PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98

Hasan Cubukcu
16.05.2011, 00:30
tesekkürler yattar cok sempati bir futbolcuydu yolun acik olsun !!!

Mehmet Fatih Silik
16.05.2011, 00:36
Peki yattara kendisi oynamak istemedi haberi güvenilir mi? Yattara cikipta söyledi. Madem bu adam niye agliyor sahada. Gitmek isteyen adam stada bile ugramazdi.

Artik Yattarayi dinleyen var mi? Sakatim dediginde inanildi mi kendine? Psikolojik sakat denmedi mi bu adama? Bu adam kac senedir satilmak icin ugrasilmadi? Bir bana subu bir aciklasin, bu adam hangi mac sonrasi kadrodan kesildi? Bir arastirin bakin, neler oldugunu anlarsiniz?

$imdi bende burda önemli maclarda ne yaptigini veya önemli maclardan önce neler yaptigini siralayabilirim sana...sonuc ne olacak peki? 8 sene icinde ya$attiklarina te$ekkür ediyorum ama aklimda kalan vurdum duymaz tavirlari ve parayi görünce neler yaptigini cok iyi biliyorum...ho$ bundan sonrada artik bir önemi yok...Yolun acik olsun KARA BELA!

AYYILDIZ
16.05.2011, 00:46
Sadri Sener'in iki isimden helallik almasi lazim.
1.Fatih Tekke
2.Yattara

Cevirmedigi firildaklar kalmadi bu adamlari karalamak icin.

ilhan
16.05.2011, 00:49
Ben maçtan önce biraz salladım Yattara'ya...
*
Ama sormak istiyorum; hangi futbolcu oynamak istemediği bir maçtan sonra hüngür hüngür ağlar? Bildiğin ufak çocuklar gibi ağladı adam sahanın ortasında.. Daha dün gibi "ben sakatım" deyip kendini inandıramadığı gün.. Bir şeyi yok dediler, adamın ayağında kırık tespit edildi.

Tamam, istikrar sorunu vardı, çok salmıştı, çok boşvermişti, hele bu sezon pek bir şey katmadı ama böylede futbolcu gönderilmez ki..

Futbolundan zerre haz almadığım Hüseyin'i bile düzgün uğurlayamamıştık. Gökdeniz gibi...

Halit Aydın
16.05.2011, 00:58
Yine Yattara suçlu olmuş. İyi bakalım siz inanın o her yerde tepki gösterdiğiniz "LigTv" spikerlerine.

Yattara mı yalan söylüyor yoksa yönetim mi deseler inanın Yattara bana daha samimi gelir.

Yolun açık olsun Kara Bela. Alışığız biz vefasızlığa. Üzme sen kendini, Allah hakkında en hayırlısını nasip etsin. Güle güle..

ilknurozmen
16.05.2011, 01:04
Bir de lig tvde demezler mi kendi oynamak istemedi diye. Dün de foruma yazmıştım, Şenol hoca onu çıkaracaktı, yönetim çıkartmadı.. Ne olursa olsun yattara hiç oynamasa, takıma sıfır katkısı olsa bile bordo mavi forma giymiş bir oyuncuyu böyle yollamak bizim takımıza yakışmaz. Trabzonspor yöneticilerin takımı değildir, bizim taraftar olarak hiç mi söz hakkımız yok, kendi çiftliklerine çevirmişler. Bence biz dua edelim de şenol hoca da seneye gitmesin, eminim o da yapılan yanlışlıkları görüyordur ve bu yanlışlıkların içinde olmak istemez, ligde yapılan pislikler de var tabi.. Artık Egemeni selçuku geçtim şenol hoca gitmesin.

Chiko
16.05.2011, 02:09
Yazımıza şöyle başlayalım...

Bugün sabah saatlerinde basına şöyle bir haber düştü:

"Trabzonspor ile sezon sonu yollarını ayıracak olan yattara yarın oynanacak olan İBB maçının kadrosuna alınmamanın şokunu yaşıyor. Trabzonspor Teknik patronu Şenol Güneş'in bu akşam yapılan idmandann sonra 18 kişilik kadroyu açıklarken gineli oyuncuya "Kadroda yoksun" demesi Yattara'nın dünyasını kararttı. İBB maçında taraftara veda etmek isteyen Yattara, Güneş'in bu kararı üzerine tesisleri terk ederken Trabzon'da sürekli birlikte olduğu arkadaşlarının yanına gitti. Arkadaş ortamında "Bunu bana nasıl yaparlar? Bu maç benim veda maçım olacaktı." diyerek gözyaşlarını tutamayıp ağladığı öğrenildi."

Haber doğru çıkmış. Yattara kadroya dahi alınmamıştı. Peki bu kalpleri kırmaya değdi mi?

Trabzonspor camiasına futbolcular, başkanlar, teknik direktörler gelip giderken hiçbir zaman bu takımı terk etmeyen futbolcuya bunları yapmak reva mı? E, dile kolay bir de işin ucunda 8 yıl var. Trabzonspor camiası ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye tarafından sevilen bir futbolcu şimdi bu durumla karşı karşıya...

Trabzonspor taraftarının bağrına bastığı.................. Pardon yanlış yazdık. Burada durmamız gerek. Niye mi?

Tüm bunlar yaşandıktan sonra yine kimseye darılmayıp, kırılmayıp maç sonu o çok sevdiği taraftarının önüne çıkmak istedi. Keza öyle de yaptı. Bu veda sahnesinde kendisinden son hatıra olacak olan formalarını tribündeki taraftarlara verdi. Tribündeki tüm taraftarlar 'Yattara' diye bağırırken birileri susuyordu. Sanki birşeyler yapacaklardı. Nitekim yaptılar...

Yattara bunlardan habersizdi. Son kez o sahaya çıkmıştı. Ve yine son kez olarak taraftarı ile buluşuyordu. Yattara o tribünün önüne gelip taraftarlara forma vermek istedi. Fakat beklemediği tepki ile karşılaştı....................... Oofff, yine yanlış yazdık. Düzeltiyoruz: beklemediği ihanet ile karşılaştı.

Devamını yazmakta bile güçlük çekiyoruz. Hangilerini söyleyelim? Ağıza alınmayacak küfürleri mi? yoksa aşağılayıcı sözleri mi? Şimdi soruyoruz. Neydi bu kin? neydi bu öfke?

Olabilir... Futbolunu, karakterini, yaşantısını beğenmeyebilirsin. Ama bir tek şeyi beğenmelisin: bu formayı yani senin gönül verdiğim renkleri dediğin 'bordo-mavi'yi temsil ediyordu. Yattara'ya o sözleri söyleyenler sadece o şahısa değil; o formaya da bu cümleleri kurdular. Yine mi? Evet, yine o durumdan başı dik ayrıldı. Güldü, geçti...

O taraftar grubunun ismini vermeyeceğiz. Tribünde yer alan taraftarlar buna şahitlik etti ya gerisi kimseye birşey kazandırmaz.

Bunları yapanlar şimdi gurur duysunlar.
Bunları yapanlar şimdi biz takımımıza sahip çıkıyoruz desinler.
Bunları yapanlar biz takımımızın arkasındayız desinler.
Bunları yapanlar ŞAMPİYONLUK beklesinler.
Ve bunları yapanlar önce kendini eleştirsinler.

Bırak be kara oğlan! Sen ki; Trabzon'u memleketin, Trabzonspor'u hayatın gördün ya bırak kim ne derse desin. Sana sahip çıkanlar bu şehri, bu takımı hiçbir zaman terk etmeyenlerdir. Bu şehri karşılıksız sevenlerdir.

Son kez:
ELVEDA Kara Oğlan, ELVEDA IBRAHİMA YATTARA !

* * *

Facebook | Ibrahima Yattara Sayfası

Okurken birden aglamaya basladim, bu duyguyu daha önce tanimiyordum.. Yattara gidiyor derken hic inanmazdim, resmi sitede haberi görünce durumun net oldugunu anladim.. Off Ibo, off..

Samet Yildirim
16.05.2011, 02:40
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7327-2J9N2O9E.jpg
herşeyi açıklıyor bu resim..
Senin bu takimdan gidecegine inanamiyorum...Böyle ayrilik mi olur ? Biz hic birseyi beceremiyoruz.....

------------

Sayin Baskanimiz Sadri Sener ve onun daha önceki ekibini allaha haval ediyorum....onlar bilirler...

Özge
16.05.2011, 02:41
Hiçbir zaman unutmayacağım onu.Yolun açık olsun Kara Bela.Şovların aklımdan çıkmayacak, hep hatırlayacağım.

28TS61
16.05.2011, 03:02
almanlarin nuri sahin icin yapilan vedaya bak birde bizim yattaraya yaptigimiza

Serdar A
16.05.2011, 03:11
Trabzonspor olmasa 2004-2009 arasi İngiltere liginde adından söz ettiren bir oyuncu olabilirdi .

Ya da Trabzonspor olmasa kırık ayakla sahaya çıkmazdı belki , kariyerini riske atmazdı .

Trabzonspor olmasa belki daha çok para kazanacaktı .

Trabzonspor'a yakışan bir vefa örneği oldu . Emeği geçenlerin yüzüne tükürmek isterim .

Çıkan oyuncu , İbrahim Yattara .

HH_52
16.05.2011, 03:24
Yattaraya kaç aydır beri yapılan haksızlıklara gözünü kapayanlar ve aynı zamanda onu suçlayanlar Umut Buluta laf söylenince çenesi açılanlara öyle yazılar yazmak istiyorum. Belden aşağa bile ne ki. Hele hele adamın veda anındaki çirkinlik yapanlara!

Ama neyse içimden edeyim o lafları. Yoksa ceza alırız burada....

İslam Sezer
16.05.2011, 03:53
Yattaraya kaç aydır beri yapılan haksızlıklara gözünü kapayanlar ve aynı zamanda onu suçlayanlar Umut Buluta laf söylenince çenesi açılanlara öyle yazılar yazmak istiyorum. Belden aşağa bile ne ki. Hele hele adamın veda anındaki çirkinlik yapanlara!

.
arkadaşım bir doğru söylerken bir yanlışta sen yapma,yarın birgün umutta gidecek.o da çok değerli bir insan bence.bakın Trabzonsporu ben sırf bizans hegomanyasına karşı çıktığı için delikanlı bir takım olduğu için çocukluğumdan beri tutuyorum ama sakin kafayla düşününce farkına vardım ki taraftarımızın günahı çok.aldığı ah çok.şenol güneşe,ünala,hamiye de vefasızlık yaptık.
yattarayı daha iyi şartlarda uğurlayacak aklı başında adam yok mu takımda.
futbola çok çok önem verip işi skor başarısına götürünce bu uğurda çok kalp kırdı bu camia ve sanırım bu yüzden istediğimiz bir türlü olmuyor.hee fener falan çok mu iyi nane,asla!
Ancak Trabzonsporun şampiyon olması için,başarılı olması için iyi olmaya,iyi kalmaya ihtiyacı var,yoksa olayın çıkış noktasında haklı bile olsa sonrasındaki intikam olayları yüzünden kalp kırdığımız sivasa muhtaç hale geliriz ki yazık oldu düşmanlığı devam ettirmek.çeşke affedici olsak,çeşke hiç düşman kazanmasak,çeşke zarar vermeseydik millete.o kadar ahın sonunda malesef en büyük üzüntüyü yine biz yaşıyoruz ve yalnız kalıyoruz.
.
Güle güle Yattara,Allaha emanet ol...

POYRAZ
16.05.2011, 03:59
Dile kolay 8 sene. Icim burkuldu onu sahada sivil elbiseleriyle gözünden yas akarken görünce.
Iyisiyle kötüsüyle, acisiyla tatlisiyla 8 sene. Yasadigim süre boyunca seni unutmayacagim Ibrahim Yattara.
Git yolun acik olsun.

Erdal
16.05.2011, 04:06
Yazıp yazıp siliyorum...Bir gün olacaktı...Hatta tam da zamanı...Ama böyle olmamalıydı...Gittiğin yerde 61 giy olur mu? Maç sonlarında da kolbastı oyna...Ve mutlaka bir gün gel tribüne...Gör bak o zaman yıkılacak stadyum İbrahim Yattara diye....

h@msi61
16.05.2011, 04:20
Ilk oynadigi mac yanlis hatirlamiyorsam Genclerbirligiyle bir hazirlik maciydi ve ben daha o zaman hayran kalmistim kendisine. Dile kolay tam 8 sene oldu. Uzun zaman adini 11'de goremeyisim mac baslamadan keyfimi cokca kacirmasina yol acmisti.
Bu adam boyle gitmemeliydi... Bir de neden sampiyon olamiyoruz diye yakiniyoruz, daha ne olsun... Gule gule Yattara, seni asla unutmayacagim....

Chiko
16.05.2011, 04:25
Acaba haftaya oynar mi? Burak cezali duruma düsmüsken....
Yoksa Engin/Alan mi oynar..

Bıyıklıoğlu
16.05.2011, 04:31
Acaba haftaya oynar mi? Burak cezali duruma düsmüsken....
Yoksa Engin/Alan mi oynar..

Statda o terbiyesizlik bana yapılmış olsaydı ben bu geceden şehri terk ederdim.

Zaten işin arkasında başkanın olduğu söyleniyor,belli de..

bahadır2561
16.05.2011, 09:21
Yattara'ya küfür eden piyonlar sizden bi yol olmaz devam edin böyle birilerinin adamı olmaya size de anca bu yakışır. .

Bu adama bu ugurlama şeklini layık gören ve ona çanak tutanlarında Allah belasını versin

antagonist
16.05.2011, 09:27
Güle güle İbo!

Özleyeceğiz lan seni...

mda61
16.05.2011, 09:45
Moralim bozuldu, bu nasıl taraftar ya. Yattara gidiyor diyince bile duygulanıyorum ben, bu küfürleri edenler Trabzonsporlu olamaz. Camia olarak sınıfta kaldık maalesef yine.

OFLU_79
16.05.2011, 09:52

O Kayseri macindaki görüntü var ya, onu Gif olarak koysan iyi olur. Sen hangisi oldugunu iyi bilirsin (Serkanla paslasma). O pozisionda Yattaranin futbol acisindan bitmis oldugunu görürüz. Yattara iyi olsaydi, Istanbulular onu kapardi....

Ama altini cizerek söylüyorum. Kimsenin bir oyuncuya küfür etmeye hakkI yok. Kim olursa olsun. O küfür edenler benim gözümde TS taradtari degildir.

Mustafa Yılmaz.20
16.05.2011, 10:13
Yattara'ya en ufak hakaret bile edenlerin Allah cezasını versin. Sonra da biz taraftarız, biz takımı destekliyoruz diye söylerler. Hepsi aynı anda geberip gitmediği sürece takımın her zaman önünde engel olacak bu tipler. Bu ilk değil son değil. Yazıklar olsun böyle taraftara.

Zafer Fidan
16.05.2011, 11:28
http://youtu.be/o3lyc_kOESA

:(

balli_kuymak
16.05.2011, 11:30
Elveda kara bela...:(

bordo61
16.05.2011, 11:33
Forma alamadılar diye Yattaraya küfür edenler.

Tribün gruplarının ranttan başka birşeyden anlamadıklarının göstergesidir.

Zamanında hep bir ağızdan sövdüklerini unutmuş gibi birde forma istiyorlar

Hüseyin İlkin
16.05.2011, 12:17
Güle güle Yattara.

Erbay
16.05.2011, 12:40
Yazıp yazıp siliyorum valla. Ne yazacağımı bilemedim. Güle güle Yattara.

DJTT
16.05.2011, 12:42
Hersey icin tsk ederim Yattara. Senin gibi uyumlu yabancilar cok az var dünyada. Insallah bundan sonra mutlu olursun Hayatinda.

iyattara
16.05.2011, 12:44
Bazen sevinç bazen keder Yattara oynasın yeter :)
Nick'imle gurur duyuyorum, yolun açık olsun...

Doğan BULAT
16.05.2011, 13:07
Trabzonsporun herşeyi var da bir vefası yok..

Trabzonda herkes futbolu biliyor da taraftarlığı bilmiyor..

Yazıklar olsun dün maçtan önce Fenerbahçe türübünlerine baktım da adamlar inanmışlar türübün böyle olur destek böyle olur dedim.. Öte yandan bizim türübünlere baktım sanki kümeye oynayan bir takımın taraftarı yazık.. Üstüne üstlük 8 sene öyle yada böyle emek vermiş en azından Trabzonu bizim kadar sevmiş bir futbolcumuzun gördüğü muameleye bak.. Yazıklar olsun..

Ama normal Trabzon taraftarı bu.. Bugün el üstünde tutulan Burak'ı daha dün bu taraftar yuhalamadı mı?

Değmez bu taraftara hiç birşey değmez Şampiyonluk mu? İkincilik bile çok bize..

Büyük takımız (!) herşeyimiz varda bi taraftarımız yok işte !

Ah bi de o olsaydı.. Şampiyonluk için bu kadar beklemezdik belki de.. Selçuk Egemen diğerleride aynı akibete yakalanacak..Ya küfür edilecek ya kurşun atılacak illaki bişeyu olacak.. Nede olsa burası Trabzon.. Vefa denilen şey yanından bile geçmemiş yazıklar olsun

Ali YİĞİT
16.05.2011, 13:16
Bİ yattara kalmıştı giderken ardından küfür etmediğimiz bu sefer ayyuka çıkıp suratına küfrettik.Helal olsun bizim taraftara!!!

Ali Tunahan Güllü
16.05.2011, 13:19
Yolun açık olsun..

TANZER09
16.05.2011, 13:22
YATTARA İÇİN BİRÇOK ŞEY SÖYLENDİ, YAZILDI, FAKAT ŞUNU DA İİYİ BİLMEK LAZIM, TAKIMIMIZLA ÖZDEŞLEŞEN BİR FUTBOLCUYDU.... daha iyi olamamasının sebebi kendisindedir,,

kimseyi kırmayalım,

Yattara sen vardın takımda,, ayaklarına sağlık her haftanla, oyununla:)

slmn
16.05.2011, 13:48
Ne desek boş,sağol herşey için.

ilhan
16.05.2011, 13:56
Sahaya veda etmek için çıkmış bir adama, yönetim kanadından kesik yemiş bir adama, iyi kötü bir şekilde hizmet etmiş bir adama, oynadığı sezonlar boyunca giydiği formaları taraftarlara dağıtma nezaketi gösteren bir adama yakışır bir uğurlama yapabilseydik keşke... Sevabıyla, günahıyla bir şeyler yaptı zaten yeterince.

Beceremiyoruz.
Fatih Tekke'yi göndermeyi beceremedik,
Gökdeniz'i göndermeyi beceremedik,
Hüseyin'i göndermeyi beceremedik,
Yattara'yı göndermeyi beceremedik.

Szymek'i göndermeyi hiç beceremedik.
*
Hami'ye jübile yapmayı beceremedik.
Ünal'a jübile yapmayı beceremedik.

Biz beceremiyoruz.
Türk halkı olarak beceremiyoruz.
Sadece bize özgü değil.

bordo61
16.05.2011, 14:16
8 yıl formana hizmet vermiş bir adamı küfürlerle ( sadece 1 taraftar grubu yaptı , diğer bütün stat alkışladı) yolcu etmek.

Yakışmadı bize , Yolun açık olsun Yattara.

Ne kadarda kızsakta sana , bu böyle olmamalıydı

Fatih Özkan
16.05.2011, 14:20
Veda için sahaye çıktığında çok duygulandım.
Yolun açık olsun Yattara.

Seyfi_B
16.05.2011, 14:29
Seni hiçbir zaman unutmayacağım. Allah'a emanet ol.

Oruç
16.05.2011, 14:31
Yolun açık olsun.

bangkook_61
16.05.2011, 14:39
Bizimkisi bir aşk hikayesi.. Taraflı,tarafsız herkesin Siyan İnci'si. Seni unutmayacağız.

(Staddaki veda görüntüleri kimse de yok mu ?)

Murat Hızal
16.05.2011, 14:39
Trabzonspor taraftarı şampiyonluğu hakediyor ha, bizim için en iyi ihtimal her zaman ikinciliktir daha da ötesi olmayacak.

Bu şehre bu takıma sürekli ihanet eden adamların karşısına çok daha güçlü çok daha inançlı çıkmadığımız sürece kaybedeceğiz.

Biz vakti zamanında tribünlerde beyaz beresiyle cirit atan adamlara ses çıkartamadığımız için kaybettik.

Şimdi de bu yozlaşmanın meyvelerini yiyoruz hepimize afiyet olsun.

Güle güle Yattara,kusurumuza bakma.

Seyfi_B
16.05.2011, 14:47
Video'yu izlerken gerçekten gözlerim doldu, az daha ağlıyordum, keşke bir şampiyonluk ile gidebilseydi.

Bu arada: Ağladığı veda görüntüleri internette mevcut mu? Lütfen arkadaşlar, çok merak ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=o3lyc_kOESA&feature=youtu.be

FC-ST-PAULI-61
16.05.2011, 15:41
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92476

Yolun acik olsun Kaptan ;(

Mustafa Calik
16.05.2011, 15:58
Trabzonlu Gencler grubu mu küfür etti Yattara'ya ?

Mehmet Yusuf
16.05.2011, 16:04
Topa, bir piyano virtüözünün tuşlara dokunduğu zerafette dokunurdu, rüzgarla dans ederdi koşarken, futbolun estetik harikasıydı Yattara, bu yüzden o sadece bir futbolcu değil, futbolu bize sevdiren herşeyin toplamıydı...Dengesizliği, sınırsız yeteneği, umursamazlığı, çocuk yanı ve kısaca Yattara herşeyiyle unutulmazbir oyuncu olarak kalacak. 8 yıl boyunca Trabzonspor deyince akla ilk gelen oyuncu oydu. (Şota'yı ayırarak yazıyorum) Hiçbir yabancı onun kadar uyum gösteremedi Trabzon'a... 4 yıl kadar önce Real Madrid forumlarında "Antonio Valencia'mı yoksa Yattara'ya mı tranfer edelim" konusu ciddi olarak tartışılıyordu. O ise Gine'nin en zengin adamlarından biri olmayı, futbola tercih etti...
Yattara benim için çok özel bir adamdı. Eminim milyonlar için de öyleydi. Gönül savaşıp kalmasını isterdi ama her zamanki gibi kolayı tercih etti. İnşallah bahtın açık olur Yattara...

http://www.youtube.com/watch?v=o3lyc_kOESA&feature=youtu.be

Semra
16.05.2011, 16:08
Videoları izleyip ağlıyorum, vedalar hiç sevilmiyor!
Seni çok özleyeceğim Sürmeneli İbrahim :(

OYılmaz
16.05.2011, 16:14
Hayatta en nefret ettiğim şey vedalardır. Yattara'nın attığı ilk gol geliyor aklıma yanlış hatırlamıyorsam Konya deplasmanıydı. Gol sevincinden dolayı kırmızı görmüştü bir yanlış anlaşılmaydı böyle başladı Yattara'nın hikayesi attığı çalımlar,yaptığı asistler,kazandırdığı puanlar,ceza saha dışından kalecilere attığı çalımlar. Sevimliliği güleryüzlüğü daha ne desem ki söylenecek çok şey var Yattara hakkında Elveda Yattara videosunu izlerken göz yaşlarıma hakim olamadım. Daha fazla duygulanmamak için daha fazla bir şey yazmak istemiyorum. Elveda Yattara unutmayacağız seni Sürmene'li sakın sende bizi unutma...

Halit Aydın
16.05.2011, 16:15
"Ben gitmek zorundayım. Tabi ki ben futbolu burda bırakmak istiyorum. Ama şimdi İnşallah taraftarlar beni anlar. Ben bu takımdan gitmek zorundayım. Gitmek istemiyorum ama gitmem lazım. Bu takım her zaman benim kalbimde duracak. Bu taraftar her zaman benim kalbimde duruyor. Bu takım her zaman benim kalbimde duruyor."

İbrahima Yattara

Birtan Karaman
16.05.2011, 16:17
Gitmek istemiyorum, Ama gitmem lazım..

İlker Akçay
16.05.2011, 16:25
Ağlattın Ulan....

Vedalar zordur ama en zoru bu oldu galiba...ELVEDA KARA BELA... :(

Turgay Atalay
16.05.2011, 16:28
Allah yolunu her daim açık etsin. Bize yaşattığın bütün güzellikler için binlerce kez teşekkürler. Yattaraya küfretme namussuzluğunu gösteren o at pisliği ağızlı yaratıklar da Allahından bulsun.

Aker
16.05.2011, 17:31
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92476
Gercekten agliyorum ya ;(

Bu yönetim geçer gider yattara takma kafana, işte o zaman geleceksin ve jübileni yapacaksın.

Yiğit SARI
16.05.2011, 17:36
ganzilistv - Good Bye Yattara

http://www.youtube.com/watch?v=o3lyc_kOESA

Ne yalan söyliyim gerçekten duygulandım.

Punisher-61
16.05.2011, 17:55
ganzilistv - Good Bye Yattara

http://www.youtube.com/watch?v=o3lyc_kOESA

Ne yalan söyliyim gerçekten duygulandım.

Süper video gercekten....

Bu calimlari özleyecegiz... Dikkatimi ceken yattara her topla bulusmasinda bütün tribünler aya kalkiyor cünkü ya müthis bir hareket güzel bir orta veya gol gelecegini biliyorlar..

Gecen sene yönetim ve kulüb doktorlari seni bitirdi bu sezonda senol günes ve yine yönetim

Hersey icin tsk yolun acik olsun...

Deniz Tosunoğlu
16.05.2011, 19:15
''Gitmek istemiyorum ama gitmem lazim''. :(

Hqmi
16.05.2011, 19:26
Güle güle Yattara bizde seni seviyoruz bu taraftar seni unutmaz. :(

Uğur Ö.
16.05.2011, 19:48
Takımın marka değerini arttıran bir oyuncuydu Yattara hani müthiş bir gösteri yapıbilirdi yazık oldu

Ugur Kursad
16.05.2011, 20:00
Güle güle karabela , ithal hami yattara , bu taraftar seni hiç unutmayacak .

Sencer Bulut
16.05.2011, 20:07
Yönetim tarafından birşey yapılmasada taraftarlar tarafından yapılarbilir.Dilekolay 8 sene.Kac futbolcu ,hoca,yönetim bu kadar süre kalabilmiş acaba?Yararı oldu zararı dokundu lakin Yattara bu takımın sembolü oldu.Taraflı tarafsız herkesin sevgisini topladı Futbolun güzelliklerini sergiledi.Bizde seni unutmayacagız Yattara.Sen hep bu takımın yaramaz cocugu olarak kalacaksın...

My
16.05.2011, 20:11
Vay be koskoca bir devir kapandı. Kara Bela gidiyor. Trabzonspor tarihine efsane olarak kazınmış durumdasın kara bela. Kulübümüzün bu tip ayrılışlarda bize çok büyük hizmetleri olmuş, bize mal olmuş futbolcularımızı onore ederek göndermesi gerekiyor. Umarım bununla ilgili bir şey düşünüyorlardır. Harbiden içim burkuluyor. Öyle benimsemiştik ki İbrahim'i :)

Barış Mayda
16.05.2011, 20:15
yolun acık olsunn ooooooo ibrahim yattara oooooooo ibrahim yattara :(

ismail-dede
16.05.2011, 20:28
YATTARA : oynadığın 8 sene içinde takıma katkın olmadığını söyledi bir çoğu
ama unuttukları bu taraftar onca zaman hiç farkına varmasada senin şovlarınla futbola tutundu yeni doğan çocuklarımıza efsane tranzonsporu anlattık hep ama senin şovların bu takıma gönül vermelerine sebep oldu
bu gün takım başarıyı yakaladı şampiyon olamasada geldiği nokta iyi onun için sana ihtiyaç kalmadı yönetimin görüşü bu
sezon sonu eldekileri tutamazlarsa bu taraftarın futbola tutunması için bir YATTARA ya daha ihtiyacı olacak inşallah bu noktayı gözden kaçırmaz yönetim
yolun açık olsun siyah inci...

Sibel
16.05.2011, 20:29
:(:(:( Allahım ya,şuraya bak...:(:(:( Seni hep sevdim,hep de seveceğim Yattara...Nefret ediyorum vedalardan:(

Hasan61
16.05.2011, 20:46
Herşeye rağmen...
Bu kalp seni unutur mu?

Efendioglu
16.05.2011, 21:01
Bu kalp seni unutmaz Kara Bela vedalarda çok duygulanıyorum ama inşallah ilerde tekrar göreceğiz seni başka bir kimlikle takımda.

Efendioglu
16.05.2011, 21:09
Elveda kaptan
Elveda kara bela
Elveda siyah inci
Elveda futbol sanatçısı
Elveda sürmeneli ibrahim
Elvede trabzonlu yattara
Elveda 61
Elveda...

Bi futbolcu için ağlayacağımı düşünmemiştim.

Sibel
16.05.2011, 21:58
Bu başlığa girmemem lazım.Gözyaşı kalmadı bende bu Trabzonsporum yüzünden:( Yattara ooooyyyy oyyy:(:(

Hürgün Aygün
16.05.2011, 22:00
Keşke biraz daha kalsaydı dicem ama artık burdaki görevini tamamladı son zamanlarda ço etkisiz çok üzülüyorum gerçekten güle güle siyah inci yolun açık olsun...

Alihan Ertürk
16.05.2011, 22:15
Gitmesi lazımdı gerçekten.. Futbol adına hiç bir şey vermemeye başlamıştı.. Ama her ne kadar kızsak da onun yeri çok ayrı.. Asla ama asla unutamam Yattara'yı..

İnşallah futbolu bıraktıktan sonra kulüpte herhangi bir görev alır.. Yada ne bileyim ülkemizde yaşar en azından.. G*tü B*klu, daha doğru dürüst Türkçe konuşamayan Nouma'yı baş tacı edenleri gördükçe Yattara'nın buralarda olması gerektiğini düşünüyor insan.

Güle güle KaraBela..
Yolun açık olsun...
Bu kalp seni unutmayacak!..

maydin
16.05.2011, 22:18
güle güle kara bela ....

Semih Aydın
16.05.2011, 22:21
Elveda Kara Bela.
Çok seviyoruz seni, bak ifadelerin bile var forumda '':yattara:'', '':yattara2:''. :)

ilhan
16.05.2011, 22:22
Yattara'nın misyonu Szymek, Fatih, Gökdeniz'in teker teker takımdan ayrılmasıyla beraber dolmuştu aslında. Ama o kadar rezil bir jenerasyon vardı ki sonrasında, Yattara o zaman siyah inci gibi görünmeye başladı. Çok kötü bir kadro, kötü hocalar vs. derken Yattara yavaş yavaş bitiyordu. Sonra Ersun Yanal ile tam "Aha gerçek Yattara" diyorduk ki sakatlandı. Çok talihsiz bir şekilde. Sonra toparlayamadı. Toparlama sürecinde yönetimin yaptıklarını konuşmaya gerek yok.
*
Gitmesi gerekiyordu artık. Kendisi de farkında bunun.
Gitsin.

Ama insan üzülüyor. Dönüp bakıyorum 15-16 yaşındaydım Yattara bize geldiğinde. Haliyle insan Yattara'yı ayrı seviyor.

Feridun Düzağaç'ın Lavinya şarkısında dediği gibi "sana gitme demeyeceğim... ama gitme Yattara" diye bağırası geliyor insanın...
*
Dünkü o surat ifadesi, masumiyeti, mahçupluğu...
Ulan..

Yolun açık olsun Yattara..
Trabzonspor forması giyen, terleten her futbolcu benim için değerlidir ama seni çok ayrı sevmiştik.

exelans_25
16.05.2011, 22:24
bizi unutma olur mu yattara bu taraftar seni hiçbir zaman unutmayacak birgün tekrar buluşmak üzere elveda kara inci ağlattın bu yaşta

-Samet
16.05.2011, 22:27
Böyle bir veda olmamalıydı , resmi sitedeki resimlerini gördüm şimdi .

Böyle olmamalıydı :(

Mustafa Yılmaz.20
16.05.2011, 22:29
Birgün bir futbolcu için ağlayacağım aklıma gelmezdi. Çok alışmıştım onu bu forma altında görmeye. Üstünde başka forma görünce çok kötü olucam eminim. Sana doğru dürüst veda bile edemedik ya, yazıklar olsun bize

Mustafa Çolak
16.05.2011, 22:35
Yolun Açık Olsun Adamım, Bilemiyorum Bu Olaylar Üzerine Yönetimden İyice Soğudum, Senin Sakat Olmadığını Söylediler, Bu Hafta İse Oynamak İstemediğini Söylüyorlar, Bilemiyorumm

hamucera
16.05.2011, 23:05
geçen sene gitmesi gerektiğini söylemiştim, misyonunu tamamladı, büyük maç çevirdi veya çevirmedi bunlardan ziyade takıma verdiği ahenk muhteşemdi. Son zamanlarında futbol olarak geriye düşmüş olsa da oyuna girerken taraftarı heyecanlandıran bir yapısı vardı. Her an oyunu değiştirebilecek bir kapasite,

ne söylenebilir ki Trabzonspor tarihinde görülmemiş bir ilki başardı, bu kadar uzun süre kalacak bir yabancımız olur mu bilmiyorum, inşallah son hafta şampiyon oluruz ve o coşkuyu yaşar,

Yolun açık olsun, ilk yaptığım video klip Yattara klibiydi ve 13 dakikaydı, seni unutmayacağım

Osman Yavuz
16.05.2011, 23:13
Kendi adıma hayatım boyunca unutmayacağım bir adam olarak kalacaksın kara bela.Yolun açık olsun.

Selman
16.05.2011, 23:16
Stadda olan birisi Yattara'ya edilen küfürleri bana özelden yazabilir mi arkadaşlar ? Ne dediler merak ediyorum.Aynılarını iade edicem de.

Sibel
16.05.2011, 23:22
...
ve ben seni sevdiğim zaman
bu şehre yağmurlar yağdı
yani ben seni sevdiğim zaman
ayrılık kurşun kadar ağır
gülüşün kadar felaketiydi yaşamanın
yine de bir adın kalmalı geriye
bütün kırılmış şeylerin nihayetinde
aynaların ardında sır
yalnızlığın peşinde kuvvet
evet nihayet
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet
...

Ahmet Hamdi Tanpınar

TSelif
16.05.2011, 23:27
TGden birine sor Selman sadece onlar küfretti...
Onlar küfrederken küçük bir çocuk Yattara'nın attığı formalardan almaya uğraşıyordu . Bir müddet sonra arkamda hüngür hüngür ağlayan bi çocuk gördüm . Ablası ağlama dedim bu düzen böyle adilerin düzeni. Babası dedi ki Yattara'nın formasını alamadı ondan ağlıyor. Tam o sırada küfürler yükseldi karşıdan. Çocuk ellerini yüzüne kapadı küfretmeyin be susun diye hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı !!!

Doğan BULAT
17.05.2011, 00:11
Gitti mi gerçekten şimdi? Ayrıldı mı Trabzon'dan ayrılmadıysa ne olur hakettiği şekilde uğurlayın.. Becerebilirseniz tabi !!!

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 01:12
2 gündür videolarini izleyip agliyorum... gidisi cok aci bi sekilde oldu. Kendisi gitmek istemiyor ama bizimkiler uzatmiyor. Keske cok daha güzel ayrilsaydi ve müthis bi tören olsaydi.

Ben almanyada kaliyorum, demin biletlere bakdim hafta sonu icin, ama cok pahali mahalesef :(((((((((((((((

Yoksa gelip, karabük macinda sahaya atlayacakdim, yattaranin ayaklarini öpecekdim yemin ediyorum .... :(

Arkadaslar lütfen antermanlarda organize olunda yattaraya hak etdigi degeri gösterin. Neolurki bikereligine 5-10 bin kisi gitse tesislere?

Ben yaklasik 18 yasindayim, ve ömrümün yarisi Yattara ile gecdi... onsuz hayata kabullenemiyorum :(:(:(:(:(

28TS61
17.05.2011, 01:23
sansal pisligi yine yapti yapacagini.
demin pazartesi gecesi futbolunda konuk olan birol güven; trabzona gelen yabancilar türkceyi cabuk ögreniyor. yattarada bunun icin en güzel örnek diyebiliriz. istanbula gelenler ögrenmek istemiyor dedi.
ve sansal araya girip. birde alex ve ailesini unutmamak lazim, onlarda türkce konusuyor dedi.
rengini bu kadar mi belli etmek zorunda bir insan. neden biz bir kez olsun alexi veya esini türkce konusurken görmedik ?

28TS61
17.05.2011, 01:27
2 gündür videolarini izleyip agliyorum... gidisi cok aci bi sekilde oldu. Kendisi gitmek istemiyor ama bizimkiler uzatmiyor. Keske cok daha güzel ayrilsaydi ve müthis bi tören olsaydi.

Ben almanyada kaliyorum, demin biletlere bakdim hafta sonu icin, ama cok pahali mahalesef :(((((((((((((((

Yoksa gelip, karabük macinda sahaya atlayacakdim, yattaranin ayaklarini öpecekdim yemin ediyorum .... :(

Arkadaslar lütfen antermanlarda organize olunda yattaraya hak etdigi degeri gösterin. Neolurki bikereligine 5-10 bin kisi gitse tesislere?

Ben yaklasik 18 yasindayim, ve ömrümün yarisi Yattara ile gecdi... onsuz hayata kabullenemiyorum :(:(:(:(:(

yattara sezonu kapatti

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 01:37
yattara sezonu kapatti

biliyorum ama karabüke sadece 18lik kadro gitmez bence, olaki sampiyonluk kutlamasi...

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 01:46
Ulan bi futbolcu icin bukadar aglayacagimi hic zannetmezdim...

Hersey o Konyaya atdigi gol ile baslamisdi. sanki bugün oynanmis gibi hatirliyorum, o macda gol sevincinden kirmizi kart görmüsdü.... hüseyin de görmüsdü o macda...

Fatih gitdi sadece üzüldüm gidisine
Gökdeniz gitdi daha cok üzüldüm
Simdi sen gitdin artik dayanamadim...

Kalbim sana cok isinmisdi....

Seyfi_B
17.05.2011, 02:20
Ulan bi futbolcu icin bukadar aglayacagimi hic zannetmezdim...

Hersey o Konyaya atdigi gol ile baslamisdi. sanki bugün oynanmis gibi hatirliyorum, o macda gol sevincinden kirmizi kart görmüsdü.... hüseyin de görmüsdü o macda...

Fatih gitdi sadece üzüldüm gidisine
Gökdeniz gitdi daha cok üzüldüm
Simdi sen gitdin artik dayanamadim...

Kalbim sana cok isinmisdi....

Kardeşim sana helal olsun, senin gibi nice taraftarlarımız yetişsin.

Chiko
17.05.2011, 02:32
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7335-8K8Q4V1C.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7335-9Q6C8L9N.jpg
Trabzon'da son günlerin. Iyice tadini cikar be adamim....

DeAgLeMaNyAq
17.05.2011, 03:28
Ben Yattara dahil tüm takımın Karabük'e götürüleceğini düşünüyorum...

Cengiz Çubukcu
17.05.2011, 08:09
mutlaka Trabzonda onun için bir maç organize edilmeli ve öyle uğurlanmalı...

Semih
17.05.2011, 10:46
Seni de memleket hasreti saracak mı Yattara ?
Güle güle git kaptan.
Yolun açık olsun.

Deniz Tosunoğlu
17.05.2011, 10:52
Bazilari yönetim tarafindan yollanildi diyorlar ama bence Yattaranin baska bir sorunu vardi. Cocugu, finansal vs. Bozuk Türkce konustugu icin bazi cümleleri yanlis anlayabiliriz :)

cınar#7
17.05.2011, 11:31
Ben seneye döneciğini düşünüyorum,duramaz oralarda..tam Türk pasaportunu almış gönderilirmi???

araplar şimdiden heycanlı,videolara yorumlar falan alanında dünyanın en iyilerindendi :yattara2:

http://www.youtube.com/watch?v=dhyiJDxb6Co

Kereşenli
17.05.2011, 14:02
Türk pasaportunu almiş miydi? şimdi bakiyorum da keşke takimda kalsaydi be. Oynasa da oynamasa da hep seviyorduk adami. :(

talsuv61
17.05.2011, 14:25
Şunu anlamadım tg'nin derdi neydi?

Arda'
17.05.2011, 14:27
En büyük şanssızlığı Umut gibi bir forvet ile oynaması oldu.Hazırladığı pozisyonları, açtığı ortaları umursamazca kaçıran Umut Bulut'a da selamlar.Elveda "Kara Bela"...

BALKAN 06
17.05.2011, 14:29
maç sayısı orda da 30 üzeridir heralde
10 maç oynamaz,
bari oynadığı bu maçlarda 1-2 şov yapsada araplar çabuk soğumasa.

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 17:41
LigTV Habere göre:

Ibrahima Yattara Senol Günes ile görüstükden sonra, Burak Yilmazin yerine oynamak istiyor Karabük macinda....

macuka
17.05.2011, 17:56
Senin gibi bir topcu "sene basinda begenmedigimiz" Burak Yilmaz in 10 da 1 ini veremedi ya, sucu sende degil seni topcu sanan taraftarda buluyorum.
Allah araplara sabir versin.

Chiko
17.05.2011, 18:55
http://www.youtube.com/watch?v=tF-d4T96Rfg

DeAgLeMaNyAq
17.05.2011, 21:05
LigTV Habere göre:

Ibrahima Yattara Senol Günes ile görüstükden sonra, Burak Yilmazin yerine oynamak istiyor Karabük macinda....

Kime inanacağımıza şaşırdım...

winner
17.05.2011, 21:43
Her zaman beklentinin altında kalsa da sahada kaldığı her anda yaşattığı heyecan için teşekkürler Yattara.

Mustafa
17.05.2011, 21:53
En büyük şanssızlığı Umut gibi bir forvet ile oynaması oldu.Hazırladığı pozisyonları, açtığı ortaları umursamazca kaçıran Umut Bulut'a da selamlar.Elveda "Kara Bela"...

Bunu da mı Umut'a bağladınız hella olsun :) iki yıldır yatmasınıda Umut sağladı kesinlikle.

yatara
17.05.2011, 21:56
Hoscakal Kara Belam♥

Murat'
17.05.2011, 23:25
Onu Avni Aker'de defalarca izlediğim için kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum.

Güle güle kara bela, unutulmayacaksın, dile kolay tam 8 sene.

Sibel
17.05.2011, 23:29
LigTV Habere göre:

Lig tvnin canı cehenneme.Bizimle ilgili yorum yapmayı bıraksınlar artık. Onlara neymiş!

Gokdeniz-61-
17.05.2011, 23:42
Madara etmedigi kim kaldıki birdaha böylesi gelirmi diyecegimiz degerli bir oyuncumuzdu sevgilerle <3 Yattara

Trabzon-Spor-61
17.05.2011, 23:50
Fatih ve Gökdenizden sonra son yillarin son efsaneside gitti...

Chiko
18.05.2011, 00:17
Simdi hala tam inanamiyorum. Seneye antrenman resimlerinde Yattara'yi görmeyince farkina varcam..

orkun kır
18.05.2011, 00:20
ibb maçında yedekte aşlayıp maç koptuktan sonra oyuna dahil edilip tribüne veda edip alkışlatılmalıydı diye düşünüyorum.....yattaraya yapılan çok büyük bir ayıptır...8senesini verdiği takımdan resmen istemeyerek koparıldı..eğer büyük klüpsen yedek klübende yattara gibi adamlarda olacak..bi şekilde bağlanmalı takıma..çok büyük profosyonel bir klübüz ama bazen öyle amatörlükler yapıyoruzki anlam veremiyorum..

HH_52
18.05.2011, 01:12
Elveda İbrahima Yattara. Seni asla unutmayacağız... :(

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/713.gif

yatara
18.05.2011, 01:55
Yattara bana kal desinler kaliririm diyomus halen daha ona yapilanlara ragmen
böyle adam bidaha gelmez bize :( cok ayip etdiler ona

Chiko
18.05.2011, 02:59

Ulan nefret ederim vedalasmaktan. Yüregim sizliyor bu görüntüyü görünce.. :(:(

ApoCaN28
18.05.2011, 13:46
Daha güzel bir son olabilirdi ...

Trapezunda
18.05.2011, 14:40
Biz ancak degerleri harcamasini biliriz!

Adam bir sene sakatken, kalkti garanti parasindan nerdeyse ücte birini düstü, oynamiyorum hakkim degil deyip kulübe birakti.

Simdi kalkip sirf gitsin diye düsük teklif, yada hic teklif bile yapilmadi.

Baskan gider simdi Yattara´nin tirnagi olamicak dama 3 Milyon € bonservis ve 1,5 Milyon € garanti para verip seneye gönderir verim yok diye.

Ne yapip edip Yattara tutulmaliydi, 8 sene hangi yabanci bir kulüpte kaldi Türkiyede?

Bizler ancank minetsiz kendi degerlerimi harcariz. Am dogru fatih tekke yapilandan sonra bu Yattara´ya az bile.

.....
18.05.2011, 15:51
Bu kalp seni unutmaz Kara uşak.

Keşke bizimle bitirseydin futbol hayatını...

MuratJ
18.05.2011, 17:40
Benim gözümde ve benim gibi bir çok Trabzonspor sevdalısının gözünde;
YATTARA > Sadri Şener

Sadri Şener yönetiminde bir sürü vefasızlık örneğine tanık olduk.

cınar#7
18.05.2011, 20:33
Benim gözümde ve benim gibi bir çok Trabzonspor sevdalısının gözünde;
YATTARA > Sadri Şener

Sadri Şener yönetiminde bir sürü vefasızlık örneğine tanık olduk.
kaptanları pek sevmiyolar..Hüseyin & Fatih & Egemen ve şimdide Yattara...ama korkarım Umut gitmiycek gibi işte bu ters döngüye üzülürüm.

apachi61
18.05.2011, 20:53
yolun açık olsun en başta gidecektin al-saad istediği zaman ama ne ... yemeğe kaldın bilmem ki

Kazım Uzunboy
18.05.2011, 21:01

İnsan üzülüyor cidden.

Herkes için hayırlısı olsun diyelim.

Sibel
19.05.2011, 18:04
Giitme Yattara gitme ya,offff:(:(:(:(

Harun
19.05.2011, 18:23
Tv de veda görüntülerini izledim.Tüylerim diken diken oldu.Baya tuttu kendini ağlamamk için.Bence sönük bir veda oldu onun adına.
Onun farklı bir yeri var gönlümüzde.Elveda Yattara , herşey için teşekkürler.Seni unutmayacağız.

Bekir
20.05.2011, 02:06
Bu takımın sadece seni izlemek için izlediğim birçok maçı oldu..

Yedek Kulubesinde iken istisnasız her maç, her dakika gözüm saha kenarında,oyuna girmeni bekliyordu...

Seni çok sevdik Yattara,,sana Elveda için geldiğin Stadda küfreden şerefsizlerin aksine seni çok sevdik....

3 kuruşa şu takımda oynadığın zamanları unutup,aldığın parayı dillendirenlere inat çok sevdik seni...

Bu takım için sen hep elinden gelenin en iyisini yaptın,Biz sana inanıyoruz,Hergün farklı demeç veren Başkana değil tamamen sana inanıyoruz...

Seni önce 3 kuruşa oynattılar,Sonra 50 Türlü oyunla seni satmaya çalıştılar,onu da beceremediler futbol hayatını bitirmeye çalıştılar..

Ayağında kırığı tespit et(e)meyip,seni kırık ayakla sahaya sürenler,,Bir de pişkin pişkin,''ağrı ölçen cihazım yok'' diyerek seni seyicinin önüne attılar,Sen yine de bir şey söylemedin...

Seni o yuhalayanların arkasında eğer yönetim varsa,İnşallah tez zamanda onlarda yuhalanarak Kulupten gitmek zorunda kalırlar..

Sana bu saatten sonra Kimse gitme diyemez;

Git Yattara,Git Ama seni Çok seviyoruz,seni asla unutmayacağız...

He unutmadan senin kadar Biz de gözyaşı döktük...

Birtan Karaman
20.05.2011, 02:15
Gitmek istemiyorsun, ama Gitmen lazım İbo.

Bence sen eminim daha düşük fiyatlara bile imza atardın.

Attırmadılar.

Szymek'lere, Fatihlere, Gökdenizlere sahip çıkıp adam akıllı uğurlamalar yapsaydık farklı yerlerde olabilirdik. Bunlar futbolda çok önemli.

2. takımımız Al Shabab'tır İbo, sen rahat ol. Sen nereyeee, biz orayaa. Bize Her Yer Trabzon dedik da bi kere..

deneme61
20.05.2011, 07:54
elveda kara bela.. çok maçına gedım senı ızlemek ıcın.. bir başka idin.. kendine iyi bak

BALKAN 06
20.05.2011, 08:45
Bu takımın sadece seni izlemek için izlediğim birçok maçı oldu..

Yedek Kulubesinde iken istisnasız her maç, her dakika gözüm saha kenarında,oyuna girmeni bekliyordu...

Seni çok sevdik Yattara,,sana Elveda için geldiğin Stadda küfreden şerefsizlerin aksine seni çok sevdik....

3 kuruşa şu takımda oynadığın zamanları unutup,aldığın parayı dillendirenlere inat çok sevdik seni...

Bu takım için sen hep elinden gelenin en iyisini yaptın,Biz sana inanıyoruz,Hergün farklı demeç veren Başkana değil tamamen sana inanıyoruz...

Seni önce 3 kuruşa oynattılar,Sonra 50 Türlü oyunla seni satmaya çalıştılar,onu da beceremediler futbol hayatını bitirmeye çalıştılar..

Ayağında kırığı tespit et(e)meyip,seni kırık ayakla sahaya sürenler,,Bir de pişkin pişkin,''ağrı ölçen cihazım yok'' diyerek seni seyicinin önüne attılar,Sen yine de bir şey söylemedin...

Seni o yuhalayanların arkasında eğer yönetim varsa,İnşallah tez zamanda onlarda yuhalanarak Kulupten gitmek zorunda kalırlar..

Sana bu saatten sonra Kimse gitme diyemez;

Git Yattara,Git Ama seni Çok seviyoruz,seni asla unutmayacağız...

He unutmadan senin kadar Biz de gözyaşı döktük...
allah allah:)

3 kuruşa oynattılar,
50 türlü oyunla satmaya kalktılar,
futbol hayatını bitirmeye çalıştılar,
kırık ayakla oynatmaya çalıştılar.

tüm bunları yaptığına göre,
ne şerefsiz bi yönetim,hoca ve taraftarımız varmış heee,
yattara hariç tüm camia dan utanmaya başladım:D

BALKAN 06
20.05.2011, 09:16
şeyi unutmuşum,
sanki bizim yönetim fener yönetimi,
yataraya küfür için taraftar ayarlanması iması:eek:

Celal Demir
20.05.2011, 10:37
fatihe gökdenize şimeke yapılanlar sanada yapıldı ve bir şekilde fişini çektiler inşallah gittiğin yerde mutlu başarılı huzurlu olursun hatta inşallah öyle bir performans sergilersinki birilerini utandırırsın...

Samet Yildirim
20.05.2011, 18:19
Yattara’ya plaket http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7366-8M5X7H8J.jpg

1
2
3
4
5

Bu habere 6 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Yönetim Kurulumuz takımımızda 8. sezonunu geçiren İbrahima Yattara için tören düzenleyerek, kendisine hizmetlerinden dolayı plaket verdi.

Asbaşkanımız Nevzat Şakar, Yattara’nın uzun yıllar kulübe büyük hizmetler verdiğini vurgulayarak, “Yattara burada 8. Sezonunu tamamlıyor. Kendisine bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.
Yattara ise kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7366-1D9G1I8Y.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7366-2K2Q8V5C.jpg

------------------------------

En azindan biraz dogru düzgün ayrilmayi becerebildik...

My
20.05.2011, 21:35
Bence hiç beceremediler. Adam efsaneler arasına girmiş. Çok daha iyisini hakediyordu Yattara. İşin bittimi buruştur at sepete gibi oldu bu. Ben hiç memnun değilim.

Sibel
20.05.2011, 22:26
Yönetimin suçu Yattara'ya atıp kendini kenara çektiğini düşünüyorum.O ,Yattara oynamak için can atıyor,oyuna girmeyince yüzü düşüyor,kadroya girmek istememiş-miş...Duygusal mı bakıyorum?Bence yönetim yanlış yaptı.Bu uşağın hakkını yediler.Bunu haketmedi,bence etmedi..

Birtan Karaman
20.05.2011, 23:17
Yönetime helal...

Bunu yapmakta bir başarı.

Hami_41
20.05.2011, 23:24
Aslında burak cezalı durumda ona çok ihtiyaç var bu maçta oynasa süper olurdu...

Travelair
21.05.2011, 00:57
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7366-8M5X7H8J.jpg

SEDAT
21.05.2011, 02:18
- Valla kusura bakma Yattara efendi sadece şov adamı oldun , bu takımın ihtiyacı olduğu zamanlarda hiç yanında olmadın , o yüzden şahsım adına seni görmek dahi istemiyorum...

Ömer TOPAL
21.05.2011, 03:12
millet gibi sezon sonunu gözlemedi gitmek için sevdi, memleketi benimsedi ya...en azından daha güzel şekilde vedalaşılabilirdi...her şey bir kenara 8 yıl dile kolay....

blackrain61
21.05.2011, 14:24
Yönetime helal...

Bunu yapmakta bir başarı.

Sanirim Ironi bu. Yönetimin basarisi ne? Yattarayi bedava, bonservis bedeli olmadan araplara vermesi mi? Simdi, Sadri Sener´in önceden Gökdeniz icin de yildiz olmadigini ima ettigi gibi, mac kazandiran yildizlar bekliyorum. Madem Yattara, Gökdeniz, Fatih Tekke yildiz degildiler, kimler yildiz?

Acikcasi Yönetim bizle dalga gectigini düsünüyorum. Bedava Yattarayi gönder, ondan sonra milyon dolara yildiz ara.. Yildiz dedikleri de baska takimda oynayamayan futbolcular....Ucuz etten yani yapmaya calisiyor yönetim.

Soruyorum Yattara´yi bu sene oynatmamak icin bin dereden su getirdiler, tarafin gözünden düsürmek icin olmasin, gönderilmesini kolaylastirmak icin olmasin. Onun yerine Yattara´yi takima kazandirsaydilar, simdi bu durumlarda mi olurduk. (Acaba Fenerbahceyi yenmemimize sebep oldugu icin mi ´takimdan kesilmisti, anlamis degilim? Ancak bizler bindigimiz dali keseriz sanirim.)

Var mi yönetim, takiminda Yattara gibi sag kanati kullanan, orta yapan, top sürebilen, oyunu yönlendirebilen futbolcun. Bu arada Alanzinho´yu ve Gabric´i trilyonlar verip sol kanat icin almistin... :) Her ikiside sol kanat oyuncusu degildi. Her ikiside ne yazik ki kayboldu gitti. Kisacasi yönetim Yattarayi göndermek icin elinden geleni yapti, basarili oldular, tebrik etmek lazim. En azindan bunu basardilar. Sira sanirim Egemen´de, Selcukta... Yasayip görecegiz, simdiden gazete basliklarini görür gibiyim: Biz kalmalari icin herseyi yaptik gibi aciklamalar... Daha sonra Ünlü yildizlarin isimleri carsaf carsaf sayfalarda... Tabi sonunda son dakika anlasamadik gibi sözler...

Ben yildiz aramiyorum acikcasi, takima katki yapan futbolcu istiyorum. Cünkü sizin yildiz anlayisiniz uymuyor...

Erbay
21.05.2011, 18:12
İbrahim Yattara Gökdeniz Karadeniz Miroslaw Szymkowiak Fatih Tekke...

Murat SİSMAN
21.05.2011, 18:35
Son zamanlar kötü diye bu kadar yerin diibine sokmayın.Kayseri maçında bende çok kızmıştım.Ama hangi stada takımımızı izlemeye gitsem ibrahim yattara ooooley sesleri çıkardı.6 7 yaşındaki çocuklar yattara gidiyor yattara derlerdi.Başka futbolcumuzun adını söylememişlerdi.1 maç yada 1 sezonda adama neler yaptık neler.Bu adam değilmiydi sakat sakat top oynayan hangimiz ayağımız burkukken oynayabilirdikki.

Ilelioglu
21.05.2011, 19:48
o3lyc_kOESA

Ilelioglu
21.05.2011, 19:54
Tam 8 koca yil...Elveda Yattara...

Ilk geldigin zamanlar seninle cekildigim foto halen telefonumda kayitli duruyor, hic dokunmadim ona...

Metin Sağır
21.05.2011, 19:57
Buraya kadarmış /:

28TS61
22.05.2011, 10:46
bende fazla türkiyede yasadi :)

ben 28 yilimin belki toplasan 5 sene bile etmez belki :(

apachi61
22.05.2011, 11:44
sene 2011 hala yattara kalsın diyenlar var çok ilginç

Birtan Karaman
22.05.2011, 12:48
Olur da şans bulursan ibo, kendine oyna anasını satayım.

Son kez bencilliğini yap. Senin yaptığın bencilliğie kurban olayım lan. :)

ahmet aydın
22.05.2011, 13:02
elveda adamım...

senin gibi kanat oyuncusu degil Trabzonspora Türkiyeye bir daha gelmez.

bu takıma 8 senede çok şey verdin.

ben formamın arkasına bile 61 YATTARA yazdırdım.seni o kadar çok seviyordumki nicklerimin hepsi Yattarayıdı.artık lakabımda Yattara.

elimden geldigi kadar seni takip etmeye çalışacagım.

seni çok seviyorum

ADAMSIN

bu kalp seni unuturmu...

Fatih
23.05.2011, 17:49
Güle güle Yattara...

Umarım gittiğin yerde Afrika'daki aç kabilen için yeterli parayı kazanırsın.

DeAgLeMaNyAq
23.05.2011, 18:17
Trabzon'u ve Trabzonspor'u Jaja'dan daha fazla sevdiği ortada. Ama biz de değerler yitirildikten sonra anlaşılır...

Oğuz ZEYTİN
23.05.2011, 18:28
27 resmi maç - 14 defa ilk on bir

4 gol 6 asist

*

Teşekkürler ve güle güle Yattara!

Sibel
23.05.2011, 20:45
Ben seni hiç unutmam.En azından candan sevdin ya bu renkleri bu şehri..Bu yetti bana.

Erbay
23.05.2011, 20:49
Gitmeee :(

clever61
23.05.2011, 20:51
Yaptıkların için teşekkürler. Oynadığın zaman taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandığın tartışılmaz fakat artık
Trabzonspor'a verebileceğin bir şey kalmadı. Yolun açık olsun.

BizeHerYer61
23.05.2011, 23:47
İbrahim Yattara - Gökdeniz Karadeniz - Miroslaw Szymkowiak - Fatih Tekke

Tek değilsin, böyle gönderilen yıldızlarımızın yanına ekledim ben seni isim olarak..
Yaptığın herşey için teşekkürler. Yolun açık olsun.

Fatih Özkan
23.05.2011, 23:49
Unutulmayacağın kesin Kara Bela!
Maraton biletleri için "Yattara Tarafı" diye satış yapıldığını da unutmayacağım...

Cem Akyüz
24.05.2011, 00:01
Sonunda gidiyor

Mustafa ÖZDEMİR
24.05.2011, 00:02
unutmayacağız seni...

Asi Çaykaralı61
24.05.2011, 00:04
Yattara tekrardan vermiş olduğun emeklerden dolayı teşekkürler.Gelecek hayatında başarılara dilerim

Mustafa Yılmaz.20
24.05.2011, 10:47
Yunus Emre Sel:

Yattara, bugün Trabzon’dan ayrılırken havalimanından gözyaşlarına hakim olamadı. Hıçkırarak ağlayan Yattara, “Kalbim burada atacak” dedi.

Türkiye yazan, üzerinde Türk bayrağı t-shirti ile yapmacık değil gerçek gözyaşları ile veda etti karaoğlan

Yattara'nın veda anında orada bulunan 4 kişiden biri olmak çok acı verici. Röportajı yarın yayınlayacağım ama o gözyaşlarını asla unutmam

hamucera
24.05.2011, 10:54
Yunus Emre Sel:

Yattara, bugün Trabzon’dan ayrılırken havalimanından gözyaşlarına hakim olamadı. Hıçkırarak ağlayan Yattara, “Kalbim burada atacak” dedi.

Türkiye yazan, üzerinde Türk bayrağı t-shirti ile yapmacık değil gerçek gözyaşları ile veda etti karaoğlan

Yattara'nın veda anında orada bulunan 4 kişiden biri olmak çok acı verici. Röportajı yarın yayınlayacağım ama o gözyaşlarını asla unutmam

bu mesajları bende okudum yazık gerçekten, yönetim sana da birşey demiyorum artık yuh olsun

magicyattara
24.05.2011, 11:00
Güle güle Yattara..geldin ve geçtin..kalplerimizde iz bıraktın..unutulmayacaksın..

Celal Demir
24.05.2011, 11:19
yönetimin artık bittiniz gözümde.. ulan adam 8 yıldır iyi kötü hizmet etti bumudur bunun karşılığı yazıklar olsun hepinize defolun gidin adam nasıl ağladıya yeminle içim acıdı... böyle rezillik olmaz böyle vefasızlık olmaz, böyle vurdumduymazlık olmaz, böyle beceriksizlik iş bilmemezlik olmaz, şu görüntüler bana çok dokundu emeği geçen herkese yazıklar olsun diyorum...

yigits
24.05.2011, 11:26
Forum yöneticilerinden isteğim şudur. Yattara başlığı lütfen kapatılmasın ve nostalji bölümünde de açılmasın böyle bi başlık çünkü gönlüm el vermez.O hiç gitmedi bizden ve yine bize dönecek!

Özge
24.05.2011, 11:27
Ah be Yattara:(

Celal Demir
24.05.2011, 11:31
fatihe gökdenize hüseyine yapılan şimdide yattaraya yapıldı bizden giden futbolcu gittiği takımı şampiyon yapıyor eğer yattarın gittiği takım şampiyon olursa söylenenlere inanacağım gerçekten...

robinhood61
24.05.2011, 11:33
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=84170

Celal Demir
24.05.2011, 11:35
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=84170

çok şeyler söylemek istiyorum ama ceza alırım siz anlayın işte içimden geçenleri...

Erdinç Dilek
24.05.2011, 11:39
güle güle Kara Bela

Erbay
24.05.2011, 11:49
Gözlerim doldu anasını satayım.

Mustafa Yılmaz.20
24.05.2011, 11:50
http://www.dha.com.tr/fotogaleri/act/13506_2534_24052011_4.jpg

(http://www.dha.com.tr/dhaalbumdetay.asp?kat=13506&page_number=3) http://www.dha.com.tr/fotogaleri/act/13506_2534_24052011_3.jpg

(http://www.dha.com.tr/dhaalbumdetay.asp?kat=13506&page_number=4) http://www.dha.com.tr/fotogaleri/act/13506_2534_24052011_2.jpg (http://www.dha.com.tr/dhaalbumdetay.asp?kat=13506&page_number=5)
(http://www.dha.com.tr/dhaalbumdetay.asp?kat=13506&page_number=4)
(http://www.dha.com.tr/dhaalbumdetay.asp?kat=13506&page_number=3) (http://www.dha.com.tr/dhaalbumdetay.asp?kat=13506&page_number=3)

Cengiz Çubukcu
24.05.2011, 11:57
benim de gözlerim doldu, ulan yerli oyuncular bir Yattara kadar olamadınız !! bir laf da yönetime ''lütfen Yattara için Trabzonda bir maç ayarlayın'' ....

TSelif
24.05.2011, 12:01
Benim de gözlerim doldu .. Yattara seni biz hiç unutmayacağız. Bu yönetimin sana yaptıklarını da..
Biz seni seviyoruz bazı hainlere aldırma sen onlar paralı asker..
Yolun açık olsun YATTARA

melih61
24.05.2011, 12:07
yönetimden adam yoksa yanında, bizi doğru mu yönetiyor yani bu büyükbaşlar??????yok arkadaş ya

melih61
24.05.2011, 12:11
bu adamın trabzonspor diye takımı var ginede...adam cumhurbaşkanından,başbakandan aziz gibi emre gibi gökhan gönül gibi şampiyon yap bizi de demiyor gineye hastane yapacam yardıımcı olurmusunuz diyor....sonra paracı diyenler bu adam tüm sülalesine bakıyor benim bildiğim kıbrısta kuzenini okutuyor düşünün ailesi belkide çok kalabalık belki köyüne bakıyor komple...yanında olamadık ya yattara lanet olsun diyorum...8 yıl nedemek ????????

Oğuz ZEYTİN
24.05.2011, 12:21
İtiraf etmeliyim, gideceği zaman bu kadar üzüleceğimi düşünmüyordum; yanıldım.

Arka arkaya zor olaylar yaşıyoruz. İnşallah aydınlığa çıkarız.

Bence Yattara'dan sonra "61" numarayı sahada kimse giymesin. Taraftarın olsun veya müzeye kaldırılsın 61.

İnşallah dilediği ortamı bulur. Her şey için teşekkürler...

Deniz Tosunoğlu
24.05.2011, 12:24
Beni bile aglattin Yattara.. Fotograflari gördükten sonra icim ciz etti :(

Sefaenes
24.05.2011, 12:25
sana cok kiziyordum o vurdum duymaz hareketlerine senin iyi oyuncu oldugunu bildigim icin kiziyordum bu ayrilis resimlere gözüm doldu keske eski yattara olsaydi gitmeseydin. Bu takima senin gibi oyuncu gelmediydi seni cok özliyecegiz

Berat Akçay
24.05.2011, 12:27
Benide ağlattın yattara :(:(

Keleşoğlu
24.05.2011, 12:28
2011 sen ne pis bir yılsın ya! üzüntü üstüne üzüntü

Burak
24.05.2011, 12:30
Babannem bile ağladı ya...

memoFli
24.05.2011, 12:35
Ulan adamı bi uğurlasaydılar en azından.Bumudur Trabzonsporlunun vefası..yazıklar olsun..
Yolunda bahtında açık olsun Kara Uşak..

coren
24.05.2011, 12:43
Ulan ne vefasız taraftarımız var yahu!!! Yattara'yı harcadık ya helal olsun bize. Adam bu sezon bile dünyanın asistini yaptı daha ne yapsın. 8 yıllık emeğin karşılığı buydu heralde. Harbi yazıklar olsun ya. Güle güle Yattara biz seni hep iyi hatırlayacağım senin gibisi gelmedi bu takıma.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
24.05.2011, 12:46
Açıkçası son birkaç sezondur beni en çok üzen futbolcu Yattara'ydı. Çünkü ilk birkaç yılında yüzümü en çok güldüreni de oydu. Şota'yı hayal meyal hatırlıyorum, sadece ismen. O yüzden bana futbolu sevdiren isimdi. Hele ki Samsun maçında attırdığın golü unutamam. Samsun'daki birçok sivrisineğe kapak gibi gelmişti o gol. Sözün kısası vefasızız arkadaş. 3-4 yıl önce Yattara diye bağıran tribünlerden hiç mi giden olmaz uğurlamaya? Fotoğrafları görünce gerçekten utandım. Taraftar olarak bazı şeyleri haketmiyoruz galiba.

Murat Hızal
24.05.2011, 12:51
Yazıklar olsun hepimize Trabzonspor tarihine damga vurmuş bir adamı bu şekilde uğurladığımız için.

Hepimize yazıklar olsun.

Selman
24.05.2011, 12:52
Vefasız olduğumuzu biliyordum da bu kadarı da fazla.Ayıptır, günahtır. Bu da mı sahte gözyaşları ey Trabzon ! Seviyorum seni Yattara, yolun açık olsun. Unutulmayacaksın !

Hüseyin İlkin
24.05.2011, 12:58
Sen var ya sen, gider ayak üzdün bizi.

Her şey için teşekkürler, arada kopup gelmeyi unutma.

Miraç Atalay Çiftçi
24.05.2011, 13:01
Adı İbrahima Yattara olan birinin, il'deki ülke'deki çocuklara sahada top oynarken Yattara'yı kendileri gibi görmelerini sağlayan birinin Trabzonspor'dan bu şekilde gönderilmemesi gerekirdi.

Acı...

ozzy!
24.05.2011, 13:02
Heykeli dikilmeli bence.

asil suskun
24.05.2011, 13:05
ALLAH verdigin hizmetlerden dolayi senden razi olsun

Emirhan Ömeroğlu
24.05.2011, 13:08
hey gidi hey bir devir daha bitti Trabzonda.. Güle güle karabela.. Güle güle siyahinci..

Samet Yildirim
24.05.2011, 13:13
Aglama be Ibo benide aglatacaksin....

Son 2 senede sana yapilan haksizliklari hic unutmayacagim seninde unutmayacagin gibi...

munzevil
24.05.2011, 13:14
ulan gara bela sessizce geldin,sessizce gittin.
Ama gökkubbemizde hoş bir seda bıraktın hoşçakal
Umarım hayat gönlünce olur.

Kazım Uzunboy
24.05.2011, 13:14
http://www.haber61.net/images/photo_news/39536.jpg

sercaninanc
24.05.2011, 13:15
Trabzonspor'un kaptanı İbrahima Yattara, 8 yıldır formasını giydiği Trabzonspor'a veda etti. Suudi Arabistan'ın Al Shabab takımı ile anlaşan Yattara, bugün Trabzon'dan ayrılırken havalimanından gözyaşlarına hakim olamadı. Hıçkırarak ağlayan Yattara, "Kalbim burada atacak" dedi.

Trabzonspor'la sözleşmesi sona eren ve Suudi Arabistan'ın Al Shabab takımı ile anlaşan kaptan Ibrahima Yattara, bugün Trabzon'a veda etti. 8 yıldır bordo - mavili formayı giyen ve Trabzonspor taraftarlarının bir dönem en çok sevdiği isimlerden olan Yattara'yı havalimanında en yakın arkadaşlarından olan futbolcu Hasan Üçüncü ile birlikte 4 kişi uğurladı. Üzerinde Türk bayrağı bulunan ve Türkiye yazan kırmızı - beyaz bir t-shirt giyen Yattara'yı hiçbir yönetici veya taraftarın uğurlamaması ise dikkat çekti.

HIÇKIRIKLARA BOĞULDU

Bordo - mavili formayı öpen Yattara, "Hiçbir zaman başka bir takımı bu kadar sevmeyeceğim. Gidiyorum ama kalbim burada atacak" dedi.

Yattara güvenlik kontrolünden geçmek için arkadaşlarıyla vedalaşmaya geldiği sırada ise gözyaşlarına hakim olamadı. Hasan Üçüncü'ye sarılarak hıçkırarak ağlamaya başlayan Yattara, uzun süre gözyaşlarına hakim olamadı. Bu sırada Yattara'yla birlikte havalimanında bulunan diğer arkadaşları da gözyaşlarına boğuldu. Daha fazla vedalaşmaya dayanamayan Yattara, koşarak güvenlik kontrolünden geçti ve ardına bakmadan içeri geçti. Yattara'nın veda anındaki gözyaşlarına şahit olan havalimanında bulunan bazı vatandaşların da duygulandığı gözlendi

fotolar

http://spor.milliyet.com.tr/Spor/SonDakika.aspx?aType=SonDakikaGaleri&ArticleID=1394116&PAGE=1

Ozan Yazıcı
24.05.2011, 13:16
Uğurlanmaması acı ve ayıptır, emeği çoktur..

Emre HIZAL
24.05.2011, 13:19
Ulan kotu oldum ah be kara uşak alexden 10 kat iyi topcuydun kullanamadin yada kullandirtmadilar yeteneklerini.

Enes
24.05.2011, 13:21
ALLAH yardımcın olsun oralarda,tabiki unutulmayacaksın....

Mustafa Yılmaz.20
24.05.2011, 13:22
http://webtv.hurriyet.com.tr/4/17100/0/1/yattara-hickira-hickira-agladi.aspx

mehmets61
24.05.2011, 13:23
vayy bee gittin:(hoşçakal kara bela...

Arif Timurcioğlu
24.05.2011, 13:27
Yıllarını vermiş bu takıma ve trabzona kolay değil ayrılmak, artık zamanıydı yattara tadındaydı herşey umarım ilerde değişik görevlerde tekrar yollarımız kesişir aramıza dönersin yolun açık olsun hizmetlerin için teşekkür ederiz.

SADECETRABZON61
24.05.2011, 13:27
Yattarayı Unutmuycaz..
İnşallah Yattara gibi bir adam alır Yönetim..

Celal Demir
24.05.2011, 13:37
tek suçlu yönetimdir aslında Trabzon daki taraftarlarımızada kızmıyor değilim. hiçmi değeri yoktu gözünüzde yattaranın evet belki son yıllarda çok faydası olamadı ama TRABZONSPOR luydu ve çok seviyordu bizleri gerçekten bazı şeyleri hak etmiyoruz biz....

Şahinoğlu
24.05.2011, 13:41
Bahtın ve yolun açık olsun Sürmeneli Yattara çok sevdik seni

Tolga Han
24.05.2011, 13:45
seni çok sevdik be yattara :(
Allah yolunu bahtını açık etsin
hoşçakal...

Nihal Ayvaz
24.05.2011, 13:52
Maçların en umutsuz anlarında Yattara girse oyun değişir diye umut bağlayacağımız bi Yattara'mız yok artık.

Görüntüleri görünce kötü oldum.Güle Güle kara belaaa..

Semra
24.05.2011, 13:58
Görüntüleri izlerken kendimi tutamadım :(
seni hiç unutmayacağız, sen de bizi unutmayacaksın inşallah birgün yollarımız yine kesişir.
Yolun şansın açık olsun.

Davut Özdemir
24.05.2011, 14:07
Hep mi acı bizlere arkadaş, hepmi ayrılık.

Biliyorum bende git istedim ama,

Gözyaşların mahvetti bizi

Özge
24.05.2011, 14:14
Her şey üst üste geldi:( Keşke videoyu izlemeseydim çok kötü oldum :( Dile kolay 8 yıl ... Seni unutmayacağız.

Mert Oğuzlu61
24.05.2011, 14:20
yattara yı bu şekilde göndermek... yazıklar olsun...

-Samet
24.05.2011, 14:21
Güle Güle Yattara...

ARAF
24.05.2011, 14:22
seni hep sevdim hepte seveceğim

güle güle kara bela

amour_61
24.05.2011, 14:24
Gider ayak ağlattın beni güle güle yattara :(

GULER
24.05.2011, 14:33
Gule gule POKU.. Yolun her daim acik olsun, bu camia seni hic bir zaman unutmayacak.

slmn
24.05.2011, 14:43
8 senesini verdi neden hiç bi grubumuz uğurlamaya gitmedi bi hasan üçüncü varmış vefalı.

Nihal Ayvaz
24.05.2011, 15:04
http://2.bp.blogspot.com/_opOvRUt4j_Y/Se2bZCRG81I/AAAAAAAAAbA/ZXUYqSWrFfs/s400/yattara.jpg

Asi Çaykaralı61
24.05.2011, 15:17
Yattara beni gene üzdün gelecek hayatında başarılar

Kul
24.05.2011, 15:19
Giderken ağlattın bizi be kara bela..

Erbay
24.05.2011, 15:25
Senin ortalayıp da boşa giden toplar aklıma geliyor da... Vay be, çok koydu gitmesi.

alfadog61
24.05.2011, 15:26
yolun acik olsun kaptan ....

Efendioglu
24.05.2011, 15:28
Ya niye beceremiyoruz jübile yaptırmayı yada en azından adam gibi uğurlamayı yemişim şampiyonluğu böyle manevi şeyler daha önemli gitgide dağılıyor takım hiç iyi görmüyorum takımımızı.

evranosbey61
24.05.2011, 15:36
elveda karabela bu sene her oynayışında beni ekran başında sinirden delirtsende elveda bizden olmayı başarabilmiş sürmeneli uşakk

ThePatriot61
24.05.2011, 15:42
Adam gibi hic vedalasamiyoruz. Yattarayi Avni Akere cikaracaktin ve 20.000 kisi önünde alkislatacaktin. Böyle bir vedayi hak etmemisti. Hoscakal Yattara. Ara sira ugra yine buralara. Futbolculuk dönemi bittiginde de hocalik falan yaparsin Insallah.

Emirhan Makul
24.05.2011, 15:42
Ağladın ağlattın lan

Ne olursa olsun seni çocuklarıma anlatacağım kara bela , o ilk geldiğin gün bile aklımda o izli yüzün değişti yaşlandın ve gidiyorsun.

Sen yabancı felanda değilsin bizim köyden birisin işte hiç bir yerede gitmedin o stadda bizim aramızda izleyeceksin maçı ve bizimle birlikte televizyonlarda.

Allah işini rast getirsin geri kalan futbol hayatında sakatlık yaşamazsın inşallah.

Seni Çok seviyoruz Gara Oğlan.

Bayraktaroğlu
24.05.2011, 15:45
İbrahim unutmayacağız ne seni ne de ligde attığın o enfes çalımları.Sen artık Türk'sün güle güle demiyorum burası zaten senin vatanın...Bu taraftarı sende unutma

Erdogan
24.05.2011, 15:48
bu sekilde aglayarak giden tek yabanciyi yalniz yollamak trabzonspor taraftarina yakismadi.

DeAgLeMaNyAq
24.05.2011, 15:48
Şu vedası bile niye gittiğinin özetidir. Hadi takımda belli kesimin ona soğuk baktığı biliniyordu. Ama en yakın arkadaşlarım dediği Umut ve Tolga'nın da uğurlamaya gitmesini beklerdim...

Batuhan
24.05.2011, 15:52
Özellikle son senelerde sevgim azalmıştı ama beni şu hâlinle üzdün be Yattara, yolun açık olsun..

Bayraktaroğlu
24.05.2011, 15:53
http://www.ntvspor.net/video-galeri/yattarayi-da-aglatirlar

h@msi61
24.05.2011, 15:54
Sampiyonlugun gidisi, Gabric'in kazasi, Yattara'nin vedasi... Nasil bir hafta bu boyle... Agliyoruz...

Bu adam boyle gitmemeliydi, o havaalani Ibrahim Yattara tezahuratlariyla inlemeliydi... Trabzon senin evin Yattara, gel ara sira...

Tyler Durden
24.05.2011, 15:54
Taraftarin adam gibi adam diye bagrina bastigi Egemen'e bakin.Birde en iyi doneminde dahi bu takimi birakmayan Yattara'ya..
Helal olsun sana Yattara.Dilerim tum hayatin boyunca basarili olursun KARA BELA..

61_Hasan_69
24.05.2011, 15:59
çocukluğumun yıldızı unutmayacağım seni .... şu kadronun en son elemanıda gitti elimizden Szmykowiak - Gökdeniz - Yattara - Tekke....

Cem Balcı
24.05.2011, 16:00
Yolun açık olsun kara bela.

highlander
24.05.2011, 16:12
Yalnız bir veda hiç yakışmadı.Şehirle,takımla Trabzon'un herşeyiyle bu derece kaynaşmış,bu denli yetenekli bir adamı yalnız göndermek buralardan, hiç olmadı.Herkesi,herşeyi kıyasıya eleştiren,burun kıvıran biz taraftarlar artık kendi desteğimizi,bakış açımızı,katkımızı,vefa duygumuzu dürüstçe gözden geçirmeliyiz.

a.fındıkoğlu
24.05.2011, 16:16
olmadı boyle veda....seni omuzlarda göndermek vardı....vay be 3 kişi trabzndan senı ugurlamıs.....yakışmadı

Mert Marabaoğlu
24.05.2011, 16:17
İbrahime Yattara, sen bizim çocukluğumuz hiperstar'ı megastar'ı vs.. herşeyiydinn..

kalbimde çok büyük yerin var adamımm...

SENİ SEVİYORUZ...

Yolun açık olsun..

Çağdaş DENİZ
24.05.2011, 16:19
yazıklar olsun bize yazıklar olsun trabzonspor yöneticilerine...

Hürgün Aygün
Gerçekten çok üzülüyorum.Gitmesi doğru ancak bir burukluk oluyor insanın içinde arkasında adının yazdığı formamı ömür boyu saklıyacağım hatıra olarak yolun açık olsun Yattara...

Sibel
Şu çocuğu bu taraftara doğru dürüst veda ettirmeyen yönetime ne desem bilemiyorum.Ey Allah'ım...Ağlamaktan usandım.Şuna bak,yazık değil mi ona:(

ahamitokutan
24.05.2011, 16:21
içim burkuldu ya :( yolun açık olsun yattara.gönül isterdi ki şampiyon efsane kadro içinde olasın ama n'apalım kısmet böyleymiş.

Halit Aydın
24.05.2011, 16:37
Yattara'nın gideceği saat internette önceden duyurulsaydı orada 4 kişi yerine yüzlerce kişi olurdu. Sorun iletişimsizlik. İnanın çok insan pişmandır uğurlayamadığına.

Fatih'in ayrılığı da böyle olmuştu. Sessizce.

Murat'
24.05.2011, 16:40
Başlıkta Üçüncü ibaresini görünce, ne oldusa Üçüncü olduktan sonra oldu diye düşündüm.O bizim aklımızda hep Yattara olarak kalacak, keşke hiç Üçüncü olmasaydı diyesim bile var.Yolun açık olsun kara bela.

İsmail Coşgun
24.05.2011, 16:40
Ağlamak istemeyen izlemesin!

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92963

Egemen Yılmaz
24.05.2011, 16:44
Yolun açık olsun Yattara, veda edemedik sana ama asla unutulmayacaksın...

.....
24.05.2011, 16:45
Bu gönül seni unutmaz.

Seviyoruz seni...

Ahmet Başkaya
24.05.2011, 16:50
Trabzon'a bu kadar bağlanma sebebimsin belki .

Güle güle git Kara Bela ama dönmen şartıyla bir gün .

Mehmet Fatih Silik
24.05.2011, 16:51
bogazim dügümlendi....onu o halde görmek cok kötü...ALLAH yolunu acik etsin KARA BELA...

Bayraktaroğlu
24.05.2011, 16:52
O çalımları unutmamız mümkün değil.Her şey için Teşekkürler Yattara

Fatih Özkan
24.05.2011, 16:52
Unutmak mümkün değil...

Bayraktaroğlu
24.05.2011, 16:54
http://video.mynet.com/snow6138/yattara-show-trabzonspor/298127/