PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir Transfer de Biz Yapalım! (SMS Kampanyası)

Sayfa : 1 2 [3]

ÜNAL
27.05.2008, 15:29
1 imlyon mesaj yollayıp 5 milyon ytl toplasak en az 2 kaliteli adamı bedavaya getirmiş oluruz bundan iyi taraftarlığı gösterme fırsatımı olur....
Faik abi fitili ateşle!;)

iboandibo
27.05.2008, 15:32
ewet diğer takım taraftarından bişey mi istioz kendi taraftarımızın kaç kişi ile nasıl büyük bir kitle oludğumuzu ispatlarız.sms e ewet

Atalay
27.05.2008, 15:32
Biz yine bir şeyler yapalım ama farklı bir yol olsun diyorum. Aynı yere gidiyoruz ama ben başka bir yolu tercih ediyorum.

Arkadaşım...Tabiki forma alacagız..Tabiki kombine alacagız..tabiki kulübe üye olacagız...

Ama sms tüm taraftarların bütcesine göre katılacagı ve daha pratik bir kampanya..

Ve çok daha çabuk hedefine ulaşılabilecek bir olay onun için sms diyoruz...

7 DEN 70'E herkesin katılımının en basit yolu...

Sevgiler..

Hüseyin İlkin
27.05.2008, 15:37
1000 kontorde benden.Hattı açıp,atıyoruz dediğiniz gün 1000 kontor'u yollarım,Trabzonspor'umuz için feda olsun.Eğer Öss sınavından,Ktü olursa üniversitem,kombinemide alırım,Nike formamıda.Trabzonspor için taraftar olarak yapabileceklerimizi hepimiz yapmalıyız.

Böyle bir şeyin sonuna kadar da arkasındayım,çok güzel bir düşünce.Teşekkürler BMN.

Uzunoğlu
27.05.2008, 15:38
Arkadaşım...Tabiki forma alacagız..Tabiki kombine alacagız..tabiki kulübe üye olacagız...

Ama sms tüm taraftarların bütcesine göre katılacagı ve daha pratik bir kampanya..

Ve çok daha çabuk hedefine ulaşılabilecek bir olay onun için sms diyoruz...

7 DEN 70'E herkesin katılımının en basit yolu...

Sevgiler..

Bunu kısa bir dönemlik olarak görmesek ve geniş tabana yayılacak bir uygulamaya dönüştürsek daha faydalı olmaz mı? Tıpkı kombine gibi taraftar kartı uygulaması olsa. Fiyatları her bütçeye uygun olsa ve bu kartların alımını cazip hale getirmek çeşitli kampanyalar yapılsa süreklilik sağlanmaz mı?

Faik Yılmaz
27.05.2008, 15:38
birde mesajmatik koysunlar siteye her mesajda bir atsın.... her gün binlerce mesaj birikir sinerjimiz dağları tepeleri aşar...... cümle alem gücümüzü görür 21 bin mesajda kalan kendilerinin büyük gören pirelerede kapak olur...

ÜNAL
27.05.2008, 15:41
Mesajmatik acayip aksiyon olur Faik abi haklısın.

Her hafta siteye girdiğinde bir tane atsan..:rolleyes:

Cagdas Topal
27.05.2008, 15:44
bende destek weririm hemde 1-2 tane mesajla degil siz baslatın benden tam puan :alkış:

Muhammed
27.05.2008, 15:46
Bence en onemlisi kombine. Bu takım 15 bin kombine satsın gelecek sene sırtı yere gelmez.

mayd61
27.05.2008, 15:55
Bence en onemlisi kombine. Bu takım 15 bin kombine satsın gelecek sene sırtı yere gelmez.

Kombine olayi ancak Trabzonda ikamet edenler icin gecerli olur. ancak bir sms kampanyasi düzenlenirse daha büyük bir kitleye hitap eder diye düsünüyorum. Bir de Derhal 5-6 tane Trabzonspor ürünlerini satan tirlarin tüm anadoluyu gezmeleri gerekiyor.

Kasım Hilal
27.05.2008, 15:58
Şuna "Fatih Tekke transferini biz yapalım!"dersek vallahi ben de mesaj yollayacağım..

KUTADGU
27.05.2008, 15:59
Cihanım bi dur ondan sonra adama ulaşamıyoruz:)) hazır fırsat çıktı ...

Her zaman Öncelikle Trabzonspor Erdal Abi :)

Osman Erdoğan
27.05.2008, 16:00
Bencede tam para olmasda büyük kısmını böle karşılaya bilriiz inşlah olur

Hüseyin Bağdat
27.05.2008, 16:02
Bencede yönetime destek anlamında güzel bir uygulama olabilir...

vuralkara
27.05.2008, 16:02
şiddetle destekliyorum ve bol bol sms çekeceğime söz veriyorum.

vuralkara
27.05.2008, 16:03
ama bu isteğimiz yönetime nasıl iletilecek yönetim nasıl ikna edilecek orasını bilen varmı

KeLLoO
27.05.2008, 16:04
Acaip gaza geldim. Ortam olussun sabah aksam mesaj atarim ben de Almanya'dan.
Gerci ortam olussun olmak demekle olmuyor. Ortami olusturmada da yardim etmemiz gerekli ama nasil.

ÜNAL
27.05.2008, 16:05
ama bu isteğimiz yönetime nasıl iletilecek yönetim nasıl ikna edilecek orasını bilen varmı
Sonuçta kulüp menfaatine yapılmış olay olacak..isterlerse reddedebilirler..biz görevimizi yaparız;)

Kamil Çakmak
27.05.2008, 16:08
sms kampanyasına büyük bir katılım olacıağına inanıyorum. Ancak bu yönetimin önderliğinde yapılmalı. Bunun için hazırlıklar şimdiden başlamalı. Bu konu ile ilgili yönetimden kimse ile görüşüldümü acaba? Yönetim ne düşünüyor?

Tolga_61
27.05.2008, 16:13
Evet Ankarada yaşayan bir trabzonlu olarak sms olayını sonuna kadar destekliyorum...

Atalay
27.05.2008, 16:13
Vallahi BMN'Yönetimi bir an önce önerimizi kulübe iletirse çok iyi olur hazır rüzgarı arkamıza almışken bizi kimse tutamaz..

Çok kısa zamanda çiddi meblalar toplanır vede çok iyi bir transfer yapılır...

Haydi arkadaşlar talebimizi kulübümüze iletin...

Sevgilerimle..

MeNdaKkaDukKa
27.05.2008, 16:14
Diğer başıklarda da yorumda bulunduğum gibi böle bir kampanya yapılıp banka hesapları veya bu şekilde sms gibi faliueylerde bulunup Fatih Tekkeyi tekrar takımımıza alırsak büyük bir iş başarmış oluruz herkesden bu konuda duyarlı olmasını istiyorum Lütfen...

cngz
27.05.2008, 16:15
bu konuda herkes hemfikir, sorun yok ama kim neyi bekliyor. bmn yönetimi ulaşın başkana başlatın şu işi artık. de hadeeee

Osman Erdoğan
27.05.2008, 16:27
tarafatra birosu yokmu oraya yazi yazsak!

MeNdaKkaDukKa
27.05.2008, 16:35
bu konuda herkes hemfikir, sorun yok ama kim neyi bekliyor. bmn yönetimi ulaşın başkana başlatın şu işi artık. de hadeeee

Biz taraftarlar olarak bunu istiyoruz sonuna kadar ve elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız lakin belirttiğin gibi bi muhattabın olması şart bunda da BMN iş düştüğünü düşünüyorum...

LazAnisT
27.05.2008, 16:37
Bu işe el atacaklardır ama şu Transfer olayını sonlanmasını bekliyorlar.

MeNdaKkaDukKa
27.05.2008, 16:44

İnşallah dediğiniz gibidir ama böle bir adımın atıldığını görmek isterdim doğrusu çünkü bahsi bile geçmiyor ne yazıkki Fatih Tekke için çok acil bi şekilde ilk adımın atılması görüşündeyim.

cngz
27.05.2008, 16:56

bu olay transfer olayı bitmeden lazım. çünkü daha kampanya başlatılacak, para toplanacak ve transfer yapılacak. transfer sezonu bitmeden olmalı bunlar. nurinin transfer politikasına dönmesin, sonra bizde demeyelim daha transferin bitmesinde 2 saat var diye. sadri başkan imkanlarınca en iyisini yapıyor yüreğine sağlık ama bu kampanya bir an önce başlatılmalı

Burak
27.05.2008, 17:06
1-2 degıl 100 lercesı feda olsun takımıma, yeterkı baslasın

poetricus
27.05.2008, 17:11
Cep telefonu almasam da olur.
Cihan ya da Erdal Abinin telefonunu kullanırım. Makineye vereceğim parayı da kontöre veririm.
Sağol be Cihan.
Makineye ayrı kontöre ayrı para mı?
Asla...

Transferde biri mi var?

sanatik
27.05.2008, 18:03
ligradyo 12 inci adam programminda az önce konusan trabzonsporlu (kongre üyesi) aramizdaysa - cok güzel konustunuz tbrklr.

icimizi döktünüz. tskrlr.

bu kampanyaya dikkat cekmenizde cok güzel ve anlamli oldu.

Hotaman
27.05.2008, 19:39
İstiyoruz!!!

Trabzonli_61
27.05.2008, 19:47
Yönetimin buna geregi yok...onlar isini biliyor yoksa zaten yönetime gelmezdiler! Trabzonun durumunu biliyorlardi

Badaloğlu
27.05.2008, 20:06
ligradyo 12 inci adam programminda az önce konusan trabzonsporlu (kongre üyesi) aramizdaysa - cok güzel konustunuz tbrklr.

icimizi döktünüz. tskrlr.

bu kampanyaya dikkat cekmenizde cok güzel ve anlamli oldu.

Evet o arkadaşımız aramızda... Gökhan Atalay kardeşimiz bu konuda üzerine düşen görevi yerine getirmiştir...

Arkadaşlar, bir konu hakkında size bu aşamada bilgi vermek durumundayız.Bu sms olayını Trabzonspor kulübüne bir proje halinde bmn olarak taraftar projeleri kapsamında yetkili yöneticisi Sırrı bey'e ilettik.Kendiside bu isteimizi yönetime sunmuş ama ilk etapta Trabzonspor adı küçük düşer endişesi ile bu olaya kulüp yönetimi çok sıcak bakmamış!

Ancak taraftarımızdaki bu azim ve istek doğrultusunda, yarınların neler getireceğide belli olmaz.Bunca transferler yapılırken bizlerde elimiz taşın altına sokalım istiyoruz.SMS olmazsa kombine alacağız, kombine alamayan yeni ürünlerden alacak, ürün alamayan dergi alacak... Kısacası bu kulübe sahip çıktığımızı, bizimde taraftar olarak yönetime her konuda destek olduğumuzu belirtmek için vargücümüzle destek olmak hepimizin boynunun borcudur.

bunyamin55
27.05.2008, 20:17
Evet o arkadaşımız aramızda... Gökhan Atalay kardeşimiz bu konuda üzerine düşen görevi yerine getirmiştir...

Arkadaşlar, bir konu hakkında size bu aşamada bilgi vermek durumundayız.Bu sms olayını Trabzonspor kulübüne bir proje halinde bmn olarak taraftar projeleri kapsamında yetkili yöneticisi Sırrı bey'e ilettik.Kendiside bu isteimizi yönetime sunmuş ama ilk etapta Trabzonspor adı küçük düşer endişesi ile bu olaya kulüp yönetimi çok sıcak bakmamış!

Ancak taraftarımızdaki bu azim ve istek doğrultusunda, yarınların neler getireceğide belli olmaz.Bunca transferler yapılırken bizlerde elimiz taşın altına sokalım istiyoruz.SMS olmazsa kombine alacağız, kombine alamayan yeni ürünlerden alacak, ürün alamayan dergi alacak... Kısacası bu kulübe sahip çıktığımızı, bizimde taraftar olarak yönetime her konuda destek olduğumuzu belirtmek için vargücümüzle destek olmak hepimizin boynunun borcudur.

sms olayı küçük bir reklam ile büyük sonuçlar vereceğinden hiç mi hiç şüpem yok saydığınız ürünlerin varlığından herkesin haberi var ama sonuç pek iç açıcı değil bence sms hattı kurulsa kadını çocuğu genci yaşlısı herkesten destek görür imkanı olanlar bu konu üzerinde baskı yapsın derim

ccd6167
27.05.2008, 20:30
bnce bu sms kampayasiyla hem diger trabzon takimlarina destek oluruz hemde trubinde daha gusel goruntuler olmasi icin biraz olsun odenek ayrilabilir..

Cafer KILIÇSOY
27.05.2008, 20:39
Kendinizi sms olayına kilitlemenize gerek yok aslında. Ayrıca bende yönetim gibi düşünüyorum bu konuda. Destek mi olmak istiyorsunuz;

1) Herkes bir forma alsın. Bordo mavi herhangi birşey alırken lisanslı olmasına dikkat etsin.
2) İmkanı olan kulübe üye olsun.
3) Avni Aker'de bu takım 20-25 bin kişiyle oynasın.
4) Satışa çıkarılan kombineler tüketilsin vs.

Müsadenizle ben bu sms olayına sıcak bakmayanlardanım! Ama sakın yalnış anlaşılmasın. Kontüründe falan değilim. Yapılsın 2000 kontür göndermezsem adam değilim! Yalnız bu sms olayının birde dışa yansıması var. Benim kuşkularım o yüzden.

Adem CAKIR
27.05.2008, 20:52
SMS kampanyalarında kullanıcıdan tahsil edilen paranın önemli bri kısmı vergiye gitmekte.
Yani sizin ödediğiniz paranın önemli bir bölümü klübe değil yasal kesintilere gidiyor... (%25 ÖİV + %18 KDV)
Ayrıca numara tahsis ücretlerleri var. Her operatör için ayrı ayrı.
Ek olarak operatörler gelirin belli bir kısmına servis sağlayıcı olarak ortak oluyorlar.
Genelde ticari uygulamalarda bu oran yarı yarıya. Ancak bu tür bir kampanyada operatör gelirinden belli oranda yada tümden fedakarlık yapıyormu bilemiyorum. (ki tahminimce yapıyordur)

Dolayısıyla şu aşamada SMS kampanyası yerine diğer alternatifler çok daha makul ve doğrudan destek olarak öne çıkmakta...

Atalay
27.05.2008, 20:58
Kendinizi sms olayına kilitlemenize gerek yok aslında. Ayrıca bende yönetim gibi düşünüyorum bu konuda. Destek mi olmak istiyorsunuz;

1) Herkes bir forma alsın. Bordo mavi herhangi birşey alırken lisanslı olmasına dikkat etsin.
2) İmkanı olan kulübe üye olsun.
3) Avni Aker'de bu takım 20-25 bin kişiyle oynasın.
4) Satışa çıkarılan kombineler tüketilsin vs.

Müsadenizle ben bu sms olayına sıcak bakmayanlardanım! Ama sakın yalnış anlaşılmasın. Kontüründe falan değilim. Yapılsın 2000 kontür göndermezsem adam değilim! Yalnız bu sms olayının birde dışa yansıması var. Benim kuşkularım o yüzden.

Cafer kardeşim...Bu saydıklarının geliri kulübe gidecekte sms lerden gelen gelir kulübe gitmeyecekmi..

Ayşe teyze,fatma abla,dursun dayı gidip kombinemi alsın veya Trabzona gidip ts club tan alışveişmi yapsın veyahut internete girip kredi kartıylamı ürünleri satın alsın...Senin kafana göre TRABZONSPORA katkı yapmak isteyen TRABZONAMI gidecek...

Yoksa kulübüne destek olmak isteyenler tüm operatörlerden bir tuşla katkı yapsalar kötümü olur..

Bunun nesine karşı çıkıyorsun..

Bir ilki gerçekleştirsek türkiyede ilk defa bir kulübün taraftarı bir futbolcuyu transfer edecek meblayı toplasa bu bizi küçültürmü yoksa bizi bir birimizemi kenetler...

Açıkçası seni anlamakta zorluk çekiyorum...

Sevgilerimle..

Ünal Er
27.05.2008, 21:04
belki kaçırmış olabilirim ama BMN kendi yapamıyormu bu sms kampanyasını

Arif Timurcioğlu
27.05.2008, 21:20
Msjla transfer işi gerçekten çok iyi olur, fatihe kulup o kadar para vermek istemez belki ama biz smslerimizle kralı geri alabiliriz, tabi başka iyi oyuncularda olabilir.

Hekimoğlu
27.05.2008, 21:22
bu taraftar imkan verilsin fatih tekkeyi alacak sms'i gönderir.öyle böyle değil bizim Trabzonspor'a tutkumuz.

Atalay
27.05.2008, 21:24
belki kaçırmış olabilirim ama BMN kendi yapamıyormu bu sms kampanyasını

Güzel kardeşim bu kampanyayı Kulübün yapmasını daha dogrusu başlatmasını istiyor talep ediyoruz...Bmn sadece fikri ortaya atıyor...yoksa bmn'ile bir alkası yok organizasyonun...sevgiler saygılar..

Hamdi Karamahmutoğlu
27.05.2008, 21:30
Transfer degilde kulubun borclarinin kapatilmasi icin buyuk bir kampanya duzenlenebilir.
Milyonlarca TS taraftari kulubun birclarini kapatabilir.
Transfer cok kucuk bir hedef.

LazAnisT
27.05.2008, 21:32
Bu kampanyayı maddi olarak düşünmeyin.Belki çok daha fazla kar bırakacak kampayalar vardır ama bu kampanyada büyük küçük tüm taraftarlar gönderdikleri 1 sms le kendinden birşeyler görecek.

Ünal Er
27.05.2008, 21:34
Güzel kardeşim bu kampanyayı Kulübün yapmasını daha dogrusu başlatmasını istiyor talep ediyoruz...Bmn sadece fikri ortaya atıyor...yoksa bmn'ile bir alkası yok organizasyonun...sevgiler saygılar..

Başkan kulübün küçük düşeceğini düşündüğü için pek yanaşmamış, dolayısıyla olaya bir çözüm bulabilmek adına sordum ben bu soruyu. Sen kulupten istiyor o da yapmıyorsa, kulüpde hepimizin kulübü ise bizim başlatmamızda bir sakınca görmüyorum acıkcası

verep
27.05.2008, 21:40
Eğer bir kampanya yapıp Fatih Tekke'yi alamıyorsak taraftar olarak bizim bir şey söylemeye hakkımız yok.DAha önce gazete ilanı olmuştu ve başarmıştık.

jako13
27.05.2008, 22:08
Takımımızın emrindeyiz.Kampanyanın kralını yaparız.!

Thedoors
27.05.2008, 23:03
Aslında ''tek'' bir cümlelik eklenti bu sms kampanyasına farklı bir silüet kazandırabilir.Böylece,yönetimin düşündüğü ''küçük kulüp''fikri ve söylentileriyle karşı karşıya da kalmayız diye düşünüyorum.''Bir transfer de biz yapalım'' deil de,''Yıldız futbolcu için sms kampanyası,haydi bmn!'' ya da muadili başlıklarla bu konuya çözüm bulunabilir.Tabii uzun vaadeli olması muhtemel,o kadar paranın toplanması ne kadar zaman alır?,bunun fizibilitesini irdelemek lazım.

gkhn61
28.05.2008, 00:14
Aslında ''tek'' bir cümlelik eklenti bu sms kampanyasına farklı bir silüet kazandırabilir.Böylece,yönetimin düşündüğü ''küçük kulüp''fikri ve söylentileriyle karşı karşıya da kalmayız diye düşünüyorum.''Bir transfer de biz yapalım'' deil de,''Yıldız futbolcu için sms kampanyası,haydi bmn!'' ya da muadili başlıklarla bu konuya çözüm bulunabilir.Tabii uzun vaadeli olması muhtemel,o kadar paranın toplanması ne kadar zaman alır?,bunun fizibilitesini irdelemek lazım.

Arkadaşa katılıyorum yalnız ayrıldığım nokta kampanyanın adı daha farklı bişe olabilir trabzonspor taraftarı bu işe kulübü karıştırmadan(yani sadece taraftarın düzenlediği ve organize ettiği bi oluşum gibi görünmeli kamuoyunda)çünkü yardım kampanyası gibi sunulursa küçük düşürülebilir ve bizans medyasına büyük bi malzeme vermiş oluruz...işin bide diğer tarafı var bu sms kampanyalarında çok fazla kesinti yapılıyor..bunu araştırmak lazım...eğer öyleyse transferlere katkıda bulunmak için daha farklı bir yol düşünmeliyiz...

efulim67
28.05.2008, 01:13
Kardeşlerim !
www.trabzonspor.com.tr reklamları arttırdı sanırım.
Bu bize bir mesaj değil mi ?
Hani SMS mesajla bir transfer diyorduk ya !

Şu dönemde Forma satışlarında patlama yapsak!
Bunu gören Yönetimiizde bir bomba patlatır !

MaEsTrO
28.05.2008, 01:51
1 Milyon mesaj yerine 1 Milyon forma daha güzel olmaz mı? Getirisi de daha fazla olacaktır, eminim. Hem de sadece futbolcu kazanmakla kalmayacağız. Stadımız da bu sayede bordo-maviye bürünecektir.

TSezgin61
28.05.2008, 01:54
su yaz gelsede forma almaya gitsem...

Hüseyin Çümen
28.05.2008, 02:04
hadi yönetim artık çıkartın şu yeni formaları heyecanlanıyoruz can atıoruz paramızı Trabzonsporumuz için savurmaya :)

acaba gerçekten bahsedildiği gibi bir yıldız alacaklar ondan sonra da formalar satışa çıkacak ve onun üstüne taraftar sırf o oyuncunun formasından 1 milyon tane alacak :D olabilirmi ki

Nytre
28.05.2008, 06:41
kulubumuzun`kulup kucuk duser` fikrine ne zaman katilirim biliyor musunuz ?... kulubun borcu odenmeyecek kadar fazla , haciz memurlari her gun kulubu ziyaret ettigi ve devlet vergisini istemek icin kulube ihtar gonderdigi zaman..

bu su anda kulubumuz sukurler olsun boyle bir endise icerisinde degil. boyle bir kampanyayi kulubun cok ihtiyaci olmadigi bi donemde yapmak kulubu kucuk dusurmez.

hem bu kampanya ``taraftardan bir transfer`` gibi isimlendirilebilir de... bu demek degildir ki kulubun parasi yok.

bu demektir ki ; biz kulubumuzu o kadar sahipleniyoruz ki ; bizim verecegimiz paralarla da bir transferin yapilmasina yardimci olalim.

bu demektir ki ; sayin yoneticilerimiz , sizin cabanizi takdirle karsilamakla kalmiyoruz , yukunuzu bir an olsun hafifletmek icin sizin yaninizda oldugumuzu hissettirmek istiyoruz.

Faik Yılmaz
28.05.2008, 08:35
"Klüp küçük düşer" fikrine asla katılmıyorum.Uğruna 1 milyon mesaj yollanan bir takım nasıl küçük düşer. Medyada geniş yer bulacağından hatta Avrupa arenasında bile sözü edileceğinden eminim.

Acaba yöneticilerimiz 1 milyon mesajın yollanamayacağındanmı korkuyorlar. Öyle küçük düşeceğimizi mi zannediyorlar. Bence bu hedef en kötü ihtimalle bile rahatlıkla aşılabilir.

Great White
28.05.2008, 08:44
Mantıklı düşünen insanlar açısından bu yardım ya da daha doğru bir ifade ile destek kampanyası kulübü aslında küçük düşürmez..

Ama kötü niyetli üçüncü şahısların gözünde alay konusu olabilir tabii ki ama böyle bir çekinceden dolayı bu yararlı organizasyona şüphe ile bakmak pek de mantıklı gelmiyor bana..

Bence yararlı olur, hatta son derece de şık durur..

Böyle bir girişim gerçekleştirilebilirse ben kendi adıma destek veririm ve hemen herkesin de elinden geldiğince destek olacağından eminim:)

Kamil Çakmak
28.05.2008, 09:06
Takımın bu kampanyadan dolayı küçük düşürüleceği gibi bir fikir nereden çıktı anlamadım.

Başlangıcta böle düşünen küçoük bi azınlık olabilir.

Ama toplanan meğlağı gördükçe onlarında dudaklarının uçuklayacağı ve kendi klüplerininde bu kampanyaya başlamasını isteyeceklerinden eminim.

Bu kampanya bize en az 5 milyon ytl getirir. Bu da önemli bir meblağ

Bu konuda klübe baskı yapmak gerekir.

Varlıbaş61
28.05.2008, 09:30
bence de küçük düşürmelik bi durum yok
gerçi sivas öle bişi yapiyim dedi rezil oldu:D
bizde ise biz gönüllüyüz bu işe
bi mesaj 10 ytl olsa
ben 3-5 tane atarım:D

muhammet terzi
28.05.2008, 09:57
Bence takıma destek için lisanslı ürünleri alalım

muhammet terzi
28.05.2008, 10:03
TRABZONSPORUMA GÜZEL SÖZLER BULDUM:::::(ALINTI)
BİZ TRABZONSPOR AŞIĞIYIZ
Biz Trabzonspor'u karşılıksız seven gerçek kişileriz
Biz Trabzonspor'un sadece Trabzonspor olmadığını bilen kişileriz
Biz Hami Ünal Alikemal aşıklarıyız
Biz tribünde lider GURBETCİ GENÇLER'iz
Biz Karadeniz'in hırçın çocuklarıyız
Biz Trabzonspor'un şanlı geçmişini bilen şampiyonluk bekleyenleriz
Biz karadenizin dalgası sesiyiz
Biz 70'li yılların asi cesur yürekleriyiz
Biz gerçek kişileriz takım için açı cekenleriz
Biz Trabzonspor için adam dövenleriz yeri gelince kesenleriz
Biz Trabzonspor'un ASİ GENÇLERİYİZ
BİZ TRABZONSPORLUYUZ HADDİNİZİ BİLDİRİRİZ . . .
GERÇEKTEN GÜZEL .... BİZİ BİZE ANLATIYOR...

muhammet terzi
28.05.2008, 10:04
TAKIMA Bİ FORVET ARAŞTIRMASI YAPALIM YAA
Figo işinin aslı nedir
Bi 10 numara lazım bize

Tolpaş61
28.05.2008, 10:09
şu mesaj işini resmiyete dökelim artık.neden küçük düşecekmişiz.tam tersi beklenen sayıya ulaşırsak büyüklüğpümüzü ıspatlarız.

Atalay
28.05.2008, 10:27
Ben size bir örnek vereyim...Bir çok Trabzonlu veya karadenizli yada Trabzonspor sempatizanı olup anadolunun diger takımlarını veya ezik takımları tutanlar var...Bunlar Trabzonsporun ürünlerini almazlar,kombine alamazlar,üye olmazlar fakat böyle bir kampanyada Trabzonspora SMS yoluyla katkı yapacaklarını adım kadar eminim...Bence yönetim bir an önce bu hatları kullanıma açması gerekiyor.bu kampanya tüm yurtta ve dünyada ses getirir taraftar kulübüne sahip çıkıp bir transferde kendi yapmak istiyor diye...

kanımca çok şık ve güzel olur sevgilerimle..

Faik Yılmaz
28.05.2008, 10:29
şu mesaj işini resmiyete dökelim artık.neden küçük düşecekmişiz.tam tersi beklenen sayıya ulaşırsak büyüklüğpümüzü ıspatlarız.

Biz düşmeyizde sözde büyük takım olduk deyip Ofun nüfusu kadar bile mesaj toplayamayanlar çok küçük düşer.....

LazAnisT
28.05.2008, 10:31
BMN olarak başlatalım diyen arkadaşlar bu işler sizin dediğiniz gibi olmuyor.Yasal bir sürü prosedür var,izin alınması gereken mecra'lar var.Bu kampanyanın başarılı olabilmesi için Kulüp işin içinde olmalı.

Burak
28.05.2008, 10:34
Sivasspor bu gıbı bı calısma yapmıstı herhalde 5858 dı numaraları, Sıvas kadar olamıyorsak dıyecek soz yok ..

Murat'
28.05.2008, 11:29
Aslında her türlü destek olabiliriz....Şu an formalar çok ama çok ucuz gidin 4 tane forma alın...

Osman Yavuz
28.05.2008, 11:51
Sivasspor bu gıbı bı calısma yapmıstı herhalde 5858 dı numaraları, Sıvas kadar olamıyorsak dıyecek soz yok ..
Bunu öncelikle yönetimin istemesi lazım.Kendi kafamızdan böyle birşey yapamayız.Sanıyorum ki yönetim de pek sıcak bakmıyor konuya.Yoksa Türkiye'deki Sivaslıların 2 katı kadar mesaj gider merak etme sen;)

Uluhan
28.05.2008, 11:55
Bence SMS kampanyasi forma satisindan daha kolay olur. Tabii ki forma satisina da ilgi gosterilmesi gerekli ama bence
SMS kampanyasindan gelebilecek gelir cok daha fazla olur ustelik hemen hemen herkesin cep telefonu sahibi oldugunu dusunursek
cok daha pratik ve zahmetsiz olacaktir.

LazAnisT
28.05.2008, 12:43
Yönetim sıcak bakmıyorsa çıkar açıklama yaparlar.Biz pek sıcak bakmadık ama taraftarın baskısı sonucu böyle bie kampanya başlattık diye kendilerini aklarlar:)

Anlayında şampiyonlukta bizimde payımız olsun istiyoruz..:)

erkankoc
28.05.2008, 12:57
yonetime yakin olanlar bu konuyu konussunlar bence...bi santrafor alalim)))super olur ya

Cafer KILIÇSOY
28.05.2008, 17:40
Ya bazı şeyleri anlamakta inanın zorluk çekiyorum. Olayın hep getirisini düşünüyorsunuz. Peki ya götürüsü. Koskoca büyüklüğüyle öğündüğümüz camiaya layık gördüğünüz kampanyaya bakın. Sms Yardım Kampanyası. Bunun Trabzonspor adına toplumda yaratacağı intibayı niye düşünmüyorsunuz? Benzer bir uygulamayı Sivas'ta yapmıştı. Nasıl da gülmüştük oysa değil mi?.

Kulübe destek mi olmak istiyorsunuz? BMN Yönetimi alır kulüpten bir hesap numarası. Gider ne kadar yardım yapmak istiyorsanız yaparsınız bu hesaba. Gerçi bununda farkı yok diğerinden ama kulağa daha hoş geliyor. Tabiki de buradaki herkes iyi niyetli. Bundan kimsenin şüphesi olamaz. Fakat dışarıdan bu olay pekte öyle görünmez malesef. Nitekim şükürler olsun ki Trabzonspor Yönetimi de böyle düşünüyor. Kulübe destek olmak istiyorsanız bunun çeşitli yolları vardır. Galatasarayın bu sezon sadece sattığı formaların adetine ve elde ettiği gelire bir bakın. Peki ya biz. Burada yardım kampanyası için destek veren ve ''Ya önemli değil ben bin kontörde veririm'' diyen arkadaşlaradır sorum; TS Clup'ta formalar 19 YTL ye düştü. 1000 kontör 160 YTL ve neredeyse 10 tane forma parası. Kendinde varsa al sokaktaki çocuğa dağıt. Hem teşfik, hem reklam, hem destek. 4-5 ay öncesine kadar bu kulübe üye olun diye bir yerlerimizi yırtıyorduk burada. Arkadaşlarımızdan bazıları 160 ytl verip de kulübe üye olmamak için ne bahaneler üretiyorlardı halbuki. Şimdi ise 1000 kontörler havada uçuşuyor!

Dönelim yine bu sms kampanyasına. Düşündünüz mü bunun nasıl olacağını ve Trabzonspora ne kadar katkı sağlayacağını? 1 sms 5 YTL farzedin. Ee Trabzonspor hayır kurumu veya fakir fukara fonu olmadığına göre (ki öyle de olsa hiç farketmiyor) bu 5 YTL den %18'i KDV ve %25'i ÖİV olmak üzere % 43'ü düşün! Elde var 2.5 YTL. Nede yardım değil mi? Az önce Turkcell Müşteri Hizmetleri yetkilisiyle görüştüm ve bu yardım kampanyalarının prosedürünü sordum. Diyor ki Turkcell; ''Bir SMS yardım kampanyasında mesaj hangi kuruma giderse gitsin ki bu hayır kurumu da olabilir vergiler kesilir. Keza bunu biz değil devlet alıyor. 1 sms 5 ytl olan bir kampanyaya mesaj gönderdiğinizde bu 5 ytl nin %18'i KDV %25'i ise ÖİV olarak devlet tarafından alınır'' Peki Turkcell'in bu miktardan herhangi bir kesintisi olurmu diye sordum. ''Hayır Turkcell sadece 1sms yani 2 kontür alır'' dedi. Yarı yarıya yani. Şimdi böyle destek mi daha iyi yoksa lisanslı ürün almak, kulübe üye olmak mı?

Trabzonspor Yönetimini böyle bir olaya sağduyulu yaklaşarak kabul etmediği için tebrik ediyorum.

Öpmeye niyeti olan yanak aramaz.

Sevgi ve saygılarımla

Cafer Bulur
28.05.2008, 19:14
yapalim arkadaslar yapalim.ben böyle bir fikre her zaman sicak bakmisimdir.7.sampiyonluk icin bir fedakarlik da biz yapalim.

Ünyeli Murat
28.05.2008, 19:18
çok faydalı olur...biriken parayla dünya markası bir isim katalım takıma....

Mustafa Hazıroğlu
28.05.2008, 19:19
"Klüp küçük düşer" fikrine asla katılmıyorum.Uğruna 1 milyon mesaj yollanan bir takım nasıl küçük düşer. Medyada geniş yer bulacağından hatta Avrupa arenasında bile sözü edileceğinden eminim.

Acaba yöneticilerimiz 1 milyon mesajın yollanamayacağındanmı korkuyorlar. Öyle küçük düşeceğimizi mi zannediyorlar. Bence bu hedef en kötü ihtimalle bile rahatlıkla aşılabilir.
Katılıyorum..O zaman liverpoolda küçük düşer..Çünkü liverpoolu taraftarları alcaktı...
1 milyon mesajı rahat aşmamız gerekiyo...

Osman Erdoğan
28.05.2008, 19:19
küçüklük olmaz bencede federasyon bile yapıo onlar kücük olmuo da biz mi olcaz sms kampanyası olurda futbolcu almak için o kadr yardım olur mu bilmem acıkcası ama yardım olur...

Cagdas Topal
28.05.2008, 19:42
ben 4 formayı kafama koydum nike güzel cıkarırsa babamda 1-2 tane alır tahmin ediyorum etti sana 5-6 forma ama mesaj sistemine bendende tam destek ;)

Serdar A
28.05.2008, 20:04
fener mayıs ayında sattığı kombinelerle 40milyonun üzerinde gelir elde etti . (22129 kombine)

Transfer döneminin en aktif takımı ise Trabzonspor .

owonkoshami@
28.05.2008, 20:46
Ben her türlü desteğe varım 1 aylık maaşımı bile yatırırım gerekirse ... Feda olsuN Trabzonspor'uma ... Eski başkanları da organize ederseler emimin 2 tane topcu dısardan alınmıs olur bizim ÜLKER''e ihtiyhacımız yok .

UZLU
28.05.2008, 22:22
bu fikir yeterince olgunlaşmadımı hala??? yeterince gündeme getirilirse ciddi rakamlarda katkı mesajı alır, ben sırf destek olmak içim klübe üye olup aidat ödeyeyim dedim, üye kayıtları askıda, eee artık büyüdük, çok şükür buna ayıracak durumumuzda var ve ben bu kentide, Trabzonsporumu da cidden önemsiyor ve hayatımın önemli bir yerine koyuyorum ancak imkanım varken destek olmadan vıdı vıdı etmeyi çok da doğru bilmiyorum, fikirlerim beni bağlar ve nasıl destek olabileceksem öyle destek olmak istiyorum, fikirler siden, katkı imkanı olan herkesden, hepinize saygılar ve selamlar şimdilik...

Atalay
29.05.2008, 16:11
Haydi başkan aç şu SMS hatlarını taraftar bekliyor...

AYYILDIZ
29.05.2008, 16:12
fener mayıs ayında sattığı kombinelerle 40milyonun üzerinde gelir elde etti . (22129 kombine)

Transfer döneminin en aktif takımı ise Trabzonspor .

Bizde kombineden büyük gelir elde edeceğiz bu sene özellikle İstanbuldaki iş adamlarının büyük talebi var bu sene kombine rekoru hedefleniyor.

Emirhan Makul
29.05.2008, 16:16
yönetim kabul etmez ki

zafercalikoglu
29.05.2008, 16:20
sms hattını açalım kulübün borcunu bitirelim

TSelif
29.05.2008, 16:22
SMS olmasa da taraftar hesabı adı altında olabilir bence. Taraftardan gelen yoğun baskı üzerine kulüp mecbur kalıp açtı havası verilirse daha güzel olur.
Sadece taraftarın parası ile bir transfer yapılır.

Fatih
29.05.2008, 16:33
yönetimlere ne gerek var o zaman böyle bir saçmalığı şahsen kabul etmiyorum

taraftarın kulübe nasıl destek olacağı çeşitli şekillerde bellidir ayrıca sms kampanyası gibi komik kampanyalara gerek yok

Badaloğlu
29.05.2008, 16:44
Ya bazı şeyleri anlamakta inanın zorluk çekiyorum. Olayın hep getirisini düşünüyorsunuz. Peki ya götürüsü. Koskoca büyüklüğüyle öğündüğümüz camiaya layık gördüğünüz kampanyaya bakın. Sms Yardım Kampanyası. Bunun Trabzonspor adına toplumda yaratacağı intibayı niye düşünmüyorsunuz? Benzer bir uygulamayı Sivas'ta yapmıştı. Nasıl da gülmüştük oysa değil mi?.

Kulübe destek mi olmak istiyorsunuz? BMN Yönetimi alır kulüpten bir hesap numarası. Gider ne kadar yardım yapmak istiyorsanız yaparsınız bu hesaba. Gerçi bununda farkı yok diğerinden ama kulağa daha hoş geliyor. Tabiki de buradaki herkes iyi niyetli. Bundan kimsenin şüphesi olamaz. Fakat dışarıdan bu olay pekte öyle görünmez malesef. Nitekim şükürler olsun ki Trabzonspor Yönetimi de böyle düşünüyor. Kulübe destek olmak istiyorsanız bunun çeşitli yolları vardır. Galatasarayın bu sezon sadece sattığı formaların adetine ve elde ettiği gelire bir bakın. Peki ya biz. Burada yardım kampanyası için destek veren ve ''Ya önemli değil ben bin kontörde veririm'' diyen arkadaşlaradır sorum; TS Clup'ta formalar 19 YTL ye düştü. 1000 kontör 160 YTL ve neredeyse 10 tane forma parası. Kendinde varsa al sokaktaki çocuğa dağıt. Hem teşfik, hem reklam, hem destek. 4-5 ay öncesine kadar bu kulübe üye olun diye bir yerlerimizi yırtıyorduk burada. Arkadaşlarımızdan bazıları 160 ytl verip de kulübe üye olmamak için ne bahaneler üretiyorlardı halbuki. Şimdi ise 1000 kontörler havada uçuşuyor!

Dönelim yine bu sms kampanyasına. Düşündünüz mü bunun nasıl olacağını ve Trabzonspora ne kadar katkı sağlayacağını? 1 sms 5 YTL farzedin. Ee Trabzonspor hayır kurumu veya fakir fukara fonu olmadığına göre (ki öyle de olsa hiç farketmiyor) bu 5 YTL den %18'i KDV ve %25'i ÖİV olmak üzere % 43'ü düşün! Elde var 2.5 YTL. Nede yardım değil mi? Az önce Turkcell Müşteri Hizmetleri yetkilisiyle görüştüm ve bu yardım kampanyalarının prosedürünü sordum. Diyor ki Turkcell; ''Bir SMS yardım kampanyasında mesaj hangi kuruma giderse gitsin ki bu hayır kurumu da olabilir vergiler kesilir. Keza bunu biz değil devlet alıyor. 1 sms 5 ytl olan bir kampanyaya mesaj gönderdiğinizde bu 5 ytl nin %18'i KDV %25'i ise ÖİV olarak devlet tarafından alınır'' Peki Turkcell'in bu miktardan herhangi bir kesintisi olurmu diye sordum. ''Hayır Turkcell sadece 1sms yani 2 kontür alır'' dedi. Yarı yarıya yani. Şimdi böyle destek mi daha iyi yoksa lisanslı ürün almak, kulübe üye olmak mı?

Trabzonspor Yönetimini böyle bir olaya sağduyulu yaklaşarak kabul etmediği için tebrik ediyorum.

Öpmeye niyeti olan yanak aramaz.

Sevgi ve saygılarımla

Caferim,
Bende, sende, hepimiz burada iyi niyetli isek; neden çekiniyoruz o zaman? Korkumuz Sivas'dan daha az bir para toplanacağımızı mı düşünüyorsun?

Kendince bir hesap yaptın, cep telefonunda atılan mesajlardan belli bir kısmı vergiye gidiyor diyorsun.Doğrudur, bu mesajların belli bir kısmınının devlete vergi olarak gitmesi bizi ancak sevindirir.Neden buna üzülelim ki? Turkcell'de 1-2 kontür alır diyorsun o doğrudur.Ama madem böyle düşünüyorsun, o zaman cep telefonuyla hiç konuşmayalım.Unutma! cep telefonundan konuştuklarımızın belli bir kısmı devlete gidiyor Caferim...

SMS kampanyasını neden küçümsediğini hala daha anlamış değilim.Toplum nezdinde nasıl bir duruma düşermişiz ki; bu kadar üzülüyorsun.Bende tamamen tersini düşünüyorum.Bu olayda birde plak'ın arka yüzüne bakalım. Bu kampanya hayata geçse ve bu seneki pozitif enerji ile atılan mesaj sayısı 1.000.000 bulsa; toplumdaki intibamızı hiç düşündün mü? Trabzonspor halkın takımıdır, bu kadar çekinmene gerek yok.Trabzonsporumuzu nasıl sahiplendiğimizi herkesin görmesi açısından da bu bir fırsat değilmidir?

Ben sana yanlışını şöyle anlatayım Caferim... Şimdi ben 100YTL'lik sms atsam ya da 100YTL'lik resmi ürün alsam.Sence bu durumda Trabzonspor en çok hangi şekilde para kazanır.Bana bunu izah et.Sen 100YTL'lik forma aldığında bu paranın 100YTL'si kulübe gelir olarak girdiğini mi zannediyorsun? 100 YTL'nin, kafadan 18YTL'sini devlete kdv olarak ödemiyormusun? daha sonra kurumlar vergisi vegelir vergileri var.

Onuda geçtim, bu ürünler farz edelimki Puma markalı... Kulüp olarak Puma'ya her satılan ürünlerden dolayı para vermiyormuyuz? Adamlar bizim kara kaşımıza hata oldukları için mi bize sponsorlar! Bizim sırtımızdan para kaznamıyorlar mı? Şu anda Puma'ya kaç trilyon borcumuz var, biliyormusun? Yani demem o ki; sen resmi üründe alsan bunun belli bir kısmı haricinde kulübün kasasına girmeyecek.Bu ürünleri satmak için sen ayrıca Cevahirde dükkana kira ödüyorsun, eleman çalıştırıp ssk'larını ödüyorsun.Bunları unutmanın alemi varmı? Cevahir neden kapandı? sanıyorsun...!

Ama sms başlı başına bir kampanyadır.Kimseyi ssk'lı yapmamıza gerek kalmadan bu kampanyaya tüm Trabzonsporluları kanalize edebiliriz. Hakkkarinin dağındaki bir askerimizin memleket hasretinden, takım aşkından böyle bir kampanyaya seve seve katılacağını unutma! Bence bu sms olayı Trabzonsporun gidemediği yerler olan, dünyanın herhangi bir yerine ulaşılması açısından da bir fırsattır.

Düşünsene Avustralya'daki bir taraftarımız ülkesine 5 yılda bir ancak gelir.Ama bu kampanyayı duyduğunda destek olmaz mı takımına? Niye bu kadar küçük düşünüyorsun?Neden bu işe hevesli insanların şevkini kırıcı açıklamalarda bulunuyorsun.Ben seni anlamıyorum valla!...

Bu kampanyanın neresi kötü? Sivasspor devre arasında mehmet Yıldız'ı parasızlıktan dolayı satacaktı ama bu kampanyadan gelen senin beğenmediğin para sayesinde takımda kalmıştır.Sene sonuna kadarda şampiyonluğu kovaladılar...Havadan gelen bir para kardeşim, size ne yükü var? Tutmuşsun vergilerini hesaplıyorsun, bize ne vergisinden! biz elimizde kalana bakalım...

Galatasaray'ın aldığı formalardan bahsediyorsun ama bir şeyi gözden kaçırıyorsun.Bu Galatasaray'ın son yıllarda yaşattığı heyecanın kaçta kaçını biz yaşadık? Bunca heyecan yaşayan bir camianın elemanları forma almayacakta biz mi alacağız?

1996 yılından itibaren taraftarımızdaki hayal kırıklıklarını unuttuk mu? 24 yıldır şampiyon mu olduk? Dinamo kiew,Anortasis, Galati facialarını unuttun mu? Nuri Albayrak faciası,kongre süreci,Sivas olayları v.s... süreçleri yaşayan bir camia; kime, nasıl forma satsın? Bunları Galatasaray camiası yaşasa sence tek forma satabilirler mi? Biz şu anda yapılan transferler'le arkamıza aldığımız pozitif enerji ile milyonlara ulaşabileceğimizi nasıl göremiyorsun? Takmışsın elalem ne der? Ne derse desin kardeşim! onlar zaten hep diyor, biz işimize bakalım...

yeniuye
29.05.2008, 17:08
gerekli işlemler başlatıldı mı ki

yeniuye
29.05.2008, 17:09
ben google bir arattım ama sms hattı kurmayı bulamadım

TSelif
29.05.2008, 17:15
Biz fakir ya da düşmüş bir takım değiliz ki. Yaptığımız ve belki de yapacağımız transferler ortada . Stat'ımız bile yenileniyor. Gözden kaçan bir şey de bunu sadece taraftar istemesi yani gerçekten takımını seven insanlar bu şekilde bir istek sunuyor kulübe. Kulüp demiyor ki bize sms ağı yapacağız bize oy gönderin .İstek direkt olarak taraftara ait zaten .
Neyse bu şekilde eğer benim takımım ( bizden gelecek olan destek ile) şampiyon olucaksa ve bunda benim katkım bulunacaksa varım ben :)
Komikmiş yok küçük düşecekmişiz vs vızıltı gelir kulağıma.
Ben bu olaya " takımını çok seven taraftarların kulüpten bir isteğidir" şeklinde bakarım !!!

Ömer SEVİNÇ
29.05.2008, 17:15
1 milyon yardıma ulaşabileceğimizi düşünmüyorum. İşin ucunda topu topu 50 bin yardım gelip rezil olmak da var..

Cafer KILIÇSOY
29.05.2008, 19:30
Caferim,..........

Helal olsun Ahmet Abi. Olayı nerelere aldın götürdün ya. Eğer sende beni anlamıyorsan ne diyeyim.

Kendimce hesap yapmışmışım. Ya hesap ortada zaten, sencesi bencesi yokki. Ayrıca devlete giden vergilere gocunduğum gibi bir izlenim yaratıyorsun. Nasıl böyle bir kanıya vardın söylermisin? Nerden çıkarıyorsun bunları? Bari sen olayları istediğin şekilde yorumlama güzel abim.

Taraftarın kulübüne destek olacağı çeşitli yollar vardır. Bunlar dururken dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş ve hiç hoş olmayan bir uygulamaya sarılmak niye. Herkes bol keseden atıyor ''Bin kontör feda olsun. iki bin kontör feda olsun'' Halbuki 5 ay öncesine kadar 120 YTL ye kulübe üye kazandırmak için nasıl yırtınıyorduk.

Uzatmaya niyetim yok. Sizin düşünceniz size benim düşüncem bana. Siz diyorsunuz ki ''Bu tarihi bir fırsattır''. Bende diyorum ki ''Bu tarihi bir saçmalıktır''. Takdir edersiniz ki sizin gibi düşünmek zorunda da değilim. Düşündüğümü doğru bildiğimi yazarım. Bunun için burdayım zaten.

Bu kadar üstüme gelmen niye anlayabilmiş değilim. Sanırım bu başlıktaki tek Trabzonspor Düşmanı benim.

Öyle ya!

Saygılar

A.Gökhan AKIN
29.05.2008, 19:32
bu forumun sırf billem ne kadar üyesi var arkadaşlar yapmayın biz bu forumda 1 haftada 8 bin küsür para toplamadık mı? burdaki her üye ortalama 5 ytl bağışlamazmı klübe bence bağışlar birçoğumuz kat kat fazlasını yapar bunun biz ne sivas'ıs nede istanbulun üç eziklerinden biriyiz.Trabzonsporu ttumka yürek işidir. Herkes Trabzonsporu tutamaz ve ts Taraftarı bunun bilincindedir.istanbul takımını tutmaktan daha kolay ne var? şampiyonluk nasılsa çantada keklik bugün olmazsa yarın!!!!!biz yıllardır vazgeçmedik sevdamızdan... şampiyonluk,şu, bu bizim için hikaye biz trabzonsporu tutmayı şampiyonluklara,başarılara yada birilerini bizimle dalga geçmesine,alkışlamasına endexlemediğimiz için bugün bu forumdayız ama elbetteki başarı beklemekte hakkımız. olmuyorsa da olana kadar dururuz takımımız arkasında ben sonunua kadar destekiyorum bu yardım kampanyasını adı her neolursa olsun?

Çağatay_
29.05.2008, 19:44
Cafer abi ve Ahmet abi, gördüm ki ikiniz de çok yapıcısınız farklı yerlerden ele aldınız.Bizleri değişik konularda aydınlatıp farklı düşünmeye sevkettiniz , teşekkürler.

Ama düşüncelerim Ahmet abi gibi.

Neden derseniz , Cafer abicim biz neden millete hesap verelim ki.Bir kampanya yaparız, diyelim ki ilgi görmedi,size ne der geçeriz.

Kimse de bizi sorgulayamaz.Ne zamandan beri alacağımız kararlarda başkalarının tepkilerini ölçer olduk? Bizi zaten küçük görüyorlar,varsın görsünler demiyor muyuz ? SMS kampanyasında sivas ile dalga geçilmesinin sebebi de katılım olmaması idi.Kampanyayı yaptılar diye değildi.Ama ben bu kampanyaya Trabzonsporlular içinde en az bir mesaj ile katılım olacağını düşünüyorum.Ve bence klübün 2.5 milyon YTL ye bile şiddetle ihtiyacı var.

Saygılar..

ÖmerFarukYılmaz
29.05.2008, 19:50
bu forumun sırf billem ne kadar üyesi var arkadaşlar yapmayın biz bu forumda 1 haftada 8 bin küsür para toplamadık mı? burdaki her üye ortalama 5 ytl bağışlamazmı klübe bence bağışlar birçoğumuz kat kat fazlasını yapar bunun biz ne sivas'ıs nede istanbulun üç eziklerinden biriyiz.Trabzonsporu ttumka yürek işidir. Herkes Trabzonsporu tutamaz ve ts Taraftarı bunun bilincindedir.istanbul takımını tutmaktan daha kolay ne var? şampiyonluk nasılsa çantada keklik bugün olmazsa yarın!!!!!biz yıllardır vazgeçmedik sevdamızdan... şampiyonluk,şu, bu bizim için hikaye biz trabzonsporu tutmayı şampiyonluklara,başarılara yada birilerini bizimle dalga geçmesine,alkışlamasına endexlemediğimiz için bugün bu forumdayız ama elbetteki başarı beklemekte hakkımız. olmuyorsa da olana kadar dururuz takımımız arkasında ben sonunua kadar destekiyorum bu yardım kampanyasını adı her neolursa olsun?

Burda çoşup çoşup,''Bana ne ya'' tavrında olanlarda var...

Riskli bir hareket, tamamen bize taraftarımıza bağlı...

Ben gene varım bu işte,elimden geldiği kadar yardımda bulunacağım...

OYılmaz
29.05.2008, 19:55
OoOoOoOoOoO Bmn geliyor Trabzonspor esiyor haydi Smsler ...

Emirhan Makul
29.05.2008, 20:22
açılsın hatlar verilsin numaralar atalım sms leri

Cafer KILIÇSOY
29.05.2008, 20:22
Ben teşekkür ederim Çağatay. Sağol. İstediğin gibi düşünebilirsin tabiki:)

''Bırakın milleti ne derse desin'' diyen arkadaşlar;

Kayseri ve Sivas 4. büyük biziz diyor.

Bursa ve Kocaeli Trabzon Kümeye diye bağırıyor.

Niye hiddetleniyoruz o zaman. Sizin düşüncenize göre cevap vermeye bile değmez. Niye sabahlara kadar yırtıyoruz kendimizi buralarda? İnsanları konuşturmayacaksın, koz vermeyeceksin eline. Herşeyin bir yolu yordamı vardır, desteğin bile. Böyle kampanya yaparsan yarın basında çıkacak yazılara gocunmayacaksın, sinirlenmeyeceksin. Hatta bir gazete çıkıpta '' Trabzonspor Yardıma Muhtaç'' diye başlık atarsa maillerle ve telefonlarla hatlarını kilitlemeyeceksin ''Ya Boşver ne derlerse desinler'' deyip sineye çekeceksin. Öyle mi?

Bir arkadaşım diyor ki ''Ya bunun neresi kötü, medyada geniş yer buluruz''. Doğru, bundan zerre kadar şüphem yok!!!

Yardım mı yapmak istiyoruz? Kulübün hesap numaraları mevcut. Ee 1000 kontörler havada uçuştuğuna göre durumumuzda müsait. Yarın gidip 100-200 YTL kulübün hesabına yatıralım. Yatırdığımız para direk kulübe gider. Ne KDV'si var, nede ÖİV'si. Varmısınız?

En önde gitmeyen CAFER KILIÇSOY'da şerefsizdir!!!

Hadi.

Serhat
30.05.2008, 00:27
Ben teşekkür ederim Çağatay. Sağol. İstediğin gibi düşünebilirsin tabiki:)

''Bırakın milleti ne derse desin'' diyen arkadaşlar;

Kayseri ve Sivas 4. büyük biziz diyor.

Bursa ve Kocaeli Trabzon Kümeye diye bağırıyor.

Niye hiddetleniyoruz o zaman. Sizin düşüncenize göre cevap vermeye bile değmez. Niye sabahlara kadar yırtıyoruz kendimizi buralarda? İnsanları konuşturmayacaksın, koz vermeyeceksin eline. Herşeyin bir yolu yordamı vardır, desteğin bile. Böyle kampanya yaparsan yarın basında çıkacak yazılara gocunmayacaksın, sinirlenmeyeceksin. Hatta bir gazete çıkıpta '' Trabzonspor Yardıma Muhtaç'' diye başlık atarsa maillerle ve telefonlarla hatlarını kilitlemeyeceksin ''Ya Boşver ne derlerse desinler'' deyip sineye çekeceksin. Öyle mi?

Bir arkadaşım diyor ki ''Ya bunun neresi kötü, medyada geniş yer buluruz''. Doğru, bundan zerre kadar şüphem yok!!!

Yardım mı yapmak istiyoruz? Kulübün hesap numaraları mevcut. Ee 1000 kontörler havada uçuştuğuna göre durumumuzda müsait. Yarın gidip 100-200 YTL kulübün hesabına yatıralım. Yatırdığımız para direk kulübe gider. Ne KDV'si var, nede ÖİV'si. Varmısınız?

En önde gitmeyen CAFER KILIÇSOY'da şerefsizdir!!!

Hadi.

Cafer Abi Bend e Senin Bu Fikrine Gönülden Katiliyorum ... Direk Paradan Ziyade; Smslerle 5 ytl kazandirana kadar Ts Clup larda Birsürü incik boncuk seyler .. Maddi Acidan zayif durumlarda olan arkadaslar icin bile alinabilecek degerde seyler var... Bence Kendimizi bu sekilde alay konusu etmenin anlami yok .. Herkes elini vicdanina Koysun sag duyuyla yaklasalim ... Direk Hesaplara para yatirmak Daha Mantikli... Bunun yaninda kombine ve ürün satislarinda patlama yaptirdigimizi gazete mansetlerine tasimak ve tasittirmak kulaga daha hos gelmiyormu??? Bakin Arkadaslar Ben İstanbulda Çaycıyım ... Gelirim Her nekadar kisitli olsada Param cebime kalacagina Trabzonuma feda olsun zihniyetiyle İstanbuldan trabzona sayisiz maca geldim ve her gelisimde bir formasini aldim bi a tkisini getirip burda arkadaslarima hediye ettim ... Bence Hersey Düsünmekten ve düsünceden Geciyor...

Cafer Abinin Dedigi Gibi...

Selametle...

Emre GÜRDAL
30.05.2008, 01:27
gercekten guzel bı olay bu sms olayı sadec bmn dekı uylerımız 1 er msj kac kısyızkı 20.000 varmıyız dunya para eder dusun 2 ser attııgımız alayına ısyan olumune trabzon olur sonra gercekten olur yanı benden sımdıden 10 msj helalınden

Salih Yazıcı
30.05.2008, 01:34
yapalım gerçekten sıra bizde başkan sıra bizde

Oğuzhan Fidan
30.05.2008, 01:40
kesinlikle kampanya başlatılmalı her ne olursa olsun.. kesinlikle yıldız oyuncu olmasa bile çokkk kaliteli sol açık forvet ve kaleci şart

Badaloğlu
30.05.2008, 17:57
Helal olsun Ahmet Abi. Olayı nerelere aldın götürdün ya. Eğer sende beni anlamıyorsan ne diyeyim.

Kendimce hesap yapmışmışım. Ya hesap ortada zaten, sencesi bencesi yokki. Ayrıca devlete giden vergilere gocunduğum gibi bir izlenim yaratıyorsun. Nasıl böyle bir kanıya vardın söylermisin? Nerden çıkarıyorsun bunları? Bari sen olayları istediğin şekilde yorumlama güzel abim.

Taraftarın kulübüne destek olacağı çeşitli yollar vardır. Bunlar dururken dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş ve hiç hoş olmayan bir uygulamaya sarılmak niye. Herkes bol keseden atıyor ''Bin kontör feda olsun. iki bin kontör feda olsun'' Halbuki 5 ay öncesine kadar 120 YTL ye kulübe üye kazandırmak için nasıl yırtınıyorduk.

Uzatmaya niyetim yok. Sizin düşünceniz size benim düşüncem bana. Siz diyorsunuz ki ''Bu tarihi bir fırsattır''. Bende diyorum ki ''Bu tarihi bir saçmalıktır''. Takdir edersiniz ki sizin gibi düşünmek zorunda da değilim. Düşündüğümü doğru bildiğimi yazarım. Bunun için burdayım zaten.

Bu kadar üstüme gelmen niye anlayabilmiş değilim. Sanırım bu başlıktaki tek Trabzonspor Düşmanı benim.

Öyle ya!

Saygılar

Bu alınganlığının sebebi nedir? Yani bir konuda fikirlerimiz uyuşmadı diye seni neden yanlış anlayayım? Bende aynı şeyi söylüyorum işte.Ben, senin düşüncene bu konuda katılmıyorum, sende benim düşünceme katılma...Hepsi bu kadar yani...

Neden utanç verici bir kampanya olduğunu hala daha anlamış değilim.Devlete giden vergilerden gocundun demedim.O da işin ayrı bir güzelliği bunuda göz önüne alalım diyorum.Yani devlete giden para kulübe gitmiyor mantığını doğru bulmuyorum.Sonuçta o devlet bize olimpiyatları verdi...Bunlara dikkat çekmek istedim...

Caferciğim, gerçekten senle ilgili ben ard niyetli bir şey yazmadım.Sadece bu benim düşüncem, üzülme, benide üzme...Seni çok sevdiğimi biliyorsun, değerli kardeşim benim...

Bu konuyu senle yüzyüzede konuşmak isterim...

Cengiz Çubukcu
30.05.2008, 18:11
bence de böyle bir kampanya kesinlikle yapılmalı, yapılmalı ki hem herkes bizim gücümüzü görsün hem de biz kendimizi bir sınayalım...

Cafer KILIÇSOY
30.05.2008, 19:08
Tamam Ahmet Abi, yüzyüze konuşalım bu konuyu:)

ErayAkyüz
30.05.2008, 19:11
artık baslasın bu kampanya ne kadar erken baslarsa o kadar iyidir

OYılmaz
30.05.2008, 19:31
Evet şimdiden başlamak gerekir ayrıca küçük düşeriz diyen arkadaşlar hangi kaynağa dayanarak söylüyor anlamıyorum bu uygulama bizde ilk defa yapılıyor ama Dünyanın ve Avrupanın saygın klupleride böyle kampanyalar yapıyor araştırırsanız öğrenirsiniz işin ilginç tarafı hangi futbolcuyu alacağız merak ediyorum :)

Cafer KILIÇSOY
30.05.2008, 19:55
Şunun bilinmesini istiyorum ki böyle bir kampanyaya şiddetle karşıyım. BMN'de tek de olsam böyle bir kampanyanın yapılmaması için elimden geleni yaparım. Taraftarsanız, seviyorsanız kulübü, destek olmak istiyorsanız bir çok yolu mevcuttur bunun.

Dün akşamki önerime niye kimse kulak asmadı? Kulübün banka hesaplarına elimizden geldiğince katkı sağlayalım dedim yanılmıyorsam. Ne oldu. Ayşe teyzeyle Dursun dayı bankaya mı gidemezdi yoksa.

Sırf takıma olan sevginizi ve desteğinizi göstermek adına Trabzonspor kulübü böyle bir kampanyaya alet edilemez, edilmemeli. Bu kamuoyunda değişik izler bırakır. Ve emin olun bizden başka hiç kimse ''Taraftar kulübüne destek oluyor'' demez. Ve nitekimde şu ana kadar yaptıklarını takdir ettiğimiz yönetim de şükürler olsun ki böyle düşünüyor. Sağolsunlar, varolsunlar. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.

Yönetim kabul etmediği halde niye hâlâ daha bunun peşindeyiz anlamıyorum. Bunun haricinde başka türlü destek olamıyormuyuz bu kulübe. Siz bir smsyle kulübe destek olduğunuzu zannederken madalyonun diğer yüzünü hiç düşünüyormusunuz?

Çıkıp bana deseniz ki; ''Cafer sen her sene 20 tane forma alacaksın'' amenna sesim çıkmaz. ''Cafer sen 5 tane kombine alacaksın'' elimden geleni yaparım. ''Cafer sen bütün sezon tüm maçları tribünde izleyeceksin'' gücüm ve durumum yettiğince yine amenna Ama çıkıp deseniz ki ''Cafer sen sadece bir sms göndereceksin kulübe destek olmak için'' bırakın sms göndermeyi, elimi telefonun tuşlarına sürersem NAĞMERDİM!!!

ÖmerFarukYılmaz
30.05.2008, 20:22
Şunun bilinmesini istiyorum ki böyle bir kampanyaya şiddetle karşıyım. BMN'de tek de olsam böyle bir kampanyanın yapılmaması için elimden geleni yaparım. Taraftarsanız, seviyorsanız kulübü, destek olmak istiyorsanız bir çok yolu mevcuttur bunun.

Dün akşamki önerime niye kimse kulak asmadı? Kulübün banka hesaplarına elimizden geldiğince katkı sağlayalım dedim yanılmıyorsam. Ne oldu. Ayşe teyzeyle Dursun dayı bankaya mı gidemezdi yoksa.

Sırf takıma olan sevginizi ve desteğinizi göstermek adına Trabzonspor kulübü böyle bir kampanyaya alet edilemez, edilmemeli. Bu kamuoyunda değişik izler bırakır. Ve emin olun bizden başka hiç kimse ''Taraftar kulübüne destek oluyor'' demez. Ve nitekimde şu ana kadar yaptıklarını takdir ettiğimiz yönetim de şükürler olsun ki böyle düşünüyor. Sağolsunlar, varolsunlar. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.

Yönetim kabul etmediği halde niye hâlâ daha bunun peşindeyiz anlamıyorum. Bunun haricinde başka türlü destek olamıyormuyuz bu kulübe. Siz bir smsyle kulübe destek olduğunuzu zannederken madalyonun diğer yüzünü hiç düşünüyormusunuz?

Çıkıp bana deseniz ki; ''Cafer sen her sene 20 tane forma alacaksın'' amenna sesim çıkmaz. ''Cafer sen 5 tane kombine alacaksın'' elimden geleni yaparım. ''Cafer sen bütün sezon tüm maçları tribünde izleyeceksin'' gücüm ve durumum yettiğince yine amenna Ama çıkıp deseniz ki ''Cafer sen sadece bir sms göndereceksin kulübe destek olmak için'' bırakın sms göndermeyi, elimi telefonun tuşlarına sürersem NAĞMERDİM!!!

Abi ozaman ortak yol, Gene bir abimizin hesabına paraları irili-ufaklı değerlerle biz göndeririz...

Fakat bu sadece bizle kalır,Gelecek para 10-12 milyar düzeyinde olur...

Emo91
30.05.2008, 20:28
ben destek veririm kesinlikle , böyle bir sey her zaman aklimdaydi....
ama yurt disindan ve her yerden mümkün olmali , 4 ytl veya 5 ytl falan gibi bir ücret

bordo61
30.05.2008, 20:49
o zaman icraata geçelim sms hattı nasıl alınıyor bilen var mı

Kamil Çakmak
30.05.2008, 20:58
Arkadaşlar.. "Hangi takımı tutuyorsun" dediklerinde Trabzonspor deyince yüzümüze gülüyorlar.
"Siz hala oralardamısnız. Sıradan bir takımdan farkı kalmadı artık". diyorlar.
Bu bizi küçük düşürmüyorda bizi mahçup etmiyorda sms le yardım etmekmi küüçük düşürecek mahçup edecek.

Kulübün sms kampanyasını kabul etmediğini ben duymadım ama bu kampanyanın yapılmasında bir sakınca göremiyorum.

Farklı düşünen arkadaşlarımız olabilir görüşlerinede saygı duyarız.

Başkaları yaptı düşük oranda katılım oldu mahcup oldular diye bizdede aynı sonuç çıkacak düşüncelerinede katılmıyorum.

Bu bir sevgidir bağlılıktır.

Hesaba havaleyi kaç kişiye yaptırabilirsinizki. Adam bankaya gitmeye üşenir. Havale parası şu bu...Zaten gençlik öğrenci yada para barası ile harçlıklarını temin ediyor. Ama bir sms göndermek onlar için çok ağır bi görev olmayacaktır. iki tuşla göndercek sonuçta.

KUTADGU
30.05.2008, 20:59

@ Cafer KILIÇSOY..

Dediklerinizin çoğuna katılmıyorum.
Katıldıklarımın çoğuna da imzamı atıyorum..
Kendi düşünceniz ve inanışlarınız dahilinde yapacağınız destek ile ilgili bütün tasarruflar sizin kararınızdır.
Büyük saygu duyuyorum.
Hele hele 20 forma konusunda :)

Ben kendi adıma böyle bir kampanyayı dinamikleri etkinleştirme hareketi olarak görüyorum.
Yapılmasını da oldukça faydalı buluyorum.
Tabi gelişigüzel bir hazırlıkla değil.
Planlı ve programlı bir hareketle..

Hürmetle...

Egemen Yılmaz
30.05.2008, 21:05
herkes sms atacağına forma alsın, bunun yolu budur. forma satamayan, dergi çıkaramayan küçük takımlar böyle şeylere başvurabilirler ama bizim ihtiyacımız yok diye düşünüyorum. hem ürün almanın maddi getirisinin yanında manevi değeri de olacaktır, sonuçta ortalıkta gezen bordo-mavi formalar, aksesuarlar çoğalacak; reklamımız olacak. büyüklük böyle bir şey.

bordo61
31.05.2008, 15:12
herkes sms atacağına forma alsın, bunun yolu budur. forma satamayan, dergi çıkaramayan küçük takımlar böyle şeylere başvurabilirler ama bizim ihtiyacımız yok diye düşünüyorum. hem ürün almanın maddi getirisinin yanında manevi değeri de olacaktır, sonuçta ortalıkta gezen bordo-mavi formalar, aksesuarlar çoğalacak; reklamımız olacak. büyüklük böyle bir şey.

Aslında Forma Kampanyası daha cazip olur ama 20 Ytlden 100.000 forma 2 milyon ytl
Atkı Jakarlı atkı 12.5 ytlden 100.000 1.250 milyon ytl
5 ytlden 200.000 dergi 1 milyon ytl
Maraton Tribün için 300 YTL 10.000 kombine 3 milyon ytl
toplam 7.25 milyon ytl
bayagı zor gozukuyor
Sms Kampanyası 5 ytlden 1.450.000 msj 7.25 milyon ytl

karatasof
31.05.2008, 15:20
Trabzonda oturmayan ve Trabzon'a ancak 5-10 yılda bir üç beş günlüğüne gidebilen biri olarak bende bu çeşit bir kampanya'nın faydasına inanmıyorum.Yapilabilecek başka şeyler olduğu malum.Takıma destek olmak için bilinen yollar ortada.İlk önce üyelik gelmeli.Takımların büyüklükleri üyelerinin çokluğu ile direkt alakalı.Bugün 100.000 üye kampanyasının geldiği noktada ortada.Hala hedeflenen sayının 1/5'i ne ancak ulaşılabilmişken bu türlü kampanyaların sağlıklı sonuç vermeyeceği gün gibi ortada.

matalar
31.05.2008, 15:48
bende böyle bir uygulamanın kulübümüzü küçülteceğini yani küçük düşüreceğini tahmin ediyorum.sonuçta kulübe katkı yapmak isteyen adam formasını alır.kombinesini alır vs.
ben transferleri görünce 2 tane forma aldım mesela.kulüp birşeyler yapıyorsa bizde destek olmalıyız. ama bunun yolu sms kampanyası değil. çünkü burası vakıf değil, şanlı trabzonspor kulübü

Emo91
31.05.2008, 20:04
böyle bir proje baslatilsin her ay 5 mesaj yollarim, ama yeterki böyle bir is kurulsun, ve arkadaslar sunu da demeden yapamica. eger trabzonsporu destekleme istiyorsaniz KOMBINE BILET alin ve FORMA alin..... lütfen , yönetimde bas bas bagriyor, lütfen, 12 bin bilet satsak cok büyük is yapmiz oluruz..... hem kombine bilet iyi olur cünkü takim bu sene iyi oynayacagindan eminim

Muhammed
31.05.2008, 20:17
Bende böyle bir uygulamaya karsıyım. Parası cok olan gitsin 10 tane forma alsın. 10 tane kombine alsın felan. En önemlisi kombine zaten herkes kombinelere abansın msj dan cok daha onemli olacaktır aynı anda stadımızda her macta dolacaktır.

Fatih
31.05.2008, 20:42

katılıyorum dahası imzamı da atıyorum ;)

alper*
31.05.2008, 20:45
Böyle bir kampanyaya katılırdım destek de verirdim.
Karşı çıkanlar da SMS göndermezlerse onların da istediği olmuş olur :)

Uğurtan
31.05.2008, 20:50

:alkış: Cafer abi aynı düşünüyoruz kesinlikle.. Forma alırım, kombine alırım.. Cebimdeki tek para ile aidatımı yatırırım.. Ama sms olayına karşıyım.. Biz sivas değiliz smslere muhtaç duruma düşemeyiz.. 20 bin kombine satalım birilerine mesaj öyle verelim.. 100000 forma satalım birilerine mesaj öyle verelim.. Tek çözüm sms değildir..

bordo61
31.05.2008, 20:52
:alkış: Cafer abi aynı düşünüyoruz kesinlikle.. Forma alırım, kombine alırım.. Cebimdeki tek para ile aidatımı yatırırım.. Ama sms olayına karşıyım.. Biz sivas değiliz smslere muhtaç duruma düşemeyiz.. 20 bin kombine satalım birilerine mesaj öyle verelim.. 100000 forma satalım birilerine mesaj öyle verelim.. Tek çözüm sms değildir..
Basit Bir hesap
Aslında Forma Kampanyası daha cazip olur ama
20 Ytlden 100.000 forma 2 milyon ytl
toplam 7.25 milyon ytl
bayagı zor gozukuyor

Fatih
31.05.2008, 20:54
Basit Bir hesap
toplam 7.25 milyon ytl
bayagı zor gozukuyor

1.450.000 mesaj mı oldukça iyimser bir rakam

Uğurtan
31.05.2008, 20:54
Basit Bir hesap
toplam 7.25 milyon ytl
bayagı zor gozukuyor
Herşey para değildir.. En azından Trabzonspor misyonu için.. Eğer amaç destek olmaksa çözüm yolları az da olsa bellidir.. Demek istediğim buydu..

Cafer KILIÇSOY
31.05.2008, 20:57
Taze taze çıtır çıtır kombinelerimiz var. 100 ytl ye var, 300 ytl ye var, 750 ye var. Seç beğen al.

Ayrıca formalar çok ucuz. Bu sene tişört giyeceğinize forma giyin. Gerçi 20 ytlye tişört alamazsınız ya.

Maddi durumunuz müsaitse size kulüp üyeliğini de öneriyorum. İnanın çok güzel bişey. Ben oldum, sizede tavsiye ederim.

Bu kadar güzel Kulübe destek seçenekleri varken (ki Başkan da bunu istiyor sizden) neden hâlâ daha olmazın peşindesiniz!! Buyrun işte, destekse alâsı

Cafer KILIÇSOY
31.05.2008, 21:07
Basit Bir hesap
toplam 7.25 milyon ytl
bayagı zor gozukuyor
Arkadaşım herşey para değildir. Ayrıca çıkarmış olduğun 7.25 milyon ytl'nin neredeyse yarısı (%18'i KDV, %25'i de ÖİV olmak üzere %43'ü) devlete gider. Ayrıca bu sms sayısının yarısına ulaşamazsın, emin ol.

Öyle zannettiğiniz gibi kimse eli telefonda beklemiyor.

Trabzonspor büyüktür. Böyle dandik bir kampanyayla ismi yanyana yazılmayacak kadar büyüktür. Başkası yapsa bişey olmaz belki ama biz yapsak 50 sene alay edilir bizle.

Düşün ki böyle bir kampanya yapıldı ve Trabzonspor bu sene şampiyon oldu. Bizi sevmeyen hazmedemeyen çok nasılsa, bir haber çıksa gazetelerde ''Taraftarın sms'leriyle gelen şampiyonluk''!! Mutlu mu olursunuz yoksa utanç mı duyarsınız?

Neresinden bakarsanız bakın bu kampanya benim Trabzonsporuma yakışmaz. ALLAH'ta o günleri görmeyi nasip etmez inşallah!!! 3-4 yenilgi aldığımızda 4. büyüklerin türediği bu arenada kimse böyle birşeyi Trabzonspora reva göremez!!!

alper*
31.05.2008, 21:09
Vergi diyorsanız abi her şeyden vergi alınıyor.Forma alırken de vergi var.Üye aidatlarından da vergi alınıyor.
İşin içinde para varsa vergi de vardır ;)

melih61
31.05.2008, 21:10
bu msj işi bencede mantıklı aslında ama kim ön ayak olacak?

Adem CAKIR
31.05.2008, 21:42
''Bir SMS yardım kampanyasında mesaj hangi kuruma giderse gitsin ki bu hayır kurumu da olabilir vergiler kesilir. Keza bunu biz değil devlet alıyor. 1 sms 5 ytl olan bir kampanyaya mesaj gönderdiğinizde bu 5 ytl nin %18'i KDV %25'i ise ÖİV olarak devlet tarafından alınır'' Peki Turkcell'in bu miktardan herhangi bir kesintisi olurmu diye sordum. ''Hayır Turkcell sadece 1sms yani 2 kontür alır'' dedi. Yarı yarıya yani. Şimdi böyle destek mi daha iyi yoksa lisanslı ürün almak, kulübe üye olmak mı?

Bende daha önceki bir mesajımda bunu anlatmaya çalışmıştım.
Türkiye de Mobil tahsilat konusu netleşmediği sürece 5 YTL'lik bir yardım mesajının hiç bir esprisi kalmıyor.
Turkcell, Avea ve Vodafon 'un ödeyeceği vergi payları + SMS ücreti düşüldükten sonra sizin yaptığınız bağış kuşa dönüyor. Yani siz 5 YTL yardım yaptım sanıyorsunuz ama klübün eline neredeyse yarısı geçiyor...

Birde mali mevzuatı bilen arkadaşlara danışmak lazım.
klüp aldığı bağışlar üzerinden bir vergi ödüyor mu?
Yani diyelimki bizim 5 YTL'nin hadi yarısı klübe ulaştı (2,50 YTL)
Klüp birde bunun vergisini ödeyecek mi, ödeyecekse ne kadar...

Mobil tahsilat ile ilgili olarak yukarıda bahsettiğimiz durum Turkcell yada diğer operatörlerden değil Hukuki prosedürlerden kaynaklanıyor. Zira operatörler yaptıkları bu tahsilatı faturada göstermek, dolayısıyla bunun vergisini ödemek durumundalar... Ancak belki yakın zamanda bu tip tahsilatların fatura dışında tutulması dolayısyla vergilendirilmemesi ve bu tip bağış kampanyalarının gerçek anlamda amacına ulaşması beklenebilir. Bildiğim kadarıyla bazı operatörlerin bu yönde çalışmaları/hazırlıkları var. Bekleyip görmek lazım...

Böyle bir kampanyanın doğuracağı olumsuz izlenimler konusunda size hak vermekle beraber, bir konunun altını çizmekte yarar var. Forma, Kombine vb. diğer alternatifler önemli bir maliyet teşkil ediyor. Çok fanatik olmayan insanların bugünkü ekonomil koşullarda her renkdaşımmızın bu maliyetleri göğüsleyemeyeği fikrini de bir kenara yazmak lazım. SMS Kampanyası bu kitlelere ulaşmak açısından önemli bir araç olabilirdi. (olumsuz tarafları olmasa)

Ancak bununla muadil maliyette olan dergi konusu var. Arada bir imkan buldukça herkes bir dergi alabilir.
Klüp dergi konusunda nasıl bir anlaşma yaptı bilemiyorum ancak eğer dergideki reklam gelirlerinden de bir pay alıyorsa traj çok çok ama çook önemli. Yani dergi alarak hem direkt hemde dolaylı katkı yapmak mümkün olurki işin dolaylı katkısı direkt katkıdan büyük olabilir...

Uluhan
31.05.2008, 21:45
Arkadaşım herşey para değildir. Ayrıca çıkarmış olduğun 7.25 milyon ytl'nin neredeyse yarısı (%18'i KDV, %25'i de ÖİV olmak üzere %43'ü) devlete gider. Ayrıca bu sms sayısının yarısına ulaşamazsın, emin ol.

Öyle zannettiğiniz gibi kimse eli telefonda beklemiyor.

Trabzonspor büyüktür. Böyle dandik bir kampanyayla ismi yanyana yazılmayacak kadar büyüktür. Başkası yapsa bişey olmaz belki ama biz yapsak 50 sene alay edilir bizle.

Düşün ki böyle bir kampanya yapıldı ve Trabzonspor bu sene şampiyon oldu. Bizi sevmeyen hazmedemeyen çok nasılsa, bir haber çıksa gazetelerde ''Taraftarın sms'leriyle gelen şampiyonluk''!! Mutlu mu olursunuz yoksa utanç mı duyarsınız?

Neresinden bakarsanız bakın bu kampanya benim Trabzonsporuma yakışmaz. ALLAH'ta o günleri görmeyi nasip etmez inşallah!!! 3-4 yenilgi aldığımızda 4. büyüklerin türediği bu arenada kimse böyle birşeyi Trabzonspora reva göremez!!!

Ustadim, endisenizi anliyorum ama 200.000 tane forma yada atki satmaktan cok daha fazla getirisi olur SMS kampanyasinin.
Amac takima katki saglamak ise bu istediginiz her sekilde yapilabilir. Elin taraftarlarindan para istenmiyor ki boyle kampanyada
kendi taraftari kendi kulubune bagis yapiyor. Belki bi formaya ve benzeri bi urune 30-40 milyon veremeyecek taraftarlarda olabilir
malesef bir Turkiye gercegidir bu. Ama suda bi gercek ki boyle bir kampanyanin ulasacagi kitle cok daha fazla olur.
Diger takim taraftarlarinin ne dedigi hic umrumda olmadi zaten olsaydi 24 senedir sampiyon olmadigi halde her gun inatla daha da
cok baglanmazdim takimima.

Bence taraftar bagisiyla gelen sampiyonluk, aksine cok daha degerli olur.

Fatih
31.05.2008, 21:55
forma veya diğer ürünlere 20-30 ytl veremeyecek taraftarlarımız var tabiki fakat 20-30 ytl veremem gücüm yok diyen aynı zamanda günde 2 paket sigara içen taraftarlarımız da var 10 ytlsini takımdan esirgeyip stada beleş girmeye çalışan taraftarlarımız da var var oğlu var daha büyük düşünmeliyiz...

Cafer KILIÇSOY
31.05.2008, 22:00
Adem abi teşekkür ederim öncelikle güzel düşüncelerin için.

Benim de istediğim bu işte. Yani burada ''1000 kontör feda olsun'' diyen arkadaşların olayı her yönüyle düşünmeleri.

Takdir edersinizki günümüz Türkiye'sinde böyle kampanyalar yardıma muhtaç olan kurum ve kuruluşlar için düzenlenmekte. En son örneği Sivas. Ben bu kulübe gerektiğinde herşeyini feda edebilecek bir taraftar olarak Trabzonsporun dışarıdaki insanlar arasında böyle bir intiba bırakmasına gönlüm razı olmaz. Yukarıda da yazdım, 3-4 maç kaybettiğimizde 4. büyükler türemeye başlıyor. Her fırsatta ''4. büyük biziz'' diyen, ''Trabzon kümeye'' diye bağıran insanlara karşı Trabzonspor böyle bir oluşumun içine sokulamaz!! Kaldı ki Trabzonsporun böyle bir şeye de ihtiyacı yok zaten. Trabzonspor taraftarının desteğine ihtiyacı varsa bunun mübah yolları da vardır.

KUTADGU
31.05.2008, 22:07
Adem abi teşekkür ederim öncelikle güzel düşüncelerin için.

Benim de istediğim bu işte. Yani burada ''1000 kontör feda olsun'' diyen arkadaşların olayı her yönüyle düşünmeleri.

Takdir edersinizki günümüz Türkiye'sinde böyle kampanyalar yardıma muhtaç olan kurum ve kuruluşlar için düzenlenmekte. En son örneği Sivas. Ben bu kulübe gerektiğinde herşeyini feda edebilecek bir taraftar olarak Trabzonsporun dışarıdaki insanlar arasında böyle bir intiba bırakmasına gönlüm razı olmaz. Yukarıda da yazdım, 3-4 maç kaybettiğimizde 4. büyükler türemeye başlıyor. Her fırsatta ''4. büyük biziz'' diyen, ''Trabzon kümeye'' diye bağıran insanlara karşı Trabzonspor böyle bir oluşumun içine sokulamaz!! Kaldı ki Trabzonsporun böyle bir şeye de ihtiyacı yok zaten. Trabzonspor taraftarının desteğine ihtiyacı varsa bunun mübah yolları da vardır.

Sevgili Cafer Abi..
Sizin Sms kampanyasına karşılığınız ile ilgili diğer bütün argümanları kabul edebilirim ama geldiğiniz son noktada size asla katılmıyorum..
Bu noktada fazlaca diğerleri ne der diye kaygılanıyoruz gibi.
Bu bana yersiz bir endişe gib gelmekte.
Zaten her fırsatta, bizi ayağa düşürmeye çalışıyorlar.
Kriter olarak kabul edilebilirlikleri sıfırın altında zaten.

Bardağın dolu tarafına bakınca ise.
Aklımda hep Napoli taraftarı fenomeni var.
Zorluktan değil, inançtan kaynaklanan bir olgu yaşattı Napoli bizlere ve dünyaya..
BEn diyorum ki;
Biz niye başaramayalım?

Hürmetle, Sevgiyle.

Tayyip Bosnalı
31.05.2008, 22:22
kompleks yapmanın gereği yok bence arkadaşlar

böyle kampanyalar yapmamız büyüklüğümüzden bişey kaybettirmez

bence şu sms kampanyası en kısa sürede başlamalı

kendi kontörlerimi bitirdikten sonra gizlice milletin telefonlara musallat olucamda :):):)

Cafer KILIÇSOY
31.05.2008, 22:24
Teşekkür ederim Cihan. Tabiki de katılmayabilirsin:)

İki üç sayfadır bu kampanyaya karşı çıkma nedenlerimi yazıyorum. Fazladan yazıpta insanların başını ağırtmak istemiyorum.

Benim düşüncelerim bu ve değişmez de. Aksini düşünenlere de saygı duyuyorum. Eğer böyle bir kampanya olurda (ki ALLAH nasip etmez inşallah) yaşarsak sonuçlarını da görürüz:)

Sevgilerimle

KUTADGU
31.05.2008, 22:28
Teşekkür ederim Cihan. Tabiki de katılmayabilirsin:)

İki üç sayfadır bu kampanyaya karşı çıkma nedenlerimi yazıyorum. Fazladan yazıpta insanların başını ağırtmak istemiyorum.

Benim düşüncelerim bu ve değişmez de. Aksini düşünenlere de saygı duyuyorum. Eğer böyle bir kampanya olurda (ki ALLAH nasip etmez inşallah) yaşarsak sonuçlarını da görürüz:)

Sevgilerimle

Sevgiler de saygılar da bizden Cafer Abi..

Mim diyorum meseleye...

Her şey Trabzonspor için iyi olsun İnşallah.

zafercalikoglu
01.06.2008, 22:47
Bence Transfer DeĞİl Borcu Ödeyelİm,İst Kluplerİyle MÜcadele İÇİn Bu Şart

Muhammed
02.06.2008, 20:09
Bugünkü fanatik röportajında okudum. Sadri şener böyle şeyler istemiyor ibrahim hacıosmanoğlu ve sanırım 16 kişi 100 er bin dolar bağışlamayı istemiş fakat kabul etmemiş hali hazırda localar kombineler var demiş yani baskanımızda böyle kampanyalar istemiyor. Herkes kombine forma alsın.

kudu_61
03.06.2008, 14:25
dergiye abone olucam
mesaj derseniz mesaj da atarım
elimde bulunan ürünlerin hepsi orjinal
kombine derseniz ORTAK KOMBİNELER alalım 50 ytl ben gönderebilirim

herşeyi yapabilirim yeter ki destek verebileyim

kudu_61
03.06.2008, 14:28
Olabilir belki herkesin durumu müsait değıildir bir kişi tek başına alamıyordur para toplayalım gazeteye verdiğimiz ilanda olduğu gibi burada da bunu yapalım kombineleri ortak alalım kimse niye yanaşmıyor bu fikre

cemilbektas
06.06.2008, 13:37
İnsanın kendi kulübüne destek olmasında utanılacak ne var ki? Hele destek kampanyası başlasın gelir gelsin kulübe Başkanımızda Şampiyon takımı kursun ve kupalar gelsin kim utanıcak o zaman görürüz...

Kasım Hilal
06.06.2008, 13:47
Görülen o ki yönetim kendi kendine transferleri yapıyor zaten..
O halde biz bize düşeni yapalım, transferi de onlar..
Yani hekes kendi görevini layığı ile yapsın, yeter..

Kubilay ŞAHİN
06.06.2008, 13:58
dün akşam mesaj tvde mustafa kahramanın cıkardığı destek projesini kulüb kabul etmiş heralde bugün onalra hesap numaralarını verecekti.... pazarteside hesap numaralarını meltemtvde acıklayacakmış... dedi bu kampanya ile taraftarda kulübe bi yıldız alacak....

Sinan G.
06.06.2008, 14:00
böyle uzun işlere ne gerek var lisanslı ürün kombine v.s tmm dır olay.

Emirhan Çorumlu
06.06.2008, 16:19
Avrupadan yani Almanyadan da atabilirmiyiz? ;)

Halil Atalay
06.06.2008, 16:38
arkadaşlar herkes kombine ve forma diğer ürünlerten alsın yeter sms olarak fazla birşey geçmez is bu yolu deneyelim ayrıca bmn yönetiçileri konuşaçakdı başkanla bu konuda onlardan gelecek cevapları bekleyelim diyorum benim fikrimi öğrenmek isdiyorsanız ben bir banka hesap açılmasını isdiyorum ve bu hesapda biriken para ile futbolcu alınsın yanı taraftar kendi futbolcusunu alsın nasıl ?????????????????

murat
06.06.2008, 17:19
Madem smsle birseyler kazanacagiz sms servisi neden olmasin ? Bu servise uye olanlara son dakika haberleri yollarsin veya yarismalar yaparsin, ornegin maclardan once skor tahminleri gibi, kazananlara hediye verirsin, sponsor sms i atarsin, boylece bir gelir elde edersin. Bunun gibi bir organizasyon bence daha guzel olur. Devamli bir gelirin olur.

U.Sadıkoğlu
06.06.2008, 22:37
Madem smsle birseyler kazanacagiz sms servisi neden olmasin ? Bu servise uye olanlara son dakika haberleri yollarsin veya yarismalar yaparsin, ornegin maclardan once skor tahminleri gibi, kazananlara hediye verirsin, sponsor sms i atarsin, boylece bir gelir elde edersin. Bunun gibi bir organizasyon bence daha guzel olur. Devamli bir gelirin olur.

öylede o mesajları yollamanında bi bedeli olacak dimi :D

tnt61
07.06.2008, 12:03
BİR KAMPANYADA MESAJ VE MELTEM TV’DEN

TAKIMINA SENDE BİR YILDIZ KAZANDIR

Mesaj ve Meltem tv’de yaptığı spor programları ile Bordo Mavili taraftarların sevgisini kazanan Mustafa Kahraman bordo mavili kulübe katkı sağlamak amacı ile “Kulübüne bir yıldızda sen kazandır” kampanyası düzenledi.

Trabzonspor kulübünün bilgisine baş vurularak banka hesap numaraları alındı. Aşağıda yazılı olan banka hesap numaralarına yatıracağınız paralar kulübünüze katkı sağlayacak. Bu kampanyayı düzenlemekteki amacın kulübe destek sağlamak olduğunu söyleyen Spor programı yapımcısı Mustafa Kahraman” Taraftarlardan çok yoğun istek geldi. Özellikle canlı yayında bize iletilen smslerde parasal katkı sağlamak istiyoruz nasıl yardımcı olursunuz diye.Bizde kulüple diyalog kurup bu yolu seçtik. Kulüpten banka hesap numaralarını aldık. Programlarımızda yayınlıyoruz. İnşallah amacına ulaşır. Hesap numaraları kulübün kendi hesap numaraları olmasına özen gösterdik. Bu işler suiistimale açık olduğu için bu yolu denedik. Ayrıca uyduda yayınlanan Programlarımız dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. Trabzonsporluyum diyen böyle katkı sağlayabilir”dedi

TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
BANKA HESAP BİLGİLERİ

BANKA ADI ŞUBE ADI ŞUBE KODU HESAP NO HESAP CİNSİ

DENİZBANK TRABZON 9035 459211-485 YTL
DENİZBANK TRABZON 9035 459211-392 EUR
DENİZBANK TRABZON 9035 459211-391 USD
TEB TRABZON 91 254188 YTL
TEB TRABZON 91 102153 EUR
TEB TRABZON 91 102152 USD
GARANTİ TRABZON 158 6297843 YTL
GARANTİ TRABZON 158 9093410 EUR
GARANTİ TRABZON 158 9095000 USD

ÖNEMLİ NOT
BU HESAP NUMARALARI TRABZONSPOR KULÜBÜNE AİTTİR.KİŞİ VEYA BAŞKA KURULUŞLARLA ALAKASI YOKTUR. TRABZONSPOR’UN BİLGİSİ DOĞRULTUSUNDA KULÜPTEN ALINMIŞTIR

bu bilgileri kombine al sayfa başlıklı kısımın 61.sayfasından aynen kopyaladım.

Mehmet_Mercanlı
07.06.2008, 12:22
bu haber nederece doğru ... yönetim bu konuda acıklama yapacakmı ......?

murat
07.06.2008, 12:43
öylede o mesajları yollamanında bi bedeli olacak dimi :D

Alici ödüyör bu sekilde olunca..cok kullanilan bir sistem kafamdan uydurmadim....

mensure 61
07.06.2008, 18:46
Mesaj işi noldu ya ?

Fatih
07.06.2008, 18:49
yok artık bu kadarına da pes diyorum ben

kombine alıyoruz forma alıyoruz bunlar yeterli olmuyo mu taraftarın da bir gücü var bunu da unutmayalım bu tip kampanyalar kulübü yıpratır düşüncesindeyim kulübe destek olmak için amatör yollardan vazgeçelim

mensure 61
07.06.2008, 18:59
Ağaoğlu hani bir futbolcu alcaktı noldu :( kimse o na bu sözünü hatırlatmıyomu ? ayrıca Trabzon'lu iş adamlarına yemek verilmişti ve o yemekte para toplancaktı ama malesef iş adamları para vermeye hazırken bu konunun orda açılmamış olmaması ne kadar komik ve cahilce :hırr Trabzonspor'un kasasına o kadar para gircekti bunu bile kullanamadılar yazık :( şimdi bi kanal böyle bir kampanya başlatıyor söyliyicek söz bulamıyorum

Cem Zırıh
07.06.2008, 19:22
Ağaoğlu hani bir futbolcu alcaktı noldu :( kimse o na bu sözünü hatırlatmıyomu ? ayrıca Trabzon'lu iş adamlarına yemek verilmişti ve o yemekte para toplancaktı ama malesef iş adamları para vermeye hazırken bu konunun orda açılmamış olmaması ne kadar komik ve cahilce :hırr Trabzonspor'un kasasına o kadar para gircekti bunu bile kullanamadılar yazık :( şimdi bi kanal böyle bir kampanya başlatıyor söyliyicek söz bulamıyorum
agaoglu trabzonspora futbolcumu alicakdi:) ne zaman sozunu tuttuki simdi tutsun ?:)

Cem Zırıh
07.06.2008, 19:23
yok artık bu kadarına da pes diyorum ben

kombine alıyoruz forma alıyoruz bunlar yeterli olmuyo mu taraftarın da bir gücü var bunu da unutmayalım bu tip kampanyalar kulübü yıpratır düşüncesindeyim kulübe destek olmak için amatör yollardan vazgeçelim
olmayandan zorla girtlaklayarak almiyorlar zaten fatih kucuk:) kombineye gucu olmayan bi sms ile yardim etmek ister bunun cabasindalar;) yani sadece butcesi kombineye yetene deil yetmeyipde katkida bulunmak isteyenede yardim sansi taninior:)

mensure 61
07.06.2008, 19:29
agaoglu trabzonspora futbolcumu alicakdi:) ne zaman sozunu tuttuki simdi tutsun ?:)

Ahmet Ağaoğlu diyil Ali Ağaoğlu :) bende sözünü tutmasını bekliyorum.

Mertcan
07.06.2008, 20:32
:):)... bu mesaj işi olursa gerçekten süper olur..

Emirhan Makul
08.06.2008, 11:55
meltem tv nin yaptığı organizasyondan yönetimin haberi var mı acaba?

DNA-TS
08.06.2008, 11:56
ya düşünce olarak kulübe destek güzel ama ben olsam oraya para yatıracağıma önce kombine alırım ki öle yaptım...nebileyim kulübün ürünlerini alırım hiç değilse paramın karşılığında forma bişiler giyerim...

Muhammed
08.06.2008, 11:58
Beyler Sadri Şener işadamlarının bile bağışlarını kabul etmedi. Onlara dedi ki kombine alın lisanslı ürün alın dedi. Yoksa sanırım 16 iş adamı 100 er bin dolar vermek istemişti.

okg_53
08.06.2008, 12:28
Mahmut Aksu,"para gelsinde nerden gelirse gelsin" dedi :)
ben havaleyi yapacam 1-2 güne kadar.

Emo91
08.06.2008, 12:55
yönetim bir aciklama yapsin, yollarim vallah, kulübe destek yapmanin en rahat yollu.....

Ayaz
08.06.2008, 13:02
Tribünden sahaya atlamayalım,
Tribünden sahaya yabancı maddeyi bireysel yada topyekün atmayalım,
Tribünde futbolcuları destekleyelim yedi sülalesine küfür etmeyelim,
Saygı gösterelim, gerektiğinde tepkimizi koyalım ama bunu toplu küfüre dönüştürmeyelim.
Lisanslı formamızı kombinemizi alalım, tribüne serseriliğe gelmeyelim..
Madem maddi bir katkım olsun diyorsanız kulübe üye olalım (Yakında ben olacağım)..

İşte desteklerin en büyüğü en mantıklısı bu olacaktır.. Ve son olarak bu başlığın kapatılmasını talep ediyorum.

Gökhan Döner
08.06.2008, 13:03
Beyler Sadri Şener işadamlarının bile bağışlarını kabul etmedi. Onlara dedi ki kombine alın lisanslı ürün alın dedi. Yoksa sanırım 16 iş adamı 100 er bin dolar vermek istemişti.Böyle bir şey yok.Gayette güzel yardımları kabul ediyor.Geçen hafta serdar Bali radyoya bağlandı ve iş adamlarına seslendi yardım edin dedi.
Ahmet Ağaoğlunada radyodan haber yolladı soyadı gibi davransın dedi.
Ağaoğluda anında cevap verdi .Serdar Bali ve Sadri Şener üzerine düşeni yapmıştır şimdi sıra bizde diye:)

Gökhan Döner
08.06.2008, 13:08
Ahmet Ağaoğlu diyil Ali Ağaoğlu :) bende sözünü tutmasını bekliyorum.Ali Ağaoğlu mevcut yönetime gerekli yardımları yapıyor.Yada yapmak zorunda bıraklıyorda diyebiliriz:)

okg_53
08.06.2008, 13:41
Ali Ağaoğlu mevcut yönetime gerekli yardımları yapıyor.Yada yapmak zorunda bıraklıyorda diyebiliriz:)
yapıyorsa Allah razı olsun ama hiç duymadık...

Mustafa Ayazoğlu
08.06.2008, 13:56
Mesaj ve Meltem TV paraları indiragandi yapmasın sakın..

Cafer Bulur
08.06.2008, 13:58
yapmazlar,yapamazlar. aksi halde yayin hayatlari biter.

Abdullah Altıntaş
08.06.2008, 14:34

Böyle birşey olamaz.Meltem tv nin verdiği hesap numaraları klubün hesap numaraları ve doğal olarak ta yönetimin buişten haberi var

SEDER
08.06.2008, 14:48
meltem tv nin kampanyası il dışında olup ta kombine v.s ile takımına destek olamayan trabzonsporlular için bence iyi bir çözüm..bende il dışındayım takıma nasıl destek olacağımı düşünüyodum bu yöntem oldukça iyi..herkes gücü ölçüsünde 20- 50- 100 ytl ne verebiliyosa yollasın kulübe..şahsen ben yollamayı düşünüyorum...ama mesaj işi ulaşılabilirlik açısından daha mantıklı yani hemen herkesin bir cep telefonu var sonuçta.. bir an önce yapacaklarsa yapsınlar artık bişey...tamam trabzondakiler kombine alsın ama trabzon dışındakiler de bişeyler yapsın yaniii

evrents
08.06.2008, 15:56
Ben öğrenciyim bize en yakın bankada bayağa uzak bunun yerine 10 yada 5 ytl'lik sms kampanyası başlatılsın 10 milyon trabzonludan 10 kişiden 1 kişi gönderde 5 ytl'den 5 trilyon 10 ytl'den de 10 trilyon para yapar ama yönetim kendi bilir sonra takım şampiyon olamayınca bahane aramasınlar sen 10 trilyona dünyaca tanınan yıldız getir o zaman kimse tutabiliyor mu seni (ben böyle dedim diye roberto carlosu örnek göstermeyin bana adam 34 yaşında ve doğru düzgün oynamadı ve o fenerin ezikliği :D )

Şuayip Aydın
08.06.2008, 16:11
Bir yıldız da taraftardan
08 Haziran 2008 / 13:12
Mesaj ve Meltem TV'de bordo mavili kulübe katkı sağlamak amacı ile bir kampanya düzenledi.

Mesaj ve Meltem TV'de bordo mavili kulübe katkı sağlamak amacı ile “Kulübüne bir yıldızda sen kazandır” kampanyası düzenledi.

Mesaj ve Meltem TV'de yaptığı spor programları ile Bordo Mavili taraftarların sevgisini kazanan Mustafa Kahraman bordo mavili kulübe katkı sağlamak amacı ile “Taraftar'dan bir yıldız” kampanyası düzenledi. İki Tv ortak olarak düzenleyecekleri Kampanyaya taraftarların ortalama 100 Ytl Yollaması halinde , 100 bin kişide 10 Trilyon gelir bekleniyor!! Meltem TV spor müdürü Mustafa Kahraman Basın pazartesi günü yayınlanacak olan Basın Tribünü adlı spor proğramında kampanyaya resmen start verecekler.

HESAP NUMARALARI KULÜBÜN

Bu kampanyayı düzenlemekteki amacın kulübe destek sağlamak olduğunu söyleyen Spor programı yapımcısı Mustafa Kahraman” Taraftarlardan çok yoğun istek geldi. Özellikle canlı yayında bir çok taraftar bize SMS lerle kulübe parasal katkı sağlamak istiyoruz nasıl yardımcı olursunuz şeklinde sorular soruldu .Bizde kulüple diyalog kurup kulübün banka hesap numaralarını aldık. Bizim yayınladığımız Hesap numaraları kulübün kendi hesap numaralarıdır Bankaya yatırılan paralar direkt olarak Trabzonspor'un resmi hesaplarına gececek. Bizde taraftarın katkı yapması için hesap numaralarını sürekli yayınlıyoruz. Ayrıca uyduda yayınlanan Programlarımız dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. Trabzonsporluyum diyen böyle katkı sağlayabilir”dedi

İŞTE BİRYILDIZ DA TARAFTARDAN KAMPANYASI HESAP NUMANRALARI

TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

BANKA HESAP BİLGİLERİ

BANKA ADI ŞUBE ADI ŞUBE KODU HESAP NO HESAP CİNSİ

DENİZBANK TRABZON 9035 459211-485 YTL

DENİZBANK TRABZON 9035 459211-392 EUR

DENİZBANK TRABZON 9035 459211-391 USD

TEB TRABZON 91 254188 YTL

TEB TRABZON 91 102153 EUR

TEB TRABZON 91 102152 USD

GARANTİ TRABZON 158 6297843 YTL

GARANTİ TRABZON 158 9093410 EUR

GARANTİ TRABZON 158 9095000 USD

Hasan61
08.06.2008, 16:13
3.kez açılıyor bu başlık
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=8100&page=27
aynısı byrada var

Şuayip Aydın
08.06.2008, 16:15
kusura bakmayın bende yeni gorunce siteye acayım dedım

Şuayip Aydın
08.06.2008, 16:16
kusura bakmayın bende yeni gorunce siteye acayım dedım

pReN@_61
08.06.2008, 16:20
___......----

Tolga Okumuş
08.06.2008, 20:29
SMS kampanyasına ben sıcak bakmıyorum.

Kamuoyunda özellikle internet yorumlarında yada günlük hayatta dahil,bir ara büyüklük nağraları atan Sivasspor ile ne kadar dalga geçildiğine şahit oldum,-ki buna Trabzonsporlu taraftarlar da dahil."Büyük takım dediğin sms ile futbolcumu alır?" gibisinden.

Resmi lisanslı ürün almak çok daha anlamlıdır.İlla forma yada kombine değil,atkı,çorap,havlu vb. az masraflı ürünler alınabilir.

Şu anda var mı bilmiyorum ama,TS club'ın olmadığı şehirlerdeki taraftarımızında,bu ürünlerden edinebilmesi için internetten sipariş seçeneği de açık olmalıdır...

Akif Gür
10.06.2008, 16:45
haydi renktaşlar bu konuyada destek verelim

Tayfun
10.06.2008, 17:37
Gerekeni yapıyoruz ... / Hep destek tam destek...

macka61
10.06.2008, 21:38
kombine dönemiyle birlikte başlayacağı söyleniyordu ne oldu bu durum

Gökhan ÖZDEMİR
11.06.2008, 11:31
elimizden ne deliyosa verelim.takımımıza destek olmamın zamanı .hadi bakalım hep diyodunuz takıma destek destek.lafta kalmasın.

doktorümit
11.06.2008, 13:45
Ben de Meltem-mesaj tv kampanyası vasıtasıyla kulübe destek oldum. Bence desteği fazlasıyla hakeden bir performans gösteriyolar. Destek vermenin yolu da çok önemli değil. SMS kampanyası da olabilir, banka hesabı da. Yeter ki içimzden destek olma isteği olsun. Herkese selamlar..

Abdullah Altıntaş
11.06.2008, 17:39
100 ytl hesaba havale edilmiştir.İnşallah bu kampanya amacına ulaşır.

İskender
11.06.2008, 18:07
destek tabiki güzelde...

kulübün buna ihtiyacı varmış gibi gösterilmesi çok mantıklı gelmiyor bana...

zira yatırılan parayla büyüklüğümüzü sınamaya çalışanlar olucaktır...

taraftar takımına maça giderek, ürününü alarak sahip çıkar bence...

Samet Yildirim
11.06.2008, 20:38
Destek vermeye devam...

Ustaalioğlu
11.06.2008, 20:56
SMS yi beklemenize gerek yok arkadaslar, forma alin....

OYılmaz
28.06.2008, 22:03
Evet gerçekleşecekmi Sms kampanyası ?

Ahmet Doğan
28.06.2008, 22:19
Sms kampanyası güzel düşünülmüş hemde daha pratik olurdu. Katılım da oldukça fazla olurdu bence bu konuya bi el atmak lazım...

Uzunoğlu
28.06.2008, 22:23
büyük takım dilenmez...

OYılmaz
28.06.2008, 22:26
büyük takım dilenmez...

Dilenmek isteseydik camii avlusuna giderdik bu tür anlayışları kafamızdan silelim ... Trabzonspor taraftarı olarak Klubumüze ufakta olsa katkı yapmak istiyoruz formamızıda alıyoruz tişörtümüzüde fenamı olurdu yani ?

Uzunoğlu
28.06.2008, 22:29
Dilenmek isteseydik camii avlusuna giderdik bu tür anlayışları kafamızdan silelim ... Trabzonspor taraftarı olarak Klubumüze ufakta olsa katkı yapmak istiyoruz formamızıda alıyoruz tişörtümüzüde fenamı olurdu yani ?

formamızı filan elbette alacağız ama yok sms gönderin yok banka hesaplarına yardım yapın bunlar olmaz...

profesyonelce yönetilen bir kulüp kimsenin cebine bakmaya tenezzül etmez...

kombine alın forma alın maksat yardımsa

rezalete gerek yok

Ahmet Doğan
28.06.2008, 22:34
büyük takım dilenmez...

Büyük takım olduğumuzu unutturduk uzun zamandır gelen yönetimlerin başarısızlığı ve mali durumumuz bizi küçültmüştü. Artık büyüme yoluna tekrar girmek ve takımımızı layık olduğu yerlerde görmek istiyoruz bunun heyecanı var üzerimizde onun için her türlü desteğe razıyız çünkü yönetime ve ersun hocaya güveniyoruz bir katkı da bizden olsun fena mı ?
Gönlümüzden ne koparsa maddi yada manevii...

Uzunoğlu
28.06.2008, 22:44
Büyük takım olduğumuzu unutturduk uzun zamandır gelen yönetimlerin başarısızlığı ve mali durumumuz bizi küçültmüştü. Artık büyüme yoluna tekrar girmek ve takımımızı layık olduğu yerlerde görmek istiyoruz bunun heyecanı var üzerimizde onun için her türlü desteğe razıyız çünkü yönetime ve ersun hocaya güveniyoruz bir katkı da bizden olsun fena mı ?
Gönlümüzden ne koparsa maddi yada manevii...

ya forma alın sizde

ha bir forma bizi kesmez diyorsanız ağanın eli tutulmaz alın hediye edin :)

Abdullah Altıntaş
28.06.2008, 22:54
formamızı filan elbette alacağız ama yok sms gönderin yok banka hesaplarına yardım yapın bunlar olmaz...

profesyonelce yönetilen bir kulüp kimsenin cebine bakmaya tenezzül etmez...

kombine alın forma alın maksat yardımsa

rezalete gerek yok

Kulübün isteği doğrultusunda olan birşey değil ki bu,taraftaraın gönlünden geliyor ve yapıyor.Katkıda bulunmak için illaki bir ürün mü almak lazım

Senin mantığına göre yöneticilerinde kulübe para vermemeleri gerekiyor ama onlar veriyor.Yöneticilerimiz rezillik yaratıyor demek ki

İnsanların kulübüne olan sevgisine rezillik diyemezsin.Sadece benim mantığıma uymaz dersin olur biter.Bana görede rezillik yaratan bu düşüncelerle sensin

Uzunoğlu
28.06.2008, 23:52
Kulübün isteği doğrultusunda olan birşey değil ki bu,taraftaraın gönlünden geliyor ve yapıyor.Katkıda bulunmak için illaki bir ürün mü almak lazım

Senin mantığına göre yöneticilerinde kulübe para vermemeleri gerekiyor ama onlar veriyor.Yöneticilerimiz rezillik yaratıyor demek ki

İnsanların kulübüne olan sevgisine rezillik diyemezsin.Sadece benim mantığıma uymaz dersin olur biter.Bana görede rezillik yaratan bu düşüncelerle sensin

bana rezil deme hakkına sahip değilsin arkadaşım. maksadım seviyesizleşmek olsa bende sana hakaret ederdim. Ben üzüm yemek niyetindeyim sen bağcı dövmeye devam et :)

Profesyonel kulüpsen kimsenin cebine bakmaycaksın yöneticiler dahil. Aksi durumda MAY gibileri çıkar kulübü babasının malı sanar.

Bu taraftar ancak konuşmayı bilir. Gidip lisanlı ürün alacaksınız takımınıza maddi destek sağlayacaksınız. Diğer uygulamalar tamamen çağdışıdır.

Cafer Bulur
28.06.2008, 23:55
bu kampanya yerine meltem tv nin baslatmis oldugu bir yildiz da biz kazandiralim kampanyasina yogunlasmaliyiz.
ilk önce baslatilan kampanya ya destek olunmalidir.bu kampanya ise daha sonra düsünülebilir.
gördügüm kadariyla bu tip kampanyalar ilgi görmüyor.
insanlari yardim yap diye zorlayamazsiniz.yapacak bir sey yok.

Uzunoğlu
28.06.2008, 23:59
bu kampanya yerine meltem tv nin baslatmis oldugu bir yildiz da biz kazandiralim kampanyasina yogunlasmaliyiz.
ilk önce baslatilan kampanya ya destek olunmalidir.bu kampanya ise daha sonra düsünülebilir.
gördügüm kadariyla bu tip kampanyalar ilgi görmüyor.
insanlari yardim yap diye zorlayamazsiniz.yapacak bir sey yok.

insanları kombine almaya yönlendirsek :)

hüseyin toraman
29.06.2008, 00:07

kombine ve forma almak için durumu olan var olmayan var
ama bir SMS kampanyasına herkes katılır forma alanda kombine alanda
hemde katılımı daha basit

bugün TRABZONSPOR formasının satılmadığı yerler var oralarda kaçak ürünler daha çok satılıyor

vede diğer kampanyalar saten devem ediyor bide SMS kampanyası açılsın bence

Cafer Bulur
29.06.2008, 00:10
bunu zaten her ortamda söylüyoruz.
trabzonspora bu sezon icin destek olmanin ilk sarti kombine bilet almaktir.
hicbir sezonda kombine bilet almak bu sezonki kadar cazip degildi.
kombine alalim,aldiralim.
ama meltem in acmis oldugu kampanya ya da olumlu bakiyorum.
trabzonspor icin yapilacak her türlü destege saygi duyarim.
meltem in kampanyasi da bu saygiyi hakediyor.

Mehmet_Mercanlı
29.06.2008, 00:11

imkanı olan kombinede alsın - elinden geldiğince yardımda da bulunsun ...

tabiki kombine öncelikli... ama yazdıklarına dikkat ediyorumda bu kampanya için pek olumlu duşunmuyorsun ... bence sen bu başlıkta vakit kaybetme kombine başlığını sen canlandır burasınıda ben hareketlendirim

Mehmet_Mercanlı
29.06.2008, 00:13
bunu zaten her ortamda söylüyoruz.
trabzonspora bu sezon icin destek olmanin ilk sarti kombine bilet almaktir.
hicbir sezonda kombine bilet almak bu sezonki kadar cazip degildi.
kombine alalim,aldiralim.
ama meltem in acmis oldugu kampanya ya da olumlu bakiyorum.
trabzonspor icin yapilacak her türlü destege saygi duyarim.
meltem in kampanyasi da bu saygiyi hakediyor.
:alkış: bukadar basıt

Uzunoğlu
29.06.2008, 00:15
kombine ve forma almak için durumu olan var olmayan var
ama bir SMS kampanyasına herkes katılır forma alanda kombine alanda
hemde katılımı daha basit

bugün TRABZONSPOR formasının satılmadığı yerler var oralarda kaçak ürünler daha çok satılıyor

vede diğer kampanyalar saten devem ediyor bide SMS kampanyası açılsın bence

bu bir mazeret olamaz...

bugün bir forma 20 ytl dir

bir tişört parası

üstelik formaları internetten de alabiliyoruz. hatta kargo ücreti ödemiyoruz ekstradan...

Uzunoğlu
29.06.2008, 00:17
imkanı olan kombinede alsın - elinden geldiğince yardımda da bulunsun ...

tabiki kombine öncelikli... ama yazdıklarına dikkat ediyorumda bu kampanya için pek olumlu duşunmuyorsun ... bence sen bu başlıkta vakit kaybetme kombine başlığını sen canlandır burasınıda ben hareketlendirim

bu sitede durumu olan ve niyeti olan herkes kombine almıştır bence. Sitede bunu belirtmek çok faydalı olmaz bu saatten sonra...

Mehmet_Mercanlı
29.06.2008, 00:27
bu sitede durumu olan ve niyeti olan herkes kombine almıştır bence. Sitede bunu belirtmek çok faydalı olmaz bu saatten sonra...

sevgili renktaşım

bunu sadece bu sitede değil tüm sitelerde cevrende duyura bileceğin kim varsa katkı yapabilecek imkanı olan kim varsa onlara duyurmak gerekir .. şimdi burda bir liste yapsak sadece bu siteden hatırı sayılır bir miktar destek olan uye yazabiliriz.. bence bu kampanya azda olsa (ki bu senın duşuncen) sonuç olarak ufakta olsa TRABZON SPOR için taş ustune taş koyanı sırtımda taşırım

hani sms kampayasında arkadaşlar hesaplamıştı hanı bilmem kaç kişi msj cekerse bilmem kaç lira toplanıyo .. bende diyorumki 10-20 demeden herkez şuraya para yatırsa cok yakın zamanda kesinlikle madı sorunları olmayan bir kulup hallıne gelır..

OYılmaz
29.06.2008, 00:31
Sms için sonuna kadar desteğe varım 200 kontör benden ;)

mensure 61
29.06.2008, 23:02
Bende sms kampanyasını bekliyorum :)

hüseyin toraman
30.06.2008, 00:06
sevgili renktaşım

bunu sadece bu sitede değil tüm sitelerde cevrende duyura bileceğin kim varsa katkı yapabilecek imkanı olan kim varsa onlara duyurmak gerekir .. şimdi burda bir liste yapsak sadece bu siteden hatırı sayılır bir miktar destek olan uye yazabiliriz.. bence bu kampanya azda olsa (ki bu senın duşuncen) sonuç olarak ufakta olsa TRABZON SPOR için taş ustune taş koyanı sırtımda taşırım

hani sms kampayasında arkadaşlar hesaplamıştı hanı bilmem kaç kişi msj cekerse bilmem kaç lira toplanıyo .. bende diyorumki 10-20 demeden herkez şuraya para yatırsa cok yakın zamanda kesinlikle madı sorunları olmayan bir kulup hallıne gelır..

ben diyorumki kendi aramızda bir liste yapalım

1-hüseyin toraman 10 SMS

Murat TONBUL
30.06.2008, 23:09
sms kampanyası olsun.mesaj atmayacak TRABZONSPOR taraftarını tahmın edemiyorum.
çok iyi olur bence de.

Selçuk Aydın61
01.07.2008, 00:22
250 kontör benden sevdigimden nefarkıR var TRABZONSPOR umun

Özge
01.07.2008, 00:56
Vali Nuri Okutan sms kampanyasından bahsetti.Galiba sms kampanyası olacak.:)

OYılmaz
01.07.2008, 01:04
Vali Nuri Okutan sms kampanyasından bahsetti.Galiba sms kampanyası olacak.:)

Özge 500 kontör göndereceğini biliyorum :) herkesin gönlünden ne koparsa bir şeyler yapacağınıda biliyorum 200 den aşağı olmayacağınıda biliyorum :)

Sinan Ayaz
01.07.2008, 01:21
bendende 200 kontur trabzonsporuma canım feda konturun lafımı olur

Özge
01.07.2008, 01:23
Özge 500 kontör göndereceğini biliyorum :) herkesin gönlünden ne koparsa bir şeyler yapacağınıda biliyorum 200 den aşağı olmayacağınıda biliyorum :)Kampanya başlasın bakarız :D

.....
01.07.2008, 02:22
valla ayda bir kız için 100 kontore kıyabiliyorsam

TRABZONSPORUM İÇİN 1000 kontore kıymalıyım. :)

Bu arada bu kampanyaya baya bi ilgi gösterilecek galiba tabi inş. :)

Onur Akyüz
02.07.2008, 13:36
sms başı 5 ytl'den 10sms----onur akyüz

Burak_52
03.07.2008, 00:48
sms çok mantıklı bence başlamalı bende elimden geldiğince katılırım

Kamil Çakmak
03.07.2008, 08:41
Vali beyin sms hakkındaki konuşmasını bende dinledim.
Bu kampanyada hayata geçecek.
Bu sene güzel kampanyalar oluyor.
coştuk birkere:)

Atalay
03.07.2008, 10:36
Bence SMS kampanyası en başarılısı en geniş kapsamlısı olur....

mrt_tpc61
03.07.2008, 23:22
Bencede çok ilgi görür.SMS kampanyası...

Cagdas Topal
03.07.2008, 23:24
kampanya baslasın tüm param kontörlere gidecek ama olsun kız mı ? trabzonspor mu ? tabi ki trabzonum kalıcı olan onun sevgisi kız sevgisi gelip gecici benden tam destek

Osman Yavuz
03.07.2008, 23:30
Sms kampanyası hesap olayına göre daha çok kişiye ulaşır bence.Bizim insanımız üşengeçtir.:)Bankaya para yatıracağı da varsa sırf üşenmekten bankaya gidip yatırmıyordur diye tahmin ediyorum.Mesaj olayı ise daha kolay.Elinin altında telefon var insanların.Oradan daha rahat gönderirler diye düşünüyorum.

mensure 61
03.07.2008, 23:37
Ben 250 köntör ve 20 ytl lik hatta daha fazlasıyla katılabilirim :) yeterki olsun...

hüseyin toraman
04.07.2008, 13:18
Sms kampanyası hesap olayına göre daha çok kişiye ulaşır bence.Bizim insanımız üşengeçtir.:)Bankaya para yatıracağı da varsa sırf üşenmekten bankaya gidip yatırmıyordur diye tahmin ediyorum.Mesaj olayı ise daha kolay.Elinin altında telefon var insanların.Oradan daha rahat gönderirler diye düşünüyorum.

bencede bide bankaya havale parası verilecek en iyisi SMS

Uzunoğlu
11.07.2008, 17:00
Sms kampanyasında göndereceğimiz sms lerin gelirlerinin yüzde ellisi gsm şirketine yüzde ellisi Trabzonspora gidecekmiş. Bu sebeple şu aşamada transfer yapabilmek adına Meltem tv nin öncülüğünde başlatılan kampanyasına destek vermek gerekli diye düşünüyorum. Bu tür kampanyalara karşı olduğum önceki mesajlarımda görünmektedir. Az önce Mustafa Kahraman ile görüştüm benim bu konuda yanlış düşündüğüm konusunda beni ikna etti.

Tolpaş61
11.07.2008, 17:49
üzerinde daha detaylı çalışmak lazım.yarısının gsm şirketine gitmesi iyi değil.çok.

Uzunoğlu
11.07.2008, 17:59
üzerinde daha detaylı çalışmak lazım.yarısının gsm şirketine gitmesi iyi değil.çok.

Direk trabzonsporun banka hesabına aktarılan bir kampanya mevcut ona yönelmek en iyisi

Uzunoğlu
11.07.2008, 18:11
BİR YILDIZDA TARAFTARDAN!..
“BİR YILDIZ DA TARAFTARDAN”…

Türk futbol tarihinde hep ilkleri başarmış,Avrupa’da ülkemizin temsilini başarıyla yapmış Trabzonspor, taraftarları için bir “kimlik” bir “kültür” bir “sevda” olmuş ve hep farklılığını korumuştur.Bu farklılık onu diğerlerinden ayırmıştır..
İşte geçmişi başarılarla dolu takımın yine “farklılık” yapabilmesi için yeni bir ilke imza atılıyor.
Projenin tam adı şu: “Bir yıldız da taraftardan…”
Evet taraftarlar, kulübüne bir yıldız oyuncu kazandırmak için bu çalışmayı başlattı.
15 yıldan bu yana ulusal yayın yapan Meltem ve Mesaj TV’de yapmış olduğumuz spor programlarına TS taraftarından binlerce sms, fax ve telefon geliyordu.
Genelde aynı fikir öne çıkıyor ve “kulübümüze katkı yapmak istiyoruz, bize yardımcı olur musunuz” talebinde bulunuyorlardı.
Biz de bu yoğun talebi Trabzonspor yönetimine illettik.” Taraftarınızdan katkı talebi var” dedik..
Yönetim kurulu da bu arzuyu dikkate alarak bize memnuniyetini belirtti ve kulübün resmi hesap numarasını verdiler .Biz de bu hesap numaralarını ilettik.
Bu proje bir yardım kampanyası olmayıp kulübüne taraftarın katkısıdır. Bunda değişik düşünce aramak iyi niyet olmaz.” bir yıldız da taraftardan” projesi tamamen taraftarın arzusudur.. Bu proje iş adamlarından medyaya, sanatçısından işçisine , kısaca yediden yetmişe Trabzonspor’luyum diyenlerin projesidir.

Gelelim ne olacağına…
Bu çalışma sonucunda on milyonu aşkın Trabzonspor taraftarı kulübüne fazlasıyla bir yıldız kazandıracaktır.
Edindiğim bilgilere göre gerek yurt içi gerek yurt dışından çığ gibi büyüyen bir talep var.Artı bu talep her geçen gün artmaktadır.
Bu proje ile beklenilenin üzerinde, hem ülkemizde hem de dünyada Trabzonspor taraftarı gücünü gösterip gündem olacak, çünkü bu bir ilk. Trabzonspor taraftarı ilkleri sever ve başarır.

M.Kahraman

ünyeli_52
11.07.2008, 18:42
biz taraftarın gönlündeki gibi bir futbolcu alınacaksa tabiki varım....fakat paramız kadar yapalım deyipde sıradan futbolcuları kadroya katarsak yazık olur.....

Uzunoğlu
11.07.2008, 20:07
biz taraftarın gönlündeki gibi bir futbolcu alınacaksa tabiki varım....fakat paramız kadar yapalım deyipde sıradan futbolcuları kadroya katarsak yazık olur.....

Sadri başkanımızın olduğu yerde böyle bir endişe yersiz bence. Kampayaya desteğimizi verelim yeter. Trabzonspor taraftarıysak bir ilke daha imza atalım.