PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Keramettin
10.03.2010, 13:26
Yattara'yı satarlar bence

28TS61
10.03.2010, 14:10
1:68 deki hareketine bayıldım. daha önce görmemiştim gerçekten harika.:alkış:

1 dakkayi anladimda o 68 nasil oluyor :alkış: :D:D:D

alierhan
10.03.2010, 14:27
1 dakkayi anladimda o 68 nasil oluyor :alkış: :D:D:D
evet ilgiç oluyor :) el sürçmesi diyeli 1:18 dicedum :o

hakankutlu
10.03.2010, 17:05
Keşke hemen gelse... :(

BAHADIR33
10.03.2010, 17:07
edit..................

Bekir
11.03.2010, 16:06
http://www.youtube.com/watch?v=ODrvXqLhP24

Yok böyle bir oyuncu:)

Halit Akyüz
12.03.2010, 06:39
Özlettin kendini hadi dön artık..:)

pazarkapılı
12.03.2010, 09:06
sevemedigini,sevmedigini, begenmedigini futbolcu olmadıgını söyleynlerin bile mac içinde göz ucuyla onu aradıgıını,sıkısan maclarda istem dısı da olsa yattara diye sayıklandıklarını duyabileceginiz,iki-üc sene önceye kadar trabzonsporun onsuz mac almasınının cok zor oldugu,klupte uzun süre kalmayı basarabilmiş,sürmeneli!!!,eskilerin deyimiyle topcu ancak belli yetersizlikleri sebebiyle futbolcu olamamıs ve en sonunda kendisinden son bir kez geri dönüs bekledigim gineli sambacı....

Murat'
12.03.2010, 16:55
Bir ay önce bir hafta sonra Trabzon'a dönecek diye haber yapılmıştı.Bir daha Yattara hakkında haber yapılmasın çünkü hepsi yalan haber çıkıyor.

Samet Yildirim
12.03.2010, 17:02
Fransadaki kontroller demeki 10-15 gün daha kalmasi gerektigini söylüyor. Okadar bekledik biraz daha bekleriz.

Osman Yavuz
12.03.2010, 17:11
sevemedigini,sevmedigini, begenmedigini futbolcu olmadıgını söyleynlerin bile mac içinde göz ucuyla onu aradıgıını,sıkısan maclarda istem dısı da olsa yattara diye sayıklandıklarını duyabileceginiz,iki-üc sene önceye kadar trabzonsporun onsuz mac almasınının cok zor oldugu,klupte uzun süre kalmayı basarabilmiş,sürmeneli!!!,eskilerin deyimiyle topcu ancak belli yetersizlikleri sebebiyle futbolcu olamamıs ve en sonunda kendisinden son bir kez geri dönüs bekledigim gineli sambacı....
Turkcell Süper Lig'in gelmiş geçmiş en yetenekli ancak bir o kadar da profesyonel olmayan,

En kötü sezonundaki istatistikleri methiyeler düzülen Abdulkader Keita'yla aynı olan,

Keita'nın sağ bacağı onun sol bacağı etmeyecek,

Ziya, Samet, Vahid gibi mantalitelere kurban giden aynı zamanda sağlık ekibi tarafından 1 sezonu harcanan,

Kendi kulübü başkanı tarafından ilk önce yıldız olmadığı ifade edilen daha sonra çok önemli bir yıldız olduğu iddia edilen,

Ligde kıyaslanabileceği bir oyuncu olmayan,

Onu sevmeyenler tarafından klasikleşen eleştirilere maruz kalan ancak puan kaybedilen maçlarda ah ulan ah sen olsaydın bu maçı almıştık yakınmalarına maruz kalan,

Trabzonspor'un gelmiş geçmiş en başarılı 2 yabancısından biri olan,

Aynı zamanda en sempatiği olan Gine'li Trabzonspor oyuncusu.;)

Tolga Kurt
12.03.2010, 18:23
Geldiği an Kaptan

izzet
12.03.2010, 19:17
Sana Cok Kizmisdim Yattara. Senden cok özür diliyorum. Bu "Saglik Kurulu" (Puhahaha) bana 1 Hafta , sana 1 Sezon Ceza yedirdi.

Insallah "Yattara" gercegini tüm Türkiyenin gözüne sokmadan yollarimiz Ayrilmaz.

Özge
12.03.2010, 22:08
Valla çok arıyorum seni be İbo.Hiç oynamasan bile 3 kişi tutup,muz orta kesiyordun.Yıldızsın sen.Eminim ki maç esnasında adın çokca anılmıştır.

sem61
12.03.2010, 22:20
ben bile senin çalımarını özledim yeter artık gel

Kubilay ŞAHİN
12.03.2010, 22:26
Bekleyişdeyiz be kanka.. Yine bekliyoruz seni her zamanki gibi..

Ama bu sefer daha umutluyum..

Sefa
12.03.2010, 22:27
Kramponlarını koyun sahaya 2 kişi başında bekler.

Selman
12.03.2010, 22:40
İbo be;

Çok özledim.Valla bak.

playa
12.03.2010, 22:41
nerdesin artık gel

Uğurtan
12.03.2010, 22:42
Kendisinden dönse bile birşey beklemiyorum..

Bir mucize olmaz ise futbol hayatı bitme sürecinde..

Kaan
12.03.2010, 22:42
Her hafta Yattara'ya olan özlemim 10 kat daha artıyor..

Hüdai Pervaneli
12.03.2010, 23:33
Trabzonspor'dan sakatlığı tam geçmediği için Trabzon'a gelen menajeri aracılığıyla 15 gün ekstra izin talep eden Gineli futbolcu Ibrahima Yattara'ya izin verildi.
Yattara'nın, Fransa'daki doktoruyla görüşen bordo - mavililerin, doktorun, '10 - 15 günde daha kontrollere gelse iyi olur' demesi üzerine futbolcuyu gereken süreyi tanıdığı belirtildi.
Bu arada Yattara'nın, Trabzon'a dönüş süresinin normalde dün tamamlandığı vurgulandı.
Sezon başındaki Belçika kampında sakatlanan Yattara, devre arası kampı sırasında Fransa'da ameliyat olmuştu.

Enes Ünal Kaya
13.03.2010, 00:02
Yattara İzliomusun Maçları .. Senin Gibi Orta Açan Yok Be Koskoca Takımda

Ahmet Kuru
13.03.2010, 00:06
Hani diyorlar ya 5 maç oynayıp 10 maç yatıyor...
Senin o ortaların aklıma geldikçe...
Yat sen...
5 maç oyna 10 maç yat...

Mustafa Yılmaz.20
13.03.2010, 00:10
Nerdesin be İbo? Hepimiz özledik seni ... Seni bu hale getirenlere birşeyler söylemek istiyorum ama malum; forum kuralları...

Umarım döndüğünde yine ortayı Umut'a açmazsın.Sonra yine sen suçlanırsın.Futbolu burada bırakmanı istiyorum.Artık inşallah talibin falan çıkmaz

Bekir
13.03.2010, 01:24
Yattara Nerdesin Be Koçum....
Sen gittin gideli Kanatlarımız iş yapamaz oldu,Rakip takımlar rahat rahat atağa çıkar oldu...
Dön de şu izlediğimiz maçlardan zevk alalım...

Fatih Özkan
13.03.2010, 01:28
Ben bile özledim la...

Adil ÖZGÜR
13.03.2010, 01:33
Neredesin Kara bela, rüzgarın oğlu,
Şarkılar yazacak sana Kuzeyin oğlu,
Yiğitlik ayak altında hani Köroğlu,
İki çalım göster, anlatsın Toroğlu,
*-*
Birgün Trabzon senin için şiir isterse,
Adil bu çağrıya bir kalem gösterse,
Yazacağım şiirleri onlar bir bilse,
Sağından atıp, soldan Yattara gitse...
*-*
Varmı öyle bir futbolcu şuan kadroda,
Karnı şişip çekemeyene verelim soda,
Yattara iyileşiyor, siz anlayın o yolda,
Golleri sıralayacak Güneşin kadrosunda...

Ilelioglu
13.03.2010, 15:17
Ne zaman geliyorsun..??

Erkin Ekşi
14.03.2010, 06:11
nerdesin sari sacli nerde... bu takimi siradan bir anadolu takimindan farkli kilan sendin simdi bak ne hallerdeyiz...

Kazım Uzunboy
14.03.2010, 06:36
*-*
*-*

Ellerine sağlık Adil abi. :) :alkış: :alkış:

Keramettin
14.03.2010, 08:06
2-3 maç oynasa iyi olur bu sezon

Pshycologist41
14.03.2010, 09:37
*-*
*-*

:alkış::alkış::alkış:

stormtiger61
14.03.2010, 10:01
Beyler lutfen kendimizi kandirmayalim. Yattiara yaklasik bir yildan beri sakat, tek mac dahi oynamadi. Bu adamin futbol hayati bitti artik. Onun eski videolarini izleyip maziyi anmakla kendimizi kandiririz. Yattiara dan bize bundan sonra hicbir fayda gelmez. Onumuze bakalim, gercekleri gorelim.

Yattiara out Baris Memis in.

Keramettin
14.03.2010, 15:37
YATma YATma kalk oyna be adam :(

Hami_41
14.03.2010, 15:52
Çok özledim seni karabela dön artık...

Mert67
14.03.2010, 19:14
Yattara dön de amacımızın kalmadığı şu günlerde maç izlemek için sebebimiz olsun.
Sana kızmama rağmen dönmeni istiyorum artık.

Murat'
14.03.2010, 19:19
Seneye artık seneye.

sametaydin
14.03.2010, 21:23
Milan Baros un ayağı kırıldı geçen dönemin ortasında. Adam iyileşti sahalara döndü ilk maçında gol bile attı. Sen nerdesin be? Sene başından beri sakatsın. Ayağın mı kırıldı? Hayır ne oldu da bu kadar süre oynayamıyor bu adam. Barosu sahada görünce deli oldum ya.

Keramettin
14.03.2010, 21:31
2-3 hafta oynar İnşallah

alierhan
14.03.2010, 21:49
barosun ayapı kırılmıştı, üstelik yattaradan haftalar sonra ama adam iyileşti ve ilk maçında gol bile attı. biz hala yattaranın yurt dışından gelmesini bekliyoruz. bu saçmalıkta emeği geçen herkesi Allah'a havale ediyorum.

stormtiger61
14.03.2010, 22:32
Yattara bu takimdaki misyonunu tamamlamistir. Kendisine tesekkur edilmelidir. Gelecek sezonunun kadrosunda olmamali.

Atakan
14.03.2010, 22:51
barosun ayapı kırılmıştı, üstelik yattaradan haftalar sonra ama adam iyileşti ve ilk maçında gol bile attı. biz hala yattaranın yurt dışından gelmesini bekliyoruz. bu saçmalıkta emeği geçen herkesi Allah'a havale ediyorum.
Baros'u sakat sakat sahaya sürdüler ya.
O yüzden hemen sahaya döndü ve golünü attı.
Eğer sakat sakat oynamasaydı Baros golünü atamazdı ve sahaya çıkamazdı.

Salih Edip
14.03.2010, 22:55
Yattara bu takimdaki misyonunu tamamlamistir. Kendisine tesekkur edilmelidir. Gelecek sezonunun kadrosunda olmamali.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğu takdirde futbolu Trabzonsporda tamamlamalıdır.

Kubilay ŞAHİN
14.03.2010, 22:57
Korkuyorum sonun Sultan gibi olacak..

Başkalarının yanlışları sana biçiliyor ya o çok koyuyor..

İleli
15.03.2010, 03:58
benim arkadaslar yattarayi larocca diye bi discoda gormusler dun gece 2-3 manita ile takiliyormus orda...ben bu adamin o sanli formayi bir daha giyinmesini istemiyorum arkadas...

Gökhan Döner
16.03.2010, 09:14
benim arkadaslar yattarayi larocca diye bi discoda gormusler dun gece 2-3 manita ile takiliyormus orda...ben bu adamin o sanli formayi bir daha giyinmesini istemiyorum arkadas...

Gözümüzle görmedikten sonra söylenenlere inanmayalım.
Söylenenlerde doğruysa o zaman resim veya foto çekip fişekleyelim.
herkes neyin ne olduğunu bilir o zaman.Bizde kendi kendimizi kandırmayı bırakırız.

Mustafa Yılmaz.20
16.03.2010, 09:23
Gözümüzle görmedikten sonra söylenenlere inanmayalım.
Söylenenlerde doğruysa o zaman resim veya foto çekip fişekleyelim.
herkes neyin ne olduğunu bilir o zaman.Bizde kendi kendimizi kandırmayı bırakırız.
Aynı fikirdeyim.Koskoca kadroda bizi ayrıcalıklı yapan tek oyuncu bana göre.Yattara'ya 30 milyon € bonservis vermişiz gibi konuşulması tamamen saçmalık.Hemen satılsınmış.Kadroda hemen satılması gereken o kadar oyuncu varken, bonservisi Sezer Badur'un yaklaşık 1/20 si kadar olan Yattara'ya sıra gelmez.

Tarihimizde zarar etmediğimiz ender futbolculardan birisi.Yattara'nın sol bacağı kadar olamayacak Keita 7 milyon € ediyor.Yattara'yı sakat sakat oynatan ve "sahtekar" damgası vuranların değilde hala Yattara'nın suçlanması çok garip

cem arin
16.03.2010, 13:22

Senin arkadaslar ne yapiyormus diskoda yahu? Gunah degil mi diskoya gidiyor gencecik insanlar! Bak yattara günah isliyor,ayip ediyor terbiyesizlik yapiyor ancak simdi ben de snein arkadaslarina cok kizdim. ayip ayip... yapmasinlar böyle seyler...

Gökhan BAYRAK
16.03.2010, 14:06

vay anasını yaa, adam discoya gidemeyecek mi?

sanane kardeşim, discoya da gider, kiliseye de gider, kimseyi ilgilendirmez.

ayrıca ts nin son yıllarına baktığın zaman, yattara o formanın şanlı kalması hususunda çok şeyler yapmıştır...

Mustafa
16.03.2010, 14:11
Bu formayı Yattara giymesin,Sezer giymesin,Umut giymesin,Colman sıradan,Selçuk sürekliliği yok,Serkan sadece koşuyor,Tayfun olmaz,Engin şımarık,Alanzinho gönderilsin,Gabric zayıf kalıyorSong yaşlı,Egemen agır,Giray yeteneksiz.

Geriye kimse kalamdı herkesi harcadık.En iyisi ben giyeyim formayı ben oynayayım.Merak ediyroum bizim kadar futbolcularına haksız eleştirilerde bulunan başka taraftar topluluğu var mıdır ?

Erdem Koltuk
16.03.2010, 14:52
Bir erkeğin yanında görülen bayanlar "manita" oluyor senin zihninde bir de saçma sapan ahlak dersi veriyorsun buralarda.

O şanlı forma ile Yattara'nın discoya gitmesinin hiç bir bağlantısı yok.

İleli
16.03.2010, 17:27
vay anasını yaa, adam discoya gidemeyecek mi?

sanane kardeşim, discoya da gider, kiliseye de gider, kimseyi ilgilendirmez.

ayrıca ts nin son yıllarına baktığın zaman, yattara o formanın şanlı kalması hususunda çok şeyler yapmıştır...

ne demek sanane bu takim benimde takimim adama para odeniyor git iyiles gel diye adam discolarda siritiyor ne demek sanane, sanki yattarayi tanimiyoruz nekadar profesyonel bu adam hepimiz cok iyi biliyoruz bos bos kunusuyorsunuz farkinda degilsiniz, bu adama verdiginiz destegi mehmet yilmaza huseyine tayfuna verseydiniz ya..1 mac oynar 10 mac yatar yinede ibrahim yattara oley cekersiniz sizler, Allah yattara gibilerini Trabzona uzak tutsun insallah...yattara 3 senedir yan gelipyatiyor siz daha bekleye durun yattaranizi..

Samet Yildirim
16.03.2010, 18:07
Disco ya gitmeyen futbolcu mu var ?

Ferrari yeni geldi discolara gidiyor. Jo geldi 1 hafta sonra discoda yakalandi. vs. vs.

Guti nin aciklamasi var ben discoya simdi gitmicemde nezaman gidecem ?? baya oldu bunu söyleyeli.

Yattara gitmissede normal karsilamak lazim. Simdi gitsinde sonra lazim oldugunda gitmez :)

Salih Edip
16.03.2010, 18:11
adam ağrım var dedi ağrıyı ölçen alet mi var denildi. şimdi discoya gidince suç mu oldu.

anth
16.03.2010, 18:23
Son durumu hakkında ne t bilgiler var mı acaba?

Enes Ünal Kaya
17.03.2010, 00:02
40iSTCKVV9I

esirgolge
17.03.2010, 00:13
40iSTCKVV9I
Su golü her izledigimde tüylerim diken diken oluyor ,tekrar böyle golleri yattaradan görebilecekmiyiz?

Adem Erdoğan
17.03.2010, 00:37
40iSTCKVV9I

O golü tribünden izliyecektiniz aslında diyerekten artisliğimi de yapayım.:D

İlker ToSun
17.03.2010, 00:41
hayırdır yoksa yattara bu haftasonu oynayabilecek duruma mı geldi de bu disco muhabbeti alevlendirilmeye çalışılıyor

yoksa olmazdı böle haberler

uzak kalmışım gündemden :)

İlker ToSun
17.03.2010, 00:47

ben de aynı gece eyüp sultan da gördüm kurban kestiriyordu :)

giyebilir yani o şanlı formayı bence problem yok ;)

nesta61
18.03.2010, 19:09
Ayak bileğinden ameliyat olduktan sonra verilen alışma programını Belçika’da uygulayan İbrahima Yattara, Fransa’da kontrol olduktan sonra Trabzon’a dönecek.
Günde üç antrenman yapan Yattara’nın hızla iyiye gittiği belirtilirken yeniden eski gücene ulaşmasının fazla zaman almayacağı yönünde de bilgi verildi. Taka’nın Belçika’da bulup fotoğrafladığı Yattara Trabzonspor’un bütün maçlarını takip ettiğini belirterek “ Dışarıdan izlemek daha zormuş” diyerek sahalara döneceği günü büyük bir sabırsızlıkla beklediğini ifade etti.

GUNDE 3 IDMAN YAPIYORMUS NERDE KADINLAR'lami HAHAHAHA su bizim basin su bizim yonetim ah su benim cennet vatanim yokmu neguzelll valla .. bende yatarak milyonlar kazansam keske ...

ben belcikada yasiyorum hergun anvers sehirinde zencilerin bulundugu yerdeki gece mekanlarindan cikmiyor, 2hafta once carsida elini kolunu sallayarak gezerken gordum suratina bile bakmadim!! EN SON gecen hafta arkadasim gordu resim bile cekildi ark demiski seni gs ye transfer edelim YATTARA yok demis benim son duragim TRABZON... EEE ADAM BULMUS YAN GELIP YATIP PARA KAZANMAYI BIRAKIRMI TSYI.. ts yonetiminden hangi ALLAH kulu yanina gidip tedavisini gordu adam tatilini uzattikca uzatiyor ..

Kereşenli
18.03.2010, 19:35
Bu disko muhabbeti artık can sıkmaya başladı. Aramızda elinde herhangi bir kanıt olmamasına rağmen Yattara hakkında çok çirkin iddialar öne süren arkadaşlar var, buna ben yargısız infaz diyorum. Yattara'ya bu şekilde çamur atanları kınıyorum. Bir arkadaş Yattara'nın başka manitalar ile takıldığını söylüyor, bu adamın evli ve çocuk sahibi olduğunu unutmuş olmalısınız galiba? Yattara'yı çarşı da dolaşırken görmüşler, dolaşmayacak mı kardeşim? Belçika'da tedavi görüyor diye evden dışarı çıkmayacak mı adam?

Çok az kaldı, Yattara sahalara geri dönüyor ve bu kendi taraftarımızın ağzından çıkan çirkin sözlere en güzel cevabı sahada vereceğine inanıyorum.

Kara Bela. :alkış:

Mustafa
18.03.2010, 23:23
Yattara2nın Trabzonsporluluğunu sorgulayıp ts yazan zihniteyi kınıyorum.Sen ts yazarsan başkası ne yazmazki.

İlker ToSun
19.03.2010, 00:42
yattaranın diskoda kadınlarla olmasından rahatsızlık duyanlar diskoda erkeklerle mi takılıyor acaba çok merak ediyorum.

e öyle de olduğunu sanmıyorum, bırakın yattara da yaşasın hayatını :)

Kazım Uzunboy
19.03.2010, 01:57
Ooooooooooo İbrahima Yattaraaa ooooooooooo İbrahima Yattara tezahüratlarını özledik be Yattara.

nesta61
19.03.2010, 02:54
yattaranın diskoda kadınlarla olmasından rahatsızlık duyanlar diskoda erkeklerle mi takılıyor acaba çok merak ediyorum.

e öyle de olduğunu sanmıyorum, bırakın yattara da yaşasın hayatını :)

bak arkadasim PROFESYONEL bir futbolcuysan kendine bakicaksin , size bir ornek milan baros adam 4 AYDA DONDU sahalara niye cunku risk etmedi eger emre belezoglu gibi kucuk dusunen insanlar yarim yamalak sakat sakat cikarsa sahaya ciktigi ilk macta sakatlanma riski cok yuksektir bu yuzden yattarada eglencelere o disko benim bu disko senin derse sezon bitti kardesim son fener macinda macin adami olmus banane nerdeydi bu adama daha once!

Barış Mayda
19.03.2010, 03:05
oooooooooooooooooooooo ibrahim yattara ooooooooooooooooooooibrahim yattaraaaa

Bekir
20.03.2010, 01:43
bak arkadasim PROFESYONEL bir futbolcuysan kendine bakicaksin , size bir ornek milan baros adam 4 AYDA DONDU sahalara niye cunku risk etmedi eger emre belezoglu gibi kucuk dusunen insanlar yarim yamalak sakat sakat cikarsa sahaya ciktigi ilk macta sakatlanma riski cok yuksektir bu yuzden yattarada eglencelere o disko benim bu disko senin derse sezon bitti kardesim son fener macinda macin adami olmus banane nerdeydi bu adama daha once!
O adam Senin Sağlık komitendeki Cahiller tarafından Sakat olarak Sahaya sürülmesi istenerek Riske giren Futbol hayatına geri dönebilmek için Ameliyat olmaya gitmişti..

Şu sakatlık mevzusundan Yattara'yı suçlamayı bırakın;
Ayrıca istediği Diskoya da gider,Adam hayatını egzersiz yaparak mı geçiricek??

İlker ToSun
20.03.2010, 01:49

baros u tedavi edenler yattarayı tedavi etseydi yattara diskoda görüldüğü akşam diskoda değil kampta olurdu bilmem anlatabildim mi :rolleyes:

adam zaten top oynayamayacak durumdaysa tabii ki gezecek

bundan doğal ne olabilir

adama da hak verin yahu birazcık, garibim bakıyor kendisinden fersah fersah az yeteneği olanlar nerelerde oynuyor, adam ise nerelerde sürünüyor bir de üstüne ne muamele görüyor.

o içmesin de kim içsin, adamın sokaklarda şarapçı olmadığına dua edin :)

izzet
21.03.2010, 14:35
Son yillarda Hatirladigim tek GS Galibiyetlerinde bir Szymek, birde Sen vardin...

Szymek gitti, sende Varda Yoksun :`-(

Büyük MAclar Ekstra Oyuncularla Kazanilir, Seni Özledik....

Emirhan Çorumlu
21.03.2010, 14:45
ginede dogdu
trabzonlu oldu
ne zaman gelecektir
o
ne zaman gelecektir
o
bizim özledigimiz Ibo oooooooooooooooooo =)

Bekir
22.03.2010, 00:01
Bugün sahada Yattara olsaydı Gs'nin sol tarafı felç olurdu:)

mehmetdoğan
22.03.2010, 10:47
yattaranın ne zaman döneceğini bilen var mı arkadaşlar?

İlker ToSun
22.03.2010, 10:53
son derbi galibiyetini yattaranın muhteşem oyunu ve yine Onur un muhteşem oyunuyla kazanmıştık.

dün akşam Onur yine muhteşemdi ancak Yattara sahada yoktu

gözler seni de arıyor yattara dön artık, bu sene en azından bi 3-4 maç izleyelim seni

bak hem takım maç sınunda kolbastıda da zorluk çekiyor gel de onlara yeni figürler göster ;)

Sefa Murat Dokuz
22.03.2010, 12:46
Şu artist keitayı gördükçe gerçek yetenek yattara'yı daha bir özledim.

Samet Yildirim
22.03.2010, 13:39
yattara bu tempolu futbolda cok is yapar.

Osman Yavuz
22.03.2010, 13:44
Şu artist keitayı gördükçe gerçek yetenek yattara'yı daha bir özledim.
Bir de şu Keitayla Yattarayı kıyaslıyorlar ya ona da deli oluyorum.:)

Keramettin
22.03.2010, 13:47
Yok yok..Burak o ortaları açamayınca Yattara'yı hatırladım

Reha Demirbaş
22.03.2010, 15:05
Nisan ayında galiba başlıyacak hafif antremanlara bir ara öyle duymuştum..
Seni özlüyoruz..

bordo61
22.03.2010, 15:07
La Yattara diye bir futbolcumuz vardı dimi

:)

Mert Oğuzlu61
22.03.2010, 15:09
keita eğer satılmazsa önümüzdeki sezon görecek bu ülkenin gerçek kara belasını, ayağıma su geldi diye yere yatacak zamanında olmayacak, hatta daha erkende görebilir belli olmaz belki ligin son haftalarına doğru iyileşir en azından fb maçında yedek başlayıp sonradan girebilir :)

Alp Yavuz 13
22.03.2010, 15:10
ahhh yattara tam senlik maçtı ya :D

Fatih Özkan
22.03.2010, 22:29
Keita'yı senle kıyaslıyorlardı...
Gül geç (:

HeRqeLe-_61
23.03.2010, 08:47
ah yattara ah nerdesin sag'dan gelen ortalarını özledim ...

Gökhan Döner
23.03.2010, 09:11
ah yattara ah nerdesin sag'dan gelen ortalarını özledim ...

Aynen öyle kardeş adrese teslim ortalar hemde

alierhan
23.03.2010, 10:55
bu adam yakında futbolu bırakır demedi demeyin. iyileşeceği yok.

Mustafa
23.03.2010, 12:07
Yattara çok farklı adamsın.Başka biri olsa kesin kellen istenirdi.İşin içinde sen olunca herkes dört gözle bekliyor.Özledik ama harbiden özledik seni.

sessizkral_1
23.03.2010, 12:51
''YATTARA'YA 15 GÜN DAHA İZİN''
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hacısalihoğlu, Gineli futbolcu Ibrahima Yattara'ya tedavisi için ek izin verdiklerini belirterek, şöyle devam etti:
''Yattara'nın 8 Mart'ta bir kontrolü vardı. Daha önce doktoru, son kontrolden sonra Yattara'yı göndereceğini söylemişti. Ancak kulübümüzün doktoru ile Yattara'yı ameliyat eden doktorun görüşmelerinde, 15 günlük daha tedavi programı talep edildi. Bu görüşmeler sonucunda Yattara'nın doktoru, 'Futbolcuyu tekrar kontrol edip, ona göre çalışmalara başlayacak şekilde Trabzon'a göndereceğim' dedi. Tamamen doktorunun programındaki değişiklik nedeniyle gelişi gecikti. Zaten ameliyat olurken, teknik direktörümüz ile doktorların yaptığı görüşmelerde 'Bu sezon oynasa bile ancak son bir iki maça yetişir' denmişti.''

Adem Erdoğan
23.03.2010, 12:59
Fener maçına razıyım, tabi doktoru o zamana kadar izin talep etmezse.

Volkan
23.03.2010, 13:01
bu sene oynamaz artık heralde

Erbay
23.03.2010, 13:38
Senden sonra bir derbi maçı kazandık. Satın gitsin :D İyi ki yoktun, açtığın ortalara amuda kalkarak ayağının altıyla vurmaya çalışırlardı boşuna sinir olurduk.

ilhan
23.03.2010, 13:42
Burak'ın o yükselişini görünce Yattara aklıma geldi. Burak öyle yükselsin, Yattara her türlü topu ona nişanlardı topu. Burak da atardı golünü büyük ihtimalle. :)

Canberk
23.03.2010, 19:11
Az kaldı geliyo Yattaraam :)
Çok az kaldı Burağı gol kendini asist kralı yaptırmasına

seydisehir1
23.03.2010, 19:15
Ruya orta Saha ve forvet:::

teo

gabric colman papy alan yattara

dusunebiliyormusunuz.... Aman allahim

Mustafa Ayazoğlu
23.03.2010, 19:22
Ne Burak nede Sekan , Yattara nın bölgesi hep eksik !

Mustafa ÖZDEMİR
23.03.2010, 21:23
Ne Burak nede Sekan , Yattara nın bölgesi hep eksik !
evet.onun yokluğunu her zaman arıyoruz...

Özgür Yazıcı
24.03.2010, 10:09
yattaranın ne zaman döneceğini bilen var mı arkadaşlar?

Yattara'ya 15 gün izin

Sezon başındaki Hollanda kampında sakatlanan ve ameliyat olan İbrahim Yattara'ya tedavisi için 15 gün daha izin verildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, 8 Mart’ta kontrolü yapılacak olan futbolcuyu ameliyat eden doktor ile kulübün sağlık heyetinin görüşmeleri sonucunda, ek bir tedavi programının talep edildiği ifade edildi. Gineli yıldızın ancak sezonun son iki maçında görev alabileceği belirtildi.

Kaynak : Fanatik

Tolga_61
24.03.2010, 10:29
Kupa finalleri ne zamandı ki.O zamana yetişirmi

Murat'
24.03.2010, 10:35
Kupa finalleri ne zamandı ki.O zamana yetişirmi

Abi ne kupa finali, gelecek seneye yetişsin de öpüp de başımıza koyalım.Bir ay önce bir hafta sonra Trabzon'a gelecek deniliyordu halen yok ortalarda Yattara.Yattara Trabzon'a ayak basmadan hiçbir habere inanmayın.Trabzon'a da bir ay sonra gelir herhalde.

peker61
24.03.2010, 10:40
Bu seneyi unutalım bari seneye adam gibi hazırlanıp gelse..

Erdem Keser
24.03.2010, 10:58
Ben razıyım beklemeye.Yeter ki canlı gözlerle futbolu bırakmadan bir sezon doya doya seyredelim Yattara'yı.Çok şanslıyız aslında böyle bir yıldızı canlı gözlerle seyretme imkanı bulduğumuz için.Çok şey anlatacaz çocuklara onunla ilgili.Kendisini izleyemeyen alt nesil gerçekten şanssız.
Böyle bir yeteneği seyretme şansı bulduğum için kendimi şanslı görüyorum.Bir daha belki de onun gibisi gelmeyecek bu lige.
Geri dön Yattara:)

Ahmet Pulusoğlu
24.03.2010, 11:02
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_mq_Yattara_araba01.jpg

Yattara'ya taciz!

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı olan Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara, Belçika'da gece eğlenmek için gittiği bir barda sözlü tacize uğradı.

Ocak ayının başında Fransa'da sağ ayak bileğinden ameliyat olan ve uzun süredir takımdan ayrı olan Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'nın adı bir taciz olayına karıştı. Ameliyat sonrası Belçika'ya ailesinin yanına giden Yattara'nın, gece bir barda eğlenirken Trabzonspor taraftarı olduğu belirtilen kişilerce sözlü şekilde taciz edildiği öğrenildi. Bordo-mavili taraftarların Gineli oyuncuya, "Takımın sana ihtiyacı var. Sen burada vur patlasın, çal oynasın gününü gün ediyorsun. Sakatsan evde yat dinlen. Arkadaşların çalışırken utanmıyor musun sabahlara kadar gezmeye?" diyerek sataştıkları gelen haberler arasında.

'FOTOĞRAFIMI PAYLAŞMAYIN'
Bu sırada araya girenlerin tartışmanın büyümesini önledikleri belirtildi. Kendisine yapılan sözlü taciz karşısında çok sakin kaldığı kaydedilen Yattara'nın, taraftarlarla uzun süre konuşarak gergin havayı dağıttığı ve gönüllerini aldıktan sonra birlikte fotoğraf çektirdiği ifade edildi. Yattara'nın bardan ayrılırken taraftarlardan, "Ne olur burada çektirdiğimiz fotoğrafları kimseyle paylaşmayın. Çok zor durumda kalırım" ricasında bulunduğu öğrenildi. Öte yandan Trabzonspor yönetimi, Yattara'nın parasında 600 bin Euro'luk indirime gitmişti.

15 GÜN DAHA GELMEYECEK
Bu sezon Süper Lig'de sadece 3 maça çıkan Yattara, 9 Ocak'ta bıçak altına yatmıştı. O tarihten bu yana ortalarda görünmeyen Gineli, ligde en son 23 Ekim'de Kayseri maçında oynadı. Dün Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu kulüp doktorunun, Yattara'yı ameliyat eden doktorla yaptığı görüşme sonrası, Gineli oyuncuya tedavisi için 15 günlük ek izin verdiklerini söyledi.

Kaynak: Sabah

Özge
24.03.2010, 11:03
Yattara gelmeden yıpratma işlemleri başladı:)

İlker ToSun
24.03.2010, 11:06
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_mq_Yattara_araba01.jpg

Yattara'ya taciz!

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı olan Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara, Belçika'da gece eğlenmek için gittiği bir barda sözlü tacize uğradı.

Ocak ayının başında Fransa'da sağ ayak bileğinden ameliyat olan ve uzun süredir takımdan ayrı olan Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara'nın adı bir taciz olayına karıştı. Ameliyat sonrası Belçika'ya ailesinin yanına giden Yattara'nın, gece bir barda eğlenirken Trabzonspor taraftarı olduğu belirtilen kişilerce sözlü şekilde taciz edildiği öğrenildi. Bordo-mavili taraftarların Gineli oyuncuya, "Takımın sana ihtiyacı var. Sen burada vur patlasın, çal oynasın gününü gün ediyorsun. Sakatsan evde yat dinlen. Arkadaşların çalışırken utanmıyor musun sabahlara kadar gezmeye?" diyerek sataştıkları gelen haberler arasında.

'FOTOĞRAFIMI PAYLAŞMAYIN'
Bu sırada araya girenlerin tartışmanın büyümesini önledikleri belirtildi. Kendisine yapılan sözlü taciz karşısında çok sakin kaldığı kaydedilen Yattara'nın, taraftarlarla uzun süre konuşarak gergin havayı dağıttığı ve gönüllerini aldıktan sonra birlikte fotoğraf çektirdiği ifade edildi. Yattara'nın bardan ayrılırken taraftarlardan, "Ne olur burada çektirdiğimiz fotoğrafları kimseyle paylaşmayın. Çok zor durumda kalırım" ricasında bulunduğu öğrenildi. Öte yandan Trabzonspor yönetimi, Yattara'nın parasında 600 bin Euro'luk indirime gitmişti.

15 GÜN DAHA GELMEYECEK
Bu sezon Süper Lig'de sadece 3 maça çıkan Yattara, 9 Ocak'ta bıçak altına yatmıştı. O tarihten bu yana ortalarda görünmeyen Gineli, ligde en son 23 Ekim'de Kayseri maçında oynadı. Dün Trabzonspor Asbaşkanı Hacısalihoğlu kulüp doktorunun, Yattara'yı ameliyat eden doktorla yaptığı görüşme sonrası, Gineli oyuncuya tedavisi için 15 günlük ek izin verdiklerini söyledi.

Kaynak: Sabah

yok bence bu haber fazla etki yaratmaz, diskoda kadınlarla olduğunu yazmamışlar haberde.

diskoda kadınlarla olunca çok dokunuyor birilerine :)

Adem Erdoğan
24.03.2010, 11:06
Yattara gitmiş yatmağa.:D

Gökhan Döner
24.03.2010, 11:23
Satmaktan başka şansımız kalmadı bence
Bu saatten sonra bu adamda dikiş tutturamassınız.

Keramettin
24.03.2010, 13:47
Özledim yaa gelse de yatırıp kaldırsa ;)

Reha Demirbaş
24.03.2010, 14:33
Ne olurs aolsun sahalara dönsünde başka bişey istemiyorum özledim :)

Cem Balcı
24.03.2010, 14:39
Özledim yaa gelse de yatırıp kaldırsa ;)

benim artık bundan ümidim yok.

Keramettin
24.03.2010, 16:06
benim artık bundan ümidim yok.
Benim de yoktu fakat Şenol Hoocanun gelmesiyle tekrar umutlandım :)

Tolga Kurt
24.03.2010, 16:22
Yattara gelmeden yıpratma işlemleri başladı:)

Aynen öyle. .

Osman Yavuz
24.03.2010, 17:06
Bu haberi geçen gün burada yazan bir arkadaştan esinlenerek yaptıklarını düşünüyorum.

vyno
24.03.2010, 17:18
Yattarada insan sakat diye eğlenmicek mi sanki adam 24 saat idman yapacak :) bırakın eğlensin :) iyileşsin maça çıksın oynasın yeter gerisi hikaye:=)

karatasof
24.03.2010, 17:21
Yattara'nın bar muhabbetleri- 72
Radyo tiyatroları gibi mubarek.
Her daim anlatılır.
Her daim dinleyicileri bulunur.

Keramettin
24.03.2010, 19:25
OoOoO İbrahim Yattara OoOoO çok islerdim duymak.

Soner
25.03.2010, 00:58
Bu haberi geçen gün burada yazan bir arkadaştan esinlenerek yaptıklarını düşünüyorum.

osman arkadasim haberi yaptiran benim. Adam sabaha karsi cikti diskodan, sakat ayagiyla oyle bir dokturuyoduki inanamazsin. 2 ay once ameliyat olmus fakat futbol ve Trabzonspor umurunda bile degildi. Eger kendine adam gibi baksaydi simdi oynuyor durumda olabilirdi yada en azindan antremanlara baslamis olabilirdi ama yattara bu, sen ben onun icin onemli degiliz, onun derdi gezmek tozmak eglenmek ve parasini alip yatmak. Bu olayda 14 subat pazar gunu oldu, belcikanin lier sehrinde.

KAUNAS
25.03.2010, 01:03
yattarası mı kaldı artık.bu adamdan ümit kesilmeli.aslında yönetim sözleşmesini uzatmamalıydı.bu sene yok adam,seneyede futbola alışmasını bekleriz,o sezonda gider.
yöneticilerin hiç mi bu işlere kafası basmaz arkadaş!

bangkook_61
25.03.2010, 05:18
osman arkadasim haberi yaptiran benim. Adam sabaha karsi cikti diskodan, sakat ayagiyla oyle bir dokturuyoduki inanamazsin. 2 ay once ameliyat olmus fakat futbol ve Trabzonspor umurunda bile degildi. Eger kendine adam gibi baksaydi simdi oynuyor durumda olabilirdi yada en azindan antremanlara baslamis olabilirdi ama yattara bu, sen ben onun icin onemli degiliz, onun derdi gezmek tozmak eglenmek ve parasini alip yatmak. Bu olayda 14 subat pazar gunu oldu, belcikanin lier sehrinde.

Arkadaşım diskoya gitmek, dans etmek, kızlarla takılmak ya da artık her ne halt yediyse Yattara o gün futbol oynamakla aynı şey mi ? Benimde 14-15 yaşındayken dizlerim ağrıyodu. Sokakta yürüdüm koştum dans ettim bir çok şeyi yapabiliyordum. Ama gel gör ki topa vuramıyordum. Vurduğum zaman büyük acı çekiyordum. Ve şutlarım Hüseyin den halliceydi. Merdiven çıkamıyordum biliyor musun aynı zamanda ? Ama dışardan bakınca domuz gibiydim. Ama 20 tane merdiveni çıkınca yere yığılacak gib oluyordum bazen. Yattara belki numara yapıyordur kimbilir ama adama numara yapıyosun dedik ayağında kırık çıktı unutma.

İlker ToSun
25.03.2010, 12:33
*yattara sakatmı? evet sakat
*yattara futbol oynayabilir mi? hayır oynayamaz

*bu iki soru ve cevabını bize kim söylüyor? doktor söylüyor

*onun sakatlığı konusunda ona iftira atanların (başkan dahil) bundan daha birkaç hafta önce yalanları ortaya çıktı mı? evet çıktı

*peki yeryüzündeki her insan gibi, her profesyonel gibi, yapmakla yükümlü olduğu işi yapamayacak veya yapmak zorunda olmadığı dönemlerde eğlenmek onun da hakkı mı? evet hakkı

daha neyi konuşuyorsunuz bir türlü anlamıyorum ya, bir bar muhabbetidir geldi gidiyor. Yattara'nın sahalara dönüşü artık yaklaşıyor, tabi o yaklaştıkça yine uydurma haberler çoğalıyor, işin saçma yanı bu haberlere bizim içimizden de çanak tutanların bulunması.

2010'un BMN'inde hala daha "yattara-disco" konuları konuşuluyor ya ne desem boş valla.

bu "barlarda manitalarla takılıyo" lafıyla verilen haberlere de da ayrı bir ayar oluyorum, hakikaten de bunları söyleyenlerin barlarda erkeklerle takıldığını düşünüyor insan. Şu haberlerdeki "manita" vurgusu öyle düşündürüyor ister istemez

yattara barlarda erkeklerle takıldığı gün bu haber niteliği taşır ama diğeri haber niteliği taşımaz. gazeteciliğin de bir numaralı kuralıdır köpek insan ısırırsa doğal birşeydir ama insan köpeği ısırırsa işte o bomba haberdir.

Allah bilir bu tayfa hala daha "yattara katar'a gitmek istiyordu, parayı görünce biz sattı" da diyordur, şaşırmam yani :)

Kadir
25.03.2010, 12:39
Yattara filmi bitti galiba.. Bundan sonra ne verebilir muamma..

Osman Yavuz
25.03.2010, 13:12
Şunu anlayamadım Sabah gazetesine bu bilgiyi siz mi verdiniz?

Keramettin
25.03.2010, 13:56
Biz değil bi Şenol Hoca karar versin.

Murat'
25.03.2010, 22:21
15 gün sonra muhtemelen yeni bir açıklama yer alır gazetelerde Yattara'ya 15 gün ek izin diye.

İlker ToSun
25.03.2010, 22:21
gel de orta yap be ibo :)

Keramettin
25.03.2010, 22:44
gel de orta yap be ibo :)
Aynısını yazacaktım :D

unique
25.03.2010, 22:45
Gel de dağıt ortalığı, özledik seni.

Samet Yildirim
25.03.2010, 23:13
Burak iyi isler yapyior ama sen gel ortalari ögret yeter :)

Alibeyoglu
25.03.2010, 23:16
su oynana antalyaspor macinda bide yattara sahada olsaydi macin sonucu ne olurdu diye düsündüm

mehmets61
25.03.2010, 23:29
ankaraspor maçında sahada olacakmış hatrick yapar hatta:):D

TSezgin61
26.03.2010, 02:18
alanzinho topu sürerken sanki sag kanattan sen bindirecekmissin gibi gözlerim seni ariyor be kara bela

Hqmi
26.03.2010, 09:36
Ne zaman iyileşecek bu adam ya? :( Şimdi gelse bile gelecek sene zar zor alışır.

stormtiger61
26.03.2010, 09:37
Ibrahima Yatti ara. :)

Gökhan BAYRAK
26.03.2010, 10:58
yattara bugün gelmiş diye bir duyum aldım, hadi hayırlısı...

Hakan Karadirek
26.03.2010, 15:28
Hosgeldin Yattara ,,

Trabzonspor'un Gineli yıldızı Yattara Trabzon'a geldi....

Ayağından ameliyat olan Yattara Trabzon'â gelerek takımıyla birlikte bugün ilk idmanına çıktı.

Salih Edip
26.03.2010, 15:30
Hosgeldin Yattara ,,

Ayağından ameliyat olan Yattara Trabzon'â gelerek takımıyla birlikte bugün ilk idmanına çıktı.

vay be mutlu oldum nedense :)

EROS87
26.03.2010, 15:31
Yattara Trabzonspor idmanında
26 Mart 2010 / 15:12

http://www.haber61.net/images/news/yattara1.20100326153120..jpg

Antalyaspor'u 2-0 mağlup eden Trabzonspor Kayseri ile ligde oynayacağı maçın hazırlarına başladı.
Bordo mavililer teknik direktör Şenol Güneş nezaretinde Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde bir çalışma yaptı.

Antalyaspor karşılaşmasında forma giyen futbolcuların ayrı çalıştığı antrenmana Belçika'dan dönen Yattara'da katıldı.

ŞOV YAPTI
Yaklaşık olarak 6 ay sahalardan uzak kalan Yattara, bugün Trabzon'a dönerken takımla birlikte çalışmaya katıldı.
Yattara antrenmana çıkışında yine şov yaptı. Takım arkadaşları sahada toplandıktan sonra sahaya çıkan Gineli önce guruba üçlü çektirdi sonrada onlarla teker teker tokalaştı.

aaahmet61
26.03.2010, 15:33
bu adama bayılıyorum.harika ya.

Mustafa
26.03.2010, 15:34
Hoşgeldin Karabela :)

nbay
26.03.2010, 15:37
iyi tatil yaptı aslında,birazda çalışsın şimdi,yazın daha tatil matil vermemek lazım buna

Salih Edip
26.03.2010, 15:37
Teoyla tanışın kaynaşın bakalım :D

Adem Erdoğan
26.03.2010, 15:44
Yattara geldi yatmağa.:D

Ne zaman oynamaya başlar acaba.

ilhan
26.03.2010, 15:47
Şimdi bizim doktorlar çıkıp "hiçbir şeyi yok oynayabilir" demesinler sakın???

Dip not: Başkanın Yattara konusunda "tıbbi hata yapıldı" demecinden sonra sağlık ekibimiz görevine devam etmektedir.

Emirhan Makul
26.03.2010, 15:51
Hoşgeldin Kara Bela.

Taner Tonbil
26.03.2010, 15:52
senol hocayla oyuncular bi baska oynuyorlar.. (Serkan,Onur,Alan vs.)
belki yattarada eski gibi olur ve süper bi hücüm hattimiz olur

peker61
26.03.2010, 16:12
Hiç bişe yapmasa takıma moral veriyo hoşgeldin kara bela :)

Özge
26.03.2010, 16:15
Hoşgeldin Yattaraaaaaa:)Çok özledik seni.İdmanda görmek bile çok güzel:)

Kadir
26.03.2010, 16:16
O kadar ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. Artık o eski Yattara kadar değeri yok gözümde.

Osman Yavuz
26.03.2010, 16:18
Efsane geri döndü.;)

Great White
26.03.2010, 16:23

Oynadığı, kurtardığı, şov yaptığı maçları falan geçtim, takıma verdiği şu moral ve ortama kattığı sinerji bile aldığı parayı sapına kadar hak ettiğinin kanıtıdır. Kulübe psikolojik moral depolayacak bir adam alsak en az Yattara kadar maaş alır zaten..

Kaldı ki hiçbir futbolcunun kolay kolay kabul etmeyeceği garanti para indirimine gitmişken kendisini çekemeyen bazı kımıl zararlılarına inat seni seviyoruz be koçum..

Hoşgeldin, sefalar getirdin. Senin varlığın yeter :ok

Tangerine Dream
26.03.2010, 16:30
Sezon bitmeden tam olarak iyileşir inşallah, onu sahada görmeyi çok özledik.

Hasan Ayvenli
26.03.2010, 16:31
Formda bir Yattara'nın olduğunu düşünüyorum bu takımda. Kim durdurabilir bu takımı kim? :)

Mustafa
26.03.2010, 16:32
Ankaragücü maçına yetişsede izlesek.Özledik karabelayı

OLCAY ÇAKIR
26.03.2010, 16:34
Sakatlık döneminde, genellikle kilo alınır ama almamış..
Çalışmış demek ki, her türlü:)

Hüseyin Bağdat
26.03.2010, 16:35
Bu sene hiçbir maçta oynamasın yine sakatlanmasın sonra. Önümüzdeki sene iyi ve formda Yattara bize çok şey katar. Seneye sakatlık sorunu yaşamadan takıma büyük katkısı olur inşALLAH.

Yattara ve Alan aynı anda oynarsa ve ikiside gününde olursa vay rakiplerin haline:)

Great White
26.03.2010, 16:35
Çalışmış demek ki, her türlü:)
Her türlü derken?

:D

OLCAY ÇAKIR
26.03.2010, 16:38
Şaka bir yana, hakikaten kilo falan yok adam da...
İşleyen demir misali Soner:)
2 hafta sürmez sahaya sürer kendini bu adam...

Salih Edip
26.03.2010, 16:40
hiç olmadı yedeğe alıp blöf yaparız rakiplere :D

Ali Tunahan Güllü
26.03.2010, 16:40
Hoşgeldin Kral:)

Tolga Kurt
26.03.2010, 16:44
Çok özledik bea Antremanda ve yedekler arasında görsem bikere yeter xD

Mustafa
26.03.2010, 16:45
Bu haber neden resmi(!) sitemizde yer almaz bunu anlamıyorum.

Serdar Ersoy
26.03.2010, 16:46
Bende anlamıyorum gerçekten uyuz oluyorum resmi siteden önce başka bir sitede haber görünce :mad:

Tolga Kurt
26.03.2010, 16:47
Bu haber neden resmi(!) sitemizde yer almaz bunu anlamıyorum.

Resmi site çalışanları tüm haberleri bianda yüklüyolar xD

Tangerine Dream
26.03.2010, 16:49
Artık orada ne dediyse, ne yaptıysa Şenol Güneş'i bile nasıl güldürmüş.:)

Osman Yavuz
26.03.2010, 16:50
Son 10 dakika koy oynasın.2 kişiyi başına toplamazsa adam değilim.:)

Serdar Ersoy
26.03.2010, 16:51
Bu arada yattara'nın dönüşü beni şaşırttı... :)

Bir daha hiç dönmüyecek gibi gelmişti bana :o

Özge
26.03.2010, 16:51
Video olsa da izlesek ya:)

karatasof
26.03.2010, 16:54

Yattara bu işte.
Futbolcusundan Teknik Heyete tüm takımı almış karşısına üçlü çektiriyor.
Takımın neşesi.
Umarım tam olarak iyileşir.
Ve O mükemmel tekniği ile gözlere ve gönüllere ziyafet çeker.
Bekliyoruz seni Sürmeneli....

Tolga Kurt
26.03.2010, 16:54
Video olsa da izlesek ya:)

Senden bi video bekliyorum :D

Erbay
26.03.2010, 16:59
Futbolcudan öte bir şey bu Yattara :)

Özge
26.03.2010, 16:59
Senden bi video bekliyorum :D
İdmandaki videodan bahsetmiştim ben:D

Birtan Karaman
26.03.2010, 17:02
Yattara'nın Nisan ayının ortalarında takımla birlikte çift kalelerde yer almaya başlayacağı öğrenildi.

Erol Koç
26.03.2010, 17:05
Resmi sitede Yattarayı görünce benimde neşem yerine geldi.Yattarayı çok özlemişiz.
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-8C8I4M1U.jpg

Ali Yerlikaya
26.03.2010, 17:13
Kara belam cok özldik seni yaaa benim icin Sov = Yattara, futboldan zevk almami futboldan son yillarda sogumamamin tek nedeni...

Özge
26.03.2010, 17:13
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-1K7W0F0H.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-6O4R6T3I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-5P8X7E8P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-4G1S3B4E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-5K2X4Z8E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-6W6K9M3Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-4G1K4M0B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-7I1R0Y0I.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-1H8T0C1F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-4J1M4O8T.jpg

Tolga Kurt
26.03.2010, 17:15
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-1K7W0F0H.jpg

Yaa nekadar sempatik :D

Enes Ünal Kaya
26.03.2010, 17:18
oOoOOo İbrahim Yattaraa OoOoOO :D Hoşgeldin Yattaaaraa :)

Celil Köse
26.03.2010, 17:19
Hoşgeldin Kara Bela..:)

Mahmut Baran
26.03.2010, 17:20
süpersin sen yavv :) antrenmanda takımın moralini düzeltsin yeter bize oynamasa da olur :D:D

ilhan
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-6O4R6T3I.jpg

Herkesin keyfi yerinde, yine Yattara : ))
Bizi de bu sezon güldürmedi, yine Yattara : ))
Böyle gelmiş, böyle gitmez Yattara : ))
Fener maçında yüzümüzü güldür, güldür be Yattara :D

Paksoy
aaa yattara geldimi bu fotolar yenimi

Süleyman Eruyar
26.03.2010, 17:22
Ulan ne sempatik adam yahu :)

Paksoy
26.03.2010, 17:22
özge bu fotoların videosu varmı

Tolga Kurt
26.03.2010, 17:23

Fotolar resmi siteden alıntı video koyar Ts tv. Ama nezaman kim bilir. xD

Adem Erdoğan
26.03.2010, 17:24
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-4J1M4O8T.jpg

Şu fotoğraf bile birçok şeyi ifade ediyor aslında.

Yunus Emre SEYHAN
26.03.2010, 17:26
Fb ile oynayacağımız final maçında Yattara gibi oynasın yeter :)

HeRqeLe-_61
26.03.2010, 17:26
uLan Yattara özLedim Lan Seni nerde o sagdan adrese tesLim ortalar ah uLan ah...

Seni en kısa zamanda sahada 61 numaralı formayLa gol attıgın günlerLe görmek isitiyoruz...

OooOOOooOoO İBRAHİM YATTARA oOOoOoOOoOOooOo

OLCAY ÇAKIR
26.03.2010, 17:27
Ayağına sağlık Yattara:)
Her türlü..

Ömer Kibar
kara bela geri döndü :)

Dursun Kaplan
Şenol hocamı bile gülümsetiyor. :)

Mahmut Baran

Resmi sitede var fotolar

Fatih Özkan
26.03.2010, 17:48
Trabzoncell'den mesaj geldi hemen tüm tanıdıklara haber verdim :D
Hoşgeldin Yattara (:

güneyli
26.03.2010, 17:52
Gelişi bile heyecanlandırdı.Bir de sağlam yattarayı oynarken görürsek değmeyin keyfimize..Alem adamsın vesselam..

Samet Yildirim
26.03.2010, 17:52
Asigim ben bu adama ya :D

Baskan olsam ömür boyu mukavele. Ölene kadar Trabzonsporda tutarim bir sekilde...

Hosgeldin ibo

Birtan Karaman
26.03.2010, 17:54
Gelişi bile heycanlandırdı ya , Bide bu adamın iyileşmesini bekle bekleyebilirsen :(

Hoşgeldin Yattaraaa , Seviyoruz Seniii :)

a f s
26.03.2010, 17:55
İdmana çıkması bile nasıl bir enerji veriyor farkında mısınız?

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-4G1K4M0B.jpg

Haberi kime gösterdiysem yüzünde bir gülümseme oluştu.

Bir de o bitiren çalımları ve ortaları ile sahalara döndüğünü düşünün.

Oyy, oyyy....

Kereşenli
26.03.2010, 17:55
Hoşgeldin, inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşup maçlara çıkarsın.

Birtan Karaman
26.03.2010, 17:56
Yendiğimiz maçlar'da Kolbastı oynamak için gelir girer sahaya valla çok enerjik gördüm. :D

M.Kılıç50
26.03.2010, 18:07
offf Yattara offf...
Ne Kadar Özlemisim meger seni...
nesem yerine geldi be :)

En Kisa Sürede sahalara Dön Kara Bela...

Cem Kıran
26.03.2010, 18:08
Hoşgeldinnn rakiplerin karabelasıııııııııı:):)

Murat 61
26.03.2010, 18:11
Bu kadar iş stresinin üstüne iyi geldin be Yattara.

Az da olsa tebessüm,

Güzel oldu, güzel.

Hoşgeldin Yattara.

a f s
26.03.2010, 18:11
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-1K7W0F0H.jpg

Yattara insanların hele Trabzonspor taraftarının gönlünü nasıl kazanacağını biliyor. Takım için oynar, bu kadar uzak kaldığı ve özlediği futbolu oynarsa bu taraftar onu yine baştacı yapar.

Uzak kaldığı zaman içinde düşünmek için bol zamanı olmuştur.

Bir idmana çıkması bile bu camiaya bu kadar enerji katmışken daha fazlasını bekliyoruz.

Çünkü yapabilirsin.

Olcay Çakır'ın dediği gibi futbolcu biraz havalı olmalı ve hava katmalı.

Bekir
26.03.2010, 18:19
Şükür kavuşturana...

İnşallahbir an önce sahalarda görürüz...

Orhan Aydın
26.03.2010, 18:23
Vallahi İbo'yu özledik:)

ilhan
26.03.2010, 18:24
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=69978

Ahaha teknik ekibi geçtim Şenol hoca bile "birrrr ikiii üçç " diyor. :D

Samet Yildirim
26.03.2010, 18:26
Bu hafta ilk 11 de olmali :D okadar costum yani :)

ibrahima yattara ohooooooooo

UğuR
26.03.2010, 18:28
Fotoğraflara bakınca insan gülümsemeden edemiyor ...
Zaten bizi hep böyle kandırmıyor mu? :)

Orhan Aydın
26.03.2010, 18:30
Sahiden kupayı aldırsa şöyle ne güzel olur:)

ahmetto
26.03.2010, 18:33
Özlemişiz seni Kara bela Hoşgeldin.Tez zamanda sahalarda seni görürüz inşallah

Erdal
26.03.2010, 18:34
Hani büyükler "eşşoğlu eşşek" diye sever ya...Öyle diyesim geldi :)....Ulan Yattara....:)

Hüdai Pervaneli
26.03.2010, 18:38
Özledik be seni kara bela

Ahmet Kuru
26.03.2010, 18:45
Özlemişiz gerçekten:)

İlker Akçay
26.03.2010, 18:49
Hoşgeldin be Karabela.Severim seni ama bu kadar özlediğimi hiç düşünmüyodum,fotoğrafları görünce sevinçten gözümden yaş geldi:)Dön artık eski günlerine uçur bizi Yattara,Alemin Kralı Yattara:).

Selman
26.03.2010, 18:50
Video süper.

Adamım hoşgeldin.

Fener kupa finalinde sana ihtiyacımız olacak.İçinden geçtiğin Carlos yok ama idare et artık :)

Özge
26.03.2010, 18:51
Video süper ya:D

Takımımızla birlikte uzun bir aradan sonra çalışma imkanı bulan Yattara, “Futbolu çok özledim. Benim işim bu. Çok uzun zaman oldu futbol oynamayalı. Trabzonspor’u, futbolcu arkadaşlarımı, antrenman sahasını, futbol topunu, taraftarlarımızı, formamı, 61 numarayı, kolbastıyı çok özledim. İnşallah en kısa sürede işimi yapmak için sahalara döneceğim” dedi.

Biz de seni özledik:)

Kaan
26.03.2010, 19:05
Ulan Yattara. :)

Valla videoyu izledim, neşe doldu içim resmen. :rolleyes:

Dön sahalara artık; dön, dön, dön..

Emre ÖZTÜRK
26.03.2010, 19:06
Vallahi özlemişim yahu bu adamı :D

Mustafa Yılmaz.20
26.03.2010, 19:25
Eve geldim ve spor sitelerine bakıyordum.Bir an Yattara'yı görünce acayip şaşırdım ve mutlu oldum.Çok özlemişiz be İboo...

Artık bir an önce sahalara dönmen dileğiyle... İdmana çıkması bile beni bu kadar mutlu ettiyse, tamamen hazır olup maça çıkmasını düşünemiyorum

Kazım Uzunboy
26.03.2010, 19:26
Eski günlerine dön artık Yattara. :)

Hqmi
26.03.2010, 19:26
Özlettin kendini be takımın neşe kaynağı. :)

Fatih Özkan
26.03.2010, 19:28
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=69978

Ahaha teknik ekibi geçtim Şenol hoca bile "birrrr ikiii üçç " diyor. :D

Bu adam neşe kaynağı ya :D

Canberk
26.03.2010, 19:32
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-1K7W0F0H.jpg

Yattara insanların hele Trabzonspor taraftarının gönlünü nasıl kazanacağını biliyor. Takım için oynar, bu kadar uzak kaldığı ve özlediği futbolu oynarsa bu taraftar onu yine baştacı yapar.

Uzak kaldığı zaman içinde düşünmek için bol zamanı olmuştur.

Bir idmana çıkması bile bu camiaya bu kadar enerji katmışken daha fazlasını bekliyoruz.

Çünkü yapabilirsin.

Olcay Çakır'ın dediği gibi futbolcu biraz havalı olmalı ve hava katmalı.

İşte bu hoşgeldin karabela :)

kudu_61
26.03.2010, 19:35
videoyu izledim gözlerimin içi güldü hoşgeldin kara belam hoşgeldin idmanda görmek bile yetti bana şimdilik (hocam Allah rızası için şu barışa moral ver)yattarayı gördüğüme ne kadar sevindiysem barışın fotolarını görünce bi o kadar üzüldüm çok mutsuz çok moralsiz duruyor her fotosu öyle artık çok belli oluyor......
hoşgeldin yattarammmm

Kaan
26.03.2010, 19:47
Ne avatar, ne de duvar kağıdı olarak kullanılabilir ama hatıra olarak kalsın ;

http://img547.imageshack.us/img547/3817/yattarauclu.jpg

Halit Akyüz
26.03.2010, 20:05
Herşeye rağmen seviyoruz seni.

İlker ToSun
26.03.2010, 20:54
işte yattara'nın neden bir fenomen olduğu bu videoda ve bu resimlerde gizli.

hoşgeldin

rakiplerin karabelası, bizim ise siyah incimiz

inşallah daha nice yıllar bizimle olursun.

sen, senin değerini bilmeyen vefasızlara aldırma, biz senin yanındayız ve senin samimiyetine güveniyoruz, onlara en güzel cevabını da sahada futbolunla vereceğine eminim.

ha bu arada sadece futbolla hayat geçmez boş zamanlarda manitaları da ihmal etme ha, o ayrı bu ayrı :)

bunca zaman futbol oynamadıktan sonra bu fizik ile aramıza katılmanda onlara da bir teşekkür etmemiz lazım galibaa :)

discolarda gezdiysen de helali hoş olsun adamım

Ali Tunahan Güllü
26.03.2010, 21:00
Ne avatar, ne de duvar kağıdı olarak kullanılabilir ama hatıra olarak kalsın ;

http://img547.imageshack.us/img547/3817/yattarauclu.jpg

Eline sağlık Kaan çok güzel olmuş:)

bahadır2561
26.03.2010, 21:01
hosgeldin alemin kralı...

bingolts
26.03.2010, 21:07
vallah fotoları izlerken ne çok güldüm Allah iyiliğini versin senin

Murat'
26.03.2010, 21:11
Sonunda döndü kara bela Trabzon'a.

Artık ne olursun sadece işini yap Yattara.

Gelecek sene sana ihtiyacımız var.

Osman Pervaneli
26.03.2010, 21:15
hosgeldin yattara ! :)

Oğuz B.
26.03.2010, 22:26
Her şeye rağmen bitanesin Yattara..
Yuvana hoşgeldin..

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3951-1K7W0F0H.jpg

Öztürk Adem
26.03.2010, 22:29
Cok ozledık be cok . Bu takım senınle bambaska .:D

oulcan_ts
26.03.2010, 22:32
Hoş geldin

Sefalar getirdin :))

Bekir
26.03.2010, 22:32
Yarın ebir gün Yattara çömlekçiye gitmiş haberleri düşer Buraya:)

ilhan
26.03.2010, 22:37
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3951-5P8X7E8P.jpg

Sanki Trabzonspor'a yılın bombası bir transfer yapılmış gibi bekliyor tüm futbolcular. Oysa ki gelen ailenin en yetenekli, en becerikli ama en haylaz ve en şımarık futbolcusu... Ama başta Şenol Güneş gibi bir isim olmak üzere genç futbolculardan en tecrübeli futbolcuya kadar herkese orada bekliyor. Çok şey anlatıyor bu fotoğraf, çok şey. :)

Emre B.
26.03.2010, 22:46
Adam takımın moral kaynağı resmen.Oyuncular, Yattara gelsinde eğlenelim diye bekliyolar resmen.

ilhan
26.03.2010, 22:50
Sadece oyuncular mı Emre'cim? :)

Keramettin
26.03.2010, 22:52
Adam hayata küsmüştür bee :(

iso_4939
26.03.2010, 22:53
hadı be gardasım ıyılesde gercek trabzonsporu seyredelım...

Samet Yildirim
26.03.2010, 23:00
Yattara yi para karsiliginda satmak dogru olmaz. Süs olarak olsa bile kalmali.

Emre7
26.03.2010, 23:02
ohh bee !
sonunda geri döndü!
yav, iyi de şimdi kadroda kimi kesecek, burak mı, umut mu, colman mı, ceyhun mu ?

Zafer Fidan
26.03.2010, 23:27
Fark ettinizmi bilmiyorum ama videonun basinda maskotun orda ne isi var :D Takimla idmana mi cikiyor :D

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=69978

Fatih YAZICI
26.03.2010, 23:33
Havan yeter kara bela..

Mustafa ÖZDEMİR
26.03.2010, 23:52
gelir gelmez şovunu yaptı yine. artık sahadada şov bekliyoruz ondan...

Mustafa Ayazoğlu
26.03.2010, 23:55
1 ay içinde hazır olur inş.

Ufuk Bayraktar61
26.03.2010, 23:59
senin, maraton yattara tarafından atağa kalkmanla aynı anda, maratonun yol tarafı ucundan başlayıp maratonun deniz tarafı ucunda biten, o meksika dalgasını özledim...hoş geldin be olum..sana ne kadar sövsekte sevdiğimizdendir bilesin. nihayetinde Trabzonluyuz :)

Ufuk Bayraktar61
27.03.2010, 00:07
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=Videolar

buda resmi siteden yattara şov:)

Halit Akyüz
27.03.2010, 01:21
Hemen Alioğlu'na haber vermek lazım Yattara geldi diye. O yeni bir ''Yattara'yı imha planı'' hazırlamıştır.

Fatih Özkan
27.03.2010, 01:23
Önceden bilet satılırken;
"Yattara tarafı" diye satılırdı...
İnşallah o günlerdeki gibi oynaman dileği ile...