PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Transfer de Biz Yapalım! (SMS Kampanyası)

Sayfa : [1] 2 3

Faik Yılmaz
21.01.2008, 08:53
Evet arkadaşlar yönetimimiz bu güne kadar yapmış oldugu transferlerle yüzümüzü bir nebze olsun güldürmüş önümüzdeki yıllar için umudumuzu yeşertmiştir...

Şimdi bizde üstümüze düşeni yapmak isteriz herhalde..

Burdan seslenelim haydi Başkan aç kısa mesaj hattını bir yabancı forvette biz alalım...

Sevgilerimle..

Sevgili Gönüldaşlarım ,

Takımımız çok zor günlerinde. Ne Türkiye Kupası ne de ligde çok erken havlu attık. Önümüzde bir seçim süreci var. Bu süreçte bizde bir şeyler yapmalıyız. Takımımıza yönvereek insanların önünü açmalıyız.

En büyük handikapımız borçlarımız. 50 milyon ytl olduğu söyleniyor. Ancak bu klübün çeşitli gelirleride var. Büyük kısmı kolayca kapatılabilir. Biz de taraftar olarak bize düşeni yapalım.

Klübe baskı yapalım bir kampanya açılsın. Tüm Gsm Operatörleri ile anlaşılsın. Mesela 1967 ye mesaj yollansın 5 ytl bağış olarak kontürlerimizden düşsün. Bunun örneği çeşitli şekillerde var.

Milyonlarca taraftarı olan bir klüp için 1 milyon rakamı çok zor olmasa gerek. Hme imkanı olanlar 1 değil 3-5-10 ne kadar yapabiliyorsa yardım yapabilirler.

Türkiyede cep telefonu taşıma oranı %70-80 lerde bu oranı değerlendirmeli kaçırmamalıyız......

Böyle bir organizasyo yönetime girmeyi düşünen insanlarıda yüreklendirecektir.

Burçak
21.01.2008, 08:57
nuri albayrak gitsin öyle gündeme getirelim bunu . yoksa bu gönderdiğimiz mesajlar paralarda kaybolur gider!
tıpkı 10 liraya satıp 2 liralık adamları takıma doldurduktan sonra, kaybolup giden 8 liralar gibi.!!

zisinoli
21.01.2008, 08:58
Hep bordomavinet mi düşünmek zorunda! Şu lanet yönetimde bir Allahın kulu yok mu canını sıkan, üzülen yaşananlara...

CAFER ÖZER
21.01.2008, 08:58
Nuri orda olduğu müddetçe 1 milyon değil yüzbine bile ulaşmak bence hayal olur.

Faik Yılmaz
21.01.2008, 09:00
Yeni gelecek yönetime sunalım bu planı Sayın Albayraka değil...

taraftarına yoğun şekilde arkasında olduğunu görürlerse daha iyi motive olurlar......

zisinoli
21.01.2008, 09:04

taraftarına yoğun şekilde arkasında olduğunu görürlerse daha iyi motive olurlar......

Haklısın kerdeş de, taraftarın 5 lirası yada 40 milyon YTL si ile motive olacaklarsa varsın olmasınlar.
Koşulsuz motive olan bizdendir! Bu ayrıntıyı düşünelim...

Dip.Ing.Mag.
21.01.2008, 09:04
nuri gittikten sonra kesinlikle yapilmasi gereken bir sey diye dusunuyorum

zafer6161
21.01.2008, 09:07
valla gönderme göndeririz ama bu yönetime güven olmaz,yoksa gider ayak o paraları ceplerine atarlar

K@HrY
21.01.2008, 09:08
Nuri Albayrak feragat etsin kulüpten çok şey yapılacak.

cemilsezgin
21.01.2008, 09:11
nuri gitsin bu iş tamam dır bence yeni yönetimle bu yapacamız iş takım içersinda birlik beraberligi saglamak için çok güzel olacaktır

Travelair
21.01.2008, 09:12
İyi fikir. Bir an önce hayata geçirilmeli ama burda medya da desteklemeli ve reklamını yapmalı. Aynı Sivasspor'a yaptıkları gibi

Hüseyin Kurt
21.01.2008, 09:32
ben katılıyorum.
çok kuvvetli bi tanıtım lazım.sadece biz yetmeyiz.

AyhanPe
21.01.2008, 09:49
acaba bu parayi toplasakta albayrak ami versek gitmesi karsiliginda..bence kabul edebilir..parayi cok seviyorlar nasil olsa sicak yüzü onlara vuruyor..

Selçuk Çetin
21.01.2008, 09:59
ben bunun yapılmasına karşıyım fakat borsadaki trabzonsporun çekilmesi karşılığında bunu katılırım yoksa sivastan veya diğer takımlardan bir farkımız kalmaz onları taklit etmiş gibide olunması beni rahatsız eder eskiden gece düzenlenirdi trabzonlu işadamlarından kulube destekler olurdu onlara ne oldu yönetim onlarıdamı küstürdü parasız yönetim istemiyoruz derken düştüğümüz duruma bak
utanmıyorum / kahroluyorum

mustafakaya
21.01.2008, 10:03
1 milyon çok büyük rakam. mükerrer mesajlar atılsa dahi ulaşmak zor. yine de nalbayrak gittikten sonra denenmeli.

BURAK DOGU
21.01.2008, 10:05
nuri gittikten sonra gerçekleştirebileceğimiz bir organizasyon...

tayfa_tuzla
21.01.2008, 10:08
evet Çok İİ Fİkİr Bence Bİr An Önce Hayata Sokulmali Bunun Reklamini Gazetelere İlan Verİlerek Bİde Bİze DÜŞÜyo İİ Reklam Yapmamiz Lazim Bİrlİk Zamanidir Dİye DÜŞÜnÜyorum.
_______bİde Bu Kadar YÜzsÜklÜk Olmaskİ Hep Zarar Hep Zarar BÖle BÜyÜk Bİ KÜlÜp Nerelerde Artik Gİtsen Dİyorum______

Kamil Çakmak
21.01.2008, 10:10
Şu anki yönetim için böle bi yardımın olması ulgun değil bunu yeni yönetim için yapalım. Fakat yeni yönetim için de transfer tarıhi geçmiş olcak. Önemli olan bu yardımın transferde kulmanmasıdır. Şu aşamada zor gibi yada başka seçenekler düşünülebilir.

***NiLLYyY***
21.01.2008, 10:12
cok güzel bir fikir:) böylece bayaga yüklü bir miktar toplanabilir:) ama arkadaslarin da dedigi gibi su an paranin nereye gidecegi belli olmaya bilir..onun icin beklemekte fayda var

Faik Yılmaz
21.01.2008, 10:14
Mevcut maddi durum kötü diyen adaylara bu fikrimizi sunalım ( tabi Albayrak dışındakilere) bizzat yeni yönetim açsın bu kampanyayı bizde Bmn olarak destek olalım

A.Furuncu
21.01.2008, 10:16
yeni gelecek yönetimle konuşup yapılmalı..nuri varken yaparsak yine boşa gider...

Ama böle bi olay yapılmalı..Nuri gitsin kampanya başlasın:D

Atalay
21.01.2008, 10:58
Nuri gitmeden zırnık çalışmaz!!

Emorfo
21.01.2008, 11:00
Sivas ve Bursa yaptı bu kampanyayı baya para topladılar. İlerde düşünülecek bir kampanya. Parasız başkan gelirse yapılır :)

Kaya
21.01.2008, 11:01

Katılıyorum.

Açıkçası şimdi başlasa yine de gönderirim ama bunlar zaten başlatmaz.
Yeni yönetime muhakkak bu konuyu açmamız ve büyük destek vermemiz lazım.

Fikir güzel, inşallah olur.

Serdar A
21.01.2008, 11:04
Bence yeni bir yönetimlede 1 milyon rakamına ulaşılması çok zor.

Öte yandan "bir milyon mesaj toplansın , birikmiş acil borçları ödeyelim" kampanyasına gösterilecek ilgi ile "bir milyon mesaj toplanırsa Kaptan Fatih'i geri alacağız" vaatlerinin yaratacağı etkilerde çok farklı olacaktır.

Takım şu haldeyken Fatih'i geri getirme kampanyası bir değil iki Fatih parası toplar. ( Şahsen Fatih'in geri getirilmesini savunmayanlardanım ama kampanyanın böyle bir mantığı olursa kazandırır. Kitle psikolojimizden bunu çıkarıyorum. )

Faik Yılmaz
21.01.2008, 11:06
Mesela Hedef 100.000 bin kampanyası....

Onada ulaşmak çok zor ama bu yolla 20 bin üyemiz oldu fenamı oldu......

Hacca yürüme giden ayağı kırık karınca misali o yolu tamamlamasakta en azından o yolda oluruz.....

Emir BAYRAK
21.01.2008, 11:10
Yeni gelecek yönetim açarsa seve seve katılınır bu kampanyaya.

Taner Gündoğdu
21.01.2008, 11:14
inşallah birileri çıkıp biz büyük klübüz bu bize yakışmaz tarzında açıklamalarla bu yola taş koymaz. çoktan yapılması gereken bir olaydı. yeni bir yönetimle inşallahhayata geçirilir

MahmutHSO
21.01.2008, 11:18
Böyle bir hareket başlatırsak ve msj atmayan olursa eğer,ben TRABZONSPOR luyum demesin asla

Great White
21.01.2008, 11:21
nuri albayrak gitsin öyle gündeme getirelim bunu . yoksa bu gönderdiğimiz mesajlar paralarda kaybolur gider!
tıpkı 10 liraya satıp 2 liralık adamları takıma doldurduktan sonra, kaybolup giden 8 liralar gibi.!!

Al benden de o kadar:)

Mustafa Önal
21.01.2008, 11:21
böyle bir kampanyayı stad yapılırsa bir tribünün taraftar tarafından yaptırlası şeklinde konuşuyorduk 2 sezon önce. bunun avrupa da da çeşitli örnekleri var shalke 04 te taraftarın baya katkısı olmuştu stadın yapımına hatta bizim hami mandıralı abimizin bile bağışı olmuştu. ve tuğlaların birinde onun da isminin yazdığını öğrenmiştim.

şimdiki duruma baktığımızda staddan önce ekonomik yapıyı düzlüğe çekmemiz gerekiyor. paramızın nereye gideceğinden emin olduktan sonra 10 mesaj bile yollarız sorun deil.
yeni gelen yönetimle bu kampanya yapılmalı. ayrıca tüzük değişkliği yapılmalı. en azından kulup üyelerinin kulubün tüm girdilerinden çıktılarından haberi olmalı. ŞEFFAFLIK DENEN ŞEY ORTAYA KONMALI.

SDanışmaz
21.01.2008, 11:26
Bu taraftar gazete ilanı için bir araya gelip ses getirebiliyorsa...Bu yönetim gitsin bu taraftar bu takımı şaha kaldırır..Biraz daha bekleyelim...

Ayşe Aygün
21.01.2008, 11:30
Fikir güzel bir değil bir kaç mj şahsim adına atarım ve çevremdeki herkesi de teşvik ederim.Ama bu basiretsiz adamlar başta olup bu işin kaymağını yemeye kalkarlarsa o zaman yokum bu işte.Yeni yönetim yeni idare olursa her türlü kampanyaya varım.Her şey Trabzonpsorum için olduktan sonra.

zafercalikoglu
21.01.2008, 11:34
9- Şubattan Sonra BÖle Bİr Kampanya BaŞlasin
2 Ayda 50 Milyon Ytl Lİk Borcunu Kapatiriz Evvel Allah,

yakuphoca
21.01.2008, 11:37
Trabzonspor gibi bir camianın mesaj, SMS gibi konulara düşmesi bile korkunç ve utanç verici bir durum. Takıma sahip çıkalım ama böyle değil. Her zaman dile getirdiğimiz ve ilanlarda bahsettiğimiz onurumuza yakışmaz.
Bu kampanyanın elle tutulacak hiçbir tarafı yoktur.

Faik Yılmaz
21.01.2008, 11:40
Trabzonspor gibi bir camianın mesaj, SMS gibi konulara düşmesi bile korkunç ve utanç verici bir durum. Takıma sahip çıkalım ama böyle değil. Her zaman dile getirdiğimiz ve ilanlarda bahsettiğimiz onurumuza yakışmaz.

Böyle düşünmek bence yanlış. Mehmetçikler içinde kampanya yapıldı. Bu ülke askerini bakamıyormuyduda böyle bir şey yapıldı...

Pİyongolar düzenleniyor o zaman onlarda yanlış....

hem gelir getirir hemde dayanışmayı artırır. Düşünsenize takımı için 500 bin kişi ya da 1 milyon kişi mesaj yollamış. Yanibu kadar destek var arkasında bunun neresi kötü....

Atalay
21.01.2008, 11:41

Bay muhalefet erdal dediklerinde dogruluk payı var...!!fakat bizim ticaret piyasasında bir laf vardır sakın kimse yanlış yorumlamasın mal ortada!!

KUTADGU
21.01.2008, 11:42

Katılmıyorum?

Mevcutlara taraftar katkı yapamazsa, durum daha da vahimleşebilir.

Mühim değil bu konular o kadar...

Önemli olan verimli bir kampanyanın gereğidir...

Bazıları para toplayarak transfer bile yapıyor...

Mutlaka denenmelidir..

Ama mutlaka yeni yönetimle

Yani

İnşallah Sadri Şener Başkanla

İskender
21.01.2008, 11:45
bu mesajların hepsini albayrak grubuna yollamak lazım...
Bizi düşürdükleri hali görsünler...

azad53
21.01.2008, 11:49
Evet yukarda bahsedildiği üzere yeni yönetimle gerekli görülürse kesinlikle böyle bir kampanya yapılabilir, sivas yapmış bursa yapmış biz yapamayız diye bir düşünce olamaz. devletin resmi kurum ve vakıfları bile bu şekilde para topluyor.. yani koskoca devlet bunu yapıyorsa bizim yapmamızın da hiçbir mahsuru olamaz, tabi bu işi yönetimin başlatması lazım. şu 15 günü bir atlatalım bakalım sağsalim...

Faik Yılmaz
21.01.2008, 11:53
1995 yılıydı Kuzey Iraka girmiştik. Haydi Türkiye Mehmetçikle El ele kampanyası düzenlemişti Devletimiz yanılmıyorsam 5 trilyon gibi bi para toplanmıştı. Milynlarca insan karınca kararınca yardım etmişti.

Hiç kimse ne kadar aciz duruma düştük demedi. herkes destek oldu. birlik oldu. dışarıyada birlik olduk imajı gayet güzel biçimde verildi. Bne bu şekilde olacağı kanaaatindeyim. ancak diğer arkadaşların fikilerinede saygılıyım

Serdar A
21.01.2008, 11:54
Merak ettiğim bir şey var

Bu kampanya bu yönetimle başlatıldı diyelim . Nasıl bir yolsuzluk ihtimali üzerinde duruyorsunuz ?

Mesaj sayısını eksik gösterip telekomünikasyon şirketleriyle beraber vergi kaçırarak mı?

LazAnisT
21.01.2008, 12:04
Nuri Duymasın bu kampanyayı.İnanın gitmez.Kongre filanda iptal olur.Bu aralar sessiz duralım sonrası için olabilir.

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 12:05
walla olsun 2 3 tane gonderirim ama nurişe güven sorunum var

AyhanPe
21.01.2008, 12:08
peki her ay gönderilse nasil olur? her ay birinden bir sms gitmis cokmu..avrupa icinde yaparsalar cok güzel olur.bizde göndeririz ne olacak..bi kerelegine mahsus olmamasi gerek..her ay yollayalim..alt yapimizi bu paralarla yeniden insaa edelim..

krdnz
21.01.2008, 12:08
güzel fikir ama bunu 10 şubatta yapsak daha iyi olur bence.hem albayrak yönetimine tepkimizide koymuş oluruz.

benim aklıma mesajla değilde forma alarak destek vermek geliyor.

ama kısa mesajla destek özellikle kırsal kesimde yaşayan taraftarlar için daha ulaşılabilir bi formül

eren_61
21.01.2008, 12:31
çok güzel bi düşünce ama uygulamak uygulatmak lazım

28TS61
21.01.2008, 12:31
yurtdisindanda katilma imkani olsa cok guzel olur, ama sanmiyorum öyle birsey olabilecegini, cunki heralde oyle bir numara yurtici gecer sanirsam

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 12:44
eller yakında tuşlara

Tevfik Kılıç
21.01.2008, 13:04
Nefret ettiğim Banka ve atm'lerden hesaba para yatıracağıma
Düzenli olarak her ay sms ile rahatça istediğim kadar yardım yapmayı tercih ederim.

Faik Yılmaz
21.01.2008, 13:13
1- İnsanlara ulaşmak daha kolay olur....

2- Yardım miktarı düşük olduğundan ( 5 Ytl ) herkese bu yardımı yapabilir.....

3- Herkesete cep telefonu olduğundan yayılabilirliği daha çoktur..... Örneğin Mnsden herkes tanıdıklarına mail yollar bir anda milyonlarca kişiye ulaşılabilir.....

4- Yardımın sürekli takip edilmesi miktarı sürekli takip edilebilir....

5- Bütün operatörlerle aynı anda anlaşma sağlanabilir.

6- İnsanlar binlerce insanı yardım ederken gördüklerinde camiaolumlu yönde motive olur

Can
21.01.2008, 13:20
sivas bile yapıosa biz 10mislisini yaparız bırak 1 milyonu 2 3 yaparız

azad53
21.01.2008, 13:23
Merak ettiğim bir şey var

Bu kampanya bu yönetimle başlatıldı diyelim . Nasıl bir yolsuzluk ihtimali üzerinde duruyorsunuz ?

Mesaj sayısını eksik gösterip telekomünikasyon şirketleriyle beraber vergi kaçırarak mı?

Aslında yolsuzluk demeyelim de diyelimki bu yönetimden adamların kulüp için yapmış oldukları masraflar olsun (ceplerinden) yada yolsuzluk tabiriyle masraf yapmış gibi gösterilsin, öyle ya başkan adayları bile kulübün alacağını vereceğini bilmemekle dert yanıyor. Şimdi toplanan parayı el altına götürmeleri mümkünmü değilmi... Bence mümkün, o yüzden kesinlikle yeni yönetimle böyle bir organizsayon yapılmalıdır. Mevcut yönetim özellikle son dönemde yapmış olduğu maddi ve manevi icraat ve açıklamalarıyla hatta açıklamadıklarıyla tüm güvenini kaybetmiştir.

FcTRABZONSPOR
21.01.2008, 13:34
Vampir sürüsü gitsin ondan sonra canım feda...

Burçak
21.01.2008, 13:36
Arkadaşlar kelimeleri seçerken özenli olalım.
BMN nin bi seviyesi var. Ve bunu korumak zorundayız..

Zafer Fidan
21.01.2008, 13:36
türkiyede sinirli kalmasin... avrupadada olsun!

H.A.Y
21.01.2008, 13:40
vay vaaaay..sivas ve bursa böyle kampanya yaptıkları için bu iki kulübü dilencilikle acizlikle itham eden hemşehrilerim ne de farklı bir yaklaşımda bulunmuşlar böyle :confused:

Arif Timurcioğlu
21.01.2008, 13:42
Sevgili renkdaşlarım görüyorumki hepimiz bu yönetim gitmeden bu ve benzer faliyetlerin olmasını istemiyor. Benim görüşümde mevcut yönetim dururken atacağımız msjların bir belirsizle gideceği.
Yeni yönetimle beraber her kontör yüklediğimde 1 msjım trabzonsporumuza feda olsun.

Volkan Albayrak
21.01.2008, 13:46
yönetim gitsin aylık 10 msj benden

Emirhan Makul
21.01.2008, 13:50
albayrak gitsin 10 mesaj benden garantiii

Nytre
21.01.2008, 13:56
bu düşünce akıllara gelmişti ancak bu yönetimin şu anda trabzonspor adına kılını kıpırdatmadığını düşünürsek yeni gelecek olan yönetimin himayesinde böyle bir kampanyaya katılım olur.

ancak transfer döneminin de bitmesi halinde toplayacağımız para trabzonspora direk katkı sağlamayacak.

Özgür MERCAN
21.01.2008, 14:03
yeterki albayrak gitsin trabzonspora feda aylık 20 msj hiç çekinmeden yollarım

Emirhan Makul
21.01.2008, 14:04
şuanda bu organizasyonu sivas yapıyor başkanlarıda hiç gurur meselesi yapmadan heryerde söylüyor mesajlarınızı bekliyoruz diyor

azad53
21.01.2008, 14:07
nytre napalım bizde taksitlere yardım yapmış oluruz.. :)

Yalçın1461
21.01.2008, 14:10
Sevgili Gönüldaşlarım ,

Takımımız çok zor günlerinde. Ne Türkiye Kupası ne de ligde çok erken havlu attık. Önümüzde bir seçim süreci var. Bu süreçte bizde bir şeyler yapmalıyız. Takımımıza yönvereek insanların önünü açmalıyız.

En büyük handikapımız borçlarımız. 50 milyon ytl olduğu söyleniyor. Ancak bu klübün çeşitli gelirleride var. Büyük kısmı kolayca kapatılabilir. Biz de taraftar olarak bize düşeni yapalım.

Klübe baskı yapalım bir kampanya açılsın. Tüm Gsm Operatörleri ile anlaşılsın. Mesela 1967 ye mesaj yollansın 5 ytl bağış olarak kontürlerimizden düşsün. Bunun örneği çeşitli şekillerde var.

Milyonlarca taraftarı olan bir klüp için 1 milyon rakamı çok zor olmasa gerek. Hme imkanı olanlar 1 değil 3-5-10 ne kadar yapabiliyorsa yardım yapabilirler.

Türkiyede cep telefonu taşıma oranı %70-80 lerde bu oranı değerlendirmeli kaçırmamalıyız......

Kardeşim okadar futbolcu satıldı onların paraları nerede ben bunu cok merak ediyorum.....Eğer mesajla bişeyler yapabileceksek bazı şeyleri düzeltebileceksek yollayalım tabiki bu takım bizim takımımız..

macka61
21.01.2008, 15:39
bu yönetim olmaz ama gelecek yönetimle yapılır bütün kontörler Trabzonuma feda olsun

Emirhan Makul
21.01.2008, 15:41
stephanov ile fatih tekkenin parası nereye gitti o açıklansın

Faik Yılmaz
21.01.2008, 15:49
Tabiki Albayrak merkezli bir yönetim seçilirse borcu 50 milyon Ytl yaptınız ikiye katlayın 100 milyon ytl yapın . gelin biz size destek olacağız demiyoruz.....

Adaylar ortaya çıktığında kampanyamızı açıklayalımki gelecek olanlar bu işte yanlız olmadıklarını görsünler..... biraz daha yüreklensinler....

Tabi Albayrak heralde bu kadar olaydan sonra tekrar aday olma gafletine düşmez inşallah

krdnz
21.01.2008, 16:06
strephanov,fatih,marcelinho ve daha niceleri satıldı,bu paralar nereye gitti.kimse hesap sormaz mı bu yamyamlara

biz herzaman yardıma hazırız ama biri bunlara hesap sormalı

My
21.01.2008, 16:19
Bu kepazeler baştayken zırnık işlemez. Adamlar 80 trilyona yakın parayı heba etti be. Reziller.

Mustafa K. Demirbaş
21.01.2008, 16:29
once bu yonetım gıtsın sonra

Hasan61
21.01.2008, 16:42
şimdi bu kampanya yapılmasın yoksa N.A bu paralarıda cebe indirir

Selçuk Demircioğlu
21.01.2008, 16:50
ya ne sms i yaaaa...taklitçi olmayın...trabzonspor normal yönetilsin bizim üç beş mesajımıza ihtiyacı olmaz...marka değeri yeter..biraz gururlu olun yaa..sivasla trabzonu bir tuttunuz anlamakta güçlük çekiyorum...

Ahmet Kuru
21.01.2008, 17:05
Nuri Albayrak Böyle Birşeye Kalkışmaz,İzin vermez.Albayrak Olarak Taraftardan Para Toplayıp yardım Yaptırdı Klübü Demez Dedirtmez kendine.Yapılsa Bursa bir günde 4 Trilyon Topladı.Biz Onu iki ile çarpar bir okadar daha ekler 1 günde Okadarını toplarız.Ama Dediğim gibi Bu albayrak Yapmaz.Sadri şener,Atay Aktuğ,Özkan Sümer gibi Başkanlar yaparlar.Yani Maddi Gücü Çok olmayan insanlar.

krdnz
21.01.2008, 17:08
ya ne sms i yaaaa...taklitçi olmayın...trabzonspor normal yönetilsin bizim üç beş mesajımıza ihtiyacı olmaz...marka değeri yeter..biraz gururlu olun yaa..sivasla trabzonu bir tuttunuz anlamakta güçlük çekiyorum...

haklısın,benimde içime sinmiyor.adamlar taraftar mağazalarına,stadlara akın edip takıma destek olurken,

sms le yardım alay konusu yapılabilir.ama yine de bişeyler yapmalıyız.

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 17:08
Nuri Albayrak Böyle Birşeye Kalkışmaz,İzin vermez.Albayrak Olarak Taraftardan Para Toplayıp yardım Yaptırdı Klübü Demez Dedirtmez kendine.Yapılsa Bursa bir günde 4 Trilyon Topladı.Biz Onu iki ile çarpar bir okadar daha ekler 1 günde Okadarını toplarız.Ama Dediğim gibi Bu albayrak Yapmaz.Sadri şener,Atay Aktuğ,Özkan Sümer gibi Başkanlar yaparlar.Yani Maddi Gücü Çok olmayan insanlar.

Biz ne Delikanlılar gördük!!!Gül Gül Öldük... imzan tam yakışıyor yazdığın yoruma ;)

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 17:11

1) zamanında geyse yaptı hatta feybenın yaptığıda duyuldu gibi
2) amaç trabzonsporun karı
3)o minik takımlardan farkımız zaten bu işten en çok kar eden takım olduğumuzda ortaya çıkacak

magicyattara
21.01.2008, 17:13
Yapabiliriz bunu.Açsınlar bir sms hattı yardım edelim takımımıza.Hiç olmazsa transfer yapılır belki bu zor günlerde.

Mayls
21.01.2008, 17:14
Bu projede önemli olan kazanilacak 3-5 milyon YTL degil taraftarin takimi sahiplendigini ve elinden geldigince destek oldugunu yeni yönetime göstermektir.

Ahmet Kuru
21.01.2008, 17:17
Sms Kampanyası yapılsa Trabzonspor Küçülmez Aksine Toplanan paranın Miktarına Göre Yorum Yapılır.Tataftar Ne Demektir,Cümle Alem Görmüş Olur.ama tabikide Albayrak Gittikden Sonra Anca Böyle Birşey Yapılır O ayrı Bi Konu

pReN@_61
21.01.2008, 17:18
fikir güzel ama bu yönetimle olmaz.

Yeni yönetime gayet düşünülebilir...

aktan61
21.01.2008, 17:19
haklısın,benimde içime sinmiyor.adamlar taraftar mağazalarına,stadlara akın edip takıma destek olurken,

utanılacak bi durum yok(bizim açımızdan).nuri utansın..yardımdan yanayım ama bir de hedeflenen kişi sayısına ulaşılamazsa o zaman sıkıntı olabilir.

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 17:20
utanılacak bi durum yok(bizim açımızdan).nuri utansın..yardımdan yanayım ama bir de hedeflenen kişi sayısına ulaşılamazsa o zaman sıkıntı olabilir.

her türlü ulaşılır

magicyattara
21.01.2008, 17:22

Kimden bahsediyosun anlamadım arkadaşım.Eğer albayrak için konuşuyosan hayretler içinde bırakıyorsun bizi.Adam klubü 70 cente muhtaç hale getirdi hala yardım kabul etmez diyorsun.Maddi gücü var diyorsun,nerde bu güç ?? kimse göremedi henüz.(Bu albayrak aslında başlı başına incelenmesi gereken bir konu.)
Albayrak bugün var yarın yok,biz hep burdayız ve her Trabzonspor taraftarı bu kampanyaya destek olur.Yeterki bi başlasın.Her taraftan yağmur gibi sms yağar ve başlıktaki miktar katlanır bence.

magicyattara
21.01.2008, 17:30

Alaylık bir şey yok bunda arkadaşlar.Bu gün bütün klüpler para diye sızlanırken bizim bu yolla takımımıza destek oluşumuz ancak bir örnek teşkil eder.Gurbetteki taraftarlarımız başta olmak üzere çok büyük destek yağar bu kampanyaya.

Cafer Bulur
21.01.2008, 17:37
ben basindan beri böyle bir kampanyaya ihtiyacimiz oldugunu belirtmis ve bo konudada bir baslik acmistim.benim önerdigim ise trabzonspor kulübünün actigi bir banka hesabina hepimizin para yatirmasi idi.ama maalesef kabul görmedi.bu arkadasimizin fikri rahatlikla yapilabilir bir sey.bunu sivas ve bursasporda gördük.su andaki hassas durumumuzda büyük bir ragbet görecegine inaniyorum.gercektende böyle bir kampanyaya ihtiyacimiz vardir.ama su anda bu isi yönlendirebilecek bir yönetim göremiyorum.yeni gelecek olan yönetimle beraber uygulamaya gecerse daha iyi olur diye düsünüyorum.

Ahmet Kuru
21.01.2008, 18:01
Kimden bahsediyosun anlamadım arkadaşım.Eğer albayrak için konuşuyosan hayretler içinde bırakıyorsun bizi.Adam klubü 70 cente muhtaç hale getirdi hala yardım kabul etmez diyorsun.Maddi gücü var diyorsun,nerde bu güç ?? kimse göremedi henüz.(Bu albayrak aslında başlı başına incelenmesi gereken bir konu.)
Albayrak bugün var yarın yok,biz hep burdayız ve her Trabzonspor taraftarı bu kampanyaya destek olur.Yeterki bi başlasın.Her taraftan yağmur gibi sms yağar ve başlıktaki miktar katlanır bence.
Hemşerim Sen beni tam Anlamadın.eğer Dikkatli okumuş olsaydın ne demek istediğimi anlardın.Albayrak ın Maddi gücünün Olmadığını Söyleyen Bir kişi göster bana?Klübe veriyor vermiyor o ayrı bir konu.Ama benim Demek istediğim.Bu zenginlik içinde Klübe beş kuruş vermeyip Taraftardan Klüb İçin Para Topladı Dedirtmez.Ne albayrak Dedirtir ne de Mehmet Ali Yılmaz.Kendine.Yediremez Gururuna.diyeceksin ki bunca başarısızlığa rağmen orda kalıyor hale ne gururundan bahsediyosun dersende eğer.Bu ikisi çok farklı şeyler.

Egemen Yılmaz
21.01.2008, 18:08
bizim öncelikli sorunumuz para değil, yönetilmek...

biz büyük bir takımız, düzgün bir yönetimle birlikte bu borç kolayca eritilir, bu tip para toplama işleri bize yakışmaz, hem de gereksiz, nedir yani 5 milyon ytl miz daha olsa ne fark edecek ki? o para 2,3 futbolcunun yıllık maliyetini karşılar ancak..

Rasim YILMAZ
21.01.2008, 18:09
Sivas ve Bursa yaptı bu kampanyayı baya para topladılar. İlerde düşünülecek bir kampanya. Parasız başkan gelirse yapılır :)

Pardon Nuriden parasızı gelmez bu klübe...

ÖmerFarukYılmaz
21.01.2008, 18:11
Hemşerim Sen beni tam Anlamadın.eğer Dikkatli okumuş olsaydın ne demek istediğimi anlardın.Albayrak ın Maddi gücünün Olmadığını Söyleyen Bir kişi göster bana?Klübe veriyor vermiyor o ayrı bir konu.Ama benim Demek istediğim.Bu zenginlik içinde Klübe beş kuruş vermeyip Taraftardan Klüb İçin Para Topladı Dedirtmez.Ne albayrak Dedirtir ne de Mehmet Ali Yılmaz.Kendine.Yediremez Gururuna.diyeceksin ki bunca başarısızlığa rağmen orda kalıyor hale ne gururundan bahsediyosun dersende eğer.Bu ikisi çok farklı şeyler.

Biz ne Delikanlılar gördük!!!Gül Gül Öldük...

Mustafa AYDIN
21.01.2008, 18:38
mesajları gönderelimde onun parasınıda yesinlerr,bunlar gitmeden aslaaa.

jefferson61sefa
21.01.2008, 19:09
her msj 5 ytl olsa ben 5 babam 5 dayım 5 kuzenim 5 böyle bir şey olursa
tahminim 8 milyon taraftarımız var dahada fazla olabilir bu sayede katılım 1-2 milyon olsa bile mükemmel olur.

Ömer SEVİNÇ
21.01.2008, 19:56
1 milyon mesaj hayatta çıkmaz. 100 bin olsa iyidir. Malum 500 bin ytl gibi bir para da çok bir işe yaramaz furbolda.

O kadar parayı Trabzonspor'a verip dandik bir oyuncu alacağımıza gidip bir vakfa bağışlasak ne karınlar doyar..

ofluhalit
21.01.2008, 20:30
iyi fikir bence.1milyon msj belki bu yönetime çıkmaz ama gelecek iyi bir yönetime çıkar.ayrıca sms le kulübe katkı sağlamakta kulübün değerini düşürmez.zamanında napoli tararftarı maradona için para topladı da kötü mü oldu.bizde birşeyler yapabiliriz.bu paranın en önemli tarafı 5-10gün içinde toplanacak toplu bir para olmasıdır bence.

kalavara
21.01.2008, 22:22
arkadaşlar bu yöntem taklit diye eleştiriliyor olabilir ama bu sadece bir öneri.yani eğer klüp paraya ihtiyaç duyarsa-ki bence duyuyor, farklı yöntemlerle para toplanabilir.yani mesele yönetem değil, amaç....

hasancolak
21.01.2008, 22:51
evet bencede toplanmali ve bu paralarla sadece topcu alinmali iyi kaliteli topcular

Çağatay_
21.01.2008, 23:29
Gerek yok Trabzonun durumu o kadar da kötü değil bu takım topçu almadı sadece satıı Marcelinho yu alıyor da 2. ligden 3 topçu mu alamayacak..

Ama gerek olursa da yapılır küçüklük belirtisi falan değil bu

Sevgi
22.01.2008, 00:14

kafası kendi menfaatleri doğrultusunda değilde kulübün menfaatleri doğrultusunda çalışan bir başkanımız olursa yapılmasına gerek kalmaz değil mi ?

Trabzonspor'un bu ve buna benzer şeyler ihtiyacı hiçbir zaman olmamıştır hiçbirzaman olmayacaktırda.Daha düne kadar bunları yaptıkları için başkalarıyla eğleniyorduk bugün çıkış noktası olarak aynı önerileri sunuyoruz.Demek ki sorun sadece yönetimsel değil tepeden tırnağa sorun var.

Koca Bir Çınarsın Bunuda Aşarsın ...

azad53
22.01.2008, 01:30
sivas ancak 16000 mesaj alabilmiş. 16000*5=80000 YTL

Faik Yılmaz
22.01.2008, 08:19
Arkadaşlar bu kampanya ile amaç sadece para toplamak değil. Bakın Sivas bugün büyüğüm diye ortalarda dolanıyor ama 16000 bin mesaj yollanabilmiş. Oysa biz onu 10 a 20 ye katlarsak büyüklüğün sözde değil özde olduğuu anlaşılacaktır...

Bazı arkadaşlar o kadar acizmiyiz mealinden laflar etmiş dayanışmanın acizliğimi olurmuş.... Başkaları daha önce yapmış ne yani başkaları yaptı diye biz yapamayacakmıyız. bizde Eft kampanyasımı düzenleyelim.... Bence daha iyi olur eşit şartlarda herkes gücünüde görür haddinide bilir öyle ulu orta konuşmnaz konuşamaz

ÖmerFarukYılmaz
22.01.2008, 09:13
Arkadaşlar bu kampanya ile amaç sadece para toplamak değil. Bakın Sivas bugün büyüğüm diye ortalarda dolanıyor ama 16000 bin mesaj yollanabilmiş. Oysa biz onu 10 a 20 ye katlarsak büyüklüğün sözde değil özde olduğuu anlaşılacaktır...

Bazı arkadaşlar o kadar acizmiyiz mealinden laflar etmiş dayanışmanın acizliğimi olurmuş.... Başkaları daha önce yapmış ne yani başkaları yaptı diye biz yapamayacakmıyız. bizde Eft kampanyasımı düzenleyelim.... Bence daha iyi olur eşit şartlarda herkes gücünüde görür haddinide bilir öyle ulu orta konuşmnaz konuşamaz

YAPMALIYIZ

Hüseyin Kurt
22.01.2008, 11:37

aynen katılmakla beraber şunu da ekliyim "ozaman kim büyük kim küçük anlaşılır.bu aralar bi laf dolanıyor ya anadolunun tamamı sivası istiyor artık 4.büyük olarak görürler büyük nasıl olunurmuş".

Hüseyin Kurt
22.01.2008, 11:41
arkadaşlar zaten benim şimdiye kadar takıldığım mevzuu hep buydu.lafa gelince biz büyüğüz biz şöyleyiz ama icraata gelince bi icraatımız yoktu.bunu bu gazete ilanıyla kanıtladık.nasıl büyük taraftar olunur yada büyük takımın taraftarı nasıl olur.artık çıtayı yükseltmeliyiz.yapılmamış olanı yapmalıyız.eminim destek çok olacaktır.sonuçta amaç ortak sevgi ortak niyet hayırlı yol hayırlı :)

rahmi_gürsoy
22.01.2008, 11:43
Bence yeni yönetim geldikten sonra yapmak lazım arkadaşlar, yoksa bunlar bu paralarıda iç ederler sonra yazık olur bizim emeklerimize

toulga_61
22.01.2008, 18:26

aynen atılıyorum arkadaşım nuri albayrak olduğu sürece ben bu adamın başkan olduğundan beri ts club dan alışveriş bile yapmıyorum çünkü bu adam kulube cebinden para vermeyi geç trabzonsporumuzun paralarını da yiyor haram zıkkım kök olsun boğazlarında kalsın onlardan çıkmıosa çoluk çocuğundan çıksın. allah belanı versin nuri verem ettin bizi milyonları.

bu arada trabzonspoır küçük bir kulup değildir sms olayları felan gündeme gelmesin bile bunu ancak sivas gibi küçük takımlar günü ayı veya seneyi kurtarmak için yaparlar. kaldıki sivas ın kampanyasına ilgiyi bilmiorum biliomusunuz milyonlarca sivaslı vardı nooOLDU 16.000 TANE SMS ATILMIŞ.. YANİ BURDAN ÇIKIORKİ MİLYON TANE OLMAK DEĞİL TAKIMINI TUTMAK MESELE BİZDE 6 MİLYON KİŞİYİZ AMA 10 MİLYONUN ZERİNDE TARAFTARIMIZ VAR..BÜYÜKLÜK TARAFTAR YAKALAMAKLA OLUR..ONUN DA VAPURU 25 SENE ÖNCE GEÇDİİ..ANADOLUDAN TRABZONSPORDAN BAŞKA ŞAMPİYON ÇIKMAZ ÇIKAMAZZZZZZZZZZZ.

ÜNAL
22.01.2008, 18:50
Düşünce tam da bize yakışır şekilde ...fakat yerine ulaşır mı? şimdiki yönetimden hiç umudum yok....

erdemtilki
22.01.2008, 18:58
böyle bir kanpanya yapılsın ben her gün konuşmak yerine bir mesaj gönderirim ama bunlar gitfikten sonra bunlara güvenmem bunlar partileri ile beraber türkiye soydu bunlara güvenilmez yönetim degiştikten sonra bunu mutlaka gündeme getirmek gerekiyor

6Şafak Aydın1
22.01.2008, 19:02
1 milyon mesaj 5 milyon ytl kampanya iyi , güzelde muhtaclara ve egitime dagitilmasini tercih ederim.

Bu klübe 5 degil 200 milyon toplasan birsey degisirmi ?

Egemen Yılmaz
22.01.2008, 19:31

bana göre Trabzonspor'un sorunu para değil, bu yönetimsel zihniyet değişmedikçe biz 100 milyon ytl de toplasak iflah olmayız inanın...

eğer amaç "biz 1 milyon sms yolladık biz böyle büyük bir takımız" mesajı vermekse, bana göre doğru değil ama uygulanırsa elimden gelen desteği veririm.

Can
22.01.2008, 20:34
sivas 15 günde 4 trilyon toplamış dün karambolde öyle dedi sivas okdar topluyosa bizi düşünün

irfanb
22.01.2008, 20:42
Bunlara güvenip te degil 1 YTL , bitimi bile vermem.Bitimi öldürüp yagini satarlar.

FcTRABZONSPOR
22.01.2008, 20:43
Bunlara güvenip te degil 1 YTL , bitimi bile vermem.Bitimi öldürüp yagini satarlar.
O kadar zeki olacaklarını zannetmiyorum:)

AKSOY_61
22.01.2008, 20:43
şimdi başlasa bu yönetim olduğu için 1 msj gönderirdim ancak
yeni yönetim gelip bu kampanya başlarsa en az 3 msj hazır.

yani bu kampanya yeni yönetimle başlarsa çok daha başarılı olur

mutluhayri
22.01.2008, 21:01
sivas 15 günde 4 trilyon toplamış dün karambolde öyle dedi sivas okdar topluyosa bizi düşünün
i
kardeşim bunlar palavra ianma.. dün sivasın başkanı cine5 de idi.. izledim.. 20 000 e yakın mesaj topladık dedi.. buda 100 bin YTL (100 milyar) eder ki hiç bişey...

Faik Yılmaz
23.01.2008, 11:07
Eğer bu projede tutarda uygulanırsa hem klüp için hemde bizim için çok daha faydalı olabilecek fikirlerim var.....

bunları ortaya atarım. hem biz kazanırız hemde klüp kazanır.....

Selçuk Çetin
23.01.2008, 11:39
ben bunun yapılmasına karşıyım fakat borsadaki trabzonsporun çekilmesi karşılığında bunu katılırım yoksa sivastan veya diğer takımlardan bir farkımız kalmaz onları taklit etmiş gibide olunması beni rahatsız eder eskiden gece düzenlenirdi trabzonlu işadamlarından kulube destekler olurdu onlara ne oldu yönetim onlarıdamı küstürdü parasız yönetim istemiyoruz derken düştüğümüz duruma bak
utanmıyorum / kahroluyorum

kendi mesajıma cevap yazayım, eskiden gece düzenlenirdi şimdilerde rio karnavalına gidiliyor onun için vakit yok . ayrıca sms olayına hala karşıyım istediğim şekilde yapılması borsadan çıkmak gibi ancak desteklemeyi düşünüyorum.
ayrıca 1 milyon sms diyosunuz 100.000 üye yapamadınız

UmutBaykan
23.01.2008, 11:44
bence habu yönetim değişsin ondan sonra kampanya yapılsın...bunlar gider ayak cebe indirir parayı...

Murat'
23.01.2008, 11:45
Gerçekten böyle bir kampanya yapsalar süper olur...herkes elinden ne geliyorsa yapar diye düşünüyorum...

Faik Yılmaz
23.01.2008, 11:46
Önemli olan birlik olma olabilmek.....

bU olursa ne 5 trilyon ne de 50 trilyon bizi engelleyemez.... aşarız engelleri.....

Garbın afakını sarmışsa çelik zırflı duvar.
Senini man dolu göğsün gibi serhaddin var

Muhammed KOÇ
23.01.2008, 11:51
birlik ve beraberlik her zaman . bu kampanya çok iyi düşünülmüş.ama yeni yönetimle birlikte yapılması daha dağru..

UmutBaykan
23.01.2008, 12:06
bu organizasyonu taraftar dernekleri yapmayacak mı...yeni yönetimin gelmesine gerek yok asılında....şimdiden başlasa kaç gün sürecegi belli deil ama oluşan para yeni yönetime verilir...şimdi yeni yönetimin beklenmesine de bence gerek yok

Nytre
23.01.2008, 12:18
5 milyon trabzonsporlunun olduğunu temel alırsak ; bunların 1.5 milyonunda faturalı hat olsa. bu fatura hat kullananların 600.000 tanesi mesaj gönderse , ortalama bir kişinin 25ytl.lik mesaj göndereceğini düşünürsek 15.000.000 ytl tutar.

Nytre
23.01.2008, 12:20
bir şey daha ilave etmek istiyorum.

tabi bu İYİ NİYETLİ BİR YÖNETİMİN TRABZONSPORDA GÖREV ALMASI sırasında olur.

Murat'
23.01.2008, 13:12
https://www.trabzonspor.com.tr/img/products/biletliciftlibordomavi.jpg

arkadaşlar bu bileklik 5 ytl....bence böyle bir ürün satın alınsa da iyi olur...bu da aynı derecede bir destektir bence..ben bu bileklikten yaklaşık 2 ay önce almıştım...hergün kolumda taşıyorum..bir sms kampanyası olsa bu kampanyadan önemli ölçüde bir parayı gsm şirketleri alıyor...

Faik Yılmaz
23.01.2008, 13:22
https://www.trabzonspor.com.tr/img/products/biletliciftlibordomavi.jpg

arkadaşlar bu bileklik 5 ytl....bence böyle bir ürün satın alınsa da iyi olur...bu da aynı derecede bir destektir bence..ben bu bileklikten yaklaşık 2 ay önce almıştım...hergün kolumda taşıyorum..bir sms kampanyası olsa bu kampanyadan önemli ölçüde bir parayı gsm şirketleri alıyor...

Kamuoyunda ses getirmek adına Sms daha iyi olur. Bilekliği alsanız kimin haberi olurki. Gsm şirketlerinin aldığıda çok düşük bir miktardır bildiğim kadaıryla.

Düşünsenize yeni bir yönetim gelmiş bu renge gönül veren yüzbinlerce insan 1 milyon mesaj yollamış. Ne büyük ses getirir değilmi. Nasıl maçlara giden seyirci sayısı az olunca üzülüyoruz geri kaldık diyoruz buda öyle bir şey. Sivas 20 bin yaptıysa biz 1 milyonu rahat yaparız. Bu Sivas dediğiniz takım 5 yıl önce Ofsporla maç oynuyordu ama biz 40 yıldır buradayız. Büyük doğduk büyük kalacağız....

Genişletin ufuklarınızı geliştirin hayallerinizi......

Murat'
23.01.2008, 13:26
Kamuoyunda ses getirmek adına Sms daha iyi olur. Bilekliği alsanız kimin haberi olurki. Gsm şirketlerinin aldığıda çok düşük bir miktardır bildiğim kadaıryla.

Düşünsenize yeni bir yönetim gelmiş bu renge gönül veren yüzbinlerce insan 1 milyon mesaj yollamış. Ne büyük ses getirir değilmi. Nasıl maçlara giden seyirci sayısı az olunca üzülüyoruz geri kaldık diyoruz buda öyle bir şey. Sivas 20 bin yaptıysa biz 1 milyonu rahat yaparız. Bu Sivas dediğiniz takım 5 yıl önce Ofsporla maç oynuyordu ama biz 40 yıldır buradayız. Büyük doğduk büyük kalacağız....

Genişletin ufuklarınızı geliştirin hayallerinizi......

Ben zaten sms kampanyası yapmayalım demiyorum ki..Sadece takımımıza ksadece kötü zamanlarda değilde her zaman destek olmalıyız diyorum.Yoksa sms kampanyası yapılsa bir milyon mesaj alınsa gerçekten süper olur...

Faik Yılmaz
23.01.2008, 13:29
Anladım Arkadaşım.....

Orjinal Ürünleri almak aldırmakta çok önemli ama önce silkinmek lazım. Yeni yönetimin bu tip projelerle sonuna kadar arkasındayız.

argentina
23.01.2008, 20:16
nuri gittikten sonra yaparım nuri varken bu kulube zırnık yardım etmem nede olsa nurnin cebine gidecek

bunyamin55
23.01.2008, 21:56
ben böyle bir kampanya yı çok daha öncelerden yönetime mail atmıştım galatasarayın taraftar kart adı altında 5 ytl ye sattığı kartlar gibi yapılsbileceğini
iyi reklamı yapılırsa bence çok güzel sonuç alınabilir bir arkadaş biz 100 000 üye yapamadık diyor üyelik le mesaj arasında dağlar var böyle bir kampanya olsa sadece bizim 4 kişilik aileden 10 mesaj garantisi veriyorum (tabi ki yeni yönetim ile)

Rahim.K
24.01.2008, 01:22
Bunu kongreden sonra yaparız inşallah.Dua edelimde Adam gibi bir Başkan seçilsin.

cumapazarlı
24.01.2008, 01:28
harika bi organizasyon olur.
bir değil 2 milyon kişiye bile ulaşırız.
kampanyanın başlangıcından sonuna kadar her gün göndeririz.

Ahmet Kuru
24.01.2008, 02:56
bence Ortalama Bir aileden 10 mesaj gider oda en Azı yani

Ahmet Karadeniz
24.01.2008, 23:32
boyle bişe olsun butun konturlerimi harcarım vallaaa yeter kiii klubun borçları bitsinnnn

Çağatay_
24.01.2008, 23:36
nuri gittikten sonra yaparım nuri varken bu kulube zırnık yardım etmem nede olsa nurnin cebine gidecek

zuuahaha hakketen sanki geldiğinde para yoktu :D para muhim değil nasıl kullanıldığı önemli...bunlara 1 milyar dolar ver 2 senede biter sonra da biz yine kovduğumuz topçulara borçlu çıkarız :D

Vkgz
24.01.2008, 23:50
Güzel Fikir..

beratiabi
25.01.2008, 00:03
Bu mesaj olayı bence çok iyi bir fikir ürün almak Trabzon ve İstanbul dışındakiler için biraz zor olabilir. Ama mesaj isteyen istediği kadar atar. Gönülden destekliyorum herkes için en kolay yol bencede SMS yok ona buna borçlu olmak bir klübün işi değil hikayelerini bir tarafa bırakmalı ve taraftarında yapması gerekeni yapmasına vesile olunmalı. Lütfen bari gitmeden önce bunu becersinlerde ondan sonra Trabzon şehri dahi gözümüze görünmesinler.

Fatih Öztürk
25.01.2008, 00:09
taraftar dernekleri birliği bu önemli projeye ön ayak olmalı,hayata gecirmesi gerekli.
coğu arkadaş anadolu takımlarının bu şekil yardımları trabzonsporumuza yakıştıramıyor.
farzetki lisanslı ürün alıyorsun kulubune katkıda bulunuyorsun.
bence böyle düşünülmesi gerek.
düşmez kalkmaz bir ALLAHU TEALA.
trabzonspor bugün maddi yönden kötü durumdadır.
düşmüştür tabiri caizse.
kısacası bu önemli proje bir an önce hayata gecirilmelidir.

H.A.Y
25.01.2008, 00:17
parayı kazanmak kadar kullanmak da önemlidir...biz de para toplansa bile bu parayı verimli kullanacak kadar basiretli bir yönetimi şahsen göremiyorum..:(

tuğba61
25.01.2008, 02:08
Çok iyi olur. Yapılır inşAllah böyle bir organizasyon.

İsmail Çavuşoğlu
25.01.2008, 11:50
böyle bir kampanya gerçekleşirse ki gerçekleşsin kendi adıma 1 mesaj 30 gün göndereceğim.eşimden dostumdan akrabalarımdan ve herkesinde göndermesini sağlayacağım.bu klup bizim başka TRABZONSPOR yok..

İsmail Çavuşoğlu
25.01.2008, 11:52
parayı kazanmak kadar kullanmak da önemlidir...biz de para toplansa bile bu parayı verimli kullanacak kadar basiretli bir yönetimi şahsen göremiyorum..:(
bu organızasyonu yaptım ettim diyene kadar zaten bu yönetim çoktaaaaaaaaaan gitmiş olacak..delegelerimizde Trabzonsporumuzu ehil ellere teslim ederse bu parada cok yerinde ve akıllı kullanılır.

sarman61
25.01.2008, 12:06
Güzel fikir nedemek. Mükemmell. Hani şu fiskobirlik reklamındaki çekik gözlü arkadaş varya o misal.

Bu fikir tutar sebebi ise pratik olması. Bizim insanımız biraz insanımız fazla uğrşı sevmez. Yani o bileklik alma olayı zordur çünkü onu almak için gidip bilekliği arayacaksın ama mesaj olayı öyle değil. Cep telefonu olan herkez mesaj bölümü kısmına 1967 yazım 6161 gönderdimi. Hemen Trabzonsporumuza 5 ytl aktarmış oluyor. Çok pratik ve kola bir yöntem. Ben inanıyorum ki çok büyük maddi kaynak olur bu.

İnşallah uygulanır.

LazAnisT
25.01.2008, 12:10
Açıkcası bizim taraftarlardan bu konuyla alakalıda şüphelerim var. Trabzonspor taraftarı olupta 1 sms bile göndermeyecek çok kişi tanıyorum.

TSezgin61
25.01.2008, 12:21
Açıkcası bizim taraftarlardan bu konuyla alakalıda şüphelerim var. Trabzonspor taraftarı olupta 1 sms bile göndermeyecek çok kişi tanıyorum.

ama trabzonsporlu olupta 5-10 mesaj gönderecek sahislari tanidigimiz icinde problem yok, onlarin yeri fazlasiyla dolar. belki utanir onlarda mseaj gönderir...

yeterki TRABZONSPORUMUZUN borclari kapansin. insallah uygularlar

ÇaGaTaY
25.01.2008, 12:24
Celalettin 1 sene paf takımında yatıp senelik 1milyon 200 bin ytl alıcak...

Verdiğimiz paraların 1 sene yan gelip yatan bi adama gideceğini düşününce kimin içinden gelir ki bu kampanyaya katılmak?

Özsu
25.01.2008, 12:57
Somut adımlar atmanın vakti geldi artık. Bu Celalettinin Hüseyinin Çağdaşın aldığı paralar ne, bize verdikleri ne.. Külliyen zarar. Taraftar destek versin, tamam versin ama sizde biraz insaf gösterin, bir yararlı iş yapın yahu!

Faik Yılmaz
25.01.2008, 13:02
Yeni yönetim geldiği zaman bu projemizi onlara sunalım onlar açsınlar biz destek olalım......Görevimizi yapalım......

Maçlara giderken 20 ytl vermiyormuyuz... Her maç için işte bu para ile 3-4 mesaj çekeriz. İmkanı olmayan 1 mesaj çeker..... İmkanı olan 100 mesaj çeker.. ama eminim 1 milyon sayısı bile az kalacak....

Hele adam gibi bir yönetim gelsin adam gibi projeler sunsunlar gerisini bize bıraksınlar

ÜNAL
25.01.2008, 13:09
Artık beklemeye gerek yok Sms için her zaman desteğe varım.. Habertürk' ün terörle mücadele için Sms kampanyasını düşünün çok ses getirmişti.Alt yapı hazırlanıp kampanya başlamalı..

Faik Yılmaz
25.01.2008, 13:12
Mesela o ana kadar atılan mesaj sayısını bildiren sürekli güncellenen bir kutucuk olursa çok güzel olur. Sürekli ne durumda olduğumuzu görür milletede atılan mesaj sayısını artırarak korku salarız. 5-10 binmesaj gönderip büyük olduğunu iddia eden bir kısım takımlarada kapak olur....

ÜNAL
25.01.2008, 13:17
Doğru.Biz başka takımlar gibi değiliz sahip çıktık mı tam sahip çıkarız..

zeki gursoy
25.01.2008, 13:26
bu mesaj olayına "o büyük olduğunu idda eden takımlar" statüsene girmemek için karşıyım...
hele hele bu yönetim varken...
bmn organizasyonuna 5 katını veririm, bunlara bir kuruş vermem...
çünkü ne topçusunun ne yönetimin hakettiğini düşünmüyorum..
antepten, sivastan, bursadan bahsetmiyoruz...
Trabzonspordan bahsediyoruz...
bizim 3-5 milyonumuza muhtaç yönetimler varsa başımıza getrimeyelim...
ben trabzonsporum, kendimi "kendini büyük sanan takımlar"la kıyaslamam...
gerçekten büyük olanlarla kıyaslarım...
ve büyük takılmalr gibi yönetilmek isterim....
benim trabzonspor imajımı zedeleyeceksin, kulübe topçu gelmek istemeyecek, parayla taraftar tutucaksın, medyaya parayı basıp kendinden yalaklık adına bahsettireceksin, işler kötü gidecek taraftar mesaj çeksinde topçu alalım...
yok öyle şey arkadaş...
bu kulübe ağırlığın kaldıracak başkan gerekli, tarfatrın pistonluk vazifesi gördüğü yönetim değil...
benim üç-beş lirama muhtaç yönetim, çareyi tarfatrdan gelen sms lere bağlayan başkanla işim olmaz, kimseninde olmasın...
büyük düşünelim, büyük takımız çünkü...siz bakmayın bu aralar sallandığımıza, bizim hakettiğimiz yönetim bu değil..değişecek..bu kabuslar bitecek...
futbolcular ünal karaman gibi yarı yarıya düşük olsa bile trabzonsporda oynamak için can atacaklar...trabzonspor yine vitrin olacak, yine hayallerin takımı olacak...
ama bunlardan kurtulduğumuz gün...
yönetimin yan gelip yattığı yerde taraftarın yönetimi devirmek yerine sahneye çıktığı gün gün değildir, çok şeyin biteceği bir başlangıçtır...
işte bu sebeblrden dolayı " küçük takımların" başvurduğu bu yöntem benim camiama yakışmaz...

Mesela o ana kadar atılan mesaj sayısını bildiren sürekli güncellenen bir kutucuk olursa çok güzel olur. Sürekli ne durumda olduğumuzu görür milletede atılan mesaj sayısını artırarak korku salarız. 5-10 binmesaj gönderip büyük olduğunu iddia eden bir kısım takımlarada kapak olur....

forza61ts
25.01.2008, 13:30
yaaa bende toplansın evett... cep harclıgı lazım adama tv accak bı kac tane dHA SONRA samsun lılamnını da alacaskmıs gazete de acacakmıs vs vs ısler vr bende paratoplayıp bu adamın cepıne komak lasım...

Faik Yılmaz
25.01.2008, 13:35
Abey zaten dikkat çekersen mevcut yönetimde değil bir sonraki yönetime sunalım diyorum...

Vede güzel projelerde kullanılmak üzere diyorum.... Aklımda çok güzel fikirlerde var yeterki harekete geçelim bir açıklarım zamanı gelince...

Küçük takımlar yapıyor diye biz yapmayalım anlayışı bence yanlış. Onlarda lisanslı ürünler satıyor biz satmayalımmı. Para kazandracak güzel proje nerdeyse kim yapıyorsa almak lazım..... bide başkaları haddin bilirler o zaman susarlar bi daha konuşamazlar

hem gelir kazanırız....

hem camia bütünleşir birleşir

hemede büyüklüğümüzü cümle alem bir daha görür

camianın üzerindeki toza üfleriz yeni bir dibnamizm gelir

futbolculara bu büyük desteği görünce akıllarını başlarına devşirirler. devşirmeyen olursada kapasitelerinin yettiği küçük takımlara giderler

Nytre
25.01.2008, 13:41
ibrahim hacıosmanoğlu bir kampanyadan bahsetmiş. konuşmakla olmaz diyor ama kendisi de konuşuyor. tanıdığı trabzonsporlu arkadaşlarından ya da tanıdığı trabzonspor camiasından isimlerden toplasın 1 milyon ytl gitsin versin kulübe ve o zaman desin ki """"bakın ben yaptım! siz neredesiniz?" diye. bunu kendisi seçilirse değil şimdi yaparsa daha çok sempati kazanır.

Nytre
25.01.2008, 13:42
bu arada barcanın belgeselinde hatırladıysanız barca yönetimine gelen her yönetici 1milyon euro bağışlaması gerekiyor. bu bir gelenekmiş

orhan42
25.01.2008, 13:43
İnşallah böyle bir şey yapılırda bizde Bitlis'ten takıma katkıda bulunuruz:)

Faik Yılmaz
25.01.2008, 13:45
Yurdun hatta dünyanın 4 bir tarafındaki insanların klüple bir şekilde bağlantısı kurulmuş olur....

Şimdi Bitlisteki arkadaşımız ne maçlara gelebilir ne orjinal ürün alabilir ama bu yolla istediği yardımı yapabilir. Ülkenin ve dünyanın 4 bir yanında bu durumda olan binlerce kişi olduğuna inanıyorum....

bu muazzam gücü harekete geçirmek lazım

zahido
25.01.2008, 13:45
Bu haciosmanoglu bakti sadri senerin soylemleri para ediyor oda goz boyamaya calisti.. Ama taraftarda anliyor kimin samimi kimin reklam pesinde kostugunu.. O genel kurulda esi akrabasi haric haciya oy veren bosa oy vermis olur.. Kaybeden yine Trabzonspor olur..

forza61ts
25.01.2008, 13:46
yaa hacıosman oglu ancak konusruz ıcraat yok.... bos beles ınsanlar bunlar ... yapalım edelım okdar bı yap bakalım ne olcak.. gercı parasıda yok baksana adam zayıflıktan ayakta zor duruyo..:)

zeki gursoy
25.01.2008, 13:52
kardeş, beni yanlış anlama...
ama senin ne anlattığından ziyade bu olayı karşı taraf nasıl idrak eder...
mesele bu...
kendimden örnek vereyim, yaptığım borçları kapatmak için ailemden yardım alırsam yaptığım borçlar olsun bedavacı yaşama yöntemim olsun bitmez...
ne zamanki kendi çarkımı kendim dönderirim, başkalaırna borç verecek seviyede olurum....
olay belki iyi niyetli, ama ben başkan olsam ve böyle bir olayı duysam " vay be taraftarımıza bak, yaptığı cefaya bak" demem...ellerimi ovuşturur kendimin yükleneceği borcu taksidi taraftarın üstüne yıkmanın sevincini yaşarım...
kimseyi bedavacaılığa alıştırmayalım...
bu kulübün başkanlığına talip olacak başkan, tarbzonspor başkanlığının ağırlığını kaldıracak başkan olmalı...olmazsa gördük işte, bkz.: bugünkü yönetim!
senin benim verdiğim parayla kulüp yöneteceksen senin ne işin var orda be adam!...
senin iyi niyetine ve yapmış olduğun ehil yorumlara saygı duymakla beraber bu organizasyonun Trabzonspora para kazndırırken, seviyesini ve itibarını düşüreceği kanısındayım...
başkanlıktan ayrılırken marchelinonun bonservisine ödediği 2.7 milyon doları kulübe hibe ettiğimi duyurun diyen adamlar başımızdan eksik olmaz yoksa....ve onlarada ozaman kimse soramazki cebinden verdiğini idda ettiğin bu paranın haricinde kulübün diğer gelirleri nerde diye..onları ne yaptın bize ayak oyunları yaparak kulübü soktuğun 50 trilyon ytl nerden borç oldu diye...

İskender
25.01.2008, 14:17
Bu çalışma karşılık görecek ve takımımız başarılı olacaksa herkezin katılacağına hiç şüphem yok...
bir diğer yandan ise taşıma suyla değirmen dönmeyeceğini biliyorum...
Arkadaşında dediği gibi herkez işini yapmalı, trabzonspora başkan olacak adamın neyin altına imzasını attığını bilmesi gerekli...

krdnz
25.01.2008, 14:34
http://www.ajansspor.com/resim/haciosmanoglu_1.jpg Hacıosmanoğlu'ndan kampanya önerisi!

Trabzonspor başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu, takımın hem saha içinde hem de saha dışında güven ortamına ihtiyacı olduğunu belirterek, yeni gelecek olan yönetimin bunu sağlayabileceğini söyledi.. Hacıosmanoğlu, transfer için de kampanya başlatabileceğini ifade etti..

25 Ocak 2008, 12:31Trabzonspor başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu, 9-10 Şubat'tan sonra yeni gelecek olan yönetimin sahada oynayan oyuncuların güvenini sağlayarak daha iyi sonuçların alınacağını belirterek, "Trabzonspor'un transfer döneminde transfer yapması için toplantılar yapılıyor. Sadri Şener'in yönetiminde yer alacak olan isimler Başkan Nuri Albayrak'a gidiyor. Toplantılar yapıyorlar. Ben bir çağrı yapıyorum. Bunlar konuşmakla olmaz, gelin bütün yöneticiler bir kampanya yapalım. Galatasaray transfer yapmak için nasıl bir kampanya yapmışsa biz de Trabzonspor'a böyle bir kampanya yapalım. Trabzonspor'un transfer yapması için paraya ihtiyacı var. Sözde olmuyor bu işler. Kim yönetime gelirse gelsin transfer yapalım değil, kampanya yapalım. Yöneticiler, yönetici adayları kendi ceplerinden Trabzonspor'un transfer yapması için para versin. Trabzonspor'un sıcak paraya ihtiyacı var demek ki. Onu sağlayalım. Yarın Trabzonspor için bir hesap numarası açtırabilirim. İnsanlar samimi olarak Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorsa; bu işleri sözde değil eylemle yapması gerekir" dedi.

Trabzonspor'un hem sahada hem de saha dışında bir güvene ihtiyacı olduğunu söyleyen Hacıosmanoğlu, bu güven ortamını da kongrenin ardından göreve yeni gelecek olan yönetimle birlikte sağlanacağına inandığını sözlerine ekledi

ÜNAL
25.01.2008, 14:42
Aslında bu işte (Bmn i kastetmiyorum)güven önemli bunu da diğer taraftarlara sağlamak gerekir bu konuda fikriniz var mı?

Nytre
25.01.2008, 14:48
haşimoğlu zeyyat kafkas baturoğlu muzaffer gibi insanlar para verecek öyle mi? ..

gülünç bu işler. asıl kapılarına gitmemiz gereken trabzonda yaşamayan ancak çok başırılı olan işadamlarımızdır. umarım kalplerinde hala trabzonspor sevgisi vardır.

ÜNAL
25.01.2008, 14:50
haşimoğlu zeyyat kafkas baturoğlu muzaffer gibi insanlar para verecek öyle mi? ..

gülünç bu işler. asıl kapılarına gitmemiz gereken trabzonda yaşamayan ancak çok başırılı olan işadamlarımızdır. umarım kalplerinde hala trabzonspor sevgisi vardır.
Bence de mantıklı aslında da mümkün müdür?

Nytre
25.01.2008, 14:57
burnundan kıl aldırtmayan insnlar kulübün etrafına ve üstüne kabus gibi çökmeye devam ettikçe hayır .

ancak tüm camianın trabzonspor sevgisine güvendiği ve kendisine saygı duyduğu bir insan varsa bilmediğimiz o kişi (tevbe yarabbim mesih mi gelecek :) ancak halledebilir.

kendisine onursal bir ünvan verip o ünvanla yaşayan ve işine gelmediği durumlarda röportajlara "eski spor bakanı" diye katılan kişi ise oturduğu koltuktan kalkmıyor . öyle onursallık mı olur? onursal başkan denilen kişi camiayı bulup buluşturur kıyıda köşede kalmış kişileri gün yüzüne çıkartır camiaya güven dolu mesajlar verir ve görevdeki insanların arkasında bir dağ olur. ancak bizimki hürmet saygı el öpülmesi bekliyor.

ne yazık

ÜNAL
25.01.2008, 15:15
Aslında böyle konuşuyoruz çok güzel fakat bunlar o insanlara ulaşıyor mudur?Ulaşırsa yaptıklarının farkında olup özlerine dönerler.... Bu takımı sahipsiz bırakmayız öyle başkalarına...!!!!

zeki gursoy
25.01.2008, 15:38
ulaşmaya ne hacet...
bunlar zambiyadamı yaşşıyor...
bıraksınlar bu ben büyüğüm ayaklarını...
may zamanında çok sevmeme karşın şu durumda gıkını çıkarmadığı için sinir oluyorum...keza ağaoğluna...
bu camianın sözde önde gelenleri bi karışıklık olduğunda kendilerini en arka safa atmaları bana dokunuyor...
kimse tv de gazetede dergide pabuç bırakmıyor..
sorsanız onlardan çok trabzonsporlu yok...
bıraksınlar bu ayakları..cümlesi bıraksın..
takımın şu haline isyan etmeyen iki çift sert söz söylemeyen insanlar var bizde ve hala adının önüde onursal var..
neye yardı senin onursallığın, ne zaman konuşacaksın?
kimse elini taşın altına sokmuyor, göz göre göre eriyoruz...
sonra millet sedat tunalıya laf ediyor...
boş beleş işler bunlar...
sedat tunalının haklımı çıkmasını bekleyeceğiz biz...
neyse ya..
midemde bi sancı var kaç gündür zaten..
stres yedi beni bu aralar...

Aslında böyle konuşuyoruz çok güzel fakat bunlar o insanlara ulaşıyor mudur?Ulaşırsa yaptıklarının farkında olup özlerine dönerler.... Bu takımı sahipsiz bırakmayız öyle başkalarına...!!!!

tomance
25.01.2008, 17:20
Umarım bundan sonraki yönetim yapar böyle bi kampanya uzaktada olsam takımıma en azından böyle bi yardımım dokunsun bari:(
Ama bi taraftanda diğer küçük takımların durumuna düşmek istemem istanbul takımlarına dalga konusu oluruz.zerre umrumda değiller ama trabzonuma laf söylemelerini kaldıramam:mad:

Misina
25.01.2008, 18:46

şiddetle katılıyorum.alır gider bu paralari:D

Cafer Bulur
25.01.2008, 22:03
http://www.ajansspor.com/resim/haciosmanoglu_1.jpg Hacıosmanoğlu'ndan kampanya önerisi!

Trabzonspor başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu, takımın hem saha içinde hem de saha dışında güven ortamına ihtiyacı olduğunu belirterek, yeni gelecek olan yönetimin bunu sağlayabileceğini söyledi.. Hacıosmanoğlu, transfer için de kampanya başlatabileceğini ifade etti..

25 Ocak 2008, 12:31Trabzonspor başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu, 9-10 Şubat'tan sonra yeni gelecek olan yönetimin sahada oynayan oyuncuların güvenini sağlayarak daha iyi sonuçların alınacağını belirterek, "Trabzonspor'un transfer döneminde transfer yapması için toplantılar yapılıyor. Sadri Şener'in yönetiminde yer alacak olan isimler Başkan Nuri Albayrak'a gidiyor. Toplantılar yapıyorlar. Ben bir çağrı yapıyorum. Bunlar konuşmakla olmaz, gelin bütün yöneticiler bir kampanya yapalım. Galatasaray transfer yapmak için nasıl bir kampanya yapmışsa biz de Trabzonspor'a böyle bir kampanya yapalım. Trabzonspor'un transfer yapması için paraya ihtiyacı var. Sözde olmuyor bu işler. Kim yönetime gelirse gelsin transfer yapalım değil, kampanya yapalım. Yöneticiler, yönetici adayları kendi ceplerinden Trabzonspor'un transfer yapması için para versin. Trabzonspor'un sıcak paraya ihtiyacı var demek ki. Onu sağlayalım. Yarın Trabzonspor için bir hesap numarası açtırabilirim. İnsanlar samimi olarak Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorsa; bu işleri sözde değil eylemle yapması gerekir" dedi.

Trabzonspor'un hem sahada hem de saha dışında bir güvene ihtiyacı olduğunu söyleyen Hacıosmanoğlu, bu güven ortamını da kongrenin ardından göreve yeni gelecek olan yönetimle birlikte sağlanacağına inandığını sözlerine ekledi
benim gecen ay icerisinde önerdigim bir konuydu bu.ben taraftarlar arasinda yapilmasini istesemde haciosmanoglu yönetime aday kisiler arasindan yapilmasini istiyor.yine yönetime aday insanlar kadar biz de elimizden geldigi kadar yardim yapabiliriz.biraz gec kalindigini düsünsemde bu fikri destekliyorum.bu yönetim transfer falan yap-maz.onun icin biz yaptiralim.göz göre göre su anki futbolcularin bizi kümeye götürmesine seyirci kalmamaliyiz.haciosmanoglu yarin bu hesabi acmali ve ilk yardimi yapmalidir.gersi corap sökügü gibi gelir.

Tahir
25.01.2008, 22:56
hacıosmanoğlunu sever sevmezsiniz ama bu çağrı yerinde ve herkesin trabzonsporluluğunun test edileceği bir kampanya olur.bu çıkışa sonuna kadar destek vermeliyiz sahibine olmasa bile

Nevzat KAĞAN
25.01.2008, 23:05
SMS kampanyası iyi fikir. Destekleriz tabi.

LazAnisT
26.01.2008, 01:14
Burda Sivas örneğini verip onlardan daha çok sms alırız diyen arkadaşlara sadece gülüyorum.Bunun söylenmesi bile komik

Nytre
26.01.2008, 11:09
ulaşmaya ne hacet...
bunlar zambiyadamı yaşşıyor...
bıraksınlar bu ben büyüğüm ayaklarını...
may zamanında çok sevmeme karşın şu durumda gıkını çıkarmadığı için sinir oluyorum...keza ağaoğluna...
bu camianın sözde önde gelenleri bi karışıklık olduğunda kendilerini en arka safa atmaları bana dokunuyor...
kimse tv de gazetede dergide pabuç bırakmıyor..
sorsanız onlardan çok trabzonsporlu yok...
bıraksınlar bu ayakları..cümlesi bıraksın..
takımın şu haline isyan etmeyen iki çift sert söz söylemeyen insanlar var bizde ve hala adının önüde onursal var..
neye yardı senin onursallığın, ne zaman konuşacaksın?
kimse elini taşın altına sokmuyor, göz göre göre eriyoruz...
sonra millet sedat tunalıya laf ediyor...
boş beleş işler bunlar...
sedat tunalının haklımı çıkmasını bekleyeceğiz biz...
neyse ya..
midemde bi sancı var kaç gündür zaten..
stres yedi beni bu aralar...

aralarında ellerini ovuşturan vardır trabzonsporun bu halini görüp. yukarıda azı yazılmayanlardan da bahsediyorum. BAK BİZ YOKUZ NE HALLERE DÜŞTÜLER. BİZSİZ BİR HALT EDEMEZLER. YİNE BİZİM KUCAĞIMIZA DÜŞECEKLER .... gibi saçma sapan bencillikler yapanlar vardır.

mrt_tpc61
26.01.2008, 11:32
BEncede bende katılıyorum

Öztürk Adem
26.01.2008, 12:33
baakalım hacıosmanoglu da ole soledı

hasancolak
26.01.2008, 14:10
para toplasan ne olacak yoksa yenetıcılerın parayamı ıftıyacı var parasızmı kalmışlar bunlar gostermelık bır ıkı fıtbolcu alır gerısını lutga cebe trabzonspor duzgun yonetılsın kımsenın parasına ihtıyacı yok yeterkı duzgun yonetılsın

ahmeTurk
26.01.2008, 14:47
Maçlara dahi gidilmezken, gazeteler bile okunmak istemezken, spor programları izlenmek istemezken, kendi çocuklarının başka takımları tutmalarına engel olunamazken vs. böyle bir girişim boş olur gibi geliyor bana. Yine de çare olacak her yola başvurulmalıdır. Ancak öncelikle kulübün sıradan hale gelmesi için uğraşan ve büyük ölçüde başaran şu yönetemeyenlerden kurtulmalı.

LazAnisT
31.01.2008, 12:24
Bu kampanyayla alakalı Transferin sondan ikinci günü(uzatılmadan önce)Hacıosamnoğlu bombayı patlatmıştı.Kulüple beraber ortak bir hesap açıp Transfer için yardım toplayalım demişti.Transferin son günlerinde:)bu kadarda seyirciye oynanmazki taraftara yazık.:)

Tolpaş61
02.02.2008, 21:23
ben hiçbirşey anlamadım.şimdi para yardımı yapalımmı yapmayalımmı.
hee

Faik Yılmaz
03.02.2008, 16:38
kongre havasına girmemiz nedeniyle bu konu biraz geride kaldı hele jhayırlısıyla yeni yönetimimzi seçelim sonra çalışmaalrı hızlandırırız

Fatih Öztürk
03.02.2008, 16:42
kongre havasına girmemiz nedeniyle bu konu biraz geride kaldı hele jhayırlısıyla yeni yönetimimzi seçelim sonra çalışmaalrı hızlandırırız
vehbi abinin oğlu:)
bu güzel projen canı gönülden destekliyorum.
cok büyük paralar toplanabilinir.
yeterki projenin reklamı daha büyük platformlara taşınsın.

OLCAY ÇAKIR
03.02.2008, 16:46
Mevcutlar,hocanın istediği 2 genç ismi alsınlar evvela,yeni yönetime ödeme konusunda bizler kampanyalarla destek verelim.

Becerip bir kongre yapamadılar,topçu alsınlar,parasını taraftar toplar,bizde kimsenin parası kalmaz(son dönemin moda sözü).:)

Selamlar.

Anti duayenlerden Olcay.

hayati_kamil
03.02.2008, 16:47

kesinlikle katılıyorum bu adamların takıma katkıdan çok zararları oldu takımın as elemanlarını büyük kulüplere iyi rakamlarla sattılar fakat aldıkları oyuncuların hiçbiri iyi çıkmadı.fatih stepanov out
marcelinho in

böyle şey olmaz

Faik Yılmaz
03.02.2008, 16:50
1-2 hafta sonra her şey netleşir....

eğer millet bu rezil durumdan memnunsa söyleyecek bir şeyimiz yok demokrasiye saygı duymak lazım. demek millet eziyet çekmeye çok meraklı der projeyi rafa kaldırırız ama eğer güzel bir yönetim gelirseki şu an en büyük ihtimal Sadri Şenerin olduğunu söylüyor bizde takımımızın arkasında durmasını biliriz.....

Tolpaş61
03.02.2008, 17:08
şimdi ben gene birşey anlamadım.başkan seçildikten sonra başkana göremi hareket edeceğiz.
para yardımı yapacakmıyız yapmıyacakmıyız...

Faik Yılmaz
03.02.2008, 17:10
Abicim Albaayrak Başkan olduğu müddetçe arkadaşlarım % 90 ı yardım filan etmezler.Ondan kongreden sonra diyoruz. Geçmiş mesajlşarı okursan ne demek istediği anlarsın

krdnz
03.02.2008, 17:16
bence bu hafta gereken görüşmeler yapılıp 10 şubatta kampanyaya başlanmalı.nuri alabayrak ordan gitmedikçe forma bile almıyorum.10 şubatı iple çekiyorum

Tolpaş61
03.02.2008, 17:18
şimdi ben gene anlamadım.seni bu kadar sinirlendirecek ne yazdım.para yardımı yapcakmıyız yapmayacakmıyız.

DOĞA SARAÇ
03.02.2008, 18:43
Güzel bir proje inşallah uygulamaya geçer

:Bayrağımız:

Fatih Öztürk
03.02.2008, 23:48
şimdi ben gene anlamadım.seni bu kadar sinirlendirecek ne yazdım.para yardımı yapcakmıyız yapmayacakmıyız.

yapılacak Allahın izniyle sayın abim.
ama bu kahrolası yönetim gittikten sonra.
bu namertler gider gitmez işe koyulması gerek.
mazallah bu yönetimin zamanında bu proje hayata gecse cebe indirirler.
az daha bekleyeceğiz.

kurt2000
04.02.2008, 11:08
site yöneticilerine sesleniyorum:

formlara google adsens ekleyin biz hergun bi kere tıklasak iyi para gelir hem sitenin masrafları çıkar hemde
bu gazete ilanı gibi yaparız google a da teşekkür ederiz ..

her tıklama 0.15 dolar günde 1000 tıklansa 150 dolar * 30 ayda 4500 dolar eder
şahsen ben gunde 5 kere tıklarım
hatta ts ye para bile aktartırız :D

kudu_61
04.02.2008, 11:56
site yöneticilerine sesleniyorum:

formlara google adsens ekleyin biz hergun bi kere tıklasak iyi para gelir hem sitenin masrafları çıkar hemde
bu gazete ilanı gibi yaparız google a da teşekkür ederiz ..

her tıklama 0.15 dolar günde 1000 tıklansa 150 dolar * 30 ayda 4500 dolar eder
şahsen ben gunde 5 kere tıklarım
hatta ts ye para bile aktartırız :D
ya bu arkadaş bişeyler diyor ben anlamıyorum da hiç mi anlayan yok bi dinleyin şu adamı bakılım

krdnz
11.02.2008, 00:38
yeni yönetim geldi.artık bu konuda bir adım atılacak mı?

erdemtilki
11.02.2008, 00:42
evet bencede artık taraftar olarak bizlerinde elini taşın altına koyma vakti geldi bu takım bizim herşeyimiz böyle bir yardım kampanyası mutlaka başlatılmalı ben hergün en az birkere mesaj atarım

Ustaalioğlu
11.02.2008, 00:43
katılım yine üyelik gibi olursa rezil oluruz valla...

Mehmet_Mercanlı
11.02.2008, 00:47
Sevgili Gönüldaşlarım ,

:alkış: şimdi destek zamanı bu konu hakkında duralım seneye bu kupayı ıstıyorsak bizim tuzumuzun birazdaha fazla olması gerekecek ... nurinin pıslığı kolay temızlenmez

Salih Yazıcı
11.02.2008, 01:04
şimdi bence traftarların taşın altına eline koymalı bence benim fikrim şu bir ulusal kanalda canlı yayında hem taraftadan sms yoluyla hemde telefonla trabzonlu iş adamlarımızın dan para toplanabilir bu konu da artık bi adım atılmalı ve yeni yöneticimiz saner ayar bu konuda bize yardımcı olabilir

futbalski60
11.02.2008, 01:08
ingiltere 1.liginde bir takımın taraftarları aralrında para toplayıp takıma bir oyuncu almışlardı en azından bu yapılabilir:)

krdnz
11.02.2008, 01:09
2008-2009 sezonunda süper bir trabzonspor istiyorsak elimizi taşın altına koymalıyız.

Arif Timurcioğlu
11.02.2008, 02:55
Evet arkadaşlar yeni yönetim geldi. Rafa kaldırdığımız projemizi harekete geçirebiliriz.

Faik Yılmaz
11.02.2008, 08:36
Yönetim kurulu belirlendiğine göre artık projemize ağırlık verebiliriz...... Dosta düşmana ne kadar güçlü olduğumuz bir kere daha gösterelim...

Rasim YILMAZ
11.02.2008, 08:46
En az 5 mesaj benden:)

Bu arada zaten BMN yönetimi düşünmüştür ama Sadri Şenere Hoşgeldin maayetinde bir ziyaraet düzenlenmeli...

Hem bu proje de çıtlatılabilir...

sarman61
11.02.2008, 08:50
Hade başlasada göndermeye başlasak ben ayda 4 tane mesaj gönderebilirim. :)

serkanholep
11.02.2008, 09:40
arkadaşlar ben de varım. Sivaslılar yapıyor bunu biz mi yapamıcaz.
Yeni yönetimle görüşecek BMN yetkilisi kesinlikle bunu dile getirmelidir.

Nytre
11.02.2008, 11:42
bu kampanya olursa kişi başına neredeyse 20 ytl para düşer. kimse bir mesajla bu görevi yaptım demez.

Tahir
11.02.2008, 11:42
bu konuda önçülük etmek bordomavi net gibi elini taşın altına sokmaktan çekinmeyen insanların işidir bu konu mutlaka hayata geçirilmeli ve başarılı olunması için vargüçümüzle çalışmalıyız.

Ahmet Okumuş
11.02.2008, 11:44
Evet Bmn YÖnetİcİlerİne Duyurulur, Bakalim Bİz Ne Kadar GÖndereceĞİz, 20.000 Mİ 200,000 Mİ? 500,000 Mİ

Faik Yılmaz
11.02.2008, 11:46
Yönetici abilerimizden ricam bu konuyu bir an evvel yönetime iletmeleri.....

KUTADGU
11.02.2008, 11:49
Ha şimdi olur o dediğiniz...

Kısa mesaja da varım...

Forumda uzun süreli açılacak bağış hesabına da...

Tam vaktidir Uşaklar...

Kafa yoralım bu olaya...

Nytre
11.02.2008, 11:49
Evet Bmn YÖnetİcİlerİne Duyurulur, Bakalim Bİz Ne Kadar GÖndereceĞİz, 20.000 Mİ 200,000 Mİ? 500,000 Mİ

ben bir tahminimi söyleyeyim . bordomavi.nete gelen insanların ortalamasını göz önüne alırsak ;

35.000 mesaj atılabilir.

Ahmet Okumuş
11.02.2008, 11:52
ben bir tahminimi söyleyeyim . bordomavi.nete gelen insanların ortalamasını göz önüne alırsak ;

35.000 mesaj atılabilir.

HEMEN hesaplıyorum 35,000 X 5 ytl =175,000
sadece bizden 175,000.. hedef kitle 1,000,000 olacağınıda düşünürsek 5,000,000 ytl. keş para,

birlik ve braberliğimizi göstermemiz açısındanda son derece uygun bir kampanya...

Faik Yılmaz
11.02.2008, 11:55
Sadece Bmn olarak düşünmeyelim.... İstanbulda yüzbinlerce insan var başka şehirlerde Avrupadada öyle takımları için bir şeyler yapmak isteyen ama yapamayan büyük bir kitle var....

İşte bu fırsatı onlara verelim......Bizde destek olalım.... Ben eminim yeni yçnetimle 1 milyon rakamı rahatlıkla aşılacaktır....

AKSOY_61
11.02.2008, 12:04
Yönetici abilerimizden ricam bu konuyu bir an evvel yönetime iletmeleri.....

aynen.....

Murat GENEL
11.02.2008, 12:05
kesinlikle şimdi başımızda bizi dikkate alacaklarına inandıgım bir yönetimimiz var..harekete geçelim..

argentina
11.02.2008, 12:06
nuri gitti artık bir değil 100 mesaj atarımmm nuri varken onun cebine gidecek diye bu kampanyay karsıydım

şimdi varım

Tosun61
11.02.2008, 12:07
Evet Bende Trabzonsporumuzun bir yardim kampanyasi baslatmasi gerektigini düsünüyorum.Türkiye'de olsun yurtdisinda olsun milyonlarca Trabzonspor taraftari eger bu kampanya baslatilirsa gerekli duyarliligi gösterecek ve takimimiza büyük bir katki saglayacaktir.

YENI SECILEN YÖNETIMIMIZE ÖNEMLE DUYURULUR..

macka61
11.02.2008, 12:09
inşallah olur desteğimizde tamdır

Laz_61
11.02.2008, 12:11
trabzonspor büyük kulüptür sms olayi yakismaz bize...

AKSOY_61
11.02.2008, 12:25
trabzonspor büyük kulüptür sms olayi yakismaz bize...

bunun büyüklükle bi ilgisi yok bence.
gs gibi büyük bir takımda zamanında para toplattı.hem sms daha medeni bişey.
5 ytlden isteyen istediği miktarda yardımda bulunur.
bu olay takımı destekleme meselesi

hem birilerine de msj olur.

MURAT SARI
11.02.2008, 12:29
Arkadaşlar Bu konuyu açan arkadaşımıza teşekkür ediyor ve bunun zamanının geldiğini düşünüyorum. sms veya banka hesabı kampanyasını mutlaka yapmalıyız. banka hesabı olursa forum yöneticileri bir başlık açıp bağış yapanların listesini yayınlarlar(herkes parasının nerye gittiğini bilmesi açısından).sms kampanyasıda olur. 50 sms benden garanti. HAYDİ BMN YÖNETİCİLERİ TOP SİZDE.
ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

UmutBaykan
11.02.2008, 12:30
Bence de sms olayı iyi olur...sivasın topladıgı para ortada..Yeni yönetim de geldiğine göre, bu işi biran önce yapmalıyız

KUTADGU
11.02.2008, 12:31
Şimdiden gelecek sezon için bu forumda para da toplanmaya başlanabilir....

Kümülatif olarak para toplanırsa, Gelecek sezon için iyi bir yatırım olabilir...

SMS olayı mutlaka başlatılmalıdır...

Buna bazıları gibi büyük takım para topluyor denmez de...

Trabzonspor dinamikleri her yerden harekete geçiyor denilebilir.

BMN Avrupa da bu işe girerse....

Çok yaygın ve esaslı bir devrimi gerçekleştirebiliriz.

ilteriş
11.02.2008, 12:33
bu 50000000 YTL Albayrak ve yöneticilerden tahsil edilecek.Albayrak yönetimi ibra edilmedi.

MURAT SARI
11.02.2008, 12:39

Kümülatif olarak para toplanırsa, Gelecek sezon için iyi bir yatırım olabilir...

:alkış::alkış::alkış:
Doğru diyorsun artık taraftar hareketi başlamalı ki yöneticiler rahat olmasın taraftar bunu yapıyosa biz daha fazlasını yapmalıyız demeli ve yapmalı , futbolcularda bak yönetim-taraftar bir olmuş bizim için çalışıyor bende 2 adm fazla koşayım demeli, yani zincirleme . işte birlik denen şey bu.

selcuk
11.02.2008, 12:40
yinede bencede bir yardim yada bagis gibi gösterilmemeli bencede

borsayla alakali bisede yapilabilir

dayimin diyecegi gibi karizmayi cizmeyelim ;)

para toplandigi konu
1 herkesi ateslemeli
2 disariyi ilgilendirtmemeli

Burçak
11.02.2008, 12:41
bu kampanyaya destek vermediğimi ve sebebini söylemiştim.
Artık Nuri Albayrak gittiğine göre sonuna kadar bu kampanyaya destek veriyorum. aklım gönderdiğim parada kalmaz artık.

Ahmet Okumuş
11.02.2008, 12:43

kesinlikle katılıyorum, taraftar birşeyleri artık değiştirmeli.. bu kampanya kesinlikle uygulanmalı..

KUTADGU
11.02.2008, 12:43
Hızla ilerlemeliyiz, hızla....

Keşke BMN tüzel bir kişililk hali kazansa...

Biz aidatlarımızı yatırsak...

Bu kaynakla borsadaki hisseleri de toplasak tüm bu yapılanların yanında ama....

Yavaş yavaş...

UmutBaykan
11.02.2008, 13:02
bu kampanyaya destek vermediğimi ve sebebini söylemiştim.
Artık Nuri Albayrak gittiğine göre sonuna kadar bu kampanyaya destek veriyorum. aklım gönderdiğim parada kalmaz artık.

:DD aynen katılıyorum...

Salih Yazıcı
11.02.2008, 23:30
şimdi bence traftarların taşın altına eline koymalı bence benim fikrim şu bir ulusal kanalda canlı yayında hem taraftadan sms yoluyla hemde telefonla trabzonlu iş adamlarımızın dan para toplanabilir bu konu da artık bi adım atılmalı ve yeni yöneticimiz saner ayar bu konuda bize yardımcı olabilir

cengizalioğlu
11.02.2008, 23:43
arkadaşlar acizane bir konuya dikkat çekmek istiyorumsivas kampanyasında teknik bir hatamı yoksa dikkatsizlikmi bilmiyorum ama sadece faturalı hatlardan yardım gidiyodu bu konuyu gözden kaçırmayalım çünki %50 kadar hazırkartlı arkadaş var!!!!!!!!!!!!!!!11111

macka61
12.02.2008, 00:19
hazır kartları dahil edemiyormuyuz gsm operatörleriyle konuşulmalı bu konu olursa hatlı hatsız farketmez desteğimizi esirgemeyiz

ilker duman
12.02.2008, 00:25
Benden her ay 100 YTL. 5 değil 50 milyon YTL bile toplanabilir

#10 Fietra
12.02.2008, 00:26
Seçimden önce yerel tvde yeni saymanımız Mahmut Aksu'ya bunu sorduklarında;arkadaşlarımız iyi niyetini anlıyorum ama böyle kampanyalar ile çok fazla şey değiştiremeyiz demiş ve çok sıcak bakmadığını göstermişti.

ilker duman
12.02.2008, 00:27
küçük düşünmüş

eren_61
12.02.2008, 00:37
herkez aynı şeyi düşünüyo bana soran arkadaşlarım abilerim var böyle bi kanpanaya yok mu diye.herkez takımın maddi durumunun farkında ve taşın altına elini birazda olsa koymak istiyor.bu yüzden böyle bi kanpanya mutlaka olmalı.ayrıca yeni yönetim takımın önde gelen isimlerine ve iş adamlarına bi yemek verse ve her gelenden belli bir miktar para toplansa ve bu işe de böyle başlanmış olsa bence çok daha şık olur

Dip.Ing.Mag.
12.02.2008, 00:41
bence hemen faaliyete gecirlmeli

FcTRABZONSPOR
12.02.2008, 14:33
Artık bu işlemin faliyeti geçmesi lazım...Sadece bunla olacak iş değil tabi taraftarlık...Biletini alacaksın...Sahte TRABZONSPOR ürenlerini değil gerçeğini alacaksın...Maçlara beleş değil paranı verip geleceksin...TRABZONSPOR'umuzun üstünden rant sağlamak isteyen asalakları engeleyeksin...!
O zaman güzel günler bizi bekliyor...!

sarman61
12.02.2008, 15:18
Kafama birşey takıldı. Şimdi biz bizim burada yapacağımız sms ler üzerinden borsa hissedarlarınada para dağıtılacak mı. Malum kulübün her türlü geliren ortak oluyorlar ya. Ama ne hikmetse zararlarına yani giderlerine ortak olmuyorlar. Ne illet bir anlaşma ise bu.

Faik Yılmaz
12.02.2008, 15:23
Borsaya açılma konusu zaten başlıbaşına bir muamma. Açılmak güzel ama giderlerin sadece % 10 unu gösteren bir açılma şekli dezanantajımız olmuştur. Ancak kampanyamız ile onun bir bağlantısı yoktur. Borsadaki hisselerin sadece % 25i dışardadır. Onunda bir kısmı yeniden klüp tarafından geri alınmıştır. Yani temettüye verilen para klübü iflas ettiriyor mantığı yanlıştır eksiktir. Zarar verdiği doğrudur .

Ama Hüseyin bile 2 trilyon 100 milyara oynuyor. Klüpte aldığı paranın çoğunu haketmeyen insanlar var bu miktarları toplarsak çok daha büyük meblağlar tutar.

~UniCef~
12.02.2008, 18:04
Iyi Günler..!

Ilk Mesajim bu ve herkeze slmlar..!

bencede Bu düsünceler cok dogru ve bendenden Mesajlar..!

Cafer Bulur
12.02.2008, 21:15
yeni yönetimin ödemesi gerek borclari hesaba katarsak bu kampanyaya bir an önce baslamaliyiz.bahsi gecen 5 milyon ytl ile bizi hedefe götürecek iki kaliteli futbolcunun bonservisini karsilayabiliriz.boro-mavi net yönetiminin bu konuyu yeni gelen yönetime aktarmasini ve bu kampanyaya önayak olmalarini bekliyoruz.sivaspora gösterelim kampanya nasil olurmus.büyük taraftar nasil olurmus.tahminimce sivasin topladigi parayi 5 e katlariz herhalde.

LazAnisT
12.02.2008, 21:22
Bence bu kampanya başlamalı.Bu parayla oylama sonucu taraftarın istediği bir futbolcu alınmalı.Bakalım transfer olayını kim daha iyi biliyor:)

Tolpaş61
12.02.2008, 22:12
madem şampiyonluk istiyoruz,madem ist takımlarıyla rekabet istiyoruz,madem trabzonspor bizim öz kimliğimiz,gurur ve onur kaynağımız ;daha ne duruyoruz!yapılması gerekenn neyse yapalım.kim nederse desin benim umrumda olmaz.yöneticilerle irtibata geçişsin bir banka hesabı açılsın.transfer dönemine kadar para bankada toplansın.10 trilyon 15 trilyonun toplanması amaçlansın.kimin ne gücü varsa 1 lira 1000 lira farketmez.
herşey bu düzençi pisliklerle mücadele etmek için.böyle tek yumruk olursak zaten gücümüzden korkacaklardır.hedef sonsuz destek ve şampiyonluk.haydi trabzonsporlular üzerimizdeki ölü toprağını atmanın zamanı gelmedimi.
hep beraber şampiyonluk yürüyüşümüze başlayalım....

TSezgin61
13.02.2008, 00:59
2 milyon ytl bile bir taraftarin takima verebilecegi en büyük maddi desteklerden sayilir.

birakin 2 milyon ytlyi biz 5 milyon ytlyi bile geceriz....

BMN yönetim insallah bu konuyu bildirir yönetime

s.e.1979
13.02.2008, 01:06
bence bu olay bir an evvel başlatılmalı.sezon sonuna kadar toplanan parada transferde kullanılır.adamakıllı bi transfer tabii...

TSezgin61
13.02.2008, 01:09
transfer olmasada, ufak tefek borclarin cogunu kapatir... buda derin bir nefes almamizi saglar.

gurbetci transferlerini bu parayla kapatsak cok büyük is yapmis oluruz

AKSOY_61
13.02.2008, 01:11
bu hazır kartlı ların msj çekememesi benim aklımı bulandırıyor açıkcası.
eğer böyle bişey varsa gelir en az %50 azalır.belkide daha fazla çünkü malum çoğumuz genciz veya kendimizi genç hissediyoruz:D
yani belkide hazırkartlı sayısı daha fazladır.bu durum düzeltilirse süper olur.
öğrenciyiz parayı zor buluyoz ama en az 3..4 msj göndeririz