PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Samet Yildirim
19.11.2008, 16:30
Yattara eski formuna dönecekdir....geri dönüpde ilk maci hatirlarsam simdi yattara arasinda ilerleme var...istemese diyecemki neyse ama oda seviyor defansa yardim ediyor sevinc gösterisinde bulunuyor vs. ama bazen hemen hersey olmuyor yakinda müthis yattara döner ins...

özgüven eksikligi var

Serhat
19.11.2008, 16:43
Herkes yattaradan eski formunu cambazligini bekliyor... İllaki bend e öyle ama takima g enel itibariyle katkisina baktigimizda... Yattara bi macta kac orta kac asist yada forvet hattini kac kere golle burun buruna getiriyordu.. Simdi kac tane pozisyona sokuyor ...
Gectigimiz iki mac itibariyle Yattarasiz yine cok az topla oynuyoruz... Pozisyona giremiyoruz.. Ondan herkes sacini basini yoluyor belkide... Ama Ts Yattaradan ibaret degil..

Bence yattara özgüvenini yitirdi... Biraz özgüveni gelene kadar s abredilmeli ... Homurdanmalar olmamali tiribünde destege daha cok ihtiyaci var... Ama Bunlara onunda pozitif yaklasmasi lazim ... Böylece kaldigi yerden devam eder insallah...

Tayfun
19.11.2008, 16:59
Anlaşılan Yattara'nın keyfini bekliyoruz

(:

Hüseyin İlkin
19.11.2008, 17:02
Sivas maçında patlamasını bekliyorum .

Mahçup etme bizi kara bela ...

otuken55
19.11.2008, 18:42
ciddi manada fizik kuvvetinde artış var ikili mücadelelerde düşmüyor
eskiden de güçlü idi fakat artık robocop gibi:D
ahh biraz da eski günleri gibi oynasa özgüvenini kazansa...

ApoCaN28
19.11.2008, 18:44

(:

Diğer yorumlarada saygı duyuyorum ancak en açıklayıcısı bu olsa gerek...

Muhammet
19.11.2008, 19:12

(:

:alkış::alkış::alkış:

Yıllardır olduğu gibi.

:mad::mad::mad:

Erbay
19.11.2008, 19:32
Yattara'nın keyfi olduğu zaman diğerlerinin de keyfi yerinde olsaydı çok farklı noktalardaydık şimdi. 90 dakika sahada koşup hiçbir şey yapayanlarla Yattara gibi onların 90 dakikada yapamadığı bir bilek hareketiyle yapan futbolcular arasında sadece bir fark var: Yetenek. Ersun Yanal'ın Yattara'ya sabretmesinin nedeni bu.

Ali Tunahan Güllü
19.11.2008, 20:50
bence toparlanacak yattara...

Cem Akyüz
20.11.2008, 01:19
haydi oğlum çık sivas maçını al

alper*
20.11.2008, 01:23
haydi oğlum çık sivas maçını al
isabetli 3 ortaya fitim ben.

cem arin
20.11.2008, 05:52
Yattara'nın keyfi olduğu zaman diğerlerinin de keyfi yerinde olsaydı çok farklı noktalardaydık şimdi. 90 dakika sahada koşup hiçbir şey yapayanlarla Yattara gibi onların 90 dakikada yapamadığı bir bilek hareketiyle yapan futbolcular arasında sadece bir fark var: Yetenek. Ersun Yanal'ın Yattara'ya sabretmesinin nedeni bu.
nasil cok farkli noktalardaydik yahu? nerdeyiz biz ve nerede olmak istiyoruz?
ne diyorsun bir düsün önce?

Süleyman50
20.11.2008, 09:30
şu zorlu maçlarda ona çok ihtiyacımız var, artık futbol oynasın biraz sorumluluk alsın taraftarın verdiği değeri haketsin...

KUTADGU
20.11.2008, 10:07
Yattara konusunda şu anda birazcık kararsız olsam da, giderek takımı sahiplendiğini düşünüyorum.
Birazcık kıpırdadığını ve her geçen gün sanki daha iyiye gideceğini düşünüyorum.
Travmayı ha atlattı, ha atlatacak diye umut ediyorum.

Olacak bu iş Yattara!
Olmalı değil mi?
Olabileceğini sen de biliyorsun değil mi?
Yeteneğinin farkındasın değil mi?
Ne kadar sevildiğini biliyorsun değil mi?
Ne olursa olsun rakiplerinin senden ne kadar korktuğunu görüyorsun değil mi?
Bu takım için ne kadar değerli olduğunu, biliyorsun değil mi?
İyice form tuttuğunda bu takımı nerelere taşıyacağını görüyorsun değil mi?
Takım arkadaşlarının da artık yetenekli ve özverili olduğunu fark ediyorsun değil mi?

Hadi bakalım o zaman.
Çok daha iyi bir Yattara izlet bize.
Susadık sana.

UğuR
20.11.2008, 15:04
bordo mavili takımda Gine Milli Takımı'nın Gabon'la oynadığı milli maç nedeniyle üç gün süreyle takımdan ayrı kalan Gineli futbolcu İbrahima Yattara, belirlenen gün ve saatte Trabzon'da geldi. Dün akşam yapılan idmana katılmaması beklenen Gineli futbolcu, Trabzon'a gelişinin hemen ardından tesislere giderek çalışmaya katılınca, bu tavrı takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından büyük beğeni topladı. Yattara'nın takımda kendisine gösterilen yoğun ilgi ve alakadan çok etkilendiği bu nedenle de, bundan sonra daha özverili çalışacağına dair teknik direktör Ersun Yanal'a söz verdiği öğrenildi.

20.11.2008
Kaynak : DHA

hewit
20.11.2008, 15:24
Belirlenen gün ve saatte şehre dönmesi haber niteliği taşıyan ve bunu yaptığı için takdir toplayan nadir futbolculardan birisi. Sene sonunda izlemekten evk alacağımız bir Avrupa klübüne transferini umuyorum.

Birtan Karaman
20.11.2008, 15:32
YATTARA SEVİNCİ
Öte yandan bordo mavili takımda Gine Milli Takımı'nın Gabon'la oynadığı milli maç nedeniyle üç gün süreyle takımdan ayrı kalan Gineli futbolcu İbrahima Yattara, belirlenen gün ve saatte Trabzon'da geldi. Dün akşam yapılan idmana katılmaması beklenen Gineli futbolcu, Trabzon'a gelişinin hemen ardından tesislere giderek çalışmaya katılınca, bu tavrı takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından büyük beğeni topladı. Yattara'nın takımda kendisine gösterilen yoğun ilgi ve alakadan çok etkilendiği bu nedenle de, bundan sonra daha özverili çalışacağına dair teknik direktör Ersun Yanal'a söz verdiği öğrenildi.
Trabzonunsesi(Alıntı)

Emo91
20.11.2008, 15:36
hahahah ne adammis be....
milli takim kampindan zamaninda geri döndügü icin konu oluyo bu adam!!

ne kadr sevildigini gör ve ona göre bize sivasi dagit!!!!!

Samet Yildirim
20.11.2008, 15:41
helal olsun zamanindan erken döndü sorun cikarmadan demeki oyuncumuz haketten istiyor...bizde destekleyelim...

Süleyman50
20.11.2008, 15:42
artık ona karşı gösterilen bu sevginin karşılığını verme zamanı geldi, takım şampiyonluğa oynuyor ve zor maçlar öncesinde ona çok ihtiyacı var...

Tayfun
20.11.2008, 17:11
YATTARA SEVİNCİ
Öte yandan bordo mavili takımda Gine Milli Takımı'nın Gabon'la oynadığı milli maç nedeniyle üç gün süreyle takımdan ayrı kalan Gineli futbolcu İbrahima Yattara, belirlenen gün ve saatte Trabzon'da geldi. Dün akşam yapılan idmana katılmaması beklenen Gineli futbolcu, Trabzon'a gelişinin hemen ardından tesislere giderek çalışmaya katılınca, bu tavrı takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından büyük beğeni topladı. Yattara'nın takımda kendisine gösterilen yoğun ilgi ve alakadan çok etkilendiği bu nedenle de, bundan sonra daha özverili çalışacağına dair teknik direktör Ersun Yanal'a söz verdiği öğrenildi.
Trabzonunsesi(Alıntı)

Zamanında gelmesi zaten Yattara'nın görevi ne işlere kaldık

(:

Ali Tunahan Güllü
20.11.2008, 17:15
yattara sonuna kadar arkandayım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Muhammet
20.11.2008, 17:17
Zamanında gelmiş Trabzon'a.

Biz hep gecikmesine alıştığımızdan, sevindirici bir olay bizim adımıza. Başkaları görse güler.

Neyse, en kısa sürede de toparlanır umarım.

Misina
20.11.2008, 18:02
Gönlüm Hep Seni Arıyor Neredesin sen!!!

Sefa Murat Dokuz
20.11.2008, 18:29
Olum yattara bu maç oyna bak ezikler sivas kayseri maçlarında gümlüceniz diyor bu tezi çürütmek için bu hafta çoş ulan...

Cafer Bulur
20.11.2008, 20:20
bordo mavili takımda Gine Milli Takımı'nın Gabon'la oynadığı milli maç nedeniyle üç gün süreyle takımdan ayrı kalan Gineli futbolcu İbrahima Yattara, belirlenen gün ve saatte Trabzon'da geldi. Dün akşam yapılan idmana katılmaması beklenen Gineli futbolcu, Trabzon'a gelişinin hemen ardından tesislere giderek çalışmaya katılınca, bu tavrı takım arkadaşları ve teknik heyet tarafından büyük beğeni topladı. Yattara'nın takımda kendisine gösterilen yoğun ilgi ve alakadan çok etkilendiği bu nedenle de, bundan sonra daha özverili çalışacağına dair teknik direktör Ersun Yanal'a söz verdiği öğrenildi.

20.11.2008
Kaynak : DHA
Yattara ve Trabzonspor adina önemli ve güzel bir gelisme.
Artik profesyonelligin geregini saha icinde de yapmasini bekliyoruz.
Formda bir yattara ya her zamankinden daha fazla ihtiyacimiz var.
Sabirla bekliyoruz..

oulcan_ts
20.11.2008, 20:34
coq az kaLdı muhteşem bi dönüşLe geLicek ekranLara kara beLa...

alper*
20.11.2008, 20:45
yattara memlekete zamanında döndüğün için sana ne kadar teşekkür etsek az.

Hüseyin İlkin
20.11.2008, 20:47
Yattara ' ya alkış :alkış: :)

Bekir
20.11.2008, 21:23
yalan haberrrr kesinlikle asparagas Yattara zamanında donmez donduyse vardır Yattarada bişiler:D

bariscira
21.11.2008, 00:39
valla günebakışın yalancısıyım.hangisine inansak:D:D:D:D

-Sms’le gözdağı hizaya getirdi!-

Yattara yine gecikecekti ama Yanal öyle bir tepki gösterdi ki, anında uçağa atladı ve geldi.
İbrahima Yattara... Geldiği günden beri özel yetenekleriyle taraftarın sevgilisi olan, her teknik adamın hem belası, hem de vazgeçemediği isim olarak kabul edilen bir star! Milli maçlara gittiğinde, tatillerde ülkesinin yolunu tuttuğunda mutlaka geç gelmek isteyen ve disipline edilmesi zor isim... Gineli futbolcu, milli takımının Fransa’da oynadığı maç kadrosunda yer alıyordu. Maçı da Salı akşamı oynadılar. Sonra Teknik Direktör Ersun Yanal’a ulaşıp, “Biraz işlerim var. Bunun için iki gün geç gelebilirmiyim?” diyerek izin almak istedi. Ama Yanal, Yattara ile görüşmedi. Yardımcılarıyla konuşan Gineli oyuncu, izni koparmak için mazeret üzerine mazeret üretti. Yardımcı antrenörler ve Menajer Caner Çuvalcıoğlu, “Hoca izin vermiyor. Kesinli Çarşamba akşamı Trabzon’da olacaksın” diye kararı kendisine bildirdiler.

‘Gelmezsen Bedel Ödersin’
Yattara yine de ikna olmak bilmedi. Bunun üzerine Ersun Yanal, yardımcısı Kemal Özdeş’ın telefonu aracılığıyla Yattara’ya, “Bugüne kadar seni kazanabilmek için elimizden geleni yaptık. Son maçlarda kötü oynadığın halde sana sahip çıktık. Şimdi milli maça gittin ve çeşitli bahaneler üretip, gecikmek istiyorsun. Arkadaşların burada idman yapıyor. Takım olarak lideriz ve önümüzde de çok önemli bir Sivasspor maçı var. Eğer zamanında gelmezsen, bedelini ağır ödersin. Geçen sefer aldığın 25 bin YTL’lik cezayı ikiye katlarız. Yani en az 50 bin YTL ceza veririz. Kadro dışı kalır, bir daha da forma yüzü göremezsin” mesajı gönderdi. İşte bu mesajdan hemen sonra harekete geçen Yattara önceki sabah Belçika üzerinden hemen İstanbul’a geldi, oradan da akşam uçağı ile Trabzon’a indi ve ayağının tozuyla idmana çıktı.

günebakış

Adil ÖZGÜR
21.11.2008, 00:57
Karışık menü
Artık tamtamları susturdular, ağır ritimleri ile pranga çekiyorlar,
Eski duruşları yok, iştahları çekmiyor bu sene çok zor diyorlar,
Yüksekten atışlar ve bakışlar, böbürlenmeleri bitmiş baş kaldıramıyorlar,
Dudak ısırıyorlar, nasıl kaçırdık, Egemen'i buna mana veremiyorlar,

&&&&

İlk kapıyı Egemen ile kapatmışlar, kale sağlamda, Cale sol kanata yerleşti,
Serkan'ın yanında Song 90+9 luk tesbihin sabırı gibi bu dörtlüyle birleşti,
Şimdi titriyorlar, ıslanmış kunduz fırtınaya kapılır gibi çaresizleşti,
Dudak ısırıyorlar, Serkan ile Song'un kardeşliği onların gözünde ölümsüzleşti.

&&&&

Genç yaşta bir kadro ile ağır siklet oynayan Clay'ın talebesimi ne?
Güney'in afakından gelen Colman, Clay'dan öğütmü alarakmı gelmiş ne?
Efes ve Marmarise yakın Manisa'nın Selçuğu iyi oynuyorsa kime ne?
Yükselmemiz Hüseyin ile Yattarayla hoş sohbetin kaptanlığımı ne?

&&&&

Ez artık sahaları, basmadık yer bırakma boyu uzun cüsseli adam Gökhan,
Birbirlerinizi kıskanmayın! atın atacağınızı, Bulut'da yaşayalım Umut'dan,
Kara uşak giyinmiş, beli kara kuşaklı, Isaac ile oynar bazan karşılıklı,
Tony eh fena değil, Ceyhun duran topların piri, Yanal ile kulübede barışıklı.

&&&

Bakın size vereyim menüyü, Maç'a çıkarken madımaklı fileleriniz olsun,
Kara kuşak sağdan kessin ortayı, Petkoviçin kalesi gollerimizle dolsun,
Umut etli ekmek yemezki, hamsi kokusu burnunu kıçıklıyor,
Taraftarın elinde meşalesi Şampiyon Trabzon diye şimdiden sayıklıyor.

Mollasalihoğlu
21.11.2008, 11:25
krediye bak adam milli takımdan zamanında döndü diye seviniyoruz..ne geniş yüreği var bizim taraftarımızın(!) hey yavrumm hey :D

Kazım Uzunboy
21.11.2008, 11:38
Yattara'nın milli takımdan zamanında dönmesi bu kadar önemli işte !

1 hafta izin verseler azdır. :D

Mira_61
21.11.2008, 14:50
Dün gece rüyamda Sİvas maçını gördüm Yattaranın attığı kafa golüyle 1-0 yeniyorduk.Ben önce gole seviniyorum,alkışlıyorum sonra golü Yattarın attığını görünce birden duraksıyorum:)
Sana olan antipatim bilinçaltıma o kadar işlemiş ki Takımımın attığı gole bile sevinemiyorum.1-2 yıl önce senden bu kadar nefret edeceğimi biri söylese bayağı gülerdim.Çünkü şuan bazı arkadaşlarda olduğu gibi bende sana toz konduramıyordum.Artık ben senden ümidi kestim.Şu son Katar vakası olmasaydı aklımda attığın birbirinden güzel çalımlar,şirin Türkçen vs. kalacaktı.Şimdi sana baktıkça dolar işareti görüyorum.Toparlanabileceğine inancım sıfır.Devre arası gelsin ve git.!

Fatih KIRAN
21.11.2008, 15:07
Bence Yattaranın bu transfer olayı gerçekleşmediği için memlekette karizması yerlebir gibi daha fazla kimseyle yüz göz olmadan erkenden Trabzona döneyim demiştir :D

Muhammet
21.11.2008, 15:39
Mücadeleci ve sert oynayan Sivas karşısında kolay yılacağından korkuyorum.

Özge
21.11.2008, 15:44
YANAL, YATTARA'DAN PATLAMA BEKLİYOR
Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal, Sivasspor maçında Gineli futbolcu İbrahima Yattara'dan patlama bekliyor. Yanal'ın milli takım kampından tam zamanında dönen futbolcuyla yaptığı görüşmede, "Bu maçta sana çok güveniyorum. Şu anda kendi yeteneğinin çok altında bir performans gösteriyorsun. Artık kendine gelmen lazım" diyerek Yattara'dan kendisini toparlamasını istediği öğrenildi.

Yattara'ya güveniyorum.Bu maçta beklenen patlamayı yapacak.

Tayfun
21.11.2008, 15:49
Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal, Sivasspor maçında Gineli futbolcu İbrahima Yattara'dan patlama bekliyor. Yanal'ın milli takım kampından tam zamanında dönen futbolcuyla yaptığı görüşmede, "Bu maçta sana çok güveniyorum. Şu anda kendi yeteneğinin çok altında bir performans gösteriyorsun. Artık kendine gelmen lazım" diyerek Yattara'dan kendisini toparlamasını istediği öğrenildi.

Şuan için sönmüş bir volkan'dan patlama yapmasını bekler gibi bir hâldeyiz

(:

atf61
21.11.2008, 15:50
kesin dublorü gelmiştir..yaparmı?yapar:))))))

Oğuz B.
21.11.2008, 16:15
bu kadar yattığın yeter vakti geldi yatırmanın :D

TSummit
21.11.2008, 18:47
kesin dublorü gelmiştir..yaparmı?yapar:))))))
Katılıyorum.

Ali Tunahan Güllü
21.11.2008, 18:54

bencede sivas maçının kahramanı olacatır...

ApoCaN28
21.11.2008, 19:07
Sivas Maçıyla başlasın kayseriyle devam etsin kazandırsın 2 maçı bize...

TheDayAfter61
21.11.2008, 19:15
Yattara kendin gibi olma,bizim istedeğimiz gibi ol ve maçı kazandır.

Murat'
21.11.2008, 19:28
Hadi Yattara göreyim seni...Şu patlamayı bir an önce yap lütfen..Bu maçta sana çok iş düşecek..

Ali Tunahan Güllü
21.11.2008, 19:41
evet bu maçta yattaraya çok iş düşecek...

.....
21.11.2008, 19:48
Para için bizi sattın. Ama bu taraftar yine sana aşık. Biz geçmişi silip önümüze bakarız. inş. eski Yattara geri gelir.

Kaan
21.11.2008, 21:03
Yattara'nın kendini affettirme maçı olacak Sivas maçı inşallah. :)

Burak_52
21.11.2008, 23:48
yattara iyi oynamazken lider gidiyoruz
bide iyi oynadığını düşünürsek kimse bizi tutamaz

oguzhann
22.11.2008, 10:29
uçur bizi ula!

Muhammet
22.11.2008, 10:37
Şu adam bir kendine gelse, ne canlar yakacağız hakikaten.

Geçen sene, yine buna yakın bir oyun düzeniyle oynuyorduk, Yattara da takımı sırtlayan adamdı son maçlara girildiğinde. :S

Bu sene, aksilikler bırakmadı yakasını ne yazık ki.

Ümit Tekşan
22.11.2008, 13:06
Gene her hafta olduğu gibi bu haftada Yattara'dan patlama bekliyoruz :) İnşaallah olacakta. Sivas maçında gol atmanı ve attırmanı o güzel çalımlarını bekliyoruz.

Uğur Erdoğan
22.11.2008, 13:10
iyi oynamanın vakti geldi yattara sana güvenenleri mahçup etme kendin gibi oyna yeter dağıtalım şu sivası artık tam zamanı şimdi

Mollasalihoğlu
22.11.2008, 13:17
iyi oynamanın vakti geldi yattara sana güvenenleri mahçup etme kendin gibi oyna yeter dağıtalım şu sivası artık tam zamanı şimdi

kimse mahcup olmaz aslında kardeşim hepimiz üzülüyoruz o oluyo..
iyi oyna hepimizi mutlu et diyelim biz... :)

Murat'
22.11.2008, 13:30
Yattara bu transfer olayı seni çok etkiledi bu çok açık..Ama biran önce toparla kendini bu maç çıkış maçın olur umarım...

Muhammet
22.11.2008, 15:50
Yattara bu transfer olayı seni çok etkiledi bu çok açık..Ama biran önce toparla kendini bu maç çıkış maçın olur umarım...

Şu transfer olayı olmasaydı, şu an durum çok çok farklı olurdu. :(

Aaaah ah, şu Katarlılar, geldiler ortalığı karıştırdılar, gittiler. Hayır, olan bize oldu, Yattara'nın düzeni formu bozuldu.

TSummit
22.11.2008, 16:06
Hayden Yattara ARtuk şov zamanidur.

promise61
22.11.2008, 23:39
Gineli oyuncu, ‘Aynı sakatlık Hüseyin’de de var. O oynuyor, Yattara oynamıyor’ yönündeki suçlamalara isyan edip, ‘Bilerek veya tepki için oynamadığım iddiaları çok çirkin... Nasıl böyle bir şey düşünülebilir’ diye konuştu

TRABZON’UN Gineli yıldızı İbrahim Yattara, bilerek iyi oynamadığı söylentilerine isyan etti.

Katar’a transferinin yatmasının ardından ‘Aynı sakatlık Hüseyin’de de var ama o oynuyor, Yattara oynamıyor’ yönünde suçlamalarla karşı karşıya kalan Gineli futbolcu, ‘Nasıl böyle bir şey düşünülebilir. Beni Trabzonspor Yattara yaptı. Para mı da bu işten kazanıyorum. Bilerek veya tepki için oynamadığım iddiaları çirkin’ şeklinde isyan etti.

Yattara şöyle konuştu: ‘Sakatlığım herkesin gözü önünde oldu. Tam olarak iyileşmediğim için de henüz gerçek performansıma ulaşamadım. Bu nedenle çok üzülüyorum. En kısa sürede eski Yattara geri dönecek. Bilerek oynamadığımı söyleyenleri insaflı olmaya davet ediyorum. İnşallah en kısa zamanda yüzde yüz performansa ulaşıp, sergileyeceğim güzel futbolla bana iftira atanları utandıracağım.’

Bu arada milli takım dönüşlerinde hep geç kalan Yattara’nın izinli olmasına karşın uçaktan iner inmez idmana koşması Bordo-Mavili yönetimi ve Teknik Direktör Ersun Yanal’ı mutlu etti. Sakatlığı geçen Selçuk’un da antrenmanda iyi bir performans sergilemesi dikkat çekti.

alper*
22.11.2008, 23:44
istanbul yattara'nın transfer olayını tezgahladı ama belalarını buldular.
bayağıdır sırtlarını doğrultumadılar nedense. :rolleyes:

Anıl Caner
23.11.2008, 01:00
Galatasaray maçında beri bi affettirme maçıdır gidiyor :).

Affedecek, affetmeyecek bir şey yok ortada.

Hazır olunca oynar o kadar eşek değildir Yattara hepimizi çok üzse bile.

Selman
23.11.2008, 01:04
Ben yine "Çıldırt bizi Yattara" diyorum.:)

Hüseyin İlkin
23.11.2008, 01:07

İnşallah çıldırtacak diyorum bu maçta .

Çıldırmak için sabırsızlanıyoruz kara bela , çabuk ol :)

Özge
23.11.2008, 01:26
Hemşom Yattara için böyle der de ben katılmaz mıyım?:)Yarın herkes bu sayfaya Yattara'nın iyi oyunundan bahsetmek için girecek:)

krdnz
23.11.2008, 01:33
Hemşom Yattara için böyle der de ben katılmaz mıyım?:)Yarın herkes bu sayfaya Yattara'nın iyi oyunundan bahsetmek için girecek:)
...ve attığı goldeki estetik hareket için:)

alper*
23.11.2008, 02:11
Yattara'nın kendini affettirme maçı olacak Sivas maçı inşallah. :)
farkettim de ğs maçı öncesinden beri bu cümleleri okuyorum =)
istikarlı bir şekilde hem de.

Hüseyin İlkin
23.11.2008, 08:33

Her maç inanılıyor buna ama hala tık yok :)

Rüyamda gördüm , kaleciyle karşı karşıya çok yavaş bir şut attığı için çok girmiyordu . Kaleciyi geçiyor , top kalıyordu sahada .

Maç rüyalarıma girmeye başladı .

Haydi Yattara , Selman ' ın dediği gibi çıldırt bizi gardaşım :cool:

İskender66
23.11.2008, 10:05
Yattara inşallah maçın yıldızı olursun. Sen istesen tek başına yersin Sivası :)

Uğurtan
23.11.2008, 10:14
Bugün artık toparlandığını gösterme şansın ve de tam zamanı.. Hayrettin'i perişan etmen dileğiyle..
Haydi kara bela göster kendini de şu senede senin de katkın olsun..

Ertan 51
23.11.2008, 10:35
bitmek bilmeyen kredisinden faydalandığı bir maç değil,
işe yarayacak bir futbol ve maç çıkarır inşallah.

Muhammet
23.11.2008, 10:45
Şu sayfaları bir okusa da, insanlar neler bekliyor kendisinde bir görse. :rolleyes:

Haydi Yattara, yeter artık bu kadar beklettiğin.

Birtan Karaman
23.11.2008, 11:32
Ula bu gün oyna bare inanıyorum PATLAYACAAK!!!!!

Sefa Murat Dokuz
23.11.2008, 13:21
bugun oyna be yattara eski yattaradan bir iki dörtlük oku kimse sana şiir yaz demioo

Mira_61
23.11.2008, 13:38
Aynen.Sene sonuna kadar bu istikrarlı(!) gidiş sürecek gibi bir histe var içimde.

Ahmet Kuru
23.11.2008, 13:40
Bugün maçı koparacak oyuncular arasında...
Eski performansına döndüğü ilk maç olması dileğiyle...
Maçtan sonra yine bu sayfada övgü dolu sözlerle buluşmak üzere...
:)

MuratB.
23.11.2008, 15:55
valla ilk yarıda gerçek yattarayı izlettirdi. hadi be olum kopar şu maçı

balli_kuymak
23.11.2008, 15:57
sadece yattara ile olmazki adam daha ne yapsın yatırdı kaldırdı orta yaptı ama ilerdeki kendini futbolcu zanneden iki tane forvetimiz izledi...

Cem Balcı
23.11.2008, 15:58
valla ilk yarıda gerçek yattarayı izlettirdi. hadi be olum kopar şu maçı

ikinci yarıda da görücez...

Birtan Karaman
23.11.2008, 16:05
Ula bu gün oyna bare inanıyorum PATLAYACAAK!!!!!
Tam olmasada patladı , daha iyisini bekliyorum.

ilhan
23.11.2008, 17:34
Kısa ve net; daha ne yapsın?

ÖmerFarukYılmaz
23.11.2008, 17:42
Niye çıkarsın oyundan anlamam....

Sahanın en iyilerinden biriydi..

Mustafa K. Demirbaş
23.11.2008, 17:51
bu seneki en iyi maçını çıkardı ve bence yanlış bir kararla oyundan alındı

Sait Yıldız
23.11.2008, 17:52
yattara yavaş yavaş toparlanıyo herhalde
m.yıldızı geçisi bana eski günlerini hatırlattı
hadi yattara topla kendini.

Anıl Caner
23.11.2008, 17:53
Bence oyundan alınması doğruydu.

Ama oyunda kaldığı sürece son derece etkili ve başarılıydı.

Oyundan çıkmadan önceki 5-10 dakika iyice düşmüştü oyundan.

erik
23.11.2008, 17:54
Bugün hakikaten iyiydi.İnşallah Kayseride tam patlayacak.

Samet Yildirim
23.11.2008, 18:07
yattara iyi yolda zaten iyi olacagini söylüyorum ama o bilerek oynamyiordu:)

oyundan alinmamaliydi...

Erbay
23.11.2008, 18:09
Oh be Yattara kendine geldi. Oyundan niye çıktığı anlatacak kadar futbolu bilen bir Allah'ın kulunu tanımıyorum. Benim aklım almadı neden çıktı ya? Aklı alan varsa anlatsın.

Hüseyin İlkin
23.11.2008, 18:11
Bence Yattara , Yattara ' nın henüz yanından geçmiyor .

Bugünde geçmedi . Hee geçen maçlara oranla biraz daha iyiydi ama daha iyi olabileceğini biliyoruz .

Mesela , topsuz ileri atak yapmıyor . Yapsa halbuki mutlaka gol pozisyonuna gireceğiz . Yapmadığı zaman o kenara iki oyuncumuz sıkışıyor .

Mesela , çalım atacağım diye boş arkadaşlarını görmedi .

İnşallah Kayseri maçında daha iyi olursun ...

Arslan61
23.11.2008, 18:12
yattara kendinemi geldi???

Allah askina arkadaslar, tamam size katiliyorum 2-3 gol pasi verdi, ama hala cekingen, istikrarsiz mac boyunca, mucadele etmiyor, ayagini hicbir riskli yere sokmuyor...kosmuyor...daha ne dim yahu??

keske o attigi 2-3 gol pasinin birini atsaydikta, bende Yattara iyiydi deseydim, eski goruntusunden bence hala cooooooook uzak

alper*
23.11.2008, 18:13
ilk yarının belirli bölümlerinde gerçekten güzel oynadı.
ama zemin ağırlaştıkça yattara da oyundan düştü.

Emirhan Makul
23.11.2008, 18:14
Biraz düzeldi ama bu zeminde bu kadar oynaması mucize oyundan alınması hataydı.

Ahmet Kuru
23.11.2008, 18:39
Geçmiş haftalara oranla bu hafta iyiydi...
Bir kaç ortası ile işi bitirebilirdik ama son vuruşlarda etkili olamadık...
Gün geçtikce daha iyi olacaktır..

Muhammet
23.11.2008, 18:42
Daha iyiydi geçmiş haftalara göre.

Hatta bu zeminde, böyle mücadeleci sert bir takıma karşı yapabileceğinin en iyisini yaptı.

:alkış:

Her gün daha iyiye. Arkandayız.

Ali Tunahan Güllü
23.11.2008, 18:50
yattara yine bu maçta geçen haftalara oranla daha iyidi pas verdi orta açtı filan ama gol atacak yetenekte oyuncular yoktu sahada...

Adem Erdoğan
23.11.2008, 18:51
Geçen haftaya oranla bu maçta müthişti.
Yattara kendine gelmeye başladı.
İnşallah böyle devam eder.

Murat'
23.11.2008, 18:56
Ben ilk yarı o eski yattara'yı gördüm sahada...yavaş yavaş toparlanmaya başlıyor...kayseri maçında patlar inşallah..

Selman
23.11.2008, 18:57

Ne yapması gerektiğini ben biliyorum İlhan'ım.Ortayı açacak gidecek ona birde kafa vuracak:D

Bülent Bayraktar
23.11.2008, 19:16

aynı şeyi söylecek olduğumdan alıntı yapayım

Mahmut Baran
23.11.2008, 19:34
Yattara geliyor dertler bitiyorrrrr :) az kaldı

TolgaTopçu61
23.11.2008, 19:44
1. yari da müthisti 2.yari da fazla gözükmedi...

Emo91
23.11.2008, 19:48
yattara iyi oynamaya basladi ama dikkat cekmek istedigim bir nokta var:

yattara eskisi gibi cizgiye inmiyor!
cizgiden attigi ortalar daha etkili oluyordu!
biraz arkadan attigi ortalar oturmus defansda hic bir ise yaramiyor...

poetricus
23.11.2008, 20:04
Yattara toparlanma sürecinde.
Bu süreç devam eder mi yoksa yine bir şekilde kesintiye uğrar mı bilinmez.
Bu maç kendisini beğendim; özellikle de ilk yarıda.

Anıl Caner
23.11.2008, 20:08
İkinci yarı son derece kötüydü zaten. Şimdi övecez diye kıvırmayalım. Ne olumlu bir pas yapabildi ne de bir çalım.Ortaları zaten kötüydü.

İlk yarıdaki Yattara sinyaldi diyelim artık Kayseri maçını bekleyelim ne yapalım :)

Özge
23.11.2008, 20:29
Her geçen gün daha iyi oluyor.Önceki haftalarda da demiştim bunu zaten.Ben yine beğendim Yattara'yı.Bence de oyundan çıkmaması lazımdı.Kayseri maçında daha da iyi performans bekliyoruz Yattara.Güveniyorum sana.

reisoğlu61
23.11.2008, 20:33
ilk yari iyi oynadi, eski formuna gün gectikce gelecektir, ama tek dezavantaji bundan sonra maclarda zeminin bozuk olacak olmasi

mizah
23.11.2008, 21:10
bu macta iyi oldugunu düsünüyorum.gecen maclardaki gibi vurdumduymaz degildi en azindan ve zaman zaman güzel paslar cikarip adam gecti.umarim daha iyiye dogru gider.

Kasım Hilal
23.11.2008, 21:56
Genellikle varlığı bile rakibi tedirgin eden Yattara'nın artık varlığından ziyade oyunu ile de rakiplerimizi tedirgin etmesi lazım...
Özellikle transfer krizinden sonra Yattara'nın daha istekli, daha hırslı ve daha yürekli oynamasını bekliyordum ama olmuyor..
Takımdan başka bir oyun oynuyor..
Bir an önce düzelmesi be istediğimiz Yattara olması en büyük temennim..
Hala "Ama çok iyi teklif" dediği sözü kulaklarımda, bunu unutmak istiyorum ama isteksiz oyununu gördükçe daha bir beynimin derinliklerine kazınıyor..
Yok eğer bu isteksiz oyun gerçekten bir sakatlıktan ötürü ise bir iki hafta daha dinlensin..
Fizik eksiği var ise oyuna son dakikalarda girsin..
Ama bir şey yapsın..

Cafer Bulur
23.11.2008, 22:13
Yattara toparlanma sürecinde.
Bu süreç devam eder mi yoksa yine bir şekilde kesintiye uğrar mı bilinmez.
Bu maç kendisini beğendim; özellikle de ilk yarıda.
Katiliyorum,özellikle ilk yarida eski hareketlerinden enstantaneler sundu.
Elbette daha iyi olmasi gerekiyor ve bu yönde ilk isaretleri bu aksam aldik.
Kayseri macinda cok daha etkili bir yattara bekliyoruz.Onun etkili futboluna iyi savunma yapan kayseri karsisinda cok ihtiyacimiz olacak.

TS-Tiryaki
23.11.2008, 22:27
Ilk yari eski Yattara gibi calimlar atti yine. Yavas yavas dönüyor kara bela. Ama oyunda cikmamasi lazimdi. Umut ve Gökhan bu performansla 90 dakika oynuyorsa Yattara sabaha kadar oynatilmali.

innocence
23.11.2008, 22:30
bana göre oyundan alınması yanlıştı.geçen haftalara göre bugün iyiydi.İnşallah daha iyi olacaktır

İskender66
23.11.2008, 23:27
Güzel oynadı. Eski haline dönmeye başladı. Hep böyle oyna kara bela Yattara..

balli_kuymak
23.11.2008, 23:54
bugün iyiydi ama oyundan alınması ersun yanalın belkide puan kaybetmemize neden olan hatası oldu...

SpOtLesS
23.11.2008, 23:56
yaa cizgiye inip orta acsa daha iyi olcak eskiden hep boyle yapardi daha inmiyor cizgiye

Adil ÖZGÜR
24.11.2008, 00:03
Yattara yavaş yavaş eski günlerine dönmesi lazım, benim gözlemlediğim biraz fazla kişisel oynuyor, pas verse çok daha iyi olacak tabiki.

devilkid
24.11.2008, 00:48
yatttara tam tadında bıraktı..ne showa kactı ne pasifti...bence hop boyle oynamalı..yakaladı mı kosacak tabiki...ama bos yerede top kaybetmeyecek...bugun tam takım birlikteliği açısından iyi bir yattara wardı

Onur Civelek61
24.11.2008, 01:11
Yattara'nın gözleri Fatih Tekke'yi arıyordur eminim.Geçen sene söylemişti.Yattara'nın ortalarına en iyi vuruşu Tekke yapar:)

Trk61
24.11.2008, 01:18
bu baslankicin sonu iyi olur insallah

DeAgLeMaNyAq
24.11.2008, 03:12
Sahaya rağmen iyiydi en azından toplardan kaçmadı ve sorumluluk aldı. Ancak bir kaç pozisyonda müsait pozisyondaki Serkan'a vermeyip topu kaybetmesi yakışmadı. İkinci yarı baskıyı kuramayınca Umut'a çıkardığı pas haricinde pek fazla etkili olamadı...

TSKara61
24.11.2008, 04:05
yine eskisinden uzakti ama gecen haftalara nazaran iyidi.

seyyah61
24.11.2008, 05:28
Transfer fiyaskosundan sonra art niyetle mi bakiyorum bilmem ama yine Yattara'yi begenmedim.
Begenmedim derken, macin en iyi oynayan oyuncularindan birini oldugunun hakkini vereyim.
Begenmememin sebebi ise cok basit ve kendine yakismayacak hatalar yapiyor ve olur olmaz yerlerde top kaptiriyor.
Yine de performansinda olumlu yönde düzelme olmasi sevinc verici.

coolank
24.11.2008, 07:19
seni 11 milyona satamadık ya ....orada biz bittik sen değil ....

şu araplara seni ne güzel satacaktık seninle beraber yattarasporlulardan da kurtulacaktık ...

Ümit Tekşan
24.11.2008, 08:38
Bu hafta biraz daha iyiydi yavas yavas kendine geliyor.

Mollasalihoğlu
24.11.2008, 09:20
bu hafta en azından istekliydi..

top almaya çalıştı,rakibi zorladı denedi vs..iyiye doğru gittiğinin işareti bence..

Dursun Kaplan
24.11.2008, 09:52
Maçın başında takıma kazandırdığı pozisyonlarda çok etkili ve istekliydi.. Her maçta böyle olman lazım Yattara..

tsmusampa61
24.11.2008, 10:04
Arkadaşım yattara her ne kadar kötü oynasada 1,2 pas ve hareketle maçı değiştirip alacak tek adamımız. Kimse ona kızmasın boşuna. O bir yıldız. dün gene onu çok bastılar o çıktıktan sonra sağ kanattan gelemedik zaten. o ve isaac aynı anda oynamalı.

Birtan Karaman
24.11.2008, 10:56
Bu zeminde bu kadar tebrik ediyorum seni bence gayet iyidin:cool:

Ali İhsan
24.11.2008, 11:01
Yattara Sivas maçında çok iyiydi, aynen eski Yattara gibiydi, her maç böyle oynasın başımın üzerinde yeri var. Yavaş yavaş form tutuyor, son dört maçta maksimum verimi alırız inşallah. Devre arası sakatlık ve transfer olayları olmazsa ve kampı iyi geçirirse ikinci yarıya çok iyi girer.

Satılma durumu olursa ben desteklerim, ama iyi bir Yattara paraya değişilmez...

Tayfun
24.11.2008, 11:06
Eski Yattara gibi olmasa bile biraz daha iyiydi...!

Samet Başdağ
24.11.2008, 12:05
eski yattarayı istiyorum ben :(

ÜNAL
24.11.2008, 14:00
http://img234.imageshack.us/img234/7624/tsclubanketak9.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=9172)
http://img234.imageshack.us/img234/tsclubanketak9.jpg/1/w270.png (http://g.imageshack.us/img234/tsclubanketak9.jpg/1/)

irfan61
24.11.2008, 15:00
Eskiye göre daha iyiydi inşallah bundan sonraki haftalarda perfonması yükselen bir Yattara izleriz.

Süleyman50
24.11.2008, 15:23
biraz ilerleme var ama yattara bu değil inşallah kayseri maçında bekleneni verirsin.......

Ali Tunahan Güllü
24.11.2008, 21:47
sivas maçında iiyidi bence çıkmaması lazımdı...

murat
25.11.2008, 02:32
Burada gereksiz msj yazan ne cok yattara dusmani var.. yattarayi sevmeyi suc haline bile getirenler var! gercekten ayip. sivas macinda begenmiyenler bile var, vay be 2 tane top kaptirmis, yattara 5 yildir her mac ortalama 10 top kaybeder aynen gokdenizin yaptigi gibi. Pozisyonlari zorlayan futbolcular herzaman top kaybi yapar. Serkana top cikarmamis? cikarsa ne olacak? ortami yapacak Serkan?

Bence macin en iyisiydi. Mukemmel oynamadi ama forvetler beceriksiz olmasa en asisti olurdu.

_OziloZ_
25.11.2008, 04:53
Yattara Sivas maçının ilk 10 dakikası hariç kötüydü. Maçı iyi izleyenler Serkan'ın Yattara'dan daha çok bindirme yaptığını göreceklerdir. Normalde sağdan gelişen bir atakta Yattara'nın sağa açılıp ya koşmaya başlaması ya da pas istemesi gerekir. Ancak Serkan Yattara'nın böyle bir hareketi olmadığını görüp hep kendisi gitmeyi denedi. (ilk 10 dakika hariç) .

Hâla bir umut bekliyoruz. Umarım düzelir. Yoksa kanatsız futbol oynamaya devam ederiz.

Birtan Karaman
26.11.2008, 15:54
Yattara bir patlasa!Günen ve Perekli, Gineli yıldız probleminin çözülmesi gerektiğini söyledihttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/42538_b.jpg

İskender Günen ve Necmi Perekli, Trabzonspor’da haftalardır formsuz olan Yattara probleminin çözülmesinin takıma büyük katkı yapacağını belirterek, “Yattara bir an önce kendine gelmeli” dediler. Günen, “Yattara gün geçtikce iyi olması gerekirken bir türlü kendisinden beklenen performansı ortaya koyamıyor. Fizik gücü yetersiz olduğu halde, belki bir şey yapar diye oyunda tutuluyor ama yapmıyor” dedi.
Perekli ise, “Yattara aslında Sivas karşısında çok kötü değildi, ama iyi de değildi. Simetrik oyun tarzını belirlemesi futbolcunun kişisel performansını etkiliyor. Bu futbol oynama tarzı ve mantığı acilen değiştirmesi gerekir. Oyuncunun takıma faydalı olabilmesi için fizik ve fikri yönden biçimlendirilmesi şarttır. Kuvvetlendirilip, cesaretlendirilip asimetrik futbol oynama alışkanlığı ve çalışkanlığının esas ve usullerinin oyuncuya tekrar kazandırılmalıdır” dedi.

Tayfun
26.11.2008, 16:13
Hadi bakayım Yattara kayseride şov izlet bize (:

(izlettirmedin uzun zamandır )

Ümit Tekşan
27.11.2008, 10:15
- Yattara belki saha içerinde gözlerin Fatih TEKKE'yi arıyor olabilir ama , artık Fatih'in bu takımda olmadığını sahar sultan bile duydu.

- Senin yapman gerek mesela Sivas maçında önceki haftalara oranla birazdaha iyiydin ama , bu demek değil yattara kendine geldi. !! Senden daha fazlasını bekliyoruz. Özellikle Kayseri maçında artık çık ve oyna at ve attır.

- Performansını yakala çünkü bu takım Lider ve biz r-taraftarlar olarak Liderliği kaptırmak istemiyoruz. Aynı düşünceleri sizinde düşündüğünüzü tahmin ediyoruz ama , sahada bizler değil , sizler top koşturuyorsunuz. O nedenle bu hafta lütfen biraz daha etkili oyna galip gelmemizi sağla.

- Bizler ( Taraftarlar ) biliyoruzki Yattara , Yattara gibi oynarsa yenemeyecğimiz takım olamaz Turkcel süper Ligde.

Adem Erdoğan
27.11.2008, 10:52
Yattara Sivas maçında iyi değildi diyenleri anlamıyorum.
90 dk. aynı tempoylamı oynaması bekleniyor.

Süleyman50
27.11.2008, 11:11
her hafta bu hafta olacak diye bekliyorum, ama nerdeyse ilk yarı bitecek ve hala yattara kayıpları oynuyor...

Birtan Karaman
27.11.2008, 16:39
Yattara Kendine Geliyor
27 Kasım 2008 / 14:25
İbrahima Yattara'nın, son Sivasspor maçındaki futbolu beğeni topladı

Katar'ın Al Sadd kulübüne transferinin gerçekleşmemesinin ardından sakatlığı nedeniyle yaklaşık bir ay sahalardan uzak kalan fakat daha sonraki süreçte oynadığı futbolla kafaları karıştıran İbrahima Yattara'nın, son Sivasspor maçındaki futbolu beğeni topladı.
Teknik Direktör Ersun Yanal'ın da, Gineli futbolcu İbrahima Yattara'nın bu maçtaki performansından çok memnun olduğu öğrenildi. Yanal, Yattara'yı eski günlerine geri döndürmek için uzun süredir yaptığı çalışmanın sonuca ulaşması nedeniyle sevinirken, bu futbolcunun önümüzdeki maçlarda çok daha iyi olacağı da dile getirildi. Yattara ise, “Sezona harika başlamıştım ama sakatlığım beni çok olumsuz etkiledi. Şimdi yeniden eski günlere döner gibiyim. Önümüzdeki maçlarda çok daha iyi olacağım. Bunun sözünü veriyorum” dedi

Kaynak: http://www.trabzonunsesi.com/images/news_source/62.jpg

janlock
27.11.2008, 16:51
arkadaslar yattara yi elestirenlere su soruyu soruyorum,yattara bize geldiginden beri nezaman 90 dakika ayni tempo ile oynayip hic top kaptirmadi?topla o kadar cok oynayan ve onun gibi zor hareketleri calimlari deneyen bir oyuncunun top kaptirmasi kadar dogal birsey yoktur,,adam deniyor cabaliyor anca boyle guzel pozisyonlar olusabilir,,yattara yavas yavas kendine geliyor,sivas macindaki eski yattarayi hatirlatan performansi haric ben hirsinida cok begendim yattaranin ve ileriki haftalar icin umutlandim,,dikkatli bakilmasini oneriyorum,bu hafta pozisyonlari bir bir harcayan forvetlerin her golu atamamasindan sonra resmen kendini parcaladi,yattara bu takimin bir parcasidir ve malesef koskoca trabzonsporun ondan baska yaratici oyuncusu yoktur,buyuzden ona sahip cikmaliyiz ve sonuna kadar desteklemeliyiz.son olarak lincoln aldigi paraya bakiniz alex aldigi paraya bakiniz delgado aldigi paraya bakiniz ve yattara aldigi paraya bakiniz,yattara bu diger oyunculardan asagi kalir bir oyuncumu?bence kesinlilkle degil!

poetricus
27.11.2008, 16:53
"Yattara kendine geliyor."
İnşallah bir süre sonra; "Yattara kendine gelmekten vazgeçti." şeklinde haberler okumayız.

Muhammet
27.11.2008, 17:45
En son Kayseri, 2004 2005'de doğru düzgün bir Yattara izlemişti.

Bu keyiften onları mahrum bırakma Yattara. :)

Süleyman50
28.11.2008, 08:25
evet 2004-2005 sezonunda kayseriyi 3-0 yendiğimiz maçta eski futbolcumuz osmanı perişan etmişti ve o maçtan sonra osman kayseriden ayrılmıştı inşallah bu maçtada o günkü gibi oynarsın yattara....

Ali İhsan
28.11.2008, 09:17
Yattara geçen sene sana bu sahada yapılanları unutmadın umarım. Çık ve seni oyundan attıran sol tarafa dersini ver.

Birtan Karaman
28.11.2008, 11:28
Tolunay, Yattara'dan çekiniyor
28 Kasım 2008 / 10:50
Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, Trabzonspor maçında en çok çekindiği futbolcular başında Yattara'nın geldiğini söyledi.

Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, Trabzonspor maçında en çok çekindiği futbolcular başında Yattara'nın geldiğini söyledi.

Kafkas, Trabzonspor maçında çok özel önlem almayacaklarını belirterek, “Tabi ki dikkat edeceğimiz oyuncular var. Bunların başında Yattara geliyor” dedi.

Trabzonspor'da yıldız ve dikkat edilmesi gereken oyuncuların olduğunu da kaydeden Kafkas, “Gökhan Ünal, zaten geçen sene bizim oyuncumuzdu. Umut Bulut da dikkat edilmnesi, gereken oyunculardan birisi ama Biz en çok Yattara'dan çekiniyoruz” diye konuştu.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

tsmusampa61
28.11.2008, 11:38
yattara kayserisporlu topçular kaç haftadır pazara manava çıkamamış bi toplu alışverişe çıkar şunları..:)

Özge
28.11.2008, 15:59
Bu akşamki performansınla büyük beğeni toplayacaksın Yattara:)

Selman
28.11.2008, 16:04
Geçen hafta oldukça iyiydin kara bela.Bari bu hafta çıldırt bizi, olmaz mı?:)

ali+61+26
28.11.2008, 16:19
eğer macın baslarında topla son cizgiyye inme tesebbusu gorurrsem oynicak demektir ama yok ortaya pas atarsa oynamicaka demektir.. inş iyi oynar..

Hüseyin İlkin
28.11.2008, 18:49
Geçen hafta oldukça iyiydin kara bela.Bari bu hafta çıldırt bizi, olmaz mı?:)

Selman yazmadıysa , ondan çalıyım diyecektim çıldırt biziyi yazmış bile :D

Neyse , başarılar kara bela .

Toledo 'yu bir bakkala gönder , sonra gelsin evde tuzun kalmadığını anlasın bir daha gönder . Sonra zaten daha gelemez :cool:

Sendende bekliyoruz bir patlama .

Haydi Yattara ...

.....
28.11.2008, 19:26
Hadi be kara yılan çoştur bizi showunu yap bütün alem TRABZONSPOR u konuşsun

Sefa Murat Dokuz
28.11.2008, 19:29
godik baş gol beklioz senden..

Emo91
28.11.2008, 19:39
gecen hafta gercekden iyi ynadi ama ikinci yari oyundan düsmesini pek anliyamiyorum.
kendine daha cok güvense herkezi dagitir!!!

bakiyorumda c. ronaldo her zaman calima girdigi zamanlari hatirliyorum, cok sov yapiyordu, cok top kayip ediyordu, gereksiz calimlara giriyordu..... ama deniye deniye büyüdü, simdi dünya yildizi.

bence yattarada kendine FAZLASIYLA güvenmeli....

Ali Tunahan Güllü
28.11.2008, 19:44
yattara hadi döktür bu maçta:D

Fatih
28.11.2008, 22:16
Terlemeden maçı bitirdi süper yıldız Yattara.

Topsuz oyunda yokluğuna alışmıştık ama artık toplu oyunda da yok.

Sahada mücadele eden takım arkadaşlarına hiç mi saygın yok.

Yoksa Gine'deki kabilen hala aç mı?

Hüseyin İlkin
28.11.2008, 22:18
Ahh , ahh Katar ' daki takım paraları verecektide bizde şimdi transfer döneminde elimiz sağlam olacaktık ...

balli_kuymak
28.11.2008, 22:33
yine casper gibi dolaştı...fazla söze gerek yok...

Hüseyin İlkin
28.11.2008, 22:34
Yattara , çıldırt bizi diyoruz maç başı . Cidden güzel bir biçimde çıldırtıyor maç içerisinde . Yakında Gökhan ' ın saç ettirdiği yere gideceğim kafamda saç kalmadığından ..

Remzi
28.11.2008, 22:43
Resmen maçı sabote ediyor.. Maçın son on dakikasında adını duyurdu. O da hazretlerinin rakip kaleden yürüyerek dönüşte ofsayte yakalanması sebebiyle...

ÖmerFarukYılmaz
28.11.2008, 23:08
Gökhandan beter oldun pres konusunda...

Yazık..

ilhan
28.11.2008, 23:15
Bu başlığı seviyorum. :D

Muhammet
28.11.2008, 23:20
Gökhandan beter oldun pres konusunda...

Yazık..

Katılıyorum. Maç başlığında da söyledim.

Bu vurdumduymaz tavırları, maçlarda böyle toptan uzak bölgelerde kendi kendine takılmaları beni fıtık ediyor.

İlk yarıda daha iyiydi.

Engenius
28.11.2008, 23:20
ülkesinden erken döndü ya yeter bize...

federasyona başvuralım 1 puan da onun için yazsınlar bize...

ben burada bir güzel döktürmesini bilirdim ya neyse...

birşey değil millet gelip gene sana methiyeler dizecek o zaman zıvanadan çıkacağım ben.

TS-Tiryaki
28.11.2008, 23:24
Kocum sen artik bitmisin. Sonük bir balonsun. Kendini hala yildiz bir futbolcu olarak görüyorsun ama DEGILSIN. Seni o paraya satmamakla tarihimizin en büyük hatalarindan birini yaptik.

erol_izm
28.11.2008, 23:26
Bence Yattara devre arasında yolcu. En azından oynadığı futbola bakınca öyle bir hava veriyor. Kendini kasmıyor ve çok isteksiz. Sanki bir takımdan söz almış ve kendini fazla kasmıyor. Belki bir süpriz devre arasında satılabilir. Gerçi artık 11 milyon euro'yu kimse saymaz ama Fransız takımlarıda son yıllarda Yattara'yı takip ediyorlar. Bari bir Rus takımına 5-6 milyon euroya satabilsek.

TUNCAY HİÇYILMAZ
28.11.2008, 23:30
Keşke satıp kurtulabilseydik!!

Dursun Kaplan
28.11.2008, 23:49
Yok Yattara yok.. Oynadığın oyun gösterdiğin mücadele yeterli değil..

Mahmut Baran
28.11.2008, 23:51
bu takıma geldi geleli ilk kez bu kadar rezil gördüm seni

Arif Timurcioğlu
29.11.2008, 00:07
11 de varmısın yokmusun anlaşılmıyor artık sayende 10 kişi oynuyoruz biraz istekli olsan orda topu ayağına alsan ne penaltı olacaktı nede gol. Boşver canını sıkma sen rahat ol yattara!

Terzioğlu
29.11.2008, 00:10
Defol git Katara mi gidiyorsun nereye gidersen git. Bu takimda böyle ruhsuzlarin isi yok.

TS-Tiryaki
29.11.2008, 00:12
Kadromu resmen söyle olusuyor:

-----------------Tony--------------
Serkan-----Song------Egemen---Cale
-----------------Hüseyin-----------
---------Selcuk------------Colman

Kac haftadir 8 kisiyle oynuyoruz. Olacak is degil. :mad:

karim@benzema10
29.11.2008, 00:19
takımı hücuma çıkaran tek oyuncu yattara...ama size iyi oyuncu fazla geliyor eleştirilerinizi ataklara hiçbir katkısı olmayan colman,selçuk,hüseyin ve cale'ye yapın...işlemeyen bir sol kanat olunca tolunay hoca tüm önlemlerini yattara üzerine almış,doğal olarak yattara'da bir maradona olmadığı için bugün etkisiz kaldı.

Özge
29.11.2008, 00:22
Bu başlığı seviyorum. :D
Ne tesadüf İlhancım ben de:DEn zevk aldığım başlıklardan biri:D

Terzioğlu
29.11.2008, 00:22
takımı hücuma çıkaran tek oyuncu yattara...ama size iyi oyuncu fazla geliyor eleştirilerinizi ataklara hiçbir katkısı olmayan colman,selçuk,hüseyin ve cale'ye yapın...işlemeyen bir sol kanat olunca tolunay hoca tüm önlemlerini yattara üzerine almış,doğal olarak yattara'da bir maradona olmadığı için bugün etkisiz kaldı.
Biraksana Allah askina. Adam resmen geziyor sahada. Tek olumlu hareketi yok. Ataklari baslatmaktan ziyade öldürüyor ve toplari eziyor. Daha savunulacak tarafimi var bunun neresini savunuyorsun.

macka61
29.11.2008, 00:27
yolcudur abbas bağlasan durmaz 4-5 milyon euroya satarsak kardır daha fazla veren olmaz artık

Özge
29.11.2008, 00:30
Yine satışa çıkmaya başlamış Yattara.

Çağatay Özmen
29.11.2008, 01:09
inşallah gelip geçici bir şeydir yattaradaki bu hal

Cabri61
29.11.2008, 01:11
Valla millet fenere 10 kişi oynuyor diyor ama biz de yattarayla 10 kişi oynuyoruz.
Yattara nın hiç bir artısı yok ki sahada.Tek rakip ciddiye alıyor o kadar.Şu başka katkısı yok.

Muhammet
29.11.2008, 01:45
Yattara kendine gel artık, yeter yahu.

Bu taraftar sana inandı, sevdi, sabretti.

Sen de birşeyleri hak et artık.

innocence
29.11.2008, 01:46
yokları oynamaya devam ediyorsun.seni sadece :alkış::alkış::alkış:

Serkan Miletli
29.11.2008, 01:47
walla o olaylardan sonra adam düzelemedi kenarda beklet abi o zaman adamı her maçta oynamadığı halde 11 cıkıyor adam.

Arif Timurcioğlu
29.11.2008, 01:53
Biz daha çok bekleriz yattaradan iyi futbol. Adam geldi geleli bir anda en kötü futbolunu oynamaya başladı. Devre arasında ipler iyice kopar.

Cem Balcı
29.11.2008, 02:00
isaac ilk 11 başlasa eminim daha faydalı olurdu...

mora1157
29.11.2008, 02:27
Kadromu resmen söyle olusuyor:

-----------------Tony--------------
Serkan-----Song------Egemen---Cale
-----------------Hüseyin-----------
---------Selcuk------------Colman

Kac haftadir 8 kisiyle oynuyoruz. Olacak is degil. :mad:
:):) :alkış::alkış:

TSercaN
29.11.2008, 02:34
Yattara sen nekadar nankorluk yapiyorsun anlatamam!
Bu taraftar seni bagrina basti bu taraftar sen yedek iken tepkisini gosterdi sevgisini gosterdi
Sen ne yapiyosun Yattara? Bu takim icin oynamiyorsun kendini korumak icin oynuyorsun sakatlanmamak icin oynuyorsun, ya gidemezsem diye oynuyorsun dimi Yattara?

Sana verilen bu sevgiyi bu degeri hice mi sayiyorsun sen Yattara?
Vallahi yazik billahi yazik bu taraftara! Sensiz gecen maclar tad vermez iken artik seninle oynanan maclar zehir oluyor!
Ya kendine ceki duzen ver ya adam ol git bu takimdan! Para hersey degil be Yattara, bu taraftar sana sevgisini vermis cocuguna bile senin adini koyacak kadar cok seviyor bu taraftar seni!
Ya eski Yattara ol ya da yedek kulubesinden baslayip kapinin yolunu tut lutfen.
Hem kendine hem bize eziyet cektirme!

DeAgLeMaNyAq
29.11.2008, 02:46
Geçen hafta biraz toparlandı diyorduk ama bu maçta yine hiçleri oynadı. Özellikle hiç savunma yapmayışı dikkatimi çekti...

Arslan61
29.11.2008, 03:38
Toledo karsisinda her Kayseri macinda oldugu gibi tirsti....Bu adami derhal yedege cekmeli yaaa, nedir bu yaaa, bu Ersun Yanalda nasil bir sabir var yaaa?Mahfoldum televizyon basinda, dayanamiyorum artik....

Adam hicbir ikili mucadeleye girmiyor, sonuk, bitmis, hicbir isik katkisi yok takima........

Bu Yattara ne demek istiyor yav?Bu tavirlar, bu hal nedir yani?Koskoca Trabzonspor taraftarini bu sekilde nasil temsil edersin sen??Derhal yedek....

Yaziktir yaaa su Isaaca!!!!

seyyah61
29.11.2008, 03:50
Yattara'ya elestirinizin sebebi nedir?
Bilerek mi kötü oynadigini kastediyorsunuz?
Hic bir futbolcunun form durumunda inis cikis olamaz mi yani?
Önceki sezon Alex icin de Fenerliler saydiriyordu.
Biraz sagduyulu olun lütfen.

Fatih Ersoy
29.11.2008, 05:17
Bügün sanki yok gibiydi. Arkadaşım topu madem kaptırıyorsun peşinden koşacaksın.

itsmylife
29.11.2008, 09:09

malesef yattara bilerek kötü oynuyor arkadaşım.

gidebilmek için bu yöntemi kullanıyor bu açık...

10 milyon euroya yanıyorum...........

Varlıbaş61
29.11.2008, 10:26
gökhan ile birlikte ofsaytta kalması beni deli etti
hiç koşmadı
yürümeye bile üşendi
devre arasında bileti aldı herhalde...

mehmetdoğan
29.11.2008, 12:15
hiç unutmuyorum 2 sene önce diye hatırlıyorum bir ara alex cozutmuştu ve fener taraftarı ilk kez alexi ıslıklamıştı ve o gündür bugündür alex daha iyi.yani demek istediğim şu ki biz yattarayı çok sevdik ve takım kötüykende onu alkışladık ama şimdi takım iyi ve yattara bu takımı hem frenliyo hemde bir garip şekilde sahada sadece terliyo.şimdi yattara kocaeli gibi zayıf bir takım karşısında iki çalım yapar yine göklere çıkartılır ama biz ondan büyük maç almasını bekliyoruz ne de olsa yıllık 2 milyon euro istemeyi biliyo

erhank
29.11.2008, 13:10
Artik benim bu adama sabrim kalmadi, hep iyi niyetle yaklastim ama artik görülüyorki yattara bizde oynamak istemiyor, bunu her hali ile belli ediyor adam.

Murat'
29.11.2008, 13:14
Yattara'ya acilen bişeyler yapılması lazım...Biz onun hep arkasında olduk ama o bir türlü kendisini sahada gösteremiyor..Nerde o eski Yattara kocaeli maçı son şansı olacak belki de...Artık gerekeni yapmazsa taraftarın da tepkisi sert olur ve olmalı da bence..

Arslan61
29.11.2008, 13:19

aynen oyle abicim, ben bu adamin isteyerek top oynamadigina inanmiyorum. her halinden belli, artik Yattaraya taninan kredi bitti, derhal bir cozum getirilmesi lazim. Bu ne saniyor kendini yaaa...

Bu taraftar herzaman arkasinda durdu bu zamana kadar (ben aslinda herzaman icin onun ilk dusuncesi showdur diye dusunuyorum), ayiptir, karsiligini vermesi lazim....Ceksinler yedege, antremanlarda gostersin kendini, rahatsiz olsun yedek kalmaktanki tekrar yerini alsin takimda!

Keleşoğlu
29.11.2008, 13:36
yattara bu maçta kanser etti beni ayıptır kardeşim ya biraz topu kovala! dakika 85, 50 metreden top atılıyor belki pozisyon olacak ibo efendi yatıyo ilerde ofsayt! biraz ciddiyet !!!

Tayfun
29.11.2008, 13:38
Yattara sen yatmaya devam et yönetim seni kaldırır yakındır !

Ulan adama pres yapacak yaptığı koşu bile yalancı derler ya komşular pazarda görsün :)

Yatmaya devam et uyandırılar seni !

hamibasoglu
29.11.2008, 15:00
Tek kelimeyle Kaçak oynuyor !!!!
bu taraftar bunca olaydan sonra seni yine bağrına bastı.
Titre ve kendine gel!!
ayıp oluyor!

ApoCaN28
29.11.2008, 15:14
Taraftar olarak hala arkasında bir çok kişi var ama o umursamıyor bile...

Tolga_61
29.11.2008, 15:27
Bende yattarnın arkasında olanlardan biriydim.Ama artık biryere kadar.Kendini veremiyorsa sakatsa vs. sorunu neyse ne.Dışarda sıra bekleyen diğer oyuncuların suçu ne. Artık onlara da şans tanınmalı.Yattara da artık devre arasında kendine gelirmi yoksa yatmaya devam mı eder ona görede yapılacak yapılır.Trabzona kimler geldi kimler geçti...

Yunus Emre SEYHAN
29.11.2008, 15:39
Nerde topu alı sıfıra inip orta açan Yattara.. ?

Adil ÖZGÜR
29.11.2008, 15:57
Taraftar olarak hala arkasında bir çok kişi var ama o umursamıyor bile...

Yattara'ya acilen bişeyler yapılması lazım...Biz onun hep arkasında olduk ama o bir türlü kendisini sahada gösteremiyor..Nerde o eski Yattara kocaeli maçı son şansı olacak belki de...Artık gerekeni yapmazsa taraftarın da tepkisi sert olur ve olmalı da bence..

Bende yattarnın arkasında olanlardan biriydim.Ama artık biryere kadar.Kendini veremiyorsa sakatsa vs. sorunu neyse ne.Dışarda sıra bekleyen diğer oyuncuların suçu ne. Artık onlara da şans tanınmalı.Yattara da artık devre arasında kendine gelirmi yoksa yatmaya devam mı eder ona görede yapılacak yapılır.Trabzona kimler geldi kimler geçti...

Arkadaşlar bende sizlerle aynı duyguları paylaşıyorum,
Son iki veya üç maçını seyrettim şaşırıyorum,
Arap şeyhi geldi Yattarayı nasıl okudu bilmem,
Defterin boş yeri yok, sanmasınki silemem !?

Erbay
29.11.2008, 16:14
Şu kesin ki Başkan " Yattara transferi" ni çok kötü yönetti. Yattara transfer konusundan önce çok iyiydi ne olduysa ondan sonra oldu. Başkan canlı yayınlara çıkıp " Yattara parayı seven bir oyuncu, tek hedefi bizden ayrılmak " derse olacağı bu.

Samet Yildirim
29.11.2008, 17:03
Penalti herseyi anlatiyor yattaranin durumu acik ve net kendine güvenemiyor cünkü korkuyor...

Kimden korkuyor basin; taraftar vs. tepkiden...yoksa yttaa verir mi o topu mümkün degil

Sefa Murat Dokuz
29.11.2008, 17:36
iyi kapatıyorlar ama yattarada da hırs pek yok gibi...hala kesin karar verilecek gibi değil ama takıma kazandırdığı çok şey yok...
Penaltıya gelicne yattara gibi teknik oyuncu varken umut .... nasıl atar uzaylıya sorsan güler o kadar

Cafer Bulur
29.11.2008, 23:41
Su formuyla yattara elestirilmeyeck de kim elestirilecek?
Dünkü macta tel tel döküldü,yoklari oynadi.
90 dakika boyunca bir futbolcu tek bir olumlu hareket yapamaz mi?
Yapamadi iste,üstüne üstlük penalti pozisyonuna sebebiyet veren top kaybini yapti.
Olmuyor yattara olmuyor.
Kendisine verilen sansi kullanmamak icin adeta direniyor.
Daha ne kadar direnecek merak ediyorum.

Ali Tunahan Güllü
29.11.2008, 23:52
yattara bizim bu kadar sevigimizin karşılığını SAHADA ver artık!!!!!!!!!!!!!!!

Sefaenes
30.11.2008, 06:41
birileri oynamami dedi bu cocuga oynayipda sakatlanirsan seni transfer etmezlermi dedi biri buna yada iyi oynarsan Bonservesin cikar sen kötü oyna yönetim seni ucuza satsin yada kovsun diye birileri kafasini mi yikadi eski yattarayi seviyordum ama simdiki yattarayi asla sevmiyorum. Yönetim bizi istemeyen birini elinde tutmamali ama Türkiye disinda bir takima vermeli yada 3 sinif takimlara satmali yada takas etmeli

TSKara61
30.11.2008, 08:13
Dubai'nin dandik ligine bilek layik gorulmedi biz onu kral ilan ediyoruz bir mantik celismesi var burda...

Sümeyye Şahin
30.11.2008, 09:43
ersun hocanın bütün çabası kaybetmemek yattara da kaybedilecek bir oyuncu değil..ama eleştirileriniz bence de doğru artık yavaş yavaş kulübeye belki aklı başına gelir...ben kasti olarak oynamadını düşünmüyorum...çabası yok ewt ama 2 sene önce yattra sadece hucüm yünündeydi şimdi ersun hocanın hücumu da savunmayı da her oyuncudan beklemesi ..yattaranın da bu yüzden donukluğu olabilir...ama artık bu tempoya alışması lazım..

Emirhan Makul
30.11.2008, 11:06
Nerde O Eski Yattara Yüzü Bile Gülmüyor Artık Sanki Bir Yabancı.

genç61
30.11.2008, 11:24
kasten boyle oynuyorsan bir an önce git sana yakısmıyor

mehmetdoğan
30.11.2008, 14:14
yattara:''para var range rover,para yok game over''

AYDIN KANTEKIN
30.11.2008, 17:57
Yattara ya kizmak onu bilerek oyanamiyor diye elestiri getirmemize hakkimiz yok saniyorum.Yattara yi sahada gördügü ile taniyan bilir Yattara bugüne kadar hicbir büyük macin adami olamamistir ya sakattir yada makas yemistir.Ondan beklentilerimizi kücültmemizde fayda var zannediyorum yoksa her büyük macta hayal kirikligina ugrama sansimiz cok yüksek.Artik vazgecilmez olmadigini ona anlatacak birisi cikmasi lazim ama adam yapmis oldugu yeni anlasma geregi yüksek miktarda para kazanacak trabzonspor da durum böyleyken hicbir yönetici ve teknik adam onu takimdan silmeyi düsünemez bu is ancak onu satarak gerceklesir.Satilirsa kimin kazancli cikacagini zaman gösterir.

Samet Yildirim
30.11.2008, 18:43
KAYSERISPOR macinda yattaranin kötü daha dogrusu düsük performansda oynayacagi 3. dk sonra belliydi neden....teknik futbolcu fakat ayakda durma sansi yok sah kaygan...bide üzerine bumbuz hava gelirse ozaman yattara en iyi zamaninda dahil iyi oynamaz...

bilerek kötü oynuyor diyenler zaten hikaye vs....

oulcan_ts
30.11.2008, 19:08
bu adam trabzon için okdr şey yapdı 3 maç da silemessnz bu adamı bu olaylardan sora kafası karısdı tabi szde gönderilmek istesenz bide transferinz veto yese sznde kafanz karısır haksız davranıosunuz ii oynayınca bölemi yapıorsunuz trabzonsporluysanz trabzonspor oyuncularına sahip çıkacaksnz

Ali_Aydın_29
30.11.2008, 19:28
hala yattaraya destek verenlere anlam veremiyorum..tamam bu adam zamanında trabzonsporumuza çok büyük şeyler kattı..ancak en son kayseri maçında gördük ki(daha öncesi de var tabi) kafasında trabzonsporu silmiş..aklı hala arapların verdiği eurocuklarda..bu oyunuyla hem takım arkadaşlarına hem de taraftarlara en büyük kötülüğü yapıyor..ve kayseri maçında ona göz yuman ersun yanalında bir an önce yattara sevdasından vazgeçmesi gerek..

Mustafa Önder
30.11.2008, 19:33
Yattara artık miladını doldurdu gibi bu takımda....

mashal61
30.11.2008, 19:36
Tam bir rezalet... Ersun Yanal rica ediyorum oynamayan futbolcuya forma verme. Adam resmen oynamadı hala savunanlar var. Yattara yı savunanların maçı izlediğinden şüphe ederim. (kayseri)

Muhammet
30.11.2008, 19:51
Bu Katar olayından sonra canımızı çok yakar diyordum.

Sağ olsun beni şaşırtmadı, onca taraftarın güvenini sevgisini yerle bir etti.

izmirdenayhan
30.11.2008, 21:56
Takımdaki 1 numaralı isim olmaya hala devam ediyor.........

En berbat maçında bile olumlu pas ve asistde öncü....

MARVEL
30.11.2008, 23:02
3 kere seyrettim maçı.. Sahanın en kötüsü Yattara, Bu maçtaki puan kaybının başsorumlusu, sağada hiç mücadele etmiyor, kritik yerlerde topkayıpları var.. Zaten penaltı pozisyonuda yattaranın kaptırdığı top sonrasında gelişiyor..Umarım düzelir ama bu oyunla takıma zarar veriyor..

İskender66
30.11.2008, 23:25
Yattaranın kredisi 3-5 maç kötü oynayınca bitmez. En azından benim açımdan.. Yattaraya güveniyoruz.. Daha iyi olacak ve eski forumuna kavuşacak inşallah.. Ben umutluyum..

Arif Timurcioğlu
01.12.2008, 00:17
3 kere seyrettim maçı.. Sahanın en kötüsü Yattara, Bu maçtaki puan kaybının başsorumlusu, sağada hiç mücadele etmiyor, kritik yerlerde topkayıpları var.. Zaten penaltı pozisyonuda yattaranın kaptırdığı top sonrasında gelişiyor..Umarım düzelir ama bu oyunla takıma zarar veriyor.. Benim gibi düşünen bir arkadaş daha ama ben düzeleceğinden hiç umutlu değilim adam adeta benden daha size fayda gelmez devre olsada gitsem diyor bu isteksiz futboluyla. Yeteneklerini ve yapacaklarını bilmesek eyvallah ama adamı hepimiz biliyoruz kaç maçtır bir tane çalım atmazmı bu üç beş oyuncuyu ipe dizen çalım makinası? hayretle izlemeye devam ediyorum ersun hocanında buna nasıl katlandığını çok merak ediyorum adam kazanmaya çalışıyor ama nafile.

Adil ÖZGÜR
01.12.2008, 00:23
Yattara üşendiriyor artık, kanatı kırık serçe olmuş mübarek, bunu kendi görmeli,
Herzaman övülmezki koşmazsa sahada (!) Egemen yanaşarak kulağına söylemeli,
Gökhan ÜNAL kavaldan dem vuruyor, Trabzon'da Rize Çayı içilir bu nasıl zihniyet,
Umut BULUT kendini kaybetmiş, penaltıda direkte patlıyor, hani nerde meziyet,

Adem Köse
01.12.2008, 01:02
Yattaranın son maçında karşısında belki de ligimizin en iyi sol beklerinden birine karşı oynadı, etkili olamaması normal fakat bi isteksizlik görüyorum bunu anlamıyorum. Hala bu takımda kaldığını kabüllenememiş. Gitmeyi kafasına yerleştirmiş silemiyor birtürlü onu.

TSKara61
01.12.2008, 06:55
Yattaranın kredisi 3-5 maç kötü oynayınca bitmez. En azından benim açımdan.. Yattaraya güveniyoruz.. Daha iyi olacak ve eski forumuna kavuşacak inşallah.. Ben umutluyum..

Yattara'ya 6 senedir kredi taniyoruz hala beklenen seviyeye gelemedi bi gecen sezon 2. donem isik gosterdi, bu yil iyi basladi simdi en kotu zamanini yasiyor. Artik bi 6 sene daha bekleriz nasil olsa Yattara'nin kredisi bitmez.

Yeter artik bu adamin iyi oynamasini beklemekten biktim. Bence Celaleddin kadar bile degeri yok artik gozumde. Celaleddinin ne kadar berbat futbolcu oldugunu hepimiz biliyoruz, ama her mac elinden geleni verdiginden suphem olmazdi. Yattara ise oynamak isterse bu ligi kasip kavuracak bunu da hepimiz biliyoruz, ama 6 yildir bekliyoruz. Biktim beklemekten. BIKTIM! Bize oynayacak futbolcu lazim.

genç61
01.12.2008, 09:17
ben hoca yada baskan olcam seni bes mac kadroya almam
bak ondansonra nasıl oynuyon mac basını alamadımmı
bes macta primle beraber en az 150 milyar kaybın olsun bak bakayım nasıl tıpıs tıpıs oynarsın para kazanama bakayım nasıl oynuyorsun

Hasan Nasrallah
01.12.2008, 14:58
takımı yavaşlatıyor bilemiyorum ne yapsak

Tayfun
01.12.2008, 15:06
Yattara'nın bu halinin sonu ne olacak acaba

:)

Ümit Tekşan
01.12.2008, 15:10
Yattara neden bilmiyorum ama , düzelmedi gitti. Her maç başlamasında diyoruzki bu maç Yattara'nın maçı olacak dönüşü olacak , ama bizi hayel kırıklığına uğratıyor.

Ne diyeyim inşaallah düzelirsin. Bu takımın sana ihtiyacı var.

Samet Yildirim
01.12.2008, 15:29
Yakinda düzelir zaten sivasspor macinda iyidi özellikle ilk yari...kayserispor maci zaten bumbuz ve kaygan bi zeminde oynandi...gittikce iyi olacadir

ApoCaN28
01.12.2008, 17:22
Yattaradan hiç bi ümidim kalmadı artık ....(yanılmak istiyorum)

Berk
01.12.2008, 18:56
Dünyadan Yattara'ya, dünyadan Yattara'ya..

bestrafer
01.12.2008, 19:34
Üzülerek söylüyorum ama artık bekleyecek gücüm kalmadı. Patlama yapacaksan artık yap yoksa artık çok geç olduğunda bize kaybettireceğin çok şey olacak. Sen paranı alıyorsun ama bizim taraftarlığımız parayla ölçülmüyor maalesef. Taraftar sana güveniyor her şeye rağmen seni hala seviyor. Güvenimizi sevgimizi boşa çıkarma yeter artık.

legend_ts_61
01.12.2008, 19:37
Gerçekten yattara takıma yenıden dondugu zaman dıyordum kı tamam bızı sımdı kımse tutamaz ve yattara karsısındakılerı cıldırtır.ancak sımdı hıc oyle bır performans goremyorum malesef..boyle dewam ederse devre arasında yollansın yerıne ve gelecek para ıle yenı adamlar alınabılır.

Yavuz Hasan
01.12.2008, 21:05
devre arasında sağ kanada adam alıp sezon sonunda elden çıkarmak lazım

oulcan_ts
01.12.2008, 21:29
ya düzelicek yattara bu değil bilioruz ama yönetim göndermek istemiş gidemeyince bi çekinme başladı yattarada sabredin biraz sıkın dişinizi herşey yoluna giricek inanın...!!

Yavuz Hasan
01.12.2008, 21:33
ya düzelicek yattara bu değil bilioruz ama yönetim göndermek istemiş gidemeyince bi çekinme başladı yattarada sabredin biraz sıkın dişinizi herşey yoluna giricek inanın...!!
yönetim göndermek istemiş???
ilginç bi yaklaşım

zarha6155
01.12.2008, 23:58
Umuta kaçırdığı penaltı için çok kızıyordum,ama kayserinin penaltısında da, topu sen kaybetmişsin.Senin de dinlenmen vaktin geldi.

seyyah61
02.12.2008, 01:25
Yeter be.
Adam gibi elestirmeyi bile beceremiyorsunuz.
Formsuz adam iste, ne seref biraktiniz ne bir sey.
Ne hakla Trabzonspor oyuncusuna bu sözleri söyleyebiliyorsunuz?

1967.tsal
02.12.2008, 01:34
seyyah61 yattara sevdiğin bi futbolcu olması objektif bakmanı engelliyo heralde. yattara hep formsuz yıllardır iyi oynadığı maçları toplasan 20 etmez. ama ben objektif bakabiliyorum bu yüzden de bi anlık yattaraya olan öfkemden kaynaklanan yazımda ileriye gittiğimi görüp bi yer hariç çoğunluğunu sildim. sildiğim yerlerin yanlış olduğunu düşündüğüm için de sildim. hala daha bu şekilde düşünüyorum. sadece buraya bu şekilde yazılmasının yanlış olduğunu gördüğüm için sildim.

seyyah61
02.12.2008, 06:19
Elestiri yapabilirsiniz fakat ben sizin üslubunuz yüzünden rahatsiz olmustum.
Düzenlediginiz icin tesekkür ederim.

Ben futbolun bir sov oyunu olduguna inaniyorum ve her takimin Yattara gibi sovmenlere ihtiyaci oldugunu düsünüyorum.
Yattara cok kirilgan bir oyuncu.
Anlasilan o ki devre basinda yasanan transfer fiyaskosu onu cok etkilemis.
Yillardir kötü oldugunu iddia ediyorsunuz ki bu dogru degil.
Yattara'nin 70'ten sonra oyuna alindigi Ziya Dogan dönemini baz alirsaniz formsuz oldugu kanisina varabilirsiniz.
Ama su bir gercek ki 5 senedir Yattara sayesinde sayisiz mac kazandik ve kötü oldugu maclarda bile skora katki yaptigini gördük.
Rakip takim taraftarlarinin bile hayranlikla izledigi ve ona Gineli sanatci yorumunu yaptigi bir oyuncudan kendi takiminin taraftarinin böyle bahsetmesi gücüme gitti.
Eger ki devre arasinda satilmaz ve takimda kalirsa ikinci yaridaki performansi ile tekrar eski kimligine kavusacaktir.
Bize yasattigi sevinc ve gururun hatrina bir devre daha sabredilmeyi hak ediyor Yattara.

KUTADGU
02.12.2008, 09:01
Yattara için 3 kritik hafta.
Kendini bir devre arasına atabilse o da rahatlayacak biz de.
Kabul etmek gerekir ki; büyük bir formsuzluk yaşıyor.

Bu durumun en büyük nedeni de kendisi ne yazık ki.
Kendine güven problemini aşamadı bu süre de.
Çekingenliği giderek artıyor.
Toparlanamıyor.

Devre arası onun için büyük bir şans.
Yeteneklerini hepimiz biliyoruz.
Artık o da ne yapacağını, nasıl yapacağını ve ne kadar iyi yapacağını iyice tartsın.
Bekliyoruz.

Ali İhsan
02.12.2008, 09:24
Yattara'nın formsuzluğunun en önemli sebebi kesinlikle 1,5 ay idman bile yapmamasıdır. Bunda sakatlığının ve gideceğini öğrendikten sonra kendini salmasının etkisi çok büyük. Kafa olarak eski Yattara olduğuna inanıyorum. Ama kafası artık güçsüz ayaklarına hükmedemiyor. İstediklerini yapamadıkça kendisine sinirlenip hep performansını düşüyor. Mental sorunları aşılırsa ve gidip gitmeme konusu kesin karara bağlanırsa sıkı bir devre arası kampından sonra ikinci yarıya bomba gibi girebilir. Girmezse de zaten seneye planlarda olamaz...

Samet Başdağ
02.12.2008, 10:12
2.yarı ya adam gibi oynarsın yada you must go katar for money :p

oulcan_ts
02.12.2008, 19:50
yönetim göndermek istemiş???
ilginç bi yaklaşım

yattaranın yaLan söLicek haLi yoq heraLde...!

TheCrow
02.12.2008, 19:56
Yattara için 3 kritik hafta.
Kendini bir devre arasına atabilse o da rahatlayacak biz de.
Kabul etmek gerekir ki; büyük bir formsuzluk yaşıyor.

Bu durumun en büyük nedeni de kendisi ne yazık ki.
Kendine güven problemini aşamadı bu süre de.
Çekingenliği giderek artıyor.
Toparlanamıyor.

Devre arası onun için büyük bir şans.
Yeteneklerini hepimiz biliyoruz.
Artık o da ne yapacağını, nasıl yapacağını ve ne kadar iyi yapacağını iyice tartsın.
Bekliyoruz.

Umarım dediğiniz gibi problemin sebebi kendine güven,çekingenlik falandır.Bana sanki umursamazlık ve laubalilik gibi geliyor çünkü.Sizin dediğiniz gibiyse çok iyi,çünkü o zaman ikinci yarı en iyi transferimiz olur.