PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NBA | National Basketball Association

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Kirk_Cooley
07.12.2013, 22:36
Lakers 6'dan play-off'a girer. Girme ihtimali yok demek gülünç, Maç içinde istikrarsızlar ama Kobe dönüyor Pazartesi gecesi. 1 haftaya tempoya girer Kobe bu. Eminimki çok diri ve güçlü dönecektir. Savunmada W.Johson'a güveniyorum. Sezonun şimdiye kadarki bölümünde Howard'a göre 20 kat daha iyi performans gösterdi. Howard el kalırmaktan acizdi be. Lakers 6'dan girer. Portland 3.bitirebilirse ki ben bu kadar uzun soluklu gidebilirlemi emin değilim en iyi ihtimal Batı 3.lüğü onların. Aldridge-Kobe 7.maça kadar gidebilir. Ben şimdiden play,off tahminimi yaptım. Portland 3 Lakers 6
Batıda dışarda kalıcak takımlar: Dallas,Suns kesin. 8.lik için Minnesota,GSW,Nuggests bir ihtimal Memphis kapışır. Batıda çok güçlü takım var 8.sırayı tahmin etmek zor olacak. Dışarda kalan 2-3 takımda %50+ artı ile kalacaktır.
Lakers en az 48-34 yapacak işallah :D

Lakers'ın Play-Off'u bana göre imkansız, haa nasıl olur biliyorsunuzki Lakers çok fanı olan bi takım ve Nba yönetimi Lakers'ı play-off ta herzaman görmek ister ama bu sene bu bile yetmicek yetse bile ilk turdan süpürülürler geçen seneki gibi :)

Normal şartlarda Portland,Clippers,Dallas,San Antonio,Oklahama,Houston,Golden State ve Denver'ı geçme ihtimali yok Lakers takımının Memphis,Minnesota ve Pelicans'ı saymıyorum bile.

Sefa Murat Dokuz
07.12.2013, 23:04
Lakers'ın Play-Off'u bana göre imkansız, haa nasıl olur biliyorsunuzki Lakers çok fanı olan bi takım ve Nba yönetimi Lakers'ı play-off ta herzaman görmek ister ama bu sene bu bile yetmicek yetse bile ilk turdan süpürülürler geçen seneki gibi :)

Normal şartlarda Portland,Clippers,Dallas,San Antonio,Oklahama,Houston,Golden State ve Denver'ı geçme ihtimali yok Lakers takımının Memphis,Minnesota ve Pelicans'ı saymıyorum bile.

Şu kadronun daha kötüsü geçen sene 47-35 bitirdi. Nba yönetimi felan şikeci yapacaksınız hemen takımı. Yok öyle yağma. Geçen sene kazanılan 47 maç izlensin Kobe'nin sakatlanana kadar zorlayıp ölüp aldığı maçlar hele son dönemdeki burda emeğe saygısızlık var. Geçen sene süpürülür tabi. Takımın en iyi oyuncusu yok. İlk 2 maç zorlaması bile mucizeydi.
Kobe dönüyor Pazartesi göreceğiz 1 hafta geçsin. All Star arasından sonra bu takımın önünde diz çöküp tövbe isteyecek o batıda saydığın takımlar.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ögün arkadaşım dikkate almadım yorumunu kusura bakma. 82 yazcaktım 21 maç geçti kusura bakma ;)

Kirk_Cooley
07.12.2013, 23:10
Şu kadronun daha kötüsü geçen sene 47-35 bitirdi. Nba yönetimi felan şikeci yapacaksınız hemen takımı. Yok öyle yağma. Geçen sene kazanılan 47 maç izlensin Kobe'nin sakatlanana kadar zorlayıp ölüp aldığı maçlar hele son dönemdeki burda emeğe saygısızlık var. Geçen sene süpürülür tabi. Takımın en iyi oyuncusu yok. İlk 2 maç zorlaması bile mucizeydi.
Kobe dönüyor Pazartesi göreceğiz 1 hafta geçsin. All Star arasından sonra bu takımın önünde diz çöküp tövbe isteyecek o batıda saydığın takımlar.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ögün arkadaşım dikkate almadım yorumunu kusura bakma. 82 yazcaktım 21 maç geçti kusura bakma ;)

Gözünü Kobe aşkı bürümüş peki 1 hafta sonra gelsin görelim maç başı kullandığı 30 şutla Lakers'ı batıda nereye kadar götürebileceğini :)

Sefa Murat Dokuz
07.12.2013, 23:16
Kobe aşkı ?
Severim mambayı.
http://www.youtube.com/watch?v=A2JE2L4vhNA 9 ay önce yarın.
çok küçümsüyorsunuz bu adamı

Emre ÖZTÜRK
07.12.2013, 23:20
Lakers bence 60-22 yapar.Finalde de Miami'yi 4-0 ile süpürür.

Kobe dönüyo ya Lakers daha yenilmez :D

Ogün'
07.12.2013, 23:22

:D Kobeyi ben de çok severim ama bu kadar abartmayalım.Kobe gelecek herkesi yıkıp geçecek filan.Gsw'de geçen seneden iyi ama onu playoff dışına atmışsın.8.lik için yarışır dediğin takımlar;geçen sene normal sezonun 3.sü Denver,Batı finalisti Memphis,geçen sezonu 6.bitiren Gsw,Kevin Love'lı Minnesota.Bu takımlardan 3'ü playoff dışı kalacak ama Lakers 6. olacak.Belki 8 o da belki.

Sefa Murat Dokuz
07.12.2013, 23:43
:D Kobeyi ben de çok severim ama bu kadar abartmayalım.Kobe gelecek herkesi yıkıp geçecek filan.Gsw'de geçen seneden iyi ama onu playoff dışına atmışsın.8.lik için yarışır dediğin takımlar;geçen sene normal sezonun 3.sü Denver,Batı finalisti Memphis,geçen sezonu 6.bitiren Gsw,Kevin Love'lı Minnesota.Bu takımlardan 3'ü playoff dışı kalacak ama Lakers 6. olacak.Belki 8 o da belki.

Kobe'siz Lakers döneminde en çok Gsw maçlarını izledim. Curry Thompsan izlemeye cezbediyor adamı ama geçen seneden iyi oldukları konusunda şüpheliyim sahaya yansımayan birşeyler var. Thomsan 3 lüklerde canavar ama maçları tam izleyin istatislikte 5/7 üçlük yazıp Top kaybında 5 yazıyor olup Gsw maçı kaybetmiş olabilir.
Lakers'ı sezon başındaki Lakers olmadığını düşünüyorum son 8 maçta alınmış 6 galibiyet var.
Ki öyle sıradan maçlar değil.
Lakers Kobe'siz GSW'yi parçaladı. Paul Gasol'ü sezon başından beri tek savunamayan takım heralde GSW oldu. Gülerek şoklarda izledim Gsw galibiyetini.

Memphis'de bu sene o geçen seneki havanın yarısı yok. Değineyim başa baş oynadığımız (Kobesiz) maçı sadece 3 sayı farkla kaybettik.
Doğunun bu seneki süpriz içten içe desteklediğim Detroit içerde direnemedi bile Lakers'a. Evindede yine Lakers kazandı.
Hadi Brooklyn'i de gelen geçen yeniyor Lakers'da yensin.
Hadi içerde dışarda Sacromento galibiyetlerini saymıyorum.
Portland maçını izlemişsinizdir en azından. Son çeyrekde Portlan kaç blok yedi ben sadece W.Johnson'ın 3 blok artı 4 bloğu ile oyun dışında kaldığını saydım.
Son çeyrek 15 sayı kapattı Lakers. Son 1-2 topta verdi maçı o anı oynayacak elde Blake hariç -ki oda bir kaç iyi götürdü oraları onun da sınırlı kapasitesi- oyuncu yok.
Minnesotta'nın son dönemdeki hali ortada. Nasıl başladılar şimdi nerdeler ben kolay toparlanacaklarına emin değilim.

Ligi takip ediyormusunuz bilmiyorum. Herkes havadan birşeyler söylüyor.
Uçanı kaçanı avlayan Houston evinde Lakers'a boyun eğdi.

Şurda Pelicans ve Washingtan maçları var yandığım ah ulan Kobe olsa dediğim maç içi hücumun tamamen durduğu anlar oldu. O 2 maçı alsak şu an batıda 12-7 ile 5. 6. ydık zaten.

CP3 için Mvp falan adayı diyorlar gülüyorum onada. Sezonun ilk maçını izledim LAL-LAC sonra birdaha Clippers maçı izlemedim ama İndiana gerçeği varken George, Aldridge ve böyle bir Portland devam ettiği sürece buna da değineyim Cp3 asla Mvp olamaz.

Burdaki arkadaşların şansına mıdır bilmem ama Kobe döndükten sonra 4 maçlık deplasman turnesi var. OKC Charlotte Mephis Atlanta. Şu maçları 2-2 atlatalım yeterki. Ondan sonrası rahat inanıyorum.

bangkook_61
07.12.2013, 23:47
Lakers playoff yaparsa bikini giyerim.

Ogün'
08.12.2013, 00:34
Kobe'siz Lakers döneminde en çok Gsw maçlarını izledim. Curry Thompsan izlemeye cezbediyor adamı ama geçen seneden iyi oldukları konusunda şüpheliyim sahaya yansımayan birşeyler var. Thomsan 3 lüklerde canavar ama maçları tam izleyin istatislikte 5/7 üçlük yazıp Top kaybında 5 yazıyor olup Gsw maçı kaybetmiş olabilir.
Lakers'ı sezon başındaki Lakers olmadığını düşünüyorum son 8 maçta alınmış 6 galibiyet var.
Ki öyle sıradan maçlar değil.
Lakers Kobe'siz GSW'yi parçaladı. Paul Gasol'ü sezon başından beri tek savunamayan takım heralde GSW oldu. Gülerek şoklarda izledim Gsw galibiyetini.

Memphis'de bu sene o geçen seneki havanın yarısı yok. Değineyim başa baş oynadığımız (Kobesiz) maçı sadece 3 sayı farkla kaybettik.
Doğunun bu seneki süpriz içten içe desteklediğim Detroit içerde direnemedi bile Lakers'a. Evindede yine Lakers kazandı.
Hadi Brooklyn'i de gelen geçen yeniyor Lakers'da yensin.
Hadi içerde dışarda Sacromento galibiyetlerini saymıyorum.
Portland maçını izlemişsinizdir en azından. Son çeyrekde Portlan kaç blok yedi ben sadece W.Johnson'ın 3 blok artı 4 bloğu ile oyun dışında kaldığını saydım.
Son çeyrek 15 sayı kapattı Lakers. Son 1-2 topta verdi maçı o anı oynayacak elde Blake hariç -ki oda bir kaç iyi götürdü oraları onun da sınırlı kapasitesi- oyuncu yok.
Minnesotta'nın son dönemdeki hali ortada. Nasıl başladılar şimdi nerdeler ben kolay toparlanacaklarına emin değilim.

Ligi takip ediyormusunuz bilmiyorum. Herkes havadan birşeyler söylüyor.
Uçanı kaçanı avlayan Houston evinde Lakers'a boyun eğdi.

Şurda Pelicans ve Washingtan maçları var yandığım ah ulan Kobe olsa dediğim maç içi hücumun tamamen durduğu anlar oldu. O 2 maçı alsak şu an batıda 12-7 ile 5. 6. ydık zaten.

CP3 için Mvp falan adayı diyorlar gülüyorum onada. Sezonun ilk maçını izledim LAL-LAC sonra birdaha Clippers maçı izlemedim ama İndiana gerçeği varken George, Aldridge ve böyle bir Portland devam ettiği sürece buna da değineyim Cp3 asla Mvp olamaz.

Burdaki arkadaşların şansına mıdır bilmem ama Kobe döndükten sonra 4 maçlık deplasman turnesi var. OKC Charlotte Mephis Atlanta. Şu maçları 2-2 atlatalım yeterki. Ondan sonrası rahat inanıyorum.

Sezonun ilk maçını da gülerek mi izledin hani şu 30 sayı farkla biten?Lakers iyi mücadele ediyor.Beklediğimden iyiler ama her takımı tek maçla değerlendireceksek işimiz var.Denver 'da ilk 10 maçta 3 galibiyet aldı ama şimdi 11 galibiyeti var.Lakers'da herşey çok iyi Gsw'yi 7 sayı ile yendiysek(parçaladıysak) Kobe gelince neler olur düşünemiyorum.Bence de haklısın.Mvp konusunda ise benim adayım Paul George.

Sefa Murat Dokuz
08.12.2013, 00:45
Sezonun ilk maçını da gülerek mi izledin hani şu 30 sayı farkla biten?Lakers iyi mücadele ediyor.Beklediğimden iyiler ama her takımı tek maçla değerlendireceksek işimiz var.Denver 'da ilk 10 maçta 3 galibiyet aldı ama şimdi 11 galibiyeti var.Lakers'da herşey çok iyi Gsw'yi 7 sayı ile yendiysek(parçaladıysak) Kobe gelince neler olur düşünemiyorum.Bence de haklısın.Mvp konusunda ise benim adayım Paul George.

Lakers'ın 2.maçı 1.çeyrek 20 sayı farkı görüp kopan maç. İzledim emin olabilirsin.
7 sayı farkla biten maça gelirsek 7 sayı farkın gerçeği yansıtmadığını izlemişsen bilirsin maç zaten 15 sayı çivarı farkla Lakers yönünde gidiyordu son çeyrek biraz kapandı. Cidden bu kadro ile Gsw'ye karşı maçı 10-15 sayı civarında tutmak 3.çeyreğin sonunda 12 imiş büyük başarıdır.

Unutmadan Kobe'nin son sakatlandığı Gsw maçı ilk çeyrek fark 10 ları görmüştü Gsw tarafına. Ordan maçı aldı sakatlığı hatırlamayan Kobe'nin Thomson'ı parkeye kapakladığını hatırlar herkes.

Geçen sezon ilk 42 maç 17G 25 yenilyi
Şubat ayı itibarı ile son 40 maç 28G 12yenilgiydi buda hatırlatma olsun.

All-Star sonrası Kobe bildiğimiz Kobe olursa play-off'da yapar.
Seneye de Love Westbrook'u da alırız :D

Kirk_Cooley
08.12.2013, 00:48
Herşeyi geçtim LAL her yönüyle şikecilere benziyor forma renkleri her işi para ile yapabileceklerini zannetmeleri gibi.

Bu tip takımları sevmiyorum.

bangkook_61
08.12.2013, 00:56
Herşeyi geçtim LAL her yönüyle şikecilere benziyor forma renkleri her işi para ile yapabileceklerini zannetmeleri gibi.

Bu tip takımları sevmiyorum.

Ben bu Lakers'ı 2 sene kötü giderken görmedim. Tam dibe battı diyoruz hop 1 takas contender tekrar.

Kobe dönsün ne farkeder ? Aldığı kontrata bakarsak hala eski Kobe olduğunu düşünebiliriz. Tarihte yerini alacak elbette ama bu sene Lakers lottery kovalar.

Ogün'
08.12.2013, 01:04
Lakers'ın 2.maçı 1.çeyrek 20 sayı farkı görüp kopan maç. İzledim emin olabilirsin.
7 sayı farkla biten maça gelirsek 7 sayı farkın gerçeği yansıtmadığını izlemişsen bilirsin maç zaten 15 sayı çivarı farkla Lakers yönünde gidiyordu son çeyrek biraz kapandı. Cidden bu kadro ile Gsw'ye karşı maçı 10-15 sayı civarında tutmak 3.çeyreğin sonunda 12 imiş büyük başarıdır.

Unutmadan Kobe'nin son sakatlandığı Gsw maçı ilk çeyrek fark 10 ları görmüştü Gsw tarafına. Ordan maçı aldı sakatlığı hatırlamayan Kobe'nin Thomson'ı parkeye kapakladığını hatırlar herkes.

Geçen sezon ilk 42 maç 17G 25 yenilyi
Şubat ayı itibarı ile son 40 maç 28G 12yenilgiydi buda hatırlatma olsun.

All-Star sonrası Kobe bildiğimiz Kobe olursa play-off'da yapar.
Seneye de Love Westbrook'u da alırız :D

Kobe ye o kontratı verdikten sonra ikisini almak imkansız :) 7 sayı da gerçeği yansıtmıyor 30 sayı da :) Şu parçalandığımız maçı izlemedim ama Curry yokmuş o maçta.Lakers'ın bizi parçaladığını düşünelim.Curry çok maç kaçırmadığı sürece playoff yapmama ihtimalimiz yok.Lakers playoff yapamaz demiyorum ama o kadar kolay değil.
Sas-Okc-Clippers-Houston-Portland-Warriors bu 6 takımı garanti görüyorum.

Sefa Murat Dokuz
08.12.2013, 01:14
Shaq sonrası Lakers kaç sene kötü gitti ? İyi bir Nba takipçisi değilsin kanımca. Smush Parker'lı, Kwame Brown'lı Lakers'ı da izledik biz yıllarca. Haksızlık etmiyeyim belki Lakers dikkatini çekmemiştir o yıllarda.

Şikecilere Miaminin son hali, yada Boston'ın 3lü combosu daha çok benzemiyor mu toplıyım yıldızları alıyım şampiyonluğu. Ben bunlara babanesi kaşar diyorum :D

Para değil herşey. Los Angeles şehir olarak İstanbul'u düşünün gitmek ister tabi oyuncular. Ona rağmen 15 yıldır Kobe ile biryerlerdeler. Adam Waririor pes etmiyor. 3 te kalcan diyenlere, o dönem için bedava takas gibi görünen Marc-Pau takası ile zaten bir noktada olan takım contender oldu. Phoenix ki hani o zaman harbiden Phoenix Nash Marion Amare en formda döneminde 3-1 e getirip elendiğimiz dönemden Kobe'nin bir ayı 50 sayıya yakın bir ortalama ile geçtiği zamanlar yanına zaten en ufak parça eklense contender olacaktık. Bynum'da bir gözüküp kayboluyordu ama iyiydi esas oğlan 2 yüzük bir kaçan final oda birleşelim kazanalım yoksa bizden bi b.k olmaz combosuna.

Lakers öyle paraymış felan, hani derler ya adı çıkmış 9'a inmez 8'e o muabbet. Düşünemiyorum Wade Lebron felan Lakers'ta buluşsaydı ne olurdu. Ouwww Miami olunca Boston olunca gık yok kimsede.
Emeğe saygı duyacaksınız.

Ben bu adama hala inanıyorum. Egosu yüksek sevmiyom diyenler bir kenara. Yaşım itibarı ile Jordon'ı izleyemedik. İşte Nba Tv Hall Of Fame History falan gördüğümüz kadar. Gördüğüm en büyük oyuncu Kobe'dir. Sakatlanmadan 1 gece önce 35 yaşında 47 sayı 8rebo 5asist 4blok 3top çalma izletti. Sakatlandığı gecede devam edebilse 40'ı bulacaktı. Dehşet bir seviyedeyken sakatlandı zaten o ara 20 maçta 2 kez mi 3 kez mi ne yenildi Lakers. Howard vardı demeyin bütün kasetler gelsin kaybedilen maçlarda onun atamadığı serbest atışlardan belgelidir. Adam seneye bırakacak diye her maçı izliyordum.

Şikecilere renkleri benziyor da bu mor be bilader :D California Hollywood Los Angeles bir avantajı var yok demiyoruz ama son 20 yılda kim geldi Lakers'a ayağa kaldırmaya. Howard dışında kim geldi ? Oda zarardan başka bişey vermedi. Bynum'u tutsak daha iyiymiş. Pau takasındada 1 yıl sonra duygusal kırılgan bir bebek bulduk elimizde, kardeşini verdik adam patlama yaptı.
Mith babanın emekleri bide Phill Jackson kalitesi ile alınmış 5 şampiyonluk öyle bahsettiğimiz gibi emek hırsızlığı ile bağdaştırılamaz. Kobe'yi geçtim Phil Baba'yı emeklerini yedirmeyiz :D

Sefa Murat Dokuz
08.12.2013, 01:19
Kobe ye o kontratı verdikten sonra ikisini almak imkansız :) 7 sayı da gerçeği yansıtmıyor 30 sayı da :) Şu parçalandığımız maçı izlemedim ama Curry yokmuş o maçta.Lakers'ın bizi parçaladığını düşünelim.Curry çok maç kaçırmadığı sürece playoff yapmama ihtimalimiz yok.Lakers playoff yapamaz demiyorum ama o kadar kolay değil.
Sas-Okc-Clippers-Houston-Portland-Warriors bu 6 takımı garanti görüyorum.

Lüks vergisi mi öderler Kobe'den feragat mı talep ederler el altı mı teklif ederler bilmem ama bu adamın emekli olmadan 1 yüzük'e daha hevesi olduğunu bilen herkes Lakers'a gelmek ister diye düşünüyorum. MJ'in en iyi dönemi bu yıllardı belkide Kobe için neden olmasın diyorum ben hala. Ben biraz fanatizm gülünç felan olsun diye katıyorum. Dileğim 6.lık. Batıda Playoff'un geçen sene 6-10 arasında her gün nasıl değiştiğini iyi biliyorum bu senede öyle olacak. 1 mağlubiyet 2 sıraya mal olabilir son bilet yerine dışarıya mal olabilir. Ama o mücadelenin içinde olup Kobe ile onunda üstesinden gelicez inşallah.
Evet Curry yoktu ben Gsw'nin yediğimden çok atarımla gidemeyeceğini düşünüyorum yoksa Curry tam dönse geçen seneki gibi bir hava bulsa Gsw'nin Clippers ile daha yukarıları çekişmesi lazım.

Ogün'
08.12.2013, 01:33
Lüks vergisi mi öderler Kobe'den feragat mı talep ederler el altı mı teklif ederler bilmem ama bu adamın emekli olmadan 1 yüzük'e daha hevesi olduğunu bilen herkes Lakers'a gelmek ister diye düşünüyorum. MJ'in en iyi dönemi bu yıllardı belkide Kobe için neden olmasın diyorum ben hala. Ben biraz fanatizm gülünç felan olsun diye katıyorum. Dileğim 6.lık. Batıda Playoff'un geçen sene 6-10 arasında her gün nasıl değiştiğini iyi biliyorum bu senede öyle olacak. 1 mağlubiyet 2 sıraya mal olabilir son bilet yerine dışarıya mal olabilir. Ama o mücadelenin içinde olup Kobe ile onunda üstesinden gelicez inşallah.
Evet Curry yoktu ben Gsw'nin yediğimden çok atarımla gidemeyeceğini düşünüyorum yoksa Curry tam dönse geçen seneki gibi bir hava bulsa Gsw'nin Clippers ile daha yukarıları çekişmesi lazım.

Kobe'nin emekli olmadan bir şampiyonluk daha yaşamasını çok isterim.Diğer söylediklerine de katılıyorum.

Kirk_Cooley
08.12.2013, 01:41
Payton-Kobe-Malone-Shaq'lı kadro ve geçen seneki Nash-Kobe-Gasol-Howard'lı kadrolar oluşurken acaba 20 yıl oldumu diye düşünüyorum :confused:

Kobe'nin en iyisi olduğunada katılmıyorum :)

Forma renkleride bire bir şikecilerle aynı diye bir ibare kullanmadım benzediğini söyledim mor ve lacivert kabul edilmesi gerekir ki benzer renklerdir :)

Sefa Murat Dokuz
08.12.2013, 01:57
Payton-Kobe-Malone-Shaq'lı kadro ve geçen seneki Nash-Kobe-Gasol-Howard'lı kadrolar oluşurken acaba 20 yıl oldumu diye düşünüyorum :confused:

Kobe'nin en iyisi olduğunada katılmıyorum :)

Forma renkleride bire bir şikecilerle aynı diye bir ibare kullanmadım benzediğini söyledim mor ve lacivert kabul edilmesi gerekir ki benzer renklerdir :)

Mesele 40 yaşına gelmiş adam getirmekse takıma ben Nba'de Dm olsam yarım saate Los Angeles'e getiririm böyle yaşlı amcaları.

Kobe en iyi değil diyene saygı duyarım. Aktif en iyi demedim zaten benim gördüğüm en iyi. Ben hiç bir oyuncudan arka arkaya 40-50 10 küsür maç felan göremedim. Yani 65 atarkende 81 atarkende 3 çeyrekte 62 atarkende takımı öne çıkardığı çok açıktı o dönemler. Kendine oynuyordu derim ama 50 şut atıp 50 sayı atsa takım yenilse ayrı. Böyle şeyleri yapabilen birini görürsem Kaan Kural'lı Nba Stüdyo orgazmlarını felan benimde fikrim değişebilir.

Esas konuya dönersek Payton Malone buluşması olmasa o Lakers şampiyondu. Yüzük için gelen tayfadan olan benimde +1 im olsun diye gelenlerden. Bunu Lewis'in Miami'ye gidişi gibi görün.

Nash'in hangi halde geldiği ortada. Emekli olacak derken geldi Lakers'a. Howard dışında yok. Ben hala arkasındayım dediklerimin. Payton Malone örnek olamaz.

bangkook_61
08.12.2013, 02:24
Miami'nin taaa ... prensip olarak önce bunu bir belirteyim.

Bu Lakers zihniyeti hep böyledir. Arkadaşlar bana eski maç kasetlerini açtırmayın. Sacramento halkının dili olsa da konuşsa. Medyanızla, lobinizle ezdiğiniz küçük ama gururlu Sacramento. Bu Lakers eski NBA zihniyetinin bir projesidir. Her daim başarılıdır, başarısız 1 sezon geçirse eskicinin 2 liraya alacağı değerde adamları falan verip takasla yıldız almalarıyla ünlüdür.

Arkadaşlar NBA'in sevdiğim bazı kuralları var. Bütün NBA takımlar eşittir ama bu Lakers daha bir eşittir.Hayalindeki NBA finali sorulduğu zaman 30 yıldır NBA'in başındaki adam David Stern şunu demiştir;

"Lakers Lakers'a karşı. eğer Lakers'a karşı özel bir ilgim olmadığını söyleseydim yalan söylemiş olurdum."

Bakın işte bu köhne zihniyetin zehirlediği bir arkadaşımız da aramızda. Kendine o kadar güveniyor ki ver oradan abime bir Love, Westbrook diyecek kadar hem de. İşin kötüsü bunlar olabilir. Ben bugün bu mesajı yazıp yattıktan sonra sabah "Steve Blake traded to OKC for Westbrook" manşetiyle uyanabiliriz ve Lakerslılar buna hiç şaşırmaz. Sen garip Detroitli, Torontolu, Memphisli kardeşim bunları bil.

Sefa Murat Dokuz
08.12.2013, 02:37
Uyuma Memphis,GSW maçı var :D
Ağzına sağlık güzel konuşmuşsunda.
Vallaha abartılıyor. Hakemler Lakers'ı Lebron kadar korumadı 2-3 yıldır. Takasla felan hiç kelepire bişey alamadık bizimkide can :D

Sacre traded for Ibaka :D tadından yenmezde Salary şartları uymuyo :))

İşin şakası Westbrook Love seneye Lakers'a gelebilir. Los Encılıs bebeleri sonuçta tohumu bizden :D

Ogün'
08.12.2013, 03:12
Bu arada ben de Lakers'ı sevmiyorum :D Kobe'yi severim ama Lakers'ı değil :)

Emre ÖZTÜRK
08.12.2013, 17:59
İndiana'nın şampiyon olmasını Dallas kadar istiyorum.Spurs'u fena şamarlamışlar.Bizde Portland'a çok uğraşmışız yenilmek için ama becerememişiz :)

Oğuz ZEYTİN
08.12.2013, 18:47
Gençler, Lakers muhabbetinizi bölüyorum fakat dün Merkez Grubu'ndan rakibimiz Bulls'u evinde yendik.

Yıllar sonra %50 galibiyete ulaştık.

Tey tey :)

Bartuğ13
08.12.2013, 21:41
kobe'nin dönüşünü görmek güzel olurdu bugün şu saatlerdeki maça denk gelseydi.

tüm lakersçı arkadaşlara selamlar.

kobe'nin benim de izlediğim en büyük oyuncu olduğunu söyleyebilirim. savunmasını daha iyi seviyede yapabilse MJ'in tahtını da alabilirdi belki.

renk konusunda ben de rahatsızım. gönül isterdi sarı-mor gibi dandik renkler yerine rengimiz bordo-mavi olsaydı ancak yapacak bir şeyimiz de yok şu anda.

nacizane olarak şikebahçe benzetmesini yapabilmek için, bence en iyi döneminde 3 yıldız oyuncuyu bir araya getiren, yaptığı bu hamleler nba yönetimi tarafından engellenmeyen, daha basit konferansta lay lay lom basketbol oynayan takımların isimlerini ön plana çıkarmak gerekir diye düşünüyorum :D

Oğuz ZEYTİN
08.12.2013, 22:44
Rengi Bordo-Mavi NBA takımı arayan arkadaşlara sitemlerimi gönderiyorum :)

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfcTOujW750hfhQ_eg6-UIrzi9A8y_eaOE91Rv_ZfyVu9G9O_x

Sevgili Bartuğ, şu formadaki asalete bakar mısın? :)

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQP2BGS-t9OyAcq7Pxy6d7A6WkM45IVlHi4fFuoClKAmFBlJAMt

Bu da süperdir

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0knVkdZF-psRsMsHKefTWJdPiDY39pjTPi89-m98zXIeuPCG-

Ama en güzeli (Bordo-Mavi'ye yakını) şu:

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvoxchBthnB1caMr8lsUaW1kWs4dURs u2ZyYd2olfEPQI3S9FVnA

Bartuğ13
08.12.2013, 23:57
Oğuz hocam valla senden böyle bir cevap beklemedim desem yalan olur:D

açıkçası detroitin rengi bize en yakın renk bunu inkar edemem. ancak kırmızı mavi'sinin tonları normalde bizim renklerden uzaktır. yalnız t-mc formasında gerçekten yakınmış.

ama detroit hem şehir, hem takım olarak her zaman çok itici gelmiştir.

hele ki o 2004 finalleri yok mu? ah ah hala içimde yaradır:D

Sefa Murat Dokuz
09.12.2013, 06:22
Abi o 2004'te felan Wallace kardeşler allahım hele o Rashead dünyada böyle itici insan olamaz. Hadi Ben sempatikti blokları ile felan. Raşit ve sakızı çirkeflikleri yok böyle bir gıcık adam. Yoksa Taysaun Billups felan hiç itici değildi. Rip H. de.

Neyse Kobe döndü ve beklediğim gibi. Şimdi Boxscore yorumları çıkıp şu kadar top kaybı diyecek ama maçı izleyenler Sacre ve Gasol'un tutamadığı 3 topun kobeye top kaybı yazıldığını bilir. Hazır değil zıplarken, özellikle basarken Kobe değil. Drive eden oyuncunun potaya gitmeyeceğini biliyorsan pas kanallarına savunma yaparak kolay savunabilirsin. Şu an Kobe'nin en büyük eksiği bu nasıl olsa pas atacak diye bekliyorlar zaten. 1 haftaya toparlar.

Kirk_Cooley
09.12.2013, 09:44
Abi o 2004'te felan Wallace kardeşler allahım hele o Rashead dünyada böyle itici insan olamaz. Hadi Ben sempatikti blokları ile felan. Raşit ve sakızı çirkeflikleri yok böyle bir gıcık adam. Yoksa Taysaun Billups felan hiç itici değildi. Rip H. de.

Neyse Kobe döndü ve beklediğim gibi. Şimdi Boxscore yorumları çıkıp şu kadar top kaybı diyecek ama maçı izleyenler Sacre ve Gasol'un tutamadığı 3 topun kobeye top kaybı yazıldığını bilir. Hazır değil zıplarken, özellikle basarken Kobe değil. Drive eden oyuncunun potaya gitmeyeceğini biliyorsan pas kanallarına savunma yaparak kolay savunabilirsin. Şu an Kobe'nin en büyük eksiği bu nasıl olsa pas atacak diye bekliyorlar zaten. 1 haftaya toparlar.

Sacre'nin 1 dakika bile olsa süre aldığı bi takım bu ligde play-off göremez :D

Geçmiş olsun Kobe'li ilk maçta evinizde Rudy Gay'siz Toronto'dan 12 sayı fark yemişsiniz :)

Sefa Murat Dokuz
09.12.2013, 17:06
Bu maça Kobe'li demek pek doğru sayılmaz. Sol ayağına basmamaya çok yüklenmemeye dikkat ediyor. Kobe 40 yaşında sahaya çıksa bir fade away'de kolay kolay blok yemez. Alçak postta oynayamıyor rahatça. En iyi yaptığı şey zaten bu fade awayler. 1 hafta oynadıkça kendine gelecektir yavaş yavaş. İddiamın arkasındayım Ocak sonu Şubat ayı sonrası bu takımın önünde yine duramayacaklar. Kobe beklediğimden daha iyiydi basketboldan 9 ay kopmasına rağmen yumuşaklığı hala aynı ayaklarında şut dengesi yok. Rudy Gay'siz bir takım bence daha iyi.

D'Antoni'ye gelicem X.Henry yardırıyor alev alev adam Meeks'i sahada tutup Henry'i kenara alıyor. Bütün maç Henry'i gösterdi Tv böyle koçluk olmaz. Meeks daha potaya deymeyen kendi topu alamayacağını bilmyor 2 ye 0 pozisyonun içine etti. Nick Young Rudy Gay bunların zararı mı var karı mı var benim için 2 pozisyon iyi iş yapıp 1 pozisyonda herşeyi yakabilecek adamlar.

Kobe'nin 10 tane asistini sağolsun Gasol Young Meeks Blake mafetti.
Farmar,Kaman yok bizde unutmadan. Sacre zaten süre alamaz.

Gasol'e parantez açıcam yemin ediyorum 182 boyumla Lakers'de 5 numara oynasam daha iyi oynarım. Abi bir topu girmeyecek şekilde atmak diye bir şey var topu potaya sallarsın çemberi dövmek, birde Amir Johson'ı izleyelim yetenek değil olması gereken zaten elini kaldırdığınnda attığın yarım hook shot denilen şut bu çok basit bişey 2.16 boyun var bunu yapamaman için beyninde sorun olması lazım. Denediği yaptığı şeyler amaçsız ve sonuçlanmayacağını kendide biliyor. Blake ve Gasol dün rezilden de rezildi. Kobe'nin 8 top kaybı var. 2'sini Gasol tutamadı,(+ Gasol bitane aldığı ribo ile dışarı çıktı.) Meeks Kobe'nin pasını 2 kez tutamadı. Sacre maçın başındaki back-bounce pası tutamadı. Adamın 8 top kaybının 5'i takım arkadaşlarının topla iyi ilişkisi olmamasından. 3 tane pasını da pas arası yaptılar. Maçı izlerken saç baş yoldum. Sezonun en kötü oyunu oldu 25 sayı fark olan Gsw deplasmanında bile böyle bir oyun yoktu.

Hiçkimsenin şüphesi olmasın. Kobe Phoenix ve peşine gelen 4 deplasman maçı sonrası tamamen kendini bulmuş olur. 5-6 maç zamanı var. Ayağı da bu 15 gün içinde daha rahat hissedeceği seviyeye gelecektir. Ocak sonundan sonra gelsin smaçlar buzzer beaterlar. Maçı izledinizmi bilmiyorum ama sahaya ilk defa çıkmış gibi heyecanlıydı Kobe, ilk serbest atışını kaçırdı ilk sayısı için. Heyecanlıydı ve kariyer bitirecek sakatlıktan çıktı. 3 yıl daha bizimle bu yılla birlikte. Daha neler göreceğiz neler. Sabredin.Bu hayatta beni 2 şey hiç yanıltmadı biri İzmir diğeri Kobe ;)

FC-ST-PAULI-61
09.12.2013, 17:32
Az Kaldi Ömerimin tradi gerceklesecek.Insallah Okc,New Orleans,Boston,Portland veya Dallasta oynar ama Houston Ömeri Rakibe vermek istemiyor cünkü Okc,Dallas ve Portlandda Ömer eksik olan son puzzle olur.Okc Ömeri alirsa Sampiyon olur.Veya en azindan finale kalir.

ccd6167
09.12.2013, 20:58
Portland a gitmez inş ömer lamarcus arkasında kalır yine howard gibi olur

Ama perkins yerine gelirse daha iyi oşur gibi geliyo bana

Emre ÖZTÜRK
09.12.2013, 21:14
Bize gel tüm ribauntları topla Ömer.Dirk'in ribauntla fazla işi olmuyo zaten :) Sezonu en az 10 sayı 14 ribaunt ve iki de blok ortalamasıyla tamamlarsın :)

bangkook_61
09.12.2013, 22:16
Ben de iddiamın arkasındayım bu Lakers playoff yapsın bikini giyerim.

Ekrem D.
09.12.2013, 22:26
Ömer eğer Dallas'a giderse Dallas bir anda contender olur. (Nowitzki, Ellis, Calderon, Marion kalmak şartıyla)

bangkook_61
09.12.2013, 22:46
Ömer'in gideceği takım ya New Orleans ya Atlanta. Ben başka bir takım göremiyorum.

Kirk_Cooley
10.12.2013, 00:52
Ömer Aşık = BALON

Ekrem D.
10.12.2013, 13:19
Kings'in tekrar yapılanması bitti gibi. Bence başarılı da oldular, bu sene playoff yapacaklar gibi duruyor.

Isaiah Thomas / Jimmer Fredette
Marcus Thornton / Ben McLemore / Ray McCallum
Rudy Gay / Travis Outlaw
Derrick Williams / Quincy Acy / Carl Landry
DeMarcus Cousins / Aaron Gray / Jason Thompson / Hamady Ndiaye

Ekrem D.
10.12.2013, 13:21
Clippers yaşlı kurt Stephen Jackson'un peşindeymiş. Veteran kontratıyla alırlar gibi.
http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/10110887/los-angeles-clippers-close-signing-stephen-jackson

Ekrem D.
10.12.2013, 13:23
Clippers yaşlı kurt Stephen Jackson'un peşindeymiş. Veteran kontratıyla alırlar gibi.
http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/10110887/los-angeles-clippers-close-signing-stephen-jackson

Elemanın birisi haberin altına yorum yapmış:

"They should just get shannon brown, since they like Laker leftovers.... OOOOOHHHH!!!! "

Haksız da değil hani. Matt Barnes, Antawn Jamison, Lamar Odom vb.

Kirk_Cooley
10.12.2013, 13:29
Kings'in tekrar yapılanması bitti gibi. Bence başarılı da oldular, bu sene playoff yapacaklar gibi duruyor.

Isaiah Thomas / Jimmer Fredette
Marcus Thornton / Ben McLemore / Ray McCallum
Rudy Gay / Travis Outlaw
Derrick Williams / Quincy Acy / Carl Landry
DeMarcus Cousins / Aaron Gray / Jason Thompson / Hamady Ndiaye

Sacramento'yu severim ama malesef play-off yapmaları imkansız.

Ekrem D.
10.12.2013, 14:02
Ben de iddiamın arkasındayım bu Lakers playoff yapsın bikini giyerim.

Ömer Aşık = BALON

Ellerine sağlık iyi bir analiz olmuş.

Tek katılmadığım konu Lakers'ın play off ihtimali bana göre yok :)

Bu arada Portland ile ilgili yorumlara bir nebze katılsamda Portland'ın fikstürü çok kolaydı şuana kadar.(tabi nba'de kaç kolay maç var oda ayrı konu) Ben Portland 'ı desteklememe rağmen ilk 5 garanti diyemiyorum.

Sacramento'yu severim ama malesef play-off yapmaları imkansız.

Şunlar bir kenarda dursun...

Faik Yılmaz
10.12.2013, 14:06
Yaşasın Kobe geri dönmüş....

İlk maçındada 9 sayı atmış....

Bildiği üzere tarihin en fazla sayı atan oyuncuları listesinde bu yıl 4.sıraya yükselmişti....

Muhtemelen yeni bir sakatlık yaşamazsa 3.sırayada yükselecektir.....

Oğuz ZEYTİN
10.12.2013, 18:11
Oğuz hocam valla senden böyle bir cevap beklemedim desem yalan olur:D

açıkçası detroitin rengi bize en yakın renk bunu inkar edemem. ancak kırmızı mavi'sinin tonları normalde bizim renklerden uzaktır. yalnız t-mc formasında gerçekten yakınmış.

ama detroit hem şehir, hem takım olarak her zaman çok itici gelmiştir.

hele ki o 2004 finalleri yok mu? ah ah hala içimde yaradır:D

Detroit, ABD'nin Kocaeli'si :)

Her halde son 10-15 yılda takım oyunuyla, süperstarsız tek şampiyon kadro 2004 Pistons'ı. Yanılıyor muyum?

Rasheed dedin de aklıma o eski Blazers kadrosu geldi. Tam bir çılgınlar takımıydı. Bonzi Wells, Randolph, Steve Smith, Jermaine, Pippen, Kemp... Off tam bir tımarhane :)

Sacre'nin 1 dakika bile olsa süre aldığı bi takım bu ligde play-off göremez :D

Geçmiş olsun Kobe'li ilk maçta evinizde Rudy Gay'siz Toronto'dan 12 sayı fark yemişsiniz :)

Batu, Milicic'in süre aldığı takım şampiyon olduysa, Sacreli takım da play-off yapabilir :D

Oğuz ZEYTİN
10.12.2013, 18:37
Draft hakları ihmal edilerek;

1) http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=mmkhfoc

2) http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=l8fw5ns

3) http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=ojgqpv7

4) http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=o8ouocq

Oğuz ZEYTİN
10.12.2013, 18:50
Oğuz abi Pistons'ın bu sene ilk turdan draft hakkı var mı ?

DÜZELTME: Bu seneki ilk tur draft hakkı Bobcats'e gidiyormuş.

Kirk_Cooley
10.12.2013, 23:13
Batu, Milicic'in süre aldığı takım şampiyon olduysa, Sacreli takım da play-off yapabilir :D

Ne olursa olsun Sacre'den iyidir be abi :)

Sefa Murat Dokuz
11.12.2013, 04:48
İndiana Miami'ye fena çaktı. Lebron rezilleri oynadı. Kaan Kural'ın konuşmasını özlemişim 😁 iyiki Cnn verdi.

Ogün'
11.12.2013, 05:22
İlk devre rezilleri oynanan Paul George ve İndiana vardı.Buna rağmen 7 sayı geride bitirdiler sadece.2. devre hücumda biraz düzeldiler ve George da normale dönünce kazandılar.Maçın adamı da Roy Hibbert,korkusu yetti Miami'ye.Özellikle Lebron potaya gitmedi resmen.Son dakikalarda da bir airball attı Lebron :)

Oğuz ZEYTİN
11.12.2013, 11:46
Monroe, Love karşısında yokları oynayınca Palace'da tepki görmüş, ıslıklanmış. Ben bu çocuğu seviyorum. O eski stil pivotları özlüyorum. D. Jordan, T. Chandler gibi havaya atılan her topu içine vuranların 15 Milyon ettiği piyasada Monroe gibi oyun zekası yüksek bir uzunun harcanmasına gönlüm el vermiyor. Çocuğun savunma zaafı var, kabul. Ama 4/4lük kim var zaten!?

Neyse, haliyle dedikodular artıyor.

Bu da iyiymiş:

Det --- Deng + C. Lee + B. Bass

Chi --- J. Green + G. Monroe + Stuckey

Bos --- J. Noah + C.Vill + Jerebko

*

Chicago açısından bakıldığında Noah - Monroe değişikliği göze çarpıyor. Deng'in boşluğunu savunmada Butler'la bir nebze giderirler, forvette ise J. Green iş görür. Stuckey de biten kontratıyla Rose'un yokluğunda play-off hedefinden sapmaması için önemli bir parçadır.

Boston ise üç yüklü kontrattan kurtulup ligin elit pivotlarından birine sahip oluyor.

Detroit'e gelelim... İki biten kontrat (hatta Jerebko'yu da sayarsak üç) yerine iki iyi yedek oyuncuya sahip oluyor. Ve tabii bir de Prince sonrası aradığı SF'ye. Deng'le anlaşırsa, devam eder. Anlaşamazsa cap de 15 Mluk boşluk açılır. Kaybı olmaz.

Bir diğer senaryoyla karşılaştım. O da fena değil:

Det --- Turner + L. Allen

PHI --- Monroe + jerebko

Tek soru işareti Turner, KCP ve Singler kanatlarda yeterli olur mu?

*

Bir de şu var:

Det --- M. Thornton

Sac --- Singler + Jerebko/C.Vill

Dumars'ın Singler'ı elden çıkarması pek akıl karı değil şu aşamada.

Kirk_Cooley
11.12.2013, 12:47
Kobe'li LAL kendi evinde Phoenix karşısında ağır bir yara daha aldı :)

Ekrem D.
11.12.2013, 17:49
Phoenix maçı sonrası:

"It's a learning experience. When you have a young team you have to remember that it's a marathon, not a sprint."

-- Kobe Bryant

Sefa Murat Dokuz
11.12.2013, 23:58
Kaybedilmiş 2 maç ve şimdi 4 maçlık deplasman turnesi aradan 1 maç kopararırız ama velevki L6 oldu. Kobe'nin dün gece vermiş olduğu sinyaller çok iyiydi. 2 maçta gelişimi adaptasyonunu gözlemleyebiliyorum. Gasol bu takımın belası şu anda. Ne savunma ne hucüm hiçbirşey vermiyor. Vercek bişeyi kalmamış ki zaten. İnsanda biraz onur olur o kontratın karşılığını vermek için ama nerde...

Kobe'nin biraz daha zamana ihtiyacı var 1-2 haftalık alışma süresi dediğim gibi sonrası kolay. Sonra W.Johson S.Williams J.Hill bunları savunmaya odaklandırmalı takım. Zıplayamadığını görebiliyoruz smaçtada fade awaylardede bunu aşıcaktır. Mike Brown D'Antoni bunlar başımızı çok ağrıttı ağrıtıyor. Dışardan bakınca sezonun 4 te 1 i geçmiş ve savunmada ciddi problemleri olan bir takımı kimse play-off resmine dahil etmez tabi Batı için konuşuyorum. Doğuda ne oynadığı belli olmayan bir takımın bile 3-5 maç atarak kazanıp o yarışa dahil olma şansı var. Bu maraton batı için geçerli. Ben takıma değil Kobe'ye inanıyorum. Ne yapar eder. Ortada giden birçok maçı alır Kobe. 2.5 yıl daha izleyecek olmak çok güzel herşeyden öte.

Kirk_Cooley
12.12.2013, 09:48
Play-off yapacağı söylenen Sacramento kendi evinde Utah Jazz karşısında 101-122 kaybetti :)

Sacramento'nun play-off yapacağını inanmak dehşet verici, şimdiden 8. Golden State ile aralarında 7 galibiyet fark oluştu bile.

Murat'
12.12.2013, 09:59
Play-off yapacağı söylenen Sacramento kendi evinde Utah Jazz karşısında 101-122 kaybetti :)

Sacramento'nun play-off yapacağını inanmak dehşet verici, şimdiden 8. Golden State ile aralarında 7 galibiyet fark oluştu bile.

Aklıma Mike Bibby, Chris Webber, Vlade Divac, Hidayet Türkoğlu'lu kadro geldi. Neydi be o Sacramento, bu sene bence de play off yapamazlar.

Kirk_Cooley
12.12.2013, 10:23
Aklıma Mike Bibby, Chris Webber, Vlade Divac, Hidayet Türkoğlu'lu kadro geldi. Neydi be o Sacramento, bu sene bence de play off yapamazlar.

Chris Webber favorimdi :)

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 10:54

Doug Christie, Bobby Jackson, Peja ve tabi ki Scott Pollard :)

Hatta daha öncesinde Jason Williams vardı.

Pollard'ı Detroit draft ettiği için mi yoksa eşsiz saç-sakal kombinasyonlarının ilginçliği için mi severdim, hatırlamıyorum. Her takıma öyle bir yedek uzun lazım.

Mesut
12.12.2013, 11:12
Doug Christie, Bobby Jackson, Peja ve tabi ki Scott Pollard :)

Hatta daha öncesinde Jason Williams vardı.

Pollard'ı Detroit draft ettiği için mi yoksa eşsiz saç-sakal kombinasyonlarının ilginçliği için mi severdim, hatırlamıyorum. Her takıma öyle bir yedek uzun lazım.
Unuttuğunuz bir isim var :)
http://trialx.com/curetalk/wp-content/blogs.dir/7/files/2011/07/sports/Brad_Miller-3.jpg (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=G8_ysvuEhASX_M&tbnid=CEHvLuZOiZGJsM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Ftrialx.com%2Fi%2F2011%2F07%2F18%2 Fbrad-miller-center-houston-rockets-photos%2F&ei=4H2pUvWbFrGW0QXs9oDoCA&bvm=bv.57967247,d.d2k&psig=AFQjCNEL1n3vpgTlcnwBIR0BqAJt7qZvAQ&ust=1386925887589672)

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 11:28
http://trialx.com/curetalk/wp-content/blogs.dir/7/files/2011/07/sports/Brad_Miller-3.jpg (http://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=G8_ysvuEhASX_M&tbnid=CEHvLuZOiZGJsM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Ftrialx.com%2Fi%2F2011%2F07%2F18%2 Fbrad-miller-center-houston-rockets-photos%2F&ei=4H2pUvWbFrGW0QXs9oDoCA&bvm=bv.57967247,d.d2k&psig=AFQjCNEL1n3vpgTlcnwBIR0BqAJt7qZvAQ&ust=1386925887589672)

:) Nereden nereye...

Kim derdi Pasifik'te Lakers ve Kings grubun dibinde olacak, Clippers zirvede ve Warriors play-off oynayacak?

Başta Salaray Cap olayı olmak üzere diğer bazı düzenlemeler ligdeki dengelerin değişmesini sağlıyor, bu da heyecanı getiriyor.

Darısı başımıza...

Murat'
12.12.2013, 11:32

Fotoğraf Kings'in şu anki durumunu da özetliyor.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 11:46
Fotoğraf Kings'in şu anki durumunu da özetliyor.

Keşke Toronto'dan Lowry'i alabilselerdi. O tarz bir PG iş yapardı Kings'te.

Ekrem D.
12.12.2013, 11:51
Keşke Toronto'dan Lowry'i alabilselerdi. O tarz bir PG iş yapardı Kings'te.

Bence ayzeya thomas'ın Lowry seviyesine gelebilecek potansiyeli var. Hele bir Rudy ısınsın da takıma. İnşallah Cousins ile Rudy'nin arası iyi olur. Bir tane daha Tyreke vs. Cousins kapışmasını kaldıramaz bu takım.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 11:59
Bence ayzeya thomas'ın Lowry seviyesine gelebilecek potansiyeli var. Hele bir Rudy ısınsın da takıma. İnşallah Cousins ile Rudy'nin arası iyi olur. Bir tane daha Tyreke vs. Cousins kapışmasını kaldıramaz bu takım.

O potansiyel ne kadar sürede ve hangi oranda çıkar?

Kirk_Cooley
12.12.2013, 12:05
Isaiah Thomas şu an bile daha iyi bence Lowry'den Oğuz abi :)

Murat'
12.12.2013, 12:08
8-GNH2B7kGk#t=164

Şu Jazzlı ayının yaptığına bakın, Houstonlı abimde iyi sabır varmış valla, gerçi sonunda olan ona oluyor.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 12:16
Isaiah Thomas şu an bile daha iyi bence Lowry'den Oğuz abi :)

Aynı oyunculardan mı bahsediyoruz Batu? :)

I. Thomas kötü gard değil zaten onun önünü açmak istiyor organizasyon belli ki. Ancak takımı oynatma becerisi anlamında ciddi eksiklikleri olduğunu düşünüyorum. Lowry'nin biten kontratını da alabilselerdi, sezon sonuna kadar Thomas'ı tetikleyecek biri olurdu. Hadi o olmadı, bir veteran PG katsalar kadroya fena olmaz. Fredette filan hep atan gardlar... Şimdi Gay, Cousins hatta McLemore'u oynatacak bir gard Sacramento'nun daha fazla ihtiyacı.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 12:20
8-GNH2B7kGk#t=164

Şu Jazzlı ayının yaptığına bakın, Houstonlı abimde iyi sabır varmış valla, gerçi sonunda olan ona oluyor.

:) Murat, Hooper ft. Dre "BERZERK"

http://www.youtube.com/watch?v=Z8QAuiD4qsM

Kirk_Cooley
12.12.2013, 12:22

I. Thomas kötü gard değil zaten onun önünü açmak istiyor organizasyon belli ki. Ancak takımı oynatma becerisi anlamında ciddi eksiklikleri olduğunu düşünüyorum. Lowry'nin biten kontratını da alabilselerdi, sezon sonuna kadar Thomas'ı tetikleyecek biri olurdu. Hadi o olmadı, bir veteran PG katsalar kadroya fena olmaz. Fredette filan hep atan gardlar... Şimdi Gay, Cousins hatta McLemore'u oynatacak bir gard Sacramento'nun daha fazla ihtiyacı.

Oyun anlayışımız farklı abi ben Thomas'ın maçını ne zaman izlesem 3'lükleri giriyor takımı hızlı oynatıyor zamana oynama diye bir şey yok bu arkadaşda :D

Lowry ise bazen potanın oralara gidip turluyor falan şutları istikrarsız kötü diyebilirim hatta, ben bu tip guardları sevmiyorum örnek herkesin bayıldığı Arroyo'dan nefret ederim adam tam bir balon bana göre.

Kimse bir Sergio Rodriguez değil benim gözümde :)

Murat'
12.12.2013, 12:25
:) Murat, Hooper ft. Dre "BERZERK"

http://www.youtube.com/watch?v=Z8QAuiD4qsM

Bunu görmemiştim Oğuz, Pistons'ın maskotu harbiden sevimliymiş.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 15:44
Oyun anlayışımız farklı abi ben Thomas'ın maçını ne zaman izlesem 3'lükleri giriyor takımı hızlı oynatıyor zamana oynama diye bir şey yok bu arkadaşda :D

Lowry ise bazen potanın oralara gidip turluyor falan şutları istikrarsız kötü diyebilirim hatta, ben bu tip guardları sevmiyorum örnek herkesin bayıldığı Arroyo'dan nefret ederim adam tam bir balon bana göre.

Kimse bir Sergio Rodriguez değil benim gözümde :)

O tip bir gardla Kings'in kurmaya çalıştığı bu kadro ne yapar? Ben de onu soruyorum.

Açıkçası çok da umrumda değil Kings filan :D

Üç maçtır kaybediyor bizim eşekler. Nets maçı var sırada. O değil, 3 maçın 2sini alsak, Doğu'da 3. oluyorduk galiba. Daha 60 maç var. Sabırlı olmak lazım. NOP maçını izledim şimdi, yazık olmuş.

Yalnız Josh Smith ilk geldiğinde savunma adına umutlanmıştık. Tabii üç numarada alacağımız verime bağlıydı her şey. Olmuyor, zorlamak gereksiz.

Jennings ise şimdiye kadar beklentilerin çok üstünde oynuyor, daha doğrusu oynatıyor da. O takasa tepki gösterenler (ben dahil) şimdilik Dumars'ı kutluyoruz.

Monroe - Boston söylentileri her geçen gün artıyor. Galiba 15 Aralık bekleniyor. Afflalo'nun Detroit'e döneceği konuşuluyor. Vs. vs.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 18:42
http://espn.go.com/blog/truehoop/post/_/id/64486/surprisingly-productive-defenders

Caldwell-Pope has played close to 500 minutes, during which time the Pistons have given up a stingy 96.9 points per 100 possessions.

When he has sat, Pistons are allowing 108.4. The difference is 11.5, at least some of which, you'd think, has to do with the fact that this rookie guard is living up to his predraft reputation as a committed defender.

*

Bu arada NBA'de en genç ilk 5 Pistons'ın beşiymiş. Farketmemiştim.

*

http://hoopshype.com/columns/david-nurse/how-to-fix-brandon-jennings-shot

Bu da Jennings'in şut tercihlerine dair bir analiz.

Oğuz ZEYTİN
12.12.2013, 22:35
Kyle Lowry diyorduk... Taliplisi çıktı. Knicks ısrarcıymış.

Sefa Murat Dokuz
13.12.2013, 02:27
Dün gece Pelikans maçını izledim Detroit'in yazık oldu. Gerçekten geriden gelip uzatmaya götür. Uzatmada topu potaya atamadan kaybedilen toplar felan... Johh Smith çok kötüydü şaka maka.
+ Jennings'in 4/5 üçlükle başlayıp ilk yarı.
2.yarı 10 küsür sayı geriden gelip maçı uzatmaya götürürken 0/5 atması ayrı bi ikilem.

Ekrem D.
15.12.2013, 13:00

Amaçları "oynatacak" guard olsaydı vasquez'i yollamazlardı. ayzeya thomas bence kaliteli, ısrar edilmesi gereken bir isim.

Oğuz ZEYTİN
15.12.2013, 23:06
Bunu görmemiştim Oğuz, Pistons'ın maskotu harbiden sevimliymiş.

http://www.youtube.com/watch?v=vdh3tn74fzo

İki gece önceki Nets maçı.

Son gülen iyi güler ;)

Ekrem D.
16.12.2013, 03:42
Sacramento Rockets'i Texas'a gerisin geri yolladı. Bucks'ın Rudy Gay'i trade edeceği söylentilerinden sonra Sacramentoya gidişi Bucks taraftarlarını bir hayli sevindirmişti. Hatta kimileri abartıp "Faciayı son anda" atlattık falan demişlerdi.

Az önce biten Rockets-Kings maçını izlemişlerdir umarım. Az daha beraber oynasınlar,

Ayzeya, Ben McLemore, Rudy Gay, Derrick Williams, DeMarcus Cousins beşlisi çook canlar yakacak!

Ekrem D.
16.12.2013, 03:46
keh keh keh:

"Latece K Christmon · Top Commenter
Kings finally got a scary line-up. Keep BenGay together."

Oğuz ZEYTİN
16.12.2013, 10:35
Maçın bitimine 1 saniye kala skor 99-99.

Lillard drive ediyor ve hücum faul yapıyor ancak çalınmıyor. Uzatmada son topta kazanıyorlar. Barış Şimşek'ten kötüleri de var.

Murat'
16.12.2013, 12:03
http://www.youtube.com/watch?v=vdh3tn74fzo

İki gece önceki Nets maçı.

Son gülen iyi güler ;)

Bize de bir tane lazım böyle, uyuyan taraftarı uyandırır.

Sefa Murat Dokuz
16.12.2013, 16:52
Maçın bitimine 1 saniye kala skor 99-99.

Lillard drive ediyor ve hücum faul yapıyor ancak çalınmıyor. Uzatmada son topta kazanıyorlar. Barış Şimşek'ten kötüleri de var.

O hücum faul ile ilgili birşey soracağım özette ayaklar dışarda gibi geldi ama hucüm faullerde serbest atış yok diye biliyorum yani orda 1 saniye kala top sadece Detroit'e geçmiş olmayacakmıydı. Detroit'in 2 atış atması gibi bir durum yok yani ben mi yanlış hatırlıyorum kuralı. 1 saniye çok birşeyi değiştireceğini düşünmüyorum açıkcası. Tabi farklı birşey varsa yazık olmuş.
Ama Nba'de bu yakın geçen maçlarda çok kez hakemler maçı bir taraftan alıp diğer tarafa vermiştir defalarca.

Murat'
16.12.2013, 17:10
O hücum faul ile ilgili birşey soracağım özette ayaklar dışarda gibi geldi ama hucüm faullerde serbest atış yok diye biliyorum yani orda 1 saniye kala top sadece Detroit'e geçmiş olmayacakmıydı. Detroit'in 2 atış atması gibi bir durum yok yani ben mi yanlış hatırlıyorum kuralı. 1 saniye çok birşeyi değiştireceğini düşünmüyorum açıkcası. Tabi farklı birşey varsa yazık olmuş.
Ama Nba'de bu yakın geçen maçlarda çok kez hakemler maçı bir taraftan alıp diğer tarafa vermiştir defalarca.

Hücum faulde atış yok, top karşı tarafa geçer sadece fakat bu kural FIBA'da bu şekilde NBA'de de aynı mı daha teyid edemedim, ayrıca NBA'de takım faulüne de yazılmaz hücum faul.

Kirk_Cooley
16.12.2013, 17:37
Hücum faulde atış yok, top karşı tarafa geçer sadece fakat bu kural FIBA'da bu şekilde NBA'de de aynı mı daha teyid edemedim, ayrıca NBA'de takım faulüne de yazılmaz hücum faul.

Evet NBA'de de aynı hücum faulde atış olmaz atış mı olmuş ki :)

Murat'
16.12.2013, 17:38
Evet NBA'de de aynı hücum faulde atış olmaz atış mı olmuş ki :)

Amerikalıların işi belli olmaz, heyecan olsun diye son 10 saniyedeki hücum faullerde atış yaptırırlar belki de. Adamların acayip kuralları var. :D

Kirk_Cooley
16.12.2013, 18:01
Amerikalıların işi belli olmaz, heyecan olsun diye son 10 saniyedeki hücum faullerde atış yaptırırlar belki de. Adamların acayip kuralları var. :D

Filipinler basketbol ligi (PBA) izlemiş arkadaş var mı bilmiyorum birde oradaki kuralları görmeniz gerekir.

Atış halinde olmayan pozisyonları atış olarak yorumlarlar, her maçda 2-3 kez teknik faul çalınır bu genellikle yenik durumda olan takımın farkı kapaması ve maça zevk gelmesi için yapılıyor.

Salonlar fulle yakın oluyor Filipinler'de ve maçlar bildiğin tiyatro halinde geçiyor önemli olan seyirci zevk alsın, olabildiğince mola alınıyor bu sayede reklamlarda tavan yapıyor. Ben Nba'de de bazen bunların olduğunu görüyorum ve bu yüzden Nba'i sevmiyorum.

En güzeli Avrupa basketbolu :)

Murat'
16.12.2013, 18:06
Filipinler basketbol ligi (PBA) izlemiş arkadaş var mı bilmiyorum birde oradaki kuralları görmeniz gerekir.

Atış halinde olmayan pozisyonları atış olarak yorumlarlar, her maçda 2-3 kez teknik faul çalınır bu genellikle yenik durumda olan takımın farkı kapaması ve maça zevk gelmesi için yapılıyor.

Salonlar fulle yakın oluyor Filipinler'de ve maçlar bildiğin tiyatro halinde geçiyor önemli olan seyirci zevk alsın, olabildiğince mola alınıyor bu sayede reklamlarda tavan yapıyor. Ben Nba'de de bazen bunların olduğunu görüyorum ve bu yüzden Nba'i sevmiyorum.

En güzeli Avrupa basketbolu :)

Orda favori takımım Alaska Aces :) Maçlara olan ilgi çok üst seviyede orda.

Kirk_Cooley
16.12.2013, 18:11
Petron Blaze Boosters son zamanlarda götürüyor işi, şutörleri fena.

Benim takımım Talk n Text Jayson Castro diye bir eleman var Türkiye liginde rahat oynar.Filipinler milli takımınıda finale çıkardı Asya şampiyonasında finalde Haddadi'li İran'a karşı koyamadılar. Eylül'de İspanya'da Dünya kupasında olacaklar :)

Murat'
16.12.2013, 18:17
Petron Blaze Boosters son zamanlarda götürüyor işi, şutörleri fena.

Benim takımım Talk n Text Jayson Castro diye bir eleman var Türkiye liginde rahat oynar.Filipinler milli takımınıda finale çıkardı Asya şampiyonasında finalde Haddadi'li İran'a karşı koyamadılar. Eylül'de İspanya'da Dünya kupasında olacaklar :)

Mersinli Grundy vardı, normal sezon bitince hemen oraya koşardı. :)

Oğuz ZEYTİN
16.12.2013, 19:27
Dostlar, mesele atış meselesi değil; faul mü değil mi? Apaçık faul.

Sezonun ikinci maçında Memphis'e karşı hakem hatalarıyla yenildik. Bu maçta da çok kötü düdükler var. Adamlar (Detroit yerel medyası) sallamıyor orası ayrı.

bangkook_61
16.12.2013, 23:33
Konuşulması gereken takım Suns. İnanılmaz bir başarı gösteriyorlar, maalesef hiç maçını da izleyemedim. Dragic-Bledsoe guard ikilisi tutmuş bu belli. Bu ikiliye cuk gidecek bir isim var. Luol Deng. Pick mick birşeyler versinler alsınlar bu adamı.

Oğuz ZEYTİN
17.12.2013, 00:09
Konuşulması gereken takım Suns. İnanılmaz bir başarı gösteriyorlar, maalesef hiç maçını da izleyemedim. Dragic-Bledsoe guard ikilisi tutmuş bu belli. Bu ikiliye cuk gidecek bir isim var. Luol Deng. Pick mick birşeyler versinler alsınlar bu adamı.

Haklısın. Ama forvet bulurlar da uzun? Kenarda Morris'lerden birini çıkarıp daha net bir pivota yönelebilirler.

Bledsoe MIP'in en kuvvetli adaylarından biri. Bu çocuğun savunması da bence en az Rondo (iyi zamanları) kadar güçlü.

bangkook_61
17.12.2013, 00:15
Haklısın. Ama forvet bulurlar da uzun? Kenarda Morris'lerden birini çıkarıp daha net bir pivota yönelebilirler.

Bledsoe MIP'in en kuvvetli adaylarından biri. Bu çocuğun savunması da bence en az Rondo (iyi zamanları) kadar güçlü.

Piyasada net pivot yok aklıma gelen. Memphis'in dibe ne kadar hızla çakılacağı ihtimaline göre Gasol. Sen GM olsan ne yapardın Oğuz abi ? İlk beşinde çok net 2 guard ile oynayan bir takım NBA'de daha önce oldu mu ? Artıları da çok eksileri de. Ben çok heyecanlanıyorum bu ikiliden.

Oğuz ZEYTİN
17.12.2013, 08:38
Ditttttrooooyyyyttttt bas-ket-booooolllll

Ne oldu len Indiana bebeleri

Aksama dogru maci izlerim, harika oldu bu galibiyet. Dunku Portland macini da kazanmis olsaydik...

Angara'nin baglari dinliyorum 6dan beri tey tey : )

*

Oğuz ZEYTİN
17.12.2013, 13:05
Piyasada net pivot yok aklıma gelen. Memphis'in dibe ne kadar hızla çakılacağı ihtimaline göre Gasol. Sen GM olsan ne yapardın Oğuz abi ? İlk beşinde çok net 2 guard ile oynayan bir takım NBA'de daha önce oldu mu ? Artıları da çok eksileri de. Ben çok heyecanlanıyorum bu ikiliden.

"- İlk beşinde çok net 2 guard ile oynayan bir takım NBA'de daha önce oldu mu ?"

* I. Thomas & J. Dumars ---> Detroit :)

*

Memphis, Gasol'u bırakır mı? Vazgeçerlerse Randoplh'u bir yerlere gönderirler bence. Hollins sayesinde en parlak dönemlerini yaşadılar. Ben sana sorayım: Nedenini bilmiyorum ama o kadrodan çabuk vazgeçmediler mi?

Suns'a gelelim... Bu takım müthiş bir şehirde kurulu. Ve köklü bir organizasyon. Yani şuraya getireceğim lafı: Büyük yıldız çekebilecek potansiyelleri fazlasıyla var. Eee capte boşluk da var. Elde sağlam bir iki parça da var. İş helva yapma muhabbetine döndü ama gerçekten öyle. Hornacek'le bu sezon beklentilerin çok üzerindeler (Acaba bu iyi mi kötü mü - draft için). Çünkü son yılların en iyi draftlarından birinden bahsediliyor. Henüz NCAA'e yoğunlaşamadım ama ismi anılan çocukların 2003 draftıyla kıyaslandığını okuyoruz her yerde.

Senin de söylediğin gibi Deng gibi büyük bir oyuncuya ihtiyaçları var. Hadi Plumlee (hem Duke çıkışlı hem de beyaz, başka bir şey demiyorum :) ) tuttu diyelim. Yanına onu tamamlayacak, bir uzun eklemeliler. Hemen sezon içinde olsun demiyorum.

Çünkü önemli bir noktada şu: Kesinlikle aceleleri yok. Yazı beklemeleri de mantıklı.

Oğuz B.
17.12.2013, 13:18
Nba maçlarının tamamını sonradan izleyebileceğimiz güzel bir site var mıdır?

Murat'
17.12.2013, 17:10
00Cp3fOQRpY#t=78

Dün Joe Jonhson şov vardı, 3. çeyrekte 10/8 gibi über bir oranla üçlük attı, mutlaka izleyin.

Oğuz ZEYTİN
18.12.2013, 01:27
Nba maçlarının tamamını sonradan izleyebileceğimiz güzel bir site var mıdır?

Maçları kaydeden kişiler youtube'a yüklüyor, bir iki gün gecikmeli. Takım forumlarında paylaşılıyor son çeyrekler.

Ekrem D.
18.12.2013, 22:56
Adrian Wojnarowski‏@WojYahooNBA

The Boston Celtics are gaining traction in talks to acquire Houston center Omer Asik, league sources tell Yahoo Sports.

Ekrem D.
18.12.2013, 23:16
Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA

Cleveland and Atlanta have faded significantly in discussions on Omer Asik, league sources tell Yahoo Sports.

bangkook_61
18.12.2013, 23:41
"- İlk beşinde çok net 2 guard ile oynayan bir takım NBA'de daha önce oldu mu ?"

* I. Thomas & J. Dumars ---> Detroit :)

*

Memphis, Gasol'u bırakır mı? Vazgeçerlerse Randoplh'u bir yerlere gönderirler bence. Hollins sayesinde en parlak dönemlerini yaşadılar. Ben sana sorayım: Nedenini bilmiyorum ama o kadrodan çabuk vazgeçmediler mi?

Suns'a gelelim... Bu takım müthiş bir şehirde kurulu. Ve köklü bir organizasyon. Yani şuraya getireceğim lafı: Büyük yıldız çekebilecek potansiyelleri fazlasıyla var. Eee capte boşluk da var. Elde sağlam bir iki parça da var. İş helva yapma muhabbetine döndü ama gerçekten öyle. Hornacek'le bu sezon beklentilerin çok üzerindeler (Acaba bu iyi mi kötü mü - draft için). Çünkü son yılların en iyi draftlarından birinden bahsediliyor. Henüz NCAA'e yoğunlaşamadım ama ismi anılan çocukların 2003 draftıyla kıyaslandığını okuyoruz her yerde.

Senin de söylediğin gibi Deng gibi büyük bir oyuncuya ihtiyaçları var. Hadi Plumlee (hem Duke çıkışlı hem de beyaz, başka bir şey demiyorum :) ) tuttu diyelim. Yanına onu tamamlayacak, bir uzun eklemeliler. Hemen sezon içinde olsun demiyorum.

Çünkü önemli bir noktada şu: Kesinlikle aceleleri yok. Yazı beklemeleri de mantıklı.

Memphis salak bir organizasyon. Başarı odaklı değil para odaklı ilerliyorlar. Hollins gibi başarılı bir koçu yollayıp çaylak bir koç getirdiler. Sağlam bir koçu zırt diye kovabilen bir takım sağlam yapıyı da bu kadar kolay dağıtabilir. Gasol, Pondexter sakatlanınca gümlediler. Zaten sınırlı bir takım.

Oğuz ZEYTİN
19.12.2013, 09:57
Hobaaa, Boston'ın da yanağından makas almış bizim gencolar. Üstelik Stukcey'siz...

Şimdilik görünen geçmeye çalışacağımız takım Atlanta.

Ekrem D.
19.12.2013, 14:29
Houston forumlarında insanlar sabahlıyorlar, Ömer'in takas haberini bekliyorlar. Tanıdık geldi mi?

Ekrem D.
19.12.2013, 14:35
bir kaç saat içinde ömer celtics olacak galiba

Ekrem D.
21.12.2013, 20:28
15-19 aralık geçti; ömer hala takas edilmedi. Söylenenlere göre Morey Celticsten, Netsten gelecek pick'i istemiş; Ainge'de olmaz en fazla Celtics'in pickini veririz; Netstedn geleceği vermeyiz demiş. Görüşmeler de tıkanmış. Bass+pick(Celtics 1st round) olacaktı. Bu da demek oluyor ki, Celtics kendilerini Netsten üstün görüyor.

Şöyle de bir durum var tabi, ligin en ofansif pivotlarından Brook Lopez Nets'te yedeği olmayan, yeri doldurulamayacak tek oyuncu idi. Onun da dün bacağı kırıldı; sezonu kapattı. Brooklyn Nets bana Portekiz çeteli Beşiktaş'ı hatırlatıyor. Renkler de oyuncu maaşları da birbirinin aynısı.

Anlaşılan bu sezon Ömer için bir kayıp olacak. İnşallah Phoenix, Portland veya Celtics'ten birisine gider.

bangkook_61
21.12.2013, 21:48
15-19 aralık geçti; ömer hala takas edilmedi. Söylenenlere göre Morey Celticsten, Netsten gelecek pick'i istemiş; Ainge'de olmaz en fazla Celtics'in pickini veririz; Netstedn geleceği vermeyiz demiş. Görüşmeler de tıkanmış. Bass+pick(Celtics 1st round) olacaktı. Bu da demek oluyor ki, Celtics kendilerini Netsten üstün görüyor.

Şöyle de bir durum var tabi, ligin en ofansif pivotlarından Brook Lopez Nets'te yedeği olmayan, yeri doldurulamayacak tek oyuncu idi. Onun da dün bacağı kırıldı; sezonu kapattı. Brooklyn Nets bana Portekiz çeteli Beşiktaş'ı hatırlatıyor. Renkler de oyuncu maaşları da birbirinin aynısı.

Anlaşılan bu sezon Ömer için bir kayıp olacak. İnşallah Phoenix, Portland veya Celtics'ten birisine gider.

Morey de tam mezar soyguncusu utanmaz herif oldu olacak üstüne Jeff Green'i versin adamlar.

Ekrem D.
23.12.2013, 12:07
Kevin Love + Nicola Pekovic = 79 pts.
Ricky "cant shoot a jumper" Rubio = 0 pts (38min, 0/4 fg)

Phoenix'e söyleyin de şu guardlardan birini Minnesota'ya versinler. Garibanlar tırmalıyorlar ama Rubio ile buraya kadar.

Ekrem D.
26.12.2013, 15:40
Dün Bulls Nets maçını izledim. Tam NBA'in en kötü oyun kurucusunun Shaun Livingston olduğu kararını vermiştim ki, gece Miami-Lakers maçında Farmar "Hacı, ben dururken Shaun kimmiş??" dedi. Şu an kararsızım

Ekrem D.
28.12.2013, 18:36
Cleveland için Andrew Bynum dönemi erken bitti. Adam basketbolu kafasında bitirmiş. Cleveland şimdi takas için takım arıyor. Bence Bynum'u alacak kadar gerizekalı GM yoktur. Versinler 6M'ı waive etsinler, sen sağa ben selamete. Boşa vakit harcamaya gerek yok.

Ogün'
03.01.2014, 14:03
Curry reis coşturmuş yine dün gece.Miami'ye deplasmanda 123 sayı atmışız.Üst üste 7. galibiyet.İşler rayına girdi.

Kirk_Cooley
03.01.2014, 14:35
Karaktersizlerin ve bahis şirketlerinin elinde kalmaya devam ettikçe Nba'in kalitesi her geçen gün düşecek.

Bu ligi izleyen arkadaşları anlamıyorum eninde sonunda senaryosu belli olan bir ligi izliyorlar. Nba izleyeceğime 100 kez Euroleague izlerim.

Oğuz ZEYTİN
04.01.2014, 09:51
Karaktersizlerin ve bahis şirketlerinin elinde kalmaya devam ettikçe Nba'in kalitesi her geçen gün düşecek.

Bu ligi izleyen arkadaşları anlamıyorum eninde sonunda senaryosu belli olan bir ligi izliyorlar. Nba izleyeceğime 100 kez Euroleague izlerim.

Batucuğum, yarın akşam 20'de CnnTürk'de Pistons'ı izle. :)

Kirk_Cooley
04.01.2014, 11:22
Batucuğum, yarın akşam 20'de CnnTürk'de Pistons'ı izle. :)

Datome oynarsa izlerim abi :)

Oğuz ZEYTİN
05.01.2014, 22:05
Al Trabzonspor'u vur Detroit'e.

Mert'
05.01.2014, 22:27
Bu Detroit ne kadar kötü bir takımdır böyle. Memphis'in Gasol olmadan bir takıma 112 sayı atması imkansızdı onuda sağladılar. :)

Kirk_Cooley
06.01.2014, 12:21
Al Trabzonspor'u vur Detroit'e.

Abi Kaan Kural'ın da dediği gibi Datome'ye yazık oluyor :)

Murat'
06.01.2014, 12:29
Bynum-Pau Gasol takası konuşuluyor, olur mu dersiniz?

Kirk_Cooley
06.01.2014, 12:31
Bynum-Pau Gasol takası konuşuluyor, olur mu dersiniz?

Karlı olan Lakers olur.

Gasol Süperstar'dan Balonstar'a geçiş yaptı.

Murat'
06.01.2014, 12:36
Yalnız Lakers çok uyanık 2014'te free agent olacak Gasol için Bynum'un üstüne bir de Dion Waiters'ı istiyormuş.

Oğuz ZEYTİN
06.01.2014, 16:02
Yalnız Lakers çok uyanık 2014'te free agent olacak Gasol için Bynum'un üstüne bir de Dion Waiters'ı istiyormuş.

Cavs'in yerinde olsam kabul ederim. Orada asil mesele Gasol'den cok capteki bosluk ve Bynum'dan kurtulmak .

Murat'
07.01.2014, 09:05
Cavs'in yerinde olsam kabul ederim. Orada asil mesele Gasol'den cok capteki bosluk ve Bynum'dan kurtulmak .

Takas gerçekleşmedi, Pau Lakers ile devam ediyor.

Cavs Bynum'u (12,3 milyon dolar) Chicago'ya gönderdi, karşılığında da Luol Deng'i (14,3 milyon dolar) aldı.

Oğuz ZEYTİN
07.01.2014, 09:25
Takas gerçekleşmedi, Pau Lakers ile devam ediyor.

Cavs Bynum'u (12,3 milyon dolar) Chicago'ya gönderdi, karşılığında da Luol Deng'i (14,3 milyon dolar) aldı.

Chicago Noah'ı kime gönderecek şimdi?

Murat'
07.01.2014, 09:49
Chicago Noah'ı kime gönderecek şimdi?

Oğuz Chicago Bynum'ı serbest bırakacakmış, Cavs'dan da iki tane draft hakkı almış. Noah takımda kalacak yani.

Oğuz ZEYTİN
07.01.2014, 10:15
Oğuz Chicago Bynum'ı serbest bırakacakmış, Cavs'dan da iki tane draft hakkı almış. Noah takımda kalacak yani.

:) Cavs karlı çıkmış. Bulls'a bir şey demem...

Deng'i biz alsaydık iyi olurdu. Ama yazın Cleveland'dan başka da talipleri olacaktır.

Murat'
07.01.2014, 10:19
Hidayet Clippers ile antrenmanlara çıkıyormuş, bence beyhude çabalar, Hido'nun Türkiye'ye dönme vakti geldi.

Mert'
07.01.2014, 17:20
Bizim GSW bu sene play-off larda iş yapabilirmi sizce? En kötü konferans finali?

Oğuz ZEYTİN
07.01.2014, 20:36
Madison Sg'deyiz bu gece. CnnTURK veriyor.

Ekrem D.
12.01.2014, 17:12
Birisinin Nowitzki'ye 36 yaşında olduğunu hatırlatması gerek. Dün 40 sayı bırakmış adam pelikanlara. Anthony Davis için de ilginç bir tecrübe olmuştur

Emre ÖZTÜRK
12.01.2014, 17:31
Birisinin Nowitzki'ye 36 yaşında olduğunu hatırlatması gerek. Dün 40 sayı bırakmış adam pelikanlara. Anthony Davis için de ilginç bir tecrübe olmuştur

Bu seneki en yüksek rakamıydı Dirk'in.36 yaşında olabilir ama hala 26 yaşındaki Dirk kadar çalışıyor,antreman yapıyor.Kariyerini çalışma azmine borçlu bir isim.Umarım 3-5 yıl daha oynayabilir.

drose61
12.01.2014, 18:12
Bu seneki en yüksek rakamıydı Dirk'in.36 yaşında olabilir ama hala 26 yaşındaki Dirk kadar çalışıyor,antreman yapıyor.Kariyerini çalışma azmine borçlu bir isim.Umarım 3-5 yıl daha oynayabilir.

maksimum 2 sene oynar bence bu seneden sonra. maskara olarak bırakmak istemez diye düşünüyorum Dirk reyiz.

Oğuz ZEYTİN
13.01.2014, 17:23
Hornets - Mavs maçının sonundaki hakem hatası kabul edilmiş. Ama onun öncesinde Mavs neden faul yapmayı seçmedi ki? Fark 3 olmuş.

Dallas'ı sene başında doğru düzgün takip edemedim ama beklediğimden daha iyi gidiyorlar.

Ekrem D.
14.01.2014, 16:03
Bu gece Kings @ Indiana maçı var. Bir kenara yazın, Kings o maçı a-la-cak.

Emre ÖZTÜRK
14.01.2014, 19:11

İndiana tokatlar :)

Kirk_Cooley
15.01.2014, 12:32

Dostum bu Kings sempatin ne olacak bilmiyorum :)

Ben Nba'de hiç bir takım için şu maçı kesin alacak diyemem çünkü çok bariz şike olan bir lig.

Murat'
15.01.2014, 15:17

Indiana tokatladı....

116-92

Oktay AKKUŞ
15.01.2014, 15:35
Nba bu sene biraz tuhaf gidiyor. Isim olarak Brooklyn ve New York istikrarsiz gidiyor, batıda Sas hariç istikrar yok.

Emre ÖZTÜRK
15.01.2014, 21:22
İndiana farklı bir takım.Playofflarda daha da farklı olacaklar buna eminim.Şampiyonluk adayım İndiana'dır.Sene başında da dile getirmiştim bu takım o potansiyele sahip.Danny Granger biraz daha toparlansa herşey biraz daha net görünmeye başlayacak :)

Ekrem D.
16.01.2014, 00:38
Kings - Indiana maçını baştan sona izledim, Rudy Gay gibi vurdumduymaz bir herif yoktur şu dünyada. Ayzeya'ya tam pişti diyoruz, ters tepiyor. Kings, adam gibi savunma yapan takıma denk geldiği zaman duvara tosluyor. George'un son maçlardaki formsuzluğundan bir yürüyeyim dedim ama Kings'e patladı.

@Emre Öztürk, bu sene Indiana takım oluştururken bence Granger'ın toparlayamama ihtimalini göz önüne alarak ekstra adamlar aldılar. Granger, pastadaki kiraz olacak gibi.

@Kirk_Cooley, benim Kings'e sempatim öteden beri var. Cousins ve Ayzeya Thomas ayrı sevdiğim oyuncular.

Oğuz ZEYTİN
16.01.2014, 12:53
Biz tatildeyiz. Bu sene ikinci kez 6-7 günlük boş süreci yaşıyor takım. İlkinden dönüş fazlasıyla kötüydü. Yarın gece Utah maçıyla sıkı bir takvime başlıyoruz. İnşallah şu rotasyon dengesizlikleri artık son bulur ve takım kendi işine KAZANARAK GELİŞMEYE odaklanır.

7 - 18 Şubat arası beş maçı evimizde oynayacağız. Aslında sonrasındaki dört maçın üçü de evimizde. Oraya kadar bir şekilde iyi gidersek...

Murat'
16.01.2014, 15:55
Hido sezon sonuna kadar Clippers ile imzalamış.

Ekrem D.
20.01.2014, 14:12
Kings Rudy Gay'in son şansı. Burada da tutunamazsa bir sonraki durağı Çaykur Rizespor olur. Birilerinin Rudy'nin kulağını çekmesi lazım. Mike Malone ne iş yapıyor anlamıyorum, elinde Cousins var, Rudy Gay var, Ayzeya Thomas var, kaliteli sayılabilecek bir bench var; e ne duruyorsun helva yapsana, helva yapsana!

Ayzeya dün gece OKCye 38 sayı bırakmış, keşke maçı izleseydim. Atlamayalım bu noktayı.

Murat'
24.01.2014, 09:17
New Orleans'ta düzenlenecek All Star'da ilk beşte başlayacaklar açıklandı. Buna göre Stephen Curry, Kevin Love, Paul George ve Kyrie Irving ilk kez ilk beşte başlayacak.

Basketbolseverlerin oylarıyla 16. kez ilk beşe seçilen Kobe Bryant ise kendisini seçenlere teşekkür edip, "Sezon boyunca oynayanlar orayı hak etti. Benim oynamam doğru olmaz" açıklamasını yaptı.

All Star ilk beşleri şöyle:

BATI KONFERANSI
Stephen Curry, Kobe Bryant,
Kevin Durant, Kevin Love, Blake Griffin

DOĞU KONFERANSI
Kyrie Irving, Dwyane Wade, Paul George, Carmelo Anthony, LeBron James

Oğuz ZEYTİN
24.01.2014, 10:43
New Orleans'ta düzenlenecek All Star'da ilk beşte başlayacaklar açıklandı. Buna göre Stephen Curry, Kevin Love, Paul George ve Kyrie Irving ilk kez ilk beşte başlayacak.

Basketbolseverlerin oylarıyla 16. kez ilk beşe seçilen Kobe Bryant ise kendisini seçenlere teşekkür edip, "Sezon boyunca oynayanlar orayı hak etti. Benim oynamam doğru olmaz" açıklamasını yaptı.

All Star ilk beşleri şöyle:

BATI KONFERANSI
Stephen Curry, Kobe Bryant,
Kevin Durant, Kevin Love, Blake Griffin

DOĞU KONFERANSI
Kyrie Irving, Dwyane Wade, Paul George, Carmelo Anthony, LeBron James

Doğu'da pivot kim Murat? Kaya Peker mi? :)

Murat'
24.01.2014, 11:07
Doğu'da pivot kim Murat? Kaya Peker mi? :)

Oğuz aynı şey benim de içimden geçti, pivotsuz oynayacaklar herhalde, batının da pivotu var sayılmaz gerçi, bu sene NBA'i pek takip edemiyorum ama Hibbert olabilirdi belki beşte.

Paul George için sevindim.

Mert'
24.01.2014, 16:03
Stephen Curry ilk 5 sonunda. Gerçi bunda Chris Paul ve Westbrook'un sakatlıklarının etkisi olmuştur.

Ayrıca Paul George'un da ilk 5 başlaması sevindirici.

Ekrem D.
27.01.2014, 00:12
Heat, Spurs'u resmen süpürdü. Popovich'in alan savunması atletik takımlara yemiyor (bkz. Portland) . Play-offlara kadar bür çare bulması lazım. Parker ve Duncan'ın moralleri çok bozuktu maçtan sonra.

Heat, Bynum ile ile ilgileniyormuş. Oden olmadı galiba, halbuki son maçlarda az da olsa süre almaya başlamıştı. Bynum'un basketbolu kafasında bitirdiği konuşuluyordu; bakalım Lebron ikna edebilecek mi?

Ekrem D.
27.01.2014, 00:13
Heat, Spurs'u resmen süpürdü. Popovich'in alan savunması atletik takımlara yemiyor (bkz. Portland) . Play-offlara kadar bür çare bulması lazım. Parker ve Duncan'ın moralleri çok bozuktu maçtan sonra.

Heat, Bynum ile ile ilgileniyormuş. Oden olmadı galiba, halbuki son maçlarda az da olsa süre almaya başlamıştı. Bynum'un basketbolu kafasında bitirdiği konuşuluyordu; bakalım Lebron ikna edebilecek mi?

Sefa Murat Dokuz
02.02.2014, 12:37
Ben Lakers play-off yapar demiştim ama Kobe'nin 2.sakatlığını hiç hesaplamamıştım. Kobe 2.kez sakatlandı ve 3-4 hafta belki 1 ay daha yok takım Kobe'siz 2.sakatlık bölümünde nerdeyse tüm maçları kaybetti. Bu saatten sonra play-off olmaz ama keşke Kobe sakatlanmasaydı ve play-off'u getirseydi. 1 yıl daha boşa gitti.

Kirk_Cooley
05.02.2014, 23:49
Ben Lakers play-off yapar demiştim ama Kobe'nin 2.sakatlığını hiç hesaplamamıştım. Kobe 2.kez sakatlandı ve 3-4 hafta belki 1 ay daha yok takım Kobe'siz 2.sakatlık bölümünde nerdeyse tüm maçları kaybetti. Bu saatten sonra play-off olmaz ama keşke Kobe sakatlanmasaydı ve play-off'u getirseydi. 1 yıl daha boşa gitti.

Allah aşkına şu takımda Kobe değil MJ oynasa ne olur :)

Murat'
06.02.2014, 11:11
Yok artık... Herkes ne yapacağını şaşırdı

6 Şubat 2014

http://www.hurriyet.com.tr/_np/4847/23114847.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/p/hurriyet-2013/facebook_paylas.png (http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/25747885.asp#)
http://www.hurriyet.com.tr/p/hurriyet-2013/yorumyaz.png (http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/25747885.asp#)

- (http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/25747885.asp#)
A (http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/25747885.asp#)
+ (http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/25747885.asp#)

Los Angeles Lakers ve Cleveland Cavaliers arasında oynanan karşılaşmanın son bölümünde basketbol sahalarında ender görülen bir olay yaşandı.

Rakibinin 7 maçlık serisine son vererek Cleveland Cavaliers'i deplasmanda 119-108 yenen Lakers için mücadelenin son bölümü oldukça ilginç olaylara sahne oldu. Paul Gasol, Jordan Hill, Jodie Meeks ve Steve Nash gibi oyuncularından mahrum bir şekilde sahaya çıkan Lakers, maç içinde yaşanan sakatlıklar sonrası “yok artık” dedirtecek bir durumla karşı karşıya kaldı.

Nick Young ve Jordan Farmar’ın sakatlıklarının ardından Chris Kaman da 6 faul alarak oyun dışı kalınca Lakers’ın oynatabileceği oyuncu sayısı 5’e düştü. Kenarda oyuncusu kalmayan Lakers, sahadaki 5 oyuncusu ile mücadelesine devam ederken, Robert Sacre’nin de 6. faulünü almasıyla son 2 dakikada işler karıştı. Kenarda oyuncusu kalmayan ve kurallar gereği sahada 5’ten az kişiyle mücadele edemeyeceği için hakemler, Sacre’yi 6 faulüne rağmen oyunda tuttu. Ancak kalan dakikalarda yapacağı her faulü teknik faul olarak değerlendirileceği belirtildi.

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Lakers sahadan 119-108 galip ayrılarak bu tuhaf gecenin kazananı olmayı başardı.

NBA'de şöyle bir olay yaşanmış, cidden enteresan bir durum, FIBA'da sahada iki kişi kalsa bile maç devam edebiliyor. Ah şu Amerikalılar.

Mert'
06.02.2014, 23:11
Lakers Andrew Wiggins'i alsa bari drafttan. :)

Ekrem D.
08.02.2014, 12:39
Pero Antic rising stars kadrosuna alınmış. Adam Lebron'dan bile daha yaşlı. Oldu olacak Prigioni'yi de alsalardı, beraber pickn roll yaparlardı maç boyu.

All star haftasında neredeyse bütün kategorilerde Damian Lillard var, adam heryere yetişecek.

;1919505699']Lakers Andrew Wiggins'i alsa bari drafttan. :)
Wiggins tam bir Kanada'lı olduğunu, Raptors'ta oynamak istediğini söylemişti. Lakers'a gelir mi bilmem, ama nba bu.

Oğuz ZEYTİN
09.02.2014, 16:54
Bynum gereksizi rotasyondan kesildi takım nefes aldı :)

İki smaç yaptı diye kontrat aldı adam geçen yaz.

bangkook_61
09.02.2014, 23:03
Leykırs playoff yapacak diyen bir arkadaşımız vardı nerede kendisi

Oğuz ZEYTİN
09.02.2014, 23:14
Ve Cheeks kovulur.

L. Hollins, Stan van Gundy veya George Karl öne çıkan adaylar. Sürpriz ise Billups.

bangkook_61
10.02.2014, 01:11
Ve Cheeks kovulur.

L. Hollins, Stan van Gundy veya George Karl öne çıkan adaylar. Sürpriz ise Billups.

Abi asistan görev başına demiş Dumars. Bu Dumars'ı kim kızağa çekecek o da ayrı

Ekrem D.
10.02.2014, 19:10

buradayım, bir yere gitmedim. hani klişe de olsa şöyle diyebilirim: "bu takım doğuda olsa kesin playoff yapardı"

Ve Cheeks kovulur.

sonunda kovuldu, George Karl gelsin; Jennings'i o adam edebilir.

Sefa Murat Dokuz
10.02.2014, 23:14

Burdayım.
Benim yazıyı yazdığım tarihte Kobe yeni dönmüştü ve böyle aylarca oynayamacak kadar tekrar sakatlanacağına dair bir durum yoktu. Kaldıki takımda tek sakatlanan Kobe olsa bu süreçte, Hill gitti, Farmar gitti, Nash zaten yoktu döndü sakatlandı bidaha döndü dün yine sakatlandı. Geçen gün Meeks serserisi gitti. Gasol gitti... Takımda bu sezon sakatlanmayan yok sanırım hepsi cenabet çıkıyor maçlara. Neyse işin şakası bir yana, Kobe'nin 2.sakatlığı takımı zaten komple sezona inancını kaybettirdi. Yazdığım gün itibarı ile batıda play-off resminin içindeydik. Öyle 10 maçlık felan geride de değildi takım ama bu sakatlıklar Miami'de de olsa heralde Miami'nin de 6 faulle sahada oyuncusu kaldığını görebilirdik. Zaten Kobe'siz bu takımın play-off yapabileceğini iddia etmedim. Kobe dönüp All-Star'a kadar ısınır , geçen sezon gibi All-Star sonrası çok iyi maçlar çıkarır play-off yaparız diyordum. Zaten sakatlık sonrası benim iddiamın bir olayı kalmadı.
Yani burda Lakers play-off yapardı diyen arkadaş felan demek birşey ifade etmiyor. Benim iddiamın gerçek olup olmadığını göremedik Kobe bir kaç maç anca oynadı ve bakalım ne zaman dönecek. ;)

Oğuz ZEYTİN
11.02.2014, 06:44
buradayım, bir yere gitmedim. hani klişe de olsa şöyle diyebilirim: "bu takım doğuda olsa kesin playoff yapardı"

sonunda kovuldu, George Karl gelsin; Jennings'i o adam edebilir.

Hedefte L. Hollins var. Fakat şimdilik Loyer'den mucize bekliyoruz. Bu arada Jennings oldukça farklı oynuyor bu sezon. Detroit maçlarını takip etmeye çalışın, gözlemleyeceksiniz.

Taner Uykuçeken
12.02.2014, 12:06
Doğu'nun 3. sü durumundaki Raptors'un Batı'da play-off dışı kaldığı 2. Heat'in ancak orta sıralarda yer bulabileceği bir Konferansta Lakers'ın durumunumu sorguluyorsunuz... Doğu ile Batı takımları arasında İnanılmaz bir güç gengesizliği var....

Kaldı ki Lakers'ın kendi gitti adı kaldı yadigar... ortada o bildiğimiz Lakers yok...

ALAKASIZ DİP NOT.... : Zamanında Güç dengeleri bozulur diye CP3 'ün Lakers'a transferine onay vermeyen ama buna mukabil HEat'en o kadar süper yıldızına karşı R.Allen'i de kadrosuna katmasına izin veren bir NBa yönetimi olduğunuda hatırlatalım...

https://www.ntvspor.net/haber/amerikan-basketbol-ligi/54197/david-stern-istemedi-buyuk-takas-gerceklesmedi

Oğuz ZEYTİN
12.02.2014, 20:54
Doğu'nun 3. sü durumundaki Raptors'un Batı'da play-off dışı kaldığı 2. Heat'in ancak orta sıralarda yer bulabileceği bir Konferansta Lakers'ın durumunumu sorguluyorsunuz... Doğu ile Batı takımları arasında İnanılmaz bir güç gengesizliği var....

Kaldı ki Lakers'ın kendi gitti adı kaldı yadigar... ortada o bildiğimiz Lakers yok...

ALAKASIZ DİP NOT.... : Zamanında Güç dengeleri bozulur diye CP3 'ün Lakers'a transferine onay vermeyen ama buna mukabil HEat'en o kadar süper yıldızına karşı R.Allen'i de kadrosuna katmasına izin veren bir NBa yönetimi olduğunuda hatırlatalım...

https://www.ntvspor.net/haber/amerikan-basketbol-ligi/54197/david-stern-istemedi-buyuk-takas-gerceklesmedi

Taner Abi selamlar,

Ayni Stern degil miydi Gasol'un Lakers'a bedava gitmesine izin veren? :)

Sefa Murat Dokuz
13.02.2014, 04:13
Taner Abi selamlar,

Ayni Stern degil miydi Gasol'un Lakers'a bedava gitmesine izin veren? :)

Saçma, böyle takaslara karışmazlardı ki. En son ne zaman karştılarda Gasol takasına karışacaklardı. Öyle Gasol takasından daha bedava dencek neler var neler.

Oğuz ZEYTİN
13.02.2014, 07:00
Saçma, böyle takaslara karışmazlardı ki. En son ne zaman karştılarda Gasol takasına karışacaklardı. Öyle Gasol takasından daha bedava dencek neler var neler.

"Yok pahasına All-Star" denince neden herkesin aklına Lakers geliyor... Bunlar da mı gladyonun işleri?

Sefa Murat Dokuz
15.02.2014, 03:50
"Yok pahasına All-Star" denince neden herkesin aklına Lakers geliyor... Bunlar da mı gladyonun işleri?

Ben burda defalarca söyledim. Son 10 yılda hatta 20 yılda Gasol hariç adam gibi bir takas bile yapamamış bir takımdan bahsediyoruz. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa biz o gün Marc'ı Mephis'e vermemişmiydik ?

Ekrem D.
15.02.2014, 06:05
Rising Stars'ta Drummond ayısı 25 rebo (14 off, 11 def) çekti. Rekormuş bu galiba rising stars oyunlarında. 30 da sayısı var, MVP olur herhalde.

Diğer MVP adayları:

D. Waiters 31pts (4/6 3fg) 7 ast
Hardaway Jr. 36pts (7/16 3fg) 2 ast

Oğuz ZEYTİN
16.02.2014, 19:15
Ben burda defalarca söyledim. Son 10 yılda hatta 20 yılda Gasol hariç adam gibi bir takas bile yapamamış bir takımdan bahsediyoruz. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa biz o gün Marc'ı Mephis'e vermemişmiydik ?

All-stara karsilik lige adim atmamis caylak hakki ve Kwame Brown :)

Arda'
17.02.2014, 09:57
Allstar maçını doğu kazanmış. Son yıllarda batının bariz üstünlüğü vardı Kobe'nin yokluğu belli olmuş :D Irving de mvp bu arada.

Kirk_Cooley
18.02.2014, 13:01
http://i.hizliresim.com/xGG33y.png (http://hizliresim.com/xGG33y)

Teşekkürler Irving :)

Durant çakalının Mvp olmamasına sevindim.

Mert'
19.02.2014, 21:14
Bence yarışmalar çok sıkıcıydı. Özellikle yetenek ve smaç yarışması çok saçmaydı.

Ekrem D.
20.02.2014, 22:56
Adrian Wojnarowski ‏@WojYahooNBA 3 dk.

Y! Sources: Indiana trades Danny Granger to Philadelphia for Evan Turner and Lavoy Allen. http://yhoo.it/Nf2R5W

>> Evan Turner Indiana'da, LeBron korkmaya başlasın!

Ekrem D.
20.02.2014, 23:05
Lance Stephenson'un saçmaladığı maçlarda Evan Turner iyi bir alternatif olacak. Maç başına 25+ dakika oynar gibi. Hatta şöyle bir dizilişle bile oynayabilirler:

L.Stephenson - Evan Turner / Paul George / David West / Roy Hibo

George Hill / C.J. Watson / Donald Sloan
Lance Stephenson / Rasual Butler
Paul George / Evan Turner / Solomon Hill
David West / Luis Scola / Lavoy Allen / Chris Copeland
Roy Hibbert / Andrew Bynum / Ian Mahinmi

çok iyi oldu çook

Kirk_Cooley
21.02.2014, 16:41
Lance Stephenson'un saçmaladığı maçlarda Evan Turner iyi bir alternatif olacak. Maç başına 25+ dakika oynar gibi. Hatta şöyle bir dizilişle bile oynayabilirler:

L.Stephenson - Evan Turner / Paul George / David West / Roy Hibo

George Hill / C.J. Watson / Donald Sloan
Lance Stephenson / Rasual Butler
Paul George / Evan Turner / Solomon Hill
David West / Luis Scola / Lavoy Allen / Chris Copeland
Roy Hibbert / Andrew Bynum / Ian Mahinmi

çok iyi oldu çook

Evan Turner beğendiğim bir isim değil fakat İndiana'nın kadrosu gerçekten güzel ve sistemli umarım bu yıl şampiyonluğa ulaşırlar.

Arda'
21.02.2014, 19:27
Lebron yine şov yapmış Miami rövanşı aldı OKC'den. Westbrook sakatlıktan döndü batırdı yine takımı .

Arda'
04.03.2014, 12:23
Lebron 61 sayı atmış bu gece Charlotte maçında kariyer rekoru kırdı adam hem de 61 ile :)

Veysel
13.04.2014, 01:07
Clippers 117-101 yendi Sacremento'yu Griffin 27 sayı 9 asist 4 reboundla oynadı son anlardaki contact dunk'ı farkın açılmasına sacremontonun oyundan düşmesine yetti :)

Arda'
20.04.2014, 01:30
Golden State deplasmanda Clippers ı 109-105 yendi ve ilk maçı çaldılar

Kirk_Cooley
21.04.2014, 01:11
Lakers'ın Play-Off'u bana göre imkansız, haa nasıl olur biliyorsunuzki Lakers çok fanı olan bi takım ve Nba yönetimi Lakers'ı play-off ta herzaman görmek ister ama bu sene bu bile yetmicek yetse bile ilk turdan süpürülürler geçen seneki gibi

Bundan 5 ay önce yazmışım Batıda'ki play off tablosunu Denver yerinde Memphis yazmam gerekiyormuş sadece.

Burada 2 arkadaş vardı çok iddalı bir şekilde Lakers ve Sacramento'nun play off yapacaklarını söylüyorlardı acaba nerdeler :)

Kirk_Cooley
21.04.2014, 01:12
Lakers'ın Play-Off'u bana göre imkansız, haa nasıl olur biliyorsunuzki Lakers çok fanı olan bi takım ve Nba yönetimi Lakers'ı play-off ta herzaman görmek ister ama bu sene bu bile yetmicek yetse bile ilk turdan süpürülürler geçen seneki gibi

Bundan 5 ay önce yazmışım Batıda'ki play off tablosunu Denver yerinde Memphis yazmam gerekiyormuş sadece.

Burada 2 arkadaş vardı çok iddalı bir şekilde Lakers ve Sacramento'nun play off yapacaklarını söylüyorlardı acaba nerdeler :)

Ekrem D.
28.04.2014, 11:04

Sacramento play-off şansını Rudy Gay takasıyla bitirdi. O takasın taraflarından birisi olan Toronto şimdi doğu üçüncüsü olarak playoffta, diğeri batıda yerlerde.

Ben en çok Phoenix'in playoff'a katılamamasına üzüldüm. Dragic MIP'yi aldı, haketmişti zaten. Bakalım seneye ne yapacaklar, 4 tane 1st round draft pickleri + boş bir salary cap'leri var.

Playofflarda Atlanta Indiana'yı elerse büyük sürpriz olacak; ama Paul George ve tayfası seriyi vermezler gibi duruyor.

Bobcats'te Al Jefferson'un şanlı direnişine tanık oluyoruz. Adam bağıra bağıra bu ligin en iyi high post oyuncusu benim diyor. 3. çeyrek başlayınca Big Al'in kondüsyonu da düşüyor, zaten sakatlığı var. Keşke başka ofansif opsiyonları da olsaydı Bobcats'in Big Al'i daha verimli kullanırlardı.

Bu arada MJ'a o bakışı atan LeBron'a bir çift sözüm var, "sen kimsin la?".

Batıda Memphis'in Oklahoma'yı yıkmasa bile sağlam sallayacakları belliydi. Ben Westbrook'un tekrardan sakatlanmasını bekliyorum, belki ikinci turda sakatlanır.

Clippers'ın ne olursa olsun Golden State'i elemesi lazım. Ey Chris Paul, bu sene olmayacaksa ne zaman? Elinde Griffin gibi bir uzun var. Redick, Crawford, Dudley, Granger, Turkoglu gibi kanat oyuncuları var. Herşeyden önce Doc Rivers gibi bir adam var kenarda. E ne duruyorsun, helva yapsana, helva yapsana..

Dallas-Spurs karşılaşması çok heyecanlı gidiyor. Beni Playofflarda şaşırtan iki eşleşmeden birisi Dallas-Spurs (diğeri wizards-bulls). Dallas'ın bu kadar direnebileceğini düşünmüyordum. Ellis, Nowitzki, Carter, Marion bayağı iyiler. Ayı Dalembert de iyi savunma yapıyor, yedekten gelen o genç uzun da iyi destek veriyor. Bakalım ne olacak? ama Popovich seriyi bırakmaz bence.

Bulls'a hiçbirşey demiyorum, Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın Tibido. En iyi koçsun dedik, göklere çıkardık, wizardsa rezil oluyorsun.

Atlanda-Indiana eşleşmesinde Pero Antiç'ten ofansif anlamda daha fazla katkılar bekliyordum, 15-17ppg gibi. Çapının adamı değilmişsin Antiç. Jeff Teague ile Milsap götürüyorlar koca Atlanta'yı. Vogel yatsın kalksın Al Horford'un sakat olduğuna şükretsin.

Houston-Portlan serisinde LaMarcus Aldridge tutulamıyor. Son iki maçtır Kevin McFail twin towers'a döndü Aldridge'i savunmak için. İlk maçta tuttu ama sabahki maçı OT'de aldı Trail Blazers. Aldridge hala akıyor, Portlan seriyi alacak, müneccim olmaya gerek yok.

Miami, Wizards, Toronto, Nets sevmediğim takımlar yorum yapmayacağım.

F. Yıldırım
28.04.2014, 17:11
Chicago hayal kırıklığı yaşatıyor. Bu bir yandan da Rose'suz Chicago'nun iddiasız bir takım olduğunu gösteriyor. Sezon boyu Noah sırtladı, fakat şimdi onun çabası da yetersiz.

Arda'
29.04.2014, 12:16
Atlanta Indianayı süpürüyor şaka maka Indiana fena çöktü.

Oğuz ZEYTİN
29.04.2014, 21:42
A. Bradley, T. Sefolosha veya L. Deng'den birini aliriz insallah bu yaz.

Ekrem D.
30.04.2014, 19:50
A. Bradley, T. Sefolosha veya L. Deng'den birini aliriz insallah bu yaz.

Thabo Sefolosha en kazma guardlardan bir tanesi, neler yapamayabileceğini en iyi Oklahoma taraftarı biliyor.

Pistons'ın backcourtunun komple değişmesi gerekiyor, yedekler de dahil.

Greg Monroe'yü s&t ile phoenix'e yollayıp karşılığında eric bledsoe alınabilir. (artı pick)

Cengiz'in sadece Pistons'tan değil, komple nba'den uzaklaştırılması lazım. Pistons'ın zaten salary cap'i bu yaz boşalıyor. Stuckey ve Villanueva ile uzatmayıp Deng getirilebilir. AMA, iki numaraya sağlam skor katkısı verebilecek bir oyuncu lazım. (çok sevilmiyor ama gordon hayward olabilir bence. utah uzatmayacak). Trevor Ariza olabilir belki, hem savunması hem de hücumu Sefoloshadan kat kat iyi.

Bledsoe - SG - Deng - Josh Smith - A. Drummond

Bu takım George Karl gibi bir koçla %55-60 yapar gibi.

Sefa Murat Dokuz
03.05.2014, 01:16

Bak Buda benim 4 ay önceki yazım,
"Benim yazıyı yazdığım tarihte Kobe yeni dönmüştü ve böyle aylarca oynayamacak kadar tekrar sakatlanacağına dair bir durum yoktu. Kaldıki takımda tek sakatlanan Kobe olsa bu süreçte, Hill gitti, Farmar gitti, Nash zaten yoktu döndü sakatlandı bidaha döndü dün(4 ay önce bu yazıyı yazdığım gün) yine sakatlandı. Geçen gün Meeks serserisi gitti. Gasol gitti... Takımda bu sezon sakatlanmayan yok sanırım hepsi cenabet çıkıyor maçlara. Neyse işin şakası bir yana, Kobe'nin 2.sakatlığı takımı zaten komple sezona inancını kaybettirdi. Yazdığım gün itibarı ile batıda play-off resminin içindeydik. Öyle 10 maçlık felan geride de değildi takım ama bu sakatlıklar Miami'de de olsa heralde Miami'nin de 6 faulle sahada oyuncusu kaldığını görebilirdik. Zaten Kobe'siz bu takımın play-off yapabileceğini iddia etmedim. Kobe dönüp All-Star'a kadar ısınır , geçen sezon gibi All-Star sonrası çok iyi maçlar çıkarır play-off yaparız diyordum. Zaten sakatlık sonrası benim iddiamın bir olayı kalmadı.
Yani burda Lakers play-off yapardı diyen arkadaş felan demek birşey ifade etmiyor. Benim iddiamın gerçek olup olmadığını göremedik Kobe bir kaç maç anca oynadı ;)

Oğuz ZEYTİN
03.05.2014, 08:42
Thabo Sefolosha en kazma guardlardan bir tanesi, neler yapamayabileceğini en iyi Oklahoma taraftarı biliyor.

Pistons'ın backcourtunun komple değişmesi gerekiyor, yedekler de dahil.

Greg Monroe'yü s&t ile phoenix'e yollayıp karşılığında eric bledsoe alınabilir. (artı pick)

Cengiz'in sadece Pistons'tan değil, komple nba'den uzaklaştırılması lazım. Pistons'ın zaten salary cap'i bu yaz boşalıyor. Stuckey ve Villanueva ile uzatmayıp Deng getirilebilir. AMA, iki numaraya sağlam skor katkısı verebilecek bir oyuncu lazım. (çok sevilmiyor ama gordon hayward olabilir bence. utah uzatmayacak). Trevor Ariza olabilir belki, hem savunması hem de hücumu Sefoloshadan kat kat iyi.

Bledsoe - SG - Deng - Josh Smith - A. Drummond

Bu takım George Karl gibi bir koçla %55-60 yapar gibi.

KCP dururken Sefolosha gereksiz görünebilir fakat KCP'ye alternatif olabilecek en makul free agent Sefolosha.

Öncelik elbette Deng.

Jenninngs eleştirileri vaka-i adiye olmaya başladı. Bu sezon 60-70 Pistons maçı izleyen bir basketbolsevere sorsan Jennings'i kesinlikle kalsın der. Hele Bledsoe mu Jennings mi sorusuna hiç düşünmeden Jennings der, diyorlar.

Bizim öncelikle Gm ve koç işini halletmemiz lazım. Colangelo diyorlar, şaka olmasını diliyorum.

Emre ÖZTÜRK
03.05.2014, 15:19
Askerlik nedeniyle son maçları takip edememiştim.Açıkcası Spurs ile eşleşince en fazla iki maç alabiliriz diye düşünmüştüm ama sağolsun çocuklar şaşırttı beni.3-3 yaptık... neden olmasın !

Oğuz ZEYTİN
03.05.2014, 18:16
Askerlik nedeniyle son maçları takip edememiştim.Açıkcası Spurs ile eşleşince en fazla iki maç alabiliriz diye düşünmüştüm ama sağolsun çocuklar şaşırttı beni.3-3 yaptık... neden olmasın !

Merhaba Emre :)

Calderon & Ellis'le büyük iş yaptı Carlisle. Saygılar...

Murat'
06.05.2014, 15:48
Pacers adamı kanser eder, yine son maça işi bırakacaklar galiba.

Kirk_Cooley
06.05.2014, 16:15
Pacers adamı kanser eder, yine son maça işi bırakacaklar galiba.

Bence bu sefer veda edecekler Gortat ve Nene büyük üstünlük kurdu pota altında, Beal gelecekte bu ligin en iyi skorerlerinden olacak, Ariza'da savunmada ve attığı 3'lükler ile inanılmaz katkı veriyor, Wall'da Hill karşısında büyük üstünlük sağlıyor.

İndiana için çok kötü günler yakın, bence Vogel iyi bir koç değil elindeki kadroyu hiç değerlendiremiyor, Evan Turner yeteneksizinide takıma dahil edip hücumun içine sıçtı zaten iyi hücum edemeyen bir takımlar. Hücumda sadece West ve George'un eline bakıyor takım adamın bir B planı yok.

Clippers seriye inanılmaz başladı sabah izlediğim Chris Paul'un 3'lük performansı(8/9) beni benden aldı. Aynı şekilde OKC koçu Brooks'da inanılmaz hatalar yapıyor takım Harden'dan Martin'e ondan Butler'a kadar geldi ve Westbrook Durant ikilisi ile maç almaya çalışıyorlar.Jeremy Lamb'i hiç düşünmeyip Fisher'a verdiği süreler ne kadar iyi bir koç olduğunu kanıtlıyor. Bu seriyi kesinlikle Clippers alacaktır. Durant play off ları bana göre kötü geçiriyor bu arada.

Clippers- San Antonio batı finali oynar. Doğu'da ise Washington - Miami finali bekliyorum.

Şampiyonluk için gönlümden geçen takım ise San Antonio.

Murat'
06.05.2014, 16:54
Bence bu sefer veda edecekler Gortat ve Nene büyük üstünlük kurdu pota altında, Beal gelecekte bu ligin en iyi skorerlerinden olacak, Ariza'da savunmada ve attığı 3'lükler ile inanılmaz katkı veriyor, Wall'da Hill karşısında büyük üstünlük sağlıyor.

İndiana için çok kötü günler yakın, bence Vogel iyi bir koç değil elindeki kadroyu hiç değerlendiremiyor, Evan Turner yeteneksizinide takıma dahil edip hücumun içine sıçtı zaten iyi hücum edemeyen bir takımlar. Hücumda sadece West ve George'un eline bakıyor takım adamın bir B planı yok.

Clippers seriye inanılmaz başladı sabah izlediğim Chris Paul'un 3'lük performansı(8/9) beni benden aldı. Aynı şekilde OKC koçu Brooks'da inanılmaz hatalar yapıyor takım Harden'dan Martin'e ondan Butler'a kadar geldi ve Westbrook Durant ikilisi ile maç almaya çalışıyorlar.Jeremy Lamb'i hiç düşünmeyip Fisher'a verdiği süreler ne kadar iyi bir koç olduğunu kanıtlıyor. Bu seriyi kesinlikle Clippers alacaktır. Durant play off ları bana göre kötü geçiriyor bu arada.

Clippers- San Antonio batı finali oynar. Doğu'da ise Washington - Miami finali bekliyorum.

Şampiyonluk için gönlümden geçen takım ise San Antonio.

Indiana'nın doğudaki liderliğinin hakkını vermesi lazım, çok zorlanacaklar ama seriyi kazanırlar gibime geliyor.

Mert'
06.05.2014, 19:18
Durant MVP oldu.

Ekrem D.
07.05.2014, 16:58
Indiana'daki kötü performansın sebebi Paul George'un (Fatih Akyel), Roy Hibbert'ın (Szymkowiak) karısı ile ilişki yaşadığı söylentileri imiş. Hatta Stephenson ile Turner bu yüzden kavga etmişler ve araları açılmış.

Bordomavi.net magazin ekibi sundu.

Murat'
07.05.2014, 17:07
Indiana'daki kötü performansın sebebi Paul George'un (Fatih Akyel), Roy Hibbert'ın (Szymkowiak) karısı ile ilişki yaşadığı söylentileri imiş. Hatta Stephenson ile Turner bu yüzden kavga etmişler ve araları açılmış.

Bordomavi.net magazin ekibi sundu.

Stephenson ve Turner neden bu yüzden kavga etmiş onu anlamadım ben. :)

Dün favoriler kazandı, bugün de Indiana'dan galibiyet bekliyorum, seriyi 1-1 yaparlar.

Ekrem D.
07.05.2014, 17:09
Jenninngs eleştirileri vaka-i adiye olmaya başladı. Bu sezon 60-70 Pistons maçı izleyen bir basketbolsevere sorsan Jennings'i kesinlikle kalsın der. Hele Bledsoe mu Jennings mi sorusuna hiç düşünmeden Jennings der, diyorlar.

Season -------Age Tm Lg G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% 2P 2PA 2P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS
2013-14 24 DET NBA 80 79 34.1 5.3 14.2 .373 1.9 5.7 .337 3.4 8.5 .397 3.0 4.0 .751 0.7 2.3 3.1 7.6 1.3 0.1 2.7 2.0 15.5

Bu sene Jennings'i hiç izlemedim, ama önceki senelerde -özellikle geçen sene- çok izlemiştim. Bu seneki istatistikleri geçen senekilerden daha kötü. .373 FG ile oynayan bir oyun kurucunun çok iyi bir facilitator olması lazım ki bu açığı kapatsın (bkz. Jason Kidd).

Öte yandan Phoenix Suns'ı bu sene çok izledim. Dragic'in oyununa bayılıyorum. Bledsoe bence -bütün takım arkadaşları gibi- çok underrated bir oyuncu.

Ekrem D.
07.05.2014, 17:12
Stephenson ve Turner neden bu yüzden kavga etmiş onu anlamadım ben. :)

Dün favoriler kazandı, bugün de Indiana'dan galibiyet bekliyorum, seriyi 1-1 yaparlar.

Stephenson takımdaki ayrılıkların, kötü performansımızın sebebi bu tarz hiç hoş olmayan olaylar diye bir iki yerde konuşmuş. Turner da sen takım içi özel meseleleri her yerde anlatamazsın, bu bizim meselemiz demiş. Bu yüzden kavga etmişler.

Oğuz ZEYTİN
07.05.2014, 18:01
Season -------Age Tm Lg G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% 2P 2PA 2P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS
2013-14 24 DET NBA 80 79 34.1 5.3 14.2 .373 1.9 5.7 .337 3.4 8.5 .397 3.0 4.0 .751 0.7 2.3 3.1 7.6 1.3 0.1 2.7 2.0 15.5

Bu sene Jennings'i hiç izlemedim, ama önceki senelerde -özellikle geçen sene- çok izlemiştim. Bu seneki istatistikleri geçen senekilerden daha kötü. .373 FG ile oynayan bir oyun kurucunun çok iyi bir facilitator olması lazım ki bu açığı kapatsın (bkz. Jason Kidd).

Öte yandan Phoenix Suns'ı bu sene çok izledim. Dragic'in oyununa bayılıyorum. Bledsoe bence -bütün takım arkadaşları gibi- çok underrated bir oyuncu.

Pistons şampiyon olduğunda Billups .394 ile atıp 5,4 asistle /2,4 top kaybı ile oynuyordu. Eğer istatistikle oyuncu beğeneceksek, bu verileri ne ile açıklayacağız?

Tabii ki bir I: Thomas veya Billups değil fakat mevcut şartlarda herkesin söylediği kadar at çöpe bir oyuncu da değil.

Bir de şu var: Çocuk rookie sezonunda 50ler atarken, havalardaydı. Kaan Kural'ın yorumlarından sonra millet izlemeden etiketi vurdu üzerine. Kötü pg diye...

Bİr oyuncunun neler yaptığını izleyerek görmek lazım. İstatistikler fikir verse de birçok şeyi anlatamayabiliyor.

Ekrem D.
07.05.2014, 19:36
Pistons şampiyon olduğunda Billups .394 ile atıp 5,4 asistle /2,4 top kaybı ile oynuyordu. Eğer istatistikle oyuncu beğeneceksek, bu verileri ne ile açıklayacağız?

Tabii ki bir I: Thomas veya Billups değil fakat mevcut şartlarda herkesin söylediği kadar at çöpe bir oyuncu da değil.

Bir de şu var: Çocuk rookie sezonunda 50ler atarken, havalardaydı. Kaan Kural'ın yorumlarından sonra millet izlemeden etiketi vurdu üzerine. Kötü pg diye...

Bu verileri advanced stats ile açıklayabiliriz. Keşke Billups ile Jennings'i karşılaştırmasaydın.

Billups
Season -------Age Tm Lg Pos G MP PER TS% eFG% FTr 3PAr ORB% DRB% TRB% AST% STL% BLK% TOV% USG% ORtg DRtg OWS DWS WS WS/48
2003-04 27 DET NBA PG 78 2758 18.6 .550 .459 .462 .336 1.5 10.0 5.8 29.3 1.7 0.2 13.6 23.5 112 99 7.1 4.2 11.3 .198

Jennings
Season -------Age Tm Lg Pos G MP PER TS% eFG% FTr 3PAr ORB% DRB% TRB% AST% STL% BLK% TOV% USG% ORtg DRtg OWS DWS WS WS/48
2013-14 24 DET NBA PG 80 2728 15.6 .486 .441 .283 .403 2.2 7.8 4.9 34.4 1.9 0.2 14.4 23.4 106 113 3.0 0.9 3.9 .068

Bİr oyuncunun neler yaptığını izleyerek görmek lazım. İstatistikler fikir verse de birçok şeyi anlatamayabiliyor.

Buna kesinlikle katılıyorum, bu sene hiç Detroit maçı izlemedim; AMA Jennings geçen sene Milwaukee'ye çok saç baş yoldurdu, son iki senesini gayet iyi biliyorum. İstatistikler de hiçbirşeyin değişmediğini söylüyor. Yüksek yetenek - düşük zeka kombinasyonu.

http://www.therichest.com/sports/basketball-sports/top-10-current-nba-players-with-the-lowest-basketball-iq/2/

http://beta.thescore.com/nba/news/404148

Oğuz ZEYTİN
07.05.2014, 20:54
Bu verileri advanced stats ile açıklayabiliriz. Keşke Billups ile Jennings'i karşılaştırmasaydın.

Billups
2003-04 27 DET NBA PG 78 2758 18.6 .550 .459 .462 .336 1.5 10.0 5.8 29.3 1.7 0.2 13.6 23.5 112 99 7.1 4.2 11.3 .198

Jennings
2013-14 24 DET NBA PG 80 2728 15.6 .486 .441 .283 .403 2.2 7.8 4.9 34.4 1.9 0.2 14.4 23.4 106 113 3.0 0.9 3.9 .068

Buna kesinlikle katılıyorum, bu sene hiç Detroit maçı izlemedim; AMA Jennings geçen sene Milwaukee'ye çok saç baş yoldurdu, son iki senesini gayet iyi biliyorum. İstatistikler de hiçbirşeyin değişmediğini söylüyor. Yüksek yetenek - düşük zeka kombinasyonu.

http://www.therichest.com/sports/basketball-sports/top-10-current-nba-players-with-the-lowest-basketball-iq/2/

http://beta.thescore.com/nba/news/404148

Jennings'in sut yuzdesine takilmistin, sana yardimci oldum, Billups'inki de super degildi. Bence birkac Detroit maci izle (ozellikle all-star oncesi) sonra konusalim ;)

Murat'
09.05.2014, 14:42
Trail Blazers'a ''Yılan''lı karşılama!

http://www.ajansspor.com/resimv3/snake_2_090514.jpg

http://www.ajansspor.com/images/addthis_paylas_1.png (http://www.addthis.com/bookmark.php)

(Selçuk AYTEKİN / Ajansspor)
AT&T Center'da Portland Trail Blazers'ı "çıngıraklı yılan" karşıladı.
Playoff ikinci tur ikinci maçı için bu sabaha karşı AT&T Center'a konuk olan Portland Trail Blazers'ın soyunma odasında kısa süreli olarak "yılan" paniği yaşandı.
Yapılan açıklamada yılanın henüz çok küçük ve zehirsiz olduğu vurgulansa da Mo Williams olayı "ürkütücü bir tecrübe" olarak yorumladı.
http://i61.tinypic.com/2ntuvmg.jpg

Murat'
12.05.2014, 11:45
http://basketfaul.com/UserFiles/OzetResimleri/1399866134.jpg

Indiana deplasmanda Wizards'ı 95-92 yenerek seriyi 3-1 yaptı, bu seri 4-1 ile bitecek gibi görünüyor. Maç ilgili en ilginç olay ise atılan 95 sayının 93'ünü ilk beş oyuncularının atması.

Veysel
12.05.2014, 13:08
Blake Griffin'e ne yapmış öyle ya

Arda'
12.05.2014, 13:32
Dünkü clippers-okc maçı çok iyiydi okc 22 sayıdan verdi maçı. Collison kazandırdı clippersa bence.

Murat'
13.05.2014, 10:27
Blazers 3-1 yaptı.

Anlaşılan o ki Spurs işi evinde 4-1 ile bitirecek ve rakibini beklemeye başlayacak.

Mesut
16.05.2014, 09:26
Miami şampiyon olur.

Oğuz ZEYTİN
16.05.2014, 10:32
SVG hayırlı olsun.

Ekrem D.
17.05.2014, 17:22
Steve Kerr de GSW'ye hayırlı olsun. Phil Jackson'un teklifini reddetmek çok zordu, ama ailem California'da yaşıyor, ülkenin bir diğer ucuna taşınamazdım dedi. Ama bence GSW'nin kadrosu daha genç&dinamik&iyi, ondan seçti GSW'yi.

Arda'
17.05.2014, 18:25
New York'a gitmemesi doğru karar bence Melo dışında takım çöp adamların draft hakkı yok doğru düzgün Nyk için gelecek çok sıkıntılı.

Ekrem D.
19.05.2014, 01:42
Indiana play-offlarda ilk defa bu kadar kendinden emin oynadı. Şiir gibi oyun, 6 kişi double figure'lerde. İkinci maçta da aynı konsantrasyonu devam ettirmeleri lazım.

Spurs, Indy elele, hep beraber finale.

Ekrem D.
20.05.2014, 14:45
New York'a gitmemesi doğru karar bence Melo dışında takım çöp adamların draft hakkı yok doğru düzgün Nyk için gelecek çok sıkıntılı.

payroll değil enkaz, Phil Jackson'un işi çook zor:

http://i.imgur.com/wyBy4yz.png

Oğuz ZEYTİN
20.05.2014, 17:20
Geldi lottery zamanı. İnşallah ya 8'den geriye düşeriz ya da 2-3'e tırmanırız.

Oğuz ZEYTİN
21.05.2014, 06:16
Allah'ım, duam kabul oldu. 9'a düşüp sırayı kaybettik. Böylece takaslara konsantre olabiliriz.

Arda'
21.05.2014, 11:53
Cavs yine 1. Sırayı kapmış adamlarda öyle bi bal varki anlamadım son 4 draftın 3ünde ilk sırayı kaptılar.

bangkook_61
22.05.2014, 02:28
SVG hayırlı olsun.

SVG adam değil hamurunda büyük koçluk yok.

Oğuz ZEYTİN
22.05.2014, 06:32
SVG adam değil hamurunda büyük koçluk yok.

İletişim sorunları ve kriz yönetimi konularında tedirginim. Oynattığı şuta dayalı ve tek uzunlu sistem de bana uzak. Ama adam "beyaz koç" takıntıma ilaç oldu :)

Yine de yıllar sonra organizasyona hava getirdi. Otis Smith meselesi de kafa karıştırıcı...

Murat'
22.05.2014, 12:22
Spurs saygı duyulası bir takım, öyle sistemli oynuyorlar ki birisinin yerine ben oynayayım.yine takır takır işler takım.

bangkook_61
23.05.2014, 05:38
İletişim sorunları ve kriz yönetimi konularında tedirginim. Oynattığı şuta dayalı ve tek uzunlu sistem de bana uzak. Ama adam "beyaz koç" takıntıma ilaç oldu :)

Yine de yıllar sonra organizasyona hava getirdi. Otis Smith meselesi de kafa karıştırıcı...

Otis güzel takım kurdu SVG beceremedi o takımla kazanmayı. Otis sonra panikledi ve Arenas,Hido, Richardson falan aldı orada kayışı kopardı. Hep derim Riley büyük adam. Gördü bundan yol olmayacağını dehledi hemen. Yine de dediğin gibi abi hava getirecektir. Bakalım belki burada büyük işler yapar

Murat'
23.05.2014, 12:35
Hidayet bu sene Türkiye'ye döner mi dersiniz.

Arda'
23.05.2014, 14:04
Hidayet bu sene Türkiye'ye döner mi dersiniz.

Fenere gelir kendisi fenerli zaten bildiğim kadarıyla

Murat'
29.05.2014, 10:39
Heat-Pacers maçının son 2 dakikasını izledim bugün, az daha veriyordu maçı Indiana. James sadece 7 sayı atabilmiş, kaç maç sonra tek haneye düştü acaba. Miami işi kendi evinde bitirir.

ccd6167
29.05.2014, 11:57
heat-pacers maçının son 2 dakikasını izledim bugün, az daha veriyordu maçı ındiana. James sadece 7 sayı atabilmiş, kaç maç sonra tek haneye düştü acaba. Miami işi kendi evinde bitirir.

aynen miami kendi evinde işini bitirir ama sence miaminin çözümü basit değil mi..

Lebronu ve dış şutu savunsan miami yi durduramaz mısın ?

Murat'
29.05.2014, 12:03
aynen miami kendi evinde işini bitirir ama sence miaminin çözümü basit değil mi..

Lebronu ve dış şutu savunsan miami yi durduramaz mısın ?

Lebron'u durdurduğun zaman Miami çözülüyor, diğer oyuncuların ekstra işler yapması gerekiyor. Yalnız Lebron senede birkaç maç böyle oynar, konferans finalinde, kendi sahasında işi bitirir Lebron.

Bugünki Spurs-Thunder maçı da çok kritik, Spurs eğer kaybederse 2012'deki gibi rezil olur.

Bir şey daha ekleyeyim NBA hakemleri çok kötü arkadaş..

ccd6167
29.05.2014, 14:07
Lebron'u durdurduğun zaman Miami çözülüyor, diğer oyuncuların ekstra işler yapması gerekiyor. Yalnız Lebron senede birkaç maç böyle oynar, konferans finalinde, kendi sahasında işi bitirir Lebron.

Bugünki Spurs-Thunder maçı da çok kritik, Spurs eğer kaybederse 2012'deki gibi rezil olur.

Bir şey daha ekleyeyim NBA hakemleri çok kötü arkadaş..

spurs kaybetti bence seri 2-2 de ve geriden gelip yakalmak büyük bi avantaj oldu tunder için..ibaka bütün serinin rüzgarını değiştirdi bence..

bakalım nolacak..açıkcası pacers dan azda olsa ümitliyim..lebronu durduracaklardır..

Murat'
30.05.2014, 09:35
Çok şükür Spurs çok ama çok güzel ve anlamlı bir galibiyet aldı, seri 2-0'dan 2-2'ye geldiğinde acaba yine 2012'deki gibi mi olacak diye geçirmiştim. Neyse ki toparladı Spurs, inşallah seriyi evinde bitirirler.

ccd6167
31.05.2014, 10:59
nba yakından takip eden arkadaşlara sorum olacak ? bu nba yakın savunma neden yapılmıyor yani bakıyorum adam 3 lük adacak bariz belli ama yakın savunmadan daha cok sanki şutu riske attırıyorlar dün miami-pacers maçında çok daha dikkatimi çektide?

Veysel
31.05.2014, 19:10
:)

78KLjfb1DCc?t=9s

Mesut
31.05.2014, 19:45
nba yakından takip eden arkadaşlara sorum olacak ? bu nba yakın savunma neden yapılmıyor yani bakıyorum adam 3 lük adacak bariz belli ama yakın savunmadan daha cok sanki şutu riske attırıyorlar dün miami-pacers maçında çok daha dikkatimi çektide?

Top potadan uzaklaştıkça girme şansı azalır.
Sebebi bu.
Oyuncudan oyuncuya da değişir.
Kimse Ray Allen'e şut mesafesi bırakmaz.Genelde affetmez ama onun bile kaçırdığı şutlar oluyor.
Ama bir Ben Wallece'e S.O'Neal'a potadan uzak dursun kimse yaklaşmaz bile bırak çeksin.
Yanılmıyorsam bir Coch bunu taktik olarak kullandı.Şut kabiliyeti zayıf olan oyuncuyu potadan uzakta hep boş bıraktı ve şuta zorlamıştı tabi atamıyordu.

Veysel
01.06.2014, 06:36
Hakem destekli Oklahoma puf oldu Spurs finalde

ccd6167
01.06.2014, 17:47
top potadan uzaklaştıkça girme şansı azalır.
Sebebi bu.
Oyuncudan oyuncuya da değişir.
Kimse ray allen'e şut mesafesi bırakmaz.genelde affetmez ama onun bile kaçırdığı şutlar oluyor.
Ama bir ben wallece'e s.o'neal'a potadan uzak dursun kimse yaklaşmaz bile bırak çeksin.
Yanılmıyorsam bir coch bunu taktik olarak kullandı.şut kabiliyeti zayıf olan oyuncuyu potadan uzakta hep boş bıraktı ve şuta zorlamıştı tabi atamıyordu.

geçenki maçta nba belkide eli en düzgün uzunlarında bosh'un sutunu sürekli uzak savundular..

Lebrona da öyle yapıyorlar keza lebronun sutu o kadar iyi değil yakın savunmada..

Sölediklerin için saol

Mesut
01.06.2014, 19:14
geçenki maçta nba belkide eli en düzgün uzunlarında bosh'un sutunu sürekli uzak savundular..

Lebrona da öyle yapıyorlar keza lebronun sutu o kadar iyi değil yakın savunmada..

Sölediklerin için saol

Bosh 3lük oranı iyi değil.Fazla da tercih etmez zaten diyorum ya bazı cochlar taktik gereği boş bırakıyor şuta zorluyor.

Oğuz ZEYTİN
02.06.2014, 18:55
Organizasyon semamiz netleşti:

Patron - Tom Gores

Baskan - Stan van Gundy

GM - Jeff Bower

Bas antrenor - Stan van Gundy

Asistanlar - Bob Beyer, Brendan Malone, Charles Klask

Scout - Adam Glassner

Oğuz ZEYTİN
04.06.2014, 07:53
Drafta 22 gün var.

Brooklyn, NYK, New Orleans ve Portland'ın seçim hakkı yok.

76ers'in ise tam 7 seçim hakkı var. 3 - 10 - 32 - 39 - 47 - 52 - 55.

T. Young'ı rahatlıkla elden çıkarabilirler.

*

http://www.youtube.com/watch?v=RnzvzgFmLGQ

Son yıllarda gördüğüm en değişik pozisyonlardan biriydi.

Veysel
06.06.2014, 06:45
Sas bu kadar top kaybına rağmen aldı şimdi maçı ama LeBron sakatlanarak çıkmasaydı alamazdı maçı 31-9 seri nedir arkadaş wade Bosh hikaye LeBron olmadan Miami bir hiç

Oğuz ZEYTİN
06.06.2014, 07:55
Teknik kadroya shooting coach ekleyecekmişiz. Büyük ihtimalle Mark Price olacak bu hoca. İki sene önce ligin en kötü şut atan takımı Charlotte'ı geçen yıl çalıştırdı ve takımı bu alanda yükseltti.

Oyuncu gelişim koçu olarak ekstra bir isim düşünülmüyor. Bad Boys zamanında Laimbeer'ı Rodman'ı özel olarak çalıştıran, SVG'nin Orlando günlerinde Howard'ı eğiten Brandan Malone'a verilecekmiş bu görev.

Oğuz ZEYTİN
06.06.2014, 09:26
Saunders yeniden Minnesota'da. Asistanlık görevi için Billups'ı istiyor.

*

GSW'de Kerr kıdemli asistanlık için David Blatt'ı düşünüyormuş.

bangkook_61
06.06.2014, 10:56
Blatt asistanlıkta çok kalmaz, kabul etsin.

Adem Akyüz'
06.06.2014, 11:02
1 oyuncunun çıkmasının takımı bu kadar etkilemesi normal mi bilmiyorum ama Lebron çıktıktan sonra hiçbir şey yapamadı Miami.. Son çeyrek 7 sayı öndeyken maçı 15 sayı farkla kaybetmek final oynayan bir takım yakışmadı :)

Arda'
06.06.2014, 11:26
Miami Lebron olmadığında çöp.

Murat'
06.06.2014, 13:41
Lebron'un bu tür sakatlıkları sık sık yaşaması dileğiyle, geçen senenin acısını çıkarır inşallah Spurs, Ginobili, Parket, Duncan üçlüsüne bir yüzük daha yakışır.

Mesut
06.06.2014, 14:13
Miami olur gene sıkıntımız yok
Geçen sene olduğu gibi bu senede alırız.

Oğuz ZEYTİN
06.06.2014, 14:40
Boşverin Miami filan da, 2004 şampiyonluğumuzun üzerinden 10 yıl geçmiş. Zaman su gibi akıp gitmiş. Yaşlanmışız :)

O son maçı Edirnekapı Yurdu'nun karanlık ve tozlu odalarında yurt takımından Sırp, Hırvat, Arnavut arkadaşlarla izlemiştik. Ne günlerdi...

Mesut
06.06.2014, 15:03
Boşverin Miami filan da, 2004 şampiyonluğumuzun üzerinden 10 yıl geçmiş. Zaman su gibi akıp gitmiş. Yaşlanmışız :)

O son maçı Edirnekapı Yurdu'nun karanlık ve tozlu odalarında yurt takımından Sırp, Hırvat, Arnavut arkadaşlarla izlemiştik. Ne günlerdi...

C.Billups,Rip Hamilton-T.Prince-R.Wallece-Ben Wallece
http://wagesofwins.com/wp-content/uploads/2013/09/detroit-pistons-2004.jpeg
Detroit bu 5'i bir daha yakalayabilir mi ?
Umarım olur.Detroit'i severim renklerinden ötürü :)

F. Yıldırım
06.06.2014, 17:10
Spurs geçen seneki gibi bu senede hakeden taraf. Seriye 1-0 başlamak iyi olmuş.

Murat'
09.06.2014, 09:04
Evet ikinci maçı maalesef kaybettik, Lebron James faktörü devreye girdi maalesef.

F. Yıldırım
09.06.2014, 10:25
2 sayıdan yenilmek kötü olmuş :(

Uğurtan
11.06.2014, 05:00
Fena eziyoruz Miami'yi :)))

Mert'
11.06.2014, 05:20
İşte San Antonio tutma nedenim.. Makine gibiyiz.. :) Leonard'ın önünde saygıyla eğiliyorum.

Ogün'
11.06.2014, 07:18
Geçen sene Spurs haketmişti.Hediye ettiler.Bu sene de alamazlarsa üzülürüm.Yalnız ilk yarıda %75 şut isabeti ne demek ya.

Murat'
11.06.2014, 08:45
Florida'da güneş değil ''SPURS'' yaktı!

Bu sabaha karşı American Airlines Arena'ya taşınan final serisinin 3. maçında San Antonio Spurs konuk olduğu Miami Heat'i muhteşem bir mücadelenin sonunda 111-92 skorla devirdi ve seride 2-1 öne geçti.
13'te 10 isabetle oynayan Kawhi Leonard 29 sayı, 4 ribaunt, 2 asist, 2 top çalma ve 2 blokla galibiyette başrol oynarken, Danny Green ise 8'de 7 isabetle 15 sayı üretti ve 5 top çalmayla önemli pay sahibi olmayı başardı.
Tim Duncan'ın 14 sayı ve 6 ribauntla mücadele ettiği maçta Tony Parker 15 sayı ve 4 asistle oynarken, Manu Ginobili de 11 sayıyla çift haneli sayılara ulaştı.
Miami Heat'te LeBron James 22 sayı, 7 asist ve 5 ribauntla galibiyet için bu gece yetersiz kalırken, Dwyane Wade 22 sayıyla, Ray Allen 11 sayıyla ve Rashard Lewis 14 sayıyla mağlubiyete engel olamayan isimler oldu.
San Antonio Spurs ilk çeyreği 41-25 önde kapatırken 41 sayısı 1967'den bu yana NBA finallerindeki en yüksek ilk çeyrek skoru oldu. En son 1967 yılında San Francisco Warriors ilk çeyrekte 41 sayı atmıştı.
San Antonio Spurs ilk yarıdaki %75,8 şut isabetiyle aynı zamanda NBA finalleri tarihinde herhangi bir yarıdaki şut isabeti rekoru da kırmayı başardı.

Cidden helal olsun, pisi isine giden ikinci maç da olmasaydı şampiyonluğa bir maç kalacaktı, verme burdan seriyi be Spurs, geçen seneki gibi bir travma yaşatma bize.

Murat'
11.06.2014, 10:16
Phil Jackson New York Knicks'in başına Derek Fisher'ı getirmiş, çok şaşırttı bu haber beni.

Derek Fisher New York Knicks’e başantrenör oldu

Amerikan Ulusal Basketbol Ligi (NBA) takımlarından New York Knicks'in Başkanı Phil Jackson, eski oyuncusu Derek Fisher'i başantrenör olarak işe aldı.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2014/06/11/fft104mm2973493.jpg?v=2014-06-11

Knicks Başkanı Jackson, Los Angeles Lakers’da koçluk yaptığı dönemde birlikte 5 şampiyonluk kazandığı eski oyuncusu Fisher’le, Knicks’in yeni koçu olarak 5 yıllığına 25 milyon dolara anlaşma imzaladı.
NBA’de daha önce de New Jersey Net’in oyuncusu Jason Kidd, takımın koçluğuna getirilmişti. 39 yaşındaki Derek Fisher’in durumu, NBA’de daha önce antrenörlük deneyimi olmayan Kidd’in koçluğuna getirilmesinden farklılık gösteriyor.

NBA’deki 18’inci sezonunu, Oklahoma City Thunder’de oynayarak henüz tamamlayan Fisher, düzenlediği basın toplantısında, şunları ifade etti:

"Açıkçası bir başantrenör olarak acemiliğim hakkında konuşacak çok şey olacaktır. NBA’de veya herhangi bir kolej takımında antrenörlük deneyimim bulunmuyor. Bu açık ve gerçek. Fakat deneyimliyim. Basketbol, oynayarak, öğrenerek, liderlik yaparak, yol göstererek, bir grup insana profesyonel bir sporcu olarak dünyanın en büyük hediyesini elde etmesine yardımcı olarak deneyim kazandığım bir oyun."
Knicks Başkanı Jackson’ın, Los Angeles Lakers’ın antrenörlüğünü yaptığı dönemde 9 sezon oynayan Fisher’in, Jackson’la uzun bir profesyonel geçmişi bulunuyor. Fisher, daha önce herhangi bir antrenörlük deneyimi olmamasına rağmen, 2011 yılındaki NBA lokavtı sırasında, NBA oyuncularının dernek başkanlığı görevinde bulunmuştu.

Fisher, hiçbir zaman NBA’in en hızlısı, en uzunu veya en değerli oyuncusu seçilmemesine rağmen, 259 play-off maçıyla NBA tarihinde en fazla play-off oynayan oyuncu olarak biliniyor.
Knicks daha önce, 22 milyon dolara anlaşma yapmak üzere olduğu Steve Kerr’in, Golden State Warriors’in koçluğunu kabul ettiği açıklanmıştı.

Oğuz ZEYTİN
11.06.2014, 11:02
@ Mesut

O fotografin posteri yurt dolabimda asiliydi. Larry Brown'a o perugu taktirmak kolay is degil. Zamane takimlarin yildizlari bulusturma projesinden cok farkliydi Bad Boys2. Simdi Bad Boys3 icin calisma zamani.

@ Murat

NBA donusuyor. Oyunculuklariyla buyuduklerimiz yavas yavas kocluga feciyor. Kidd, M. Jackson, L. Drew, B. Shaw, Hornacek, Vaughn, M. Williams ve Fisher... Agirlikli olarak oyun kurucular.

Popovich disinda eski nesil koc kalmadi. Rivers, Saunders ve Carlisle en tecrubeli koclar (: GMler de genclesti.

Sefa Murat Dokuz
13.06.2014, 04:51
4.maça Spurs fena başladı.

Ogün'
13.06.2014, 06:39
San Antonio ne oynuyor be.Kawhi Leonard Mvp olursa şaşırmam :)

Murat'
13.06.2014, 08:10
Vay vay vay, Spurs darmadağın etti Heat'i.

İşi evinde bitirir inşallah Spurs.

http://www.ajansspor.com/resimv3/ginobili_130614.jpg

Spurs mutlu sona San Antonio'da ulaşabilir...
NBA Final serisi 4. maçında bu sabaha karşı American Airlines Arena'da Miami Heat'in karşısına çıkan San Antonio Spurs mücadeleyi oldukça rahat bir şekilde 107-86 skorla kazandı ve seriyi 3-1'e getirdi.
Serinin 3. maçında olduğu gibi bu gece de Kawhi Leonard bir adım öne çıkarken, yetenekli oyuncu mücadeleyi 20 sayı, 14 ribaunt, 3 asist, 3 blok ve 3 top çalmayla tamamladı.
Tony Parker’ın 19 sayıyla tamamladığı maçta oyuna kenardan dahil olan Patty Mills 6’da 4 isabetle üçlük atarken toplam 14 sayıyla galibiyette önemli pay sahibi oldu. Tim Duncan ise 10 sayı ve 11 ribauntla eşlik etti.
Miami Heat’te LeBron James 28 sayı ve 8 ribauntla galibiyet için yetersiz kalırken, Chris Bosh 12 sayıyla, Dwyane Wade 10 sayıyla ve James Jones 11 sayıyla mağlubiyete engel olmayı başaramadı.