PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kongre Genel | Gün, Bugündür...

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

stichus
10.02.2008, 13:19
hmm evet.. yönetimin demeyelim de faaliyet raporunun ibra edilmemesi meselesi..
kıymetli genel kurul delegelerinin takdiridir..
genel kurul adayların toplamından fazla oyla albayrakı başkan seçerken saygındı da şimdi mi değil diyeceğim yani?
delege bu yönetime çok kızgındır, kendisine göre bir hesap sorma yöntemi bulmuş gibi görünüyor.. hepsi bu..
ha buradan bir şey çıkar mı derseniz:
yönetim her türlü yanlışı yapmış olabilir ama vicdan sahibi her insan para yemiş olabileceklerini düşünmüş olmanın haksızlık olduğunu bilir bana göre..
topçular gelirken havaalanında alkışlarla izdihamla karşılanırlar..
gidişlerinde belki tercümanları uğurlar onları, o kadar!
bir evvelki kongrede ben de salondaydım.. oradaki umudu görmüştüm..
rabbim utandırmasın da gelecek yönetim korusun bu umudu derim ben..
gelişler pek etkilemez beni..
giderken kaç kişiylesin, ona bakarım!
:)

zahido
10.02.2008, 13:19
pardon da son cümlen hiç hoşuma gitmedi,en azından benim yazdığım bi yazının altına bu şekilde ''uyarıda'' bulunman hoşuma gitmedi ! önce sen aklını başına al güzel kardeşim...

isteyen istediğini destekler,ayrıca ben Sadri Şener'i destekliyorum! sade sen mi biliyorsun dönen oyunları ? merak etme kimse albayraktan kötü olamaz !

daha seçim bitmedi,birbirimize karşı kullandığımız kelimelere bak ya !!! ben burda samimiyet göremiyorum,varsayımlar üzerine yorumlar yapılıyor...bu forumda tartışma çıkarmak için yazılar yazıldığını görüyorum daha şimdiden ! yazık ya çok yazık...hayır merak ediyorum bu kaos ortamından kimin ne çıkarı olabilir ?

ben oyle diyorum. hacinin listesine oy veren delege aklini basina alsin diyorum.. niye diyemecekmisim?? madem onlarin demokratik hakki haciya oy vermek.. benimde bu soylemde bulunmam demokratik hakkimdir..

winner
10.02.2008, 13:20
Dünkü ibra edilmeme sonucunda artık Trabzonspor rant kapısı olmaktan,menajer beslemekten bir nebze olsun uzaklaşabilir.Yöneticiler bundan sonra daha dikkatli olacaklardır.Yarın bunun hesabını bana sorabilirler mesajının yeni yönetimlere verilmesi ibra edilmemenin sevindirici yönüdür.

l-m
10.02.2008, 13:21
Parayla Haluk Ulusoy posteri açılan, aynı parayla 40 yılın en kötü yönetimine methiye düzen taraftarların pankart açtığı, dünkü rezilliğin içinde olanların bugün kurtarıcı olarak ortaya çıktığı bir Trabzon'da eğer Hacıosmanoğlu seçilirse bana göre olay bitmiştir. Artık Trabzonspor için Gençlerbirliği, Kayserispor ayarında bir takım diyebiliriz. Sadece taraftar sayımız biraz fazla o kadar.

tayfunarslan
10.02.2008, 13:22
Siyaset?
Herseyin altinda siyaset ariyoruz ya helal olsun...
CHP'li Sener'in AKP'li Özak'tan destek almasi siyaset mi oluyor? Üstelik Haci tarafinda bircok AKP'li varken.

arkadaşım ben hacıosmanoğlunun kazanmasından yanayım sayın şenerin başkan oldukdan sonra faruk özak tarafından yönetileceği besbelli ben hacıya güveniyorum

salihismet
10.02.2008, 13:22
bu zamana kadar hep güldük daha dün ligtvyi savunurken bügün maçımızı vermiyorlar. sadri şener o konu hakkında konuştumu konuşmuşsa saner ayar çekil yönetimden haa... işte bunun adıda diyettir.

Evet konustu, dediki; gerekirse isi gücü birakip bu lig tv yle ugrasmasinida biliriz?

Kadir Aydın
10.02.2008, 13:23
Harbiden cok babacan bir adama benziyor. Güleryüzlü olmasi sempati kazandiriyor ister istemez. Haci gibi buzdolabi yada albayrak gibi yapmacik degil.

Ya arkadaşlar tamam, olayı gelinci-görümcü olayına getirmeyelim. Nuri zamanında da böyle kahramanlaştırmalar vardı, sonunu hep beraber gördük, lütfen... :)

Akif Gür
10.02.2008, 13:23
Parayla Haluk Ulusoy posteri açılan, aynı parayla 40 yılın en kötü yönetimine methiye düzen taraftarların pankart açtığı, dünkü rezilliğin içinde olanların bugün kurtarıcı olarak ortaya çıktığı bir Trabzon'da eğer Hacıosmanoğlu seçilirse bana göre olay bitmiştir. Artık Trabzonspor için Gençlerbirliği, Kayserispor ayarında bir takım diyebiliriz. Sadece taraftar sayımız biraz fazla o kadar.

yanlıssınız siz hacıosmanoğlu nu albayrak yönetminde olduğu için sevmiyorsunuz yalnız yönetimdeykende trabzonspor umuzu savunan tek adam oydu...şimdi bunu hiç kimse gözardı edemez.ben hacıosmanoğluna guveniyorum ve başkan olmasını istiyorum

irfanb
10.02.2008, 13:24
gelişler pek etkilemez beni..
giderken kaç kişiylesin, ona bakarım!

Benim icin sayarmisin bi zahmet Nuri kac kisiyle gidiyor. :)

ÖmerFarukYılmaz
Habu konuşan gözlüklü kilolu herif kim yaaa....

Remzi
Bu muzaffer ermişin neden sol eli hep cebinde:confused:

61viya
10.02.2008, 13:25
Siyaset?
Herseyin altinda siyaset ariyoruz ya helal olsun...
CHP'li Sener'in AKP'li Özak'tan destek almasi siyaset mi oluyor? Üstelik Haci tarafinda bircok AKP'li varken.

Bunu alayabilsek,her şey netliğe kavuşacak ama,alılama sorunu yaşıyoruz.

ÖmerFarukYılmaz
10.02.2008, 13:25
Guya Albayrak 12 trilyon para koymuş.....

Akif Gür
10.02.2008, 13:26

kendi cebinemi??

irfanb

Sag elinin verdigini sol eli görmesin diye :) :)

Mehmet_Mercanlı
SADRI ŞENER

Bu akşamki maçın naklen yayınlanmaması da bu durumun ürünüdür. Maç yayınları konusunda genç arkadaşlarımız düzeyli bir protesto kampanyası başlattı ve bunun sonucu da alındı. Onları tebrik ediyorum. Bütün bu nedenlerden ötürü bize düşen elimizi yeniden taşın altına koymaktı ve koyduk” diye konuştu.

Mayls
10.02.2008, 13:27
Ibra edilmeme olayi gelenek haline gelir mi? :D:D
Nerden buluyorlar böyle sorulari.

FEDAİ
büyükbir farkla ŞENER gelecek.Rahat olun.

ilhan
Kanal mavinin frekanslarını verebilecek var mı?

tayfunarslan

bırakın allah aşkına 12 koyduysa 20 almışdır allah çıkaracak ondanda merak etmeyin siz

Akif Gür
10.02.2008, 13:28
büyükbir farkla ŞENER gelecek.Rahat olun.

nerden biliyosun

salihismet
arkadaşım ben hacıosmanoğlunun kazanmasından yanayım sayın şenerin başkan oldukdan sonra faruk özak tarafından yönetileceği besbelli ben hacıya güveniyorum

Gözünü seveyim yapma, Trabzonsporun bugün bu hale gelmesinden Haciosmanogluda sorumludur, baska seyler pesinde olan kisilerin konusmalarina bakarak degerlendirmeyin lütfen. Haciosmanoglu yapilan bunca yanlisa ragmen yönetrimde kalmaya devam ediyordu, eger Nuri, ayak oyunlariyla onun istifasini istemeseydi bu güne kadar yönetimdeydi, onun amaci baskanliktan bir yerlere gelmektir. Yapmayin, elimizde kalan bir Trabzonspor var onuda Haciosman ugruna feda etmeyin

Erkut Ay
tüm canlılık Sadri şener yönünde inşallahta öyle olur olmalı....

Erkin
Müzik yine başladı :D

DKaraduman

kesin ordada siyaset vardır niye sol eli..

yanlış anlama abi seni kastetmiyorum diğer arkadaşları..

winner
"Trabzonspor'a 800 bin YTL'ye malolan ve bordo - mavili kulüpten yıllık 1 Milyon YTL alan Ceyhun'un, Konyaspor'a 118 Bin YTL karşılığında verilmesi komik bulundu. Ceyhun'un 95 bin YTL nakit ve 147 bin YTL'lik çek alacağından feragat ettiği açıklandı.

Trabzonspor'da 1 Milyon 300 Bin YTL'ye oynayan Celaleddin ise Vestel Manisaspor kulübüne 177 bin YTL nakit para karşılığında satıldı. Bu futbolcunun da 65 bin YTL tutarındaki alacağından feragat ettiği açıklandı. Trabzonspor yönetiminin her iki futbolcudan aldığı ücretin, daha önce bu futbolculara ödediği miktarın dörtte biri olması ise dikkat çekti."

Bir de ibra mı edilecektiniz?

ÖmerFarukYılmaz
10.02.2008, 13:29
kendi cebinemi??

Trabzonspora diyor ama trabzon onun 2 yıl kasalığını yaptığı için sorun yok;):):cool:

61viya
Koymuştur da,cebine...!

irfanb
wyhZjPCfB3U

vuralkara
şimdi bu oy kullanamadığı için dilekçe verip kongrenin ertelenmesine sebep olan ve yeni yönetim gelmeyince albayrak ve müthiş ekibinin transfer yapamamasına sebep olan arkadaş bugün oy kullanacakmı acaba? kullanacaksa kendisini ayakta alkışlıyorum büyük bir iş başardı. başı göğe erer artık. :alkış::alkış::alkış:

ilhan
10.02.2008, 13:30

......... ...

tayfunarslan
10.02.2008, 13:30
Gözünü seveyim yapma, Trabzonsporun bugün bu hale gelmesinden Haciosmanogluda sorumludur, baska seyler pesinde olan kisilerin konusmalarina bakarak degerlendirmeyin lütfen. Haciosmanoglu yapilan bunca yanlisa ragmen yönetrimde kalmaya devam ediyordu, eger Nuri, ayak oyunlariyla onun istifasini istemeseydi bu güne kadar yönetimdeydi, onun amaci baskanliktan bir yerlere gelmektir. Yapmayin, elimizde kalan bir Trabzonspor var onuda Haciosman ugruna feda etmeyin

peki sadri şener ne yapdı yada yapacak söylermisin ondan ne gfibi bir beklenti içindesin

TSezgin61
10.02.2008, 13:31
SADRI ŞENER

Bu akşamki maçın naklen yayınlanmaması da bu durumun ürünüdür. Maç yayınları konusunda genç arkadaşlarımız düzeyli bir protesto kampanyası başlattı ve bunun sonucu da alındı. Onları tebrik ediyorum. Bütün bu nedenlerden ötürü bize düşen elimizi yeniden taşın altına koymaktı ve koyduk” diye konuştu.

ben bu adami seviyorum ya....

haciosmanoglu gibi yaparim ederim, albayrak söyle böyle, ondan sonra: AAA ALBAYRAK BASKANIM NABER!!...... DEMIYOR HIC DEGILSE

chpli SADRI SENER... akpli FARUK ÖZAK destekli...siyaset nerde????

haciosman ulusoy destekli, TRABZONSPORLUlugu simdi tutan, simdiye kadar nerelerde oldugu bilinmeyen, gelirsem kulüp capinda amigolari tribüne sokacagim diyen, tribünleri parayla satin alip leyhine tezahürat yaptiran bir zat..... secilirse biteriz....

haydi SADRI BASKAN....

Akif Gür
10.02.2008, 13:32

haciosmanoglu gibi yaparim ederim, albayrak söyle böyle, ondan sonra: AAA ALBAYRAK BASKANIM NABER!!...... DEMIYOR HIC DEGILSE

haciosman ulusoy destekli, TRABZONSPORLUlugu simdi tutan, simdiye kadar nerelerde oldugu bilinmeyen, gelirsem kulüp capinda amigolari tribüne sokacagim diyen, tribünleri parayla satin alip leyhine tezahürat yaptiran bir zat..... secilirse biteriz....

haydi SADRI BASKAN....

hacıosmanoğlu ulusoy desteklimi ya yapma gozunu seviyim bunuda nerden çıkardın ulusoy a belkide hacıosmanoğlundan fazla laf soleyen gıcık olan bile yoqtur

zahido
10.02.2008, 13:33

haydi SADRI BASKAN....

iste budur yaaaa..

AyKaN
10.02.2008, 13:33

Arkadaşım Kanal Maviyi açana kadar aç bi Metallica, apocalyptica dinle. Bir fark yok.

Çay tv'den takip et.

Sunny53
10.02.2008, 13:34
renkdaslar sadri şener önde gidiyor son haber

stichus
irfanb meseleyi anladığın halde mi soruyorsun yoksa cidden anlamadığın yerleri mi var?
kongredeki izdiham sevinç ve hadiseye sahiplenme ümitlendirdi beni ama ortada farklı bir örnek de var, ona göre diyorum..

Travelair
"Yetmedi, bilançodaki 3 milyon YTL’lik menajerlik gideri ciddi tepki topladı"

Ergun Ata da abartmış? 3 milyon YTL'lik menejerlik gideri olur mu??

61viya
Müzik ayarını yapan abim akşamdan kalma kanımca::D

FEDAİ
10.02.2008, 13:35
nerden biliyosun

rüyamda gördüm.

Mayls
......... ...
Ben baktim bulamadim.

http://www.kanalmavi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=47
Bu adresten online izleyebilirsin. Istemez diyorsan Kadriga TV yada Cay TV'den izleyebilirsin.

ÖzGür Ayar
bu zamana kadar hep güldük daha dün ligtvyi savunurken bügün maçımızı vermiyorlar. sadri şener o konu hakkında konuştumu konuşmuşsa saner ayar çekil yönetimden haa... işte bunun adıda diyettir.

sabahtan beri Saner Ayar hakkında konuşup duruyorsun senin savunduğun hacıosmanoğlunun listesindeki adamlarıda bi eleştirsene. boş yere konuşup duruyorsun

ÖmerFarukYılmaz
Klip super olmuş gulmekten olsum::D

l-m
"Trabzonspor'a 800 bin YTL'ye malolan ve bordo - mavili kulüpten yıllık 1 Milyon YTL alan Ceyhun'un, Konyaspor'a 118 Bin YTL karşılığında verilmesi komik bulundu. Ceyhun'un 95 bin YTL nakit ve 147 bin YTL'lik çek alacağından feragat ettiği açıklandı.

Trabzonspor'da 1 Milyon 300 Bin YTL'ye oynayan Celaleddin ise Vestel Manisaspor kulübüne 177 bin YTL nakit para karşılığında satıldı. Bu futbolcunun da 65 bin YTL tutarındaki alacağından feragat ettiği açıklandı. Trabzonspor yönetiminin her iki futbolcudan aldığı ücretin, daha önce bu futbolculara ödediği miktarın dörtte biri olması ise dikkat çekti."

Bir de ibra mı edilecektiniz?

"Yetmedi, bilançodaki 3 milyon YTL’lik menajerlik gideri ciddi tepki topladı"

Ergun Ata da abartmış? 3 milyon YTL'lik menejerlik gideri olur mu??

no comment.

TSezgin61
10.02.2008, 13:36
hacıosmanoğlu ulusoy desteklimi ya yapma gozunu seviyim bunuda nerden çıkardın ulusoy a belkide hacıosmanoğlundan fazla laf soleyen gıcık olan bile yoqtur

ya renktas bunu deme allah icin deme... adam ulusoyun pesinden ayrilmiyordu. Türkiye macinda görmedinmi... bunu herkes biliyor yaaa... bize söyle bir yarari olacak desene, yukarda yazdiklarimi aynen söyledi.....

birde sormussun, sadri sener napti diye, sanirim biraz arastirman yeterli olacak...

bugün haciosmanoglunun geldigi albayrak yönetiminin "benim param" diyerek neler yaparken, o adam 9 trilyon parasini tmsf kendine el koymussken takima hibe etti....

SADRI SENERin TRABZONSPORlulugu yeter.... haciosmanoglunun listesi zaten herseyi gösteriyor... BIZI FARUK KANCA yada AYDIN PISIRENMI KURTARACAK!!

Ahmet54
10.02.2008, 13:37
haci secilirse nuri albayragi mum gibi arayacagimizdan adim gibi eminim daha 10 ay öncesine kadar yönetimde olan bir sahsin yönetimin basarisizliginda katkisi vardir..
haci eger baskan olursa ikinci bir albayrak dönemi yasanir ve bu takim bunu kaldiramaz o yüzden sayin senerin secilmesini istiyorum..

firidin61
"Hacıosmanoğlu genç arkadaş, gönül isterdi ki stajını tamamladıktan sonra başkan adayı olsun."

Başka söze ne gerek. :)

Gerekli cvp Hacıosmanoğlu tarafından,tarafsız bir TV kanalında açık oturum olarak görüşülmesi şeklinde olmuştu ...

Bir reklam geldi aklıma alakasız olucak ama ...

Günde bir avuç fındık iyi gelir TABi ^^Yersen^^ (Sözüm meclisten dışarı)

Ya Arkadaşlar göz bebeeğimiz TRABZONSPOR umuz göz göre göre siyasetin içine çekiliyor ve buna hepiniz göz yumuyorsunuz ... Yarın bi gün bu başkan başarısız olursa ( Sandi Şeneri Kasdediyorum.ki umarım başarılı olur tabi kazanırsa ) ve Trabzon da ki yerel seçimleri başka partiler kazanırsa hanginizin aklından birileri TRABZONSPOR dan öc alıyor şeklinde sorular olusmayacak ?

Kendi iradesiyle Trabzonspor Başkanlığına , bu şerefe Talip olamamış kişi mi içinizin rahat etmesini sağlıcak ?

Eğer öyleyse Kalın Sağlıcakla

Saygılarımla

Akif Gür

nereden biliyosunuz kaynakları bizede söyleyin örneğin ben aradım kongredeki buyuklerimle konustum salonda başa baş bi mucadelenin olduğu söyleniyor..hatta hacıosmanoğlu nun konusmasından etkilenen birçok üyenin olduğu söyleniyor sizde kaynak belirtin

Mehmet_Mercanlı
http://www.mavikaradeniz.com.tr/

http://www.caytv.com.tr/rize.cay.tv/

isaret parmagi
çay tvde horon havası var beyler coşalım hade hade:):)

6Şafak Aydın1
Arkadaşım Kanal Maviyi açana kadar aç bi Metallica, apocalyptica dinle. Bir fark yok.

Çay tv'den takip et.

cay tv kesti yayini agaclari gösteriyo

l-m
10.02.2008, 13:38

Daha sandıklar açılmadan bu denli önemli bir haberi(!) bize verdiğiniz için teşekkürler. Oylama devam ediyor, kapalı oylama, ama kim önde gidiyor haberimiz oluyor, bir Trabzon'da olur her halde böyle bir olay. :)

Bülent Bayraktar
10.02.2008, 13:38

kardeşim sn hiç televizyon izlemiyosun herhalde ,
ulusoyun her zmn yanında dolaşan bir insanı nasıl olurda görmezsin,

bn hacının konuşmalarını seviyorum ama bu listeyle TS ye verebileceği hiç bir şey yok,
Hacıdan çok iyi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu olur

SERDAR-61
10.02.2008, 13:39
sadri şenerve ibrahim hacıosmanoğlunu dün zigana tv den izledim
bunu anlamyanlan zaten tartışmak istemem
hacıosmanoğlu=nuri albayrak
sadri şener=:confused:

tahminime göre yine beklenen başarıları yaşatacak yönetimi göremiyorum İNŞALLAH YANILIRIM

Sunny53
Daha sandıklar açılmadan bu denli önemli bir haberi(!) bize verdiğiniz için teşekkürler. Oylama devam ediyor, kapalı oylama, ama kim önde gidiyor haberimiz oluyor, bir Trabzon'da olur her halde böyle bir olay. :)
dostum kulisleri dedim ben
neyse gene yalancı olduk
sırada ki!!!!!!!!

irfanb
Sayed Muawad bugün Trabzon`da olmaliydi bence.
Adamlarla bi helallesseydi.
Bir daha nerde görecek kendisi aldiran yönetimi .:)

Ahmet54

kardes oy sayimi baslamadiki daha nasil ögrendin önde gittigini..insallah sadri sener kazanacak, agzima adini almak istemedigim adayin bu takima baskan olmasi takimimiz adina hicte hos olmaz..
albayrak icin yürüyüs yapalim diyen adami ekibine alan adamdan kim, ne medet bekler anlamam ki.

Muhammed KOÇ
10.02.2008, 13:40
şu mevcut adaylar içinde en mantıklısı sadri şener olur.aksi takdirde nuriden kurtulmamizin bir manası kalmaz..

Cafer Bulur
arkadaslar cay tv yi izledimve kongreye katilimin düsük oldugunu belirtiyorlardi.gercekten de kongreye katilim azmi?tahmine ne kadar delege oy kullanacak?

TSezgin61
dostum kulisleri dedim ben
neyse gene yalancı olduk
sırada ki!!!!!!!!

sen bakma renktas, millet heycanli ondandir:) bilgiler icin tesekkür ederim

isaret parmagi
10.02.2008, 13:41
Sayed Muawad bugün Trabzon`da olmaliydi bence.
Adamlarla bi helallesseydi.
Bir daha nerde görecek kendisi aldiran yönetimi .:)

Adamın bu akşam maçı var dostum nasıl gelsin konuyuda saptırmayalım ayrıca

Ahmet54
10.02.2008, 13:41
arkadaslar cay tv yi izledimve kongreye katilimin düsük oldugunu belirtiyorlardi.gercekten de kongreye katilim azmi?tahmine ne kadar delege oy kullanacak?

kanal mavi dede katilim fazla deniliyordu hatta 3000 kisiyi gececegi tahmin ediliyordu..

ÖzGür Ayar
10.02.2008, 13:42
kim önde kim geride öğrenmek için illa sandıklarınmı açılması gerekiyor? Milyonlarca kişi oy kullanmıyor yav abartmayın.

SERDAR-61
O KADAR DA AZ KİŞİ YOKTU BEN SAAT 12 LERE DOĞRU KULLANDIM OYUMU.

Sunny53
ben kulislere göre söyledim zaten şu anda çok az kişi oy kullanıyor
şu anda salona yakın sayılabilecek bir cafedeyim şu anda
kulisleri söyledim oyları sayamadık ama benim sordugum herkes açık açık sadri şener dedi
hacıosmana oy verenlerin çogu gitti zaten taşıma geldiler öyle gittiler düşünün düştügümüz hali

irfanb
10.02.2008, 13:43
Adamın bu akşam maçı var dostum nasıl gelsin konuyuda saptırmayalım ayrıca

O zaman simdiki yönetim oylamadan sonra Misir`a gitsin. :)

Erkut Ay
seyfullah nerelerde acaba çok istiyordu oy kullanmayı :)....

stichus
bir evvelki yönetimin ibra edildiği yerde bu yönetimin mahkemelere düşecek olması düşündürücüdür..
ibra bir niyet meselesidir..
bu yönetime öyle kızgınız ki elimizden geleni ardımıza koymuyoruz demektir..
mahkemeden bir netice çıkacağından değil, onur kırıcı olmak için böyle davranılmıştır..
birlik beraberlik diyenler camiayı tanımıyorlar..
kulüp mali açıdan suistimal edildiyse yapan cezasını çeker..
ancak böyle hareket edilirse ibra edilecek yönetim de bulunmaz transfer yapacak yetkili de..
evvelki yönetimlerin hepsi ibra edildi ha..
vay be..
langeden jundan çok daha büyük sıkıntı şu celalettinle ceyhun yani ha..
izine düşmek diye bir tabir var.. tipide yolu bulmaya çalışırken daireler çizen adamın ayak izini görüp kurtuluşa giden yol zannetmesi ve daha çok daireler çizerek artan ayak izlerine rağmen kurtulamamasına deniyor.. izine düşmek..
bu kulüp izine düşmüştür..
inşaallah havalar düzelir, seçilen adama göstermelik değil samimi destek verilir..
inşaallah düzlüğe çıkarız..
kurtarıcılardan da kurtuluruz inşaallah..
hamiler dugusal oluyor, galatasaraya alisamiyende beş atan campbell lar oluyor..
haydi bakalım..
kim seçilirse seçilsin destekleyeceğim..
benim için farkları yok zaten!

afsin
10.02.2008, 13:44
16000 küsür kişi kullanacaktı bildiğim kadarıyla..

Mehmet_Mercanlı
10.02.2008, 13:44
Mavİkaradeniz 11996 / 26000

Cay Tv 11743 / 2222

Akif Gür
10.02.2008, 13:45

abi madem oy kullandın bizi bilgilendirsene salonda en çok kimin ismi duyuluyor

Sunny53
10.02.2008, 13:45
sayın stichus size göre hacıosman alır degil mi?

MarceloTS
10.02.2008, 13:46
16000 küsür kişi kullanacaktı bildiğim kadarıyla..

16.000 üye var bunların 5.000'i kullanacak..

Ahmet54
10.02.2008, 13:46
bir evvelki yönetimin ibra edildiği yerde bu yönetimin mahkemelere düşecek olması düşündürücüdür..
mahkemeden bir netice çıkacağından değil, onur kırıcı olmak için böyle davranılmıştır..
ancak böyle hareket edilirse ibra edilecek yönetim de bulunmaz transfer yapacak yetkili de..
vay be..
izine düşmek diye bir tabir var.. tipide yolu bulmaya çalışırken daireler çizen adamın ayak izini görüp kurtuluşa giden yol zannetmesi ve daha çok daireler çizerek artan ayak izlerine rağmen kurtulamamasına deniyor.. izine düşmek..
inşaallah havalar düzelir, seçilen adama göstermelik değil samimi destek verilir..
hamiler dugusal oluyor, galatasaraya alisamiyende beş atan campbell lar oluyor..
haydi bakalım..

kusura bakma ama sayin atay aktug yönetimiyle bu yönetimi karsilastirman bence cok abes kacmis..bu yönetim belki kasti olarak para calmamistir ama ihmarlik yaparak, isgüzarlik yaparak takimi zarara ugratmistir, 3 milyon euro menajerlik parasi veren bir yönetim birakta ibra olmasin..
bu taraftarlara gerek saha sonuclariyla, gerek rezim yönetim tarzlariyla, gereksede is bilmezlikleriyle cefa cektiren bu yönetim yargi önünde hesap vermeli, yargidan bir sonuc cikmasa bile onun vermis oldugu eziklik, onur kiriciligi onlara az bile gelir..

afsin
10.02.2008, 13:47

hmm bilmiyordum bilgin için sağol ...

Akif Gür

ben 7000 diye biliyorum

Cafer Bulur
kime verdin oyunu?haciosmana mi senere mi?ben sahsen su anda bile kimin mutlaka kazanmasi gerektigini düsünemiyorum.zira iki sene önce albayraga olumlu bakmistim ve su anda oldugumuz durumu hayalimden bile geciremezdim.bence kimin parasi az akli coksa o kazansin.ne cektiysek futbol akli olmayan parali baskanlardan cektik degil mi?

afsin
arkadaşlar sizce tam olarak başkanımızı ne zaman öğrenebiliriz.ne zaman belli olur

l-m
vay be..
haydi bakalım..

Güzel hamaset. yalan yok klavyeniz iyi iş yapıyor ancak ne önceki yönetimlerle son yönetimi karşılaştırmaya vaktim var ne de niyetim. Millet görüyor.

Şampiyonluğa oynayan ve kadrosu herkesçe gıptayla izlenen 5-6 milyon dolar borcu olan bir takım alıp küme düşmemeye oynayan sıradan bir kadroya sahip bir takım var ortada. Fatih Akyel transferi, Ersen Martin skandalı, Brezilya filmleri, kendi kulübünde 400 milyar alan adama 1,5 trilyon para vermeler, daha fazla saymak istemiyorum. Ortada bir manzara var ve pencerelerimiz farklı, konuşmak faydasız.

Mayls
10.02.2008, 13:48
arkadaşlar sizce tam olarak başkanımızı ne zaman öğrenebiliriz.ne zaman belli olur
Aksam 6-7 gibi belli olur heralde.

Fatih Öztürk
stichus arkadaşımız en doğrusunu söyledi.
kulubu ibra etmeyip niyetlerinin ne olduğu apacık belli.
bundan önceki yönetimlerin onca yanlışları varken bu yönetime cok kızdık ibra etmeyelim kulubu mahkeme kapılarından süründürelim dernekler yasasına göre tehlikeye düşelim vs vs.
allah sonumuz hayretsin hangisi başkan olursa olsun trabzonspor iyi olsun.

Akif Gür

sandıkları 4 te kapancak 5-6 arası belli olur heralde

DKaraduman
10.02.2008, 13:49
Mavİkaradeniz 11996 / 26000

Cay Tv 11743 / 2222

abi ikisinde de kongreyi vermiyolar??

SERDAR-61
10.02.2008, 13:49
abi madem oy kullandın bizi bilgilendirsene salonda en çok kimin ismi duyuluyor

SALONDAKİ DEDİKODULARA KULAK ASMAYIN ORDA X KİŞİYE OY VERDİM DİYEN KİŞİ Y KİŞİSİNE DE OY VERBİLİR BÖYLE KİŞİLERİ MAALESEF ORADA VAR. NET SONUCU SAAT 7 LERE DOĞRU ALIRIZ ONUN İÇİN ŞİMDİ KİM NE DEDİ KİM NE DEMEDİ DEMEMELİYİZ MAÇA KONSANTRE OLMALIYIZ:)

Mayls
10.02.2008, 13:50
abi ikisinde de kongreyi vermiyolar??
Kadirga TV varsa birde onu dene

afsin
Aksam 6-7 gibi belli olur heralde.

hmm ben hiç heycanlanmıyorum bence kesinlikle sadri şener alır bu başkanlığı.bende hacıosmanoğlu olcana sadri şener olsun derim gerçi 2 sindede iş yok ama sadri şener daha iyi...

MarceloTS
ikiside vermiyosa kadırga tv ye bakın

Akif Gür
10.02.2008, 13:51
SALONDAKİ DEDİKODULARA KULAK ASMAYIN ORDA X KİŞİYE OY VERDİM DİYEN KİŞİ Y KİŞİSİNE DE OY VERBİLİR BÖYLE KİŞİLERİ MAALESEF ORADA VAR. NET SONUCU SAAT 7 LERE DOĞRU ALIRIZ ONUN İÇİN ŞİMDİ KİM NE DEDİ KİM NE DEMEDİ DEMEMELİYİZ MAÇA KONSANTRE OLMALIYIZ:)

şimdi eski gunlere donduk 10-11 yaslarında babam kahvede maç izlememe izin vermezdi o zamanlar radyodan dinlerdim maçları şimdide öyle olacak gibi

abi sen hacıosmanoğluna mı vermiştin oyunu

Sunny53
10.02.2008, 13:51
Salondan son haberler şu anda benle beraber oy kullanan arkadasımın haberini veriyim
sadri şenerin son bir grubu var o bekleniyor istanbuldan geldikleri anda çok büyük bir oy katacaklar

Mayls
10.02.2008, 13:52
hmm ben hiç heycanlanmıyorum bence kesinlikle sadri şener alır bu başkanlığı.bende hacıosmanoğlu olcana sadri şener olsun derim gerçi 2 sindede iş yok ama sadri şener daha iyi...
Is derken projeleri kastediyorsan, bu durumda kimse ortaya proje atmaz. Atanlar zaten Albayrak gibidir. Önümüzdeki 2 yilda tek bir proje var oda kulübü ameliyat etmektir. Ya Trabzonspor oluruz yada Göztepe gibi Eskisehir gibi keskelerle avunuruz.

Akif Gür
Salondan son haberler şu anda benle beraber oy kullanan arkadasımın haberini veriyim
sadri şenerin son bir grubu var o bekleniyor istanbuldan geldikleri anda çok büyük bir oy katacaklar

bu grup kaç kişiden olusuyomus

SERDAR-61
şimdi eski gunlere donduk 10-11 yaslarında babam kahvede maç izlememe izin vermezdi o zamanlar radyodan dinlerdim maçları şimdide öyle olacak gibi

abi sen hacıosmanoğluna mı vermiştin oyunu

SADRİ ŞENER

Travelair
10.02.2008, 13:53
Kim seçilirse seçilsin; asbaşkanları üzerindeki etkinliği kadar başarılı olabilecek gibime geliyor

ilhan
KadırgaTv de vermiyor şu an.

TSezgin61
SADRİ ŞENER

helal...!!!

BOZOHAN
siyaset sadri senerle trabzonspora tamamiyle girmiş olacak. hadi hayırlısı yakında kayseri gibi oluruz.

Trabzonli_61
sunny53 ikide bir kendini ön plana cikarmaya calisma...verdigin her haber bos cikti simdiye kadar burda shov yapip durma! biraz dürüst ol

salihismet
10.02.2008, 13:54
peki sadri şener ne yapdı yada yapacak söylermisin ondan ne gfibi bir beklenti içindesin

Bu durumda baska aday olmadigina göre en iyisidir diye düsünüyorum, yaptiklarina gelince, Trabzonspora bir bina kazandirdi, baskanligini yaptigi Trabzonspora 14 milli futbolcu kazandirip, 96 yilinda ayak oyunlariyla sampiyonlugu kaciran kadroyu kurdu. Alacagi olan 7 milyon dolari iflas etmesine ragmen kulüpe hibe etti. Haciosmanoglununda bulundugu yönetimin yaptiklarindan daha iyi seyler yapacaklarindan süphe etmiyorum. Haciosmanin baskan olarak Trabzonspora getirdigi Nuri Albayrak, verdigi parayi almak icin, Trabzonspor kongresini erteleyip Trabzonu bütün Türkiyeye alay konusu etti. Albayragi baskan olmasi icin ikna eden Haciosmanogludur, bu ifade haciosmanoglunun kendisine aittir. Demekki baskanligi kendine deyilde Albayraga layik gördü o zamanlar, simdi ne degistide iki sene sonra adayligini koydu?

Kendi fikrim su; iki baskan adayinin arasindan Senerin bu isi daha iyiyapacagindan kimsenin süphesi yok, fakat bazi kisiler icin bazan siyasi görüsler Trabzonspordanda önce geliyor, bunu ister kabul edelim ister etmeyelim durum böyledir. Herkesin bir siyasi görüsü olacak elbet, Sadri Senerin siyasi kimligi bazan öne cikerildi fakat Haciosmanoglunun siyasi kimligi hakkinda kimse bir sey demedi, o da 80 öncesi bir partinin gencilk kollari baskanligini yapti, bizleri bunlarin siyasi kimlikleri ilgilendirmemesi lazim, siyaseti Trabzonspora sokmadiklari müddetce.

MarceloTS
trabzon da şuan kongreden önemli ne varki neden vermiyolar anlamıyorum

Akif Gür
benim her kongreden önce aday olmasını istediğim insan ağaoğludu ama niye aday olmuyor anlamıyorum

Sunny53
bu grup kaç kişiden olusuyomus
onu bilmiyorum delikanlı ama çok saglam bir grup sanırım saat 15.00 gibi Trabzonda olacaklar 3-4 otobüs deniyor tabi bu sadece söylenti ama kesin bir grup gelecek ayrıca ankaradan yine sadri şenere ait grup geldi oylarını kullanıyorlar

Ercan DEMİR
10.02.2008, 13:55
BMN den kaç kişi oy kullandı merak ettim doğrusu. Ve kime verdiler oylarını :p

Remzi

kanal mavide kongreyi gösteriyor!!

Erkut Ay
kadırga tv bağlanır 1 saate kadar ....

zahido
10.02.2008, 13:56
siyaset sadri senerle trabzonspora tamamiyle girmiş olacak. hadi hayırlısı yakında kayseri gibi oluruz.

niye girsin beee??? ben secimlerde ak partiye oy verdim simdide Sdri Senerin baskan olmasini istiyorum.. nerde siyaset varmis??? soyleyinde bizde bilelim... alla alla yaa..

Muhammed KOÇ
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/100208kongre4.jpg

afsin
Is derken projeleri kastediyorsan, bu durumda kimse ortaya proje atmaz. Atanlar zaten Albayrak gibidir. Önümüzdeki 2 yilda tek bir proje var oda kulübü ameliyat etmektir. Ya Trabzonspor oluruz yada Göztepe gibi Eskisehir gibi keskelerle avunuruz.

:) daha bu trabzonun beli doğrulmaz albayrak yönetimi batırdı takımı gelen yönetim inşallah trabzonspor için hayırlı olur ne diyim.albayrak yönetiminden daha kötü olmaz gelen yönetim.dahada gelmez öle bi yönetim başkan olarak trabzonspora:D tam bi facia-trajedi adamlar yaw..

DKaraduman
Kadırgada da vermiyolar ne iştir bu anlamadım yaw

Akif Gür
onu bilmiyorum delikanlı ama çok saglam bir grup sanırım saat 15.00 gibi Trabzonda olacaklar 3-4 otobüs deniyor tabi bu sadece söylenti ama kesin bir grup gelecek ayrıca ankaradan yine sadri şenere ait grup geldi oylarını kullanıyorlar

hacıosmaoğluna ait gruplar yokmuymus

MarceloTS
bozohan sabahtan beri aynı şeyleri sayıklayıp duruyorsun basmakalıp başka kişilerden duyduğun lafları yazıyorsun buraya başkan belli olduktan sonra da burda ol..

Sunny53
10.02.2008, 13:57
şimdiye kadar burdan ben sadri şenere oy verdim diyenlerin sayısı 8 kişi
demek ki bmn büyük bir potansiyelle sadri şenere vermiş ve benim bildigim kadarıyla da
100den fazla oyu var bmn'nin yanlış bilmiyorsam

DKaraduman
10.02.2008, 13:57
Kanal Mavi Frekans olarak varmı internetten değil de??

Fatih Öztürk
10.02.2008, 13:58
anlamadığım iş sadri şenere istanbuldan oy kullanacaklar gelecek diyen arkadaşlar secim saatleri içerisinde istanbuldan tarifeli uçak 2 havaalanındanda yok.
özel uçak olabilirmi!

MarceloTS
hacıosmanoğlu kurtlar vadisi'ndeki büyük iskender rolünü oynasa daha yakışır

Sunny53
hacıosmaoğluna ait gruplar yokmuymusonlar bizle beraber oylarını kullandılar zaten bir bütün geziyorlardı çok belli ettiler kendilerini:)

stichus
bmn ölçü değildir.. tecrübeyle sabit..
kusura bakmayın ama ölçü değiliz yani!

Cafer Bulur
10.02.2008, 13:59
siyaset her kulüpte az cok vardir.bu kavram cok göreceli bir kavramdir.her yere cekilebilir.trabzonsporun adi her zaman siyasetle anilmistir.önemli olan baskanin trabzonsporun cikarlarini kendi cikarlarindan üstün tutmasidir.yoksa her baskanin siyasi görüsü vardir vede normaldir.

Muhammed KOÇ
hacıosmanoğlu kurtlar vadisi'ndeki büyük iskender rolünü oynasa daha yakışır
de mi yani...

Akif Gür
ben hacıosmanoğlunda ısrarlıyım

Sunny53
10.02.2008, 14:00
anlamadığım iş sadri şenere istanbuldan oy kullanacaklar gelecek diyen arkadaşlar secim saatleri içerisinde istanbuldan tarifeli uçak 2 havaalanındanda yok.
özel uçak olabilirmi!

ben uçak dedigimi hatırlamıyorum
neyse ama gelecekler
sadece hacıosman ve skoda haşimin planları yok
evvelallah gerçek Trabzonsporlularda planlarını yapmıştır
her zaman iyiler kazanır bunu da unutmayalım

Mehmet Fırat
Siyaset mi Haluk Ulusoy mu?

100.000 kere siyaset.

:rolleyes:

Şahinoğlu

Ne siyaseti giricekmiş söylermisin, Sadri Şener Faruk Özak'la yakın diyemi böle bir kelime kullandın eğer öyle ise , Faruk Özak önce TRABZONSPOR'ludur kuruluşu 5 yıl olan akpli değil , FARUK ÖZAK'ı ve SADRİ ŞENER'i tanıyamayan adamda kendi camiasını tanıyamamıştır daha kusura bakma.

MarceloTS

sen çok yaşa emi:D:D

Erkin
10.02.2008, 14:01
Sadri Şener konuşuyor..

TSezgin61
neyse ama gelecekler

ozaman su durumda SADRI SENER diyorsun!!;)

Fatih Öztürk
neyse ama gelecekler

güzel kardeşim seni ben iyi hatırladım.
malum transfer bombalarını patlatan arkadaşlardan biride sen değilmiydin:D
alınma uşak şaka yapıyorum ha.

TSezgin61
10.02.2008, 14:02
sadri senerin ne söyledigini yazabilirmisiniz

Sefaenes
haci acaba albayrakin yanindayken siyaset yokmuyduda simdi haci gelirse siyaset bitecek diyorsun bozahan kardes neyse herkez fikirlerinle özgürdür ama ben 2 aday dan oyum olsaydi senere verirdim

stichus
şuraya bir kayıt daha düşeyim de yanlış anlaşılmasın:
kulübün mali açıdan suistimali söz konusuysa hatayı yapan cezasını çekmelidir..
bu tesbitimden sonra şunu söylüyorum: niyetler halis kabul edilirse bu çerçevede mahkemeleik olmayacak tek başkan yoktur!
ha, ben şu adamı sevmiyorum işleri her hal ve karda bunların dışındadır elbette..
atay beyin unutulmamasını sağlayan şey dinamo kiev maçı yahut kaçan şampiyonluktan çok jun vakasıdır..
o kadar yabancı geldi geçti ama grohtan çok bilinen yabancımız langedir..
benim adamım iyidir yanlış yapmaz dersek hep başkaları yanlış yapar..
izine düşmek bu işte..
hacıosmanoğlu kazanırsa kulübün saygın başkanı olmayacak mı kendisi?
soru budur, cevabı zor olan!

Ahmet54

kardes haci nin propagandasini yapayim derken iyice sacmaliyorsun ve hic birseyden haberin yok hacinin listesinde akp milletveklili adayi ve akp li milletvekilinin kardesi var nedenide akli sira hükümete yakin gözükmeye calismak..
burada siyaset girdi diyerek bir tarafi hedef göstermek sacmaliktir ben ak partiye oy vermis bir vatandas olarak zamaninda sayin atay aktugu simdide sayin sadri seneri destekliyorum benim icin önemli olan trabzonspordur ve benim kriterlerim adaylarin trabzonspora ne verecekleridir!..

Erkut Ay
hacıosmanoğlu şu an başkanlık için heyecan ve yapısı itibariyle agresif tavırlar içinde ...

tereddütsüz Sadri şener çıkar dediğim kongre neticesinde istenmeyen ortamın yaşanma olasılığı içimde ayrı bi tereddüt inşallah çıkan neticeye saygı gösterilir her 2 taraf içinde geçerli üzere....

Erkin
Anlamadım valla biraz 1 dk sürmedi müzik girdi şimdi :(

Sunny53
güzel kardeşim seni ben iyi hatırladım.
malum transfer bombalarını patlatan arkadaşlardan biride sen değilmiydin:D
alınma uşak şaka yapıyorum ha.
ben de senin çok güvendigin yönetime güvenerek haber yazdım ama yanlış yapmışım
demek ki güvenmeyecekmişim
gördük sobolowskiyi sadece forması geldi içi boş
:D

zahido
10.02.2008, 14:03
Ne siyaseti giricekmiş söylermisin, Sadri Şener Faruk Özak'la yakın diyemi böle bir kelime kullandın eğer öyle ise , Faruk Özak önce TRABZONSPOR'ludur kuruluşu 5 yıl olan akpli değil , FARUK ÖZAK'ı ve SADRİ ŞENER'i tanıyamayan adamda kendi camiasını tanıyamamıştır daha kusura bakma.

oda bilmiyo ki Sadri Senerin babasinin zamanin chp trabzon milletvekili oldugunu :D:D oyle konusmak icin konusuyor iste..

bekirguner
10.02.2008, 14:03
bugün trabzonsporun kurtulışu olacak

Remzi
10.02.2008, 14:05
Metallica'dan esintiler:)

salihismet
10.02.2008, 14:05

Neden, Nuri Albayrak yönetiminden zorla uzaklastirdigi icin mi?

Erkin
10.02.2008, 14:06
oda bilmiyo ki Sadri Senerin babasinin zamanin chp trabzon milletvekili oldugunu :D:D oyle konusmak icin konusuyor iste..

Aynı zamanda Ecevit'in bakanlığını yapmıştır :)

afsin
10.02.2008, 14:07
siyaset olsun olmasın 2 sinden bitanesi olcak ya ızdırap çekecez yada sıradan bir şekilde yada son 20 senedir (son 2 yıl hariç) nasıl yönetiiyosak öle yönetilcez fazla gerek yok siyaset olacak olmayacak varsayımlarına..

SERDAR-61
10.02.2008, 14:07

BURAYA GELEN X PARTİSİ YADA Y PARTİSİNİN PROPAGANDASINI YAPMAYA DEĞİL TRABZONSPOR PARTİSİNİN PROPAGANDASINI YAPMALIDIR.BÖYLE OLDUĞU İÇİN 24 SENEDEN BERİ BEKLİYORUZ BU KAFA DEĞİŞMEDİKÇE DAHA ÇOK BEKLİYECEĞİZ.HERKEZ MENFAATLERİNİ BİR KENERA ATIP ORTAK PAYDAMOIZ OLAN TRABZONSPORUMUZ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMALIYIZ.
NOT: PARTİLER GELİP GEÇİCİDİR EBEDİ OLAN TRABZONSPOR SEVGİSİDİR
SAYGILARIMLA........

Erkin
10.02.2008, 14:08
Faruk Özak'la Sadri Şener'in birlikteliğini siyasi olarak açıklamak saçma. Faruk Özak siyasi kimliğini hiçbir şekilde ön plana çıkarmamıştır. O Trabzonspor'da kaptanlık, futbolculuk, yöneticilik, asbaşkanlık, başkanlık yapmış birisidir. O etkilemeyecek de kim etkileyecek..

salihismet
10.02.2008, 14:09
Bende israrla diyorumki, üst üste iki yanlis yönetimi Trabzonspor kaldiramaz. Bu defa 3 yanilis deyil, iki yanlis bir dogruyu götürür.

İsmail Çavuşoğlu
10.02.2008, 14:09
neden ısrarcısın? sana göre Hacıosmanoğlu neden başkan olmalı?bir iki cümleyle özetleyebilirmisin.gerçekten merak ettim forumu okuyorumda sürekli hacıosmanoğlu başkan olsun diyorsun.sadece merakımdan soruyorum yanlış anlama lütfen..

Akif Gür
10.02.2008, 14:10
Neden, Nuri Albayrak yönetiminden zorla uzaklastirdigi icin mi?

bunuda nerden çıkardınız anlamıyorum..benim yasım burdaki herkesten neredeyse kucuk ama kulupten aldığım birçok haber var yani burda gerçekten boş konusmuyorum..yani zorla değil kendi isteğiyle çıkmıştır..ayrıca baturoğlu da o zamanlar çıkmak istemiştir ama ona yardımcılık teklifi geldiği için istifasından vazgeçmiştir

Kubilay ŞAHİN
10.02.2008, 14:11
Anlamadım valla biraz 1 dk sürmedi müzik girdi şimdi :(

Yaw Hangi Kanladan İzliyonuz Bütün Karadeniz kanallarına Baktım Yok Hemşerim Yaw...
Tv Yi bozacam...

tayfunarslan
bugün trabzonsporun kurtulışu olacak

evet bugün kurtuluşu olacak ama sadece albayrakdan kurtuluşu olacak öyle gözüküyorki taraftar 2 3 ay içinde yine yönetim istifa diye bağırmaya başlayacak kim gelirse gelsin memnun olmuyor insanlar herkezin bi yanlışı var sonuçda allah trabzonsporuma yardım etsin(AMİNNNNNN)

stichus
sadri şener kazanamazsa faruk özak yine yeni yeniden kaybetmiş sayacak kendisini..
ben artık bu kısır döngünün bitmesini istiyorum.. bakanıyla kavgalı yönetim istemiyorum..
tüm gücümüz bile yarışa yetmezken güçlerin eriyip gitmesini istemiyorum..
inatla kulübün yarınlarına sıkıntı getirilmesini kabullenemiyorum..
kongre hayırlı uğurlu olsun..
en fazla altı ay daha hatırlarız albayrak ve yönetimini.. sonra bu yönetimin ibrasını konuşmayalım da inşaallah..
bu şehir izine düştü yazık..
hepimiz gücümüzü tam olarak tesbit etmek suretiyle gerçekçi bir planlamayla kulübümüze destek vermeliyiz..
iyi bir hoca var, rezalet bir takım..
iyi bir takım yapmak hiç zor değil.. güçlü bir yönetimseniz herkesi gönderebilirsiniz..
çok sağlam altı yabancı..
bir kaleci..
iki forvet..
bir önlibero..
bir stoper..
bir on numara..
diğerleri de ayak uyduran gençler olsa, barış gibi..
şampiyonluk iş değil..
fakat bunu yapabilmek için kimsenin akrabasının gözünün yaşına bakmadan 350 kişilik kulübü otuz kişiye indirmek şart!
yoksa kalabalıktan kimse kimseyi duymuyor!

Akif Gür
10.02.2008, 14:12
neden ısrarcısın? sana göre Hacıosmanoğlu neden başkan olmalı?bir iki cümleyle özetleyebilirmisin.gerçekten merak ettim forumu okuyorumda sürekli hacıosmanoğlu başkan olsun diyorsun.sadece merakımdan soruyorum yanlış anlama lütfen..

ona güveniyorum

ÖzGür Ayar
10.02.2008, 14:12
hacıosmanoğlunu savunanların ziyadoğanı isteyenlerden tek farkı var. ziyayı isteyenler istikrar diyordu. hacıosmanoğlunu isteyenlerin nedeni ney merak ettim ?

Emirhan Makul
10.02.2008, 14:14
seçimde son durum ne arkadaşlar???

BOZOHAN
10.02.2008, 14:14
hacıosmanoğlunun savunanların ziyadoğanı isteyenlerden tek farkı var. ziyayı isteyenler istikrar diyordu. hacıosmanoğlunu isteyenlerin nedeni ney merak ettim ?

diyet borcu yok. sadri şenerle şampiyon olmaya kalksak 1996 da ne olduysa o olur bişekilde verilir anlayın artık anlayın.

Sunny53
10.02.2008, 14:15
faruk özak geldi salona ve arkasında büyük bir grup var arkadaslar

Akif Gür
10.02.2008, 14:16
kaç kişilik

Fatih Öztürk
beyler herkes istediği adayı savunabilir.
özellikle hacıosmanoğlu düşmanlığı besleyen arkadaşlar biraz daha yapıcı eleştirin.
nihayetinde bu insan 6 ay önce mevcut yönetimden ayrılıp secim çalışmalarına başladı.
emeğine ve kendisine saygı lütfen.

Erkin
Yaw Hangi Kanladan İzliyonuz Bütün Karadeniz kanallarına Baktım Yok Hemşerim Yaw...
Tv Yi bozacam...

Kardeş internetten izliyorum ben.

temel_yilmaz
hala nuriyle atay aktuğ dönemini karşılaştıran arkadaşlarımız var yazık vallahi yazık junu tranfer edenle step simko yu gönderen aynı kefeye koyuluyorsa harbiden yazık

ilhan
10.02.2008, 14:17
diyet borcu yok. sadri şenerle şampiyon olmaya kalksak 1996 da ne olduysa o olur bişekilde verilir anlayın artık anlayın.

Yahu sabahtan beri ağzınızda Diyet sözcüğü var. Rejim de olduğunuzu düşünmeye başlayacağım. Diyet kelimesini farklı farklı şekillerde dillendiriyorsunuz. Ağzınıza dolamışsınız diyet ,diyet,diyet. Lütfen ama yeter.

Hacıosmanoğlu'nun mu diyet borcu yok? Albayrak yönetiminde istenmeyip ihraç edilmesinden sonra hırs yapıp yönetime talip olmuştur. Diyet borcunu ödeyecek ;)

Oğuzhan Turhan
10.02.2008, 14:17
Üstteki bi fotoğrafta iki başkan adayınında nasıl bi profili olduğu bakışlarından belli oluyor aslında.Umarım Sadri başkan,yada yeni başkanımız Sadri Şener diyebiliriz.

Kubilay ŞAHİN
10.02.2008, 14:18

Allah Razı Olsun.....

61viya
10.02.2008, 14:19
Ay ne süreçmiş Yarabbim,bitse de kurtulsaak :D Hayırlısıyla tabii ki :)

Erkin
10.02.2008, 14:19
Allah Razı Olsun.....

Eyvallah. Ne demek..

tayfunarslan
10.02.2008, 14:20
sadri şener kazanamazsa faruk özak yine yeni yeniden kaybetmiş sayacak kendisini..
ben artık bu kısır döngünün bitmesini istiyorum.. bakanıyla kavgalı yönetim istemiyorum..
tüm gücümüz bile yarışa yetmezken güçlerin eriyip gitmesini istemiyorum..
inatla kulübün yarınlarına sıkıntı getirilmesini kabullenemiyorum..
kongre hayırlı uğurlu olsun..
en fazla altı ay daha hatırlarız albayrak ve yönetimini.. sonra bu yönetimin ibrasını konuşmayalım da inşaallah..
bu şehir izine düştü yazık..
hepimiz gücümüzü tam olarak tesbit etmek suretiyle gerçekçi bir planlamayla kulübümüze destek vermeliyiz..
iyi bir hoca var, rezalet bir takım..
iyi bir takım yapmak hiç zor değil.. güçlü bir yönetimseniz herkesi gönderebilirsiniz..
çok sağlam altı yabancı..
bir kaleci..
iki forvet..
bir önlibero..
bir stoper..
bir on numara..
diğerleri de ayak uyduran gençler olsa, barış gibi..
şampiyonluk iş değil..
fakat bunu yapabilmek için kimsenin akrabasının gözünün yaşına bakmadan 350 kişilik kulübü otuz kişiye indirmek şart!
yoksa kalabalıktan kimse kimseyi duymuyor!

ağzına yüreğine sağlık arkadaşım çok güzel söyledin bende aynı şeyden bahsediyorum takıma sahip çıkmak isteyenleri köstekliyoruz allah yardımcımız olsun

Mustafa Önal
MERAK ETTİĞİM BİR konu var 2 yıl sonra yaklaşık olarak 15 bin kadar ÜYE OY KULLANACAK o zaman nasıl oy kullanaılacak merak ediyorum. BARÇA VE madriz gibi 100 binlerle sayılı üyeler nasıl yapıyor acaba bu işi

albaTraS
şu anda bir buçuk saat kuyruktan dönüp kartımı alabilidim. dışarda birtek bilgisayarla çözmeye çalışan anlayış eski yönetim. 5 bin tane insanın oy kullanması gereken bi yerde birsürü kulübe yapılması gerekiyordu. insanlar sitemini bana iletiyor. bende onlara zaten yasiyorum dedim. bende sali gunu ileticem dedim kamuoyuna. simdi sunu soyliyim. cikan 2 adayla ilgili yorumlarimizi yaptik. goruslerimizde tarafsiz olmaliyiz basindan biri olarak. secimin ne sekilde sonuclanacagini bilemiyorum. sanki yeni nesil ibrahim beyi istiyor. ama eski insanlar sadri beyi istiyor. insallah cikan sonuc trabzonun menfaatini olsun. gelecek adayin arkasindayiz biz. dun yapilan bir oylama vardi. cok sik bulmadik o oylamayi. insallah iyi bir yonetim secilir

GOKMEN YILMAZ - KANAL MAVI CANLI ROPORTAJ

Edit: konusmalari canli canli yayinlamaya calisiyorum izleyemeyen arkadaslar icin

DURAS
Trabzon tarihinin en çapsız yönetimi bugün itibariyle miadını doldurmuştur. bu çapsız yönetim aynı zamanda yalancılarında pirleriydi. ibra edilmemeleri bence de hataydı ama bu kadar fütursuzca işler yapan yönetiminde bir şekilde cezasız kalmaması gerekirdi. şimdi bize düşen görev bu yönetimde bulunan her kim varsa başımızda bir daha yönetici olarak görmemek için isimlerini hafızamıza kazmamız. bugünkü seçimde Trabzonumuza hayırlı olsun. inşallah geçmiş yönetim gibi akbabalar listelere doluşmamıştır.

irfanb
Sayin stichus!
Kisa ve net cevap alayim lütfen .
Araliktaki kongre neden ertenmisti ?
Kongreyi erteleyerek mi daha cok zarar gördük mali tabloyu ibra etmemekle mi?

Emre Yavuz
10.02.2008, 14:21

saol abicim lini verdin icin !!!!! bende simdilik internetten takip ediyorum!

Mehmet Fırat

Şu kota yüzünden hiç birşey izleyemiyorum. Böyle internetin ben ...! :mad:

Neyse, ben muhlamamı yemeye devam edeyim bari. :)

Sunny53
faruk özak grubu oy kullanıyor arkadaslar
zafer iyilerindir Trabzonspor bir geçin kaynagı degildir
hacıosman seçilirse benim başkanım olmuyacaktır
her zaman SADRİ ŞENER!!!!!!!!!!

ilhan
http://img406.imageshack.us/img406/1334/mavirr7.jpg

Bu nasıl düzelir ?

Sunny53
10.02.2008, 14:22
ağzına yüreğine sağlık arkadaşım çok güzel söyledin bende aynı şeyden bahsediyorum takıma sahip çıkmak isteyenleri köstekliyoruz allah yardımcımız olsuntakıma sadri şener sahip çıkıyor gerisi önemli degil

irfanb
10.02.2008, 14:22
Bu nasıl düzelir ?

Birak daginik kalsin :)

Erkin
10.02.2008, 14:23
Şu kota yüzünden hiç birşey izleyemiyorum. Böyle internetin ben ...! :mad:

Neyse, ben muhlamamı yemeye devam edeyim bari. :)

Benimki de kotalı artık giren girdi faturaya :D

Mayls
10.02.2008, 14:24

Bu nasıl düzelir ?
Durdurup tekrar oynatmayi dene, olmadi pencereyi kapatip tekrar ac o da olmadi Allah yardimcin olsun :)

BOZOHAN
10.02.2008, 14:25
Yahu sabahtan beri ağzınızda Diyet sözcüğü var. Rejim de olduğunuzu düşünmeye başlayacağım. Diyet kelimesini farklı farklı şekillerde dillendiriyorsunuz. Ağzınıza dolamışsınız diyet ,diyet,diyet. Lütfen ama yeter.

Hacıosmanoğlu'nun mu diyet borcu yok? Albayrak yönetiminde istenmeyip ihraç edilmesinden sonra hırs yapıp yönetime talip olmuştur. Diyet borcunu ödeyecek ;)

arkadaşım ölmezde sağkalırsak eğer görecez. sadri şener kazandı gibi bişey. zaten seçilirken skandallarla geldiler fazla uzun ömürlüde olmaz.

AyhanPe
Durdurup tekrar oynatmayi dene, olmadi pencereyi kapatip tekrar ac o da olmadi Allah yardimcin olsun :)

windows media player 10 veya üstü kurulmasi gerekiyor sanirim

ÖzGür Ayar
internetten kanalmaviyi izleyemiyorum herkes rahatca izliyebiliyormu

ilhan
10.02.2008, 14:26
1 saat 35 dakika kaldı sandıkların açılmasına :)

İnternetten izlemeyeceğim abi, düzelmiyor o sorun.

Ercan DEMİR
10.02.2008, 14:26
MERAK ETTİĞİM BİR konu var 2 yıl sonra yaklaşık olarak 15 bin kadar ÜYE OY KULLANACAK o zaman nasıl oy kullanaılacak merak ediyorum. BARÇA VE madriz gibi 100 binlerle sayılı üyeler nasıl yapıyor acaba bu işi

Stadyumda oluyodur heralde. Barcelonanın stadına zorlasan 150 bin kişi girer :D

albaTraS
10.02.2008, 14:27
ERSAN ÖYMEN - ROPORTAJ KANAL MAVI

kongre son derece canli hemde cekismeli. tabi ben trabzonun kokeni sayilan trabzon idman ocagini kuranin torunuyum. takimimizin durumuna uzgunuz. insallah kongre takimin umudunu yukseltir.
Soru: yoneticilik teklifi aliyormuyusun?
hayiR ben universitede docentim. biz konumumuz ihtimaliyle zor bir ihtimal yonetici olmam
Soru: trabzonun durumu hakkinda ne dusunuyorsunuz
trabzon istanbul takimlarina bas kaldiran tek anadolu takimi. bursa, ankara,izmir trabzondan daha fazla nufusa sahip ama trabzon tek baskaldiran. trabzonun ruhunu geri kazandirmak gerekiyor. inancla ve tutkuyla oluyor bu isler

IZLEYEMEYENLER ICIN SON GELISMELER BUNLAR ARKADASLAR

Sunny53
sadri şener kazanıcak arkadaslar işte büyük gruplar geldiler oy kullanmaya
hacıosmanın ve skoda haşim grubu varsa
sadri başkanında grubları var ve geldiler
imdada yetiştiler işte gerçek Trabzonsporlular
takımlarını kurtarmaya geldiler

Mortal_Abas

Bu nasıl düzelir ?

http://www.komedimerkezi.com/klcodec281f.exe Bunu kur bilgisayara istersen bi.

Onur

Kanal MAvi nin görüntüsü gayet iyi :)

tayfunarslan
takıma sadri şener sahip çıkıyor gerisi önemli degil

görecez bakalım inşallah

İsmail Çavuşoğlu
görüntü bazen donuyor ama ses de bir sorun yok..

Halit Aydın
10.02.2008, 14:28
içimiz dışımız gerilim müziği oldu :D

Nytre
10.02.2008, 14:28
Hacısomanoğlu yönetimden ayrıldıktan sonra Albayrak ve ekibine demediğini bırakmadı.

Şimdi Kanal Mavide Pişiren, İbrahim Bey'e yapılanları hazmedemiyorum dedi.

İşin içinde Pişiren olduğu için Hacıosmanoğlu seçilirse şaşırmam artık.Siyaseten verilecek oylar Hacısomanoğlu'na gidecektir.Önceliği Trabzonspor değilde menfaat olan bazı genel kurul üyelerine büyük yerden emir gelirse, ki geldiğini düşünüyorum, Albayrak yönetiminin devamı bir yönetim ortaya çıkabilir.

Aydın Pişiren bir kere KİM olduğunu kanıtlasın. bugün albayrak yarın hacısomanoğlunun yanında olan bir DÖNEK görüntüsü veriyor.
bu adam geçtiğimiz hafta HAKEMLER İÇİN YÜRÜYEN ŞEHİR ALBAYRAK KALSIN DİYE DE YÜRÜSÜN demedi mi?
Şimdide hacıosmanoğlunun listesinde. Albayrak gizliden mi açıktan mı bilmiyorum ama Hacıosmanoğluna destek veriyor sanırım.

Oylama başa baş bitebilir ama düşüncem sadri şener alır.
oyumuzu kullandık geldik.

Dikkatimi çeken bir nokta ise ; kongrenin yapıldığı civarda ve içeride HACIOSMANOĞLU ismi daha çok görülüyor. isim olarak poster olarak dağıtılan listeler olarak.

Sadri şener gazete-internet-tv dışında birebir bir icraatı yok bu anlamda.

BU ARADA BMN TRABZON KAHVALTISINI BASAN "METİN KÜLÜNKOĞLU - FARUK VE GÖKHAN ABİYE TEŞEKKÜRLER" :)

Erkin
10.02.2008, 14:29

Sorma ya yeter da.. Braveheart'ı koysunlar da kendimize gelelim. Sonunda ağlatacaklar :D

Mayls
10.02.2008, 14:29
Simdi sakinlesti biraz :) Bukadar gerilim dinledikten sonra yarin Pars'a nasil gelirmeden bakacagim acaba :)

Erkin
10.02.2008, 14:30
Saner Ayar konuşuyor şu an..

Mustafa Önal
10.02.2008, 14:32
Stadyumda oluyodur heralde. Barcelonanın stadına zorlasan 150 bin kişi girer :D
barçanın bildiğim kadarıyla 140 bin civarında üyesi var ama ne kadarı oy kullanıyor bilemiyorum. ancak bizde bir gerçek varki 5 yıl içinde 15 binler oy kullanacak ve mutlaka elektronik ve teknoloji gerektirecek oylama sistemine ihtiyaç duyulacak :)

winner
Saner Ayar'dan ropörtaj alıyorsun Lig tv'yi sormuyosun...

albaTraS
fon muziklerine devam. ver coskuyuuuuuuu :) gerci cosku degilde insana gerilim veriyo bu muzikler

ilhan
10.02.2008, 14:33
Saner Ayar konuşuyor şu an..

Dediklerini buraya da yazarmısınız.

albaTraS
10.02.2008, 14:33
CANLI CANLI
ROPORTAJ- KANAL MAVI
trabzonda boyle bi kongre yasamismiydin:
vatandasin karariydi bu buna saygi duymak lazim. trabzona yakisir bi kongre yasiyoruz. her iki baskan adayida guzel mesajlar verdiler. saglikli bi sekilde oy kullanma devam ediyor. insallah daha iyi gunler gorur trabzon

BOZOHAN
10.02.2008, 14:34
Simdi sakinlesti biraz :) Bukadar gerilim dinledikten sonra yarin Pars'a nasil gelirmeden bakacagim acaba :)

:D :D :D :D

Sencer Bulut
10.02.2008, 14:35

Bu nasıl düzelir ?
dostum codeci yükledikten sonrada olmazsa ekran kartının driverini güncelle...

Erkin
10.02.2008, 14:35
Dediklerini buraya da yazarmısınız.

M.Emin Karamehmet'le konuşmuş işte yönetime gireceği hakkında, o da problem olmaz falan demiş.. Hangi yönetim gelirse Trabzonspor için çalışacaktır gibisinden şeyler söyledi..

6Şafak Aydın1
10.02.2008, 14:36
arkadaslar 400 MB büyüklügünde upload-yükleme yapilacak bir site biliyormusunuz split yapmadan

jefferson61sefa
10.02.2008, 14:36
Adamlar Metallica dan Fade to Black i çalıyorlar ya bu KanalMavi dehşet :D

Mehmet_Mercanlı
10.02.2008, 14:37

yayında bır problem yok arkadaşlar ...

albaTraS
CANLI CANLI
ROPORTAJ KANAL MAVI
GUNER ERKIROGLU (SADRİ SENER LİSESİ YONETİCİSİ)

tabi annem senelerdir trabzonun delegesi. 2 nolu sandikta oy kullaniyor. onun babamsiz ilk kongresi. onun icin biraz duygu yuklu. ama genede gelmek istedi cunku trabzonun yarinlara duzgun yurumesini oyle istiyor.

macka61
inşallah sadri başkan yeniden seçilecek ibrahim seçilirse çok kötü günler devam eder

afsin
en iyisi man city-man united maçı valla :Dbirazdan onu izlicem..sadri şener alsın bence...hacıosmanoğlu genç ve kapadayılık taslıyor batırır takımı o adam.

BOZOHAN
10.02.2008, 14:38
nezman bitecek bu ya daha maça gidecez

albaTraS
10.02.2008, 14:38
arkadaslar 400 MB büyüklügünde upload-yükleme yapilacak bir site biliyormusunuz split yapmadan

www.shorten.ws (http://www.shorten.ws) yi dene bi bak istersen. yuksek mb yapiyo ama 400 kadar yapiyomu bilmiyorum ama sen dene genede

Edit: valla site ismini yanlis vermis olabilirim. oyle bi siteydi tam ismini hatirlamiyorum kusura bakma :)

champions
10.02.2008, 14:40
Sadri başkanında grupları var ve geldiler
imdada yetiştiler işte gerçek Trabzonsporlular
takımlarını kurtarmaya geldiler
Dın dın.. dın dın.. çok heyecanlı yav :D
Hayırlısı ne ise o olsun Seçilecek olan yönetim bir yıl sonra da bugün ki heyecanı verir umarım:)

Bartuğ13
10.02.2008, 14:41
ben bugünü trabzonsporun kurtuluş günü olarak adlandırıyorum.
yalnız hacıosmanoğlu gelirse böyle olmayacağını düşünüyorum.
biz mevcut yönetimi hacıosmanoğlunun bulunmadığı 6 aydan beri eleştirmiyoruz.bu takımdaki çarpıklıklar ilk geldikleri günden beri var.
hacıosmanoğlu da bu işlerin baş sorumlularından.en önemlisi adam yönetimi sattı gitti,sonrasında da kendine şakşakçılar tuttu.taraftarı ikiye ayırmaya çalıştı.takıma değil kendine bağıran adamlar var etti.
bu adam gelse mevcut yönetimden 2 fazla iş yapar en fazla.

sadri şeneri ben tanımam.babamdan duyduklarım var sadece.onun yanında adamın konuşmaları var ortada.bütünleştirici özelliği var.ortaya koyduğu bişeyler var.boş konuşan başkalarına oy vermektense bin kere sadri beye atardım.trabzonsporu siyasete sokmuyor en azından.ele geçirenlere karşı bir eylem içinde.

şu seçimde yine hacıosmanoğlu çıkarsa o zaman çöküş işlemi tamamlanacaktır bence.tüm değerlerimizi kaybetmek üzereydik kesinlikle kaybederiz.umarım delegeler böyle büyük bir hata yapmazlar.bir dahaki seçimde de zaten sözümü sandıkta söyleyeceğim.burdan konuşmakla olmuyor.kendimi huzurlu hissetmiyorum tam anlamıyla.

Remzi
10.02.2008, 14:41

Bu nasıl düzelir ?

abi düzelmesi için codec çözücü yüklemen gerekir! aşağıdaki bu konuda en iyisi

http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/windows/multimedia/video/k-lite_codec_pack/klcodec375f.exe

Erkan
10.02.2008, 14:42
lemi cok guzel pozveriyor simdi :D Ses bozuk bende ama, poster super... (albayragin projesi onunde :D)

Emre B.
10.02.2008, 14:42
Hacıosmanoğlu gelirse 2 yıl boyunca takımı takip etmem.Bu yürek 2 sene daha işkenceye katlanamaz.

Mayls
10.02.2008, 14:44
Hacıosmanoğlu gelirse 2 yıl boyunca takımı takip etmem.Bu yürek 2 sene daha işkenceye katlanamaz.
BMN olmadan vakit gecse bende öyle yapardim :D

Akif Gür
10.02.2008, 14:45
barça da laporta yı istemiyodu hatta laporta olum tehditler alıyodu ama noldu takımın basına bi geçti şu anki barçayı olusturdu...hacıosmanoğlu na guveniyorum

afsin
10.02.2008, 14:46
valla arkadaşlar 20 küsür yıldır şampiyon olamıyoruz vede adayların yada aday olmaya niyetlenmiş kişilerin hepsi trabzolu ve trabzosporlu..burda çok büyük bir hata var hiçkimse diğer bir yönetimi seviyor bir bütünlük birliktelik olsa mesel sadri şener yönetime gelse hacıosmanoğlu ve listesindeki adamlarda yardımcı olsalar her konuda transfer para falan olmazmı yanii.madem trabzonspor için çalışıyosunuz.. buna hacıosmanoğlu yönetime geldiğinde sadri şenerin destek vermeside dahil

albaTraS
10.02.2008, 14:47
CANLI CANLI KANAL MAVI ROPORTAJ
IBRAHIM HACIOSMANOGLU CEPHESI

kongre oncesi calismalar nasi gitti:
kongre oncesi calismalar trabzona yakismicak ayak oyunlari, baskilar onlar bunlar biz bunlarin hepsini gectik.trabzon halki herseyi cok iyi gorebilen zeki akilli insanlardan olusur. bizi uzen dunbize cirak diyen sadri sener. su an icinde kongre yakisir bir bicimde gidiyor. kardes kardes. sonucta trabzona en iyi hizmeti verecek kisinin gelmesini bekliyorum:
kongre sonrasi beklenen butunluk saglandimi:
biz bu zihniyeti gondermek icin buraya geldik. altyapinin boyle olmadigini gostermek icin buraya geldik. trabzon seyircisini arkamiza alarak ciktik. birilik beraberligi saglicaz diye geldik. kaybedersek kaybettik demicez trabzon kazandi dicez. aksini kimse iddaa edemez.

Erkin
10.02.2008, 14:48
Kanal Mavi vurdu teknonun gözüne :D

Mehmet_Mercanlı
10.02.2008, 14:49

:bmn2::dansmuz::tsmeşale::sevinç: :bmn2:

kım calıyo bu müzikleri :D

6Şafak Aydın1
10.02.2008, 14:49
www.shorten.ws (http://www.shorten.ws) yi dene bi bak istersen. yuksek mb yapiyo ama 400 kadar yapiyomu bilmiyorum ama sen dene genede

Edit: valla site ismini yanlis vermis olabilirim. oyle bi siteydi tam ismini hatirlamiyorum kusura bakma :)

bu site nin amaci degisk ama ben buldum yine bitane www.fileflyer.com (http://www.fileflyer.com) diye eyvallah.

14:46 February 10
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 58' Ankaraspor 0 - 0 Kasimpasa
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 58' Denizlispor 1 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&game=214280) Konyaspor
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 58' Gaziantepspor 0 - 0 Sivasspor
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 58' Genclerbirligi 1 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&game=214263) Ankaragucu
18:00 Trabzonspor ? - ? Bursaspor
19:00Fenerbahce? - ?Genclerbirligi OFTAS

Mustafa Önal
10.02.2008, 14:50
barça da laporta yı istemiyodu hatta laporta olum tehditler alıyodu ama noldu takımın basına bi geçti şu anki barçayı olusturdu...hacıosmanoğlu na guveniyorum
hoca laportayla hacıyı aynı kefeye koydun ya helal olsun. bir birine zıt 2 karakter ve laporta büyük bir üstünlükle seçildi. seçimden sonra 6 ay çok kötüydüler.

Erdem Keser
Büyük vaatlerde bulunmayacağız

Trabzonspor Başkan adayı Sadri Şener, “Size ceğiz – cağız'larla biten süslü cümlelerle bugünden yarına büyük vaatlerde bulunamayacağız. Elimizdeki sihirli değnekle yarın ekonomiyi düzeltip sezon sonu da şampiyonluk kupasını kaldıracağız demeyeceğiz. Çünkü inandırıcı olamayız. Ama Trabzonspor'un bir kuruşunu bile kendi paramız gibi harcayacağız. Çünkü buradan giderken, geriye bakmayacağız. Tıpkı 15 yıl önceki gibi. Maddi ve manevi doyuma ulaşmış yıldızlar değil, yıldız olmaya aday isimleri bulup oluşturacağımız kadroyla önce bu sezonu kurtarmanın ve en azından İnter Toto yoluyla da olsa Avrupa Kupaları'na katılmanın, önümüzdeki sezon da asıl hedefimize koşmanın planlamasını yapacağız” dedi.
-------------------------------
Büyük başkanın sözleri...

Emre B.
CANLI CANLI KANAL MAVI ROPORTAJ
IBRAHIM HACIOSMANOGLU CEPHESI

kongre oncesi calismalar nasi gitti:
kongre oncesi calismalar trabzona yakismicak ayak oyunlari, baskilar onlar bunlar biz bunlarin hepsini gectik.trabzon halki herseyi cok iyi gorebilen zeki akilli insanlardan olusur. bizi uzen dunbize cirak diyen sadri sener. su an icinde kongre yakisir bir bicimde gidiyor. kardes kardes. sonucta trabzona en iyi hizmeti verecek kisinin gelmesini bekliyorum:
kongre sonrasi beklenen butunluk saglandimi:
biz bu zihniyeti gondermek icin buraya geldik. altyapinin boyle olmadigini gostermek icin buraya geldik. trabzon seyircisini arkamiza alarak ciktik. birilik beraberligi saglicaz diye geldik. kaybedersek kaybettik demicez trabzon kazandi dicez. aksini kimse iddaa edemez.

Kovmak istediğiniz zihniyet zaten sizsiniz.Biri o zihniyetin eski başkan yardımcısı, biri şimdiki başkan yardımcısı, Brezilya fatihi Faruk Kanca.Arkanıza aldığınız Trabzon seyircisinin desteği için fazla birşey yapmaya da gerek yok.Yeşilleri ver yeter.

Mayls
10.02.2008, 14:51
Barca Laporta'yi istemiyordu degil. Laporta projeleriyle ve samimiyetiyle secmenlerin cogu tarafindan begenilmisti. Onu sevmeyenler ise menfaatci taraftardi. Barca'da menfaatci ve bedava biletci taraftara son verende zaten Laporta'dir.

Bu arada Kanal Mavi saat 15 olmadan disko havasina girdi.

Sunny53
10.02.2008, 14:52
şu anda sadri şenerin büyük bir fark atabilecegini duydum
hayırlısı

jefferson61sefa
10.02.2008, 14:52
YAyın bölye hani BBG evlerinde görüntüyü hızlı gösterirler ve bir müzik çalar ya onu andırıyor :D

Akif Gür
10.02.2008, 14:53
hoca laportayla hacıyı aynı kefeye koydun ya helal olsun. bir birine zıt 2 karakter ve laporta büyük bir üstünlükle seçildi. seçimden sonra 6 ay çok kötüydüler.

hocam taraftarın gozunde aynılar bence

Erdem Keser
10.02.2008, 14:54
Teknik Direktörümüz kendini kanıtlamış bir kişilik

Şener, borçların da belli bir program dahilinde ödeneceğini ifade ederek, “Ama bu yapılırken de yarışmacı kimliğimizden taviz verilmeyecektir. Bunun için kaynaklar yaratılacaktır. Bu anlamda çok ciddi projelerimiz vardır. Trabzonspor bu ülkenin 4 büyük kulübünden biridir. Hedefi daima üst sıralar, şampiyonluk ya da Avrupa Kupaları olmalıdır. Bizim dönemimizde de durum değişmeyecektir. Ancak bu iş kuru vaatlerle ya da yanlış tercihlerle sağlanabilecek iş değildir. Tabiî ki yarın şampiyonluk sözü veremeyiz. Önce sağlıklı, olabilirliği mümkün proje üretilecek ve oluşturulacak kadroyla 24 yıllık özleme son verecek adım atılacaktır. Burada kullanılacak futbolcu kıstası, yıldız değil, yararlılığı olan, hedefe ulaşmada katkısı olabilecek oyuncuları bulmaktır. Bunun çabası içinde olacağız. Son görev dönemimizde hiç yıldız almadan 6'sı A, 5'i Ümit ve 3'ü de Gürcü Milli olmak üzere 14 milli futbolcusu bulunan bir kadro oluşturmuştuk. Bu kadar 1996'da malum nedenlerle şampiyonluğu kaçırmıştır. Hedefimiz böyle bir kadrodur. Kurumlarda devamlılık esastır. Kaldı ki teknik direktörümüz ülkede kendini kanıtlamış bir kimliktir. Dolayısıyla kendisinden yararlanacağız. Karşılıklı oturup birbirimize projelerimizi aktaracağız. Sanırız ortak bir noktada buluşacağız” diye konuştu.

Dursun Kaplan
10.02.2008, 14:54
Sadri Başkan Trabzon Şampiyon.. :D

Mayls
10.02.2008, 14:56
Sadri Başkan Trabzon Şampiyon.. :D
Sener Baskan, Trabzonspor TRABZONSPOR

Cafer Bulur

Şener, borçların da belli bir program dahilinde ödeneceğini ifade ederek, “Ama bu yapılırken de yarışmacı kimliğimizden taviz verilmeyecektir. Bunun için kaynaklar yaratılacaktır. Bu anlamda çok ciddi projelerimiz vardır. Trabzonspor bu ülkenin 4 büyük kulübünden biridir. Hedefi daima üst sıralar, şampiyonluk ya da Avrupa Kupaları olmalıdır. Bizim dönemimizde de durum değişmeyecektir. Ancak bu iş kuru vaatlerle ya da yanlış tercihlerle sağlanabilecek iş değildir. Tabiî ki yarın şampiyonluk sözü veremeyiz. Önce sağlıklı, olabilirliği mümkün proje üretilecek ve oluşturulacak kadroyla 24 yıllık özleme son verecek adım atılacaktır. Burada kullanılacak futbolcu kıstası, yıldız değil, yararlılığı olan, hedefe ulaşmada katkısı olabilecek oyuncuları bulmaktır. Bunun çabası içinde olacağız. Son görev dönemimizde hiç yıldız almadan 6'sı A, 5'i Ümit ve 3'ü de Gürcü Milli olmak üzere 14 milli futbolcusu bulunan bir kadro oluşturmuştuk. Bu kadar 1996'da malum nedenlerle şampiyonluğu kaçırmıştır. Hedefimiz böyle bir kadrodur. Kurumlarda devamlılık esastır. Kaldı ki teknik direktörümüz ülkede kendini kanıtlamış bir kimliktir. Dolayısıyla kendisinden yararlanacağız. Karşılıklı oturup birbirimize projelerimizi aktaracağız. Sanırız ortak bir noktada buluşacağız” diye konuştu.
bu aciklamalariyla yüreklerimize umut asiliyor sadri baskan.dediklerini yapabilirse kurtulusumuz yakindir.belki yarin,belki yarindan da yakin.

özçelik61
kongreden haberdar olan var mı ne oldu ibralar falan bu albayrak maddi manevi milli olarak ne hale getirdi takımı yahu başkan bile seçemiyoruz rezil olduk cumle aleme

albaTraS
10.02.2008, 14:57
CANLI CANLI
size gore kongreden kim cikar
ben istanbulda yasiyorum oy kullanmak icin geldim. belki burda yasayan insanlar kadar iyi gozlemlemeyebilriim. dun biraz sadri sener lehine bir hava vardi kongrede. ben basa bas bi yarisin gifebilecegini tahmin ediyorum. bu vesileyle bence trabzon camiasına yeni nesil insanlarin sesini duyurmak icin geldik. iki adayin konusmasini dinleyince trabzonun gelismesi adina pek bisrsey soylenmedi bu beni cok uzdu. Tesekkur ederim yayinlarinizdan dolayi

Mustafa Önal
hocam taraftarın gozunde aynılar bence
genç kardeşim. barçanın kale arkasındaki tribünler huysuz çoçuklar dedikleri gurup laportayı hiç sevmediler nedenine gelince bedava bilet vs.. bide buna rüştünün barçada olduğu dönemde kötü sonuçlar gelince kale arkası gurubu büyük protestolar ve tehtidler savurmuştu.

senin taraftar guruplarınsa hacıosmanı destekliyor al sana bir birine zıt karakter

ÖzGür Ayar

Tam Ersun Yanal ve Sadri Şener birbirini buldu diyebiliriz. Lap diye şampiyonluk gelmez. İkiside planlı projeli çalışırsa şampiyonluk uzak olmaz.

jefferson61sefa
10.02.2008, 14:58
Sonuçlar saat kaçta açıklanacak?

MarceloTS
10.02.2008, 15:01
trabzonspor istihbarat teşkilatı:D en son gelişmeler neler?

Mayls
10.02.2008, 15:02
Adamlar ailece üyeymis :D

özçelik61
10.02.2008, 15:02
ligtv işi ne oldu bilen varsa yazsın lütfen

Erkut Ay
10.02.2008, 15:03
KadırgaTV canlı yayında şu an...

jefferson61sefa
şu anda sadri şenerin büyük bir fark atabilecegini duydum
hayırlısı

ilk duyum geldi :D

Sunny53
oylar 3000ini geçerse sadri şsener banko alır
ama 3000den aşagı oy olursa kafa kafaya gider deniliyor
lakin 3000ini geçer oy kullanma büyük ihtimalle

jefferson61sefa

vermiyorlar maçı ....ler ancak bundan sonraki haftalar verecekler

Erkut Ay
10.02.2008, 15:04
sandık sayılmadan haber gelebiliyor:)....

jefferson61sefa
10.02.2008, 15:05
sandık sayılmadan haber gelebiliyor:)....

Sayım 16 da :D ama haberler sayılmadan gelebiliyor burası trabzon sandığın içini görenler de var...

özçelik61
10.02.2008, 15:06
bundan sonraki haftalar için geri adım mı attı yani lig tv maçlar yayınlanlanacak mı?

Mehmet_Mercanlı
10.02.2008, 15:06
sandıklar 16:00 saylmaya başlanıcak saat 20:00 da tamamlanması bekleniyo ... resmi acıklama maçtan sonra yapılacak yanı

hüseyin1975
10.02.2008, 15:07
Nuri Beye salam olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=QLbcayLTTdI&feature=related

bordolumavi61
10.02.2008, 15:07
kanal 24 e canlı baglantı yapan muhabir 3 binin üzerinde oy kulalnanın oldugunu tahmin edildiğini hani genel havanın şu kazanır demek dogru olmadıgını ama caktırmadan işte sadri şenerin biraz daha önde oldugunu anladıgını söyledi konuşmalarından anladıgım kakarıyla ve ayrıca dedi faruk özak ve cevresindekiler daha yeni oy kullanmaya geliyorlar dedmişti vs..

albaTraS
10.02.2008, 15:08

valla roportajlari yazcam ama hicbiri yazmaya deymez. hep ayni seyler.

albaTraS
10.02.2008, 15:09

ligtv de bi sonuc yok. maci yayinlamicaklar