PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Koray
25.03.2009, 16:14
Olabilir ona bişey demiyorum...

Ancak idman eksikliğini gidermek için Milli takıma gitmediğine inanmıyorum belki anasını satayım, hadi ispat edin bakalım :))

Banada aynısı yapılmıştı burda hatıryanlar iyi bilir,bakalım ne tür bi ispat yapacaklar çok merak ediyorum,aslında merak etmiyorum çünkü ispat edemezler başka türlü :D

Great White
25.03.2009, 16:17
Insanelestirmek isterse herseyden birsey cikarir haklisin.:)

Fena mı işte..

Biraz taktik verelim de zihinleri açılsın. Yaratıcı olsunlar:))

Özge
25.03.2009, 16:19
Olabilir ona bişey demiyorum...

Ancak idman eksikliğini gidermek için Milli takıma gitmediğine inanmıyorum belki anasını satayım, hadi ispat edin bakalım :))

Banada aynısı yapılmıştı burda hatıryanlar iyi bilir,bakalım ne tür bi ispat yapacaklar çok merak ediyorum,aslında merak etmiyorum çünkü ispat edemezler başka türlü :DYok yok anladım sen bilerek yapıyorsun Koray:Dİhsan Alioğlu da açıklama yapmış gazete yaptı diye inanmadım yani:D

Ali Tunahan Güllü
25.03.2009, 16:22
YATTARA'NIN MİLLİ TAKIM KAMPINA GİTMEMESİ-

İhsan Alioğlu, Yattara'nın her şeye rağmen özgüveni, belli sorumluluk duygusu olan bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Yattara, milli takım kampına gitmeyerek Trabzon'da kalmak istedi. Gribal enfeksiyon geçirmişti. Gaziantepspor maçında sonradan oyuna girdi ama tam olarak ritmini yakalayamadı. 10 gün içinde antrenman eksikliği ve kuvvet eksikliğini gidereceğini ve daha hazır hale geleceğini düşünüyoruz'' dedi.

Helal olsun Yattaraya...iste herkes sussun ve bilerek oynamiyor gibi laflar etmesin..

helal olsun ibo...acaba bunu türk futbolcusu yapar mi türkiye milli takimina cagrilsa..sanmiyorum...

gercekten helal olsun...

aferin yattara!!!!!!!!! gerçekten sana inanıyordum ama şimdi daha da inanıyorum...inşallah ibb maçı süper olucak ve seriyi yakalayacaağız....

MuratJ
25.03.2009, 16:31
Aynı gazeteden başka bi haber koyulduğunda,o habere inanmayıp '' yalan haber,İstanbul basını işte'' vb. ifadeler kullananlar, türlü türlü ispatlar isteyenler, '' şak '' diye bu habere inanır oldu :))

İşimize gelen habere inanırız işimize gelmeyene inanmayız zaten...

Beni anlayanlara hakaret gibi olacak kusura bakmasınlar ama şunuda belirtmek istiyorum,haberin yalan olduğunu söylemiyorum yanlış anlaşılmasın...
yattara nın aleyhine yazdıgınız haberlerin alayı klup tarafından yalanlanmış yada hiççbir tutarlığı olmayan haberlerdi.

işimize gelene degil dogru habere inanırız. işimize gelmeyene degil yalancı şerefsiz haberlere inanmayız. milli takımdan resmi davet alan adam gitmesi gereken günde bakıyosun antremanda zaten böyle olmasa diger yalan dolan şeylere verdigimiz tepkiyi verirdik merak etme.

A.Ali Karanis
25.03.2009, 16:50
Eğer bir futbolcu hasta hasta sahaya çıkıpta böyle dökülecekse sizce oynamalı mıdır yoksa oynamamalı mıdır?

Bence oynamamalı.
Bakarsın böylece bir futbolcu daha kazanırız.;)

Samet Yildirim
25.03.2009, 16:59
Yattara`nin Hayali...

Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahim Yattara, en büyük hayalinin Gine'de başkanlığını yaptığı Trabzonspor'u 1. Lig'e çıkartmak olduğunu söyledi.

Gineli yıldız İbrahim Yattara ise, ülkesi Gine'de futbolun gelişmesi için katkı sağladığını belirterek, "Gine'de ilk olarak bir kulüple işe başladık. Daha sonra 4 takım oldu. Ülkemde futbolun gelişmesi için katkı sağlayorum. Kulüp başkanlığı da yapıyorum. En büyük hayalim Gine'de Trabzonspor'un renklerini ve ismini taşıyan takımımı 1. Lig'e çıkarmak, bunun için de iyi bir ekip kurduk ve bu ekipte çok ciddi bir şekilde çalışıyor. İnşallah Trabzonspor'un ismini Gine 1. Ligi'nde göreceğiz" diye konuştu.

haber61

Great White
25.03.2009, 17:09
Takımının renklerinin bordo mavi olduğunu biliyordum da takımın ismi de mi Trabzonspor yahu:eek:

Mollasalihoğlu
25.03.2009, 17:20
Çok güzel hareketler bunlar :)

Selman
25.03.2009, 17:27
Birileri otomotiv sektörüne yatırım yapıyor birileri futbola.E herkes kendi bildiği işi yapacak değil mi?:D

Great White
25.03.2009, 17:32
Ahahahaha:)))

Ula Selman çok hayinsun..

Sümeyye Şahin
25.03.2009, 17:46
antep maçından önce futbolcuları bile söyledi işte...yattara bu takımın rengi ....kim ne derse desin benim gözümde hep aynı...

28TS61
25.03.2009, 17:49
ooooolllllllleyyyyyyyyyyyyy ibrahim yattaraaaaaaaaaaaa

Oğuz B.
25.03.2009, 17:52
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1442-8F2O1V1F.jpg

MuratJ
25.03.2009, 18:42
Yattara, en büyük hayalinin Gine'de başkanlığını yaptığı Trabzonspor'u 1. Lig'e çıkartmak olduğunu söyledi.
Gineli yıldız İbrahim Yattara ise, ülkesi Gine'de futbolun gelişmesi için katkı sağladığını belirterek, "Gine'de ilk olarak bir kulüple işe başladık. Daha sonra 4 takım oldu.
Ülkemde futbolun gelişmesi için katkı sağlayorum. Kulüp başkanlığı da yapıyorum. En büyük hayalim Gine'de Trabzonspor'un renklerini ve ismini taşıyan takımımı 1. Lig'e çıkarmak, bunun için de iyi bir ekip kurduk ve bu ekipte çok ciddi bir şekilde çalışıyor. İnşallah Trabzonspor'un ismini Gine 1. Ligi'nde göreceğiz" diye konuştu.

kaynak:trabzonunsesi

nerden biliyorsun dogru haber oldugunu soranlar cıkabilir! Ligtv de eskiden yattara belgeseli vardı karısıyla gineye gittikleri zaman onlarlaydılar gercekten de takım kurmus bordo mavi renkler zaten evinin kapısıda bordomavi herkes köyünde trabzonspor forması giyiyordu...vs

demek istedigim su forumda bu adamın trabzonsporlulugunu tartısanlar bile oldu ne diym Yattara en az onlar kadar hatta onlardan daha büyük Trabzonspor taraftarıdır...

Mollasalihoğlu
25.03.2009, 20:25
Birileri otomotiv sektörüne yatırım yapıyor birileri futbola.E herkes kendi bildiği işi yapacak değil mi?:D

Katar'a yatırım yaparsa bir gece ansızın 12 uçağı ile utanırsın Selman :)

BALKAN 06
26.03.2009, 08:01
Yattara`nin Hayali...

Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahim Yattara, en büyük hayalinin Gine'de başkanlığını yaptığı Trabzonspor'u 1. Lig'e çıkartmak olduğunu söyledi.

Gineli yıldız İbrahim Yattara ise, ülkesi Gine'de futbolun gelişmesi için katkı sağladığını belirterek, "Gine'de ilk olarak bir kulüple işe başladık. Daha sonra 4 takım oldu. Ülkemde futbolun gelişmesi için katkı sağlayorum. Kulüp başkanlığı da yapıyorum. En büyük hayalim Gine'de Trabzonspor'un renklerini ve ismini taşıyan takımımı 1. Lig'e çıkarmak, bunun için de iyi bir ekip kurduk ve bu ekipte çok ciddi bir şekilde çalışıyor. İnşallah Trabzonspor'un ismini Gine 1. Ligi'nde göreceğiz" diye konuştu.

haber61
aman Gine ye fazla gidip elemanlara kötü örnek olma
yoksa 300 sene çıkamazlar 1.lige:D

Fatih BALTA
26.03.2009, 08:48
Gine Milli Takımı’na çağrılan Trabzonlu futbolcu, lige tam olarak hazırlanabilmek için milli takımdan affını istedi. Yıldız oyuncunun bu isteği kabul edildi. Kaleci Sylva da sakatlığı nedeniyle Senegal Milli Takımı’na katılamadı

Trabzonspor (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Trabzonspor/1/1075602/)’da birçok hareketiyle eleştiri alan, vurdumduymaz tavrıyla dikkat çeken Yattara, lige hazır dönebilmek için Gine Milli Takımı’ndan affını istedi. Yattara, Gine’nin 2010 Afrika Kupası 3’üncü eleme turunda Burkina Faso ile 28 Mart’ta yapacağı maçın kadrosuna çağrılmasına rağmen kampa katılmadı.
Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu (http://milarsiv.milliyet.com.tr/İhsan%20Alioğlu/1/1075602/), Yattara’nın her şeye rağmen özgüveni, belli sorumluluk duygusu olan bir oyuncu olduğunu belirterek, “Yattara, milli takım kampına gitmeyerek Trabzon’da kalmak istedi. Gribal enfeksiyon geçirmişti. Gaziantepspor maçında sonradan oyuna girdi ama tam olarak ritmini yakalayamadı. 10 gün içinde antrenman eksikliği ve kuvvet eksikliğini gidereceğini ve daha hazır hale geleceğini düşünüyoruz” dedi.
Gaziantepspor maçında sakatlanan kaleci Sylva da, Senegal Milli Takımı’nın İran’la oynayacağı maç için affını istedi. Talebi kabul edilen Sylva’ya pazartesi gününe kadar izin verildi. Sylva’nın bu süre içinde Fransa’da kendisine önerilen özel çalışma programını uygulayacağı, gelecek hafta başında da Trabzon’a dönerek takımla birlikte çalışmalara başlayacağı bildirildi.
Milliyet.

Uğurtan
26.03.2009, 10:30

:D :D Yalnız bu cidden çok iyiydi..

Osman Yavuz
26.03.2009, 11:29
İşte böyle Yattara!

Trabzonspor’un en çok tartışılan ve eleştirilen futbolcularının başında yer alan Gineli İbrahima Yattara inanılmaz bir sorumluluk anlayışına imza attı. Yattara uzun bir aradan sonra Gine Milli takımına davet edildi. Yattara, ülkesinin ulusal takımında oynamak için can atıyordu. Fakat Trabzonspor’un son dönemlerde yaşadığı büyük düşüşün yanı sıra kendisi de üzerine düşeni yapamaması nedeniyle ülkesine gidip gitmeme konusunda bir süre kararsız kaldı. Nihai kararını veren İbrahima Yattara, Milli Takım teknik direktörünü arayarak affını istedi. Yattara’nın, “Kendimi iyi hissetmiyorum. Beni affetmenizi bekliyoruz. Burada yoğun bir çalışma içinde olmam gerekiyor. Takımım kritik bir süreçte ve şampiyonluk mücadelesi veriyoruz. Bunun için affımı istiyorum. Ülke insanımın da beni anlayacağını düşünüyorum” dediği belirtildi.

9 Maçta Kendimi Affettireceğim

Yattara’nın bu kararı vermesinde özellikle bu sezon takıma gerekli katkıyı verememesinin önemli rol oynadığına işaret edildi. Yattara’nın, “Bu sezon beklentilere yanıt veremedim. Galatasaray maçında sahaya çıkıp çok şey yapmak istiyordum. Hatta başkanımız Sadri Şener’e de söz vermiştim. Kendisini telefonla arayıp, ‘Maça erken gel. Bu maçı senin için alacağım. Çok iyi oynayacağım’ demiştim. Ancak rahatsızlığım nedeniyle oynayamadım. Kadroda bile yer alamadım. Gaziantepspor maçında ise ikinci yarıda forma giydim ama yine çok iyi değildim. Takım da yenildi. Lige verilen arada mükemmel çalışmalıyım. Takımın 9 maçı kaldı. Bu süre içinde kendimi sadece takımıma vermeliyim. Bunun için de Milli takıma gitmeyeceğim” dediği vurgulandı. Yattara’nın böyle bir karar alması kurmayları çok sevindirdi.

yattara66
26.03.2009, 12:00
yattara ya sistemi uymayan hocanın hocalığından şüphe ederim ben.neden diyecek olursanız o çok nadir bulunabilen topçulardan,ve kesinlikle kaybedilmesi büyük yanlış olur.sisteme uymuyo ise bakın bide ona göre bi sistem ayarlayın o zaman nasıl olacak.yattaranın kanatlardan bindirmelerini kim yapabiliyo allah aşkına kim ayağa yada kafaya bu kadar isabetli ortalar açabiliyo.adam topla buluştuğu zaman rakip defans tir tir titriyo acaba bizi de rezil edecekmi endişesiyle.eğer hakikaten ersun hoca yattara yı bir bahane uydurarak istemiyosa kusura bakmasın ama kendi pimini kendi çekiyo anlamına gelir bence.takıma renk getirdi,takıma show getirdi,takıma görsel güzellik kattı kim bunları inkar edebilirki.neymiş istikrar yokmuş diyenler olabilir.siz onu her maça koyun ve o beslediği adamlar (forvetler) gününde olsun siz bide o zaman bakın.bir oynatıp bir oynatmazsanız olacaklar bellidir zaten.benim gözümde dünyanın en iyi oyuncusu yattara dır,ronaldinho ile beraber...............

Hamza Yilmaz
26.03.2009, 12:28
yattara ya sistemi uymayan hocanın hocalığından şüphe ederim ben.neden diyecek olursanız o çok nadir bulunabilen topçulardan,ve kesinlikle kaybedilmesi büyük yanlış olur.sisteme uymuyo ise bakın bide ona göre bi sistem ayarlayın o zaman nasıl olacak.yattaranın kanatlardan bindirmelerini kim yapabiliyo allah aşkına kim ayağa yada kafaya bu kadar isabetli ortalar açabiliyo.adam topla buluştuğu zaman rakip defans tir tir titriyo acaba bizi de rezil edecekmi endişesiyle.eğer hakikaten ersun hoca yattara yı bir bahane uydurarak istemiyosa kusura bakmasın ama kendi pimini kendi çekiyo anlamına gelir bence.takıma renk getirdi,takıma show getirdi,takıma görsel güzellik kattı kim bunları inkar edebilirki.neymiş istikrar yokmuş diyenler olabilir.siz onu her maça koyun ve o beslediği adamlar (forvetler) gününde olsun siz bide o zaman bakın.bir oynatıp bir oynatmazsanız olacaklar bellidir zaten.benim gözümde dünyanın en iyi oyuncusu yattara dır,ronaldinho ile beraber...............

Yattara saglam, bu sene Kralimiz forvette olsaydi, en az 10 assisti vardi. Adam Milli takimdan affini istiyor, Lig macina iyi hazirlanayim diye ama Ersun Yanal oynatmaz bence. YIne 65-70 dakikalarda girer oyuna.

Tuncer Özdemir
26.03.2009, 12:38
milli takıma gitmeyerek takıma katkı için affını istedi umarım boşa çıkmaz.eski günlerine döner

TheCrow
26.03.2009, 14:12
Gökhan veya Umut'un yerine forvette oynaması gerektiği fikrimde ısrar ediyorum :) Böylece Alanzinho'yla beraber ikisi de ilk 11 de oynamış olurlar hem de.

Koray
26.03.2009, 14:17
Yattara forvet oynayacak özelliklere sahip bi oyuncu değil bence Kaan abi...

Aralara kaçmaz,ilerde top tutamaz,şut özelliği yok,kafa topuna çıkamaz,arkadaşlarına boş alan yaratmaz...

Onun işi çizgide top beklemek,Ziya Doğan bu yüzden çok kızardı ona...

Adem Erdoğan
26.03.2009, 14:28
Koray,

Aralara kaçar,
İlerde top tutar, en az 2 adamda onu tutar,doğal olarak arkadaşlarına boş alan yaratır.
Şut özelliği var topa abanma özelliği yok.
Kafa topuna çıkmaz ama kafasına geleni de affetmez.TS daki ilk golü Konyaya attığı kafa gölüydü.;) Ve de ilk Kırmızıyı o golün sevincinden sonra yedi.

Kalenin ağzında topu kaleye yuvarlayamayacak kadar ya da kafasına gelen topu kaleye yönlendiremeyecek kadar kötü olacağını düşünmüyorum.

Böylece Selçuk da sağ açıkta denenebilir.İkisininde bu mevkilerde çok iyi işler çıkarabileceğini düşünüyorum.

TheCrow
26.03.2009, 14:48
Yattara forvet oynayacak özelliklere sahip bi oyuncu değil bence Kaan abi...

Aralara kaçmaz,ilerde top tutamaz,şut özelliği yok,kafa topuna çıkamaz,arkadaşlarına boş alan yaratmaz...

Onun işi çizgide top beklemek,Ziya Doğan bu yüzden çok kızardı ona...

Evet bence de,ama şu andaki forvetlerimizin formuna bakınca bence ikisinden de daha faydalı olur forvette.Hatta Ziya Doğan zamanında elimizde hiç forvet kalmamışken Gökdeniz'le beraber ileri ikilide oynamışlığı da var.Ayrıca,ara paslarına mevcut iki forvetimizden de daha hızlı koşabilir ve karşı karşıya pozisyon yakalarsa daha etkili olur.Bir artısı da orta saha organizasyonunu ve oyun stilimizi değiştirmeden Alanzinho ile Yattara'yı aynı anda oynatabilme şansı.

Samet Yildirim
26.03.2009, 15:26
Bukadar zorlanmaya gerek yok...cok basit 4-3-3 alala:)

Ibo sagdan alan sodan:) ortadan bazilarina göre gökhan bazilarina göre umut benim tercihim herzaman daima gökhan...

TheCrow
26.03.2009, 15:33
Bu saatten sonra sistem değişikliğine karşıyım ben.Alışmak zaman ister.

diggaaali,Yattara'ya değil Gökhan'a kazma denilmiş sanırım orada.

halil ibo
26.03.2009, 15:43
Kendi futbolcusuna hakareti reva gören anlayıştan hiç hazetmedim hatta nefret ettim.
Şimdi kazmayı,küreği bir yana bırakalım da...

Eğer bugünkü haber doğruysa olumlu bir hareket olarak değerlendirebiliriz bu durumu.
İnşallah takımdaki bütün futbolcularımız ve teknik heyet gelinen ve gidilebilecek olan noktanın farkındadırlar.Yattara'nın bu hareketindeki sorumlulukla,kalan maçlarda aşırı özveriyle ellerinden gelenin en iyisini yaparlar.

hakantpl
26.03.2009, 18:54
Yattara Kesinlikle Alanzinho ile yan yana oynamalıdır, ikisinden biri oynadığında ikili markaj veriyolar ikiside sahada olursa 2şertane markaj veremezler orta sahadan atılacak ters toplarla kaleciyle burun buruna kalırlar, Tek forvete Dönelim Hem yattaranın Hem alanzinhonun performansı artar

ApoCaN28
26.03.2009, 19:01
Bugün gs li bi arkadaşım bile 2 si oynamazsa verim alamazsınız dedi hocam ne kaybederiz...???

hakantpl
26.03.2009, 19:06
sanırım Hoca bu sene taktiği değiştirmek istemiyor belki seneye

anth
26.03.2009, 19:53
Yattara Kesinlikle Alanzinho ile yan yana oynamalıdır, ikisinden biri oynadığında ikili markaj veriyolar ikiside sahada olursa 2şertane markaj veremezler orta sahadan atılacak ters toplarla kaleciyle burun buruna kalırlar, Tek forvete Dönelim Hem yattaranın Hem alanzinhonun performansı artar
:alkış::alkış::alkış:

genç61
26.03.2009, 20:18
yattara kesinlikle gitmelidir bu saatten sonra yeter artık yaptıkları ayıp bilerek oynamıyor bir an önce satılmalı ve para kazanmalıyız

Muhammet
26.03.2009, 20:19
Al bir tane daha.

Bilerek oynamıyormuş?

Nereden çıkardınız?

Ömer Kaya
26.03.2009, 20:21
hadı bakalım yattraa milli takım kampına gitmemişsin hadı koçum iyi geçir şu arayı milyonlarca taraftarın gerçek yattarayı beklıyor

hAtes
26.03.2009, 20:56
:alkış::alkış::alkış: bende buna katılıyorum, ya takımlar bunları tutamayacak yada bunları tutmak için atak yapamayacak...

oulcan_ts
26.03.2009, 21:54
yattara kesinlikle gitmelidir bu saatten sonra yeter artık yaptıkları ayıp bilerek oynamıyor bir an önce satılmalı ve para kazanmalıyız

eeeyy uyan artık sen ne zamanı gündeme getiriyosun:) biz diyoruz toparlanmak için milli takıma gitmemiş sen hala fasa fisolarla uğraşıyorsun:)

szymek_17
26.03.2009, 22:17
kara bela su 9 haftada rakiplerin belası ol da güldür bizi artık özledik sol bekleri maymun etmeni

turgut reis
26.03.2009, 22:28
yattara milli takımdan affını istemiş..ilginç bugunleride mi görecektik :D
umarim kalan haftalar için yeni bir yattara izlettirirsin bize..bu kadar hasret yeter da ...

iso_4939
26.03.2009, 23:33
bugun kendısıyle konustum iyilestınmi nasılsın dıye sordum ıyıyım dedı bakacaz nasıl oynayacak...

Samet Yildirim
26.03.2009, 23:34
bugun kendısıyle konustum iyilestınmi nasılsın dıye sordum ıyıyım dedı bakacaz nasıl oynayacak...

Insallah iyi oynar...güveniyoruz

MuratJ
27.03.2009, 01:06
bu ne ya ..

Great White
27.03.2009, 11:45
bu ne ya ..

O modellerin de biri gidiyor diğeri geliyor maşaallah:D

Bir de para kazanacaklarmış. Bak sen şu işe:))

hakan88ts
28.03.2009, 11:38
İ.B.B maçında Alanzinho ile Yattara ilk 11 de olacakmış tek forvet olacakmış.İnşallah böyle olur da ikisini birden ilk 11 de izleriz..

Çünkü Alanzinho daha ilk geldiği zaman Yattara yedeğe çekilmişti.belki bunun da moral bozukluğu vardı . Ersun hoca doğruyu buluyor herhalde

BALKAN 06
28.03.2009, 11:58
zaten son 5-6 maçtır Antalyaya yaptığı gol pası var onun dışında takıma katkısı yok
klas bir iki hareket yapma vakti geldi(baya laf duyarız bu başlıkta ama ben takımım adına sevinirim o ayrı)
bu hafta mı olur gelecek hafta mı olur onuda yaptımı 2008/2009 sezonu bitmiştir sayın Yattara için
boşuna heveslenip durmayın vay efendim bu maç onun maçı olacak şu maç coşacak:cool:...

.....
29.03.2009, 02:44
Kara yılan yap bi patlamada su son haftalarda şampiyonluğu getir bize be hadi be çok mu şey istiyorum ki :) istesen varya yapamayacağın bi şey yok senin de neyse.... :)

elbera
29.03.2009, 22:07
eskisi kadar iyi değil ama sağ kanatta şu an ondan iyisi yok......

elbera
29.03.2009, 22:10
türk oldumu yattara eğer olduysa yönetim onu 12milyondan aşağıya satmaması lazım bence kontejanı doldurmamış olur türk olmamış haliyle 10m ise türk olmuş haliyle 12m ye satılsın......

BALKAN 06
30.03.2009, 10:36
türk oldumu yattara eğer olduysa yönetim onu 12milyondan aşağıya satmaması lazım bence kontejanı doldurmamış olur türk olmamış haliyle 10m ise türk olmuş haliyle 12m ye satılsın......
Türk vatansaşı olduysa(OLMADI)nasıl 12 milyon euro edecek,aksine yabancı kontenjanından yani ab teranesinden yabancı kulüpler daha da nazlanacaktır.

ayrıca 10-12 milyon euro kaç para biliyorsundur inşallah:eek:

benim şahsi fikrin 2 ila 3 milyon arası bir paraya satabilirsek bizden karlısı yok
tabii yerine alınacak sürekliliği olan bir avrupalı eleman şimdiden tespit edilip nokta transfer yapmak kaydıyla,yeri boş kalmaması bakımından;)

ilhan
30.03.2009, 10:46
Yattara'nın ayakkabıları 2-3 milyon €uro eder Kürşat'cım, tasa etme sen.

BALKAN 06
30.03.2009, 11:21
:)
inşallah abim inşallah
TS kazansında ben tasa etmem.

yanlız unutma bu yazını
verimli olursa kalsın eski Yattara olsun canımı yesin,takımın tek vitrini gibi şu anda
ama böyle devam ederse gidecektir
ayakkabılarının kaç para edeceğini görürüz o zaman
sadece ''hakılıymışsın Kürşat'' ı esirgemezsin inşallah.

28TS61
30.03.2009, 12:40
Türk vatansaşı olduysa(OLMADI)nasıl 12 milyon euro edecek,aksine yabancı kontenjanından yani ab teranesinden yabancı kulüpler daha da nazlanacaktır.

ayrıca 10-12 milyon euro kaç para biliyorsundur inşallah:eek:

benim şahsi fikrin 2 ila 3 milyon arası bir paraya satabilirsek bizden karlısı yok
tabii yerine alınacak sürekliliği olan bir avrupalı eleman şimdiden tespit edilip nokta transfer yapmak kaydıyla,yeri boş kalmaması bakımından;)

yattara türk vatandasi oldu

BALKAN 06
30.03.2009, 12:58
yattara türk vatandasi oldu
Türk vatandaşı olması engelleri kaldırmadı
Türk statüsünde oynamasına çok var daha
şu anda yabancı kontenjanından oynuyor

ama avrupada Türk mü görünür o süreyi bekleyecekmi onu bilmiyorum
bilmeyince de konuşmayım:)

Sümeyye Şahin
30.03.2009, 15:09
hastalığından bi ara verdi ama kaldığı yerden devam:)...

TheCrow
30.03.2009, 15:58

O parayı Yattara'ya fener bile vermez İlhan...Gerisini sen hesap et artık...En iyisi,oynasın da 20 milyona bile satılmasın.

ilhan
30.03.2009, 20:45
O parayı Yattara'ya fener bile vermez İlhan...Gerisini sen hesap et artık...En iyisi,oynasın da 20 milyona bile satılmasın.

Buluruz bi Rus kulübü Kaan abi. :)

Sen bu başlıkta söylediklerini Yattara'nın performansı sonrası unutmayıp "kusura bakmayın arkadaşlar" dediğin sürece kimse senden "Haklıymışsın" lafını esirgemez. Bunu da tasa etme.

magicyattara
30.03.2009, 22:36
Yattara'ya güvenmeyip eleştirenlerde "madara olmaktan korkup,her şeye rağmen temkini elden bırakmama" duygusu gelişmiş.

MuratJ
31.03.2009, 00:48
:)
inşallah abim inşallah
TS kazansında ben tasa etmem.

yanlız unutma bu yazını
verimli olursa kalsın eski Yattara olsun canımı yesin,takımın tek vitrini gibi şu anda
ama böyle devam ederse gidecektir
ayakkabılarının kaç para edeceğini görürüz o zaman
yattara verimsizmi anlamadım?

bu adamdan ne bekliyosunuz ki her maç 2 gol 5 asist falan mı? evet kendisi süper star ama o kadar da degil. Bu arkadaş degilmi cok kötü dediginiz anında en az 2 kez karsı karsıya bırakmış bizim forvetleri? Bizde normal pozisyonları gol yapabilen bir forvet olsa idi su an en az 10 asisti vardı ve hepiniz kendisini övüyo olmuştunuz.

Kubilay ŞAHİN
31.03.2009, 00:58
Yattara Senden Bu Maçta Artık O Kılasıkleşmiş Gollerinden Bir Tane Bekliyorum.. Yüzümüzü Kara Çıkarma.. (Seninki Kara O Ayrı, O Irktan Gelen Bişey..:))

BALKAN 06
31.03.2009, 08:11
Sen bu başlıkta söylediklerini Yattara'nın performansı sonrası unutmayıp "kusura bakmayın arkadaşlar" dediğin sürece kimse senden "Haklıymışsın" lafını esirgemez. Bunu da tasa etme.
Yattara her zaman dediğim gibi 8-10 haftada bir istenilen kıvama gelir,
1 hafta ben kusura bakmayın arkadaşlar deyim
kalan 9 haftada da sen söylersin artık haklıymışsın diye
de
konu o değil,senin tabirle ayakkabıların 2-3 milyon edeceği mevzuu
TASAM o;)

-----------------------------------------------------------------------

neyse
baktım kendi yazdıklarıma Yattara başlığı çoğalmış
hiç haz etmediğim bazı tiplerin durumuna düşmeyim
uzun zamandır çok kötü yakında döktürürse bayaa bi laf duyarız
ama sezonun tümüne bakmakta fayda var ve süreklilik çok önemli diyorum
Yattaracım hem senle hem bu başlıkla sezon sonu görüşelim diyorum:)

ilhan
31.03.2009, 08:22
Yattara senin her zaman dediğin gibi olmadı yine olmayacak. Her şeyi çok bilmeyi çok seviyoruz. Hüseyin hakkında da 10 hafta konuşuyorsun ama 10 hafta parmak ısırtan bir oyun oynamıyor. Ben hiç görmüyorum senin o maçlardan sonra Hüseyin bu maçta beklediğim gibi değildi yazılarını. Yattara başlığında yazdıklarına kasıt aramıyorum ama zorunluluktan yazıyormuşsun gibi geliyor bana.

Ben haftalık futbolcu değerlendirmelerine karşıyım. Sezon sonu hepsi hakkında genel görüşümü yazmayı yeğlerim. Ben bir insanın 10 hafta ne dediğine bakmıyorum. Ne düşündüğüne bakıyorum.

Şu takımda şu an aldığı paradan daha fazlaya gidecek yegâne futbolculardan bir tanesi en azından. Ayakkabıları 2-3 milyon eder mi etmez mi hep beraber göreceğiz. Katar kulübünün verdiği kadar teklif gelmese bile 4-5 milyon Eurodan aşağıya paraya satılmaz. En azından benim bildiğim Sadri başkan satmaz.

[gözkırpma şeysi]

BALKAN 06
31.03.2009, 08:38
İlhan abi
aksine sen herşeyi bilirim modundasın,hatta biraz da tepeden baka durumların var,
öyle hissetmeye başladım.
ama canın sağolsun,ben yinede saygı duyuyorum sana.
sezon sonu görüşelim...

ilhan
31.03.2009, 08:42
Eğer her şeyi biliyor olsaydım şu an burada değil herhangi bir gazetenin sağında, solunda yazıyor olurdum. :) Kimseye tepeden bakma gibi bir durumum da söz konusu değil. İş artık Yattara'dan çıkmış ben demiştimciliğe geliyor. Sen zaten "10 haftada 1 defa sizin dediğiniz gibi oynar" lafına getirdin ya söyleyecek pek bir şey bırakmadın kimseye.

Umarım 10 hafta senin dediğin gibi oynar 9 hafta burada Yattara'yı eleştirirsin.
Esenlikler~

BALKAN 06
31.03.2009, 09:01
Umarım 10 hafta senin dediğin gibi oynar 9 hafta burada Yattara'yı eleştirirsin.
Esenlikler~
bak işte günahımı alıyorsun
ben Yattaranın 9 hafta kötü oynamasını istiyorum gibi yazmışsın kelime oyunlarına dökmüşsün işi
ben TS yi sanal kahramanlardan çok daha fazla seviyorum,abartıldığı kadar değil diyorum,adı var kendisi yok diyorum bunu demek kötü oynamasını istemek değil.
adamın genel durumu hakkında düşüncelerimi yazdım,iftira atmadım,yalan söylemedim,oynadığı süre attığı gol ve gol pası ortada diyorum
sen yarın birgün Gökhan-Umut veya Colman'ı eleştirdiğinde ben sana İlhan bunların kötü oynamasını istiyor sırf eleştirmek için desem yakışık alırmı,
gerçi sizler daha iyi bilirsinizde.

sabah sabah uzadı gitti ya hayırlısı bakalım.

Süleyman50
31.03.2009, 09:09
ne zaman oynayacak merak ediyorum, son haftalar bari iyi oynasa da sezon sonu iyi bir paraya göndersek....

oulcan_ts
31.03.2009, 13:09
ne cok gönderme meraklısı var

Mustafa ÖZDEMİR
31.03.2009, 14:14
inşallah belediye maçını o alacak

Mira_61
31.03.2009, 14:57
Bu sayfada takılan üyelerin bir bölümü sadece Yattaraya sallamak için uğruyor,bir bölümüde can siperane savunmak için.Biz de tenis maçı izliyoruz işte.Forumun en renkli sayfası :)
Yattara burdaki curcunanın tek sebebi sensin.Bir iyi bir kötü taraftarı birbirine kırdırıyorsun.:D Düzel artık :)

ilhan
31.03.2009, 19:39
bak işte günahımı alıyorsun
ben Yattaranın 9 hafta kötü oynamasını istiyorum gibi yazmışsın kelime oyunlarına dökmüşsün işi
ben TS yi sanal kahramanlardan çok daha fazla seviyorum,abartıldığı kadar değil diyorum,adı var kendisi yok diyorum bunu demek kötü oynamasını istemek değil.
adamın genel durumu hakkında düşüncelerimi yazdım,iftira atmadım,yalan söylemedim,oynadığı süre attığı gol ve gol pası ortada diyorum
sen yarın birgün Gökhan-Umut veya Colman'ı eleştirdiğinde ben sana İlhan bunların kötü oynamasını istiyor sırf eleştirmek için desem yakışık alırmı,
gerçi sizler daha iyi bilirsinizde.

sabah sabah uzadı gitti ya hayırlısı bakalım.

Ben öyle bir şey mi diyorum? Bir önceki mesajına bak bir de buna bak. Sonra günahını niye alayım yahu? Sanki ben de yeterince günah yok. :)

Ne sen ne de bir başkası tabii ki hiçbir futbolcunun kötü oynamasını isteyecek değil. Ama sen benim ifade ettiklerimi anlamıyorsun sanırım. Ya da yanlış anlıyorsun herhalde ki bir önceki mesajınla çelişir nitelikte yazmaya devam ediyorsun.

İşi ben demiştime getiren sensin " kalan 9 haftada da sen söylersin artık haklıymışsın diye de" diyerek. Tamam işte ben 9 hafta sana "sen haklıymışsın" derim.

"sanal kahramanlar" felan ne oluyor? Ne demek istiyorsan biraz açık yazarsan sevinirim. Literatüre yeni kelimeler türetmeye devam ediyoruz, ne güzel. :)

Anlıyorum ki yazdıklarında her zaman tekrar başa saracaksın. Şu saatten sonra Yattara için "-Kürşat-" ne yazmış diye girip bakmam. İstediğini yazabilirsin. "Sen haklıymışsın" demek için sezon sonunu bekleyeyim.

Mira_61,

"Bu sayfada takılan üyelerin bir bölümü sadece Yattaraya sallamak için uğruyor,bir bölümüde can siperane savunmak için."

Kürşat ile benim fikir ayrımımızı bu şekilde yorumlamanı garipsiyorum. Gerçi bu senin değil genelin sorunu. Gruplaştırmayı ya da insanları iki farklı gruba yakıştırmayı çok seviyoruz(sunuz).

curcuna:eek:

Bu lafa ise ":)".

Great White
31.03.2009, 19:48
Oradaki sanal kahraman benimdir mutlaka, başka kim olacak:)

Zaten bu başlıktaki asıl sorun Yattara değil de bir nevi GW fobisi sanırım;)

Sanallığa gelince..

Vallahi elimizden geldiğince kahvaltılara da gidiyoruz, beraberce maç izlemeye de.

Hatta forumun sanal tavla turnuvasında kanlı canlı maç yapan bir ben varım, o derece:D

Ben de kendime bir leopar avatarı edinerek şu sanallıktan kurtulsam mı acaba:p

KUTADGU
31.03.2009, 21:14
Yattara iyidir, iyi.
Ama neye göre, kime göre?

Bana göre Türkiye'de Yattara kadar yetenekli bir adam daha yok.
Açıkcası yok.

Ama takıma getirdiği fayda yönüne bakınca, önüne bir sürü isim sıralayabiliyorum.

Bu duruma gelinmesinde Yattara'yı etkileyen dış faktörler olduğu kadar, Yattara'nın da belli bir payı olduğunu düşünüyorum.
Ve de hayret ediyorum.
Ve de çok üzülüyorum.

Umuyorum, diliyorum ki,
Yattara olması gereken Yattara gibi oynar.
Ondan sonrası kolay zaten.
Ama oynamazsa, oynayamazsa gerisi tufan.

Ertan 51
01.04.2009, 08:26
hiç birbirinizi üzmeyin,şampiyonluk veya şampiyonlar ligi hedefimiz için hayati önem taşıyan sözde kolay 3 maç ve sivas maçında yani ilk 4 maçtaki bize kazandırdıklarına bakalım ona göre değerlendirelim.9 maçı beklemenin anlamı yok bu 4 maç yolumuzu belli edecektir.

bazı arkadaşların dediği gibi adı var kendi yok mu
yoksa genel kanı olan o olmazsa olmaz,takımın en etkili silahımı.

ilhan
01.04.2009, 18:41
Daha önceden de aksettirdim takımda en çok sevdiğim futbolcu ama takımdan ayrılmasını en çok istediğim futbolcu. İnşallah sezon sonu bize iyi para kazandırarak ayrılır ve bir gün tekrar süper ligde biz dışında bir takımda oynar. Başka bir dileğim yok. :)

MuratJ
01.04.2009, 20:28
Daha önceden de aksettirdim takımda en çok sevdiğim futbolcu ama takımdan ayrılmasını en çok istediğim futbolcu. İnşallah sezon sonu bize iyi para kazandırarak ayrılır ve bir gün tekrar süper ligde biz dışında bir takımda oynar. Başka bir dileğim yok. :)
Öyle olursa o başka takımdaki ilk maçından sonra burdaki herkes ağlar, sızlar böyle bir adam dünyada var sanki de biz satıyoruz böyle şey yapılırmı...vs

Benim de tek dilegim bizden hiçbir zaman ayrılmaması ve önüne gercekten bir forvet alınması.

onur-ts
01.04.2009, 23:09
9 hafta kaldı.görevini biliyorsun.ona layık oyna o zaman.hade yattara...

erolizmts
02.04.2009, 15:45
Bir futbolcu kendi kariyerini nasıl daha ilerilere götüremez en güzel kanıtı. Biraz istekli olsa Real Madrid kapımızdan ayrılmazdı. Şu son maçlarda bari güzel oynada hem kendini hemde bizi düzlüğe çıkar.

kaka_22
02.04.2009, 16:24
Insallah eski Performansina döner ve bize bu Sampionluk sürecinde 3-4 mac kazandirir.

Hüseyin İlkin
03.04.2009, 16:20
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1498-7W8C3G1O.jpg

oguzhann
03.04.2009, 18:35
çok keyfi davranıyor.neden böyle yabaysun kara uşak?

Alihan Ertürk
03.04.2009, 21:52
artık bir gol at Avni Aker'de..

Samet Yildirim
03.04.2009, 23:02
Etkili futbol sart !

Cem Akyüz
03.04.2009, 23:04
keyfin yerinde mi

Ceyhun Öncü
04.04.2009, 00:08
ben onu bunu bilmem arkadas adam en kötü macinda bile 2-3 tane net gol pozisyonu yaratiyor "golcülere" bugün o ortalalari gole cevirebilecek golcümüz olsaydi yattarayi kral ilan ederdik..aynen antalya macindaki gibi

Hamza Yilmaz
04.04.2009, 00:11
hadi yattara costur bizi....

Muhammed KOÇ
04.04.2009, 00:20
bence yattara bizi şampiyon yapacak :)

Özge
04.04.2009, 00:23
keyfin yerinde mi
Yerinde yerinde merak etme:D

Fatih
04.04.2009, 00:44
Yattara son 9 maç kala takıma istenilen katkıyı yapamamıştır.Umarım kalan 9 maçta Yattara gibi oynar.

Kubilay ŞAHİN
04.04.2009, 01:02
Yattaradan Artık Bu Maç Bir Patlama Bekliyorum.. ( Her Zaman Olduğu Gibi ..:))

Ama Bu Maç Özellikle O Meşhur Gollerinden Birini Atmasını Çok İstiyorum.

psikopat_hamsi
04.04.2009, 01:47
bence sorun yattarada değil forvetlerde yattara her maç en az 2-3 gollük pozisyon hazırlıyor ama forvetler atamayınca öne geçemiyoruz atsalar rakip beraberlik için yüklenecek ve bizim karabela daha etkili pozisyonlar yaratacak. bi maçta ilk yarıda öne geçtiğimiz maç yok neredeyse ya berabere ya da geride giriyoruz devre arasına bu maçta ilk yarı ilk golü biz atarsak farklı biteceğinden eminim hadi karabela asist ve gollere bu maçla başla :)

Samet Yildirim
04.04.2009, 13:28
Yattara sevgisi hic bitmiyor...!

"Bize kolbastı oynat"

Bordo-mavililer, Gineli'ye "Yattara abi, bu hafta senden gol istiyoruz. Bize kolbastı oynat" dediler.
Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Yattara'ya taraftarın sevgisi hiç eksilmiyor. Sık sık Trabzon sokaklarında dolaşan Gineli oyuncu, dün de taraftarların arasına indi. Gineli'nin yolunu çeviren bordomavililer, "Yattara abi takımın kurtarıcısı sensin. Büyükşehir Belediye maçında senden gol bekliyoruz" dediler.

Yıldız futbolcuyla fotoğraf çekmek için adeta yarışan taraftarlar, "Trabzonspor'u ayağa kaldıracak sensin. Bizi zafere taşı ki maç sonunda yine kolbastı oynayalım" diye konuştu Yattara da "Söz veriyorum elimden geleni yapacağım" sizin için şeklinde karşılık verdi.

medyatrabzon

Cem Akyüz
04.04.2009, 13:29
zaten bu sene paso söz veriyo Yattara:)

Mollasalihoğlu
04.04.2009, 13:31
bence sorun yattarada değil forvetlerde yattara her maç en az 2-3 gollük pozisyon hazırlıyor ama forvetler atamayınca öne geçemiyoruz atsalar rakip beraberlik için yüklenecek ve bizim karabela daha etkili pozisyonlar yaratacak. bi maçta ilk yarıda öne geçtiğimiz maç yok neredeyse ya berabere ya da geride giriyoruz devre arasına bu maçta ilk yarı ilk golü biz atarsak farklı biteceğinden eminim hadi karabela asist ve gollere bu maçla başla :)

forvetlerde sorun olduğu muhakkak ama aynı oranda Yattara'da düşüş olduğu da muhakkak..
Ben Skonto Riga maçında bir Yattara izlemiştim Avni Aker'de saçları uzun kıvır kıvır olsa, Ronaldinho'yu aldık deseler inanırdım.. Ben o Yattara'yı izlediktan sonra şu an ki Yattara'yı izleyince aklıma hiç forvetlerdeki düşüş vs gelmiyor..

Alihan Ertürk
04.04.2009, 14:45
zaten bu sene paso söz veriyo Yattara:)

gs maçından önce de söz vermişti galiba maça çıkmamıştı :D

Vkgz
05.04.2009, 16:06
tek basına atağa çıkarmaya çalııyor takımı

Hüdai Pervaneli
05.04.2009, 16:12
Saha tek basina oynuyor gibi birseyler yapmaya calisiyor tek basina

Anıl Caner
05.04.2009, 16:13
Adam gibi top oynasa ilk yarıda maçı bitiriyorduk.

Ömer SEVİNÇ
05.04.2009, 17:27
Bütün takım Yattara'nın ayağına baktı resmen. Ah oraya götürdüğün kadar son toplarda da etkili olsaydın ne olurdu? 2-3 tane saçma şut çektin eyvallah da yaptığın ortalar yakışmadı.

Yine de eski Yattara'dan kesitler izlettin bize. Teşekkürler;)

Cem Akyüz
05.04.2009, 17:29
bugün oyununu beğendim tebrik ediyorum

Gökhan KAN
05.04.2009, 17:30
Teşekkürler Yattara..Sen değil senin ortalarına vuramayanlar utansın...

erolizmts
05.04.2009, 17:30
Sahanın en iyisiydi bugün. Tabi herkes gol bekliyor. Fakat ondan önceki görevi gol attırmak bu adamın. Malesef gol attıracağı adamlar Umut ve Gökhan olunca yapabileceği bu kadar. Bu sezonki en iyi oyunuydu diyebilirim.

Mayls
05.04.2009, 17:47
Kaptanlık sana çok yakışıyor :)

Emirhan Makul
05.04.2009, 17:59
%100'lük gollük pas versen neye yarar hala şunu düşünemiyorsun pas atma kendin vur.

Anıl Caner
05.04.2009, 18:19
Takımın başına geçsem gökhan'dan umut'tan evvel bu arkadaşa yol veririm. bıktım ben bu adamdan. zerre sempatik gelmiyor bana.

Yunus Emre SEYHAN
05.04.2009, 18:24
Alda at şu topu diyor ama atan yok

horoz1977
05.04.2009, 18:42
Ben anlamıyorum ben stadda başka maçmı seyrettim adam rezil top oynadı resmen bilerek oynamıyor.Bu maçta hiçbirşey yapmadı.İyi diyenleri anlayamıyorum.

Rahman Gümüş
05.04.2009, 18:42
Daha ne yapsın yaa!! Yaptı işte bir sürü orta.. Topları taca çıkarmak bile istemedi.Herkesten daha canla başla oynadı... Hoca baştan Alanzinhoyuyu oynatsa bu kadar yorulayacaktı..

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 18:47
Takımda beğendiğim ender futbolculardan biriydi. Sonlara doğru yorgunluk belirtileri başladı ama o da normaldir.

Ahmet Kuru
05.04.2009, 18:55
Sende olmasan ne yaparız bilmem...

Ali Yerlikaya
05.04.2009, 19:01
Kesinlikle eski Yattara geri döndü koccum benim beee isde gercek Yattara adam istedimi oyniyor ama ayak uyduran yok maalesef heleki önde forvetsiz olmamaiz ayri fiyasko.
Sen hep böyle onya canimi yeee

erolizmts
05.04.2009, 19:02
90 dakika boyunca neredeyse bütün topları Yattara'ya attılar. Aram robot değil. Elinden geleni yaptı ve maçın kim ne derse desin en iyisiydi. Bu takımda ayağında top tutma cesaretini gösteren tek oyuncu. Yanlış pas atarımda ıslıklanırım düşüncesindeki bütün futbolcular Yattara'yı aradı resmen. Ona ayak uydurabilecek tek oyuncu Alanzinho gibi görünüyor.

Kubilay ŞAHİN
05.04.2009, 19:09
Patlama Olmasada Gelişme Vardı.

la ceza sahasına girdinmi bırak milleti vur gitsin.

sessizkral_1
05.04.2009, 19:22
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=54801

Yunus Emre SEYHAN
05.04.2009, 19:29
Yattara'ya laf atan carpılır vallahi

Hekimoğlu
05.04.2009, 19:30
Bugün gayretliydi düzelme var ama çok geç artık.

Ali Tunahan Güllü
05.04.2009, 19:33
bu maçta bence iyi oynadı gayretliydi ama işte paslarını değerlendirecek adam yokki forvette...

Emirhan Makul
05.04.2009, 19:35

Ben o kadar muhteşem oynadığına inanmıyorum.

Defansa katkısı Sıfır Oyun hep onun üzerine oynanıyor çoğu zaman çizgiye saklanıyor kalıyor.

Ama kötünün iyisi tabi ki de.

Muhammet
05.04.2009, 19:38
İyiydi yine. Hep ona oynadık, o da koptu tabi bir yerden sonra.

Yunus Emre SEYHAN
05.04.2009, 19:41
Ben o kadar muhteşem oynadığına inanmıyorum.

Defansa katkısı Sıfır Oyun hep onun üzerine oynanıyor çoğu zaman çizgiye saklanıyor kalıyor.

Ama kötünün iyisi tabi ki de.
Evet öyle ama takımın en iyisiydi. Adam 1-2 kere resmen al ve at şu golü dedi.
Yattara eski perfonmansına yaklaşıyor..

Mehmet Zeki
05.04.2009, 20:04
Yattara iyi oynadi bence. :alkış:

TS-Tiryaki
05.04.2009, 20:12
Herhalde kaptan oldumu birbaska oynuyor. Bugün fena degildi.

Alptuğ
05.04.2009, 20:22
daha kötü hallerini gördükten sonra bugünkü bayağı iyiydi

Özge
05.04.2009, 20:36
Gününde oldu mu oynuyor.

Cafer Bulur
05.04.2009, 21:08
Yattara yi tebrik ediyorum,bugün takimin ayakta kalan birkac futbolcusundan biriydi.
Cogu zaman gökhan ve umut onun temposuna yetisemediler.

Ahmet Pulusoğlu
05.04.2009, 21:16
Bugün iyidi sadece ceza sahası içindeki topa gelişine vuracağına durdurup vursa daha etkili bir vuruş olabilirdi.. Bu arada Topu yana aşıttırıp adamı çalımlama hareketi çok estetikti ama topu tutamadı..

reisoğlu61
05.04.2009, 21:19
günün adamiydi, ama maalesef yaninda Tekke gibi onu anlayan forvet yok

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 21:21
Yattara bu sene genelde istediğimiz çizgide değildi ama ona rağmen bile, asist krallığında başa oynayabilirdi.

güneyli
05.04.2009, 21:26
Bu maçta o da umut dan ve gökhandan umudu kesmişti.Bugün iyiydi de.Be kardeşim hiç mi sol dan atak yapılmaz.Herkes yattarayı arıyor.Sağ kanat mahmutpaşa kalabalığında. Buna rağmen iyi toplar attı.

şahinler61
05.04.2009, 22:00
bu adam şimdi daha ne yapacak al da at diyor ama ...........

TolgaTopçu61
05.04.2009, 22:12
Cok iyi oynadi ama ''forvetlerimiz'' onun düzenine cikamadi...

ilhan
05.04.2009, 22:15
Bir ara orta açarken Gökhan ve Umut'a atmamaya dikkat ediyordu. Arkadan gelen Colman ve Selçuk'a atmaya çalışıyordu. Biliyor ki Gökhan ya da Umut'a atsam ikiside aynı yere hareketlenecek. Kaptanlık pazubandınında verdiği sorumlulukla çok iyi bir maç çıkardı.

Selman
05.04.2009, 22:16
Saygılar adamım.Büyüksün vesselam.

Fatih
05.04.2009, 22:18
Maçın en etkili ismiydi ama gemisini kurtaramadı.

Adem Erdoğan
05.04.2009, 22:18
Canı çıktı ilerde tek başına.Sol tarafta iş yok forvet zaten kayıplarda.

Hep böyle devam etsin başka bişey istemiyorum.

OLCAY ÇAKIR
05.04.2009, 22:19
Maçın en iyisi.

Yattarayım;her maç orta kesecem,ama gol yok.

Yattarayım;bıkarım..

En basitinden hocaya gider derimki;hoca ön direk.öndirek,öndirek.

Onur Civelek61
05.04.2009, 22:33
Penaltı noktasına insan şeklinde direk koy Yattara ona çarptırıp gol atar.Umut-Gökhan nerde durcaklarını bilmiyorlar.

Hamdi Karamahmutoğlu
05.04.2009, 22:50
Yattara bugün son 15 maçındaki en iyi performansını ortaya koydu.
Kaptanlık pazubandı yaradı çocuğa.
Müthiş oynadı, allahtan sinirleri sağlammış.
Gidip forvetlerin yakasına yapışıp, 'yahu kardeşim siz benimle dalga mı geçiyorsunuz, atsanıza golü' demediği için.

Volkan Taş
05.04.2009, 23:04
belediye maçını izleyemedim ama radyodan 90 dk takip ettim.. spiker yattara diyo başka bişey demiyo.. forvetlerde iş yok.. yattara istediğiniz kadar iyi olsun gol atamadıktan sonra yapacak bişey yok.. önce forvetleri eleştirip sonra yattarayı ve diger oyuncuları eleştirmeliyiz bence..

senol 6116
06.04.2009, 00:16
Maalesef gol yeteneği çok zayıflamış

Sefa Murat Dokuz
06.04.2009, 00:18
Topu durdursan yazardın onu be Yattara...

muratd61
06.04.2009, 00:51
sana gelen topa direkt vurmayı değilde düzeltip vurmayı denesen süper olacak be ibo..yıllardır hep direkt vuruyosun topa.çoğu zaman bomboş oluyosun yanında rakip olmuyo bu durumlarda düzeltip vur şu topa lütfen. bugün ibb maçında bunu yaşattın bize ibo

28TS61
06.04.2009, 01:11
bugun iyi oynadin, alda at paslar ortalar yapiyorsun ama beceriksiz forvetimiz atamiyor

psikopat_hamsi
06.04.2009, 01:14
colman ile birlikte takımın en iyilerindendi ama forvet hattı ikisine uyum sağlayamayınca sonuca ulaşamadık :(

Dursun Kaplan
06.04.2009, 09:04
Adam daha ne yapsın !.

Alda at diyor bizim forvetlere, adamlar yok istemem diyorlar resmen ya. Ya bizim forvetlerde iş yok, ya da Yattara pas atmayı unutmuş. :rolleyes:

Uğur Ö.
06.04.2009, 10:04
adam bu sezon eniyi maçını çıkardı adam top mu sürsün,pres mi yapsın,gol mü attırsın,asisst mi yapsın bunları yapmaya çalışan bir yattara gördük eğer alazinho ile oynasaydı bence yükü hafiflerdi

Lancet_61
06.04.2009, 12:12
yattara orta yapmak yerine bence içeriyi daha fazla zorlasın..umutla gökhana orta yapmak zaten skora etki etmiyor

iso_4939
06.04.2009, 12:14
ahhhhh fatih tekke nerdesın be.....sen olsan boyle olmazdı be..

hAtes
06.04.2009, 12:23
yattara çok iyiydi ama pasları zaten hep çizgiye paralel atıyor, biraz daha penaltı noktası bölgesini düşünüp selçuk la colman a da pas atmalı..

MuratB.
06.04.2009, 12:47
adam 7 tane gollük orta kesti forvetlerden biri ön direge hareketlenmiyor. naapsın artık

x_man
06.04.2009, 13:29
senden başkası yalan

Great White
06.04.2009, 13:36
Sezon başından bu yana rakip ceza sahası içerisine üzerlerinde TS forması olan iki tane sırık dikseydik, sağ kanada Yattara' yı sola Alanzinho' yu, hemen arkalarına da Colman' ı koysaydık yapılan onca orta ve asistlerden en az birkaç tanesi o sırıkların uygun kenarlarına çarpar ve rakip kaleye girerdi..

Selametle Ersun Yanal..

x_man
06.04.2009, 13:38
adam bu sene asist kralı olamıyorsa sorunu forvetlerde arayalım vede ersun yanalda sol açığa adam koymuyor bütün yük yattarada adam ne yapsın tek başına bu kadar oluyor

Alihan Ertürk
06.04.2009, 14:24
Hüseyin Çimşir’in yedek kalması sebebiyle sahaya kaptan olarak çıkan İbrahima Yattara, maçın en çalışkan ismi olmasına rağmen bunun skora yansımamasından dertliydi. Tribünlerin tepkisinden şikayet eden Gineli, “Biz de bu durumdan memnun değiliz. Ancak şöyle bir şey var ki, ne zaman top kaptırsak, hata yapsak tribünlerden tepki geliyor” göndermesinde bulundu. Toparlanmak için yeterli zamanın olduğuna dikkat çeken yıldız futbolcu, “Önemli kayıplara uğradık ama 8 maçımız daha var. Biz bu durumu düzeltebilecek oyuncularız. Son ana kadar şampiyonluk yarışının içerisinde olmaya devam edeceğiz. Ayrıca rakiplerimizin de kendini şampiyon ilan etmesi anlamsız olur” dedi.

fanatik

Erbay
06.04.2009, 14:42
Bu forvetler oldukça Yattara'nın yapabileceği fazla bir şey yok. 90 dakika boyunca sadece o bir şeyler becerdi.

ugur_52
06.04.2009, 15:49
işte bu maç yattarayla alan beraber oynasaydı tek forvet oynasaydık çok zevkli bir maç izleyebilirdik ve şuan herşey günlük güneşlik bir vaziyette olacaktı ama bir teknik hata bizim tüm umutlartımızı tüketti.Neyse,ibo dün çok çalışkandı ama hala eski dribling'lerini kazanamamış.Onu da tamamlarsa daha da eleştirilmez bence.

Kaan
06.04.2009, 15:54
1-) Yattara niye Halil ile konuştu ? :S:S

2-) Bu zamana kadar nerelerdeydin sen ? :) İnşallah hep böyle devam eder. :)

A.Ali Karanis
06.04.2009, 16:45
son maçta yattara olmasaydı hangi kanattan veya nasıl atak geliştirmeye çalışacaktık,çok merak ediyorum.

mehmetdoğan
06.04.2009, 16:59
hep kaptan olsun yattara en azından biraz hırslanıyo

oulcan_ts
06.04.2009, 19:26
GİGNAC.....sene sonu bu adam alınsın yattara bi dahaki sezon kral olur bu adamla...su an gol krali fransada...;)

Yavuz Hasan
06.04.2009, 21:47
ersun yanal varken sana kızamıyorum bile

Mustafa Gegüç
06.04.2009, 21:55
arkadaşlar bizim ortasahanın belli bir karakteri olmalı bence, zıt oyun karakterine sahip oyuncular ile bu iş olmuyor, yattara hızlı iken hüseyin ile selçuğun yavaş kalması atakların verimliliğini düşürüyor, aldığımız haberini okuduğumda sabaha kadar uyuyamamış ve interneti, ayrıntılarını okumak için talan etmiştim resmen, alanzinho gibi; yattara ile benzer özelliklere sahip hızlı bir oyuncumuz varken, birde onların gücüne güç katacak göbeğe ihtiyacımız var ve bunuda antepdeki Rodrigo Tabata'yı alarak sağlayabiliriz.. Yattara-Alanzinho ve Tabata, bu üç oyuncu da rakibin üzerine gidip adam eksiltebilecek kapasitede oyuncular+Tabata'nın birde golcü özelliği var..
kendi kanaatimce önümüzdeki sezon üç tane iyi seçilmiş transfer ile bomba gibi bir takım oluşturabiliriz.. Bir tane sağlam forvet oyuncusuna ihtiyacımız var, GS'deki Jardel'in özelliğinde olması bile yeter bize, orta sahaki besleyici gücümüz mevcut iken forvetteki tek eksik bitirici vuruşu yapabilecek bir oyuncudur.. bunun yanında yukarıda da söylediğim gibi Tabata alınırsa çok iyi olacaktır.. birde defans'ın göbeğine değeri para ile ölçülemeyecek Stephanov gibi bir oyuncu alınmalı, hatta mümkünse kendisini geri almalıyız.. onun gibi oyunu defanstan başlatan ve uzun boylu, hava toplarına hakim bir oyuncuyu kaybettiğimiz içinde ayrıca üzüntülüyüm :(
oyun defansta başlar arkadaşlar ve bizim şuanki en büyük eksiklerimizden biriside bunu yapamıyor oluşumuz..

iso_4939
06.04.2009, 22:33
allah askına satın sunu. adam olduda oynamıyor ya.

BALKAN 06
07.04.2009, 08:47
yemin etme sen çarpılacan:)
ben çok laf attım bana bişi olmadı;)

Kazım Uzunboy
07.04.2009, 12:19
İbrahima Yattara’nın açıklamaları

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1522-6F3Q5A6C.jpg

Oyuncularımızdan İbrahima Yattara, deplasmanlarda daha çok puan topladıklarını, bunun da belirli nedenlerinin olduğunu vurguladı.

Yattara, "Her şeye rağmen iyi oyun çıkardığımızı düşünüyorum. Kalan sekiz haftada işleri yeniden yoluna koymak elimizde. Kemerleri sıkarak toparlanmaya çalışacağız. Ateşli desteğe ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

halukcan
07.04.2009, 12:27
la yattaramısın ne karın ağrısısın.
Sen bırak nedenleri de adam gibi futbol oynamaya bak.
kasıtlı maça çıkmamak sende.
kendini sarı üstüne sarı yiyerek sahadan attırmak sende.
kafanı bir yere taktın mı sahada gezinmek sende.
ondan sonra da kabahat seyircide demek istiyorsun.
Sen, siz Trabzonda adama benzer bir futbol oynadınız mı ki taraftarı suçluyorsunuz.
ha çok güzel maçlar çıkarttınız da onun için mi bu taraftar sizi yuhluyor.
Size o kadar tahammül etti ki. o kadar destekledi ki. baktı ki bunlardan adam olmaz. o da tepkisini koyuyor otaya.
ne demek istiyorsunuz yani.
sorumsuzluğa boğazına kadar batmış sizin gibi futbolcuları mı hala desteklesin istiyorsunuz.
siz bütün kredilerinizi tükettiniz.
Belki adam olur, adam gib futbol oynamaya başlarsanız taraftar da sizi af eder.
aksi halde böyle her maç yuhalanırsınız ve taraftar da yerden göğe kadar haklıdır.

RaİSTLİN610
07.04.2009, 13:32
adam son macında cok da kotu oynamadı ama patlama da yapmadı maalesef

playa
08.04.2009, 09:27
arkadaşlar yattara türk statüsündemi oynuyor.

BALKAN 06
08.04.2009, 09:36
arkadaşlar yattara türk statüsündemi oynuyor.
hayır
yabancı statüsünde oynuyor
müracaatını yaptı ama bayaa bi süre beklemesi lazım mış
bize geldimi kanun bi garip işliyor
(nobre dün geldi Türk-Yattara 300 senedir burda yabancı,hatta KATAR'lı:D)

hAtes
08.04.2009, 10:40
hayır
yabancı statüsünde oynuyor
müracaatını yaptı ama bayaa bi süre beklemesi lazım mış
bize geldimi kanun bi garip işliyor
(nobre dün geldi Türk-Yattara 300 senedir burda yabancı,hatta KATAR'lı:D)
olayın sebebi şu;
ülkemize gelmeden önce kendi milli takımında oynuyorsa ki yattara oynuyordu sanırım, 10 yılda türk oluyor
ama oynamıyorsa yada türkiyeye geldikten sonra oynamaya başlamışsa 3 yılda türk oluyor..

Serdær
08.04.2009, 10:51
Açıkçası Dünya futbolunda Yattara gibi oyuncular aranıyor.

Daha önce söylediğim gibi çok çizgide oynuyor.

Ceza sahası içersine dikine girmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bunu yapabilecek bir oyuncu.

Samet Yildirim
08.04.2009, 18:09
Cok iyi oynamis..tebrik ederim...

Cafer Bulur
08.04.2009, 18:45
Cok iyi oynamis..tebrik ederim...
Yattara iyi oynamisti ama yüzde yüz iki golü de cömertce harcadi.

Ben yattara klasinda bir oyuncudan girdigi pozisyonlarda daha bitirici vuruslar beklerdim.

Belediye macinin kahramani olabilirdi ki,önüne yine golü koklayamamasi engel olarak takildi.

Yattara ne yazikki gol atmaya uzak bir futbolcu.Sürekli asisti düsünmesi bazen takima zarar veriyor.

Samet Yildirim
08.04.2009, 18:48
Yattara iyi oynamisti ama yüzde yüz iki golü de cömertce harcadi.

Ben yattara klasinda bir oyuncudan girdigi pozisyonlarda daha bitirici vuruslar beklerdim.

Belediye macinin kahramani olabilirdi ki,önüne yine golü koklayamamasi engel olarak takildi.

Yattara ne yazikki gol atmaya uzak bir futbolcu.Sürekli asisti düsünmesi bazen takima zarar veriyor.

Olsun futbol bu cok seyler beklyiorsunuz...

Yattara yok savunmaya kosmuyormus yok gol atamyiorms yok istikrarli degilmis yok gol bölgelerine girmiyormus yok diziplinli degilmis yok prfosyonel degilmis zaten bunlarin hepsini yapsa su an Bayern Münihde oynardi alala

Insallah böyle devam oynar...önemli bir silah...

ilhan
08.04.2009, 19:11
% 100'lük gollük pozisyon denilen pozisyonlar hangileriydi? Bu kadar da zorlama yazılmaz ki bir mesaj.

Cafer Bulur
08.04.2009, 19:37
% 100'lük gollük pozisyon denilen pozisyonlar hangileriydi? Bu kadar da zorlama yazılmaz ki bir mesaj.
Ilk yarida selcugun pasinda üstten auta gönderdigi top.

Ikincisi da ikinci devrede sol kanattan gelen, düzgün vuramamasindan yandan auta gönderdigi top.

Bunlar benim icin yüzde yüz gollük pozisyonlardi.

Yattara iyi oynadi ama gol vuruslarinda iyi degildi diyorum.Bunun nesi zorlama?

Zaten yattara genelde gole yakin olmayan,golü direk düsünmeyen bir futbolcudur,bunu kabul etmek gerekir.

ilhan
08.04.2009, 19:40
Kale-Kaleci ve Yattara.

Bu üçgen dışında Yattara'nın girdiği pozisyonlar %100'lük pozisyon ibaresini maalesef barındırmaz. 18 yayından yapılan şutların dağlara taşlara gitmesi de futbolda olan şeyler. Yattara'dan beklemediğimiz şutlardı, ama %100'lük "gol pozisyonları" değildi.

Great White
08.04.2009, 19:41
İlhan, seninki de laf yani;)

Şu takımda Yattara varken golleri Gökhan ya da Umut atacak değil ya..

Gökhan sağdan, Umut soldan getirip getirip hazırlıyor pozisyonları ama Yattara bir tanesini bile değerlendiremiyor..

Hatta kendi yaptığı ortalara yetişip kafa bile vurabilmekten aciz bu adam..

Bundan golcü falan olmaz bence:)) (!)

Muhammet
08.04.2009, 19:42
Cafer Abi söylediğin pozisyonlar yüzde yüzlük gol pozisyonu tanımına girmez ki. O zaman boş kale ile karşı karşıya kalan oyuncuların pozisyonuna ne diyeceğiz?

ilhan
08.04.2009, 19:43
Ben hoca olsam (ki öyle bir ihtimal yok:D) Yattara'yı tek forvet oynatır Umut ve Gökhan'ı keserdim. Fenerbahçe'ye İzmir'de attığı kafa golü hava toplarında iyi olduğunu gösteriyor benim için. :) Savunma arkasınada deplase olan birisi olduğuna göre, forvet oynasın daha iyi. :)

Cafer Bulur
08.04.2009, 19:45
Bunlari neden yazdim.Bu forumda bir ara tartisilan yattara yildizdir veya degildir tartismalari nedeniyle.

Yildizdir denilen yattara bu sezon hangi macta attigi golle takimi ipten almis?

Bu durum yattara nin gole uzak bir futbolcu oldugunu kanitlamiyor mu?

O halde neden bu basit gercegi kabul etmek istemiyorsunuz?

Muhammet
08.04.2009, 19:46
İhtimal olmaması iyi olmuş. :D

ilhan
08.04.2009, 19:49
Hah şöyle Cafer abi, dilinin altındaki baklayı çıkar. :) Yattara'nın yıldızlığını mı tartışacağız? Şöyle bir örnek vereyim. Fatih Tekke geçen sezon Zenith'te hiçbir şey yapmadı. Hiç gol atıp takımını ipten almadı, forma şansı bulduğu maçlarda takımını hiç rahatlatan golleri atamadı. Asist vs. yapamadı. Ama Fatih Tekke hâlen büyük bir yıldız.

Futbolcuların bir çoğu hakkında kabul edilmesi gereken "çok ama çok basit" gerçekler varken Yattara gerçeğini pek inkar etmem şahsen. :)

@ Muhammet,

Bahar çiceği gibi soldururum oooğlum seni. :D

Cafer Bulur
08.04.2009, 19:54
Fatih tekke ve yattara nin konumlari cok farkli.

Fatih tekke bizden yildiz olarak gittigi icin halen yildizdir.O gol krali olarak ve kalitesiyle yildizligini ispat etmistir.

Ama yattara yi yildiz statüsüne koyan her zaman Trabzonsporun yattara sempatizani taraftarlari olmustur.

ilhan
08.04.2009, 19:57
Niye konumları farklı olsun yahu? İkiside yıldız futbolcu. :) Sadece mevkileri ve vatandaşlıkları farklı. Yattara'nın takımın en pahalı futbolcusu olmasını Yattara sempatizanlarına borçluyuz yani? Vay beee süper. O zaman herkes Hüseyin, Serkan, Tayfun, Tolga sempatizanı oluversin. Daha çok para ederler. :) Hem o zaman yıldız da olmuş olurlar.

mashal61
08.04.2009, 20:00
Gol kaçırdıktan sonra gülen futbolcuları sevmiyorum. Hayır sinirden bile olsa gülmeyeceksin arkadaş. Hadi önde olsak neyse de maç berabere ve her dakika daha stres olacağı belliyken sen çok zor bir pozisyona girsen ve saçma sapan bir vuruş yapsan bile gülmeyeceksin. Daha sinirli ve hırslı olacaksın. Bunu şimdiye kadar en iyi Fatih Tekke'de gördüğümü de söylemeden geçemeyeceğim.

Cafer Bulur
08.04.2009, 20:05
Peki bu yildiz futbolcumuz yattara ya hangi ciddi avrupa kulüplerinden teklif gelmis?

Katarlilarin bile transferinden vazgectigi bir futbolcudan bahsediyoruz degil mi?

Bir de yattara nin bu sezonki diger maclarina ve belediye macina bakiyorum da daha önceki maclarda neden bu kadar caba göstermedi demeden de edemiyorum.

ilhan
08.04.2009, 20:10
Bunlar Yattara'nın yıldız olmadığını göstermiyor. Yattara'yı yıldız yapan Yattara sempatizanlarıdır lafına takıldım ben. Rakip neden bu adama önlem alıyor? Yattara sempatizanlarını kızdırmamak için mi? Ya da rakip sol bekler neden en çok bu adamdan çekiniyor? Yattara sempatizanlarını kızdırmamak için mi?

Şu sempatizan lafını oldum olası anlamam. Mesela bu forumda çok sevdiğim ve Hüseyin'i çok seven arkadaşım ve abilerim var. Ama ben hiçbir zaman onlara "Hüseyin sempatizanı" demiyorum. Çok itici bir kelime olarak hafızamda kalmış. Kaldı ki Yattara'ya olan sevgiyi "sempatizanlık" diye yorumlayan insanların takımın diğer futbolcularına olan saygı ve sevgisini de aynı şekilde itham etmek gerekir. Değil mi?

Katar kulübü para olaylarında yan çizdiği için transfer gerçekleşmedi. Yoksa kulüp yetkilileri ile yakından temas içinde olmak lazım işin aslını öğrenmek için. Başkasına göre Yattara'yı almaktan vazgeçtiler. Bana göre ise "Paraları yetmedi". ;)

Cafer Bulur
08.04.2009, 20:16
Yattara nin Trabzonsporda oynadigindan beri görev yapan hocalarin hicbirinde yattara nin yildiz futbolcu statüsünde oldugunu zannnetmiyorum.

Yattara ya en cok deger veren ve sahip cikan yanal olmustur ama karsiligini alamamistir.

Cem papila faciasi yüzünden sampiyonlugu kacirdigimiz sezon senol günesle altin devrini yasamistir yattara ama o sezon yaptiklari bir yildiz futbolcu icin kanimca yeterli degildir.

Yattara yi yildiz yapan yattara sempatizani taraftarlardir sözüne cok takilmamalisin.Bunun gibi hüseyini amatör futbolcu ve kazma ilan eden cok taraftarimizda var.Onlara da mi itibar etmemiz gerekir simdi?

ilhan
08.04.2009, 20:20
Neye takılacağımı gayet iyi biliyorum. Yattara'yı yıldız yapan Yattara sempatizanlarıdır diyen birisi ile pek söyleşi ya da diyaloğum olmaz artık. :) Sağlıcakla.

Neyse ki Yattara'nın yıldız olup-olmadığını kanıtlaması için gerek yok. :)

Cafer Bulur
08.04.2009, 20:25
Neye takılacağımı gayet iyi biliyorum. Yattara'yı yıldız yapan Yattara sempatizanlarıdır diyen birisi ile pek söyleşi ya da diyaloğum olmaz artık. :) Sağlıcakla.

Neyse ki Yattara'nın yıldız olup-olmadığını kanıtlaması için gerek yok. :)
Senin gibi yattara nin yildizligini kanitlamasina gerek yok diye düsünenler hic de az olmadigi icin yattara su anki performansini yeterli buluyordur,buna eminim.

Ama suna inaniyorum,yattara ya sezon sonu iyi bir teklif gelirse gönderilecek.

Bakalim o zaman da yattara yi neden sattiniz baskanim diyebilecekmisiniz?

ilhan
08.04.2009, 20:27
Yattara'nın şu anki formundan memnun olmadığımı dile getirdiğim mesajlar bir kaç sayfa arkada duruyordur. Merak eden varsa gidip bakabilir. :) Genellemeleri zaten üzerime alınmam. "siz-biz" olaylarına hiç girmem. ;)

Sadri başkan, "Benim için Gökdeniz yıldız değildir." dediğinde nasıl "çok yanlış" bir söylem dediysem "Benim için Yattara yıldızdır." dediğinde de bir o kadar hak verdim. :)

Yattara, inşallllahhh sezon sonu takımdan gider. Bunu tüm kalbimle istediğimi de bir kaç sayfa geride dile getirmiştim. Hatta mümkünse Türkiye içerisinde bir takıma gitsin. Nasıl olsa yıldız değil, İstanbul takımları almaz.

Cafer Bulur
08.04.2009, 20:29
Yattara'nın şu anki formundan memnun olmadığımı dile getirdiğim mesajlar bir kaç sayfa arkada duruyordur. Merak eden varsa gidip bakabilir. :) Genellemeleri zaten üzerime alınmam. "siz-biz" olaylarına hiç girmem. ;)

Sadri başkan, "Benim için Gökdeniz yıldız değildir." dediğinde nasıl "çok yanlış" bir söylem dediysem "Benim için Yattara yıldızdır." dediğinde de bir o kadar hak verdim. :)

Yattara, inşallllahhh sezon sonu takımdan gider. Bunu tüm kalbimle istediğimi de bir kaç sayfa geride dile getirmiştim. Hatta mümkünse Türkiye içerisinde bir takıma gitsin. Nasıl olsa yıldız değil, İstanbul takımları almaz.
Sadri sener nerde ve ne zaman yattara benim icin yildizdir dedi?

Muhammet
08.04.2009, 20:31
@ Muhammet,

Bahar çiceği gibi soldururum oooğlum seni. :D

:D Zorla anarşist olalım yani. :D

Neyse,

Son geçen mesajlar üzerine ise,

Yattara'yı yıldız oyuncu statüsüne hiç düşünmeden dahil ederim ben. Çok zamanlar formundan oyunundan tarzından memnun değildim, şu sıralar şikayetim yok. Ama bana göre Yattara yıldız oyuncudur. Colman da, Gökhan da mesela. Benim tanımım. Ama çıkıp bir maç kurtardı mı bizi ipten aldı mı takımı hiç muhabbetini baya yanlış buluyorum. Yıldız oyuncu olmak bununla sınırlandırılamaz.

ilhan
08.04.2009, 20:33
Onuda bir zahmet sen araştır Cafer abi. :)

Samet Yildirim
08.04.2009, 20:33
Sadri sener nerde ve ne zaman yattara benim icin yildizdir dedi?

LIGTV Futbol Günedeminde soruldu Gökdeniz icin yildiz degil dediniz peki yattara yildiz mi ?? evet yattara bir yildiz dir dedi...aynisini hami mandiralida dedi futbol gündemi(ligtv)...

Özge
08.04.2009, 22:28
Yine Yattara'nın oldu suç ya:D

Kubilay ŞAHİN
09.04.2009, 02:20
Bir Adam var Kapkara..
Derler Ona Yattara ..
Seneye Şampiyonuz ..
Söz Verduk Taraftara..

Hane Sözünüzde Durmaysınız Neyse Yine Seneye Olsun :)

Great White
09.04.2009, 11:51
Şu forumda seneler boyunca bana ve benim gibi düşünen yüzlerce taraftara adeta nazire yaparcasına Hasan Üçüncü' nün hem de futbolunu can siperane savunan ve daha da ötesi şu sayfalarda Hüseyin gibi bir oyuncu için "Bu takımın gerçek yıldızıdır" diye bas bas bağıran bir adamın Yattara' ya yıldız demesini ben zaten içime sindiremezdim:)

En azından kendi içerisinde gayet tutarlı takılıyor arkadaş;)

ibrahim ŞEN
09.04.2009, 14:00
adam son macında cok da kotu oynamadı ama patlama da yapmadı maalesef
adamın yapıcak bıseyı yokkı zaten sen butun hucum taktıgını onun uzerınden kurarsan rakıp takımda ahmak deıl bos alan bırakmadımı yattaraya ılerı cıkamıyoruz 2 pasla ceza sahasına orta yapamıyoruz fatih tekke zamanındakı gıbı tek forvet 4-2-3-1 saha ıcerınde 4-2-1-3 gıbı degısen taktıkle oynamalıyız forvet ten bırını kesıp ortasaya alan ı koymalıyız

Mollasalihoğlu
09.04.2009, 14:01
Ben "gerçek" Yattara'yı en son ne zaman izlediğimi hatırlamıyorum.. Anakara'daki A.gücü maçında sadece onu hatırlatan birisi vardı, o kadar..

TSKara61
09.04.2009, 21:49
mqP8h5o6PdE

Hazirlik kampi'nda bu adam boyleydi. Werder Bremen'e karsi. Ne oldu bu adama.

magicyattara
09.04.2009, 23:27
Evet yahu,böylesine iştahla sezona başlayan bir adam nasıl olurda bu hale gelir.

Bir yerde bir şey oldu ama nerde acaba?

Bilen var mı?

Cafer Bulur
09.04.2009, 23:38
Şu forumda seneler boyunca bana ve benim gibi düşünen yüzlerce taraftara adeta nazire yaparcasına Hasan Üçüncü' nün hem de futbolunu can siperane savunan ve daha da ötesi şu sayfalarda Hüseyin gibi bir oyuncu için "Bu takımın gerçek yıldızıdır" diye bas bas bağıran bir adamın Yattara' ya yıldız demesini ben zaten içime sindiremezdim:)

En azından kendi içerisinde gayet tutarlı takılıyor arkadaş;)
Ben de senin gibi lafi evirip cevirip ,sözde kelime oyunlariyla kendisini hakli cikarmaya calisan baska bir üye görmedim.

Ben ne zaman hasan in futbolunu savunmaya calismisim.Ben bu foruma üye oldugum zamanlarda hasan dogru dürüst oynamiyordu ve sonradan kadroya dahi alinmadi zaten.Yani bu söylemin koskoca bir yalan.

Ayrica ben hüseyin icin bu takimin gercek yildizimidir yoksa yillardir en az yattara kadar faydali olmustur mu demisim bir geriye dön bak istersen.

Gercekler ortada en azindan objektif olabilenler icin.

Hüseyin o kisitli yetenegine ragmen kendisinden kat kat üstün özelliklere sahip yattara dan bu sezon icin daha faydali olmustur.Sen bunu yine inkar edeceksin ama senden baska bir sey beklenmez zaten.

TSKara61
10.04.2009, 02:22
Evet yahu,böylesine iştahla sezona başlayan bir adam nasıl olurda bu hale gelir.

Bir yerde bir şey oldu ama nerde acaba?

Bilen var mı?

Ne oldyorsa adamin kafatasi icinde olup bitiyor bence.

Muhammet
10.04.2009, 03:20

Yattara hep böyleydi. Devamlılık sorunu.. Böylesine yetenekli bir oyuncuyu ne hale getiriyor.

BALKAN 06
10.04.2009, 07:57
Musampa da yıldızdı,
Yattara da TRABZONSPOR için öyle bir yıldız şu anda.(pabucumun yıldızı(B.Altıntop))

Szmyek-Milan-Colman-Sylva gibi yıldız olmayan ama takıma canla başla yardım eden yürekler lazım,yani lafla yıldız olunmuyor olunsa da böyle oluyor ve bol bol tartışılıyor.

ilhan
10.04.2009, 08:11
Kürşat,

Hayırdır yine? Her sabah olduğu gibi soluğu almışsın bu başlıkta. Nasıl gidiyor? Rahatlıyor musun her sabah bu şekilde yorumlar attıktan sonra? Gerçi sende ki bu zorlama yorumları gördükçe aklıma diğer futbolcu başlıkları geliyor ya neyse :) Aynen devam. Şu pabucunun markasını da merak ettim hani. ;)

Muhammet
10.04.2009, 08:18
Çinçin'den çok bahsederler Ankara'da. Neyse..

BALKAN 06
10.04.2009, 09:02
Kürşat,

Hayırdır yine? Her sabah olduğu gibi soluğu almışsın bu başlıkta. Nasıl gidiyor? Rahatlıyor musun her sabah bu şekilde yorumlar attıktan sonra? Gerçi sende ki bu zorlama yorumları gördükçe aklıma diğer futbolcu başlıkları geliyor ya neyse :) Aynen devam. Şu pabucunun markasını da merak ettim hani. ;)
pabucumun markası yok valla,şekilli ve ucuz ne bulursam alıyorum bizim Altındağ dan.
rahatlama olayına gelince,kısmen rahatlıyorum:)
niye dersen
sanal ve hayali bir yıldızımız var adıda Yattara belki arkadaşlarımı abilerimi ayıktırabilmişimdir
adı var kendisi yok diye o sebeple biraz rahatlıyorum sonra sizlerin yorumlarını görünce işe yaramamış yeniden deneyim diyorum.

Çinçin'den çok bahsederler Ankara'da. Neyse..
canım benim
İsmine kurban olurum senin
sen iyi bir arkadaşsın yanlış yerlere çekme konuyu(birilerine yaranmaya çalışma duygusu hoş bişi değil)
ben senin ne demek istediğini anladım
ama ben yine de saygılarımı sunuyorum,candan gönülden...

Mollasalihoğlu
10.04.2009, 12:00

Başka yerlere açıyor o beyni :)

magicyattara
10.04.2009, 12:10

Anlatmak istediğimi anlamadın.

Sezona fırtına gibi başlayan bir adam nasıl oldu da soldu birden.

Takımın kaptanlığına getirilmişsin,daha 3 yıllık anlaşmayı yeni imzalamışsın,takımın en önemli yıldızısın ve ilk teklifte satılmaya çalışılıyorsun.

Kimse kendini kandırmasın biz şampiyonluğu aslında o gün kaybettik.

Osman Yavuz
10.04.2009, 12:28
Musampa da yıldızdı,
Yattara da TRABZONSPOR için öyle bir yıldız şu anda.(pabucumun yıldızı(B.Altıntop))

Szmyek-Milan-Colman-Sylva gibi yıldız olmayan ama takıma canla başla yardım eden yürekler lazım,yani lafla yıldız olunmuyor olunsa da böyle oluyor ve bol bol tartışılıyor.
Çok komiksin ya.Sen ve senin gibiler ne kadar çok konuşursanız konuşun Trabzonspor'un en büyük ve en önemli yıldızı Yattara'dır.Bunu kafanızdan çıkarmayın.

Bir oyuncunun Avrupa takımlarından istenmemesi veya az para teklif edilmesi onun yıldız olmadığı anlamına gelmez.Pascal Feindouno bence Gine'nin en iyi futbolcusudur ama o da bir çok Afrikalı arkadaşı gibi şanı şöhreti değil, parayı seçmiştir.Adamlar yiyecek ekmek bulamadılar çocukluklarında.Şimdi parayı düşünmeleri o günlerin acısıdır hep.

BALKAN 06
10.04.2009, 12:30
Çok komiksin ya.Sen ve senin gibiler ne kadar çok konuşursanız konuşun Trabzonspor'un en büyük ve en önemli yıldızı Yattara'dır.Bunu kafanızdan çıkarmayın.

Bir oyuncunun Avrupa takımlarından istenmemesi veya az para teklif edilmesi onun yıldız olmadığı anlamına gelmez.Pascal Feindouno bence Gine'nin en iyi futbolcusudur ama o da bir çok Afrikalı arkadaşı gibi şanı şöhreti değil, parayı seçmiştir.Adamlar yiyecek ekmek bulamadılar çocukluklarında.Şimdi parayı düşünmeleri o günlerin acısıdır hep.
ben komiğim de
sende çok komik olmuşun
ekmek-şan-şöhret:confused:

Cumaya gidiyorum
herkeze hayırlı Cumalar

Great White
10.04.2009, 12:32
Hüseyin o kisitli yetenegine ragmen kendisinden kat kat üstün özelliklere sahip yattara dan bu sezon icin daha faydali olmustur.Sen bunu yine inkar edeceksin ama senden baska bir sey beklenmez zaten.

Köçek havası sarmıyor artık..

Arada misketi dene:)

Muhammet
10.04.2009, 12:46
canım benim
İsmine kurban olurum senin
sen iyi bir arkadaşsın yanlış yerlere çekme konuyu(birilerine yaranmaya çalışma duygusu hoş bişi değil)
ben senin ne demek istediğini anladım
ama ben yine de saygılarımı sunuyorum,candan gönülden...

Saygı duyduğun birisini birilerine yaranma duygusuna sahip olmak ile itham etmek.. Neyse.

İsmimi severim. Ama eminim beni sevenler ismimden sebeple sevmemişlerdir. Zaten öyle olmasın da..

Konumuza dönersek, her ne kadar devamlılık sorunu, formsuzluğu olsa da, takımda alternatifi olmayan, o olmayınca işler sarpa saran, sadece bizim değil tüm takım taraftarlarının sevdiği takip ettiği bir oyuncuya pabucumun yıldızı yakıştırması yapmak hiç hoş değil.

BALKAN 06
10.04.2009, 13:49
Saygı duyduğun birisini birilerine yaranma duygusuna sahip olmak ile itham etmek.. Neyse.

İsmimi severim. Ama eminim beni sevenler ismimden sebeple sevmemişlerdir. Zaten öyle olmasın da..

Konumuza dönersek, her ne kadar devamlılık sorunu, formsuzluğu olsa da, takımda alternatifi olmayan, o olmayınca işler sarpa saran, sadece bizim değil tüm takım taraftarlarının sevdiği takip ettiği bir oyuncuya pabucumun yıldızı yakıştırması yapmak hiç hoş değil.
ben sana nezaketle yaklaştım ama sen anlamamışsın
o zaman seninde anladığın dilden konuşuyum
konu Yattara,sen benim mahallem hakında imada bulunmuşsun
ben alttan aldım acaba ayıp ettik dermisin diye ama yok
evet çinçin liyim gurur duyorum
söylediklerine dikkat et...

Yunus Emre SEYHAN
10.04.2009, 13:59
Malesef Yattara için çok şansız bir sezon..
Önce sakatlık,Ardından Katar mevzusu ve formsuzluk.
Yavaş Yavaş eski Yattara geliyor, Tam formuna ulaşıcak ve malesef sezon bitecek..

Cafer Bulur
10.04.2009, 14:01
Köçek havası sarmıyor artık..

Arada misketi dene:)
Dedigim gibi kelime oyunlarina basvurmaktan baska bir sey yaptigin yok.

Ben köcekten de anlamam misketten de,onu sen benden daha iyi bilirsin.:)

Great White
10.04.2009, 14:30
En zor olan da Yattara gibi yetenekli bir futbolcuya karşı hamaset duymak olmalı:)

Zira en formsuz olduğu dönemlerde bile sahip olduğu o muhteşem yetenekler ile kendisine acınası bir düşmanlık besleyen o küçük ve önemsiz azınlığı tam anlamıyla kudurtabiliyor;)

Şu son sayfalarda görülen çaresizlik içerisindeki çırpınışların sebebi de Yattara' nın son haftalardaki silkinişinden ve gösterdiği başarılı performansından olsa gerek..

Gerçi aklı başında ve düşünebilme özelliği olan herhangi bir TS taraftarı, Yattara' yı performans olarak kendisinen beklenenin altına düştüğü dönemlerde eleştirirken yapmış olduğu kıpırdanışın da hakkını verebiliyorlar..

Zira bunun adı Yattara. Uğraşmadan önce düşünebilmek lazım..

Yani bir Hüseyin, Gökhan ya da Ferhat gibi yeteneği kısıtlı bir oyuncu değil. Onda futbol ile yoğrulmuş özel yetenekler var..

Bu yetenekleri devreye her sokuşunda da bazı bünyelerde kalıcı hasarlar yaratması gayet doğal:D

Şu sayfalardaki acı içinde çırpınışların ve durduk yere bütün Türkiye' nin kabul etmiş olduğu Yattara' nın yıldızlığını tartışma komedisinin eseri de budur zaten..

Bu tiplemeler buralarda çırpındığı sürece benim de en keyif aldığım başlık tabii ki burası olacak:))

Eee.. Yattara' nın sopası yok ki..

Futboluyla çarpar adamı :ok

Samet Yildirim
10.04.2009, 15:17
ay sizin yattaraniz batsin emi:D

Mollasalihoğlu
10.04.2009, 15:18
Yattara'nın yeteneklerinin farkında olup bunları yansıtmaması nedeniyle sıkıntı duyan insanları itham ederken ne de güzel yaklaşımlar ortaya konuyor..

Sanki Fenerbahçeliyiz de ekşisözlük'te Yattara'ya sallayacak yer arıyoruz, arıyorlar, arıyor... :)

Ankara'ya, biraz da seni izlemeye geliyorum.. Çarp beni Yattara :)

magicyattara
10.04.2009, 15:36
Trabzonspor'da birlik beraberliğin sağlanamadığı tek başlık burası galiba.

Daha doğrusu diğer başlıklarda birlik beraberlik çağrısı yapanlar buraya gelip şeytan taşlar gibi Yattara'ya bir iki taş atıp gidiyorlar.

Üstelik düzenli...

Özge
10.04.2009, 15:44
Yattara'yı sevmeyenler,beğenmeyenler,çekemeyenler,beğenmek istemeyenler başlığa girmesin o zaman.Girse de yazmasınlar olsun bitsin yani.Yattara benim için yıldızdır her takımda olması gerekir ve sayılı yıldız oyunculardandır.Yattara denilince benim aklıma bunlar geliyor;)

BALKAN 06
10.04.2009, 15:49
Yattara'yı sevmeyenler,beğenmeyenler,çekemeyenler,beğenmek istemeyenler başlığa girmesin o zaman.Girse de yazmasınlar olsun bitsin yani.Yattara benim için yıldızdır her takımda olması gerekir ve sayılı yıldız oyunculardandır.Yattara denilince benim aklıma bunlar geliyor;)
Hüseyin'i eleştirenler,Umut'u eleştirenler,Gökhan'ı eleştirenler,Colman'ı eleştirenle vs vs vs de girmesin,böyle saçma bi mantık olurmu
ne anladık o zaman farum un forum olduğundan.

Özge
10.04.2009, 15:53
Hüseyin'i eleştirenler,Umut'u eleştirenler,Gökhan'ı eleştirenler,Colman'ı eleştirenle vs vs vs de girmesin,böyle saçma bi mantık olurmu
ne anladık o zaman farum un forum olduğundan.
Eleştirinin sınırı vardır.Eleştirmesini bilen herkes yazabilir tabiki;)

Muhammet
10.04.2009, 16:00
Kürşat,

Üslubunu tarzını tiye alacağıma mahalleden girmişim, haklısın tabi.

Neyse, uzaar gider. Kalasın sağlıcakla.

BALKAN 06
10.04.2009, 16:01
hee
bi ara öğretirsin eleştiri yapmayı
senin istediğin şekilde eleştiririz o zaman,
yine beğenmezsen senin istediğin gibi yada yukardaki alıntı yaptığım yazıdaki uslupta yazarım
benim efendiliğim pek kabul görmüyor gibi.

hep konu başka yerlere gidiyor da
ben fazla bişi demiyorum
adam isteyerek veya istemeyerek kendini takıma vermiyor diyorum
son 3 sezonda istatistiklerrine bi bakın diyorum sonra saldıran saldırana ve benden kötü kimse olmuyor
bu mu eleştirmeyi bilmemek

tuncay1984
10.04.2009, 16:05
seneye bu takimdan gitsin isi bitmistir burda

sifuni
10.04.2009, 16:08
artik geri kalan 8 maci da aldir su takima da kaliteni sorgulanlayanlara cevabini öyle ver

Özge
10.04.2009, 16:09
hee
bi ara öğretirsin eleştiri yapmayı
senin istediğin şekilde eleştiririz o zaman,
yine beğenmezsen senin istediğin gibi yada yukardaki alıntı yaptığım yazıdaki uslupta yazarım
benim efendiliğim pek kabul görmüyor gibi.

hep konu başka yerlere gidiyor da
ben fazla bişi demiyorum
adam isteyerek veya istemeyerek kendini takıma vermiyor diyorum
son 3 sezonda istatistiklerrine bi bakın diyorum sonra saldıran saldırana ve benden kötü kimse olmuyor
bu mu eleştirmeyi bilmemekNeden benim yazdıklarımı üstüne alıyorsun?Demek ki kendini öyle görüyosun ki alıntılıyorsun.;)

BALKAN 06
10.04.2009, 16:10
Kürşat,

Üslubunu tarzını tiye alacağıma mahalleden girmişim, haklısın tabi.

Neyse, uzaar gider. Kalasın sağlıcakla.
sağolasın Muhammet,
senle anlaşırız biz,sen iyi bir arkadaşsın
saygılar

TheCrow
10.04.2009, 16:23
Arkadaşlar Yattara'yı eleştirenlere niye kızıyorsunuz anlamıyorum.Burası forum.Ben de beğenmiyorum Yattara'nın hallerini.Yeteneklerine sözüm yok ama bir şekilde bu yeteneklerini kullanamıyor,kritik maçlarda ya oynamıyor ya da oynasa da fazla faydası olmuyor.

Burada çoğu kişi birbirini yüz yüze görmemiş,sadece şahsen tanışıyoruz,adamın kim olduğunu,nasıl birisi olduğunu bilmeden saygısızca kelimeler kullanmak hiç hoş değil.Geçen gün foruma yeni katılan bir arkadaşımız "buraya bazen oğlum da giriyor,şahsıma karşı yazılan böyle yazıları okumasın diye artık girmemeye karar verdim" dedi ve gitti...Aklınızı başınıza devşirin lütfen.Herkesin fikri aynı olsaydı bu forum da olmazdı zaten,burada kimsenin kimseye karşı çirkin kelimeler kullanma hakkı yok.

Futbolcularımıza da tabi ki kimsenin hakaret etme hakkı yoktur,böyle bir durumla karşılasırsanız da raporlayın arkadaşım,o kadar yöneticimiz var.

Cafer Bulur
10.04.2009, 16:46
Senin sorunu üstüme aliyor ve soruyorum:

Yattara yildiz futbolcu degildir demek elestirmesini bilmemek midir?

TSercaN
10.04.2009, 16:56
Arkadaşlar Yattara'yı eleştirenlere niye kızıyorsunuz anlamıyorum.Burası forum.Ben de beğenmiyorum Yattara'nın hallerini.Yeteneklerine sözüm yok ama bir şekilde bu yeteneklerini kullanamıyor,kritik maçlarda ya oynamıyor ya da oynasa da fazla faydası olmuyor.

Burada çoğu kişi birbirini yüz yüze görmemiş,sadece şahsen tanışıyoruz,adamın kim olduğunu,nasıl birisi olduğunu bilmeden saygısızca kelimeler kullanmak hiç hoş değil.Geçen gün foruma yeni katılan bir arkadaşımız "buraya bazen oğlum da giriyor,şahsıma karşı yazılan böyle yazıları okumasın diye artık girmemeye karar verdim" dedi ve gitti...Aklınızı başınıza devşirin lütfen.Herkesin fikri aynı olsaydı bu forum da olmazdı zaten,burada kimsenin kimseye karşı çirkin kelimeler kullanma hakkı yok.

Futbolcularımıza da tabi ki kimsenin hakaret etme hakkı yoktur,böyle bir durumla karşılasırsanız da raporlayın arkadaşım,o kadar yöneticimiz var.

Cok guzel dedin :)

Harık
10.04.2009, 17:03
Gecenlerde Ucakta bir fasli Futbolcu ile sohbet ediyordum kendisi arab emiratlarinda bir klubde futbol oynuyor hollandada dogmus buyumus ve alt yapisinida orda gormus psv ve en sonda 8 senesini nac takiminda gecirmis tabiki konu Yattaradan acildi seneye onuda orda seyretedecigimi soyledi! sasirdim nasil nerden biliyorsun dedim onun bana cevabi su oldu bu arablar bir kere bir kisiyi istedilermi mutlaka ve mutlka onu bu sene alamazlarsa seneye alirlar dedi nasil biliyorsun bunu dedim ona bana cevabi benide cok istediler kulubum nac vermedi ama aradan bir sene gecmeden kendimi orda buldum diye dedi.

ve boyle bir profosyonelin bana ilave etdigi seylerden biri suydu ben 8 senemi nac takiminda gecirdim 8 sene sonra artik benim icin nac bitmistir kanatina varmisimdir ve bu her futbolcu icin (insan) gecerli oldugunu dusunuyorum demisti bende dusuntum evet sende haklisin o klube vere bilecegini vermisin tabiki yeni ufuklar seni bekliyor yeni bir baslangic yeni bir seruven ister insan oglu ve oynatigin klub sana bir sey katamiyorsa sende artik o klube bir seyler veremiyorsan sonuc nedir en iyisi ayrilmakdir ben bu futbolcunun deyiminden bunu anladim.

Samet Yildirim
10.04.2009, 18:16
Yattara bazilarina göre düz futbolcudur bazilari icin mükemmeldir..

Bazilari yildiz der bazilar demez

Ben yildiz diyenlerdenim..

M.S.SOFU
10.04.2009, 18:26
Gecenlerde Ucakta bir fasli Futbolcu ile sohbet ediyordum kendisi arab emiratlarinda bir klubde futbol oynuyor hollandada dogmus buyumus ve alt yapisinida orda gormus psv ve en sonda 8 senesini nac takiminda gecirmis tabiki konu Yattaradan acildi seneye onuda orda seyretedecigimi soyledi! sasirdim nasil nerden biliyorsun dedim onun bana cevabi su oldu bu arablar bir kere bir kisiyi istedilermi mutlaka ve mutlka onu bu sene alamazlarsa seneye alirlar dedi nasil biliyorsun bunu dedim ona bana cevabi benide cok istediler kulubum nac vermedi ama aradan bir sene gecmeden kendimi orda buldum diye dedi.

ve boyle bir profosyonelin bana ilave etdigi seylerden biri suydu ben 8 senemi nac takiminda gecirdim 8 sene sonra artik benim icin nac bitmistir kanatina varmisimdir ve bu her futbolcu icin (insan) gecerli oldugunu dusunuyorum demisti bende dusuntum evet sende haklisin o klube vere bilecegini vermisin tabiki yeni ufuklar seni bekliyor yeni bir baslangic yeni bir seruven ister insan oglu ve oynatigin klub sana bir sey katamiyorsa sende artik o klube bir seyler veremiyorsan sonuc nedir en iyisi ayrilmakdir ben bu futbolcunun deyiminden bunu anladim.
arkadaşım futbolcunun adı neymiş?söylersen biz forum sakinlerini çok mutlu edersin...

Özge
10.04.2009, 18:50
Senin sorunu üstüme aliyor ve soruyorum:

Yattara yildiz futbolcu degildir demek elestirmesini bilmemek midir?Yattara'yı yıldız olarak görmemek eleştiriyi bilmemek değildir hem neden herkes üzerine alıyor yazdıklarımı anlamış değilim.

ilhan
10.04.2009, 20:18
-Kürşat-,

Senden alıntı alıp cevap vermeyeceğim. :) Bu benim için isabet olacak çünkü. ;)

Aslında bu başlığa eleştiri yazdığını zannedip sadece ve sadece kişisel husumetlerini dile getirenlere cevap vermemek en güzel hareket olacaktır. İbrahim Yattara başlığına girdim mi şu isimler ne yazmış diye okuyup geçerim zaten. :) Özge ne yazmış, Muhammet ne yazmış, Osman ne yazmış ve Magicyattara ne yazmış ona bakarım. :)

Selman'ı okumam mesela. :D

sifuni
10.04.2009, 20:28
arkadaşım futbolcunun adı neymiş?söylersen biz forum sakinlerini çok mutlu edersin...

antaligini uyan futbolcunun adi Anouar Diba

http://transfermarkt.de/de/spieler/4450/anouar-diba/profil.html

tisan61
10.04.2009, 23:28
şampiyonluğu kaybedersek tek sebebi sensin
yürü katara

Osman Yavuz
10.04.2009, 23:31
yürü katara
Alın size bir anti Yattara daha.Allahım sen sabır ver yarabbim.

Özge
10.04.2009, 23:37
yürü katara
Kendi ortasını kendi mi gol yapacaktı?Her şeyi onun üzerine atmak kolay geliyor herkese.;)

Uğur Cira
10.04.2009, 23:39
şampiyonluğu kaybedersek direk sebep niye yattara olsun.adam boş kaleye pozisyon bulup golmü kaçırıyor yada girdiği 50 net pozisyonda 9 gol mu atıyor.adamların ağzının içine topu atıyorsa ve bizim forvetler! de dağlara taşlara vuruyorsa adam ne yapsın.

magicyattara
11.04.2009, 00:00
yürü katara

Şampiyonluğu kaybedersek tek sebebi Yattara'yı pazarlamaya çalışıp hem Yattara'nın hem de takımın ahengini bozanlardır.

onur-ts
11.04.2009, 09:03
Yattara kaldı 8 hafta.oyna artık.kazandır bize maçları.taşı bizi şampiyonluğa.geçen hafta iyiydin geçenki maçlara göre.ancak artık yapman gereken orta kesmek, asist yapmak değil.çünkü orta yaptığın zaman içerde fatih tekke yok.o olsa derimki tamam kes ortanı görevin bitmiştir.ama değil işte.yaptığın ortalarda gökhan-umut olmuyor.bu yüzden artık top sendeyken ceza sahasına kendingir ve kendin gol atmaya çalış birazda.

BALKAN 06
11.04.2009, 09:56
İlhan
umrumdamı zannediyorsun senin okuyup okumamanı,peh...
valla ilginçsin yav
bide 40 tane yüz ifadesi koymuşsun;):):D:confused: ne anlama geliyorsa
1-2 de ben koydum bakalım işe yarayacakmı.

adamın ceza aldı,benide o mecraya çekmek istiyorsan benim aldığım aile terbiyesi kolay kolay o seviyeye düşürmez beni
sağlıcakla kal
yıldızınızla bol hayaller.

ilhan
11.04.2009, 10:45
Kimse benim adamım felan değil. İthamlarına bence biraz dikkat et. ;) Kaldı ki son mesajımda senin için yazılan kısım sadece " -Kürşat-,

Senden alıntı alıp cevap vermeyeceğim. :)" şurasıyken diğer kısımları neden üzerine alındın bunu da anlamadım.

Sağ ol, hayal kurması beleş nasıl olsa.

oguzhann
11.04.2009, 12:07
güldür yüzümüzü!