PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Sümeyye Şahin
01.09.2009, 14:08
Gişe rekoru bekliyorum. :rolleyes: :)

hatice_61
01.09.2009, 14:24
seni artık tirübünde değil sahalarda görmek istiyoruz bir an önce düzelirsin inşallah

ilhan
01.09.2009, 14:40
Gişe rekoru bekliyorum. :rolleyes: :)

Çok beklersin.

Her sene vizyona giren filmden gişe rekoru mu beklenirmiş? :D Utanması gerekenler "her sene aynı filmi vizyona sokanlar". Ama sapla samanı ayırt edemeyen bir toplum olduğumuz için sürekli olarak aynı şeylere takılı kalıyoruz.

Her sene aynı filmi vizyona sokacağına figüranı yolla. :D Çok mu zor yani? Yollayamıyorsan dert etmeyeceksin.

Sümeyye Şahin
01.09.2009, 14:52
Çok beklersin.

Her sene vizyona giren filmden gişe rekoru mu beklenirmiş? :D Utanması gerekenler "her sene aynı filmi vizyona sokanlar". Ama sapla samanı ayırt edemeyen bir toplum olduğumuz için sürekli olarak aynı şeylere takılı kalıyoruz.

Her sene aynı filmi vizyona sokacağına figüranı yolla. :D Çok mu zor yani? Yollayamıyorsan dert etmeyeceksin.
Kim yazacak bunu diyordum İlhan Abi. ççç

Alışkınız beklemeye zaten... :)

Özge
01.09.2009, 14:56
Gerekli cevabın zamanı geldi di mi Yattara'cım?Sen de anladın artık hadi daha fazla bekletme sevenlerini:)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2531-8X4I7S7U.jpg

ilhan
01.09.2009, 15:03
Sen de çok beklersin üstteki arkadaş. :D

Ömer Kaya
01.09.2009, 15:04
[QUOTE=Özge;2615182]Gerekli cevabın zamanı geldi di mi Yattara'cım?Sen de anladın artık hadi daha fazla bekletme sevenlerini:)

Evet Yattara Kendine gel Sakatım Ayağını Bırak Çık futbolunu Oyna;)

Özge
01.09.2009, 15:08
Sen de çok beklersin üstteki arkadaş. :D
Zaman çok bekleriz İlhancım:D

ilhan
01.09.2009, 15:20
Evet Yattara Kendine gel Sakatım Ayağını Bırak Çık futbolunu Oyna;)

Sen de bırak artık şu ayakları Ömer. Zorlama kendini bu kadar. :) Zaten belli sayınız.

@ Özge,

Beklicen tabii, işin ne. :D

Cem Akyüz
01.09.2009, 15:21
La oynamıyosun bu kadar üstüne geliyorlar..Seni sevdiğim pek söylenemez ama Olimpiyatta senin formanı giyeceğim ibb maçında

Sinem Yılmaz61
01.09.2009, 15:23
Hele Sükür Yattara geliyor yine, bizim Sürmeneli :D
gel de kurtar bizi, kara Firtinaaaa......

Ömer Kaya
01.09.2009, 15:24
Sen de bırak artık şu ayakları Ömer. Zorlama kendini bu kadar. :) Zaten belli sayınız.

@ Özge,

Beklicen tabii, işin ne. :D

Sen bırak bu ayakları 3gündür yattaraya tek kelime söyletmiyorsun kimseyi eleştiremiyecekmiyiz:rolleyes:

Osman Yavuz
01.09.2009, 15:27
Ulan Yattara kadar taş düşsün başınıza.Nedir bu adamla alıp veremediğiniz?

ilhan
01.09.2009, 15:28
Futbolcunun performansını eleştirebilirsiniz tabii ki. Ama kendinize yandaş bulup gelip buraya futbolcuyu topa tutamazsınız. Sadece Yattara için geçerli değil, tüm futbolcularımız için geçerli. Kaldı ki savunduğum tek futbolcu Yattara değildir. Gerekirse, tek kalsam bile tüm futbolcularımızı tek başıma savunurum.

Yeter ki "eleştiri" adı verilen yorumların içerisinde topyekün saldırma olmasın. Yattara'yı sevdiğim kadar eleştiririm, ama eleştiri yapmak demek "bırak sakatlık ayağını" demek değildir. Ya sizin eleştiri dağarcığınız buradan geçiyor ya da futbolcuyu eleştirmek öngörüsü altında linç etmeyi kendinze bir görev biliyorsunuz.

Sayınız belli derken bunu kastettim. Forumda bir çok kişi sözde futbolcu eleştiriyor. Ama eleştiri yapmayı bilmiyor. Ee öyle eleştiri yapılırsa ben ve benim gibilerde futbolculara toz kondurtmaz. Kırmızı karların yağmasını beklemem bir futbolcuyu savunurken. :)

Ayrıca kötü bir huyum vardır. Herkesin linç etmeye çalıştığı adamları daha çok severim. Mesela Umut Bulut. ;)

Özge
01.09.2009, 15:29
Olimpiyata Yattara formasıyla gideceğim yine.O kadar forma var ama onu giymeden yapamıyorum.:)

Düzgün eleştiriye kimsenin bir şey dediği yok burada;)

Ömer Kaya
01.09.2009, 15:29
Ulan Yattara kadar taş düşsün başınıza.Nedir bu adamla alıp veremediğiniz?

Seni iLgİLendiriyormu:rolleyes:

Osman Yavuz
01.09.2009, 15:32
Ne demek beni ilgilendiriyormu?Asıl sen kimsin nesin?Biz burada başka takım taraftarı mıyız?

Ömer Kaya
01.09.2009, 15:34
@ İlhan

İlk Yazdıgım Yattara oynasaydı maçların garantisi varmıydı mesajında sonra devamlı alay edip durdun .

Lütfen Bırakında Eleştirilmesi Gerekeni Eleştirelim

Ömer Kaya
01.09.2009, 15:35
Ne demek beni ilgilendiriyormu?Asıl sen kimsin nesin?Biz burada başka takım taraftarı mıyız?

Ben Başka Takım Taraftarımıyım

Saygı çerçeveleri içinde Konuşmayı öğren

Osman Yavuz
01.09.2009, 15:35
Şu anda eleştirilmesi gereken en son futbolcu Yattara bu takımda.Ama size göre ilk o eleştirilmeli değil mi?;)

ilhan
01.09.2009, 15:39
Ömer,

Ben ne seninle ne de bir başkasıyla alay etmedim. Yazdığım ironik göndermeli mesajları üzerinize alındıysanız o sizin probleminiz. Aynı üslupla bir başka futbolcu başlığında yazsanız yine aynı şekilde benim ironik göndermelerimden nasiplenirdiniz.

Futbolcu eleştirmeyi bilmiyorsunuz. Hiç kusura bakmayın. Daha doğrusu toplum olarak bil-mi-yo-ruz.

Ömer Kaya
01.09.2009, 15:39
Şu anda eleştirilmesi gereken en son futbolcu Yattara bu takımda.Ama size göre ilk o eleştirilmeli değil mi?;)

Biz Yattara düşmanı Değiliz ben 2005'deki Yattarayı özledim

2 Kişinin Tutamadığı yattarayı özledim

Kestiği Her ortanın gol posizyonları yarattığı maçlarını özledim

Yeri geldiğindede Eleştiririm bunun içinde kimseden izin almam

Osman Yavuz
01.09.2009, 15:41
Ben izin alman gerektiğini söylemedim ki.Söyleyemem de.Ama oynamamış bir futbolcuyu eleştirmek ne kadar doğru sana bunu soruyorum.

Ömer Kaya
01.09.2009, 15:45
Ömer,

Ben ne seninle ne de bir başkasıyla alay etmedim. Yazdığım ironik göndermeli mesajları üzerinize alındıysanız o sizin probleminiz. Aynı üslupla bir başka futbolcu başlığında yazsanız yine aynı şekilde benim ironik göndermelerimden nasiplenirdiniz.

Futbolcu eleştirmeyi bilmiyorsunuz. Hiç kusura bakmayın. Daha doğrusu toplum olarak bil-mi-yo-ruz.

Şimdi Çıkıp Şu ifadeyi koysam:D dişleri ipanaylamı fırçaladın dersin buda alay etmek olur

axelman
01.09.2009, 15:46
2 gündür bi yattara furyası var aldı gidiyor.bence yattara konusunda eleştirenlerde, savunanlarda biraz durumu zamana bırakmalı. takımla oymaya başlasın bi bakalım o zaman neler oluyo. burda boşuna kör dövüşüne gerek yok.

Ömer Kaya
01.09.2009, 15:46
Ben izin alman gerektiğini söylemedim ki.Söyleyemem de.Ama oynamamış bir futbolcuyu eleştirmek ne kadar doğru sana bunu soruyorum.

Benim eleştrim şimdiye kadar takıma katılmamışş olmasıdır lige yetişecek dendi 2 ay oldu benim anlamadıgım nokta bu;)

ilhan
01.09.2009, 15:49
2 gündür bi yattara furyası var aldı gidiyor.bence yattara konusunda eleştirenlerde, savunanlarda biraz durumu zamana bırakmalı. takımla oymaya başlasın bi bakalım o zaman neler oluyo. burda boşuna kör dövüşüne gerek yok.

Hay Allah senden razı olsun.

:alkış:

Osman Yavuz
01.09.2009, 15:53
Benim eleştrim şimdiye kadar takıma katılmamışş olmasıdır lige yetişecek dendi 2 ay oldu benim anlamadıgım nokta bu;)Benim de anlamadığım bizim oyuncularımızın hep açıklanan sürelerden geç sahalara dönmesidir.Örneğin Fenerbahçe'de Alex bir ay yok deniyor adam 10 gün sonra sahalara dönüp 2 gole parmağını sokabiliyor.Acaba Alex de mi bir keramet var yoksa doktorlar ve fizyoterapistlerde mi?;)

Adem Erdoğan
01.09.2009, 15:58
Benim de anlamadığım bizim oyuncularımızın hep açıklanan sürelerden geç sahalara dönmesidir.Örneğin Fenerbahçe'de Alex bir ay yok deniyor adam 10 gün sonra sahalara dönüp 2 gole parmağını sokabiliyor.Acaba Alex de mi bir keramet var yoksa doktorlar ve fizyoterapistlerde mi?;)

Sorgulanması gereken bu..geçen sezon fenerliler bunu çok sorguladılar, sonuç almışlar gözüküyorlar, bu takımın sağlık ekibine güvenmiyorum..

Ömer Kaya
01.09.2009, 16:06
Sorgulanması gereken bu..geçen sezon fenerliler bunu çok sorguladılar, sonuç almışlar gözüküyorlar, bu takımın sağlık ekibine güvenmiyorum..

Benim de anlamadığım bizim oyuncularımızın hep açıklanan sürelerden geç sahalara dönmesidir.Örneğin Fenerbahçe'de Alex bir ay yok deniyor adam 10 gün sonra sahalara dönüp 2 gole parmağını sokabiliyor.Acaba Alex de mi bir keramet var yoksa doktorlar ve fizyoterapistlerde mi?;)

Anlatmak istediğim bu:alkış:

Yavuz Hasan
01.09.2009, 16:23
alex en az bir ay yok dediler iki haftada maça çıktı

yattara 3 hafta yok dediler bir aydan fazla oldu

ayrıca yattara bende öyle bir hale geldi ki

çıkıp döktürse tek başına maçı alsa da şaşırmam

hayalet gibi sahada dolaşsa göstermelik iki çalımın dışında bi hareket yapmasa da şaşırmam

izzet
01.09.2009, 18:57
hayalet gibi sahada dolaşsa göstermelik iki çalımın dışında bi hareket yapmasa da şaşırmam

Tam aklimda degil ama, Yattaradan en cok verim aldigimiz dönem Ziya Doganli dönem miydi?

Osman Yavuz
01.09.2009, 19:26
Trabzonspor'un son dakika transferi.:)Yönetim bizi ne hallere düşürdü İbo.Tek umudumuz sen kaldın artık.

@İzzet

İzzet Yattara en iyi dönemini Şenol hocayla birlikte geçirdi.

izzet
01.09.2009, 19:31
Trabzonspor'un son dakika transferi.:)Yönetim bizi ne hallere düşürdü İbo.Tek umudumuz sen kaldın artık.

@İzzet

İzzet Yattara en iyi dönemini Şenol hocayla birlikte geçirdi.

Sanki ben Yattarayi joker gibi kullanan Ziya hocanin verimli kullanabildigini hatirliyorum...

Bu adami yalniz basina birakmiyacaksin, otoriter bir sekilde davranip, kullanmasini bilmek gerekior

Insallah takima dönmesi hayirli olur, her sene en büyük transferi yattara trabzonsporun ne diyelim...

Hayirlisi

crazyman_61
01.09.2009, 21:55
artık sahada görelim seni yattara

Anıl C
02.09.2009, 00:10
umarım ilk yarı bitmeden formunu yakalarsın(!)

Gökhan Döner
02.09.2009, 02:40
İnşallah milli maç arasında düzelirde takımdaki yerini alır hayırlısıyla.

Tolunay Abdioğlu
02.09.2009, 09:52
15 Günlük arayı iyi değerlendir yattara.

Olimpiyatta kapalıdayım at golünü koş bana doğru :)

Atılay
02.09.2009, 13:14
Hayde da ya hiç deilse bi heyecan gelsin şu maçlara bi pozisyona girelim nedir bu halimiz

Alihan Ertürk
02.09.2009, 14:05
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2537-7F7L3Q0X.jpg

Yattara döndü takım neşelendi !

:)

mehmets61
02.09.2009, 17:57
bu fotograf ne diyor acaba solda sen sagda ben tamamdır:)

Samet Yildirim
02.09.2009, 19:44
Yattara ve satmak ! hey yavrum hey, yattara nin ölüsü 3 gol pozisoynu hazirlar buda ölüsü...sakati desen 6 pozisyon hazirlar...tam hazir olsa 10 pozison hazirlar...

sag bek biraz düzgün ouncumuz olsa yattara daha rahat oynardi mesela emrah eren gibi

UğuR
03.09.2009, 12:33
Yattara'dan mesaj var

İbrahim Yattara, 61 numaralı forma ile sahalara dönecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Trabzonspor'un sezon öncesi hazırlık kampında oynadığı Standard Liege maçında sakatlanarak uzun süre sahalardan uzak kalan İbrahim Yattara, 61 numaralı forma ile sahalara dönecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Gineli oyuncu 15 günlük arayı iyi değerlendirip formayı hak etmek için çok çalışacağını belirterek, Bordo-mavili taraftarların çok özlediğini söyledi.
Bordo-mavili takımın Hollanda kampında Standard Liege ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan ve uzun süre sahalardan uzak kalan Yattara, gün sayıyor. 61 numaralı forma ile sahalara dönecek olmanın heyecanını yaşayan Gineli oyuncu, lige verilen arada formayı hak etmek için çok çalışacağını belirterek, "Lige verilen ara benim için çok önemli bir fırsat oldu. Eksiklerini gidermem için baya bir zamanım olacak. Formayı hak etmek için çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Çünkü takımda çok önemli oyuncular var. Bende bu rekabet ortamından başarıyla çıkıp takıma katkıda bulunmak istiyorum" dedi.

Kötü günleri geride kalması için İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının çok önemli olduğunu belirten Yattara, "Hocamın beni hazır görüp sahaya sürmesi halinde elimden gelenin en iyisini yapacağım. Kendimi hazır hissediyorum ama lige verilen arada daha bir hazır hale geleceğim. Kötü bir dönemi yaşıyoruz. Sakatlıklar ve şansızlıklarda oldu. Bu kötü dönemi atlatacak olanda bizleriz. Elbirliğiyle bu işin üstesinde geleceğiz" diye konuştu.

Taraftarları çok özlediğini de belirten Yattara, "Onlar beni özledi, ben de onları özledim. Onlarla kavuşacağımız günü iple çekiyorum. İnşallah performansımla onları mutlu edecek bir oyun ortaya koyarım. İstanbul fikstür olarak deplasman görünse de bizim için değil. İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağımız maçta büyük bir taraftar desteğinin arkamızda olacağına inanıyorum" dedi.

Haber 61

ilhan
03.09.2009, 12:36
Taraftarları çok özlediğini de belirten Yattara, "Onlar beni özledi, ben de onları özledim. Onlarla kavuşacağımız günü iple çekiyorum. İnşallah performansımla onları mutlu edecek bir oyun ortaya koyarım. İstanbul fikstür olarak deplasman görünse de bizim için değil. İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağımız maçta büyük bir taraftar desteğinin arkamızda olacağına inanıyorum" dedi.

Haber 61

Ulen haylaz, ulen haylaz.. :)

Seviyorum Kara bela seni. ;)

hamucera
03.09.2009, 12:44
gel ama düzgün gel, yine önemli bir zamanda kaybolma,

Tolunay Abdioğlu
03.09.2009, 15:49
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2544-1T2A8E5L.jpg

Safa Tel
03.09.2009, 16:51
Bu maçı muhakkak almalıyız! Yattara'da döndü.
Eğer Yenilirsek İşler Çığrından çıkıcak iyiCe ..
Haydi Yattara .

Özge
03.09.2009, 19:38
Ben de özledim ben de:)

Sinem Yılmaz61
03.09.2009, 19:46
Laa Ibo özledik seni be kara usak :)

hos_cocuk61
04.09.2009, 00:06
Bir ara İspanya'nın en ünlü sitesi Marca'da, bu site Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen bir site. Yattara'nın transfer haberleri yazıyordu ve alttakı 400'e yakın yorumu okudum ve şaşırdım Real Madrid taraftarlarının ve diğer külüp taraftarlarının Yattara'ya dizdiği metiyeler karşısında şaşırdım ve gurur duydum (bir Trabzonspor oyuncusu olduğu için )bazıları Messi ile kıyasladı, bazıları bu Messi'den daha iyi yorumları yaptı. Bazıları Madrid'e büyük bir yıldız geliyor 2ci Ronaldinho yorumları yaptı. Ama gel görki burada bazı futbol kahinleri adamın futbolculuğunu tartışır pozisyonda.

ilhan
04.09.2009, 00:10
Dostum şu yorumlara baktığın link ya da nereden baktıysan adresi bana özelden yollarmısın? :)

Medallion
04.09.2009, 00:10
Bir ara İspanya'nın en ünlü sitesi Marca'da, bu site Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen bir site. Yattara'nın transfer haberleri yazıyordu ve alttakı 400'e yakın yorumu okudum ve şaşırdım Real Madrid taraftarlarının ve diğer külüp taraftarlarının Yattara'ya dizdiği metiyeler karşısında şaşırdım ve gurur duydum (bir Trabzonspor oyuncusu olduğu için )bazıları Messi ile kıyasladı, bazıları bu Messi'den daha iyi yorumları yaptı. Bazıları Madrid'e büyük bir yıldız geliyor 2ci Ronaldinho yorumları yaptı. Ama gel görki burada bazı futbol kahinleri adamın futbolculuğunu tartışır pozisyonda.

Kimse Yattara nin yeteneklerini tartismiyor. Tartisanlar takima katkisini tartisiyor...

Ömer Kaya
04.09.2009, 00:14

Biz o herkesin Hayranlıkla izlediği Yattarayı özledik;)

Video izleyip futbolcu transfer edilmez ki Real Madrid'de etmedi zaten;)

Ömer SEVİNÇ
04.09.2009, 00:15
Sahada olmayan yetenek bir fayda sağlamıyor ne yazık ki. Çok seviyorum Yattara'yı ama artık canımdan bezdim.

Bir kere de lazım olduğunda sahada ol be. Yeter artık.

hos_cocuk61
04.09.2009, 00:17
Kimse Yattara nin yeteneklerini tartismiyor. Tartisanlar takima katkisini tartisiyor...
Eski mesajlara bakar isen adamı bir manav yapmadıkları kaldı. Takıma katkıdan bahsedecek isek geçen seneki performansı eleştirildi; ama Yattara bildiğimiz Yattara'ydı, peki neden eleştirildi biliyomusun? Çünkü 2 beceriksiz forvet yüzünden, peki forvetler biraz becerikli olsa idi ne olurdu? Ne mi olurdu 20 asist'i olurdu Yattara'nın.

Özge
04.09.2009, 00:20
Ben de Real Madrid'in taraftar sitesine üyeydim Yattara haberi çıktığında girip yorumları okuduğumda çok şaşırmıştım.Arada İspanyolca yorumlarda vardı tabi onları anlamadım:D:DTaraftar gerçekten Yattara daha gelmeden sahiplenmişlerdi onu.Ve daha bir sürü yorum.Demek Yattara konusunda tüm Real Madrid taraftarı aynı fikirdeydi.Ama Yattara bize daha çok lazımdı:)

yorumsuz6117
04.09.2009, 00:28
Ben de Real Madrid'in taraftar sitesine üyeydim Yattara haberi çıktığında girip yorumları okuduğumda çok şaşırmıştım.Arada İspanyolca yorumlarda vardı tabi onları anlamadım:D:DTaraftar gerçekten Yattara daha gelmeden sahiplenmişlerdi onu.Ve daha bir sürü yorum.Demek Yattara konusunda tüm Real Madrid taraftarı aynı fikirdeydi.Ama Yattara bize daha çok lazımdı:)
yattara gerçekten dünya çapında bi oyuncu
Rıdvan Dilmen:Yattaranın defans özelliği olsa barcelonada falan oynardı zaten...

ilhan
04.09.2009, 00:33
Yalnız yorumları Türkçeye çevirip okumak harbiden çok keyifli. : ))) Elemanın biri şey yazmış ; Şimdi Madrid bu adamı alırsa Messi ile kıyaslamalar başlar.

:D ççç

Ömer Kaya
04.09.2009, 00:39
Yalnız yorumları Türkçeye çevirip okumak harbiden çok keyifli. : ))) Elemanın biri şey yazmış ; Şimdi Madrid bu adamı alırsa Messi ile kıyaslamalar başlar.

ççççççççççççççç

Mollasalihoğlu
04.09.2009, 00:39

İlhan Yattara Barnabeu'da da, Nou Camp'ta da kesinlikle idol olur..

Düşünsene Henry-Xavi-İniesta-Yattara ilerde de Messi-İbra
ya da
Ronaldo-Xabi-Lass-Kaka-Yattara ilerde de Benzema

Hiçbirinde de sırıtmaz..

bingolts
04.09.2009, 02:36
Ciddiye alsın futbolu ve meslek olarak görsün ne zaman olursa olsun dünyanın en büyük starı olur

.....
04.09.2009, 08:21
Kara yılan , lütfen bir kere olsun su oyununu oyna. istersen başarırsın biliyoruz. lütfen yap bunu lütfen

Harun
04.09.2009, 10:51
Kankam dön artık sahalara.Sensiz tadı çıkmıyor bu ligin.

Muhammed
04.09.2009, 10:58
İşin ilginç yani aslında Dünya'nın dört bir yanından tanıyorlar Yattara'yı. Transermarkt'ada haber çıkınca değişik ülkelerden yazıyor herkes. Danimarkadan tutunda fransaya kadar. Aynı şekilde ingilizce futbol forumlarındada öyle.

28TS61
04.09.2009, 13:34
özledik be seni. dön artik ibooooowwwwwwww

iso_4939
04.09.2009, 13:35
zaten bir tek yaptıgı o.baska ne var ki...

Osman Yavuz
04.09.2009, 14:47
Yattara'yı tartışanlar bu oyun formatıyla onsuz olmayacağını anlayıp dönüş yapmışlar.En azından bazıları.:)Biz bu ligin en klas, en teknik, en iyi orta yapan en sempatik adamına sahip olacağız bizim taraftar da buna burun kıvıracak.Yok yaa.O saydığınız özellikler onda olsaydı ne işi vardı adamın Trabzonspor'da.Daha 20 yaşında keşfetmişlerdi onu.İbo sen ne yaparsan yap seni sevmeye devam edeceğim.İster sakatlan ister cezalan.İnadına;)

Yavuz Hasan
04.09.2009, 15:13
yattarayı madrid e barcelonaya yakıştırıyorsunuz iyi hoş da sizlere soruyorum

yattara hangi önemli maçta forma giydi yada hangi önemli maçı kazandırdı

yattara iyi hoş yeteneklerine yaptıklarına kimsenin lafı yok en azından benim lafım yok ama yattara büyük maçlarda kayıp

zaten yeteneklerine rağmen hala trabzonda oluşunun nedeni budur

aktan61
04.09.2009, 15:51
bundan sonra dönmesende olur...

Ömer Kaya
04.09.2009, 16:20

yattara iyi hoş yeteneklerine yaptıklarına kimsenin lafı yok en azından benim lafım yok ama yattara büyük maçlarda kayıp

Anlatılmak İstenen Ama birtürlü Anlatılamayn bir Konuya Değindin;)

Mustafa ÖZDEMİR
04.09.2009, 16:26
çok özletti kendiisni.onunla her şey yeniden başlayacak .herkes görecek yattaranın ne olduğunu...

ilhan
04.09.2009, 19:21

Tek şanssızlığıda bu zaten. Neyseki benim böyle bir beklentim yok. Ne de olsa büyük ve önemli maçlara kadar sıradan Anadolu takımlarına yenilecek kadar büyüğüz. Yattara'ya ne hacet.

Kubilay ŞAHİN
04.09.2009, 19:26
İlhan'a Aynen Katılıyorum..:rolleyes:

Ayriyeten, Unutmayalım Bu Adam Sadri Şener'in İlk Geldiğinde Gökdenizden Sonra Takımı Sırtlayan Adamdır..

Yoksa Benmi Yanlış Biliyorum..:)

Cihan
04.09.2009, 19:49
yattara ...

yeteneği ve disiplini .. ikisde başına bela

Erbay
04.09.2009, 20:27
2003-2004 sezonu,Atatürk Olimpiyat Stadı'nda gs maçı... Orhan Ak'ı düğüm etti, 1 gol. 2-1 yendik.

2005-2006 sezonu,İnönü Stadı'nda bjk maçı... Maç boyunca rakibi deli etti sonunda Adem Dursun dayanamadı, Yattara'nın kaleciden dönen şutunu tamamladı, 1 gol. 1-0 yendik.

2005-2006 sezonu,Ali Sami Yen'de gs maçı... Maç boyunca bir şeyler yapmaya çalışan tek oyuncumuzdu. 4-1 yenildik. 1 asist yaptı yanılmıyorsam Mehmet Yılmaz'a.

2005-2006 sezonu, Kadıköy'de fb maçı... Lee Young'a asist yaptı, 2-2 berabere kaldık.

2005-2006 sezonu, Avni Aker'de fb maçı... Oyuna sonradan girdi, 5 dakika sonra santra oldu. 2 kişiyi geçti pası verdi, Tekke de müthiş vurdu. 3-2 yenildik.

2006-2007 sezonu, Avni Aker'de bjk maçı... İbrahim Toraman'ı düğüm etti, sol ayağıyla 2-0 öne geçirdi. 3-2 kaybettik

2006-2007 sezonu, İzmir'de fb maçı... Kafayı çaktı, 2-1 öne geçirdi. Maç 2-2 bitti.

2007-2008 sezonu, İnönü'de bjk maçı... Maç boyunca ayakta kalmaya çalışan tek oyuncumuzdu. Muhteşem solo performansı yetmedi. 3-1 yenildik yanılmıyorsam

2007-2008 sezonu Kadıköy'de fb maçı... Gökhan Gönül'ü düğüm etti Ceyhun'a asist yaptı. 3-2 yenildik. Maç boyunca oynadığı oyun belki de en iyi Yattara performansıydı.

2007-2008 sezonu, Avni Aker'de fb maçı... Maç boyunca olağanüstü oynadı, 1 gol attı. 2-0 kazandık. O sezon İstanbul takımlarına tek galibiyetimizi bu maçta aldık.

Diğer futbolcular ne yaptı söyleyin? Yattara 2 kişiyi geçip gol attırmaya çalışırken, kafa topuna çıkmaktan bihaber forvetlerimiz ne yaptı geçen sezon.

seyyah61
04.09.2009, 21:07
smart61 tesekkürler.
Burdaki cogu kisinin ezbere konustugunu yüzlerine vurdugun icin.

Ömer Kaya
04.09.2009, 21:24
2003-2004 sezonu,Atatürk Olimpiyat Stadı'nda gs maçı... Orhan Ak'ı düğüm etti, 1 gol. 2-1 yendik.

2005-2006 sezonu,İnönü Stadı'nda bjk maçı... Maç boyunca rakibi deli etti sonunda Adem Dursun dayanamadı, Yattara'nın kaleciden dönen şutunu tamamladı, 1 gol. 1-0 yendik.

2005-2006 sezonu,Ali Sami Yen'de gs maçı... Maç boyunca bir şeyler yapmaya çalışan tek oyuncumuzdu. 4-1 yenildik. 1 asist yaptı yanılmıyorsam Mehmet Yılmaz'a.

2005-2006 sezonu, Kadıköy'de fb maçı... Lee Young'a asist yaptı, 2-2 berabere kaldık.

2005-2006 sezonu, Avni Aker'de fb maçı... Oyuna sonradan girdi, 5 dakika sonra santra oldu. 2 kişiyi geçti pası verdi, Tekke de müthiş vurdu. 3-2 yenildik.

2006-2007 sezonu, Avni Aker'de bjk maçı... İbrahim Toraman'ı düğüm etti, sol ayağıyla 2-0 öne geçirdi. 3-2 kaybettik

2006-2007 sezonu, İzmir'de fb maçı... Kafayı çaktı, 2-1 öne geçirdi. Maç 2-2 bitti.

2007-2008 sezonu, İnönü'de bjk maçı... Maç boyunca ayakta kalmaya çalışan tek oyuncumuzdu. Muhteşem solo performansı yetmedi. 3-1 yenildik yanılmıyorsam

2007-2008 sezonu Kadıköy'de fb maçı... Gökhan Gönül'ü düğüm etti Ceyhun'a asist yaptı. 3-2 yenildik. Maç boyunca oynadığı oyun belki de en iyi Yattara performansıydı.

2007-2008 sezonu, Avni Aker'de fb maçı... Maç boyunca olağanüstü oynadı, 1 gol attı. 2-0 kazandık. O sezon İstanbul takımlarına tek galibiyetimizi bu maçta aldık.

Diğer futbolcular ne yaptı söyleyin? Yattara 2 kişiyi geçip gol attırmaya çalışırken, kafa topuna çıkmaktan bihaber forvetlerimiz ne yaptı geçen sezon.

Öyle Bir Anlatmıssınki Attığı Pası Gol Gibi Değerlendirmişsin:)

Mira_61
04.09.2009, 21:31
Yattara konusunda pek ümitli değilim ben.Takım arkadaşlarına ''uyum'' sağlayacak sanki öyle bir his var içimde.Zaten bu aralar hiçbirşeye umutlu bakamıyorum.İnşallah yanıltırsın beni Yattara.

ilhan
04.09.2009, 21:35
Öyle Bir Anlatmıssınki Attığı Pası Gol Gibi Değerlendirmişsin:)

Mevzu bahis maçlarda Yattara'nın servis yaptığı ama gerek Fatih'in gerekse ilgili maçların forvetleri Ersen ya da Umut'un kaçırdıklarını da sen araştırıver. Hem eleştiri yapıyorsun ya hani, neleri dayatarak eleştirdiğini görelim.

Yok öyle ezbere büyük maçlarda oynamıyor deyip "sonra ben eleştiriyorum" demek. :)

AdemS
04.09.2009, 21:40

Ellerine sağlık kardeşim.. İşte bizim anlatmaya çalıştığımız da bu..
Geçen sezon Umut'la Gökhan'ın kaçırdıkları yüzünden bu adam eleştiri konusu oldu..
Çok iyi oynadığını kimse söylemiyor zaten ama başkalarının beceri eksikliği yüzünden tamamlayamadığı son vuruşların ortaları hep Yattara'dan geldi..

Ömer Kaya
04.09.2009, 21:46
2008-2009 Sezonu 2264 dakika 3 gol

Eleştirdiğim Yattara

ilhan
04.09.2009, 21:56
Her şey gol atmak yani? Attırdıkları ya da attıkları bana olsun, sen Yattara'nın hazırladıklarını ve gol olmayanlardan bahsetsene biraz. Hatta tek başına bunu başaramazsın, tüm forum bir araya gelip anca sayarız o pozisyonları.

Ah, ah yok ki Fatih Tekke, şu adamın açtığı hemen hemen her ortayı gol yapsın.

Futbolcuların oynadığı süre ve sezona göre gol dağılımı ele alındığında son 5 yılın ülkedeki en iyi forveti Umut Bulut.

Ben demiyorum, tuttuğunuz istatistikler diyor. Madem istatistik her şey :)

Ömer Kaya
04.09.2009, 22:05
Her şey gol atmak yani? Attırdıkları ya da attıkları bana olsun, sen Yattara'nın hazırladıklarını ve gol olmayanlardan bahsetsene biraz. Hatta tek başına bunu başaramazsın, tüm forum bir araya gelip anca sayarız o pozisyonları.

Ah, ah yok ki Fatih Tekke, şu adamın açtığı hemen hemen her ortayı gol yapsın.

Futbolcuların oynadığı süre ve sezona göre gol dağılımı ele alındığında son 5 yılın ülkedeki en iyi forveti Umut Bulut.

Ben demiyorum, tuttuğunuz istatistikler diyor. Madem istatistik her şey :)

Sorun Yattaranın Oynamaması Sakatlık Yada Transfer dedikoduları;)

6 Senedir Trabzonda Ama Halada Büyük Takımda Olduğunun Farkında Değil,Kendine Çeki düzen versin Sahada 2sene Önce Oldugu Gibi Hırs Yapsın Gol Atmasada Olur;)

Mira_61
04.09.2009, 22:11
Yattara geçen sene ne yapmış,ondan önceki sene ne yapmış meselesini bir yana bırakalım.Sadece bekleyelim.Yattara bu sene neler yapacak kısmıyla ilgilenmek istiyorum ben.Evet forvet yetersiz falan ama ben hiç değilse sahadaki adamda hırsı,mücadeleyi görmeliyim.Yattara bu sene bunları yapsın.Ben memnun kalacağım,Ömer memnun kalacak,Herkes memnun kalacak.;) Bu konuda eminim.Şu belediye maçını bekleyelim.Hani hersene Yattara temiz bir sayfa açıyor ya bu sene gerçekten açalım o temiz sayfayı.Tekrar karalarsa ondan umudu kesin bir şekilde keseceğim.

ilhan
04.09.2009, 22:15
Allah Allah,

Yahu Ömer sen de anlıyorsun şu lanet olası futboldan ben de, buraya üye olan herkes de.. Şu adamın her maç en az 3 tane gollük pası var. Ha bazen benide çıldırtıyor mücadele etmeyince. Ama şu adam sahada dursun rahat 3-4 ne pozisyon hazırlıyor. Umut ve Gökhan bunları değerlendiremedikçe bu Yattara'nın formuna yansıyor. Zaten çabuk küsen bir yapısı var.

Ama Gökdeniz gittikten sonra takımın tüm sorumluluğunu alıp takır takır oynamıştı. :)

Ben her sene en büyük transferimizin Yattara olmasından sıkıldım. Madem büyük takımız her sene Yattara'ya bel bağlamayacağız. Hoca sağda solda Yattara diyor başka bir şey demiyor. Be adam ne diye takviye istemedin diye sormazlar mı sana..

Yattara lige fırtına gibi girerse sadece bizi değil, hocayı da kurtarır. Yoksa yolcudur hoca.

Yattara geçen sene ne yapmış,ondan önceki sene ne yapmış meselesini bir yana bırakalım.Sadece bekleyelim.Yattara bu sene neler yapacak kısmıyla ilgilenmek istiyorum ben.Evet forvet yetersiz falan ama ben hiç değilse sahadaki adamda hırsı,mücadeleyi görmeliyim.Yattara bu sene bunları yapsın.Ben memnun kalacağım,Ömer memnun kalacak,Herkes memnun kalacak.;) Bu konuda eminim.Şu belediye maçını bekleyelim.Hani hersene Yattara temiz bir sayfa açıyor ya bu sene gerçekten açalım o temiz sayfayı.Tekrar karalarsa ondan umudu kesin bir şekilde keseceğim.

Sonunu şahsi düşünceniz ile sonlandırdığınız bir yazıda başkaları adına konuşmanız çok ütopik. Ortada Trabzonspor taraftarı olarak lanse edilen kelime herkes ise, ben zaten Trabzonspor taraftarıyım ve o herkesin içerisindeyim. Ben memnunum ama siz memnun değilsiniz diye herkesin adına ya da herkesin memnuniyeti adına bir söylemde bulunmanız bence yanlış. Onun için genellemelere karşıyım. Herkes adına konuşmayalım.

Dip not: İnşallah İ.B.B maçında çok kötü oynar Yattara. Tek maça göre futbolcular için beyaz sayfa açacak insanlar için en güzel dua'm budur. :)

Mira_61
04.09.2009, 22:27
Peki o zaman.Herkes kısmından vazgeçtim bu adam mücadele etsin Ben ve bir kısmımız çok memnun olacağız.:)
Ben Yattaranın eskiden attığı çalımlara,kazandırdığı puanlara bakıp iç çekmekten artık sıkıldım.Belediye maçından başlayan süreçte yani bu sezonda ben mücadele eden,yeteneklerini sergileyen Yattara istiyorum.Artık silkelenmesini istiyorum.Tek maça göre değerlendirmekten söz etmiyorum.Bu sene görmek istiyorum artık onu.Meramım budur.

ilhan
04.09.2009, 22:28
Peki o zaman.Herkes kısmından vazgeçtim bu adam mücadele etsin Ben ve bir kısmımız çok memnun olacağız.:)

Şimdi oldu, teşekkürler.

Mira_61
04.09.2009, 22:29
Şimdi oldu, teşekkürler.
Ne demek,her zaman.:)

Osman Yavuz
04.09.2009, 22:30
Dip not: İnşallah İ.B.B maçında çok kötü oynar Yattara. Tek maça göre futbolcular için beyaz sayfa açacak insanlar için en güzel dua'm budur. :)O duanı kendine sakla.Ben süper bir Yattara istiyorum sahada.:D

ilhan
04.09.2009, 22:31
O duanı kendine sakla.Ben süper bir Yattara istiyorum sahada.:D

:D

Yattara istediği kadar süper olsun Osman'ım, iş Gökhan ve Umut'ta bitiyor.:p

Osman Yavuz
04.09.2009, 22:34

Onlar da İbo gelince açılırlar merak etme.Geçen sezon en azından pozisyona giriyolardı.Şimdi onu bile beceremiyolar.Bakarsın Yattara gelince onlar da kendilerine gelirler.:)

İlhan'ım Yattara hep süper olsun.Kimseye konuşma fırsatı tanımasın.:)

Ama o zaman da buranın tadı kaçar be.:DKimsecikler uğramaz buraya.

Koray
Yattara'yı savumak adına üretilen bahaneler her zaman İlhan, Özge, Osman vb. kişilerde her zaman mevcuttur :))

Özge

Yattara bu sefer onlara bırakmaz işi alır topu atar golünü yine G.Birliği maçında olduğu gibi:)

Osman Yavuz
04.09.2009, 22:35
Tam dedim uğramış bile.çççççç

ApoCaN28
04.09.2009, 22:37
Şimdi bi sorum var Fatih varken Yattara asisit kralı idi ... Acaba Yattara sadece Fatih tan mi anlıyor yoksa Fatih ten sonra gelen forvetler Yattara dan mı anlamıyor . . . Aslında bana göre cevap belli de sizinde fikirlerinizi almak istedim . . .

ilhan
04.09.2009, 22:39
Tam dedim uğramış bile.çççççç

Ben de bu sessizliğinin altında ne var bu "Bay X"in diyordum. Adam Yattara'yı bıraktı bize sallıyor. :D

Birazdan performansımızı eleştirir. ççç ççç

Koray
04.09.2009, 22:40
Şimdi bi sorum var Fatih varken Yattara asisit kralı idi ... Acaba Yattara sadece Fatih tan mi anlıyor yoksa Fatih ten sonra gelen forvetler Yattara dan mı anlamıyor . . . Aslında bana göre cevap belli de sizinde fikirlerinizi almak istedim . . .

Bunlar faso fiso kardeşim...

Yattara eski Yattara değil işte bunu kabul etmek zor olmasa gerek ama yukardaki şahsiyetler onur mücadelelerine devam ediyorlar, taktir ediyorum kendilerini bi bakıma :))

AdemS
Yattara'yı savumak adına üretilen bahaneler her zaman İlhan, Özge, Osman vb. kişilerde her zaman mevcuttur :))

Bende de var Koray Hocam o bahaneler :) Ama ezbere bir şekilde değil tabii ki..

Özge
Haberiniz yok sizin Koray artık Yattara hayranı:D:D(Kızma Koray:D)

Osman Yavuz
04.09.2009, 22:41
Sevgili ApoCan.En iyisi sen bizim fikirlerimizi alma.Yoksa burada onlarca sayfa doğru yolu bulamayız.Ama benden sana bir abi tavsiyesi;

Bildiğin cevaba inanmaya devam et .Çünkü doğru olanı sen biliyorsun;)Tıpkı bizler gibi.:)

Koray
04.09.2009, 22:42
Apocan bildiğine değil doğruya inan bırak bu Osman'ı :)

ApoCaN28
04.09.2009, 22:43
Sevgili ApoCan.En iyisi sen bizim fikirlerimizi alma.Yoksa burada onlarca sayfa doğru yolu bulamayız.Ama benden sana bir abi tavsiyesi;

Bildiğin cevaba inanmaya devam et .Çünkü doğru olanı sen biliyorsun;)Tıpkı bizler gibi.:)

Aslında haklısın :rolleyes: Neyse =)

ilhan
04.09.2009, 22:43

2+2=4

Yattara arka direğe orta yapmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz! yapmazzzzzzzzzzzzzzzzzzz! yapmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz! Fatih'in attığı gollere açın bakın. Hep ön direkte vuruyor. Arka direkte vurdukları varsa istisnadır. İşte bunu bizim Umut ve Gökhan bir türlü öğrenemedi.

Yattara arka direğe orta kesmez... Hep ön direğe vurur. Yahu korneri bile dikkat edin ön direğe vuruyor. Tayfun'a, Gökdeniz'e attırdığı golleri hatırlıyorum yahu ön direkte :)

Osman Yavuz
04.09.2009, 22:45
Apocan bildiğine değil doğruya inan bırak bu Osman'ı :)
Nedir doğru olan bir söyle de biz de bilelim?:D

Koray
04.09.2009, 22:47
2 senedir doğruları iç içe yaşamana rağmen görmüyorsan ben anlatsamda fark yapmaz olum :D

Ömer Kaya
04.09.2009, 22:48

Kestiği ortaların Çoğu Gol OLUyordu

Keramet Fatihte:)

Özge
04.09.2009, 22:51

O ortaları da herkes yapamaz ama tek tarafı iyi bulmak doğru değil bu yüzden.İkisininde klaslığından oluyordu goller.:)

hos_cocuk61
04.09.2009, 22:52

Fatih'i Fatih yapanda Yattara'dır, bunuda unutmamak gerek. O seneleri iyi hatırlarım Gökdeniz'li, Fatih'li kadro 2,3 pası yapamazdı; ama bir Yattara girerdi tek başına maçı koparırdı. Elazığ maçını hiç unutamam, nerede ise topu alan Yattara'ya veriyordu. Adam tek başına oynuyordu.

Ömer Kaya
04.09.2009, 22:52
O ortaları da herkes yapamaz ama tek tarafı iyi bulmak doğru değil bu yüzden.İkisininde klaslığından oluyordu goller.:)

İnkar Etmiyorum sonunda Bir Konuda Anlaşmak üzereyiz:)

Özge
04.09.2009, 22:53
İnkar Etmiyorum sonunda Bir Konuda Anlaşmak üzereyiz:)
Ben hep böyleydim değişme sende sanırım:):)

Ömer Kaya
04.09.2009, 22:54
Fatih'i Fatih yapanda Yattara'dır, bunuda unutmamak gerek. O seneleri iyi hatırlarım Gökdeniz'li, Fatih'li kadro 2,3 pası yapamazdı; ama bir Yattara girerdi tek başına maçı koparırdı. Elazığ maçını hiç unutamam, nerede ise topu alan Yattara'ya veriyordu. Adam tek başına oynuyordu.

Fatihi Fatih Yapan Yattaradır

Tuhaf Aynı zamanda İlginç Bir tespit:rolleyes:

Osman Yavuz
04.09.2009, 22:55
Yattara geçen sezon 29 maçta 3 gol 5 asist gibi kendisine yakışmayacak bir istatistik koydu önümüze.Bunu kabul ediyorum amma;

Yattara oynadığı 29 maçta ortalama 1 pozisyona soksa arkadaşlarını,

Bunlar da 29 unu değil de yarısı olan 15'i gol yapsalar,

Yattara sezonu 15 asistle tamamlamış olurdu.

Peki Yattara ortalama her maç takım arkadaşlarını pozisyona soktu mu?

Cevap: Soktu.

Arkadaşları bunun yarısını değil de altı da birini mi gol yaptı?

Cevap:Evet.

Kabahatli olan kimmiş Yattara mı yoksa Gökhan-Umut ikilisi mi?

Cevap: Umut ve Gökhan.

Benim için konu bu kadar basittir.;)

Ömer Kaya
Ben hep böyleydim değişme sende sanırım:):)

Ben değişmedim Ama Siz Benim Anlatmak istediklerimi Anlamıyorsunuz:)

Mira_61
O zaman Yattara oynuyordu.Geçen sene o Yattadan eser yoktu.Ben bu sene Yattaranın performansını görmek istiyorum.İnşallah Belediye maçında tekrar görürüz eski Yattarayı.

Özge
04.09.2009, 22:59
Ben değişmedim Ama Siz Benim Anlatmak istediklerimi Anlamıyorsunuz:)
Hadi diyelim 1 kişi anlamadı peki ya diğerleri de mi anlamadı sorun bizde mi?:)

hos_cocuk61
04.09.2009, 23:01
O zaman Yattara oynuyordu.Geçen sene o Yattadan eser yoktu.Ben bu sene Yattaranın performansını görmek istiyorum.İnşallah Belediye maçında tekrar görürüz eski Yattarayı.
Yattara varda, forvetlerden eser yok. Geçen sene çok çok üst düzey oynadığını söyliyemeyiz; ama Yattara yine Yattara idi bazen bazı maçlarda adam ne yapsın dediğim bile oldu. O kadar orta kesti vurak yok hattaha dokunan yok, dokunsalar gol Yattara golcü bir kanat oyuncusu değil, asist özellikli bir kanat oyuncusu, Yattara keser forvet atar, bu sebepten dolayı forvetlerin biraz becerikli olması lazım!

Mira_61
04.09.2009, 23:03
Yattara varda, forvetlerden eser yok. Geçen sene çok çok üst düzey oynadığını söyliyemeyiz; ama Yattara yine Yattara idi bazen bazı maçlarda adam ne yapsın dediğim bile oldu. O kadar orta kesti vurak yok hattaha dokunan yok, dokunsalar gol Yattara golcü bir kanat oyuncusu değil, asist özellikli bir kanat oyuncusu, Yattara keser forvet atar, bu sebepten dolayı forvetlerin biraz becerikli olması lazım!
Forvetler konusunda zaten hemfikiriz.

Ömer Kaya
04.09.2009, 23:05
Alex'e 1 ay yok dediler 1 hafta sonra oynamaya başladı.Yattara'ya 2 hafta dediler hâlâ yok sağlık ekibimiz gerçekten zayıf.

Aslında Aynı şeylerden Bahsediyoruz:)

Özge
04.09.2009, 23:08
Aslında Aynı şeylerden Bahsediyoruz:)
Peki Yattara'nın bunda suçu ne?:)

Ömer Kaya
04.09.2009, 23:10
Peki Yattara'nın bunda suçu ne?:)

Suç Kimin:)

Özge
04.09.2009, 23:14
Suç Kimin:)
Daha önceki mesajımda da yazdığım gibi sağlık ekibinde:)

ilhan
04.09.2009, 23:14

Geçen sene ligin en çok orta yapan ayrıca en isabetli orta yapan adamıydı yanılmıyorsam Yattara.

Ömer Kaya
04.09.2009, 23:15
Daha önceki mesajımda da yazdığım gibi sağlık ekibinde:)

Ya bukadr olmaz:D neyse ben az top oynaym dışarda:) belki yattara gibi harektler yaparız;)

ilhan
04.09.2009, 23:16
belki yattara gibi harektler yaparız;)

Kızları kendine aşık mı edeceksin. :D

Aman ha, şaka yapıyorum. Sonra yine yanlış anlama. :)

yorumsuz6117
04.09.2009, 23:20
ççççççççç:)

Özge
04.09.2009, 23:23
Ya bukadr olmaz:D neyse ben az top oynaym dışarda:) belki yattara gibi harektler yaparız;)Yattara'nın videolarını izle belki kaparsın birkaç hareketççç

Kızları kendine aşık mı edeceksin. :Dİlhan süpersinççççççççç

yorumsuz6117
04.09.2009, 23:50
yattara mı keita mı?:D

hos_cocuk61
04.09.2009, 23:53
Bu soruyu bizim taraftara sorsan(Genel) Keita der. Ama genel Türkiye'ye sorsan tartışmasız herkez Yattara der. Anlamışsındır ne demek istediğimi.(Yani istanbul takımı topçusu hayranlığını)

yorumsuz6117
04.09.2009, 23:59
Bu soruyu bizim taraftara sorsan(Genel) Keita der. Ama genel Türkiye'ye sorsan tartışmasız herkez Yattara der. Anlamışsındır ne demek istediğimi.(Yani istanbul takımı topçusu hayranlığını)
yattaranın bileklerini keitadan daha iyi kullanıyor...

İlker Akçay
05.09.2009, 00:03

şut ve bitiricilik hariç her alanda yattara şu formsuz hali dahi bide form tutsa keitaya bütün dereleri dolandırır susuz getirir :D

yorumsuz6117
05.09.2009, 00:05
şut ve bitiricilik hariç her alanda yattara şu formsuz hali dahi bide form tutsa keitaya bütün dereleri dolandırır susuz getirir :D
o zaman şöyle soralım yattaranın formda halimi keitanın formda halimi..

İlker Akçay
05.09.2009, 00:11
o zaman şöyle soralım yattaranın formda halimi keitanın formda halimi..

ben verdim cevabımı keita şu an çok formda ama yattara daha lige dönmedi bile kesinlikle yattara yattara formda olduğunda bırakalım ligi dünyada bile onunla baş edebilecek kanat oyuncusu yoktur şahsi görüşüm harika bel kırmaları muhteşem ortalar istediği zaman direk skora gidebilme her türlü özelliği var sadece kafa vuramıyor formda olduğunda kimseyle kıyaslamam iboyu :)

Kaan
05.09.2009, 00:51
Eskilerden bir Yattara resmi..

http://img137.imageshack.us/img137/7509/yattarabmn.jpg

Biraz kalitesiz ama idare edin artık. :p

ilhan
05.09.2009, 01:08
Süpersin Kaan. ;)

Ömer Kaya
05.09.2009, 01:26

Aman ha, şaka yapıyorum. Sonra yine yanlış anlama. :)

Hoş bir Şaka:)

ilhan
05.09.2009, 01:29
Valla Ömer geç kalınca dedim aha kaçırdılar Ömer'i. :D

Ömer Kaya
05.09.2009, 01:34
Valla Ömer geç kalınca dedim aha kaçırdılar Ömer'i. :D

Yokya Rakip yenilgiye doyamadı uzattılarda uzattılar:rolleyes:

bizde mücadele,hırs,azim hiçbitmez tıpkı yattaradaki gibi:D

Ömer Kaya
05.09.2009, 01:46

Tabikide Yattara;)

Mira_61
05.09.2009, 08:26
Geçen sene ligin en çok orta yapan ayrıca en isabetli orta yapan adamıydı yanılmıyorsam Yattara.
Ben mücadele konusundayım hala.Bu istatistiğe rağmen Yattaranın geçen seneki performansı beni memnun etmiyor.İlk zamanlardaki isteği göremiyorum.Forvetlerin beceriksizliği onu küstürüyor olabilir belkide.Oynamıyor derken orayı kasdediyorum.Ama siz memnundunuz değilmi?:) Belki bende memnun olurum bu sene.Belli olmaz Yattaranı işi.:)

ilhan
05.09.2009, 12:31
Ben mücadele konusundayım hala.Bu istatistiğe rağmen Yattaranın geçen seneki performansı beni memnun etmiyor.İlk zamanlardaki isteği göremiyorum.Forvetlerin beceriksizliği onu küstürüyor olabilir belkide.Oynamıyor derken orayı kasdediyorum.Ama siz memnundunuz değilmi?:) Belki bende memnun olurum bu sene.Belli olmaz Yattaranı işi.:)

Mücadele konusuna bu kadar önem veriyorsanız Umut'un müptelası olmanız gerekiyor. Yanılıyor muyum? Keza sahada onun kadar mücadele eden yok.

Sırf bir yerden eleştireceğim diye bu kadar incelmeyin.

Evet memnunum. Yattara'nın formunun ya da formsuzluğunun sizi memnun etmediği kadar memnunum.:)

Tolunay Abdioğlu
05.09.2009, 12:33
Yattara'nın şov zamanı.

Sakatlığı geçen ve takımla birlikte çalışan İbrahima Yattara, lige hazır olduğunu dile getirdi. Formasını çok özlediğini dile getiren Gineli yıldız, "Sezon başında 61 numaralı formayı alınca heyecanlanmıştım. Ancak bu formayı giyme şansını henüz bulamadım. İstanbul BŞB maçında, yeni formamla şov yapacağım" diye konuştu.

Kaynak:fotomac.com.tr

ilhan
05.09.2009, 12:36
İşte medya!

Taraftarı hep beklentiye sevkediyor. Ulan fotomaç yalanın batsın yalanın! Sırf ufacık bir alanı doldurmak için akılları sıra haber yapıyorlar.

Koray
05.09.2009, 13:29
Ne demek taraftarı beklentiye sevkediyorlar İlhan ? :)

Madem bu adam takımın en büyük yıldızı bırakta beklenti de olsun millet niye rahatsızlık duyuyorsun ?

ilhan
05.09.2009, 13:37
Beni rahatsız eden fotomaç Koray, fotomaç. :)

Olmayan bir haberi sırf gazetenin bir bölümü dolsun diye yazıp "İşte görün Yattara böyle dedi" diye haber yapıp, maçın gidişatını, nasıl geçeceğini hiç hesap etmeden "Eğer böyle oynamazsa dilediğiniz gibi küfür edin" alt yapısını hazırlayan haberlerden bırak rahatsız olayım. :)

Koray
05.09.2009, 13:40
Belki de haber doğrudur İlhan ben birçok yerde görüntülü bi şekilde böyle iddialı açıklamalar yapmasına rastlamıştım, tabi sonu yine fos çıkmıştı :))

ilhan
05.09.2009, 13:44
"Belki" değil, bence yanlış. Yoksa habercilik bu kadar basit bir olay olmaz. Sırf gazetenin bir köşesi boş kalmasın diye uyduruk haber yazmak benim gözümde haber değeri taşımıyor. Kaldı ki bu haberi yapan fotomaç ise, belki değil mutlak yanlıştır. :)

İtibar ediyorsan fotomaça ve giriyorsan beklenti içine, merak etme yanıltmaz seni fotomaç. :D

Özge
05.09.2009, 13:46
İbb maçı gelse de Yattara'yı canlı izlesem:)

Dursun Kaplan
05.09.2009, 13:49
Belki bende gelirim Özge. :p

Özledik uşağı. :)

Ömer Kaya
05.09.2009, 13:57
Yattaracılar Hazır Bir Şekilde Bekliyor:)

ilhan
05.09.2009, 14:02
Yattaracılar diye bir şey yok Ömer. Hepimiz Trabzonspor taraftarıyız.

Tolunay Abdioğlu
05.09.2009, 14:03
At golünü koş kapalıya Yattara :)

oguzhann
05.09.2009, 14:23
kadroyu çok merak ediyorum

Mira_61
05.09.2009, 14:38
Mücadele konusuna bu kadar önem veriyorsanız Umut'un müptelası olmanız gerekiyor. Yanılıyor muyum? Keza sahada onun kadar mücadele eden yok.

Sırf bir yerden eleştireceğim diye bu kadar incelmeyin.

Evet memnunum. Yattara'nın formunun ya da formsuzluğunun sizi memnun etmediği kadar memnunum.:)
Mücadele benim için çok değerlidir.Benim ekran başında akıttığım terin,çektiğim çilenin birazını futbolcular çeksin ben o adama daha ağzımı açmam.:)
Umut'u severim.En azından gözümde Gökhandan daha değerlidir.Ama salt yetenek bir işe yaramadığı gibi mücadelede yaramıyor.;)
Yattaranın yeteneği olduğuna göre eksik yönü mücadelesi.Bu gerçek kabak gibi ortadayken eleştirmek için insan fazla incelmese gerek.:)
Bu arada evet illa eleştireceğim.Yoksa rahat edemem.Birine bir kusur bulmam lazım.Bu takımı sevmiyorum,Yattaradan nefret ediyorum,O iyi olursa hasetimden çatlarım.;):)

ilhan
05.09.2009, 14:48
Yattara'nın her şeyi tam olsa bile elbette vardır bir eksiği. Gerçi ben hâlen göremiyorum ya da göremeyecek kadar körüm ya her neyse :)

Bu arada evet illa eleştireceğim.Yoksa rahat edemem.Birine bir kusur bulmam lazım.Bu takımı sevmiyorum,Yattaradan nefret ediyorum,O iyi olursa hasetimden çatlarım.;):)

Mutlaka eleştir o zaman. :)

Ben de ilgili eleştirileri görmesem hasetimden çatlayacağım yoksa.

Mustafa Yüksek
05.09.2009, 15:00
senin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz yattara ve güveniyoruz...dön be özledik vallahi...

Mira_61
05.09.2009, 15:05
Yattara'nın her şeyi tam olsa bile elbette vardır bir eksiği. Gerçi ben hâlen göremiyorum ya da göremeyecek kadar körüm ya her neyse :)

Mutlaka eleştir o zaman. :)

Ben de ilgili eleştirileri görmesem hasetimden çatlayacağım yoksa.
Yattara hele bir mücadele etsin ağzımı açmayacağıma söz veriyorum.:)
Zira bence eksik bir yanı kalmayacak o zaman.Rakip takım taraftarı olmadığıma göre kendi futbolcumu körü körüne eleştirmem herhalde.;)
O vakit bir kişinin eleştirmemesi umarım sizi çok fazla üzmez.:)

Muhammed
05.09.2009, 15:11
Yattara'nın eskisi gibi olmadığı açık artık o kadar rahat adam eksiltemiyor eskiden rakibin belini kırardı. Ama Yattara'nın kötü hali bile bu ligin en iyi kanat oyuncusu. Açtığı ortalar aslında çok çok zor ortalar. Geçen seneki Chelsea-Barcelona maçını izledikten sonra anladım ki onlarda bile Yattara gibi orta açabilen adam yok. Benim için sonuç : Yattara eski yattara değil ama eski yattara bana göre Dünya'nın en iyi sağ açıklarından biriydi. Şu hali bile bu ligin üstünde

ilhan
05.09.2009, 15:11
O vakit bir kişinin eleştirmemesi umarım sizi çok fazla üzmez.:)

Beni burada değil Yattara, hiç kimse hatta kendim için yazılan yorum, eleştiri bile üzmez. :) Henüz o kadar kompleksli olmayı başaramadım.

Kimse kimseyi körü körüne eleştirmez. Ama bir adam oynamadığı bir maç sonrası eleştiriliyorsa pek bi manidar oluyor. :rolleyes:

Emin olun şurada Yattara'nın gerek form, gerek saha dışı hareketlerinden rahatsız olanların yaptığı yorumlarda beni pek fazla ilgilendirmiyor. Ama işte yazanlar gerçekten sevdiğim insanlar olunca takılmazsam rahat edemiyorum. Bknz. Örnek: Koray. :D

Mira_61
05.09.2009, 15:37
Beni burada değil Yattara, hiç kimse hatta kendim için yazılan yorum, eleştiri bile üzmez. :) Henüz o kadar kompleksli olmayı başaramadım.

Kimse kimseyi körü körüne eleştirmez. Ama bir adam oynamadığı bir maç sonrası eleştiriliyorsa pek bi manidar oluyor. :rolleyes:

Emin olun şurada Yattara'nın gerek form, gerek saha dışı hareketlerinden rahatsız olanların yaptığı yorumlarda beni pek fazla ilgilendirmiyor. Ama işte yazanlar gerçekten sevdiğim insanlar olunca takılmazsam rahat edemiyorum. Bknz. Örnek: Koray. :D

Oynamadığı bir maçtan sonra gelip burada Yattarayı eleştirdiğimi hatırlamıyorum.Benim canımı sıkan nokta Yattaranın mücadeleyi sevmemesi.Bu sene mücadele ederse çok mutlu olacağımı sanırım her mesajımda yazdım.İlk mesajımda buradaki arkadaşlara Yattarayı eleştirmek için beklemeleri gerektiğinide söylemiştim.Dolayısıyla benim yazılarım birer temenni.:) Diğer arkadaşların Yattara konusundaki düşünceleri/eleştirileri pek ilgimi çekmiyor.

ilhan
05.09.2009, 15:39
Ben de sana salt olarak sana demedim. "oynamadığı maçtan" sonra eleştirilmesini.

Mira_61
05.09.2009, 15:45
Ben de sana salt olarak sana demedim. "oynamadığı maçtan" sonra eleştirilmesini.
O zaman bu düşüncenizi konunun muhattaplarının alıntılanıdığınız mesajında yazarsanız yanlış anlaşılma olmaz.;)

ilhan
05.09.2009, 15:48
Senin alıntına cevaben yazdığım kısım sadece ilk paragrafımdı. Diğer kısımlarını üzerine alınmana gerek yoktu. Ama bir dahaki sefere sırf üzerine alınma diye not düşerim.

Mira_61
05.09.2009, 15:53
Senin alıntına cevaben yazdığım kısım sadece ilk paragrafımdı. Diğer kısımlarını üzerine alınmana gerek yoktu. Ama bir dahaki sefere sırf üzerine alınma diye not düşerim.
Zahmet olacak.Teşekkürler.:)

Samet Yildirim
06.09.2009, 13:26
Yattara ilk 11 de olacagi kesin.

Ara dönem olmus. insanin 2 tane mac flan yaparda oyunculari hazirtutar felan.

Yattara ilk 11 de olur

axelman
06.09.2009, 17:32
Ne demek taraftarı beklentiye sevkediyorlar İlhan ? :)

Madem bu adam takımın en büyük yıldızı bırakta beklenti de olsun millet niye rahatsızlık duyuyorsun ?
Bravo doğrusu :alkış:

FANATIK61
06.09.2009, 17:34
Takimin yildizi asla degil. Bana iki - üc calim hareketi gösteren futbolcu lazim degil. Zor anlarda takimini yanliz birakmayan ve ayrica macta kritik anlarda ön plana cikan yildiz lazim.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
06.09.2009, 17:36
Tayfun'u ve Umut'u eleştiren 1000000 kişi varken Yattara'yı eleştirebilen birkaç kişinin de ortaya çıkması gerçekten de güzel. Traftar profilimiz değişiyor ve gelişiyor.:alkış:

Erkin Ekşi
06.09.2009, 17:51
takimi yalniz birakti diyip duruyorsunuzda
adam hovardalik yaparken yanliz birakmadi
trabzonspor icin ter dokerken sahada sakatlandi da yalniz birakti.

siz gazilerede dersiniz ordumuzu yalniz biraktilar terhis oldular diye. biraz kafanizi calistirin adam keyfinden oynamamazlik yapmiyor SAKAT VE TRABZONSPORUN MACINDA SAKATLANTI ONDAN OYNAYAMIYOR. Bunu idrak edebilmek cokda zor degil.

Yattara oynadigi her macta macin adami olmustur ZOR ANLARDA gecen sezonada baktinizda goreceksinizki gollerin tamami yattaranin ayagindan baslamistir..e tabi kör degilseniz gerci var aranizda bir kac kör onunda farkindayim.

ilhan
06.09.2009, 17:53

Yıldız arayan gökyüzüne baksın sözünü şu başlığa her girdiğimde hatırlatasım var ama sözün patenti bende değil.

Yattara, oynamadığın maçlardan sonra bile "acımasızca" eleştirilecek kadar büyük bir futbolcusun. En büyük hayalim seni İstanbul takımlarında oynarken görmek ve sana imrenmek. Umarım bir gün gerçekleşecek.

Biz ne adamlar yolladık sen kimsin hulennn!

seyyah61
06.09.2009, 17:58

Yıldız arayan gökyüzüne baksın sözünü şu başlığa her girdiğimde hatırlatasım var ama sözün patenti bende değil.

Yattara, oynamadığın maçlardan sonra bile "acımasızca" eleştirilecek kadar büyük bir futbolcusun. En büyük hayalim seni İstanbul takımlarında oynarken görmek ve sana imrenmek. Umarım bir gün gerçekleşecek.

Biz ne adamlar yolladık sen kimsin hulennn!
Görünen o ki, bundan sonra yildiz arayan tribüne bakacak!

ilhan
06.09.2009, 18:03
Görünen o ki, bundan sonra yildiz arayan tribüne bakacak!

:alkış:

Bayılıyorum şu ince zekâna Adem. :)

Gökhan KAN
06.09.2009, 18:04
Linderoth un biraz daha fazla oynayanı..

Fatih gelirse belki toparlanır..Toparlanmayacaksa yollar ayrılmalı..

Celil Köse
06.09.2009, 20:36
Dön artık Yattara yaptığın ortalar belki birilerine çarpar da gol olur !!

Mustafa AYDIN
06.09.2009, 20:51
İbb maçı gelse de Yattara'yı canlı izlesem:)

Aynen öyle,sırf bizim kara LAZı izlemek için buralardan kalkıp maça gelicem.

ilhan
06.09.2009, 21:18
Tayfun'u ve Umut'u eleştiren 1000000 kişi varken Yattara'yı eleştirebilen birkaç kişinin de ortaya çıkması gerçekten de güzel. Traftar profilimiz değişiyor ve gelişiyor.:alkış:

Evet o bir kaç kişi futbol âlimi, biz ise kör cahiliz.

Taraftar profilini değiştirdiğiniz için sizinle gurur duyuyor, sergilemiş olduğunuz örnek taraftar profilini "kör cahiller" olarak destekliyor ve ilgiyle takip ediyoruz.

Taraftar profilinin değişme kriterine bak hele, anca sabit fikirli insanların kendi gönüllerini hoş tutma girişimi, başka bir açıklaması yok.

hamucera
06.09.2009, 21:23
takimi yalniz birakti diyip duruyorsunuzda
adam hovardalik yaparken yanliz birakmadi
trabzonspor icin ter dokerken sahada sakatlandi da yalniz birakti.

siz gazilerede dersiniz ordumuzu yalniz biraktilar terhis oldular diye. biraz kafanizi calistirin adam keyfinden oynamamazlik yapmiyor SAKAT VE TRABZONSPORUN MACINDA SAKATLANTI ONDAN OYNAYAMIYOR. Bunu idrak edebilmek cokda zor degil.

Yattara oynadigi her macta macin adami olmustur ZOR ANLARDA gecen sezonada baktinizda goreceksinizki gollerin tamami yattaranin ayagindan baslamistir..e tabi kör degilseniz gerci var aranizda bir kac kör onunda farkindayim.

çok kısa ve öz cevap vereyim anortosis maçında nasıl yalnız bıraktı takımı, daha ilk yarı kırmızı görmesi, ikinci maçta oynayamaması, bunu açıkla, gaziler, ile çıkıp savaşlar ile bağdaşlaştırmak nasıl bir zihniyettir anlamıyorum, savaş ile futbol maçı arasındaki farkı bilip bunu neden önümüze atıyorsun.

gollerin taamı yattaranın ayağından gelmeyecektir, ama yattara gerçekten isteki oynarsa bu takıma çok büyük katkıları olacaktır. bunu herkes biliyor eleştirenlerde onun yeteneklerini değil, sorumsuzluklarını eleştiriyor.

geçen sezon zaten senenin yarısında yattara yoktu, sanırım sende biraz körlük varki bunu görmedin.

ilhan
06.09.2009, 21:26
Umut'un istatistiklerini siz tutuyordunuz değil mi hamucera?

Geçen sene Yattara'nın Umut'a "al da at" diye hazırladığı pozisyonları, "Umut bari bunu at" tadında hazırladığı pozisyonları, "Umut bunu da kaçırırsan artık ben gol atarım" tadında hazırladığı pozisyonları yazar mısınız? Geçen sene ne yapmış bu adam diyorsunuz ya hani, şu söylediklerimden kaç tane yapmış söyleyin öğrenelim.

Canı isteyen Umut'a, canı isteyen Gökhan'a hazırladığı pozisyonların sayısını yazsın.
Yok yazamıyorsanız ya da yazmıyorsanız veyahut uğraşamam diyorsanız "geçen sene ne yaptı" ezberini ve tabusunu yıkıp eleştirin bi zahmet.

Adem Erdoğan
06.09.2009, 21:29
İbrakadabra Yattara bu hafta mı kötüydü? ben maçı izleyemedimde..

Osman Yavuz
06.09.2009, 21:30
Yattara geçen sezon 29 maçta 3 gol 5 asist gibi kendisine yakışmayacak bir istatistik koydu önümüze.Bunu kabul ediyorum amma;

Yattara oynadığı 29 maçta ortalama 1 pozisyona soksa arkadaşlarını,

Bunlar da 29 unu değil de yarısı olan 15'i gol yapsalar,

Yattara sezonu 15 asistle tamamlamış olurdu.

Peki Yattara ortalama her maç takım arkadaşlarını pozisyona soktu mu?

Cevap: Soktu.

Arkadaşları bunun yarısını değil de altı da birini mi gol yaptı?

Cevap:Evet.

Kabahatli olan kimmiş Yattara mı yoksa Gökhan-Umut ikilisi mi?

Cevap: Umut ve Gökhan.

Benim için konu bu kadar basittir.;)

Al İlhan'ım istatistik yapmaya gerek yok.Varsayımlarla bile neler yaptığını görebilirsin.:D

ilhan
06.09.2009, 21:31
Niye bu kadar iyimsersin Osman'ım?

Adam en az 2-3 pozisyon hazırladı her maç. :) Sahada yürüse, o günü hiç oynama isteği olmasa bile pozisyona soktu Gökhan ve Umut'u.

Muhammed
06.09.2009, 21:31
Yattara büyük maçlarda oynamaz balonu var birde :D :D

hamucera
06.09.2009, 21:32
Umut'un istatistiklerini siz tutuyordunuz değil mi hamucera?

Geçen sene Yattara'nın Umut'a "al da at" diye hazırladığı pozisyonları, "Umut bari bunu at" tadında hazırladığı pozisyonları, "Umut bunu da kaçırırsan artık ben gol atarım" tadında hazırladığı pozisyonları yazar mısınız? Geçen sene ne yapmış bu adam diyorsunuz ya hani, şu söylediklerimden kaç tane yapmış söyleyin öğrenelim.

Canı isteyen Umut'a, canı isteyen Gökhan'a hazırladığı pozisyonların sayısını yazsın.
Yok yazamıyorsanız ya da yazmıyorsanız veyahut uğraşamam diyorsanız "geçen sene ne yaptı" ezberini ve tabusunu yıkıp eleştirin bi zahmet.

ben yattara geçen sene ne yaptı demedim, öyle iki kelime okuyup cevap verme hemen,

geçen sene antalya maçında yaptığını, gençler maçında yaptığını, ankaragücü ilk maçında yaptığınıda biliyorum,
özellikle yazdım ki, eleştiri yattara nın sorumsuzluğuna, sen nasıl algılamak istersen eleştiri için yazı yazsaydım sadece, bu güne kadar kulüpten habersiz kendi başına çıkıp basın toplantısı düzenleyecek kadar sorumsuz olan ilk futbolcu olduğunu da yazardım ki şimdi yazıyorum. bu da gerçek,

ama aman yattara ya kimse bir şey demesin diye her yazılana cevap verme zahmetinde bulunmak yerine yazılanları baştan sona okumanı tavsiye ederim.

birde şu pozisyona sokma muhabbetine cevap vermek isterim, kanatlardan yapılan ortaların tamamı pozisyona sokmak değildir, sizler sanırım öyle kabul ediyorsunuz, yattara geçen sezon gökhan ve umutu 30 tane gol pozisyonuna ne zaman soktu da ben göremedim,

Celil Köse
06.09.2009, 21:33
Fatih gibi yetenekli bi forvetle Yattara asist kralı olmuştu yanlış hatırlamıyorsam..

Osman Yavuz
06.09.2009, 21:34
Yattara büyük maçlarda oynamaz balonu var birde :D :DSorma, onu da geçen bir arkadaş çürütmüştü istatistiklerle.:D

ilhan
06.09.2009, 21:36
ben yattara geçen sene ne yaptı demedim, öyle iki kelime okuyup cevap verme hemen,

geçen sene antalya maçında yaptığını, gençler maçında yaptığını, ankaragücü ilk maçında yaptığınıda biliyorum,
özellikle yazdım ki, eleştiri yattara nın sorumsuzluğuna, sen nasıl algılamak istersen eleştiri için yazı yazsaydım sadece, bu güne kadar kulüpten habersiz kendi başına çıkıp basın toplantısı düzenleyecek kadar sorumsuz olan ilk futbolcu olduğunu da yazardım ki şimdi yazıyorum. bu da gerçek,

ama aman yattara ya kimse bir şey demesin diye her yazılana cevap verme zahmetinde bulunmak yerine yazılanları baştan sona okumanı tavsiye ederim.

İki kelime okuduğumu nereden çıkarıyorsunuz pardon? Madem bir futbolcunun verimi konuşulacak o halde konuşalım.

Ben geçen sene Yattara'nın hazırlayıp "Gökhan-Umut" tarafından kaçırılan net pozisyonlardan bahsediyorum.

Son paragrafınıza gelince, böyle ciddiyetsiz yazacaksınız sizden bir daha alıntı yapacak değilim.

Ben de size bir tavsiyede bulunayım. Alın ligtvden maç görüntülerini izleyin. Sayamazsanız beraber sayarız.

-

Şu mesajımdan sonra isterseniz kitap çıkarın, o mesajınızı okumam.
Hadi iyi akşamlar size.

hamucera
06.09.2009, 21:38
İki kelime okuduğumu nereden çıkarıyorsunuz pardon? Madem bir futbolcunun verimi konuşulacak o halde konuşalım.

Ben geçen sene Yattara'nın hazırlayıp "Gökhan-Umut" tarafından kaçırılan net pozisyonlarda bahsediyorum.

Son paragrafınıza gelince, böyle ciddiyetsiz yazacaksınız sizden bir daha alıntı yapacak değilim.

-

Şu mesajımdan sonra isterseniz kitap çıkarın, o mesajınızı okumam.
Hadi iyi akşamlar size.

okuyup okumamak senin bileceğin iş, bana ithafen yazdığın cümlenin benim yazımda olmadığını bu nedenle yazılanları tamamen okuman gerektiğini söyledim, ama sende kabul etmelisin ki yattara geçen sene beklenenleri hiç ama hiç verememiştir.

maç görüntülerini izlememe gerek yok fazladan her maçı 3 defa dan az izlemedim geçen sezon

ilhan
06.09.2009, 21:40
Bence verdi.
Nokta.

hamucera
06.09.2009, 21:43
ilhan Allah aşkına neye cevap verdi, yattara dan bahsediyoruz, sıradan bir oyuncudan değil, ben ondan sivas maçını, fener maçını, gs, bjk maçlarını beklerken o hiçç birinde faydalı olamadı, gençler maçında harika gol atması, antalya maçındaki deparı ve ortası, sezona başlarken ki güzel başlangıcı bunlardan daha önemlileri var, yattaranıon performansı geçen sene iyi değildi, çok daha fazlasını yapabilecek kapasitede olmasına rağmen yapamadı, sebep araştırmaya gerek yok, faydasız dı demiyorum ama bence kesinlikle kendisinden bekleneni veremedi.

ilhan
06.09.2009, 21:51
Sen Yattara yokken Manisa'yı, Diyarbakır'ı yenemiyorsan bu sezon Bjk, Gs, Fb maçını kazandıracak diye bekleyemezsin. Niye bekleyeceksin? Nasıl bekleyeceksin? Takım top oynamayacak, sıradan Anadolu takımını yenemeyecek ondan sonra Yattara gelsin şu takımları yenelim diye muhasebe yapacağız.

Yattara'nın benim nezdimde hazırladığı pozisyonlar asist değerindedir. 5-6 metre mesafeden kaleye sokulamayan topların sorumlusu Yattara değildir. Yattara'nın servis yaptığı 20 pozisyonun yarısı gol olsa şu an Yattara'nın asistlerini ve katkısının daha belirgin olduğunu tartışırdık. Ama atılamayan her gol pozisyonu hazırlayan adama mâl edildi neredeyse. :)

---

Ben Yattara'nın performansından memnun olmayan biri olsaydım, geçen sene Yattara'nın takıma verdiklerini "yeterli" bulan birisiyle değil sohbet etmek, yazdığı mesajları bile okumazdım.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
06.09.2009, 22:04
Niye bu kadar iyimsersin Osman'ım?

Adam en az 2-3 pozisyon hazırladı her maç. :) Sahada yürüse, o günü hiç oynama isteği olmasa bile pozisyona soktu Gökhan ve Umut'u.
Yattara gibi kendisinden çok şey beklenen bir futbolcunun oynamama isteği gibi bir şey söz konusu olamaz. Çıktığı hermaçta terinin son damlasına kadar savaşmalıdır. Hele ki 61 numarayı aldıktan sonra.

ilhan
06.09.2009, 22:05
61 numaralı formayı henüz lig müsabakalarında giymedi. Bekle, izle, sonra varsa eleştirin yap. Kimse kimseyi eleştirmesin demiyoruz. Hem belki o zaman daha çok değişir sizin şu "elit" taraftar profili kavramınız.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
06.09.2009, 22:09
61 numaralı formayı henüz lig müsabakalarında giymedi. Bekle, izle, sonra varsa eleştirin yap. Kimse kimseyi eleştirmesin demiyoruz. Hem belki o zaman daha çok değişir sizin şu "elit" taraftar profili kavramınız.
Peki neden sadece Yattara? Sadece Yattara mı değiştirebilecek bu takımın çehresini? Ben açıkçası sizin Yattara dan beklediklerinizi ayriyetten Barış'tan ve Engin'den de bekliyorum.

hos_cocuk61
06.09.2009, 22:12
Bu filmi daha önce izlemiştim..

ilhan
06.09.2009, 22:33
Peki neden sadece Yattara? Sadece Yattara mı değiştirebilecek bu takımın çehresini? Ben açıkçası sizin Yattara dan beklediklerinizi ayriyetten Barış'tan ve Engin'den de bekliyorum.

Aa ne güzel. Değişiyor taraftar profili. Çok güzel. Dur alkış çırpayım. :alkış:

Terzioğlu
06.09.2009, 22:35
Yattara gelsin isterse hic oynamasin sahada uyusun o sari kafasini göreyim yeter bana.

hos_cocuk61
06.09.2009, 22:37
Mesajını alıntıya değer bulmadım, bulmuyorumda. Ben diğer mesajlarımdada belirttiğim gibi senin ve senin gibi art niyet kapasitesi üst düzey kişilere vericeğim cevap her zaman odur; yada gülmektir. İlla biri ile tartışmak istiyor isen kapı yanda çıkabilirsin önüne çıkıcak ilk kişi ile tartış seni tutan yok ve mesajlarımı istersen alıntı yapma, bağımsız yorum yazdım artık neden üzerine alındı isen, hadi sana by... by... diğer başlıklarada bir uğra istersen.

Ömer Kaya
06.09.2009, 22:59
Yattara gelsin isterse hic oynamasin sahada uyusun o sari kafasini göreyim yeter bana.

Google'ye yattara yaz çıkıyor arkadaşım:cool:

Bu nasıl Bir mantıkya anlamak mümkün değil bu sevgi olamaz

Mustafa Cem Şeyhoğlu
06.09.2009, 23:02
Google'ye yattara yaz çıkıyor arkadaşım:cool:

Bu nasıl Bir mantıkya anlamak mümkün değil bu sevgi olamaz
Ömer seni destekleyecem ama desteklersem mesajımı silerler diye korkuyorum.:)

Osman Yavuz
06.09.2009, 23:04
Ömer seni destekleyecem ama desteklersem mesajımı silerler diye korkuyorum.
Sonuna gülücük koymayı unuttun herhalde.:)

osman__trb61
07.09.2009, 12:33
çok deneyimli bir oyuncuydu ama önceden şimdi ise bi işe yaramaz dakka başı sakatlanıyo geçen sene çok iyi paraya gidecekti ama gitmedi

ilhan
07.09.2009, 14:11
Ömer seni destekleyecem ama desteklersem mesajımı silerler diye korkuyorum.:)

Yok silmezler rahat ol sen.

Ama böyle gitmez ben sana diyeyim. :) Zaten 2 defa uyardım. Hem genel, hem özel.

geçen sene çok iyi paraya gidecekti ama gitmedi

Satamadılar!
Beceremediler!

Emirhan Ömeroğlu
07.09.2009, 14:12
Trabzonspor'un en iyi oyuncusu İbrahima Yattara'dır.

Ömer Kaya
07.09.2009, 14:32
Trabzonspor'un en iyi oyuncusu İbrahima Yattara'dır.

Evet Çok iyi Kolbastı oynar:D

En Önemli Oyuncularından biridir;)

ilhan
07.09.2009, 14:44
Cem Yılmaz her bünyede aynı etkiyi yaratmazzzzzzz, yaratmazzzzzzzzzzz. :)

@ Emirhan,

Aa olur mu öyle şey? Yattara iyi değildir, diğerleri kötüdür. Yoksa neresi iyi şu elemanın? Googlede arasan sürüsüyle var. ççç

Google'nin en iyi oyuncusudur demen lazımdı. :D

Emirhan Ömeroğlu
07.09.2009, 14:45
Yattara'dan daha ön planda olan başka bir oyuncu var mıdır? Kalite olarakda Yattara bir adım önde bizim takımımızda. Ben bunları ciddi olarak düşünüyorum ve söylüyorum.

Edit:

İlhan ben Yattara'nın sakat olduğu zaman bile sahada olmasını istiyorum.

ilhan
07.09.2009, 14:48
Sen nasıl Trabzonspor taraftarısın? Senin yüzünden taraftar profilimiz geriliyor!

Emirhan Ömeroğlu
07.09.2009, 14:52
Sen nasıl Trabzonspor taraftarısın? Senin yüzünden taraftar profilimiz geriliyor!

Haklısın abi.

anth
08.09.2009, 09:27
Böyle taraftar profillerini gördükçe Yattara'nın satılması gerektiği fikrine daha çok bağlanıyorum!

Sümeyye Şahin
08.09.2009, 12:21
Doğum günü 13 Eylül

Taraftarların gözünde ayrı bir yeri bulunan İbrahima Yattara yeniden forma giymek için gün sayıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm705996.jpg

Dönüyor... Bu sezon üzerine birçok plan yapılan, taraftarların gözünde ayrı bir yeri bulunan İbrahima Yattara yeniden forma giymek için gün sayıyor. En son geçtiğimiz sezonun sonunda, 17 Mayıs 2009’daki Bursaspor müsabakasında sahaya çıkan Gineli, 2008-2009’u aslında hiç de beklediği gibi bitirememişti. Özellikle büyük maçlar öncesinde yaşadığı sakatlıklar ve transfer söylentileri ile gündeme damgasını vuran yıldız oyuncunun bu kez futboluyla öne çıkması için gereken de yapıldı. Yattara önce kaptanlık pazu bandını taktı, ardından da 61 numarayı aldı. Ancak bu formayı da yurt dışı kampında sakatlandığı için çok kısa süre taşıdı. Ve hem onun hem de Trabzonsporlular’ın beklediği güne az kaldı.

İdmanların iyisi
Sakatlığı düzelen ve idmanlardaki formuyla büyük beğeni toplayan Yattara’nın İstanbul Belediye önünde oynamasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu konuda sağlık kurulu olumlu görüş belirtirken, Broos’un Gineli’yi ilk 11’de mi kullanacağı yoksa sonradan mı oyuna dahil edeceği önümüzdeki günlerde şekillenecek.

http://fanatik.ekolay.net/Dogum-gunu-13-Eylul_3_Detail_35_144870.htm

uftinci
08.09.2009, 12:28
Özel hayatına dikkat etmeyen ir futbolcu maalesef. trabzonda böyle yaşayan bi adam istanbulda olsa çokdan silinip gitmişti. Ne sakatlıksa bitmedi gitti. Biride çıksın açıklasın şudur bu nedenle bu kadar sürmüştür falan. Form tutması hazır hale gelmesi derken ilk yarı bitmez umarım

ilhan
08.09.2009, 13:29
Tesadüfün böylesi.. Ben de "bazı taraftar profilleri görünce" ömürlük sözleşme imzalanması fikrine daha çok ve daha gönülden bağlanıyorum.

anth
08.09.2009, 14:12
Tesadüfün böylesi.. Ben de "bazı taraftar profilleri görünce" ömürlük sözleşme imzalanması fikrine daha çok ve daha gönülden bağlanıyorum.

Ben herhangi bir futbolcuyu "ne yaparsa yapsın"; göklere çıkarıp, kulüp menfaatlerinin üzerinde gören taraftar profili için satılması gerektiğine inanıyorum. Peki sen hangi taraftar profiline karşı, herhangi bir futbolcuyu bu kadar savunma ve göklere çıkartma bağlılığı içerindesin?

ilhan
08.09.2009, 14:20
Ben herhangi bir futbolcuyu "ne yaparsa yapsın"; göklere çıkarıp, kulüp menfaatlerinin üzerinde gören taraftar profili için satılması gerektiğine inanıyorum.

Bu sizin,

Peki sen hangi taraftar profiline karşı, herhangi bir futbolcuyu bu kadar savunma ve göklere çıkartma bağlılığı içerindesin?

Bu da benim sorunum.

Kime ne? Ben sorun veya sorun sahibi ile ilgilenmiyorken, kimse de benim sorunumla ilgilenmesin. Keza herkese aynı cevapları vermekten acayip sıkıldım.

anth
08.09.2009, 14:26
Bu sizin,

Bu da benim sorunum.

Kime ne? Ben sorun veya sorun sahibi ile ilgilenmiyorken, kimse de benim sorunumla ilgilenmesin. Keza herkese aynı cevapları vermekten acayip sıkıldım.

Madem sıkıldın, neden 2 mesajdan birisi hala senin. Madem herkesin fikri kendine, neden herkese cevap yetiştirip, iğneleyici yazılar yazıyorsun.

Emre ÖZTÜRK
08.09.2009, 14:28
yattara Allah aşkına düzgün oyna ibb maçında sana çok güveniyoruz ne olur eski yattara gibi ol artık

anth
08.09.2009, 14:30
Şimdi Trabzoncell'den mesaj geldi: Bugün ki idman da Yattara salonda çalışmış!

ilhan
08.09.2009, 14:30
Madem sıkıldın, neden 2 mesajdan birisi hala senin. Madem herkesin fikri kendine, neden herkese cevap yetiştirip, iğneleyici yazılar yazıyorsun.

Kimseden alıntı yapmadığım sürece kimse mesajımı üzerine alınmazsa bence ortada bir problem kalmaz.

Sen satılması yönünde bir fikir beyan ediyorsun, ben kalması yönünde. Sen futbolu bilen birisin belli, ben ise futbolu bilmek istemeyen birisiyim.

Emre ÖZTÜRK
08.09.2009, 14:34
Şimdi Trabzoncell'den mesaj geldi: Bugün ki idman da Yattara salonda çalışmış!

off yaa neden acaba yoksa sakatlığımı nüksetti:( umarım hazır bir şekilde ibb maçına yetişir

Emirhan Ömeroğlu
08.09.2009, 14:37
Yattara'yıda satarsak ne yapıcaz acep?

ilhan
08.09.2009, 14:38

Ertesi sene başlık açıp geri isteyeceğiz.

Sinem Yılmaz61
08.09.2009, 14:39
Yattarayi satip daha da cok mu batalim yoksa...gecin bunlari...
Seni artik görmek istiyorum, cünkü sari saclarini deli gönlüme baglamisim cözülmiyor YATTARA :)

Emirhan Ömeroğlu
08.09.2009, 14:39

İmza toplarız, yönetime söveriz ?

anth
08.09.2009, 14:40

Birşey olmaz en fazla spor salonundaki aletler paslanır.

Emirhan Ömeroğlu
08.09.2009, 14:41
Birşey olmaz en fazla spor salonundaki aletler paslanır.

Spor salonunda ki aletler bedava gelmedi bize. Paslanmasın adam lazım onlara ;)

ilhan
08.09.2009, 14:42
İmza toplarız, yönetime söveriz ?

Ya da paslanmış demirleri satar para kazanırız.

ççç ççç

Gökhan KAN
08.09.2009, 14:43
İyi bir forvet gelmediği sürece Yattara dan istatistik olarak verim almak imkansız..Fatih Ocakta gelecekse yada iyi bir forvet gelecekse kalsın gelmeyecekse gidebilir..

Emirhan Ömeroğlu
08.09.2009, 14:45
İyi bir forvet gelmediği sürece Yattara dan istatistik olarak verim almak imkansız..Fatih Ocakta gelecekse yada iyi bir forvet gelecekse kalsın gelmeyecekse gidebilir..

Yani diyorsun ki forvetimiz yok.

O zaman diğer başlıklarda konuşmamız gerek bu konuyu. Yattarayla alakası yok.

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 14:47
yattara artık bu takımda ömürliük bir imza atması gereken birisi ... gine ile olan diplomatik sorunlarımız olmasaydı şuanda ibrahim üçüncü olacaktı ... arakada çatlaklıkları oldu ama unutmamak lazım ki yattara bu takımın vaz geçilmezi ...

Gökhan KAN
08.09.2009, 14:49
Yani diyorsun ki forvetimiz yok.

O zaman diğer başlıklarda konuşmamız gerek bu konuyu. Yattarayla alakası yok.
Forvet var ama eksikleri çok diyelim..Yattara çizgiden orta yapsa ne olur..İçerde ön direğe koşu yapmayı bilen, aldatıcı koşu yapabilen bir forvet yok ki..

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 14:50

emirhan abi Yattara giderse 1 2 maç onun yerini doldurmaya çalışan futbolcu %1000 performansla oynar . Ben buradayım Yattara ne hacet manası verir !! 3 5 maç sonrada o performansın yerinde kavak yelleri eser ...

... ve sonrada ilhan abinin lafına gelir başlıkları açar yattara geri dön diğe bağrınırız !!!

Emirhan Ömeroğlu
08.09.2009, 14:50
Forvet var ama eksikleri çok diyelim..Yattara çizgiden orta yapsa ne olur..İçerde ön direğe koşu yapmayı bilen, aldatıcı koşu yapabilen bir forvet yok ki..

Tamamda Gökhan'cım çözümü forvet almak mıdır? Yattara'yı satmak mıdır?

anth
08.09.2009, 14:51
Yattara ne zaman Türk pasaportu alır, maç başı sözleşme imzalar; o zaman ölene kadar dursun takımda, kimseden de çatlak ses çıkmaz. Keşke oynasa da izlesek...

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 14:53
Yattara ne zaman Türk pasaportu alır, maç başı sözleşme imzalar; o zaman ölene kadar dursun takımda, kimseden de çatlak ses çıkmaz. Keşke oynasa da izlesek...
Türk olması için gine ile olan diplomatik bir kaç pürüzün giderilmesi lazım ...

BALKAN 06
08.09.2009, 14:55
14-17 yaş arası taraftarlarımız arar da başlık ta açar:)
yanılmıyorsam geçen sene sadece belediye maçında iyi oynamıştı 5 hafta laf duymuştuk yine 1-2 maçta güzel oynar ama bu sefer belediye olmaz,
acayip mazereti var sakatlıktan çıktı...

Gökhan KAN
08.09.2009, 14:56
Tamamda Gökhan'cım çözümü forvet almak mıdır? Yattara'yı satmak mıdır?
Çözüm forvet almaktır Emirhan..Hemde iyi bir forvet..Yukarıda yazdığım özellikleri olan bir forvet..Ama almayacaklarsa durmasının bi alemi yok..Verim alamayacağınız bir adamı tutmak saçmalıktır..Hem yabancı kontenjanından yiyor hemde çok para alıyor..Bana göre bu şekilde verim alınır..Zamanındada bunu gördük..

ilhan
08.09.2009, 14:58
ççç ççç ççç ççç ççç ççç

Emirhan Ömeroğlu
08.09.2009, 15:02
Yattara'ya 3-5 milyon verseler onu da beğenmicez.

Dursun Kaplan
08.09.2009, 15:04
Şimdi Yattara çıkıp iki güzel hareket yapsa,muz ortalarından açsa,rakiplerini ipe dizse hangimizin böyle sesi çıkacak ? :)

ilhan
08.09.2009, 15:07
Ooooo, o mazaretle sezonu kapatır.

ççç

BALKAN 06
08.09.2009, 15:07
Emirhan 3 e satarsak kul hakkına girmez ama 5 e satarsak çok günah işlemiş oluruz adamları kandırmış ta oluruz:)
34 maçın 20 sinde arkadaşlarını yanlız bırakan adama 5 milyon gavur parasına satarsan yaradan da iyi demez yani...

ilhan
08.09.2009, 15:10
Emirhan,

Kafan mı güzel? 3-5 ne? Buzdolabı mı alıyorsun? :)

Geçtiğimiz sezon Milan'da oynadığı maç sayısı iki elin parmak sayısını geçmeyen, tek bir maçı çeviremeyen Ronaldinho'yu alalım o zaman. Ne de oynanan maç futbolcu satmada kriterdir. İşte futbol bilgimizin sınır tanımadığı sendrom.

Atılay
08.09.2009, 15:13
Yattara bu sezon baya forma şansı buldu ama hiçbirini olumlu kullanamadı galiba futbolcumuzu harcamak bu kadar kolay olmamalı

zaten fanatkteki 'insanlar' yattarayı iyiden iyiye taraftarın önüne atmakta 1 haftadr gazetede yattarasz bi haber yok amaç belli taraftarı beklentiye sok ve kötü performansta sana haber malzemesi çıksın ne yazk ki çok da güzel gaza gelebilen bi taraftar profilimiz var

BALKAN 06
08.09.2009, 15:14
:D:D:D:D:D
kriter,araba sulaması,kolbastı oynaması,ben ibrahima üçüncü demesi,
ne işi var tüm maçlarda oynayacak,diğerleri enayi ya:)(sahadaki oynayan takım arkadaşlarından bahsettim,1 kelime cımbızlanmışta)

Emirhan Ömeroğlu
08.09.2009, 15:15
Bu adamın ölüsü sahada kalmalı başında iki kişi bekliyor en azından.

Muhammed
08.09.2009, 15:15

Yattara'ya 3-4 milyon Euro'luk teklif gelseydi bile satardı yönetim.

ilhan
08.09.2009, 15:16
:D:D:D:D:D
kriter,araba sulaması,kolbastı oynaması,ben ibrahima üçüncü demesi,
ne işi var tüm maçlarda oynayacak,diğerleri enayi ya:)

Senin seviyene çekme beni.

- İlk ve son uyarım sana.

---

Bu mesajı istediğin yere çekip istediğin gibi yorumlayabilirsin.

Hasan ZAİMOĞLU
08.09.2009, 15:19
katılıyorum 89 dk dolanır 90. dk da bi hareketle maçı getirebilecek kapasiteye sahip birisi itirazı olan beri gelsin :)

ilhan
08.09.2009, 15:26
Uyarması benden..

- Bu da son.

Gökhan KAN
08.09.2009, 15:26

katılıyorum 89 dk dolanır 90. dk da bi hareketle maçı getirebilecek kapasiteye sahip birisi itirazı olan beri gelsin :)
İkinizde haklısınız..

Yattara içeriye orta yaptığında topu üst ağlara değilde biraz daha aşağıya atacak forvet lazım..(Antalya maçı)

Hem Yattara kazanır hem forvet hemde Trabzonspor..Yattara evine mutlu gider çocukları ve eşi kazanır..:D

Böylece alınan yenilgiler unutulup gider..:)

BALKAN 06
08.09.2009, 15:31
yattara konusuna dönersek adı-ünü olup,o en kral meziyetlerini yeteneklerini sahaya yansıtmayan oyuncu benim gözümde tayfun cora kadar değeri yoktur,
satılıp istikrarlı bir yabancı en mantıklısı olacaktır,tabi yerine alınacak oyuncu önceden araştırılıp bulunduktan sonra...