böyle olaiblemek.o maçı kazandırmak.

fakat ilk sürpriz gerçekleşti benim adıma ve goldan state dallası eledi.inanılmaz bence bu.şu da bir gerçek ki artık batı şampiyonu spurs diyebilirim.

h@msi61
04.05.2007, 10:22
Son maç çok zor ve heyecanlı olucak, Utah deplasmanda zor kazanıyor, inşallah NBA'nın en sevimsiz takımlarından biri olan Houston'u yenip Golden State'e rakip olur. Mehmet 6. maçta 4 tane 3lük attı, devamını 7.maçta bekliyoruz...

Sinan Akyıldız
04.05.2007, 10:49
Ne kadar sevmeyenimiz varmış ya :D :D

ben bu maçı toyota center ' da diye biliyodum , ayrıca seri tahminimde 3-4 dü :D

Özge o süpriz zaten lakers elendiği için gerçekleşmicek mi ? :D :D

G.s.w içinse sadece tebrik etmek gerekir sen 60 küsür maç kazanan bi takıma normal sezon dahil sadece 2 sefer yenil , gerçekten büyük bi olay , tabi Don Nelson ' un da bunda büyük payı vardır .

cınar#7
04.05.2007, 13:51
http://www.ajansspor.com/resim/Warriors_sev07_1.jpg

MAVERICS ŞOKTA!

NBA Batı Konferansı'nda sezonu lider olarak tamamlayan ve ligin en iyi galibiyet yüzdesine sahip takımı "şampiyonluk adayı" Dallas Maverics, deplasmanda belalısı Golden State Warriors'a 111-86 yenildi. Bu sonuçla seride durum 4-2 oldu ve Warriors büyük bir sürprizle adını yarı finale yazdırdı..

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'nde (NBA) sezona, play-off birinci tur maçlarıyla devam ediliyor. NBA'de normal sezonu rekorlar kırarak zirvede tamamlayan ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olarak gösterilen Dallas Mavericks, sezon boyunca adeta başının belası olan Golden State Warriors'a yedi maçlık serinin dört maçında boyun eğerek play-off'lara veda etti.

ORACLE Arena'da oynanan 20 binden fazla seyircinin izlediği karşılaşmada, Golden State Warriors'a Batı Konferansı play-off'ları birinci tur serisi altıncı maçında konuk olan Dallas rakibine 111-86'lık skorla yenildi. Seriyi 4-2 kaybeden Dallas, geçtiğimiz yıl final oynadığı bu yıl şampiyonluk kovaladığı sezona daha birinci turda veda etmiş oldu. Mavericks, ligin normal sezonunda bir tek Golden State'e tüm maçlarda yenilmişti. Birinci turda da Golden State ile eşleşen Dallas, bu şanssızlığını play-off'larda da kıramayıp rakibine diş geçiremedi. NBA'de son şampiyon Miami Heat'in birinci turda Chicago Bulls'a elenmesinin ardından geçtiğimiz yılın finalisti Dallas'ın da vedası dikkat çekti. İki finalistin daha birinci turlarda vedası oyuncuları da şaşkınlığa uğrattı. Normal sezon oynadığı başarılı basketbolla büyük alkış toplayan ve en değerli oyuncu ödüllerinin en kuvvetli adaylarından olan Dallas'ın alman yıldız Dirk Nowitzki, maçtan sonra, "Büyük bir hayal kırıklığı, bu başka türlü tanımlanamaz. Altı, yedi aydır büyük mücadele verdik, 67 maç kazandık. Bu noktada hiçbir şeyin önemi yok" diyerek duygularını dile getirdi.

Nowitzki, kabus gibi bir gecenin ardından maçı sadece 8 sayı atarak tamamlarken, 13'te 2 şut ortalamasıyla oynadı. Dallas'ta oyuna banktan dahil olan Jerry Stackhouse ve maça ilk beşte başlayan Josh Howard attıkları 20'şer sayıyla takımlarının en skorer ismi oldular.

Dallas Mavericks'e sezonu adeta zehir eden Golden State Warriors'da Stephen Jackson attığı 33 sayıyla maça damgasını vuran isim oldu. Jackson, maç boyunca yedi 3 sayılık atışta isabet bularak kariyer rekoru kırdı. Warriors'un yıldızı Baron Davis ise sakatlığına rağmen maçı 20 sayı, 10 ribauntla tamamlayarak galibiyete katkı sağladı. Matt Barnes'in 16 sayı, 11 ribaunt ve 7 asistlik başarımla mücadele ettiği Golden State, 1994 yılından beri ilk kez play-off'larda mücadele ediyor. Golden State, ayrıca, 1991 yılından beri de ilk kez bir play-off serisi kazandı.

Golden State, Batı Konferansı yarı finalinde Houston Rockets-Utah Jazz serisinin galibiyle eşleşecek.

Golden Statenin kısalarla oynama taktiği işe yaradı normal sezonda nerdeyse rekor kırcak olan Dallası eledi,eğer Jazz Houstonu geçerse bati finalinde diyebiliriz

macka61
04.05.2007, 15:42
mehmet okura helal olsun inşallah bir daha şampiyonluk yaşar nba de

ilhan
04.05.2007, 17:24
Helal olsun Mehmet Okur'a . Ama ben yinede turu geçicekleri konusunda şüpheliyim. Turu geçerlerse şaşkınlıkla karışık sevinirim , elenirlerse şaşırmam ama üzülürüm. Denklem gibi oldu :)

Özge
04.05.2007, 18:07
NBA'de en sportmen Deng !
NBA takımlarından Chicago Bulls forması giyen Luol Deng sezonun en centilmen oyuncusu seçildi.

NBA takımlarından Chicago Bulls forması giyen Luol Deng, 2006/2007 sezonu boyunca sahada sportmenlik adına gösterdikleriyle, "NBA Sportmenlik Ödülü"ne layık görüldü..

NBA'den yapılan açıklamada, 1995/1996 sezonundan itibaren verilmeye başlanan 'Sportmenlik Ödülü'ne bu yıl Chicago'nun yıldızlarından Luol Deng'in layık görüldüğü ifade edildi.

Sportmenlik ödülleri, sezon boyunca, sahada sportmenlik idealleri konusunda örnek teşkil eden, etik davranışlar sergileyen, fair-play ruhuna uygun dürüst oyunculara veriliyor.

2005/2006 sezonunda da Merkez Gurubu'ndan aday olan Luol Deng, altı gurup kazananının arasından bu ödüle layık görüldü. Ödüle aday gösterilen diğer gurup birincileri; Atlanta'dan Joe Johnson (Güneydoğu), Houston'dan Shane Battier (Güneybatı), Los Angeles Clippers'dan Elton Brand (Pasifik), Toronto'dan Anthony Parker (Atlantik) ve Utah'tan Derek Fisher (Kuzeybatı) olmuşlardı. Adaylardan Elton Brand geçtiğimiz yıl bu ödülün sahibi olmuştu.

NBA yönetimi Luol Deng adına, ülkenin en eski yardım kuruluşlarından biri olan Pasifik Garden Mission'a 25 bin dolar bağışlayacak. NBA ayrıca diğer adayların her biri adına da çeşitli kurumlara 10'ar bin dolar bağışta bulunacak. Örneğin, Parker adına Toronto Raptors Vakfı'na; Joe Johnson adına Little Rock'taki Erkekler ve Kızlar Yardım Kuruluşu'na, Shane Battier adına Houston'daki Kızlar ve Erkekler Yardım Kuruluşu'na... gibi.

Ödül, eski Detroti Pistons oyuncularından ve bu ödülü ilk kazanan isim olan Jose Dumars adına düzenleniyor.

NBA tüm zamanlarda sportmenlik ödülüne layık görülen isimler:
1995-96: Joe Dumars (1996)
1996-97: Terrell Brandon, Cleveland
1997-98: Avery Johnson, San Antonio
1998-99: Hersey Hawkins, Seattle
1999-2000: Eric Snow, Philadelphia
2000-2001: David Robinson, San Antonio
2001-02: Steve Smith, San Antonio
2002-03: Ray Allen, Seattle
2003-04: P.J. Brown, New Orleans
2004-05: Grant Hill, Orlando
2005-06: Elton Brand, L.A. Clippers
2006-07: Luol Deng, Chicago

Özge
04.05.2007, 18:09
Irkçılık hortladı !
ABD'de iki profesörün araştırması hakemlerin kararlarını, oyuncunun renginin etkilediğini ortaya çıkardı

Pennsylvania Üniversitesi'nden Profesör Justin Wolfers ve Cornell Üniversitesi'nden Joseph Price'ın yaptığı bir araştırmaya göre ABD Basketbol Ligi, NBA'de hakem kararlarında ırkçılık yapılıyor. 1991-2004 dönemindeki 13 sezonu kapsayan araştırmaya göre beyaz hakemler siyahi oyunculara beyaz basketbolculara göre daha kolay faul çalıyor. Siyah hakemlerin de beyaz oyunculara karşı benzer bir ayrımı var ama fark beyaz hakemlerinki kadar yüksek değil. Araştırmaya göre hakem kararlarında ırkçılık o kadar belirgin ki, bir maça atanan hakem üçlüsünün ırk kompozisyonu karşılaşmanın sonucunu etkileyebiliyor.

600 BİN KARAR İNCELENDİ
Wolfers ve Price'ın araştırmasında oyuncuların pozisyonları, oynama süreleri, All-Star olmaları, sahada kalış süreleri (siyahi oyuncular maç sürelerinin yüzde 83'ünü doldururken, beyaz hakem oranı yüzde 68), iç saha-dış saha ayrımı gibi birçok veri de dikkate alındı. Maçların yüzde 30'unda üç hakem de beyazdı. Yüzde 47'sinde bir, yüzde 20'sinde iki ve yüzde 3'ünde üç siyahi hakem görev yaptı. Yaklaşık 600 bin faul kararı çok değişkenli regresyon analizi tekniğiyle incelendi. Beyaz hakem sayısı üçe çıktığında siyahi oyunculara çalınan fauller yüzde 4.5 oranında arttı. Ayrıca basketbolcuların farklı ırktan hakemlerin yönetiminde sayı, ribaund, asist ortalamalarının düştüğü ve daha çok top kaybettikleri de belirlendi. Hakemlerin ırk kombinasyonundan tek etkilenmeyen oyuncu istatistiği, serbest atış yüzdesi oldu.

STERN: SAĞLIKLI DEĞİL
NBA yetkilileri ise araştırmada kullanılan verilerin sağlıklı olmadığını çünkü hangi hakemin faul kararı verdiğinin sadece kendilerinde tutulan özel bir bilgi olduğunu açıkladılar. NBA Komiseri David Stern, "Araştırma için bu veriler bizden talep edildi. Ama bunlar hakemlerle aramızdaki anlaşma gereği özel olduğu için vermedik. Yine de biz eldeki verilerle benzer bir araştırma yaptırdık. Sonuçta hakem kararlarında ırkçı bir eğilim belirlenmedi" diye konuştu. Ancak istatistik uzmanları, NBA'in araştırmasının sadece 2 buçuk sezonu kapsadığını ve oyuncuların pozisyonu, All-Star statüleri, iç saha-dış saha ayrımı gibi detayları değerlendirmediğini vurguladılar.

ilhan
04.05.2007, 18:13
Shaq'tan daha centilmeni yok bence. O cüssesiyle adamları ezse iyimi olur. Ezmemesi centilmenliği gösterir :) Kriterleri nedir bu centilmenliğin:D

Sinan Akyıldız
04.05.2007, 19:08
Ben böyle bi ödülün varlığından bile haberdar değilim :D

ilhan
04.05.2007, 19:40
Ben böyle bi ödülün varlığından bile haberdar değilim :D

Yarıldım ya gülmekten ;) :D

:D:D:D:dansmuz::bmn2:

Bartuğ13
04.05.2007, 22:21
Yarıldım ya gülmekten ;) :D

:D:D:D:dansmuz::bmn2:

niye güldün yaw bu kadar valla ben de bilmiyordum:D

ilhan
04.05.2007, 23:38
Ben sizin kadar açıksözlü olamadım ondan gülüyorum :D Bende ilk defa görüyorum :D:D

Bülent Bayraktar
05.05.2007, 00:21
Özge o süpriz zaten lakers elendiği için gerçekleşmicek mi ? :D :D

.

ark. sn miami li değilmiydin yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum...?

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 00:24
ark. sn miami li değilmiydin yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum...?

yanlış hatırlıyosun miami li arkadaş hemen senden önce mesaj yazan arkadaşımız :D imzamda da tarafım görülüyo.

Bülent Bayraktar
05.05.2007, 00:30
yanlış hatırlıyosun miami li arkadaş hemen senden önce mesaj yazan arkadaşımız :D imzamda da tarafım görülüyo.

ewt şimdi önceki sayfalara baktım ve farkına vardım...!

Lakers gittiğine göre bnm bundan soraki favorim; Spurs ve turu geçmesi halinde Nets...!

Özkan
05.05.2007, 00:41
Minnesota ne yaptı?

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 00:42
Arkadaşlar birazdan nba forumda tarihi bi an yaşıyıcaz onun için kimse bi yere kaybolmasın :D :D size bahsettiğim süpriz birazdan burda :D

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 00:54
Minnesota ne yaptı?

minesota ? :D orada neresi :D

Özkan
05.05.2007, 00:59
Playoff'a kalamadık mı? Yıllardır tâkip etmiyorum NBA'i. Ben bıraktığımda Garnett MVP idi Wally Szerbiak çok iyi oyun çıkarırdı. Troy Hudson falan vardı takımda.

ilhan
05.05.2007, 01:15
yanlış hatırlıyosun miami li arkadaş hemen senden önce mesaj yazan arkadaşımız :D

:D:D:D güzeldi:p

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 01:18
Evet arkadaşlarım #özge arkadaşımızla girdiğimiz iddia sonucu kazanmış bulunuyorum :D

özge arkadaşımızı yorum yapması için nba sayfasına bekliyoruz :D :D imzasıda çok yakıştı :D :D

Özge
05.05.2007, 01:20
Benimi çağırdın Sinan:DYorum yok valla:D:DYakında başka sürprizlerle de karşılaşabilirsiniz hazır olun:D

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 01:24
Bir lakers ' lının hazin sonu :D

Bordomavi.net | Nba İftiharla Sunar :D :D

ilhan
05.05.2007, 10:29
NEW JERSEY ŞANS TANIMADI!

Doğu Konferansı play-off'ları birinci turunda Toronto Raptors'la karşılaşan New Jersey Nets, rakibini serinini altıncı maçında 98-97 devirerek konferans yarı finaline adını yazdırdı. Karşılaşmayı 24 sayıyla noktalayan Jefferson takımı adına kaydettiği son basketle galibiyetin mimarı oldu.

5 Mayıs 2007, 10:14

Continental Airlines Arena'da oynanan ve 17 binden fazla seyircinin izlediği maçta New Jersey, Toronto'yu 98-97 yendi ve seride durumu 4-2'ye getirerek tur atladı. New Jersey'de gecenin kahramanı ise Richard Jefferson'dan oldu. Karşılaşmayı 24 sayıyla noktalayan Jefferson takımı adına kaydettiği son basketle galibiyetin mimarı oldu.

New Jersey'de Vince Carter ise 21 sayıyla oynayarak galibiyete önemli katkı sağladı. Nets'in All-star yıldızı Jason Kidd 18 sayı, 8 ribaunt ve 15 asistlik başarımıyla göz doldururken 'triple-double' yapma şansını ise kılpayı kaçırdı. Nets, altı yılda beşinci kez play-off'larda ikinci tura uzandı. New Jersey Nets, pazar günü Doğu Konferansı ikincisi Cleveland Cavaliers'la kozlarını paylaşmaya başlayacak.

Toronto'da Chris Bosh, attığı 23 sayıyla takımının en skorer ismi olurken, oyuna banktan dahil olan isimlerden T.J. Ford 19, çaylak oyuncu Andrea Bargnani ise, 17 sayıyla skora katkı sağladı. Toronto, tarihi boyunca sadece 1 kez play-off serilerinde tur atlamıştı. Raptors, 2001 yılında New York Knicks'i saf dışı bırakmıştı.

Ozan
05.05.2007, 11:12
işte bu iş bu kadar . torontoyu geçeceğimiz belliydi zaten :) . asıl zorluk şimdi başlıyor . takımda 3 tane sağlam oyuncu var onlar sırtlıyor ama genelde yarı finalde eleniyoruz . new jersey adam gibi 1 transfer daha yapsa zayıf olan mevkiiye o zaman şampiyonluk hayal olmayabilir .

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 11:23
Nets , pivot bölgesine iyi bi transferle her sene doğu konferansı şampiyonluğuna oynayabilir. sayı yapan ,yer tutan , ribaunt alan , blok yapabilen bi uzun ( bu zamanda çok zor ama :) ) . birkaç sene önce colins ve mutombo vardı ve nba finali yapmışlardı.

Bartuğ13
05.05.2007, 15:32
Nets , pivot bölgesine iyi bi transferle her sene doğu konferansı şampiyonluğuna oynayabilir. sayı yapan ,yer tutan , ribaunt alan , blok yapabilen bi uzun ( bu zamanda çok zor ama :) ) . birkaç sene önce colins ve mutombo vardı ve nba finali yapmışlardı.

aynen dediğin gibi ilk beş içinde işe yarar yeterli bir pivot olsa nets çok rahat gelebilir finale.son saniyede zor almışız maçı bugün.ama allaha çok şükür almışız

Bartuğ13
05.05.2007, 15:41
Batı Konferansı:

Dallas Mavericks– Golden State 4-0
Utah Jazz – Houston Rockets 4-3
Phoenix Suns – L.A Lakers 2-4
San Antonio Spurs – Denver Nuggets 4-1

Doğu Konferansı:

Detroit Pistons – Orlando Magic 4-2
Miami Heat – Chicago Bulls 4-2
Toronto Raptors – New Jersey Nets 2-4
Cleveland Cavaliers – Washington Wizards 4-1

en azından bir de şöyle tahminimce tur atlayacakları yazayım da skor tutmasa da burdan bakayım:D
dallas-san antonio,utah,lakers(bu biraz istekle bağlı)
miami,cleveland,detroit ve new jersey(bu da istekle bağlı ama gerçekleşme ihtimali çok)

dallas rezil etti beni.
utaha bakacaz bugün çok iyi şeyler yapmalarını bekliyor ve istiyorum. suns serisi de rezillik ama belirttiğim üzere o bir istekti olmadı.tahmin değildi.
san antonio denver seri galiba skoru da tuttu.

detroit süpürmez demdim ama süpürdü.yine de turu geçen tarafı bildim.
miami rezil etmedi.bunu buraya nasıl yazmışım anlamadım ben bu mesajdan sonra bir çok defa bulls alacak yazmıştım ama alalh allah.
new jersey seririsinde skoru da bildim.
clevalanda da süpürmez demiştim ama iç ettiler arenassız washingtonu.yine de turu geçeni bildim.
şu ana kadar 7de 5.biri bu gece.hoş lakersı saymamak lazım ama neyse.

şimdiki eşleşmelerden tahminlerim şunlar.

(2) SUNS vs. (3) SPURS- 2-4
UTA/HOU vs. (8) WARRIORS valla pek bir yorum yapamayacam ama gelen takım nolursa olsun 4-2 de olsa geçer goldan state.yeterki ciddiye alsınlar.

(1) PISTONS vs. (5) BULLS: bu seri 7 maça gider bence ama belli de olmaz.yine de detroitten yana yorumum 4-3 de tahmin.
(2) CAVS vs. (6) NETS: işte geldik kilit seriye.aslında pek yorum yapmak istemiyorum ama gönlümden geçen tabiki nets 4-0.ama yine de bu seri de 7 maça gidebilir gibi geliyor.galibi söylemek istemiyorum.inş ney jersey olur.ama bence cavs daha avantajlı

not:bu yorumlar yapılırken kadrolar ve oynadıkları oyunlar pek bilinmeden yapılmıştır.sonra dalga geçilmemesini rica ederim:D

şampiyonluk adaylarım da 2005-2006 finalinin aynısı olaiblir.yoksa bi önceski sezon muydu? hani spurs-detroit.işte bu iki takım oynar şampiyon da yine spurs olur gibi geliyor.ama erken bir tur sonra yine yaparım tahmin

ilhan
05.05.2007, 15:58
. sayı yapan ,yer tutan , ribaunt alan , blok yapabilen bi uzun ( bu zamanda çok zor ama :) ) .

Teklif gelirse değerlendirebilirim:D

Bartuğ13
05.05.2007, 19:50
Teklif gelirse değerlendirebilirim:D

aslında ben düşünmüştüm ama şimdi gitmeye kalksam carterdan kısayım.nasıl pota altına koyacakklar?ama valaha billaha istesinler ben yaz kampına kadar gerekli boyu uzatır,kiloyu da alırım.

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 20:57
Nej jersey pota altı bu kadar kötü durumda demek he :D :D

ilhan
05.05.2007, 21:10
Çaylak olarak giderim soluğu Türkiye Amatör basketbol takımlarından birinde alırım :) Harcanmak istemiyorum.

Şaka bir yana Miami harbi harbi soğuttu beni. 4-0 bee.. Geçen senenin şampiyonu bizdik be..

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 21:17
Üzülme ilhan ' ım seneye iyi bi yapılanmayla ve sağlam bi wade ile yine kafaya oynar heat

ya lakers :D bak özge ' nin haline :D :D lakers 2 maç alırmı alamazmı diye iddaya girdik . E haliyle ben kazandım , oda imzasını değiştirdi mecburen , bak 1-2 gündür yorum yapıyomu bu sayfada :D

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 21:25
Batı Konferansı:

Dallas Mavericks– Golden State 4-2
Utah Jazz – Houston Rockets 2-4
Phoenix Suns – L.A Lakers 4-1
San Antonio Spurs – Denver Nuggets 4-1

Doğu Konferansı:

Detroit Pistons – Orlando Magic 4-1
Miami Heat – Chicago Bulls 4-2
Toronto Raptors – New Jersey Nets 3-4
Cleveland Cavaliers – Washington Wizards 2-4

Biraz süpriz oldu ama :)

8 de 4 şu anda :) dallas serisi herkesi yanılttı g.s.w 2 maç alıp zorlar diye tahmin etmiştim fakat dallas 2 maç alıp zorlayamadı bile g.s.w yi :D bir hayal kırıklığı da heat yaşattı 4-0 kaybederek , cavs-wizards tahminini de arenas -butler lı bir wizars için yapmıştım ama her ne olursa olsun 1 maç almasını beklerdim wizardsın ,

son rockets serisi var onu alırsak rockets - g.s.w eşleşmesini de geçip finale yürüyebiliriz , zaten tahminim rockets-utah serisinin kazananı konferans finalini Suns ile oynar .

Özge
05.05.2007, 21:59
Üzülme ilhan ' ım seneye iyi bi yapılanmayla ve sağlam bi wade ile yine kafaya oynar heat

ya lakers :D bak özge ' nin haline :D :D lakers 2 maç alırmı alamazmı diye iddaya girdik . E haliyle ben kazandım , oda imzasını değiştirdi mecburen , bak 1-2 gündür yorum yapıyomu bu sayfada :DSinan senide görücez merak etme:D:DHem yorum yapıcak maç bulamadım diye yapmıyorum(nasıl ama):D:D

Sinan Akyıldız
05.05.2007, 22:17
İmzanda T-mac & Rockets yazdıgı sürece sorun yok :D bu akşam utah ' da elenirse ne yazıyosun bütün arkadaşlar şahit olsun da sonra ben yazmam falan deme :p :D :D

Bartuğ13
05.05.2007, 22:51
Nej jersey pota altı bu kadar kötü durumda demek he :D :D

çok ayıp valla ben oynayayım dedim diye mi rencide ettin bu kadar.hiç gülme aslan gibi oynarım.önemli olan sahaya yüreğini koymaktır:D

Özge
05.05.2007, 23:07
İmzanda T-mac & Rockets yazdıgı sürece sorun yok :D bu akşam utah ' da elenirse ne yazıyosun bütün arkadaşlar şahit olsun da sonra ben yazmam falan deme :p :D :D
Ne Utah yenilirse de mi imzamı değiştiricem bunu konuşmamıştık ama:D:D

UğuR
06.05.2007, 07:15
UTAH JAZZ 103 HOUSTON 99 son 1,7 saniye ve utah bitirdi.T MAC tarih oldu.
@ kAYA Bu sene şampiyon biziz İnşallah.

ilhan
06.05.2007, 09:08
Utah Jazz : 103 - 99 : H. Rockets

Boozer ; 35 Sayı
Williams ; 20 sayı
Mehmet Okur ; 16 sayı

T Mac ; 29 sayı 13 asistle maçı tamamladı.

Geçmiş olsun H. Rockets.

ilhan
06.05.2007, 09:18
http://www.memo13.com/images/haberler/07050501_Rockets175.jpg

Jazz Tarih Yazdı

Utah Jazz zengin basketbol tarihinde hiç bir play-off serisinde 2-0'lık bir dezavantajın üstesinden gelememişti, ve daha da önemlisi deplasmanda hiç bir yedinci maçı kazanamamıştı. Bu seride ise ev sahibi takımı kendi evindeki her maçı kazanmıştı. Jazz ise son 18 deplasman maçının 17'sini kaybetmişti. Her şey Rockets lehine gözüküyordu, ancak Jerry Sloan'ın ekibi tüm sezon boyunca beklenmenenin yapmayı başarımıştı. Bu sebeptendi belki de Houston Rockets'ın sahibi Les Alexander, şans getirsin diye en büyük Rocket'i maça davet etmişti. Ancak Hakeem "The Dream " Olajuwon bile yeterince uğur getiremedi ve Jazz 103-99 kazanarak seriyi 4-3 yaptı ve Golden State Warriors ile eşleşti.

http://www.memo13.com/images/haberler/07050502_Rockets333.jpg

Carlos Boozer 35 sayı, 14 rebound, 5 asist, 1 top çalma, 4 top kaybı ve 1 blok ile maçta double-double yapan üç Jazz oyuncusundan birisiydi. Serinin altı maçında double-double yapan Boozer, 13/23 genel şut ve 9/12 serbest atış ile oynadı. Deron Williams 20 sayı, 2 rebound, 14 asist, 1 top çalma, 4 top kaybı ve 7/13 genel şut ile double-double yapmayı başaran diğer bir Jazzcıydı.

http://www.memo13.com/images/haberler/07050503_Rockets333.jpg

Milli gururumuz Mehmet Okur 16 sayı, 11 rebound, 1 asist, 1 top kaybı ve 7/13 genel şut ile double-double yapan üçüncü isim oldu. Ancak Memo ateşten gömlek olduğu dakikalarda attığı iki üçlük ile belki de turu getiren isim oldu. Maçın bitimine 3:23 dakika kala Memo'nun üçlüğü Jazz'ı 94-91 öne geçirdi ve Rockets bir daha hiç öne geçemedi. Bitime 1:15 dakika kala Memo'nun ikinci üçlüğü skoru 99-95 yaptı ve Memo "money" olduğunu bir kez daha gösterdi.

http://www.memo13.com/images/haberler/07050504_Rockets333.jpg

Jazz takım olarak böylesine kritik ve stres dolu bir maçta % 51.3 genel şut ile oynamayı başarırken, sadece 10 top kaybı yaptı. Boyalı alandan da 46-44 üstün olan Jazz, reboundlarda 50-42 gerideydi. Ancak Jazz'ın son çeyrekte aldığı 6 hücum reboundu maçın önemli etkenleri arasında yer aldı. Jazz de başka bir isim çift hanelere ulşamsa da, Matt Harprin bench'ten gelip 8 sayı, 8 rebound, 2 asist, 1 top çalma ile double-double'a yaklaştı.

http://www.memo13.com/images/haberler/07050505_Rockets333.jpg

Kaynak : memo13.com

Kaya
06.05.2007, 10:24
Başlıktaki hata düzeltilmiştir.

Utah iyi iş çıkarttı. Tebrikler Mehmet.

ilhan
06.05.2007, 10:33
Utah mı iyi iş çıkarttı yoksa Boozer mı :) Boozer , Williams , Memo bu takımı şampiyon yaparlar.

h@msi61
06.05.2007, 11:15
Maçı izledim, gerçekten zevkli ve çekişmeli oldu. Houston ne kadar berbat bir takım olduğunu yine gösterdi, adamlar 2 kişiyle basketbol oynuyor. Tmac topu alıyor ya potaya atıyor ya Minge veriyor, diğerleri figuran misali ortalıkta dolaşıyorlar.Buna karşın takım olarak savaşan ve bişeyler yapmaya çalışan bir Utah vardı, Boozer sayı yükünü çekse de diğerleri de ellerinden geleni yaptı. Son periodda geri düşmelerine rağmen pes etmeyip maçı döndürdüler,Memonun son dakikalardaki 2 3 üçlüğü galibiyeti getirdi belkide. Utah iyi oyunuyla Warriorsu da devirip yıllar sonra konferans finali oynayacak inşallah...

ilhan
06.05.2007, 11:20
http://www.memo13.com/images/haberler/07050501_Rockets175.jpg

Foto için ne düşünüyorsunuz. Bence süperrr.

TURHAN
06.05.2007, 11:34
Gece salonda tv açık şekilde uyuyakalmışım, bi ara tvden nba karşılaşmasıyla ilgili sesler geldi ama yorgunluktan belimi doğrultupta kalkıp izleyemedim.Tebrikler Mehmet, inşallah takımın ve sen daha iyi olacaksınız.

Cengiz Çubukcu
06.05.2007, 11:36
çok büyük bir süpriz oldu ...Ben de bu sıralar yorgunluk sebebiyle maçları izleyemiyorum. Ama neyse ki utah turu geçti , bari bu seriyi izleriz...

macka61
06.05.2007, 11:57
helal olsun utah ve memoya bir şampiyonluk daha bekliyoruz memodan

Sinan Akyıldız
06.05.2007, 13:21
Ben yine ilk yarıyı izleyip uyuya kaldım :D Şimdi cezalardan ceza beğenicem hakkınızı helal edin arkadaşlar :D :D

Bartuğ13
06.05.2007, 14:36
sinan hatırlar mısın apoele yattara gol attıktan sonra bir sevinç gösterisi yapmıştı:D
nasıldı o?

Bartuğ13
06.05.2007, 14:40
dallas rezil etti beni.
utaha bakacaz bugün çok iyi şeyler yapmalarını bekliyor ve istiyorum. suns serisi de rezillik ama belirttiğim üzere o bir istekti olmadı.tahmin değildi.
san antonio denver seri galiba skoru da tuttu.

detroit süpürmez demdim ama süpürdü.yine de turu geçen tarafı bildim.
miami rezil etmedi.bunu buraya nasıl yazmışım anlamadım ben bu mesajdan sonra bir çok defa bulls alacak yazmıştım ama alalh allah.
new jersey seririsinde skoru da bildim.
clevalanda da süpürmez demiştim ama iç ettiler arenassız washingtonu.yine de turu geçeni bildim.
şu ana kadar 7de 5.biri bu gece.hoş lakersı saymamak lazım ama neyse.

evet 8de 6 oldu.sağolsun beni şaşırtmayan takım utaha teşekkür ve tebrikler.skorunu da bildiğim 3. maç oldu:D
oh oh daha ne olsun.

goldan state-utah serisi de tahminen 4-2 bitecektir.
hayırlı olsun.
tekrar söyliyim gooooooollllllllllll mehmet attııııııı :D

Sinan Akyıldız
06.05.2007, 15:03
Bartuğum sadece gol sevinci olsa iyi :D Susarız problem değil :D

Habu özge bi gelsin mahvedecek beni , yandık ki ne yandık :) neler planlıyodur şimdi off off :D

tsmusampa61
06.05.2007, 16:32
Big shot memo gene iş başındaydı. sonlardaki 2 üçlüğüyle roketlerin umudunu başka bahara gönderdi.

Özge
06.05.2007, 20:25

Habu özge bi gelsin mahvedecek beni , yandık ki ne yandık :) neler planlıyodur şimdi off off :DSinan çok güzel planlarım var hazırlıklı ol:D:D

Helal olsun Utah'a.Mehmet son iki maçta 10 sayının üzerine çıktı ve iyi oynadı.Tebrikler Mehmet:)

Bartuğ13
06.05.2007, 20:30

Habu özge bi gelsin mahvedecek beni , yandık ki ne yandık :) neler planlıyodur şimdi off off :D

vallaha bilmem.ama bu özgenin imza kaç gündür öyle kaldı ne zaman değişecek ve seninki en büyük laker falan oalcak onu anlamadım.ama merakla bekliyorum

Özge
06.05.2007, 20:41
vallaha bilmem.ama bu özgenin imza kaç gündür öyle kaldı ne zaman değişecek ve seninki en büyük laker falan oalcak onu anlamadım.ama merakla bekliyorumGündüz giremediğim için imzamı değiştiremedim ama şimdi değiştirdim sıra Sinan'da:D:D

ilhan
06.05.2007, 20:56
Jazz taraftarları Memo'yu bizden daha çok seviyorlar sanki :)

Kaya
06.05.2007, 22:42
Jazz taraftarları Memo'yu bizden daha çok seviyorlar sanki :)

Normal. Utah Jazz'ı, milli takıma tercih etti. :) Doğruya doğru.

Eren Uğur Ayar
06.05.2007, 23:01
Mükemmelsin mehmet seninle gurur duyuyoruz.:)

Sinan Akyıldız
06.05.2007, 23:18
Gündüz giremediğim için imzamı değiştiremedim ama şimdi değiştirdim sıra Sinan'da:D:D

Evet arkadaşlar kesin cezamıda bitsin habu işkence artık :D

ula t-mac anladım zaten habu iş son maça kalınca bi terslik olacağını , bu adam baskıyı kaldıramıyor , neyse ama sen yine benim kahramanımsın :)

T-Mac & Big Mac & Papa I. McGrady Seni Seviyoruzzzz :)

Not : bugunkü ntv haberinden :)

Nba in gelmiş geçmiş en büyük sayı silahlarından T-Mac birkez daha 2. tur sevinci yaşıyamadan playoff lara veda etti .

ilhan
06.05.2007, 23:46
Normal. Utah Jazz'ı, milli takıma tercih etti. :) Doğruya doğru.

Herşey bu ince ayrıntıda işte abi :)

Ömer SEVİNÇ
07.05.2007, 00:29
Mehmet'i o hareketinden dolayı hiç affetmeyeceğimi sanıyordum ama affedebilirmişim:) Ben affettim valla takıma gelmemesini. Eğer bir de bu sene katılırlarsa hiçbir sorun kalmaz. En azından benim için:)

Sinan Akyıldız
07.05.2007, 00:33
Mehmet'in katılmaması bence iyi bile oldu

ruhsuz bi mehmet ve hidayet' ten ise ruhuyla oynayan diğer basketçiler bizi japonyada fazlasıyla mutlu ettiler . eğer önümüzdeki şampiyonada da aynısı olacaksa bence hiç uçağa binip kendilerine zahmet etmesin hazretler :) aslanlar gibi oynar gençlerimiz

Berat
07.05.2007, 01:28
Batı konferansı yarı final ilk maçı; Phoenix:106 San Antonio: 111

Herşey bitmedi..Seri uzun :)

necmiati61
07.05.2007, 03:59
Maçı izledim ve Mehmet'i tebrik ediyorum..son saniyelerde attığı 2 üçlükten sonra 2 tane de üçlük kaçırdı onları da atsa kahramandı..Utah hücumlarında Mehmet'i çok fazla kullanmıyor bence..Seride Utah maçı kaçırmadım ama Baron Davis'ın ilk maçlarda oynamayacak olmasına rağmen Utah'ın çok fazla şansı yok bence, inşallah tersi olur... Çünkü Golden State çok farklı bir hava yakalamış durumda, yine de belli olmaz..T-mac kariyerinde paly offlarda hiç 2. tur görmemiş..ayrıca basın toplantısında bir soru karşısında duygulandı ve cevap vermeden gitti..

Özge
07.05.2007, 15:57
Sinan nerelerdesin:D:D

San Antonio Phoenix i yenmiş yaa Nba'de en sevmediğim takım diyebilirim San Antonio için o yüzden Phoenix'i tutuyorum:D

Ömer SEVİNÇ
07.05.2007, 16:55
San Antonio olarak Phoenix'i de devirdik. Bu serinin mutlak favorisi olarak Batı konferansı finalinde Utah'ı istiyoruz. Playoff finalinde de mümkünse Cleveland gelsin:)

Berat
07.05.2007, 17:02
San Antonio olarak Phoenix'i de devirdik. Bu serinin mutlak favorisi olarak Batı konferansı finalinde Utah'ı istiyoruz. Playoff finalinde de mümkünse Cleveland gelsin:)

Son dakikada NASH sakatlanmasaydı görürdük kim kazanıyor..

Sadece hücum yaparak San Antoniô'yu geçemeyeceğimizi idddia edenlere cevabım; sadece Duncan-Parker ikilisiyle turu geçemezsiniz..

Özge
07.05.2007, 17:04
Bende Phoenix'in turu geçeceğine inanıyorum:)

ilhan
07.05.2007, 18:59
Takımı elenmeyen kaldı mı aramızda :)

Miami gitti , H. Rockets gitti. Phoenix gitti. başka başka var mı :)

Ömer SEVİNÇ
07.05.2007, 19:33

Sadece hücum yaparak San Antoniô'yu geçemeyeceğimizi idddia edenlere cevabım; sadece Duncan-Parker ikilisiyle turu geçemezsiniz..

Ben şöyle düşünüyorum.

Nash savunma yapmadığı sürece Parker her maç 20 sayı atar.
Bowen ne kadar yaşlanmış olsa da Marion'u durdururmayı başarır. En azından yavaşlatacaktır.
Duncan da Amare'ye geçiş izni vermeyecektir.

San Antonio'nun bunlardan başka Ginobili gibi, Finley gibi hatta Horry gibi silahlara sahip. Ancak Suns'ın sadece elde ayakta bir Barbosa'sı var.

Bu nedenle Phoenix'in eğer Nash çok çok üstün bir performans(25 sayı 20 asist vb) göstermezse en fazla 2 maç alabileceğini düşünüyorum...

p.s: İhan dağ gibi San Antonio'm var burada:D

Sinan Akyıldız
07.05.2007, 19:49
Bende Phoenix'in turu geçeceğine inanıyorum:)

Spurs kesin bu turu geçecek demektir bu :D :D

Özge
07.05.2007, 19:50
Utah'ı bilmedim mi:D

Selman
07.05.2007, 19:57

Şüphen mi var Sinan?:) Ne Nash ne de Stoudemire Suns'a yetmez, yetmeyecek.Deplasmanda 1 maç kazandık.Şimdi sıra 2. sinde:)

Sinan Akyıldız
07.05.2007, 20:00
Selman yahu benim takımım deplasmanda hiç maç kazanamamış nerden bileyim ben :)

Ama bildigim tek bişey var özge eğer suns turu geçicek dediyse kesin spurs geçer bu turu :)

Özge iddia maçını da bulduk bu arada :D kaybeden cezasına razı olur

Suns-Spurs bahisler açılmıştır arkadaşlar :D

Özge
07.05.2007, 20:02
Ama bildigim tek bişey var özge eğer suns turu geçicek dediyse kesin spurs geçer bu turu :)

Bu ne şimdi Sinan:D:DUtah'ı unuttun mu unutmamak için avatarına ve imzana bak tamam mı:D:DSuns geçicek turu:)

Sinan Akyıldız
07.05.2007, 20:06
EE ne olmuş avatarıma ya :) t-mac ile kobe kardeş kardeş duruyolar :D imzamda bi arkadaş istedi o yüzden yaptım yoksa kesinlikle iddia kaybettiğimden falan değil :D ( not : Resim :D )

Spurs geçer 4-2 kaybeden ne yapıyo Kobe<T-mac ? :Darkadaşlarda şahit olsun

Bartuğ13
07.05.2007, 20:43
Batı konferansı yarı final ilk maçı; Phoenix:106 San Antonio: 111

Herşey bitmedi..Seri uzun :)

u çok güzel oldu:D

Takımı elenmeyen kaldı mı aramızda :)

Miami gitti , H. Rockets gitti. Phoenix gitti. başka başka var mı :)

kaldı benim takımım duruyor.ama bu seeride elenebilir yine de büyük yorgunluğa rağmen cavsı çok zorlamışlar bir ümit belki.

çok büyük laflar dönüyor burda.sadece duncan-parker yok o takımda.yapılan bir savunma var.geriye koşma var.ayrıca takım olma bilinci var.yedek kulübesinde hayatı playoff maçlarından ibaret horry var.sahada finley ve ginobili var.o takım rahatça geçecektir turu 4-2 gibi.

sinanın imzası süper olmuş çok hoşuma gitti.inş carter inanılmazlar yaratır da cavsı geçeriz

ilhan
07.05.2007, 23:33
Utah Jazz, San Antonio , Nets ve C. Bulls son dörde kalır .

Sinan Akyıldız
08.05.2007, 00:04
Ula habu misafirler kim :) sürekli takipteyiz

Golden state utah kadar zor bi seriden çıkmadı bence g.s.w - utah serisi süprize açık . utah içerden oynamayı denerse bi adım önde fakat g.s.w de dallası eledi kolay değil :) spurs zaten orda favori bende 4-2 bekliyorum

doğuda bence süpriz olmaz detroit-cavs orda konferans finali yaparlar , ve inşallah detroit gelir finale , cavs ın final oynaması demek le bron balonunun daha çok şişirilecek olması demek.

Olası bi pistons-spurs finali gözüküyo bana göre ufukta :)

Cengiz Çubukcu
08.05.2007, 08:09
netten takip ediyorum ve maçın son anları utah 108 -107 önde..

Cengiz Çubukcu
08.05.2007, 08:22
veee 116-112 kazandılar..

MarceloTS
08.05.2007, 08:33
Utah 1-0 öne geçti.Memo 21 sayı 2 asist 11 ribaundla oynadı.Williams'ta 31 sayı attı.

ilhan
08.05.2007, 09:17
Memo açıldı. 21 Sayı helal.

Cengiz Çubukcu
08.05.2007, 09:18
Memo açıldı. 21 Sayı helal.

geç kaldın ilhan :) memo 27 dk'da bu sayıyı atmış ve maç sonunu oynamış galiba..

ilhan
08.05.2007, 10:39
Boozer pek etkili olamadı sanırım.

Ozan
08.05.2007, 14:16
Nets seride 1-0 geriye düştü ama eleneceğimizi sanmıyorum . kendi sahamızdaki tüm maçlarıda kazanırız gibime geliyor :) deplasmandada ilk maçta kötü oynadık ama birdahakine o kadar kötü oynamayız ve cleveland da bu kadar şanslı olmaz :P

bu arada 2. maç ne zaman ?

Özge
08.05.2007, 15:28
Mehmet yine iyi performans sergiledi galiba:DMehmet iyi oynayınca Utah'ta kazanıyor

Bartuğ13
08.05.2007, 16:31
mehmet ritmini buluyor gibi.tabi yao karşısında çok zorlanmıştır.şimdi goldan state önünde işi çok daha kolay.aferin aferin

macka61
08.05.2007, 16:59
helal olsun memo yeni bir şampiyonluk bekliyoruz senden

Bartuğ13
09.05.2007, 09:16
maalesf nets-cavs serisi 2-0 oldu.
suns da durumu eşitledi.
spurs zzaten kendi evinde iki maçı da kazanıp 3-1 getirecektir diye düşünüyorum.
fakat nets iiçin bu kötü oldu.eğer 2-2 gelebilirlerse bir ihtimal şansımız olabilir.

Berat
09.05.2007, 14:28
101-81.. Demek ki Suns sadece atarak kazanan bir takım dğeilmiş..İyi savunma da yapabiliyormuş..Ve SAS gibi bir takıma karşı 20 sayıyla galip gelebiliyormuş..

Steve NASH; 20 sayı 16 asist.. Bu kadar basit :)

Kupa bizim olacak..

Ozan
09.05.2007, 14:50
maalesf nets-cavs serisi 2-0 oldu.
suns da durumu eşitledi.
spurs zzaten kendi evinde iki maçı da kazanıp 3-1 getirecektir diye düşünüyorum.
fakat nets iiçin bu kötü oldu.eğer 2-2 gelebilirlerse bir ihtimal şansımız olabilir.

nets maçı yine cleveland ın sahassında olduğu için 2-0 olabilir ama nets kendi sahasında maç vereceğini sanmıyorum ve bundan sonraki 2 maçıda kazanıp durumu en azından 2-2 ye getireceğine inanıyorum .

Özge
09.05.2007, 15:06
Spurs Phoenix ilk maçında Nash sakatlanmasaydı Phoenix maçı alırdı bence.Çünkü Nash sakatlanmadan önce arada fark yoktu.Ayrıca Nash'in burnu çok kötüydü aklıma geldi yine:)

Suns için rahat bir maçtı.Nash yine sayı ve özellikle de asistleriyle maçı kopardı:)Amare'yide unutmamamk lazım.:)Bu seride çok güveniyorum Nash'e:D:D

Ömer SEVİNÇ
09.05.2007, 15:31
101-81.. Demek ki Suns sadece atarak kazanan bir takım dğeilmiş..İyi savunma da yapabiliyormuş..Ve SAS gibi bir takıma karşı 20 sayıyla galip gelebiliyormuş..

Kupa bizim olacak..

Phoenix gibi bir takımın kendi sahasında 2 maçı da kaybetmesi hayal olurdu zaten:) Bu maçta Nash'in iyi oyunu kopardı maçı ama Parker'in ve özellikle Ginobili'nin gününde olmaması da önemli...

cınar#7
09.05.2007, 15:48
bu gece saat 4.00da NBA TVde Utah-Golden State Warriors maçı war...

ilhan
09.05.2007, 18:08
bu gece saat 4.00da NBA TVde Utah-Golden State Warriors maçı war...

Mehmet Okur'a başarılar.

Bartuğ13
09.05.2007, 20:28

Kupa bizim olacak..

bence o kadar emin olmamak lazım.

ilhan
10.05.2007, 06:25
Golden State Warriors : 110
Utah Jazz : 107

Son dakikalar.

ilhan
10.05.2007, 06:33
112 - 109 son 35 Saniye

ilhan
10.05.2007, 06:43
4.Periyot sonucu

Golden State Warriors : 113
Utah Jazz : 113

Memo 23 sayı 15ribaunt.

ilhan
10.05.2007, 06:56
Utah Jazz : 127
Golden State Warrior : 117

Memo 23 sayı , 18 Ribaunt.

Kaya
10.05.2007, 07:00
İnanılmaz. Nasıl bir maç bu?

Golden State: 117 - Utah Jazz: 127

ilhan
10.05.2007, 07:10
Maç 4.Periyotta bir an gitti dedim. Ama 113-113 eşitlikle bitince uzatmalarda Utah koparır dedim ve kopardı. Genç ve dayanıklı bir ekip.

Tebrikler Utah.

UğuR
10.05.2007, 09:35
Okur, Utah Jazz'ı finale taşıyor...http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/142131.jpg10 Mayıs 2007 09:15

NBA play-off yarı final serisinde Utah Jazz, Golden State Warriors’ı uzatmada yendi ve seriyi 2-0’a getirdi... Büyük çekişmeye sahne olan maçta Okur adeta devleşti... http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif
Golden State Warriors'ı uzatmada 127-117 mağlup eden Utah Jazz, seriyi 2-0'a getirdi. Mehmet Okur, 23 sayı – 18 ribauntla double-double yaptı.

NBA play-off yarı final serisinde Utah Jazz, Golden State Warriors’ı uzatmada 127-117 yendi ve seriyi 2-0’a getirdi. Bu sezon sahasında oynadığı 5 play-off maçının tamamını kazanan Jazz, yarı finalin 2. maçını da kazanarak ard arda 4. galibiyetini aldı.

Maçı yüzde 52.9 saha içi isabetiyle tamamlayan Jazz, rakibinden 28 ribaunt daha fazla almayı başararak, boyalı alan sayılarında Warriors’a 58-36 üstünlük sağladı.

Maçın son saniyelerinde bulduğu kritik basketle Jazz’ın farkı 1 sayıya http://www.ntvspor.net/Images/13787.jpgindirmesini sağlayan Mehmet Okur, 15/9 saha içi isabetiyle oynadığı maçı 23 sayı – 18 ribauntla tamamladı ve double-double yaptı. Sahanın en fazla ribaunt alan oyuncusu olan temsilcimiz, 3 sayı çizgisinin gerisinden kullandığı 7 şutun 3’ünü sayıya çevirdi. Serbest atış çizgisinden 3/2 ile oynayan Mehmet, 43 dakika süre aldığı maçı 1 asist – 1 top çalma – 1 blokla tamamladı. Oyunun son saniyelerinde gelen basketiyle maçın en kritik basketlerinden birine imza atan Mehmet, Jazz’ın seriyi 2-0’a getirmesinde büyük rol oynadı.

30 sayı – 13 ribauntla double-double yapan Carlos Boozer, Jazz’ın en skorer oyuncusu oldu. 14/9 saha içi isabetiyle geceyi bitiren yıldız oyuncu, 14 kez serbest atış çizgisine gitti ve kullandığı serbest atışların 12’sini sayıya çevirdi. 43 dakika oyunda kalan Boozer, 3 asist ve 1 top çalma yaptı.

Serinin ilk maçında yaptığı 7 blokla dikkat çeken Rus oyuncu Andrei Kirilenko, 20 sayı – 9 ribaunt – 6 blokla maçın en etkileyici performanslarından birini sergiledi. 18/7 saha içi isabetiyle oynayan Kirilenko, serbest atış çizgisinden 7/6 isabet keydetti. 42 dakika mücadele eden Rus yıldız, 2. maçtaki başarılı performansına 5 asist – 1 top çalma ekledi.

İlk çeyrekte faul problemine giren Deron Williams, bulduğu kritik basketle maçı uzatmaya götürürken, 13/6 saha içi isabetiyle 17 sayı üretti. 5/4 serbest atış kullanan genç oyuncu, 14 asist yaptı ve double-double’a ulaşan bir başka Jazz’lı oyuncu oldu. Maçın en çok asist yapan oyuncusu olan Williams, 38 dakika oyunda kaldı ve 3 ribaunt – 1 top çalma yaptı.

Kenardan gelerek 22 dakika görev yapan Paul Millsap, 10 sayı – 6 ribaunt – 1 asist – 1 top çalma ve 1 blok ile Jazz’ın en etkili yedek oyuncusu oldu. Kızının sağlık problemleri nedeniyle ilk yarıda forma giyemeyen Jazz’ın tecrübeli oyuncusu Derek Fisher, 2. yarının ortalarında salona geldi ve takımdaki yerini aldı. 10 dakika süre alan tecrübeli oyuncu, 5 sayı üretti ve Baron Davis’e etkili savunma yaparak galibiyette önemli pay sahibi oldu.

22/13 saha içi isabetiyle 36 sayı üreten Baron Davis, maçın en skorer oyuncusu olmayı başardı. 3 sayı çizgisinin gerisinden kullandığı 9 şutun 4’ünü sayıya çeviren yıldız oyuncu, 7/6 serbest atış kullandı. 46 dakika ter döken Davis, Warriors adına 7 asist – 4 top çalma – 3 ribaunt yaptı; ancak bu performans Jazz’ı durdurmak için yeterli olmadı.

27 sayı üreterek Warriors’ın en skorer 2. oyuncusu olan Jason Richardson, geceyi 20/9 saha içi isabetiyle tamamladı ve kullandığı 10 üç sayılık atışın 5’ini sayıya çevirdi. 47 dakika mücadele eden yıldız oyuncu, 4 ribaunt – 2 top çalma ve 1 asist yaptı.

Dallas Mavericks serisinin en etkili oyuncularından Stephen Jackson, 18/4 gibi düşük bir saha içi isabetiyle oynadı ve maçı 18 sayı – 3 ribaunt – 2 top çalmayla noktaladı. 3 sayı çizgisinin gerisinden kullandığı 10 şut’un yalnızca 2’sinde isabet kaydeden Jackson, serbest atışlarda 10/8 ile oynadı.

Oyuna sonradan girerek 30 dakika süre alan Al Harrington, 15/7 saha içi isabetiyle maçı tamamladı ve 17 sayı üretti. Kullandığı 5 üç sayılık atışın 2’sini sayıya çevirmeyi başaran Harrington, Warriors’ın en göze çarpan yedeği oldu.
Bu haber toplam 246 defa okunmuştur.

http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gifhttp://www.internetspor.com/v3/img/yazdir.gifBu haberi yazdır (javascript:openPOP('yazdir','haberYazdir.php?habe rID=50459',1,560,500))

Bartuğ13
10.05.2007, 14:56
demiş olduğum gibi karşılarında etkili uzunların olmaması carlos ve memonun yetmesine sebep oluyor.krilenko da savunmadaki katkıyı hücuma da taşıyınca yenilmeleri çok zorlaşıyor.

gönül isterdi ki memo aynı başarıları yao karşısında da yapsın.yada bu turdan sonra duncan veya amare karsşısında da yapabilsin.bekleyip görecez

eys_61
10.05.2007, 15:29
Uykusuz kalmama değecek bir maç oldu.Williams ın faul problemine girmesinden sonra Jazz ın uzun süre guardsız oynaması maçı koparmasını engelledi.Golden State de maç boyunca inanılmaz şutlar soktu ama uzatmada güçleri yetmedi.

Memo nun maçı geri getiren basketinden daha önemlisi Derek Fisher ın gösterdiği özveriydi bence.Maçın ortasında daha ısınmadan oyuna girdi ve o ana kadar takımı sürükleyen Davis i durdurmayı başardı.

Sanıyorum Utah deplasmanda da bir maç kazanıp seriyi 4-1 alır pivotsuz Golden State i geçer.

ilhan
10.05.2007, 15:52
Seri 4-0 biteceğe benzer.

Özge
10.05.2007, 20:37
Nba Tv'de Utah Golden State maçının tekrarını izledim.Maçın sonucunu bilmesem Golden State'in kazandığını sanardım:)Süper maçtı çok zevkliydi.B.Davis faullerin ikisini de atmış olsaydı Golden State maçı alabilirdi.Mehmet çok etkiliydi.Tebrikler Utah

ilhan
11.05.2007, 01:20
Utah şampiyon olursa şaşırmam :)

Ömer SEVİNÇ
11.05.2007, 02:17
Utah şampiyon olursa şaşırmam :)

Abi Houston'u geçerlerse şaşırırım diyordun. N'oldu ki? O kadar mı iyi Utah bu Golden State karşısında?:S

ilhan
11.05.2007, 09:02
İzle ve gör. Aslında Utah'i hiç izlememiştim Play Offlarda ama çok genç ve direnişli bir takım. İşi ciddiye aldılar mı Boozer, Williams , Memo ve Krilenko çok iyi şeyler yapiyorlar.

Bu arada Detroit Piston : 81 - 74 : Chicago Bulls .

Ömer SEVİNÇ
11.05.2007, 11:49
İzle ve gör. Aslında Utah'i hiç izlememiştim Play Offlarda ama çok genç ve direnişli bir takım. İşi ciddiye aldılar mı Boozer, Williams , Memo ve Krilenko çok iyi şeyler yapiyorlar.

Bu arada Detroit Piston : 81 - 74 : Chicago Bulls .

Houston karşısında 2 kez izledim ben. Konsantre oldukları zaman iyi şeyler yapıyorlar ama bir dağıldılar mı toparlayamıyorlar bir türlü. Houston karşısında her maçta yaşadılar bunu. Tecrübesizlik bu olsa gerek:) Bir de Kirilenko'nun inanılmaz düşüşü etkiliyor onları. Gerçi son maçlarda toparladı biraz...

Bu arada çok sıkıcı bir yarı final yaşıyoruz. Hepsi 4-0'a doğru gidiyor. San Antonio-Phoenix hariç tabi ki:) O 4-2 olcak:D:D

ilhan
11.05.2007, 11:55
İş tecrübeyle olsaydı Geçen senenin şampiyonu olarak bu senede şampiyon olurduk :D Bak 4-0 elendik :D

ilhan
11.05.2007, 11:56
BOĞA AVI SÜRÜYOR!

NBA'de play-off ikinci tur maçları devam ederken, Doğu Konferansı'nda Detroit fırtınası esmeye devam ediyor.. Chicago Bulls'la kendi sahasında yaptığı iki maçı da kazanan Pistons, rakibini deplasmanda da mağlup ederek seride durumu 3-0'a getirmeyi başardı..

United Center'da 24 binden fazla seyircinin izlediği karşılaşmada Chicago'ya konuk olan Pistons, rakibini 81-74 mağlup etti. Pistons, bir ara 19 sayı geriye düşmesine rağmen yıldız oyuncuları Chauncey Billups ve Tayshaun Prince'ın etkili oyunlarıyla sonuca gitmesini bildi. Tayshaun Prince karşılaşmayı 23 sayıyla tamamlayarak hem takımının hem de maçın en skorer ismi oldu. Prince, maç boyunca 11'de ribaunt topladı.

Chauncey Billups, 21 sayıyla karşılaşmayı noktalarken, attığı sayıların 17'sini maçın ikinci yarısında kaydetti ve takımın geriden gelmesine büyük katkı sağladı. Richard Hamilton 16 sayı, 7 asist, Rasheed Wallece ise 16 sayı, 11 ribauntluk başarımlarıyla Detroit adına galibiyetin mimarlarından oldular.

Birinci turda milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu'nun formasını giydiği Orlando Magic karşısında 4 maçtan da galibiyetle ayrılarak rakibine şans tanımayan Detroit, Bulls karşısında da ilk 3 maçını kazanarak üst üste yedinci play-off maçından galibiyetle ayrılmasını bildi.

Maçın ilk yarısını 44-28 önde kapamasına rağmen bu üstünlüğünü koruyamayan ve rakibine kendi evinde teslim olarak tur şansını zora sokan Chicago, 1981 yılından beri ilk kez bir play-off serisinde 3-0 geriye düştü. Chicago'yu 3-0 geriye düşüren son takım, o tarihte Boston Celtics olmuştu.

Chicago'da Luol Deng, 21 sayı 14 ribauntluk başarımıyla galibiyet için çabalarken, Ben Gordon 16 ve Kirk Hinrich de 13 sayı atarak skora katkı sağlayan isimler oldu.

İki takım arasında serinin dördüncü maçı pazar gecesi Chicago'da oynanacak. Detroit bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılması halinde Doğu Konferansı finaline adını yazdıracak. Chicago'nun ise şansını devam ettirmesi için bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor. Ancak, bugüne kadar hiçbir NBA takımı 3-0 geriye düştükten sonra turu geçme başarısı gösteremedi.

Ömer SEVİNÇ
11.05.2007, 11:59
İş tecrübeyle olsaydı Geçen senenin şampiyonu olarak bu senede şampiyon olurduk :D Bak 4-0 elendik :D

Öyle demiyorum tabi ki abi. Sadece tecrübe değil ama tecrübe çok etkili bence:)

Sizin elenmenizin sebebi de sakatlıklar bence. Özellikle Wade'in sakatlığı çok etkilemiş takımı. Ameliyat olacaktı yazın değil mi? Yanlış mı biliyorum?

ilhan
11.05.2007, 12:13
Bana Wade'den söz etmeyin. O oynamasa kazanırdık belkide bir iki maç. Çok kötü bir Wade izledik. Evet Bu yaz ameliyat olucak.

Naim
11.05.2007, 12:36
BOĞA AVI SÜRÜYOR!

NBA'de play-off ikinci tur maçları devam ederken, Doğu Konferansı'nda Detroit fırtınası esmeye devam ediyor.. Chicago Bulls'la kendi sahasında yaptığı iki maçı da kazanan Pistons, rakibini deplasmanda da mağlup ederek seride durumu 3-0'a getirmeyi başardı..

United Center'da 24 binden fazla seyircinin izlediği karşılaşmada Chicago'ya konuk olan Pistons, rakibini 81-74 mağlup etti. Pistons, bir ara 19 sayı geriye düşmesine rağmen yıldız oyuncuları Chauncey Billups ve Tayshaun Prince'ın etkili oyunlarıyla sonuca gitmesini bildi. Tayshaun Prince karşılaşmayı 23 sayıyla tamamlayarak hem takımının hem de maçın en skorer ismi oldu. Prince, maç boyunca 11'de ribaunt topladı.

Chauncey Billups, 21 sayıyla karşılaşmayı noktalarken, attığı sayıların 17'sini maçın ikinci yarısında kaydetti ve takımın geriden gelmesine büyük katkı sağladı. Richard Hamilton 16 sayı, 7 asist, Rasheed Wallece ise 16 sayı, 11 ribauntluk başarımlarıyla Detroit adına galibiyetin mimarlarından oldular.

Birinci turda milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu'nun formasını giydiği Orlando Magic karşısında 4 maçtan da galibiyetle ayrılarak rakibine şans tanımayan Detroit, Bulls karşısında da ilk 3 maçını kazanarak üst üste yedinci play-off maçından galibiyetle ayrılmasını bildi.

Maçın ilk yarısını 44-28 önde kapamasına rağmen bu üstünlüğünü koruyamayan ve rakibine kendi evinde teslim olarak tur şansını zora sokan Chicago, 1981 yılından beri ilk kez bir play-off serisinde 3-0 geriye düştü. Chicago'yu 3-0 geriye düşüren son takım, o tarihte Boston Celtics olmuştu.

Chicago'da Luol Deng, 21 sayı 14 ribauntluk başarımıyla galibiyet için çabalarken, Ben Gordon 16 ve Kirk Hinrich de 13 sayı atarak skora katkı sağlayan isimler oldu.

İki takım arasında serinin dördüncü maçı pazar gecesi Chicago'da oynanacak. Detroit bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılması halinde Doğu Konferansı finaline adını yazdıracak. Chicago'nun ise şansını devam ettirmesi için bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor. Ancak, bugüne kadar hiçbir NBA takımı 3-0 geriye düştükten sonra turu geçme başarısı gösteremedi.

3-0 dan çevirirler
4. maçta başlar Majesteleri ,Roodman ve Pippen Oynamaya ondan sonra kimse durdurmaz Boğaları :)

Hey gidi hey Kimler Geldi Kimler geçti

Bartuğ13
11.05.2007, 14:17
maalesf bu seri 4-0a gidiyor.en iyi ihtimal 4-1 biter.
cavs serisi inş öyle olmayacaktır.utah da olmaz zaten öbür seri olamaz:D

Özge
11.05.2007, 16:24
FANTASTİK BEŞLİ!

NBA'de play-off heyecanı tüm hızıyla sürerken, normal sezonun "en"leri de açıklanmaya devam ediyor. Yılın en iyi çaylak takımını açıklayan NBA yönetimi, şimdi de normal sezonun en iyi beş oyuncusunu belirledi.. "Fantastik Beşli" herkesin beklediği gibi oluştu..

3 kategoride seçilen yılın en iyilerinde ilk 5'e girenler yılın takımını oluştururken, 2. en iyi 5 oyuncu ve 3. en iyi 5 oyuncu seçimleri de yapıldı.

Phoneix Suns'tan Steve Nash, Los Angeles Lakers'tan Kobe Bryant, Dallas Mavericks'ten Dirk Nowitzki, San Antonio Spurs'tan Tim Duncan ve yine Phoneix Suns'tan Amare Stoudemire yılın en iyi 5'ini oluşturan oyuncu oldular.

Yılın en iyi 5'ine giren tüm oyuncuların Batı Konferansı'ndan olması dikkat çekerken, Kanadalı oyun kurucu Nash, üst üste 3 sezondur ilk 5 arasına girmeyi başardı. 2003-2004 sezonunda Shaquille O'Neal ve Kobe Bryant ikilisinden bu yana ilk kez Nash ve Stoudemire çifti aynı takımdan en iyi 5 arasına girdi.

Steve Nash, 129 medya görevlisinin listesinde ilk sırada gösterilirken, toplamda da 645 puana ulaştı ve ilk sıraya yerleşti.

24.6 sayı ve 8.9 ribaunt ortalamasıyla normal sezonu tamamlayan Alman forvet Dirk Nowitzki de 3. kez üst üste yılın en iyi 5'i arasına girmeyi başaran oyunculardan oldu.

Normal sezonu 31.6 sayı ortalamasıyla sayı kralı olarak tamamlayan Lakers'ın yıldızı Kobe Bryant ise 2. kez üst üste ilk takıma girerken, kariyerinde bu başarıyı 5. kez yakaladı.

20 sayı ve 10.6 ribaunt ortalamasıyla San Antonio Spurs'un başarısında etkisi tartışılmaz olan Tim Duncan ise kariyerinde tam 9. kez bu unvana layık görülerek, ligdeki aktif oyuncular içinde ilk 5'e en çok seçilen oyuncu unvanını elde etti.

Ligin en iyi 2. ve 3. takımı ise şöyle:

İkinci en iyi 5:
LeBron James (Cleveland Cavaliers), Gilbert Arenas (Washington Wizards), Tracy McGrady (Houston Rockets), Chris Bosh (Toronto Raptors), Yao Ming (Houston Rockets)

Üçüncü en iyi 5:
Dwayne Wade (Miami Heat), Chauncey Billups (Detroit Pistons), Kevin Garnett (Minnesota Timberwolves), Carmelo Anthony (Denver Nuggets), Dwight Howard (Orlando Magic)

tsmusampa61
11.05.2007, 17:14
Nba.com da ankette maçın en iyisi sıralamasında mehmet 4. oldu. ya kardeşim maçı kurtaran adam mehmet topun en el yaktığı anlarda 3'lüğü o attı ama 2'lik oldu. onu başkasına verseler 2,lik bile atamazdı kolay kolay. çaktığı 3 lükler taraftraı gaza getirip warriorsın moralini bozdu ama hala deronun ve bozerın mehmetten çok oy alması utah taraftarının ne kadar yanlı olduğunu gösteriyo. hade fisherı anladık o halde oraya gelmesi bile özveri. ama mehmet maçın kahramanıydı bence. zaten etkililikte 32 filan aldı yani süper star puanına yakın.

Oğuz B.
11.05.2007, 17:49
bu seri ve diğer serilerin fotoğrafları için tıkla ;)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6462

UğuR
11.05.2007, 18:27
bU GECE SAAT 4 DE (sabaha karşı) utah maçı var bilgilerinize arz ederim

Özge
12.05.2007, 12:01
MEMO'LU UTAH FARK YEDİ!

Oakland'daki Oracle Arena'da, Golden State Warriors'la, Batı Konferansı yarı final serisi üçüncü maçına çıkan Utah Jazz, rakibine 125-105 yenildi. Milli basketbolcu Mehmet Okur'un formasını giydiği Utah, deplasmanda aldığı bu yenilgiyle seride durumun 2-1'e gelmesini engelleyemedi.

Golden State Warriors, 20 binden fazla seyircisinin de desteğiyle maç boyunca özellikle ilk iki çeyrekte oldukça etkili bir oyun ortaya koyarken, Baron Davis, 32 sayı, 9 asist ve bir play-off rekoru olan 6 top çalmalık başarımıyla geceye damgasını vurdu.

Jason Richardson 25 sayı üretirken, 3 sayılık alandan 5 isabetli şut bularak dikkat çekti. Al Harrington 15 sayıyla skora katkı sağlarken, Andris Biedrins 13 sayı, 13 ribauntluk başarımıyla dikkat çekti. Golden State'in yedeği Mickael Pietrus ise 14 sayı üreterek galibiyete katkı yaptı.

Maç boyunca yüzde 52.6 gibi yüksek bir şut oranıyla oynayan Golden State, maçın ilk yarısında tam 11 adet üç sayılık basket kaydederek bu alandaki NBA rekoruna ortak oldular. NBA tarihinde bunu başaran son takım 8 Mayıs 2003 tarihinde, -Sacramento'ya karşı-, Dallas Mavericks olmuştu.

Maçın ilk çeyreğinde Utah Jazz, Golden State'le başa baş bir oyun sergiledi. Hatta rakibinin 15-0'lık bir serisine iyi direnen Jazz, bu kez 20-7'lik bir seri yakalayarak, Andrei Kirilenko ve Deron Williams'ın da katkılarıyla 27-26'lık üstünlüğü sağladı. Çeyreğin sonlarına doğru Richardson'ın kaydettiği 3 sayılık basket takımına 30-27'lik üstünlüğü getirdi ve periyor bu skorla noktalandı. Bu çeyrekte, Davis 9, Richardson ise 8 sayı üreterek dikkat çektiler.

Golden State ikinci çeyreğe de fırtına gibi başladı. Bir ara 17-6'lık bir seri yakalayan Warriors, devrenin tamamlanmasına 4 dakika, 58 saniye kala 47-33'lük üstünlüğe ulaştı. Carlos Boozer'ın sayılarıyla rakibine direnmeye çalışan Utah bunda başarılı olamadı ve devrenin bitimine 2 dakika 39 saniye kala farkı 20 sayıya kadar çıkaran Warriors, skoru 60-40'a taşıdı. Matt Barnes ve Richardson'n üçlükleri devrenin sonunda Golden State'e 70-69 gibi bir skor üstünlüğü sağladı.

Üçüncü çeyrekte de taraftarlarını mest etmeyi sürdüren Golden State, bir ara skoru 92-62 yaparak 30 sayıyla rakibi karşısında maçın en farklı anını yakaladı. Maçın bu bölümlerinden sonra oyunu dengede tutan Golden State, rakibinin farkı kapatmasına izin vermedi ve salondan 125-105 üstünlükle ayrıldı. Aldığı ağır yenilgiye rağmen seride 2-1 üstün durumda bulunan Utah Jazz'de, Carlos Boozer, 19 sayı, 11 ribauntluk başarımıyla takımının en etkili ismi oldu. Milli basketbolcu Mehmet Okur ise, ilk 5'te başladığı karşılaşmada yaklaşık 36 dakika süre aldı ve maçı 15 sayıyla noktaladı. 12'de 5 genel şut ortalamasıyla oynayan Okur, üç sayılık atışlarda 4'te 2, serbest atışlarda ise 3'te 3 yaptı. Maç boyunca 6 ribaunt toplayan Okur, 2 asist yaparken, 1 kez de top çaldı. Mehmet Okur gibi Utah'ın Rus yıldızı Andrei Kirilenko da 15 sayıyla takımı adına skora katkı sağlarken, Deron Williams 14 ve son maçın yıldızı Derek Fisher ise 9 sayı ürettiler.

Utah Jazz, aldığı yenilgiyle dört maçlık play-off galibiyet serisini sona erdirdi. Jazz ayrıca, bu sezonki play-off'larda deplasmanda oynadığı 5. maçta dördüncü yenilgisini aldı. İki takım arasında serinin dördüncü karşılaşması Pazar günü yine Oakland'da oynanacak.

Özge
12.05.2007, 12:07
Golden State iyi oynadı özellikle Baron Davis etkiliydi.Utah bu maçı alsaydı işi kolaylaşacaktı fakat bence biraz tehlikeye girdi şimdi.

ilhan
12.05.2007, 12:08
Bu seri 4-2'ye gider. Utah bu turu geçicektir.

Sinan Akyıldız
12.05.2007, 12:15
Şu en iyi beşli biraz saçma olmuş sanki ( çünkü kobe var :p ) nash-kobe-dirk-amare-duncan

Şu 5 lide ne gerçek bir pivot var nede gerçek bir 3 numara , 4 ten bozma bi 5 ( amare ) ve yine 4 ten bozma bi 3 ( dirk ) . Ayrıca tamamının batıdan olması da tam bir fiyasko bence her ne kadar doğuyu sevmesemde .

utah-warriors serisinde yine rockets ( :( ) serisinde oldugu gibi deplasmanda maç kazanan bu seriyi alır gibi gözüküyor ve g.s.w buna salt lake teki son maçta yaklaşmıştı .

spurs-suns serisini de spurs alıcak ( İnş. :D ) nash ' e rağmen . yoksa bizim imza yine gidiyo :D

Özge
12.05.2007, 12:37
Şu en iyi beşli biraz saçma olmuş sanki ( çünkü kobe var :p ) nash-kobe-dirk-amare-duncan

Şu 5 lide ne gerçek bir pivot var nede gerçek bir 3 numara , 4 ten bozma bi 5 ( amare ) ve yine 4 ten bozma bi 3 ( dirk ) . Ayrıca tamamının batıdan olması da tam bir fiyasko bence her ne kadar doğuyu sevmesemde .

utah-warriors serisinde yine rockets ( :( ) serisinde oldugu gibi deplasmanda maç kazanan bu seriyi alır gibi gözüküyor ve g.s.w buna salt lake teki son maçta yaklaşmıştı .

spurs-suns serisini de spurs alıcak ( İnş. :D ) nash ' e rağmen . yoksa bizim imza yine gidiyo :DSaçma mı olmuş hemde Kobe'den dolayı öyle mi:D:D:D:DBence Spurs Suns serisine hiç değinme:)Suns yine alıcak ve imzan seninde dediğin gibi değişecek(ama sadece imzada olmayabilir:))

Özge
12.05.2007, 12:39
MVP ödülü Nowitzki'nin mi olacak?

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) ekiplerinden Dallas Mavericks'te forma giyen Alman yıldız Dirk Nowitzki'nin En Değerli Oyuncu ödülünün en güçlü adayı olduğu bildiriliyor.

Amerikan medyasına yer alan haberlerde, NBA'de sezonun en prestijli ödülü olan 'En Değerli Oyuncu (MVP)' ödülüne Dallas Mavericks'ın yıldızı Dirk Nowitzki'nin layık görüleceği ifade ediliyor. Dallas Morining News ve ESPN'in lig kaynaklarına dayandırarak verdikleri haberlerinde, Nowitzki'nin ödülü almasına kesin gözüyle bakılıyor. MVP ödülünün NBA tarafından resmi olarak Salı günü açıklanacağı tahmin ediliyor.

Nowitzki'nin liderliğindeki Dallas Mavericks, NBA'de normal sezonu 67 galibiyet alarak ve rekorlar kırarak tamamlamıştı. Ancak, Mavericks, Batı Konferansı play-off'lar ilk turunda konferans sekizincisi Golden State Warriors'a sürpriz bir şekilde elenerek play-off'lara veda etmişti.

Ömer SEVİNÇ
12.05.2007, 12:41
5'li öyle oluyor çünkü oylamayı pozisyonlara göre dağıtmıyorlar. 2 forvet 2 guard 1 pivot şeklinde. Amare bence pivot yav. Kapı gibi hemde:D

Harun-61
12.05.2007, 12:48
MVP ödülü Nowitzki'nin mi olacak?

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) ekiplerinden Dallas Mavericks'te forma giyen Alman yıldız Dirk Nowitzki'nin En Değerli Oyuncu ödülünün en güçlü adayı olduğu bildiriliyor.

Amerikan medyasına yer alan haberlerde, NBA'de sezonun en prestijli ödülü olan 'En Değerli Oyuncu (MVP)' ödülüne Dallas Mavericks'ın yıldızı Dirk Nowitzki'nin layık görüleceği ifade ediliyor. Dallas Morining News ve ESPN'in lig kaynaklarına dayandırarak verdikleri haberlerinde, Nowitzki'nin ödülü almasına kesin gözüyle bakılıyor. MVP ödülünün NBA tarafından resmi olarak Salı günü açıklanacağı tahmin ediliyor.

Nowitzki'nin liderliğindeki Dallas Mavericks, NBA'de normal sezonu 67 galibiyet alarak ve rekorlar kırarak tamamlamıştı. Ancak, Mavericks, Batı Konferansı play-off'lar ilk turunda konferans sekizincisi Golden State Warriors'a sürpriz bir şekilde elenerek play-off'lara veda etmişti.

Almanya'da $uan bu konu konu$uluyor...Playoff'da pek ba$arili olamasada - Lig'de gösterdigi ba$aridan dolayi bence "Dirkules" MVP ödülünü haketti...

hemde ilk Avrupali :-)

Sinan Akyıldız
12.05.2007, 12:51
Kobe olayı işin şakası :) ben seçimlerdeki yanlışlık için söyledim onu kobe hakediyodur ki ordadır ( bunu söylediğime inanmıyorum :D ) tıpkı ordakiler nasıl hakediyosa kobe de hak ediyodur mutlaka ( yalan :p ) sadece 2 gard , 3 forvet seçimini yanlış buluyorum ben , amarenin pivot olduğuna ben kendi adıma inanmıyorum , çok iyi bi 4 numara olabilir ama bence iyi bi 5 değil , öyle olsa k.g de 5 oynasın :) hemen hemen aynı özelliklere sahipler amare ve k.g .

Özge o imzanda yazılacakları görmek için sabırsızlanıyorum :D

Özge
12.05.2007, 13:00
Kobe olayı işin şakası :) ben seçimlerdeki yanlışlık için söyledim onu kobe hakediyodur ki ordadır ( bunu söylediğime inanmıyorum :D ) tıpkı ordakiler nasıl hakediyosa kobe de hak ediyodur mutlaka ( yalan :p ) sadece 2 gard , 3 forvet seçimini yanlış buluyorum ben , amarenin pivot olduğuna ben kendi adıma inanmıyorum , çok iyi bi 4 numara olabilir ama bence iyi bi 5 değil , öyle olsa k.g de 5 oynasın :) hemen hemen aynı özelliklere sahipler amare ve k.g .

Özge o imzanda yazılacakları görmek için sabırsızlanıyorum :DParantez içinde yazılanları anlayamadım Sinan:DKobe hakkında öyle konuşma bence imzanda yazılanları görünce şok olmasın kimse:)

Ömer SEVİNÇ
12.05.2007, 13:07
İkiniz de yapın yav. Merak ettim şimdi neler yazacak:D

Özge
12.05.2007, 13:11
İkiniz de yapın yav. Merak ettim şimdi neler yazacak:D
Sinanki çok yakında:D:D:D

Sinan Akyıldız
12.05.2007, 13:13
Sinanki çok yakında:D:D:D

Özge özge özgeee :D şansını zorluyomuşsun gibi bi his oluştu içimde :D yok hem iddayı kaybedeceksin hemde gizli kalmış belgeler çıkacak meydana :)

Özge
12.05.2007, 13:24
Özge özge özgeee :D şansını zorluyomuşsun gibi bi his oluştu içimde :D yok hem iddayı kaybedeceksin hemde gizli kalmış belgeler çıkacak meydana :)Yok Sinan sana öyle geldi:D:DElbet birimizin imzası değişecek bunu zaman gösterecek di mi:)

Bartuğ13
12.05.2007, 17:10
bu sabahki maçı kaybetmeleri pek bişey değiştirmez bence 4-2 en en kötü 4-3 almalarını bekliyorum.

bu arada kobe sonuna akdar hak etmiştir.10 maçta 50üzeri atmak her baba yiğidin harcı değildir.bence mvpyi de kobe almalı.sonuçta en değerli oyuncuysa takımını plaf ofaa taşımış,tek başına sürüklemiş biri.en "değerli" oyuncunun anlamını taşımaktadır bence.ama dirk de alsa üzülmem.sonuçta o da iyi bir oyuncu ve morali çok bozuldu elendikten sonra.iyi olur onun için de.fakat nash kesinlikle almasın yeter ya.sıkıldık.
suns-spurs serisi için pek iddiaya girmeyin derim.normalde çok başaarılı takımları sevmem ama san antonio takımına karşı bir sempatim var.sadece playofflarda bu sempatiye sahibim çünkü 2 sezon önce şampiyon olduklarında son maçı ve 6. maçı izlemiştim.inanılmazdılar.detroit düşmanı oalrak da onların alması beni sevindirmişti.playoff havasını iyi yakalayabilen bir takım.bence 4-2 turu geçeceklerdir.

Sinan Akyıldız
12.05.2007, 21:10
Bartuğ'um ben biliyorum zaten s.a spursun geçeceğini :D sen onu inatçı özgeye söyle :D illaki ben imzamı değiştirecem diye tutturdu :)

Bartuğ13
13.05.2007, 11:20
bu sabah 2 maç da 2-1e geldi.netsin kazanmasında kiddin mükemmel perfonmansını yadsıyamayız.bu adam guardların ilahı bence.carter da fena değilmiş.
san antonio da beklediğimiz gibi maçı kazandı.duncan 33 sayı ve 19 reb ile mükemmeldi.
ama takım oyunu oynamaları en güzeli.özellikle bruce bowen 6de 3 saha içi isabetiyle 10 sayı 9 reb ile maçı tamamlamış.gerçekten hoş bir istatistik

ilhan
13.05.2007, 11:44
Ahhhh ulan Miami Ahhh..

Konuştuğumuz takımlara bak. Püfffss..

Ozan
13.05.2007, 11:59
nets in galibiyeti çok iyi oldu ve serideki şansı devam ediyor . birdahaki maç yine kendi sahasında ve onuda kazanması gerekiyor . ondan sonrada onların gazıyla bu turu geçer bence . ama bu takıma güzel bir pivot lazım . herkes aynı fikirde ama new jersey de çıt yok transfer konusunda . geçen sene yapması lazımdı bu transferi ama yapmadı . en azından bu sene bekliyoruz . acaba yönetimleri bizim yönetime mi benziyor :D

ilhan
13.05.2007, 13:15
İYİNİN İYİSİ DUNCAN!

NBA play-off serisinde gecenin maçında, NBA'in en iyi ilk 5'inde yer alan 3 oyuncu karşılaştı! Phoenix Suns'ı sahasında 108-101 yenen San Antonio Spurs, seride 2-1 öne geçerken, 33 sayı ve 19 ribauntla double-double yapan Tim Duncan, Nash ve Stoudamire'nin karşısında maçın kahramanı oldu..

AT&T Center'da 18 bin 797 kişinin izlediği karşılaşmada, Duncan'a, Manuel Ginobili 24 sayı, Tony Parker da 16 sayıyla eşlik etti.

Konuk ekip Suns'da Shawn Marion'un 26 sayı, Amare Stoudamire'nin de 21 sayı, double-double yapan Steve Nash'in 16 sayı ve 11 asistlik çabaları yenilgiyi engelleyemedi.

Ligde play-off serisine TSİ yarın sabaha karşı yapılacak maçlarla devam edilecek.

Özge
13.05.2007, 21:15
Nash pek etkili değildi..Son periyot biraz düzeldi ama yetmedi.4. periyotta Nash'in asistlerini pek değerlendiremediler karşılıklı boş geçtiler.Onları değerlendirselerdi Suns maçı alabilirdi.Duncan'ı sevmediğimi her zaman dile getiyorum ama hakkını yemiyim çok iyi oynadı:)

Sinan Akyıldız
13.05.2007, 22:25
Özge sen izmayı ufaktan yazmaya başlasan :)

Özge
13.05.2007, 23:09
Özge sen izmayı ufaktan yazmaya başlasan :)
Sinan henüz hiçbir şey bitmiş değil:D

Sinan Akyıldız
14.05.2007, 01:32
Sinan henüz hiçbir şey bitmiş değil:D

Yok ben tedbirli ol diye söyledim :) şimdi yazmaya karar versen ancak 1 hafta uygulaman alır :p

Cengiz Çubukcu
14.05.2007, 07:56
seri 3-1 oldu...

Ozan
14.05.2007, 10:49
evet bende sabah tekrarını izledim . özellikle son periyotta maçı kopardı utah . bundan sonraki maç utah ın sahasında ve utah çıkacak gibi yani bu noktadan sonra golden state nin çevirmesi zor . zaten mehmet i düzgünce izleyemedik saçma sapan fauller çaldılar 2 periyot net oynayamadı . son periyotun 5 dakikasında döktürdü ve o sırada jeyson richardson un yaptığı hareket gözümden düşmesine neden oldu . sevdiğim bir oyuncuydu ama çok sert ve gereksiz faul yaptı sonrasında da özür dileyeceği yerde agresifleşti iyice :mad: . neyseki bir sakatlık olmadı mehmet de ve sonrasında sayılarına devam etti .

bunların dışında maçta boozer ve fisher çok güzel performans gösterdiler :alkış:

Bartuğ13
14.05.2007, 13:47
boozerın büyük katkısıyla maçı almışlar gibi duruyor istatistiklerden

Özge
14.05.2007, 16:09
Yok ben tedbirli ol diye söyledim :) şimdi yazmaya karar versen ancak 1 hafta uygulaman alır :pSen kaybedeceksin ama olurda ben kaybedersem(sanmıyorum:D) doğru diyosun 1 hafta uygulamam alır:D:D

ilhan
15.05.2007, 01:21
Mehmet Okur nasıldı maçta ?

UğuR
15.05.2007, 11:06
Jazz-Warriors maçı NTV'deUtah Jazz – Golden State Warriors play-off yarı final serisinin 5. maçı 16 Mayıs Çarşamba günü saat 05.30'dan itibaren NTV'den canlı yayınlanacak.http://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/Images/14025.jpghttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gifNTVSPORGüncelleme: 09:37 TSİ 15 Mayıs 2007 Salı

Temsilcimiz Mehmet Okur'un takımı Utah Jazz, Batı Konferansı play-off yarı final serisinin 5. maçında Golden State Warriors'ı konuk edecek.

Jazz'ın 3-1 önde olduğu serinin 5. maçı, 16 Mayıs Çarşamba günü saat 05.30'dan itibaren NTV'den canlı yayınlanacak.

Utah Jazz bu maçı kazanırsa Batı finaline yükselecek. Karşılaşmadan Golden State Warriors'ın galip ayrılması durumunda ise seri 6. maça taşınacak.

Berat
15.05.2007, 12:15
İşte BU!!! SAS: 98 Phoenix: 104 Son periyotta 7-8 sayı geriden gelip SAS'den maç almak her takımın harcı değil..Saha avantajı tekrar bizde.. :)

Ömer SEVİNÇ
15.05.2007, 12:19
Eh be Nash. Ben sana ne diyeyim:)

Bu adam 25 sayı 15 asistle oynadığı sürece Phoenix bizi yener:D

Berat
15.05.2007, 12:34
http://www.ajansspor.com/resim/duncan_nash_kavga.jpg

OLAYLI MAÇ SUNS'IN! (Duncan Nash'i kızdırırsa sonu bu olur işte:) )

Batı Konferansı yarı final 4. maçında Phoneix Suns, San Antonio Spurs'ü deplasmanda 104-98 yenerek seride 2-2'lik eşitliği sağladı. Olaylı maçta Tim Duncan ile Steve Nash arasında kavga çıkarken, diğer oyuncularda bu kavgaya müdahale etti. Gecenin en skorer ismi ise Amare Stoudemire oldu.

San Antonio'daki Alamodome salonunda oynanan karşılaşmada ev sahibi avantajını iyi kullanamayan Spurs, sahadan yenik ayrılarak Suns'ın durumu 2-2'ye getirmesine fırsat tanıdı. Karşılaşmada forma giyen 8 Suns oyuncusundan 6'sı çift haneli rakamlara ulaşırken, 26 sayı ve 9 ribauntla oynayan Amare Stoudemire maçın en skorer ismi oldu. 24 sayı ve 15 asistle oynayan Steve Nash'ın yanı sıra 14 sayı kaydeden Kurt Thomas galibiyetin mimarları arasına girdi.

Ev sahibi takımda ise Fransız oyun kurucu Tony Parker 23 sayılık performans sergilemesine karşın yenilgiyi engelleyemedi. Yılın en iyi 5'ine seçilen Tim Duncan rakip potaya gönderdiği 21 sayıyla birlikte 11 de ribaunt alarak skora katkı sağladı. Mickael Finley ise karşılaşmadan 17 sayıyla ayrıldı.

Özge
15.05.2007, 15:37
Bravo Nash:)Duncan'ı sevmediğimi yine hatırlatıyım:)Bu tur bizim olucak:)

Bartuğ13
15.05.2007, 16:39
son çeyrekte 16 sayı az atan bir takımın bu turu geçmesini artık istemiyorum.böyle bir rezillik olamaz.
zaten clevaland da yendi netsi.maalesef bitti herşey.ama çok normal 3 süper yıldızınız 48de 11ile oynarsa maçı kazanmanız pek mümkün olmaz.şu gün gerçekten çok üzücü sonuçlar doğurdu benim adıma

ilhan
15.05.2007, 19:52
Bravo Nash:)Duncan'ı sevmediğimi yine hatırlatıyım:)Bu tur bizim olucak:)

Lakers'lı değilmiydin sen ?

Miami'siz play-offlar çok sıkıcı :)

Özge
15.05.2007, 20:24
Lakers'lı değilmiydin sen ?

Miami'siz play-offlar çok sıkıcı :)Lakers'lıyım İlhan şüphen olmasın:DHem Spurs ü sevmediğimden hemde iddiadan dolayı bu seri için Phoenix'liyim:)

Sinan Akyıldız
15.05.2007, 20:51
Biri Lakers mı dedi ? :D :D

ilhan
15.05.2007, 21:47
lôl ;)

Utah Jazz'i destekliyorum ben.

Özge
16.05.2007, 00:32
MVP Nowitzki

NBA'de 2006-2007 sezonunun en değerli oyuncusu ödülünü Dallas Mavericks takımının Alman forveti Dirk Nowitzki kazandı. Nowitzki bu ödülü alan ilk Avrupalı oldu.
NBA'de bireysel ödüllerin en prestijlisi olan, "En Değerli Oyuncu" ödülünü Alman Dirk Nowitzki kazandı. Dallas Mavericks'te forma giyen yıldız oyuncu, 129 spor yazarının yaptığı değerlendirmede en çok oyu alan isim oldu.

NBA'de 9'uncu yılını tamamlayan Dirk Nowitzki, sezonu 24.6 sayı, 8.9 ribaund, 3.4 assist, yüzde 50 şut ve yüzde 90 faul atışıyla tamamlamış, onun liderliğini yaptığı Dallas da normal sezonu 66 galibiyetle birinci sırada tamamlamıştı. Nowitzki bu ödülü alan ilk Avrupalı oyuncu olarak da tarihe geçti.

Bundan önceki iki sezon en değerli oyuncu ödülünü alan Phoenix Suns'ın Kanadalı oyun kurucusu Steve Nash bu kez ikinci sırada yer aldı.

Sezonu sayı kralı olarak tamamlayan Los Angeles Lakerslı Kobe Bryant ise en çok puan alan üçüncü oyuncu
oldu.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/143403.jpg (javascript:resimAktar(1,'143403.jpg'))

ilhan
16.05.2007, 08:25
Wade , Shaq = 3

lôl :)

Cengiz Çubukcu
16.05.2007, 08:29
bitti bu iş utah 4-1'le seriyi bitirdi..100-87, okur 14 sayı 10 rebound

Bartuğ13
16.05.2007, 09:49
evet bu gece haberler güzel.bulls seriyi 3-2ye getirdi.şimdi son maça taşıma şansı var ve erken pes etmemiş oldu.
utah da beklediğimiz gibi yendi ve batı finaline yükseldi.memo 14sayı 10 reb ile oynadı ve 21 sayı 15 reb ile oynayan ak47 yaşadığının sinyallerini verdi.bu takım bu sene nba finaline gidebilir demedi demeyin.

Özge
16.05.2007, 15:15
Utah maçının kilit ismi bence Kirilenko'ydu.Çok iyi oynadı.Utah işi erken bitirdi:)Detroit rahat tur atlayacak gibi gözüktü ama Chicago sonradan açıldı zevkli bir seri oluyor bakalım kim çıkacak:)

macka61
16.05.2007, 15:56
tebrikler utah ve tebrikler memo

Sefa Murat Dokuz
16.05.2007, 17:10
helal olsun çoçuklar 4-1 eledik g.state ii manyak gurur duydum inş sana antonio yada phoenix den geleni deşip finalde sanırım clevelnd-detroit serisinin galibini de yenerler SÜPER OLUR

Özge
16.05.2007, 21:36
NBA'de yıldızlara ceza yağdı

NBA disiplin komitesi, geçtiğimiz Pazartesi oynanan Batı konferansı yarı final serisi dördüncü maçında yaşanan kavga nedeniyle kavgaya karışanlara ceza yağdırdı

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'nde (NBA) Phoenix Suns ve San Antonio Spurs arasında oynanan konferans yarı final serisi maçında yaşanan kavga nedeniyle, Phoenix'in yıldızı Amare Stoudemire de dahil üç oyuncuya NBA yönetimi tarafından ceza verildi.

Pazartesi oynanan Batı konferansı yarı final serisi dördüncü maçında yaşanan kavga nedeniyle kavgaya karışanlara ceza yağdı.

Phoenix'in en skorer oyuncusu olan Amare Stoudemire ve Boris Diaw bir maç müsabakalardan men cezası alırken, Phoenix'in yıldızı Steve Nash'a sert bir faul yapan ve Nash'in takım arkadaşı Raja Bell'in kafasına dirsek atan San Antonio'nun oyuncusu Robert Horry ise iki maçla cezalandırıldı.

Stoudemire ve Diaw, San Antonio'nun sahası olan AT&T Center'daki kavga sırasında yedek alanından sahaya girerek kavgaya müdahale etmişlerdi. İki oyuncunun bu nedenle ceza aldıkları ifade ediliyor.

Stoudemire ve Diaw iki takım arasında oynanacak serinin beşinci maçında forma giyemeyecekler. İki oyuncu da Cuma gecesi oynanacak serinin altıncı maçında salondaki yerlerini alabilecekler.

San Antonio'lı Horry ise beşinci ve altıncı maçlarda oynayamayacak. Horry eğer seri yedinci maça kalırsa ancak takımdaki yerini alabilecek.

Harun-61
16.05.2007, 21:43
memo'nun bu sene yaptigi kacinci Doube Double'e ????

:yattara:

Sinan Akyıldız
16.05.2007, 21:45
bu cezalardan sonra suns biraz daha ateşli çıkabilir fakat spurs bu seriyi bırakmaz ( inş :D )

Özge görelim imzayı ufaktan ama olmuyo :p :D

Özge
16.05.2007, 22:03
bu cezalardan sonra suns biraz daha ateşli çıkabilir fakat spurs bu seriyi bırakmaz ( inş :D )

Özge görelim imzayı ufaktan ama olmuyo :p :DSinan seninde dediğin gibi Phoenix daha ateşli çıkacak maçı alacak ve imzanı değiştirecek:D

Bartuğ13
16.05.2007, 22:54
amare yoksa tur da yok özge:D

Özge
16.05.2007, 22:55
amare yoksa tur da yok özge:DOlsun Nash var Bartuğ o da yeter:D

Bartuğ13
16.05.2007, 22:59
Olsun Nash var Bartuğ o da yeter:D

görecez nash turu getiremez.eğer cuma alırsa san antonio bence %75 biter

Özge
16.05.2007, 23:00
görecez nash turu getiremez.eğer cuma alırlarsa bence %75 biter
Sende mi Bartuğ:DSan Antonio'nun çıkmasını istemediğini söyle:D

Sinan Akyıldız
17.05.2007, 00:41
Sendemi Brütüs :D

Özge bi Berat abi bide sen kalanlar bizden hadi Berat abi Suns'ı tutuyor sen neden imzanı değiştirmek için bu kadar heveslisin yahu :D

Özge
17.05.2007, 00:43
Sinan imzası değişek olan varsa o da sensin:DÇok az bir zaman kaldı:D

Sinan Akyıldız
17.05.2007, 00:45
Hodri meydan :D Kaçan lakers'lı olsun ( Allah yazdıysa bozsun :p :D )

5. maçtan sonra imzalarda ne yazacagınıda burdan açıklarız artık :)

Özge
17.05.2007, 00:47
Hodri meydan :D Kaçan lakers'lı olsun ( Allah yazdıysa bozsun :p :D )

5. maçtan sonra imzalarda ne yazacagınıda burdan açıklarız artık :)
Tamam Sinan hodri meydan:DSeri bittikten sonra görülecek zaten:)Zaten yazacaklarımız birbirinin tersi:)

Sinan Akyıldız
17.05.2007, 01:02
Onlar biraz hafif sanki şöyle onlar +1 olsa hiç fena olmaz madem iddia genele taşındı :D +1 lerde artık kazananın insafına kalmış :D

Berat
17.05.2007, 11:47
Serinin en kritik maçında Amare'siz oynamak bizi yıktı resmen..Üstüne bir de Ginobili'nin ekstra peformansı.. 2 maçı da kazanabilecek gücümüz var ama artık işimiz çok zorlaştı..Yine de inancım finale çıkacağımız yönünde, her ne kadar zor da olsa..

Bartuğ13
17.05.2007, 14:36
net konuştum açık konuştum 4-2 bitecektir seri.ayrıca mükemmel haberim var nets deplasmanda kazandı!!!!!!!!!
çok çok çok mutlu oldum.umarım kendi sahalarında da kazanırlar ve seriyi 3-3 getirirler.bir doğu finali yakışır aslanlarıma

Sinan Akyıldız
17.05.2007, 15:00
Nets eğer bu kadroyla final oynarsa diğer takımlara ne demeli bilmiyorum .

Pivotsuz bi takım bunları yapabiliyosa demek birde sağlam pivot olsa neler yapacaklar , Nets'i bende severdim ama Martin' e yaptıklarından sonra olan bütün sempatimi kaybettim bu takıma :)

Selman
17.05.2007, 21:08
O yoktu bu yoktu anlamayız.:)Seri önümüzdeki maçta biter.Son çeyrek skoru Suns:23 Spurs:32.O değil de Mehmet'e yazık olacak garibim:)

Özge
17.05.2007, 21:37
Ben hala inanıyorum Suns geçecek turu:)

Ömer SEVİNÇ
18.05.2007, 00:22
Hala Suns'a güvenenler var. Yazık:D:D

Sinan Akyıldız
18.05.2007, 01:57
Hala Suns'a güvenenler var. Yazık:D:D

Sadece güvenseler iyi :) birde iddiaya giriyolar :D sonuçlarını bile bile :p

Berat
18.05.2007, 02:15
O yoktu bu yoktu anlamayız.:)Seri önümüzdeki maçta biter.Son çeyrek skoru Suns:23 Spurs:32.O değil de Mehmet'e yazık olacak garibim:)

Tim Duncan bir maçta cezalı olduğu için oynamasa ve SAS o maçı kaybetse siz onun adını ağzınıza almayacaksınız he mi? :)

Özge
18.05.2007, 16:03
Hala Suns'a güvenenler var. Yazık:D:DDaha seri bitmedi:D:D

Sadece güvenseler iyi :) birde iddiaya giriyolar :D sonuçlarını bile bile :p
Sonucun ne olduğunu sende biliyosun ve görücen:D:D

Bartuğ13
18.05.2007, 17:32
dünkü sonuç çok anormal değil.bakalım bu gece neler olacak

Sefa Murat Dokuz
18.05.2007, 23:18
spurs bu gece işi bitirir

Sinan Akyıldız
18.05.2007, 23:45
Özge Yarın imzanı bekliyoruz :D sabırsızlıkla :D

Selman
18.05.2007, 23:55
Tim Duncan bir maçta cezalı olduğu için oynamasa ve SAS o maçı kaybetse siz onun adını ağzınıza almayacaksınız he mi? :)

Tim Duncan'la Stoudemire'ı aynı kefeye koydun ya bişe demiyorum Berat:)Ne var yani bizimde canımız, kanımız Horry'miz yoktu, biz sesimizi çıkarıyor muyuz?:)Seri bu gece bitecek inşallah.

Özge
19.05.2007, 00:04
Özge Yarın imzanı bekliyoruz :D sabırsızlıkla :D
Sinan daha çok beklersin:)

Selman
19.05.2007, 00:09
Özge boşuna çırpınma seri bu akşam biter.Bizi de meraktan çatlatma sen şimdiden değiştir imzayı da bizde görelim:D

Özge
19.05.2007, 00:12
O zaman toplu olarak çok beklersiniz diyim ben:D:Dİmzası değişecek olan varsa o da Sinan'dır:)Merak ediyorsanız çok az kaldı görmenize:D

Bartuğ13
19.05.2007, 10:59
maalesef clevaland netsi yendi ve finale kaldı(doğu finaline) ve beklediğimizi gibi san antonio da sunsı eledi.
carterın seri başından beri hiç iyi performans sergileyememesi bence bu turun kaçmasının en büyük sebebi.acaba ne oldu.umarım seneye iyi bir pivot alırlar biraz da işe yarar yedek alırlar ve şampiyonluğa oynarlar.

Bartuğ13
19.05.2007, 11:06
şimdiki eşleşmelerden tahminlerim şunlar.

(2) SUNS vs. (3) SPURS- 2-4
UTA/HOU vs. (8) WARRIORS valla pek bir yorum yapamayacam ama gelen takım nolursa olsun 4-2 de olsa geçer goldan state.yeterki ciddiye alsınlar.

(1) PISTONS vs. (5) BULLS: bu seri 7 maça gider bence ama belli de olmaz.yine de detroitten yana yorumum 4-3 de tahmin.
(2) CAVS vs. (6) NETS: işte geldik kilit seriye.aslında pek yorum yapmak istemiyorum ama gönlümden geçen tabiki nets 4-0.ama yine de bu seri de 7 maça gidebilir gibi geliyor.galibi söylemek istemiyorum.inş ney jersey olur.ama bence cavs daha avantajlı

şampiyonluk adaylarım da 2005-2006 finalinin aynısı olaiblir.yoksa bi önceski sezon muydu? hani spurs-detroit.işte bu iki takım oynar şampiyon da yine spurs olur gibi geliyor.ama erken bir tur sonra yine yaparım tahmin

işte san antonio tahmini tuttu.maalesef clevaland da tuttu.detroit serisinin 4-3 detriot beklerdim ama 4-2 bitti.
goldan state için de 4-2 demiştim ama o da 4-1 bitti.
galip tarafları bildik ama skolardan sadece 1ini bildik.

şimdiki tahminler
sas-utah 4-2
detroit-clevaland 4-2

dediğim gibi finali yine sas ve detroit oynayacak

Sinan Akyıldız
19.05.2007, 11:12
Özgeeeeeeeeeeeeeee :D anladın sen onu :D :D

Selman
19.05.2007, 11:30
İşte bu.Amare'nin müthiş performansı bile Suns'a çare olmadı.Duncan'ım benim gelene gidene yapıştırdı bloğu.:)Bende Bartuğ gibi düşünüyorum.Utah bizle yarışamaz.Gerçi daha çok dinlendiler ama yinede en fazla 3 maç veririz.Finalde görüşmek üzere Detroit.

Özge
19.05.2007, 11:49
Amare ve Nash etkiliydi.Suns Duncan Ginobili ve Parker ı durduramadı.Özellikle Ginobili çok etkiliydi.Napalım tur gitti:)

Sinan ne dedin yaa anlayamadım da:D:D

cınar#7
19.05.2007, 12:29
inşallah Utah-Clevaland finali olur ama çok zor.Utah-San Antonio 1.maç ne zaman?

Sinan Akyıldız
19.05.2007, 12:40
Amare ve Nash etkiliydi.Suns Duncan Ginobili ve Parker ı durduramadı.Özellikle Ginobili çok etkiliydi.Napalım tur gitti:)

Sinan ne dedin yaa anlayamadım da:D:D

Anladın anladın :) önce imzayı görelim sonra avatarı değiştirelim :D birde şu houston hakkında söylediklerini arkadaşlara gösterelim :D

İntikamım acı olacak demiştim ::eek::eek::eek:

macka61
19.05.2007, 12:55
hadi utah bu turuda geç

Ömer SEVİNÇ
19.05.2007, 14:34
Phoenix yapabileceği herşeyi yaptı. San Antonio savunmasına karşı 100 sayı atmak her yiğidin harcı değil. Ama savunma yapmazsan 110 sayıyı da yersin. Artık San Antonio'yu durdurabilecek bir takım görmüyorum. Bed Boys varken Detroit eşleşme problemi yarattığından zorlayabiliyordu ama Ben gittiğine göre artık onlar da zorlayamaz. Şampiyon Spurs diyebiliriz:)

Selman
19.05.2007, 16:03
:D:DÖzge imza çok karizma olmuş:DAvatar da öyle tabi.Ama şu parantez içindekilerini de sil bence dimi Sinan?:D

Özge
19.05.2007, 17:13
Siz bilerek mi yapıyosunuz yaa zaten imzayı zorla yaptım:D:DBırakın parantez içi kalsın:)

cınar#7
19.05.2007, 22:02
Utah Jazz-San Antonio maçı ne zaman ve hangi kanalda veriliyo bilen varmı???

Ömer SEVİNÇ
19.05.2007, 23:20
Daha seri bitmedi:D:D

Seri bitti:D

ilhan
20.05.2007, 14:14
SAS ve Utah eşleşmesi sezonun en bomba eşleşmesi. Utah şu dakikadan sonra Finale çıkmalı. Çok yazık olur.

Travelair
20.05.2007, 15:35
San Antonio Spurs en korktuğum takım. Mehmet Okur'u desteklemek için yine kalkarız sabaha doğru da bu kez SAS rahat geçer turu diye düşünüyorum

cınar#7
20.05.2007, 15:41
Maç Türkiye saatiyle 22.30da gece kalkmak yok ama Ntv vermiyo galiba maçı çünkü Barcelona maçını veriyolar...

Sinan Akyıldız
20.05.2007, 15:47
:D:DÖzge imza çok karizma olmuş:DAvatar da öyle tabi.Ama şu parantez içindekilerini de sil bence dimi Sinan?:D

Siz bilerek mi yapıyosunuz yaa zaten imzayı zorla yaptım:D:DBırakın parantez içi kalsın:)

Selman aslında anlaşmamızda parantez içi falan yoktu ama , dedim bu kadar acımasız olmamak lazım acıdım :D hem daha tam 6 dün 13 dakikası var o imzanın :D

Bidaha da iddiaya falan girmem yoksa kötü olur benim için

Özge
20.05.2007, 19:00
Sinan kaçıyosun demek sen bilirsin bu kadar korktuğunu bilmiyodum:D:D:D

Bartuğ13
20.05.2007, 22:38
maç başladı nba tv veriyor ve 7-0 öne gereçek mola aldırdı utah.memonun 3lüğü sonrası geldi bu mola

Bartuğ13
20.05.2007, 23:29
44-30 ilk yarıya son 3.17

Selman
20.05.2007, 23:31
44-30 ilk yarıya son 3.17
Kim önde Bartuğ?Utah mı?

Bartuğ13
20.05.2007, 23:40
san antonio önde.ginobili harikalar yaratıyor.ikinci çeyrekte farkı 16 sayıya kadar açtılar.memo iyi başladı ama utah takımı gibi ikinci çeyrek rezildi

Travelair
20.05.2007, 23:41
http://www.nba.com/games/20070520/UTASAS/gameinfo.html

Maçı burdan takip edebilirsiniz, sürekli güncelleniyor

Özge
21.05.2007, 00:09
Spurs farkı iyice açtı:)

61_dnc_TS
21.05.2007, 00:35
3.çeyrek skoru 62-78 spurs...
mehmet okur 10sayı

Ömer SEVİNÇ
21.05.2007, 03:11
Utah'ı ilk maçta resmen ezdik. Bu sene şampiyonluğumuz garanti gibi birşey:)

ilhan
21.05.2007, 06:51
MEMO'LU JAZZ'I 2. PERİYOT YAKTI!

Mehmet Okur'lu Utah Jazz, Batı Konferansı finali serisine mağlubiyetle başladı. San Antonio Spurs'a konuk olan Jazz, çok kötü oynadığı 2. periyodun faturasını ağır ödedi ve salondan 108-100 mağlup ayrıldı. Milli basketbolcumuz maçta 10 sayı, 6 ribaunt, 1 asistlik performansla oynadı.

Mehmet Okur'lu Utah Jazz, Batı Konferansı finali serisi ilk maçında San Antonio Spurs'a deplasmanda 108-100 yenildi.

Maça iyi başlayan Utah oldu. İlk 2.5 dakikada geçilirken Mehmet Okur'un üçlüğüyle 7-0'lık bir seri yakaladı konuk ekip. Ama bu üstünlük fazla uzun sürmedi ve toparlanan Spurs, Emmanuel Ginobili'nin de oyuna girmesiyle birlikte oyunda hakimiyeti kurdu ve ilk periyodu 23-20 önde tamamladı.

JAZZ'I 2. PERİYOT YAKTI!
San Antonio Spurs, ikinci periyotta hücumda, özellikle savunmada çok kötü olan rakibi karşısında farkı açtı. Bu periyotta 31-16'lık üstünlük sağlayan Spurs, devreyi 54-36 önde kapattı.

İkinci yarı toparlanan Utah, son iki periyotta rakibine üstünlük kursa da açılan farkı ancak azaltabildi ve maç Spurs'ün 108-100 üstünlüğüyle sona erdi. Karşılaşmada ribauntlarda Jazz, rakibine karşı kurduğu 48'e 33'lük üstünlüğü de değerlendirememiş oldu.

MEMO İYİ BAŞLADI KÖTÜ BİTİRDİ
31 dakika süre aldığı maçı 10 sayı, 6 ribaunt, 1 asist ile oynayan Mehmet Okur, bu 10 sayıyı ilk iki periyotta rakip potaya gönderdi. İlk çeyreği ikisi 3'lük, ikisi faul çizgiden olmak üzere 8 sayıyla tamamlayan Memo, ikinci çeyreğin ortalarına doğru bir 2 sayılık atışla 10 sayıya ulaştı ancak bu bölümden sonra rakip potaya topu göndermeyi başaramadı.

Utah Jazz adına en etkili isim Deron Williams'tı. Genç oyuncunun 34 sayı, 9 asist, 7 ribauntluk üstün performansı yenilgiyi önlemeye yetmedi.
Utah'ta yıldız oyuncu Carlos Boozer ise 20 sayı 12 ribauntluk performansıyla double-double yaptı.

MUHTEŞEM 3'LÜ İŞ BAŞINDA
San Antonio Spurs'da Emmanuel Ginobili, Tim Duncan ve Tony Parker galibiyette başrol oynayan isimlerdi.
Özellikle sonradan oyuna dahil olan ve Ginobili, takımını ateşleyen isimdi ve 23 sayı 10 asistle double-double yaptı ve 4 de ribaunt aldı. Tim Duncan da Spurs'da 27 sayı, 10 ribaunt, 5 asistle double-double yapan bir başka isim oldu. Fransız yıldız Tony Parker ise 21 sayı, 6 asist, 2 ribauntla galibiyette önemli rol oynayan bir diğer isim oldu.

cınar#7
21.05.2007, 13:21
İşte Tony Parkerin Mehmet Okurun bacakları arasından gönderdiği pas:

http://www.youtube.com/watch?v=n7RAI5xJ7uc&feature=dir

Bartuğ13
21.05.2007, 13:42
ezme gibi bir durum yok.hatta son 3 dakika civarında hakem yanlış kararla farkı 10 sayıya açılmasına izin vermeseydi de fast break sonucu 7 sayıya inseydi çok farklı da olabilirdi.spurs tutuşada bilirdi.ama olmadı.memo çok kötü bitirdi.deron williamı ilk kez izledim ilk yarı hayal kırıklığıydı ama ikinci yarı muhteşemdi.bundan sonraki maçta memo ve williams ikilisi biraz iyi oynasa maçı rahatça alırlar.kaldı ki daha ak47 ve boozer da var.üstelik milshap mı ne karın ağrısıdır onu da pek beğendim.2.çeyrekte çok ezildiler fakat son dakikalarda spursu yenebileceklerini ispat ettiler.çok eğlenceli bir seri olacak galiba

Ömer SEVİNÇ
21.05.2007, 15:44
ezme gibi bir durum yok.hatta son 3 dakika civarında hakem yanlış kararla farkı 10 sayıya açılmasına izin vermeseydi de fast break sonucu 7 sayıya inseydi çok farklı da olabilirdi.spurs tutuşada bilirdi.ama olmadı.memo çok kötü bitirdi.deron williamı ilk kez izledim ilk yarı hayal kırıklığıydı ama ikinci yarı muhteşemdi.bundan sonraki maçta memo ve williams ikilisi biraz iyi oynasa maçı rahatça alırlar.kaldı ki daha ak47 ve boozer da var.üstelik milshap mı ne karın ağrısıdır onu da pek beğendim.2.çeyrekte çok ezildiler fakat son dakikalarda spursu yenebileceklerini ispat ettiler.çok eğlenceli bir seri olacak galiba

Yaoma abi 2. çeyrekten sonra Spurs hiç kasmadı bile. Sadece son 2 dakikada Boozer 6 sayıya düşebilseydi farkı tehlike vardı o kadar. Zaten Sloan da maçı kaybettiğini düşündü ki Mehmet'i ikinci yarıda çok çok az oynattı. Ben hiç bu kadar kötü bir Boozer görmemiştim..

Bartuğ13
21.05.2007, 20:49
şimdi şöyyle oluyor san antonio çok zor bir turdan geldi suns karşısında.ve utaha göre çok yaşlı oyunculardan kurulu.ortada kasmama gibi bir durum yok bence.gayet san antonio oynayamadı,pili bitti.2.çeyrekte tüm eforlarını sergilediler.
ikinci maçta çok daha fazla zorlayacaktır utah.

Selman
21.05.2007, 21:00
Biz bunu geçtik de Detroit'i bekliyoruz:)Bu arada geçtiğimiz serinin mağlup takımın taraftarlarını daha buralarda göremedik seri biteli:DÜstelik tam takım çıktılar maça:)

Cengiz Çubukcu
21.05.2007, 21:29
İşte Tony Parkerin Mehmet Okurun bacakları arasından gönderdiği pas:

http://www.youtube.com/watch?v=n7RAI5xJ7uc&feature=dir

Parker Memonun karizmayı fena çizmiş...:)

Bartuğ13
21.05.2007, 22:12
sorma ben canlı izlemiştim pozisyonu başta net görmedim ve memo olmasın diye dua ettim ama maalesef oymuş

Gamze
21.05.2007, 23:39
Utah Jazz diyince aklıma Mehmet Okur dışında bir Karl Malone geliyor bir de Fatih Erkoç... :):) (Mehmet Okur'un hem yediği çalım hem de o bacaklarının arasından geçen pas çok feciydi...Garibim :) )

Neyse size iyi seyirler.

Sinan Akyıldız
22.05.2007, 10:19
Biz bunu geçtik de Detroit'i bekliyoruz:)Bu arada geçtiğimiz serinin mağlup takımın taraftarlarını daha buralarda göremedik seri biteli:DÜstelik tam takım çıktılar maça:)

Buraya buraya berat abi buraya :p :D :D

cınar#7
22.05.2007, 12:02
http://www.ntvspor.net/Images/14329.jpg

Spurs-Jazz serisi NTV'de

San Antonio Spurs ile Utah Jazz arasındaki Batı Konferansı final serisinin tüm karşılaşmaları NTV'den canlı yayınlanacak.http://www.ntvspor.net/i/blank.gif
NTV'den NBA severlere müjde... San Antonio Spurs-Utah Jazz arasında oynanan NBA Batı Konferansı final serisinin tamamı NTV'den naklen yayınlanacak.

Pazar gecesi başlayan ve San Antonio'nun temsilcimiz Mehmet Okur'un takımı Utah Jazz karşısında 1-0 önde olduğu final serisinin bundan sonra oynanacak tüm karşılaşmaları NBA TV ile birlikte NTV ekranlarında olacak.
İki takım arasında oynanacak ikinci maç çarşamba günü saat 04.00'te başlayacak.

Öte yandan Detroit Pistons ile Cleveland Cavaliers arasında oynanacak Doğu Konferansı final serisi karşılaşmalarının tamamı ise NBA TV'den canlı yayınlanacak.
• NBA KONFERANS FİNALLERİ (http://www.ntvspor.net/pages/11007.asp)

Özge
22.05.2007, 16:37
Pistons ilk maçı aldı!

Son 5 yıldır üst üste konferansta finale yükselen Pistons ile son 15 yıldır final yüzü görmeyen Cavaliers arasındaki final serisi ilk maçında gülen taraf, rakibini 79-76 yenen Pistons oldu.

Detroit'te bulunan Palace of Auburn Hills'te oynanan ve 22 binden fazla basketbolseverin takip ettiği mücadelede ev sahibi takım, ilk 5 oyuncusunun etkili performansıyla sonuca gitti.

Maçta 43 dakika sahada kalan Richard Hamilton, 24 sayı ve 7 asistle takımının en skorer oyuncusu olurken, Rasheed Wallace 15 sayı ve 12 ribauntla ''double double'' yaptı. 13 sayı, 5 ribaunt ve 5 asistle maçı tamamlayan Chauncey Billups'ın yanı sıra 10 sayı kaydeden Chris Webber galibiyete katkı sağlayan oyunculardandı.

Cleveland Cavaliers'ta ise ünlü yıldız LeBron James tutuk bir oyun sergileyerek maçta sadece 10 sayı attı. James, aldığı 10 ribaunt ve 9 asistle ''trible double''yi kaçırdı. Litvanyalı Zydrunas Ilgauskas 35 dakika içinde 22 sayı ve 13 ribauntluk performans sergilemesine karşın yenilgiyi engelleyemedi.

Anderson Varejao ile Larry Hughes ise 13'er sayıyla maçı tamamladı. NBA Batı Konferansı final serisine, yarın sabaha karşı yapılacak San Antonio Spurs-Utah Jazz maçıyla devam edilecek.

ilhan
22.05.2007, 17:28
http://www.ntvspor.net/Images/14329.jpg
(http://www.ntvspor.net/pages/11007.asp)

Eh be , Duncan nerede Boozer nerede :)

Bülent Bayraktar
22.05.2007, 20:47
new jerseyde elendi tek takımım Spurs kaldı...!

finalde kesin detroitle karşılaşacak ve 2005 yılının bi rovanşı olacak ama kazanan inş. yine spurs olacak...!

Özge
22.05.2007, 22:53
Nowitzki şoktan çıkamadı!

Geçtiğimiz günlerde NBA'de sezonun en değerli oyuncusu ödülüne layık görülen Dirk Nowitzki, takımının play-off'lara birinci turda veda etmesinin şokunu yaşamaya devam ediyor..

NBA'de en değerli oyuncu ödülüne layık görülerek bunu başaran ilk Avrupa doğumlu oyuncu olan ve tarihe geçen Dallas Mavericks'in Alman yıldızı Dirk Nowitzki, takımının başarılı geçen bir normal sezonun ardından, play-off'lara birinci turda veda etmesini kabullenemiyor. Yaz tatili nedeniyle Almanya'ya giden ve Frankfurt'ta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Nowitzki, "Gerçekten hala bir şeylerin boş olduğunu hissediyorum. Takımla birlikte kalacağımı ve bir şeyleri başarabileceğimizi ümit ediyordum" dedi. 28 yaşındaki Nowitzki, Eylül ayında İspanya düzenlenecek olan 2007 Avrupa Basketbol şampiyonası Finalleri'nde Almanya Milli Takımı adına mücadele edecek ve takımının 2008 Pekin Olimpiyatları bileti kapması için oynayacak.

Dallas Mavericks, NBA'de normal sezonu 67 galibiyet, 15 mağlubiyetle tamamlamış ve rekorlar kırmıştı. Şampiyonluğun en güçlü favorilerinden olan Dallas Mavericks, Batı konferansı play-off serisi ilk turunda, bu sezon kendisine ters gelen konferans sekizincisi rakibi Golden State Warriors'a elenerek taraftarlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.

Kaya
23.05.2007, 06:36
Top kayıpları ve bol yapılan basit hatalar ile seride durum 2-0 oldu. Utah'lı oyuncuların biraz daha sakin ve soğukkanlı olması lazım. Şimdi eve dönüyorlar. Eşitliği sağlasalar bile deplasmanda işleri çok zor.

Bartuğ13
23.05.2007, 09:16
ikinci çeyrekte yine rakipten 15 sayı daha az atmışlar.boozer ve derondan başka elle tutulur istatistiği olan da yok zaten.toparlanmaları lazım