PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Özge
28.11.2006, 16:52
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/271106idman1.jpg

yavuss
28.11.2006, 16:59
onu anlatmaya dılım varmazkı!!!sakatlanacak zamanımıydı be ibo ama olsun sen donecegın gunu sabırsızlıkla beklıoruzzz.....
I LIVE YOU YATTARA.....
YAŞAMAK KİMİN UMRUNDA COKTA UMRUMDA BU DUNYA AŞIGIZ BU RENKLERE SEVIYORUZ ÖLÜMÜNE........
TRABZON SEN BİZİM HERSEYIMIZSIN.......

Running Wild
29.11.2006, 00:01
* Geldiği günden bu yana, Şenol Güneş hariç hep defansif ve korkak hocalar tarafından devamlı kesik yemesine rağmen her sezon oynadığı maç sayısı kadar asist yaptı ve bir çok giden maçı geriye döndürdü...

* Bir apartman dairesi fiyatına gelmiş olduğu Trabzonspor' da, kendisinden yetenek olarak kat be kat düşük oyunculardan çok daha az yıllık ücretlere talim etmesine rağmen, bir kez bile bunu sorun ederek takımın huzurunu bozmadı. Aksine antrenmanların neşe kaynağı oldu...

* Oynadığı maçlarda, rakip sol beki ve stoperlerinin hiçbir şekilde ileriye çıkamamasını sağladığı, onları maç boyunca tedirgin ettiği, peşinden koşturduğu en az 2 futbolcu nedeniyle diğer yıldız oyuncularımızın rahatça boş alan bulduğu gerçeği ortadayken, utanmadan bir de kendisinden maç boyunca pres yapması istendi...

* Onun hızına, onun dripling özelliğine ve onun kişisel yeteneklerine aynı anda sahip olan ve o mevkiide oynayan bir başka oyuncu yok şu an dünyada. Ne Barcelona' da, ne de R. Madrid' de o kalitede ve o yaşta bir futbolcu kesinlikle yer almıyor. Ama buna rağmen, Trabzonspor' da direkt oynayıp oynayamayacağı bile hala muamma...

* Geldi geleli, hakettiği değeri taraftar hariç kimseden yeteri kadar görmeyen bu güzel insanın içindeki Trabzon sevgisi, kendi memleketinde küçük bir Trabzonspor takımı yaratacak kadar da büyük aslında...

* En verimli olduğu dönemlerde, özellikle Avrupa maçlarında ve hemen hemen tüm derbilerde korkak ve sefil bir oyun sistemine sahip 3 ncü sınıf teknik direktörler tarafından devamlı yedek tutulan bu adam, kendisini kulübeye tıkan çap fukarası hocaların kıçlarını hemen her maçta kurtarmayı da başarmıştı...

* Elinde böyle bir futbolcu varken, ne yapıp edip oyun planını da ona göre yapacaksın. Çünkü onun oynadığı maçlarda, futbol olarak ezildiğimiz dakikalarda bile, her an gol pozisyonu bulabiliyorduk. En azından, o oyundan anlamsızca alınıncaya kadar gol pozisyonuna gireceğimiz ümidi hep canlı kalıyordu...

* Aslında onun hakkında yazılacak çok şey var. Trabzonspor' umu onunla seyretmek bir başka güzel oluyor. En kötü oynadığı maçta bile, seyredeğer bir çok şey yapıyor. Rakibe verdiği korku ve tedirginlik bana büyük keyif veriyor. Maça onunla çıkmak, bilgisayar oyununda kazanmak için hile yapmak gibi bir şey aslında:)

turker0861
29.11.2006, 00:10
Özledik seni be Yattaram...:p

dr.muhsin
29.11.2006, 00:12
* Geldiği günden bu yana, Şenol Güneş hariç hep defansif ve korkak hocalar tarafından devamlı kesik yemesine rağmen her sezon oynadığı maç sayısı kadar asist yaptı ve bir çok giden maçı geriye döndürdü...

* Bir apartman dairesi fiyatına gelmiş olduğu Trabzonspor' da, kendisinden yetenek olarak kat be kat düşük oyunculardan çok daha az yıllık ücretlere talim etmesine rağmen, bir kez bile bunu sorun ederek takımın huzurunu bozmadı. Aksine antrenmanların neşe kaynağı oldu...

* Oynadığı maçlarda, rakip sol beki ve stoperlerinin hiçbir şekilde ileriye çıkamamasını sağladığı, onları maç boyunca tedirgin ettiği, peşinden koşturduğu en az 2 futbolcu nedeniyle diğer yıldız oyuncularımızın rahatça boş alan bulduğu gerçeği ortadayken, utanmadan bir de kendisinden maç boyunca pres yapması istendi...

* Onun hızına, onun dripling özelliğine ve onun kişisel yeteneklerine aynı anda sahip olan ve o mevkiide oynayan bir başka oyuncu yok şu an dünyada. Ne Barcelona' da, ne de R. Madrid' de o kalitede ve o yaşta bir futbolcu kesinlikle yer almıyor. Ama buna rağmen, Trabzonspor' da direkt oynayıp oynayamayacağı bile hala muamma...

* Geldi geleli, hakettiği değeri taraftar hariç kimseden yeteri kadar görmeyen bu güzel insanın içindeki Trabzon sevgisi, kendi memleketinde küçük bir Trabzonspor takımı yaratacak kadar da büyük aslında...

* En verimli olduğu dönemlerde, özellikle Avrupa maçlarında ve hemen hemen tüm derbilerde korkak ve sefil bir oyun sistemine sahip 3 ncü sınıf teknik direktörler tarafından devamlı yedek tutulan bu adam, kendisini kulübeye tıkan çap fukarası hocaların kıçlarını hemen her maçta kurtarmayı da başarmıştı...

* Elinde böyle bir futbolcu varken, ne yapıp edip oyun planını da ona göre yapacaksın. Çünkü onun oynadığı maçlarda, futbol olarak ezildiğimiz dakikalarda bile, her an gol pozisyonu bulabiliyorduk. En azından, o oyundan anlamsızca alınıncaya kadar gol pozisyonuna gireceğimiz ümidi hep canlı kalıyordu...

* Aslında onun hakkında yazılacak çok şey var. Trabzonspor' umu onunla seyretmek bir başka güzel oluyor. En kötü oynadığı maçta bile, seyredeğer bir çok şey yapıyor. Rakibe verdiği korku ve tedirginlik bana büyük keyif veriyor. Maça onunla çıkmak, bilgisayar oyununda kazanmak için hile yapmak gibi bir şey aslında:)

kardeş döktürmüşsün yine ellerine sağlık çok iyi özetlemişsin ekliycek bişey bile bırakmamışsın. Hepimiz devre arasından sonra ona güveniyor çok şey bekliyoruz. Futbol takım oyunu ama bizi bireysel oyuncularımızın yetenekleriyle kazanmaya sürükleyenler utansın!!

zanoylu
29.11.2006, 00:35

Bu da güseeel....

Özge
29.11.2006, 01:09

eline sağlık

Burak
29.11.2006, 10:44
Iddaa yaparken acaba dıyorum her mac Trabzonspor'a yazarken ... Yattara'nın oynayacagı ılk mac en az 2 fark yazacam Trabzonspor'a :)

Yattara'nın katkısı tartısılmaz enfes bıleklerı war , calım yetenegı mukemmel otesı haarıka kosuyor gol atıyor attırıyor daha ne olsun ...

topalkaplan
29.11.2006, 13:45
bursa maçında oynuyormu

6Şafak Aydın1
29.11.2006, 13:47
cabuk iyiles la habibi . coluk cocuktan laf isitiyoruz habibi.

Erbay
29.11.2006, 13:51
Yattata dönüce Ersen'e bol bol kafa golü attırır.Yattara takımın yarısı ben bunu bir kez daha anladım.

pReN@_61
29.11.2006, 14:48
Yattata dönüce Ersen'e bol bol kafa golü attırır.Yattara takımın yarısı ben bunu bir kez daha anladım.

inşallah onları da görecez....haydi yaTTo dön artık

topalkaplan
30.11.2006, 12:51
ne zaman oynayacak

Ali Kemal_28
30.11.2006, 13:18
İbrahim yattara oyna artık herkeste bağımlılık yaptın be uşağum
senin oynamadığın maçı izleyesim gelmiyo

DELETE
30.11.2006, 18:38
hep ziya hep ziya bıktım bu ziyadan , yaa adam fıstık gibi oynuo daha ne istio anlamıyorum

lord34
30.11.2006, 21:06
bişeyler eksik ama ne

rezonans
30.11.2006, 21:53
Sayin baskanimiz Albayrak takimda ve yonetimde istikrarin surmesini istiyormus.

Bildiginiz gibi TS'umuzun mevcut kadrosunda buyuklugune yakisacak, tek basina maclar kazandirmis ve kazandirabilecek tek futbocu var o da Yattara.

E sayin baskan hazir takimda istikrari yakalamis, seri maglubiyetler ard arda geliyor, tam bir istikrar yani.... Simdi her sey yolunda giderken Yattara ikinci devre oynamaya baslarsa bu muhis istikrar bozulur, takim galip gelmeye falan baslar mazallah...

Sayin baskana yakisan Yattara'yi devre arasinda satip, ondan gelecek parayla kendini ispat etmis , kariyeri tartisilamayacak futbolcular almak.. Ornegin yeniden futbola donecegini aciklayan bir "Ilhan Mansiz" veya bir sezonluguna futbola donecegini aciklayan "Romario" hatta eski fizigini halen koruyan bir "Saffet Sancakli" yi alip takimi direkt sampiyonluga oynatmak, neden olmasin ? Bunlar gerceklesmeyecek hayaller degil .....

Bu kara mizah durumunun bir an evvel son bulmasini diliyorum ve tum TS severlere saygi ve sevgilerimi gonderiyorum.

6Şafak Aydın1
01.12.2006, 01:07
bu usagin durumlari nasildir. Antrenmanlara baslamisti ama Ankaraspora yetismezmi ?
Serefsiz bir Fenerli karisini dövüyo diye karaktersiz yapti adami olay nedir diye sormadan, bilmeden. Onun gibilerin yüzünden FBye iyice kil oldum. Yaw bunlarin hepsimi serefsiz. Keske FB macinda oynasaydi da su Appiayi darmadagan etseydi.
Bu sakatliklardan cektigimiz nedir bu sezon.

Ali Özcan
01.12.2006, 01:21
Yattara dönünce kesinlikle maç kaybetmeyiz...Yediğimizden kesinlikle daha fazlasını atarız...

waitingfor7.
01.12.2006, 14:26
takımın şu an tek beklentisi kaldı.

yattara.

Cafer KILIÇSOY
01.12.2006, 14:56
Futbolu nakış gibi işledin yüreğimize. Sayende futbolu bir başka sevdik. Sayende futbolun bir sanat olduğunun farkına vardık. Havaalanında yanına gelip 'Merhaba' dediğimde o yüzündeki sıcaklığı asla unutamam

Dön artık ne olur

Murat'
01.12.2006, 15:29
Sahalara dönüşünü dört gözle bekliyoruz yattara sen bizim için çok daha önemlisin..çünkü eksiklğinde değerini daha çok anladık........

DELETE
01.12.2006, 22:09
evet 4 gözle simdi değerini daha çok anlıyoruz

Özge
01.12.2006, 22:10
ahhh yattara ahhh

Özkan Erdem
02.12.2006, 02:21
seni ne kadar özledim bi bilsen..

Ugur Kurucelik
02.12.2006, 04:00
dön artik...

Mayls
02.12.2006, 09:48
Hani sakatligi gecmisti bunun. FB macinda oynayabilirdi. Hadi FB macinda oynatmadin Bursa macinda niye oynatmiyorsun Ziya

subay
02.12.2006, 14:23
Hani sakatligi gecmisti bunun. FB macinda oynayabilirdi. Hadi FB macinda oynatmadin Bursa macinda niye oynatmiyorsun Ziya

teee 3 ay önceden demislerdi ilk yariyi kapatti diye, sen FB macina yetisecegini nerden duydun?? Bu adam ikinci yariya yetistirilmeye calisilacak ancak. Ikinci yarinin da ilk maclarini banko oynayacagini sanmiyorum zaten.

h@msi61
02.12.2006, 15:55
tek umudumuz sen kaldın, yetiş yattara...

DELETE
02.12.2006, 16:49
bir tek sen kaldın dön artık

OKTAY YILMAZ
02.12.2006, 20:06
bir tek sen kaldın dön artık
Sen öyle san Ziya nın Hasan Sekizinciyi, Hüseyin i Musa yı veya Ferhattan birisini kesip bu adama takımda yer vereceğini mi sanıyorsun, küme düşmemiz matematiksel olarak garantilenmeden sanmıyorum Yattara nın 11 de oynayacağını,

adherent_1
02.12.2006, 23:06
Arkadaşlar; Yattara'nın sakatlığı düzeldikten sonra yine eski Yattar'yı karşımızda görebileceğimden şahsen emin değilim. Ben kasıktan hafif sakatlık geçirmiş amatör bir topçu olarak söylüyorum; kasık sakatlığı iyileştikten sonra eski performansı elde etmek biraz zor. Yattara tam anlamıyla iyileşecek olsa bile ben bu kanada Mehmet Yozgatlı veya Serhat gibi bir oyuncunun transfer edilmesi gerektiği kanaatindeyim. Çünkü olası bir sakatlıkta bu kanatta oynayabilecek bir tek gökdeniz var. O da burada randımanlı olamıyor. Bu kanada Serhat Akın veya Mehmet Yozgatlı'nın transfer edildiğini bir düşünün. Bence bu ikiliden herhangi biri sağ kanatta Yattara ile birlikte muhteşem bir ikili oluşturur. Sizler ne derisiniz?...

kurnaze
02.12.2006, 23:09
ah be kara bela dön de utansın su marcelinho yıldız gorsun belki aklı basına gelir tabi sozum direk marcelinho ya gibi geldi ama diil butun takım ersen martin gökdeniz hariç

frango
02.12.2006, 23:22
düşünüyorumda sende geri gelsen yattaram bu takımı düzeltebilecekmisin yada ziya hoca sana forma verecekmı versede taraftar baskısı ıle vereceği kesın

ama ne olursa olsun biran önce iyileş ve sahalara dön

murat
03.12.2006, 01:21
Yattara bu takimin herseyi, abartmiyorum HERSEYI! En yuksek maasi yattaraya vermeliyiz! Gerisi hikaye, kukla hepsi...

caykarali_erdal
03.12.2006, 02:32
Sen öyle san Ziya nın Hasan Sekizinciyi, Hüseyin i Musa yı veya Ferhattan birisini kesip bu adama takımda yer vereceğini mi sanıyorsun, küme düşmemiz matematiksel olarak garantilenmeden sanmıyorum Yattara nın 11 de oynayacağını,

vay arkadaslar desenize koc koca Trabzonspor tek bit yattara gelecek ve kurtaracak vah vah ne hallere gelmisizde ben anlamamisim 21 kisinin yapamadigini yattara tek basina yapacak helal olsun diyorum.

Harun
03.12.2006, 11:45
Trabzonsporu ikinci yarı izletirecek tek kişi sensin.

Özge
03.12.2006, 14:32
Trabzonsporu ikinci yarı izletirecek tek kişi sensin.
aynen katılıyorum abi

zanoylu
03.12.2006, 14:41
Artık tek tutar dalımız o kaldı.

champions
03.12.2006, 14:43
ziya gitmeden dönme

ergin cesit
03.12.2006, 15:37
Gel Artik Gel Ruhsuzlar TopÇu GÖrsÜnler

ibrahim_yattara
03.12.2006, 15:53
senelerdir bas bas bağırıyorum bu takımda yattara hariç topu kaleciye veya auta atmadan orta yapacak adam yok

bir tane bile kanat adamımız iki adam çalımlayamazmı yahu.

kaptan yattara olmalı bence. alayından daha iyi trabzonlu oldu bizim uşak artık

adherent_1
03.12.2006, 16:42
Arkadaşlar başımızda Ziya Hoca olduğu müddetçe en kral futbolcu gelse onu defansa tıkar veya Musampa gibi haftalarca yedek soyundurur. Sloganım: LUCESCU göreve Yattara iş başına...

Çetin
04.12.2006, 22:20
Keşke biraz profesyonel yaşam sahibi olup formunda ani çıkış ve inişler olmasa diyeceğim ama o zamanda burada kalmazdın sanırım.. Sen yine bölyle kal en iyisi :)

Özge
05.12.2006, 00:01
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/041206idman2.jpg

Mert M.
05.12.2006, 14:32
D-Ö-n A-r-t-i-k...

firidin61
05.12.2006, 15:06
siyah incim seni özledik beaaaaaaaaaa:atki:

Gamze
05.12.2006, 15:11
nereyesun uşak!bekleyiruk haydi daa..

Özge
05.12.2006, 15:30
inşallah 2. yarıda Yattaramıza kavuşacaz sabırsızlıkla bekliyoruz

A.Hilal Çakıroğlu
05.12.2006, 19:19
Yattara'dan minik Metehan'a ziyaret
Futbolcumuz Ibrahima Yattara bugün amansız hastalığa yakalanan Metehan Gürsoy’u Arsin’deki evinde bir moral ziyareti yaptı. Gineli futbolcumuz 7 yaşındaki Metehan’a kendi formasını hediye etti. Ziyarete Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen de katıldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/051206yattara.jpgZiyaret sonrası Arsin Kaymakamı Abdullah Küçük, Yattara’yı ve kendisine eşlik eden Profesyonel Takım İdari Sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu’nu yemeğe davet etti. Yemeğe Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen, Metehan’ın babası Murat Gürsoy katıldılar.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/051206yattara1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/051206yattara2.jpg
:atki: Tebrikler Yattara:atki:

Özge
05.12.2006, 19:44
tebrikler kara bela:D

TSelif
05.12.2006, 19:50
Oyy Yattara ooyy ...yetti gayri bitir bu hasreti:(

dr.muhsin
06.12.2006, 10:36
Babam 56 yaşında ve bu geçen seneden beri bi futbol hastalığı vurdu tekrar (gençlik zamanı tabiki efsane zamanına denk geliyo). Ali Kemal den sonra bu Yattara için maç izliyom oğlum diyodu bana. Sakatlandı sakatlanalı onu bekliyo dört gözle.Babamın felsefesi güzel futbol izleme.İnşallah tez zamanda kavuşursun formana çünkü seni bekleyenler var siyah inci:) ...

topalkaplan
06.12.2006, 11:17
lan yattara bu takımlar bi fatih tekkeden bide senden korkusuna gıgını çıkaramıyordu
fatih transferde sende sakat
düştük........... birer tekmede anadolu takımlarından
ikinci yarı kabus gibi çök ligin üstüne
türkiye futbol izlesin

deli_hamsi
06.12.2006, 13:19
ibrahima yattara ooo ibrahima yattara ooo arkadaşlar 2 senedir her maçta b ki bu milli takım maçı ve hatta gs-fb maçı da olsa herkesin önüne geçip ibrahima yattara ooo ibrahima yattara ooo diye tezahürat yapıyorum özledim arabımı haberi olan varmı ne alemde arabım ( arab lakabını ben koydum kusuruma bakmayın)

Burçak
06.12.2006, 15:29
Yattarayı öyle özlemişimki yaa. 2. yarı onu izlemek çok zevkli olacak.
http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable65.gif http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable65.gif http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable65.gif

Yasin Tokgöz
06.12.2006, 18:22
yattara gecen senenin yarısındada yoktu iyileşsede yensak biraz

Mustafa Mahmutoğlu
06.12.2006, 19:23
bn şu anda hasret için sadece internetten izliom videolarını hadi dön be tatlı bela

geronimo_61
06.12.2006, 22:28
dönüyorsunnn

dön biran önceee

benim kafam dönüyor

dursun bir an önce

Ali Özcan
09.12.2006, 14:00
seni çok seviyoruz yattara...sen bu alemin kralısın...senin onda birin kadar oynayabilsinler hepsinin yolunda ölelim ama yok işte, olmuyor...dön artık ve bize tekrar kazanmayı öğret...sensiz olmuyor...sen yeşil sahalardaki beyaz düşlere giren kara kabussun...sen futbol oynarken aerobik yapan,atletizme el atan,aynı zamanda topla resim çizebilen bir yıldızsın...sen olmayınca sahadaki diğer 1o kişi pek bişey ifade edemiyor...Sen bir ömre bedelsin...

dr.muhsin
09.12.2006, 15:31
Tek korkum sahaya döndüğünde eskini formunu çok geç yakalaması. Zira zaten halimiz perişan bir de Yattara nın geç takıma adapte olması bizi mahveder.

zübeyr61
09.12.2006, 17:01
ne varsa yattarada var, o gelsin ve formunu gene yakalasin trabzonsporumuzu kimse tutamaz daha.

Fatih Ay
09.12.2006, 18:09
oooooooooooooo ibrahim yattara ooooooooooooooooo:ts::ts2:
dört gözle bekliyoruz yattarayı....

caykarali_erdal
09.12.2006, 23:52
5/10 dakkalik futbolcu butun umidimiz yattaranin oynayacagi 5/10 dakkalik futbol ise gene elde var sifir.

61mehmet61
10.12.2006, 00:02
5/10 dakkalik futbolcu butun umidimiz yattaranin oynayacagi 5/10 dakkalik futbol ise gene elde var sifir.

arkadaşım biliyorsun futbolda gol saniyelik oluyor. yattaranın on dakikası marcelinhonun 1 000 dakikasına bedeldir.

topalkaplan
10.12.2006, 00:47
şimek>arapas+yattara>orta+ersen>kafaaa ve goooolll
işte denklem işte matematik

yattara başın saolsun
bu kadar şanssızlık kimi bulmuş yaaaaaaa

İleli
10.12.2006, 02:39
ezikleri tutan arkadaslarim bile ozledi yattarayi be nerdeyse hafta iyilesmedimi diyip duruyorlar...

Hüseyin Çümen
10.12.2006, 05:26
2. yarı nın yıldzı olacak ligimizin futbolaad acıktı ne futbol oynar şimdi

Gamze
11.12.2006, 17:28
sarışın zencim benim...izlemeyi özledim ula seni hayde daa...

Özge
11.12.2006, 17:32
az kaldı sonunda 2. yarı inşallah kavuşucaz gözlerimizin pası silinir:D

Mollasalihoğlu
11.12.2006, 17:33
özledim saçının sarısını özledim
özledim futbolunu sanatını özledim
bekledim gelmedin
renkdaşım gelmedin :) 2. yarı gel...

yattara zenciyse hepimiz zenciyiz... :)

Özge
12.12.2006, 16:35
Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, ''Şu an benim için önemli olan takıma hızla geri dönmem. Çünkü iyi durumda değiliz'' dedi.

İbrahima Yattara, Trabzonspor Dergisi'nin Aralık ayı sayısındaki röportajında, bu sezon 4 maç oynadıktan sonra kasık sakatlığı yaşadığını ve takımdaki yerini alamadığını belirtti.

Belçika'ya gittiğinde kulüp doktorunun kendisinde 2 değişik sakatlık tespit ettiğini belirten Yattara, ''Bunlardan ilkinin kronik şikayetimle ikincisinin ise Denizlispor maçındaki sakatlıkla ilgili olduğunu söyledi. Sonuçta bana yaptığı ameliyat, kronik sakatlığımı gidermek içindi. Denizlispor maçından sonraki sakatlığın ise tedaviyle 3 ay sonra tamamen geçecek çok da önemli olmayan bir problem olduğunu belirtti. Artık tüm bunlar geride kaldı'' diye konuştu.

Trabzonspor'un gol yollarında sıkıntı yaşadığına değinen Yattara, şöyle devam etti:

''Ben olduğum zaman takıma direkt olarak katkı yapıyorum, çünkü stilim atak futbol oynamaya yatkın. Geçmişte de bazı kritik maçları bu sayede kazandık. Örneğin, ben bir maçta arkadaşlarıma 15'e yakın orta yapıyorum ve bunlardan 2-3 tanesi ya gol oluyor ya da gol tehlikesi yaratıyor. Ancak şimdi benim olmadığım maçları izliyorum; sanki orta bile yapılmıyor, çoğu zaman Gökdeniz'in bu konuda gayretini görüyorum. Yine de bu şekilde gol atmak çok zor. Arkadaşlarımızın daha fazla orta yapmaları gerekiyor çünkü forvet hattımız gelen ortaları gole çevirebilecek oyunculardan kurulu. Bunun dışında, takımımız bence iyi futbol oynuyor. İkinci yarıda benim de dönüşümle birlikte bu konunun sorun olmaktan çıkacağını düşünüyorum. Takımdaki bütün arkadaşlarıma yardımcı olacağım, tabii onlar da bana. Birlikte çalışmamız lazım çünkü biz bir takımız.''

-GALATASARAY ÖRNEĞİ-

Futbolcunun bazı nedenlerden dolayı kafasının rahat olamayacağını ifade eden Yattara, ''Maçları kaybediyoruz, zaten moralimiz bozuluyor, üstüne üstlük hiçbir ödeme yapılmayınca bu sefer konsantrasyonumuz kayboluyor. Diğer yandan, başarısızlığı tamamen buna bağlamak tabii ki mantıksız olur. Hele de geçen sezon Galatasaraylı oyuncuların para alamıyorken takımlarını şampiyon yapmaları gibi bir örnek önümüzde varken'' dedi.

İlginç bir tespitinin daha olduğunu ifade eden Gineli futbolcu, ''Bu sezon takım kötü bir performans çizdi. Geçen yıl ekipte 6-7 arkadaşımızı sakatlık ve cezalı oluşları nedeniyle kaybetmiş, forvet bölgesinde bir ben, bir de Mehmet Yılmaz kalmıştık. Ona rağmen Trabzonspor bu kadar kötü duruma düşmemişti. 4 yıldır buradayım hiç böyle olmamıştı. Bence takım içindeki arkadaşlık bağlarının sıklaştırılması lazım. Futbolcular arasında daha çok diyalog olmalı'' diye konuştu.

Şuayip Aydın
12.12.2006, 16:41
gecmiş olsun diyerek soze baslamk istiyorum yattara nın bize faydalı olablmesi icin ona su an yonetimden once bizim destek vermemiz lazım onun su an olum noktasıdı arkadslar elbirligi ile onu tekrar hayata kavusturmalıyız o yuzden elimizden ne gelijyosa yapalım ve onu takımıza kazandıralım o bize cooooook ama cok lazım seni seviyoruuuuuuuuuuuummmmmm yatttara olumu ne kadar senleyiz yatttara

Hüseyin Çümen
12.12.2006, 20:34
"Geri Dönmeliyim" :yattara:

Bordo-Mavililer'in Gineli oyuncusu Yattara, "İyi durumda değiliz. Takımın özellikle hucümda bana ihtiyacı var. Çünkü stilim atak futbol oynamaya yatkın" dedi. Yattara, takım içinde arkadaşlık bağlarının sıklaştırılması gerektiğini vurguladı.
12.12.2006

:yattara:
"İki değişik sakatlık tespit edildi"
Kasığındaki sakatlık sebebiyle be sazon pekçok maçta forma giymeyen Trabzonspor’un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, "Şu an benim için önemli olan takıma hızla geri dönmem. Çünkü iyi durumda değiliz" dedi. Belçika’ya gittiğinde kulüp doktorunun kendisinde 2 değişik sakatlık tespit ettiğini belirten Yattara, "Bunlardan ilkinin kronik şikayetimle ikincisinin ise Denizlispor maçındaki sakatlıkla ilgili olduğunu söyledi. Sonuçta bana yaptığı ameliyat, kronik sakatlığımı gidermek içindi. Denizlispor maçından sonraki sakatlığın ise tedaviyle 3 ay sonra tamamen geçecek çok da önemli olmayan bir
problem olduğunu belirtti. Artık tüm bunlar geride kaldı" diye konuştu.:yattara:

"Stilim atak futbol oynamaya yatkın":yattara:
Trabzonspor’un gol yollarında sıkıntı yaşadığına değinen Yattara, "Ben olduğum zaman takıma direkt olarak katkı yapıyorum, çünkü stilim atak futbol oynamaya yatkın. Geçmişte de bazı kritik maçları bu sayede kazandık. Örneğin, ben bir maçta arkadaşlarıma 15’e yakın orta yapıyorum ve bunlardan 2-3 tanesi ya gol oluyor ya da gol tehlikesi yaratıyor. Ancak şimdi benim olmadığım maçları izliyorum; sanki orta bile yapılmıyor" dedi. Gökdeniz'in oyun içinde orta yapma konusunda sürekli bir gayret içinde olduğunu belirten yıldız oyuncu, forvet hattında bu topları değerlendirecek isimlere sahip olduklarını belirtti. İkinci yarıda takıma katılmasıyla hucümda sorun yaşamayacklarına inandığını ifade eden Gineli, takım olmanın önemini vurgulayarak,"Birlikte çalışmamız" gerek açıklamasını yaptı.
Galatasaray örneği
Futbolcunun bazı nedenlerden dolayı kafasının rahat olamayacağını ifade eden Yattara, "Maçları kaybediyoruz, zaten moralimiz bozuluyor, üstüne üstlük hiçbir ödeme yapılmayınca bu sefer konsantrasyonumuz kayboluyor. Diğer yandan, başarısızlığı tamamen buna bağlamak tabii ki mantıksız olur. Hele de geçen sezon Galatasaraylı oyuncuların para alamıyorken takımlarını şampiyon yapmaları gibi bir örnek önümüzde varken" dedi. Arkadaşlığın çok önemli bir etken olduğunu dile getiren genç oyuncu, 4 seneden beri Bordo-Mavili formayı giydiğini ve eksik oyuncuların yokluğunda bile Trabzonspor'un bu kadar kötü bir duruma düştüğünü görmediğini söyledi.

fanatik:yattara:

:yattara:ooooo ibrahimaa yattaraa ooo :yattara:

nemo_61
13.12.2006, 12:44
bn şu anda hasret için sadece internetten izliom videolarını hadi dön be tatlı bela

:D:D:D:D:D
abi hergün fix o videoları izliyorum ..bazen kendi kendime diyorum bu adam bizde mi oynuyo diye?
nerdesin yatti be özledik seni..
2. yarı yattaraya bi hoşgeldin jesti yapmamız lazım

taus61
13.12.2006, 13:26
Söylenecek bişey yok ki futbol canbazı.
İstatistiklere göre Yattara en fazla top kaybeden futbolcuymuş.Topla oynamayı seven ve topla çok buluşan kişinin ve hatta sorumluluk içerisinde olan bir futbolcunun top kaybetmesi kadar normal ne olabilirki.
Bazı kişiler birilerini kollayabilmek için başkalarına çamur atmaya çalışırlar ya Yattara dahi bundan nasibini aldı bunlardan.

Ayşe Aygün
13.12.2006, 18:48
yattara bu takımda sen olmasan bu takım oynıyamaz niye sakatlandın ya biz seni çok seviyoruzzzzzzzzzzzzzzz .

Serap
13.12.2006, 19:30
çok özledik seni çoookkkkkkkkkkkkkkkkkk...;)

AKSOY_61
13.12.2006, 22:51
allahını seversen gelde kurtar bizi ya
çok özledik seni

HALİT KARAKAŞ
13.12.2006, 23:00
ibrahim ço özledik dön artık ,bekletme gayri,,,,,

Özge
13.12.2006, 23:58
Karabelam seni çok özledik

Murat'
14.12.2006, 12:45
yaaa ben yattaranıon ikişnci yarının ilk yarısına yetişeceğinden şüpheliyim

Celâl Emre Samancı
15.12.2006, 10:22
ziya hoca seni kulübeye çekerse senin yerinde olsam bu takımdan giderdim. çünkü ne baştakilerin nede teknik heyetin gitmeye niyeti yok:mad:

sen oynayınca rakip takımdan 2 kişi seni tutuyo. kilitlenmiş oyunu çözüyosun. sen olmadan Trabzonspor orta bile kesemiyo:(

Serap
15.12.2006, 10:34
sensiz maç sarmıyorr beni valla.. :(

Hüseyin İlkin
15.12.2006, 12:15
http://http://img331.imageshack.us/img331/8818/46kz3pk9.jpg (http://imageshack.us)

Özge
15.12.2006, 15:47
Yattara soruları cevaplayacak
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/151206yattara.jpg

Kaptanımız Hüseyin Çimşir'den sonra Cola Turka ile Soru-Cevap köşemizin ikinci konuğu Gineli futbolcumuz Ibrahima Yattara olacak.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
trabzonspor.org.tr ziyaretçileri aralık ayının sonuna kadar Cola Turka Soru-Cevap (http://www.trabzonspor.org.tr/colaturkasoru.asp) köşesinden Yattara'ya sorularını ulaştırabilecekler.

Serap
15.12.2006, 16:01
oooo özgecim bu habere sevindimmmm teşekkürler :tsatkı: soru bulmam lazım :D

Özge
15.12.2006, 16:07
oooo özgecim bu habere sevindimmmm teşekkürler :tsatkı: soru bulmam lazım :D
Serap abla hemen soru bulmuş ve yollamışsındır sen şimdi:Dinşallah yayınlanır senin sorun

Serap
15.12.2006, 16:13
henüz değil özgecim ilginç güzel bisi olmalıki yayınlansın die acele etmim dedim..;)

Gürkan
15.12.2006, 18:03
vallahi de özdelik.gelde en azından futblun güzelliklerini görelim

Hüseyin RİZELİ
15.12.2006, 19:12
yattara sen bu takımın yasam kaynagısın bı an once gelde bızı kurtar yaa..

Gürkan
15.12.2006, 22:12
yattara bir önce gelde musampa nın klubede canı sıkılmasın konusur dertlesırsınız.

OKTAY YILMAZ
15.12.2006, 22:21
Yattarayı severim Trabzonsporu ondan çok severim ama diyeceğim o ki.
Yattaram parası ne olursa olsun Allahını seversen git bu takımdan sırf senin iyiliğin için söylüyorum, gideceğin takım Fenerbahçe eziği bile olsa yine git, bu basit teknik adam seni oynatmaz, kariyerinin en verimli çağını yedek kulübesinde volta atarak geçireceksin yoksa. Ne olursun git senin başarılı olmanı çok ama çok istiyorum, Sen Ronaldinho dan bile iyisin abartmıyorum öylesin, seni dünyanın konuşmasını istiyorum eğer TS de kalırsan seni türkiyede bile konuşmazlar, bu takımda kalıpta ne yapacaksın yukarıda dediğim gibi ya kulübede volta atarsın yada sahaya çıkıp orta sahayı ileri geçmemek kaydı ile defans yapmak zorunda kalır çürür gidersin,
Ziya olacak o tarama özürlü eğer istifa etmeyecekse
Yattara giittttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt sana yalvarıyorum... sana ZiyaN edecekler

Özge
15.12.2006, 23:41
taraftar ooooo ibrahim yattara diye bağırınca içim bi acayip oldu çok özledik seni gel artık

HALİT KARAKAŞ
15.12.2006, 23:43
:tsbayrak: 2.yarıya yattara rüzgarı bütün TÜRKİYE;yi kasıp kavuracak eminim,,,,

6Şafak Aydın1
16.12.2006, 00:13
ufff yaaa nerde kaldin habibi....

Şuayip Aydın
16.12.2006, 00:48
a yattara sadece senin o guzel pas larını ve oyunu geviyorum yani gol istemiyom sadece biraz mac seyretmekistiyom seni seviyorum abi yaaa o yuzden 161 sms sana atıyom abi....

geronimo_61
16.12.2006, 01:51
yattara bir önce gelde musampa nın klubede canı sıkılmasın konusur dertlesırsınız.

bu gizli planları nerde elde ediyorsunuz yaaa
yoksa siz ziya hocanın ta kendisimisiniz
ne dersinizzz

Murat'
16.12.2006, 13:59
yattaranın acilen takıma dönüp form tutması lazım doğru dürüst orta yapan yok yaaa takımda

pReN@_61
16.12.2006, 15:02
YaTTaRaYı 4GöZLe BeKLiYoRuZ...

yağız61
17.12.2006, 00:36
hadi be koçum sabırsızlıkla bekliyoruz seni.ulan ziya defans yapmıyor diye bir oynatmasın seni.osaatten sonra hemen kovulmalı.

pReN@_61
17.12.2006, 14:45
bu ziyanın işi belli olmaz....oynatmayabilir yattarayı

Hüseyin Çümen
17.12.2006, 18:31
yattarayı oynatmıcak teknik direktör lütfen uzak dursun trabzonsporumdan onun trabzonun başarısını düşündüünden şüpe ederim

pReN@_61
17.12.2006, 22:15
yattarayı oynatmıcak teknik direktör lütfen uzak dursun trabzonsporumdan onun trabzonun başarısını düşündüünden şüpe ederim

eger oynatmazsa işimiz bitti demektir..

Hüseyin RİZELİ
18.12.2006, 23:36
yattarasız bır takım dusunulemez her sey ordada zaten..

Travelair
19.12.2006, 23:14
Yattara, iyi futbolcu. Çocuklarının eğitim problemi ve Türkiye'deki vatandaşlık kazanma süreci onu Trabzonspor'dan uzaklaştırılabilir. Çözüm aranmalı

cınar#7
20.12.2006, 15:40
çoçuklarını erkenden altyapıya kazandırmak lazım onlar geleceğin yattaraları...

A.Alper
23.12.2006, 15:21
yattara gelir de acaba zd onu oynatır mı?

woollss
24.12.2006, 13:52
şotadan sonraki tek ilahımız..

taus61
24.12.2006, 14:48
Ula uşak bağa bak sakın formunu tutmadan takıma girmeye kalkma sonra ziya abin seni tribüne yollar eskisi gibi uğa göre.Ziya için takıma lazım olan değil kendi istediğine uyanb futbolcu önemlidir uğa göre haaaa.
Yattara bu takımda ne kadar önemli ziya şimdi anlamıştır ıumarım.

canim TS
24.12.2006, 15:20
Ula uşak bağa bak sakın formunu tutmadan takıma girmeye kalkma sonra ziya abin seni tribüne yollar eskisi gibi uğa göre.Ziya için takıma lazım olan değil kendi istediğine uyanb futbolcu önemlidir uğa göre haaaa.
Yattara bu takımda ne kadar önemli ziya şimdi anlamıştır ıumarım.

Evet insallah anlamistir Ziya insallah

Running Wild
24.12.2006, 16:34
*** Bu sezon övünebileceğimiz tek şey olan Apoel' i elememizdeki, atmış ve attırmış olduğu gollerle ve asıl görevi olmamasına rağmen geriye kadar gelerek çıkarmış olduğu paslar kadar, rakiplerin ayağından sinsice çalmış olduğu toplarla da gerçek bir başrol oyuncusu olan Yattara' yı çok özledik.

*** Onun için 90 dk. lık temposu yok diyen bir kısım şahısların suratına çarparcasına, 90 dk. forma giydiği Apoel maçının uzatma dakikalarında yapmış olduğu 60 mt lik deparın sonunda Simek' e verdiği "Al da At" cinsinden asisti unutmuş olanlar varsa, bir kez daha hatırlatmak istedim;)

woollss
25.12.2006, 01:11
Adam Gİbİ YÖnetİm Olsun Adam Gİbİ Teknİk DİrektÖrde Adam Gİbİ Futbolcuda Olur...

Erbay
25.12.2006, 14:27
Antrenmana katılmış.Önümüz artık açık.:)

Özge
26.12.2006, 15:22
bu resim süper yaa:D:D çok özledik seni

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/261206kamp6.jpg

AKSOY_61
26.12.2006, 15:39

yattara yine bi sakatlık yapmamıştır inşallah :D
geçende otobüsü duvara gömmüştü:D
seviyorum bu adamı ya çok sempatik

Serap
26.12.2006, 15:54
aynen bende çok şeker :D birde artist..:rolleyes:

Murat61
26.12.2006, 16:01
yattara gelir de acaba zd onu oynatır mı?

walla bu seferde oynatmazsa bu yonetiminde ziyanında statda basına bise gelse zerre uzulmem

Nuray
26.12.2006, 16:04
yattara bizim takımın en özel futbolcusu onun takımda oynamaması bence şu durumda felaket olur o her zmn takıma ruh katıyo hem oyunculuğuyla hem sempatikliğyle o hep son anlarda kurtarcımz olmuyomu:)

Enes Berfin
26.12.2006, 16:16

Yerim seni la, Bitanesin la sen :D

Mollasalihoğlu
26.12.2006, 19:07
hastasıyız !!!
geri gelio kara belamız nihayet..

Lapina
26.12.2006, 19:16
:D:D:D:D:D
abi hergün fix o videoları izliyorum ..bazen kendi kendime diyorum bu adam bizde mi oynuyo diye?
nerdesin yatti be özledik seni..
2. yarı yattaraya bi hoşgeldin jesti yapmamız lazım

Gecen sabah saat 05.00 te uyandim, ise gitmek icin.
Bilgisayari actim haberlere bakmak Bordomavi.Net te ne oldu bitti bi goz atmak icin.

yanlislikla youtube video sitesini actim.acmaz olaydim saat 06.30 oldu takildim kaldim yattaranin videolara.

topalkaplan
27.12.2006, 13:20
konya maçında oynuyomu yattara
biraz şov izleyelim

Murat'
27.12.2006, 14:48
yattar dün çok büyük bi gaf yaptı bence belki türkçe yetersizliğnden olacak ama kulaklarımla duydum trtde bu takım küme düşmeyecek dedi

topalkaplan
27.12.2006, 15:39
ekleyabilirmisin

keskinkilic_68
27.12.2006, 16:11
murat ne demesi gerekiyordu ki ? takım bu haldeyken

tsakrep61
27.12.2006, 16:16
bu haberı bende bugun zaman gazetesınde okudum ama trabzonspor.org.tr den acıklama geldi

Manşet Haber

Yattara konusunda açıklama
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, bir açıklama yaparak oyuncumuz Ibrahima Yattara’ya atfen bazı gazetelerde yer alan ifadelerin amacından saptırıldığının tespit edildiğini vurguladı.

Profesyonel Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli’nin Antalya kampında Yattara’yla bir görüşme yaptığını ve bu konuda kendilerine bilgi verdiğini kaydeden Kafkas, “Buna göre oyuncumuzun farklı amaçla dile getirdiği söylemlerinin kamuoyuna bazı medya organlarınca yanlış aksettirildiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız” ifadesini kullandı.

Kafkas, şunları söyledi: “Oyuncumuz Yattara, Menajerimiz Sayın Perekli’ye olayın doğrusunu aktarmış ve gazetecilerin yönelttiği soruya karşılık bırakın küme düşmeyi, takımın ikinci yarıda kendisinin de katılımıyla çok daha üst sıralara yükseleceğini bildirmiştir. Zaten bazı basın organlarında haber aynen bu şekilde yer almış ancak bazılarında da farklı yorumlarla okuyucuya aktarılmıştır. Yanlış anlamadan kaynaklandığını düşündüğümüz bu hatayı yapan değerli basın mensubu arkadaşlarımızı daha dikkatli olmaya çağırıyor, bu hatanın da aynı şekilde düzeltilmesini bekliyoruz.”

27.12.2006 15:43:00

6Şafak Aydın1
27.12.2006, 18:32
ahhhhhh yattara ahhhhhhh.... sen olmasan takim hepten gümm ha ..... ikinci yari cok ahlayip vahliyacagiz....

Özsu
28.12.2006, 21:28
Ah be ah Şu Yattara oynayacaktı Fatih Tekke bizde olacaktı 1.dik bee:s
Ahlarla keşkelerle olmuyor işte..

Şuayip Aydın
28.12.2006, 21:42
Ah be ah Şu Yattara oynayacaktı Fatih Tekke bizde olacaktı 1.dik bee:s
Ahlarla keşkelerle olmuyor işte..

aynen kardeşim sana katılıyom nerde bu eski trabzonspor yeter artık biktık

Şuayip Aydın
29.12.2006, 17:36
Yattara: “Sahada konuşmak istiyorum”

Sakatlığı geçen ve takımla antrenmanlara başlayan oyuncumuz İbrahima Yattara, artık sahada konuşmak istediğini açıkladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Bundan böyle artık bir sorunla karşılaşmak istemediğini vurgulayan Yattara, “İkinci yarıda çok büyük performans göstermek istiyorum. Artık fazla bir şey söylemek düşüncesinde değilim. Sahada konuşmak istiyorum” dedi.

4 yıldır Trabzonspor forması giydiğini, ancak ilk kez böylesine kötü bir sezona tanıklık ettiğini de dile getiren Yattara, “Camiamızın karamsarlığa düşmesine gerek yok. İkinci yarıda toparlanarak yukarılara çıkacağız. Ben buna inanıyorum” diye konuştu.

topalkaplan
29.12.2006, 17:42
yattara gibisi yok
adam ha geldi ha oynayacak
heyecanıyla gönlümüzü alıyor beeee
helal olsun

+1AhmeT
29.12.2006, 17:42
Trabzonsporun en iyi oynayanlarından olduğuna inanıyorum.Mükemmel bi futbolcu bana göre.En azından insana seyretme zevki veriyo.:yattara:

Sönmez Özlü
30.12.2006, 12:19
İşte dönüyor. Maç izlemekten zevk alacağımız günler geliyor.

Mollasalihoğlu
30.12.2006, 17:22
Yattara gibi adam bu takım küme düşmeyecek demez..Dese dese artık kimseyle ...... geçmeyeceğim ,söz der..Bu basın da insanı dinden imandan çıkarır..

Ali Özcan
01.01.2007, 11:20
Kayserinin solbekinin hali içler acısı...O günü iple çekiyorum...

AKSOY_61
01.01.2007, 12:57

ahhh bende

h@msi61
02.01.2007, 01:31

abi onu kayserinin değil hiçbi takımın sol beki durduramaz. ama korkum korkak ziya, o durdurabilir Yattarayı...

Ali Özcan
02.01.2007, 10:31
abi onu kayserinin değil hiçbi takımın sol beki durduramaz. ama korkum korkak ziya, o durdurabilir Yattarayı...

Ya Ziya ya bakma sen...O Ronaldinhoyu bile durdurabilir...Allah vergisi bi yeteneği var durdurma konusunda...:rolleyes:

ibrahim_yattara
02.01.2007, 18:03
Ya Ziya ya bakma sen...O Ronaldinhoyu bile durdurabilir...Allah vergisi bi yeteneği var durdurma konusunda...:rolleyes:

:D :D :D :D :tsbayrak:

ibrahim_yattara
02.01.2007, 18:04
yattarayı durduran bizi durduramaz akıllı olacaklar. o kadar...

antagonist
02.01.2007, 18:05

Cem Uzan'ın reklamı vardı:Açın Türkiye'nin önünü,durduramazsınız;Türkiye geliyor...
Herhalde Ziya'yı unutmuşlar :D

6Şafak Aydın1
04.01.2007, 07:57
17 gün kalmis

Özsu
04.01.2007, 14:14
Haydi Yattara az kaldı kavuşmamıza. Dönüşünle coştur bizi..

+TS1967+
04.01.2007, 22:12
yattara dönünce isler yerine gelir

Halit Aydın
04.01.2007, 22:39
hayde yattara daha klipler hazırlıcaz sana. nice baki mercimekleri dize getireceksin!:D

Özge
05.01.2007, 15:37
çok az bir zaman kaldı sabırsızlıkla bekliyoruz

umraniye34
05.01.2007, 15:42
2 yarının en iyi transferi

+TS1967+
05.01.2007, 16:18
2 yarının en iyi transferi

kesinlikle adam ayaga bizi kaldirir

erdal6167
07.01.2007, 15:34
yattara geri geliyor, oh be artık macları izlamam için bir sebebim var, ne güzel. . .

Semih GÜL
07.01.2007, 16:46
Nasıl ki karanlığıma aydınlık oluyorsun seni çok seviyorum yattara. hani oluyrya bazı şeyler çok iyidir üzülürsün kötü bişşey olacak diye öyle bişeysin benim için. Hiç bırakma biszi

Serap
07.01.2007, 17:44
arkadaşlar inşallah gerekli ilgiyi göstermişizdir yattaraya..sorularımızı sormuşuzdurr :) tekrar hatırlatım dedim,ben sorumu şey pardon sevgilerimi ilettim daha çok :D bekliyorum sabırsızlıkla çıkar çıkmaz bilemicem tabi..:rolleyes: hadinin sizdeeeeeeeeeeeeee :)

http://www.trabzonspor.org.tr/colaturkasoru.asp

Ali Özcan
07.01.2007, 23:02
45 Dakİka OynamiŞ Hazirlik MaÇinda...gelİyor YavaŞ YavaŞ...

Şuayip Aydın
09.01.2007, 20:38
Yattara'nın sabrı kalmadı

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Yattara, şu an transfer konularıyla ilgilenmediğini, sadece sakatlığı atlatıp sahalara geri dönmek istediğini söyledi.Trabzonsporlu futbolcu Yattara, takımının ilk yarıda kötü sonuçlar alması hakkında, "Takım arkadaşlarımın çok iyi oynadığına inanıyorum. Ama şans bizden yana değildi. Rakiplerimizle aramızda çok büyük bir puan kaybı yok. Umarım sezonun ikinci yarısının başında oynayacağımız ilk 4 karşılaşmadan galip ayrılırız. Trabzonspor'u çok seviyorum ve arkadaşlarıma da güveniyorum. Sezonun ikinci yarısında kendimi göstermek istiyorum"
Bordo mavili futbolcu, sakat olması nedeniyle takımda forma giyemediğini belirterek, "Takımımda forma giymeyi çok istiyorum ama bir sakatlık yaşadım. 4 aydır da forma giyemiyorum. Şimdi iyileşmeye başladım. En kısa sürede sahalara dönmek istiyorum. Saha da çok şeyler yapabileceğimi göstermek istiyorum. Ayrıca şimdi değil, sahada konuşacağım" ifade etti.
Yattara, şu anda sakatlığı nedeniyle transfer görüşmelerini düşünmediğini, sadece tekrar sahalara dönmek istediğini vurgulayarak, "Şu an sakatlık yaşıyorum ve transfer görüşmeleri ile ilgilenmiyorum. Ben sadece sahalara dönmek istiyorum. İleri tarihler de İtalya, İspanya, Almanya ve İngiltere gibi liglerde forma giymek isterim. Fakat bir sakatlık yaşıyorum ve sadece Trabzonspor forması altında sahalara dönmek istiyorum" dedi.
Takımda Fatih Tekke'nin yokluğunu hissetmediğini söyleyen Yattara, "Fatih Tekke'yi aramıyorum ama o çok iyi bir futbolcu. Kendisini çok seviyorum ve aramızda çok iyi. Şu anda Fatih gitti ve ben buradayım" şeklinde konuştu.
Teknik direktör Ziya Doğan'la da bir sorununun olmadığını belirten Yattara, "Ben bütün teknik direktörlerle iyi anlaşırım. Ziya Doğan'la çalışmaktan mutluyum. Ben sadece performansımı yüksek tutmaya çalışıyorum. Ziya Doğan veya hangi teknik direktör olursa olsun bana yardımcı olduğu sürece sorun yaşamam. Ziya hocayla da çalışmayı çok istiyorum. Çünkü Ziya Doğan ile önceden çalışmıştık ve çok iyi bir teknik direktör. Kendisini beğeniyorum. Bazen bağırıyor ama bunlarda normal şeyler" diye konuştu.
Bordo mavili futbolcu Yattara, Türkiye'de en çok beğendiği futbolcuların Arda, Hasan Şaş ve Tuncay'ın olduğunu söyledi.

Murat'
10.01.2007, 13:31
yanbi o takıma gfelecek herşey değişecek diye düşünüyorduk ama hazırlık maçlarının skorlarından bişey değimediği görülüyor...

pReN@_61
10.01.2007, 13:44
45 Dakİka OynamiŞ Hazirlik MaÇinda...gelİyor YavaŞ YavaŞ...

acaba performansı nasıldı..

Gürkan
10.01.2007, 16:30
izlesekt gözlerimizin pası silinse.

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 18:01
2. yarı nın başlamasını beklmemin tek nedeni yattara valla koçum benim ziya doğan ballısı onun sayesinde maçları alacak

Özge
11.01.2007, 01:17
akşam lig tv nin spor haberlerinde barbeküyü gösterdi yattara nazan öncel in aşkım baksana bana şarkısını söyledi:D:D marce diyo ki bu boyle(böyle):D sonra hasan ın arkasında saklanıyo:D çok komik ya:D

Serap
11.01.2007, 09:55
akşam lig tv nin spor haberlerinde barbeküyü gösterdi yattara nazan öncel in aşkım baksana bana şarkısını söyledi:D:D marce diyo ki bu boyle(böyle):D sonra hasan ın arkasında saklanıyo:D çok komik ya:D

izlemek isterdim yaaaaaa.. :) sevdiriyor adam kendini saha içi saha dışı :p

ErayAkyüz
11.01.2007, 11:08
ya allahım hele konusma şivesi yokmu bitirio beni yok boyle bi adam bi insana türkce bu kadarmı yakısır

Ömer Kibar
11.01.2007, 12:09
inşallah eski günlerine çabuk döner

ergin cesit
11.01.2007, 13:15
hadi yattara gel artıkda seni izleyerek bir nebze olsun rahat maç izleyelim.belli mi olur ziya varken seni izlemeyebilirizde

zanoylu
12.01.2007, 18:10
Bugün fanatik tam sayfa posterine başlık atmış.İBRAHİMA YATTARA''Trabzonun süper yıldızı bomba gibi dönüyor'' diye.Gerçekten mükemmel.
Onun yeri bambaşka gel beee karaboğa.

Murat'
12.01.2007, 18:28
marcelinho da gitti artık tüm yük yattaranın üzerine bindi...

Ba®ış
12.01.2007, 19:13
valla adamdan çok şeyler bekliyoruz ama eğer iyi performans gösteremezse işimiz yaş takımdaki ender! yetenekli oyunculardan biri umaraım performansını sahaya iyi yansıtır

Salih Kara
12.01.2007, 20:47
artık maçlarımızda futbol oynayan biri olacak.

Ba®ış
12.01.2007, 20:50
tabiki futbol dehası!!! hocamızın bol önliberolu,buram buram savunma kokan(gol yemediği maç yok gibi..) sisteminde yer bulabilirse....!!

Hekimoğlu
12.01.2007, 23:58
ikinci yarı marce ile döktürürler diyodum ama gel gör ki marcenin topic'i artık kilitli.ferhatın hasanın hüseyinin ziyan ın açık!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

THoR
13.01.2007, 00:31
off yaa bi şuna baksanıza

Ersen
Marcelinho
Musampa Yattara

daha ne diyiim kusursuz bi hücum takımı olabilirdik ama yazık ediyolar bize ooff yaa valla futbolculara acıyorum Yattara çoğu avrupa takımında oynayabilicek bi oyuncu bu takımda duruyo yazık vallaa takım ilerleyeceğine her geçen gün geriye gidiyooo
Yazık bari Yattarayıda bırakın adam çürüdü burda >(

Hüseyin Çümen
13.01.2007, 04:02
off yaa bi şuna baksanıza

Ersen
Marcelinho
Musampa Yattara

daha ne diyiim kusursuz bi hücum takımı olabilirdik ama yazık ediyolar bize ooff yaa valla futbolculara acıyorum Yattara çoğu avrupa takımında oynayabilicek bi oyuncu bu takımda duruyo yazık vallaa takım ilerleyeceğine her geçen gün geriye gidiyooo
Yazık bari Yattarayıda bırakın adam çürüdü burda >(

biz afrika takımımızyı yattara hiç biyere gidemez bu böle biline birgün gitmek isterse ona asla izin verneyecez
bide artık marce yi unut kardeş gitti

Mert67
13.01.2007, 08:27
Neler yaptı neler!
Onun yokluğu şu ana kadar çok pahalıya mal oldu. Trabzonspor’un en iyi transferi, iyileşmiş bir Yattara olacak. Bunu hem idmanlarda hem de özel provalarda hissettirdi. Maçlarda gol, idmanlarda arkadaşlarını sinir eden çalımlar attı. Özlemişiz, Allah nazardan korusun.
fanatik gazetesi(kamp değerlendirmesi)

işte ikinci yarıya damgasını vuracak adam geliyor.YATTARA:yattara:

HiLMiKaN
13.01.2007, 09:00
Trabzonun olmazsa olmaz futbolcusu

keskinkilic_68
13.01.2007, 17:20
doğru söze ne hacet

İ.Öztel
13.01.2007, 18:40
hilmikan kardesim.. Yazını gordukten sonra yazacak baska bisi bulamadım..

6Şafak Aydın1
13.01.2007, 20:13
7 gün daha sabredecegiz

yağız61
14.01.2007, 01:19
Bİrsen Kaldin Be KoÇum.umarim HerŞey Senİn İstedİĞn Gİbİ Olur Ve Saktlanmazsin.trabzonlu Olmamana RaĞmen En Az Benİm Kadar Trabzonsporlusun.senİ KonuŞurken Dİnlerken İnan Duygulaniyorum.

topalkaplan
14.01.2007, 08:26
son basın toplantısında iyileşmeye başladım demiş
yoksa hala sakatlığından kalıntılar var mı
veya şöyle sorayım
yattaranın sakatlığı tamamen iyileşecek türdenmi?
yoksa fatih tekke gibi ikide bir kontrolden falan geçecekmi?
bmn doktorlarına sorulur

Murat'
14.01.2007, 18:03
bi hafta sonra inşallah yeniden takımda görecez seni....

bordolumavi61
14.01.2007, 19:00
herkes bir yana yattara bir yana futbolu bizde oynayıp bi<de bıraksan keşke inşallah bigün seni jubile dışında vedalamak zorunda kalmayız

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 05:10
herkes bir yana yattara bir yana futbolu bizde oynayıp bi<de bıraksan keşke inşallah bigün seni jubile dışında vedalamak zorunda kalmayız

amin kardeşim benimde en büyük korkum budur yattara bizden gitmemeli

renac
18.01.2007, 14:52
düşünemiyorum onun başka bir formayı giydiğini iyiki bizimlesin umarım ölene kadar bizimle olursun

Serap
18.01.2007, 15:28
bencedeeee, umarım hiç gitmezzzzzzzzzzzzzzzzz :)

Hüseyin Çümen
18.01.2007, 17:29
sağ kanatta ondan daha iisini görmedim gören varmı

Nuray
18.01.2007, 17:31
hayır tabii o 1 numara bencede onun gibisi kolay kolay gelmez takımımıza...

cınar#7
18.01.2007, 21:50
konya maçına yetişsede bi kaç hareket gorsek

Özge
19.01.2007, 15:11
YATTARA SAHALARA DÖNÜYOR..

Trabzon'un yıldızı Yattara, Ziya Doğan'ın görev vermesi halinde Fortis Türkiye Kupası'nda Konyaspor ile yapılacak maçla sahalara dönecek. Ligin 4. haftasında Denizlispor maçında sakatlanan ve ameliyat olan Gineli futbolcu, Konyaspor maçında oynatılması halinde 147 gün sonra formasına kavuşacak.
En son 27 Ağustos'da forma giyen Yattara, 13 lig maçında bordo-mavili takımda yer alamadı.

GÜNEY: ''OYNAMASINA ENGEL YOK''
Trabzonspor Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, Yattara'nın şu anki durumuna göre hafta sonu Konyaspor maçında oynamasına bir engel bulunmadığını söyledi.

Güney, Yattara'nın hafta içinde daha çok kontrol amaçlı MR'ının çekildiğini belirterek, ''Şuan da bir ağrısı yok. 1-2 gün dinlendirdik. Şu anki durumuna göre Konyaspor maçında oynamasına bir engel yok. Teknik heyetin görev vermesi halinde sahada olacak'' diye konuştu.

Murat'
19.01.2007, 15:19
inşallah eskisi gibi oynar......bakalım sakatlık performansını etkileyecek mi

Harun
19.01.2007, 15:47
Sakatlandığı an dün gibi aklımda.Hasan Üçüncü kendisinden beklenmedik bir asist yapayım dedi.Yattara pası verenin Hasan olduğunu görünce psikolojik olarak dağıldı ve dengesiz bir vuruş sonrası sakatlandı.Artık Hasan girmez kadroya büyük olasılıkla.Bu da işimize gelir.Söz sırası Yattara'da.Arşivlerimi genişlet Yattara...

mESEelm
19.01.2007, 21:46
senleyızzzzzzzz yattaraaaaaaa sende bızlen ol

Mustafa AYDIN
20.01.2007, 14:17
Beklediğimiz,özlediğimiz,göz bebeğimiz artık sahalarda görmek istiyoruz seni.

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 16:12
yattara Trabzonsporun futbol oynamasını özledik aylardır dan dun dan dun.... 1 tane organize atak yapamadık artık dön de kabustan uyanalım..

ahmetto
20.01.2007, 16:21
Yarını Sabırsılıkla bekliyorum sırf Kara bela için Umarım Ziyadan kesik yemessin Hoşgeldin yattara özlettin kebndini kara bela

pReN@_61
20.01.2007, 21:33
umarım ziya kesmez...hayde kaRa beLa ...!

serseerii
20.01.2007, 21:39
delirt bizi çıldırt bizi yattaraaaaaaaa

bu stadı başların a yıkalımm

Halit Aydın
20.01.2007, 22:32
sürmeneli kara belaaa :yattara: :tsbayrak:

Erkin
20.01.2007, 23:17
Umarız oynatır ne diyelim :) Oynatılacağı hakkında o kadar kesin konuşmamak lazım Ziya Doğan bu; riske etmem der Yattara'yı son 20-30 dk. izleriz mazallah. Bakıp göreceğiz.

macka61
20.01.2007, 23:40
kara cocuğu ve futbolunu çok özledim inşallah bir daha böyle sakatlık geçirmez

umraniye34
20.01.2007, 23:42
kara fırtana geliyo geliyo

Hüseyin RİZELİ
21.01.2007, 15:17
senden baskası yalann...

Karadağ06
21.01.2007, 18:11
YATTARA da trabzonu brakırsa biz na'parız valla o zamanda trabzon diye bişi kalmaz trabzonun kalbi Y @ t t @ r a (Y@tt@ra)aaaaaa

cınar#7
21.01.2007, 18:28
o geri döndü artık rahat rahat maç izleyebilcez

macka61
21.01.2007, 18:29
yine döktürdü bu adam be

pReN@_61
21.01.2007, 18:52
yine döktürdü bu adam be

helal olsun KARABELA!!!

Mustafa Cem Şeyhoğlu
21.01.2007, 19:04
herkes ayrı o ayrı
ondan iyisi var mı gayrı?

Nuray
21.01.2007, 19:07
sen bitanesin Yattara ya walla sen farklısın...

Erkan
21.01.2007, 19:38
girdi oyuna rahatladim :D ve keyifli bir mac izleyebildik ya:)...

Halit Aydın
21.01.2007, 19:42
http://img252.imageshack.us/img252/9052/wallps6pt.th.jpg (http://img252.imageshack.us/my.php?image=wallps6pt.jpg)

EyüpKILIÇ61
21.01.2007, 19:57
Haden bakayım uşaklar bu maçtaki yaptığı hareketleri kaydettiyseniz bir küçük futbol resitali izletebilirsiniz bizlere...Klip bekliyoruz...

Hoş geldin Yattara iyi ki varsın...

AKSOY_61
21.01.2007, 20:51
geldin 2 dakkada golünü attın bu ne hız:D
helal olsun valla
sen bu takımın vazgeçilmezisin:tsbayrak:

:atki: :atki: :atki: :atki: :atki: :atki:

bordoylamavi
21.01.2007, 20:52
hoşgeldin yattara tebrikler iyi başladın devamı gelsin

Serap
21.01.2007, 20:54
ve golllllllllllll... harikasınnnnn :)

ilhan
21.01.2007, 21:06
Umut isteseydi kendide atardı fakat Yattara'ya nispet asist yapti golü Yattara atsin diye. Öylede oldu. Dikkatimi birşey cekti. Yattara'yi sadece biz degil Takımdaki futbolcular bile özlemiş. Yattara topu ayagına aldımı herkes neler yapicak diye ona bakiyordu ;) Güzel bir Enstantaneydi.

pReN@_61
21.01.2007, 21:11
ooooo i.yattara ooooo

!!!

Bülent Bayraktar
21.01.2007, 21:34
sanki 6 ay sahalardan uzak kalmamış gibi müthiş oynadı
maç sonunda daha %100 değilim dedi
merak ediyorum %100 olunca nasıl oynayacak...

Emirhan Makul
21.01.2007, 21:49
:ts: Helal olsun be bir taraftarı bir takımı bir futbolcu bu kadar mı ateşler sen dedinya "dünyada geçemeyeceğim futbolcu yok babam ginenin 1 numaralı defans oyuncusuydu ama ben onu da geçtim çalımlayamayacağım kimse yok" dedin harbidende öyle hiç yok yerden pozisyon yaratıyorsun smek satıcısı gibi bizi yarı yolda bırakma para için seni seviyoruz yattara hoş geldin kanka hoşgeldin kara bela:alkış: :alkış: :alkış: :tsbayrak:

bordox
21.01.2007, 22:33
Yattara oynamasın istedim oynasa bile son 15 dakika falan oynasın istedim.Sert maç olacağı belli,ama Yattara sağolsun işini yaptı.
Eleştirdiğim nokta çok basit top kayıpları yapıyor bazen.Birde kaptırdığı anda rakibin arkasına geçmiyor.Bunları yapmak zorunda eğer arkasında oynayan Musa'yı biraz düşünüyorsa.
Defans yapsın demiyorum biraz rakibi kovalasın en azından rahat pas yapmasını engellesin bu arada Musa ve diğerleri kademelerine döner.

h@msi61
21.01.2007, 22:38
bi oyuncu takımın rengini ancak bu kadar değiştirebilir, helal olsun sana.... Seni seviyoruz Yattara....

volkanferhan
21.01.2007, 22:39
ve O artık sahalara döndü şov başlıyor..

Özge
21.01.2007, 22:44
sonunda beklediğimiz oldu ve yeniden sahalarda gördük seni çok özlemişiz

firidin61
21.01.2007, 23:16
Benim için yazması kolay anlatması en zor kelime(isim)=YATTARA

Nerden başlasam cümlenin sonu YATTARA İŞTE diye bitirebiliyorum ancak:D ....Rabbim!!biz seni bu kadar çok sevelim diye göndermiş adeta......

Rabbim sana sakatlık bela vermesin KARA BELAM.....

he sen rakiplerin futboldaki belası olmaya devam et ama;) :rolleyes:

:alkış: SENİ SEVİYORUZ:alkış:

YATTARATLA ÖMÜR BOYU SÖZLEŞME!!!!!:tsbayrak:

SiNaNi
22.01.2007, 00:30
Allahına Kurban.Adamımsın.

of82lu
22.01.2007, 01:27
Keşke görebilseydim bende bu resitali kardeşlerim işteydim yeni geldim.çok merak ediyorum nasıl olduğunu.ağzımın suyunu akıttınız yorumlarınızla :)

Hüseyin Çümen
22.01.2007, 01:39
http://img444.imageshack.us/img444/3851/210107mac139nl.jpg
şu resme bakın vay anasını adamı ne hale sokmuş yattara yazık be hiç insafın yokmu senin yattara :D

Ertan 51
22.01.2007, 08:17
hoş geldin ibo hemde iyi geldin devamını bekliyoruz şovlarının.harikasın hep böyle ol ama ne olur bidaha sakatlanma futbolun şölen kısmı gösteri ve heyecan kısmı sen yokken öksüz kalıyor.bizi kendine özletme hep sahanın içinde ol.

Külünkoğlu
22.01.2007, 08:54
Rakip savunma oyuncularının gururlarıyla oynayan adam geri döndü. :)
Golle dönmesi ayrı bir güzel. Onun hakkında ne yorum yaparsak eksik kalacak. "Yattara işte" diyelim. :)

Sevgi
22.01.2007, 08:58
Hoşgeldin Yattara
Dahi Doğan müsade ederde musampayla birlikte oynayabilirseniz çok daha faydalı olacaksın.Dün bir kez daha gördük ayağa pas yapan oyuncumuz yok denecek kadar az.

TSelif
22.01.2007, 09:59
Aslında çok kötü biliyo musun Yattaracım. Yani demekki biz senin yokluğunda yine işkence çekeceğiz.
Neyse Allah seni nazardan korusun bundan sonra.Bizim sana ihtiyacımız var Yattara....
Hoşgeldin kara fırtına...Kesinlikle Musampa ile üstelik 90 dakika birlikte oynamalısını sen ..kesinlikle

Erbay
22.01.2007, 10:16
5 dakikada gol attı:)Sonunda yüzümüz gülmeye başladı.

topalkaplan
22.01.2007, 10:19
sonunda hoşgeldin şeref verdin yattara bee ,
artık bütün maçlarına geliriz trabzonun ,
yensede yenilsede sen oynuyorsun ya o yeter bize
seni izlemek zaten bir haftanın tüm yorgunluğunu alır bizden

KUTADGU
22.01.2007, 11:41
sonunda hoşgeldin şeref verdin yattara bee ,
artık bütün maçlarına geliriz trabzonun ,
yensede yenilsede sen oynuyorsun ya o yeter bize
seni izlemek zaten bir haftanın tüm yorgunluğunu alır bizden

yattaranın şerefine söylediklerine katılıyor

adam için tribünde değilde takım için tribünde olmanın gereğine inanıyorum

Nacizane

61viya
22.01.2007, 12:05
Sraı saçlarına deli gönlümü bağlamışım,çözülmesin yattaramm...Eksik olma takımımızdan hiç...Dikkat et kendine... Sen gol atınca anlamlı anlamsız saçma sapan yaşlar süzüldü gözlerimden yanaklarıma...Seni seviyorum!

Murat'
22.01.2007, 12:20
yattaranın arkasında oynayacak oyuncuda çok önemli, bence musa onunla iyi anlaşamıyor bence sağ bekte yattarayla oynayabilecek bir oyuncu lazım....

ahmetto
22.01.2007, 13:34
Kara bela geri döndü -2 Artık sinemalarda
Hoşgelin Yattara iyiki geldin yoksa sıkıntıdan patlayacaktık bir daha sakatlanmassın inşallah

Murat'
22.01.2007, 13:35
çok daha iyi olacaktır birkaç hafta sonra...

kudu_61
22.01.2007, 17:34
Beni bir gün deli edeceksin diye korkuyorum hoşgeldin yattara
Yapma be gözüm böyle yapma karşı defans ta bu işten ekmek yiyor rencide etme uşakları türkiyede sol bek kalmayacak senin yüzünden...
Seni seviyoruz

Mert67
22.01.2007, 18:48
kayseriyi deli etmesini çok istiyorum.:yattara:

yağız61
22.01.2007, 21:58
sana kurban olsunlar.allah seni nazarlardan ve sakatlıklardan korusun.

Ömer SEVİNÇ
22.01.2007, 23:06
Oooooooo oo

Ba®ış
24.01.2007, 12:54
takım için ne kadar önemli bi futbolcu olduğunu bir kez daha kanıtladı umarım ziya doğan mesajı almıştır

Alptuğ
24.01.2007, 14:33
150 gun sonra sahalara dondu sadece 6 dk sonra golunu atttı
umarım zıya hocamız onu kulubede tutmaz alısmıstık onu sureklı yedek tutuyodu

KUTADGU
24.01.2007, 23:53
ey gidinin koca trabzonsporu ey gidinin teknik adamı ve yönetimi. bir adam bu kadar bel bağlattınız bize....

yattaranın klası tartışılmaz, faydası da.. ne diyeyim kara bela

hoşgeldin yaaaaaaaa......

Emre GÜRDAL
25.01.2007, 16:08
ıyı geldı hasat ayım ona ya keske su kayserıyıde aynı ole yapsaada rahatlasak

coskun0661
25.01.2007, 20:03
yaw bu yattra için bişey yazmaya gerek varmı ya ben gerek görmuyorum ... o kalıtesini ispatlamış biri zaten yazılacak fazla bişey yok onun hakkında her zamn kalbimizde ona olan sevgimiz asla bitmeyecewk

CeSS
29.01.2007, 00:33
Helal olsun sana ne diyeyim.

İkinci yari oyuna girmen sana dokunuyor galiba , tepkini oynamayarak verdin. Hiç bir topa doğru dürüst girmedin , hiçbir mücadele gücünü görmedik. Nerede Konya maçindaki Yattara , nerede Kayseri maçındaki Yattara. Hepimiz seni seviyoruz. İlk 11 'de görmek istiyoruz. Fakat o takimi yöneten bir Hoca var ve kararlarına saygı duymalisin. Tepkini daha değişik yollardan gösterebilirsin. Ama sahada oynamayarak asla gösteremezsin.

GolaMTuRi
29.01.2007, 00:43
yattaranin yerinde olsam iki dakka bu takimda durmazdim..kel ziya kusturdu bu adami..

h@msi61
29.01.2007, 01:10
seni oynatmayanlar utansın be Yattara. biz hep arkandayız....

keskinkilic_68
29.01.2007, 01:32
seni klubede tutanlar utansın ne diyim

Hüseyin Çümen
29.01.2007, 04:46
böyle kafasızlık olmaz ersen le yattara aynı anda oynayamıyor bu kadar insanın kafası basmaz delirmek üzereyim bukadar basit ayrıntıyı bu adam anlayamıyormu yoksa başka bişey mi çıldıracam

DeAgLeMaNyAq
29.01.2007, 06:17
Ziya Hoca'nın mantalitesini bir türlü çözemedim, çözemeyeceğim de...