PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

champions
12.09.2006, 11:49
daha önce verilmişti ama belki izlemeyenler vardır çok güzel aynı zamanda komikde

http://www.youtube.com/watch?v=GaPYM7ukRH0

Özge
12.09.2006, 14:13
bu videoyu yükleyebilirmiyim nerden bulabilirim

tigin
12.09.2006, 15:08
Yattara: 'Chelsea'den teklif aldım"

Bordo-Mavili taraftarlardan takım üzerinde baskı kurmamalarını isteyen İbrahim Yattara, Trabzon’a gelmeden önce Chelsea’dan teklif aldığını iddia ediyor.

Takımda en isabetli orta yapan oyuncu da o, en çok top kaybeden de. En çok asist yapan da, yedek kulübesinde en çok oturan da... Bordo-Mavili tribünlerin en sevdiği oyuncu da o, şehirde en fazla yaramazlık yapan da. İfratla tefrit arasında bir futbolcu İbrahima Yattara. Trabzonspor’daki dördüncü yılı. Geride bıraktığımız sezonlarda takımı çalıştıran hocaların hepsi onu yedek kulübesine gönderdi ama hepsi de skor kötü gidince ilk ona sarıldı. Bu sezona da ilk onbirle yedek kulübesi arasında mekik dokuyarak başlayan Yattara, Denizli maçında sakatlandığı için sahalardan 1 ay uzak kalacak.

Gineli oyuncuyla bir şampuan reklamı için geldiği İstanbul’da röportaj için sözleştik. Kulüpten gerekli izinleri aldıktan sonra Trabzon’da buluştuk. İstanbul’da özel sohbet sırasında duygu ve düşüncelerini daha açıkça dile getirdiği halde Trabzon’daki röportajda biraz temkinli davrandı. Özel hayatıyla ilgili sorulara cevap vermedi. Ancak yine de önemli açıklamalar yaptı. Hedefi Avrupa’nın büyük takımlarından birinde oynamak. Trabzon’a gelmeden önce Chelsea’dan teklif aldığını söylüyor. Bordo-Mavili taraftarların en çok sevdiği oyuncu taraftarlara da çağrıda bulunuyor: Avni Aker’i bize değil rakiplere dar edin.

-Futbola ne zaman başladın?

Çok genç yaşta sokaklarda başladım. Babam da Gine’de önemli bir oyuncuydu. Onun da etkisi var bende.

-Çalım atma becerini neye borçlusun?

Aslında futbola ilk başladığım zamanlar orta sahada oynuyordum. Rakibe çalım atmaktan ziyade driplinge dayalı bir stilim vardı. San Garedi takımına transfer olunca takımın hocası beni kanatta oynatmaya başladı. Kanatta oynayınca da rakiplere çalım atma özelliğim ortaya çıktı.

GELMEDEN ÖNCE CHELSEA’DEN TEKLİF ALMIŞTIM

-Kaç kardeşsin? Fakir bir ailenin çocuğu muydun?

14 kardeşim var. Ailemizin gelir düzeyi o kadar yüksek değildi. Onlara kazancımın bir kısmını göndermeye devam ediyorum. İki erkek kardeşim Gine’de futbol oynuyor. İyi oynuyorlar ancak Avrupa piyasası için henüz kendilerini gösterecek şansı bulamadılar.

-Ülken Gine’den sonra Belçika’nın Antwerp takımına transfer oldun. Ancak orada pek kendini gösteremedin…

Orada ilk sezonumda gelir gelmez ciddi bir sakatlık geçirdim. Ameliyat oldum. Dolayısıyla futboldan uzak kaldım. Ancak ikinci sezonumda çok iyi bir performans çizdim. Öyle ki İngiltere’nin Chelsea takımından transfer teklifi aldım.

-Neden Trabzon’a geldin?

Hem Gine Millî Takımı’nda yeterince maç oynayamadığım için (İngiltere’de oynamak için bu şarttı) hem de AB pasaportu taşımadığım için bu transfer gerçekleşmedi. Ben de Türkiye’ye geldim.

-Seni nasıl fark ettiler?

Aslında Trabzon’un transfer gündeminde yoktum. Takımda başka bir futbolcuyu izlemek için Belçika’ya gelmişlerdi. O maçta beni beğendiler ve teklifte bulundular. Trabzon’u pek duymamıştım. Benimle temasa geçtikten sonra araştırma yaptım ve tekliflerini kabul ettim.

-Trabzon seyircisi, gelir gelmez seni çok sevdi. Bu ilgiyi bekliyor muydun?

Beni Gine’de de çok seviyorlardı oyun stilimden dolayı. Ama Belçika’da futbolcuya böyle ilgi yok. Buraya gelince aynı ilgiyi görünce şaşırmadım, bilakis çok hoşuma gitti.

-Yattara seyirciye mi oynuyor, kendine mi oynuyor, yoksa takım için mi oynuyor?

Eğer kendim için oynasaydım futbolcu olamazdım. Başta takım için sonra taraftar için oynuyorum.

-Maç esnasında attığın çalımlardan dolayı sana yapılan tezahüratlar sende ekstra bir motivasyon etkisi oluşturuyor mu?

Çalım atmaya yönelik bir stilim var. Rakibe çalım atmayı başarınca taraftarlar heyecanlanıyor. Taraftarların bu heyecanı beni de heyecanlandırıyor. Şevkim artıyor. Rakibe çalım atmaya yönelik hareketleri daha çok yapmaya çalışıyorum. Hem ben yaptığım işten zevk alıyorum hem de taraftar bu oyunumdan zevk alıyor.

-Bazen rakipleri komik duruma düşürüyorsun. Hiç kendini onların yerine koyduğun oluyor mu?

Bence o kadar büyütecek bir şey yok. Bazen defans oyuncusu da bana çalım atıyor. Bunlar futbolda normal yani.

-Trabzon seyircisi iç saha maçlarında takıma baskı oluşturuyor mu?

Evet, bize iç sahada bir baskı oluşturdukları doğru. Baskıyı rakip takım üzerinde oluşturmaları gerekirken bizim üzerimize oluşturuyorlar. Bu yüzden deplasman maçlarında nerdeyse kendi evimizde oynadığımız maçlardan daha iyi ve rahat oyun ortaya koyuyoruz. Tabii taraftarlar iç saha maçında gol görmek istiyor. Şampiyonluğa hasretler, biz de hasretiz. Sahada bazı arkadaşlarımız taraftar baskısı yüzünden kötü oynayınca bu otomatikman bütün oyuncuları etkiliyor. Ve sonuçta takım olarak iyi bir oyun ortaya koyamıyoruz. Bazı pozisyonlarda bazılarımız panikliyor. Bence taraftarımız sabırla tüm takımı desteklemeli. Gol gelmiyor diye takım üzerinde bir baskı oluşturmamalı. Taraftarların tezahüratlarıyla Avni Aker rakiplerin korkulu rüyası olmalı.

-Trabzonspor’u çalıştıran her hoca seni yedek bırakıyor. Sonra da zor anlarda oyuna sürüyor. Bunu neye bağlıyorsun?

Bana kalsa ben her maçta ilk onbirde oynamalıyım. Hiçbir oyuncu yedek kalmak istemez. Ama bana göre hocalar benim stilimi görene kadar bana temkinli yaklaşıyorlar. Tabii bazı maçlarda rakibin durumuna göre taktiksel değişiklikler olabilir. Maça yedek başlayabilirim. Hocaların kararıdır. Saygı duymak lazım. Acil durum olunca da beni kullanabilirler.

DURUMU DÜZELTMEK BİZİM ELİMİZDE

-Disiplinsiz bir futbolcu olduğun yönünde eleştiriler var. Ne diyorsun bu konuda?

Bu soruya cevap vermek istemiyorum.

-Trabzon lige iyi başlamadı. Bu sezon F.Bahçe ve Beşiktaş önemli yabancılar transfer etti. Sana göre lig sizin için zorlu mu geçecek?

Şimdi kadro açısından biz de kuvvetliyiz. Ama lige kötü bir başlangıç yaptığımız doğru. Bunu düzeltmek yine bizim elimizde. Biraz zamana ihtiyacımız var. Alınan oyunculardan sonra ligin kalitesinin arttığını düşünüyorum. Anadolu takımları da güçlendi. Yıldızlar topluluğu denen F.Bahçe Sakaryaspor’a yenildi mesela. Bana göre Trabzonspor sezon sonunda geçen yıla göre daha iyi bir derece elde eder.

-Trabzonspor orta sahaya birçok oyuncu aldı. Ancak forvette Fatih’i kaybetti. Forvette sorun yaşar mısınız?

Fatih’i özlüyorum ama o artık gitti. Şimdi onun yerini Ersen, Cem ve Umut dolduracak. Bence üçü de iyi oyuncu. Ancak yeni bir takıma hemen adapte olmak öyle kolay değil. Zamana ihtiyaçları var. Onlar iyi bir form tutarlarsa sürekli Fatih’in gündeme getirilmesi de ortadan kalkacak.

MARCELİNHO’YA İLGİ GÖSTERİLMESİ NORMAL

-Trabzon taraftarı Marcelinho’yu da çok sevdi. Onunla aranızda bir rekabet olur mu?

Sonuçta ben Yattara’yım, o Marcelinho. İkimiz de tanınmış oyuncularız. Taraftar beni çok seviyor. Ben üç yıldır buradayım. Marcelinho ise yeni geldiği için taraftarların ona daha fazla yakınlığı olacaktır. Çünkü onu takıma ısındırmaları lazım. Motive etmeleri lazım. Ona daha fazla ilgi olması bana göre normal.

-Marcelinho’nun oyun stili hakkında neler düşünüyorsun?

Onun kalitesini tartışmaya gerek yok. Bir iki ay içinde çok daha iyi olacaktır.

-Fatih Tekke senin için kafasını toplarsa Real Madrid’de bile oynar demişti…

O bunu bana da birçok kez söyledi. Tabiî ki herkes büyük takımda forma giymek ister. Ben de isterim. Bunu yapabilmek için de sahada elimden gelenin en iyisini yapıyorum. İnşallah bu gerçekleşir.

-Yattara, boş zamanlarında Trabzon’da ne yapar, ne yer, ne içer?

Trabzon’da sanki Gine’de gibiyim. Herkes ilgi gösteriyor. Burada çok mutluyum. Bu şehri çok seviyorum. Akçaabat köfteye, hamsiye bayılıyorum.

-Türk vatandaşı olmayı düşünüyor musun?

Dediğim gibi Trabzon’u ve Türkiye’yi çok seviyorum. Burada 5 yılımı doldurduktan sonra ben de Türk vatandaşı olmak isterim.

-Sözleşmen bittikten sonra ilk tercih edeceğin yer burası mı olacak?

Sözleşmem 2009’da bitiyor. Şu an için bir şey söylemek erken olur.

-Hakemler çok eleştiriliyor. Sen hakemlerden memnun musun?

Bazı maçlarda beni kızdırıyorlar ama idare ederler (gülüyor).

-Hakemlerin ligin sonucuna tesir ettiği görüşüne katılır mısın?

Hakemler zor bir iş yapıyor. Anlık karar veriyorlar. Bazen hata yapıyorlar. Bu hatalar skora etki ediyor. Bunu art niyetli yaptıklarını düşünmüyorum. Böylesi çok feci olur. Bence bu onların yetenekleriyle alakalı bir durum.

-Bir dönem gece hayatıyla gündeme geldin. Pişman mısın?

Cevap vermek istemiyorum.

Kaynak: Aksiyon

antagonist
12.09.2006, 17:13
Yattara: 'Chelsea'den teklif aldım"

-Bazen rakipleri komik duruma düşürüyorsun. Hiç kendini onların yerine koyduğun oluyor mu?

Bu soru bomba olmuş :D

Hüseyin Çümen
12.09.2006, 20:05
daha önce verilmişti ama belki izlemeyenler vardır çok güzel aynı zamanda komikde

ulen yerim seni nekadar tatlı adam şu yattara ya konuşması güyya musampa ya ortamı anlatıyo süper bi adamsın ya her hareketi konuşması şov seviyoruz seni yattara

Analyzer
12.09.2006, 22:00
Amaaaaaaaaaaaaaaaa süper futbolcu:D

TSKara61
13.09.2006, 00:21
Video çok güzel teşekkürler.

Özsu
13.09.2006, 00:52
eywallah wideo için

antagonist
13.09.2006, 12:53
Amaaaaaaaaaaaaaaa Yattara bu sakatlık olmadı amaaaaaaaa senin canın sağolsun amaaaaaaaa Osasuna maçında gözlerimiz seni arayacak amaaaaaaa Gökdeniz bejeke maçındaki gibi oynarsa sorun olmaz amaaaaaa :D :D

jefferson61sefa
13.09.2006, 14:45
işte bu sakatlıktan da kısa sürede kurtuldu düz koşulara başladı yattara bu ii ama osasuna maçında oynaması zor gibi kadroda olacak

tsakrep61
13.09.2006, 16:23
yav bu yattara yav baskası degıl ne demısler
NE ALEX NE ANELKA NEDE UC BES KURUS PARA SACI SARI TENI KARA BU ALEMDE TEKSIN IBRAHIM YATTARA

Bülent Bayraktar
13.09.2006, 17:07
çok güzel bir video teşekkürler

volcano61
13.09.2006, 19:10
YA VARYA O KADAR BİZDENSİN Kİ O KADAR SEVİYORUZ SENİ Kİ trabzon da doğsan buyusen bu kadar olmazdı.

HapSi
13.09.2006, 22:11
Yattara 3 gün 3 gecedügün eglencesi yapmis afrikada.. Mutluluklar kara usaga

Hüseyin Çümen
13.09.2006, 22:28
tam yattara lık maçtı en az 5 olurdu maç gerçekten olsun trabzonda 7 atarız bunlara bence omaç daha ii olucaz ve tarihi fark yakalamak okadar da zor olmamalı

Özsu
14.09.2006, 11:54
Yattara alemde tek yaa , amaaaaa=) inşallah:D

Özge
15.09.2006, 01:28
bugün lig tvnin bordo mavi programında yattaranın düğününü gösterdi çok güzeldiçocuklar falan trabzonspor forması giymişler yarın akşam yine gösterecek galiba yükleyebilecek arkadaşlar varsa yüklerse iyiolur

Remzi
15.09.2006, 01:31
Bu adama avrupa kupalarında nedense uğursuzluk mu diyim artık bişe var.Her sene bişeler oluyor.Geçen sene kart cezalısıydı bu senede sakat inşallah ikinci maça yetişirde takımımıza katkı yapar.

Özge
15.09.2006, 01:38
sadece avrupa maçları değil derbi maçlarında da öyle oluyor bjk maçında sakattı bi kere fb maçınanda cezalıydı adam doğru düzgün bi büyük maç oynayamadı inşallah gs ve osasuna maçında oynar

Mert67
15.09.2006, 11:59
yattara dön artık sana çok büyük ihtiyaç duyuyoruz.sensiz bu takım zor atak yapıyo.

Ali Özcan
15.09.2006, 12:05
ya nolur şu konya maçında oynada sakatlanma bir daha...sen olmayınca olmuyor gördüğün gibi.Gerçi Ziya Hoca sana kesik atacak büyük ihtimal ama kulübede olsan bile senin varlığın yeter...mükemmelsin...senin kadar skora etki eden bir adam daha görmedim hayatımda...

Özsu
15.09.2006, 12:49
ya nolur şu konya maçında oynada sakatlanma bir daha...sen olmayınca olmuyor gördüğün gibi.Gerçi Ziya Hoca sana kesik atacak büyük ihtimal ama kulübede olsan bile senin varlığın yeter...mükemmelsin...senin kadar skora etki eden bir adam daha görmedim hayatımda...

Bende görmedim desem , yeridir..

UğuR
15.09.2006, 15:33
Ne yazık ki Ne Konya Maçında nede Osasuna rövanş maçında da yokmuşşşş.

Özge
15.09.2006, 15:36
Ne yazık ki Ne Konya Maçında nede Osasuna rövanş maçında da yokmuşşşş.

nerden duydunuz

Özge
15.09.2006, 15:39
YATTARA RÖVANŞTA DA YOK !..

Trabzonspor'da sakatlığı sebebiyle bir süredir takım uzak kalan İbrahim Yattara'dan kötü haber geldi.. Osasuna ile oynanacak UEFA Kupası rövanş maçında oynaması beklenen Gineli yıldız, bu maçta da forma giyemeyecek..

Sakatlığı sebebiylle bir süredir takım uzak kalan Yattara, bugün İstanbul'a gelerek Memorial Hastanesi'nde kontrolden geçti.

Hastanede basın mensuplarının sorularını cevaplandıran yıldız futbolcu, sakatlığı sebebiyle takımdan uzak kaldığı için üzgün olduğunu belirterek, en kısa sürede iyileşerek sahalara dönmek istediğini ifade etti.

Trabzonspor'un UEFA Kupası 1. tur ilk maçında Osasuna takımı ile oynayacağı rövanş maçında da forma giyemeyeceğini bildiren Yattara, "Osasuna maçında arkadaşlarım çok iyi mücadele ettiler. Rövanş maçı çok zorlu geçecek. Ben deplasmanda oynayacağımız maçta arkadaşlarıma güveniyorum. Arkadaşlarım da rövanş maçına çok inanıyor. İyi bir sonuç alarak gruplara kalmak istiyoruz" dedi.

Takımın başına Ziya Doğan'ın gelmesiyle ilgili olarak ise bordo-mavili oyuncu, "Ziya hocanın gelmesi iyi oldu ama ben sakat olduğum için henüz çalışma fırsatı bulamadım" ifadelerini kullandı.

Yattara, Türk vatandaşlığına geçip geçmeyeceği şeklindeki soruya da, "Türkiye'de 4 yıldır futbol oynuyorum. Türk vatandaşı olmam için 1 yılım daha var. Şimdilik bekliyoruz" cevabını verdi.

ajansspor.com

Tuğba ÖZTÜRK
15.09.2006, 22:52
hep son dakkaları atan adam seni aradık bu akşam

Uğurtan
16.09.2006, 01:09
off ya bu kötü oldu 2 ay kadar yok olabilme ihtimalin..ihtimalini bile düşünmek kötü çok aricaz daha seni çoook:(

61viya
16.09.2006, 12:10
Ula 3 hafta önce 3 _6 hafta yok dendi..Geçti 3 hafta..Şimdi 2.5 ay diyorlar...
Yattara özledik seni daa! Dön gayrı...

isaret parmagi
16.09.2006, 12:43
takımın yarısı ilk yarıyı kapattı yani..........

Mert67
16.09.2006, 12:50
takımın yarısı ilk yarıyı kapattı yani..........
bu süperdi:D :D

isaret parmagi
16.09.2006, 12:55
Öteki yarısı da(takımın geri kalanı) futbol oynamayı unutmuş..İşimiz zor dan da öte...Hade Allah yardımcımız olsun...

canim TS
17.09.2006, 22:38
takim sensiz top oynamayi ögrenincege kadar, seni cok arariz cok, insallah yakinda düzelip sahalarda görürüz seni, yaptigin hareketleri özledik vallah.

Özsu
18.09.2006, 11:27
Yattara düzelde dön artık takımına, ızdırap çekiyoruz sensiz..

deniz_61
18.09.2006, 13:54
Yattara'sız atak bile zor yapıyoruz ya.İnşallah yakın zamanda iyileşir.

umraniye34
20.09.2006, 14:01
fener maçına yetişsin başka bişey istemiyorum

jefferson61sefa
20.09.2006, 18:43
olum kendi kendini sakatladın yuh be bu kadar olmaz ya en ii yıldızımız en krikit maçlarda yok

My
21.09.2006, 10:51
YATTARA: BEN TRABZONLUYUM!

http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/7477.jpg

İDMANA GELDİ
Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara dün tesislere gelirken, tesislerde kahkaların kopmasına neden oldu. Musamba ile kısa süre sohbet eden yıldız oyuncu, daha sonra Yardımcı Antrenör Turgut Kural'a idman çıkışında yerel şive ile "Ne yapaysın" demesi kahkaların kopmasına neden oldu. Kurul'un "Kibar konuş" uyarısına Yattara'dan tepki geldi.

TRABZONLUYUM
Gineli yıldız, Kural'a ''Ben Trabzonluyum, Sürmeneliyim, ne yapıyorsun yok, ne yapaysın var'' diye de çıkıştı. Buarada sağ kasık adalesinde yırtık olan ve tedavisi süren G.Saray ve Osasu'na maçlarında oynamayacak olan Yattara'nın ağrılarında azalma olduğu gelecek haftaki kontrollerden sonra durumunun netlik kazanacağı belirtildi. (Karadeniz Gazetesi)

KURUL'un kibar konuş uyarısı şiveli konuşuyorsun anlamında sanırım. Azarlama anlamında değil yani ;) Yattara gerisini halletmiş zaten. Kaç oldu bunu söylüyor; ben Sürmeneliyim diye :D Çok seviyorum ben bu uşaa vesselam :D Musampa ile de bayağı iyi anlaşıyor. beceke maçından öncede konuşuyor Kara Bela. Ben diyor Musampa'ya stil öğretiyorum :D Tribüne selam vermesini, maç öncesi selamlama stilleri öğretiyormuş :D Alem adam bu yahu.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
22.09.2006, 13:11
Çabuk iyleş uşağum
Sürmeneye baluğa gideruk :D

canim TS
29.09.2006, 02:09
özledik seni yaw. Insallah cabuk iyilesirsin.

Özgür Öztürk
29.09.2006, 02:27
Sensiz çekilmiyor buralar. Yeter bu kadar özlem. İyice anladık kıymetini. :)

Ali Sırrı
29.09.2006, 03:00
Nerdesin yattara yaa...

ahmetto
29.09.2006, 08:26
Dön artık kara bela seni çok özledik sensiz futbolun tadı olmuyor.

Özsu
29.09.2006, 08:58
Sürmeneli Yattara:D:D:D

volcano61
29.09.2006, 09:20
yattara elinden bişe gelmiyor skatasın bliyorum ama bir kere de sana en çok ihtiycımız olduğunda yanımızda ol be.

Özsu
29.09.2006, 09:25
Nerdesin Yat-taraaa gel gel gellll, Özlüyorum yolunu..

Oğuuz
29.09.2006, 10:18
hadi be yattara gel artık sensiz bu takımın tadı tuzu yok yeminle, yendiğimiz maçlarda bile haz alamıyorum sensiz, hep şimdi yattara olacaktıki diyorum, dün seni o kadar aradık ki yazık sen mahrum ettin tüm ispanyayı şovundan, arkadaşlar burdan iddaa ediyorum yattara dün sakat haliyle bastonla çıksa maça ömerden daha iyi oynardı...

firidin61
29.09.2006, 11:11
nerdesin be kara incim senin rakiplerle dalga geçerken rakiplerin suratında bıraktıgın ifadeyi bile özledim...Dön be uşagum dön artık resitallerine devam ette su TRABZONSPOR taraftarı seni elleri patlayana kadar alkışlasın artık!!!

Seni Seviyoruzzzzzzzz Siyah İNCİ!!!!!!!!!!!!!!!!!

oooooooooooooooooooo İbrahim YATTARA ooooooooooooooooooo

keramiya
30.09.2006, 01:23
walla üstteki kardeşime aynen katılıyorum..senden başkası yalan eğer marcelinho 2.5 milyon euroysa sen varya senn 9999999999999999999999 milyon eurosun beeeeeeeee..çabuk iyileeşş

Özsu
30.09.2006, 10:58
İlk yarıyı kapatıyor galiba.. off yha.. Özledik seni Yattaraaaaaa..

Orhan_Gazi
01.10.2006, 01:20
bende cok özledim yaa... :(

topalkaplan
01.10.2006, 06:35
şu ezikbahçe maçına yetişse mükemmel bişey olurdu
feneri yenme zevkini tadardı

Özsu
01.10.2006, 09:42
şu ezikbahçe maçına yetişse mükemmel bişey olurdu
feneri yenme zevkini tadardı

Bidahaki bahara artık..:D:D:D

Hüseyin Çümen
01.10.2006, 17:20
trabzonda yattarasız kazanırız istanbulda inşallah aramızda olur ozman istanbuldada geçeriz şu ezikleri

selcuk
01.10.2006, 17:23
gercekten acayip özledim kara belayi
ah su driplinlerini yine görsek neler vermezik

sweetrose
01.10.2006, 18:08
Yattara seni özledik bea ya... senin çalımlarını...herşeyini...

Özsu
01.10.2006, 18:23
hemde nasiii..

jefferson61sefa
02.10.2006, 17:25
ah yattara ah kendi kendini sakatladın ya ayıp ya kendini özlettin be

HapSi
02.10.2006, 22:45
bugün az "ah yattara olsa ne güzel olurdu" demedim.. yerin dolmuyo kara inci

Özsu
02.10.2006, 23:52
Dön gel artık Yattara yaa..

Özge
03.10.2006, 15:20
yattara iyileş artık çok özledik seni

subay
03.10.2006, 19:26
Yaaa öyle diyorsunuzda, adam ameliyat olacak. Netcez sinci?? Ne sanssiz bir takimiz yaw. Gecen sene szymkowiak, fatih tekke sakatliklari, bu sene yattara ile basladi, insallah baska kimse sakatlanmaz.

H.Emre
04.10.2006, 12:29
sahadaki yıldız bozuntusuna
bakar seni ararım
kulübün doktoruna
sorar seni ararım
---
dön gel birtanem dön gel
nedir ki sana engel

ismail-dede
04.10.2006, 12:42
yattara sen sakatlandıktansonra sol beklerin belleri su toplamış çabuk dön

keramiya
04.10.2006, 13:26
offfff off hade be yattara. hakikaten bizde bi şanssızlık var büyü yaptılar acaba

yattara-oral
04.10.2006, 13:32
yattara senin için hergün dua edyorum inşallah bir an önce iyileşir we eski formuna kawuşursun.kalbimiz seninle sana bayılıyorum yaaaaa

yattara-oral
04.10.2006, 13:39
gineli top cambazı yattara

yattara-oral
04.10.2006, 13:45
sen başını hep dik tutki göz yaşın seni ağltanlar kadar alçalmasın......YATTARA seni sewiyorum çabuk iyileş anti fener YATTARA

yattara-oral
04.10.2006, 13:49
zannetmeki gözler sana baktıkça bıkacak ölsem ruhum seninle kalacak kapanırsa gözlerim hayattaki son sözüm ibrahima yattara olacak...

yattara-oral
04.10.2006, 13:51
bendeki bu trabzon spor sewgisi bu can bu bedenden çıkıncaya kadar !!!!!!!

yattara-oral
04.10.2006, 13:57
ewet çok doğru sana katılıyorum.bizi istemiyolar ama biz zorla kalcaz orda sonuna kadarda mücadele edeceğiz

6Şafak Aydın1
05.10.2006, 00:04
ach be yattara. sen dagitirdin Osasuna yi. Sakatlanacak zamanimi buldun beya.

Hüseyin Çümen
05.10.2006, 00:13
inşallah tez zamanda iyleirsin Allah şifa versin ammmaaaa yattaraaa :D

Özgür Yazıcı
05.10.2006, 00:14
Yarınki ameliyatı işllah iyi gecer
cabuk döner sabahalara

Erbay
05.10.2006, 12:18
Daha çok özleyeceğiz:(Ameliyat inşallah başarılı geçer sen de çabuk iyileşirsin.

FANATIK61
05.10.2006, 16:42
Yattara'ya başarılı operasyon
Gineli futbolcumuz Yattara, bugün Belçika'da başarılı bir fıtık operasyonu geçirdi.

T.S.İ. saat 13.00'te başlayan ameliyat 14.00'te sona erdi.

Kaynak: Resmi Site

Sir vancoach
06.10.2006, 20:50
Yattarinho
http://www.youtube.com/watch?v=3QeHAytA-No&mode=related&search=

İleli
06.10.2006, 21:18
2.devrenin basina yetisirse iyi olur ekstra guc olur takim..

ozledik seni ibrahimam yattaram!

Hüseyin İlkin
06.10.2006, 21:32
YATTARAM dön artık ozledık senı yeter sensızlık gel de gorelım senı YATTARAM

macka61
06.10.2006, 21:52
ah ulan bu aralar oynadığımız maçlarda olacaktı var ya süper olurdu hele bjk ve gs maçları tarihi fark atardık

skayahan03
06.10.2006, 22:41
yattara tek kelimeyle bir yıldız. eminim bir avrupa takımında oynasaydı dünya onu konuşurdu. futbol topunu emrine almış istediği gibi yönlendiriyor. rakiplerle dalga geçiyor adeta. şunu eklemek isterim her takıma bir yattara lazım. çünkü seyir zevki artıyor. ama şunu da söyleyim süper ligde bir yattara var. biz şanslıyoz. bence

topalkaplan
06.10.2006, 22:50
ağzından yel alsın kardeş başka bir yerde yattarayı hiç düşünemiyorum

Bartuğ13
06.10.2006, 22:58
varya bir yattarayı bir fatihi sahada görmeyi özledim.yattara yetti artık iyileş çabuk yaaaaaaaaaa

Bülent Bayraktar
06.10.2006, 23:41
ilk yarıyı kapattığına inanamıyorum

Sir vancoach
06.10.2006, 23:51
iyileşir inşallah yattarinho
http://www.youtube.com/watch?v=b1LpC36R0Jc

Özge
07.10.2006, 14:11
şimdiden başladık seni özlemeye 2.yarıya kadar nasıl dayanıcaz çok arıyoruz seni

washko_61
07.10.2006, 14:21
yaw sensiz olmuyo bizi gelde çoşturrrrrr

sweetrose
08.10.2006, 17:19
ya şu uşak ne zaman iyileşecek:( özledim valla "bakkala gönderişlerini"......

vadaa55
08.10.2006, 18:11
TRABZONSPOR'a gelmiş en faydalı 2 yabancı transferden biridir(diğeri ŞOTA) YATTARA. O'nun seyrine doyum olmuyor. F.B. B.J.K. ve G.S. li arkadaşlar bile sırf YATTARA' YI seyretmek için TRABZONSPOR'un maçlarını kaçırmaz oldular. YATTARA çabuk iyileş ve sol beklerin korkulu rüyası olmaya devam et.

yattara-oral
08.10.2006, 21:01
yattara nın durumu iyiymiş çok seindim.geçmiş olsun.

GULER
09.10.2006, 07:14
TRABZONSPOR'a gelmiş en faydalı 2 yabancı transferden biridir(diğeri ŞOTA) YATTARA. O'nun seyrine doyum olmuyor. F.B. B.J.K. ve G.S. li arkadaşlar bile sırf YATTARA' YI seyretmek için TRABZONSPOR'un maçlarını kaçırmaz oldular. YATTARA çabuk iyileş ve sol beklerin korkulu rüyası olmaya devam et.

dogrudur.. yattara trabzonsporun unutulmazlari arasinda yerini almistir bile.. ama henuz trabzonda isi bitmedi en az bizim kadar o da trabzonu sampiyon yapmak ister.
Bilmiyorum fark ediyormusunuz arkadaslar ama her sene baslangicta her tur sanssizlik bizi buluyor.. gecen sene de symek uzun bir zaman yoktu bu sene yattara.. ve hocalar uymuyor. biz bir seneye tam kadro baslamis olsaydik coktan sampiyon olmustuk ama sanssizlik iste.. ama mutlaka sans bir gun bize de gulecek!!

sametaydin
12.10.2006, 13:46
bu takıma bide yattara eklenince kimse tutamayacak bizi.
efsane trabzonspor 2. yarı geri dönecek.

topalkaplan
12.10.2006, 13:48
fotmaçta 6 hfta soora dönecek yazıoyo

firidin61
16.10.2006, 18:26
ya yattara(siyah incim)dön artık iyileş yaaaaaaa!!!!!!!!!futbol izlemek istiyorum futbol!!!!!resitallerini özledim!!!sen yoksun rakip taraftarlarla dalga geçemez olduk:( yeniyoruz tmm ama maç sonunda ceneleri kapanıyoda maç oynanırken nasıl dalga geçicez???

biran önce dön siyah incim seni özledik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:

canim TS
16.10.2006, 19:16
ya yattara(siyah incim)dön artık iyileş yaaaaaaa!!!!!!!!!futbol izlemek istiyorum futbol!!!!!resitallerini özledim!!!sen yoksun rakip taraftarlarla dalga geçemez olduk:( yeniyoruz tmm ama maç sonunda ceneleri kapanıyoda maç oynanırken nasıl dalga geçicez???

biran önce dön siyah incim seni özledik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes:

hemde cok özledik vallah, adam sahada durusu yetiyor

coolank
17.10.2006, 04:06
sanırım ancak ikinci devrenin başına hazır olacak tam olarak

Özsu
17.10.2006, 09:34
Dön artık Yattara , keşke sakatlanmasaydın , senin o harika futbolundan mahrum kaldık..
Umarım en kısa zamanda iyileşirsinde artık yeni Yattara şovlar izlemeye başlarız. Dön gel artık bitsin bu ızdırap karabela.

sweetrose
17.10.2006, 12:50
Ya bu uşağun ne zaman düzelecek hali... Çalım özlüyorum... Sadece bizim taraftarımız değil Türkiyede ki seyirci onun show larını izlemek istiyor..

murat
17.10.2006, 13:39
Özledim Yattarayi, insaallah en kisa zamanda iyilesir.

Özge
17.10.2006, 15:29
yattarayı özledim hem çalımlarını hem kendini

Mollasalihoğlu
17.10.2006, 15:33
özledik teninin siyahını özledik :)

Mehmet
17.10.2006, 20:48
Ulan Yattara unutacağız seni, nerdesin kalk artık yeter..
Çok özlettin kendini..

Marcelinho, Musampa, Yattara, Gökdeniz, Ersen Martin, Szimek, Stepanov,
Fatih Akyel, Murat Ocak, Mustafa Keçeli, Musa Büyük, Jefferson, Hasan Üçüncü, Hüseyin Çişmir, Umut Bulut, Ömer Rıza, Ferhat Çökmüş, Cem Demir,
Celalettin Koçak.. Hey maşallahhhh, Kim tutar sizi.. Yolunuz Şampiyonluk yolu.

AKSOY_61
18.10.2006, 01:23
marcelinho musampa ve yattaralı bir rakipten herkez korkar
çok kötü bir zamanda sakatlandı şanssızlık
inşallah çabuk iyileşir

Özge
20.10.2006, 17:08
Yattara’nın Trabzon özlemi büyüyor
Geçirdiği kasık ameliyatı sonrası Belçika’daki evinde dinlenen Gineli futbolcumuz Ibrahima Yattara, hızla iyileştiğini ve Trabzon'u çok özlediğini söyledi.

Futboldan ve arkadaşlarından ayrı kalmanın kendisini üzdüğünü belirten Yattara, “2 hafta önce başarılı bir ameliyat geçirdim. Futboldan uzak kaldığım için moralim biraz bozuk ancak yavaş yavaş iyileşiyorum. İleride her şey daha güzel olacak. Şu anda evde dinleniyorum. Pazar günü Anvers şehrinde fizyoterapiye başlayacağım. 2 haftalık fizyoterapiden sonra Türkiye'ye döneceğim. Doktorun bana söylediğine göre 3 ay sonra sahalarda olacağım" diye konuştu.

Trabzonspor sorulduğunda ise gözlerinin içi gülen Ibrahima Yattara, "Trabzon'u, arkadaşlarımı ve futbolu çok özledim. Ben Müslüman'ım. Trabzon'da Müslüman bir şehir. Müslümanların hemen hemen hepsi aynıdır. Bu nedenle, Trabzon'da çok mutluyum" açıklamasını yaptı.

Eşi Aminata, oğulları Salif Junior ve Amadu'yla birlikte Trabzon'a dönecekleri günü iple çeken Yattara'ya Brüksel'deki en büyük desteği ise ailesi veriyor. Yattara'nın eşi ve çocukları da Trabzonspor'u çok özlediklerini belirtirlerken, Yattara ve ailesi, takımın neşe kaynağı olan Hasan Üçüncü'ye ve Trabzon'a selam gönderdi.

Terzioğlu
20.10.2006, 18:59
Yattara’nın Trabzon özlemi büyüyor
Geçirdiği kasık ameliyatı sonrası Belçika’daki evinde dinlenen Gineli futbolcumuz Ibrahima Yattara, hızla iyileştiğini ve Trabzon'u çok özlediğini söyledi.

Futboldan ve arkadaşlarından ayrı kalmanın kendisini üzdüğünü belirten Yattara, “2 hafta önce başarılı bir ameliyat geçirdim. Futboldan uzak kaldığım için moralim biraz bozuk ancak yavaş yavaş iyileşiyorum. İleride her şey daha güzel olacak. Şu anda evde dinleniyorum. Pazar günü Anvers şehrinde fizyoterapiye başlayacağım. 2 haftalık fizyoterapiden sonra Türkiye'ye döneceğim. Doktorun bana söylediğine göre 3 ay sonra sahalarda olacağım" diye konuştu.

Trabzonspor sorulduğunda ise gözlerinin içi gülen Ibrahima Yattara, "Trabzon'u, arkadaşlarımı ve futbolu çok özledim. Ben Müslüman'ım. Trabzon'da Müslüman bir şehir. Müslümanların hemen hemen hepsi aynıdır. Bu nedenle, Trabzon'da çok mutluyum" açıklamasını yaptı.

Eşi Aminata, oğulları Salif Junior ve Amadu'yla birlikte Trabzon'a dönecekleri günü iple çeken Yattara'ya Brüksel'deki en büyük desteği ise ailesi veriyor. Yattara'nın eşi ve çocukları da Trabzonspor'u çok özlediklerini belirtirlerken, Yattara ve ailesi, takımın neşe kaynağı olan Hasan Üçüncü'ye ve Trabzon'a selam gönderdi.

helal olsun bu adama...

61viya
20.10.2006, 21:27
özledim seni be....Gözlerinden trabzonspor sevdanı eksiltmesin allah....Öyle güzelsin ki böyle:)

Özsu
21.10.2006, 00:54
Ahh Yattara Ahh . Özledik seni

canim TS
21.10.2006, 01:39
gelse bile, takimda ilk11 de oynarmi acaba?

Özledik seni.

Özge
21.10.2006, 01:42
yattara çabuk iyileş bu takım için çok önemlisin

zanoylu
21.10.2006, 03:18
İyleşse ne olacak ki hocamızın oyun mantalitesinde yattara ya bu takımda yer yoook.

coolank
21.10.2006, 05:27
ziya dogan yattara yı oynatırsa intihar eder korkak adam

ronin1975
21.10.2006, 14:28
Yattara Yattara..
Dön artık şu takıma..
Sen kalk da ben yatam Yattaram..

Erdogdu61
21.10.2006, 16:19
biran önce iyiles be kara bela.

Ugur Kurucelik
22.10.2006, 03:52
sensiz olmuyo yattara be mactan ne zevk aliyoz ne bisey anliyoz...

erdal6167
22.10.2006, 17:25
TÜrkİyenİn En KalİtelİĞİ BİleĞİsİn Sen İbrahİme Yattara. .

Özsu
23.10.2006, 08:58
İyleşse ne olacak ki hocamızın oyun mantalitesinde yattara ya bu takımda yer yoook.

Bu durumu bende merak ediyorum. Acaba Yattara iyileşince hoca ne diyecek , kalkıp yine mantaliteden bahsetmese ya. Bu senemi öğrenmiş bu lafı nedir. Eskiden sağlam bahaneler bulurdu.
İyileş artık Yattara , takımın sana ihtiyacı var..

Volkan Yavuz
24.10.2006, 21:01
ÖzÜyoruz Seni Yattaraaaaaaaaaaaaaaa

Fatih Ay
25.10.2006, 14:07
ruyalarıma gırıyo yattara artık bır an once sahalara donsun
cok ozledık onu
hem o ersen ıyı ıkılı olur lazaronı oynatmamıstı ıkısını bır
sımdı oyunasalar orta kafa gol kımse tutamaz bızı

HapSi
25.10.2006, 22:51
yattara iyilesince bizim hoca onu bi 2 ay daha oynatmaz. malum kondisyon olaylari varya.........

Erdem Keser
25.10.2006, 23:04
valla yattara gelsin ersenin kıpırdamasına gerek yok yattara ersenin kafasına carptırır atar golünü

erdal6167
25.10.2006, 23:52
tek yıldızımız ibrahime yattara. . .

szymek_17
26.10.2006, 08:55
su gostere gostere attıgı calımları ozledım
adamlarla dalga gecısını ozledım
savunmaları darmadagın edısını ozledım
bır adamı donup donup calımlayısını ozledım
ıyıles artık ak saclı kara bomba

numan
27.10.2006, 18:39
Sakatligi Bize Cok Yaradi

cunku Onsuz Oynamayi Ogrendi

butun Takim Sindi De Geri Dondumu

bak Gor O Zaman Trabzonu Sen

numan
27.10.2006, 18:39
Sakatligi Bize Cok Yaradi

cunku Onsuz Oynamayi Ogrendi

butun Takim Sindi De Geri Dondumu

bak Gor O Zaman Trabzonu Sen

numan
27.10.2006, 18:43
ziya hocamiza lutfen saygi duyunuz o trabzona en yararli olacak
hocalardan biri

izmirdenayhan
27.10.2006, 18:44
Yattara İle ÖmÜr Boyu SÖzleŞmeeeee...

Erkan
27.10.2006, 19:32
Ozledim keratayi ya:) :)

Özsu
28.10.2006, 15:11
Dön artık be Yattara dönnnnnn..

Hüseyin Çümen
29.10.2006, 11:04
bi insan bukadar mı özlenir bee dön artık aramıza yattara tez zaman da iğleş

jefferson61sefa
29.10.2006, 13:03
bu adamın futbol hayatı bitmesin arkadaşlar ne bu sakatlık ya off off

Volkan Yavuz
29.10.2006, 14:43
Yaw Yattara ne adamsin be Bütün Taraftar seni düsünüyor her Hareketini begeniyor. Helal Olsun sana beee.Kaptan Yattara olsun!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.10.2006, 01:46
dön be sarı kafa...

Hekimoğlu
31.10.2006, 08:23
dön de alem yıldız görsün.

ibrahim_yattara
31.10.2006, 10:44
rize maçında sakat sakat oynasa sağ kanatta müsait bir yerde çimlerin üzerine otursa bakışlarıyla sağ kanadı felç ederdi be :)

Bülent Bayraktar
31.10.2006, 12:52
seni ne kadar özlediğimi dün akşam bir kez daha anladım çok arıyoruz sni çoook:(

GolaMTuRi
31.10.2006, 13:17
yattara sende iyilesme senide oynatmaz bu ziya..birde senin icin uzulmeyelim...

Erbay
31.10.2006, 14:30
Geçen sene takım yarısı Yattara yarısı Fatih Tekkeydi.Şimdi ikisi de yok.Yattara'nın iyileşmesini bekleyeceğiz artık.

jefferson61sefa
31.10.2006, 17:47
Geçen sene takım yarısı Yattara yarısı Fatih Tekkeydi.Şimdi ikisi de yok.Yattara'nın iyileşmesini bekleyeceğiz artık.

aynen katılıyorum
ayrıca yattara gibi bir oyuncu sempatik yetenkleri süper böle ronaldinho bile değil o çalımlar ankaraagüne o orkuna attığı çalım samsun maçında 6 kişinin arasından attığı gol süper
bjk maçından önceki konuşması süper ya

no NAME
31.10.2006, 20:23
sevgili YATTARA;
Mektubuma başlarken.........VS VS VS .........
buralardan soracak olursan herşey aşure çorbası. sen ne olduğunu bilmezsin bu çorbanın. gelince sana anlatırız. neyse sen burdakilerin çağrılarına uyup sakın döneyim deme(!!!!!!!!). sen yokken zaten çıkan kadro , bazı oyuncuların oynatıldıkları mevkiler,son birkaç maçımızın sonucu ; birilerinin vazgeçtikleri ve "vazgeçilmezleri"nden dolayı aklımızı "ZİYA"n etti hocamız, düşüncelerimiz "denizci düğümüne" döndü çözülmüyor. kendimizi kaybettik
"hükümsüz"de olamıyoruz . Şimdi bunların üstüne bide sen geleceksin, işte o zaman "dananın kuyruğu kopacak". kenardaki "adam"ın seni oynatmayacağı tutacak karmakarışık olacağız; oynatacak olacak ve tutup mevkiin diye en sevdiği yere "önliberoya" koyacak ; işte o zaman aklımız öyle bir düğüm olacak ki maazallah Makedonyalı İSKENDER'in kılıcı bile kesemeyecek bizdeki düğümü. dediğim gibi sen efendi efendi otur oturduğun yerde şartlar uygun olup "asayiş berkemal" olunca biz sana haber veririz. sen sakın habersiz gelme !!
Hülaasai velkelam burdakiler seni çoooooooooook seviyorlar emin ol kalpleri seninle. hepsi seni özledi. özellikle ÇÖMLEKÇİden epey soranın var. kendine iyi bak.
mektubuma son verirken baki selamlar
bir kısım taraftar ve ESNAF
selam ve hürmetle

uftinci
31.10.2006, 20:44
iyileş artık da öldük bittik. :((

yaranozlu
31.10.2006, 20:50
valla sakatlanabilcek en kötü oyuncumuz sakatlandı, bi tek onun yeri dolmazdı... offf off, çok fena yandık yaaa, çok özledik...... dön gel kurtar bizi, gerçi ziyayı gördü, o da dönmez daha, en iyi o bilir ziyanın hoca olmadığını....

sweetrose
31.10.2006, 21:52
Yattara iyileş be oğlum...Bu takımın tekrar sana ihtiyacı var... yetiş be "kara"cım..

Hüseyin Çümen
31.10.2006, 22:01
o gitti videolarıyla idare edioz valla
ooooo... ibarahima yattaraaaa ooooo...

jefferson61sefa
31.10.2006, 22:50
izmirdeki bjk maçında neler yapmıştı öle ya show resmen bacak ara falan atmıştı tormana :D
yerlere yatırmıştı samsun ....
ama en fecisi ORKUN UŞAĞA attığı o gol ve 2002 deki orhan akı 2 kez yerlerde süründürüp attığı gol 2-1 gs yi istanbulda yendiğimiz maç ah yattara iyileş ya
yattaranın unutmayacağım yorumu lig tv de gs-ts maçını izliyorum 4-1 önce cimcom yattara 5 tane cinconluyu geçio o spiker YATTARA NELER YAPIYOR DİO
sonra yorum yapan yanındaki ise İŞTE BU YETENEK BU ALLAH VERGİSİ OYUNCU BUNU SABAHTAN AKŞAMA KADAR ÇALIŞSA YAPAMAZ yorumu çok hoşuma gitmişti :D

hacıalioğlu
31.10.2006, 23:15
ne futbolcusu yattara ve gökdeniz hariç alayını siktir ediceksin.ruhsuzlar.

eren_61
01.11.2006, 11:18
ah yattara seni ne özledik bilemezsin

zky_ts
01.11.2006, 11:31
Sana gerçekten çook ihtiyacımız var Yattara...çabuk iyileş seni çok özlediiiiiiik...

kivancpehlivan
01.11.2006, 12:08
ya arkadaşlar tam olarak kaç hafta var iyileşmesine bi gelişme varmı bi açıklama yani???

Volkan Yavuz
01.11.2006, 12:48
ocak ayindaki kampa yaetise bilcek

Özsu
03.11.2006, 16:16
Offf Yattara olsa her şey daha farklı olurdu. İyileş artık karabela..

Özge
03.11.2006, 17:41
Yattara nın oynayacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum

geronimo_61
04.11.2006, 00:14
Sarı Saçlarını Deli Gönlüme Bağlamışım Çözülmüyor

Çözülmüyor zorlamı kardeşim zorlamı

dön be artıkk

Özsu
04.11.2006, 03:27
Sarı Saçlarını Deli Gönlüme Bağlamışım Çözülmüyor

Çözülmüyor zorlamı kardeşim zorlamı

dön be artıkk

Sarı saçlarını deli gönlüme , Bağlamışım çözülmüyor Yattaraaaaaaaaaa!!

HapSi
04.11.2006, 22:10
artik seni beklicem. sensiz tadi kalmadi valla, sen varken yenilsekde gene bi kac hareketinle ufak bi tebessüm birakirdin yüzümüzde. Ama simdilerde "yildizlarimiz" vede "hocamiz" kan aglatiyo bizi. Geri dön kara usak

jefferson61sefa
04.11.2006, 22:12
trazbon yattara gelene kadar ilk 10 da kalsa bari ya yuh be yattara hiç yokken hem kendini yaktın hem bizi öle bi vuruş yapmasan ne olcaktı ki

yattara-oral
06.11.2006, 20:29
süper ligde şu ana kadar yattara kadar iyi bir oyuncu bilmiyorum onun bileklerine hastayım ya bende koyu bir trabzonluyum ölümüne kadar .yattara-oral-61@hotmail.com msn adresim
;)

yattara-oral
06.11.2006, 20:31
bari yattara gelsede şu takım biraz toparlansa yaaaa yoksa sonumuz wahimmmmmmm.

Özge
06.11.2006, 20:35
yattarayı çok özledim sabırsızlıkla bekliyorum dönmesini

okan6161
06.11.2006, 22:20
ah be yattara özledik seni yaw ailem bu yıl oftaydı oları bile bu kadar özlemedim

TSunami
07.11.2006, 09:21
ben yeni gördüm bu siteyi

http://ibrahimayattara.com

subay
07.11.2006, 16:14
ben yeni gördüm bu siteyi

http://ibrahimayattara.com

Evet site ne zamandir var aslinda ama pek fazla güncellenmiyor.

sweetrose
08.11.2006, 16:52
ah yattra ah sen olmayınca görüyorsun halimizi...

ibrahim_yattara
09.11.2006, 10:04
dön be adamım alem kral görsün

Sphinx
09.11.2006, 11:06
Trabzonspor'un böyle oyuncular bulması çok güzel.. şova yönelik oynuyor, zevk veriyor, gol atıyor, attırıyor.. daha ne olsun..

ibrahim_yattara
12.11.2006, 14:36
Trabzonspor'un böyle oyuncular bulması çok güzel.. şova yönelik oynuyor, zevk veriyor, gol atıyor, attırıyor.. daha ne olsun..

aaa olmadı bak. takımızın savaşan ön liberolarına hakaret sayarım bunu futbol sadece bunlardan ibaret değil. orta sahada ne yaptığını bilmesende deli dana gibi koşmanda gerekiyor. önce çalışkan adamlar lazım başka türlü başarı gelirmiymiş. orta yapmayı bilmesede kenarlarda ona varana kadar ne savaşçı adamlarımız var.!!

zanoylu
12.11.2006, 14:54
Nee Yattaramı, ne diyorsunuz beyler.O sağlığına kavuşsa bile bu takımda ancak son 10 dakkada oyuna girer..oda kurtarıcı diye.
....Nerde onu 90 dakka oynatacak hoca.Ziyanın o kadar cesareti varmı.Adamda Yattara kompleksi var bi kere

canim TS
12.11.2006, 18:19
Nee Yattaramı, ne diyorsunuz beyler.O sağlığına kavuşsa bile bu takımda ancak son 10 dakkada oyuna girer..oda kurtarıcı diye.
....Nerde onu 90 dakka oynatacak hoca.Ziyanın o kadar cesareti varmı.Adamda Yattara kompleksi var bi kere

evet dogru dersin.

Sefa Murat Dokuz
12.11.2006, 18:27
ya ytr yattara be duzel be kendini falan yakmadin sen bizi yaktin
bu arada yattarayi 10 dk oynatsin iya dogan onu varya stadddan cikarmazlar yattara sagligina kavugtugu gibi 11 e baska yolu yok oyniyabildigi kadar boku cikana kadar oynicak kimse hazir degil falan digemez musampa gibi yattara ya da hele bi desin varya ucaga atlayip dooru trabzona gidecem

OKTAY YILMAZ
12.11.2006, 18:36
ya ytr yattara be duzel be kendini falan yakmadin sen bizi yaktin
bu arada yattarayi 10 dk oynatsin iya dogan onu varya stadddan cikarmazlar yattara sagligina kavugtugu gibi 11 e baska yolu yok oyniyabildigi kadar boku cikana kadar oynicak kimse hazir degil falan digemez musampa gibi yattara ya da hele bi desin varya ucaga atlayip dooru trabzona gidecem
Sevgili Namık Kemalin bir lafı var hayal edeni 1 kere hayal etmeyeni 2 kere s......m diye, kusura bakma bu benzetmem sana değil en başta ben olmak üzere bütün Trabzonspor taraftarına. Hadi diyelim iyileşti peki Ziya engelini aşabilecekmi, azıcık geriye dönersen görürsün Z.Doğan Yattarayı bitirmek için neler yapmadı ama başarılı olamadığını ama bu sefer hazır sakatlık kozuda var kaçarı yok bence Yattara yı eğer kalırsa ancak gelecek sezon izleyebiliriz o da T.Direktör değişirse.
Saygılar...

Alptuğ
12.11.2006, 18:40
sen oldun mu takımımızda her sey daha ıyı olacak donmenı sabırsızlıkla beklıyor bu tararftar

ibrahim_yattara
12.11.2006, 20:54
her maç musanın olduğu bölgeyi boş bırakıyorlar komple diğer kanada çullanıyorlar.. ne oradan çıkabiliyoruz nede musa yayla gibi alanı değerlendirebiliyor..

oraya gelsin yattarada görün siz bütün takım nasıl rahat nefes alıyor..

6Şafak Aydın1
14.11.2006, 15:36

yerini dolduracak kimse yok. Acaba 2. yarida tekrar sakatlanirsa halimiz nolur.

Şentürk
14.11.2006, 16:46
fener maçında az bir sürede olsa oynama ihtimali var mı?

kingfisher
14.11.2006, 19:09
bu adam bişe ya en kısa zamanda sahada görmek istiyoruzzzz

Badaloğlu
14.11.2006, 19:28
Ah Yattara ah! Bu takım sen yokken ne hallere düştü?Tüm takımlar bu takımı ezberledi.Ama ezberleyemedikleri bir şey var o da senin kıvrak çalımların.Her defasında başka türlü geçiyorsun rakip defansları o yüzden ezberleyemediler seni...Bu sene bu ligde sen olsaydın kaç puan daha alırdık bilmiyorum ama kesinlikle şampiyonluğa oynayacağımız kesindi.

bahadır2561
14.11.2006, 20:38
nefes gibi muhtacız sana...

kurtefe
15.11.2006, 14:32
hadi abi ya cabuk dön

kingfisher
17.11.2006, 14:47
artık yetti ya ne zaman dönecen gelde bitsin bu hasret

Özge
17.11.2006, 16:49
22 Kasım da geliyo trabzonda sürdürücek çalışmalarını

kaplan6161
17.11.2006, 17:56
Başımızın tatlı belası hemen sahalara dönsede rahatlasak

6Şafak Aydın1
18.11.2006, 22:31
22 Kasım da geliyo trabzonda sürdürücek çalışmalarını

cok uzun sürdü beya. 3 kisi birden degil de 2 kisi gec Yattara. Kendine dikkat et. Tekrar sakatlanirsan vay bizim halimize.

Volkan Yavuz
19.11.2006, 13:30
Yattaranin dönüsünde Karsilamak lazim! Marcelinho gibi!! Yattara da yeni transfer gibi sayilir :D hem süper motive olur!

ooooooooooooooo Ibo Yattara 0000000000 0000000

Hüseyin Çümen
19.11.2006, 14:23
hayatta en çok sevdiim 2-3 futbolcudan bitanesi
futbol hayatının tamamını trabzonspor da devam ettrimesini isterim en fazla parayıda haleden odur senelik 2 milyon alsa bile helal olsun koçuma
futbol hayatı bitinde bile ona izir vermemliiz trabzona yerleştirticez çömlekçi yi modifiye ederiz onun için :D

sweetrose
19.11.2006, 17:49
Senin değerini yeni anlayanlara bu maçlar bir ders olsun bence... veya halen anlamayanlara.. s

Volkan Yavuz
19.11.2006, 17:58
Kaptan YATTARA

Şentürk
19.11.2006, 18:38
Şu Ziya senin sakat ve cezalı olduğun maçlar hariç seni 1 dakika oynatmasın görüşürüz o zaman!!
hiç bir şey eskisi gibi olmayacak!

kivancpehlivan
19.11.2006, 18:43
hadi çabuk iyileş seni bekliyor bu takım KURTAR bizi !!!!

Remzi
19.11.2006, 18:44
Yatara b.kunu yiyim dön:)

agahozlu
19.11.2006, 18:53
yattaraya sezen aksudan geri dön şarkısını armağan ediyorum

Özge
19.11.2006, 19:20
hadi yattara dön artık

Özkan Erdem
19.11.2006, 21:00
Kıymetini herkes anlamıştır artık..

ibrahim_yattara
19.11.2006, 23:39
evet herkes nihayet anladı. senelerdir bağırıyorum ne fatih tekke ne gökdeniz nede başkası yattara etmez diye. ha onlarda süper futbolcu canımızın içi ama bence ronaldinho bile yattara deyince bir durup düşünmeli...

6Şafak Aydın1
20.11.2006, 11:25
Yattara geliyor yattaraaaaaaaaaaaaa. 2 gün kaldi ( 22 kasim denilmisti).

Emre B.
20.11.2006, 11:28
Nerdesin Yattara dön artık

Erdem Keser
20.11.2006, 11:53
gece coker gunler solar
gozlerime yaslar dolar
hatiralar bende aglar
neredesin karayuzlum

Şentürk
20.11.2006, 14:27
Çarşampa dönüyor sanırım,biz değerini biliyorduk da,Artık T.D ler de anlamıştır değerini...

umraniye34
20.11.2006, 14:28
ah bee yattara yoklugun bizi kahretti bi an önce dön takıma

Serap
20.11.2006, 14:43
gelioooooooooo gelioooooooooo evet evet benimmmmm kralım gelioooooooo...:D dilerim çabuk iyileşir ve sahalardaki yerini biran önce alırsın...

GolaMTuRi
20.11.2006, 15:40
yattara bir an once don takima, kurtar bizi bu futbol fukaralarindan,kabiliyet dusmanlarindan...ziyayida merak etme onuda gondeririz senin icin...kel ziya ve turevleri senin tirnagin olamaz...hasan,huseyin gibi ucubelere bir ders ver nasil top oynanir diye...allahini seversen don dayanacak gucumuz kalmadi...

Semih Kırsüleymanoğlu
20.11.2006, 15:56
lütfen dön artik yattara... takim kötü oldugu anlarda yine sen ayakta tutuyordum takimi!

Burçak
20.11.2006, 16:04
yattara tamam sakatsın biliyoruz. kondisyonunda yok şuanda. onuda biliyoruz. ama olsun . giy formanı şortunu dur ilerde . hiç bişe yapma. sadece dur.
senin duruşun bile yeter. rakibe korku salar. 3 kişinin ileri çıkmasını engellersin en azından. hele bide oynamaya başladınmı.

Burhan61
20.11.2006, 17:28
acaba hala hakkında koşmuyor defansa yardım etmiyor diyen olacak mı? sadece şu 5-6 maç da oynasa en kötü ekstradan 6-7 puan kazandırırdı.

irfanb
20.11.2006, 18:20
Duydum satilacakmis,bizum topcu Yattara
Yönetim karar almis kazanacak cok para
Yattara seni satan, kalkisur intihara...

Calim atar rakibe, durmadan pesi sira
Takim yenildugi an, suci hep onda ara
Yattara seni satan kalkisur intihara...

Adam istiyor para, hem bagira bagira
Maasina yapun zam,seyredun ondan sonra
Yattara seni satan ,kalkisur intihara...

Mehmet Yilmaz kazanur,senden cok fazla para
Kosar danalar gibi, yok baska bir numara
Yattara seni satan,kalkisur intihara...

Inan cok efkârliyum,biz elenduk Rumlara...
Ne oldugu bellisuz, serefsuz soysuzlara

Güya sen gidicisun,kulak asma onlara
Senun gibi yetenek, gelmez Trabzonspora

Tek basina takimi,kurtarursa Yattara
Diger futbolculardan niye alur az para?

Süphesiz bir yetenek, konu o destanlara
Allah`tan bir hediye,biz Trabzonlulara

Geldi cok uzak yerden, kimsesi yok fukara
Ekmek parasi icun kalkti düstü yollara

Yönetim elendiysek,sucu kendinde ara
Cokta yazuk ettunuz,binlerce taraftara
Umutlarumuz kaldi bir baskaki bahara

Lapina
20.11.2006, 19:43

Mukemmel..Dort gozle bekliyoruz sari kafali hamsimizi..

canim TS
20.11.2006, 22:40

hakketen muhtesem dostum

Erman
21.11.2006, 10:17
Yattara yarın akşam Trabzon'da
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/240806yattara.jpgEkim ayında Belçika'da geçirdiği ameliyattan beri bu ülkede çalışmalarını sürdüren Yattara yarın akşam Trabzon'a dönecek.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
THY'nin 14.15 uçağıyla Brüksel'den Ankara'ya gidecek Yattara, yine THY'nin 20.00'deki seferiyle Ankara'dan Trabzon'a gelecek.

21.11.2006 09:54:00

Özge
21.11.2006, 15:11
ohh be sonunda dönüyor

kingfisher
21.11.2006, 15:44
gerçekten özledik yeter dön artık sahalara coştur bizi ya

arzu61
21.11.2006, 17:24
Yattara tu es le superieur et tu joues tres bien!

TSelif
21.11.2006, 22:23
Hadi Yattara ! Seni beklemekten göbeğimiz çatladı. Yeter artık .Olmuyo sensiz ....

SiNo
21.11.2006, 22:38
ah yattara ah ahhh

Bartuğ13
21.11.2006, 23:11
kara çocuk özleim ya seni.hem de nasıl anlatamam

Ugur Kurucelik
22.11.2006, 00:28
olmuyo kocum sensiz

6Şafak Aydın1
22.11.2006, 00:49
oynayacak duruma gelsin hele bi . Takimin ikinci yarida sermayesi gibi . Ilk macta harcanmaz. Tabi eger fener macinda oynamasi sözkonusuysa.

Ersenin sakatligi daha profesyonel cözümlenseydi belki Sivas macinda oynayip o son dakika kafayi atardi.

Hüseyin Çümen
22.11.2006, 00:56
yattara şu durumda çıksa oynasa hepsinden daha ii oynar o bence dünyada eşi olmayan en yetenekli oyuncu onu oynatmayan teknik direktörlere burdan slm olsun

Özkan Erdem
22.11.2006, 12:23
2. kaptan Yattara olsun

Şentürk
22.11.2006, 14:38
Böyle de oynar!
Belçika'da geçirdiği ameliyattan sonra bu ülkede çalışmalarını sürdüren Yattara bu akşam Trabzon'a dönecek...
http://www.takagazete.com/uploads/720_boiledeoinar.jpg
TRABZONSPOR’UN süper yıldızı İbrahima Yattara Ekim ayında Belçikada geçirdiği ameliyattan sonra bu akşam Trabzon’a dönüyor.THY'nin 14.15 uçağıyla Brüksel'den Ankara'ya uçacak olan Yattara, yine THY'nin 20.00'deki seferiyle Ankara'dan Trabzon'a gelecek.Çalışmalarına burada devam edecek olan Yattara nın söz konusu sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.Bordo-Mavili taraftarlar Yattara nın böylede F.Bahçe maçında oynayabileceği şeklinde yorum yaparken yıldız futbolcunun bir an önce sahaya çıkmasını bekliyor.

Özge
22.11.2006, 15:29
Böyle de oynar!
Belçika'da geçirdiği ameliyattan sonra bu ülkede çalışmalarını sürdüren Yattara bu akşam Trabzon'a dönecek...
http://www.takagazete.com/uploads/720_boiledeoinar.jpg
TRABZONSPOR’UN süper yıldızı İbrahima Yattara Ekim ayında Belçikada geçirdiği ameliyattan sonra bu akşam Trabzon’a dönüyor.THY'nin 14.15 uçağıyla Brüksel'den Ankara'ya uçacak olan Yattara, yine THY'nin 20.00'deki seferiyle Ankara'dan Trabzon'a gelecek.Çalışmalarına burada devam edecek olan Yattara nın söz konusu sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.Bordo-Mavili taraftarlar Yattara nın böylede F.Bahçe maçında oynayabileceği şeklinde yorum yaparken yıldız futbolcunun bir an önce sahaya çıkmasını bekliyor.

daha yeni sakatlıktan kurtuluyo oynaması yanlış olur bence Allah korusun bidaha sakatlanabilir tabi sahada dursa da yeter aslında:D

6Şafak Aydın1
22.11.2006, 16:38
FB macina ciksa mevkiisinde oynayan topcumuza ayip veya haksizlik olurdu diyecem ama onuda diyemiyoruzki.....

halil ibo
22.11.2006, 16:45
Biz onu her şekilde 11'de düşünürüz de.Malum eski-yeni tüm hocaların Yattara takıntısını unutuyoruz.Özelliklede şu dönemde Yattara belalısı Ziya Doğan takımın başındaysa! Onu 11'e koymamak için belki tüm sezon sakatlıktan yeni çıktı bahanesiyle bizi avutabilir.Eğer ki sezon sonuna kadar kalırsa dahi hocamız.

murat
22.11.2006, 19:13
Yattara bu takimin yarisi diyebiliriz....

Murat'
22.11.2006, 19:25
yattara ah be sen ne futbolcuymuşsun..sakatlandın takım da dağıldı..en kısa zamanda dönnn..

Erbay
22.11.2006, 20:02
Oh sonunda dönüyor.Hücumda pas atacak bir adam daha oldu.

sweetrose
22.11.2006, 21:00
Değerini anlamak bile zevk veriyor insana..

Hüseyin Çümen
22.11.2006, 21:35
memleketine hoş geldin koç şöle fener maçında bi görün o febe ye yeter de artar zate sahaya ayak bassa febeliler anaa len bu oynucakmı tirtir tirerler valla :D

Özge
23.11.2006, 01:57
sonunda geldin çok özlemiştik seni

6Şafak Aydın1
23.11.2006, 02:17
Yattara Trabzon'da..

Sakatlığı nedeniyle bir süredir Belçika'da tedavi gören Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahim Yattara, Trabzon'a döndü.. Yattara'yı, havalimanında bordo mavili kulüpten hiçbir yetkili karşılamazken, bir grup taraftar kendisini karşılayarak çiçek verdi..

22 Kasım 2006, 22:52

Gineli oyuncu havalimanında basın mensuplarına kısa bir

var nt=String(Math.random()).substr(2,10);if (spor == "2006dunyakupasi"){var zone=67//document.write ('')}else{}//document.write ('');
açıklama yaptı.

Takımın durumunun şuan iyi olmadığını ve bu durumun kendisini çok üzdüğünü kaydeden Yattara, "Bizim takım iyi takım, ama şuandaki durumumuz iyi değil. İnşallah Fenerbahçe maçı ile birlikte moralimiz düzelecek. Birbirimize inanıyoruz. Ben de bu maç öncesi moral vermek için geldim. İnşallah bu maçı kazanıp çıkışa geçeriz" dedi.
Uzun bir sakatlık dönemi geçirdiğini, ancak 2. yarıya hazır olacağını belirten Yattara, "Futbolu çok özledim. Taraftarı özledim, takımı ve formamı özledim. Bir an evvel sahalara dönmek için heyecanlanıyorum. Ben şuan bile oynamak isterim, ama doktorum izin vermiyor" diye konuştu.
Yattara, Teknik Direktör Ziya Doğan ile bu sezon pek çalışma fırsatı bulamadığını da kaydederek, "Ama ben kendisini çok iyi tanıyorum. Onunla daha önce çalıştım. İyi bir teknik adam. Onun döneminde benim performansım üst seviyedeydi. İnşallah yine birlikte Trabzonspor'un başarısı için mücadele edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Hos geldin Habibi :) .

Hüseyin Çümen
23.11.2006, 13:38
nekadar sevimli bi uşak ya tam trabzonlu yattara oyuncakları yapıp tsclup ta satmak lazım böle sarı uzun saçlarıyla yattara

teona
23.11.2006, 23:34
hele şükür dönüyo. sakatlığını biraz da bahane ediyo gibi geliyo bana kızıyorum. inşallah yine çıkar şiir gibi oynar.:)

yağız61
24.11.2006, 00:55
yattaram iyiki varsın.sana herkes gibi çok güveniyoruz ama ziya doğan seni de oynatmaz.çünkü onun anlayışı 8 defans oyuncusuyla rakip takımın oyununu bozup iki oyuncuyla gol atmaya çalışmak.yani yattarayı oynatmaması içinbir sürü nedeni var.

topalkaplan
24.11.2006, 14:49
eker ziyua yattarayı oynatmasın kendi ipini hazırlamış olur
zaten ziya onu oynatmamaktan korkar
yani ancak bu şekilde maç alırız

Fanatik28
24.11.2006, 14:54
nekadar sevimli bi uşak ya tam trabzonlu yattara oyuncakları yapıp tsclup ta satmak lazım böle sarı uzun saçlarıyla yattara

Vallahi bu fikri senelerden beri söylüyoruz. Ancak para kazanmak istemeyen bir zihniyet var ve vardi bundan önce.

teona
24.11.2006, 18:32
yattara oynamazsa gelir ben oynarım. yok artık daha neler ya.

Mayls
24.11.2006, 18:53
Sakatsa ciksin sahaya kosmasin. Calim atmasin. 90 dakika beklesin. Bir orta yapsin Fener cöker

teona
24.11.2006, 18:55

aklınla bin yaşa akrdeşim. peluş bebekleri gibi yattara bebekleri yapılsa bi on tane ben alırım kafadan. keşke yapsalar....

Hüseyin İlkin
24.11.2006, 20:31
harbi ya ne spr olurr

macka61
24.11.2006, 22:24
yattara oynasında bari biraz neşelenelim onun futbolunu çok özledik

Ali Özcan
24.11.2006, 23:12
sensiz olmuyordu gördün...dön artık...oyna 5 dakika da olsa...seni çok seviyoruz...

Oğuuz
27.11.2006, 00:37
.. Ah be yattara çok beklettin, hadi başla artık resitaline, bu gözler seni görmeyi istiyor en çok..

yaa bugün maça çıksaydın keşke oynamana gerek yoktu senin duruşun yeterdi bana...

zanoylu
27.11.2006, 00:41
Ahhhh Hasan ah attığın o ara pasa yazıklar olsun.

Şentürk
27.11.2006, 12:54
Şuan eski görüntülerini izliyorum ve ağlamak üzeriyim,bir futbolcu bu kadar mı özlenir,sevilir,
Yattara çoooooooooooook özledik seni ya!
Döndüğün gün her şey daha güzel olucak...

kudu_61
27.11.2006, 13:05
Dün sekerek yürüyodun hala acıyomu gel be koçum sensiz olmuyor

sniper
27.11.2006, 13:54
nerdesin yattara! gelde şu halimizi gör.

yağız61
27.11.2006, 18:17
hadi benim koçum oyna artık.çok özledik seni.

Özge
27.11.2006, 20:25
yattarayı sabırsızlıkla bekliyoruz

Hüseyin İlkin
27.11.2006, 20:29
OZledim seni yattara don artik

61_Lazzzo_11
27.11.2006, 20:38
hadi yattara kurtar bizi

Sefaenes
27.11.2006, 21:41
seni cok özledik be yattara. keske hepsi senin gibi oynuya bilse

Emre B.
27.11.2006, 21:49
Çok özledim seni Yattara.Sen olsaydın en az 4 maç daha kazanmıştık.

magicyattara
28.11.2006, 15:38
En son çalım atarken kalmıştın olduğun yerde,kaldığın yerden devam et.

İlk maçında bas çalımı gelene gidene,gözümüzün pası silinsin.

Özge
28.11.2006, 15:54
En son çalım atarken kalmıştın olduğun yerde,kaldığın yerden devam et.

İlk maçında bas çalımı gelene gidene,gözümüzün pası silinsin.
merak etme yattara sahalara dönsün hepimizin gözlerinin pasını siler:)