PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Mustafa Çolak
08.10.2009, 21:11
Bu Yattara bizi öldürür :) :) ( Her anlamda :) )
Güzel Yorum :alkış:

Cem Balcı
08.10.2009, 22:46
bu sene de öldürsün ama seneye gitsin artık...

mustafadinç
09.10.2009, 10:56
Oynadığı göze hitap eden futboluyla taraftarın en sevdiği futbolculardan olan Yattara, savunmalara yaşattığı zor anlardan dolayı taraftar tarafından "kara bela" lakabına layık görüldü. Spor yorumcusu Haşmet Babaoğlu (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ha%C5%9Fmet_Babao%C4%9Flu) Yattara için: "Yattara'nın 15 dakikada yaptıklarını diğer büyüklerin kanat oyuncuları 90 dakikada ancak yapabiliyor." yorumunu yaparken,Yattara'nın gününde olduğunda neler yapabileceğini belirtti. Milliyet gazetesi (http://tr.wikipedia.org/wiki/Milliyet_gazetesi) spor yazarı ve GOAL dergisi (http://tr.wikipedia.org/w/index.php?title=GOAL_(dergi)&action=edit&redlink=1) çalışanı olan Uğur Meleke ise, Yattara'dan "Gineli Sanatçı" olarak bahsetti. 2008-2009 (http://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig_2008-09) futbol sezonunun 28. haftasında Trabzonspor'un 2-0 kazandığı maçta, Gençlerbirliği (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gen%C3%A7lerbirli%C4%9Fi)'ne attığı gol World Soccer (http://tr.wikipedia.org/wiki/World_Soccer)'ın Haziran sayısında ayın en güzel 5. golü seçildi.Kazanılan maçlardan sonra oynadığı ve ünü Macaristan (http://tr.wikipedia.org/wiki/Macaristan)'a kadar giden kolbastı (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kolbast%C4%B1) oyunuyla dikkat çekti. Oyunu yakın arkadaşı Hasan Üçüncü (http://tr.wikipedia.org/wiki/Hasan_%C3%9C%C3%A7%C3%BCnc%C3%BC)'den öğrendiğini söyledi.
Yattara, Trabzonspor taraftarı olduğunu belirtmiş,kendinden Sürmeneli (http://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCrmene) Yattara olarak bahsetmiştir.Altı seneyi aşan Trabzonspor kariyeri ile Trabzonspor'da en uzun süre forma giyen yabancı futbolcudur.Yattara, 2009-2010 futbol sezonu (http://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig_2009-10) öncesi Trabzon ilinin plaka numarası olan ve taraftar tarafından ilin simgesi olarak benimsenen "61" numarayı giymeye başladı

ilhan
09.10.2009, 10:56
Yattara'ya "Hazır ol" emri!

Aldığı istisrarsız sonuçlarla zor bir dönemeçten geçen Trabzonspor'da herkes Galatasaray maçına kilitlenmiş durumda !.. İstanbul'da alacağı bir galibiyetle moral ve özgüven kazanmayı hedefleyen bordo mavililerde Yattara seferberliği başlatıldı !..

Teknik direktör Hugu Broos'un sakatlıktan yeni kurtulan ve geçen hafta Gaziantepspor maçında ikinci yarıda görev verdiği Yattara'dan, Galatasaray maçı öncesi tam olarak hazır olmasını istediği öğrenildi. Teknik direktör Broos'un hafta içinde antrenmanlarını salonda kuvvet çalışması yaparak sürdüren Yattara'ya bir gün önce izin verdiği ve bu futbolcunun bu akşam Belçika'ya ailesinin yanına gideceği belirtildi.

Trabzon'un yıldızı, ayağındaki ağrının tedavisi için Almanya'ya gitmek istedi. Ancak yönetim "Tedavini burada sürdür" diyerek izin vermedi. Bunun üzerine Yattara apar topar, ailesinin yanına Belçika'ya gitti....

Sağ ayak bileğindeki ağrısı artan Gineli, Almanya'da tedavi olmak istedi. Ancak ret yanıtı alınca akşam salondaki antrenmana katılmadı ve ailesinin bulunduğu Belçika'ya gitti....

İyileştiği söylenen ancak sakatlığının tamamen düzelmediği öğrenilen Gineli futbolcu, şimdi de tedavi için Almanya'ya gitmek istiyor. Sağ ayak bileğindeki ağrıları artan Yattara, teknik direktör Hugo Broos'un isteğiyle takımdan ayrı olarak salonda çalışıyordu. Ancak bundan memnun olmayan futbolcu, yönetimden kendisini yurtdışına tedaviye göndermesini istedi....

Bu isteğe sıcak bakmayan yönetim, çok ağır olmayan sakatlığının tedavisinin Trabzon'da da sürdürülebileceğini iletti. Buna tepki gösteren Yattara dün akşamki çalışmaya katılmayıp Belçika'ya ailesinin yanına gitti. Yattara'nın bu tavrı yönetimi kızdırırken, dönüşte ceza alacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. İyileşmesi için doktorların tavsiyesine uymayan Gineli'nin, G.Saray maçında oynayamayabileceği belirtiliyor....

internetspor

----

İki haber arasındaki 666 farkı bulunuz.

mustafadinç
09.10.2009, 11:04
Trabzon'un yıldızı, ayağındaki ağrının tedavisi için Almanya'ya gitmek istedi. Ancak yönetim "Tedavini burada sürdür" diyerek izin vermedi. Bunun üzerine Yattara apar topar, ailesinin yanına Belçika'ya gitti....

Sağ ayak bileğindeki ağrısı artan Gineli, Almanya'da tedavi olmak istedi. Ancak ret yanıtı alınca akşam salondaki antrenmana katılmadı ve ailesinin bulunduğu Belçika'ya gitti....

İyileştiği söylenen ancak sakatlığının tamamen düzelmediği öğrenilen Gineli futbolcu, şimdi de tedavi için Almanya'ya gitmek istiyor. Sağ ayak bileğindeki ağrıları artan Yattara, teknik direktör Hugo Broos'un isteğiyle takımdan ayrı olarak salonda çalışıyordu. Ancak bundan memnun olmayan futbolcu, yönetimden kendisini yurtdışına tedaviye göndermesini istedi....

Bu isteğe sıcak bakmayan yönetim, çok ağır olmayan sakatlığının tedavisinin Trabzon'da da sürdürülebileceğini iletti. Buna tepki gösteren Yattara dün akşamki çalışmaya katılmayıp Belçika'ya ailesinin yanına gitti. Yattara'nın bu tavrı yönetimi kızdırırken, dönüşte ceza alacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. İyileşmesi için doktorların tavsiyesine uymayan Gineli'nin, G.Saray maçında oynayamayabileceği belirtiliyor....

internetspor

----

Haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gökçebey
09.10.2009, 11:15

internetspor

----

İlk habere şaşırdım, 2.sine asla :)

BALKAN 06
09.10.2009, 11:27
yok yok adama haksızlık yapmayın,
bu hafta cin con a karşı oynar 1 gol 2 asist le hepimizi susturur.
kara bela m benim;)

Dursun Kaplan
09.10.2009, 12:09
Abi ne var bu Almanya'da. Bende gidicem sonunda.

EMiRHAN61
09.10.2009, 12:34
forvetlerin bu formsuzluğuna destek çağırılarında bulunanlar yattarayı sehpaya sunuyorlar. bence yattaranın bi kabahati yok, şayet takımda görevlerini yerine getirmeyenlerin sayısı fazlaysa , benim de şevkim kırılırdı.

ilhan
09.10.2009, 13:29
Yattara teknik heyetin izni dahilinde 1 gün erken Belçika'ya gitti. İnternetsporun haberi asparagas. Ben yinede dile getireyim. Gerçi bana inanmayıp internetspora inanacak çok insan var, haklı olarak. :p

oflubektas
09.10.2009, 13:43
Abi ne var bu Almanya'da. Bende gidicem sonunda.

Birkaç sene öncesine kadar basınımıza göre Bayern Münih'in doktoru olduğu söylenen Wolfarth isminde bi herif vardı. Türkiye'deki müzmin sakat oyuncular son durak olarak mutlaka ona uğrarlardı. Pek bi işe de yaramazdı tabi. Sonra bu adamın modası geçti ama Alaman Tekniğine olan sevdamız hala bitmiyor :)

Ahmet Ocak
09.10.2009, 15:18
eger bu haftada gese ye karsı oynamazsa defolsun gıtsın

fish_bone
09.10.2009, 15:21
Yattara bu yaa. Bu hafta Gs'ye patLar. Bizimde gönLümüzde yeniden taht kurar :)

BiZe HeR YeR 61
09.10.2009, 15:35
Böyle yaptıkça gitmesini istiyorum ama gidersede çok üzüleceğimide biliyorum sen nasıl bişeysin be YATTARA...!

karatasof
09.10.2009, 15:40
Evet Yattara artık rakiplerden çok bizi korkutur bir hale geldi.Yoksa aynı gün bir adam hakkında bu kadar birbiri ile tezat iki haber yapılabilmesi mümkün olabilirmi?Birinde Yattara hazır ve gs'a patlayacak denirken diğerinde sakatlığı geçmediği gibi tedavi için yurt dışına gitme isteği kabul görmediği için eşi ve çocuklarıyla Trabzon'u terk etti şeklinde haber yapılabiliyor.

Dursun Kaplan
09.10.2009, 16:36
http://vthumb.ak.facebook.com/vthumb-ak-sf2p/v3359/233/123/834239931/b834239931_96727359931_809.jpg

Hatırlayan vardır mutlaka. :)

Ali Tunahan Güllü
09.10.2009, 16:40
http://vthumb.ak.facebook.com/vthumb-ak-sf2p/v3359/233/123/834239931/b834239931_96727359931_809.jpg

Hatırlayan vardır mutlaka. :)

Gökdeniz Karadeniz oooooooooooooo Gökdeniz Karadeniz:D

demir
09.10.2009, 16:53
cocukların ideolu trabzonspor taraftarının sevgilisi İbrahima Yattara ????

yatara dedıklerı gıbı almanyaya kactı ise ınanın bana fark yıyecegımızı bılsın Bros onu oynatmaz takıma almazsa hangı haberın dogru oldugunu anlarız :D

yattaradan beklentımız nedır ? kanatları cokertıp orta yapması ? pekı kıme ? eskıden yattara orta yaparken ıcerı bakma bıle bakmazdı ? cunkı fatıh gıder topu bulurdu sımdı forvetın kafasına atıyor ama yıne ıse yaramıyor ? Gs macındada oynayacak yıne aynı seylerı gorecegız bakacak yattara boole olmaz kendısı calıma gıdıp topu kaptıracak ve bız fatura kesecek bırını arayacaz daha doorusu aramacaz fatura sımden hazır kaşe beklıyor..! Bross
ya yattarayı oynatacak adamı getırın yada satın gıtsın bu halı ıle ne takıma nede kendısıne fayda saglar

Dursun Kaplan
09.10.2009, 16:57
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4e/Ibrahima_Yattara_Top_S%C3%BCrerken.jpg

Güzel çıkmış. :cool:

yorumsuz6117
09.10.2009, 19:41
Yattara belçikaya kaçmış..:)

ilhan
09.10.2009, 19:48
Kaçmadı, hocanın izniyle 1 gün erken gitti.

yorumsuz6117
09.10.2009, 19:50
Kaçmadı, hocanın izniyle 1 gün erken gitti.
Her yerde kaçtı yazıyo ne zaman dönecek peki..:)

ilhan
09.10.2009, 19:52
"Teknik direktör Broos'un hafta içinde antrenmanlarını salonda kuvvet çalışması yaparak sürdüren Yattara'ya bir gün önce izin verdiği ve bu futbolcunun bu akşam Belçika'ya ailesinin yanına gideceği belirtildi. "

Dünün haberi bu şekildeydi. Bugün ise "kaçtı" diye yazıyorlar. Taraftarımız işine gelene inansın.

Takım 3 gün izinli.

Miraç Atalay Çiftçi
09.10.2009, 20:19
Takıma 3 gün izin verilmiş. Yattara bu izini belirli kurallar çerçevesinde istediği her yerde geçirebilir. Belçika'ya değil isterse Mozambik'e gitsin. İster kaçtı desinler ister izinli...

yorumsuz6117
09.10.2009, 21:10
Yattara Çok Endişeli
09 Ekim 2009 / 20:15
Gineli, eski sakatlığının nüksetmesi üzerine ikinci yıkımı yedi.

Sezon başı Hollanda'da gerçekleştirilen hazırlık kampında Standart Liege ile yapılan hazırlık maçında sağ ayak bileğine aldığı sert darbe sonucu sakatlanan Yattara'nın eski sakatlığının nüksettiği öğrenildi.
Gineli, daha önce kendisini ameliyat eden doktora tedavi olmak için yarın Belçika'nın yolunu tutacak. Tam olarak iyileşmeden Gençlerbirliği maçında sahaya sürülen Yattara'nın sakatlığının ciddi olduğu ve Galatasaray maçında oynayamayacağı öğrenildi. Yattara'nın, sakatlığı nedeniyle yakın çevresine dert yandığı gelen bilgiler arasında.

Ya Ameliyat Kararı Çıkarsa
5 sezondur Bordo-Mavili formayı terleten ve ilk kez taraftar tarafından yuhalanması üzerine şoka giren Gineli, eski sakatlığının nüksetmesi üzerine ikinci yıkımı yedi.
Yattara, Gençlerbirliği maçı sonrası antrenmanlara katılmak istemiş, ancak teknik direktör Hugo Broos tarafından bu isteği kabul görmemişti. Sakatlığı bir türlü düzenlemeyen Gineli yıldız Yattara'nın yarın Belçika'ya giderek doktoruna muayene olacağı ve ameliyat kararı çıkması halinde operasyon yapılacağı ifade edildi. Bu durum, yönetim ve teknik heyeti kara kara düşündürüyor.
Trabzonunsesi.com

AntiFeneR61
10.10.2009, 02:24
büyük maclarin adamiydi, simdiyse kücük maclarda bile yerini koruyamiyo isini yapamiyor... en kisa zamanda kendisine gelir insallah böyle olmicak yattara diyoruz 61 numarayi bile veriyoruz!!! ama o formanin hakki nerde!!! buyuk maclarda ya sakat ya oynayamiyo.... olmuyo yattara olmuyo.... senin gercek kimligini biliyoruz artik kendine gel!!! firtina seninle daha güzel!

Adnankazaz
10.10.2009, 16:23
bi laf vardır ya "git kendini nefret ettirmeden"

Mert Oğuzlu61
10.10.2009, 16:27
hay senin sakatlığına ... !!!:mad:

oynamazsan oynama alanzinho oynar senin yerine!!!

Sefa Murat Dokuz
10.10.2009, 16:29
Yattara ameliyat olursa futbolu bıraksın. Kariyeri sona ermiştir bana göre böyle bir amötörlük olamaz.Bu klübün bütün doktorları kovulsun. Adamın sakatlığı geçmeden nasıl maçta oynayabilir raporu verirler. 10 dk oynadı diye sakatlık nükseder mi bu adam hiç mi idmana çıkıp oynamadı. Amatör küme takımlarının amatörlükleri başladı. Gs maçında oynamazsa bir daha oynama yattara.

AntiFeneR61
10.10.2009, 16:29
bisimi kacirdim sakatliik fln nerden cikdi düzelmisdi ya?!

Koray
10.10.2009, 20:42
Galatasaray maçında oynayamayacak demek ?

Ne kadar şaşırdığımı anlatamam bütün kelimeler içime yapıştı resmen, halbuki hiç böyle şey yapmazdı, bütün önemli maçlarda takımdaki yerini alırdı :(

Ali Tunahan Güllü
10.10.2009, 20:50
İnşallah yalan haberdir..

ilhan
10.10.2009, 20:55
Galatasaray maçında oynamayacak diye bir şey henüz söz konusu değil. Maça daha çok var. Erken konuşmamak lazım. :)

Dip.Ing.Mag.
10.10.2009, 20:59
bence yattara bu takimdaki misyonunu tamamlamistir

BALKAN 06
11.10.2009, 08:08
kaçtı diyenlere hayret ediyorum,böyle bişi söz konusu olamaz ama kalsa ne bekliyordunuz ona da hayret ediyorum,bilmem kaç aydır trabzonda da ne olmuş yani...

.....
11.10.2009, 12:24
gs maçında olsun kendini göster be Yattara , Allah rızası için isteyerek oyna . şu maçı kazanalım sonra yat .

sametaydin
11.10.2009, 14:10
İstediği kadar tatil yapsın bu onun trabzonspordaki son yılı bence. Böyle devam ederse seneye takıma giremez zaten. Ne halt ederse etsin artık umurumda değil. Yattara beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.

esra61
11.10.2009, 14:16
şakamıya bu yattara gs maçında oynaması gerekiyo...artık bu spekülasyonlara son verip takıma fayda vermeli bnc...maçın yıldızı olup yattar burda ve trabzonspor taraftarını çok seviyo ruhunu bize vermeliiiiiiiiii

İlker ToSun
11.10.2009, 15:09
* yarı yeteneğindeki meslekdaşlarını kendi başkanları ayakta alkışlar, senin başkanın seni taraftarının önüne atar
* senin ayakkabını taşıyamacak kalitesizlikteki meslektaşların senelerce bu kulüpte senden misliyle fazla para kazanır ama sen buna ses çıkartmazsın
* diğer takımlar senin konumundaki futbolcularını barcelonaya bile satmamak için ellerinden geleni yapar, senin gelip geçen yöneticilerin ise her transfer dönemi seni satabilmek için türlü tezgah kurarlar
* diğer bütün yabancılar 10 senede bu ülkeden tek bir kelime Türkçe konuşmadan ayrılırlar sen ise geldiğinin 2. senesinden itibaren bu halka ve mesleğine olan saygından Türkçe konuşursun
* el üstündeki bütün yabancılar kendi kültürlerini buraya taşırken sen ise ekmek yediğin yörenin halkının kültürünü onlardan bile daha iyi temsil edersin
* belli bir zümre devamlı olarak sana hakaret eder ama sen hala daha çıkar "vefa" ve "bu kulübe olan borcundan" bahsedip taraftarından özür dilersin
* senelerce kadro seçimlerinde hep haksızlığa uğrarsın ama hiç de çıkıp "oynamayacaksam gideyim" demezsin
* hala daha her hafta utanmadan çıkıp mutlaka mesajının sonuna "satılsın" yada "artık gitsin" diyen taraftarların bulunduğu bir takımda oynarsın
* seni gönderseler bir yerlerine yakacakları kadar yeterli kınayı bulamayacak taraftarların takımında oynarsın
* seni "kendi takımı içinde BELA" olarak adlandıran mahlukların takımında oynarsın
* şike gibi skandallara bulaşmazsın

bakıyorum da yattara ben sana senelerdir "çok zeki" derdim, meğerse çok yanılmışım, insanlara hakettiğinden çok daha fazlasını gösterince tabii insanoğlu doyumsuz, SAÇMALIYOR ...

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2009, 15:11
bence bu haberler kasıtlı olarak yapılıyor...

Emre ÖZTÜRK
11.10.2009, 15:33
yattara gs maçında büyük ihtimal olmayacak.Bu kimseyi şaşırtmamıştır herhalde.
Umarım bizleri şaşırtırda eski yattara gibi çıkar oynar ve sahayı hakan balta ya dar eder.

Ömer SEVİNÇ
11.10.2009, 15:52
Eski sayfaları okudum, durum daha farklı da olabilir. Kesinleşince yazarız.

Rama61
12.10.2009, 02:02
bir an önce gitmesi lazim,bir takimda 5senesini dolduran futbolcuyu tutmayacaksin,faydasindan cok zarari olur.bunu bir seneden beri söylüyorum

demir
12.10.2009, 04:51
arkadaslar costunuz hee :) zaten sakattı oynasada ne beklıyorsunuz ???? myattarayı dunyada oynata bılen bır tane adam var ??? sız merak etmeyın ocak ayında sultan gelecek ve yattaranın kellesını alacak dert etmeyın :) :D

Gordon Freeman
12.10.2009, 11:06
bence yalan...Gs maçına kadar ameliyat belirsizliği devam eder.Gs maçı geçince de ameliyatlık bi durum olmadığı açıklanır.Böylece Yattara maçta oynamamış olur.

Enes Ünal Kaya
12.10.2009, 11:17
millet kadroya giremedim diye sorun yaratıyor buda keyfine göre hep.. pek şaşırmam oynamazsa ztn gs maçında .. gs maçına yetişmesine şaşırmışdım ztn

izzet
12.10.2009, 11:58
Ne zaman yüzüm gülse hep seni hatirlarim,Trabzon agliyor bak agliyor Umutlarim..

Ama, sakatliklar tastan duvardi, oynanmamis cok mac vardi, bu takimi ne sandin sen?

Senin icin ölürdüm ben...

Bi oyun gibiydi sanki bir kariyerden daha fazla, kazanan olmadiki sonunda..

Bi oyun gibiydi sanki bir kariyerden daha fazla, ikimizde kaybettik bak sonunda...

Ufuk Bayraktar61
12.10.2009, 13:14
habu medya trabzon sitesi gene bişeler diyo. yok yattara ameliyat olacakmış. yok devreyi kapatmış.. eğer doğruysa şu ana kadar arkasında durduğum sarı kafalının artık bizden uzak olacağı bir yere gönderilmesi taraftarıyım..

BiZe HeR YeR 61
12.10.2009, 13:33
ğs maçındada oynamıcaksan durma TRABZON'da eşyalarını topla git..

Paksoy
12.10.2009, 13:36
bence gs maçında oynasa bile gitmeli bişey yapamıycak o maçta çünkü fazla hayal kuruyoruz.

mustafadinç
12.10.2009, 13:38
Sevgili dostlar GS den hemde Ali Sami YEN de Eskişehirspor bile puan aldı ne yani biz Eses den daha kötü bir takımmıyız ki nedir bu ümitsizlik anlayamadım.

mustafadinç
12.10.2009, 13:39
Dahada vahimi GS yi geçen hafta A.Gücü 3-0 yendi biz A.Gücünden dahamı kötü takımızki nedir bu ümitsizlik.

mustafadinç
12.10.2009, 13:41
Gözle görülen bir şey varki bu GS tamamen hücuma dönük oynayan ve gol atmaya programlanmış bir takım ne zamanki 70-80 dakika gol atamad mutlaka defansı darmadağın oluyor bu geçen yılda böyleydi bu senede böyle ve geçen haftada aynen böyleydi.

mustafadinç
12.10.2009, 13:41
Nedir bu ümitsizlik.Maçı önce kafamızda kazanmalıyız.

BiZe HeR YeR 61
12.10.2009, 13:42
Sevgili dostlar GS den hemde Ali Sami YEN de Eskişehirspor bile puan aldı ne yani biz Eses den daha kötü bir takımmıyız ki nedir bu ümitsizlik anlayamadım.
Ne ümitsizliği yenecez tabi...O konuda şüphen olmasın...

Hüseyin Bağdat
12.10.2009, 13:44
* yarı yeteneğindeki meslekdaşlarını kendi başkanları ayakta alkışlar, senin başkanın seni taraftarının önüne atar
* senin ayakkabını taşıyamacak kalitesizlikteki meslektaşların senelerce bu kulüpte senden misliyle fazla para kazanır ama sen buna ses çıkartmazsın
* diğer takımlar senin konumundaki futbolcularını barcelonaya bile satmamak için ellerinden geleni yapar, senin gelip geçen yöneticilerin ise her transfer dönemi seni satabilmek için türlü tezgah kurarlar
* diğer bütün yabancılar 10 senede bu ülkeden tek bir kelime Türkçe konuşmadan ayrılırlar sen ise geldiğinin 2. senesinden itibaren bu halka ve mesleğine olan saygından Türkçe konuşursun
* el üstündeki bütün yabancılar kendi kültürlerini buraya taşırken sen ise ekmek yediğin yörenin halkının kültürünü onlardan bile daha iyi temsil edersin
* belli bir zümre devamlı olarak sana hakaret eder ama sen hala daha çıkar "vefa" ve "bu kulübe olan borcundan" bahsedip taraftarından özür dilersin
* senelerce kadro seçimlerinde hep haksızlığa uğrarsın ama hiç de çıkıp "oynamayacaksam gideyim" demezsin
* hala daha her hafta utanmadan çıkıp mutlaka mesajının sonuna "satılsın" yada "artık gitsin" diyen taraftarların bulunduğu bir takımda oynarsın
* seni gönderseler bir yerlerine yakacakları kadar yeterli kınayı bulamayacak taraftarların takımında oynarsın
* seni "kendi takımı içinde BELA" olarak adlandıran mahlukların takımında oynarsın

bakıyorum da yattara ben sana senelerdir "çok zeki" derdim, meğerse çok yanılmışım, insanlara hakettiğinden çok daha fazlasını gösterince tabii insanoğlu doyumsuz, SAÇMALIYOR ...

Bu yazdıklarını gerçekten hissederek mi yazdın?
Son iki hatta üç yıldır ne vermişki ne istiyor...
O bu kulübe çok şey borçlu. Ona gösterilen sevgi ve sabır değil yabancı futbolculara yerli futbolculara gösterilmedi. Bu taraftar onu sevmedi ondan öte sahiplendi ama o yan gelip yatmaya başladı...

Eğer yatmaya devam ederse,eğer büyük maçlardan kaytarmaya devam ederse ben kendi takımı için bela diyen MAHLUKLARDAN olmaya devam edeceğim...

.....
12.10.2009, 14:56
Yattara'dan kötü haber!

Trabzonspor Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, sağ ayak bileğinden sakatlığı bulunan İbrahima Yattara'nın ameliyatlık bir durumunun söz konusu olmadığını, ancak bu futbolcunun Galatasaray maçında oynamasının zor gözüktüğünü söyledi. Coşkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon öncesi Standard Liege ile yapılan hazırlık maçında sakatlanan ve Gençlerbirliği maçında son 10 dakika görev aldıktan sonra geçen haftaki Gaziantepspor maçında ikinci 45 dakika görev yapan İbrahima Yattara'nın 3 günlük izinden de yararlanarak Belçika'ya gittiğini belirtti.
Yattara'nın Belçika'da doktor kontrolünden geçtiğini ifade eden Coşkun, ''Yattara'ya orada da aynı bizim koyduğumuz teşhis koyuldu. Orada da çok farklı bir şey uygulanmadı ve Trabzon'a döndü. Oynaması için bacağının güçlenmesi ve özgüvenini kazanması lazım'' dedi.
İbrahima Yattara'nın ameliyatlık bir durumunun söz konusu olmadığını ifade eden Coşkun, ''Yattara, kendini hazır hissettiği, hoca yeterli gördüğü zaman takımdaki yerini alacak. Geçen hafta antrenmanlara tam olarak katılamadı. Galatasaray maçında oynaması zor gözüküyor'' diye konuştu.
Coşkun, topuğunda ödem olan Egemen'e ise özel topukluk yapıldığını kaydederek, ''Bu topukluk Egemen'in ağrıyı hissetmemesine neden olacak. Egemen, Galatasaray maçında görev alabilecek'' dedi.
Kaleci Tolga Zengin'in kolundaki sakatlığının epeyce düzeldiğini ve tedavisinin sürdüğünü anlatan Coşkun, bu futbolcunun Galatasaray maçında oynayabilecek durumda olacağını düşündüklerini kaydetti.

12.10.2009

mustafadinç
12.10.2009, 15:11
Yattara'dan kötü haber!

Trabzonspor Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Mehmet İrfan Coşkun, sağ ayak bileğinden sakatlığı bulunan İbrahima Yattara'nın ameliyatlık bir durumunun söz konusu olmadığını, ancak bu futbolcunun Galatasaray maçında oynamasının zor gözüktüğünü söyledi. Coşkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon öncesi Standard Liege ile yapılan hazırlık maçında sakatlanan ve Gençlerbirliği maçında son 10 dakika görev aldıktan sonra geçen haftaki Gaziantepspor maçında ikinci 45 dakika görev yapan İbrahima Yattara'nın 3 günlük izinden de yararlanarak Belçika'ya gittiğini belirtti.
Yattara'nın Belçika'da doktor kontrolünden geçtiğini ifade eden Coşkun, ''Yattara'ya orada da aynı bizim koyduğumuz teşhis koyuldu. Orada da çok farklı bir şey uygulanmadı ve Trabzon'a döndü. Oynaması için bacağının güçlenmesi ve özgüvenini kazanması lazım'' dedi.
İbrahima Yattara'nın ameliyatlık bir durumunun söz konusu olmadığını ifade eden Coşkun, ''Yattara, kendini hazır hissettiği, hoca yeterli gördüğü zaman takımdaki yerini alacak. Geçen hafta antrenmanlara tam olarak katılamadı. Galatasaray maçında oynaması zor gözüküyor'' diye konuştu.
Coşkun, topuğunda ödem olan Egemen'e ise özel topukluk yapıldığını kaydederek, ''Bu topukluk Egemen'in ağrıyı hissetmemesine neden olacak. Egemen, Galatasaray maçında görev alabilecek'' dedi.
Kaleci Tolga Zengin'in kolundaki sakatlığının epeyce düzeldiğini ve tedavisinin sürdüğünü anlatan Coşkun, bu futbolcunun Galatasaray maçında oynayabilecek durumda olacağını düşündüklerini kaydetti.

12.10.2009

Sakatlık bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü durumdur ben kimsenin sakat numarası yapacağına inanmıyorum kaldıki Yattara gibi en yetenekli futbolcu medyanın tam ortasında bunu yapsın bu yüzden ortada doktor raporlarıda var.Geçmiş olsun demekten başka elimden bir şey gelmiyor.

M.Kılıç50
12.10.2009, 15:21
Yattara´nin Sakatligindan dolayi onun icin yazdiklarimi geri aliyorum...
onu Savunan ben artik Isyan Ediyorum...
YETER BEEEEE YETER...
Yildiz oyuncumuz isen futbol Oynamakdan kacmayi birak... Sezon baslamadan dönecek adam 9. Hafta oldu hala sahalara Dönmedi ve Dönmeyecekde....

Murat Hızal
12.10.2009, 15:44
Ne özgüvenmiş arkadaş kazanamadı gitti:)

TORUN
12.10.2009, 15:49
Yine İstanbul takımları ile bir maç kapıda şurada var 5-6 gün.
Bizim star ya girip yada nezle olur. Haa havalar sıcaksa o zaman bağarsak enfeksiyonu geçirir...
Gerçi Bunlara gerek yok. Sakatlıktan hazır yeni çıkmışken bunu uzatmak lazım.

Tanıdık doktor varmı....

Niçinmi...

Ya şu bizim para yeme makinasına bir kaç günlük rapor lazım...

Yoksa Hoca devamsızlıktan sınıftı Bırakacak.

Ama adama helal olusun bir sağ bir sol bir depar yıllardır bizleri uyyuttu hala da devam ediyor.

Biz Hüseyini çok şükür göndermeye kadir oluduk..

Sırada Tayfun var... Tolga... Sonra Barış... Ondan Sonra ne güzel yuhalayacak kimse kalmaycak. Bizde Şampiyon olacağız......

Samet Yildirim
12.10.2009, 16:15
Fatih Tekke: Yattara 20 mac oynasin TS Sampiyondur...

-Yattara için neler söyleyeceksin?

Belki birileri kızacak, belki kendisi de alınacak ama işine saygı notasında eksiği var. Daha fazla saygı gösterse, daha fazla çalışsa, Türkiye'de onun kadar yetenekli oyuncu yok. Ama maçta bir dakika oynayıp 15 dakika durmayacak. Düşünsene Yattara'nın 60 dakika maça kendini verdiğini. 10 dakikasında maçı çeviriyor. Yattara müthiş bir oyuncu ama Trabzonspor'a bir şey vermedi. Trabzonspor ise ona çok şey verdi. Bunu oturup düşünmeli. Artık sakatlanmaması, kendine iyi bakması lazım. Senede 30 maçın 20'sinde oynasın, Trabzonspor şampiyon olur.

haber61

Gökhan BAYRAK
12.10.2009, 16:19
en anlamadığım şey; "büyük maç öncesi kaytarmak!"

bu ne demek oluyor Allah aşkına?böyle saçma birşey olabilir mi?

bir futbolcu bir maçta oynamaktan niye kaçsın ki?

hele de gs ile oynarken niye sahada yerini almak istemesin ki?

onun gibi şova yönelik bir futbolcu, herkesinin gözlerinin yer alacağı bu organizasyonda neden olmak istemesin ki?

biraz mantıklı sallayın Allah aşkına!!!

Sefa Murat Dokuz
12.10.2009, 16:21
Abi sen ne zaman oynacan ?

Ali Tunahan Güllü
12.10.2009, 16:30
Eğer ğs maçında oynamassan ara transferde güle güle nedir bu kardeşim yatarak para kazanıyorsun ya lig başladı başlayalı kaç maç oynadın şimdi bu maçtada oynamaz gider kasımpaşa maçında 2 topuk hareti yapar yine kral olur yeter artık herkes hjakkettiği değeri görsün elalemin futbolcusu nasıl oynuyor bizimkisi daha sahaya çıkamadı!!!

İnşallah şu katarlılar Yattaraya karşılıık feindoho+para teklifini yeniden yapar..

ozcan_asanoglu
12.10.2009, 16:55
Nedir bu kardeşim nasıl sakatlıktır bu, kendine bakmazsan tabi sakatlanırsın, Bodrum barlarında kaçamak yaparken sakat değildin ama böyle şey olmaz ya..Allah aşkına 2 yıldır kaç maç oynadı bu adam. yazıktır bu paralara.tez elden satılmalı. 3'e 5'e bakılmadan verilip doğru dürüst bir adam alınmalı. miyadını doldurmuştur.

Sefaenes
12.10.2009, 17:38
gs macinda oynamiyacaksa artik defolup gitsin. Yeter artik beyefendinin sakatliklari alemleri yeter. Kimse vazgecilmez degildir

Emre ÖZTÜRK
12.10.2009, 17:41
vay be çok şaşırdım nasıl oynayamayacakmış yahu !!!!!!!

FANATIK61
12.10.2009, 17:48
Haydaaaa bu adam bizimle dalga mi geciyor sanki ayagini kestiler 3 ay olacak hala iyilesme yok. Bugünki antremandan bir resim:

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2774-2S9D1N2P.jpg

gustavo_colman
12.10.2009, 17:59
en son hangi derbide oynadın yattara nedense şu derbi önceleri hep sorun oluyor şu sağ ayağın seni o kadar seviyordum ki artık eskisi kadar sempatim kalmadı yattara devre arası gidebilirsin

oguz altinbas
12.10.2009, 18:03
artık miladını doldurdu iyi bir paraya satalımda kurtulalım.hiç bir faydasını görmüyoruz

Kereşenli
12.10.2009, 18:05
Önemli maçlarda bize katkı sağlayamayan bir futbolcu. Yine bir derbi öncesi sakatlanmış. Artık inandırıcı gelmiyor..

Ufuk Bayraktar61
12.10.2009, 18:07
yattara artık go home yavrucummmm

.....
12.10.2009, 18:08
Hey gidi Eski Yattara, sırf o oynuyacak diye izlemek için neler çektiğimi bir ben bilirim birde Allah.

Ayağında bir top görmek için neler yapardım , kimlere anlatırdım . Efsane oldun Trabzonsporda kendine yakışır hareketler yap Yattara lütfen. Seni bunca seven varken senin yaptığın yakışı kalmıyor.

leavemealone
12.10.2009, 18:16
Yattara'dan kötü haber!

Hic sasirmadim..

Murat'
12.10.2009, 18:22
Yattara azıcık Umut'tan birazcık örnek al.Adam bir kere bile sakatlık yaşamadı.

anth
12.10.2009, 18:32
İnşallah gs kadrosunda olmaz...

.....
12.10.2009, 18:35

Hey gidi Yattara Heyyy

Fatih
12.10.2009, 19:27
Bu maçta oynamalıydı...

Misina
12.10.2009, 19:39
Geçen Sene Nasıl 10 Milyon Euroya Satamadık Ona Yanarım.

ilhan
12.10.2009, 19:40
Bu maçta oynamalıydı...

Oynasa pek bir şey değişmeyecekti. :)

---

Olmuyor Yattara, olmuyor..

Ömer Kaya
12.10.2009, 19:41
Oynamıyormuya bu hafta_?

Mollasalihoğlu
12.10.2009, 19:41
Biz seni savunmaktan bıktık, sen yatmaktan bıkmadın.. :)
Dön ula yerine, rakip solbekler çok şmardı..

Mustafa Ayazoğlu
12.10.2009, 19:51
Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile kaç maç oynamış! 6 yıl 36 Derbide bu sayı kaç?

Hüseyin İlkin
12.10.2009, 19:51
Forumun wc'sinde gördüm kendisini.
Arkadaşlarla oooo diye giriyorduk.
Dilimize yapışmıştı sinemadan çıkınca.
Baktım Yattara, oooo İbrahima Yattaraa diye devam ettim bende ani refleksle.
Gel baba öpüşelim falan, sarıldık falan ayak üstü.
Tam o çıkarken yakaladığım için, bende vaktini almadım adamın.

Özge
12.10.2009, 19:58
Tam o çıkarken yakaladığım için, bende vaktini almadım adamın.İyi yapmışsın:D:D

bekir61
12.10.2009, 20:12
en son nezaman galatasraya karsi oynadi yattara ben hatirlamiyorum

simdi basladi yine ayaginda agri var oyniyamam falan filan ...

resimde bandas yapislar sag ayagina
pantolonu kivirmis yukari millet görsün sakat diye

28TS61
12.10.2009, 20:14
gs yattaraya oynama diye parada vermis olabilirmi diye aklimada gelmiyor degil

esra61
12.10.2009, 20:18
can karyağdıyı dinledm az önce lig tv de yattayla konuşmuş ve yattara gs maçında oynamak istiyomuş ve oynayabilicek durumdaymış.ama inş oynar ya yeter artık bu taraftara ayıp ediyosun yattara..sana olan sevgimize karşılık ver bi maç kazandır ya........

Mustafa Çolak
12.10.2009, 20:40
Yattaranın Suyu Çoktan Isındı, Yollayalımda Kurtulalım

BAHADIR33
12.10.2009, 20:54
kabak bile lezzetliymiş meğer..onun tadını bile arar olduk..

Mustafa Ayazoğlu
12.10.2009, 20:56
en son nezaman galatasraya karsi oynadi yattara ben hatirlamiyorum

simdi basladi yine ayaginda agri var oyniyamam falan filan ...

resimde bandas yapislar sag ayagina
pantolonu kivirmis yukari millet görsün sakat diye

Taktiktir, taktik :)

BAHADIR33
12.10.2009, 20:59

Hey gidi Yattara Heyyy

o top eline değil ayağına yakışıyor ama sen kendine yakışanı yapmamakta ısrarlısın

Ali Tunahan Güllü
12.10.2009, 21:28
Tam o çıkarken yakaladığım için, bende vaktini almadım adamın.

İyiymiş:D..

Cafer Bulur
12.10.2009, 23:20
Gs macinda oynamasi zormus.

Sasirmadik,aksine dogal karsiladik.

4 gündür Ts yi takip edememistim,bu aksam okudugum ilk haber yattara nin haberi oldu,ya sabir....

hos_cocuk61
12.10.2009, 23:24
Gs macinda oynamasi zormus.

Sasirmadik,aksine dogal karsiladik.
Sorun olmaz, onun eksikliğinde o bölgede Alanzinho ve Engin o görevi eksiksiz yerine getirir; fakat Broos'un, Alanzinho tavrını bildiğimiz için ibre Engin'den yana gözüküyor.

Bu sakatlığın altında çok sebep var. Sadece Yattara'ya yüklenmek yanlış, çok derin sebepler yatıyor bunun altında!

mehmets61
12.10.2009, 23:34
ya bi de bu yattara nın doktorları bi doktora gözükseler...

Gordon Freeman
13.10.2009, 00:27
bu işte bi gariplik var.bir adam boyle maçlardan önce hep sakatlanır mı ya ?
bu işin şansı kalmadı artık.Her maç ya her maç...

Fatih
13.10.2009, 00:49
Suçlu Yattara mı yoksa onu 2 aydır iyileştiremeyenler mi?Ya da hakettiği cezayı veremeyenler mi?

Bence birçok suçlu var.Belki de en suçsuzu Yattara.

Hüdai Pervaneli
13.10.2009, 00:51
Aferim Yattara Sen iyi Yapiyorsun Sezonda 20 mac oyna sakatlaninca istedigin Kadar yat Yillik parana Al EN iyisi

Serhat
13.10.2009, 02:06
Suçlu Yattara mı yoksa onu 2 aydır iyileştiremeyenler mi?Ya da hakettiği cezayı veremeyenler mi?

Bence birçok suçlu var.Belki de en suçsuzu Yattara.

:alkış: :alkış: :alkış: Kesinlikle ...

MuratB.
13.10.2009, 02:49
%100 yedek başlar. 2.yarıda oyuna girer. bu klüpte olan biten hiçbir şeye inanmıyorum

Mustafa Önder
13.10.2009, 04:06
Yattara resmen mızıkçılık yapmaya başladı.
Aman ha sakın sağlık ekibine suç falan yüklemeyin suç tamamen Yattara ve tek kuruş ceza kesmeyen yönetimin işidir.

of_trabzonlu
13.10.2009, 13:09
Trabzonspor'da sabah idmanı yapıldı.

Trabzonspor, hafta sonu Galatasaray'la yapacağı maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı çalışmayla sürdürdü. Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde yapılan antrenmana ameliyat olan Zafer Yelen ve milli takım kamplarında bulunan Song, Ceyhun, Gökhan ve Cale katılmadı.

http://www.haber61.net/images/news/idman.20091013112111..jpg

Gineli futbolcu İbrahima Yattara ise beklenildiği gibi takımla birlikte yapılan çalışmada yer alırken, istekli haliyle dikkat çekti. Bordo – mavili futbolcular antrenmanda düz koşunun ardından şut çalışması yaptı.

http://www.haber61.net/images/news/yattara.20091013112126..jpg

Bu çalışma sırasında Yattara attığı gollerle beğeni toplarken, Gabric ve Engin'de gol yollarında etkin gözüktü.

http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

komdere
13.10.2009, 13:09
Yattara konusu kabak tadı verdi artık.
Son beş yılda biri bana takımına bu kadar zarar veren başka bir futbolcu söylesin!
Kaç derbi öncesi eften püften sebeplerle sakatlanmıştır. Hiç bir zaman sorumluluk almamıştır.
Yıldız vardır, yıldızcık vardır. Yattara sadece yıldızcıktır. Haddinden fazla değer görmüştür.
Takımını sırtlayacağı hiç bir maçta yer almamıştır. Bu sezon kaçıncı haftadadayız. O kadar da milli maç arası oldu.
Allah aşkına bu adam Bodrum kuküplerinde mi düzelecek?
Geçen sezonu düşünün. Yattara o yetenekleriyle bizi şampiyon etmeliydi. Ama o hep sakattı.
Artık ondan bu takıma hayır gelmez.
Bir an önce satılmalı. Bizim için hayırlısı bu.

"Bizim hayallerimizle oynamayı bırak ve git artık Yattara!!!"

İlker ToSun
13.10.2009, 13:19
en anlamadığım şey; "büyük maç öncesi kaytarmak!"

bu ne demek oluyor Allah aşkına?böyle saçma birşey olabilir mi?

bir futbolcu bir maçta oynamaktan niye kaçsın ki?

hele de gs ile oynarken niye sahada yerini almak istemesin ki?

onun gibi şova yönelik bir futbolcu, herkesinin gözlerinin yer alacağı bu organizasyonda neden olmak istemesin ki?

biraz mantıklı sallayın Allah aşkına!!!

onu söyleyen arkadaş fener maçlarındaki gökdenizle karıştırdı kanımca :)

Atılay
13.10.2009, 13:19
Yattara konusu kabak tadı verdi artık.
Son beş yılda biri bana takımına bu kadar zarar veren başka bir futbolcu söylesin!
Kaç derbi öncesi eften püften sebeplerle sakatlanmıştır. Hiç bir zaman sorumluluk almamıştır.
Yıldız vardır, yıldızcık vardır. Yattara sadece yıldızcıktır. Haddinden fazla değer görmüştür.
Takımını sırtlayacağı hiç bir maçta yer almamıştır. Bu sezon kaçıncı haftadadayız. O kadar da milli maç arası oldu.
Allah aşkına bu adam Bodrum kuküplerinde mi düzelecek?
Geçen sezonu düşünün. Yattara o yetenekleriyle bizi şampiyon etmeliydi. Ama o hep sakattı.
Artık ondan bu takıma hayır gelmez.
Bir an önce satılmalı. Bizim için hayırlısı bu.

"Bizim hayallerimizle oynamayı bırak ve git artık Yattara!!!"

Peki Yattara giderse yeni günah keçisi Barış mı yoksa Alanzinho'mu olacak

İlker ToSun
13.10.2009, 13:25
Yattara azıcık Umut'tan birazcık örnek al.Adam bir kere bile sakatlık yaşamadı.

bir bilsen ne çok istedim ;) :)

Enes Ünal Kaya
13.10.2009, 14:27
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2775-7L1U0B0L.jpg

Yattara AntremanLara BaşLamış.. Hayırlısı : / Sahada Gezicekse Hiç Girmesin Zaten Maçada..

Mustafa Calik
13.10.2009, 15:40
bir bilsen ne çok istedim ;) :)

Senin mesajina bakiyorum .. ve senin imzana bakiyorum. Baska birsey demiyorum ççç

Ve bir oyuncunun sakatligini istemek ne demek Allah askina ? Yaziklar olsun böyle düsünen taraftarlara(!)

ilhan
13.10.2009, 15:47
Allah, Allah..

Hani sakattı yürüyemezdi. Adam antrenmanlara çıkıyor ulan. Medyaya kalsa bu adam yürüyemiyordu. Ee koşuyor! Can Karyağdı'ya oynamayı çok istiyorum diyor. Belçika'dan geç dönecek diye ellerini ovuşturarak bekleyenlere kapak olsun diye yine günü tam dolmadan geliyor.

Bu adam Gs maçında paşalar gibi oynar. Tabii Broos oynatabilirse.. Ya da oynatmamak için "ayağı sakat, kendine güvenmiyor" naralarıyla taraftarın önüne atmazsa.

Koray
13.10.2009, 15:55
İlhan oynamaması kendi adına daha iyi olur diye düşünüyorum nede olsa Yattara bildiğimiz Yattara(2yıldan beri) oynasada farketmez, bence...

Haa, keşke iyi oynasada beni utandırsa ama hiç zannetmiyorum.

redjack
13.10.2009, 16:09

Böyle düşünenlerin hala varolduğunu bilmek güzel:alkış::alkış::alkış:
Biz Trabzonspor taraftarında vefa duygusu 0 ın altında
Yattara bizim dedik ya yerden yere vuracaz,vurmazsak olmaz
Fatih satıldı bizlikten çıktı sürekli adı dilimizde
Yattara satılsın 2 hafta sonra kanatlar iş yapmazsa o zamanda tribünlerde Yattara sesleri duymaya başlarız
Yattarayı satanı bizde satarız pankartları asılacak...

Koray
13.10.2009, 16:15
Böyle düşünenlerin hala varolduğunu bilmek güzel:alkış::alkış::alkış:
Biz Trabzonspor taraftarında vefa duygusu 0 ın altında
Yattara bizim dedik ya yerden yere vuracaz,vurmazsak olmaz
Fatih satıldı bizlikten çıktı sürekli adı dilimizde
Yattara satılsın 2 hafta sonra kanatlar iş yapmazsa o zamanda tribünlerde Yattara sesleri duymaya başlarız
Yattarayı satanı bizde satarız pankartları asılacak...

Hiç sanmıyorum...

Bi kere Fatih'le Yattara'yı aynı kefeye koyman bile yanlış bana göre.

Biri takım yenilince hüngür hngür ağlar diğeri berabere biten bi maçtan sonra kakarakiri yaparak beraberlik primi ister...

Oğuz B.
13.10.2009, 16:26
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2775-7L1U0B0L.jpg

Yattara AntremanLara BaşLamış.. Hayırlısı : / Sahada Gezicekse Hiç Girmesin Zaten Maçada..

vayy zıplamaya başladı..:D gerisi gelir artık...

ümit akyıldız
13.10.2009, 16:30
uzatmaları oynuyo yattara bu sene son

İlker ToSun
13.10.2009, 20:07
Senin mesajina bakiyorum .. ve senin imzana bakiyorum. Baska birsey demiyorum ççç

Ve bir oyuncunun sakatligini istemek ne demek Allah askina ? Yaziklar olsun böyle düsünen taraftarlara(!)

cümlenin yanındaki iki yüz ifadesinden bile o cümlenin ne anlama geldiğini anlayamayacak kadar gözü kapalı bir şekilde yorumlara yaklaşım sergileyen biriyle işim olmaz.

Mustafa Calik
13.10.2009, 20:27
cümlenin yanındaki iki yüz ifadesinden bile o cümlenin ne anlama geldiğini anlayamayacak kadar gözü kapalı bir şekilde yorumlara yaklaşım sergileyen biriyle işim olmaz.

Abi pardon ozaman yanlis anlamisim seni. Bu ifadelerin anlami herkeze göre baskadir. Ama oyuncularin sakat olmasini isteyen, ister saka olsun ister olmasin cok gicik oluyorum. Yinede özür diliyorum senden.

Anıl C
13.10.2009, 20:38
yattara keyif adamı görev adamı hiç değil
yeteneğinin devamlılığını beklemekten 7 sene geçti
şimdiye kadar ki sabrı bizden başka kimse göstermez
onun için bir yere ayrılmıyor
zaten yaş 30a dayandı
belli olmaz 3 sezon sonra futbolu bırakıyorum da der

Kaan
13.10.2009, 21:01
Soru: Galatasaray maçında Yattara’yı oynatacak mısınız?

Bu tamamen hafta içinde yapacağı idmanlara bağlı. Temmuz ayından bu yana devam eden bir sakatlığı var. Bu hafta içinde her şey yolunda giderse biz de İstanbul’a gitmeden önce durumunu değerlendireceğiz.

Anıl C
13.10.2009, 21:05
Soru: Galatasaray maçında Yattara’yı oynatacak mısınız?

Bu tamamen hafta içinde yapacağı idmanlara bağlı. Temmuz ayından bu yana devam eden bir sakatlığı var. Bu hafta içinde her şey yolunda giderse biz de İstanbul’a gitmeden önce durumunu değerlendireceğiz.

ben inanmıyorum oynayacağını veya oynatılacağını
belli tam hazır değil
bu haliyle çıkar sahaya bişey yapamaz daha da düşer taraftarın gözünden

Osman Yavuz
13.10.2009, 21:28
Hiç sanmıyorum...

Bi kere Fatih'le Yattara'yı aynı kefeye koyman bile yanlış bana göre.

Biri takım yenilince hüngür hngür ağlar diğeri berabere biten bi maçtan sonra kakarakiri yaparak beraberlik primi ister...
Evet zaten ikisi de doğuştan Trabzonsporlu.;)

Mustafa Calik
14.10.2009, 14:29
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2783-2C3I9N6U.jpg

yorumsuz6117
14.10.2009, 14:31
İkinci yarı girer..

gurcuishak
14.10.2009, 17:19
yattara gs macında inş. oynar.

sessizkral_1
14.10.2009, 17:33
bence oynamasın yattaranın defansif özelliği sıfır.şuan hazırda değil.serkan oynasın orda.defansif özellği var koşar mücadele eder.yattara 2.yarı rakibin yorulduğu anlarda 65-70 de girebilir.

ilhan
14.10.2009, 17:33
Yattara ve Alanzinho gibi adamlar maça rakip öndeyken girecek adamlar değil. Maçı çeviremezler. Maç 0-0 giderken maç kazandırabilirler. Ama rakip öne geçerse zaten oyunu rölantiye alıp kendi sahasında açık vermemek için her türlü katı savunmayı yapmaya çalışacaktır. Alanzinho ve Yattara gibi adamlar katı oynayan adamlardan 3-4 tekme yedikten sonra bir daha üzerlerine gitmiyorlar.

Öndeyken oyuna girip, skoru arttıracak adamlar bunlar. :)

Mollasalihoğlu
14.10.2009, 18:16

Durma, devam et..
POWERADE !!

:D

mustafadinç
15.10.2009, 11:24
Durma, devam et..
POWERADE !!

:D

Şu adaleye bak aslanım tay gibi.

ilhan
15.10.2009, 12:33
Kimse Yattara'yı beklemek zorunda değil.

Yattara sakatlansın diye dua edenlere adres ; Camii.

Buraya gelip "Allahım bir daha sakatlansın" tarzı mesajlara yaptırım uygulanacaktır. Bu sadece Yattara için değil, tüm futbolcular için geçerlidir. Futbolcunun sakatlanması için dua eden zihniyetle aynı takımı tutmak garip, çok garip!.

Oğuz B.
15.10.2009, 12:48

sana inananları utandırma be yattara...

Anıl C
15.10.2009, 16:44
valla yattara kenyaya konyaya 2 çalım atmakla geldin buralara kadar
yeteneğinin sürekliliğini görecez diye 7 sene geçti
bu maçta da en fazla 45 dk. oynar
gerisi yalan olur

serkanholep
15.10.2009, 16:50
Yattara, Keita'yı Farklı Geçti
15 Ekim 2009 / 15:47
Yattara Galatasaraylı futbolcu Keita'ya fark attı

Türkiye'nin en önemli spor sitelerinden biri olan Ajansspor, Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara ve Galatasaray'ın adeta yere göğe sığdırılamayan oyuncusu Abdelkader Keita ile ilgili anket düzenledi. Ankette, İbrahima Yattara 10 sorudan 8'inde fark attı.
İki özellikte ise Keita kıl payı önde çıktı. Bu anket Yattara'nın, Türkiye'de ne kadar önemli olduğunu ortaya koyması açısından çok önemliydi. Ajansspor'un okuyucularına ilettiği ilk soru 'Yattara mı, Keita'mı daha teknik' şeklindeydi. 20 bine yakın futbolseverin katıldığı ankette bu soruya yüzde 65.5 Yattara, yüzde 34.5 Keita şeklinde oldu. “Hangisi çok daha iyi çalım atabiliyor?” sorusuna yanıt ise, yüzde 66.6 Yattara ve yüzde 33.4 Keita biçimindeydi. İki futbolcu arasında hangisinin daha çok mücadele ettiğinin sorulması üzerine ise ankete katılanların yüzde 51.2 Keita ve yüzde 48.8 İbrahima Yattara yatını verdi.

Keita Çok Geride Kaldı
Ajansspor'un sorduğu en kritik sorulardan biri ise, “Yattara mı, yoksa Keita mı daha yaratıcı futbolcudur?” biçimindeydi. Bu soruya verilen yanıtta Yattara rakibine çok büyük fark attı. Ve oy kullanan futbol severlerin yüzde 62.6'sını alırken, Galatasaray'ın yıldızı Keita ise ancak yüzde 37.4 oy alabildi. 'Hangisini çok daha iyi kanat oyuncusu olarak kabul ediyorsunuz?' sorusunun yanıtı ise yüzde 63.2 Yattara, yüzde 36.8 Keita şeklinde oldu. Gineli burada da rakibine fark attı.
'Hangisinin defansif yönü daha güçlü ve kolektif oynuyor' sorusunda Keita yine az farkla öndeydi. Keita yüzde 51.9, Yattara ise yüzde 48.1 puan aldı. 'Bu sezon Yattara mı, Keita mı takımlarına daha yararlı olacak ve etki yaratacak?' şeklinde soru soruldu. Buna da yüzde 52.9 Yattara, yüzde 47.1 Keita şeklinde yanıt geldi. Yattara'nın anketteki en düşük yüzdeyle önde olduğu sorulardan biri de bu oldu.

Yönetim Dikkatle İzlemeli
'Yattara mı, Keita mı daha hızlı?' sorusuna, yüzde 56.6 'Yattara', yüzde 43. 43.4 'Keita' biçiminde oldu. 'Hangisi daha bitirici pas atıyor' sorusu da soruldu. Bu kez yanıt yüzde 55.7'ye yüzde 44.3 Yattara lehineydi. 'Hangisi daha yaratıcı?' sorusunda da gelen yanıt.yüzde 59.6 'Yattara' şeklindeydi. Abdelkader Keita'ya çıkan oy oranı ise yüzde 40.4'de kaldı.
Son soru ise, “Yattara'yı mı, yoksa Keita'yı mı takımınızda görmek istersiniz?' biçimindeydi. İşte bu soruya verilen yanıt da ilginçti. Çünkü Ajansspor izleyenlerinin yüzde 61.4'ü Yattara'yı, yüzde 38.6'sı ise Keita'yı kadrolarında görmek istediklerini bildirdiler. Bu anket Yattara'nın Türkiye'de yarattığı etkiyi bir kez daha gözler önüne serdi. Galatasaray'a astronomik rakamlarla gelen Keita'nın bile bu futbolcuyla kıyaslanamayacağını gösteren anketin, Trabzonspor'u yönetenlere de iyi bir ders olması gerektiğinin altı çizildi.

Cihan
15.10.2009, 16:54
yattara son idmanı gülerek terk etti ... ve gs maçında oynamayacak galiba al şimdi bu adamı ne yapmalı

eraytaskin61
yattara artık adam gibi oyna gozunu seveyim daha savunamıyorum seni babama !!!

is_mail61
ya ben bu taraftarı anlayamıyorum adam sakatlandı ve korkak oynuyor bunu anlayamıycak ne var en basiti elini ateş yaksa bida ateşe korkmadan yaklaşırmısın 1 senedir sakat ve yattara bilekleriyle çalımlarıyla oynayan bi futbolcu herkezde bilirki çok çalım atan adam çok sakatlanır bu bir gerçek yani yapcak bişi yok iileşmesini beklicez yattaradan tam verim alsak biz şampiyon oluruz bizim bu adamı tam verimle kullanmamız gerekiyor iice iyileşmesi beklensin fatihde gelirse onunla birlikte oynar daha ii olurbirdahada bize böyle bir topçu gelmez kıymetini bilmek lazım psikolojik sürecide atlattımı eskisi gibi oynayacaktır yani yattara anadolu takımlarıyla oynayacağımız bütün maçları tek başına kazandırabilir düşünsenize adam günündeyse tutulmuyor yani yeterki havasında olsun ondanda tam verim almak senin işin bi şekilde üstesinden geliceksin yani oyüzden çok fazla yükleniyoruz gibime geliyor yattara bu takım için büyük bir değer naapsınlar etsinler eski performansına kavuştursunlar bu sene bile geç değil fener puan kaybedicektir 6 puanla ilk yarıya girsek fatihide aşırsak bide yattarayı iileştirdikmi bizi kimse tutamaz

BAHADIR33
15.10.2009, 17:04
Yattara, Keita'yı Farklı Geçti
15 Ekim 2009 / 15:47
Yattara Galatasaraylı futbolcu Keita'ya fark attı

Türkiye'nin en önemli spor sitelerinden biri olan Ajansspor, Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara ve Galatasaray'ın adeta yere göğe sığdırılamayan oyuncusu Abdelkader Keita ile ilgili anket düzenledi. Ankette, İbrahima Yattara 10 sorudan 8'inde fark attı.
İki özellikte ise Keita kıl payı önde çıktı. Bu anket Yattara'nın, Türkiye'de ne kadar önemli olduğunu ortaya koyması açısından çok önemliydi. Ajansspor'un okuyucularına ilettiği ilk soru 'Yattara mı, Keita'mı daha teknik' şeklindeydi. 20 bine yakın futbolseverin katıldığı ankette bu soruya yüzde 65.5 Yattara, yüzde 34.5 Keita şeklinde oldu. “Hangisi çok daha iyi çalım atabiliyor?” sorusuna yanıt ise, yüzde 66.6 Yattara ve yüzde 33.4 Keita biçimindeydi. İki futbolcu arasında hangisinin daha çok mücadele ettiğinin sorulması üzerine ise ankete katılanların yüzde 51.2 Keita ve yüzde 48.8 İbrahima Yattara yatını verdi.

Keita Çok Geride Kaldı
Ajansspor'un sorduğu en kritik sorulardan biri ise, “Yattara mı, yoksa Keita mı daha yaratıcı futbolcudur?” biçimindeydi. Bu soruya verilen yanıtta Yattara rakibine çok büyük fark attı. Ve oy kullanan futbol severlerin yüzde 62.6'sını alırken, Galatasaray'ın yıldızı Keita ise ancak yüzde 37.4 oy alabildi. 'Hangisini çok daha iyi kanat oyuncusu olarak kabul ediyorsunuz?' sorusunun yanıtı ise yüzde 63.2 Yattara, yüzde 36.8 Keita şeklinde oldu. Gineli burada da rakibine fark attı.
'Hangisinin defansif yönü daha güçlü ve kolektif oynuyor' sorusunda Keita yine az farkla öndeydi. Keita yüzde 51.9, Yattara ise yüzde 48.1 puan aldı. 'Bu sezon Yattara mı, Keita mı takımlarına daha yararlı olacak ve etki yaratacak?' şeklinde soru soruldu. Buna da yüzde 52.9 Yattara, yüzde 47.1 Keita şeklinde yanıt geldi. Yattara'nın anketteki en düşük yüzdeyle önde olduğu sorulardan biri de bu oldu.

Yönetim Dikkatle İzlemeli
'Yattara mı, Keita mı daha hızlı?' sorusuna, yüzde 56.6 'Yattara', yüzde 43. 43.4 'Keita' biçiminde oldu. 'Hangisi daha bitirici pas atıyor' sorusu da soruldu. Bu kez yanıt yüzde 55.7'ye yüzde 44.3 Yattara lehineydi. 'Hangisi daha yaratıcı?' sorusunda da gelen yanıt.yüzde 59.6 'Yattara' şeklindeydi. Abdelkader Keita'ya çıkan oy oranı ise yüzde 40.4'de kaldı.
Son soru ise, “Yattara'yı mı, yoksa Keita'yı mı takımınızda görmek istersiniz?' biçimindeydi. İşte bu soruya verilen yanıt da ilginçti. Çünkü Ajansspor izleyenlerinin yüzde 61.4'ü Yattara'yı, yüzde 38.6'sı ise Keita'yı kadrolarında görmek istediklerini bildirdiler. Bu anket Yattara'nın Türkiye'de yarattığı etkiyi bir kez daha gözler önüne serdi. Galatasaray'a astronomik rakamlarla gelen Keita'nın bile bu futbolcuyla kıyaslanamayacağını gösteren anketin, Trabzonspor'u yönetenlere de iyi bir ders olması gerektiğinin altı çizildi.
Zaten bizim Yattara'yı eleştirdiğimiz nokta da tam bu. Bu kadar yetenekli bir oyuncunun takıma katkı yapmamasına, kendisine dikkat etmemesine ve mücadele etmemesine kızıyoruz. Yattara bizim yıldızımız olmasaydı bu kadar tepki de almazdı zaten.

Misina
15.10.2009, 17:28

Fotojenik olduğun kadar top ta oynasan keşke.

ilhan
15.10.2009, 17:58
Galatasaray maçında oynamak istiyor adam. Sırf oynamaya hevesli olduğu için antrenmanlara çıkıyor. Ama hoca oynatmayacak yine. Sonra yenik duruma düşersek Yattara'ya sarılacak. Umarım Galatasaray'ı yeneriz de böyle hüsnü kuruntuları konuşmakla vaktimizi öldürmeyiz.

Öztürk Adem
15.10.2009, 18:10
Aynayacaktır umarım .Bızı bırcok buyuk macta yanlız bıraktı . Bu macda onlardan bırısı olmaz umarız

.....
15.10.2009, 18:26
gs maçında sakatlığı yoksa ikinci yarı oyuna girmeli. ama ilk 11 de başlamamalı.

Mustafa Calik
15.10.2009, 18:35
Yattara 'Ayağımda ağrı var' dedi
15 Ekim 2009 / 18:14

Trabzonspor Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürürken Gineli Yıldız Yattara ayağında ağrı olduğunu belirtti.

Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak olan Trabzonspor, bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı tek çalışma ile sürdürürken ayağındaki ağrıların arttığını belirten Yattara, çalışmaya başlamadan salonun yolunu tuttu.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Teknik Direktör Hugo Broos yönetiminde yapılan çalışmaya Milli Takım kamplarından henüz dönmeyen Cale ve Song katılmazken, ameliyat olan Zafer Yelen de yer almadı. Düz koşu sırasında takım arkadaşlarıyla şakalaşan ve mutlu olduğu gözlenen Yattara, daha sonra teknik direktör Hugo Broos'un yanına gelerek ayağını gösterdi. Çalışmaya başlamadan antrenmanı yarıda bırakan Gineli oyuncu salonun yolunun tuttu.

Bordo-mavililer, düz koşu ve koordinasyon çalışmasının ardından Galatasaray maçına yönelik olarak taktik çalışması gerçekleştirdi. Bordo-mavili takım, Galatasaray maçı hazırlıklarını yarın basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı çalışma ile sürdürecek.

.....
15.10.2009, 18:35
Turkcell Süper Lig'de hafta sonu deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürürke, dev maçta forma giymesi yılan hikayesine dönen Gineli oyuncu İbrahim Yattara çalışmayı tamamlayamadı.
http://www.ajansspor.com/resim/barismemis_yattara_idman.jpg

Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, milli takım kampından henüz dönmeyen yabancı oyuncular Song, Cale ile ameliyat olan Zafer katılmadı.

Sağ ayak bileğindeki sakatlığı süren ve hafta içindeki antrenman durumuna göre Galatasaray maçında oynayıp oynamayacağı belli olacağı açıklanan Yattara, çalışmayı tamamlayamadı.

Bordo-mavili takımla koşu yapan Yattara, saha etrafında ilk turu atarken ayak bileğinde ağrı hissetti. Bunun üzerine teknik direktör Broos'un yanına giden Gineli oyuncu, ayağını göstererek izin istedi ve soyunma odasına gitti.

.....
15.10.2009, 18:36
Yattara bitik abi bitik , gs maçında da oynayamaz!

Anıl C
15.10.2009, 18:38
valla diyorum ya dunya üzerinde bizim gibi hala boyle topçulardan medet uman taraftar kitlesi yoktur

izzet
15.10.2009, 18:42
Acaba Galatasaray macında 3 gol atarsa yönetim ekstra prim verir mi? Çok merak ediyorum bu adamın sakatlığı nedir. Devre bitti, hala ADAM gibi bir aciklama yapılmadı. Ne yönetimden ne diplomayı çamaşır suyu ile elde edebilen doktorlarımızdan . Keske takımın doktoru kutsi olsa, en azından idmanda şarkı söyleyerek ise yarardi. Artı su MAY daki salonuetak etmiyorum değil. Nasıl bir ortamdir, futbolcuların ilgisini bu kadar çekiyor. Yıllardır avrupa'dan yabancı getiremiyorduk, bu salon bir artı gibi geldi bana.

Emre ÖZTÜRK
15.10.2009, 18:44
ğs maçında oynayıp oynamaması kendi isteğine bağlıymış bakalım ne olur antep maçındaki gibiyse hiç oynamasın en büyük katkıyı yapar takıma

Zeki Akyol
15.10.2009, 18:51
http://www.htspor.com/spor-haber/179654-Yattara-soku.aspx

Son alınan habere göre ağrıları artmış ve yine (herzaman olduğu gibi ) çalışmayı yarıda bırakmış
zaten bir kere idmanı tam olarak yaptığı görülmemiştir...ya sakat ya nezle ya grip ya karısıyla tartıştı yada canı istemedı ona verdiğimiz değerin yarısını Barış a kendi evladımıza veremiyoruz..neymiş ii çalım atıyo adam gecıyo orta yapıyo gol attırcak tek yıldızımız bu :))) tek sebeb bu değilmi

İnşallah oynamaz sezon arası gıderde klubun parası boşa akmamış olur...

ilhan
15.10.2009, 18:58
Güzel haber.
;)

Sefa Murat Dokuz
15.10.2009, 19:01
Oynamayacağı bence kesin 3 gün var ve doğru düzgün idman yapamıyor maça nasıl çıksın.

Mesut
15.10.2009, 19:06
ibo kabak tadı vermeye başladın

akinergun
15.10.2009, 19:12
selam beyler gs macina organizasyon var mi???

hos_cocuk61
15.10.2009, 19:12
İlk olarak, suçun ben Yattara'ya yıkmasını yanlış buluyorum. Çünkü Yattara bu sezonun başında satılıcaktı, sakatlık imdadına bir nevi yetişti ve satılmaktan kurtuldu. Yani bu sakatlığın altında çok sebep var. Suçlu aranıcak ise bu yönetimsel, tekniksel ve Yattara bazında aranmalı.

Birtan Karaman
15.10.2009, 19:23
Bu Adam Oynayacak mı Oynamayacak mı ?

Kaan Dilek
15.10.2009, 19:54
Biz bu adama bukadar deger verirken karsilini maalesef hic alamadik..
insAllah devre arasinda satilir..

albatros
15.10.2009, 19:55
oynasa şaşardık zaten.61 numaranın laneti midir nedir formayı giyen saha yüzü görmüyo

legend_of_61
15.10.2009, 20:25
oyna artik yeter biktik eski yattarayi istiyoruzzz

Mustafa Çolak
15.10.2009, 20:27
Gitmesi Gerekiyor Artık, Ucuzada Olsa Elimizden Çıkartalım Artık, Elimizde Patlamasın.
Yattara Eski Yattara Değil Çok Şeyler Değişti 1-2 Sene :(

Murat'
15.10.2009, 20:50
Ne desem ne söylesem ki bilemiyorum.Daha oynadığı ilk lig maçında golünü atıp golünü attıktan sonra da kırmızı kartını görmüştü.Halbuki o sadece bizim o zamanlarda alışık olmadığımız ama sonradan bir şekilde aşina olduğumuz gol sevincini yapmıştı, hakeminse gösterdiği tepki kırmızı kart olmuştu.O günden bu güne tam 6 sene geçti.Ona olan sevgimiz her geçen gün büyüdü.Sakatlansa da disiplinsiz davransa da çok sevdik onu.Ama çok kritik maçlarda hiçbir zaman istediğimiz verimi alamadık.Yattara'nın oynadığı tek bir kritik maç hatırlıyorum o da Dinamo Kiev'le Kiev'de oynadığımız maç.O maçta da şanssızlık o ki attığı golden sonra sakatlandı.Bu sakatlıkların nedeni şansızlık mı yoksa kafasındakiler mi bunu bilmemiz imkansız.Biz Yattara'yı çok seviyoruz.Ve umarım bunların nedeni şansızlıktır.

Ali Tunahan Güllü
15.10.2009, 21:34
Yok olmuyor artık ayrılık vakti geldi!!

Ömer Bayrak
15.10.2009, 21:39
ya artık yattara diye bir futbolcuya bel bağlamayalım, bitti adam işte, kimse bana çıkıp ta bu adamı övmesin, adam geçen yıl ne yaptı bu yıl yapacak, çıkacaka bir maçta 2 hareket yapacak sonra bizde yattara diye bağıracaz varmı böyle bişey, artık alıcısı varsa bu takımdan uzaklaştırılmalı bu adam, 61 numaramıza yazık ediyor.....

serkanholep
15.10.2009, 21:40
geçen sene satacaktık bu adamı

süper olurdu

elimizde patladı

demir
15.10.2009, 22:13
sana verdıgımız sevgının , sana verdiğimiz degerin yarısını alanzinhoya , umuta , gokhana , colmana verseydık sımdı bu takım ıhya olurdu ??? cok sanslı bır adamsın onundekı adam okadar buyuk yıldızdı kı senıde yanında yıldız yaptı ?? (tekke dememe gerek yok sanırım ? ) sadece onunla bırlıkte ıken yaptıgın bırkac seyle bu taraftar senı cok sevdı ?? ama sen bızı hıc sevmedın yattara, sen sadece aldıgın parayı sevdın ( boyle gosterıyorsun) abuk subuk takımlara karsı yaptıgımız maclarda (avrupa ozellıkle) kırmızı gorup bızlerı kahrettın :( ama senı sevdık, hıc bır derbıde oynamadın oynadıklarındada bısey yapamadın ? yıne senı sevdık, sahada degıl barlarda oynadın ağzımızdan tek kelıme cıkmadı, ama artık yeter..! yattara yeter..! sen bir ailenin haşarı, en yaramaz cocugunu da gectın senın yaptıgın artık suc tur ve cezasıda kesılmelıdır. herkezın ağzına dolanan "eskı yattara" kelımesınde bırseyler arıyorum ama yok ?? yaptıgın bır ıkı hareket dısında ele avuca gelır bır seyde yok ? evet bende senı cok sevıyorum, sana cok deger verıyorum ama sana okadar kıZıyorumkı bir gun gonderılırsen dokecegım gozyaslarım timsah gozyasımı ? yoksa uzuntumu ? olacak bunu bıle bılmıyorum neden bılıyormusun yattara ?? cunkı sen boyle yaptıkca bınlerce ınsan goz yası dokuyor..! sırf buyuzdendır bu yattara sırf buyuzden...!

Cafer Bulur
15.10.2009, 22:27
Yattara nin ayagi cekti öyle mi?

Bakalim yattara nin ipini ne zaman cekecekler?

Bekir
15.10.2009, 22:49
Az önce Trt'de Barış ile beraber Canlı yayında kolbastı oynadılar....

Vural Kuyumcu
15.10.2009, 22:51
Yattaranin bugunki idmandaki viedo Brossa ayagni gösterio http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=3925 (http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=3925)

Cafer Bulur
15.10.2009, 22:51
Ancak kolbasti oynar zaten,biraz da top oynasin.:)

Kolbastiyla taraftarin ona karsi azalan güvenini kazanmaya calismis olabilir mi?:rolleyes:

Mustafa Calik
15.10.2009, 22:54

Yattara'nin ayagi agriyor ama Kolbasti oynuyor öyle mi :D

Cafer Bulur
15.10.2009, 22:58
Yattara Trabzonspor basketbol takimina transfer olsun.

Orda is yapar,nasil olsa ayagini kullanmak zorunda kalmayacak....

ilhan
15.10.2009, 22:59
Ohoo burası şenlenmiş yine.

:)

---

Madem taraftarımız artık Yattara'dan bir şey beklemiyor, eski Yattara olamaz diyor bu kin niye? Madem bir beklentin yok adamı tiye alma. Mesela benim hiçbir beklentimin olmadığı, takımda forma giymesine tahammül edemeğim futbolcular da var. Ama başlıklarına değil girmek, ne yazılıyor diye bakmıyorum bile. Niye bakacağım ki? Bir yararını beklemiyorum.

Adam çıkıyor Yattara'dan artık cacık olmaz diyor, ertesi hafta geliyor senden bir şey olmazdı zaten diyor. Ne gerek var? Ben demiştimcilik mi? Yoksa ego tatmini mi?

Bir insandan beklentin yoksa hiç yoktur. Ama beklentin olmadığı halde Yattara'dan medet umuyorsan kendinle çelişiyorsundur.

Bu söylediklerim Yattara için değil tüm futbolcular için geçerli. Ama hazır Yattara başlığına denk gelmişken yazayım. Gökhan ve Umut başlıklarında yazacaktım bu başlığa denk geldi . ;)

Paksoy
15.10.2009, 23:03
ilhan güzel bir konuya değindin aslında ,haklısın

esra61
16.10.2009, 00:06
tv den duydum yattara oynamıcakmış..oynamıyacağını duyduğum anda moralim bozuldu ve bir sürü laf ettim sana yattara.of of ne ümitlerimiz vardı gs maçı ile ilgili ama yine yattara klasiği...

r9emre
16.10.2009, 00:46
Bu adamı o kadar seviyordum halada çok seviyorum açıkcası içimdekini inkar edemem ama bu kadar mı amatör olur bir insan ya sıkıldım artık herşeyin bir sınırı var biri çıkıp yattaranın yıllardır kazandırdığı tek bir derbi var mı söyleyebilir mi lütfen? Ben hatırlamıyorum..

Serdar A
16.10.2009, 02:04
Yattara'nın kulübümüze maliyeti ne idi ?

Bu güne kadar yaptıkları ile bu parayı çıkarmış mıdır ?

En iyi Yattara , eski kadronun 12. oyuncusu değil miydi ?

Anıl C
16.10.2009, 02:12
yaş geldi 30'a
zaten zengin attik adamı
sezon sonu futbolu bırakıyorum derse de şaşırmam

AYDIN KANTEKIN
16.10.2009, 07:37
tv den duydum yattara oynamıcakmış..oynamıyacağını duyduğum anda moralim bozuldu ve bir sürü laf ettim sana yattara.of of ne ümitlerimiz vardı gs maçı ile ilgili ama yine yattara klasiği...

Renkdas neden ümitlendin Yattara kac tane büyük maci aldigini birakalim kac tanesinde oynadi.kimse kzmasin ama benim fikrim artik yattara Trabzonsporu kafasinda bitirdi.

Melek
16.10.2009, 09:08
yaş geldi 30'a
zaten zengin attik adamı
sezon sonu futbolu bırakıyorum derse de şaşırmam

Aynı düşüncedeyim sizinle beklediğim bir haber hatta sezon sonunda..

UğuR
16.10.2009, 11:45
İbrahima Yattara'dan 2. Dalya
16 Ekim 2009 / 11:34
İbrahim Yattara Galatasaray maçına da çıkarsa 200. maçına çıkmış olacak.

İbrahim Yattara, Trabzonspor forması altında 6 sezonu geride bırakırken, 7. sezonunu yaşadığı Türkiye'de, teknik direktör Hugo Broos'un forma vermesi halinde Galatasaray maçında bordo-mavili formayla 200. maçına çıkacak.
Gineli oyuncu elde ettiği bu rakam ile Trabzonspor'da en çok forma giyen yabancı oyuncu unvanını da sürdürecek.
Saha dışındaki sıra dışı hayatı, olumsuz dedikodulara karşın yeteneğiyle Trabzonsporlu taraftarların sevgilisi haline gelen İbrahim Yattara, 3 Haziran 1980'de Gine'de 14 kardeşli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Ülkesindeki futbol hayatına FC San Garedi takımıyla başladı. Estetik hareketlerle süslediği futbolundan dolayı, Gine'de kendisine "Poku" lakabı takıldı. Söz konusu takımda oynadığı 16 maçta 12 gol attı. Avrupa kariyerine başlamadan önce Gine'nin en üst liginin ekiplerinden Atletico
Coleah takımına transfer oldu. Bu takımda oynadığı 32 maçta 16 gol atma başarısı gösteren oyuncu, Avrupalı futbol gözlemcilerinin ilgisini çekti ve kardeşi Naby Yattara ile birlikte 2001 yılının ilkbaharında Belçika'nın Royal Antwerp FC takımına transfer oldu. Burada sağ kanat oyuncusu olarak oynadı. Royal Antwerp'in o zamanki teknik direktörü Henk Houwaart'ın yönetiminde yeterince forma şansı bulamadı ve teknik direktör tarafından zaman zaman rezerv takıma yollandı. Belçika takımında oynadığı 29 maçta 10 gol attı.
İbrahim Yattara, 2003-2004 futbol döneminde yeni yapılanmaya gitme kararı alan zamanın Trabzonspor Başkanı Özkan Sümer tarafından izlenerek Trabzonspor'a 400 bin dolar karşılığında transfer edildi. Yattara, ilk sezonunda oynadığı 36 resmi maçın sadece 10'unda ilk 11'de başlamasına rağmen, ligde oynadığı 30 maçta 15 asist yaptı. Aynı sezon 5 de gol atan Yattara, Turkcell Süper Lig'in asist kralı oldu. Türkiye'de kaldığı süre boyunca teknik direktörlerin birçoğu ile problem yaşayan Yattara, birçok kez ilk
11'de forma şansı bulamadı. Gittiği Milli Takım kamplarından geç dönmesi ve disiplinsiz davranışları yüzünden kadro dışı bırakılmasına rağmen affedildi. Ülkesine geliş-gidişleri problem olan oyuncu zaman zaman para cezasına çaptırıldı. Ülkesinde "Poku" lakabı oyuncu, oynadığı göze hitap eden futbolu yanında savunmalara yaşattığı zor anlardan dolayı taraftar tarafından 'Kara Bela' lakabı takıldı.
Gineli oyuncu İbrahim Yattara, formasını giydiği Trabzonspor'un taraftarı olduğunu belirtmiş, kendisinden Sürmeneli Yattara olarak bahsederek Türk vatandaşı olmak istediğini her fırsatta dile getirmişti. Altı seneyi aşan Trabzonspor kariyeri ile Trabzonspor'da en uzun süre forma giyen yabancı futbolcu olan Yattara, 2009-2010 futbol sezonu öncesi Trabzon ilinin plaka numarası olan ve taraftar tarafından ilin simgesi olarak benimsenen "61" numarayı giymeye başladı.

HAKKINDAKİ TRANSFER DEDİKODULARI
İsmi sürekli transfer sezonlarında transfer dedikoduları ile de gündeme gelen İbrahim Yattara için 2008-2009 sezonu başında Katar kulübü Al-Sadd'ın 10 Milyon Euro teklif ettiği iddia edilmiş ancak bu transfer gerçekleşmemişti. İtalya'nın Roma takımı da Gineli oyuncuyla ilgilenmiş ancak dönemin yönetimi tarafından bonservis bedeli yeterli bulunmayınca transfer gerçekleşmemişti. Hakkında bir çok transfer dedikodusu çıkmasına rağmen İbrahim Yattara Trabzonspor'da 7. sezonunu yaşıyor.
Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahim Yattara, Turkcell Süper Lig'de 167, Fortis Türkiye Kupası'nda 20 ve Avrupa Kupası maçlarında 12 olmak üzere toplam 199 maça çıktı. Trabzonspor Teknik Direktör Hugo Broos, Gineli oyuncuya sarı-kırmızılı takım karşısında forma vermesi halinde oyuncu bordo-mavili forma ile 200 maçına çıkacak. Yattara, bordo-mavili forma altında ise oynadığı 199 Maçta 38 gole imza attı.
GİNELİ OYUNCUCUNUN TRABZONSPOR FORMASI ALTINDAKİ LİG MAÇLARI:
Sezon Maç, İlk11, Dakika, Gol, Asist
2009-10 2 - 55 - -
2008-09 25 17 1904 3 5
2007-08 32 30 2579 3 9
2006-07 18 12 1109 2 8
2005-06 32 26 2331 7 14
2004-05 28 22 1940 8 15
2003-04 30 15 1598 5 12

FORTİS TÜRKİYE KUPASI
2003-04 3 1 135 1 1
2004-05 4 2 266 1 2
2005-06 4 4 353 - 2
2006-07 4 2 270 2 -
2007-08 3 2 199 1 -
2008-09 2 1 165 - -

AVRUPA KUPASI
2003-04 2 1 97 - -
2004-05 4 3 302 2 1
2005-06 2 1 45 - -
2006-07 2 2 180 1
2007-08 2 2 180 1 -

hatice_61
16.10.2009, 13:19
artık benim yattaradan hiç umudum yok bu sezonu böyle kapatır gibime geliyo

Kazım Uzunboy
16.10.2009, 13:24
Tam İlhan'ın yazdıklarının üstüne gelmiş. :rolleyes: :)

Özge
16.10.2009, 15:52
Hadi İbo çık oyna utandır herkesi.Umarım kadroda olursun.

seyyah61
16.10.2009, 15:58
Sezon Maç, İlk11, Dakika, Gol, Asist
2009-10 2 - 55 - -
2008-09 25 17 1904 3 5
2007-08 32 30 2579 3 9
2006-07 18 12 1109 2 8
2005-06 32 26 2331 7 14
2004-05 28 22 1940 8 15
2003-04 30 15 1598 5 12

Yattara'nin formunda son üc sezondur düsüs oldugu asikar.
Ilk üc sezonu gibi bir ortalama tutturursa tekrar, takimi da bir üst seviyeye tasir.

BAHADIR33
16.10.2009, 16:36
Sana çok kızıyorum Yattara,
Sen de birçoğu yüksek sesle gelip sessizce gidebilirdin...5 sene önce Yattara diye bir topçumuz vardı derdik. 10 sene sonra yaşı yetenler bilirdi seni sadece.. Futbolu bu kadar güzelleştirmeseydin ,topu ayağına aldığında binlerce kişiyi ayağa kaldırmasaydın , rakiplerini çaresizce arkandan baktırmasaydın , bu kadar gol atmayıp bu kadar asist yapmasaydın , böyle sempatik olmasaydın sana kızıyor olmazdım...

Fatih Özkan
16.10.2009, 17:47
Bir büyük maçta daha yoksun...
Bıktırdın!

izzet
16.10.2009, 17:49
Yahu durun bi dün bir bugün iki. Adam bag lezyonu olmus. "DOKTOR"larimiz öyle diyooo

28TS61
16.10.2009, 17:52
bizim doktorlar ne ise yarar acaba?

izzet
16.10.2009, 17:55
http://www.resimsakla.com/data/media/529/doktorlar_dizisi%20%286%29.jpg

ve

http://trabzonspor.com/Upload/Personel/hakanayaz.jpg

Soru: Ekranda kac doktor var?

28TS61
16.10.2009, 18:00
1 doktor ve 3 doktorlar var :)

esra61
16.10.2009, 18:54
Renkdas neden ümitlendin Yattara kac tane büyük maci aldigini birakalim kac tanesinde oynadi.kimse kzmasin ama benim fikrim artik yattara Trabzonsporu kafasinda bitirdi.

yattara trabzonsporu kafasında bitirdimi bilmem ama taraftarın gözündeki kredisi artık bitti diyebilirim

Mustafa Calik
16.10.2009, 18:56
Yattara yine takimla birlikte calisiyor :)

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2796-5L2P5Q1G.jpg

Kaan
16.10.2009, 19:34
Yattara yine takimla birlikte calisiyor :)

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2796-5L2P5Q1G.jpg

Ben de bunu yazmak için girmiştim başlığa.

Oynar inşallah. :)

ahmet aydın
16.10.2009, 20:55
Ohoo burası şenlenmiş yine.

---

Madem taraftarımız artık Yattara'dan bir şey beklemiyor, eski Yattara olamaz diyor bu kin niye? Madem bir beklentin yok adamı tiye alma. Mesela benim hiçbir beklentimin olmadığı, takımda forma giymesine tahammül edemeğim futbolcular da var. Ama başlıklarına değil girmek, ne yazılıyor diye bakmıyorum bile. Niye bakacağım ki? Bir yararını beklemiyorum.

Adam çıkıyor Yattara'dan artık cacık olmaz diyor, ertesi hafta geliyor senden bir şey olmazdı zaten diyor. Ne gerek var? Ben demiştimcilik mi? Yoksa ego tatmini mi?

Bir insandan beklentin yoksa hiç yoktur. Ama beklentin olmadığı halde Yattara'dan medet umuyorsan kendinle çelişiyorsundur.

Bu söylediklerim Yattara için değil tüm futbolcular için geçerli. Ama hazır Yattara başlığına denk gelmişken yazayım. Gökhan ve Umut başlıklarında yazacaktım bu başlığa denk geldi . ;)
aynen katılıyorum.bu taraftara messiyi getir 1 maç oynayamasın.oynamıyo.kafasında bitirdi derler.inşallah oynar gs maçında.

Ufuk Bayraktar61
16.10.2009, 22:19
yine gs maçı yine bir büyük maç yine yattara yok.idmanlara çıkan bi adam niye kadroda olmaz böle bir saçmalık dünyanın hiç bir yerinde yok

İlker ToSun
16.10.2009, 22:34
oyuncusunun sağ ayak bileğindeki sakatlığını 1 senedir iyileştiremeyen bu doktor kılıklı baytarları bu kulüpte çalıştırmak nasıl bir yöneticilik mantığıdır anlayabilmiş değilim.
en basitinden görüyoruz işte bu haftaki ve sözde genel anlamda da rakibimiz olan galatasaray yıllarca burhan uslu gibi bu alanın 1 numarası olan isimle çalıştı. bunlar belki bazılarına çok küçük şeyler gibi gelebilir ama bu kulüp yöneticilerinin vizyonunu gösteren çok önemli bir veridir.
yattaraya hiç kızmasınlar, çünkü yattara emin ellerde değil ve o da bunun farkında. o yüzdendir ki kendisi ülkesinde tedavi olmak istiyor haklı olarak.

Fatih
16.10.2009, 22:38
İlk 11 çıkamayacaksa lütfen kadroya almasınlar.Hiç olmazsa günah keçisi olmaz.Sezon sonu Yattara gitmeli yanında kulüp doktorları ve sorumsuz yöneticileri de götürmeli.

Cafer Bulur
16.10.2009, 23:03
İlk 11 çıkamayacaksa lütfen kadroya almasınlar.Hiç olmazsa günah keçisi olmaz.Sezon sonu Yattara gitmeli yanında kulüp doktorları ve sorumsuz yöneticileri de götürmeli.
Yattara sezon sonuna kadar cekilmez,devre arasinda gitmeli.

Aslinda bu sezon basinda gitmeliydi....

LazAnisT
16.10.2009, 23:23
Şu Yattarayı hep sağda solda görüyorlarya.Birgün bana denk gelirse üzerine atlayacam valla.Kimsede elimden alamayacak.

Erdem Keser
16.10.2009, 23:32
Umarım futbolu bizde bırakırsın adamım.Sonrada kulüp içinde devam edersin yoluna.Seni çekemeyen anten taksın.Bünyelerde hazımsızlık yaratıyorsun , geriliyor insanlar:p

ilhan
16.10.2009, 23:48
Hele o kendileriyle çelişen, aklı sıra destekçiler yok mu? Ersun Yanal zamanında da çoktular. Hoca gitti günah çıkardılar.

Fatih'e katılıyorum. Oynatmayı düşünmüyorlarsa ya da sonradan alacaklarsa hiç götürmesinler. Zaten sağlam olsa dahi ilk 11 başlamayacak.

Devre arası Fatih'i alalım, Yattara'yı satalım.
Mantığa gel.

seyyah61
17.10.2009, 00:02

Hele o kendileriyle çelişen, aklı sıra destekçiler yok mu? Ersun Yanal zamanında da çoktular. Hoca gitti günah çıkardılar.

Fatih'e katılıyorum. Oynatmayı düşünmüyorlarsa ya da sonradan alacaklarsa hiç götürmesinler. Zaten sağlam olsa dahi ilk 11 başlamayacak.

Devre arası Fatih'i alalım, Yattara'yı satalım.
Mantığa gel.

Kesinlikle ilk yari baslamayacak.
Ikinci yari belki oyuna alinabilir.

Özge
17.10.2009, 00:03
Eğer öndeysek 2. yarı oyuna alınacağını sanmıyorum.Mağlupken maçı kurtarmak için oyuna alınır o;)

Gordon Freeman
17.10.2009, 00:37
bence sonradan oyuna girmesi doğru değil...Yine oyniyamaz bi halt edemezse dert olur.
Eğer mümkünse ilk 11 de çıksın.Baktın saçmalıyor yine bi halta yaramıyor.Erkenden çıkarırsın.

Mustafa Ayazoğlu
17.10.2009, 00:45
Galatasaray skor yaptıktan sonra oyuna girmesi mantıksız olur. İlk yarı 2-0 yenik durumda isek oyuna girmesi ne değiştirir!

Oynayacaksa ilk 70 Dk sahada kalmalı yerini Alanzinho'ya bırakır.

Hiç oynamayacaksa en yüksek formda olan oyuncuyu oynatmalı.

hakankutlu
17.10.2009, 00:51
Arkadaşlar ne yaptınız sattınız gitti adamı.Eğer bu adamın başına adam akıllı sert bu adamı yola getirecek tekrar futbol oynamayı sevdirecek bir antrenör koyarsanız o ilk geldiği yılları bile unutturur size.Bu özelikleri Bross'da görüyorum.bu adam hazırlık maçında çiçek toplarken sakatlanmadı.Hazırlık maçını bile bu kadar ciddiye aldığından ötürü sakatlandı.Bazı rahatsızlıkları üzerinizden atsanız dahi o psikolojiyi atmanız uzun sürer.Bende halı sahada bacağımı kırdıktan sonra 2 sene topa bakamadım.Bunlar olur geçer.bu adam iyileşsin ve tam verimle oynamaya başlasın bu sayfada yazılanların hepsi tersine dönmezse benimde adım hakan olmasın.Dahada bişi demiyorum
Oyunculara güven ve tam destek vermezsek olmaz bunlar.Kaleye sylva değilde cınar ağacı diksek belki daha cok top kurtarır ama ne yapalm.Eğer klübümüzün gücü ona yettiyse ona Van Der Sar muhamelesi yapmakda bizim görevimizdir.yattara bu takımın en büyük silahlarından birisidir ve bu sezon özellikle 2. yarı çok büyük bir patlama yapacaktır.bana inanın.

Anıl C
17.10.2009, 01:51
Umarım futbolu bizde bırakırsın adamım.Sonrada kulüp içinde devam edersin yoluna.Seni çekemeyen anten taksın.Bünyelerde hazımsızlık yaratıyorsun , geriliyor insanlar:p

zaten yonetime girmese bile Trabzon'da yaşasın
bide üzerine açmazsa ben açarım ona bi disko
yeter ona

hakankutlu
17.10.2009, 01:58
zaten yonetime girmese bile Trabzon'da yaşasın
bide üzerine açmazsa ben açarım ona bi disko
yeter ona
Yattara'nın kurdurduğu Yeni Gine'deki Yattara klübünün renklerinin Bordo-Mavi olması bence yeterli... :D

cem arin
17.10.2009, 02:04
Yattara sezon sonuna kadar cekilmez,devre arasinda gitmeli.

Aslinda bu sezon basinda gitmeliydi....

Yahu kardesim sen sana yaptigin yattara elestirilerinden dolayi elestiri yaplinca kiziyorsun ancak sezon basi yattaraya tam destek verdigini acikladigin ve artik yattarayi elestirmeyecegini söyledigin mesajlari unuttugumuzu düsünüyorsan yaniliyorsun. anlamiyorum ben bu yattara düsmanligini. adam oynamiyor ki zaten. oynamayan adamnin ne gibi bir yanlisi olur anlamiyorum. hayir yolda yürürken basina tasta düsmedi ki elemanan hazirlik macinda sakatlandi. ne diyeyim artik bilmiyorum ki... bir insan yattara dair 500 mesaj yazmissa bu insanla ilgili samimi olmayna süphelerim olusur benim. bak sen de almanyadasin bir telefonlassakta konussak seninle.gercekten tanismak isterim senin gibi bir yattara düsmanini..

yorumsuz6117
17.10.2009, 03:00
Yahu kardesim sen sana yaptigin yattara elestirilerinden dolayi elestiri yaplinca kiziyorsun ancak sezon basi yattaraya tam destek verdigini acikladigin ve artik yattarayi elestirmeyecegini söyledigin mesajlari unuttugumuzu düsünüyorsan yaniliyorsun. anlamiyorum ben bu yattara düsmanligini. adam oynamiyor ki zaten. oynamayan adamnin ne gibi bir yanlisi olur anlamiyorum. hayir yolda yürürken basina tasta düsmedi ki elemanan hazirlik macinda sakatlandi. yattara kadar tas düssün basiniza .. ne diyeyim artik bilmiyorum ki... bir insan yattara dair 500 mesaj yazmissa bu insanla ilgili samimi olmayna süphelerim olusur benim. bak sen de almanyadasin bir telefonlassakta konussak seninle.gercekten tanismak isterim senin gibi bir yattara düsmanini..
Ne yapalım takıma hiçbi katkısı olmayan bi oyuncuyu başımızın tacısın mı diyelim..:)

OFLU
17.10.2009, 05:10
Herkes Yattaraya zamaninda destek verdi,ama yeter! Bir tane maca cikmadin bi adam ayagi kirilsa 4 ay da sahalara doner yav bu nedir? Ne bilekmis bu? Herzaman Yattara ayricalikli o kadar olur diyen ben bile yuh artik diyebiliyorsam,Yattara kusura bakmasin artik taraftari kandiramaz,Cok ust duzey yetenek iyi tamam da buyuk maclarda nerde bu vatandas? Devre arasi hemen gonderilmeli..

Erbay
17.10.2009, 11:15
Ziya Doğan taktiğiyle golü yedikten sonra (muhtemelen 2.yarının son 25 dakikası falan) oyuna alınırsa olumlu bir şey yapacağını sanmıyorum. Klasik "Yattara ve diğer 10 Trabzonsporlu" futboluna döneriz. Topu Yattara'ya atarlar... Kademesinde 3 kişi... Yattara'nın en yakınındaki Trabzonsporlu 10 metre uzakta... Çoğu içeride yanlış yerde bekler... Yattara ne yapar eder ortalar... Rakip topu karşılar... Ve Yattara bir şey yapamaz.

ilhan
17.10.2009, 11:30
Smart61,

Megan Fox kurban olsun sana.
;)

Mollasalihoğlu
17.10.2009, 11:33
Trabzon'a yerleşip kanka olmam lazım Yattara'yla..
Bakın nasıl oynuyo her hafta..:D

Erbay
17.10.2009, 11:41
Smart61,

Megan Fox kurban olsun sana.
;)

:D Yattara'nın iyi oynamasını tercih ederim :)

Oğuzhan Fidan
17.10.2009, 11:48
yattara 0'ı tüketti zaten.. gitsede kalsada bişey farketmiyo artık..

iso_4939
17.10.2009, 12:40
koskoca fatih tekkeyi sattınız..bu yattara kimki bu kadar sorunlu oldugu halde satılmıyor satın gıtsın...

Kazım Uzunboy
17.10.2009, 12:50
Yattara kabusu

Herkes gözünün içine bakıyordu, oynar mı diye... Ama beklenen olmadı, idmanları bile tamamlayamayan Yattara, Galatasaray sınavında yok. Gineli'nin durumu artık can sıkıyor, Broos çözüm arıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm746354.jpg

Özellikle son iki sezondur adı sergilediği futboldan çok yaşadığı sakatlıklar ve transfer söylentileri ile anılan İbrahima Yattara’nın durumu sıkıntı veren bir hal aldı. 2008-2009’da çok kritik maçlar öncesinde ‘ben yokum’ diyen ve yöneticileri de, “Ağrım var diyor, inanmak zorundayız. Ağrı sonuçta görülebilir bir şey değil” açıklamasını yapmaya iten Gineli’nin Galatasaray sınavında da forma giyemeyeceği öğrenildi. Hollanda’daki Liege maçında sakatlanan ve bir türlü iyileşmeyen deneyimli futbolcu, kısa süre önce sahalara dönme sinyali verse de ürkek tavrını atlatamadı. Önceki akşam yapılan antrenmanda da bileğinde ağrılar hisseden ve çalışmayı yarım bırakan 61 numaranın, riske edilmeyeceği ifade edildi.
Büyük hayal kırıklığı
Bu kötü haber hem taraftarları hem teknik heyeti hem de yönetimi sıkıntıya soktu. Ücreti iyileştirilen, kaptanlık verilen ve son olarak 61 numara emanet edilip, ürün satışına da katkı yapması beklenen İbrahima Yattara’nın durumunun önümüzdeki günlerde masaya yatırılması yüksek ihtimal.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Murat'
17.10.2009, 12:56
Yattara haftaya da oynamaz ben şimdiden söyliyim.

ELA ELA LEOSE
17.10.2009, 13:11
artık misyonu bitti gönderilmeli

yorumsuz6117
17.10.2009, 13:26
Yattara'ya Doktor Tavsiyesi
17 Ekim 2009 / 12:32
Gineli yıldızın, G.Saray maçında oynamak istememesinin ardındaki sır ortaya çıktı

Trabzon'da Yattara'nın derdi ortaya çıktı. Bordo-Mavililer'de önceki gün antrenmanda düz koşunun ardından Teknik Direktör Hugo Broos'a ayağını gösterip, "Ağrım var, idmana çıkamam" diyerek salona giden Gineli yıldızın, Belçika'daki doktorunun tavsiyesi doğrultusunda hareket ettiği ileri sürüldü. Yattara'nın, doktorunun, "Bu bileğin düzelmesi zor.
Eğer 2-3 hafta dinlendirir ve güçlendirirsen belki bir şansın olur. Ama o da olmazsa ameliyattan başka şansın yok. Bu süreçte oynaman senin için büyük risk" uyarısını uyguladığı kaydedildi.
BASKILAR OLUNCA...
Yattara'nın bu nedenle G.Saray'ın yanı sıra bundan sonraki 1-2 hafta daha forma giymeyerek ayak bileğinin tamamen güçlenmesiyle oynamak istediği kaydedildi. Ancak yönetimin ve Teknik Direktör Hugo Broos'un oynatma yönündeki baskılarına karşın Gineli futbolcunun sürekli ağrılarını gerekçe gösterdiği dile getirildi.

KUTADGU
17.10.2009, 13:45
Yattara'nın sahada olması rakip takımı, yedek kulübesinde olması bizim takımı, Sakatlılığını ne hikmetse bir türlü atlatamaması üzerine Tribünlerde olması ise bütün camiayı karıştırır ben size söyleyeyim.

Ayrıca En son Antalya maçında 1o dakika oynayan bir adamın o aradan sonra geçen süre de hala tam sağlıklı hale gelmemesi Yattara'nın mantalitesizliğinin ötesinde Sağlık Kurulu'nun ehilsizliği meselesini ortaya çıkarır ki bu bir futbolcunun profesyonel olamamasından çok daha vahim bir durumdur.

Merakla gelişmeleri takip ediyor, bunun yanında Galatasaray mücadelesini de kazanacağımızı umut ediyorum.

Armağan Dere
17.10.2009, 13:54
Beyimiz Ne zaman oynayacaksın?...Ne istersin bizden söle taraftar olarak yapmaya çalışalım..Ortamsa ortam...O zmn oynarsın işte...ey gidi ey...acilen 96 ruhu aranıyor

gustavo_colman
17.10.2009, 14:38
benim gözümde bittin yattara yazık ettin kendine ve bu takıma !!!

Kubilay ŞAHİN
17.10.2009, 14:43
Haberlere Göre Yorumlar.. Yapmayın Bunu İşte..

Tamam Evet Yattara Formsuz Ama Şöyle Haberler Gördükten Sonra Gelipte Aynı Şeyleri Tekrarlamayın Yahu..

Umarım bu Maçta Kadroya Alınmaz.. Gerçi Alınmasada Yine Konuşulur ya.. En Azından Günah Keçisi Olmaz..

bordo61
17.10.2009, 14:45
Yattara, Seyirci Olarak Bizi Bıktırdı”
16 Ekim 2009 / 15:38
Trabzonspor’a 4 şampiyonluk yaşatan Ahmet Suat Özyazıcı ,Galatasaray maçı öncesi Trabzonspor’u yorumladı .

Bordo mavili takımın puan olarak hak ettiği yerde olmadığını ifa eden Ahmet Suat Özyazıcı bu kadronun daha yukarılarda olması gerekirdi. Ancak bir takım şansızlıklar takımı bu noktaya getirdi dedi.

Yattara’nın Trabzonspor’un başına dert olduğunu belirten tecrübeli hoca gazetelerde her gün Yattara’nın problem haberlerini okuyoruz. Yattara oynayacak mı ? oynamayacak mı ? Yattara sakat mı değil mi? gibi seyirci olarak bizi Yattara konusunda bıktırdılar. Geçmişte hiçbir oyuncu Trabzonspor’un başına bu kadar dert getirmezdi. Bu sıkıntının bir an önce temizlenmesi lazım” diye konuştu .

Yattara’nın istediği zaman iyi futbol oynadığını da söyleyen Özyazıcı, “Yattara’nın yeteneklerine söylenecek bir şey yok ama bir maç var 5 maç yok istikrarı olamayan bir oyuncu, keyfi varsa oynayacak yoksa oynamayacak . Trabzonspor Yattara sıkıntısını bir an önce çözmeli diye konuştu …

Mert Oğuzlu61
17.10.2009, 15:04
temmuzda s.liege maçında sakatlandı bizim sağlık kurulundan yapılan açıklama şöyleydi :

''sivas maçına yetiştirmeye çalışıyoruz''

bugün 17 ekim, yapılan açıklama :

''kadroya alınıp alınmayacağına akşam hoca karar verecek''

sinirden gülüyorum !!! :D

Mira_61
17.10.2009, 15:20
Niye şaşırmıyorum acaba?:)

Mustafa ÖZDEMİR
17.10.2009, 15:23
yine derbi yine yattara yok .şu işe bak ya .resmen komedi...

ilhan
17.10.2009, 15:25

"Yorumlara" neden hiç şaşırmıyorum yahu?

Mira_61
17.10.2009, 15:38

"Yorumlara" neden hiç şaşırmıyorum yahu?
Yattara ile karşılıklı rutine bağladık.:)

b_m_61
17.10.2009, 16:06
Yattara'ya Doktor Tavsiyesi
17 Ekim 2009 / 12:32
Gineli yıldızın, G.Saray maçında oynamak istememesinin ardındaki sır ortaya çıktı

Trabzon'da Yattara'nın derdi ortaya çıktı. Bordo-Mavililer'de önceki gün antrenmanda düz koşunun ardından Teknik Direktör Hugo Broos'a ayağını gösterip, "Ağrım var, idmana çıkamam" diyerek salona giden Gineli yıldızın, Belçika'daki doktorunun tavsiyesi doğrultusunda hareket ettiği ileri sürüldü. Yattara'nın, doktorunun, "Bu bileğin düzelmesi zor.
Eğer 2-3 hafta dinlendirir ve güçlendirirsen belki bir şansın olur. Ama o da olmazsa ameliyattan başka şansın yok. Bu süreçte oynaman senin için büyük risk" uyarısını uyguladığı kaydedildi.
BASKILAR OLUNCA...
Yattara'nın bu nedenle G.Saray'ın yanı sıra bundan sonraki 1-2 hafta daha forma giymeyerek ayak bileğinin tamamen güçlenmesiyle oynamak istediği kaydedildi. Ancak yönetimin ve Teknik Direktör Hugo Broos'un oynatma yönündeki baskılarına karşın Gineli futbolcunun sürekli ağrılarını gerekçe gösterdiği dile getirildi.

Kaç haftadır maçlar yaklaştığında önce "oynamaya hazır" ertesi günde "oynayamayacak" diye haber yapılıyor. En başından 3 hafta yok deseler de herkes rahat etse ! Böyle olunca hem Yattara'ya gelen tepkiler artıyor, hemde taraftar huzursuz oluyor. Çıksınlar söylesinler 3 haftaysa 3 hafta 3 aysa 3 ay desinler. Ama böyle maç yaklaştığında önce "oynamaya hazır" ertesi gün de "ağrısı var oynamayacak" şeklinde haber yapılmasın ! Yattara'nın sakatlığının ne kadar süreceğini doktorlar net bir şekilde açıklasın !

öztürk_61
17.10.2009, 16:10
ya oynasada ne olacak artık yeteneği çok ama isteksiz isteği bi olsa...

Alibeyoglu
17.10.2009, 16:11
yattara trabzonsporun gücünü yüzde 30 artirir

ilhan
17.10.2009, 16:35
Yattara ile karşılıklı rutine bağladık.:)

Valla sen acayip bi şaşırtıyosun.

ts_61
17.10.2009, 18:20
Yattara ,61 numaralı formayı giyen sahada olmalı diyordu. Peki ya şimdi !!!

Serdar A
17.10.2009, 18:37
"Yattara jübilesini Trabzonspor'da yapsın"

Diyen yok mu içimizde ?

.....
17.10.2009, 18:45
Şu ana kadar Trabzonspor da kim jubilesini yapmışta Yattara yapacak ?

Anıl C
17.10.2009, 19:04
ya tam hazır olmayı bekliyo
ya da kamuoyuna yansıyandan farklı bi sakatlığı var

ilhan
17.10.2009, 19:06
Jübilesini Trabzonspor'da yapsın, futbol hayatını noktaladıktan sonra "Real Madrid - Zidane" örneği gibi Trabzonspor'a Gine'de yetenekli oyuncu baksın. ;)

"Yattara jübilesini Trabzonspor'da yapsın"

Diyen yok mu içimizde ?

izzet
17.10.2009, 19:08
Bir adam 10 milyonluk camiayi göstere göstere oynatiyosa, varsin kendisi oynamasin artik.

Az bile yapiyor. Yerinde ben olsam on kat daha fazlasini yaparim.

Sonucta ne doktor var, ne yönetici, ne menecer... Kulüp dingonun ahirina döndüyse Yattaranin sucu ne?

macuka
17.10.2009, 19:16
Yattara sakatılıgını tam anlamıyla bir atlatsın ondan sonra konusacagız... Su an susma vaktidir.. Bir görelim bakalım iyilesince, iyilesmemisse sahaya cıkmasin onun kahrını cekemeyiz sahada.. Bundan sonra bu tarz oyuncularla mac bası anlasılması gerektigini ogrensin böylece yönetim...

Cafer Bulur
17.10.2009, 19:16
Bir adam 10 milyonluk camiayi göstere göstere oynatiyosa, varsin kendisi oynamasin artik.

Az bile yapiyor. Yerinde ben olsam on kat daha fazlasini yaparim.

Sonucta ne doktor var, ne yönetici, ne menecer... Kulüp dingonun ahirina döndüyse Yattaranin sucu ne?
Top oynamak isteyen öyle bir oynarki,zorla mi oynatacaklardi yattara yi.

Yattara yi tanimasak yönetim suclu diyecegiz ama hayir yattara suclu,daha dogrusu iyi bir profesyonel degil.

Yattara her yönetim döneminde bunlari yapmistir,huylu huyundan vazgecmez.

ilhan
17.10.2009, 19:17
He ya he...

ççç

Cafer Bulur
17.10.2009, 19:25
Bazi taraftarlarimizin tutumunu gördükce yattaraya da hak vermiyor degilim.

Yattara neden oynasin ki,adam oynamadan taraftarin sevgilisi.

Neden kendini riske atip ondan beklentilerin yükselmesini istesin ki,ben de olsam aynisini yaparim.

Yan gel yat,taraftarin sevgilisi ol.Ekmek yönetimden,sevgi taraftardan.

Ohh,ne ala memleket....

ilhan
17.10.2009, 19:26
İki, iki, iki, iki, iki kere..

He ya he...

ççç

Ali Tunahan Güllü
17.10.2009, 19:32
temmuzda s.liege maçında sakatlandı bizim sağlık kurulundan yapılan açıklama şöyleydi :

''sivas maçına yetiştirmeye çalışıyoruz''

bugün 17 ekim, yapılan açıklama :

''kadroya alınıp alınmayacağına akşam hoca karar verecek''

sinirden gülüyorum !!! :D

Gerçekten sinir bozucu bir durum:):o

Cafer Bulur
17.10.2009, 19:35
Devre arasinda en büyük transferimiz yattara nin satisi olmalidir.

Yattara nin bizdeki misyonunu doldurdugunu hep söylüyorduk,yine ayni yerdeyiz.

1-2 milyonluk tekliflerde dahi yattara yolcu edilmelidir.

O tekliflerin gelecegi bile su anda süpheli ya neyse.

Cafer Bulur
17.10.2009, 19:39
Yönetimin yanlisi onu hazirlayamamak degil,satamamakti bence.

Yattara yi düsünmediklerini belli edip onu kadroda tutmalari yönetimin yattara konusundaki en büyük yanlisidir.

Bir de katar macerasi,o zaman ne yapip edilip yattara satilmaliydi...

izzet
17.10.2009, 20:09
Bende part time calistigim isyerinde biraz sinirli biraz da türk oldugumdan pek "gözlemlenmem".

Cogu zaman yalniz calisirim. Kimsede karismaz. Karisana gicik olurum.

Isyerinde gereginden fazlama yapmam, keyfime bakarim. Suc bende mi? Beni böyle kabul edendemI?

Emre B.
17.10.2009, 21:17
Sıktı artık:mad:

ilhan
17.10.2009, 22:19
Ha gayret, ha gayret...

;)