PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Ahmet Başkaya
27.09.2010, 00:28
Çok net yarıda yol verin gitsin ...

Ben 75 de oyuna girdim diye 10 kişilik takımda kapris yapacak kaptan istemiyorum !

Sanki o para ödüyor yahu nedir bu tripler , koşmadın ...

Ayıptır .

Paksoy
27.09.2010, 00:51
koşmuyosun diyodum takım 10 kişi kalmışken herşeyini vermen lazım,

Hakan Karadirek
27.09.2010, 00:55
Beni oynatsalar o takimda, herseyimi verirdim, ustelik para'da almazdim. Senin yaptigin is'mi lan. Topa toplamda 5 kere degdin, degmedin. Sivas macini aldin ya, simdi 10 mac yat anasini satim.

Samet Yildirim
27.09.2010, 01:37
Yattara gibi futbolcular varsa ozaman hizli oynamlisin top cevirmelerin hizli olmali ki yattara adamla teke tek kalsin.

Szymek zamaninda takim hucumda okadar hizli oynuyordu ki yattara sadece bir adami gecip isi bitirmesi kaliyordu.

Sadece yattara degil, keita olsun quaresma olsun hepsi icin ayni seyler gecerli hucumda hizli oyun top cevirmede hizli oyun bu konuda biraz sikintiliyiz, sezon basi böyle degildi.

Zaten senol hoca hucumda cok yavas oynadik demis resmi sitede okudugum kadariyla eee yavas oynarsan böyle oyuncular devreye giremez.

Maci izlemedim sadece genel yazdim.

Çağatay_
27.09.2010, 01:43
Yattara gibi futbolcular varsa ozaman hizli oynamlisin top cevirmelerin hizli olmali ki yattara adamla teke tek kalsin.

Szymek zamaninda takim hucumda okadar hizli oynuyordu ki yattara sadece bir adami gecip isi bitirmesi kaliyordu.

Sadece yattara degil, keita olsun quaresma olsun hepsi icin ayni seyler gecerli hucumda hizli oyun top cevirmede hizli oyun bu konuda biraz sikintiliyiz, sezon basi böyle degildi.

Zaten senol hoca hucumda cok yavas oynadik demis resmi sitede okudugum kadariyla eee yavas oynarsan böyle oyuncular devreye giremez.

Maci izlemedim sadece genel yazdim.

Söylediğin çok doğru ama Yattara - Alanzinho gibi adamlar koşu yapmalılar.

Hep yazıyorum top birisinin ayağındayken herkes onu izliyor.

Yattara ve Alanzinho bugün 4-5 tane çapraz koşu yapsa belki de Téo,Umut vs boş kalacak ve pozisyon üreteceğiz.Ama hepsi duruyor.

Colman ve Selçuk gibi 2 süper pasörü kullanamıyoruz bu durağan tiplerin yüzünden.

Yattara'ya yurt dışından teklif gelse direkt satarım.

Yurt içine kesinlikle vermem.

Samet Yildirim
27.09.2010, 01:48
Söylediğin çok doğru ama Yattara - Alanzinho gibi adamlar koşu yapmalılar.

Hep yazıyorum top birisinin ayağındayken herkes onu izliyor.

Yattara ve Alanzinho bugün 4-5 tane çapraz koşu yapsa belki de Téo,Umut vs boş kalacak ve pozisyon üreteceğiz.Ama hepsi duruyor.

Colman ve Selçuk gibi 2 süper pasörü kullanamıyoruz bu durağan tiplerin yüzünden.

Yattara'ya yurt dışından teklif gelse direkt satarım.

Yurt içine kesinlikle vermem.
Yattara defans arkasina daha dogrusu sol bekin arkasina bindirmeler fazla yapmiyor eskiden bunu cok yapiyordu simdi topu ayana istiyor hep niye böyle bilmiyorum eski maclarini izlettirmek lazim.

Alanzinho topla dribbling yapan oyuncular fazla kosa yapan birisi degil bence.

Ben olsam bu yattarayi nasil iyi hale getiririm onu düsünürüm su an :)

BJK macinda oynayacaj mi bilmiyorum ama oynarsa ozaman Senol Hoca onu kafa olarak cok iyi hazirlamali.

Çağatay_
27.09.2010, 01:55
Yattara defans arkasina daha dogrusu sol bekin arkasina bindirmeler fazla yapmiyor eskiden bunu cok yapiyordu simdi topu ayana istiyor hep niye böyle bilmiyorum eski maclarini izlettirmek lazim.

Alanzinho topla dribbling yapan oyuncular fazla kosa yapan birisi degil bence.

Ben olsam bu yattarayi nasil iyi hale getiririm onu düsünürüm su an :)

BJK macinda oynayacaj mi bilmiyorum ama oynarsa ozaman Senol Hoca onu kafa olarak cok iyi hazirlamali.

Sadece takımımızın ve 1-2 oyuncunun değil Türk futbolunun sorunu bu, pası atan bekliyor.

Kendimi bir stoper olarak düşünüyorum karşımda Alanzinho var bana doğru geliyor.Ama onun sağında Yattara solunda Gabric var.2 sine de pas atabilir.3 ayrı şey düşünüyorum.Adama girsem 2 taraftan birine pas atacak, belki çalımı basacak.Beklesem üzerime gelecek, kaleye yaklaşıp etkili pas şansını arttıracak.Beynim 3'e bölünüyor.

Ama koşan 2 adam olmazsa sadece o adama kilitleniyorum ve onu izliyorum.

Bugün Nani'nin attığı ilk golde Nani ortadan koşuyor, sağdan ve soldan 2 kişi bindiriyor.Defans pas beklerken Nani vites yükseltip ceza yayına kadar inerek sert bir vuruş yapıyor.

Yani Nani yanındaki oyuncular sayesinde dribling yapıyor.Alanzinho'nun ve Yattara'nın çalım atabilmesi için 1-2 pas seçeneği olmalı.Pas atacakmış gibi yapıp çok adam geçiyor bu adamlar.Pas atacak gibi yapmasa da o seçenek defans oyuncusunun kafasını kurcalarken bu boşluğu çok iyi değerlendiriyorlar gerçekten.

Ama onlara bu seçeneği sunmadığınızda çok etkisiz oluyorlar.

Avrupa liglerini izlediğimizde ne kadar hareketli olduklarını görüyoruz.Her an 2-3 adam boş, her an 2-3 seçeneği olan adam sahada rahat olur ve bu rahatlık akıcı futbol getirir.İlk haftalarda bu akıcı futbolu kısmen de olsa sahaya yansıttık.

Hakan Karadirek
27.09.2010, 02:06
En onemli sorunumuz zaten tum oyuncularimizin topu ayagina istemesi. Yeri geldiginde Quaresma bile kendini yirtiyor. Bizimkiler beklesin dursun, top ayagima gelsin diye.

İsmail Coşgun
27.09.2010, 02:39
Her hafta papatya falı gibi ne çıkacak diye beklemektense yol vermek bence en mantiklisi.

Katiliyorum...

Erbay
27.09.2010, 08:59
Ne bekliyordunuz ki o kısa sürede anlam veremiyorum açıkçası. Pas bile alamadı adam, sola gitti yine alamadı. Bir tane orta gelmedi o yokken bir tane. Of Yattara bugün okulları da sen açtın değil mi, işin yoksa okula git şimdi :( Alacağın olsun.

ilhan
27.09.2010, 09:54
Yattara'yı dün beğenmeyip en çok eleştirenlerden biriyim. Ama sormak istiyorum. Yattara gibi adamların en büyük özelliği topla oynamalarıdır. Sen bu adamı kaç defa topla buluşturdun? Bu adam pres yapmayı sevmeyen(senelerdir), öyle kolay kolay top kapabilen bir adam değil. Bunu cümle elalem biliyor. Bu adamı topla buluşturmadığın sürece sahada gezinip duracağını iyi bilmek gerekiyor. Aynısından bir tane de Milan'da var. Ronaldinho'ya top atmasınlar sahada varmı yokmu hiç anlamazsın.

Bu onların kaprisi ya da kompleksi değildir. Futbol öngörüleri öyledir. Bu şekilde oynamaya alışıklar ve hep böyle oynarlar. Değiştiremezsin de..

r9emre
27.09.2010, 10:11
Yattara artık yedek kalmaya katlanamıyor gibime geliyor.Artık yaşı ve takımda olan kaptanlık pozisyonu gereği bunu pek içine sindiremiyor gibi geliyor ki o yüzden de son 30-20 dk girdiği her maça küskün bir şekilde giriyor,istekli olmuyor.Doğrusu ölüsünün Burak'dan iyi olduğunu düşündüğüm için oynaması da gerekli diye düşünüyorum.

Ahmet Başkaya
27.09.2010, 11:31
Yattara'yı dün beğenmeyip en çok eleştirenlerden biriyim. Ama sormak istiyorum. Yattara gibi adamların en büyük özelliği topla oynamalarıdır. Sen bu adamı kaç defa topla buluşturdun? Bu adam pres yapmayı sevmeyen(senelerdir), öyle kolay kolay top kapabilen bir adam değil. Bunu cümle elalem biliyor. Bu adamı topla buluşturmadığın sürece sahada gezinip duracağını iyi bilmek gerekiyor. Aynısından bir tane de Milan'da var. Ronaldinho'ya top atmasınlar sahada varmı yokmu hiç anlamazsın.

Bu onların kaprisi ya da kompleksi değildir. Futbol öngörüleri öyledir. Bu şekilde oynamaya alışıklar ve hep böyle oynarlar. Değiştiremezsin de..

Yahu top kendi kanadında iken boşa kaçmadı , ona doğru top geldi bir ara koşmadı ...

Topu ışınlayacak halleri yok ya İlhan :)

peker61
27.09.2010, 11:34
Yattarayı çok seviyorum ama artık takıma zarar vermeye başladı dakkası dakkasına uymuyor bence artık misyonunu tamamladı..

ilhan
27.09.2010, 12:16
Yahu top kendi kanadında iken boşa kaçmadı , ona doğru top geldi bir ara koşmadı ...

Topu ışınlayacak halleri yok ya İlhan :)

Ben neden göremedim Ahmet öyle bir pozisyon ya da pozisyonlar? Gayette maça bakıyorduk. 10 kişi kaldıktan sonra forvet bölgesinde gezinmesini ise anlayamadım Yattara'nın orası ayrı.

Topla buluşturmadılar adamı diyorum. Sen kendi kanadında boşa kaçmadı diyorsun. Topu ışınlamalarına gerek yok. Bir adam boştaysa topu ona atsınlar yeter. Her kim olursa olsun. Futbol basit bir oyun, önce skoru sağla sonra istediğin artistliği yaparsın.

Yattara dün sahanın kötülerindendi. Bunu kimse inkar edemez. Ama eğer Yattara'yı sahada tutuyorsan o adamı mümkün olduğunca fazla topla buluşturmalısın. Yoksa sahada ruh gibi gezinir.

* Topla buluşturma terimi futbolcu boşta değilse nasıl topla buluşturacaksın diye nitelendirilen bir durum değildir.

Ahmet Başkaya
27.09.2010, 12:24
Ben neden göremedim Ahmet öyle bir pozisyon ya da pozisyonlar? Gayette maça bakıyorduk. 10 kişi kaldıktan sonra forvet bölgesinde gezinmesini ise anlayamadım Yattara'nın orası ayrı.

Topla buluşturmadılar adamı diyorum. Sen kendi kanadında boşa kaçmadı diyorsun. Topu ışınlamalarına gerek yok. Bir adam boştaysa topu ona atsınlar yeter. Her kim olursa olsun. Futbol basit bir oyun, önce skoru sağla sonra istediğin artistliği yaparsın.

Yattara dün sahanın kötülerindendi. Bunu kimse inkar edemez. Ama eğer Yattara'yı sahada tutuyorsan o adamı mümkün olduğunca fazla topla buluşturmalısın. Yoksa sahada ruh gibi gezinir.

* Topla buluşturma terimi futbolcu boşta değilse nasıl topla buluşturacaksın diye nitelendirilen bir durum değildir.

Valla o stadda maçı canlı izleyen herkes , Yattara'nın oynamak istemediğini gördü ... Mız mız dı yani , bu da sonradan oyuna girmesi ile alakalı .

Oyuncular uğraştı bence topu Yattara'ya ulaştırmak için 2 kere sağ kanatta top aldı adam geçmeyi düşünmedi ... Biri bize biri onlara taç döndü ...

Bir defada sol tarafta aldı 1 , 2 hareket yaptı pas verdi ...

Yahu arkadaş tamam 2-0 önde olalım ruh gibi gezsin de , Sen 10 kişi kalmış takımın kaptanısın ...

Sen koşacaksın ki arkadaşlarına , koşun lan diyebilesin veya koşmuyor musun top ayağında değilken yanında Serkan var kaç boş göster top istediğini .

Bunların hiç birini yapmadı dün Yattara ...

Bunun da tek sebebi sonradan oyuna girmesi bence .

ilhan
27.09.2010, 12:41
Ben ne diyorum sen neden bahsediyorsun Ahmet.
Ben Yattara dün kötüydü diyorum, sen dün Yattara'nın yapamadıklarını söylüyorsun. İyi de zaten "kötüydü" demişim. Yattara hakkında ilk mesajımda arka sayfada duruyordur.

Ama bu gerçeği gözardı edemeyiz. Yattara'nın bu ligde örneği yok. Bir tane örneği var: Ronaldinho. Topla buluşturacaksın, buluşturmazsan hiçtir bu adamlar. Eğer bu adam topla buluşamayacaksa hiç almayacaksın. Başka bir adamı sahaya süreceksin.

Cengiz Çubukcu
27.09.2010, 12:44
devre arasında olmasa bile sene sonunda kesinlikle gönderilmeli, ayrıca bugünden tezi yok hemen terapiye alınmalı..kendisi salmış, umursamaz bir hali vardı dün sahada...

Ahmet Başkaya
27.09.2010, 12:47
Ben ne diyorum sen neden bahsediyorsun Ahmet.
Ben Yattara dün kötüydü diyorum, sen dün Yattara'nın yapamadıklarını söylüyorsun. İyi de zaten "kötüydü" demişim. Yattara hakkında ilk mesajımda arka sayfada duruyordur.

Ama bu gerçeği gözardı edemeyiz. Yattara'nın bu ligde örneği yok. Bir tane örneği var: Ronaldinho. Topla buluşturacaksın, buluşturmazsan hiçtir bu adamlar. Eğer bu adam topla buluşamayacaksa hiç almayacaksın. Başka bir adamı sahaya süreceksin.

Ben neden göremedim demişsin :)

Havada mı kalsaydı yahu ;)

Çok zor adam yahu bu , bir oynuyor ulan helal olsunnn be diyorsun bir oynamıyor yolla gitsin :)

Allah Şenol Hoca'ya sabır versin ;)

KUTADGU
27.09.2010, 12:48
Ne yapmalı Cihan?:)

Pro-Lisans düzeyinde bir teknik direktörlük diplomam yok.

Gerçi olsa bile bu sorunun da bir cevabı yok.

Yattara için hangi tasarrrufa gidilirse gidilsin muhakkak bir yanlış tarafı olacaktır o hareketin.

O yüzden ben bundan sonra topa girmek istemiyorum.

:)

Kubilay ŞAHİN
27.09.2010, 12:53
Topla buluşturacaksın, buluşturmazsan hiçtir bu adamlar.[/U] Eğer bu adam topla buluşamayacaksa hiç almayacaksın. Başka bir adamı sahaya süreceksin.

İşte temel sebep budur..

Dün tüm oyuncular üzerinde bir sıkıntı vardı sanki.. Bir türlü pas yapmıyor ayağında top bekletiyor..

Zaten Burağın yaptınlarından sonra kimi alırsa alsın.. Topu ayağına aldığında bir kere kafasını kaldırıp bakayım yapmıyor.. Biraz akıllı davranmıyor biraz..

E bunu görünce en azından Yattara'nın bir şeyler yapabileceğini düşünüyorsun.. O da olmuyor..

ilhan
27.09.2010, 12:54
Ben neden göremedim demişsin :)

Havada mı kalsaydı yahu ;)

Çok zor adam yahu bu , bir oynuyor ulan helal olsunnn be diyorsun bir oynamıyor yolla gitsin :)

Allah Şenol Hoca'ya sabır versin ;)

"ona doğru top geldi bir ara koşmadı ."

Ben neden göremedim dediğim pozisyon buydu. Kaldı ki diyelim öyle oldu. Bu ona bir daha pas ya da top atılmaması gerektiğini göstermiyor. Dün takım hiç organize olamadı ki. İkinci yarı değişiklikler ile organize olup atak yaparız vs diyorduk ki sağolsun Giray efendi işin rengini değiştirdi.

hamucera
27.09.2010, 13:02
benim aklımdaki şu,

Gabriç sağ kanatta oynamak istiyor, orada daha verimli, kiralanırken de sözleşmesi 1 yıl uzatılıp kiralandı,

bu sene sonu Yattara ile yollar ayrılır, Gabriç tekrar takıma katılır, sağ kanatta Burak, Gabriç belkide bir alternatif oyuncu daha, sağ kanadı idare edecekleri hatta Gabriç sol kanatta da oynayabildiğinden maç içinde kanat değişikliklerine daha yatkın,

açıkçası Gabriç'in sözleşmesi uzatılıp kiralanması benim gözümde Yattara'nın bu sene son senesi düşüncesini çok güçlendirdi, son senesinde kaptanlıkta verildi zaten artık jest yapacak başka bişi de kalmadı

Erbay
27.09.2010, 14:43
Sağ kanat Gabriç ve Burak'a emanet edilirse o kanatta başarılı olacağımızı hiç düşünmüyorum.

Yattara aşırı yaşlanmadı ama futbolunun sakatlıklar falan derken geriye gittiğini tabii ki kabul ediyorum. Daha çok psikolojik sebeplerle futbolu geriye gitti. fb maçında o deparı atan futbolcunun yaşlandığını kabul etmiyorum :) Kaptanlık meselesine hakkında bir şeyler söylemek istiyorum. Şimdi Yattara'yı birinci kaptan yaptık ama iki maçta bir yedek kalıyor. Yedek kalmasın demiyorum, o zaman kaptanlık verilmeyecekti bence. Bana göre kaptan olmanın en önemli şartlarından biri takımda sürekli olarak oynamaktır. Bir maç 15 dk bir maç 30 dk oynatılan veya oynayabilen oyuncudan kaptan olmaz.

macuka
27.09.2010, 14:53
Yattara ne yazik ki sagi solu belli olmayan boksorlere benziyor... gidiyor dunya sampiyonunu yeniyor, sonra amator boksorlere yeniliyor, sokaktaki adamdan dayak yiyor...

Bizim takima Yattara lazim degil, en kisa yoldan kurtulmak lazim... iyiyken seyretmek guzelde, kotu iken cekilmiyor... 1 mac oynuyor 5 mac yatiyor...

Mustafa Ayazoğlu
27.09.2010, 18:00
Futbola küsen, Trabzonspor'a zarar veren futbolcunun işi yok bu takımda !

İyisin hoşsun ama nazlanarak olmaz bu işler.. En büyük Trabzonspor Yattara değil !

Cafer Bulur
27.09.2010, 22:05
Yedekten girdigi zaman hic ama hic cekilmiyor.

Yattara gercekten ya ilk 11 de olmali ya da hic oynatilmamali.

Fatih ÖZDEMİR
27.09.2010, 22:24
BJK Maçında ilk 11 bekliyorum.

İlker ToSun
27.09.2010, 23:57
orta saha yattarayı oynatır, yattara da golcüleri oynatır.

yattarayı eleştirmek için önce yattarayı orta sahanın oynatıp oynatmadığına bakmak lazım. yeterli miktarda topla buluşturulan ancak aynı oranda kendisi forvetlerle topu buluşturamayan bir yattara eleştirilir ancak önüne tek bir tane bile top atılmayan bir yattara eleştirilmemeli.

bir de artık şu yattara eleştirilerinde mantık hatasına bir son verelim lütfen. görüyorum ki yattaradan son 20 dk oyuna girse bile yüksek motivasyonla oynamasını, son derece yüksek profesyonel tavırla davranmasını bekleyenler var. artık herkesin yüzleşmesi gereken bir gerçek var, yattara sizin beklediğiniz davranışlarda bulunmaz, bulunamaz zira yattara sizin ondan beklediğinizin onda biri kadar profesyonel ruha sahip olsa onu ne yıllarca bir araba parasına oynatabilirdiniz ne de 8 sene trabzonda tutabilirdiniz.

bu meziyetlere sahip bir adamın 30 yaşında bile geldiği en yüksek yer trabzonspor ise zaten normal bir adam olmadığı bellidir. bu anormalliğidir zaten onu halen daha trabzonsporda tutan. bu adamdan, takıma girmesindeki tek nedeni "fizik gücü" ve "mücadeleci koşuları" olan adamların davranışlarını bekleyemezsin

yattarayı tıpkı bir çocuk gibi ele alıp ona öyle davranacaksın.

herşeyden önce yattarayı oynatmayı, ondan verim almayaı iyi bileceksin. kulübede tutarak, biraz vasat gözüktüğü maçta oyundan alarak onu kazanamazsın. böyle yapılacağına yattara yollansın çok daha iyidir zira bu şekil kullanılmaya çalışılan yattara takımın başına bela olmaktan başka hiçbir işe yaramaz.

sen adama 1. kaptanlığı veriyorsun ama ilk 11 deki yeri garanti değil, sen adama 1. kaptanlığı veriyorsun ama frikik kullanmaya kalktığında takımın ikinci kaptanı onun eline vurarak topu ondan alıyor, sen adama 1. kaptanlığı veriyorsun ama herkesin kötü olduğu maçta bile (her an birşey yapabilecek tek adam olmasına rağmen) ilk onu oyundan alıyorsun sonra da çıkıp "yattara oynamıyor" diyorsun

oynamaz arkadaş oynamaz

bu teknik heyet mantalitesiyle yattara oynamaz

yattara parayla da oynamaz

gazla oynar, moralle oynar, pohpohlanmayla oynar

eğer ondan bu yaklaşımla iyi performans bekliyorsanız havanızı alırsınız.

artık bu iş iyice eski filmlerde olduğu pavyon konsomatirsinden bir istanbul hanımefendisi yaratma çabasından öteye geçmedi.

yattaradan iyi performans istiyorsan oyunu onun kuralına göre oynayacaksın yoksa kapıyı göstereceksin

yattara bu kadroda artık bir onur gibi bir egemen gibi oynayıp oynamayacağı bir soru işareti olmayan bir adam olarak kullanılmalı veya yollanmalıdır

Efendioglu
28.09.2010, 00:00
Bjk maçı ilk 11'i veriyorum yazın bir kenara

---------Onur-------
Seko-Glo-Egemen-Cale
Yattara-Colman-Selçuk-Engin
Umut
Teo

Hakan Karadirek
28.09.2010, 00:40
Bjk maçı ilk 11'i veriyorum yazın bir kenara

---------Onur-------
Seko-Glo-Egemen-Cale
Yattara-Colman-Selçuk-Engin
Umut
Teo
Jaja banko oynar.

Jackdaniels
28.09.2010, 15:35
Yattara bilindik yattara işte sivas maçında iki gol sonrası malum 4-5 hafta bişey beklemeyin... Tam taraftar tepki noktasına gelecek yattara yine sahada yıldızlaşacak !!! Sonrası mı ? Yine 4-5 hafta kayıplarda.

golebshera
28.09.2010, 21:35
Geçen bir fıkraya rastladım;

Dursun Temel'e bir bilmece sormuş; "Kanadi var uçamaz, iğnesi var sokamaz, peteği var bal yapamaz, bil bakayim bu nedur?"

Temel: "Yemişim öyle ariyi" diye cevap vermiş.

Aklıma Yattara geldi nedense..

lizarazu
01.10.2010, 08:03
Yattara geçen yıllarda sonradan oyuna girdiği maçlarda oyuna canlılık getirirdi ama şimdi arkadaş ben bu saatten sonra oynamam mesajı veriyor. Hani bu sene çok çalışacaktın, 15-20 dakikada azıcık bişeyler yapki hoca da utansın oynatmadığına.

magicyattara
02.10.2010, 14:33
Eskiden Yattara'yı yedek görünce staddan çıkasım geliyordu..çok iyiydi adam..yemin ederim ZD bu adamı yedek oturtarak bizi hem şampiyonlar liginden hem de şampiyonluktan etti..o kadar büyük oynuyordu..

Şimdi ise çok güçsüz ve akılsız oynuyor..ayakları hala çok iyi ama ataklarda deplase olması gereken yerlere gitmiyor,kopuk kopuk oynuyor,gereksiz işler yapıyor..açıkçası ilk 11'de olduğunu görünce "eyvah" diyorum..çünkü yarım saatte oyundan düşüyor adam..

Bu haliyle son yarım saat oynayabilir ancak..

Çook çalışman lazım İbo..dost acı söyler..

Mustafa ÖZDEMİR
02.10.2010, 19:03
göster kendini yarın...

maydin
02.10.2010, 19:12
ibrahim üzülmez karşısında biraz zor.

Mustafa ÖZDEMİR
02.10.2010, 19:25
ibrahim üzülmez karşısında biraz zor.
yeterki istesin .hiç kimse duramaz önünde...

Hasan YAYLI
02.10.2010, 23:59
http://cache.daylife.com/imageserve/0f2gg4peKz8cJ/x610.jpg

sarı saçlarını deli gönlümeeee,bağlamışım çözülmüyor YATTARAAAA YATTARAAA :D:D:D

Harun-61
03.10.2010, 00:54
Eskiden Yattara'yı yedek görünce staddan çıkasım geliyordu..çok iyiydi adam..yemin ederim ZD bu adamı yedek oturtarak bizi hem şampiyonlar liginden hem de şampiyonluktan etti..o kadar büyük oynuyordu..

Şimdi ise çok güçsüz ve akılsız oynuyor..ayakları hala çok iyi ama ataklarda deplase olması gereken yerlere gitmiyor,kopuk kopuk oynuyor,gereksiz işler yapıyor..açıkçası ilk 11'de olduğunu görünce "eyvah" diyorum..çünkü yarım saatte oyundan düşüyor adam..

Bu haliyle son yarım saat oynayabilir ancak..

Çook çalışman lazım İbo..dost acı söyler..

kisa ve net....

Mert Oğuzlu61
03.10.2010, 15:42
bildiğimiz yattara gibi oyna ortada deli ibo felan kalmaz o defansın alayı akşama çıldırır YETERKİ BİLDİĞİMİZ YATTARA YI GÖSTER bize.

36 yaşında adama bu sene iyi gaz verdiler, o gazı alma zamanı geldi artık senin daha önce yapmadığın birşey değil, güveniyoruz sana kara bela...

lakabının hakkını ver !!!

Misina
03.10.2010, 21:45
ismi var cismi yok !

Hakan Karadirek
03.10.2010, 21:46
Amacin ne ? Bir cirpin, bi kendine gel ya, boyle olmaz.

Erbay
03.10.2010, 21:47
Yattara çıktı, Burak sahada kaldı başka bir şey söylemiyorum.

Mert Oğuzlu61
03.10.2010, 21:52
Yattara çıktı, Burak sahada kaldı başka bir şey söylemiyorum.

çok doğru bir hamleydi, yattara bu maçtada yattı olayın özeti budur kendisine güvendik yukardada maç öncesinde yazdığım mesaj duruyor ona çok güveniyordum bu maç ama yine hayal kırıklığına uğrattı.

yürüyor ya resmen yürüyor, bize böyle adam lazım değil !

Kubilay ŞAHİN
03.10.2010, 22:01
Benim beklentimi karşıladı..

Artık ondn böyle dinamik oyun beklemeyin..

Hemde takım oyununa katmadığından..

Özge
03.10.2010, 22:17
Etkili olamadı fakat yine de Burak varken onu çıkarmazdım.

Misina
03.10.2010, 22:20
Yılda 3 bilemedin 5 maç verimli oynayan bir adama kaptanlık yakışmıyor.Egemen Serkan Selçuk Ceyhun gibi varını yoğunu ortaya koyanlar varken.

Mustafa ÖZDEMİR
03.10.2010, 22:21
yine fazla etkili olamadı...

Hüseyin İlkin
03.10.2010, 22:24
Sahada yürüyecek hali yok.

Mustafa Ayazoğlu
03.10.2010, 22:27
Böyle gitmez !

Seviyoruz seni ama Trabzonspor'u sana değişmeyiz !

Ömer Kibar
03.10.2010, 22:29
Acilen toparlanması lazım..Gidişatı hiç iyi değil..

h@msi61
03.10.2010, 22:31
Yattara o ne hal oyle, taniyamadik gercekten...

Harun CAN
03.10.2010, 22:42
Çin malı kalempil gibi... daha radyoyu açmadan pil biter ya :) Yattara da aynı hesap.!

Bera B.
03.10.2010, 23:09
Artık sene sonu veda edilmesi gerekiyor. Şampiyon olup ama. Başka türlü olmaz.

ilhan
03.10.2010, 23:20
Valla ne kadar kötü olursa olsun yinede servisini yapıyor adam. :) Teo o pozisyonları değerlendirse ilk yarıdan kopacaktı maç. Çok mu beğendim Yattara'yı? Hayır. Ama yinede ölüsü pozisyon hazırladı. :) Keşke Şenol hoca Yattara ile değil de Jaja ile başlasaydı dedim. Lige verilen ara Yattara'ya da gücünü toplaması için yarayacaktır.

Fatih Özkan
04.10.2010, 00:46
Beğenmedim...
Toparlamalı kendini...

Uğurtan
04.10.2010, 01:53
Çok ama çok kötüydü..

Yürümeye mecali yoktu..

Bu adama ne oluyor anlamıyorum..

Trabzonspor bu adamın dirisine bile muhtaç olmamalıyken ölüsüne hiç olmamalı..

Ben bu performansı devam ederse sene sonu sözleşme yenilenmemesi taraftarıyım..

DeAgLeMaNyAq
04.10.2010, 04:39
Yattara'nın maç öncesinde nasıl oynayacağını tahmin etmek artık iyice zorlaştı. Umarım arada kendini toplar...

Cengiz Çubukcu
04.10.2010, 08:45
Erman Toroğlu'nun Yattara yorumu :)
''Trabzonspor Yattara’dan hala bir şeyler bekliyor. Herhalde 4-5 sene daha beklerler, bu arada Yattara’nın da torunları olur. Bu şehre yerleşir. Bir hırdavatçı dükkan açar, ilelebet bu şehirde yaşar. ''

Hüseyin Bağdat
04.10.2010, 09:00
Gücü kalmamış. Yürüyerek adam geçmekte zor olduğuna göre bir an önce toparlanması gerek.

Mustafa ÖZDEMİR
04.10.2010, 09:58
eski gücünde değil...

Sefa Murat Dokuz
04.10.2010, 10:01
Hiç beğenmedim desem yeri ama benim gördüğüm şu ki, Sağ kanattan şu mum hali bile aralara bişeyler sokup pozisyon yapıyor. Tekniği yeter. Daha çok adapte olması lazım.
Not(Maç öncesi o kadar depar atarsa maçta koşmaya hali olmaz)

peker61
04.10.2010, 11:07
Yattarayla olmuyor artık bence sene sonu teşekkür edilip yol verilmeli.

İlker ToSun
04.10.2010, 12:24
orta saha yattarayı oynatır, yattara da golcüleri oynatır.

yattarayı eleştirmek için önce yattarayı orta sahanın oynatıp oynatmadığına bakmak lazım. yeterli miktarda topla buluşturulan ancak aynı oranda kendisi forvetlerle topu buluşturamayan bir yattara eleştirilir ancak önüne tek bir tane bile top atılmayan bir yattara eleştirilmemeli.

bir de artık şu yattara eleştirilerinde mantık hatasına bir son verelim lütfen. görüyorum ki yattaradan son 20 dk oyuna girse bile yüksek motivasyonla oynamasını, son derece yüksek profesyonel tavırla davranmasını bekleyenler var. artık herkesin yüzleşmesi gereken bir gerçek var, yattara sizin beklediğiniz davranışlarda bulunmaz, bulunamaz zira yattara sizin ondan beklediğinizin onda biri kadar profesyonel ruha sahip olsa onu ne yıllarca bir araba parasına oynatabilirdiniz ne de 8 sene trabzonda tutabilirdiniz.

bu meziyetlere sahip bir adamın 30 yaşında bile geldiği en yüksek yer trabzonspor ise zaten normal bir adam olmadığı bellidir. bu anormalliğidir zaten onu halen daha trabzonsporda tutan. bu adamdan, takıma girmesindeki tek nedeni "fizik gücü" ve "mücadeleci koşuları" olan adamların davranışlarını bekleyemezsin

yattarayı tıpkı bir çocuk gibi ele alıp ona öyle davranacaksın.

herşeyden önce yattarayı oynatmayı, ondan verim almayaı iyi bileceksin. kulübede tutarak, biraz vasat gözüktüğü maçta oyundan alarak onu kazanamazsın. böyle yapılacağına yattara yollansın çok daha iyidir zira bu şekil kullanılmaya çalışılan yattara takımın başına bela olmaktan başka hiçbir işe yaramaz.

sen adama 1. kaptanlığı veriyorsun ama ilk 11 deki yeri garanti değil, sen adama 1. kaptanlığı veriyorsun ama frikik kullanmaya kalktığında takımın ikinci kaptanı onun eline vurarak topu ondan alıyor, sen adama 1. kaptanlığı veriyorsun ama herkesin kötü olduğu maçta bile (her an birşey yapabilecek tek adam olmasına rağmen) ilk onu oyundan alıyorsun sonra da çıkıp "yattara oynamıyor" diyorsun

oynamaz arkadaş oynamaz

bu teknik heyet mantalitesiyle yattara oynamaz

yattara parayla da oynamaz

gazla oynar, moralle oynar, pohpohlanmayla oynar

eğer ondan bu yaklaşımla iyi performans bekliyorsanız havanızı alırsınız.

artık bu iş iyice eski filmlerde olduğu pavyon konsomatirsinden bir istanbul hanımefendisi yaratma çabasından öteye geçmedi.

yattaradan iyi performans istiyorsan oyunu onun kuralına göre oynayacaksın yoksa kapıyı göstereceksin

yattara bu kadroda artık bir onur gibi bir egemen gibi oynayıp oynamayacağı bir soru işareti olmayan bir adam olarak kullanılmalı veya yollanmalıdır

tekrar birşeyler yazmama gerek yok

Sacit
04.10.2010, 12:28
bu adamın sıkıntısı ne dir ? niye oynamıyor ?

beklentilerin farkında değil mi ? amacı ne..

zafer6161
04.10.2010, 12:29
ilk 11 e koysan olmuyor ikinci yarı koysan olmuyor,,neredeyse hergün gazetelere demeç verip kendimi bu maçta göstereceğim ,maç ta ise varlık gösteremeyen sıradan oyuncu gibi oldu

ApoCaN28
04.10.2010, 12:44
Bu Sene Benim Senem Olucak Diyen Kendisiydi . Oynarsa Kalır Oynamazsa Gider Kendide Biliyor .

Yapacak Bir Şey Yok .

Birtan Karaman
04.10.2010, 12:49
Madem Gabric sağ kanatta oynamak istiyor, çocuğun önünü aç İbo.

Enes Ünal Kaya
04.10.2010, 13:39
Bildiğiniz Yattara İşte Her Maç Koycaksın .. Birşeyler Bekliceksin Beklediğinle Kaldığını Gördüğün Zaman Dışarı Alıcaksn

futbalski60
04.10.2010, 14:04
Yanlız Yattara boşken orta saha oyuncularımız ona pas atmadı ben kötü günde olduğunu düşünmüyorum maça istekli başlamıştı sonra koptu oyundan.

Kubilay ŞAHİN
04.10.2010, 14:25
Adam geçmesini yaptı, asistlik paslarını yaptı, ortalarını yaptı.. Daha ne yapsın.. Zaten bu saatten sonra koşmasınıda beklemem.. Ha iyi oynadı da diyemem..:)

Rakip kaleye geldiğimiz bütün toplarda Yattara var.. Oynamasa da oynatıyor.. İlk yarı koy etkili olursa yararına olmassa kendi zararına, ikinci yarı çıkart..

Şimdi önümüzde güzel bir ara var.. Bu arada biraz daha güç toplaması için iyi..

h@msi61
04.10.2010, 16:43
Yanlız Yattara boşken orta saha oyuncularımız ona pas atmadı ben kötü günde olduğunu düşünmüyorum maça istekli başlamıştı sonra koptu oyundan.

Colman veEngin Yattara'yi oyundan dusurduler, bombosken bile pas vermedikleri oldu. Bir pozisyon sonrasi cok isyan etti zaten Yattara, daha sonra da ortalikta gozukmedi...

Ali Sırrı
04.10.2010, 17:10
Eveeettt.. Eski yattara döndü! Çok laubali oluyor bazen maç içinde ama işte Allah kahretsin seviyoruz keratayı :)

Samet Yildirim
04.10.2010, 17:29
Yattara kötü oynamadi ve cikmasi yanlisti cikacak adam vardi oda burakdi...

ilk yari hilbert 2.yari ismail...ilk yarida burak solda 2.yari burak sagda...bu bir tesadüf olamaz...yaptigimiz ataklarin yüzde 80 ni ilk yarida sag taraftandi...savunmaya desen yardim edebildigi kadar etti bir cok kez kendi ceza alanimizin cevresindeydi...haketten anlamadim ve cikmasi yanlisti gereksiz calimlarada girmedi...

playa
04.10.2010, 18:35
yattara eski yattara değil çok korkak oynuyor koşmuyor

Turgay Atalay
04.10.2010, 18:54
Pas atmadılar diye küsmek de nesi, her topu onu veremezler ya. Hala kendini bu takımın tek vazgeçilmezi sanıyor. Alan ve Yattara ikinizle de vedalaşmalı bu takım, hem de bir an önce

Ali Tunahan Güllü
04.10.2010, 20:21
Maç 0-0'ken yaptığı bir hareket vardı topukla pas atmak istedi olmadı ve ters yakalandık beşiktaş ani atağa çıktı.
O zaman alınmalıydı oyundan sinirden deli oldumç.

cihatöztürk
04.10.2010, 20:26
Sözleşme yenilenmemeli yeter artık 1 maç oynayıp 5 maç yattığı sezon sonu yol verilmeli

Mustafa Ayazoğlu
04.10.2010, 20:34
1 yıl yattı , Fenerbahçe maçında ümitlenmedim değil.. Sonra ?

fteotdgs
04.10.2010, 20:40
Sözleşme yenilenmemeli yeter artık 1 maç oynayıp 5 maç yattığı sezon sonu yol verilmeli
Katiliyorum. Cok gec bile kalindi. Bir mac parla, 5 mac filan degil, 10 mac yat. Oh ne ala memleket. Anca Turkiye'de olabilir boyle bir sey zaten. Kesinlikle ipi ile kuyuya inilmeyecek futbolculardandir Yattara. Umarim bu sene son senesi olur. Adam geldiginden beri toplam oynadigi dakikalari, o dakikalardaki performansini aldigi para ile kiyaslayin, bir de aldigi parayi takimdaki diger oyuncularin aldigi para ile kiyaslayin. Tum tablo tabak gibi karsiniza cikacaktir, gormesini bilene isteyene.

Mustafa ÖZDEMİR
04.10.2010, 20:46
kasımpaşa maçında 2 hareket yapar bir gol atar herkes yine metiyeler dizer burda...

Cafer Bulur
04.10.2010, 21:19
Kötü performansi dün de devam etti,bu sezon fb ve sivas maclari disinda katki yapamadi.

Yattara nin istikrarsizligi devam ediyor,görünen o ki bizde kaldigi süre icinde devam edecek.

saffet61
04.10.2010, 21:28
ulan yattara

TSelif
04.10.2010, 21:31
Bir pozsyonda takım topu aldı bjk kalesine hücum ediyor hızla . Yattara'ya baktım o anda gözlerme inanamadım . Sedece izliyor arkadan adım adım yürüyor .... :S

Kazım Uzunboy
04.10.2010, 21:37
Bu sefer gidicisin Yattara..

magicyattara
04.10.2010, 21:53
Bir pozsyonda takım topu aldı bjk kalesine hücum ediyor hızla . Yattara'ya baktım o anda gözlerme inanamadım . Sedece izliyor arkadan adım adım yürüyor .... :S

Olayın özeti bu..maalesef..

Osman Yavuz
04.10.2010, 21:54
Maç 0-0'ken yaptığı bir hareket vardı topukla pas atmak istedi olmadı ve ters yakalandık beşiktaş ani atağa çıktı.
O zaman alınmalıydı oyundan sinirden deli oldumç.
Her öyle hata yapanı oyundan almaya kalksak sahada adam mı kalır Tunahan.:)

Cafer Bulur
04.10.2010, 22:13
Kasimpasa macinin adami olabilir, rakipte solbek ergün teber olursa yildizlasir yattara.;)

Yattara sert savunma yapan takimlara karsi oynamamali,kasimpasa da böyle olmadigindan o macta oynamali..

Asi Çaykaralı61
04.10.2010, 22:14
Haydi Yattara bu sene çok ihtiyacamız var her zaman ki gibi İNŞALLAH performansın yükselir

Turgay Atalay
05.10.2010, 09:02
Adam 8 sekiz senedir burda, her takım çözdü bu adamı. Koyuyorlar sert bir sol bek 1-2 kez sert girdiği anda Yattara nın işi bitiyor, birde sol beke yakın adam koydular mı Yattaraya adım atacak yer kalmıyor. Fizik gücünü hiç geliştirmedi Yattara. Maç içinde rakip takıma Yattarayı unutturacak bir sol açığa ihtiyacımız var

Emre7
05.10.2010, 10:20
sezon başı beklediklerim yalan oldu.
ben Q7 den daha iyi performans beklerken senden.
sen geçensenelerdeki performansını mikroskopla videolarda gösterdin.
Alan ile birlikte bu takımda oynamanız güç. Sendeki çizgi inadı ondaki pas atmadan 1 kişi geçip alkış alim inadı, adama tribünde ecelini yaklaştırıyor.
Daha basit oynasak, bu ligte yavaş avaş iş bitirecez.
Ama lahanadan mıdır nedir bilmem, (lahananın inat yaptığını söyleyen makaleler okumuştum) size de bulaşmış inat....

sametaydin
05.10.2010, 12:12
Burak mı yattara mı diyorum. İkisi arasında bence bir fark yok mantalite açısından. Ama yattara daha yetenekli bir oyuncu. İkisi de top rakipteyken takım oyununa hiçbir katkıda bulunmayan oyuncular. Ama bir gerçek var ki yattaranın ayağı daha iyi, daha teknik, teke tekte daha iyi işler yapabilir, gol vuruşları da buraktan daha iyi. Yattara olduğu sürece burak yedek kalmalı. Tabi yattaranın çok çok laubalileştiği maçlar hariç

Birtan Karaman
05.10.2010, 12:15
Yattaraya sert rakip olmasın falan hikaye..

Yattara'ya rakip aramayacağız rakip Adam arayacak bu adamı kim durdurabilir diye. ;)

Tolga_61
05.10.2010, 12:19
Arkadaşlar futbolcuları neye göre yorumluyorsunuz merak ediyorum.Adamın 3 golü ve asistleri var ki bitirici bi elemanımız olsa şu an adam asist krallığında lider olurdu.En çok gol atan 2 adamımız.Ben mi yanlış biliyorum.He diyorsanız ki daha iyi olsun gol krallığında lider olsun 90 dk. koşsun çalım atıp asist yapsın.Şu an böyle futbolcu var mı?

Samet Yildirim
05.10.2010, 17:52
Yattara kötü oynamadi haksizlik yapmayin...

sivasspor, fb ve ankaraücü maclarinda katkisi yüksektti...

güneyli
05.10.2010, 20:32
İlk maçlarda biraz kıpırdadı ,sözleşme yapma ümidiyle, şimdi dinlenmede birkaç maç daha oynar.Yattaranın keyfine kalmışız..Keyfinin geldiği maçların çok olmasını diliyorum...

Cafer Bulur
05.10.2010, 20:56
İlk maçlarda biraz kıpırdadı ,sözleşme yapma ümidiyle, şimdi dinlenmede birkaç maç daha oynar.Yattaranın keyfine kalmışız..Keyfinin geldiği maçların çok olmasını diliyorum...
Adam keyfinin olmadigi maclari aliskanlik edinerek oynadi ve taraftarin sevgilisi oldu.

Daha iyi olmak icin neden oynasin yattara,ben bir sebep göremiyorum.:)

Hüseyin Gündoğdu
08.10.2010, 09:17
yattara yıllık ücretinin artırılmasını istemiş deniliyor.
doğruysa ki doğru olma ihtimali yüksek.
yattara bir yıl oynamadan parasını almış ve dolayısıyla bunu yapmaz denilebilecek bir oyuncu değil zira.
yattara'ya yıllık ücreti ilk 11'deki 3-4 oyuncunun altında teklif edilip yedekliğe alıştırılmalı.
kaptanlık ve 61 numara da kendisinden alınmalıdır.
sorun yaparsa hala para ederken bjk'ye satılmalıdır.
çünkü onu ancak bjk alır...

Hüseyin Gündoğdu
08.10.2010, 09:18
bu takıma bir sağ açık lazım.
gabriç mesela...

Erol Koç
08.10.2010, 21:09
Yattara defteri kapanıyor!
Trabzonspor'da bir devir sona eriyor... 61 numaranın sahibi Yattara, kendini toparlamazsa Trabzon macerası sona erebilir.
http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/7/fft1mm1206529.jpg

Takımda ‘tavan ücret’ üzerinden muamele gören Gineli’nin masaya oturulduğunda ‘iyileştirme’ isteyeceği haberleri yönetimi çıldırttı.

Takım arkadaşları da çileden çıktı, Manisa maçının devre arasında, “Yeter artık, kendine oynama” sesleri yükseldi.

İstikrarsız grafiğiyle forma şansını yitirmek üzere olan deneyimli futbolcu, Güneş’in güvenini kaybediyor.
http://fanatik.ekolay.net/Yattara-defteri-kapaniyor_3_Detail_35_197404.htm

Erol Koç
08.10.2010, 21:10
Yattara defteri kapanıyor!
Trabzonspor'da bir devir sona eriyor... 61 numaranın sahibi Yattara, kendini toparlamazsa Trabzon macerası sona erebilir.
http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/7/fft1mm1206529.jpg

Takımda ‘tavan ücret’ üzerinden muamele gören Gineli’nin masaya oturulduğunda ‘iyileştirme’ isteyeceği haberleri yönetimi çıldırttı.

Takım arkadaşları da çileden çıktı, Manisa maçının devre arasında, “Yeter artık, kendine oynama” sesleri yükseldi.

İstikrarsız grafiğiyle forma şansını yitirmek üzere olan deneyimli futbolcu, Güneş’in güvenini kaybediyor.
http://fanatik.ekolay.net/Yattara-defteri-kapaniyor_3_Detail_35_197404.htm

Bu haber ne kadar doğru bilemiyorum ama yattara gitmek istemediği sürece gönderilmemilidir.

Mustafa Ayazoğlu
09.10.2010, 03:31
Şenol Güneş takım şampiyon olsa %1 tutar takımda

Şampiyon olamıyorsak zati sorun çıkaran veya sorun olan oyuncuları takımda tutacağını sanmıyorum..

peker61
09.10.2010, 10:13
İsabet olur baştan beri söylüyorum yattara böyle pynamaya devam ederse sene sonu yol verilmeli en fazla parayı alıp sahada dolaşmak diğer futbolcularımıza büyük haksızlık demektir.

Ahmet Başkaya
09.10.2010, 13:09
Gönderilmeli kesin ve net . Haftaya Hat-trick yapsa şaşırmam ama . Kutudan ne çıkacak diye her hafta beklenmez .

Emre7
09.10.2010, 13:14
hem alan hem buna, ilginçsiniz vallah!
bu adam 8 sezon boyunca diyebilirmisiniz 1 sezon vardı.
derbi önceleri kart cezalısı olması, sakatlanması, önemli maçlarda silik performans göstermesi.
son 2 sezon çıktığı 3-5 maçta bencilliğinin tavan yapması.
ama siz yine şakşaklıyordunuz.

bangkook_61
09.10.2010, 16:07
hem alan hem buna, ilginçsiniz vallah!
bu adam 8 sezon boyunca diyebilirmisiniz 1 sezon vardı.
derbi önceleri kart cezalısı olması, sakatlanması, önemli maçlarda silik performans göstermesi.
son 2 sezon çıktığı 3-5 maçta bencilliğinin tavan yapması.
ama siz yine şakşaklıyordunuz.

Yahu şunu bir ispatlasana. Yattara 2 sezondur top oynamıyor ona lafım yok. Ama daha önceki sezonlar için kaç maç derbi önceleri kart cezalısı olmuş, sakatlanmış, ve silik performans göstermiş? Bu tıpkı Selçuk orta kesemiyor gibi bir efsane. 2 maç kötü oynayınca hemen hep böyle. Daha Fener maçı 1 ay önceydi ne çabuk unutuldu?

Bu arada Yattara böyle oynamaya devam ederse sözleşme uzatılmasın. Çok güzel bir uğurlama düzenlensin. Artık efsane olmuş bu adamı krallar gibi uğurlayalım.

demir
09.10.2010, 16:22
yattarada ıstıkrar olmadıgı surece bısey olmayacagı bellı bu yastan sonra ıstıkrar olurmu bılınmez ama kesın olan bısey var yattara hıc bır zman ilk 11 oyuncusu olmadı ama bız ınat ettık

güneyli
09.10.2010, 16:25
Yattara bir takımı vezir de eder.Rezil de...

Samet Yildirim
11.10.2010, 13:39
Yattara ve Gine tam yol ileri

Kaptanımız İbrahima Yattara’nın formasını giydiği Gine, 2012 Afrika Uluslar Kupası elemelerinde hafta sonunun en önemli karşılaşması olarak gösterilen mücadelede Nijerya’yı 1-0 mağlup etti ve grup liderliği yolunda büyük bir avantaj yakaladı.

FIFA tarafından Nijerya’ya verilen uluslararası karşılaşmalardan men cezasının maça iki gün kala geçici olarak kaldırılması sayesinde, dün Gine’nin başkenti Conakry’de oynanan ve Yattara’nın ilk 11’de forma giydiği karşılaşmada ev sahibi Gine’yi zafere taşıyan gol, 5. dakikada Kevin Constant’tan geldi. Böylece Gine, ilk maçında Etiyopya deplasmanında aldığı 4-1’lik galibiyetle başladığı eleme grubunda ‘ikide iki’ yaptı ve üçer puanda kalan Nijerya ve Etiyopya’nın önünde liderliğini sağlamlaştırdı.

Bu önemli galibiyete rağmen Gine’nin kıtanın güçlü temsilcilerinden Nijerya’ya karşı ortaya koyduğu oyun, ülke basını tarafından ‘fazla defansif’ olmakla eleştirilirken ve tatmin edici bulunmazken kaptanımız İbrahima Yattara, ülkedeki birçok gazete ve internet sitesi tarafından Kevin Constant, Fode Mansare, Kamil Zayette ve Naby Yattara ile birlikte takımını ayakta tutan ve galibiyette başrol oynayan isimler arasında gösterildi.

Toplam 11 grupta oynanan ve grup birincileriyle birlikte en iyi üç grup ikincisi takımın 2012 yılında Gabon ve Ekvator Ginesi’nin ortaklaşa düzenleyeceği Afrika Uluslar Kupası’na katılma hakkı kazanacağı elemelerde Gine bir sonraki maçında mart ayında deplasmanda Madagaskar’la karşılaşacak.

resmi site

KUTADGU
11.10.2010, 14:01
Her an büyük bir kahraman olabilir.

Şampiyonluk apoleti takan ilk yabancı kaptan.

Ya da "Bir Yattara vardı be abijim" olarak kalan...

Mert Oğuzlu61
11.10.2010, 18:18
bu sene son senense ''şampiyon olarak, bir efsane olarak'' ayrılmak için bu güzel şehirden yeğeen,

elinden geleni yap ''oyna ve oynat'' en azından küçük dediğimiz maçlarda sahneye çık ve maçı kurtaracak birkaç hareket yap, büyük maçlarda zaten mesele kollektif futbolla işi bitirmektir, öyle bir an gelirki yeğeen ....

ezel bugündü dimi ??? :D:D:D

Paksoy
11.10.2010, 19:33
naby yattara kim ?

Bekir
11.10.2010, 20:07
naby yattara kim ?
Wiki'ye göre Yattara'nın kaleci kardeşi...

Keramettin
11.10.2010, 20:12
Bi istikrarlı olsa var yaa. Bence gönderilmemeli morali yüksek olursa bizi çok ilerlere taşır .

Tolga_61
11.10.2010, 20:30
Benim pek umudum yok .Biz bitiriciliği üst düzey bir forvet alana kadar yattara iki kez jubile yapar...

stormtiger61
15.10.2010, 23:20
Aslinda su anda hic vakit kaybedilmeden bu takimla ilisigi kesilse bu takimin gelecegi adina cok buyuk bir adim atmis oluruz. Bu adam bu kulupte takim ruhunun oturmasi onundeki en buyuk engeldir, bizim takim futbolu oynamamiz onundeki en buyuk engeldir. Bu takima yarar dan cok zarari olmustur, umarim butun taraftarlarimiz bunu anladiginda cok gec olmaz.

Cafer Bulur
15.10.2010, 23:35
Aslinda su anda hic vakit kaybedilmeden bu takimla ilisigi kesilse bu takimin gelecegi adina cok buyuk bir adim atmis oluruz. Bu adam bu kulupte takim ruhunun oturmasi onundeki en buyuk engeldir, bizim takim futbolu oynamamiz onundeki en buyuk engeldir. Bu takima yarar dan cok zarari olmustur, umarim butun taraftarlarimiz bunu anladiginda cok gec olmaz.
Bu tip futbolcularla sov yapabilirsiniz ama bunlarin katkilariyla zirveye oynamayi bekleyemezsiniz.

Neyse böyle seyler yazip da simsekleri üstümüze cekmeyelim,cok seveni var yattara nin.:)

hos_cocuk61
15.10.2010, 23:36
Şunu atalım, bunu kovalım, şunu satalım vs.. eee takımda oyuncu kalmadı :) o zaman çıkın siz oynayın :)

Gökhan KAN
16.10.2010, 00:01
Şunu atalım, bunu kovalım, şunu satalım vs.. eee takımda oyuncu kalmadı :) o zaman çıkın siz oynayın :)
Birde bunu tam tersi var. Herkes sevdiği oyuncuyu iyi buluyor. Madem hepsi iyi biz niye şampiyon olamıyoruz.

Samet Yildirim
16.10.2010, 00:28
Yattara bu sene katkilari var umarim gittikce artar...

Özge
16.10.2010, 11:43
Yarın golü var:)

Harun-61
16.10.2010, 13:27
Yarın golü var:)

umarım 1 değil ıkı tane atar :)

Cafer Bulur
16.10.2010, 23:08
Yattarayi begenen birisi degilim ama yarinki macta sahada olmali.

Rakibin solbeki ergün teber in savunma yönü cok zayif,bu iyi degerlendirilmeli.

Bekir
17.10.2010, 14:22
Hadi Yattara al şu maçı..

28TS61
17.10.2010, 17:58
sanirim sezon sonu büyük bi ihtimal gidici.

zafer6161
17.10.2010, 18:56
yattara neden oynamadı bugün ???

Paksoy
17.10.2010, 19:02
gerek yoktu bence,maç farklı giderken yattara'yı alırsan oyuna bir kişi eksik oynarsın

Ali İhsan
17.10.2010, 19:08

Milli maçlardan yorgun dönmüştür,
Burak iyi oynayınca hoca oyunda tutmak istemiştir,
vs...

Yattara sezona müthiş bir giriş yaptı, sonra formu düştü. Sakatlanmadığı sürece formu tekrar yükselir. Ama bir gerçek var ki, artık Yattara bu takımın olmazsa olmazı değil. Çok sevdiğim, futbolu bıraktığında bir Trabzonspor efsanesi olacak olan bir adam için bunu yazmak acı olsa da bu böyle...

Hücum hattının zenginliği nedeniyle artık forma için savaşmak zorunda...

Paksoy
17.10.2010, 19:11
Milli maçlardan yorgun dönmüştür,
Burak iyi oynayınca hoca oyunda tutmak istemiştir,
vs...

Yattara sezona müthiş bir giriş yaptı, sonra formu düştü. Sakatlanmadığı sürece formu tekrar yükselir. Ama bir gerçek var ki, artık Yattara bu takımın olmazsa olmazı değil. Çok sevdiğim, futbolu bıraktığında bir Trabzonspor efsanesi olacak olan bir adam için bunu yazmak acı olsa da bu böyle...

Hücum hattının zenginliği nedeniyle artık forma için savaşmak zorunda...
:alkış::alkış::alkış::alkış:

DeAgLeMaNyAq
17.10.2010, 20:00
Yorgunluğu olduğunu sanmıyorum. Nihayetinde maçını Pazar günü oynadı. Pek istemesem de Burak'ın formayı Yattara'ya kaptıracağını pek sanmıyorum...

ilhan
17.10.2010, 20:58
Kim ne derse desin tam Yattara'lık maçtı.

Oynasa %10000 hat-trick yapardı.

Fatih
17.10.2010, 21:00
Yattara Gs sever.:)

Paksoy
17.10.2010, 21:27
Yattara Gs sever.:)

Colman ne sever ? :D

Fatih
17.10.2010, 21:28
Colman ne sever ? :D
Colman büyük ayırt etmez.:)

Paksoy
17.10.2010, 21:29
Colman büyük ayırt etmez.:)
GS'ye 6 golü var diye bilyorum:)

Mustafa ÖZDEMİR
17.10.2010, 22:00
oda gençler maçında şov yapar...

r9emre
17.10.2010, 22:19
Kim ne derse desin tam Yattara'lık maçtı.

Oynasa %10000 hat-trick yapardı.

Hem Yattara hem de Jaja'lık maç diye ilk yarı sonu dedim inşallah 2.yarı girer ikisi de Jaja girdi gerekeni yaptı keşke Yattara'da son 20 dakika oynasaydı en azından.:)

Samet Metin
17.10.2010, 22:45
nerelerdesin???

Mustafa Ayazoğlu
18.10.2010, 00:53
Sen yoksun ve takım galip :)

Bera B.
18.10.2010, 00:53
Satın gitsin.

:p

izzet
18.10.2010, 00:57
Miladi doluyormu dersiniz?

Gökhan KAN
18.10.2010, 01:35
Golü çok güzeldi ben beğendim..

Ömer TOPAL
18.10.2010, 01:48
o nasıl bir saç nası bir kafa :) her şeyi geçtim la habunu hangi berber yaptı..getirin oni bana

61_Serhat_61
18.10.2010, 03:18
sana ayri ihtiyacimiz var bence yattara...

Süleyman Eruyar
18.10.2010, 12:18
inşallah o formayı taraftar sayesinde değilde, formunla kazanırsın,

Ahmet Başkaya
18.10.2010, 12:21
Yarın hat-trick yapsa ondan sonraki gün 4 gol atsa yine gönderilmeli bence sezon sonu .

İnşallah o formayla kupa kaldırarak veda eder Kara Bela :(

Misina
18.10.2010, 12:42
Miladi doluyormu dersiniz?

Çoktan doldu bile ama yılda bir gol atar bir topuk hareketi yapar baş tacı olur.sonrada 30 maç yatar.Her maç varını yoğunu ortaya koyan Egemen ve Serkanı gördükçe bu adama verilen paraya acıyorum günahtır.

İlker ToSun
18.10.2010, 17:17
ben bu adamı izlemek istiyorum kardeşim ya,

biz de adam yok sayılıyor madem oynatılacağı bir kulübe yollansın da keyifle izleyeyim

bu nedir ya

Samet Yildirim
18.10.2010, 17:50
Yattara olsaydi ilk 15 dk 3-0 olurdu...

Rotasyon esliginde bu hafta oynamali diyorum ben.

ilhan
18.10.2010, 17:51
Yattara'yı yedek kulübesinde görmek hem canımı sıkıyor hem de hoşuma gidiyor.

Erkan SUİÇMEZ
19.10.2010, 00:47
bir yandan inşallah sezon sonu kontrat yapmalar diye dua ediyorum, diğer taraftan onca paraya satma fırsatı varken bedavaya bi takıma gitmesi zoruma gidiyor.bakalım ne olacak.tek umudum devre arası bi takıma 2-3 milyon euroya satılabilmesi..

Birtan Karaman
19.10.2010, 10:39
En iyisi hiç görmemek İlhan abi. :):)

**

Bu arada Saç stilini değiştirmiş Hugo Broos zamanında ki gibi yapmış ama Fotomaç'ta ki resim kalitesiz olduğundan pek belli olmuyor. :)

Adem Köse
19.10.2010, 13:33
Yattara bir yıldır top oynamadı. Haliyle fizik gücü yetersiz olduğundan kendine güveni tam değil, yeniden sakatlanması ise çok büyük bir problem yaratabilir. Zaten daha önceden de söylüyordum iyileştikten sonra en az bir yarım sezona daha ihtiyacı var diye. Bu şekilde Şenol Hocam en doğrusunu yapıyor, bir oynatacaksın bir dinlendireceksin. Az daha sabır, zaten bize ikinci yarı çok lazım olacak.

sametaydin
19.10.2010, 17:00
Adam gibi mücadele etmezsen işte böyle burak bile seni keser takımdan.

Samet Yildirim
19.10.2010, 17:01
Adam gibi mücadele etmezsen işte böyle burak bile seni keser takımdan.
Ne güzel oda calisarak onu keser daha sonra :)

Kazım Uzunboy
19.10.2010, 17:02
Takımdan gitmesin. Ama gitmeyecekse de ücretinde fazlasıyla indirime gidilsin.

Hüseyin Bağdat
19.10.2010, 17:07

Bencede sözleşme yenilensin ama ücretinde indirim yapılarak yenilenmeli...

Samet Yildirim
19.10.2010, 17:21
Bencede sözleşme yenilensin ama ücretinde indirim yapılarak yenilenmeli...

Mukavele uzatilirsa ki bana göre de uzatilmali zaten 1.8 milion euro gibi rakam hayata olmaz...Baya düser o rakam...

Cafer Bulur
19.10.2010, 17:26
Mukavele uzatilirsa ki bana göre de uzatilmali zaten 1.8 milion euro gibi rakam hayata olmaz...Baya düser o rakam...
Yattara ile sözlesme uzatmak mi,yapmayin Allah askina.

Uzatilacaksa senelik 250 bin euro arti mac basi teklif edilmeli.

Samet Yildirim
19.10.2010, 17:35
Yattara ile sözlesme uzatmak mi,yapmayin Allah askina.

Uzatilacaksa senelik 250 bin euro arti mac basi teklif edilmeli.
Sen uzatman ama ben uzatirim;)

Nekadar para teklifi felan yönetim daha iyi bilir ama kesinlikle uzatilmasi lazim kim ne derse desin.

Yattarayi bedavadan gönder, alani gönder, onu gönder bunu gönder yerlerinede sanirim messi, drogba, Nani gibi adamlari getireceksin öyle saniyorum :D

Cafer Bulur
19.10.2010, 17:38
Sen uzatman ama ben uzatirim;)

Nekadar para teklifi felan yönetim daha iyi bilir ama kesinlikle uzatilmasi lazim kim ne derse desin.

Yattarayi bedavadan gönder, alani gönder, onu gönder bunu gönder yerlerinede sanirim messi, drogba, Nani gibi adamlari getireceksin öyle saniyorum :D
250 bin euro sence iyi degil mi yattara icin?

Samet Yildirim
19.10.2010, 17:40
250 bin euro sence iyi degil mi yattara icin?
Düsük bir rakam tabiki.

700-800 bin euro arti mac basi (10 bin euro) benim düsüncem...yani toplamda 1 milion euro civari diyebiliriz...

250 bin euroya kasimpasaspordaki ersen martin oynuyor "be" :)

Cafer Bulur
19.10.2010, 17:42
Düsük bir rakam tabiki.

700-800 bin euro arti mac basi (10 bin euro) benim düsüncem...yani toplamda 1 milion euro civari diyebiliriz...

250 bin euroya kasimpasaspordaki ersen martin oynuyor "be" :)
Inan bana yattara giderse onun yerini rahatlikla doldururuz.

Avrupada senelik 250 bin euroya bizde oynayabilecek "takim" oyunculari kirla geziyor.

Samet Yildirim
19.10.2010, 17:45
Inan bana yattara giderse onun yerini rahatlikla doldururuz.

Avrupada senelik 250 bin euroya bizde oynayabilecek "takim" oyunculari kirla geziyor.
Mesele dolmasi degil her oyuncunun yeri dolar mesele hocamizinda düsündügü gibi yattaranin performansini en üst seviyeye cikarmak bana göre bu 2 macta(gencler, konya) onu degerlendirip form seviyesini attirip gs ve bursaspor macina hazirlamak cünkü hazir bir yattara fb yi felan yendigi gibi onlarida yenebilir...

Cafer Bulur
19.10.2010, 17:47
Mesele dolmasi degil her oyuncunun yeri dolar mesele hocamizinda düsündügü gibi yattaranin performansini en üst seviyeye cikarmak bana göre bu 2 macta(gencler, konya) onu degerlendirip form seviyesini attirip gs ve bursaspor macina hazirlamak cünkü hazir bir yattara fb yi felan yendigi gibi onlarida yenebilir...
Yattaradan sezon sonuna kadar maksimum verim alinmali kabul ama yattara nin bu kulüpteki miadi dolmustur bunu kabul edin.

güneyli
19.10.2010, 18:14
Bu hafta ikinci yarı avni akerde keyfi yerinde bir yattara izlemek istiyorum..Kafa topuna ihtiyacımız olacak.orhan şam da ceza alırsa..Maç daha kolaylaşır...

ilhan
19.10.2010, 18:18

O para zaten geçen sene sakatlığı nedeniyle 1.3'e kadar indi.

Birtan Karaman
19.10.2010, 18:48
Yattara'nın yerine adam aramaya gerek yok.

Var zaten.

omondoles
19.10.2010, 18:56
Şampiyonluğu düşünen bir takımın yattara gibi oyunculuara değil selçuk gibi serkan gibi oyunculara ihtiyacı var. bir maç 10 üzerinden 9'luk oynayıp 5 maç 3 puanlık oynamak yerine her zaman 6'lık oynayan oyuncuları tercih ederim... (tabi bence serkan ve selçuk 6'lıktan iyi oynuyorlar ya neyse)... Trabzonspor'da oynayan bir futbolcu en azından her maç vasat oynamalı...

Mollasalihoğlu
19.10.2010, 19:12
O para zaten geçen sene sakatlığı nedeniyle 1.3'e kadar indi.

Bence sadece geçen sene için kabul etmiştir Yattara o rakamı..

ilhan
19.10.2010, 19:18
Ben net olarak bilmiyorum. Para aşağıya çekildi. Ama sezonluk mu yoksa genel olarak mı onu bilmiyorum.

Uğurtan
19.10.2010, 19:27
Sözleşme uzatılıp uzatılmaması kararı için erken henüz...

1,3 bile şuan için fazla gözüküyor.. O rakamları alamaz şu haliyle..

h@msi61
19.10.2010, 19:28
Adamin 8 lig macinda 3 golu var. Bunun yaninda gole cevrilen veya cevrilemeyen cok guzel asistleri de var. Colman sene basindan beri adeta yoklari oynarken bu seneye fena girmeyen Yattara'yi tartismak cok ilginc...

Samet Yildirim
20.10.2010, 01:07
Yattaradan sezon sonuna kadar maksimum verim alinmali kabul ama yattara nin bu kulüpteki miadi dolmustur bunu kabul edin.
Bu konuda Senol Hoca ligtv deydi ve orda Sadri Senerin sözü hatirlatildi "Yattara miadini tamamladi" diye bisiler demisti tabiki herzamanki Büyük Hocamiz Senol Günes cevabi tak diye verdi, "Miadini tamamladiysa ozaman futbolu birakmali" aynen böyle demisti haketten cok ama cok büyük bir hocaya sahibiz...

Biz su gitsin bu gitsin deriz ama Senol hoca böyle demedigi icin cok klas ayri bir hoca...

Alanzinho gitsin, cale gitsin, yattara gitsin, burak gitsin, umut gitsin, teofilo profilo oldu gitsin, o gitsin bu gitsin biz böyleyiz ve degesmeyecegiz umarim birgün degesiriz...

Senol hoca menmunsa kalacakdir degilse gider bukadar basit büyütmeye gerek yok yani...Yattara varken ben herzaman tutmayi düsünüyorum kesmeyi degil...

İleli
20.10.2010, 02:36
ben bu adamin yasindan supheliyim 1 mac oynuyor diger maca pestil dusuyor...

ozturk
20.10.2010, 10:01
Sivas maçında oynadı.Sonrası yine hüsran..

Travelair
20.10.2010, 11:36
Yaşamına dikkat ettiğini düşünmüyorum. Ne yazık ki böyle giderse sözleşmesinin yenilenmemesinde fayda daha çok

güneyli
21.10.2010, 20:00
Ben 2. yarı bir form yakalayacağını ümit ediyorum.Sadece ümit...Öyle olursa jajanında 2.yarı form tutacağını tahmin ediyorum.O zaman finale kolay gideriz.

demir
21.10.2010, 20:15
hic kimse yattaraya kotu oyuncu dıyemez oyuzden herkez formsuz dıyor...

Fatih
21.10.2010, 23:18
Bence sadece geçen sene için kabul etmiştir Yattara o rakamı..
Aynen öyle hatta duyduğuma göre paramın tamamını vermediler diye de serzenişte bulunmuş.:rolleyes:

Paksoy
21.10.2010, 23:20
Aynen öyle hatta duyduğuma göre paramın tamamını vermediler diye de serzenişte bulunmuş.:rolleyes:

Bence o paranın yarısını verebilecek Kulüb bulamayacağı için, resti çekmeli yönetim,hakkını versin,haketsin hakkını öyle aramaya çıksın

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:42
Burak'ı kesip Yattara'yı oynatsak bu maç daha olumlu olabilir bence ;)

sametaydin
22.10.2010, 22:06
yattara top kendisindeyken bence yine de etkili oyuncu en azından bişeyler yapıyor gol pası veya gol. Fakat top rakipteyken yattara hiçbişey yapmıyor hiçbişey. Ya insan bi top kovalar neden yapmıyor anlamıyorum. Yetenek var herşey var ama yok. Böyle yapacaksa gitsin zaten. Sağ açıkta 2-3 tane oyuncumuz var en ideali yattara dedik eğer o da böyle yapıyosa o bölgeye yeni transfer yapalım.

Çakıroğlu İhsan
23.10.2010, 00:19
Nerelrde bu herif

Ahmet Başkaya
23.10.2010, 03:20
Ben olsam oynatırım . Kendisi de milli takımda oynayıp burda oynayamamanın kendisini üzdüğünü söyledi .

Çok değişik adamsın vesselam .

Mustafa ÖZDEMİR
23.10.2010, 10:25
bugün oynarsa iyi olur kendisi için...

Cem Balcı
23.10.2010, 21:45
geçmiş olsun maçtan önce ateşlenmiş.

Samet Yildirim
24.10.2010, 00:13
geçmiş olsun maçtan önce ateşlenmiş.
Evet öyle olmus, bende niye kadroda yok diye sasmistim simdi anlasildi.

Senol hoca: Yattara saat 04.00’da hastalandı. Serum aldı. Bugün hasta olmasaydı belki Yattara’yla başlayabilirdik.

Travelair
24.10.2010, 12:44
Geçmiş olsun. Grip filansa yakın takibe alınmalı. Allah korusun her yıl yeni bir türü çıkıyor

Melek
24.10.2010, 14:38
Geçmiş olsun ilerlemeden iyi olsun da haftaya oynasın :)

Uğurtan
25.10.2010, 02:33
Konya'da oynar belki ya da Geseye saklasın kendisini ;)

Mert Pasa
25.10.2010, 09:32
bu sene zaten kimse 96nin banko 11ini beklemesin.herkese ihtiyac olacak bir vakit

Burak-yattara
alanzinho-jaja
umut-teofilo
giray-yumlu-glo

seklinde surekli degisimler olacak,bu yillardir ozledigimiz cok guzel bir kadro derinligi,tadini cikaralim.
Bu ortamda Yattara'da bize 15 macta katki yapsa kendisi de cok sagolsun deriz.Ayrica herkes su an formda olmasin ki ikinci yari da herkes ayni anda formadan dusmesin.Yani Yattara,Tayfun Cora ve digerlerinin cok onemli olacagi gunler gorecegiz.

sametaydin
25.10.2010, 11:11
Burak bu haftaki oyunuyla bence yattarayı tamamen yedeğe itti. Ama yattara da bizde oynadığı sürece yararlanılabilecek bir oyuncu.

Bdeniz_61
25.10.2010, 16:05
Kızamıyorum bu adama:)

http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-un-imza-toreninde-beyaz-sov/spor/sondakika/25.10.2010/1305947/default.htm

Samet Yildirim
25.10.2010, 16:23
Kızamıyorum bu adama:)

http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-un-imza-toreninde-beyaz-sov/spor/sondakika/25.10.2010/1305947/default.htm

YATTARA: "SENİN YERİN BENİM YANIM, YANİ YEDEK KULÜBESİ"

Şenol Güneş de Beyaz'ın esprilerine esprili bir dille yanıt vererek, "Denizbank'ın reklamında oynadığın ada çok güzeldi. Umarım bizim takımı da oraya getirirler. Benim kartla ilgili fazla teknik bilgim yok ama futbol anlamında fazla teknik bilgisi olmayanların konuştuğu yerde bende kartla ilgili konuşabilirim sanırım" diye konuştu.

Fotoğraf çekimi sırasında ise Beyaz, Yattara'yı 2 yıldır programa davet ettiklerini ama olumlu cevap alamadıkları söyleyince Güneş, tüm futbolcuları sahneye çağırdı. Yattara'yı şovuna katılmaya ikna eden Beyaz, Şenol Güneş'in transfer teklifine de sıcak baktı. İşte o diyaloglar:

Güneş: "Beyaz'ın fiziği iyi onu transfer edebiliriz"
Beyaz: "Nerede oynarım hocam"
Güneş: "Kilona bakarız."
Yattara: "Senin yerin benim yanım. Yedek kulübesi"
Beyaz: "O zaman ikimizde yedek kulübesinde otururuz. Ben yedeğin yedeği olurum"
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1288012982460&ids=%287621,27348,100337%29,%287621,27335,100267%2 9,%287621,27369,100264%29,%287621,27358,100147%29, %287621,27370,100024%29

:D

http://i.milliyet.com.tr/SonDakikaHaberGaleriler/2010/10/25/trabzonspor-un-imza-toreninde-beyaz-sov-915562.Jpeg

Koray10
25.10.2010, 18:25
http://ligtv.com.tr/?r=1&hid=80823
hani bu adam hastaydi?

Mustafa ÖZDEMİR
25.10.2010, 18:58
beyaz 2 senedir programa çağırıyoruz ama gelmiyor demiş.yattara çok ayıp ediyorsun...

Özge
25.10.2010, 19:16
Seviyorum bu adamı ya:)

ilhan
25.10.2010, 19:22
İzlenme rekorları kırar Beyaz Show'a çıkarsa.

Alihan Ertürk
25.10.2010, 19:23
Neden çıkmıyor acaba. Bi milli maç arasında katılsa aslında çok güzel olur. :)

Salih Edip
25.10.2010, 20:28
Programa çıkmaya ikna etti diyodu katılıcak heralde..

Katılırsa fena olay olur :D

Mustafa ÖZDEMİR
25.10.2010, 20:34
çıksın ya .muhteşem olur...

HH_52
25.10.2010, 20:58
Yattara önemli maçların adamı.

Fenerbahçeyi perişan etti. İnşallah aynı tarifeyi Salatasarayada uygular... :D

28TS61
25.10.2010, 21:07
yokmu o konusmanin videosu? aradim bulamadim hic bir yerde :(

Samet Yildirim
26.10.2010, 02:36
http://ligtv.com.tr/?r=1&hid=80823
hani bu adam hastaydi?
Hastaydi düzelmis ne yani Senol hoca mi yalan konusuyor serum merum olayi felan ?? :)

demir
26.10.2010, 03:24
adam olmedı altı ustu grıp oldu ??

ESER
26.10.2010, 03:41
yattara bu takimla ozdeslesmis bir fenomen artik. tamam futbol bir endustri ama bugun man utd , real madrid vs gibi kulupler ikonlasmis futbolcularina verimlerine bakmaksizin farkli bir deger vermekte. gunahiyla sevabiyla ben yattarayi cok seviyorum, kulubede de otursa 11 de de oynaya.. sahsen yattarayi tsl de bir baska takimda oynarken gormek beni uzer bir taraftar olarak, yattaranin varligi bile bu takim icin artidir. herkesin agzinin suyunun aktigi bir adam oynuyor bizde 7-8 senedir ve boyle bir yetenek bu kulupte tutunmaya calisiyor. yattara bugun serbest kalsin herkes bir kumar oynayip onu kadrosuna katmak ister , cunku o sadece bir futbolcu degil , o artik bir futbol fenomeni.. insallah yattara kulubumuzde kalir ve jubilesini bizim formamiz altinda yapar.

Samet Yildirim
28.10.2010, 14:14
Beyaz Öztürk-Ibrahima Yattara showu !

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1564738971487

Özge
28.10.2010, 23:59
Lig Tv'de az önce Yattara Top 10'u gösterdi.Seviyorum bu adamı ya.:)

ilhan
29.10.2010, 00:05
Kaydettin inşallah Özge'cim.

Özge
29.10.2010, 00:08
Kaydettin inşallah Özge'cim.
Ben izledim ya yeterli:pKaydedemedim malesef geç kaldım.

ilhan
29.10.2010, 00:18
Osman'a şikayet edicem seni. 26 gün sana yemek falan vermesinler evde.

Özge
29.10.2010, 00:27
Osman'a şikayet edicem seni. 26 gün sana yemek falan vermesinler evde.
Ondan mı korkcam:pŞimdi Lig Tv'nin yayın akışına baktım da tekrarı varmış:)

Sefa
29.10.2010, 00:41
1461 Trabzon maçının 2. yarısında oyuna girdi hazır bir görüntü çizdi.. Konya maçında oynatabilir Şenol Hoca..

esirgolge
29.10.2010, 18:05
O da artık Türk!

Bakanlar Kurulu, İbrahima Yattara'nın Türk vatandaşlığı başvurusunu kabul etti. İbrahima Yattara'nın yeni adı "İbrahim Üçüncü" oldu.

2002-03'te Trabzonspor'a transfer olan Yattara, Gine Milli Takım'nda oynadığından Türk Milli Takımı'nda oynayamayacak. Vatandaşlık sadece Süper Lig'de Türk statüsünde oynamasını sağlayacak.
(Ligtv.com.tr)

ThePatriot61
29.10.2010, 18:06
Yattara sonunda Türk oldu!

http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=81086

Uğurtan
29.10.2010, 18:11
İyi güzel olmuş..

Hakediyodu..

Şimdi iyi bir performans göstersin..

Yıllık ücretinde de indirime gitsin sözleşme uzatabiliriz..

ilhan
29.10.2010, 18:12
Müthiş bir haber.

Hamdi Karamahmutoğlu
29.10.2010, 18:16
Hayırlı olsun İbrahim.

Bülent Bayraktar
29.10.2010, 18:19
forma arkasına ne yazılacak ibrahim mi? yattara yı tercih ederim, neden soyadı deişti onu anlamadım türk olan tüm yabancıların isimleri değişmişti hatırladığım kadarıyla

Enes Ünal Kaya
ibrahimm üçüncüüü oleeyyyy :D türk olduğuna göre artık türkçe konuşur özledik

iyattara
ben kullanıcı adımı değiştirmemmm :D

Eren Karaahmetoğlu
29.10.2010, 18:20
Sonunda beeeeeeee.

ilhan
29.10.2010, 18:21
ben kullanıcı adımı değiştirmemmm :D

Ahahahaha:)

Süperdi.
ççç

Özge
29.10.2010, 18:21
Süper oldu bu:)Geç oldu ama artık o da Türk:DArtık Türkçe konuşurken sinirlenip Fransızcaya dönmeyecek:p

Atakan
29.10.2010, 18:22
Başlığa Üçüncü eklenmeyecek mi? :D

hamucera
29.10.2010, 18:25
ibrahimm üçüncüüü oleeyyyy :D türk olduğuna göre artık türkçe konuşur özledik

İbrahim Üüüçüncüü oleeyyy,

sanırım böyle olacak bundan sonra :D

Mert Oğuzlu61
29.10.2010, 18:25
+1 yabancı transfer hakkı doğdu, güzelde oldu :)

lakin istanbul yollarıda açılmış oldu.

ilhan
29.10.2010, 18:27
Ne İstanbul'u yahu. :)

Ömür boyu sözleşme yolu açıldı. Ne de olsa yabancı kontenjanını işgal etmiyor. Kulübede oturacaksa İbo otursun Sezer Badur'un yerine. :)

hamucera
29.10.2010, 18:29

Ömür boyu sözleşme yolu açıldı. Ne de olsa yabancı kontenjanını işgal etmiyor. Kulübede oturacaksa İbo otursun Sezer Badur'un yerine. :)

evet güzel olan bu, zaten vatandaşlık işlemi kabul edilmeseydi, kesin olarak giderdi bu sene

h@msi61
29.10.2010, 18:32
Futbolu bizde birakabilir artik...

ApoCaN28
29.10.2010, 18:35
15 sene imzalasın fark etmez artık , tabi alacağı ücrete bağlı olarak =)

Özge
29.10.2010, 18:42

En güzel yanlarından biri de bu zaten:)

Osman Yavuz
29.10.2010, 18:44
Bu gazla bu hafta şovunu yapar İbo.:)

İsmail Coşgun
29.10.2010, 18:47
Bu gazla bu hafta şovunu yapar İbo.:)

Katılıyorum. Bunun şerefine bir gösteri seyrederiz artık.. :)

28TS61
29.10.2010, 18:51
seviyoruz seni iboooowwwwwww :D

LaZ_KoPaT
29.10.2010, 18:53
hayirlisi olsun insallah

Emirhan Uludüz
29.10.2010, 18:58
Artık simge isimlerimizden olabilir..Kontejyan sorunuda kalktı.. :)

Kubilay ŞAHİN
29.10.2010, 19:09

Yani.. Soyadıda üçüncü oldu.. Tam oldu..

Seviyoruz seni yattara..:D:D

Emirhan Makul
29.10.2010, 19:15
Naber la İbrahim :D

Canberk
29.10.2010, 19:44
Yeni deli İbo muz İbrahim Üçüncü ççç

Mirva
29.10.2010, 19:46
Sonunda... :)

Gökhan KAN
29.10.2010, 19:46
Gidecekken yırttı sayılır bence..

Uğurtan
29.10.2010, 19:50
Gidecekken yırttı sayılır bence..

Yırtamadı Gökhan..

Kontenjana takılıyor hala.. :)

Performansı yükselmezse sene sonu yolcudur abbas.. ;)

Anıl Caner
29.10.2010, 19:52
Yahu Türk statüsünde mi oynayacak? Nasıl bu kadar eminsiniz.

Gökhan KAN
29.10.2010, 19:54
Yırtamadı Gökhan..

Kontenjana takılıyor hala.. :)

Performansı yükselmezse sene sonu yolcudur abbas.. ;)
Türk statütüsünde olmayacak mı ? Olursa Yattara yedekte kalsa gitmez bu takımdan bizimkilerde göndermez bence..

Erkin Ekşi
29.10.2010, 19:58
sonunda oldu.
performansini sene basindaki haline cektimi tadindan yenmez.

Hqmi
29.10.2010, 20:04
Oo süpermiş :D

Fatih
29.10.2010, 21:27
Hayırlı olsun maç başına anlaşma yapılması şartıyla kalabilir.:)