PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

oguzhann
24.07.2009, 11:24
;2483772']Yattara sakatlanmadan önce oynadığı hazırlık maçlarında geçen seneden kalma "yatarak" oynamaya devam ediyordu. Ayrıca Yattara'nın "gitmek istemiyorum" sözüne nasıl inanabiliyorsunuz anlamak gerçekten güç ! Ancak Yattara'yı bu taraftarın gözünü kör ettiği için tebrik ediyorum. Onu da yapmak başarı sonuçta.
geçen sene bütün sezon sabit bir sakatlıkla oynadı yattara,röportajlarına bakabilirsiniz.eskisi gibi saldırmaması bundandır,aşmış gibiydi o sorununu ama şu son sakatlık bozdu her şeyi.

Erbay
24.07.2009, 12:05
Can Karyağdımı? Yattara Can Karyağdı'ya soruyor:DAlemsin Yattara ya:)

:D:D:D:D:D:D:D Offf Yattara offf ççç

Ali Tunahan Güllü
24.07.2009, 15:41

süpermiş:D

magicyattara
24.07.2009, 22:50

Bu iyiydi:D

Sivrikaya
26.07.2009, 05:31
kendi kendini sakatladı maçın en kötü adamıydı çıkana kadar eski yattara işte durduk yere lüzümsuz bir hareket yaptı sakatladı kendini bu adam akıllanmaz...yattaranın miladı doldu yeni yattaralar lazım bize..

Yönetim bir forvet bi sol oyuncu alamıyor Yattara gibi adam bulupta alacak öylemi.. Bir ara bulursun yeni yattaralar.. !

Geçmiş olsun YATTARA..

Her zaman diyorum bu adamı hazırlık maçında oynatmayın diye..
Oynadığımız takımdan bir cacık olmaz.. En önemli silahımız sakat.
Tek suçlu teknik heyettir. 6 yıldır takımda olan adam her zaman hazırdır.
Yazık oldu yazık.. Felaket üzüldüm..

Oktay AKKUŞ
26.07.2009, 09:14
Yattara seferberliği

Liege maçında sakatlanan ve daha sonra kampı kapatıp tedavisine başlanan Gineli´nin Sivasspor müsabakasına yetiştirilmesi için seferber olunacak.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_263840_11FAN5YATTARA423.jpg
Yattara’ya yoğun terapi uygulanıyor. Liege maçında sakatlanan ve daha sonra kampı kapatıp tedavisine başlanan Gineli’nin Sivasspor müsabakasına yetiştirilmesi için seferber olunacak. Bandajları çıkarılan ve egzersizleri de hızlandırılan İbrahima Yattara’nın son durumu Trabzon’daki toplu çalışmalarda test edilecek. Her şeye rağmen Gineli’nin Sivas maçına yetişme olasılığının az olduğu ileri sürüldü

Kazım Uzunboy
26.07.2009, 10:40
İsterse yetişir yahu.

Haydi bakalım Yattara.

oguzhann
26.07.2009, 10:41
bir de bu adamın gönderilmesinden söz ediyorlar :D

BordoMaviGenc
27.07.2009, 19:46
yattara gerçek bir yıldız 61 numarasıda çok yakışmış trabzonsporlular onu ve karakterini sevdi ve sevecek. yeni yılda işalklah yıldızlığını gösterir

Cafer Bulur
27.07.2009, 20:07
Yattara bu takima lazim,transfer yapacak gücümüz olmadigi icin.:)

Yalniz yattarasiz da iyi oynuyoruz,heerenveen ve bochum maclarinda oldugu gibi.:)

Mert Oğuzlu61
27.07.2009, 20:15
sivas maçında oynayamayacak, hatta dahada uzayabilir bu sakatlığı, kaçıracak bazı maçları gibi gözüküyor. ahh yattara ah hazırlık maçında nasıl sakatlamayı becerdin kendini...

Muhammed
27.07.2009, 20:21
Formda bir Yattara'nın yerini dolduracak oyuncu ancak messi,ronaldo olur. O yüzden form tutturacaksanız. Yattara'nın yeteneğini biliyorsan nazını çekeceksin. Vereceksin gazı adama çıkartacaksın sahaya. Geçen sene başkanla yaptığı görüşmeden sonra üst düzey oynamaya başlamıştı.

Ilelioglu
27.07.2009, 20:52
Formda bir Yattara'nın yerini dolduracak oyuncu ancak messi,ronaldo olur. O yüzden form tutturacaksanız. Yattara'nın yeteneğini biliyorsan nazını çekeceksin. Vereceksin gazı adama çıkartacaksın sahaya. Geçen sene başkanla yaptığı görüşmeden sonra üst düzey oynamaya başlamıştı.

Aynen öyle..;)

Mustafa ÖZDEMİR
28.07.2009, 19:05
inşallah yattara ya yine transfer oyunları oynanmaz.yoksa işimiz yaş...

Emrullah
29.07.2009, 14:15
Diyadin, Yattara'yı uyardı

Trabzonspor’da Hugo Bross’un yardımcılığını yapan ve Belçikalı teknik direktörle son derece uyumlu bir görüntü çizen Metin Diyadin, Gineli futbolcu Yattara’yı uyardı.

Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Diyadin, “Yattara çok yetenekli bir futbolcu, ama artık istikrarlı olması gerekiyor” dedi .

Bu arada Standard Liege maçında sakatlanan İbrahima Yattara’nın iki hafta sonra sahalara dönebileceği öğrenildi.

Metin Diyadin, kulüp doktorlarının Yatara için iki haftalık bir süre verdiklerini belirterek, “Teknik ekip olarak Yattara’nın bir an önce sahalara dönmesini arzu ediyoruz. Çünkü kendisinden büyük beklentilerimiz var. Yıllardır Trabzonspor’da…Artık istikrarlı olmalı... Kendisinden istikrar ve daha yüksek bir performans bekliyoruz; çünkü yetenekli olmasına rağmen istikrarlı bir çizgisi hemen hemen hiç olmadı. Artık bize tam anlamıyla katkı sağlamalı! Yatara, Trabzonspor’la özdeşleşmiş bir isim… Bana göre kampta iyi çalışıyordu, ama şanssız bir sakatlık geçirdi. Umuyorum iki hafta sonra sahalara dönecek” dedi.

Jackdaniels
29.07.2009, 16:25
Taa geçen hafta yüklemelere başlayabilir denildi hala başlayamadı sağlık ekibi yine korkutuyo beni açıkcası...

matalar
30.07.2009, 00:40
http://www.haber61.net/images/news/16748.jpg
TS İdmanına Kimler Geldi
29 Temmuz 2009 / 21:26
Trabzonspor'da Teknik direktör Hugo Broos, akşam idmanının bitimine yakın tesislere gelerek takımının idmanını izledi.

Trabzonspor'da Teknik direktör Hugo Broos, akşam idmanının bitimine yakın tesislere gelerek takımının idmanını izledi.

BROOS İDMA SONUNDA GELDİ
Bordo mavili takım Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaklaşık bir buçuk saat idman yaptı. İdman bitimine yakın Trabzonspor Teknik direktörü Broos, takımın çift kale maçını izledi..
VALİ KIZILCIK İDMANI SEYRETTİ
Öte yandan Trabzonspor'un bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanı Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Emniyet Müdürü Feridun Boz ziyaret ettiler.
Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sportif Direktör Ünal Karaman'ın karşıladığı Kızılcık, Gümrükçüoğlu ve Boz antrenmanı izleyerek, takıma başarılar dilediler.
Sakatlığı nedeniyle idmana çıkamayan Yattara ve Kaptan Egemen heyete ziyaretten duydukları mennuniyeti dile getirdiler.
Vali Kızılcık ile Yattara'nın uzun süre konuşması ise dikkatlerden kaçmadı.
İlk haberimiz:
Trabzon'da İkinci İdman (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=41230)
Selahattin Aydınlı

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

resimde yattara teftiş yapıyor sanki:)

Colakoglu
30.07.2009, 01:03
Korkarim yattaradan busenede pek faydalanamayacagiz..

Kazım Uzunboy
30.07.2009, 10:05
61 numara kâbus oldu

Trabzonlular için 61´in değerini bilmeyen yoktur. Şehrin plaka kodu tabelada yanınca statlar bayram yerine dönerken, 61´li forma altın değerindedir.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_264336_30FAN4YATTARA.jpg

Ancak son yıllarda bu sırt numarası sıkıntıları beraberinde getiriyor. Yakın geçmişin en önemli yıldızlarında Gökdeniz, 61’i giyerken zor günler geçirip, ardından Rusya’ya gitmişti. Sonra altyapıdan Barış Memiş parladı, kamplarda yıldızlaştı. Sürpriz kararla geçen sezon emanet edilen 61 ona da yaramadı, takımın sembolü kulübede kaldı. Ve bu sezon... Hem forma satışı hem de Yattara’yı motive için 61 ona verildi, kampta sakatlandı, 5 maçta 80 dakika oynadı. Camia istikrarlı bir ‘61’ bekliyor.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr/)

ozturk
30.07.2009, 10:36
bence iyi bir fiyat veren olursa satılsın.
her sene aynı şey. bize disiplinli ve maç kazandıracak adam gerek. şov yapan adam 3-5 maç oynar o da alt sıradakilere...

Ali İhsan
30.07.2009, 11:28
Barcelona futbol olarak düşüşe geçtiğini ve disiplinsizliklerinin fazlalaştığını gördüğü anda Ronaldinho gibi bir ismi Güiza parasına satmıştı.

Biz de bunu yapmalıydık. Yattara sevgisi maalesef profesyonellikten alıkoydu bizi. Yattara hala bizim için bir değerdir, oynasa katkısı olur, oynamasa gene de sevilir. Ama takım içinde kangrene doğru ilerliyor, hem yerine adam koyamıyoruz, hem de ondan gelebilecek milyoncukları alamıyoruz.

İnşallah bu sezon artık olgun bir Yattara performansı görürüz. Bu sakatlığı da değerlendirmek Barış'a düşer, bence Yattara sonrası için Barış iyi bir yatırım olacak.

cem arin
30.07.2009, 16:16
Diyadin, Yattara'yı uyardı

Trabzonspor’da Hugo Bross’un yardımcılığını yapan ve Belçikalı teknik direktörle son derece uyumlu bir görüntü çizen Metin Diyadin, Gineli futbolcu Yattara’yı uyardı.

Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Diyadin, “Yattara çok yetenekli bir futbolcu, ama artık istikrarlı olması gerekiyor” dedi .

Bu arada Standard Liege maçında sakatlanan İbrahima Yattara’nın iki hafta sonra sahalara dönebileceği öğrenildi.

Metin Diyadin, kulüp doktorlarının Yatara için iki haftalık bir süre verdiklerini belirterek, “Teknik ekip olarak Yattara’nın bir an önce sahalara dönmesini arzu ediyoruz. Çünkü kendisinden büyük beklentilerimiz var. Yıllardır Trabzonspor’da…Artık istikrarlı olmalı... Kendisinden istikrar ve daha yüksek bir performans bekliyoruz; çünkü yetenekli olmasına rağmen istikrarlı bir çizgisi hemen hemen hiç olmadı. Artık bize tam anlamıyla katkı sağlamalı! Yatara, Trabzonspor’la özdeşleşmiş bir isim… Bana göre kampta iyi çalışıyordu, ama şanssız bir sakatlık geçirdi. Umuyorum iki hafta sonra sahalara dönecek” dedi.

Metin diyadin bizden önce hocalik yaptigi tkaimlarda da yildiz oyuncularla bu tür diyaloglara girmis ve genelde hep kaybetmistir. disiplinli olmakla kantarin topuzunu kacirmak farkli seyler olsagerek. öyle uluortaq oyuncuya da böyle laflar edilmez kaldi ki yattaranin adinin agirligi bir degil bes metin diyadini ezer.

Tolga_61
30.07.2009, 17:01
Arkadaşlar ben mi geçen seneki maçları yanlış izledim .Yattara satılsın falan deniliyorda yattara nın o kanatta yaptıklarını yapacak bi futbolcu gösterin lütfen.Adam geçen sene o kadar eleştirilmesine bitmiş denmesine rağmen doğrudüzgün bir forvetimiz olsa açıkara asist kralı olurdu.Türkiye liginde onun gibi nokta orta yapabilen kim var acaba .Geçen sene onun nokta ortalarına kaçan gollere saç baş yolmadık mı. Bence Tekke seviyesinde bir forvetle yattara seneye bile çok büyük işler yapıp istenirse çok büyük kazançlar elde edilebilir( gerek satarak gerek avrupada oynatarak)...

Sivrikaya
30.07.2009, 17:06
Tek yıldızımız.. Takımın göz bebeği.. Bu yıl sakatlık olmazsa ligi karıştıracaktır. Ama umut oynamazsa=)

şahinler61
31.07.2009, 01:36
tamam katılıyorum istikrarlı olmadığına ama kardeşim ben de o kadar gol pası versem ve forvetler atamazsa bırakırım oynamam

Emirhan Makul
31.07.2009, 19:33
http://img376.imageshack.us/img376/4263/1000438sx9.jpg

Cafer Bulur
31.07.2009, 22:14
Yattara nin bir kere de tahmin edilen zamandan önce sahalara döndügünü görebilecekmiyiz?

ilhan
31.07.2009, 22:17
Yattara'ya teklif yok, nasıl futbolcu?
Yattara beklenen zamanda sahalara dönemiyor, bu nasıl sakatlık?
Yattara yola çıktı bir daha gelmedi, bu nasıl trafik?

Go, go, go...

antagonist
31.07.2009, 22:19
Yattara nin bir kere de tahmin edilen zamandan önce sahalara döndügünü görebilecekmiyiz?

O tahminlerin doğru olduğu ne mâlum?

ilhan
31.07.2009, 22:20
2+2=4 doğru ise her tahmin doğrudur Süleyman'ım :)

Cafer Bulur
31.07.2009, 22:20
Ilhan türkcemize uyalim bir zahmet,yabanci bir dille sifreli kelimeler kullanmayalim.:)

Benim yattara ya yaptigim seviyeli elestiriler anlasilan sizi cildirtiyor....

ilhan
31.07.2009, 22:23
Seviyeli eleştiriler mi? Niye çıldırtsın bizi yahu? Görende harbiden senin yorumlarının etkisinde kalacağımızı zannedecek. Ben bu sayfalarda seviyeli eleştiri adı altında büyük bir hazımsızlık okuyorum. Lütfen ismimi gereksiz yere zikretmeyiniz. Sizin üslubunuza erişip sizinle tartışamam ben.

Futbol cahili olarak yaşamak ve Yattara gibi adamları ilahlaştırıp o yönde futbolu takip etmeye niyetliyim. Bulaşıcıdır, uzak durunuz.

Go iyi bir ingilizce terimdir. Tabii anlayana. :)

Cafer Bulur
31.07.2009, 22:28
Seviyeli eleştiriler mi? Niye çıldırtsın bizi yahu? Görende harbiden senin yorumlarının etkisinde kalacağımızı zannedecek. Ben bu sayfalarda seviyeli eleştiri adı altında büyük bir hazımsızlık okuyorum. Lütfen ismimi gereksiz yere zikretmeyiniz. Sizin üslubunuza erişip sizinle tartışamam ben.

Futbol cahili olarak yaşamak ve Yattara gibi adamları ilahlaştırıp o yönde futbolu takip etmeye niyetliyim. Bulaşıcıdır, uzak durunuz.

Go iyi bir ingilizce terimdir. Tabii anlayana. :)
Haklisin,senin ismin o kadar yüce ki ismini zikretmek icin senden izin almam lazimdi.

Benim yazdiklarima da dolayli yollardan laf atmamalisin,madem yazilarimi okumaya deger görmüyorsun ne diye laf sokup duruyorsun bana?

ilhan
31.07.2009, 22:31
Ben ortaya konuşuyorum, herkesin -sizin, bizim, tüm üyelerin- yaptığı gibi. Ben de kendimce seviyeli yazıyorum ama siz sürekli kişisel algılıyorsunuz.

İyi akşamlar diyorum ve bu gecelik limitimi dolduruyorum.

---

Yattara, özledik artık. ;)
Dön aslanım..

Cafer Bulur
31.07.2009, 22:35
O tahminlerin doğru olduğu ne mâlum?
O tahminleri kulübün doktoru yapiyor,neden dogru olmasin?

Hani bazen duyariz ya,3 hafta sonra sahalara dönmesi beklenen oyuncu 2 haftada ayaga kalkti diye.

Bunu yattara da görebilirmiyiz diye merak ettim,sanirim göremeyecegiz.

Özge
31.07.2009, 22:44
Yattara'ya teklif yok, nasıl futbolcu?
Yattara beklenen zamanda sahalara dönemiyor, bu nasıl sakatlık?
Yattara yola çıktı bir daha gelmedi, bu nasıl trafik?

Go, go, go...
İlhancım bir de her sezon bikerek sakatlanıyor onu unuttun:)

oguz altinbas
31.07.2009, 22:56
her sezon basında sakatlanıyor sonra bir iki maç oynuyor ondan sonrada ortalıkta yok

Mustafa Hazıroğlu
31.07.2009, 22:59
Şu Yattara'nın eleştirilecek bir tarafını göremiyorum !

Samet Yildirim
31.07.2009, 23:27
Yattara sakatlik süreci planlandig gibi. Yani elestiri niye var bu anlamda anlamadim.

Mustafa Önder
01.08.2009, 02:29
Durumu nasıl acaba

M.Kılıç50
01.08.2009, 02:32
Yattara iylessin herkese cevabini verecek...

herzaman tekrarliyorum... bu Kara bela bosuna almadi 61 numara´yi ;)

adam bizi cok ama cok seviyor inanin buna... bu sene yattara´ni nsenesi beyler....

Anıl C
01.08.2009, 03:49
şimdi sakatlığından dolayı 2 hafta oynamaz
ardından form bulması 2. dönemi bulur
üstüne bi transfer dedikodusuyla aklı karışır
bunlar olurken bakmışın lig bitmiş
aslında bu yazdıklarım 6 senenin özeti
ama suç sende değil
bu taraftarda...

magicyattara
01.08.2009, 10:01
ama suç sende değil
bu taraftarda...

Uçurmuşsun zamanı..2. haftadan ikinci yarıya kaç hafta var?
Gerçi 03.49 da yazılmış mesaj.
Uyku tutmamış galiba hıncını Yattara'dan almışsın.

oulcan_ts
01.08.2009, 12:48
ama suç sende değil
bu taraftarda...

Sadece sivasta yok ama sonra arkana yaslan iyi izle ve gör ;)

Sümeyye Şahin
02.08.2009, 01:07
Ne olursa olsun başka bi seviyorum Yattara'yı.

Bilmiyorum. :)

Kadir
02.08.2009, 01:08
Engin-Alanzinho ikilisi estirir ve Yattara hastalığından kurtuluruz inşallah .

Samet Yildirim
02.08.2009, 01:14
Yattara da rekabet icerisinde katkisi yüksek olacakdir...

Paksoy
02.08.2009, 01:26
bence bu bol paslı hızlı oyunda yattara çok rahat ve verimli oynar .

Kazım Uzunboy
02.08.2009, 01:28
Yattara iyileşsin, eğer 2-0 öndeysek dk. 65-70 gibi girsin. :rolleyes:

Atakan
02.08.2009, 12:01
Yattara.Yine çoşturdun.:)

Miraç Atalay Çiftçi
02.08.2009, 12:04
Bu rekabet ortamında bakalım ne yapacaksn. Geldiğinden beri ilk defa kanat adamlarımızın yoğunluğunu yaşıyoruz. Hele Gabric'de gelirse işin zor İbo. Ha, şovdan kaçar kendi oyununu oynarsın, şampiyon oluruz Avrupaya gidersin. Ne dersin :D

Ahmet Karadeniz
02.08.2009, 12:27
bence bu rekabet en fazla yattaranın performansını etkileyecektir diye dusunuyorum bu sne istikrarlı bi yattara izleyebiliriz

Berk
02.08.2009, 12:37
Orta sahadaki bolluk, rekabet ve kimsenin formasının garanti olmaması Yattara'nın da performansında artış sağlayacaktır..

firidin61
02.08.2009, 12:41
Şurası bir gerçek Yattara gerçekten iyi oynadığında veya oynamak istediğinde Türkiye'de Arda Turan ' da dahil olmak üzere hiç bir hücumcu onun kadar iyi olamaz . Mütiş yetenekli , çokta sevimli . Ama artık söylemi bırakıp gerçekten Trabzonspor'un şampiyonluğu için oynamalı . Yoksa eskisi kadar sempatiyle bakılmıyor çünki artık taraftar daha çok şampiyonluğu istiyor .

Şampiyonluk için sana ihtiyacımız var kara bela ama görüntüne değil veya sevimliliğine sahada gerçekten '' kara bela '' olmalısın . Aksi durumda çok sevdiğini söylediğin bu insanları hayal kırıklığına uğratıp çok üzeceksin .

Lütfen ... Senden yapamayacağın şeyler istenmiyor .

Artık en iyisi olduğunu gösterme vaktin . ÜStelik artık sana yardımcı olabilecek senin ayarında futbolcularla birliktesin !

Sayg ,

esra61
02.08.2009, 13:33
yattaranın ismi yetiyo taraftarı ayaklandırmak için.özellikle bi hareket yapmasına gerek yok::)

Cafer Bulur
02.08.2009, 13:37
yattaranın ismi yetiyo taraftarı ayaklandırmak için.özellikle bi hareket yapmasına gerek yok::)
Bana ve Trabzonspora ismi degil cismi lazim.

Dünkü haliyle yattara avrupa ligi play-offda bile zor oynar.

Ne yapalim böyle bir sakatlandiginda 1 ay oynayamayan futbolcuyu?

Birtan Karaman
02.08.2009, 13:40
Allah'ım Ya ..

Adam Oynaması Bile , Maçın Önüne Geçiyor :)

ilhan
02.08.2009, 13:47
Oooo, sen ne diyorsun Birtan : )))) Hele kimileri var ki, güneş tutulsa Yattara'dan bilecek. ççç

Ömer SEVİNÇ
02.08.2009, 13:48
---neyse edit---

unique
02.08.2009, 13:57
Bana ve Trabzonspora ismi degil cismi lazim.

Dünkü haliyle yattara avrupa ligi play-offda bile zor oynar.

Ne yapalim böyle bir sakatlandiginda 1 ay oynayamayan futbolcuyu?

Sanki bilerek sakatlanıyor. Hem Yattara sakatlanıp yılda 20 maç oynasa bile senin körü körüne savunduğun, torpille tüm sezon oynayan oyunculardan çok daha fazla katkı yapmıştır bu takıma emin ol.

Cafer Bulur
02.08.2009, 14:08
Sanki bilerek sakatlanıyor. Hem Yattara sakatlanıp yılda 20 maç oynasa bile senin körü körüne savunduğun, torpille tüm sezon oynayan oyunculardan çok daha fazla katkı yapmıştır bu takıma emin ol.
Yattara iyi bir yetenek ama iyi bir profesyonel degil.

Kendisine iyi bakmiyor,bu yüzden de sik sik sakatlaniyor diye düsünüyorum.

Belcikadaki macta rakibe faul yapti,1.5 ay oynayamayacak.;)

Gerisini siz düsünün....

Alihan Ertürk
02.08.2009, 14:12
Stada bir girişi vardı,yer gök inledi !

Adamım İbo,Cilalı İbo.:)

fish_bone
02.08.2009, 14:33
Yattara 4/4 Lük oLsaydı zaten ReaL Madrid'de RonaLdo'nun yerine oynardı.
SakatLığı, istikrarsızLığı, zaman zaman oyndan düşmesine göz yumacaksın. Skora etki edebiLecek böyLe oyuncuLar her takımda buLunmaz. O bizi, biz onu seviyoruz. YapıLacak tek bişey var. Yedeği hazır tutuLmaLı ki bu sezon sıkıntımız yok kadro açısından. Ve arkasında defansif zaafLarını kapatacak iyi bi sağ bek oynamaLı. Bide attığı ortaLara ve pasLara son vuruş yapabiLcek bi goLcü :)
Yattara bizim için bir nimettir, değerini biLeLim.

Anıl C
04.08.2009, 03:58
Uçurmuşsun zamanı..2. haftadan ikinci yarıya kaç hafta var?
Gerçi 03.49 da yazılmış mesaj.
Uyku tutmamış galiba hıncını Yattara'dan almışsın.

benim için normal vakit
2 saat geriden geliyorum:D
valla kardes ben inan bıktım yattaranın nazından
ligi geçtim hangi avrupa maçında etkisi oldu
apoele attığı frikik dışında
eski yattara değil artık
baskıyı görünce atıyo kendini yere
umarım bu sene daha iyi işlere imza atar
özellikle avrupa'da

magicyattara
04.08.2009, 09:24
Dinamo Kiev ilk maçında attığı golü unuttun galiba.
Rövanşında yedek oturtulmuştu hani.

Neyse Yattara'yı tartışacak değilim.Benim için özel bir oyuncu,takım için zararlı olsa da.

yorumsuz6117
04.08.2009, 13:49
Yattara çok yakında dönüyor
04 Ağustos 2009 Salı 13:41
Hollanda kampında sakatlanan Gineli oyuncu İbrahim Yattara'nın saha çalışmalarına 1-2 gün içinde başlayacağı öğrenildi.

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak Trabzonspor, 1 günlük iznin ardından çalışmalarına yeniden başlarken, Hollanda kampında sakatlanan Gineli oyuncu İbrahim Yattara'nın saha çalışmalarına 1-2 gün içinde başlayacağı öğrenildi..
Teknik direktör Hugo Broos yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan ve sadece sakatlığı bulunan Yattara'nın katılmadığı antrenmanın ilk bölümünde, bordo-mavili oyuncular kondisyon salonunda kuvvet çalışması yaptılar.

Antrenmanın ikinci bölümünde ise futbolcular, sahada kısa süre koşu yaparak idmanı tamamladılar.

-YATTARA, SAHA ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR-
Kulüp futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, Yattara'nın ayak bileğindeki sakatlığının hızla düzeldiğini belirterek, ''Yattara, 1-2 gün içinde saha çalışmalarına başlar. Tabii ki önemli olan sakatlığın geçmesi değil, futbolcunun öz güvenini kazanmasıdır. Bunun için zaman gerekir'' dedi.
Yattara'nın önce yürüyüşlere başlayacağını daha sonra koşu ve top ile birlikte çalışmalar yapacağını anlatan Alioğlu, ''Oyuncunun üst verimlilik konumuna çıkabilmesi bir süreç işidir. Bunu görmek lazım. Zaman kalıbı ortaya koymak baskı oluşturur. Ama biz oyuncumuzu yoğun bir tedavi ile en kısa süre içinde kazanmaya çalışıyoruz'' diye konuştu.
http://www.internetspor.com/yattara-cok-yakinda-donuyor-news10682.html

Cem Akyüz
04.08.2009, 13:50
Dinamo Kiev ilk maçında attığı golü unuttun galiba.
Rövanşında yedek oturtulmuştu hani.

Neyse Yattara'yı tartışacak değilim.Benim için özel bir oyuncu,takım için zararlı olsa da.

maç 2-0 olduktan sonra oyuna girip sakatlanmıştı

antagonist
04.08.2009, 14:31
Trabzonspor Kulüp futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, Yattara'nın ayak bileğindeki sakatlığının hızla düzeldiğini belirterek, ''Yattara, 1-2 gün içinde saha çalışmalarına başlar. Tabii ki önemli olan sakatlığın geçmesi değil, futbolcunun öz güvenini kazanmasıdır. Bunun için zaman gerekir'' dedi.

---------

"Yattara nedense hep beklenenden geç dönüyor." :rolleyes:

aaahmet61
04.08.2009, 16:52
yattaraya hayranım.benim için değeri çok büyük.oyunundan en çok zevk aldığım oyuncudur.inşallah tez zamanda sahalara döner.

Muhammed
04.08.2009, 18:02
Yattara zeki adamdır. Yıllarca topa karpuz muamelesi yapan adamlarla oynadı. Bu takımdaki kaliteyi görünce kendiside oynayacaktır :)

Özge
04.08.2009, 18:40
Biz de seni özledik İbooo:)

magicyattara
04.08.2009, 22:30
Yattara zeki adamdır. Yıllarca topa karpuz muamelesi yapan adamlarla oynadı. Bu takımdaki kaliteyi görünce kendiside oynayacaktır :)

Yattara bu takımdan daha kalitelisinde Yattara oldu.
Topa karpuz muamelesi yapanlarla oynadığı için sizlerin diline düştü:)

Cafer Bulur
04.08.2009, 22:40
Biz de seni özledik İbooo:)
Ben de ibo yu degil,futbolunu özledim.:)

En son arka arkaya hangi maclarda üst düzey katki saglamisti?:confused:

Yunus Güneş
04.08.2009, 22:45
Çabucak gel hadi ibrahima yattara..

Tolunay Abdioğlu
05.08.2009, 08:38
Standard Liege karşılaşmasında sağ ayak bileğinden sakatlanan Yattara´dan sevindirici haber geldi.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/8/18_265246_05FAN10YATTARA423.jpg

Hollanda’da Standard Liege karşılaşmasında sağ ayak bileğinden sakatlandıktan sonra takımdan ayrı kalan İbrahima Yattara’dan sevindirici haber geldi. Bordo-Mavili Kulübün Futbol Şube Sorumlusu ve aynı zamanda Sağlık Heyeti Başkanı olan İhsan Alioğlu, Yattara’nın ayak bileğindeki sakatlığının hızla düzeldiğini belirterek, “Yattara, 1-2 gün içinde saha çalışmalarına başlayacak. Tabii ki önemli olan sakatlığın geçmesi değil, futbolcunun öz güvenini kazanmasıdır. Bunun için de kendisine zaman tanımamız gerekiyor” açıklamasını yaptı. Gineli yıldızın öncelikle yürüyüşlere başlayacağını belirten Alioğlu, “Oyuncunun üst verimlilik konumuna çıkabilmesi bir süreç işidir. Ancak biz yoğun tedavi programıyla onu en kısa zamanda geri kazandıracağız” dedi.

Kaynak:http://www.haber61.net/images/news_source/24.jpg

Süleyman50
05.08.2009, 11:19
7.yılına giriyor aklımızda kalan kaç maçı var acaba? keşke geçen yıl araplara satabilseydik oynasa bir dert oynamasa bir dert...

Özge
05.08.2009, 11:36
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2315-3U7C6J6U.jpg

İdman sahasında bile görmeyi özlemişim:)

Tolunay Abdioğlu
05.08.2009, 11:43
Yattara bu sezon o Formanın hakkını vericek ben inanıyorum.

Bu sezon onun için herşey çok güzel olucak.

Onur Civelek61
05.08.2009, 12:58
Adam gibi idmanını yap topunu oyna.Reklamda oynamak için ayaklanmışın hemen:D

Paksoy
05.08.2009, 13:09
hızlı oynanan bu sistemde yattara daha verimli olması lazım.

Kazım Uzunboy
05.08.2009, 13:28
Yattara bu sezon o Formanın hakkını vericek ben inanıyorum.

Bu sezon onun için herşey çok güzel olucak.

Her sezon başlangıcında böyle umuyoruz ama bu sezon inşallah böyle olur.

Tolunay Abdioğlu
05.08.2009, 13:30

İnşallah. :)

SüRMeNe_6161
05.08.2009, 17:17
Reklam Cekimlerinde Heralde Oynadi

Anıl C
05.08.2009, 19:07

yıllardır yaptığımız gibi ummaktan başka yapabileceğimiz bişey yok zaten

Ali Tunahan Güllü
05.08.2009, 19:28
gözlerimiz yollarda seni bekliyoruz yattara...

ilhan
05.08.2009, 20:15
Kendini hemen zorlama aslanım. Broos'un sana ihtiyacı var. Zaten kendisi aksettirmiş. Bekliyoruz ;)

Mustafa Calik
05.08.2009, 20:40
Ben de ibo yu degil,futbolunu özledim.:)

En son arka arkaya hangi maclarda üst düzey katki saglamisti?:confused:

27. hafta Hacettepe 1:4 Trabzonspor - Yattara 2 asist
28. hafta Trabzonspor 2:0 Genclerbirligi - Yattara 1 gol

ilhan
05.08.2009, 21:26
ççç ççç ççç ççç ççç ççç

Selman
05.08.2009, 21:33
27. hafta Hacettepe 1:4 Trabzonspor - Yattara 2 asist
28. hafta Trabzonspor 2:0 Genclerbirligi - Yattara 1 gol

:D:D:D

Allah iyiliğinizi versin de diyim?:alkış:

oulcan_ts
05.08.2009, 22:07
sonunda yavaş yavaş iyileşiyor =)

EmreTS61
06.08.2009, 15:29
yattara nın olmaması cok kötü sivasa karşı...

Mustafa Calik
06.08.2009, 16:05
ççç ççç ççç ççç ççç

:D:D:D

Allah iyiliğinizi versin de diyim?:alkış:

Tutamadim kendimi, ne yapayim :D

.
.

Coşkun, Gineli futbolcu Ibrahima Yattara'nın ise bir - iki hafta içerisinde sahalara döneceğini söyledi.

Kaynak: http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=116&go=162359

ilhan
06.08.2009, 20:49
Sen çok yaşa Mustafa'cım :)

Mustafa Calik
07.08.2009, 00:24
Eyvalla cok sagol sende cok yasa Ilhan abi :)

28TS61
09.08.2009, 13:48
yattaranin degeri 20bin € ya kadar inmis. 3 ezik takima duyrulur :D

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/6917/ibrahima-yattara/profil.html

Sefa
09.08.2009, 13:49
yattaranin degeri 20bin € ya kadar inmis. 3 ezik takima duyrulur :D

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/6917/ibrahima-yattara/profil.html
O fiyat ne yahu saktta olsa Yattara'nın kramponları o para eder :cool:

28TS61
09.08.2009, 13:55
O fiyat ne yahu saktta olsa Yattara'nın kramponları o para eder :cool:

bi yanlislik olmus anlasilan. yakinda duzeltirler

Cafer Bulur
09.08.2009, 14:29
Yattara toulouse maclarinda oynayabilecek mi acaba?

ilhan
09.08.2009, 14:30
Sivasspor maçını izlediysen görmüşsündür aslanım. Forma aslanın ağzında, işin kolay değil. Kendine çeki düzen vermen için iyi bir neden var. Takım çok iyi, sen daha iyi olmak zorundasın.

Paksoy
09.08.2009, 14:32
evet yattara farkına varsada oynasa biraz,

Yunus Güneş
09.08.2009, 14:33
Dün takımımız eksiklere rahmen süper oynadı..Yattara bu takımda oynayabilmek için daha da çok çalışman gerekiyor artık...Forma savaşları kızışıyor..Bu kızışma bize olumlu yönde sonuç olarak dönücek ve geçen seneki kadromuza göre daha çok alternatifimiz olucak...

oflu engin
10.08.2009, 14:00
forma aslanın ağzında yattara artık kendini gösterecekki formayı alsın.buda bizim işimize gelir.ama yattara bu ne yapar eder formayı sırtlar.

Süleyman50
10.08.2009, 14:03
inşallah en kısa zamanda döner sahalara...

Mollasalihoğlu
10.08.2009, 14:55
Pabuç hafif hafif dama gidiyor karabela, sen bilirsin :)

Sadettin_
10.08.2009, 15:12
yattara bu kadroya grımesı ıcın cok calışması lazım ama cok calışıp kadroya gırıp bi iyi oynarsa kımsede tutamaz yattaryı bunuda soliim demedi demeyin :)

tzercin61
10.08.2009, 19:47
yattara 30'a merdiven dayadı hakkaten yaa... 29 olmuş??? ne ara oldu o öyle, bu tip oyuncular yaşlandıkça değer kaybeder performansları düşer. inşallah öyle olmaz.

Alihan Ertürk
10.08.2009, 20:56
61 numara her zaman sahada olmalı dedi 61'i giydi .. Ama 61 sahada değil :S

Bir an önce iyiLeş Yattara , seni sahada görmeyi özLedim ! :)

Mustafa ÖZDEMİR
10.08.2009, 22:26
maça yetişmesini istiyorum. onu avni akerde izlemek bambaşka bişe .kim ne derse desin o bu takımın en büyük yıldızı...

Cafer Bulur
10.08.2009, 22:51
Diyar ve toulouse maclarinda oynamaz,fransadaki rövansa yetisirse cok iyi olur.

Kocum yattara,hadi göreyim seni.:)

ilhan
10.08.2009, 22:54
Taş yağacak başımıza taşşş :D

Muhammet
10.08.2009, 22:57
Seviyorum bu başlığı. Yattara'dan daha çok seviyorum o derece. :D

İtiraf ediyorum, Yattara'nın suçu yok, ben sakatladım O'nu. :D

yorumsuz6117
10.08.2009, 22:59
dön artık uşağum..

Cafer Bulur
10.08.2009, 23:00
Yattara yi satacakmis gibi davranip yönetim beni tongaya yatirdi,ben de yedim iste.:)

Transfer falan yapilmayacak,elimizdeki oyuncularin kiymetini bilmemiz lazim.

Her oyuncumuz cok degerli,hele yattara daha cok degerli.

Hadi be aslanim,konustur artik su müthis yeteneklerini de ben öveyim seni.:)

asilhamsi
11.08.2009, 01:05
az önce yattara videosu izledim bir kez daha hayran kaldım...

Bu kadar iyi kanat oyuncularının oldugu bu sezonda fatih tekke gibi yakaladıgını atan bir forvetimiz olsa gol rekoru kırmamız icten degil....

Ama ben özellikle gökhandan umutluyum kayserideki gökhanı yeniden izleticek bize bu sezon..

Özge
11.08.2009, 01:20
Taş yağacak başımıza taşşş :D
Yanlış başlıkta sandım kendimi bir an:D:D

Paksoy
11.08.2009, 01:36
yattara yedek kalmamalı ne olursa olsun , ama nden bilmiyorum ,kötü oynasada sahada olmalı

Özkan Erdem
11.08.2009, 01:49
Yeni sistemimizde yer bulduğunda eskisinden çok daha fazla gol pozisyonuna girebileceğini düşünüyorum. Artık oyun onun üzerine yıkılmayacak, eskisinden daha çok boş alan bulacak. Eğer fizik olarak iyi durumdaysa bu sezon 10 golü rahatlıkla bulabilir diye düşünüyorum.

Ancak durumunu da bilemiyoruz ne yazık ki. Halen gönderileceği yazılıyor ve tahminimce ilk ciddi teklifte satılacak. Başka bir ihtimal de yedek kalması. Tabi bu avantaja da dönüşebilir bizim için. Yorgun bir rakibe karşı diri bir Yattara, havada uçuşan kartları ve gollük pasları anımsatıyor bana. Ve elbette atamayan santraforları :)

AYYILDIZ
11.08.2009, 02:18
Yattara forvet oynamalı.Tek forvet ilerde Yattara olmalı.

lazrail8989
11.08.2009, 03:29
ilginç:rolleyes: yattara bir forvet oyuncusu gibi ne kafa topu alabilir ne pres yapabilir ama umutun girdiği pozisyonları kesinlikle kaçırmaz

Kaan
11.08.2009, 03:36
Kendini gösterme zamanı ,

Güveniyorum sana Yattara. :)

ilhan
11.08.2009, 07:10

Katılıyorum. :ok

ilginç:rolleyes: yattara bir forvet oyuncusu gibi ne kafa topu alabilir ne pres yapabilir ama umutun girdiği pozisyonları kesinlikle kaçırmaz

İzmir'de oynanan Fenerbahçe maçında kafayla attığı gol hiç küçümsenecek bir gol değildi. Zaten top şişiren bir takım değiliz artık. Yattara kafayla indirecek diye bir şart yok yani. Tek forvet Yattara olsun çok gol atar:)

Emrah KabuL
11.08.2009, 08:08
Yattara sağ kanattan çizgiye doğru değil de içeriye katederse çok daha faydalı olur. Lazaroni ilk maçında Yattara , Marcelinho'lu hücüm hattı kurmuştu (:

Süleyman50
11.08.2009, 08:42
artık gerçekten bu takıma katkı sağlamasını bekliyoruz, özellikle de büyük maçlarda...

firidin61
11.08.2009, 10:28
Santraforumuzun olmadığı bir sezonda Yattara katkısı olmaksızın skor üretmekte çok zorlanırız . Kara Bela ya güveniyorum .

Saygılarımla

Yunus Güneş
11.08.2009, 11:16
İzmir'de oynanan Fenerbahçe maçında kafayla attığı gol hiç küçümsenecek bir gol değildi. Zaten top şişiren bir takım değiliz artık. Yattara kafayla indirecek diye bir şart yok yani. Tek forvet Yattara olsun çok gol atar:)

Sayın yöneticimiz...Yattara forvet olursa gökhan nerde oynuyacak...??Sorarım size...

Selman
11.08.2009, 11:21
Özgeee, İlhannnnn, neler olmuş burda:D Cimcik atın bana :D

murat
11.08.2009, 12:42
hizli futbol oyniyan bir Trabzonsporda Yattara cok daha faydali olacaktir. Topun hizli cevrilmesi yattaraya daha cok bos alan birakacaktir. Son macta yattarayi aramadim diyenler bence ilk yariyi tekrar izlesinler. Forvette top tutan adam gecebilen biri olmadigi muddetce gozumuz ariyacaktir yattarayi. Ha eskisi kadar aramadim ama en azindan o topu ayagina alincaki heycanimi aradim. Broos sag ve sol acikla oyniyacak bunu belli etti artik. Gabric ve Yattara bence banko ilk 11 olacaklar.

Özge
11.08.2009, 13:29
Özgeee, İlhannnnn, neler olmuş burda:D Cimcik atın bana :D
Yanlış başlıktayız sanırım Selman abi:DBen Yattara başlığına bakmıştım:DBirkaç gün sonra farklı mesajlar görebiliriz ama şimdilik gördüklerimiz doğru inan inan:D

ilhan
11.08.2009, 20:41
Sayın yöneticimiz...Yattara forvet olursa gökhan nerde oynuyacak...??Sorarım size...

Reklam filmlerinde.
:D

@ Özge ve Selman,

İnanın, inanın. Sayfanın ilk mesajı bir gerçek. :D

Alihan Ertürk
11.08.2009, 20:44
Yattara forvette oynasın , gol kralı olur !

:yattara:

Mollasalihoğlu
11.08.2009, 20:44
Reklam filmlerinde.

atanalırsporrrr :P

Emrah KabuL
11.08.2009, 21:38
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2360-2M9X1H2J.jpg

Mehmet Fırat
11.08.2009, 21:42

Hiç aklıma gelmemişti ama güzel fikir aslında. Bir de Türk statüsünde oynarsa süper olur;

..............Yattara

Gabric.....Alanzinho....Engin

yorumsuz6117
11.08.2009, 21:51
Hiç aklıma gelmemişti ama güzel fikir aslında. Bir de Türk statüsünde oynarsa süper olur;

..............Yattara

Gabric.....Alanzinho....Engin
daha neler yattara drinpling yapan çizgi oyuncusu oyuncu forvette ne işi var yattarayı kafa golü atarken düşünemiyorum:)

Alihan Ertürk
11.08.2009, 21:53
daha neler yattara drinpling yapan çizgi oyuncusu oyuncu forvette ne işi var yattarayı kafa golü atarken düşünemiyorum:)

Umut'tan iyi kafa golü attığına emin olabilirsin !

Ömer SEVİNÇ
11.08.2009, 22:08
Yattara bir tarafını çizgiye dayayarak oynamaya alışmış bir futbolcu. Onu alıp ortaya atarsan sudan çıkmış balığa doner. Yine kanatlara kaçmaya çalışacaktır.

Alanzinho'dan tek forvet olur, Yattara'dan olmaz bu kadar net.

Anıl Caner
11.08.2009, 22:11
Yattara'dan forvet olur. Benim gözümde zaten forvet oyuncudur Yattara ortasahaya nazaran ancak tek forvet kati suretle olmaz.

Ömer SEVİNÇ
11.08.2009, 22:14
Aslında Yattara tam 4-3-3'ün sağında oynayacak oyuncu. Onun harici başka yerde zor bence. Şimdiye kadar forvette kullanma çalışmalarında başarılı olunduğunu da hatırlamıyorum pek.

Cafer Bulur
11.08.2009, 22:17
Tam olarak iyilesmeden sahalara dönme aslanim.

Sana bu takimin daha cok ihtiyaci var.

Alioglu 2 hafta demis,sorun degil.

Hazir bir yattara umuyorum ki klasini konusturacak.

Koray
Belçika'da oynarken Yattara forvet oynuyordu, forvet ihtiyacından dolayı transfer edilmişti...

Ama ben biraz çekimserim forvet oynar mı oynayamaz mı diye, çizgiden kurtulup.

Ömer SEVİNÇ
Tam olarak iyilesmeden sahalara dönme aslanim.

Sana bu takimin daha cok ihtiyaci var.

Alioglu 2 hafta demis,sorun degil.

Hazir bir yattara umuyorum ki klasini konusturacak.

Cafer abi vallahi bizi dumurlardan dumurlara salıyorsun:)

ilhan
11.08.2009, 22:21

Katılıyorum.

Cafer abi ne içtiysen aynısından bana, Selman'a, Osman'a ve Özge'ye de yollayıver. :D:D:D

Koray
11.08.2009, 22:22
Biri Cafer abiyi hackledi bence :) :D

Cafer Bulur
11.08.2009, 22:23
Zaman destek zamani,elestiri zamani degil.;)

Yattara cok yetenekli bir futbolcu,artik bu takimda zamani geldiginde de yeteneklerini ortaya koyar insallah.

Yattara ve benim icin beyaz bir sayfa acmak istiyorum.:D

Cafer Bulur
11.08.2009, 22:27
Katılıyorum.

Cafer abi ne içtiysen aynısından bana, Selman'a, Osman'a ve Özge'ye de yollayıver. :D:D:D

Biri Cafer abiyi hackledi bence :) :D
Gayet kendimdeyim arkadaslar,bu aksam cay ictim o kadar.:)

Yattara hakkindaki fikirlerim cok fazla degismedi,ama ona biraz da sahip cikmam gerektigini düsünüyorum.

Tolunay Abdioğlu
12.08.2009, 11:46
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2368-4T1F3P4R.jpg

Adem Erdoğan
12.08.2009, 11:49
Aynı şeyden Koray da içmiş.Yattara için başlık açmalar falan...

Yunus Güneş
12.08.2009, 11:50
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2368-4T1F3P4R.jpg

Kucağındaki kız pek memnun değil heralde daha tam tanımıyor adamı...:)

Özge
12.08.2009, 12:16
Koray'a söyledim ne Yattara'yla ne Yattara'sız yapamıyorsunuz :D

Cafer abi ne çayıymış o ya biz de isteriz:D

Yattara'nın kucağındaki çocuk futbolcunun çocuğu mu acaba?

Öztürk Adem
12.08.2009, 12:17
Formayı gıyın yesıl sahalardan uzaklasıyor .Yoksa 61 agır mı gelıyor

esra61
12.08.2009, 12:26
Koray'a söyledim ne Yattara'yla ne Yattara'sız yapamıyorsunuz :D

Cafer abi ne çayıymış o ya biz de isteriz:D

Yattara'nın kucağındaki çocuk futbolcunun çocuğu mu acaba?

özge kucağındaki çocuk teknik direktör bross'un torunu:):)

Özge
12.08.2009, 12:32
Broos'un torunu sarışın bir kız vardı oydu bu başka biri sanırım:)

Sümeyye Şahin
12.08.2009, 12:35
Çok özletti. :)
Videolarıyla idare edicez artık.

2 hafta?
Bir 'ilk'? Sürpriz bekliyorum.:yattara:

Sümeyye Şahin
12.08.2009, 12:38
özge kucağındaki çocuk teknik direktör bross'un torunu:):)

Broos'un torunu sarışın bir kız vardı oydu bu başka biri sanırım:)

1 tane torunu varsa, üstteki resimdeki değil. Başka biri olmalı. :)

Hiç de memnun gözükmüyor gerçekten? :eek: :p

Cihad Varlı
12.08.2009, 12:39
Oyuncularımız İbrahima Yattara, Egemen Korkmaz ve Drago Gabriç yarın (perşembe) 13.00'de Forum AVM'de bulunan Ts Club Stadı'nda düzenlenecek olan imza gününe katılacaklar.

Sümeyye Şahin
12.08.2009, 12:42
:rolleyes:

Kaçırılmaz. :S

Cihad Varlı
12.08.2009, 12:45
:rolleyes:

Kaçırılmaz. :S

Kaçırılmaz , ama kaçıcak.. :(

slmn
12.08.2009, 12:46
Bu hafta oynayamayacak heralde :S

Cihad Varlı
12.08.2009, 12:52
Bu hafta oynayamayacak heralde :S

Oynamaz.. Hafta içi Toulouse maçı var risk edilmez..

Paksoy
12.08.2009, 13:01
toulouse maçındada oynamayacak bence

Alptuğ
12.08.2009, 14:21
manisa maçına yetişse bari de yattarayı izlesek

Süleyman50
12.08.2009, 14:51
inşallah 2 hafta da yetişir daha da uzamasında...

oulcan_ts
12.08.2009, 19:45
ya adam düz koşu yapıyo 2 hafta sürmez sahalara dönmesi ;) manisada oynamassa diğer maçta 11de ;)

ilhan
12.08.2009, 20:20
Oyuncularımız İbrahima Yattara, Egemen Korkmaz ve Drago Gabriç yarın (perşembe) 13.00'de Forum AVM'de bulunan Ts Club Stadı'nda düzenlenecek olan imza gününe katılacaklar.

Böyle şeyleri sürekli yapmak lazım. Taraftar futbolcularla arada buluşabilmeli bu şekilde. Çok güzel hareket bunlar.

Muhammed
12.08.2009, 21:09
Böyle şeyleri sürekli yapmak lazım. Taraftar futbolcularla arada buluşabilmeli bu şekilde. Çok güzel hareket bunlar.

Yapmasınlar yahu biz zaten bulusamıyoruz. Trabzon'daki taraftarda buluşmasın o zaman.

unique
12.08.2009, 21:13
Dön Kara Bela; bu sene şampiyonluk yolunda sana çok ihtiyacımız var.

Alptuğ
12.08.2009, 21:27
ya adam düz koşu yapıyo 2 hafta sürmez sahalara dönmesi ;) manisada oynamassa diğer maçta 11de ;)

ama ben manisada statta görmeyi çok istiyorum

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2009, 21:28
avrupa maçına yetişmesi lazım...

ilhan
12.08.2009, 21:49
Yapmasınlar yahu biz zaten bulusamıyoruz. Trabzon'daki taraftarda buluşmasın o zaman.

Sen Avni Aker'e gidemiyorsun onlarda gitmeyiversin o zaman.

Samet Yildirim
12.08.2009, 21:57
Haftaya kadroya alinir muhtemelen..

pReN@_61
12.08.2009, 21:58
Karabelayı özledik :)

oulcan_ts
13.08.2009, 13:25

inşallah inşallah :D

Paksoy
13.08.2009, 13:27

bende çok istiyorum:D

oulcan_ts
13.08.2009, 13:29
bende çok istiyorum:D

kim istemiyorki :D

Cihad Varlı
13.08.2009, 13:57
İmza atmaktan eli yorulmuştur şimdi :)

ozturk
13.08.2009, 14:28
keşke daha faydalı olsa hep önemli maçlardan önce sakatlanıyor..

disiplinsiz..

Yunus Güneş
13.08.2009, 14:44
Bir an önce sahalara dönecektir inş....

Cihad Varlı
13.08.2009, 14:45
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2386-8E5P7Z8B.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2386-2T3Z9D6L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2386-2Y3F8J6Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2386-1S9W2Y8N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2386-9A6L8V9X.jpg

onur-ts
13.08.2009, 15:35
iyi dinlen yattara.perşembe günü milleti yoracasın:D

Mert Oğuzlu61
13.08.2009, 15:37
iyi dinlen yattara.perşembe günü milleti yoracasın:D

toulouse maçında oynamayacak yattara. en az 2 hafta daha yok.

onur-ts
13.08.2009, 15:40
toulouse maçında oynamayacak yattara. en az 2 hafta daha yok.

ben o maça kadar hazır olur sanmıştım.o zaman peki.oynamayacaksa da olsun.

Mert Oğuzlu61
13.08.2009, 15:43
ben o maça kadar hazır olur sanmıştım.o zaman peki.oynamayacaksa da olsun.

d.bakır maçında yok, toulouse maçında yok, deplesmandaki manisa maçındada oynayamaz, ama avni akerdeki bursa maçında oynamazsa ayıp eder.

yorumsuz6117
13.08.2009, 15:55
d.bakır maçında yok, toulouse maçında yok, deplesmandaki manisa maçındada oynayamaz, ama avni akerdeki bursa maçında oynamazsa ayıp eder.
bence toulouse rövanş maçında oynar..

Süleyman50
13.08.2009, 16:01
bence en erken bursa maçında oynar....

faik celikoflu
13.08.2009, 16:12
yattara is yattara...

Zeki Akyol
13.08.2009, 16:26
ne farkeder oynadığı zamanda hazır değilim ısteksızım benı şu macta görün derken ılk ayrı bıter ıkıncı ayrıda bi iyi bi kötü derken az sakatlık gecırır duz koşu derken bır asıst bır gol sezon bıter... yıne umutlar yarına kalır ...
Hangı sezon bole olmuyoki :(

TRabzon 0f Love
13.08.2009, 17:38
Eski Yattara'yı özledik yahu.

güneyli
13.08.2009, 20:36
O oynamak isterde broos hoca izin verir mi?Hazır olmadan forma verilmiyor artık.

arena
13.08.2009, 21:47
çok iyi futbolcu seni seviyoruz

hos_cocuk61
13.08.2009, 22:06
Bir an önce iyileşmesi bizim için büyük kazanç olur, çünkü Alanzinho, Engin ve Gabriç bu sayede performanslarının üstünü çıkıcak, çünkü Yattara geliyor. Forma savaşı kızışacak.

oguz altinbas
13.08.2009, 22:52
bakalım takıma katılınca hoca kimi kesecekte oynacayak birde bari bu sene bir oynasada bize iyi bir katkı yapsa kalitesi zaten tartışımaz

Cihat K
13.08.2009, 23:17
haydi yattara dön geriye katıl sende bu fırtınaya

ozturk
14.08.2009, 09:46
bari bursa maçına kadar iyileşse de biraz katkı yapsa takıma..

Cihad Varlı
14.08.2009, 09:46
Sakatlıktan kurtulup , hastalığa yakalanmak ne kadar profösyönelce ?

Muhammed
14.08.2009, 12:16
Sen Avni Aker'e gidemiyorsun onlarda gitmeyiversin o zaman.

Mesajımı ciddiye aldın yani? Hey Allah'ım tabi ki şaka o mesaj.

İskender YILMAZ
14.08.2009, 17:10

:D Allah'ım .. İnsanlara özgü bi olay, terbiyesiz adam hastalanmış diyemezsin .. :)

Toulouse maçında oynayabilecek mi?

pReN@_61
14.08.2009, 20:45
Oynayamayacak olması kötü oldu.

ilhan
14.08.2009, 20:56

Doktoranı nerede yaptın ya da yapacaksın merak ediyorum. Bunu yazmak ne kadar profesyonelce? Ya da bunun sorgusunu yapmak? Soruya bak yahu, git hocaya sor bunu. Kendinizi futbolcuları eleştireceğiz ya da açıklarından dem vuracağız diye yormayın bu kadar.

Bilmeyin rica ediyorum şu futbolu bu kadar. Biraz da bilmediğiniz bir şeyler olsun. Her şeyi çok biliyorsunuz maşallah. Sizlere imreniyorum. ;)

Mesajımı ciddiye aldın yani? Hey Allah'ım tabi ki şaka o mesaj.

Ben de şaka yaptım. Niye ciddiye aldın?

esra61
14.08.2009, 20:56
bu maçta oynamasın tehlikeye atılmasın.avrupa maçında lazım bize kara bela:):)

EmreTS61
15.08.2009, 08:41
bencedee oynamasınn

EmreTS61
15.08.2009, 08:42
toulouse macında lazım bızee

Muhammed
15.08.2009, 11:13
Doktoranı nerede yaptın ya da yapacaksın merak ediyorum. Bunu yazmak ne kadar profesyonelce? Ya da bunun sorgusunu yapmak? Soruya bak yahu, git hocaya sor bunu. Kendinizi futbolcuları eleştireceğiz ya da açıklarından dem vuracağız diye yormayın bu kadar.

Bilmeyin rica ediyorum şu futbolu bu kadar. Biraz da bilmediğiniz bir şeyler olsun. Her şeyi çok biliyorsunuz maşallah. Sizlere imreniyorum. ;)

Ben de şaka yaptım. Niye ciddiye aldın?

Tamam sorun yok o zaman:D

ilhan
15.08.2009, 11:25
Benim avatarım daha güzel.
ççç

demir
15.08.2009, 11:30
tolose macında son 10 dakıka oynasın yeter bıze ;)

Zeki Akyol
15.08.2009, 16:50
artık düzel daaaa :(

x_man
15.08.2009, 22:31
sen bu takıma kesinlikle lazımsın

Gökhan KAN
15.08.2009, 22:34
Avni Aker de sensiz olmaz....

Barış Mayda
15.08.2009, 23:23
sensiz olmuyor yattara inanki sensiz olmuyor bu takımı izlerken hiç keyif almıyorum sen sen ol çabuk dön sahalara bu taraftar seni çok seviyor ve sensiz olmuyor

Erbay
15.08.2009, 23:27
Yattara'yı özledim. Ağzından burnundan yetenek fışkıran sözde yetenekli oyuncular dolduramıyor O'nun boşluğunu.

erolizmts
15.08.2009, 23:28
sinemde gizli yaramı kimse bilmiyor,
hiç bir tabib yarama merhem olmuyor,
boynu bükük bir garibim yüzüm gülmüyor,
göynüm hep seni ariyor neredesin sen?

shade6161
15.08.2009, 23:48
toulese macının kahramanı olmaya aday :=)

ilhan
16.08.2009, 10:14
İnsanın canını daha fazla sıkmadan çık oyna artık. Dün sahada olanlara değil sana kızdım en çok. Yeteneklerinden ve yapacaklarından mahrum kaldığımız için.

DEEP BLUE
16.08.2009, 10:17
Kardeş oynayacaksan oyna, oynamayacaksan bilelim ki sen yoksun... Ne varsın ne yoksun...

Özge
16.08.2009, 10:34
Kim ne derse desin takımın sana ihtiyacı var.Biran önce dön artık.

Adnankazaz
16.08.2009, 10:54
kendimizi kandırmayalım dünkü takıma değil yattara zidane ı koysan çare olamazdı

SDanışmaz
16.08.2009, 11:41
Kim ne derse desin takımın sana ihtiyacı var.Biran önce dön artık.

Oynasa bir sorun oynamasa bir sorun...

Taraftarların gözünde hala 1 numara ama bunun kıymetini bilmiyor...

oulcan_ts
16.08.2009, 12:08
Büyük maçlar yerine böyle maçlarda oynamasını tercih ederim...DEEP BLUE sözüm sana : Satalım gitsin yaa nasıl olsa bilerek oynamıyor ona ihtiyacımızda yok tayfunu koyarız onun yerine misler gibi olur dimi ? Nedersin ?

Adem Erdoğan
16.08.2009, 12:18
Dün akşam Yattara oynasaydı da fazla bir fark olacağını düşünmüyorum açıkçası.

Jackdaniels
16.08.2009, 13:32
Sende düzeleceksen düzel yaa yeter....

firidin61
16.08.2009, 13:37
Avni Aker nasıl Fatih SULTAN sız sahipsizse sensizde öyle hissediyorum . Dak.89 Diyarbakırlı futbolcu yerde yatıyor ve çok bariz rol yapıyor . Tabzonspor'um geride biri de gidip elini kolunu çekip dışarı atmıyor , atamıyor resmen seyrediyorlar ! Sen olsaydın yapar mıydın ? Bilmiyorum ama dünki olaydan sonra bir kalem düştü ( Egemen ) tek umudum sensin bende sana sarılıyorum Kara BELA ... Çık ve oyna artık ! Rakibin sol kanadında 3 tane adam bekletmesini özledim ! Slalom yapmanı özledim . Hayde Kara BELA Hayde ...

Sayg ,

firidin61
16.08.2009, 13:39
kendimizi kandırmayalım dünkü takıma değil yattara zidane ı koysan çare olamazdı

Şaka ? :)

Başarılıydı :alkış:

Sayg ,

fatih6t1s
16.08.2009, 17:20
varlığı bir dert
yokluğu yara

SDinc
17.08.2009, 10:23
Touluse'a yetişmeyecek mi ?

Selman
17.08.2009, 10:30
Takımın hâlâ daha en büyük silahı. Mvv maçında 6 gol attıktan sonra onu gözden düşürenleri uyarmıştık. Hadi be kara bela, dön artık.

UğuR
17.08.2009, 10:47
Avni Aker nasıl Fatih SULTAN sız sahipsizse sensizde öyle hissediyorum . Dak.89 Diyarbakırlı futbolcu yerde yatıyor ve çok bariz rol yapıyor . Tabzonspor'um geride biri de gidip elini kolunu çekip dışarı atmıyor , atamıyor resmen seyrediyorlar ! Sen olsaydın yapar mıydın ? Bilmiyorum ama dünki olaydan sonra bir kalem düştü ( Egemen ) tek umudum sensin bende sana sarılıyorum Kara BELA ... Çık ve oyna artık ! Rakibin sol kanadında 3 tane adam bekletmesini özledim ! Slalom yapmanı özledim . Hayde Kara BELA Hayde ...

Sayg ,

Egemen'i bu kadar kolay harcama....Herkesin başına gelebilir böyle şansızlıklar.Ruhuyla oynuyor.Esas Yattara da onun gibi yürekten oynasa neler yapar ama adamda ne yürek var ne de hırs.Evet beceri var ama boşuna dememişler kontrolsüz güç,güç değildir.Ne yapacağı belli olmaz.Bazen var bazen yok.Ha bu maçda vardır diyoruz.Yokları oynuyor.Adamı kesiyorlar puan kaybediyoruz.Yattara olsaydı kesin kazanırdık diyorlar.Hocanın müneccim olması lazım Yattara dan verim alabilmesi için.Yattara tamam futbol sihirbazısın ama devamlılığın yok.
Ama iyi siyasetçisin bunu biliyorum.İşler kötüye gittiğinde yaptığın her alanda showlarla insanların gönlünü almasını biliyorsun.İşi biliyorsun ama işe gitmiyorsun.

Ne zaman düzenli işe gidersen o zaman Trabzonspor kazanır.Yok böyle iyi dersen ne diyeyim Allah gönlüne göre zaten vermiş.Başka hedefi olan bir takımda bu kadar seni tutmazlardı.

Ali İhsan
17.08.2009, 10:50
Kendisini çok sevsem de, şu anda aktif futbolcularımız arasında Alan ile beraber favori oyuncum olsa da bu sezon kendisinden çok şey beklemiyorum. Artık Yattara gelir bizi kurtarır martavallarıyla kendimi avutmayacağım.

titanic
17.08.2009, 13:46
Bu genç insan Avrupa maçına yetişecek mi?O'nusuz olmaz,Yattara bizim için olmazsa olmaz.Her an sahada olması lazım gelen bir oyuncu,sakatlığıda olmasa o da kaderi artık yaacak bişey yok,inşallah tez zamanda döner kendini tekrardan ispat eder.

magicyattara
17.08.2009, 17:45
Yorumları okuyunca tebessüm etmemek elde değil.
Bu Yattara seviliyor mu sevilmiyor mu anlayamadım valla.
Diyarbakır maçı gibi,üretken olamadığımız maçlarda,yedek kulübesinde oturan Yattara'yı,bu taraftar tezahüratlarla kaç defa sahaya aldırıp maçı kurtardı hatırlamıyorum.
Yattara'ya çamur atanlar,oynadığı maçlardan sonra atsınlar.
Canı sıkılanın iki satır bir şeyler çiziktireceği yer değildir burası.

Yattara takımın en popüler oyuncusu olduysa bu oynadığı futbolla oldu.
Şu anda takımın maçı kurtarabilecek potansiyelde 2 adamından biri.
Diğeri Alanzinho.
Kalanların maç kurtaramayacağını son maçta gördük.
Diyarbakır maçı Alanzinho'nun oyundan alındığı dakika,benim için bitmişti.Artık gol atamayacağımız belliydi.Bu da Broos'un veya Diyadin'in fahiş bir hatası olarak raftaki yerini aldı.

Mehmet Zeki
17.08.2009, 17:58
Tolouse macinda oynamalisin aslanim. Hadi.

recdodo
17.08.2009, 18:02
Satılmasını bende istiyorum. Nedeni; 2 sezondur tam anlamıyla bir varlığını takıma yansıtamadı. Bir maç oymayıp beş maç vasat kaldı.
Ama bu sezon eğer ki takıma katıldığı ilk seneleri aratmayacaksa kalsın. Büyük bir fayda sağlayacağı kesin. Umarım da öyle olur ve 2 sezonun acısını 1 senede çıkarır.
Haydi Yattara göreyim seni. :alkış:

Sinan_Ts61
17.08.2009, 20:24
Bütün iyi futbolcular sakatlik ve hastalik ligin baslamasini buldu ya..valla bir macda ben yattarayi ariyorum....

Kubilay ŞAHİN
17.08.2009, 20:25
Toulouse Maçında oynayabilirmi Acaba..?

İhtiyacımız Var Gerçekten..

Ilelioglu
17.08.2009, 21:09
Toulouse Maçında oynayabilirmi Acaba..?

İhtiyacımız Var Gerçekten..

Gökhan ile Yattara'nin oynamalari cok zor gözüküyormus...:cool:

Volkan
17.08.2009, 22:18
inş oynar toulouse macında ihtiyacımız olucak ona

yigits
17.08.2009, 22:33
İlk maçı iyi bi sonuçla atlatsak da hem gökhan hem yattara gelince 2. maçta dha etkili olur turu geçeriz diyorum

Cafer Bulur
17.08.2009, 22:38
Gel yattaram gel,özledik artik seni.

Sana bu takimin ihtiyaci var aslanim...

Mollasalihoğlu
17.08.2009, 22:40
Yattara'ya çamur atanlar,oynadığı maçlardan sonra atsınlar.

Bi oynasa..

magicyattara
17.08.2009, 23:19
Bi oynasa..

Geçen yıl kaç maçta oynamadı Yattara?
Sezon başı ve sonunda yaşadığı sakatlıklar dışında her maç sahadaydı.
*Gs maçında Ersun Yanal kadroya almamıştı.
Belki oynamadığı maç sayısı 7-8'i bulmamıştır.
Neyin hesabını yapıyorsunuz:)
Lig uzun maraton.

Yakında oynamaya başlar,bu eleştirileri oynadığı maçlardan sonra görmek isteriz.
Oynamayan adamın neyi eleştiriliyor anlamış değilim.

Alptuğ
17.08.2009, 23:30
yattara lazım bize

recdodo
17.08.2009, 23:31
Lig uzun maraton.

Yakında oynamaya başlar,bu eleştirileri oynadığı maçlardan sonra görmek isteriz.

Pekala 2 sezondur oynayıp bize beklenen ölçüde katkı yaptığı müsabaka sayısı kaç?

İnşallah senin dediğin gibi olur ve önceki sezonlarda gördüğümüz Yattara'yı tekrar sahalarda görürüz.

Mollasalihoğlu
17.08.2009, 23:48
Lig uzun maraton.

oynasa da yensek hesabını yapıyorum..

magicyattara
17.08.2009, 23:56
oynasa da yensek hesabını yapıyorum..

Dört işlemi biliyorsan kolayca halledersin:)

Gordon Freeman
18.08.2009, 00:13
özledım adamı arakdaş.herife oynamıyo dıyosunuz ama onun sahada olması bıle bizim yararımıza.rakip için korku verıyo hem de 2 kişi tutmak zorunda kalıyorlar adamı..

Samet Yildirim
18.08.2009, 09:50
Yattara nin sahadaki durusu yeter.

En kötü yattara bile 2-3 tane öldürüslü paslar, ortalar atar. iyi bir yattara zaten costurur.

Mollasalihoğlu
18.08.2009, 11:00
Dört işlemi biliyorsan kolayca halledersin:)

Dört işlem sonucu: eksikliğini çok hissettiğimiz dönemlerde genelde bir sıkıntısı oluyor.. Sakatlık, transfer, hastalık, milli takım vs vs..

Tolunay Abdioğlu
18.08.2009, 12:01
Toulouse maçına yetişmessende olur.

Özgüvenin yerine gelsin.Türkiye'nin en iyi sağ kanat oyuncusu olduğunu herkese göster.

yigits
18.08.2009, 14:49
Sarı Saçlarını Deli Gönlüme,Bağlamışım Çözülmüyor YATTARA....:D

Fatih Öztürk
18.08.2009, 15:12
beklerim beklerimde en çok sana susamışız be yattara...

danger00
18.08.2009, 17:30
http://www.ajansspor.com/sizcehangisi/?sID=12

yattara mı keita mı

Adnankazaz
18.08.2009, 17:51
tabiki yattara