PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

stormtiger61
24.09.2009, 08:43
Usaklar hic kendinizi kandirmayin. Bugun Yattara yi satmaya kalkin hicbir alici cikmaz bu futbolcu ya. Herkes artik Yattara yi cozdu.

lebron
24.09.2009, 08:49
yattaraya talip çıkmadıda satılmadı yoksa çoktan gitmişti

lebron
24.09.2009, 08:51
haydi ist ankaraya hücüm biletler 20 tl kota yok bilgilerinize

Kazım Uzunboy
24.09.2009, 09:16
Yattara bu kez yandı!

Trabzon yönetiminin, sakatlığı sürmesine rağmen izin gününde dinlenmek yerine eğlenmeye gittiği tespit edilen Gineli yıldızı sorguya çekip, yüksek miktarda para cezası vereceği kaydedildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm721726.jpg

Bordo-Mavili ekibin yıldızı İbrahima Yattara’nın başı dertte... Yönetimin, daha önce defalarca disiplin sorunlarıyla gündeme gelen Gineli oyuncuyu bir türlü sakatlığı geçmemesi nedeniyle sorguya çekip, ortaya atılan çeşitli iddialar ve sağlık durumu hakkında bilgi almayı kararlaştırdığı bildirildi. İdarecilerin sakat olmasına karşın izin gününde dinlenmesi gerekirken, eğlence mekanlarını gezdiği tespit edilen Yattara’ya yüksek miktarda bir para cezası vermeyi de gündemine aldığı ifade edildi. Futbol Şubesi Sorumlusu İhsan Alioğlu, Gineli forvet hakkında önemli açıklamalar yaptı.
‘Tjikuzu örneği ortada’
Alioğlu, “Yattara’yla ilgili çeşitli tespitlerimiz var. Bu tür usulsüzlükler tespit edildiğinde futbolcuya iletilir ve ceza talimatnamesi neyi gerektiriyorsa, o yapılır. Biz de kendi tespitlerimizi Yattara’ya iletip savunmasını alacağız. Ardından da gereken neyse yapacağız. Sonuç olarak Yattara şu anda bu takımın oyuncusu ve ondan faydalanmalıyız. Ancak disiplini bozanlar affedilmez. Tjikuzu’ya verilen ceza da bunun bir örneğidir. Şu anda tıbbi sorunları büyük oranda aştık. Ancak teknik heyete göre tam yeterli durumda değil. Yine de karar teknik heyetin. Dolayısıyla Gençlerbirliği maçında oynama ihtimali az. Ancak önümüzdeki haftadan itibaren sahalara dönebilir” ifadesini kullandı.
‘Zafer’de sorun sürüyor’
Zafer Yelen konusuna da değinen İhsan Alioğlu, “Zafer’in bu yıl da geçen sezon olduğu gibi çeşitli sağlık sorunları yaşadığını görüyoruz. Oyuncumuzun kalitesini asla tartışmıyoruz. Ancak sağlık ekibi olarak onunla yakından ilgilenmemize rağmen bir türlü istediğimiz düzeye getiremedik. Zafer de bayram izni için gittiği Almanya’da tanıdığı doktorlara göründü. Biz de sağlık sorunu uzadığı için buna izin verdik. Ancak orada kendisiyle ilgili verilecek kararlar bizim sağlık süzgecimizden geçecek. Futbolcumuz için iyi olan neyse, onu yaparız” açıklamasında bulundu.
Yunus Emre Sel/DHA

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Ömer Bayrak
24.09.2009, 09:42
Geçen hafta üç gol atan Egemen"e yönetimin ekstra prim vermesini yanlış bulmuştum.
Şimdi ise ülkesinden geç geldiği için Tijukuzu"ya verilen yüksek para cezasını çok doğru bulduğumu belirtmek isterim.
Ancak, aynı cezanın kendisi için ayarlanan hazırlık maçını “Ayağım ağrıyor” diye iptal ettirip Bodrum barlarında eğlenen Yattara"ya da uygulanmalıdır.
Yatara artık iyice çizmeyi aşıyor. Kendisini çok ayrıcalıklı hissediyor. Buna dur denmelidir. Bu sadece Yatara için değil, takım için yapılmalıdır.
Çünkü, ayrıcalıklı futbolcular takım içinde hep huzursuzluk yaratır.

CAFER ÖZER
24.09.2009, 10:23
Koskoca Trabzonspor Kendisi için Önemi Büyük 61 numaralı Formadan Yattara gibi sorumsuz birisi Yüzünden Mahrum Kalmaktadır.
Yattara artık Trabzonspordan Kovulmalıdır.
İsteyene Haraç mezat satılıp,61 numaralı Formada hak eden birisine verilmelidir.
Yattara Trabzonspordan Büyük değildir.
Geldiğinden beridir.Kurtardığı 1 tane Büyük maç Yok,
Avrupa kupalarında ortada Yok,
Her gittiğinde Ülkesinden geç döner,Bu kadar sorumsuz Bu kadar vurdumduymaz bir futbolcu Trabzonspora ne verebilir.
Trabzonspor Yattaraya Çok şeyler vermiştir ama karşılığını alamamıştır.
Kimse Yok büyük oyuncu Yok Şöyle böyle demesin,
Geçen sene adam olsaydı adam gibi oynasaydı,2,3 maç kurtarsaydı Biz şampiyonduk,
Anartosis maçında kırmızı kart görmeseydi Bu gün Şampiyonlar liginde Oynamış takımdık.
Yattara Bize Çok şeyler kaybettirdi halada kaybettiriyor,
Biz Yattara gibi birisinden medet Umarken Yattaradan daha çalışkan daha disiplinli Alanzinhoyu harcamaya kalkıyoruz.
Yeter artık Yattara yattara yattara demekten Bıktım.
Yattara sorunu kesin olarak bitirilmeli.

İHTİLALL
24.09.2009, 10:43
Koskoca Trabzonspor Kendisi için Önemi Büyük 61 numaralı Formadan Yattara gibi sorumsuz birisi Yüzünden Mahrum Kalmaktadır.
Yattara artık Trabzonspordan Kovulmalıdır.
İsteyene Haraç mezat satılıp,61 numaralı Formada hak eden birisine verilmelidir.
Yattara Trabzonspordan Büyük değildir.
Geldiğinden beridir.Kurtardığı 1 tane Büyük maç Yok,
Avrupa kupalarında ortada Yok,
Her gittiğinde Ülkesinden geç döner,Bu kadar sorumsuz Bu kadar vurdumduymaz bir futbolcu Trabzonspora ne verebilir.
Trabzonspor Yattaraya Çok şeyler vermiştir ama karşılığını alamamıştır.
Kimse Yok büyük oyuncu Yok Şöyle böyle demesin,
Geçen sene adam olsaydı adam gibi oynasaydı,2,3 maç kurtarsaydı Biz şampiyonduk,
Anartosis maçında kırmızı kart görmeseydi Bu gün Şampiyonlar liginde Oynamış takımdık.
Yattara Bize Çok şeyler kaybettirdi halada kaybettiriyor,
Biz Yattara gibi birisinden medet Umarken Yattaradan daha çalışkan daha disiplinli Alanzinhoyu harcamaya kalkıyoruz.
Yeter artık Yattara yattara yattara demekten Bıktım.
Yattara sorunu kesin olarak bitirilmeli.
Bunlara eklenecek o kadar kötü şeyler varki ,ispat et diye herkes saldırır..
Yazamam yani..
61 numaradan geçtim, bu oyuncunun koluna kaptanlık bandı takılması Trabzonspor tarihine sürülmüş kara bir lekedir..
Bu o kadar vahim bir durumdurki o bantı onun koluna takabilen yöneticilerin bir daha Trabzonspor'a yönetici olamamalarını gerektirir..
Vehametin boyutunun Yattara gittikten sonra kamuoyunca daha iyi anlaşılabileceğini düşünüyorum..

Harun-61
24.09.2009, 10:46
Tji'ye 120 milyar ceza veren Yönetim, aynisini Yattara'ya da uygulamali !

.

Ahmet Kuru
24.09.2009, 11:11
Herkes çullanmış Yattara'nın üstüne..
Varsa bir hatası yönetim keser cezasını olur biter..
Sanki Dünya'da ilk defa oluyor böyle şeyler..
Zamanında İlhan Mansız da koltuk değnekleriyle bara gitmişti..
Çok şükür ki bizimkisinin koltuk değneği yok:)

Yattara bu takımın en önemli oyuncularındandır...
İster kabul edin ister etmeyin...

BAHADIR33
24.09.2009, 11:28
Hakan Şükür ile yapılan bir roportajdan alıntıdır.

Takıma faydalı olmamasına karşın taraftarın Lincoln’ü sürekli desteklemesi, Galatasaray’ın motivasyonunu bozdu mu?
Bu zamanla dile de getirildi. Her şeyini veren bizler, işler kötü gidince camia ve taraftarımızca en ağır şekilde eleştirildik. Hiçbir şey yapmayan, hiçbir şey üretmeyen birinin, yaratılan sansasyon sayesinde bu kadar ilgi görmesi bazı arkadaşlarımın motivasyonunu bozdu.

Öztürk Adem
24.09.2009, 11:41
Nerdesın yıne be.Haram ettınız bıze 61 numaralı formayı

Özge
24.09.2009, 12:13
Yattara'ya ceza verilmeyecek
24 Eylül 2009 / 10:47
Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Yattara'ya ceza verilmesinin gündemlerinde olmadığını söyledi.

Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Yattara'ya ceza verilmesinin gündemlerinde olmadığını söyledi.
YATTARA SAKAT DİYE KENDİSİNE CEZA MI VERECEĞİZ!!!
Hacısalihoğlu, haber61.net'e yaptığı açıklamada, Yattara'ya ceza verilecek bir durumun olmadığını belirterek, “Yattara ceza vermeyi düşünmüyoruz, ve de cezayı gerektirecek bir durum da yok ortada. Adam sakat diye kendisine ceza mı vereceğiz, böyle bir şey olur mu” dedi.

Selahattin Aydınlı / haber61.net

ilhan
24.09.2009, 12:17
Yattara istediğin bara, istediğin discoya git aslanım. Böyle yönetime az bile yapıyorsun sen.

Oğuzhan Fidan
24.09.2009, 12:19
bu adama sempatim kalmadı artık... sene sonu yolcudur kendileri bana göre..

cem arin
24.09.2009, 12:34
asin yattara üzerinden yine vurmaya basladi bizim saf taraftar da atliyor hemen!
Ilk olarak Erman bir ay önce yaptigi bir aciklamayi sutünlara tasiyor sonra yönetimin agzindan ceza alacagina dair haberler! Adam iyilesti siz de birakin oynasin! Bodruma eglenceye gittiyse bu adam kampi terkedip mi gitmis oraya! gece disari cikmanin hem de izindeyken sagliga ne gibi zarari dokunur anlamadim! Erman ne yapiyormus gece o saatte barda? Gazetecilik mi yapiyormus! Kabzimalliktan televizyonculuga yükselen bir dangalagin lafiyla galeyana gelen insanlariz iste! Adam televizyonda konusa konusa türkcesini ilerletti ve türkce konusamayan birinden vaaz aliyor bizim teba!
Anlamiyorsaniz tekrarlayalim! Trabzonsporu hedef alip takimin gidisatina comak sokmak dertleri! Sivasspor balonu da patladi ya artik hedef trabzonspor yine!

alperberat
24.09.2009, 13:07
yeter ibrahim yattara yeter!

BAHADIR33
24.09.2009, 13:08
Kimse "birilerinin" gaza getirmesiyle hislerini yazmıyor. Bu konu yeni çıkmadı ortaya. Zaten ortada olan konudan "birileri" nemalanmaya çalışıyor hepsi bu.
Profesyonelliğin gereğini bekliyoruz .Bunu beklemek de herkesin hakkı. Ayrıca insanın nereden geldiği değil nereye geldiği önemli olsa gerek. "saflığımdan" olsa gerek , ben burada ne vaiz ne de cemaat görebiliyorum. 2 aydır takımına katkı yapmayan ve bu yönde de bir çabasını göremediğimiz bir oyuncu var ortada..sakat olan oyuncu kendine bakmakla mükelleftir.görevini yapan oyuncunun izin süresince ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez ama görevini yapmaya engel işlerle uğraşıyorsa sorgulanmalıdır. oyuncuların zaman zaman kampa alınmasının en önemli sebebi de özel yaşamlarının kontrol altına alınmasıdır.

hamucera
24.09.2009, 13:15
kimse canıonı sıkmasın, bir dönem yine aynı şekilde olmuştu hatta başlık açılmıştı forumda Yattara taraftardan soğutulmak mı isteniyor diye, sonrasında çıktı 2 hareket yaptı unutuldu herşey, yine aynısı olacaktır, aslında İlhan senin bu yönetime yaptığın azdır yazısının yanına şunuda ekleyebiliriz, Yattara senin bu taraftara çektirdiğin az. çünkü anlık karar verip günlük düşünerek yazılıyor herşey,.
çok iyi oynadığı maçlarda göklere çıkartılanlar, 1-2 hata yapınca yerin dibine sokulduğu gibi.

Gökhan Döner
24.09.2009, 13:45
Haber 61 nette ki habere göre yattara bodrumlarda kaçamak yapıyomuş.
Zaten yakışırda kendisine.Adam 6 haftadır sakat.bu saatten sonrada ne bekleyebilirsin ki kendisinden.

Muhammed
24.09.2009, 13:48
Yattara hiç büyük maçlarda yokmuş. Bu adamın harika oynadığı büyük maçları saydırmayın şimdi.

Tolunay Abdioğlu
24.09.2009, 13:58
Artık Yattara içinde Trabzonspor ve taraftar açısından da en hayırlısı olsun diyorum.

Futbolculuğuna ve yeteneklerine kimse birşey söyleyemez.

Ama disiplin konusunda çok şey söylenebilir.

Artık bir an önce kendini toparlaması ve formunu yakalaması gerekiyor.

OFLU
24.09.2009, 13:59
Ya ne hocasi yav? Millet hocaya kabahat buluyor bide.. Yonetim adam alirken hocaya mi sorduda birine ceza keserken hocaya soracak.. Hadi diyelim hoca yAttaraya kesemedi cezayi,yonetim niye uyuyor? Birak kadro disi,pafla ciksin antrenmana..
Bu boyle olmayacak,Yattara kendisine gosterilen sevgiyi suistimal etmistir..Bana gore cok bir zamanida kalmamistir,satilmali ara transferde..

Kaan
24.09.2009, 14:08
- İSTATİSTİK -

2003-2004

Lig

Maç: 30
İlk 11: 15
Dakika: 1598

GOL: 5 ASİST: 12

( Dakikaya göre maç sayısı: 17,75 )

Türkiye Kupası
Maç: 4
İlk 11: 1
Dakika: 142
GOL: 1 ASİST: ?

( Dakikaya göre maç sayısı: 1,5 )

2004-2005

Lig
Maç: 28
İlk 11: 22
Dakika: 1940
GOL: 8 ASİST: 15
( Dakikaya göre maç sayısı: 21,5 )

Türkiye Kupası
Maç: 1
Dakika: 90

GOL: 0 ASİST: ?

( Dakikaya göre maç sayısı: 1 )

UEFA
Maç: 1
Dakika: 90

( Dakikaya göre maç sayısı: 1 )

2005-2006

Lig
Maç: 32
İlk 11: 26
Dakika: 2331

GOL: 7 ASİST: 14

( Dakikaya göre maç sayısı: 25,9 )

Türkiye Kupası
İlk 11: 4

Dakika: 352

( Dakikaya göre maç sayısı: 3,9 )

TSYD
Maç: ?
İlk 11: ?

Dakika: ?

( Dakikaya göre maç sayısı: ? )

2006-2007
Lig
Maç: 18
İlk 11: 12
Dakika: 1109

GOL: 2 ASİST: 8

( Dakikaya göre maç sayısı: 12,3 )

Türkiye Kupası
İlk 11: 2

Dakika: 224

( Dakikaya göre maç sayısı: 2,5 )

UEFA
Maç: ?
İlk 11: ?

Dakika: ?

( Dakikaya göre maç sayısı: ? )

2007-2008
Lig
Maç: 32
İlk 11: 30
Dakika: 2579

GOL: 3 ASİST: 9

( Dakikaya göre maç sayısı: 28,65 )

Türkiye Kupası
Maç: 2

Dakika: 126

( Dakikaya göre maç sayısı: 1,4 )

2008-2009
Lig
Maç: 25
İlk 11: 17
Dakika: 1433
GOL: 3 ASİST: 4

( Dakikaya göre maç sayısı: 15,9 )

Türkiye Kupası
Maç: 3
İlk 11: 3
Dakika: 256

( Dakikaya göre maç sayısı: 2,85 )

- TOPLAM ve ORTALAMA -

168 Maç
28 Gol, 62 Asist

= 2,7 maçta 1 asist, 6 maçta 1 gol
= sezon başına 28 maç

(Dakikaya Göre) 122 Maç
28 Gol, 62 Asist

= 1,95 maçta 1 asist, 4,35 maçta 1 gol
= sezon başına 20,3 maç

*Sadece lige göre hazırlanmıştır.

Tayfun
24.09.2009, 14:16
Satın şu adamı ya sağlıyacağa faydaya başlayacağım şimdi yaptığı hatalar 1 değil 2 değil 3 değil nedir bu ya...!!

Kaan
24.09.2009, 14:26
Satın şu adamı ya sağlıyacağa faydaya başlayacağım şimdi yaptığı hatalar 1 değil 2 değil 3 değil nedir bu ya...!!

Tamam satacaklarmış. :)

Tayfun
24.09.2009, 14:27
Tamam satacaklarmış. :)

Birşey yazardım da kalsın .....

Kaan
24.09.2009, 14:32
Birşey yazardım da kalsın .....

Yaz, içinde kalmasın.. :)

Tayfun
24.09.2009, 14:33
Yaz, içinde kalmasın.. :)

Ceza almak istemiyorum kalsın ....

Kaan
24.09.2009, 14:38
Ceza almak istemiyorum kalsın ....

Kafana göre..

antagonist
24.09.2009, 15:38

YATTARA SAKAT DİYE KENDİSİNE CEZA MI VERECEĞİZ!
Hacısalihoğlu, haber61.net'e yaptığı açıklamada, Yattara'ya ceza verilecek bir durumun olmadığını belirterek, "Yattara ceza vermeyi düşünmüyoruz, ve de cezayı gerektirecek bir durum da yok ortada. Adam sakat diye kendisine ceza mı vereceğiz, böyle bir şey olur mu" dedi

Cafer Bulur
24.09.2009, 17:16
Yönetim yattara ya ceza vermiyorsa onlarin iyi niyetinden kaynaklaniyordur.

Ayrica yattara cezalarla uslanacak bir futbolcu degildir.

Uzun süre oynamayan bir futbolcuya ceza vermek bence de dogru bir yaklasim degildir.

Bu en azindan yattara icin gecerlidir.

Zamaninda yattara yedek birakilarak da sözde cezalandiriliyordu ama sonradan oyuna girdiginde hic katki yapamiyordu.

Emrah Akcagöz
24.09.2009, 17:24
Ahh ulan Yattara bi adam akıllı iyileşemedin gitti be..

Ömer Bayrak
24.09.2009, 17:32
Yattara hiç büyük maçlarda yokmuş. Bu adamın harika oynadığı büyük maçları saydırmayın şimdi.

ben geçen yıl 2 tane maça gittim avniakere, ikisindede yattara son dakikada 18e alınmadı, nedeni de beyzademizin ruhhali iyi değilmiş, gittiğim maçlar beşiktaş ve galatasaray lig maçları isteyen araştırsın:cool:

.....
24.09.2009, 17:34

YATTARA SAKAT DİYE KENDİSİNE CEZA MI VERECEĞİZ!
Hacısalihoğlu, haber61.net'e yaptığı açıklamada, Yattara'ya ceza verilecek bir durumun olmadığını belirterek, "Yattara ceza vermeyi düşünmüyoruz, ve de cezayı gerektirecek bir durum da yok ortada. Adam sakat diye kendisine ceza mı vereceğiz, böyle bir şey olur mu" dedi

TAbi Hasta diye ceza mı verecez bu adama dimi ? Allahım Yarabbim bu yönetim adamı çileden çıkarır. Sen biraz Sert olsaydın ya da neyin ne olduğunu araştırsaydın böyle olmazdı. Şimdi Yattarayı suçluyoruz.

O arabadayken ben gitmek istiyor dediği günden beri zaten kafasında futbolu bitirmişti. Sevgimde bir o kadar azalmıştı. Biz halen daha ne diyoruz ki ?

.....
24.09.2009, 17:38
ben geçen yıl 2 tane maça gittim avniakere, ikisindede yattara son dakikada 18e alınmadı, nedeni de beyzademizin ruhhali iyi değilmiş, gittiğim maçlar beşiktaş ve galatasaray lig maçları isteyen araştırsın:cool:

Bana neden bütün arkadaşlarım Çoğu( Hepsi değil tabikide ) Büyük Maçta Yattara yok diyor. Hayır diyorum öyle değil diyorum ama içimde kuşku kalıyor.

Aslında bir yandan da doğru. Ne zaman işte Yattara desekç... :S

Turgay ATEŞ
24.09.2009, 17:40
kesinlikle satılmalı

böyle saçma sapan profösyönellik olmaz

hiç kimse Trabzonspordan üstün değildir

Samet Yildirim
24.09.2009, 17:44
Yattara son 2 sene assist yapamadiysa onun sucu degil beceriksiz forvetlerin sucu...ne goller kacirdik hele son sene...

Yattara önemli bir oyuncu artik takimlada calisiyor gerisi hocaya bagli

Yunus Emre SEYHAN
24.09.2009, 17:49
Ben Yattara'nın bilerek oynamadığını düşünmüyorum.
Çünkü taraftar ne olursa olsun kendisini seviyor.. Hangi futbolcu oynamak istemez ki??...

Bence Yattara'nın tamamıyla fiziki yapısıyla alakalı birşey..

Cabuk iyileşemiyor...................

Cafer Bulur
24.09.2009, 17:56
Ben Yattara'nın bilerek oynamadığını düşünmüyorum.
Çünkü taraftar ne olursa olsun kendisini seviyor.. Hangi futbolcu oynamak istemez ki??...

Bence Yattara'nın tamamıyla fiziki yapısıyla alakalı birşey..

Cabuk iyileşemiyor...................
Bunun nedeni de kendisine iyi bakmamasi olabilir mi?

Ne bileyim,bir futbolcu izin gününde kendisini güclendirici calismalar yapabilecegi bir yerde bodruma gezmeye giderse oynamasi giderek gecikir degil mi?:)

Ömer Bayrak
24.09.2009, 17:56
Bana neden bütün arkadaşlarım Çoğu( Hepsi değil tabikide ) Büyük Maçta Yattara yok diyor. Hayır diyorum öyle değil diyorum ama içimde kuşku kalıyor.

Aslında bir yandan da doğru. Ne zaman işte Yattara desekç... :S

ben çok iyi biliyorum iki maçtada yattarayı izlicek olmanın heyecanı vardı bende, tam bir hayal kırıklığı yaşamıştım....

Yavuz Hasan
24.09.2009, 18:47
61 in içi de boşaltıldı iyice

önce barış sonra yattara

bi sonraki kullanıcısı da ya pafdan gelen biri olur yada anadolu takımlarından kurtarıcı diye alınan biri

Ali Tunahan Güllü
24.09.2009, 18:55
Nasıl bir sakatlıktır anlamadım ki ayağı kırılsa şimdiye iyleşirdi gerçekten anlamıyorum!!

Sinem Yılmaz61
24.09.2009, 19:03
Kimse anlamis degil ki zaten Yattarin neyi var diye, vallah bende halen cözemedim...Ya birtürlü su 61 numarayi göremiyoruz ya, sürekli birseyler oluyor...Barisda da pek göremiyorduk, allah sonumuzu hayirli etsin insallah...

magicyattara
24.09.2009, 19:13
Ne alaka;Yattara o zamanki sartlarda yönetimle o fiyata anlasmistir ve oynamistir.

Iyi de oynuyordu o zamanlar,elestirilecek birileri varsa onlar da zamanin yöneticileridir.

O zaman 300 bin aldi diye su anda yattaraya yatma hakki dogmuyor,sanki bunu izah eder gibisin.

Hayır,şunu söylemek istemiştim;Yattara o zamanlar 1.5 milyonluk oynuyordu 300 bin alıyordu,şimdi 300 binlik oynuyor 1.5 milyon alıyor.
Alacak verecek yok yani,kulübün bu işte zararı yok kısacası:)
Zaten toplam aldığı para hesap edilirse 7 yılda 4-5 milyon dolar gibi bir şey yapıyor,yılda 700 bin dolar gibi bir para yapar.
Bu da Yattara gibi bir oyuncu için oldukça düşük bir miktardır.

Şu anda sorumsuz davranışlar içinde olduğu doğrudur.İyileşmeyen bir sakatlığı var ve bunun sorumlusu büyük ölçüde kendisi gibi görünüyor.Bir sezon boyu sakat kalacak hali yok,elbet 1-2 hafta sonra dönecektir.

Kısacası Yattara tüm sorumsuzluklarına rağmen kulübü maddi olarak zarara uğratmamıştır.1 liraya dahi satılsa kulüp kendisinden kâr etmiş olacaktır.

Manevi yönden zarara uğrattığına ise katılmıyorum.Zaten taraftarın büyük çoğunluğunun beğenmediği bir adam.Bir çok futbol bilgini kendisini taktik gereği ilk 11'e koymuyor,o halde Yattara ile aralarında nasıl bir husumet var anlamam çok zor.
Ne güzel işte adamın oynamasına karşısınız ve sakatlığı nedeniyle oynamıyor,zorunuz ne?

danger00
24.09.2009, 19:14
İbrahima Yattara çok mutlu
24 Eylül 2009 / 18:49
Trabzonspor'un Gineli Yıldızı yattara Gençlerbirliği maç kadrosuna alındı.

Trabzonspor'un Gineli yıldızı uzun bir sakatlık döneminin ardından Gençlerbirliği maçı için 18 kişilik kadroya dahil edildi.
Standard Liege ile 18 Temmuz'da sezon başının 2.hazırlık karşılaşmasında sakatlanan yattara uzun bir sakatlık döneminin ardından tekrar kadroya alındı.
Teknik Direktör Hugo Broos'un fizik yönünden hazır bulursa sahaya süreceği yattara, 18 kişilik Gençlerbirliği kadrosuna alınmasının mutluluğunu yaşıyor.
Formamın hakkını vereceğim:
Gençlerbirliği ile Cuma Günü (Yarın akşam) Ankara'da oynanacak olan 18 kişilik maç kadrosunda bulunan Yattara'nın çok sevinçli olduğu gözlenirken Gineli yıldız "Çok mutluyum, uzun zamandan beri ayrı kaldığım formama kavuşuyorum, hocam bana görev verirse elimden geleni yapacağım, formamın hakkını vermek için tüm gayretimi ortaya koyacağım" dedi.

haber61.net

Ahmet Başkaya
24.09.2009, 19:15
Kadroya alındı mı ? ...:S

.....
24.09.2009, 19:22
Yattara kadroya alındı

24 Eylül 2009 / 17:44

Trabzonspor Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına bugün saat 16.00'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

Turkcell Süper Lig'de yarın deplasmanda Gençlerbirliği ile karşılaşacak Trabzonspor, hazırlıklarını tamamladı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basına kapalı yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan bordo-mavili takımda, geçen haftaki Antalyaspor maçından farklı olarak Engin ve Hasan Ahmet Sarı kadroya alınmazken, bu oyuncuların yerine Gineli oyuncu İbrahima Yattara ile Barış Memiş kafileye dahil edildi.

Sezon öncesi Standard Liege ile yapılan hazırlık maçında sakatlanan ve ilk 6 haftada takımdaki yerini alamayan İbrahima Yattara, teknik direktör Hugo Broos tarafından bu sezon ilk kez kadroya alındı.

Ülkesinden geç döndükten sonra para cezası verilen ve geçen haftaki Antalyaspor maçında kadroda yer almayan Namibyalı oyuncu Razundura Tjikuzu Ankara'ya götürülmeyecek.

Trabzonspor, bu akşam uçakla Ankara'ya giderek maç saatini beklemeye başlayacak.

.....
24.09.2009, 19:23
Hadi gözümüz aydın :)

Gökhan KAN
24.09.2009, 19:24
Yattara kadroya alındıysa 89 da girecek oyuncu belli olmuştur..

3mre61
24.09.2009, 19:29
bu sefer alanzinho hiç oynayamıck die korkuorm :D

Ahmet Başkaya
24.09.2009, 19:34
Ulan Sağdan Yattara Soldan Gabriç Ortadan Alan .....Off...

Serdar A
24.09.2009, 19:36
Ulan Sağdan Yattara Soldan Gabriç Ortadan Alan .....Off...

Bu cümleyi Selçuk'un yüzüne söylersen üzerine atlama ihtimali çok yüksektir .

:D

Ali Tunahan Güllü
24.09.2009, 19:39

:D:D:D:D

Süper:)

Ahmet Başkaya
24.09.2009, 19:51

ççç:)...

Yok canım kem kümm ....:)

ilhan
24.09.2009, 19:53

Seviyorum yahu bu forumu.
:alkış:

88. dakikada Alan,
89. dakikada Yattara girse, ne hava yaparız be..

Sefa
24.09.2009, 19:56
Hoca'nın verecek taktiği yoksa sokmaz o dakikalarda onları :)

Ömer Kaya
24.09.2009, 20:07

88. dakikada Alan,

Formanın Hakkını veren oynuyormuş gibime geliyor diyeceğim ama

gokhanın sahada ne işi var Ula Hugo benimda kafamı karıştırdın:cool:

Ahmet Başkaya
24.09.2009, 20:07

88. dakikada Alan,

Alan'ı kadroya almayarak yaptık havayı gerek yok ççç....

hamucera
24.09.2009, 20:18

88. dakikada Alan,

hemde ne hava yaparız, eskiden sahada 10 milyon TL miz yoktu şimdi kulübede 20 milyon var

Gökhan KAN
24.09.2009, 20:22
Yattara taraftarın kendisine tepkili olduğunu da biliyordur.Şimdi çıkar sahaya 3 kişiyi geçtimi tepki falan kalmaz..O ona 2 3 ay yeter..2 3 ay sonra bir 3 kişi daha tamamdır..

Mollasalihoğlu
24.09.2009, 20:24
Yattara taraftarın kendisine tepkili olduğunu da biliyordur.Şimdi çıkar sahaya 3 kişiyi geçtimi tepki falan kalmaz..O ona 2 3 ay yeter..2 3 ay sonra bir 3 kişi daha tamamdır..

Yattara'yı düşündüm de, hakkaten baskı maskı yok A.Aker'de..

Emre ÖZTÜRK
24.09.2009, 20:24
affettir kendini karabela hadi bakalım bu son şansların

Özge
24.09.2009, 20:41
Bari 15 dk. görebilsek sahada:)Özledim Yattara seni:)

cem arin
24.09.2009, 21:00
Bunun nedeni de kendisine iyi bakmamasi olabilir mi?

Ne bileyim,bir futbolcu izin gününde kendisini güclendirici calismalar yapabilecegi bir yerde bodruma gezmeye giderse oynamasi giderek gecikir degil mi?:)

Futbolcu izin gününde calismali yani?

cok güzel bir düsünce! sen calisiyorsundur! pazar günleri kendini pazaartesi isgününe mi hazirliyorsun yoksa zamanini ailenle,cocouklairnla ya da arkadaslarinla mi geciriyorsun?

cem arin
24.09.2009, 21:04
Art niyetli kötü düsünceli insanlar olaylari hep olumsuz yönden bakarak degerlendirirler! burada ki bazi arkadaslarin da gercekten yasama b aktiklari gözlükler siyah! yattara takima dönmüs ya gelecek sakatligini düsünüyorlar ya da ne yapamayacagini! Yahu birakin da en azindan sevinenler sevinsijn! insanin hevesini kursaginda birakmaya mi yeminlisiniz sizler!

yattara iyi oynayinca da iyi oynayinca oynuyor kerataci oluyorsunuz.

Hüseyin İlkin
24.09.2009, 21:05
Boş gününde kendini güçlendirmek için elinde zaman varken bunu kullanırsan; iyidir, iyi.
Boş gününde bunu bu yönde kullanmazsan; kendi bileceğin iş, ona bir şey diyemem. Sonuçta "izin" günü.
İzin günü diye "kontrolü" de kaybetmeyeceksin tabii.

Kadroya hoşgeldin Yattara...

SDinc
24.09.2009, 21:08
En az 15 dk. izlemek istiyorum. G.antep maçında 2. yarı vee Galatasaray maçında patlama yapıp 90 dakika Hakan Balta'yı yada Caner'i-Solbekte kim var ise- mal edecek.
Hadi koçum Gençler ve Antep maçında biraz topa alış ve Gs maçında patla.

esra61
24.09.2009, 21:16
hadi yattara ya aylardır bekledik, bu taraftar sana hiç bir futbolcuya olmadığı kadar sabırlı davrandı sana ve seni hala çok seviyorlar....61 numaralı formaya sana verdiler bu numarayı sahada görmek istedikleri için...
artık şapkanı önüne indir ve düşün.....daha sonra maça çık ve gereği giibi fazla değil yattara gibi oynasan yeter bize.....sana güveniyooruz karabelaaaaaaa

Cafer Bulur
24.09.2009, 22:16
Futbolcu izin gününde calismali yani?

cok güzel bir düsünce! sen calisiyorsundur! pazar günleri kendini pazaartesi isgününe mi hazirliyorsun yoksa zamanini ailenle,cocouklairnla ya da arkadaslarinla mi geciriyorsun?
Ben Trabzonsporda oynasaydim gerekirse izin günlerimde dahi calisirdim,buna emin olabilirsin.:)

1 ay yerine sahalara dönmem 3 ayi bulmak üzereyse calisirdim,niye calismayayim?

En kötü ihtimalle de evimde istirahat eder,gezmeye gitmezdim.:)

Ali Tunahan Güllü
24.09.2009, 22:18
İnşallah bu kadar aradan sonra sahalara süper dönersin:)

Mustafa Ayazoğlu
24.09.2009, 22:28
Üç yıldır Yat'tara!

Sevenin çok nasılsa bu konuda kredinde büyük yatışa devam...

3 yıldır yatıyor

Geldiği ilk sezon bordo-mavili formayla 8 gole imza atan Gineli yıldız, son 3 senede bu rakamı ancak yakalayabildi.

Trabzonspor taraftarının hayranlık duyduğu '61 numara'nın yeni sahibi 'kayıp yıldız' İbrahima Yattara, son 3 sezonundur adeta yokları oynuyor. Bordo-mavili takıma geldiği ilk yıl 28 maçta forma giyen Gineli yıldız, 8 gol atıp 14 asist yaparak ta-raftarın gönlünde taht kurmuştu. Bir sonraki sezon da 32 maç, 6 gol, 13 asist istatistiğini yakalayan 'sakat
star', geride kalan 3 senede ise sadece 8 gol atıp, ancak ilk yılki rakamı yakaladı.

Asistler de düştü
Bordo-mavili taraftarların merakla sahalara dönmesini beklediği ve son günlerde sürekli durumu hakkında konuştuğu Gineli futbolcu, 2006-2007 sezonunda sakatlık yaşamış ve 18 maçta forma giymişti. Bu karşılaşmalarda 2 gol atıp, 6 asist yapan Yattara, son iki sezonda da toplam 58 kez forma şansı bulmuş ve 6 kez fileleri havalandırabilmişti. İlk yılında 14 asist yapan süper solak, bu rakama da son 2 senede ulaşabildi.

Fotomaç, İsmail ÖZTÜRK

magicyattara
24.09.2009, 23:05
Üç yıldır Yat'tara!

Sevenin çok nasılsa bu konuda kredinde büyük yatışa devam...

3 yıldır yatıyor

Geldiği ilk sezon bordo-mavili formayla 8 gole imza atan Gineli yıldız, son 3 senede bu rakamı ancak yakalayabildi.

Trabzonspor taraftarının hayranlık duyduğu '61 numara'nın yeni sahibi 'kayıp yıldız' İbrahima Yattara, son 3 sezonundur adeta yokları oynuyor. Bordo-mavili takıma geldiği ilk yıl 28 maçta forma giyen Gineli yıldız, 8 gol atıp 14 asist yaparak ta-raftarın gönlünde taht kurmuştu. Bir sonraki sezon da 32 maç, 6 gol, 13 asist istatistiğini yakalayan 'sakat
star', geride kalan 3 senede ise sadece 8 gol atıp, ancak ilk yılki rakamı yakaladı.

Asistler de düştü
Bordo-mavili taraftarların merakla sahalara dönmesini beklediği ve son günlerde sürekli durumu hakkında konuştuğu Gineli futbolcu, 2006-2007 sezonunda sakatlık yaşamış ve 18 maçta forma giymişti. Bu karşılaşmalarda 2 gol atıp, 6 asist yapan Yattara, son iki sezonda da toplam 58 kez forma şansı bulmuş ve 6 kez fileleri havalandırabilmişti. İlk yılında 14 asist yapan süper solak, bu rakama da son 2 senede ulaşabildi.

Fotomaç, İsmail ÖZTÜRK

..............................................

ilhan
24.09.2009, 23:06
Vallahi forumdan birisi çıksın 3 yıldır Yat'tara desin daha fazla inanırım. :D Fotomaçta isterse babam yazsın, babama inanmam.

Mustafa Calik
24.09.2009, 23:06
Kadroya hosgeldin Yattaraaaaa. Özlemisim seni yahu :)

http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=3683

OZDEN61
24.09.2009, 23:34
inşallah yine sakatlanmazsın macta:-)

hos_cocuk61
25.09.2009, 00:02
Yattara her zaman Trabzonspor için büyük güçdür. Teorim şu ki, maçın ilk yarısında gol atar isek bu fark 2-0 olur ise Yattara 70 yada 80 inci dakikalarda oyuna girer. Fakat yenik duruma düşer isek ilk yarı, ikinci yarının başında kurtarıcı olarak Broos hemen Yattara'ya sarılıcak ve diğer kurtarıcı ise Alanzinho olucak, oda tahminimce 65. dakikadan sonra giricek oyuna.

Mustafa Ayazoğlu
25.09.2009, 00:08
Vallahi forumdan birisi çıksın 3 yıldır Yat'tara desin daha fazla inanırım. :D Fotomaçta isterse babam yazsın, babama inanmam.

Evet, haberi yapan kişi Yattara'ya süper solak diyebilecek kadar bilgisiz. Ama düşüş bir gerçek ve bunu kabullenmek gerekiyor.

İvme yakalaması gerek artık. Bu sezon son şansı olmalı. Aksi halde devamında da farklı bir durum ortaya çıkmayacak.

61 numara heder olmasın +1 yabancı kontejanıda boşuna işgal etmesin.

İlker ToSun
25.09.2009, 00:40
ve uzun bir zaman sonra Yattara kadroda. yarın asla ilk 11 çıkacağını zannetmiyorum. çıkarsa benim için çok hoş bir sürpriz olur. takım galip durumdaysa da gireceğini zannetmiyorum çünkü görüyoruz işte hugo nun kafa yapısı o konularda biraz enteresan çalışıyor.
e o zaman geriye kalıyor sadece bir seçenek, skor kötü şekilde gider , yattara girer ama yine de yenemeyiz. işte o zaman yarın akşam forumda bu başlığın tadından yenmez :) pusuda bekleyen anti futbol taraftarı, "iyi niyet" avcısı otoritelerimiz doluşurlar buraya başlarlar yine aynı türküye "hani büyük futbolcu yattara kurtaramadı maçı" , "bunun neresi yıldız" , "orada umut tayfun serkan canını dişine takmış mücadele ediyor ama bu adam pres dahi yapmıyor" ... vs vs vs ... bu şekil olası bir durumda onlar bu türküye başlayacak ben ve benim gibiler de onlara göre "hikaye" olan aynı nakaratları tekrarlıcaz ama yine de ortak bir kanaat çıkmayacak galibaa :)

bordo61
25.09.2009, 00:57
Yattara Gs Maçında olur ve olası bir kaç hareketiyle maçı almamıza yardımcı olursa tüm burda yazılanlar unutulacak ama gerçekten kendi açımdan her seferinde böyle şeyler okumaktan bıktım istiyorsa gitsin istemiyorsa adam gibi çıksın oynasın

ahmet aydın
25.09.2009, 01:23
onun ölüsünü o sag kanada koy en az iki adamı baglar oraya.geçen sene benim dikkat ettigim bişey vardı yattaranın oynadıgı maçların çogunda en fazla 1 gol yedik.yani yattara oyundayıken rakip hucumu fazla düşünemiyor.adamım 61 numarayıda geçirdi sırtına.dönüşü muhteşem olacak.herşey çok güzel olacak.2.yarı oyuna girer diye düşünüyorum.

mehmets61
25.09.2009, 01:38
oyunun gidişatına göre oynayacaktır herhalde.umarım bir süre izleme fırsatı bulabiliriz...

hakankutlu
25.09.2009, 02:08
Bence bu maçda bi kaza bela olmazsa hiç oyuna girmemeli.Sakatlığı nüksettiği anda 2-3 ay daha gider.Bu tip basit hatalardan yıllardır gerekli verim alınamadı bu oyuncudan.Bazı oyuncuların şımartılmaya ihtiyacı vardır bizim Yattara'da böyle bi adam işte ancak değerini biliyor klübü için yapacakları da ortada bu sezon eğer o sakatlık olmasaydı bomba gibi giracekti seneye hazırlık maçlarındaki hırsını gördükce tamam dedim bu sene oldu bu adam ama şanssızlık işte umarım 1 hafta daha dinlendirilir ve liderin karşısına mükemmel ve zinde bir 11 ile çıkarda bu sezonki gerçek Trabzonsporu gösteririz.
Biliyorumki 8 milyon €muz yok bizim tek adama verecek ama öyle oyuncularla oynarız ki 98 mil € takım diz çöker önümüzde.Haydi Bakalım Trabzonum.

faik celikoflu
25.09.2009, 02:17
bence yattarayı eleştirilerden kurtarmak için kadroya aldı..oynatmayacak.oynatırsa da yine sakatlanır...

Öztürk Adem
25.09.2009, 02:59
Oynar da Insallah sahada 61 numaramızı goruruz:D

Çağatay_
25.09.2009, 03:38
Bi ara Sivas maçına yetişiyordu.

Trabzondaki maça sanırım.O da güzel.

61_Serhat_61
25.09.2009, 03:55
bi taninmis gazete sitesinde simdi okudum Trabzonspor ve Fenerbahce Takas icin masaya oturmuslar...
Trabzonspor Fenerbahceden UGUR BORALI (Sol Kanat Oyuncusu) istiyor...
Fenerbahcede bizim kara bela Yattarayi istiyor...
Ve iki baskanda bu teklifi cok sicak görüyorlarmis...
Tüm haberi buraya koymak istedim ama basarili olamadim...
Yani koyamadim...
Kusura Bakmayin...

Kadir
25.09.2009, 03:57
bi taninmis gazete sitesinde simdi okudum Trabzonspor ve Fenerbahce Takas icin masaya oturmuslar...
Yani koyamadim...
Kusura Bakmayin...

Yalandır. Ne sol kanadı daha :)

61_Serhat_61
25.09.2009, 03:59
site ismi vermek isterim ama herhalde yasak...
yani taninmis bi gazete sitesinde okudum...
artik yalan dogru orasi ilerleyen günlerde belli olur zaten...

Fatih Özkan
25.09.2009, 04:07
Açıkçası şu sakatlık muhabbeti bıktırdı...
İcraat görmek istiyoruz...
Başkaları ne düşünüyor bilemem ama ben öyle 2 harekete kanacak biri değilim...
2 maç almakla da bitmiyor bu iş...
Ya adam gibi oyna sezon sonuna kadar ya da git...

AdemS
25.09.2009, 10:04
Bir komik haber daha :)

Müthiş Takas

http://www.fotomac.com.tr/2009/09/25/im/7D0D7F68C1C87A41963B89C2x.jpg

Türk futbolunun iki büyük kulübü Fenerbahçe ile Trabzonspor geniş yankı uyandıracak bir takasa hazırlanıyor. Bu büyük harekatı başlatan taraf ise Trabzonspor oldu. Başkan Sadri Şener, geçen hafta Kulüpler Birliği toplantısında bir araya geldiği Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a "Senden bir isteğim var Aziz başkan. Uğur Boral'ı bize ver. Sol kanatta

iyi bir oyuncuya ihtiyacımız var. Sen onay verirsen, oturur bonservisini konuşuruz; üç aşağı beş yukarı anlaşırız. Eğer satmak istemezsen kiralama formülü üzerinde de düşünebiliriz" dedi.

Edinilen bilgiye göre, Aziz Yıldırım bu teklif üzerine "Transfer işlerinde her şey olabilir, fakat benim de bir isteğim olacak. Tamam, ben sana Uğur'u veririm ama sen de bana Yattara'yı ver. Böylece hiç para konuşmaya gerek kalmaz. İki taraf da memnun olur" karşılığını verdi. Ancak Yıldırım ile Sadri Şener arasındaki bu konuşma, diğer başkanların yanlarına gelmesiyle yarıda kesildi. Öte yandan teknik direktör Christoph Daum'un forma vermediği ve bu sezon sadece 8 dakika oynattığı Uğur Boral'ın Trabzonspor'a sıcak baktığı belirtiliyor.

Yattara her an vatandaş olabilir
Yattara, Türk vatandaşlığına başvuruda bulunmasına rağmen dosyasındaki basit bir belgenin eksikliği nedeniyle henüz sonuç alamadı. Vatandaşlığa geçme koşullarına sahip olan bu belgeyi getirirse yasal süreç hızlanacak ve yıldız futbolcu vatandaş olacak. Yattara'nın ileride yerli statüsünde oynayabilecek olması F.Bahçe'ye cazip geliyor.

Kaynak: Fotomaç..

Dursun Kaplan
25.09.2009, 10:09
Fotomaç yürü git işine. :)

Ahmet Karadeniz
25.09.2009, 10:20
ya bu kadar da yalan olmaz trabzonsporda suan sol kanat sorunu yok allaha sukur tabi yattara sahalara donunce istanbul basını gene yaptı yapacagını herzman ki gibi bu tuzaklara dusmeyelim 61 numara yattara

Mustafa
25.09.2009, 10:22
Yattara-Semih takası dışında fb den hiçbir futbolcuyla takasına olumlu bakmam.

Badaloğlu
25.09.2009, 10:47
Keşke bu takas olsa...

Ertan 51
25.09.2009, 10:50
Fotomaç değilmişin ya bi kargaların şekeriymişsin.Hadi bu haberi yapan rutubet yaptı da bunun hiçmi sorumlu müdürü amiri yok ta böyle bir habere musahade ediyor.Sağ kanattan bir isim yazsalar yalanda olsa hadi hayal edersin ama solda onca adam yığılmasından haberdar olmayıp bunu yazması geri zekalılıkla eş değer.Yattara nın da kendisini Uğur Boral la aynı kefeye kadar indirmeside onun ayıbı,toparlan o takımda senin karşılığın G.Gönül+Devid.

Tolunay Abdioğlu
25.09.2009, 10:53
Yattara bu maçta oynayacak mı ?

Gündemden uzak kaldım. :)

Edit: Kadrodaymış.

Mira_61
25.09.2009, 10:53
Yattara-Gökhan Gönül
Bayılırım bu işe.:)

Harun-61
25.09.2009, 10:54
Keşke bu takas olsa...

Boral'i ne yapacagiz abi ?
Gabric ve Engin varken :confused:

reisoğlu61
25.09.2009, 11:38
61 numarayi özledik, en azindan son 10 dakkada olsa bugün sahada görmek istiyorum o formayi

karatasof
25.09.2009, 11:49
Bir sağ kanat oyuncusu ile sol kanat oyuncuyu takas etme fikrine sahip olanları saygıyla selamlıyorum.Bu da bir haber işte.İyi ki Yattara ile Deniz takası dememişler.

Badaloğlu
25.09.2009, 12:22
Sağı solu bilmem, bildiğim bir şey var o da Yattara'nın bıktırdığıdır...

Atılay
25.09.2009, 12:23
Semih Yattara takası yapsınlar bari Uğur Boral zaten cüzi bi miktara alınır

Hqmi
25.09.2009, 12:26
Hehehe Uğur Boral'mış. :)

ApoCaN28
25.09.2009, 12:30
Gökhan ı bari isteseymiş başkan =)

28TS61
25.09.2009, 12:31
Yani koyamadim...
Kusura Bakmayin...

bide yattara her an türk vatandasi olabilirmis :D

ilhan
25.09.2009, 12:38
Yattara-Uğur takası süper olur.

55.000 kişinin önünde bir Yattara düşünemiyorum. Harika, harika.

Uğur kadroya giremez nasıl olsa. Ben Yattara için seviniyorum. Ulen zorla fenere sempati duydurtcaklar bana.

Dip not: Formasını bile alırım. ;)

Gökhan KAN
25.09.2009, 12:43
bide yattara her an türk vatandasi olabilirmis :D
Zaten anlaşsınlar samandıraya ilk adımını Türk olarak atar..

28TS61
25.09.2009, 12:47
Zaten anlaşsınlar samandıraya ilk adımını Türk olarak atar..

o zaten. süphemiz yok o konuda. 3 kardeslerin birinde olsa idi 7 sene degil 2 sene sonra yaparlardi. biz hala yapamiyoruz

BAHADIR33
25.09.2009, 12:50
Oy Yattara Yattara,
Gittin yine bir bara,
Yüreğimiz darlandı,
Görünsene bir ara.

Umutları kuruttun,
Taraftarı soğuttun,
İkibuçuk ay oldu,
Yine dokuz doğurttun.

Sen yine de gel hele,
Bir görelim bu sene,
5 dakika oynasan,
Vay Gençler’in haline

Özgür Öztürk
25.09.2009, 12:54

Müthiş Takas

MÜTHİŞ Takas ama kimin açısından müthiş? :)

Ahmet Başkaya
25.09.2009, 12:56
Yattara-Uğur takası süper olur.

55.000 kişinin önünde bir Yattara düşünemiyorum. Harika, harika.

Uğur kadroya giremez nasıl olsa. Ben Yattara için seviniyorum. Ulen zorla fenere sempati duydurtcaklar bana.

Dip not: Formasını bile alırım. ;)

2 hafta sonra Türk yaparlar sakatlanır hemen iyileşir gece hayatı yerinde olur ...

Yattara kadar yönetimlerimiz de çok saçma şeyler yapıyor ...

Dip Not : Yattara değil babam gitse formasını almam ....

Ahmet Pulusoğlu
25.09.2009, 12:59
Gitsin valla o da rahatlar bizde. Fb Bizden daha verimli olacağına adım gibi eminim. Ama Takas olarak değilde nakit olarak giderse daha ii olur..

İlker ToSun
25.09.2009, 13:05
keşke yattara-uğur boral takası olsa da hakikaten yattara onu hak eden bir tribünde onu hak eden taraftarların önünde ve herşeyen önce onu hakeden ve onu taşıyabilecek bir yönetimin futbolcusu olsa. onun adına çok ama çok sevinirim. bizim takımımızda da eminim uğur boral transferi geçen senenin çok gerisinde kalan kombine satışlarında bir patlama yaratır, bu taraftara hitap ettiği için onları stada çeken bir futbolcu olur.

ilhan
25.09.2009, 13:05
Dip Not : Yattara değil babam gitse formasını almam ....

O senin bileceğin iş. :) Beni pek ilgilendirmiyor. Benim formasını almamın seni ya da bir başkasını ilgilendirmediği gibi.

Benden alıntı yapıp dip not eklediğin için bu alıntıyı yaptım.
Yoksa pek umurumda değil Yattara başlığında kimin ne yazdığı.

Ahmet Başkaya
25.09.2009, 13:15
O senin bileceğin iş. :) Beni pek ilgilendirmiyor. Benim formasını almamın seni ya da bir başkasını ilgilendirmediği gibi.

Senin yaptığının doğru veya yanlış olduğunu söylemek bana düşmez ondan yazmadım bilesin abi ..;)

ahmet aydın
25.09.2009, 13:49

Müthiş Takas

Türk futbolunun iki büyük kulübü Fenerbahçe ile Trabzonspor geniş yankı uyandıracak bir takasa hazırlanıyor. Bu büyük harekatı başlatan taraf ise Trabzonspor oldu. Başkan Sadri Şener, geçen hafta Kulüpler Birliği toplantısında bir araya geldiği Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a "Senden bir isteğim var Aziz başkan. Uğur Boral'ı bize ver. Sol kanatta

iyi bir oyuncuya ihtiyacımız var. Sen onay verirsen, oturur bonservisini konuşuruz; üç aşağı beş yukarı anlaşırız. Eğer satmak istemezsen kiralama formülü üzerinde de düşünebiliriz" dedi.

Edinilen bilgiye göre, Aziz Yıldırım bu teklif üzerine "Transfer işlerinde her şey olabilir, fakat benim de bir isteğim olacak. Tamam, ben sana Uğur'u veririm ama sen de bana Yattara'yı ver. Böylece hiç para konuşmaya gerek kalmaz. İki taraf da memnun olur" karşılığını verdi. Ancak Yıldırım ile Sadri Şener arasındaki bu konuşma, diğer başkanların yanlarına gelmesiyle yarıda kesildi. Öte yandan teknik direktör Christoph Daum'un forma vermediği ve bu sezon sadece 8 dakika oynattığı Uğur Boral'ın Trabzonspor'a sıcak baktığı belirtiliyor.

Yattara, Türk vatandaşlığına başvuruda bulunmasına rağmen dosyasındaki basit bir belgenin eksikliği nedeniyle henüz sonuç alamadı. Vatandaşlığa geçme koşullarına sahip olan bu belgeyi getirirse yasal süreç hızlanacak ve yıldız futbolcu vatandaş olacak. Yattara'nın ileride yerli statüsünde oynayabilecek olması F.Bahçe'ye cazip geliyor.

Kaynak: Fotomaç..
dogrudur bu transfer olayı.fotomaç ilk defa dogru yazmış.yattaranın kramponuyla ugur boral takas olacakmış:D:D:D

oflubektas
25.09.2009, 13:57
keşke yattara-uğur boral takası olsa da hakikaten yattara onu hak eden bir tribünde onu hak eden taraftarların önünde ve herşeyen önce onu hakeden ve onu taşıyabilecek bir yönetimin futbolcusu olsa. onun adına çok ama çok sevinirim.

fener taraftarı bizden daha değerli yani, fener taraftarı Yattara'yı hakediyor ama biz edemiyoruz. Onların kişi başı geliri daha yüksek, bizimkilerin bir senede verdiği parayı onlar bir maça veriyor. Her türlü yanlışına rağmen taraftarımız kendisini desteklemiş, bir kez bile ıslıklamamış olsa bile onlar bizden daha hakediyor, öyle mi?

Böyle bir siteye yönetici olmuş bir başka arkadaş da tutturmuş 55.000 kişiye oynasa daha güzel olur diyor. Şimdi birisi de çıkıp "yoook çizgide çarşı tribünü önünde olsa tadından yenmez" diyecek. 25 senelik Kadıköylüyüm, okuduğum lise fener stadının arka duvarındaydı, hatta hafta içi çok maçta karaborsa bilet sattım, fener tribünlerinde maç izledim ama bu mesajlara kızmaktan ziyade üzüldüğümü belirtmeliyim. (Üstelik fotomaçın klasik yalan haberlerinden biri üzerine)

"Ellerin attığı taş bana değmez
Dostun attığı gül yaralar beni" (Pir Sultan Abdal)

Kusura bakmayın

ahmet aydın
25.09.2009, 13:58
semihle takas edilebilirmiş.kusura bakmayında semih kim ya.ben 7 senedir takımıma hizmet eden futbolcuyu semihle takas edilmesini düşünmem bile.semih topçu olsa her maç 90 dakika oynar.gol yagdırır.umut bile ondan fazla gol atmış.bunu yattara gibi yetenekli futbolcu bu takıma bidaha gelmez.kimsede taraftara kendini bu kadar sevdiremez.adam gineli kolbastıyı geldi türkiyede popüler yaptı.yeri geldi horon oynadı.inşallah futbolu TRABZONSPORda bırakır.

ApoCaN28
25.09.2009, 14:02
Fenerden Güiza yı alsak ya =)

Bu fotomaç haberleri bir kere doğru yaptı o da Gabriç i aldık gerçi ondada bayağı yanlışalrı var ama neyse =)

ilhan
25.09.2009, 14:03
Böyle bir siteye yönetici olmuş bir başka arkadaş da tutturmuş 55.000 kişiye oynasa daha güzel olur diyor. Şimdi birisi de çıkıp "yoook çizgide çarşı tribünü önünde olsa tadından yenmez" diyecek. 25 senelik Kadıköylüyüm, okuduğum lise fener stadının arka duvarındaydı, hatta hafta içi çok maçta karaborsa bilet sattım, fener tribünlerinde maç izledim ama bu mesajlara kızmaktan ziyade üzüldüğümü belirtmeliyim. (Üstelik fotomaçın klasik yalan haberlerinden biri üzerine)

Evet aynen öyle diyorum. Sizin şu yorumunuz beni rahatsız etmedi, kendi fikrinizdir saygı duyarım. Ama benim yorumum sizi neden rahatsız etti?

Son sayfalarda ne de olsa Yattara artık gönderilsin diyen bir Trabzonspor taraftarı var. Ben gitmesinden yana değilim. Ama madem bu adamın gitmesini istiyorlar, ben de Türkiye'den bir takıma gitsin diyorum. Fener olur, Bjk olur, Gs olur, Sivas olur farketmez.

Madem bu adam bu kadar hayırsız işler yapıyor ve sorumsuz birisi, o zaman bizde oynamayı haketmiyordur. Bizde oynamayı haketmeyen birisi İstanbul takımlarını paklar. Yanılıyor muyum?

Ha bu arada, burada yorum yaparken etten kemikten bir insanım ben de. Kişisel fikirlerimi yazıyorum. Forum yöneticisi sıfatım, futbolcu performanslarını değerlendirirken ya da gidip-gelme konusunda bir kıstas değil.

izzet
25.09.2009, 14:06
Hala sol kanatta ihtiyacimiz var diye haber yapiyorlar.

Bu gazeteyi "gazete" yerine koyup okuyan varmi?

Bekir
25.09.2009, 14:20
Ben de Yattaranın bu saatten sonra kesinlikle gitmesini istemem,çünkü bu saatten sonra Yattaraya degerini kimse vermez...
Ama olur da giderse kesinlikle İstanbul takımlarına gitmesini isterim...

oflubektas
25.09.2009, 14:21
Evet aynen öyle diyorum. Sizin şu yorumunuz beni rahatsız etmedi, kendi fikrinizdir saygı duyarım. Ama benim yorumum sizi neden rahatsız etti?

Son sayfalarda ne de olsa Yattara artık gönderilsin diyen bir Trabzonspor taraftarı var. Ben gitmesinden yana değilim. Ama madem bu adamın gitmesini istiyorlar, ben de Türkiye'den bir takıma gitsin diyorum. Fener olur, Bjk olur, Gs olur, Sivas olur farketmez.

Madem bu adam bu kadar hayırsız işler yapıyor ve sorumsuz birisi, o zaman bizde oynamayı haketmiyordur. Bizde oynamayı haketmeyen birisi İstanbul takımlarını paklar. Yanılıyor muyum?

Ha bu arada, burada yorum yaparken etten kemikten bir insanım ben de. Kişisel fikirlerimi yazıyorum. Forum yöneticisi sıfatım, futbolcu performanslarını değerlendirirken ya da gidip-gelme konusunda bir kıstas değil.

"Gitse daha iyi olur" demek ayrı şey, 55.000 kişiye oynasa daha iyi olur, hatta formasını alırım" demek ayrı şey... Bize yararlı olmazsa, taraftarlarca istenmiyorsa gitsin İstanbul takımlarına kambur olsun mu demek istiyorsunuz, yoksa yetenekleriyle 55.000 kişilik tribünleri coştursun, karşısındaki sol bekleri madara etsin (Bunlar arasında Cale veya Ferhat da olacabilir) anlamına mı geliyor ilk yazdıklarınız ?

Fikrinizi yazarsınız, bana göre yanlış olur, hatta saçma bile gelebilir, hiç kimse eksiklikten münezzeh değil, bakar geçerim ama taraftarımızın, hatta böyle bir taraftar sitesinin yönetcisinin İstanbul takımlarına öykünerek yorum yapması -ister istemez- beni üzmüştür. Açık sözlü olmak, düşündüğünü söylemek güzel şey, ancak bu tarz bir düşünce forumda paylaşılmışsa tartışmaya,eleştiriye açılmış demektir.

Özge
25.09.2009, 14:22
Uğur-Yattara takası demek.Komik oluyorsunuz ya:)

izzet
25.09.2009, 14:24
Yarin Colman -Deniz takasi haberi cikarsa, aynen Colman basligina bekleriz :D

mehmets61
25.09.2009, 14:25
fotomaç gazetesi ile yattara takası olsa yine üste para isteriz:)

BAHADIR33
25.09.2009, 14:25
Uğur-Yattara takası demek.Komik oluyorsunuz ya:)
Haber yanlış hazırlanmış.
Ayrı haberleri birleştirmişler
Yattara ayrı bir haber uğur Taka'sı ayrı bir haber olacaktı

izzet
25.09.2009, 14:28
Haber yanlış hazırlanmış.
Ayrı haberleri birleştirmişler
Yattara ayrı bir haber uğur Taka'sı ayrı bir haber olacaktı

Gazetecilikte son nokta! Her akli selim Taraftarin penguen niyetine okuyacagi PASFOTOMAC, üsenmeyip iki haberi bir servis ediyorlar.

Pasfotomac, fotospor, medyatrabzon vs vs vs

Hatta Taka(Selcuk Sahinide isitip isitip gündeme getiriyorlar), bunlara prim vermeyin. Hatta altinda imza olmayan hicbir habri okumayin bile. Zamanininza yazik.

ilhan
25.09.2009, 14:33
"Gitse daha iyi olur" demek ayrı şey, 55.000 kişiye oynasa daha iyi olur, hatta formasını alırım" demek ayrı şey... Bize yararlı olmazsa, taraftarlarca istenmiyorsa gitsin İstanbul takımlarına kambur olsun mu demek istiyorsunuz, yoksa yetenekleriyle 55.000 kişilik tribünleri coştursun, karşısındaki sol bekleri madara etsin (Bunlar arasında Cale veya Ferhat da olacabilir) anlamına mı geliyor ilk yazdıklarınız ?

Fikrinizi yazarsınız, bana göre yanlış olur, hatta saçma bile gelebilir, hiç kimse eksiklikten münezzeh değil, bakar geçerim ama taraftarımızın, hatta böyle bir taraftar sitesinin yönetcisinin İstanbul takımlarına öykünerek yorum yapması -ister istemez- beni üzmüştür. Açık sözlü olmak, düşündüğünü söylemek güzel şey, ancak bu tarz bir düşünce forumda paylaşılmışsa tartışmaya,eleştiriye açılmış demektir.

Ben futboldan pek anlayan birisi değilim diyerek söze başlayayım. Futbolda görsel şovu daha çok severim. Benim takımımda oynayan adam ileri-geri-yana doğru pas atmayacak sadece, ya da ileri-geri-sağa-sola düşz koşu yapmayacak ya da adam geçerken estetik hareket yapacak.

Yattara'nın futbolunu seviyorum. Sorumsuzlukları ya da profesyonellik dışı hareketleri beni değil, kendisi ve teknik heyeti ilgilendiriyor. Yaptığı hatalara karşı disipline edemiyorsa teknik heyet ya da yönetim; ben Yattara'yı ne diye günah keçisi yapayım?

Taraftarımız artık Yattara'dan bıkmadı mı? Bıktı. Ee gitsin istiyorlar. Ben de madem gidecek, ülke içerisinde bir takıma gitsin istiyorum. Bunun rahatsızlığı nerede? :)

Yattara, Fener'e gitsin, çıksın 55.000 kişi önünde oynasın hoşuma gider. Ne diye gitmesin? Gider fenerli arkadaşlarıma hava yaparım. "gördünüz mü bizim Yattara'yı neler yaptı sizin stadda" diye. Bu tamamen benimle alakalı bir durum. Fenerbahçe'nin taraftarına imrendiğim felan yok. Allah'a şükür öyle aciz duruma düşmedim. Ama stadlarına imreniyorum. Türkiye'nin en iyi stadı adamların elinde. Bizimde öyle bir stadımız olsun istiyorum.

Benim kimseye "sizin tabirinizle" öykündüğüm felan yok. Sadece stadın ve seyirci sayısının kapasitesinin cazibesiyle, Yattara'nın şova yönelik oyununun mukayesesiydi o yorumum.

Bu arada "bana" kalsa Yattara, Trabzonspor'da futbolu bıraksın istiyorum. Ama benim istememle gerçekleşmiyor hiçbir şey. Yattara'nın transferinin Fenerbahçe'ye gerçekleşmeyeceği gibi. :)

Samet Berber
25.09.2009, 14:55
1 dakika bile olsa sahada görmek istiyorum seni .

Borçlusun bu taraftara , bence .

izzet
25.09.2009, 14:57
1 dakika bile olsa sahada görmek istiyorum seni .

Borçlusun bu taraftara , bence .

Eger Galatasaray macinda oynatilmasi düsünülüyorsa en az 25-30 dakika süre alacaktir.

ilhan
25.09.2009, 14:58
Zaten anca 1 ya da 2 dakika görürsün Samet. :D

Bknz. Örn.: Alanzinho

hatice_61
25.09.2009, 14:59
artık bi seni sahalarda görelim o kadar aralardan sonra eski fırtına varmı

oguzhann
25.09.2009, 15:20
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2674-5Y3B5D2S.jpg

61_Serhat_61
25.09.2009, 15:27
yeterince cok sol kanatlarimiz var bence daha fazlasinda gerek yok...
hele ugur boral ile yattara takasi bence cok cok sacma..
yattara ugur boralin degerini 5e katlar...

sessizkral_1
25.09.2009, 15:39
Yattara gs maçı için bugün son 30 dakika girecektir bence

Samet Yildirim
25.09.2009, 15:43
2-0 felan önde olursak son 10 dk felan oynayabilir belki..ama cok zor

abdullah6134
25.09.2009, 15:44
Yattara'yı 55000 kişinin önünde saraçoğlun'da izlemiş biri olarak konuşuyorum mükemmel oluyor.ama sırtındaki forma Bordo mavi olduğu sürece...bu akşam da belki yattarayı izelyebiliriz diye çok ters bir saate gelmesine rağmen maçı izlemek için çaba sarfediyorum.umarım Hugo Broos kursağımızd bırakmaz....

Mollasalihoğlu
25.09.2009, 15:47
umarım Hugo Broos kursağımızda bırakmaz....

:)
Alanzinho ya da Yattara'yı izlemedikten sonra bir burukluk oluyor.. :)

KOSİFOĞLU
25.09.2009, 16:01
Yattara'nın yeteneğini hiç kimse tartışamaz! Ancak geçen sezon başları ve bu sezon sakatlık bahanesiyle veya başka nedenlerle kulübümüzden izin alıp disko,barlarda kızlarla eğlenmesi ve sakatım diye takımımızı eksik bırakması? Ve Tjikuzu'ya 120 bin lira ceza rekor ceza kesen yönetim bu Yattara'ya neden herhangi bir uyarı,ceza vermedi bu saatten sonra vermesi bi işe yaramaz Yattara'yı transferde iyi bir şekilde değerlendirmeli kulüpten göndermek mecbur olmuştur.

ERMAN TOROĞLU'NUN YATTARA HAKKINDA YAZDIĞI BİR YAZI
http://www.hurriyet.com.tr/_yazarlar/images/83b.jpgYattara gibilerle uğraşmayacaksın
ÇOK anormal olmadığı sürece futbolcuların gece hayatı beni ilgilendirmez. Kendim de çok gezdiğim için bazılarına rastlıyorum. Genelinden de bahsetmem. Ama deşifre olduğu için Yattara’dan bahsedebilirim. Sabaha karşı saat 4. Gümbet’in barlarında Yattara hatunlarla beraber mükemmel deparlar atıyor. Ama aynı Yattara’nın aylardır sakatlığı geçmiyor ve Trabzonspor ona hala sabrediyor.
Nihat Kahveci bir sakatlandı, biraz oynayamadı. Villarreal bekledi, sattı. Yattara gibi ümitsiz vakalarla fazla uğraşmayacaksın. Satacaksın veya vereceksin gidecek.

GAZETE HABERTÜRK - HALUK AYYILDIZ'IN YATTARA HABERİ
http://www.haberturk.com/2009/09/12/resim/yattara_ates_manset.jpg

Yorgun argın çıktığı ilk idmanda sakatlığı nükseden Gineli yıldız 1 ay daha takımdan uzak kalacak.
Trabzonspor’un Gineli yıldızı Yattara uslanmak bilmiyor. Sezon başından bu yana sakat olan Yattara, Bursa maçından sonra verilen 3 günlük izinde Broos’tan Bodrum’a gitmek için izin istedi. Yattara’nın geçmişteki vukuatlarını bilmeyen Belçikalı hoca, gerekli izni verdi. İstanbul BŞB ile oynanacak maça yetişmesi için hızlı tedavi uygulanan yıldız futbolcu da her şeyi bir kenara bırakıp hemen Bodrum’a düştü. Uçaktan iner inmez hocasının bu izni dinlenmesi ve kafasını toplaması için verdiğini unutan Gineli yıldız, Bodrum’da kaldığı süre boyunca sabahlara kadar disco ve barlarda gezdi. Trabzon’a yorgunluktan bitmiş halde dönen Yattara, 7 Eylül’deki ilk idmana ağrıları nedeniyle çıkamadı. Yapılan kontrollerde yıldız futbolcunun iyileşmek üzere olan sakatlığının nüksettiği anlaşıldı. Yattara’nın sahalardan 1 ay daha uzak kalacağı öğrenildi.

KOSİFOĞLU
25.09.2009, 16:06
benim gibi düşününmeyenler? sebebi?

esra61
25.09.2009, 16:23
Oy Yattara Yattara,
Gittin yine bir bara,
Yüreğimiz darlandı,
Görünsene bir ara.

Umutları kuruttun,
Taraftarı soğuttun,
İkibuçuk ay oldu,
Yine dokuz doğurttun.

Sen yine de gel hele,
Bir görelim bu sene,
5 dakika oynasan,
Vay Gençler’in haline

güzel bi şiir hoşuma gitti...
kaleminize sağlık.....

İbrahim CİHAN
25.09.2009, 16:29
şiir süper olmuş cidden.. bi 10-15 dk bi gir bakalım ne yapıyosun ne ediyosun yattara..

yorumsuz6117
25.09.2009, 17:02
Müthiş Takas Yolda

http://s.sporsitesi.net/images/font_01.gif http://s.sporsitesi.net/images/font_02.gif http://s.sporsitesi.net/images/font_03.gif http://s.sporsitesi.net/images/font_04.gif
25 Eylül 2009 14:58

İki büyük kulüp Fenerbahçe ile Trabzonspor geniş yankı uyandıracak bir takasa hazırlanıyor.

Türk futbolunun iki büyük kulübü Fenerbahçe ile Trabzonspor geniş yankı uyandıracak bir takasa hazırlanıyor. Bu büyük harekatı başlatan taraf ise Trabzonspor oldu. Fotomaç'ın haberine göre Başkan Sadri Şener, geçen hafta Kulüpler Birliği toplantısında bir araya geldiği Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a "Senden bir isteğim var Aziz başkan. Uğur Boral'ı bize ver. Sol kanatta iyi bir oyuncuya ihtiyacımız var. Sen onay verirsen, oturur bonservisini konuşuruz; üç aşağı beş yukarı anlaşırız. Eğer satmak istemezsen kiralama formülü üzerinde de düşünebiliriz" dedi.

FOTOMAÇ

çççççç

Ahmet Kuru
25.09.2009, 17:07
Her zaman önemli bir futbolcumuzu nedense fb ile takas edeceğiz haberleri çıkar...
Şimdide Uğur Boral haberi...
Takımda okadar sol varken,sağdaki tek alternatifini ver sola yığ futbolcuları...
Bu haberi yapan bizim yerel medyamız...
Fazla söze gerek yok...

Ayrıca bizim yönetim böyle bir takası düşünecek kadar acemi olduğunu düşünmüyorum..
Yok eğer düşünmüşseler vay halimize...

BAHADIR33
25.09.2009, 17:08
acaba satılması planlanıyor da böyle balon haberlerle ufak ufak nabız mı yoklanıyor?

yorumsuz6117
25.09.2009, 17:10
Fenerbahçe'den Yattaraya karşılık sadece Semih veya Gökhan Gönül'ü kabul ederim..

seyyah61
25.09.2009, 17:13
Müthis takasa bak...
Ugur Boral-Yattara...

çççççççççççç

Gökhan KAN
25.09.2009, 17:16
Yattarayla ancak Linderoth takas edilir..:)

Osman Yavuz
25.09.2009, 17:27
Son dakika haberlerine göre Trabzonspor başkanı Sadri Şener Aziz Yıldırım'dan Abdülkadir Kayalı'yı istedi ve krşılığında Yattara'yı gözden çıkarabileceklerini Fenerbahçe kulübüne bildirdi.çççççç

Böyle bir haber bence daha mantıklı olurdu.:)

ilhan
25.09.2009, 18:11
Erman Toroğlu'ya bak beaaaaaaaa..

Çok yakışıklı çıkmış.:)

Hasan ZAİMOĞLU
25.09.2009, 18:12
yattara uğur boral takası mı (: şaka gibi .. ççç

Dip.Ing.Mag.
25.09.2009, 18:15
Bugun ku macta yattara icin , onu her sezon basinda moral ve motivasyon acisindan yipratmaya calisan Medyanin inadina... Yattara bizi de ''Bar'' a götür tezahurati fena olmazdi sanirim. artik oyuncu kazanma zamani kaybetme degil , cunku ara döneme epey bir sure var daha ...

Enes Ünal Kaya
25.09.2009, 18:18
:)
Alanzinho ya da Yattara'yı izlemedikten sonra bir burukluk oluyor.. :)
bende de öle oluyor .. tadı tuzu takımın onlar ya :)

Hasan ZAİMOĞLU
25.09.2009, 18:21
aynen ya birbirleriyle paslaşmaları yeter (:

Mira_61
25.09.2009, 18:21
-[ooD;2670079']Bugun ku macta yattara icin , onu her sezon basinda moral ve motivasyon acisindan yipratmaya calisan Medyanin inadina... Yattara bizi de ''Bar'' a götür tezahurati fena olmazdi sanirim. artik oyuncu kazanma zamani kaybetme degil , cunku ara döneme epey bir sure var daha ...
Sanırım bu tezahürattan sonra Yattara bardan çıkmazdı.Belliki yönetim onu gözden çıkarmış,onunda pek umrunda değil.Ben onu kazanma çalışmalarının diğer oyuncuları kötü etkileyeceği kanısındayım.
Bence ısrar etmenin anlamı yok artık.Yattara en yakın zamanda elden çıkarılmalı.

Osman Yavuz
25.09.2009, 18:22
İbo bizi Bodrum'a götürsene götürsene.:D

ilhan
25.09.2009, 18:31
Yattara ile Catamaran'a gitmek ne sarardı be.
;)

firidin61
25.09.2009, 18:55
Erman TOROĞLU :D

İlker ToSun
25.09.2009, 19:42
fener taraftarı bizden daha değerli yani, fener taraftarı Yattara'yı hakediyor ama biz edemiyoruz. Onların kişi başı geliri daha yüksek, bizimkilerin bir senede verdiği parayı onlar bir maça veriyor. Her türlü yanlışına rağmen taraftarımız kendisini desteklemiş, bir kez bile ıslıklamamış olsa bile onlar bizden daha hakediyor, öyle mi?

"Ellerin attığı taş bana değmez
Dostun attığı gül yaralar beni" (Pir Sultan Abdal)

Kusura bakmayın

benim söylediklerimden fener taraftarının bizden daha değerli olduğu anlamı çıkmaz. ha ayrıca objektif açıdan bakarsakta genel anlamıyla kulübe katkı anlamında fener taraftarı bizim taraftarımızdan çok daha öndedir bunu da kabul etmemiz lazım. belki dediğiniz gibi ekonomik durumları bunda bir fark nedeni olabilir ama yine de bizler hele de kulübe ekonomik yardım açısından çok kötü bir camiayız.
diğer bir şey de orada söylediğimin hala daha arkasındayım. işte burada forumda okuyup kimilerini görünce anlıyoruzki yattara bu taraftarın artık belirli bir çoğunluğuna ulaşmış durumda olan "kafa yapısına" fazla gelen bir futbolcu. ne yazık ki bu böyle. yoksa bir yattara fanatiği olarak tabiki benim de en büyük isteğim yattaranın futbolu bırakana dek benim gönül verdiğim takımda oynaması ama maalesef bu seneyi bile burada çıkaracağını düşünmüyorum.

Muhammed
25.09.2009, 21:59
Bu takımın en büyük yıldızı olduğunu 10 dakikada bile belli etti. Şu adama sallamayı bırakın artık.

Osman Yavuz
25.09.2009, 22:00
İbo başlangıcın iyi oldu.Seni maç 2-1 ken oyuna almayan zihniyete bir şey söyleyemiyorum artık.

Erbay
25.09.2009, 22:01
Sahamızdan Yattara sayesinde çıktık. Adamın ölüsü yetiyor işte.

Muhammed
25.09.2009, 22:03
2,5 aylık sakatlıktan çıkmış hali bu ligin açık ara en iyi sağ açığı. Gerisi hikaye...

Özge
25.09.2009, 22:04
Bu başlık boş kalmasın.Yattara'ya laf atanlar,gökyüzünde yıldız arayanlar bu başlık sizi bekliyor.Ne kadar etkili olduğunu 10 dakikada belli etti.Pek fazla top gelmemesine rağmen yine kalitesini sahaya koydu.İki ayağı sakat olup yürüyemese bile oynatacaksın bu adamı.Büyüksün Yattara yıldızsın.

Osman Yavuz
25.09.2009, 22:05
Sağ bacağını al 2 tane koltuk değneği ver bu adam oynar.İbo sen bu takımın tek gerçek yıldızısın.Bugün ceza almamak için zor tutuyorum kendimi.:)

oulcan_ts
25.09.2009, 22:08
Birşey söyliyim mi ?

Çok fena esecek !!

İlker ToSun
25.09.2009, 22:08
10 dk da yaptıkların bile birçoklarına kocamaaaannnn bir KAPAK oldu.

mehmets61
25.09.2009, 22:10
gel yattara gel bu takımın sana ihtiyacı var.10 dakikada bile ne oldugunu gösterdin.2. yarı alanzinho nun yerine yattara yı alsaydı belkide bu kadar baskı yemezdik...

ilhan
25.09.2009, 22:11
Yattara arka direğe orta açmaz.. Topu ön direğe keser.. Yattara çizgiye inerken Umut ön direğe gelse gol atması içten bile değildi. Fatih'in gol kralı olduğu ve Yattara'nın asist kralı olduğu sezonları hatırlayın. Fatih hep öne gelir vururdu.

Bu arada seni özlemişiz Yattara.
Hoş geldin.

Dursun Kaplan
25.09.2009, 22:11
Hoşgeldin Yattara. :)

izzet
25.09.2009, 22:12
Haftaya ilk 11 desin. Her ne olduysa 61 numarayi görmek güzeldi...

Selman
25.09.2009, 22:13
Hoşgeldin adamım.

6 sene oldu hâlâ seni izlemeye doyamadım. Yürüsen de o sahada durman yeter.

Haftaya herkeslere bir daha göster nasıl bir futbolcu olduğunu.

Erbay
25.09.2009, 22:15
Bir Yattara topu ayağına aldığındaki beklentinize bakın, bir de diğer futbolcular topu aldığında beklentinize bakın. Ben baktım da arada dünya kadar fark var.

h@msi61
25.09.2009, 22:19
Adam 10 dakika icinde takimin tek kanat ortasini yapti. Iyi bir Yattara bu takimin en buyuk silahidir, herkesi bir bir susturacagi gunler yakinda...

oulcan_ts
25.09.2009, 22:23
yemin ederim kafayı yicem ya...

Gökhan KAN
25.09.2009, 22:26
Etkili bir forvet olmadan Yattaradan istatistiki bir verim alamayız..

TheRapZoNe
25.09.2009, 22:27
Hey Clubber, ünün duyuldu sakatlık yalanına kimse inanmaz oldu. Sahalara geri dönmek zorunda bırakıldın bir nevi.
Bundan sonra sahada yürürken görürüz artık seni. İlk maçında zaten düşüncelerini göstermiş oldun..

erolizmts
25.09.2009, 22:29
Yattara'nın oynamasının şöyle bir olumsuz yönü mevcut.

Bu adam ilk 11'de oynadığı sürece bizler Trabzonspor forvetlerinin ne kadar beceriksiz ve yetersiz olduğuna daha çok ve daha açık şahit olacağız. Çünkü her maç bol bol % 100'lük asist yapacaktır ve forvetlerimizi gol ile burun buruna getirecektir. 6 pas'dan boş kaleye gol atamamalar, Yattara'nın adrese teslim hava toplarına kafayla çıkmak yerine ayak vurmaya çalışmak veya yerden kestiği toplara kafa ile vurmak gibi komik durumları izleyeceğiz. İşte o yüzden Yattara'nın oynaması demek forvetlerimizin kalitesizliğini daha net görmemiz anlamına gelecektir. En azından forvetlerimizi savunma amacıyla söylenen "orta sahamız da pozisyon yaratamıyor kiiii" laflarıda havada kalacaktır. Tek olumlu yanıda bu olsa gerek. Üzülüyorum Umut ve Gökhan'ı düşününce. Gerçekleri Yattara ile göreceğiz artık.

Emre ÖZTÜRK
25.09.2009, 22:38
iyi işler yaptı takıma büyük güç katacak.

İbrahim CİHAN
25.09.2009, 22:45
hoşgeldin yattara.. iki kanatla uçacağız demiştik geçen sezonun devre arasında.. bunu 1 kere yaptık 2 kanadımızı da taktığımzda 5 atmıştık hacettepe de olsa.. ki o hacettepe iddialı bi gsyi yenmişti.. sonuç olarak kanadımızın biri bugün ağır bi yara aldı.. kapanır mı bilmiyorum.. ama sen de temelli dön artık da seni de kaybetmeyelim..

ugurTS1989
25.09.2009, 22:50
olmadı kara uşak...........

http://www.sporx.com/images/galeri/29/8433/B_c9880613924f1607fad55a15af26dd46.jpg (http://www.sporx.com/fotogaleri/?frm_id=8433&resim=21)

yigits
25.09.2009, 23:05
Bir adamın ayağına top bu kadar mı yakışır arkadaş :)

ilhan
25.09.2009, 23:08
Sahada olduğu süre içerisinde yediği tekmeyi, 90 dakika oynayan adamlarımız yemedi.

AdemS
25.09.2009, 23:09
Bu adamın ölüsü bile bu takımda ilk 11'de oynar..

Hoşgeldin Yattara..

BiZe HeR YeR 61
25.09.2009, 23:09
Bu takımda umut ve gökhan rahatlıkla oynayabiliyosa ben sakat yattara ya bile razıyım...Ayağına bir top değse bile razıyım...!

onur-ts
25.09.2009, 23:10
o herzamanki gibi idi.hareketleri, ortaları, taraftara kendini affettirme çabası(malum her sezon affettirmek için bi nedeni oluyo) ama bir şey yoktu...o ortaya vuracak adam, onunla oynayacak seviyede takım, onu kullanacak hoca...kısacası her yol FATİH TEKKEYE çıkıyor

Kaan
25.09.2009, 23:31
Yattara, sen bu takıma lazımsın ! :alkış:

BiZe HeR YeR 61
25.09.2009, 23:34
Saçı sarı teni kara Hoşgeldin İbrahima Yattara...!

ahmet aydın
25.09.2009, 23:49
adamım hoşgeldin.seni seviyorum.yıldız arayan gökyüzüne bakmasın artık yattara döndü.

Fatih Özkan
26.09.2009, 00:01
Edit : Saçmalamışım...

Sefaenes
26.09.2009, 00:58
ilk topu ayagina aldiginda calim yapacagi yerde pas atsa daha iyi positiona girecektik top kendisinde olmadigi zaman kosmadi. Ben dogrusunu söylemek gerekirse yerine adam gibi birini bulursak satilmasindan yanayim.Bana bir mac degil en az 30 mac oynayip kazandiran bir futbolcu lazim derim. Gecensen bizi ilk yari bilerek satti yine yapmiyacagi ne maglum. Bendeki yattara sevgisi bitti denecek az kaldi

AYDIN KANTEKIN
26.09.2009, 03:27
OOOOOOOOO beyimiz kis uykusundan uyandi ne mutlu bize bahtiyar olduk ama o son caliminda cok korktum ters yatirdin adamlari bilegin burkulurda sakatlanirsin diye.neyse ucuz atlattik

Fatih Özkan
26.09.2009, 03:56
Yok yok tutamıyorum kendimi!
Bir an önce o 61 numarayı çıkar sırtından!
Bıktırdın artık!

Kazım Uzunboy
26.09.2009, 10:39
Bu adamın oyuna girmesi kadar saçma bir değişiklik mi olur yahu. Adam kaç aydır oynamıyor, giripte maçı mı kurtaracak. Kaldı ki zaten çalımladığı futbolcuyu tekrar çalımlamaya çalışıyor. Bu maçı kurtarmak değil taraftara oynamaktır.

Tolunay Abdioğlu
26.09.2009, 11:09
Hoca oyuna Cale'yi alıcaktı bu nasıl iştir dedim.

Ondan sonra kararını değiştirdi Alanzinho'yu çıkardı Yattara'yı aldı.

Bu hoca hepten saçmalıyor dedim kendi kendime.

bordo61
26.09.2009, 11:13
Bizde iş yok bizde boşuna kızıyoruz Yattaraya adamlar çıkmış Yattara diye bağırıyor ya en saçma olay zorla oyuna aldırdılar zati ondada bişey yapmadı,yapacağınıda hiç sanmıyorum

bordo61
26.09.2009, 11:14
Bu adamın oyuna girmesi kadar saçma bir değişiklik mi olur yahu. Adam kaç aydır oynamıyor, giripte maçı mı kurtaracak. Kaldı ki zaten çalımladığı futbolcuyu tekrar çalımlamaya çalışıyor. Bu maçı kurtarmak değil taraftara oynamaktır.

Kazım bu saatten sonra taraftara oynamaktan başka bişey beklemiyorum zati Yattara'dan Yazık Gerçekten bu kadar sevgiye yazık

Ilelioglu
26.09.2009, 12:10
Yattara ve Alanzinho gibi Futbolcular Joker olarak kullanilabilir...ama hicbir zaman Skor'u korumak icin oyuna alinmazlar..

ilhan
26.09.2009, 12:19
Sıfıra indiğinde ortayı taraftara yaptı. Ama staddaki taraftarımız iyi yükselip vuramadı.

Ahmet Başkaya
26.09.2009, 12:38
Yattara'ya kimse suç bulmasın bu maç için ben acıyorum ALAN'a...

Ahmet Kuru
26.09.2009, 12:41
Oyuna girdi topla 4-5 kez buluştu 2 duran top kazandırdı 2 orta yaptı...
80 dk boyunca bu 10 dk da olan ataklar oldu mu?

Alihan Ertürk
26.09.2009, 12:48
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm723930.jpg

Gördünmü '' 61 '' i Yattara ? Galibiyetten etti bizi ..

Özge
26.09.2009, 12:51
Bizde iş yok bizde boşuna kızıyoruz Yattaraya adamlar çıkmış Yattara diye bağırıyor ya en saçma olay zorla oyuna aldırdılar zati ondada bişey yapmadı,yapacağınıda hiç sanmıyorum
Yaptığı ortayı görmediniz sanırım;)

Sümeyye Şahin
26.09.2009, 13:11
Oyuna girdi topla 4-5 kez buluştu 2 duran top kazandırdı 2 orta yaptı...
80 dk boyunca bu 10 dk da olan ataklar oldu mu?
Olay bu.

Ki mevz-u bahis oyuncu, sakatlıktan yeni kurtulmuş, stresli bir 10 dakikada haftalardır eleştiren taraftarın da önüne atılıyor bir nevze.

izzet
26.09.2009, 13:13
Ah be Yattara, dün maci izlerken arkadasim "bu adam kac yasinda" diye sordu. Bende 30 yasina yaklasti dedim. Biraz daha aklini kullansan, sag ayakli Iskender Günen olarak avrupaya gidecektin. Saglik olsun ne diyeli. Insallah 2003-2004 sezonundaki performani sergilersin....

ilhan
26.09.2009, 13:25

Hadi ordan.

Görende süper top oynadık, galibiyeti kaçırdık zannedecek. Eğer şu maçta 3-2, 4-2 yenilmediysek Gençlerbirliği ileri ucundaki adamların beceriksizliğine verelim.

Samet Yildirim
26.09.2009, 13:29
Yattara girdi en azindan 3.bölgeye top tasiyabildik olduk. Ölüsü is yapar...

Hasan ZAİMOĞLU
26.09.2009, 13:38
yattara girince bir iki atak oldu ... antep maçında banko oynaması lazım

Yavuz Hasan
26.09.2009, 13:38
yattara en çok kızanlardan biri olsam da şuan itibariyle kadroda alternatifi yok

ve yine üzülerek belirtmek istiyorum ki bu takımın yattara ya ihtiyacı var hemde çok

umarım sakatlık makatlık bişey çıkmaz yine en azından devre arasına kadar

28TS61
26.09.2009, 14:13

hep ucuz, hep kaliteli :)

Ahmet Başkaya
26.09.2009, 14:15
Sene sonunda veya ortasında acilen gönderilmeli takım için ....

Cafer Bulur
26.09.2009, 14:18
Oyuna girdikten sonra hareketliydi ,beklemedigim kadar hirsli gördüm yattara yi.

Böyle devam etmeli...

Samet Yildirim
26.09.2009, 14:19
Arkinda rigobert song oynarsa yattara cok etkili olur. 20-30 dk oynatarak hazir hale getirebiliriz.

Yavuz Hasan
26.09.2009, 14:23
song bek de aynı performansı 3 maç paş peşe gösteremez

Sefa Murat Dokuz
26.09.2009, 15:24
Yattara sağ kanatta umutun yerine başlasa ilk yarı 20 dk oynar son 25 dk rolanti geçirir. 2.yarıya hazır çıkardı. Umut sağ kanatta oynayamaz ne yapsın çocuk top süremiyor katliam oynası orda.
Yattara ve song çok iyi olur. Songu ileri geri kullanırsak çok yorarız.

Hürgün Aygün
26.09.2009, 15:54
sizce forvet mi sağ kanat mı

Kazım Uzunboy
26.09.2009, 16:25
Dünkü maçta şovmen olmaya çalışan bir amatör gibi gördüm Yattara'yı. Sağbek mi yoksa forvet mi orasını sonraki maçlarda söyleyebiliriz umarım.

Tolunay Abdioğlu
26.09.2009, 16:28
Oyuna girdikten sonra birşeyler yapmaya çalıştı.

Hırslı oynadı.İnşallah eskisi gibi olur.

Kazım Uzunboy
26.09.2009, 16:30
Maçta yediğimiz golleri ve Yattara'nın ilk topla buluştuğu atağı izleyebildim hatırladığım kadarıyla.

Eğer maç kurtaracak adam olsaydı, çalımdan sonra gole yönelirdi, yani ya içeriye doğru girer ya da orta açardı. Ama o bir şeyler yapmaya çalıştı, çalıma kaçtı..

61_Serhat_61
26.09.2009, 16:34
haftalar sonra ilk macini oynadi..
pek bi performans beklenilmezdi zaten...
ilerdeki maclarda kendisini göstertecektir elbet..
güveniyorum yattaraya..
bide cakma teknik adami alanzinhonun kiymetini bilse..

ilhan
26.09.2009, 16:36
Yattara her zamanki Yattara gibi oynadı. Yattara çizgi adamıdır. Yattara sağdan taşıdığı topla içeri giremez, yönelemez. Eğer sol açıkta oynarsa aldığı topu dikine sürer içeriye kat eder. Geçen sene Gençlerbirliği maçında olduğu gibi.

Ama girdiği gibi sağ kanada gitti. Girdikten sonra aldığı her topu, kendi futboluna yakışır bir şekilde sıfıra kadar taşıyıp orta açtı. Tabii içerisi boş ve sadece Umut var topa hareketlenecek.

Girdikten sonraki etkisinin en güzel örneği Gençlerbirliği sol kanadına yönelen 2-3 adamdı. Yine 2 kişi ile kontrol altında tutulmaya çalıştı, tabii yine tutamadılar.

Yattara'nın driblingleri yine çok güzeldi. Böyle driblingleri izlemek güzel.

Dip not: Dribling : Futbolcunun seri halde ilerlerken ayak içi/dışıyla topu estetik halde sürebilmesidir. Türkiye'de bunları sayılı futbolcular yapar. Bu futbolcuların karakteristik özelliklerindendir. Yani bunu taraftara oynama gibi yorumlayamayız. Futbolda bunun adı dribling'tir.

Serdar A
26.09.2009, 16:53
Dünkü maçtan çıkardığım sonuç , Yattara Gabric ve Gökhan ile birlikte 11 başlasaydı , en azından 45 'de oyuna dahil olsaydı Trabzonspor rakibine bu derece ezilmezdi .

Osman Yavuz
26.09.2009, 19:13
Benim de bu maçtan çıkardığım sonuç bu takımın tek ve en büyük yıldızının Yattara olduğudur.;)

x_man
26.09.2009, 20:49
Benim de bu maçtan çıkardığım sonuç bu takımın tek ve en büyük yıldızının Yattara olduğudur.;)

aynen katılıyorum adam girdi klasını konuşturdu

yorumsuz6117
26.09.2009, 20:50
Uzun süre sonra sahada görmek güzeldi herşeye rağmen..

magicyattara
26.09.2009, 23:03
ilk topu ayagina aldiginda calim yapacagi yerde pas atsa daha iyi positiona girecektik top kendisinde olmadigi zaman kosmadi. Ben dogrusunu söylemek gerekirse yerine adam gibi birini bulursak satilmasindan yanayim.Bana bir mac degil en az 30 mac oynayip kazandiran bir futbolcu lazim derim. Gecensen bizi ilk yari bilerek satti yine yapmiyacagi ne maglum. Bendeki yattara sevgisi bitti denecek az kaldi

OOOOOOOOO beyimiz kis uykusundan uyandi ne mutlu bize bahtiyar olduk ama o son caliminda cok korktum ters yatirdin adamlari bilegin burkulurda sakatlanirsin diye.neyse ucuz atlattik

Yok yok tutamıyorum kendimi!
Bir an önce o 61 numarayı çıkar sırtından!
Bıktırdın artık!

Hoca oyuna Cale'yi alıcaktı bu nasıl iştir dedim.

Ondan sonra kararını değiştirdi Alanzinho'yu çıkardı Yattara'yı aldı.

Bu hoca hepten saçmalıyor dedim kendi kendime.

Kazım bu saatten sonra taraftara oynamaktan başka bişey beklemiyorum zati Yattara'dan Yazık Gerçekten bu kadar sevgiye yazık

yattara en çok kızanlardan biri olsam da şuan itibariyle kadroda alternatifi yok

ve yine üzülerek belirtmek istiyorum ki bu takımın yattara ya ihtiyacı var hemde çok

umarım sakatlık makatlık bişey çıkmaz yine en azından devre arasına kadar

Sene sonunda veya ortasında acilen gönderilmeli takım için ....

Yattara hangi taraftarın sevgilisiymiş anlamadım gitti..
Sadece 1 sayfadan bulduğum taraftarın sevgilisi Yattara hakkındaki yorumlar..

Yattara'nın seveni meveni yok aslında.Ama her seferinde bu tür konuşmaları milletin ağzına tıkamasını iyi biliyor.
Helal olsun sana Yattara.
Dün akşam kestiğin top için ve attığın çalımlar için ayrıca teşekkürler..

Cafer Bulur
26.09.2009, 23:07
Yattara hangi taraftarın sevgilisiymiş anlamadım gitti..
Sadece 1 sayfadan bulduğum taraftarın sevgilisi Yattara hakkındaki yorumlar..

Yattara'nın seveni meveni yok aslında.Ama her seferinde bu tür konuşmaları milletin ağzına tıkamasını iyi biliyor.
Helal olsun sana Yattara.
Dün akşam kestiğin top için ve attığın çalımlar için ayrıca teşekkürler..
Forum ile taraftarin genel bakisi arasinda fark var bence.

Ayrica bu forumda genelde yattara nin seveni sevmeyeninden daha fazladir.

Özellikle Trabzondaki seyirci profilinde yattara nin degeri büyüktür,dolayisiyla yattara taraftarin sevgilisi görüsü dogrudur.

Dünkü macta yattara bana umut verdi,antep macinda onu ikinci 45 dakikada degil ilk 45 dakikada görmek istedigimi de belirteyim.

TheRapZoNe
26.09.2009, 23:09
Clubber yattara vasat olduğu bir maçta bile hayranlarını coşturmuş. Desenize artık son 2 sezon yaptığı gibi bu sezonda yatsa kimse sesini çıkarmayacak. Nede olsa bir sezonda 2-3 maçta 5-10 hareket yapması millete yetiyor..

arimseli
26.09.2009, 23:16
Aslında Yattara'nın isminde taraftara bir mesaj var.

Yatt-ara

Taraftar da bunu yapıyor zaten.. :)
İsmiyle müsemma yani...

magicyattara
26.09.2009, 23:22
Forum ile taraftarin genel bakisi arasinda fark var bence.

Ayrica bu forumda genelde yattara nin seveni sevmeyeninden daha fazladir.

Özellikle Trabzondaki seyirci profilinde yattara nin degeri büyüktür,dolayisiyla yattara taraftarin sevgilisi görüsü dogrudur.

Dünkü macta yattara bana umut verdi,antep macinda onu ikinci 45 dakikada degil ilk 45 dakikada görmek istedigimi de belirteyim.

Forum neyse tribün de o.Hiç fark yok.
Geçen sezon,1 sezon boyunca yanımdaki adam Yattara'ya sövüp durdu.
Dediğim gibi Yattara bu küfürleri,edenlerin ağzına tıkamayı iyi biliyor.Bence en önemli özelliği bu Yattara'nın.

hos_cocuk61
26.09.2009, 23:23
Aslında Yattara'nın isminde taraftara bir mesaj var.

Yatt-ara

Taraftar da bunu yapıyor zaten.. :)
İsmiyle müsemma yani...

Enteresan, ilginç, şaşırtıcı, komik,düşündürücü...

İlk önce insanların kimi sevim kimi sevmiyeceği, yada kimi alkışlayıp, kimi alkışlamıyacaklarını biz belirliyemeyiz, renkler ve zevkler her zaman ayrı birbirinden bağımsız unsurlardır.. Senin eleştirdiğin bir oyuncuyu başkası sever, senin sevdiğin oyuncuyuda ben eleştiririm, bu doğal insanlara artık dayatma yapar yorumlar yapmıyalım, art niyet kötü niyet hariç, kimin kimi sevdiği bizi ilgilendirmez. Unutmaki oyuncu sayesinde takım tutan kişilerde vardır. Yada oyuncu sayesinde kazandığımız taraftarlarda vardır. Niye seviyorsunuz gibi dayatmaları yapmak saçma, bu sen ile alakalı değil genel, eğer pay çıkarmak istiyor isen kendine pay çıkarabilirsin.

Rahim.K
27.09.2009, 05:39
2.5 aydır oynamayan bir oyuncu maçta 10 dakika oynuyor ve ciddi tekmeler yiyor ama burda bu oyuncu tartışılıyor.Yattara tekmelerden korkuyor,sakatlanmaktan korkuyor.Eminimki yavaş yavaş kendine gelecektir.Ayrıca artık sol kanatta Gabriç oldugu için yattarada rahat oynayacaktır.Gs maçının provasını Gaziantep maçında görebiliriz.Kewell-keita ,Gabriç-Yattaraya karşı.Bu senenin en flaş olayı!

stormtiger61
27.09.2009, 08:59
Usaklar hic bosuna bekleyip durmayin. O eski Yattara yok artik. O gunler geride kaldi. Nasil bir Ronaldinho bile bitti artik Yattara da bitti.

Kazım Uzunboy
27.09.2009, 10:27
@magicyattara

Alıntıladığın mesajlarda yazanları iyi oku.

magicyattara
27.09.2009, 12:09
Çok açık önyargı ve art niyet var alıntıladığım mesajlarda.
Anlama kabiliyetim yüksektir.

Bir kere bu mesajları yazanların sorguladığı şey;Yattara'nın sahadaki durumu.Yattara'nın takıma faydalı olamayacağının altı çiziliyor mesajlarda.Daha doğrusu takımda Yattara'ya yer yok deniliyor.
Yanlış mıyım?

Hem sakatlığı uzadığı için ağzınıza geleni söyleyeceksiniz ,hem de oynadıktan sonra "hemen satılmalı","taraftara oynuyor",vs.. yorumlar yapacaksınız.
Yahu kardeşim oynamasını istemediğiniz adam sağlam olsa ne olur sakat olsa ne olur.
Kendinizle çelişiyorsunuz,önce ne yazdığınıza bir bakın.

Tolunay Abdioğlu
27.09.2009, 12:14
Çok açık önyargı ve art niyet var alıntıladığım mesajlarda.
Anlama kabiliyetim yüksektir.

Bir kere bu mesajları yazanların sorguladığı şey;Yattara'nın sahadaki durumu.Yattara'nın takıma faydalı olamayacağının altı çiziliyor mesajlarda.Daha doğrusu takımda Yattara'ya yer yok deniliyor.
Yanlış mıyım?

Hem sakatlığı uzadığı için ağzınıza geleni söyleyeceksiniz ,hem de oynadıktan sonra "hemen satılmalı","taraftara oynuyor",vs.. yorumlar yapacaksınız.
Yahu kardeşim oynamasını istemediğiniz adam sağlam olsa ne olur sakat olsa ne olur.
Kendinizle çelişiyorsunuz,önce ne yazdığınıza bir bakın.

Alıntıladığınız mesajlarda benimde yazım var.

Ben Yattara'yı kötülemedim.Hoca'nın yapmış olduğu değişikliğin yanlış olduğunu söyledim.

Ayrıca Yattara'yı sevenlerdenim. :)

magicyattara
27.09.2009, 12:28
Alıntıladığınız mesajlarda benimde yazım var.

Ben Yattara'yı kötülemedim.Hoca'nın yapmış olduğu değişikliğin yanlış olduğunu söyledim.

Ayrıca Yattara'yı sevenlerdenim. :)

Alanzinho kötü oynuyordu ve çıkması gerekiyordu.
Burda Yattara'nın girmesini mi Alanzinho'nun çıkmasını mı saçma buldun anlaşılamadı.Ucu açık bir yorum olmuş.
Değişiklik bence doğruydu.

İbrahim CİHAN
27.09.2009, 13:16
ne güzel olur bi tarafta yattara bi tarafta alanzinho da işte...

Gökhan KAN
27.09.2009, 13:29
Bir yangının külünü yeniden yakıp geçtin....

Mollasalihoğlu
27.09.2009, 13:35
ne güzel olur bi tarafta yattara bi tarafta alanzinho da işte...

Uyanamadın mı kardeşim bu hoca varken rüyanda görürsün o dediğini ancak :)

SDinc
27.09.2009, 14:03

Acaba hangi hoca ikisini birden sahaya sürer ?

yorumsuz6117
27.09.2009, 14:06
4-5-1'de ikisi birlikte oynayabilir ama bu taktikte oynayacak forvetimiz yok orta sahdaki oyuncularımızda defansit olarak yeterli değil ikisini birlikte oynatmak için..

Yavuz Hasan
27.09.2009, 14:07
ilk haftalar onadığımız 4-5-1 (4-3-3) sisteminde alanzinho yokmuydu vardı

o sistem tutmuş olsaydı yattara iyileşince alanzinho ile aynı 11 içerisinde oynamayacakmıydı kuvvetle muhtemel oynayacaktı

demek ki hocanın böyle bir takıntısı yokmuş

izzet
27.09.2009, 14:07

4-5-1 sisteminde, cift ön liberolu sistemde ancak oynar.

edit: üstümde benden hizli davranan olmus

SDinc
27.09.2009, 14:10
4-5-1'de ikisi birlikte oynayabilir ama bu taktikte oynayacak forvetimiz yok orta sahdaki oyuncularımızda defansit olarak yeterli değil ikisini birlikte oynatmak için..

4-5-1'de bilene oynuyamaz. Zaten her maç minimum 1 tane gol yiyoruz. Bu riski hiçbir hoca göze alamaz. Zaten Gençler maçında Gökhan çıktıktan sonra 4-5-1'e döndük ama hoca Yattara'yı alırken Alanzinho'yu çıkardı , 2-0'dan 2-2 olmasına rağmen o riski alamadı.

izzet
27.09.2009, 14:11
COlmanin yanina savasan top kapan bir ön libero koysak ve kadromuzda tek forvet oynayabilen bir forvet olsa ikiside rahat oynar.

Miraç Atalay Çiftçi
27.09.2009, 14:12
İlk fırsatta satılacaktır.
Dünyanın en güzel mesleklerinden biri Gazeteciliktir. Fakat isim yapmış sivri dili olan, halk tarafından sevilen gazetecilerin 10 yıl ve üstü bir zaman dilimi boyunca aynı gazetede yazmaları pek görülmüş birşey değildir. Ya ara vermişlerdir bir dönem, ya başka yere gidip gelmişlerdir ya da bırakmışlardır...
Çünkü bir yerde fazlasıyla kalınca bizim kültürümüzde oranın sahibi oluyorsunuz. Ya sahiplik ilişkisi sonrası
- Nasıl olsa bizim çocuk parasını geç versek olur, boşverme durumu ortaya çıkıyor.

ya da;
- Ulan 10 yıldır buradayım zaten, bana birşey olmaz mantığı yerleşiyor...

Yattara'da şu anda ikisi de biraz biraz mevcut. Ben olsam bu takımdan Alanzinho ile birlikte Onu gönderirdim, ilk...

yorumsuz6117
27.09.2009, 14:13
4-5-1'de bilene oynuyamaz. Zaten her maç minimum 1 tane gol yiyoruz. Bu riski hiçbir hoca göze alamaz. Zaten Gençler maçında Gökhan çıktıktan sonra 4-5-1'e döndük ama hoca Yattara'yı alırken Alanzinho'yu çıkardı , 2-0'dan 2-2 olmasına rağmen o riski alamadı.
4-5-1'de oynar ama söyle oynar Alanzinho ofansit orta saha olarak oynar Alex gibi,Yattara her zamanki gibi sağ açıkta,sol açıkta Gabric,geride oynayan 2 oyuncunun ise defansit yönü çok iyi olması lazım hücuma çıkmasalarda olur Alanzinho,Yattara,Gabric yeterli zaten hücumda,arkadaki oyuncular mesela Ayhan-Ernst olsa olur ama Colman,Selçuk,Ceyhun,Tjikuzu olmaz..

SDinc
27.09.2009, 14:13
COlmanin yanina savasan top kapan bir ön libero koysak ve kadromuzda tek forvet oynayabilen bir forvet olsa ikiside rahat oynar.

Bunun örneği bizim takımımızda Serkan var ancak o'da bir türlü aldığı topu verimli kullanamıyor. Topu alıyor sağa doğru gidiyor , gidiyor ayağını topun çevresinde döndürüyor ve topu ya kaleciye atıyor yada defansa atıyor. :)