PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

is_mail61
17.10.2009, 22:23
oynıcak bence bilerek yapıolar inş öledir enazından yoksa ben böle bi komedi grmedim:)

Ahmet Faruk
17.10.2009, 22:30
Geldik 10. haftaya.
Hırsız kim bilmiyoruz ki, "Hırsızın hiç mi kabahati yok" diye soralım.

Fatih
17.10.2009, 22:31
Geldik 10. haftaya.
Hırsız kim bilmiyoruz ki, "Hırsızın hiç mi kabahati yok" diye soralım.
Güzel tesbit Ahmet.:)

arifberkay
17.10.2009, 22:46
yattara bu gece istanbul havalimanında sözlü ve fiili protestoya maruz kaldı

ilhan
18.10.2009, 00:26
Bravo taraftarımıza(!)..

Böylelikle Gs, Bjk, Fb taraftarlarından aslında pek farklı olmadığımızı göstermiş olduk.

Harika, sevinebiliriz.

Osman Yavuz
18.10.2009, 01:00
Şaşırmadım bu olaya.Bizim insanımız ne sevmeyi ne de sevinmesini biliyor.Normal bir durum.Alex'in bile yuhalandığı ülkede Messi'yi getirseniz inanın o bile ıslıklanır.;)

Alex ıslıklandı!

Fenerbahçe ve AZ Alkmaar ile oynanan UEFA Kupası maçında ilginç bir olay yaşandı. Fenerbahçe taraftarının sevgilisi Alex ilk kez tepki topladı. Taraftarlar Alex ve Volkan'a ikinci yarının ortasında top geldiği anda tepkilerini gösterdiler ve iki ismi 'ıslık' yağmuruna tuttular.

14.02.2007

mehmets61
18.10.2009, 01:17
oynarsan inşallah gol atarsın.oynayamazsan da gol atan futbolcu sana koşar da takım oldugunuzu ve seninde bu takımın önemli bir parçası oldugunu unutanlara gösterirsiniz...

mashal61
18.10.2009, 01:30
Yattara'yı son dönemde hep eleştirmeme rağmen şimdi hakkını verme zamanıdır. Eğer bugün oynarsa Trabzonspor'da 2. dalyasını yapmış olacak. Kaç tane futbolcumuz var bunu başarmış veya başarmaya aday olarak gördüğünüz şu kadroda? Son dönemdeki sakatlıkları bu başarıyı gölgelememelidir.

Mollasalihoğlu
18.10.2009, 03:51

Biz bu olmamalıyız !!

Yattara Olimpiyat Stadı'nda gs'yi madara ederken iyiydi..
Kadıköy'de Lee Eul Yong'un attığı golü hazırlarken iyiydi..
Rumlara 90. dk'da frikiten golü atarken iyiydi..

Şimdi fiili taciz?

Yok artık..

Mustafa AYDIN
18.10.2009, 11:34

Moralini bozmak için gs liler yapmış olmasın :)

esra61
18.10.2009, 13:36
Yattara Süprizi !
Paylaş (http://www.facebook.com/ajax/share_dialog.php?s=4&appid=2347471856&p[]=64846468518&p[]=159779533307)
Bugün, 12:18
Yattara’da sürpriz gelişme
Trabzonspor’da son idmanın ardından sürpriz bir gelişme yaşandı... Günlerdir ağrıları olduğu için düşük tempoda çalışan, hatta birkaç antrenmanda ise izin isteyen İbrahima Yattara, teknik direktör Hugo Broos ile görüştü, “Oynamak istiyorum” dedi. 18’e alınması bile beklenmeyen Gineli bu görüşmenin ardından kadroda tutuldu. Broos’un Yattara ile başlamayacağı, ancak ilerleyen bölümde kendisinden faydalanabileceği bildirildi. Trabzon’da başka sakat oyuncu bulunmuyor.
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs214.snc1/8128_151026133518_64846468518_2696281_1563621_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2696281&op=1&view=all&subj=159779533307&aid=-1&auser=0&oid=159779533307&id=64846468518)

bide çıkıp gol atarsan ve maçı kazanırsak..........
sana olan güzenim tazelenicek.........
bu taraftara layık olma zamanı gelmedimi ibrahim hala...

Emre ÖZTÜRK
18.10.2009, 13:39
Yattara Süprizi !
Paylaş (http://www.facebook.com/ajax/share_dialog.php?s=4&appid=2347471856&p[]=64846468518&p[]=159779533307)
Bugün, 12:18
Yattara’da sürpriz gelişme
Trabzonspor’da son idmanın ardından sürpriz bir gelişme yaşandı... Günlerdir ağrıları olduğu için düşük tempoda çalışan, hatta birkaç antrenmanda ise izin isteyen İbrahima Yattara, teknik direktör Hugo Broos ile görüştü, “Oynamak istiyorum” dedi. 18’e alınması bile beklenmeyen Gineli bu görüşmenin ardından kadroda tutuldu. Broos’un Yattara ile başlamayacağı, ancak ilerleyen bölümde kendisinden faydalanabileceği bildirildi. Trabzon’da başka sakat oyuncu bulunmuyor.
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs214.snc1/8128_151026133518_64846468518_2696281_1563621_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2696281&op=1&view=all&subj=159779533307&aid=-1&auser=0&oid=159779533307&id=64846468518)

bide çıkıp gol atarsan ve maçı kazanırsak..........
sana olan güzenim tazelenicek.........
bu taraftara layık olma zamanı gelmedimi ibrahim hala...

bu hafta boyuncu yapılan tüm antremanları kaçırdı neredeyse.İkinci yarı girse bile bana göre en fazla 20 dakika oyunda kalır.O süre içersinde de çok üst düzey bir katkı veremeyecektir.Belki birkaç iyi orta açabilir

oulcan_ts
18.10.2009, 13:40
Ntvspor'da her 2 takımında sakat oyuncusu olmadığını söyledi...

esra61
18.10.2009, 13:44
bnce bu maçta ikinci yarı girer ve yattara gibi oynamaya çalışır en azından...ve taraftara kendini bi nebzede olsun affettirmiş olur.........

ilhan
18.10.2009, 13:57
Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (cumartesi) 16.00'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmanda takımımız Galatasaray maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (cuma) 16.00'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana ameliyat olan Zafer dışında tüm oyuncular katıldı.

Takımımız antrenmanda düz koşu ve beşe 2 top çalışmasının ardından Galatasaray maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (perşembe) 16.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Song, Cale ve ameliyat olan Zafer katılmadı. Antrenmanın başında ayağında ağrı hisseden Yattara ise çalışmasını salonda gerçekleştirdi.

Takımımız antrenmanda düz koşu ve istasyon çalışmasının ardından çift kale maç yaptı. İdmanda yer alan Arjantinli oyuncumuz Colman'ın sevimli oğlu Mateo yaptığı sempatik hareketlerle etrafına neşe saçtı.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Song, Cale, Gökhan, Ceyhun, ameliyat olan Zafer katılmadı.

Takımımız antrenmanda düz koşunun kanat organizasyonlarına yönelik bir çalışması gerçekleştirdi. Oyuncularımız idmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç yaptılar.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (çarşamba) 10.30'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde sahada ve salonda omak üzere iki bölüm halinde gerçekleştirilen antrenmana milli takım kamplarında bulunan Song, Cale, Gökhan, Ceyhun ve ameliyat olan Zafer katılmadı.

Oyuncularımız antrenmana sahada başlayarak düz koşu ve istasyon çalışması gerçekleştirdiler. İdmanın son bölümünde ise salonda kondisyon çalışması yaptılar.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (salı) 10.30'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Song, Cale, Gökhan, Ceyhun ve ameliyat olan Zafer katılmadı. Sağ ayak bileğindeki ağrısı nedeniyle dün yapılan idmanlara çıkamayan Yattara bugün takımla birlikte çalıştı.

Oyuncularımız antrenmanda düz koşunun ardından istasyon ve kanatlardan yapılan ortalara gol vuruşu yaptılar. İdmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç gerçekleştirildi.

---

Katılmadığı tek antrenman takımın izinden dönüş günü yapılan antrenmandı. Bunun dışında 1 gün hocanın bilgisi dahilinde salonda çalıştı. Diğer tüm idmanlarda gördüğünüz üzere vardı.

Bu bilgiler resmi siteden alınmıştır.
Fotoğrafları da ekleyebiliriz.

---

İtinayla ezber bozulur!

BALKAN 06
18.10.2009, 14:01
bu kadar çok takımla birlikte çalıştıysa,bu kadar uzun süre sakatlığı yeniden nüksetmemişse
neden gs maçında yattara ezber bozmasın,deden 90 dakika top oynamasın,neden kurtarıcımız olmasın.
hadi bakalım kara bela al şu maçı güldür yüzümüzü...
(diye insanın içinden geçiyor ama gerçek hayat başka,sonucu bi bekleyelim bakalım)

ilhan
18.10.2009, 14:08
Sakatlık falan hikaye Kürşat.

Yönetim Yattara'yı sildi. Göndermek için fırsat kolluyor. Hoca Alanzinho'yu sisteme uymuyor diye kenarda tutuyor. Alanzinho'nun uymadığı bir sisteme Yattara ağzıyla kuş tutsa uymaz.

Dün havaalanında yaşanan çirkin Yattara sürtüşmesinden sonra zaten devre arası gidecektir.

Artık yönetimi pekala savunmayacağım.

---

Allah'ı zengini Araplardan bir takımın yöneticileri Yattara imza attırmaya gelmiş. X yönetici çıkıp X bir kanalda "Yattara zaten sürekli sakatlanıyor" diyor. Adamlar bunu duyunca alır mı adamı? Almaz tabii. Almadan dönüyorlar.

Sonra bu olay sırasında Yattara gitmek istedi, paraya bizi değişti diye manşetlerde yer alıyor ve günah keçisi ilan ediyor. Pekala, yönetim ne yapıyor? İzliyor. Yattara'yı çıkartıp basın açıklaması yaptırıyor.

Gökdeniz'in son röportajında "Neden gittin?" diye soruyorlar. Sezon sonu beni zaten satacaklardı. Bundan daha iyi para verilmezdi diyor. Yönetim Gökdeniz'den sonra zaten Yattara'yı satacaktı. Ama beceremediler.

Artık satsan ne olur, atsan ne olur.

28TS61
18.10.2009, 14:10
dün havalimaninda ne oldu biri düzgün gene aciklayabilirmi lütfen

ilhan
18.10.2009, 14:14
dün havalimaninda ne oldu biri düzgün gene aciklayabilirmi lütfen

Elemanın birisi sürekli sakatsın, oynamak istemiyorsun, nasıl bir adamsın sen vs. şeklinde Yattara'ya çıkışmış. Bunun üzerine kafile korumaları ile tartışmışlar. Bir yönetici çıkıp "Hesap mı soruyorsunuz mu" ne demiş. Sonra kafileyi karşılarken futbolcusuna bu şekilde çıkışanlara taraftarın bir kısmı ayıp ediyorsunuz felan gibisinden konuşmuşlar. Sonra aralarında kavga çıkmış.

Bir futbolcuya maç oynanmadan 1 gün önce tepki gösterilmez. Bekle maçtan sonra göster tepkini. Hele hele kafileyi karşılamaya gitmişken o kadar futbolcunun içinde bunu yapma.

Sonrada Gs taraftarı böyle, Fb taraftarı böyle, Bjk taraftarı böyle böyle diye söyleniyoruz. Onlardan bir farkımız olmayacaksa boşuna uğraşıyoruz Trabzonspor için.

Emre ÖZTÜRK
18.10.2009, 14:15
Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (cumartesi) 16.00'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmanda takımımız Galatasaray maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (cuma) 16.00'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana ameliyat olan Zafer dışında tüm oyuncular katıldı.

Takımımız antrenmanda düz koşu ve beşe 2 top çalışmasının ardından Galatasaray maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (perşembe) 16.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Song, Cale ve ameliyat olan Zafer katılmadı. Antrenmanın başında ayağında ağrı hisseden Yattara ise çalışmasını salonda gerçekleştirdi.

Takımımız antrenmanda düz koşu ve istasyon çalışmasının ardından çift kale maç yaptı. İdmanda yer alan Arjantinli oyuncumuz Colman'ın sevimli oğlu Mateo yaptığı sempatik hareketlerle etrafına neşe saçtı.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Song, Cale, Gökhan, Ceyhun, ameliyat olan Zafer katılmadı.

Takımımız antrenmanda düz koşunun kanat organizasyonlarına yönelik bir çalışması gerçekleştirdi. Oyuncularımız idmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç yaptılar.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (çarşamba) 10.30'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde sahada ve salonda omak üzere iki bölüm halinde gerçekleştirilen antrenmana milli takım kamplarında bulunan Song, Cale, Gökhan, Ceyhun ve ameliyat olan Zafer katılmadı.

Oyuncularımız antrenmana sahada başlayarak düz koşu ve istasyon çalışması gerçekleştirdiler. İdmanın son bölümünde ise salonda kondisyon çalışması yaptılar.

---

Takımımız Galatasaray maçı hazırlıklarını bugün (salı) 10.30'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Hugo Broos yönetiminde Hayrettin Şiranlı Sahası'nda yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Song, Cale, Gökhan, Ceyhun ve ameliyat olan Zafer katılmadı. Sağ ayak bileğindeki ağrısı nedeniyle dün yapılan idmanlara çıkamayan Yattara bugün takımla birlikte çalıştı.

Oyuncularımız antrenmanda düz koşunun ardından istasyon ve kanatlardan yapılan ortalara gol vuruşu yaptılar. İdmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç gerçekleştirildi.

---

Katılmadığı tek antrenman takımın izinden dönüş günü yapılan antrenmandı. Bunun dışında 1 gün hocanın bilgisi dahilinde salonda çalıştı. Diğer tüm idmanlarda gördüğünüz üzere vardı.

Bu bilgiler resmi siteden alınmıştır.
Fotoğrafları da ekleyebiliriz.

---

İtinayla ezber bozulur!

Antep maçının olduğu hafta da sürekli takımla çalışmıştı.Antep maçında sonradan oyuna girdi ve oynadığı ortada.Bu adam neredeyse 2,5 ay adam gibi antreman yapmamış.Sen şimdi o yukarıda yazdığın antremanlara çıktı diye bu adamın Gs maçında oynayabileceğine inanıyorsan yanlışsın.
Yattara nın bu maçta alacaği süre bana göre en fazla 30 dakika olmalı.ğs gibi fizik gücü üst düzey bir takıma karşı bu adamın bu kondisyon ile yapabileceği en iyi iş orta açmak olur.
Ayrıca bu hafta yattara nın bu kadar antremana çıktığını bilmiyordum.Emeğin için teşekkürler.

ilhan
18.10.2009, 14:16
Senin için yazmadım Emre'cim.

Yattara bu hafta hiç antrenmana çıkmadı diyenler başka.

28TS61
18.10.2009, 14:17
Elemanın birisi sürekli sakatsın, oynamak istemiyorsun, nasıl bir adamsın sen vs. şeklinde Yattara'ya çıkışmış. Bunun üzerine kafile korumaları ile tartışmışlar. Bir yönetici çıkıp "Hesap mı soruyorsunuz mu" ne demiş. Sonra kafileyi karşılarken futbolcusuna bu şekilde çıkışanlara taraftarın bir kısmı ayıp ediyorsunuz felan gibisinden konuşmuşlar. Sonra aralarında kavga çıkmış.

Bir futbolcuya maç oynanmadan 1 gün önce tepki gösterilmez. Bekle maçtan sonra göster tepkini. Hele hele kafileyi karşılamaya gitmişken o kadar futbolcunun içinde bunu yapma.

Sonrada Gs taraftarı böyle, Fb taraftarı böyle, Bjk taraftarı böyle böyle diye söyleniyoruz. Onlardan bir farkımız olmayacaksa boşuna uğraşıyoruz Trabzonspor için.

tesekkürler

BALKAN 06
18.10.2009, 14:21
Sakatlık falan hikaye Kürşat.

Yönetim Yattara'yı sildi. Göndermek için fırsat kolluyor. Hoca Alanzinho'yu sisteme uymuyor diye kenarda tutuyor. Alanzinho'nun uymadığı bir sisteme Yattara ağzıyla kuş tutsa uymaz.

Dün havaalanında yaşanan çirkin Yattara sürtüşmesinden sonra zaten devre arası gidecektir.

Artık yönetimi pekala savunmayacağım.

---

Abi yattarayı bende çok eleştiriyorum ama yönetimin yaptığı da çok yanlış haklısın,
aynı şeyi ersun hoca konusunda da yapıp taraftara ve basına yem yaptılardı ve o huy azarak devam ediyor malesef...

ilhan
18.10.2009, 14:34
Yattara'nın sakatlığı varken, adam iznini istediği şekilde kullanır buna karışamayız. Ama Bodrum'a gidip eğlenirken ayağını tekrar sakatlıyorsa, teknik heyet ve yönetim buna tepkisiz kalıyorsa, cezasını vermiyorsa kimse kusura bakmasın Yattara az bile yapıyor.

Reijkard örneği vermekten sıkıldım. Barış Özbek bir gece barda görünmüş. Kadro yüzü göremedi adam haftalarca. Oynatmadı. "Önce işini yap sonra eğlenirsin" demiş Reijkard.

Yattara'yı taraftarın şımarttığından daha beter alıştıran yönetimsel ve teknik heyetin zaafları var.

Bende sıkıldım artık hep aynı eleştirileri görmekten ve hep aynı şekilde savunmaktan.

Ama Fatih'i alamayan yönetim Yattara'yı satamaz.
Demedi demeyin.

İlker ToSun
18.10.2009, 15:49
yattara'ya karşı havaalanında yapılan bu çirkinliğin yönetim tarafından tezgahlandığı kanısındayım. bir taraftarın yönetimi hakkında böyle düşünmesi hiç hoş bir şey değil ancak yönetim beni bu düşünceye itecek bir çok davranışta bulundu şimdiye kadar.
geçen seneki katar olayının nasıl bir yönetim tezgahı olduğunu en düşük zeka seviyesindekiler bile anladı ve olayın iç yüzü ortaya çıktıktan sonra da konu kapandı. yattarayı satmak için her türlü tezgahı bugüne kadar kuran, doğru tedaviyi yaptırtmayarak sakatlığını uzattıran, basında onu karalayıcı haberlere yol veren yönetimden beklediğim bir tavır açıkçası. bu taktik de tutmazsa sırada trabzonda oturduğu eve, yada sokakta yürürken yapılacak tacizler başlar ve buna da hiç şaşırmam.
bunların hepsinin de tek bir sebebi var kulüp meteliğe kurşun atar vaziyete geldi. elde de para eden tek adam zaten kendileri tarafından da sevilmeyen, çekilemeyen ve çaplarının üstünde bir fenomen haline gelen yattara. ama ekonomik sebepten dolayı bile satılacağını söyleyecek cesareti olan bir yönetim kadrosu ve başkan olmadığı için böyle çirkinlikler oluyor maalesef.

poetricus
18.10.2009, 16:03
En yetenekli; en az oynayıp adından en çok söz ettiren, hakkında lehte ve aleyhte en çok yazı yazılan oyuncu...
Adam yetenekli.

yorumsuz6117
18.10.2009, 18:28
Yattara Kafileden Çıkartıldı
18 Ekim 2009 / 18:14
Yattara, Galatasaray maçı kafilesinden çıkartıldı.

Son haftalarda ağrıları olduğu için takımla birlikte çalışmalara katılamayan İbrahima Yattara, Galatasaray maçı kafilesinden çıkartıldı.
Yıldız oyuncunun ağrılarının artması üzerine teknik direktör Hugo Broos'un bu oyuncuyu maç kafilesine almadığı sızan bilgiler arasında yer aldı. Yattara'nın Galatasaray maçında oynayamayacak olması teknik heyeti de bir anlamda sıkıntıya sokmuş oldu.
Trabzonunsesi

Erbay
18.10.2009, 18:57
Bu olmadı Yattara. Hakikaten olmadı.

İlker ToSun
18.10.2009, 19:05
her mesajının sonuna "yattara gitsin" "satın bu adamı" "gitsin artık" yazısını koymayı ihmal etmeyen cenaha sesleniyorum , yattaranın neden gitmemesi gerektiği maçtan önceki can karyağdının sözlerinde gizli.

"galatsaraylı arda ve sol bek ısınma sırasında yanıma geldiler ve ( yattara oynuyor mu) diye sordular "

AMA TABİKİ OYNAMIYOR ÇÜNKÜ BU TAKIMIN DOKTORU YOK. VETERİNERLERİ DOKTOR DİYE GETİRİRSEN OLACAĞI BUDUR !!!

izzet
18.10.2009, 19:33
o09XwSO6wro&feature=related

esra61
18.10.2009, 21:05
ah yattara ah oysaki oynıcak haberi yani 18lik kadroya alındı haberini duyunca ne kadar sevinmiştm...kenarda otur sen belki 61 numarayı orda görürüz.........

erolizmts
18.10.2009, 22:54
Bu adam son 2 maçta biri son 15-20 dakika sonrasında ise maçın ikinci yarısında oynamış. Sakatlığı düzeldi Gs maçında 90 dakika oynar derken yine sakat. Bu nasıl sakatlıktır anlayamıyorum.

Ömer SEVİNÇ
18.10.2009, 22:56
Eskiden bizim de Keita'mız vardı.

AYDIN KANTEKIN
18.10.2009, 23:02
Bu adam son 2 maçta biri son 15-20 dakika sonrasında ise maçın ikinci yarısında oynamış. Sakatlığı düzeldi Gs maçında 90 dakika oynar derken yine sakat. Bu nasıl sakatlıktır anlayamıyorum.

bu sakatlik falan degil Yattara nin beyin ölümü gerceklesti ve Harddiskinde Trabzonspor diye bir sürüm kalmadi.Allah askina birisi cikip su taraftari kandirmadan bu Yattara ile ilgili bir aciklama yapsin.

Tahsin Armutcu
umutun cabasını gordukten sonra senden sogudum..

hamucera
sabah Hugo Broos'a oynayamam demişsin, zaten ben hazırım oynarım dediğini duymadık ki sakatlıktan çıkınca

fındıkoğlu
18.10.2009, 23:07
Vay vay yattara keyfin yerindedir inşaallah....
Artık kredin bitti bunu bilesin.....
Bundan sonraki maçlarda oynasanda önemi yok gerek kalmadı lig bitti sende bittin gerçi hiç başlamadınki.....! :mad:

albatros
18.10.2009, 23:07
can karyağdı'ya ne kadar güvenilir o tartışılır
ama dediği doğruysa yattara hoca'ya yüzde yüz kapasiteyle oynayamam demiş.
maçı izlediğim cafede bi taraftar zaten ne zaman yüzde yüz kapasiteyle oynadı ki dedi.
bence de öyle.
kavanozun içinde balımız var ama biz kavanoza ekmeğimizi banıyoruz yıllardır.şu balın tadına bi varamadık.

ilhan
18.10.2009, 23:09
Olası bir mağlubiyetten sonra en işlek başlığın burası olacağı belliydi.

Devre arasına kadar bu şekilde devam eder. Devre arası sattı, sattılar. Yoksa hayat boyu satamazlar. :) Yattara da taraftar da böyle devam eder.

Kazım Uzunboy
18.10.2009, 23:10
Can Karyağdı'nın söyledikleri eğer doğruysa, takıma olduğu gibi Yattara'ya da yazık. Her sene aynı şey ya..

irfan61
18.10.2009, 23:11
Can Karyağdı'nın söyledikleri eğer doğruysa, takıma olduğu gibi Yattara'ya da yazık. Her sene aynı şey ya..Ne söyledi Can Karyağdı.

Kubilay ŞAHİN
18.10.2009, 23:13
Bunun Olacağı Belliydi..

Yok Arkadaş Anlamıyorum Bizim Teknik Heyeti..

mora1157
18.10.2009, 23:13
keitadan korktu herlade.keita çıkar döktürür şimdi benim zaten derbi maçlarda vasatı aşdığım zor görülmüş ben en iyisi bu maç oynamayayım haftaya içerde iki çalım atarım olur biter diye düşündü heralde.

albatros
18.10.2009, 23:19
kardeşim nedir bu Yattara'nın sakatlığı?benim tek merak ettiğim bu.koskoca klüp doktorlarımız var.onlar da teşhisi koyamadılarsa dünyada hekim kıtlığı yok bu adam niye iyileşemedi bir türlü?geçenlerde bir gazetede okudum.sanırım klüp doktorumuzun açıklamasıydı. ''Yattara bize ağrısı olduğunu söylüyor.Biz de ona inanmak zorundayız sonuçta ağrısı olup olmadığını ölçemeyiz ki'' hekim değil hukukçuyum.ama böyle bir açıklamayı bir hekime yakıştıramıyorum.
sakat diye izin veriyorlar gece klubüne gidiyor.dalga geçer gibi...
bunu kabullenemiyorun işte.gerçekten sakat mı yoksa bizi aldatıyor mu şunu bir tıbbi raporla görelim artık.

Lenger
18.10.2009, 23:19
Sıkı dur Yattara birazdan ağır laflar duyacaksın..
Sen kulaklarını tıka..

izzet
18.10.2009, 23:20
Yattara kaptan olarak sana cok is düsüyor.

61i sen temsil edeceksin. Yap bi güzellik :)

Hüdai Pervaneli
18.10.2009, 23:21
Imza dagitiyordu Gs lilere

Ömer SEVİNÇ
18.10.2009, 23:22
Kim alır Yattara'yı? Başka takımda olsaydı ben olsam Trabzonspor'a almazdım. Siz alır mıydınız? Dürüst olun.

izzet
18.10.2009, 23:22
Imza dagitiyordu Gs lilere

Biz fiili hareket yapmisiz, bize verecek hali yok.

Yattara ve Trabzonspor, Mutlu sonla bitecek ben inaniyorum. Icime öyle doguyo nedense :)

Emiroğlu
18.10.2009, 23:43
Şu an takıma ihanet eden tek futbolcusun !

magicyattara
18.10.2009, 23:48
Hiç bir şey yapmıyor diye eleştirilen Yattara ve elinden gelenden fazlasını yaptıkları iddia edilen diğerleri.
Şu diğerlerinin içinde Yattara ne yapsın..İyi ki oynamıyor.

Külünkoğlu
19.10.2009, 08:34
TAM 15 DAKİKA !

Maç bittikten sonra 15 dakika rakip soyunma odasının kapısında bekliyorsun. Ne için ? Galatasaraylı bir oyuncunun formasını almak için...

O futbolcunun Afrika'da tanınmasına imkan yok. O zaman kendin için alıyorsun o formayı. Sende ne gibi bir hatırası olacak çok merak ediyorum. Avantaj kurallarını bile hakem atışı ile kesen, penaltımızı vermeyen, takım arkadaşlarına karşı insanlık suçu işleyenler aklına gelecek mi ? o suçu işleyenlerden birinin forması için bekleliyorsun sen bir Trabzonsporlu bir futbolcusun... 4 gol yiyip kaybettiğimiz bir maç olduğunun farkındasın değil mi ? geldiğin günden beri sana en ihtiyacımız olduğu maçların en az 15'inde yoktun. Bundan sonra da olmayacağın açık.

15 dakika zavallılar gibi el kapılarında beklediğin gibi, şu takımda forma giymek için çaba sarfetmediğini cümle alem biliyor artık. Bu yüzden yeter ve git artık.

Hüseyin Bağdat
19.10.2009, 09:34
Hiç bir şey yapmıyor diye eleştirilen Yattara ve elinden gelenden fazlasını yaptıkları iddia edilen diğerleri.
Şu diğerlerinin içinde Yattara ne yapsın..İyi ki oynamıyor.

Hiç değilse diğerleri birşey yapmaya çalışıyor. Yapamasalarda sahadan kaçmıyorlar. Yattara'da oynayıp birşeyler yapsada önce bizi sonra da sahada birşey yapamayan diğer oyuncuları utandırsa...

Varlıbaş61
19.10.2009, 09:37
devam et aslanım yatmaya....

UğuR
19.10.2009, 10:24
Hiç bir önemli maçda sahada olmayan bu taraftarı hep aldatan Yattara yı tez vakitde para ceza verilmeli ve satılmalı.

CAFER ÖZER
19.10.2009, 10:26
Yere Göğe sığdıramadığımız Yattara Trabzonspora ne vermiştir.
Bir İki maç dışında Çok şey kaybettirmiştir.
Avrupa Kupalarında Gördüğü gereksiz Kırmızı kartlarla elenmemizi sağlamış,
Büyük maçlarda ortalıkta hiç gözükmemiş.
Amada 61 nolu Formayı verip kaptan yapmışız
O ne yapmış GS ın soyunma odasında 10 dk.bekleyip Ardanın Formasını almış.
Arda Sabri maç başlamadan Lig tv görevlisine Soruyorlar YATTARA oynuyormu
Yattaradan korkuyorlar,Yattaranın Umurunda değil İşine gelmedimi Sakatım
İşine gelmedimi Yurdışından Dönemedim,
Eğer Yattara geçen sezon adam gibi oynasa Trabzosnporu Şampiyonluğa taşırdı,O ne yaptı hep yatmayı Tercih etti.
Yapılması gereken İLK çıkan alıcıya ucuz pahalı demeden satmak,
Yeter artık başımıza bela olduğu,

ilhan
19.10.2009, 10:30
Yattara'nın Trabzonspor'a ne verdiğini merak edenler "Szymek, Fatih, Gökdeniz,Yattara" dönemini arşivlerden çıkartıp biraz incelesinler.

Bu dört adamı ya aynı anda satacaktık ya da hiçbirini satmayacaktık.
:)

---

Metin abinin anlattığı olay gerçekse ayıp etmişsin Yattara.
;)

Uğurtan
19.10.2009, 10:34
Satılmalı artık.. Son 1 senedir söylüyorum satılması ciddi bir reform olacaktır kulüp için..

UğuR
19.10.2009, 10:38
İlhan o senin dediklerin arşivde kaldı ayrıca o zaman bile 1-2 derbi maçı hariç bırak birşey yapmayı bütün derbilerde nedense hep sakat veya hasta olarak sahada bile olmamış küçük maçların büyük adamı olmayı seçmişti....Son iki senede onuda yapamıyor o da ayrı bir konu....

ilhan
19.10.2009, 10:40
Diyorum ya abi, Gökdeniz'le beraber gidecekti. Ya da o dörtlüyü komple birlikte yollayacaktık.

UğuR
19.10.2009, 10:50
Diyorum ya abi, Gökdeniz'le beraber gidecekti. Ya da o dörtlüyü komple birlikte yollayacaktık.

Bu arada avatar şık olmuş.... Korkarım şimdi Tolga iyileşince ilk 11 de olması gereken adamı gene kadroya almayacaklar...Deme di deme ne yazık ki.Aynen öyle olacak....

Sylva bu seneye kötü başladı bu bonservis olayından sonra iyice dağıldı.Kale Onur un hakkı.... Tolga nın değil.

magicyattara
19.10.2009, 11:06
Hiç değilse diğerleri birşey yapmaya çalışıyor. Yapamasalarda sahadan kaçmıyorlar. Yattara'da oynayıp birşeyler yapsada önce bizi sonra da sahada birşey yapamayan diğer oyuncuları utandırsa...

Geldiği günden beri olanları çok iyi biliyorum.Kimin yatıp kimin oynadığını görecek kadar da futbol bilgim vardır.Yattara ta Samet Aybaba döneminden bu yana tüm hocalar tarafından önemli maçlarda kenarda bekletildi.
Hele ki 2004-2005 sezonunda ki içerde ki gs ve fb maçlarının olduğu dönem vardır ki,hoca ZD idi ve takım sanırım 1 beraberlik ve diğer maçları galibiyetle kapatmıştı.
Ölmüş bitmiş gs karşısına Yattara'sız çıkan ZD Baliç'in golüyle yenik duruma düştükten hemen sonra Yattara'ya sarılmış,kurtar beni diye oyuna sokmuştur.Bundan 2 hafta sonra rakip bu sefer fenerdir ve Yattara yine yedektir.Nobre kırmızı kart görüp oyundan atılmıştır,tek forvet Fatih Tekke ile maça devam edip 2. golü yedikten sonra Yattara'yı oyuna almıştır,dakikalar 75 civarıydı ve Daum oyuna giren Yattara'nın karşısına Deniz,Tuncay ve Ümit Özat'ı dikmişti.
Trabzonspor'un muhtemel şampiyonluğu işte bu 2 maçta gitmiştir.İkinci yarı ki fener maçını her ne kadar bir hakem faciasıyla kaybetsekte-ki o maçta da Yattara oyuna sonradan girmişti- asıl şampiyonluğu kaçırdığımız maçlar bu maçlardır.

O gün neden oynatılmıyor diye hocaları topa tutan taraftar,bugün neden oynamıyor diye Yattara'yı topa tutuyor.
Sağlam olsa sanki oynatılacaktı.
Değişen ne var ki?
En iyi dönemlerinde dahi yedeklikten kurtulmayan bu adam şimdi mi çıkıpta takımı kurtaracak.

Murat'
19.10.2009, 11:08
Metin abinin yazdığı doğru ise çok ayıp etmişsin Yattara.Forma değiştir değiştirme demiyoruz ama sahaya çık ve oyna en azından özveri ile mücadele et,sonra da ne yaparsan yap.

izzet
19.10.2009, 11:11
Bir Yönetim(?) futbolcusu zaptedemiyosa, hatta kaptanini kontrol edemiyosa, gidip Malzemeciden Ginedeki Takimi icin Top istese, ben o futbolcuya kizamam.

Faik Yılmaz
19.10.2009, 11:22
Suç sende değil sana bu kadar kıymeti verenlerde....

Yani bizde....

Sporcu bir arkadaşım var isim vermeyeyim....

İki dizindede iltihap var...

Değil maç oynaması yürümesi bile sıkıntıya girecek top oynamaya devam ederse....

Ama o oynuyor...

Trabzonspor için oynuyor....

Sağlığı pahasına oynuyor

YATTARA NE YAPIYOR...

PARAYI ALIYOR YAN GELİP YATIYOR....

oynaasında tıbben hiç bir sakınca yok ama oynamıyor canı istemiyor...

taraftarın sevgisine ihanet ediyor oynamıyor...

Nasılsa parası geliyor...

Nasılsa ceza filan almıyor....

Nasılsa oynatacak ne hoca ne de yönetim var.....

Bulmuş çiftliği istediği gibi at sürüyor....

Ondan sonra tarafatrda 15 milyona hat alsın takımı içni takımı kalkındırsın....

N egüzel İstanbul be....

Adem Erdoğan
19.10.2009, 11:25
rus hatunlar bitti sıra bize mi geldi yattara?

ugrpnk
19.10.2009, 11:25
Metin abinin yazdığı doğru ise çok ayıp etmişsin Yattara.Forma değiştir değiştirme demiyoruz ama sahaya çık ve oyna en azından özveri ile mücadele et,sonra da ne yaparsan yap.

Nedense aklıma Tayfun'un Carlos'tan forma istemesi ve ardından ona yapılan ağır eleştiriler geldi aklıma...

Ama Yattara olunca konu "ayıp etmişsin" diyerek geçiştiriyoruz..

İlginç !

İlker ToSun
19.10.2009, 11:30
Broos Galatasaray'ı şaşkına çevirdi
19 Ekim 2009 Pazartesi 10:11
Maç öncesi Rijkaard'a Trabzon'un en tehlikeli oyuncusi bilgisi veren Arda Turan, Selçuk'u kadroda göremeyince şaşırdı...

Kritik mücadele öncesi Trabzonspor’un yıldızı İbrahima Yattara’nın durumu belirsizliğini koruyordu. Gineli futbolcunun oynayıp oynamayacağını sadece Bordo-Mavililer değil, Galatasaray cephesi de merak ediyordu. Fanatik'in iddiasına göre, Arda ile Sabri karşılaşma öncesi medya mensuplarının yanına gidip, Yattara’nın kadroda olup olmadığını sordu, “Yok” yanıtı gelince iki futbolcu da rahat bir nefes aldı.

senelerdir yattığı söylenen, artık eskisi gibi olmadığı söylenen bir adamın rakipleri üzerinde bu denli bir korku yaratıyor olması çok manidar.

rakiplerinin kadronda korktuğu yagane adamın var, ama sen yönetim zaafiyeti ve doktor kılıklı veterinerlerinin beceriksizliğinin kurbanı olduğunu bile bile bu adam için "gitsin" "satılsın" "ihanet ediyor" gibi laflar kullanabiliyorsun.

hani bu trabzonspor taraftarı futboldan anlardı ?

Faik Yılmaz
19.10.2009, 11:52
Dinlensin diye kadrola almadılar....

Gitti diskolarda eğlendi....

Sakat değil dediler....

Ayağım ağrıyıp deyip oynamadı...

Millet yenildi sinirden küp olmuş.

O ise forma peşinde...

Artık astronomik bir ceza alması gerekmiyormu. Ne bekliyorlar anlamıyorum...
Burası dingonun hanımı yoksa Trabzonspor Klübümü....

magicyattara
19.10.2009, 11:55
Faik'in yazısını okuyunca aklıma,Yattara'nın geçen yıl antrenman için tesislere alınmaması geldi.
Başkan'ın "ağrı ölçer cihazım yok" demesi geldi.
Burdan bakınca suçun kimde olduğunu görmek zor değil.
O zaman,şark kurnazı zihniyetiyle,karşısındakinin de bir insan olduğunu unutup hareket edenler bugün yedikleri kazıkla başbaşa kalmışlardır.

Evet Yattara bitti artık.
Kimse 1 kuruş verip almaz bu adamı.

Kimse bundan sonra fazla beklenti içinde olmasın Yattara için.
Yattara geçen yıl bitirildi.

Adem Erdoğan
19.10.2009, 11:58
Faik'in yazısını okuyunca aklıma,Yattara'nın geçen yıl antrenman için tesislere alınmaması geldi.
O zaman,şark kurnazı zihniyetiyle,karşısındakinin de bir insan olduğunu unutup hareket edenler bugün yedikleri kazıkla başbaşa kalmışlardır.

fazla söze gerek yok.

bordo61
19.10.2009, 11:59
Teşekkürler Yattara

Yolun açık olsun ama bir teşekkür de sen etmen lazım

Yıllarca kandırdığın taraftarına seni 10 ay oynamayıp 10 dk oynasanda bağrına basan taraftarına

Bir teşekkür yeter.

Zaten bu saatten sonra senden başka bir şey beklemek akıl işi değil

Faik Yılmaz
19.10.2009, 12:00

Tabi Başkanımız için çok kolaydır suçu başkalarının üzerine atmak....

Eminim Yattara içinde elinden geleni yapacaktır Brossta olduğu gibi bana dokunmayan Yılan bin yaşasın hesabı kendi ve Hacısalihoğlu hariç herkesi kurban olarak görecektir...

Ancak bu sonuçlar devam ederse kendi başıda yanacaktır bunuda biliyordur umarım....

Öyle kameralar karşısında gülerek sırıtarak başkanlık yapılmıyor....

yeri geldiğinde elini masaya vurmayıda bileceksin.....

İlker ToSun
19.10.2009, 12:10
sadri şener ve yönetimi diğer icraatlerinin aksine yattarayı karalama kampanyasında çok ama çok zekice davranıyorlar. bu yönetim dönemlerinde yaptıkları en başarılı icraat yattarayı karalamak oldu. bunu çok güzel başardılar. ne de olsa oltaya gelmeye hazır bir kitle vardı ve o kitle oltaya geldi. operasyon tamamlandı.
artık herkes sevinebilir çünkü o stadda ısınmaya giderken bile tribünleri ayağa kaldıran bir adam olmayacak,
artık herkes sevinebilir çünkü ufak çocuklar artık trabzonspor forması almayacak,
artık herkes sevinebilir çünkü artık trabzonspor un bir yıldızı yok.
ayrıca doğruluğundan emin olmadığım forma olayından yola çıkarak, orda formayı almak için ardayı beklemesinden yola çıkarak yattarayı silen zihniyet demek galatasaray taraftarı olsaydı ısınmalar esnasında muhabirlerin peşinden koşturup "yattara oynuyor mu öğrenin abi" diye korkulu gözlerle dolanan en büyük yıldızları ardaya neler yapardı kimbilir.
işim gücüm olmasa şu an girerim galatasaray forumuna ve arda hakkında söylenenleri okurum ama yapmayacağım çünkü ordaki satırlarda trabzonspor ile galatasaray camiası arasındaki en büyük farklardan biri tokat gibi yüzüme vurulacak.
şota'dan sonra kaza bela 0 maliyetle elde edilen taraftarın sevgilisi, taraflı tarafsız herkesin sempatiyle yaklaştığı, futbolu ve kişiliğiyle insanları mest eden yattara artık harcandı ve bitirildi. yattaranın yok oluşunda çok zekice bir plan yapıp onu uygulayan trabzonsporun başkan ve yöneticilerini, medyadaki kalemşörlerini ve futbolun düzeli antreman yapmak dışındaki tüm öğelerini hiçe sayan taraftarımızı tebrik ediyorum

bordo61
19.10.2009, 12:19
Takımın hakem tarafından katledilmiş.
Takım arkadaşlarına saha içinde rakip oyuncular tarafından dakikalarca küfür edilmiş.
Takım arkadaşlarının futbol hayatını bitirecek şekilde sert girilmiş.
Takımın yenilmiş...

Sen ise bu olayların baş aktörünün formasını almak için 15 dakika soyunma odasının kapsında zavallılar gibi beklemişsin.

Abitoğlu'na hesap sorulsun elbette. Soyunma odasının kapısında bekleyerek, takımdaşlık, Trabzonsporluluk ruhunu yerlerde sürüyenlere de hesap sorulmasın mı ?

Her şey Açık bunu da okuduktan sonra daha bu sayfaya girmek istemiyorum.

:alkış: :alkış:

Sadece alkış başka söylenecek söz bırakmadın gerçekten

Sana son bir şarkı

Kırıldı sabır taşım
Ermeden muradıma
Çok zamandır hasretim yokluğuna
Allahım hiç şansım yok
İsyanım ayrılığa
Mahkum ettin kalbimi yalnızlığa

Ahh beklemek çok zor
Sen misin vicdansız
Gelde bana sor
İstiyorsan vur vur vur
Gel şu kalbime vur vur vur
Elverirse gururun bir kez daha vur

Bu akşam hüzünleri evde bıraktım
Kör kütük sarhoş oldum
Elimde değil
Seni kucakladığım yerde bıraktım
Ağzınla kuş tutsan
Umurumda değil

Erbay
19.10.2009, 12:34
magicyattara'nın dediği gibi Yattara bitirildi. Ne olduysa Katar muhabbeti sonrasında oldu. Katar takımının Feindouno'yu aldıktan sonra Yattara'yı almayacağı ortadaydı.

Samet Yildirim
19.10.2009, 12:36
Uzun zamandir yaziyorum..bu yönetim oldugu sürece ben oynamazdim sanirim yattarada ayni taktigi kullaniyor...

Emre ÖZTÜRK
19.10.2009, 12:50
bari forma almak için orda kalsaydın.Ayıp yahu vallahi ayıp.Umarım doğru değildir bu haber.

BAHADIR33
19.10.2009, 12:52
Haber 61 De çıkan haber herhalde burada bir arkadaşın espri olsun diye yazdığı bir mesaj ciddiye alınarak yapılmış. Aksini düşünmek bile istemiyorum
Yattara artık Trabzonspor taraftarının da sabrını taşırmaya başladı. Önceki gün Galatasaray maçı için İstanbul'a giden kafileyi Atatürk Havalimanı'nda karşılayan çok sayıda Trabzonspor taraftarı ,tüm takıma sevgi gösterisinde bulunurken, sakatlığı nedeniyle oynamayan Yattara''ya ise tepki gösterdiler.

Taraftarlar, “Bu sene oynamayı düşünüyor musun? 3 aydır yatıyorsun. Ne zaman oynayacaksın? 3 ay oldu, 3 ay!” şeklinde tepki gösterdi.

Maçta ağrılarım arttı diyerek oynamayan Yattara'nın maçın bitiminde Arda'da forma almak için Galatasaray soyunma odasının önünde 10 dakikayla yakın bir süre beklediğinin iddia edilmesi taraftarları iyice öfkelendirdi.

Samet Yildirim
19.10.2009, 13:15
Arda, Yattara'yı sordu!

Galatasaray, Trabzonspor maçının başlamasına dakikalar kala Ali Sami Yen Stadı'nda da heyecan her geçen dakika artıyor. Karşılaşma öncesinde stattan bilgi veren Lig TV muhabiri Bahri Havadır ilginç bir not aktardı. Trabzonspor maçı öncesinde sohbet ettiği sarı-kırmızılı oyuncular Arda Turan ve Sabri'nin, Trabzonspor'un Gineli yıldızı Yattara'nın ilk 11'de olup olmadığını sorduğu bilgisini verdi.
Bu sezon sakatlıklarla boğuşan Yattara Galatasaray maçında da ilk 18'de yer almıyor.

18.10.2009

Kaynak : Sporx.com

Faydalanmasini bilmek lazim..ama bu yönetim bu yattaradan faydalanamaz ben olsam bende oynamazdim..

Fatih Özkan
19.10.2009, 13:18
Bıktırdın Yattara...
Şu forma muhabbeti doğru mu bilmiyorum ama bıktırdın!
Sana bunca destek veren taraftara yazık!
Seni 61 numara ile sahada görmek beni mutlu etmez...
Çek git!

Zeki Akyol
19.10.2009, 13:21
Yattara Arda nın forması nasıldı evınemı asıcaksın yada cocuklarını büyüdüğünde
bakın yavrularım ben bu paraları yatarak kazanırken,rakip takımın yıldızlaşan futbolcuların formalarını almak ıcın sırada beklerdım o kadar da yatmadım bu formaları almak için ne kadar uğraştığını mı anlatacaksın :)

Zeki Akyol
19.10.2009, 13:22

Sakat değil dediler....

O ise forma peşinde...

:))) Ama bazıalrı hala takımın en ıyı en yararlı futbolcusu görüyor Yattarayı bole yazıp üzmeyelım arkadaşları
Yattar nın yıı olduğunu yazalım BİRİLERİ KIZABİLİR

Samet Yildirim
19.10.2009, 13:27

Sakat değil dediler....

O ise forma peşinde...

Yönetim yattaraya yaptiklarindan sonra, heseyi normal karsilamak lazim tabi forma olayini bilmiom ins. öyle bisi yoktur..

Harun-61
19.10.2009, 13:29
helal olsun sana Yattara, su taraftar yaptigin onca rezillige karsi seni yine bagrina basiyor ya....!

birsey demiyorum ben :(

m@rdi
19.10.2009, 13:29
Bir elin yağda bir elin balda.
Ohhhh ne ala, umurunda mı dünya?
:cool:

Özge
19.10.2009, 13:30
Yattara'nın Arda'dan forma almak için bekleyeceğini hiç sanmıyorum.Tabi doğruysa çok yanlış bir şey.Ama doğru değildir bence.

Nihal Ayvaz
19.10.2009, 13:40
Malesef 61 numarayı hakedemedin..Bu sene imza dağıtmaktan başka bi şey yapmayacak sanırım.

AKSOY_61
19.10.2009, 14:10
Yattaranın 15 dakika beklediği haberi güzel bir yalan bence.
bana hiç mantıklı gelmiyor arda kimki yattara onu beklesin?
hani bahsi geçen isim hagi gibi bi adam olsa neyse.alırsın formasını kalır bi köşede.
sonuçta haginin formasını almış olursun.

gelelim yattaraya.
boşuboşuna sinirinizi bozmayın artık.yattara bundan önce de böyleydi bundan sonra da böyle olacak.
bu adam amatörün dik alası.sakat olduğu zamanlar da tatilini disko da değil de ayağını yormayacak mekanlarda yapsaydı şimdi sahadaydı.
millet de keitanın mı yoksa yattaranın mı bileği iyiydi görürdü.ama nerde bizim yaramaz da o heyecan o istek.

eziklerden birisi soruyor yattara oynamıyor mu diye.
daha ben ağzımı açmadan yattara böyle maçlarda oynar mı ki diye iğneleme yapıyor herifin teki.
adama cvp versem bilmem kaç yıl oynayan bi oyuncu için 2 maçtan fazla örnek gösteremem.
bunu bizden biri dese haklısın derdim hatta yattaraya iyi giydirirdim ama bunu dışarından gören birinin söylemesi daha da acı.

şimdi bu adamı kim kaç paraya alır?

irfan61
19.10.2009, 14:35
Sana 61 numara'yı layık görenlere yazıklar olsun.Yaptığın(yapmadığın) herşeye rağmen seni bu kadar çok seven taraftarlara karşılık birşey vermediğin için yazıklar olsun.Yaptığın bu kadar kötülüklere rağmen hâlâ Tayfun'u,Barış'ı,Tolga'yı yuhalayan tarafarlarımıza da yazıklar olsun.

Nihal Ayvaz
19.10.2009, 14:58
medyada yazılanlara değil,bi de buna bakmak lazım..

asıl beni üzen sözler yattaradan geldi ... yattaraya ' abi moralini bozma kendine iyi bak sen bize lazımsın' sözlerime 'kimse beni anlamıyor kendimi ifade edemiyorum ' cevaplarını vermesi çok etkiledi beni .. !!!!

Vural Kuyumcu
19.10.2009, 14:59
Belcikadan culsuz parasiz pulsuz geldin altina son model arabalar cipler verildi takimin Sevgilisi oldun Sevdirdin sevildin Süper maclar cikardin takimi Kurtardin ama en cok lazim oldumuz Maclarda hep yok oldun yine ses cikartmadik Sevdik bi kere seni ama yeter Yattara 3 aydir yoksun ona da ammena ama dün Soyunma odasina gidip bu hareketei de yaptin ya artik pardagi tasirdin Ben senin Formani Duvara astim artik sende Duvara as git katara bütün sülaleni doyuracan aldin paralarla alem yapacagin yeni gece mekanlari tanisacagan yere git yattara artik yeter yeter artik benim gözümde eski senelerdeki yattara olarak kalacaksin bu dakkikadan sonra oyna oynama umrumda degil ama bu takima daha cok zarar vermezden git Yattara git Yattara yoksa senin Formani duvarlardan indircem

Vural Kuyumcu
19.10.2009, 15:00
Nihal sömürtü yaqpior sömürtü bizi nerden vuracagni cok iyi biliyor 3 ay ayni tas ayni hamam artik yeter

m@rdi
19.10.2009, 15:04

Hasan ZAİMOĞLU tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2715359#post2715359)

asıl beni üzen sözler yattaradan geldi ... yattaraya ' abi moralini bozma kendine iyi bak sen bize lazımsın' sözlerime 'kimse beni anlamıyor kendimi ifade edemiyorum ' cevaplarını vermesi çok etkiledi beni .. !!!!

Nihalim Halil gibi bir tercümanımız varken artık Yattara'nın bu sözleri hiç samimi gelmiyor bana.

Serdær
19.10.2009, 15:05
Bence 3-4 sene daha bizde dursun.

Jübileyi bizde yapı daha sonra idari menajer olarak göreve getirelim.

Yattığı yerden para kazanan adamın ''rahatını'' bozmak Trabzonspor yönetimine ve taraftarına yakışmaz..

Serdær
19.10.2009, 15:07
TAM 15 DAKİKA !

Maç bittikten sonra 15 dakika rakip soyunma odasının kapısında bekliyorsun. Ne için ? Galatasaraylı bir oyuncunun formasını almak için...

O futbolcunun Afrika'da tanınmasına imkan yok. O zaman kendin için alıyorsun o formayı. Sende ne gibi bir hatırası olacak çok merak ediyorum. Avantaj kurallarını bile hakem atışı ile kesen, penaltımızı vermeyen, takım arkadaşlarına karşı insanlık suçu işleyenler aklına gelecek mi ? o suçu işleyenlerden birinin forması için bekleliyorsun sen bir Trabzonsporlu bir futbolcusun... 4 gol yiyip kaybettiğimiz bir maç olduğunun farkındasın değil mi ? geldiğin günden beri sana en ihtiyacımız olduğu maçların en az 15'inde yoktun. Bundan sonra da olmayacağın açık.

15 dakika zavallılar gibi el kapılarında beklediğin gibi, şu takımda forma giymek için çaba sarfetmediğini cümle alem biliyor artık. Bu yüzden yeter ve git artık.

Metin Abi,

İnanmadığımdan değil ama ( Yattara'nın kendisinden beklerim ) .

Kaynak nedir ? :)

Cem Akyüz
19.10.2009, 15:09
objektif olmaya çalışıyorum ama çok zorluyorsun insanları Yattara..61 numarayı haketmiyorsun

spormania
19.10.2009, 15:09
Bırakın artık şu adamla uğraşmayı...O gidince bi de onun arkasından ağlayacaksınız..
Trabzonspor büyük kulüptür ve bu kulüp her ne olursa olsun kendine mal olmuş oyuncularını kaybetmemelidir...Örnek: Gökdeniz ve Fatih

Ben daha sezon başı hazırlık maçında avni akerde Yattarayı gördüğümde en az 6 hafta oynayamaz demiştim..Bu sakatlıklar böyledir..Kendine güven duymazsan oynayamazsın...Ayağın topa gitmez..
Bodrum ve vb kaçamaklarına gelince demekki takım iyi yönetilmiyor...Adama sen izin verirsen gider tabi...

Destek olun destek sonra gidince ağlamayın bi Yattaramız vardı diye...Parası neyse bu kulüp verir..Siz hala Yattara' nın Trabzonspor için sadece bir futbolcu olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz...

ilhan
19.10.2009, 15:39
61 numarayı keşke giymeseydin Yattara. Çok sevinmiştim ama keşke giymeseydin. O formayı mümkünse artık hiç kimse giymesin. Giyen hiç kimse Gökdeniz kadar benimseyemez. Hiç kimseye Gökdeniz'e yakıştığı kadar yakışmaz.

Paksoy
19.10.2009, 15:44
fatih tekke yede yakışırdı 61 be :)

Bekir
19.10.2009, 16:20
Nedense herkes medyada çıkan dogru oldugu belli olmayan bi habere takılıp kalmış..
Dün maça giden bi üyenin yazısından alıntı:

asıl beni üzen sözler yattaradan geldi ... yattaraya ' abi moralini bozma kendine iyi bak sen bize lazımsın' sözlerime 'kimse beni anlamıyor kendimi ifade edemiyorum ' cevaplarını vermesi çok etkiledi beni .. gayetde haklıydı !!!!

Neden kimse bu mesaja takılmadı da,nerden çıktıgı belli olmayan bi habere takıldı...
Artı işi çok fazla abartmaya başladınız,iş futbolcuya saldırmaya kadar gitti...
Yahu bu adam sakat oynadıgı her maç en az 6-7 tekme yiyen bi oyuncu,adam daha tam iyileşmeden bu adamı sahaya atıyorlar??

Geçen de bi haberde Yattaranın doktoru bu ayakla oynarsan,futbol hayatın biter,3-4 hafta dinlenmen lazım dedigi yazıyordu...
Hangisine inanalım?*
Tabi ki siz işinize gelenlere inanıyorsunuz..
Bu adam degil miydi geçen sene koşmaya korkuyorum sakatlıgım tekrar edebilir diyen...
Madem bu adam sakat tam iyileşmeden niye oynatıyosun??Bu taraftarlardaki bu sabırsızlıgın sebebi ney,bu teknik ekipteki sabırsızlıgın sebebi ney??
Ama pardon Başkan Beyin ağrı ölçen cihazı yok..
Doktorlar zaten boşuna maaş alıyorlar...

Bu arada bu Tolgada haftalardır sakat yoksa o da mı bilerek oynamıyor??
Zaten oynayınca da kötü oynuyor,paraları alıp yatıyor, işe bak...

Bi de geçen sezon bu adama bilerek oynamıyo diye herkes tepki göstermişti,bu adam da Canlı yayında ayakkabısını çıkartıp,ayagındaki yumruk boyutunde ki şişligi göstermemiş miydi??
Hala daha aynı kişiler,nasıl bilerek oynamıyo diyor??
Ama pardon Trabzonspordan parasını alıyorsa ayagı alçıda da olsa oynucak...

Uyanın artık uyanın,neden bilerek oynamasın Yattara??
Neden böyle bi amacı olsun??

Sizin zorunuza barlara gitmesi falan mı gidiyor anlamadım??
Bu adam ayağı sakatlandı diye,hayata küsüp akşama kadar evde mi oturucak??

Ali Tunahan Güllü
19.10.2009, 16:29
Eğer forma meselesi doğruysa yuh diyorum!!

Fatih
19.10.2009, 17:24
Bodrum haberi de yalandı başlarda ama yazıkki doğru çıktı korkarım bu haber de doğrudur.

Samet Yildirim
19.10.2009, 17:29
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2811-7J5N7O4E.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2811-6W6C2H9O.jpg

Vural Kuyumcu
19.10.2009, 17:32
bu adamin agrilari magrilari yok arkadas oynamak istemior okadar

Samet Yildirim
19.10.2009, 17:34
bu adamin agrilari magrilari yok arkadas oynamak istemior okadar
Yattara nin yerinde bende olsam bende oynamam bu yönetim oldugu sürece arkadas okadar :)

AKSOY_61
19.10.2009, 17:35
Hala daha aynı kişiler,nasıl bilerek oynamıyo diyor??
Ama pardon Trabzonspordan parasını alıyorsa ayagı alçıda da olsa oynucak...

Uyanın artık uyanın,neden bilerek oynamasın Yattara??
Neden böyle bi amacı olsun??

Sizin zorunuza barlara gitmesi falan mı gidiyor anlamadım??
Bu adam ayağı sakatlandı diye,hayata küsüp akşama kadar evde mi oturucak??

sapla samanı birbirine karıştırmayalım.
yattara için tabiki bilerek oynamıyor denilemez.böyle bişey olması için yattanın aptal olmak lazım.

bi futbolcunun sakatlanması doğal bişey ama kendine dikkat edeceksin.
son 2 senedir bu takımda sakatlıktan sonra iyileşme süresi en fazla yattaranındır heralde.

bu takımda neden en ağır sakatlıkları sıklıkla yattara geçiriyor neden en geç yattara iyileşiyor? doktorlar aynı değil mi
selçuğa, colmana bi doktor bakıp yattaraya başka bir doktor mu bakıyor?
bi sakatlık iyileşme sürecindeyken neden birden tam tersine döner bunlarda neden hep yattaranın başına gelir?

gelelim sonuca.
ha bilerek oynamadı yedek kulübesine oturdu ha kendine dikkat etmediği için sakatlığı geçmedi yedek kulübesine oturdu.
Aralarında bi fark mı?
Adam öyle de yok böyle de yok.İki durumda aynı kapıya çıkıyor.
''yattara ciddiyetsiz ve amatör bir futbolcu bu da artık takıma zarar veriyor''

esra61
19.10.2009, 17:38
oysa 61 numara yattaraya verildiğini duyunca ne kadar sevinmiştm...eski yattara harikalar yaratan yattara 61 numarayla sahalarda eser gürler demiştim...ama şimdi görüyorumki yanlışlık yapılmışşşsahada görmek için verilen 61 numara daha hiç sahada görülmedi...barış bile daha fazla oynadı bu sene yattaradan.................
AH YATTARA AH SANA VERDİĞİMİZ DEĞERİN YARISINI BİZE KARŞILIK OLARAK VERSEN.........

.....
19.10.2009, 18:15
Yattara , artık bu başlığa girerken içim sızlıyor. Yemin ederim. Çakma Yattaraları gsde izlerken seni izleyememek bize çok koyuyor.

Ama sen bize iyi yapıyorsun. hemde çook iyi.

Kereşenli
19.10.2009, 18:42
Yattara artık sen benim için bittin. Bu takıma geleli sadece bir Galatasaray maçında görev yaptığını biliyorum. Bize böyle maçlarda hiç yardımcı olmadın. Küçük takımlara karşı yaptığın hareketler ile taraftarın sevgisini kazandın ama şimdi Trabzonspor'un parasını yiyorsun.

Vural Kuyumcu
19.10.2009, 18:46
Yattara nin yerinde bende olsam bende oynamam bu yönetim oldugu sürece arkadas okadar :)
yönetimin ne sucu var sametim :rolleyes: söylermisin bana bunu neye dayanarak savuniosun yattarayi

Tolunay Abdioğlu
19.10.2009, 18:47

Oynayan nasıl oynuyor ?

Osman Yavuz
19.10.2009, 18:52
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2811-7J5N7O4E.jpg

Alan'la Onur'u birbirine çarptırmış.;)

Bekir
19.10.2009, 18:54
sapla samanı birbirine karıştırmayalım.
yattara için tabiki bilerek oynamıyor denilemez.böyle bişey olması için yattanın aptal olmak lazım.

bi futbolcunun sakatlanması doğal bişey ama kendine dikkat edeceksin.
son 2 senedir bu takımda sakatlıktan sonra iyileşme süresi en fazla yattaranındır heralde.

bu takımda neden en ağır sakatlıkları sıklıkla yattara geçiriyor neden en geç yattara iyileşiyor? doktorlar aynı değil mi
selçuğa, colmana bi doktor bakıp yattaraya başka bir doktor mu bakıyor?
bi sakatlık iyileşme sürecindeyken neden birden tam tersine döner bunlarda neden hep yattaranın başına gelir?

gelelim sonuca.
ha bilerek oynamadı yedek kulübesine oturdu ha kendine dikkat etmediği için sakatlığı geçmedi yedek kulübesine oturdu.
Aralarında bi fark mı?
Adam öyle de yok böyle de yok.İki durumda aynı kapıya çıkıyor.
''yattara ciddiyetsiz ve amatör bir futbolcu bu da artık takıma zarar veriyor''
Bu takımda en çok Yattaranın sakatlanma sebebi topla çok oynamasıdır,bu bizde degil Dünyanın her yerinde böyle..
Diger futbolculara başka doktor bakmıyor ama ne zaman bi futbolcumuz sakatlansa geç iyileşiyor....Gokhan çok geç iyileşti,Tolgaya ne oldugu belli degil..
Yattaranın ayağı artık eskisi gibi saglam degil,tam iyileşmesi çok zor,iyileşse bile korkarak oynar...
Ama bizimkiler hiç iyileşmeden adamı sahaya atmak istiyolar;Doktorun ve Yattarayı kadroya alanların en az Yattara kadar suçu vardır....

Her sakatlıktan sonra ağlıyor bu adam neden iyileşmek için ugraşmasın..

Siz ne derseniz deyin Yattara bu takımda oynamak istiyor,Ama bazıları Yattarayı taraftardan soğutma politikası uyguluyor...

Emrullah
19.10.2009, 20:18
Alan'la Onur'u birbirine çarptırmış.;)

Ne kadar iyi yapmış, aferin ona. Artık tekrar sırtımıza almayı hak etti.

Emrullah
19.10.2009, 20:20
magicyattara'nın dediği gibi Yattara bitirildi. Ne olduysa Katar muhabbeti sonrasında oldu. Katar takımının Feindouno'yu aldıktan sonra Yattara'yı almayacağı ortadaydı.

Neyi bitirildi Allah aşkına. hala şu adamı savunuyorsunuz ya maşallah yani. Katar'a gitmedi diye futbola küsmesi mi gerekiyordu. Bitirilmedi kendi kendini bitirdi.

Emrullah
19.10.2009, 20:27
YATTARA'NIN DURUMU

Alioğlu, Galatasaray maçında forma giyemeyen Yattara'nın şu anda sağlık probleminin bulunmadığını belirterek, ''Oyuncunun kendine güvenmesi, hocanın ona güvenmesi sorunu vardı. Hoca kendisine görev verseydi oynayabilecek durumdaydı. Ama verimlilik beklentisi bizim dışımızda bir konudur. Hocamız, tahmin ediyorum oyuncunun güven duygusu ve kendinin ona gözlemleri zemininde bu maçta fayda sağlayabilir kanaati taşımadığı için ona görev vermedi'' diye konuştu.

Yattara'nın şu anda oynamasına tıbbi bir engel bulunmadığını belirten Alioğlu, bu futbolcunun ameliyat olacağı yönündeki söylentilerin doğru olmadığını kaydetti.

------------------------------------------------------------------------------------------

3 ay oldu halabir adam iyileşmez mi? Ayağı mı kırıldı anasını satayım..... Kabak tadı veriyor artık Yattara muhabbeti ve kendisi.

Burayı okuyor olabilir veya bir zahmet biri iletsin. Artık seni sevmiyoruz Yattara efendi. Mümkünse bavullarını topla nereye gidiyorsan git. Bizi gerizekalı yerine koymaya çalışma. Aldığın paranın 10'da birini bile hak etmiyorsun. Ya aklını başına al ve sadece futbolla ilgilen ya da defol git. Gerçi senin aklını başına alacağın yok, sen bizi hiç üzme yavrum, hadi naş artık.

İlker ToSun
19.10.2009, 20:27
bu forma hikayesi nedir nerden çıktı hiç anlamadım. kapısının önünde 15 dk beklediğini söyleyenler lütfen olaya dair bir kanıt koysun.

KUTADGU
19.10.2009, 20:36
Yahu Katar muhabbeti yüzünden Yattara'nın futbolu bitirilmişmiş.

Ne oldu Servet Çetin'in Marsilya macerası sonrası futbol hayatı bitti mi?

Yapmayın Allah aşkına. Tamam Yattara'yı şerefsiz ilan etmeye gerek yok ama her yerde suçluyu da Yönetime atmanın da bir mantığı yok.

Antalya maçında 15 dakika oynayan bir adam nasıl olur da bu maçtan 15 gün sornraki maçta oynayamaz.

Biz bilemiyoruz tabii. Bilenler açıklamalı. Ya da bu durumu bu noktaya getirenler.

Bu arada forma için soyunma odasının önünde beklediği haberi gerçekse, yazıklar olsun diyorum.

Tayfun Carlos için koşar, Yattara Arda için koşar.

Bizim gibi aklı evveller de giydiği formadan başka hiç bir özelliği olmayan adamların peşinden koşar.

Zihinsiz, beyinsiz, akılsız olan biziz yahu, biziz.

Anıl Caner
19.10.2009, 20:39
Yattara'nın işi maaşı 5katına çıkarıldığı zaman bitti.

Gerçi yattara'ya bir şey olduğu yok olan bize oldu. katar matar hikaye 3-4 yıldır yattara diye bir oyuncu yok bu takımda.

magicyattara
19.10.2009, 20:45
3-4 yıldır takım diye bir şey gören var mı?

hamucera
19.10.2009, 20:47
Yattara iyidi değildi tartışmaların bırakmak lazım arık, ümitsiz vakaya döndü resmen

hamucera
19.10.2009, 20:49
3-4 yıldır takım diye bir şey gören var mı?

geçen sene vard, rakibini ısıran bir takım vardı,, sıfırdan kurulup takım olmaya çalışan bir takım vardı, o zamanda yattara yoktu ama

magicyattara
19.10.2009, 20:50
Geçen yıl 26 maçta oynadı Yattara.

Koray
19.10.2009, 20:52
Oynadı da ne yaptı Murat abi ?

Alibeyoglu
19.10.2009, 20:54
yattaranin takima katkisi tartisilmaz

İlker ToSun
19.10.2009, 20:55
Oynadı da ne yaptı Murat abi ?

ileri uçtaki ikili umut ve gökhan olmasaydı asist kralıydı. az mı?

magicyattara
19.10.2009, 20:55
Eyvah Koray geldi:D

Geçen yıl iyiydi Yattara.

Osman Yavuz
19.10.2009, 20:59
YATTARA'NIN DURUMU

Alioğlu, Galatasaray maçında forma giyemeyen Yattara'nın şu anda sağlık probleminin bulunmadığını belirterek, ''Oyuncunun kendine güvenmesi, hocanın ona güvenmesi sorunu vardı. Hoca kendisine görev verseydi oynayabilecek durumdaydı. Ama verimlilik beklentisi bizim dışımızda bir konudur. Hocamız, tahmin ediyorum oyuncunun güven duygusu ve kendinin ona gözlemleri zemininde bu maçta fayda sağlayabilir kanaati taşımadığı için ona görev vermedi'' diye konuştu.

Yattara'nın şu anda oynamasına tıbbi bir engel bulunmadığını belirten Alioğlu, bu futbolcunun ameliyat olacağı yönündeki söylentilerin doğru olmadığını kaydetti.

------------------------------------------------------------------------------------------

3 ay oldu halabir adam iyileşmez mi? Ayağı mı kırıldı anasını satayım..... Kabak tadı veriyor artık Yattara muhabbeti ve kendisi.

Burayı okuyor olabilir veya bir zahmet biri iletsin. Artık seni sevmiyoruz Yattara efendi. Mümkünse bavullarını topla nereye gidiyorsan git. Bizi gerizekalı yerine koymaya çalışma. Aldığın paranın 10'da birini bile hak etmiyorsun. Ya aklını başına al ve sadece futbolla ilgilen ya da defol git. Gerçi senin aklını başına alacağın yok, sen bizi hiç üzme yavrum, hadi naş artık.
Şimdi ben burda anlayamadım Yattara mı oynamamak istemiş yoksa hoca mı onu oynatmak istememiş.Alioğlu'nun söylediklerinden hocanın Yattara'yı oynatmak istemediği anlaşılıyor.Bir adam 15 dakika dahi oynayamacaksa neden İstanbul'a getirilir anlamıyorum.Aynı şeyler Tjikuzu için de geçerli.Boşuna yol masrafı yapmışlar.

Sevmeme olayını kendiniz için söyleyebilirsin.Sevmiyorum diyebilirsiniz.Çünkü ben seviyorum Yattara'yı.;)

Zamanında şimdi aldığının 10 da birini aldığında çoğunuzun sesi çıkmıyordu.Hasan Üçüncü 5 kat fazlasını alırken hiçbirinizin gıkı çıkmadı.Vermeseydin o zaman kardeşim adama bu kadar para.Adam yönetimin başına silah mı dayadı sözleşmemi uzatın diye.Beğenmiyorsan serbest bırakırsın.Eğer amacın para kazanmaksa da akıllı davranırsın böyle şapa oturmazsın.;)

Birtan Karaman
19.10.2009, 21:04
Yattara Gelecek Sezon Veya Devre Arası Elden Çıkarılmalı.

Koray
19.10.2009, 21:04
ileri uçtaki ikili umut ve gökhan olmasaydı asist kralıydı. az mı?

Nerden biliyorsun ?

ilhan
19.10.2009, 21:05
Yattara Gelecek Sezon Veya Devre Arası Elden Çıkarılmalı.

Doğrusu da bu olacak Birtan. Hem Trabzonspor hem de kendisi açısından.

Nerden biliyorsun ?

Niye Fatih Tekke'yi istiyorsun?
:D

Birtan Karaman
19.10.2009, 21:06
Kendi Açısınını Bilmem Ama Bizim Açımızdan Çook İyi Olacağı Kesin.

ilhan
19.10.2009, 21:09
Öyle bakarsan "sizi" bilmem ama benim açımdan kötü olur.

Ne yapayım, ben 3 puanı değil futbolun şovunu seviyorum. Böyle kötü bir yanım var. Takım maç kazanmasın umurumda olmaz. Ama sahada oynayan futbolcular kim olursa olsun görsel şov yapsınlar başka bir şey istemem.

İşte bu yüzden futboldan anlamadan mutlu yaşamayı seviyorum. :D

İlker ToSun
19.10.2009, 21:10
Nerden biliyorsun ?

İlhan ın sana yazdığı cevaptan daha kısa ve özünü bulamadım.

Miraç Atalay Çiftçi
19.10.2009, 21:13
Şovunu yapsanda avucun kadar olan yüreğinin aslında bir fasulye büyüklüğünde olduğunu hissetmek yaralıyor insanı.
Oysa şimdi Madrid'de Ronaldo ile oynaman vardı değil mi...

Koray
19.10.2009, 21:23
İlhan ın sana yazdığı cevaptan daha kısa ve özünü bulamadım.

Nasrettin Hoca'ya sormuşlar Hocam gökyüzünde kaç tane yıldız var, o da cevap vermiş eşeğimin üstündeki kıllar kadar inanmıyorsan gelde say...

Cafer Bulur
19.10.2009, 21:39
Yat bakalim yattara efendi,yat.

Bakalim ne zamana kadar yatacaksin?

Anıl Caner
19.10.2009, 21:47
Öyle bakarsan "sizi" bilmem ama benim açımdan kötü olur.

Ne yapayım, ben 3 puanı değil futbolun şovunu seviyorum. Böyle kötü bir yanım var. Takım maç kazanmasın umurumda olmaz. Ama sahada oynayan futbolcular kim olursa olsun görsel şov yapsınlar başka bir şey istemem.

İşte bu yüzden futboldan anlamadan mutlu yaşamayı seviyorum. :D

Ama sol yanın acıyor işte ilhan sonuçta.

Ben de açıkçası futbolun şov kısmını hep beraber yapıldığı zaman severim.Organize bir ataktan haz alırım, bir adamın topla tek başına şık hareketler yapmasına nazaran.

Yattara'yı sahiplenip sadece biz seviyoruz diye düşünmeyin.ben Yattara'ya hastalıklı şekilde bağlanmamış tek Trabzonsporlu tanımıyorum. Hala daha 5 sene önceki adamı özlüyorum. Akçaabat Sebat maçında daha ilk maçına çıktığı günkü adamı özlüyorum. Ama o takımda kaldıkça bir daha o günlerin dönmeyeceği aşikar.

Düzenli oynasın. Her sene 3-4 maç gene kazandırır. Ama bu alıp götürdüklerinin yanında gerçekten hiç bir şey değil.

Bu saatten sonra yattara'nın kalmasını desteklemek senin dediğin gibi takımında bu tarzda bir oyuncunun olmasından haz almak dışında pek mantıklı şekilde ifade edilemez bana.

bu sebeple senin yorumuna katılıyorum. en azından açık açık neden istediğini yazmışsın. önceden gereksiz yere savunuyordun Yattara'yı :)

bingolts
19.10.2009, 21:55
o düşmüş başka şeyin peşine

magicyattara
19.10.2009, 21:57
Bakalım Yattara'dan sonra ki hedef tahtamız kim olacak?

SüRMeNe_6161
19.10.2009, 22:20
Bu Adamı Daha Bu Takımda Tutmasalar Daha İyi Olur Zarar

Cafer Bulur
19.10.2009, 22:28
Bakalım Yattara'dan sonra ki hedef tahtamız kim olacak?
Yattara hedef tahtasi degil,bastaci.

Bu takimda hickimseye kendisine tanindigi kadar sevgi ve hosgörü taninmamistir.

Yattara bunu kullan(a)madi ne yazikki.

ilhan
19.10.2009, 22:54
Ama sol yanın acıyor işte ilhan sonuçta.

bu sebeple senin yorumuna katılıyorum. en azından açık açık neden istediğini yazmışsın. önceden gereksiz yere savunuyordun Yattara'yı :)

Sol yanım hep acıyor be Anıl. :)

---

Mollasalihoğlu kardeşim yani Metin bilir ne zamandan beri hep aynı şeyleri söylediğimi. Ben Yattara'yi kötü oynasa bile severim. Ne yapayım. Kanımda İngilizlik olsa gerek acayip tutkunuyum görselliklerin. Messi'den nefret ederim. Ama 90 dakika adamı izlemekten keyif alırım. Ronaldo'dan nefret ediyorum. Ama ne yapayım abi, adamın hareketlerini görmek hoşuma gidiyor.

Pes oynarken hiç paslı oynamam. Pes oynarken arkadaşlarıma hep kaybederim. Miraç iyi bilir. Hep tek bir adamla çalım yaparım.

Gereksiz dediğin savunmalar için ise teşekkür ederim. Ne yapayım, hem boş konuşur, hem gereksiz savunur, hem de görsel şov için futbol izlerim. :rolleyes: Şu sayfada Bodrum olayı yüzünden ceza almalı dediğimden benden başka 2-3 kişi vardı bence de almalı diyen. Çünkü almalıydı. :D

Ama sadece savunuyor pozisyonundayım. Yattara'yla kan bağım yok. 2 çalıma fit olan birisiyim. Benim gibi taraftarlar yüzünden takım şampiyon olamıyordur şimdi. Öyle diyenler çıkar. :)

Ama ben kendimi değiştiremem. Futbolu ölüm kalım mücadelesi diye görmem, göremem. :D

Yattara, Engin ve Alanzinho takımda en sevdiğim 3 adam. Neden? Çünkü güzel çalım atıyorlar. Hoşuma gidiyor. :D

Muhammed
19.10.2009, 22:59
Şu Arda'nın forması için beklediği olayı doğruysa binlerce kez yazıklar olsun.

Anıl Caner
19.10.2009, 23:00
Sol yanım hep acıyor be Anıl. :)

---

Mollasalihoğlu kardeşim yani Metin bilir ne zamandan beri hep aynı şeyleri söylediğimi. Ben Yattara'yi kötü oynasa bile severim. Ne yapayım. Kanımda İngilizlik olsa gerek acayip tutkunuyum görselliklerin. Messi'den nefret ederim. Ama 90 dakika adamı izlemekten keyif alırım. Ronaldo'dan nefret ediyorum. Ama ne yapayım abi, adamın hareketlerini görmek hoşuma gidiyor.

Pes oynarken hiç paslı oynamam. Pes oynarken arkadaşlarıma hep kaybederim. Miraç iyi bilir. Hep tek bir adamla çalım yaparım.

Gereksiz dediğin savunmalar için ise teşekkür ederim. Ne yapayım, hem boş konuşur, hem gereksiz savunur, hem de görsel şov için futbol izlerim. :rolleyes: Şu sayfada Bodrum olayı yüzünden ceza almalı dediğimden benden başka 2-3 kişi vardı bence de almalı diyen. Çünkü almalıydı. :D

Ama sadece savunuyor pozisyonundayım. Yattara'yla kan bağım yok. 2 çalıma fit olan birisiyim. Benim gibi taraftarlar yüzünden takım şampiyon olamıyordur şimdi. Öyle diyenler çıkar. :)

Ama ben kendimi değiştiremem. Futbolu ölüm kalım mücadelesi diye görmem, göremem. :D

Yattara, Engin ve Alanzinho takımda en sevdiğim 3 adam. Neden? Çünkü güzel çalım atıyorlar. Hoşuma gidiyor. :D

Boş kelimesini yanlış anlama yahu.Bazı yazılanlar savunmuş olmak için yazılıyor. ben de çok yaptım Umut'un başlığında.Ama attığın mesaj ile en azından senin niyetini tam olarak anladık iyi oldu.

Sen ve senin gibi düşünen taraftarların başarısızlıkta payı var diye bir şey tabiki söylenemez.Söyleyen de kaale alınmaz.

Pes konusunda biraz benzeriz.Şut çekmeden turnuva kazandım :D.Oyun tarzın çalıma yatkınsa Atletico Madrid'i ve Aguero'yu şiddetle tavsiye ederim.

ilhan
19.10.2009, 23:06
Oyun tarzın çalıma yatkınsa Atletico Madrid'i ve Aguero'yu şiddetle tavsiye ederim.

Adamımsın oğlum ya :D

Bu soruya cevap verecek isim, her zaman maç yaptığımız Miraç olacaktır.

Ülkeler oynarsak, Arjantin
Kulüpler oynarsak, her daim A. Madrid.

---

Bunun dışında yok yahu alınmam sana. :)

Miraç Atalay Çiftçi
19.10.2009, 23:11
Biri bana mı seslendi :D

karatasof
19.10.2009, 23:18
Arda'nın forması için bekleyen Yattara'ya kızmamak lazım.Bizim Trabzon camiasında bu cincon sevgisi öyle derin ki ben kırkiki yaşına geldim hala sebebini bulamadım.Yani olay Arda olayı değil.Bizimkiler Arda olmadan evvelde gah Prekazi'nin forması için beklerlerdi,gah Hagî'nin ya da Hakan Şükür'ün.Yani sonuçta illa ki bir ezik çıkar bu takımdan son 25 senedir bir gs'li topçunun peşinde koşmak için.Geçen sezon bu forumda bir başka topçudan forma alabilmek için birbirlerine giren topçularımızıda işitmiştik maalesef.İşin özü TS'un büyüklüğü Trabzon'daki topçu için bile bittikten sonra elin Gine'lisi forma için beklemiş benim hiç umurumda olmaz.Olsa olsa kendisini sürmeneli olarak tanıtan Yattara'nın ne kadar çok bizimkilerden biri olduğunun bir ispatı olmuş.

Emrullah
19.10.2009, 23:22
Forma olayının doğru olduğuna inanmıyorum. Nereden çıktıysa yalan bir habere benziyor. Yattara çoluk çocuktan forma isteyecek kadar karaktersiz değildir.

OLCAY ÇAKIR
19.10.2009, 23:26
Dün benim izlediğim maç sonu görüntülerinde,GS'li çocuklar formalarına Yattaradan imza attırıyorlardı.

Sabri,Arda ve diğerleri maçtan evvel spikerlere Yattara oynuyormu diye sorular yöneltiyorlardı..

Yani,birine gıcık olacaksınız,sonra belden aşağı vuracaksınız..

Olmaz arkadaş.
Tayfun'a da omamıştı.
Yattara'ya da olmaz.

15 dk. kapıda beklemişmiş.
Belge varmı.?
Süreyi kim tutmuş.?
Foto varmı.?
Ayıp yahu.

İğrenç bir dedikodu üretme şeklimiz var.

Uzak olun bizden ne olur?

hakankutlu
19.10.2009, 23:33
Ah Yattaram ah bacağın kopaydı da yine oynayaydın.Sahada dikselerdi bacağınıda yine devam edeydin maça da bunları okumasaydım keşke.Adam sakat arkadaşlar sakat.Neden sakat diye mi kızalm yoksa sakatlığın ardından gelen psikolojik tramvanınmı sebebini araştıralım.Yattara sakatlandığı ilk gün doktorları dedi bunu hiçmi spor gazetesi okumadınız.Oynayacak hemde çok güzel oynayacak az kaldı iyileşip burada onun hakkında olumsuz yorum yazanların hepsi tekker teker özür dileyinceye kadar oynayacak ben inanıyorum

Mollasalihoğlu
19.10.2009, 23:53
Yattara demek marka demek, özgüven demek, rakibe baskı demek..
Arda soruyor Yattara oyunda mı, oynarsa bi gözü nun üzerinde olacak çünkü, Arda da biliyor sahada hareketlerini yapamayacağı tek adam Yattara olacak..

Haaa, Yattara bunların farkında mı? Tartışılır..
Yattara bizi ve takımı seviyor mu? Tartışmam..

güneyli
19.10.2009, 23:55
Forma olayı külliyen yalandır.Yattaraya katlanamayanların öfkesini biraz daha kabartmak için.Artık değmez.Yattara çiftliği bulmuş.Sihirbaz yattara.Uyutmaya devam.

Mert Oğuzlu61
19.10.2009, 23:55
kayseri maçında oyna yattara oyna artık bu nasıl bir sakatlık böyle ?!

Osman Yavuz
20.10.2009, 00:02
Yattara'nın forma olayına inanılması gerçekten üzüyor beni.Arda kim ki Yattara forması için 15 dakika beklesin onu.Olsa olsa formasını vermek için beklemiştir.;)

Ali Sırrı
20.10.2009, 00:03
Yattaramız var diye övüyorduk ama ismi bile yok.. Oynuyorsan oyna oynamıyorsan git yattara. Müzmin sakatlığından bıktım..

Anıl C
20.10.2009, 00:29
Forma olayının doğru olduğuna inanmıyorum. Nereden çıktıysa yalan bir habere benziyor. Yattara çoluk çocuktan forma isteyecek kadar karaktersiz değildir.

ardından diyolar ardayı eve bile bırakmış:)
birde yattara defol diyolar da 2 maç oynasın üstüste alemin kralı olur yine

Vural Kuyumcu
20.10.2009, 00:36
Yattara'nın forma olayına inanılması gerçekten üzüyor beni.Arda kim ki Yattara forması için 15 dakika beklesin onu.Olsa olsa formasını vermek için beklemiştir.;)
osman abi medyada bu haber cikmadan önce metin abi yazmisti metin abi demeki biliorda yazdi demi :rolleyes:

Osman Yavuz
20.10.2009, 00:41
O zaman 2. söylediğim geçerlidir Vural.Formasını vermeye gitmiştir.;)

Özge
20.10.2009, 00:42
Arda kenarda top toplarken Yattara TSL'de top koşturuyordu;)

Vural Kuyumcu
20.10.2009, 00:44
O zaman 2. söylediğim geçerlidir Vural.Formasını vermeye gitmiştir.;)
tabi tabi osman abi :rolleyes:

Vural Kuyumcu
20.10.2009, 00:46
Osman abi Yattaranin savunacak bi durumu daha yok

Osman Yavuz
20.10.2009, 00:47
Bak Vural Tayfun'un Roberto Carlos'un peşinde koşmasını anlayabilirim.Adam dünyanın bana göre gelmiş geçmiş en iyi sol bekidir.Aynı şekilde Anelka'nın, Hagi'nin peşinden koşmaları da anlarım.Ama Arda gibi dünkü çocuktan forma almak için 15 dakika beklemeyi kabul edemem.Hele hele bunu Yattara'dan hiç beklemem.Belki Barış'tan, Göksu'dan, Hasan Ahmet Sarı'dan beklerim.Ama Yattara'dan beklemem.Anlatabiliyor muyum?

Hotaman
20.10.2009, 00:48
Benim senden pek bir beklentim kalmadı ama hiç olmazsa sana hala inanan, her fırsatta arkanda duran, gücü yettiği ölçüde savunan insanlar için bir tutunacak dal ver be Yattara.

Vural Kuyumcu
20.10.2009, 00:51
TAM 15 DAKİKA !

Bak Vural Tayfun'un Roberto Carlos'un peşinde koşmasını anlayabilirim.Adam dünyanın bana göre gelmiş geçmiş en iyi sol bekidir.Aynı şekilde Anelka'nın, Hagi'nin peşinden koşmaları da anlarım.Ama Arda gibi dünkü çocuktan forma almak için 15 dakika beklemeyi kabul edemem.Hele hele bunu Yattara'dan hiç beklemem.Belki Barış'tan, Göksu'dan, Hasan Ahmet Sarı'dan beklerim.Ama Yattara'dan beklemem.Anlatabiliyor muyum?

ya bu yukarda yazilanlar dogruysa bende beklemem hic kimse beklemez ama ya dogruysa:rolleyes:simdiye kadar yalanlama haberi cikmadi ayni bodrum alemi gibi :rolleyes:

eger dogruysa yinede savunacakmisin Yattarayi

Osman Yavuz
20.10.2009, 00:54
Bak Vural ben varsayımlar üzerine hareket etmek istemiyorum.Somut bir kanıt gelirse bununla ilgili bir değerlendirme yaparım emin ol.Ama fotoğrafta kapıda görmem yetmez , elinde 10 numaralı Arda Turan yazılı formayı da görmem gerekir.Yeterli mi?;)

muratd61
20.10.2009, 00:58
nolur düş yakamızdan artık .. yeter yaa vallahi yeter lanet olsun senin gibi adama.ayağım ağrıyo diyip oynamıyorsun takıma ihanet ediyosun.sadri şener geçen sene yattara için ayağım ağrıyor diyor ağrıyı tespit edecek bi cihaz yok napalım diyordu.bu sene gene aynı durum işte.gereği yapılsın ve bu baş belası yollansın artık takımdan.keitayı izledikten sonra yattaranın bizi 7 senedir uyuttuğunu anladım.hangi derbiyi aldı bize sadece gs nin en kötü döneminde orhan akı yatırdı kaldırdı o kadar.7 senedir bu türkü dilimizde yani bunla avunuyoruz ( o sene gs rizeye bile 5-0 yenilmişti düşünün halini ) artık bonservis bedeli bile almayalım gerekirse ama şu mikroğu takımdan gönderelim!!!

Osman Yavuz
20.10.2009, 01:02
Az önce babam, benim ve çoğumuzun nefret ettiği Cevat Kol'u dinlemiş.Bugün Yattara'yla konuşmuş, neden oynamadığını sormuş.Hoca maçtan önce oynayabilir misin demiş o da ayağımda ağrı var ama oynarım demiş.Hoca da ben senden tam olarak faydalanmak istiyorum iyileşince oynarsın demiş, Yattara da hocam ben oynayarak iyileşirim anca demiş.Ben Cevat Kol'un yalancısıyım.Ancak bugünkü İhsan Alioğlu'nun demecini okuyunca doğru olabilme ihtimalini yüksek olarak görüyorum.

İlker ToSun
20.10.2009, 01:07
Bahri Ağabey Yattara oynuyor mu?
19 Ekim 2009 Pazartesi 21:30
Trabzonspor maçında Galatasaraylı futbolculardan gazetecilere rica: "Yattara oynuyor mu öğrenebilir misiniz?"

Trabzonspor maçı öncesi Galatasaraylı futbolcuların en çok merak ettiği konu; sakatlığı bulunan İbrahima Yattara’nın oynayıp oynamayacağı idi...

Bu sorunun cevabını öğrenmek için birçok yolu deneyen ancak amaçlarına ulaşamayan sarı kırmızılılar, son çare olarak Lig TV muhabiri Bahri Havadır’a başvurdu. Takım kaptanı Arda Turan ve Sabri Sarıoğlu, saha içinde röportajlar yapan Havadır’ın yanına giderek, “Bahri abi, Yattara oynuyor mu, öğrenir misin?” diye rica etti.

************************************************** *

dün akşam maç saatinden içinde arda ve yattara ismini barındıran tek gerçek haber budur. yattarayı karalama kampanyası tam gaz yalanlarla devam ediyor. yine deliler kuyuya taş atıyor akıllılar ise kafaları karışsın diye hazır bekliyor adeta. ama o deliler çok iyi biliyorlar çünkü eldeki malzeme yattara ya o yüzden "ne versen gider" mantığı hakim.

bugün ülkemizin en büyük yıldızı olarak gösterilen bir futbolcu ısınma sırasında muhabirlerin peşinden koşturup yattaranın oynayıp oynamayacağını soruyor ve biz de bu anları canlı yayında görüyoruz ama ne hikmetse ertesi gün bizim forumumuzda böyle saçma sapan şeyler konuşuluyor.

rakibe büyük kompleksler yaşatacak bir olay canlı yayında yaşanmışken ve bugün gazetelerin manşetlerini süslemişken hala daha içimizdeki bazı resmen irlandalılar yine kuyu kazma hevesindeler.

çok merak ediyorum acaba galatasaray taraftarları forumlarında

"ulan arda rezil ettin bizi"
"sen gs oyuncususun sen rakibinden nasıl korkarsın"
"muhabir peşinden koşturup adam sormak da ne oluyor"
"sezon sonu satılsın"
"misyonu tamamlandı"
"takıma ihanet ediyor" diyorlarmıdır ? ki demeleri için sebep var ÇÜNKÜ YAŞANMIŞ BİR GERÇEK VAR !!!

yoksa hakikaten gs ile sportif başarılardaki aramızdaki uçurum taraftarın bakış açısı düzeyinde de mi var ?

gazetelerin "YATTARA OYNUYOR MU AĞABEY" başlıklarıyla süslü olduğu bir gün burada konuşulan konulara bakıyorum da hakikaten yazık ...

hos_cocuk61
20.10.2009, 01:12
Başarısızlıklarda oyunculara saldırmakta harikayız. Yattara oynasa idi bu savunma ile yine hüsran olurdu, ha belki daha fazla gol atardık maç 5-6 biterdi o zaman. Tek tek oyuncuları eleştirmek yerine bu başarısızlıktaki temeli eleştirmek lazım. Bu çelişki bir sinir patmalası, mantigen bir açıklaması yok, oynasa "neden oynadın" oynamaz ise "neden oynamıyorsun" mantığen bir açıklaması yok başarısızlığın sinir patlaması sadece. Günah keçisi aramakta üstümüze yok, hala daha Yattara'ya mahküm isen o zaman Yattara'yı değil kendini eleştiriceksin!

muratd61
20.10.2009, 01:12
:mad:
Bahri Ağabey Yattara oynuyor mu?
19 Ekim 2009 Pazartesi 21:30
Trabzonspor maçında Galatasaraylı futbolculardan gazetecilere rica: "Yattara oynuyor mu öğrenebilir misiniz?"

Trabzonspor maçı öncesi Galatasaraylı futbolcuların en çok merak ettiği konu; sakatlığı bulunan İbrahima Yattara’nın oynayıp oynamayacağı idi...

Bu sorunun cevabını öğrenmek için birçok yolu deneyen ancak amaçlarına ulaşamayan sarı kırmızılılar, son çare olarak Lig TV muhabiri Bahri Havadır’a başvurdu. Takım kaptanı Arda Turan ve Sabri Sarıoğlu, saha içinde röportajlar yapan Havadır’ın yanına giderek, “Bahri abi, Yattara oynuyor mu, öğrenir misin?” diye rica etti.

************************************************** *

dün akşam maç saatinden içinde arda ve yattara ismini barındıran tek gerçek haber budur. yattarayı karalama kampanyası tam gaz yalanlarla devam ediyor. yine deliler kuyuya taş atıyor akıllılar ise kafaları karışsın diye hazır bekliyor adeta. ama o deliler çok iyi biliyorlar çünkü eldeki malzeme yattara ya o yüzden "ne versen gider" mantığı hakim.

bugün ülkemizin en büyük yıldızı olarak gösterilen bir futbolcu ısınma sırasında muhabirlerin peşinden koşturup yattaranın oynayıp oynamayacağını soruyor ve biz de bu anları canlı yayında görüyoruz ama ne hikmetse ertesi gün bizim forumumuzda böyle saçma sapan şeyler konuşuluyor.

rakibe büyük kompleksler yaşatacak bir olay canlı yayında yaşanmışken ve bugün gazetelerin manşetlerini süslemişken hala daha içimizdeki bazı resmen irlandalılar yine kuyu kazma hevesindeler.

çok merak ediyorum acaba galatasaray taraftarları forumlarında

"ulan arda rezil ettin bizi"
"sen gs oyuncususun sen rakibinden nasıl korkarsın"
"muhabir peşinden koşturup adam sormak da ne oluyor"
"sezon sonu satılsın"
"misyonu tamamlandı"
"takıma ihanet ediyor" diyorlarmıdır ? ki demeleri için sebep var ÇÜNKÜ YAŞANMIŞ BİR GERÇEK VAR !!!

yoksa hakikaten gs ile sportif başarılardaki aramızdaki uçurum taraftarın bakış açısı düzeyinde de mi var ?

gazetelerin "YATTARA OYNUYOR MU AĞABEY" başlıklarıyla süslü olduğu bir gün burada konuşulan konulara bakıyorum da hakikaten yazık ...

ne yazığı allah aşkına yaa:confused: bu yattara resmen bizle dalga geçiyo hala onu savunuyosunuz.heee bu durum yani yattaranın TS gibi çok büyük bi kulüple vede bizlerle dalga geçmesinden memnunsanız diycek sözüm yok.ama ben rahatsız oluyorum arkadaş gururum kırılıyo takımım ve kendi adıma..halen daha bu adamın ne mal olduğunu anlayamıyorsanız asıl ben size YAZIK diyorum.fb li deividin ayağı kırıldı adam yattaradan kısa sürede döndü.yattara nın ayağı kırılmadı halen daha dönmedi ağrısı varmış :mad: görün artık bazı şeyleri lütfen !!!

Hüdai Pervaneli
20.10.2009, 01:15
Adamlar ölüsünden korkuyor demekki zamaninda fazla seyler yapmis

İlker ToSun
20.10.2009, 01:29

ne yazığı allah aşkına yaa:confused: bu yattara resmen bizle dalga geçiyo hala onu savunuyosunuz.heee bu durum yani yattaranın TS gibi çok büyük bi kulüple vede bizlerle dalga geçmesinden memnunsanız diycek sözüm yok.ama ben rahatsız oluyorum arkadaş gururum kırılıyo takımım ve kendi adıma..halen daha bu adamın ne mal olduğunu anlayamıyorsanız asıl ben size YAZIK diyorum.fb li deividin ayağı kırıldı adam yattaradan kısa sürede döndü.yattara nın ayağı kırılmadı halen daha dönmedi ağrısı varmış :mad: görün artık bazı şeyleri lütfen !!!

türkiyenin en büyük yıldızı olarak gösterilen ardanın ısınmayı bırakıp muhabir peşinde yattarayı sorması gururunuzu kırmıyordur heralde.

onun dışında deivid örneğini söyleyince ben de şunu söyleyeyim tabiki deivid yattaradan kısa sürede döner çünkü deivid ile doktorlar ilgileniyor yattara ile ise doktor zannedilen veterinerler.

yattaranın geçen sene de aynı bileği sakattı ama hala daha iyileştirilemedi. çünkü doğru tedavi uygulanmadı. yattaranın bileği şu an resmen yamalı pantalon misalidir. adamın kariyerine kast ediyor adeta takımın sağlık(sız) ekibi.

Kubilay ŞAHİN
20.10.2009, 01:30

Tamam Çıkartın Silahları Gidip Evini Basalım.. Vuralım Yattara'yı Herşey Düzelsin..!

Sıkıldım Artık Aynı Yazılardan.. Yapılan Hatalar Zinciri Durumu Buraya Getirdi.. Millet Kime Kızacağını Şaşırmış..

Oynamasa Bile Bu Adam Bizim En Önemli Oyuncumuzdur..
Ha O Bu Durumun Farkında Değil.. Evet.. Ama Eğerki Rakip Takımın Oyuncusu Oynamadığı Halde Tedirginse Bu Adam Farklı Demektir..

Umarım Sezon Sonuna Kadar Düzelir..!

Ömer TOPAL
20.10.2009, 01:38
ah ulan kara bela...Ahhh ahhhhhhhh

fatih28
20.10.2009, 01:41
1-2 gun once sezon basinda yonetimin iyi bir fiyat gelirse satariz deyip, bu yuzden morali bozuldugu icin haftalardir oynamadigini okudum. hemen gecen sezon katardan gelen teklif geldi aklima. ozaman kendisi gitmek icin bastiriyordu. simdi taraftara kendini sirin gostermermek icin "ayrilmak istemiyorum" rolu yapiyor.

28TS61
20.10.2009, 02:38
peh yattara ardayi beklemismismismis.
türkiyede ortaligi karistirmak o kadar kolayki hemen herkes inaniyor.
bu haber sirf ardayi dahada populestirmek ve fiyatini arttirmak icin yapilmistir.
gs bu isleri cok iyi yapiyor. her gün arda hakkinda olmadik transfer dedikodulari cikartiyorlar. sebebi ise satarlarsa cok iyi bir paraya satabilmek icin.
arda o kadar anli sanli futbolcu olsaydi. bosnaya karsi 5m den topu aglara yollardi calim atmak yerine.
madem o kadar iyi ingilizler illa istedi deniyor neden gitmedi? cünki teklif yok. adamlar istese 5 dk alirlar ardayi

is_mail61
20.10.2009, 02:49
dönüşü muhteşem olucak bakın görn ya herkesi utandırıcak karabela

Sivrikaya
20.10.2009, 03:16
dattara.... sana yol göründü..

denizgrsy
20.10.2009, 03:36
Defol Git !!! en az sahada ki ruhsuzlar kadar zararın var ! sana aslında daha ağır yazmak isterdim ama bayan arkadaşlar takip ediyo siteyi yoksa cezadan değil !

annttiigs
20.10.2009, 11:58
cevat kol denen zevatın acilen protesto edilmesini - hem de anasayfadan edilmesini- istiyorum.
Dün akşam kadırga tv'de BMN ye salladığını bırakın. Bu gün fotomaç'ta yazdıkları bile utanç verici, allah'tan kuldan korkmayan, utanmayan kişi yazıları ve söylevleridir.
protesto edelim bu içimizdeki irlandalıları.

İslam Sezer
20.10.2009, 12:03
yattaradan sıkıldım usandım geçen sene satılma olayının bitmesi onu da takımı da bitirdi.o paraya satabilseydik süper oalcaktı ama şans yok.

Emrullah
20.10.2009, 12:47
Galatasaray maçı öncesinde, “Hazırım, oynamak isterim” dediği için kadroya alındı, karşılaşmaya saatler kala, “Hazır hissetmiyorum, oynayamam” ifadesini kullandı, tribüne yollandı. Sağlık kurulu net ifadelerle, “Tıbben oynamasında hiçbir engel yok” diyor ama taraftarlar Gineli’yi bir türlü sahada göremiyor. 61 numaranın sahibi olan İbrahima Yattara’nın ne zaman sahalara döneceğini en çok tribünler merak ediyor ama görünen o ki bunu ne yönetim ne de kendisi biliyor. Sıkça tekrarlanan bir söylentiyi de aktarmakta fayda var; Yattara sezon başında kendisini satmak isteyen yönetime kırgın olduğu için tavır yapıyor!

Kaynak:Fanatik

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuna bak beyefendi tavır yapıyor, dalga geçiyor. Biz ise ne yapıyoruz, hala daha yüceltiyoruz. Pes artık, şu adamın neyini savunuyorsunuz anlamıyorum. Adam papatya falı gibi oynayacam, oynamayacam, iyi hissediyorum, kötü hissediyorum..... Nedir bu ya. Yönetim yönetim değil ki? Bu adamı bavullarını koltuklarının altına skıkıştırıp hadi naş yavrum diyemiyor. Diyemediği için ve bizim çok akıllı taraftarımızı her zaman kandırmayı başarabildiği için hala daha buralarda. Birileri bu adama haddini bildirmeli, kovulmalı artık bu adam, gerekirse gururu rencide edilmeli. Yeter artık bizle dalga geçtiği. Kendisini ne zannediyor.

Emrullah
20.10.2009, 12:50
Şuna bak beyefendi tavır yapıyor, dalga geçiyor. Biz ise ne yapıyoruz, hala daha yüceltiyoruz. Pes artık, şu adamın neyini savunuyorsunuz anlamıyorum. Adam papatya falı gibi oynayacam, oynamayacam, iyi hissediyorum, kötü hissediyorum..... Nedir bu ya. Yönetim yönetim değil ki? Bu adamı bavullarını koltuklarının altına skıkıştırıp hadi naş yavrum diyemiyor. Diyemediği için ve bizim çok akıllı taraftarımızı her zaman kandırmayı başarabildiği için hala daha buralarda. Birileri bu adama haddini bildirmeli, kovulmalı artık bu adam, gerekirse gururu rencide edilmeli. Yeter artık bizle dalga geçtiği. Kendisini ne zannediyor.

Yok yok kalsın vazgeçtim. Nede olsa bizim gurur kaynağımızdır kendisini. Kendisini Arda efendi sorduya, Arda efendi Yattara'dan tırstıya ....işte bu büyük bir gurur kaynağı bizim için. Gerek yok oynamasına.

albatros
20.10.2009, 22:08
pazar akşamından beri şu forma isteme konusu aklımda.
eğer böyle birşey yaptıysan hakikaten affedilir yanın yok.10 yaşında çocuk değilsin gidip elalemin kapısında forma bekleyeceksin.
öyle bir oynayacaksın ki o arda koca kafası senin kapına gelip yarım saat bekleyecek formanı alabilmek için.

muratd61
20.10.2009, 22:41
türkiyenin en büyük yıldızı olarak gösterilen ardanın ısınmayı bırakıp muhabir peşinde yattarayı sorması gururunuzu kırmıyordur heralde.

onun dışında deivid örneğini söyleyince ben de şunu söyleyeyim tabiki deivid yattaradan kısa sürede döner çünkü deivid ile doktorlar ilgileniyor yattara ile ise doktor zannedilen veterinerler.

yattaranın geçen sene de aynı bileği sakattı ama hala daha iyileştirilemedi. çünkü doğru tedavi uygulanmadı. yattaranın bileği şu an resmen yamalı pantalon misalidir. adamın kariyerine kast ediyor adeta takımın sağlık(sız) ekibi.

şu yazdıklarınıza gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum valla:confused: ARDA nın yattara oynuyo mu diye sorduğunun söylenmesi ( ki buna %1 ihtimal bile vermiyorum ) sizi ne kadar mutlu etmiş gs yi yenseydik anca bu kadar mutlu olurdunuz heralde.sağlık ekibine suç bulman çok komik.geçen sene de aynı sağlık ekibi vardı vede bu takım tek sakat vermedi.geçen sene avni akerdeki gs fb ve bjk maçlarının birinde bile yattara sahada yoktu.bjk maçında katara gitme hayali için oynamadı gs maçında ayağı ağrıyomuş(!) diye.başkanda dedi ya hatta ağrıyı tespit eden bi cihaz yok ağrım var diyince yapcak bişey yok demişti.ben hep somut örnekler vererek konuşuyorum öyle sallamıyorum kafamdan yani.bunlar hep yattaranın yediği naneler.bakın alexe adam büyük maçları alıyo hep tek başına.daha öncede dediğim gibi siz orhan akı yatırdığı gs maçıyla avunmaya devam edin yattaranın...

Cafer Bulur
20.10.2009, 22:50
şu yazdıklarınıza gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum valla:confused: ARDA nın yattara oynuyo mu diye sorduğunun söylenmesi ( ki buna %1 ihtimal bile vermiyorum ) sizi ne kadar mutlu etmiş gs yi yenseydik anca bu kadar mutlu olurdunuz heralde.sağlık ekibine suç bulman çok komik.geçen sene de aynı sağlık ekibi vardı vede bu takım tek sakat vermedi.geçen sene avni akerdeki gs fb ve bjk maçlarının birinde bile yattara sahada yoktu.bjk maçında katara gitme hayali için oynamadı gs maçında ayağı ağrıyomuş(!) diye.başkanda dedi ya hatta ağrıyı tespit eden bi cihaz yok ağrım var diyince yapcak bişey yok demişti.ben hep somut örnekler vererek konuşuyorum öyle sallamıyorum kafamdan yani.bunlar hep yattaranın yediği naneler.bakın alexe adam büyük maçları alıyo hep tek başına.daha öncede dediğim gibi siz orhan akı yatırdığı gs maçıyla avunmaya devam edin yattaranın...
Yazdiklarin gercegin ta kendisi,tebrikler.

İlker ToSun
21.10.2009, 00:52

canlı yayında televizyonda yaşanan, ertesi gün tüm gzetelerin başlıklarını süsleyen bir olaya yüzde 1 ihtimal bile vermeyen birisinin yattarayla ilgili diğer asıl gerçeği yansıtmayana ve asla kanıtlanamayan suçlamalara inanması çok ilginç.

büyük maçları alıyo dediğin alex için kendi taraftarları bile küçük maçların büyük futbolcusu olmasıyla yakınmaları gerçekten çok enteresan. örnek olarak söylediğin alex in geçen sene 2 galatasaray maçında da oynamamış olması çok enteresan. büyük ihtimalle bu haftaki galatasaray maçında da oynayamayacak olması çok enteresan.

bi de bunların üstüne somut örnekler vererek konuşuyorum demen daha da enteresan.

özçelik61
21.10.2009, 01:33
sadece git...

Çagman
21.10.2009, 02:57
O bir Şehir Efsanesi artık..

Kazım Uzunboy
21.10.2009, 07:53
Üstünel'in son bombası Yattara

http://www.fotomac.com.tr/2009/10/21/im/DE272656E1537041A8D6B10Cx.jpg

Cimbom'dan İbrahima Yattara sürprizi. Galatasaray'ın gerçekleştirdiği süper transferlerle ön plana çıkan başarılı yöneticisi Haldun Üstünel'in son bombası Yattara oldu. Galatasaray-Trabzonspor derbisini Ali Sami Yen Stadı'nda Haldun Üstünel ile birlikte izleyen Yattara'nın, "İstanbul hayallerimi süslüyor. İstediğiniz anda Galatasaray formasını giymeye hazırım" dediği öğrenildi. Üstünel'in de Yattara'dan gelen bu teklif karşısında "Sen gerçek bir futbol starısın. Eğer Rijkaard seni takımında görmek isterse hemen kulübünle masaya otururuz" dediği ifade edildi. Haldun Üstünel, Zenit'te oynayan Fatih Tekke ile de geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaparak tecrübeli forvetten söz almıştı.
SAVAŞ ÇORLU

www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)

Mollasalihoğlu
21.10.2009, 10:01
Yalan haber bile olsa, buna mahal veren sensin Yattara.. Tribün yerine sahada olsan, başka haberler yazılırdı..

Şimdi sevenlerin uğraşsın seni savunmaya, sen de devam et dalgana bakmaya..

peker61
21.10.2009, 10:06
İnşallah haber doğrudur bir an önce bizde kurtarırız artık yeter yattara ...

ilhan
21.10.2009, 10:55
Yalan haber bile olsa, buna mahal veren sensin Yattara.. Tribün yerine sahada olsan, başka haberler yazılırdı..

Şimdi sevenlerin uğraşsın seni savunmaya, sen de devam et dalgana bakmaya..

E, aynı gazete hep Fatih haberleri yapıyor. Yani bunlara Fatih mi mahal veriyor. :D

Perez'in son bombası Messi haberi yaparım bak bizim blogda.
ççç

28TS61
21.10.2009, 11:18
yalan haber fazla üzerinde durmaya gerek yok.

Mollasalihoğlu
21.10.2009, 11:19
E, aynı gazete hep Fatih haberleri yapıyor. Yani bunlara Fatih mi mahal veriyor. :D

Perez'in son bombası Messi haberi yaparım bak bizim blogda.
ççç

Sahada olsaydı Yattara, 2 gol 1 asist ile oynasaydı haber nasıl olurdu İlhan :)

Samet Yildirim
21.10.2009, 11:21
Bu hafta kadroya girer, oynar mi hocaya bagli...

İlker ToSun
21.10.2009, 12:35
Fanatik ile fotomaç yıllardır oltayı atar da , her oltaya kapılan sazan bulmaları beni çok üzüyor. bu iki kağıt parçası ''allah bir'' diye başlık atsa ülkenin yarısından çoğu inanmaz

AKSOY_61
21.10.2009, 12:53
Yok yok kalsın vazgeçtim. Nede olsa bizim gurur kaynağımızdır kendisini. Kendisini Arda efendi sorduya, Arda efendi Yattara'dan tırstıya ....işte bu büyük bir gurur kaynağı bizim için. Gerek yok oynamasına.

Son 2 sayfayı okuyunca ben de böyle bişey yazıcaktım gerek kalmadı.

Ne kadar abarttık şu ardanın yattarayı sorması olayını.Yattara zaten rakip takım oyuncularının en çok korktuğu bi kaç oyuncudan biridir ama bunun bize 2 yıldır bi getirisi oldu mu?

Aksine yattara daha çok sakatlanınca daha geç iyileşmeye daha geç oynamaya ve benim maçlarda gördüğüme göre daha zor adam geçmeye başladı.iyice alışmaya başladığı zaman tam kendine geliyor yine bi sakatlık...

artık haticeye değil neticeye bakmalıyız.

yok yattara keitadan daha iyimiş de(teknik anlamda bence daha iyi) yok arda yattaradan tırsmışta... boş iş bunlar.
ortada bi başarı olmayınca sarıldığımız şeyler.

şampiyonluk istiyorsan devamlılığı olan profesyonel oyuncular olmalı.
ha yok sezonun bi elin parmakları kadar maçında show izlemek istiyorsan böyle oyuncular lazım.
benim açımdan çeyrek asırdır şampiyon olamayan bi takımda showman e gerek yok.hele çuval dolusu para alan tipine hiç gerek yok.
arada bi seçim yapılmalı.

hamucera
21.10.2009, 12:56
bu günkü konumda Yattara'nın bu kadar eleştiri alması ne hoca ne yönetim suçudur, tamamen Yattara'nın kendi suçudur, kaptanlık ve 61 numaralı formayı vermek bir hata değildi, yani tercih meselesi, Yattara'ya olan inancın göstergesiydi, ama o hem bu inancı kırdı, hem yönetimi, hem hocayı zor duruma soktu, hemde taraftarı kahretti

magicyattara
21.10.2009, 13:07
Dün akşam Ülke Tv'de Pele belgeselini seyrettim.
Bu gün Yattara'nın yaşadıkları tıpkı Pele'nin yaşadıkları gibi.
Şöhretle gelen hayat Pele'yi şaşırtıyor.1966 Dünya kupasından sonra Pele'de müthiş bir düşüş başlıyor.Medya Pele'ye alabildiğine yükleniyor.Çünkü şöhretin bedeli olan hayata paralel olarak,Pele artık futbol sahaları dışında daha fazla görünmeye başlıyor.Daha fazla sakatlanmaya başlıyor ve kilo alıyor.Eski Pele yoktur artık.
Milli takım hocası Pele'yi 70 Dünya kupası elemeleri için kadroya almıyor.
Halk Pele için ayaklanıyor,Milli takım hocası değişiyor.
Zagallo geliyor başa ve Pele hayata tekrar dönüyor.30 yaşındadır ve Dünya kupasını almak için ant içiyor Pele.
Ve 1970 Meksika'da Pele'nin önderliğinde ki Brezilya Milli takımı Dünya kupasını kazanıyor.Finalde 1 gol 2 asistle oynuyor Pele.

Yeteneğin önüne set çekemezsiniz.
Önemli olan bu yetenekten faydalanabilmektir.
Yattara'nın bugün gelmiş olduğu noktada,paranın verdiği şımarıklık kadar,son 3 yıldır iddiası olmayan bir takımda oynamanın verdiği isteksizlikte vardır.

Sefa
21.10.2009, 13:46
“Para yattı mı?” Diyen Yattara nasıl bir tepkiyle karşılık aldı?
21 Ekim 2009 / 11:24
Geçtiğimiz hafta Trabzonsporlu futbolculara ödeme yapılmadan önce Trabzon da bir banka görevlisiyle Trabzonspor’un müzmin sakatı Yattara arasında ilginç bir diyalog yaşandı .

Bankaya giren Yattara , Gişe memuruna “ Abi bizim para yatımı” diye sormuş paranın yatmadığını gören banka görevlisi yarı şaka yarı ciddi bir şekilde “ Ne parası , futbol mu oynadığınız var. Sana para yok “ diyerek cevap vermiş.

Bankaya umutlu gelen Yattara evine eli boş dönmek zorunda kalmış

Doğruluğu var mıdır yokmudur bilinmez ama Halilhodzic büyük adam vesselam :)

Mustafa ÖZDEMİR
21.10.2009, 15:44
yattarayı gören varmı acaba.hangi takımda oynuyor artık...

Anıl C
21.10.2009, 16:46
Yattara'nın bugün gelmiş olduğu noktada,paranın verdiği şımarıklık kadar,son 3 yıldır iddiası olmayan bir takımda oynamanın verdiği isteksizlikte vardır.

bak dostum aslında son cümlende çok güzel bi noktaya değindin. tebrik ederim.
çokta haklısın.
bununda etkisi çok fazla

İlker ToSun
21.10.2009, 19:25
szymkowiaktan koşu yoluna ( yani yüzü kaleye dönükken ) depar attıran toplar alırken ve bu aldığı topları da yaşayan en büyük santraforlardan biri olan fatih tekke ye pas atarken, yani hem kendine atılan pasın hakkını verirken hem de attığı pasların hakkı verilirken oynadığı gibi,
senelerdir kaleye arkası dönük orta saha çizgisi üstünde, üzerine şut çeker misali atılan topları alıp dönüp çabalayıp forvete ulaştırıp bir de forvetin sonuçlandıramadığı zamanlar oynamasını beklemek ne kadar mantıklı bilemiyorum.
szymek ten pas alıp fatih tekkeye pas atan adamdan, tayfundan pas alıp umut a pas atarken de aynı heyecanı duyması akıldan uzak bir beklenti.
zaten motivasyonu kaybolsun diye saha dışı bir çok şey de devreye sokulmuşken yattarayı motive bir şekilde görmek artık hayaldir. her gün yeni bir karalama kampanyası açıldığı için ve buna inanan insanlar da çoğunluğu teşkil ettiği için trabzonsporda kaldığı her 1 saniye yattaranın ileriki zamanlarda hafızalarda 1 kademe daha ileri kötü hatırlanmasına sebep olacak.
çok üzüleceğimi, maçlara karşı olan motivasyonumun azalacağını bilsem de yattaranın devre arası yollanması taraftarıyım çünkü çok açık bir gerçek var ne yönetim, ne hoca, ne de taraftarın büyük kısmı yattarayı taşıyamadı. yattarayı istanbul takımların birinde oynarken görseler parmaklarını ısıra ısıra izleyecek olanlar şimdi ise böyle bir yeteneğe gitmesi için dualar ediyor.

Mustafa Ayazoğlu
21.10.2009, 23:28
http://i.sabah.com.tr/2009/10/21/222x90/568086406250.jpg

Cimbom'dan İbrahima Yattara sürprizi. Galatasaray'ın gerçekleştirdiği süper transferlerle ön plana çıkan başarılı yöneticisi Haldun Üstünel'in son bombası Yattara oldu. Galatasaray-Trabzonspor derbisini Ali Sami Yen Stadı'nda Haldun Üstünel ile birlikte izleyen Yattara'nın, "İstanbul hayallerimi süslüyor. İstediğiniz anda Galatasaray formasını giymeye hazırım" dediği öğrenildi. Üstünel'in de Yattara'dan gelen bu teklif karşısında "Sen gerçek bir futbol starısın. Eğer Rijkaard seni takımında görmek isterse hemen kulübünle masaya otururuz" dediği ifade edildi. Haldun Üstünel, Zenit'te oynayan Fatih Tekke ile de geçtiğimiz günlerde bir görüşme yaparak tecrübeli forvetten söz almıştı.

http://www.sabah.com.tr/multimedya/galeri/spor/spor_gundeminden_basliklar_21102009

Kaan
21.10.2009, 23:47

http://www.sabah.com.tr/multimedya/galeri/spor/spor_gundeminden_basliklar_21102009

ççç ççç ççç

ilhan
21.10.2009, 23:48
Ben de geçen gün söz verdim Haldun Üstünel'e.

Bunu da yaz sabah.
;)

28TS61
21.10.2009, 23:49
yalan haber

izzet
21.10.2009, 23:50
Gercekten müthis iyi calisiyor Sabah Muhabirleri.

"İstanbul hayallerimi süslüyor. İstediğiniz anda Galatasaray formasını giymeye hazırım"

Yattara bu kadar iyi Türkceyi ne zaman ögrendi? Sabah hangi ara Yattaranin bogazina gizli mikrofon yerlestirdi?

ilhan
21.10.2009, 23:51
Arkadaşlar,

Son dakika haberi aldım. Gökdeniz'de dünkü Barcelona maçından sonra Haldun Üstünel'i arayıp söz vermiş. Rusya beni baydı, İstanbul'a geleceğim felan demiş.

Kaan
21.10.2009, 23:52
Gercekten müthis iyi calisiyor Sabah Muhabirleri.

"İstanbul hayallerimi süslüyor. İstediğiniz anda Galatasaray formasını giymeye hazırım"

Yattara bu kadar iyi Türkceyi ne zaman ögrendi? Sabah hangi ara Yattaranin bogazina gizli mikrofon yerlestirdi?

Yattara bu kadar Türkçe'yi ne zaman öğrendi kısmına katılmıyorum ama Sabah hangi ara Yattara'nın boğazına gizli mikrofon yerleştirdi ? kısmına katılıyorum.

izzet
21.10.2009, 23:52
Yattara bu kadar Türkçe'yi ne zaman öğrendi kısmına katılmıyorum ama Sabah hangi ara Yattara'nın boğazına gizli mikrofon yerleştirdi ? kısmına katılıyorum.

Yattaranin iyi türkce konustugunu biliyorum. Ama ne zaman Bülent Ersoy kadar gelisirdi kendini?

Hüdai Pervaneli
21.10.2009, 23:53
Arkadaşlar,

Son dakika haberi aldım. Gökdeniz'de dünkü Barcelona maçından sonra Haldun Üstünel'i arayıp söz vermiş. Rusya beni baydı, İstanbul'a geleceğim felan demiş.
:D Ilhan sende söz vermistin:D

Kaan
21.10.2009, 23:54
Yattaranin iyi türkce konustugunu biliyorum. Ama ne zaman Bülent Ersoy kadar gelisirdi kendini?

Bir kişinin söylediği doğrudan yansıtılmaz zaten. Dolaylı bir şekilde medyaya yansıtılır.

Ve söz konusu Sabah veya Fotomaç olunca aksini düşünemeyiz.

28TS61
21.10.2009, 23:56
kac dakika beklemis yattara haldun üstüneli acaba :D

Hüdai Pervaneli
21.10.2009, 23:58
kac dakika beklemis yattara haldun üstüneli acaba :D

Yattara Bekllermi sence:D

izzet
21.10.2009, 23:58
Yattara seneye Trtde "Sorbon Dar ül-Fünununda edebiyat- hakikiye dersleri" diye br Program sunacakmis.

Trt Baskanina söz vermis.

esirgolge
21.10.2009, 23:59

Genelde böyle haberlerin cikmasi normalde,anlamadigim nokta neden Gs macindan sonra böyle bir haber uydurdular pardon yaptilar:rolleyes:

28TS61
21.10.2009, 23:59
Yattara Bekllermi sence:D

tabiki beklemez ama bizim milletimiz hemen inaniyor yalan haberlere. yattaranin isi gücü yok ardayi beklicek öylemi :D:D:D

Hüdai Pervaneli
22.10.2009, 00:02
tabiki beklemez ama bizim milletimiz hemen inaniyor yalan haberlere. yattaranin isi gücü yok ardayi beklicek öylemi :D:D:D

Beklemsidir :D Beraber diskoyaa gitmislerdir Sonra :D

Adam Yedek Külübesinde beklemiyor nasil Ardayi beklesin ya:D

izzet
22.10.2009, 00:14
Aklima söyle birsey geldi. Acaba bir yabanci Gazetede: "Roman Calderon´s big surprise Henry" diye baslik atilsa sonra : Calderon talked in Bernabeu to the injured star Henry. He asked him to come to Madrid. Henry answered him: "Madrid is every night in my dreams. If you want me, I will come to play for the pink violets!". Now we can say that Henry is engaged(söz vermek :D) to Madrid.

A few days ago, Calderon talked to Wane Rooney, to take his word.

diye bir Haber yapilsa, komedi dalinda ödül alirmiydi?

(Caktirmayin Ingilicem berbat)

28TS61
22.10.2009, 00:20
... Galatasaray-Trabzonspor derbisini Ali Sami Yen Stadı'nda Haldun Üstünel ile birlikte izleyen Yattara'nın .....

vay be demek biz yanlis görmüsüs ekranda :D

28TS61
22.10.2009, 00:20
... Galatasaray-Trabzonspor derbisini Ali Sami Yen Stadı'nda Haldun Üstünel ile birlikte izleyen Yattara'nın .....

vay be demek biz yanlis görmüsüs ekranda :D

hatta 20 bin kisi ile beraber izlediler. onlar neden yazilmadiysa :alkış:

Hüdai Pervaneli
22.10.2009, 00:22
Bizi unutmuslar Tv basindan

Mustafa Ayazoğlu
22.10.2009, 00:22
Yattara'nın İstanbul'da evi var mı yok mu?

28TS61
22.10.2009, 00:24
Yattara'nın İstanbul'da evi var mı yok mu?

var. peki kimin yokki istanbulda evi?
konunun nereye gidecegini herkes biliyor artik.
neden istanbuldan ev aldi vs vs

Hüdai Pervaneli
22.10.2009, 00:25
var. peki kimin yokki istanbulda evi?
konunun nereye gidecegini herkes biliyor artik.
neden istanbuldan ev aldi vs vs

Bizimde istanbulda Ev var Bendemi galatasarayliyim:D

28TS61
22.10.2009, 00:26

sen fenerlisindir :D

izzet
22.10.2009, 00:27

Olabilir. Sonucta hayallerini Istanbul süslüyor. "Sizan bilgiler"arasinda öyle duydum hakkinda...

Hüdai Pervaneli
22.10.2009, 00:28
sen fenerlisindir :D
Evde yakin oralara

Olabilir. Sonucta hayallerini Istanbul süslüyor. "Sizan bilgiler"arasinda öyle duydum hakkinda...

Ah süslememz mi busene 2 gün kaldim sadece:D

Mustafa Calik
22.10.2009, 00:32
Az durun daaa. Bizim de evimiz var Istanbul'da. Bende besiktasliyim .. simdi tam oldu :D

Allah korusun..

Mustafa Ayazoğlu
22.10.2009, 00:32
"Aç tavuk kendini buğday ambarında sanır" Yattara karnı doydu, gözü açıldı. Trabzonspor artık kesmiyor adamı. Başarılı olabilir.

Fatih Tekke Uefa kupası aldı. Gökdeniz Nou Camp'da Barçayı golü ile yıktı. Adlarını dünya spor kamuoyuna sundular.

Yattara'nın neyi eksik?

ilhan
22.10.2009, 00:43
Püfffffffffffffffffffffffffffffffs.

Hüdai Pervaneli
22.10.2009, 01:01
"Aç tavuk kendini buğday ambarında sanır" Yattara karnı doydu, gözü açıldı. Trabzonspor artık kesmiyor adamı. Başarılı olabilir.

Fatih Tekke Uefa kupası aldı. Gökdeniz Nou Camp'da Barçayı golü ile yıktı. Adlarını dünya spor kamuoyuna sundular.

Yattara'nın neyi eksik?

Eksigi yok Ama rengi biraz kapali gibi

Kubilay ŞAHİN
22.10.2009, 01:46
Hey Gidim Hey.. 2006 da Gs'yi 3-1 Yendiğimizde Szymkowiak Gs Forması Giydi Diye Son Dakika Haberleri Vermişlerdi..:)

Travelair
22.10.2009, 09:51
Genelde böyle haberlerin cikmasi normalde,anlamadigim nokta neden Gs macindan sonra böyle bir haber uydurdular pardon yaptilar:rolleyes:

Sabah gazetesi. Fotomaç. Haberi kim yapmış acaba?

Adem Erdoğan
22.10.2009, 10:01
Baroşla kafa kafaya takas edelim.

albatros
22.10.2009, 11:54

Yattara'nın neyi eksik?

isteği inancı eksik.sakatım diye haftalardır oynamıyor.ne olacak peki?
hiç oynamayan adamın peşine dünyaca ünlü klüpler mi düşecek?
önce iyi oynayacak (bunun için ön koşul sahaya çıkmaktır) yıldız olduğunu dünyaya gösterecek onan sonra avrupa klüplerinin dikkatini çekecektir.
bahsettiğiniz Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz maçlara çıkıp kendilerini ispatlayıp gitmişlerdir yurtdışına.
bir takımı iddialı hale getiren futbolcuların kendisidir.takım iddialı değilse bunda en büyük kabahat futbolculardadır.yani yattara da bu aktörlerden biridir.ama tek suçlu yattara değil bunun altını çizelim

Şuayip Aydın
22.10.2009, 12:19
abi onlar ancak yattaranın formasını satabiliriz...

BURAK DOGU
22.10.2009, 13:55
Yattaranın acilen bir yabancı kulübe satılması görüşündeyim... durduğu zarar, oynamadığı zarar, oynadığı zarar, ona bağlanan umutlara yazık... çok iyi bir oyuncu olabilir ama Trabzonsporun onun keyfini bekleyecek ne zamanı nede sabrı var...

Samet Yildirim
22.10.2009, 14:40
Ben Baskan olsam Yattara bu kulüpte futbolu birakir...34 mac oynamasin...15 mac oynasin bende giderim 5-6 tane 34 mac oynayacak yabanci futbolcu alirim sorunda olmaz...

Yattara artik saha icini asti...saha disi gibi faktörlerde degerlendirmek lazim...
Böyle yipratarak olmaz tabi...

BURAK DOGU
22.10.2009, 15:09
Ben Baskan olsam Yattara bu kulüpte futbolu birakir...34 mac oynamasin...15 mac oynasin bende giderim 5-6 tane 34 mac oynayacak yabanci futbolcu alirim sorunda olmaz...

Yattara artik saha icini asti...saha disi gibi faktörlerde degerlendirmek lazim...
Böyle yipratarak olmaz tabi...

madem takımımızın bu kadar lüks ü kaldıracak bütçesi var neden saha içini aşalı yıllar olan fatih tekkeyi getiremiyoruz?

b_m_61
22.10.2009, 15:12
Şimdi sorsanız gs'lilere Yattara futbolcu değildir, Keita fln on basar ona derler ama geseye geliyor diye haber yapılınca koşa koşa gider gazete alırlar :) Yattara iyi değil diyenlerin bu uydurma haberlere nasıl heyecan yaptığını çok iyi biliyorum :)

Ertan 51
22.10.2009, 15:17
Sürmene li misyonunu tamamladı,çok daha fazla yıpranmasını engellemek lazım,severek gönül kırgınlığı olmadan ayrılmamız lazım.Yani bir işi de düzgün yapalım ve şanına yakışır bir şekilde yolcu edelim Üçüncü yü derim,ama yolcu edelim kesinlikle derim:).

Vural Kuyumcu
22.10.2009, 15:25
“YATTARA MAÇA ÇIKARSA TAKIMA İHANET ETMİŞ OLACAĞINI SÖYLEDİ”
Yattaranın takıma dönüş süresi tahminen nedir?
Bizimle idmanlara çıkıyor. Ona soruyorum nasıl olduğunu. Pazar günü durumdan emin olabilmek için kendisini sahaya sürdüğüm taktirde bana nasıl bir karşılık vereceğini sordum. O da sahaya çıkarak ne bana ne de takıma ihanet etmek istemediğini, sahaya çıkması halinde bir anlamda takıma ihanet etmiş olacağını, çünkü buna hazır olmadığını söyledi. Ve beni bu konuda ikna etti. O yüzden şu anda onun söylediklerine inanmak mecburiyetindeyim. Doktorlar idman yaptıkça sakatlığının iyileşeceğini söylediler ama 15 gün 1 ay gibisinden herhangi bir süre vermediler.

Gökhan BAYRAK
22.10.2009, 15:44
yattara'nın yaşanan şu süreçte pek bir kabahatı olduğunu düşünmüyorum..

sadece şu noktada eleştirilebilir, o da ilk tatil gününde bodruma gitmeyi tercih etmesidir.fakat bu sadece basit bir eleştiri olabilir.3 gün izni varsa adamın, kulüp ve hocası da izin vermişse kendisine, bodruma gitmek hakkı.kimse bodruma gittiği gün sakatlandı, ya da o gün yüzünden sakatlığı nüksetti, iyileşme süreci uzadı gibi komik şeyler söylemesin.

hangi futbolcu sakat kalmak ister?adam ayağına darbe aldı, herkes canlı yayında gördü bu durumu.trabzondaki açılış maçında ayağının üzerine bile basamıyordu.geçen yıl da aynı sakatlıktan bu adam haftalarca oynayamamışsa, burda sorgulanması gereken kişi yattara değil bence.bu güne kadar sürekli sakatlık çeken hangi futbolcumuz bu kadar eleştirildi?ünal kadar müzmin sakat başka bir futbolcu gelmiş midir Trabzonspora?

yattara gibi showa yönelik futbol oynayan futbolcular belki idmanlardan kaytarmak isteyebilir ama kesinlikle maçlarda sahadaki yerini almak ister.hele de galatasaray gibi bir takımla oynarken, göz üstünde olacakken.

anlamıyorum yani, adamın ayağı ağırdığı zaman neden küfür ediliyor?

linderoth gs de 3 senedir toplasan 10 maç oynayamadı?kim çıktı da küfür etti adama?belki yattara geçen sene sakatlandığı zaman bileğinden ameliyat edilse daha hiç o bölgede bir sakatlık yaşamayacaktı.yattara'ya suç bulana kadar bence kulüp doktorlarında arayın suçu.

bu kulüp doktorları değil mi, haftalarca zafer'e düz koşu yaptıran kişiler.sonra ne oldu?son çare olarak almanyaya gönderilen zafere alman doktorlar ameliyat edilmesi gerektiğini söyledi.bizim doktorlar niye söyleyemedi bunu???tek başına bu örnek herşeyi açıklar heralde...

yattara iyi topçu değil, takım oyunu oynayamıyor, bir adamı 3 kere geçmeye çalışıyor, çok güçsüz,..., vs gibi şeyler söyleyebilirsiniz...fakat kimse bu adam sakatlandı, oynayamıyor die eleştiri yapmasın.zira çok saçma geliyor bana.

saygılar...

BAHADIR33
22.10.2009, 15:48
Bugün yine eski videolarını izledim tüylerim diken diken. Böyle bir futbolcu kaç yılda bir gelir Trabzonspor'a diye düşündüm. Cevabını bulamadım.

ahmetto
22.10.2009, 17:22
Bir zamanlar rakipler için Kara Belaydın Ama artık Bizim için bela olmaya başladın.Umarım eski günlerine dönersin ama benim hiç umudum kalmadı.Koca sezonda bir maç kurtarmayla olmuyor artık Yattara