PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Yattara

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

ozcan_asanoglu
18.08.2004, 17:21
arkadaslar bunlari birbirinden ayiramazsiniz; yönetim-taraftar-hoca-futbolcu..bunlardan biri eksik oldu mu basari gel-mez..bizim takimi alin istanbulspor formasi giydirin, bu basarilari yakalayamaz..ziya hoca her takimi aldigi yerden ileriye götürür ama bizde yaptiklarini yapacaginin garantisi yok, diger sartlara bagli...yattara,fatih her takimda ayni basariyi göstermeyebilir..takim birlikteligi önemlidir....bizim takim öyle hale geldi ki fatih olmadan kupa finalinde süper oynadi...yattara yokken de kazaniyor, gökdeniz olmasa da kazanir..çünkü kalanlar digerinin açigini kapatiyor...hoca taktigi de ona göre veriyor....yani öyle fuzuli ayrimlar yapmayalim....

EmrahYalçınalp
18.08.2004, 17:29
Çok iyi topçu ama abartmanin anlami da yok. O olmadan Sebat'i çok rahat geçtik mesela... Ayni maçi bir de Fatih'siz düsünün bakalim...

Yattara'ya olan ilgi digerlerinin, özellikle Gökdeniz gibi "hadi aslanim" denmesinden hoslanan kaliteli topçularimizi rahatsiz etmez umarim. Bu takim çok büyük bir takim. Kisilerle isimizileri boyutlara varmamali... Ziya Dogan o kadar büyük hoca da niçin Malatya'yi CL'e sokamadi... Yattara o kadar büyük topçu daniye 3. sinif lige sahip bir ülkenin 5. sinif takiminda top oynuyordu...

Her zaman önce TS...

tamam katiliyorum her zaman önce ts de,

malatya sampiyonlar liginde oynayabilecek kapasitede bir takimmiydi? biz yillardan beri oynayabilecek kapasitedeydik çünkü biz 4 büyüklerin içindeyiz hatta tek büyügüz de diyoruz neden sampiyonlar ligine kalamadik 10 senedir? ziya doganin hakkini yemeyelim

yattaraya gelince onun anormal bi yetenek oldugunu belçikadada biliyorlardi ama tereddüt içindeki bir çok t.direktör fazla para verip almadi. özkan sümer aldi basarilida bi hocanin eline düstü yeteneklerini tam manasiyla sergilemeye basladi artik kosuyorda. ve yattara en az gökdeniz ve fatih tekke kadar yildizdir artik. bunun gururnu avrupadan yattaraya milyonlarca euro transfer teklifi geldiginde daha iyi anlayaccaksin..

Google'da Yattara'yi ve Ziya Dogan'i arat bakalim Trabzon ismi olmayan kaç sayfada görülüyorlar... iskembeden sallamak kolay...

hakantpl
18.08.2004, 17:37
SON YILLARDA TRABZONA GELMIS EN IYI YABANCILARDAN BIRI SOV TOPCUSU BIRAZ BIRAZ TAKIM OYUNU OYNAMAYA BASLADI.. BÖYLE GIDERSE ÇOK IYI ISLER BASARACAK TRABZON YATTARA DEMEK DEGIL... TRABZON TAKIM OYUNU DEMEK.. BASARININ SIRRI BURDA TAKIM OYUNUN DA..

YATTARA BÖYLE OYNAMAYA DEVAM ET

ibrahim_yattara
18.08.2004, 19:30
Çok iyi topçu ama abartmanin anlami da yok. O olmadan Sebat'i çok rahat geçtik mesela... Ayni maçi bir de Fatih'siz düsünün bakalim...

Yattara'ya olan ilgi digerlerinin, özellikle Gökdeniz gibi "hadi aslanim" denmesinden hoslanan kaliteli topçularimizi rahatsiz etmez umarim. Bu takim çok büyük bir takim. Kisilerle isimizileri boyutlara varmamali... Ziya Dogan o kadar büyük hoca da niçin Malatya'yi CL'e sokamadi... Yattara o kadar büyük topçu daniye 3. sinif lige sahip bir ülkenin 5. sinif takiminda top oynuyordu...

Her zaman önce TS...

tamam katiliyorum her zaman önce ts de,

malatya sampiyonlar liginde oynayabilecek kapasitede bir takimmiydi? biz yillardan beri oynayabilecek kapasitedeydik çünkü biz 4 büyüklerin içindeyiz hatta tek büyügüz de diyoruz neden sampiyonlar ligine kalamadik 10 senedir? ziya doganin hakkini yemeyelim

yattaraya gelince onun anormal bi yetenek oldugunu belçikadada biliyorlardi ama tereddüt içindeki bir çok t.direktör fazla para verip almadi. özkan sümer aldi basarilida bi hocanin eline düstü yeteneklerini tam manasiyla sergilemeye basladi artik kosuyorda. ve yattara en az gökdeniz ve fatih tekke kadar yildizdir artik. bunun gururnu avrupadan yattaraya milyonlarca euro transfer teklifi geldiginde daha iyi anlayaccaksin..

Google'da Yattara'yi ve Ziya Dogan'i arat bakalim Trabzon ismi olmayan kaç sayfada görülüyorlar... iskembeden sallamak kolay...

allahim böyle bir yorum olabilirmi ya inanmiyorum...

google de tuncay ve van hoojdonku arattigimizda is bankasimi çikacak vakifbankmi fenerbahçemi..

yattarayi ziya dogani arattiginda google da yeni karamürsel magazalarinin çikmasinimi bekliyordun :)))

yoruma bak sok oldum yaw :)

EmrahYalçınalp
18.08.2004, 19:55
Uzuuun bir cevap vardi ama vazgeçtim... Isim mi yok... smileys/smiley36.gif

murat
19.08.2004, 12:05
Uzuuun bir cevap vardi ama vazgeçtim... Isim mi yok... smileys/smiley36.gif

bosver Perhaps kardes, degmez smileys/smiley2.gif

the king
19.08.2004, 12:20
ibrahim_yattara adiyla sitede bulunan arkadas eger sen yattarayi trabzonun bir parcais olarak gormuyorsan yattara yarin baska bi takima transfer olsa sende onunla birlikte transfer olacakmissin gibime geliyor. tamam iyi oyuncu ama tabzonun ustunde degil. burasi bordomavi.net yattara .net degil

kuzey_lee
19.08.2004, 12:33
tekkesiz yattara ne ise yarar?

bos polemiklere girmeyelim

murat
19.08.2004, 12:40
tekkesiz yattara ne ise yarar?

bos polemiklere girmeyelim

Artik Yattara gercegini kabul et Fatih!
Fatih Tekke tabiki super o ayri Gokdenizde super, Tolgada, emrahta. huseyinde hepsi super ama burda yattarayi konusuyoruz ve tribunleri ayagi kaldiran gol atan ve asist yapan boyle bir futbolcuyada ayri bir deger vermek lazim.

Ben Yattara gelmeden Fatih hayraniydim halada oyle ama Yattara ilginc oldugu icin daha cok konusuluyor o kadar...

lazkopat04
19.08.2004, 15:47
müthis ötesi biri onu kimse sakatlamadan durduramaz iysallah buda olmaz ondan çok sey bekliyoruz haydi yattara daha iyi yerlere layiksin göster kendini trabzonsporda smileys/smiley1.gif

ibrahim_yattara
19.08.2004, 15:55
ibrahim_yattara adiyla sitede bulunan arkadas eger sen yattarayi trabzonun bir parcais olarak gormuyorsan yattara yarin baska bi takima transfer olsa sende onunla birlikte transfer olacakmissin gibime geliyor. tamam iyi oyuncu ama tabzonun ustunde degil. burasi bordomavi.net yattara .net degil

yahu kardesim yazimi okumadan yorum yapma tamammi..

ben yorumuma tabiki herseyden önce ts gelir diyerek basliyorum

sen bu yorumu yapiyorsun.. kendine gel kendine

the king
19.08.2004, 16:17

yahu kardesim yazimi okumadan yorum yapma tamammi..

ben yorumuma tabiki herseyden önce ts gelir diyerek basliyorum

sen bu yorumu yapiyorsun.. kendine gel kendine

bu yazini tabiki okudum ve diger yazilarinida yeniden gozden gecirdim ama bu yaziyla baslayan sadece bir msjin var. trabzonsporluysan kardesimizsin ama yinede yattaryi fazla abarttigini dusunuyorum.

onemli olan trabzonun basarisi unutmayalim

ibrahim_yattara
19.08.2004, 17:41
yok babam sana öyle gelmis ben yattarayi meziyetlerinden dolayi çok seviyorum sadece. hiçbirsey trabzonsporumuzun önüne geçebilirmi hayatimdan vazgeçerim bordomaviden vazgeçmem. onuda çok sevmemdeki en önemli nedende trabzonsporun adini tüm dünyaya enteresan hareketleriyle duyuracak olmasidir. seninde aklina geliyordur hayal ediyorsundur mesela rakip real madrid veya manchaster united yattara dünyanin en iyi defanslariyla yaptigi hareketler sonucu dalga geçiyor. düsünsene sirf bu adam yüzünden avrupanin en iyi gazetelerinde manset olacagiz bu kime kazandiracak tabiki en çok trabzonspora. onu seviyorsam bu trabzonspor içindir yani....

ahmetturk
20.08.2004, 13:30
Arkadaslar Sebat maçinda trübündeydim. Seyirciler Yattara oyuna girsin diye dua ediyordu. Adam isinmaya çikti bir alkis tufani koptu stadda. Bu adamin özel seyircisi var ve bu kitle hizla büyüyor. Trabzonspora en büyük katkisi bu yönde. Yorumlarimizi birazda bu bakis dan yapmak lazim.

My
20.08.2004, 14:13
Arkadaslar isin ilginci bu özel seyirci kitlesi sadece kendi içimizde degil diger takimlari tutan taraftarlarda da olusmaya basladi. E n bariz örnegi Hasmet B. ve Hincal U. smileys/smiley1.gifAdamlar Yattara' dan bahsederken bi iç çekiyorlar Allah Allah http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

ibrahim_yattara
20.08.2004, 15:17
ARKADASLAR HEPINIZ SEREFSIZ ISTANBUL BASINININ YATTARAYLA ILGILI YAZISINI OKUMUSSUNUZDUR..

ben kesinlikle yaattaranin böyle mazeretlere siginip korkupta malatya maçina gitmek istemeyecegini fislan sanmiyorum... sekil yapiyor yine medya bunlarin tek derdi var yattarayi durduramayacaklarini anladilar malatyali futbolcuyu gaza getirip yattarayi sakatlatmaya çalisiyorlar..

buradan o futbolcuya sesleniyorum maçlarda gerginlik olabilir sinirler gerilebilir her sey olabilir profesyonel isen bunlari unutup sonraki maçi düsüneceksin. ha sen bunu beceremedin gaza geldin ve yattaramizi sakatladin degilmi. ne o sahadan saglam çikabilirsin nede trabzon veya rizeye ilk geldiginde yasayacaklarini kaldirabilirsin. sampiyonluga kilitlenmisiz 20 yildir buna ugrasiyoruz ve bu sene en hazir oldugumuz dönem. yattarada en faydali futbolcularimizdan. maçta kendini bil sakin ol yoksa trabzonsporlu taraftarlari sakinlestiremezsin.

KAFANA SIKARLAR!!!

lazkaya
20.08.2004, 15:26
Belkide onu bu kadar sevmemizin nedeni Sota'dan sonra gelen en iyi yabanci olmasidir.

masinga
20.08.2004, 15:34
Belkide onu bu kadar sevmemizin nedeni Sota'dan sonra gelen en iyi yabanci olmasidir.

sotadan sonra en iyi yabanci degil.

en iyi yabanci.

sadece trabzona gelen degil.türkiyeye gelmis en iyi oyyyuncu..

lazkaya
21.08.2004, 01:50
iii iii Yattara'nin Shota'ya erisebilmesi için daha çok is basarmasi lazim.

TSMareNero
21.08.2004, 05:51
yattara yattara yattara...

artik türkiye konusuyor onu. samet aybabaya yaziklar olsun. bizi en az bir sene yattaradan mahrum birakti.

biz bu adamla cok is yapariz, yeterki ziya hoca devam etsin.

Özkan Erdem
21.08.2004, 10:26
gelecegi daha da parlak.. Futbolu Trabzonspor'da birakmak istiyorum dedi geçen gün izlemis ve ya okumussunuzdur.. Aslinda maas konusunu fazla gündeme tasimasada basin ugrasiyor onu bizden koparmak için.. Aslinda oynadiginin karsiligini almiyor.. O da astronomik bir ücreti hakedenlerden.. Chelsea'nin transfer gündeminde oldugunu söyledi menajeri, fakat Trabzonspor çabuk davrandi dedi.. Hatirlarsiniz sezon bitmeden almisti özkan sümer yattara'yi.. Siyah bir takim elbiseyle pozlari vardi gazetelere.. Elestirilerle ezmeye çalissalarda, teknik direktörlerin gazabina ugrasada toplami 17 maç a denk gelen (ki çogu maçlarin son 5 dakkasi) sürede ispatladi kendini.. Ziya Hocayla birlikte profesyonellige kosmaya, üstüne koymaya basladi.. Asistleri ve Golleriyle taraftarin gönlüne taht kurdu.. Çok sevildi, farkli takimlari tutan hayranlari oldu, her takimin imrenerek baktigi bir oyuncu oldu.. Simdi yine ugrasiliyor, korkak yakistirmasi yapiliyor, korksa o tekmeyi de atmazdi.. Belçika'da da zaman zaman hirçinligiyla dikkat çekmis bir adam.. Ama su an tartismasiz, T.S.L.'nin en iyi yabanci oyuncusu..

ibrahim_yattara
21.08.2004, 15:05
gelecegi daha da parlak.. Futbolu Trabzonspor'da birakmak istiyorum dedi geçen gün izlemis ve ya okumussunuzdur.. Aslinda maas konusunu fazla gündeme tasimasada basin ugrasiyor onu bizden koparmak için.. Aslinda oynadiginin karsiligini almiyor.. O da astronomik bir ücreti hakedenlerden.. Chelsea'nin transfer gündeminde oldugunu söyledi menajeri, fakat Trabzonspor çabuk davrandi dedi.. Hatirlarsiniz sezon bitmeden almisti özkan sümer yattara'yi.. Siyah bir takim elbiseyle pozlari vardi gazetelere.. Elestirilerle ezmeye çalissalarda, teknik direktörlerin gazabina ugrasada toplami 17 maç a denk gelen (ki çogu maçlarin son 5 dakkasi) sürede ispatladi kendini.. Ziya Hocayla birlikte profesyonellige kosmaya, üstüne koymaya basladi.. Asistleri ve Golleriyle taraftarin gönlüne taht kurdu.. Çok sevildi, farkli takimlari tutan hayranlari oldu, her takimin imrenerek baktigi bir oyuncu oldu.. Simdi yine ugrasiliyor, korkak yakistirmasi yapiliyor, korksa o tekmeyi de atmazdi.. Belçika'da da zaman zaman hirçinligiyla dikkat çekmis bir adam.. Ama su an tartismasiz, T.S.L.'nin en iyi yabanci oyuncusu..

adamsin sen beeee. düsündüklerimin aynisini yazmissin.

iste budur. bakin benim mahallemde top oynayan çocuklarin agzinda

top ayaklarina geldiginde kendilerinevan hoojdonk sergen tuncay yakistirmasi yapan çocuklar artik YATTARA diye bagiriyorlar..

bu bile çok sey ifade ediyor...

ibrahim_yattara
24.08.2004, 17:22
dün aksam rüyamda büyük sari yazilarla yazilmis

IMPOSSIBLE YATTARA

yazisini gördün bir arabanin arkasinda demir gibi biseyden yazilmisti

üzerinde nazar boncugu takiliydi

arabanin yan tarafina geçtim yattaranin resmi yapistirilmisti

ama rüyam çok net olmasina ragmen o resmin yüz kismi çok bulanikti

sabah kalktigimda impossible nin ingilizce ne anlama geldigini düsündüm durdum. en sonunda mission impossible yani görevimiz tehlike filminden aklima getirdim. yani impossible tehlike anlamina geliyordu

kalin demire benzer sari bir metalle yazilmis tehlike ve yattara yazisi üzerinde nazar boncugu ve arabanin yanindaki bölüme yapistirilmis resminin yüzü bulanik görünmüyor..

ya ben korkuyorum bu adami sakatlayacaklar veya basina bi is gelecek diye hayira yorasim geliyor ama aklim takiliyor ya bisey olursa diye..

hayir olsun insallah..

lazkaya
25.08.2004, 00:06

IMPOSSIBLE YATTARA

sabah kalktigimda impossible nin ingilizce ne anlama geldigini düsündüm durdum. en sonunda mission impossible yani görevimiz tehlike filminden aklima getirdim. yani impossible tehlike anlamina geliyordu

Umarim milletin ingilizce bilgisini sinamak için yazmamissindir.

murat
25.08.2004, 01:31
impossible = imkansiz smileys/smiley2.gif

Giresunlu28
25.08.2004, 11:32
SARI SACLARINI DELI GÖNLÜME BAGLAMISIM CÖZÜLMÜYOR

YATTARA

Salih61
25.08.2004, 12:29
Bu maçta TRABZONSPORUMUZ ondan çok ºey bekliyor....

Onur1967
25.08.2004, 12:49
yattara kaldira....

yattara kaldira....

yattara kaldira....

yattara kaldira....

yattara kaldira....

ibrahim_yattara
25.08.2004, 14:25

IMPOSSIBLE YATTARA

impossible imkansiz anlamina geliyormus ya alla alla

eee imkansiz ve yattara nazar boncugu bulanik yattara resmi

ne anlama geliyor bu bu rüya

insallah gerçek hayata etkisi olmayacak salakça bi rüyadir

o nazar boncugu ve bulanik yattara resmi korkuttu beni çünkü..

lazkaya
25.08.2004, 16:23
Hayirdir insallahsmileys/smiley2.gif

ibrahim_yattara
25.08.2004, 21:52

IMPOSSIBLE YATTARA

ALLAH KAHRETSIN SALAKÇA BIR RÜYADIR DIYE KENDIMI AVUTMAYA ÇALISTIM GERÇEGE DÖNÜSTÜ. RAKIP ON KISIYKEN O KADAR CEZA ALANLARINA BASKI KURDUGUMUZ SIRADA YATTARA O KILIDI EN AZ BES KERE AÇARDI HAY BEN BÖYLE RÜYANIN TAM ORTASINA ....

ibrahim_yattara
25.08.2004, 21:53

IMPOSSIBLE YATTARA

yazisini gördüM bir arabanin arkasinda demir gibi biseyden yazilmisti

bodyguard6161
25.08.2004, 23:04
YATTARA Türkiyeye gelmis gecmis en iyi teknik kapasitesi olan Futbolcu bence!

adimin kafasini öyle karistiriyorkine

adam neye ugradigini sasiriyor!smileys/smiley4.gif

Yattarada biraz daha Diziplin olsa

Alexden bile iyi olur

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Guests
27.08.2004, 13:48
yattara seni çok seviyorum insallah bu sözlerimi hanimin duymaz

Salih61
27.08.2004, 14:02
Bence yattara biraz SIMARDI....Sizce???

ofli_fan
27.08.2004, 14:56
Yattaranin simardigi fikrine katilmiyorum ama bu sezonun yarisinda ondan faydalanabilirsek bence öpüp basimiza koymamiz lazim.

Yattara'nin temel kondisyon ve dayanaiklilik sorunlari var Bu tip futbolcular genç yasta fizik güçlerinin temellerini atmamislarsa ileriki futbol hayatlari hep sakatliklarla ugrasir. Vucüt zorlanmaya gelemez kondisyon yükleyim derken sakatlik olur o da yarim kalir.

Bu durumu ziya hoca da anlayacak ve ondan hiç 90 dakika yaralanmayacaktir, tabi bu durumun aksi de gerçeklesebilir . Örnegin Sergen adam ne zaman kondisyon yapmaya kalksa sakatlanmistir.

lazkaya
27.08.2004, 15:55
Denizli maçindabile oynamasi çok zormus.Ne oluyor bu takima hep iyi oyuncularimiz sakatlaniyor

ibrahim_yattara
27.08.2004, 16:21

yahu adam hangi maçta simardi söylermisin hangi zihniyetle yazdin bunu be adam. bu kadar kolay adam harciyoruz biz iste bu ne yaaaaaa.. adam son sebat ve malatya maçinda oynamadi kiev maçinda sakatlandi kulübeden mi orta yapip gol atacakti allahim yarabbim yaaaaaaa

ibrahim_yattara
27.08.2004, 16:27
eyvahhh

yattara 3 hafta yokmus

aman ziya hocam aman ha bari m yilmazi hiç yedek birakma su üç haftada ve ufuga sans tani onu bir an önce hazirla.

bilmiyorum farkettinizmi ama emrah erende çok rahat adam geçip orta yapiyor ve teknigini stilini yattaraya benzetmisl bence defans oyuncularimiz düzelir düzelmez emrahi bu bölgeye kaydiralim basarili olur inaniyorum buna

Hüda Topaloğlu
27.08.2004, 18:36
sarisinsin sarisin guzel yattara'm, benim içimde bi his var bu forumlara bazen ezikler parazit oluor, insallah hemen duzelirsin, simaran biri warsa oda alex gibi simariklardir, Trabzonsporda bugune kadar hangi simarik oyuncu okadar sevgi toplamis? Allah sana kuvvet versin...

ts_fan
28.08.2004, 13:46
evet arkadaslar daha önceden bilgim vardi ama siteye yazmadim...Yattara Trabzon'da birkaç genç ile yakinlik kurmustu ve bu gençler O'nu sürekli ayartip gece hayati ile içli disli ediyorlardi...bu habere Trabzon'da yerel basinda bir abim vasitasi ile ulasmistim ama O'da bu konunun üzerine gitmemisti, yani yerel basinda dahi olsa bu konuyu gündeme getirmedi, TRABZONSPOR'umuz zarar görmesin diye...

hepimizde görüyoruzki Yattara çok rahat sakatlaniyor ve maalesef gece hayati var...dün itibari ile klüp yönetimi Yattara'yi bu konuda uyarmis bulunuyor...umarim Yattara bu gibi hareketlerine son verir ve sadece bize o güzel futbolunu seyrettirir...

hepinize SAYGILAR...

ibrahim_yattara
28.08.2004, 16:08
evet arkadaslar daha önceden bilgim vardi ama siteye yazmadim...Yattara Trabzon'da birkaç genç ile yakinlik kurmustu ve bu gençler O'nu sürekli ayartip gece hayati ile içli disli ediyorlardi...bu habere Trabzon'da yerel basinda bir abim vasitasi ile ulasmistim ama O'da bu konunun üzerine gitmemisti, yani yerel basinda dahi olsa bu konuyu gündeme getirmedi, TRABZONSPOR'umuz zarar görmesin diye...

hepimizde görüyoruzki Yattara çok rahat sakatlaniyor ve maalesef gece hayati var...dün itibari ile klüp yönetimi Yattara'yi bu konuda uyarmis bulunuyor...umarim Yattara bu gibi hareketlerine son verir ve sadece bize o güzel futbolunu seyrettirir...

hepinize SAYGILAR...

ya abi hemen su adama çamur atmayalim lütfen ya

yattara son 3 maçin ikisinde oynamadi

kiev maçindada 10 dakikada sakatlandi

sakatlanmasinin gece gittigi yerle bi alakasi olmadigina göre

kulübeden orta yapip golde atamayacagina göre

sakatliginin geçmesini bekleyelim

yattaranin ölüsü maç alir ölüsü..

ben ona çok güveniyorum

onun bos geçtigi maçi hatirlamiyorum

allah hatirlatmasin

ts_fan
28.08.2004, 16:12
kardes ortada çamur atma yok, bu olayi ben iki hafta önceden biliyordum ama buraya yazmadim zaten hiçbir basin yayin oraganinda da çikmadi...bizde Yattara'yi seviyoruz ama yanlisi varsa ve bu olaydan dolayiyönetimde O'nu uyarmissa hala körü körüne Yattara'yi savunmanin da alemi yok...ortada bir yanlis var ve Yattara bunu kabul edecek ve bir daha tekrarlamayacak, yoksaTrabzonspor'dan daha çok kaybeden O olur...biz O'nu seviyoruz O'da sevildigini bilmeli ve bu tip hareketlerden uzak durmali...

Salih61
28.08.2004, 16:12

yahu adam hangi maçta simardi söylermisin hangi zihniyetle yazdin bunu be adam. bu kadar kolay adam harciyoruz biz iste bu ne yaaaaaa.. adam son sebat ve malatya maçinda oynamadi kiev maçinda sakatlandi kulübeden mi orta yapip gol atacakti allahim yarabbim yaaaaaaa Kardes ben SIMARDI derken saha içinde ki davranislarindan dolayi söylemedim...Saha disindaki davranislarini TRABZONDA bilmeyen yok....

ibrahim_yattara
28.08.2004, 16:26
hocam ben hala yattaranin öyle ahim sahim kabahatleri olduguna inanmiyorum ama siz meseleleri benden daha iyi biliyorsunuz belki tahmin ettigimden fazlasi vardir diye susuyorum. baska bilgi edinirsem yeniden yazacagim buraya..

ibrahim_yattara
28.08.2004, 16:27

yahu adam hangi maçta simardi söylermisin hangi zihniyetle yazdin bunu be adam. bu kadar kolay adam harciyoruz biz iste bu ne yaaaaaa.. adam son sebat ve malatya maçinda oynamadi kiev maçinda sakatlandi kulübeden mi orta yapip gol atacakti allahim yarabbim yaaaaaaa

Kardes ben SIMARDI derken saha içinde ki davranislarindan dolayi söylemedim...Saha disindaki davranislarini TRABZONDA bilmeyen yok....

ha kardes bide ben sakaryada yasiyorum trabzondaki davranislarininda neler oldugunu bilmiyorum haliyle yazarmisin?

ibrahim_yattara
28.08.2004, 16:29
yok yani bu takimda en sevdigim oyuncularin basinda gelen sadece sevmekle kalmayip takimada büyük yarar sagladigini düsündügüm bu kisinin karakteri yanlis ise ben atatürkün (ben sporcunun zeki çevik ve ahlakli olanini severim) sözüne tamamen katilan bir kisi olarak hemen takimdan kovulmasini isterim. tabi büyü yanlislari varsa..

ts_fan
28.08.2004, 22:07
yok yani bu takimda en sevdigim oyuncularin basinda gelen sadece sevmekle kalmayip takimada büyük yarar sagladigini düsündügüm bu kisinin karakteri yanlis ise ben atatürkün (ben sporcunun zeki çevik ve ahlakli olanini severim) sözüne tamamen katilan bir kisi olarak hemen takimdan kovulmasini isterim. tabi büyük yanlislari varsa..

yok kardesim o kadar büyük yanlislari yok ama gece hayatina daldigi bir gerçek...ama yönetim kendisini uyardi, eger daha da büyük bir topçu olacaksa yönetimi dinleyecek ve bu tip hatalari yapmayacak...zaten bu sekilde devam ederse O'nun sonunu daadasi Ibrahim Ege'den farkli görmüyorum...

Salih61
29.08.2004, 13:11
yok yani bu takimda en sevdigim oyuncularin basinda gelen sadece sevmekle kalmayip takimada büyük yarar sagladigini düsündügüm bu kisinin karakteri yanlis ise ben atatürkün (ben sporcunun zeki çevik ve ahlakli olanini severim) sözüne tamamen katilan bir kisi olarak hemen takimdan kovulmasini isterim. tabi büyük yanlislari varsa..

yok kardesim o kadar büyük yanlislari yok ama gece hayatina daldigi bir gerçek...ama yönetim kendisini uyardi, eger daha da büyük bir topçu olacaksa yönetimi dinleyecek ve bu tip hatalari yapmayacak...zaten bu sekilde devam ederse O'nun sonunu daadasi Ibrahim Ege'den farkli görmüyorum...

Gece ortaliklarda fazla geziniyor....Ben kendim gördüm...Arkadasim gördü...

Saygilarimla...

CaMoKa
29.08.2004, 13:13
abi yattara en ihtiyaç duyulduğunda sakatlandı kiev maçında kendisi gibi oynayabilse idi avrupanında gözdesi olurdu

ibrahim_yattara
29.08.2004, 14:04
hah iste sorunda burada ya adam sakatti oynamadi malatya ve sebat maçindada oynaamisti zaten yattara kaldigi yerden devam eder arkadaslar kimsenin bir süphesi olmasin. tüm türkiye yeniden yattarayi konusacak ayrica gece gezdigini gördüm filan demisler bu yorumlar bana çok saçma geliyor gezer canim kardesim barada gider discoyada önemli olan trabzon halkina karsi bi terbiyesizlik yapiyormu. veya sahaya çiktiginda formunu etkileyecek yanlislari varmi. yoksa eger kapatalim bu konuyu eger varsa açikça söylesinler bilelim.

CaMoKa
29.08.2004, 14:05
insallah

Guests
29.08.2004, 17:29
yattara seni sevmeyen calim yesin senden

Guests
29.08.2004, 20:42
http://www.bordomavi.net/multimedya/yattara/header.jpg

ibrahim_yattara
29.08.2004, 22:19
aman yemesinler calim malimaciyorum sonra yafutbolu birakiyorlar yada bel mr i cektirmeye kosuyorlar.. :))))

ve isteee bir 3 puan daha geldi ve 4*4 yaptik

yaptik yapmasinada gozlerim 3-0 dan sonra yattaranin dalga gececegi sag kanada takildi kaldi

iyiles yattara cabuk ol takiminda sana ihtiyaci var gozlerimizinde :))

Salih61
30.08.2004, 16:32
yattara seni sevmeyen calim yesin senden smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

ibrahim_yattara
02.09.2004, 16:56
arkadaslar bu topic pas tuttu ya buraya kimse bise yazmiyo adam iki üç maç oynamadi diye yorumlari kestik :)) yattaranin dönüsü muhtesem olacak bence herzamanki gibi çalimlari hareketleri ve attirdigi gollerle bizi kahkahaya bogacak.

hadi aslanim :)

Tekke
03.09.2004, 17:02
Kesinlikle onu izlemek büyük zevk...

kelkitli29
03.09.2004, 20:42
ceza alacakmis. belcikaya gitmis zamaninda geri dönmemis smileys/smiley21.gif

Harun-61
04.09.2004, 00:59
ceza alacakmis. belcikaya gitmis zamaninda geri dönmemis smileys/smiley21.gif

20 milyarcik.......

sanatik
04.09.2004, 01:18
daha dün ayaga kalkmayacak ve kalkarsa para cezasi alacak diye haber vardi yattara ile simdide belcikaya gitti ve gec döndü diye ceza sözkonusu. o zaman ilk haber uydurma sanirim.

bizans medyasi bu seferyattara ile ilgili uydurma haberlere baslamis.
Yazilip cizilinlerin belki birazi dogru ancak cogu uydurma oldugundan süphem yok.

Sanirim bu sezon yattara ile ilgili medya bir cok uydurma haber daha yayinlar. amac belli - trabzonsporun silahlarini elinden alip bizansa tekrar tekrar sampiyon görmek.

ibrahim_yattara
04.09.2004, 10:28
tekrar bizleri ayaga kaldiracak olan bu adama türkiyenin en iyi yabancisi (tartismasiz) olan bu adama sabir gösterelim. bunu harcarsak ayip bize

ibrahim_yattara
04.09.2004, 10:28
unutmayalim mega stralar biraz simarik olur ya çekeceksin ya el arabasina tahammül edeceksin

ibrahim_yattara
06.09.2004, 16:07
YAHU SUNU BI YOLUNU BULUP MILLI TAKIMA FATIH GÖKDENIZIN YANINA SOKABILSEK AVRUPA SAMPIYONUYUZ :)

lazkaya
06.09.2004, 17:40
YAHU SUNU BI YOLUNU BULUP MILLI TAKIMA FATIH GÖKDENIZIN YANINA SOKABILSEK AVRUPA SAMPIYONUYUZ :)

Dünya sampiyonuyuz hocammmmmmmsmileys/smiley32.gif

Gargamel
06.09.2004, 18:37
fazla söze gerek yok trabzona bundan önce böyle süper bir kisi geldi oda sota arveladze.adam bir iki kisi çalimlamadan topu birakmiyor süperrr smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

CaMoKa
06.09.2004, 18:40
bence shota ile karsilastirmayin ikisi çok farkli

ibrahim_yattara
07.09.2004, 16:06
bence shota ile karsilastirmayin ikisi çok farkli

ewt yattarayi shota dahil kimseyle karsilastirmamaliyiz. esi yok çünkü :) neymis misirli zidanmis besiktas gelecegi söylentileri yayilinca fanatik gazetesi internet sitesinde zidanin yaptigi show hareketlerini yayinladi klip olarak. onun bütün bir sezon yaptigi hareketi yattara tek maçta yapiyor be. onun klibini niye yapmadiniz adilerrrrrrrr..

Harun-61
07.09.2004, 16:37
denizli macinda yokmus smileys/smiley18.gif

objek
07.09.2004, 18:43
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bu adam iyi futbolcu bunda hemen hemen hemfikiriz fakat fazla ilgi alaka sonrasi simarirmi simarmazmi daha pek bilmiyoruz onun icin biraz dikkatli olmamiz lazim belirli oyunculari goklere cikarirken diyerlerini kusturmeyelim. saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

ibrahim_yattara
07.09.2004, 22:09
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bu adam iyi futbolcu bunda hemen hemen hemfikiriz fakat fazla ilgi alaka sonrasi simarirmi simarmazmi daha pek bilmiyoruz onun icin biraz dikkatli olmamiz lazim belirli oyunculari goklere cikarirken diyerlerini kusturmeyelim. saygilar</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

sana katiliyorum dostum. ama bunda bir ayrinti var o kadar yedek bekledigi son dakikalarda girdigi maçlari çevirdigi halde bir tek kelime söylemedi. istanbul topçulari olsa ellikere ben söyleyim ben böyleyim oynatmayacaksaniz giderim edebiyati yapardi ama bu simarmadi.

helal sana yattara

adamim benim

böyle devam

insallah oynarsinda denizli defansinida rezil-i rüsva edersin :)))

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

lazkaya
07.09.2004, 22:48
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

sana katiliyorum dostum. ama bunda bir ayrinti var o kadar yedek bekledigi son dakikalarda girdigi maçlari çevirdigi halde bir tek kelime söylemedi. istanbul topçulari olsa ellikere ben söyleyim ben böyleyim oynatmayacaksaniz giderim edebiyati yapardi ama bu simarmadi.

helal sana yattara

adamim benim

böyle devam

insallah oynarsinda denizli defansinida rezil-i rüsva edersin :)))

Kesinliklesmileys/smiley32.gif

Bugün gazetede maalesef oynayamayacagi yaziyodusmileys/smiley19.gif

Harun-61
08.09.2004, 00:40
inanma gazeteye...!

CeSS
08.09.2004, 11:28
Gazate degil Tv den duydum. Sanirim 18 e alinmayacak denizli macinda.

CaMoKa
08.09.2004, 15:08
bence3 yönetime verdigi tepki buna sebep oldu

ibrahim_yattara
08.09.2004, 15:11
ya camoka hep böyle sanki yattara karsitiymissin gibi bi izlenim yaratiyosun.. yönetime filan ne tepki vermis ya... onun trabzonsporda yaptigini bir baska türk futbolcu yapsa birak türkiyeyi dünyanin baska herhangi bir futbolcusu yapsa (sportif basaridan sonradan maç kurtarmalardan bahsediyorum) ellikere gitmisti baska takima. adam bide 250 bin dolara oynuyor be... yavas gelin..

ahmetturk
10.09.2004, 11:37
Yattara dön artik

DaRk_HooLiGaN
10.09.2004, 13:05
10 NUMARA TOPCU

Erhan|TS
10.09.2004, 13:12
10 NUMARA TOPCU

Hos gelmissin kardes.. :)smileys/smiley1.gif

Salih61
10.09.2004, 13:21
10 NUMARA TOPCU Kardes ilk önce hosgeldin...Bence de YATTARA 10 NUMARA TOPÇU ama bir de su gece hayatina olan düskünlügü olmasa....Ayni durum NOUMA denen dengesiz piskopatta da vardi...Tek dilegim bu durumun NOUMA gibi PERFORMANSINA yansimamasi...

Saygilarimla...

Harun
11.09.2004, 08:57
Böyle bir futbolcu zor yetisiyor.Kendine biraz daha çeki düzen vermesi gerekir diye düsünüyorum.

ibrahim_yattara
11.09.2004, 12:11
Böyle bir futbolcu zor yetisiyor.Kendine biraz daha çeki düzen vermesi gerekir diye düsünüyorum.

evet harun gerçekten zor yetisiyor. ayagina gelen her 5 toptan 3ü 100de100 lük gol tehlikesi olan baska bir adam yok çünkü dünyada. :))

yattaranin büyük yanlislar yapacagina veya kulübünü satacagina inanmiyorum. 80 dogumlu 25 yasinda genç ve süpppperrrr bir yetenek trabzonspor yattara konusunda çok hassas davranip medyaya malzeme vermeyip olayi yatistirmalidir.. zaten büyük birsey yok ben buna inaniyorum ya hep medyanin serefsizligi.

yürü be yattara ah denizlide bi oyuna girse..

Onur1967
11.09.2004, 12:35
Uyarilmali ve kendine çeki düzen vermeli.. Çünkü muhtesem bir futbolcu ve böyle futbolculari herkes kolay kolay bulamaz. Eger böyle disiplinsiz davranacaksa gönderilmeli çünkü takimda moral bozukluguna yol açar. Ama ben simdilik yattaranin disiplinsiz tavirlarina inanmiyorum...

ts-saral-of
11.09.2004, 13:02
Haber kaynagi Bizans Basiniysa

Yattarayi ve trabzonu yipraymaya yönelik olabilir ama

yattara yapmaz öyle alem falan

yani yapmamistir heralde

Faik Yılmaz
11.09.2004, 16:55
ne olur kendine biraz dikkat etsen.sana ihtiyacimiz var tabi avrupaya gitmen için seninde bize

HasanBJK
14.09.2004, 14:05
Trabzonlularin Bu Yattara Sevgisi Biraz fazla olmadimi Bende Çok Seviyorum Bir zamanlar BjK da Pascal nouma için öglleydik ama takima çok zarari oldu. ötekiler takima küsmeye basladilar insallah sizde bu duruma düsmezsiniz.
Bu arada benimde En Sevdigim Trabzon lu Futbolcu Yattara TAbi smileys/smiley2.gif

ibrahim_yattara
15.09.2004, 12:56
sevilmeyecek gibi degilki hem showuyla hem attigi attirdigi ile bas taclarimizdan birisi. gelde sevme..:)

ibrahim_yattara
15.09.2004, 14:23
<CENTER>smileys/smiley32.gifYattara?dan ?herif? sözü </CENTER>
SON GÜNLERDE medyada gece yasamina dair haberler çikan Kaplanlar?in Gineli yildizi Ibrahima Yattara yönetime erkek sözü verdi. Dün düzenledigi basin toplantisinda Yattara konusuna da deginen Trabzonspor Basin ve Halkla Iliskiler Sorumlusu Sener Yavuz, bu oyuncudan söz aldiklarini belirterek, "Kendisi bize çok lazim bir oyuncu. Bize daha çok hizmetleri dokunacak. O yüzden medyada çikan ?gönderilecek? haberleri
tamamen asilsiz. Hocamiz kendisiyle görüstü ve söz aldi. Bundan sonra özel hayatina çok dikkat edecek" dedi. Yattara ise, "Hocama kendimi affettirmek istiyorum. Bilbao maçinda bana sans tanirsa gollerimi ve çalimlarimi Bilbao?ya dizecegim. Bu maçta patlama yapacagima inaniyorum" diye konustu.
özledik o rezil eden çalimlari beee. oyna da bi gözümüzün pasi silinsin..
sen tek basina yetersin o savunmaya yürübee smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ts_fan
15.09.2004, 14:31
Yattara'nin herifligini bundan sonra sadece verdigi sözde görürüz insallah...anlayanlar anladismileys/smiley2.gifyürü beee Yattara kim tutar seni???

FERO61
15.09.2004, 17:12
10 NUMARA TOPCU

10 degil fazlasi bile var 11 numara topcu...

beyler bilbao macini bekleyin ilk yari olmazsa bile ikinci yarida yattara sahada....

bu bilbaoya yapilan bi tuzakti diye düsünüyorum...sakat makat dediler ligte oynatmadilar,sakladilar ve gün geldi ..trabzon-bilbao

izleyin yattarayi

aldigim istihbarata göre oynayacak yattara

ibrahim_yattara
15.09.2004, 20:17
ilk 11 de mehmet yilmaz ve yattarayi arkalarindada bu forvete destek verecek gökdeniz fatih hüseyin emrah volkan gibi lee gibi adamlar görmek istiyorum. bol gol istiyorum. derfansif oynama hatasina düsmeyecegiz ve gole bogacagiz insallah.. yattarada her zaman yaptigini yapar. mutlaka ya atara ya attirir. :)

Salih61
17.09.2004, 12:43
Bu turu YATTARASIZ geçemeyiz....Mutlaka oynamasi lazim...

ÇaGaTaY
17.09.2004, 13:48
ARKADASLAR BEN ZATEN DEMISTEM BILBAO MAÇINDAN ÖNCE,BU ADAM NIYE OYNAMIYO DIYE.SIRF YÖNETICILERIN TRABZONSPOR UN BÜYÜK KULÜP OLDUGUNU GÖSTERMEK IÇIN YATTARA YI TRIBÜNE YOLLADILAR.BU YATTARAYA 2.YARI NASIL IHTIYACI VARDI TRABZONUN,2.YARI TAM YATTARALIK BI OYUN VARDI ORTADA,2-0 ÖNDEYIZ,RAKIP BASIYO,SON VURUSLARIDA IYI ZATEN,ARAMADIKMI BU ADAMI?INSAN BARI YEDEKLERE ALIRDI ADAMI,BUMU TRABZONUN BÜYÜKLÜGÜ?INSALLAH BU TURU GEÇERIZ DE TOLGA VE YATTARA YI OYNATMAYANLAR VICDAN AZABI DUYMAZ...

ibrahim_yattara
17.09.2004, 15:00
ahhh be ahhh... inanin artik yorum yapacak gücüm kalmadi... tolga gibi yattara gibi ufuk gibi volkan adem gibi adamlari harcayip thijs karel d'heane yi oynatiyoruz. yazik yahu yazik bu taraftarin günahi ne..

İleli
17.09.2004, 18:35
abi yattara 2.macta oynamazsa eleniriz uefadan bukadar diyorum!

Faik Yılmaz
17.09.2004, 18:45
yattara kendine dikkat et bizi ne kadar yakarsan sende avrupa da bu halinle zor oynarsin

My
18.09.2004, 07:15
Ahh be abijim ahh be ahhh...!!! Hade bir an önce dön su sahalara. Çok özledik seni be smileys/smiley19.gif

kadirsa_2000
18.09.2004, 09:43
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Alemci smileys/smiley36.gifsmileys/smiley16.gif, bir an evvel aklini basina devsir bizi ogüzel futbolundan mahrum etme.</TD></TR>

Akin-61
18.09.2004, 15:11
bu adamin ayagi tüydenmidir nedir bir iylesmiyor bu ne istirya bu iste bir b. var...

Fatih88
18.09.2004, 18:24
Abi oynatín su Yattarayí yaw, adamín ölüsü yeter bea!!!! smileys/smiley29.gif

ibrahim_yattara
18.09.2004, 20:10
YAHU KARDESIM SAKAT MAKAT DIK SU ADAMI SAG KANADA CEZA ALANININ KENARINA ONA YANLISLIKLA ÇARPAN 5 TOPTAN IKISI ASIST BIRIDE GOL OLUR smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
20.09.2004, 10:21
bunun gibi oyuncu görmedim ya basak oyuncularda süper hareketler yabi (yattara kadar iyi degil ama)topu kayabediyor ama arda bir baska oyuncular ama bu ayana yabisoy masalah hic de kaybetmiyo topu süper cambazsmileys/smiley32.gif

ibrahim_yattara
21.09.2004, 13:31
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Fener'i rahat geçeriz</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor'un efsane futbolcusu Turgay Semercioglu, Pasfotomaç'a konustu: "Fener'i rahat geçeriz. Onlarin Alex'i varsa bizim de Yattara'miz var. Hem lig, hem de Avrupa bir arada olmaz görüslerine katilmiyorum

uyyyy bal damliii :)

CAFER ÖZER
22.09.2004, 10:38
Yattara 2 katagorilik bir oyuncu oynadigi futbol ile SÜPER,özel hayati ile SIFIR olan bir oyuncu,HEM KENDINE hem bize yazik ediyor.kIMSE Oynadigi klüpten büyük degildir.Yattara eger 2 maç oynayip 5 maç yatacaksa kendisine güle güle denir.Yok eger adam gibi özel hayatina dikkat edecekse amenna basimizin üzerinde yeri var.Bu sakatlik olayi bana kafadan sakatlik olmasin,Insallah Sakatliktan dolayi oynamiyordur.

Yattara aklini basina toplayip adam gibi oynamali o zaman 4 yildizlik bir oyuncu,Yok eger Özel hayatina dikkat etmeyipte takimi yari yolda birakacaksa SIFIR yildizlik oyuncu, HERKES Istedigi gibi yasama hakkina sahiptir.ama bunu isine yansitmamali.

ibrahim_yattara
22.09.2004, 11:49
Yattara 2 katagorilik bir oyuncu oynadigi futbol ile SÜPER,özel hayati ile SIFIR olan bir oyuncu,HEM KENDINE hem bize yazik ediyor.kIMSE Oynadigi klüpten büyük degildir.Yattara eger 2 maç oynayip 5 maç yatacaksa kendisine güle güle denir.Yok eger adam gibi özel hayatina dikkat edecekse amenna basimizin üzerinde yeri var.Bu sakatlik olayi bana kafadan sakatlik olmasin,Insallah Sakatliktan dolayi oynamiyordur.

Yattara aklini basina toplayip adam gibi oynamali o zaman 4 yildizlik bir oyuncu,Yok eger Özel hayatina dikkat etmeyipte takimi yari yolda birakacaksa SIFIR yildizlik oyuncu, HERKES Istedigi gibi yasama hakkina sahiptir.ama bunu isine yansitmamali.

ah su bos laflari bir birakabilsek

yahu kaç kere daha yazacaz bilmemki adam ilk defa sakatlandi bu sakatligi harici oynamadigi maçlarin hepsi hoca kararidir. girdigindede ben bu takimda 11 oynarim diye her defasinda haykirircasina oynadi. bugüne kadar aldigi paranin üstünde hizmet etmistir bu kulübe bu günden sonrada ayni sekilde hizmety edecektir. bara gidipte sonraki gün maçta kötü oynadigini nasil ima edersiniz bu güne kadar hiç kötü oynamadiki. hayretler içerisinde yorumlarinizi izlemeye devam ediyorum..

sanatik
22.09.2004, 21:20
YAHU KARDESIM SAKAT MAKAT DIK SU ADAMI SAG KANADA CEZA ALANININ KENARINA ONA YANLISLIKLA ÇARPAN 5 TOPTAN IKISI ASIST BIRIDE GOL OLUR smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley4.gifsag kenarinda isinma hareketleri yapsada yeter yani smileys/smiley4.gif

sanatik
23.09.2004, 03:49
<TABLE height=170 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=107 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="20%">[/url]http://www.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=7>http://www.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 bgColor=#cccccc>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff height=19>http://www.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gifhttp://www.sabah.com.tr/i/bugunku_diger_yazi.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=10 bgColor=#a13535 height=20>http://www.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD>
<TD width="100%" height=20>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width=26>http://www.sabah.com.tr/i/ok_turuncu.gif</TD>
<TD width=355 height=20>Chelsea'ye niyet Trabzon'a kismet ("]http://www.sabah.com.tr/2004/08/09/im/A4D7A71BB457C645A67C1FCBb.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2>http://www.sabah.com.tr/i/ok_turuncu.gif</TD>
<TD width=355 height=20> (http://www.sabah.com.tr/2004/08/09/spo126.html)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
Chelsea'ye niyet Trabzon'a kismet

Belçikali gazeteciler, Ibrahim Yattara'nin Antwerp günlerini SABAH'a anlattilar.

Trabzonspor'un bu sezon en büyük kozu olan Ibrahima Yattara daha önce üç yil Belçika'nin Antwerp takiminda oynamisti. Peki Belçika'da nasil bir iz birakmisti Yattara? Iste Belçikali gazetecilerin agzindan Yattara. La Gazzetta des Sports'tan Patrice Sintzen, Trabzonspor'un büyük bir transfer yaptigini söylüyor: "Trabzon almasa Standard Liege onu renklerine baglayacakti. Hatta Chelsea de devredeydi. Yattara, Belçika'da daima her takimin istedigi bir isimdi."

5 kisiyi ipe dizip, gol attirdi
Antwerp'in yerel gazetesi Gazet Van Antwerpen'ten Jan Vonkran ve Pascal Kerkhove ise Yattara'nin Belçika'da tam olarak kapasitesini göstermedigini savunuyor. Vonkran, "Onun yildiz olacagini herkes biliyordu ama istikrari yoktu. Bir maçta bes kisiyi ipe dizer gibi çalimladi ve golü attirdi" diyor. Kerkhove de Yattara için benzer görüsleri tasiyor: "Kafasina göre hareket ederdi. Her zaman ciddi olmaz, oynatilmadiginda küserdi. Teknik direktörler onu hep isterdi, ama her zaman degil. Ama oynadiginda da döktürürdü. Özellikle kanatlarda çok etkili bir futbolcuydu."
GALIP ÖZTÜRK

Kazım Bostan
23.09.2004, 15:28
Yattara gercekten iyi topcu. bence her zaman ilk 11 de oynamasi gereken bir futbolcu. Turkiyedeki bana gore kaliteli 3 yabancidan birisi. ama en ucuzu. diger ikisi hoijdonk ve alex, ama para fenerde. gerci bu fener alexi nasil aldi hala sasiriyorum ama naapalim. her sey bir iki futbolcuyla bitmiyor. trabzon kaleden forvete kalite. ve en onemlisi fenerde olmayan birsey var. oda trabzonluluk ve trabzonsporluluk ruhu. bu hepsine yeter. insallah bu sezon sampiyon oluruz artik. uefa kupasindada rakip o kadar kolay degil ama trabzon icin onemi yok. sadece dinamo kiev gibi bir KAZAya kurban gitmeyelim. smileys/smiley32.gif

ibrahim_yattara
23.09.2004, 23:30
ya alex malex hikaye abicim sezon sonu ezikler onu gönderip yattaranin pesine düsecekler bakin suraya yaziyorum. dünyanin en kaliteli fakat okadarda malesef sorumsuz adamlarindan biridir yattara. ama sahada isini yapiyor ya o yeter..

alex olayi medyanin sisirmesi sebat maçinda 2 dakika bir saniye topla oynama orani var bu adamin bi gol atti diye ortalik yikildi ulan yattaranin orta sahadan aldigi toplari 4 kisi geçerek ronaldinho dan bile daha iyi hareketler yaparak ceza sahasina dalip gol atirmasini kimse görmez. ama gözüne gözüne sokariz biz adamin bekle kahpe bizans..

hakantpl
24.09.2004, 00:40
Yattaracagim Canim cicim hadi biraz Kendine dikkat ett hem sen sevin hemde biz sevinelim Hadi Aslanim sana Ihitiyacimiz var Yaril yolda birakma Bizi.. Bilbao maçinda ki gol ve gollerini asistlerini bekliyoruz... tüm camia olarak saana güveniyoruzz..

Aklini basina Topuda Ayagina al.. sana bu yakisir

sanatik
24.09.2004, 01:53
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/images/karadeniz_solmenu.gif

Taraftarin gözbebegi YATTARA

BÖYLE ILGI GÖRMEDIM
Sahadaki performansinin tam aksine özel yasantisindaki inis çikislari ile dikkat çeken Trabzonspor'un Gineli yildiz oyuncusu Yattara, herseye ragmen taraftarin gözbebegi olmaya devam ediyor. Kiev ile oynanan rövans maçinda sakatlandiktan sonra bir daha forma giyemeyen Gineli oyuncu, hayatim boyunca böyle bir ilgiyi hiçbir yerde görmedigini söyledi.

ONLARI ÇOK ÜZDÜM
Yattara, "Son zaman zamanlarda hakkimda çikan haberlerin beni oldugu kadar onlari da çok üzdügünü biliyorum. Onlara layik olmaya çalisacagim" dedi. Ziya Dogan'in kendisine büyük destek oldugunu da ifade eden Gineli oyuncu, "Kendi yeteneklerimin farkina varmami sagladi. Kendisinin üzerimde büyük bir emegi var. Bende hocamin isteklerini yerine getirmeye çalisiyorum" dedi.

Çebi
25.09.2004, 11:27
GELDI TRABZON'A

ASIK OLDUK ONA

HELAL OLSUN SANA

IBRAHIM YATTARAsmileys/smiley2.gif

Oğuzhan Turhan
25.09.2004, 16:53
bravo be yattara

Guests
26.09.2004, 10:17
dün devre arasinda süper sovlar yapti. en sond atop kafasinda yürüyerek sovunu bitirdi helal olsun smileys/smiley2.gif

maçta net goller kaçirdi sanirim rakip kale bize uzakti pek göremedim ama bilbaoya patlar insallah

canim TS
26.09.2004, 18:28
Allah bütün Futbolculari nazardan korusun. Insallah Yattara Show lar gelir.

Göktuğ Altuntaş
26.09.2004, 19:42
yattara gibisi varmi beee halal olsun!!!

ibrahim_yattara
27.09.2004, 20:56
sahada olmasi yetti be :)

Gerisbase
28.09.2004, 02:12
Gelsin de artik sag kanat gine iyi calisir .....

Murat BAYRAKTAR
28.09.2004, 21:14
o bu takimda olduktan maglubiyet görmeyiz. topla her bulustugu an ne yapacagi belli degil. Topla resmen vals yapiyor...

kadirsa_2000
01.10.2004, 11:15
Dün aksamki oyununu begenmeyenler çok (dün aksam takim olarak kayiptik)ama bence dün aksam tek basinabir Yattara'ninyapabilecegi o kadardi ve yaptida, takim olarak bir toparlanalim siz o zaman görün tekrar Yattara'yi. TRABZON, Istanbul, ispanya hiç farketmiyor; adam basiyor çalimi, madara ediyor karsisindakini.

ibrahim_yattara
01.10.2004, 20:16
Dün aksamki oyununu begenmeyenler çok (dün aksam takim olarak kayiptik)ama bence dün aksam tek basinabir Yattara'ninyapabilecegi o kadardi ve yaptida, takim olarak bir toparlanalim siz o zaman görün tekrar Yattara'yi. TRABZON, Istanbul, ispanya hiç farketmiyor; adam basiyor çalimi, madara ediyor karsisindakini.

bu forumda yattarayi benden daha fazla seven ve hakkinda yorum yazan yoktur diye tahmin ediyorum. fakat yattara olayinda yanildigim bazi konular olmus bunu dün aksamki maçta gördüm. zannetmeyinki teknigine veya oyunculuguna birsey söyleyecegim. hep söyledim hepte söylerim yattara milyon dolarlik adam her haliyle 300 bin dolarlik adam degil. gelelim mevzuya

bu disiplinsizlik bu boyutlara nasil vardi yattara kardes...

oyun içerisinde takim hücumdayken 4-5 futbolcumuz ataga kalkmisken 15 yasindaki çocugun yapmayacagi enteresan top kayiplarini yaparken (sayamadim kaçtaneydi) bunun takima nelere mal olabilecegini hiç düsündünmü.. tamam yeteneklisin ama her topu ceza sahasina kadar tasiman sartmi hadi bir denedin olmadi iki denedin olmadi onlarca topta ezilmez..

2-0 yeniliyorken sanki biz yeniyormusuz gibi 80 li dakikalardan sonra kullandigi 3 korner atisina öyle bir gidisi vardiki evlere senlik. ayip abi ya ayip.. bu kadarda olmaz yani

vesselam yattara hakkindaki fikirlerim degisiyor yine sempatim var ve eminim yine bu adam ilerleyen zamanlarda olay yaratacak diyorum ama ziya hoca otur kenarda derse yattaraya artik tepki vermem..

Ozan
01.10.2004, 20:58
vallaha ne yalan söyleyim yattarayi a.bilbao maçinda hiç beyenmedim hiç kosmadi sadece top ayagina geldiginde biraz bir is yapdi sonuçda kötü bir yenilgi aldiksmileys/smiley19.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley15.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifsmileys/smiley26.gifsmileys/smiley28.gifsmileys/smiley35.gifsmileys/smiley34.gif

corleone
01.10.2004, 21:07
takim olarak kötüydük çok iyi analiz etmisler kitlediler bizimkileri yattara çirpindi ama maçin basinda gol yiyince defansin arkasina top kaçirma ihtimalimiz de ortadan kalkti yani gökdeniz ve yattara otomatikmen bitmis oldu besiktas maçina saklasin bari asistlerini zaten bizim istegimiz de ligdeki basari...

Murat BAYRAKTAR
01.10.2004, 22:08
insallah bilbao maçindaki performansi bundan sonra olmaz. hiçbirsey yapamad desek yalan olmaz. kargalarin maçinda patlayacaktir.

Lazio61
01.10.2004, 23:56
sotadan sonra en iyi yabanci...ama sota onun gibi gece kusu olmuyordu..eger yattaranin üzerine titrenip displin ögretlirse tam ir asisit ve sov makinesi olur..onun maçlari kanallarda degil sinemalarda izlenir..

Harun-61
02.10.2004, 00:37
bjk macinda utandir bizi yattara smileys/smiley5.gif

Muhalif
02.10.2004, 01:41
zat-i muhtereme çok kizdim aslinda dün aksam bilbao da.. ispanyayi buldu futbol pazari.. sirf kendine oynadi.. sov yapmak için.. tabi elin gavuru kademeli kapatinca istediklerinin yüzde 25 ini ancak yapti.. bu adam olgunlasana kadar yaslanacak bence...

Çebi
02.10.2004, 09:33
Bilbao maçinda nedense korkakta oynadi biraz....Sakatligindan dolayi olabilir belki ama bireysel biseyler yapmaya çalisip her topu ezdi..Takimin hizini kesti...Maçin basinda yapamadigi çalimlar,kaptirdigi toplarkendine güvenini kaybetmesine yol açti.....Ama herseye ragmen biz onun yeteneklerini biliyoruz..Bir maçla onu yerden yere vuracak degiliz...Bundan önce yaptiklariyla gönlümüzde taht kuran Yattara bundan sonrada o yerini korucaktir...Bejeke maçinda yine en büyük silahimiz olacak...Ama bence sag kanatta degil solda oynamali bu maçta....Sagda oynarsa karsisinda Ibrahim Üzülmez olacak ve bu adamda çok kosan,kolay çalim yemeyen o alani maç boyunca kullanabilen biadam..Besiktasin sol tarafiysa yumusak karni...Kesinlikle solda oynamali Yattara...

Salih61
02.10.2004, 11:10
Sen de NOUMA gibi oldun ya HELAL OLSUN...Gece külüplerine gidecegine gidip biraz idman yapsaydin simdi UEFA da olurduk...smileys/smiley7.gif

Magnolia
02.10.2004, 11:37
Arkadasim bunu söylemek için gereksiz ve yanlis bir zaman.Lütfen sakin olalim.Yattara gönlümüzü alacak buna eminim...

ibrahim_yattara
02.10.2004, 14:25
ulan yattara o kadar güvendim sana her önüme gelene maçtan önce bu adam bu maçta olay olacak tüm dünya onu konusacak dedim oyununla emin ol en çok beni kahrettin. ya ben sana kizamiyorum asil ona sasiyorum smileys/smiley36.gif

bence sürekli 90 oynasin. bilbaoda neden öyleydi anlayamadim ilk kez asist ve gol yapmadan maç tamamladi ama olsun 90 dakikaya devam. ikinci 45i pek benimsemiyorum. ziya hoca su adami kazandir bize bir tek sen adam edersin :)

Çebi
02.10.2004, 18:41
Sen de NOUMA gibi oldun ya HELAL OLSUN...Gece külüplerine gidecegine gidip biraz idman yapsaydin simdi UEFA da olurduk...smileys/smiley7.gif

lütfen arkadaslar...hersey bu kadar kolay mi yaa...bi maçla göklere çikarip bi maçla yerin dibine sokuyoruz herkesi...Hem Yattara bi maçla kalbimizi kazanmis degil de...Yaptiklari ortada bundan sonra daha iyi olacagina eminim...O formayi giyen herkese destek olmaliyiz....

Murat BAYRAKTAR
02.10.2004, 23:20
yarin kargalari yatirip kaldiracaksin...

murat
03.10.2004, 03:55
ya su forumu gezerken icim karariyor, sadece yattara konusunda degil herseyiyle, ne karamsar insanlariz...

tsakrep61
03.10.2004, 15:35
ama yalan yok ben yattarayi ilk defa bu kadar isteksiz gordum adam bi topu kovaladigini calim yaptigini goremedim

ama duzelecek

Oğuzhan Turhan
03.10.2004, 22:25
sanki birileri adama bjk maçinda çalim atma dedi.bir kez bile çalima yeltenmedi

FAruk
03.10.2004, 23:11
Ziya hoca Yattara'yi özel olarak uyardi,çalim atmamamsi için.Takimda Yattara'yi çekememezlik kini hizla büyüyor.Hocanin bu sogukluga bir an önce el koymasi gerekli.

Harun-61
03.10.2004, 23:11
eski yattarayi özledim ben yaaa...smileys/smiley4.gif

Lazio61
03.10.2004, 23:28
bence her futbolcuda bi düsüs olabilir..eger farkindaysaniz trabzonumuzda birtek yattarada degil takim olarak bi düsüs bi yorgunluk var..simdi önemli olan trabzonumuzun bu yorgunluk zamanini geçerken puan kaybetmemesidir..insallah bu zaman zarfinda yattarayida tekrar kazaniriz..

FERO61
04.10.2004, 02:02
beyler bi bilgisi olan varsa yazsin lütfen ...takim icinde birbirini cekemeyenlermi var ..yani nedir bu yattaraya beslenen kin?

ibrahim_yattara
04.10.2004, 20:56
emrah erenin tepkisi sag kulvarda bjk li oyuncularla basbasa kalmasiydi

ve hakliydi bencede

yaw ben ibrahim yattara manyagiydim ne oldu bana acaba!!

vivalaz
05.10.2004, 17:40
Yattara kardesim!!!!!

olm bu yattara denilen sahiz bir sihirbaz....

bu asam yer yüzüne top oynamak icin gelmis galiba....

galatasaray macinda da görüldügü gibi rakib oyunculari sudan cikmis baliga benzet ti

muahahahahahaha

iste yattara iste sihirbaz

iki dogdun ibo...smileys/smiley32.gif

vivalaz
05.10.2004, 17:45
diyecegim tek sey var oda oooooooooooo oooooooooo ibo yattara oooooooo ooooooooo ibo yattara

olm bu adam formuna geri dönerse rakib dinlemez önüne geleni mucuxlar....

iki dogdun ibo yattarasmileys/smiley32.gif

sanatik
05.10.2004, 18:57
http://www.pasfotomac.com.tr/i/logo_ani.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/2004/10/05/im/FB8A2A2625A7064D97A48748b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>O yildiz olacak</TD></TR></T></TABLE>

Çok çalisiyor
Aminata, esi Ibrahim Yattara'nin Trabzon'daki tüm maçlarini oglu ile birlikte tribünden izliyor. Yattara'nin çok büyük yildiz olacagini belirten Aminata "Çok çalisiyor. Basaracak" dedi.

Trabzonlu süper
Trabzon halkinin onlara çok iyi davrandigini belirten Aminata "Futbolu seven, çok hürmetli, saygili bir toplumun içinde olmaktan çok mutluyuz" diyor.

hakantpl
05.10.2004, 22:53
yattara ne olur kendine gel artik... seni seviyoruz.. lütfen hadii

ahmetturk
06.10.2004, 11:49
Yattara sakatliktan sonra sanki korkarak top oynuyor ikili mücadelelerden kaçiyor. Kantlardan içeri dalardi simdi biraz daha durgun.

Duman
06.10.2004, 15:49
Bence toplum olarak,sadece futboldan bahsetmiyorum,çok kolay insanlari en yüksege çikartip,daha sonra da ufak bir sarsinti da yerin dibine sokuyoruz.

Yattara için de öyle,Skonto,Kiev ve Malatya maçlarinda ki güzel oyunundan sonra bir anda bu oyuncuyu kral ilan ettik,hatirlarsaniz maçlarda ve havaalani dönüslerinde en büyük ilgiyi ona gösterirken,diger oyunculari sanki biraz ihmal ettik.Belki bu yüzden takim içinde ona karsi hafif bir rüzgar olusmus olabilir,ayrica bu ilgi onu fazla simartmis ki ülkesinden geç döndü ve gece alemine takilmaya basladi.

Her ne olursa olsun Yattara bizim takim için olmazsa olmaz futbolculardan biri,bugün futbolun kollektif anlayisinin yani sira,show kismi da çok önemli ve bunu en iyi yapanda Yattara,tabii ki fazla asiriya kaçmamali, ama o çalimlarini mutlaka her maçda yapmali.

ibrahim_yattara
06.10.2004, 21:21
Bence toplum olarak,sadece futboldan bahsetmiyorum,çok kolay insanlari en yüksege çikartip,daha sonra da ufak bir sarsinti da yerin dibine sokuyoruz.

Yattara için de öyle,Skonto,Kiev ve Malatya maçlarinda ki güzel oyunundan sonra bir anda bu oyuncuyu kral ilan ettik,hatirlarsaniz maçlarda ve havaalani dönüslerinde en büyük ilgiyi ona gösterirken,diger oyunculari sanki biraz ihmal ettik.Belki bu yüzden takim içinde ona karsi hafif bir rüzgar olusmus olabilir,ayrica bu ilgi onu fazla simartmis ki ülkesinden geç döndü ve gece alemine takilmaya basladi.

Her ne olursa olsun Yattara bizim takim için olmazsa olmaz futbolculardan biri,bugün futbolun kollektif anlayisinin yani sira,show kismi da çok önemli ve bunu en iyi yapanda Yattara,tabii ki fazla asiriya kaçmamali, ama o çalimlarini mutlaka her maçda yapmali.

sahada durmasi bile yetiyor aslinda ama çok manyak yerlere gelebilirdi

hem bizim takimimizda

hem dünya klasmaninda

yinede birgün bu adami dünya taniyacak ama o zaman neden geciksinki??

$FIRTINA61$
12.10.2004, 10:42
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Çabuk çark etti </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Özel yasantisina dikkat etmedigi için formdan düsen ve teknik kadronun tepkisini çeken Yattara, artik futbolla yatip, futbolla kalkiyor </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>12.10.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/yattara1902.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212 align=right>
<T>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/Friend.gif (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=2&amp;HaberID=229856#)http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/yorumyaz.gif (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=2&amp;HaberID=229856#)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/print.gif (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=2&amp;HaberID=229856#)http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/fotogaleridisabled.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=23>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center>
<T>
<TR>
<TD width=14>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/tophaber01.gif</TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center>TOP 20</TD>
<TD vAlign=center align=right>Hepsini Göster (http://www.e-kolay.net/fanatik/top10.asp)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=51>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=200 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=20>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/puanver01.gifPuan Verin</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD align=middle width=72 height=24>http://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan1.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan2.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan3.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan4.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan5.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan6.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan7.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan8.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan9.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/puan0.gif </TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=124 align=center>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=3 height=20>9 Kisi</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD height=24>9,67</TD>
<TD height=24>

<!--
PuanVerC&#111;ntrol()
{
.puan_f.PuanSubmit.=true;
.puan_f.submit();
}
//-->

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
< name=puan_f =/fanatik/yorum/puan_save.asp method=post></TD></TR>
<TR>
<TD>< style="BORDER-RIGHT: rgb(192,192,192) 1px solid; BORDER-TOP: rgb(192,192,192) 1px solid; FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: rgb(192,192,192) 1px solid; COLOR: rgb(64,64,64); BORDER-BOTTOM: rgb(192,192,192) 1px solid; FONT-FAMILY: Verdana; HEIGHT: 19px; : rgb(255,255,255)" name=puan> < value=1>1</> < value=2>2</> < value=3>3</> < value=4>4</> < value=5>5</> < value=6>6</> < value=7>7</> < value=8>8</> < value=9>9</> < value=10 ed>10</></> </TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/yorum/images/oyla.gif</TD>
<TR>
<TD colSpan=4>< = value=Fanatik name=kanal> < = name=tanim> < = value=/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?haberID=229856 name=yer> < = value=/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=2&amp;HaberID=229856 name=yer_p> </></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD></TR></T></TABLE>Ari gibi çalisiyor
Antwerp?ten geçen sezon büyük umutlarla alinan ve oynadigi futbolla, süratiyle begeni toplayan Ibrahim Yattara, yaptigi hatadan çabuk döndü. Özel yasantisina dikkat etmedigi için bir anda eski formundan uzaklasan ve teknik kadronun gözünden düsen Gineli futbolcu, artik futbolla yatip, futbolla kalkiyor. 2007 Hazirani?na kadar Bordo - Mavili ekiple sözlesmesi bulunan 24 yasindaki golcü oyuncu, geçen yilki görüntüsünü yakalamak için çabaliyor.

Sorun çikartmiyor
Sert elestirilere ugrayan Yattara?da gözlenen olumlu degisimler hakkinda görüs bildiren yöneticiler, ?Bu oyuncumuz, artik sorun yaratmiyor. Çalisiyor, özel hayatina da dikkat ediyor ve adeta patlama yapmaya hazirlaniyor? derken, Gineli oyuncu da, pismanligini bakin hangi kelimelerle dile getiriyor: ?Uzun süre sahalarda istedigimi yapamadim. Çok yiprandim ama artik yeniden zirveye çikma zamanimin geldigini düsünüyorum. Tek düsündügüm futbol.?

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV></TD></TR></T></TABLE>

$FIRTINA61$
12.10.2004, 11:33
http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/yattara1002.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>YATTARA'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Taraftarin gönlünde taht kuran Ibrahim Yattara, "Türkiye'de baska bir kulübü hiç hayal etmedim. Ama sözlesmem bittiginde Avrupa hayalim agir basabilir" dedi.

Taraftarin gönlünde taht kuran Ibrahim Yattara, "Türkiye'de Trabzonspor'dan baska takim aklimda yok" diyerek bordo-mavililerin kalbine iyice yerlesti! Siyahi oyuncu "Aurelio gibi gidecek misin?" sorusuna, "Trabzonspor'a geldigim için çok mutluyum. Esim de çok mutlu. Çünkü Trabzon halki bizi çok seviyor. Burada daha basarili olacagima da inaniyorum. Türkiye'de asla baska takimi düslemiyorum. Çünkü Trabzonspor büyük takim. Sözlesmem bitince Avrupa hayalimi gerçeklestirecegim" yanitini verdi.

KIEV'I HIÇ UNUTAMIYOR
TEKNIK direktör Ziya Dogan ile arasinda hiçbir sorun olmadigina deginen Yattara, hocasinin zaman zaman kendisine yaptigi uyarilari asla yanlis yorumlamadigini belirterek, "Ziya Dogan iyi hoca. Onunla Trabzonspor hedefindeki noktaya hizla kosacak" dedi. En büyük üzüntüsünün Sampiyonlar Ligi'nden elenmek oldugunu belirten yildiz oyuncu, "O Kiev maçlarini asla unutamiyorum. Biz bu takimi eleyecek güçteydik. Ama olmadi. Yillarca da bu sansin kaçisini unutamayacagim" diye konustu. </TD></TR></T></TABLE>

$FIRTINA61$
12.10.2004, 11:38
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Çabuk çark etti </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Özel yasantisina dikkat etmedigi için formdan düsen ve teknik kadronun tepkisini çeken Yattara, artik futbolla yatip, futbolla kalkiyor </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>12.10.2004</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/yattara1902.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>[/url]http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=2&amp;HaberID=229856#)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=23>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD width=14></TD>
<TD vAlign=center></TD>
<TD vAlign=center align=right>[u] (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=2&amp;HaberID=229856#)</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=51>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=200 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD align=middle width=72 height=24></TD>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=124 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD height=24></TD>
<TD height=24><!--
PuanVerC&#111;ntrol()
{
.puan_f.PuanSubmit.=true;
.puan_f.submit();
}
//-->
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4></TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD></TD>
<TR>
<TD colSpan=4></></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD></TR></T></T></TABLE>Ari gibi çalisiyor
Antwerp?ten geçen sezon büyük umutlarla alinan ve oynadigi futbolla, süratiyle begeni toplayan Ibrahim Yattara, yaptigi hatadan çabuk döndü. Özel yasantisina dikkat etmedigi için bir anda eski formundan uzaklasan ve teknik kadronun gözünden düsen Gineli futbolcu, artik futbolla yatip, futbolla kalkiyor. 2007 Hazirani?na kadar Bordo - Mavili ekiple sözlesmesi bulunan 24 yasindaki golcü oyuncu, geçen yilki görüntüsünü yakalamak için çabaliyor.

Sorun çikartmiyor
Sert elestirilere ugrayan Yattara?da gözlenen olumlu degisimler hakkinda görüs bildiren yöneticiler, ?Bu oyuncumuz, artik sorun yaratmiyor. Çalisiyor, özel hayatina da dikkat ediyor ve adeta patlama yapmaya hazirlaniyor? derken, Gineli oyuncu da, pismanligini bakin hangi kelimelerle dile getiriyor: ?Uzun süre sahalarda istedigimi yapamadim. Çok yiprandim ama artik yeniden zirveye çikma zamanimin geldigini düsünüyorum. Tek düsündügüm futbol.?

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

umraniye
12.10.2004, 13:37
insallah iyi olurda trabzon katkisi olur artik. yaklasik 1.5 aydir trabzona katkisi yok, bence kendine bakarsa trabzona heykeli dikilcek kadar yetenekli bi futbolcu, saygilarimla

ibrahim_yattara
12.10.2004, 21:24
uyyy dikeceguk o heykeli daa az kaldi..

ibrahim_yattara
12.10.2004, 21:25
abi yok ya içimden geldi söyleyecem

sari saçlarini deelii gönlümeee

baglamisiiim çözüülmüyooor

yattaraaaaaaaaaaa

Yattarax61
16.10.2004, 02:02
Ik Hou Van You Yattaraaaaaa

Ibrahim yattara diger bir adi top ustadi,bel kiran,kimyasal silah,tek kursun,general,cambaz,rakiplerin belalisi.yattaraya ne desem az yattara antwerpen'den ayrildiktan sonra antwerpen dustu ve taraftarda artik maclara gelmeyince takimin yeni yeri ikinci lig oldu haliyle.yattaranin kiymetini bilmeyen ya futbol zekasizisidir yada kiskancdir onun gibisi turkiye'de yok ama yattarayi hala bizim oyuncular cozemedi ben antwerpen'deki uc macina gittim o maclarda harikalar yarattigini canli seyrettim ve su kararada vardim yattara yalnizligi hic bir yerde sevmiyor ne sahada ne disarida ona bir bebekmis gibi yaklasmak gerek cok duygusal ve bir o kadarda profesyonel trabzon insanini cok sevmesinin tek nedenide bu zaten ilgiyi cok seviyor ona ilgiyi asiri gostermek rakip takimlar icin mayin tarlasi demektir.biraz hasari cocuktur amma kendinide asla kaybetmez.bizim oyuncular yattaraya yakin oynasa, yattara daha cok verimli olur.ornek yattara sag kulvarda veya sol kulvarda cizgide ilerlerken hic bir oyuncu yanina gitmiyor buda dogal olarak onu daha fazla calim atmasina bazende topu kaybetmesine sebeb oluyor.ozellikle dikkat ederseniz sahada sadece 2 veya 3 kisiyle anlasa biliyor buda bizim icin bir zaafiyet.Lutfen oyunculardan ricam yattaraya biraz daha yakin oynayin ozellikle huseyin,emrah bunlar devamli yattarayla arasinda cok mesafe birakiyor diger tarafdanda adem ve celaleddin'de oyle yapiyor.

eger yattara sakatlanmazda performansini 90 dk yayarsa iste rakipler icin bir silah olur kiev'e elenmemizin tek sebebi kim ne derse desin yattaranin yoklugudur.Allah bir daha ona sakatlik vermesin.

IK HOU VAN YOU YATTARAAAA

Yattara Altijd 1 Nummer

TheRapZoNe
16.10.2004, 23:27
yatarrayi yakindan görme imkanini ilk defa tesislerde saglamistim..

bizde judo kiyafetleri vardi..oda yanima gelerek selam verdi belini egerek.. tuttum biraz kaldirdim ama sonra bisey olur diye vazgeçtim.. oda gülüyordu..

buda benim bir yattarayla olan bir anim.

Guests
17.10.2004, 09:47
ben körfezlokantasinda gördüm kendisini sansa her zaman yanimda olan fotograf makinasi o gün yoktu içindekileri bilgisayara aktarmaya üsenip yanima almamistim dahada göremedim. artik kismet seneye.Edited by: EsenLerli_ÖzGüR

Murat BAYRAKTAR
18.10.2004, 09:37
yine yok..... yine yok..yine yok.

Guests
18.10.2004, 10:00
dün bir korner kullandi gol oldu. onun haricinde pek birsey yapamadi. ya sakatliktan sonra kendini bulamadi yada hoca çalim atmasini yasakladi. gökdenizle arasinda ne sorun var bilmiyorum ama artik bunu çözmesi lazim. gökdeniz 2-3 poziyonda topu onu vermeyip illa baska yönlere çevirdi. ayiptir takimd aküslük olmaz.

objek
18.10.2004, 21:12
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Gecen sezon takimda her kaptirdigi topun arkasindan kosan kaptigi toplari kendisine veren onu destekleyen birisi! vardi simdi o ortami tekrar bulmasi lazim... yattara oldugu gibi kabul edilmesi lazim fatih ve gokdeniz bu oyuncuya sahip cikip pas vermeleri lazim bakalim o zaman neler oluyor...</TD></TR>

$FIRTINA61$
18.10.2004, 22:10
aklima komik bir sey gökdenizi kiskaniyo mu nesmileys/smiley5.gif

Emre İskender
18.10.2004, 22:31
yoksa gokdeniz mi kiskaniyosmileys/smiley3.gif

$FIRTINA61$
18.10.2004, 22:38
gökdeniz pasini veriyoki olursa ancak yattara kisna bilir bencede kiskaniyo

TheRapZoNe
19.10.2004, 22:54
yattaradan geçen sezondaki güzel golunun devamini bekliyoruz

gay-s maçindada ayni tarifesmileys/smiley32.gif

İleli
20.10.2004, 01:35
hadi be oglum gayse macinda patlama bekliyorum senden yurruuu be tooossuunnn!

Guests
20.10.2004, 08:52
gökdenizi kiskaniyormu ne diyorsunuzda? ankara maçinda paslari vermeyen gökdenizdi. aralarinda bir sorun oldugu kesin. ama bunu biran önce çözmeleri gerekir.

murat
20.10.2004, 12:10
valla birbirine kiskandiklarini zannetmiyorum, iyi bir Yattara Gokdeniz ve Fatihi daha buyuk star haline getirir yapacagi asistlerle. Yanliz zanki Gokdeniz son zamanlar kotu oynadigi icin kendini daha iyi gostermek istiyor ve cok bencil oynuyor. Bence kendine ispatlamaya calisiyor yani. Yattarayi serbest birakacaksin kardesim, Gokdeniz ve Fatih ortasahada pres yapsin ileride Mehmet ve Yattara kalsin kapilan her topla fatih ve gokdenizin katilimiyla 4 forvet olusur ve tehlikeli oluruz. Fatih ve Gokdeniz tek basina 4 defansin arasinda bisi yapamaz.

Biraz daha hucumu dusunmek lazim bence.

Murat BAYRAKTAR
20.10.2004, 13:08
ne oldu bu yattaraya... artik eskisi gibi olmadigini son haftalarda görüyoruz.... umarim kendini toplar cincon maçinda bekledigimiz bir oyun sergileyerek bas mimar olmasini isteriz...

$FIRTINA61$
20.10.2004, 15:22
sakatliginda etkisi var biraz galiba

tulin
21.10.2004, 23:13
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellSpacing=0 width=476>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=476 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/Ibrahim_Yattara_4.JPG Yattara korkuttu
Gineli yildiz Yattara dünkü idmanda fenalik geçirdi. </TD></TR>
<TR>
<TD width=480 colSpan=2 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD width=476 colSpan=2 height=1>Bordo- Mavili takimin yildizi Yattara, dünkü idmanda fenalik geçirdi. bir ara saha ortasina uzanip kalan Gineli futbolcunun, asiri sivi kaybi nedeniyle rahatsizlandigi bilidirildi. Ancak Yattara'nin durumu ciddi degil.

Takvim</TD></TR>
<TR>
<TD width=476 colSpan=2 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD width=476 colSpan=2 height=15>Haber Giris Zamani : 21.10.2004 / 14:44:48 90</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

OnUr\ts
22.10.2004, 00:51
bu kadar caresiz birakma bizi baglandik bir kere cok sevdik seni yattara ozel yasantisindan dolayi kaynaklaniyodur o

Guests
22.10.2004, 08:27
aman ona bise olmasin. bu maçta gesenin defansini gene önce o çökerticek

Harun
22.10.2004, 11:51
Galatasaray maçinda ondan çok sey bekliyorum.Söyle istanbulda oynanan maçtaki gibi kral bir gol atarsa stad yiklir heralde.

Guests
22.10.2004, 12:03
öyle bi haraketle gol atsin televizyona dalarim valla. ist. maçta sahaya girip sarilcaktim nerdeyse ona öyle gol atti diye smileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
22.10.2004, 13:54
YATTARA MAF EDECEK GS DEFANSINI

İleli
30.10.2004, 02:21
gökdenizi kiskaniyormu ne diyorsunuzda? ankara maçinda paslari vermeyen gökdenizdi. aralarinda bir sorun oldugu kesin. ama bunu biran önce çözmeleri gerekir.

diyar macinda iyi gozukuyorlardi cok paslastilar insallah bir darginlik kalmamistir aralarinda!

Guests
30.10.2004, 08:41
bencede kalmamistir. ama aslinda olmamasi lazimdida. ikiside çok kaliteli daha çok goller aticaklar.

ikrime_61
30.10.2004, 08:57
gokdenizle aralarinda birsey yok bence bi ara atismislar okadar havasiz bir hayat yattarasiz bir trabzonspor dusunemiyorum cunku o artik bizden biri gibi

Aniketus
30.10.2004, 11:49
Bu maçta artik iyice görüldü ki, sakat ya da formsuz olmadigi sürece YATTARA'yi ilk onbirde sahaya sürmemek, vatan hainligi(*) ile esdeger bir suçtur.

(Vatan Haini = Bkz. Ergun Gürsoy, Haluk Ulusoy v.s.)

Bu maçta Yattara'nin sergiledigi oyun, bir kasetle Trabzonspor'un tüm forvet ve orta saha oyuncularina bir seminerdüzenlenerekseyrettirilmelidir. Buna Gökdeniz ve Fatih de dahildir. Ikisi de yildiz oyuncular ama bana göre YATTARA'dan ögrenecek çok seyleri var. Yattara'nin özel yeteneklerinden degil, futbol anlayisindan ve futbol zekasindan bahsediyorum.

Bu seminerin konu basliklari da sunlar olmali:

1) Markajdan nasil kaçilir.

2) Bos alanlar nasil degerlendirilir.

3) Pas nasil verilir.

4) Pas nasil alinir.

5) Orta nasil yapilir.

6) Korner nasil kullanilir.

7) Penalti nasil kullanilir.

8) Ne zaman pas verilir, ne zaman çalim yapilir.

9) Oyun nasil genisletilir.

10) Gol nasil atilir.

Mehmet Alemdar
30.10.2004, 14:00
o bambaska bir futbolcu shota dan sonra trabzonsporda en çok sevilen ikinci yabanci oldu yalansa söyleyin yani adamin ayagina top geldimi gerisi geliyor zaten örnegin diyarbakirspor maçi...

Guests
30.10.2004, 14:34
aslinda sotadan daha iyi nedenmi bu denyo forvet varya ismini söylerken bile tiskiniyorum bu salaga verilen sansin %10 verilseydi belkide yattara bu sene bizde degilde avrupada baska bir takimda olurdu diyarbakir maci sadece örnek degil benim en sevdigim maci d.kiev maciydi

Harun
30.10.2004, 16:30
Oynadigi zaman neler yapabilecegini gösterdi.Fazla söze ne hacet.

Ozan
30.10.2004, 16:59
VALLAHA NE DIYEYIM DIYARBAKIR MAÇINDA döktürdü http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif2 gol atti insallah hep böyle devam ederhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

ümit
30.10.2004, 17:15
Horonu ögrenmis galiba balik gibi süzülüyor yaww.Allah'im nazarlardan saklasinn..

İleli
31.10.2004, 01:45
o bambaska bir futbolcu shota dan sonra trabzonsporda en çok sevilen ikinci yabanci oldu yalansa söyleyin yani adamin ayagina top geldimi gerisi geliyor zaten örnegin diyarbakirspor maçi...

sota 1 yattara 2 bu bur gercek ama bu gidisle bu siralama degisecek gibi bilmem sizler ne dusunuyorsunuz ?

kadirsa_2000
31.10.2004, 01:01
Ya yeterki oynasin, atsin attirsinda varsin siralama degissin. Hepsinin yeri ayri yüregimizde. Baska topiclerdede yazdim burada da yazacagim kusuruma bakmayin smileys/smiley9.gif

Bir ÇUBUKLU FORMA bir de YATTARA; bunlardan vazgeçmek, bunlarin karsisinda durabilmek mümkün mü?

Harun-61
31.10.2004, 13:02
we love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, yattaraaaaaaaa smileys/smiley32.gif

hauptstrasse
31.10.2004, 18:05
birden top ona geliyor! stadyumda bir hareket bir ses dalgasi basliyor! oyle yakisiyorki ayagina top anlatilacak gibi degil! ayagiyla vurmuyor topa! oksuyor onu,seviyor!sanki duruyormus gibi yapiyor bir rakibine bir topa bakiyor ama bunu ancak agir cekimde izleyebiliyoruz bizler! arada zaten coktan gokdenizi fatihi yada huseyini ceza alaninda gormus oluyor biz kalp atislarimizdaki hizlanisi farkedene kadar! sonra bitmek bilmeyen saliseler! ne yapacak simdi diye soruyoruz! calim mi atacak? atacaksa nasil atacak fule mi yoksa artistik bir hareket mi yada ortami yapacak adrese teslim! dusunceler cesitli cunku yetenegi cok genis! herseyi yapabilir! hersey olabilir top ona geldikten sonra!

ahhaaa! hani o ugultular varya topu kaybettiginde yada ayagindan kacirip taca ciktiginda! onlar mi! onlar bize verecegi futbol resitalini yada ziyafetini kacirisimizin uzuntusu o ona kizdigimizdan falan degil!

dusunun bir macta kac kez bu dusunceleri ayni anda hep birlikte yasiyoruz!

tesekkurler ibrahim! her sey icin tesekkurler iyiki varsin bu takimda sen....

İleli
03.11.2004, 00:59
ezik macini siddetle bekliyorum insallah 11de baslarda ezik defansini cokertir off off!

$FIRTINA61$
03.11.2004, 12:00
ya bu adam hayt kadini falan almis eve birde bir arkadasi da gelmis ya bu evli degilmi ya karizi bir sey demiyoemu ayib oluyo artik yattara

Murat BAYRAKTAR
03.11.2004, 14:37
ah yattara ah... su gaztelere birgünde çikmasan... yeter ya... sen evli falan degilmisin... tamam güzel oynuyorsun... gurur duyuyoruz seninlede bu asna fisna düskünlügün almis basini gidiyor... al bide evden atilmissin... bari eve getirme sunlari... özel hayatin bizi ilgilendirmezde senin bu özwl hayatin da fazla oldu... biraz kendine dikkat etse,kendini futbola ve ailene adasan ne olurdu... gerçi gözümle görmedikten sonra zor inanirim böyle seye ama gelde inanma her gün bas bas gazte yaziyor.. bir de bugün yazdigi evden çikarilmis lafi hepten sinir etti beni... yaw bu adam nerden buluyor bu kadar wakti... trabzonda bile kontrol edemiyorlarsa bunu daha nerde edecekler... insallah tez vakitte aklini basina toplar sadece futboluyla ve futbolculuguyla gündeme gelir....

$FIRTINA61$
05.11.2004, 10:12
bu adama soba atmakmi lazim ya yabma ma be yatarra uzlu dur

LazSerko61
05.11.2004, 14:30
YATTARA`ya yakismayan hareketler bunlar insallah birdaha gazetelerde onu ismini okumayiz, gazetelerde saece onun futbolunhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif konusulsun isterse avrupada oyniyabilir kendine biraz ceki düzen ver.hem hanimini belcikaya gönderiyor hemde kadinlarla geziyor ayip cocugun var be smileys/smiley7.gif

nedim
05.11.2004, 15:27
yattaraya laf yok. adam topunu oynadiktan sonra istedigini yapabilir.asil bu konuyla trabzonu karistiran istanbul medyasini kiniyorum. devam et yattara sen isini bilirsin.bu hafta ankarayada dattara....smileys/smiley36.gif

TORUN
05.11.2004, 17:52
Istir kisinin aynasi lafa bakilmaz.

Yattara bizlerde artik bir tutkudur. O olmadigi maçlar tuzsuz yemek gibi. Ben sahadaki performansina bakarim. Adam her maçta iyi oynadi. Sadece kadroya alinmadigi veya neden onunla baslanmadi diye baskalari elestirildi.

O zaman yattara oynayacak ve saha içi performansi ile elestirilecek. O zaman elestiriler bizi baglar gerisi bos.

Guests
06.11.2004, 13:14
Ayni tarz hareketleri yapabilen bilegine bu kadar hakim dünya piyasasinda oyuncu sayisi cok az

Ronaldinho ,Christiano Ronaldo ve bunlardan sonra bence yattara

ama aralarinda farklar var

birileri cok calisiyo kafasini kullaniyo bizimkisi ise daha cok tecrübesiz gerçi digerleri de genç ama onlar bulunduklari klübün ve formanin agirligini kabul etmis sorumluluk almislar

yattara ise hala bihaber bunlardan

kisacasi umarim bu yillarini aramazsin ibrahim yattara

Barış
06.11.2004, 13:22
Yattara nin umrundaydi.Adam futbol oynamiyor ki.Showmen.Bu adam Fenerde olsaydi dünyanin en iyi futbolcusu derlerdi ona.Alex bi çalim atti tribün ayaga kalkti.2 hafta sonrayi bekliyoruz...

Hüseyin Kurt
06.11.2004, 15:42
alex bir çalim atiyor ertesi gün bütün gazeteler alex show diye baslik atiyor.ya kardesim yattara alex in attigi çalimi gece uyurken atar be.

TheRapZoNe
06.11.2004, 17:37
yattara gine milli takimina 3. kez çagrilmis..

haftaya gidecek büyük ihtimalle..

TheRapZoNe
06.11.2004, 17:38
basarilarinin devamini oradada bekliyoruz...

_YSN_
06.11.2004, 17:45
O NE KADAR ÖZEL HAYATIYLA GÜNDEMDE OLSADA TAM BIR TOP CAMBAZI AKLINI KULLANSA DÜNYA TOPÇUSU OLUR

$FIRTINA61$
06.11.2004, 20:59
http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/yattara0108.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>YATTARA MILLI TAKIMA ÇAGRILDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>

Trabzonspor'da sik sik özel yasantisiyla gündeme gelen Ibrahim Yattara milli sevinç yasiyor. Yattara, ülkesinin Kenya ile deplasmanda oynayacagi maçta görev alacak
Trabzonspor'da oynadigi futboldan çok özel hayatiyla gündeme gelen Ibrahim Yattara üçüncü kez Gine milli takima çagrildi. Milli takim kampina katilmak üzere Pazartesi günü ülkesine gidecek olan Yattara, Gine'nin Kenya ile deplasmanda oynayacagi Dünya Kupasi eleme grubu maçinda görev alacak. Milli takim formasi altinda daha önce 2 kez oynayan siyahi futbolcunun hiç doksan dakika görev almadigi bildirildi. Yattara bu kez seytanin bacagini kirmak istedigini söyledi.

Diyarbakirspor maçinda 90 dakika görev alan ve güzel futbolunu iki golle süsleyen Gineli futbolcu Ankaragücü karsisinda da ayni performansi gösterecegini söyledi. Ibrahim Yattara, baskent deplasmaninda üç puani kazanan tarafin her zaman oldugu gibi yine kendilerinin olacagini iddia etti. Gineli futbolcu 'Hocam Ziya Dogan bana görev verdigi sürece sahada en iyisini yapacagim. Bundan kimsenin süphesi olmasin' diye konustu.

bunlar niye daha fazla cagirmamis bunu ya adamlar körmü ne</TD></TR></T></TABLE>

Murat BAYRAKTAR
08.11.2004, 14:04
insallah ankaragücü maçinda oynamadigin futbolu fener maçinda patlarsin.. ankaragücü maçinda nerdeyse oynadigin 50 dakkada pek birsey yapamadi...

Özkan Erdem
08.11.2004, 16:29
ziya dogan ona sag kanadi verdigi zaman basarisiz oluyor, sag açik ve forvete dönük serbest adam oynadigi maçlarda durdurulamaz ancak tayfunun önünde yattara yi serbest birakamazdi.. Fener maçinda ondan çok sey bekliyorum

kutoz
09.11.2004, 15:18
Hala aklim bu Yattara'ya almiyor. Barcelona'da ki Ronaldinho'dan ne eksigi var. Kendini futbola ve profesyonellige verse, hem kendi ihya olur hem Trabzonspor...

Gönlüm Diyarbakir maçinda ki performansi ile, ezikbahçe maçina çikmasi ve milli maçindan, kazasiz belasiz dönmesi.

insallah uçak göndermek zorunda kalmayiz smileys/smiley36.gif

EmrahYalçınalp
10.11.2004, 08:04
Hala aklim bu Yattara'ya almiyor. Barcelona'da ki Ronaldinho'dan ne eksigi var. Kendini futbola ve profesyonellige verse, hem kendi ihya olur hem Trabzonspor...

Cevabisorunun içinde...smileys/smiley2.gif

Hayal görmeyelim... Bu adamdan bu kafayla hiç bir sey olmaz! Çikar bir maç, iki maç, on maç, neyse artik, oynar, tek basina maçi kazandirir... Sonra bir bakmissin en güvendigin maçta bogazinda kilçik kaldigi için oynamiyor. "Iyi futbolculuk"tan kastiniztek basina maçi çevirebilecek kapasiteye sahip olmasiysa evet, çok iyi futbolcu. Ama bence "yetenek+istikrar" iyi futbolculuk demek veYattara Türkiye'de biraz"sonradan görme" oldu, pusulayi sasirdi.

Çok tuhaf bir durum! Ben de sizler gibi ondan her zaman çok sey bekliyor olacagim, ama bir sey çikmazsa da soke olmayacagim...Sezonun yarisinda(o ya da bu nedenle) oynamayan bir adam nasil "süper" oluyor anlamadim. Adam hazmedemiyor iste, bu kadar gaza getirip takimi da adamdan sogutmanin ne alemi vardi?

tigin
10.11.2004, 13:57
fener maçinda 90 dakika oynarsa yeni bir yattara show izleyecegimize eminim çünkü fener maçi yattara için iyi bir vitrin olacak.onun derdide bu zaten.

FERO61
11.11.2004, 04:33
AFRICADA FUTBOL SERT GECER DENGESIZ DENGESIZ OYNARLAR:::INSALLAH SAGLAM DÖNER ORDAN

Barış
12.11.2004, 12:51
Su Alexi bi kaç kere yatirip kaldirsa var ya.smileys/smiley11.gif

Mc_Genc
13.11.2004, 13:42
YATTARAYI BEGENIYORUMDA,TOP AYAGINA GELMEDIGI SÜRECE ÇOK ETKISIZ.TAMAM TOP AYAGINDAYKEN HARIKA AMA,TOPSUZ ALANDA PRES VE ÇABUKLUGUNU KULLANMASI DILEGIYLE;http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Erhan|TS
13.11.2004, 17:42
http://img129.exs.cx/img129/4029/Resim002.th.jpg (http://img129.exs.cx/my.php?loc=img129&amp;image=Resim002.jpg)

Erhan|TS
13.11.2004, 17:45
http://img129.exs.cx/img129/6899/Resim008.th.jpg (http://img129.exs.cx/my.php?loc=img129&amp;image=Resim008.jpg)

Erhan|TS
13.11.2004, 17:49
http://img129.exs.cx/img129/4062/Resim10.th.jpg (http://img129.exs.cx/my.php?loc=img129&amp;image=Resim10.jpg)

Erkin
14.11.2004, 08:55
Yattara Fener maçinda göster o kazmalex'e kim teknik kim cambaz.. BU Yattara, o kazma Servet,yamuk Denizve de Luciano'nun oldugu defansi eger gününde olursa dagitir.. ''Yattara solaçekti karsikarsiya vurmadi simdi saga çekti, vurdu gooool!! Harika bir gol,muhtesem bir gol!!''-Geçen seneki 2-1'lik GS maçindan..smileys/smiley36.gif

İleli
15.11.2004, 18:19
Su Alexi bi kaç kere yatirip kaldirsa var ya.smileys/smiley11.gif

birde maci kazandikmi varya kurban kesecem smileys/smiley1.gif

of-lee
15.11.2004, 18:28
yattara nin cok guzel bilek hareketi yapiyor bence maclara hep ilk onbirde baslamasi gerek

FERO61
19.11.2004, 13:45
yattara döndümü ...milli takimdan?

nerde yattara

kuzey_lee
19.11.2004, 14:55
döndü..milli takimdan yeni döndügü için dun aksamki idmana katilmadi..bu aksam takim tam kadro çalisacak

Magnolia
19.11.2004, 15:03
[QUOTE=oflu144]Su Alexi bi kaç kere yatirip kaldirsa var ya.smileys/smiley11.gif

Sampiyonlar ligi maçlarinda sahada resmen saklambaç oynayan , Süper ligde ise "yildiz"(!) olarakolarak gösterilensevgili Alex'i, Yattara karsisindaçok merak ediyorum dogrusu...

kaze
19.11.2004, 15:09
gazetelerde basinda falan yattara kadroda görünmüyor bakalim ne olacak. bence de ilk 11 de girsin günündeyse oynar degilse degisiklik yapilir napalim futbol kalitesinden dolayi, kendisine ihtiyacimiz olan bir dönemde böyle yapacagiz.

yoksa azyaramaz degil, direk kadro disi kalmasi lazimsmileys/smiley7.gifama özellikle de fenerin agir kalan savunmasi önünde yattaraya ihtiyacimiz var.

UmutBaykan
19.11.2004, 15:14
Maç yattarayla renklenecek bab

Guests
19.11.2004, 15:42
kaze neden kadro disi kalmasi lazim??? iboyu affettik biz. bizi bosver millet birbirini parmakliyorsmileys/smiley2.gifgülü seven dikenine katlanir. beckhamin bile binbir türlü olayi hos görmek lazim smileys/smiley2.gif

Barış
19.11.2004, 19:29
Yarin
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Yattarasiz hücum yapmaya kalkarsak isimiz zor.Tribünün adami...Kesin oynamasi lazim...</TD></TR>

__karadenizli61
19.11.2004, 20:19
http://www.bordomavi.net/multimedya/yattara/header.jpg

kim tutar seni be ibrahim yattara arkadaslar

sota dan sonra en cok sevilen futbolcu geliyor ibrahim yattara be ooooooooooooooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

EN BUYUK TRABZON smileys/smiley17.gif SAPINA KADAR TRABZONLUYUM ARKADASLAR

__karadenizli61
19.11.2004, 20:21
EN BÜYÜK TRABZONSPOR

http://www.bordomavi.net/multimedya/yattara/5.jpg

__karadenizli61
19.11.2004, 20:23
OYNAT BE YAThttp://www.bordomavi.net/multimedya/yattara/14.jpgTARA UC AYAGI OGRET SEN SUNLAR

Murat BAYRAKTAR
22.11.2004, 13:35
ne diyeyim sana yattara... maçi izlemeyen bile istatiklere baksa yeter.. bu kadar çok top kaybedilir mi?

ofli_fan
22.11.2004, 14:47
yattara çok çok önemli bir oyuncu veZiya hocanin onun bu kadar üstüne gitmeye hakki yok.... Bir gökdenize fatihe yapamadigi elestirileri basin önünde yattaraya yapabiliyor. Senin tolgan tuncay a o kafayi vurduruyor ona laf yok.

Üstelik bu takim artik yattarayi kabullenmeli ve ona yardim etmeli... her maçta yattaranin 3,5 adam geçip fatihe gökdenize bos kaleye gol attirmasi beklenemez. Adamlar onun kulvarini 3 kisi ile kapatti bir ara ümit , tuncay, aurelio bu kanatta yigili idi.. Gökdeniz bey ne yapiyor solda koca bir sifir. Top kaybi yok ama olumlu hareketi de yok... Bu takimin kilit oyuncusu yattaradir takim alex gibi onu kabul etmek durumunda, yoksa bu yolda çok da puan kaybederiz.

objek
22.11.2004, 17:10
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Basarili olmak icin kadrodaki tum oyunculara hocaninesit mesafede yaklasmasi lazim ayni zamanda tum oyunculara bunlari hissettirmesi lazim dikkatle baktigim maclarda ne zamanki fatih ve gokdeniz yattaraya biraz yakin oynayip ona destek verince adam cosuyor benim sahsi gorusum yattaranin eksileri ve artilari belli adami sik bogaz etmeden kendi haline birakmaliyiz eger takim onu bu haliyle kabul edemiyorsasorunlari saha disinda cozmek lazim. fenerde gecen sezon tuncay ileride serbest adam oynamak istiyorduama daumun dedigi oldu simdi her tarafta iki kisilik kosuyor hem sol bek hem sol acik oynuyorsimdi tuncayin yaptiklarini ziya hoca gokdenize yaptirabilirse sol tarafimiz bomba gibi olur ama butun meseleuygulamada! soruyorum marco trabzonda iken bu kadar mucadele ediyormuydu?ilk gittigi haftalarda yuruyordu yedekte bile kalmisti yattarayida kaptirirsak marco kadar onuda kosturursalar hic sasirmam!</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

LazSerko61
22.11.2004, 22:48
bence yattara bu fener macinda 75 dakikadan sonra strese girdi cünkü o biliyordu ziya dogan ondan cok sey bekliyor ve mac o orada degisti onun o top kayiplari ben yattaraninoynadigi bütün maclarini saysam kac top hatasi yaptigini bu mac kadar edmez bile bence ziya dogan fazla yattaranin üzerine gidiyor oda rahatsiz oluyor bu isten ondan böyle kötü oynuyor ama INSALLAH YATTARA geni eske YATTARA olacak ben buna inaniyorum.

denizgrsy
25.11.2004, 14:51
düzenlenmistir..Edited by: Emorfo

Emorfo
26.11.2004, 10:09
denizgrsy isimli üye futbolcumuza hakaret ettigi gerekçesiyle2 hafta boyunca üyeligi askiya alinmistir. (10 Aralik 2004)

Guests
26.11.2004, 14:37
bak faruk kardesim.sen adminsin.bazi seyleri görmeden,bilmeden karar verip yargilamak hiçde hos degil.denizgrsy arkadasimla beraber trabzon-fb macini beraber izledik stadda ve mactan sonra arabanin önünü kestigimizde yattaranin üstünde fb formasi vardi.sadece deniz veya ben degil orada bulunan bazi taraftarlar bile yattaraya küfür etti.senden istegim deniz arkadasimizin üyeligini tekrar acman.bunu senden rica ediyorum.eger diyorsanki yok ben acmam diye o hakaretleri deniz arkadasimla beraber actik benimde üyeligimi o zaman askiya al allaha emanet ol arkadasim

denizgrsy
28.11.2004, 15:00
acimasiz Allah razi olsun kardesim!!ben sana ve hakana nededim maçtan sonra meydan da ;'biz bunlari forumda yazsak kimse anlamaz,herkes centirmenlik taslar diye' buyur iste,,,

ben kimse ye yalakalik yapmam,kim olursa olsun,ister futbolcu ister idareci,TRABZONSPORUMUN menfaatlerine kim zarar verirse karsisinda beni bulur ve de hiçbir seyi söylemekten çekinmem,o kisi benim için biter!!!çünkü ben renklere asigim,ben TRABZONSPORA SEVDALIYIM ve ben bunun adina TRABZONSPOR DAVASI DEDIM,bu davada hiçbir engelden korkmam...ceza 10 aralikta mi bitiyor,12 aralikta askeriyeye teslim olcam,11 aralikta tekrar girerim forma yine yazarim yine ceza verirsin emerfo...bu iki oldu senin bana uyarin...daha önce de hakli oldugum halde beni uyardin!!!biraz baskalarina dikkat et...daha dün üye olup iki bin mesaji olanlara bak...biz her konu hakkinda salak saçma yazilar yazmiyoruz...

saygilarimla....

Guests
29.11.2004, 14:08
sen rahat ol be kardesim.arkanda acimasiz61 var.sen iste.yapmayan serefsizdir.unutmadan sadece sen degil bu sitede kardes gibi gecinilen herkes için gecerlidir bu laflarim.beni trabzonda mactan önce ve sonra agirlayan sevgili cilginlar gurubuna ve benden artik bir parca gibi olan sevgili kardesim lazio61 ve ilker kardesimede burdan sevgilerimi sunuyorum.

Guests
29.11.2004, 14:19
denizgürsoy lafin banami senin??? kimi kastediyorsan açik açik söyle bilelim sakinda bana yarasi olan gocunur demeEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Guests
29.11.2004, 15:44
uzatmayalim

Guests
29.11.2004, 17:31
yok abi bence uzatalim. kime oldugunu söylesin bir bakalim ona göre bizde cevabimizi verelim.

denizgrsy
30.11.2004, 15:00
esenlerli özgür kardes bana yazdigin yaziyi hesap sorar sekilde yazdigini düsünmüyorum aksine normal bi soru olarak düsünüyorum ve cevap veriyorum;

öncelikle söyledigimi çekinmem vede yalamam,ortami germek istemedigim için isimsiz yazdim!!!benim TRABZONSPOR DAVAM da öncelikli prensibim hiçbir TRABZONSPORLU kardesimle tartismam o nedenle ALLAH RIZASI için beni tahrik etme!!!benim lafim sana veya bir baskasina ne degisecek?sen benim dogup büyüdügüm yerde yasiyorsun,ben istanbula geldigimde seninle de tanismayi düsünüyordum ama sen yok efendim 'bizde cevabimizi verelim' falan filan laflarla beni gerdin!!!ne demek 'uzatalim' açikla bana bunu?bizim birbirimize en çok ihtiyacimiz oldugu dönemlerde sinirlerimizi baskalarina bu davaya zarar verenlere bosaltalim!!!benim zamanimda esenlerin yarisi besiktasli yarisi fenerliydi...neyse illada 'sen kimsin lan bana böyle yazi yazarsin' diyorsan Allah Kismet Ederse Insallah geldigimde otururuz konusuruz...Allaha Emanet Ol....

Guests
30.11.2004, 15:10
1. yanlis anladin 2. 2000 mesaj dedin ve ben yeniyim beni kastettin 3. cevap verelim derken açiklama yapicaktim.

saçma saçma yazilar falan demissin. ben her mesajimin arkasindayim

bilmedigin bir ayrinti ben sabah 7 de giriyorum nete aksam 12 ye kadar kimi zamanlar sabaha kadar netteyim. bence yazdigim mesaj sayisi az bile.

denizgrsy
30.11.2004, 15:30
özgür kastettigim sadece sen degilsin daha var,ancak beni ilgilendirmez kimin ne kadar mesaj çektigi ben o nu bi tepki olarak yazdim!saçma sapan lafina gelince o nu da her konuya düsünülmeden binlerce mesaj çekiliyor,ayni sey defalarca yollaniyor o anlamda kullandim!!!neyse bu konu uzar ve geyik olur...biz normale dönelim!!!kendine iyi bak,görüsmek üzere...

Guests
30.11.2004, 15:32
ok tamam görüsmek üzere

yattaradan devam edelim.

bu hafta insallah 11de baslar. bakalim hoca degisikligi nasil etkiliyicek onu

denizgrsy
30.11.2004, 15:59
kardes ben sildim yattarayi artik bi maçta 5 gol de atsa benim için bitti!suna gönülden inaniyorum ziya hocanin gitmesinde bas rolü oynadi!ziya hocanin o na en ihtiyaci oldugu maçlarda oynamadi,trübünlerin sevgisini arkasina aldi ve ziya hocayi basinin önüne atti,neden yattara oynamiyor sorusunu sikça sordurdu,oynatincada oynamadi!!!geçen aksam ziya hoca startv de yattara için ne dedi; 'o kötü oynadigi her maç sonunda mazeret arar' ...gine milli takim teknik direktörü ankaragücü maçinda yattarayi izlemis,maçtan sonra neden kötüydün diye sormus; 'maçtan önce bana igne yaptilar' demis...adam bizim yönetimi kime sikayet ediyor...ziya hoca da güldü zaten...

Guests
30.11.2004, 16:04
dogrudur oynayamadigi anlar oldu. peki hocanin oynatmadigi maçlara ne demeli. örnek gese maçi.

neyse kisisel konusmalara girmiyelim.

Özkan Erdem
30.11.2004, 17:58
ziya dogan pazar gecesi telegol e baglanip yattara hakkinda konustu, konu suydu : gine milli takimi eknik direktörü ankaragücü maçinda izlemis yattarayi gelmis ziyayla konusmus bilgi almis yattara'ya da kötü futbolunu sormus, bizimkide bana igne yaptilar basim döndü falan demis.. Ziya dogan'a bu olay programda söylendi o da söyle dedi; yattara problemli bir oyuncu, kötü oynadiginda sürekli bahaneler üretiyor ve saire..

Aslinda ben ziya dogan'in yattara'nin felsefesini degistirdigine inaniyorum ve bundan oldukça rahatsizim, geçen yil toplan süre olarak 17 maç oynayip 15 asist yapan adam bu sene asistçi özelligini yitirdi, gole oynamaya bogusmaya çalistirildi, gol de atti ancak eski futbolundan uzak buldum sezon basi hariç.. Otoriter bir hocayla çalisir ve daha çok forma sansi bulursa daha iyi olacagini düsünüyorum

..::uniQue::..
02.12.2004, 00:37
.... Ibrahim Yattara gercekten cok degisik bir futbolcu gününde oldumu tek basina takim izlemeye doyum olmayan bir sihirbaz türkiyenin en iyi yabancisi bence trabzonspor icin bir nimet trabzon bu adamin degerini bilmesi lazim cok iyi bir fiyata cok büyük bir takima satilabir....

ibrahim_yattara
02.12.2004, 18:34
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Basarili olmak icin kadrodaki tum oyunculara hocaninesit mesafede yaklasmasi lazim ayni zamanda tum oyunculara bunlari hissettirmesi lazim dikkatle baktigim maclarda ne zamanki fatih ve gokdeniz yattaraya biraz yakin oynayip ona destek verince adam cosuyor benim sahsi gorusum yattaranin eksileri ve artilari belli adami sik bogaz etmeden kendi haline birakmaliyiz eger takim onu bu haliyle kabul edemiyorsasorunlari saha disinda cozmek lazim. fenerde gecen sezon tuncay ileride serbest adam oynamak istiyorduama daumun dedigi oldu simdi her tarafta iki kisilik kosuyor hem sol bek hem sol acik oynuyorsimdi tuncayin yaptiklarini ziya hoca gokdenize yaptirabilirse sol tarafimiz bomba gibi olur ama butun meseleuygulamada! soruyorum marco trabzonda iken bu kadar mucadele ediyormuydu?ilk gittigi haftalarda yuruyordu yedekte bile kalmisti yattarayida kaptirirsak marco kadar onuda kosturursalar hic sasirmam!</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

1. yattaranin üzerine fazla gidiyoruz bu adami galatasaraya verirsek bizdekinden daha iyi oynayacagi kesindir. arkasindan öyle büyük bir facia yasarizki aurelio olayi bile çerez gibi kalir.. ben yattaranin hareketleriyle asistleriyle cosacak galatasaray taraftarlarini görmektense ölmeyi tercih ederim.. yemin ederim ölmeyi tercih ederim..

2. yattarayi elestiren arkadaslara sesleniyorum.. gidin kulübede çay demleyip içen sahaya girincede dolasip duran ayrica eurolari 500 bin 500 bin cebe indirenlerle ugrasin. birde sunu arastirin bakalim türkiyede 300 bin dolara oynayipta bu istatistiklere sahip bir futbolcu oyuna sonradan giripte bu kadar maç çeviren bir oyuncu daha varmiymis..

3. istanbulda her futbolcu bir naneler yiyor bisey yok yattara bara gider hücuum.. evine arkadaslariyla gider hücuumm.. illa yenikken oyuna sokulur. 10 kere kurtarir kurtaramayinca hücuuumm

bakin isinize beyler.. benim içinde tabiki en önemli unsur bordo mavi bayragimizdir amaaa alisen harcandi aurelio harcandi romachenko harcandi ibrahim ege ve tolgada az kalsin gidiyordu bu adami harcattirmam. harcarlarsada burada yemin ediyorum allah sahidim olsun böyle ivir zivir seyler için bu adam küstürülüp yollanirsa o kulüp binasinin kapisina dikilir pankart açarim..

SiNaN
02.12.2004, 23:16
abi verdigimiz adamlar a ne oldu sanki sadece bir aurello var zirvede olan. digerleri zxamanla eridi bitti mahvoldu hatta pisman oldu

abdullah ogün bunlarin en güzel örnekleri...

Guests
04.12.2004, 16:00
konuyu uzatmayin,canimi sikmayin.kimse kimseyi sattigi yok.bu arada;özgür ve deniz kardesim.lütfen,rica ediyorum.tartismayin.bu arada yattaraya laf söyletmeyen arkadasim.bizim yattaraya kizdigimiz konuyu bilmeden ön yargili düsünme.trabzon taraftarlarinin en sevmedigi renkler hangisi.tabiki sari lacivert.eeeeeee bu durumda trabzon halkinin kabullenemiyecegi bir formayi alip sirtina gecirmek,trabzonspor klübünün içerisinde o formayla oturup manken gibi poz vermek.deniz arkadasimla beraber bunlara sahit olduk.haaaaaa simdi sor yattarayi seviyormusun de.bende sana sunu diyeyim.eski sevgim yok derim.ama cincona gitmesinide kabul edemem

Çebi
04.12.2004, 21:58
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/041204mac3.jpg

Evet....Yattara'nin bu resmi bugünkü oyununu en iyi anlatan kare olsa gerek....Kaçirdigi goller, basarisiz çalim tesebbüsleri, kaptirdigi toplar....Zaman zaman iyi isler yapsa da vasatin çok altindaydi...Tribünlerinde tahammülünün tükendigi anlarda Yattara'ya tepki geldi....Ama asla vazgeçilmemeli, çok yetenekli, inanilmaz bir oyuncu...Kendisine yardimci olunmali, yol gösterilmeli..Gerek teknik kadro, gerek biz taraftara büyük görev düsüyo...Bu sekilde Trabzonspor'dan sogutmayalim Ibo'yu...