PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu İhaneti Affederler mi?

AyhanPe
21.01.2008, 14:52
iki senedir hep bekledim acaba ilk basligimi hangi güzel haberle acacagim diye..benim icin cok özeldi bu ilk basligim.ilk basligim ''sampiyonluk macimiz'' olacak diye söz vermistim.sözümde durumayacagim aklimin ucundan bile gecmemisti.cok üzgünüm..
insallah sampiyonluk basligida dayima (salihismet) nasip olur artik

''1996 yılında 1’i trafik kazasında 2’si intihar ederek hayata veda eden “şehitlerimiz” şimdi yukardan gülümseyerek bu şehre bakıyorlar.Uğrunda hayatlarını feda ettikleri o kutsal takım şimdi onlara ebedi huzuru veriyor '' Reha Dilege - "Bir Minnettarlık Yazısı"

onlar trabzonspora yapilan ihaneti affederler mi? ya trabzonspora yapilan ihaneti elimiz kolumuz bagli izlememizi affederler mi? tükenisimizi..bu ihaneti affederler mi? uykularim kaciyor..

onlar yilmadilar, alismadilar, uyusmadilar!
cünkü büyüklerinden öyle ögrenmislerdi!

''Milyon dolarlarını bu çarpık ve kurulmuş pis düzene akıtan dev firmalar, sponsorlar her pazartesi şirketlerinde acil toplantılar düzenleyip bu gidişata bir çözüm arıyorlar. Neden bünyelerine bu şehrin takımını katmadıklarını, neden hor gördüklerini tartışıyor ve bu pastadan dilim kapma çabasına giriyorlar'' simdi basardilar

Affet TRABZONSPORUMUZ :(

bize bir sans daha verde bu kara lekeyi temizleyelim..onbinler yürüyecek senin icin HAYDI BMN DÜZENLEYIN BIR ORGANIZASYON YER YERINDEN OYNASIN

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 15:29
hadihazır tatile giriyor herkes bizde gidip yürüyelim

Emirhan Makul
21.01.2008, 15:48
istiklal caddesini inletelim

macka61
21.01.2008, 15:55
çok geç kaldık her ildeki Trabzonsporlu yürümeli bir kişi bile olsa

Muhammet
21.01.2008, 16:13
Böyle birşey kesinlikle olmalı
her yerde yürüyüşler isyanlar protestolar
Trabzon'da ankarada istanbulda olduğumuz her yerde
haydi BMN haydi Trabzonsporlular

magicyattara
21.01.2008, 16:19
Bizim başkanında holdingi var.Baksanıza 55. yıl diye boy boy reklamlar veriyo en büyük gazete ve tvlere.
Takım uçuruma sürükleniyo adam hala transfer yapmıyo.Elindekini satıp yerine iyisini koyamıyorsan ne işin var orda nuri efendi hakeza ismini anmak istemediğim haşim.Yazıklar olsun size,hala temettü ödemelerini düşünüyosunuz.Transfer yapın transfer beyler.Para şu an en son düşünülecek şey.Babanla bi görüş istersen nuri bey belki bi destek çıkar sana.Koskoca holding var arkanda.Trabzonspora verecek bir kuruşunuz yokmu.Korkma bu takımda bir liran kalmaz.Bari sattığın adamlara eşit adamlar alda sonra bırak git.Takımı aldığın gibi teslim et bari.
Yoksa bu takım için canına kıyanların,bu takım için bugün ağlayan bu kadar taraftarın elleri senin yakanda olacaktır kıyamete kadar.

Ehrimen
21.01.2008, 16:23
Trabzonda,İstanbulda,İzmirde,Ankarada aynı anda Protestolar olsun yürüyüşler olsun çok etki yapar :)

kudu_61
21.01.2008, 17:48
yürüyüş şart oldu ilanı verdik şimdi öldürücü darbeyi vurmalıyız halkı kışkırtalım 10 binleri meydanda toplayalım "bunlar trabzonspora küfür ediyorlar " diyelim

ErayAkyüz
21.01.2008, 17:55
tek çare yürüyüş bunu yapmalıyız artık takımımız için son destek haydi bmn göster buyuklugunu goster öncülügünü

i-çing
21.01.2008, 18:43
tek çare yürüyüş bunu yapmalıyız artık takımımız için son destek haydi bmn göster buyuklugunu goster öncülügünü
kesinlikle!

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 18:45

kesinlikle

tstafi
21.01.2008, 20:53
hep bunu beklıyodum ama tabıı ınsallah duzenlenır boyle bıse.BEN HAZMEDEMIYOM BUNLARIN BU KADAR SEY YAPTIKTAN SONRA HERKESIN GITTIGI GIBI KONGREYLE GITMELERINI YA SIZ HAZMEDEBILIOMUSUNUZ

Mustafa Ulutaş
21.01.2008, 20:56
Arkadaşlar cenaze namazında Ogün'ü dövmüştük hatırlarsanız,keşke Ogün gibi futbolcumuz olsa şimdi...

Çağatay_
21.01.2008, 20:58
Zonguldak ta yarısı Trabzonlu halk var burda bişiler olabilir

asem61
21.01.2008, 21:12
insallah böyle organizasyonlar yapilir. darbeyi ancak taraftar vurabilir gerisi yalan. akbabalar bekliyor ama onlara birakmayacagiz bu takimi cünkü bu takim bizim sadece bizim

Enes Berfin
21.01.2008, 22:28
Yok abi olmuyor bende kactane basliklar actim buna benzer protestolar düzenlemesi icin.

Ama BMN buna pek sicak bakmiyor nedenini bilmiyorum, malesef bu konu acildigi zaman Yöneticilerimiz sanki kenara cekilip bu konu hakkinda bir sonuca varmak istemiyorlar, bazilari "Yau bu Protestoyla kim ugrasacak" diye düsünenlerde vardi, ben Almanyada oturuyorum ve herzaman diyorum eger Büyük bir Protesto yürüyüsü olursa burdan kalkip bende protesto icin gelirim yeterki bu is olsun.

hasancolak
21.01.2008, 22:39
nekadar cok katilim olursa okadar etkılı olur oyuzden bunu internetten sadece duyurmakla kac kışı toplaya bilirsinki gazete ve haberlerde yer verilmeli dernekler desdeklemeli yanı enaz otuzbın kışı ele yurumeliki etkili olsun yoksa hic etkısı olmaz

AyhanPe
22.01.2008, 00:42
Yok abi olmuyor bende kactane basliklar actim buna benzer protestolar düzenlemesi icin.

Ama BMN buna pek sicak bakmiyor nedenini bilmiyorum, malesef bu konu acildigi zaman Yöneticilerimiz sanki kenara cekilip bu konu hakkinda bir sonuca varmak istemiyorlar, bazilari "Yau bu Protestoyla kim ugrasacak" diye düsünenlerde vardi, ben Almanyada oturuyorum ve herzaman diyorum eger Büyük bir Protesto yürüyüsü olursa burdan kalkip bende protesto icin gelirim yeterki bu is olsun.

bu gazete ilani müthis bir isti ama bunlarin anlayacagi bir dil oldgunu pek düsünmüyorum.evet dogru forum yöneticileri buraya da ugradiklari yok..herhalde yeterli etkiyi gösterecegine inaniyorlar gazete ilaninin..olsun canlari sagolsun..