PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Bekir
12.12.2009, 00:56
ortada konu yok ki, doğruluğu ne kadar belli bilinmez densiz bir adamın oyuncumuza attığı bir laf var.

benim yazdığım o yazı hiç alıntı yapılıp tartışılacak bir yazı değil. çünkü olay şu senin açından, tanımadığın bir adam tanımadığın bir başka adamın bir lafından rahatsız olup dile getiriyor ama sen de bundan rahatsız oluyorsun. O zaman haklısın hakikaten ilginç insanlar var.
Benim rahatsız olmam o anlatımın içinden o cümleyi çekip alman,adamın söylediği gayet normal bir şey ve futbolcunun yüzüne söylenmemiş bir şey,yani ortada atılan bir laf yok...

Neyse başlıkta tartışılcak o kadar konu varken boş muhabbet oldu....
Asıl tartışılması gereken Can Karyagdının söyledikleri....

Emirhan Makul
12.12.2009, 00:57
anlayamadım ?

Yattara'yı protesto edenlere tepki göstermeyin döverler diyorum yani hatırlatayım dedim istanbulda dövdülerde hatırlattım sadece dövüyorlar bizzat gördüm.

İlker ToSun
12.12.2009, 01:03
Benim rahatsız olmam o anlatımın içinden o cümleyi çekip alman,adamın söylediği gayet normal bir şey ve futbolcunun yüzüne söylenmemiş bir şey,yani ortada atılan bir laf yok...

Neyse başlıkta tartışılcak o kadar konu varken boş muhabbet oldu....
Asıl tartışılması gereken Can Karyagdının söyledikleri....

yattarayla ilgili o kadar palavra var ki ortada bu sefer o yazıdan laf atılma olayını cımbızla çekesim geldi.

yoksa bu başlığın yarısından çoğu boş muhabbetle dolu zaten, çünkü bu başlığın hali tam bir deli bir kuyuya taş atmış misali, bu arada bu lafla kastım havaalanı olayını yazan arkadaş değil. elbet ona da bunu fısıldayanlar vardır onun uydurması değildir. uyduranlar başkasıdır ama sıkmaya başladı artık yattara hakkında çıkan haberler ve burda anlatılan kanıtsız olaylar.

bu taraftar artık yattarayla ilgili televizyondan görüntüleri görmedikçe hiç bir habere inanmamayı öğrenmesi lazım

atomania
12.12.2009, 03:12
yattarayla ilgili o kadar palavra var ki ortada bu sefer o yazıdan laf atılma olayını cımbızla çekesim geldi.

yoksa bu başlığın yarısından çoğu boş muhabbetle dolu zaten, çünkü bu başlığın hali tam bir deli bir kuyuya taş atmış misali, bu arada bu lafla kastım havaalanı olayını yazan arkadaş değil. elbet ona da bunu fısıldayanlar vardır onun uydurması değildir. uyduranlar başkasıdır ama sıkmaya başladı artık yattara hakkında çıkan haberler ve burda anlatılan kanıtsız olaylar.

bu taraftar artık yattarayla ilgili televizyondan görüntüleri görmedikçe hiç bir habere inanmamayı öğrenmesi lazım

Yahu bu adamin günahini almayim de ama belki Ingiltereye gitmek istemiyor nedeni belki Kontrollardan ter temiz cikmasi olabilirmi? Yani hic bir sakatligi yani bundan öncekide uydurma oldugu ortaga cikacak diyemi?

İlker ToSun
12.12.2009, 10:21
Yahu bu adamin günahini almayim de ama belki Ingiltereye gitmek istemiyor nedeni belki Kontrollardan ter temiz cikmasi olabilirmi? Yani hic bir sakatligi yani bundan öncekide uydurma oldugu ortaga cikacak diyemi?

eğer önceki sakatlığı uydurmaysa bundan zarar görmesi gereken yattara değil yönetimdir. bu bir yönetim rezaletidir. ama ben yattaranın sakat olduğuna inanıyor ve biliyorum, hatta bir resmi vardı sağ ayak bileği siyah bir bandajla sarılıydı, bileğin nasıl şiş olduğu orda dahi anlaşılıyordu.

Zeki Akyol
12.12.2009, 13:21
fener macında oynamalıydı !

Emorfo_55
12.12.2009, 13:28
Yattara : Sezon başından bu yana sakatlığı nedeniyle takımdan uzak kalan İbrahima Yattara, İngiltere'ye gönderilmesine anlam veremediğini söyledi. Gineli futbolcu, "Sakat olduğum zaman idmana ve maça çıktım. Ama şimdi iyiyim. İngiltere'de kontrolden geçeceğim" dedi

BAHADIR33
12.12.2009, 13:36
Yattara : Sezon başından bu yana sakatlığı nedeniyle takımdan uzak kalan İbrahima Yattara, İngiltere'ye gönderilmesine anlam veremediğini söyledi. Gineli futbolcu, "Sakat olduğum zaman idmana ve maça çıktım. Ama şimdi iyiyim. İngiltere'de kontrolden geçeceğim" dedi
burada bir yalan var.
ya Yattara yalan söylüyo ya da haber yalan.
Yattara çıkığı maçtan önce "iyiyim" dediği için maça çıkardılar. Sakatım dediği halde zorla oynatılacak hali yok.

Erbay
12.12.2009, 13:39
burada bir yalan var.
ya Yattara yalan söylüyo ya da haber yalan.
Yattara çıkığı maçtan önce "iyiyim" dediği için maça çıkardılar. Sakatım dediği halde zorla oynatılacak hali yok.

Bazen körlere yol göstermek lazım sözü yönetime söylenmişti. Yönetim Yattara'nın oynaması için baskı yapmış Broos'a. Broos da Yattara'yı oynattı ve 20.dakikalarda çıkardı. Maç sonu bu sözü söyledi. Yattara antremanlarda tek ayakla oynuyor dedi Broos ayrıca. Yani sakat sakat oynadı Yattara.

BAHADIR33
12.12.2009, 13:42
Bazen körlere yol göstermek lazım sözü yönetime söylenmişti. Yönetim Yattara'nın oynaması için baskı yapmış Broos'a. Broos da Yattara'yı oynattı ve 20.dakikalarda çıkardı. Maç sonu bu sözü söyledi. Yattara antremanlarda tek ayakla oynuyor dedi Broos ayrıca. Yani sakat sakat oynadı Yattara.

"Yattara iyiyim dedi" şeklinde haberler o zaman da vardı. şimdi de var. yani biryerde yanlışlık var..

Mustafa ÖZDEMİR
12.12.2009, 17:54
kaldık belaya bu adamla...

miaksoy
12.12.2009, 18:16
Sari saclarini deli gonlume baglamisim cozulmuyor Yattara Yattara
Gozlerim gormuyor aklim sasiyor Yattara Yattara Yattara

Emre7
12.12.2009, 18:19
Trabzonspor taraftarının tarihinde en çok katlandığı oyuncu -yerli yabancı-

cihan uçar
12.12.2009, 18:25
ayağı kırılanlar iyleşti
bizim gözümüz hala yollarda...

Ilelioglu
12.12.2009, 23:38
Ikinci yari iyi bir Yattara bekliyoruz yoksa sezon sonu senin icin iyi gözükmüyor.:)

61_Serhat_61
13.12.2009, 08:06
kara bela...
gözler seni ariyor...
yesil saha seni bekliyor...
neredesin sen...
dön geri...

Murat'
13.12.2009, 13:06
Eğer ikinci yarıya yetişme gibi bir niyeti yoksa sözleşmesi askıya alınsın.

ilhan
13.12.2009, 13:08
Katılıyorum Murat.

Beşiktaş'ın Delgado'nun sözleşmesini askıya aldığı gibi bizde alabilirdik. Tabii nerden bilecektik ki şu sakatlığın bu kadar ciddi bir sorun olacağını.

Anıl C
13.12.2009, 15:09
1 ağustos 2009'da yattara için yazdığım bir mesaj:
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2506816&postcount=14297

şimdi sakatlığından dolayı 2 hafta oynamaz
ardından form bulması 2. dönemi bulur
üstüne bi transfer dedikodusuyla aklı karışır
bunlar olurken bakmışın lig bitmiş
aslında bu yazdıklarım 6 senenin özeti
ama suç sende değil
bu taraftarda...

Mustafa ÖZDEMİR
13.12.2009, 15:12
2.yarıya yetişsin .başka bişey istemiyoruz...

mehmetali61_55
13.12.2009, 20:14
yattara diye bir futbolcu olduğunu unutacaz sanırım ben tamamen ümidi kestim ondan satılsın diyecem ama kimsede almaz onu daha ne yapalım her zamanki gibi bekliyecez

magicyattara
13.12.2009, 22:25
Trabzonspor taraftarının tarihinde en çok katlandığı oyuncu -yerli yabancı-

Neyine katlanmış taraftar?

Adam geçen sezon 26 maç oynadı,taraftara sorsan 5 maç oynadı demez.
Bu yıl sakat,tribünler ona besteyle küfrediyor.

Geçelim bu işleri.
Kimsenin kimseye katlandığı falan yok.
Oynarsan iyisin,oynamazsan veya kötü oynarsan kalayı yersin..

Bekir
13.12.2009, 22:43
Yattara bu sezonu saymazsak 6 sezonda 167 lig maçına çıkmış bir oyuncu,29 tane de gol atmış....
Sadece ligde Sezon da ortalama 28 maça çıkmış,ortalama 5 gol atmış,yüksek de asist ortalaması var...
Araştırın bakalım son 10 yılda hangi yabancı bu kadar istikrarlı olarak Süper Ligde oynamış..

İlk defa böyle sakatlık geçiriyor,bazı şeyleri abartmayalım...

Sefa Murat Dokuz
13.12.2009, 22:47
Yattara 2.devre umarım her maçta oynarsın.

_SeRKaN_
13.12.2009, 23:00
fener maçına yetişecekmi bari....

Fatih Özkan
14.12.2009, 01:25
Artık seni aramıyor gözlerim...

Uğur Ö.
14.12.2009, 10:18
Yüzünü unutturduğu kesin gitsede üzülmem artık

Mustafa ÖZDEMİR
14.12.2009, 13:43
Yattara bu sezonu saymazsak 6 sezonda 167 lig maçına çıkmış bir oyuncu,29 tane de gol atmış....
Sadece ligde Sezon da ortalama 28 maça çıkmış,ortalama 5 gol atmış,yüksek de asist ortalaması var...
Araştırın bakalım son 10 yılda hangi yabancı bu kadar istikrarlı olarak Süper Ligde oynamış..

İlk defa böyle sakatlık geçiriyor,bazı şeyleri abartmayalım...
istatistik olarak en iyi futbolcularımızdan birisi.ama artık iyileşsin .gözler onu arıyor...

TameRHan
14.12.2009, 16:40
diskocu bu maçtada oynamaz

Emirhan Makul
14.12.2009, 17:14
Kendisine bir tepkim yok Yattara yattaradır ama sanırım Futbol hayatı bitti,bu sakatlıktan kurtaracağını zannetmiyorum.

karatasof
14.12.2009, 17:18
Ulan İbo,daha ne istiyorsun.
Yönetimimiz seni İngiltere'ye tatile yollamış.,
Git kafana göre takıl.
Gez,dolaş,barlara takıl.
Hevesini al.
Ondan sonra akıllı usulu geri gel.
İlk defa bu Yönetim akıllı bir iş yapacak onu da sen engelliyorsun.

TheRapZoNe
14.12.2009, 21:44
ortada konu yok ki, doğruluğu ne kadar belli bilinmez densiz bir adamın oyuncumuza attığı bir laf var.

benim yazdığım o yazı hiç alıntı yapılıp tartışılacak bir yazı değil. çünkü olay şu senin açından, tanımadığın bir adam tanımadığın bir başka adamın bir lafından rahatsız olup dile getiriyor ama sen de bundan rahatsız oluyorsun. O zaman haklısın hakikaten ilginç insanlar var.

http://img709.imageshack.us/img709/2029/img0001t.jpg

Sen sen ol hayatta tanımadığın kişilere karşı mesafeli ol kendinden fazla emin olupta onlara hakaret edeyim deme. Zira bu örnekte de olduğu gibi o kişi kanıtıyla gelir seni rezil eder olduğun yerde kalırsın.

magicyattara
14.12.2009, 22:05
Ne var resimde?
Yanında ki karısı.

TheRapZoNe
14.12.2009, 22:10
Önceki mesajları okumayanlar ve konudan haberi olmayanlar için baştan anlatalım en iyisi.
Yattara elinde çiçeklerle havalimanında karısını karşılamaktadır ama girilmesi yasak olan yerde ısrarla bekler. Görevli onu dışarıda beklemesi konusunda uyarır ama Yattara şımarık hareketlerle dışarı çıkmamakta diretir. Türkçe ve ingilizce olarak 'Sen Kimsin' diye bağırır. Karısı yanına gelir ve onu ayırmayı dener ama nafile..Sonrasında polisler gelir ve Yattara dışarı çıkar..

Kereşenli
15.12.2009, 11:42
Trabzonspor'da Yattara dönemi bitti, bunun farkına varalım artık. Sakatlığı geçse bile bir daha asla eski Yattara olmayacak, sadece ismiyle rakibini ürkütür fakat bize fayda sağlayamaz. Şu an Trabzonspor'un parasını yemekten başka hiç bir şey yapmıyor!

Özge
15.12.2009, 15:49
Yattara İngiltere'ye gitti

Trabzonspor'da sağ ayak bileğinden sakatlığı bulunan Gineli oyuncu İbrahima Yattara, kontrolden geçmek amacıyla İngiltere'ye gitti.

Trabzon'dan ayrılan İbrahima Yattara'nın, kulüp doktoru Hakan Ayaz ile birlikte Londra'ya gittikleri bildirildi. Gineli oyuncunun Londra'da Dr. Nat Padhiar başkanlığındaki hekim grubu tarafından konsültasyona tabi tutulacağı, buna göre elde edilecek verilere göre oyuncunun tedavi şekline yön verileceği kaydedildi.

Lig Tv

Osman Yavuz
15.12.2009, 15:51
Ne zaman dönecek acaba?

Sinem Yılmaz61
15.12.2009, 21:40
Insallah artik iyilesirsin Ibo.

Murat'
15.12.2009, 21:58
Umarım İngiltere'den dönüşünde şu zamanda sahalara dönebilir lafını duyabiliriz.

Özkan
15.12.2009, 22:58
Dr. Hans-Müller Wohlfart'a gitselerdi keşke. Horoz ibiği, at kanı vs. ile iyi edip yollardı Yattara'yı.

Serdar A
15.12.2009, 23:15
Dr. Hans-Müller Wohlfart'a gitselerdi keşke. Horoz ibiği, at kanı vs. ile iyi edip yollardı Yattara'yı.

Özkan , kan dopingi yasaklı değil miydi ?

Sen bilirsin . Futbolda emin değilim ama çoğu branşta uygulaması yasak . Zamanında SSCB az madalya toplamadı .

:)

Wohlfhart'da Türk futbolundan kazandığı parayı , Bayern'den kazanmamıştır . Türkiyeden bir profesörümüzü bu adamın yerine koyamadık .

Özkan
15.12.2009, 23:46
Kanı ekleme veriyor ve bu doping sayılmaz. Yattara konusunda artık alternatif tıp saçmalığına bel bağladık ya, yanarım da ona yanarım.

Bekir
15.12.2009, 23:51
2. yarı İnşallah eski performansına dönersin,Fatih ve Yattara transferi bu takıma çok iyi gelir..

Erkin Ekşi
16.12.2009, 02:01

Sen sen ol hayatta tanımadığın kişilere karşı mesafeli ol kendinden fazla emin olupta onlara hakaret edeyim deme. Zira bu örnekte de olduğu gibi o kişi kanıtıyla gelir seni rezil eder olduğun yerde kalırsın.

adam oyle bir olay olmadi dememiski neden rezil olsun?. yattara hakkinda yapilan binlerce spekulasyon var bunlara sahit olmamissan zaten trabzonsporu takip etmiyorsum demektir.
insanda hakli olarak yattara hakkinda bir olay cikarsa tv goruntusu olmadan inanmam diyor... kaldiki bir tane resim koymussun o resimde ben saldiran yattarayi laf adan haciyi falan goremiyorum. videosunu cikart havaalani guvenlik kamerasindan falan onu izledikten sonra inanirim ben o arkadasta inanir.

cem arin
16.12.2009, 02:11
Önceki mesajları okumayanlar ve konudan haberi olmayanlar için baştan anlatalım en iyisi.
Yattara elinde çiçeklerle havalimanında karısını karşılamaktadır ama girilmesi yasak olan yerde ısrarla bekler. Görevli onu dışarıda beklemesi konusunda uyarır ama Yattara şımarık hareketlerle dışarı çıkmamakta diretir. Türkçe ve ingilizce olarak 'Sen Kimsin' diye bağırır. Karısı yanına gelir ve onu ayırmayı dener ama nafile..Sonrasında polisler gelir ve Yattara dışarı çıkar..

simarik hareketler senin yorumun mu yoksa oradaki herkez ayni kaniya mi vardi? Aaaa ne simarik bir yattara bu bu mu dediler?
kücük sehirlerdeki havalanlarinda böyle seyler olur hep kaldi ki olayi budenle gündemde tutmanin anlamini merak etmiyor degilim!

Yattarayi sevmedigini anladik.

Samet Yildirim
16.12.2009, 13:43
Özkan Sümer diyorki...

"YATTARA'YI SAHAYA DÖNDÜRMEK İÇİN GEREKLİ İŞLEMLER YAPILMADI"
Şener, kendi başkanlığı döneminde takıma kazandırdığı Yattara'nın iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirterek, "Yattara'nın bu seneki oynamayan görüntüsü sakatlıklarıyla ilgili. Yattara'yı iyi tahlil edemedik. Yani Yattara'yı sahaya döndürebilmek için gerekli işlemlerin yapılmadığı kanaatindeyim. Yattara'yı değersizliğe mahkum edipte ondan sonra, 'Gitsin' demek yanlışlığına düşmememiz lazım. Sağlık sorunlarının giderilmesinin ardından iyi bir Yattara'yı pazarlamak çok daha uygun olur" dedi.

DHA

Benim burda bas bas bagirdigim olayi Özkan Hoca söylemis tebrikler...Daha acik konusabilse kim bilir ne dicek...

erkankoc
16.12.2009, 15:09
yattara hala bizim oyuncumuzmu ya:)

Reşit
17.12.2009, 12:28
yalan haberin önder sitelerinden olan malum site yattaradan olumlu haber var başlığı altında ilk gelen haberlerin kötü olduğunu söylüyor. la akıllılar yazdıklarınızıdamı okumuyonuz

Yattara'dan Haber Var
17 Aralık 2009 / 10:10
Trabzonspor'un tedavi için İngiltere'ye gönderdiği Yattara'dan olumlu haberler geldi.

Trabzon ve Gine’deki tedavilerden bir sonuç çıkmaması üzerine yönetim tarafından son çare olarak İngiltere’ye gönderilen İbrahima Yattara’nın ilk kontrollerinden pek umut verici sonuçlar çıkmadı. Deneyimli futbolcunun bir operasyon geçirme ihtimalinin belirdiği öğrenildi. Yattara’nın sakatlığı ile ilgili muayene ve görüntülemelerin süreceği belirtilirken, konunun hafta sonuna kadar netleşmesi bekleniyor

Orhan Aydın
17.12.2009, 12:58
Standart liege maçından sonrası için bütün aktörlere alkışlarımı yolluyorum.:alkış:

Anıl C
17.12.2009, 14:50
işin ilginç tarafı fm 2010'da yattaranın sakatlığı 4-5 ay gözüküyo.
harbi adamlar iyi tahmin yürütmüş.

TheRapZoNe
17.12.2009, 15:02
Yattara'yı sevebilirsiniz ama yaptığı yanlışı savunmanız yersiz. Zira ben Yattara'yı sevmediğimi bile söylemedim.

Sadece, havalimanında görevini yapmakta olan gariban bir görevliye kendi sosyal konumunu kullanarak üzerine gitmesi ve kabadayı tavırlarla hareket etmesi ( ki karısı gelip ayırmasaydı büyük ihtimalle görevliyi tokatlayacaktı ) ben ve benim gibi sağduyulu vatandaşlar için tasvip edilmeyecek davranışlardır. Ben bunu dile getirdim.

Ayrıca polisler geldikten sonra usluca yasak bölgeden uzaklaşması sonrasında milletin arasından birisinin 'yattara gitti yatmağa' esprisini büyütmeniz de başka bir acayiplik.

Not : siz siz olun yanlış yapanı kelime oyunları yaparak bile olsa savunmayın, emrolunduğu gibi dosdoğru olun

Orhan Aydın
17.12.2009, 15:28
Therabzone abi o mesele nedir?

Samet Yildirim
17.12.2009, 15:40
Yattara Kısa Zamanda Sahalar'da
17 Aralık 2009 / 13:15
Trabzonspor' un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara, kulüp doktoru Hakan Ayaz ile birlikte Londra'da Dr. Nat Padhiar başkanlığındaki hekim grubu tarafından konsültasyona tabi tutuluyor.

Trabzonspor' un Gineli futbolcusu İbrahima Yattara, kulüp doktoru Hakan Ayaz ile birlikte Londra'da Dr. Nat Padhiar başkanlığındaki hekim grubu tarafından konsültasyona tabi tutuluyor. Yapılan ilk kontrol de Yattara'nın durumunun iyi olduğu ve kısa zamanda sahalara geri döneceği de vurgulandı. Dr. Nat Padhiar, Yattara'ya son bir kez daha konsültasyon uygulaması yapacağı ve durumu da bundan sonra kesin bir netlik kazanacağı kaydedildi. Bu konsültasyonun sonucu da iyi çıkarsa Yattara'nın, ikinci yarı hazır hale gelebileceği belirtildi.

Kaynak: http://trabzonunsesi.com/images/news_source/62.jpg

Mesut
17.12.2009, 20:05
ben özledum ula senı kara bela gel artık

mehmet83
18.12.2009, 00:14
Yattara'yı sevebilirsiniz ama yaptığı yanlışı savunmanız yersiz. Zira ben Yattara'yı sevmediğimi bile söylemedim.

Sadece, havalimanında görevini yapmakta olan gariban bir görevliye kendi sosyal konumunu kullanarak üzerine gitmesi ve kabadayı tavırlarla hareket etmesi ( ki karısı gelip ayırmasaydı büyük ihtimalle görevliyi tokatlayacaktı ) ben ve benim gibi sağduyulu vatandaşlar için tasvip edilmeyecek davranışlardır. Ben bunu dile getirdim.

Ayrıca polisler geldikten sonra usluca yasak bölgeden uzaklaşması sonrasında milletin arasından birisinin 'yattara gitti yatmağa' esprisini büyütmeniz de başka bir acayiplik.

Not : siz siz olun yanlış yapanı kelime oyunları yaparak bile olsa savunmayın, emrolunduğu gibi dosdoğru olun
Kimse Yattara'yi benim kadar sevmesin. Ama soyle bi kafamda canlandirinca, TheRapZone arkadasimizin anlattigi olay hicte Yattara'nin yapmayacagi bisey degil. Ama soyle bisey de var. Yattara'nin konumunda biz olsak biz de ayni seyi yapardik muhtemelen. Turkiye'de bulundugu mercileri kendi cikari icin kullanan o kadar kisi var ki, Yattara'nin yaptigi devede kulak kalir. Saha icine gelirsek, ben Yattara'dan bu sene umidimi kestim. Gelecek sene eger satilmazsa Senol Hoca'nin ondan alabildigi en yuksek verimi alacagini dusunuyorum. Ama buyuk ihtimalle seneye bizimle olmayacaktir. O kadar uzun sure gozlerden uzak kaldiki, onsuz Trabzonspor hayal edemeyenler bile onu unuttu. Neyse herseyin hayirlisi diyelim.

Kazım Uzunboy
18.12.2009, 09:44
İbrahima Yattara sezonu kapatıyor!

Tedavi için İngiltere'ye giden İbrahima Yattara'dan Trabzonspor Yönetimi'ni ve taraftarını üzecek haberler geliyor...

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm814953.jpg

Doğru tespit ve tedavi programı uygulanamayan Bordo-Mavili oyuncunun ameliyat olma ihtimalinin yükseldiği, konuyla ilgili olarak yönetimin de bilgilendirildiği kaydedildi. Gineli’nin ameliyat olması halinde her şey yolunda giderse en az 2-2.5 ay sahalardan uzak kalacağı, bu tip durumlardaki ürkekliği bilinen Yattara’nın sahalara dönmesinin ise neredeyse sezon sonunu dahi bulacağı ileri sürüldü. Kontrolleri süren 61 numaranın sahibinin de moralinin hayli bozulduğu öğrenildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

magicyattara
18.12.2009, 11:44
Uygulanamayan doğru tedavi,yani yanlış tedavi.
Biraz daha ciddiye alınması lazım bu adamın.
"Sen iyisin,numara yapıyorsun" tavrı,hangi hipokrat yemini yapana yakışır.

2 haftada döner demişlerdi.
Sezonu kapattı adam.

Suç kimde?

bestrafer
18.12.2009, 11:45
Sezonu açmış mıydı da, kapatacak? Nerede bundan 3-4 sene önceki Yattara? Ben sahada Yattara resitalini özledim.

Hekimoğlu
18.12.2009, 12:00
Gözden ırak olan gönülden de ırak olur demiş atalarımız.Yattara taraftarın eski sevgisini bulamaz eskiden göndermeye kalksan taraftar kazan kaldırırdı ama şimdi çok azının umrunda olur.

Zeki Akyol
18.12.2009, 12:05
Umarım erken döner sahalara lakin bana ınandırıcı gelmıyor... bence sezonu kesın kapar seneyede gıder...

seyyah61
18.12.2009, 12:40
Uygulanamayan doğru tedavi,yani yanlış tedavi.
Biraz daha ciddiye alınması lazım bu adamın.
"Sen iyisin,numara yapıyorsun" tavrı,hangi hipokrat yemini yapana yakışır.

2 haftada döner demişlerdi.
Sezonu kapattı adam.

Suç kimde?
Baskanin aciklamasina göre tam tersi bir durum söz konusu.
Yattara iyiyim diyor, doktor degilsin diyor.
Gecen sezon da agrim var diyordu, doktor bir seyi yok diyordu.
Ya Yattara'da bir terslik var, ya da doktorda.

Özge
18.12.2009, 12:48
Kime,neye inanacağız şaşırdım artık.

M.S.SOFU
18.12.2009, 13:27
yav zaten ümidi kestik
gitsin bir sene
dinlensin gelsin

Serdær
18.12.2009, 13:29
FATİH TEKKE VE YATTARA KONUSU

Sadri Şener, Fatih Tekke'nin transferi, Yattara'nın ise sakatlığı konusundaki gelişmeleri ise şöyle açıkladı:

''Fatih Tekke ile ilgili bin 712. cevabımı veriyorum. Fatih Tekke'nin kendi kulübünde kalıp kalmayacağı belli olduğu an transferinin bitmesi çok kolay. Öyle de olacağını umuyorum. Trabzonspor'a yakın diyebilirsiniz. Yattara'nın ise kendisinin 'sağlamım' demesiyle bu iş olmuyor. Doktorun 'sağlam' demesi lazım. O konuda da bir iki gün içerisinde net bir sonuç ortaya çıkar.''

Ertan 51
18.12.2009, 13:32
Günebakış Yattara kısa sürede aramızda olacak der,fanatik ise sezonu kapattı der,
ben başka bir şey derim öteki başka,Yattara sen neymişin be kendini de oyuncak ettin bizi de.

Ahmet Karadeniz
18.12.2009, 19:02
http://www.kanald.com.tr/Program/Detail.aspx?programId=13 beyaz show kimi görmek istiyorsunuza Yattara yazalım:)

28TS61
18.12.2009, 19:05
http://www.kanald.com.tr/Program/Detail.aspx?programId=13 beyaz show kimi görmek istiyorsunuza Yattara yazalım:)

trabzonspordan ibrahima yattarayi görmek istiyoruz.

diye yazdim :D

Samet Yildirim
18.12.2009, 19:13
Ameliyat olmasi gerekiyorsa yönetimin yaptigi tedavi ortadadir gerci simdi den ortada ya neyse...

leavemealone
18.12.2009, 19:32
Hani iyiydin yattara ? Hani sen iyiydinde yönetim seni zorla gönderiyordu kontrole ???
Ama durun simdide ingiliz doktorlar suclu cikar kesin . Hep baskalari cikiyor zaten suclu ama yattaramiz hep hakli...
Ahh yattara ahh kendinide bitirdin bizide .

Samet Yildirim
18.12.2009, 19:35
http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2251/216/50/1452073175/n1452073175_210119_1573.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=210120&id=1452073175)
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2251/216/50/1452073175/n1452073175_210118_1297.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=210119&id=1452073175)
http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2251/216/50/1452073175/n1452073175_210110_6742.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=210109&id=1452073175)

cem arin
18.12.2009, 19:42
Kulübün icinden hatta benim icin trabzonsporun en önemli beyinlerinden Özkan sümer itiraf ediyor yanlis tedavi kurbani oldugunu ancak yattara düsmanlari bunu anlamak istemiyor!
Kardesim bu adam yanlis tedavi ve tedavisizligin kurbani olmusutr!
Hadi vurmaya devam edin abaliya.
nasil insanlarsiniz sizler yahu! Anlmiyor musunuz,anlayamiyor musunuz yosa anlamak mi istemiyor sunuz?benim kanimca siz anlayip anlamamazliktan geliyorsunuz! Isinize gelmiyor! Size hep bir kurban lazim.

Serdar A
18.12.2009, 19:59
Ligimizin bu güne kadar gördüğü en iyi ikinci 11 numara Ibrahim Yattara .

Trabzonspor orta sıralarda yer aradığı sezonlarda dahi , Kars'ından Tekirdağ'ına Trabzonspor'u izlemek için bir sebepti Ibrahim Yattara .

Dünyanın en iyi liglerinde oynayabilirdi , bu gün bambaşka bir dünya da olabilirdi . Ferguson , Lisbon'dan da önce , Antwerp ile de bir hazırlık maçı oynamış olabilirdi .

Bugün sakatlıklarla , bir yandan da çakallarla boğuşuyor . Bu sebeple belki yakında kulübün kapısına konacak .

Ancak Trabzonspor taraftarı hiç sordu mu kendine , Trabzonspor ve futbolcusu artık neden daha değersiz ve alaya konu ülkenin kalanının gözünde ?

ilhan
18.12.2009, 20:20
Yattara'yı ne kadar sevdiğimi herkes bilir. Ama sezon başından bu yana sahada olmamayışının savunulacak bir yanı yoktu. Sakatlığı ciddiydi. Belki de ciddi değildi vs. Ama Trabzonspor taraftarını "Şu haftaya hazır", "Şu maça hazır", "Şu tarihe hazır" beyanlarıyla uyutanlar şu an rahat rahat uyuyorlar mı acaba?

Yattara'nın hataları var. Hatta çok fazla hataları var. Taraftarın en sevdiği adam şu an herkes tarafından nefret edilecek bir duruma geldi. Bunda kendi payı mutlaka var. Yok diyemeyiz. Ama onu bu pozisyona itenler geçen sene Katar takımına satamayanlardı.

Yattara gitsin/kalsın pek bir şey değişmez benim gözümde. Taraftarın hemfikir olduğu konu gönderilmesi yönünde.. Doğru olan buysa gönderilsin elbette.

Serdar A
18.12.2009, 20:29
Yattara neden jübilesini Trabzonspor'da yapmasın ?

Bu vakitten sonra kim 4-6 milyon euro ile kulübün kapısını çalacak ki ?

Alptuğ
18.12.2009, 22:52
2. yarıda sahada yattarayı görmek istiyorum artık herşeye rağmen çok özledim futbolunu

yorumsuz6117
19.12.2009, 13:04
Yattara Ameliyat olacak
19 Aralık 2009 / 12:49
Uzun süren sakatlığının düzelmemesi sonucu İngiltere'ye gönderilen Yattara uzun süre sahalarda olmayacak.

Trabzonspor'da sezon başı oynadığı hazırlık karşılaşmasında sakatlanan ve ir türlü iyileşemeyen Yattara'yı İngiliz doktorları kontrol etti.
Türkiye'de yapılan tetkiklerde ve çekilen röntgenlerde bileğinde her hangi bir olumsuz bulguya rastlanmamıştı.
İngiltere'de yapılan kontroller sonrasında eklem yerinde bir kemik parçası tespit edilen Yattara'ya doktorlar ameliyat kararı verdi.
Eklem Faresi:
Uzun süren sakatlığının düzelmemesi sonucu İngiltere'ye Trabzonspor kulüp doktoru Hakan Ayaz ile birlikte giden Yattara'nın bileğinde tespit edilen kemik parçasına tıp da �Eklem Faresi� ismi veriliyor.
Yattara Sezonu kapattı mı?
Doktorların ameliyat kararı verdiği Yattara bugün Trabzonspor kulüp doktoru Hakan Ayaz ile birlikte Türkiye'ye dönüyor.
2012 yılına kadar Trabzonsporla sözleşmesi olan Yattara'nın 2008-2009 sezonunu kapattığı iddia ediliyor.
Ameliyat sonrası uzun süre sahalarda yer almayacak olan futbolcunun kendine iyi bakması ve beklenenden daha erken iyileşmesi durumunda en erken sezonun bitimine 4 veya 5 maç kala sahalara dönebileceği öğrenildi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

BAHADIR33
19.12.2009, 13:07
mesajım yanlış anlaşıldığı için kaldırma gereği duydum

Halit Aydın
19.12.2009, 13:17
Habere bak 2008-2009 sezonunu kapatmışmış. Biz 2009-2010 sezonundayız çok geridesiniz :)

Hasan ZAİMOĞLU
19.12.2009, 13:19
Habere bak 2008-2009 sezonunu kapatmışmış. Biz 2009-2010 sezonundayız çok geridesiniz :)
ççç ççç ççç

devilkid
19.12.2009, 13:29
acaba anlaşarak para vermeden serbest bırakabilir miyiz..fenerin lucianoya yaptığı gibi...

Erkin Ekşi
19.12.2009, 13:44
yanlis anlasilma geregi bende kaldirdim:)

BAHADIR33
19.12.2009, 13:46
......................................

Erkin Ekşi
19.12.2009, 13:53
sağlık ekibindensin sanırım

büyük hakaret oldu bu.

Samet Türkmen
19.12.2009, 13:54
Trabzonspor'un takım doktoru kesinlikle değişmelidir. Ardından Yattara gönderilmeli . Katar'a mı olur Afrikaya mı bilmem.

BAHADIR33
19.12.2009, 14:00
.......................

sametaydin
19.12.2009, 14:11
Yattara neden jübilesini Trabzonspor'da yapmasın ?

Bu vakitten sonra kim 4-6 milyon euro ile kulübün kapısını çalacak ki ?

Niye hiç yararlanamadığımız futbolcuya her yıl 2 milyon euro ya yakın para verelim ki?

Yattaranın yeteneklerini cristiano ronaldoyla kıyaslarım ben. Çok da seviyordum. Ama olmuyor işte. Ben yattaranın bu takımda bu bir alternatif olmasına bile razıydım.

Murat'
19.12.2009, 14:50
Gerçekten de çok üzücü bir haber.Bizim sağlıkm ekibinin ne kadar yetersiz olduğu da ortaya çıkmış oldu böylecek.Bir hafta sonra sahada, iki hafta sonra sahada diyerek tüm suçu Yattara'nın üzerine yıkmaya çalıştılar.Yattara'nın da suçu yok demiyorum.Ama gerçekten de çok ama çok yazık oldu.Yapılacak tek bir şey var sabredip önümüzdeki sezonu beklemek.Tam bir sene boyunca ayağına top değmeyen Yattara geri döndüğünde nasıl oynar acaba gerçekten de çok merak ediyorum.Bir de Yattara'nın sözleşmesinin askıya alınması gerekiyor tabi ki de.Yerine başka bir oyuncu alınabilir.

Samet Yildirim
19.12.2009, 15:59
Madem ki amleyit olmasi lazim neden bastan olmadi nebicim saglik ekibi bu...onlarda biliyorlardi bence bilerek yapildi..

sabote ettiler trabzonsporu resmen...

as baskan, doktor felan konusacagina is yapsin...

Sefa Murat Dokuz
19.12.2009, 16:26
inanmıyorum Yattara 2.devre sahalara dönecek ameliyet olursa futbol kariyeri riske girer! ameliyat olacak durumda ise bizdeki doktorlar nasıl anlayamadı bu durumu 6 aydır meleşiyor bu adam!

Millet yattarayı unutmuş gibi bir paçavra gibi kenara atılmış gibi, ligin en yetenkli oyuncusu ve takıma kazandırılması yılın transferi olurdu beceriksizlikler işi bu duruma getirdi.

Serdar A
19.12.2009, 17:48
Niye hiç yararlanamadığımız futbolcuya her yıl 2 milyon euro ya yakın para verelim ki?

Yattaranın yeteneklerini cristiano ronaldoyla kıyaslarım ben. Çok da seviyordum. Ama olmuyor işte. Ben yattaranın bu takımda bu bir alternatif olmasına bile razıydım.

Türkiye'yi ara durak olarak kullanan yabancılar dışında , sakat olan hiç bir futbolcu kontratında yazan parayı almaz .

61karradeniz61
19.12.2009, 22:50
yattara ameliyat olacaksa ve sezonu kapatacaksa

ozaman sözlesmesini donduralim

besiktas delgadoda yaptigi gibi

yabanci kontenjan acilir

iboandibo
19.12.2009, 23:17
bu durumda yattara ile oturup konuşulmalı.ameliyat olup takıma girene kadar para almaz bugüne kadar aldıklarına sayarsa.sakatlığı düzeldiğinde de çıkıp adam gibi oynamaya söz veriyorsa sözleşmesi dondurulup yarım sezon kızağa çekilir.sonra performansa göre değerlendirilir.iyi olursa satılabilir.şu durumda kimseye satamayız.serbest de bırakıldığı takdirde düzelir ve güzel oynamaya başlarsa bunun hesabını kimse veremez

Murat'
19.12.2009, 23:27
bu durumda yattara ile oturup konuşulmalı.ameliyat olup takıma girene kadar para almaz bugüne kadar aldıklarına sayarsa.sakatlığı düzeldiğinde de çıkıp adam gibi oynamaya söz veriyorsa sözleşmesi dondurulup yarım sezon kızağa çekilir.sonra performansa göre değerlendirilir.iyi olursa satılabilir.şu durumda kimseye satamayız.serbest de bırakıldığı takdirde düzelir ve güzel oynamaya başlarsa bunun hesabını kimse veremez

Adamın tekrar sahalara döneceği bile şüpheli ne satmasından bahsediyorsunuz.Düşünmemiz gerken tek bir şey olmalı o da Yattara'nın sağlığına kavuşup sahalara dönmesi.

İsa
20.12.2009, 00:23
Tekke'nin gelişiyle birlikte performansının yükselmesini beklediğim oyunculardan biriydi.Hayırlısı olursun.

Mollasalihoğlu
20.12.2009, 01:23
Çok sevdik seni.. Gel ulan artık..

Fatih Özkan
20.12.2009, 02:44
Hayırlısı diyorum artık...

İlker ToSun
20.12.2009, 14:41

Valla mesajımda sana hakaret ettiğim hangi noktayı buldun çok merak ediyorum, sen önce bir Türkçe bilgini sorgula da öyle gel karşıma.
Ha yanlış okuduğunu anlarsan bu konu burda kapanır ha yok sen hala daha burda ceza almış olduğunu gördüğün halde yani cevap yazamayacağını bildiğin bir kişiye yazdığın şu mesajın hala daha arkasındaysan ben de bundan sonraki mesajımda ona göre konuşucam.
Ha yok eğer sen o hikayedeki "hacı" isen yani "densiz" lafının muhattabı olan sen isen bu resim bile anlattığın olayın kanıtı bir resim değil eğer sen bunu bir kanıt olarak görüyosan dencek bir şey zaten yok.
eğer ben sana çıkıp "yattara havaalanına hiç gitmedi" deseydim inan bu çok güzel bir kanıt olurdu, bununla sadece onu ispatlarsın

Bekir
20.12.2009, 22:24
Yine senin yüzünden kaybettik...

Özge
20.12.2009, 22:40
Ahh Yattara ahh.

Kubilay ŞAHİN
20.12.2009, 22:47
Maçta fena oynamadı.. Güzel çalımlar yaptı.. Az kalsın Guizaya Asistler yapıyordu.. Kaleciyle karşı karşıya kaçırdığı ve Direkten dönen topu da cabası.. Hele Gökhan Gönül'ü bir yatırdığı pozisyon varki akıllara zarar..

Maşallah nazar değmesin..

Böyle devam Yattara..

Erkin Ekşi
21.12.2009, 00:35
senle olmiyacak gereksiz calimlara kaciyorsun gol amiyacagini bildigin halde orta yapip duruyorsun bu macida verdik senin yuzundengit bu takimdanda kurtulalim.

Jackdaniels
21.12.2009, 03:27
Milan Barosun ayağı kırıldı nerdeyse sahalara dönecek bizimki hala doktor doktor geziniyo Yattaradamı suç yoksa sağlık ekibindemi hala çözemedim böyle komedide anca bizim takımda yaşanır zaten...

Semih
21.12.2009, 03:32
Usta neredesin sen yahu!

Seni andım maç boyunca.

Mustafa Yüksek
21.12.2009, 03:48
Oh, afiyetle yedik sonunda...Bu kadar leziz olduğun için Sen Suçlusun Yattara...Artık ne desen boş...İşimiz bitti seninle...

61_Serhat_61
21.12.2009, 10:08
ah be yattara...
diyecek söz bulamiyorum...
taraftar seni bekliyor...
dön sahalara...

Erbay
21.12.2009, 10:40
fb ile aramızdaki son 16 maçın 1 tanesini kazandık o da Yattarayla :) Yattara büyük maçlarda yok diyorlar ama sanki biz varız.

anth
21.12.2009, 14:06
Sözleşmesi dondurulsun, hatta bir sene de karşılıksız uzatılsın... Boşuna para ödüyoruz adama...

Mert Oğuzlu61
21.12.2009, 14:09
1.6m euroyu şimdi oynamadan biz bu adama verecekmiyiz bu sene ? az parada değil hani, yönetim acaba delgado formülü gibi bir açılım yapacakmı yattaraya ? yattığı yerden 1.6m euro gibi yüksek bir miktarı biz bu adama verirsek valla ayıp olur !!

tuncay1984
21.12.2009, 14:18
yattara egemen,gökhan la yollar ayrilsin ya
sinir oluyorum bunlaara

Deniz C. Demir
21.12.2009, 17:28
Ameliyat olma durumu varmış, olursa sezonu kapatacakmış. Ntvspor'da altyazı geçti. Adam Ankaragücü maçında bi bileğini büktü, 1.5 senedir oynamıyo. Bu nası yüreksiz bir futbolcudur. Linderoth'dan beter bence, en azından onun ciddi ciddi sakatlıkları oluyo, Yattara dizini kanatsa japonyaya doktora gider tedavi olmam lazım diye

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2009, 17:35
yine seni aradı gözlerimiz...

Bekir
21.12.2009, 17:55
Dön artık Yattara..
Bu kadar yeteneksiz topçuları izlemek zevk vermiyor,bari dön de izlediğimiz maçtan zevk alalım...

nbay
21.12.2009, 17:58
ey gidi eskiden bir yattara vardı,yalan oldu koca bir sezon..

Samet Yildirim
22.12.2009, 01:14
Broos: Yattara Sakat diyor
Yönetim: Yattara sorunu yok oynayabilir diyor

Ingiltereden gelen rapor eger derseki ameliyat lazim ozaman yönetimin niyeti ortadadir..

sifuni
22.12.2009, 01:15
Artik Yattarayida aramaz olduk iyi oldugumuzdan degil unuttuk onu izlemenin verdigi duyguyu gururu

Dip.Ing.Mag.
22.12.2009, 12:17
Yattara Finish!

Tarih 18 Temmuz 2009, rakip Liege... Yattara maçın başlarında sağ bileğinden sakatlandı, sedyeyle kenara alındı. Lige yetişmesine kesin gözüyle bakılıyordu ama bir türlü dönemedi sahalara.

< Önceki Haber (http://fanatik.ekolay.net/Yattara-Finish_3_Detail_35_157582.htm#)

Sonraki Haber > (http://fanatik.ekolay.net/Yattara-Finish_3_Detail_35_157582.htm#)

Bu Haberi Beğendiniz mi?
15 (http://fanatik.ekolay.net/Yattara-Finish_3_Detail_35_157582.htm#) 71 (http://fanatik.ekolay.net/Yattara-Finish_3_Detail_35_157582.htm#)
Bir haber için sadece bir kez oy kullanabilirsiniz
Yorum Yaz (http://fanatik.ekolay.net/Yattara-Finish_3_Detail_35_157582.htm#) (2 Yorum) (javascript:TumYorumlar(157582))

DİĞER HABERLER

"Bu bir hakem hatası değil" (http://fanatik.ekolay.net/Bu-bir-hakem-hatasi-degil_3_Detail_35_157583.htm)
"Bekliyorum seni Fatih" (http://fanatik.ekolay.net/Bekliyorum-seni-Fatih_3_Detail_35_157581.htm)
Kupa provası başladı (http://fanatik.ekolay.net/Kupa-provasi-basladi_3_Detail_35_157580.htm)
Teşekkürler 12. adam (http://fanatik.ekolay.net/Tesekkurler-12-adam_3_Detail_35_157579.htm)
Geçen sezonun gerisinde (http://fanatik.ekolay.net/Gecen-sezonun-gerisinde_3_Detail_35_157578.htm)
Siftah Aslan'a kaldı (http://fanatik.ekolay.net/Siftah-Aslana-kaldi_3_Detail_35_157577.htm)
Umut Bulut-Gökhan takası (http://fanatik.ekolay.net/Umut-Bulut-Gokhan-takasi_3_Detail_35_157576.htm)
25 TL'ye maç bileti (http://fanatik.ekolay.net/25-TLye-mac-bileti_3_Detail_35_157515.htm)
"Hakem, Fener'in haklarını korudu!" (http://fanatik.ekolay.net/Hakem,-Fenerin-haklarini-korudu_3_Detail_35_157508.htm)
"O kararın adı hata değil!" (http://fanatik.ekolay.net/O-kararin-adi-hata-degil_3_Detail_35_157492.htm)

Tüm Haberler (http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?atype=TumHaberler&KategoriID=35&Page=1)

Yorum Yaz (http://fanatik.ekolay.net/Yattara-Finish_3_Detail_35_157582.htm#) Arkadaşına Gönder (http://fanatik.ekolay.net/Yattara-Finish_3_Detail_35_157582.htm#)Yazdır (http://fanatik.ekolay.net/Yattara-Finish_3_Detail_35_157582.htm#)Haberi Paylaş (javascript:void(0))kapat (javascript:void(0))
Facebook (javascript:createURL(1);)
Mixx (javascript:createURL(4);)
Delicious (javascript:createURL(7);)
Stumble Upon (javascript:createURL(6);)
Twitter (javascript:createURL(9);)
Friend Feed (javascript:createURL(11);)

Google (javascript:createURL(2);)
Digg (javascript:createURL(5);)
Yahoo (javascript:createURL(3);)
Reddit (javascript:createURL(8);)
Myspace (javascript:createURL(10);)

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm819450.jpg
Türkiye olmadı, Gine’ye, olmadı son çare İngiltere’ye gitti. Ada’dan gelen sonuç da İbrahima Yattara’nın tükenişine işaretti. Bordo-Mavili ekibin 61 numaralı kaptanının kıkırdak ve eklem faresi rahatsızlığı sebebiyle ameliyat olacağı, paralelinde de en az 3.5 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Yönetim isterse Delgado olayında olduğu gibi sözleşmeyi askıya alabilecek. Bu konu önümüzdeki günlerde yönetimde görüşülecek.

"Eklem Faresi" nedir?
Eklem faresi, kıkırdak zedelenmesine bağlı bir problem. Kıkırdağın kemik haline dönüşmesi ya da parçasının kopup hareket etmesi ciddi ağrılara yol açıyor, fonksiyon kaybı oluşuyor. Yattara’nın teşhis-tedavi sürecinde idman yapıp, maça çıktığı da düşünülürse Gineli’nin ‘ağrı’ konusundaki açıklamalarının doğruluğu kanıtlanıyor.

Ellerinize sağlık!
Dün gibi gözümün önünde; inatlaştı, vurdu, rakip topla beraber onu da karşıladı. Sedyeyle çıktı, ayağı alçıya alındı. ‘Bir şey yok, az dinlenecek’ dediler, inandık. Sonra, ‘2 hafta yok’ dediler, yine inandık. İnanmaya da devam edecektik ama tıp adamları birbiriyle çelişti, soru sorduk, yanıt alamadık. İnanmayı bıraktık... Belliydi, vardı bir bit yeniği o bilekte. Kırık olsa kaynar, kopsa belki yeniden çıkardı! Ayağı durunca çenesi coştu, hemen karşılık buldu. Bir sakat bir sahadaydı, bir Bodrum’dan çıktı.

Ve bunların hepsi, sportif direktörü, futbol koordinatörü, sağlık kurulu, sağlık kurulu başkanı yöneticisi, profesyonel işler sorumlusu, yardımcı hocası, futbol şube sorumlusu olan bir takımda oldu. Kaptan yaptığı, 61 numara verdiği, tavan ücret belirlediği oyuncusuna sahip çıkamadı Trabzonspor. Kulübün ‘ederi olan’ değeri hiç edildi! Bu eserde emeği olan herkesin eline sağlık!

Serhat Demirtaş

Dip.Ing.Mag.
22.12.2009, 12:21
alin size yattara ! adami sizde mahvettiniz, adam ciddi sakatlandim bu sefer oynamiyorum dedi , nekadar densiz taraftar varsa hepsi yattaraya cephe aldi, hugo ya herkes sövdü niye oynatmiyor diye, oyuna aldi adam oynayamadi oyndan cikardi herkes yattaraya sövdü saydi , bunlari yapan trabzonspor taraftarini istemiyorum , lanet olsun öyle taraftara , yok neymis efendim trabzonda herkes futbolu biliyormus , hee cok iyi biliyor adamin futbol hayatini bitirdik el ele, halbuki hic bisey bildigi yok bizim taraftarin en iyi bildigi sey elestirmek sövüp sayman, teknik direktör yollamak, sakat futbolcuyu zorla sahaya sokturup , sonrada ona sövmek.... birakin Allah askina bu takim tövbe iflah olmaz

not: bu hugonun bazen körlere yol göstermek lazim lafini taraftar hic üstüne almadi ama asil laf onlaraydi cunku esas kör olan onlar

himmet61
22.12.2009, 12:28
şunu artık satsınlar yeter artık daa, varlığı yokluğundan beter

Süleyman50
22.12.2009, 13:59
bu sene faydalı olacağını sanmıyorum...

hakankutlu
22.12.2009, 14:16
Bu adam giderken oynayacak durumdayım bu seferde yönetim İngiltere'ye gönderiyor dememiş miydi?

Özgür Öztürk
22.12.2009, 14:52
Yattara’nın sözleşmesinde düzenleme
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3242-7R4D6M7P.jpg

Yönetim kurulumuz, Genel Sekreterimiz Hasan Yener ve Genel Saymanımız Mahmut Aksu aracılığıyla oyuncumuz İbrahima Yattara ile görüşerek sözleşmesinde yeni bir düzenlemeye gitti.

Buna göre yapılan görüşme sonrasında kulübümüzün yaptığı teklifi olumlu karşılayan oyuncumuz Yattara’nın alacağı ücrette indirim yapıldı. Varılan yeni anlaşma gereğince taraflar arasında karşılıklı sözleşme imzalandı. Yattara’nın görüşmeler sırasında yaşanan gelişmelerden kendisinin de rahatsız olduğunu, tekrar Bordo-Mavili formayı giyebilmek için tüm çabayı sarf edeceğini belirtmesi dikkat çekti. İngiltere’de kontrolden geçirilerek ameliyatına karar verilen Gineli oyuncunun geçireceği operasyonun ardından ligin ikinci yarısında çalışmalara başlayacağı ve iyileşerek yeniden formasına kavuşabileceği açıklandı.

Kaynak:Trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3242#Icerik)

Koray
22.12.2009, 14:53
Bak işte böyle yap canımı ye, indirime hiç karşı çıkmamış bile helal olsun...

Atılay
22.12.2009, 14:58
Bak işte böyle yap canımı ye, indirime hiç karşı çıkmamış bile helal olsun...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Sefa
22.12.2009, 15:01
Eğer sezonu kapatıyorsa Delgado modeli ile Brüls'ü getirmeliyiz.

Erbay
22.12.2009, 15:02
Helal olsun Yattara'ya.

Hasan61
22.12.2009, 15:03
Helal olsun...

Yunus Emre SEYHAN
22.12.2009, 15:04
Helal olsun Yattara. Zaten kendisi paragöz olsa zamanında bizim ile sözleşme yenilemezdi ve cok rahat yıllık 2 - 2.5 milyon euroya başka takıma giderdi.

BAHADIR33
22.12.2009, 15:09
Eğer sezonu kapatıyorsa Delgado modeli ile Brüls'ü getirmeliyiz.
Güzel düşünce ama böyle birşeye gerek duymadıklarına göre yabacılardan kesin gönderilecek olanlar var demektir.
Ya da başka bir düşünce ;Brüls gelmeyecek..

Kubilay ŞAHİN
22.12.2009, 15:12
Helal Sağa Kara Uşak..

Ama Yine Sen Suçlusun Unutma..(!)

Samet Yildirim
22.12.2009, 15:20
Hadi sallayanlar cikin piyasaya dilimde burda tüh bitti yattara yi savunmakda...

Yattara herkes gibi TS ludur adam sakat ne yapsin cocuk...muhtemelen tedavide hata oldu...

Yattara bu insanlari cok güldürmedi mi niye sirtinizi döndünüz..Adami sirtindan vurduk biz taraftar olarak bukadar net...Yönetimin ve baskanin aciklamalari ortadaydi ama yine suclu yattaraydi...

Dünyada böyle bir örnek yok alacagi ücretten indirim...

Ibrahima Yattara ohooooooo diyorum sadece

Özge
22.12.2009, 15:20
Boşuna sevmiyorum seni Yattara.Sahalara döneceğin günü iple çekiyorum.

Mesut
22.12.2009, 15:21
Aferun karauşah özletdun kendini
sezonu kapatdın gibi duruyor olsun sen futbolu bizde bırakacaksın kurtulamazsın bizden :)

Samet Yildirim
22.12.2009, 15:23
İngiltere’de kontrolden geçirilerek ameliyatına karar verilen Gineli oyuncunun geçireceği operasyonun ardından ligin ikinci yarısında çalışmalara başlayacağı ve iyileşerek yeniden formasına kavuşabileceği açıklandı.

Kaynak:Trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3242#Icerik)

Bu ne demek oluyor anlamadim...Ligin 2.yarisinda calismalara baslicak diyor...

Adem Erdoğan
22.12.2009, 15:28
İngiltere’de kontrolden geçirilerek ameliyatına karar verilen Gineli oyuncunun geçireceği operasyonun ardından ligin ikinci yarısında çalışmalara başlayacağı ve iyileşerek yeniden formasına kavuşabileceği açıklandı.

Bu ne demek oluyor anlamadim...Ligin 2.yarisinda calismalara baslicak diyor...

sezonun büyük bölümünü kapattı demek oluyor.

Samet Yildirim
22.12.2009, 15:30
sezonun büyük bölümünü kapattı demek oluyor.
Ins. hemen düzelir sezon basinda ameliyat olsaydi sanirim su an devrede hazirlayip 2.yarida ihtiyac duydugumz zamanda sahada olurdu...

nbay
22.12.2009, 16:08
hasan yener radyo sporda açıkladı,sözleşmesini sakatladığından dolayı yeniden düzenlediklerini söyledi,karşılıklı olarak anlaşmışlar..yeni sözleşme imzalanmış

karatasof
22.12.2009, 16:44
Yattara anlaşmasında indirime gitmeyi kabul etmiş.
Kendisine de bu yakışırdı.
Ne de olsa o da bizden biri.
Sürmeneli Yattara.
Peki bunca zaman onun sakatlığına inanmayanların ücretleri için ne yapacağız?
Kulüpten onca para alan, Sağlıktan Sorumlu olanlar?
Sahi onların hiç mi kabahati yoktu?
Bu kadar sezon oynayamayan Yattara için demediğini bırakmayanlar nerede şimdi?
Sakat futbolcuyu oynatmadığı için toplumun önüne atılan Hugo Broos'a özür borcu olan Yöneticiler nerede?

Semih
22.12.2009, 16:59
Sağlık ekibi ve yönetim, Yattara mevzusunda tamamen çuvalladı.
Köşe kapmaca oynanıyor sanki, adam bir orada bir burada çözüm arıyor sakatlığına.

Sakatlığın ciddiyeti önceden tespit edilebilseydi, hem bu kadar uzamazdı hem de indirim konusunda daha erken adım atılabilirdi.

Unutmadan, teşekkürler Yattara.
Var ol.

Terzioğlu
22.12.2009, 17:03
Artik Yattara'nin yasi geldi 30a. Bu yastan sonra ona kimse yüksek miktarda para verip transfer etmez. Onun icin bence Yattara kariyerinin sonuna kadar Trabzonspor'da oynamali. Onu tekrardan kazanmaliyiz. Eger eski formuna kavusursa en az 2-3 yil cok faydali olur bize.

Bu arada sözlesmeyi tereddütsüz kabul ettigin icin tesekkürler Yattara. Sen kendine yakisani yaptin. Sakat oldugun icin seni yerden yere vuranlar utansin.

Deniz C. Demir
22.12.2009, 18:17
Yattara'ya verilen kredi kimseye verilmedi. Adan 2 senedir oynamıyo siz helal olsun diyosunuz. İndirime gitse ne yazar oynamıyo ki adam. Yıllardır 1 var 5 yok. Geçen sene çok güzel bi gol attı çalımlarla gidip uzaktan şutla, onun dışında hiçbi faydasını görmedik. bu adam bileğinden geçen senenin başında sakatlandı ankaragücü maçında, madem ameliyat olacak niye 1.5 sene bekliyo. hem unuttunuz galiba sezon ortasında en kritik yerde katara gitcem diye tutturduğunu. katar takımı vazgeçmeseydi şuan bizde değildi. şimdi 2. yarı da oynamıycak bu adam, 3 sene önce çok iyi oynuyodu diye alkışlamıycaz heralde.

İlker ToSun
22.12.2009, 18:30
yattaranın futbolculuğuna söyleyecek söz bulamayıp sırf laf söylemiş olmak için yattaranın kararkterine laf söyleyebilecek kadar küçülen şahıslara kapak olsun bu haber.

yattara, kendi sağlığına kast eden, neredeyse futbol hayatının bitmesine sebep olacak davranışlarda bulunan bu yöneticilerin ve sağlık heyetinin olduğu takımın sözleşme yenileme teklifini kabul ederek çok ama çok büyük bir lütuf göstermiştir.

trabzonspor futbolcusuna, yattaramıza da yakışan budur, eğer yeni komplolar düzenlenip yattara bir şekil bu takımdan yollanmaz da tekrardan takıma kazandırılırsa umarım yattaranın şahsına laf atma terbiyesizliğini gösterenler, çalımlarında ayağa kalkmaz.

seviyoruz seni siyah inci , inşallah jübileni de avni aker'de yaparsın

28TS61
22.12.2009, 19:22
2 hafta sonra sahada diyenler sporguya cekilip kulüpten uzaklastirilmali

Samet Yildirim
22.12.2009, 19:40
Yattara'ya verilen kredi kimseye verilmedi. Adan 2 senedir oynamıyo siz helal olsun diyosunuz. İndirime gitse ne yazar oynamıyo ki adam. Yıllardır 1 var 5 yok. Geçen sene çok güzel bi gol attı çalımlarla gidip uzaktan şutla, onun dışında hiçbi faydasını görmedik. bu adam bileğinden geçen senenin başında sakatlandı ankaragücü maçında, madem ameliyat olacak niye 1.5 sene bekliyo. hem unuttunuz galiba sezon ortasında en kritik yerde katara gitcem diye tutturduğunu. katar takımı vazgeçmeseydi şuan bizde değildi. şimdi 2. yarı da oynamıycak bu adam, 3 sene önce çok iyi oynuyodu diye alkışlamıycaz heralde.

Olaylari takip edecen ve ederken dogru tespitlerde bulunacaksin ki olaylari anlican.

Gecen sene Yattara lige bomba gibi girdi sonra sakatlandi ve o sürecte KATAR skandal yasandi. Silah zoruyla diyebilecek kadar satilmaya calisildi, tesislere alinmadi tedavisi yapilmadi vs. vs. say say bitmez. Ona ragmen girdigimiz pozisyonlarin yüzde 80 i yattara ya ayit kötü bir sezon gecirmesin ragmen asist krali olurdu sagolsun umut-gökhan gol kacirma rekoruna girince yattaranin assistleride göze batmadi...Herseye ragmen 27 Lig macina cikti...23 mac ilk 11 de 4 tanesinde sonradan oyuna dahil oldu...

Bu sene ise yine yönetm skandali var ortada...Yattara tedavi olmasi lazim sakat ama yönetim sakat degil diyor, broos cikiyor sakat diyor ama yönetim israrla sakat degil diyor ve maca cikiyor mactan sonra Broos: Körlere yol göstermek lazim diyor...Noldu simdi ?? Ameliyat olacak! Hani yönetim sakat degil diyordu ?!?!

Bu simdi yattaranin günahi mi ?? Adami sezon basi ameliyat ettirseydin 2.yarida oynardi ne yapsin Ibrahima Yattara...3-4 ay bosa gecti bu yattaranin sucu mu ?? degil, cünkü yönetim ya yanlis tedavi yada art niyetli tedavisini yaptirmadi hatta sakat degil diyorlardi ama bi baktiki adam sakatmis...

Gecen sene Katar olayinda kabahat yönetimde !! O sürecten sonra yattara istekli oynamamasi gayet dogal !
Bu sene ise yine kabahat yönetimde adam sakat ama yönetim habire sakat degil diyip duruyordu, sakatligi varmis demeki belli oldu !!

Son olarak parasini indirmisse helal olsun derim cünkü ben Gineli olsam 1 lira bile indirmezdim niye indiriyim ?? Yönetimin yaptigi uygulamalardan sonra bir lira indirmezdim..

Yönetim samimi olsaydi ozaman inirirdim fakat bu yönetimde indirmezdim..

Hayatimda mukvelesinde yazan paradan bir lira düsüren baska bir futbolcu görmedim

Murat'
22.12.2009, 20:05
Peki sözleşmesinin askıya alınması gibi bir durum söz konusu mu acaba.Yerine başka bir yabancı oyuncu alabilecek miyiz.

Sinem Yılmaz61
22.12.2009, 20:11
Eski perfomansina kavusabilicek mi acaba...

Ali Tunahan Güllü
22.12.2009, 21:20
Bence sakatlığı geçene kadar sözleşmesi dondurulmalı beşiktaşın delgadoya yaptığı gibi siz ne dersiniz?

Osman Yavuz
22.12.2009, 23:24
Şu haberi okuyunca seni savunan azınlıktan biri olarak mutlu ve gururluyum.Hakarete varan cümleler vs.Sen yine cevabını iyi verdin.Seninle aynı durumda olan Delgado sözleşmesini dondurmak için ekstra paralar talep ederken sen bu takımı ne kadar sevdiğini görmeyen gözlere göstermiş oldun.Teşekkürler kara bela.

İslam Sezer
22.12.2009, 23:28
sağlık ekibii eğer varsa tabi mutlaka hesap vermeli.yazık oldu adama.
şimdiye kadar onu tiye aldığım hafif gördüğüm için üzgünüm.
adam hakikaten sakatmış.vallahi yazık oldu yaa..

Erkin Ekşi
23.12.2009, 04:28
bu nasil bir saglik ekibidir?
2 haftada iyilesecek denicegine amelliyat olsaydi yattara su an iyilesmisti ve belkide fener macini vermemistik.
saglik ekibini hala gorevde tutuyorsa bu baskanada yonetimede yaziklar olsun adamin futbol hayatini bitirmeye calistilar resmen...yoksa bilincli bir haraketmiydi artik bilemiyecem.

yattara sana gelince
sen niye dusurdunki sozlesmende yazan parayi?
bu yonetim degilmi seni 3 kurusa katara satip kendi ceplerini doldurmaya calisan...nseni tesistlere sokmayan?
bu yonetim degilmi seni sakat sakat zorla oynatan ki ayagin kopsun iyileseme?
bu yonetim degilmi senin misyonunun coktan bittigini soyleyen?

alsaydin hocam parani yatsaydin sana helal olurdu o paralar.

leavemealone
23.12.2009, 05:24
Yattara'da 700 bin damping!

Sakatlığı sebebiyle sezonu kapatan Gineli ile yeni bir sözleşme yapıldı ve 1.8 milyon Euro'luk garanti parası indirildi

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm820087.jpg

Sezon başındaki hazırlık kampında sakatlanan ve son derece ilginç işleyen bir sürecin ardından ameliyat olmasına karar verilen İbrahima Yattara ile yeni bir sözleşme imzalandı. En kısa zamanda ve büyük olasılıkla da operasyona karar verilen İngiltere’de bıçak altına yatıp 3.5 ay sahalardan uzak kalacak futbolcu ile dün masaya oturuldu. Yönetim adına Genel Sayman Mahmut?Aksu, Gineli’ye indirim teklifi yaptı ve Yattara da bunu son derece olumlu bir tavırla karşılayıp olası bir krizin önüne geçti.

Morali sıfır
Ameliyat kararıyla büyük şok yaşayan Yattara’nın 1.8 milyon Euro olan yıllık ücreti 700 bin Euro indirim yapılarak 1.1 milyon Euro’ya çekildi.

fanatik

ibrahim_yattara
23.12.2009, 06:44
trabzonsporu canımdan çok severim ama yattaranın yerinde olsam şu durumda kulübe değil kendime acırdım paramda indirirme gitmezdim.. hainmi diyecekler, desinler, zaten hainsin herkesin gözünde..

ibrahim_yattara
23.12.2009, 06:48
adamın ayağında kıkırdak sertleşmesinden ağrı var, sağlık ekibi bişeyi yok diyor, broos 25 te oyundan alıyor, millette fedakarlık yapıp isyan etmeyen sahada mücadele etmeye çalışan adama basıyor kalayı :) şaka gibi..

61_Serhat_61
23.12.2009, 07:00
geliyor geliyor,kara bela geliyor...

BALKAN 06
23.12.2009, 09:16
vay bee
hak etmediği paradan az biraz fedakarlık yaptı onu eleştirenlere saldırılar başladı,
onca zamandan sonra sahalara dönerde bir gol veya asist yaparsa vay bizim halimize,
bırakın burdan hakaretleri yerimizi yurdumuzu bilseniz bulup döveceksiniz heralde,
yattarayı eleştirmek kitaba aykırı ya keşke bişi demeseydik.
büyüksün kara bela,acayip mahçup ettin bizi;)

BAHADIR33
23.12.2009, 09:22
Yattara ingiltere'ye gitmeden önce "ben iyiyim ama zorla gönderiyorlar" demedi mi?

anth
23.12.2009, 11:55
Sözleşmesi hala önümüzdeki sezon sonu mu bitiyor? Yoksa sözleşmesi uzatıldı mı? Malum seneye sözleşmesi bitiyorsa, yıllık ücretini veren Yattara'yı alır...

anth
23.12.2009, 11:58
Bazı arkadaşlar hak ettiği paradan fedakarlık etti diyorlar. O zaman sözleşmesi dondurulan futbolcular ne yaptı? Bence hak ettiğinden fazlasını alıyordu, şimdi daha mantıklı bir sözleşme imzaladı.

Düşüncelerim bu yönde ama Yattara da kötü niyetli olsa indirime gitmeyebilirdi. Problem çıkarmadığı için teşekkürler.

OZDEN61
23.12.2009, 13:27
Yattara konusu sıktı artık. Demekki devlette olduğu gibi kadrolaşma var. yönetim kendi adamlarını sağlık ekibine almış. bu ekipte belliki işini yapmıyor.

sametaydin
23.12.2009, 14:19
Yattara'da 700 bin damping!

Sakatlığı sebebiyle sezonu kapatan Gineli ile yeni bir sözleşme yapıldı ve 1.8 milyon Euro'luk garanti parası indirildi

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm820087.jpg

Sezon başındaki hazırlık kampında sakatlanan ve son derece ilginç işleyen bir sürecin ardından ameliyat olmasına karar verilen İbrahima Yattara ile yeni bir sözleşme imzalandı. En kısa zamanda ve büyük olasılıkla da operasyona karar verilen İngiltere’de bıçak altına yatıp 3.5 ay sahalardan uzak kalacak futbolcu ile dün masaya oturuldu. Yönetim adına Genel Sayman Mahmut?Aksu, Gineli’ye indirim teklifi yaptı ve Yattara da bunu son derece olumlu bir tavırla karşılayıp olası bir krizin önüne geçti.

Morali sıfır
Ameliyat kararıyla büyük şok yaşayan Yattara’nın 1.8 milyon Euro olan yıllık ücreti 700 bin Euro indirim yapılarak 1.1 milyon Euro’ya çekildi.

fanatik

Bu kadarcık da olsun artık. Trabzonspor gibi bir kulüp bir sene yararlanamadığı futbolcuya bu kadar paralar vermemeli.

Serdær
23.12.2009, 14:22
Bence sakatlığı geçene kadar sözleşmesi dondurulmalı beşiktaşın delgadoya yaptığı gibi siz ne dersiniz?

Kesinlikle katılıyorum.

Oyuncu yattığı yerden para kazanmayacak.

Ben sakat değilim beni oynatmıyorlar derken , şimdi indirime gidiliyor.

Sözleşmesi dondurulsun.

Yattara ingiltere'ye gitmeden önce "ben iyiyim ama zorla gönderiyorlar" demedi mi?

Bende öyle hatırlıyorum.

Hatta beni oynatmıyorlar diyordu .

ahmet aydın
23.12.2009, 14:57
benim takımımda çalım atacak 1 tane bile oyuncu yoksa deger.bu sakatlık basit bir sakatlık degil.benim amcamda eski futbolculardan aynı sakatlıgı bende yaşadım 1senede kendime gelemedim dedi.bence başkanda bunu çok iyi biliyordu.transfer baslısından korktular muhtemelen.
28 aralık ta yazmıştım bunu.ara transferde kulübe doktor almak lazım.bu doktorlar bu kulübe büyük ihanet etmiştir.

Deniz C. Demir
23.12.2009, 22:23
Samet neden bahsediyosun gözünü seviyim. Adam gidecem diye yalvardı, fransızca okul yaptırmadılar yalan söylediler doyurmam gereken ailem var çocuklarım var geleceğim var diye çıktı medyaya ağladı. Sadri Şener çıktı, gidecem diyo biz napalım kimse vazgeçilmez değildir dedi. Oynadığı maç sayısını hatırlamıyorum doğal olarak ama Yattara'yı da hiçbi maçta hatırlamıyorum. Bi beşiktaş kupa maçı, bi de gençlereydi galiba çalımlarla uzaktan attığı gol (sezon başında oynadığı 2 maç hariç).

Adam şimdi sezonu kapattı resmi olarak. Koskoca bir sezon yatarak kulüpten 3.7 yerine 2.5 trilyon para alacak, bu da onu eleştirenlere kapak olacak, var mı böyle bişey. Üstelik seneye 30 yaşına giriyo, nerdeyse 2 sene yattıktan sonra nasıl dönmesini bekliyosun bu adamın ? Hoş dönse nolacak, 2 hafta sonra gene sakatlanır. Her zaman yaptığı gibi.

Bu adamın bende 74 tane videosu var, 4 tane orjinal forması var. Herkesten çok ben severdim bu adamı ama yaptıkları yenilir yutulur gibi değil. Herşeyi geç adam oynamıyo, 6 ay daha da oynamıycak neyini savunuyosun oynamıyo ki adam. Oynasın, başım üstüne. Oynamayan adamı napıyım ben, videolarını açıyım bizim maç oynanırken sağ alt köşede onları izliyim bari.

Emre Çömez
23.12.2009, 23:34
sensiz olmuyor Yattara :S

endlessdeath
23.12.2009, 23:36
Elimizde patayan saatli bomba diye bilirim.Yardımcı olan doktorlarımız ve yönetim utansın

Samet Yildirim
24.12.2009, 15:04
Sadri Sener: Yattara konusunda tippi hata yapildi. Trabzonda bu sakatligini tespit edilemedi. Oynadikca sakatligi nüksetti.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=65837

Baska söze gerek var mi ?? Yattara ya sallayanlar bir adim öne ciksin !?!?!?!!!!!!!!

Kubilay ŞAHİN
24.12.2009, 15:09
Heh Şöyle Doğruları Söyle Canımı Ye..

Melek
24.12.2009, 15:45
Sadri Sener: Yattara konusunda tippi hata yapildi. Trabzonda bu sakatligini tespit edilemedi. Oynadikca sakatligi nüksetti.

Hele şükür kabul ettin başkan.

Emre Çömez
24.12.2009, 15:54
başkan yavaş yavaş dökülüyor :D
Şenol Güneş gelince başladı konuşmaya :D

ahmet aydın
24.12.2009, 16:00
Samet neden bahsediyosun gözünü seviyim. Adam gidecem diye yalvardı, fransızca okul yaptırmadılar yalan söylediler doyurmam gereken ailem var çocuklarım var geleceğim var diye çıktı medyaya ağladı. Sadri Şener çıktı, gidecem diyo biz napalım kimse vazgeçilmez değildir dedi. Oynadığı maç sayısını hatırlamıyorum doğal olarak ama Yattara'yı da hiçbi maçta hatırlamıyorum. Bi beşiktaş kupa maçı, bi de gençlereydi galiba çalımlarla uzaktan attığı gol (sezon başında oynadığı 2 maç hariç).

Adam şimdi sezonu kapattı resmi olarak. Koskoca bir sezon yatarak kulüpten 3.7 yerine 2.5 trilyon para alacak, bu da onu eleştirenlere kapak olacak, var mı böyle bişey. Üstelik seneye 30 yaşına giriyo, nerdeyse 2 sene yattıktan sonra nasıl dönmesini bekliyosun bu adamın ? Hoş dönse nolacak, 2 hafta sonra gene sakatlanır. Her zaman yaptığı gibi.

Bu adamın bende 74 tane videosu var, 4 tane orjinal forması var. Herkesten çok ben severdim bu adamı ama yaptıkları yenilir yutulur gibi değil. Herşeyi geç adam oynamıyo, 6 ay daha da oynamıycak neyini savunuyosun oynamıyo ki adam. Oynasın, başım üstüne. Oynamayan adamı napıyım ben, videolarını açıyım bizim maç oynanırken sağ alt köşede onları izliyim bari.
öyleyse Trabzonsporu şampiyon yapmadan bırakmam diyen fatih tekke ile gökdeniz nerde/doktorlar doktor degil ilk önce onları yollamaları lazım.

MuratJ
24.12.2009, 19:06
Yönetimden falan 10 kat daha Trabzonspor'ludur Yattara buna eminim. Seviyoruz seni her zaman Yattara. Seni bitirme politikaları başarısız oldu döneceğin günü sabırsızlıkla bekliyorum. O sağlık ekibinede lanet olsun bu arada!!

İskender66
24.12.2009, 19:59
Gözlerimiz seni arıyor..Seni çok özledik sarı saçlı karabela..Seni seviyoruz Yattara..

Mustafa Ayazoğlu
25.12.2009, 00:16
Yattara'yı kaybetmek kolay, kazanmak paha biçilemez.

Mustafa ÖZDEMİR
25.12.2009, 19:05
haklısın .onu bir kazanabilsek ...

Murat'
25.12.2009, 19:12
Kazanabilsek ama ne zaman?

Cem Balcı
25.12.2009, 19:31

kazanacağımıza dair en ufak bir umudum yok. :rolleyes:

hakankutlu
25.12.2009, 19:45
Önümüzdeki sezona artık ne yapalın....Gitti koca sezon..Kime kızacağımı bilmiyorum.Eklem faresini keşfedemeyen doktorlara mı?Yoksa Bross'a oynat diye baskı yapan yönetimemi..Kime...

gustavo_colman
26.12.2009, 14:53
uğraşılmamalı gitme vakti geldi de geçti

Serdær
26.12.2009, 15:23
Yattaran'ın kazanma ihtimalinin zerresini Gökhan Ünal için göremiyoruz.

Sanki Trabzonspor oyuncusu değil..

İnanmak güç..

Burak_52
26.12.2009, 16:49
nostalji bölümüne yattara başlığı açılır yakında gibime geliyor

bordo61
26.12.2009, 18:25
Yattara olayı resmen labirent :)

Yattara olayında yattarayı haksız bulan biri olarak.

Burda artık haklı biri bulamıyorum.

Yönetimde , yattarada , taraftarda haksız.

En iyisi Yattara iğleşsinde ondan sonra konuşalım.

Cagdas Topal
27.12.2009, 01:54
3-4 senedir birşey yapmadan para kazanıyor :mad:

demir
27.12.2009, 02:41
yattara nezaman bır sey yaptıkı ?? lıgde 15 golmu atmıs yattara ???? benım haberım yok ama konu gokhan olunca herkez naralar atıyor ??? bızım yattarayı kazanabılmemız ıcın yattaranın kendısını kazanması lazım ınsallah yattara kendısını kazanırsa bızde onu kazanırız

yorumsuz6117
27.12.2009, 04:51
La Yattara Fatih geliyo neredesin..

Halit Aydın
27.12.2009, 05:29
yattara nezaman bır sey yaptıkı ?? lıgde 15 golmu atmıs yattara ???? benım haberım yok ama konu gokhan olunca herkez naralar atıyor ??? bızım yattarayı kazanabılmemız ıcın yattaranın kendısını kazanması lazım ınsallah yattara kendısını kazanırsa bızde onu kazanırız

Sizin başarı anlayışınız gole mi endeksli?

Yattara'nın katkılarını göz ardı etmemek gerek. Yıllar sonra sol açıkta oynayabilen adamlar aldık bu sefer de sağ taraf boşa çıktı. Yattara'nın çizgiye inip yaptiği ortaları yapabilen oyuncumuz yok malesef. Hal böyle olunca gol atma oranimiz da azaliyor.

Tayfun
27.12.2009, 12:23
Geldiği ilk 3 sezon çok iyiydi son 3 sezondur yattı istikrar budur :)

Serdær
27.12.2009, 14:29
Yattara = Yatış .

Mustafa Çolak
27.12.2009, 14:52
Bizi Alıştırıp Nereye Kayboldun ?
Bak Fatih'te Geliyor Sen Neredesin ?

Onur Şeref
27.12.2009, 15:02
Kaç yaşında oldu?

Orhan Kahraman
27.12.2009, 16:29
Bu kimdi ya hee yattara vardı bi ara çalım malım atardı sonra karnı ağırdı oynamay daha :))

lazajan
27.12.2009, 18:24
keske o katar klubune satılsaydı da bundan kurtarsaydık ya ya ıyıles adam gıbı topunu oyna yada gitt

aktan61
27.12.2009, 20:27
ibrahima YAT

Ömer Kaya
27.12.2009, 20:29
ibrahima YAT
ççç
ççç
Güzeldi Aktan abi:)

lazajan
28.12.2009, 09:04
ibrahima YAT
:))))))))))))))))))))))))

Mehmet Zeki
28.12.2009, 17:35
Gineli oyuncumuz İbrahima Yattara, önümüzdeki hafta Fransa’da ameliyat olacak.

Buna göre daha önce İngiltere’de kontrolden geçirilerek ameliyatına karar verilen Yattara’nın Fransa’nın Lyon kentindeki son muayenesinde ameliyatıyla ilgili izlenecek yol belirlendi. Doktorlar Gineli oyuncumuza önümüzdeki hafta ameliyatı olması yönünde gün verdiler. Böylelikle Yattara gelecek hafta tekrar Fransa’ya giderek bıçak altına yatacak.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3272#Icerik

Murat'
28.12.2009, 17:41

Buna göre daha önce İngiltere’de kontrolden geçirilerek ameliyatına karar verilen Yattara’nın Fransa’nın Lyon kentindeki son muayenesinde ameliyatıyla ilgili izlenecek yol belirlendi. Doktorlar Gineli oyuncumuza önümüzdeki hafta ameliyatı olması yönünde gün verdiler. Böylelikle Yattara gelecek hafta tekrar Fransa’ya giderek bıçak altına yatacak.

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3272#Icerik

Haydi hayırlısı bakalım.

Umarım ameliyatla herşey düzelmeye başlar.

Orhan Kahraman
28.12.2009, 17:44
http://img187.imageshack.us/img187/7608/17272219074877741794720.th.jpg (http://img187.imageshack.us/i/17272219074877741794720.jpg/)

28TS61
28.12.2009, 18:01
bizim doktorlar hala 2 hafta sonra hazir derler

Samet Yildirim
28.12.2009, 18:32
Yattara Fransa’da ameliyat olacakhttp://trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gifhttp://trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gifhttp://trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gifhttp://trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gifhttp://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3272-1V8H0Q1T.jpg

1 (http://javascript<b></b>:rateImg(1,'3272'))
2 (http://javascript<b></b>:rateImg(2,'3272'))
3 (http://javascript<b></b>:rateImg(3,'3272'))
4 (http://javascript<b></b>:rateImg(4,'3272'))
5 (http://javascript<b></b>:rateImg(5,'3272'))

Bu habere 13 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 4 !

resmi site

Terzioğlu
28.12.2009, 19:41
Yattara dünya turuna cikmis :)

Özge
28.12.2009, 19:55
Ameliyat için çok beklediler ya.Sakatlık uzun sürdü umarım iyileşme dönemi kısa sürer:)

Mert Oğuzlu61
28.12.2009, 19:58
61 numara ağlıyor...

Mustafa Çolak
28.12.2009, 20:17
Yılbaşında Gider Fransa'ya
İkisi Bi Arada Çıksın =(

Mira_61
28.12.2009, 20:32
61 numara ağlıyor...
61'i çocuğu gibi seven birinin ahı alındı çünkü.:rolleyes:

yakarcı
28.12.2009, 21:00
yattara formunda digil :D:D

Orhan Kahraman
28.12.2009, 21:01
ne fransa sevdasıdır arkadaş :D

M.S.SOFU
28.12.2009, 21:11
en son doktorumuz lyon'un doktoru
bayern münich'in doktoru out
lyon'un doktoru in
:D

Koray
28.12.2009, 21:17
Ameliyattan sonraki Yattara'nın gazetelere vereceği demeçlerden haber başlıkları;

Ameliyat çok iyi geçti.

Kendimi bomba gibi hissediyorum.

Yeni sezon başlar ve ilk maça çıkmadan önce hafta içi haberleri;

61 numaranın hakkını vereceğim.

Golüm var.

Olası kötü sonuçtan ve Kötü oynadıktan sonra;

Ağır bir ameliyat geçirdim.

Şuan gerçek performansımın %30'undayım.

Beni bundan sonra seyredin.

Gerçek Yattara'yı herkes görecek.

X maç benim maçım olacak,

Söz veriyorum,

vs. vs.

Birtan Karaman
28.12.2009, 21:23
Hey gidi Heeey ! 1 Sezon daha gitti Yattara. Bu Saatten sonra Avrupa'ya Transferin diye bişe'de olmaz.Böyle gider bu kariyer.En Sonunda Jubilenide yaparız Klüpte bir görev alırsın sonra :)

Murat'
28.12.2009, 22:31
en son doktorumuz lyon'un doktoru
bayern münich'in doktoru out
lyon'un doktoru in
:D

Wolfarth mıydı onun adı neydi ya.

Gelen giden ona gidiyordu.

Kader KORELİ
28.12.2009, 23:22
Büyücü ise yaramadimi Yattara? Hem o kadar uzaga gitmeye ne gerek vardi, Trabzonda üfletdirirdik seni.

Fatih Özkan
29.12.2009, 01:10
Ameliyattan sonraki Yattara'nın gazetelere vereceği demeçlerden haber başlıkları;

Ameliyat çok iyi geçti.

Golüm var.

Söz veriyorum,

vs. vs.

Güzel bir yazı olmuş...

Kazım Uzunboy
29.12.2009, 06:31
İbrahima Yattara şifa bulmak için Fransa'da

Sezon başı kampında sakatlanan ve ilerleyen süreçte yaşanan problemler nedeniyle takıma dönüşü mümkün olmayan İbrahima Yattara, tedavi için Fransa'ya gitti.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm825559.jpg

Bu ülkedeki bir klinikte hafta sonundan önce bıçak altına yatması beklenen Gineli oyuncu, ardından Fransa’da kısa süre kalıp ilk gözlemlere tabi tutulacak. Daha sonra Türkiye’ye geri dönecek olan İbrahima Yattara’nın tedavisine Trabzon’da devam edilecek. Sezonun ancak son haftalarına yetişecek Bordo-Mavililer’in 61 numaralı futbolcusu yeni dönemde Trabzonspor’un en büyük kozu olacak.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Birtan Karaman
29.12.2009, 11:00
Yattara'nın ameliyat şartı!Trabzonspor'un başını ağrıtmaya devam eden Yattara kaprislerine bir yenisini daha ekledi ve dün yapılması beklenen ameliyat yılbaşı sonrasına ertelendi. Geçtiğimiz günlerde İngiltere'ye giden ve burada 4 ünlü doktora muayene olan Gineli futbolcu için ameliyat kararı alınmıştı. İngiltere'de yapılan kontroller sonrasında eklem yerinde bir kemik parçası tespit edilen Yattara'ya bordo mavili kulüp, "Seni İngiltere'de ameliyat ettirelim" dedi. Fakat teklifi kabul etmeyen Yattara, "Ben Fransa'yı istiyorum" deyince Trabzon yönetimi, Lyon Kulübü'nün doktoru ile temasa geçti ve randevu aldı. Hatta bu operasyon için Lyon doktoru Noel tatilini bile yarıda kesti.Yattara ve kulüp doktoru Hakan Ayaz önceki gün Fransa'ya uçtu. Operasyon için her şey tam olarak yerine getirilirken, yıldız futbolcu son dakikada, "Ben karımı yanımda istiyorum. Yoksa ameliyat olmam" dedi. Fakat ortada bir sorun vardı!. Yattara'nın eşinin pasaportundaki sorun nedeniyle Schengen vizesi alamadığı için Fransa'ya gitme şansı yoktu. İkna olmayan Yattara, "Karım gelmezse ben de ameliyat olmam" diyerek tüm operasyonu alt üst etti. Bu gelişmeler sonrası Yattara'nın Trabzon ile yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 29.12.2009Kaynak : SabahHabere bak yaa :)

karatasof
29.12.2009, 11:46
Başkanımız inandımı Yattara'nın sakat olduğuna acaba?
Yoksa hala şüpheleri var mı?
Bir kaç ülke ve bir kaç doktor daha dolaştırsaydık adamı?
Oysa çok değil iki ay kadar önce takımın TD'ü Hugo Broos ''Körlere Yol Tarifi'' dersinde bunları izah etmişti.
Ancak anlayan nerde?

6_DenizhaN_1
29.12.2009, 12:11
Aslında o kadar iyi niyetli insanlarız ki..
Yattara 3 sezondur uyutuyor bizi ama biz onu o kadar çok sevdik ki ister istemez sahipleniyoruz..
Gittiğinde üzülüyoruz.. Tabi üzülmeyenler ve sevmeyenlerde var..
Yattara diyoruz agzından cıkan laflarla avunuyoruz tamamdır oynayacak diyoruz ama olmuyor..
Başka takımlar olsa 1000 kez yollamışlardı.. Bunun adına da profesyönellik diyorlar..
EVet dogru aslında ama biz profesyönel olsakda önce insanız.
Trabzon insanı kendinden çok önce karşısındakini düşündügü için bunlar oluyor.

Dursun Kaplan
29.12.2009, 12:12
En son benim babaannemin yöntemlerine kalacak ondan korkuyorum.

Bekir
29.12.2009, 14:29
Vay be...
Bizim Dünya çapında ün salmış Kulup doktorlarımızın sağlam dediği adamın,tedavi için Dünyadaki büyün gelişmiş ülkeleri gezmesi gerekiyor...

isimsiz_61
29.12.2009, 15:50
Aslında o kadar iyi niyetli insanlarız ki..
Yattara 3 sezondur uyutuyor bizi ama biz onu o kadar çok sevdik ki ister istemez sahipleniyoruz..
Gittiğinde üzülüyoruz.. Tabi üzülmeyenler ve sevmeyenlerde var..
Yattara diyoruz agzından cıkan laflarla avunuyoruz tamamdır oynayacak diyoruz ama olmuyor..
Başka takımlar olsa 1000 kez yollamışlardı.. Bunun adına da profesyönellik diyorlar..
EVet dogru aslında ama biz profesyönel olsakda önce insanız.
Trabzon insanı kendinden çok önce karşısındakini düşündügü için bunlar oluyor.
karşımızdakini düşünüyor olsaydık ersun yanalı bir çırpıda göndermezdik.....

Ahmet Başkaya
29.12.2009, 16:35

Ameliyat çok iyi geçti.

Golüm var.

Söz veriyorum,

vs. vs.

Alıntıdır ....

Erbay
29.12.2009, 16:48
İsyanlarda çaresizim, gülüm sensiz yaşanmıyor. Cengiz Baba :)

Hasan ZAİMOĞLU
29.12.2009, 16:48
her ne kadar içten içe kızsam , oynamadığı ve sorumsuzluğu için ona küfürde etsem biliyorum ki bu adam iyileşir çıkar sahaya 3 5 cambazlık yapar gol veya goller attırır maç sonu toplar tkımı kolbastı oynar yine gönlümü feth eder ... bu saatten sonra atsak atamayız satsak satamayız .

Sefa Murat Dokuz
29.12.2009, 18:34
Yattara'ya güveniyorum.

Ali Tunahan Güllü
29.12.2009, 19:01

Ameliyat çok iyi geçti.

Golüm var.

Söz veriyorum,

vs. vs.

Acı ama gerçek senaryo böyle olacak..

Mesut
29.12.2009, 23:14
http://www.haber61.net/images/news/20015.jpg
Yattara'dan kötü haber
29 Aralık 2009 / 21:57
Trabzonspor'un Gineli futbolcusu Yattara eşinin Fransa vizesi alamaması nedeniyle ameliyat olamadı.

Trabzonspor'da Yattara sorunu bitmek bilmiyor. Sezonda başında hazırlık maçında sakatlandıktan sonra bir türlü düzelmeyen ve İngiltere'de yapılan kontrollerinde ayağında kırık tespit edilen Gineli futbolcu ameliyat için Fransa'ya giderken bu kez de eşi vize engeline takıldı.

Yönetim kurulu tarafından Fransa'nın Lyon kentinde ameliyat edilmesi için hazırlık yapılan Yattara için ameliyatı yapacak doktorda Noel tatilini yarıda keserek Lyon'a geldi.

Ancak Gineli eşinin Fransa vizesi alamaması nedeniyle ameliyat olmak istemedi.

Yattara'nın eşi Aminata'nın Belçika'da vize süresi dolduktan sonra 5 ay gibi bir süre kaldığı için Avrupa ülkelerine girişi belirli bir süre yasak. Trabzonspor yönetimi tüm diplomatik çabaları sarf etmesine rağmen Belçika'da vizesi dolduktan sonra bu ülkede kalmaya devam eden Aminata'ya Avrupa ülkeleri belirli bir süre vize vermiyor.
Yattara'da eşine vize alınamayınca ameliyat olmaktan vazgeçerek İstanbul'a döndü.

Yattara'nın ameliyatını Noel'den sonraya kaldığı öğrenildi

Cem Balcı
29.12.2009, 23:16
iyi haber gelse şaşarım zaten...

Bekir
29.12.2009, 23:20
Yahu bu haberin mantığı ney??
Böyle bir şey gerçek olabilir mi??
Karısı vize alamadı diye neden ameliyat olamıyor??

Cem Balcı
29.12.2009, 23:21
yattara istememiş güya (:

mashal61
29.12.2009, 23:31
Mesela karısı ahiret vizesi alsa, Yattara futbolu mu bırakacak o zaman. Karım yoksa ameliyat olamam ne demek...

Gökhan KAN
29.12.2009, 23:33
Bütün saçmalıklar bizde..Hey Allahım ne acayip bir takımız..

Özkan
29.12.2009, 23:37
Karısı ameliyat ekibindemiymiş? Ya da karısından bir organ alınıp Yattara'ya mı nakledilecekmiş? Anlamadım bu işten bir şey.

Hastânede refâkâtçi lâzımsa kulüp iyisinden 2 hemşire ayarlardı Yattara'ya. :D

Muhammed
29.12.2009, 23:55
Karısı ameliyat ekibindemiymiş? Ya da karısından bir organ alınıp Yattara'ya mı nakledilecekmiş? Anlamadım bu işten bir şey.

Hastânede refâkâtçi lâzımsa kulüp iyisinden 2 hemşire ayarlardı Yattara'ya. :D

Kulübe gerek yok kendisi bile bulurdu 2 hemşire :D

Emrullah
30.12.2009, 00:25
Yattara'dan bir kapris daha!

Trabzonspor'un başını ağrıtmaya devam eden Yattara kaprislerine bir yenisini daha ekledi

Trabzonspor'un başını ağrıtmaya devam eden Yattara kaprislerine bir yenisini daha ekledi ve dün yapılması beklenen ameliyat yılbaşı sonrasına ertelendi.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere'ye giden ve burada 4 ünlü doktora muayene olan Gineli futbolcu için ameliyat kararı alınmıştı. İngiltere'de yapılan kontroller sonrasında eklem yerinde bir kemik parçası tespit edilen Yattara'ya bordo mavili kulüp, "Seni İngiltere'de ameliyat ettirelim" dedi.

Fakat teklifi kabul etmeyen Yattara, "Ben Fransa'yı istiyorum" deyince Trabzon yönetimi, Lyon Kulübü'nün doktoru ile temasa geçti ve randevu aldı. Hatta bu operasyon için Lyon doktoru Noel tatilini bile yarıda kesti.

Yattara ve kulüp doktoru Hakan Ayaz önceki gün Fransa'ya uçtu. Operasyon için her şey tam olarak yerine getirilirken, yıldız futbolcu son dakikada, "Ben karımı yanımda istiyorum. Yoksa ameliyat olmam" dedi.

Fakat ortada bir sorun vardı!. Yattara'nın eşinin pasaportundaki sorun nedeniyle Schengen vizesi alamadığı için Fransa'ya gitme şansı yoktu. İkna olmayan Yattara, "Karım gelmezse ben de ameliyat olmam" diyerek tüm operasyonu alt üst etti. Bu gelişmeler sonrası Yattara'nın Trabzon ile yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Emrullah
30.12.2009, 00:31
Yattara'dan bir kapris daha!

Trabzonspor'un başını ağrıtmaya devam eden Yattara kaprislerine bir yenisini daha ekledi

Trabzonspor'un başını ağrıtmaya devam eden Yattara kaprislerine bir yenisini daha ekledi ve dün yapılması beklenen ameliyat yılbaşı sonrasına ertelendi.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere'ye giden ve burada 4 ünlü doktora muayene olan Gineli futbolcu için ameliyat kararı alınmıştı. İngiltere'de yapılan kontroller sonrasında eklem yerinde bir kemik parçası tespit edilen Yattara'ya bordo mavili kulüp, "Seni İngiltere'de ameliyat ettirelim" dedi.

Fakat teklifi kabul etmeyen Yattara, "Ben Fransa'yı istiyorum" deyince Trabzon yönetimi, Lyon Kulübü'nün doktoru ile temasa geçti ve randevu aldı. Hatta bu operasyon için Lyon doktoru Noel tatilini bile yarıda kesti.

Yattara ve kulüp doktoru Hakan Ayaz önceki gün Fransa'ya uçtu. Operasyon için her şey tam olarak yerine getirilirken, yıldız futbolcu son dakikada, "Ben karımı yanımda istiyorum. Yoksa ameliyat olmam" dedi.

Fakat ortada bir sorun vardı!. Yattara'nın eşinin pasaportundaki sorun nedeniyle Schengen vizesi alamadığı için Fransa'ya gitme şansı yoktu. İkna olmayan Yattara, "Karım gelmezse ben de ameliyat olmam" diyerek tüm operasyonu alt üst etti. Bu gelişmeler sonrası Yattara'nın Trabzon ile yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu haberin doğruluğunu veya yanlışlığını araştırıp teyit ettirecek birileri var mı? Lütfen şu habari birileri araştırsın. Eğer bu haber doğru ise taraftar birlikleri ortak bir basın toplantısıyla bu adamın derhal kovulması için yönetime baskı yapması sağlanmalıdır. Altını çiziyorum eğer haber doğru ise. Bana çok da yalan habermiş gibi gelmedi ama yinede doğrulatmak ve derhal kovulmasını sağlamalıyız. Aksi takdirde Trabzonsporun büyüklüğünden bahsetmek pişkinlikten öteye gitmez. Neyse haberi doğrulatalım da asıl yorumları ondan sonra yapalım.

İlker ToSun
30.12.2009, 00:39
yattara ile ilgili basında 6 yıldan beri çıkan haberleri, bu haberlere karşı yönetimlerin ve teknik heyetlerin demeçlerini derleyip bir kitap yapmak lazım aslında.

böyle bir kulüp-futbolcu-basın ilişkisi tez konusu olur kanımca

Erdem Koltuk
31.12.2009, 15:30
Satılma haberlerin çıktığında korkardım, sensiz ne yaparız diye düşünürdüm.Ama hep arada kalırdım acaba iyi mi olur kötü mü gidişin diye? Varlığında yokluğunu yaşayarak gördüm şimdi. Pek bir değişiklik olmuyormuş.Ama özledim seni.Sıkıcı başlayan maç sıkıcı bitiyor sen yokken.İki bilek hareketi,iki çalım bile yeterdi 90 dakikada.Çabuk gel....Not:Alanzinho tahtını alırsa da şaşırma...:)

Murat'
31.12.2009, 15:32
Yahu Yattara küçük çocukların babam olmadan kestirmem demesi gibi birşey yapmışsın.

Çocuk musun sen?

Serdær
31.12.2009, 15:43
İbrahima YAT'ış.

Kereşenli
31.12.2009, 15:54
Yattara senin futbolculuğun değil bize olan saygın ve sevgin bitti. Trabzonspor sayesinde milyonlarca para kazandın ve şimdi bize yaptığın işe bak. Ameliyat olmak için Türkiye'yi bıraktın İngiltere'ye gittin, sonra Fransa'ya gitmek istiyorum dedin yine kabul ettik. Şimdi eşim olmadan ameliyat olmam ne demek oluyor?

Yazık olmuş.

Anıl C
01.01.2010, 03:23
diyom ki yattarayı acaba bu hocaya bi göstersek mi:)
belki sebebi başkadır...

gsNgdKarqac

sametaydin
01.01.2010, 05:30
Yok artık böyle bişey olmuşsa yönetim buna karşı bir tavır koymalı.

bordomavibela
01.01.2010, 09:40
Nerede bu adam ?

Kereşenli
01.01.2010, 16:46
Kafasına göre takılıyor İngiltere, Fransa istediği yere gidiyor beyefendi.

Emirhan Çorumlu
01.01.2010, 16:50
hahahahahha Yattarayi bu adama göndersek... =)))

Murat Erdem
01.01.2010, 17:17
Yattara, senin kadar taraftarı iki ayrı kutuba bölen başka bir oyuncu yokturç

Murat'
01.01.2010, 23:19
Oldu mu ameliyat Yattara ?

İnsan ameliyat olurken de kapris yapar mı be kardeşim.

61_Serhat_61
02.01.2010, 00:49
yattara artik YATTIGIN yeter be kara bela...

askemo_garleli
02.01.2010, 05:51
adam gineye gidip açlık çekeceğine trabzonda top oynamadan reis gibi yaşıyor.dünya sana güzel be yattara..

Ali Tunahan Güllü
02.01.2010, 10:02
Yattara bu hafta bıçak altında

Geçirdiği sakatlıktan yarım sezon boyunca kurtulamayan İbrahima Yattara, bu hafta içinde ameliyat oluyor.
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm829039.jpg

Fransa’da bıçak altına yatacak olan Gineli, bir süre daha bu ülkede kaldıktan sonra Türkiye’ye dönecek ve tedavisine Trabzon’da devam edilecek. Yıldız oyuncu, en az 3.5 ay sahalardan uzak kalacak.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1262419319093&ids=(7615,24159,100337)

kaynak:fanatik

Murat'
02.01.2010, 10:07
Yattara bu hafta bıçak altında

Geçirdiği sakatlıktan yarım sezon boyunca kurtulamayan İbrahima Yattara, bu hafta içinde ameliyat oluyor.
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm829039.jpg

Fransa’da bıçak altına yatacak olan Gineli, bir süre daha bu ülkede kaldıktan sonra Türkiye’ye dönecek ve tedavisine Trabzon’da devam edilecek. Yıldız oyuncu, en az 3.5 ay sahalardan uzak kalacak.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1262419319093&ids=%287615,24159,100337%29

kaynak:fanatik

Sözleşmesi neden askıya alınmıyor gerçekten de çok merak ediyorum !

Uğur Ö.
02.01.2010, 12:13
Hem yatacak hemde milyon dolarları alacak kesinlikle sözleşmesi dondurulması gerekiyor