PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Ali Yerlikaya
08.07.2009, 15:28
Maalesef YÖnetim Yattarayi satmakda kararli gibi gecen sezon yapamadiklarini bu sezpn bitircekler gibi ama Yattaranin TR askindan dolayi en azindan TR de ayrilmiyacakdir.

Istanbul takimlarina satmak ise intihar olur.

Ben bu sezon cok sey yapicagina inaniyom.

Cafer Bulur
08.07.2009, 15:40
Maalesef YÖnetim Yattarayi satmakda kararli gibi gecen sezon yapamadiklarini bu sezpn bitircekler gibi ama Yattaranin TR askindan dolayi en azindan TR de ayrilmiyacakdir.

Istanbul takimlarina satmak ise intihar olur.

Ben bu sezon cok sey yapicagina inaniyom.
Degeri verildikten sonra istanbul takimlarina da satilabilir,bunda hicbir mahzur görmüyorum.

Ama ne yazikki yattara ya 5 milyon euro verecek bir kulüp ne yurt icinde ne de yurtdisinda var...

Mustafa Yüksek
08.07.2009, 15:49
yattara hala daha bu ligin en iyi sağ açığıdır...ben böyle düşünüyorum...

Osman Yavuz
08.07.2009, 16:02
Degeri verildikten sonra istanbul takimlarina da satilabilir,bunda hicbir mahzur görmüyorum.

Ama ne yazikki yattara ya 5 milyon euro verecek bir kulüp ne yurt icinde ne de yurtdisinda var...
Evet Mehmet Topuz'un 9 milyon euro+Gökhan,İsmail Köybaşı'nın 6,5 milyon euro +Serdar Kurtuluş, Özer Hurmacı'nın 4 milyon euro+ 2 oyuncu ettiği bir ülkede Yattara'ya kimse 5 milyon euro vermez.:rolleyes:Gereksiz yere yabancı kontenjanı.

Özge
08.07.2009, 16:03

Yönetimin içinde misiniz?Nereden biliyorsunuz kimin ne kadar vereceğini?Şundan emin olun ki Trabzonspor Kulübü Yattara'yı satıyoruz desin Fenerbahçe,Galatasaray ve Beşiktaş almak için yarışır.Özellikle de taraftarları.Ne yazık ki Yattara'yı sevmeyen sadece bizim taraftarımız var.Diğer takım taraftarları Yattara hastası resmen.

AKHAN
08.07.2009, 16:07
Yönetimin içinde misiniz?Nereden biliyorsunuz kimin ne kadar vereceğini?Şundan emin olun ki Trabzonspor Kulübü Yattara'yı satıyoruz desin Fenerbahçe,Galatasaray ve Beşiktaş almak için yarışır.Özellikle de taraftarları.Ne yazık ki Yattara'yı sevmeyen sadece bizim taraftarımız var.Diğer takım taraftarları Yattara hastası resmen.
Bu yoruma kesinlikle katılıyorum ki birçok rakip takım taraftarından bizzat duyduklarıma göre hepsi Yattara'yı almak için hazır ama Yattara bir Fatih TEKKE,bir Gökdeniz değil.Belkide bu yüzden yönetime teklif geldi de açıklamıyor.Çünkü Yattara transfer tekliflerini kaldıramıyor :) geçen sene gördük.

Cafer Bulur
08.07.2009, 16:08
Yönetimin yattara yi gercekten takimda tutmak istedigine inaniyormusunuz?

Daha bugün acikladi hacisalihoglu menfaatler olusursa satariz diye...

Trabzonspor kulübü yattara yi satmak istiyor ama yattara ya yüksek bonservis ödeyecek kulüp bir türlü cikmiyor....

Cafer Bulur
08.07.2009, 16:12
Evet Mehmet Topuz'un 9 milyon euro+Gökhan,İsmail Köybaşı'nın 6,5 milyon euro +Serdar Kurtuluş, Özer Hurmacı'nın 4 milyon euro+ 2 oyuncu ettiği bir ülkede Yattara'ya kimse 5 milyon euro vermez.:rolleyes:Gereksiz yere yabancı kontenjanı.
Bahsettigin oyuncularin hepsinin ciddi gelecekleri var,futbolculuk kariyerinin daha basindalar(Topuz zaten kalitesini ispat etmis biri+daha da gelisebilir..)

Yattara ise bu yastan sonra artik daha gelismez,en iyi ihtimalle yerinde sayar,belki de bu yüzden yüksek ücret ödemek istemiyorlardir.;)

Özge
08.07.2009, 16:15
Yönetimin yattara yi gercekten takimda tutmak istedigine inaniyormusunuz?

Daha bugün acikladi hacisalihoglu menfaatler olusursa satariz diye...

Trabzonspor kulübü yattara yi satmak istiyor ama yattara ya yüksek bonservis ödeyecek kulüp bir türlü cikmiyor....
Yönetim her dediğini yapıyor mu?Geçen gün bir yöneticimiz Song ile yollar tamamen ayrıldı diyor 1-2 saat sonra başka biri Song kampa katılacak diyor.Kime inanacağız peki?Ayrıca aldığım bilgiye göre Yattara'nın haberleriyle ilgili henüz bir şey yokmuş.

Cafer Bulur
08.07.2009, 16:18
Yönetim her dediğini yapıyor mu?Geçen gün bir yöneticimiz Song ile yollar tamamen ayrıldı diyor 1-2 saat sonra başka biri Song kampa katılacak diyor.Kime inanacağız peki?Ayrıca aldığım bilgiye göre Yattara'nın haberleriyle ilgili henüz bir şey yokmuş.
Song konusunda da durum farkli degil,elden cikarmak istiyorlar ama talibi yok song un.

Yattara nin da ciddi bir talibi ciksa,inanin satarlar yattara yi.

Yattara yi satmak istemeselerdi,ikide bir her iki tarafin menfaatleri dogrultusunda satilabilir demezlerdi...

Selman
08.07.2009, 16:19
Hüseyin'in gitmesi sağa sola saldırmayı gerektimiyor ki canım :D

Herkes hakettiği kadar değer görür ;)

Ali Yerlikaya
08.07.2009, 16:21

Aynen yaaa su rakamlari görünce Yattara nin degeri minimum 20 milyn € ama tabiki ligde herkes kafayi yedigi icin böyle bi rakamdan bahsediyom.
Ama gayet mantikli ve kesinlikle hak ettigi bi bonservisi bedeli 7-8 den asagi olmamali. Heleki rakibine satarsan bu biraz daha fazla olmali.

Ama Yattara yurtdisina gitmek istemiyorsa kesinlikle bizde kalicakdir.

Özge
08.07.2009, 16:22
Bahsettigin oyuncularin hepsinin ciddi gelecekleri var,futbolculuk kariyerinin daha basindalar(Topuz zaten kalitesini ispat etmis biri+daha da gelisebilir..)

Yattara ise bu yastan sonra artik daha gelismez,en iyi ihtimalle yerinde sayar,belki de bu yüzden yüksek ücret ödemek istemiyorlardir.;)Türk oyunculara bu kadar yüksek fiyat verilirse yabancı oyuncular daha az paraya gelir mi?Kendilerini geliştirecek olsalar bile verilen ücretler çok yüksek.Ayrıca gittikleri kulüplerde kendilerini geliştiremeyecekler bence.

Yattara'nın kendini geliştirmesine gerek yok ki zaten.Geliştirmiş kendini geliştireceği kadar.Sakatlanmadan bu sezonu geçirirse o zaman görürsünüz Yattara'yı.

Cafer Bulur
08.07.2009, 16:25
Hüseyin'in gitmesi sağa sola saldırmayı gerektimiyor ki canım :D

Herkes hakettiği kadar değer görür ;)
Benim muhalifim gelmis,hosgeldin.:)

Kime saldiriyorum söylermisin?

Yönetimin acikca satmak istedigi bir futbolcunun elden cikarilmasinin dogrulugunu savunuyorum..

Ayrica hüseyin in gitmesine ben de sevindim,gitmesi gerektigini belirten yazilarim arsivdedir.

Cafer Bulur
08.07.2009, 16:26
Sakatlanmadan bu sezonu geçirirse o zaman görürsünüz Yattara'yı.
Böyle bir seyin gerceklesme ihtimali yüzde kactir?:)

Özge
08.07.2009, 16:27
Song konusunda da durum farkli degil,elden cikarmak istiyorlar ama talibi yok song un.

Yattara nin da ciddi bir talibi ciksa,inanin satarlar yattara yi.

Yattara yi satmak istemeselerdi,ikide bir her iki tarafin menfaatleri dogrultusunda satilabilir demezlerdi...
Song ile yollar ayrılıyor dedikten sonra neden kampa katılıyor peki?Yönetimdekilerin birbirlerinden haberleri yok çünkü.

Yattara bugün fb,gs ve bjk için haber yollasın ertesi gün parayı verip alırlar bundan şüpheniz olmasın.Ayrıca teklif yok diyosunuz da sezon boyunca birçok kulüpten teklif aldığı öne sürülen Hüseyin'in sezon sonları gelince talibi olmuyor?Kime teklif gelip gelmeyeceğini bilemeyiz.;)

Sakatlık bu kim bilebilir ki ne zaman kimin sakatlanacağını;)

Erdem Keser
08.07.2009, 16:30
YATTARA'NIN BUNDAN SONRA GELİŞEBİLMESİ...

Bir yaşıma daha girdim:D

yorumsuz6117
08.07.2009, 16:32
yönetim yattarayı satmak istiyor bu kesin ama yüksek bir miktara satmak istiyor..

Cafer Bulur
08.07.2009, 16:35
YATTARA'NIN BUNDAN SONRA GELİŞEBİLMESİ...

Bir yaşıma daha girdim:D
Sen daha cok yaslanacaksin merak etme.:)

Önce su karsit fikirleri olan insanlari kücük görme hastaligindan kurtulsan iyi olacak...

Erdem Keser
08.07.2009, 16:36
Sen daha cok yaslanacaksin merak etme.:)

Önce su karsit fikirleri olan insanlari kücük görme hastaligindan kurtulsan iyi olacak...
Haklısın :) Karşıt fikirleri olanları aşağılama gibi bir huyum yok.Önemsiz fikirlere hakettiğince değer veriyorum sadece:)
Kaşıt fikirli biriyle sabaha kadar tartışırım ama seninle asla.Haklısın derim yanlızca...Seninde öyle bir çaban yoktur zaten , o yüzden sende önemsemeyebilirsin , çok fazla umrumda olmaz inan.

Cafer Bulur
08.07.2009, 16:37
Haklısın :) Karşıt fikirleri olanları aşağılama gibi bir huyum yok.Önemsiz fikirlere hakettiğince değer veriyorum sadece:)
Tesekkürler,son cümlen senin hakkindaki düsüncelerimi dogruluyor.:)

Erdem Keser
08.07.2009, 16:39
Tesekkürler,son cümlen senin hakkindaki düsüncelerimi dogruluyor.:)
Ne güzel işte :D

Sefa Murat Dokuz
08.07.2009, 16:52
Yattara yeteneklerini geliştirirse insan olamaz, gelişecek ne tekniği nede başka bişey var:D
zatece yattaranın zihinsel olarak hazır olması lazım. ve İşi ayaklara bırakması lazım.
Bunu yapabildiği an dünya çapında ilk 10 da bir yıldız olacak bunu yapması için bu sen son şansı.

Fatih
08.07.2009, 16:53
Yattara'da şanslar bitmez...

Cafer Bulur
08.07.2009, 17:05
Kaşıt fikirli biriyle sabaha kadar tartışırım ama seninle asla.Haklısın derim yanlızca...Seninde öyle bir çaban yoktur zaten , o yüzden sende önemsemeyebilirsin , çok fazla umrumda olmaz inan.
Benimle neden tartisamiyorsun,onu merak ettim.:)

Bu forumda kimseye hakaretim ya da kücük düsürücü bir söylemim olmamistir,olmaz da.

Durum bu iken beninle tartisamaman benim tuhafima gidiyor...

Erdem Keser
08.07.2009, 18:52
Benimle neden tartisamiyorsun,onu merak ettim.:)

Bu forumda kimseye hakaretim ya da kücük düsürücü bir söylemim olmamistir,olmaz da.

Durum bu iken beninle tartisamaman benim tuhafima gidiyor...

Zaman kaybı olarak değerlendirdiğimdendir.

Tuhafınada gitmesin.

Alihan Ertürk
08.07.2009, 19:00
Recep abinin Fatih TEKKE başlığında yazdıklarına göre Yattara her an gidebilir.

:S

Arkadaşlar, sizler ile kulübümüz hakkında aldığım son bilgileri paylaşmak istiyorum ( Söyleyeceklerim yönetim kaynaklıdır.)

- Fatih transferi için devre arası beklenecek büyük olasılıkla,

- Transfer konusunda bir sağ bek alırsak transfer kapanacak,

- Yattara ile Fernundoa transferi eğer para verilemeyecekse gerçekleşecek. Diğer oyuncunun istikrarının yattaradan daha iyi olduğu haberleri gelmiş yönetime.

Arkadaşlar durum bu.

Gerisini zaman gösterecek.

Fernandou için yönetim çok iyi referanslar almış. Eğer arada para farkı olmazsa bu iş her an bitebilirmiş.

Sağ bek için uğraşılıyormuş, ama ne kadar bilmiyorum.

Cafer Bulur
08.07.2009, 19:01
Zaman kaybı olarak değerlendirdiğimdendir.

Tuhafınada gitmesin.
Tamam, ama benim yazilarimi alinti yapmayip da satir aralarinda igneleme de yapmayacaksin o zaman,samimi olacaksin...

Özge
08.07.2009, 19:14
Transfer dönemi bitse de Yattara da rahat etse ben de rahat etsem:D

demir
08.07.2009, 19:33
Transfer dönemi bitse de Yattara da rahat etse ben de rahat etsem:D

aynı fıkırdeyım bu takımın nuri albayrak ve zıya dogan geldıgınden beri herkes her futbolcu satılacak zannedıyor :D allah hepımızı ıslah edıp sabırlar versın :D

Erdem Keser
08.07.2009, 19:37
Tamam, ama benim yazilarimi alinti yapmayip da satir aralarinda igneleme de yapmayacaksin o zaman,samimi olacaksin...
Valla benim kişilerle bi sorunum olmaz.Sadece her fırsatta şu başlığa gelip - bana göre- komik gerekçelerle Yattara'ya saydıran kim olursa kendimce cevabını veririm.He alıntı yaparak olur , alıntı yapmadan olur ona ben karar veriririm.Üzerine alınanda alınabilir.Ayrıca samimiyimde...Sadece bu başlıkta yukarıda da söylediğim sebeple gelip oyuncuya saydırılmasını samimi bulmuyorum.Ortada birşey yok ; kalkıpta olmayacak birşeyle başlığa girersen cevabınıda verirler , tartışmada büyür.He , kendi adıma benimkisi tartışma değil , böyle bir oyuncuya yapılan haksız eleştirler karşısındaki savunma psikolojisi...Tartışmanın (Futbol) olamayacağını söylemiştim zaten:)

cem arin
08.07.2009, 19:53
Gecen yil oynadigi hangi macta yattarain görevini yapmadigini söyleyebilir ya da iddia edebiliriz! ya da arap ülkesinden gelen teklifin onun futboluna, trabzondaki yasamina etkide bulunmadigini söyleyebilir miyiz?
yattara gecen yil oynadigi her karsilasmada takimin ortalamasinin üzerinde bir oyun ortaya koymus ve kendisini de cogu macta asmistir! bu kendini asma durumunu da hani o cok tekrarlanan defansa yardim etmiyor adam takip etmiyorculara istinaden yaziyorum. akilalmaz sekilde yattaranin satilmasini isteyen taraftarimiz mevcut icimizde! bu arkadaslar yedekte dursun ikinci yari girsiny a da ne bileyim onunla konusulsun demiyorlar da satilsin da satilsin diye tutturmuslar! fenere ya da gsye gitmesine dahi karsi degiller cünkü mantiklarina göre yattara bu takimlardan birine giderse onlarin sahada gücünü zayiflatirmis ve zaten gece hayati da var arkadasin öyle istanbulda kaybolup gidermis yattara! yattara ne lincolnden ne de delgadodan daha problemli degildir ve buyil transfer ettigimiz engin baytarin ya da fatih tekkenin suc dosyalari yattaradan daha kalindir ancak amac burada yattaranin futbolu falan degil amac birsekilde begenilmeyen yattaranin takimdan gönderilmesi! yahu bu arkadaslar burada sadece yattaranins ayfasinda yazi yazacaklarina youtubeta onun bir kac filmini izlesinler! geldiginden bu yana problemlerine ragmen takima benim kanimca katki saglamis ülke genelinde oyun stili itibariyle rakip takimlarin taraftarinin begenisini kazanmis bir oyuncuya bu sekilde bir yaklasimin reva görülmesi gercekten manidardir.
galatasaraya gelen keitaile ilgili yorumlarda kurulan cümleler bile yattaranin ülkede bir marka oldugunun göstergesidir! keitaya deger bicerken diyor ki o begenmedigimiz gs ve fb taraftari yattaranin iyisi ya da yattaranin biraz genci! keitanin ne kadar iyi ya da kötü oldugu tartisilir ancak ona kimin ölcü alindigi bizi daha fazla ilgilendirmeli diye düsünüyorum! keitanin ne kadar iyi ya da kötü oldugunu görecegiz ancak yattaranin ne kadar iyi oldugunu biliyoruz! hadi diyelim ki bu oyuncuyu sevmiyorsunuz iyi de hic mi bu arkadasin iyi bir yönü yok ki sizler de onun mutlaka gönderilmesi taraftarisiniz! sirf bir marka olarak yattaraya sahip cikmaliyiz! onun artilarini buraya yazmaya kalkmayacagim cünkü kalitenin reklamini kimsenin yapmaya ihtiyaci yoktur! kaldi ki ona yasli diyenlerin de artik futbolcunun kariyerini sonlandrima yasinin 35-36 lardan assagida olmadigini görmeleri gerekir.

Erdal
08.07.2009, 19:57
Yattara'yı mı konuşuyorsunuz yoksa Yattara üzerinden birbirinizi mi yiyorsunuz... Erdem sen Trabzon'lu değildin dimi....Bulaşıcı bu hastalık bulaşıcı anasını satayım :)))

Laz_61
08.07.2009, 20:09
Bitek o kaldi yildiz olarak takimda onuda satin..

ilhan
08.07.2009, 20:16
Selman, Özge, Osman okey oynayacak adam arıyorum. Sizi burada gördüğüm için burada yazayım dedim. Vakti olan varsa :p

Bu arada Yattara, "Futbolu Trabzon'da bırakmak istiyorum" derken manşet atamayanlar "Ya Trabzon ya İstanbul" deyince manşetin başına koyuyorlar. Ee bizim taraftarda yer arıyor tabii. İşine gelir böyle şeyler. Görmek ve görebilmek.

el_conquistador
08.07.2009, 21:10
Yönetim, Yattara'dan gercekten kurtulmak istiyor galiba

cengizalioğlu
08.07.2009, 21:21
arkadaşlar sorun yattarada değil bence sorun bu can denen fitnede adam durup dururken olay çıkartıyor katar olayındada baş roldeydeydi yine durup dururken yönetimin bile haberi yokken haber diye ortaya attı pazar günü arkadaşlara sır vermemesinin nedenide tepkiden korktuğu içindir zaten trabzonumun yenilfdiği maçlardan sonra sırıta sırıta röpoartaj yapmıyomrmu kopuyorum
YÖNETİCİLER ARZ OLUNUR
CAN HAKKINDA DEĞİŞMESİ ADINA BİR BAŞLIK AÇILIP TEPKİ KOYULSUN :mad::mad::mad::mad:

[KAPLAN]
08.07.2009, 21:22
Umutsuz vaka Yattara...

zurjcas
08.07.2009, 22:32
iyi oyuncudur, belki de turkcell süper ligin en yetenekli oyuncusudur ama gerçek şu ki artık faydasından çok zararı dokunmaktadır takıma.
önümüzdeki senelerde HÜSEYİN GİBİ BONSERVİSSİZ BIRAKACAĞIMIZA, iyi teklif varsa varsın şimdi gitsin.
biz de hem yabancı kontenjanımızı boşaltalım hem de kasamızı dolduralım, parasıyla da listemizdeki oyuncuları alalım.

Sefa Murat Dokuz
08.07.2009, 22:35
Eğer yönetim biz anlaştık der ve yattara gitmiyorum derse bu adamdan bu sene performans falan beklemeyelim.

oulcan_ts
08.07.2009, 23:24
Eğer yönetim biz anlaştık der ve yattara gitmiyorum derse bu adamdan bu sene performans falan beklemeyelim.
Yattara olsam bunun üstüne daha da hırs yapardım...

murat
09.07.2009, 11:44
Yattara insaallah jubilesini bizde yapar, bir yattarayi birde messiyi izlemeye doyamiyorum. Trabzonspora ne verdi diyenlere ise sadece guluyorum. Onu izleme zevkine varamayinlar bence futbolun zevkine varamamis insanlardir. Yattara bu sene az oynamasina ragmen benim hatirladigim 4 maci bize kazandirmistir. Tum sezon sahada olan bir Yattara iyi dahi oynamasa bize 7-8 mac aldirir. Bu sene Gokhan- Umut ikilisi biraz becerikli olsaydi Yattara belki 4 degil asistleriyle 8 mac kazandirmis olacakti bize. Benim icin Yattara bir dunya yildizi, canim sIkIldIkca onun videolarini defalarca tekrar tekrar izlerim. Bu senede takimda kalirsa onu kesecek kimseyi goremiyorum, yedek kaldigi ve kotu giden maclardada burada elestirenler "ah keske hoca Yattarayi alsa oyuna" diyeceklerini cok iyi biliyorum.

Onu seviyorum, Trabzonspor sevgim ve Yattara sevgim ayridir. Onu her takimda buyuk zevkle izlerim aynen Trabzonsporumu en kotu zamaninda bile zevkle izledigim gibi.

magicyattara
09.07.2009, 12:11
iyi oyuncudur, belki de turkcell süper ligin en yetenekli oyuncusudur ama gerçek şu ki artık faydasından çok zararı dokunmaktadır takıma.
önümüzdeki senelerde HÜSEYİN GİBİ BONSERVİSSİZ BIRAKACAĞIMIZA, iyi teklif varsa varsın şimdi gitsin.
biz de hem yabancı kontenjanımızı boşaltalım hem de kasamızı dolduralım, parasıyla da listemizdeki oyuncuları alalım.

Faydasından çok zararı dokunuyorsa iyi oyuncu falan olamaz.
İyi oyuncuysa veya iyi oyuncu olduğunu size kabul ettirdiyse o halde faydalıdır.

İşte aynı bu şekilde sahadaki rakiplerinin kafasını da karıştırıyor.:)
Çok adam düğümledi gözümün önünde:D

albatros
09.07.2009, 12:20
yattara bize geleli kaç sene oldu...
bu kadar sene boyunca yattara'nın özeti şudur benim gözümde :
ne seninle ne sensiz :)

cınar#7
09.07.2009, 12:21
arkadaşlar sorun yattarada değil bence sorun bu can denen fitnede adam durup dururken olay çıkartıyor katar olayındada baş roldeydeydi yine durup dururken yönetimin bile haberi yokken haber diye ortaya attı pazar günü arkadaşlara sır vermemesinin nedenide tepkiden korktuğu içindir zaten trabzonumun yenilfdiği maçlardan sonra sırıta sırıta röpoartaj yapmıyomrmu kopuyorum
YÖNETİCİLER ARZ OLUNUR
CAN HAKKINDA DEĞİŞMESİ ADINA BİR BAŞLIK AÇILIP TEPKİ KOYULSUN :mad::mad::mad::mad:
katılıyorum,şu can karyağdı yarar değil zarar,kesinlikle.

ensar6161
09.07.2009, 12:26
Yattara insaallah jubilesini bizde yapar, bir yattarayi birde messiyi izlemeye doyamiyorum. Trabzonspora ne verdi diyenlere ise sadece guluyorum. Onu izleme zevkine varamayinlar bence futbolun zevkine varamamis insanlardir. Yattara bu sene az oynamasina ragmen benim hatirladigim 4 maci bize kazandirmistir. Tum sezon sahada olan bir Yattara iyi dahi oynamasa bize 7-8 mac aldirir. Bu sene Gokhan- Umut ikilisi biraz becerikli olsaydi Yattara belki 4 degil asistleriyle 8 mac kazandirmis olacakti bize. Benim icin Yattara bir dunya yildizi, canim sIkIldIkca onun videolarini defalarca tekrar tekrar izlerim. Bu senede takimda kalirsa onu kesecek kimseyi goremiyorum, yedek kaldigi ve kotu giden maclardada burada elestirenler "ah keske hoca Yattarayi alsa oyuna" diyeceklerini cok iyi biliyorum.

Onu seviyorum, Trabzonspor sevgim ve Yattara sevgim ayridir. Onu her takimda buyuk zevkle izlerim aynen Trabzonsporumu en kotu zamaninda bile zevkle izledigim gibi.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:herşeyide yattaradan beklememek lazım...((ama bencede parası bulunursa satılmalı.birazda alanzinho izleyelim))

İlker ToSun
09.07.2009, 13:09
eğer ortada başkan gibi bir başkan ve yönetim gibi bir yönetim olsaydı ne böyle uydurma haberlere fırsat verilirdi, ne de Trabzonspor yattaradan bu kadar az verim alırdı. ama bizim zayıf iradeli yönetimimiz sağolsun, hala daha yıldız oyuncu idare etmeyi öğrenemedi ve onun medya ilişkilerini bir türlü kuramadı. yattara olayının altında yatan gerçek tamamen bu.

Sümeyye Şahin
09.07.2009, 13:20
Bir top daha ister misin?

Broos dişini göstermeye başladı... Trabzonspor kampında fırtınalar estiren Belçikalı hocadan dün Yattara nasibini aldı. Deneyimli teknik adam, topla fazla oynayan Gineli´yi uyardı, herkese gözdağı verdi.
Trabzonspor’un yeni teknik patronu Hugo Broos, ağırlığını her geçen gün biraz daha hissettiriyor... Isparta’da yapılan antrenmanlarda takımına oyun sistemini benimsetmek için yoğun çaba harcayan Belçikalı, zaman zaman tavrını sertleştiriyor. Bunun son örneği dünkü antrenmanda yaşandı. Topla fazla oynayan İbrahima Yattara, deneyimli hocadan nasibini aldı. Broos, Gineli yıldızı yanına çağırdı, neler istediğini bire bir anlattı. Futbolu en basit haliyle oynamaları gerektiğini söyleyen Bordo-Mavililer’in teknik patronu, “Eğer basitini yapmazsak işimiz zorlaşır. Kendi işimizi kendimiz zorlaştırmayayım. Bol pas yapalım, oyunun hakimi hep biz olalım” ifadelerini kullandı. Zaman zaman Barış Memiş de bu konuda uyarılırken, teknik direktör Broos’un sistem açısından denemeleri ise Hollanda etabında yapması bekleniyor.
Hep futbol konuşuyor
Kondisyonu yüksek, 90 dakika boyunca oyundan düşmeyen ve rakibini hataya zorlayan bir takım kimliğine bürünmeleri gerektiğine vurgu yapan Karadeniz temsilcisinin antrenörü, idmanların dışındaki zamanını da sürekli olarak yardımcılarıyla fikir alış-verişi yaparak geçiriyor. Yabancı kontenjan sorununun çözülmemesi halinde yerli alternatifine dönüleceği için Broos’un Metin Diyadin’den savunmanın sağına düşündüğü oyuncular hakkında bilgi talep ettiği öğrenildi.

FANATİK Isparta'da / Erol DEMİRKOL

İlker ToSun
09.07.2009, 13:27
Bir top daha ister misin?

Broos dişini göstermeye başladı... Trabzonspor kampında fırtınalar estiren Belçikalı hocadan dün Yattara nasibini aldı. Deneyimli teknik adam, topla fazla oynayan Gineli´yi uyardı, herkese gözdağı verdi.
Trabzonspor’un yeni teknik patronu Hugo Broos, ağırlığını her geçen gün biraz daha hissettiriyor... Isparta’da yapılan antrenmanlarda takımına oyun sistemini benimsetmek için yoğun çaba harcayan Belçikalı, zaman zaman tavrını sertleştiriyor. Bunun son örneği dünkü antrenmanda yaşandı. Topla fazla oynayan İbrahima Yattara, deneyimli hocadan nasibini aldı. Broos, Gineli yıldızı yanına çağırdı, neler istediğini bire bir anlattı. Futbolu en basit haliyle oynamaları gerektiğini söyleyen Bordo-Mavililer’in teknik patronu, “Eğer basitini yapmazsak işimiz zorlaşır. Kendi işimizi kendimiz zorlaştırmayayım. Bol pas yapalım, oyunun hakimi hep biz olalım” ifadelerini kullandı. Zaman zaman Barış Memiş de bu konuda uyarılırken, teknik direktör Broos’un sistem açısından denemeleri ise Hollanda etabında yapması bekleniyor.
Hep futbol konuşuyor
Kondisyonu yüksek, 90 dakika boyunca oyundan düşmeyen ve rakibini hataya zorlayan bir takım kimliğine bürünmeleri gerektiğine vurgu yapan Karadeniz temsilcisinin antrenörü, idmanların dışındaki zamanını da sürekli olarak yardımcılarıyla fikir alış-verişi yaparak geçiriyor. Yabancı kontenjan sorununun çözülmemesi halinde yerli alternatifine dönüleceği için Broos’un Metin Diyadin’den savunmanın sağına düşündüğü oyuncular hakkında bilgi talep ettiği öğrenildi.

FANATİK Isparta'da / Erol DEMİRKOL

Bu takıma gelip giden herkesin diş göstermeye gücü zaten bir tek garibim yattaraya yeter. ne kötü futbolcular, ne sorunlu futbolcular geldi geçti bu takımda yattarada burda varken ama onlara diş gösteren hiç olmadı :rolleyes:

Jackdaniels
09.07.2009, 19:27
Trabzonspor'da 61 nolu formayı giyen Barış yeni sezonda 11 giyecek.
Trabzonspor'da 61 nolu formayı giyen Barış yeni sezonda 11 giyecek.61 numaralı forma ise Yattara'nın

Ali Tunahan Güllü
09.07.2009, 19:27
Trabzonspor'da 61 nolu formayı giyen Barış yeni sezonda 11 giyecek.61 numaralı forma ise Yattara'nın

kaynak????

Jackdaniels
09.07.2009, 19:29
kaynak????

Haber61.net

Muhammet*
09.07.2009, 19:29
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=40143

Ali Tunahan Güllü
09.07.2009, 19:31
TS'de 61 numara değişti
09 Temmuz 2009 / 19:21

kaynak:haber61

Muhammet*
09.07.2009, 19:33
Hayırlı olsun yattara'ya 61 numara...:)

cem arin
09.07.2009, 19:34
fa<dasindan cok zarari dokunuyormus yattaranin! neymis bu zararlari yattaranin yazin da bizlerde aydinlanmis olalim...

Mustafa Çolak
09.07.2009, 19:36
Neden Bu Şekilde Bİr Şey Yaptılar Anlamıyorum. Biz O Numarayı Sultana Ayırmıştık.

Zafer Fidan
09.07.2009, 19:39
kara belaya 61 numara yakisir :)

Koray
09.07.2009, 19:40
Saçmalığın daniskası...

Kaan
09.07.2009, 19:44
Yakışır bence Yattara'ya 61. :cool:

Fatih SULTAN Tekke'ye de 7 numara veririz ; çok anlamlı olur bence. :rolleyes:

leavemealone
09.07.2009, 19:46
Inanmayin bence ayni sey gecen senede denmisti..
Hep ayni klasikler .

iyattara
09.07.2009, 19:50
vaay aslan parçası 61 i istemiş :) Şimdi ben arkasında kocaman 61 "YATTARA" yazan bir forma almayayım da napayım :)
inşallah doğrudur haber..

yorumsuz6117
09.07.2009, 19:52
fatih yeterki gelsin 10 numarayı veririz ..

Ertuğrul Akgül_61
09.07.2009, 19:56
61 numaramiiizz kra uŞaagimiiizz herseyimiiiizzz ibbbbraaaahimaaaaaaaaaa yaaaaaattaaaaaaaaaaaraaaaaaaaaaa ooolleeeeyyy ibrahim yattara oooleeeeyyy...

Akif Gür
09.07.2009, 19:58
kara uşak şimdi tamamen trabzonlu oldu:D

Sefa Murat Dokuz
09.07.2009, 20:02
vuhuuuuuuuuuuu :D TRABZONSPORUMUZUN GOLÜÜÜÜÜÜÜÜ 61 NUMARAAAAAA İBRAHİMAAA YATTTARAAAAAAAAA

Formanı almazsam Trabzonsporlu değilim.

albatros
09.07.2009, 20:05
en azında bu haberle birlikte yattara'nın başka takıma transfer olacağı dedikoduları bir süre ara verir.

ilhan
09.07.2009, 20:08
En azından 61 numaralı forma daha fazla satılır. Yani ben öyle düşünüyorum. Fena yakışacak Sürmeneli'ye :)

Sefa Murat Dokuz
09.07.2009, 20:11
Evet satışlar artar biraz belki.

Yunus Güneş
09.07.2009, 20:22
Birde türk olabilirse ...

Ömer1967
09.07.2009, 20:39
başlık değişsin 11 değil 61

Özge
09.07.2009, 20:56
Sana da bu yakışırdı zaten ya.Çok iyi oldu.Bence transfer söylentilerine de böylece cevap verdi.61 numara onunla daha bi güzel olacak.Bana yine aldıracak formasını:)

Selman
09.07.2009, 20:59
Haberin doğru olmasını istemem. Yattara'yı her ne kadar bizden biri görsemde o numarayı Trabzon'lu bir futbolcu giysin, yedekte de otursa.He haber doğrudur Yattara 61 numarayı giyerse biz de formasını alırız:)

Ömer SEVİNÇ
09.07.2009, 21:06
Forma satmak için yapılmış bir hamle sanırım.

Gereksiz olmuş.

kemaLAZ61
09.07.2009, 21:11
Hatta formasinda Yattara degil Ibrahim yazsin :p

MuratJ
09.07.2009, 21:17
11 numara bence dünyada en çok Yattara'ya yakışıyodu. Ben sevinemedim bu habere :(

ilhan
09.07.2009, 21:19
Kaptanlığın Egemen'e verilmesinden sonra Yattara'ya yapılmış bir jest olabilir. Bilmiyorum işin aslını ama yakışır yahu :p

Kaan
09.07.2009, 21:23
Forma satmak için yapılmış bir hamle sanırım.

Gereksiz olmuş.

Bedava nasıl olsa. (!)

Ahmet Kuru
09.07.2009, 22:07
61 numara yakışır Yattara'ya...

Paksoy
09.07.2009, 22:12
bence süper olmuş hep trabzonlular mı giyecek bırakın ya.

hos_cocuk61
09.07.2009, 22:17
Yakışır Yattara'ya, zaten oda bizden biri Trabzon'lu çocuk...

Ali Yerlikaya
09.07.2009, 22:17
Daha resmi bi aciklama yok, bence 61 i alirsa satilmaz. Ama bence maalesef satilikdir.
Ins seneye bordo mavi formaylan 61 noylan görürüz.

Paksoy
09.07.2009, 22:19
ben kesin alıyorum bukadar da iştahlı değildim

Muhammed KOÇ
09.07.2009, 22:21
çok yakışacak ;)

murat
09.07.2009, 22:24
61 numara formadan 4 tane alacagim Turkiyeye gitmek nasip olursa, baskasina yakismiyor zaten 61 Yattara o bizden biri..

x_man
09.07.2009, 22:27
Yattara kesinlikle takımda kalmalı yönetim duy ssesimizi

Alibeyoglu
09.07.2009, 22:29
nede olsa o bir sürmeneli yakisacak

cem arin
09.07.2009, 22:49
61 numara sahibini buldu

Trabzonspor (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Trabzonspor/1/1115964/)'da yeni sezon öncesi forma numaralarının büyük bölümü belli oldu. 61 numaralı formanın sahibi...
Trabzonspor (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Trabzonspor/1/1115964/)'da yeni sezon öncesi forma numaralarının büyük bölümü belli oldu. Taraftarların merakla beklediği şehrin plaka kodu olan 61 numaralı formayı ise Gineli futbolcu İbrahima Yattara (http://milarsiv.milliyet.com.tr/%C4%B0brahima%20Yattara/1/1115964/)'nın giyeceği açıklandı. Geçtiğimiz sezon 61 numaralı formayı giyen Barış Memiş (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Bar%C4%B1%C5%9F%20Memi%C5%9F/1/1115964/) ile konuşan Yattara'nın, “Bu sezon bu formayı giymeyi çok istiyorum. Sen benim 11 numaralı formamı giy, ben de senin 61 numaralı formanı giyeyim” diyerek izin istediği, Barış'ın da bu teklifi kabul ettiği öğrenildi. Bordo - mavili yöneticiler de, taraftarların 61 numaralı Yattara formasına yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&KategoriID=14&ArticleID=1115964&Date=09.07.2009&b=61%20numara%20sahibini%20buldu&ver=99

bazi arkadaslar bu habere cok bozulacak diye düsünmekteyim ben.. hem de cook;-))

a d bacan
09.07.2009, 23:03
Sana da bu yakışırdı zaten ya.Çok iyi oldu.Bence transfer söylentilerine de böylece cevap verdi.61 numara onunla daha bi güzel olacak.Bana yine aldıracak formasını:)

evet bende sevindin değişiklik iyidir

fakat endişende yok değil

ya bu 61 numaralı forma devre arasında satılırsa ağır gelmezmi 61 numaranın büyüklüğüne?:confused:

Volkan Taş
09.07.2009, 23:04
bir örnek çubuklu forma yapsanıza arkadaşlar :)

Cafer Bulur
09.07.2009, 23:06
61 numara yattara icin hayirli olur insallah.:)

cengizalioğlu
09.07.2009, 23:27
resmi siteye baktım yok böyle bir
haber

.....
09.07.2009, 23:30
61 numara Yattara ya yakışır. Sahsen çokta şık durur . Hadi be Yattara , hadi be kaplanım göster gerçek gücünü de elalem bir daha sana laf söyleyemesin.

Dualarım seninle inşallah Daha iyi olacaksın...

Ali Yerlikaya
resmi siteye baktım yok böyle bir
haber

Evet renktas bizim taraftar yine erkern sevindi haber61.net kaynakli haber simdi degisik sitelerde yayinlaniyor daha dogruluk payi yok.
Bence satmak icin ugrsdiklari bi oyuncuya 61 i vermezler

Yunus Güneş
#11yattara yerine #61 yattara yapsalar ya şu başlığı...

Onur Civelek61
09.07.2009, 23:32
Efsane 11 numara?
Değiştirdiğine inanmıyorum.

Mert Oğuzlu61
09.07.2009, 23:48
Off ne forması numarası yaaw yattara ya 11 yakışıyor 11 numara dendimi akla yattara geliyor 11 geldi 11 gitsin 11 olarak efsane olsun o bu takımda, 61 ide fatih tekkeyi alıp ona verelim, bırakın şu 61 i, fatih için ayırdık biz onu..!

Hürgün Aygün
09.07.2009, 23:50
haberi duyan var mı yattara 61 numarayı giycekmiş artık gerçektn barış da 11'i giycekmiş lig tv açıkladı

furkan emiroğlu
09.07.2009, 23:53
ya bende çok istiyorum 61 olmasını ancak türkiyede sokakta saha da futbol oynarken arkadaşlarla konuşurken söz konusu 11 denince akla yattara oldu 11 numara ile efsane olarak kalsaydı da çok güzel olurdu ancak 61 ile forma satışları artacağa benziyor !

kudu_61
09.07.2009, 23:53
61 in ağırlığı çok bu takımda ki eğer yattara giyerse yattara izleriz o zamanda tadından yenmez böyle bir olay varsa sevinirim her zaman 61 i Trabzonlu giymesi gerek derdim bence şu anda takımda yattara dan daha Trabzonlu yok

yorumsuz6117
09.07.2009, 23:55
61 in ağırlığı çok bu takımda ki eğer yattara giyerse yattara izleriz o zamanda tadından yenmez böyle bir olay varsa sevinirim her zaman 61 i Trabzonlu giymesi gerek derdim bence şu anda takımda yattara dan daha Trabzonlu yok
zaten takımda trabzonlu yok tayfunun dışında bide engin:D

kudu_61
10.07.2009, 00:01
zaten takımda trabzonlu yok tayfunun dışında bide engin:D
barış ve göksu a takımda kalacaktır

amour_61
10.07.2009, 01:26
61 numara giymesi performans patlaması yapacaksa tamam ;)

Fatih YAZICI
10.07.2009, 02:30
Resmi sitede açıklandı.
Yeni 61 numaramız kara belamız.

Hüseyin İlkin
10.07.2009, 02:31
Hayırlı olsun 61 numaralı forma. :)

.....
10.07.2009, 02:54
61- İBRAHİMA YATTARA

Helal olsun adamım :alkış: inşallah bu sezon eseceksin...

28TS61
10.07.2009, 02:57
hadi bismillah yattara. hayirli olsun. umarim ayri bir hava katar sana yeni numaran.
bu sene gürleyip eseceksin diyor icimden bir ses

Murathan
10.07.2009, 04:01
61 çok ama çok yakışır ;) :D

İlker ToSun
10.07.2009, 04:38
ben bundan 2 sene önce zaten kendim "61 Yattara" yazan bir forma almıştım ama tabiiki yine 61 yazan formalardan alacağız. yattaranın gerçekten 61 numarayı giyecek olması beni heyecanlandırdı.
yattaranın bu sezon avni akerde atacağı ilk golü ve ardından gelecek anonsu sabırsızlıkla bekliyorum :)

Erdem Keser
10.07.2009, 09:38
Tebrikler kaptan:)

Özge
10.07.2009, 09:42
En kısa zamanda 61 numaralı formamı alacağım.Sahada 61 numarayla onu görmek için şimdiden heyecanladım:)

Sümeyye Şahin
10.07.2009, 09:49
Saçı da şekil olmuş:cool:

Formada da ayrı bi şekli var artık... Yakışır, layığıyla taşıyacağına inanıyorum... İki futbolcumuz için de hayırlı olsun...

Kadir
10.07.2009, 09:51
Zaten Sürmene'li değil miydi ?

Tam bir öz evlat .. :)

özçelik61
10.07.2009, 10:12
para istedin verdiler nufus kağidi istedin onu da verdiler trabzon için damardaki kan 61 istedin onu da verdiler..eee bu sene patlaman lazım ama o avrupa serüvenlerinde ki gibi kırmızı görerek değil tabi

Harun-61
10.07.2009, 10:13
61
61
61

Ibrahiiiiiiiiiiiiiiima Yattaraaaaaaaa ;)

Remzi
10.07.2009, 10:58
Hayırlı olsun Yattara. Umarım güzel bir sezon geçirirsin.

KUTADGU
10.07.2009, 11:00
Yattara özevlat statüsüne girdiğine göre bu sene işinin çok daha zor olacağı aşikar.

Rasim YILMAZ
10.07.2009, 11:03
Sadri Başkan artık bu işe el koymalı ve Yattara bu sene Türk statüsünde oynamalı...Alacağımız sağ bek kadar önemli bu!!!

Nihal Ayvaz
10.07.2009, 11:06
Trabzon'dan gitmek istiyor diyenlere harika bi cevap.:)

61 YATTARAAA geliyorrrr ;)

Sefa
10.07.2009, 11:11
Golü atan oyuncu 61 numaralı formasıyla İbrahimaaaaaaaaaaaa

Sadık Bıyık
10.07.2009, 11:16
Golü atan oyuncu 61 numaralı formasıyla İbrahimaaaaaaaaaaaa

yattaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Özge
10.07.2009, 11:42
Trabzonspor'un Gineli yıldızı Ibrahima Yattara, Trabzonspor'da çok mutlu olduğunu ve Trabzon'un, ikinci yuvası olduğunu söyledi.

Trabzonspor'un Gineli futbolcusu Ibrahima Yattara, Trabzon'da çok mutlu olduğunu belirterek, "Ben her şeyi burada kazandım. Burası benim ikinci yuvam. Bu yüzden 61 numaralı formayı en iyi şekilde temsil edeceğim" dedi.
Bordo - mavili takımdan Katar'ın Al Saad Kulübü'ne transferi gündemde olan Gineli futbolcu Ibrahima Yattara, çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "Takımda futbolcular ve hocalar arasındaki atmosfer çok iyi, Lig başladığında daha da iyi olacağız. Yabancı teknik direktörle rahat çalıştık. Herkes ondan memnun ve inşallah böyle devam eder" dedi.

"HER ŞEYİMİ TRABZON'DA KAZANDIM"

Yattara, gelecek sezon 61 numaralı formayı giyeceği için çok heyecanlı olduğunu da ifade ederek, "Altı sezondur buradayım ve bu yedinci senem. Bana her şeyimi Trabzonspor verdi. Burası benim evim ve çok mutluyum. Sanki kendi ülkem gibi. Her şeyimi burada kazandım. Geçen sene 61 numaralı formayı giymeyi kabul etmemiştim ama bu sezon kabul ettim. Çünkü 61 numara çok önemli. 61 numara her maçta sahada olmalı ve takıma çok fazla katkı yapmalı. 61 numara bana verildiğine göre demek ki bana güveniliyor. Ben de bu sene takıma çok şey vermek istiyorum. O yüzden 61 numarayı kabul ettim" şeklinde konuştu.

Kaynak :haber61

Doğru mudur bilemem haber61'in haberlerine inanmıyorum da:D

Tolunay Abdioğlu
10.07.2009, 11:42
Çok yakışıcak 61 numara Yattara'ya..
Hayırlı olsun..

peker61
10.07.2009, 11:58
Şimdi tam sürmeneli oldi :D

murat öksüz
10.07.2009, 12:20
Yeni başlığımız hayırlı olsun.Hem de Yattara'nın gerçek ismiyle.:)

http://img352.imageshack.us/img352/8338/yattarauf6.jpg

Mevki : Forvet
Forma Numarası : 11
Doğum Tarihi : 03.06.1980
Dogum Yeri : Kamsar
Boy : 1.75 cm
Kilo : 67 kg
Ayakkabı No : 42
Medeni Hali : Evli
Burcu : İkizler
Sözleşme Başlangıç : 19.06.2003
Sözleşme Bitiş : 31.05.2008
Oynadığı Kulüpler : San Garedi (Gine), Atletico Coleah (Gine), Fc.Antwerp(Belçika)
61numarayı da egemene verseydiler o hakkını iyi verirdi.yattara bir varmış bir yokmuş

Samet Yildirim
10.07.2009, 12:32
Hayirli olsun

Bir öz evlat daha kazandi i$i zor :)

Kubilay61
10.07.2009, 14:28
Hayırlı olsun
Bu onun performansını pozitif yönde etkiler inşallah.

Alihan Ertürk
10.07.2009, 14:28
61 Yakışır..

Formasında da Yattara yerine İbrahim yazarsa harika olacak. :D

Ama 11 numara Barış'ın olmamalıydı :S

Sefa Murat Dokuz
10.07.2009, 14:57
2.kaptan takımda? yattara olsun bari.

Birtan Karaman
10.07.2009, 15:07
Yakışır 61 Numara .

Bu Demek Oluyor Ki Yattara Bu Sene'de Trabzon'da !

Hayırlısı Olsun Artık .

Kaan
10.07.2009, 16:58
Vay bee.. :)

Alındığını gazeteden öğrenmiştim , küçük bir yer vermişlerdi. :)

Şimdi Türkiye'de en çok konuşulan oyunculardan..

Kim bilebilirdi ki ? :):)

Hayırlı olsun 61 numara ; çok yakışacak bence.. :alkış:

Zafer Fidan
10.07.2009, 17:11
Vay bee.. :)

Alındığını gazeteden öğrenmiştim , küçük bir yer vermişlerdi. :)

Şimdi Türkiye'de en çok konuşulan oyunculardan..

Kim bilebilirdi ki ? :):)

Hayırlı olsun 61 numara ; çok yakışacak bence.. :alkış:

Sen 7 yasindayken gazete mi okuyordun? :D

Yakisir Iboya 61 numara, o artik bizden biri.

Birtan Karaman
10.07.2009, 17:28

:p:rolleyes:

Trabzonspor Sevdası Bu Abi . :rolleyes:

Kaan
10.07.2009, 17:39

Anormal bir şey mi ? :rolleyes:

Ne yalan söyleyeyim , 2002'den sonra futbolla ilgilenmeye başladım. Daha doğrusu Dünya Kupası ile ilgilenmeye başladım. :)

Birtan Karaman
10.07.2009, 17:44
İbrahima YATTARA : Kampa çok geç katıldı, bu futbolcunun da idman eksiliği var, iyi yaptığı bir şey var, arkadaşlarının neşesi oldu, bir iki sefer o da Alanzinho gibi çift kale maçta yer aldı. O da Alanzinho gibi çalım sevdası yüzünden takımın temposunu düşürüyor. Hugo Broos tarafından taktik çift kale maçlarda kulağı çekildi.

İlker ToSun
10.07.2009, 19:22
ve işte hele şükür 61 numara gerçek sahibini buldu ...

avni akerde gol atacağın anı sabırsızlıkla bekliyorum ibo :)

Zafer Fidan
10.07.2009, 19:32
Yattaradan 61 numara icin bir aciklama
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=58614

Erbay
10.07.2009, 19:32
Can Karyağdı'yla yaptığı son röportajı izledim. Bu adam harbi Trabzonlu.

Özge
10.07.2009, 19:49
Boşuna sevmiyorum seni:)Açıklamalara bak ya:)

Fatih Kuloğlu
10.07.2009, 20:04
61 başkasına gitmezdi zaten.Saçı sarı kendi kara alemin kralı Y A T T A R A

Selman
10.07.2009, 20:23
Yattara'nın açıklamalarına bakılırsa 61 numaralı forma her zaman sahada olması maksadıyla kendisine teklif edilmiş.O da bu sorumluluğun altına girerek kabul etmiş.Bize de tebrik etmek düşer.Seviyoruz seni İbo :)

ilhan
10.07.2009, 20:26
"Her maç bu numarayı görmek lazım sahada.." - İbrahim Yattara-

Geçen sene 61 numara Barış'a verildiğinde bunu yazmıştım. 61 numarayı giyecek adam her zaman sahada olmalı diye. Yattara benimle paralel düşünüyormuş. 7. sene, 7. şampiyonluk be Kara bela.. Açıklamalarından sonra fena gaza geldim. 7. senenin olması da özel olacak. 7 sayısı daha anlamlı oldu. 7- 7 - 7 - 7 - 7 - 7 yedi yedi yedi.. :)

Erdem Keser
10.07.2009, 20:28
Türkiye'de 7. senesi hala Türkçesinde ilerleme yok.Bu yönü çok eksik:)

Selman
10.07.2009, 20:30

Adama kimlik vermiyorlar şevki kırılıyor, normaldir :)

Hasan61
10.07.2009, 20:31
evet bu çok büyük bir eksik
Türk olabilmesi için nobre,wederson gibi Türkçe konuşabilmeli:rolleyes::p

halil ibo
10.07.2009, 20:40
Sempatik şeytan :) Bu demecinden sonra kim onun gitmesine onay verebilir.Geçen sene takıma katkısı yok denecek kadar azdı.
Duygusal olarak bakmazsak gönderilmeli.Bu senede asbaşkanın''satabiliriz''mesajı daha sezon başında kafaları karıştırdı.
Ama biliyoruz ki o gitsede artık 2.vatanı Trabzon'u unutmayacak...

esra61
10.07.2009, 20:48
61 numara ilk defa siyah bir incinin sırtında olucakkkkk
61 numara siyah inciye çok yakışıcakkkk
sahada adeta fırtına estiricek
hazır olunnnnnnnnnn sahaların numarası 61 gelioooooooooo

oulcan_ts
10.07.2009, 21:24
bu numarayı onun sırtında görmek için sabırsızlanıyorum..:D

miaksoy
10.07.2009, 21:24
Yattaradan 61 numara icin bir aciklama
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=58614

"Trabzonspor bana herseyi verdi. Burasi evim gibi , ulkem gibi" diyor . Acayip duygulanirdin beni kara bela .

ilhan
10.07.2009, 21:27
Erdal abi buralardaysa yorumunu merak ediyorum. Öz evlat statüsünü kazandı mı şimdi Yattara? En iyi Erdal abi bilir. :D

M.Kılıç50
10.07.2009, 21:30
Bu Sene Yattara Firtinasi esecek Hazir olun ;)

Akif Gür
10.07.2009, 22:05
kendisi playstation hastasıdır:D tanjant ta bi kafede oynar genelde:D birini yendiği zaman derki bu oynamayi bilmeyi ya:D tam bizim çocuk oldu:D

Sibel
10.07.2009, 22:13
61 he süpeeeeeeeeeeeeeeer :):)

erik
10.07.2009, 22:23
Yakışır İBO ya 61.

Emo91
10.07.2009, 23:21
ibo 61 aldi sirtina ama bir de oynamasin!!!! :)
insallah döktürecek bu sene!

oyunu yavaslatan hüseyin de yok, defansif anlamda belki onun icin biraz daha zorlaniriz ama ofansif anlamda daha etkili oluruz bence!

Orhan Aydın
10.07.2009, 23:23
savunun ulannn yattara geliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))

Kubilay ŞAHİN
10.07.2009, 23:41
Yakışacakmı, Yakışacak..:)

reisoğlu61
10.07.2009, 23:53
61 numara hayirli olsun kara bela.

Osman Yavuz
11.07.2009, 15:00
Ula Yattara yine bizi masrafa soktun he.:)Zaten 3 tane forman vardı evde şimdi 61 giydin illa aldırıcan bize forma.:DŞaka bir yana 61çok yakışır sana.Yeni forman uğur getirir inşallah.O formayı kıskananlar çatlasın.:D

Hürgün Aygün
11.07.2009, 15:30
internetten sipariş ettim çubuklu formadan 61 numara

Hami_41
11.07.2009, 15:37
ulan adamın hasısın sen seni sevmeyen ölsün...

|||OFLee|||61
11.07.2009, 15:44
Geç bile kalındı bu numaranın YATTARAya verilmesi:alkış::alkış:HAYIRLI OLSUN:alkış::alkış:

|||OFLee|||61
11.07.2009, 16:12
bu numara altında yeni sezonda şovlar yapabilir ve coşabilir çünkü o sayının bizim için ne oldugunu bilio:alkış:

Koray
11.07.2009, 16:39
Yattara Şenol Güneş zamanındaki performansının mirasını yiyor son 2 yıldır, bu sene son şansı eğer geçen sezonki gibi sahada sürünürse taraftarın kendisine olan ayrıcalığı son bulacak, bence...

Cafer Bulur
11.07.2009, 16:43
Yattara Şenol Güneş zamanındaki performansının mirasını yiyor son 2 yıldır, bu sene son şansı eğer geçen sezonki gibi sahada sürünürse taraftarın kendisine olan ayrıcalığı son bulacak, bence...
Yaniliyorsun,yattara gecen sezonki performanssizligina ragmen ayrilacalikli olduysa,bundan sonra da ayni sekilde olacaktir.;)

Semih GÜL
11.07.2009, 16:47
umarım bu formanın hakkını en az Gökdeniz kadar verebilirsin, Ne kadar kaliteli de olsan süreklilik bekliyoruz artık senden...

Özge
11.07.2009, 17:43

Yaniliyorsun,yattara gecen sezonki performanssizligina ragmen ayrilacalikli olduysa,bundan sonra da ayni sekilde olacaktir.;)
Merak etmeyin Yattara'yı hepiniz zevkle izleyeceksiniz:)

Birtan Karaman
11.07.2009, 17:46
İnşanlah Özge :)

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 17:48
Yattara bir kaç sene sonra eğer giderse bence Hüseyin ve Fatih gibi gidecektir. Onu da küstürmenin bir yolunu bulurlar.

Cafer Bulur
11.07.2009, 17:50
Merak etmeyin Yattara'yı hepimiz zevkle izleyeceksiniz:)
Insallah,yattara karsiti degilim.

Iyi bir yattara ile Trabzonspor her zaman galibiyete daha yakindir.

Umarim 61 ile kara bela yeni bir sayfa acar...

Muhammed
11.07.2009, 18:51
Hadi Yattara şampiyon yap bizi...

Ahmet Kuru
11.07.2009, 18:52
Yattara bir kaç sene sonra eğer giderse bence Hüseyin ve Fatih gibi gidecektir. Onu da küstürmenin bir yolunu bulurlar.
Kazım,
Adam mutluyum huzurluyum diyor,Yönetim den biri çıkıyor satabiliriz...
Nereden çıkıyor kardeşim,neden böyle bir demeç verme gereği duyuyorsun?
Ondan sonra giden adamı tutmayız biz,
Vay efendim vay...

Muhammet
11.07.2009, 18:56
61 Yattara'nın başına bela olacak, bence. Ki ben uygun görmüyorum 61 giymesini. Neyse, artık giyecek, umarım iyi olur.

Zafer Fidan
11.07.2009, 19:36
<-----------------

Mustafa ÖZDEMİR
11.07.2009, 19:37
61 giyince yattaranın formuda iyice artar...

ilhan
11.07.2009, 19:39
Xavi,

Abi fotoğrafın orjinal şeklini koyar mısın? Süper görünüyor. :)

Zafer Fidan
11.07.2009, 19:48
Xavi,

Abi fotoğrafın orjinal şeklini koyar mısın? Süper görünüyor. :)

Orjinali degilki :D Forumdan bir arkadasin resmini photoshopla degistirdik :D Orjinalini 3 hafta sonra koyarim ;)

Yunus Güneş
11.07.2009, 20:46
İyi duruyor Xavinin avatardakine göre...

ilhan
11.07.2009, 22:51
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=58640

Allah seni bildiği gibi yapsın Yattara. ççç ççç

Tolga Zengin : İbo şov yapma, şov yapma..
Yattara : Hangi şov? ben sahada şov yapıyor. burada değil.
Tolga Zengin : Daha göremedik..
Yattara : Normal sen yeni geldin.

ççç ççç

:D

Hüseyin İlkin
11.07.2009, 23:01
Ohohohoho, süper ya. :D

Kadir
11.07.2009, 23:10
Video bomba :)

EyüpKILIÇ61
11.07.2009, 23:12
Yattara yaaa oynamaz felan ama taraftarı çok seviyor. Davraz da bizi görünce "Seviyorum sizi" demişti ilk olarak :)

Selman
11.07.2009, 23:16
Adam hiç boş durmuyor yahu.Selçuk'un kulağa hareket çekişi de süper:D

Bir deli de Alanzinho herkes çay içer o tek başına göle girer:D

ilhan
11.07.2009, 23:19
Bir deli de Alanzinho herkes çay içer o tek başına göle girer:D

Aynı şeyi Erdem'le msnde konuşuyorduk. :D

tzercin61
11.07.2009, 23:25
süpersin yattara ooooleeeey :D

Zafer Fidan
11.07.2009, 23:26
Yattarayi Trabzonda bulmam lazim :D Nerelere Takilir?

Fatih Ay
11.07.2009, 23:48
sana 61, egemene kaptanlık,hüseyinede gitmek yakışırdı zaten:)

elif dikmen
12.07.2009, 00:09
sana 61, egemene kaptanlık,hüseyinede gitmek yakışırdı zaten:)
:alkış:çok doğru...:)

Hamza Yilmaz
12.07.2009, 00:43
Video Bomba. Yattara süper. Helal olsun. Cem YIlmaz taklidini de süper yapmis.

cyberentalpi
12.07.2009, 01:35
Ne olursa olsun Yattara bu takımın hem sahada hem saha dısında eglencesi. Ts yi aslinda tanımlayan karekter. Komik ve ucuk.
Alanzinho bu konuda fena yetismiyor. Ki Gokhan Unal bile oyle
Arkadaslar bizim misyonumuzda komedi unsurları var. Fıkralar ucukluklar. Ve yabancıların bu misyona uymasi hos.
Yattara sen bu takıma lazımsın.

oulcan_ts
12.07.2009, 11:31
Trabzonspor'um Seni ve şu kara bela olan adamı çok seviyorum :D

Birtan Karaman
12.07.2009, 14:00
Hadi Be İbo ? !

Sezon Öncesi Gitmeni İstiyordum Ama Artık Kalmanı İstiyorum . :)

Mert67
12.07.2009, 14:30
Şov yapma İbo şov yapma.:D
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=58640

yorumsuz6117
12.07.2009, 14:32
yattaranın türkçe konuşmasına hastayım ya.

Cem Akyüz
12.07.2009, 14:34
Pek olumlu karşılamadım 61 giymesini..Umarım beklentileri karşılar

öztürk_61
12.07.2009, 14:48
umarım ona güvenenlerin yüzünü kara çıkarmaz bizimki

İlker ToSun
12.07.2009, 17:06
yahu bu adam süper bir adam ya. ama bu videoyu görünce de tekrardan şunu anladım. bizler de o kadar şanslı taraftarlarız ki bir Şotaya bakıyorum bir Yattaraya bakıyorum bizde sevilen yabancılar sadece futbollarıyla değil saha dışı sempatikleriyle de gelip geçen herkesten farklı oluyor yahu

öztürk_61
12.07.2009, 17:10
o kadar da farkımız olsun arkadasım;)

Muhammed
12.07.2009, 22:12
Bu ülkeye en iyi uyum sağlamış yabancı oyunculardan.

pReN@_61
12.07.2009, 22:34
İnşallah utandırmaz bizleri..

Sinem Yılmaz61
12.07.2009, 22:51
Bizi mutlu eder insallah gelecek Sezonda, bol bol gollerinlen. O zaten bizden birisi, Yattara Ücüncü ;)

AdemS
12.07.2009, 22:59
Tolga ZENGİN: İbo şov yapma ibo..
Yattara: Hangi şov. Ben sahada şov yapıyorum, burada değil..
Tolga ZENGİN: Daha göremedik..
Yattara: Normal.. Sen yeni geldin.. ççç

Bu yattara alem adam hakikaten ççç Lafı tam yerine oturtmuş :D

Ne güzel de horon tepiyo öyle..

Yunus Güneş
12.07.2009, 23:04
Tolga ZENGİN: İbo şov yapma ibo..
Yattara: Hangi şov. Ben sahada şov yapıyorum, burada değil..
Tolga ZENGİN: Daha göremedik..
Yattara: Normal.. Sen yeni geldin.. ççç

Bu yattara alem adam hakikaten ççç Lafı tam yerine oturtmuş :D
.

Süper ya muahabbetide iyi biliyor ...:D:D

Özge
12.07.2009, 23:05
Sen nasıl birisin ya.Yarın bir aksilik çıkmazsa formanı alıyorum:)

Alihan Ertürk
12.07.2009, 23:28
Videoyu yeni izledim gerçekten Yattara mükemmel bir insan.

Özellikle Tolga'yla arasında geçen diyalog çok güldürdü beni.

:D

Oktay AKKUŞ
13.07.2009, 07:14
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_262053_13FAN4YATTARA.jpg
Gineli futbolcu da, yönetimin bu kararından dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını vurgulamıştı. Trabzon’un plaka numarası olan 61’in yeni sahibi Yattara, formasına kavuşmak için gün sayıyor. 16 Temmuz’daki ilk hazırlık maçında, 61 numaralı formayı giymesi beklenen Yattara, “Gerçekten çok heyecanlıyım. Yeni formamla, taraftarın karşısına çıkmak istiyorum” ifadesini kullandı. Gineli futbolcudan önce, genç Barış Memiş 61 numaralı formayı taşımıştı.

Zeki Akyol
13.07.2009, 09:05
Ya ben pek guvenemıyorum bu adama :)
Her sene aynı sözlerı duymaktan bıktık yapacaksan yap bışeler

Yunus Güneş
13.07.2009, 11:41
İnş. dediklerini yapar da takım için faydalı olur..

öztürk_61
13.07.2009, 11:46
eskiden çizgiye iner çizgide çalım atardı şımdı ne oldu bu adama 61 numaranın etkisiyle inşallah kendine gelir...

Yunus Güneş
13.07.2009, 11:49
eskiden çizgiye iner çizgide çalım atardı şımdı ne oldu bu adama 61 numaranın etkisiyle inşallah kendine gelir...

Bross kampta uyardı basit oynayıcaksın diye ve topu çok kullnma dedi..

Emirhan Makul
13.07.2009, 12:21
Bak İbo Formanı aldım Katara felan gideyim deme elimde patlamasın :)

Ömer Kaya
13.07.2009, 12:33
bende alacağım fatih yada yattarayı:)

Onur Liman
13.07.2009, 14:19
6! Yttraa 6! :D

Birtan Karaman
13.07.2009, 14:33
6! Yttraa 6! :D
:confused: Ne Diyorsun Arkadaşım ? :cool:

İlker ToSun
13.07.2009, 15:02
:confused: Ne Diyorsun Arkadaşım ? :cool:

61 numaralı yattaraya her zamankinden daha fazla dikkat demek istiyor arkadaşımız bence. 1 ve ! işaretinin benzeliğinden faydalanılarak yapılmış gazete başlığı kelime oyunu tarzından olmuş :)

Emirhan Makul
13.07.2009, 16:19
Değerini Bil ;

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs168.snc1/6293_103815933964_681293964_2046242_2670846_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=1&view=all&subj=7382415118&aid=-1&pid=2046241&id=681293964&oid=7382415118)

Serdar Ersoy
13.07.2009, 16:49
artık kendini aşma zamanı geldi 61'i de aldı hadi bakalım...

28TS61
13.07.2009, 19:23
yaptin yine yapacagini be yattara. meger kampa direk katilcagini önceden deseydin gicik :)

Zafer Fidan
13.07.2009, 21:39
Yattara bugün Düsseldorfa kamp icin ucmamis, acaba niye?

ilhan
13.07.2009, 21:43
Forma alıp arkasına 10 Colman yazdırmayı düşünüyordum. 61 Yattara almaya karar verdim. Forma numarası ve isim beni de cezbetti. :)

28TS61
14.07.2009, 01:18
Yattara bugün Düsseldorfa kamp icin ucmamis, acaba niye?

takim cuma gününden beri izinli oldugu icin kendisi belcikadan direk kampa katilacak

oulcan_ts
14.07.2009, 13:53
yeni formamızı daha almadım ama alırsam yattaranınkini alıcam..

Ali Tunahan Güllü
14.07.2009, 13:57
formanı bende alacağım inşallah bu sezon çok iyi geçecek...:)

furkan emiroğlu
14.07.2009, 14:04
bence ne olursa olsun her zaman yattara yattaradır !

Özge
14.07.2009, 18:20
Yatttara müjdeyi verdi!

Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara, Bordo-mavili takımın Hollanda kampına katılmadan önce İstanbul'da daire aldığı siteyi ziyaret ederken, Trabzon'daki geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı!

Gineli yıldız Yattara, REALİSTANBUL Evleri'nde örnek daireyi gezdi, inşaatın ne zaman biteceğini sordu. REALİSTANBUL Evleri konsorsiyum ortağı Türköz İnşaat'ın sahibi Murat Türköz'ün karşıladığı Yattara, evler hakkında bilgi aldı.

Daha sonra gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Gineli yıldız, Trabzonspor'da 61 numarayı giydiğini, çok uzun yıllar daha Trabzon'da yaşamak istediğini belirterek, "Benim Trabzon'u ve Trabzonspor'u ne kadar sevdiğimi insanlar anlamıştır artık. Kolay kolay 11 numaradan vazgeçmem, hayatım boyunca hep 11 giydim. Bu sezon ilk kez 61 giyeceğim. Trabzon'da ve Türkiye'de daha uzun yıllarım var. İstanbul'a, daire satın aldığım REALİSTANBUL Evleri'ndeki inşaatın nasıl gittiğini görmek için geldim. İnşallah 2010 yılının sonunda İstanbul'da da bir evim olacak" ifadelerini kullandı.

Ajansspor

Dursun Kaplan
14.07.2009, 18:23
Evin hayırlı olsun Yattara. :) Trabzon'dan taşınmazsın inşallah. :p

Pro-TS
14.07.2009, 18:38
61 yattara forma almak lazım

seyduna_efil
14.07.2009, 22:34
delikanlı adam bu yattaraa..inşallah geçen sezon gibi kötü bir sezon geçirmezz..

Cafer Bulur
14.07.2009, 22:46
Bu sezonda ciddi teklif olmadigindan takimda kaldi.

Ne zaman zaten iyi bir teklif oldu ki yattara icin?

oulcan_ts
14.07.2009, 22:52
Bu sezonda ciddi teklif olmadigindan takimda kaldi.

Ne zaman zaten iyi bir teklif oldu ki yattara icin?
10 milyon avroyu duyan olunca satalım satalım diye tutuşanlarda olduda bilemem...

ilhan
14.07.2009, 22:57
ççç ççç ççç ççç ççç

Cafer Bulur
14.07.2009, 22:58
10 milyon avroyu duyan olunca satalım satalım diye tutuşanlarda olduda bilemem...
Sonradan ortalikda göremedik 10 milyon eurolari.

Bu para cidden bize teklif edilseydi yattara coktan satilmisti.

Degil yattara ,10 milyon euro ya bizim satilmayacak hicbir futbolcumuz olamaz...

oulcan_ts
14.07.2009, 23:01

Degil yattara ,10 milyon euro ya bizim satilmayacak hicbir futbolcumuz olamaz...
öyle böyle yattara kaldı 20 milyon avro bile olsaydı teklif gitmediği için ben mutluyum...

Selman
14.07.2009, 23:03
ççç ççç ççç ççç ççç

Niye gülüyon olm :D

oulcan_ts
14.07.2009, 23:04
niye gülüyon olm :d
:d:d:d:d:d

hos_cocuk61
14.07.2009, 23:05

Sence Yattara 10 milyon euro etmezmi, sence 10 milyon euro kim eder ?(kazmalar kazması Mehmet Topuz'mu, yoksa dünün çocugu Sercan'mı) Yattara bu hali ile 10 milyon euro eder; Bak! Dikkatini çeker ise bu hali ile diyorum, lakin iyi kendini futbola veren bir Yattara olsa idi en az 30 milyon euro ederdi.

Erdem Keser
14.07.2009, 23:05
Siz gidin okey oynayın bakayım:=)

oulcan_ts
14.07.2009, 23:06
Sence Yattara 10 milyon euro etmezmi, sence 10 milyon euro kim eder ?(kazmalar kazması Mehmet Topuz'mu, yoksa dünün çocugu Sercan'mı) Yattara bu hali ile 10 milyon euro eder; Bak! Dikkatini çeker ise bu hali ile diyorum, lakin iyi kendini futbola veren bir Yattara olsa idi en az 30 milyon euro ederdi.
araplar verirmi verir 30'u:D ne dersiniz verelim mi ? satalım dimi :rolleyes: bencede iyi para:D:D

Cafer Bulur
14.07.2009, 23:08
Bence yattara 10 milyon euro etmez.

Yattara ya teklif edilecek 5 milyon euro bile iyi bir rakamdir,satilmasi icin bu rakam yeterlidir.

Ayrica yattara nin ne kadar edip etmeyecegi önemli degil,kendisine gelen olasi teklifler önemlidir.

Ben de yattara icin katar kulübünün menajerler araciligiyla yaptigi teklifden baska 5 milyon üstü bir teklif geldigini hatirlamiyorum.

Bilen varsa,beni aydinlatsin...

ilhan
14.07.2009, 23:13
Yattara yıldız değildir. Çünkü katkısı yoktur.
Yattara iyi topçu değildir. Çünkü gelen teklif yok.

Ez-ber-le-dik! Hep aynı teraneler.

Yattara gibi ne yıldız olabilme özelliği olan, ne de sezon boyunca ya da senelerce tek bir teklif almayan bir futbolcuyu takımda tutan zihniyeti istifaya davet ederdim ben olsam. Yoksa ne gazoz ne soda yetmeyecek.

Bir insan canı sıkıldıkça aynı şeyleri yazıp durmaz ki yahu. Harbiden açık açık garezi var insanların Yattara'ya. Yoksa mantıklı bir açıklaması yok bu işin. Canı sıkıldıkça bir insan aynı kelimelerin sadece yerlerini değiştirip yazmaz ki? yazar tabii. Futbol herkesin hakkında atıp tutabileceği basit bir oyun. Hiç anlamıyorum şu meretten. :D

hos_cocuk61
14.07.2009, 23:20
@Cafer1978
Mesajındaki yazı şekli, olaya bakış açısı, açık bir şekilde belli Yattara'ya karşı bir nefretın var; Eğer olaya gelen teklif vs.. gibi bakar isen Messi'yede bir teklif gitmedi ama değeri 60 milyon Euro'larda gösteriliyor o zaman senın bakış açına göre Messi'ye teklif yok Messi kötü bakış açından çok bence senın Yattaraya karşı bir çekememeziliğin var. Bu mantık ile baktığın sürece hiç bir faaliyetten zevk, keyif alamazsın.

Cafer Bulur
14.07.2009, 23:25
@Cafer1978
Mesajındaki yazı şekli, olaya bakış açısı, açık bir şekilde belli Yattara'ya karşı bir nefretın var; Eğer olaya gelen teklif vs.. gibi bakar isen Messi'yede bir teklif gitmedi ama değeri 60 milyon Euro'larda gösteriliyor o zaman senın bakış açına göre Messi'ye teklif yok Messi kötü bakış açından çok bence senın Yattaraya karşı bir çekememeziliğin var. Bu mantık ile baktığın sürece hiç bir faaliyetten zevk, keyif alamazsın.
Benim Trabzonsporun hicbir futbolcusuna karsi nefretim olamaz,olmadi.

Yattara nin da iyi bir futbolcu oldugunu düsünüyorum,gerekenden daha fazla deger gördügünü de söylemeliyim.

Messi ye teklif gelmemesi onun icin istenecek rakamin 100 milyon euro civarinda olmasindan kaynaklanmasin?

oulcan_ts
14.07.2009, 23:28

Yattara nin da iyi bir futbolcu oldugunu düsünüyorum,gerekenden daha fazla deger gördügünü de söylemeliyim.

Messi ye teklif gelmemesi onun icin istenecek rakamin 100 milyon euro civarinda olmasindan kaynaklanmasin?
ronaldo 94 milyon avroya gitti messiye 6 milyon avro verip alabilirdi messi

Özge
14.07.2009, 23:31
Bir takım şampiyonluğa oynamak istiyorsa yıldız oyuncusunu satmamalı.Yıldız oyuncu her ne kadar bazılarına göre yıldız olmasa da:DYattara futbolu bıraktıktan sonra bakalım kime sataşılacak ?:)

worldmaster
valla bize yattara falan lüks kardeşim.Allah sen bilirsin...

Selman
Günümüz futbolunda yeri yok,yollarimiz mutlaka ayrilmali.

Ama kalacak gibi görünüyor,büyük yildizimiz yattara ya bu sefer arap seyhleri bile talip olmadi...

Yahu harbi baydı artık.Bu ne çelişki peki? Yazmayıverin, görmeyin bu başlığı.Bir insan kendi kendine bu kadar mı çelişir. Daha onlarca mesaj var böyle, hepsini dökmeyelim ortaya.

İlhan, farklı mesajlar yazın biraz diyince böyle oluyor işte:D

Oruç
14.07.2009, 23:33
Son sayfa bayağı ilginç yorumlar içeriyor. :)

Cafer Bulur
14.07.2009, 23:37
Yahu harbi baydı artık.Bu ne çelişki peki? Yazmayıverin, görmeyin bu başlığı.Bir insan kendi kendine bu kadar mı çelişir. Daha onlarca mesaj var böyle, hepsini dökmeyelim ortaya.

İlhan, farklı mesajlar yazın biraz diyince böyle oluyor işte:D
Benim yazdigim mesajlar tamamen konu icerikli iken,buna karsilik sen ve senin gibilerinin karsi cevaplarla kisisellesmesini yadirgiyorum.

Ben bazi sorular ve elestiriler yöneltirken,buna karsi bir seyler yazamiyorsaniz kisisellesmek zorunda degilsiniz.

Ben sordum ,yattara ya gelen ciddi teklifler nerdeydi diye,buna cevap verin mesela..

Evet,ben yine söylüyorum yattara iyi bir futbolcu ama yeteneklerini yeterince sergileyemiyor.

Takim adina oynadigi kadar,tribünlerede oynuyor ve sizlerini sempatisini kazaniyor.

Yazdiklarimda hicbir tezat yok,ne yazdiysam arkasindayim...

hos_cocuk61
14.07.2009, 23:37
Cafer1978
Çok çelişkili yazılar yazıyorsun artık size söyliyecek tek kelime şu; Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu

Erdem Keser
14.07.2009, 23:39
"Ben bazi sorular ve elestiriler yöneltirken,buna karsi bir seyler yazamiyorsaniz kisisellesmek zorunda degilsiniz"

Senin gibi bir futbol bilgininin soru ve eleştirilerine cevap verebilmek mümkün mü...Bu konuda sana katılıyorum , olayı kişiselleştirmeyelim.