PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 96 97 98

Mustafa Yılmaz.20
27.01.2011, 12:56
Saçmalamayın ya.. Adam daha 30 yaşında, futbolu bırakması gerekiyormuş. Bu kadar nankör ve takıntılı taraftar görmedim.

#DcK``
27.01.2011, 13:03
bende begewndim dun. iyi top tuttu ayaginda. ve mucadele etti. demekki fbye karsi yedek cikacak, buda kesinlesti.

Goldede payı war ayrıca takımda tek orta kesen adam bna göre

Recep KINALI
27.01.2011, 13:10
miadı doldu maalesef.. iyi bir yedek olur ancak..

#DcK``
27.01.2011, 13:14
Gençliğinde Keşfedılseydı R.madrid Barcelona Gezerdi vaLLa . . .

ozzy!
27.01.2011, 13:30
Tek başına çabaladıç,iyiydi.

Alihan Ertürk
27.01.2011, 13:43
Bence kötüydü.
Onun maçı olabilirdi ama değerlendiremedi bu şansını.

Mücadele etmiyor, top kullanamıyor diye eleştirdiğim Alanzinho bile dün ondan daha çok mücadele etti, daha iyi top kullandı.
Hem kafa olarak hemde fiziksel anlamda bitmiş.

Önümüzdeki sene bu haliyle takımda olması zor. Konyaspor'da görebiliriz kendisini.

Erbay
27.01.2011, 13:47
Hazırlık maçlarında o deparları atan adam yaşlanmış olamaz daha 2 hafta öncesi yahu. Yattara korkak oynuyor dedim dün, çalım atmaya korkuyor artık. Rakip hamle yapmadığı zaman bitiyor bir anda.

Harun-61
27.01.2011, 14:26
Hazırlık maçlarında o deparları atan adam yaşlanmış olamaz daha 2 hafta öncesi yahu. Yattara korkak oynuyor dedim dün, çalım atmaya korkuyor artık. Rakip hamle yapmadığı zaman bitiyor bir anda.

Hak veriyorum sana, sakatlikdan mi korkuyor bilmiyorum ama bazi pozisyonlarda bariz sekilde gözüktü bu durum.

Travelair
27.01.2011, 14:41
Beşiktaş maçında daha iyi buldum. Kısaca kendine güven eksikliği var diyebiliriz. Temposunu bulabilmek için karşı güvene de ihtiyacı var ve disiplinli yaşama devam etmesi gerekir

Ömer Yüce
27.01.2011, 14:49
Hak veriyorum sana, sakatlikdan mi korkuyor bilmiyorum ama bazi pozisyonlarda bariz sekilde gözüktü bu durum.

En son o uzun süren sakatlığından beri artık eskisi kadar cesur değil...

erolizmts
27.01.2011, 15:36
Halâ hızlı hücumlarda takımın hızını kesiyor. Halâ ayağına topu alınca, karşısına 2-3 futbolcunun gelmesini bekliyor. 3 yıl önce geçebiliyordu ama artık geçemiyor. Takım oyununa ayak uydurmayıda istemiyor. Alanzinho ile beraber sezon sonu teşekkür edilip gönderilmeli.

lutfu61
27.01.2011, 17:05
ya abartmayın isterseniz, ne yapacaktı, 5 kişiyi geçip uzaktan şut mu çekecekti :)

Çağdaş DENİZ
27.01.2011, 17:10
yattara dün kariyerinin en iyi maçını çıkardı bence...

bangkook_61
27.01.2011, 19:47
yattara dün kariyerinin en iyi maçını çıkardı bence...

Sen sanırım maçları geçen seneden itibaren izlemeye başladın

Mesut
27.01.2011, 20:01
ilk yarı daha istekli daha iyiydi hatda ilk yarıda ayakda kalan tek oyuncumuzdu ikinci yarıda tam tersi oldu.

Ömer Yüce
27.01.2011, 21:55
Artık Yattara 45 dakka oyuncusu olarak bu takımda yer bulur. Çünkü zaten gelişim çağlarında alt yapıya sahip bir oyuncu değildi...

volkan_627
27.01.2011, 22:17
fener maçında kesinlikle oyuna sonradan girmeli. nasıl olsa fener 60 dan sonra düşercek. yattara parçalar onları. artık 90 dakika değil ama taktik oyuncumuz olarak yer bulmalı. her zaman böyle bir silahın olacak yanında. maç başı anlaşma yapılıp takımda tutulmalı. ayrıca bu adamı göndermek olmaz artık. bir şekilde kalsın trabzonsorda...

FC-ST-PAULI-61
27.01.2011, 22:54
Artık Yattara 45 dakka oyuncusu olarak bu takımda yer bulur. Çünkü zaten gelişim çağlarında alt yapıya sahip bir oyuncu değildi...
Alt yapi ile ne alakasi var?

Samet Yildirim
27.01.2011, 23:39
Önemli bir oyuncu ve cok katkisi olacak.

Fatih
27.01.2011, 23:41
Geriye düştüğümüz maçlarda sonradan oyuna girip iyi oynadığını hatırlamıyorum.

Tolga Kurt
28.01.2011, 00:45
Pawele yaptığı orta resmen adamın kafasına çarptı çok isabetli ortalar açıyor

Mustafa Yılmaz.20
28.01.2011, 09:22
Pawele yaptığı orta resmen adamın kafasına çarptı çok isabetli ortalar açıyor
Koskoca 25 kişilik kadrodaki tek kanat oyuncumuz zaten. Açık ara da en iyi orta açan oyuncumuz. Umut'la hiç anlaşamıyor. O yüzden herkes de Yattara'ya giydiriyor. İnşallah Pawel o topları gol yapar da, değerini anlarız İbo'nun..

ahmet aydın
28.01.2011, 16:39
Koskoca 25 kişilik kadrodaki tek kanat oyuncumuz zaten. Açık ara da en iyi orta açan oyuncumuz. Umut'la hiç anlaşamıyor. O yüzden herkes de Yattara'ya giydiriyor. İnşallah Pawel o topları gol yapar da, değerini anlarız İbo'nun..
bu adamin ayarinda kanat oyuncusu yok:alkış:

Asi Çaykaralı61
30.01.2011, 09:05
Yattara babadan FB maçı yorumu!

http://www.haber61.net/images/news/34777.jpg

Baba Salihu Yattara, oğluna hayran!

Trabzonspor’un kaptanı Gineli İbrahima Yattara’ya babası Salihu Yattara da hayran.
Oğlunun yıllardır Trabzonspor’da oynadığını ve onu sürekli yakından takip ettiğini ifade eden baba Salihu Yattara, “Oğlum benim en beğendiğim futbolcuların arasındadır. Klasik hareketleriyle insanların gönlünde taht kurdu
benimkinde de olduğu gibi. İbrahima’nın Trabzonspor’da başarılı olduğunu düşünüyorum”

“FENERBAHÇE’Yİ YENECEKLER”

Baba Salihu Yattara, Trabzonspor'un yarın Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe ile karşılaşacağını hatırlatarak, “Trabzonspor ligde harika bir şekilde yolunda ilerliyor. Bu saatten sonra büyük bir kaza olmadığı taktirde ben Trabzonspor’un şampiyon olabileceğini düşünüyorum. Yarın da Fenerbahçe maçı var ve o maçı kazanacak Trabzonspor ben buna çok inanıyorum. Yattara da ve diğerleri de öyle inanıyorlar galibiyete. Bu şekilde ilk yarıyı birinci tamamlayıpta ikinci yarıyı lider bitirebilir Trabzonspor aksini düşünmüyorum. Yattara ile de konuşuyoruz ve o da kesinlikle şampiyon olmayı çok istiyor. Şampiyon bir takımda oynamak oğlum için de benim içinde ayrı bir gurur” diye konuştu.
Baba Salihu Yattara, TS Club’a uğrayarak oğlu Yattara’nın giydiği 61 numaralı formayı satın aldı.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=74874

.....
30.01.2011, 09:16
Oynarsa ikinci yarı oynar diye düşünüyorum. Hemde çökertir o kanadı gol ortaları gol pasları hatta gol bile atar :)

Asi Çaykaralı61
30.01.2011, 09:18
Kaptanımız Yattara'ya bugün çok iş düşecektir.İlk 11'de beklediğim futbolcularımızdan bir tanesi bir söz vardır ya sazı eline alması lazım.Bende diyorum ki artık Kemençe'yi eline alması lazım :)

.....
30.01.2011, 09:24
İlk 11 de oynayacağını düşünmüyorum. Ama tabi doğrusunu Şenol Hocamız bilir :)

Asi Çaykaralı61
30.01.2011, 09:25

Son haftalardaki formda bir Yattara'yı kim oynatmak istemez ki :)

Ayrıca haklısınız Şenol Hocamızın kararına saygı duymak lazım :)

.....
30.01.2011, 09:32
Burak var Yattara dinlensin hem Beşiktaş maçında da oynadı yoruldu :)

Ertan 51
30.01.2011, 11:45
Yattara babadan FB maçı yorumu!

http://www.haber61.net/images/news/34777.jpg

Baba Salihu Yattara, oğluna hayran!

Trabzonspor’un kaptanı Gineli İbrahima Yattara’ya babası Salihu Yattara da hayran.
Oğlunun yıllardır Trabzonspor’da oynadığını ve onu sürekli yakından takip ettiğini ifade eden baba Salihu Yattara, “Oğlum benim en beğendiğim futbolcuların arasındadır. Klasik hareketleriyle insanların gönlünde taht kurdu
benimkinde de olduğu gibi. İbrahima’nın Trabzonspor’da başarılı olduğunu düşünüyorum”

“FENERBAHÇE’Yİ YENECEKLER”

Baba Salihu Yattara, Trabzonspor'un yarın Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe ile karşılaşacağını hatırlatarak, “Trabzonspor ligde harika bir şekilde yolunda ilerliyor. Bu saatten sonra büyük bir kaza olmadığı taktirde ben Trabzonspor’un şampiyon olabileceğini düşünüyorum. Yarın da Fenerbahçe maçı var ve o maçı kazanacak Trabzonspor ben buna çok inanıyorum. Yattara da ve diğerleri de öyle inanıyorlar galibiyete. Bu şekilde ilk yarıyı birinci tamamlayıpta ikinci yarıyı lider bitirebilir Trabzonspor aksini düşünmüyorum. Yattara ile de konuşuyoruz ve o da kesinlikle şampiyon olmayı çok istiyor. Şampiyon bir takımda oynamak oğlum için de benim içinde ayrı bir gurur” diye konuştu.
Baba Salihu Yattara, TS Club’a uğrayarak oğlu Yattara’nın giydiği 61 numaralı formayı satın aldı.

Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=74874
İbo'nun oğlunun adı babasının adı galiba,
bizdeki gelenek onlarda da varmıydı,yoksa Yattara'nın Sürmene tarafımı ağır bastıki:)

Onur
30.01.2011, 13:15

Ben de ilk 11 çıkmayacağını düşünüyorum. Belki 2. yarı belki 60. dk dan sonra yorulmuş bir savunma hattına karşı dinç bir Yattara'yı oynatmak daha faydalı olabilir.

DeAgLeMaNyAq
30.01.2011, 21:18
Ben Yattara'nın sonradan girip tek başına oyunun kaderini değiştirdiği bir maç hatırlamıyorum. O yüzden pek sürpriz yaşamadım...

Batuhan
30.01.2011, 21:19
Devam et bu formunla Yattara. O sözleşme kağıdını zor görürsün biraz.. Yazık.

Misina
30.01.2011, 21:28
Küçük maçların büyük yıldızı ! Şekerspora kupada attığın gol için teşekkürler !!!

Sefa Murat Dokuz
30.01.2011, 21:28
Ben Yattara'nın sonradan girip tek başına oyunun kaderini değiştirdiği bir maç hatırlamıyorum. O yüzden pek sürpriz yaşamadım...
Yoruma gerek var mı bunun üstüne.;)

Hürgün Aygün
30.01.2011, 22:14
Burak 1 Yattara 2.Çok etkisizlerdi.

Yavuz Hasan
30.01.2011, 23:24
yararından çok zararı var

FC-ST-PAULI-61
30.01.2011, 23:28
Burak 70 dakika oynadi yattara 25 dakika.Buragi hic Sahada görmedim.Yattara en azindan Top ile bulustu

Sefaenes
30.01.2011, 23:31

aynen benim düsüncem. Yattara bir takim oyuncusu olamadi, artik bundan sonra yattarasiz düsünülmeli yerine oyuncu alarak ama tabi sene sonu. Insan biraz ugrasir.

Fatih
30.01.2011, 23:31
Geriye düştüğümüz maçlarda sonradan oyuna girip iyi oynadığını hatırlamıyorum.
Keşke yanılsaydım.

Özge
31.01.2011, 00:07
Oyuna girmese daha iyiydi.

dimsag
31.01.2011, 00:14
yattara gününde olursa iyi oynuyormuş spikerde aynı şeyi söylüyor yorumcusuda peki yattaranın gününde olduğunu önceden bilen birisi varmı gerçekten yazık alex dakika 80 pres yapıyor yattara ikinci yarı oyuna girdi önündeki rakibe basmıyor

Mellih
31.01.2011, 00:15
soyadı üçüncü olunca oyunuda birine benzemeye başladı.. :D

ilhan
31.01.2011, 00:23
Takım olarak kötüydük. Yattara hareketlilik getirir diye düşünüyordum. O da kötü oynadı.

berke_arda
31.01.2011, 00:37
ARTIK TRABZON SPORDAki miyadını doldur muştur bence yazık ki bundan önceki senelerde de ilk 2 sezonu haric hep kandırmadımı zaten bizleri

Samet Yildirim
31.01.2011, 02:30
Hareketlilik getirir diye tahmin ediyordum ama oda arkadaslarina uydu.

Antalyaspor macinda ilk 11 de olmali diye düsünüyorum.

TameRHan
31.01.2011, 08:28
son birkaç yılda iyi oynamadığın halde sırf taraftarın 'ibrahim yattara' sloganları nedeniyle yönetim seni göndermeye cesaret edemedi.ama bu sezon son artık.Trabzonspor'a borcun olduğu halde sahada yürümekten bile aciz davranarak kendi ipini kendin çekiyorsun.güle güle yattara

fındıkoğlu
31.01.2011, 09:18
Birileri şu yattaradan 61 numaralı formayı alsın artık yeter...
Bu kadar ruhsuzmu olunur...
Adam gram terlemedi yahu....

Turgay Atalay
31.01.2011, 09:18
Yattara ne işe yararsın?

Mustafa Yılmaz.20
31.01.2011, 09:22
Maç 2-0'a gelmiş, pozisyon bulamıyoruz hatta pozisyon olma ihtimali bulamıyoruz. Fener iyice geriye çekilmiş... Tam o anda hiçbir zaman güvenmediğin oyuncuya hemen güveniyorsun. Maçı çevir Yattara... Doğru Umut-Burak kötü oynasın, pozisyona bile giremesin, Yattara girip maçı çevirsin. İşte çevirmezsen böyle olur. Suçlu sen olursun. Herkes kötü oynar, herkes takıma destek verelim der ama kaptanımıza, sesi çıkmayan oyunculara hemen eleştiri..

Turgay Atalay
31.01.2011, 09:48
Maç 2-0'a gelmiş, pozisyon bulamıyoruz hatta pozisyon olma ihtimali bulamıyoruz. Fener iyice geriye çekilmiş... Tam o anda hiçbir zaman güvenmediğin oyuncuya hemen güveniyorsun. Maçı çevir Yattara... Doğru Umut-Burak kötü oynasın, pozisyona bile giremesin, Yattara girip maçı çevirsin. İşte çevirmezsen böyle olur. Suçlu sen olursun. Herkes kötü oynar, herkes takıma destek verelim der ama kaptanımıza, sesi çıkmayan oyunculara hemen eleştiri..

Umutu Burakı pozisyona biz sokamayız herhalde, Yattaranın işi ise tam olarak bu...Göbekli Santos yanından ferrari gibi geçerken bizim gibi izlemeye devam ederse sezon sonu kendisini herhangi bir anadolu takımında buluverir...

Tayfun
31.01.2011, 09:49
Engin bir pozisyonda pas attı yattaraya yattara iki adım gerisine gelen topu tutamadı, Engin yırrtı üstünü başını o pozisyon sonrası yattara tınlamıyor bile...

Gurpas
31.01.2011, 10:25
Takımı sabote ediyor ve Şenol Güneş bunu göremiyor pes doğrusu acilen kadro dışı bırakılmalı

Mustafa Yılmaz.20
31.01.2011, 13:12
Umutu Burakı pozisyona biz sokamayız herhalde, Yattaranın işi ise tam olarak bu...Göbekli Santos yanından ferrari gibi geçerken bizim gibi izlemeye devam ederse sezon sonu kendisini herhangi bir anadolu takımında buluverir...
Hehe aynen öyle. Teofilo pozisyona giremediğinde onu suçluyordunuz, pozisyona bile giremiyor diyordu herkes. O zaman Teofilo suçluydu da şimdi Yattara mı oldu?

Bende olsam bende topun peşinden koşmam. Adamdan hep zor zamanlarda birşeyler bekliyoruz.Diğer oyuncular zor zamanlarda ne yapıyor? Sezon başı Burak berbat ötesi oynarken hoca sürekli ona şans veriyordu. Birçoğumuz gönderilmesini bile istiyorduk. Ama verdiği katkı ortada. Yattara bu sezon hiç 90 dakikayı tamamlamış mı? Ne zaman öne geçsek ilk çıkarılan oyuncu Yattara.. Aynı şekilde ne zaman geriye düşsek hemen Yattara'ya sarılıyoruz.

İster kabul edin ister etmeyin. Hoca Selçuk'a, Burak'a, Engin'e, Umut'a güvendiği kadar Colman'a, Yattara'ya, Brozeklere yada diğer yabancılara güvenmiyor. Ve yabancı oyuncuların bu kadar kötü oynamasındaki en büyük etken de bence bu. Bir maçtan sonra "Cale bugün çok iyi oynadı" dedi, ondan sonra performansı inanılmaz arttı.

Sen adamların hazır olmadığı söyleyip 90 dakika oynattığın bir maçtan sonra "Brozekleri beğenmedim" dersen onların da hiçbir şey umrunda olmaz. Burda Şenol Hocayı eleştirmek falan istemiyorum ama sadece birazcık daha dikkat istiyorum. Sen futbolcuya güven, ondan sonra iyi oynazmazsa yollarsın yerine daha iyisini alırsın ;)

Yiğit SARI
31.01.2011, 13:13
Yattara'ya milli davet

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6415-7Z4L6U7X.jpg

Kaptanımız İbrahima Yattara'ya milli takımdan davet geldi.

Buna göre Yattara, 9 Şubat 2011 tarihinde Senegal'in başkenti Dakar'da Senegal ile Gine arasında oynanacak olan dostluk maçı için milli takıma davet edildi.

Süleyman Eruyar
31.01.2011, 13:43
Engin bir pozisyonda pas attı yattaraya yattara iki adım gerisine gelen topu tutamadı, Engin yırrtı üstünü başını o pozisyon sonrası yattara tınlamıyor bile...

Sanki O pozisyonda Dos Santos'a dönüp Engin'i şikayet etti :)

Erbay
31.01.2011, 13:51

Çok doğru. İlk çıkan hep Yattara olsun sonra da 2-0'lık maçı çevir densin. Geri gelip Niang'a faul yapıyor, Serkan'ın kaçırdığı adama yani. Burak oynayınca orta saha çizgisinden geri gelmiyor ama.

Mert67
31.01.2011, 13:52
Artık oyuna girdiğinde heyecan duymuyorum.Sözleşme uzatılmasın dostça veda edilsin.

Turgay Atalay
31.01.2011, 13:54
Hehe aynen öyle. Teofilo pozisyona giremediğinde onu suçluyordunuz, pozisyona bile giremiyor diyordu herkes. O zaman Teofilo suçluydu da şimdi Yattara mı oldu?

Bende olsam bende topun peşinden koşmam. Adamdan hep zor zamanlarda birşeyler bekliyoruz.Diğer oyuncular zor zamanlarda ne yapıyor? Sezon başı Burak berbat ötesi oynarken hoca sürekli ona şans veriyordu. Birçoğumuz gönderilmesini bile istiyorduk. Ama verdiği katkı ortada. Yattara bu sezon hiç 90 dakikayı tamamlamış mı? Ne zaman öne geçsek ilk çıkarılan oyuncu Yattara.. Aynı şekilde ne zaman geriye düşsek hemen Yattara'ya sarılıyoruz.

İster kabul edin ister etmeyin. Hoca Selçuk'a, Burak'a, Engin'e, Umut'a güvendiği kadar Colman'a, Yattara'ya, Brozeklere yada diğer yabancılara güvenmiyor. Ve yabancı oyuncuların bu kadar kötü oynamasındaki en büyük etken de bence bu. Bir maçtan sonra "Cale bugün çok iyi oynadı" dedi, ondan sonra performansı inanılmaz arttı.

Sen adamların hazır olmadığı söyleyip 90 dakika oynattığın bir maçtan sonra "Brozekleri beğenmedim" dersen onların da hiçbir şey umrunda olmaz. Burda Şenol Hocayı eleştirmek falan istemiyorum ama sadece birazcık daha dikkat istiyorum. Sen futbolcuya güven, ondan sonra iyi oynazmazsa yollarsın yerine daha iyisini alırsın ;)

Kardeşim bu adam sekiz senedir burda. Hala Hocası Yattaraya güvenemiyorsa(buna ziya hoca,ersun hoca,halihodziç...vs dahil) sorunu Yattarada ararım ben arkadaş. Çocuk değil bu gazla oynasın, kaldı ki yeterince gaz verdik yıllardır kendisine. Ben maçı alıp götürsün demiyorum,öyle bir beklentim de asla olmadı, ama takımı için bi beş dakika mücadele etsin yahu. Yanından göbekli santos jet gibi giderken arkasından bakakaldı ya, Yattarayı gözümde tamamen bitiren bu oldu.

Dünya yansa umurunda değil...

Diğer taraftan Jaja ve Colmanı(eh işte) dışında, bizim yabancılar sıradan anadolu takımında futbol oynayacak kalitede adamlar.

r9emre
31.01.2011, 13:55
İlk 11'de yerini almalı kesinlikle Burak'ın yerine.

Sefa Murat Dokuz
31.01.2011, 14:08
Skor hep aleyhimize , iş sıkışınca Yattara'dan birşeyler bekliyoruz. Ama ben böyle bir şey hatırlamıyorum. Sadece dengede giden maçı koparır Yattara.Dengeleri değiştirir. Ama geriden alıp öne taşımak bu futbolda 1 oyuncunun kolay kolay yapabileceği birşey değil.
Ama Burak çok formsuz bu ara ilk 11 de olmalı ne olursa olsun. Sadece şu net gollük ortaları ve akıllıca pasları için dursa yeter. Bence seneye dribling üzerine değil de 10 numara pozisyonunda da denemek lazım Yattarayı ben bu pas yeteneği ile orda etkili olabileceğini düşünüyorum.

iboandibo
31.01.2011, 14:29
Yattara ya güvenilip üzerine sistem kurulmaz adam oynamak istemiyor takımı yavaşlatıyor.Eskisi gibi süratli değil adam geçemiyor.Yok yok artık yattarayla olmuyor bu sene sonuç ne olursa olsun gönderilmeli

Samet Yildirim
31.01.2011, 14:31
Alakasi yok.

Engin attigi top 10 metre uzaktan gitti o topa messi bile yetisemezdi. Engin ise sadece artislik yapiyordu.

Yattara sanirim santosa sikayet ediyordu.

Sen dedigin pozisyon baska pozisyon.

DeAgLeMaNyAq
31.01.2011, 15:01

Yanlış hatırlamıyorsam o pozisyonda Yattara, FB'li oyuncuya psikopat diye Engin'i şikayet ediyordu...

maxim
31.01.2011, 15:08
Engin'in attığı pasta Yattara'nın bir suçu yok, top çok uzağa gitti. Engin hem pası atamıyor hem de seyirciye oynuyor. Tamam ona kimse niye pası iyi atamadın da demedi, bari hatanı kabul et be Engin.

Fatih
31.01.2011, 16:56
Futbol hayatını sağ çizgide bitirecek umarım bu şanssız takım biz olmayız.

esirgolge
31.01.2011, 20:49
Eskiden iyi oynamasa bile bir kaç tane alda at pas yada ortalar yapardı artık bunlarıda göremez olduk.Galiba Türk vatandaşlığı yaramadı

Mustafa ÖZDEMİR
31.01.2011, 20:55
koca 2. yarıda iş yapamadı...

ibrahim
31.01.2011, 21:19
Senol hocanin yerinde olsaydim 60. dakikada oyundan düsecegini bildigim fenerbahce karsisinda ikinci yarida koyardim onu oyuna. Bizim orta saha baskiyi kaldirabilseydi dagitirdi fenerin defansini.

Serhat_ULU
31.01.2011, 22:25

:alkış::alkış::alkış:

FC-ST-PAULI-61
31.01.2011, 23:28
Ne Enginin Pasina mi yetismeliydi? Ya birakin Allah Askina Araba ile yetisemesti o Topa

İlker Akçay
31.01.2011, 23:32
Şu forumda ilk defa St Pauli'ye katılıyorum..Engin'in o pasına bırak Yattara'yı Usain Bolt olsa yetişemezdi..Üstüne birde Yattara'ya fırça kaydı,Yattara'da tartışma olmasın diye geçiştirdi...Gerisine değil önüne atıldı top ayrıca 2 adım tanımı değişti de bizim mi haberimiz yok :) Eleştirecek başka bir konu bulun Yattara hakkında ama o pası söylemeyin :)

Alp Yavuz 13
01.02.2011, 00:07
yattara adamsın sen be dün kü yenildiğimiz maçda seni eleştirenler varya ne diyim ilk maçı kimin aldırdığını unutuyorlar seviyorum seni kaptan...

el_conquistador
01.02.2011, 00:24
Vallahi o kadar doluyumki, bilmiyorum güleyim mi aglayayim mi... Beynime öyle seyler dolaniyorki, bunlarin hepsini buraya döksem herhalde ömür boyu ceza yerim. Ama söyleyecegim tek sey var, oda bu taraftara liderlik cok cok fazla...

Fatih
01.02.2011, 00:48
yattara adamsın sen be dün kü yenildiğimiz maçda seni eleştirenler varya ne diyim ilk maçı kimin aldırdığını unutuyorlar seviyorum seni kaptan...
Sahada yürümeye devam ederse aldırdığı son maç olacak.;)

mit_o
01.02.2011, 01:17
oyuna daha fazla katkı sağlaması lazım bir asist yapıyor 60 dakika yatıyor nerdeyse

Samet Yildirim
01.02.2011, 01:48
Engin cildirdigi pozisyonda zaten arkadaslarin dedigi gibi Usain Bolt bile yetisemezdi bana yapsa bunu ben gidip tokat atardim engine..

Robben Müllere en son hafta yaptigi gibi...

Bide gelmis orda cildirip artislik yapiyor...

Takim feci kötüydü anca ve anca oda belki messi kurtarabilirdi baskasida degil.

FC-ST-PAULI-61
01.02.2011, 01:54
Sahada yürümeye devam ederse aldırdığı son maç olacak.
Sahada Yürüyen Oyuncu görmek istiyorsan Burak Yilmazi tavsiye ederim

Kubilay ŞAHİN
01.02.2011, 02:11
Seni bi kaşık suda boğsalar doymazlar..

Ne diyeyim.. Bırak futboluda rahatlasınlar yahu..

Mustafa Yüksek
01.02.2011, 02:40
Yattara ben tribünden mesajı aldım oğlum. Sen bitirmişsin kafada. 2 adım atıp pres yapmaya nazlandın ya, üstüne konuşmaya değmez.

Kimse senden takımı kurtarmanı beklemiyordu. Sahada elinden geleni yapmanı bekliyorduk. Sen sadece elini beline koydun. Bizim gibi izledin maçı. Vallaha helal olsun.

Bundan sonra ne kadar katkı sağlar bilemem, ama bu adamı ne zaman tribünden izlesem deliriyorum, tahammül edemiyorum artık. Ulan ne çok severdim seni.

Ahmet Başkaya
01.02.2011, 03:25
Mustafa sana hem katılıyor hem katılmıyorum aslında . Acayip bi adam bu oynasa sorun oynamasa sorun .

Misal dediğin gibi bir top geldi çok lakayt şekilde çalım attı topa kramponun altıyla vurarak ama o kadar isteksizdi ki o çalmı atarken . Ne bileyim değişik adam :) Açıklamaları okuyunca tamam diyorsun bir maç oluyor vaayy döndü . Sonra öbür maç ihanet eder gibi koşmuyor .

Enginle olan pozisyona gelince Yattara napsın :) Hatta Santos la konuşmaları çok güzeldi Santos'a çatlak la bu gibi bir şey dedi :D

HH_52
01.02.2011, 03:51

maçı yanlış izlemişsin. Koşmayan Burak Yılmazdı. Bu pozisyonda birinci yarıda oldu. Yani herşeyi anlatıyordu pozisyon. Burak Yılmaz bitmiş... Ama hala suçu Yattara da bulanlar var. Ben daha ne diyeyim.

HH_52
01.02.2011, 03:58
Ben ne bizim Taraftarı nede Şenol Güneşi anlayamıyorum. Şenol Güneş bu maçta beni kime hatırlattı biliyormusunuz. Düşünün bir. Yattarayı yedek bekletip maç elden gidince Yattara sahaya gir beni kurtar diyen bir Teknik Direktör.

Ziya Doğan. Artık bizim Şenol Hocada Ziyalaştı. Yattara maç elden gitti beni kurtar...

Bende aynı pozisyonda Yattaranın yerinde olsam bende oynamazdım. Takım sahada gezinirken ben neden koşayım.

Famusta
01.02.2011, 05:20
ne zaman canlı izlesem deli oluyorum.. hafif rüzgar esse taç çizgisinden dışarı çıkacakmış gibi geliyor..

Fatih
01.02.2011, 17:16
Yattara ben tribünden mesajı aldım oğlum. Sen bitirmişsin kafada. 2 adım atıp pres yapmaya nazlandın ya, üstüne konuşmaya değmez.

Kimse senden takımı kurtarmanı beklemiyordu. Sahada elinden geleni yapmanı bekliyorduk. Sen sadece elini beline koydun. Bizim gibi izledin maçı. Vallaha helal olsun.

Bundan sonra ne kadar katkı sağlar bilemem, ama bu adamı ne zaman tribünden izlesem deliriyorum, tahammül edemiyorum artık. Ulan ne çok severdim seni.
Tv'den izlemek lazım Mustafa belki göremediğimiz şeyler var.:rolleyes:

Uğurtan
01.02.2011, 17:27
Tv'den izlemek lazım Mustafa belki göremediğimiz şeyler var.:rolleyes:

Ne gibi Fatih?

İki şekilde de izlemiş ve notumu vermiş birisi olarak merak ettim samimiyetle. :)

Samet Yildirim
01.02.2011, 17:35
Ibrahima Yattara nin fazla üzerine gitmenin anlami yok.

Zaten bitik takimin icine girdi ve fazla birsey degestiremedi buda normaldir ilk yaridaki berbat oyunumuza bakarsak.

ilhan
01.02.2011, 17:40
Niang'a Serkan'ın kademesinde pres yaparken ne düşündü görenler?
*
Jaja'da çoğu zaman 2-3 adım atıp presten çekildi. Hatta bunu hırslı, mücadeleci Engin'de yaptı.

Şu tip yargılar ile futbolcuları eleştirmek -bana göre- biraz acımasız. Fener maçında takım olarak rezalet bir oyun ortaya koyduk. Bu tip şeyleri eleştireceksek asli görevi ani pres olan oyuncuları da mimlememiz gerekiyor.

Kaldıki Yattara'nın pres yapmayı, adam kovalamayı pek sevmediğini senelerdir biliyoruz. Yeni bir şey değil.
* *

Diğer bir konu ise; Yattara'dan hem "hiçbir şey beklemediğini" söyleyip hem de "oynadığı her maç sonu" günah keçisiymiş gibi onu gösterenlere büyük -hayranlık- duyuyorum.

Ilelioglu
01.02.2011, 18:25
Fener macindaki performansini begenmedim.

Gercek Yattara bu degil, bu ise bu kadar yakinken
ölümüne oyna lütfen.

Daha cok kos ve pres yap, hic yapmadigin kadar...!

;):)

İlker ToSun
01.02.2011, 20:44
sen çok büyük adamsın ama bir o kadar da safsın yattara

senin gibi iyi insanlar sömürülür bu takımda ve kötü bir muamele görüyorsun.

saha içinde utanmadan sana terbiyesizlik yapan burak ve engin efendilere karşı alttan alma artık ekran başında benim sinirim zıplıyor.

sen o ikisinden de, diğer birçok isimden de daha gerçek Trabzonsporlusun ve bu formayı daha çok hak ediyorsun ve herşeyden önemli daha adamsın.

kendini ezdirme

HH_52
01.02.2011, 20:57

saha içinde utanmadan sana terbiyesizlik yapan burak ve engin efendilere karşı alttan alma artık ekran başında benim sinirim zıplıyor.

sen o ikisinden de, diğer birçok isimden de daha gerçek Trabzonsporlusun ve bu formayı daha çok hak ediyorsun ve herşeyden önemli daha adamsın.

kendini ezdirme

altına imzamı atarım...

el_conquistador
01.02.2011, 21:08

kendini ezdirme

Burak ne terbiyesizlik yapti?

İlker ToSun
01.02.2011, 21:18
Burak ne terbiyesizlik yapti?

maçlardaki pas alışverişlerinin şekillerine ve saha içinde verdiği tepkilere bakınca ortaya çıkıyor

HH_52
01.02.2011, 21:44
maçlardaki pas alışverişlerinin şekillerine ve saha içinde verdiği tepkilere bakınca ortaya çıkıyor

örnek olarak Manisasporla oynadığımız kupa maçındaki kontra atak pozisyonu göstere bilirsin.

Yattara topu aldı çalım attı ve topu ileri atacaktı. O anda iki Manisasporlu Yattarayı dağıttı ve sarı kart çıktı. Bir anda Burak Yılmaz ve Selçuk İnan Yattaranın başına gelerek topu neden atmadın diye fırça attılar. Defans dan sonra birisi geldi (Giraydı tahminim) ve Yattarayı kaldırarak takma onları gibi işaret yaptı. İşte bu pozisyon herşeyi açıklıyordu. Şenol Güneş bu işe bir an önce el atmazsa şampiyonluğu siyah beyaz fotoğraflarda izleriz. Buna Selçuk İnan ve Burak Yılmazın 'avukatları' da dahil.

Enginde Fenerbahçe maçında topu out çizgisine yolluyor ve Yattaraya neden koşmuyorsun diyor. O topa bir arkadaşımızın dediği gibi Usain Bolt bile yetişemezdi. Enginde Yattaraya neden koşmadın diye formasını yırtmaya çalışıyor. Daha ne diyelim.

İlker ToSun
01.02.2011, 21:55
örnek olarak Manisasporla oynadığımız kupa maçındaki kontra atak pozisyonu göstere bilirsin.

Yattara topu aldı çalım attı ve topu ileri atacaktı. O anda iki Manisasporlu Yattarayı dağıttı ve sarı kart çıktı. Bir anda Burak Yılmaz ve Selçuk İnan Yattaranın başına gelerek topu neden atmadın diye fırça attılar. Defans dan sonra birisi geldi (Giraydı tahminim) ve Yattarayı kaldırarak takma onları gibi işaret yaptı. İşte bu pozisyon herşeyi açıklıyordu. Şenol Güneş bu işe bir an önce el atmazsa şampiyonluğu siyah beyaz fotoğraflarda izleriz. Buna Selçuk İnan ve Burak Yılmazın 'avukatları' da dahil.

Enginde Fenerbahçe maçında topu out çizgisine yolluyor ve Yattaraya neden koşmuyorsun diyor. O topa bir arkadaşımızın dediği gibi Usain Bolt bile yetişemezdi. Enginde Yattaraya neden koşmadın diye formasını yırtmaya çalışıyor. Daha ne diyelim.

saha içinde selçuk-burak-engin üçlüsünün Yattara'ya karşı ortak bir tavır halinde oldukları çok açık bir şekilde belli oluyor.

burak ve engin zaten Şenol hocanın bu seneki prensleri, ne yapsalar baştacı. Yattara ise hep 2. sınıf insan muamelesi görüyor. Hocalarının bu tavrından cesaret alan bu isimler de Yattara'ya saha içinde 2. sınıf insan muamelesi yapıyor.

maç izlerken bu çok rahatsız ediyor

irfanb
01.02.2011, 22:16
Bence bu yıl son sezonu.

Ömer Yüce
01.02.2011, 22:24
Ben ne bizim Taraftarı nede Şenol Güneşi anlayamıyorum. Şenol Güneş bu maçta beni kime hatırlattı biliyormusunuz. Düşünün bir. Yattarayı yedek bekletip maç elden gidince Yattara sahaya gir beni kurtar diyen bir Teknik Direktör.

Ziya Doğan. Artık bizim Şenol Hocada Ziyalaştı. Yattara maç elden gitti beni kurtar...

Bende aynı pozisyonda Yattaranın yerinde olsam bende oynamazdım. Takım sahada gezinirken ben neden koşayım.

Orada bir emek var aldığın paranın hakkını yürüyerek vereceksen babamda çıkar yürür. Takıma bakıp oynamaktansa ben çıkar oynarım takım bana bakar hırslanır.

Ayrıca kimsede ziyalaşma yok. Birincisi Şenol Güneş bu takımda Yattarayı kendisi tutmuştur. Yoksa bitmek üzereydi. Bu kadar yüklenmeyin

sifuni
01.02.2011, 22:29
Bence bu yıl son sezonu.

banda öyle olacakmis gibi geliyor.

oguzhann
01.02.2011, 23:00
şu görüntüsüyle tek artısı Türk pasaportudur.

Mellih
02.02.2011, 02:18
artık futbolunu trabzonspora yakıştıramadığım bi oyuncu oldu. kötü oynayabilir kabul ederim ama mücadele yok.

artık şampiyonluk istediğini söylüyor ama pek isteğinin karşılığı bi çabayı göremedik..

Samet Yildirim
02.02.2011, 02:30
Yattara bu hafta ilk 11 de baslamali...

HH_52
02.02.2011, 02:37
Yattara bu hafta ilk 11 de baslamali...

Zaten başlamasa çok büyük hata olur ve diğer Fenerbahçe ve Ankaragücü maçında yürüyen futbolculara hatasız oldukları anlamına gelir.

Mellih
02.02.2011, 02:38
yattara ilk 11de başlayamaz.. çünkü yattaranın oynadığı takım kafadan 10 kişi oynuyor :D anca ilk 10 diyeliriz..

Vkgz
02.02.2011, 12:14
bu aralar iyi oynuyor

mda61
02.02.2011, 13:06
Kaptanlık görevini çok iyi taşıdığını düşünüyorum. Dikkat edecek olursanız, hakemle her diyalogda takım arkadaşlarının yanına gidiyor, lider bir oyuncu gibi davranıyor sahada. Fiziksel özellikleri çok el vermese de hırsını göstermesine, Yattara artık Trabzon'da bir şeyler başarmak istiyor. 7yi oda bizim gibi istiyor ve çok hırslı aslında. Sadece oyuncunun kendi stilinden dolayı bunu gösteremiyor ama olsun.

Basındaki '' Söz mü? '' haberleri doğruysa da, ki bana göre doğrudur, helal olsun Yattara :)

Samet Yildirim
02.02.2011, 15:13
Yattara bir cok defa defans gelerek yardim ediyor bjk ve fb maclarini birkez daha izleyin ama mesela burak yilmazi ben hic defansa gelerek yardim ettigini felan görmüyorum...son macta birkeren olsun serkana yardim ettigini gösterin susacam.

Yattara defansa 10 kat fazla yardim ediyor burak yilmaz gol attiginda da ayniydi ozamanda yardim etmiyordu.

Yattara hucum presini cok az yapiyor buraka göre fark bu gerci arada cok fark yok ama burak bu konuda biraz daha iyi.

bangkook_61
02.02.2011, 15:15
Şu Yattara 11 başlamalı diyenler var ya pes diyorum. Burak formsuz tamam kesilecekse Mehmet Çakır oynasın. Yattara ya falan tahammülüm kalmadı. Hala güzel orta kesiyor ama biz kanatlardan ortalarla oynamıyoruz. Zaten geri kalan hiç bir özelliği yok.

Travelair
02.02.2011, 15:16
Yattara'ya arkadaşları yardımcı olmuyor. Sebebi toz kaldırmadan incelenmeli

bekir61
02.02.2011, 15:34
fener macinda isinma esnasinda calan yasa fener... marsina eslik etti
yaziklar olsun sana yattara

Deniz Tosunoğlu
02.02.2011, 15:41

Evet ama espri olsun diye söyledi.

Mustafa Yılmaz.20
02.02.2011, 15:42
Bana "yaşa f....bahçe" değilde, "y.vş.k fenerbahçe" demiş gibi geldi :D

Ki ne söylemiş olursa olsun içten söylemediği açık. Bende ara sıra diğer takımların marşına eşlik ediyorum bi anlık. Ama hepsinden de nefret ediyorum sonuçta. Şerefsiz basının oyunlarına gelmeyelim hemen. O videoyu izledim, Yattara sadece 2 sn. gözüküyor ama adamların başlığını görünce sanki Yattara marşı baştan sona söylemiş sandım.

@bankgook

Mehmet Çakır'ın Yattara'dan ne gibi bi fazlası var merak ettim?

İlker ToSun
02.02.2011, 16:09
bu takım şampiyon olacaksa tek şansı iyi bir yattara'dır.

ancak takım arkadaşlarının belli bir kısmı yattara'ya karşı neredeyse cephe almış vaziyetteler. bu cephe alışlarında şenol hocanın yattara'ya karşı tutumundan da cesaret aldıklarını düşünüyorum.

yattara bu takımın herşeye rağmen hala daha en büyük silahı ve rakipler açısından en büyük tehdit unsurudur bu anlamamak bunu görmemek için ya kör ya art niyetli olmak lazım.

hala daha rakip teknik adamların özel önlem aldığı tek adam, rakip taraftarların oynayıp oynamadığını sorduğu tek adam yattaradır.

elimizdeb böyle bir silah varken (taraftarın bir kısmı + hoca + oyuncuların bir kısmı) toplanmış yattara'yı neredeyse bitirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

yanlış yapıyorsunuz beyler

yattara'sız şampiyonluk gelmez ama iyi kullanılan bir yattara ile şampiyonluk gelir ve yattara'ya karşı cephe alanlar şunu anlamalı ki hepimiz aynı gemideyiz ve şampiyonluk gelince hepimiz sevinicez.

kimse "şampiyonluğun altında en çok benim imzam olsun" hırsına kapılmasın ancak takım içinde böyle şeylerin olduğu hissedilmeye başlandı ve dışlanan ilk isim bu takımın 8 senedir Avni Aker stadı ile birlikte değişmeden tek kalan bir diğer varlığı olan İbrahima Yattara

Ahmet Başkaya
02.02.2011, 16:25

Bence Beşiktaş'ın şu anki marşı da güzel :) Yahu ne var bunda müzk evrenseldir herkes söyleyebilir . Ki içten söylemiyor ya bir anlık eşlik ediyor ben bile yapıyorum yani :)

Marşımız var da biz mi söylemedik böyle:)

ESER
02.02.2011, 19:16
bazen sabah kalktigimda tv de abuk subuk sacma sapan bir sarki duyarim ve gun boyu dileme dolanir. bunu soylerken de yav bu dangalak sarki nasil dilime dolandi diye sorarim kendime ama yine de gun boyu istemsiz mirildanirim bazen.. 50 bin kisinin coskuyla soyledigi bi mars o anlik diline dolanmis ve soylemis bulunmus iste yattara da.
sinekten yag cikarip uzerimizde kriz yaratmak isteyen istanbulun bu kadar da tuzagina dusmemek lazim. bunu bilerek isteyerek yapmis oldugunu varsaysak bile suan yeni bir kriz yasamak icin en kotu donemdeyiz.. sezon sonuna kadar ciddiyet arzetmeyen suni krizleri ertelemek lazim. ne demisse demis, dovelim sovelim mi hala cok seyler bekledigimiz adama sampiyonluk yolunda?

Sefaenes
02.02.2011, 19:36
bende sarkiyi söyluyorum bazem ama ekleme biraz degiusik oluyor onu degilde yattara bana 15 mactan en az kazandirmali. Yoksa sene sonu gitsin. Isterse oynuyor istemezse oynamiyor 2 yari girdikleri maclarda geziyor

oflubektas
03.02.2011, 09:42
Yattara çözüldü artık. Rakip defans adamları artık ne yapacağını, repertuarında hangi hareketlerin olduğunu biliyor. Ayrıca top ayağına geldi mi çoğu kez bekliyor ve karşısına 2 kişi geldiğinde başarısız oluyor. Fizik açıdan ne kadar düzeldiğini 61.dakikada başlattığı ve gole en yakın pozisyonumuzda gördük. Çok iyi koştu ama pası geç attığı için bir golümüz heba oldu. Bjk kupa maçında 2 sene önce onu ezberleyen İsmail Köybaşı'ya karşı hiçbirşey yapamadı. Tarihin çöp sepetine attığı Adem Dursun'lar, Baki Mecimek'ler, hatta ölüsünü yakalayıp madara ettiği Roberto Carlos'lar yok artık. Sezonun ilk yarısında perişan ettiği Andre Santos bile biraz vidalarını sıkınca pek birşey yapamadı. Hücum gücümüzün temeli değil artık. Ancak sezon sonuna kadar 3-4 maçı çevireceğini umuyorum. Bunu yapması bile şampiyonluk için yeterlidir bana göre. Fakat her maçta ona "güman ederek" şampiyonluk beklemek hayal olur.

Hqmi
03.02.2011, 12:01
Başka şekilde söylemiştir o marşı. :D

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2011, 12:27
Yattara'ya arkadaşları yardımcı olmuyor. Sebebi toz kaldırmadan incelenmeli

Aynı fikirdeyim Yattara sevilen biri ama sahada aynı şeyi göremiyorum.

Engin Fenerbahçe maçında Yattaraya öyle bir pas çıkardı ki yakalayamasın diye topu atabileceği en uzağa attı ve bir birlerine el kol hareketleri yaptılar bu hiç hoş değildi.

adem73
03.02.2011, 12:53
yattara ya haksizlik yapiliyor.bu bariz bir sekilde maclarda görünüyor.

maxim
03.02.2011, 13:22
yattara ilk 11de başlayamaz.. çünkü yattaranın oynadığı takım kafadan 10 kişi oynuyor :D anca ilk 10 diyeliriz..

O zaman Yattara'nın içinde bulunduğu 10 kişi de kafadan 9 kişi oynar :)

Mellih
03.02.2011, 15:35
O zaman Yattara'nın içinde bulunduğu 10 kişi de kafadan 9 kişi oynar :)
yok öylede doğru olmuyor.. :)
belki ilk10+yattara denebilir.. :D

yani yeri geldiğinde 12 kişilik takım oluyoruz yattara sayesinde, ama şu sıralar orta yapmaktan başka bişey göremiyorum yattarada.

Oğuz B.
03.02.2011, 16:35
Yattara benim için herhangi bir futbolcu değil.Ona karşı aşırı bir sevgim ve saygım var.Bu takımın kaptanı.Ve hala daha ligin elit oyuncularından biri.Son 15 maçta daha fazla sorumluluk alcağından eminim..

KUTADGU
03.02.2011, 16:49
Yattara'nın fizik gücünün düşmüş olduğundan eminiz sanırım. Ya da çoğu kişi bu konuda hemfikir.
Eski kıvraklığına ve süratine hala ulaşamadı.
Bunun yanında futbol düşüncesi de ileri değil geriye akıyor sanki.
FB maçında rakibi çok az adamla yakaladığımız bir pozisyonda topu uzun uzadıya sürüp havadan orta açmak yerine ilk adımından sonra topu yerden ve paralel yuvarlasa gol pozisyonu olabilecek bir pozisyonu Volkan'ın uçuş artistliğinde sonlandırması, sırf bu futbol düşüncesindeki gerilemeye bağlıyorum.

Ancak, Yattara yine de bu lig standartlarında bazı maçlarda çok etkili olabilecek bir futbolcudur, bundan en ufak bir şüphem yok.
Ama kullanılacak zamanı iyi belirlememiz gerekmekte kanımca.

Yattara bu saatten sonra ilk 11'in değişmez isimlerinden birisi olamaz, olmamalı da.
Sene sonuna kadar alabileceğimiz maksimum verimi almalı, sezon sonunda da sözleşme şartlarını Trabzonspor lehine değiştirecek bir anlaşma teklif etmeliyiz.

Teklif edilecek uygun ve makul anlaşmayı Yattara'da kabul ederse ne ala.

Sibel
03.02.2011, 19:28
Yattara benim için maçın kaderini değiştirebilecek futbolculardan biri...Yani bir başkalık var onda..Gerekli zamanda gerektiği gibi kullanılırsa verim alındığını düşünüyorum.

adem73
03.02.2011, 19:40
yattara nin bu sezon aldirdigi maclar:fener,sivas,buca 9 puan eder.12 puan da ikinci yari kazandirsa tamamdir.

ahmet aydın
06.02.2011, 03:47
Yattaradan beklenti cok yuksek sadece mac kazandirmasini istemiyorsunuz messi ronaldo olmasini istiyorsunuz.o oyuncularda yillik 10 milyon euro nun ustunde para aliyorlar kuluplerinden ayrica o oyuncularin yaslari 23-24.su gondersilsin diyen zihniyete karsi istanbul takimlarindan birinde oynamasini isterim.ve o zihniyet zaten Yattarayi kafasindan silmis iyi oynasa bile gelip buraya olumsuz seyler zayanlar var.Ben bu adama cok rahat ligin en iyi kanat oyuncusu derim.oynadigi sure belli yaptigi asist attigi gol belli.

Uğurtan
06.02.2011, 11:52
Mazide kalan aşk isimli şarkı bu başlığa çok uygun.

Kazım Uzunboy
06.02.2011, 18:40
Yattara yatar, sezon sonu kaçar..

Erbay
06.02.2011, 18:40
Sen 55 oldu mu çıkarırsan Yattara'yı, Yattara da attaya gider böyle.

Bülent Bayraktar
06.02.2011, 18:43
Sen 55 oldu mu çıkarırsan Yattara'yı, Yattara da attaya gider böyle.

aynen katılıyorum ayda yılda bir iyi oynadığı maçlarda erkenden oyundan al sonra son 15 dakikada ondan medet um..

Özge
06.02.2011, 19:02
15 dakika kala oyuna girince daha fazlasını yapamıyor.Bunu hala öğrenemedik.

blackrain61
06.02.2011, 19:38
Simdiye kadar hep Yattara´yi destekledim. Onun yeteneklerine hep inandim. Ama artik kendine gelmesi lazim.
Evet, kaptan olarak cok haksizliklara ugramasina, ve Senol Hoca kendisine güvenmedigini sürekli göstermesine ragmen 5 dk da olsa 15 dk olsa kendini gösterip formayi kapmasi lazim. Duygusallikta bir yere kadar.

Mert Oğuzlu61
06.02.2011, 19:43
ilk yarı sahada olsa daha farklı olabilirdi, ilk yarı çözülmeye müsait bir antalya vardı sahada tek eksiğimiz yetenekli 2-3 oyuncuydu, jaja vardı tek başına yetmedi.

Furkan
06.02.2011, 19:52
Yattara kanatta topla buluştuğunda niye yanına bi kişi gidip onun 3 kişi arasında kalmaması için yardımcı olmaz ? Sonra Yattara bencil diyoruz, pas vermiyor diyoruz. Ne zaman topu alsa Serkan ondan uzaklaşıyor bi türlü anlayamadım bu işi...

h@msi61
06.02.2011, 23:49
Ic saha maclarinda 11 oynamasi gerekli...

Fatih
07.02.2011, 00:00
Futbol hayatının neredeyse sonuna geldi sağ çizgiden başka mevkide oynamayı öğrenemedi.

ApoCaN28
07.02.2011, 00:04
Son 10 dakika alınacak oyuncu değil .

ilhan
07.02.2011, 00:04
Bende artık Fatih ve Olcay abi gibi düşünüyorum. Ya ilk 11 başlamalı ya da hiç oynamamalı.

.....
07.02.2011, 00:39
Bende artık ilk 11 de başlamasını istiyorum.

Burak ın oynamasını istemiştim ama Yattara oynasa daha iyi olacak sanki...

Fatih Özkan
07.02.2011, 01:11
Sahada görmek istemiyorum artık Yattara'yı...
Bir beklentim kalmadı...

Canberk
07.02.2011, 02:27
Bende artık Fatih ve Olcay abi gibi düşünüyorum. Ya ilk 11 başlamalı ya da hiç oynamamalı.

Aynen .

Sen SON 10 dakikada oyuna alınacak adam değilsin.

Samet Yildirim
07.02.2011, 15:31
10 dakika oynadi yapacak pek birsey olamaz.

KUTADGU
07.02.2011, 16:59
İşin ilginç yanı Antalya oyun kurgusunu bozmak için gerekli olan adam Yattara değildi, Alanzinho hiç değildi.

Bu değişiklikte 60. dakikadan itibaren özellikle tribünlerde yükselen "İbrahim Yattara" tezahüratı etkili miydi bilemiyorum.

Sonuçta hiç bir şey yapamadı. Bir şey yapabilecek kurgumuz yoktu zira.

Ceza sahası içinde o kadar yalnız bir takımdık ki, ceza sahasına ikinci bir forveti yollamaya 86. dakikada karar verdi Şenol Güneş ama maçın bittiğini o bile anlamamıştı o dakikada.

Sefa Murat Dokuz
07.02.2011, 17:07
Harcanıyor bana göre 11 de başlamalı , sonradan oyuna dahil olmamalı.

Erbay
07.02.2011, 17:13
Takım oyunu bu kadar düşmüşken, iş dağılımı, geriye koşma gibi şeylerin ortadan kalktığı zamanlarda bile oyuna bu kadar geç girecekse hiç girmesin daha iyi. Yattara'nın kapalı savunmaları açacak yeteneği diğer oyuncularımıza göre çok daha iyi olsa da onun da açık alanı sevdiğini unutmamalıyız. İkinci yarı iş işten geçtikten sonra(bu maçta değil), rakip tamamen kapandıktan sonra oyuna girince bir şey yapamaması çok normal.

OZDEN61
12.02.2011, 21:48
ikide bir neden yattara değil, neden burak diyenlere bugün burak en iyi cevabını verdi. burakın en kötü hali yattaradan iyidir. senelerdir bu takımda yatarak para alan 1-2 oyuncudan biridir yattara. sebebi bazı taraftarların fantazi hareketleri sevmesi, bu oyuncuyu şımartmıştır. takım oynu oynamaz, hava topu alamaz, sadece cizgide bekler, o kanadın bekine yardımcı olmaz, alacağı topa illa 1,2,3 çalım atar. yattara basketbolda sov yapan harlemcilerin futboldaki versiyonudur, o yüzden yattaranın amacı sadece şovdur. haa bazı isimlere takan cahil taraftarlar gibi gönderelim gitsin demem, şenol hoca yönetim en iyisini bilir. sadece lafım illada yattara diyenlere.

Atakan
12.02.2011, 22:07
Ya 11'de başlayacak ya da hiç girmeyecek.Kural bu.:)

BizeHerYer61
13.02.2011, 00:42
Mazide kalan aşk isimli şarkı bu başlığa çok uygun.

Tam tabiri budur.

Halit Aydın
13.02.2011, 01:45
2 sene önceki o uzun sakatlığından sonra "Bu takım Yattara'sız ne yapacak" derdim. Aslında kafacı bir santraforumuz olsa Yattara'nın ortaları yeterdi. Fatih'in gidişinden sonra kendisi de düşüşe geçti :) Tabi Burak'ın da kendini bulması onu kulübeye attı.

Şimdi Yattara'nın oynaması için Burak'ın sol tarafa geçmesi lazım. Öyle olunca da Burak verimli olamıyor solda. Bunun Engin'i var o da solda oynuyor. Ula Yattara yabancı kontenjanı sorunu devam ederse sanmıyorum burda kalacağını.

outoftime
13.02.2011, 01:47
2 sezondur varlığıyla yokluğu arasında pek fark bulamadığım yıldız

Erbay
13.02.2011, 13:08
Oynamadığı zaman da bir şeyler yapmasını beklemiyorsunuz herhalde :)

Ömer Yüce
14.02.2011, 22:30
Gabriçi Şenol hoca önümüzdeki sezon düşünüyorsa bence takımda Yattara'yı maliyeti açısından tutmıyacaktır...

Mustafa Yılmaz.20
15.02.2011, 13:42
Oynamadığı zaman da bir şeyler yapmasını beklemiyorsunuz herhalde :)
Eminim bekleyen vardır. Teofilo'da ilk geldiğinde oynamazken gol atamıyor diye eleştirenler olduğuna göre, İbo'nun da Sivas maçında gol yada asist yapmasını bekleyenler vardır :eek:

İç sahadaki maçlarda eğer 11 çıkmazsa kapalı takımları nasıl açacağız merak ediyorum. Hocanın inşallah iç saha maçları için planı vardır.

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 15:08
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-4T1E4O4Q.jpg

DeAgLeMaNyAq
21.02.2011, 22:01
Burak'ın son dönemdeki çıkışından sonra ondan formayı kapması çok zor. Ancak Engin kontenjanından oynayabilir...

yorumsuz6117
21.02.2011, 22:23
Yazık yaw.

zafer6161
21.02.2011, 22:53
yattaranın bittiği gündür,sahi bu adama ne oldu,sesi soluğu çıkmıyor daha :(

Samet Yildirim
22.02.2011, 02:02
Lafi eveleye gevelemeye gerek yok, Kanatlari kullanamayan bir takim icin ölü bir yattara bile cok önemlidir.

Kesinlikle daha fazla yararlanmayaliyiz. Kapali savunmayi ancak kanatlar acar ama malesef Ibo hic oynatilmiyor. Bugün oyuna girmemesi haketten ilginc.

Bdeniz_61
22.02.2011, 10:17
Ben bu adamı seviyorum:)

Takıma bakıyorum da onun gibi orta yapacak adam yok valla.

cınar#7
22.02.2011, 12:14
oynatılmayan adam bitmiş değildir,oynayamayan biter. Bu adam şans verilmedikten sonra ne suçu olsun? Burak,Şenol hocanın manevi oğlu oldu bu sene..artık son 10 dakikada şans verilmiyor!

Mollasalihoğlu
22.02.2011, 12:21
Manevi oğlan Burak dişe diş oynayan 2-3 adamdan birisi..

Geçelim bu işleri..

F.Erdem
22.02.2011, 12:30
Oynadığında en az Burak kadar faydalı olacaktır.
Burak kanat oynayamıyor.Ataklarda bakıldığında köşeden hemen içeri doğru giriyor.Yattara tamamen bir çizgi oyuncusudur,ve Trabzonsporun çalışmayan iki kanadının birine deva olabilir.

Mollasalihoğlu
22.02.2011, 12:34
Burak savaşıyor mücadele ediyor.. Yattara ise boş alan varsa oynuyor yoksa trekking yapıyor.

Mert Oğuzlu61
22.02.2011, 14:30
manevi oğul dediğiniz burak ın takıma katkısına bakın. yattara yı düşünün, yapabilir miydi burak kadar katkı şu takıma ?

2 adam geçip orta açacakta gol olacak, geçiniz bu işleri ! burak içeri sızıyor yardırıyor sağdan soldan gene birşeyler yapıyor yattara oynadığı zaman 2 çalım izliyoruz tabi becerebilirse, ee sonra ?

bende yattara oynasın istiyorum ama burak daha faydalı oluyor işte, yapacak birşey yok yattara yatarak o formayı kapamaz ekstra birşeyler yapmalı sahada, skora katkı yapmalı bilmem anlatabildim mi ?

Samet Yildirim
22.02.2011, 15:18
Yattara bu sezon su ana kadar 3 gol ve 5 asisstle oynuyor. Oynadigi dakikalara göre iyi bir rakam ve assist yönünden cok daha fazla olabilirdi ama pas gibi gelen ortalari degerlendiremeyen oyuncularimiz oldugu icin "sadece" 5 assisti var.

11 kisi kapanan takim merkezden acilmasi cok cok zor sadece kanatlardan acabilirsin bundan dolayi yattaradan daha cok faydalanmaliyiz baska caresi yok.

Kayserispor cok daha iyi kapanacakdir ve daha zor gececekdir onun icin merkezden oynama sansimiz yok, cözüm ne ?? Kanatlar kanatlar kanatlar baska caresi yok.

Ilk 11 de olmayabilir ama duruma göre kesinlikle oyuna dahil olmali.

Ibrahim Gaygusuz
22.02.2011, 15:37
Yattara yi araplar hazirlik macinda begensinler. Orda birakalim gelelim :)

Mollasalihoğlu
22.02.2011, 16:27
F.Tekke gibi bir santraforumuz olsa Yattara oynasın denilebilir ama maç içinde zaman zaman uyuduğumuz düşünüldüğünde her zaman Burak'ın fizik gücünü tercih ederim şu aşamada..

Burak TOSUN
23.02.2011, 14:36
Avni Aker'de kapanan takımlara karşı göbekten delmeye çalışarak çok güç ve vakit harcıyoruz. Aksine bu gibi durumlarda Yattara gibi oyuncuyu oyuna alıp oyunu biraz açsak çok daha etkili ataklar yapabiliriz.
Yattara oynarken Burak santraforada geçebilir. Kafacı olarak nitelendirdiğimiz adamlar gibi oynayamaz mı Burak?

sethfilo
23.02.2011, 16:21
Ölüsünün bile bırakın bizim takıma rakip üzerinde yarattığı etkiyi göremeyecek kadar günlük düşünmeyin özellikle iç saha maçlarında oyunun kilitlendiği yerlerde devreye sokulacak ilk oyuncudur.

FC-ST-PAULI-61
23.02.2011, 16:42
Kaptan artik ilk 11 de Oynamali

Harun-61
23.02.2011, 17:21
Yattara'yi Ihramli hali ile cok merak ediyorum :)

Samet Yildirim
23.02.2011, 18:49
Hemdiye nineden Yattara'ya çorap
23 Şubat 2011 / 17:44
Fanatik taraftar Hemdiye Asan, Yattara'ya yün çorap ördü...

Fanatik taraftar Hemdiye Asan, Trabzonspor Kaptanı İbrahima Yattara’yı ziyaret etti.

Bordo-mavili ekibin bu akşamki antrenmanı öncesi kulübü ziyaret eden 77 yaşındaki 4 çocuk, 13 torun sahibi Hemdiye Asan, hayranı olduğu Yattara ile bir araya gelerek, kendisine Bordo-Mavi ipliklerle dokuduğu yün çorapları armağan etti.

http://www.haber61.net/file/hemdiye_yattara.jpgTrabzonspor’un bütün maçlarını yakından takip ettiğini belirten fanatik taraftar, en büyük isteğinin Trabzonspor’un şampiyonluğunu görmek olduğunu vurguladı.

Aldığı hediyeler sonrası çok mutlu olduğunu söyleyen Yattara, Asan’a teşekkür ederek, sezon sonunda kendisine şampiyonluğu hediye etmek istediklerini söyledi.

----------------

Benim görüsme göre daha öncede bunu söylemistim zaten, yattara artik saha performansini felan a$ti artik bu markayi kullanmak lazim, okullara göndermek lazim, cesitli yerlere yolliyip böyle bir markayi degerlendirmek lazim. 10 yabanci hakkinin 1 tanesi böyle olsun nolacak yani sanki 9 yabanci yetmiyor mu ? sahada en üst düzeyde yaralanip mukavelesini uygun sartlarda uzatip böyle yola devam etmek lazim.

Yattara artik bir marka...

Samet Yildirim
23.02.2011, 19:00
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6595-4O1Z3J4L.jpg
http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6594-7H4S6C7E.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6594-1G9J2L8A.jpg

Cafer Bulur
23.02.2011, 23:39
Rüyamda baskanla konustum,bana yattara nin sözlesmesinin uzatilmayacagi söylendi,hayirli olsun.:D

Ömer Yüce
24.02.2011, 17:03
Rüyamda baskanla konustum,bana yattara nin sözlesmesinin uzatilmayacagi söylendi,hayirli olsun.:D

Ne günlere kaldık :D

FC-ST-PAULI-61
24.02.2011, 17:03
Seni özledim be Kaptan ;(

Özge
24.02.2011, 18:15
Bu hafta şans verilse iyi oynayacağını düşünüyorum:)

Süleyman Eruyar
25.02.2011, 14:42
Dün akşam yine süper oynadı .

FC-ST-PAULI-61
25.02.2011, 15:12
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6606-7K1T0A7A.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6606-3Y0K0J3W.jpg

Samet Yildirim
25.02.2011, 15:17
Videosunu gördüm müthis kolbastici olmus Ibo :)

Insallah sahada da cosar artik eger oynama firsati verilirse...

Ilelioglu
27.02.2011, 20:56
Artik bu takima zarar vermeye basladin.

Dogan
27.02.2011, 20:57
Orda o topu jajaya atmadın ya,

Bu takımdan gittiğin gün forma alacam. Allah tezinden versin inşallah.

Uğur Ö.
27.02.2011, 20:57
Ulan gol atsan ne olacak son çizgiye insen ne olacak takımın içine ettikten sonra

000061
27.02.2011, 20:58
Rıdvan Dilmen'in de dediği gibi, sahada değil reklamda oynar.

Hasan61
27.02.2011, 20:59
Defol git.....

Mustafa Cem Şeyhoğlu
27.02.2011, 21:00
Her zaman olduğundan daha da ... :alkış:

Kazım Uzunboy
27.02.2011, 21:03
Trabzoncell ve Trabzonnet reklam yıldızı olarak takımda kalmalı.

izzet
Kadro Disi birakilmasi lazim...

Yetersiz oldigundan degil, sivrilecegim diye, kaptanligini yaptigi Takima bugün tabiri caizse Ihanet ettigi icin...

Batuhan
İnşallah Arabistan'da kalır da dönmezsin. Bu kadar bencillik, vurdumduymazlık olmaz. Seni bu kadar yere göğe çıkaran taraftarlara yazık ediyorsun. Yazıklar olsun.

Engenius
27.02.2011, 21:05
Defol git bu takımdan. Artık Yeter.

Efendioglu
27.02.2011, 21:07
Beyler maddi durumum çok iyi değil Yattara için bitane top alalım orjinal maç topu ortalama 190-210 lira gibi ben 20 lira falan atabilirim başlık açılmalı.

Deniz Tosunoğlu
27.02.2011, 21:08
Tamam Yattara kötü oynadi. Kabul. Ama onu bir anda silmek cok ayip, Trabzonspora önemli hizmetler yapan oyuncumuza defol git diye izin vermem. Yaptiginiz son derece ayip.

Ali İhsan
27.02.2011, 21:11
En iyimser yorumu yazıyorum, bu adam bitmiş, okeye dönüyor...

Mustafa Ayazoğlu
27.02.2011, 21:12
Yattara çok kötü artık

Bencil ötesi.

Fatih
27.02.2011, 21:13
Bu aşkın katili sensin...

FC-ST-PAULI-61
27.02.2011, 21:14
Yattara olmasaydi bugün yenilirdik ama iyi olsaydi kazanirdik

Celil Köse
27.02.2011, 21:14
Düş bu takımın yakasından artık...

Engenius
27.02.2011, 21:15
Tamam Yattara kötü oynadi. Kabul. Ama onu bir anda silmek cok ayip, Trabzonspora önemli hizmetler yapan oyuncumuza defol git diye izin vermem. Yaptiginiz son derece ayip.

Arkadaşım herkesin bir fikre hakkı vardır. Sana soran olmadı zaten. Sen yazarsın destegini verirsin ben yazarım defol derim.

Mert Oğuzlu61
27.02.2011, 21:15
senin oynayacağın futbolada yapacağın hareketede açacağın ortayada ......... !!!! :mad::mad::mad:

bir amrabat kadar olamadın ne işe yararsın sen bir maç kazandır bize be son dakkalarda 50 tane top geldi ayağına gittin hepsini rakibin ayağına nişanladın aptal saptal çalım denemeleri felan git nereye gidiyorsan git umrumda değilsin ama gitmeden şu takıma birazcık katkı yap senelerdir yattın bari şu sene birşeyler yapmak için uğraş ekstra birşeyler sergile sahada !!!!

Kaan
27.02.2011, 21:17
Yattara olmasaydi bugün yenilirdik ama iyi olsaydi kazanirdik

ççç ççç ççç

Yok artık yahu, cidden bu kadarı olmaz. :D Çizgiden top mu çıkardı Yattara olmasaydı yenilirdik falan ? :D

eMR3
27.02.2011, 21:17
Bir futbolcu bir takıma ne kadar zarar verir bu kadar verir...Yedek klubesinde beklesin beklemesin gol atsın, asist yapsın, yapmasın profesyonel bir takımda olmaması gereken bir oyuncu...

Sadece jaja ya atmadığı pas değil, bu maç için de değil bu kadar rahat oynayan bir oyuncu Trabzonspor oyuncusu olamaz...Artık Trabzonspor taraftarı olaya duygusal değil profesyonel olarak bakmalı ve bu takımdan gönderilmeli!!!

balli_kuymak
27.02.2011, 21:18
2.golde katkısı var 3.gol attırdı... Son dakikadaki yaptıgı ise bütün yaptıklarını aldı götürdü...

FC-ST-PAULI-61
27.02.2011, 21:18
ççç ççç ççç

Yok artık yahu, cidden bu kadarı olmaz. :D Çizgiden top mu çıkardı Yattara olmasaydı yenilirdik falan ? :D
Ortayi senmi kestin? Kestiysen helal olsun bende Yattara yapti ortayi düsünüyordum:D

Tanju
27.02.2011, 21:19
Takıma zarardan başka bir şey değilsin, yazıklar olsun bunca yıllık karşılıksız sevgiye. Son dakikalarda boş Jaja'ya çıkarmadı kendi kafasınca kahramanlığa kalkıştı, hiç bu kadar küfür etmemiştim onu da yaptırdın ya helal olsun..

Atakan
27.02.2011, 21:28
At be Jaja'ya. At yahu at

Enes Ünal Kaya
27.02.2011, 21:30
Kahraman Mı Olucaktın ?

cyberentalpi
27.02.2011, 21:33
O topu atsa jaja ya kahramandi.
Aramadi ihanet etti oyle mi yani ?

Burak Tu kaka en fazla gol atan Turk oyuncu
colman tu kaka bu mac dahil asist yapti
yattara da 8 senedir burda. her halde artık bizden biridir

000061
27.02.2011, 21:35
Ortada çömez gibi dönüyor. Bir şey yapamıyor.
-Babaannem.

Emre EFENDİOGLU
27.02.2011, 21:37
Hala "oooOoOoO İbrahim Yattara oOOooOo İbrahim Yattara" diye tempo tutarak Yattarayı sahada görmek isteyenler, umarım sezon sonuna kadar susarlar. Zaten sezon sonu Şenol Hoca da göndermeye niyetlidir herhalde. Yoksa reklam filmleri dışında oynadığı yok.

Paksoy
27.02.2011, 21:40
Bence Yattara girdiğinden beri etkiliydi,ama son pozisyonda Jaja'yı görmesi lazımdı.

serdar
27.02.2011, 21:45
Sacmaladi yine bugün Yattara....

Özge
27.02.2011, 21:46
Jaja'ya topu çıkarsan goldü Yattara off.

Fatih Özkan
27.02.2011, 21:49
Defol Yattara Defol!
Giydiğin formayı da kendini de yak!

leavemealone
27.02.2011, 21:50
Tek diyecegim.. Jaja ya o pasi atmadinya.....

dimsag
27.02.2011, 21:51
ikinci golde topu colmana verdi colman asist yaptı 3 golde ortayı yaptı asisti kendisi yapmış oldu ama artık klasik hale gelen ısrarla topla oynama çabası rakibe verdiği toplar ve dakika 95 jaja yada burağa uygun durumda topu vermeyip vezir olma isteği kendini rezil etti

Gökhan KAN
27.02.2011, 21:53
O pası atacaksın adamım. Atacaksın. Takımımı düşünüyon kendinimi.. Ayıp ettin..

erolizmts
27.02.2011, 21:54
Yazık sana verilen paralara. Bencilliğinde bu kadarına pes.

unique
27.02.2011, 21:56
Yaptığı asiste rağmen topla çok gereksiz oynadı, bir tane sağ çizgide orta pozisyonu bulmasına rağmen gereksiz bir çalım daha deneyip topu taça çıkardı. Hele Jaja'nın bomboş pozisyonda olmasına rağmen pası atmayışı inanılmazdı, Jaja sol ayağını çıkarmış bekliyordu ki muhtemelen gol olmasa bile çok etkili bir şut çıkaracaktı.

Serdar Ersoy
27.02.2011, 22:16
Senin artık bu takımda yerin yok.

Gittiğin gün bayramım olacak...

Sefaenes
27.02.2011, 22:18
artis 1 vtane oplumlu pasi vardi o da ghol oldu digerlerini calim sevdasindan kaybetti seneye yollanmali bize alex gibi oyuncu lazim

Ali Tunahan Güllü
27.02.2011, 22:18
Ah be Yattara ver artık orda ver daha neyin çalımı neyin!

Aker
27.02.2011, 22:22
Bencilliğin dibine vurdun.
Bu taraftarın sevgisini haketmiyorsun, sene sonu görüşmemek dileğiyle.

ilhan
27.02.2011, 22:35
Ya ilk 11 başlayacak ya da hiç oynamayacak veya sonradan girmeyecek. Böyle çuvallar aksi takdirde.

Chiko
27.02.2011, 22:35
Trabzonspor taraftarini bu kadar üzdün ya, helal olsun sana..

Hürgün Aygün
27.02.2011, 22:36
Bu kadar sabırda yeter artık bence miladını doldurdu her sezon bir dahaki maç bir dahaki maç diye bekliyoruz ama bir şey yok.

macuka
27.02.2011, 22:42
Ne yapmak istiyorsun anlamis degilim valla, bir insan bu kadar mi kendini tatmin icin futbol oynar...
En iyi yaptigin sey zaten orta yapmak, pas vermek... biri seni kandirmis cok iyi adam geciyorsun diye, inanma kimseye... senin en iyi yaptigin is gol pasi vermek...
Sinirlendim aksam aksam...

Mustafa ÖZDEMİR
27.02.2011, 22:59
artık verecek hiç birşeyi kalmadı ...

dozoroo
27.02.2011, 23:02
haksızlık yapılıyo bu adama bence

Yiğit SARI
27.02.2011, 23:03
Sonda Jaja'ya çıkarmadığı pasa çok taktım ben

FC-ST-PAULI-61
27.02.2011, 23:04
Ne cok abartiyorsunuz ya

ileri_libero
27.02.2011, 23:22
Takımdaki görevini üç yıl önce tamamlaöıştı, becerip bi Katar'a satamadık.Mahvetti takımı 2. yarı.Hele son dakikalarda yaptığı neydi öyle?

Chiko
27.02.2011, 23:22
Ne cok abartiyorsunuz ya
90+4:
Skor 3-3; Jaja bombos durumda ve topu istiyor. Ver pasini, gol olsun arkadas.
Illa ki 2 adami calim atarak gecmen mi lazim?

Ayni pozisyonda Ceyhun olsaydi, neler derdin kardes? ;)

crazyman_61
27.02.2011, 23:24
takımla alakası yok kafasına göre takılıyor sahada atman gereken yerde atsan olmuyor

FC-ST-PAULI-61
27.02.2011, 23:25
90+4:
Skor 3-3; Jaja bombos durumda ve topu istiyor. Ver pasini, gol olsun arkadas.
Illa ki 2 adami calim atarak gecmen mi lazim?

Ayni pozisyonda Ceyhun olsaydi, neler derdin kardes? ;)
Ceyhun okadar yavas ki o Pozisyonda olamazdi.Ve Ücüncü Golümüzü nasil atacaktik?

Chiko
27.02.2011, 23:32
Ceyhun okadar yavas ki o Pozisyonda olamazdi.Ve Ücüncü Golümüzü nasil atacaktik?
Yavasligi birak, düsün top Ceyhun'un ayagina geldi. Yattara bombos durumda topu istiyor fakat Ceyhun kendisi atmak istiyor..
Cildirirdin.. :D

FC-ST-PAULI-61
27.02.2011, 23:36
Yavasligi birak, düsün top Ceyhun'un ayagina geldi. Yattara bombos durumda topu istiyor fakat Ceyhun kendisi atmak istiyor..
Cildirirdin.. :D
Ceyhun olsaydi fazla takmazdim cünkü Ceyhun zaten beceriksiz:D Son Dakikada cildirdim ,Ortada Umut yoktu Jaja vardi yani Gol olacakti:)

Serdar Ersoy
27.02.2011, 23:38
Bu adamı körü körüne savunmayın lütfen.

Sahada ki tek olumlu hareketi nedir ? Gol ortası dışında ki o da ekstra bir olay değil benim için sıradan bir orta.

Sefa Murat Dokuz
27.02.2011, 23:40
Yattara gibi hep pas veren adam son dk orda nasıl pas vermez anlamadım, işte oynatılmadığı için kanıt çabasına girdi kaçtı pozisyon. Ya 11 ya hiç.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
27.02.2011, 23:42
Futbol zekasını bir kez daha gösterdi bize..
Yuvarlasana Jaja'ya..

Ömer Yüce
27.02.2011, 23:44
Takıma resmen ihanet!!

Ömer Yüce
27.02.2011, 23:46
Ne cok abartiyorsunuz ya

Abartılan ne ya. Maçta olduğu sürece 2 saattir çalım atamadığı adamla çalım atmak için didindi durdu bu nedir ya. Stadda bu kadar homurdanma oluşturulmazki ya. Trabzona o son dakikadaki yapılan şey resmen ihanet...

Cafer Bulur
27.02.2011, 23:48
Suc yattara da degil onu yillardir sürmeneli diye takimda tutanda.

İsmail Coşgun
27.02.2011, 23:49
Geçen hafta Alan'ın golü atıp ilk 11'e girmeye hak kazanması gibi Yattara'da orda pas vermeyip golü kendisi yapmak ve tekrar ilk 11'e girmek istedi. Oysa ki orda asist yapmış olsaydı maçtaki 2. asisti olacaktı yine 11'i hakedecekti. Maçın adamı ilan edilecekti . Vs.. Vs.. Vs..

Varsayım tabi bunlar ama keşke o pası verseydi...

Hüseyin İlkin
27.02.2011, 23:52
Jaja'nın kolu çıktı topu istemekten...

bordo61
28.02.2011, 00:06
Pozisyonu göremedim stresten , yada unuttum ya şu son dklarda adamı geçtikten sonra tekrar önününe adam alıp kaptırdığı pozisyonu mu diyorsunuz.

cerebrum
28.02.2011, 00:18
yattara efendiye aldığı paranın yarısından daha azını versinler bakalım kalacakmı takımda.. hakettiği ancak o kadardır.

TUNCAY HİÇYILMAZ
28.02.2011, 00:44
Sezon sonu yollar kesinlikle ayrılmalı..

Harun-61
28.02.2011, 01:03
ayrilik vakti ciddi ciddi geldi galiba....

mit_o
28.02.2011, 01:07
Sonda Jaja'ya çıkarmadığı pasa çok taktım ben

sorma sen mi ben mi jajanın tam sevdiği yerler sol ayağıyla çok güzel vururdu büyük ihtimal gol de olurdu !!!

ulen yattara ne desek az sana !!!
orda saçma sapan pozisyonlara girmeye ne gerek vardı bencillik yapmasaydın ya !!!

Sefa
28.02.2011, 01:10
O topu Jaja'ya vermek yerine ezdin ya helal olsun sana!!!