PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Fatih Kuloğlu
31.05.2009, 22:17
Tabiki kalmalı...

Fatih
31.05.2009, 22:23
Barça'da ortaları Messi mi yapıyor?

Bu kadar basit bakmayın yahu komik oluyorsunuz.

Koray
31.05.2009, 22:29
Öyle yazılar okuyorum ki, görende sanır ki Yattara gidince takım daha orta kesemeyecek :D

Sanki sağ açık limitimizi doldurduk başka sağ açıklar alamayacağız :))

halil ibo
31.05.2009, 22:31
Yattara'dan öncede orta yapan oyuncularımız vardı ondan sonrada olacak şüphesiz...

Lancet_61
31.05.2009, 22:52
Öyle yazılar okuyorum ki, görende sanır ki Yattara gidince takım daha orta kesemeyecek :D

öyle de yiğidi öldür hakkını ver...yattara iyi bi çizgi adamı sonuçta daha iyisini bulmadıktan sonra göndermek bence saçma...yedek otursun...alan-yattara beraber oynayamaz bu kadaro yapısıyla...ama klübeye de oyunu değiştirecek adam lazım...yollamak gerekmiyor...böyle bi silahın varsa yeri gelir kullanırsın yeri gelir yedek oturtursun...mustafa denizli bu işleri güzel yaptı bu sene mesela...

Burak Akçay
31.05.2009, 23:03
öyle de yiğidi öldür hakkını ver...yattara iyi bi çizgi adamı sonuçta daha iyisini bulmadıktan sonra göndermek bence saçma...yedek otursun...alan-yattara beraber oynayamaz bu kadaro yapısıyla...ama klübeye de oyunu değiştirecek adam lazım...yollamak gerekmiyor...böyle bi silahın varsa yeri gelir kullanırsın yeri gelir yedek oturtursun...mustafa denizli bu işleri güzel yaptı bu sene mesela...
lafı ağzımdan aldın derler ya aynen öyle. çoğu arkadaşımızın şikayeti yattaranın her zaman oynamaması. trabzonsporda yattara kadar videosu yapılan başta bir oyuncu var mı, yapılan videoları muhakkak izlemişsinizdir o izlediğiniz yattara değil mi. yattaradan faydalanmayı bilecek t.direktör lazım bize. yattaranın ne zaman oynayacağını bilen biri. baktı oynamıyor çıkartırsın yedekte bekleyen alternatif oyuncunu koyarsın yerine, ya da sonradan yattarayı koyarsın bu kadar basittir. zaten yattaranın girdiğini gören rakip golü yemiş kadar üzülecek ve morali bozulacaktır..

MuratJ
31.05.2009, 23:36
yattara gitmez gitmemeli hocalar yöneticiler utboldan anlıyorsa gitmez zaten. bu adam çok çönemli oyunumuzdur. gfaranti pozisyonların var bu adam sayesinde kaliteli bir forvetle mukemmel olur.
yattara gitsin diyenler böyle bir oyuncu daha nerde bulcaksınız cok beklersiniz yerinin dolmasını. kaç yıldır bizde adam yetenek bakımıdnan da ligin en iyisi türk vatandaşlıgınada gececek Allah askına neden gitsin. Yattara gibi oyuncuları kaldırabilmeyi ögrenelim önce bu takımda her türlü çok büyük katkıları olabilecek bir adam.
Yattara her zaman oldugu gibi seneyede bu takımın en onemli oyuncusu olacaktır rahat olunuz!

el_conquistador
01.06.2009, 05:07
Ikinci kaptanlik verildi, liderlik rolünü hic bir zaman üstlenemedi. Bu sezon onun icin cok berbat gecti. Normal isleyen bir futbolcu böyle berbat bir sezon sonunda hirs dolu olmasi lazim. Insallah seneye patlar.

Acar Altan
01.06.2009, 11:18
Eski yattaradan hic bir kalinti yok,bu sene ne varligi belli nede yoklugu.Kendisine ceki düzen vermeli.Aksi taktirde kesinlikle satilmali.

Hüseyin Bağdat
01.06.2009, 11:35
Önümüzdeki sezonda böyle büyük maçlarda oynamayacaksa satılması daha iyi...

adem73
01.06.2009, 13:50
istikrar olsa bisey demeyecegim ama yoksatilip parasiyla topuz tekke alinmali.

Erbay
01.06.2009, 14:03
Yattara gitsin mi :) Yattara Katar'a gideceği zaman bir ara " Yeni " Yattara çıkmıştı ortaya. İsaac... Top ayağındayken topla 1 cm dönemeyen forvetler varken, ofsaytı bilmeyen futbolcular varken, en suçlu Yattara oluyor takımda. Gitsin o zaman.

Samet Yildirim
01.06.2009, 14:25

Farketmez yattara gibi öldürücü "al da at derecesine" orta yapacak türkiyede zaten yok...daniel alvesi de izledik chaelsea macinda...yattara gibi orta yapan 2-3 futbolcu vardir dünyada...

ayrica mehmet topuz izledigim kadariyla pek orta yapan birisi degil;)

Samet Yildirim
01.06.2009, 14:26
Umarim IBO kalir...

28TS61
01.06.2009, 14:54
Umarim IBO kalir...

bencede samet, zaten ne düsündüklerimi biliyorsun bu konularda :)

S.DEMİRCİ
01.06.2009, 14:59
Niye fazla ?

Sen aurelio-ernst gibi iki adam yerlestir orta sahaya bak bakalim noluyor;)

orta saha inanlmaz passiv ozaman tabi ki ibo-aln fazla gelir...

Öyle bisi yok bence

Senol Günes li takim

--------´Tekke-------
Gökdaniz-szymek-Yattra

kaldirdi

senin kadron 1 alan 1 ibo kaldiracak kadron yoksa zaten konusmaya gerek yok...
eldekilerden bahsediyoruz.. varmı öyle iki tane adamın...
ayrıca istikrarlı yattaraya her zaman evet..
bu sene yattara olsaydı herşeye rağmen şampiyon olurduk...

bordo61
01.06.2009, 15:02
Yattara gerçekten çok kaliteli bir oyuncu ama sorunlu ne yapalım

oguzhann
01.06.2009, 15:02
kesinlikle yok ama yönetime ve teknik heyete güveniyoruz uygun transferleri yapacaklardır.

Murat'
01.06.2009, 15:07
Yattara bu sene pek ortalarda gözükmedi maalesef..

S.DEMİRCİ
01.06.2009, 15:12
o zaman kadroyu yattara ve alan üzerine kuracaksın.. hemen colmanı,hüseyine yollayacaksın.. yerine 2 marco alacaksın.. beklerin ileri geri çalışacak.. forvetin mücadeleci olacak... bunlar olmayacağına göre....

Samet Yildirim
01.06.2009, 15:13
bencede samet, zaten ne düsündüklerimi biliyorsun bu konularda :)

biliyorum bilmeziyim:)

Samet Yildirim
01.06.2009, 15:15

Sonucta orta sahada eksiklik var ozaman ona göre isimler alalim:)

Istikrarli yattara sadece senol günes zamaninda vardi:)

Olsaydi sampiyonduk zaten. olmadigi belliydi ara dönemde 1-2 hazir adam alacakdin yine sampyonduk;)

Samet Yildirim
01.06.2009, 15:19
o zaman kadroyu yattara ve alan üzerine kuracaksın.. hemen colmanı,hüseyine yollayacaksın.. yerine 2 marco alacaksın.. beklerin ileri geri çalışacak.. forvetin mücadeleci olacak... bunlar olmayacağına göre....

Atiba diyelim ernst kalitesinde. Selcuk-Colman(ikisinden birisi yedek olur) bir seviye daha atlicakdir muhtemelen. yani siknti olmaz.

Sol taraf alacagin isim mücadeleci olur ve bizde sikinti yasamayiz.)

Bekler savunma yapsin yeter;) Ibo felan varkn hucuma cikmasinlar zaten.

Sylva
Sag bek(orhan vs.)-(Paolao)-Egemen-Cale
---------selcuk-----(atiba)--------------
Ibo-----------Alan---------------(özer)
------------Golcu(gökhan)---------------

müthis takim;)

Colman alternatif isim...1 tane hakkiz daha var yedek anlamda onuda hoca düsünsün...

UğuR
01.06.2009, 15:21
http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket (http://www.bordomavi.net/index.php?page=anket)

Ana sayfamızda ki futbolcularımızla ilgili ankete katılmayı unutmayın.....

Osman Yavuz
01.06.2009, 18:07
Ah İbo ah.Şu maç olsaydın şimdi şampiyonlar ligi ön elemesindeydik.

güneyli
01.06.2009, 20:02
Her durumuyla bir fenomen.Şimdi de kalsın mı gitsin mi?Bir kaç ay da bu durum tartışılır.

BALKAN 06
01.06.2009, 22:59
Hüseyin ve Serkan a uygulanan sanada uygulanması lazım ama,
ama işte...

Cafer Bulur
01.06.2009, 23:08
Takimin en önemli yildizi yattaraya su ana ciddi bir teklif geldigi duyumu dahi gelmedi.

Ne yildizmis;takimin en cok ihtiyac duydugu dönemde ortalikda yok ve ciddi taliplerini su ana kadar okuyamadik ve duyamadik.

Muhammet
01.06.2009, 23:15
Takımın kaptanının her maç aynı seviyede oynaması gerekirken bir iniş bir çıkış yaptığı takımda, gerçek yıldız denilen adamın da öyle eksiklikleri bulunsun bir zahmet.

Sanki herşey mükemmel de.. Zorla kıyaslama yaptırıyorlar adama. Birine laf söyletmezler, öbürünü yerden yere vururlar. İkisi de aynı takım oyuncusu. Nedir yahu!

Cafer Bulur
01.06.2009, 23:25
Takımın kaptanının her maç aynı seviyede oynaması gerekirken bir iniş bir çıkış yaptığı takımda, gerçek yıldız denilen adamın da öyle eksiklikleri bulunsun bir zahmet.

Sanki herşey mükemmel de.. Zorla kıyaslama yaptırıyorlar adama. Birine laf söyletmezler, öbürünü yerden yere vururlar. İkisi de aynı takım oyuncusu. Nedir yahu!
Takimin kaptani kapasitesini zorladi ve herseyini ortaya koydu.

Yattara birakin bu kapasiteyi zorlamayi,kapasitesinin yüzde 70 ini ortaya koysaydi,en kötü ihtimalle sampiyonlar ligindeydik.;)

Bunu sorgulamaya calisiyoruz,yattara ile alip veremedigim hicbir sey yoktur.

ilhan
01.06.2009, 23:28
Takimin en önemli yildizi yattaraya su ana ciddi bir teklif geldigi duyumu dahi gelmedi.

Ne yildizmis;takimin en cok ihtiyac duydugu dönemde ortalikda yok ve ciddi taliplerini su ana kadar okuyamadik ve duyamadik.

Niye bu kadar kasıyorsun illa bir şeyler yazacağım diye Cafer abi? Amacın birileriyle tartışmak felan galiba? Aynı şeyleri senelerdir tek bir teklif alamayan Hüseyin başlığında neden yazamadığını da açıklar mısın? Senin yıldız anlayışınla birebir örtüşen Hüseyin için oynadığı 6 sezondur kaç tane teklif gelmiş? Öyle gazetelerde yazılmış yalan yanlış bilgiler dışında kaç kulüp Hüseyin için kapıyı çalmış?

Madem Yattara'ya bu sezon devre arasındaki Katar teklifinden sonra gelmeyen teklifler nedeniyle kafayı taktın, o zaman 6 sezondur tek bir teklif almayan adamı da yazacaksın. Tabii yazmak işine geliyorsa ya da yazabiliyorsan.

Hami_41
01.06.2009, 23:31
Bu adamın sahada yürüse bile olması yeter karşı tarafı müthiş rahatsız ediyolar en az bi adam eksik kalıyolar yattara sayesinde

Cafer Bulur
01.06.2009, 23:33
Ilhan,bana göre hüseyin bu takimin yildizi degil ki.

Bu durumda hüseyine teklif gelmemesine neden takilayim ki?

Ben sizin tabirinizle takimin yildizi yattara ya teklif gelmemesine takiliyorum.

Bu arada önceki yillarda yattara ya gelen teklifler kadar hüseyin e de rusyadan talipler oldugunu da duymustuk.

Takimin yildizi olarak gördügünüz bir oyuncunun yilllardir kicikirik bir katar kulübü disinda ciddi bir teklif almamasi sizi düsündürmüyor mu?

Ömer SEVİNÇ
01.06.2009, 23:35
Siz hala bu yıldız meselesini mi tartışıyorsunuz yahu?

Yıldız değil işte tamam uzatmayın:)

Yattara gezegendir diyelim gitsin. Ama Jupiter gökyüzünde bütün yıldızlardan çok parlar;)

Cafer Bulur
01.06.2009, 23:35
Bu adamın sahada yürüse bile olması yeter karşı tarafı müthiş rahatsız ediyolar en az bi adam eksik kalıyolar yattara sayesinde
Evet,sivas bu durumda alanzinho ve yattarali kadromuza karsilik 9 kisiyle bizim isimizi 45 dakikada bitirmisti degil mi?;)

ilhan
01.06.2009, 23:37
Selman'a,

Yattara'nın oynadığı maç sayısı, yaptığı asist sayısı ve attığı gol sayısı kadar katılıyorum. Sıkıldım hep aynı şeyleri yazmaktan. ;)

TSKara61
03.06.2009, 03:46
Bye Bye Yattara. Ayril da bare tatli ayrilalim. Kulubune para kazandir biraz. Oynayacagin oyunlan faydan dokunmuyor.

Iddaa ediyorum akli basinda olan hic bir takim bu adami almaz zaten. Oynadigi oyun cag disi.

BALKAN 06
03.06.2009, 08:29
Bye Bye Yattara. Ayril da bari tatli ayrilalim. Kulubune para kazandir biraz. Oynayacagin oyunlan faydan dokunmuyor.

Iddaa ediyorum akli basinda olan hic bir takim bu adami almaz zaten.
Oynadigi oyun çağ dışı.
bende tıpa tıp aynısını düşünüyorum:alkış:

kızacaklar TSKara61 e kızsın beni yormayın:)

Muhammet
03.06.2009, 09:01
Bu adam Trabzonspor'a hiç gelmeseydi durumumuz ne olurdu? Vefasızlık...

Birtan Karaman
03.06.2009, 09:03
Gidecek Heralde . Bence'de Gitsin , Artık Oynayamıyor Bizde .
Bi Avrupa Macerası Yaşasın Geri Gelsin .

Seviyoruz Seni Yattara !

Özge
03.06.2009, 11:43
Yattara kalacak yine istemeyenler üzülecek.

Erbay
03.06.2009, 11:44
Adam, " Ben Sürmeneliyim laaa " diyor, nasıl git diyeyim :D

oulcan_ts
03.06.2009, 15:34
Gidecek Heralde . Bence'de Gitsin , Artık Oynayamıyor Bizde .
Bi Avrupa Macerası Yaşasın Geri Gelsin .

Seviyoruz Seni Yattara !

Gidip geri dönermi sence ? mantıklı bi laf değil bu...

cem arin
03.06.2009, 15:40
artik is cigrindan cikmis yattaraya git diyorlar! bu nasil bir mantiktir anlamis degilim!bagnazlikla cekememezlikle bilgisizlikle neyle aciklanabilir ki!

Muhammed
03.06.2009, 15:40
Yattara gitmemeli. Onun yerine gelecek sağ açık oyuncusu yattara'nın ağırlığı altında ezilip beğenilmicektir.

Samet Yildirim
03.06.2009, 15:48
yüzde yüz kalmali

Cafer Bulur
03.06.2009, 16:02
Günümüz futbolunda yeri yok,yollarimiz mutlaka ayrilmali.

Ama kalacak gibi görünüyor,büyük yildizimiz yattara ya bu sefer arap seyhleri bile talip olmadi...

Samet Yildirim
03.06.2009, 16:06
Günümüz futbolunda yeri yok,yollarimiz mutlaka ayrilmali.

Ama kalacak gibi görünüyor,büyük yildizimiz yattara ya bu sefer arap seyhleri bile talip olmadi...

Umarim talip olmazlar

günümüz futbolunda yattara gibi klas futbolcu yok...

innocence
03.06.2009, 16:48
hala aynı fikirdeyim.

Seneye Türk statüsünde oynamayacaksa eğer; 3'e,5'e bakılmayıp gönderilmeli diye düşünüyorum.

MuratB.
03.06.2009, 16:54
herşey karşılıklı o bizden bu kadar kısa sürede kazanamayacagı kadar para kazandı biz de ondan faydalandık. ama eminim taraflardan şu an yattara daha karlıdır..

Özge
Doğum günün kutlu olsun Yattara:)

Ali İhsan
Kendisine hayran olmama rağmen artık giderek kanserleşen bir yara olduğu gerçeğini görüyorum. Gidecekse şimdi daha da kötüleşmeden gitsin, onu hala iyi hatırlayalım, kalacaksa da biraz daha potansiyeline yakın oynasın.

el fanatico
03.06.2009, 17:07
Kendisine hayran olmama rağmen artık giderek kanserleşen bir yara olduğu gerçeğini görüyorum. Gidecekse şimdi daha da kötüleşmeden gitsin, onu hala iyi hatırlayalım, kalacaksa da biraz daha potansiyeline yakın oynasın.
aynen katılıyorum... :alkış:

el fanatico
03.06.2009, 17:08
ama düzeleceğini pek sanmam...6 yıldır aynı bu adam... o yüzden gitmeli...

murat
03.06.2009, 17:25
suanda 3 istanbul takimida havada kapar bu adami, yattara takima hem renk hem kalite katiyor. Asist krali oldugu gunleri cok cabuk unuttunuz galiba? Yolliyacaksan onun yerine oynatacagin adam ondan iyi olmali ve ben henuz boyle birinin alindigini duymadim.

Hami_41
03.06.2009, 17:30
İyiki varsın karabela

Cafer Bulur
03.06.2009, 17:36
suanda 3 istanbul takimida havada kapar bu adami, yattara takima hem renk hem kalite katiyor. Asist krali oldugu gunleri cok cabuk unuttunuz galiba? Yolliyacaksan onun yerine oynatacagin adam ondan iyi olmali ve ben henuz boyle birinin alindigini duymadim.
Murat kardes,yattara nin yerinde adam var;alanzinho.

Bu takimi ikisini birarada kaldiramaz.

Hangi hoca gelirse gelsin,ikisinden biri oynatilmayacaktir.

Bu durumda yattara nin takima faydali olma sansi hic de yüksek degildir.

Samet Yildirim
03.06.2009, 17:40
Birakin su alanzinho ve yattara ikisini kaldiramayiz gibi laflari...

Orta sahaya 2 saglam oyuncu koyarsan bisi olmaz...su anki orta sahaya koyarsn tab bisi olmaz...

Bu TS
Ibo-Szymek-Gökdneiz
-------tekke--------

kaldirdi kimse bosuna yazmasin böyle seyleri...

Cafer Bulur
03.06.2009, 17:45
Birakin su alanzinho ve yattara ikisini kaldiramayiz gibi laflari...

Orta sahaya 2 saglam oyuncu koyarsan bisi olmaz...su anki orta sahaya koyarsn tab bisi olmaz...

Bu TS
Ibo-Szymek-Gökdneiz
-------tekke--------

kaldirdi kimse bosuna yazmasin böyle seyleri...
Yattara ve alanzinho benzer özelliklerde 2 oyuncudur.

Ne ersun yanal,ne de ahmet özen ikisini birarada oynatma cesareti gösterebildi.

Ersun yanal sivas macinda oynatti ve yarim saatte telef olduk.

Bunu kabul etmek cok zor olmasa gerek,yattara ve alanzinho ancak hayallerin ilk11 inde oynayabilirler.

Samet Yildirim
03.06.2009, 17:52
Yattara ve alanzinho benzer özelliklerde 2 oyuncudur.

Ne ersun yanal,ne de ahmet özen ikisini birarada oynatma cesareti gösterebildi.

Ersun yanal sivas macinda oynatti ve yarim saatte telef olduk.

Bunu kabul etmek cok zor olmasa gerek,yattara ve alanzinho ancak hayallerin ilk11 inde oynayabilirler.

Su anki orta saha kaldiramaz tabi;)

Ama Ernst-Atiba ikilisini yap bakalim noluyor;)

Onlardan vazgectim:)

Heso-Aurelio yan yana bakalim o orta saha kaldiriyor mu kaldirmyor mu:)

Oynar oynar öyle bir oynarki akliniz hayaliniz durur;):D Ama tabi su anki orta saha oynarsa perma perisan oluruz:)

Alanzinho daha cok serbest ve dikine giden gol aan-attiran birisi

Ibo daha cok birebir ve kanatlardan gide birisi...
mesela ibo gitsin alanzinho ayni görevi ypamaz cünkü kanat adami degil;)

Alihan Ertürk
03.06.2009, 18:50
Yattara'yı ben ve diğer taraftarlarımız çok seviyor bundan şüphesi yok kimsenin.Sempatik bir adam zaten.

Ama sırf sempatik ve onu seviyoruz diye bütün bir sezonda takıma çok fazla bir artı kazandırmayan bir oyuncuyu takımda tutmamalıyız önümüzdeki sezon iyi paralar verilirse.

Futboluna lafım yok,biraz daha akıllı ve disiplinli olsa Ronaldo,Messi,Ronaldinho'nun yanına bir de Yattara markası eklenirdi zaten..;)

Ama önümüzdeki sezon takımı şampiyon yapacaksa,her derbi öncesi sakatlanmayacaksa takımda kalmasını herşeyden çok isterim.

oulcan_ts
03.06.2009, 18:54
ama düzeleceğini pek sanmam...6 yıldır aynı bu adam... o yüzden gitmeli...

6 yıldır aynı mı? :S

oulcan_ts
03.06.2009, 18:55
Murat kardes,yattara nin yerinde adam var;alanzinho.

Bu takimi ikisini birarada kaldiramaz.

Hangi hoca gelirse gelsin,ikisinden biri oynatilmayacaktir.

Bu durumda yattara nin takima faydali olma sansi hic de yüksek degildir.

Yattara ve alan takımı kaldırmaz uçururr...;)

Mollasalihoğlu
03.06.2009, 18:56
Para ediyorken satılması mantıklı gibi görünse de Fatih Tekke'nin yeri henüz dolmamışken bir de Yattara'nın yerinin boşalmasına hazır mıyız bilmiyorum..

Lakin eskisi gibi olmadığı da muhakkak..

Semih Aydın
03.06.2009, 22:42
Doğum Günün kutlu olsun Yattara. Nice mutlu yıllara ailen ile birlikte.

Osman Yavuz
03.06.2009, 22:57
Doğum günün kutlu olsun İbocan:)Nice mutlu yıllara.

cınar#7
03.06.2009, 22:59
iyiki doğdun sürmeneli,inşallah jübileye kadar bizdesin:)

Hüseyin İlkin
03.06.2009, 23:00
Nice yıllara Yattara.. :)

Muhammet*
03.06.2009, 23:10
Mutlu yıllar ibo....

Mehmet Fırat
03.06.2009, 23:16
Nice yıllara Yattara.

Seni seviyoruz. Bunu bil. :)

is_mail61
03.06.2009, 23:16
nice trabzonsporlu senelere kara bela:) bu sene sakattı tam manasıyla iyileşirse inşallah seneye bizi şampiyon yapıcak

Muhammet
03.06.2009, 23:17
Mutlu yıllar Sürmeneli.. =)

oguzhann
03.06.2009, 23:22
bu sezon için " varlığın yakıyor,yokluğun yok ediyor..." seviyoruz seni karabela...

murat
04.06.2009, 11:16
Yattaranin yerini Alanzinho nasil doldurur? Biri sag acik biri ise oyunu ortadan dikine oynuyor. Alanzino forvet arkasi umut veya gokhanin yerinde dusunulebilir ozellikle deplasmanlarda. Alanzinho mu iyi Yattarami iyi bunu tartismiyorum ama tamamen degisik mevkilerde oynuyorlar ve biri digerinin yerini sadece sahadaki shov anlaminda doldurur. Rahat birakin Yattarayi yeter..

Hüseyin Hatırlı
04.06.2009, 11:34
Yattaranın yerini dolduramaz alanzinho tamamen farklı oyuncular. Yatatra gibi orta yapabilen bir oyuncu daha yok türkiyede.Ve oynamak istediği zaman rakibi kimse olamaz.
Ben inanıyorum ki Avrupa Liginde ciddi maçlarda yattara alanzinho colman hatta selcuk en büyük kozlarımız olacak.

Ahmet KESKİN
04.06.2009, 12:09
yattara neden eskisi gibi oynamıyor anlamış deilim yanına yardımcı oyuncu olmadıgından mı yoksa fatih tekke gibi biri olsa eski haline dönermi dönmezse gitssin tarabzon herkesden önemli ...yattara sevgiside bir yere kadar ....

Alihan Ertürk
04.06.2009, 12:40
İyiki doğdun İbrahim Yattara ÜÇÜNCÜ :)

magicyattara
04.06.2009, 13:00
İçerde oynayacağımız baskı kurmak isteyeceğimiz maçlarda Yattara oynamalı mutlaka.
Deplasmanda ise kontratak oynayacağımız maçlarda önemli bir silah olur.

Bunun dışında tırsacağımız,savunma oynamayı seçeceğimiz maçlarda oynamamalı:)
Zaten yedek oturuyordu o maçlarda.

Birtan Karaman
04.06.2009, 13:00
İyiki Doğdun , İyiki Varsın , İyiki Seni Tanıdık !

Mutlu Yıllar , Yattara !

:)

saykodelikzade
04.06.2009, 15:51
Gazetelerde satılacak filan deniliyor bu taraftar Yattara'yı sattırmaz sen Trabzonspor'un en değerli oyuncususun Yattara.

Özge
04.06.2009, 16:05
Samet geldi Yattara gider şimdi.

Kazım Uzunboy
04.06.2009, 16:58
Yattara'ya teklif bekleniyor

Trabzonspor'un kritik maçlarda bir türlü yararlanamadığı yıldız futbolcu Ibrahima Yattara için teklif bekleniyor.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_257167_yattara11_423.jpg

7 Ağustos 2003'ten itibaren bordo - mavili formayı giyen Yattara, çok iyi bir teklif gelmesi durumunda, yurt dışına olmak koşuluyla satılacak. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, kulüp çıkarları doğrultusunda satılmayacak futbolcu olmadığını söyledi.
Turkcell Süper Ligi'nde yeni sezon öncesi mevcut kadronun iskeletini korumayı planlayan yönetim kurulu, gitmek isteyen futbolculara ise yol verecek. Yönetim, kritik maçlarda bir türlü yararlanılamayan ve ligde oynanan son Fenerbahçe maçında da sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Gineli futbolcu Ibrahima Yattara'ya gelecek teklifleri de değerlendirme kararı aldı. 7 Ağustos 2003'ten beri Trabzonspor formasını giyen ve 30 Temmuz 2008'de mevcut yönetimle masaya oturarak sözleşmesini 2011 yılına kadar uzatan Yattara, bordo - mavili takımda geride bıraktığı 6 yılda 167 lig maçında forma giydi ve 29 gol attı. Yıldız futbolcuyu yüksek bir bonservis bedeli karşılığında satmayı planlayan yönetim, yurtiçinden gelmesi muhtemel teklifleri ise değerlendirmeyecek. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, kulübün çıkarları doğrultusunda tüm futbolculara satabileceklerini belirterek, "Şu ana kadar hiçbir futbolcu için teklif almadık" dedi.
Öte yandan yönetimin Yattara'ya 10 Milyon Euro'ya yakın bir bonservis bedeli belirlediği de öğrenildi. Bu arada Yattara'yı sezon başında almayı başaramayan Katar'ın Al Ahly kulübünün bordo - mavili yönetime yeni bir teklif yapmaya hazırlandığı da iddia edildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

antagonist
04.06.2009, 17:00
İbo, belalın geliyor. Yandın oğlum!

Birtan Karaman
04.06.2009, 18:45
Yattara Başlar 85'de Isınmaya 90 + 3 Uzatma Geliyor .

Yattara 90 + 2 'de Oyuna Giriyor .

Muhammet*
04.06.2009, 18:56
Allah yardımcın olsun:D:D

tsclp
04.06.2009, 20:33
sametin geldiğini duyduysa takım aramaya başlamıştır, malum hep yedekti onun zamanında.

Özge
04.06.2009, 20:48
Sevinebilirsin Yattara:)

Adem Erdoğan
04.06.2009, 20:50
Sevinmesine veya üzülmesine pek gerek kalmayacak gibi Özge.İbo bu sefer harbiden gidici.:)

Atakan
04.06.2009, 20:57
Doğum gününü biraz geçte olsa kutluyorum Yattara.

Muhammed
05.06.2009, 14:04
Yattara giderse yerine alacağımız sağ açık onun ağırlığı altında ezilecek. Bunu buraya not ediyorum. Onun yerine aldığımız oyuncunun en formdaki hali bile yattaranın ölüsü kadar iyi orta açamayacaktır. Onun kadar hızlı olup sıfıra o kadar iyi inmeyecektir.

extremer
05.06.2009, 14:18
sen ne yönetimler ne teknik direktörler gördün geçirdin yattara hepsii giderrr sen kalırsın
doğrularıyla yanlışlarıyla bu şehrin bir parçası

onur_alabuga_61
05.06.2009, 15:23
gitsin 7-8 milyon dolara satarsak fatih tekke ve özeri alıırz

cınar#7
05.06.2009, 17:13
ya bırak kardeşim Allah aşkına,git menajerlik oyna sen.

el fanatico
05.06.2009, 17:48
transfermarkt ta değeri 5-6 milyon euro... eğer bir arap kulübü ya da büyük bir avrupa takımı isterse yine 10-11 milyona bile satarız...
üstelik ben menejerlik oynamıyorum...gerçek bu...:D

el fanatico
05.06.2009, 17:51
eğer paramız yoksa satılsın ama para başka yerden bulunabilirse tabiki kalsın... yalnız 11 e girebilmek için önce kendine büyük maçların adamı olma duygusunu aşılaması gerekiyor... yoksa herkes bıktı bu adamın bjk,gs,fb maçlarındaki nazlarından...

MuratJ
05.06.2009, 18:23
yattara bu takımın en buyuk yıldızı olacaktır seneye de rahat olun.
adam alacagımız yok ne satmasından bahsediliyor ya kimle top oynayacan seneye o kadar kulvarda

oguzhann
05.06.2009, 18:54
satılsa neye yarayacak?aynı nitelikteki oyuncular çok da ucuz değiller.yattara gibi kaliteli bir oyuncunun sağlam bir tedavi sürecinden sonra çok daha yukarılarda olacağına eminim.sezon başından beri sakatlıkla oynamış,yattara dergideki röportajında söylüyordu.dolayısıyla bu durum performansını düşürüyordu.

sametaydin
05.06.2009, 19:01
Yattaraya olan sevgim takımın diğer futbolcularına olan sevgimden daha fazladır. Ama bu sene gördüm ki yattara artık takıma zarar veriyor. Her sene düşen bir performans sergiliyor. Bir sene daha kalmamalı kesinlikle yollanmalı hazır para ediyorken.

el fanatico
05.06.2009, 23:03
yıldız olacak olacak derken yıllar geçti... hazır yaş 28 satalım derim...biri kendi mevkiine olmak üzere 2 oyuncu alırız...

oulcan_ts
05.06.2009, 23:34
yıldız olacak olacak derken yıllar geçti... hazır yaş 28 satalım derim...biri kendi mevkiine olmak üzere 2 oyuncu alırız...

ya kardeşim istemiyoruz onun yerine oyuncu alsınlar nereye alıcaklarsa ama ona dokunmasınlar o mevkide emekli olsun...

Hüseyin Hatırlı
06.06.2009, 00:05
ya kardeşim istemiyoruz onun yerine oyuncu alsınlar nereye alıcaklarsa ama ona dokunmasınlar o mevkide emekli olsun...

Kesinlikle katılıyorum. Yıldız olması için almadık o da olmadı zaten ama o bu takımın simgesi. O kalsın nereye adam alınıyorsa alınsın!

hamucera
06.06.2009, 23:27

Kesinlikle katılıyorum. Yıldız olması için almadık o da olmadı zaten ama o bu takımın simgesi. O kalsın nereye adam alınıyorsa alınsın!

o takımın simgesi o takımın hiçbir önemli maçında olmayan şovmeni.

bu takımda satılacak oyuncuların bence başında geliyor. çünkü ne zaman taraftarın ona bkış açısının değişmeye başladığı fark etse 1-2 maç oynuyor ve hemen sempatisini topluyor sonra, sonrasını sezon boyu gördük zaten.

güneyli
07.06.2009, 00:06
Sezon sonu ameliyat olcağım diyordu.Şayet böyle bir durum olursa gidemez.Aksi durumda bir an önce ameliyat olsunda sezona iyi başlasın.

mashal61
07.06.2009, 00:11
Eski bildiğimiz performansının yarısıyla oynayacaksa kalsın derim. Ama 10 milyon euro veren çıkarsa da hayır denmez.

Bu performansıyla devam edecekse 1 dk. durmasın! 5e 6 ya hemen satılsın.

Muhammed
07.06.2009, 00:39
Yattara'nın yıldız olmasını mı bekledik? Yattara trabzona ayak bastığı andan itibaren bir yıldızdı zaten. Yattara futbol tarihinin en şanssız futbolcularından biridir. Rıdvan Dilmen Real Madrid'in sağ kanadına bugün koy oynar diyor şurdaki yorumlara bak. Yattara gibi futbolcu bir daha trabzona gelmez. Bir şanstı 5 yıldır kullanıyoruz. Yattaranın yerine gelecek sağ açıktan beklentileriniz nedir?

oguzhann
07.06.2009, 10:27
yattara'nın yerine kimsenin gelmesini beklemiyoruz,çünkü gitmesini istemiyoruz.alemin kralısın yattara!

AdemS
07.06.2009, 10:39
Yattarayı en çok sevenlerden biriyim ama maalesef eski Yattara yok artık.. Denizlisporda oynayan vatandası Bangoura bu sene ondan daha çok iş yaptı.. Örnek olarak, 2-0 yenildiğimiz Trabzonspor-Denizlispor karşılaşması..İkisi de milli takımlarında aynı mevkide görev yapıyor ve Hocaları kim iyiyse onu oynatıyor..Diğeri de yedek kalıyo mecburen..

İnşAllah bu sene kendini düzeltir..

Mollasalihoğlu
07.06.2009, 11:50
Yattara'nın yıldız olmasını mı bekledik? Yattara trabzona ayak bastığı andan itibaren bir yıldızdı zaten. Yattara futbol tarihinin en şanssız futbolcularından biridir. Rıdvan Dilmen Real Madrid'in sağ kanadına bugün koy oynar diyor şurdaki yorumlara bak. Yattara gibi futbolcu bir daha trabzona gelmez. Bir şanstı 5 yıldır kullanıyoruz. Yattaranın yerine gelecek sağ açıktan beklentileriniz nedir?

Biz mi Yattara'ya şanstık, Yattara mı bize tartışılır..

Bu kadar yetenekli bir insan bir sezonda sadece 5-10 maç mı oynar yahu.. Yattara gibi bir futbolcu bir daha Trabzon'a gelmez ise bence çok klişe bir ifade olmuş.. Hele ki Alanzinho örneği önümüzde iken..

Seyfi_B
07.06.2009, 14:22
Galiba sakatligi vardi diye eski performansini sergiliyemiyordu. Eger ameliyat olup düzelecekse mutlaka kalmali.

dimsag
07.06.2009, 18:11
o takımın simgesi o takımın hiçbir önemli maçında olmayan şovmeni.

bu takımda satılacak oyuncuların bence başında geliyor. çünkü ne zaman taraftarın ona bkış açısının değişmeye başladığı fark etse 1-2 maç oynuyor ve hemen sempatisini topluyor sonra, sonrasını sezon boyu gördük zaten.
:alkış: eline sağlık
hep düşen bir form grafiği var alanzinhonun olduğu takımda artık ona yer olmamalı iki bencil futbolcuyu bu takım kaldıramaz yetenek olarakda alanzinho yattaradan daha üstün

TSigalko
07.06.2009, 18:24

5 yıldır kullanıyormuyuz? Toplasan belki 1 yıl kullanmışızdır..

DNA-TS
07.06.2009, 18:27
ben değerini bulduğu anda satılmasından yanayım...6 sezonu geride bıraktı ve ona ihtiyacımız olduğu anlarda hiç ortalarda yoktu ya sakatlık yada performans olarak...bu senede ondan gereğince faydalanamadık...zaten türk statüsünde değil öyle olsaydı gözyumulur ama yabancı kontenjanında..gönderip yerine kaliteli bir yabancı almalıyız..

uğur BULUT
07.06.2009, 21:04
yattara artık kendini göstermeli bu sezon biraz daha hırçın oynamalı

oulcan_ts
07.06.2009, 21:44

yaş 28 diyorsunda maldini 40 yaşında bıraktı futbolu kaç tane defans oyuncusu geldi geçebildilermi o adamı hiç dedilermi bu adam yaşlandı satalım bunu diye...tugaya ne diceksin ? 30 yaşında yeniden futbol oynamaya basladı resmen...satın yattarayı satın aldığımız para biticek elbet bulabildikmi onun gibi bi oyuncu ?

oulcan_ts
07.06.2009, 21:47
:alkış: eline sağlık
hep düşen bir form grafiği var alanzinhonun olduğu takımda artık ona yer olmamalı iki bencil futbolcuyu bu takım kaldıramaz yetenek olarakda alanzinho yattaradan daha üstün

Barcelonanın defans hattı hariç diğer bölümlerin yarısı bencil ve bu isimler takımı şampiyon yapıyo...onlar messiyle iniestayı karşılatırıyorlarmı ?

Muhammed
07.06.2009, 23:00
Cafer abi gerideki sayfalarda kıytırık arap takımların teklif aldı demiş.

Biz çok şükür Real Madrid'e çok yakın olan Marca gazetesinde Gineli Yıldız Real Madrid yolunda başlıklarınıda gördük.

TSKara61
08.06.2009, 03:30
Orta sahamiz sikintili. Yattara'nin da bu kritik bolgemize yaptigi katki 0.

Selcuk ve Colman'in gorevi Yattara'yi beslemek degildir. Yattara da bu takimin orta sahasinda hatirlarsaniz. Onun gorevi sag kanadin uc koselerinden kamp cadir kurmak degil.

Yok Yattara'nin su asistini Umut atsaydi, yok Gokhan su sutu tamamlasaydi bugun Yattara kahraman olacakmis...Siz meseleyi yanlis anlamissiniz arkadaslar. Biz gunluk kahraman aramiyoruz!

Cunku ortadaki gercek Yattara'nin kollektif futboluna katkisi 0 ve hatta negatif, ayriyetten eski cevikliliginden ve atikliliginden cok uzak. Biz takimimizin sikintisina, istikrarsiz ve bazi surecler icindeki etkisiz futboluna uzun vadeli cozum ariyoruz. Takimimizin orta sahasi ne zaman duzgun islemisse biz de iyi oynamisizdir. Ayni sekilde kotu oynadigimiz veya zorlandigimiz maclarda ise orta sahamizin oyunun kontrolunu ve temposunu eline alamadiklarindandir.

Demekki takimimizin basarisinin anahtari orta sahamizin etkinligindeymis.

Yattara'nin kestigi ortalar gol olsa ne degisir olmasa ne degisir?

Dedigim gibi biz gunu degil gelecegimizi kurtarmaya calisiyoruz. Biz neden Besiktas'lan 1-1 beraber kaldik demiyoruz. Biz neden Ankaragucu'ne karsi son anda 3 puani zorlan kurtardik diye sormuyoruz. Biz neden istedigimiz oyunu sahaya yanistamadigimizi sorguluyoruz. Neden Ankaragucu, Hacettepe, ve Kocaelispor gibi rakiplere karsi istedigimizi oyunu sergileyemiyoruz, neden oyunun kontrolunu elimize geciremiyoruz?

Varsayalim Yattara mukemmel oynuyor, sag kanatta calim atiyor, mukemmel muz ortalari kesiyor. Bunlarin hic biri takimimizin sikintilarina cozum degil. Etkisiz oynayan bir takim bile gol pozisyonu urtebilir. Ziya Dogan donemindeyken de gol atiyorduk, o donemde de Yattara asist yapiyordu orta kesiyordu. O zaman da bazen gol oluyordu bazen top direge carpiyordu, bazen de gol olmuyordu.Onemli olan takimimiz artik yeni bir kimlige sahip. Artik organize atak duzenleyen, oyunu domine etmeyen calisan bir takim olmaya calisiyoruz. Zaten Turkiye'de ve Avrupa'da istikrarli basarinin tek yoluda burdan gecer. Bu oyunu da yasatabilmek icin etkili bir orta sahaya ihtiyacimiz var.

Sizce Colman ve Selcuk takimin urettigi pozisyonlari calim sevdasi ugruna rakiplere hediye eden bir Yattara'dan mac boyunca ne kadar destek ve rahatlilik buluyor? Dedigim gibi Yattara cok form da olsa bile kendisinin oyun kimligi artik takim kimliligimzlen uyusmuyor. Yattara hic bir zaman mucadeleci bir orta sahaya yardimci olabilecek, agir, sabirli, ve rakip takimin ceza sahasi onunde yerlesip top cevirebilecek bir orta sahanin parcasi olmadi ve olamayacaktir. Cunku bu oyun ancak Arjantin gibi, Brezilya gibi, Arsenal gibi rakip alanda tek pas yapip hizli bir top cevirimiylen basarilabilir.

Ama bizim etkili ve formda bir Yattara'dan bekledigimiz ne? Alsin topu sag kanattan sursun ve forvetlerimize orta kessin. 2006-07'de orta sahamiz Ayman, Huseyin, Ferhat, ve Hasan Ucuncu'den olusurken bu guzel ve hosdu. Cunku takimimizi ileri surebilecek tek guc Yattara'ydi. Ama artik takimimiz ilerledi. Takimimiz gobekten paslarlan ilerlemeye calisirken sag kanatta kendi hayal dunyasinda dolasan takimdan asiri derece kopuk bir sekilde Yattara'nin 2 3 yil onceki oyununu sanki takim hic degismemis gibi bugun ortaya koyma cabasi gayet yersiz ve sacma gozukuyor.

Ayrica Yattara eski Yattara olmadigi apacik ortada. Ne eski cevikligi ve ne de eski surati var. Yani eski Yattara olsa bile takimimizlan uyusmayacagini dile getirdim, ama artik o eski Yattara bile yok. Yerine ne oldugu belli olmayan birisi var. Biz takim oyunundan bahsederken, Sampiyonlar Liginden bahsederken, burda su gol olsaydi bu gol olsaydi Yattara bugun kahramandi demek ayri bir sacmalik.

Son bir nokta olarak da yok rakip takimlar cesaretleniyormus sacmaligina dokunmak istiyorum. Bugunun modern ve taktiksel futbolunda hala cesarete bu kadar buyuk pay verildigini gormek biraz hayalkirikligina uratiyor beni. Ankaragucu'nun bize karsi gol atabilmesini, Bursaspor'un bize karsi gol atabilmesini oyuncularin cesaretlenmesine baglamak benim icin gayet komik bir durum. Maalesef modern futbolda cesaret, hirs, vs gibi seylerin yerleri ve etkileri gittikce azaliyor. Kadrosu daha iyi olan, rakibini daha iyi analize eden, ve daha hazirlikli olan takim %90 maci kazanir. Inanmiyorsaniz dunya futbolunun son 15 yilina bakin ve aci gercegi gorun. Bizim durumuz icin bir ayricalik yaratmak ve bunu gereksiz orneklerlen (Bursaspor maci, Ankaragucu maci, vs) bir istatistige cevirmeye calismaya ne denir bilemiyorum. Biz rakip sahaya yerleselim 10 dk durmadan top cevirelim topa sahiplik yuzdemiz 65%-70% olsun mac boyu o zaman rakibin cesaretlenmesinin ne ise yaradigini goruruz!

Biliyorum bu yaziyi okuyanlarin sayisi belki 5 belki 10 olur. Ve hala Yattara hakkinda yok "haftaya patlama yapacak" ya da "rakipler cesareleniyor" "ortalari gol olsaydi" gibi klasik yorumlar devam edecek. Ama aslinda ben daha cok kendim icin yazdim bunu. Cunku takimimizi yonetenlerin bu bahsettiklerimin farkinda oldugunu ve buna gore hareket ettiklerini ummak zorundayim. Cunku taraftarimizin buyuk bir kisminin da bahsettiklerimi anlayabilecek kapasitede oldugunu ummak zorundayim.

2-3 ay oluyor yazali her halde...Bugun hala gecerli.

Birtan Karaman
08.06.2009, 09:46
Dün Gine'nin Maçı Vardı .

61.Dakika'da 1-0 Öne Geçtiler :)

Kazım Uzunboy
08.06.2009, 10:53
Yattara’dan en iyi 5. gol

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1961-6T3F5O6R.jpg

Başarılı oyuncumuz İbrahima Yattara, takımımızın G.Birliği'ni 2-0 yendiği karşılaşmada attığı golle ismini dünyaya duyurmayı başardı.

Takımımızın ligin 28. haftasında G.Birliği'ni 2-0 yendiği karşılaşmada Yattara’nın attığı gol Dünyanın saygın futbol dergilerinden biri olan World Soccer’in Haziran sayısında ayın en güzel 5. golü olarak değerlendirdi.

www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com)

Emirhan Makul
08.06.2009, 11:05
Vay be gerçekten öyle ama muhteşem bir goldü samsunspora atacağı gole tekke dokunmasaydı o yılın gölü seçilirdi o pozisyon bundan çok daha muhteşem ama buda çok güzel gerçekten.

Mollasalihoğlu
08.06.2009, 11:30
Cafer abi gerideki sayfalarda kıytırık arap takımların teklif aldı demiş.

Biz çok şükür Real Madrid'e çok yakın olan Marca gazetesinde Gineli Yıldız Real Madrid yolunda başlıklarınıda gördük.

1,2 milyon € önerecekleri yazıyordu ama haberin devamında.. :S

Özge
08.06.2009, 11:36
Yattara'ya bak ya:)Cidden unutulmaz bir gol.Tebrikler Yattara.İnşallah bu sene daha iyilerini atarsın ve en iyi gol olarak seçilir:)

Onur Civelek61
08.06.2009, 11:36

1,2 mi? 1 çuval fındık yollarız...

saykodelikzade
08.06.2009, 12:51
Yattara'sız takımın hiçbir seyir keyfi kalmaz, bunun dışında taraftar başkan'dan çok Yattara'yı seviyor. Yattara'yı sattırmayız.

AKSOY_61
08.06.2009, 13:05
Yattara'sız takımın hiçbir seyir keyfi kalmaz, bunun dışında taraftar başkan'dan çok Yattara'yı seviyor. Yattara'yı sattırmayız.

-Amaç göze hoş iki hareket bi çalımsa yattara bulunmaz hint kumaşı da
Şampiyon olmak istiyorsak devamlılığı olan futbolcular lazım yattara gibi kafasına esince oynayanlardan değil.

-Yattara sempatik adam onu sevmemek imkansız zaten ama sadri başkanı sevmekle yattarayı sevmek ayrı şey.Ayrıca yattaraya olan sevgi ya da daha doğrusu onu yüksek paralara dahi tercih etmeyenlerin sayısı eskiye oranla bir hayli azaldı.Bana sorsalar bu takımın başında ikisinden hangisi kalsın diye ben hiç düşünmeden sadri şener derim mesela.

-Üstüne alınma ama şu sattırmayız laflarını çok duyduk:) çünkü bunu söyleyenler önce de vardı şimdi de bayağı var.
Yattara da 6..7 milyon euro üzeri bir teklif gelince hemen satılacaktır bence.
takımın bel kemiği olan gökdeniz gibi sattırmayız dediğimiz fatih tekke gibi.daha yeni bunlar.

Onur Civelek61
08.06.2009, 13:22
Yattara nın ilacı da F.Tekke :) 10 orta yapsa 5 ini atar Fatih:) Yattara da söylüyordu orta yaparken gözüm Tekke yi arıyor:) ama Umut u görüyor orta yapası gelmiyor :D

Cem Balcı
08.06.2009, 13:35
galiba,gerçekden gitme vakti geldi...

Muhammed KOÇ
08.06.2009, 13:46
mantıklı olanı da bu zaten..

oflu engin
08.06.2009, 13:51
koskoca bir yılı boşa geçirdi.bu hafta diye diye hiç bir hafta oynamadı.

yattara bu sene iyi olur beklentilere cevap verir demek hayalcilikten başka birşey olmaz...

Muhammed
08.06.2009, 13:58

Kiralık olarak 1,5 milyon euro. Kiralama için cok iyi bir bedel.

Mollasalihoğlu
08.06.2009, 14:25
Kiralık olarak 1,5 milyon euro. Kiralama için cok iyi bir bedel.

Marca gazetesi, İspanya’nın dev takımlarından Madrid temsilcisinin ara transfer döneminin kapanmasına az bir zaman kala Trabzonspor´dan İbrahim Yattara´yı transfer edebileceğini, kararın yarın verileceğini iddia etti.

“Sürpriz transfer Yattara olabilir” başlığını atan Marca, Real Madrid takımının teknik direktörü Juande Ramos’un istediği ileriye dönük sağ kanat oyuncusunun Yattara olabileceğini savundu. Real Madrid’in Yattara’nın transfer edilmesi için """"Trabzonspor’a 1.5 milyon Avro bonservis bedeli"""""" teklif ettiği söylenirken, Gineli futbolcuya da övgüler yağdırıldı.

İspanyol gazetesi, Yattara için, “mevkisinde mükemmel, top virtüözü” derken, görmek isteyenlerin internette youtube kanalından 28 yaşındaki Yattara’nın neler yapabileceğini izleyebilecekleri kaydedildi. Yattara’nın gol kapasitesinin yüksek olmadığı, ancak kanatlardan çok iyi bir şekilde içeriye kadar girdiği vurgulanarak, “Ancak İspanyol ligine göre daha düşük seviyeli bir ligde oynuyor. Belki İspanya’ya gelirse La Liga’ya da gösteri ve farklılık getirebilir” denildi.

Yattara ile ilgili görüşü sorulduğu belirtilen Fenerbahçe teknik direktörü Luis Aragones’in de, “Ronaldinho’ya çok benziyor” dediği yazıldı. Bu arada ara transferin bitmesine 2 gün kala, Real Madrid’in mutlaka bir oyuncu almak istediği ve ilk olasılık olarak gösterilen İngiltere’nin Wigan takımında oynayan Ekvatorlu Valencia ile görüşmelerde anlaşma sağlanamadığı belirtildi. AS gazetesi Real Madrid’in Valencia için 1 milyon Avro önerdiğini ancak İngiliz kulübün kabul etmediğini ileri sürerek, Ekvatorlu futbolcunun, “Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum” diyerek Real Madrid’e gelme isteğini net bir şekilde açıkladığı kaydedildi.

İspanyol basınına göre Real Madrid’in yarın karar vereceği ara transfer olasılığında Valencia ilk olasılık olarak gösterilirken, Yattara “süpriz” olarak değerlendiriliyor.

tuncay1984
08.06.2009, 14:34
iyi iyi bisey yaptigi yok zaten
gitsin gitsin yattarayi kullana bilecek hoca pek az
lucescu olsa iyi verim alirdi ondan

Mollasalihoğlu
08.06.2009, 14:43
iyi iyi bisey yaptigi yok zaten
gitsin gitsin yattarayi kullana bilecek hoca pek az
lucescu olsa iyi verim alirdi ondan

Eski haber, sadece bonservisine 1,5 milyon € vermeyi düşündüklerini göstermek için koydum, yeni değil yani..

oulcan_ts
08.06.2009, 15:05
eski haberleri gündeme getirmeye gerek yok bence...

Great White
08.06.2009, 15:12
Abidik gubidik birçok futbolcuyu transfer ederken balya ile para dağıtan R. Madrid eğer ki bu haberlker doğruysa Yattara gibi bir adama şuncacık paraları mı reva görüyorlarmış yani?

Bir kere ellerinde Yattara' nın çeyreği kalitesinde bir sağ kanat oyuncusu olup olmadığına baksınlar..

Serbest oynayan Robben' i dışarıda tutuyorum tabii ki..

Emre HIZAL
08.06.2009, 15:27
Yattaraya ne derseniz deyin ama şunu biraz duşunu forvetlerinmiz bu sene biraz daha kabiliyetli olsaydı yattara toplamda kaç asis yapmış oalcaktı. Fatih Tekke bu takıma donerse seneye gol kralı Fatih Tekke, asist kralıda yattara olur.

Muhammed
08.06.2009, 15:35
Eski haber, sadece bonservisine 1,5 milyon € vermeyi düşündüklerini göstermek için koydum, yeni değil yani..

Haberin çevirisi yanlış. Real Madrid forumunda bile kiralık olarak bahsediliyordu.

Mollasalihoğlu
08.06.2009, 15:37
Haberin çevirisi yanlış. Real Madrid forumunda bile kiralık olarak bahsediliyordu.

Doğrudur, o kadar derinlemesine incelediğine göre senin dediğin doğrudur..

Yunus Emre SEYHAN
08.06.2009, 16:02
Hani topu aldığın zaman aniden sürat yapıp topu taşıman vardı ya Yattara... ( Rakip beki rezil etmen )
NErede o hızın be Yattara? :(
En son uzun bir aradan sonra Denizlispor maçında 2-0 yenikken öyle bir depar atmıştı...........

Hayriye Ayan
08.06.2009, 16:06
yattara nın gençlerbirliğine attığı gol dünyanın en iyi 5. golü oldu

Oktay AKKUŞ
08.06.2009, 16:32
Yattara İsmini Dünyaya Duyurdu http://www.medyatrabzon.com/ResimBoyutlandir.aspx?Image=953985035-06082009.jpg&W=156 Haber Tarihi : 08.06.2009 12:56:00
İbrahima Yattara, Trabzonspor’un G.Birliği'ni 2-0 yendiği karşılaşmada attığı golle ismini dünyaya duyurmayı başardı.

Trabzonspor ligin 28. haftasında G.Birliği'ni 2-0 yendiği karşılaşmada Yattara'nın attığı gol Dünyanın saygın futbol dergilerinden biri olan World Soccer'in Haziran sayısında ayın en güzel 5. golü olarak değerlendirdi.

Osman Yavuz
08.06.2009, 17:14
Seni seviyorum kara bela:)Umarım seneye bambaşka bir şekilde girersin süperlige.

Gurcell
08.06.2009, 17:19
Tartışmasız takımın en iyisi.. 10 tane maçın 2 tanesinde forma giysen bile en iyi sensin.

Emirhan Makul
08.06.2009, 17:26
İsmini yine mi duyurdu Ohoooo Of ya şimdi yine işin yoksa katarlılarla uğraş bu sene bu adamdan skandal istemiyorum ya.

KadrianO Leite
09.06.2009, 02:25
Arkadaşlar Yattara'nın TC vatandaşı olma işi ne oldu, biraz uzak kaldımda? Yerli statüsünde oynama gibi bir durumu var mı?

BALKAN 06
09.06.2009, 08:13
World Soccer in haberinden sonra kesin avrupadan bir takım yattarayı illaki kadromda görmek istiyorum diyecektir
madrid in real inden haber gelmeyince,katarlılar da kıvırınca,
bizde avrupanın göbeğine satarız artık yattarayı
nasıl olsa yıldız,nasıl olsa ilk 5 te gölü var...

Kazım Uzunboy
09.06.2009, 08:48
Yattara 'dünya' gündeminde

Ünlü futbol dergisi World Soccer´ın haziran sayısında Trabzonsporlu bir futbolcu da adından söz ettirmeyi başardı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_257663_09FAN4YATTAR.jpg

İbrahima Yattara’nın geride kalan sezonun 28. haftasında Gençlerbirliği’ne attığı gol, o ayın en iyi 5 golünden biri olarak seçildi. Gineli oyuncu son haftalarda gözle görülür bir çıkış yaşasa da sezonu beklentilerin uzağında kapatmıştı. Trabzonspor’un yıldızı Yattara, rakip fileleri sadece 3 kez havalandırabildi. Sezon içinde de sakatlık problemi yaşayan, ayrıca ligi de aynı sebepten ötürü erken kapatan İbrahima Yattara, yeni dönemde Trabzonspor taraftarlarının yüzünü güldürmekte kararlı.

Atakan
09.06.2009, 09:30
yattara nın gençlerbirliğine attığı gol dünyanın en iyi 5. golü oldu
Başarılı oyuncumuz İbrahima Yattara, takımımızın G.Birliği'ni 2-0 yendiği karşılaşmada attığı golle ismini dünyaya duyurmayı başardı.

Takımımızın ligin 28. haftasında G.Birliği'ni 2-0 yendiği karşılaşmada Yattara’nın attığı gol Dünyanın saygın futbol dergilerinden biri olan World Soccer’in Haziran sayısında ayın en güzel 5. golü olarak değerlendirdi.

Zafer Fidan
09.06.2009, 12:47
THE WORLD THIS MONTH
Five goals we’d like to see again...
1) Grafite, Wolfsburg v Bayern Munich. Dribbles past whole defence and then finds the net with a deft backheel.
5msMag35Mcg
2) Emmanuel Adebayor, Arsenal v Villarreal. Cushions Cesc Fabregas’ pass on his chest before scoring with a scissors-kick.
-AhgxLnb_20
3) Luis Angel Landin, Cruz Azul v Morelia. Acrobatic backheel from the edge of the six-yard box.
w3F1ekzxJsU
4) Cristiano Ronaldo, Manchester United v Porto. Powerful shot from fully 35yards.
-662gMmgQh4
5) Ibrahim Yattara, Trabzonspor v Genclerbirligi. Runs with the ball from halfway line before scoring from 20yards.
XfPKt_lRcrE
6) Achille Emana, Betis v Sporting Gijon. Neat one-two and acrobatic volley.
Ygk4--Jbw-Q
http://www.worldsoccer.com/goals/may2009.php

Fatih KIRAN
09.06.2009, 13:06
Artıkı satma zamanı ve kulübün güzel para kazanma zamanıdır.Yattaranın nazını birazda başkaları çeksin artık..

Kazım Uzunboy
09.06.2009, 14:41
Yattara takasına red!..

Al Saad kulübü yine Trabzonspor'un kapısını çaldı.Yattara'ya karşılık Feindouno ve para istediler

İbrahima Yattara'yı kadrolarına katmakta ısrarlı olan Katar'ın Al Saad kulübü bu futbolcu için yeniden Trabzonspor'un kapısını çaldı. Daha önce Yattara için 10 milyon Euro teklif eden Al Saad'la bu kez Yattara için takas önerisinde bulundu.

Üste para istediler

Trabzonspor'a Yattara'ya karşılık Pascal Feindouno'yu öneren Al Saad kulübü Feindouno takası için Yattara'nın yanı sıra bir miktarda para talep etti. Yönetim kurulu bu teklifi red ederken Yattara için bu güne kadar çok sayıda menejerin devreye girdiği ancak Bordo Mavili kulübe bunun dışında ulaşan resmi bir teklif olmadığı öğrenildi.
Öte yandan bordo Mavililer İstanbul

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

3mre61
09.06.2009, 15:22
yattara ne denirse densn bu takımın ve bu liqin en önemli futbolcularından biridir..onun trabzondan gitmesi sadece trabzondan deil türkiyedende bircok şeyi alıp götürür

Özge
09.06.2009, 16:43
Haber61 yine başladı karıştırmaya.

karatasof
09.06.2009, 16:56
Bana öyle geliyor ki bu defa sıçrayamayacak bizim çekirge.Yönetimin para ihtiyacı ortada,ekonomik kriz hepimizin malumu.Bu transfer sezonunda ''Yattara'yı sattın sattın bir daha asla satamazsınız'' söylemleride havada uçuşur iken İbrahim'in işi zor.

gustavo_colman
09.06.2009, 17:46
yattara sen hala bizim kara belamızsın ama bu sezon genel olarak vasat bir futbol sergiledin rakiplere attığın o çalımlar artık anlaşılır oldu ve kaptırdığın toplara bile koşmaz hale geldin inşallah ilerki senelerde daha iyi olursun

oulcan_ts
09.06.2009, 19:28
Al Saad la takas yaparlarsa çok iyi olur

al saad la takas yaparlarsa sana hangi oyuncuyu vericekler? ve bunun neresi çok iyi olur ?

Mollasalihoğlu
09.06.2009, 19:54
al saad la takas yaparlarsa sana hangi oyuncuyu vericekler? ve bunun neresi çok iyi olur ?

Feindouno'yu verecekler ise olur o takas..
Sonuca etki yönünden baya bi iyi olur herhalde..

sümela61
09.06.2009, 21:38
Yattara 'dünya' gündeminde

Ünlü futbol dergisi World Soccer´ın haziran sayısında Trabzonsporlu bir futbolcu da adından söz ettirmeyi başardı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_257663_09FAN4YATTAR.jpg

İbrahima Yattara’nın geride kalan sezonun 28. haftasında Gençlerbirliği’ne attığı gol, o ayın en iyi 5 golünden biri olarak seçildi.

tebrikler Yattara... yeni sezonda (eğer kalırsan), senden çok şey bekliyoruz... seni seviyoruz...

Mollasalihoğlu
09.06.2009, 22:09
En iyi 3. golde ortayı yapan Edgar Andrade'yi de tüm FMciler tanır :D

Seyfi_B
09.06.2009, 23:00
Ah ulan ah, eski Yattara' yi mumla arar olduk. Eskiden top sag kanada, yani Yattara' ya atildiginda herkes aniden heyecanlanirdi ne yapacak diye. Nerde o günler.

Cem Balcı
09.06.2009, 23:22
tebrikler Yattara... yeni sezonda (eğer kalırsan), senden çok şey bekliyoruz... seni seviyoruz...

son 2 sezondur yanılmıyorsam hep aynı şeyi söyledik durduk :cool:

MuratJ
10.06.2009, 01:37
o golu atan bir adam bizde oynuyo işte yukarda söylenilen gibi o golde herşey var futbol adına herşey!
herkes rahat olsun yattara mız seneyede bu takımın en buyuk yıldızı olacaktır aynı zamanda bu liginde!

bana yattara gibi oyuncu kaçtane var gösterebilirmisiniz? şanslıyız ki bizde seneye süper olacaktır eminim.

Cem Balcı
10.06.2009, 01:51
o golu atan bir adam bizde oynuyo işte yukarda söylenilen gibi o golde herşey var futbol adına herşey!
herkes rahat olsun yattara mız seneyede bu takımın en buyuk yıldızı olacaktır aynı zamanda bu liginde!

bana yattara gibi oyuncu kaçtane var gösterebilirmisiniz? şanslıyız ki bizde seneye süper olacaktır eminim.

hmm...

e hadi inşallah bakalım :rolleyes:

oulcan_ts
10.06.2009, 11:28
bi daha ki sezon Lotto giy :P

.....
10.06.2009, 11:33
Yattara kendi kendini bitiriyor. Bizim sevgimize biraz karşılık verseydi ne olurdu.

Büyük maçlarda ya sakatım der ya oynamaz. İstesen yapmayacağın iş yok. Eskisi gibi olacaksa kalsın yoksa böyle devam edecekse bir an önce satılması dileğiyle...

Birtan Karaman
10.06.2009, 11:53
Guinea - İvory Coast

http://www.footafrica365.fr/images/resized/photos/300x170_78241_GUINEE_YATTARA_190209.jpg

Emirhan Makul
10.06.2009, 13:03
İşte bu ya belçikada ki takımındaki resimleride hiç bulamadım ben ya çok değişik duruyor :)

Cem Balcı
10.06.2009, 13:19
Guinea - İvory Coast

http://www.footafrica365.fr/images/resized/photos/300x170_78241_GUINEE_YATTARA_190209.jpg

forma yakışmış (:

ramazan-54
11.06.2009, 16:57
Cumhurbaşkanı yeni vatandaşlık kanununu onayladı. Yattara nın Tük olmasıiçin hiçbir sebeb kalmadı artık.Aranan şartaların hepsi yattara da var.aranan şartalar
Türk vatandaşlığını kazanmak isteyen bir yabancı, kanunda belirtilen şartları taşıması halinde, yetkili makam kararıyla bu hakkı elde edebilecek. Ancak aranan şartları taşımak, vatandaşlığın kazanılmasında kişiye mutlak bir hak sağlamayacak. Türk vatandaşlığını kazanmak isteyen yabancılarda, kendi milli kanununa, vatansız ise Türk kanunlarına göre ergin ve ayırt etme gücüne sahip olmak, başvuru tarihinden geriye doğru Türkiye'de kesintisiz 5 yıl ikamet etmek, Türkiye'de yerleşmeye karar verdiğini davranışlarıyla teyit etmek, genel sağlık bakımından tehlikeli bir hastalığı bulunmamak, iyi ahlak sahibi olmak, yeteri kadar Türkçe konuşabilmek, Türkiye'de kendisinin ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin geçimini sağlayacak gelire veya mesleğe sahip olmak, milli güvenlik ve kamu düzeni bakımından engel teşkil edecek bir hali bulunmamak şartları aranacak.

esirgolge
11.06.2009, 17:18
Cumhurbaşkanı yeni vatandaşlık kanununu onayladı. Yattara nın Tük olmasıiçin hiçbir sebeb kalmadı artık.Aranan şartaların hepsi yattara da var.aranan şartalar
Türk vatandaşlığını kazanmak isteyen bir yabancı, kanunda belirtilen şartları taşıması halinde, yetkili makam kararıyla bu hakkı elde edebilecek. Ancak aranan şartları taşımak, vatandaşlığın kazanılmasında kişiye mutlak bir hak sağlamayacak. Türk vatandaşlığını kazanmak isteyen yabancılarda, kendi milli kanununa, vatansız ise Türk kanunlarına göre ergin ve ayırt etme gücüne sahip olmak, başvuru tarihinden geriye doğru Türkiye'de kesintisiz 5 yıl ikamet etmek, Türkiye'de yerleşmeye karar verdiğini davranışlarıyla teyit etmek, genel sağlık bakımından tehlikeli bir hastalığı bulunmamak, iyi ahlak sahibi olmak, yeteri kadar Türkçe konuşabilmek, Türkiye'de kendisinin ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin geçimini sağlayacak gelire veya mesleğe sahip olmak, milli güvenlik ve kamu düzeni bakımından engel teşkil edecek bir hali bulunmamak şartları aranacak.

güzel bir karar fakat Türk vatandasi olursa ligte Türk statüsünde oynayabilecekmi ? eger oynamayacaksa hic bir faydasi yok bu yasanin bizim icin

Kaan
11.06.2009, 17:33
Başkan Yattara'ya kızmış gibi. :rolleyes:

Mustafa ÖZDEMİR
11.06.2009, 21:02
güzel bir karar fakat Türk vatandasi olursa ligte Türk statüsünde oynayabilecekmi ? eger oynamayacaksa hic bir faydasi yok bu yasanin bizim icin
maalesef oynayamayacak .çünkü başka bir ülkenin milli takım formasını giydi daha önce...

ali+61+26
12.06.2009, 00:46
nası yani türk vatandaşı olduğu zaman türk oluo yani türk statüsünde oluyor.. sadece bizim milli takımda oynayamaz.. böyle olacak diye biliyorum

Paksoy
12.06.2009, 00:52
bencede yabancı statüsünden çıkmıştır eğer onaylandıysa

turkish0061
13.06.2009, 14:14
Dûn yattara belcikaya geldi yani benim yasadigim yere geldi charleroiya. ailesi charleroiya yakinda biyerlede yasiyo.Ve benim arkadasimla kezmis, Banada haber vermemis :(
yattara buraya gelmis ben goremedim, taaa ayagimin dibinde yattara ben salak gibi evde kaldim.Bilseydim 5 dakada yanindaydim, bi fotoraf cekerdim en azindan. arkadasimin canina okudum. salak gelipde soylemiyor, malesef geri dondu! Ugruyormus ara sirab belcikaya, bunda 4 ay var yine gelmisti Colmanla, eskiden colman belcika liginde oynamisti. yine goremedim

esirgolge
13.06.2009, 15:00
umursamazligin hemen hemen her önemli macta cesitli bahanelerle takimi yalniz birakman kabak tadi verdi unutmaki tarftar seni ne kadarda severse sevsin herseyin bir siniri vardir.sahip oldugun yetenegin farkinda degilsin Ridvan Dilmen ne diyor senin icin 4-4-2 taktiginde dunyanin her takiminda rahatlikla oynayabilir bence bu mantaliteyle bu kafayla hic bir zaman yildiz olamazsin

Bera B.
13.06.2009, 15:11
Ben sıkıldım artık Yattaradan. Başımızın üstünde taşıdıkça saldı kendini. Biraz burnu sürtmeli.

sametaydin
13.06.2009, 17:13
Yattara artık trabzonsporun sembollerinden oldu. Ama gitsede farketmez benim için.

oulcan_ts
13.06.2009, 17:40
Ben sıkıldım artık Yattaradan. Başımızın üstünde taşıdıkça saldı kendini. Biraz burnu sürtmeli.

Trabzonspor'un her canı sıkıldığında oyuncu alıp veya satmaya gücü yok.
20 sene milan forması giyen maldiniden sıkılmadılar ama sen 6 senedir bu takımın sembol oyuncusundan sıkılıyorsun..o zaman sat bakalım madem canın sıkıldıysa..

Gurcell
14.06.2009, 15:43
Fatih tekke, Gökdeniz varken transfer haberlerin normal geliyordu.. Ama şimdi gidersen biz o zaman bittik.. Alanzinyocular unutmayın alanzinyonun daha ilk yılı ve cicim ayları.. Olsun bi Yattara kadar..
Yattara.. O Kievv maçını aldın.. bu Ts tarinin en büyük başarısı ama biz burda verdik.. Kaldıramadık o heyecanı..

canna52
14.06.2009, 16:51
Misyonunu tamamladı bence.Hüseyinle beraber gitmesi gerekiyor.Onun yerine hem hücumda hem de savunmada başarılı olan istikrarlı biri alınmalı.

bahadir
14.06.2009, 19:05
Eğer akıllanacak, istikrar neymiş öğrenecek, kendini futbola verecek, iki maç iyi oynayıp tüm sezon yatmak fikrinden vazgeçecekse işte o zaman kalmasından yanayım. Ama yok hala paramı alır, gezer, 2 maç oynarım fikrindeyse ben de satılmasından yanayım. Azcık akıllı olsa dünyanın her takımında 4-4-2'nin sağında ezbere oynar. Çünkü onun kadar kolay çalım atan futbolcu sayısı az... Ama o hale bunun farkında değil, yazık üzülüyorum valla...

Osman Yavuz
15.06.2009, 15:49
_vD6eQ5HmRE
eU7XeblYRu4&feature=channel_page
Yattara'nın özel hareketlerinden oluşan çok özel bir klip.2 bölümüyle karşınızda.(Youtube 10 dakikadan sonrasına izin vermedi.Ben de klibi ikiye ayırdım.:D)

Emeğe saygı.;)

oulcan_ts
15.06.2009, 17:25
_vD6eQ5HmRE
Yattara'nın özel hareketlerinden oluşan çok özel bir klip.2 bölümüyle karşınızda.(Youtube 10 dakikadan sonrasına izin vermedi.Ben de klibi ikiye ayırdım.:D)

Emeğe saygı.;)

SaygıLarımLa...:alkış:

magicyattara
15.06.2009, 17:49
Mükemmel klipler..Teşekkürler Osman Yavuz..

^^MeRWee^^
15.06.2009, 19:09
Gitse bir dert kalsa bir dert, oynasa bir dert oynamasa bir dert... :S

Tayfun
15.06.2009, 19:11
Guinea - İvory Coast

Vayy İbo'nun bu resmini ilk kez gördüm :)

esirgolge
15.06.2009, 20:44
_vD6eQ5HmRE

Emeğe saygı.;)
güzel bir klip hazirlamissin renktas emegine saglik .yattara bunlari görürde su sevenlerine layik bir futbol oynar

^^MeRWee^^
16.06.2009, 03:00
oynasa öyle bi qüsel oynarkiii

adamda istekk yok bişe yokk

hemen gitsinnn...

OnOuR
16.06.2009, 03:38
Ahh ahh... 10 Milyon euro'ya gönderme şansı elimizden gitti ama inşallah iyi bir fiyat teklif ederlerde bir an önce gidersin Yattara... Artık isteksizliği istatistiklerdede açık bir şekilde görünüyor zaten...

OnOuR
16.06.2009, 03:52
Bir daha 10 milyon euro verecek birileri bulamayız bu saatten sonra. 5-6 versinler göndersin başkan. Yararından çok zararı olmaya başladı çünkü... Hem onun keyfinin gelipde, bir iki maç şovunu izleyecez diye 34 haftanın azap dolu geçmesini istemiyorum yine...

hatice_61
16.06.2009, 13:48
nerde o eski esip gürleyen yattara kaç adam vardı önünde şimdi top önünde geçse oralı değil neden böyle oldu offf

Samet Yildirim
16.06.2009, 14:28
Yattara kesinlikle kalmali...

Tayfun
16.06.2009, 14:32
Yeni sezona bomba gibi girip sonunu da gertirir inş.

Uğur Cira
17.06.2009, 02:13
kara belam sen bu sezon adam akıllı oynasaydın şampiyonduk sana kızmak istiyorum ama hiç içimden gelmiyor. seneye inşallah eski yattarayı aratmazsın

Paksoy
17.06.2009, 02:19
bu senede bizde galiba transfer haberleri yok

is_mail61
17.06.2009, 02:22
bu sene eski yattarayı izleriz sakatlığıda geçer zaten iice kafasıda rahat inş satılmaz yattarasız bu takım olmaz bi hareketi bile yetio maç kazanmamıza

Rahman Gümüş
17.06.2009, 02:28
22 numarayı giysin bizde de.daha karizma duruyor:D

Paksoy
17.06.2009, 02:28
video süper ya

İbrahim CİHAN
17.06.2009, 03:08
ahh yattara ahh 1 yıl sorunsuz geçir be :) seviyoruz seni ama bi de kıymet bilsen

Kazım Uzunboy
17.06.2009, 03:33
bu senede bizde galiba transfer haberleri yok

Bırakın da adamı rahat. :):)

BALKAN 06
20.06.2009, 11:32
ben şimdi gine bişi yazacağım millet bana iyi demiyecek:)
yıldızımızla ilgilenen niye kimse yok,TS yi arayıp ver şu elini ne istersiniz yıldızınıza diye niye sormazlar,
kaptan hüseyinden farkı kalmadı diyeceğim ama onu galiba 2-3 takım istiyormuş

olmaz abi,adam süper yetenek ama devamlılığı yok,azmi yok,hırsı yok,samimiyeti yok
inanın yattara üzerinden mahallede çevremde bende çok kolpa yapıyorum ama içim kan ağlıyor çünkü hep kolpa,
takıma katkı yüze 30 civarında
neyse bir de bu sene deneyelim belki eski yattara geri gelir
yanılan ben olurum...

Özge
20.06.2009, 13:01
ben şimdi gine bişi yazacağım millet bana iyi demiyecek:)
yıldızımızla ilgilenen niye kimse yok,TS yi arayıp ver şu elini ne istersiniz yıldızınıza diye niye sormazlar,
kaptan hüseyinden farkı kalmadı diyeceğim ama onu galiba 2-3 takım istiyormuş

olmaz abi,adam süper yetenek ama devamlılığı yok,azmi yok,hırsı yok,samimiyeti yok
inanın yattara üzerinden mahallede çevremde bende çok kolpa yapıyorum ama içim kan ağlıyor çünkü hep kolpa,
takıma katkı yüze 30 civarında
neyse bir de bu sene deneyelim belki eski yattara geri gelir
yanılan ben olurum...Nereden biliyorsun teklif gelmediğini?Hüseyin'e tabiki teklif gelecek çünkü sözleşmesi bitti.Her yıldız oyuncuya teklif mi gelmesi lazım Ronaldinho yıldız değil mi niye teklif gelmiyor pardon Fenerbahçe'den geliyor:)

BALKAN 06
20.06.2009, 15:20
Nereden biliyorsun teklif gelmediğini?Hüseyin'e tabiki teklif gelecek çünkü sözleşmesi bitti.Her yıldız oyuncuya teklif mi gelmesi lazım Ronaldinho yıldız değil mi niye teklif gelmiyor pardon Fenerbahçe'den geliyor:)
sözleşmesinin devam etmesi önemli tabi ama katar macerasından sonra kulübün soğuk baktığını istense alınabileceğini tüm menejerler biliyordur
da
neyse,inşallah elimizde patladığına göre eskisi gibi olurda faydalanırız
yada fener talip olur çok yüz paraya satarız:rolleyes:...

fish_bone
20.06.2009, 15:27
Yine bu sene atcağı kadar orta ve pas attı ama bizim forvetLEr yetenksiz oLdukLarı için göze batmadı.

Kazım Uzunboy
22.06.2009, 10:05
‘Trabzon’dan ayrılmayacağım’

Trabzonspor´da 6. sezonunu geride bırakan İbrahima Yattara, taraftarların yüreğine su serpti.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_259278_09FAN4YATTAR.jpg

Ganalı futbolcu, son günlerde Bordo-Mavili kulüpten ayrılacağı dedikodularına noktayı koydu. Tribünlerin de büyük sevgisini kazanan yıldız oyuncu, “Trabzonspor’dan ayrılmam söz konusu değil. Bu tür şeyler nasıl ortaya çıkıyor, anlamıyorum. Ben burada çok mutluyum. Trabzonspor’un yıllardır özlemini duyduğu şampiyonluğu yaşamak istiyorum” dedi. Avrupa’da da başarılı olabilecek bir kadrolarının olduğunu kaydeden Yattara, “Umarım yeni sezonda taraftarlarımıza büyük bir coşku yaşatırız” sözlerini sarfetti.

M.S.SOFU
22.06.2009, 14:58
‘Trabzon’dan ayrılmayacağım’

Trabzonspor´da 6. sezonunu geride bırakan İbrahima Yattara, taraftarların yüreğine su serpti.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_259278_09FAN4YATTAR.jpg

Ganalı futbolcu, son günlerde Bordo-Mavili kulüpten ayrılacağı dedikodularına noktayı koydu. Tribünlerin de büyük sevgisini kazanan yıldız oyuncu, “Trabzonspor’dan ayrılmam söz konusu değil. Bu tür şeyler nasıl ortaya çıkıyor, anlamıyorum. Ben burada çok mutluyum. Trabzonspor’un yıllardır özlemini duyduğu şampiyonluğu yaşamak istiyorum” dedi. Avrupa’da da başarılı olabilecek bir kadrolarının olduğunu kaydeden Yattara, “Umarım yeni sezonda taraftarlarımıza büyük bir coşku yaşatırız” sözlerini sarfetti.

geçen seneyle ne değişti acaba...

My
25.06.2009, 17:24
Bu adama vereceksin gazı vereceksin gazı; kafasını karuştırmayacaksın; geçen sezon başlangıcını hatırlayın. Fırtına gibi girdi adeta önüne geleni hacamat ediyordu. Ta ki transfer haberine kadar.

Anıl C
25.06.2009, 17:34
geçen seneyle ne değişti acaba...

adam niye ayrılsınki
böyle taraftar olduğu sürece 40'ına kadar oynar

Cafer Bulur
25.06.2009, 17:58
Yine bir transfer dönemi ve yine yattara nin ciddi bir talibi yok.

Tesadüftür herhalde,yattara ya gelecek teklifleri bekliyoruz...

futbalski60
25.06.2009, 18:13
Yattara takımda kalacaksa kendine dikkat etmesi gerekir Broos çok sert bir hoca ve kolay kolay taviz veren birisi değil Yattara'nın başını yakabilir.

ilhan
25.06.2009, 18:15
Sezonu açacağın günü iple çekiyoruz Kara Bela. ;)

Murat'
25.06.2009, 18:25
Yabanco oyuncular neden geç gelir anlamıyorum gerçekten de.Onların ne özelliği var.Veya Türk oyuncuların ne günahı var.

Muhammed
25.06.2009, 18:30
Dünya'nın en teknik oyunculardan birisi takımımızda. Çık oyna sustur herkesi Yattara

Özge
25.06.2009, 18:54
Yattara'nın güzel oyununu izlemek için şimdiden sabırsızlanıyorum.

İlker ToSun
25.06.2009, 18:58
hala daha en büyük yıldızımızsın, en büyük umudumuzsun ve takımımızdaki izlenesi en güzel oyuncusun kara belam. şimdiye kadarki sözde hocalar seni taşıyamadı inşallah bu yeni hoca seni doğru düzgün oynatır.

ilhan
25.06.2009, 19:08

Hele ben, hele ben.. Sezon bitti yıldız göreceğiz diye gökyüzüne bakıyoruz. Yattara sahalara dönsün artık, gökyüzüne bakmaktan boynuma ağrılar girdi. :D

Özge
25.06.2009, 19:24
Hele ben, hele ben.. Sezon bitti yıldız göreceğiz diye gökyüzüne bakıyoruz. Yattara sahalara dönsün artık, gökyüzüne bakmaktan boynuma ağrılar girdi. :D
Az kaldı İlhan hem boynun kurtulacak hem de gözlerinin pası gidecek.Seyir zevki açısından yani:D

Remzi
25.06.2009, 19:47

İnşallah...:cool:

oguzhann
26.06.2009, 11:00
vazgeçemiyorum yattara'dan.umarım gitmez,sakatlanmaz,formunu çok yukarılara çeker.

Öztürk Adem
26.06.2009, 11:06
Bundan sonra :D hep bızde olacak tek oyuncumuz . Artık o da tıpkı eskı efsaneler gıbı bız de efsanelesıcek

deneme61
26.06.2009, 11:17
bu sene fatıh ınde gelmesıyle formunun zırfesıne cıkar

28TS61
26.06.2009, 11:22
bu sene fatıh ınde gelmesıyle formunun zırfesıne cıkar

bencede buna katiliyorum.

Mollasalihoğlu
26.06.2009, 12:12
Due ediyordur Tekke geri gelsin de asist kralı olayım diye :D

halil ibo
26.06.2009, 12:18
Çalışkanlık,istikrar ve profesyonel bakış açısı gibi Türk futbolcusuna has özellikler onda fazlasıyla var.Kimbilir belkide o yüzden çok seviyoruz onu :)

SnowWind
26.06.2009, 13:49
Yattara bambaşka bır oyuncu yafs futbol ızleyenlere futbol budur dedıttırıyo alah senı takımızdan eksık etmesın yalnız oynaman sartıyla :D kı oynaması ıcınde Fatıh tekke gelmesı lazım

ApoCaN28
26.06.2009, 13:54
Oynaması için ciddiyet lazım...

Yattarada fazlasıyla ciddi tabi...

fish_bone
26.06.2009, 13:57
asLında bu sene Yattara'nın attığı pasLara ve ortaLara vurabiLen oLsaydı yine asist kraLı oLurdu. Umut-Gökhan ikiLisinin beceriksizLikLeri bütün takımı başta da Yattara'yı etkiLiyor. Fatih TEKKE'yi istiyoruz, oLmayacaksa iyi bir yabancı pivot santrafor kesnLikLe aLınmaLı. İnşaLLah yeni Hocamız kamptan sonra bunLar çok yeteneksiz, aciL ve kesin bi forvet aLmaLıyız der :)

Mustafa Çolak
26.06.2009, 14:09
Fatih Gelirse, Yattara Daha Güzel Performans Gösterir. Bu Kesin. + Alanzinho ve Colman İçinde Süper Bir Forvet Olur

Özge
29.06.2009, 00:48
Yazılanlara göre hocanın değişilmez ismi olacak.

Paksoy
29.06.2009, 00:55
inş eğer takımda varsa oynatılmalı gerisi ihtimal dahili dışında.bu sene eski yattara yı görebiliriz heralde rahat bir şekilde sezona giriyor

Kadir
29.06.2009, 01:00
Ben gerçek Yattara'yı istiyorum .

Eğer olmayacaksa satılsın .

İbrahim Keleşoğlu
29.06.2009, 01:05
2 yıldır gerçek yattarayı izleyemiyoruz inş bu sene izleriz böyle devam edicekse satılsın

Volkan Taş
29.06.2009, 01:10
fatih gelirse yattara eski günlerine döner merak etmeyin.. adam o kadar orta açıo gol atabilen yok.. adam da bıktı forvetlerden :D

oulcan_ts
29.06.2009, 02:02
bence bu sene forvet oynasın

şahinler61
29.06.2009, 02:11
yattara gibi bi ronaldinho var aha bu kadar eminim bundaki yetenek dünyada çok ender bulunur ama o yeteneği kullanabilmek önemli tabi

Kazım Uzunboy
29.06.2009, 09:43
Yattara’dan garanti...

Bordo-Mavili formayla 7. sezonuna girecek olan İbrahima Yattara, iddialı konuştu.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_260048_29FAN06YAT1-C-B423.jpg

2 Temmuz’da takımının kampına katılacak olan yıldız futbolcu, yeni sezonda tüm kulvarlarda zirveye oynayacaklarını belirterek, “Geçen sezon yeni transferlerle birlikte uyum sorununu geç çözdük. İnanıyorum ki, bu yıl her şey çok farklı olacak. Taraftarlarımız geçmiş sezonlarda olduğu gibi desteklerini eksik etmesin. Yıllardır özlemini çektikleri şampiyonluk sevincini yaşatmak için elimizden geleni yapacağız. Bize her türlü desteği veren yönetimimizi de mahçup etmeyeceğiz” sözlerini sarfetti.

Erbay
29.06.2009, 10:39
Ps3 oynarken güzel bir hareket yaptığım zaman senin adını tüm kafeye duyuruyorum Yattara :D. Bir de uzaktan bir gol atınca bağırdığım zaman iş farklı boyutlara biniyor.

28TS61
29.06.2009, 12:05
7. sezonuna giriyor hala türk kimligini alamadi daha dogrusu vermek istemiyorlar.
digerlerinki 2 sene türkiyede oluyor bir kelime türkce konusmuyor hemen türk yapiyorlar

oulcan_ts
29.06.2009, 13:41
Lotto giysin diye bir anket yapsak beLki giyer..:D neden Lotto giysin diye tutturduğumu merak ediyorsanız bir tek bu sene sakatLığından sonra nike giydi ve kötü bir sezon geçirdi Lotto ayakkabıLarıyLa daha hoş geLiyordu gözüme.:D

Birtan Karaman
29.06.2009, 14:52
Bence İyi Bir Teklif Gelecek Ve Satılacak .

Mustafa Çolak
29.06.2009, 21:31
Arkadaşlar Biri Bana Yattara'nın Niye Hãla Türk Statüsünde Oynamadığını Doğru Bir Şekilde Anlatabilirmi ?

.....
30.06.2009, 07:35
Ula yine de kıyamıyorum sana hee, beynim iyi bir fiyata satılmalı diyo ama kalbim kalmalı diyor.

Trabzonspor için hayırlısı neyse o olsun

oguzhann
30.06.2009, 10:40
kalsın da kalsın.tekke'de dönerse yattara eskisinden çok yukarılara çıkar."yattara,mükemmel bir hareket,ortasını yapıyor,fatihhhhhh ve top ağlarda golll" özlemişiz bunları duymayı.

Onur Civelek61
30.06.2009, 11:36
Orta yaparken gözlerim Tekke'yi arıyor diyordu:) İnşallah o da muradına erer:)

Birtan Karaman
30.06.2009, 15:05
Bu Sene Alanzinho Pabucunu Dama Attırabilir .
Hadi Geçen Sene Alan Sonra'dan Geldi , Yine Herkes Yattara'ya Daha Çok Güveniyordu Ama Şimdi Hazırlık Kampına Katılmış Bi Alanzinho Var .

Dikkatli Olması Lazım :)

Gurcell
30.06.2009, 15:10
7. SEZONU.. Takımın istikrar abidesi.. Bu adam bizde futbolu bırakmalı.. Ülkesinde futbol takımı aldı.. İyi oyuncular yetiştiriyormuş. Trabzonspor ile çok büyük projeler düşünüyorum demişti.. GARA BELA..

Yavuz Hasan
30.06.2009, 21:16
7. SEZONU.. Takımın istikrar abidesi.. Bu adam bizde futbolu bırakmalı.. Ülkesinde futbol takımı aldı.. İyi oyuncular yetiştiriyormuş. Trabzonspor ile çok büyük projeler düşünüyorum demişti.. GARA BELA..
istikrar derken:)

Jackdaniels
01.07.2009, 13:25
Habu ne zaman kampa katılacak kamp bittikten sonramı....

Samet Yildirim
01.07.2009, 13:26
Habu ne zaman kampa katılacak kamp bittikten sonramı....

Song, Sylva, Yattara yarin katiliyor...