PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

.....
30.08.2010, 06:28
Yattara dan gol bekliyorum :)

Haydi Kara Yılan haydi :)

TheCrow
30.08.2010, 23:48
Kabul etmenin zamanı geldi artık : Yattara efsanesi bitti. Hıza dayalı stili olan bir futbolcu kendine iyi bakmazsa 30 yaşında futbol oynayamaz. Önü boşken bile topla gidemiyor adam, daha düzelmez boşuna beklemeyelim.

Özge
30.08.2010, 23:48
Kötüydün İbo.

Miraç Atalay Çiftçi
30.08.2010, 23:49
Mental bozukluğu had safhada.

ilhan
30.08.2010, 23:49
Kısa ve net: hiç ama hiç beğenmedim!

sefatoyer
30.08.2010, 23:50
hayatı boyunca hiç bir sorumluluk almamış,gençliğinde dahi 70.dakikadan sonra oyuna girrken bu yaşta ilk onbirde başlatılan,kurtarıcı olarak sarıldığınız,yok kara bela,yok fırtına...

Dogan
30.08.2010, 23:50
Bu takımın radikal bi karar alıp hemen Yattara kalburundan kurtulması lazım. Bir maç alacak diye dört maç 10 kişi oynanmaz.

Taraftarın da 'Yattara' ismini değil oynadığı futbolu değerlendirme vakti geldi.

Erbay
30.08.2010, 23:51
Ölü hali Burak'tan daha iyidir.

Sefa Murat Dokuz
30.08.2010, 23:53
Kullanamıyoruz. Sorun Yattarada değil. Hayır Kafamızda öyle bişey düşünüyoruz ki. Adamın önünde orta sahadan 1 , 1 sol bek , 1 de stoper var ken. Çalımlarla gol atmasını bekliyoruz. 1 kaç pas hatası dışında adam çalım bile denemedi takım için oynadı bugun. Asla Liverpool maçının ilk yarısı gibi değildi. İlk kez kaçtığındada indirdiler hemen zaten. Çok da diriydi aslında. Ama bir türlü o üretkenliği ortaya çıkaramadık. Bugun orta sahanın çöküşünü izledik. Yattara da çok etkisiz kaldı mecburen.

Uğur Ö.
30.08.2010, 23:54
Alanzinhodan bile beter bence alan hiç yoktan pozisyona girdi bu adam ne yaptı koskoca 0

Paksoy
30.08.2010, 23:54
taraftarımız yattara yı silkelemesi lazım

İlker ToSun
30.08.2010, 23:55
senelerdir "yattaranın ölüsü bu takımda oynar" dediğimizde bize karşı çıkanlar vardı, "olur mu öyle şey" derlerdi.

ama oluyor işte

oluyorsa da bunun suçlusu 8 senedir biz değil, bu kadroyu kuranlardır.

eğer yattara çıkarken yerine burak giriyorsa, yattara bu sahada tekerlikli sandalye ile bile oynar.

evet yattara bugün istenen düzeyde değildi ancak maça şöyle bir bakınca jaja, serkan, egemen ve onur ile birlikte futbolcuyu andıran 5 isimden biriydi

istediğiniz kadar kabul etmeyin, gerçek apaçık ortadadır

geçtiğimiz 7 senede olduğu gibi bu kadroda da "yattaranın ölüsü bile oynar"

Misina
30.08.2010, 23:55
Yok dostum yok bu iş bitmiş olmayacak !

blackrain61
30.08.2010, 23:58
Yattara cok kötü durumda, hic begenmedim. Ilk onbire belli süre almamak lazim, akli basina gelinceye kadar diyecegim ama elimizde yedek futbolcuda kalmadi, hepsini saga sola dagittik.
Diger bir sorunda, takimin genelinde bir bitkinlik ve yorgunluk var. Kondüsyon problemleri hat safhada. Takim olarak macta beraberlige raziydik, Senol Günes dahil olmak üzere....

magicyattara
30.08.2010, 23:58
Güçlenmeden asla ilk 11 çıkarılmamalı..ne zaman kuvvetlenecek,alıp gidecek o zaman belki..

Niang 31 yaşında tabiri caizse at gibi koşarken,30 yaşında ki Yattara sürünemez..artık özel idman mı yapar ne yapar bilemem ama bu haliyle futbolcu görüntüsü vermiyor bana..

ÖmerFarukYılmaz
30.08.2010, 23:59
Şu haliyle Giresun da bile oynayamaz..

Anıl Caner
31.08.2010, 00:02
Ben sadece kötü bir maç çıkardı diyebiliyorum. Fizik olarak güçlendiği, yeterli noktaya geldiği müddetçe de kusura bakmasın kimse ama bence takımın hücumda en işe yarar adamı gene o.

Öyle anam anam Yattara'cı da değilimdir. Ama;
-kötü performans sergiledi.
-fiziksel olarak yeterli değil.

dışındaki art niyetli yorumlara pek hak vermiyorum kendi adıma.

Tangerine Dream
31.08.2010, 00:08
Bu şekliyle kesinlikle ilk 11'de forma giyemez. Bir an önce güçlenmesi gerek.

Uğurtan
31.08.2010, 00:09
Kötüydü kötü..

Ama ben kaç maçtır diyorum adamın koşmaya hali yok..

Fiziken kötü kötü kötü..

Bu şekliyle oynaması onun için de iyi değil..

İkinci yarılarda girmesi daha mantıklı bence..

Mustafa ÖZDEMİR
31.08.2010, 00:11
ne yapmaya çalıştığını kendisi anladımı acaba ...

Serdær
31.08.2010, 00:12
Yattara hakkında yorum yaparken dikkat etmek lazım.

Trabzonsporun oyuncuları hakkında eleştiri yapınca kötü oluyor taraftar ..

Bazı arkadaşlar hala ''at gözlükleriyle'' maçı izliyorlar.

Hep destek tam destek ya , biz bu oyuncuyu o kadar savunduk hala savunacağız.

Tamam savunda eleştirinede saygı göster ..

Neyse ..

Mental olarak hazır değil -- Güntekin Onay ..

Hürgün Aygün
31.08.2010, 00:15
Sahada mıydı bugün ben göremedim de eski Yattara'yı hala bekliyoruz ama ortalıkta yok hala..

Hakan Karadirek
31.08.2010, 00:18
Ses var goruntu yok.

Fatih Özkan
31.08.2010, 00:27
Çok kötüydü...
Ölüsünü, dirisini bilmem...
Bitmiş ya!
Bit-miş!

Ahmet Faruk
31.08.2010, 00:38
Yaşlanıyor artık. Ama adamın yeri de garanti. Baksanıza sağda oynamak isteyenler Karabüke gidiyor.

Dogan
31.08.2010, 00:41
Yaşlanıyor artık. Ama adamın yeri de garanti. Baksanıza sağda oynamak isteyenler Karabüke gidiyor.
Abi sonuna kadar arkandayım devam...:)

Diyorum ki acaba Barış Memiş de sağda oynamak istemiş olabilir mi?

Sefa Murat Dokuz
31.08.2010, 00:44
Yattara hepinize çok yakında dersini verecek. Sabredin. Bjk maçına kadar zaman verin.

Serdær
31.08.2010, 00:46
Yattara hepinize çok yakında dersini verecek. Sabredin. Bjk maçına kadar zaman verin.

Zaten sıkıntıda o 1 maç veriyor 10 maç vermiyor .

İnsanın kendisini bilmesi çok güzel birşey ..

Mustafa ÖZDEMİR
31.08.2010, 00:48
boşunamı umut bağlıyoruz ne ...

Hasan Ayvenli
31.08.2010, 01:12
Benim zaten fazla bir beklentim yoktu kendisinden bu sezonda da.

Her sene aynı geyikler. Bu yıl takımın yeni transferi ben olacağım. Taraftara kendimi affettireceğim. vs vs.

Bu taraftara kendini affettirmen için 2-3 şık çalım atman gerekmiyor. Mücadele etmen, takıma uyum sağlaman gerekiyor. Ki bence şu anki takımın sisteminde senin bu stilinle oynayan oyuncunun ilk 11'de oynaması pek mantıklı gelmiyor bana.

hasona
31.08.2010, 01:18
ya ben merak ediyorum bu adamla sezonluk sadece 2-3 mac icin mi sözlesme yapiliyor... bi mac oynarim 10 tane yatarim... oh negüzel.....

Armağan Dere
31.08.2010, 01:21
ya ben merak ediyorum bu adamla sezonluk sadece 2-3 mac icin mi sözlesme yapiliyor... bi mac oynarim 10 tane yatarim... oh negüzel.....

ne denir hasona=bırak,boşver:)..boşvereceksin yattarayı...kendisine de ümit bağalamaycaksın.beyimizden bende ümitliydim ama bu sene de olmayacak gibi görünüyor

Ahmet Faruk
31.08.2010, 01:26
Yattaraya BJK maçına kadar müsade.
BJK maçından sonra da, gs maçına kadar izin veririz kendisine, sonra da fb maçına kadar kendini toparlar. Ve böylece çok büyük bir oyuncu olduğunu bize kanıtlar.
Biz de morarıp kalırız. Zaten BJK maçını kazanınca 9 puan veriyorlar artık. Beraberlik de 5 puanmış.

hasona
31.08.2010, 01:28
tamam hasonada... nereye kadar hasona.....:mad:

hasona
31.08.2010, 01:31
BJK maçından sonra da, gs maçına kadar izin veririz kendisine, sonra da fb maçına kadar kendini toparlar. Ve böylece çok büyük bir oyuncu olduğunu bize kanıtlar.
Biz de morarıp kalırız. Zaten BJK maçını kazanınca 9 puan veriyorlar artık. Beraberlik de 5 puanmış.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

Ali Tunahan Güllü
31.08.2010, 01:36
Olsada sorun olmasada.

DeAgLeMaNyAq
31.08.2010, 01:49
Top ondayken kötü oynamasını anlarım ama birkaç maçtır dikkat ediyorum, top rakipteyken öyle pozisyonlar oluyor ki ayağını uzatsa topu kapacak ama hiç hamle yapmıyor nedense...

Ömer TOPAL
31.08.2010, 01:58
bence ilk 11 de baslamamalı...gerek olursa ikinci yarı veya ikinci yarı ortalarında alınmalı...yaslandı artık gücü yetmiyorrrrrrrr

Ali Can
31.08.2010, 01:58
benim gibi izlediği anlar oluyor çıldırıyorum..

sametaydin
31.08.2010, 02:50
Acilen kendine gelmesi lazım yoksa sıkıntı olur.

Fatih Özkan
31.08.2010, 02:52

Katılmamak elde değil...
Adamın keseceği 2-3 orta için bekliyoruz...

DJTT
31.08.2010, 02:53
ben yattarayi cok severim ama artik bizim ilk 11 de düsünülmemeli.
Önceki gibi süratli degil. herkezi geciyordu simdi hic denemiyor bile.Kediside fark etti mutlaka.

Dursun Kaplan
31.08.2010, 09:29
Yine yokları oynadın Yattara. Ne zaman kendine geleceksin sen ?

Serdar Ersoy
31.08.2010, 09:32
Çok güzel bir yedek olur artık ilk 11 oyuncusu değilsin ;)

Gir 60.-70. dakikalar arası göster kendini kurtar takımını yıldız olmaya devam edersin ;)

Gerçi sen oynamadığın koca sene içinde bile yine yıldızdın alışıksındır...

Birtan Karaman
31.08.2010, 09:32
Trabzonspor'un bu kısa zamanda olmayacağı için artık önümüzde ki sezon planlamasına göre Sağ kanat'a oyuncu araştırmaları yapmaları lazım. Artık Güney Amerika'dan mı olur , Polonya'dan mı olur , Balkanlar'dan mı gelir nerden gelirse artık..

Sagopa Kajmer'in şarkısı gibi; Bir var , Bir yok..

Melek
31.08.2010, 09:42
Oyunda olduğu sürede varmıydın yokmuydun anlamadım bütün takım kötüydü gerçi.

maxim
31.08.2010, 10:24
Kötüydü mötüydü ama Alan çıkıp Yattara kalsaydı keşke dün...

BALKAN 06
31.08.2010, 10:35
yattara idi alanzinho idi bu tip oyuncuların modası geçeli çok oldu ama bizim hala kahramanımız bu 2 li...

arifberkay
31.08.2010, 10:41
Antalyaya karşı da oynmazsan ne zaman oynayacaksın merak ediyorum.Trabzonspor tarihinin en imtiyazlı oyuncusu

İlker ToSun
31.08.2010, 11:28
bir önceki haftaki maçın sonunda "yattara şov sürüyor" manşetini atan gazetenin kendisi bir hafta sonra "yattaranın düşüşü sürüyor" diye başlık atabildiği bir ülkede haliyle taraftar topluluğu da öyle tutarsız eleştirilerde bulunur.

oyuncuları maçlık değerlendirmeyin, bir bütün içinde değerlendirin

evet yattara dün iyi değildi

değildi ama yerine giren burak ondan daha mı etkiliydi sanki

ayrıca yattaranın maçta tam hareketlendiği dakikalarda çıkartılması da ayrı bir saçmalıktı. yattarayı liverpool maçında haksız yere devre arasında çıkartarak ve herkeskötüyken günah keçisi gibi (ki en kötü gününde bile bişey yapabilecek tek adamken) oyundan dışarı alarak ondan iyi performans alamayız.

8 sene geçti bu takım hala daha yattaradan nasıl verim alabileceğini öğrenmedi ya ona yanarım

Erbay
31.08.2010, 11:31
fb maçında ilk 11 başlayıp 1 gol atıp 1 asist yapan bendim herhalde :D Yani şu maçta o ilerideki "çete"de en az kötü olandı bence Yattara.

Great White
31.08.2010, 12:24
İstisnasız her maçta forvet hattında kendisinden kötü oynayan en az 2-3 futbolcu bulunuyor olmasına rağmen ilk kesiği onun yemesi hakkaten de anlaşılmaz bir psikolojik vaka olsa gerek..

Sanki diğer forvetlerin kötü perfomanslarının da hesabı Yattara' dan soruluyormuş gibi hissediyor insan..

Evet dün çok etkili olamadı eyvallah..

Ama ben bu adamın kenara alındıktan sonra oyunsal anlamda iyiye gittiğimiz tek bir maç dahi hatırlayamazken, onun çıkışından sonra çuvalladığımız on maç sayarım burada..

M.S.SOFU
31.08.2010, 14:55
dünki maçta alanzinhonun oynamasının yattaranın ise maçın ortasında oyundan alınmasının hiçbir mantıklı açıklaması yoktur

aslında yattara ve alanzinhonun beraber oynamasınında hiçbir anlamı yoktur.

bence yattara ya da alandan biri kesilip gabric oynamalı.

çünkü alan va yattara beraber oynadığı zaman geri dönüşlerde sıkıntı yaşıyoruz.

bu çok açık ve net

Travelair
31.08.2010, 15:21
Yattara'nın işi zor. Umarım düzelir! Böyle giderse yeni sözleşme şansı az. Sürekli kesik yemesini Şenol hocanın dediklerini yapmamasına bağlıyorum. Kötü oynayabilirsin ama denileni yerine getirmeye çalışman lazım. Alanzinho'nun değil Yattara'nın çıkışı da buna bağlı olabilir. Tabi bunlar herkesin yaptığı gibi yalnızca tahmin

nesta61
31.08.2010, 16:56
YATTARA adeta trıbunlere oynuyor bakın arkadaslar katar olayı tamamen PARA trabzonsporda cok iyi kazanıyor ve 61 numarayı gıynıyor taraftarın gozunu boyamış durumda yattara avrupaya gıtsın yıllık 500bin euro zor alır ... adam 1 mac oynuyor 2 mactır yatıyor genellersek 34 macta 15 mac iyi oynıyacak 20 mac yatacak yok boyle olmaz

İlker ToSun
31.08.2010, 17:09
YATTARA adeta trıbunlere oynuyor bakın arkadaslar katar olayı tamamen PARA trabzonsporda cok iyi kazanıyor ve 61 numarayı gıynıyor taraftarın gozunu boyamış durumda yattara avrupaya gıtsın yıllık 500bin euro zor alır ... adam 1 mac oynuyor 2 mactır yatıyor genellersek 34 macta 15 mac iyi oynıyacak 20 mac yatacak yok boyle olmaz

aynen

para uğuruna sadri şener ve ekibinin girmediği şekil kalmamıştı haklısın

üzücü olan, tezgahın ne olduğu ortaya çıktıktan 1 yıl sonra hem de aynı tezgahın bir benzeri daha 1 hafta önce önümüze sunulmuşken hala daha katar olayını bu şekil yorumlayabilmek gerçekten hayrete düşürdü beni

Samet Yildirim
31.08.2010, 17:55
Tabiki istedigimiz bildigimiz yattara degil ama oyundan cikmasi hata oldugunu burak girdikden sonra gördük...bana göre cikmamaliydi ve okadarda kötü oynamadi bence...burakin girecegi kadar kötü degildi...

ahmet aydın
31.08.2010, 20:57
Yattaradan beklenti cok buyuk her mac gol atacak asist yapacak defansa yardim edecek kosacak yurumeyecek.bu takimin tek oyuncusu bu adam degil.ben inaniyorumki 2hafta 3 hafta sonra buraya cok degisik seyler yazilacak

Cafer Bulur
31.08.2010, 21:10
Dün bekleneni veremedi ama ilk önce oyundan cikmasi gereken adam yattara degil alanzinhoydu bence.

Ayrica yattaranin bu daha cok inisli cikisli performanslarina hazirlikli olmak gerekir.

Erkin Ekşi
01.09.2010, 17:51
Fener macinda 1 gol 1 asisti yapan babaniz falandi herhalde.
Bana bir derbi aldirsin sonra isterse 5 mac yatabilir.

Paksoy
01.09.2010, 18:01
Fener macinda 1 gol 1 asisti yapan babaniz falandi herhalde.
Bana bir derbi aldirsin sonra isterse 5 mac yatabilir.
fb maçında çok kötü oynadı bir gol asist biraz yanılttı

Erkin Ekşi
01.09.2010, 18:19
Bir gol bir asist nasil yaniltabilir?
Amac gol yada asist degilmidir
Yoksa baska bir alemdemi yasiyoruz futbolda amacin cok kosmak ve mucadele etmek oldugu.
Skor boardda mucadele seviyesi mi yaziyor gol sayisi yerine?

Kaldiki teo topa duzgun dokunabilse yada kendisi topu kaleye atabilse 2 gol 2: asist yapmasi cok muhtemeldi.
Sadece 60 dakikada hemde.

Cok komedi mesajlar okudum bmn de ama bu kadar guldugum hic olmamisti herhalde.

sametaydin
02.09.2010, 03:18
Azcık geri koşup yardımcı olsan az da akıllı oynasan oyunu ne olur sanki ya? Yeteneğin olmasa dicem ki bu kadar yetenek de var ama yapmıyor işte.

ahmet aydın
02.09.2010, 03:55
anlasildi bu adam ne yaparsa yapsin bu taraftara yaranamaz daha 3. hafta adamin 1 gol 1 asisti var yok geriye gelmiyor yok oynamiyor yok sag aciga adam lazim.suraya girince sinirlerim bozuluyor.BU TARAFTARLA BiZ SAMPIYON ZOR OLURUZ...

Kubilay ŞAHİN
02.09.2010, 04:18
İstisnasız her maçta forvet hattında kendisinden kötü oynayan en az 2-3 futbolcu bulunuyor olmasına rağmen ilk kesiği onun yemesi hakkaten de anlaşılmaz bir psikolojik vaka olsa gerek..

Sanki diğer forvetlerin kötü perfomanslarının da hesabı Yattara' dan soruluyormuş gibi hissediyor insan..

Evet dün çok etkili olamadı eyvallah..

Ama ben bu adamın kenara alındıktan sonra oyunsal anlamda iyiye gittiğimiz tek bir maç dahi hatırlayamazken, onun çıkışından sonra çuvalladığımız on maç sayarım burada..

Yattaranın çıkması biraz kağıt kulesinden en alttaki kağıtlardan bi tanesinin alınması gibi..

Adam oynamıyor deniyor ama bence en olgun dönemlerini yaşıyor..

Kahvede izliyorum maçı çalım atıyor "geçemeyeceğın adama niye çalım adaysın..", çalıma girmeden pas veriyor "önünde o gada alan var ne varda pas verıysın.." sesleri yükseliyor..

E bu adam ne yapsınki bu taraftara..:)

İlker ToSun
03.09.2010, 11:46
fb maçında çok kötü oynadı bir gol asist biraz yanılttı

Allahtan Teo'ya yaptığı asist ve kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonlar gol olmamış

o zaman ne olacaktı 2 gol 2 asist

o zaman ne derece yanılacaktık demekki

Allah korumuş

stormtiger61
04.09.2010, 23:46
Ya beyler Allah rizasi icin ya, siz nasil mac izliyorsunuz ya? Nasil bu kadar kor olabilirsiniz. Adam resmen kacak oynuyor, gormuyormusunuz bunu yani? Sonra da Senol Hoca ya laf ediyorsunuz.

Bu diyecegim biraz garip gelebilir hepinize ama ben Yattara nin dengesiz bir insan oldugunu dusunuyorum, deli dir demiyorum fakat Yattara bence normal degil. Bunu anlamak icin maclara bakin yeter, yaptiklarina bir bakin, yedigi kirmizi kartlara bakin bir, yaptigi kasti hareketerle bir bakin, Antalya macinda aynisini yapti. Hakki kirmizi kartti ama hoca sari bile vermedi.

Anlayin artik arkadaslar, yattara bu takimin dengesini bozan, bizim bir takim gibi oynamamizi imkansiz kilan bir oyuncudur. Bir mac boyunca yatip son dakikada attiracagi bir gol, yada 3-4 rakip oyuncuya birden calim atmasi gozumuzu boyamamali artik.

Samet Yildirim
05.09.2010, 00:33
Biraz zaman tanimak lazim...1 sene top oynamayan bir futbolcu bukadar üzerine gitmek anlamsiz cünkü adam 1 sene hic oynamadi...1 sene futbolda büyük bir olay...

Paksoy
05.09.2010, 00:54
Allahtan Teo'ya yaptığı asist ve kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonlar gol olmamış

o zaman ne olacaktı 2 gol 2 asist

o zaman ne derece yanılacaktık demekki

Allah korumuş

bana göre çok yanlış düşünce bardağın dolu tarafından bakıyorsunuz, peki bir gol asisst yapmamış olsaydı sahada şunu yaptı diyebilecekmisiniz,

- bende Yattara'nın zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum,ama şuan felaket kötü

Paksoy
05.09.2010, 00:58
Bir gol bir asist nasil yaniltabilir?
Amac gol yada asist degilmidir
Yoksa baska bir alemdemi yasiyoruz futbolda amacin cok kosmak ve mucadele etmek oldugu.
Skor boardda mucadele seviyesi mi yaziyor gol sayisi yerine?

Kaldiki teo topa duzgun dokunabilse yada kendisi topu kaleye atabilse 2 gol 2: asist yapmasi cok muhtemeldi.
Sadece 60 dakikada hemde.

Cok komedi mesajlar okudum bmn de ama bu kadar guldugum hic olmamisti herhalde.
insanların düşüncesi sana komedi geliyor demek, ;) gülmek isteidğğinde uğra burda eğlenirsin

İlker ToSun
05.09.2010, 01:19
Ya beyler Allah rizasi icin ya, siz nasil mac izliyorsunuz ya? Nasil bu kadar kor olabilirsiniz. Adam resmen kacak oynuyor, gormuyormusunuz bunu yani? Sonra da Senol Hoca ya laf ediyorsunuz.

Bu diyecegim biraz garip gelebilir hepinize ama ben Yattara nin dengesiz bir insan oldugunu dusunuyorum, deli dir demiyorum fakat Yattara bence normal degil. Bunu anlamak icin maclara bakin yeter, yaptiklarina bir bakin, yedigi kirmizi kartlara bakin bir, yaptigi kasti hareketerle bir bakin, Antalya macinda aynisini yapti. Hakki kirmizi kartti ama hoca sari bile vermedi.

Anlayin artik arkadaslar, yattara bu takimin dengesini bozan, bizim bir takim gibi oynamamizi imkansiz kilan bir oyuncudur. Bir mac boyunca yatip son dakikada attiracagi bir gol, yada 3-4 rakip oyuncuya birden calim atmasi gozumuzu boyamamali artik.

"büyük oyuncu" tanımının en güzel örneklerinden birini bu cümlede zaten yattara için kullanarak geri kalan bütün eleştirilerini kendin çürütmüş oluyorsun

Paksoy
05.09.2010, 01:20
"büyük oyuncu" tanımının en güzel örneklerinden birini bu cümlede zaten yattara için kullanarak geri kalan bütün eleştirilerini kendin çürütmüş oluyorsun

büyük oyuncu antalya maçında naptı sormak lazım, daha kaç maçda asisst gol atabilecek iz bırakabildi,

İlker ToSun
05.09.2010, 01:22
bana göre çok yanlış düşünce bardağın dolu tarafından bakıyorsunuz, peki bir gol asisst yapmamış olsaydı sahada şunu yaptı diyebilecekmisiniz,

- bende Yattara'nın zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum,ama şuan felaket kötü

bir hücum oyuncusu sahaya 2 amaçla çıkar

gol atmak
gol attırmak

bunlardan ikisini birden yapmış bir adamdan bahsediyorsun, yani bardak ağzına kadar dolu hatta taşıyor

ne kadar ters çevirsen de bu bardağı boşaltamazsın

Paksoy
05.09.2010, 01:23
bir hücum oyuncusu sahaya 2 amaçla çıkar

gol atmak
gol attırmak

bunlardan ikisini birden yapmış bir adamdan bahsediyorsun, yani bardak ağzına kadar dolu hatta taşıyor

ne kadar ters çevirsen de bu bardağı boşaltamazsın

kaç defa çalım attı peki ?kaç orta yaptı ?

TheRapZoNe
05.09.2010, 01:27
bu takımda yattara gibi bir oyuncu halen daha savunuluyorsa cidden büyük bir problem var demektir.takımın yükünü selçuk,serkan,egemen gibi oyuncular çekerken yattara gibilerinin vurdumduymaz oyunlarından dem vurmuyorlarsa, o oyuncuların alkışlanması gerekir.
daha önceden de demiştim,yattara gibi oyunculardan trabzonspora hayır gelmez.1 maçta iyi bir şeyler yapıp gibi gösterip diğer 5-10 maçta sahada yürüyen adamı sırf sempatik diye savunmak yersizdir.

kendisiyle sözleşme yenilendiği zaman da ben yönetimi eleştirmiştim.

bir sezonda,bir kaç maçta,bir-iki hareket yapacak diye bekleyen taraftarların sevgilisi,clubber(alemci,disko bağımlısı)yattara...

Paksoy
05.09.2010, 01:28
maç boyunca hayaleti oynamış antalya maçında fb maçında gol asist dışında yok neyi sovunuyorsunuz,

- 3 4 maç daha zaman tanımak lazım ona eyvallah

Samet Yildirim
05.09.2010, 01:28
Arkadaslar baa göre yattara kötü ben hic begenmiyorum fakat onun futboluna herzaman hayranim...ama 1 sene yoktu bu adam oynamadan gecirdi bundan dolayi yattaraya zaman tanimak lazim baski altina almamak lazim...

1 sene oynayam bir futbolcu normal sartlar altinda en az 3-4 ay zamana ihtiyaci var...

Samet Yildirim
05.09.2010, 01:30
selçuk,serkan,egemen gibi oyunculara zaten kimse birsey demiyor onlar su an takimin yükünü cekiyor diyebiliriz...

Yattara yi en iyi senol hoca tanir bekleyelim biraz bakalim nolacak...antalya macinda kötüydü ama 68. dakika oyundan cikacak kadar kötü degildi bence. (Kötü derken kendi kalitesine göre yoksa burak 22 dakika oynadi halini gördük kötü yattara daima iyidir diyebiliriz)

Paksoy
05.09.2010, 01:30
ayrıca yattara sağ kanatta oynuyorsa sadece gol asisst için çıkmayacak sahaya basacak basacak basacak

Samet Yildirim
05.09.2010, 01:33
ayrıca yattara sağ kanatta oynuyorsa sadece gol asisst için çıkmayacak sahaya basacak basacak basacak
Yattara, Quaresma, Guti, alex vs gibi oyuncular basmasin arkadas diger oyuncular bassin bunun gibi oyuncularda topla devreye girsinler..

Zaten bunlar ikisini yapsa ohoooo birisi madride efsane olup birakir birisi interde efsane olur birakir bir digeri arsenalda efsane olur birakir...

İlker ToSun
05.09.2010, 01:35
maç boyunca hayaleti oynamış antalya maçında fb maçında gol asist dışında yok neyi sovunuyorsunuz,

- 3 4 maç daha zaman tanımak lazım ona eyvallah

antalya maçında bütün takım tıkır tıkır işlerken yattaranın o hali gerçekten içler acısıydı

sensitive61
05.09.2010, 01:36
Yattara iyi oynadığı zaman faydalı oluyor ve sag kanatta suan onun yerine oynatacagımız cok adam yoq buraktan iyidir.

Paksoy
05.09.2010, 01:36
Yattara, Quaresma, Guti, alex vs gibi oyuncular basmasin arkadas diger oyuncular bassin bunun gibi oyuncularda topla devreye girsinler..

Zaten bunlar ikisini yapsa ohoooo birisi madride efsane olup birakir birisi interde efsane olur birakir bir digeri arsenalda efsane olur birakir...

bişi yapmıyor ki , en azından koşmayı denesin, 61 numarayı giyiyor, koşma bişi yapma eenolcak merak ediyorum koşmamasına verdiğin cevap realde oynardı,

Samet Yildirim
05.09.2010, 01:37
antalya maçında bütün takım tıkır tıkır işlerken yattaranın o hali gerçekten içler acısıydı
Ciddi demiyorsun sanirim.

Hangi takim tikir tikir isledi cok merak ediyorum. Tel tel döküldük bana göre buda dogaldi...10 dakika sonra babamla konusurken bugün yenersek büyük basari olur dedik belliydi yani...

İlker ToSun
05.09.2010, 01:38
Ciddi demiyorsun sanirim.

Hangi takim tikir tikir isledi cok merak ediyorum. Tel tel döküldük bana göre buda dogaldi...10 dakika sonra babamla konusurken bugün yenersek büyük basari olur dedik belliydi yani...

kardeşim önceki 1-2 mesajıma bakarsan bu mesajı ne niyetle yazdığımı anlarsın ;)

Samet Yildirim
05.09.2010, 01:39
bişi yapmıyor ki , en azından koşmayı denesin, 61 numarayı giyiyor, koşma bişi yapma eenolcak merak ediyorum koşmamasına verdiğin cevap realde oynardı,
Ben yattara zaten kötü oynuyor felan filan dedim. Yattara milli takimdan dönünce hoca halini görecektir iyise oynatir degilse oynatmaz yani büyütülecek bir mesele degil.

Gercek olan su yattara kendi performansinin cok altinda (buda bence dogal)...

Samet Yildirim
05.09.2010, 01:40
kardeşim önceki 1-2 mesajıma bakarsan bu mesajı ne niyetle yazdığımı anlarsın ;)
:) ne yapiyim böyle mesaj görünce aninda cevab yazmam gerektigini düsündüm :):D

Paksoy
05.09.2010, 01:41
İnşallah 3 4 maç sonra kendine gelecek öyle umuyorum, ama şuan yattara felaket ,şenol hoca şansı verir umraım

Paksoy
05.09.2010, 01:43
edittttttt ,,,

İlker ToSun
05.09.2010, 01:44
İnşallah 3 4 maç sonra kendine gelecek öyle umuyorum, ama şuan yattara felaket ,şenol hoca şansı verir umraım

oynatılmadığı zaman yerine burak oynatılacaksa yattara tekerlekli sandalye ile bile sahaya çıkar

son sözüm de budur

sefatoyer
05.09.2010, 01:52
benim yattaraya güvenim yok.

61Cem61
05.09.2010, 01:55
Yattara son maçlarda adam gibi çalım atamıyor ki.Ondan pres ve defans beklemiyorum ama işini yapsın ortaları da dalga geçer gibi.

Kubilay ŞAHİN
05.09.2010, 02:00
kaç defa çalım attı peki ?kaç orta yaptı ?

Abi çalım bir kriterse.. Yerine oynayacak adamı düşünürüm ben..

Burak bırak çalım atmayı daha kafasını kaldırıp orta yapamadı doğru düzgün..

Yattara öylesine orta açsa bile yerine gidiyor..

Paksoy
05.09.2010, 02:02
Abi çalım bir kriterse.. Yerine oynayacak adamı düşünürüm ben..

Burak bırak çalım atmayı daha kafasını kaldırıp orta yapamadı doğru düzgün..

Yattara öylesine orta açsa bile yerine gidiyor..
yattara için çalım kriter ,yapmayın ya yattara dan bahsediyoruz,

Kubilay ŞAHİN
05.09.2010, 02:04
yattara için çalım kriter ,yapmayın ya yattara dan bahsediyoruz,

Bu yaştan sonra ben çalım beklemem ondan..

Ha nedir her zaman yaptığı şeyler olur yapar.. Ama adam attığı çalıma kendi koşamıyor.. Fakat assitlerine devam ediyor..

Lazım lazım her haliyle lazım..

Paksoy
05.09.2010, 02:08
Bu yaştan sonra ben çalım beklemem ondan..

Ha nedir her zaman yaptığı şeyler olur yapar.. Ama adam attığı çalıma kendi koşamıyor.. Fakat assitlerine devam ediyor..

Lazım lazım her haliyle lazım..
yaşı kaç ya 38 mi ?

Kubilay ŞAHİN
05.09.2010, 02:10
yaşı kaç ya 38 mi ?

30 + 2 sene koy oynamadığı..

Ha illede çalım atsın diyorsan.. Koyarız Burak'ı bol bol çalım atar aut olur taş olur..

Yada Barış..:) Çalım at atla yere..

Paksoy
05.09.2010, 02:14
30 + 2 sene koy oynamadığı..

Ha illede çalım atsın diyorsan.. Koyarız Burak'ı bol bol çalım atar aut olur taş olur..

Yada Barış..:) Çalım at atla yere..
avatarım burak diye burak ı savunduğumu sanma onu koyma nedenim başka,

ben illede çalımda demiyorum , yattara çalımlarla yattara oldu, çalım atamıyorsa bişi demeye gerek yok ,

Paksoy
05.09.2010, 02:15
ayrıca +2 ne anlamadım,

Kubilay ŞAHİN
05.09.2010, 02:33
ayrıca +2 ne anlamadım,

2 senedir sakat..

Ama neyse biz senle anlaşamıcaz.. Sen hala 2005deki yattarayı bekliyorsun..

Ha gelirmi gelir ama biraz zor..

Travelair
05.09.2010, 10:39
Yattara Liverpool'da oynamayı çok istiyordu. Oynamayınca bir motivasyon düşüklüğü yaşadı. Yine ritmini bulacaktır. Fakat biraz sahiplenilme duygusunu görmesi gerek. Tamam hatası çok ama ona bu sene ihtiyacımız var

sessizkral_1
05.09.2010, 11:45
arkadaş ben bu yerel sitelerin amacı ne anlamıyorum?

Trabzonspor küme düşse göbek atacaklar herhalde,

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=16864

şu habere bakarmısın

stormtiger61
05.09.2010, 11:52
Arkadaslar ben size su kadar soyliyeyim ki olay sadece YattiARA problem mi degil, eger ki gercekten sampiyonluga oynayacak ve avrupa da basarili olabilecek bir kadro isteniyorsa yattiARA, yalanzinho, colman ve cale yi derhal alternatiflerini bulup bu takimdan gondermemiz lazim. Bugun rakip takimlar uzerinde devamli ve bunaltici bir baski kuramiyorsak bunun butun nedeni bu futbolculardir. Cunku bunlarin hepsi kacak guresen, top ayaklarinda iken var olan fakat top rakipte iken yok olan futbolculardir.

Bu futbolcular Trabzonspor un bir takim olabilmesi icin gereken birlikteligi baltalayan futbolculardir.

Aker
05.09.2010, 11:58
arkadaş ben bu yerel sitelerin amacı ne anlamıyorum?

Trabzonspor küme düşse göbek atacaklar herhalde,

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=16864

şu habere bakarmısın

Ortalığı karıştırmaktan başka bir şey yaptıkları yok.

Oğuz ZEYTİN
05.09.2010, 12:07
Bu haber Hürriyet'te çıktı, yerel medya da onlardan almış. Ayrıca birçok hafta sonu dergisinde de var.

Yani haber Trabzon çıkışlı değil.

Misal: http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/15712733.asp?gid=362

Ek: Yerel medyayı savunacağım aklımın ucundan geçmezdi.

Yorum: "Sevgilisi olduğu söylenen..."

Böyle habere yorum bile yapılmaz. Ayrıca iki fotoğrafta da aynı t-shirt var üzerinde. Belki aynı anda çekilmiş ama masa başında hikayesi yazılmış da olabilir.

"3 saat" İstinye Park'da sözüm ona haber bekleyen adam akıllı, Yattara akılsız(!)

Boyalı-Televole kültüründen ne bekliyoruz ki?

"Reyting reyting" meselesi...

stormtiger61
05.09.2010, 12:08
Ibrahima yattiara
galiba akli hep disarida
olmadi goremedik yesil sahalarda
gezip tozup karilarla
sadece etti kendini madara

sessizkral_1
05.09.2010, 12:14
Bu haber Hürriyet'te de çıktı, yerel medya da onlardan almış. Ayrıca birçok hafta sonu dergisinde de var.

Yani haber Trabzon çıkışlı değil.

Misal: http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/15712733.asp?gid=362

Ek: Yerel medyayı savunacağım aklımın ucundan geçmezdi.

Yorum: "Sevgilisi olduğu söylenen..."

Böyle habere yorum bile yapılmaz. Ayrıca iki fotoğrafta da aynı t-shirt var üzerinde. Belki aynı anda çekilmiş ama masa başında hikayesi yazılmış da olabilir.

"3 saat" İstinye Park'da sözüm ona haber bekleyen adam akıllı, Yattara akılsız(!)

Boyalı-Televole kültüründen ne bekliyoruz ki?

"Reyting reyting" meselesi...

Haberin ulusal medyada yer alması bence yerel medyanın o haberi yinede yayınlamasını gerektirmemeli.

Bu haberin doğru olduğuna inanan varmı? Böyle birşeyi adam yapmak istese dahi ulu orta kameralara boy göstererek yaparmı ?

İstanbul medyasının oyununa gelmeyin.

Oğuz ZEYTİN
05.09.2010, 12:18
Haberin ulusal medyada yer alması bence yerel medyanın o haberi yinede yayınlamasını gerektirmemeli.

Bu haberin doğru olduğuna inanan varmı? Böyle birşeyi adam yapmak istese dahi ulu orta kameralara boy göstererek yaparmı ?

İstanbul medyasının oyununa gelmeyin.

* Ben de bunu söylüyorum işte... Ne kadar inandırıcı? Şahsen benim umrumda değil...

* Yerel medyanın yayınlayıp yayınlamamasına bir şey diyemem, ama kaynak orası değil diyorum.

Travelair
05.09.2010, 12:26
Yakınıdır, arkadaşıdır vs.

Tamam Yattara çapkın falan olabilir de gerizekalı mı?

crazyman_61
05.09.2010, 12:48
istikrar sağlamayacaksa seneye gönderilmeli bi maç oyna 2 maç ortadan kaybol ne anladık bu işten

BALKAN 06
05.09.2010, 13:02
lige verilen arayı değerlendiriyordur,
siz de her şeye kızıyorsunuz:)

DeAgLeMaNyAq
06.09.2010, 05:15
Yattara milli takıma bomba gibi dönmüş. Akşam oynadıkları Afrika Kupası eleme maçında 2 gol atıp 1 asist yapmış...

.....
06.09.2010, 05:27
Yattara milli takıma bomba gibi dönmüş. Akşam oynadıkları Afrika Kupası eleme maçında 2 gol atıp 1 asist yapmış...

Vay Vay Vay

Bizim Kara oğlan bu sene ligi sallayacak anlaşıldı :)

Helal olsun Yattara, inşallah hep böyle güzel istatislikler elde ederiz :)

KERİM
06.09.2010, 05:34

Özet görüntüleri var mı? Ben çok aradım ama bulamadım.

r9emre
06.09.2010, 05:38
Yalnız adam da nasıl milli takım hasreti varmış resmen patlamış döndüğü gibi takıma.Ben de 2 gol 1 asistle oynadığını duydum da özet görüntüleri bulamadım hatta bazı sitelerde golü atanların isimlerini bile bulamamışlar :D Ulan Keita atsaydı geçen sene hemen afiş ederlerdi her yerde bakalım medya haber yapacak mı bunu?

İlker ToSun
06.09.2010, 08:57
2 gol 1 asist mi ??

rezalet ...

be demek oluyor ki defansa yardım etmemiş.

yerine fizik gücü iyi olan burak oynasın

Uğur Ö.
06.09.2010, 09:07
Link koyabilirmisiniz 2 gol 1 assit ile ilgili (ben bulamadım)

Birtan Karaman
06.09.2010, 10:29
Yattara, Gine’yi zafere taşıdı

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5301-2E9Q1Z2C.jpg
Kaptanımız Ibrahima Yattara, ülkesi Gine’nin 2012 Afrika Uluslar Kupası eleme grubunun ilk maçında Etiyopya’yı 4-1 yendiği maçta bir gol-iki asistle yıldızlaştı ve galibiyette başrolü oynadı.

Dün akşam Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa’da sağanak yağmur altında oynanan karşılaşmada geriye düşen Gine, 34. dakikada Yattara ile beraberliği yakaladı. Kaptanımız, hakemin karşılaşmayı sağanak yağmur nedeniyle 20 dakika durdurmak zorunda kaldığı ilk yarının bitimine iki dakika kala bu kez Manisasporlu Omar Kalabane’ye yaptığı asistle Gine’nin soyunma odasına 2-1 önde gitmesini sağladı. Gine, ikinci yarıda yine Yattara’nın asistinde Karamoko Cisse ile farkı ikiye çıkardı ve ardından Kamil Zayatte’nin golü, ‘Ulusal Filler’e 4-1’lik zaferi getirdi.

Gine Milli Takımı’nın Fransız teknik direktörü Michel Dussuyer, kaptanımız Yattara’ya karşılaşmada 90 dakika boyunca görev verirken oyuncumuzu maçın uzatma anlarında alkışlar eşliğinde kenara aldı.

Diğer maçta Nijerya’nın Madagaskar’ı 2-0 yendiği eleme grubunda Gine, dünkü farklı galibiyetiyle averajla liderliğe yükseldi. Gine, grupta bir sonraki maçında 8 Ekim’de sahasında Nijerya’yla karşı karşıya gelecek.

Kazım Uzunboy
06.09.2010, 10:37
Bize de böyle bir dönüş yapsana Yattara. :)

Hürgün Aygün
06.09.2010, 10:41
Çok iyi inşallah Trabzonspor'da da yükselir performansın...

Eren Karaahmetoğlu
06.09.2010, 10:46
1 gol-2 asist. 2 gol-1 asist değil. :) Tebrikler. Bizde de aynısını yap. :)

Erkin Ekşi
06.09.2010, 12:26
Yapiyor zaten.

Fatih Özkan
06.09.2010, 12:28
Aynen Yattara...
Bizde de böyle İnşallah (:

Mira_61
06.09.2010, 12:56
Tebrikler.:)
Sivas maçıyla başlar umarım bizdeki yükselişide.

Samet Yildirim
06.09.2010, 14:02
Yattara, Gine’yi zafere taşıdı

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5301-2E9Q1Z2C.jpg
Kaptanımız Ibrahima Yattara, ülkesi Gine’nin 2012 Afrika Uluslar Kupası eleme grubunun ilk maçında Etiyopya’yı 4-1 yendiği maçta bir gol-iki asistle yıldızlaştı ve galibiyette başrolü oynadı.

Dün akşam Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa’da sağanak yağmur altında oynanan karşılaşmada geriye düşen Gine, 34. dakikada Yattara ile beraberliği yakaladı. Kaptanımız, hakemin karşılaşmayı sağanak yağmur nedeniyle 20 dakika durdurmak zorunda kaldığı ilk yarının bitimine iki dakika kala bu kez Manisasporlu Omar Kalabane’ye yaptığı asistle Gine’nin soyunma odasına 2-1 önde gitmesini sağladı. Gine, ikinci yarıda yine Yattara’nın asistinde Karamoko Cisse ile farkı ikiye çıkardı ve ardından Kamil Zayatte’nin golü, ‘Ulusal Filler’e 4-1’lik zaferi getirdi.

Gine Milli Takımı’nın Fransız teknik direktörü Michel Dussuyer, kaptanımız Yattara’ya karşılaşmada 90 dakika boyunca görev verirken oyuncumuzu maçın uzatma anlarında alkışlar eşliğinde kenara aldı.

Diğer maçta Nijerya’nın Madagaskar’ı 2-0 yendiği eleme grubunda Gine, dünkü farklı galibiyetiyle averajla liderliğe yükseldi. Gine, grupta bir sonraki maçında 8 Ekim’de sahasında Nijerya’yla karşı karşıya gelecek.

Yattara çok iyi çalıştı. Daha profesyonel. Verim olarak Fenerbahçe maçındaki katkısını, UEFA ve Antalyaspor maçında veremedi. Fenerbahçe maçında attığı gol dışında da iyiydi. Yattara daha üretken olabilirse çok daha faydalı olabilir…

Senol Günes (BAsin Toplantisi)

bkandil
06.09.2010, 14:13
SEN NEYMİŞSİN YATTARA!..
Gineli oyuncu Yattara, İstinye Park’ta önce sevgilisini gezdirdi, sonra da eşini.

Trabzonspor'un kaptanlığını da yapan Gineli yıldız İbrahima Yattara yetenekleri kadar özel yaşantısıyla da gündemde olan bir isim. Evli olmasına rağmen çok çapkın olduğu bilinen Yattara, geçtiğimiz hafta “bu kadarına da pes” dedirtecek kadar önemli bir olaya imza attı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın kutlandığı
pazartesi günü saat 12:00’de İstinye Park’a yanında güzel bir kadınla gelen ünlü futbolcu, kız arkadaşıyla önce güzel bir öğle yemeği yedi.

Yemeğin ardından sevgilisi olduğu söylenen arkadaşıyla birlikte gezintiye çıkan Yattara, bir süre sonra İstinye Park’tan ayrıldı. Aradan yalnızca 3 saat geçmişti ki, bu kez Yattara’ya aynı yerde eşi Aminata ile birlikte rastladık. Kız arkadaşını eve bırakıp bu defa eşi ile birlikte İstinye Park’a gelen Yattara’nın cesareti görenleri hayrete düşürdü. Sevgilisi olduğu söylenen kız arkadaşıyla gazetecilerin fotoğraflarını çekmesine aldırış etmeyen Yattara, son derece rahat bir şekilde eşi ile poz da verdi.

Kaynak: Milliyet

30 Ağustos'ta bizim takım Antalya'daydı, adamların yazdığı habere bak...

BiZe HeR YeR 61
06.09.2010, 14:15
Ölüsü bile diri Burak'tan iyidir..Helal olsun sana kara uşak..:D

Paksoy
06.09.2010, 14:22
2 gol 1 asist mi ??

rezalet ...

be demek oluyor ki defansa yardım etmemiş.

yerine fizik gücü iyi olan burak oynasın
laf sokmakdan vazgeç işine bak , amacın ne

-sen beni anlamıyosun at gözlüğünü takmışsın bildiğini okuyosun

Paksoy
06.09.2010, 14:30
ben Yattara ya güveniyorum, zamana ihtiyacı var,

Ahmet Okumuş
06.09.2010, 14:35
Etiyopya maçı benim için gösterge olamaz,

Fenerbahçe maçında çok iyi oynadı,

bunu 90 dakikaya yayması, birazda güçlenmesi lazım.

İlker ToSun
06.09.2010, 15:04
laf sokmakdan vazgeç işine bak , amacın ne

-sen beni anlamıyosun at gözlüğünü takmışsın bildiğini okuyosun

benim söylediğim sözün hedefi tek bir kişi ise ben mutlaka alıntı yaparak yazarım

sana yazdığım mesajda "son sözüm budur" diyerek şimdilik senle olan yattara muhabbetini kapatmıştım zaten

benim laf soktuğum "burağın fizik gücü yerinde, yattara koşmuyor o yüzden burak oynamalı" düşüncesini savunan zihniyet

bu düşüncenin sahiplerinden biri de sensen, muhattapları içinde olursun ama yok değilsen mesajım sana laf sokmak amaçlı değil

sana laf sokacak olsam alıntı yaparım, alıntı yapmadan bir kişiye laf sokmuşluğum yoktur bu sitede

tarzım değil

bana yapılmasından da hoşlanmam

Kubilay ŞAHİN
06.09.2010, 15:13
SEN NEYMİŞSİN YATTARA!..
Gineli oyuncu Yattara, İstinye Park’ta önce sevgilisini gezdirdi, sonra da eşini.

Trabzonspor'un kaptanlığını da yapan Gineli yıldız İbrahima Yattara yetenekleri kadar özel yaşantısıyla da gündemde olan bir isim. Evli olmasına rağmen çok çapkın olduğu bilinen Yattara, geçtiğimiz hafta “bu kadarına da pes” dedirtecek kadar önemli bir olaya imza attı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın kutlandığı
pazartesi günü saat 12:00’de İstinye Park’a yanında güzel bir kadınla gelen ünlü futbolcu, kız arkadaşıyla önce güzel bir öğle yemeği yedi.

Yemeğin ardından sevgilisi olduğu söylenen arkadaşıyla birlikte gezintiye çıkan Yattara, bir süre sonra İstinye Park’tan ayrıldı. Aradan yalnızca 3 saat geçmişti ki, bu kez Yattara’ya aynı yerde eşi Aminata ile birlikte rastladık. Kız arkadaşını eve bırakıp bu defa eşi ile birlikte İstinye Park’a gelen Yattara’nın cesareti görenleri hayrete düşürdü. Sevgilisi olduğu söylenen kız arkadaşıyla gazetecilerin fotoğraflarını çekmesine aldırış etmeyen Yattara, son derece rahat bir şekilde eşi ile poz da verdi.

Kaynak: Milliyet

30 Ağustos'ta bizim takım Antalya'daydı, adamların yazdığı habere bak...

Klübün buna karşı bi açıklama yapması gerekir.. Kesinlikle..

Bu kadarda zorlanılmaz..

bkandil
06.09.2010, 15:37
Kulübe bu haberle ilgili mesaj attım az önce.
Haberi maratonda gördüm, kaynak olarak milliyet'i göstermiş, halbu ki haber milliyet'te değil hürriyet'te yayınlanmış. Bu durumu maraton'un haberi verdiği sayfadaki yorumlara yazmama rağmen ne yorumumu yayınladılar, ne de herhangi bir düzeltme yaptılar.
Bunların hepsi kasti yapılan işler diye düşünüyorum artık... Tam da Yattara formunu bulmaya başladığı ve hocası tarafından bu durumu övgü almaya başladığı bir zaman denk gelmesi sadece tesadüf değil sanırım...

Paksoy
06.09.2010, 15:37
benim söylediğim sözün hedefi tek bir kişi ise ben mutlaka alıntı yaparak yazarım

sana yazdığım mesajda "son sözüm budur" diyerek şimdilik senle olan yattara muhabbetini kapatmıştım zaten

benim laf soktuğum "burağın fizik gücü yerinde, yattara koşmuyor o yüzden burak oynamalı" düşüncesini savunan zihniyet

bu düşüncenin sahiplerinden biri de sensen, muhattapları içinde olursun ama yok değilsen mesajım sana laf sokmak amaçlı değil

sana laf sokacak olsam alıntı yaparım, alıntı yapmadan bir kişiye laf sokmuşluğum yoktur bu sitede

tarzım değil

bana yapılmasından da hoşlanmam
Bu konuda seninle tartıştım , Sende biliyorsun

ayrıca Burak'ın oynamasını isteyenler bunu savunan zihniyet ? herkezin düşüncesi farklı olabilir , buna saygı göstermen gerek, her yattara gol atınca buraya yattara'ya yazman gerekirken, başkarının düşüncelerine laf atıyosun

Yattara nın iiy olacağını düşünenlerdenim, Burak'ın Avatarımı süslemesi mücadele eden bu formayı giyen futbolcuların hep desteklenmesi

bkandil
06.09.2010, 15:38
Yarın yerel medyada patlar bu olay...

"Yattara sabah İstanbul'da sevgilisiyle, akşam Antalya'da maçta" diye... Zaten bizim yereller sallayacak yer arıyorlar...

İlker ToSun
06.09.2010, 15:51
Bu konuda seninle tartıştım , Sende biliyorsun

ayrıca Burak'ın oynamasını isteyenler bunu savunan zihniyet ? herkezin düşüncesi farklı olabilir , buna saygı göstermen gerek, her yattara gol atınca buraya yattara'ya yazman gerekirken, başkarının düşüncelerine laf atıyosun

Yattara nın iiy olacağını düşünenlerdenim, Burak'ın Avatarımı süslemesi mücadele eden bu formayı giyen futbolcuların hep desteklenmesi

yahu muhattabı olmadığın bir yazıya alıntı yaptın konu gereksiz yere sakız gibi uzadı

hele ki koyu yazılı yere de bakılırsa zaten benim yazılarıma dair hiçbir bilgin olmadan ezbere bir yorum yapmışsın

Burak isterse avatarını süslesin isterse odanın duvarlarını, bu zaten beni hiç ilgilendirmez. Avatarında burak var diye de sana laf sokacak değilim. burak en nihayetinde bizim takımımızın futbolcusu, avatarında olması normaldir zira forum sayfalarında beşiktaşlı bir futbolcunun avatarları kol geziyor maşallah.

sözün özü ; sana söyleyecek lafım olsa alıntı yaparım, bundan öncekilerde ve şimdi yaptığım gibi

Paksoy
06.09.2010, 15:56
yahu muhattabı olmadığın bir yazıya alıntı yaptın konu gereksiz yere sakız gibi uzadı

hele ki koyu yazılı yere de bakılırsa zaten benim yazılarıma dair hiçbir bilgin olmadan ezbere bir yorum yapmışsın

Burak isterse avatarını süslesin isterse odanın duvarlarını, bu zaten beni hiç ilgilendirmez. Avatarında burak var diye de sana laf sokacak değilim. burak en nihayetinde bizim takımımızın futbolcusu, avatarında olması normaldir zira forum sayfalarında beşiktaşlı bir futbolcunun avatarları kol geziyor maşallah.

sözün özü ; sana söyleyecek lafım olsa alıntı yaparım, bundan öncekilerde ve şimdi yaptığım gibi
bu konuda tartıştığımız için,üstüme alındım cevap vermegereği duydum,

Neyse dediğin gibi uzatmaya gerek yok,

-Yattara milli maçda oldğu gibi gollerini asisstlerini sıralar ;)

İlker ToSun
06.09.2010, 15:59
bu konuda tartıştığımız için,üstüme alındım cevap vermegereği duydum,

Neyse dediğin gibi uzatmaya gerek yok,

-Yattara milli maçda oldğu gibi gollerini asisstlerini sıralar ;)

inşallah, ona güvenim sonsuz ...

DeAgLeMaNyAq
06.09.2010, 17:07
1 gol-2 asist. 2 gol-1 asist değil. :) Tebrikler. Bizde de aynısını yap. :)

Valla yabancı kaynaklarda öyle yazıyordu ama işin doğrusunu gene kulüp bilir.

Ayrıca bu tür maçların görüntülerini bulmak çok zor. Belki Nijerya maçı popülaritesi daha yüksek olduğundan belki özeti düşer...

ahmet aydın
06.09.2010, 17:37
dikkat edilecek noktada 90 dk oynamis.demekki 90dk oynayabilir.bu sezon yattara cogunlukla orta cizgi civarinda bekliyor geriye yardim ediyor ileriye fazla gidemiyor yani alisi gelmisin disinda once savunmayi dusunuyor.

bu adama ne olursa olsun sahip cikin boyle adam kolay kolay gelmez bu takima

lazkopatfaroz
06.09.2010, 17:43
Yattara'dan faydalı olmak istiyorsak Colman ve Selçuk'un yanında Ceyhun yada Barış oynamalı. Bu durumda ilerde forvet Teo olacak. 1 kişilik kontenjan kalıyor oda Jaja ile dolacak. Bu dizilişe göre sol taraf yine Colman'a kalacak :)

Yattara korkak oynamaktan vazgeçerse çok iyi olacak.

Ali Tunahan Güllü
06.09.2010, 18:22
Tebrikler Yattara:)

Paksoy
06.09.2010, 18:28
http://www.matchendirect.fr/foot-score/267006-ethiopie-guinee.html

Paksoy
06.09.2010, 18:44
abi şu zamanda maçın özeti olmaz mı ya , 1 saattir arıyorum

Great White
06.09.2010, 19:04
etiyopya' nın da mı futbol takımı varmış yav:S

o değil de etiyopyalı futbolcular sahada kaç km. koşuyorlardır acaba?

dünyanın en uzun koşucuları buradan çıkıyor genelde..

bu arada tebrikler koçuma :ok

Mustafa ÖZDEMİR
06.09.2010, 19:15
oo yattara sahalara dönmüş...

Özge
06.09.2010, 19:16
Tebrikler Yattara.Bu sene farklı olacak biliyorum ve sana her zaman güveniyorum.:)

.....
06.09.2010, 19:18
Her olaya karşı olumsuz bir mesaj illaki okuyacağım.

Neyse o da güzel :):)

stormtiger61
06.09.2010, 21:33
Yattiara sivas macinda oynayacak mi? Oynarsa nasil oynar? Nasil oynayacak ya, elbette ki kacak guresecek yine baska ne yapabilir ki? Yattiara bu. Izleyin gorun siz karar verin beyler. Yattara bu macta ilk 11 de baslarsa bizim takim bir kisi eksik oynar. Iste bunu burda yaziyroum ve altina imzami atiyorum.

M.Sahintas

Uğurtan
07.09.2010, 08:18
Fizik gücünün yerine gelmeye başladığı dönem olabilir..

Kondisyon eksikliği değil bu güç eksikliği..

Maç oynarak, oynadıkça kazanılır..

Asıl 11 başlamaması gereken yerlerde başlattık..

Form yakalama arefesinde yedek bırakmak anlamsız olur..

Bu maç 11'de başlar.. Başlamalı da zaten..

zekeriyya
10.09.2010, 08:20
ne alaka bilmem ama dün gece rüyamda gördüm
balık işi yapıyordu izmitte dükkan açmış türkçeside bayağı iyi idi bol bol sohbet ettik iyi adam be :)

Kazım Uzunboy
10.09.2010, 09:53
İyi dinle Oflu Ali
Yattara ile Alanzinho arasındaki 'Trabzonluluk' polemiği yeni bir boyut kazandı. Gineli Yattara, Brezilyalı takım arkadaşına göndermede bulundu: Oflu olması için 7 yıl bu şehirde kalması lazım!

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/9/9/fft1mm1174830.jpg

Bordo-Mavili ekibin iki renkli ismi; İbrahima Yattara ile Alanzinho arasındaki ‘Trabzonluluk’ atışmalarına bir yenisi daha eklendi. Eski takım arkadaşı Hasan Üçüncü’den etkilenip, kendisini Sürmeneli ilan eden Yattara, karşı atağa geçip “Ben de Ofluyum” diyen Alanzinho’ya şakayla karışık mesajlar gönderiyor... Önceki gün Of’tan gelen taraftarların özel forma ettiği takım arkadaşına seslenen Gineli kaptan, “Sen önce 7 yıl Trabzon’da kal. Ancak ondan sonra Oflu olursun” diyerek artık kendisinin bu şehri tamamen benimsediğine vurgu yapıyor. Takımdaki diğer oyuncuların da neşe kaynağı durumundaki ikilinin, Sürmeneli ve Oflu olarak iki ayrı taraftar grubu oluşması da dikkat çekiyor.

www.fanatik.com.tr

FC-ST-PAULI-61
10.09.2010, 15:29
http://www.diretube.com/ethio-sport/ethiopia-1-4-guinea-full-match-highlights-and-report-video_4384cdd18.html
yattaranin milli maci

Kazım Uzunboy
10.09.2010, 15:46
Ne gol atmış Yattara. :)

Samet Yildirim
10.09.2010, 16:11
http://www.diretube.com/ethio-sport/ethiopia-1-4-guinea-full-match-highlights-and-report-video_4384cdd18.html
yattaranin milli maci
link icin tskler

Golü güzel ibonun :)

İsmail Coşgun
10.09.2010, 16:51
Yattara artık kendini gösterme vakti geldi geçiyor...
Yeni sözleşme için yönetimin ve taraftarların gözüne girmelisin. Hadi bakalım...

esra61
10.09.2010, 18:06
kaptan bu sene şampiyon yap bizi....

28TS61
10.09.2010, 18:18
macta dikkatimi ceken hali sahada oynamislar.

FC-ST-PAULI-61
10.09.2010, 18:28
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=77961
yattaraya bakin artist haha

28TS61
10.09.2010, 18:39
senin türkceni birileri örnek alsin

FC-ST-PAULI-61
10.09.2010, 18:45
senin türkceni birileri örnek alsin
Alex kac senedir türkiyede merhaba bile diyemiyordur kesin

Mert Oğuzlu61
10.09.2010, 18:57
"Bu kadarını tahmin etmiyordum!"

Sürmeneli Yattara'dan çok özel açıklamalar! Lig TV'ye konuşan Trabzonspor'un Gineli yıldızı Yattara, "Trabzbospor'da bu kadar kalacağımı tahmin etmiyordum" derken geleceği hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı. Fatih Tekke örneğini veren Gineli yıldız, 'her an her şey olabilir' mesajını verdi...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=77961 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=77961)

sende git, tutan yok, ..k var istanbul da...

futbol bu, herşey olur, dün fatih tekke burda, bugün fatih tekke bjk de...

sen bırak dünü bugünü, bu sene madem son senen madem futboğ bu heşey oluğ, son senende şu takıma birşeyler vermeye çalış, çok şey istemiyoruz biraz istekli ol takım için var gücünle oyna, yeter...

Kubilay ŞAHİN
10.09.2010, 19:16

Sürmeneli Yattara'dan çok özel açıklamalar! Lig TV'ye konuşan Trabzonspor'un Gineli yıldızı Yattara, "Trabzbospor'da bu kadar kalacağımı tahmin etmiyordum" derken geleceği hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı. Fatih Tekke örneğini veren Gineli yıldız, 'her an her şey olabilir' mesajını verdi...

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=77961 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=77961)

sen bırak dünü bugünü, bu sene madem son senen madem futboğ bu heşey oluğ, son senende şu takıma birşeyler vermeye çalış, çok şey istemiyoruz biraz istekli ol takım için var gücünle oyna, yeter...

Can Karyağdı.. Seni Allaha Havale ediyorum.. Allah tependen baktırsın..

Bırak ulan şu adamın yakasını..

.....
10.09.2010, 19:19
Yattara bizde bırakır futbolu.

:)

Atakan
10.09.2010, 20:17
Güzel gol atmış Yattara.Bjk'ye de böyle atabilir mesela.:D

DeAgLeMaNyAq
10.09.2010, 23:22
Valla İstanbul takımları Yattara'ya teklif yaparsa kesin gider. Görünen o ki bizim yönetim de çok yüksek bedel verip Yattara'yı elinde tutmaya pek yanaşmıyor. Hatta sezon sonunda sözleşmesi bitecek olmasına rağmen Hacısalihoğlu, Ceyhun ve Giray'la prensipte anlaştık Selçuk ve Egemen'le de görüşeceğiz diyor. Ama Yattara'nın bahsi geçmiyor. Herhalde onlarda bu sezonki performansına göre karar verecekler...

ilhan
10.09.2010, 23:50
Futbol bu yarın ne olacağı belli olmaz diyor. Yalan mı söylüyor? Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda forma giymem diyen bir adam bugün bjk forması giyiyor. Yattara'da buna atıfta bulunup "yarın ne olacağını kimse bilemez" diyor. Haksız mı?

Yaz kampında "ben kalmak istiyorum" dediğinde yönetim ne dedi? Performansına bakarız, hoca kal derse sözleşme yaparız dedi. Yattara'da "kalmak için her şeyi yapacağım" dedi.

"Trabzon'u seviyorum burada mutluyum" diyor. Buradan "şampiyon olmadan gitmek istemiyorum" da diyor. Niye bütünüyle değilde satır aralarından cümleler seçip kefeye koyuyoruz? Yattara kalır ya da gider orasını bilemeyiz. Ama sözleşmesi bitecek, yönetim oturup sözleşme yapmazsa hangimiz çıkıp "Ulen bırakıp gitti" diyebiliriz? Yattara "kalmak istiyorum" dese bile yönetim imza attırmayı düşünmüyorsa adam ne yapabilir? Bu sadece Yattara için değil, o durumda olan her futbolcu için geçerli bir durum. Futbolu bırakmayacağına göre?

*

Milli takımdaki performansı gayet güzel. Umarım ligde de bir an önce "istikrarı" tutturur ve tam olarak "hazır" bir şekilde takıma katkı sağlar. Şampiyonluk yolunda yapacağı asistlere ihtiyacımız olacak.

Gerçi halen 90 dakikalık tempoda oynayacak durumda değil. Maçların ikinci yarılarında sonradan oyuna dahil edilerek yavaş yavaş temposunu bulur umarım. Sonuçta artık sadece Yattara'nın ayağına bakmıyoruz. Eskide kaldı Yattara olmasa hapı yutarız dönemleri.

Benim en büyük temennim futbolu bizde bırakmasıdır. Bu da inşallah gerçekleşir.

Samet Yildirim
11.09.2010, 01:41
Yattaranin aciklamalari gayet normal bunda abartilacak ne var anlamadim. Iyi teklif olursa kalirim diyor...Ilerde neyin nezaman ne olacagi belli olmaz diyor buda mantikli...Hangi insanin aklinda vardi fatihin birgün bjk da oynayacgini bilemeyiz.

Ben fazla sikinti olacagini sanmiyorum.

şahrud
11.09.2010, 02:03
Yattara'nın söylediklerinde yanlış tek kelime bulamadım.. Bu adam ülkesine -kendi imkanlarıyla- tedavi olmak için giderken de açıklamasını yapmıştı hatırlarsak, ki o sözlerini içim resmen burkularak dinlemiştim.. ''Bacağım ağrıyor, bir şeyin yok diyorlar ama ben basamıyorum ve bacağımda şiş var.'' demişti ve devamında '' Ben taraftara Yattara'yı göstermek istiyorum, onların desteğini karşılıksız bırakmayacağım, onların ve giydiğim formanın, 61 numaranın hakkını vereceğim.'' demişti dili döndüğünce..

Baktım yine aynı cümleler.. Yattara TS ye geldiğinde kim derdi ki bu adam 8 yıl burda kalır diye? Bu kadar kalacağını düşünmemiş olmasından daha doğal ne olabilir ki? Adam bu 8 yılda şampiyonluk görmedi ama gitmeyi de tercih etmedi.. Hala da ''Ben bu takımda şampiyonluk görmek istiyorum.'' diyor.. TS'de mutlu olduğunu söylüyor vs.. Tekke için söyledikleri de doğru.. Futbol bu nihayetinde.. Tabiki neyin ne olacağı belli değil..

Performansı eskiye oranla elbette düşük, bir sene yattı adam bundan daha doğal ne olabilir ki..?
Yattara elinden geleni yapacaktır, günah keçisi seçilmesi yanlış olur, hele sırada onca keçi varken.. ;)

DeAgLeMaNyAq
11.09.2010, 03:03
Bu arada resmi sitedeki açıklamaya bakarak Hacısalihoğlu Yattara için bir şey söylemedi yazmıştım ama bayramlaşma töreni görüntülerinde birisi Yattara'yı da sormuş ona karşılıkta önce bu 4 oyuncu ile görüşeceklerini daha sonra devre arasında katılacak oyuncularla ilgili görüşmelerin olacağını söylemiş...

mehmet83
11.09.2010, 05:44
Yattara'nin biyere gidecegini dusunmuyorum. O jubilesini bizimle yapacak, yapmali. O bizi, biz de onu cok seviyoruz.

Mustafa ÖZDEMİR
11.09.2010, 09:27
bırakın şu adamı ya .futbolunu oynamasına izin verin ...

Tolga_61
11.09.2010, 10:26
Maalesef bizim öğrenemediğimiz ve de öğrenemeyeceğimiz bir gerçek var.Ftbolda profosyonellik denen bir olgu var.Adamın söyledikleri gayet normal bundan sonra yattaranın başka takıma gideceğini bende sanmıyorum ama herşey olabilir.Biz istiyoruz ki bizde oynayan adam gerekirse az para alsın her şartımızı kabul etsin gerekirse kaımıza gelsin yalvarsın.Bunları yapmazsa o dürüst değil paracanlı(daha ağırlarını yazmaya gerek yok birçok yerde bu sözler mevcut maalesef...

ahmet aydın
11.09.2010, 20:10
Futbol bu yarın ne olacağı belli olmaz diyor. Yalan mı söylüyor? Türkiye'de Trabzonspor'dan başka takımda forma giymem diyen bir adam bugün bjk forması giyiyor. Yattara'da buna atıfta bulunup "yarın ne olacağını kimse bilemez" diyor. Haksız mı?

Yaz kampında "ben kalmak istiyorum" dediğinde yönetim ne dedi? Performansına bakarız, hoca kal derse sözleşme yaparız dedi. Yattara'da "kalmak için her şeyi yapacağım" dedi.

"Trabzon'u seviyorum burada mutluyum" diyor. Buradan "şampiyon olmadan gitmek istemiyorum" da diyor. Niye bütünüyle değilde satır aralarından cümleler seçip kefeye koyuyoruz? Yattara kalır ya da gider orasını bilemeyiz. Ama sözleşmesi bitecek, yönetim oturup sözleşme yapmazsa hangimiz çıkıp "Ulen bırakıp gitti" diyebiliriz? Yattara "kalmak istiyorum" dese bile yönetim imza attırmayı düşünmüyorsa adam ne yapabilir? Bu sadece Yattara için değil, o durumda olan her futbolcu için geçerli bir durum. Futbolu bırakmayacağına göre?

*

Milli takımdaki performansı gayet güzel. Umarım ligde de bir an önce "istikrarı" tutturur ve tam olarak "hazır" bir şekilde takıma katkı sağlar. Şampiyonluk yolunda yapacağı asistlere ihtiyacımız olacak.

Gerçi halen 90 dakikalık tempoda oynayacak durumda değil. Maçların ikinci yarılarında sonradan oyuna dahil edilerek yavaş yavaş temposunu bulur umarım. Sonuçta artık sadece Yattara'nın ayağına bakmıyoruz. Eskide kaldı Yattara olmasa hapı yutarız dönemleri.

Benim en büyük temennim futbolu bizde bırakmasıdır. Bu da inşallah gerçekleşir.

yok bizim taraftar illa atacak bi laf bulur.Yattara nin dedigi gibi sampiyon olmadan buradan ayrilmam diyen topcularimiz nerde.bide bu adam gineli istanbul takimindada oynar istedigi takimdada oynar.Yattaradan bisey olmaz diyenler istanbul takimlarina gitmesini niye istemiyolar istanbul takimlarina gidince messimi olacak bize ihanetmi edecek.konu ihanetse Trabzonspor taraftarinin bir bolumu takimina istemeden ihanet ediyor.konu Trabzonsporluluksa Yattara harbi TRABZONLUDUR.

bu adam 8 yildir burda ve bu takimin kaptani herkes ne yazdigina dikkat etsin.

Kazım Uzunboy
12.09.2010, 09:28
Şampiyonluk

Bordo-Mavililer'in en önemli yıldızlarından 61 numaranın sahibi Yattara, “8 yıldır burada forma giyiyorum. Takımım için elimden geleni yapıp, sezon sonunda şampiyonluk yaşamak istiyorum” dedi

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/9/11/fft1mm1176821.jpg

Karadeniz temsilcisinde hem 61 numaranın hem de kaptanlık pazubandının sahibi İbrahima Yattara, bu sezonki hedefinin zirve olduğunu söyledi. Uzun süredir Trabzonspor forması giydiğini vurgulayan Yattara, “Bu sene her şeyimi sahaya koyup şampiyonluk kupasını kaldırmak istiyorum” açıklamasını yaptı. Sezon sonunda sözleşmesinin biteceğini vurgulayan Gineli futbolcu, ancak şampiyonluk sevinci yaşamadan hiçbir yere gitmeyeceğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, “Sakatlığımın geçmesi sonrasında 61 numarayla oynamaya başladım. Kendi ülkemin milli takımına da yeniden seçildim ve ilk maçımda çok iyi oynadım. 8 yıldır buradayım. Trabzonspor’a ilk geldiğimde bu kadar kalacağımı hiç düşünmüyordum. Allah izin verirse burada devam etmek istiyorum” diye konuştu.

‘Sözleşmem bitiyor ama...’
Takıma faydalı olmak için elinden geleni yapacağını belirten Bordo-Mavililer’in kaptanı, “Geleceğimle ilgili ne olacağını bilmiyorum. Mesela dün Fatih Tekke buradaydı, bugün Beşiktaş’ta. Yarın ne olacağını kimse bilemez. Yönetimle oturacağım ve görüşeceğim. Anlaşma olursa seve seve kalacağım. Çok iyi çalışıyorum ve bu sezon şampiyonluk kupasını görmek istiyorum. Burada bir çok maça çıktım ve çok büyük mutluluklar üzüntüler yaşadım. Umarım sezon sonunda o çok istediğimiz kupayı kaldırırız” açıklamasını yaptı.

Yunus Emre Sel (DHA)

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

ahmet aydın
13.09.2010, 15:13
90 dk lik kondisyonu yoksa 2.yari oynamasini istiyorum.bugun ya gol atacak ya da asist yapacak

F.Tütüncü
13.09.2010, 19:58
Senin yüzünden Türkiye'de sol bek yetişmiyor :D

yorumsuz6117
13.09.2010, 20:00
Görüldüğü gibi ölüsü değil kemikleri bile Burak'tan kat kat daha iyi.

Sefa
13.09.2010, 20:02
Uzun zamandır frikik golü izleyememiştik iyi geldi..

Ligtv 2 defa göstersede .. :)

Emrah KabuL
13.09.2010, 20:03
Bordo-mavili forma altında ligde 32.golünü attı İbo :)

Ha gayret.. 100'ler kulübüne bir şey kalmadı :p

unique
13.09.2010, 21:09
Aslanım benim, yüzde 40-50 ile oynaması bile yetiyor.

Alibeyoglu
13.09.2010, 21:14
bi adam var kapkara diyiler ona yattara

Keramettin
13.09.2010, 21:14
Coştu,costurdu . :) Maymun etti 5iva5 defansını :)

esra61
13.09.2010, 21:17
maçın ilk 10 dk yattara bu akşam bişi yapmaz bi gol atar maçın yıldızı seçilir demiştim...
TAM AKSİNE süper oynadı,adrese teslim toplar çıkardı ve müthiş 2 gol atdı....
kaptan kolbastı ve gollerinle süpersin......
BU SENE ŞAMPİYON YAP BİZİ KARA İNCİ

Alptuğ
13.09.2010, 21:18
kendi sahamızda kazandığımız 2 maça da damgasını vurdu yattara böyle istikrarlı devam etmesini bekliyorum

Orhan Kahraman
13.09.2010, 21:22
Eski günlerden bir gol

Returns of the yellow head (:

gustavo_colman
13.09.2010, 21:24
dönüyorrrr :dvl::gol:

Bekir
13.09.2010, 21:26
İlk 11'de 3 maç oynadı 2'sinde maç Bize kazandırdı:)

Böyle devam edersen Şampiyonluk göreceğiz Yattara...

Eren Karaahmetoğlu
13.09.2010, 21:29
Sana ne diyebilirim ki? Özlemişiz be Yattara. Futbolu bu takımda bırakmak zorundasın. Hiçbir yere gitmek yok.

ApoCaN28
13.09.2010, 21:36
Yavaştan Yavaştan Kendine Geliyor mu Ne =)

Oynayınca Neler Yapacağını Hepimiz Biliyoruz .

Tebrikler Yattara ;)

Ali Tunahan Güllü
13.09.2010, 21:38
http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/9/11/fft1mm1176821.jpg

Olacak olacak.
Coştur YATTARA.

Özge
13.09.2010, 21:44
Sen efsanesin be İbo.Gollerle kendine geldi.2 harika gole imza attı.Gollerden sonra da hırslı bir şekilde iyi bir oyun sergiledi.:)

Oğuz B.
13.09.2010, 21:51
Biraz estetik,biraz teknik ve çokça özlem..
Hoşgeldin kaptan..

Erman Aydın
13.09.2010, 21:52
o murat sözgelmezmidir ne dir maymuna çevirdi herifi:):):)

6-1 YATTARA

DeAgLeMaNyAq
13.09.2010, 22:00
Bu performasından sonra artık sağda solda "bu sezon son senem, Tekke bile BJK'ye gitti tarzında" yorumlarını duymak istemiyorum. Yönetim ne olursa olsun bir an önce kendisine yeni sözleşmeyi teklif etmeli. Aksi takdirde sezon sonunda çok üzülebiliriz...

h@msi61
13.09.2010, 22:04
Bu adam saglikli olunca yapabileceklerini bircok kisi unutmustu, Yattara ise cok guzel hatirlatiyor. Gozlerimizin pasini sildin Yattara.

Atakan
13.09.2010, 22:04
Yattarasız nasıl geçti o yıllar yahu.:D

Mert Oğuzlu61
13.09.2010, 22:07
bugün attığı golün aynısını hatırlarsanız a.gücüne atmıştı yine avni akerde ve o maç sakatlanmıştı, o sezon şampiyonluğun en güçlü adayıydık ama yattara gibi bir gücü kaybetmiştik, sonrasında araplar felan derken yattara the end, trabzon sezon sonu 3.

bugünde aynı golü attı ve sakatlanmadı !!! şampiyonuz ! :D

mantığa bak :p:D

Cafer Bulur
13.09.2010, 22:29
Ligde 4 mac oynandi ve 2 sinde iyi oynayip goller atti.

Yattara bu performansini sürdürürse cok iyi olacak,hem kendisi hem de takim kazanacak.

Yattara nin simdiye kadar frikikten gol attigini hatirlamiyorum,orada jaja ya nazire yaparcasina vurus yapti bence.;)

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 22:29
2 golüde çok güzeldi.oyun olarakta fena oynamadı...

Terzioğlu
13.09.2010, 22:32
Yattara eski Yattara degil bitmis diyordu bazi renktaslar. Evet Yattara eski Yattara degil, eskisinden cok cok daha iyi. Sözlesmesi 4 yil uzatilmali. Futbolu burada biraksin Yattara.

Emorfo_55
13.09.2010, 22:32

Yattara bu performansini sürdürürse cok iyi olacak,hem kendisi hem de takim kazanacak.

Yattara nin simdiye kadar frikikten gol attigini hatirlamiyorum,orada jaja ya nazire yaparcasina vurus yapti bence.;)

Apoel Maçını unuttun mu Abi :)

Böyle Giderse Kaptı Gene Sözleşmeyi :)

DeAgLeMaNyAq
13.09.2010, 22:35
5 sene evvel de Malatyaspor'a 90'a giden bir frikik göndermişti...

serhaterol61
13.09.2010, 22:35

apoel macinda atmisdi biraz daha uzakdan

Gordon Freeman
13.09.2010, 22:36
anorthosis maçını unuttun mu abi :)

böyle giderse kaptı gene sözleşmeyi :)

apoel...:)

Emorfo_55
13.09.2010, 22:37
apoel...:)

Çaktırma Aklım Gitmiş :D :D

Salih Edip
13.09.2010, 23:06
adam messi ya hala ritmini bulamadı ama çiziyo ortalığı :D

ikinci yarıda yerini ronaldinhoya bıraktı :D

Sefa
13.09.2010, 23:09
Malatya maçını unutmayın orda da güzel bir frikik golü atmıştı.. :)

poetricus
13.09.2010, 23:13
Yattarasız nasıl geçti o yıllar yahu.:D
İhsan Alioğlu'na ve sağlık ekibimize sorun!:D
Tekrar hoş geldin Ord. Prof. Dr. Yattara. İnşallah hep böyle devam edersin. Golleri bir tarafa ikinci yarının başlarında yaptığı hareketler neydi öyle? Sözgelmez maçtan sonra Beylikdüzü Sirki'ne transfer olmuş diye duydum.

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 23:14
sözleşmesini hemen uzatalım:D...

OZDEN61
13.09.2010, 23:17
habu uşak istedimi oynuyo, yada rakibe göre oynuyo. inşallah böyle gider hep. birde büyük maçlarda böyle oynasa. senol hoca bundan sonra hep bu kadro cıkar bence. alan ve yattara aynı anda verimli olamıyor

Mustafa Yüksek
13.09.2010, 23:25
Sana hep güvendik...Yüzümüzü kara çıkarmadın..Ama bu memleketin sol beklere ihtiyacı var be koçum, yapma çocuklara bu kadarını:D

serhaterol61
13.09.2010, 23:26
abiler o yapdigi mükemmel calimin videosunu siteye koyabilirmisiniz

ahmet aydın
13.09.2010, 23:46
bu adami hemen yollayalim diyenler,hakaret,kufur edenler nerde bu adamin formasini sag kanata as basinda 2 kisi bekler.

herkes saygi gostersin bu adama 8 yildir burda bu takimin kaptani.

4.haftada 3 gol atti.

Paksoy
13.09.2010, 23:50
böyle devam maç eksiğini gidermiş görünüyor,İnşallah bundan sonra sakatlık olmaz sezonu bitirirsin bu yolda çok ihtiyacımız var,kara bela

Hakan Karadirek
13.09.2010, 23:51
Yattiara'ymis, peeeh. Boyle oynayacaksa her mac yatsin, degilmi stormfighter.

AKSOY_61
13.09.2010, 23:54
Nazar deycek adama yaa.

Çok kötüydü bugün rezil oynadı.
3. dakika çıkması gerekiyordu.

Harun-61
13.09.2010, 23:59
sana güvendik
sana indandik....

Helal Yattara..

Kubilay ŞAHİN
14.09.2010, 00:00
Beklentilerimi boşa çıkartmadın.. Sana güveniyorum.. Adamımsın..

Jeneriklerine devam ediyor.. Bunları birde golle süslüyor.. Daha ne yapsın..;)

Bu arada paksoy abimizi bu sayfaya bekliyoruz..:) Gelmiş zade..:)

Paksoy
14.09.2010, 00:02
Beklentilerimi boşa çıkartmadın.. Sana güveniyorum.. Adamımsın..

Jeneriklerine devam ediyor.. Bunları birde golle süslüyor.. Daha ne yapsın..;)

Bu arada paksoy abimizi bu sayfaya bekliyoruz..:) Gelmiş zade..:)
geldim buyur kardeşim

Adil ÖZGÜR
14.09.2010, 00:02
Kara uşak, kara kuşak Yattara'm
Sana yan bakan göze bu dünya olsun haram.
*-*
Çekemediler seni, halat bile bağladı,
Gol atmayan günlerde bu göz seni ağladı,
*-*
Sürmeneli Yattara,

Armağan Dere
14.09.2010, 00:07
İnşallah devamlı olursun...yoksa 2 maç oynayıp 7 maç yatacaksan bi işe yaramaz...devamlılığı olması gerekiyor..Başarılar

Paksoy
14.09.2010, 00:11
kubilay buyur ,geldim nerdesin

Ali Tunahan Güllü
14.09.2010, 00:13
Duyduğuma göre ikinci goldeki bilek hareketi üzerine isviçreli bilim adamları araştırma başlatmış:D

Paksoy
14.09.2010, 00:14
Duyduğuma göre ikinci goldeki bilek hareketi üzerine isviçreli bilim adamları araştırma başlatmış:D
ramoviçe bahsetmemişler ,yattara kaleyi boşalt gol atıcam dedi:D

Fatih Özkan
14.09.2010, 00:15
Ne zaman tribünde sana sallasam gol atıyorsun :D
Millet de bana gülüyor...
Aynen Yattara...
Allah yardımcın olsun!

Mustafa ÖZDEMİR
14.09.2010, 00:16
o kaleciyi acıdım lan...

T.B_1461
14.09.2010, 00:17
This guy is not a human.

lutfu61
14.09.2010, 00:20
seviyorum uleeennnnn seniiiii :D

Sefa
14.09.2010, 00:23
Babam Yattaraya sallıyordu peşi sıra goller geldi.. Dedim biraz da Jaja'ya salla adam kendini bulsun.. :)

cplc
14.09.2010, 00:25
kötü iken kötü dedim
iyi iken iyi demem gerek
bugün gole kadar aynı havada idin
golünden sonra kendine geldin
nazlı çocuk gibisin

Uğurtan
14.09.2010, 00:34
Maçı aldı..

Onun katkısı olmadan bu maç bu kadar kolaya dönmezdi..

Bu bir gerçek.. Maçın adamı yani..

Ancak öyle müthiş muazzam oynaması söz konusu değil..

Ali Can
14.09.2010, 00:37
yattara gün geçtikçe beni şaşırtıyor..

umarım böyle devam eder..

maçın yönünü bir vuruşla değiştirdi helal olsun :alkış:

Osman Yavuz
14.09.2010, 00:43
7 yıldır fikirlerimizde hiç bir değişiklik olmadığı için çok mutluyum.Seviyoruz seni kaptan.

2. gol çok fenaydı.

r9emre
14.09.2010, 00:48
İlk defa Yattara bu sene şampiyonluğa bu kadar inanarak konuşuyor.Bu sene Yattara'nın bizim takımdaki en iyi yılı olacak hiç bir şüphem yok buna.

ahmet aydın
14.09.2010, 01:01
90 dk lik kondisyonu yoksa 2.yari oynamasini istiyorum.bugun ya gol atacak ya da asist yapacak
ne diyosak o:)

ahmet aydın
14.09.2010, 01:13
Yattiara sivas macinda oynayacak mi? Oynarsa nasil oynar? Nasil oynayacak ya, elbette ki kacak guresecek yine baska ne yapabilir ki? Yattiara bu. Izleyin gorun siz karar verin beyler. Yattara bu macta ilk 11 de baslarsa bizim takim bir kisi eksik oynar. Iste bunu burda yaziyroum ve altina imzami atiyorum.

M.Sahintas

Arkadaslar ben size su kadar soyliyeyim ki olay sadece YattiARA problem mi degil, eger ki gercekten sampiyonluga oynayacak ve avrupa da basarili olabilecek bir kadro isteniyorsa yattiARA, yalanzinho, colman ve cale yi derhal alternatiflerini bulup bu takimdan gondermemiz lazim. Bugun rakip takimlar uzerinde devamli ve bunaltici bir baski kuramiyorsak bunun butun nedeni bu futbolculardir. Cunku bunlarin hepsi kacak guresen, top ayaklarinda iken var olan fakat top rakipte iken yok olan futbolculardir.

Bu futbolcular Trabzonspor un bir takim olabilmesi icin gereken birlikteligi baltalayan futbolculardir.

Ibrahima yattiara
galiba akli hep disarida
olmadi goremedik yesil sahalarda
gezip tozup karilarla
sadece etti kendini madara

bu takımda yattara gibi bir oyuncu halen daha savunuluyorsa cidden büyük bir problem var demektir.takımın yükünü selçuk,serkan,egemen gibi oyuncular çekerken yattara gibilerinin vurdumduymaz oyunlarından dem vurmuyorlarsa, o oyuncuların alkışlanması gerekir.
daha önceden de demiştim,yattara gibi oyunculardan trabzonspora hayır gelmez.1 maçta iyi bir şeyler yapıp gibi gösterip diğer 5-10 maçta sahada yürüyen adamı sırf sempatik diye savunmak yersizdir.

kendisiyle sözleşme yenilendiği zaman da ben yönetimi eleştirmiştim.

bir sezonda,bir kaç maçta,bir-iki hareket yapacak diye bekleyen taraftarların sevgilisi,clubber(alemci,disko bağımlısı)yattara...

- 3 4 maç daha zaman tanımak lazım ona eyvallah[/QUOTE]

benim yattaraya güvenim yok.

yorumlara bak adami yolluyolardi bizim taraftarimiz bu iste

.....
14.09.2010, 01:15
Vay Ömer Yattara efsanesi geri mi dönüyor yoksa :)

Ula senin kadar çok sevdiğim bir oyuncuyu hatırlamıyorum ama son iki sezon biraz kırgınım sana :p :)

Neyse ben unuttum bile bakıyorumda sende unutmuşsun :D

FC-ST-PAULI-61
14.09.2010, 01:18
yaziklar olsun yattarayi bile silmistiniz bu adam bizim icin neler yapti. Her zaman tam destek yattaraya inanilmaz bir oyuncu her takim yattarayi kiskaniyor,bizimkiler yollamak istiyordu

dennis1967
14.09.2010, 01:22
Bizim bu karabela insan mı?O neydi öyle.Seni seviyoruz kara inci

sametaydin
14.09.2010, 01:34
Oyuna bakarsak yattara öyle süper bir oyun ortaya koymadı. Ama önceki maçlarına göre daha aktifti. Fakat sadece top bizdeyken. Top rakipteyken yattara oyunda yok yanındaki adama bile koşmuyor. Ama yine de iyiydi çok güzel goller attı. fakat yattaradan daha çok şeyler bekliyorum ben oyun anlamında.

Ahmet Kuru
14.09.2010, 02:45
Sinyalleri hem biz hemde rakip takımlar aldı...
Daha çok can yakacak çok...:)

Hakan Karadirek
14.09.2010, 02:53
Yattara bu boru degil ya. Olusu bile 2 kisiyi bekci yapar.

SDanışmaz
14.09.2010, 03:02
Tam sana sallamaya başlayacaktım çoştun, aferum saa :D

Hep böyle ol :cool:

Hürgün Aygün
14.09.2010, 03:19
Yattara geri döndü beklediğimiz Yattara bu işte süpersin tebrikler..:)

Y-DRMS
14.09.2010, 04:50
karşı takım oyuncularını bakkala bir basketbolcular gönderiyor birde YATTARA kaleci 2.golde bakkala ekmek almaya gitti :))

Y-DRMS
14.09.2010, 04:52
Tam sana sallamaya başlayacaktım çoştun, aferum saa :D

Hep böyle ol :cool:

peşinen salla ki olduğu zaman demiştim dersin :)

poetricus
14.09.2010, 06:16
Duyduğuma göre ikinci goldeki bilek hareketi üzerine İsviçreli bilim adamları araştırma başlatmış.
Yok, İsviçreli bilim adamları tuvalet kâğıdı ve çocuk bezi test etmekle, fırçalayıp sirkeye beklettikleri yumurtanın başına geleceklerle ilgili araştırma yapıyorlar; vakit kalırsa da deterjan ve lavabo açıcıyla ilgileniyorlar. Yattara ile Çömlekçili Bilim Adamları ilgileniyor.

Gökçebey
14.09.2010, 08:31
Kaptan nihayet dümene geçti. 2. goldeki aynı hareketi bir Ankaragücü maçında da yapmıştı. Bu sezon 8. sezonum, inşallah şampiyon olup ayrılmak istiyorum buradan diyordu. İnşallah kaptan.

Külünkoğlu
14.09.2010, 08:42
Sözleşmesi yenilenmesin "para para" diye sürüm süründürülsün, kafasındaki soru işaretleri hiç gitmesin, böyle iyi iyi... :)