PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NBA | National Basketball Association

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

Mayls
09.05.2009, 08:58
Son hatırladığım ilk çeyreğin başı. Çoğu zaman olduğu gibi yine televizyon karşısında uyuya kalmışım :p.

Oğuz B.
09.05.2009, 09:52
http://img231.yukle.tc/images/14961231.jpg (http://img231.yukle.tc/image.php?id=14961231.jpg#)

hidayet 2. yarı gerçekten güzel oynadı tebrikler :alkış::alkış:

Hüseyin İlkin
09.05.2009, 11:25
Lakers kazanmış, Rockets'de saha avantajını kaybetti böylelikle. Önümüzdeki maçı kazanırlar umarım..

innocence
09.05.2009, 17:12
Orlando bir ara fakı 20 ye çıkardı Boston geri dönmeye çalıştı ama bu sefer devreye Hidayet girdi ve Orlando galip gelerek seride 2-1 öne geçti.

Maçın kilit ismi Bana göre Orlando da R.Alston'ın yokluğunda A.Johnson ve J.Reddick oldu. 35 yaşındaki guard A.Johnson 13 sayı attı.ilk yarıda dip çizgiden gelip yaptığı smaç gecenin en güzel hareketiydi bana göre. J.Reddick ise sayı olarak fazla katkı yapmamış olsa da savunmada gösterdiği performansla diğer kilit isimdi.Maç boyunca Ray Allen'i çok iyi savundu

Paksoy
09.05.2009, 17:23
bostona hançeri indiren adam oldu süper maçtı ..uykusz kalmaya değdi

Hüseyin İlkin
10.05.2009, 14:40
Yao sakatlanmış.
Serinin kalan maçlarında yok.
Geçmiş olsun Houston'a.

Cavs 3-0 yaptı.
Denver'da 3-0 yaptı.

Yalnız, Denver maçında son pozisyonda faul çalmayan hakemler ciddi hata yaptı.
2 sayı Dallas öndeydi.
Faul yaptılar.
Vermedi hakem.
Melo yazdı sonra.

Nba'de açıklama yaptı.
Yanlış karar verdiler diye.

Yao'suz Houston'un bir şey yapamayacağını düşünürsek, 3 seri erkenden bitti.
Magic bugün alırsa, oradada her şey bitti diyebiliriz.

Birde, Ron Artest'ede ceza verilebileceği konuşuluyor.

Emre ÖZTÜRK
10.05.2009, 18:38
hakemler sağolsun bu seneyi batı yarı finali oynayarak kapattık artık seri 3-0 oldu ve işimiz bitti:(...Ayrıca denver dan gerçekten nefret ediyorum:mad::mad::mad:

MuratJ
10.05.2009, 18:47
ezik boston :D
koçum hedo'm be, lewis te çok iyiydi. Reddick, Johnson hepsi görevini yaptı. Howard erken 5 foule ulaşmasıydı daha farklıda olabilirdi bu maç! :) boston'ı eleyeceğiz!!

öyle veya böyle denver da naptı öyle ya helal adamlara. hayatımda billups tan başka cuk diye oturan böyle bir transfer görmedim diyebilirim!

Manu61
10.05.2009, 19:04
Dün gece büyük bir istekle Dallas-Denver maçını izlemek için ekranın karşısına geçtim..İyi bir NBA izleyicisi olduğumu düşünüyorum..Bu yüzden dünkü maç hakkında birşeyler yazayım dedim yoksa içimde kalacak :D Maç başladı Dallas fena başlamadı ama Denver şut bile sokamadı neyse ilk periyot bitti..Denver ilk yarının sonlarında öne geçti Billups-Carmelo ile buraya kadar herşey güzel..2.yarı başladı bir düdük çalmaya başladı hakemler durmak bilmiyorlar hayatımda çok maç izledim bu kadar faul düdüğü olan başka bir maç hatırlamıyorum..Resmen maçı katletti hakemler hele C.Andersen'e çalınan faullerin açıklaması yok bu kadar kolay faul çalınabilirmi..Maçın sonu tam bir facia hiç konuşmaya bile gerek yok Hüseyin yazmış zaten..Wright Carmelo'yu 2 kere itiyor taktik faul için 48 dakikada bir dünya faul çalan hakemler bunu görmüyor sonrada Carmelo basketi atıyor Denver kazanıyor..Bu kadar basit olmaması lazım..Play-Off sertliği derler birde..Her dokunuşa faul çaldılar inanılmazdı..Merak ediyorumda dünkü hakemler Houston-Lakers serisinde kaç faul çalar ? Sanırım 6 faul almayan kimse kalmaz maçta..

ApoCaN28
10.05.2009, 19:28
o faulü basket i pek bilmeyen ben bile verirdim yahu...:D

Denver dallas maçında...

MuratJ
10.05.2009, 19:35
ben bahsettiginiz meşhur denver dallas maçını izlemedim yanlış anlaşılmasın haksız çalınan foullere olsun napalım demiyorum. Yukarıda denver'da naptı öyle ya derken denver'ı genel olarak övdüm yani billups tan sonra harika gittiler hem sezonda hem play offlarda. :)

Özge
10.05.2009, 20:16
Lakers maçı var 22:30'da kaçırmayın Kobe şov var seri 3-1 olacak:D

Emre ÖZTÜRK
10.05.2009, 20:20
Lakers maçı var 22:30'da kaçırmayın Kobe şov var seri 3-1 olacak:D

yao oynamazsa kesinlikle 3-1 olur ama oynarsa maçı lakers a bırakmaz houston

Manu61
10.05.2009, 20:54
Lakers maçını izleyeceğim Hoston yenileceğini anladığı zaman Artest delirebilir :D Kobe'nin ağzı ve burnu ile oynamayı düşünüyor şu sıralar :D Adam acaip birşey :D

Mesut
11.05.2009, 00:21
lakers dağılıyoo :) 28 sayıya kadar fark atdı houstan ve yaosuz tmacsız

Hüseyin İlkin
11.05.2009, 00:58
Houston kazandı.
Son 40 saniye, 10 küsür sayı fark var.

Houston'ın kazanacağına bu kadar sevineceğimi hiç tahmin etmezdim. :)

UğuR
11.05.2009, 09:36
Orlando 94 Boston 95 seride durum 2-2

Mesut
11.05.2009, 10:21
batı finali lakers-denver
doğu finalide boston - cavs
ah garnett olsa boston gene alırdı şampiyonlugu nba finalide lakers - clevend cavs

Özge
11.05.2009, 15:11
Lakers'a ne oldu öyle ya:DKötüydük.Houston'da Battier ve Brooks çok iyiydi.Kobe iyi başlamıştı tam toparlayacak gibiydi ama sonra kaçırmaya başladı olmadı.Seriye zevk geldi yeter bu kadar zevk Lakers bitir işi:D

Mayls
11.05.2009, 15:19
Zar zor tur atlaya atlaya şampiyon olacağız sonunda :)

MuratJ
11.05.2009, 16:01
Orlando 94 Boston 95 seride durum 2-2
:(
çok üzüldüğüm bir maçtı off be alsak süper olcaktı.
ama bu tur bizim olacak ezik boston'ın değil!

Sefa Murat Dokuz
11.05.2009, 18:10
Lakers Yao sakat die kek görürse böyle olur işte adam olsun kendilerine çeki düzen versinler bu arada kobeye bir kez daha hayran kaldım büyük oyuncu böyle oluyor. Adam oyunu gerçekten çok iyi biliyor ve okuyor. Ama ruhsuz 4 kişi ile bir yere kadar. İlk çeyrek belli etti kendini zaten maç.

Manu61
11.05.2009, 22:21
Lakers maçın sonunda Gasol'u kullanmaya başladı seri boyunca bunu yaparlarsa işleri kolaylaşır benim tahminim 4-2 Lakers geçer bu turu artık başka bir maç vermez Houston'a..

Mayls
12.05.2009, 10:25
Cleveland finalde rakibimiz olmayı garantiledi ;)

Hüseyin İlkin
12.05.2009, 10:34
Cleveland ortalığı süpüre süpüre gidiyor. :)

Özge
12.05.2009, 11:57
Her seriyi 4-0'la geçerlerse işimiz var bunlarla:)Dallas Nowitzki'nin müthiş performansıyla seriyi 3-1'e getirdi.

Hüdai Pervaneli
12.05.2009, 12:17
CAvs Busene Sampiyonlugun En büyük Adayi

MetiN08
13.05.2009, 00:52
Bu gece mac varmi bide NTV spor veriyormu bide kacta varsa tabi ????

Gökhan KAN
13.05.2009, 01:03
Lakers şampiyon..Bu sefer olacak..

Hüdai Pervaneli
13.05.2009, 01:42
Lakers şampiyon..Bu sefer olacak..

Zor biraz Cavs olucak yuzde 90

UğuR
13.05.2009, 09:33
Lal 118 hou

boston 92 orlando 88

Hüseyin İlkin
13.05.2009, 10:00
Orlando serisi büyük ihtimal son maça gidecek, artık o maçı izleriz..

Özge
13.05.2009, 13:23
Lakers işin ciddiyetini anladı sanırım:)Seri 4-2 biter.Yao'suz oynadıla ama o kadar da fark olmaz ki:D

Berk
13.05.2009, 13:27
Cavaliers iki turuda rakiplerine maç vermeden geçti.Karşılaştıkları iki rakipte onların seviyesinde değildi ama oynadıkları basketboldan baya zevk aldım.Bu seneki 1 numaralı favorim Cavaliers..

Manu61
13.05.2009, 19:27
Lakers çok kötü tokatladı Hoston'ı :D Bu Orlando'da farkı açıyor açıyor maçın sonunda kendi elleriyle Boston'a bu maç senin olsun diyor resmen..

Sefa Murat Dokuz
13.05.2009, 22:50
Lakers +40 değil +70 yapsa artık kimsenin gözü korkmaz. Cavs parçalar bu gidişle. Lakersı.

MuratJ
13.05.2009, 23:48
Lakers çok kötü tokatladı Hoston'ı :D Bu Orlando'da farkı açıyor açıyor maçın sonunda kendi elleriyle Boston'a bu maç senin olsun diyor resmen..
sorma ya hiçbir maçı dengede tutamıyoruz. hep böyle hep böyle.
ben hala inanıyorum!!

Mayls
14.05.2009, 09:58
Finaller kesinleşti sanırım.
Lakers - Nuggets
Cav - Celtics :p

Kasım Hilal
14.05.2009, 11:15
Lakers +40 değil +70 yapsa artık kimsenin gözü korkmaz. Cavs parçalar bu gidişle. Lakersı.

Geçen yıl finale kadar Lakers süpürdü resmen rakiplerini ama finalde çok acı bir malubiyet aldı..
Ben Cavs'ın çok rahat olacağını sanmıyorum..
Yanılmıyor isem sezon içi aralarında oynanan maçlarda da Laker'ın üstünlüğü var..
Lakers istedimi çok iyi savunma yapabiliyor..
Ve Lebron'u durdurabilirlerse Cavs'ı da durduklarının farkındalar..
Lakers'da ise Kobe ne kadar az skor üretirse galibiyet o kadar kolay..
Yani işi Kobe'nin sırtına yüklemedikleri zaman, Kobe de oynarken bir taraftan da takımı oynattığı zaman (bakınız son maç) Lakers coşuyor..
Eğer Lakers üstüste iki galibiyet alırsa götürür işi..

Serdær
14.05.2009, 16:31
NBA'in en iyi beşi açıklandı

Dwyane Wade, Kobe Bryant, LeBron James, Dirk Nowitzki ve Dwight Howard sezonun en iyi beşine seçildiler.

NBA’de sezonun en iyi beşi açıklandı. Yapılan oylama sonunda belirlenen beşte Cleveland Cavaliers’tan LeBron James, oy veren 122 gazetecinin de birinci beşinde yer alarak 610 puanla en iyi beşe seçildi. Basketbolcuların ilk beş oyları için 5, ikinci beş için 3, üçüncü beş için 1 puan aldığı oylama sonucunda 2008’in en değerli oyuncusu Kobe Bryant, yılın savunmacısı Dwight Howard, 2007’nin MVP’si Dirk Nowitzki ve 2006’da final serisinin en değerli oyuncusu Dwyane Wade ilk beşe seçildiler.
Üst üste ikinci kez en iyi beşe seçilen LeBron James, sayı krallığında ikinci, top çalma krallığında sekizinci ve asist krallığında da 10. sırada yer aldı. James, sezon boyunca dört kez Doğu Konferansı’nda ayın oyuncusu seçilmişti.
NBA’de sezonun en iyi ikinci beşindeyse New Orleans’ın oyun kurucusu Chris Paul, Portland Trail Blazers’tan Brandon Roy, Boston Celtics’in forveti Paul Pierce, San Antonio Spurs’ün pota altı oyuncusu Tim Duncan ve Houston’dan Çinli pivot Yao Ming yer alıyor.
Denver Nuggets’lı Chauncey Billups ve Carmelo Anthony’nin yer aldığı üçüncü beşteyse Avrupalı oyuncular Tony Parker ve Pau Gasol’ün yanında Phoenix Suns’lı Shaquille O’Neal bulunuyor.

EN İYİ BEŞ
MevkiOyuncu (Takım)En iyi beş oyuToplam puan
FLeBron James (Cavs)122610
FDirk Nowitzki (Mavericks)35383
CDwight Howard (Magic)116598
GKobe Bryant (Lakers)119604
GDwyane Wade (Heat)103572

EN İYİ İKİNCİ BEŞ
FTim Duncan (Spurs)39378
FPaul Pierce (Celtics)27330
CYao Ming (Rockets)8354
GBrandon Roy (Blazers)-189
GChris Paul (Hornets)32424

EN İYİ ÜÇÜNCÜ BEŞ
FCarmelo Anthony (Nuggets)2116
FPau Gasol (Lakers)2165
CShaquille O'Neal (Suns)-68
GChauncey Billups (Nuggets)-131
GTony Parker (Spurs)1158

Paksoy
14.05.2009, 16:33
denver lakers i geçer diyorum..

Mesut
14.05.2009, 17:37
denver lakers i geçer diyorum..
o seri güzel olur ama lakers geçer kobi faktorü var denverde billups var çok begenırım hem sayı atıyor hemde takımı oynatıyor detreitin en büyük hatalarından biridir billupsı göndermek ama 4-3 veya 4-2 lakers geçer

Paksoy
14.05.2009, 18:44
o seri güzel olur ama lakers geçer kobi faktorü var denverde billups var çok begenırım hem sayı atıyor hemde takımı oynatıyor detreitin en büyük hatalarından biridir billupsı göndermek ama 4-3 veya 4-2 lakers geçer

bence bıllups dan önce iki oyuncu var daha tehlikeli, jr smıth, carmelo bunları durdurmak çok zor crıs andersen var blok canavarı.nene çok yönlü oyuncu ,k martın kleiza ....
yani tek kobe yi kilitlemek denver a fınalı getirir..sıkıldım ya spurs lakers pıstons görmekten ... cavs nuggets olsa fena mı olur...

İskender YILMAZ
14.05.2009, 19:13

Aynen katılıyorum .. Kobe alır seriyi ..

Özge
14.05.2009, 19:28
Kobe ve arkadaşları Carmelo'yu durdurursa rahat geçer seriyi aksi halde de geçer ama rahat olmaz:)

Muhammet*
14.05.2009, 20:12
NBA'de sezonun en iyi 5'i açıklandı
NBA'de sezonun en iyi 5'i açıklandı. MVP Lebron James'in başı çektiği listede Kobe Bryant, Dwight Howard, Dirk Nowitzki ve Dwyane Wade gibi yıldız isimler yer aldı...

NBA'de sezonun en iyi 5'i açıklandı
Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'nde (NBA) sezonun en iyi 5'i açıklandı. MVP Lebron James'in başı çektiği listede Kobe Bryant, Dwight Howard, Dirk Nowitzki ve Dwyane Wade gibi yıldız isimler yer aldı.

NBA'de sezonun en iyi 5'ini oluşturan isimler açıklandı. Cleveland Cavaliers'la şampiyonluğa koşan sezonun en değerli oyuncusu (MVP) LeBron James, 122 spor yazarı ve yayıncının oyunu alarak takıma ilk sırada girerken, Los Angeles Lakers'ın yıldızı Kobe Bryant ise 119 ilk sıra oyuyla ikinci sıradan takıma girdi. Milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu'nun formasını giydiği Orlando Magic'in yıldız ismi Dwight Howard, Miami Heat'ten Dwyane Wade ve Dallas Mavericks'in Alman oyuncusu Dirk Nowitzki de sezonun en iyi ilk 5'ine seçilen diğer isimler oldular.

NBA'in en iyi ikinci ilk 5'i ise, New Orleans'ın guardı Chris Paul, Portland'dan Brandon Roy, San Antonio'dan Tim Duncan, Boston'dan Paul Pierce ve Houston'dan Yao Ming'ten oluştu.
San Antonio'dan Tony Parker, Denver Nuggets'tan Chauncey Billups ve takım arkadaşı Carmelo Anthony, Los Angeles Lakers'tan Pau Gasol ve Phoenix Suns'tan ise Shaquille O'Neal, NBA'de sezonun en iyi 3. ilk 5'ine seçilen isimler oldular.

Muhammet*
14.05.2009, 20:20
Başlığın ismi solomon fb'ye döndü olarak değişebilr:D

Mustafa Kara
14.05.2009, 20:30
İyi adam her yerde iş yapar

Kasım Hilal
14.05.2009, 20:34
bence bıllups dan önce iki oyuncu var daha tehlikeli, jr smıth, carmelo bunları durdurmak çok zor crıs andersen var blok canavarı.nene çok yönlü oyuncu ,k martın kleiza ....
yani tek kobe yi kilitlemek denver a fınalı getirir..sıkıldım ya spurs lakers pıstons görmekten ... cavs nuggets olsa fena mı olur...

Denver'ın tüm hücumcularını sayıp Lakes'ı Kobe'den ibaret göstermek biraz haksızlık bence..
İşin aslı Kobe tek başına oynadığında (ki bunu mecbur olduğunda yapıyor) değil de takımı oynattığında daha iyi Lakers..
Sezona dikkat ederseniz Lakers'ın en rahat galibiyetlerinin Kobe'nin 40 sayı attığı maçlar değil, 25 atıp da takımı oynattığı maçlar olduğunu görürüz...
Kilit adam bence Gasol..
Pota altında yeteri kadar etkili olursa Lakers fazla zorlanmaz 4-2 alır..
Yok olmazsa 4-3 yine Lakers alır..
Melo çok iyi ama kritik anlarda sanki panikliyor..
Ya da umursamaz oluyor..
Hırsı eksik anlayacağınız..
Onun için ben Lakers'ı daha şanslı görüyorum..
Final ise bambaşka bir atmosfer...

UğuR
15.05.2009, 06:23
Orlando 83 Boston 75

Hüseyin İlkin
15.05.2009, 06:48
Oh bee, yedinci maça gitti. :)

Mesut
15.05.2009, 08:37
takımı oynatan takımın guardıdır billups gelmeden öncede carmelo vardı jr smith de ama niye finala kadar çıkamadılar billups çok önemli oyuncu
detroitden hatırla detroitde çok önemli oyuncularmı vardı süper yıldızları vardı b.wallece smaçdan başka sayı yapamaz ama önemli savunmacı r.wallece t.price rip hamılton billups şampiyon takımdan ne değişti bir ben wallece gitdi mcdyes geldi ben wallece daha iyi hücümda katkı yapar boy olarakda ben wallece den uzun billup yerıne iverson detroit takım oynundan çıkt bireysele döndü iversonu alarak o 5 i korusalardı detroit bir 5 sene nba finalında görürdük onları takım oynu oynuyolardı çünki

Alptuğ
15.05.2009, 10:01
Orlando 83 Boston 75

bitir artık orlando

Mayls
15.05.2009, 10:35
İki seri de 3-3 oldu.
Heyecanlandım :)

UğuR
15.05.2009, 11:09
Magic Celtics'e geçit vermedi
15 Mayıs 2009 Cuma 10:02
NBA'de konferans yarı final serilerinde büyük heyecana sahne olan Orlando-Boston ve Houston -L.A Lakers karşılaşmalarında seri son maçlara taşındı

Orlando Magic sahasında Boston Celtics'i 83-75, Houston Rockets da Los Angeles Lakers'ı 95-80 yenerek konferans yarı final serisini son maça taşıdılar.

NBA'de konferans yarı final serilerinde büyük heyecana sahne olan Orlando Magic-Boston Celtics ve Houston Rockets-Los Angeles Lakers mücadelelerinde serinin 6. maçları oynandı ve final bileti alan takım bu maçların ardından da belli olmadı.
Geçtiğimiz yılın şampiyonu Boston Celtics'i sahasında 83-75 yenen Orlando Magic, seriyi 3-3 yaparken, yine geçtiğimiz yılın finalisti Los Angeles Lakers karşısında seride 3-2 geride bulunan Houston Rockets da 6. maçtan 95-80 galip ayrılmayı başardı.
Amway Arena'da oynanan Orlando Magic-Boston Celtics maçının ilk yarısı 46-45 konuk ekip üstünlüğü ile geçildi. Büyük çekişme üçüncü çeyrekte de devam ederken, son periyotta seyircisinin de desteğini arkasına alan Magic, Rashard Lewis'in etkili oyunuyla maçtan 83-75 galip ayrıldı.
1996'dan beri yükselemediği Doğu Konferansı finali iddiasını bu galibiyetle son maça taşıyan Orlando'da 23 sayı-22 ribaunt-2 asistle oynayan Dwight Howard maça damgasını vururken, Rashard Lewis de 20 sayı-6 ribaunt-3 asist-2 top çalma ile katkıda bulundu.
Kullandığı 13 şutun 3'ünü sayıya çevirebilen ve 7 sayıda kalan milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu ise buna karşın, bitime 1.23 dakika kala attığı kritik üç sayılık basketle galibiyette rol oynadı. Hido istatistiklerine 3 asist ve 2 ribaunt ekledi.
Boston'da ise sadece 3 oyuncu çift hanelere ulaşırken, Rajon Rondo'nun 19 sayı-16 ribaunt-6 asist ve 4 top çalmalık performansı yeterli olmadı.
HOUSTON DA GEÇİT VERMEDİ
Batı Konferansı'nda Denver Nuggets'ın finaldeki rakibini belirleyecek serinin 6. maçı ise Houston'da oynandı.
Seride 3-2 geride bulunan Houston Rockets, sahasında Los Angeles Lakers'ı 95-80 yenmeyi başardı ve durumu 3-3 yaptı.
Maçın ilk yarısında yakaladığı 52-36'lık farkı sona taşımayı bilen Rockets'da 26 sayı-4 asist-3 ribauntla oynayan Aaron Brooks ve 24 sayı-12 ribauntla 'double-double2 yapan Luis Scola başrolü paylaştılar.
Lakers'da ise süper yıldız Kobe Bryant'ın 32 sayı-3 asist-2 ribauntluk çabası yenilgiyi önleyemedi.
NBA'de konferans finalistlerinin belirleneceği serinin son maçları 17 Mayıs Pazar günü Boston ve Los Angeles'ta oynanacak.
NBA'de konferans yarı final serilerinde büyük heyecana sahne olan Orlando Magic-Boston Celtics ve Houston Rockets-Los Angeles Lakers mücadelelerinde serinin 6. maçları oynandı ve final bileti alan takım bu maçların ardından da belli olmadı.
Geçtiğimiz yılın şampiyonu Boston Celtics'i sahasında 83-75 yenen Orlando Magic, seriyi 3-3 yaparken, yine geçtiğimiz yılın finalisti Los Angeles Lakers karşısında seride 3-2 geride bulunan Houston Rockets da 6. maçtan 95-80 galip ayrılmayı başardı.
Amway Arena'da oynanan Orlando Magic-Boston Celtics maçının ilk yarısı 46-45 konuk ekip üstünlüğü ile geçildi. Büyük çekişme üçüncü çeyrekte de devam ederken, son periyotta seyircisinin de desteğini arkasına alan Magic, Rashard Lewis'in etkili oyunuyla maçtan 83-75 galip ayrıldı.
1996'dan beri yükselemediği Doğu Konferansı finali iddiasını bu galibiyetle son maça taşıyan Orlando'da 23 sayı-22 ribaunt-2 asistle oynayan Dwight Howard maça damgasını vururken, Rashard Lewis de 20 sayı-6 ribaunt-3 asist-2 top çalma ile katkıda bulundu.
Kullandığı 13 şutun 3'ünü sayıya çevirebilen ve 7 sayıda kalan milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu ise buna karşın, bitime 1.23 dakika kala attığı kritik üç sayılık basketle galibiyette rol oynadı. Hido istatistiklerine 3 asist ve 2 ribaunt ekledi.
Boston'da ise sadece 3 oyuncu çift hanelere ulaşırken, Rajon Rondo'nun 19 sayı-16 ribaunt-6 asist ve 4 top çalmalık performansı yeterli olmadı.

Özge
15.05.2009, 13:27
Lakers'ı anlamak mümkün değil.Bir önceki maçta 40 sayı fark atan takım T-Mac ve Yao'suz Houston'dan nasıl 15 sayı fark yer.Kobe oynadı ama arkadaşları pek katkı sağlamadı.Seri son maça kaldı.Lakers'ın bu kadar zorlanacağını tahmin etmiyordum.Denver karşısına yorgun çıkacak(tabi seriyi geçerse).

Mesut
15.05.2009, 15:49
Lakers'ı anlamak mümkün değil.Bir önceki maçta 40 sayı fark atan takım T-Mac ve Yao'suz Houston'dan nasıl 15 sayı fark yer.Kobe oynadı ama arkadaşları pek katkı sağlamadı.Seri son maça kaldı.Lakers'ın bu kadar zorlanacağını tahmin etmiyordum.Denver karşısına yorgun çıkacak(tabi seriyi geçerse).
geçer geçer 40 sayı fark atdı biraz havaya girdiler nasıl olsa yeneriz havasına girdiler son maçda lakers geçit vermez kolay olmadıgını anlamışlardır ders olmuştur

innocence
15.05.2009, 17:47
http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847544_2425457.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847545&id=74947776908)

http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847545_4653640.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847546_1369578.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847547_6854832.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

innocence
15.05.2009, 17:48
http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847549_2515667.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847550_6498009.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847551_4097710.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847552_4065704.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

innocence
15.05.2009, 17:50
http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847555_4485604.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847556_7745216.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v3722/239/10/74947776908/n74947776908_1847554_4861108.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1847546&id=74947776908)

Saltuk Buğra
15.05.2009, 21:03
ölümüne BOSTON!! son maçta BOSTON un yeneceğini düşünüyorum çünkü orlando dengesiz takım.. ray allen ve pierce takımı sürükler ve BOSTON finale çıkar..

Paksoy
15.05.2009, 21:09
lakers den kobe yi çıkar.. play off lara giremez bu takım herşey kobe ye bağlı..gasol memphıs de oynadı. son sıradan öteye gidemedi gasolun neresi iyi alla aşkına

Paksoy
15.05.2009, 21:16
[QUOTE=Kasım Hilal;2240804]Denver'ın tüm hücumcularını sayıp Lakes'ı Kobe'den ibaret göstermek biraz haksızlık bence..
İşin aslı Kobe tek başına oynadığında (ki bunu mecbur olduğunda yapıyor) değil de takımı oynattığında daha iyi Lakers..
Sezona dikkat ederseniz Lakers'ın en rahat galibiyetlerinin Kobe'nin 40 sayı attığı maçlar değil, 25 atıp da takımı oynattığı maçlar olduğunu görürüz...
Kilit adam bence Gasol..
Pota altında yeteri kadar etkili olursa Lakers fazla zorlanmaz 4-2 alır..
Yok olmazsa 4-3 yine Lakers alır..
Melo çok iyi ama kritik anlarda sanki panikliyor..
Ya da umursamaz oluyor..
Hırsı eksik anlayacağınız..
Onun için ben Lakers'ı daha şanslı görüyorum..
Final ise bambaşka bir atmosfer...[/QUOTE

25 attığı zamanlar takımını oynatıyor ..eğer iyi gitmese işler kendisi bişeyler yapmaya çalışıyor.. dediime geliyorsun bu takımda kobe vardır tek ...ama durdurulamaz birisi orda hemfikirim

MuratJ
15.05.2009, 22:55
Boston'ı geçeceğiz sonuna kadar inanıyorum hayde Orlando sadece biraz daha dengeli ol!
Howard zaten görevini yapar. Lewis ve Hedo etkili oyun oynarsa bu turu geçeriz. Van Gundy'e güvenim sonsuz burdan turu vermeyecektir inşallahhhh.

Paksoy
16.05.2009, 00:27
Boston'ı geçeceğiz sonuna kadar inanıyorum hayde Orlando sadece biraz daha dengeli ol!
Howard zaten görevini yapar. Lewis ve Hedo etkili oyun oynarsa bu turu geçeriz. Van Gundy'e güvenim sonsuz burdan turu vermeyecektir inşallahhhh.

bende geçecine inanıyorum...hedo ağırlığını koyup takımı iyi oynatması lazım

Paksoy
16.05.2009, 00:42
houston rockets shane battıer 40 sayı farkla yenilip 15 sayıyla kazandığı maç sonrası; ben bizim takımı anlamaya çalışmaktan vazgeçtim demiş :D

Sefa Murat Dokuz
16.05.2009, 00:58
Lakers'tan Kobe ye al şu ruhsuzlar ilk çeyrek 1 sayıdan öteye gidemezdi o kada net.
17-1 başladı maç kobe 2 basket attı biraz kendilerine geldiler. Zaten 80 sayının 40 ı kobenin. geri kalanlar 40 atmış. Berbat yüzdelerle bu takımı denver tavada hamsi yapar yer.
Her hucum smaç vururlar. Bynum ölü. Odom ölü. Gasol ölü mü diri mi belli değil. Fisher ölmüş bitmiş. Mücadele 0 lakersta. kobe dışındakilerde inanç bile kalmamış.
Bu takımı kobe bir yerlere getirdi her zman en kritik dönemlerde skor üretip diğerlerini rahatlattı.
Scola gibi adam kendinden 20 cm uzun gasol ve bynuma karşı sov yaparas kobe illah olsa çare olamaz.

Paksoy
16.05.2009, 01:02
Lakers'tan Kobe ye al şu ruhsuzlar ilk çeyrek 1 sayıdan öteye gidemezdi o kada net.
17-1 başladı maç kobe 2 basket attı biraz kendilerine geldiler. Zaten 80 sayının 40 ı kobenin. geri kalanlar 40 atmış. Berbat yüzdelerle bu takımı denver tavada hamsi yapar yer.
Her hucum smaç vururlar. Bynum ölü. Odom ölü. Gasol ölü mü diri mi belli değil. Fisher ölmüş bitmiş. Mücadele 0 lakersta. kobe dışındakilerde inanç bile kalmamış.
Bu takımı kobe bir yerlere getirdi her zman en kritik dönemlerde skor üretip diğerlerini rahatlattı.
Scola gibi adam kendinden 20 cm uzun gasol ve bynuma karşı sov yaparas kobe illah olsa çare olamaz.

sana yürekten katışıyorum... nene kenyon andersen pota altı harika ..bıllups jr smıth carmelo..bu oyuncular aç istekli enerjik ..bencede bu turu geçer.cavs ı da zorlar hatta

Mayls
16.05.2009, 01:24
XXXXX Boston'ı...
Lütfen saygı çerçevesinde yapalım yorumları.

MuratJ
16.05.2009, 01:50
Lütfen saygı çerçevesinde yapalım yorumları.
boston'a saygılı olmak zorunda değilim ki..
büyük ihtimal bir sonraki yorumumdada sıfat olarak o kelimeyi kullanacagım

Osman Yavuz
16.05.2009, 02:37
sana yürekten katışıyorum... nene kenyon andersen pota altı harika ..bıllups jr smıth carmelo..bu oyuncular aç istekli enerjik ..bencede bu turu geçer.cavs ı da zorlar hattaCleveland finalde mi?;)Bu turu da mı 4-0 la geçti yoksa.ççç

Osman Yavuz
16.05.2009, 02:44
lakers den kobe yi çıkar.. play off lara giremez bu takım herşey kobe ye bağlı..gasol memphıs de oynadı. son sıradan öteye gidemedi gasolun neresi iyi alla aşkınaCleveland'dan da LeBron'u çıkarsan o da giremez play offlara veya Dallas'tan Nowitzki'yi.Her takımın farklı bir yapısı vardır.Kimi, takım oyununu çok iyi oynar, oyuncu skorları hemen hemen eşit dağılır(4-5 sene önceki Detroit), kimi de hep bir skorerin eline bakar.(Lakers,Miami,Cleveland gibi)Ona bakarsan 2-3 sene önce bu Lakers play offlara bile girememişti Kobe Bryant varken.2 senedir kimin sayesinde playoff finallerine kadar yükseliyolar sence?Bence Kobe ve Gasol'un sayesinde.Tıpkı 4-5 sene Shaq-Kobe ikilisiyle domine ettikleri gibi.

Uğurtan
16.05.2009, 08:22
boston'a saygılı olmak zorunda değilim ki..
büyük ihtimal bir sonraki yorumumdada sıfat olarak o kelimeyi kullanacagım

Olmak zorundasın.. Avatarının altındaki raporlaya tıkladım her seferinde tıklamamam için olmalısın..

Ben Boston'lu değilim ama olabilirimde nasıl ezik diyeceksin? Ben Orlando'ya ezik desem hoş duruyor mu? Durmuyor.. Durmaz..

Neyse Nba'yi bu sene pek takip edemiyorum malum yurt ortamı falan ama Lakers elenirse final zevkli olur ve kesin izlerim.. :D

Dimi Özgecan :p

Mayls
16.05.2009, 09:26
Teşekkürler Uğurtan abi.

Bu ara sıkmaya başladı beni, bu gece gene maç yok :p.

İskender YILMAZ
16.05.2009, 09:35
Kobe alır turu diyorum hala .. ;) :)

Paksoy
16.05.2009, 10:55
Cleveland'dan da LeBron'u çıkarsan o da giremez play offlara veya Dallas'tan Nowitzki'yi.Her takımın farklı bir yapısı vardır.Kimi, takım oyununu çok iyi oynar, oyuncu skorları hemen hemen eşit dağılır(4-5 sene önceki Detroit), kimi de hep bir skorerin eline bakar.(Lakers,Miami,Cleveland gibi)Ona bakarsan 2-3 sene önce bu Lakers play offlara bile girememişti Kobe Bryant varken.2 senedir kimin sayesinde playoff finallerine kadar yükseliyolar sence?Bence Kobe ve Gasol'un sayesinde.Tıpkı 4-5 sene Shaq-Kobe ikilisiyle domine ettikleri gibi.,

ama skorların eşit dağıldığı takım herzamn daha avantajlıdır..

Mesut
16.05.2009, 11:47
ne konusuyonuz ya final lakers -clevend :D

İskender YILMAZ
16.05.2009, 12:10
,

ama skorların eşit dağıldığı takım herzamn daha avantajlıdır..

Nedense hep diğer türlü olan takımlar götürüyor bu işi ama ..

Paksoy
16.05.2009, 13:19
Nedense hep diğer türlü olan takımlar götürüyor bu işi ama ..

boston mu? pıstons mu? spurs mu? bunlar şampiyon oldular.. lider oyuncuları yok herkez bişeyler katarak geldi..

UğuR
16.05.2009, 13:36
• 03:00 BOSTON-ORLANDO (Canlı)
pazarı -pazartesi ye bağlayan gece ntv de

Ömer SEVİNÇ
16.05.2009, 14:06
boston mu? pıstons mu? spurs mu? bunlar şampiyon oldular.. lider oyuncuları yok herkez bişeyler katarak geldi..

Offense wins games, defense wins championships;)

Katılıyorum sana kardeşim.

MuratJ
16.05.2009, 15:13
Olmak zorundasın.. Avatarının altındaki raporlaya tıkladım her seferinde tıklamamam için olmalısın..

Ben Boston'lu değilim ama olabilirimde nasıl ezik diyeceksin? Ben Orlando'ya ezik desem hoş duruyor mu? Durmuyor.. Durmaz..

Neyse Nba'yi bu sene pek takip edemiyorum malum yurt ortamı falan ama Lakers elenirse final zevkli olur ve kesin izlerim.. :D

istediğin kadar raporlamaya tıkla banane!
sevmediğim bir takıma zorlan saygı yaratılmaz.
Sen şimdi burda fb, gs, bjk için 8jk, ezikbahçe, gayse gibilerinden yazmıyomusun?? evet sevmeyebilirsin ama saygılı olacaksın öylemi? ben sana bu takımlara saygılı olmak zorundasın desem ne diyeceksin sen yine raporlamaya bas

cınar#7
16.05.2009, 15:34
bu maç kaçmaz:) artık vizede naparım bilmiyorum ama:D orlandoya bi magic lazım bu maçta..hidayetten çok şey bekliyorum:)

Özge
16.05.2009, 15:56

Rüyanda görürsün Uğurtan onu:p:D

Özge
16.05.2009, 15:59
Sen şimdi burda fb, gs, bjk için 8jk, ezikbahçe, gayse gibilerinden yazmıyomusun?? evet sevmeyebilirsin ama saygılı olacaksın öylemi? ben sana bu takımlara saygılı olmak zorundasın desem ne diyeceksin sen yine raporlamaya bas
Burası Trabzonsporluların forumu.Fb,Gs,Bjk ve diğer takım taraftarları yok burada ama NBA'de herkesin tuttuğu bir takım var.akıma saygılı olmuyorsanız bile taraftarına saygılı olmak zorundasınız.Kim ister ki tuttğu bir takıma bir şey denilmesini.Düşünüp yorum yazalım lütfen.;)

Manu61
16.05.2009, 17:25
Lakers=fb düşünmesi bile komik geliyor :D:D Böyle benzetmeler benimde canımı sıkıyor..Spurs kime benzetiliyor acaba :D

Mayls
17.05.2009, 00:24
Sevmiyorsan o takım hakkında yorum yapmazsın. Ben sana ezik diye hitap etsem hoşuna gider mi :rolleyes:

Paksoy
17.05.2009, 00:35
Burası Trabzonsporluların forumu.Fb,Gs,Bjk ve diğer takım taraftarları yok burada ama NBA'de herkesin tuttuğu bir takım var.akıma saygılı olmuyorsanız bile taraftarına saygılı olmak zorundasınız.Kim ister ki tuttğu bir takıma bir şey denilmesini.Düşünüp yorum yazalım lütfen.;)

evet haklısın burası rabzonsporluların forumu lakersın değil.. o yüzden burda lakers taraftarı ok bende lakers için düşündüklerimi rahatca söyleyebilirm.........

Özge
17.05.2009, 13:08
evet haklısın burası rabzonsporluların forumu lakersın değil.. o yüzden burda lakers taraftarı ok bende lakers için düşündüklerimi rahatca söyleyebilirm.........
Lakers'ın forumu olduğunu söyleyen yok zaten.Lakers ve diğer takımlar hakkındaki düşüncelerinizi elbette söyleyebilirsiniz ama hakaret etmeden;)

MuratJ
18.05.2009, 00:19
Sevmiyorsan o takım hakkında yorum yapmazsın. Ben sana ezik diye hitap etsem hoşuna gider mi :rolleyes:
:rolleyes:
Allah Allah. Ben sana birşey mi demişim nerden çıktı bu şimdi?
tabiki de hoşuma gitmez, bende sana desem seninde hoşuna gitmez? Ki diyemezsin de!

ezik boston yazmışım, kendine neden çektin bu lafı onu anlayamadım. arkadaşım yanlış okudun mesajımı heralde!

UğuR
18.05.2009, 00:27
Lakers konferans finalinde diyebiliriz...3.çeyrek sonunda 19 sayı farkla önde.

Özge
18.05.2009, 00:55
19 sayıyla Houston'ı yendik.Umarım Denver maçı böyle olmaz:)

Kaya
18.05.2009, 01:35
Lakers - Denver'da muhtelem 4-3 biter Özge ama Lakers lehine olur mu bilmem... :) Fakat bu serinin 4-3 bitmesi bile Clevland karşısında Lakers'ın hiç sansının olmadığını gösteriyor bence... :)

Maalesef...

Hüdai Pervaneli
18.05.2009, 01:55

Bu mac kacmaz Izlicem bu gece

Paksoy
18.05.2009, 03:41
Lakers'ın forumu olduğunu söyleyen yok zaten.Lakers ve diğer takımlar hakkındaki düşüncelerinizi elbette söyleyebilirsiniz ama hakaret etmeden;)

hakaret etmiyorum zaten niyetimde yok.yinede özür dilerim:)

Paksoy
18.05.2009, 03:44
orlando çok iyi gidiyor.. 31 -21 skor orlando 3lükler çalışıyo hidayet de 4 de 4 attı

Hüdai Pervaneli
18.05.2009, 04:03
42 orlando 33 boston

Hüdai Pervaneli
18.05.2009, 05:06
Son 10 Dakika 74-61 orlando önde

UğuR
18.05.2009, 05:40
Orlando 101 Boston 82
Hidayet 25 sayı 12 Asist

Hüdai Pervaneli
18.05.2009, 05:42
Hidayet Tek Basina Yendi

25 sayi 5 rib ve 12 Asisst

orlando 101 Boston 82

üzülme Selim Bedemistim

LA-DENVER VE ORLANDO-CAVS

NBA FINALI LA-CAVS OLUCAKTIR

cerasus
18.05.2009, 06:05
Güzel mac oldu, Bostonlu olmak istemezdim acikcasi.
Hido simdiye kadar belkide en iyi macini oynadi.
Seride yaptigi tüm hatalari affettirdi bu macta bana göre.
Maalesef Cavs rahat yener Magici, LA-Denver ise cok cekismeli gecicek bence ve ben Denverden sürpriz bekliyorum.

Cengiz Çubukcu
18.05.2009, 07:52
maçı ben de izledim ve Hidayetle bir kere daha gurur duydum...

Alptuğ
18.05.2009, 10:54
bravo hidayet en kritik maçta takıma galibiyet getirdin önceki seride de 2 saniye kala attığı 3 lükle kritik maçı kazandırmıştı

Özge
18.05.2009, 10:59
Lakers - Denver'da muhtelem 4-3 biter Özge ama Lakers lehine olur mu bilmem... :) Fakat bu serinin 4-3 bitmesi bile Clevland karşısında Lakers'ın hiç sansının olmadığını gösteriyor bence... :)

Maalesef...Olur olur Kaya abi:)Lakers bu seriyi fazla önemsemedi gibime geldi.Ne zaman kazanması gerekse o maçı aldı.Ben Cleveland değil de Denver'dan daha çok korkuyorum :)

hakaret etmiyorum zaten niyetimde yok.yinede özür dilerim:)Tamam sorun yok:)

Lakers maçını bizim maçın sevinciyle ara ara izleyebildim.Lakers maçı hep önde götürdü.Ariza maça çok etki başlamıştı.Etkiliydi.Kobe üçlüklerde 4'te 1 atmış.Demek maçı açtığımda attığı tek üçlüğü görebildim şanslıyım:pDenver serisini de saha avantajımızla geçeriz diye düşünüyorum.

Orlando'yu da tebrik edelim ama tebriğin en büyüğü Hido'ya:)Orlando'ya Cleveland karşısında başarılar.Hido güveniyoruz sana:)

Paksoy
18.05.2009, 12:05
peırce gibi süper starı savunmada kitledi. 12 asisst le takımı oynattı.maçın kopma anlarında eli titremeden skor buldu.. resmen tek başına bostonu devirdi.....

Mesut
18.05.2009, 12:12
son şampiyon elendi ha vays :D garnettsiz genede iyi geldiler bostonu severim desteklerim üzüldüm elenmelerime ama hidonunda finale çıkmasına sevindim başarılar hido memodan sora bakarsın sende alırsın yüzüğü :D

Selman
18.05.2009, 12:31
En son 60-50'ydi bıraktığımda Hido üçlük atmıştı, uyumuşum sonra.Helalin var Hido.

Oğuz B.
18.05.2009, 12:41
http://img247.yukle.tc/images/2213sr.jpg (http://img247.yukle.tc/image.php?id=2213sr.jpg#)

tebrikler hidayet

:alkış::alkış:;)

macka61
18.05.2009, 15:40
tebrikler hidayet

Berk
18.05.2009, 19:06
Orlando'nun konferans finaline kalmasına sevindim.Hele bunda birde Hidayet'in müthiş gayretleri olunca insan gururlanıyor.Tebrikler Hidayet, Tebrikler Orlando..

Manu61
18.05.2009, 19:38
Hidayet müthiş oynadı gerçekten Boston bir ara farkı kapatır gibi oldu Orlando mola aldı moladan sonra Hido bir üçlük ve bir ikilik attı Boston maçı orada bırakmak zorunda kaldı..LeBron elinde çatal bıçak bekliyordu sıradaki yemeğini :D İnşallah Orlando finale çıkar biraz zor gibi ama neden olmasın..Lakers ise Houston'a yeter artık dedi :D İlk 5 dakikadan sonra maçı bıraktım zaten maçın rengi çok başlarda belli oldu..Gasol'un ellerinden öpmek lazım adam ribaund bırakmadı..Ariza'da müthiş bir savunma yaptı..

OnOuR
18.05.2009, 20:04
Ben Lakers'a geçenki maçtan beri küsüm. Bi süre maçlarını izlememe kararı aldım :D Haa ne zamandırda Hido'yu izleyememiştim bu aranın üstüne o oyunu çok iyi geldi... :D

Manu61
18.05.2009, 20:12
Sen Lakers'ımı tutuyonda Küs oldun onlara :D

Mayls
18.05.2009, 20:14
Orlando'ya karşı elendik. Ne hikmetse ben Orlando'ya değil de Cleveland'e kıl oldum :D

Manu61
18.05.2009, 20:26
Garnett olsaydı tabiki elerdiniz..Sakatlıklar bu sene çok canınızı yaktı..

Mayls
18.05.2009, 20:40
Ah Garnett ah...
Saha kenarında onu takım elbiseyle her gördüğümde içim sızladı. Kader ne kadar vicdansız... Garnett'siz Play-Off mu olurmuş? :D

Manu61
18.05.2009, 20:42
Kolum kanadım kırık olsada Play-Off'da oynayacağım demişti :D Verdiği sözleri ne kadarda çabuk unutuyor değilmi :D

Mayls
18.05.2009, 21:24
Garnett'e kalsa oynardı bence. Doc izin vermemiştir :D Ah ulan Doc, doktor musun lan sen :D

Özge
18.05.2009, 21:43
Garnett'e kalsa oynardı bence. Doc izin vermemiştir :D Ah ulan Doc, doktor musun lan sen :D
Çok umutluydun Selim maç için:D:D

Paksoy
19.05.2009, 00:44
DOĞU KONFERANSI

Cleveland Cavaliers
0 - 0

Orlando Magic

http://media2.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/NBA%20Tak%C4%B1mlar%20logo/cle%5B1%5D.standard.jpg
SKOR YAYIN

21/05 03.30 CLE-ORL - NTV 23/05 03.30 CLE-ORL - NTV 25/05 03.30 ORL-CLE - NTV<h2>http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/NBA%20Tak%C4%B1mlar%20logo/orl%5B2%5D.standard.jpg

27/05 03.30 ORL-CLE - NTV - - - - - - - - - - - - - - -

BATI KONFERANSI

Los Angeles Lakers
0 - 0

Denver Nuggets

http://media3.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/NBA%20Tak%C4%B1mlar%20logo/lakers%5B1%5D.standard.jpg
SKOR YAYIN

http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/NBA%20Tak%C4%B1mlar%20logo/den%5B1%5D.standard.jpg

20/05 04.00 LAL-DEN - NTV 22/05 04.00 LAL-DEN - NTV 24/05 03.30 DEN-LAL - NTV 26/05 04.00 DEN-LAL - NTV - - - - - - - - - - - - -</h2>

Paksoy
19.05.2009, 00:44
bütün maçlar ntv de

çağatay
19.05.2009, 15:40
lakers denver serisi çok çekişmeli bi seri olucak gibi duruyo.denver geçen seneki denver dan çok farklı,billups geldikten sonra daha derli toplu oynuyolar...

orlando cleveland serisi için bşy sylemeye gerek yok..orlando fazla direnemez..

Paksoy
19.05.2009, 15:46
orlando ya belli olmaz attımı tutlmaz o takım .ama cavs büyük favori tabi..
diğer seri zaten belli denver geçer:D

Mayls
19.05.2009, 18:02
Çok umutluydun Selim maç için:D:D
Seneye hepiniz göreceksiniz :Dççç

Mesut
19.05.2009, 19:02
dimi garnettde geliyo :Pabi kaderimiz bu futboldada seneye seneye diyoz hadi bakalımçççççç

Hüdai Pervaneli
19.05.2009, 19:06

Selim ben dedim Sana MAcdan önce KAybedeceksiniz

Özge
19.05.2009, 19:15
ççççççHep böyle olur zaten:D:D

Manu61
19.05.2009, 20:14
Seneye bence hiçbirşey bekleme takımın yıldızları baya yaşlandı artık galiba sonunuz bizim gibi olacak biz kimmiyiz tabiki SPURS :D

Özge
19.05.2009, 20:24
Seneye bence hiçbirşey bekleme takımın yıldızları baya yaşlandı artık galiba sonunuz bizim gibi olacak biz kimmiyiz tabiki SPURS :D
O kadar kötü olmazlar bence:D:D:D

Manu61
19.05.2009, 20:33
O kadar kötü olmazlar bence:D:D:D
Tabi yaşlıyız yavaşız artık eskisi kadar güçlü değiliz tabi siz gençsiniz geçin bakalım alayınızı :D:D Ama AT&A Center'a geldiğinizde 20 sayının altında farkla yenilsek iyidir dediğiniz günleri ben unutmayacağım :D:D Sizde unutmayın..Her takımın kötü zamanları olur Clippers'ın arkasında kaldığınız sene nasıl bir utanç duyduğunuzu herkes biliyor :D:D Biz zaten 5-10 sene zor toparlanırız onun için sorun yok :)

Hüdai Pervaneli
19.05.2009, 23:09
LA-Dennver maci Bu gece mi Ve NTV vericek mi?

Hüseyin İlkin
19.05.2009, 23:10
Saat dörtte ve Ntv verecek.. :)

Hüdai Pervaneli
19.05.2009, 23:32
Saol Ozaman Izlerim :D Hemde LA oynuyor

Özge
20.05.2009, 00:49
Çok geç maç ya:)İzleyemeyeceğim.Takımıma başarılar diliyorum.Güveniyorum size:)

Paksoy
20.05.2009, 04:36
denver ilk çeyrekte lakers i ezdi

Paksoy
20.05.2009, 06:54
ulen carter...artalca hata yüzünden maç gitti ..

Mesut
20.05.2009, 08:49
lakers 105 denver 103

1-0 öne geçti lakers kendi sahasında oynamasına ragmen çok zorlandı bu seri izlenır süper olacak gibi duruyor
kobe 40 sayı 6 ribant 4 asist 1 blok etkileyici
carmelo 39 sayı 6 ribant 4 asist 1 blok

UğuR
20.05.2009, 10:34
bU gece 03:30 da Orlando maçı var...

Serinin ilk maçı....

Özge
20.05.2009, 15:18
İlk maçımızı kazandık.Kobe'nin büyük katkılarıyla tabi:)Gasol az sayı atıyor bu da Kobe'nin az sayı attığı maçlarda kaybetmemize neden oluyor.Umarım bir sonraki maçı da kazanıp 2-0 yaparız seriyi.Hido ve arkadaşlarına başarılar bu akşam.:)

Muhammet*
20.05.2009, 18:38
maçın en güzel hareketi
http://www.youtube.com/watch?v=1mafEVhnoh4

Hüdai Pervaneli
20.05.2009, 19:08
İlk maçımızı kazandık.Kobe'nin büyük katkılarıyla tabi:)Gasol az sayı atıyor bu da Kobe'nin az sayı attığı maçlarda kaybetmemize neden oluyor.Umarım bir sonraki maçı da kazanıp 2-0 yaparız seriyi.Hido ve arkadaşlarına başarılar bu akşam.:)
Aksam gasol Son periyot haric Birsey yapmadi Son periyot dada MAci kurtardi Kobeyle

Gökhan KAN
21.05.2009, 02:57
Az sonra süper maç başlayacak...

Y-DRMS
21.05.2009, 03:03
yarın iş var maçı izlesem mi izlemseimmi :d

Y-DRMS
21.05.2009, 03:04
lakers 105 denver 103

1-0 öne geçti lakers kendi sahasında oynamasına ragmen çok zorlandı bu seri izlenır süper olacak gibi duruyor
kobe 40 sayı 6 ribant 4 asist 1 blok etkileyici
carmelo 39 sayı 6 ribant 4 asist 1 blok

denver bir maç alırsa lakerstan seriyi geçebilir bılllups diyorum

Paksoy
21.05.2009, 03:48
howard 24 saniye skorboard ını kırdı.. sert bi smaçla :D:D:D

Uğurtan
21.05.2009, 06:09
Hido asist manyağı yapmış anladığım kadarıyla Howard'ı :D

innocence
21.05.2009, 06:29
maç bitti MAgic ilk maçı 107-106 kazandı.Hidayet 15 sayı 14 asist ve 6 ribauntla double double yaptı.

ne yazık ki son 50 saniyeyi izleyemedim.televizyon yayını kesildi :(

Oğuz B.
21.05.2009, 06:30
http://img247.yukle.tc/images/3375gn.jpg (http://img247.yukle.tc/image.php?id=3375gn.jpg#)

hidayet kariyer asist rekorunu kırdı tebrikler..:alkış:

UğuR
21.05.2009, 08:39
L.James in 49 sayı yapmasına rağmen Orlando yorgun olmasına rağmen deplasmanda seriyi 1-0 a getirerek büyük bir avantaj yakaladı.yürü be Orlando.....

Mesut
21.05.2009, 08:41
107-106 orlando -cavs
hedoya güzel performansı için tebrikler yalnız maçda bişe dikkatimi çekti dwight haword bir smaç yaptı potanın üstündeki sayacı düşürdü kırdı :D hücüm süresini gösteren tabelayı :D yavaş la biraz :D

Cengiz Çubukcu
21.05.2009, 08:43
gece saati kurmama rağmen uyanamamışım, affet beni Hidayet :)

Uğurtan
21.05.2009, 09:56
Orlando yürüsün tabi yürüsün :) Herkese gönlümüz açık yalnız finalde lakers olmasa yaa cidden hiç zevk almıyorum sarı sarı görünce (bazende mor) :p

Mayls
21.05.2009, 10:07
Tebrikler Orlando.
Ben de kalkamayan kesimdenim. Daha doğrusu kalkıp "bu saati kim kurmuş" diyerek kapatıp, tekrar yatanlardanım :D

Paksoy
21.05.2009, 11:36
ilk periyotta nasıl ezdi ya fark 20 ye çıktı. resmen orlando silindi ..bende yattım ...skoru görünce delirdim..magıc-denver the fınals

Özge
21.05.2009, 12:02
Helal olsun Hido'ya.James'in 49 sayı atmasına rağmen takımını kurtaramadı:)Finalde Orlando'yu istiyorum:p

Mayls
21.05.2009, 12:03
Ben de Lakers - Orlando finali istiyorum :)

Sefa Murat Dokuz
21.05.2009, 14:21
Yürü be Hido :D

macka61
21.05.2009, 16:32
tebrikler hido deplasmanda lebron jamesleri yenmek zor iş yanlış hatırlamıyorsam normal sezonda ve şuana kadar ki play off kendi sahalarında sadece lakersa yenilmiştiler

Gökhan KAN
21.05.2009, 16:38
Cavs maçının ilk yarısını izleyip yattım Lebron show yapıyordu maçın sonucunu görünce şok oldum..

Osman Yavuz
21.05.2009, 17:03
Cavs maçının ilk yarısını izleyip yattım Lebron show yapıyordu maçın sonucunu görünce şok oldum..
Ben de tam tersi Gökhan ilk yarı uyuya kalmışım haliyle seyredemedim.:DBaktım 15 sayı farkla başladı 2. yarı.Dedim yat aşağı Osman boşver.Ama bir yandan da Hido'nun olması beni maçın içine soktu.Zaten Nba'deki en gıcık olduğum takım Cleveland.Moralim bozuldu skoru görünce.2. yarıya Orlando mükemmel başlayınca hadi çocuklar dedim olacak bu iş.:)Pietrus da mükemmele yakın oynadı ve fark eridi bitti hatta ilk kez öne geçtiler üçlüğüyle.Daha sonra tabi Hido ve saz arkadaşları sazlarını ellerine aldılar ve çalmaya başladılar zaten.Bu arada LeBron tek başına oynamaya başlayınca içimdeki umut çok daha arttı.Çünkü Orlando LeBron'un skor üretmesine pek fazla itiraz etmedi onların düşüncesi diğer oyuncuların oyuna dahil olmamasıydı.Sonuçta Hido'nun yine muhteşem 4. çeyreği, Howard'ın pota altını domine etmesi , Lewis'in 2. yarıdaki mükemmel performansı ve benchten gelen Pietrus'un katkısıyla ilk maçı aldı Orlando.İnşalla seriyi de galip bitirirler de final oynarlar.Tebrikler Hido ve saz arkadaşları.

Bu arada maçın el ilginç anı Howard'ın smacından sonra 24 saniye saatinin kırılmasıydı.Bugüne kadar potanın camıyla birlikte döküldüğüne şahit olmuştum ama 24 saniyenin kırıldığına hiç şahit olmamıştım.Tebrikler Superman.:alkış:

Berk
21.05.2009, 17:54
Orlando çok önemli bir galibiyet aldı.Cleveland'lılar eminim şoka uğramıştır.Orlando saha avantajınıda eline geçirmiş oldu böylece.Artık herşey kendi ellerinde..

Bu arada Hidayet'e de kocaman bir alkış..:alkış:

Hüseyin İlkin
21.05.2009, 18:02
1. Los Angeles Clippers
2. Memphis Grizzlies
3. Oklahoma City Thunder
4. Sacramento Kings
5. Washington Wizards
6. Minnesota Timberwolves
7. Golden State Warriors
8. New York Knicks
9. Toronto Raptors
10. Milwaukee Bucks
11. New Jersey Nets
12. Charlotte Bobcats
13. Indiana Pacers
14. Phoenix Suns

Draft seçim sırası. :)

innocence
21.05.2009, 18:31
...

Bu arada maçın el ilginç anı Howard'ın smacından sonra 24 saniye saatinin kırılmasıydı.Bugüne kadar potanın camıyla birlikte döküldüğüne şahit olmuştum ama 24 saniyenin kırıldığına hiç şahit olmamıştım.Tebrikler Superman.:alkış:

maçı izliyorum kaan kural ın yorumu "dakika bir gol 1" oldu gülmekten yarıldım resmen :D

Gökhan KAN
21.05.2009, 19:01
Şut saati kırılınca ötekinide söktüler yere aldılar....O Howard ne öle ya pota altına sokmuyor kimseyi topu aldımı yazıyor..

Manu61
21.05.2009, 20:36
Hidayet maçın son 5 dakikasını Jordan gibi oynadı desem yeridir :)

Manu61
21.05.2009, 20:58
Bu arada LeBron'un Lige geldiği tarihten bu yana ilk kez bu kadar yorulduğunu gördüm..Ben değil herkes gördü tabi bunu :D Ayakta duramıyordu neredeyse son 2 dakikada takımıda birşey üretemedi..West ve Williams LeBron'a bu sefer hiç yardım edemedi..Orlando çok ilginç bir takım oynadıkları basketbol çok farklı.

Sefa Murat Dokuz
22.05.2009, 00:16
Bence bundan sonra Yok artık Howard olmalı o tekerleme :D

Osman Yavuz
22.05.2009, 01:02
Hidayet maçın son 5 dakikasını Jordan gibi oynadı desem yeridir :)
Boston maçı için yapılan Charles Barkley yorumu:

Hidayet Türkoğlu son iki yıl Orlando’da yaptıkları nedeniyle ‘Bay Dördüncü Çeyrek’ lakabını almıştı. Galiba bu maçtan sonra ona ‘Bay Yedinci Maç’ da demek gerekecek. Hidayet en kritik maçta öyle bir performans sergiledi ki TNT yorumcusu Charles Barkley’den “Michael Jordan’a ‘Keşke benim de böyle bir maçım olsaydı’ dedirmiştir” övgüsünü aldı.:alkış:

Selman
22.05.2009, 01:08
Ntvspor'da maçın tekrarını izledim de bir kez daha nefret ettim Cleveland'dan.Yahu o nasıl bir basketbol anlayışı.Ver topu Lebron'a seyret dur. Diğer basketbolcular ne işe yararlar? İt kadar değerleri yok :)

Adamımsın Hido...

Hüdai Pervaneli
22.05.2009, 01:29
DOĞU KONFERANSI

Cleveland Cavaliers
0 - 0

Orlando Magic

http://media2.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/NBA%20Tak%C4%B1mlar%20logo/cle%5B1%5D.standard.jpg
SKOR YAYIN

21/05 03.30 CLE-ORL - NTV 23/05 03.30 CLE-ORL - NTV 25/05 03.30 ORL-CLE - NTV<h2>http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/NBA%20Tak%C4%B1mlar%20logo/orl%5B2%5D.standard.jpg

27/05 03.30 ORL-CLE - NTV - - - - - - - - - - - - - - -

BATI KONFERANSI

Los Angeles Lakers
0 - 0

Denver Nuggets

http://media3.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/NBA%20Tak%C4%B1mlar%20logo/lakers%5B1%5D.standard.jpg
SKOR YAYIN

http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/NBA%20Tak%C4%B1mlar%20logo/den%5B1%5D.standard.jpg

20/05 04.00 LAL-DEN - NTV 22/05 04.00 LAL-DEN - NTV 24/05 03.30 DEN-LAL - NTV 26/05 04.00 DEN-LAL - NTV - - - - - - - - - - - - -</h2>

bu gece Mac 4 demi ? ve NTV vericek mi?

Mesut
22.05.2009, 08:08
denver 106 lakers 103

carmelo 34 sayı 9 ribant 4 asist 1 blok 1 top çalma
billups 27 sayı 2 ribant 4 asist 1 top çalma

kobe 32 sayı 5 ribant 3 asist 1 blok 1 top çalma
ariza 20 sayı 3 ribant 2 asist 4 top çalma

seri 1-1

2 çeyrek son dakikalardında billups pota altından topu oyuna sokacak atacak adam bulamadı ve önündeki kobe nin sırtına topu çarptırarak turnikesini yaptı zeki adamın hali bir başka oluyor :D
lakers için tehlike çanları çalmaya başladı

Ertan 51
22.05.2009, 08:41
ilk maçta da kıl payı aldı Lakers,Denver in hakkı idi
üstteki sonuç mükemmel,inşallah Denver finale çıkar,Orlando ile oynar:)

UğuR
22.05.2009, 09:03
• 03:30 CLEVELAND – ORLANDO (Canlı) NTV
bu gece.....

UğuR
22.05.2009, 09:12
Ntvspor'da maçın tekrarını izledim de bir kez daha nefret ettim Cleveland'dan.Yahu o nasıl bir basketbol anlayışı.Ver topu Lebron'a seyret dur. Diğer basketbolcular ne işe yararlar? İt kadar değerleri yok :)

Adamımsın Hido...

Lebron dan nefret etme de yarış içindeyiz.İlk maçda Howard a yaptığı bloktan sonra Howard ın gözlerine bakarak benden büyüğü yok dercesine debelenmeye başladı....Howard ve arkadaşları o ana kadar sıkmadan oynarken bu hareketden sonra 15 sayıdan gelerek maçı aldılar....

Evet adamımsın Hido....

Serdær
22.05.2009, 14:47
http://www.fenerbahce.org/pic_lib/2008-09-10_hidayet446.jpg

NBA'de 9. sezonunu geçiriyor ve 9 birbirinden güzel sezon yaşamış durumda. 21 yaşında NBA'e gitti ve şu an 30 yaşında NBA'in ona kattıkları, onun ise Türkiye'ye kattığı muazzam şeyler var. NBA'de kazandığı birçok özelliğini Milli Takım'da başarıyla uyguluyor. Bizlerin NBA'de gurur kaynağı oluyor ve geceleri televizyon başına kitleyen isimlerin başında geliyor.

Hidayet Türkoğlu'nun gençliği başarılarla dolu. Daha çok küçükken ortaokullar arası Türkiye şampiyonluğu, Liseler arası Türkiye şampiyonluğu, Liseler arası Dünya şampiyonluğu ve Liseler arası Dünya ikinciliği kazandı. Ayrıca Efes Pilsen ile 19'lu yaşlarda Eurolegue'de dörtlü final yaşadı. Hemde 19 yaşında yedek oturarak falan değil takımın önemli kozlarından birisi olarak. Doğal olarak NBA'in dikkatini çekti ve Sacremanto Kings tarafından 1. tur 16. sıradan draft edilmiş oldu. Sacremanto'da 3 sezon geçirdi Hidayet. Sacremanto'nun efsane kadrosu arasında yer aldı. Yani Webber'li, Divac'lı, Peja'lı kadrosu içinde takımın önemli bir parçası oldu. Sonra San Antonio'ya takas oldu. San Antonio'da Ginobili'nin yerine ilk 5 oynadı ve uzun süre NBA'in en yüzdeli üçlük atan oyuncusu oldu. San Antonio'dan Orlando'ya geldi ve Orlando'da 5. sezonunu geçiriyor. Bu 5 sezon içinde kariyerini doruk noktasına ulaştırdı, geçen sezon MIP (en çok gelişme gösteren oyuncu) ödülünü aldı. All-Star'ın kapısından döndü ve herkesin büyük saygısını kazandı. Sezon sonunda Hidayet'in ne yapacağı belli değil FA pazarının en değerli oyuncuları arasında bulunuyor. Kendiside 30 yaşına geldiğinden geleceğini düşünerek iyi bir kontrat yapmak istiyor. Yani Orlando'nun Hedo'yu tutmak için işi çok zor olacak ve Hedo ayrılırsa Orlando'yu zor zamanlar bekliyor.

Hidayet'in pozisyonu 3 numara olmasına rağmen 1, 2, 3, 4 numaralı pozisyonları rahatlıkla oynayabiliyor. 2.08 boyunda ama birçok pozisyonda oynayabilmesi onun büyük avantajı. Orlando hücumlarını derleyen, toparlayan isim. Çoğu zaman görüyoruz oyunu Hidayet kuruyor. Bu da Hidayet'in eski lise zamanlarından kalma özelliği. Oyun kurucu gibi oynamayı o yıllarda edindi. Ayrıca Orlando maçın sıkışma anlarında, zor zamanlarında topu Hidayet'e veriyor yani hücumlar Hidayet'i arıyor. Hidayet skora belli katkıyı yapmasının yanında en önemli özelliği maçlarda 6-7 ribaund, 5-6 asisti de mutlaka yapması. Yani oyunun her yönünde var. Bu kadar geniş çaplı oyuncular her takımda yok. Orlando forması altında müthiş bir oglunluk kazandı Hidayet. D.Howard, Lewis, Nelson gibi oyuncularla oynamak onu çok geliştirdi. 30 yaşında olmasına rağmende hala oyununa birşeyler katıyor.

Ayrıca Milli Takım'ın da vazgeçilmez oyuncusu olduğu kadar lideri konumunda. Tanjeviç'in oyuncu yaklaşımlarını biliyoruz yıldız falan dinlemiyor kafasındaki kadroyu oluşturuyor. Bunun için Mehmet Okur'u da takımdan kesti. Ama bütün sorumluluğu Hidayet'in üstüne verdi. Hidayet NBA serüveni ne kadar zorlu geçerse geçsin hatta sakatlığı bulunsun yine geliyor Milli Takım'a üst düzey oynuyor. Mehmet Okur'da eleştirilen nokta buydu kendini takıma vermiyor deniliyordu. Eleştiriler haklıda Hidayet'i görünce durum orataya çıkıyor. Milli Takım kağıt üzerinde savaşçı oyunculardan kurulu. Herkes topa atlıyor, kendini paralıyor. Hidayet bile ne kadar yıldız olursa olsun bunun bilincinde. 2008'de Avrupa Şampiyonası eleme maçlarında izledik bunu. Şimdi önümüzde Avrupa Şampiyonası var ve yine en büyük kozumuz Hidayet Türkoğlu. Onun etrafında kurulacak takımla büyük başarılar kazancağımızdan hiç şüphem yok. Ayrıca 2010'da ülkemizde Dünya Şampiyonası var yine Hidayet'e büyük işler düşeceğe benziyor. Neyse Milli Takım mevzunu ayrı bir yazında uzun uzun değerlendiririz.

İşin özü şu Hidayet'in Orlando'da kazandıkları Milli Takım'a, Mill Takım'da kazandıkları ise NBA kariyerine müthiş katkı sağladı. 30 yaşına gelmesine rağmen hala birşeyler öğrenen, gelişimini sürdüren oyuncu. Bu sürede NBA'in en saygı duyulan basketbolcuları arasına girmeye başardı. Gururumuzsun Hedo diyelim.

Paksoy
22.05.2009, 15:49
denver buturu 4-1 alır gider... kobe 50 60 atacakda

Hüdai Pervaneli
22.05.2009, 15:52
Aksam LAkars Sansiz Bir sekildi kaybetti maci

çağatay
22.05.2009, 15:59
lakers denver serisi nin 7.maça yolu var gibi.Bu seride daha çok şey olur her maç son topa kalıyo çok denk bi seri..
Lakers bu seri de pek te favori bi takım gibi oynamıyo..Houston serisinde de iyi izlenim vermemişlerdi zaten.

Berk
22.05.2009, 16:58
Denver beni yanlıtmadı.Turu geçen taraf onlar olacak.Bu bir takım oyunudur.Sadece Kobe veya LeBron ile bir yere kadar gidersin..

Özge
22.05.2009, 16:59
Ne yaptın Lakers?:)

Hüdai Pervaneli
22.05.2009, 17:00
Denver beni yanlıtmadı.Turu geçen taraf onlar olacak.Bu bir takım oyunudur.Sadece Kobe veya LeBron ile bir yere kadar gidersin..

Lakers de Sadece Kobe oynamiyor gece Gördüm

Özge
22.05.2009, 17:10
Tek başına Kobe oynasa Ariza o kadar sayı atmazdı.Bu maç Ariza attı başka bir maç Gasol atar,Odom atar,Fisher atar sadece Kobe'yle oynanmıyor yani.;)

Paksoy
22.05.2009, 17:29
Tek başına Kobe oynasa Ariza o kadar sayı atmazdı.Bu maç Ariza attı başka bir maç Gasol atar,Odom atar,Fisher atar sadece Kobe'yle oynanmıyor yani.;)

arızanın kaçtane 20 sayılık maçı var peki kobe hariç bütün oyuncuların hatta...

Paksoy
22.05.2009, 17:32
bu arada 20 sayı atmak önemli değil .maçın önemli anlarında sorumluluk alabiliyorlarmı ..mesela hidoo 12 20 arası sayı yapıyo ama öyle biyerde atıyoki kahraman gibi takımın lider sorumuluk sahibi oyuncusu ...

LazAnisT
22.05.2009, 18:41
Hidoyu izleyebilen varmı.Adam çıldırmış gibi oynuyor.

Gerçi son maçta tuttuğu adamda 49 sayı atttı ama:o

Sefa Murat Dokuz
22.05.2009, 19:36
denver buturu 4-1 alır gider... kobe 50 60 atacakda

tam aksine bugun özellikle 2.çeyrek farkettim ki denver lakers'a asla rakip olabilecek br takım değil. Orda lakers 3 dk varken 11 sayı öndeydi ve kobe ye top değmeden saçma sapan hücüm ettiler fark kapanmadı 11 di hala son anlarda aynı şeyi sürdürdüler fark kapandı. Ancak fark 11 ken çok önemli bir hucumdan boş döndü lakers dönüşünde kleiza 3 lük attı. Kleiza nın extra katkısı olmasa bugun denver mümkün değil yaklaşacak halde değildi Lakers'a. Özellikle Nene ye 2.yarı şans çok yardım etti. Ve Kobeye çalınmayan 2 net düdük var. Gerçi play offlarda ayar hepten kaçtı artık. Odom pota altında sadece elleri havada. Kaan Kural" Artık oyuncular temas etse çalıyorlar"
Bence Lakers 4-1 4-2 geçer en kötü.
Denver ilk maçta daha iyiydi bu sabahki maçta şansın her türlüsü yanlarındaydı o oyunla vasat bir takımı yenemezlerdi. Billups'un yaptığı güzeldi :D Sıkıştığında ani bir kararla çıktı o durumdan. Onun dışında denverda jr andersen falan sefil bir oyun çıkardılar. Carmelo da çok yüzdesiz başladığı maçı fena bitirmedi.

Yinede denverın son 24 yıldır sadece 1 defa lakers'ı yendiğini play off larda unutmayalım. Ben denverı daha tempolu bekliyordum. Yani önceki seriyi izleyince 2-3 pasla smaca falan gidiyorlardı ama bir ariza olamadılar. Arizaya atlanmış çok net bir flagrent da hemen geliverdi aklıma ;)

Uzatmıcam Lakers bu turu geçer. Yanlız anladımki Dallas ta savunma diye bişey yokmuş o seriyi izlerken Denver için adamlar 2 pasla 5 snyede smaç yapıyor diyordum ama Lakers'a karşı bunu 1 kez görmedim. Bugunki bal 1 kez olur ;)

Bence tipik bir maçı izlememiş yorumu şayet ben bu tura gelrken Denver'ı önde görüyordum Dallas serisini falan izleyince. Ancak maçları izleyince öyle olmadığını gördüm. Lakers bu maçı kaybedince maçı izlememiş olsam ben demiştim gibilerinden düşündüklerim aklıma gelirdi ama denver da turu geçebilecek potansiyeli göremedim 2 maçtada.
Maçın son toplara kalması hele bu sabahki maçın büyük bir şansızlık.
Aynı maç içerisinde 2 üçlüğün girip içinden çıkarsa,
Hava atışını alıp ayağın kayarsa,
4 lakerslı varken topun bir tek nenenin eline düşmesi gibi bir durum ortaya çıkarsa valla ben buna şans derim.
Lakers bence +20 alabileceği bir maç vermiştir. Özellikle 2.çeyreğim son 3 dk sına 11 sayı önde girip kafa kafaya bitirmek komedi.
Bana göre Denverlı oyuncular son 5 dk y kadar galbiyete dahi inanmıyorlardı.
Billups içeri giriyor ve sadece rakibe çarpmaya gidiyor.
Kobe nin 1 teknik alması halinde ceza alma durumu var bu olmasa bu maçta en az 1 teknik almıştı kobe hakemler baya kötüydü.

Sadece Kobe meselesine gelirsek Kobe bugun bunu yapsa Lakers kazanacaktı.
Bir pozisyon varki Fisher kaçırdı şutu arkasını dönüp büyük ihtimal ana avrak küfür etti. Devre olduğunda kulaklarından alev fışkırıyordu adeta.
Üst üste 2 üçlük ve bir de fadeaway sokan kobe nin son topu kullanmaması da lakers için ayrı bir hata hele ilk molada topu orta sahadan başlatmamayı anlayamadım. Anlayan biri varsa açıklarsa sevinirim.Yani denver savunması oturmasın diye mi bunu yaptılar orda 5 sn ye kaybetti lakers.
Kobe bencil oynaması lazım lakers'ın şu anda ihtiyacı olan bu ama 2.çeyrek mesela topa 1 yada 2 kez değdi benim hatırladığım 3(çeyrek) de olabilir.

Ancak Lebron çok farklı. Gerçi şu son maçta Lebronu görmediğim kadar bitkin gördüm ama yinede öyle oynamazsa Cavs buralara dahi gelemez.Yanlız hala şampiyonluğun en büyük adayı onlar bunu d unutmayalım.

Özge
22.05.2009, 20:32
arızanın kaçtane 20 sayılık maçı var peki kobe hariç bütün oyuncuların hatta...

bu arada 20 sayı atmak önemli değil .maçın önemli anlarında sorumluluk alabiliyorlarmı ..mesela hidoo 12 20 arası sayı yapıyo ama öyle biyerde atıyoki kahraman gibi takımın lider sorumuluk sahibi oyuncusu ...
Kobe takımın lideri durumunda ama maçları Kobe tek başına kazanmıyor arkadaşlarının da büyük katkılarıyla kazanıyor.Hemen hemen her takımın lideri vardır ve genel olarak takımın sayı yükünü çekerler ama takımı tek başlarına oluşturmazlar.

Muhammet*
22.05.2009, 20:51
Gönül isterki final;denver-orlando

Paksoy
22.05.2009, 21:15
Kobe takımın lideri durumunda ama maçları Kobe tek başına kazanmıyor arkadaşlarının da büyük katkılarıyla kazanıyor.Hemen hemen her takımın lideri vardır ve genel olarak takımın sayı yükünü çekerler ama takımı tek başlarına oluşturmazlar.

kobe nba in en iyisi diyebiliriz hücum anlamında ama kobe olmasa bu takımı sırtlıycak oyuncu yok ..denvera gücü yetmez en kötü 4-2 biter ....

Paksoy
22.05.2009, 21:20
tam aksine bugun özellikle 2.çeyrek farkettim ki denver lakers'a asla rakip olabilecek br takım değil. Orda lakers 3 dk varken 11 sayı öndeydi ve kobe ye top değmeden saçma sapan hücüm ettiler fark kapanmadı 11 di hala son anlarda aynı şeyi sürdürdüler fark kapandı. Ancak fark 11 ken çok önemli bir hucumdan boş döndü lakers dönüşünde kleiza 3 lük attı. Kleiza nın extra katkısı olmasa bugun denver mümkün değil yaklaşacak halde değildi Lakers'a. Özellikle Nene ye 2.yarı şans çok yardım etti. Ve Kobeye çalınmayan 2 net düdük var. Gerçi play offlarda ayar hepten kaçtı artık. Odom pota altında sadece elleri havada. Kaan Kural" Artık oyuncular temas etse çalıyorlar"
Bence Lakers 4-1 4-2 geçer en kötü.
Denver ilk maçta daha iyiydi bu sabahki maçta şansın her türlüsü yanlarındaydı o oyunla vasat bir takımı yenemezlerdi. Billups'un yaptığı güzeldi :D Sıkıştığında ani bir kararla çıktı o durumdan. Onun dışında denverda jr andersen falan sefil bir oyun çıkardılar. Carmelo da çok yüzdesiz başladığı maçı fena bitirmedi.

Yinede denverın son 24 yıldır sadece 1 defa lakers'ı yendiğini play off larda unutmayalım. Ben denverı daha tempolu bekliyordum. Yani önceki seriyi izleyince 2-3 pasla smaca falan gidiyorlardı ama bir ariza olamadılar. Arizaya atlanmış çok net bir flagrent da hemen geliverdi aklıma ;)

Uzatmıcam Lakers bu turu geçer. Yanlız anladımki Dallas ta savunma diye bişey yokmuş o seriyi izlerken Denver için adamlar 2 pasla 5 snyede smaç yapıyor diyordum ama Lakers'a karşı bunu 1 kez görmedim. Bugunki bal 1 kez olur ;)

Bence tipik bir maçı izlememiş yorumu şayet ben bu tura gelrken Denver'ı önde görüyordum Dallas serisini falan izleyince. Ancak maçları izleyince öyle olmadığını gördüm. Lakers bu maçı kaybedince maçı izlememiş olsam ben demiştim gibilerinden düşündüklerim aklıma gelirdi ama denver da turu geçebilecek potansiyeli göremedim 2 maçtada.
Maçın son toplara kalması hele bu sabahki maçın büyük bir şansızlık.
Aynı maç içerisinde 2 üçlüğün girip içinden çıkarsa,
Hava atışını alıp ayağın kayarsa,
4 lakerslı varken topun bir tek nenenin eline düşmesi gibi bir durum ortaya çıkarsa valla ben buna şans derim.
Lakers bence +20 alabileceği bir maç vermiştir. Özellikle 2.çeyreğim son 3 dk sına 11 sayı önde girip kafa kafaya bitirmek komedi.
Bana göre Denverlı oyuncular son 5 dk y kadar galbiyete dahi inanmıyorlardı.
Billups içeri giriyor ve sadece rakibe çarpmaya gidiyor.
Kobe nin 1 teknik alması halinde ceza alma durumu var bu olmasa bu maçta en az 1 teknik almıştı kobe hakemler baya kötüydü.

Sadece Kobe meselesine gelirsek Kobe bugun bunu yapsa Lakers kazanacaktı.
Bir pozisyon varki Fisher kaçırdı şutu arkasını dönüp büyük ihtimal ana avrak küfür etti. Devre olduğunda kulaklarından alev fışkırıyordu adeta.
Üst üste 2 üçlük ve bir de fadeaway sokan kobe nin son topu kullanmaması da lakers için ayrı bir hata hele ilk molada topu orta sahadan başlatmamayı anlayamadım. Anlayan biri varsa açıklarsa sevinirim.Yani denver savunması oturmasın diye mi bunu yaptılar orda 5 sn ye kaybetti lakers.
Kobe bencil oynaması lazım lakers'ın şu anda ihtiyacı olan bu ama 2.çeyrek mesela topa 1 yada 2 kez değdi benim hatırladığım 3(çeyrek) de olabilir.

Ancak Lebron çok farklı. Gerçi şu son maçta Lebronu görmediğim kadar bitkin gördüm ama yinede öyle oynamazsa Cavs buralara dahi gelemez.Yanlız hala şampiyonluğun en büyük adayı onlar bunu d unutmayalım.

ilk maçı izlediysen denver hediye etti maçı resmen ... çok aptlaca hatayla ..... bak kendin diyosun carmelo yüzdesiz ,andersen ve jr smith oynamamış hiç ee denver yendi .. enteresan değilmi...bu turu denver 4 -2 4-1 alır

Cengiz Çubukcu
22.05.2009, 21:46
Hidoyu izleyebilen varmı.Adam çıldırmış gibi oynuyor.

Gerçi son maçta tuttuğu adamda 49 sayı atttı ama:o

Hidayeti 10 seneden beri aralıksız izliyorum, giderek daha iyi ve destansı oynuyor....lebron'u o değil howard hatta takım bile tutamadı...bu sabah yine izlemedeyiz...

Manu61
22.05.2009, 21:49
Ariza'nın smacı neydi öyle ya insan insana bunu yaparmı ? :D

Hüdai Pervaneli
22.05.2009, 21:53
Ariza'nın smacı neydi öyle ya insan insana bunu yaparmı ? :D

Lebron james Howard Kobe Antony Her maclarini Dikkatli izliyorum

MAnu YApiyor demek :D

Özge
22.05.2009, 21:58
kobe nba in en iyisi diyebiliriz hücum anlamında ama kobe olmasa bu takımı sırtlıycak oyuncu yok ..denvera gücü yetmez en kötü 4-2 biter ....
Denver'da da Carmelo sırtlıyor takımı;)

Manu61
22.05.2009, 22:01
Lebron james Howard Kobe Antony Her maclarini Dikkatli izliyorum

MAnu YApiyor demek :D
O saydıklarını ben insan olarak görmüyorum zaten onlar başka birşey :D

Hüseyin İlkin
22.05.2009, 22:31
Denver'ı tebrik ediyorum. (=

Darısı Cavs'in başına.

Y-DRMS
22.05.2009, 22:47
denver bıllups dedım aldılar bı mac orlando maçida süperdi clevend lebron baslı basına bı takım ama nereye kadar zaten lebrom insan değil diye düşünmeye başladım

Paksoy
22.05.2009, 23:43
Denver'da da Carmelo sırtlıyor takımı;)
bılups ve jr smıth var smıth zaten gününde olunca nba in en tehlikeli oyuncusu bence.. nene de öle ..kadro herşey değil aslında o var bu demek kazandırmıyor. 2003 de lakers en iyi zamanında o neal kobe karl malone gary payton bu rüya takımı detroit 4-2 geçti

Özge
23.05.2009, 00:18
bılups ve jr smıth var smıth zaten gününde olunca nba in en tehlikeli oyuncusu bence.. nene de öle ..kadro herşey değil aslında o var bu demek kazandırmıyor. 2003 de lakers en iyi zamanında o neal kobe karl malone gary payton bu rüya takımı detroit 4-2 geçti
Ona bakarsan Lakers'ta da Gasol ve Odom var.Gasol gelmeden önce de Kobe vardı tek başına kurtarabildi mi takımı?Hayır;)

Haydi Lakers geçin turu uzatmadan fazla;)

Paksoy
23.05.2009, 00:23
Ona bakarsan Lakers'ta da Gasol ve Odom var.Gasol gelmeden önce de Kobe vardı tek başına kurtarabildi mi takımı?Hayır;)

gasol nene gibi sert uzunlara karşı hiçbir şey yapamıyor..en iyisi bekleyelim görelim ;););)

Mesut
23.05.2009, 01:08

ben tekrar diyorum takımı oynatan guard dır dediğiniz isimler tamma yetenekli önemli isimler ama denver i farklı kılan billups gerek tecrubesiyle gerek sayılarıyla. bu takımda iverson vardı billupsdan daha yetenekli daha skorer ama neydi bencil sadece kendisi atacak yoksa kadro aynıydı ne değişti bu kadroda konferans finaline çıktı.detroiti hatırlayın kadrosunda süper star oyuncular yoktu takım oyunu bu billups faktörü maestro gibi yönetiyor
detroiti kim takımı sırtlıyor gözüküyordu şampiyon oldugu zaman skor olarak rip hamılton peki ya şimdi pir hamılten ne yapıyor hiç billupsi övüyorum hakediyor ama gerçke anlamda tam bir guard
lakersin bu eksikliği var fisherle olmaz
lakers eğer marbury alsaydı bostondan önce bence şampiyondu benım fikrim.

Paksoy
23.05.2009, 02:09
ben tekrar diyorum takımı oynatan guard dır dediğiniz isimler tamma yetenekli önemli isimler ama denver i farklı kılan billups gerek tecrubesiyle gerek sayılarıyla. bu takımda iverson vardı billupsdan daha yetenekli daha skorer ama neydi bencil sadece kendisi atacak yoksa kadro aynıydı ne değişti bu kadroda konferans finaline çıktı.detroiti hatırlayın kadrosunda süper star oyuncular yoktu takım oyunu bu billups faktörü maestro gibi yönetiyor
detroiti kim takımı sırtlıyor gözüküyordu şampiyon oldugu zaman skor olarak rip hamılton peki ya şimdi pir hamılten ne yapıyor hiç billupsi övüyorum hakediyor ama gerçke anlamda tam bir guard

her söylediğine katılıyorum ama marbury oynasa boston çıkardı ..o artık mutluakü de oynasın şampıyon denver

innocence
23.05.2009, 02:38
Orlando maçını İnşallah Murat kosova anlatır ve yorumcu İnşallah ihsan bayülgen olmaz

Paksoy
23.05.2009, 02:49
dün kosova yoktu bugün olucak kesin kaan olmasın ya ezber her söylediği şey..ömer üründül olsa aslında ......oyun içinde atraksyonları:D:D:D

Selman
23.05.2009, 04:17
2. çeyreğin başları Orlando zor durumda.32-16 skor.

UğuR
23.05.2009, 06:37
Orlando 1 sayıyla yenilmesine rağmen 23 sayıdan geri gelmesini bildi.1 saniye da attığı üçlükle yenilmelerine rağmen Clevand a gücünü gösterdi.

Uğurtan
23.05.2009, 06:41
İnanılmaz bir son oldu psiko LeBron 1 saniyede çevirdi :)

Cengiz Çubukcu
23.05.2009, 07:59
lebron senden nefret ediyorum, Hidayet 1 saniye kala o basketi atıp takımını 2 sayı öne geçirince sabahın o saatinde evi bağırmaktan inlettim ...ama o insan olmadığını düşündüğüm lebron öyle bir 3'lük attı ki Hidayetin kariyerinin en önemli maçının içine etti :) bence seri 2-0 olsaydı iş bitmişti ama bundan sonra bu clevalend bu moralle finale çıkar...Hidayetin Nba kariyerindeki playoff'larda 2. kez son saniyede yenildiği maç.. ilkini de san antonio'dayken böyle dramatik kaybetmiş ve lakers'a kaybetmiş finale çıkamamışlardı....
Ne olursa olsun Hidayet bu maç özellkle son çeyrek yine sazı eline aldı ve nerdeyse maçı da kazandırıyordu, bir kere daha gurur duydum...

Alptuğ
23.05.2009, 08:55
lebron senden nefret ediyorum, Hidayet 1 saniye kala o basketi atıp takımını 2 sayı öne geçirince sabahın o saatinde evi bağırmaktan inlettim ...ama o insan olmadığını düşündüğüm lebron öyle bir 3'lük attı ki Hidayetin kariyerinin en önemli maçının içine etti :) bence seri 2-0 olsaydı iş bitmişti ama bundan sonra bu clevalend bu moralle finale çıkar...Hidayetin Nba kariyerindeki playoff'larda 2. kez son saniyede yenildiği maç.. ilkini de san antonio'dayken böyle dramatik kaybetmiş ve lakers'a kaybetmiş finale çıkamamışlardı....
Ne olursa olsun Hidayet bu maç özellkle son çeyrek yine sazı eline aldı ve nerdeyse maçı da kazandırıyordu, bir kere daha gurur duydum...

derek fisher atmıştı ama sacramentoda oynarken de lakersa kaybettikleri bi seri var diye hatırlıyorum

Hüseyin İlkin
23.05.2009, 08:55
Serinin üçüncü maçlarıyla bende izlemeye başlıyım konferans finallerini. Desteklediğim takımlardan biri saha avantajını ele aldı, diğeri kaybetti. Neyse ben ikisininde turu geçeceğini düşünüyorum, final Cavs-Nuggets finali olur...

Alptuğ
23.05.2009, 10:33
orlandoyu da yabana atmayalım

Mesut
23.05.2009, 10:39
bu clevend taktikleri sivasspora benzetdim çirkeflik üzerine kurulmuş dwight hawordla çok ugraştılar ilk maçda lebronun hareketi bu maçda haword ın üzerine mo willims top atdı ve teknik faul çalınmadı hakem faciası vardı maçda
bu anderson varajao ne gıcık bir insan ya kendini atmakdan başka bir işe yaramazmı bu adam
topu ver lebrona diğer 4 oyuncu izlesin

orlando bu turu geçecektir emınım orlanda 4-2 veya 4-3 seriyi geçecektir

çağatay
23.05.2009, 11:57
Orlando ya ve hidayete çok yazık oldu..bu son saniyede yedikleri basketle belki de seriyi kaybedicekler.Seriyi kaybetmekle kazanmak arasında ince bi çizgi oldu bu lebron un üçlüğü.

Bir de bu maç hido nun son topuyla bitseydi şuan tüm dünyada hidayetin oyunu konuşulacaktı ama şimdi lebron konuşuluyor.Spor böyle bişey her zaman adaletli olmuyor.

Hüdai Pervaneli
23.05.2009, 12:02
ücüncü Ceyregin basini Gördüm 44-56 sonra uyumusum

Berk
23.05.2009, 14:37
Şu iki maç bana Orlando'nun Cavaliers'i geçip finale geçeceğini gösterdi.Cavs isterse 25 sayı öne geçsin her maç, Orlando bu farkı hep kapatacaktır.Dün gece bir şanssızlık oldu, Cavs kurtuldu Orlando'nun elinden.Ama bu bir daha tekerrüz etmez.Orlando evindek iki maçı alır, deplasmanda en kötü kaybeder, tekrar evine döner 4-2 ile turu geçer..

Hidayet'e de tebrikler.Çok büyük oyuncusun Hido!

Oğuz B.
23.05.2009, 14:57
http://img37.imageshack.us/img37/8747/sdsad.png

Hidayet Türkoğlu

:alkış::alkış:

Oğuz B.
23.05.2009, 15:01
93-93

http://www.basketbolseverler.com/tbfweb/basketbolseverler/basketbols.nsf/a1637701c29a417ac2257293003ac9b3/80a38d96e5721a40c22575bf002a5297/BS_Blob/10.49E0?OpenElement&FieldElemFormat=jpg

http://www.basketbolseverler.com/tbfweb/basketbolseverler/basketbols.nsf/a1637701c29a417ac2257293003ac9b3/80a38d96e5721a40c22575bf002a5297/BS_Blob/25.40F0?OpenElement&FieldElemFormat=jpg

http://www.basketbolseverler.com/tbfweb/basketbolseverler/basketbols.nsf/a1637701c29a417ac2257293003ac9b3/80a38d96e5721a40c22575bf002a5297/BS_Blob/36.373C?OpenElement&FieldElemFormat=jpg

93-95

http://www.basketbolseverler.com/tbfweb/basketbolseverler/basketbols.nsf/a1637701c29a417ac2257293003ac9b3/80a38d96e5721a40c22575bf002a5297/BS_Blob/83.3514?OpenElement&FieldElemFormat=jpg

http://www.basketbolseverler.com/tbfweb/basketbolseverler/basketbols.nsf/a1637701c29a417ac2257293003ac9b3/80a38d96e5721a40c22575bf002a5297/BS_Blob/93.3276?OpenElement&FieldElemFormat=jpg
http://www.basketbolseverler.com/tbfweb/basketbolseverler/basketbols.nsf/a1637701c29a417ac2257293003ac9b3/80a38d96e5721a40c22575bf002a5297/BS_Blob/66.43E8?OpenElement&FieldElemFormat=jpg

96-95

Paksoy
23.05.2009, 15:28
bir yabancı haber sitesi .. cavs ın hedo nun orlandosunu geçti diye başlık atmış ..süper bişey

Özge
23.05.2009, 16:00
Denver'ın başarılı olmasında Billups'ın payı çok büyük tabi.Bunu birkaç sayfa önceye bakarsanız yazdığım mesajlarda görürsünüz zaten.Peki bir de olaya şu yönden bakalım diyorsunuz ya Billups geldi Denver değişti.O zaman Gasol geldi Lakers değişti.Gasol geldiği sene Lakers final oynadı.

Hasan61
23.05.2009, 16:19
yazık oldu hido'ya
ama fazla üzülmelerine gerek yok
favori durumdalar

Ufuk Bayraktar61
23.05.2009, 16:47
bir yabancı haber sitesi .. cavs ın hedo nun orlandosunu geçti diye başlık atmış ..süper bişey

bu başlıklar her zaman normal..ama en süper olanı, artık Hedodan Michael Jordan olarak bahsediliyor Amerikada..www.nba.com daki bu son maçın videosunu seyredin görün..bu bireysel anlamda, Türk sporcusu için, bence en üst nokta

çağatay
23.05.2009, 17:04
orlando nun yapması gereken kendi evindeki maçlarda da geri düştüğü zaman aynı soğukkanlılığı göstererek oynamak.

cleveland kendi evinde bunu pek gösteremedi ve bocaladı fakat deplasmanlarda daha agresif oynayacaklardır,ve bi de birileri rafer alston a doğu finali oynadığını söylesin pek olayın farkında değil kendisi.

Paksoy
23.05.2009, 18:02
[QUOTE=Özge;2266146]Denver'ın başarılı olmasında Billups'ın payı çok büyük tabi.Bunu birkaç sayfa önceye bakarsanız yazdığım mesajlarda görürsünüz zaten.Peki bir de olaya şu yönden bakalım diyorsunuz ya Billups geldi Denver değişti.O zaman Gasol geldi Lakers değişti.Gasol geldiği sene Lakers final oynadı

billups guard o oyuncualrın formunu yükseltti onlarıda oynattı. oyun kurucu sonuçta gasol ancak kendi bişeyler yaparsa.. :):):):)

Alptuğ
23.05.2009, 18:15
bu başlıklar her zaman normal..ama en süper olanı, artık Hedodan Michael Jordan olarak bahsediliyor Amerikada..www.nba.com daki bu son maçın videosunu seyredin görün..bu bireysel anlamda, Türk sporcusu için, bence en üst nokta

özet görüntülerinde türkiyenin jordanı diye bahsetmiş

cınar#7
23.05.2009, 19:07
Bütün gece uyumadım,hidayet için ve en sonunda gururlandırdı ama sonra lebron çıktı,sevmiyorum bu adamı..

neyse Orlando finale çıkacak,inanıyorum..

Mayls
23.05.2009, 20:59
http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#/video/video.php?v=752825015480&ref=nf

Her ne kadar akılda kalan sevimsiz Lebron'un üçlüğü olsa da Hedo'nun iki güzel basketi mevcut videoda :) Umarım böyle devam eder Hedo. Orlando'yu finalde görmek istiyorum.
:sevinç2:

Selman
23.05.2009, 21:02
Lebron'un son saniyede Hido'nun elinin üstünden atması da ayrı bir üzüntü Hido adına.Hiç zıplayamamış zaten Hido o pozisyonda.

Paksoy
23.05.2009, 21:04
Lebron'un son saniyede Hido'nun elinin üstünden atması da ayrı bir üzüntü Hido adına.Hiç zıplayamamış zaten Hido o pozisyonda.

yetişemedi ve faul yaparım diye çekti kendini

Mayls
23.05.2009, 21:04
Ben ona takılmadım. Hedo'nun 1 saniye kala 3 kişinin üstünden attığı sayı daha güzel bence :)

Osman Yavuz
23.05.2009, 21:34
Son saniyedeki basket beni şok etti.Hele o son üçlüğü sevimsizin atması daha da derinden yaraladı beni.Orlando'da gerekli dersi verecektir onlara Hido ve saz arkadaşları.Bir parantez de Hido'ya açmak istiyorum.Yıldız budur.Artık bana göre Nba'de süperstarların bir alt seviyesine gelmiştir bence.Çok şut kaçırdı maçın başında ama atmaktan çekinmedi.Bir parantez de Lewis'e açıyorum.Kendinden kat be kat güçlü adamlarla 4 numara pozisyonunda boğuşmak bu kadar kolay değil.Hem boğuşacaksın hem de gidip şut atacaksın.Valla Lewis'e de kocaman bir alkış:alkış:

Mesut
23.05.2009, 23:25
Denver'ın başarılı olmasında Billups'ın payı çok büyük tabi.Bunu birkaç sayfa önceye bakarsanız yazdığım mesajlarda görürsünüz zaten.Peki bir de olaya şu yönden bakalım diyorsunuz ya Billups geldi Denver değişti.O zaman Gasol geldi Lakers değişti.Gasol geldiği sene Lakers final oynadı.

çok doğru lakers gasol gelmeden öne pota altı yol geçen hanıydıı
lakersi severim kobe nın hastasıyım :d 8 numara daha iyiydi kobi

UğuR
24.05.2009, 06:28
Lal 103 Denver 97
seride durum 2-1

Mesut
24.05.2009, 09:02
http://img20.imageshack.us/img20/8515/adszasncdq.jpg

Özge
24.05.2009, 10:17
Seriyi 2-1 e getirdik.Bir sonraki maçı kesinlikle kazanmamız lazım umarım kazanırız ve rahatlarız.Ariza'ya bu aralar bir şeyler oldu yine 16 sayı atmış:)

Mesut
24.05.2009, 10:38
Seriyi 2-1 e getirdik.Denver'ın sahasındaki maçı kazanmamız lazım.Umarım kazanırız ve seriyi 3-1 e getirerek rahatlarız.Ariza'ya bu aralar bir şeyler oldu yine 16 sayı atmış:)

sayıdan önemlisi kritik anlarda top çalması ilk maçdada 3.maçdada maç kazandıracak top çalmalar yaptı

Özge
24.05.2009, 10:46
Son çeyreği izliyorum çok heyecanlı oluyor ya.Hemen hemen her oyuncu sahneye çıkıyor:)Yalnız Billups'ın üçlüğü iyiydi ya zor şuttu hem de Kobe faul yapmıştı :)Ariza ilk maçta kritik pozisyonda çaldığı topun aynısını bu maçta da yaptı.Çok kritik toplar çaldı ,sayılar attı.Carmelo'yu da 6 faulle kenara yolladı:)Kobe yine kritik yerderde sahneye çıktı ve arkadaşlarıyla beraber maçı aldılar Pepsi Center'da.

Sefa Murat Dokuz
24.05.2009, 11:11
ilk maçı izlediysen denver hediye etti maçı resmen ... çok aptlaca hatayla ..... bak kendin diyosun carmelo yüzdesiz ,andersen ve jr smith oynamamış hiç ee denver yendi .. enteresan değilmi...bu turu denver 4 -2 4-1 alır

Zaten Lakers bu yüzden var onları o şekilde tutacağı için bu turu gececek denver 2 den fazla maç alamaz.

Bugunki maça gelirsek öncelikle hakemler berbattı.
Danthey Kobeye arkadan adam öldürmeye teşebbüscesine smaca giderken havada itti.Allahtan Kobe kötü düşmedi.Buna sıradan faul çaldılar. Kobe 3 lük atarken JR Formasından çekti faul çalınmadı. Ariza açık alanda smaca gidiyor son pozisyon carmelo ya normal faul çalındı yine. Gasol'e öyle sert fauller yaptılar ki haşlandı adam adeta.
Yanlız Kobe hepsini denize döktü resmen. 41s 6r 5a bu maçta son çeyrek performansı olağan dışı hele o Murat Kosovanın -10 derece açıdan dediği şut Jr ın eli yine formada ona rağmen manyak deli bir fade away.Başka bir tanım bulamıyorum.Lakers son dk larda kobe tamamen ön plana çıkana kadar çok dengeli gitti maç. Ancak Lakers bu turu geçeceğini avantajı geri alarak hissettirdi.

Manu61
24.05.2009, 15:23
Kobe'nin J.R Smith'in üzerinden 3'lük attıktan sonra ağzını açıp dişlerini göstermesi bence maçın en güzel anıydı :D

Muhammet*
24.05.2009, 16:05
Denver pes etmez...

Uğurtan
24.05.2009, 16:10
İnşalah etmez.. Lakersli bir final NBA için kötü 1 (beni) seyirci kaybediyorlar otomatikmen :p :D

cınar#7
24.05.2009, 23:40
Bu gece alıcaz maçı,seri 4-2 bitecek,burayada yazıyorum..şampiyon Orlando:alkış: en azından bi tuttugum takım şampiyon olsun bu sene..:rolleyes:

Hüdai Pervaneli
25.05.2009, 01:10
Bu gece mac Saat kacta

cınar#7
25.05.2009, 01:30
Bu gece mac Saat kacta
Saat 3.30 ntvde:)

Paksoy
25.05.2009, 01:36
hıdo yerli jordan izliycez bugün

Selman
25.05.2009, 01:38
Bu maç kaçmaz ama sabahta erken kalkmam lazım.Napıcaz yahu:S

cınar#7
25.05.2009, 01:44
Bu maç kaçmaz ama sabahta erken kalkmam lazım.Napıcaz yahu:S
Hedo kendi sahasında Lebrondan intikamını alcak,kaçırma bence:)

Osman Yavuz
25.05.2009, 03:29
Haydi Hedo ve saz arkadaşları.Verin şu sevimsiz LeBron ve sevimsiz arkadaşlarına gereken dersi.Elinize geçirdiğiniz avantajı kaybetmeyin.Benim içimden maçın 10 sayı ve üzerinde biteceği geçiyor.Allah'ım bir takım bu kadar mı sevimsiz oyunculardan kurulur.Başta Anderson Varejao ve LeBron peşine Mo Williams,Delonte West, Ben Wallace.En sevimli ve antipatik olmayan oyuncuları Zydrunas Ilgauskas bence.Neyse maç başlıyor artık.Hedo ve Orlando'ya sonsuz başarılar.Arkanızdayız Orlando.

Osman Yavuz
25.05.2009, 04:54
İlk yarıda Süperman erken faul problemine girdi ve 3 faul aldı.Bir ara 10 sayının üzerine çıkarmıştı farkı Orlando ama sevimsizler çabuk toparlandılar.Hido kötü başladı maça 5 te 0'la 5 sayısı var ama ben inanıyorum bay 4. çeyrek yine maça damgasını vuracaktır.Skor 42-41 Orlando lehine.

Cengiz Çubukcu
25.05.2009, 07:58
maçın 2. yarısını izledim ..orlando çok fazla zorlanmadan maçı kazandı ...Hidayet çok da iyi oynamadığı maçı 13 sayıyla tamamladır...seri 2-1'e geldi, muhtmelen 3-1 olacak ve clevalend'a gidecek ...

Hüseyin İlkin
25.05.2009, 07:59
Dördüncü maçı Cavs kazanacaktır diye düşünüyorum.