PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Futbolculara Çağrı | Ölümüne Oynayın!..

Sayfa : [1] 2

magicyattara
22.01.2008, 10:00
Dün akşam yerel TTV'deki spor programında Osman Çavuşoğlu abimiz oftaş maçını yorumlarken Trabzonsporlu futbolculara verdi veriştirdi ve çok anlamlı sözler söyledi.
Osman Abi yıllarını Trabzon futboluna vermiş bir abimiz.Trabzonda futbolun ne manaya geldiğini,hangi duygularla oynandığını bilen birisi.
Oftaş maçında takımda hırs göremediğini,böyle önemli bir maçta takımın bu kadar vurdumduymaz olamayacağını söylüyor ve ekliyor:Kaç sakat verdik bu maçta?
Ölümüne oynamak derken kastım buydu.Trabzonlu futbolcu bu maçı kaybedecekse bu kolay olmamalı,kaybedilen önemli bir maçtan sonra takımın yarısı hastanelik olmalı.
Çünkü bu şehirde futbol böyle oynanır.Ölümüne...

ÖmerFarukYılmaz
22.01.2008, 10:10
bunlar paralarının karşılığını verse gene iyi

Mustafa K. Demirbaş
22.01.2008, 15:20
bizim için oyna kendin için oyna o da yetmıyorsa FORMAN için oyna

sena
22.01.2008, 15:22
Çıtkırıldım bizimkiler. İncinecek biyerleri niye yırtınsınlar .

My
22.01.2008, 15:25
Bunlardan çıkacak mahsül bu kadar. Bunların ölüsü de dirisi de bu. Kıçınızı yırtın dediğimiz adamlar deli danalar gibi bir oyana bir bu yana koşuyor da ne oluyor. Futbol her şeyden evvel beceriyle oynanan bir oyun. Yırtarcasına koşsan da kondisyonun tavan yapsa da hırs küpü olsan çatır çatır çatlasan da becerin olmadı mı tırt.

Çağatay_
22.01.2008, 15:27
Kardeşim başlığı iyi niyetle açtığına adım kadar eminim.. Ama senede 1 milyon dolar alan , senden başka kimsenin istemediği adam ölümüne oynamaz neden mi ? Sayfanın ennn üstündeki sitenin yazısını oku.Değişmeden oku..Trabzonsporun ruhu o 2 cümlede gizli

atlantis
22.01.2008, 15:43
oftaş maçından sonra Mustafa keçeli kameralara gayet iyi oynadık ama şansızdık yenildik diyor...Ya adana maçı ordada mı şanssızdın...Bu tarz oyuncuların bizi tatmin etmesini bekleyemeyiz.

Nytre
22.01.2008, 16:44
hatırlarmısınız istanbulda fb.ye yenildiğimiz maçta ikinci gol sırasında alexin önüne düşen top ile ahmet arasındaki pozisyonu!

o pozisyonda ahmet yerine tolga ya da yüreğiyle oynayan bir futbolcumuz olsaydı sakatlanmak uğruna o topa hamle yapardı. ileriye doğru giderken durmazdı!

Obi-Van
22.01.2008, 16:58
keçeli hüseyin ölümüne oynasa ne olacak? ancak bizi kahırlarından öldürürler :D

TheRapZoNe
22.01.2008, 17:31
Kadrodaki futbolcularin yeteneksiz olduklarini dusunmuyorum , ornegin bir sivasin veya kayserinin kadrosundakiler daha mi iyi topcular, hayir. bizimkiler sadece kendilerini kasmiyor, yani zorlamiyorlar. ruh yok, hirs yok, inanc yok, top oynama istegi yok,kazanma amaci yok, mac bitsinde gidelim havasindalar her macta. yenilirler takmazlar,rezil olurlar umursamazlar.

Uzerlerindeki formanin kutsal bir forma oldugunun farkinda olmayan mahluklardan olumune oynamalarini beklemek..! Bilmem ki..

Ahmet Kuru
22.01.2008, 17:33
Ölüm sakatlık falan Öyle bişi beklemiyoruz. Adam 1 trilyon 300 milyar Alıyor.Bunun Karşılığını sahada versin Kafi.Başka bişi valla istemem.

magicyattara
22.01.2008, 18:01
Kardeşim başlığı iyi niyetle açtığına adım kadar eminim.. Ama senede 1 milyon dolar alan , senden başka kimsenin istemediği adam ölümüne oynamaz neden mi ? Sayfanın ennn üstündeki sitenin yazısını oku.Değişmeden oku..Trabzonsporun ruhu o 2 cümlede gizli

Başka çıkar yol kalmadı kardeşim.Onlar ölümüne oynadılar efsane oldular.Bunlarında öyle oynamaktan başka şansları kalmadı.
Trabzonlular futbolu,canını dişine takarak,hırsla tabiri caizse ölümüne oynar.Bizi şampiyon yapan bu mücadele gücümüz ve futbola olan saygımızdır.
Bu şehirde konumu ne olursa olsun herkes futbolu bilir ve oynar.Yenilgiye tahammül yoktur burda.Niye ben yazıp duruyorum burda devamlı? Tahammülüm kalmadı artık yenilmeye.

toulga_61
22.01.2008, 18:18
bunlar mı iyi futbolcular bi arkadaş öle yazmış takımdan gökdeniz le yattara yı çıkart bakalım süper lig de kümeye gitmiormu hala gidior o ayrı konuda :)

macka61
22.01.2008, 18:28
bunlar mı ölümüne oynayacak gülerim

Adem CAKIR
22.01.2008, 18:30
Tuncay gibi orta seviyede yeteneği olan bir adam biraz yüreğiyle oynadımı taraftarının gönlünde nasıl taht kuruyor nerelere transfer oluyor, gittiği her yerde kendini nasıl zorla kabul ettiriyor, Allah ta nasıl yardım ediyor ortada.

Bide Gökdeniz i, Yattara sı dahil bizimkilere bakın.
Az biraz yeteneği olan serdim çayıra mevlam kayıra, ben daha ne yapayım modunda,
Yeteneği olmayanlar dümeni kırık taka gibi nereye koştuğu ne yaptığı belli değil. Top benden bir an önce çıksında!..

OLCAY ÇAKIR
22.01.2008, 18:39
son 5-10 yılın ceza dökümü?

Varlıbaş61
22.01.2008, 18:59
hatırlarmısınız istanbulda fb.ye yenildiğimiz maçta ikinci gol sırasında alexin önüne düşen top ile ahmet arasındaki pozisyonu!

o pozisyonda ahmet yerine tolga ya da yüreğiyle oynayan bir futbolcumuz olsaydı sakatlanmak uğruna o topa hamle yapardı. ileriye doğru giderken durmazdı!

ii güzel diyosunda
ya sakatlansaydı
biz taraftarlar ona ne kadar sahip çıkabilecektik
o özellik ancak trabzonspor aşkını içinde hissedenlerde bulunur
bunlarda deil:(

Samet Berber
22.01.2008, 19:02
bu futbolculardan böyle birşey beklemek garip ....!!!

KUTADGU
22.01.2008, 19:23
Futbolcuların umurunda olduğunu bile düşünmüyorum...

Dediğim gibi tek profesyonel oldukları yer transfer masası...

Amatör değiller, profesyonel de değiller... Bana sorsanız çoğu adam da değil...

Çok fazla şey beklememek lazım kadromuzdaki futbolcu yığınından...

Cafer KILIÇSOY
22.01.2008, 21:28
Kişiliğinden, insanlığından, oynadığı kulüpten, profosyonellikten haberdar olan bir futbolcuya bu çağrıyı yapmaya gerek yok aslında.

Şimdi diyeceksiniz ki ''nerde öyle işini bilen futbolcu''

İşte bütün sorun burda yatıyor. Futbolcu parasını alıyor mu? Alıyor... Futbolcuya ne yönetimden, teknik heyetten. Herkes işini yapsın!! Parasını alıyorsa karşılığını da verecek. Vermezse o para ona haramdır, zehirdir, zıkkımdır.

Bakın G:Antep'e. Futbolcular antreman yaptıkları ayakkabıları makinede yıkayıp maça öyle çıkıyorlar. Tesislerde elektirik yok, su yok. Peki ya kızdığımız Sivas'a ne demeli. Adamlar antreman yapamıyor soğuktan, sms'le yardım topluyorlar kulübe, doğru düzgün hiçbir olanakları yok. Ama adamlar kafaya oynuyor. Ben taraftar olduğum halde utanıyorum.

Aldığının karşılığını vermeyen babamın oğlu da olsa şerefsizdir!!!

Cafer Bulur
22.01.2008, 21:35
bizim futbolcularda iyi bir futbolcu ve trabzonsporlu karakteri olsaydi biz su anda bu durumda olmazdik.yetenekleri kisitli olsada rakipten daha fazla isteyerek ve mücadele ederek daha basarili sonuclar alabilirlerdi.tabiiki bu bir f.bahce veya g.saraya karsi olmaz ama bu sekilde a.demir ve oftas maclarini rahatlikla kazanabilirdik.her zaman söylüyorum bicak kemige dayanmistir.en azindan su asamadan sonra kisitli yeteneklerini varini yogunu ortaya koyarak kapatarak trabzonsporu küme düsme tehlikesinden uzak tutmakla yükümlüdürler.aksi halde isimleri kara bir leke olarak trabzonspor tarihine gececektir.

orhan42
22.01.2008, 21:40
Bunlar ölümüne oynamaz.Taraftarı kahrından öldürmek için oynuyorlar.Bu adamlar yüzünden okuldaki öğrencilerimin maymunu oldum.Ölseler ne olur:(

Cafer KILIÇSOY
22.01.2008, 21:50
bizim futbolcularda iyi bir futbolcu ve trabzonsporlu karakteri olsaydi biz su anda bu durumda olmazdik.yetenekleri kisitli olsada rakipten daha fazla isteyerek ve mücadele ederek daha basarili sonuclar alabilirlerdi.tabiiki bu bir f.bahce veya g.saraya karsi olmaz ama bu sekilde a.demir ve oftas maclarini rahatlikla kazanabilirdik.her zaman söylüyorum bicak kemige dayanmistir.en azindan su asamadan sonra kisitli yeteneklerini varini yogunu ortaya koyarak kapatarak trabzonsporu küme düsme tehlikesinden uzak tutmakla yükümlüdürler.aksi halde isimleri kara bir leke olarak trabzonspor tarihine gececektir.
Güzel yazmışsın adaş.

Trabzon sokaklarında top oynayan 11 kişi çıkar sahaya bu kadar ruhsuz olmaz ya

İdris Toksoy
22.01.2008, 21:51
Ölümüne Trabzonum.

Cafer Bulur
22.01.2008, 22:33
biraz önce trabzonsporun resmi sitesinde antrenman görüntülerine baktim.aglanacak durumumuz varken erdinc,umut,hüseyin ve yattara adeta pismis kelle gibi siritiyorlar.olcak sey degil ya.insanda biraz utanma ve sikilma olur be.bu futbolcu anlaminda karaktersizler bizi bu gidisle kümeye götürürler.buna artik iyice inanmaya basladim.bize 1-2 degil 5 tane kaliteli oyuncu lazim su asamada.yoksa durumumuz vahim.

kudu_61
22.01.2008, 22:34
ne ölümüne oynaması arkadaşlar kapasite bu

Samet Berber
22.01.2008, 22:49
bizdeki futbolcular normal futbollarını oynasalar bile 5 . olurduk şu anda ne ölmesi :(

Kaya
22.01.2008, 22:53
Ölümüne oynamak karakteri ve kişiliği olan futbolcunun yapabileceği bir iştir bence. Şu an sahip olduğumuz oyuncular içerisinde bu cümleyi benimseyecek isimler yok. Varsa da çok değil...

_SeRKaN_
22.01.2008, 23:34
Umurlarındamı sanki hem kendileri alıştılar bu duruma hemde bizleri kabullendirdiler...

hasancolak
22.01.2008, 23:39
bu takımda arkadaşlik sıfır bırbırıne yardım yok birbirinin acigini kapatmıyolar ve en onemlısı ınanc kaybolmuş

ÖmerFarukYılmaz
22.01.2008, 23:59
hangi takım olumune oynadıki bu zamana kadarda şampiyon oldu

sevgi saygı bağlılık prof.luk olcak

tisan61
23.01.2008, 00:00
herşeyi boş verin yiyip içip yenilin
aldığınız para zehir zıkkım olsun

Samet Berber
23.01.2008, 00:02
herşeyi boş verin yiyip içip yenilin
aldığınız para zehir zıkkım olsun
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Özgür MERCAN
23.01.2008, 00:11
ii güzel diyosunda
ya sakatlansaydı
biz taraftarlar ona ne kadar sahip çıkabilecektik
o özellik ancak trabzonspor aşkını içinde hissedenlerde bulunur
bunlarda deil:(
bundan önemlisi hüseyin bide adamını tutsa ve asist yapmasa rakibe gol bile olmuyacaktı

corleone
23.01.2008, 00:34
bahsedilen hırsı maalesef sadece biraz serkanda biraz da barışta görebiliyorum, daha doğrusu yerde topa kayan isyan eden çabalayan son maçlarda sadece ikisi, gökdenizin bir sorunu olduğu kesin, yoksa onun da bu sonuçları kabullenemeyeceği bilinir

Cem Balcı
23.01.2008, 00:35
umarım bunun farkına varırlar.biraz geç oldu ama...

Mustafa AYDIN
24.01.2008, 13:47
Bunlar oynamadan ölmüşler zaten,hepsi yürüyen tabut...

kudu_61
24.01.2008, 16:07
deveye hendek atlatmaya çalışıyoruz yada gölde hamsi tutmaya yada uzaya türk astronot göndermeye

adamın biri cine : trabzondan çine kadar bir otoban yap bana
cin adamın birine : bu imkansız
adam tekrar cine : o zaman trabzonu şampiyon yap
cin tekrar adama : otoban kaç şerit olacak

bu futbolcuların kapasiteleri bu başka olmaz transfer de olmazsa işimiz zor

Tolpaş61
24.01.2008, 16:25
ölümüne oynayacak adam varmı bu takımda.oftaştan yediğimiz ikinci golde hüseyinin yediği çalım takımdaki adamlara vereceğiniz notlara referans olsun.
adam varda ölümüne oynaması kaldı.düşer bu takım.kimse aksini idda etmesin.allahın el atmasından başka bir umudumuz yok.
umutumuz var ama duvar sanki.attığın pas taaaa kalemize sekiyor.
imla kurallarına uymadığım için beni affedin.

Mustafa K. Demirbaş
24.01.2008, 16:26
Trabzonspor tesislerindeki sıcak gelişmeler yaşanırken şu saatlerde Ersun Yanal'ın futbolcularla bir araya geldiği öğrenildi. Yanal futbolcularla ne görüşüyor. Yönetimden bazı isimlerin apar topar tesislere gittiği M. Ali Yılmaz tesisleri gazetecilere kapandı.. Gelişmeler için bizi takip edin…

Kaynak: http://trabzonunsesi.com/images/news_source/61.jpg

Emirhan Makul
24.01.2008, 18:05
başlıkda futbolculara çağrı diyo takımda 3 topçu var onlarda ölümüne oynuyor zaten bence sorun yok diğerleri bu lafa aldırış etmez futbolcu değiller ki ben iddaa ediyorum hüseyin le aymanın lisansı yok

ismail-dede
25.01.2008, 23:16
ölümüne mi

ismail-dede
25.01.2008, 23:16
ölümüne mi:eek:
adamlar zaten ölmüş ağlayanları yok

Emre B.
25.01.2008, 23:57
Oynasınlar yeter.

Cafer Bulur
26.01.2008, 00:01
bu cagri gelecek sezon trabzonsporun kadrosunda bulunmak isteyenlere yapilan son cagridir.bu cagriya cevap vermek istemeyenlerin rize atatürk stadi kapisindan trabzonsporu terketmeleri önemle duyurulur.bu sizler icin yapilan en son cagridir...

emrezx
26.01.2008, 23:29
sadece o forma ve renklerı ıcın oynayın haysıyetsız serefsızler bıktırdılar valla

magicyattara
11.02.2008, 09:00
Bursa maçındaki oyun ölümüneydi.Sahadaki tüm futbolcular varını yoğunu ortaya koydular.Bazı arkadaşların yazdığı gibi belkide kapasite olarak sınırlı bir takımız ama bu maçtaki mücadele ile takımımız gösterdiki isterlerse çok şey yapabilirler.
Trabzonspor futbolcusu işte böyle oynamalı,tekmeye kafa uzatmalı,Tayfun gibi 90.dakikada geri pasına 60 metre depar atmalı,serkan gibi en az 5 kere sakatlanacak duruma gelmeli ama bandajı sardırıp aynı şevkle devam etmeli,Gökdeniz gibi canbaz olmalı,yattara gibi sihirbaz,Umut gibi cengaver olmalı.
Kısaca dün akşam Trabzonspor uzun zamandır göremediğim şekilde mücadeleci oynadı.Tabiri caizse ölümüne oynadı,teşekkürler çocuklar.

lakerta
11.02.2008, 10:12
Bu takımda serkan gibi hırsla oynayan oyuncu şuan göremiyorum...

BOZOHAN
11.02.2008, 10:41
bursa m açıda serkan ayman ve hüsyin adete orta sahayı kitlediler. serkanla ayman dehşet efor sarf etti. takım anca pas yapamaya başladı. yavaş yavaş sabretmek gerekir. eminim 2-3 adam gibi takviyeyele ersun hoca bu takımı seneye kafaya oynatır.

azad53
11.02.2008, 11:08
bence bursa maçında sahanın en iyisi çağdaş, serkan, ayman, gökdeniz ve birazda yattara idi. Magic Tayfunun deparından bahsetmişsin 90. dakikada !!! Ben o dakikalar bir yediğimiz golü bir de gol öncesi evlere şenlik tayfunu hatırlıyorum. Acaba farklı tayfunlardan mı bahsediyoruz yoksa benim gördüğüm Tayfurmuydu... :) :) :)

Nytre
11.02.2008, 11:39
takım bursaspor maçında istekli oynadı. koştu çabaladı. pas hatası yapmadı mı? defansta top kaybetmedi mi? tam ileriye çıkarken yanlış pas verip rakibin tehlike yaratmasını sağlamadı mı? ceza sahası içerisinde kaleci ile defans arasında anlaşmazlık sonucu tehlike doğmadı mı? evet hepsi oldu.

ama takım koşarak mücadele ederek oyun bazı bölümlerinde birbirlerine güzel paslar vererek biraz olsun geçtiğimiz haftalar üzerilerine atılmış olan RUHsuz toprağı atmışlar.

magicyattara
11.02.2008, 11:48
bence bursa maçında sahanın en iyisi çağdaş, serkan, ayman, gökdeniz ve birazda yattara idi. Magic Tayfunun deparından bahsetmişsin 90. dakikada !!! Ben o dakikalar bir yediğimiz golü bir de gol öncesi evlere şenlik tayfunu hatırlıyorum. Acaba farklı tayfunlardan mı bahsediyoruz yoksa benim gördüğüm Tayfurmuydu... :) :) :)

Çağdaşı pas geçmişim özür.Çağdaş dün akşam müthiş oynadı gerçekten.Tayfun konusunda sana katılamıyorum.Hataları olsada çok istekliydi ve iyi oynadığını düşünüyorum.İkili mücadelelerden hep galip çıktı.
Yediğimiz gol 96.dakikada geldi,hakem maçı niye bu kadar uzattı anlamadım.Yani o golü saymıyorum ben,zaten hakemde hatasını anladı golden sonra hemen maçı bitirdi.

macka61
11.02.2008, 12:17
takım daha rahatve güzel oynar artık kafalar değişecek yönetimin gitmesiyle yeni gelen yönetime kendilerini göstermek için daha hırslı oynayacaklar

Tahir
11.02.2008, 12:20
tayfun iyi niyetli ama kendini geliştirmesi lazım yoksa sadece iyi niyrt yeterli değil.

Cem Balcı
11.02.2008, 12:25
Bu takımda serkan gibi hırsla oynayan oyuncu şuan göremiyorum...

ben dün ilk defa çağdaşı gördüm.;)

Ö.Hamsi
12.02.2008, 13:58
yürek mürek de bi yere kadar.Adamda yetenek olacak.Bizim takımda yetenekleri kıstlı çok adam var.Takımdan men edilmeleri şart, duygusallık olmaz bu işte.Yeteneği varsa var yoksa zorla olmuyo.Tayfun cora tam bir yetenek özürlü, onun gibi bir sürü daha saybilirim.trabzon alt kulüplerinden böylelerinden çok daha iyi adam bedavaya bulunur.
Şota lar zamnındaki bibi oyunculara acil ihtiyacımız var.Hem yetekli hemde yürekleri vardı

stichus
12.02.2008, 14:11
ölümüne top oynayan adamın fındık kadar beyni yoktur..
nedir bu hamaset bu iş bilmezlik bu ruh hastalığı böyle yahu..
hırslı oynasın eyvallah, ölümüne falan dendi mi bir tuhaf oluyorum ben..
beceriksiz topçular ölümüne oynar!

KUTADGU
12.02.2008, 14:31

Beceriksiz insanlarda suçu devamlı başlıklara ve içinde yazılanlara atar...

OH BEEEEEE.........

Burçak
12.02.2008, 14:53
stichus
burda ölümüne oynayın derken heralde gidin ölün denmiyor. yada rakibi sakatlayın öldürün de denmiyor. belki ifade biçimini beğenmeyebilirsiniz ama ilkdefa duyulan bi söz değil bu. yani bukadar şaşırmanızı gerektircek bişi değil.
anlatılmak istenen aslında sizinde çok iyi bildiğiniz gibi ruhunuzu sahaya yansıtın. asla pes etmeyin anlamında.

yanlız şimdide ''sahaya ruh nasıl yansır'' diye soracaksınız diye endişelerim oluştu:rolleyes:

Cem Balcı
12.02.2008, 14:57

acaba ''ölümüne oynamak'' eylemini nasıl yorumladın anlayabilmiş değilim.:rolleyes:

KUTADGU
12.02.2008, 14:57
stichus
burda ölümüne oynayın derken heralde gidin ölün denmiyor. yada rakibi sakatlayın öldürün de denmiyor. belki ifade biçimini beğenmeyebilirsiniz ama ilkdefa duyulan bi söz değil bu. yani bukadar şaşırmanızı gerektircek bişi değil.
anlatılmak istenen aslında sizinde çok iyi bildiğiniz gibi ruhunuzu sahaya yansıtın. asla pes etmeyin anlamında.

yanlız şimdide ''sahaya ruh nasıl yansır'' diye soracaksınız diye endişelerim oluştu:rolleyes:

Yahu bu soruya stichus'un ofisboyu bile güler...
Olmadı burçak diyor..
Stichus buradayken forumda daha yüksek kalitede yazılar yazılmasını temenni ediyoruz..
Yabancılık çekmesin zavallı..

OFLU
12.02.2008, 15:08

Yeri geldi mi son derece guzel edebiyat yapan siz,buradaki mubalaga sanatini nasil kavrayamamis pes!

magicyattara
12.02.2008, 18:14

Ölümüne bir deyim stichus.Kimsenin ölmesini istemeyiz.Sen belliki bu işlerin dışındasın.Taraftar tribünde ölümüne ölümüne diye tempo tutmuyormu.gs'nin en meşhur pankartı hangisi "die for you" dimi,ne manaya geliyor biliyorsun.Bu işin hırsı bu kardeşim.
Senin yönetimin bu takımı öyle yıktıki,öyle kilit adamlarını sattıki,kalanlara bundan başka yapacak çağrım kalmadı.Bu puandaki takımın oyuncuları ancak kıran kırana oynarsa başarılı olur,üst sıralara çıkabilir.
O kalanlarda en son bursa maçında harbiden ölümüne oynadı,hepsi birer kahramandı,hepsine yürekten teşekkür ediyorum.Hep böyle oynayın çocuklar ölümüne...

ÖmerFarukYılmaz
12.02.2008, 18:32
Yeniden söylüyorum

Aldıkları paranın yarısı için oynasın bazıları gene düzeliriz biz

powerts61
12.02.2008, 18:35
hadi biraz toparlayinda seneye şampiyonluğa ambargo koyalım

mensure 61
12.02.2008, 19:00
Ahhh keşke ölümüne oynasalar şimdi bu halde olmazdık :(

Erdal
12.02.2008, 20:15

Vallahi hocam iki senedir sizin dediklerinizi yaptılar ..sonuç ortada şimdi müsade ederseniz biraz bizim dediklerimizi yapsınlar..merak etmeyin küme falan düşürmeyiz takımı :)) Söz bundan sonra rusları ,ispanyolları,bilmem kimleri kazıkladık deyip asıl kazığı kendimize de atmayacağız...biraz uzak durun her şey yoluna girsin ..sonra nasıl olsa taraftar iki yıldız geyiklerine kanar ..sabırlı olun..

AyhanPe
12.02.2008, 20:22
Vallahi hocam iki senedir sizin dediklerinizi yaptılar ..sonuç ortada şimdi müsade ederseniz biraz bizim dediklerimizi yapsınlar..merak etmeyin küme falan düşürmeyiz takımı :)) Söz bundan sonra rusları ,ispanyolları,bilmem kimleri kazıkladık deyip asıl kazığı kendimize de atmayacağız...biraz uzak durun her şey yoluna girsin ..sonra nasıl olsa taraftar iki yıldız geyiklerine kanar ..sabırlı olun..

:D:D:D:D

ölümüne_ts benim nickim..demek bu yüzden hicbir soruma cevap vermiyordu stichus abi:)
futbolculara ölümüne oynayin denirmi diye elestiriyor..sormak gerekir bundan önceki rezil yönetim neye oynuyordu?? birisi nick carle transferini hatirlatsin stichus abiye ve bunun gibi bir sürü haberini.onun hatirlatacagi yok:D arjantinli iki yildiz alacaktik..ingilitereden az kalsin iki oyuncuyla anlasiyordu..hicbiri olmadi sansizlik iste..''yöneticilerde beceriksizlik ve beyinsizlik nasil olur'' uygulamali dersini mükemmel anlatimla tüm örnekleriyle ortaya koyan stichus abiye tsk etmeliyiz..

Cem Balcı
12.02.2008, 20:56
inşallah bundan sonraki haftalarda;deyim yerindeyse ölümüne oynayan bir takım görürüz...

Cafer Bulur
12.02.2008, 21:00
bu haftadan itibaren ölümüne olmasa bile bursa ve rize macinda oldugu gibi hirsli ve istekli futbol oynamaya devam edeceklerine inaniyorum.yeni yönetimin gelmesiyle futbolcularada yeni heyecan gelecektir.bundan sonra sezon sonu kadroda yer bulabilmek adina daha cok mücadele eden futbolcular görecegiz galiba.

Kazım Uzunboy
12.02.2008, 21:11
tayfun iyi niyetli ama kendini geliştirmesi lazım yoksa sadece iyi niyrt yeterli değil.
iyi niyetli ama seninde dediğin gibi sade iyi niyet yetmiyo maalesef :rolleyes:

FcTRABZONSPOR
12.02.2008, 21:27
"Ölüm dediğin nedir be gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım" diye pankartla çıkarlar bu konuyla ilgili...:)

stichus
12.02.2008, 23:30
bir fırsat bulalım da yerden yere vuralım olmuş biraz ama varsın olsun, ziyanı yok.. anlayışla karşılayalım..
:)
ölümüne oynayın kinaye ya, şu 'kaç adam sakatlandı' sualine takıldım ben..
o da kinaye herhalde..
akıldan sakatlanma kastediliyor, öyle ya!
hamsiciğim,
ben doğdum doğalı bu takımın taraftarıyım.. ersun hocadan sonra biraz zorlansam da takımı tutuyorum..
tercih değil bizimkisi, sen de biliyorsun, mecburiyet..
hakaret olmazsa daha iyi olur, hepimiz için daha iyi olur..

Erdal
12.02.2008, 23:43
bir fırsat bulalım da yerden yere vuralım olmuş biraz ama varsın olsun, ziyanı yok.. anlayışla karşılayalım..
o da kinaye herhalde..
hamsiciğim,
ben doğdum doğalı bu takımın taraftarıyım.. ersun hocadan sonra biraz zorlansam da takımı tutuyorum..

Yerden yere vurma meselesinde zannediyorum haklısınız ..Ama başkanın forumdaki temsilcisi sıfatını siz bile isteyerek kazandınız ..dolayısıyla bu kadar taılmayı hoş görün ..Hakaret kısmına gelince size katılmayacak az adam vardır forumda..gergin dönemleri saymazsak tabi...son olarak unutun şu yanacının da yabancısı formülünü :)))

magicyattara
13.02.2008, 09:28
o da kinaye herhalde..
hamsiciğim,

"Kaç adam sakatlandı?" suali Sayın Osman Çavuşoğlu'na aittir.Bencede çok doğru bir sorudur.Anladığım kadarıyla siz Trabzonda hiç futbol oynamadınız.Yavuz Selimde iki maç oynasaydınız ne demek istediğimi anlardınız.Bu takım nasıl şampiyonluklar yakalamış anlardınız.Ali Kemal'in ayağı neden iki kez kırılmış anlardınız.Tabi bu futbol kültürünü yaşamış olmanız lazımdı.
Akıldan sakatlanma konusuna gelince;bu da bir hakaret değilmi stichus?Kimsiniz,kaç yaşındasınız,mevkiniz nedir bilmiyorum ama burda size büyük saygı duyuluyor.Gerçi ara transfer döneminde bayağı bir eleştiri ve hakarete uğradınız ama yinede burdaki herkes sizi burda görmek istiyor.
Konudan uzaklaşmadan kısaca özetliyim.Bu taraftar ölümüne oynayan bir takım seyretmek istiyor.

KUTADGU
13.02.2008, 09:31
Stichus'un üzerine ölümüne oynanıyor
Umarım sakatlanmaz...

a d bacan
13.02.2008, 10:19
stichus bmn ye (farklı) renk katan abimiz

üzerine fazla gitmeyelim

o,nun kaybı telafi edilemez

sakin kişiliginede hakkatten hayranım
sen devam et abiciim

selcuk
13.02.2008, 10:37
benim kanimca
stichus bu siteden ban lanmadigi sürece albayrak yönetiminden 100 de 100 kurtulmu olmiyacagiz ;)

stichus
bundan sonra

hersey güzel olacak ;)

aa bide nerde senin baskaninin anlastigi topcular
ayni yeminleri gibi ucdumu

iskenderpaşa34
13.02.2008, 10:53
Ben bir tek gerçeğe inanıyorum. Gerçek Karadenizli futbolculardan başkası yaramaz diyorum..

selcuk
13.02.2008, 11:09
Ben bir tek gerçeğe inanıyorum. Gerçek Karadenizli futbolculardan başkası yaramaz diyorum..

ama yani bi konyali pala biyik daha gelsede fena olmaz dimi

Hekimoğlu
13.02.2008, 11:13
bir golcü transferi yapmadı adiler ona yanıyorum.umut ölümüne oynuyor zaten ama kapasitesi belli.

kübraTs
13.02.2008, 11:40

Simdilerde Trabzon kökenliler bile canla basla oynamiyor maalesef.Örnekleri takimimizdada var zaten.

Cem Balcı
13.02.2008, 14:46

katılmıyorum...yanlış zihniyet...

Trabzonsporumuza faydalı olan her topçu gelsin.ankaralı olmuş,istanbullu olmuş ne farkeder ki...

en basitinden;

yattara Allahın ginelisi;şimdi bu adam bize yaramadımı yani...

Külünkoğlu
13.02.2008, 15:03
Bilmem hatırlarmısınız..
Efsanevi Solaçığımız İskender Kastamonulu, Ünal Karaman Konyalı, Efsanevi Başkanımız Şamil Ekinci de Kırşehirliydi.

Hemen Aklıma gelenler bunlar. Hala bunu bir söz bir tartışma konusu olarak değerlendirenler Trabzonspor'un tüm Türkiye'ye malolmuş bir camia olduğunun farkında değiller.

Bu şekilde düşünlere bir tavsiyem var. Şota da Trabzonlu olmadığı için bir dayağı hakediyordur ha nedersiniz ? toplanın gelin verelim sopayı Şota'ya.

Faik Yılmaz
13.02.2008, 15:05
Önemli olan Trabzonlu olmak değil... TRABZONSPORLU olmak....

açın kongre listesini bakın yüzlerce Rizeli hemşerimiz var..... Hem oyuncu hem yönetici kim olursa olsun TRABZONSPORLU olsun....

bmtr
13.02.2008, 15:06
katılmıyorum...yanlış zihniyet...

Trabzonsporumuza faydalı olan her topçu gelsin.ankaralı olmuş,istanbullu olmuş ne farkeder ki...

en basitinden;

yattara Allahın ginelisi;şimdi bu adam bize yaramadımı yani...

Bence de. Sadece Trabzonlu ve Trabzon kokenli olanlar oynasin mantigi yanlistir benim gorusume gore. Bence Trabzon'da iyi futbolcu cikartmak icin ugrasilsin. Iyisi cikarsa oynatilsin. Ama iyisi cikmiyorsa, o zaman da kotu futbolcuyu Trabzonlu diye oynatmakda biraz safdillik olur. Hem insan Trabzonlu olmus olmamis, eger karakteri saglamsa ve gercek bir profesyonelse, cikar oynar. Her macinda adam gibi oynar. Ben iyi oynadim diye de havalara girmez. Cunku meseleyi bir gorev bilir zaten de oyledir.

Suha
13.02.2008, 21:36
aramızda öle trabzonsporlu olan arkadaşlarmız varki trabzonlu değil nufüs kağıdında anadolunun bilmem neresi yazıyor, ben trabzonlu olduğum halde kendimden utandımm.demekki trabzonlu olmak sevgisine mazhar olmak için trabzonlu yada karadenzli olmak yeterli değill...trabzonsporu anlamak çok önemli, neden anadolunun ağabisi büyük olduğunu burdan bi düşünelim....

Hami_41
13.02.2008, 21:42
evet arkadaşlar bakın burda canlı örneği var ben doğma büyüme has kocaeliliyim Kocaelispor'uda desteklerim ama Trabzonspor kocaeli maçı oldumu Trabzonspor'a kaçar gönlüm bir çok trabzonludanda daha çok trabzonsporluyum ben askerden bu gün geldim askerde çok trabzonluyla karşılaştım feneri geyseyi tutan bunlar acı gerçekler

Emirhan Makul
13.02.2008, 22:06
ya şu belgeseli izleseler bi o kadar daha değişir düşünceleri azimleriii oynayışlarıı

Onur
13.02.2008, 23:02
Bugün az da olsa "Oradaydım" belgeselini izledim. (İnşallah tamamını yarın izleyeceğim.) İzlerken bir şey dikkatimi çekti. Şİmdiden farkı ne? Diye. Kendime göre bir sonuç çıkardım.

Peki bulduğun sonuç ne? diye soracak olursanız.

Trabzonspor büyük bir kulüp. Kötü sonuçlar alsa da büyük kulüp, tarihinin en başarısız sonuçlarını almış olsa bile büyük kulüp. Ve bizler yaşadığımız sürece ve bizim yetiştireceğimiz kuşaklar olduğu sürece de büyük kulüp olarak kalmaya devam edecek. Ama büyük kulüp olmanın İLK şartı büyük düşünmesidir. Büyük düşünmek için de BÜYÜK düşünen futbolculara ihtiyacınız vardır.

Son MAY başkanlığının ardından kulüp en büyük çöküşlerinden birini yaşadı.(Bence en az şimdiki kadar) Ve efsane kadronun son temsilcileri de takımdan ayrıldı. Özkan Sümer'le beraber kulüp toparlanma sürecine girdi. Ama toparlanma süresince kadronun tamamı değiştirildi. Toparlanma sürecei yaklaşık 3 yılda tamamlandı. Biraz olsun toparlandık sandık ki şimdiki durumlara geldik. Bana göre toparlanma sürecine başlangıçtaki futbolcuların yanlış seçimi bizim şuanki durumumuzu ortaya koyuyor. O futbolcuların oyuncularına en ufak bir söz söylemiyorum. Ama iyi bir futbolcu olmak yetmiyor. BÜyük düşünmek gerekir. Giydiğiniz formanın önemini bilmek gerekir. Sıradan futbolcularla anca sıradan bir takım olursunuz. İşte bunu yönetim olarak iyi kavrayamadık diye düşünüyorum. Ama hala geç kalmış sayılmayız. Futbolcu seçerken transfer ederken buna çok dikkat edilmeli. Ve eğer bu konuyu Ersun Yanal bilmiyorsa derhal görevine son verilip bunun bilincinde olan bir teknik adamla 5 yıllık bir sözleşme imzalanmalı. Bu saatten sonra Trabzonspor'un büyüklüğünü kimseye anlatmamalıyız.

Yukarıda ki düşüncelerimden ötürü mevcut futbolculara ölümüne oynayın! demek bana anlamsız geliyor. Şampiyonluğu hayal ötesi sanan futbolcular, şampiyonluk için ne kadar oynamaları gerektiği bilemezler.

since1967_
13.02.2008, 23:16
bende doğma büyüme ankaralıyım fakat fanatik trabzonsporluyum, ama birçok trabzonlu gördüm ki ezikleri tutsun, insanın memleketiyle değil yüreğiyle belli olur trabzonsporluluğu. trabzonspor artık siz kabul etsenizde etmesenizde trabzonu aşmış ve bütün türkiyeye mal olmuştur. bizler trabzonspor aşığıyız ve ölene kadarda öyle kalacağız.

yani sözün özü, ben bu kafayla trabzonsporda futbolcu olsaydım canımla, kanımla mücadele ederdim. ve karadenizli, trabzonlu olmadığım halde. yani fikrine katılmıyorum maalesef. önemli olan sevmek ve gönül vermektir.

KUTADGU
13.02.2008, 23:19
bende doğma büyüme ankaralıyım fakat fanatik trabzonsporluyum, ama birçok trabzonlu gördüm ki ezikleri tutsun, insanın memleketiyle değil yüreğiyle belli olur trabzonsporluluğu. trabzonspor artık siz kabul etsenizde etmesenizde trabzonu aşmış ve bütün türkiyeye mal olmuştur. bizler trabzonspor aşığıyız ve ölene kadarda öyle kalacağız.

yani sözün özü, ben bu kafayla trabzonsporda futbolcu olsaydım canımla, kanımla mücadele ederdim. ve karadenizli, trabzonlu olmadığım halde. yani fikrine katılmıyorum maalesef. önemli olan sevmek ve gönül vermektir.

baba nerelerdesin sen yahu...

Hatırlayamadın eminim

-geronimo- desem....

ÖmerFarukYılmaz
13.02.2008, 23:37
Önemli olan Trabzonlu olmak değil... TRABZONSPORLU olmak....

açın kongre listesini bakın yüzlerce Rizeli hemşerimiz var..... Hem oyuncu hem yönetici kim olursa olsun TRABZONSPORLU olsun....

:alkış:

Biz zamanında Türkiyenin dört bir tarafından yüksek bir taraftar grubuna sahip br takımıdık hala da oleyiz ama maalesef bu donem grubu şu an yaşlandı ve gelen nesil maalesef sadece karadenizden çıkıyor.

Kendi kuzenlerimizi yeğenlerimizi hatta kardeşimizi oğullarımızı bile Trabzonsporlu yapmakta zorlanıyoruz.

Bana her pazartesi gazeteye bakıp abi biz genemi yenldik diyen bir kardeşim var.

Ona sabırlı olmasını söyluyorum.

O sahadakilerin olumune dedikleri oyun biçimindeki heyecan onun maç izlerkenki heyecanının yanında fıs kalır ama.....neyse

İHSAN
13.02.2008, 23:40
Nereli olduğu hiç ama hiç önemli değil bence.

İster MArdin, ister Tekirdağ, Hakkari, Bursa olsun TRABZONSPORLU olsun , hissetsin bu duyguyu ve ciğerden oynasın. Önemli olan bu.

krdnz
13.02.2008, 23:47

TRABZONSPOR DÜNYA KULÜBÜ bunu kafanıza sokun lütfen.250binlik bir şehrin takımı değil artık(1975ten beri)bu takımda dünyanın her yerinden futbolcu gelip oynar(lee,şota,campbell,petkoviç,yattara.......... )sizin gibi düşünecek olursak biz de trabzonlu olmadığımıza göre Trabzonsporu tutmamalıyız.

Ercan DEMİR
14.02.2008, 00:11
TRABZONSPOR DÜNYA KULÜBÜ bunu kafanıza sokun lütfen.250binlik bir şehrin takımı değil artık(1975ten beri)bu takımda dünyanın her yerinden futbolcu gelip oynar(lee,şota,campbell,petkoviç,yattara.......... )sizin gibi düşünecek olursak biz de trabzonlu olmadığımıza göre Trabzonsporu tutmamalıyız.

Konuyla alakasız ama son resmi açıklama 740 bin :) Ha 250 ha 740 nerdeyse 3 katı. Ki buna sayılmamış insanlarıda eklersen 3 katından da fazla. Bir önceki sayımda 996 bin di. Ben 740 a düştüğüne kesinlikle inanmıyorum. Niye sürekli 250 bin derler anlamam ve çok kızarım. Yoksa akçaabat çarşıbaşı araklı vs Trabzon dan sayılmıyormu :) Yoksa onlar Trabzonlu değillermi :)

Çetin
15.02.2008, 03:39
ölümüne oynayacak futbolcu artık dünyada kalmadı ki biz topçularımızdan isteyelim bunu.

selcuk
15.02.2008, 09:43
Konuyla alakasız ama son resmi açıklama 740 bin :) Ha 250 ha 740 nerdeyse 3 katı. Ki buna sayılmamış insanlarıda eklersen 3 katından da fazla. Bir önceki sayımda 996 bin di. Ben 740 a düştüğüne kesinlikle inanmıyorum. Niye sürekli 250 bin derler anlamam ve çok kızarım. Yoksa akçaabat çarşıbaşı araklı vs Trabzon dan sayılmıyormu :) Yoksa onlar Trabzonlu değillermi :)

ilimizi degil kardesim sehirimizi diyorlar

evet bencede önemli olan ts li olmaktir
ve biz trabzonlular artik trabzonsporlu demiyoruz
trabzonlu diyoruz
bence bu konuyu buraya getiren bi yanlis anlasilma
ve evet trabzonlu icin trabzonlu olmayib da ts i tutan kisi ts i tutubda trabzondan olandan bence daha degerlidir
cünkü bizim kundagimiza konuldu, gercek olanla büyüdük
diger ark. lar da bunu kendileri görmdü ve kavradi ondan onlara büyük saygim var

ama artik bu alinganligi bi kenara biraksagik daha kolay birlik oluruz
trabzon lu yla trabzonsporlu ayni seydir
en azindan biz trabzonlular bunu böyle görürüz

ama biseye veto mu gorum
ts trabzonu asamaz nasil real madrid madridi asamassa , nasil barcelona barcelonayi asamassa , nasil bayern münihi asamassa man u manchestere asamassa liverpool liverpool u ve degerleri
trabzonun evi trabzondur bir evet 250- 350 binlik sehir ve 900 bikac binlik türkiye ili

////////////ama arenasi dünyadir
evet bir dünya kulübünü tutuyoruz
ama atalarimiz herzaman dedigi gibin hicbirzaman topragimizi unutmayali
topragini inkar eden kendini ve kültürünü inkar eder

Âkil Âdem
15.02.2008, 10:46
Kişiliğinden, insanlığından, oynadığı kulüpten, profosyonellikten haberdar olan bir futbolcuya bu çağrıyı yapmaya gerek yok aslında.
Olayın özü burada...

Ölümüne oynamak karakteri ve kişiliği olan futbolcunun yapabileceği bir iştir bence. Şu an sahip olduğumuz oyuncular içerisinde bu cümleyi benimseyecek isimler yok. Varsa da çok değil...
Ve burada...

Camiada Neolazi akımı mı başladı?
Allah muhafaza!

Şimdilerde Trabzon kökenliler bile canla basla oynamiyor maalesef.Örnekleri takimimizdada var zaten.
Doğru söze ne denir ki?!

Ben de doğma büyüme Ankara'lıyım fakat fanatik trabzonsporluyum, ama birçok Trabzonlu gördüm ki ezikleri tutsun, insanın memleketiyle değil yüreğiyle belli olur Trabzonsporluluğu.
Kardeş, seni ilk gördüğüm yerde sarılıp öpeceğim.

Bilmem hatırlarmısınız...
Efsanevi Sol açığımız İskender Kastamonulu, Ünal Karaman Konyalı, Efsanevi Başkanımız Şamil Ekinci de Kırşehirliydi.

Hemen Aklıma gelenler bunlar. Hala bunu bir söz bir tartışma konusu olarak değerlendirenler Trabzonspor'un tüm Türkiye'ye malolmuş bir camia olduğunun farkında değiller.

Bu şekilde düşünlere bir tavsiyem var. Şota da Trabzonlu olmadığı için bir dayağı hakediyordur ha nedersiniz? toplanın gelin verelim sopayı Şota'ya.
Hürmetler abi...
Bu arada Orhan Çıkrıkçı Lüleburgaz'lı, Jasek Cyzio Polonya'lıydı.

Oy anam oy, Trabzon elden gidiy da!..
Elun cavuri bile Trabzon'li oliy!..

Öz evlatçılar haklı mı, ne?!

ÖmerFarukYılmaz
15.02.2008, 11:23
Nereli olduğu hiç ama hiç önemli değil bence.

İster MArdin, ister Tekirdağ, Hakkari, Bursa olsun TRABZONSPORLU olsun , hissetsin bu duyguyu ve ciğerden oynasın. Önemli olan bu.

:alkış: :alkış:

l-m
15.02.2008, 11:46
İngiltere Premier Ligi'ni izliyorum, dünyanın her ülkesinden futbolcular oynuyor, her biri canla başla oynuyor, dünya yıldızı dediğimiz adam yedek bekliyor, 85. dakikada oyuna sokulunca bizim futbolcular gibi triplere girmiyor, 60. dakikada oyundan alınınca doğrudan soyunma odasına gitmiyor.

Ronaldinho'yu oynatmıyor adam, Raul'u oyundan alıyor, sahadaki herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Ölümüne değil yaşamına oynuyorlar üstelik. Bizde ölümüne Ayman oynuyor mesela, şu ana kadar ölen yok çok şükür(!).

Transfer döneminde ben profesyonelim deyip nasıl hakettiğin parayı istiyorsan(ki Türkiye'de hakettiklrinden çok fazlası veriliyor yurt dışına göre) sahada da bir profesyonel gibi davranacaksın. Antrenmanlarını aksatmayacaksın, takımın huzurunu bozmayacaksın, saçma sapan triplere girmeyeceksin, İspanya'da bonservisi 50 milyon euro olan adamı oyundan alıyor hoca, oyuncu son derece sakin oyuna giren arkadaşını tebrik ediyor, Türkiye'de oynadığı bir maçta ayağına gelen 10 topun 8 tanesini rakip takıma kaptıran Türk futbolcusu oyundan alınınca kulübeyi tekmeliyor.

Ölümüne oynayın, bizim için oynayın, formanın hakkını verin,vs. hepsi klişe bence.

Kaldı ki Hasan Üçüncü ve Hüseyin gibi oyuncular bence yetenekleri kısıtlı olmasına rağmen çok azimli oyuncular, bütün güçleriyle mücadele ediyorlar, kapasiteleri kısıtlı ama oysa Yattara dünyanın en iyi takımlarında oynayabilecekken bizde oynuyor, canı istediği zaman, kim seviliyor, Yattara, o zaman ölümüne oynayın ifadesi havada kalıyor.

Konunun biraz dışına çıkarak bir olayı anlatayım, Fatih Tekke'ye Yattara'yı soruyorlar, diyor ki "İnanılmaz bir yetenek ama böyle bir yeteneğin neden Türkiye'de oynadığını da düşünmek gerek".

Haftasonları Olimpiyat Stadı'ndaki maçlara gidiyorum bazen, İstanbul B.B. ya da Kasımpaşa maçları, hava güzel, saha güzel, maçın saati güzel, bilet kuyruğu yok, sıra yok, istediğin yiyeceği alıp giriyorsun içeri, kaç kişi izliyor maçı, 500!

Futbolu seviyoruz, ölümüne oynayan futbolcuyu seviyoruz, ahlaklı futbolcuyu seviyoruz, vs. hepsi yalan.
Biz güzel skoru seviyoruz, onun için ölümüne oynamaları gerekmiyor, bir şekilde kazansınlar yeter bizim için.

Bütün gücüyle mücadele eden, centilmen, ahlaklı, çalışkan futbolcu 90 dakika koşuyor sonra 1 tane top kaptırınca küfürler yiyor, 90 dakika sahada gezinen ve top bekleyen ve 2 çalım atıp taraftarı resmen aldatan, en ufak müdahalede kendini yere atan, mücadele etmeyen adam alkışlanıyor. Türkiye'nin her yerinde böyle.

Sonra da gelip ölümüne oynayın diyoruz, hadi canım?
İbrahim Üzülmez ölümüne oynuyor Beşiktaş'ta, en çok küfürü yiyen oyuncu,
Hüseyin ölümüne oynuyor Trabzonspor'da, en çok homurdanılan oyuncu,
demek ki söylediklerimizle yaptıklarımız birbirini tutmuyor.

Benim görüşüm şu "Yattara kadar yetenekli olup Yattara gibi oynacağınıza(ikili mücadele yok, topun ayağına gelmesini bekliyor, istek yok) Umut Bulut kadar mücadele edin yeter, hem Yattara kadar yetenekli hem de Umut Bulut kadar mücadele ediyorsanız zaten alkışı hakediyorsunuz."

Ama ne yapın edin aman "ölümüne oynamayın".

Burçak
15.02.2008, 11:53
konu nerelere gelmiş. bunu tartışmak bile komik.
kim nereli olursa olsun. önemli olan Trabzonsporluluk.
artık bu konu hakkında yorum yapmayalım. başlığın özüne dönelim en iyisi. :)

Şuayip Aydın
15.02.2008, 12:02
bence cok amam cok ıyı bır konuya parmak atmısın abım benım valaha cok ama cok omemlı bu konu

magicyattara
15.02.2008, 16:44

Sen burda heralde ölmeyin demek istedin:)
Güzel kardeşim sen tehlikenin farkında değilsin galiba.Benim yaptığım çağrı bu sezonki kötü gidiş içindi.Bu başlık oftaş maçından hemen sonra açıldı.22 puanlı ve sahada adeta yürüyen,mücadele etmeyen,moralmen çökmüş takımımıza yapılmış bir çağrı.
Bu takımın bir şeyler başarması ve hatta ligde korkulu rüya görmemesi için ölümüne oynamaktan başka şansı yok.Ne yazıkki kadromuz yetersiz.Ancak alt ve orta sıralarda oynayacak bir kadro.Forvetimiz yok.İki haftadır maçları aldık ama yinede ileriki haftalar için endişe doluyuz.
Bursa maçındaki mücadeleyi gördükten sonra ben futbolcularımızın bu çağrıya kulak verdiklerini düşündüm bir an:) Aklın yolu bir,bu takımın tek çıkış yolu bu.

Cafer Bulur
16.02.2008, 00:15
İngiltere Premier Ligi'ni izliyorum, dünyanın her ülkesinden futbolcular oynuyor, her biri canla başla oynuyor, dünya yıldızı dediğimiz adam yedek bekliyor, 85. dakikada oyuna sokulunca bizim futbolcular gibi triplere girmiyor, 60. dakikada oyundan alınınca doğrudan soyunma odasına gitmiyor.

Ronaldinho'yu oynatmıyor adam, Raul'u oyundan alıyor, sahadaki herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Ölümüne değil yaşamına oynuyorlar üstelik. Bizde ölümüne Ayman oynuyor mesela, şu ana kadar ölen yok çok şükür(!).

Transfer döneminde ben profesyonelim deyip nasıl hakettiğin parayı istiyorsan(ki Türkiye'de hakettiklrinden çok fazlası veriliyor yurt dışına göre) sahada da bir profesyonel gibi davranacaksın. Antrenmanlarını aksatmayacaksın, takımın huzurunu bozmayacaksın, saçma sapan triplere girmeyeceksin, İspanya'da bonservisi 50 milyon euro olan adamı oyundan alıyor hoca, oyuncu son derece sakin oyuna giren arkadaşını tebrik ediyor, Türkiye'de oynadığı bir maçta ayağına gelen 10 topun 8 tanesini rakip takıma kaptıran Türk futbolcusu oyundan alınınca kulübeyi tekmeliyor.

Ölümüne oynayın, bizim için oynayın, formanın hakkını verin,vs. hepsi klişe bence.

Kaldı ki Hasan Üçüncü ve Hüseyin gibi oyuncular bence yetenekleri kısıtlı olmasına rağmen çok azimli oyuncular, bütün güçleriyle mücadele ediyorlar, kapasiteleri kısıtlı ama oysa Yattara dünyanın en iyi takımlarında oynayabilecekken bizde oynuyor, canı istediği zaman, kim seviliyor, Yattara, o zaman ölümüne oynayın ifadesi havada kalıyor.

Konunun biraz dışına çıkarak bir olayı anlatayım, Fatih Tekke'ye Yattara'yı soruyorlar, diyor ki "İnanılmaz bir yetenek ama böyle bir yeteneğin neden Türkiye'de oynadığını da düşünmek gerek".

Haftasonları Olimpiyat Stadı'ndaki maçlara gidiyorum bazen, İstanbul B.B. ya da Kasımpaşa maçları, hava güzel, saha güzel, maçın saati güzel, bilet kuyruğu yok, sıra yok, istediğin yiyeceği alıp giriyorsun içeri, kaç kişi izliyor maçı, 500!

Futbolu seviyoruz, ölümüne oynayan futbolcuyu seviyoruz, ahlaklı futbolcuyu seviyoruz, vs. hepsi yalan.
Biz güzel skoru seviyoruz, onun için ölümüne oynamaları gerekmiyor, bir şekilde kazansınlar yeter bizim için.

Bütün gücüyle mücadele eden, centilmen, ahlaklı, çalışkan futbolcu 90 dakika koşuyor sonra 1 tane top kaptırınca küfürler yiyor, 90 dakika sahada gezinen ve top bekleyen ve 2 çalım atıp taraftarı resmen aldatan, en ufak müdahalede kendini yere atan, mücadele etmeyen adam alkışlanıyor. Türkiye'nin her yerinde böyle.

Sonra da gelip ölümüne oynayın diyoruz, hadi canım?
İbrahim Üzülmez ölümüne oynuyor Beşiktaş'ta, en çok küfürü yiyen oyuncu,
Hüseyin ölümüne oynuyor Trabzonspor'da, en çok homurdanılan oyuncu,
demek ki söylediklerimizle yaptıklarımız birbirini tutmuyor.

Benim görüşüm şu "Yattara kadar yetenekli olup Yattara gibi oynacağınıza(ikili mücadele yok, topun ayağına gelmesini bekliyor, istek yok) Umut Bulut kadar mücadele edin yeter, hem Yattara kadar yetenekli hem de Umut Bulut kadar mücadele ediyorsanız zaten alkışı hakediyorsunuz."

cok degisik ve dikkate alinmasi gereken bir bakis acisi.cok yerinde tespitler yapmissin.sorun sahada ölümüne mücadele etmeyenler kadar buna canak tutan bizlerde.biz misal olarak yattaranin su an kadarki oyun anlayisini oldugu gibi bemimsediysek kendisinden ölümüne mücadele etmesini bekleyemeyiz.hüseyinden göze hos gelen hareketler bekleyemeyecegimiz gibi.

Âkil Âdem
16.02.2008, 13:50
-Hüseyin ölümüne mi oynuyor?
-Evet, TS'un ve futbolun ölümüne oynuyor.

tsmetu
19.02.2008, 15:35
futbolcular oynasın yeterki taraftar her zaman onların yanlarında her zaman savunuruz hiç bir zaman yalnız bırakmayız onlar oynasın yeter.

Ahmet Kuru
19.02.2008, 16:10
sahadaki futbolcular hangi takımın formasını giydiğinin farkında olsunlar zaten ozaman nasıl oynaması gerektiğini bileceklerdir.

babuly
19.02.2008, 16:14
futbolcuların bordo mavi efsanenin bulunduğu durumun farkında olması ve bu topiği bize açtırmamaları gerektiğinin farkında olması gerek zaten.kötü niyetli futbolcu olduğunu sanmıyorum fakat herkesin de bi çapı var....ronaldinho bu yüzden 100.000.000€ ve emre belözoğlu bu yüzden 5.000.000$..............

Çağatay_
19.02.2008, 16:24
Gazetecilerden birisi anlatmıştı.Bir belgesel için 3 istanbul takımı oyuncuları ile konuşuyorlar.Eski oyuncular ile , yani Karadeniz Fırtınasının en sert zamanını gören oyuncular ile..

Birine sormuşlar ;

Trabzonsporda ne vardı da böyle oynuyorlardı ?

- Trabzonsporlu oyuncular daha önce hiç görmediğimiz şekilde oynuyorlardı.Mesela topu çalmak için yere kayıyorlardı..Biz kayamazdık çünkü toprak saha dizlerimizi parçalıyordu..Bunu nasıl yaptıklarını anlamıyorduk.

Ben anlatayım Bordo Mavi formayı giymenin verdiği kocamak YÜREK ile yapıyorlardı.

babuly
19.02.2008, 16:25
Gazetecilerden birisi anlatmıştı.Bir belgesel için 3 istanbul takımı oyuncuları ile konuşuyorlar.Eski oyuncular ile , yani Karadeniz Fırtınasının en sert zamanını gören oyuncular ile..

Birine sormuşlar ;

- Trabzonsporlu oyuncular daha önce hiç görmediğimiz şekilde oynuyorlardı.Mesela topu çalmak için yere kayıyorlardı..Biz kayamazdık çünkü toprak saha dizlerimizi parçalıyordu..Bunu nasıl yaptıklarını anlamıyorduk.

Ben anlatayım Bordo Mavi formayı giymenin verdiği kocamak YÜREK ile yapıyorlardı.

+1967................

adherent_1
22.02.2008, 16:38
Futbolculara ben de naçizane sesleneyim:

"Üzerinizdeki Trabzonspor formasının hakkını verin..." :mad:

ÜNAL
22.02.2008, 16:44
Futbolculara ben de naçizane sesleneyim:

"Üzerinizdeki Trabzonspor formasının hakkını verin..." :mad:

''Ağlatın çimleri !!!'

Kemençeci
22.02.2008, 18:15
Delikanlı olun!!!

Hüseyin Çümen
22.02.2008, 20:20

Birine sormuşlar ;

bu yazıyı okuyupta gelde ağlama:(
sevgili futbolcularımız bu yazıya kulak verin TRABZONSPOR formasının nasıl taşındığı hakkında fikriniz olsun

Cem Balcı
22.02.2008, 21:16

Birine sormuşlar ;

bitmiştir...

işte tam anlamıyla ''ölümüne oyna'' cümlesinin özeti...

Cafer Bulur
22.02.2008, 23:32
futbolcularimizin son maclarda birbirlerine verdikleri artik "mac kaybetmemek" sözüyle orantili olarak iyi mücadele ettiklerini düsünüyorum.vestel manisa macinda rakibin ates hattinda olmasi nedeniyle ölümüne mücadele edecegini hesaba katarsak onlarinda en az rakip kadar istemesi ve mücadele etmeleri gerekir diye düsünüyorum.bu maci kazanmakta yine sahada herseylerini ortaya koymaktan gececektir.bizim manisa macini bile sov yaparak alma lüksümüz yoktur.herhalde futbolcular bunun farkindadirlar.

Emirhan Makul
23.02.2008, 10:35
bu başlığı ayman hariç bütün futbolculara desek ayman zaten bi nevi yokedici gibi geziyor sahada :)

magicyattara
23.08.2008, 08:47
29. Yaz Olimpiyatları'nda 10 bin metreden sonra 5 bin metrede de gümüş madalya kazanan Elvan Abeylegesse, yarış sonrası yaptığı açıklamada, ''Antrenörüm Anatoly Bychkov yarış öncesi benden ölümüne koşmamı istedi. Ben de öyle yaptım'' dedi.

Yeni bir sezon yeni umutlar.
Ben çağrımı tekrar yapıyımda...

Nytre
23.08.2008, 09:01
yürekleriyle oynasınlar! formanın hakkını versinler!

vadaa55
23.08.2008, 09:37
ölümüne Trabzonspor

bilalharputoglu
23.08.2008, 09:39
Dün akşam yerel TTV'deki spor programında Osman Çavuşoğlu abimiz oftaş maçını yorumlarken Trabzonsporlu futbolculara verdi veriştirdi ve çok anlamlı sözler söyledi.
Osman Abi yıllarını Trabzon futboluna vermiş bir abimiz.Trabzonda futbolun ne manaya geldiğini,hangi duygularla oynandığını bilen birisi.
Oftaş maçında takımda hırs göremediğini,böyle önemli bir maçta takımın bu kadar vurdumduymaz olamayacağını söylüyor ve ekliyor:Kaç sakat verdik bu maçta?
Ölümüne oynamak derken kastım buydu.Trabzonlu futbolcu bu maçı kaybedecekse bu kolay olmamalı,kaybedilen önemli bir maçtan sonra takımın yarısı hastanelik olmalı.
Çünkü bu şehirde futbol böyle oynanır.Ölümüne...
Bu yazıyı okuyunca müthiş duygulandım.. Ölümüne ya ölümüne abi

ilhan
23.08.2008, 09:57
Senin bu adaletsiz arenada vermiş olduğun asil ve onurlu mücadele yeter!

Ölümüne oynamalarını istemiyorum. Sahada asil ve onurlu olsunlar benim için yeterlidir.

_KaaN_
23.08.2008, 10:58
geçen sezon gördük fenerbahçe geriden gelip kaç maç çevirdi....90 larda kaç gol attı....futbolcular akıllı oynasınlar yeter!!!

Emirhan Makul
26.09.2008, 02:58
Yüreğiyle Oynasın Herkes Bize Yeter.

Lumcera
26.09.2008, 03:25
Şimdilik ölümüne kadar OYNAYIN. :)))

adem73
26.09.2008, 04:19
terlerinin son damlasina kadar oynasinlar yeter.tribünler yattara diye bagirmasin futbolcularin moralleri bozulmasin giden gitti artik.

Erdal DİLEK
26.09.2008, 04:29
zaten oynamaları gerkiyor. . .

Recep Alkan
26.09.2008, 08:37
valla bu takımda gokhan aldıgı paranın hakkını versın ben baska bırsey ıstemıyorum. zaten o zaman zorlanmadan alırız macları.

Sen_Teksin_61
26.09.2008, 23:52
Trabzonsporumuzu yüz üstü bırakıp giden Yattara'nın yokluğuna inat, her zamankinden çok daha hırslı, baskılı ve dikkatli oynamalıyız. Ben futbolculardan daha istekli olmalarını bekliyorum. Taraftardan da takıma eskisinden daha fazla destek vermelerini ümid ediyorum. Kısacası Karadeniz fırtınası istiyorum...

Arif Timurcioğlu
26.09.2008, 23:55
Gökhan oynamaya başlasın yeter bize.

İgzas-61
26.09.2008, 23:59
Hepinize çok güveniyoruz bu taraftar daima arkanızda

Çagman
27.09.2008, 00:06
takım yattara demek değildir o gitti ama onun yeriini dolduracak topcularımız elbet var devre arasında da alırız bir topcu olur biter neleri geldi gitti bu takımdan

Kara Mert61
27.09.2008, 00:13
özellikle bariş ölümüne oynamalı ki hem biz kazanalım hem o..

M.S.SOFU
27.09.2008, 00:26
oynayın ama ölmeyin :)

Abdullah Altıntaş
27.09.2008, 01:47
Şimdi tam zamanı,Trabzonspor un değerli oyuncuları lütfen elinizden geleni ardınıza koymayınız.Bu camia bunu fazlasıyla hakediyor.

1967.tsal
27.09.2008, 01:58
bazen bu kriz ortamları ters teper futbolcular birbirine kenetlenir. mesela galatasarayda futbolcuların paralarının ödenmemesi ekonomik kriz vs galatasarayı 3 sezon önce şampiyon yapmıştı geçen sezonda antrenör kriziyle takım bütünleşti. biz de 2 başkan 3 antrenör değiştirdiğimiz bi dönemde 2. olup şampiyonluğu kılpayı kaçırmıştık. yani kriz ortamları bazen futbolcuları gaza getiriyor. umarım bu yattara krizinin de üzerimizdeki etkisi bu yönde olur

Adil ÖZGÜR
27.09.2008, 02:12
Allah göstermesin, Ümit ÖZAT'ın meselesi iyi bir senaryo değil,

Birde deplasmanda olursa, işler daha dramatik olur,

Zaten ortalık toz duman, birde ambulans, acil servis, yoğun bakım, ıslak mendil,

Allah göstermesin, Formanı sev derim, hakkını verin derim

selimatal
27.09.2008, 02:19
TS UMUZUN YENİLENEN Web Sitesinden Bir Haber!!!!!

Takımımızın bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yaptığı antrenmanı ziyaret eden Japon taraftarımız Haruko Shinozuka, Antalyaspor maçı öncesi teknik heyet ve oyuncularımıza başarılar diledi.

Başkanımız Sadri Şener, Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu, Başkan Yardımcımız Necmettin Aytekin, Genel Sekreterimiz Hasan Yener, Sağlık ve Futbol Sorumlumuz İhsan Alioğlu’yla tanışan daha sonra takımımızın antrenmanını izleyerek oyuncularımızla toplu fotoğraf çektiren Shinozuka Trabzon’da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Japonya’da doğup büyüdüğünü belirten Shinozuka, “Küçük yaşta annemle birlikte Türkiye’ye ziyarete geldik. Bu ziyaret sonrası ülkenizi çok sevdim. Japonya’ya dönüşte hemen Türkçe kursuna yazıldım. Fazla bir zaman geçmeden Türkçeyi konuşmaya başladım. Öğretmenimde bana Gonca ismini taktı. Bu ismi kendi adımdan daha çok seviyorum” dedi.

Son 10 yıldır da Türkiye’ye sürekli gidip geldiğini dile getiren Shinozuka, “Bir yıl içinde en az 2-3 defa Türkiye’ye geliyorum. Burası artık benim ikinci vatanım gibi oldu. Türkiye’de arkadaşlarımda var. Onların sayesinde futbolla da tanıştım. Koyu bir milli takım taraftarıyım. Milli takım nerede oynuyorsa oraya maçı gidip izliyorum. Herkes gibi bende bu duruma şaşırıyorum. Kendi ülkemin bir maçını bile izlemedim. Ama Türkiye’nin yedek futbolcuları dahil tüm oyuncularını ezbere sayabilirim. Kırmızı-Beyaz forma benim için bir tutku haline geldi. Şenol Güneş ve Fatih Terim’le de tanıştım. Ama Ersun hocanın yeri bir başka. Onu çok seviyorum” diye konuştu.

Milli takımın haricinde Türkiye’de koyu bir Trabzonspor taraftarı da olduğunu ifade eden Shinozuka, “Futbolla ilgilenmeye başladıktan sonra Türkiye’de 4 büyük takımın olduğunu öğrendim. Bu kulüpler arasından tarihi en ilginç olan Trabzon’du. 4 yıl önce buraya gelerek tarihi ve turistik yerlerini gezdim. İnsanların sıcakkanlılığı beni çok etkiledi. Ayrıca takımlarına da çok bağlılar. Ondan sonra bende bu takıma karşı sempati duymaya başladım. Geçtiğimiz sezon Ersun hocanın da buraya gelmesinin ardından artık koyu bir Trabzonspor taraftarı oldum. Takımımı yarın ki maçta stada giderek destekleyeceğim. İnşallah kazanırız” açıklamasında bulundu.

Görüldüğü gibi bir Japon'u bile tarihimiz etkilemiş ve fanatik TS taraftarı olmuş. Yattaradan hiç bahsetmiyor bile. İşte büyük kulüp olmak böyle bir durum işte. Umarım tüm taraftarlarımız anlar..

Mollasalihoğlu
28.09.2008, 02:08
tarihleri okuduktan sonra başka seçim yapma imkanın yoktu zaten güzel insan :)

LazAnisT
28.09.2008, 02:11
Bu başlık bu hafta için biraz anlamsız kalacak:)

Emo91
28.09.2008, 13:10
gecen haftanin mükemmel yildizlari song-egemen bu hafta biraz disziplinsiz oynadilar bence!

onun icin yedik 2 gol, ayrica beklerimiz cok ileri cikdilar...

serkan oyuna girdi tayfunun yerine, serkan hepden delirdi... sanki sag acik gibi oynadi..... song her zaman sag beke kaymaya calisdi orayi kapatmak icin.

cale en iyisiydi defansimizin!

orta sahada colman cok iyi oynadi

forvetde de umut gökhandan iyi oynadi!

magicyattara
28.09.2008, 14:08
Daha oturmamış,eksik çok tarafı var takımın ama mücadele yönünden iyi seviyelerde olduğunu söylemeliyiz.

Ölümüne derken bu mücadeleyi kastetmiştim tabiiki.Hüseyinin kaşı yarılacak,isaac'in dizleri,düşeceğiz kalkacağız ama oyunu bırakmadan tüm benliğimizle oynayacağız ve karşılığını bir şekilde alacağız.

Great White
28.09.2008, 14:40
Bu başlık tam da dünkü maça ilham vermiş sanırım:)

Açıkçası şu Antalya maçını 3-0 kazanmış olsaydık gelecek için bu kadar ümitli olmazdım herhalde..

Büyük takımı büyük yapan özelliklerin en önemlisine sahip olduğumuza bizi inandırdı Antalya maçı..

İstanbul' da GS' yi elinden kaçıran Antalyaspor' u iki kez yenik duruma düştükten sonra söke söke maç almak çok daha etkileyiciydi bana göre:)

Adil ÖZGÜR
28.09.2008, 18:46
Bu başlık tam da dünkü maça ilham vermiş sanırım:)

Açıkçası şu Antalya maçını 3-0 kazanmış olsaydık gelecek için bu kadar ümitli olmazdım herhalde..

Büyük takımı büyük yapan özelliklerin en önemlisine sahip olduğumuza bizi inandırdı Antalya maçı..

İstanbul' da GS' yi elinden kaçıran Antalyaspor' u iki kez yenik duruma düştükten sonra söke söke maç almak çok daha etkileyiciydi bana göre:)

Size katılmamak elde değil, bütün futbolcular ölümüne oynadı, öyleki, bütün futbolcular hücumda, geride song yanlız kaldı. Valla maçı seyrederken bu başlık defalarca aklıma geldi. :D

Demekki futbolcuların hepsi BMN tiryakisi :alkış:

Fakat yinede ölüm araya girdimi, futbolcuların kafası, ayağı, başından akan kanları, insanın vicdanı sızlıyor, bundan sonraki başlıkları; Kelebek gibi uçarak oynayalım, Arı gibi tatlı sonuç alalım :D

Emirhan Makul
28.09.2008, 18:50
Egemenle Hüseyin Zaten Ölümüne Oynuyorlar Sadece Onları İzlesinler Yeter :D

Saldırınnn Saldırın Saldırınnnnn Bu Traftar İçin Saldırınnnnnn

Ömer Yüce
28.09.2008, 18:53
Takımda birşeyler görmeye başladım sanki. Bi azim var birşeyleri yapmaya çalışıyorlar. Antalyaspor maçındaki mücadele gerçekten bu sezonki en çekişmeli mücadeleydi. Üstelik Yattara'sızda oynalıcağını gösterdiler. Çok zor birşey değil, herkes futbolcusundan yöneticisine taraftarından malzemecesine kadar bütün herkes tek yürek ve sadece işini yapmaya davet ediyorum. İnan bu güzellikleri bu yapılanlarıen önemlisi herkes görevini bidikten sonra sonuç işte bugünkü gibi oluyomuş...

M.S.SOFU
28.09.2008, 22:27
Takımda birşeyler görmeye başladım sanki. Bi azim var birşeyleri yapmaya çalışıyorlar. Antalyaspor maçındaki mücadele gerçekten bu sezonki en çekişmeli mücadeleydi. Üstelik Yattara'sızda oynalıcağını gösterdiler. Çok zor birşey değil, herkes futbolcusundan yöneticisine taraftarından malzemecesine kadar bütün herkes tek yürek ve sadece işini yapmaya davet ediyorum. İnan bu güzellikleri bu yapılanlarıen önemlisi herkes görevini bidikten sonra sonuç işte bugünkü gibi oluyomuş...
basın takımın üzerine okadar gitti ki bu yattara konusunda.takımdakiler hırs yapmış ben onu gördüm.antalyaspor kolay bir takım değil bakmayın siz bu gğne kadar ki maçlara ligde kalacaklardır diyede düşünüyorum.

Sen_Teksin_61
06.10.2008, 22:39
Futbolculara olan ÖLÜMÜNE OYNAYIN çağrısını sürekli yenileyelim. Özellikle son Konya maçının ilk yarısında bu çağrıyı yanlış anlamış olmalılar ki ölü gibi oynadılar. Birçok kişi Trabzonspor rehavete kapılmaması gerektiğini vurguladı ama ben bu maçın ilk yarısında rehavetten çok bir isteksizlik gördüm. Takım sanki sondan 4. sıradaymış gibi oynuyordu. Azim ve kazanma arzusu yoktu açıkçası. Ama Konya maçının ikinci yarısında kısmen düzeldik diyebilirim. Defansta açık vermemize rağmen mücadeleci kimliğimize büründük biraz. İnşaallah topçularımızın ölümüne oynadığı maçı görürüz. Ben gs maçı tam sırası diye düşünüyorum...

Sen_Teksin_61
16.10.2008, 01:25
Futbolcularımıza en son çağrıyı ben yapmışım. gs maçı öncesi bir çağrı daha yapsam yerinde olur diye düşünüyorum. Biliyorsunuz Fatih Terim milli takıma oyuncu çağırırken cincona mümkün olduğu kadar kıyak geçmiştir. En son oynanan Bosna ve Estonya maçlarında da bunu gördük. Sahada ne yaptığı belli olmayan Ayhan'a iki maçta da ilk on birde görev verirken Selçuk İnan'ı milli takımda göremedik. Bu ve buna benzer birçok örnek verebiliriz. Ben sözü uzatmadan özellikle yerli oyuncularımıza şu çağrıyı yapacağım: gs ye karşı öyle oynayın ki yaptığınız her hareket, attığınız her gol Fatih Terim'e bir tokat olarak geri dönsün. Gerçi o kendini beyenmiş küfürbazın tekidir, ar damarı çatlamış biridir kolay kolay utanmaz ama siz futbolunuzla ona iyi bir ders verin. O her ne kadar "ben ders almam, ders veririm" dese de...

Hüseyin Çümen
16.10.2008, 03:35
cincona karşı öülümüne oynamanın tam zamanı varnızı yoğunuzu ortaya koyun çocuklar orta sahada top alan cincon oyuncusu kafasını kaldıracak fırsat bulamasın

8 puana çıksın fark ve şampiyonluk şarkılarını dahada gür söyletin bize

M_U_R_A_T
16.10.2008, 09:26
Rüyamda 5 - 2 aldık maçı . Hadi Uşaklar Esdirin Rüzgarııııııı ...

Bilal 61
16.10.2008, 09:29
Maçı alacağız başka yolu yookkk..

61viya
16.10.2008, 20:38
Yürek senle sevda...

Şansın bol olsun Trabzonsporum!

Alihan Ertürk
16.10.2008, 20:44
bence de yürekten oynamalılar..

Muhammed KOÇ
16.10.2008, 20:45
Rüyamda 5 - 2 aldık maçı . Hadi Uşaklar Esdirin Rüzgarııııııı ...
arkadaşım var fb li onunla da maçı konuştuk geçenlerde yenilirsiniz diyordu sürekli dün rüyasına girmiş maç trabzon 3-1 yeniyodu dedi :)

bize heryer trabzon yenelim şunları !

Recep Alkan
16.10.2008, 20:48
en guclu ve umutlu oldugumuz bu senede derbı kazanmadan sampıyonluk ıstemıyorum. besıktas zor kurtuldu elımızden hadı barı gs yı yenelım ıstanbulda

Cafer Bulur
16.10.2008, 21:04
Basariyi yakalamak adina her türlü fedakarligi yapan yöneticilerimiz icin,
Derbilerde simdiye kadar sanssiz bir görüntü cizen hocaniz ersun yanal icin,
Sampiyonluga susamis su vefakar Trabzonspor taraftari icin,
Yillardir süregelen sampiyonluk hasretine son vermenin cok önemli bir adimi icin,
Futbolcu kardeslerim,abilerim;
Yukarda saymis oldugunuz kisi ve kisileri mutlu ederken kendiniz de mutlu olmaniz icin,
G.saray macinda cikin ölümüne oynayin ve mücadele edin.
Sizlerden galibiyet sözü beklemiyoruz.
Sadece ve sadece galibiyeti gs den daha fazla istediginizi görmek istiyoruz.
Hayden usaklar kendinizi ve bizi mutlu edin.
Herseyinizi ortaya koyduktan sonra kazanamaz ve kaybetseniz bile sizi bagrimiza basacagiz.
Allah isinizi rast getirsin.

Hüseyin İlkin
16.10.2008, 21:08
Mücadele etmeniz , sahada rakibe ezilmemeniz benim için çok önemli . Bunlar olsun varsın olsun , üç puan kaybedelim bazı maçlarda . Hiç önemli değil . Gerçekten ...

Mücadelenin olduğu , birlikteliğin olduğu yerde başarı öyle ya da böyle gelecektir zaten . Aradaki engeller önemli değil ... Siz formanız için mücadelenizi edin , 3 puanı isteyin ve istediğinizi gösterin yeter . Tabii her maç 3 puan alsak fena olmaz :)

Pirselimoğlu
16.10.2008, 21:11
kesinlikle 3 puanı biz almalıyız başka yolu yokk :D:D

Murat Hızal
16.10.2008, 21:29
Terlerinin son damlalarına kadar oynayacaklarından hiç bir şüphem yok.

Üç istanbul oğlanından en şımarığını tokatlama zamanı geldi:)

61marandavk61
16.10.2008, 21:35
hadin bagaym alın habu maçii geysa defansını çevirin hallaç pamuğuna bir trabzonlu gibi savaşın bir trabzonlu gibi kazanın kaybedeceksenizde bir trabzonlu gibi savaşarak kaybedin bize her yer trabzon yalnız diilsiniz

jacek cyzıo
16.10.2008, 21:53
cenabı Allah yanınızda olsun kardeşlerim yıkın şu ali samiyeni şu haramilerin başına.

macka61
17.10.2008, 00:32
herkes rüyasında yendik diyor bu iyiyye alamet değil inşallah yeneriz futbolcularımızın bu maça yüksek konsantreyle çıkacakları kesin başlıktaki gibi ölümüne oynasınlar şampiyonluk için sonuna kadar arkalarındayız yenselerde yenilselerde

Adil ÖZGÜR
17.10.2008, 09:21
http://forum.bordomavi.net/image.php?u=896&dateline=1222564557 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=896) Galatasaray Maçının kritik ikilisini şimdiden şöyle özetleyebilirim. Bu maçın en kritik futbolcularımızın başını Hüseyin çekmektedir. İkinci sırada da Colman gelmektedir. Eğer bu ikili ölümüne değilde yukarıdaki ruh itibarı ile sahada görev alırlarsa Galatasaray kolay kolay bizim defansı zorlayamaz.

Tam tersi olursa yandı keten helva diyorum.

Kalede de Tolga varsa, yandı Tolga keten helva olur.

Adil ÖZGÜR
17.10.2008, 09:25
herkes rüyasında yendik diyor bu iyiyye alamet değil inşallah yeneriz futbolcularımızın bu maça yüksek konsantreyle çıkacakları kesin başlıktaki gibi ölümüne oynasınlar şampiyonluk için sonuna kadar arkalarındayız yenselerde yenilselerde

Valla benim bile rüyama girdi, Rüyamda Galatasarayı 3-1 yendik.

Benim rüyalarım bazen aynen çıkar, hiç fire vermeden, bakalım ne olur:rolleyes:

ilhan
17.10.2008, 09:43
Ölümüne oynamasın hiç kimse. Sadece futbol oynayın diye çağrı yapabilirim. Futbol oynayın gerisi elbette gelecektir. :)

Adil ÖZGÜR
17.10.2008, 09:48
Ölümüne oynamasın hiç kimse. Sadece futbol oynayın diye çağrı yapabilirim. Futbol oynayın gerisi elbette gelecektir. :)

Maç sıradan bir maç değil. Sezonun en derby maçı, yiğitlerimiz ölümden de korkmaz hani. Galatasaray maçı olduğundan ölümüne oynasalarda fark etmez. Nasıl olsa yeneceğiz G.S. yı.

ilhan
17.10.2008, 09:51
Benim için sıradan bir maç Adil abi. Eğer sezonun son 6-7 maçından birisi olsaydı o zaman çok önemli olurdu. Bu maçtaki herhangi bir puan kaybı benim için çok fazla önem arz etmez. Ki takımın puan kaybedeceğine pek ihtimal vermiyorum.

Veysel Tomruk
17.10.2008, 09:51
Basariyi yakalamak adina her türlü fedakarligi yapan yöneticilerimiz icin,
Derbilerde simdiye kadar sanssiz bir görüntü cizen hocaniz ersun yanal icin,
Sampiyonluga susamis su vefakar Trabzonspor taraftari icin,
Yillardir süregelen sampiyonluk hasretine son vermenin cok önemli bir adimi icin,
Futbolcu kardeslerim,abilerim;
Yukarda saymis oldugunuz kisi ve kisileri mutlu ederken kendiniz de mutlu olmaniz icin,
G.saray macinda cikin ölümüne oynayin ve mücadele edin.
Sizlerden galibiyet sözü beklemiyoruz.
Sadece ve sadece galibiyeti gs den daha fazla istediginizi görmek istiyoruz.
Hayden usaklar kendinizi ve bizi mutlu edin.
Herseyinizi ortaya koyduktan sonra kazanamaz ve kaybetseniz bile sizi bagrimiza basacagiz.
Allah isinizi rast getirsin.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

gercekten duygularımızın tercümanı oldun... yürekten alkkışlıyor ve katılıyorum...

hayden uşaklar...utandırmayın bizi...

Mustafa Yılmaz
17.10.2008, 09:53
Maç sıradan bir maç değil. Sezonun en derby maçı, yiğitlerimiz ölümden de korkmaz hani. Galatasaray maçı olduğundan ölümüne oynasalarda fark etmez. Nasıl olsa yeneceğiz G.S. yı.
Kardeşim bizim başımıza ne geldiyse bu normal maçları çok önemliymiş gibi gösterip topçuların ayaklarını birbirine dolaştırıp yenilmemize sebep olmaktan geldi.
Kırk küsür yaşındasın az sakin ol.Sezonun en derby maçı buysa 34. hafta fener maçı en hakiki ,öz ,derby midir?

Adil ÖZGÜR
17.10.2008, 10:03
Kardeşim bizim başımıza ne geldiyse bu normal maçları çok önemliymiş gibi gösterip topçuların ayaklarını birbirine dolaştırıp yenilmemize sebep olmaktan geldi.
Kırk küsür yaşındasın az sakin ol.Sezonun en derby maçı buysa 34. hafta fener maçı en hakiki ,öz ,derby midir?

http://www.harikasozler.net/data/media/1079/www.harikasozler.net_-_Kanarya_Resimleri_2.jpg

Kim bizmi bu kuş'tan en derby maç diye bahsedeceğiz, sen bilemediysen söyleyeyim, bizim İstanbul takımlarından en kolay maçımız, kuş maçıdır, inan bütün kupa eşleşmemizde fener çıksın, fener çıksın diye medya ya dahi taraftar roportaj verirdi eskiden, şampiyonluk maçında daha İstanbula gitmeden Turgay uçakta beyanat veriyordu, biz İstanbulda F.B. yi yeneceğiz, hemde golü ben atacağım derdi, o maçta yendik, hemde golü Turgay atmıştı. Hatırlatırım.:rolleyes:

Sen_Teksin_61
18.10.2008, 20:59
Süper Ligde şampiyonluğa ulaşmak isteyen her anadolu takımının üç ezikleri yenme gibi bir zorunluluğu var. Geçen sene Svs'ı gördük, üç ezikler haricinde diğer takımlara karşı skor açısından üstünlük kurmalarına rağmen şampiyon olamadılar. Üç eziklere karşı başarılı skorlar alabilselerdi ilk şampiyonluklarını yaşayacaklardı.

Şimdi bu noktadan hareketle gelmek istediğim husus şu: Eğer liderlik koltuğunu kaptırmamak, lig sonunda özlenen şampiyonluğu almak istiyorsak üç ezikleri yenmek zorundayız. Bunun yolu da Trabzonsporumuzun bu eziklere karşı minimum hata ile oynamasından geçiyor. Hepimiz biliyoruz ki küçük takımlara karşı yapılan hataları telafi edip onlara karşı galip gelmek zorda olsa mümkün olabiliyor. Ancak eziklere karşı yapılan hataları telafi etmek zor. Neticede onlar da şampiyonluk için mücadele veriyorlar.

Tüm bunlara binaen diyeceğim şampiyonluk yolundaki rakiplere karşı daha iyi motive olmalı ve vasat futbolumuzun üzerine çıkmalıyız. Aslında futbolcularımıza ölümüne oynayın dediğimiz zaman bu aynı zamanda iyi futbol oynayın, cesur olun, sahada mücadele adına ne varsa ortaya koyun anlamına geliyor. Dolayısıyla futbolculara bir kez daha bu çağrıyı yapabiliriz: ÖLÜMÜNE OYNAYIN BE KOÇLARIM, GÖRELİM SİZİ...

Sen_Teksin_61
07.11.2008, 20:16
İBB maçında futbolcuların mücadele azmini biraz yükselişe geçmiş olarak gördüm. Bunda Olimpiyat stadına gelen seyircimizin desteği büyük bir rol oynadı tabi ki. Umarım futbolcularımız, seyirci sayımızın az olduğu diğer deplasman maçlarında da kendi sahamızda onuyormuşçasına rakip ouncularla mücadele ederler. Üst sıralarda kalabilmek için kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda puan kaybetmememizin gerekliliği yanında, deplasmanlarda en azından yenemiyorsak yenilmemeliyiz...

Bahattin Aydın
07.11.2008, 21:13
Eğilin kulak verin bu tribüne
Oynayın her maçı yüreğinizle
Şampiyonluk gelsin artık bu sene
Son verin şu kupa hasretine

Sen_Teksin_61
08.11.2008, 23:22
Biz bu başlıktan futbolculara: "Sahada varınızı yoğunuzu ortaya koyun" dedikçe Colman, Selçuk, Gökhan Ünal, Isaac ve Yattara gibi futbolcular ısrarla sahada adeta yürümeye devam ediyorlar. Rakiple mücadele adına çok etkisizler. Bu futbolcular arasından özellikle Gökhan Ünal ve Yattara Hacettepe maçında bitik bir görüntü sergilediler. Serkan ve Hüseyin her zamanki gibi rakiple adeta boğuştular, sahada basmadık yer bırakmadılar. Belki topu iyi kullanamıyorlar ama ellerinden geleni de ardlarına koymuyorlar.... Alkışlar Serkan ve Hüseyin'e...

Yasin Berber
09.11.2008, 01:35
Aslında ölümüne oynamaları için onlara çağrıda bulunmamıza bile lüzum yok çünkü aldıkları paralar zaten bunları kesinlikle gerektiriyor bizim formamızın büyüklüğünü anlasınlar zaten istemsede terinin son damlasına kadar oynarlar

Ümit Tekşan
09.11.2008, 01:55
Biz taraftar olarak çokseymi bekliyoruz ? 24 yıldır belki bu forum sayfasında milyonları buldu bunu söylememiz, Neydi o , "24 yıldır sabırla sampiyonluk" beklemek.

Yahu kardeşim bizim tek istediğimiz bize birkere Allah rızası için Şampiyonluk gösteriniz ondan sonra dileğin bizden ne dilersin. Formamı? kişi başına 5 tane , sms mi? kişi başına 10 tane yada daha fazla , eğlencemi ? Kralını yaparız 3 gün 3 gece , taraftar gösterisimi ? hem İstanbul hem Trabzon milyonlarla işde bizim istediğimiz bu yapın bizi şampiyon İstanbul'dan Trabzon'a otobüslerle gelelim konvoy halinde gelelim.

Dolayısıla futbolcular , Lütfen bütün emeğinizi bu sene şampiyonluk üzerine harcayın. Çünkü biz artık buna inandık baş koyduk bu yola sizinle beraber.

Trabzonspor'lu olmak ayrıcalıktır.

Furkan Dündar
09.11.2008, 09:58
sence yattara bırak Ölümüne Oynamayı Normal Oynuyor mu ? İsTek Görüyormusun Bizim (taraftaraımızın deyişi ile ) YILDIZIMIZDA (eskiden Öyleydi bnce su an değil )

Oyun adına dünki maçta kaç kez orta yaptı veya bındırme ?*

arifberkay
09.11.2008, 10:27
Allahinizi severseniz yan pas ve geri pas oynamayin gicik oluyorum

Sen_Teksin_61
15.11.2008, 00:45
.... Futbolcular! hedefiniz sivas maçıdır. İleri...

Ali Tunahan Güllü
15.11.2008, 12:06
.... Futbolcular! hedefiniz sivas maçıdır. İleri...

aynen bu maçta sivaslı futbolcuların presten boğulması lazım...

Erkut Ay
15.11.2008, 12:11
biz ölümüne oynayın şampiyonluk yakın falan derken takımı hep strese sokacağızya korkarım iyiki staddaki taraftar bu kadar değil....

ertuuu
15.11.2008, 12:44
bu başlığın yanında birde "kaçak yattara" başlığı açılsın. kaçak oynuyor ve diğer futbolcuların emeğini çalıyor...

Sen_Teksin_61
16.11.2008, 15:44
İnşaallah şu sivası eze eze yeneriz de tadı yıllarca damağımızda kalır...

Emo91
16.11.2008, 15:51
yattaraya niye bukadar yükleniyor ben anlamiyorum arkadas ya!
ya bir futbolcu senede 365 gün formdami olucak kardesim?
biraz sabirli olun, yattaraninda mac kurtardigini daha cok görücegiz!

kacak oynadigi yok, ersun hoca ona öyle görev veriyordur.
herkezin bildigi gibi ersun hoca takim oyununa cok önem veriyor ve bencilli sevmez!
yattara ama yinede cizgiye inmeye calisiyor ama artik 2 kisi kapatiyor onu hemen. yinede ortasini atabiliyorsa bu orta tam yerine geliyor. böyle bir oyuncu türkiyede baska kim var?

forza61ts
16.11.2008, 15:51
yattara ozune dön bılıyoruzkı ocakta yolcusun ama ozamna kadar aldgın paranın hakkını ver 5 senenın hatrına..

ÜNAL
16.11.2008, 15:56
Bu sene yeni bir takım meydana geldi sabırla,inançla yolumuza devam edeceğiz.

orhan42
16.11.2008, 19:04
Anlayamadığım bir şey var..hafta boyu antrenman yapan kondüsyonu iyi olan bi futbolcu neden isteksiz oynarkii.hem angarya da değil yaptıkları..ben öğretmenim benim 30 yılda kazanacağımı bir yılda kazanıyorlar..Hemde top oynuyorlar..İnsan zevk almak için yine oynar beee....

.....
05.02.2009, 13:28
Ölümüne Trabzonspor için oynayın. Biz sizin için ölümü göze aldık....

//ÖLÜMÜNE61

Emre ÖZTÜRK
05.02.2009, 13:31
Colman ın bir açıklaması vardı şampiyonluk için ölümüne koşacağiz diye.Bunu tüm takımdan bekliyoruz bize şampiyonluk yakışır;)

UğuR
05.02.2009, 13:32
Tik oynayın uşaklar TİK

afsbahar
05.02.2009, 13:37
Artık en ufak puan kaybına bile tahammülümüz yok. Her maça çok iyi konsantre olup canını dişine takarak oynamaları lazım. Topu topu 16 hafta! Herkes görevini tamamıyla yapsın, formasında ıslanmadık yer kalmasın, çok yaklaştığımız şampiyonluğu bu yıl bize getirsinler. Biz de onları başımızın üstünde taşıyalım. Haydi sadece 16 hafta kaldı.

Harun_ayar_ts
05.02.2009, 13:41
forma için oynayın

halil ibo
05.02.2009, 14:12
Ölümüne mi bilmem ama.Özellikle ilk yarıda oynadığımız futbol:yürekten,inatçı ve disiplinliydi.
İkinci yarı başladı,bu özelliklerimizin yanına ;ilk yarıda zaman zaman gösterebildiğimiz güzel futbolu daha uzun süre oynayarak ekledik.
Şimdi kimimiz kolbastı diyebilir ama ben diyorumki artık rakiplerimizi horona çağırıyoruz.:Gücü,hızı ve nefesi yeten ayakta kalır...

Kazım Uzunboy
05.02.2009, 14:55
Özellikle ilk yarıda oynadığımız futbol:yürekten,inatçı ve disiplinliydi.
İkinci yarı başladı,bu özelliklerimizin yanına ;ilk yarıda zaman zaman gösterebildiğimiz güzel futbolu daha uzun süre oynayarak ekledik.

Evet ikinci yarıda oynadığımız futbol ilk yarıdakinden daha üstün.

Gözle görülür büyük bir artış muhakkak var. :)

Şimdi kimimiz kolbastı diyebilir ama ben diyorumki artık rakiplerimizi horona çağırıyoruz.:Gücü,hızı ve nefesi yeten ayakta kalır...

Maçlardan sonra horonada kolbastı kadar yer verilrse daha güzel olacaktır.

Katılıyorum.

.....
05.02.2009, 15:17
Ahh Ahh ben futbolcu olsaydım :D okuyupta ne olacaksak :D

Bordo-Mavili formayı ne zaman giydiysem o maçlarda harikalar yaratıyorum adeta :)

Cidden kendimi süper kahraman gibi hissediyorum görseniz anlatılmaz bir duygu :)

Engin Koltuk
05.02.2009, 15:17
Evet ikinci yarıda oynadığımız futbol ilk yarıdakinden daha üstün.

Gözle görülür büyük bir artış muhakkak var. :)

Katılıyorum.

bunu ayrı bir yerde dahi tartışabiliriz ancak, horon daha bizden gibi geliyor.

Umut Şeref
05.02.2009, 18:52
Yattara ve gökhan adam gibi oynasaydı son maçda ankaraya 2 değil 5 atardık bence takımın gerisi gayet iyi colman hiç bişe yapmasa bile adamın paslerı ytr ;)

Sümeyye Şahin
05.02.2009, 21:04

Katılıyorum.
yattara hasan la oynardı gol atınca attıkları gol sonrası horon yendikleri maç sonrası kolbastı bekliyelim o zaman:)

Muhammed KOÇ
05.02.2009, 21:12
Yattara ve gökhan adam gibi oynasaydı son maçda ankaraya 2 değil 5 atardık bence takımın gerisi gayet iyi colman hiç bişe yapmasa bile adamın paslerı ytr ;)
sadece son maç değil.. bu dediğin bu sezonki tüm maçlar için geçerli..

Semih
05.02.2009, 21:36
Futbolculara çağrı;

Her hafta,
Bir sonraki hafta da size ihtiyacımız olduğunu bilin,
Kendinize zarar vermeden, en verimli şekilde oynayın.

Adil ÖZGÜR
14.02.2009, 11:42
Futbolcu Kardeşlerimize;

Her ne kadar ÖLÜM sözcüğünü kullanmak menfilik yapıyor ve ölümüne oynamak ağır gibi yorumlansada;

Tarihi bir maç, kalmış (1) gün, saatler geri geri geliyor, rakip tarihi, İstanbul tarih, Trabzon tarihi bozan olduğunu unutmayalım.

Biz o beldeye asırlar önce TUĞRA vuranları Tarbzon'dan göndermişiz,

Bir devri açıp, bir devri kapayanların ölümsüz bedenlerine Trabzon'dan geldiğinizi, Trabzon'un O ölümsüz atalarımızın, en hakikatli takipçileri olduğumuzu hissettirerek oynayın,

Öyle bir yakıştırma yapalımki, Sivas üzülsün, Galata Kulesi dökülsün, Fener Karadeniz Fırtınası ile sönsün, Kaplanım avını en güzel şekilde avladığının onuru ile Trabzona dönülsün,

Sonra İstanbul sokaklarında Kolbastı oynansın, Kemençelerin nağmeleri ile Sultanahmet-Eminönü-İnönü zıngır zıngır horon oynasın,

Futbolda ölümüne oynamak böyle olsun,

Trabzon şehri sizleri İstanbul'u kuşatan Fatihler gibi karşılasın,

Uzunsokak, Faraz, Değirmendere değil bütün Dünyadaki Trabzonlular işte bu desin.....

MehmetGÜRSOY61
14.02.2009, 11:49
BJK yi ezecek Allahın izniylen ezik bejeke :):)

macka61
14.02.2009, 12:01
inşallah bu maçı alıp bizi çoşturacaklar

mehmetdoğan
14.02.2009, 12:07
beşiktaş seyircisi taşkınlık yapabilir.futbolcularımız kesinlikle kulaklarını tıkamalı ve sadece kulaklarını tüm trabzonspor taraftarlarının kalbindeki şampiyonluk atışını hissetmeliler.

Allah yardımcınız olsun

Muhammet
14.02.2009, 12:26
İhtiyacımız olduğu zaman ölümüne oynuyorlar zaten. Her zaman oynarlarsa yazık olur bu lige. :rolleyes: :) ;)

KUTADGU
14.02.2009, 12:36
Tüm Futbolcular!

Sizden neyi, ne kadar ve kaç zamandır istediğimizi biliyorsunuz.

Yüreğinizle, aklınızla oynayın.

Ve belki de en önemlisi bu taraftarın o muhteşem günü görmesi için oynayın.

Hayde Kahramanlar,
Hayde Kahramanlarım...

Dik oynayın, futbol oynayın, TRABZONSPOR gibi oynayın.

kudu_61
14.02.2009, 12:41
istediğimizin ne olduğunu iyi biliyorlar kadromuzun bejeke kadrosundan kaliteli olduğunu da biliyorlar defansımız az gol yiyor forvetlerimiz pozisyona giriyor tek şey kalıyor gol atmak bunu da bizim için yapın yakaladık mı kaçırmayın biz bu kargaları yeriz.

61SOYTÜRK61
22.03.2009, 15:45
bu çağrı 40 kere daha yapılması lazım heraldi belki oynarlar

krdnz
23.03.2009, 17:00
Bu çağrıyı kalan haftalarda daha gür şekilde yenilemek gerekiyor.

Sylva oynamazsa Tolga'ya güvendiğimiz de bir şekilde göstermemiz gerekiyor.

Ali Tunahan Güllü
23.03.2009, 17:21
işnşallah bu çağrı ibb maçıyla başlar ve artık bir seri yakalarız...futbolcularında oturup düşünmesi lazım inşallah daha iiyi yerlere gelicez ama hep destek tam destek moral bozma yok sonuna kadar varız...

61SOYTÜRK61
24.03.2009, 12:18
çagrıya devam :D

tisan61
24.03.2009, 23:25
maçtan önce maratona dev pankart yapılsın
"sonuna kadar "

iso_4939
24.03.2009, 23:28
bu saatten sonra oynamasınlar bosverın........

Kalkinmali
25.03.2009, 01:32
dattara diiiiiiit.... hayden horana usaklar :D cagri magri bos is!

kudu_61
25.03.2009, 09:44
yenik duruma düştüklerinde bi 15 dakika ölümüne oynuyorlar ben görüyorum ya 75 dakika niye oynamıyorlar onu anlamaya çalışıyorum.

ilteriş
25.03.2009, 10:00
bize sahaya yüreğini koyacak oyuncu lazım.

61SOYTÜRK61
25.03.2009, 12:11
maçtan önce maratona dev pankart yapılsın
"sonuna kadar "

evet bu güzel fikir.....

61SOYTÜRK61
25.03.2009, 12:13
bize sahaya yüreğini koyacak oyuncu lazım.

buyuzden buyuk bir beklentiyle forma giymeyi bekleyen faty göksu barış ve ısac daha çok şans verilmesi lazım...

yakup tekin
09.04.2009, 03:51
Bu çağrının Trabzonsporumuzun futboluna bir faydası olur mu bilemiyorum. Ben olur niyetiyle yaklaşarak çağrı yapıyorum: Haydin Uşaklar! Hiç Olmazsa 5. likten Aşağı Düşmeyin...

hooligans61
09.04.2009, 15:02
burdan laf sölemek kolay tabi iş trübünde ölümüne bağırıp avazımınız çıktığı yere bağırmaktır nerde o eski taraftar hatırlasanıza ilk haftalarda hiç susmayan taraftarı 4 maç kaybettik die nie susuyoz gördük fenerlileri nerden nereye geldiler ama taraftar naptı sonuna kadar destek oldu okadar küfür ettliler ama görün bakın geçtiler bizi biz neden böle yapmıyoruz
Artık Sıra Bizde...
11.04.2009 Hacettepe-TRABZONSPOR

Hasan Habip Özbay
10.04.2009, 11:56
tabiki ölümüne ama forma için taraftar için taraftar da ölümüne desteklemeli çekirdek çitletmemeli

Keleşoğlu
10.04.2009, 14:05
8 maç oynayın sadece 8 maç canınızı dişinize takın padişah olursunuz o şehirde!!

hüseyin1975
10.04.2009, 14:08
Ölümüne oynamaya gerek yok.
ADAM gibi oynasinlar yeter.
Anladiniz siz oni....

magicyattara
10.04.2009, 14:46
Bu başlığı geçen yıl Oftaş yani Hacettepe maçından sonra açmıştım.

Yine bir Hacettepe maçı var önümüzde.

Kıran kırana,kora kor bir mücadele istiyorum takımdan.

8 maç 8 final diyelim.

Ölümüne oynayalım.

aktan61
10.04.2009, 17:17
bu saatten sonra zor
önünde geçmen gereken 4 takım var
içerdeki maçlar daha zor geçer

magicyattara
23.04.2009, 10:49
Geldik en kritik maça,

Ne yapın edin bu maçı alın.

Ölümüne oynayın bu maçı...

Gücünüz 1 ise 3 koyun sahaya,sizlerden bunu bekliyoruz...

oguzhann
23.04.2009, 11:10
şahsen sivasa duyduğun aşırı kin ve nefret nedeniyle bu maçta sahada savaşmayan futbolcuya saygım yok!

Lancet_61
23.04.2009, 11:20
galibiyet değil..alman disiplini içinde futbol dersi bekliyoruz:D

bladeemre
23.04.2009, 11:44
sivası darmadağın edip anadolunun kralı kimmiş göstermemiz lazım.
ben egemene cok güveniyorum mehmet yıldızı sahaya gömecektir kesin.
savasın macı öle alın top felan oynamasın sivaslılar bi hafta sonra

Emre GÜRDAL
23.04.2009, 15:59
şahsen sivasa duyduğun aşırı kin ve nefret nedeniyle bu maçta sahada savaşmayan futbolcuya saygım yok!

tebrıkler güzel bi düüsnce

Oğuzhan Fidan
23.04.2009, 16:33
ölümüne değil yüreğini koyup oynasınlar tüm maçları alır şampiyon oluruz. bizeheryer trabzon kitabı dağıtılmalı tüm futbolculara

b_m_61
24.04.2009, 00:49

Sivasspor'u korunduğu için ve taraftarlarının haddini bilmemesinden dolayı sevmiyorum o kadar.Ama kinlik nefretlik bir durum yok herşeyden önce bu kadar ciddiye alınmayı haketmiyorlar.Sivasspor şimdi tepede ama 2 hafta sonra orda olmıycak.İki sene sonra nerde olurlar Allah bilir.

Cümlenin son kısmına sonuna kadar katılıyorum.

BU MAÇTA TÜM GÜCÜYLE MÜCADELE ETMEYEN, KAÇAK OYNAYAN FUTBOLCUYU SİLERİM DEFTERDEN !

Y-DRMS
24.04.2009, 00:57
bu maçta yüreğini canını dişine katmadan oynamayan varsın gitsin yenilseler bile yürekleriini ortaya koysunlar ama savaşmadan boyun eğerlerse bu dokunur bana.

OnOuR
24.04.2009, 03:44
Bu maçta başka seçenekleri yok zaten... Ya tamam ya devam diye tabir edilen maçlardan biri bizim açımızdan...

.....
24.04.2009, 05:42
Oynayın lütfen. Hiç bir şey için değilse bizim için oynayın. Oynayın Allah aşkına ki su içimizdeki mahser yangını sönsün ve artık su hasrete bir son verin. Oynayın Ölümüne

robinhood61
24.04.2009, 06:55
ölününe oynasınlar da isterse yenilsinler ben ruh gibi oynamalarına karşıyım yenilmelerine değil

cakir28
24.04.2009, 07:14
Gol atsinlarda isterse yerlerde sürünsünler..bana 3 puan lazim gerizi tevaruat..

EmreTS61
24.04.2009, 08:44
macın 90 dakıkası bıtene kadar ölümüne savaşıcak bu takım yeter ki inansınlar galıbıyete...

U.Sadıkoğlu
24.04.2009, 12:29
Ölümüne oynasınlar inansınlar zaten maç bizim ...

Nihal Ayvaz
24.04.2009, 12:30
Bu maç ölümüne oynamanın tam zamanı..

Emre ÖZTÜRK
24.04.2009, 12:37
Vur kır parçala bu maçı kazan.... 7 nin gerçek başlangıcı olsun bu maç

Öztürk Adem
24.04.2009, 12:39
Bu macta gerılen kaybeder ne kadar rahat oynamaya calısırlarsa daha kolay olur :DBence

ergin cesit
24.04.2009, 12:47
hakkikatende ölümüne oynayın uşaklar ölümüne

Fatih BALTA
24.04.2009, 13:41
Bu maç oyuncularımızın şampiyonluğu nekadar istediklerini bize göstermelerinin fırsatıdır.

Engin Koltuk
24.04.2009, 13:53
eğer bu taraftarı mest etmek istiyorsanız sahada mücadelenizi gösterin.

Onur Şeref
24.04.2009, 17:45
Siz saha da mücadelenizi edin gerisi gelir zaten merak etmeyin!

Cafer Bulur
24.04.2009, 22:48
Senol günesin cok güzel bir lafi vardi,bunu futbolculara mac öncesinde son söz olarak söylemek lazim.

Yorgun ama mutlu olun ve edin!

Koray
24.04.2009, 22:55
Allah aşıkına ölümüne oynayın alın şu maçı,bizi düşünmüyorsanız kendinizi düşünün işin ucunda 15 bin TL. prim var yahu...